PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Imparatorluk savaşları

mavigölge
07-12-2009, 20:06
İMPARATORLUK SAVAŞLARI

O zamanlarda üç güçlü ırk varmış.Cermen,Roma ve Galyamış.Bunlar önceden
Belirli yerlere sahip huzur içinde yaşayan ırklarmış.Ama Cermenlerin galyalılara saldırması lazımmış.Romadan hammadde istemiş ama vermemiş
O hırsla hiç düşünmeden bütün orduyu göndermiş.bu orduda 1 kahraman 1000
Toyton 2500 paladin 1250 balta sallayan ve 315 mancınık varmış.galyalıların casusu gezinirken Cermenlerin geldiğini görmüş hızlı olduğundan dolayı hemen
Haber vermiş.ama buna hazırlıklı değilmişler sırf toytatın şimşeği basmış.hemde
Tuzakçının seviyesi 10 yapmış ama yetmiyeceğini biliyormuş.çünkü Cermenlerin çok kalabalık bir orduyla geldiğini biliyormuş.bi anda bir asker görmüşler bu bir kahramanmış.romadan kaçmış.galya imparotoru onu dinlemeden hapise atmış.sonunda Cermen askerleri gelmiş çok kalabalıkmışlar
Ama toytatın şimşeğinin korktuğunu bir an bile görememişler.galya ırkının
Çok fazla dayanamıcaklardı.galya imparatorunun aklına Romalılarının kahramanı aklına gelmiş.onu çıkarmış ve roma kahramanıda galyalılara yardım
Etmeye başlamış Cermenlerin kahramanı tuzağa düşmüş ve hemen tuzağı taşlarla kaplamışlar bir süre sonra ölmüş.galyalılar ise Romalının kahramanı
Sayesinde kazanmışlar ama çok zarar görmüşler.cermenler geri çekilmiş
Cermenler evine geri döndüğünde inanamamış

HER YER YIKILMIŞ.

BEĞENİLİRSE DEVAM EDECEK

YAZAN: SALİH ŞAHİN

mavigölge
07-12-2009, 20:07
arkadaşlar büyük yazamadım bi dakine büyük yazıcam beğenilirse

sss
07-12-2009, 20:08
Basit:rolleyes::rolleyes:

karargah44
07-12-2009, 20:10
Yazını nasıl yazmaya çalıştın. Travian'a uyarlayarak mı yoksa gerçek hikayeler şeklinde mi?

İkisini de yazmaya çalışınca uyumsuzluk ortaya çıkmış.

Düzeltmeni öneririm.

Bu sayede daha güzel yazılar yazabilirsin.

Neden iki farklı konu açtın?

Anlamış değilim.

Ve üstelik bence de basit.Özensizce yazmışsın olağanüstülük göremedim.

crazykill
07-12-2009, 20:11
İMPARATORLUK SAVAŞLARI

O zamanlarda üç güçlü ırk varmış.Cermen,Roma ve Galyamış.Bunlar önceden
Belirli yerlere sahip huzur içinde yaşayan ırklarmış.Ama Cermenlerin galyalılara saldırması lazımmış.Romadan hammadde istemiş ama vermemiş
O hırsla hiç düşünmeden bütün orduyu göndermiş.bu orduda 1 kahraman 1000
Toyton 2500 paladin 1250 balta sallayan ve 315 mancınık varmış.galyalıların casusu gezinirken Cermenlerin geldiğini görmüş hızlı olduğundan dolayı hemen
Haber vermiş.ama buna hazırlıklı değilmişler sırf toytatın şimşeği basmış.hemde
Tuzakçının seviyesi 10 yapmış ama yetmiyeceğini biliyormuş.çünkü Cermenlerin çok kalabalık bir orduyla geldiğini biliyormuş.bi anda bir asker görmüşler bu bir kahramanmış.romadan kaçmış.galya imparotoru onu dinlemeden hapise atmış.sonunda Cermen askerleri gelmiş çok kalabalıkmışlar
Ama toytatın şimşeğinin korktuğunu bir an bile görememişler.galya ırkının
Çok fazla dayanamıcaklardı.galya imparatorunun aklına Romalılarının kahramanı aklına gelmiş.onu çıkarmış ve roma kahramanıda galyalılara yardım
Etmeye başlamış Cermenlerin kahramanı tuzağa düşmüş ve hemen tuzağı taşlarla kaplamışlar bir süre sonra ölmüş.galyalılar ise Romalının kahramanı
Sayesinde kazanmışlar ama çok zarar görmüşler.cermenler geri çekilmiş
Cermenler evine geri döndüğünde inanamamış

HER YER YIKILMIŞ.

BEĞENİLİRSE DEVAM EDECEK

YAZAN: SALİH ŞAHİN

mış-mişlerden çok dı-di gibi kullansan daha iyi olur böle çok masalcı geliyor efsaneleştir ;)

erdmen
07-12-2009, 20:14
ben bi daha cermen olmuycam bu kapattığım kaçıncı cermen köyü! üstelik suriye serveriydi ve serverde 200. sıralara yakındım :D
hikaye güzel olmuş ama kahramana daha fazla rol verebilirdin :D

FORUM KRALI
07-12-2009, 20:25
2. KEZ NİYE AÇIYORSUN :rolleyes: :rolleyes:

sss
07-12-2009, 20:40
2. KEZ NİYE AÇIYORSUN :rolleyes: :rolleyes:
Niye büyük harf açıyorsun !

MAVİGÖLGE
07-12-2009, 21:17
İsmin bana tanıdık geldi...

Bende forum resetlenmeden önce ''İmparatorluklar Savaşı'' diye hikaye yazmıştım nedir bu benzerlik...

sss
08-12-2009, 10:43
İsmin bana tanıdık geldi...

Bende forum resetlenmeden önce ''İmparatorluklar Savaşı'' diye hikaye yazmıştım nedir bu benzerlik...
Evet evet hatırlıyorum galiba.

//TITANIC\\
12-12-2009, 20:40
Geliştirilebilir...

baran_k
22-01-2010, 20:45
Bu ne masal gibi olmuş.

Emeğe saygısızlık gibi olmasın ama kötü.

Yinede geliştirilebilir.

O kadarda kötü sayılmaz

Dumbledore
22-01-2010, 22:31
Güzel olmuş.