PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : A & a anadolu ateşi

Hpkrt
20-03-2011, 17:50
Öncelikle tüm Foruma Merhaba ;

Çok yakın zamanda ANADOLU we ATEŞ Birlikleri ANADOLU ATEŞİ A & A adı altında daha büyük bir güneydoğu için birleşmişlerdir.Bu birleşme ile YENİ GÜNEYDOĞU da yaklaşık 700 kişilik büyük bir AİLE olmamıza sebep olmuştur.Bunun bilincinde olarak girişimlerimiz dewam edecektir.Tüm server a şimdiden iyi oyunlar dileriz.Saygılar.

ANADOLU ATEŞİ YÖNETİMİ ADINA...

Hipokrat

????
20-03-2011, 18:36

Çok yakın zamanda ANADOLU we ATEŞ Birlikleri ANADOLU ATEŞİ A & A adı altında daha büyük bir güneydoğu için birleşmişlerdir.Bu birleşme ile YENİ GÜNEYDOĞU da yaklaşık 700 kişilik büyük bir AİLE olmamıza sebep olmuştur.Bunun bilincinde olarak girişimlerimiz dewam edecektir.Tüm server a şimdiden iyi oyunlar dileriz.Saygılar.

Hipokrat

Hayırlısı olsun bakalım. Başarılar dileriz bizde bakalım bundan sonraki adımlarınız neler olacak sanırım hala bölge tam olarak kontrol altında değil

denizci07
20-03-2011, 18:50

Hipokrat

hayırlı uğurlu olsun :)))

Hpkrt
20-03-2011, 19:20
hayırlısı olsun bakalım. Başarılar dileriz bizde bakalım bundan sonraki adımlarınız neler olacak sanırım hala bölge tam olarak kontrol altında değil

izlemeye dewam edin...

Hpkrt
20-03-2011, 19:21
hayırlı uğurlu olsun :)))

Teşekkürler ...:)

Achilles
20-03-2011, 19:41
Bölgeye ben gelip kontrol altına alıcam ilker bekle beni :D

Hpkrt
21-03-2011, 10:44
Bölgeye ben gelip kontrol altına alıcam ilker bekle beni :D

Anadolu Misafirperwerliğini en iyi şekilde gösteriririz emin olun...!!!;)

ufukacn
25-03-2011, 14:54
Tüm GüneyDoğu bölgesine hayırlı uğurlu olsun

Hpkrt
25-03-2011, 22:30
tüm güneydoğu bölgesine hayırlı uğurlu olsun

nero :)
;)

asigo07
30-03-2011, 19:44
A & A tüm server'a renk katacaktır..herkese keyifli oyunlar dilerim....

GLUTEUS MAXİMUS

denizci07
30-03-2011, 23:28
A & A tüm server'a renk katacaktır..herkese keyifli oyunlar dilerim....

GLUTEUS MAXİMUS
İnşallah :))) merakla bekliyoruz yükselişinizi ...

Hpkrt
31-03-2011, 01:37
İnşallah :))) merakla bekliyoruz yükselişinizi ...

Zaten Yükseklerdeydik...! :)

????
31-03-2011, 02:14

çok yükseklere çıkmayın bence düşüşünüz sert olmasın;D

denizci07
31-03-2011, 02:30
aaa pordon siz çok yükseklerdeydiniz sanırım ben görememişim :))) bende aşağılardasınızda o yüzden göremiyorum sanmışım :))) ama bi gün bizim seviyemizede bekleriz :)))

Hpkrt
06-04-2011, 06:25
çok yükseklere çıkmayın bence düşüşünüz sert olmasın;d

düşürecek babayiğitleri bekliyoruz

güneydoğuya....:)

Hpkrt
06-04-2011, 06:32
aaa pordon siz çok yükseklerdeydiniz sanırım ben görememişim :))) bende aşağılardasınızda o yüzden göremiyorum sanmışım :))) ama bi gün bizim seviyemizede bekleriz :)))

biz de asker konuşur....

Zamanla görürsün zaten , gördükten sonra da göz damlası da onadron kullanırsın :)

????
06-04-2011, 07:09
düşürecek babayiğitleri bekliyoruz

güneydoğuya....:)

bu kadar yürekten çağırma bizi bir gece ansızın gelebiliriz. Bizi bekliyorsanız uyumamışsanız sevinçten köyünüzde ölebiliriz.

yanlış anlama bireysel bir durum yok başarılar dilerim tüm rakiplere ama sadece bir kelam ediyorum sizlere: elinizden geleni yapın asker basın bir şeyler yapın yoksa çerez olacaksanız .

bizim yaptıklarımız servera gelmeden önce olan planlı programlı olaylardır. yapılan birleşmeler genel olarak önceden tanıdığımız yol arkadaşlarımız . Aramıza yeni katılanlarda zaten server başından beri beraberiz.

Elimizde güce karşı serverın geri kalanının korku içinde birleşmesi normaldir. Çünkü her server kendi içinde dengelenir. Yalnız hiç bir serverda dengeleme için yapılan birleşmeler bir işe yaramaz. . daha kendi içinde yönetim zorlukları çeken birliklerin birleşmelerle koordineli çalışmasını beklemek bundan medet ummak hayalcilik.

Aman dikkat 3 ay sonra hayal olmayın sakın.

Ben şimdiden yazayım s12 veya s1 de başarılar...

Achilles
06-04-2011, 12:45
bu kadar yürekten çağırma bizi bir gece ansızın gelebiliriz. Bizi bekliyorsanız uyumamışsanız sevinçten köyünüzde ölebiliriz.

yanlış anlama bireysel bir durum yok başarılar dilerim tüm rakiplere ama sadece bir kelam ediyorum sizlere: elinizden geleni yapın asker basın bir şeyler yapın yoksa çerez olacaksanız .

bizim yaptıklarımız servera gelmeden önce olan planlı programlı olaylardır. yapılan birleşmeler genel olarak önceden tanıdığımız yol arkadaşlarımız . Aramıza yeni katılanlarda zaten server başından beri beraberiz.

Elimizde güce karşı serverın geri kalanının korku içinde birleşmesi normaldir. Çünkü her server kendi içinde dengelenir. Yalnız hiç bir serverda dengeleme için yapılan birleşmeler bir işe yaramaz. . daha kendi içinde yönetim zorlukları çeken birliklerin birleşmelerle koordineli çalışmasını beklemek bundan medet ummak hayalcilik.

woouwww bu kim :D

Hpkrt
06-04-2011, 15:09

SİZLERE ANADOLU İNSANININ MİSAFİRPERVERLİĞİNİ EN İÇTEN GÖSTERECEĞİMİZE EMİN OLUN...:)

HATTA O KADAR GÖSTERECEĞİZ Kİ TRAVİAN OYUN DÜNYASINA BİR DAHA GİRİŞ YAPMAMAK ÜZERE VEDA EDECEKSİN ...:D

AYRICA BİZİM NE YAPACAĞIMIZI SÖYLEMENE GEREK YOK , MADEM BU KADAR ORGANİZESİN VE DE SÖZÜM ONA BU İŞİ BİLİYORSUN :p

İŞTE MERKEZLERİMİZ YAZIYOR PROFİLLERDE BURDA BU KADAR YAZILAR YAZACAĞINA AZICIK ASKER BAS , MANCO BAS SONRA DA ATLA GEL

BEKLİYORUZ GEÇ KALMA .

AMA SEN ŞİMDİ ŞUNU YAPARSIN BU İLETİMİ OKUR BÖBÜRLENE BÖBÜRLENE BİR MESAJ DAHA YAZARSIN , BANA CEVAP NİTELİĞİNDE ,YOK BİZ ŞÖYLEYİZ YOK BİZ BÖYLEYİZ DİYE :)

LAF DEĞİL İCRAAT GÖRELİM.

BU OYUN KELİME OYUNU DEĞİL ASKER OYUNU, SEN BUNU ÖĞRENEMEMİŞSİN DAHA..
KELİME OYUNU İSTİYORSAN DA ONUN DA KRALINA DERSİNİ VERİRİM BİZZAT KENDİM, YA DA TRT1 E GİT ORDA GÜZEL KELİME OYUNU YARIŞMALARI VAR PAZAR GÜNLERİ ÇOCUKLAR İÇİN :D

KİŞİSEL BİR DURUM BENDE DE SÖZ KONUSU DEĞİL ZATEN KONUŞMAYI DA PEK SEVMEM , DEDİM YA ASKER OYUNU.TÜM RAKİPLERİMİZE BAŞARILAR.

AYRICA DİPLOMASİ İÇİN SÖYLEDİKLERİNİ KENDİNE SAKLA , BİZE DİPLOMASİ DERSİ VERMEYE KALKANLARIN PROFİLLERİNDE ÑOGAY BİRLİKLERİ YAZISINI GÖRMEZDEN GELMESİ DE ABEST İLE İŞGAL OLMAKTAN BAŞKA BİRŞEY DEĞİLDİR.

SEN BUNLARI OKURKEN BENDE 2 TANE BALTA BASAYIM ;)

LAFA GEREK YOK , DEDİM YA ASKER OYUNU KARDEŞ

Hpkrt
06-04-2011, 15:11
woouwww bu kim :D

SÜPERMEN :p

RAKI BALIK ANLADIN SEN

????
06-04-2011, 15:36
oy oy oy kıyamam yaf ben sana.

2 tane baltanı bas bakalım sen lazım olacak emin ol:)

konuşmadan önce araştırmak bilmek lazım. nogay birlikleri ile ne zamandan beri tanışığız. S12 ? acaba nasıl bir planla geldi vs . ama yorma sen kafanı bu işlere.iki gün önce tanıştığınız korkumuzla birleştiğiniz adamların size destek vermesini bekle :D

evettt uzun konuşmanın anlamı yok anadolu kaplanı. 3 ay sonra zaten burada olmayacaksın olsan bile yıkım raporlarınızı göreceksin;D

Tılsımlardan önce gelmeyeceğimizi bilip burada yazman çok hoş saygı duydum. Bak sana tarih bile veriyorum tılsımlar alındıktan kısa süre sonra çoğunuzun tarlaları uf olacak.

neyse ben şimdiden söyleyeyim o zaman . s12 de başarılar dilerim hepinize

Hpkrt
06-04-2011, 16:00
oy oy oy kıyamam yaf ben sana.

2 tane baltanı bas bakalım sen lazım olacak emin ol:)

konuşmadan önce araştırmak bilmek lazım. Nogay birlikleri ile ne zamandan beri tanışığız. S12 ? Acaba nasıl bir planla geldi vs . Ama yorma sen kafanı bu işlere.iki gün önce tanıştığınız korkumuzla birleştiğiniz adamların size destek vermesini bekle :d

evettt uzun konuşmanın anlamı yok anadolu kaplanı. 3 ay sonra zaten burada olmayacaksın olsan bile yıkım raporlarınızı göreceksin;d

tılsımlardan önce gelmeyeceğimizi bilip burada yazman çok hoş saygı duydum. Bak sana tarih bile veriyorum tılsımlar alındıktan kısa süre sonra çoğunuzun tarlaları uf olacak.

Neyse ben şimdiden söyleyeyim o zaman . S12 de başarılar dilerim hepinize

bir önceki iletimde aynen şunları söylemiştim hatırlatırım...:)

sen şimdi şunu yaparsın bu iletimi okur böbürlene böbürlene bir mesaj daha yazarsın , bana cevap niteliğinde ,yok biz şöyleyiz yok biz böyleyiz diye :)

laf değil icraat görelim.

Bu oyun kelime oyunu değil asker oyunu, sen bunu öğrenememişsin daha..
Kelime oyunu istiyorsan da onun da kralına dersini veririm bizzat kendim, ya da trt1 e git orda güzel kelime oyunu yarışmaları var pazar günleri çocuklar için

demek senin yapacaklarını önceden bilebiliyorum neyse uzatmanın anlamı yok askerler konuşsun 2 balta daha bastım haberin olsun 4 oldu :)

????
06-04-2011, 19:24
sakin olalım o zamanda 6 balta basma sen:)

anadolu çocuğu kardeşim lafla oynanmıyor bu oyun evet haklısın . yalnız ben sana diyorum ki önlemini al daha güzel ne olabilir . Zira bu şekilde çok zevksiz geçer bu server. ben sana diyorum ki cümlenizi yıkacağız.

şimdilik rahatsız ama 3 ay sonra tek yapabileceğin sönük kalan raporlarını koymak ve bizi tebrik etmek olacak.

Evet bu oyun forumda oynanmıyor ama rakip bu kadar güçsüzken sonuç çokk önceden belli zaten.

bak sen genel başkansın ve ben sana diyorum ki birliğindeki bazı oyuncular bile inanmıyor başarıya. sayın genel başkan açıkça beyan ediyorum dümdüz olacaksınız yol yakınken işleriniz nedeniyle silin hesapları kalanlarda bize katılıp öğrensin oyunu.

Manasla birleşimin var adamlar yıkılacaklarını zaten biliyor. 55 kişiler 15 i bir sözümüzle ayrılacak durumda.

Kaybedeceklerini bildiklerinden birlik profilinden kendilerine dost arıyorlar . Kapımız açık şöyle böyle kapalı olsa ne olacak kırıp gireceğiz zaten.

burada sen bile yazarken inanmıyorsun -- ye kafa tutabileceğine birliğinin.-- merkezi dışarda tutsak belki dengeli bir savaş olur ama yine kaybeden sen olursun. Madem biliyorsun oyunu önceden fark etmişsindir.

bence -- ye bulaşma başkan yazıktır yaptığınız köylere:D

Hpkrt
07-04-2011, 12:51
sakin olalım o zamanda 6 balta basma sen:)

anadolu çocuğu kardeşim lafla oynanmıyor bu oyun evet haklısın . Yalnız ben sana diyorum ki önlemini al daha güzel ne olabilir . Zira bu şekilde çok zevksiz geçer bu server. Ben sana diyorum ki cümlenizi yıkacağız.

şimdilik rahatsız ama 3 ay sonra tek yapabileceğin sönük kalan raporlarını koymak ve bizi tebrik etmek olacak.

Evet bu oyun forumda oynanmıyor ama rakip bu kadar güçsüzken sonuç çokk önceden belli zaten.

Bak sen genel başkansın ve ben sana diyorum ki birliğindeki bazı oyuncular bile inanmıyor başarıya. Sayın genel başkan açıkça beyan ediyorum dümdüz olacaksınız yol yakınken işleriniz nedeniyle silin hesapları kalanlarda bize katılıp öğrensin oyunu.

Manasla birleşimin var adamlar yıkılacaklarını zaten biliyor. 55 kişiler 15 i bir sözümüzle ayrılacak durumda.

Kaybedeceklerini bildiklerinden birlik profilinden kendilerine dost arıyorlar . Kapımız açık şöyle böyle kapalı olsa ne olacak kırıp gireceğiz zaten.

Burada sen bile yazarken inanmıyorsun -- ye kafa tutabileceğine birliğinin.-- merkezi dışarda tutsak belki dengeli bir savaş olur ama yine kaybeden sen olursun. Madem biliyorsun oyunu önceden fark etmişsindir.

Bence -- ye bulaşma başkan yazıktır yaptığınız köylere:d

sizinle ilgili dediklerimde yanılmamışım ama size güzel bir ders wereceğiz hatta ilerde tüm serverlarda bu ders anlatılacak gülen yüzler , ağlayan bebekler oldu diye :D :D :D

madem bu kadar çok server domine ettiniz peki neden bu kadar çok çekiniyorsunuz anadolu ateşi birliklerinden...hatta toplantılarınızda bile a & a konuşuluyor.
Bence siz içinizde ki çürük elmaları temizleyin ...

Bize her yer anadolu ateşi ;)

mnemonic
07-04-2011, 15:06
s6 da o kadar birlik varken forumda sadece bu iki birlik arasında atışma olması gösteriyor ki; ya bu birlikler sadece birbirini rakip görüyor ya da çok fazla boş zamana sahipler :)

????
07-04-2011, 16:35
sizinle ilgili dediklerimde yanılmamışım ama size güzel bir ders wereceğiz hatta ilerde tüm serverlarda bu ders anlatılacak gülen yüzler , ağlayan bebekler oldu diye :D :D :D

madem bu kadar çok server domine ettiniz peki neden bu kadar çok çekiniyorsunuz anadolu ateşi birliklerinden...hatta toplantılarınızda bile a & a konuşuluyor.
Bence siz içinizde ki çürük elmaları temizleyin ...

Bize her yer anadolu ateşi ;)

Başkan bak diyosun ki hala çekiniyorsun:) ben anadolu genel başkanına forumda posta koyuyorum daha ne yapayım. açık açık yüzüne söylüyorum toplantılarda konuştuğumu burada da söylüyorum işte gizli saklı yok ki:D

toplantılarda söyledim burada söylüyorum.çerez olursunuz çerez. çekirdek gibi yeriz;D

çürük elmaları ayıklarızda sen önce birliğini bir arada tutsan mantıklı olacak sanki

denizci07
08-04-2011, 00:32
biz de asker konuşur....

Zamanla görürsün zaten , gördükten sonra da göz damlası da onadron kullanırsın :)
bizde asker değil kusura bakma komutan konuşuyor. askerlerde gerekeni yapıyor. ve senin gibide iki askerim kesildi yok köyüm yıkıldı diye üzülecek değilim. inşallah görürüm.

denizci07
08-04-2011, 00:46
birde yok bu oyun askerle oynanıyor yok bilmem ne ile oynanıyor diyen arkadaşa soruyorum burdan. 3 aydır saldırı ve yağmada kaç defa birlik olarak bizim birlğin üstünde yer aldınız? kendinizi bizim birliklerle aynı hizada görünce eminim çok mutlu oluyorsunuzdur.
şimdi rahat konuşuyorsun. istersen savunmada derecede olan birlikler var. onları kimler yaptı dersin? onlar bitsin sıra sizede gelecek. sıranızı bekleyin derim? kaynak yapmayın araya ayıp olur sonra :))))

????
08-04-2011, 00:51
birde yok bu oyun askerle oynanıyor yok bilmem ne ile oynanıyor diyen arkadaşa soruyorum burdan. 3 aydır saldırı ve yağmada kaç defa birlik olarak bizim birlğin üstünde yer aldınız? kendinizi bizim birliklerle aynı hizada görünce eminim çok mutlu oluyorsunuzdur.
şimdi rahat konuşuyorsun. istersen savunmada derecede olan birlikler var. onları kimler yaptı dersin? onlar bitsin sıra sizede gelecek. sıranızı bekleyin derim? kaynak yapmayın araya ayıp olur sonra :))))

genel başkan ya üstat böyle konuşması normaldir çok takma:) kendide biliyor başına geleceği ama söyleyemez illa ki yaşatmamız lazım. nitekim tılsımlar çıktığında o bölgeden toplayacağımız tılsımları iyi izlemenizi tavsiye ederim .asker konuşacak ya göreceğiz;)

Hpkrt
08-04-2011, 01:56
Başkan bak diyosun ki hala çekiniyorsun:) ben anadolu genel başkanına forumda posta koyuyorum daha ne yapayım. açık açık yüzüne söylüyorum toplantılarda konuştuğumu burada da söylüyorum işte gizli saklı yok ki:D

toplantılarda söyledim burada söylüyorum.çerez olursunuz çerez. çekirdek gibi yeriz;D

çürük elmaları ayıklarızda sen önce birliğini bir arada tutsan mantıklı olacak sanki

Biz sizler gibi 007 james bond culuğu kısa şort giyerken oynuyorduk :D

Bak bizde herşey açık İsmim yazıyor forumda sende ??? işaretleri war , bırak artık bu james bond ayaklarını kısa şortuda çıkar :D

Kim olduğunu bilelim :D

Biliyoruz da açıkla herkes öğrensin 007 çocuk :D

Hpkrt
08-04-2011, 01:59
bizde asker değil kusura bakma komutan konuşuyor. askerlerde gerekeni yapıyor. ve senin gibide iki askerim kesildi yok köyüm yıkıldı diye üzülecek değilim. inşallah görürüm.

Ben sadece Genel Başkanınızla muhattap olurum ;)

O kısa şortu çıkarıp 007 james bond numaralarını bıraktıktan sonra tabiki :D

denizci07
08-04-2011, 10:28
Ben sadece Genel Başkanınızla muhattap olurum ;)

O kısa şortu çıkarıp 007 james bond numaralarını bıraktıktan sonra tabiki :D
o zaman formlara yazı yazma. form herkese açık. herkes istediği yorumu yapar. istediğine cevap verir.
genel başkanla yazışacaksan git özelden yazış. buraya neden yazıyorsun?
hani mızıkçı çoçuklar vardır ya. bir şey dersin haklısındır ama o haksız olduğu için hep başka yönlere çeker. aynı öyle yapıyorsun. oyundan baktım profilde yazdığına göre yaşın benden büyük saygısızlık yapıp dalga geçmek gibi bir şey yapmayacam. sizdende büyüğüm olarak bu oyunu herkesin oynadığını düşünerek herkese saygı duymanız gerektiğini hatırlatırım.

SwordFish
08-04-2011, 11:35
s6 da o kadar birlik varken forumda sadece bu iki birlik arasında atışma olması gösteriyor ki; ya bu birlikler sadece birbirini rakip görüyor ya da çok fazla boş zamana sahipler :)

Her serverde bir sürü birlik olur.Ama sözde birlik.İki birlik arasında öyle ateşli bir atışma yok eğer arkadaşların yazdıkları yorumları okursan inceden dokundurmalar haricinde pek bir atışma göremezsin.

A&A Lı arkadaşımız Nogay birliklerini de diplomasi anlamında olumsuz bir örnek ile örneklemeye çalışmış , bunun sebebide iki birlik arasındaki hukuku bilmemesine bağlıyoruz.
Bilinmesi gerekiyorsa NOGAY= (-_-) Dir. İki eş birliğin birleşmesine diplomasi atıfında kimse bulunamaz.

Ayrıca Manasın yıkılış raporları , Nogay - Manas savaşı başlığı altında bulunabilir.Diğer yolda olan saldırılar sonuçlandığında eklenecektir.

Saygılarımızla.

-holdem-
09-04-2011, 06:18

Hipokrat

biraz gec kalmıs yorum olacak ama foruma vakit ayırmayı sevmeyen bir oyuncu oldugum için yeni görüyorum yazınızı.

TÜM A&A OLUSUMU İÇİN HAYIRLI OLMASINI DİLİYOR SERVERA RENK KATACAGINIZA İNANIYORUM...BASARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM...

Hpkrt
20-04-2011, 03:41
biraz gec kalmıs yorum olacak ama foruma vakit ayırmayı sevmeyen bir oyuncu oldugum için yeni görüyorum yazınızı.

TÜM A&A OLUSUMU İÇİN HAYIRLI OLMASINI DİLİYOR SERVERA RENK KATACAGINIZA İNANIYORUM...BASARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM...

Teşekkür ederiz , aynı düşünceleri paylaşıyoruz Mücahit ...

Hpkrt
20-04-2011, 03:49
Her serverde bir sürü birlik olur.Ama sözde birlik.İki birlik arasında öyle ateşli bir atışma yok eğer arkadaşların yazdıkları yorumları okursan inceden dokundurmalar haricinde pek bir atışma göremezsin.

A&A Lı arkadaşımız Nogay birliklerini de diplomasi anlamında olumsuz bir örnek ile örneklemeye çalışmış , bunun sebebide iki birlik arasındaki hukuku bilmemesine bağlıyoruz.
Bilinmesi gerekiyorsa NOGAY= (-_-) Dir. İki eş birliğin birleşmesine diplomasi atıfında kimse bulunamaz.

Ayrıca Manasın yıkılış raporları , Nogay - Manas savaşı başlığı altında bulunabilir.Diğer yolda olan saldırılar sonuçlandığında eklenecektir.

Saygılarımızla.

Merhabalar ;

Madem ilk günden yana (-_-) birlikleri ile beraberdiniz , o zaman neden sizlerden isimlerini burda söylememe gerek yok ,bazı kişi/kişiler sürekli ANADOLU Birlikleri ile diplomasi yapmak için defalarca girişimlerde bulundu diye sormak en doğal hakkım oldu sanırım.

Keyifli oyunlar dilerim.

NOT: İlk günden bu yana biz zaten bunu biliyorduk ama siz birleşme yapınca malumun ilanını yaptınız Arkadaşım.

ufukacn
13-10-2011, 15:17
Tüm ANADOLU BİRLİKLERİNE hayırlı uğurlu olsun. wow köyümüze desteklerinizi bekliyorum :)

http://s6.travian.com.tr/karte.php?d=469847&c=98