PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KsRDeLi Birlikleri

KsRDeLi™
14-03-2011, 17:55
KsRDeLi Birlikleri kurulmuştur şimdiden başarılar...
Geyik mubabbetimizi s12' de kaldığı yerden buradan devam ettirebiliriz.

Mh den madalya bekliyoruz bu hafta : msj okuma madalyası günlük 200 mesaj :D

Leo Franco
14-03-2011, 17:57

Hayırlı olsun kardesım ...

:D

DersimLii
14-03-2011, 18:05

ahmet normal server mı? yoksa cocuklar ıcın olan mı

KsRDeLi™
14-03-2011, 18:09
ahmet normal server mı? yoksa cocuklar ıcın olan mı

Deliler için olanı...

Biz ilklere alışığız s18 de de ilk tılsıların cıktıgı serverinda oynamıştık s12 de de bir kaç değişiklik yapmışlardı alıştık buna da alışırız :D

BiNDeLi
17-03-2011, 12:11
Tüm dostlarıma başarılar dilerim :) işlerim yüzünden aranızda olamayacağım ama ileri ki süreçte zamanımda olursa bir şekilde yanınızda olmaya çalışacağım, umarım yine, bol bol keyif alacağınız bir server yaşarsınız...

ALAYINA KSRDELİ...!

SaLLa ( Sertif )

KsRDeLi™
17-03-2011, 19:59
Tüm dostlarıma başarılar dilerim :) işlerim yüzünden aranızda olamayacağım ama ileri ki süreçte zamanımda olursa bir şekilde yanınızda olmaya çalışacağım, umarım yine, bol bol keyif alacağınız bir server yaşarsınız...

ALAYINA KSRDELİ...!

SaLLa ( Sertif )

Yaktın bizi ortağam :D

BiNDeLi
18-03-2011, 12:32
Yaktın bizi ortağam :D

akmet sen köyünü geliştir bir kaç köy kur ben sonra gelip hazıra konacağım rahat ol sen :D amele seni :D

DersimLii
18-03-2011, 12:49
akmet sen köyünü geliştir bir kaç köy kur ben sonra gelip hazıra konacağım rahat ol sen :D amele seni :D
eheueheueheueheu :) sevdım bunu

RuYa
23-03-2011, 04:10
Hadi bakalım sıra buraya nasip olacak sanırım. Tüm KsRDELİ ailesine başarılar dilerim... :)

DersimLii
23-03-2011, 05:15
Hadi bakalım sıra buraya nasip olacak sanırım. Tüm KsRDELİ ailesine başarılar dilerim... :)

titrek hesabını göremedim zühtü-serdar yeniliğe kapalı mı yoksa:)

0xx0
23-03-2011, 18:41
Oynanmaz arkadaş sizle...

Ne rakip kalıyor savaşacak ne tılsım kalıyor alacak nede wow kalıyor yıkacak...
Sarmaz bu server ben diğer birliklere naçizane bir öneride bulunucam gidin başka server da oynayın
bu delilerle bu oyun oynanmaz. Geçen serverlarında sadece bu adamların wow u vardı varın gerisini siz düşünün...

NOT: Ahmet varsa bence KSRDELİ'lerde bir düşünmeli bu adam rakip bulamayınca kendi adamlarını yıkıyor :)))))

Tüm dostlara selam...

0xx0 - Kaan

no_dare
23-03-2011, 23:08
öncelikle hoşgeldiniz
server7'e renk katacagınıza inanıyorum.
s12'deki yaptıklarınızı hepimiz duyduk büyük başarıya imza attınız tebrik ederim lakin sizde biliyorsunuz normal serverlarda wow zamanı 2000 kişiye kadar düşüyor oyuncu sayısı ts7'de böyle olacagını pek sanmıyorum o yüzden o kadar kolay olmıyabilir 3 bölgeyi birden yıkmak yani diyeceğim şu ki farklı bi serverdayız ne olacagını tam bilmiyoruz o yüzden daha baştan çok büyük konuşmasak iyi olur gibi düşünmüştüm.
iyi oyunlar

reme
24-03-2011, 00:32
tüm kasırgadeli ailesine canı gönülden başarılar dilerim,t4 sevmediğim için hesap açmadım burada,s9 klasik server açılmış keşke orada başlasaydınız...neyse başarılı olacağınızdan hiç şüphem yok,Zaten ahmeti rakip birliğe verin başarı kendiliğinden gelir:):)selamlar hepinize...

s12 den unknown...

KsRDeLi™
25-03-2011, 11:11
Oynanmaz arkadaş sizle...

Ne rakip kalıyor savaşacak ne tılsım kalıyor alacak nede wow kalıyor yıkacak...
Sarmaz bu server ben diğer birliklere naçizane bir öneride bulunucam gidin başka server da oynayın
bu delilerle bu oyun oynanmaz. Geçen serverlarında sadece bu adamların wow u vardı varın gerisini siz düşünün...

NOT: Ahmet varsa bence KSRDELİ'lerde bir düşünmeli bu adam rakip bulamayınca kendi adamlarını yıkıyor :)))))

Tüm dostlara selam...

0xx0 - Kaan

KAAN ABİİİİİİİİ nerdesinnn sertifi kandırdıkkkkkk geldiiiiiii :D

0xx0
25-03-2011, 15:29
KAAN ABİİİİİİİİ nerdesinnn sertifi kandırdıkkkkkk geldiiiiiii :D

Ya bırak ne kandırdın adam sen varsın diye gelmiyormuş öyle dedi bana ahmet biraz hesabı büyütsün ben elinden alırım nasıl olsa dedi. :))))

Bu çok renkli oyun bizi bozar üstat...

0xx0 - Kaan

çılgın kimyager
26-03-2011, 00:40
tüm ksrdeliye selamlar. oyunu bırakacaktım s12 son serverımdı ama bırakamadık :D ahmet sağolsun yaktı başımızı :) ama bi yandanda sizlerle 1 server daha oynamak istiyordum s12den aldığım zevki hiçbir serverdan almadım

RuYa
26-03-2011, 18:38
tüm ksrdeliye selamlar. oyunu bırakacaktım s12 son serverımdı ama bırakamadık :D ahmet sağolsun yaktı başımızı :) ama bi yandanda sizlerle 1 server daha oynamak istiyordum s12den aldığım zevki hiçbir serverdan almadım

Hep zevkli ve son diyorlar böyle akıyor zaman, bakalım nereye kadar böyle sürecek ;)

gogora
28-03-2011, 12:23
bu serverı benim pc kaldırmıyor :D belki serverın ortasından sonra ihtiyaç olursa gelirim ama şimdilik yok :D

EKKAB
31-03-2011, 18:49
Öncelikle kasırga ve Bindeli yani KSGDELİ birliklerine servera hoşgeldiniz diyorum.....

sizi s18 den tanırım Badboyz üyseydim özelikle bir çok deli benide tanır GOGORA hesap silerken merkezime girmişti :) gogorasız Dum Tıs Dum suz sertifsiz (SALLASIZ) sizi düşünmüyorum :)

Biz bu serverda ekip olarak burdayız 2 s7 dir burdayım ( burdayız) +/+ bölgesinde çok güzel savaşlar çıkacağınada eminim herkese başarılar dilerim arkadaşlar ...

başarılar dilerim sizede bu sefer eğer avrupa başlayınca burasını sallamazsanız bu sefer kesinlikle nam birlikleri wowu kuracaktır diğer birlikler ne kadar iyide olsa ben nam birliklerinin bu sefer hüsrana uğrayacağını sanmıyorum wow konusunda..

s7-s3 ekkab

ANKA-KÇ

EYŞE ŞAN
01-04-2011, 00:31
RED ARMY birlikleri olarak herkese salam olsun:)
Bu serverin çok eğlenceli geçeceğini umuyorum:D

kralkobra
01-04-2011, 13:46
kesinlikle ;)

KsRDeLi™
03-04-2011, 09:35
İlk mancınığı da ben yedim azını kırım, ilklerin adamıyım valla :D

2 tarla yıkıldı tebrikler NAM, son gülen iyi güler :D

reatt
04-04-2011, 13:28

devami gelicek üstad rahat olun..

SERVERA NAM SALMAYA GELDİK..

çılgın kimyager
04-04-2011, 13:45
devami gelicek üstad rahat olun..

SERVERA NAM SALMAYA GELDİK..

bekleriz dostum banada gelin olmuyor böyle can sıkıntısı biraz adrenalin yaşayalım.

ama ilk mancınık saldırısını harbiden tam adamına yapmışsınız tebrik ederim siz yapmasanız benim mancınıkalr bileniyordu ahmet için :D

ahmet artık askerleri zabdedemiyorum nezaman başlıyor şu bizim meşur travian tarihine NAM salmış saldırılarımız ilk olarak şu ++ yı bi temizleyelim sonra diğer bölgelere geçelim canım sıkıldı artık.

çevremde kese kese kesecek kimse kalmadı

lou
04-04-2011, 15:49
hayırlısı olsun;)

d4rkangel
04-04-2011, 17:29
bekleriz dostum banada gelin olmuyor böyle can sıkıntısı biraz adrenalin yaşayalım.

ama ilk mancınık saldırısını harbiden tam adamına yapmışsınız tebrik ederim siz yapmasanız benim mancınıkalr bileniyordu ahmet için :D

ahmet artık askerleri zabdedemiyorum nezaman başlıyor şu bizim meşur travian tarihine NAM salmış saldırılarımız ilk olarak şu ++ yı bi temizleyelim sonra diğer bölgelere geçelim canım sıkıldı artık.

hocam ben sizi uyarayım 2 yıl onceki s7 de oynadım ANADOLU ANKA SHOWTİME NAM birlikleri vardı..
Şuanda bakıyorumda anadolunun demirbaşları namda showtime ve ankada pek adam hatırlamadıgım için birşey diyemiyorum sadece öyle duyum aldım Özellikle DArk pesimist'i orda görünce şaşırdım..
özet:böyle bir kadroya karşı sizin şansınız cok az.

iyi oyunlar.

S12MeLTeMCe
04-04-2011, 21:19
Oooooo kimleri görüyorum.:eek:

Ne kadar DeLi varsa KaSıRGa estirmeye gelmiş. :D:D:D

Görüyüm sizi burayı da dağıtın. :D

Traviandan soğutursunuz siz adamı.

Bu da s12 den hatıramız. (http://www.youtube.com/watch?v=bkEF-qU0FTQ) :D

reatt
05-04-2011, 00:49

sırası gelene gelinir hocam dert etme bu kadar..

KsRDeLi™
05-04-2011, 09:16

Savaş ilanı yapmışlar bize haha bizim servere ilk girdiğimiz gün size zaten savaş açmıştık şimdi mi aklınıza geldi :D

Bireysel olarak oyuncuları çok tecrübeli açıkcası, böyle hazır bir birliğin KsRDeLi olması işime gelirdi fakat yönetimlerinde dönen AVANTACI olaylara şahit olduktan sonra kendileri KsRDeLi olmak isteselerde bu yol kapalıdır, bu birlik dağılmadan bizim servere açtığımız savaş bir sonraki aşamaya geçemeyecek.

Ayrıca tam tanımıyorum ama hakkında çok iyi şey duymadım ezel3 ü felan getirmişler ts8 den 1071 başkanıydı sanırım, artık yabancı transferlerle bir şekilde birliklerini güçlendirmeye çalışıyorlar. :D

Bir müddet sonra, savaşta geriye düşsek bile NAM'a ne birleşme ne de ateşkes teklifimiz olmayacak, 3 yıldır kimseye bırakın birleşmeyi ateşkes teklifini bile biz etmedik, eğer ilerde yenik duruma düşersek KsRDeLi'ye katılırız diye düşünen varsa da bunun önü kapalı 2 yıldır da ateşkes isteyenlere ret cevabını veriyoruz.

Yani yiğen NAM birliği bizim yürüdüğümüz yolda basıp geçeceğimiz basamaklardan birisidir.

Demeye gerek var mı artık VURA VURA :D

dagyoncal
06-04-2011, 05:24

Tebrik ediyorum atilmasi gerekn adama atmislar :D:D

KsRDeLi™
07-04-2011, 12:51
Valla Güzel Kardeşim Bir atasözü vardır bilirmisin..

BÜYÜK LOKMA YE AMA BÜYÜK SÖZ KONUŞMA.

SİZ KARŞINIZDA EKİP GÖRMEMİŞSİNİZ. yani bu iş 20 000 Balta ile wow başı wow sıfırlamaya benzemez ki biz senin askerin ulaşmadan seni sıfırlarız tabii bunları oyun gösterecek ama dediğim gibi toplama birlikleri yenmek kolaydır,.

Bizim karşımızda sadece siz değil 2 serverdaki toplam bilmem kaç birlik böyle konuştu bak sende böyle konuşuyorsun dejavu yaşadım :D

Bir bilen
07-04-2011, 13:58
Bizim karşımızda sadece siz değil 2 serverdaki toplam bilmem kaç birlik böyle konuştu bak sende böyle konuşuyorsun dejavu yaşadım :D

Adam olacak Çocuk ...... dan belli olur derler yaa..
5 senedir oynarım bu oyunu bir çok ekipler gördüm duydum ama sizi hiç duymadım..
dedim ya adam olacak çocuk .. belli olur diye sizde o potansiyeli görmüyorum:cool:

oyun başından bu yana top 10 da vs .. bu çocuğun adam olacak hali yok ..
bir arkadaşın da dediği gibi sanırım bahsettiğiniz işleri karşınızda doğru dürüst rakip yokken yapmıssınız..

sizde göreceksiniz ki bu server siz ancak figürasyon da rol alırsınız .Çünkü ESASOĞLAN Sahne aldı :)

antoninya
07-04-2011, 20:01
hocam ben sizi uyarayım 2 yıl onceki s7 de oynadım ANADOLU ANKA SHOWTİME NAM birlikleri vardı..
Şuanda bakıyorumda anadolunun demirbaşları namda showtime ve ankada pek adam hatırlamadıgım için birşey diyemiyorum sadece öyle duyum aldım Özellikle DArk pesimist'i orda görünce şaşırdım..
özet:böyle bir kadroya karşı sizin şansınız cok az.

iyi oyunlar.

Dark ne biliyorsa bizden öğrendi :):)

VOLKAN_YILMAZ & KARAAMBAR A.Ş.

Bir bilen
08-04-2011, 14:36
Bakıyorum ...
Top 10 da bir tane yağmada üyesi bulunmayan birlik ..
Birlikler sıralamasında en yakın rakibine 3milyon fark koymuş
bunun ne demek olduğunu iyi analiz edin ..
Tek bir üyesi yağmaya oynayıp birliğini sürükleyen bir olusum değil tüm üyeleri yağmada üst düzey olduğunu gösterir:)
Saldırganlığı hiç anla**ıyorum bile ..

Eeee size de bakalım Neymiş 2 serverdir herkesi yıkmışlarmışmıştıda :) bütün wow ları temizlemişlermişmişti de :=)

en kafa oyuncuları bile tarafımızdan kesilmiştir hem saldırıda hem savunmada
bu daha iyi günleriniz
NAM salıcaz daha hücrelerinize :)

algx
08-04-2011, 20:41
ben geçen serverın başında nam ile savaşan bir birliğin üyesiydim :)

son birliklerimiz vardı sontm tmson diye 2 kafa birlik

biri 3.idi diğeri 1.

namtm 2.birlikti

neyse biz bayağı kendimizi inandırdık bunları okur üfleriz diye

çok stratejık hareketlerle 2 birlikten sadece 30 oyuncu kaldı geriye :D

her gün 10 kişi eksiliyordu zamanla yıkılmayan oyuncular arasına girdim tek başımaydım

bir nam birliğine kafa tutuyordum neyse ana birlik beni görmemiş gibiydi :D

gittim alt birlik ile anlaştım girdim birliğe (1-2 organizasyondan sonra başkan oldum:D )

daha sonra horkios,sılenthunter,akdenizli_09,T_T,tırmık,şahan oğlu,mr.bonzo ve çok değerli nam birliği üyeleri ile 3 ay kadar her akşam 3-4 saat ts programında sohbet etme fırsatım oldu

sonra ben nam oldum savaşlar bitti taa wowlar çıkmadan 1 ay öncesine kadar

kılı kırk yaran planlar ile kıran kırana bir savaş gerçekleşti

server bittiğinde keşke en başından nam birliği olmuş olsamda bütün savaşlarını görseydim o kücük ordularla büyük işler başarılan gecelerde bende aralarında olsaydım dedim

geçen sene beraber yıktıgımız yıkıldıgımız en kafa oyuncular ile bir birlik kurulduğunu duydum hemen damladım :)

server bittiğinde kafan da kalan 60 kişiyi say deseler en iyi 60 kişiyi say deseler şuan ki birliği sayardım ..

ve ne zaman tsye girsem 60 kişide orada oluyor ne zaman birliğe baksam %70i onlıne ..

yani size desem ki hiç şansınız yok boşuna altın harcamayın ne dersiniz bilmiyorum belki de gülersiniz

hadi bol şanslar en şanslınız en son yıkılanınız olacaktır veya benim gibi güzel bir çöküşten sonra nam birliğine gireniniz olacaktır buna eminim .. biz sizler kadar burnu büyük değiliz hatasını kabul edip el açanı kabul ederiz :)

albay09
08-04-2011, 20:59
valla bu top 10 meselesinde ne desen haklisin:) :) hep cakisiyoruz arkadaslarla yagma koylerinde biraz daha aramiz uzak olsak oyuncu bazinda top10 sadece bizden olur da iste idareediverin anca birlik olarak farkatiyoz.. :):):):D

By KARAAMBAR

нαкαи & єякαм

TinkieWinkie
09-04-2011, 02:21
valla oktay geçen S7 de NAM ı özetlemişsin .. KSRDELİ birliğindeki arkadaşlara da 1-2 bişeyler söylemek isterim ..

YANLIŞ RAKİP seçtiniz. :)

boş yere altın gümüş almayın derim .. Ben geçen S7 de NAM üyesiydim ama bu sene böyle bi kadro oluşacağını söyleseler inanmazdım ..

bu ekip ++ ya sığmaz diğer bölgelere de zamanı gelince sıçrarrr :)))

dagyoncal
09-04-2011, 09:07
valla oktay geçen S7 de NAM ı özetlemişsin .. KSRDELİ birliğindeki arkadaşlara da 1-2 bişeyler söylemek isterim ..

YANLIŞ RAKİP seçtiniz. :)

boş yere altın gümüş almayın derim .. Ben geçen S7 de NAM üyesiydim ama bu sene böyle bi kadro oluşacağını söyleseler inanmazdım ..

bu ekip ++ ya sığmaz diğer bölgelere de zamanı gelince sıçrarrr :)))

Usta senin o buyuk hayalini biz gecen s12de yaptik + + sigmadik diger bolgelerede sicradik hepsinide dagittik..Senin hayallerini biz 1 sene once gerceklestirdik. !

Hayati cok geriden yasiyorsunuz!.

TinkieWinkie
09-04-2011, 11:42
Usta senin o buyuk hayalini biz gecen s12de yaptik + + sigmadik diger bolgelerede sicradik hepsinide dagittik..Senin hayallerini biz 1 sene once gerceklestirdik. !

Hayati cok geriden yasiyorsunuz!.

TOP 10 u ve birlik sıralamalarını biraz incelersen ne kadar önde olduğumuzu görürsün .. siz olduğunuz sürece ++ da bu sıralama da fazla değişmez ..

siz bizim surlarımızı geçin önce :)

dagyoncal
09-04-2011, 13:03
TOP 10 u ve birlik sıralamalarını biraz incelersen ne kadar önde olduğumuzu görürsün .. siz olduğunuz sürece ++ da bu sıralama da fazla değişmez ..

Oyun daha yeni basladi bekleyelim gorelim.Ileriyi gorebiliyorsan neden bu oyunu oynuyorsun usta git is kur ileriyi gorebiliyorum diye.!.

Biz buyuk konusmuyoruz bekleyelim ve gorelim diyoruz!.Siz ya da biz kazancak diyede bi kaide yok biri cikar kazanir.Ama iyi olan kazansin.Unutmayin ki iki birlikte cok iyi siz de biz de.Neyin ne olcagi hic belli olmaz.

Silent_hunter
09-04-2011, 13:20
Oyun daha yeni basladi bekleyelim gorelim.Ileriyi gorebiliyorsan neden bu oyunu oynuyorsun usta git is kur ileriyi gorebiliyorum diye.!.

Biz buyuk konusmuyoruz bekleyelim ve gorelim diyoruz!.Siz ya da biz kazancak diyede bi kaide yok biri cikar kazanir.Ama iyi olan kazansin.Unutmayin ki iki birlikte cok iyi siz de biz de.Neyin ne olcagi hic belli olmaz.

Büyük konuşmuyor musunuz ??

yukarıda kimyager'in yazdıkları

birlik profilinizde yazanlar büyüklük taslamak olmuyor yani

neyse siz takılın öyle

karşınızdaki birliğin nasıl bir birlik olduğunu ve nasıl oyunculardan oluştuğunu yakında anlarsınız.

İyi oyunlar arkadaşım..

TinkieWinkie
09-04-2011, 13:24
büyük konuşmuyor musunuz ??

Yukarıda kimyager'in yazdıkları

birlik profilinizde yazanlar büyüklük taslamak olmuyor yani

neyse siz takılın öyle

karşınızdaki birliğin nasıl bir birlik olduğunu ve nasıl oyunculardan oluştuğunu yakında anlarsınız.

Iyi oyunlar arkadaşım..

"biz istersek;ateşi kül,
dikeni gül,
geceyi gün ederiz.
Biz istersek;
başı bedenden,kalbi yerinden,
ağacı kökünden sökeriz.
Biz istersek;
meskeni alem,alemi kral,
kralı soytarı ederiz.
Biz istersek;
zamanı alır,güneşi batırır,
kıyameti koparırız...

algx
09-04-2011, 13:29
"biz istersek;ateşi kül,
dikeni gül,
geceyi gün ederiz.
Biz istersek;
başı bedenden,kalbi yerinden,
ağacı kökünden sökeriz.
Biz istersek;
meskeni alem,alemi kral,
kralı soytarı ederiz.
Biz istersek;
zamanı alır,güneşi batırır,
kıyameti koparırız...

sabah sabah karşılaştığın ilhamın adı ne gökhan :)

sigaraizmariti
09-04-2011, 14:26

Bu lafı eden kişi ;

Yani top10 na göre serverın gidişatını çıkaran kişi oyunu bilmiyordur..

Niye konusuyoruz ki.

Ayrıca yanlış rakip seçmişşiniz demişşşin.Biz rakip şeçmeyiz.Biz server seçeriz gideriz dağtırız sonra bi server daha şeçeriz.Belli bir serverımız yoktur.Sizler gibi..Bizde belli olan Birliğimizin adı ve bu birliği oluşturan oyuncularımızın adıdır..

d4rkangel
09-04-2011, 14:38
Bu lafı eden kişi ;

Niye konusuyoruz ki.

Ayrıca yanlış rakip seçmişşiniz demişşşin.Biz rakip şeçmeyiz.Biz server seçeriz gideriz dağtırız sonra bi server daha şeçeriz.Belli bir serverımız yoktur.Sizler gibi..Bizde belli olan Birliğimizin adı ve bu birliği oluşturan oyuncularımızın adıdır..

ne içtiysen aynısından istiyorum...

sigaraizmariti
09-04-2011, 14:44
Sana ağır gelir:)

d4rkangel
19-04-2011, 17:20
Sana ağır gelir:)

Boş boş konusucagınıza birazda faaliyet yapında görelim hep daha yagmada top10 a girmeye zorlanıyonuyosunuz...
tamam savaş var anladık.. Ama hani saldırıdada yoksunuz ?Bu mu şimdi servera gelip yakıp yıkarız diyen birlik hani nerde...
Az laf cok iş kardeşim.

yigit_turk
19-04-2011, 18:08
selam millet yaw güzel cekişme oluyor +/+ dagalacak ha :)

antoninya
19-04-2011, 20:20
Bu lafı eden kişi ;

Niye konusuyoruz ki.

Sende haklısın biz yağma da aldığımız odunlarla ağaç ev, tuğlalarla asma köprü, demirlerle at arabası tekerleği, tahıl ile de ekmek yapıyoruz. köylerimiz kumdan kale dağıtması kolay.
yersen

Bir bilen
20-04-2011, 10:49
Arkadaşım her mesajınız da biz önceden sunu yaptık bunu yaptık yok tüm bölgeleri ele geçirdik diyorsunuz ..
o behsettiğiniz şeyleri sanırım karsınız da doğru dürüst rakip yokken yapmıssınız..
ayrıca geçmişte takılıp kalmıssın kaldır kafanı yıl 2011 :)
+/+ da bir dünya birlikle birleşmissiniz coğu da bizim yağmalarımız simdilik,
ileride bir kaç köy kurdurup onlarıda reisleriz sizler olmasanız bizler ne yapardık ..
Sevmiyim birleşme birliklerini ne yapam

kqdir
21-04-2011, 01:51
KsRDeLi olmasa NAM oyundan zevk alamaz, NAM olmasa KsRDeLi oyundan zevk alamaz, ++ bir motivasyon kaynağı. Güzel bir server oluyor; unutmayalımki oyunun sadece bir kazananı olacak ve kaybetmeyi göze alamayanın kazanamayacağı oyun.

kazanmayı alışkanlık haline getirmiş iki ekibin çarpışmasını izleyeceğiz.

Bu oyunu eğlenmek için oynuyorsan eğer rakibin olduğu için sevinirsin , ancak amacın wow kurup serveri kazanmaksa eğer iki ucu keskin bıçak gibisin ya rakibini kesersin yada birlik arkadaşlarını kesersin. Oynayalım eğlenelim rakiplerimizi sinir edelim ama asla saygısızlık etmeyelim.

Server bittince kazansam da, kaybetsem de gurur duyacağın bir oyun oynamış olmak dileği ile.

Not: Diğer bölgelerde de güçlü organize birlikler var onlarada arada göz kulak olalım. Kendi hallerine bırakmmak lazım.

Saygılarımla.

TinkieWinkie
21-04-2011, 19:19
Bu lafı eden kişi ;

Niye konusuyoruz ki.

mahalle kavgasına gerek yok arkadaşım .. sana oyunculuğumu da ispatlarım sıkıntı yapma :) görelim bakalım nasıl dağıtıyosunuz server :)

not: seviyorum böyle idealist oyuncuları ya :)

TinkieWinkie
21-04-2011, 19:20
sabah sabah karşılaştığın ilhamın adı ne gökhan :)

ilhamı geceden alıyorum ben sabaha da etkisi sürüyo oktayım :)

gogora
21-04-2011, 21:27
biri top 10 demiş benden bahsediyolar :) dönsem mi napsam :D

achelleus
24-04-2011, 00:56
görünüyor ki herkez atarlı konuşmalara başlamış :) s12 de'de atarlı konuşan bülbüller vardı , o atarlı konuşmaları 9 wow köyünü aldıktan sonra naralara dönüştü . velasım server sonunda birlik isimlerini değiştirdik D sini K yaptık ve sonuna E ekledik ...
atarlı giderli konuşmalara gerek yok server sonunda NAM ınıza CIK eklenmesin :)

Silent_hunter
24-04-2011, 06:07
görünüyor ki herkez atarlı konuşmalara başlamış :) s12 de'de atarlı konuşan bülbüller vardı , o atarlı konuşmaları 9 wow köyünü aldıktan sonra naralara dönüştü . velasım server sonunda birlik isimlerini değiştirdik D sini K yaptık ve sonuna E ekledik ...

Kalite ve saygı

insanda olmayınca böyle oluyor değil mi arkadaşım

yazık sana

birlikleriniz düştüğü hal belli
çoğu yağmamız olmuş

sen de burada terbiyesizlik yap

insan da öncelikle terbiye olacak
olmayınca ne desen boş....
yazık...

d4rkangel
24-04-2011, 09:18
sizin birligin özelliği bumu anlamadım ki..
sadece konusuyosunuz ama faaliyet göstermiyosunuz cok garip.

d4rkangel
24-04-2011, 09:21

ses var görüntü yok

reme
24-04-2011, 10:33
Herkese selamlar,gayet güzel saldırılar oluyor 2 tarafta da,zevkli geçiyor anlıcağınız,galıp olan tarafı tebrık etmek düşer elbetteki.SAYGı cercevesınde güzel savaşların olması dileğiyle...
KsRDeLi kardeşlerime yürekten başarılar,belki de bu server da bizi durdurabılırler...saygılar...

Bir bilen
24-04-2011, 10:51

Arkadaşım atarlı konuşmları yapan KSRDELİ li oyuncular biz işimize bakıyoruz siz atarlı konusuyorsunuz yok 2 server söle yaptık yok bunu yaptık atıp tutan sizsiniz ki üsteki mesajında gene etiket yapmaya çalışan sensin..
CIK kelimesine gelince Hadi Yapında görelim Terbiyesizlik yapabildiğin kadar oyunda oynasan bizde zevk alırdık biraz...

ToxocaraCanis
24-04-2011, 14:18
3 sezondur izlediğim ksrdeli birliğini görüyorum ki bu serverda da başarılılar (terbiyesizlik , sapıklık , dalaverecilik) konusunda:)

ahme-faruk
24-04-2011, 15:03
Kalite ve saygı

insanda olmayınca böyle oluyor değil mi arkadaşım

yazık sana

birlikleriniz düştüğü hal belli
çoğu yağmamız olmuş

sen de burada terbiyesizlik yap

insan da öncelikle terbiye olacak
olmayınca ne desen boş....
yazık...

sen o zaman benim profilimin sağ tarafını okuda kimde ne var görürsün hocam.

herkese iyi oyunlar

Silent_hunter
24-04-2011, 18:37
3 sezondur izlediğim ksrdeli birliğini görüyorum ki bu serverda da başarılılar (terbiyesizlik , sapıklık , dalaverecilik) konusunda:)

+ 1
biz de yavaş yavaş tanıyoruz arkadaşları....

Silent_hunter
24-04-2011, 18:39
sen o zaman benim profilimin sağ tarafını okuda kimde ne var görürsün hocam.

herkese iyi oyunlar

Arkadaşım bizim birlik ağlama duvarı değil.
Senin profilini çok iyi biliyorum
oyunun başından beri bunca zaman geçti hala aynı teraneyi okuyorsun
yazıktır ya
profilinde çeşitli arkadaşlara yazılar yazdırmışsın
yazılarında mahiyeti ortada
sana ve o profile yazı yazanlara diyebileceğim tek şey
YAZIK...

achelleus
24-04-2011, 19:29
Arkadaşım atarlı konuşmları yapan KSRDELİ li oyuncular biz işimize bakıyoruz siz atarlı konusuyorsunuz yok 2 server söle yaptık yok bunu yaptık atıp tutan sizsiniz ki üsteki mesajında gene etiket yapmaya çalışan sensin..
CIK kelimesine gelince Hadi Yapında görelim Terbiyesizlik yapabildiğin kadar oyunda oynasan bizde zevk alırdık biraz...
çok sevgili bülbül kardeşim KsRDeLİ bölümünde olduğunu unutma ayrıca oyundayım sizler gibi kek likleri izliyorum buradan :) sizlerin isimlerinizi alıyorum :) sizler avrupa açılınca oraya yerleşin .heee meraklanmayın köylerinize itina ile bizler bakarız

achelleus
24-04-2011, 19:32

arkadaşım soy adınızı sormadık sorduğumuzda cevaplayın lütfen :)

achelleus
24-04-2011, 19:35
ses var görüntü yok

ilk adımı düzgün yazmasını öğren . sonra gelir bir ara ses ve görüntü ayarı yaparım :)

ahme-faruk
24-04-2011, 19:53
Arkadaşım bizim birlik ağlama duvarı değil.
Senin profilini çok iyi biliyorum
oyunun başından beri bunca zaman geçti hala aynı teraneyi okuyorsun
yazıktır ya
profilinde çeşitli arkadaşlara yazılar yazdırmışsın
yazılarında mahiyeti ortada
sana ve o profile yazı yazanlara diyebileceğim tek şey
YAZIK...

Haklısın yazık:D
Yazık ki Faruk nasıl Nam birliklerine girmişte oynuyormuş.Hani adaletli bir birlik sanmış galiba:D yazık ki adama bide menfaat yüzünden kazık atmışsınız. yazık ki olaylardan ibret almanız gerekirken hata yapanı savunuyorsunuz. Hata herkes yapar, ama yöneticilerin böyle hatalar yapmaması lazım. anlatılmak istenen bu anlamak istemeyen siz. Kazık yiyen de Faruk. Bence bir mahsuru yok.

achelleus
24-04-2011, 20:15
Arkadaşım her mesajınız da biz önceden sunu yaptık bunu yaptık yok tüm bölgeleri ele geçirdik diyorsunuz ..
o behsettiğiniz şeyleri sanırım karsınız da doğru dürüst rakip yokken yapmıssınız..
ayrıca geçmişte takılıp kalmıssın kaldır kafanı yıl 2011 :)
+/+ da bir dünya birlikle birleşmissiniz coğu da bizim yağmalarımız simdilik,
ileride bir kaç köy kurdurup onlarıda reisleriz sizler olmasanız bizler ne yapardık ..
Sevmiyim birleşme birliklerini ne yapam

son 2 serverdede sizler gibi ihtişamlı sanılan kişilerle uğraştık ve başarılı olduk , genellikle buraya yani bu forum bölümüne ya nüfusu çoook küçük isimlerle veya olmayan isimlerle giriyorsunuz .DİKKATLİ olun ben kendi sayfama bile olmayan isimle giriyorum . hiç meraklanmayın yakındır beni tanımanız . inanıyorum size çok fazla sevk vericem ama o sevkle birazda acı çekebilirsiniz:)

Bir bilen
24-04-2011, 23:01
çok sevgili bülbül kardeşim KsRDeLİ bölümünde olduğunu unutma ayrıca oyundayım sizler gibi kek likleri izliyorum buradan :) sizlerin isimlerinizi alıyorum :) sizler avrupa açılınca oraya yerleşin .heee meraklanmayın köylerinize itina ile bizler bakarız

sanırım senin yaş 15 civarı atarım tutarım, yazarım, çizerim vs. vs. vs. hadi bakalım kolay gelsin iyi atmalar tatlı ruyalar...

Bir bilen
24-04-2011, 23:13
buraya yani bu forum bölümüne ya nüfusu çoook küçük isimlerle veya olmayan isimlerle giriyorsunuz .DİKKATLİ olun ben kendi sayfama bile olmayan isimle giriyorum . hiç meraklanmayın yakındır beni tanımanız . inanıyorum size çok fazla sevk vericem ama o sevkle birazda acı çekebilirsiniz:)

Hem bizi eleştiriyorsun foruma olmayan isimlerle geliyorsunuz diye hemde üstteki mesajda olduığu gibi çelişkili bir yazı yazarak ben olmayan isimle geliyorum diyorsun yani denge sorunun var ne yapmak istediğine karar verememişssin :)

inanıyorum size çok fazla sevk vericem ama o sevkle birazda acı çekebilirsiniz:)

Resmi kurumlarda SEVK işlemi kalktı T.C. Kimlik no ile her türlü iişlemini yaptıra biliyorsun:)

achelleus
25-04-2011, 03:26
sanırım senin yaş 15 civarı atarım tutarım, yazarım, çizerim vs. vs. vs. hadi bakalım kolay gelsin iyi atmalar tatlı ruyalar...

arkadaşım sen benim yaşımı baŞımı ne yapıcaksın , benim yaşımda BaŞımda yerinde . size başarılar dilerim burası , burası benim duvarım, yani benim birliğimin duvarı, gelip sizin birliğinizin duvarına karalamıyorum :) ve karaladığımı istap et sana nick'i vereyim eğlenmeyi çok seviyorsun ya bakalım eğlenebilecekmisin .rontgene yatmasını çok seviyorsun herhalde . senin gibileri çok elinden tutup beyoğlunda gezdirdim :) istersen sana bir ayrıcalık yaparım :)

Bir bilen
25-04-2011, 11:58
burası benim duvarım, yani benim birliğimin duvarı, gelip sizin birliğinizin duvarına karalamıyorum :) ve karaladığımı istap et sana nick'i vereyim eğlenmeyi çok seviyorsun ya bakalım eğlenebilecekmisin .rontgene yatmasını çok seviyorsun herhalde . senin gibileri çok elinden tutup beyoğlunda gezdirdim :) istersen sana bir ayrıcalık yaparım :)

Senin duvarın mı forum kullanmayı da mı öğreneceğiz pes yani Arkadaşım burası Genele açık bir forum istediğim şekilde yazarım kaldı ki NAM sonuna CIK kelimesi koyarız, yaparız ederiz sileriz koparız tarzında yazılar yazarsanız her türlü cevap hakkımızı da sonuna kadar kullanırız sıkıntın varsa MOD arkadaşlarımıza şikayet edersin çok şükür bu güne kadar Forum da terbiye sınırlarını aşan bir cümlem veya banlacak bir eylemim de olmamıştır....

TinkieWinkie
25-04-2011, 13:56

hahahaha :) geçen server da senin gibi konuşan laçka lar vardı onlara da en son kulp-CUK takmıştık. arkasından video-CUK larını izliyodu. her serverda var böyle cincıklar :)

paradiselost
26-04-2011, 02:10
Değerli oyun arkadaşım bu şekilde konuşuyorsun ama, henüz adını s7 de göremedim farklı bir nick ile mi oynuyorsun ? madem sende bu kadar giderlisin oyundaki adın nedir ?

değerli kadavra arkadaşım buyur gel tabi sıkıyorsa

algx
26-04-2011, 21:50
Sende nerden, çıktın şimdi ???? töbe töbe ....

ben kadirr

deli kadirrrrrr ulannnnn :D

olmuş bu arkadaş fırat abi :D

oktay ..

antoninya
27-04-2011, 11:35
değerli kadavra arkadaşım buyur gel tabi sıkıyorsa

şimdi achelleus un oyundaki hesap ismi paradiselost mu ? bunu mu anlamamız gerekiyor ? paradiselost achelleus ise paradiselost un KsRDeLi Birlikleri sayfasında Nam birliğine laf atmasının kendi birliğinin forumda bir başlığının olmaması mı ? bir başlık açmak bu kadar zor mu ? ayrı yetten iki birlik forumda / oyunda tatlı tatlı atışırken 3. birliğe veya 3. birliğin elemanına (burda konu olan eleman paradiselost) ne oluyor onu da anlamış değilim.

paradiselost achelleus değil ise yukarda yazdıklarımın hepsini unutun silin gitsin :)

paradiselost
02-05-2011, 04:23
Valla olmuş bu Oktay toplamak lazım bunu :D

kadavra olmuşsam neden gelmiyorsun toplamaya , yoksa mesafemizmi? zoruna gidiyor

algx
02-05-2011, 16:31
kadavra olmuşsam neden gelmiyorsun toplamaya , yoksa mesafemizmi? zoruna gidiyor

askeri yokken bu kadar havalara sıkan adam askeri olunca nerelere sıkar onu merak ediyormuş,o yüzden biraz asker basmanı bekliyor

gerçi basamazsın ama gerekirse madde yardımıda yapacağını söylüyor ..

paradiselost
02-05-2011, 18:09
askeri yokken bu kadar havalara sıkan adam askeri olunca nerelere sıkar onu merak ediyormuş,o yüzden biraz asker basmanı bekliyor

gerçi basamazsın ama gerekirse madde yardımıda yapacağını söylüyor ..

diyosunnnnn yani bebişim :) az adam olda kullandığın hesabın adını ver bak benimki belli :) İSTERİK

eldar
02-05-2011, 22:34
Herkese merhabalar,

Kuzeydoğuda(++) şimdiden ortalık kızışmış..Ama bu oyun sıraya, yağmaya bakmaz sadece...Elindeki imkanları en iyi kullanan, organizasyonunu güzel ayarlayan birlik daha çok yol kateder,daha avantajlıdır...Ve şu noktada bunu anlayabilmek çok zor...O sebeple atarlı keserli mesajlara gerek yok... :)

Son olarak BEYAZ birlikleri olarak tüm s7 ye selamlar...Herkese başarılar...

Vuruju...

algx
03-05-2011, 21:47
bütün hesaplar benim

s3den torquay .. wow kurdugum için buraya hesap açamadım ama bütün hesaplar benim

ayrıca erkek arkadaşınla karıştırdın heralde bebişim falan bu kemileri bize yapma

kadabra,sılenthunter,horkios, ..... , tinkiewinkie hepsi bizim yani birini yık niyet önemlidir algx niyetine de geçer ;)

achelleus
04-05-2011, 08:34
bütün hesaplar benim

s3den torquay .. wow kurdugum için buraya hesap açamadım ama bütün hesaplar benim

ayrıca erkek arkadaşınla karıştırdın heralde bebişim falan bu kemileri bize yapma

kadabra,sılenthunter,horkios, ..... , tinkiewinkie hepsi bizim yani birini yık niyet önemlidir algx niyetine de geçer ;)

Bebişim kelimesini en çok bizler kullanırız . ağızında emzikle gezenlere bebişim denir :) bu işler wow kurdum wow kurucam zamanım olmadıda açamadım demekle olmuyor . yaptıklarımızı görmek istersen birlik profiline bakarsınız . hadi buradada kurunda görelim bakalım o wowu :)benden isim istediniz verdim ve buradayım davetse zaten isim verdim sıkıyormu? tıpa :) alengirli konuşup çene çalıştıracağına , askerlerini çalıştırda adam diyelim . üzümlü kekim

paradiselost
04-05-2011, 13:25
http://www.youtube.com/watch?v=3begHVb6rEE&feature=related

paradiselost1
12-05-2011, 00:34
Konuyla alakası yok ama direk olaya giriş yapmam gerektigini farkettim. Bu paradiselost denen adamı tanımıyorum ve benim adıma abuk subuk seyler yazıp durmus. Kesin yıktıgım elemanlardan biridir ki beni sagda solda kotulemek için bole cocuksu hareketler yapmıs. Arkadasım ben s7 deki paradiselost neden kendi isminle hesap acmadın okadarmı acizsin :D Neyse soliceem bu adam adam degilki sagda solda baska isimlerle hesap acıo fazla kaile almayın derim yas grubu baya dusuktur bu hareketi yaptıgına gore. Buraya bi arkadasımın beni uyarması uzerine geldim ve burdaki arkadaslarıda bilgilendirmek istedim iyi oyunlar... ( S7 Paradiselost )

d4rkangel
12-05-2011, 09:04
kuyruk acısı büyükmüş hocam:)

kotaski
18-05-2011, 02:50
tüm birlik ve arkadaşlara başarılar dilerim ,iyi olan kazansın ve ne olursa olsun terbiye sınırlarımızı bozmamak dileklerinle

karabey
19-05-2011, 17:41
Merhaba..

S12 de ksrdeli birliklerinde ufakta olsa bir hesabım vardı.. Wow sürecini takip etmiştim.. Ufak ordularla büyük iş çıkardılar.. Ve sonuç olarak wow kurdular taraflı tarafsız herkesten tebrik aldılar..

Bundan önceki s7de NAM birliklerindeydim.. Daha doğrusu 2 tane NAM birliğinin sorumlusuydum.. Tam wow zamanı anlaşamadık Ayrıldık.. NAM birlikleri wowu başarısızlıkla sonuçlandı..

NAM birliği bundan öncede EFSANE birliği olarak server7de oynadı ozamanda rakiptik.. O zamanda tam wow zamanı ikiye hatta üçe bölündüler ve gene wowu kuramadılar...

NAM birliği herzaman iyi başlar bu oyuna.. Ekip olarak gelirler.. NAM salacaz derler.. 2. ayın sonunda ekibin yarısı hesap siler.. Başarısız olduklarından dolayı değil.. Egolar yüksektir.. Birbirleriyle takışır hesap silerler.. Hiçbirzaman ekip olamazlar.. O yüzdendirki gecen server7de bir tane bile operasyon yapamadan wow sürecini tamamladır.. 3 wowları 3 er kere sıfırlandı.. Sıfırlamak için öle operasyon felanda yapılmadı.. 1er ordu çıkardı adamlar sıfırladılar gittiler..

Yani dieceğim odur ki NAM birliğindeki yöneticilerde bunu kabullenecektir.. Sorun kaç wow dönemi yaşadınız die onlara.. 4 kere derler.. Peki kaç kere wow kurdunuz die sorun.. Derlerki hiç kuramadık.. Nie kuramadınız.. Hep tam wow zamanı sattılar bizi derler.. Gene kuramazlar emin olun:) Ben kefilim arkadaşlara.. :) Herkese iyi oyunlar.. +/+ bölgesinin galibini merakla bekliyoruz.. Herkese iyi oyunlar...

çılgın kimyager
22-05-2011, 01:45
forumu baştan sona okudum nam birliğindeki arkadaşlar sürekli bizim s12de wow 0 ladığımız askerlere kafayı takmışlar asker sayısının az oluşunun sebebini bilmiyorlarsa zaten size diyecek bir lafım yok.

asker sayısının az oluşunun sebebi ksrdeli birlikleri olarak serverın başından sonuna kadar diğer 3 bölgeyle savaşmamızdır hiç bir zaman tılsım çıkacak saldırıyı keselim asker basalım wowlar çıkacak saldırıyı keselim asker basalım düşüncesine girmedik ilk gününden son gününe kadar saldırdık yıktık yıkıldık aklımızda hiç bir zaman wow kurmak yoktu biz sadece eğlenmek için oynarız saldırırız yıkarız yıkılırız ama eğleniriz.

bir birilik düşünün 3 bölgeye karşı kendisinden 3-4kat daha fazla sayıda rakibine karşı 1 sene boyunca savaşacak ve siz bunlardn 200klık ordu bekleyeceksiniz bu mantığı anlayamadım anlayan varsa bana açıklasın lütfen.

ayrıca yazıldığı gibi 20klık ordular wow 0lamadı elinde askeri kalıp wowa atmış kişileri wow 0 ladı diyemi sayıyorsunuz. birçok ordu vardı 100klık wow 0 layan bence server başından beri savaşan bir birlik için 100k lık ordu bile başarıdır.

her iki tarafada başarılar dilerim.

Ç.K

reme
22-05-2011, 12:00
forumu baştan sona okudum nam birliğindeki arkadaşlar sürekli bizim s12de wow 0 ladığımız askerlere kafayı takmışlar asker sayısının az oluşunun sebebini bilmiyorlarsa zaten size diyecek bir lafım yok.

asker sayısının az oluşunun sebebi ksrdeli birlikleri olarak serverın başından sonuna kadar diğer 3 bölgeyle savaşmamızdır hiç bir zaman tılsım çıkacak saldırıyı keselim asker basalım wowlar çıkacak saldırıyı keselim asker basalım düşüncesine girmedik ilk gününden son gününe kadar saldırdık yıktık yıkıldık aklımızda hiç bir zaman wow kurmak yoktu biz sadece eğlenmek için oynarız saldırırız yıkarız yıkılırız ama eğleniriz.

bir birilik düşünün 3 bölgeye karşı kendisinden 3-4kat daha fazla sayıda rakibine karşı 1 sene boyunca savaşacak ve siz bunlardn 200klık ordu bekleyeceksiniz bu mantığı anlayamadım anlayan varsa bana açıklasın lütfen.

ayrıca yazıldığı gibi 20klık ordular wow 0lamadı elinde askeri kalıp wowa atmış kişileri wow 0 ladı diyemi sayıyorsunuz. birçok ordu vardı 100klık wow 0 layan bence server başından beri savaşan bir birlik için 100k lık ordu bile başarıdır.

her iki tarafada başarılar dilerim.

Ç.K

Yasin abi ayrıca birçoğumuz reisleyelim diye askerleri bölerek attık.İYİ olan kazansın.

çılgın kimyager
23-05-2011, 03:14
Yasin abi ayrıca birçoğumuz reisleyelim diye askerleri bölerek attık.İYİ olan kazansın.

aynen ben mesela 1 wow reisledim 1 de 0 ladım :D

güzel bir oyun olsun tek isteğim bu biz kazanmışız onlar kazanmış bu önemli değil eğlenelim yeterli. oyunun oyun olduğunun bilincinde olalım.

FRİNGE
23-05-2011, 14:52
aynen ben mesela 1 wow reisledim 1 de 0 ladım :D

güzel bir oyun olsun tek isteğim bu biz kazanmışız onlar kazanmış bu önemli değil eğlenelim yeterli. oyunun oyun olduğunun bilincinde olalım.

Buraya ner güzel yazmışsınız iyi dileklerinize katılmamak elde değil:)
Ancaaaaak!
Birlik profilinizde ki ukala tavır ile burada yazdıklarınız çelişir durumda :)

Bize savaş ilanı gönderen birliğe ;
Biz buraya bunu yazmışız zaten savaş ilanı göndermenizin bir anlamı yok servera adım attığımız gün savaş zaten başladı, yeni mi f[arkettiniz?
Bize savaş ilanı eden birliklerin mantığına 3 yıldır akıl sır erdiremiyoruz, sizi de dağıttığımız birliklerin koleksiyonumuza eklemekten şeref duyarız...

hadiordan
23-05-2011, 16:11
bende yasinin yazdıklarına katılıyorum ve ekliyorum elimizde saldırıya çıkmayan daha ne ordular vardı. daha sonra adamlar sıkıntıdan kendi zayıf vovlarımıza çaktılar askerleri, yani 3 bölgeyle savaşıp son anda bu orduları çıkarmak da başarıdır. Birde bu oyun sonuçta nam birliklerinden arkadaşlar gelmişler gider yapıyorlar burada iyi olan kazanacak bol şanslar.

FRİNGE
23-05-2011, 16:21
bende yasinin yazdıklarına katılıyorum ve ekliyorum elimizde saldırıya çıkmayan daha ne ordular vardı. daha sonra adamlar sıkıntıdan kendi zayıf vovlarımıza çaktılar askerleri, yani 3 bölgeyle savaşıp son anda bu orduları çıkarmak da başarıdır. Birde bu oyun sonuçta nam birliklerinden arkadaşlar gelmişler gider yapıyorlar burada iyi olan kazanacak bol şanslar.

İşte Bende onu diyorum 3 bölge ile tek başınıza savaştınız farzedelim mantık olarak yıprandığınızı da kabul ediyorsunuz zayıf orduların bahanesi olarak gösterdiğiniz 3 bölge ile tek başına savaşmanız ise
wow döneminde bu üç bölgenin birlikleri de doğru dürüst ordu cıkartmamışlar buda söylemlerinizden anlaşılıyor..
ben nam birliğinde bu server ilk defa oynuyorum bu anlattığınız eski server hikayesinde cıkardığım sonuç şu:

siz serverin en iyi organize birliği imişsiniz kabul ediyorum ancak
Serverde sizin haricinizde EKİP yokmuş karşınızdaki rakipler amatörmüş.

çılgın kimyager
24-05-2011, 02:05
İşte Bende onu diyorum 3 bölge ile tek başınıza savaştınız farzedelim mantık olarak yıprandığınızı da kabul ediyorsunuz zayıf orduların bahanesi olarak gösterdiğiniz 3 bölge ile tek başına savaşmanız ise
wow döneminde bu üç bölgenin birlikleri de doğru dürüst ordu cıkartmamışlar buda söylemlerinizden anlaşılıyor..
ben nam birliğinde bu server ilk defa oynuyorum bu anlattığınız eski server hikayesinde cıkardığım sonuç şu:

siz serverin en iyi organize birliği imişsiniz kabul ediyorum ancak
Serverde sizin haricinizde EKİP yokmuş karşınızdaki rakipler amatörmüş.

Zayıf dediğin birliklerlele aynı sererda oynasanız namın bi şansı olduğunu sanmıyorum.
Burada siz bizi küçümsüyorsunuz rakipleriniz zayıfmış diye biz o rakipleri vura vura eze eze o hale getirdin asker bastırmadık. wow zamanındada tek tek asker köylerini tespit edip gidip 0 ladık buda bizim başarımızdır. Bunun dışında wow köyümüzde 9 milyon saldırı askeri kestik buda rakibin zayıf olmadığının kanıtıdır. bana sizin wowun kestiği saldırı asker sayısını söyleyebilirmisin? 9 milyonun altındamı yoksa üstündemi?

Lütfen yorum yaparken bilgilere dayanarak yorum yapınız bilmediğiniz konu hakkında sadece laf olsun diye yorum yapmayınız. Bu bir oyun bu oyunun bilincinde olalım.

profilimizde yazanlar ise bizim başarılarımızdır. biz serverda tek bölgeye karşı savaşmayız bu oyunun amacı eğlenmekse ozaman en üst düzeyde eğlenmek için bütün bölgeleri karşımıza alır savaşırız.

TinkieWinkie
24-05-2011, 14:18
........................ :)

elaqözlü
26-05-2011, 13:37
Kısa bi aradan sonra yeniden travian ve KsRDeLi™ birliğiyle wowa kadar devam. Temennim wowu birliğimin kurması :)

Silent_hunter
03-06-2011, 07:54
Dostum

NAM'ın eğer oynasa idi s12 serverindeki rakiplerinin karşısında şansı olmadığı gibi bir cümle sarfettiğini görüyorum

Artık bu sözün şu aralar ts7'deki gidişatta eklendiğinde insanın yüzünü bir hayli mütebessim bırakıyor (Aynen tinkie'nin yukarıdaki msj ı gibi :)

Neyse ben de iyi olan kazansın deyip uzatmadan kapayayım :)

achelleus 1
10-06-2011, 12:39
şimdi achelleus un oyundaki hesap ismi paradiselost mu ? bunu mu anlamamız gerekiyor ? paradiselost achelleus ise paradiselost un KsRDeLi Birlikleri sayfasında Nam birliğine laf atmasının kendi birliğinin forumda bir başlığının olmaması mı ? bir başlık açmak bu kadar zor mu ? ayrı yetten iki birlik forumda / oyunda tatlı tatlı atışırken 3. birliğe veya 3. birliğin elemanına (burda konu olan eleman paradiselost) ne oluyor onu da anlamış değilim.

paradiselost achelleus değil ise yukarda yazdıklarımın hepsini unutun silin gitsin :)

SEVGİLİ ARKADAŞLAR ACHELLEUS İSMİ BANA AİT BİR İSİMDİR BU İSİMLE ESKİLER BELKİ BİLİRLER S8 S9 S18 VE S12 DE YAKLAŞIK 4 SENEYE YAKIN OYUN OYNADIM VE HİÇ BİR SURETLE TRAVİAN FORUM KÖŞESİNE ACHELLEUS İSMİ İLE HESAP AÇMADIM VEYA BAŞKA İSİMLE HESAP AÇMADIM , İŞLERİMİN YOĞUNLUĞU SEBEBİ İLE ŞUAN DEVAM ETMETE OLAN S8 DEKİ HESABIMIDA DEVİR ETTİM . BU NİCK İLE KİM YAZI YAZIYORSA ONA YAZIKLAR OLSUN DİYORUM VE BENİM NİCK' İMİN ADI ALTINDA SATAŞMALARA MARUZ KALMIŞ ARKADAŞLARIMADA ÖZÜRLERİMİ BİR BORÇ BİLİRİM . TRAVİAN OYUNUNDA YIKMAKTA VARDIR YIKILMAKTA AMA EN ÖNEMLİSİ İNSAN OLDUĞUMUZU VE SERVERDEKİ TÜM OYUNCULARIN KARDEŞ OLDUĞUNU BİLMELERİ GEREKTİĞİNE İNANIYORUM .
NOT: BU MESAJI ARKADAŞIMIN UYARILARI SEBEBİ İLE . AYDINLATMAK İÇİN YAZILMIŞTIR ...
SAYGILARIMLA Achelleus (İSMAİL)
S8 DEKİ TÜM BİRLİKLERE BAŞARILAR DİLERİM . İYİ OLAN KAZANSIN

çılgın kimyager
13-06-2011, 03:26
nam yıkımları başladı

çılgın kimyager
13-06-2011, 03:27
Dostum

NAM'ın eğer oynasa idi s12 serverindeki rakiplerinin karşısında şansı olmadığı gibi bir cümle sarfettiğini görüyorum

Artık bu sözün şu aralar ts7'deki gidişatta eklendiğinde insanın yüzünü bir hayli mütebessim bırakıyor (Aynen tinkie'nin yukarıdaki msj ı gibi :)

Neyse ben de iyi olan kazansın deyip uzatmadan kapayayım :)

s12 ile ts7 yi birbirine karıştırmayalım sevgili arkadaşım biz s12deki kadrodan bahsediyoruz aynı kadro ile kıyaslarsak şansınız olmazdı.

hadiordan
15-06-2011, 01:52
kesinlikle s12 deki kadro olsa saygısızlık yapmak gibi olmasın ama şimdiye nam kalmazdı, tarihin tozlu sayfalarındaki yerlerini alırlardı. artık herkese bol şans.

Mavi Karga
17-06-2011, 21:41
yahu şu s12 yi bende merak ettim elimde ksrdeli biriklerinin yaptıgı saldırı raporları varki görseniz gülmekten kırılır yok sayarsınız keşke s12 nin yeniden açılmasını bekleseydiniz :)

BASAYEV
18-06-2011, 19:27
nam yıkımları başladı

Daha cok KSRDELİ yıkımları gibi duyduk biz.
Tarlaları depoları giden sıfırlanan merkez baya cokmuş KSRDELİ lerden öylemi?
the hamsi merkez köy pert olmuş saldırı askerleride savunmada yakalanmış diye duyduk bilgilendirirseniz sevinirim.

antoninya
22-06-2011, 18:05
nam yıkımları başladı

Silent_hunter (aydın abi) işaret buydu değilmi yanlış mı anladık erken mi başladık ??

ne s12 imiş ya anlat anlat bitmiyor NAM ailesine ilk açılacak s12 de toplu hesap açmayı teklif ediyorum

Silent_hunter
22-06-2011, 18:09
s12 ile ts7 yi birbirine karıştırmayalım sevgili arkadaşım biz s12deki kadrodan bahsediyoruz aynı kadro ile kıyaslarsak şansınız olmazdı.

Demokrasi böyle bir şey olsa gerek dostum :)

Herşekilde bir yöne kırmak imkanına sahip olmak :D

Kim olursa olsun, kim gelirse gelsin, s7 + + sı NAM birliklerrinindir.

Bundan önceki iki s7'de de böyleydi burada da böyle olacak...

Sakın olaki NAM ların da tam kadro olarak burada olduğunu zannetmeyin, ama biz eksiklerimizle değil, şu an elimizde ne varsa onunla devam eder savaşırız.

Kanımca bir hayli de iyi savaşıyoruz :D

Silent_hunter
22-06-2011, 18:14
Hadiordan'a cvb'en yazılmıştır, alıntı yapmayı unutmuşum :)

Arkadaşım

eğer sadece onlara bağlı iseniz neden s7'ye geldiniz.

Bence şu söylediğin resmen şu anki bütün Ksr oyuncularına hakarettir.

Eğer sadece onlarla bir güç iseniz bu oyuncularınız olmadan oynamayın.

Hele de birlik profillerinizi "Girdimiz birlik dağılmaya mecburdur" şeklinde beylik ve büyük sözlerle doldurmayın..

Biz şu an NAM adını kim taşıyorsa bu arkadaşalrımızla devam ediyoruz.

Seni temin ederim ki iş yoğunluğu, tatil vs dolayısıyla bazılarımız gelemedi, bazılarımız ise pek kasmıyor.

Ama buna rağmen durum ve gidişat bu

Bilmem açıklayıcı olabildim mi?

Silent_hunter
22-06-2011, 18:17
nam yıkımları başladı

NAM&KSR Savaşları kısmında biz ana birliğinizde gerçekleştirdiğimiz yıkım ve silmeleri paylaşacağız :)

iyi oyunlar dilerim :)

TinkieWinkie
22-06-2011, 18:26
NAM&KSR Savaşları kısmında biz ana birliğinizde gerçekleştirdiğimiz yıkım ve silmeleri paylaşacağız :)

ya şu profilden atarlı konuşanlara gıcık oluyorum. ya saldırırsın yada savunursun bu oyunun olayı bu .. sanki gerçek hayattaymışız gibi münakaşa yapıyosunuz :)

sadece şunu söyleyeyim .. S7 de crista gallinin bi sözü vardı ;

" ASKERİ OLAN KURALLARI KOYAR"

oyunu kuralına göre oynamaya devam edeceğiz...

carpe diem

GoMeS
22-06-2011, 18:28
Beyler ben s8den silent_hunter tılsımlar çıktı iyi oyunlar bu arada nickimi çalanlar utansın

by bay
22-06-2011, 18:28

Hımmm nam yıkımlarımı başlamış abi ben mi yanlış görüyorum :) namların yıkıldığı tek bir nokta var girdiğimiz köylerde her bir askerimiz cirit oynarken kahkahalarla yere yıkılmamızdır :) Ksrlere kahkaha seslerimiz bile gidince köyleri yerle bir oluyor :) Umarım daha zevkli zamanlar gelir.

ε८εlﻨ ցεlεռ ĸօթεĸ ८ﻪოﻨ ժսνﻪгﻨ ' ռﻪ ιรεгოﻨร !!!

Silent_hunter
22-06-2011, 18:29
ya şu profilden atarlı konuşanlara gıcık oluyorum. ya saldırırsın yada savunursun bu oyunun olayı bu .. sanki gerçek hayattaymışız gibi münakaşa yapıyosunuz :)

sadece şunu söyleyeyim .. S7 de crista gallinin bi sözü vardı ;

" ASKERİ OLAN KURALLARI KOYAR"

oyunu kuralına göre oynamaya devam edeceğiz...

carpe diem

Aynen abim :)

bu arada doktor burada yine ismiyle gir bir bak :)

by bay
22-06-2011, 18:29
Beyler ben s8den silent_hunter tılsımlar çıktı iyi oyunlar bu arada nickimi çalanlar utansın

Arkadaşım noter huzurunda aldın sanırım nicki :)

by bay
22-06-2011, 18:30

Silent_hunter
22-06-2011, 18:34

komik seni :)

TinkieWinkie
22-06-2011, 18:36
nam yıkımları başladı

ismail " NAM YIKIMLARI" hangi kanalda başladı orayı açalım izleyelim .. zevkli olur izlemesi :D :D :D

Silent_hunter
22-06-2011, 18:38

Abim

hoş görelim bu arkadaşımızı

muhtemelen oyunda yeni başlamış ve yaşı küçük heyecanlı biri :)

4 senedir bu nick s7 de var ve benim tarafımdan oynanıyor :)

buraya gelip te bunu yazması bile zaten durumu açıklıyor boş geç :)

by ace
22-06-2011, 18:47
way be eski nıckıme ben zamanında buraya kayıt almısım bu arada kim kimi yıkmıs pek anlayamadım:D

TinkieWinkie
22-06-2011, 18:47
Abim

hoş görelim bu arkadaşımızı

muhtemelen oyunda yeni başlamış ve yaşı küçük heyecanlı biri :)

4 senedir bu nick s7 de var ve benim tarafımdan oynanıyor :)

buraya gelip te bunu yazması bile zaten durumu açıklıyor boş geç :)

hepimiz SİLENT HUNTER ız :D

kizil
22-06-2011, 18:54
iyide ben bu namlara kıl olmaya başladım))) reklamları çok yıkıyoz diyolar tek rapor yok ksd yemi geçsem raporları görmek için dostlar şaka bi yana eylenelim oyun bu yıkılırız yıkarız ama keyfimizden geri kalmayız sonuçda ksd birlikleri iddalı girişleri ile namlar a meydan okudular namlarda gereken cvp oyundanverecekdir veriyordur ksd bilegimizi bükerse el öpmesini de bilen kişileren oluşmuş bir birligiz aynısını karşıdanda beklemek çok safdillilik olmaz diye düşünüyom

ben avrupa server ında agırlık vermeye başladıgım için burada çok aktif degilim malesef ama sizleri ilgi ile izliyorum sıkışırsanız tahsin abi demeniz yeter biliyonuz )))
aydınım gökhanım kadabra serhan sizleri izlemeye devam ediyorum buradan kaptıgım taktiklerle avrupada gavurları yıkıyorum ))))

TinkieWinkie
22-06-2011, 18:58
iyide ben bu namlara kıl olmaya başladım))) reklamları çok yıkıyoz diyolar tek rapor yok ksd yemi geçsem raporları görmek için dostlar şaka bi yana eylenelim oyun bu yıkılırız yıkarız ama keyfimizden geri kalmayız sonuçda ksd birlikleri iddalı girişleri ile namlar a meydan okudular namlarda gereken cvp oyundanverecekdir veriyordur ksd bilegimizi bükerse el öpmesini de bilen kişileren oluşmuş bir birligiz aynısını karşıdanda beklemek çok safdillilik olmaz diye düşünüyom

ben avrupa server ında agırlık vermeye başladıgım için burada çok aktif degilim malesef ama sizleri ilgi ile izliyorum sıkışırsanız tahsin abi demeniz yeter biliyonuz )))
aydınım gökhanım kadabra serhan sizleri izlemeye devam ediyorum buradan kaptıgım taktiklerle avrupada gavurları yıkıyorum ))))

abi avrupada da fırtına gibi esicez :) abi bi de "SAFDİLLİLİK" kelimesini de ilk defa duydum :) o nasıl bi kelimedir yaa :D denizli yöresi mi

by ace
22-06-2011, 21:29
ksler s12 diyorlar bunu anlamıyor ben eski bir s12 oyuncusuyum str bırlıklerındeydım... tabı bundan önceki serverda degıldı ama daha oncekı serverda oynadım ve orda str bırlıklerı olarak herkeze alanı dar ettık onumuze gelenı yıktık gectık halen daha s12 dıyorsanız sıze bırsey dıyemıyorum

by bay
22-06-2011, 22:34
ksler s12 diyorlar bunu anlamıyor ben eski bir s12 oyuncusuyum str bırlıklerındeydım... tabı bundan önceki serverda degıldı ama daha oncekı serverda oynadım ve orda str bırlıklerı olarak herkeze alanı dar ettık onumuze gelenı yıktık gectık halen daha s12 dıyorsanız sıze bırsey dıyemıyorum

Kardeşim tanımasınlarda zaten ki o zamanda düşmanımız olmak istemezlerdi :) STR.TSUNAMi s12 nin yıkım birliği haftada enaz 15 merkez sıfırladığını duysunlar sadece bu yeterli onlara :) Ama verilmiş sadakaları varmışda çıkmamışlar karşımıza :)

by ace
22-06-2011, 22:47
sansları varmıs cıdden o zaman serverda nasıl oyun oynanır gosterırdık gelenı ındırdık gıttıgımızde yıne ındırdık bu ıste bır garıplık war:)

çılgın kimyager
15-07-2011, 15:09
ismail " NAM YIKIMLARI" hangi kanalda başladı orayı açalım izleyelim .. zevkli olur izlemesi :D :D :D

forumda sadece laf olsun diye yazıyorsunuz be daha düzeyli bir yazışmaları tercih ederim sizin nüfuzda 1. olan bir oyuncunuz vardı hatırladınızmı ismide bennadas şuan nerede kendisi bilen varmı? 5 günde hesap sildirdim kendisine ama hiç biyerde yazmadım alaycı bir şekilde ama baktımki siz oyunu farklı şekilde oynuyorsunuz ben karşımdakini arkadaşım olarak görürüm bu oyunuda yeni dostlar kazanmak için oynarım saygılar
Ç.K

sheqill1
19-07-2011, 14:14
Kardeşim tanımasınlarda zaten ki o zamanda düşmanımız olmak istemezlerdi :) STR.TSUNAMi s12 nin yıkım birliği haftada enaz 15 merkez sıfırladığını duysunlar sadece bu yeterli onlara :) Ama verilmiş sadakaları varmışda çıkmamışlar karşımıza :)

sen neyin pesindesin ya keski gectigimiz s12 de olsaydıda str görürdük nasıl bir birlikmissiniz gerci vardı oyun basında bi kac kisi onlarda duman oldu.ben oyunun yuzde 60 ından sonra işlerimden dolayı hesabı devrettim ama devamlı takipteydim.KsRDeLi olarak s12 de 3 bölge ile devamlı savaş halindeydik + wow kuruldugunda rakip wowların hepsi 0 dı:) buda son ve anlamlı video 7.00 ile 7.30 arasını izlesen yeter http://www.youtube.com/watch?v=bkEF-qU0FTQ

asz
08-10-2011, 00:17
slm kasırgadelı mılletı burdada sahanesınız eskısı gıbı....mılletı once delı yapıp sonra kasırganızda donduruyorsunuz...

sertıf ahmet olum varya ozledım la oyunu...s12 de bıraktıgım gıbı devam edıyorsunuz...

yolunuz acık olsun korkusuzca futursuzca savasmaya devamm......

çılgın kimyager
11-10-2011, 14:32
slm kasırgadelı mılletı burdada sahanesınız eskısı gıbı....mılletı once delı yapıp sonra kasırganızda donduruyorsunuz...

sertıf ahmet olum varya ozledım la oyunu...s12 de bıraktıgım gıbı devam edıyorsunuz...

yolunuz acık olsun korkusuzca futursuzca savasmaya devamm......
sertifde ahmette bu servera gelmedi gelen 3-5 kişi ile bişeyler yapmaya çalıştık bu ismi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık

07antalyaspor07
11-10-2011, 14:49
sertifde ahmette bu servera gelmedi gelen 3-5 kişi ile bişeyler yapmaya çalıştık bu ismi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık

keşke kasırga tam kadro s7de olsaydı sürümden dolayı bir cok oyuncunun gelmedigini düşünüyorum t4 gercekten herkezin sevecegi oynayacagı bir sürüm degil ama genede az adamla cok icrat yaptıklarını söylemeden gecemeyiz.

cebel
11-10-2011, 23:12
keşke kasırga tam kadro s7de olsaydı sürümden dolayı bir cok oyuncunun gelmedigini düşünüyorum t4 gercekten herkezin sevecegi oynayacagı bir sürüm degil ama genede az adamla cok icrat yaptıklarını söylemeden gecemeyiz.

dostum o zaman red army de olmazdın herhalde :D şaka bir yana
x2 de çok başarılıydın avrupada varmısın bilmiyorum ama varsan saldırılarını burda gormek isterim

sonuç olarak sahsi dusuncelerim biten server 4 te aynı bolgede 2 birlik vardı wow zamanına kadar ve o 2 birlik başkalarının wow kurmasını izleyecekler şansınız bol olsun kasırgadeli

he rserverda olduyu gibi
my name is cebel

07antalyaspor07
12-10-2011, 16:47
dostum o zaman red army de olmazdın herhalde :D şaka bir yana
x2 de çok başarılıydın avrupada varmısın bilmiyorum ama varsan saldırılarını burda gormek isterim

sonuç olarak sahsi dusuncelerim biten server 4 te aynı bolgede 2 birlik vardı wow zamanına kadar ve o 2 birlik başkalarının wow kurmasını izleyecekler şansınız bol olsun kasırgadeli

he rserverda olduyu gibi
my name is cebel

ben kasırgayla birlikte oynayacaktım zaten bunu gizlemiyorum göcmenleri bile yolluyordum akmekden kordinat istedim oyun basında fakat Red armyde gidi baskan aklımı celdi :D red armyde kaldım hic pişmanda degilim ama kasırgaya karsı bir sempatim oldugunuda gizleme geregi duymuyorum neticede ben Red army yöneticisi degilim bunun bir anlam ifade edecegini düşünmüyorum diplomasi yönünde :)

çılgın kimyager
13-10-2011, 23:37

evet birçok kişi gelmedi srümden dolayı ve biraz ara verelim diyenler oldu benimde başımı ahmet yaktı ne güzel bırakmıştım oyunu :D buradaki yüküm s12den 10kat daha fazla buraya kadar gelmişken silip gitmekde olmaz dedim nitekim hedefimizede ulaştık bizim hedefimiz nam yıkmaktı ve wow kurdurmamaktı bunu başardık sayılır. namların 4 gözle wow almasını bekliyoruz alsınlarda daha aktif olmadan 0 layalım :D

07antalyaspor07
14-10-2011, 16:06
evet birçok kişi gelmedi srümden dolayı ve biraz ara verelim diyenler oldu benimde başımı ahmet yaktı ne güzel bırakmıştım oyunu :D buradaki yüküm s12den 10kat daha fazla buraya kadar gelmişken silip gitmekde olmaz dedim nitekim hedefimizede ulaştık bizim hedefimiz nam yıkmaktı ve wow kurdurmamaktı bunu başardık sayılır. namların 4 gözle wow almasını bekliyoruz alsınlarda daha aktif olmadan 0 layalım :D

tebrik ederim bu arada wow köyü almıssınız darısı son ve nam birliklerine :) sonlarda aldı gerci 2 tanede savunamadılar

asz
30-10-2011, 01:39
accık nostaljı yapalım deılmı....

ıyı seyırler...

http://www.youtube.com/watch?v=2XscMAyEQok&feature=related s18 ksrdeli...

http://www.youtube.com/watch?v=bkEF-qU0FTQ s12 ksrdeli...

cebel
06-11-2011, 21:19

dostum bize gazı verdiler s12 den kendileri yoqlar :D

cebel
06-11-2011, 21:20
herkezin kurban bayramı mubarek olsun allah kesilen kurbanlarınızı kabul etsin