PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1000atlı birliği

biyolog1
12-03-2011, 15:07
Efsane Atlı birlikleri tam kadro ts8 ve avrupa serverda yoluna devam etmektedir..

Tüm oyuncularımıza tekrar bizimle oldukları için teşekkür ederiz.

*serdar*
13-03-2011, 17:54
Efsane Atlı birlikleri tam kadro ts8 ve avrupa serverda yoluna devam etmektedir..

vay vay vay

kimler gelmiş,ulaşım h.g

sana ve birliğine başarılar,

bu sene iddiamız yok,hadi iyisiniz :)

Death Note
13-03-2011, 18:44

Vay dostum hoş geldin, başarılar..
Biz tam kadro yokuz ama tek tük takılıyoruz öle bakalım.
Zurnacık (enver ) =)

undeba
13-03-2011, 19:59
vay vay vay

kimler gelmiş,ulaşım h.g

aynen abicim bu serverdaki felsefemiz.. eğlenmek :D

latino
13-03-2011, 22:06
aynen abicim bu serverdaki felsefemiz.. eğlenmek :D

1000atlı sayfası ama onlarda çok sonlular yazmış arkadaş :D
Ulaş nerdesin gözümüz yollarda kaldı :) sensiz forumun da tadı yok,geldiğine göre artık forumun reytingleri tavan yapar :)

biyolog1
13-03-2011, 23:27
Ulaş nerdesin gözümüz yollarda kaldı :) sensiz forumun da tadı yok,geldiğine göre artık forumun reytingleri tavan yapar :)
yok be hacım. o geçen seneydi :)

ki ben oyunu bin tövbeler ederek bırakmış olmama ragmen kişileri bırakamadıgım için döndüm. hem bu serverda baya bi sonlu oyuncu -/- de 1000atlı ile birlikte. Bizim asıl hedefimiz avrupa orada bir çok oyuncumuzla oynuyoruz. orada sonu 1000atlısı yok biz varız. hepberaberiz. :)

biyolog1
13-03-2011, 23:28
vay vay vay

kimler gelmiş,ulaşım h.g

başkanım nasılsın.
dediğim gibi t4 ü merak ettik bi iki arkadaşlımız hesap açmış. o isimleri gören tüm atlılar hesap açmış :)

hal böyle olunca birden baktık ki tam kadro toplanmısız. maksadımız eglenmekti avrupa önplanda. amma velakin tüm arkadaşlar toplanınca eh dedik sonlara ayıp olmasın onlar yokken yabancıya gitmesin wow.. :)

latino
13-03-2011, 23:45
yok be hacım. o geçen seneydi :)

ki ben oyunu bin tövbeler ederek bırakmış olmama ragmen kişileri bırakamadıgım için döndüm. hem bu serverda baya bi sonlu oyuncu -/- de 1000atlı ile birlikte. Bizim asıl hedefimiz avrupa orada bir çok oyuncumuzla oynuyoruz. orada sonu 1000atlısı yok biz varız. hepberaberiz. :)

Baya dediğin bence bir elin parmaklarını geçmez ama dediğin gibi bizim de asıl hedefimiz avrupa,buraya ise hem eğlenmek hem de avrupada t4 kullanılma olasılığına karşı t4 ü tecrübe etmek için geldik ama tam kadro değiliz senin de gördüğün gibi,s8 de 3. wow dan sonra artık bir kısım arkadaşımız travianı hepten bıraktı,bir kısım arkadaşlarımız ise avrupa turnuvasına kadar kendini nadasa aldı,bir kısım da bizim gibi burda oyanlıyor işte.Ben de geçen s8 bittiğinde bırakıcaktım ama avrupa turnuvasını duyunca o kadar yıl travian oynayıp da turnuva oynamadan bırakırsak ayıp olur dedim :) Turnuvada hepberaberiz inş,umarım bölge konusunda anlaşılır da her birlik kafasına göre bir yerde açmaz,orda birlikte olursak güçlü oluruz orası kesin,bölgelere dağılırsak fazla şansımız olmaz.

*serdar*
14-03-2011, 01:46
başkanım nasılsın.
dediğim gibi t4 ü merak ettik bi iki arkadaşlımız hesap açmış. o isimleri gören tüm atlılar hesap açmış :)

hal böyle olunca birden baktık ki tam kadro toplanmısız. maksadımız eglenmekti avrupa önplanda. amma velakin tüm arkadaşlar toplanınca eh dedik sonlara ayıp olmasın onlar yokken yabancıya gitmesin wow.. :)

iyidir çok şükür,

benimde niyetim yoktu pek s8 de oynamaya ama SON-D ki arkadaşlar birlik kurup başkan kısmını boş bırakınca dayanamadım,kinnefret yani hasanla ortak bi hesap açtık takılıyoz işte :)

ulaş avrupada hepberaber olucaz,e malum gavura karşı savaşıcazda,
-/- de hesap açma gibi bi yanlışa düşmeyin,geneli +/+ ve +/- de açıcak,yani bi bölgede 7500 oyuncu olacağını düşünüsen -/- de hesap açacak türk oyuncu sayısı 200 ü geçmez diye düşünüyorum,7500 yabancı içinde 200 türk,yani zor

sen şimdi biz zoru severiz diceksin :) ama avrupada türk gördükleri zaman hemen yıkmaya çalışıcaklar.

naçizana fikrimi paylaştım,3 kere yabancı serverlarda oynadım,az çok bilirim türk düşmanlığını.

sevgiler
saygılar

Mehmet
14-03-2011, 20:35
vay vay vay

kimler gelmiş,ulaşım h.g

bu sene iddiamız yok,hadi iyisiniz

Vay dostum hoş geldin, başarılar..
Biz tam kadro yokuz ama tek tük takılıyoruz öle bakalım.
Zurnacık (enver ) =)

Bak hele bak, SON lar yokmus :) Hepiniz burdasınız işte :D Ben yokum bu arada, en azından bu garanti ;)

SoN MeLeK
16-03-2011, 23:55
ben burada travian yönetimine sesleniyorum forum sayfasının üst kısmındaki resimde bir bayan kucağında tahıl taşıyor oyunun içeriğinde böyle bir olay yok :D ilerde natarlarda böyle bir şey olacaksa bilemiyorum :D

mmintaz
17-03-2011, 08:48
Tamam tamam bende buradayım :D
Neyse espri bır yanada 2 hesap ayarladık 2x ıcın azıcıkda avrupalı yıkak gercı bende avrupa yakasındayım ama olsun :D

Her ne kadar burada köylerinizin ustunde halay cekecek olsakta 2x te beraberız ınsallah :D

Sunuda belirteyim nerde cokluksa oraya gelcem

Bu serverda son oyuncularınında katıldıgı heaven bırlıklerıne sans tanımıyorum her zaman rakibinizim...

vedatp
17-03-2011, 10:51
herkeze slm s8 çilginköpek vedat binatlı ve son birliği arkadaşlara slm iyi oyunlar dilerim

bloodparty
22-03-2011, 01:38
Bizim asıl hedefimiz avrupa orada bir çok oyuncumuzla oynuyoruz. orada sonu 1000atlısı yok biz varız. hepberaberiz. :)

Yahu mübarek adam.Görende zannedecek ki 1000ATLI birlikleri geldi servera damgasını vurdu,üyelerinden çoğunu avrupaya götürmeyi başardı.Sina nın birliği sizinle olur (20 kişi),elde nin birliğinden gelir 20 kişi,eymens,dark emperor falan olur.toplasan 100 kişi bile değil yani.Onlarda serverda 1000atlı olarak oynamış değiller he yanlış anlaşılmasın.

Kaldı ki bu kadar bağırmamıza rağmen ++ ve +- bölgelerinden birine yerleşmeyerek bölge konusunda azınlık olmanıza rağmen birlik beraberlikten yana olmadığınız için hep kafamda soru işareti kalacak sizler için.

Kolay gelsin.

2x bloodparty
s8 babuskaa

SoN MeLeK
22-03-2011, 02:17
Yahu mübarek adam.Görende zannedecek ki 1000ATLI birlikleri geldi servera damgasını vurdu,üyelerinden çoğunu avrupaya götürmeyi başardı.Sina nın birliği sizinle olur (20 kişi),elde nin birliğinden gelir 20 kişi,eymens,dark emperor falan olur.toplasan 100 kişi bile değil yani.Onlarda serverda 1000atlı olarak oynamış değiller he yanlış anlaşılmasın.

Kaldı ki bu kadar bağırmamıza rağmen ++ ve +- bölgelerinden birine yerleşmeyerek bölge konusunda azınlık olmanıza rağmen birlik beraberlikten yana olmadığınız için hep kafamda soru işareti kalacak sizler için.

Kolay gelsin.

2x bloodparty
s8 babuskaa

:) biyolog1 klasik açıklamaları normal gör yani alış bence. geçen yılda arkadaşımız 114 şişman ordu var diyordu ortalama 4 ünü gördük diyebiliriz 110 unu görme şansımız olmadı malesef :D

bu arada sen darklar la s8 de bu isimde oynadın mı ? bloodparty ?

bloodparty
22-03-2011, 02:53
:) biyolog1 klasik açıklamaları normal gör yani alış bence. geçen yılda arkadaşımız 114 şişman ordu var diyordu ortalama 4 ünü gördük diyebiliriz 110 unu görme şansımız olmadı malesef :D

bu arada sen darklar la s8 de bu isimde oynadın mı ? bloodparty ?

Alışkınım sorun yok lakin ilk s7 den beri biyolog1 in bu yalandan kaynaklanan mübalağa alışkanlığını gördüğüm yerde uyarmaya devam ederim.

bu arada ben darklarla başka bi isimde oynadım.bloodparty nicki ortağım necminindir.oda s8den beri darklarla beraber oynuyor.

SoN MeLeK
22-03-2011, 09:50
Alışkınım sorun yok lakin ilk s7 den beri biyolog1 in bu yalandan kaynaklanan mübalağa alışkanlığını gördüğüm yerde uyarmaya devam ederim.

bu arada ben darklarla başka bi isimde oynadım.bloodparty nicki ortağım necminindir.oda s8den beri darklarla beraber oynuyor.

evet darklarda bu nickle oynayan birisi vardı o yüzden sordum s8 de teşekkür ederim

biyolog1
24-03-2011, 23:56

Kolay gelsin.

2x bloodparty
s8 babuskaa

:)
sinaın birliğinden kim var bilmiyorum...
sondan kimler var onuda bilmiyorum. bölge konusunda herhangi bir taahhütte bulunmadım
ben zaten orada oynamıcam :)
ts8 deki oyuncu ismim eymens (gerçek sahibi sağolsun hesabı bana verdi)

114 ordunun 4 ünü görmüşüz demiş bir arkadaş ama forum nedir enden yazılırı yada biyolog foruma neden yazarı kavrayamamış. oysa serdarın yada hakansa sorsalardı biyolog foruma neden yazarı size anlatırlardı.

Mehmet
25-03-2011, 17:50

Kolay gelsin.

2x bloodparty
s8 babuskaa

Öncelikle 2x de oynayan biri olarak sizin ekibiniz olan DARK'larla değil bir daha aynı birlikte oynamak, aynı bölgede bile oynamam. Sizler sadece oyunda figüran gibi bir birlik konumundasınız. Bir birlik düşünün bünyesindeki WOW ordularından bi haber, organizesiz hiç savaşmadan oyunu kaybediyor. İşte ben bunu sadece DARK birliklerinde gördüm.

1000ATLI birliğinden 100 değil 10 kişi gelsin avrupada senin DARK ekibinin komplesinden daha iyi iş yapar.

Fazla polemiğe girmek istemiyorum, DARK olarak bugüne dek elinizdeki başarıları yaz sonra gel 1000ATLI hakkında yorum yap.

Eğer 1000ATLI birliğinden arkadaşlarımla bölge seçimi yaparsak Güneybatı (-/-) haricinde sadece HEAVEN birliklerinin olduğu bölgede yer alırız. Yani DARK nerede biz onun tam tersinde!

Sina'nın birliği, onun birliği bunun birliği diyosun, bunların hepsi DARK'tı neden DARK'larla ortak hareket etmiyorlar biraz düşün. Siz oyunu başlarken kaybedenlerdensiniz.

Ombudsman
25-03-2011, 17:53
Dark ismi hala kullanılıo mu yaw :eek:

*serdar*
26-03-2011, 04:36
Öncelikle 2x de oynayan biri olarak sizin ekibiniz olan DARK'larla değil bir daha aynı birlikte oynamak, aynı bölgede bile oynamam. Sizler sadece oyunda figüran gibi bir birlik konumundasınız. Bir birlik düşünün bünyesindeki WOW ordularından bi haber, organizesiz hiç savaşmadan oyunu kaybediyor. İşte ben bunu sadece DARK birliklerinde gördüm.

1000ATLI birliğinden 100 değil 10 kişi gelsin avrupada senin DARK ekibinin komplesinden daha iyi iş yapar.

Fazla polemiğe girmek istemiyorum, DARK olarak bugüne dek elinizdeki başarıları yaz sonra gel 1000ATLI hakkında yorum yap.

Eğer 1000ATLI birliğinden arkadaşlarımla bölge seçimi yaparsak Güneybatı (-/-) haricinde sadece HEAVEN birliklerinin olduğu bölgede yer alırız. Yani DARK nerede biz onun tam tersinde!

Sina'nın birliği, onun birliği bunun birliği diyosun, bunların hepsi DARK'tı neden DARK'larla ortak hareket etmiyorlar biraz düşün. Siz oyunu başlarken kaybedenlerdensiniz.

süper yorum mehmet :)
1000 ATLI birliğini kendi ekibi ile +/- de görmeyi umuyoruz,

yasinburak
26-03-2011, 17:24
yaşasın 1000 ATLI birliği

vedatp
30-03-2011, 00:20
slm geçen seneden vedat çilginköpek nic ile oynuyodum 1000-22 başkanı başarılar diliyorum herkeze oscara slm orada ise

dragonlord2003
04-04-2011, 18:44
Yav ne birlikmiş yaaa:):):):)

ROLLERSKY
04-04-2011, 21:58
arkadaşlar bugünkü bakım çalışmasından sonra olan bitene bir yanıt bulan olduysa hemen yazsın..

BEYOĞLU

ROLLERSKY
05-04-2011, 00:07
Merhaba,

Bakım çalışmalarından dolayı server kısa süre kapatılmıştır . sorun giderilmiştir.
anlayışınız için teşekkür ederiz .Düşük kota grafik yoğunluğu azaltılmış harita açmayan ve işlem yapamayan oyuncular için yapılmıştır.Sizinde böyle sorunlarınız varsa lütfen kutucuğu işaretleyiniz.Natar köyleri Belli bir süre koruma altındalardır.Koruma sürelerinin bitmesini bekleyiniz.

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=1173571#post1173571

Saygılarımızla,
Travian Ekibiniz

.LUCİFER.
09-07-2011, 14:23
:)
sinaın birliğinden kim var bilmiyorum...
sondan kimler var onuda bilmiyorum. bölge konusunda herhangi bir taahhütte bulunmadım
ben zaten orada oynamıcam :)
ts8 deki oyuncu ismim eymens (gerçek sahibi sağolsun hesabı bana verdi)

114 ordunun 4 ünü görmüşüz demiş bir arkadaş ama forum nedir enden yazılırı yada biyolog foruma neden yazarı kavrayamamış. oysa serdarın yada hakansa sorsalardı biyolog foruma neden yazarı size anlatırlardı.

Bu adamı üzmeyin;)

latino
14-07-2011, 23:56
TANIYAN ARKADAŞLAR İÇİN UFAK BİR AÇIKLAMA:

S8 LATİNO VE HAKKANSS19 SAHİPLERİ BİLİNEN LATİNO HESABININ SAHİİPLERİYLE VE HAKAN ABİYLE BAĞLANTISI YOKTUR.

YAKLAŞIK 1AY ÖNCE DEVİR EDİLDİ. NET BAĞLANTIMDA SORUN OLDUĞU İÇİN ZATEN OYUNLA İLGİLENEMEYECEĞİM İÇİN S8 DE BANA AİT OLAN HAKKANSS19 DEVİR ETTİM. LATİNO HESABINDA YUSUF ABİ VARDI. O DA BENDEN ÖNCE DEVİR ETTİ.

Saygılarımla

Deniz

biyolog1
29-08-2011, 22:46
forever 1000atlı

timurhan
09-09-2011, 11:21
Her zaman ki gibii :)

kriminal
11-09-2011, 23:04
ben cok pis sinirliyim 1000atlıya yaw avrupaya gelmediniz ...ecnebileri 1000atlı yumruğundan mahrum bıraktınız benimde hepsine gücüm yetmiyor s8 i bırakıp avrupaya gelseniz şimdi keyif yapıyoduk yaw...

timurhan
13-09-2011, 13:03
kriminalim kardeşim...biz zaten avrupadayız o bize gelsin :D

Mehmet
18-09-2011, 12:02
kriminal kardeşim kimse gelmesin biz ikimiz tüm avrupaya yeteriz

vahsiadam:D

Mehmet
18-09-2011, 12:12
Dostlarım merak etmeyin sizlerin isimlerini avrupada duyuruyoruz :) Yoksunuz ama biz orada dostlarımızı unutmadık :)

http://b1109.hizliresim.com/11/9/18/6034.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

Z-JUNQR
18-09-2011, 23:32
Tüm 1000 ATLI ARKADAŞALARIMA SELAMLAR
(SABATA)

.LUCİFER.
19-09-2011, 10:17
Hey gidi 1000ATLI hey:)

biyolog1
21-09-2011, 16:20
Dostlarım merak etmeyin sizlerin isimlerini avrupada duyuruyoruz :) Yoksunuz ama biz orada dostlarımızı unutmadık :)

http://b1109.hizliresim.com/11/9/18/6034.bmp (http://goo.gl/mc9cY)
you are number one ;)

seyis
25-09-2011, 12:23
you are number one ;)
meydanı boş bulunca sesiniz gür çıkmaya başlamış pehlivanlar:D yine yüksek uçaşlardasınız bu server kaç wow ordunuz olacak 200 250 civarı bekliyorum ben cengaver biyloğuda sayarsak 251:D

Asilgüç
27-09-2011, 02:32
kriminalim kardeşim...biz zaten avrupadayız o bize gelsin :D

timurhan sen hala fenevlisin demi :D

beni hatırlamazsan eski s8 python ben,seninle hafiften klasik fb-GS tartışması yaşamıştık sonradan bıraktın s8'i..

Bu arada 1000ATLI fanatikleri arkadaşlarım;hepinize selamlar,saygılar ve her ortamda başarılar dilerim!

SwordFish
28-09-2011, 09:14
Merhaba Arkadaşlar ,

Yeni T.4 Versiyonlarında ve buna dahil olan haliyle ts8 Serverinde WW köylerinde askerlerin yarı yarıya tahıl tüketmediği hakkında söylentiler var..

WW Sahipleri bu konuda ne diyorlar ? Gerçekten böyle midir ?

Night Elf
29-09-2011, 14:39
Merhaba Arkadaşlar ,

Yeni T.4 Versiyonlarında ve buna dahil olan haliyle ts8 Serverinde WW köylerinde askerlerin yarı yarıya tahıl tüketmediği hakkında söylentiler var..

WW Sahipleri bu konuda ne diyorlar ? Gerçekten böyle midir ?

aynen öyle. 1 asker 1 tahıl yiyor..

Rotund jere..

latino
29-09-2011, 17:26
Vay be tam saçmalık desenize:D İyi ki t4 de oynamıyorum:D.

Artık oynayacak vaktim de netim de yok:D Net bulursam akşamları 1-2 saat avrupa turnuvasında takılırım.

s8 forumunun tadı kalmamış.Nerde biyolog!!!!

Deniz.

aynen öyle. 1 asker 1 tahıl yiyor..

Rotund jere..

biyolog1
12-10-2011, 18:35
Vay be tam saçmalık desenize:D İyi ki t4 de oynamıyorum:D.

Artık oynayacak vaktim de netim de yok:D Net bulursam akşamları 1-2 saat avrupa turnuvasında takılırım.

s8 forumunun tadı kalmamış.Nerde biyolog!!!!

Deniz.
yaf ben burdayımda rakipten ses çıkmayınca bendende cıkmıyo

Dark Emperor
25-10-2011, 12:37
Tüm 1000 ATLI ARKADAŞALARIMA SELAMLAR
(SABATA)

özledik seni :)

Otorite
22-01-2013, 22:02
1000atlı tam gaz devam ediyor demek :) başarılar herkese selamlar eski s8 Fantasma-AS

khan_ank
25-01-2013, 22:05
1000atlı tam gaz devam ediyor demek :) başarılar herkese selamlar eski s8 Fantasma-AS
1000 atlı harbı tam gaz devam edıyo e-d bırlıklerı bas edemeyınce kuzeylerle devam kararı aldı
nıkahlarının hayırlı olmasını dılıyorum
şimdi en cok merak ettıgım 1000 atlı eskı dostlarına sıgınan serverdakı en saglam düşmanlarına nasıl bı polıtıka ızleyecek
hayırlısı bakalım bırlık yonetıcılerı muhakkak bı acıklama yapar
ulaş hocam nerelerdesın aydınlat bızı savas ve www sıyasetınız nasıl olacak dehsetle ve heyecanla beklıyom e-d 1/ 1000 atlı 0 :D
bır yancı olarak bunların hepsı sahsı dusuncem kırıcı bı sozum olduysa affola