PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wow Tebrikleri [Server 10]

Misfit
05-03-2011, 14:08
Tebriklerinizi buradan iletebilirsiniz.

Şifre paylaşımı, küfür, hakaret vb. yasaktır. Ayrıca forum kuralları aynen geçerlidir.

Travian TR forum yönetimi

Glady00
05-03-2011, 14:31
C&R Birlikliklerini Can Gönülden Kutlarım..

Video Çekmiştim Video'yu Paylasacam Arkadaşlarla..

Saygılar.

doğan35
05-03-2011, 14:33
C&R Birlikliklerini Can Gönülden Kutlarım..

Video Çekmiştim Video'yu Paylasacam Arkadaşlarla..

Saygılar.

aha şimdi illetus gelir valla yusuf

woowmen
05-03-2011, 14:38

zor gelir bence illa amacın yusuf u sinir etmek senınde ya doğan abi valla ayıp senın yaptığın :))

S10KANKALAR
05-03-2011, 14:41
Gecesine gündüzüne katan, duruşlarından kesinlikle taviz vermeyen ve dünya harikasını kurmak için çalışan en küçük hesabından en büyük hesabına kadar herkesi tek tek tebrik ediyorum.

Öncelikle Rakip arkadaslarimiza göstermis olduklari rekabetten,
oyun icerisinde yasattiklari zevkten ve yapmis olduklari tebriklerden dolayi Tesekkür ederim...

isim fazla yazamayacağım çünkü foruma sığmaz ama olmassa olmazlardan başta;

royal flush(samet abim)
KESERİM(doğan abim)
samatHa(emin,volkan)
okanbjk533(yusufum)
Hadess(Haluk abim)
ERUH KARTALLARI(ömer)
Nightowl(emre)
yaman19(oğuz)
demirleblebi(ismail abi)
waspish(canerim)
mareşal(latif abi)
gürkan35(kankama)
goll_gaffur(topuma)
tolga32(tolga)
erdinc(erdinç abi)
LODOS.01(arzu ablama)
ESERKRMC(eser başkana)
INTERCEPTER(tolga)
ekrem40(ekrem abi)
VENÜSS27(pınar abla)
kemal&egeli(ayten)

ve sevgili temsilcilerim CEDUR(cemal abi)ve Robin Hood(bülente) ayrıca teşekkür ediyorum

Aklimda cok isim var gercekten kusura bakmayin gönül ister ki herkesi yazayim ama kitap yazilir herkesi yazarsam..

Bu güne kadar ©&® birliklerinin desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum...

wowu çok istedik herkes elinden geleni yaptı ve kurduk hak eden taraf biz olduk..

sevgili rakiplerim..başta denizli,göstermiş olduğun başarıdan dolayı gerçekten çok barideler atlattın başkası olsa siler giderdi.

Pappi Chilo..o güzel ordunu bastığından ve çok dürüst ve kişikli duruşun gerçekten örnek alınıcak insansın seni tanıdığım için mutluyum abi..

truvalı 9..server başında aynı birlikteydik farklı birliklerde de olsak saygı duyduğum birisin ali abi..

şakransınşakrak..yandan ordu bastığını biliyordum ama reisletip merkezden ordunu çıkarıp bizleri şaşırrtın güzel taktik ali abi.. seni tanıdıgım içinde çok mutluyum..

asocial man..benim rakibim olarak gerçekten -- bölgesinde en çok saldırılara maruz kalan kişi iki kere ordusu buar oldu ama yinede devam etti gereçkten oyuncu dediğin böyle olmalı senin gibi bi rakiple oynadıgım için multuyum muratım..

ve ismini yazamadığım unuttuğum diğer kaos ekibi sizler gibi bi rakiple oynadığım için gerçekten mutluyum..Hepiniz Hakkınızı Helal edin... benden yana Helal olsun..

Sürcu lisan ettıysek Affola..

Kımseye kırgınlıgım yok..Umarım Sizinde Bana yoktur..

Herşey Gönlünüzce olsun..

eLveda..S10

Saygılarımla..

yakup.....(KANKALAR)

doğan35
05-03-2011, 14:46
Gecesine gündüzüne katan, duruşlarından kesinlikle taviz vermeyen ve dünya harikasını kurmak için çalışan en küçük hesabından en büyük hesabına kadar herkesi tek tek tebrik ediyorum.

oyun icerisinde yasattiklari zevkten ve yapmis olduklari tebriklerden dolayi Tesekkür ederim...

royal flush(samet abim)
KESERİM(doğan abim)
samatHa(emin,volkan)
okanbjk533(yusufum)
Hadess(Haluk abim)
ERUH KARTALLARI(ömer)
Nightowl(emre)
yaman19(oğuz)
demirleblebi(ismail abi)
waspish(canerim)
mareşal(latif abi)
gürkan35(kankama)
goll_gaffur(topuma)
tolga32(tolga)
erdinc(erdinç abi)
LODOS.01(arzu ablama)
ESERKRMC(eser başkana)
INTERCEPTER(tolga)
ekrem40(ekrem abi)
VENÜSS27(pınar abla)
kemal&egeli(ayten)

ve sevgili temsilcilerim CEDUR(cemal abi)ve Robin Hood(bülente) ayrıca teşekkür ediyorum

Aklimda cok isim var gercekten kusura bakmayin gönül ister ki herkesi yazayim ama kitap yazilir herkesi yazarsam..

wowu çok istedik herkes elinden geleni yaptı ve kurduk hak eden taraf biz olduk..

sevgili rakiplerim..başta denizli,göstermiş olduğun başarıdan dolayı gerçekten çok barideler atlattın başkası olsa siler giderdi.

Pappi Chilo..o güzel ordunu bastığından ve çok dürüst ve kişikli duruşun gerçekten örnek alınıcak insansın seni tanıdığım için mutluyum abi..

truvalı 9..server başında aynı birlikteydik farklı birliklerde de olsak saygı duyduğum birisin ali abi..

şakransınşakrak..yandan ordu bastığını biliyordum ama reisletip merkezden ordunu çıkarıp bizleri şaşırrtın güzel taktik ali abi.. seni tanıdıgım içinde çok mutluyum..

asocial man..benim rakibim olarak gerçekten -- bölgesinde en çok saldırılara maruz kalan kişi iki kere ordusu buar oldu ama yinede devam etti gereçkten oyuncu dediğin böyle olmalı senin gibi bi rakiple oynadıgım için multuyum muratım..

ve ismini yazamadığım unuttuğum diğer kaos ekibi sizler gibi bi rakiple oynadığım için gerçekten mutluyum..Hepiniz Hakkınızı Helal edin... benden yana Helal olsun..

eLveda..S10

Saygılarımla..

yakup.....(KANKALAR)

yakubum şiir gibi yazmısın valla kardeşim benim senin de emeklerin çok bu wowda allah gönlüne göre verdi seninde kendine iyi bak görüşürüz zaten her zaman msn den eline yüreğine sağlık

Glady00
05-03-2011, 14:52
zor gelir bence illa amacın yusuf u sinir etmek senınde ya doğan abi valla ayıp senın yaptığın :))

:D Hehe Haklısın şehmus abe:)))

Doğan aBe sana şunu diyim O Piyon Oyun Bitti şah mat oldu abe artık piyonların Devri Bitmedimi Hala :)))

Biz şah mat Yaptık ;) :rolleyes:

Glady00
05-03-2011, 15:41
http://www.vimeo.com/20675461

Buda Video Linkimiz Saniye Saniye: )

woowmen
05-03-2011, 15:57
:D Hehe Haklısın şehmus abe:)))

Doğan aBe sana şunu diyim O Piyon Oyun Bitti şah mat oldu abe artık piyonların Devri Bitmedimi Hala :)))

Biz şah mat Yaptık ;) :rolleyes:

şah mat dedik evet peki kim dama dedi yav onu merak ettim :)))

woowmen
05-03-2011, 15:58

royal flush(samet abim)
KESERİM(doğan abim)
samatHa(emin,volkan)
okanbjk533(yusufum)
Hadess(Haluk abim)
ERUH KARTALLARI(ömer)
Nightowl(emre)
yaman19(oğuz)
demirleblebi(ismail abi)
waspish(canerim)
mareşal(latif abi)
gürkan35(kankama)
goll_gaffur(topuma)
tolga32(tolga)
erdinc(erdinç abi)
LODOS.01(arzu ablama)
ESERKRMC(eser başkana)
INTERCEPTER(tolga)
ekrem40(ekrem abi)
VENÜSS27(pınar abla)
kemal&egeli(ayten)

eLveda..S10

Saygılarımla..

yakup.....(KANKALAR)

harbiden destan yazmısın ya senın emeğin de çok sanada tesekkür :D:D

Glady00
05-03-2011, 16:03

VİDEOYU MUHAKAK İZLEYİNİZ..

Ozdo
05-03-2011, 16:19
Başta Wow'u İlk olarak kurmayı başaran Royal Flush Hesap sahibi ve temsilcilerini tebrik ederim...Uzun ve zorlu bir uğraştan sonra başarıya ulaştınız...
İkinci olarak diğer tüm wow sahibi arkadaşları eminim hepsi uykusuz geceler geçirmişlerdir...Umarım verdiğiniz mücade sizi mutlu etmiştir...
Ve tüm c&r ailesi başta olmak üzere Kaos birliklerinide rakip ortamı oluşturup oyunu oynamayı sağladıkları ve verdikleri mücadeleden ötürü tebrik ederim...
Eğer yeni t.4 sürümü olacak ise benim için s10 defteri kapanmıştır...Tüm dostlara tekrardan selamlar..

Shehzade
05-03-2011, 16:22
Bize düşen sadece tebrik etmek daha çok istediniz ve başardınız. :) rakiplerde olsun birleşmelerimizde olsun qüsel dostluklar edindim. Herkese çok teşekkr ederm böylesine qüsel bir server izlettikleri, yaşattıkları için.. Hayatlarınızda başarılar..

YUCİN
05-03-2011, 16:43
Bu da bitti demek ki. Olsun biri biter diğeri başlar.

Başta wow kuran birliği ve Tüm server ı tebrik ederim.

Eğer yeni t.4 sürümü olacak ise benim için s10 defteri kapanmıştır...Tüm dostlara tekrardan selamlar..

Sen yoksan bende yokum:)

Bu arada arkadaşlar oyuna nereden girecez yahu. ana sayfaya baktımda s10 tarihmi oluyor yoksa? ana sayfada S10 yok?

Royal Flush
05-03-2011, 16:54
[sıze=3]gecesine gündüzüne katan, duruşlarından kesinlikle taviz vermeyen ve dünya harikasını kurmak için çalışan en küçük hesabından en büyük hesabına kadar herkesi tek tek tebrik ediyorum.[/sıze]

[sıze=3]öncelikle rakip arkadaslarimiza göstermis olduklari rekabetten, [/sıze]
[sıze=3]oyun icerisinde yasattiklari zevkten ve yapmis olduklari tebriklerden dolayi tesekkür ederim...[/sıze]

[sıze=3]isim fazla yazamayacağım çünkü foruma sığmaz ama olmassa olmazlardan başta;[/sıze]

[sıze=3]royal flush(samet abim)[/sıze]
[sıze=3]keserim(doğan abim)[/sıze]
[sıze=3]samatha(emin,volkan)[/sıze]
[sıze=3]okanbjk533(yusufum)[/sıze]
[sıze=3]hadess(haluk abim)[/sıze]
[sıze=3]eruh kartalları(ömer)[/sıze]
[sıze=3]nightowl(emre)[/sıze]
[sıze=3]yaman19(oğuz)[/sıze]
[sıze=3]demirleblebi(ismail abi)[/sıze]
[sıze=3]waspish(canerim)[/sıze]
[sıze=3]mareşal(latif abi)[/sıze]
[sıze=3]gürkan35(kankama)[/sıze]
[sıze=3]goll_gaffur(topuma)[/sıze]
[sıze=3]tolga32(tolga)[/sıze]
[sıze=3]erdinc(erdinç abi)[/sıze]
[sıze=3]lodos.01(arzu ablama)[/sıze]
[sıze=3]eserkrmc(eser başkana)[/sıze]
[sıze=3]ıntercepter(tolga)[/sıze]
[sıze=3]ekrem40(ekrem abi)[/sıze]
[sıze=3]venüss27(pınar abla)[/sıze]
[sıze=3]kemal&egeli(ayten)[/sıze]

[sıze=3]ve sevgili temsilcilerim cedur(cemal abi)ve robin hood(bülente) ayrıca teşekkür ediyorum[/sıze]

[sıze=3]aklimda cok isim var gercekten kusura bakmayin gönül ister ki herkesi yazayim ama kitap yazilir herkesi yazarsam..[/sıze]

[sıze=3]bu güne kadar ©&® birliklerinin desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum...[/sıze]

[sıze=3]wowu çok istedik herkes elinden geleni yaptı ve kurduk hak eden taraf biz olduk..[/sıze]

[sıze=3]sevgili rakiplerim..başta denizli,göstermiş olduğun başarıdan dolayı gerçekten çok barideler atlattın başkası olsa siler giderdi.[/sıze]

[sıze=3]pappi chilo..o güzel ordunu bastığından ve çok dürüst ve kişikli duruşun gerçekten örnek alınıcak insansın seni tanıdığım için mutluyum abi..[/sıze]

[sıze=3]truvalı 9..server başında aynı birlikteydik farklı birliklerde de olsak saygı duyduğum birisin ali abi..[/sıze]

[sıze=3]şakransınşakrak..yandan ordu bastığını biliyordum ama reisletip merkezden ordunu çıkarıp bizleri şaşırrtın güzel taktik ali abi.. Seni tanıdıgım içinde çok mutluyum..[/sıze]

[sıze=3]asocial man..benim rakibim olarak gerçekten -- bölgesinde en çok saldırılara maruz kalan kişi iki kere ordusu buar oldu ama yinede devam etti gereçkten oyuncu dediğin böyle olmalı senin gibi bi rakiple oynadıgım için multuyum muratım..[/sıze]

[sıze=3]ve ismini yazamadığım unuttuğum diğer kaos ekibi sizler gibi bi rakiple oynadığım için gerçekten mutluyum..hepiniz hakkınızı helal edin... Benden yana helal olsun..[/sıze]

[sıze=3]sürcu lisan ettıysek affola..[/sıze]

[sıze=3]kımseye kırgınlıgım yok..umarım sizinde bana yoktur..[/sıze]

[sıze=3]herşey gönlünüzce olsun..[/sıze]

[sıze=3]elveda..s10[/sıze]

[sıze=3]saygılarımla..[/sıze]

[sıze=3]yakup.....(kankalar)[/sıze]

eyvallah yakubum sağolasın bittikten sonra gittim uyudum artık bol boldo uyurum yeter yv :)

illietus
05-03-2011, 16:55
öncelikle tüm server 10 oyuncularını bu güzel rekabetinden dolayı tebrik ederim.. zaman zaman çizgisinden uzaklaşsakta doğru yoldan hiç çıkmayan, saygıyı, sevgiyi, atışmayı, eğlenmeyi kısaca oyunu bilen arkadaşlarıma kardeşlerime sonsuz teşekkürler ederim.. kırdığımız yoktur ama kızdırdığımız çok oldu onlarda hoş görsünler keza onlar kızdıkça, biz keyif aldık; biz kızdıkça sizler keyif aldınız. oyunun bir güzelliği burdaydı ve bunuda görebilen tanımadığım S10kankalar (ve sayamadığımbir çok arkadaş) gibi güzel adamlar tanımış olduk..

-Gladyo yine patlatmışın videoyu (affola izlemeyeceğim).. :D zamanını ne kadar dolu dolu harcıyorsun şaşıyorum.. :) malum piyonuz; ancak oyun bitti aynı kutuda kaldırılacağız rafa ;) seviyorum seni yine de..:D

-Wow'a gelince... Tüm R ve C birliklerini can-ı gönülden tebrik ederim daha az cortlayıp ((:, emeklerinin dostluklarının karşılıklarını aldılar..hak ettiler herşeyden önce.. oyunu güzelleştirdiler.. bununla birlikte tüm wow köyü sahiplerine geçmişler olsun.. inanılmaz bir cefa; dert ve çileden başka birşey değil aslında.. kolay değil kısaca.. herkese geçmiş olsun.. hepinize sonsuz saygılar

Mamma li illietus.. :D

Glady00
05-03-2011, 17:38
Madem Herkes Yazdi Bizde Yapalım....

Değerli Dostlarım Oyun İtibariyle Çok Kişi Tanıdık Çok İnsanlara Değer Verdik

Royal Flush Samet Abe.. Gösterdiği Üstün Mücadelesinden Dolayı kendisini Tebrik Ederim Samet Abe Hep Sakin Kişiliğiyle bir Adım Öne Çıkmış Bir Abemizdir.. Bundan Dolayı Kendisini Kutlarım

Keserim (Doğan Abe) Kısa Zamanda Samet Abenin Tafsiyesiyle Aramıza girip Bizimle uyumu Kısa Sürede el Birliğiyle Çözmüş Bir Abemizdir Yaptiği Organize Saldırılarda Hep İsmi Geçmiştir.. Tebrik Ederim Kendisini

ERuh Kartalları (Ömer) Ömer Kardeşim S10 Başladı Başlıyalı Benle Beraber Hareket Eden Bir kardeşimdir.. oyun Tecrübesi oldukça iyi olan olduça başarılı Saldırılarda Yer Almiş Bir kardeşimdir.. Tebrik Ederim Kendisini.

Samatha(Volkan & Emin) Volkan kardeşimi Kaç sene oldu volkanım 4-5 Sene olmuştur Bir birimizi az çok tanıyoruz çok değer verdiğim kardeşlerimden olan birisidir bu zaman'a kadar hep beraber bilgi alış verişi yaptiğimiz bir kardeşimdir çoğu zamanda başarlı olduk zaten. emin ise çok sevdiğim saydiğim insanlar arasındadır..

Demirleblebi(İsmail) kaç senedir tanıdıgım değer verdiğim kardeşlerimden birtanesidir Taktir Etiğim insanlardan birtanesidir. oyunculuk olarak söylenecek sözüm yoktur kendisine...

Sarkınsakrak (Ali) Her Ne kadarda ali ordu köyüm reislendi diyor olsa bile ben hiç inanmadım :) hatta hep ona söyledim oda biliyor ama bi taktik gereği ordusunu rahat basabilmek için ordu köyüm reislendi dedi ve taktir ettim hatta rakibiz sonucta bizimle paylasması a normal olur.. bu konudada tebrik ederim kendisini..

Truvalı9(ali Abe) Ali Abe Çok Değer Verdiğim Beyfendi Kişiklerden Bir tanesidir.. Kaos-11 Birliğiyle Ali Abemle Sırf Selam Verip Almam dostlugumuzdan ötürü hiç bir zaman kaos-11 birliğiyle karşı karşıya gelmemişizdir ali abe Değer verdiğim kişilik sahibi insanlardan birtanesidir..

Arbades (Korhan) Korhan Çok değerli bi kardeşimdir halada öyle ne kadarda bizi bırakıp gitmişse eğer oynamış lsaydı recor ordu onda olurdu bana sorarsanız..

Papi Chlo ( Tuğrul) Tecrübeli Bir İnsan oldugunu az çok biliyordu mordusundan dolayı tebrik ederim..

Ronican ( Ahmet) Topram Olur kendisi sevdiği saydiğim insanlardan bir tanesidir lakin son dönemde kendisiyle aram soğuımuştu kırgındım ona ve kendisini hep tebrik etmişimdir oyunu çok iyi bilen kardeşlerimizden bir tanesidir onun yorumları her zaman önemli olmuştur bizim için oyun tecrübesiyle tam bir fenomen bana sorarsanız..

Gürkan35(Gürkan) Gürkan için fazla söylenecek söz bulamıyorum:D

Quarion(Gökmen) Şahi Birlik'lerini gökmenle beraber kurduk kendisi şuanda askerde olsa bile bu wow kurulmasında en aktif rol alan eski emektar insanlarimizdan bir tanesidir..

Phartamon( Tarık) Tarık Değer Verdiğim insanlardan bir tanesidir.. oyun anlamıyla tecrübesini sakin beyfendi kimliğiyle ön plana çıkartmış bir insandir..

Kankalar(Yakub) Fazla söylenecek söz bulamıyorum yakub için oyunun kurtlarından br tanesidir herşeyi bilen insanlardandir : )

Kemalkalkan(Aşur ABe) Çok Değer Verdiğim İnsanlardan Bir Tanesidir.. şahi Birliğinde Oldukça Emeği Gecen Bir Abemizidir.

Zpoker(Volkan Hocam) Çok Sakin Kişiliğiyle Bize Hep Örnek olacak Bir İnsandir şahi Birliğine Oldukça katkısı Olan Bi Hocamızdır.. Kendisi

Ozdo(İsmini bilmediğim bi arkadaşım ) Hep yorumları dikkatimi çekmiştir sürekli rakib birliğimiz yönünde yorumlar sergilemiştir Lakin sağlık olsun oda emek verdi.. C&R birliği olmayı bi türlü kabullenemedi onu biliyorum :) ama güzel bi ordu basıp wow yıktı tebrikler..

Başka İsmini Hatırlıyamadıgım çok değerli kardeşlerim Vallah şuan bu kadar isim aklıma geldi hepiniz benim için değerlisiniz oyun başından beri size olan saygım sonzudur bir hatam olmuşsa kusrum olmuşsa hakınızı helal ediniz.

Saygılar.. YusuF

http://www.vimeo.com/20675461 W.o.W Saniye Saniye Tarihe Kaydediliş Anı..

Royal Flush
05-03-2011, 18:40

Royal Flush Samet Abe.. Gösterdiği Üstün Mücadelesinden Dolayı kendisini Tebrik Ederim Samet Abe Hep Sakin Kişiliğiyle bir Adım Öne Çıkmış Bir Abemizdir.. Bundan Dolayı Kendisini Kutlarım

Keserim (Doğan Abe) Kısa Zamanda Samet Abenin Tafsiyesiyle Aramıza girip Bizimle uyumu Kısa Sürede el Birliğiyle Çözmüş Bir Abemizdir Yaptiği Organize Saldırılarda Hep İsmi Geçmiştir.. Tebrik Ederim Kendisini

ERuh Kartalları (Ömer) Ömer Kardeşim S10 Başladı Başlıyalı Benle Beraber Hareket Eden Bir kardeşimdir.. oyun Tecrübesi oldukça iyi olan olduça başarılı Saldırılarda Yer Almiş Bir kardeşimdir.. Tebrik Ederim Kendisini.

Samatha(Volkan & Emin) Volkan kardeşimi Kaç sene oldu volkanım 4-5 Sene olmuştur Bir birimizi az çok tanıyoruz çok değer verdiğim kardeşlerimden olan birisidir bu zaman'a kadar hep beraber bilgi alış verişi yaptiğimiz bir kardeşimdir çoğu zamanda başarlı olduk zaten. emin ise çok sevdiğim saydiğim insanlar arasındadır..

Demirleblebi(İsmail) kaç senedir tanıdıgım değer verdiğim kardeşlerimden birtanesidir Taktir Etiğim insanlardan birtanesidir. oyunculuk olarak söylenecek sözüm yoktur kendisine...

Sarkınsakrak (Ali) Her Ne kadarda ali ordu köyüm reislendi diyor olsa bile ben hiç inanmadım :) hatta hep ona söyledim oda biliyor ama bi taktik gereği ordusunu rahat basabilmek için ordu köyüm reislendi dedi ve taktir ettim hatta rakibiz sonucta bizimle paylasması a normal olur.. bu konudada tebrik ederim kendisini..

Truvalı9(ali Abe) Ali Abe Çok Değer Verdiğim Beyfendi Kişiklerden Bir tanesidir.. Kaos-11 Birliğiyle Ali Abemle Sırf Selam Verip Almam dostlugumuzdan ötürü hiç bir zaman kaos-11 birliğiyle karşı karşıya gelmemişizdir ali abe Değer verdiğim kişilik sahibi insanlardan birtanesidir..

Arbades (Korhan) Korhan Çok değerli bi kardeşimdir halada öyle ne kadarda bizi bırakıp gitmişse eğer oynamış lsaydı recor ordu onda olurdu bana sorarsanız..

Papi Chlo ( Tuğrul) Tecrübeli Bir İnsan oldugunu az çok biliyordu mordusundan dolayı tebrik ederim..

Ronican ( Ahmet) Topram Olur kendisi sevdiği saydiğim insanlardan bir tanesidir lakin son dönemde kendisiyle aram soğuımuştu kırgındım ona ve kendisini hep tebrik etmişimdir oyunu çok iyi bilen kardeşlerimizden bir tanesidir onun yorumları her zaman önemli olmuştur bizim için oyun tecrübesiyle tam bir fenomen bana sorarsanız..

Quarion(Gökmen) Şahi Birlik'lerini gökmenle beraber kurduk kendisi şuanda askerde olsa bile bu wow kurulmasında en aktif rol alan eski emektar insanlarimizdan bir tanesidir..

Phartamon( Tarık) Tarık Değer Verdiğim insanlardan bir tanesidir.. oyun anlamıyla tecrübesini sakin beyfendi kimliğiyle ön plana çıkartmış bir insandir..

Kankalar(Yakub) Fazla söylenecek söz bulamıyorum yakub için oyunun kurtlarından br tanesidir herşeyi bilen insanlardandir : )

Kemalkalkan(Aşur ABe) Çok Değer Verdiğim İnsanlardan Bir Tanesidir.. şahi Birliğinde Oldukça Emeği Gecen Bir Abemizidir.

Zpoker(Volkan Hocam) Çok Sakin Kişiliğiyle Bize Hep Örnek olacak Bir İnsandir şahi Birliğine Oldukça katkısı Olan Bi Hocamızdır.. Kendisi

Ozdo(İsmini bilmediğim bi arkadaşım ) Hep yorumları dikkatimi çekmiştir sürekli rakib birliğimiz yönünde yorumlar sergilemiştir Lakin sağlık olsun oda emek verdi.. C&R birliği olmayı bi türlü kabullenemedi onu biliyorum :) ama güzel bi ordu basıp wow yıktı tebrikler..

Başka İsmini Hatırlıyamadıgım çok değerli kardeşlerim Vallah şuan bu kadar isim aklıma geldi hepiniz benim için değerlisiniz oyun başından beri size olan saygım sonzudur bir hatam olmuşsa kusrum olmuşsa hakınızı helal ediniz.

Saygılar.. YusuF

Eyvallah sağolasın yusuf gelecek s10 da bölgeme kimse gelmesin söylede bölge derken köy yerlerime 3 50 vahalı yeri yedirmem kimseye :):D

Royal Flush
05-03-2011, 18:50
Değerli ©&® Birlik Oyuncularımız Ve de Rakibimiz KAOS (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947)Üyesi Oyuncuları

Dostlarım, sizlerle 14 ay gibi uzun bir süreyi birlikte geçirdik. Ve sonunda zafere ulaşarak oyunu mutlu bir şekilde bitirmiş bulunmaktayız.

Arkadaşlar, rakibimizin savunma ve saldırı ordularının zayıf oluşu vede iyi koordine olamamaları nedeni ile erken bir şekilde oyundan kopmaları beni hayal kırıklığına uğrattığından, buruk bir wow sevinci yaşamaktayım.

Gönül isterdi ki oyun kıyasıya, kıran kırana geçsin KAOS lu dostlarımızda oyunu iyi bir seviyede tamamlasın. Kısmet değilmiş diyerek, tüm KAOS ailesinin ellerine, emeklerine ve yüreklerine sağlık. Başta yöneticileri olmak üzere tüm KAOS ailesini oyun süresince gösterdikleri nezaketten dolayı kutluyor, gerçek hayatlarında başarılar diliyorum.

Dostlarım, şunu iyi bilmeliyiz ki, bu oyun asker oyunu ne kadar çok askeriniz varsa vede bu askeri ne zaman, nerede kullanılacağı iyi hesap edebiliyorsanız yani iyi koordine olabilirseniz oyunu kazanırsınız. Burada önemli olan birbirine inanmak, birlikte hareket edebilmek vede koordinasyondur.

Sevgili arkadaşlarım, gönül isterdi ki bu bölüme herkesin adını yazayım. Benim için C&R birliklerindeki en küçük hesaptan, en büyük hesaba kadar her oyuncu önemli ve değerlidir.
Sizler bizim bu başarımızın kahramanlarısınız. Bu nedenle hepinizi gerçekten çok ama çok seviyorum.
Bu başarının kazanılmasında gece gündüz benimle çalışan her an yanımda olan, R Birlikleri Başkanı okanbjk533 (Yusuf), C Birlikleri Genel Başkanları Samatha (Volkan), tolga32, Şahi® Koordinatör keserim (Doğan), Temsilcim makforest (Kadir), Nightowl (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=41836) (Emre), ERUH KARTALLARI (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=43968) (Ömer), KANKALAR (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=5271) (Yakup), Şizofren (Muammer), dede44 (Yakup), kemalkalkan (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=51805) (Aşur), Hizmetimiz (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=15458) (İlker), demirleblebi (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=18777) (İsmail) ve C&R Birliklerindeki tüm başkan, yönetim ve de oyuncularımıza canı gönülden teşekkür ederim.

Yöneticiler olarak C&R birliklerine Dünya harikasını kurarak WOW (http://s10.travian.com.tr/dorf1.php?newdid=198456) kurulumu yapıp, bu sevinci ve gururu siz değerli dostlarımıza yaşatmaktan vede sizlerle birlikte bu oyunda bulunmaktan onur duydum.

Dostlarım iyi olan sizler olduğunuzdan, hak edende sizler oldunuz.

Bu bir oyundu geldi, geçti kırdığım üzdüğüm arkadaşlarım oldu ise herkesten özür dilerim ve hepinize hakkımı helal ediyorum.

Siz değerli arkadaşlarımızı kazandığınız bu başarıdan dolayı tebrik eder, gösterdiğiniz üstün gayret ve çabadan dolayı teşekkür ederek, SAĞLIK ve MUTLULUK diliyorum.

Not:şifre paylaşımı yapılmıştır olurda küfür olur ise hesaplara ben değilimdir.Malum herkes görmek istiyor kendini bilmez çıkabilir içlerinden

Saygılarımla

Royal Flush/Samet
C&R Birlikleri wow kurucusu

x_bll_x
05-03-2011, 22:24

VİDEOYU MUHAKAK İZLEYİNİZ..

videoyu büyük bi keyifle izledim,s4 oyuncusu olarak emeği geçen tüm arkadaşları tebrik ederim..inşallah klasik sürümde s10 çıkar da sizlerle oynama fırsatı yakalarız

Glady00
05-03-2011, 22:35
videoyu büyük bi keyifle izledim,s4 oyuncusu olarak emeği geçen tüm arkadaşları tebrik ederim..inşallah klasik sürümde s10 çıkar da sizlerle oynama fırsatı yakalarız

Teşekürler..

Dip Not : Rakib Birlik Yöneticilerimiz Foruma Giriyorlar Bir TEbrik Msj'ı Atmaktan Bile Aciz Oluyor'lar Galiba.

Neyse Galiba Yukardaki Yazdiğim Bazı Kelimeler Bazı Yöneticileri İğneler..

Saygılar..

Royal Flush
05-03-2011, 22:45
Ayrıca burdan birde travian yetkililerine sesleniyorum.Oyunda her şey altın olmamalı.Her şey altına yönelik geliştiriliyor.Nasıl yaparızda daha çok altın harcatırız v.s.v.s

Mesela wow köyüne madde taşıyoruz wow zamanı benim merkezim saatte 95 bin üretiyor ben maksimum 60 bin taşıyorum.En erken 4 saat gittiğini farz etsek 8 saat
1 milyona yakın ham oluşuyor.Wow köyündeki askeride düşünürsek taşıma kapasitesi komik bir rakam.Buna bence çözüm bulunmalı.En az taşıma kapasitesi 100 bin yada üzerinde olmalıdır.
Her geçen gün oyuncu sayısının azaldığı bir gerçek s12 den sonraki servırlar açılmıyor bile.Ama eskiden s18 e kadar ful olurdu.Burda birazda yenilikleri oyunculara daha cazip bir imkan sunarak geliştirebilirsiniz.

Saygılarla..

fabl
05-03-2011, 22:48
Emegi gecen herkesi Tebrık Ediyorum

bilkent
05-03-2011, 23:00
Bir KAOS Birliliği Üyesi Olarak ROYAL FLUSH (SAMET) kardeşimizi tebrik ederim.Samet inde yazdıgı gibi iyi ordusu olan iyi askeri olan ve en önemlisi iyi organize olan taraf kazandı.
tebrikler SAMET kardeş.

Royal Flush
05-03-2011, 23:06
Bir KAOS Birliliği Üyesi Olarak ROYAL FLUSH (SAMET) kardeşimizi tebrik ederim.Samet inde yazdıgı gibi iyi ordusu olan iyi askeri olan ve en önemlisi iyi organize olan taraf kazandı.
tebrikler SAMET kardeş.

tşk ederim sağolasın üstad

bilkent
05-03-2011, 23:13
her serveren sonunda oldugu gibi wow u iyi olan kazandı

s10 da da sen iyiyidin

BÜKEMEDİĞİMİZ BİLEGİ KIRMAYA ÇALIŞTIK OLMADI
ÖYLEYSE ÖPMESİNİDE BİLMEK LAZIM

john_shaft
05-03-2011, 23:37

royal flush(samet abim)
KESERİM(doğan abim)
samatHa(emin,volkan)
okanbjk533(yusufum)
Hadess(Haluk abim)
ERUH KARTALLARI(ömer)
Nightowl(emre)
yaman19(oğuz)
demirleblebi(ismail abi)
waspish(canerim)
mareşal(latif abi)
gürkan35(kankama)
goll_gaffur(topuma)
tolga32(tolga)
erdinc(erdinç abi)
LODOS.01(arzu ablama)
ESERKRMC(eser başkana)
INTERCEPTER(tolga)
ekrem40(ekrem abi)
VENÜSS27(pınar abla)
kemal&egeli(ayten)

eLveda..S10

Saygılarımla..

yakup.....(KANKALAR)

©&®
saolasın yakubum hepbirlikte başardık sonunda.
©&® birliklerindeki tüm dostlarımı ve değerli Kaos oyuncularını can-ı gönülden tebrik ediyorum.İnşallah başka bir serverde görüşmek dileğiyle sağlıcakla kalın.

mareşal
(Latif)

Royal Flush
06-03-2011, 00:02
Oyun şifresini vermekle hata edeceğimizi biliyordum ama kıramadık arkadaşları elden ele çabuk dolaştı.Hesaptan küfürler ediliyor ne yazzik benim bu durum zoruma gidiyor.Benim hesabımdan küfür gidenlerden tekrar tekrar özür diliyorum.Oyunun mailini aklıma getirimiyorum değişeceğim ama.Mali görme yeride kapanmış oyunda elim ayağım bağlandı lütfen kusuruma bakmayın herkesten özür diliyorum.Kaleye almayın benden gelen mesjları

pharmaton
06-03-2011, 01:06
Teşekürler..

Dip Not : Rakib Birlik Yöneticilerimiz Foruma Giriyorlar Bir TEbrik Msj'ı Atmaktan Bile Aciz Oluyor'lar Galiba.

Neyse Galiba Yukardaki Yazdiğim Bazı Kelimeler Bazı Yöneticileri İğneler..

Saygılar..

yaw yusuf ben ucgundur tbr edıyorum sızı tugrul falanda yazdı okudum ıstersen tv ye reklam vereyım:)

saka bır yana gırdım sabah yazamadım ıslerden

bır kez daha c@r bırlıklerını basarılarından dolayı

kaos aılesını son ana kadar mucadele ettıklerı ıcın tbr ederım

VeGaToR
06-03-2011, 01:28

Saygılar.. YusuF

http://www.vimeo.com/20675461 W.o.W Saniye Saniye Tarihe Kaydediliş Anı..

o senin güzelliğin yusufum.3 4 sene sonunda noktaladık oyunu.

Glady00
06-03-2011, 01:36
yaw yusuf ben ucgundur tbr edıyorum sızı tugrul falanda yazdı okudum ıstersen tv ye reklam vereyım:)

saka bır yana gırdım sabah yazamadım ıslerden

bır kez daha c@r bırlıklerını basarılarından dolayı

kaos aılesını son ana kadar mucadele ettıklerı ıcın tbr ederım

Saka Tarıkım..

Biliyorum.. Teşekürler

waspish
06-03-2011, 03:15
yeni s10 nezaman başlar :D

VeGaToR
06-03-2011, 13:08
yeni s10 nezaman başlar :D

ula ne adamsın ya:)bi bismillah de:)

Nikon
06-03-2011, 13:17
waspish (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=22357) arkadaşıma aynen katılıyorum hızımızı alamadık tam vites yükselttik derken oyun bitti ne yapalım suç bizde değilki .:)

S10KANKALAR
06-03-2011, 13:41

volki t4 olmazsa s10 çağırırsın benide :)

mysterious
06-03-2011, 14:36
wow kuran ekibi tebrik ediyorum büyük iş başardılar

ayrıyeten elde bakalım ne kadar ordu patlamiş kimse ortaya çıkarmıyo yada elde hiç ordu yok sanırım.....

aaaa
06-03-2011, 14:43

sen hala burada mısın volkanım :D başka kim var bizden çağrı buralardaymış sanırım (:

ha bi' de tebrik edeyim arada :p güzel yaşatıyorsunuz birliği :D

Glady00
06-03-2011, 14:56
volki t4 olmazsa s10 çağırırsın benide :)

Ben Yeni S10'da Oynayıp Oynamama Kararı Hala Veremedim..

Lakin T4 Olsa Hiç Oynamam : ) alıskın değilim öyle şeylere..

Klasik Server (: Herşeye Bedeldir.. Eski Oldugumuz İçin öyle düşünüyoruz Yenileride Bilemem Tabi Herkesin Düşüncesine Saygı duyarım

fındıklısarı
06-03-2011, 15:56
wow kuran ekibi tebrik ediyorum büyük iş başardılar

ayrıyeten elde bakalım ne kadar ordu patlamiş kimse ortaya çıkarmıyo yada elde hiç ordu yok sanırım.....
Ben de C&R birliklerini ve Royal'tebrik ediyorum.
Benim ordum bir saate yakın bir süre ile saldırıyı kaçırdı. ne yapalım sağlık olsun. Belki seviye alamazdı ama elimde kalması iyi olmadı.
Asker sayısı:[/URL]1Kahraman (http://forum.travian.com.tr/build.php?gid=16)38Phalanx52500Kılıçlı (http://forum.travian.com.tr/build.php?gid=16)706Casus1494Toytatın Şimşeği (http://forum.travian.com.tr/build.php?gid=16)22061Heduan2548Koçbaşı[URL="http://forum.travian.com.tr/build.php?gid=16"] (http://forum.travian.com.tr/build.php?gid=16)5447Mancınık

dexter34
06-03-2011, 20:31
C&R birliklerini ve Royal Flash'ı tebrik ediyorum.ayrıca wow için mücadele eden bütün arakadaşları tebrik ediyorum

Siremen

waspish
06-03-2011, 21:32
volkanım s10 un tadı bi başka :D
biran önce başlasın ki boşlukta kalmayalım :D

CaVaLieRe
06-03-2011, 22:31
Hepimize geçmiş olsun :)

gurkan35
07-03-2011, 00:59
kanka tebrık ederım.emegine yüregine saglık.sen birtanesin laa:::):)sımdı yenı acılacak serverda wow u sana kurdurtak herserverda saldırıda en ıyısın sana wow yakısır artık.:D

Glady00
07-03-2011, 02:12
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/7/1488.png

Ufak Tefek Geliyor Şifreler

Kalan Orduları Paylaşacağız..

sarıkanarya23
07-03-2011, 11:18
Selamlar s10 ailesi,

WoW kuran ©&® birliğini tebrik ederim,yine her zamanki gibi uzun bir server geçirdi s10 ailesi :) Ama © birliğinin kazanması başka bi anlam kazanıyor bizim için :)
Kuran kişiler sanırım bizim eski serverdan(s15) abilerimizdi.Onları ayrıca tebrik ederim..Avrupa'ya katılıyorlardır umarım orada görüşürüz...

İyi günler..

S10KANKALAR
07-03-2011, 13:44
kanka tebrık ederım.emegine yüregine saglık.sen birtanesin laa:::):)sımdı yenı acılacak serverda wow u sana kurdurtak herserverda saldırıda en ıyısın sana wow yakısır artık.:D

sana alıcaz bu defa kanka :)

H.A.M
07-03-2011, 16:43
Size yakışanda buydu :)
Tebrik Ederim Tüm c&r ailesini..

Glady00
07-03-2011, 17:40
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/7/8467.png

:)

-AyAz
07-03-2011, 21:09
tebrikler samet ve yusuf abi :) emeğinize sağlık biraz geç oldu ama kusura bakmayın artık :)

S10KANKALAR
08-03-2011, 14:16
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/8/5733.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

samata başkanın ordusu..

Glady00
08-03-2011, 18:59
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/8/5733.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

samata başkanın ordusu..

bizim volkan askerini kulanamadımı:D

GRiNGoRS
08-03-2011, 20:54
fazla centilmen bir wow tebrik başlığı oldu, herkes birbirini tebrik ediyor yahu. ben alışkın değilim böyle şeylere... hadi birbirinizi fişekleyin de heyecan olsun biraz :D

S10KANKALAR
08-03-2011, 21:25
bizim volkan askerini kulanamadımı:D

yok la kullanmadı

VeGaToR
09-03-2011, 00:30
la dha dur o ordu harici baska ordu daha var:):Do cerez.

Glady00
09-03-2011, 02:27
la dha dur o ordu harici baska ordu daha var:):Do cerez.

İnayi:D:D:D

VeGaToR
09-03-2011, 14:39
lan olum her ihtimale karsı bıaktırdım daha adamlarda ordu.ne olur ne olmaz diye.kullansak ne olur kullanmasak ne olur.kurdukmu kurduk:)gerisini salla.isterse 200k asker olsun.

Glady00
09-03-2011, 18:27
lan olum her ihtimale karsı bıaktırdım daha adamlarda ordu.ne olur ne olmaz diye.kullansak ne olur kullanmasak ne olur.kurdukmu kurduk:)gerisini salla.isterse 200k asker olsun.

İnayi Volkan:D:D

Sana Bas Bas bağırdım Volkan Kuruyoruz Ordunu Harca Diye:D

arbades
09-03-2011, 18:30
Emeği geçen herkezi tebrik ederim (=

Royal Flush
09-03-2011, 22:38
Kendimi oyundan sonra bir boşlukta hissetmeye başladım.Hesabımdan ayrıca küfürler yazılıyor tekrar tekrar herkesten özür diliyorum.Bunları yazanlar insan olamazlar ister bizden ister rakipten her kim yada kimlerse yazıklar olsun onlara.Ne edep ne haya sizinde anneniz bacınız var unutmayın.Klavye erkekliği yapmayın.

hisarcık43
09-03-2011, 23:16
emeği geçen herkezi tebrik ederim (=

[sıze="2"]

BİLMEM KİME BAKAR GÖZLERİM BİLMEM KİMİ SARAR ELLERİM BİLMEM KİMİ YANAR YÜREĞİM

SENDE KALDI YÜREĞİM SENDE KALDI GÖZLERİM :D

[/sıze]

VeGaToR
10-03-2011, 11:46
İnayi Volkan:D:D

Sana Bas Bas bağırdım Volkan Kuruyoruz Ordunu Harca Diye:D

bişey derdimde şimdi yasaklanırız:)o orduyla sanamı girseydim wowmu vardı la girecek:)hepsi sıfırdı.

VeGaToR
10-03-2011, 11:50
bizim altınları hangi k.zma kullandı la.hangi köye baktıysam hiçbirisinde yok.

S10KANKALAR
10-03-2011, 14:01
bizim altınları hangi k.zma kullandı la.hangi köye baktıysam hiçbirisinde yok.

benimkileri kim kullandı la odun:)

arbades
10-03-2011, 16:54
[sıze="2"]

BİLMEM KİME BAKAR GÖZLERİM BİLMEM KİMİ SARAR ELLERİM BİLMEM KİMİ YANAR YÜREĞİM

SENDE KALDI YÜREĞİM SENDE KALDI GÖZLERİM :D

[/sıze]

Eyw Ali baba çiftliği kurmuşsun yine s5lerde falan:)

Rafi bi msj at bana olm telefonları falan kaybettim msnde ole..Hiç arayıp sorduğunda yok ne hayırsız çıktın bilader (=

Bu arada bütün dostlara selam olsun,isimleri tek tek yazamıcam..Biz devam edemedik birtakım sıkıntılardan ötürü ama gönlümüz sizinleydi nitekim güzel bi son olmuş en azından herhangi bir haksızlık adaletsizlik olmadan bitmiş oyun..

deli-x
10-03-2011, 17:38
Kendimi oyundan sonra bir boşlukta hissetmeye başladım..

gel samed abe s5 de ki hesabıma ortak ol tek başıma yetişemiyorum :)

S10KANKALAR
10-03-2011, 17:47

ulaaa s5te kurmay senmisin:)

deli-x
10-03-2011, 18:19
ulaaa s5te kurmay senmisin:)

yok o ismail abi ile bir kaç kişinin ortak olduğu hesap ben sonradan başka bi hesap devralıp girdim s5 e :)

S10KANKALAR
10-03-2011, 18:24
yok o ismail abi ile bir kaç kişinin ortak olduğu hesap ben sonradan başka bi hesap devralıp girdim s5 e :)

TheAsprin_Pasha bende buna girdim fena wow ordusu basıcam:)

deli-x
10-03-2011, 18:29
TheAsprin_Pasha bende buna girdim fena wow ordusu basıcam:)
bende 20 gün önce haylaz4 hesabını devarldım ufak ufak gidiyorum şöle, uzakmışsın bana yaw :D

S10KANKALAR
10-03-2011, 19:17
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/10/10505.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

simurg_ başkanın ordusu..

Royal Flush
10-03-2011, 22:18
Eyw Ali baba çiftliği kurmuşsun yine s5lerde falan:)

Rafi bi msj at bana olm telefonları falan kaybettim msnde ole..Hiç arayıp sorduğunda yok ne hayırsız çıktın bilader (=

Bu arada bütün dostlara selam olsun,isimleri tek tek yazamıcam..Biz devam edemedik birtakım sıkıntılardan ötürü ama gönlümüz sizinleydi nitekim güzel bi son olmuş en azından herhangi bir haksızlık adaletsizlik olmadan bitmiş oyun..

O bizim evin yaramaz çocuğuda foruma girermiş ne hbr korhan nasılsın msn yide sildin galiba:)

Royal Flush
10-03-2011, 22:19

soğal be 5x beni bozar helaya gidip gelinmez orda ismail:))sağolasın

Glady00
11-03-2011, 00:14
Yaw Sıkıldım Hiç Bi Yerde Oynamıyom

Sürekli Pc Basındayım Sıkılıyom: )

Rakible Didişiyorduk Yıkıp Yıkılıyorduk Ama Ginede Zevkine Oynuyorduk Orda Zaman Geçiriyorduk oda Yok:S

waspish
11-03-2011, 01:17
he valla ya travian nekadar büyük bir yer kaplamış hayatımızda.o boşluk bi türlü kapanmıyor arkadaş :D

kemal&egeli
11-03-2011, 15:58
Yaw Sıkıldım Hiç Bi Yerde Oynamıyom

Sürekli Pc Basındayım Sıkılıyom: )

Rakible Didişiyorduk Yıkıp Yıkılıyorduk Ama Ginede Zevkine Oynuyorduk Orda Zaman Geçiriyorduk oda Yok:S

Travian,siz bir hayat yasasin özgürlük:))

rafetgulmez
12-03-2011, 23:14
Ben tebrik etmeye gelmedim... şahi&r&C ellerinden gelen çirkefi yapıp aralarına MH yide alarak :) KAOS hesaplarını kilitlediler şimdi buraya kazandık diye çıkıyorlar... Yavrum siz bu çirkeflikle değil oyunda bu dünyadada kazanırsınız emin olun :)

Düşünün KAOS-5 WOW sev.89 a gelmiş en yakın rakibine 20 sev. fark atmış WOW köyü kilitleniyor :D
istediğinize sorun bizim wow kiltlenince 120k askerle hesabı sildim! Hayırlı olsun tekrar wow! :D

S10KANKALAR
12-03-2011, 23:38
Ben tebrik etmeye gelmedim... şahi&r&C ellerinden gelen çirkefi yapıp aralarına MH yide alarak :) KAOS hesaplarını kilitlediler şimdi buraya kazandık diye çıkıyorlar... Yavrum siz bu çirkeflikle değil oyunda bu dünyadada kazanırsınız emin olun :)

Düşünün KAOS-5 WOW sev.89 a gelmiş en yakın rakibine 20 sev. fark atmış WOW köyü kilitleniyor :D
istediğinize sorun bizim wow kiltlenince 120k askerle hesabı sildim! Hayırlı olsun tekrar wow! :D

bize ne 120k lık ordular geldi geçti:)alcağın seviye en fazla 5 ne konuşuon kuurulmuş bi wow var ortada tebrik etmıyosan uza ne diye yazıyon başlığı okumadın mı wow tebrikler yazıyor..

deli-x
13-03-2011, 12:28

Elimizde kalan orduları saymazsak, wow ımıza yığdığımız savunmaları dikkate almazsak, mh nin oyun başından beri kitlediği içinde serverın en sağlam ordularının bulunduğu hesaplarımızı saymazsak, yıktığımız ve seviyesini aldığımız wow ları hesaba katmazsak, hatta aldığımız wow köylerini bile almamış sayarsak, senin bir wow köyü almış olduğunu düşünürsek, wow ı kuran sen olurdun. O zaman seni tebrik edelim. Tebrikler...

waspish
13-03-2011, 14:06
Elimizde kalan orduları saymazsak, wow ımıza yığdığımız savunmaları dikkate almazsak, mh nin oyun başından beri kitlediği içinde serverın en sağlam ordularının bulunduğu hesaplarımızı saymazsak, yıktığımız ve seviyesini aldığımız wow ları hesaba katmazsak, hatta aldığımız wow köylerini bile almamış sayarsak, senin bir wow köyü almış olduğunu düşünürsek, wow ı kuran sen olurdun. O zaman seni tebrik edelim. Tebrikler...

rafetgulmez, bak deli-x hocam kenara kapağı bırakmış çıkarken almayı unutma tamam mı :D

Glady00
13-03-2011, 15:02

Kedi Ulasamadıgı Çiğeri Pislermiş Sizinde O Misali:))

Sen Tebrik Etsen Ne Yazar Etmesen Ne Yazar : )

Royal Flush
13-03-2011, 15:59

oyundan anlamadığınız belli o yüzden buraya yazarak kendini küçük düşürmekten başka yaptığın birşey olmamış.Hesap açık olsa değişen ne olacaktı wowlar 0 lanmış elde hala ordular kalmış.Bizde dedik Retli wow açılsada onuda 0 lasak yoksa rafatgülmez gibi kendini bilmezler çıkıp çar çur eder burda diye:D:D

qataralp
13-03-2011, 19:45
oyundan anlamadığınız belli o yüzden buraya yazarak kendini küçük düşürmekten başka yaptığın birşey olmamış.Hesap açık olsa değişen ne olacaktı wowlar 0 lanmış elde hala ordular kalmış.Bizde dedik Retli wow açılsada onuda 0 lasak yoksa rafatgülmez gibi kendini bilmezler çıkıp çar çur eder burda diye:D:D

bende tebrik etmek icin yazmiyorum bunu olayi carpitmamamak lazim gerci bu forumda yaptiginiz hep buyduda neyse....elinizde ordu kaldigini iddia ediyorsunuz diyelimki 10 ordunuz kaldi ama sunu unutmayin retli kilitlendiginde en az 10 ordunuzu o tarihte yeterince palazlanmadan kullanmak zorunda kalicaktiniz bizim kankalar kemal kalkan hizmetiniz vb. wowlari sifirladigimizda veya kemal kalkani royal flushi sifirlayamadigimiz saldirilarimizda kullandigimiz gibi ayrica kaos wowun en iddali wowu acik ara retliydi planlar cok degisti plan degisikliginden sonra rafet gulmez gibi bu serverda ismini duyurmus bir cok kisi oyunu birakti bunlardan biride bendim ayrica rafet gulmezin oyundan anlamaddigi seklinde ithamda bulunan arkadas madem okadar keyfiniz yerinde okadar ezici ve hakli bir ustunluk kurdunuz rahat ol vede iskoo hesabindan sonra en cok asker kesmis galyaliya saygi duy 34xxx34

S10KANKALAR
13-03-2011, 20:35
samet abi rafetgülmez adını servere duyurmuş sen duydun mu yav:S
34xxx34 arkadaşım iyi diyosun güzel diyosun peki neden retli kitlendi???

kitlenmeseydi ne olurdu???

ben söyleyim sıfırlanırdı:)

neyse uzatmaya gerek yok kurduk wowu bitti tebrık etmiyosanızda forumda yazmayın küçük düşüyorsunuz..

başlıkta wow tebrikler yazıyor bunu unutmayın...!

Royal Flush
14-03-2011, 12:00
bende tebrik etmek icin yazmiyorum bunu olayi carpitmamamak lazim gerci bu forumda yaptiginiz hep buyduda neyse....elinizde ordu kaldigini iddia ediyorsunuz diyelimki 10 ordunuz kaldi ama sunu unutmayin retli kilitlendiginde en az 10 ordunuzu o tarihte yeterince palazlanmadan kullanmak zorunda kalicaktiniz bizim kankalar kemal kalkan hizmetiniz vb. wowlari sifirladigimizda veya kemal kalkani royal flushi sifirlayamadigimiz saldirilarimizda kullandigimiz gibi ayrica kaos wowun en iddali wowu acik ara retliydi planlar cok degisti plan degisikliginden sonra rafet gulmez gibi bu serverda ismini duyurmus bir cok kisi oyunu birakti bunlardan biride bendim ayrica rafet gulmezin oyundan anlamaddigi seklinde ithamda bulunan arkadas madem okadar keyfiniz yerinde okadar ezici ve hakli bir ustunluk kurdunuz rahat ol vede iskoo hesabindan sonra en cok asker kesmis galyaliya saygi duy 34xxx34

Şimdi güzel kardeşim bu bahane değil 1 wow kapandı şu bu diye bahane olmaz.Bizde orhanlı mervan wowları hiç kullanılmadı depolar kurulu bekledi.Hatta onlardan bizim wowa tahıl akışı asker sevkiyatı yapıldı.Ama sizde tüm wow köyleri kurulmaya çalışıldı.Sağlam bir wowa geçiş süreci çok sonra oluştu.Bizim küçük sayıdaki ordular önceleri iyi seviye aldılar.Redtli kilitlendikten 1 ay sonra ben defansı diğer wowlardan topladım.Yani retli kapandıysa başka wowlar vardı.Şöyle böyle olsaydı dememek lazım giden geri gelmiyor.Ha retli wow kapandı ise buda sanırım bizlerin suçu olamaz.

Hakkaten rafetgülmez diye oyuncu varmıydı s10 da ben bulamadım.Bir kaç kişiyede sordum tanıyan çıkmadı

woowmen
14-03-2011, 22:43
Şimdi güzel kardeşim bu bahane değil 1 wow kapandı şu bu diye bahane olmaz.Bizde orhanlı mervan wowları hiç kullanılmadı depolar kurulu bekledi.Hatta onlardan bizim wowa tahıl akışı asker sevkiyatı yapıldı.Ama sizde tüm wow köyleri kurulmaya çalışıldı.Sağlam bir wowa geçiş süreci çok sonra oluştu.Bizim küçük sayıdaki ordular önceleri iyi seviye aldılar.Redtli kilitlendikten 1 ay sonra ben defansı diğer wowlardan topladım.Yani retli kapandıysa başka wowlar vardı.Şöyle böyle olsaydı dememek lazım giden geri gelmiyor.Ha retli wow kapandı ise buda sanırım bizlerin suçu olamaz.

Hakkaten rafetgülmez diye oyuncu varmıydı s10 da ben bulamadım.Bir kaç kişiyede sordum tanıyan çıkmadı

yav sallayın telgrafın telleri diyorlar işte sametim takma sen kafana hani derler ya çamuru at tutmasada izi kalır bunların atmasından toz bile tutmaz çünkü tın tın de geç:)))

doğan35
14-03-2011, 22:58

rafet sen en iyisi bi daha gülme :D:D

eruh kartalları
15-03-2011, 00:25

dostum sen serverı bırakalı baya olmuş sanırım olan bitenden fazla haberin yok. sayısız ordumuz elimizde kaldı ve buna keza truvalının wow sewiye sıfırken kaç ordu girdi biliyormusun. bilmiyorsun tabiki ancak burda atıp tutuyorsunuz. en basit sadece kendi attığım saldıryı söyleyeyim sana. truvalı sıfırken 55k emperyan 40k sezar 11k mancınık olmayan dünya harikasını yıktı ve bunun gibi kaç saldırı boşa gitti. retli olsa biz daha çok sewinirdik. en azından hazırladığımız ordular olmayan bi dünya harikasını yıkmazdı. refet adlı arkadaş diyorki multiyle beraber oynadınız haksızlık yapıldı. ben sana sadece şahi+6 birliğinden söz edeyim. 2 tane köyümüz multi tarafından kilitlendi. üstelik ellerindeki ordu, serverda ilk 5 e girecek ordulardı. hurt_rock ve zpoker hesapları.

okadar oyunu bilen kişilersiniz madem, neden multi köylerle wow yönetmeye çalışıyorsunuz. köylerin şifrelerini al tahıl at savunma bas wowa at, aynı anda saldırı at kilit yeyincede siz haksızlık yaptınız. sizin hak dediğiniz şey bumudur yani. mülti diyorsunuz admin diyorsunuz. arbedes, gürkan35, fds, oğlum ve bikaç köyün askerleri admin tarafından silindi, wow gücümüz yarıya indi biz çıkıpta haksızlık yapıldı demedik. bişeyden şikayetçiyseniz, zorunuza giden bişey varsa, haksızlık yapıldığını düşü
nüyorsanız gidin multiye, admine travian türkiye yöneticilerine şikayet edin. eğerki haksız yere köyünüz kilitlendiyse, multi görevden alınır köyünüzde açılır zaten. gelip burda millete olmayan aklınızla yorum yapmayın

Rene
15-03-2011, 00:54
Öncelikle tüm c&r'lı üyelere göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik ederim... Onlar övgülerin çok daha fazlasını hakediyor yalnızca wow kurmak değil server başından beri her bir üyenin göstermiş oldukları performans, tüm istatistiklerle birliklerini zirveye taşımıştır... Hepinize teşekkürü borç bilirim..
HAKKINIZI HELAL EDİN... ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN...

Glady00
15-03-2011, 05:24
Öncelikle tüm c&r'lı üyelere göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik ederim... Onlar övgülerin çok daha fazlasını hakediyor yalnızca wow kurmak değil server başından beri her bir üyenin göstermiş oldukları performans, tüm istatistiklerle birliklerini zirveye taşımıştır... Hepinize teşekkürü borç bilirim..
HAKKINIZI HELAL EDİN... ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN...

Teşekür Ederiz..

Üstadim Güzel Düşüncenizden dolayı.

Biz Ne Server Başladı Başlıyalı Aynı İsimlerle İlerledik.. Zaten kalitemiz Burdan Belli Old..

Hala Kalkmış Diyor Mh Vs. dostum Kusura Kalmada RAfetgülmez Wow Köyünüzle İlgili Yorum Yazmıyacaktım Kalkıp Oyun kuralları dişına Çıkarsanız Ceza Alırsınız keske o Hesap Açık Olsaydı Merak Etme o Wow Coktan Aşaya Çekerdik Biz.. :)

Ama 89'da Kitli kaldı Hatta Bizzat Ben Mh İle Tartışırken Bu konuyuda Dile Getirdim Galiba Msj'ları Tarıka Attim Yanlıs değilsem Neden Rakibizin Wow'unu Kitlediniz diye Biz Bunu Öncedende Düşündük Siz Acaba Yerimizde Olsaydınız Bu Fedakarlığı Yaparmıydınız

Hayır Yapmazdınız. Kalkıp hala Burda Bizleri Kötülemeye çalışıyorsunuz Bizler Bileğimizin Hakıyla Aldık Wow'u. İyi Olan Ekip Bizlerdik Ve C&R Birlik'leri Hak ETikleri Wow'u Edindiler Bu Kadar Basit..

Ha Yaran varsa Gelcek s10'da Tekrar Gelip karşımıza Dikil.. Yenilen Pehlivan Güreşe Doymaz Misali.

Artık Ulasamadıgınız ciğeri Pislemekten utanmadınızmı Yahu Siz.

Neyse Yorumum Bu Kadar Çok Yazdim Galiba Gine Ama Arkadaş Beni Kızdırıyorlar Ne Yapam:D

Volkanın Yorumu Ne olcak Bak Şunu Aynen Diyecek

Ulen Yusufumu Kızdırmayın Gine Wow Kuracak:D:D

Volkanım Biliyom.. Bunu Yazacağini Ondan Bunu Dedim......: )

I Love You S10..

Ve Şunu Ekliyim Yeni S10'da Tekrar Olacagımızı Bildirmek İstiyoruz. Aynı İsimlerle Gine Aynı Hesaplarla..

Dogan Abe Samet Abe Emekliyiz Diyorlar Ama Gine Getiririm onları :D

Volkan'da Askere Gitcek Benle o Beraber Artık Gireriz Pazarları )))))

Herkes Olcak Anlacaınız Sabırsızlıkla Herkes Bekliyor Bu Gün Hesapa Bakam Dedim Bizim Birliğin Hepsi yeşildi yaw 19 kişi yeşildi Yaw Dedim oyun Bitti Bizimkiler Hala Giriyor VesüpanAllah Dedim Kendime Oyun Bitiyor Biz Hala Takılıyoruz Kalitemiz burdanda Anlasılıyor:D

VeGaToR
15-03-2011, 11:03
Teşekür Ederiz..

Üstadim Güzel Düşüncenizden dolayı.

Biz Ne Server Başladı Başlıyalı Aynı İsimlerle İlerledik.. Zaten kalitemiz Burdan Belli Old..

Hala Kalkmış Diyor Mh Vs. dostum Kusura Kalmada RAfetgülmez Wow Köyünüzle İlgili Yorum Yazmıyacaktım Kalkıp Oyun kuralları dişına Çıkarsanız Ceza Alırsınız keske o Hesap Açık Olsaydı Merak Etme o Wow Coktan Aşaya Çekerdik Biz.. :)

Ama 89'da Kitli kaldı Hatta Bizzat Ben Mh İle Tartışırken Bu konuyuda Dile Getirdim Galiba Msj'ları Tarıka Attim Yanlıs değilsem Neden Rakibizin Wow'unu Kitlediniz diye Biz Bunu Öncedende Düşündük Siz Acaba Yerimizde Olsaydınız Bu Fedakarlığı Yaparmıydınız

Hayır Yapmazdınız. Kalkıp hala Burda Bizleri Kötülemeye çalışıyorsunuz Bizler Bileğimizin Hakıyla Aldık Wow'u. İyi Olan Ekip Bizlerdik Ve C&R Birlik'leri Hak ETikleri Wow'u Edindiler Bu Kadar Basit..

Ha Yaran varsa Gelcek s10'da Tekrar Gelip karşımıza Dikil.. Yenilen Pehlivan Güreşe Doymaz Misali.

Artık Ulasamadıgınız ciğeri Pislemekten utanmadınızmı Yahu Siz.

Neyse Yorumum Bu Kadar Çok Yazdim Galiba Gine Ama Arkadaş Beni Kızdırıyorlar Ne Yapam:D

Volkanın Yorumu Ne olcak Bak Şunu Aynen Diyecek

Ulen Yusufumu Kızdırmayın Gine Wow Kuracak:D

Volkanım Biliyom.. Bunu Yazacağini Ondan Bunu Dedim......: )

I Love You S10..

Ve Şunu Ekliyim Yeni S10'da Tekrar Olacagımızı Bildirmek İstiyoruz. Aynı İsimlerle Gine Aynı Hesaplarla..

Dogan Abe Samet Abe Emekliyiz Diyorlar Ama Gine Getiririm onları

Volkan'da Askere Gitcek Benle o Beraber Artık Gireriz Pazarları )))))

Herkes Olcak Anlacaınız Sabırsızlıkla Herkes Bekliyor Bu Gün Hesapa Bakam Dedim Bizim Birliğin Hepsi yeşildi yaw 19 kişi yeşildi Yaw Dedim oyun Bitti Bizimkiler Hala Giriyor VesüpanAllah Dedim Kendime Oyun Bitiyor Biz Hala Takılıyoruz Kalitemiz burdanda Anlasılıyor:D

valla öle derdim:)bir de kurulmus bitmiş bişey için bu kadar cellanlenmesine gerek yok kimsenin.söle olsaydı böle olurdu böle olsaydı söle yapardık.bosuna parmaklarını yormasın kimse kuruldu BİTTİ.iyi oyuncu olan oyunu hakkıyla oynayan zaten tbr yazar gider.diger yazanlar coluk cocuk takmasın kimse.

deli-x
15-03-2011, 12:40
Çift ahırın, çift kışlanın ve tamirhanenin wow kurulduğunda 500 saate kadar dolu olduğu köydeki askerlerim. Ayrıca bir yanlışlık nedeniyle 10k balta ve 4k toyton tahılsızlıktan öldü. Wow kuruluyor diye elimizde kalmaması için cabbar wow a gönderdik. Bundan daha büyük bir sürü ordumuz kaldı elde. Server da ismini duyurmuş arkadaş ( ben tanımıyorum) ne demek istediğimizi biraz olsun anlar herhalde... Bu rapor sanırım daha önce paylaşılmadı...

http://forum.travian.com.tr/attachment.php?attachmentid=1982&stc=1&d=1300185464

rafetgulmez
16-03-2011, 14:00
Oyunun amacı WOW kurmak... c&r&şahi lerin WOW köyleri kilitlenseydi ben yine hesabımı silerdim... Rakip olmadan sevinmenize anlam veremiyorum :rolleyes: Hemde kilitlenen rakip o an en yüksek seviyedeki rakip :rolleyes:

+Ben server da ön plana çıktığımı herkesin beni tanıdığını + çok iyi bir oyuncu olduğumu hiçbir zaman iddia etmedim... Zaten 20 küsur köyden aralıksız full zırh savunma basan birisinden ön plana çıkmasını kimse bekleyemez... Sadece WOW için oyunda kaldık. WOW köyü kilitlendi 1 hafta sonra hesabı sildik..........

Özetle: KAOS birliliğinin 11 futbolcusundan biriside KAOS-5 idi o da kaleciydi... Hakem kaleyi boşalttı golünüzü attınız ve "resmen" kazandınız... Böyle bi'galibiyeti tebrik etmem mümkün değil kusura bakmayın ;) öyle yada böyle aldığınız 3 puana sevinmek te sizin hakkınız... :) Önce ki msjımda dediğim gibi öyle&böyleyle bu dünyada da kazanacağınız kesin...;)

deli-x
16-03-2011, 17:30
Oyunun amacı WOW kurmak... c&r&şahi lerin WOW köyleri kilitlenseydi ben yine hesabımı silerdim... Rakip olmadan sevinmenize anlam veremiyorum :rolleyes: Hemde kilitlenen rakip o an en yüksek seviyedeki rakip :rolleyes:

+Ben server da ön plana çıktığımı herkesin beni tanıdığını + çok iyi bir oyuncu olduğumu hiçbir zaman iddia etmedim... Zaten 20 küsur köyden aralıksız full zırh savunma basan birisinden ön plana çıkmasını kimse bekleyemez... Sadece WOW için oyunda kaldık. WOW köyü kilitlendi 1 hafta sonra hesabı sildik..........

Özetle: KAOS birliliğinin 11 futbolcusundan biriside KAOS-5 idi o da kaleciydi... Hakem kaleyi boşalttı golünüzü attınız ve "resmen" kazandınız... Böyle bi'galibiyeti tebrik etmem mümkün değil kusura bakmayın ;) öyle yada böyle aldığınız 3 puana sevinmek te sizin hakkınız... :) Önce ki msjımda dediğim gibi öyle&böyleyle bu dünyada da kazanacağınız kesin...;)

senin dediğin olsun rafet kardeşim, haklısın, c & r wow ları hariç tüm wow lar kitlendi. Bizde 130 k balta sallayan olan orduları kendi köylerimize soktuk kankaların sarelle fantezisi yüzünden :D

S10KANKALAR
17-03-2011, 00:07
senin dediğin olsun rafet kardeşim, haklısın, c & r wow ları hariç tüm wow lar kitlendi. Bizde 130 k balta sallayan olan orduları kendi köylerimize soktuk kankaların sarelle fantezisi yüzünden :D

tekin abi olaydı o sarelle fantazilerinin resimlerini alırdım:)

Vurucu
18-03-2011, 00:16
tekin abi olaydı o sarelle fantazilerinin resimlerini alırdım:)

waayyyy nerelerde göruyorum senı bı ara koye ugrasan yagma atsan 4 saattır beynim sulandı artık :(

S10KANKALAR
18-03-2011, 14:14
waayyyy nerelerde göruyorum senı bı ara koye ugrasan yagma atsan 4 saattır beynim sulandı artık :(

atıyoz ya la parmaklarım kas tuttu:)

milky
21-03-2011, 10:54
game ower Burak kardesimizi dün gece kaybettik arkadaslar hepimizin başı sağolsun....

Royal Flush
21-03-2011, 22:47
game ower Burak kardesimizi dün gece kaybettik arkadaslar hepimizin başı sağolsun....

holdu kardeş hayırdır açıklarmısınız lütfen

milky
22-03-2011, 00:10
holdu kardeş hayırdır açıklarmısınız lütfen

Beyin tümörü vardı kendisinde maalesef dün gece sabaha karsı kaybettik :( 15 yasında veda etti hayata....

Glady00
22-03-2011, 04:26
Hepimizin Başı Sağolsun..

Sadece Hesap Adini Bilirdim.

Game Ower'di Galiba..

Allah Geride kalan'lara SAbır Versin

Ailesinin başı Sağolsun..

Royal Flush
22-03-2011, 19:04
Beyin tümörü vardı kendisinde maalesef dün gece sabaha karsı kaybettik :( 15 yasında veda etti hayata....

Allah Rahmet eylesin mekanı cennet olsun.Allah ailesine ve sevenlerine sabır ihsan eylesin zor bir olay

cango16
25-03-2011, 09:19
Allah rahmet etsin ailesi ve sevenlere baş sağılığı diliyorum :(

deli-x
28-03-2011, 22:05
Allah rahmet eylesin...