PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son

undeba
26-02-2011, 14:37
önceki s8 lerde yer alan ( +,-)ve WoW zevkini rakiplerine yaşatmayan, server'a damgasını vuran SON birliği tabi ki bazı eksikliklerle tekrar s8 de.eski oyuncularımız tekrar bir araya gelmek için birliklerimize ulaşın.ayrı gayrı kalmayın :)

mmintaz
26-02-2011, 17:09
önceki s8 lerde yer alan ( +,-)ve WoW zevkini rakiplerine yaşatmayan, server'a damgasını vuran SON birliği tabi ki bazı eksikliklerle tekrar s8 de.eski oyuncularımız tekrar bir araya gelmek için birliklerimize ulaşın.ayrı gayrı kalmayın :)

Gercek son birlikleriyse ve hakan abi serdar abi önderliğindeyse zevk geleecektir server a bir nebze ama cakmaysa bilemem...

Çünkü serdarın başkan oynamayacaklarını acıklamıstı...

.Maxwell.

undeba
26-02-2011, 19:37
Gercek son birlikleriyse ve hakan abi serdar abi önderliğindeyse zevk geleecektir server a bir nebze ama cakmaysa bilemem...

Çünkü serdarın başkan oynamayacaklarını acıklamıstı...

.Maxwell.

çakma değil tabi ki geçen seneki ekibimizi toplamaya başlıyoruz zaten yazımda dediğim eksiklerimiz var diye ama elimizden geleni yapacağız bizde çareler tükenmez :) elimizden geleni yapacağız.

latino
27-02-2011, 21:40
Kadro yavaş yavaş toplanıyor,hesapta bir daha s8 de oynamıcaktık ama t4 merakından bir bakalım dedik,bu sebeple gelen birçok da son oyuncusu oldu ve bir kaç son birliği kuruldu bile,ama eksikler var tabi :) bakarsınız onlar da gelirler,beklemede kalın :)

undeba
28-02-2011, 01:22
Kadro yavaş yavaş toplanıyor,hesapta bir daha s8 de oynamıcaktık ama t4 merakından bir bakalım dedik,bu sebeple gelen birçok da son oyuncusu oldu ve bir kaç son birliği kuruldu bile,ama eksikler var tabi :) bakarsınız onlar da gelirler,beklemede kalın :)

insan ocağını bırakamıyor yaban ellere :)

latino
28-02-2011, 15:13
insan ocağını bırakamıyor yaban ellere :)

Taraftarlar DÖRT-DÖRT-DÖRT !!! diye bağırıyor,bakacaz artık :)

VuRuJu
28-02-2011, 15:36

yalancı uşaklar sizi hani oynamıyodunuz uleyn ben oynameyrum :)sizlere başarılar diliyorum kalın sağlıcakla

orhan

latino
28-02-2011, 16:43
yalancı uşaklar sizi hani oynamıyodunuz uleyn ben oynameyrum :)sizlere başarılar diliyorum kalın sağlıcakla

orhan

orhan valla harbiden bıraktıydık da bu t4 nasıl bişeymiş diye bakmaya geldik :) hadi gel sende t4 ün tadına bak :)

Requ3m
28-02-2011, 18:41
S8 de oynuyorum pek tecrübeli değilim ama tecrübem azda olsa var. +|- deyim +|- son birliğiniz varsa girmekten memnun olurum.

latino
28-02-2011, 18:50
s1 mukavemet hesabının profilinde vuruju burda yazıyor Orhan abi.Taklit mi yoksa sen misin:confused::eek:

orhan

VuRuJu
28-02-2011, 18:51
s1 mukavemet hesabının profilinde vuruju burda yazıyor Orhan abi.Taklit mi yoksa sen misin:confused::eek:

yok biz oynamıyoruz vay üç kağıtçı:)

t4 ile oynamamızda mümkün değil çok kötü ya hiç beğenmedim şahsen:)

latino
28-02-2011, 19:06
Şahsen bende beğenmedim özellikle de haritası süper:D Yakında hesaba haritadan anlayan bir profesör ortak almayı düşünüyorum. Gittiği yere kadar takılırız:p

yok biz oynamıyoruz vay üç kağıtçı:)

t4 ile oynamamızda mümkün değil çok kötü ya hiç beğenmedim şahsen:)

mmintaz
28-02-2011, 19:55
Kaçmak yok ha :D
Biz öyle bakıp cıkacaktık demek hiç yok :D
Oynayan herturlu versıyonda oynanır...
Servera gelıp zevk verecegınız ıcın sımdıden kutlarım...

KöSTeNCe
28-02-2011, 20:05
Son ahalisinin emektarları burdamı ooo :) kimler var kimler orhan abi ne ören yavv nasıl gidiyor sesin soluğun çıkmıyor hiçç :))) arada bi msn açılır bizde rahatsız ederdik ama :))

oynamayın yormayın kendinizi avrupada oynarız :P
hesabımda daha yok ama :))
TR 8 de SON ahalisinde devam eden birliktaşlarıma başarılar kılıcınız keskin ola :))

latino
28-02-2011, 20:44
Son ahalisinin emektarları burdamı ooo :) kimler var kimler orhan abi ne ören yavv nasıl gidiyor sesin soluğun çıkmıyor hiçç :))) arada bi msn açılır bizde rahatsız ederdik ama :))

hesabımda daha yok ama :))
TR 8 de SON ahalisinde devam eden birliktaşlarıma başarılar kılıcınız keskin ola :))

Öyle uzaktan başarı dilemekle olmaz kubican,gelecen çatır çatır oynayacan,bak enver cengaverime travian dersi veriyor adam,travian kursu açacakmış tecrübeli öğretmen arkadaş arıyor yanına,bilmem üstüne alındın mı :)

KöSTeNCe
28-02-2011, 20:47
Öyle uzaktan başarı dilemekle olmaz kubican,gelecen çatır çatır oynayacan,bak enver cengaverime travian dersi veriyor adam,travian kursu açacakmış tecrübeli öğretmen arkadaş arıyor yanına,bilmem üstüne alındın mı :)

Abi o zaman bizim enverden ders almamız lazım ama adam acayip yoğun baksana :)) gözükmüyor bilee tam bir SON oyuncusu komutan komutan :D biz bi kursu bitirek sonra geliriz tr 8 e :))

VuRuJu
28-02-2011, 20:58
Abi o zaman bizim enverden ders almamız lazım ama adam acayip yoğun baksana :)) gözükmüyor bilee tam bir SON oyuncusu komutan komutan :D biz bi kursu bitirek sonra geliriz tr 8 e :))

OLM MSN HACKLENDİ BENİM bende aldım yeni ama pek girmiyorum. bu sürümde hayatta oynamam ya hiç beğenmedim:) zamanında ve tadında bırakmışız diyorum iyi eğlenceler herkese inarslanda oynamaz zaten eskide bi ihtimaldide bunda mümkün değil:)

iyi eğlenceler şimdiden eski arkadaşlarımıza ve kardeşlerimize başarılar (deniz hariç:) )

latino
28-02-2011, 21:26
OLM MSN HACKLENDİ BENİM bende aldım yeni ama pek girmiyorum. bu sürümde hayatta oynamam ya hiç beğenmedim:) zamanında ve tadında bırakmışız diyorum iyi eğlenceler herkese inarslanda oynamaz zaten eskide bi ihtimaldide bunda mümkün değil:)

iyi eğlenceler şimdiden eski arkadaşlarımıza ve kardeşlerimize başarılar (deniz hariç:) )

orhan 1000atlılarda bi inarslan gördum ama bizim ilker olmasın :D

VuRuJu
28-02-2011, 21:46
orhan 1000atlılarda bi inarslan gördum ama bizim ilker olmasın :D

hmm olabilir kazmasapı varsa odur. :)

Shuter_Whalyzi
28-02-2011, 22:53
Sonlar, Atlılar yeniden hesap görmek için dönmüş gibi gördüm.

Atlıların kadroda biyoloğu göremedim oynuyormu bilen varmı ?

Sonlardada sağlam denilecek köstence, bordokan, vuruju gibi kafa oyuncular yok sanırım. Sonların eksiği daha çok gibi zor işiniz :)

*serdar*
28-02-2011, 23:15
Son ahalisinin emektarları burdamı ooo :) kimler var kimler orhan abi ne ören yavv nasıl gidiyor sesin soluğun çıkmıyor hiçç :))) arada bi msn açılır bizde rahatsız ederdik ama

hesabımda daha yok ama

kübi en kısa zaman da hesap aç :)
bak bayram ortak arıyor he :)

mmintaz
28-02-2011, 23:22
kübi en kısa zaman da hesap aç :)
bak bayram ortak arıyor he :)

Serdar baskan oynuyor musun sende?

*serdar*
28-02-2011, 23:57
he valla :) bırakmadılar ki peşimi :)
ama bu sefer s8 in geçen sene başından sonlarına doğru 1.likle götüren kinnefret arkadaşımla beraber oynuyoz,yani ortak olarak :) o çiftçi ben askerciyim bakalım ne çıkıcak ortaya görücez :)
Kin-Ser Hesabındayım,

dosta düşmana duyrulur :)

mmintaz
01-03-2011, 00:03
he valla :) bırakmadılar ki peşimi
ama bu sefer s8 in geçen sene başından sonlarına doğru 1.likle götüren kinnefret arkadaşımla beraber oynuyoz,yani ortak olarak :) o çiftçi ben askerciyim bakalım ne çıkıcak ortaya görücez :)
Kin-Ser Hesabındayım,

dosta düşmana duyrulur :)

İyi iyi zevklenir server...
Rakip olur ama düşman olmaz başkan
Daha turnuva da bakmıssın aynı bırlıkteyız
Zaten heaven ıcınden bı hesap buldum buyuk ıhtımalde oyle olcak :)
azıcıkta avrupalı yıkak yagmalayak :D

latino
01-03-2011, 00:20
S8 Gelen tüm oyunculara başarılar. Çekişmeli ama centilmenlik çercevesinde bir oyun oynamak dileğiyle....

Orhan abi ayıp ayıp insan kardeşine böyle bir dilekte bulunur mu yakıştıramadım:D

undeba
01-03-2011, 00:22

: )) taraftara saygımız mevcut ama oyuncularımız senelerdir kazanmaktan bıkmış :) gel diyoruz gelmiyor çoğu.. yalvara yalvara geliyor bazıları:D inş getireceğiz hepsini:)

.LUCİFER.
01-03-2011, 00:25
3 Senedir s8 de wow kuran SON Birlikleri oyuncuları avrupa turnuvası öncesi turnuvaya hem bir hazırlık hem de kimler var kimler yok diye açılan hesapların çoğunluğu nedeniyle gene bir çatı altında toplanma kararı almıştır. Evet Vuruju Bordokan Hakan abi ve bir çok oyuncumuz oynamıyor. Ekip olarak s8 de oynamaya gelmedik.Bireysel açılan hesapları toplayarak SON birliklerini kuruyoruz.
Elimizden geldiğince t4 sürümünün inceliklerini öğrenirken serverı renk katmaya gayret edicez. En baştan belirtiyim; eski hesapları ortaya dökmek ya da yarım kalan bir şeyleri tamamlamak derdinde değiliz. 4. kez wow kurmak için çalışmayacaz ama olur da serverın gidişatı ve bizlerin inatçılığı ve zamanımız müsait olursa neden olmasın diyorum....

Son birlikleri oyunculardan hesap açan arkadaşların HAKKANSS19(Deniz , hakan abi yoktur) hesabına müracaat etmesini rica ediyorum.Gene bizimle oynamak isteyen arkadaşlarında Güneydoğu bölgesinde hesaplarını açarak, beraberce eğlenmeye davet ediyorum.

Avrupa turnuvası başladığında turnuvada oynayacak tüm Son oyuncuları s8 ikinci planda tutarak avrupada inatçılık kimlikleriyle renk katmalarını sağlayacam.

Son Birlikleri Komutanlarından Deniz....

Orhan abi ayıp ayıp insan kardeşine böyle bir dilekte bulunur mu yakıştıramadım:D

Bizim öyle bir derdimiz yok malesef ama rakiplerimizi bilemem. Geçen sene yaşandı ve bitti. Bizim amaçımız sadece avrupa öncesi t4 sürümü denemekti. Hesap açan arkadaşlar fazla olunca devam etmeye karar verdik...... Başka bir sorun var mı? Kim olduğunu da söyle de hayranlık listeme kaydedem.Ortamı geren, eski defterleri her seferinde öne sürenlere hayranımda......
Deniz ben yatıyorum sen burda ferman yazmaya devam et..Oraya son wowumuz yazmışın bana, o yazıdan sonra dalga dalga saldırı geliyor:)=) Sömürge olmazsak iyidir.

Herkese başarılar dilerim.

Ergin(Lucifer)

.LUCİFER.
01-03-2011, 00:26
: )) taraftara saygımız mevcut ama oyuncularımız senelerdir kazanmaktan bıkmış :) gel diyoruz gelmiyor çoğu.. yalvara yalvara geliyor bazıları:D inş getireceğiz hepsini:)
Al işte iki hayırsız temsilci ikiside forumda cirit atıyor, beyler yatıyorum sabaha bitane hammadde eksilsin anlarım:) Ona göre üzmeyin beni, sanada iyi geceler Alicim;)

undeba
01-03-2011, 01:25
Al işte iki hayırsız temsilci ikiside forumda cirit atıyor, beyler yatıyorum sabaha bitane hammadde eksilsin anlarım:) Ona göre üzmeyin beni, sanada iyi geceler Alicim;)

: ))))) haklısın : )) hallederim :) iyi zamanda okudum forumu tam saldırı geliyormuş : ) iyi geceler abi :)

Death Note
01-03-2011, 13:58
ahaha ne dersi nan ben ne anlarım oyundan deniz gaz veriyo bana gitmiyim diye :D
akşam senle konuşucam şifremi msj atıyorum hesaba bak biraz nan :D

ŞaEr
01-03-2011, 14:30
bu son birlikleri nerde yaw ben serverda baktığım son birlikleri +500 sıralarda:D

latino
01-03-2011, 17:57
komik çocuk sen eğlenmene bak :D

bu son birlikleri nerde yaw ben serverda baktığım son birlikleri +500 sıralarda:D

.LUCİFER.
01-03-2011, 19:01
Yalan söyleme 482. +SON- (http://ts8.travian.com.tr/allianz.php?aid=1902) sıramız bu ))

latino
01-03-2011, 19:32
Yalan söyleme 482. +SON- (http://ts8.travian.com.tr/allianz.php?aid=1902) sıramız bu ))

Ergin bırak askeri biraz nufus bas bak sonra dile düşüyoruz :)

.LUCİFER.
01-03-2011, 20:09
Ergin bırak askeri biraz nufus bas bak sonra dile düşüyoruz :)
Farketmez isteyen istediğini desin, geçen server bu zamanlarda hesabım bile yoktu;)

VuRuJu
01-03-2011, 20:15
Farketmez isteyen istediğini desin, geçen server bu zamanlarda hesabım bile yoktu;)

vay üçkağıtçılar hani oynamıcaktınız lem kınıyorum sizi :mad: başlıcaktınız madem bize niye söylenmedi kubilay olm bunlar yamuk yaptı çok kızdım çok... :) ergin sen kurarsın wowu bol şanslar:)

latino
01-03-2011, 20:30
vay üçkağıtçılar hani oynamıcaktınız lem kınıyorum sizi :mad: başlıcaktınız madem bize niye söylenmedi kubilay olm bunlar yamuk yaptı çok kızdım çok... :) ergin sen kurarsın wowu bol şanslar:)

Orhan oynucamızı biz bile bilmiyorduk desem yalan olmaz,biliyorsun bıraktık artık demiştik,bir kısmımız avrupa turnuvasını duyunca hadi avrupa da görelim de öyle bırakalım dedik ve 2x de hesap açtık,2x bitti s8 de yeni sürüm var dediler,hadi avurupa turnuvasına antreman olsun dedik s8 de de hesap açtık ama yine herkes birbirinden habersiz açtık,diğer biçok kişi de birbirinden habersiz aynı sebeple burda ama madem bu kadar kişi gelmişiz toplanmamak olmaz dedik.
Gel sende servar daha yeni,hem biliyorsun yağmacılar için geç açmak avantajdır her zaman,geç kalınmış bişey yok,kubi de hesap açacak kaçarı yok :)

.LUCİFER.
01-03-2011, 20:39
Vay orhanım iyi dileklerin için sağol, ben başlamak için açmadım, t4 nasıl diye bakayım dedim, gel benim hesap senindir..

.LUCİFER.
01-03-2011, 20:40
Orhan oynucamızı biz bile bilmiyorduk desem yalan olmaz,biliyorsun bıraktık artık demiştik,bir kısmımız avrupa turnuvasını duyunca hadi avrupa da görelim de öyle bırakalım dedik ve 2x de hesap açtık,2x bitti s8 de yeni sürüm var dediler,hadi avurupa turnuvasına antreman olsun dedik s8 de de hesap açtık ama yine herkes birbirinden habersiz açtık,diğer biçok kişi de birbirinden habersiz aynı sebeple burda ama madem bu kadar kişi gelmişiz toplanmamak olmaz dedik.
Gel sende servar daha yeni,hem biliyorsun yağmacılar için geç açmak avantajdır her zaman,geç kalınmış bişey yok,kubi de hesap açacak kaçarı yok :)
Lem yusuf kubiye karışma ortağım benim:D

latino
01-03-2011, 21:06
Lem yusuf kubiye karışma ortağım benim:D

Ergin avrupada hesapsız kalasın emi,kuruttun ortamı denizi bile çaldın benden yetmedi kubiyi de çalıon,kubiyi sana yar etmem avcunu yalarsın :D denizi de tembihliyim temi iptal etsin gör gününü ;)

.LUCİFER.
01-03-2011, 21:54
Ergin avrupada hesapsız kalasın emi,kuruttun ortamı denizi bile çaldın benden yetmedi kubiyi de çalıon,kubiyi sana yar etmem avcunu yalarsın :D denizi de tembihliyim temi iptal etsin gör gününü ;)
Hesapsız kalırsam senin hesabını alırım elinden :) ama istemiyorum siz takılın vaktim yok.

Death Note
01-03-2011, 22:00
Hesapsız kalırsam senin hesabını alırım elinden :) ama istemiyorum siz takılın vaktim yok.
bende kubi nerde diyorum benim hesabı kitlicektim ona :D

.LUCİFER.
01-03-2011, 22:19
bende kubi nerde diyorum benim hesabı kitlicektim ona :D
Kubi nerde bende bilmiyorumki =) bakarım dedi dün ondan sonrada görmedim..Neden herkes kubiyi arıyorki. Oda bizim gibi etten kemikten değilmi:)

Vurucu
01-03-2011, 22:23
benide alın bırlıge

latino
01-03-2011, 23:12
benide alın bırlıge

senmisin volkan?

Vurucu
01-03-2011, 23:16
senmisin volkan?

Volkan kim??

latino
01-03-2011, 23:20
Volkan kim??

vurucu team nickini kullanan bir arkadaşın adı idi,bi ara askere gitmişti gözden kaybolmuştu,neyse sen kimsin?oyundaki nickin nedir?

Death Note
01-03-2011, 23:22
Kubi nerde bende bilmiyorumki =) bakarım dedi dün ondan sonrada görmedim..Neden herkes kubiyi arıyorki. Oda bizim gibi etten kemikten değilmi:)
onun eti kağıt gibi abi :D
yaa gelsin oda takılsın bizle benim hesapta mesela takılabilir :D

Vurucu
01-03-2011, 23:38
vurucu team nickini kullanan bir arkadaşın adı idi,bi ara askere gitmişti gözden kaybolmuştu,neyse sen kimsin?oyundaki nickin nedir?

daha yenı msj attın bırlıge davet ettın :)

latino
01-03-2011, 23:42
daha yenı msj attın bırlıge davet ettın :)

.......otis ?

Vurucu
01-03-2011, 23:43
.......otis ?

Tebrikler bi kerede bildin :)
Şimdilik iyiyiz böyle ilerde gireriz bi birliğe teklifin için saol
Oyun cok kasıyor sureklıde msj gelıyor cewap weremedım ordan

latino
01-03-2011, 23:53

:) senle beraber 4 kişiye daha yazmıştım az önce,ikisi okudu,o okuyan iki kişiden birisin,okuyanlardan biri dino,onu tanıyorum zaten,geriye sen kalıyorsun :)
hayırlısı olsun diyelim dostum,2x forumunda ya da s8 forumunda de t4 ü sevmedim sadece aldığım altını bitirmek için kalıyorum ve biranönce su gibi altın harcıyorum diyen bi arkadaş vardı,o sen olmalısın sanırm nufusa bakılırsa :) Ama devam etmek istersen objektif :) bi bakış açısıyla birliğimizi öneririm yani :D

Shuter_Whalyzi
01-03-2011, 23:54
Eski bi DARKlı olarak bu server Sonlarla aynı birlikde oynamak o arkadaş ortamını tatmak isterdim bende ama sanırım kalıcı değilsiniz burda tam ekipde gelinmemiş :(

Hakkanss, Bordokan, bizim zamanımızdaki mukavemet ve geçen sene gördüm vuruju olsa gene Sonlar kolayca wow kurardı bence asılmadanda. Eski oyuncularınızı ikna edin bu senede wowu kurun derim :)

undeba
02-03-2011, 00:10
alınan duyumlara göre bordokan gelmek için şartlar sunmuş :) 750 altın vermessek hesap açmayacakmış :)

Vurucu
02-03-2011, 00:13
:) senle beraber 4 kişiye daha yazmıştım az önce,ikisi okudu,o okuyan iki kişiden birisin,okuyanlardan biri dino,onu tanıyorum zaten,geriye sen kalıyorsun
hayırlısı olsun diyelim dostum,2x forumunda ya da s8 forumunda de t4 ü sevmedim sadece aldığım altını bitirmek için kalıyorum ve biranönce su gibi altın harcıyorum diyen bi arkadaş vardı,o sen olmalısın sanırm nufusa bakılırsa :) Ama devam etmek istersen objektif :) bi bakış açısıyla birliğimizi öneririm yani :D

t4 ü denemk ıcın actık bakalım bırlıgımızde yok ortadayız ılerleyen zamana gore secıcez bakalım :)
altını bıtırmek gıbı bı cabam yok uretımler saolsun uretım basıyorum nufus artıyor :D

undeba
02-03-2011, 00:18
Eski bi DARKlı olarak bu server Sonlarla aynı birlikde oynamak o arkadaş ortamını tatmak isterdim bende ama sanırım kalıcı değilsiniz burda tam ekipde gelinmemiş :(

Hakkanss, Bordokan, bizim zamanımızdaki mukavemet ve geçen sene gördüm vuruju olsa gene Sonlar kolayca wow kurardı bence asılmadanda. Eski oyuncularınızı ikna edin bu senede wowu kurun derim :)

valla onları geitrmek için uğraşıyoruzda bakalım sonuç ne olacak:) hakanss için imza kampanyası başlatıldı :):)

mmintaz
02-03-2011, 05:04
valla onları geitrmek için uğraşıyoruzda bakalım sonuç ne olacak:) hakanss için imza kampanyası başlatıldı :):)

Hakan Başkana iletin Müjdat diyorki son lar bu sene değil wow kağıttan gecekondu bile kuramaz :) o zaman gelcek mi bakalım :D

keskin_kılıç_tr1
02-03-2011, 07:59
biyoloğu gören varmı aranızda!!!!

geçen serverda obur orduları çıkarmaya vakitleri olmamıştı, acaba şimdi multiyemi yalvarıyordur, o orduları şimdiki serverda kullanalım diye yoksa sonlarla başedemeyeceğini anlayıp çakma son birliklerimi kuruyordur....:))

mmintaz
02-03-2011, 08:14

geçen serverda obur orduları çıkarmaya vakitleri olmamıştı, acaba şimdi multiyemi yalvarıyordur, o orduları şimdiki serverda kullanalım diye yoksa sonlarla başedemeyeceğini anlayıp çakma son birliklerimi kuruyordur....:))

Geçmişe takılma geleceğe bak ilerle...

*serdar*
02-03-2011, 11:33

otis hesabı 2x dede vardı -TR+X birlliğinde :)
sanırım aynı kişiniz.

2x deki bir çok oyuncu t4 ü hem denemek,hem paslanmamak,hemde alışmak için s8 e geldi.

bakalım güzel bir server olması dileği ile.

latino
02-03-2011, 12:23

Eski hesapları boşverelim bence,oyunun verdiği hararetle bazı tatsızlıklar oldu ama artık bunları devam ettirmeme olgunluğunu gösterebilmeli herkes,akıllarda kalan gösterilen mucadele ve servardan aldığımız zevk olmalı,gerisini boşverin ;)

undeba
02-03-2011, 14:31
Hakan Başkana iletin Müjdat diyorki son lar bu sene değil wow kağıttan gecekondu bile kuramaz :) o zaman gelcek mi bakalım :D

: )) valla şuda gerçek ki wow kura kura bir hal oldular kanıtlancak birşeyler kalmadı :) öyle farklı birşey sunmalıyız ki gelsinler :)

Vurucu
02-03-2011, 15:20
otis hesabı 2x dede vardı -TR+X birlliğinde :)
sanırım aynı kişiniz.

2x deki bir çok oyuncu t4 ü hem denemek,hem paslanmamak,hemde alışmak için s8 e geldi.

bakalım güzel bir server olması dileği ile.

otis hesabının sahıbı war ewet
molzende hesapta bıde ben warım takılıyoz oyle avrupa t4 olursa hazırlanmadan gıtmek olmaz :)

*serdar*
02-03-2011, 20:01
molzende hesapta bıde ben warım takılıyoz oyle avrupa t4 olursa hazırlanmadan gıtmek olmaz :)

molzen varsa hesapta server yandı desene:) saldırı 1.liği nin en büyük adayı diyelim ozaman :)

sanırım avrupa t4 olucak diyorlar,yani öle bi sölenti var,

latino
02-03-2011, 20:10
edit......

.LUCİFER.
02-03-2011, 22:41
onun eti kağıt gibi abi :D
yaa gelsin oda takılsın bizle benim hesapta mesela takılabilir :D
Tamam takılsın lem beynimi yediniz:D alın kubiniz sizin olsun=)

Death Note
02-03-2011, 22:50

aha yandık desenize geceleri uyku yok bize vahada asker koymam valla :D
20 köyüm olsada yatarken uzak bi yere yağmaya atarım askerleri aynı bölgede olma maduruyetini şimdiden yaşıyorum =)

Vurucu
02-03-2011, 22:54
molzen varsa hesapta server yandı desene:) saldırı 1.liği nin en büyük adayı diyelim ozaman :)

sanırım avrupa t4 olucak diyorlar,yani öle bi sölenti var,

molzen de kim oluo :D (sallıyayım buralarda yokken:p)

aha yandık desenize geceleri uyku yok bize vahada asker koymam valla :D
20 köyüm olsada yatarken uzak bi yere yağmaya atarım askerleri aynı bölgede olma maduruyetini şimdiden yaşıyorum =)
uyumam uyutmam bu saatten sonra uyumayada nıyetım yok zaten :D

SoN MeLeK
02-03-2011, 23:40
abowwwww ustaaaaaaaaaa s8 de varmısın sen yawwww :) yada ne zaman geleceksin :P

Vurucu
02-03-2011, 23:50
abowwwww ustaaaaaaaaaa s8 de varmısın sen yawwww :) yada ne zaman geleceksin :P

kim ben mi:confused:

Barancan
03-03-2011, 21:43
ts8 oynayan var mı yav bizden...

St.Jimmy
04-03-2011, 08:29
hö hö hööm :)))

yanks

Barancan
04-03-2011, 21:31
Bende burdayım..

Bordokan
06-03-2011, 14:15
Oyuna geri döneceğim düşünen arkadaşlara ithafen;
Geçen S8 de bizi yarı yolda en kritik virajda haber vermeden bırakıp gidenlerin, giderken köylerimize dalga geçer gibi feyk atanların oyuna geri dönüp birde kalkıpda SoN birliği içinde yönetici vasfına kadar sorumluluk alıp oynadığı bi birlikde dolayısıyla s8 de kesinlikle oynamam söz konusu değil. Oynayanlara başarılar.

Tırnaklarımızla kazıyarak, onca emek vererek birlikde zirveye çıkardığımız SON birliği ismini inşallah orda hak ettiği gibi tutmayı başarırlar... ;)

Aliens1
06-03-2011, 19:40
Oyuna geri döneceğim düşünen arkadaşlara ithafen;
Geçen S8 de bizi yarı yolda en kritik virajda haber vermeden bırakıp gidenlerin, giderken köylerimize dalga geçer gibi feyk atanların oyuna geri dönüp birde kalkıpda SoN birliği içinde yönetici vasfına kadar sorumluluk alıp oynadığı bi birlikde dolayısıyla s8 de kesinlikle oynamam söz konusu değil. Oynayanlara başarılar.

Tırnaklarımızla kazıyarak, onca emek vererek birlikde zirveye çıkardığımız SON birliği ismini inşallah orda hak ettiği gibi tutmayı başarırlar... ;)

Fatih bir şekilde canını sıkmışlar senin anlaşılan ama sen sonlarla özdeşleşmiş birisisin bizleri yanlız bırakmazsın umarım bırakmayacaksında hesap istersen benim hesap senin hesaptır bilesin.Nasıl önceki servera sen bizi getirdiysen şimdide bizim ve bizim gibi dostlar için gelmeni bekliyorum.
Not:Bu arada aliens niciyle başka biri hesap açmış bizim nic Aliens54

Kamil.

.LUCİFER.
07-03-2011, 00:15
Yukardaki mesajın altına imza atarım, daha 3gün önce bu cümlelerin aynısını, bu oyunda değer verdiğim birine söylemiştim..Oyundan daha değerli şeylerde vardır, bu ismi lazım olmayan kişiler, bölgemizde hertürlü avantajı kullanıp rakibe bir saldırı bile atmadan, sonra bizim wowlarımıza dalga geçer gibi feyk atıp, birde üstüne korktunuzmu diye alay etmişlerdi..

Bende wowumuza feyk atıp asker tılsımlarını kullanıp kullanıp tek bir saldırı bile atmadan hesap silen,silerkende kendi birliklerini suçlayan adamlarla aynı yerde oynamam.

Hakan başkan gelseydi devam ederdim ama yine bu adamlarla aynı birlik altında oynamazdım.

latino
07-03-2011, 00:17
edit..............................

tyler durden.
07-03-2011, 11:42
yine formu ateş almış :)

HAKANSS19
07-03-2011, 15:26
İŞ DURUMUNDAN DOLAYI BU S-8 DE YER ALMA ŞANSIM MALESEF YOK ARKADAŞLAR.

İYİ DİLEKLERİNİZ İÇİN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDER S-8 DE YER ALACAK ARKADASLARA ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLERİM.

HAKKANSS19 :cool:

Barancan
07-03-2011, 22:13
En iyisi benim gbi. Korsanlık yapacaksın travianda :)) Yakınında kim varsa sömürecen :))

biyolog1
12-03-2011, 13:48
Sonlar, Atlılar yeniden hesap görmek için dönmüş gibi gördüm.

Atlıların kadroda biyoloğu göremedim oynuyormu bilen varmı ?

Sonlardada sağlam denilecek köstence, bordokan, vuruju gibi kafa oyuncular yok sanırım. Sonların eksiği daha çok gibi zor işiniz :)

biyologda var :)

biyolog1
12-03-2011, 13:50

erken öten horozu çiftleştirirlermiş :)

ammqa velakin agzının suyu akmasın çiftleşeceğin de horoz..
burdayım dostum :)

biyolog1
12-03-2011, 13:53
latino, st.jimmiy kısacası sonlu bir çok arkadaşımın burada oldugunu görmek hoş oldu.
bu arada aramızada bazı son oyuncuları katılmışlar. hepsine hoş geldiniz diyorum..

KöSTeNCe
12-03-2011, 19:03
ahaha ne dersi nan ben ne anlarım oyundan deniz gaz veriyo bana gitmiyim diye :D
akşam senle konuşucam şifremi msj atıyorum hesaba bak biraz nan :D

Lem aha buraya yeni bakıyom bi ara unuttum hiç giremedim enver inş. görürsün burdan affettiririz kendimizi sana :))

KöSTeNCe
12-03-2011, 19:07

Heç değilmii hatta etsiz zayıfladı travian oynamakdan :D hepimiz birimiz birimiz SON için :P
Avrupada hesap arıyom haberiniz olsun :P dilenciye döndüm :D bana tr 8 de değil avrupada hesap lazım :D

.LUCİFER.
13-03-2011, 11:22
Heç değilmii hatta etsiz zayıfladı travian oynamakdan :D hepimiz birimiz birimiz SON için :P
Avrupada hesap arıyom haberiniz olsun :P dilenciye döndüm :D bana tr 8 de değil avrupada hesap lazım :D
Ben bıraktım kubican, hepimiz birimiz için SON için demeyin artık, SON birliği falan yok bu server'da herkes nereye sığınacağını şaşırmış..başarılar sana;)
Biyologa kötü davranmayın 5aylık uzun bir seyhatten döndü biraz kükresin;)

latino
13-03-2011, 11:58
Latino hesabının sahipleri olarak avrupa turnuvası t4 sürümü olur diye açtığımız hesapta gırgırına oynuyoruz. Avrupa açılınca zaten HAKAN abi başta olmak üzere elimizden geldiği kadar SON ailesi üyelerini Avrupa götüreceğiz.

HAKKANSS19 HESABI OLDUĞUNA BAKMAYIN. O HESAPTA HAKAN ABİ YOK VE OLMAYACAKTIR.

BU S8 HAKAN ABİ GELMEYECEKTİR. AVRUPA DA DAHA İYİ OLMAK İÇİN DİNLENECEK.

BU SENE S8 BİZE AİT DEĞİLDİR..... S8 SAHASI ARTIK YENİLERİN...

AVRUPA TURNUVASINDA YUSUF ABİ OYNAYACAĞI KESİNDİR. ŞARTLAR UYGUN OLURSA BELKİ OYNAYACAM. SADECE İLK 1-2 HAFTA YUSUF -ENVER İKİLİSİNİN HESABINA YAĞMA VE HESAPLARINI GELİŞTİRME AÇISINDAN YARDIM EDERİM.

ARTIK BAŞKALARINA TEMSİLCİSİ OLMAK YOK. WOWA BAKMAK DA YOK.....

SAYGILARIMLA

DENİZ

Bu kısım yanlış anlaşılmalara sebep olduğu için editlenmiştir.

KöSTeNCe
13-03-2011, 12:01
Ben bıraktım kubican, hepimiz birimiz için SON için demeyin artık, SON birliği falan yok bu server'da herkes nereye sığınacağını şaşırmış..başarılar sana;)
Biyologa kötü davranmayın 5aylık uzun bir seyhatten döndü biraz kükresin;)

Bu sene onlardada +- de de tad yok tadı biz katıcaz bakalım yıkılırsan :P hesap ayarlayım abii öle takılma boşboş :D :P

.LUCİFER.
13-03-2011, 12:03
Bu sene onlardada +- de de tad yok tadı biz katıcaz bakalım yıkılırsan :P hesap ayarlayım abii öle takılma boşboş :D :P
hehehe:) yıkılıyorum lem zaten her gece açıp bakıyorum hesaba 10 nüfus gitmiş:))
Hesap çok oynuycak adam yok;)

KöSTeNCe
13-03-2011, 12:42
hehehe:) yıkılıyorum lem zaten her gece açıp bakıyorum hesaba 10 nüfus gitmiş:))
Hesap çok oynuycak adam yok;)

Hmm daşlar başıma başıma geliyor gibi ne yani adam değelmiyik şimdi biz ayıp ediyon valla heee ..

.LUCİFER.
13-03-2011, 13:43
Hmm daşlar başıma başıma geliyor gibi ne yani adam değelmiyik şimdi biz ayıp ediyon valla heee ..
:)) sana demedik len kendimden bahsediyorum, hesap dolu ama bakamıyorum gündüz yokum gece arada geliyorum..

KöSTeNCe
13-03-2011, 13:58
:)) sana demedik len kendimden bahsediyorum, hesap dolu ama bakamıyorum gündüz yokum gece arada geliyorum..

Dişime daş değdi sonra anladım da :D takılım bi dedim siz dinlenin avrupada oynarsınız yaşlanmışsınız gari iki server kaldırılmıyor kolay değil :)) hak veriyom sana :P enver olsa nese o genç adam dokunmazda sende yavaşdan bii yaşlılık belirtileri var yani :))

*serdar*
13-03-2011, 14:31
Arkadaşlar baya ateşlenmişler anlaşılan,

bahsettiğiniz kişiler sizin kadar son birliğine emek vermiş oyunculardır.

Dalga geçer gibi wow köylerine fake atan diye sölemişsiniz,sadece lucifer wow una mı atıldı o fakeler,benim wow a da atıldı,

daha heçen sene son birliğine girmiş kişiler,şimdi burada son birliği nin fedaileri kesilmişler.

Dönen dolapları yazırmayın bana buradada daha fazla rezil olmayalım,

herkes işine baksın,oynayan oynar oynamayan oynamaz,

*serdar*
13-03-2011, 14:49
fatih kardeşim çok doğru söylemiş. Bundan önceki s8'de darklarla wow mücadelesi verirken biri son yönetiminde diğeride son merkez birliğinde oynayan oyuncular bizi son virajda yalnız bırakıp gittiler ama biz wowu kurduk.geçen s8 de fatihin kast ettği kişiler son yönetimde görev aldı ne yaptılar bir birliğin içine ettiler birkaç birleşmeyide yok ederek zararda bulundular ve oyunun son dönemine girdiğimiz zaman hesaplarını silip kaçtılar.bunlarda biri multi niye ceza vermiyor kitlemiyor diye şikayet ediyordu.görüyorum bu kişiler bu yıl yine son ailesi içinde ve yönetimdeler.

Travain bir oyun dünyası olsada orda arkadaşlıklar, dostluklar kuruluyor.kişilik,dürüstlük,erdem bunlar her yerde geçerlidir yok bu bir oyun diyenlere tek lafım hayatta kişiliğinizden bir kere ödün verdiniz mi gerisi gelir.kişilik sahibi insanlara bulunduğunuz ortamı iyi seçin bu bir oyun diyerek sahtekarların arasında yer almayın..

X birlik yönetcileri son birliği genel başkanına ve wow sahibi arkadaşa hakaret edecek.son birliğinin içinde de bu kişiyle kanka olan kişi barınacak

son birliğine zararı dokunan ve son iki s8 de oyunun son virajında hesabını silip kaçacak oyuncuları içinde barındıracak...

Son birliğinin karekteri bu mudur? Yok değil diyorsanız bu kişileri içinizde barındırmayın...

Oyunu kazanmak için her şeyi kabulleniyorsanız diyecek sözüm yok..

Son iki s8 son wowlarının kurulmasında büyük bir paya sahip emekli bir oyuncuyum.fatih kardeşimin yazdığını söylediler bakmak için girdim ama benimde emek verdiğim birlik için bir şeyler söylemek hakkım.

Dürüst,ahlak sahibi,arkadaşlığın anlamını bilen son üyelerine yeni serverda başarılar dilerim...

Dipnot: Yazan ne deniz ne yusuf dur.forumda hesabı olmayan son üyesidir

Forumda hesabı olmayan son üyesi diyelim sana,oyuncu ismin ne bilmiyorum,bilmediğin şeyler konusunda kişileri suçlama,önce öğren,sor araştır,yazının sadece şu kısmına cvp vereyim,

' x birlik yönetcileri son birliği genel başkanına ve wow sahibi arkadaşa hakaret edecek.son birliğinin içinde de bu kişiyle kanka olan kişi barınacak'

bu yazıyı yazmışsın çokda güzel hak veriyorum,ozaman bende sana şunu söleyim,
son birliği genel başkanı olmuş birine 1000 atlılarla ateşkesi bozmassan seninde yüzüne tüküreyim diyen,ve yine son birliği genel başkanın görev verdiği bi yetkiliye alın şu karıyı başımdan diyen birine ne diceksin.

Neyse..dedim daha fazla rezil olmayalım,susun bence,

canınız sıkılıyor galiba,gelip forumda kişileri suçluyorsunuz,önce etrafını temizliceksin sonra birilerini suçlucaksın.

Sevgiler
saygılar

latino
13-03-2011, 21:15
Geçen servarda yaşanan tatsız olayları burda hala devam ettirmeyi bıraksak arkadaşlar.Bırakın bizim aramızda olan bizim aramızda kalsın da tadımız kaçmasın.
Bu konuda yazan arkadaşların geçmiş msjlarını editlerek olgunluk göstermeleri diliyorum.

Yusuf

biyolog1
13-03-2011, 22:24
Latino hesabının sahipleri olarak avrupa turnuvası t4 sürümü olur diye açtığımız hesapta gırgırına oynuyoruz. Avrupa açılınca zaten HAKAN abi başta olmak üzere elimizden geldiği kadar SON ailesi üyelerini Avrupa götüreceğiz.

HAKKANSS19 HESABI OLDUĞUNA BAKMAYIN. O HESAPTA HAKAN ABİ YOK VE OLMAYACAKTIR.

BU S8 HAKAN ABİ GELMEYECEKTİR. AVRUPA DA DAHA İYİ OLMAK İÇİN DİNLENECEK.

BU SENE S8 BİZE AİT DEĞİLDİR..... S8 SAHASI ARTIK YENİLERİN...

AVRUPA TURNUVASINDA YUSUF ABİ OYNAYACAĞI KESİNDİR. ŞARTLAR UYGUN OLURSA BELKİ OYNAYACAM. SADECE İLK 1-2 HAFTA YUSUF -ENVER İKİLİSİNİN HESABINA YAĞMA VE HESAPLARINI GELİŞTİRME AÇISINDAN YARDIM EDERİM.

ARTIK BAŞKALARINA TEMSİLCİSİ OLMAK YOK. WOWA BAKMAK DA YOK.....

SAYGILARIMLA

DENİZ

Bu kısım yanlış anlaşılmalara sebep olduğu için editlenmiştir.

avrupaya bir çok oyuncumuzla katılıyoruz. orada hep beraberiz. savaş geçen s8 deydi .

Artık avrupada yolumuza devam ediyoruz. bi yandanda s8 den bizimle beraber olan arkadaşlar bir s8 sözü vermiştik onu yerine getiriyoruz...

Bordokan
14-03-2011, 01:55

Dalga geçer gibi wow köylerine fake atan diye sölemişsiniz,sadece lucifer wow una mı atıldı o fakeler,benim wow a da atıldı,

daha heçen sene son birliğine girmiş kişiler,şimdi burada son birliği nin fedaileri kesilmişler.

Serdar sana cevap veremicen laflar ederdimde gene susacam onca zamanın hürmetine. Bi oyun için karakterinden ödün verip bizi yarı yolda satıp giden adamları arasına alan adama dicek lafım yok benim. Son İsmini taşımadınız sürece ne cacık yerseniz yiyin umrumda olmaz şahsen. Ama SON ismini kullanmaya gene başlarsanız 3 yıllık emeğimizden ötürü her şeyi deme hakkına sahibim kimse kusura bakmasın.

Olayı daha fazla dalayıp budaklandırmaya gerek yok. Bundan sonraki hayatınızda , oyununuzda başarılar dostlar ;)

*serdar*
14-03-2011, 08:45
Serdar sana cevap veremicen laflar ederdimde gene susacam onca zamanın hürmetine. Bi oyun için karakterinden ödün verip bizi yarı yolda satıp giden adamları arasına alan adama dicek lafım yok benim. Son İsmini taşımadınız sürece ne cacık yerseniz yiyin umrumda olmaz şahsen. Ama SON ismini kullanmaya gene başlarsanız 3 yıllık emeğimizden ötürü her şeyi deme hakkına sahibim kimse kusura bakmasın.

Olayı daha fazla dalayıp budaklandırmaya gerek yok. Bundan sonraki hayatınızda , oyununuzda başarılar dostlar ;)

yav sen 3 yıllık ne emek vermişsin sölermisin,geçen sene aramıza katıldın,çokda güzel işler yaptın,herzaman takdir ettim seni,
ben 3 senedir SON birliği için emek vermişim,SON birliğinin kurucularındanım,kusura bakmada arama alacak adamı ne sana nede başkasına sormam,
sen biliyormusun o adamlar neden hesap sildi,1 kere olsun sordunmu,bak soranlara cvp veriyorum,sorgusulsuz sualsiz kişileri suçlamak size göre kolay.ama bazı kişilerin yaptığı saygısızlıkları yazınca hiç birinizin sesi çıkmıyordu,sus pus oluyordunuz,o zaman niye sesiniz çıkmıyordu,şimdi bakıyorumda bülbül kesilmişsiniz,neymiş efendim SON birliğini satan kişileri arasına alan kişiyede diyecek lafım yok,sanamı yada başkasınamı sorcam kimi aramıza alıp almayacağımı,ne yapmış bu adamlar ordularını SON birliğinemi çakmış,ama size balta sallayan gibi biri lazım ki,ordusunu SON wow una çaksın,

SEN ÖNCE AŞAĞIDAKİLERİ ARAŞTIR.

server 1.sinin hesabı multi köy diye kitleniyor,neymiş efendim edirneli grubu ile multiymiş,mh diyor benimle alakası yok adminlik bu olay,ben kitlemedim seni diyor,zira ben wow köyü almama 3 saat kala benim wow köyü kitleniyor,mh soruyorum benle alakası yok adminlik,kim bu admin,bu admini kim tanıyor,sen bunları araştır bunları öğren,adminle kanki olanları öğren,
bilip bilmedende kimseyi hesap sildi diye suçlama,sanki SON birliğinde sadece bu 2 kişi hesap silmiş,demek benim wow köyüm kitliyken SON-D ye hesap sildirseydim vay halime olacaktı.keşkede sildirseydim,şimdi şu yazdıklarınızı okuyorumda sadece koca bi yazık diyorum,

bu konuyuda kapatun gitsin,
bilip bilmeden kimse burda birilerinin ağzına bakarak kişileri suçlamasın,
merak edenler bana ulaşır işin aslını öğrenir,neden hesap sildiler diye,yusufun,kubinin denizin öğrendiği gibi,

herkese iyi forumlar.

Shuter_Whalyzi
14-03-2011, 11:22
sonlar birbirine girmiş haha

Her zaman demişimdir ne kadar emek verilirse verilsin bu oyunda, oyun bitince arkadan söylenmeyen laflar kalmaz. Görünen onca emek veren bordokan, hakkans19 gibi oyuncular oyunu bırakdı gibi yersiz atıp tutmalar başlamış gene. Eski bi Darklı olarak bordokan gibi zamanında köyümdeki 19 luk tarlaları indiren sağlam bi oyuncunun arkasından konuşulmasına vasıfsız sıradan bi oyuncu gibi hakkında yorum yazılmasına şaşırdım :D

*serdar*
14-03-2011, 13:06
sonlar birbirine girmiş haha

Her zaman demişimdir ne kadar emek verilirse verilsin bu oyunda, oyun bitince arkadan söylenmeyen laflar kalmaz. Görünen onca emek veren bordokan, hakkans19 gibi oyuncular oyunu bırakdı gibi yersiz atıp tutmalar başlamış gene. Eski bi Darklı olarak bordokan gibi zamanında köyümdeki 19 luk tarlaları indiren sağlam bi oyuncunun arkasından konuşulmasına vasıfsız sıradan bi oyuncu gibi hakkında yorum yazılmasına şaşırdım :D

arkasından konuşulan kinnefret ve hercai 2.dönem s8 deki darkinng ve hercai köylerinin de +/+ ve dark savaşında neler yaptığını az çok biliyorsunuzdur ozaman.
geçen dönem s8 de hesap sildiler diye yargısız infaz yapılmasına tepkimdir,
bordokan geçen s8 de çok güzel işler yapmış,hatta 1000 atlı savaşında canla başla çalışan ender oyunculardandır.ama burada birilerinin arkasından konuşmak,yok sattılar,şöle ettiler böle ettiler diye konuşmak haksızlıktır,

SON birliğindeki her oyuncu emek vermiştir,hesap sildiler diye sattılar demek SON birliğinde yöneticilik yapmış birine yakışmayan sözlerdir.tepkim bunadır.

zatulcenp
14-03-2011, 13:20
server 8 de yeniden başlayıp heyecan arayan herkese selam olsun ve hepinize başarılar diliyorum fakat çok berbat bi sürüm olmuş umarım sizleri ilerleyen zamanlarda sıkıntıya sokmaz.

.LUCİFER.
14-03-2011, 22:10
Forumda hesabı olmayan son üyesi diyelim sana,oyuncu ismin ne bilmiyorum,bilmediğin şeyler konusunda kişileri suçlama,önce öğren,sor araştır,yazının sadece şu kısmına cvp vereyim,

' x birlik yönetcileri son birliği genel başkanına ve wow sahibi arkadaşa hakaret edecek.son birliğinin içinde de bu kişiyle kanka olan kişi barınacak'

bu yazıyı yazmışsın çokda güzel hak veriyorum,ozaman bende sana şunu söleyim,
son birliği genel başkanı olmuş birine 1000 atlılarla ateşkesi bozmassan seninde yüzüne tüküreyim diyen,ve yine son birliği genel başkanın görev verdiği bi yetkiliye alın şu karıyı başımdan diyen birine ne diceksin.

Neyse..dedim daha fazla rezil olmayalım,susun bence,

canınız sıkılıyor galiba,gelip forumda kişileri suçluyorsunuz,önce etrafını temizliceksin sonra birilerini suçlucaksın.

Sevgiler
saygılar
Evet söylediğin cümleleri ben kurdum, ben senin gibi özü sözü bir olmayan bir adamın yüzüne tükürebilirim..Sağda solda konuşmadımki seni msne çektim bir güzel fırça attım gönderdim.
Sizin sohbetlerinizin yarısı arkamızdan dedikodu yapmakla geçiyordu, ben hakan abiyede yüzüne karşı konuşurum fatihede yusufada, bu senin zoruna gitmişse ,bırak oynama, sana başkan diycek halimiz yoktu..

Sen git birlik profilinden kendini yücelt, çünkü hayatın küçük:)

SON-D pardon heaven -D kadrosu geçen senenin en iyi birliğiymiş saldırıda en iyi birliğiymiş, neden acaba? Çünkü benim arkadaşım dediğim bütün adamlar benim olduğum wow birliğindeydi..2tanesi sizin birliğin yarısı kadar asker kesmişti, sen bunlarla övünmeye devam et..Topluca cevabını aldın.

.LUCİFER.
14-03-2011, 22:13

Kısa bir cevap daha vericem, senin wowuna ne atıldığı umrumda değil, benim baktığım wowa atamazlar,kalsalardı yıktırıcaktım hatta yolda merkezleri uçucaktı, hakan başkan yapmayın dedi.Yaşları büyük olsada bu adamların yaptıkları çocukça satışı sineye çekmezdim ben.

.LUCİFER.
14-03-2011, 22:18
Dişime daş değdi sonra anladım da :D takılım bi dedim siz dinlenin avrupada oynarsınız yaşlanmışsınız gari iki server kaldırılmıyor kolay değil :)) hak veriyom sana :P enver olsa nese o genç adam dokunmazda sende yavaşdan bii yaşlılık belirtileri var yani :))
yaşlılıktan değil be kubi:) daha görüceğimiz birşey kalmadı oyunda,online saatlerimde uygun değil..

Bordokan
14-03-2011, 22:59
yav sen 3 yıllık ne emek vermişsin sölermisin,geçen sene aramıza katıldın,çokda güzel işler yaptın,herzaman takdir ettim seni,
ben 3 senedir SON birliği için emek vermişim,SON birliğinin kurucularındanım,kusura bakmada arama alacak adamı ne sana nede başkasına sormam,
sen biliyormusun o adamlar neden hesap sildi,1 kere olsun sordunmu,bak soranlara cvp veriyorum,sorgusulsuz sualsiz kişileri suçlamak size göre kolay.ama bazı kişilerin yaptığı saygısızlıkları yazınca hiç birinizin sesi çıkmıyordu,sus pus oluyordunuz,o zaman niye sesiniz çıkmıyordu,şimdi bakıyorumda bülbül kesilmişsiniz,neymiş efendim SON birliğini satan kişileri arasına alan kişiyede diyecek lafım yok,sanamı yada başkasınamı sorcam kimi aramıza alıp almayacağımı,ne yapmış bu adamlar ordularını SON birliğinemi çakmış,ama size balta sallayan gibi biri lazım ki,ordusunu SON wow una çaksın,

herkese iyi forumlar.

Serdar sana fazla laf edip kalbini kırmıcam. Ama TR+/- birliğinden beri olduğum birlikde bana kalkıpda geçen sene aramıza katıldın dersen sana koca çüşşş derim:D

DARKLarın 20 ye yakın merkezini bordokan köyünden sen uçurmuşdun sanırım zamanında :) sts-orhanın 5,300 mancınığını vahada sen kesdin sanırım.
Neyse fazla konuşmıcam sana

TEK DİCEĞİM LAF GEÇEN SENE SON-A BİRLİĞİNDE O ÇOK SEVDİĞİN ADAM BAŞKANKEN TEK BİR ATLI KÖYÜNE SALDIRI ÇIKARTMAMAK İÇİN ÇABA HARCARKEN, SİZİN GELİPDE BANA BU ADAMIN BİRLİĞİ NEDEN SALDIRMIYOR DİYİP ETTİĞİN LAFLAR AKLIMDA VE SONRASINDA BEN O BİRLİĞE GEÇİNCE SON-A BİRLİĞİ CANLANDI SALDIRILAR BAŞLADI DEMENDE AKLIMDA, DAHA DETAYINA GİRİP KIRMAYALIM BİRBİRİMİZİ.
AMA KALKIPDA BANA O SERVER 1.Sİ DEDİĞİN ADAMI SAVUNMA SAKIN, DARKLARLA SAVAŞDAYKEN Bİ TARLALARI YIKILDI DİYE HESAP SİLEN ADAM, MULTİ KÖYÜNÜ KİTLEDİ DİYE GENE HESAP SİLDİ. BU SERVERİNDA SONUNU GETİREMEZ GENE KAÇAR Bİ BAHANEYLE ADAMIN KARAKTERİ O :D

NEYSE BU KADAR İKİ YÜZLÜ OLMAYIN YAZIKDIR, AYIPDIR. YAŞI BAŞI GEÇMİŞ ADAMLARSINIZ HALA AYNADA KENDİNİZE BAKMADAN MİLLETİ KARALIYOSUNUZ YA PES....

.LUCİFER.
14-03-2011, 23:17
Serdar sana fazla laf edip kalbini kırmıcam. Ama TR+/- birliğinden beri olduğum birlikde bana kalkıpda geçen sene aramıza katıldın dersen sana koca çüşşş derim:D

DARKLarın 20 ye yakın merkezini bordokan köyünden sen uçurmuşdun sanırım zamanında :) sts-orhanın 5,300 mancınığını vahada sen kesdin sanırım.

TEK DİCEĞİM LAF GEÇEN SENE SON-A BİRLİĞİNDE O ÇOK SEVDİĞİN ADAM BAŞKANKEN TEK BİR ATLI KÖYÜNE SALDIRI ÇIKARTMAMAK İÇİN ÇABA HARCARKEN, SİZİN GELİPDE BANA BU ADAMIN BİRLİĞİ NEDEN SALDIRMIYOR DİYİP ETTİĞİN LAFLAR AKLIMDA VE SONRASINDA BEN O BİRLİĞE GEÇİNCE SON-A BİRLİĞİ CANLANDI SALDIRILAR BAŞLADI DEMENDE AKLIMDA, DAHA DETAYINA GİRİP KIRMAYALIM BİRBİRİMİZİ.
AMA KALKIPDA BANA O SERVER 1.Sİ DEDİĞİN ADAMI SAVUNMA SAKIN, DARKLARLA SAVAŞDAYKEN Bİ TARLALARI YIKILDI DİYE HESAP SİLEN ADAM, MULTİ KÖYÜNÜ KİTLEDİ DİYE GENE HESAP SİLDİ. BU SERVERİNDA SONUNU GETİREMEZ GENE KAÇAR Bİ BAHANEYLE ADAMIN KARAKTERİ O :D

NEYSE BU KADAR İKİ YÜZLÜ OLMAYIN YAZIKDIR, AYIPDIR. YAŞI BAŞI GEÇMİŞ ADAMLARSINIZ HALA AYNADA KENDİNİZE BAKMADAN MİLLETİ KARALIYOSUNUZ YA PES....

Onu bana demiştir fatih:) kurduğu köy sayısı kadar server bitirdim, uyardım dedim böyle böyle, ama bu serdardan ne köy olur ne kasaba..Geçen sene aramıza katılan birliklerin çoğunluğu şu şekildedir, SON N SON K SON W bu birlik oyuncularının çoğu ilk kez s8de oynamıştır..Wowumuzu destekleyen birliklerin paylaşımında bu yazdığım birliklerin desteklediği wow serverı bitirmiştir..Sen bi 3sene daha takıl, gelir biz yine kurarız..

*serdar*
14-03-2011, 23:30
serdar sana fazla laf edip kalbini kırmıcam. Ama tr+/- birliğinden beri olduğum birlikde bana kalkıpda geçen sene aramıza katıldın dersen sana koca çüşşş derim:d

darkların 20 ye yakın merkezini bordokan köyünden sen uçurmuşdun sanırım zamanında :) sts-orhanın 5,300 mancınığını vahada sen kesdin sanırım.

tek diceğim laf geçen sene son-a birliğinde o çok sevdiğin adam başkanken tek bir atlı köyüne saldırı çıkartmamak için çaba harcarken, sizin gelipde bana bu adamın birliği neden saldırmıyor diyip ettiğin laflar aklımda ve sonrasında ben o birliğe geçince son-a birliği canlandı saldırılar başladı demende aklımda, daha detayına girip kırmayalım birbirimizi.
Ama kalkıpda bana o server 1.si dediğin adamı savunma sakın, darklarla savaşdayken bi tarlaları yıkıldı diye hesap silen adam, multi köyünü kitledi diye gene hesap sildi. Bu serverinda sonunu getiremez gene kaçar bi bahaneyle adamın karakteri o :d

neyse bu kadar iki yüzlü olmayın yazıkdır, ayıpdır. Yaşı başı geçmiş adamlarsınız hala aynada kendinize bakmadan milleti karalıyosunuz ya pes....

sen 3 senedir s8 de oynamış olabilirsin,emek vermiş olabilirsin sadece geçen sene çok aktif oldun,inkarda etmiyorum,2.dönem s8 de serbay ın sayesinde kazandık isek geçen s8 dede senin emeğin çok,
son birliğindeki her oyuncu emek vermiştir.

Son-a saldırılara katılmıyor,bunu herkes diyordu,hasana sordum hasan işlerim yoğun ilgilenemiyorum,diğer birliklerinde tepkilerini anlıyorum dedi,ve ben hatırlarsan seni konuşmaya aldım,hasan da vardı,sana durumu anlattık,senden rica ettim son-a nın başına geçip organizleri yap diye,
son-a daki durumu ve hasanın durumunu bildiğin halde hiç bi şey yapmadılar deme,

ne biliyorsan konuş fatihçim,
emin ol bende konuşurum,sen benimsorularıma cvp ver,
bir son oyuncusunun wow unu bi son oyuncusunun admin tanıdığı sayesinde kitlenmesinden bahset,server 1.si nin hesabının neden kitlendiğini sorgula,kimlerle ters düştüde kitlendi bunları sorgula,

*serdar*
14-03-2011, 23:42
kısa bir cevap daha vericem, senin wowuna ne atıldığı umrumda değil, benim baktığım wowa atamazlar,kalsalardı yıktırıcaktım hatta yolda merkezleri uçucaktı, hakan başkan yapmayın dedi.yaşları büyük olsada bu adamların yaptıkları çocukça satışı sineye çekmezdim ben.

valla ergin yapabileceğin şeylerden bahset,

yani yıkardım,uçururdum filan geç bu ayakları sen,
siz msn de köyü uçurma planları yaparken ben hakanla yanda konuşuyordum,ona tek bi şey söledim,sonra yana geldi saldırı yok dedi,

yani senin paçan yemez,benim desteklediğim adamın köyünü bırak yıkmak,uçurmak bile senin için hayal.

Sen hakan a dua et,hakan olmasa s8 de bırak lusifer köyünü lusifer wow u bile olmazdı,

.LUCİFER.
14-03-2011, 23:42
Kitlendiklerini sorgulasana fatih, 35tane köyde asker beslediklerini, çok beyefendi serdarın ally atarak mh'ya küfür edişlerini,sonra hesabım neden açılmıyor ne yaptımki deyişlerini, sorgula sorgula fatih valla senden istedi ben karışmam:))

.LUCİFER.
14-03-2011, 23:46
valla ergin yapabileceğin şeylerden bahset,

yani yıkardım,uçururdum filan geç bu ayakları sen,
siz msn de köyü uçurma planları yaparken ben hakanla yanda konuşuyordum,ona tek bi şey söledim,sonra yana geldi saldırı yok dedi,

yani senin paçan yemez,benim desteklediğim adamın köyünü bırak yıkmak,uçurmak bile senin için hayal.

Sen hakan a dua et,hakan olmasa s8 de bırak lusifer köyünü lusifer wow u bile olmazdı,
ama oldu dimi:) zoruna gidende bu senin adam yerine koyulmadın, çünkü değildin, ağzını 5karış açıcağına, biraz birşeyler yapsaydın..Ben yıkmak isteseydim hakan abiyi kırardım ve yıkardım o rica etti bende tamam abi dedim..Sohbettede 9-10kişi vardı,sen yandan yalakalık yapıyor olabilirsin biz toplu sohbette konuşurduk böyle şeyleri.

*serdar*
14-03-2011, 23:54
kitlendiklerini sorgulasana fatih, 35tane köyde asker beslediklerini, çok beyefendi serdarın ally atarak mh'ya küfür edişlerini,sonra hesabım neden açılmıyor ne yaptımki deyişlerini, sorgula sorgula fatih valla senden istedi ben karışmam:))

coruger deki hocadan bahsedelim istersen ergin,yediğiniz dolapları,

daha fazla konuşma bence.

.LUCİFER.
14-03-2011, 23:55

edelim serdar ben dolap falan yemedim, bende sanıyordumki ben wow kurunca -/- +/+ üzülücek, meğer en çok bizim serdar üzülmüş, kıyamam lem sana, elimden geleni yapıcam sana bir wow heyecanı yaşatsınlar..

.LUCİFER.
14-03-2011, 23:57

Şimdi uyumaya gidiyorum, düşün taşın cevap ver, seni yerin dibine bir sokarsam lağama kadar indiririm..

*serdar*
15-03-2011, 00:02
ama oldu dimi:) zoruna gidende bu senin adam yerine koyulmadın, çünkü değildin, ağzını 5karış açıcağına, biraz birşeyler yapsaydın..ben yıkmak isteseydim hakan abiyi kırardım ve yıkardım o rica etti bende tamam abi dedim..sohbettede 9-10kişi vardı,sen yandan yalakalık yapıyor olabilirsin biz toplu sohbette konuşurduk böyle şeyleri.

benim yaptıklarım ortada ergincim,son-d olarak,
sen daha bi birliğini düzene sokamadın,kimse takmadı seni,hatırla balta ve köstencedeki emreyi,
peşimden çok koştuğun zamanlarıda hatırla,at bu adamları diye,ağladığın zamanlarıda hatırla :)

hakan a sor bakalım yalakalıkmı yapmışım,

erginnn paçanın yiyemeyeceği şeyleri bırak msn de konuşmayı,ağzına bile alma bence,
benim desteklediğim adamın sen bırak merkezini uçurmayı yan köyünü bile yıkamazsın erginnn :)

hasanın köye tek saldırı çıksaydın o wow köyünü başına yıkardım erginnnn,

sen hakana ve bana dua et,hercai-kinnefret-yaban-ramazotti-göko ve sayamadığım bir çok wow ordusu olan oyuncuların ordularını köyünde görmediğine,

o wow köyü erginin değil son birliğinin wow köyüdür diye bu oyuncuları durdurdum,ama şimdi anladım ki hata yapmışım,
wow kurdum diye havalanmışsın biraz,keşke havanı ozaman alsaydım senin,

neyse sana bu kadarlık yeter,

.LUCİFER.
15-03-2011, 00:13
benim yaptıklarım ortada ergincim,son-d olarak,
sen daha bi birliğini düzene sokamadın,kimse takmadı seni,hatırla balta ve köstencedeki emreyi,
peşimden çok koştuğun zamanlarıda hatırla,at bu adamları diye,ağladığın zamanlarıda hatırla :)

hakan a sor bakalım yalakalıkmı yapmışım,

erginnn paçanın yiyemeyeceği şeyleri bırak msn de konuşmayı,ağzına bile alma bence,
benim desteklediğim adamın sen bırak merkezini uçurmayı yan köyünü bile yıkamazsın erginnn :)

hasanın köye tek saldırı çıksaydın o wow köyünü başına yıkardım erginnnn,

sen hakana ve bana dua et,hercai-kinnefret-yaban-ramazotti-göko ve sayamadığım bir çok wow ordusu olan oyuncuların ordularını köyünde görmediğine,

o wow köyü erginin değil son birliğinin wow köyüdür diye bu oyuncuları durdurdum,ama şimdi anladım ki hata yapmışım,
wow kurdum diye havalanmışsın biraz,keşke havanı ozaman alsaydım senin,

neyse sana bu kadarlık yeter,
hehehe:) kızdınmı len şakadamı yapmayalım, tamam sende efsanesin bişeymi dedik:D
Ben istediğim adamı yıkarım hasanı veziri bilmem, canın sıkılırsa hakan abiyide dinlemem, o beni bilir yaptığım işin altına imzayı atar..Ne kadar hava atmayı seviyorsun yukarda birde isim yazmış bir dünya, bana kendinden bahset, sen gelseydin wowa, sipere sinek gibi yapışıp dönseydin daha delikanlıca olmazmıydı:) O wow köyü benimdir zoruna gitmesin SON birliği adına kurmuşumdur ama içinde siz yoksunuz..Siz bu sene kalıp başkalarının sevinçlerine ortak olun..Geçen sene üzüldüğünüz gibi..Wow kurulmadan 1,5ay öncede wowumdan asker çektirip senin işe yaramaz merkezini savunuyordum.Siz namkör adamlarsınız o yüzden işim olmaz.Belki aşağıdaki yazıdan utanırsın.
Herkese yeterince kıyak yaptım s8de onlarda ben 15gün yokken bile canla başla köyüme baktılar benimle birlikte sabahladılar, sen az kenara çekil, sen ancak rakiplerimizin üzüntüsünden nemalanabilirsin..

(02:04) serdar:ergin
ordamısın
(02:04) Ergin.:evet
(02:04) serdar:http://travian-reports.net/tr/report/1865788cf62
tşk ler
savunma için
(02:05) serdar:bilseydim tarlaya geleceğini savunmazdım
(02:05) serdar:eyvallah çok saol
(02:05) Ergin.:rica ederim ne demek
eline sağlık seninde
(02:06) serdar:yok be
ben ne yaptımki
senin sayende
saol
(02:06) Ergin.:eyw daha def var bilgin olsun, birşey olursa yazarsın

Sen önce kendini korusaydın keşke..Yeni serverdada gelip seni yıkabilirim,tamamen canımın isteğine bağlı.

*serdar*
15-03-2011, 00:14
edelim serdar ben dolap falan yemedim, bende sanıyordumki ben wow kurunca -/- +/+ üzülücek, meğer en çok bizim serdar üzülmüş, kıyamam lem sana, elimden geleni yapıcam sana bir wow heyecanı yaşatsınlar..

erginnn

o heyecanı ben yaşadım cnm merak etme,bak senin wow köyü birliğin varya,hani orda video var,ramazotti wow köyü,işte ben orda yaşadım erginnn :)

sen nerdeydin ozaman ergin,,he pardon son-y de bi hesaptaydın galiba,unuttum ismini bile erginnn,

hadi cnm,sen git s8 de benim kadar isim ve benim kurduğum gibi bir birlik kur öle çık gel karşıma erginnn,,

SON-D olmasa sen o wow rüyanda görürdün erginnn,

hadi bak bende yatıyom,sırf sen daha fazla yerin dibine girme diye he,bak kıyak yapıyom sana :)

.LUCİFER.
15-03-2011, 00:21
erginnn

o heyecanı ben yaşadım cnm merak etme,bak senin wow köyü birliğin varya,hani orda video var,ramazotti wow köyü,işte ben orda yaşadım erginnn :)

sen nerdeydin ozaman ergin,,he pardon son-y de bi hesaptaydın galiba,unuttum ismini bile erginnn,

hadi cnm,sen git s8 de benim kadar isim ve benim kurduğum gibi bir birlik kur öle çık gel karşıma erginnn,,

SON-D olmasa sen o wow rüyanda görürdün erginnn,

hadi bak bende yatıyom,sırf sen daha fazla yerin dibine girme diye he,bak kıyak yapıyom sana :)
Tamam ben sana biten serverlardan şifre topluycam gir hepsinde aynı heyecanı yaşa:D
Git uyu şimdi söz bak, biten serverlarda soruşturucam alıcam şifreleri gir bak bütün wowlara.

*serdar*
15-03-2011, 00:22
hehehe:) kızdınmı len şakadamı yapmayalım, tamam sende efsanesin bişeymi dedik:D
Ben istediğim adamı yıkarım hasanı veziri bilmem, canın sıkılırsa hakan abiyide dinlemem, o beni bilir yaptığım işin altına imzayı atar..Ne kadar hava atmayı seviyorsun yukarda birde isim yazmış bir dünya, bana kendinden bahset, sen gelseydin wowa, sipere sinek gibi yapışıp dönseydin daha delikanlıca olmazmıydı:) O wow köyü benimdir zoruna gitmesin SON birliği adına kurmuşumdur ama içinde siz yoksunuz..Siz bu sene kalıp başkalarının sevinçlerine ortak olun..Geçen sene üzüldüğünüz gibi..Wow kurulmadan 1,5ay öncede wowumdan asker çektirip senin işe yaramaz merkezini savunuyordum.Siz namkör adamlarsınız o yüzden işim olmaz.Belki aşağıdaki yazıdan utanırsın.
Herkese yeterince kıyak yaptım s8de onlarda ben 15gün yokken bile canla başla köyüme baktılar benimle birlikte sabahladılar, sen az kenara çekil, sen ancak rakiplerimizin üzüntüsünden nemalanabilirsin..

(02:04) serdar:ergin
ordamısın
(02:04) Ergin.:evet
(02:04) serdar:http://travian-reports.net/tr/report/1865788cf62
tşk ler
savunma için
(02:05) serdar:bilseydim tarlaya geleceğini savunmazdım
(02:05) serdar:eyvallah çok saol
(02:05) Ergin.:rica ederim ne demek
eline sağlık seninde
(02:06) serdar:yok be
ben ne yaptımki
senin sayende
saol
(02:06) Ergin.:eyw daha def var bilgin olsun, birşey olursa yazarsın

Sen önce kendini korusaydın keşke..Yeni serverdada gelip seni yıkabilirim,tamamen canımın isteğine bağlı.

e savunma yollucan tabi,ne var bunda,bide uğraşmışsın msn konuşmalarını koymuşsun allah iyiliğini versin emi :)
bak sen benim köyümü savundun,bende sana wow kazandırdım,sana daha büyük kıyak yaptım
sayemde s8 de isim yaptın işte daha ne istiyon,

S8 in wow sahibi lucifer köyü,,,
yok paşam biz kim efsanelik kim,sen wow köyü sahibisin :)
ah ergin ah,hakan olmasa ahh

undeba
15-03-2011, 00:23
:) ya bordokan lucifer serdar abiler gençler :)......susun yaw boşverin bunları herkesin olmuştur bir hatası... ama herkes aynı amaçtaydı...burda tartışmayın bunları en azından....

.LUCİFER.
15-03-2011, 00:24
e savunma yollucan tabi,ne var bunda,bide uğraşmışsın msn konuşmalarını koymuşsun allah iyiliğini versin emi :)
bak sen benim köyümü savundun,bende sana wow kazandırdım,sana daha büyük kıyak yaptım

Niye lem birlik profilini donatmışın efsane sensin asla istemem öyle bir ünvanı kendime yakıştıramam:) Sen efsane ol ben SON wow kurucusu serdarın derin üzüntüsü,Ergin olarak kalayım:)O yazıyı paylaştım belki dedim utanma duygusu vardır, baktımki oda yok.

.LUCİFER.
15-03-2011, 00:32

Madem bu kadar sevmiyordun beni:) Neden wow kurulunca ergin kardeşimi emeklerinden dolayı tebrik ederim dedin, sen içinden kin güttüğün adamlara kardeşimmi dersin? Sen bu kadarlık adammısın hokkabazlığın lüzumu yok, ben seni sevmem 7cihan bilir, sen beni sevmessin ama kardeşim demeyide ihmal etmezsin, adam ol derken bundan bahsediyorum wow asker savunma vs bunlar işin süsü, işin özünde yine karakter eksikliği var.

*serdar*
15-03-2011, 00:33
Niye lem birlik profilini donatmışın efsane sensin asla istemem öyle bir ünvanı kendime yakıştıramam:) Sen efsane ol ben SON wow kurucusu serdarın derin üzüntüsü,Ergin olarak kalayım:)O yazıyı paylaştım belki dedim utanma duygusu vardır, baktımki oda yok.

benim öle bi üzüntüm olsaydı,seni ilk tebrik edenlerden olmazdım erginnn,
yine benim öle bi üzüntüm olsaydı emin ol sana o wow u kurdurmazdım erginnn,
bunu sende,hakanda,yusufta,bordokanda çok iyi biliyor erginnn

sana saydım ordusu olan oyunculardan bi kaçını,asker sayılarını merak ediyorsan fatihde ve hakanda olması lazımdı liste,

yada hakan a sor msn de hasan-yaban benim olan konuşmalara,anlatsın sana,
sadece hasanın ordusu ve yabanın ordusu senin wow u pert ederdi erginnnn,

ama işte ben isme bakmıyorum erginn,ben birliğe bakıyorum,SON wow u isen,ister en nefret ettiğim adam ol yıktırmam izin vermem erginn,

yani üzüntüm filan yok,bilakis sevindim bile,sonuçta ne kadarda sevmesem seni SON wow u sahibisin erginnn,ordan yırtıyon paçayı yani :)

latino
15-03-2011, 00:39
................... Devam..........

.LUCİFER.
15-03-2011, 00:39
benim öle bi üzüntüm olsaydı,seni ilk tebrik edenlerden olmazdım erginnn,
yine benim öle bi üzüntüm olsaydı emin ol sana o wow u kurdurmazdım erginnn,
bunu sende,hakanda,yusufta,bordokanda çok iyi biliyor erginnn

sana saydım ordusu olan oyunculardan bi kaçını,asker sayılarını merak ediyorsan fatihde ve hakanda olması lazımdı liste,

yada hakan a sor msn de hasan-yaban benim olan konuşmalara,anlatsın sana,
sadece hasanın ordusu ve yabanın ordusu senin wow u pert ederdi erginnnn,

ama işte ben isme bakmıyorum erginn,ben birliğe bakıyorum,SON wow u isen,ister en nefret ettiğim adam ol yıktırmam izin vermem erginn,

yani üzüntüm filan yok,bilakis sevindim bile,sonuçta ne kadarda sevmesem seni SON wow u sahibisin erginnn,ordan yırtıyon paçayı yani :)
Elaleminkiyle övünmeye devammı ediceksin, yoksa ben şunu yapardım ama durdurdular ben sana dalıcaktım ama engelledilermi diyceksin?Kendin ne yapabilirdin? HİÇ TABİKİ

*serdar*
15-03-2011, 00:48
Madem bu kadar sevmiyordun beni:) Neden wow kurulunca ergin kardeşimi emeklerinden dolayı tebrik ederim dedin, sen içinden kin güttüğün adamlara kardeşimmi dersin? Sen bu kadarlık adammısın hokkabazlığın lüzumu yok, ben seni sevmem 7cihan bilir, sen beni sevmessin ama kardeşim demeyide ihmal etmezsin, adam ol derken bundan bahsediyorum wow asker savunma vs bunlar işin süsü, işin özünde yine karakter eksikliği var.

emek veren sevmediğim kişide olsa tebrik ederim,savaş zamanı senin ve birliğinin çok emekleri geçti,bunu inkar etmem,msn den çok dedin bana 20 küsür adamın merkezi gitti,savunma yok diye,ama savaşıyoz devam ediyoz diye,bu emekleri görmezden gelmem erginn,he sana kardeşim demişiz hata yapmışız demek,kusura bakma biladerr .

ben kimseye kin gütmem erginn,eğer birine kin gütsem s8 de barındırmam onu.emin ol sana kin gütsem o wow u sana kurdurmazdım.

hadi bu kadar çene yeter,

daha fazla konuşupta SON birliğinin adını burda lekelemeyelim,

hasan ve cihan ne den hesap sildi,bunu sordunuzmu,araştırdınızmı,adamları hemen satıcı ilan ettiniz,
senin kankin gökhan kendi hesabını sildi,sonra serbayın hesabına geçti,güzelim köyü silme dedik sildi,sonra başka hesaba geçti,ama kalkıpta son birliğini sattı demedik,

çünkü bize yakışmaz,SON birliği için tek asker harcamış kişi bizim için emek vermiş demektir,
ama siz sadece hesap sildiler diye adamları satıcı yaptınız,

benim wow köyü hoca tarafından kapatılmışken ,SON-D ye hesap sildirektim,demek sildirseydim arkamızdan küfür edecektiniz,

sizin oyun anlayışınıza gre hesap silen satıcı oluyormuş,bunu öğrendik,

hadi iyi geceler..

.LUCİFER.
15-03-2011, 00:55
emek veren sevmediğim kişide olsa tebrik ederim,savaş zamanı senin ve birliğinin çok emekleri geçti,bunu inkar etmem,msn den çok dedin bana 20 küsür adamın merkezi gitti,savunma yok diye,ama savaşıyoz devam ediyoz diye,bu emekleri görmezden gelmem erginn,he sana kardeşim demişiz hata yapmışız demek,kusura bakma biladerr .

ben kimseye kin gütmem erginn,eğer birine kin gütsem s8 de barındırmam onu.emin ol sana kin gütsem o wow u sana kurdurmazdım.

hadi bu kadar çene yeter,

daha fazla konuşupta SON birliğinin adını burda lekelemeyelim,

hasan ve cihan ne den hesap sildi,bunu sordunuzmu,araştırdınızmı,adamları hemen satıcı ilan ettiniz,
senin kankin gökhan kendi hesabını sildi,sonra serbayın hesabına geçti,güzelim köyü silme dedik sildi,sonra başka hesaba geçti,ama kalkıpta son birliğini sattı demedik,

çünkü bize yakışmaz,SON birliği için tek asker harcamış kişi bizim için emek vermiş demektir,
ama siz sadece hesap sildiler diye adamları satıcı yaptınız,

benim wow köyü hoca tarafından kapatılmışken ,SON-D ye hesap sildirektim,demek sildirseydim arkamızdan küfür edecektiniz,

sizin oyun anlayışınıza gre hesap silen satıcı oluyormuş,bunu öğrendik,

hadi iyi geceler..

Sen hata yaptın bunu süslü bir mesajla kapatamazsın, ama bende uzatmıycam, ben verdiğim emeği bilirim, bir arada tutmak için insanları, kaç kişinin hatasını görmezden geldiğimi bilirim..Sen birliğinle alakadar ol, sen satıcı demeyebilirsin, özgür irade biz satıcı diyoruz..Benim içinde arkadaşları yıkılırken, onların askerlerini beslemekten tarla basamayan bize söyleyen adamlar varken, onlar hesap silip giderlerse benim için satıcıdanda kötüdürler..İnsan sevdiği biriyle tartışır hesap siler, işigücü rastgitmez bakamıyordur hesap siler, hesap silerken millete bok atıp gidenler hangi sınıfa giriyor, bunların yaptığını hangi bahane örtebilir..Önce bunu düşün sen.

Bordokan
15-03-2011, 00:59
sen 3 senedir s8 de oynamış olabilirsin,emek vermiş olabilirsin sadece geçen sene çok aktif oldun,inkarda etmiyorum,2.dönem s8 de serbay ın sayesinde kazandık isek geçen s8 dede senin emeğin çok,
son birliğindeki her oyuncu emek vermiştir.

Son-a saldırılara katılmıyor,bunu herkes diyordu,hasana sordum hasan işlerim yoğun ilgilenemiyorum,diğer birliklerinde tepkilerini anlıyorum dedi,ve ben hatırlarsan seni konuşmaya aldım,hasan da vardı,sana durumu anlattık,senden rica ettim son-a nın başına geçip organizleri yap diye,
son-a daki durumu ve hasanın durumunu bildiğin halde hiç bi şey yapmadılar deme,

ne biliyorsan konuş fatihçim,
emin ol bende konuşurum,sen benimsorularıma cvp ver,
bir son oyuncusunun wow unu bi son oyuncusunun admin tanıdığı sayesinde kitlenmesinden bahset,server 1.si nin hesabının neden kitlendiğini sorgula,kimlerle ters düştüde kitlendi bunları sorgula,

serdarcım, hasan ile cihanı kesinlikle savunma iki serverda nedensiz kaçtılar ben bunu çok iyi biliyorum.ikisiylede konuştum.haksız olmalarına rağmen arana almanada bir şey demiyorum senin şahsi fikrindir.bana , büyük başkana diğer son yönetici arkadaşlarıma etik görünmeyen sana etik görünüyor olabilir.düşüncene saygı duyarız.bazı insanlar değer yargılarına göre oynar bazıları menfaatlerine göre o yüzden bir kere yorum yaptım izledim ama yazışmalarınıza bakıyorum kaç yaşında adamlarsınız yakışmıyor ikinizede.birbirinize bir şey isbatlamaya çalışmayın herkes kimin ne olduğunu biliyor;)

tüm son üyeleri bundan önceki s8'lerde kimlerin emeği var yok iyi biliyor söyleyeme gerek yok.son-d iyi bir birlikti son birliğine iyi hizmet etmiştir ona lafımız yok.geçmişte kaldı, iyi kötü hatıralarıyla bugün burda yok ben buydum sen şuydun ben sana şunu yapardım yok sen yapamazdın ben yapardım gibi konuşmalarınz çok komik sanal alemin kralı olmak için çapa harcamayın.burası oyun dünyası gerçekle karıştırmayın.aranızda da bir mesele varsa bunca kişinin önünde küçük düşmeyin özelden yazışın.

Eski bir son üyesi:)

.LUCİFER.
15-03-2011, 01:02
serdarcım, hasan ile cihanı kesinlikle savunma iki serverda nedensiz kaçtılar ben bunu çok iyi biliyorum.ikisiylede konuştum.haksız olmalarına rağmen arana almanada bir şey demiyorum senin şahsi fikrindir.bana , büyük başkana diğer son yönetici arkadaşlarıma etik görünmeyen sana etik görünüyor olabilir.düşüncene saygı duyarız.bazı insanlar değer yargılarına göre oynar bazıları menfaatlerine göre o yüzden bir kere yorum yaptım izledim ama yazışmalarınıza bakıyorum kaç yaşında adamlarsınız yakışmıyor ikinizede.birbirinize bir şey isbatlamaya çalışmayın herkes kimin ne olduğunu biliyor;)

tüm son üyeleri bundan önceki s8'lerde kimlerin emeği var yok iyi biliyor söyleyeme gerek yok.son-d iyi bir birlikti son birliğine iyi hizmet etmiştir ona lafımız yok.geçmişte kaldı, iyi kötü hatıralarıyla bugün burda yok ben buydum sen şuydun ben sana şunu yapardım yok sen yapamazdın ben yapardım gibi konuşmalarınz çok komik sanal alemin kralı olmak için çapa harcamayın.burası oyun dünyası gerçekle karıştırmayın.aranızda da bir mesele varsa bunca kişinin önünde küçük düşmeyin özelden yazışın.

Eski bir SON üyesi gökhan, kendi adıma cevap vereyim, ben kimseye sanal alemin kralıymış gibi yazmıyorum, yazdıklarım olmuştur, olmayanlarında sebeblerini söylemişimdir.Herkes kendi adına yorum yapsın.Geçen gün yaptığı gibi.

forever28
15-03-2011, 01:17
topraam , erginim ve serdar başkana;
vay be.geçen senenin 3 SON birliği yöneticisi gelmiş buraya eski çarşafları,birlik sırlarını,birbirine yaptıkları iyilik ve kötülükleri,yaptıklarını ve yapmadıklarını bir bir burada yazıyor...
hepiniz ile az çok muhabbetim vardır.bunların hiçbiri size yakışmaz.belki siz kendinize yakıştırırsınız ama SON birliğinin üyeleri size bu kavgayı yakıştırmaz.siz burada kendiniz değilsiniz,unutmayın.birer SON BİRLİĞİ YÖNETİCİSİSİNİZ.o nedenle kavganız varsa,gidin özelde msn de yapın.burada sadece kendinizi değil hepimizi temsil ediyorsunuz.bence ona göre hareket edin...
hepinizi seviyorum ama bu yaptıklarınızı onaylamıyorum...

Eyüp

*serdar*
15-03-2011, 01:19

çok güzel yazmışsın,bazı kişilerde arkadaşları için oynar,

hasan server 1.köy,hesabı multi diye kitleniyor,sorarım size server 1.si adam o kadar köye bakamıyorken bide multi köyümü bakıcak,
mh ile olan yazışmalarda mh dediği,senin olay benle alakalı değil,adminle alakalı,admin kitledi senin köyü diyor,adminle yazışıyor admin 3 köy ismi veriyor,bunları sil,bu köylerden biri cihanın diğer 2 side reelden sürekli görüştüğü aykut ve sercanın köyü,bu köyleri sil açayım diyor,
hasan onlar benim multim değil,arkadaşlarım silemezler köylerini diyor,
ama bu 3 arkadaş hasanın köyü server 1.si açılsın diye hasan dan habersiz hesaplarını siliyorlar,
hasanda arkadaşları sildi diye hesabını siliyor,

şimdi bu 4 arkadaş hangi SON wow una ordusunu çakmış,hasan ergini sevmemesine rağmen SON birliğinin wow u,orda herkesin emeği var,ordumu o wow a çakacak kadar şerefsiz değilim diyor,

hasan hesap silerken tüm wow köylerine fake çıktı,benim wow a wind e ve serverdaki tüm wow lara,
hasandan saldırı geliyor diye,msn de oturup köyü uçurma planı yapılıyor,
hakan başkan benide aldı msn deki konuşmaya,bana sordu ne dir bu saldırı diye,
hakanı yana aldım konuşmaya,
dediğim şu hakan sen hasan ı hiçmi tanımadın,ordusunu ergini ne kadar sevmesede SON wow una yollayacak kişi değil,senin bana bunu sorman bile yanlış dedim,

ama kalkıp burda bazı şahsiyetler,hesap sildi diye,wow a fake attı diye adamları satıcılıkla suçluyorlar,

satıcılık ne dir,balta sallayan içimizde büyüdü,ben birllikten attım,kimin için attım ergin için attım,
ama sonra hesap el değişti diye SON birliğine girip asker basıp ordusunu SON wow una çakmaktır.

burda bilip bilmeden yargısız infaz yapıyorsunuz,birinin ağzına bakarak hepiniz adamları satıcı olara suçluyorsunuz,

demin örneğini verdim,benim wow kitliyken admin le 1 ay uğraştım,en sonunda açıyorsan açmıyorsan birliğime SON-D ye hesap sildircem dedim,1 hafta sonra açtı,açmasaydı hakan başkanda biliyordu herkese hesap sildirceğimi,demek hesap sildirsem bizimde arkamızdan ne küfürler savurulurdu forumda,

sadece yazık diyorum,
düştüğümüz şu duruma yazık diyorum,

HAKANSS19
15-03-2011, 01:21
yazılarınızın bır kısmını okudum.herkesın bırseyler yazarak kendını on plana cıkarmak ıstemesı işin aslı tuhafıma gıttı.

3 serwerdır kurdugumuz wowda emegı gecen her uyenın hakkını sahsı menfaatlerınız ıcın yemıssınız.

En cok emegı gecen ,we bu emegı sızler ıcın vererek 'son bırlıklerınde hıc bır basarı kısısellestırılemez' ılkesıyle sızler ıcın elımden gelenı yapan bırı olarak dıcek tek lafım su :

avrupa serverında ben yokum arkadaslar.

allah herkesın yolunu acık etsın ...

VuRuJu
15-03-2011, 01:29
[ı]yazılarınızın bır kısmını okudum.herkesın bırseyler yazarak kendını on plana cıkarmak ıstemesı işin aslı tuhafıma gıttı.

3 serverdır kurdugumuz wowda emegı gecen her uyenın hakkını şahsi menfaatleriniz için yemıssınız.

En cok emegı gecen,we bu emegı sızler ıcın vererek ' son bırlıklerınde hıc bır basarı kısısellestırılemez' ılkesıyle sızler ıcın elımden gelenı yapan bırı olarak dıcek tek lafım su :

allah yolunuzu acık etsın.[/ı]

millet ağa paşa olmuş haberimiz yok iyiki tekrar başlamamışız vallahi düşünüyorduk ama artık mümkün değil. ben ben ben hep bu nedir ya onca kişinin emekleri hiç edilmiş anlamsızca kişisel olabilicek tartışmalarınızı burda tüm kullanıcıların önünde yapıyorsunuz.kişisel tartışmalarınızı özelinizde hallediniz egolarınıza bukadar yenilmeyiniz. ergin fatih sizleride kınıyorum abicim bu gereksiz tartışmayı uzattığınız için senide serdar.

.LUCİFER.
15-03-2011, 01:39
yazılarınızın bır kısmını okudum.herkesın bırseyler yazarak kendını on plana cıkarmak ıstemesı işin aslı tuhafıma gıttı.

3 serwerdır kurdugumuz wowda emegı gecen her uyenın hakkını sahsı menfaatlerınız ıcın yemıssınız.

En cok emegı gecen ,we bu emegı sızler ıcın vererek 'son bırlıklerınde hıc bır basarı kısısellestırılemez' ılkesıyle sızler ıcın elımden gelenı yapan bırı olarak dıcek tek lafım su :

Ben sana cevap vermiyim abi oyun için dediklerinse evet, onun dışında sana değer veririm,senin dediğinin aksi birşey yaptığımı düşünmüyorum, şahsi menfaat vs biliyorsunki işim olmaz, eşitlik ilkesi adı altında yazdım diyorsan içinden, onada eyw der ,sohbeti bitiririm.

Orhanım sende söylediklerinde haklısın uzatmamalıydık, olmuşla ölmüşe çare yok, çenesini kapatıp gitseydi,haksız adamı karşımda konuşturmam.

*serdar*
15-03-2011, 01:39
millet ağa paşa olmuş haberimiz yok iyiki tekrar başlamamışız vallahi düşünüyorduk ama artık mümkün değil. ben ben ben hep bu nedir ya onca kişinin emekleri hiç edilmiş anlamsızca kişisel olabilicek tartışmalarınızı burda tüm kullanıcıların önünde yapıyorsunuz.kişisel tartışmalarınızı özelinizde hallediniz egolarınıza bukadar yenilmeyiniz. ergin fatih sizleride kınıyorum abicim bu gereksiz tartışmayı uzattığınız için senide serdar.

orhan forumu oku baştan,

hasanla s8 de hesap açtığım için,adamlara arka çıktığım için,işin boyutunu bilmeden,sormadan etmeden burda kimse kimseye satıcı,SON birliğini sattılar dedirtmem,

hasan ve cihanı birliğe aldığım için adamlığımızda kalmadı,o wow un kazanılmasında herkesin payı var,hesap silseler bile hasan ve cihanında payı var,

ama kalkıpta hesap sildiler,bizi sattılar denirse,kimse kusura bakmasın,kim olursa olsun savunurum,

diğer kişisel tartışmalardan dolayı herkesten özür dilerim,,

iyi geceler,,

latino
15-03-2011, 01:44
Hayırlı geceler herkese!!!

Yazıp yazmamakta kararsız kaldım. Sonunda az ama öz yazmak istedim.Tartışmalarınız konusunda ne fikir beyan edicem ne de taraf olacam.

Sadece yakışmadı ne size ne de SON ailesi birlikteliğine... Aile içinde olan olur ama bunu forumda dile getirmenin kime yararı var bilmiyorum. Sevip sevmemek önemli değil saygı göstermek önemli. Son ailesinde sevmediğim oldu ama olabildiğince saygılı olmaya çalıştım.Başaramadığım zamanlar için affınıza sığınıyorum.

Geçen sene LATİNO hesabını birden fazla silmeye basıp geri almıştık. Son senemiz diye hep dayandık ama artık bir önemi kalmadı. Emeklerin hepsi çöp oldu. Teşekkürler.

Yazdıklarınızı okuyun. BU YAZARKEN 10 KEZ DEĞİŞTİRDİM......

3 SENEDİR WOWU NE AHMET KURDU NE MEHMET KURDU NE DE YÖNETİCİLER KURDU. WOWU KURAN GİZLİ KAHRAMANLARI BİRLİK OYUNCULARIYDI.

3 SENE İÇİNDE EMEĞİ GEÇEN TÜM OYUNCULARA ŞAHSIM ADIMI TEBRİK VE TEŞEKKÜR EDERİM.

SON SON YAPAN OYUNCULARDIR. SON AİLESİNİN OYUNCULARINDAN ÖZÜR DİLİYORUM.

SAYGILARIMLA
DENİZ

BU ARADA HAKAN ABİ GİBİ BENDE AVRUPADA OYNAMAMA KARARI ALDIM. KENDİSİNİ OYNAMASI İÇİN UĞRAŞTIĞIMIZ İÇİN KENDİSİNDEN ÖZÜR DİLİYORUM.

zatulcenp
15-03-2011, 11:40
bu ne abicim yaa ne gerek var bunların konuşulmasına herşey olmuş bitmiş yakışık olmamış tekrar konuşulması, gereksiz yere birbirinizi kırarsınız o olur

Death Note
15-03-2011, 12:51

Bizim peşinden gittiğimiz kişi sendin abi bu yazınlada ne denli doğru bir karar verdiğimizi ıspatladın.
Teşekkürler Hakan Abi (zurnacık/enver)

Yazılanları okudum ve hayıflandım gerçekten yazık olmuş ya boşa uğraşmış gibime geldi millet, keşke yazılmasaydı resmen bitik yani şuanda milletin gözünde +SON- birliği...

Shuter_Whalyzi
15-03-2011, 13:49
orhan forumu oku baştan,

hasanla s8 de hesap açtığım için,adamlara arka çıktığım için,işin boyutunu bilmeden,sormadan etmeden burda kimse kimseye satıcı,SON birliğini sattılar dedirtmem,

hasan ve cihanı birliğe aldığım için adamlığımızda kalmadı,o wow un kazanılmasında herkesin payı var,hesap silseler bile hasan ve cihanında payı var,

ama kalkıpta hesap sildiler,bizi sattılar denirse,kimse kusura bakmasın,kim olursa olsun savunurum,

diğer kişisel tartışmalardan dolayı herkesten özür dilerim,,

iyi geceler,,

bu serdarına deli derlerdi inanmazdım. Adam kendi birliğinin kurduğu wowa bile iftira atacak nerdeyse. burdaki tartışmalardan sonra sanırım son birliği bi daha o bildimiz kadrosuyla asla bir arada olmayacak.yazık olmuş onca emekden sonra özellikle serdar ve luciferin ağız dalaşını burda yapıp kendilerini küçük düşürmelerine.

avrupada hakanss19 bordokan latino vuruju serdarın gibi isimler sanırım şu dakikadan sonra oynasalarda aynı çatı altında hiç bişekilde olmazlar :D
iyi oldu bu DARK efsanesini izlersiniz bolca huhaha

SoN MeLeK
15-03-2011, 13:50
Beylerrrr Ayıp oluyor Geçen yıl yapılanlar ortada ben SON-D de oynuyordum vuruju orhan usta beni bilir ismim Ali.

Eğer bir açıklama yapılacaksa çok açıklama yapılır. çokda açıklamalar yaparımmm... Ama Gerek Yok Lucifer sana cevap vermen için bir şey demiyecem cevap verme yani yada o zorunlulukta bulunma ben aynı anda SON-K da komutanlıkta yaptım bir süre ve senin bahsettiğin gibi sadece o 3 SON birliğinin defi yoktu sende hakan başkana sorabilirsin.... Burada Kimse kahramanlık yapmasın beyler benim kestiğim asker benim baktığım wow felan feşmekan yok. Eger bir şeyler olmasaydı o adamlar silmez server 1. sırada olan bir hesabı kim silebilir. sakın kimse ben silerdim demesin o hesap senin olunca görürdüm o zaman :) ve geçen yıl biz Merkez birlik olduğumuzda SON Birligini terk edenler Dostlar diye birlik kuranlar neyse fazla konuşmayacam geçen yıl SON birliğinde olup burayı okuyan arkadaşlar kusura bakmasınlar.........

Orhan usta saygılar :D

ALİ

imedia
15-03-2011, 15:32
Şimdiye kadar Son birliğine kendi çapımda emek veren ben ilk kez utandım ve bin pişman oldum yazık ya :( Meğer son birliği Wow kuruyor diyerek attığımız savunmaları hammaddeleri Ergin bey' in ifade edişine bakarsak şahsi kurduğu wow a atmışız. Ergin bey burda bariz olarak demişki ben kurdum benim wow um son birliğinde olabilir ama benim :) ergin bey benim dediğiniz o wow u son birlikleri ( ana birlik ve diğer birlikler ) kaç yüz kişi hep beraber destekledik besledik o zaman tek başınıza o savunmaları bassaydınız da tahıl üretseydiniz ham üretip seviye bassaydınız wow kursaydınız bizde helal olsun deseydik buna el parasıyla çarşıya çıkmak denir biraz. Yazık bırakın koskoca insanlar birbirinizle atışmanızı bir kenara koca son birliğini alet etmeniz çok acı en acısı da wow son birliğinde olabilir ama benim wow umdu diyen Ergin beye Hakan bey' in burdan cevap vermesini beklerdim çünkü kendisi biz bir bütün aileyiz derdi her zaman. Acıdım geceleri sabahlara kadar uyumadan tahıl madde diye attığım msj lara emeklerime o wow a madde-asker-tahıl atmak için tuşlara basan parmaklarıma acıdım çünkü ben birlik ruhu var sanıyordum meğer Ergin beye özel çalışıyormuşuz. Diğer bahsettiğiniz olayları ise keşke kendi içinizde halletseydiniz bu bir oyun yani ne acı koskoca insanlar bir oyun için birbirinize hakaret ediyorsunuz ve son sözüm Ergin bey lütfen konuşurken hitap ederken burada belli yaşlarda gençlerin hatta bayanlarında olduğunu unutmadan konuşmanız örneğin ( b... - şe.... ) gibi laflar etmeyin burası kimsenin özel arenası değil bu konuşmalarınıza sizin çevreniz alışık olabilir ama herkes değil. okumayın sizde demeyin sakın burası herkese açık bir alan yani uslup lara dikkat edilmesi gerekir. Zaten anlamadığım neden bu konu kitlenmiyor geçen sene bir çok forum kitlenmişti saygı seviyesi düştüğü için bence bu forumunda kitlenmesi lazım çünkü saygı yerlerde sürünüyor...

.LUCİFER.
15-03-2011, 15:43
Şimdiye kadar Son birliğine kendi çapımda emek veren ben ilk kez utandım ve bin pişman oldum yazık ya :( Meğer son birliği Wow kuruyor diyerek attığımız savunmaları hammaddeleri Ergin bey' in ifade edişine bakarsak şahsi kurduğu wow a atmışız. Ergin bey burda bariz olarak demişki ben kurdum benim wow um son birliğinde olabilir ama benim :) ergin bey benim dediğiniz o wow u son birlikleri ( ana birlik ve diğer birlikler ) kaç yüz kişi hep beraber destekledik besledik o zaman tek başınıza o savunmaları bassaydınız da tahıl üretseydiniz ham üretip seviye bassaydınız wow kursaydınız bizde helal olsun deseydik buna el parasıyla çarşıya çıkmak denir biraz. Yazık bırakın koskoca insanlar birbirinizle atışmanızı bir kenara koca son birliğini alet etmeniz çok acı en acısı da wow son birliğinde olabilir ama benim wow umdu diyen Ergin beye Hakan bey' in burdan cevap vermesini beklerdim çünkü kendisi biz bir bütün aileyiz derdi her zaman. Acıdım geceleri sabahlara kadar uyumadan tahıl madde diye attığım msj lara emeklerime o wow a madde-asker-tahıl atmak için tuşlara basan parmaklarıma acıdım çünkü ben birlik ruhu var sanıyordum meğer Ergin beye özel çalışıyormuşuz. Diğer bahsettiğiniz olayları ise keşke kendi içinizde halletseydiniz bu bir oyun yani ne acı koskoca insanlar bir oyun için birbirinize hakaret ediyorsunuz ve son sözüm Ergin bey lütfen konuşurken hitap ederken burada belli yaşlarda gençlerin hatta bayanlarında olduğunu unutmadan konuşmanız örneğin ( b... - şe.... ) gibi laflar etmeyin burası kimsenin özel arenası değil bu konuşmalarınıza sizin çevreniz alışık olabilir ama herkes değil. okumayın sizde demeyin sakın burası herkese açık bir alan yani uslup lara dikkat edilmesi gerekir. Zaten anlamadığım neden bu konu kitlenmiyor geçen sene bir çok forum kitlenmişti saygı seviyesi düştüğü için bence bu forumunda kitlenmesi lazım çünkü saygı yerlerde sürünüyor...
Seni tanımam etmem gerekmiyor öncelikle benim söylediklerimi iyi anlıycaksın, gir arşive bak bakalım, 5ay önce wow kuruldu ne forumlarda benim wowumdu dedim nede arkadaşlarım gibi rakiple alay ettim, o hakkı onlara bıraktım..Asker basmışın wowa atmışın tahıl atmışın parmakların şişmiş vs bunları yapmıycaksan neden travian oynuyorsun??Wow son birliği wowudur emeği olanları ben bilirim..Hakan başkanında bana cevap vermesini gerektiricek bir durum yok ,wow kuruldu ben kendisine teşekkür ettim, emeklerimden dolayıda kendisi bana etmiştir..Sizde insanları tanımadan atıp tutma huyları fazlasıyla var..Bak latino bordokan vuruju vs bu adamlar neden çıkıp wowu tek başınamı kurdun biz o kadar emek verdik demiyor.Çünkü anlatmak istediğim o değildi..
Saygı ve seviyeden bahsediyorsunuz, ben hakedene bunları gösteririm çevremde saygısız adamda doludur,sana okuma yazma öğreticek adamda doludur..İstemiyorsan okumazsın yazmazsın susarsın.

imedia
15-03-2011, 15:50
Ergin beyi beni tanımanız gerekmiyor zaten gerekseydi tanıtırdım ben evet emeğime acıdım okuduğumu anlayacak ve idrak edecek zeka ya da bilgiyede sahibim bakın gene insanlara direk hakaretle ulaşma peşindesiniz siz bence yazmadan önce tekrarokuyun çünkü siz wow dan sonra kime teşekkür yazarsanız yazın bu forumda yazdığınız o benim wow umdu lafından sonra herşey silinip gitmiştir herkesin gözünde ben oyunu birlik ekip diye oynadım sizin şahsi ego nuz için olduğunu bilseydim zaten işim olmazdı burdaki diğer tüm arkadaşlarıma hayranım verdikleri emeklere herşeye ve sizin wow kurmanızla biz kurduk Son birliği olarak diye gurur duyordum ama şimdi maalesef alın wow unuz sizin olsun ergin bey....

Ayrıca ben size bana sen deme hakkını vermeden bana sen demeyin ben siz diyorsam sizde saygı kuralları çerçevesinde siz diyin ergin bey önce bunu öğrenmek gerekir...

ayrıca siz bir okuyun yazılanları emek herkesin emeği diye tepki verilmiş o arkadaşlar tarafından da ama nezaket kurallarını bilen kişiler oldukları için anlayana ergin bey...

ve ben kimseyi tanımadan konuşmam anlamışsınızdır umarım ne demek istediğimi...

çevrenizde saygısız adam dolu ise oda sizin sorununuz demek ki çevre meselesi birşey diyemiyeceğim sizin seçiminiz bu...

Bana okuma yazma öğretecek adam a gelince Ergin bey kendinize gelin önce size de konuşma adabı öğretecek adam doludur . neyi okuyup okumayacağımın iznini kimseden almadım bundan sonrada almayacağım ve susup susmama hakkım bende saklıdır siz ancak kendi evinizdeki ve çevrenizdekilere böyle bir talimat verebilme yetkisine sahipsiniz yetki sınırlarınızı zorlamayın...

.LUCİFER.
15-03-2011, 15:53
Ergin beyi beni tanımanız gerekmiyor zaten gerekseydi tanıtırdım ben evet emeğime acıdım okuduğumu anlayacak ve idrak edecek zeka ya da bilgiyede sahibim bakın gene insanlara direk hakaretle ulaşma peşindesiniz siz bence yazmadan önce tekrarokuyun çünkü siz wow dan sonra kime teşekkür yazarsanız yazın bu forumda yazdığınız o benim wow umdu lafından sonra herşey silinip gitmiştir herkesin gözünde ben oyunu birlik ekip diye oynadım sizin şahsi ego nuz için olduğunu bilseydim zaten işim olmazdı burdaki diğer tüm arkadaşlarıma hayranım verdikleri emeklere herşeye ve sizin wow kurmanızla biz kurduk Son birliği olarak diye gurur duyordum ama şimdi maalesef alın wow unuz sizin olsun ergin bey....

Muhattap olmasak iyi olur,aldım wowumu turşusunu kurucam.hadi güle güle..

Barancan
15-03-2011, 18:28
Oyunu fazla ciddiye almayın.
Gurur meseleside yapmayın.
Burası sadece bir oyun salonu.
Her oyunda olduğu gibi kazanan ve kaybeden var.
Burdaki tek gercek insan davranışlarıdır. Geri kalan herşey acces tabanlı bir veri sistemidir :)

latino
15-03-2011, 20:54
Bazen susmak gerekir
3 yılın,3 yıldır kurulan wow un,3 yıllık birlik beraberleğin,verilen emeklerin,uykusuz gecelerin ve bunun sembolu olan SON isminin hiç mi hatrı yoktu da burda bu ismi lekeliyorsunuz.Lütfen bundan sonra ya burda yazmayın ya da 1000 düşünün 1 yazın
Ve işin kötüsü bunu yapanlar kimi 2,kimi 3 yıldır beraber oynadığım çoğu gün saatlerce yazıştığım vakit geçirdiğim can arkadaşlarım,evet siz en çok emek verenlerdiniz ama diğerlerinin emeklerini burdaki çirkin yazışmalarla çöpe atmaya hakkımız var mı,bu ismi lekemeye hakkımız var mı,en çok emeği ben verdim o zaman istediğimi söyleyebilirim diyebilirmiyiz.Bırakın da beraber oynadğımız yılların hatrına bişeyler de içinizde kalsaydı da ya da en azından bu konuşmaları forumda değil özelden yapsaydınız da aile arasında olan aile arasında kalsaydı.
Şimdi sizlerden ricam eğer benim ve SON isminin sizde bir anlamı ve bir hatrı varsa bu yürüttüğünüz polemikle ilgili tüm msjlarınızı editlemeniz ve konuyu daha da fazla uzatmamanız.

Yusuf

clubber7650
15-03-2011, 22:42
Ohhhoooooooooooooo bütün SON lar gene toplanmış ama benim neden haberim yok lemmmmmm,
iletişimciden habersiz oldu mu bu şimdi bu ???
Arkadaşlar sizi ve muhabbetinizi özlemişim walla, sizlerle yeniden başlamak güzel olabilirdi ama haber vermediniz,alacagınız olsun kardeşler :)

bu arada bir önceki s-8 de excalibur isimli wow köyümü rakibe dar eden franko baran kardeşimin de yazısını okudum,uzun süre sonra onunda varlığını görmek güzeldi

ÇUKUTALA ALİ 'den tanıyan tanımayan herkese sevgiler ve saygılar...

allaha emanet olun SONDAŞLAR

latino
15-03-2011, 23:11
Ali abi oynayacam diyorsan bana ortak olsana :D yusuf abi ayrı hesaplardayız:D

Ohhhoooooooooooooo bütün SON lar gene toplanmış ama benim neden haberim yok lemmmmmm,
iletişimciden habersiz oldu mu bu şimdi bu ???
Arkadaşlar sizi ve muhabbetinizi özlemişim walla, sizlerle yeniden başlamak güzel olabilirdi ama haber vermediniz,alacagınız olsun kardeşler :)

bu arada bir önceki s-8 de excalibur isimli wow köyümü rakibe dar eden franko baran kardeşimin de yazısını okudum,uzun süre sonra onunda varlığını görmek güzeldi

ÇUKUTALA ALİ 'den tanıyan tanımayan herkese sevgiler ve saygılar...

allaha emanet olun SONDAŞLAR

SoN MeLeK
15-03-2011, 23:37
Burdaki tek gercek insan davranışlarıdır. Geri kalan herşey acces tabanlı bir veri sistemidir :)

:) hacı asker lazım asker

ALİ :D

seyis
16-03-2011, 00:04
akıllı olun len :D

Barancan
16-03-2011, 14:47
:) hacı asker lazım asker

ALİ :D

Askerlik biteli bir yıl oldu. Yeter :))

SoN MeLeK
16-03-2011, 16:42
Askerlik biteli bir yıl oldu. Yeter :))

o askerliği biliyorum ts8 de :)

*serdar*
06-06-2011, 23:56
düzeltmeeeee

sbay
14-06-2011, 16:05
selam serveti gören varmı (güneşingözyaşı)

Night Elf
09-07-2011, 10:59

Baran abi hesabın var mı senin yav :D

Vahit

Night Elf
09-07-2011, 11:07
edittttttttttt

latino
15-07-2011, 10:06
TANIYAN ARKADAŞLAR İÇİN UFAK BİR AÇIKLAMA:

S8 LATİNO VE HAKKANSS19 SAHİPLERİ BİLİNEN LATİNO HESABININ SAHİİPLERİYLE VE HAKAN ABİYLE BAĞLANTISI YOKTUR.

YAKLAŞIK 1AY ÖNCE DEVİR EDİLDİ. NET BAĞLANTIMDA SORUN OLDUĞU İÇİN ZATEN OYUNLA İLGİLENEMEYECEĞİM İÇİN S8 DE BANA AİT OLAN HAKKANSS19 DEVİR ETTİM. LATİNO HESABINDA YUSUF ABİ VARDI. O DA BENDEN ÖNCE DEVİR ETTİ.

Saygılarımla

Deniz

tahsilatci
23-08-2011, 11:34
vay be herkezde buradaymis :)

biyolog1
29-08-2011, 21:45
vay be herkezde buradaymis :)
eh bensiz olmazdı :D

ts8 de eymens olarak aranızdayım.
bu sene sonlara sans vermiyorum diyecem tek tek düşeceksiiz :D
şaka bi yana bu sene forumlar sizin olsun

vedatp
05-09-2011, 14:47
slm çilginköpek vedat 1000 atlı son savaşı devammı bu yılda s8

biyolog1
05-09-2011, 23:53
slm çilginköpek vedat 1000 atlı son savaşı devammı bu yılda s8
yok dostum bu sene sahra son savaşı var gibi duruyor. belki oyunun sonlarına dogru karsılasırız. tabi sahra birlikleri sonları harcamazsa.

vedatp
06-09-2011, 09:01
yok dostum bu sene sahra son savaşı var gibi duruyor. belki oyunun sonlarına dogru karsılasırız. tabi sahra birlikleri sonları harcamazsa.

ozaman1000 ATLI fazla iddaası yokmu oyunda

latino
06-09-2011, 09:38
son birlikleri var mı da son sahra savaşı oluyor? Son birliklerinden bir kaç oyuncu var. Ekip olarak jübile yaptığımızı ve son kez turnuvada oynayacağımızı söyledik.

Aramızdan bazı arkadaşlar oynayabilir ama ekip olarak tekrardan oynamayı artık düşünmüyoruz.

vedatp
06-09-2011, 12:07
son birlikleri var mı da son sahra savaşı oluyor? Son birliklerinden bir kaç oyuncu var. Ekip olarak jübile yaptığımızı ve son kez turnuvada oynayacağımızı söyledik.

Aramızdan bazı arkadaşlar oynayabilir ama ekip olarak tekrardan oynamayı artık düşünmüyoruz.

doğrudur ekibniz olsa biraz daha güzel
server olabilirdi orası gibime geliyor

keskin_kılıç_tr1
08-09-2011, 01:54
tr birlikleri 1000 leri harcamazsa desek daha doğru olur biyolog bey

biyolog1
08-09-2011, 15:07
tr birlikleri 1000 leri harcamazsa desek daha doğru olur biyolog bey
yemezler gülüm :D