PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WOW Tebrikleri [Server 12]

Yasmin
20-02-2011, 12:52
Merhaba,

Başta WOW kuran ekip olmak üzere, s12 oyun dünyamıza renk katan, WoW heyecanını yaşatan tüm oyuncularımızı tebrik ediyoruz.

Tebriklerinizi bu başlık altında yapabilirsiniz.

Önemli Not: Şifre paylaşımı yasaktır. Bu konuya dikkat etmeniz önemle duyurulur.

Yasmin

AYŞECİK77
20-02-2011, 13:13
bütün krsdeli oyuncularını emeği geçen herkesi kutlarım sonun kadar hakettiniz tebrikler çok iyi bir birliksiniz

muzaffer komutan
20-02-2011, 13:46
keyifli bir oyundu

Goktughan
20-02-2011, 13:48
KSRGDELİ Birliklerini Tebrik Ederim....

0xx0
20-02-2011, 13:50
WoW'u merak edenler profilimde gerekli bilgiyi oyun içerisinde bulacaklar...

Emeği geçen herkeze teşekkür ederim...

0xx0
Onur,

zoddik
20-02-2011, 13:50
selamlar arkadaşlar...

ksrdeli ailesini gerçekden tebrik ederim. kaçınılmaz sonu yaşattıkları için. kaçınılmaz diyorum çünki bir birlik içinde birileri kendini bişey sanar ve nasıl olduğu anlaşılmaz bir şekilde kendisini birleşimler başkanı yapar ve wow zamanıda kendi bildiği gibi natar köylerini dağıtırsa işte sonucu bu şekilde olur. bence bu tablo s6 dan daha vahim bir tablodur. 7-8 tane wow köyü alacaksınız ve sonunuz hüsran olacak. işte bunu başarabilmek gerçek anlamda bir başarıdır. ve bu başarı biraz öncede belirttiğim gibi kendisini başkan ilan edip daha sonrada birleşimler başkanı ilan edip kendi bilgisi kadar oyunu idare etmeye çalışan ve bunun sonucundada hüsranı yaşayan ve yaşatan ATILIM kardeş bu sözlerim sanadır. şimdi server bitti ve sen şapkanı önüne alıp bir düşün bakalım. birleşimler başkanı olarak kaç tane wow saldırısı organize ettin kaç wow ordusu çaktın yada aldığınız natarlardan kaç tanesine seviye yaptırdın. hiç. koskoca bir hiç maalesef.

son olarak ksrdeli ailesini tebrik eder alkaya46 ve ekibine saldırı köyümü sıfırlayan şahşehriyar ve ekibine ve ksrdeli birlikleri adına salla sertifi tebrik ederim. sevgili galata ve haylazzz (musty)siz her daim aklımızdasınız zazabey ve qarqa ilede sizlere bol bol selamlarımızı yolluyoruz....

0xx0
20-02-2011, 13:51
Değerli S12 oyuncuları,

1 yıla yakındır devam eden serüvenimiz bu sabah 07:28 de son buldu. Bu süreç içerisinde bizlere destek olan öncelikle büyük başkan diye tabir ettiğimiz salla- sertif'e çok teşekkür ederiz. Oyunu kazanmamız dışında tüm köylerimizde bize yapmış olduğu desteği unutmak mümkün değildir. Sonrasında temsilcilikle gece gündüz hesabı kontrol eden aksu- taner'e her attımız yardım talebine hatta talep etmesek bile mesaj yoluyla durum sorgulayıp tahıl defasn durumuna göre bizlere destek olan valverine-oğuz'a Bugün burda olmamıza belkide vesile olan myras ekibinin tamamına Bütün özverileri ile bizlere destek olan gece gündüz demeden tüm isteklerimize hızlıca cevap verip bizleri destekleyen birlik başkanlarına, son askerine kadar wow a destek atan her saldırıdan sonra destek azalmıştır deyip gönderdiğinin iki katını tekrar basıp wow'a atan 2 gün içinde merkezimizde 800 k destek toplanmasına vesile olan dostluk ve dayanışmasını hiçbir server da görmediğim inanılmaz KSRDELİ üyelerine çok teşekkür ederiz.

Akmet'e rakipi deli ettiği için çılgın kimyagere'e sıkılmadan yılmadan asker bastığı için rıddliskull'a sabah sabah wow yıktığı için tarhana'ya oyunun başından beri bize yapmış o9lduğu destek için otomasyon'a saldırılarda bizi yanlız bırakmadığı için alkaya46'ya vermiş olduğu destek için meltem'e küçücük köyden kocaman ordu çıkardığı için karikatüristte her saat başı istenen tahılı üşenmeden gönderdiği için, peace21'e tüm tarlalrını bizim için çalıştırıp altının dibine vurup wow'u desteklediği için, ... inanın her oyuncunun özelliklerini ve desteklerini tek tek yazabilirim bunlar aklıma gelenlerden sadece birkaçı her oyuncu arkadaşım tek tek bizlere destek olmuşutr.

Rakip oyuncu arkadaşlara da teşekkür etmeden geçemiycem. Her ne kadar bize göre zayıf kalmış olsalarda onlarda ellerinden geleni yaptılar. Bugüne kadar kalbini kırdığımız birileri olmuşsa affetsin ve haklarını helal etsin.

Benden bu kadar güzel bir jübile yaptık oynamaya devam edecek olan arkadaşlara başarılar dilerim.

Gönlünüzden geçenlerin her daim gerçekleşmesi dileğiyle...

Hakkınızı helal edin...

0xx0 - Kaan

????
20-02-2011, 14:25
selamlar arkadaşlar...

ksrdeli ailesini gerçekden tebrik ederim. kaçınılmaz sonu yaşattıkları için. kaçınılmaz diyorum çünki bir birlik içinde birileri kendini bişey sanar ve nasıl olduğu anlaşılmaz bir şekilde kendisini birleşimler başkanı yapar ve wow zamanıda kendi bildiği gibi natar köylerini dağıtırsa işte sonucu bu şekilde olur. bence bu tablo s6 dan daha vahim bir tablodur. 7-8 tane wow köyü alacaksınız ve sonunuz hüsran olacak. işte bunu başarabilmek gerçek anlamda bir başarıdır. ve bu başarı biraz öncede belirttiğim gibi kendisini başkan ilan edip daha sonrada birleşimler başkanı ilan edip kendi bilgisi kadar oyunu idare etmeye çalışan ve bunun sonucundada hüsranı yaşayan ve yaşatan ATILIM kardeş bu sözlerim sanadır. şimdi server bitti ve sen şapkanı önüne alıp bir düşün bakalım. birleşimler başkanı olarak kaç tane wow saldırısı organize ettin kaç wow ordusu çaktın yada aldığınız natarlardan kaç tanesine seviye yaptırdın. hiç. koskoca bir hiç maalesef.

son olarak ksrdeli ailesini tebrik eder alkaya46 ve ekibine saldırı köyümü sıfırlayan şahşehriyar ve ekibine ve ksrdeli birlikleri adına salla sertifi tebrik ederim. sevgili galata ve haylazzz (musty)siz her daim aklımızdasınız zazabey ve qarqa ilede sizlere bol bol selamlarımızı yolluyoruz....

Öncelikle 1 seneyi aşkın süredir oyun oynadığımız birlikdaşlarıma çok teşekkür ederim. Sizinle beraber olmak büyük bir keyifti benim için . Hatalarım olduysa affedin hakkınızı helal edin. Benim bir hakkım geçtiyse tüm s12 oyuncularına helal olsun.

Yine uzun süredir oyun oynadığımız ksgdeli birliğindeki arkadaşlarımızıda tebrik ederim. WOW kuran hesap 0xx0 fakat başarı 100 nufuslu hesaba kadar hepinizindir.

Son olarak yukarda Atılım kardeşime sataşan bu oyuncu arkadaşa tek bir sözüm olacak:D atılım servera geleli kaç ay oluyor üstat? sizin hatalarınızın sonucu olmasın bu?? Bu arada sen yenilgiyi anlayıp kaçıp gidenlerden biri olarak yorum yapma lütfen. Saygınlığını kaybediyorsun bence .Kaçıp gitmeseydin de sen organize etseydin o saldırıları biz senin normal oyuncun olurduk seve seve . haaa bırakıp gittiyseniz konuşmayacaksınız hadi oradan

WOW KÖYÜNDEKİ DEF MİKTARINI YAYINLARSINIZ SEVİNİRİM. BAKALIM TAHMİNLERİMİZ DOĞRUMUYMUŞ:D

hakan7280
20-02-2011, 14:46
biçok forumu bilmeyen yeni arkadaşlar vardı.. bunların girip haberleşemeyeceğini düşünmeden s12 yi girişten kaldıran yöneticileri kınıyorum..:)

_derman_

WaLL
20-02-2011, 15:34
biçok forumu bilmeyen yeni arkadaşlar vardı.. bunların girip haberleşemeyeceğini düşünmeden s12 yi girişten kaldıran yöneticileri kınıyorum..:)

_derman_

ilkinden dah aılımlı olmuş :D

3 Bölgeyi dize getirip DESTAN yazan Tüm ksrdeli ailesini tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum.

BiNDeLi
20-02-2011, 15:36
Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler... 3 bölgenin birleşimini karşımıza rakip olarak almamıza rağmen ezici bir üstünlükle oyunu bitirdik bu başarı tüm KSRDELİ ailesine aittir, tek tek isim vererek teşekkür etmem yetersiz kalırdı o yüzden tüm KSRDELİ birlikleri oyuncularını tebrik ederim...
Destan birliği yönetimini kesinlikle tebrik edemiyeceğim çünkü çok fazla basit hatalar yaptılar ancak Destan birliğinden tanıdığım bir çok iyi oyuncu vardı her birini tebrik ederim emeğinize sağlık...

Biz oyuna devam etme kararı aldık ancak ufak bir dinlenme sürecine ihtiyacımız var, şuanda yeni sürüm travian4 te serverlar başlamakta 5-6 ve 8 numaralı serverler açılmış bunlardan sonraki açılacak olan ilk serverda + + bölgesinde ( kuzeydoğu ) yerimizi alacağız buradan da duyurmuş olayım. Dileyen gelebilir Destan birliği yada X bir birlik oyuncusu olmanız önemsiz yeni bir serverda yeni başlangıçlar ve yeni rekorlar peşinde koşacağız, yine wowu amaç edinmeyip wow sürecinde hadi çıktı bari kuralım diyerek wowu da kuracağız mutlaka ancak kendimizi aşma çabasına girip farklı şeyler de deneyeceğiz :)

SaLLa

GOKTURK
20-02-2011, 15:37
Öncelikle 1 seneyi aşkın süredir oyun oynadığımız birlikdaşlarıma çok teşekkür ederim. Sizinle beraber olmak büyük bir keyifti benim için . Hatalarım olduysa affedin hakkınızı helal edin. Benim bir hakkım geçtiyse tüm s12 oyuncularına helal olsun.

Yine uzun süredir oyun oynadığımız ksgdeli birliğindeki arkadaşlarımızıda tebrik ederim. WOW kuran hesap 0xx0 fakat başarı 100 nufuslu hesaba kadar hepinizindir.

Son olarak yukarda Atılım kardeşime sataşan bu oyuncu arkadaşa tek bir sözüm olacak:D atılım servera geleli kaç ay oluyor üstat? sizin hatalarınızın sonucu olmasın bu?? Bu arada sen yenilgiyi anlayıp kaçıp gidenlerden biri olarak yorum yapma lütfen. Saygınlığını kaybediyorsun bence .Kaçıp gitmeseydin de sen organize etseydin o saldırıları biz senin normal oyuncun olurduk seve seve . haaa bırakıp gittiyseniz konuşmayacaksınız hadi oradan

WOW KÖYÜNDEKİ DEF MİKTARINI YAYINLARSINIZ SEVİNİRİM. BAKALIM TAHMİNLERİMİZ DOĞRUMUYMUŞ:D

bunu söylemek bana düşmez belki ama yaklaşık 4.500.000 asker var eksik söyledim fazla söylemedim.

????
20-02-2011, 15:44
bunu söylemek bana düşmez belki ama yaklaşık 4.500.000 asker var eksik söyledim fazla söylemedim.

4M kadar tahmin ediyordum. demek daha fazlasıda varmış tekrar tebrikler:D yeni serverda da ksgdeli oluşumuna başarılar dilerim .

şahmeran
20-02-2011, 15:48
Hoşça kalın DOSTLARIM
En sevdiğim KÖYÜM
DOSTLUKLARIN başkenti, hoşça kal.
İlk kezyağmalanma duygusu tattığım
İlk kez ağladığım,
Sokaklarında tahıl türküsü çığırdığım
köyüm, hoşça kal.
Herkoordinat başında
Bir dostluğun yeşerdiği
Ve hersaldırı sonunda bir
Hayatın yiğit askerin yitip gittiği
Gözü yaşlı köyüm, hoşça kal.

Akşamları bir başka,
Gündüzleri bambaşka
Sizin gibi güzel insanları bulmamı sağlayan
Yaşanası köyüm, hoşça kal.

ABİLERİM ABLALARIM KARDEŞLERİM
Şimdi terk edip gittiğim köyüm Hoşça kal…
ben vedaları sevmiyorum... :( :( :(
OYOYOY AĞLIYCAM HEEE
SİZLERİ İYİKİ TANIDIM DELÜLER SİZİİİ :d

salewm
20-02-2011, 15:51
Emeği geçen herkesi tebrik ederim.

İlk serverım wow kuran bir birlikte olmak ayrıca onur verici.

Bu oyun bana çok sağlam dostlar kazandırdığı için ayrıca mutluyum.

Kalbini kırdığım Destanlı arkadaşlarda varsa haklarını helal etsin.

Saygılarımla.

GOKTURK
20-02-2011, 15:51
Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler... 3 bölgenin birleşimini karşımıza rakip olarak almamıza rağmen ezici bir üstünlükle oyunu bitirdik bu başarı tüm KSRDELİ ailesine aittir, tek tek isim vererek teşekkür etmem yetersiz kalırdı o yüzden tüm KSRDELİ birlikleri oyuncularını tebrik ederim...
Destan birliği yönetimini kesinlikle tebrik edemiyeceğim çünkü çok fazla basit hatalar yaptılar ancak Destan birliğinden tanıdığım bir çok iyi oyuncu vardı her birini tebrik ederim emeğinize sağlık...

Biz oyuna devam etme kararı aldık ancak ufak bir dinlenme sürecine ihtiyacımız var, şuanda yeni sürüm travian4 te serverlar başlamakta 5-6 ve 8 numaralı serverler açılmış bunlardan sonraki açılacak olan ilk serverda + + bölgesinde ( kuzeydoğu ) yerimizi alacağız buradan da duyurmuş olayım. Dileyen gelebilir Destan birliği yada X bir birlik oyuncusu olmanız önemsiz yeni bir serverda yeni başlangıçlar ve yeni rekorlar peşinde koşacağız, yine wowu amaç edinmeyip wow sürecinde hadi çıktı bari kuralım diyerek wowu da kuracağız mutlaka ancak kendimizi aşma çabasına girip farklı şeyler de deneyeceğiz :)

SaLLa

yeni travianda harita berbat hiç bir şey anlaşılmıyor. halbuki klasik te harita standartını bulmuştu diye düşünüyorum. çocuksu geldi. haritayı grafik paketiyle düzeltebilirim diye düşündüm. grafik paketi de yok. velhasıl yine onların dünyasında ddayatmalarıyla karşı karşıyayız. yeniliklere anket türü bir şey yapılabilirdi.

GOKTURK
20-02-2011, 15:54
4M kadar tahmin ediyordum. demek daha fazlasıda varmış tekrar tebrikler:D yeni serverda da ksgdeli oluşumuna başarılar dilerim .

bazı birliktaşların latife saldırıları da var 5m nin üzerinde defans varmış yoksa . :eek:

şahmeran
20-02-2011, 16:01
emeği geçen herkesi tebrik ederim.

Ilk serverım wow kuran bir birlikte olmak ayrıca onur verici.

Bu oyun bana çok sağlam dostlar kazandırdığı için ayrıca mutluyum.

Kalbini kırdığım destanlı arkadaşlarda varsa haklarını helal etsin.

Saygılarımla.
evet benimde ilk serverimdi size yürekten katılıyorum :)

Sycena
20-02-2011, 16:09
Tebrikler ksrgdeli ailesine..

Veda
veda etmeyi sevmem
vedalar sonları hatırlatır bana
bu sonlar ki
benim için geride kalmış
yarım bırakılmış zamanlar

veda etmeyi sevmem
vedalar bitişleri hatırlatır bana
bu bitişler ki
içimde bitiremediğim

veda etmeyi sevmem
gidemem
ardıma bakmadan
hep birşeyler eksiktir sanki
yarımdır geride bıraktığım her şey

veda etmeyi sevmem
kayıplarım gelir aklıma
yitirdiklerim
beceremediklerim
bu beceremediklerim ki
benliğime sinen

veda etmeyi sevmem
dayanamam
ardımda kalan buğulu gözlere (!)

veda etmeyi sevmem
gidemem o zaman
yaşlı gözlerle
bilinmeyenlere
gidemem
bilinmeyen o geleceğe

veda etmeyi sevmem
ben sonları sevmem

Birgün biryerde yeniden birlikte olmak dilegi ile..

S.Miray...

çılgın kimyager
20-02-2011, 16:26
öncelikle gece gündüz demeden bize wow kurma onurunu yaşatmak için elinden gelenin daha fazlasını yapan 0xx0 ekibine teşekkürü bir borç bilirim.

wowun kurulmasında tahılıyla destek askeriyle gece gündüz demeden her ally mesajına anında idrak eden hatta ally mesajını beklemeden wowa tahıl ve destek göndermeyi kendine görev edinen tüm ksrdeli ailesini tebrik ederim.

Bütün organizeleri hazırlayan ve hepsinde başarılı olan genel başkanımız sertifin hakkını kimse inkar edemez ona nekadar teşekkür etsek azdır.

KsRDeLiTM başkanı delü akmetete teşekkürlerimi sunarım biraz deli ama gençliğine verin :D

14 şubat günü bütün wowların sıfırlnmasında gece gündüz demeden asker basan bu askerleri tahılsızlıktan öldürmemek için sürekli npc yapıp wowa kadar ulaştıran ve bütün wowları 5 dk içinde 0 layan tüm ksrdeli ailesini tebrik ederim.

server sonunu saymazsak serverın genelinde bize çekişmeli ve eğlenceli anlar yaşatan destan birliğini tebrik ederim.

Bana yakın olan ve her destek istediğimde en az 40k pretoryan atan melihkaan, ve her konuda bana yardımcı olan varsak01, cemre, unknown, denqesiz, dehaa, cümbüş vedaha birçok arkadaşıma buradan teşekkürü kendime bir borç bilirim.

saygı ve selamlarımla

Ç.K

RIDDLEDskulll
20-02-2011, 17:09
wow kurulmadan önce başkan sertif in de onayını alarakdan kendi wow umuza yaptığım saldırı :) okadar asker yine elimde patlasa inanın çok üzülürdüm sadce merak etmiştim gücünü :)

son rapor
http://travian-reports.net/tr/report/3494617d0ff

Server 12 de yaşanılan iyi ve kötü günler dostluklar kalp kırmalar atışmalar şamatalar kısacası koskaca 1 sene yok böyle az oldu koskocaman 300 gün (böylesi daha ii) hep birlikde geçirdik bu günleri.
Değerli rakiplerimiz olmasa bu kadar zevkli geçmezdi belkide ama dostlar onlar başka onlar olmasa hele s12 nin anlamı hiç olmazdı
herkese sonsuz tşk lerimi sunuyorum dostlara bizi yalnız bırakmadıkları için
rakiplerimize karşımızda durmaya çalıştıkları
s12 wow herkese hayırlı olsun...

SNYPR
20-02-2011, 18:46
s.a. arkadaşlar.
KsrDeLİ ailemizin bu güzel zaferi için Melank0lia arkadaşımız da güzel bir video hazırlamış.
forumda paylaşmak istedim.
arkadaşımızın emeğine sağlık.

Yeni açılan serverde tüm arkadaşlarımıza başarılar dilerim.

Sevgi ve saygılarımla
ÖMER YILDIZ

buyrun:
http://vimeo.com/20158791

link çalışmazsa yazıyı kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırın.
(http://vimeo.com/20158791)

DersimLii
20-02-2011, 18:59
s.a. arkadaşlar.
KsrDeLİ ailemizin bu güzel zaferi için Melank0lia arkadaşımız da güzel bir video hazırlamış.

Sevgi ve saygılarımla
ÖMER YILDIZ

buyrun:

Güzel olmuş elinize sağlık

şahmeran
20-02-2011, 18:59
s.a. arkadaşlar.

Sevgi ve saygılarımla
ÖMER YILDIZ

buyrun:

yüreğine emeğine sağlık

BiNDeLi
20-02-2011, 19:27
yeni travianda harita berbat hiç bir şey anlaşılmıyor. halbuki klasik te harita standartını bulmuştu diye düşünüyorum. çocuksu geldi. haritayı grafik paketiyle düzeltebilirim diye düşündüm. grafik paketi de yok. velhasıl yine onların dünyasında ddayatmalarıyla karşı karşıyayız. yeniliklere anket türü bir şey yapılabilirdi.

malesef berbat olmuş bu travian4 sürümü, üstelik çocuksu sözünde de haklısın aynısını bu sabah bir arkadaşa ben söyledim bu ne böyle çocuk oyunu gibi olmuş fazla renk cümbüşü var falan demiştim... genel olarak bu oyunu oynayanların orta yaş kesimi olduğunu düşününce bu travian4 'ün ters etki yaratacağı kanısındayım üstelik çok karışık olmuş en azından isteyenler için klasik serveri devam ettirebilirlerdi ama aldığım bilgiye göre malesef klasik server artık açılmayacakmış... Yenilikler mutlaka iyidir ayrı bir tat katar ama nedense travian da yapılan her yenilik kayıp olarak geri dönüyor artık daha fazla kurcalamamaları lazım şu oyunu, daha fazla altın satabilmek için zaman zaman bazı yenilikler yapılıyor hadi onu anlıyorum mutlaka para da kazanmaları lazım ancak bu t4 te olduğu gibi oyunu karmaşıklaştıran yenilikler bana göre traviana büyük oranda oyuncu kayıbı olarak geri dönüyor

RIDDLEDskulll
20-02-2011, 19:29
malesef berbat olmuş bu travian4 sürümü, üstelik çocuksu sözünde de haklısın aynısını bu sabah bir arkadaşa ben söyledim bu ne böyle çocuk oyunu gibi olmuş fazla renk cümbüşü var falan demiştim... genel olarak bu oyunu oynayanların orta yaş kesimi olduğunu düşününce bu travian4 'ün ters etki yaratacağı kanısındayım üstelik çok karışık olmuş en azından isteyenler için klasik serveri devam ettirebilirlerdi ama aldığım bilgiye göre malesef klasik server artık açılmayacakmış... Yenilikler mutlaka iyidir ayrı bir tat katar ama nedense travian da yapılan her yenilik kayıp olarak geri dönüyor artık daha fazla kurcalamamaları lazım şu oyunu, daha fazla altın satabilmek için zaman zaman bazı yenilikler yapılıyor hadi onu anlıyorum mutlaka para da kazanmaları lazım ancak bu t4 te olduğu gibi oyunu karmaşıklaştıran yenilikler bana göre traviana büyük oranda oyuncu kayıbı olarak geri dönüyor

sanırm o bi arkadaş ben oluyorum :)

BiNDeLi
20-02-2011, 19:41
sanırm o bi arkadaş ben oluyorum :)

evet sabah senin hesaba girdiğim de ilk sözüm bu ne lan çoluk çocuk oyunu gibi olmuş demek olmuştu :) herkese de söyledik yeni servera geçeceğiz diye ama nedense bu yeni sürümle hiç içimden gelmiyor yeni server olayı :)

RIDDLEDskulll
20-02-2011, 19:51
evet sabah senin hesaba girdiğim de ilk sözüm bu ne lan çoluk çocuk oyunu gibi olmuş demek olmuştu :) herkese de söyledik yeni servera geçeceğiz diye ama nedense bu yeni sürümle hiç içimden gelmiyor yeni server olayı :)

sertif ya şey yapalım belki farklı ülkelerde eski sürüm bi server vardır oralaramı kayıt olsa avrupanın tozunu alıp gelek tercüman buluruz bi tane alman istersen var rus tercümanıda var ingilizi de bulurum.

fransız ispanyol yada portekiz serverı flan seçersen tercüman bulman gerekir :)

BiNDeLi
20-02-2011, 20:15
sertif ya şey yapalım belki farklı ülkelerde eski sürüm bi server vardır oralaramı kayıt olsa avrupanın tozunu alıp gelek tercüman buluruz bi tane alman istersen var rus tercümanıda var ingilizi de bulurum.

fransız ispanyol yada portekiz serverı flan seçersen tercüman bulman gerekir :)

ispanyol serverlerinde aktif oyuncu sayısı fena değil ancak orada da t4 sürümü başlıyor tüm ülkerlerde durum aynı yoksa kaçacaktık yaban ellere :) zaten yeni sürüm karmakarışık üstüne birde yabancı server olursa tek köyle kalırız herhalde orada :D

DersimLii
20-02-2011, 20:38
ispanyol serverlerinde aktif oyuncu sayısı fena değil ancak orada da t4 sürümü başlıyor tüm ülkerlerde durum aynı yoksa kaçacaktık yaban ellere :) zaten yeni sürüm karmakarışık üstüne birde yabancı server olursa tek köyle kalırız herhalde orada :D
Sertıf abiiiii :D

WaLL
20-02-2011, 20:51
muzooooooooo :D

alkaya46
20-02-2011, 21:36
bütün krsdeli oyuncularını emeği geçen herkesi kutlarım sonun kadar hakettiniz tebrikler çok iyi bir birliksiniz

geç oldu ama iyi oldu :)

ilk defa seni takdir ediyorum

alkaya46
20-02-2011, 21:42
öncelikle 1 seneyi aşkın süredir oyun oynadığımız birlikdaşlarıma çok teşekkür ederim. Sizinle beraber olmak büyük bir keyifti benim için . Hatalarım olduysa affedin hakkınızı helal edin. Benim bir hakkım geçtiyse tüm s12 oyuncularına helal olsun.

yine uzun süredir oyun oynadığımız ksgdeli birliğindeki arkadaşlarımızıda tebrik ederim. Wow kuran hesap 0xx0 fakat başarı 100 nufuslu hesaba kadar hepinizindir.

son olarak yukarda atılım kardeşime sataşan bu oyuncu arkadaşa tek bir sözüm olacak:d atılım servera geleli kaç ay oluyor üstat? Sizin hatalarınızın sonucu olmasın bu?? Bu arada sen yenilgiyi anlayıp kaçıp gidenlerden biri olarak yorum yapma lütfen. Saygınlığını kaybediyorsun bence .kaçıp gitmeseydin de sen organize etseydin o saldırıları biz senin normal oyuncun olurduk seve seve . Haaa bırakıp gittiyseniz konuşmayacaksınız hadi oradan

wow köyündeki def miktarını yayınlarsınız sevinirim. Bakalım tahminlerimiz doğrumuymuş:d

zoddiks tanımadan güzel konuşmuşsun eer tanımış olsaydın bu yazıda ona yazdıkların için pişman olurdun...

Bu arada ben zoddiks avukatı falan değilim ama arkadaşım adam gibi adam gereken cevabıda verecene eminim ama 4 ay önce zoddiks söyldikleri aynen burda oldu hatta bir çok yazımdada bende ince ince dokundurmuştum sizlerin wowu kaybetmenizde ve gardınızın erken düşmesinin nedenlerini şuan bile zoddiks size bir bir anlatır.

Neyse bu sizin iç meseleniz allah yardımcınız olsun gerçek hayatta

Misfit
20-02-2011, 22:08
Konu dışı mesajlar silinmiştir.

Lütfen Başlık kurallarına özen gösterelim.

yörük
20-02-2011, 22:48
Arkadaşlar oyunun sonuna kadar emek çeken arkdaşlara ve tabiki yarı yolda oyunu çeşitli sebeplerle bırakmak zorunda kalan yalnız bunun bir oyun olduğunu unutmamış olanlara tebrik ve teşekürler,
Bu oyunda neler gördük neler geçirdik derseniz gerçekten tr serverlerinde bir çok ilkler nice ebedi dostluklar oluşturduk yıllardır süregelen kardeşlikler ve bu tanışmayı sosyal hayatımızda da devam ettirdiğimiz nice arkadaşlıklarımıza vesile olmuştur,bazen bu arkadaşlıklar sataşmayla tartışmayla hatta küfürleşmeyle başladı lakin görüldüki aklın yolu gerçekten birdir hayatta bir çok şey gelip geçici olsa da dostluklar çok kötü günlerde sırtımızı yaslayabileceğimiz kocaman bir çınar gibi oluyor ve harbi insanlar harbi dostluklar edinebiliyor hiç tanışık olmadığı bir çevrenin içinde arkadaşlıklarda kavun gibi yoklaya yoklaya seçiyoruz arkadaşlarımızı bir tanesi iyi çıkıyor belki bin kişi de ama o bir tanesi de öyle değerleri hak ediyor ki ne kadar övsek az geliyor,bu oyunda tanışmış olup da şuana kadar arkadaşlığımızı çok ileri boyuta taşıdığımız arkadaşları saysak saymakla bitmez ama bir o kadar da arkadaş deyip de ardımızı dönünce türlü türlü işler becermeye çalışan karakter zayıflıklarınına gördük tabiki,isim vermek istemiyorum herkesin kendi kafasına göre arkadaşlıkları oluşmuştur bu oyunda ama öyle oyuncular oynadı ki bu serverde gerçekten bir hatır selamı için yanına varamasak bile en azından tam yörük adabıyla istanbuldan tanrı dağa yürüyebileceğimiz bir selam verip acı soğan bir yudum çayını içebilmek uğruna,WOW süreci illaki çekişmeli oluyordu s12 de özellikle lakin bir çok eski topraklar bu sefer izleyip oyunda çok daha yeni olan kardeşlerimizin hünerlerini kişiliklerinin oyuna nasıl yansıdığını izlemekle meşkul olduğundan ötürü rapor ve savaş bazında biraz eskiyi aratmış olsa da çok seviyeli yeni oyuncu arkadaşlarımızın parladığını gördük çok çirkefleşmiş kişilerin içinde yine de kendilerini çirkefliğin rüzgarına kaptırmamayı başarmışlardır,
Benimle beraber diğer serverlerde oynamış olan ve buraya gelmiş olan arkadaşlarım içinizde elbette hayal kırıklığına uğrayanlar oldu neden oyunun saldırı savunma aşamasında fazla aktif olmadım diye herzaman olduğu gibi yine bir sıçan hikasiyene tanık oldunuz diyebilirim ama bu sefer aktörler başka arkadaşlardı biz seyirciydik,yine yeniden yeni s12 de görüşmek dileğiyle yalnız tekrar açıldığında seyirci olarak değil bizlerden alışmış olduğunuz saldırı savunma bazındaki birlik olarak geliyoruz..
Kocaçınar|yörük

yxz
21-02-2011, 02:44
tebrik ederim.

hakan7280
21-02-2011, 02:50
ilkinden dah aılımlı olmuş :D

3 Bölgeyi dize getirip DESTAN yazan Tüm ksrdeli ailesini tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum.

evet vazgeçtim çok sert yazmaktan..:) çok kızmıştım ilk o durumu görünce ondan biraz sert çıktı yazı.. sonra özetini çıkardım işte..:)

_derman_

hakan7280
21-02-2011, 02:54
Hoşça kalın DOSTLARIM
En sevdiğim KÖYÜM
DOSTLUKLARIN başkenti, hoşça kal.
İlk kezyağmalanma duygusu tattığım
İlk kez ağladığım,
Sokaklarında tahıl türküsü çığırdığım
köyüm, hoşça kal.
Herkoordinat başında
Bir dostluğun yeşerdiği
Ve hersaldırı sonunda bir
Hayatın yiğit askerin yitip gittiği
Gözü yaşlı köyüm, hoşça kal.

Akşamları bir başka,
Gündüzleri bambaşka
Sizin gibi güzel insanları bulmamı sağlayan
Yaşanası köyüm, hoşça kal.

ABİLERİM ABLALARIM KARDEŞLERİM
Şimdi terk edip gittiğim köyüm Hoşça kal…
ben vedaları sevmiyorum... :( :( :(
OYOYOY AĞLIYCAM HEEE
SİZLERİ İYİKİ TANIDIM DELÜLER SİZİİİ :d

çok güzel olmuş gülşah.. kendin mi yazdın yoksa alıntı mı? bundan önce yayınladığın şiirde güzeldi.. diğer konuda ki..

_derman_

hakan7280
21-02-2011, 02:58
Tebrikler ksrgdeli ailesine..

Veda
veda etmeyi sevmem
bu sonlar ki
benim için geride kalmış
yarım bırakılmış zamanlar

veda etmeyi sevmem
vedalar bitişleri hatırlatır bana
bu bitişler ki
içimde bitiremediğim

veda etmeyi sevmem
gidemem
ardıma bakmadan
hep birşeyler eksiktir sanki
yarımdır geride bıraktığım her şey

veda etmeyi sevmem
kayıplarım gelir aklıma
yitirdiklerim
beceremediklerim
bu beceremediklerim ki
benliğime sinen

veda etmeyi sevmem
dayanamam
ardımda kalan buğulu gözlere (!)

veda etmeyi sevmem
gidemem o zaman
yaşlı gözlerle
bilinmeyenlere
gidemem
bilinmeyen o geleceğe

veda etmeyi sevmem
ben sonları sevmem

Birgün biryerde yeniden birlikte olmak dilegi ile..

S.Miray...

yüreğine sağlık miray abla.. çok güzel şiir..

_derman_

UNFORGIVEN
21-02-2011, 04:15
Tum dezavantajları avantaja ceviren, akıllı ve dogru stratejiler uretip kazanmasını bilen KsrDeli'nin tum oyuncularını ve yoneticilerini tebrik ediyorum. Destan oyuncularınada renk kattıkları icin tesekkurler. Bizde cıkalım kerevetine... :)

ToxocaraCanis
21-02-2011, 14:41
Kasırgadeli ailesini tebrik ederim. hakettikleri bir başarı elde ettiler. yiğidi öldür ama hakkını yeme demişler ne kadar sevmesemde helal olsun gerçekten:)

BüLeNTS
21-02-2011, 15:05
Wow hesabımız 0xx0'dan Kaan, Onur ve Ramazan'a (KOR),
Başkan kıvırcık Sertif'e,
birlik başkan ve yönetimlerine,
birlikdaşlarımıza,
rakiplerimize
çok teşekkür ederim. Herkesin emeğine sağlık.

Temsilcilerim YeRDeNiZ - Pınar ve Destructive06 - Serkan'a,
Sertif'in yokluğunda taşın altına elini sokan organizatör RIDDLEDskulll Ercan'a
da ayrıca teşekkür ederim.
Herkese selamlar, saygılar. Sağlıcakla kalın.

Bülent
(BüLeNTS)

asre
21-02-2011, 15:50
wow kurulmadan önce başkan sertif in de onayını alarakdan kendi wow umuza yaptığım saldırı :) okadar asker yine elimde patlasa inanın çok üzülürdüm sadce merak etmiştim gücünü :)

son rapor
http://travian-reports.net/tr/report/3494617d0ff

Server 12 de yaşanılan iyi ve kötü günler dostluklar kalp kırmalar atışmalar şamatalar kısacası koskaca 1 sene yok böyle az oldu koskocaman 300 gün (böylesi daha ii) hep birlikde geçirdik bu günleri.
Değerli rakiplerimiz olmasa bu kadar zevkli geçmezdi belkide ama dostlar onlar başka onlar olmasa hele s12 nin anlamı hiç olmazdı
herkese sonsuz tşk lerimi sunuyorum dostlara bizi yalnız bırakmadıkları için
rakiplerimize karşımızda durmaya çalıştıkları
s12 wow herkese hayırlı olsun...

bizim askerler patladı toprağım :))))

şahmeran
21-02-2011, 16:04
kasırgadeli ailesini tebrik ederim. Hakettikleri bir başarı elde ettiler. Yiğidi öldür ama hakkını yeme demişler ne kadar sevmesemde helal olsun gerçekten:)
aşkolsun hiç sevilinmezmi bizim gibi sevecen kişiler aaaaa :(

k4f4mı Attırma
21-02-2011, 16:20
s.a. arkadaşlar.

Sevgi ve saygılarımla
ÖMER YILDIZ

buyrun:

Kardeş en son bütün birliklerin isimlerini geçerken KSRDELİ3 bulunmuyor düzeltirseniz sevinirim :D

????
21-02-2011, 16:24
zoddiks tanımadan güzel konuşmuşsun eer tanımış olsaydın bu yazıda ona yazdıkların için pişman olurdun...

Bu arada ben zoddiks avukatı falan değilim ama arkadaşım adam gibi adam gereken cevabıda verecene eminim ama 4 ay önce zoddiks söyldikleri aynen burda oldu hatta bir çok yazımdada bende ince ince dokundurmuştum sizlerin wowu kaybetmenizde ve gardınızın erken düşmesinin nedenlerini şuan bile zoddiks size bir bir anlatır.

Neyse bu sizin iç meseleniz allah yardımcınız olsun gerçek hayatta

üstat zoddiki tanıyıp tanımamam önemli değil gıyaben tanırım kendisini şahsen tanışmışlığım yok. -- dışındaki bölgelerle yapımız gereği çok ilgilenmedim. -- ilede oyun başında ilgilendim filiz başkan olduktan sonra bu görevim de bitti sanılanın aksine. sadece o zaman ki ELİT 1 birliğinin yöneticisi olarak devam ettim strateji konuları ile tamamen filiz arkadaşımız ilgilendi.

bölgeye 2 . dönüşüm ceset torbası hesabında genel başkan yetkileriyle atılım kardeşimin isteğiyle olmuştur. Döndüğümüzde bölge 4-5 parçaya ayrılmış herkes hesap silme derdine düşmüştü. Bize söylenen başsız kaldık yola sizle çıktık gelin başa geçin idi. Geldik elimizden geldiğince bir şeyler yapmaya çalıştık. Haa son koz olarak eşsiz tahılı denedik ki çok güzel bir hamleydibu bence. savunmayı aşmamıza rağmen bir kişinin hazineyi hedef almayıp saldırıyı öyle çıkması sonucu tılsımı alamadık. Alınca ne olacaktı onu uzun uzun konuşabiliriz ama belki bu kadar çabuk havlu atılmazdı.

Şimdi söylemek istediğim şu:

1- atılım yokken siz vardınız yani zooddik arkadaşımız. Siz ne yaptınız diye sormak lazım Ati geldiğinde üstündülerde sonradan mı bozuldu bu denge???

2- bu birlikleri bu hale getiren atimiydi bundan önceki yönetim miydi?

3- Hadi ati hataylıydı ben hatalıydım. Siz neden bırakıp gittiniz? hadi kişisel sorunlardan ötürü bıraktınız o zaman gelip sonradan eleştiri yapmak ne derece doğru. Biz nasıl bıraktığımız için oradaki yönetimi eleştirmediysek forumlarda sende eleştirme o zaman.

4- Sonuna kadar bizimle olmuş arkadaşların her türlü eleştirisini dikkatle dinlerim saygıda duyarım.Fakattt ekip olarak yenilgiyi görüp silip giden arkadaşlar yenilgi gerçekleştikten sonra çıkıp konuşmasın lütfen.

5- 50 kere söyledik daha iyi yapacak olanlara yönetimi bırakmaya hazırız diye . Yönetim sevdamız hiç bir zaman olmadı. Hatta yönetici azlığı nedeniyle son derece yorucu bir işti bu bizim için. Şimdi göreve talip olmayıp sonrada yapamadınız demek çok mantıklı değildir.

6- zooddik ve ekibi yanlış hatırlamıyorsam birlikte hesap sildi. Nedeni ise oyuncuların duyarsızlı gösterildi. Yapılan organizasyona katılmamaları gösterildi(yanlışsam düzeltin tam hatırlamıyorum.) Fakat gittikten sonra aynı oyuncuları kullanıp wowu kuramamamız bize fatura edilmesin.

Derdimi anlatmayan çalıştım kimse kırılmasın lütfen. Ama bu şekilde eleştiri yapılması saçmadır. Ati ye söylenen sözü neden üstüme alındığıma gelince: kendisi kardeş saydığım bir insandır ayrıca ceset torbasının aldığı hemen her kararda benimde imzam vardır..

glossator
21-02-2011, 16:24
arkadaşların beyanlarını tekrar eder, müttefik rakip herkese teşekkür ederim. hayatta başarılar :)

0xx0 - ramazan

wolffffy88
21-02-2011, 17:20
Pis işlerinizi bizim tebrikleri kabul ettiğimiz bölümde tartışmayın lütfen kendinize başlık açın orda doya doya takılın

yok atılımmış yok semihmiş yok miraymış yok erdemmiş yok yörükmüş

size en başta ne dedik biz '' Bizimle büyük harflerle konuşmayın; Yalan olursunuz yalan... '' demedik mi size :D

Şimdi yiyin birbirinizi izlemesi çok zevkli oluyor :d

Moderatörden ricam da yukardaki bazı konuşmalar forum başlığından alakasız silermisiniz o cümleleri de geçen bizi sildiğiniz gibi...

BiNDeLi
21-02-2011, 17:20
.................................................

RIDDLEDskulll
21-02-2011, 17:22
bizim askerler patladı toprağım :))))

hemşo benimkiler bu seferde elimde patlasa harbi çok koyardı bana kendi wow umuz ama olsun patlatabildim :) o bile kafi geldi :)

????
21-02-2011, 18:12
Pis işlerinizi bizim tebrikleri kabul ettiğimiz bölümde tartışmayın lütfen kendinize başlık açın orda doya doya takılın

yok atılımmış yok semihmiş yok miraymış yok erdemmiş yok yörükmüş

size en başta ne dedik biz '' Bizimle büyük harflerle konuşmayın; Yalan olursunuz yalan... '' demedik mi size :D

Şimdi yiyin birbirinizi izlemesi çok zevkli oluyor :d

Moderatörden ricam da yukardaki bazı konuşmalar forum başlığından alakasız silermisiniz o cümleleri de geçen bizi sildiğiniz gibi...

Nasıl başlıkla alakası paşa ? hayır oyun bitti sen hala eski kafadasın:D evet yalan olduk evde yalan yalan oturuyorum üzüntüden ağzıma lokma koyamıyorum. yemeden içmeden kesildim. Yukarda wow tebriğimizi yaptık elbette sadece bir arkadaş bir şey yazmış bizde neden wow kuramadığımızı kendimizce yorumladık yoksa başarınızı gölgelemek gibi bir çalışmamız yok defalarca tebrik ettik. Burada wowun kritiğini yapıyoruz kendimizce ne var yani şimdi bunda?

ayrıca tutarsız gördüm seni madem eğleniyorsun neden silin bunları diyorsun??? eğleniyorsun işte ne güzel amaç o değil mi travianda ? gerçi senin amacın farklıdır ama neyse .

şimdi tebrik içermeyen her mesajı silmek mi lazım kendi birliktaşlarında geyik yapıyor. burada hem tebriğimizi yaptık hemde oyunun kritiğini yapıyoruz ne var şimdi bunda??

wolffffy88
21-02-2011, 18:39
Nasıl başlıkla alakası paşa ? hayır oyun bitti sen hala eski kafadasın:D evet yalan olduk evde yalan yalan oturuyorum üzüntüden ağzıma lokma koyamıyorum. yemeden içmeden kesildim. Yukarda wow tebriğimizi yaptık elbette sadece bir arkadaş bir şey yazmış bizde neden wow kuramadığımızı kendimizce yorumladık yoksa başarınızı gölgelemek gibi bir çalışmamız yok defalarca tebrik ettik. Burada wowun kritiğini yapıyoruz kendimizce ne var yani şimdi bunda?

ayrıca tutarsız gördüm seni madem eğleniyorsun neden silin bunları diyorsun??? eğleniyorsun işte ne güzel amaç o değil mi travianda ? gerçi senin amacın farklıdır ama neyse .

şimdi tebrik içermeyen her mesajı silmek mi lazım kendi birliktaşlarında geyik yapıyor. burada hem tebriğimizi yaptık hemde oyunun kritiğini yapıyoruz ne var şimdi bunda??

''evet yalan olduk evde yalan yalan oturuyorum üzüntüden ağzıma lokma koyamıyorum. yemeden içmeden kesildim.''

Tamam ya su cümleyi ettnya tamam bişi demiyorum takıl burada izin verdim :D

senden de alabilir miyiz şu cümleyi VURA VURA kurdunuz diye bak geçen brahma yazmıştı sende bi yazda egom tavan yapsın :D

????
21-02-2011, 18:43
''evet yalan olduk evde yalan yalan oturuyorum üzüntüden ağzıma lokma koyamıyorum. yemeden içmeden kesildim.''

Tamam ya su cümleyi ettnya tamam bişi demiyorum takıl burada izin verdim :D

senden de alabilir miyiz şu cümleyi VURA VURA kurdunuz diye bak geçen brahma yazmıştı sende bi yazda egom tavan yapsın :D
Allah razı olsun paşam sen izin verdiysen sıkıntı yok takılırız o zaman :D o kelimedeki anlamı açıklada kötü değilse kullanırız tabii sıkıntı yok egonu buralarda tavan yaptırıyorsan bende yardımcı olayım üzüldüm bak şimdi

SNYPR
21-02-2011, 22:19
Kardeş en son bütün birliklerin isimlerini geçerken KSRDELİ3 bulunmuyor düzeltirseniz sevinirim :D

bilgilendirdiğiniz için teşekkürler arkadaşım.
arkadaşımıza söyleyeyim düzeltsin.

derinturk
21-02-2011, 23:17
egonu buralarda tavan yaptırıyorsan bende yardımcı olayım üzüldüm bak şimdi

bu güzeldi :D

bu arada gerçekten hakedilen bir zafer kazandı kasırga deliler.bundan dolayı bütün oyuncularını tebrik ederim.bu serverde traviandan görüp görebileceğimiz herşeyi gördük daha da ne takip ederim nede oynarım.kasırgadeliler bize görebileceğimiz bütün raporları gösterdi onun için de ayrıca tebrik etmek lazım.

bilal44
22-02-2011, 17:28
bu ksrdeli birliğini server sonu görecem dostlar
böyle forumda ahahaha, orantısız güç falan filan hava atma değil...

s18 den geldiyseniz geldiniz biz de s13 den geldik

bu ne yaw her konuda yok açık ara öndeyiz yok bu yok şu...

çiftçiler çok konuşuyorsunuz server sonunda alayınıza ahahaha yazacam burdan

bakın forumu dolaşırken ne buldum :)))

şahmeran
22-02-2011, 18:43
ahahahah der geçerik:D

BiNDeLi
22-02-2011, 21:23

Bilal, biraz daha araştırsan ve bir yığın konu silinmemiş olsa daha ne cevherler bulurdun :)

bilal44
22-02-2011, 23:55
Bilal, biraz daha araştırsan ve bir yığın konu silinmemiş olsa daha ne cevherler bulurdun :)

okadarına gerek bile yok sertif..bu öylesine bir tesadüfdü....yazık yaw adamlar dereyi görmeden paçayı sıvadılar..biz koca okyanusu gördük yinede eğilmedik paçamıza :)))

çılgın kimyager
23-02-2011, 00:08
okadarına gerek bile yok sertif..bu öylesine bir tesadüfdü....yazık yaw adamlar dereyi görmeden paçayı sıvadılar..biz koca okyanusu gördük yinede eğilmedik paçamıza :)))

acaba o arkada şuan nerede demişya sizi oyun sonu görecem diye biz buradayız yasen neredesin :D

şahmeran
23-02-2011, 02:52
acaba o arkada şuan nerede demişya sizi oyun sonu görecem diye biz buradayız yasen neredesin :D
:D yalan olmuş

WaLL
23-02-2011, 17:28
Kaç gündür bakıyorum uğrayan eden kalmış foruma :)

GOKTURK
23-02-2011, 23:35
http://www.metacafe.com/watch/6002658/s12_boris_birli_i/

WaLL
24-02-2011, 01:57

eline sağlık abi çok güzel olmuş :)

GOKTURK
24-02-2011, 04:50
eline sağlık abi çok güzel olmuş :)
sğl kardeşim:)

mecLup
26-02-2011, 10:33
Vay be Şu Serverde 3. Dönemimde Bitti.. Ben Bu Serverden Kopamıyorum :)

şahmeran
26-02-2011, 13:30
izliyemiyorum açılmıyor :(

BiNDeLi
26-02-2011, 14:06

sen de izleme eksik kal nolmuş yani :)

şahmeran
27-02-2011, 00:25
sen de izleme eksik kal nolmuş yani :)
yaaa olurmu hiç ben izlemezsem nolmaz nolamazzz :D

GOKTURK
27-02-2011, 07:26

verilen adresin üzerine tıkladığında açılıyor,
yada metacafe ana sayfasında S12 BORİS BİRLİĞİ diye arama yaparsanız bulabilirsiniz.

şahmeran
27-02-2011, 13:35
verilen adresin üzerine tıkladığında açılıyor,
yada metacafe ana sayfasında S12 BORİS BİRLİĞİ diye arama yaparsanız bulabilirsiniz.
teşekkürlerr :)

GOKTURK
27-02-2011, 17:04
teşekkürlerr :)

kendi birliğim adına yapmıştım eleştiriden uzak durdum ayrıca vefat eden SERKAN KORKMAZ' ın adını video paylaşım siteleri izin verdiği sürece yaşatmaya çalıştım. izleyen varsa yorum isterim.

a&f
13-03-2011, 22:49
Allah devamını getirsin.

son 3 ay yoktum ancak Balta sallayan hesabı olarak. WW'ye katkımız olmussa ne mutlu bizedir.

caesaris&balta sallayan

Ali abi & ali hasan semih ve diğer kardeşlerim.