PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Tebrikleri [x2]

DeathLess
19-02-2011, 07:28
Başta WW ekibi olmak üzere Avrupa ön elemesinde oynayan bütün oyuncularımıza tebrikler.

zapata
19-02-2011, 07:41
Başta WW ekibi olmak üzere Avrupa ön elemesinde oynayan bütün oyuncularımıza tebrikler.

Benim yazimi mi bekledin sayin mod :) sorumuza yanit bulaydikta oyle degistireydin

Neyse sende haklisin gorev.

Tekrarlayayim mesajimi:

TR birliklerini en icten dileklerimle kutlarim. Buna ek olarak raporlarda gozden kacirmis olabilirim sadece kisisel meraktan soruyorum. Bizdekinden fazla Heduan i olan var miydi.

http://img263.imageshack.us/i/2xstormbringer.png/

srtormbringer

ermanbey
19-02-2011, 07:50
Tebrikler Tr Birliği ve dostları :=)

kaptan45
19-02-2011, 08:06
Tebrikler Arkadaşlar. TR ekibi hiç polemiğe girmeyerek başarılı bir strateji uyguladı. Wow u kurmayı başardı

seyyah biber
19-02-2011, 08:06
wow kuran tr birliklerini tebrik ederim

fatoş_06
19-02-2011, 08:11
xwx ve ekibini tebrik ediyorum.

White Lion
19-02-2011, 08:12
Tebrikler TR Birlikleri;

Savaş sanatının güç / organizasyon / sayısal üstünlük / liderlik yetenekleri yanında;
TAKTİK, REKABETİ LEHİNE ÇEVİRME ve OLASILIK faktörüyle de bağlantısı olduğunu tüm 2x server'ına gösterdiniz...
Can-ı gönülden kutluyorum,
Avrupa server'ında omuz omuza savaşmak üzere; hoşçakalın !
__________________________________________________ ________

Avrupa'da Türk Birlikleri ne yapacak ?
http://img593.imageshack.us/img593/6194/19571629.jpg

http://img694.imageshack.us/img694/1142/t42ev.jpg

http://img716.imageshack.us/img716/7126/t43e.jpg

http://img641.imageshack.us/img641/9633/t44st.jpg

http://img265.imageshack.us/img265/9863/t45d.jpg

http://img593.imageshack.us/img593/8515/t46n.jpg

Commander_Sales
Murat

trabzonlu61
19-02-2011, 08:14
vay be bitti artık okula raht gideceğim.artık ders düşünçelre dalıp hoca uyuyorsan cık dışarı deme lafında kurtulaçağım,sabh cı olduğum halde 2 saat daaha erken kalkıp oyuna bakmaktan kurtuldum. sosyal hayattı özlemiştim ne diyelim

989. trabzonlu Heaven-W 19483 25 son 3 gün son 1 hafta oyuna nadir baktım vallhha 100 kişi filan geriledim geen ilk 1000 de kaldım susskunrakl 1000. sıradaki ayaz abide öle son kaçkündür çok az baktık:)

xwx ve tr birlğini tebrik ederim avrupada omuz omuz yarışma dileğiyle..

RZR
19-02-2011, 08:14
Benim yazimi mi bekledin sayin mod :) sorumuza yanit bulaydikta oyle degistireydin

Tekrarlayayim mesajimi:

TR birliklerini en icten dileklerimle kutlarim. Buna ek olarak raporlarda gozden kacirmis olabilirim sadece kisisel meraktan soruyorum. Bizdekinden fazla Heduan i olan var miydi.

srtormbringer

WW Sahibi XWX'i ve birlğini kutlarım. Herkese hayırlı olsun umarım turnuvaya kadar herşeyi geride bırakırız...

İdris abim sözümü dinletemedim gel gidelim dedim yok dedin:))) Ondan sonrada elde patladı ordu hehehehe:D Madem kullanmayacan niye bastın:P Hakkını helal et abi emeğin çok. Kusura bakma sözümde duramadım....

Herkes sıralamada 1. ve 2. ciliği konuşuyor ama 3.cülükte heyecanlı geçmiş:)))
İbrahim abi (İbrahim emlak) senide tebrik ediyorum...

Junior hesabının sahibi Koray abi bir kez daha kanıtladın kendini:)) Oyun için verdiğim rahatsızlıktan dolayı özürdilerim hakkını helal et abi...

Uygar toprak(Mehmet abi); bu server video hazırlayamadım sana:)) Ayrı birliklerde ayrı hedeflerde olsakda duruşunu ve abiliğini hiç bir zaman bırakmadın sende hakkını helal et abi.....

Herşey gönlünüzce olsun...

zatulcenp
19-02-2011, 08:16
başarılarınızdan ve çabalarınızdan dolayı TR birliklerini tebrik ederim,

bundan sonraki yolumuz başarılarla olur inşallah.

BLFC
19-02-2011, 08:29
Tüm TR birliklerine hayırlı olsun !!
Tüm Servere Geçmiş olsun !!
Sonunda bitti.......

serwo79
19-02-2011, 08:35
XWX ve ekibini tüm TR birliklerini tebrik ederim ....

zapata
19-02-2011, 08:48
WW Sahibi XWX'i ve birlğini kutlarım. Herkese hayırlı olsun umarım turnuvaya kadar herşeyi geride bırakırız...

İdris abim sözümü dinletemedim gel gidelim dedim yok dedin:))) Ondan sonrada elde patladı ordu hehehehe:D Madem kullanmayacan niye bastın:P Hakkını helal et abi emeğin çok. Kusura bakma sözümde duramadım....

Herkes sıralamada 1. ve 2. ciliği konuşuyor ama 3.cülükte heyecanlı geçmiş:)))
İbrahim abi (İbrahim emlak) senide tebrik ediyorum...

Junior hesabının sahibi Koray abi bir kez daha kanıtladın kendini:)) Oyun için verdiğim rahatsızlıktan dolayı özürdilerim hakkını helal et abi...

Uygar toprak(Mehmet abi); bu server video hazırlayamadım sana:)) Ayrı birliklerde ayrı hedeflerde olsakda duruşunu ve abiliğini hiç bir zaman bırakmadın sende hakkını helal et abi.....

Herşey gönlünüzce olsun...

Geç dalganı geç :) Ne hakkıymış Erdem, oynadık eğlendik.

tyler durden.
19-02-2011, 08:50
xwx ve tr birliğini tebrık ederım ....

SiPaHi
19-02-2011, 09:00
wow u kuran tr ekibini ve oyuna emeği geçen tüm server oyuncularını kutluyorum. bundan sonra yapılması gerekeni aklı başındaki herkes biliyor. lütfen arkadaşlar kişisel sürtüşmeleri burada bırakıp belli bir plan çerçevesinde avrupaya gidelimki buradaki ve oradaki emeklerimiz heba olmasın.

_TEKSAS_
19-02-2011, 09:02
wow u kuran tr bırlıklerını tebrık ederım bır tebrık te nbyy olması gerektıgını dusunuyorum kestıgı sawunmaya bakarak.. awrupada gorusmek uzere

JuGGeR
19-02-2011, 09:05
Ilk okuldaki karne gunleri geldi aklima =) Bir sinifi daha sonunda bitirdik.. Bazi arkadaslar ilk 1000 e giremedi ve sinifta kaldi, bazi arkadaslar cok calisti ve taktiri haketti..

WW yolunda emek harcayan, uykusuz kalan tum hesap sahibi ve temsilcilerini,

Nufusu siralamasinda son dakikaya kadar gercekten harika bir rekabet icinde olan Excalibur ve Haser i,

Saldirganlikta 1 ay oncesine kadar cok guzel bir rekabet icinde oldugum Molzen, Z3rooo, Terrible ve Billy Co yu,

Birligi adina WW koylerine usanmadan ve bikmadan savunma basip tahil atan tum arkadaslari,

WW icin bize guzel bir gorsellik yasatip, 5000 askerini bile beslemek icin yer arayan, gercek birer hummer ~Avrupada buyuk ordulara hummer derler :) ~ cikartan arkadaslari,

Ordusu elinde patlayan arkadaslari :)

Birligi adina emek veren tum Baskanlari,

Baskanligini yaptigim ve gercekten bunyesinde bulunmaktan cok memnun oldugum ve bana gormeyi istedigim Saldirganlik 1.ligini veren 1453 birliklerini,

WW yolunda bizimle birlikte olan Dark-Paranoid-Rest-Badboyz-Taarruz birliklerini,

Buyuk sorunlar yasasakta servera guzel bir renk katan ve harika ordular cikartan Heaven birligini,

WW kurma basarisiniz gosteren TR birligini ve xwx(Samet) i,

Server uzun bir doneminde savastigimiz AYI birligini,

2x in Multihunterlerini ve Forum gorevlilerini,

Ayri ayri Tebrikederim...

Egerki server boyunda kalbini kirdiklarim, haksizlik ettiklerim varsa hepsinden Ozur Dilerim.. Tek bir kisi haric..

Tum Arkadaslara Reel Hayatta ve Avrupada simdiden basarilar dilerim..

Saygilarimla

Terry26 ~ Cihan

trusta
19-02-2011, 09:18
tebrikler tr birliğim uykusuz yorgun hasta hallerinizde köylerinize baktığınız için ve wow köyümüze gereken yardımı sağladığınız için başta wow bakıcıları olarak tüm TR ailesine teşekkür ederim.

uA-Hooligan
19-02-2011, 09:20
tebrıkler :)

suiqast
19-02-2011, 09:21
Bütün tr birliklerine ve yardımı dokunan diğer herkese tebrikler :) Başarılı stratejiyle aradan sıyrılmayı başardı xwx arkdşmz :)

BeyazKarizma
19-02-2011, 09:26
WW Birliklerini tebrik ederim.

Avrupa da bende varım inşallah. Orada yeni hesabımızla görüşmek üzere...

yesilce
19-02-2011, 09:39
Ordumu elimde patlatan :) TR ekibinin hiç bir polemik ve demogojiye girmeden wowu sessiz sedasız bitirmesine gerçekten çok hayran kaldım.
Tüm ekibini ayrı ayrı taktir ediyorum. Hak edilmiş bir wowdu demekki.sizde Kurdunuz. Avrupa yolunda umud ederimki, bu denli kaliteli arkadaşlarla omuz omuza savaşırız.

HeaveN_S Birliği - FBI

Commander_Sales
19-02-2011, 09:53
Tüm Tr birliklerini göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik ederim

Ahmet

kurtlarla dans
19-02-2011, 10:13
tebrikler.....
xwx ve tr birliği
başarılar.....
avrupa turnuvasına giden tüm arkadaslar

sazman
19-02-2011, 10:19
Travianda çok wow köyü olmak önemli değilmiş veya elinde milyonlarca saldırı askeri olmasıda, öneml, olan planlı bir şekilde wow'a yürümek ve savunmaya önem vermekmiş. TR birliklerini tebrik ederim, gerçekten zor bir serverde kolay bir wow kurdular. Tüm arkdaşlarımıza Avrupa da başarılar dilerim. Umarım bu serverdeki entrikalarını orada uygulamazlar.

Saygılar...

KIZILÖFKE
19-02-2011, 10:23
TR birliklerini tebrik ediyorum.

Paladin_
19-02-2011, 10:30
Tüm wow ekiplerine, ve durmadan wowa tahıl ctaşıyan yiğit pazarcılarıma teşekkür ederim :)

m.tito
19-02-2011, 11:04
xwx ve ekibini göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik ederim..

Tireja Roje
19-02-2011, 11:04
Son raporumu da yayınlayıp...
http://travian-reports.net/tr/report/348874a6e2b

Başta TR birliği, Daha sonra xwx hesabı ve wowa bakan oyuncularını tebrik ederim...

maniakk
19-02-2011, 11:06
WOW kuran TR birliklerini ve tüm 2x dünyasını tebrik ederim.
Avrupa Turnuvasında daha iyi başarılara imza atılması dileğiyle....

Sevgi ve Saygılarımla...

(Selim)

SİVEREKLİ
19-02-2011, 11:08
Tr birliklerini tebrik ederim .wowda emegi gecen arkadaşlarıda ayrıca tebrik etmek isterim çok zor bir dönemi güzel idare ettiler.avrupada başarılarınızın devamını dilerim.

Siverekli [yavuz hoca]

tristan
19-02-2011, 11:19
serverda emeği geçen herkese tebrikler.
umarım serverın resetlendiği gibi yaşanan tüm talihsiz anlarda resetlenir.
ve tüm oyuncularımız avrupa serverında bize yakışan şekilde davranır.

faruk135
19-02-2011, 11:20
WW kuran TR birliğini ve xwx i tebrik ederim. Avrupada birlik olup başarılı bir şekilde ülkemizi temsil etmek için gayret gösterecek tüm oyuncularada başarılar dilerim. faruk...

dedesi55
19-02-2011, 11:29
TR birliklerini kutlarım.wow sürecince takip ettigim çekişmelirin burda bitirilip avrupaya sorunsuz gidilmesini dilerim.

aceofempirios
19-02-2011, 11:33
öncelikle xwx ve onun nezdinde bütün destekçilerini tebrik ederim.

Tr,dark,paranoid,ayı Birliklerinin yöneticilerini ve oyuncularını server e renk kattıkları için tebrik ederim.
1453 Birligi oyuncularını vermiş oldukları mücadeleden ötürü tebrik ederim.

Ve benim güzel birligim HeaveN

Hepinizi vermiş oldugunuz onurlu mücadeleden dolayı tebrik ederim.Sizlerle avrupada,tekrar aynı bölgede (+/- güneydogu) oyun oynayacagım için kendimi çok şanslı adlediyorum.

Hepinizle avrupada +/- bölgesinde buluşmak üzere hoşcakalın.

hakan_52

ŞaEr
19-02-2011, 11:35
Tüm tr birliklerini tebrik eder xwx arkadaşımızı ve wow köyünde emeği geçen adını bilmediğim tüm oyuncularıda ayrıyetten tebrik ederim.Avrupada omuz omuza savaşırken sizlerinde yanımızda olacağını bilmek onur verici...

ŞaEr Heaven_T

byaktif
19-02-2011, 11:36
Server da oynayan başta wow u kuran xwx ve TR birliğini ve bizlere bu görsel şölenleri yaşatan herkesi tebrik ediyorum.Avrupa da görüşmek dileği ile

Erkan

by ayals
19-02-2011, 11:44
nby toplam def bılen varmı
suanda xwx 20 mılyon
anakonda 12 mılyon
digerlerınıde bılen varmı?

gukseon
19-02-2011, 11:49
ÖNCELİKLE XWX ve ekip arkadaşlarını,
İKİNCİ OLARAK bize zevkli günler yaşatan Tr,Heaven,DARK ve diğer birlikleri,
SON ve EN ÖNEMLİ OLARAK avrupaya gitmemi sağlayan vee bana oyunu öğreten bütün 1453 ailesini (Terry26,Terry26,Terry26,Terry26,eXcaLibuR,bilgili m,m.tito,puzzle,cadı,FloralCrown,FeNeRLe,......... ..)

tebrik ederim...
goXXip adlı oyuncuya birçok mesaj attım ama cevap atmadı onunla tanışmayı çooooook istedim ama kısmet değilmiş :D :D :D

saygılarımla itKopuk

grbulent
19-02-2011, 11:49
Ilk okuldaki karne gunleri geldi aklima =) Bir sinifi daha sonunda bitirdik.. Bazi arkadaslar ilk 1000 e giremedi ve sinifta kaldi, bazi arkadaslar cok calisti ve taktiri haketti..

WW yolunda emek harcayan, uykusuz kalan tum hesap sahibi ve temsilcilerini,

Nufusu siralamasinda son dakikaya kadar gercekten harika bir rekabet icinde olan Excalibur ve Haser i,

Saldirganlikta 1 ay oncesine kadar cok guzel bir rekabet icinde oldugum Molzen, Z3rooo, Terrible ve Billy Co yu,

Birligi adina WW koylerine usanmadan ve bikmadan savunma basip tahil atan tum arkadaslari,

WW icin bize guzel bir gorsellik yasatip, 5000 askerini bile beslemek icin yer arayan, gercek birer hummer ~Avrupada buyuk ordulara hummer derler :) ~ cikartan arkadaslari,

Ordusu elinde patlayan arkadaslari :)

Baskanligini yaptigim ve gercekten bunyesinde bulunmaktan cok memnun oldugum ve bana gormeyi istedigim Saldirganlik 1.ligini veren 1453 birliklerini,

WW yolunda bizimle birlikte olan Dark-Paranoid-Rest-Badboyz-Taarruz birliklerini,

Buyuk sorunlar yasasakta servera guzel bir renk katan ve harika ordular cikartan Heaven birligini,

Server uzun bir doneminde savastigimiz AYI birligini,

2x in Multihunterlerini ve Forum gorevlilerini,

Ayri ayri Tebrikederim...

Egerki server boyunda kalbini kirdiklarim, haksizlik ettiklerim varsa hepsinden Ozur Dilerim.. Tek bir kisi haric..

Tum Arkadaslara Reel Hayatta ve Avrupada simdiden basarilar dilerim..

Saygilarimla

Terry26 ~ Cihan

Tamamen her satırına katılıyorum cihanım.

Artı parantez senin başkanlıkta gösterdiğin (her ne kadar kahramanımı kestirsende :D ) başarıdan dolayı tebrik ederim. Reel hayatında başarılar dilerim.

WW kuran arkadaşımdan server birincisine, saldırı birincisinden savunma birincisine ve bu katagorilerdeki 2nci ve 3ncüler başta olmak üzere ilk 1000 içine girmiş herkesi kutlarım. 1 kişi hariç (adı bende saklı o bilir kendini)

Saygılar.

r3is4242
19-02-2011, 11:53
Tüm tr birliklerini gostermiş olugu özveriden dolayı ve çizgilerini bozmadıkları için ayrı ayrı tüm tr birliklerine ve birligimin almış oldugu wowa gözü gibi bakan xwx kardeşimi sonsuz teşekkurler.

avrupada görüşmek üzere

TR. r3is4242&misya

uyus
19-02-2011, 11:56
öncelikle xwx ve onun nezdinde TR BİRLİKLERİNİ tebrik ederim.

2x AVRUPA ELEMELERİ SERVERINA emeği geçen TÜM BİRLİKLERİ tebrik eder kutların . iyisiyle kötüsüyle

bir serverın daha sonuna geldik. yaşanan tatsızlıkların geride kalmasını temenni eder tüm oyuncu

arkadaşlarıma AVRUPA TURNUVASINDA başarılar dilerim .

sevgili birliğim HeaveN emeklerinize sağlık sizlerle birlikte olmak sonderce

eğlenceli ve güzeldi.

hepinize sonsuz sevgiler

talha
19-02-2011, 11:56
Başta Dünya Harikasını kuran hesap sahibi xwx olmak üzere, hesap bakıcılarını ve onları destekleyen tüm TR birlikleri tebrik ederim.

Oyunu kazanmanın keyfini yaşayın.
Hak ettiniz.

Gece kartalı

öncelikle xwx ve onun nezdinde bütün destekçilerini tebrik ederim.

Tr,dark,paranoid,ayı Birliklerinin yöneticilerini ve oyuncularını server e renk kattıkları için tebrik ederim.
1453 Birligi oyuncularını vermiş oldukları mücadeleden ötürü tebrik ederim.

Ve benim güzel birligim HeaveN

Hepinizi vermiş oldugunuz onurlu mücadeleden dolayı tebrik ederim.Sizlerle avrupada,tekrar aynı bölgede (+/- güneydogu) oyun oynayacagım için kendimi çok şanslı adlediyorum.

Hepinizle avrupada +/- bölgesinde buluşmak üzere hoşcakalın.

hakan_52

ermanbey
19-02-2011, 12:04
Başta 1453 olmak üzere Tüm Tr,Dark,Ayı,Taarruz,Badboyz,Paranoid,Heaven birliklerini tebrik ederim.

uzun bir dönem +1453+A nın başkanlığını yapan,çok emek veren buna karşın mükemmel asker basabilen ve bununlada yetinmeyip Server'ı 1.sırada bitirmeyi başarabilen ..............EXCALİBUR............AYRICA TEBRİKLER :=)

FeNeRLe
19-02-2011, 12:09
ÖNCELİKLE XWX ve ekip arkadaşlarını,
İKİNCİ OLARAK bize zevkli günler yaşatan Tr,Heaven,DARK ve diğer birlikleri,
SON ve EN ÖNEMLİ OLARAK avrupaya gitmemi sağlayan vee bana oyunu öğreten bütün 1453 ailesini (Terry26,Terry26,Terry26,Terry26,eXcaLibuR,bilgili m,m.tito,puzzle,cadı,FloralCrown,FeNeRLe,......... ..)

tebrik ederim...
goXXip adlı oyuncuya birçok mesaj attım ama cevap atmadı onunla tanışmayı çooooook istedim ama kısmet değilmiş :D :D :D

saygılarımla itKopuk

benide yazmıssın eyw pek faydamız dokunmadı ama iyi komsusun sesin cıkmıo vahaya bulasmıyon mutlu mesut gecti gitti :)

gukseon
19-02-2011, 12:20
benide yazmıssın eyw pek faydamız dokunmadı ama iyi komsusun sesin cıkmıo vahaya bulasmıyon mutlu mesut gecti gitti :)

komşusu açken tok yatan bizden değildir..
ben açken çok yardımın dokundu usta :D :D

Blood & Bone
19-02-2011, 12:21

öyLe komşuya can kurban :)

SERDARHAN
19-02-2011, 12:23
Öncelikle Hesap ortağım yıllardır birlikte oynadığım samet kardeşime.
Ayrıca wow süresi boyunca bize temsilci olarak her daim yanımızda olan CANAY a ,Günyüzü ne gökhanözkan (artizzz) a abbateye son nefer e ve ismini sayamadığım ve bu yolda bana sonsuz destek olan tüm TR birliği oyuncularına Sonsuz teşekküklerimi huzurlarınızda sunmaktan onu duyarım...

Ve şunuda bel,irtmek isterim ki bu son serverimdi jübilemiz oldu artık travian hayatımız sona erdi.

Herkese reel hayatında başarılar...

Allah kurtarsın dostlar :))

XWX hesap ortağı :MaOnEr (Fatih)

Puma61
19-02-2011, 12:25
Başta Tr birlikleri olmak üzere , xwx ve ekibini kutluyorum.Bizi bu işkenceden kurtardılar.Bu servera renk katan,oyunu sadece eğlence gibi gören herkese selamlar.Avrupa da görüşmek üzere.

Puma
Hakan

Gokhanozkan
19-02-2011, 12:29
Öncelikle Hesap ortağım yıllardır birlikte oynadığım samet kardeşime.
Ayrıca wow süresi boyunca bize temsilci olarak her daim yanımızda olan CANAY a ,Günyüzü ne gökhanözkan (artizzz) a abbateye son nefer e ve ismini sayamadığım ve bu yolda bana sonsuz destek olan tüm TR birliği oyuncularına Sonsuz teşekküklerimi huzurlarınızda sunmaktan onu duyarım...

Ve şunuda bel,irtmek isterim ki bu son serverimdi jübilemiz oldu artık travian hayatımız sona erdi.

Herkese reel hayatında başarılar...

Allah kurtarsın dostlar :))

XWX hesap ortağı :MaOnEr (Fatih)

Şimdi Artizzz mi olduk (:

Tebrikler TR birlikleri Tebrikler Wowa Bakan Ekip :p

Son Nefer
19-02-2011, 12:36
Şimdi Artizzz mi olduk (:

Tebrikler TR birlikleri Tebrikler Wowa Bakan Ekip :p

Videoyu isteruk. Acele et sıcak sıcak çıkar fırından :)

mecLup
19-02-2011, 12:43
WoW'u Kuran Arkadaşı Tebrik Ederim. Sonunda Tatil Yapacaz :)

taciktepe
19-02-2011, 12:49
wow sahibi tüm arakadaşları tebrik eder ve bitirme becerisini gösteren xwx'i ayrıca tebrik ederim. avrupada herkese başarılar dilerim

UsLanMaZ
19-02-2011, 12:55
xwx ve ekibine kimseyle polemiğe girmeden kimsenin kalbini kırmadan oyunu bitirdikleri için tebrik ederim..

anti300
19-02-2011, 12:57
xwx arkadaşımızı ve tüm TR birliklerini tebrik ederiz. Kimseyle kavga etmeyip seviyelerini korudular ve bize sadece işi ile uğraşanların eninde sonunda ödüllendirildiğini gösterdiler.

jast muzzy
19-02-2011, 12:57
Tüm tr dostlarını burdan canı gönülden tebrikler,tebrikler,tebrikler.

Verdiğiniz emeklere ,yaptığınız uğraşlara herkezi teker teker kutlar

avrupada yine beraber görüşmek dileğiyle allaha emanet.

CİHANKASS

cengizhan25
19-02-2011, 12:58
wow kuran oyuncu arkadası ve avrupaya gitmeye hak kazanan oyuncuları ayrı ayrı tebrik ederim.

wow köyünü görme fırsatımız olursa paylasırsanız seviniriz.

tşkler

Son Nefer
19-02-2011, 12:59
X2 oyuncuları merhaba,

WoW sürecine çok büyük dezavantajlarla başladık.
Bunun bilinci ile hareket ederek dezavantajları nasıl avantaja çeviririz diye kafa yorduk.

İlk yaptığımız tek wow köyü almaktı. Çok olursa savunmada ve tahıl akışında sorunlar
yaşanır ve birliklerin tek hedefe odaklanması imkansız olurdu. ( Örnek diğer wowlar )

İsteseydik bölgemizdeki diğer wowları alabilirdik ama bilinçli olarak almadık.
Amaç o wowların zaten kuramayacağı bilinci ile diğer rakip birliklere kayabilecek savunmayı
o wow köylerinde tutmak ve savunmayı bölmekti.

Tahıl tılsımının büyük avantajını yaşadık. Şuan wow da 23 000 000 savunma var.
Son gelen saldırılar 2 3 günde 4 5 milyon savunmayı kesti.

Forumda diğer birlik oyuncuları ile didişmedik sessiz kalmayı uygun gördük.
Tüm serverlerde bir kaç kişi çıkar ortalığı her zaman bulandırır ve diğer birliklerdeki
tüm orduları kendi wowlarına çeker bu serverde de bunu çok gördük.

Sessiz kalarak bize gelmesi muhtemel orduları üstümüze çekmedik.

Wowun iyi gittiğini gören TR oyuncularının bize güven duyguları arttığından
sahiplenme duygusu ile wowlarına sarılmaları sayesinde wowumuzu savunmada da güçlendirdik.

Wowda avantajımızı kaybettiğimiz anda harekete geçecek olan 16 adet 14k üstü mancınığı olan, tahıl yeme seviyeleri -500k üstü orduları beklettik. Bu ordular elimizde kaldı ancak amaç wow kurmaktı ve bu orduları sigortamız olarak bekletme stratejisi uyguladık. Bu arkadaşlarda şuan ordularını çakamadıkları halde mutlular.

Bugün gece wowumuz yıkılsa idi bile wowu artık bizim kuracağımız kesindi.

Son olarak artık wow bitsin diyen aklı salim olan sempatilerini kazandığmızı düşündüğüm rakip birlik oyuncularının ordularını bizim wowa çıkmamaları da avantajımız olmuştur.

Avrupada hep beraber wow kuracağımız inancını taşır, elemeyi geçen tüm server oyuncularına tekrar tekrar teşekkürü vazife biliriz.

Saygılarımızla,

Bayram
Son NeFer
WoW Yönetim

bıshop
19-02-2011, 13:01
TR bırlıklerıne basarılarından dolayı tebrıklerımı sunuyorum. bı sorum olcak malum 2x bıttı bununla ılgılı e mail geldımı hıcbırımıze merakım hesabımın baglı oldugu msn adresını hatırlayamadım o yuzden bıraz tezcanlıyım.

black1965
19-02-2011, 13:07
TR bırlıklerıne basarılarından dolayı tebrıklerımı sunuyorum. bı sorum olcak malum 2x bıttı bununla ılgılı e mail geldımı hıcbırımıze merakım hesabımın baglı oldugu msn adresını hatırlayamadım o yuzden bıraz tezcanlıyım.

sadece altın transferi maili geldi henüz.

black1965
19-02-2011, 13:09
X2 oyuncuları merhaba,

WoW sürecine çok büyük dezavantajlarla başladık.
Bunun bilinci ile hareket ederek dezavantajları nasıl avantaja çeviririz diye kafa yorduk.

İlk yaptığımız tek wow köyü almaktı. Çok olursa savunmada ve tahıl akışında sorunlar
yaşanır ve birliklerin tek hedefe odaklanması imkansız olurdu. ( Örnek diğer wowlar )

İsteseydik bölgemizdeki diğer wowları alabilirdik ama bilinçli olarak almadık.
Amaç o wowların zaten kuramayacağı bilinci ile diğer rakip birliklere kayabilecek savunmayı
o wow köylerinde tutmak ve savunmayı bölmekti.

Tahıl tılsımının büyük avantajını yaşadık. Şuan wow da 23 000 000 savunma var.
Son gelen saldırılar 2 3 günde 4 5 milyon savunmayı kesti.

Forumda diğer birlik oyuncuları ile didişmedik sessiz kalmayı uygun gördük.
Tüm serverlerde bir kaç kişi çıkar ortalığı her zaman bulandırır ve diğer birliklerdeki
tüm orduları kendi wowlarına çeker bu serverde de bunu çok gördük.

Sessiz kalarak bize gelmesi muhtemel orduları üstümüze çekmedik.

Wowun iyi gittiğini gören TR oyuncularının bize güven duyguları arttığından
sahiplenme duygusu ile wowlarına sarılmaları sayesinde wowumuzu savunmada da güçlendirdik.

Wowda avantajımızı kaybettiğimiz anda harekete geçecek olan 16 adet 14k üstü mancınığı olan, tahıl yeme seviyeleri -500k üstü orduları beklettik. Bu ordular elimizde kaldı ancak amaç wow kurmaktı ve bu orduları sigortamız olarak bekletme stratejisi uyguladık. Bu arkadaşlarda şuan ordularını çakamadıkları halde mutlular.

Bugün gece wowumuz yıkılsa idi bile wowu artık bizim kuracağımız kesindi.

Son olarak artık wow bitsin diyen aklı salim olan sempatilerini kazandığmızı düşündüğüm rakip birlik oyuncularının ordularını bizim wowa çıkmamaları da avantajımız olmuştur.

Avrupada hep beraber wow kuracağımız inancını taşır, elemeyi geçen tüm server oyuncularına tekrar tekrar teşekkürü vazife biliriz.

Saygılarımızla,

Bayram
Son NeFer
WoW Yönetim

Bu güzel yazınız için ayrıca tebrik ediyorum. Oyunun sonunda WOW'u sizin gibi düşünen oyuncuların kurması ayrı bir güzellik kattı. Teşekkürler.

S4 Faresi
19-02-2011, 13:10
Öncelikle herkese hayırlı ugurlu olsun x2 yeni yeni insanlar tanıdım ve dostlar kazandım bana en büyük katkısı bu oldu :)

nüfusda 1.ci olan excalibur sıla ablamı :)

saldırganlıkda (benim için 1.ci olan) molzen aykut abimi ve terry26 cihan abimi..

Oyuncusu oldugum DARK birliğini server boyunca her güzelliği yasattıkları için.. bu birlikte bulunmak ayrı bir zevk :)

Yöneticliğini yaptigim ve gercekten bunyesinde bulunmaktan cok memnun DARK birliğini
WW yolunda bizimle birlikte olan PAranoid-1453 birliğini..
kimi zaman atışsakda oyunda süper anlar yasatan heaven ve eldar ahmet abimi

Ve tüm dostlarımı tebrik ederim ve basarılar dilerim avrupada

Sürçi lisan ettiysek affola..

Herkes hakını helal eylesin benimde varsa helal olsın

Aborijin

talha
19-02-2011, 13:16
Başta Dünya Harikasını kuran hesap sahibi xwx olmak üzere, hesap bakıcılarını ve onları destekleyen tüm TR birlikleri tebrik ederim.

Oyunu kazanmanın keyfini yaşayın.
Hak ettiniz.

Gece kartalı

Ayrıca forumun en hararetli zamanlarında dahi oyuncuları sağ duyu ve metanete çağıran ve bu günleri düşünüp, kimsenin kimseyi kırmamasını telkin eden kendimizi de tebrik ederim :)

Aşağıda bir kaç örnek mesajımızı bulabilirsiniz :

http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=1073962&postcount=973

http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=1095312&postcount=3370

http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=1104680&postcount=4639

http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=1091080&postcount=2435

http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=1095234&postcount=3355

http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=1011293&postcount=211

http://img208.imageshack.us/img208/6817/birkaaysonraavrupada.jpg

TogiRS
19-02-2011, 13:16
tebriklerinizi tr birlikleri adına kabul ederek herkese teşekkürlerimi sunmak isterim.
iyi kötü kızgın neşeli heyecanlı sıkıcı bir şekilde avrupa elemesini tamamladık. Katkı koyan gönül koyan var olan herkese teşekkür ederiz.
Tr birliği wow sürecini tamamlamıştır fakat bu bir formalitedir. Formalite olmasının sebebi bizim asıl işimizin avrupa olmasıdır.

Sanalda olsa avrupada ülkemizi temsil etmeye gayret edeceğiz. Bu nednle tatlı bir heyecanda ekstra beni sarmaktadır. Eminim bütün x2 türkiye oyuncuları bu duyguyu yaşıyorlardır.

Tr birlikleri adına bütün oyuncu arkadaşlara herşey için teşekkür eder. Avrupada aynı catı altında türk dayanışması ve birlikteliği içerisinde toplanıp çılgın türklerin gücünü birde sanalda travian alemine yaşatmamızı diliyorum.
Saygılarımla

togi&tulin
muhammed

Blood & Bone
19-02-2011, 13:19
Tr birLiklerini tebrik ederim :)
Avrupada Son Tangomuzuda yapaLım ardından Jubile :)
2006 dan beri bitirdi bu oyun bizi :)

yildizimsinsen
19-02-2011, 13:25
Son raporumu da yayınlayıp...
http://travian-reports.net/tr/report/348874a6e2b

Başta TR birliği, Daha sonra xwx hesabı ve wowa bakan oyuncularını tebrik ederim...

+1 Rep Farir Play örneğini tebrikler..

başta xwx ve TR birlikleri olmak üzere bütün oyuncuları tebrik ediyorum.. hepimiz kazandık unutmayalım.. :)

sarıkanarya23
19-02-2011, 13:26
Merhaba Arkadaşlar;

İlk önce WoW kuran xwx hesabını ve bakıcılarını vede bu köyün kurmasında katkısı bulunan TR birliği oyuncularını tebrik ederim.

Başta birliğim HeaveN ,DARK, TAARRUZ,AYI,ARAF,PARANOİD ve 1453 birliklerini emeklerinden dolayı kutlarım.

Kendi ırk'larında İlk 1000'e giren arkadaşlarıda ayrıca kutlarım...

Server 1.si excalibur'u ve server 2.'si haser7(hasan abi ve emre'yi) tebrik ederim.Haser7'nin son hamleleri can alıcıydı ama olmadı :(

Saldırı 1.si umeyrm'i ve savunma 1.'si nbyy'yi kutlarım...

Buradaki olumsuzluk ve tatsızlıkların Avrupa server'ina yansıtmamamız dileğiyle...

Unutmadan şunu da ekleyeyim : Ordusu elinde kalanlardan biriside benim...

Askerlerin yetişmeyeceği için yollamadım bi yere.Ellerinde ordusu kalnlarda yayınlarsa görelim bakalım neler kalmış diye..!

Naçizane ordum aşağıda fazla bişe değil...
http://img152.imageshack.us/i/barinal.jpg/

BaRiNaL-Muhammed..

yildizimsinsen
19-02-2011, 13:43
öyLe komşuya can kurban :)

komşulara girersek çıkamayız hocam..
başta savaştığım mEtroPoL (http://x2.travian.com.tr/spieler.php?uid=30264) olmak üzere TOPRAK AGASI (http://x2.travian.com.tr/spieler.php?uid=25108), gundar (http://x2.travian.com.tr/spieler.php?uid=28721), wolcano (http://x2.travian.com.tr/spieler.php?uid=31782), KORGANLI, (http://x2.travian.com.tr/spieler.php?uid=31467) zoff (http://x2.travian.com.tr/spieler.php?uid=34636), silahşör61 (http://x2.travian.com.tr/spieler.php?uid=31849), prisonbreak (http://x2.travian.com.tr/spieler.php?uid=29296), 83raptors84 (http://x2.travian.com.tr/spieler.php?uid=25036), xxmskxx (http://x2.travian.com.tr/spieler.php?uid=28311), KATSUMOTO. (http://x2.travian.com.tr/spieler.php?uid=25863)... (ve adını yazamadığım da olabilir) aynı birlikte olmasak da her zaman en iyi komşuluğu yaşadığımız arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.. aynı birlikten yan yana olupta geçinemezken bazen,ismini yazdığım arkadaşların hepsiyle bu serveri omuz omuza sorunsuz bitirebilmek çok güzeldi.. Oyunun ne olduğunu,amacın ne olduğunu en az benim kadar bildiklerine emin olmanın mutluluğunu yaşadım..

Gokhanozkan
19-02-2011, 13:46
Merhaba Arkadaşlar;

Askerlerin yetişmeyeceği için yollamadım bi yere.Ellerinde ordusu kalnlarda yayınlarsa görelim bakalım neler kalmış diye..!

Naçizane ordum aşağıda fazla bişe değil...

BaRiNaL-Muhammed..

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/19/4006.png

gibi (:

_GLOAT_
19-02-2011, 14:00
Bence güzel bir hazırlık dönemiydi server başlangıcı itibariyle 3 süreç vardı,

1-Serverın amacını anlama ve taşların yerine oturması

2-Avrupa için hazırlıkların yapılmaya başlanması

3-WW süreci

WW sürecinin herkes için bu kadar önemli olacağını düşünmemiştik.

TR birliğini kutlarız Buranın hep iyi oyuncularla kurulu olduğunu ve herkesin yeteneklerinin ne durumda olduğunu görme fırsatı oldu iyide oldu kendi adıma benim için iyi bir hazırlık dönemiydi. İyi bir dinlenmeden sonra avrupa da güzel işler yapacağız. Neyse orda nerede olacağımızı ne yapacağımızı konuşacak zamanımız olacaktır gün tebrik günüdür.

Tekrar TR birliğine tebrikler. Bütün ww sahiplerine tebrikler.

off/def/pop birincilerini hatta bu klasmanlarda kafaya oynayan bütün oyunculara ve bütün emek veren 2x oyuncularına benden tebrik gelsin

DARK-PARANOİD oluşumuna ayrı tebrikler

DARK birliklerimi centilmenliklerinden ve ekip ruhunu disiplinli bir şekilde yansıttıkları için ayrıca tebrikler. DARK adını birkez daha çok güzel bir şekilde yaşattınız.

Kolaylıklar bizimle olsun;

Gandalf...

Abulut
19-02-2011, 14:03
Herkeze iyi forumlar,

kocaaa 6 ayın sonuna geldik arkadaşlar gösterdikleri çabalardan dolayi 4 bölgeyide canı gönülden kutlarım...

Wow dönemine kadar yaşadığımız tüm olaylarin telafisi olabilecek 1 aylık süreç geçirdik, Forumda kimi zaman sinirlendik kimi zaman agzimizin söyleyemeye çekinecegi kelimeleri parmaklarimizin kolayca yazabildiğine şahit olduk, Birbirimizi suçladık, eleştirilerin dozunu kaçırdığımız konusmalar yaptık, kimilerini yücelttik kimilerini yerle bir ettik ama bugunden itibaaren geriye baktıgınızda oyun açısından hatırlayabileceginiz tek şey X2 server i TR WOW kurdugundan öte değildir....

Kimse yaptıgı organizeleri bir başkasına anlattiginda " x2 te söyle yaptık böyle yaptık derken " karşısındaki kisinin hadi ordan canım veya oglum onu biz s10-15-3-5-7 de yapmıştık banami anlatıyorsun dan öte gitmeyecektir, 6 aydır yaptıgınız tüm emekler sadece hatırlanacak bir dost teli, msnden dertlesebilecegin kaç tane dost edindiğen öte bir kazancın olmadigini anlayacaksınız...

Bu server da Çok dost kazandim, çok msn ekledim dostluklarimin üzerine, Çok Dost olarak gördüklerimide Kaybettim bir nebze bu serverda kazandigini başka bir server da kaybedebiliyor insanlar bunlari yaşadim. Acısıyla tatlısıyla güzel bir server in daha sonuna geldik buradan kırdığım üzdüğüm şahsına söyledigimi düsünüp kırılan kardeslerim varsa simdiden özür diler haklarini helal etmelerini isterim...

Wow Döneminde uygun stratejiyi sagladıklari icin TR WOW Birlikleri ve XWX kardesime sonsuz tebrikler dilerim. eot78 den alacagin zaman keşke alma ali deseymisim diyorum :)))))

1453 Birliklerine,

Forumda Ne kadar tartissak oyuncularimizla oyunculariniz her ne kadar geçinememis olsada Avrupada Sizlere Başarılar dilerim.

ve HeaveN Birliklerine,

Bugune kadar yaşadığım en güzel Server lardan biriydi HeaveN birlikleri gibi oyuncularin olduğu bir birliğin başkanlıgını yapmak bana onur ve gurur verdi herzaman sergiledikleri oyun ve emekleri icin hepsini tebrik ederim. Siz birçok birligin keşke diyecegi güzellikler yasattiniz bizlere ellerinize emeklerinize saglık... Avrupada sizin gibi oyuncularla oynamaktan EN BÜYÜK GURURU DUYACAGIM...

Herkez hakkını helal etsin tekrardan herkeze server adina harcadıklari emekler için çaba için sonsuz teşekkur...

HeaveN Birlikleri Genel Başkanı,
Eldar_team_tc
Ahmet.

fatih_kkk
19-02-2011, 14:16
WoW u kurup bizleri bu dertten kurtaran TR ailesine TEBRİKLER

oynamaktan dolayı çok mutlu olduğum 1453 den arkadaşlara da burdan selam olsun :D

Avrupada görüşmek üzere diyelim..

rheme
19-02-2011, 14:22
Wowu kuran TR birliğine ve emeği geçen herkese teşekkür.

Birliğim olan [ЀRİN] birliğine ve yine birliğim olan [ÐARK] birliğine çok teşekkürler.

Hakkınızı helal edin.

Mr.Nonstop
19-02-2011, 14:38
WoW'u Kuran XwX Tebrik Ederim...

Saygılarımla,

By Vadi - ORHAN06

Lord52
19-02-2011, 14:50
Kayıtlı Galyalı oyuncu SAyısı : 1061 :D Avrupaya Giden Galyalı SAyısı 1000...

1000.deNiz özLem (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=101112) VAHŞİ B. (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=17300)248 1

Son Nefer
19-02-2011, 14:56
">

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/19/4006.png
gibi (:

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/19/4571.bmp

gibi :=)

island
19-02-2011, 15:03
WOW kuran TR birliğini ve xvx hesabını tebrik ediyorum.
serverin en iyi savunmasını ve savunma puanını toplayan 1453 birliğinin NBYY hesabına özel tebrik.
ve tabiki DARK birliğinin değerli tüm oyuncularına tebrik & teşekkür :)
Artık bir marka olan DARK birlikleri avrupa da Türkiyenin birliği olacaktır.Bu bağlamda bu serverde tanıdığımız saygın ve kaliteli arkaşlarla beraber yol almak bizlere ayrı keyif ve heyecan katacaktır.bölgemiz bellidir ama şimdi tebrik zamanı.bölgemizi de ilerde açıklarız
SERVER BOYUNCA ÇOK EMEK HARCAYAN VE ÇOK TA YORULANLARA İYİ DİNLENMELER:)

alperenler
19-02-2011, 15:16
Tebrikler TR Birlikleri;

Savaş sanatının güç / organizasyon / sayısal üstünlük / liderlik yetenekleri yanında;
TAKTİK, REKABETİ LEHİNE ÇEVİRME ve OLASILIK faktörüyle de bağlantısı olduğunu tüm 2x server'ına gösterdiniz...
Can-ı gönülden kutluyorum,
Avrupa server'ında omuz omuza savaşmak üzere; hoşçakalın !
__________________________________________________ ________

Avrupa'da Türk Birlikleri ne yapacak ?
http://img593.imageshack.us/img593/6194/19571629.jpg

http://img694.imageshack.us/img694/1142/t42ev.jpg

http://img716.imageshack.us/img716/7126/t43e.jpg

http://img641.imageshack.us/img641/9633/t44st.jpg

http://img265.imageshack.us/img265/9863/t45d.jpg

http://img593.imageshack.us/img593/8515/t46n.jpg

Commander_Sales
Murat

cok guzel olmuş arkadaşım guzel bır yaklaşım demekkı hep berber orda eğlenecegız

UsLanMaZ
19-02-2011, 15:24
güzel defans

http://prntscr.com/1kmb8

lost sezon 6
19-02-2011, 15:37
TR birliklerini tebrik ederim. millet birbirini yerken onlar aradan iyi sıyrıldı :)

canay
19-02-2011, 15:51
MERHABA X2 OYUNCULARI,

Tüm server oyuncularını kutluyorum..bu serverda bence herkes birer kahraman çünkü bence travainda ki en zor server buydu..bu serverda mümkün olduğu kadar kalp kırmamaya kimseyi üzmemeye dikkat ettik çünkü server resetlenince herşey bitmeyecek aksine yeni bir başlangıç olan avrupa dönemi başlayacaktı..eğer bilmeden istemeden üzdüğümüz oyuncular varsa affetmeleri dileği ile haklarını helal etmelerini rica ediyorum..bizden yana helal olsun..

xwx samet ; herşeyin bir gece abla wow alalımmı bana yardım edermisin demesiyle başlayan wow dönemimizde bazen,kızdım..bazen,emrivaki yaptım..bazen,yasaklar koydum sana bir kere bile beni üzmeyen her dediğimi her sözümü dinleyen ve uygulayan canım kardeşim..sana teşekkür ediyorum hayatın boyunca tüm güzellikler seni bulsun:)

TR birlik başkanlarım; tüm yöneticilerimiz kişilik olarak harika insanlardı iyi ki sizleri tanıdım..Kardeş birlik başkanlarıma gelince sizler benim gözümde her yönden en başarılı ve wowu hakeden gerek yönetimlerinizle gerekse birliğe bağlılığınızla kendinizi kanıtladınız,saygım sonsuzdur..wow yolunda savunmanızı tahılınızı manevi desteğinizi en harika şekilde gösterip mücadelemizde bizleri yalnız bırakmayan tüm TR ailesine kocaman teşekkürler..

Server geneli diğer tüm birlik başkanları ile az çok tanıştık bazıları ile zaten eskiden tanışıyorduk..hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum bence tüm birlikler oyunun hakkını sonuna kadar verdi..inanın saldırı ve savunma raporlarını bakarken sadece şunu düşündüm;AVRUPADA HARİKA İŞLER YAPACAĞIZ :) Saygılı seviyeli oyununuzdan duruşunuzdan dolayı teşekkür ediyorum..

Gelelim ailem olan TR-C+ birliğime :) Benim her türlü kaprisimi çeken,nazıma katlanan bir kere bile şikayetçi olmayan can dostlarım..başta mira(gökhan) olmak üzere hepinize tek tek teşekkür ediyorum..ben bile bazen kendime katlanamazken bana katlanmak büyük iş valla,hele mira,sen sabır taşısın bence,yeri geldi bağırdım çağırdım tüm sinirimle sana patladım benim bir melek değilde asi,dediği dedik,ukala birisi olduğumu bilen bir tek sensin kimseye söyleme :) hakkınızı helal edin sizleri çokkk seviyorum..

AVRUPADA HERKESE BAŞARILAR ARKADAŞLAR BENCE HARİKA VE GERÇEKTEN MUHTEŞEM BİR OYUN OYNANACAK ORADA..HEP BİRLİKTE EL ELE VERDİKMİ AŞILAMAYACAK ZORLUK YOKTUR.. ŞİMDİDEN ACIYORUM DİĞER ÜLKELERİN OYUNCULARINA :)
SAYGILAR

CANAY(SEYHAN)-TR WOW TEMSİLCİSİ

Abulut
19-02-2011, 15:57
Özel olarakta DARK birliklerine bir ayri tebrik göndermek istedim benim icin onlarin yeri çok ayri,

Mesajlarini ayrı yazmak istedim anaa ahmet abi bizi mesajinda hiç yazmamis diye tepkimi anlasinlar diye:))))

DARK birliklerini .... x senedir bir arada bulunduklari aralarindaki güclü arkadaslıklar dostluklar icin takdir ederim herzaman. Bu kadar Dostun Wow dönemlerinde bu server bekledigim atraksiyonu alamadigim icin üzüldüm s4 teki heycan*2 olarak bekliyordum avrupada umarım TÜRK olmanin verecegi kutsal ve manevi güc ile bulunduklari ortama Acayip güc katacaklarina inaniyorum... Sizleri seviyorum :) sinir olsamda:DD:D

Aborijin
adaisland (fatih-ayhan)
gandalf ( tilt olurum :)) )
bloodparty.
yahuda
ravzaa
DÖRT

Heyacandan ismini hatırlayamadigim o gıcık oldugum samimi arkadaslarim sizede tebrikler.

emeklerinize ve ellerinze saglık inş avrupadan sonra bir başka serverda sizin gibi güzide dostlarla tekrardan oynamak dilegiyle....

Ahmet ;)

peace21
19-02-2011, 16:24
daha öncede tebrik mesajımı yayımlamıştım emek veren tüm oyuncu arkadaşlarımı rakip birleşme veya kendi birliğimi ayırmasksızın kutluyorum

ama daha lig başlamadı hazırlık maçıydı bunlar :) artık şapkamızı önümüze koyup egolarımızdan sıyrılarak stratejilerimiz oturtmaya başlamalıyız sakın ama sakın değerli birlik başkanları ben kendi strateji mi oturttum oyuncularımı bölgemi hazırladım diye düşünmesinler nasıl ki avrupada spor oyunlarında takım oyunlarında husrana uğruyoruz burdada aynısı olabilir şimdi birlik lerimizi tek vucut altında toplamalıyız

açıkça yazıyorum bunu olmayacağınıda bilerek yazıyorum sizlere ama umut fakirin ekmeği :D

peace&pirates

island
19-02-2011, 16:38
[QUOTE=Abulut;1116536]Özel olarakta DARK birliklerine bir ayri tebrik göndermek istedim benim icin onlarin yeri çok ayri,

Mesajlarini ayrı yazmak istedim anaa ahmet abi bizi mesajinda hiç yazmamis diye tepkimi anlasinlar diye:))))

DARK birliklerini .... x senedir bir arada bulunduklari aralarindaki güclü arkadaslıklar dostluklar icin takdir ederim herzaman. Bu kadar Dostun Wow dönemlerinde bu server bekledigim atraksiyonu alamadigim icin üzüldüm s4 teki heycan*2 olarak bekliyordum avrupada umarım TÜRK olmanin verecegi kutsal ve manevi güc ile bulunduklari ortama Acayip güc katacaklarina inaniyorum... Sizleri seviyorum :) sinir olsamda:DD

Aborijin
adaisland (fatih-ayhan)
bloodparty.
yahuda
ravzaa
DÖRT

Heyacandan ismini hatırlayamadigim o gıcık oldugum samimi arkadaslarim sizede tebrikler.

emeklerinize ve ellerinze saglık inş avrupadan sonra bir başka serverda sizin gibi güzide dostlarla tekrardan oynamak dilegiyle....

Ahmet

Merhaba Ahmet :)
bizler içinde özellikle s4 kapışması özeldi.2x birçoğumuzun ben dahil rölanti gördüğü serverdi.(serverin 2. yarısı olamadığım için arkadaşlarım anlayışla karşılar umarım )bir miktar oyun başında kendi bölgemizde kayda değer paranoid ile aksiyon yaşadık.bu serverde tek istediğimiz saygın oyundu ordanda paranoidli arkadaşlara saygı duyarak ve sanırım saygı alarak işbirliğine gittik.iyi ki de gittik. avrupa yolunda çok iyi arkadaşlar edindik diye düşünüyoruz.
Avrupa SERVERİNDE İŞ TÜRKİYE OLUNCA ELBETTE AKAN SULAR DURACAK.
sıkı ordu ve aksiyonlarımızı belki oraya saklıyoruz:)

not: Hoş burda da iyi ölçekli bazı ordularımızın elde kalması (tek hesap 26k mancınık gibi)canımı sıksada aslolan arkadaşlık diyerek kazananı tekrar tebrik ediyorum.HEAVEN,ide tebrik ediyorum.görüşmek üzere

ayhan

aslanbey55
19-02-2011, 16:42
Öncelikle TR birliklerini tebrik ederim. Avrupa yolunda siper arkadaşı olmak ve orada görüşmek üzere .

süh@
19-02-2011, 16:57
emegı gecen herkesı kutlarım

abbate
19-02-2011, 16:57
tüm server ı tebrik ederim güzel bir server dı inşallah avrupada bu oyun nasıl oynanır gösterme fırsatımız olur...

abbate

comm4nder
19-02-2011, 16:59
TR Birlikleri: wow yolunda 1askerle bir pazarcıyla bile emeği geçen tüm tr ailesi mensuplarına çok tşk ederim. Dağılmış birbiriyle iletişimi olmayan çoğu birbiriyle savaş haline girmiş başkanlarının bile birbirinden habersiz olduğu bir bölgeden wow çıkarttık...Emeği geçen herkesi kutluyorum.

Dark Birlikleri: özellikle iletişimde bulunduğum genel başkanları Gandalf ve aborijin kardeşime samimiyetleri ve yardımları için tşk ederim.

1453 Birlikleri: wow a en fazla renk katan cihan abiye semih'e bana yanınadayız msjı veren tüm 1453 ailesine tşk ederim.

Heaven Birlikleri: Kurduğumuz wow biz almadan önce heavenin elindeydi...samimiyetle söylüyorumki bu wow köyünü almadan önce ahmet kardeşimin(eldar team tc nin) fikrini aldım.
s4 ten Başkanım olan ahmet in yeri bene ayrıdır bir wow için papaz olmayalım diye kendisinden musade aldım. Daha sonra kendisiyle irtibatımız kesildi heavenle kötü olduk vesaire... Heaven birliğine de, wow dönemine ve tüm servere kattığı renkten dolayı tşk ediyorum.

özel olarak: wowu aldığım ilk günden beri temsilciliğimi yapan canay(seyhan ablaya), ortağım fatih abiye,günyüzü hesabının iki sakini Kemal abi ve alp kardeşime, gökhanözkanıma,abbateye son nefer bayram abime c.ronaldo erhan abime,pacific hakan abime, büyük başkan overload kadir abime sonsuz tşk ederim. ismini yazamadığım tüm dostlarında affına sığınırım...

Belirtmeden gecemeyecem: wow köyünü aldığım ilk gün bana msj atıp yaz bir yere wowu sen kuracaksın senı 1ay önceden tebrik ediyorum diyen abowww ( server 3 dayiii hesabı ) isimli arkadaşımızıda ileri görüşlülüğünde ötürü kutluyorum...

iyisiyle kötüsüyle bir server sona erdi. Küslüklerin kırgınlıkların avrupaya taşınmaması dileğiyle hepinize gerçek hayatta ve bundan sonraki travian dünyanızda başarılar dilerim.

by ayals
19-02-2011, 17:00
Kayıtlı Galyalı oyuncu SAyısı : 1061 :D Avrupaya Giden Galyalı SAyısı 1000...

1000.deNiz özLem (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=101112) VAHŞİ B. (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=17300)248 1
bızım nufusumuz
1536. Çılgın Türkler heaven * 18911 25
bız gıdemıyoruz adamlar 200 nufuslua gıdıyor ve burda ortaklarıma cermen olmamı zorladıkları ıcın kınıyorum:)

comm4nder
19-02-2011, 17:03
MERHABA X2 OYUNCULARI,

Tüm server oyuncularını kutluyorum..bu serverda bence herkes birer kahraman çünkü bence travainda ki en zor server buydu..bu serverda mümkün olduğu kadar kalp kırmamaya kimseyi üzmemeye dikkat ettik çünkü server resetlenince herşey bitmeyecek aksine yeni bir başlangıç olan avrupa dönemi başlayacaktı..eğer bilmeden istemeden üzdüğümüz oyuncular varsa affetmeleri dileği ile haklarını helal etmelerini rica ediyorum..bizden yana helal olsun..

xwx samet ; herşeyin bir gece abla wow alalımmı bana yardım edermisin demesiyle başlayan wow dönemimizde bazen,kızdım..bazen,emrivaki yaptım..bazen,yasaklar koydum sana bir kere bile beni üzmeyen her dediğimi her sözümü dinleyen ve uygulayan canım kardeşim..sana teşekkür ediyorum hayatın boyunca tüm güzellikler seni bulsun:)

TR birlik başkanlarım; tüm yöneticilerimiz kişilik olarak harika insanlardı iyi ki sizleri tanıdım..Kardeş birlik başkanlarıma gelince sizler benim gözümde her yönden en başarılı ve wowu hakeden gerek yönetimlerinizle gerekse birliğe bağlılığınızla kendinizi kanıtladınız,saygım sonsuzdur..wow yolunda savunmanızı tahılınızı manevi desteğinizi en harika şekilde gösterip mücadelemizde bizleri yalnız bırakmayan tüm TR ailesine kocaman teşekkürler..

Server geneli diğer tüm birlik başkanları ile az çok tanıştık bazıları ile zaten eskiden tanışıyorduk..hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum bence tüm birlikler oyunun hakkını sonuna kadar verdi..inanın saldırı ve savunma raporlarını bakarken sadece şunu düşündüm;AVRUPADA HARİKA İŞLER YAPACAĞIZ :) Saygılı seviyeli oyununuzdan duruşunuzdan dolayı teşekkür ediyorum..

Gelelim ailem olan TR-C+ birliğime :) Benim her türlü kaprisimi çeken,nazıma katlanan bir kere bile şikayetçi olmayan can dostlarım..başta mira(gökhan) olmak üzere hepinize tek tek teşekkür ediyorum..ben bile bazen kendime katlanamazken bana katlanmak büyük iş valla,hele mira,sen sabır taşısın bence,yeri geldi bağırdım çağırdım tüm sinirimle sana patladım benim bir melek değilde asi,dediği dedik,ukala birisi olduğumu bilen bir tek sensin kimseye söyleme :) hakkınızı helal edin sizleri çokkk seviyorum..

AVRUPADA HERKESE BAŞARILAR ARKADAŞLAR BENCE HARİKA VE GERÇEKTEN MUHTEŞEM BİR OYUN OYNANACAK ORADA..HEP BİRLİKTE EL ELE VERDİKMİ AŞILAMAYACAK ZORLUK YOKTUR.. ŞİMDİDEN ACIYORUM DİĞER ÜLKELERİN OYUNCULARINA :)
SAYGILAR

CANAY(SEYHAN)-TR WOW TEMSİLCİSİ
yeri geldi ters düştük yeri geldi tartıştık ama sonunda hep orta yolu bulduk :)...asıl ben sana tüm olumsuzluklara ragmen sonuna kadar bizi bırakmadıgın için iyi niyetin için tşk ederim
varlığın hep güven verdi

ezelll
19-02-2011, 17:11
Merhaba;

öncelikli tabiki wowu kuran XWX ve TR ekibini kutlarım...

s8 den başka bi server de oyanayabileceğimi düşünmezdim. yanıldım:)

iyi arkadaşlıklar kurmak ve birçok iyi oyuncuyla tanışmak nasip oldu..

hepsine hepsine sevglerimi gönderiyorum:)

Ahmet başkan ve tüm HEAVEN leri...
Mert ve tüm DARK lari..
Cihan ve tüm 1453 leri..
Eyüp le Çahra ekibini..
Ayı Taarruz TC Paranoid aklıma gelen gelmeyen tüm ekipleri TÜRKİYE ekibiyle tek yürek tek bilek olmaya davet ediyorum..

aramızdaki sorunları haklı haksız oturup konuşsanız bizleri parçalamasanız SÜPER olucak..

hepimiz biliyoruz ki bireysel kavgalardan son zamanlardaki ayrılığı yaşadık.. benim tüm bu birliklerin hepsinde sevdiğim saydığım DOST larım var.. ve çoğumuzda da durum öledir eminim..

eğer ki yönetim ekibi içindeki problem halledilemesse ALTERNATİF bir yönetimle ya da daha başka bişilerle bi şekilde halledelim bunu..

BİZİ AVRUPA DA TEK YÜREK TEK BİLEK OYNATABİLCEK her kimse sonuna kadar yanındayım arkasındayım desteğim...

tekrar tüm emeği geçenleri tebrik ediyorum...

ve bir tebrik de ortağım İLHAN' a..

genelde beni deli etsende seninle oyanamak bir zevkti:)
bir oyunun da sonunu görebildin ya gözüm açık gitmes he :D
aa en zor dönemimizde yanımızda olan COLT Erkan ve Heaven T ekibine ayrıca teşekkürlerimi yolluyorum:)

S8 SON oyuncularına burdan duyuru kimseye söz vermeyin SON efsanesi TÜRK ekibindeki yeriyle devam edicek;)

anti300
19-02-2011, 17:14
TR Birlikleri: wow yolunda 1askerle bir pazarcıyla bile emeği geçen tüm tr ailesi mensuplarına çok tşk ederim. Dağılmış birbiriyle iletişimi olmayan çoğu birbiriyle savaş haline girmiş başkanlarının bile birbirinden habersiz olduğu bir bölgeden wow çıkarttık...Emeği geçen herkesi kutluyorum.

Dark Birlikleri: özellikle iletişimde bulunduğum genel başkanları Gandalf ve aborijin kardeşime samimiyetleri ve yardımları için tşk ederim.

1453 Birlikleri: wow a en fazla renk katan cihan abiye semih'e bana yanınadayız msjı veren tüm 1453 ailesine tşk ederim.

Heaven Birlikleri: Kurduğumuz wow biz almadan önce heavenin elindeydi...samimiyetle söylüyorumki bu wow köyünü almadan önce ahmet kardeşimin(eldar team tc nin) fikrini aldım.
s4 ten Başkanım olan ahmet in yeri bene ayrıdır bir wow için papaz olmayalım diye kendisinden musade aldım. Daha sonra kendisiyle irtibatımız kesildi heavenle kötü olduk vesaire... Heaven birliğine de, wow dönemine ve tüm servere kattığı renkten dolayı tşk ediyorum.

özel olarak: wowu aldığım ilk günden beri temsilciliğimi yapan canay(seyhan ablaya), ortağım fatih abiye,günyüzü hesabının iki sakini Kemal abi ve alp kardeşime, gökhanözkanıma,abbateye son nefer bayram abime c.ronaldo erhan abime,pacific hakan abime, büyük başkan overload kadir abime sonsuz tşk ederim. ismini yazamadığım tüm dostlarında affına sığınırım...

Belirtmeden gecemeyecem: wow köyünü aldığım ilk gün bana msj atıp yaz bir yere wowu sen kuracaksın senı 1ay önceden tebrik ediyorum diyen abowww ( server 3 dayiii hesabı ) isimli arkadaşımızıda ileri görüşlülüğünde ötürü kutluyorum...

iyisiyle kötüsüyle bir server sona erdi. Küslüklerin kırgınlıkların avrupaya taşınmaması dileğiyle hepinize gerçek hayatta ve bundan sonraki travian dünyanızda başarılar dilerim.

İsmimizi andığın için teşekkürler hocam ve tekrardan tebrikler. Avrupada görüşmek üzere şimdi dinlenme zamanı :)

T_T
19-02-2011, 17:40
tebrikler tr
emek veren herkese geçmiş olsun uzun bir dinlenmeyi hakettiniz bence:)

köylünün
19-02-2011, 17:48
Yolun başında pek kazanma ihtimali verilmeyen TR WoW, oyunu bitirerek güzel bir iş çıkardı. Bu yolda bize büyük destek sağlayan Tahıl Tılsımına burdan çok teşekkür etmek istiyorum :)

Semih kardeşime de sözünün eri olmasından dolayı,
XWX Merkez ve WoW köylerini tahıl ve asker olarak sürekli besleyen arkadaşlara,
Aklımda kaldığı kadarıyla, topalsinek, ajman, rakı & balık, c.ronaldo, 7.savunma timi ekibi, tommycik, akburgüt, nicolasfr, 16ERD16, Kel Mahmut ' a ve şuan aklıma ismini getiremediğim, büyük yardımlarını esirgemeyen arkadaşlara da ayrıca teşekkürlerimi sunarım.

Bu arada WoW yolunda bize destek yollayan heavenlı arkadaşa da teşekkürler :)

WinS
19-02-2011, 18:55
wow kurana da bu güne kadar destek bulunanlarada ve son güne kadar sabırsızlıkla serverin bitmesini bekleyen bizlerede tebrikler :)

teRRible53
19-02-2011, 19:38
WoW kuran XWX ve birliğine tebrıkler...

Birşey soylemek ıstıyorum ben bu travıan4 e baktım resmen oyunu yanı oynanmaz hale cevırmısler..Bu oyunu bu hale çevıren travıan yonetımını kınıyorum ve bırdaha bu oyunu oynamıcaycagım!!!

terrible/tuncay

mrtt
19-02-2011, 19:51
WoW kuran XWX ve birliğine tebrıkler...

Birşey soylemek ıstıyorum ben bu travıan4 e baktım resmen oyunu yanı oynanmaz hale cevırmısler..Bu oyunu bu hale çevıren travıan yonetımını kınıyorum ve bırdaha bu oyunu oynamıcaycagım!!!

terrible/tuncay

Aynen katılıyorum. Değişiklik yapacaz diye oyunu batırmışlar.. Herşey çok çocukça olmuş, oyunun gidişatını etkileyecek değişiklikler yapmışlar.. Sanırım travian ve travian yönetimini fazla gözümüzde büyüttük. Onlar da travianı, travianın neden bu kadar tercih edildiğini, diğer oyunlardan farkını , 50 yaşındaki adamların 3 tane grafik için bu oyunu oynamadığını anlayamamışlar...

Zaten bu benim son oyunumdu, Bu değişiklikler olası dönüş biletimi şimdiden ortadan kaldırmış oldu: )

cengizkgan
19-02-2011, 19:53
TR birliklerini tebrik ederim. Rapor bile vermediler. Müthiş bir savunma idi.

si&ma
19-02-2011, 20:04
6ay süren uzun ve benim için yorucu bi serveride geride bıraktık oyunun son dakikasına kadar belli olmayan 1.lik için mücadele ettik birazda şansımızın sayesinde bunu başardık

ilk başladığımızda hedefimiz 1.likti bunu başarmam için bi çok arkadaşım yardım etti tek lafımla 6ay boyunca yanıma savunma köyü atıp benim için savunma basan arkadaşalrım kerem ve murata yıllardır her saldırı aldığımda yanımda olan aldesidoro mahşere okadar yoğunluğuna rağmen herzaman yardımcı olan başkanımız terry26 cihana son 15gündür hesabımda bana yardım eden ex ortim ortak tan mehmete ve birliğim olan tüm 1453 oyuncularına tşkür ederim onlar olmasaydı bunu başarmam çok zordu iiki varsınız

wow kuran Tr birliğini benim için saldırganlık 1.si olan molzen aykutu terry26 cihanı yaptıkları güzel organizerlerle oyuna heyecan katan tuta, vu vuzela,ve fatu ekibini 2ay boyunca hergün üşenmeden tılsıma fake atan gece kartalını nerdeyse serverdeki tüm wow ordularını surlarında eriten nbyy yi rakibim haser7 den hasan abiyi ve emreyi oyun boyunca kaç tane ordu çıkardığını saymakta zorlandığım terrible hesabını tbrik ederim oyun sizlerle daha keyifliydi

avrupa öncesi güzel aksiyonu bol bi wow dönemi geçirdik bu heyecanı bizlere yaşatan tüm birliklere tşkür ederim avrupada daha iilerini görmek dileğiyle

teRRible53
19-02-2011, 20:37
Aynen katılıyorum. Değişiklik yapacaz diye oyunu batırmışlar.. Herşey çok çocukça olmuş, oyunun gidişatını etkileyecek değişiklikler yapmışlar.. Sanırım travian ve travian yönetimini fazla gözümüzde büyüttük. Onlar da travianı, travianın neden bu kadar tercih edildiğini, diğer oyunlardan farkını , 50 yaşındaki adamların 3 tane grafik için bu oyunu oynamadığını anlayamamışlar...

Zaten bu benim son oyunumdu, Bu değişiklikler olası dönüş biletimi şimdiden ortadan kaldırmış oldu: )

Valla herkese dıyorum gıdın acın yenı travıan4 de bı hesap anlarsınız ne demek ıstedıgımı 8-10 yas grubu oynar artık orda..

Biz türklerde yokkı beyın şu oyunu calıp:) ayınısı yapmadılar almanlara para yedırıyoz bosuna!!!

lavinyaleyyna
19-02-2011, 20:46
Perseus'un mesajıdır:

Merhaba Arkadaşlar.

Wow kuran TR ailesini tebrik ediyorum.

Başta Heaven olmak üzere 2x serverı birlik ve oyuncularını verdikleri mücadeleden dolayı tebrik ediyorum.

Görüşmek üzere.

UsLanMaZ
19-02-2011, 20:47
Valla herkese dıyorum gıdın acın yenı travıan4 de bı hesap anlarsınız ne demek ıstedıgımı 8-10 yas grubu oynar artık orda..

Biz türklerde yokkı beyın şu oyunu calıp:) ayınısı yapmadılar almanlara para yedırıyoz bosuna!!!

canını sıkma dostum travian yönetimi bizler için eski sürüm bi iki server bırakacaktır :D
bazıları bana katılmasada travian yaş ortalaması kesinlikle düşecek..

bu arada avrupa serveri nisan ayındamı başlıyor bilgisi olan varmı ?

talha
19-02-2011, 20:56
Hehhheee :)

Biz de seni canı gönülden tebrik ederiz.
Evet, yılmadan aylarca gerçek ve feyk saldırılar yaptık.
Çok çabaladık ama ne yaparsak yapalım senden casus tılsımını çalamadık.
Biliyorsun casus tılsımına ihtiyacımız yoktu çünkü bizde de bir tane casus tılsımı vardı.
Ama server 1'incisinden tılsım çalmak prestijli bir operasyon olduğundan, bol bol denedik..
Bu vesileyle hesabını asla yalnız bırakmadığına, uyumadığına ve hep köylerinin başında olduğuna şahitlik ettik.
Biz gecenin 3'ünde veyahut 4'ünde sana saldırı yaptığımızda ya sen ya da Terry bize mesaj attı ve uyumadığınızı gösterdi :)

Çabalarından ve başarından ötürü seni ve ekibini canı gönülden tebrik ederiz.
Avrupa'da da aynı başarıyı bekliyoruz senden.

Gece kartalı ekibi Talha ve Funda.
(Funda da şimdi msn'den selam söyledi sana :) )

6ay süren uzun ve benim için yorucu bi serveride geride bıraktık oyunun son dakikasına kadar belli olmayan 1.lik için mücadele ettik birazda şansımızın sayesinde bunu başardık

ilk başladığımızda hedefimiz 1.likti bunu başarmam için bi çok arkadaşım yardım etti tek lafımla 6ay boyunca yanıma savunma köyü atıp benim için savunma basan arkadaşalrım kerem ve murata yıllardır her saldırı aldığımda yanımda olan aldesidoro mahşere okadar yoğunluğuna rağmen herzaman yardımcı olan başkanımız terry26 cihana son 15gündür hesabımda bana yardım eden ex ortim ortak tan mehmete ve birliğim olan tüm 1453 oyuncularına tşkür ederim onlar olmasaydı bunu başarmam çok zordu iiki varsınız

wow kuran Tr birliğini benim için saldırganlık 1.si olan molzen aykutu terry26 cihanı yaptıkları güzel organizerlerle oyuna heyecan katan tuta, vu vuzela,ve fatu ekibini 2ay boyunca hergün üşenmeden tılsıma fake atan gece kartalını nerdeyse serverdeki tüm wow ordularını surlarında eriten nbyy yi rakibim haser7 den hasan abiyi ve emreyi oyun boyunca kaç tane ordu çıkardığını saymakta zorlandığım terrible hesabını tbrik ederim oyun sizlerle daha keyifliydi

avrupa öncesi güzel aksiyonu bol bi wow dönemi geçirdik bu heyecanı bizlere yaşatan tüm birliklere tşkür ederim avrupada daha iilerini görmek dileğiyle

kizil
19-02-2011, 22:01
Iyi kötü bir server daha bitmiş olup server sonunda ipi gögüsleyen tr birligini ve xvx ile wow köyü bakıcılarını tebrik ederiz

44kişilik birligimizde 3-4 arkadaşımız seçmelere gidememiş aylarca savaşıp bu başarıyı elde eden birlik dostlarımıda tek tek kutlarım umarım avrupadada birlikde olacagız tüm server a sevgiler saygılar ayı birligi

ParanormaL
20-02-2011, 00:15
Can-ı Gönülden Kutluyorum xwx ve TR Birliklerini. . .

Vır-candy-35 Ali
20-02-2011, 00:27

Tekrarlayayim mesajimi:

srtormbringer

:):) saglık olsun ıdrıs abı çok ordusu elınde olan var sanırsam...

Avrupada bizim kenan ben gökhan BOZOK başkanı ve +- bölgesınde sanırsamda aynı hesapta olacaz:)

görüşmek dileği ile kolay gelsin.

S4 Faresi
20-02-2011, 01:26
Özel olarakta DARK birliklerine bir ayri tebrik göndermek istedim benim icin onlarin yeri çok ayri,

DARK birliklerini .... x senedir bir arada bulunduklari aralarindaki güclü arkadaslıklar dostluklar icin takdir ederim herzaman. Bu kadar Dostun Wow dönemlerinde bu server bekledigim atraksiyonu alamadigim icin üzüldüm s4 teki heycan*2 olarak bekliyordum avrupada umarım TÜRK olmanin verecegi kutsal ve manevi güc ile bulunduklari ortama Acayip güc katacaklarina inaniyorum... Sizleri seviyorum :) sinir olsamda

Aborijin
adaisland (fatih-ayhan)
bloodparty.
yahuda
ravzaa
DÖRT

Ahmet

Bende(bizde) seni cok seviyoruz ahmet abim.. senle tanısmak oynamak gecen sende zevkti bu senede :) smıle'lerını yedim helal et :)

_GLOAT_
20-02-2011, 01:49
Bende(bizde) seni cok seviyoruz ahmet abim.. senle tanısmak oynamak gecen sende zevkti bu senede :) smıle'lerını yedim helal et :)

Ahmet,in yeri bizlerde hep ayrıdır çağdaş :) serverda hep oyun kuralları içinde didişiriz ama server bitince hep böyle oluruz neyseki avrupada rakip olmayacağız sıkılmıştım artık ahmetlerle hep rakip olmaktan :)

S4 Faresi
20-02-2011, 01:52
Ahmet,in yeri bizlerde hep ayrıdır çağdaş :) serverda hep oyun kuralları içinde didişiriz ama server bitince hep böyle oluruz neyseki avrupada rakip olmayacağız sıkılmıştım artık ahmetlerle hep rakip olmaktan :)

aynen abi :) sizn birbirinizi ne kadar sevdiğinizi biliyorum bende sen cihan abi ve ahmet abi sizlerden cok sey öğrendim hepinizi iyiki tanısım seviyorum sizleri hepinizi :) mustafa ergenide öyle hayatım bitanem onuda cok seviyorum.. :D kerata :D

teRRible53
20-02-2011, 02:33
canını sıkma dostum travian yönetimi bizler için eski sürüm bi iki server bırakacaktır :D
bazıları bana katılmasada travian yaş ortalaması kesinlikle düşecek..

bu arada avrupa serveri nisan ayındamı başlıyor bilgisi olan varmı ?

İnşallah avrupayı boyle yapmazlar..Herkesın oyun basında kahramanı var kahramanı natarlara yolluyon maceraya katılıyon:D sana vahadan suprız seyler getırıyor at ,3 tokmak fılan muhahaha:D Kahraman calısyor hammadde uretıyor fılan:D

hele grafıkler tr nın en hızlı netınde bıle kasıyor:D

_GLOAT_
20-02-2011, 02:49
İnşallah avrupayı boyle yapmazlar..Herkesın oyun basında kahramanı var kahramanı natarlara yolluyon maceraya katılıyon:D sana vahadan suprız seyler getırıyor at ,3 tokmak fılan muhahaha:D Kahraman calısyor hammadde uretıyor fılan:D

hele grafıkler tr nın en hızlı netınde bıle kasıyor:D

demin baktımda... benim ufak netbookta zor çalışıyor :) normal de ise yinede yavaş ehh :) olmamış diyoruz

mr fantastic
20-02-2011, 03:16
xwx ve ekibinini tebrik ederiz.

redarmy birlikleri

ilhan paşa
20-02-2011, 03:45
oyuna giremiyorum arkadaşlar neden bilen varmı...?.. Bından sonra ne olacak bana bilgi verin lütfen...

İlhan Paşa

_GLOAT_
20-02-2011, 04:06
oyuna giremiyorum arkadaşlar neden bilen varmı...?.. Bından sonra ne olacak bana bilgi verin lütfen...

İlhan Paşa

http://x2.travian.com.tr/login.php

ilhan paşa
20-02-2011, 04:09
http://x2.travian.com.tr/login.php
Teşekkür ederim PPaşam... :)

Oyunzade
20-02-2011, 06:22
xwx ve tr birliğini tebrık ederım .

Hepiniz süpersiniz,Lutfen ama lutfen avrupada burda birbirimize bilediğimiz dişlerimizi değil. dünyada eşi benzeri olmayan o türklüğün kalbinden gelen sadakat ile hareket edelim tüm abilerimi ve serverı saygıyla tekrar tebrik ederim iyiki varsın türk insanı :)

TheAspirin_
20-02-2011, 07:11
http://www.dailymotion.com/video/xh46xm_the-molzen-team-0001

İnfazcı
20-02-2011, 07:17
Hehhheee :)

Biz de seni canı gönülden tebrik ederiz.
Evet, yılmadan aylarca gerçek ve feyk saldırılar yaptık.
Çok çabaladık ama ne yaparsak yapalım senden casus tılsımını çalamadık.
Biliyorsun casus tılsımına ihtiyacımız yoktu çünkü bizde de bir tane casus tılsımı vardı.
Ama server 1'incisinden tılsım çalmak prestijli bir operasyon olduğundan, bol bol denedik..
Bu vesileyle hesabını asla yalnız bırakmadığına, uyumadığına ve hep köylerinin başında olduğuna şahitlik ettik.
Biz gecenin 3'ünde veyahut 4'ünde sana saldırı yaptığımızda ya sen ya da Terry bize mesaj attı ve uyumadığınızı gösterdi :)

Çabalarından ve başarından ötürü seni ve ekibini canı gönülden tebrik ederiz.
Avrupa'da da aynı başarıyı bekliyoruz senden.

Gece kartalı ekibi Talha ve Funda.
(Funda da şimdi msn'den selam söyledi sana :) )

3x i o kadar istedik vermediler bize yoksa büyük ihtimalle alıcaktık o tılsımı sonrada kaptırdık zaten 3x i birde üstüne las gitti bizim taktiği kullandı 2 tarla yıktı sadece mancınıklarla sonra ilgilenmedik zaten bütün plan yalan olmuştu :) ( vu vu zellanın yanına köy attım ordan 3x le 51 dakika mesafe kalıyordu belki alırdık bedavadan :)) )

teRRible53
20-02-2011, 07:18

Aktıflesme saatı ne zaman:D

ateşdağlı
20-02-2011, 07:44
Güneydoğu bölgesinde kurulan ilk TÜRKİYE BİRLİKLERİNİN kurucularından birisi olarak Server sonunda yine bir TR birliğinin WOW kurması bizim için teselli olmuştur.
TR birlikleri ailesini , xwx ile ekibini gösterdikleri mücadele azmi ve taktik başarıdan ötürü tebrik ediyorum.Avrupada devam edecek herkese başarılar diliyorum...

ATEŞHIRSIZI(ATEŞDAĞLI)

-holdem-
20-02-2011, 08:41
Wow kuran tr birlikleri yönetici ve oyuncularını tebrik ederim...kendi ırkları arasında ilk100 içine girerek avrupada oynama hakkı kazanan arkadasları tebrik ederim...wow köyleri ile ilgilenen, wow köylerine saldıran ve wow köyerlerine defans atarak oyunu renklendiren arkadasları tebrik ederim...

2x serverı bir cok tr serverı gibi ve olmaması gereken bir sekilde ; daleverelerle yalan dolanlarla hakaretlerle küfürler ile basladı oynandı ve bitti...avrupada aynı seylerin yasanmaması ve hepimizin türk oldugunu hatırlayıp buna göre hareket etmemiz dileği ile,

Tüm 2x oyuncularına geçmiş olsun ve hayırlı olsun...

si&ma
20-02-2011, 11:02
3x i o kadar istedik vermediler bize yoksa büyük ihtimalle alıcaktık o tılsımı sonrada kaptırdık zaten 3x i birde üstüne las gitti bizim taktiği kullandı 2 tarla yıktı sadece mancınıklarla sonra ilgilenmedik zaten bütün plan yalan olmuştu :) ( vu vu zellanın yanına köy attım ordan 3x le 51 dakika mesafe kalıyordu belki alırdık bedavadan :)) )

o mancınık taktiğini düşünmüştüm vuvuzelayada söledim sadece mancınık atıcaklar galiba diye hatta molzenede savunma koysam 10k mancınık yanında asker olmadan hazineyi yıkabilirmi diyede sormuştum belki aykut hatırlar o tılsımı almanız çok zordu nerdeyse serverin en online süresi yüksek oyuncuları tarafından bakılan bi hesaptı excalibur ancak yarım saat veya 1saatlik yerden mancınık atıp alamlıydınız oda imkansız gibi bi şeydi lasın mancınıklarınıda aslında tahmin etmiştim ama msnde lak lak yaparken savunma çekmeyi unutmuştum neyseki nasılsa yıkılır diye tarlalrımı 18de bırakmıştım iki 20yapmamışım lasa da söylemiştim unutmuşum savunma koymayı diye oda foruma koymam merak etme diyip ertesi gün foruma koymuştu raporları :D:D

molzen
20-02-2011, 12:28

maraşal
20-02-2011, 12:49

aykut kardeşim profesyonelliğine hastayım be benden farkın yok ...

avrupada KuMPaS-T9 olarak ordayım sonunda başardım...

mutlaka görüşelim...

bu arada video nun face de paylaştım sakınca yoktur umarım... :))

Tireja Roje
20-02-2011, 13:33
Ya beyler bu avrupa formatı yeni açılan s8 gibi olacaksa çok kötü olacak...alışana kadar server biter :(
varmı elinde kesin bilgi olan ???
gerekirse eylem yapalım :) taksime çıkarız molotof atarız :)

sarıkanarya23
20-02-2011, 13:46
Ya beyler bu avrupa formatı yeni açılan s8 gibi olacaksa çok kötü olacak...alışana kadar server biter :(

öyle olunacağını com server'ının forum'unda okudum.Kesinlik yok belki ama büyük ihtimalle öyle..

TheAspirin_
20-02-2011, 14:26

Altarnatif Link

http://www.youtube.com/watch?v=apdVm1G57fY

Puma61
20-02-2011, 14:28
Molzen videonu sonuna kadar izledim harika...! ;)

latino
20-02-2011, 14:29
Com server forumda admin tarafından yazılan yazıda T4 versiyonluğu ve 2x hızında olup olmayacağı şimdilik belirlenmediği belirtilmiş ve büyük ihtimalle yaz aylarında final serverı başlayacak. Tüm x2 servarları bitince com server forumda bir duyuru yapılcakmış.

Com server forumlarında T4 versiyonuna eleştiriler çok fazla olduğu için kanımca T4 versiyonunda olmaz

Puma61
20-02-2011, 14:33

%70 T4 olmuyacakmış diyorlar yabancı forumda okudum,belli değil.Doğru düzgün açıklama yapan yok.Yönetim yatıyor.:)

hekimoglu
20-02-2011, 14:36
%70 T4 olmuyacakmış diyorlar yabancı forumda okudum,belli değil.Doğru düzgün açıklama yapan yok.Yönetim yatıyor.:)

aynen yaa walla çıkıp da demiyorlar ki... arkadaşlar şu zaman başlıcak söyle olcak vs vs

T4 olmasın yaa ne varsa ESKILERDE var.. Ben sevmedım oni

latino
20-02-2011, 14:38
Tüm x2 serverlarının bitmesini bekliyorlar malesef.Bitmeden başlanacağı zamanı duyuracakları yok:)

aynen yaa walla çıkıp da demiyorlar ki... arkadaşlar şu zaman başlıcak söyle olcak vs vs

T4 olmasın yaa ne varsa ESKILERDE var.. Ben sevmedım oni

LeoNiDaS TR
20-02-2011, 15:05
bütün ülkelre baktım yanlıs hatırlamıyorsam sadece 2 ülkede wow kurulmamıs

Blood & Bone
20-02-2011, 16:13
Avrupa Turnuvası FinaLinde T4 oLmasın diyorsanız..Katılın. (http://forum.travian.com.tr/group.php?groupid=839)

Puma61
20-02-2011, 16:24
bütün ülkelre baktım yanlıs hatırlamıyorsam sadece 2 ülkede wow kurulmamıs

Hangilerinde kurulmamış? Nasıl takip ediyorsun?

----

Üstteki gruba sonsuz destek veriyorum:rolleyes:

LeoNiDaS TR
20-02-2011, 17:44
Hangilerinde kurulmamış? Nasıl takip ediyorsun?

----

Üstteki gruba sonsuz destek veriyorum:rolleyes:

tüm ülkelere login yaptım sadece 2 tanesinde 2x serverine giris vardı
diğerlerinde kaldırılmıs

macaristan ve romanya

Tireja Roje
20-02-2011, 18:09
3 tane serverda bitmemiş.
Romanya,Macaristan,Brezilya...
2x wow lar çıkmış...bitmek üzere kayıtlı oyuncu sayıları 2000 lerde...

LeoNiDaS TR
20-02-2011, 18:30

brezilyadamı geliyormus niye adını avrupa koymuslar ozaman :D

Tireja Roje
20-02-2011, 18:33
Valla onu bu işi yapanlara söylemen lazım :D
Bizmi yanlış biliyoruz yoksa :)

Puma61
20-02-2011, 18:51

Bu iş Avrupa turnuvası olmaktan çıktı.Dünya Turnuvasına doğru gidiyor.:)
Wow tebrikleri konusunda bu konuları konuşmak istemezdim ama.Yeterli bilgi,detay hiçbişe yok ne yapalım.:)Bir an önce adminin olaya açıklık getirmesi gerekiyor.;)

algx
20-02-2011, 18:59
molzen çok iyi video yapmışsın hem biçim hem içerik olarak harikasın :)

Gibb10
20-02-2011, 19:15
WW'u kuran birliği ve hesabı kutlarım. :)

JumanJi
20-02-2011, 19:18
T4 Kamuoyu Yoklaması (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=56698)

T4 hakkında görüşlerimizi belirtelim oyumuzu kullanalım 2x ahalisi.Bu sürümde oyun oynamak istemiyoruz.

sarıkanarya23
20-02-2011, 19:49
Ben onu bunu bilmez 8JK AŞkımız hiç bitmez :D

miracless
20-02-2011, 20:25
T4 Kamuoyu Yoklaması (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=56698)

T4 hakkında görüşlerimizi belirtelim oyumuzu kullanalım 2x ahalisi.Bu sürümde oyun oynamak istemiyoruz.
keisnlikle katılıyorum bencede çok saçma şeyler var

ilya26sers
20-02-2011, 20:26
öncelıkle tum samıyetımle (HEAVEN)Bırlıklerını serverde her acıdan oynadıkları oyundan dolayı tebrık ederım tombaladan wow kuranları tebrık edmek adetım degıl malesef her ne kadar şekılolarak aynı bırlıkdede olsakda devam bırlıklerıne yagma atan devam bırlıklerınden koy resıleyen bır bırlık ve bırlık anlayışı olamaz bunu defalarca merkez yonetıme anlattım ama sanırım ceşıtlı hesaplardan dolayı sesız kalmayı tercıh ettler oyunun baş lan gıcında ılk gunler 5 tokmak saldırısına def ısteyen oyuncu merkez yonetıcısı olsada benım şahsı nazarımda oyuncu degıldır anlayan anladı fazlada sevmem ole yazı yazmayı

İnfazcı
20-02-2011, 22:21
o mancınık taktiğini düşünmüştüm vuvuzelayada söledim sadece mancınık atıcaklar galiba diye hatta molzenede savunma koysam 10k mancınık yanında asker olmadan hazineyi yıkabilirmi diyede sormuştum belki aykut hatırlar o tılsımı almanız çok zordu nerdeyse serverin en online süresi yüksek oyuncuları tarafından bakılan bi hesaptı excalibur ancak yarım saat veya 1saatlik yerden mancınık atıp alamlıydınız oda imkansız gibi bi şeydi lasın mancınıklarınıda aslında tahmin etmiştim ama msnde lak lak yaparken savunma çekmeyi unutmuştum neyseki nasılsa yıkılır diye tarlalrımı 18de bırakmıştım iki 20yapmamışım lasa da söylemiştim unutmuşum savunma koymayı diye oda foruma koymam merak etme diyip ertesi gün foruma koymuştu raporları :D:D

:) 4 k mancınık tek atış hazine düşünmüştük arkasından 13 k şimşek giricekti :) 50 dakikada, basmıştık şimşeklerde başkasına nasip oldu :) büyük ihtimalle alamazdık ama denerdik :) yani bi 10 k savunma çıkabilir modundaydık zaten ne olur ne olmaz diye

mrtt
20-02-2011, 23:27
4 k mancınık tek atış hazine düşünmüştük arkasından 13 k şimşek giricekti :) 50 dakikada, basmıştık şimşeklerde başkasına nasip oldu :) büyük ihtimalle alamazdık ama denerdik yani bi 10 k savunma çıkabilir modundaydık zaten ne olur ne olmaz diye

:)) Bizde çılgın tılsımın casus olmasını bekleyip yapmıştık. Önüne, arkasına toytat :). Bütün çılgınları almayı planlıyorduk da öğrendi herkes :p

Suzie
20-02-2011, 23:34
xwx hesabı birbirine kayıyor ne diye şif paylaşırlarki :=)

king3r1m
21-02-2011, 00:06

benden aferim almadan uyumayan z3rooo he =)
Biri Defansmı Dedi ? =)

Bu Arada Video Güzel Olmuş AFERİN =)

fatu
21-02-2011, 05:46
Wova defans atan, tahıl atan, bakanları ve emeği geçen herkesi tebrik ederim. Ayrıca Padrone Fatih abiyi, vellet1 Cengizi ve Canayı üzerlerine düşeni yaptıkları için ekstradan tebrik ederim.

tyler durden.
21-02-2011, 09:28
merhaba;

öncelikli tabiki wowu kuran xwx ve tr ekibini kutlarım...

s8 den başka bi server de oyanayabileceğimi düşünmezdim. Yanıldım:)

iyi arkadaşlıklar kurmak ve birçok iyi oyuncuyla tanışmak nasip oldu..

hepsine hepsine sevglerimi gönderiyorum:)

ahmet başkan ve tüm heaven leri...
mert ve tüm dark lari..
cihan ve tüm 1453 leri..
eyüp le çahra ekibini..
ayı taarruz tc paranoid aklıma gelen gelmeyen tüm ekipleri türkiye ekibiyle tek yürek tek bilek olmaya davet ediyorum..

aramızdaki sorunları haklı haksız oturup konuşsanız bizleri parçalamasanız süper olucak..

hepimiz biliyoruz ki bireysel kavgalardan son zamanlardaki ayrılığı yaşadık.. Benim tüm bu birliklerin hepsinde sevdiğim saydığım dost larım var.. Ve çoğumuzda da durum öledir eminim..

eğer ki yönetim ekibi içindeki problem halledilemesse alternatif bir yönetimle ya da daha başka bişilerle bi şekilde halledelim bunu..

bizi avrupa da tek yürek tek bilek oynatabilcek her kimse sonuna kadar yanındayım arkasındayım desteğim...

tekrar tüm emeği geçenleri tebrik ediyorum...

ve bir tebrik de ortağım ilhan' a..

genelde beni deli etsende seninle oyanamak bir zevkti:)
bir oyunun da sonunu görebildin ya gözüm açık gitmes he :d
aa en zor dönemimizde yanımızda olan colt erkan ve heaven t ekibine ayrıca teşekkürlerimi yolluyorum:)

s8 son oyuncularına burdan duyuru kimseye söz vermeyin son efsanesi türk ekibindeki yeriyle devam edicek;)

[sıze=4]sevgili ortağım ezelll :)

bende inanamadım bir serverin sonunu görme başarısını yakaladık vukuatsız dicem ama yine de küçük çaplı bi şeyler vukuatlar cıkarmayı basardım senınle beraber oynamak benım ıcın bı zevk ....
[/sıze]

he_manyax
21-02-2011, 10:21
ve wow kuruldu :)

ToxocaraCanis
21-02-2011, 13:44
wow u kuran xwx üstadıma tebriklerimi sunuyorum. aynı başarıyı , aynı sevinci 3000 kişi olarak HEP BİRLİKTE avrupada yaşamak dileğiyle..

Brucella (Onur)

uTKu07
21-02-2011, 13:49
WoW'u kuran arkadaşı tebrik ediyorum :)

jülyus sezar
21-02-2011, 14:56
öncelikle xwx ve TR birliğini tebrik ediyorum. fakat şu ana kadarki en saçma wow dönemi olduğunu düşünüyorum. zaten kendi halkından ilk 1000de olan herkes çıkıyordu finale. yani wowun pek bir önemi yoktu açıkçası.

bence wow kuran birlikteki oyuncular finallerde daha avantajlı başlasaydı daha iyi olabilirdi. herneyse wow nöbeti nedeniyle uykusuz kalan arkadaşlarımızı gönülden tebrik ediyorum. ben turnuvaya kayıt olamadım çok pişmanım güzel bir server olmuş belli. :)

hepimize geçmiş olsun, bir serverda daha wow tüm şanıyla yükseldi :)

ysn
21-02-2011, 18:55
TR'ler en güzel şekilde gereken cevabı vermiştir , yok savaşmadılar yok bi girdik tüm merkezler sıfırlandı ,onlar da kimmiş vs. vs. gibi tüm afilli elemanlara gereken cevap verilmiştir.

İlk baştaki yönetim olsaydı wowumuz eksiye bile düşebilirdi ama olmadıklarından güzel bir şekilde bitirdik , alnımızın akıyla çıktık.

Ayrıca hiçbir dönemde bir işe yaramadıkları halde eski yönetimi kutlayanları anlayamıyorum açıkçası , avrupa için yol mu yapıyorlar acaba ?
bir ikincisi de TR'lerde olduğu halde ona buna yaranmaya çalışan, dümen sularına giren kendi wowlarına dahi tehdit yağdıran işe yaramazlar da ne hali varsa görsün.

Tüm wow bakıcılarını , emek verenleri , oyun olduğunu unutmayanları , dalavereyle değil adam gibi oynayan herkesi kutlar , avrupa'da beraberce en iyisini yapmayı temenni ederim.

zapata
21-02-2011, 19:08
:):) saglık olsun ıdrıs abı çok ordusu elınde olan var sanırsam...

Avrupada bizim kenan ben gökhan BOZOK başkanı ve +- bölgesınde sanırsamda aynı hesapta olacaz:)

görüşmek dileği ile kolay gelsin.

Görüşmek üzere Ali, umarım güzel işler yaparız ve bu kez orduyu elde patlatmayız :)

hattuşa
21-02-2011, 19:12
Bende özellikle harika operasyonlar düzenleyen; heaven ve 1453 birliklerini serverın kalitesini yükselttikleri için tebrik ederim... Ayrıca saldırganlıkta hakkı ile üst sıralarda bulunan; molzen, lord of cermen ve tery26 tebrik ederim... Savunmada 1453 ve heaven birliklerini tebrik ederim... Muhteşem wow orduları çıkran heaven birliklerini tebrik ederim... Muhteşem orduları ile; mutsibo, antalyaspor, gookhan ve commander_sales'i tebrik ederim... Herşeye rağmen üslubu bozmayan arkadaşları tebrik ederim... Kızıp küfür ve hakaret eden arkadaşlarada buradan aşkolsun diyor bir daha tekrarlanmamasını temenni ediyorum...
Artk birlik ve beraberlik zamanı. Avrupaya tek yürek, tek bilek çıkma zamanı...

alperenler
21-02-2011, 22:12
TR'ler en güzel şekilde gereken cevabı vermiştir , yok savaşmadılar yok bi girdik tüm merkezler sıfırlandı ,onlar da kimmiş vs. vs. gibi tüm afilli elemanlara gereken cevap verilmiştir.

İlk baştaki yönetim olsaydı wowumuz eksiye bile düşebilirdi ama olmadıklarından güzel bir şekilde bitirdik , alnımızın akıyla çıktık.

Ayrıca hiçbir dönemde bir işe yaramadıkları halde eski yönetimi kutlayanları anlayamıyorum açıkçası , avrupa için yol mu yapıyorlar acaba ?
bir ikincisi de TR'lerde olduğu halde ona buna yaranmaya çalışan, dümen sularına giren kendi wowlarına dahi tehdit yağdıran işe yaramazlar da ne hali varsa görsün.

Tüm wow bakıcılarını , emek verenleri , oyun olduğunu unutmayanları , dalavereyle değil adam gibi oynayan herkesi kutlar , avrupa'da beraberce en iyisini yapmayı temenni ederim.

tr bırlıgının eskı yonetıcı lerı herzaman yerınde ıdı sadece aradakı curukler ayrıldılar tarruz oldular badboys oldular
tr nın bır başkanı vardı oda overlood herzaman gorevını yaptı tr bırlıgının herzamn gorunenın arkasındakı yonetıcılerıne teşekkur ederız onlar herzaman dım dık ayakta durdular bırlıklerıne guc verdıler son anakadar sen burdan yazmışsın ama sen hıc bırsey bılmıyorsun dostum burdakı yazına bakarak bır tr oldugun bellı sen wow koyunun SON48 saatınden haberın bıle yok
eger bu konu hakkında bı cevap ıstersen butun konuşmayı atarım ne yınene oldugunu gorursun wow hepımızındı tumtr lerın olede kaldı

king3r1m
21-02-2011, 23:32
http://www.youtube.com/watch?v=umTpvT-tqmA

Molzen Yaparda Billy Co Yapmazmı. =)

TheAspirin_
22-02-2011, 08:50

:D:D

Bak Bişi Daha Öğrendin :D Aferim :D

_GLOAT_
22-02-2011, 12:22

banada bir video yapsana raporum çok yok videounun ismi oturan boğa gandalf olabilir :D

xsemihx
22-02-2011, 12:56
banada bir video yapsana raporum çok yok videounun ismi oturan boğa gandalf olabilir :D

Banada yapın savunmada 44404894 asker nasıl kesilir bilinçlendirmek lazım :)

_GLOAT_
22-02-2011, 14:51
Banada yapın savunmada 44404894 asker nasıl kesilir bilinçlendirmek lazım :)

valla semih senin raporlarla video yapacak olursak uzun metrajlı film olur :D 2x gölü canavarı :)

king3r1m
22-02-2011, 16:58

Ben Yapınca HolyWood da yayınlanır aykut =)

TheAspirin_
22-02-2011, 17:13
Ben Yapınca HolyWood da yayınlanır aykut =)

rapor az olunca gorsel efektı cok vermek gerekıo sende haklısın :D

Bizimkı sanatsal oldugundan sıradan sınamalarda kalır :D

ben gıbı sıkılıp rapor eklemezlık yapmamışındır

hahahahaha :D

lplplpIp
22-02-2011, 17:38

aynen film gibi

king3r1m
22-02-2011, 17:43

Rapor Çoktu Koymadım Bilerek Özet Geçtim, Video Kalitesini Korusun Diye Raporu Az Tuttum. Ne Kadar Çok Rapor O Kadar Çok Effeckt Demek. 3.30 dk için 5 saat uğraştım 8 dk lık bişey olsa 1 günümü vermem gerekir.
avrupa elemesi alt tarafı.
şampiyonayı bekleyin. Vizyona Sokcam =)

talha
22-02-2011, 19:30

Üstad,

Videoyu değiştirip, teşekkürler kısmına bizi de eklemeni rica edeceğim :)
2 kere hızlı asker tılsımı verdik sana, biz de teşekkürü hak ediyoruz :)

Daha hızlı askerler X
gece kartalı 01 26.12.10 21:24
billy co 02,0000- 28.12.10 20:12
billy co 01-Eşsiz asker 09.01.11 01:25
qirmizi .Annie Are You OK? 10.01.11 05:38
gece kartalı 01 15.01.11 06:31
billy co 01-Eşsiz asker 18.01.11 01:41

Gece Kartalı

black1965
22-02-2011, 19:47
Server resetlendi, başarılılar tebrik edildi. Hedefler belirlenmeye başladı, bizler hazırlanıyoruz.

PEKİ ya yöneticiler, adminler ne yapıyor? Bir küçük açıklama bile yok. Çünkü ne olacağını onlar bile bilmiyorlar :confused:

Ne nasıl katılınacağı belli, ne madalyalar... 400*400 4 bölge mi olacak, yoksa daha farklı bir harita mı bilen yok. server 3.6 mı olacak yoksa 4 mü sadece buradakiler değil, dünyanın hiç bir serverında bilen yok. Hatta Almanya merkezde bile bilen olduğu konusunda şüpheliyim.

Anladığım kadarı ile bir çok server bizden önce bitti, devam eden 1 server kaldı. Hala başlangıç tarihi nisan 2011 mi yoksa haziran 2011 mi belli değil.

Yöneticiler ve adminlerden artık kesin açıklamalar bekliyoruz.

1- Epostalar ne zaman gelecek, katılım ve madalya e postalarımızı yollamak için tüm serverların bitmesi gerekmiyor.
2- Harita konusunda bir an önce açıklama yapılmalı, çünkü taktik hazırlıklar ona göre yapılacak.
3- Başlangıç tarihi açıklanmalı ki, bizler de işimizi gücümüzü ona göre ayarlayalım.Özellikle başlangıç 1 haftanın ne kadar önemli olacağı göz önüne alınarak, çalışan kesim için gerekirse yıllık izinlerini alacağı bu tarih çok önemli.
4- server sistemi 3.6 mı yoksa t.4 mü olacak , hani t4 olacaksa tüm yazdıklarımı unutun, hiç bir şey bildirmenize gerek yok, 7-15 yaş arası maceradan maceraya koşarsınız;)

talha
22-02-2011, 20:05
Yapılan bildirilerde oyun sürümünün henüz belli olmadığı görünüyor.
İnşallah 3.6 versiyonuyla oynayabiliriz.

¤ Server x2
...» Started: xx.xx.2011 - 06:00 (not yet restarted)
...» Artefacts Released: Not yet released
...» Natars Released: Not yet released
...» Ended: Not yet finished
...» Version: T??
...» Beginners protection: Currently 1 day

Server resetlendi, başarılılar tebrik edildi. Hedefler belirlenmeye başladı, bizler hazırlanıyoruz.

PEKİ ya yöneticiler, adminler ne yapıyor? Bir küçük açıklama bile yok. Çünkü ne olacağını onlar bile bilmiyorlar :confused:

Ne nasıl katılınacağı belli, ne madalyalar... 400*400 4 bölge mi olacak, yoksa daha farklı bir harita mı bilen yok. server 3.6 mı olacak yoksa 4 mü sadece buradakiler değil, dünyanın hiç bir serverında bilen yok. Hatta Almanya merkezde bile bilen olduğu konusunda şüpheliyim.

Anladığım kadarı ile bir çok server bizden önce bitti, devam eden 1 server kaldı. Hala başlangıç tarihi nisan 2011 mi yoksa haziran 2011 mi belli değil.

Yöneticiler ve adminlerden artık kesin açıklamalar bekliyoruz.

1- Epostalar ne zaman gelecek, katılım ve madalya e postalarımızı yollamak için tüm serverların bitmesi gerekmiyor.
2- Harita konusunda bir an önce açıklama yapılmalı, çünkü taktik hazırlıklar ona göre yapılacak.
3- Başlangıç tarihi açıklanmalı ki, bizler de işimizi gücümüzü ona göre ayarlayalım.Özellikle başlangıç 1 haftanın ne kadar önemli olacağı göz önüne alınarak, çalışan kesim için gerekirse yıllık izinlerini alacağı bu tarih çok önemli.
4- server sistemi 3.6 mı yoksa t.4 mü olacak , hani t4 olacaksa tüm yazdıklarımı unutun, hiç bir şey bildirmenize gerek yok, 7-15 yaş arası maceradan maceraya koşarsınız;)

teRRible53
23-02-2011, 11:18

Bu nasıl olmus he kral?:)

Oyun başında kı raporlar ve (akademi ve rönesans savasları) raporları yok arşive almamışım :D

http://www.youtube.com/watch?v=DU5fF0x40R4

Tireja Roje
23-02-2011, 18:09

Epica - Cry for the moon müzik on numara:D:D

kanserr
23-02-2011, 20:02
Epica - Cry for the moon müzik on numara:D:D

hiç düşünmezdim buralarda metal severlerın oldugunu

king3r1m
24-02-2011, 00:55

nie bizlerde insanız =)

S4 Faresi
24-02-2011, 01:17

Herkesi müslümcümü sandın :D

kanserr
24-02-2011, 08:28
Herkesi müslümcümü sandın :D

:D yok ya estağfurullah.dinlense bile en azından alternatif dinleyenler vardır diye düşündüm.
müslüme laf yok onunda parçaları coverlanacak elbet:D

TheAspirin_
24-02-2011, 09:45

Oyun başında kı raporlar ve (akademi ve rönesans savasları) raporları yok arşive almamışım :D

Eline Sağlık Üstad (:

başmimar
24-02-2011, 09:55
ilker bu serverda yanlış yerdeydim sonradan başladım
bilerek senin yanında değildim gecemi gündüzüme katıyordun her oynadığımız serverda
avrupada acıma yok eğer vakit bulursam oynamaya ben bilmem öyle billy co, molzen, qırmızı
ben rehayım :))
beni değil bizi bilen bilir burda isim rehaa ama benim isim pasaa dır.
TR birliklerinde gezindim faydamız oldu onlara ama sonradan çok karıştılar neyse iyi bitti

başmimar
24-02-2011, 09:59
kadir burdaysan lafım sanada :)) hangi hesaplar sizlerin ve ekibinizizn bilmiyorum ama
z3roo, molzen, qırmızı ve billy co bildiklerim avrupaya farklı isimler bulun

teRRible53
24-02-2011, 13:55
Eline Sağlık Üstad (:

Asıl sen sagol kral ılham verdın bıze:D Sardı bu vıdeo olayı..

Bu arada ınsallah avrupada bızımle oynarsın ++ da:rolleyes:

king3r1m
24-02-2011, 15:39
kadir burdaysan lafım sanada :)) hangi hesaplar sizlerin ve ekibinizizn bilmiyorum ama
z3roo, molzen, qırmızı ve billy co bildiklerim avrupaya farklı isimler bulun

kadir abi avurpada olmayacak, en azından şimdilik böle dior.
fakat avrupada elemelerdekinden daha kalabalık olacağımız kesin =)

TheAspirin_
24-02-2011, 16:09
kadir abi avurpada olmayacak, en azından şimdilik böle dior.
fakat avrupada elemelerdekinden daha kalabalık olacağımız kesin =)

Erım kanka 4 bır yandan haber gelıo :D tr ler heavenler sizi yaşatmıyacakmış dıye ne ayak :D:D:D bu kadar yaraları vardı hala nıye burdalar (:

Son Bırkezde burdan Tum Peşimizde Dolaşan Arkadaşların Dıkkatıne..

Eğer Oynamak İstersek Oynarız...Hemde Sizle Kedının Fareyle Oynadıgı Gibi Aklınız Durur..

Az Daha İleri Gıdeyım Sizin Koylerınıze Bıle Gırerım Anlayamazsınız...

Daha Oncede Yaptım Şimdıde Yaparım.. Biz Şartlara Değil Şartlar Bize Uyar..

Aradıgınız Arkasından Konustugunuz Herkez Adına..

Saygılarımla..

Aykt

karantina
24-02-2011, 17:20
Erım kanka 4 bır yandan haber gelıo :D tr ler heavenler sizi yaşatmıyacakmış dıye ne ayak :D:D:D bu kadar yaraları vardı hala nıye burdalar (:

Eğer Oynamak İstersek Oynarız...Hemde Sizle Kedının Fareyle Oynadıgı Gibi Aklınız Durur..

Saygılarımla..

Aykt

lanet olsun kiiiiiiii edit

king3r1m
24-02-2011, 18:11

Saygılarımla..

Aykt

aykut bunları gelip yüzümüze söleyemeyenler, bizim köyümüze ancak arka kapıdan girmeye çalışırlar onuda beceremezler.

avrupada kişisel egolarını türkiye cumhuriyetinin üstünde görecek her oyuncuya hangi ülkenin topraklarında olduğunu itina ile hatırlatacağımızı herkes bilsin.

mitoloji
24-02-2011, 18:43
bu ne yav çocuk gıbı vıdeolar falan :))

tebrıkler xwx.

trusta
24-02-2011, 18:53
avrupayı hak kazananlar madalya hakkediyor denildi her hesap açışımızda bu madalyayı profile koyacaktık ama 2 hesap açtım gelmedi böyle bi link?:confused:

Leo Franco
24-02-2011, 18:54
avrupayı hak kazananlar madalya hakkediyor denildi her hesap açışımızda bu madalyayı profile koyacaktık ama 2 hesap açtım gelmedi böyle bi link?:confused:

Daha avrupaya gidilmedi ki yani oynayamadık daha . O yuzden gelmemiştir.

Blood & Bone
24-02-2011, 19:14

Avrupadaki Server sonunda madalya geLecek :)

ALPEREN73
24-02-2011, 23:42
Evet avrupada serveri bittikten sonra sizlere link verilecek o link sayesinde her hangi bir servere giderseniz gidin o serverde avrupada gösterdiğiniz başarının madalyasını taşıyabileceksiniz alt kata inip sorabilirdin bunu tranusta :)

koray
25-02-2011, 07:43

Aaaa raporda bende varım :) Tabiki bana gelince askerleri karşılamamak olmazdı bizde bi karşılama yapalım demiştik :)

teRRible53
25-02-2011, 12:52
Aaaa raporda bende varım :) Tabiki bana gelince askerleri karşılamamak olmazdı bizde bi karşılama yapalım demiştik :)

Tılsıma fake atmıstın bende sana fake attım donmemesı normal..Bır dahada fake gelmedı zaten senden muhahah:D

ermanbey
25-02-2011, 18:46
Tılsıma fake atmıstın bende sana fake attım donmemesı normal..Bır dahada fake gelmedı zaten senden muhahah:D

geldim :=)

Point
25-02-2011, 19:04
Sözünü tuttum Cihan buraya taşıdım eklemeli :)

Herkese Merhaba...

Ataol Behramoğlu nun Yaşadıklarımdan Öğrendiğim Birşey Var adlı şiiri aklıma geldi.
Size ve travian a veda mesajımı yazmadan önce herkese başarılı bir Avrupa Server'ı diliyorum.. Bu ve gelecek bütün serverlarda, rakip olduğum veya aynı birlikte oynadığım arkadaşlarıma başarılar...

Eski dostlukların çok şey ifade ettiğini anladım... Mahşer im sana (essiz dostumsun sen ne zaman ihtiyacım olsa yanımda kosulsuz desteğimsin) ve Volkan'a.. Son zamanlardaki en büyük desteğim Cihan a ve Heaven TR Dark 1453 birliklerinde ilk 1000 e giren arkadaşların Avrupa da birlikte, bizler için başarılı olmalarını diliyorum...

Ve o şiire bir ekleme yapmak istedim...

Yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var:
Yaşadın mı onurlu, temiz ve YALANSIZ "DEĞER BİLEREK" yaşayacaksın...

Ben böyle yaşamaya ve oynamaya çalıştım. Bende emeği olan herkese teşekkürler.. kırdıklarım için de istemeden kırdığım için çok çok özür dilerim..

Gönül isterdi Cihan bir server daha oynamak seninle :)
Sevgiyle kalın..

wolcano ortağı

JuGGeR
26-02-2011, 00:32

Herkese Merhaba...

Ataol Behramoğlu nun Yaşadıklarımdan Öğrendiğim Birşey Var adlı şiiri aklıma geldi.
Size ve travian a veda mesajımı yazmadan önce herkese başarılı bir Avrupa Server'ı diliyorum.. Bu ve gelecek bütün serverlarda, rakip olduğum veya aynı birlikte oynadığım arkadaşlarıma başarılar...

Eski dostlukların çok şey ifade ettiğini anladım... Mahşer im sana (essiz dostumsun sen ne zaman ihtiyacım olsa yanımda kosulsuz desteğim) ve Volkan'a.. Son zamanlardaki en büyük desteğim Cihan a ve Heaven TR Dark 1453 birliklerinde ilk 1000 e giren arkadaşların Avrupa da birlikte, bizler için başarılı olmalarını diliyorum...

Ben böyle yaşamaya ve oynamaya çalıştım. Bende emeği olan herkese teşekkürler.. kırdıklarım için de istemeden kırdığım için çok çok özür dilerim..

Sevgiyle kalın..

wolcano ortağı

Gonul isterse eger bu cokta zor birsey olmamli degilmi =) Umarim anlamissindir nedemek istedigimi =)

Point
26-02-2011, 00:53
Gonul isterse eger bu cokta zor birsey olmamli degilmi =) Umarim anlamissindir nedemek istedigimi =)

Bir yıl daha bakarsam sonrasında yandı gülüm keten helva söyler dururum.. :)
Edindiğim tüm dostlarıma sevgiler... Rekor kıracak bir cermen hesabı geliyor 1453 e. Kıracak dersem kırar biliinnn:) Bilmem ben olmadan oynar mı ama :) Favorim odur ve en az senin kadar usta bir oyuncudur. Kimsenin hakkı bende kaldı mı bilmem ama benim varsa helal olsun..

mahşerin_4atlısı
26-02-2011, 11:05

Herkese Merhaba...

Eski dostlukların çok şey ifade ettiğini anladım... Mahşer im sana (essiz dostumsun sen ne zaman ihtiyacım olsa yanımda kosulsuz desteğimsin) ve Volkan'a.. Son zamanlardaki en büyük desteğim Cihan a ve Heaven TR Dark 1453 birliklerinde ilk 1000 e giren arkadaşların Avrupa da birlikte, bizler için başarılı olmalarını diliyorum...

Sevgiyle kalın..

wolcano ortağı

Deniz bu yazdıkların çok güzel şeyler bunlara laik olduysam ne mutlu bana.. Sen güzlel şeylere layıksın.İnşallah herzaman mutlu olursun her kararının arkasındayım.

mahşer..

trusta
26-02-2011, 18:20
Evet avrupada serveri bittikten sonra sizlere link verilecek o link sayesinde her hangi bir servere giderseniz gidin o serverde avrupada gösterdiğiniz başarının madalyasını taşıyabileceksiniz alt kata inip sorabilirdin bunu tranusta :)
ben yanlış anlamışım x2tr den sonra verilecek sandım neyse avrupadan sonra alırız))) neye yarayacaksa artık))))

ALPEREN73
27-02-2011, 13:54
ben yanlış anlamışım x2tr den sonra verilecek sandım neyse avrupadan sonra alırız))) neye yarayacaksa artık))))

dert ettiğin şeye bak lo :) eve götürürsün bir çerçeve ona yapıştır duvara gelen misafirlere gösterirsin :) tabii önce madalyayı alman gerekiyor sonra eve götürmen sonra çerçeveletmen sonra duvara asman bayagı uzun iş usta sen gel bu işten vazgeç tr serverlerdeki madalyalarla avut kendini :)

enriqe16
28-02-2011, 20:57
tr yi canıgönülden tebrik ediyoruz tabiki :) fakat heaven ve tr nin müthiş ordularını karşılayan 1453 ailesini(yani bizi) de unutmamak gerek :D :D :D

enriqe16...

xsemihx
01-03-2011, 04:09
valla semih senin raporlarla video yapacak olursak uzun metrajlı film olur :D 2x gölü canavarı :)

Bi ara boş bi vaktim olursa denicem :) video nasıl yapılırmış görsünler :)

Ama sanırım boş bi vaktim yok abi (:

sallas_morgul
01-03-2011, 14:12
Avrupada umarım eleme turnuvasında olan aksilikler olmaz...aksi taktirde avrupada büyük sorunlar yaşarız..

black1965
02-03-2011, 16:45
Avrupadaki Server sonunda madalya geLecek :)

Adminin oyun başında server tanıtımında yazılandan benim de anladığım, eleme serverı sıralamasına madalya verileceğidir. Ve com serverda da aynı konu tartışılıyor. Orda da aynı bizim gibi kimse ne olacağını bilmiyor. Dünya çapında bu kadar ilgi çeken bir oyunun bu kadar belirsizlik içinde olması gerçekten hayret verici.

yildizimsinsen
12-03-2011, 17:41
Adminin oyun başında server tanıtımında yazılandan benim de anladığım, eleme serverı sıralamasına madalya verileceğidir. Ve com serverda da aynı konu tartışılıyor. Orda da aynı bizim gibi kimse ne olacağını bilmiyor. Dünya çapında bu kadar ilgi çeken bir oyunun bu kadar belirsizlik içinde olması gerçekten hayret verici.

Nüfus sıralamasında ilk bin kişilik listeye girebilmeyi başaran üyeler- Top1000 Cermen hesabı,
Top1000 Romalı hesabı ve Top 1000 Galyalı hesabı- ve Dünya Harikası sahibi hesaplar
Travian Avrupa Turnuvası finaline katılmaya hak kazanacaklar ve bu şekilde eleme serverlarının
kazananları belirlenecek.
Ayrıca bütün hesaplar özel bir madalya ile listeki yerini gösterecek şekilde ödüllendirilecek.
Bu madalyayı eleme turunda kayıt olduğunuz mail adresiniz ile açtığınız her oyun
hesabınızda kullanabileceksiniz.

not: adminden alıntıdır..

maraşal
26-04-2011, 17:23
hadi hayırlısı

TogiRS
12-05-2011, 00:22
merhaba arkadaşlar Ben Togi&Tulin Muhammed. TR kurucularından ve yöneticilerinden. biz zamanindada duyurusunu yaptık - + da olacağımıza dair sonrada bazı arkadaşlar koordinat değişti vs vs. biz olduğumuz yerdeyiz ve - + koordinatındayız. herkese duyrulur.

Yeni serverdeki ismim TÜRK tür. bana ulaşmak isteyen o isimle ulaşabilir.

Amacımız birbirimizi yemek değil bütün dünyayi yenmektir lütfen ona göre hareket ediniz. saygılarımla...
Muhammed

senatorpeppe
12-05-2011, 05:37
oldukca ilginc bir kac cevap verilmis, okumaya devam ediyorum. bittiğinde ben de bir yorum yazarim artik...

FRİNGE
12-05-2011, 07:03
oldukca ilginc bir kac cevap verilmis, okumaya devam ediyorum. bitti�inde ben de bir yorum yazarim artik...

Gerçekten merakla bekliyoruz yorumunu bizde bu adam girdi foruma neden bir yorum yazmadı diyip duruyorduk:)

kızma bu da şaka işte en soğugundan:)

ilya26sers
06-11-2011, 06:37
merhablarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr