PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : R&C ler 5x mimarını koruyabilecekmi?

conq112
11-02-2011, 18:13
:cool: Merhaba dostlar ;

Mimar alerjileri olduğunu duydum acaba 5x 'i koruyabileceklermi .R&C Birlikleri:rolleyes:

hadiseneebe
11-02-2011, 18:20

Mimar alerjileri olduğunu duydum acaba 5x 'i koruyabileceklermi .R&C Birlikleri:rolleyes:

yooook abe onlar kim korumak kim bea:D

jülyus sezar
11-02-2011, 18:29
hiç sanmam ama ellerinden geleni yaparlar:)

PesimistMF
11-02-2011, 18:30
R&C
Kim ya ? :D

conq112
11-02-2011, 19:24
R&C
Kim ya ? :D

recai olmasın :eek:

hisarcık43
11-02-2011, 22:56
O KADARINIDA KORUSUNLAR ARTIK BENCE BAŞKA MİMAR KALMADI EN İYİ MİMAR ROYAL DE 5 X GİDERSE DÜNYA HARİKASININ HALİ PERİŞAN OLUR

BENCE KORUSUNLAR İYİ KORUSUNLAR KAOS a GEÇERSE OYUNUN TADI TUZU KALMAZ

KingOfPc
11-02-2011, 23:23
O KADARINIDA KORUSUNLAR ARTIK BENCE BAŞKA MİMAR KALMADI EN İYİ MİMAR ROYAL DE 5 X GİDERSE DÜNYA HARİKASININ HALİ PERİŞAN OLUR

BENCE KORUSUNLAR İYİ KORUSUNLAR KAOS a GEÇERSE OYUNUN TADI TUZU KALMAZ

sen hep böyleydin üstadim yav :) tilsim caldiniz mi forumda yorumlarinizdan gecilmez, tilsim kaptirdiniz mi hep hata derdiniz :)

yanlis anlama dedigimi :) :)

eruh kartalları
11-02-2011, 23:40
sen hep böyleydin üstadim yav :) tilsim caldiniz mi forumda yorumlarinizdan gecilmez, tilsim kaptirdiniz mi hep hata derdiniz :)

yanlis anlama dedigimi :) :)

dostum tılsımlarıyla mutlu mesut yaşasınlar:) bu server 10 güne kadar bitecek emin olabilirsiniz ondan:) ellerindeki 5 6k manco artık 1 sewiye bile alamayacak her 2 wowdanda. zaten büyük ordularıda kalmadı

hisarcık43
12-02-2011, 00:11
dostum tılsımlarıyla mutlu mesut yaşasınlar:) bu server 10 güne kadar bitecek emin olabilirsiniz ondan:) ellerindeki 5 6k manco artık 1 sewiye bile alamayacak her 2 wowdanda. Zaten büyük ordularıda kalmadı

polemiğe girmek istemiyorum...ben size bir şey söyleyim 10 güne kadar değil bir ay sonra wow kurulacak kim kurar bilemiyorum..

şu ortamda wow için erken sanmayınki ordumuz yok vakti zamanı gelince kullanılacaktır

biz bitti demeden bu wow bitmez:d

RonicaN
12-02-2011, 00:15
dostum tılsımlarıyla mutlu mesut yaşasınlar:) bu server 10 güne kadar bitecek emin olabilirsiniz ondan:) ellerindeki 5 6k manco artık 1 sewiye bile alamayacak her 2 wowdanda. zaten büyük ordularıda kalmadı

Eğer ordunuz kalmadıysa 10 gün sonra truvalı9 oyunu bitirir ama sizin bitirmeniz en erken bu ayın sonunu bulur

S10KANKALAR
12-02-2011, 00:15
polemiğe girmek istemiyorum...ben size bir şey söyleyim 10 güne kadar değil bir ay sonra wow kurulacak kim kurar bilemiyorum..

şu ortamda wow için erken sanmayınki ordumuz yok vakti zamanı gelince kullanılacaktır

biz bitti demeden bu wow bitmez:d

ulennn kızdırmayın bak yarın kurarım wowu:)

eruh kartalları
12-02-2011, 00:43
Eğer ordunuz kalmadıysa 10 gün sonra truvalı9 oyunu bitirir ama sizin bitirmeniz en erken bu ayın sonunu bulur

dostum biz daha 1 tane bile wow ordusu diye ayırdığımız ordulardan kullanmadık:D ama şuna eminimki 10 gün sonra truvalı 0 çekecek:D

RonicaN
12-02-2011, 00:46
dostum biz daha 1 tane bile wow ordusu diye ayırdığımız ordulardan kullanmadık:D ama şuna eminimki 10 gün sonra truvalı 0 çekecek:D

Herkes sıfırı görür ama truvalı görmez..

eruh kartalları
12-02-2011, 00:47

bekleyelim ve görelim ozaman.

hisarcık43
12-02-2011, 01:11
acaba zeki mürende s10 wowunu görecek mi ???:D

KingOfPc
12-02-2011, 01:12

üstadim en zayif ordu benim ordumdu :) daha tam ordular cikmadi :)

KingOfPc
12-02-2011, 01:13
acaba zeki mürende s10 wowunu görecek mi ???:D

Güzel Yorumdu. +1 :D:D

Royal Flush
12-02-2011, 01:22
Çok iş az laf 5x bende isteyen gelsin buyursun bizler zaten hazırlıklıyız.İnşallahta gelirsiniz :))boş konuşanın boş boş kalfası olmayın alırsak edersek yapmayın gelin alın ondan sonra

Glady00
12-02-2011, 02:27
Yüreği Yeten Varsa Gelir Alır :)

Forumda Reklam Yapmaz

Reklam Yapan İnsanlar birşeyi başaramaz ;) Söylenilmekle Olsaydı Bende Kendi kendime Amerikayi Ele Geçirecem Diyorum Ama Olmuyor İşte Söylemekle Olmuyor :D

messimania
12-02-2011, 02:35

hahahah :D güldürmeyin beni :D 0 lamak bi organize saldırıya bkar ;) belki 5 orduyla belki 10 orduyla

conq112
12-02-2011, 02:51

ömer çok uçuyorsun hemşerim az ufalada millet yesin:D

conq112
12-02-2011, 02:57
ulennn kızdırmayın bak yarın kurarım wowu:)

heyt be :rolleyes: çekilin repegeli patlamasın slm dostum kesik ben

conq112
12-02-2011, 03:00
[sıze=5]çok iş az laf 5x bende isteyen gelsin buyursun bizler zaten hazırlıklıyız.inşallahta gelirsiniz :))boş konuşanın boş boş kalfası olmayın alırsak edersek yapmayın gelin alın ondan sonra [/sıze]

herkezin herşeyin bi zamanı vardır seninde bi müddetin var

conq112
12-02-2011, 03:01
acaba zeki mürende s10 wowunu görecek mi ???:d

yok metin şentürk görüp anlatacak :d

Royal Flush
12-02-2011, 03:18
herkezin herşeyin bi zamanı vardır seninde bi müddetin var

hı hı aynen öyle devam etin burda atmaya tutmaya ben atmıyorum tutmuyorum alamassınız demiyorum sadece aldıktan sonra konuşun diyorum dimi ...Her kuşun eti yenmez Royal Flush hiç bir zaman bu oyunu öylesine takılalım yav zaman geçsin diye oynamaz.Sen anlamadın bak ama anlayan dostlarım var:)

Glady00
12-02-2011, 03:33

Kesik.. (Murat) Yaşını Başını Almiş Bir İnsansin..

Bu Güne Kadar sana Abe Dedim.. Taki Yaptığuın Saygısızlık'tan Sonra Sen Kimsinki Adamlığımı Forum Köşelerine Taşıyorsun?...

+ Helldeville Çevirdiğin dümen'leri Hemen Hemen Herkes Bilir.. Kalkıp Burda Diyorsunki Yok Şöyle Adammiş Şöyle İnsansin Edebini Bil Edebini Tak..

Hiç Kimsenin adamlığını Sen Burda Ölçemesin.. Gel 1 Hafta Misafirim Ol Realde Sana Adamlık Öğreteyim Sonra Memleketine Göndereyim..

Yaşına başına Hürmeten Saygı Duyardım Ama Saygı Duyulmuyacak Bir İnsanmişsin.. Çirkef Oyun Dümen Çeviriyorsun Ardından insanlarin Adamlığına Laf Atiyorsun..

Yazık'lar Olsun Demekten Başka Hiç Birşey demiyorum

+ Bu Güne Kadar SAna Abe Dediğimede Yanarim

Yazık Yazık

eruh kartalları
12-02-2011, 05:02
ömer çok uçuyorsun hemşerim az ufalada millet yesin:D

topram acı gerçekler bunlar. sende biliyorsunki son çırpınışlarınız bunlar:) ama inan ben şöyle güzel ordularınızın çıkmasını istiyorum. okadar emek veriyoruz wow köyüne hepi topu 3 5 tane sağlam ordu gelsin diye deyil tabiki. sağlam ordularınızı çıkarınki şartlar eşitlensin. sizin en sağlam ordunuz tiarsideydi onuda kullandınız. onun kadar başka bi ordunuz olduğunu sanmıyorum. ama sadece benim bildiğim tiarsinin ordusundan büyük 4 tane ordu var elimizde. bilmediklerimi söylemiyorum bile:D 9 10k mancınığı olan sayısız köy var. tek korktuğum şey bu orduların elimizde şişmesi:D

ESERKRMC
12-02-2011, 10:52
kaoslardan 99. seviyeyi gören mesaj atsın oyundan ordan çevircez rahat olun :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

N şekil için verenle nede veren için şekilden şekile girenle işim olmaz..

conq112
12-02-2011, 15:05
[QUOTE=Glady00;1099926]Kesik.. (Murat) Yaşını Başını Almiş Bir İnsansin..

Bu Güne Kadar sana Abe Dedim.. Taki Yaptığuın Saygısızlık'tan Sonra Sen Kimsinki Adamlığımı Forum Köşelerine Taşıyorsun?...

+ Helldeville Çevirdiğin dümen'leri Hemen Hemen Herkes Bilir.. Kalkıp Burda Diyorsunki Yok Şöyle Adammiş Şöyle İnsansin Edebini Bil Edebini Tak..

Hiç Kimsenin adamlığını Sen Burda Ölçemesin.. Gel 1 Hafta Misafirim Ol Realde Sana Adamlık Öğreteyim Sonra Memleketine Göndereyim..

Yaşına başına Hürmeten Saygı Duyardım Ama Saygı Duyulmuyacak Bir İnsanmişsin.. Çirkef Oyun Dümen Çeviriyorsun Ardından insanlarin Adamlığına Laf Atiyorsun..

Yazık'lar Olsun Demekten Başka Hiç Birşey demiyorum

+ Bu Güne Kadar SAna Abe Dediğimede Yanarim

Yazık Yazık[/QU

OKAN TEK KELİME DİLEDİĞİN SÜSLÜ LAFI ET ADAM DEĞİLSİN BU HALLEVEDE LAFLARIYLA FALAN YANINA YANDAŞ ÇEKECEM DİYE YIRTINMA ADAM OLMAZSIN OLAMAZSIN DEMİYORUM OLMAZSIN DİYORUM

Ozdo
12-02-2011, 17:14
Bi söz var 1.s10dan beri klasikleşen şişman kadın sahneye çıkmadan opera bitmez :) herkese başarılar...

S10KANKALAR
12-02-2011, 20:32
Bi söz var 1.s10dan beri klasikleşen şişman kadın sahneye çıkmadan opera bitmez :) herkese başarılar...

şişman kadın çıkmış saneye surdan 2 seviye almış bide en çok bende koç ordusu dıodu koç lar güzelde yanındaki askerler az siz bide bizim yakında çıkıcak koç ordularını görün koçun yanında nasıl ordu olurmuş:)

Royal Flush
12-02-2011, 20:38
şişman kadın çıkmış saneye surdan 2 seviye almış bide en çok bende koç ordusu dıodu koç lar güzelde yanındaki askerler az siz bide bizim yakında çıkıcak koç ordularını görün koçun yanında nasıl ordu olurmuş:)

Yakup yok bizimkisi ondan az basıyor sürekli ama yetişirmi bilmiyoruz:)Ama suru 0c(santigrat) yapacağı kesin gibi

S10KANKALAR
12-02-2011, 21:31
Yakup yok bizimkisi ondan az basıyor sürekli ama yetişirmi bilmiyoruz:)Ama suru 0c(santigrat) yapacağı kesin gibi

abi emremdeki koç ordusu şuanki durumda toprak siper değil çelikten olsa deler geçer suru bakalım yakında zaten görücez

Ozdo
12-02-2011, 21:32

yok daha çıkmadı şişman kadın :) kuliste :D süsleniyor

zpoker
17-02-2011, 03:04
wow u kim kurar billinmez ama gönüllere tahtı benim sevgili dostlarım kurdu .Hepinize sevgiler saygılar, altınsız kurduk be biz wowu, altınlı maltınlı wow u kurarım yıkarım diye 50 tane kalp kırdınız yarın yüzyüze bakmayız zaten diye. tatile savunma komutanına giden , cocukları gorusen birliküyeniz varmı 92 seviye wowdan 5 ay sonra sifre istediginizde veriyorlar mı , olay bitmis demektir. su avrupa turnuvasında 2 yunan pataklayıp bırakacam ,yunanlılarcok olursa 1000-2000 pataklar oylebırakırım.Herkese basarılar

mintaxxxxx
17-02-2011, 18:24
haklısın hocam. özlettin kendini walla.

woowmen
17-02-2011, 22:00

:D:D:D bakalım

woowmen
17-02-2011, 22:17

biri ordumu demişti örnek ve devamı sanırım sağlam raporlar sizde daha çok

http://s10.travian.com.tr/berichte.php?id=57120882|1910128e

woowmen
17-02-2011, 22:34
bu bitirmeyecek ordular nerde acaba

woowmen
17-02-2011, 22:37
bu 5x mimarı koruyamazlar diyenler vardı ne olduda artık fake bile atmıyolar tılsıma

kadirer
24-02-2011, 23:32
Şaka yapmıyorsunuz değilmi. Truva bu işi bitirir diye. Evet Ay sonunu bekliyoruz.
Nedenide Yeni Başlayacak Servera Kadar Canınız Sıkılmasın.

BU İŞ BİTMİŞTİR. OYUNUN GALİBİ ®&©STJ (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948)
YENİ SERVERLARDA TÜM OYUNCU DOSTALARIMIZA BAŞARILAR