PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 300 ve KAOS

berkan şeker
04-12-2009, 19:16
300 ve KAOS kendi aralarında ki bir sebepten dolayı birleşmelerini bitirmişlerdir. Bu ayrılık teklifini KAOS yapmıştır. Sebep ise kaSIRGA savaşında 300 birliklerinin KAOS'a yardım etmediklerini ve 300'ün kaSIRGA ile gizli bir anlaşma yaptığını düşünmeleridir. Biz böyle birşey olmadığını açıklamaya çalışsak ta onlar kararını çoktan vermişlerdir. İki birliğe de dünya harikası yolunda başarılar dilerim.

MeKaNiZmA
04-12-2009, 19:21
bızene bundan

berkan şeker
04-12-2009, 19:30
bızene bundan

S18'de önemli bir diplomatik olay bu...
Oynuyor musun bilmiyorum ama WoW döneminde bu iki gücün birbirinden ayrılması önemsiz bir olay değildir. Seni ilgilendirmiyorsa konuya girip, neden mesaj yazıyorsun? Amacın mesaj sayısını arttırmak mı:confused:

manisali
04-12-2009, 19:31
tasrtışmaya gerek yok belli di zaten bi arada olmucağı

freeboy
04-12-2009, 19:37
birde şunu söyliyim kasırgalara helal olsun ben 300kaos birlikteliğinin server boyunca devam edeceğini düşünmüştüm ama savaşa 300ler dayanamadı birlikteliği bozdu.bu yüzden bence tebriği hakettiler. =derinturk den alıntıdır.
saygıdeğer arkadaşım birleşmeyi tam olarak kim bozmuştur.
her iki birliğede başarılar dilerim.saygılar

berkan şeker
04-12-2009, 21:44
Benim bildiğim ilk kararı KAOS vermiştir ama bu kararda 300'ün etkisi ne kadardır onu bilemem:)

jast muzzy
05-12-2009, 10:28
soru:birleşme nedir

cevap:birleşme dost kişilerin birbirine kenetlenerek iyi ve kötü günde ne olursa olsun bi arada kalması ve her konuda savaşta ve barışta yan yana olmaktır.

açıklama:300'ler girmiş olduğumuz savaşta yanımızda olmamışlar saldırmayız sadece size destek veririz dediler.bu aynı gösteripte elletmemek gibi bişey,olurmu olmaz işte böyle.

derinturk
05-12-2009, 11:26
300 ve KAOS kendi aralarında ki bir sebepten dolayı birleşmelerini bitirmişlerdir. Bu ayrılık teklifini KAOS yapmıştır. Sebep ise kaSIRGA savaşında 300 birliklerinin KAOS'a yardım etmediklerini ve 300'ün kaSIRGA ile gizli bir anlaşma yaptığını düşünmeleridir. Biz böyle birşey olmadığını açıklamaya çalışsak ta onlar kararını çoktan vermişlerdir. İki birliğe de dünya harikası yolunda başarılar dilerim.

yazık oldu kardeş iki birliğe de ..eğer sebep buysa yani 300lerin yardım etmediği ise buna sonuna kadar karşıyım birçok 300 birliklerinden destek geliyordu.zaten şu anda top 10 savunma da bir 300 birliği var dikkat edersen.he sebep 300lerin saldırmamasıysa bence bu konuda onları zorlamamak lazım çünki ben yakinen biliyorum birçok 300 birliğinin elinde doğru düzgün asker yok..

neyse yazık olmuş umarım bu karardan dönülür biranönce

TuVaReQ
05-12-2009, 11:33
yazık oldu kardeş iki birliğe de ..eğer sebep buysa yani 300lerin yardım etmediği ise buna sonuna kadar karşıyım birçok 300 birliklerinden destek geliyordu.zaten şu anda top 10 savunma da bir 300 birliği var dikkat edersen.he sebep 300lerin saldırmamasıysa bence bu konuda onları zorlamamak lazım çünki ben yakinen biliyorum birçok 300 birliğinin elinde doğru düzgün asker yok..

neyse yazık olmuş umarım bu karardan dönülür biranönce

derintürk kafama takıldı yeri burası değil ama sadece sorup çıkacağım:) daha dün deliler savaşına devam etmeliydik elimizde açılmamış ordularımız var demiştin..şimdi 300 lerde pek asker yok deyince garibime gitti..açılmamış ordularımızın hepsini türkler e karşı kaybettik demezsin umarım..
bu arada bunu buraya yazdığım için özür dilerim bidaha olmayacak:)

derinturk
05-12-2009, 11:37
derintürk kafama takıldı yeri burası değil ama sadece sorup çıkacağım:) daha dün deliler savaşına devam etmeliydik elimizde açılmamış ordularımız var demiştin..şimdi 300 lerde pek asker yok deyince garibime gitti..açılmamış ordularımızın hepsini türkler e karşı kaybettik demezsin umarım..
bu arada bunu buraya yazdığım için özür dilerim bidaha olmayacak:)

ben onu kaoslar adına söylemiştim birader.300ler beni bağlamaz.ama orada dostlarım var..

&salih&
06-12-2009, 05:05
Benim bildiğim ilk kararı KAOS vermiştir ama bu kararda 300'ün etkisi ne kadardır onu bilemem:)

Dostum ayrılığın nedeni ne olursa olsun 300tm lerin başındaki kadro değişmediği sürece 300 ler boşuna server e devam ediyor demektir. atalarımız ne demiş BALIK BAŞTAN KOKAR...

tranusta
06-12-2009, 09:32

dostum olayın en yakın takipçilerindenim ben kasırgada arkadaşın varsa sor anas10 un 300le ilgili bir mesajı varmı sor .? ayrıca 300ler wowu unutsun savaştan korkan kıymetli askeri olan hiç bir birlik henüz wow binsını inşaa edemedi.

fuzuli24
18-12-2009, 18:10
DAHA BAKALIM NELER GÖRECEĞİZ BU SERVERDE BİTENE KADAR:confused:

MAKHEDA
20-12-2009, 00:40
dostum olayın en yakın takipçilerindenim ben kasırgada arkadaşın varsa sor anas10 un 300le ilgili bir mesajı varmı sor .? Ayrıca 300ler wowu unutsun savaştan korkan kıymetli askeri olan hiç bir birlik henüz wow binsını inşaa edemedi.

önce bir tavsiye dostum wowu göremicek dediğin 300lerin kaç tılsımı var??serverın en çok tılsımı olan birlik 300ler.... O tılsımlar askersiz mi alınıyor?kıymetli askeri var dediğin 300ler mantıksız savaşlara girmez gidilcek biyer oldugunda bizzat ugrar ve istediğini alır..son bir tavsiye şuan açılan natar köylerinin etrafına bak kim nasıl organize oluyor...

hellsing97
20-12-2009, 13:38
bende makhedaya katılıyorum çok önemli bir şey olmadığında askerlerimizi neden boş yere harcayalım vede 300 lüler çok güzel bir yapılanma oluşturdu nu aralar ZeroToLL ile birleşme yaptılar ben bunu çok güzel buluyorum .Kasırga felan ortaya atılıyo gördük kasırgayıda şimdi birliğimizin adı 300 oldu kasırga 5 i tek aldık onursal başkanının nüfusuna veya rütbeli yöneticilerinede bakabilirsiniz
Birde 300 ün birlik tanıtımı yerine girin Haftanın Saldırıda 1. si olduk o hafta ve kasırga 5i en iyi savunanlar listesine koymayıda bildik

Ve de Herkese WoW da Başarılar Dilerim...

kuzenler
20-12-2009, 14:41
zeroolarla bir birleşme yapılması çok mantıklı ve akıllıca..server başından beri hiç karşı karşıya gelmemiş iki birlik.birbirlerinin woowunu destekleme kararı almaları çok güzel bir gelişme..tebrik ediyorum iki birliğide.

-constantine-
05-01-2010, 17:45
zeroolarla bir birleşme yapılması çok mantıklı ve akıllıca..server başından beri hiç karşı karşıya gelmemiş iki birlik.birbirlerinin woowunu destekleme kararı almaları çok güzel bir gelişme..tebrik ediyorum iki birliğide.

Burda cevaplamak ıstıyorum.Baştan soylıyım eger bole bırsey solenmedı yalan soyyluyorsun derlerse oyuncu adımıda verıcem ve iddaada bulundugum kısılerıde tek tek acıklıyacagım.

Oncelıkle Deep zero savası baslarında zeroların show yaptıgı her operasyondan sonra vıdeo yatıgı donemlerde 300lerın deepı destekledıgını zeroların saldırı gucunu deeplerde kestıkten sonra savasa deeplerın yanında gırecegını bılıyormuydunuz?

2.cisi

Bu ılerlıyen savas esnasında bırbırıne bılenen ıkı bırlık vardı.Zerotool ve 300ler zerolar deeplerden sonra 300lere gıtmeyı planlarken 300lerde deeplerde agır kayıp verdırttıklerı zerolara son vurus yapmayı dusunuyordun.Ama ıkı bırlıgın kordınatının arasnda kasırga olusu ıkı bırlıgınde kapımızı calmasına sebep oldu.

Bızzat bana zerolardan teklıf geldı.Bız deeplerı yıkarız ama 300lere tek basımıza muttefıksız gıdemeyız yardımınıza ıhtıyacımız var dendı.
Aynı skılde 300lerde bastan berı sızı dost gorduk bu dostlgumuzu bırlesme ıle saglama alıp zeroları bıtırelım dedıler.

Bu yuzden sakın ha gelıpte zeroyla 300 bastan berı bırbırnı sever oyuzden yararlı bır bırlesme demeyın ıkı bırlıkte kasırga bındelı gıbı saglam bır bırlesme karsısında caresız hıssettıklerı ıcın bu bırlesmeyı yapmıs durumdadırlar.

Ama atladıkları bır durum var hıc planda olmıyan kısıler ve bırlkler var ve tek dıyecegım bu haftanın sonunu beklemeleri..

kuzenler
05-01-2010, 18:11
Ben 300 ana birliğinde de bulunmuş biri olarak o dönemi yaşadım.tabi yönetim kademesinde olmadığım için yönetimde nasıl kararlar alındı bilemem..evet o sırada zeroolarla deeplerin savaşı vardı.ama atladığınız bir gerçek bu savaşı zaten deepler başabaş götürdüler.bu forumda gördüğüm raporlara bakarak söylüyorum bence serverin en kanlı savaşı oldu iki birlik arasında geçenler.birçok zeroo ve deep merkez köyleri sıfırlandı.bunlar arasında çok popüler bir oyuncu da vardı.gerçekten tebrik etmek lazım iki birliği de..o sırada bizden deepler için savunma istenmedi.yani deepleri birlik olarak desteklemedik.o dönemde DEEPLERDEN 300lere geçen birkaç arkadaş vardı sadece o arkadaşlar desteklendi..300 birlikleri olarak bu savaşta tarafsız kalındı ve bizlerde sizler gibi raporları hayretle takip ediyorduk.

Dediğiniz doğrudur..o sırada 300ler ve zeroolar kendilerini rakip olarak görüyorlardı lakin o dönem şartları için geçerli bu olay.şimdi bence iki birliğinde ortak çıkarları birlikte hareket etmeyi gerektiriyor.serverde 3 birliğin birlikte hareketi sözkonusu (kasırga-bindeli-deep) halböyle iken bu iki birliğin bağımsız hareket etmesi düşünülemez.ben bu dönemde yönetici olmadığım için perde arkasında neler oldu bilemem.ama şunu kesinlikle söyleyebilirim deepler birlik oalrak desteklenmedi..yine dediğin gibi kasırgalar iki birlik arasında kaldığı için iki birlik tarafından birleşme teklifi götürülmüş olabilir.

Heminet
05-01-2010, 18:16
önce bir tavsiye dostum wowu göremicek dediğin 300lerin kaç tılsımı var??serverın en çok tılsımı olan birlik 300ler.... O tılsımlar askersiz mi alınıyor?kıymetli askeri var dediğin 300ler mantıksız savaşlara girmez gidilcek biyer oldugunda bizzat ugrar ve istediğini alır..son bir tavsiye şuan açılan natar köylerinin etrafına bak kim nasıl organize oluyor...

wow koylerının yanlarına konuslanma konusunda bu kadar ıddaalı olma dostum :)

resif
05-01-2010, 20:39
bende makhedaya katılıyorum çok önemli bir şey olmadığında askerlerimizi neden boş yere harcayalım vede 300 lüler çok güzel bir yapılanma oluşturdu nu aralar ZeroToLL ile birleşme yaptılar ben bunu çok güzel buluyorum .Kasırga felan ortaya atılıyo gördük kasırgayıda şimdi birliğimizin adı 300 oldu kasırga 5 i tek aldık onursal başkanının nüfusuna veya rütbeli yöneticilerinede bakabilirsiniz
Birde 300 ün birlik tanıtımı yerine girin Haftanın Saldırıda 1. si olduk o hafta ve kasırga 5i en iyi savunanlar listesine koymayıda bildik

Ve de Herkese WoW da Başarılar Dilerim...

bu arkadaşın komutanının yazdıgı msj!!!!

kaledagS
Ateşkes hakkında
dün
22:03:38
Mesajıma cevap vermediniz. Ben söyleyeceklerimi söyleyeyim. Açıkçası aramızda çıkan bu savaşın nedenini bilmiyorum. Ancak buna bir son vermek için karşılıklı olarak anlaşabileceğimizi düşünüyorum. Kasırga5 ve Kasırga3 olarak aramızda adı konulmamış savaşa son vermek için bizler üzerimize düşeni yapmaya hazırız. WOW'a hazırlanan bir birlik olarak bu asvaş bizi ileriye götürmemektedir. Eminim karşılıklı kayıplarımızla sizlerinde durumunun bizlerden farklı olduğunu düşünmüyorum. Sizden gelecek cevaba göre ateşkes yapmaya hazır olduğumuzu söylemek istiyorum. Yolda olan saldırılar dışında anlaşmayı yapmamız durumunda bizim tarafımızdan herhangi bir saldırı size yapılmayacaktır. Cevabınızı olumlu yada olumsuz bekliyorum

arkadaş boş forumu bulmuş sallıyor:) harita olarak size yakın birini yıkmak kolay, ama savaşı kazanan birligin barış msj ı çektigi nerde görülmüş:) mesele birini yıkmak degil mesele 300&kaos olarak kasırgayla girdiginiz savaştan ortagınızı satarak kaçmaktır.. kendinize ne güzel isim bulmuşsunuz 3 yüz, buda demektirki kaç tane yüzünüzün oldugu belli herkese başka bir yüzünüzü göteriyorsunuz.

harlequin
22-10-2010, 21:33
[url]http://travian-reports.net/t

trusta
08-01-2011, 20:15
hey gidi günler hey biz neler biliyormuşuz ))) kaos la büyüyen 300 kaosu satınca ve biz kaoslarda gidince sandılarki woda seviye basarız ama bu böyle olmuyor işte kasırganın en yakın rakibi arasında 100 seviye vardı))

ne kadar
09-01-2011, 00:43
Travianda en iyi şey ilk 100'e girince çok pis sarıyor örnegin yatagını yemegını bilgisiyarmasasının üstüne kuruyorsun gece mesaiye kaldımı Hammaddeyi kaptın demektir,
Ama kötü tarafı ise sonunda resetlenmesidir.....
Bu resetlenme olayından dolayı binlerce üyemizi kaybediyoruz server süresi 20-25 ay olsun EN AZ !!!

berkan şeker
03-02-2011, 16:26
Beyler 2 senelik konuyu hortlattınız yaa

2009'da açmışım :o