PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

uNeVeN
05-03-2011, 15:56
Şşşşşşşşş Millettt Noluyooo burda
3-4 gün yokuz diye ferman ı vermişsiniz ama kar etmedi gelen giden yok :D

Durmak yok ben 86 yı basayım bari devam edelim , kimse gelmezse duydum ki bizimkiler ordular elde patlamasın diye yıkacakmış ww u :D

Friqx
05-03-2011, 15:59
Son durum nedir beyler ?

Cetvelsiz
05-03-2011, 16:00
sizde WW sahiplerinin yan köylerini yıkın hiç olmazsa onlara avantaj sağlarsınız:D

3x tılsımı kadar etkilidir nüfus;)

Moral bonusu WoW larda etkili olmuyor.

Ve 3x değil max %50 oluyor.

:rolleyes::rolleyes:

yeri gelir WW köylerinde tahıl tavan yapar 100 binlerce tahıl boşa gider.. depo yetmezliğinden yeri gelir WW tahıl deposu 0 a düşer...

deponun taşacağı saatlere dikkat edlirse neden satılmasın???

yani adam WW deposu sıfırdayken tahıl satıcak deil ya:D

pazara bakarsın hang saatlerde tahıl depoyu aşacaksa ona göre zamanını ayarlarsın pazara koyarsın pazarcılarını.. 1-10 verende atlar hemen...

Hiç WoW köyü gördünüz merak içindeyim?

harmanım
05-03-2011, 16:04
yavaş mamicim yavaş dikkat et yerler yaş:rolleyes:

serverin alayı sizden tırsmış anlaşılan.. bu denli tehditler savurduğunda hiç bir tepki görmüyosun;) başka bri en ufak eleştirisinde forum yerinden oynuyor:D

sana bu serverde eziyet edecek brliğde cok iyi biliyorum.. onlarda sadece zamanını bekliyolar..

NOT: 46LIKLAR sağda solda konuşmaya başlamışlar TETERELERDE kabullendi diyolar...

TESTERELERİN bir hedef var adamım... sizle uğraşmayacaklarını szde çok iyi biliyorsunuz.

ayrıca HIRTIN yan köylerini yıkıyosunuz .) siz yıkmasanız HIRT kendis yıkacaktı.. buna emin olun

elinzde oynayacak bişeyiniz yok 46LIKLAR tabiki sizde WWun cevresinde dolanıp durucaksınız bizde bişeyler yapıyoruz gibi görünün serverde bir işiniz kalmamış...

Bizim askerimiz yok. :) askerlerimiz yan köy yıkmaya yetiyor.. :)

Ne yaparsın oyun bu :)

uNeVeN
05-03-2011, 16:11
An itibarıyla Uneven hesabını hacklemis bulunmaktayım haberınız olsun hahaha yasasın kotuluk :P

ramoo

SHeiTHaN
05-03-2011, 16:23
An itibarıyla Uneven hesabını hacklemis bulunmaktayım haberınız olsun hahaha yasasın kotuluk :P

ramoo

Olum bi dur yaa.Adamla 2 dakika yanyana geldin, hesabını ele geçirdin :D Uğraşmayın sekomla yazıktttııırr :D

uNeVeN
05-03-2011, 16:31
Olum bi dur yaa.Adamla 2 dakika yanyana geldin, hesabını ele geçirdin :D Uğraşmayın sekomla yazıktttııırr :D

Ne ugrasmayacagım ya adam karsıma gecmıs oturuyor ole bos bos, wowu yıktırana kadar sevıye basmaya devam 2 gune yıkılmazsa wow ordu elımızde kalıo haberın olsun haha:):)

ramoo

1000EFSANE
05-03-2011, 16:37
:D
Moral bonusu WoW larda etkili olmuyor.

Ve 3x değil max %50 oluyor.

Hiç WoW köyü gördünüz merak içindeyim?

şu moral bonusunun WW lara etki etmemesi hakkında daha detaylı bir bilgi koyarsan bizde öğrenmiş oluruz...

hiç WW köyü gördümmü??

sorulması gereken bir soru değil?

aklı sıra hepniz bir yerleden yakalamak istiyosunuz alay konusu olacak bişeyler arıyosunuz ki bunu melony başkanınız dahi yapıyor..

1-10 tahılı pazardan alın gibi alaycı yazılar..

bunu herkesde biliyoki npc için yapıyodur..

evet WW köyünü gördüm sen o zamanlar mario oynardın

(farmwille diecem ama travan zamanlarında o oyun çıkmamıştı) :):):)

gördüm desemde alaylı konuşucak görmedim desemde alaylı konuşucak .)

1000EFSANE
05-03-2011, 16:39
Bizim askerimiz yok. :) askerlerimiz yan köy yıkmaya yetiyor.. :)

Ne yaparsın oyun bu :)

sen eğlenmene bak adamım;) sizi herkes rahat bırakmış:D

Climax
:rolleyes::rolleyes:

yeri gelir WW köylerinde tahıl tavan yapar 100 binlerce tahıl boşa gider.. depo yetmezliğinden yeri gelir WW tahıl deposu 0 a düşer...

deponun taşacağı saatlere dikkat edlirse neden satılmasın???

yani adam WW deposu sıfırdayken tahıl satıcak deil ya:D

pazara bakarsın hang saatlerde tahıl depoyu aşacaksa ona göre zamanını ayarlarsın pazara koyarsın pazarcılarını.. 1-10 verende atlar hemen...

savunma konusuna değinince alışılmadık bir savunma askeri görünüyor srverde normal serverlerde seviye almayan mancınıklar burda neredeyse depo sıfırlıyor..

bununda nedeni neredeyse tüm server saldırı askeri basıyor.. biziz biz dğen birlklerde süprizlere hazır olsun.. savaşan her birlk neredeyse savaş esnasında ordusuna ordu kattı ve daha 1 ay önce çakılan adam neredeyse WW ordusu çıkardı..böyle giderse dahala 2nci bir WW ordusu daha çıkarılabilir .)

wowa çaktığım ordunun aynısını gene çıakrttım koçbaşılarla zaten :D

bir de pazarda 1 e 10 oran olmuyor, 1/2 max. inatla yazıyorsun... ya da yazdığını ben yanlış yorumluyorum...:cool:

SHeiTHaN
Ne ugrasmayacagım ya adam karsıma gecmıs oturuyor ole bos bos, wowu yıktırana kadar sevıye basmaya devam 2 gune yıkılmazsa wow ordu elımızde kalıo haberın olsun haha:):)

ramoo

Merkezden yıkarız sorun değil :D

1000EFSANE
05-03-2011, 16:42
wowa çaktığım ordunun aynısını gene çıakrttım koçbaşılarla zaten :D

bir de pazarda 1 e 10 oran olmuyor, 1/2 max. inatla yazıyorsun... ya da yazdığını ben yanlış yorumluyorum...:cool:

melony demşya 1-1000 .) bende 1-10 demişim çokmu???

sen WW çaktığın ordunun aynısından birtane çıkarmışsın :) 3 tane aynısından cıkaran var :P

Black_White
05-03-2011, 16:47
Opr. katılan arkadaşları tebrik ederim.

[/URL][URL="http://goo.gl/mc9cY"]http://i1103.hizliresim.com/2011/3/5/8894.jpg (http://goo.gl/mc9cY)
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/5/8919.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

İyi Forumlar.

f.s.m.1453
05-03-2011, 16:49
geçen gün reislenen asker köyünde asker kalmadı demişlerdi. Bu sefer ne söylenecek merak ediyorum:p
bu arada bu sıfırlanan asker köyü sabah merkez yapılmıştı. Böylelikle merkezde uçmuş sayılabilir sanırım :rolleyes:

köye bakanda merkez yapanda aralara defleri sokanda bendim [sıze=2]5 saniye içine 60 saldırı sokabilen yiğitlerde[/sıze][sıze=2] sizlerdiniz [sıze=1]

tıpkı benim saldırı köyünün uçurulduğu gün gibi saldırıyı değil (programı) yapan arkadaşın ellerine sağlık tebrik ediyorum güzel bir saldırıydı

işin şakası bu neticede canlarınız sağolsun bu bir oyun, sizde saldıracak cesaret var en azından programlı veya programsız, kurduğunuz korku imparatorluğu işe yaramış baksanıza server bir siz bir olmuşsunuz stratejiyi üreteni tebrik ederim oyuna renk katıyorsunuz bu kesin ama size katılmayan bu server size tam eğlence olmuş yazık...

Hiç böylesine korkuya kapılmış bi server görmedim burası türk değil sanki yunan server ben sitemi ettim anlayan anladı... Herkeze hayırlı günler
[/sıze][/sıze]

Melony
05-03-2011, 16:50
WW köylerinde moral bonusu etkili değildir.

Climax
05-03-2011, 16:51
melony demşya 1-1000 .) bende 1-10 demişim çokmu???

sen WW çaktığın ordunun aynısından birtane çıkarmışsın :) 3 tane aynısından cıkaran var :P

o da çıkan ordunun çapıyla alakalı :cool: senin olmadığı için ordular "çapsız" yakıştırmasını kullanmayacağım... başkalarının derdi ile geriliyorsun sürekli nedense :p

1000EFSANE
05-03-2011, 16:54
o da çıkan ordunun çapıyla alakalı :cool: senin olmadığı için ordular "çapsız" yakıştırmasını kullanmayacağım... başkalarının derdi ile geriliyorsun sürekli nedense :p

gayet relax:D

gergin deilm elmde 15k mancıık var ama asker yok blseydm bende basardım asker .)

bende onu demek istemiştm herkes ordu basmış sende bir ay önce çakmışsın aynı ordu yerinde hazır tebriği hak etmişsin ama brde 3 ordu basan var dedim neden kasıldın??

Black_White
05-03-2011, 16:54
köye bakanda merkez yapanda aralara defleri sokanda bendim [sıze=2]5 saniye içine 60 saldırı sokabilen yiğitlerde[/sıze][sıze=2] sizlerdiniz [sıze=1]

tıpkı benim saldırı köyünün uçurulduğu gün gibi saldırıyı değil (programı) yapan arkadaşın ellerine sağlık tebrik ediyorum güzel bir saldırıydı

işin şakası bu neticede canlarınız sağolsun bu bir oyun, sizde saldıracak cesaret var en azından programlı veya programsız, kurduğunuz korku imparatorluğu işe yaramış baksanıza server bir siz bir olmuşsunuz stratejiyi üreteni tebrik ederim oyuna renk katıyorsunuz bu kesin ama size katılmayan bu server size tam eğlence olmuş yazık...

Hiç böylesine korkuya kapılmış bi server görmedim burası türk değil sanki yunan server ben sitemi ettim anlayan anladı... Herkeze hayırlı günler
[/sıze][/sıze]

Öncelikle oyun tecrübenizden şüphe etmeye başladım.

Sn ye bırak 60 saldırıyı 5 saldırı bile çıkmamıştır.

Sizin asker köyünüzde olduğu gibi Bögü alp köyüde farklı oyunculardan çıkılan saldırılarla sıfırlanmıştır.(Bunuda fark edemediyseniz ne mutlu bize)

Çamur atmadan tebrik etseydiniz şaşırırdım açıkçası.

1000EFSANE
05-03-2011, 16:56

[/sıze][/sıze]

altına imza atılır:D

program meselesini bilmem :)

c.dışı saldırıda 5 saldırı aynı saniyeye girmesi ceza getirmiyomuş 6 saldırının aynı saniyeye girmesi ceza getiryormuşşş :)

herkese program kullandın denmez. :)

Melony
05-03-2011, 16:56
Bir şey soracagım ama kimse yanlış anlamasın

Bu 1000efsanenin bu oyunda hangi nickle oynadıgını bilen gören eden var mıdır ?

Şimdi kendisine sorsam sölemicek varsa bilgisi olan bir aydınlatsın bizi lütfen.

enriqe16
05-03-2011, 16:58
Birisi wow seviyelerını yazabılırmı lutfen ? acılll

f.s.m.1453
05-03-2011, 16:59
[sıze=2]öncelikle oyun tecrübenizden şüphe etmeye başladım.

Sn ye bırak 60 saldırıyı 5 saldırı bile çıkmamıştır.

Sizin asker köyünüzde olduğu gibi bögü alp köyüde farklı oyunculardan çıkılan saldırılarla sıfırlanmıştır.(bunuda fark edemediyseniz ne mutlu bize)

çamur atmadan tebrik etseydiniz şaşırırdım açıkçası.

[/sıze]

amacım çamur atmak değil tebrik ettim zaten 5 oyuncu 12,55,01den başlayıp 12,55,06ya kadar köy gitti ve ben özellikle 2 oyuncunun 12,55,03 nolu saniyede olan 7 saldırınınm arasına def sokamadım aynı saniyeye farklı köylerden 10 tane def soktum fakat biri bile o o yuncunun 7 saldırısı arasına giremedi hangi oyunculuk üstad? Bu oyunu bugün öğrenmedik

1000EFSANE
05-03-2011, 17:02

Şimdi kendisine sorsam sölemicek varsa bilgisi olan bir aydınlatsın bizi lütfen.

bu konu hakkında kendisinede danışa bilirdin...

efsanelere göre br çok şey yazılıp çizilyor :) kimi HIRT başkan diyo kimi VAHŞİADAM diyo kimi bu serverde oynamıyo diyo..

işt böyle efsane olmak zor:D

harmanım
05-03-2011, 17:04

Testere birliklerinden biri. :)

Sanırım köyü yok. :)

Varsa da aha bu :)

http://img854.imageshack.us/img854/2528/mogollarsav.png

Saldıran. :)

Kendisi sanırım TIRSTIĞI için söylemiyor.. :)

kuvvetmira
05-03-2011, 17:04

efsanelere göre br çok şey yazılıp çizilyor :) kimi HIRT başkan diyo kimi VAHŞİADAM diyo kimi bu serverde oynamıyo diyo..

Biz Buna Bırşeyden Cekınıyor Dıye Dusunuyoruz:D

Black_White
05-03-2011, 17:06
amacım çamur atmak değil tebrik ettim zaten 5 oyuncu 12,55,01den başlayıp 12,55,06ya kadar köy gitti ve ben özellikle 2 oyuncunun 12,55,03 nolu saniyede olan 7 saldırınınm arasına def sokamadım aynı saniyeye farklı köylerden 10 tane def soktum fakat biri bile o o yuncunun 7 saldırısı arasına giremedi hangi oyunculuk üstad? Bu oyunu bugün öğrenmedik

Amacın çamur atmak değilde bu nedir peki?

İlk msjında program kullanarak sn ye 60 saldırı çıktınız dedin şimdide 5 snyede köy sıfırlandı diyorsun!

Sende gayet iyi biliyorsun nasıl sıfırlandığını AZ ÖNCE KIRMIZI nın asker köyü sıfırlandığı gibi sıfırladık.:)

1000EFSANE
05-03-2011, 17:11
Testere birliklerinden biri. :)

Sanırım köyü yok. :)

Varsa da aha bu :)

http://img854.imageshack.us/img854/2528/mogollarsav.png

Saldıran.

Kendisi sanırım TIRSTIĞI için söylemiyor..

bu adamı kaideye alın :) bir ortaklıf teklifi beklyor:D adam hangi dalda oynuyor belli olmadı gitti

mahoni
05-03-2011, 17:11

Sevgılı dostum o dedıgını yapmak zaten ımkansız : )
Aynı sanıyede gıren saldırıların arasına def sokamazsın...
Eger saldırıyla aynı sanıyeye def sokarsan o def saldırılardan sonra gırer koye. Islem sırası var bu oyunda kım daha once ıslemı yaparsa once onun ıslemı gerceklesır.

مجنون تركيا الخو
05-03-2011, 17:15
Wowlarda seviye nedir. Hala uneven mi Tavsan rolunu ustleniyor serverda....

yada uneven ferrari siz kartal misali mi?

woowda son durumlar plase

f.s.m.1453
05-03-2011, 17:16
[sıze=2]amacın çamur atmak değilde bu nedir peki?

Ilk msjında program kullanarak sn ye 60 saldırı çıktınız dedin şimdide 5 snyede köy sıfırlandı diyorsun!

Sende gayet iyi biliyorsun nasıl sıfırlandığını az önce kırmızı nın asker köyü sıfırlandığı gibi sıfırladık.:)

[/sıze]

aynı saniye demişsem özür dilerim 12,55,01 de başlayan 12,55,06da biten saldırıların her saniyesine defalarca def soktum program kullanılmadan giren diğer kişilerin herbirinin arasına def soktum ama 12,55,03teki saldırının senle ciqaranın arasına birtürlü giremedim temsilcisi olduğum hesabın 10 köyünden denedim defleri bölerek attım hatta ama mümkün olmadı ya ben çok acemiyim yada siz çok profesyonelsiniz ama şerefiniz üzerine yemin edebilirmisiniz? şu basit oyun için kalp kıracak karalayacak çamur atacak değilim ama sende biliyosunki program kullanılmadan saldırı atsaydın diğer mancınıkların gittiği gibi oda gidecekti bi oyun için yalan atmaya değmez...

Melony
05-03-2011, 17:18

Neyse ben almam gereken cevabı aldım sayın efsane

Bu arada resital oyuncularından kırmızınında saldırı köyü patlatılmıştır

İlgili arkadaşlar birazdan foruma raporları koyar

1 milyon defansın kesildi köy umarım saldırı köyüdür :)

Kolay gele

Melony kaçar.

f.s.m.1453
05-03-2011, 17:19
sevgılı dostum o dedıgını yapmak zaten ımkansız : )
aynı sanıyede gıren saldırıların arasına def sokamazsın...
Eger saldırıyla aynı sanıyeye def sokarsan o def saldırılardan sonra gırer koye. ıslem sırası var bu oyunda kım daha once ıslemı yaparsa once onun ıslemı gerceklesır.

:) yapma allah aşkına ozaman nherkez 1 saniyeye girerse ne oloacak :) isim sırası var doğru biliyorsun kim önce atarsa onun önüne aynı saniyede girilmiyor ama def için aynı şey olmuş olsaydı eğer şuan 5 saniyede onlarca mancınık kesemezdim

Black_White
05-03-2011, 17:25
aynı saniye demişsem özür dilerim 12,55,01 de başlayan 12,55,06da biten saldırıların her saniyesine defalarca def soktum program kullanılmadan giren diğer kişilerin herbirinin arasına def soktum ama 12,55,03teki saldırının senle ciqaranın arasına birtürlü giremedim temsilcisi olduğum hesabın 10 köyünden denedim defleri bölerek attım hatta ama mümkün olmadı ya ben çok acemiyim yada siz çok profesyonelsiniz ama şerefiniz üzerine yemin edebilirmisiniz? şu basit oyun için kalp kıracak karalayacak çamur atacak değilim ama sende biliyosunki program kullanılmadan saldırı atsaydın diğer mancınıkların gittiği gibi oda gidecekti bi oyun için yalan atmaya değmez...

Snye 5 saldırı atmak için program kullanmaya gerek varmıdır?

Senin asker köyünü sıfırladıktan sonrada aynı çamuru atmıştın şimdide aynısını söylüyorsun.

Bakalım Kırmızının asker köyü için ne gibi yorumun olucak onuda merak ediyorum:rolleyes:

f.s.m.1453
05-03-2011, 17:25
:) yapma allah aşkına ozaman nherkez 1 saniyeye girerse ne oloacak :) isim sırası var doğru biliyorsun kim önce atarsa onun önüne aynı saniyede girilmiyor ama def için aynı şey olmuş olsaydı eğer şuan 5 saniyede onlarca mancınık kesemezdim

diğer saniyelerdekileri 12,55,01 ,12,55,02 12,55,04 12,55,05 12,55,06

bu saniyeler arasında gelen saldırıların hepsinin saniye içinde bile olsa aralarına girebildim birtek 12,55,03 e giremedim ve buna giremezsem köy gitti dedim neticede gitti sadece dürüstçe soruyorum program kullanıldımı kullanılmadımı farkeden bişey yok tebrik ederiz yinede ne olursa olsun neticede oyun bu

f.s.m.1453
05-03-2011, 17:27
[sıze=2]snye 5 saldırı atmak için program kullanmaya gerek varmıdır?

Senin asker köyünü sıfırladıktan sonrada aynı çamuru atmıştın şimdide aynısını söylüyorsun.

Bakalım kırmızının asker köyü için ne gibi yorumun olucak onuda merak ediyorum:rolleyes:
[/sıze]

kendi asker köyüm gittiğinde burda tek yazı yazdıysam nağmerdim tek kişiye tek laf ettiysemde nağmerdim bulup o konuşmayı buraya koy hesabı direk silerim beni başkasıyla karıştırma bu server ilk yazımdı bu bugünden öncesi olmadı sen lafı dolandırma dürüst ol yeter

Gouranga
05-03-2011, 17:28

VAHŞİADAM :D

O kadar diyorum bu küfürbazla muhatap olmayın diye bak sonra küfür yersiniz.

Black_White
05-03-2011, 17:30
kendi asker köyüm gittiğinde burda tek yazı yazdıysam nağmerdim tek kişiye tek laf ettiysemde nağmerdim bulup o konuşmayı buraya koy hesabı direk silerim beni başkasıyla karıştırma bu server ilk yazımdı bu bugünden öncesi olmadı sen lafı dolandırma dürüst ol yeter

Öncelikle şunu belirtiyim program kullanmıyorum.

Asker köyün sıfırlandığında profile yazdınmı yazmadınmı?

"H Z Z yi tebrik ederim ama snye 20 saldırı çıkmadan yıksaydınız" diye.

Sende dürt bi şekilde söyleyebilirmisin peki sıfırlanan Bögü alp ve Kırmızının rekor sayılabilecek roma ordusunun ne kadar olduğunu?

mahoni
05-03-2011, 17:32

Ben sana aynı sanıyedekı saldırıların arasına gıremessın dıyorum sen bana kalkmıs 5 sanıeyedekı saldırıları gosterıp nasıl manco kestım dıyorsun.
Ornekle acıklayayım ozaman :

12:15:06 da ana saldırıyla beraber 5 manco saldırısı gırıyor sen ondekı hucumu kesemeden ne yaparsan yap sonrakı 5 manco saldırısını etkısız hale getıremessın AMA 12:!5:06 ya attıgın destek manco saldırılarından sonra gırer.
Eger koy 12:15:07 dede sıralı manco saldırıları almaya dewam edıyorsa senın 12:15:06 ya attıgın destek 12:15:07 dekı mancoları keser.
Buda arkadasların 5 sanıeyede okadar mancolarını nasıl kestım lafını acıklıyor sanırım?

f.s.m.1453
05-03-2011, 17:36
[sıze=2]snye 5 saldırı atmak için program kullanmaya gerek varmıdır?

Bakalım kırmızının asker köyü için ne gibi yorumun olucak onuda merak ediyorum:rolleyes:
[/sıze]

bak üstad daha önce aynı olay başıma geldi 10 kişi senin şuandaki ordun düzeyinde ordularla normal serverda bana saldırdı ve sadece ordularının yanında bulunan mancınıklarla köyden 20 yer yıktılar ama geriye kalan tüm mancınıklarını kestim program kullanılmadan atılan mancınıklardı neticede köyü ayakta tuttum ama bu senin bahsettiğin farklı bişey ben şahsen kendi adıma program kullandığına inanıyorum şunuda söylüyorum şikayet falan etmem zaten hayatta işim olmaz öyle şeylerle ha kullanmadıysanda özür dilerim söylenecek söz yok helal olsun nediyim

1000EFSANE
05-03-2011, 17:36
Kırmızıya yapılan operasyonu konunda az rapor görsün gözümüz..

Ww döneminde 1mk puan yapmış.. Kaç ordu çakıldı?

TRAVİAN
05-03-2011, 17:38
bak arkadaşım sana gelen saldırılar 6 sn bitti.....
senin yapabilecegin tek şey araya 5 defa def sokmak ve ilk saldırıdan once def yığmak... başka bi altarnatifin yok.....
aynı sn atılan saldırılar başladıkdan sonra araya def sokamazsın...
sizin için simule edeyim

ilk saldırı için karşılama defansı
01 saniye saldırı def sok
02 saniye saldırı def sok
03 saniye saldırı def sok
04 saniye saldırı def sok
05 saniye saldırı def sok

ARAYA SOKTUĞUN 5 DEF MANCOLARI KESEMEZ İSE KÖY PUFF....
KARŞILAMA DEFANSIN ZAYIF İSE VE EĞER 5 SANİYENİN HEPSİNE ORDU SOKULMUŞ İSE KÖY MUTLAKA PUFFF...

BUNU YAPMAK İÇİN PROGRAMA GEREK YOK... 5 SAĞLAM OYUNCU BUL YETER.....
1 SN 1 KİŞİ 5 SALDIRI SOKAR 5 SALDIRI 10 NOKTA SİLER 10*5=50 NOKTA KÖY MUTLAKA PUFF....

TEK KURTULUŞ CARESİ SAĞLAM KARŞILAMA DEFANSI HAZIRLAMAK.... ODA H Z Z PEK İŞLEMİYO :D

f.s.m.1453
05-03-2011, 17:38
ah ah sımdı adamları program kullanıyor dıye suclamana sasırmadım
ben sana aynı sanıyedekı saldırıların arasına gıremessın dıyorum sen bana kalkmıs 5 sanıeyedekı saldırıları gosterıp nasıl manco kestım dıyorsun.
Ornekle acıklayayım ozaman :

12:15:06 da ana saldırıyla beraber 5 manco saldırısı gırıyor sen ondekı hucumu kesemeden ne yaparsan yap sonrakı 5 manco saldırısını etkısız hale getıremessın ama 12:!5:06 ya attıgın destek manco saldırılarından sonra gırer.
Eger koy 12:15:07 dede sıralı manco saldırıları almaya dewam edıyorsa senın 12:15:06 ya attıgın destek 12:15:07 dekı mancoları keser.
Buda arkadasların 5 sanıeyede okadar mancolarını nasıl kestım lafını acıklıyor sanırım?

5 saniyenin her birinin içindeki oyuncuların saldırı aralarına girdim üstad hepsine girdimde 12,55,03 teki 2 kişininkine giremedim diyorum anlatamamış olabilirim idare et :)

harmanım
05-03-2011, 17:39
Olmuşla ölmüşe henüz çare bulunamadı :cool:

Pos3!DON
05-03-2011, 17:42
bak üstad daha önce aynı olay başıma geldi 10 kişi senin şuandaki ordun düzeyinde ordularla normal serverda bana saldırdı ve sadece ordularının yanında bulunan mancınıklarla köyden 20 yer yıktılar ama geriye kalan tüm mancınıklarını kestim program kullanılmadan atılan mancınıklardı neticede köyü ayakta tuttum ama bu senin bahsettiğin farklı bişey ben şahsen kendi adıma program kullandığına inanıyorum şunuda söylüyorum şikayet falan etmem zaten hayatta işim olmaz öyle şeylerle ha kullanmadıysanda özür dilerim söylenecek söz yok helal olsun nediyim
................

mahoni
05-03-2011, 17:42
5 saniyenin her birinin içindeki oyuncuların saldırı aralarına girdim üstad hepsine girdimde 12,55,03 teki 2 kişininkine giremedim diyorum anlatamamış olabilirim idare et :)

Dısardan aynı sanıeyedekı saldırıların arasına gırdın gıbı gozuktu ondan acıklama yaptm.
Abı 12:55:02 ye yıgıcaktın defı ozaman baska caren yoktu. 02 de gıren defler 3 dekılerı savunucaktı belkı ozaman ısın olurdu senın.
Nyse saglık olsun reelde basarılar ozaman

f.s.m.1453
05-03-2011, 17:44
bak arkadaşım sana gelen saldırılar 6 sn bitti.....
senin yapabilecegin tek şey araya 5 defa def sokmak ve ilk saldırıdan once def yığmak... başka bi altarnatifin yok.....
aynı sn atılan saldırılar başladıkdan sonra araya def sokamazsın...
sizin için simule edeyim

ilk saldırı için karşılama defansı
01 saniye saldırı def sok
02 saniye saldırı def sok
03 saniye saldırı def sok
04 saniye saldırı def sok
05 saniye saldırı def sok

haklısın üstad aynen öyle 3 kişinin saldırısı girdikten sonra diğerleri diğer saniyeye düşmüş onlara girdim ama 2 kişinin değil ben merak ediyorum program varmı yokm işin ucunda sizde biliyorsunuzki var

Climax
05-03-2011, 17:44

kusura kalma feci acamisin :D
aynı saniyedeki saldırıların arasına girme olasılığın zaten yok, farklı köyler yada hesaplardan dahi gelse...

farklı saniyelerden gelen saldırıların arasına giremediysen de zaten :( acemisin :rolleyes:

babalou
05-03-2011, 17:47
aynı saniyedeki saldırıların arasına girme olasılığın zaten yok, farklı köyler yada hesaplardan dahi gelse...

farklı saniyelerden gelen saldırıların arasına giremediysen de zaten :( acemisin :rolleyes:

adamin asker koyu ucmus biraKIN bagirsin biraz, bosverin:)

Pos3!DON
05-03-2011, 17:47

Kusura bakma ama cok ukalasın.. adam aynı saldırıya girecektim demiyor zaten son 2 sini kacırdım diyor...bu kadar kasılmayın tebrik edildiniz zaten ve sorulan sey dürüstçe program kullanıldmı kullanılmadımı ..ki alayınız kullanıyorsunuz..

f.s.m.1453
05-03-2011, 17:48
Dısardan aynı sanıeyedekı saldırıların arasına gırdın gıbı gozuktu ondan acıklama yaptm.
Abı 12:55:02 ye yıgıcaktın defı ozaman baska caren yoktu. 02 de gıren defler 3 dekılerı savunucaktı belkı ozaman ısın olurdu senın.
Nyse saglık olsun reelde basarılar ozaman

yok kardeşim işi sağlama almışlar aralarda ufak tefek ordular vardı yani 10ar klık defleri kesebilecek neticede diyecek laf yok öyle veya böyle olan oldu şimdi saniye sıralamarında orduyu çıkarken saniye geçişine dikkat etmek gerekli demekki aynı saniyeye 5saldırı atamadım şimdiye dek hiç öyle bir net olmadı bende grafikerlik yapıp elim hızlı olsa bile yapanı tebrik ederiz nediyelim

Climax
05-03-2011, 17:49
diğer saniyelerdekileri 12,55,01 ,12,55,02 12,55,04 12,55,05 12,55,06

bu saniyeler arasında gelen saldırıların hepsinin saniye içinde bile olsa aralarına girebildim birtek 12,55,03 e giremedim ve buna giremezsem köy gitti dedim neticede gitti sadece dürüstçe soruyorum program kullanıldımı kullanılmadımı farkeden bişey yok tebrik ederiz yinede ne olursa olsun neticede oyun bu

program ile araya girmeni de engelleyebiliyor H Z Z & B.A.T & RA :D ben yazdım, sadece bu birlikten olanların saldırılarının arasına girilemiyor :p

TRAVİAN
05-03-2011, 17:51

2 kişinin saldırısı aynı sn de ise araya giremezsin zaten..... tekrar ediyorum sen sadece 5 def sokabilirsin... onuda yapmışın zaten ..... yapabileceğin başkada bişey yoktu..... o soktuğun deflerde attığın saniyenin bir sonraki saniyedeki saldırıyı karşılar....

f.s.m.1453
05-03-2011, 17:51

haklısın çok acemiyim yada anlatamayacak kadar beceriksiz :)

Climax
05-03-2011, 17:53
Kusura bakma ama cok ukalasın.. adam aynı saldırıya girecektim demiyor zaten son 2 sini kacırdım diyor...bu kadar kasılmayın tebrik edildiniz zaten ve sorulan sey dürüstçe program kullanıldmı kullanılmadımı ..ki alayınız kullanıyorsunuz..

sezen aksu http://www.youtube.com/watch?v=LOGlWHixiWs (http://www.youtube.com/watch?v=LOGlWHixiWs) sana gelsin ;)

çamur at da izi bile kalmayacak... çevrimdışı saldırıyı araya defans sokmayı bilmeyen adamlarla uğraşıyoruz... yazık, iyi rakip de önemli tabii, hazmedebilen :cool:

f.s.m.1453
05-03-2011, 17:54
2 kişinin saldırısı aynı sn de ise araya giremezsin zaten..... tekrar ediyorum sen sadece 5 def sokabilirsin... onuda yapmışın zaten ..... yapabileceğin başkada bişey yoktu..... o soktuğun deflerde attığın saniyenin bir sonraki saniyedeki saldırıyı karşılar....

bnm demek istediğim o ikisi programla atmış yahu 1 tanesi saniye dışına çıkmazmı? Allah aşkına

Pos3!DON
05-03-2011, 17:56
program ile araya girmeni de engelleyebiliyor H Z Z & B.A.T & RA :D ben yazdım, sadece bu birlikten olanların saldırılarının arasına girilemiyor :p
bravooo size dünyayı kurtardınız...

Climax
05-03-2011, 17:58
bravooo size dünyayı kurtardınız...

hikayeden anlayanlara itinayla yazılır ;) mitoloji sevdalısı arkadaş...

operasyonlarda emeği geçenlere tek tek tebrikler, zararı büyük olan arkadaşlara da geçmiş olsun...

elleriniz dert görmesin HZZ BAT :cool: :cool: :cool:

Pos3!DON
05-03-2011, 17:59
sezen aksu http://www.youtube.com/watch?v=LOGlWHixiWs (http://www.youtube.com/watch?v=LOGlWHixiWs) sana gelsin ;)

çamur at da izi bile kalmayacak... çevrimdışı saldırıyı araya defans sokmayı bilmeyen adamlarla uğraşıyoruz... yazık, iyi rakip de önemli tabii, hazmedebilen :cool:

Sizde Gecmişin Gazı War Galiba soda verelimmi...kimseye çamur atılmadı adam tebrik ediyor ötesi varmı...

Climax
05-03-2011, 18:01

benim cevabım sanaydı ya neyse :D

hata bende...

Pos3!DON
05-03-2011, 18:01
hikayeden anlayanlara itinayla yazılır ;) mitoloji sevdalısı arkadaş...

operasyonlarda emeği geçenlere tek tek tebrikler, zararı büyük olan arkadaşlara da geçmiş olsun...

elleriniz dert görmesin HZZ BAT :cool: :cool: :cool:
bizimde yazacak hikayemiz vardır eczacı arkadaş...bizde tebrik ettik zaten seni o asker köyü sıfırlanan bögü alp kadar oyuncu ol sana yeter ...

TRAVİAN
05-03-2011, 18:02
bnm demek istediğim o ikisi programla atmış yahu 1 tanesi saniye dışına çıkmazmı? Allah aşkına

keşke saldırılar esnasında askeri üstün bi resmini cekseydin.......

orda ki sıralama neyse askerler o sıraya göre girer köye.....

eğer o sıra saptı diyorsan .... bunu admine yaz.....

bahsi gecen şekilde bi program yok....
olmasıda yazılım mantığına ters....
eğer biri yazılım satır kodları ile oynuyor diyorsanızda bunu yapan adam zaten istese köyünüzü silmeden askerinizide silebilirdi....

aynı saniyede 5 saldırı atmak cok kolay bi işlem klavyeye hızlı basmak ile alakalı değil.... siz bilmiyorsunuz diye yapılamayacağı anlamına gelmez.... ben yüzlercekez yaptım .....

MVP_PEACE
05-03-2011, 18:03
KIRMIZI lım sana yandı canımmm:)
tebrikler tom&jerry :)

by ati
05-03-2011, 18:05
Her Türlü Tılsım Kiralanır Diyorsun Yani :D

sana hangi tılsım lazım :))

biri cok atıp tutuyor yan koyleri biz yıkmasak hırt yıkacakmış oyuzden 15 kez ally geçıyorlar araya asker sokun yıkıyorlar die moral bonusuna gelince hesaba bakan kişilerde moral kazanıyormu :))onu 2 koyle bırakcaz sonrasımı sonrasındada devreye whıte daki wow ordularını sokacaz varmı itirazı olan yok olamazda hadi burlarda laga luga yapma msj gerekli kişiye gitmiştir......

fati senin olayı halletcemde plstejın turnuvası yapacaz testere yıkmakdan sıkılmış bızım koydeki arkadaşlar :))toplandık bıde bu adamın yorumlarını okuyarak kendimize geldik:)bi gidişde 10 bin nufus iyi fena degıl hala sevıye basmazlarsa yarın gece bi 10bin nufus daha alırız morel olsun onlara :)))

Black_White
05-03-2011, 18:05
Ömer ve Kenanı bastıkları orduyu tebrik ederim.

Savunmaya güvenerek manço arasına def yapmayan K-I-R-M-I-Z-I ya geçmiş olsun diyorum.

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/5/10119.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/5/10254.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/5/10263.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

f.s.m.1453
05-03-2011, 18:07
keşke saldırılar esnasında askeri üstün bi resmini cekseydin.......

orda ki sıralama neyse askerler o sıraya göre girer köye.....

eğer o sıra saptı diyorsan .... bunu admine yaz.....

bahsi gecen şekilde bi program yok....
olmasıda yazılım mantığına ters....
eğer biri yazılım satır kodları ile oynuyor diyorsanızda bunu yapan adam zaten istese köyünüzü silmeden askerinizide silebilirdi....

okadar bi bilgim yok üstad netice önce dediğin aralara defler girdi zaten aynı kişinin aynı saniyeye ve 10 kişinin aynı saniyeye attığı saldırının arasına giremem zaten böyle bişey yok saldırı sarkmasından kastım 03te saldırıyı atsa 04tekileri ardına girerim 3 kişi bunu yapamamış ama iki kişi bir tane bile sarkıtmamış farklı saniyeye yani sadece 2sinden şüpheliyim dedim ya öyle veya böyle olan oldu ben şimdi 01 de saldırı çıktım sana desemki 01de orda ol sende çıktın hiç bi saldırın 02e kaymazmı

Climax
05-03-2011, 18:08

Savunmaya güvenerek manço arasına def yapmayan K-I-R-M-I-Z-I ya geçmiş olsun diyorum.

emeği geçen herkese tebrikler...
müthiş bir şov :cool:

yalnız programınız kötüymüş 2 dakika da anca yıkmışsınız :P

Black_White
05-03-2011, 18:10

Yazılımda hata oldu sanırım :P

blackjack1905
05-03-2011, 18:10

3 dakka 3 saniye :cool: ne programmış be :eek:

TRAVİAN
05-03-2011, 18:12
okadar bi bilgim yok üstad netice önce dediğin aralara defler girdi zaten aynı kişinin aynı saniyeye ve 10 kişinin aynı saniyeye attığı saldırının arasına giremem zaten böyle bişey yok saldırı sarkmasından kastım 03te saldırıyı atsa 04tekileri ardına girerim 3 kişi bunu yapamamış ama iki kişi bir tane bile sarkıtmamış farklı saniyeye yani sadece 2sinden şüpheliyim dedim ya öyle veya böyle olan oldu ben şimdi 01 de saldırı çıktım sana desemki 01de orda ol sende çıktın hiç bi saldırın 02e kaymazmı

eğer bana dersen asla ama asla sarkmaz.... diğer saldırı yapan köyler ile aynı evde kalıyorsam onlarında saldırısı 1 sn bile sarkmaz....

neden sarkmadığıda bize kalsın.... bazıları yaratıcılıkta sınır tanımıyo...
oyun kuralları cercevesinde yapılacak her şey mubahdır....

Nafri Çneg
05-03-2011, 18:14
[QUOTE=Melony;1137081]Bir şey soracagım ama kimse yanlış anlamasın

[/QUOTE

şöyle yaptığın video ya bi bak belki oradan çıkar:)

corsann
05-03-2011, 18:15

benm raporumu koymamışsın :D o kadar araya 5k toyton soktum :D

TRAVİAN
05-03-2011, 18:18
[sıze=2]ömer ve kenanı bastıkları orduyu tebrik ederim.

Savunmaya güvenerek manço arasına def yapmayan k-ı-r-m-ı-z-ı ya geçmiş olsun diyorum.

[ımg]http://i1103.hizliresim.com/2011/3/5/10119.jpg[/ımg] (http://goo.gl/mc9cy)

[ımg]http://i1103.hizliresim.com/2011/3/5/10254.jpg[/ımg] (http://goo.gl/mc9cy)

[ımg]http://i1103.hizliresim.com/2011/3/5/10263.jpg[/ımg] (http://goo.gl/mc9cy)

[/sıze]

araya def bile sokmamış.....
Buna rakibini hafife almak denir.... Bedelinide cok ağır ödemiş....

Pos3!DON
05-03-2011, 18:19

güzel saldırı, vardır bundada birşeyler:)Saldıran ve savunan arkadaslara tebrikler wow doneminde bu savunmayı bulmakta zor iş..sizin oyunculugunuza kimsenin birşey dedigi yok veya programlarınıza:) sorun şu ki cok abartıyorsunuz biri aleyhinizde konusunca weya sizi eleştirince yapıcı olsa bile hep bi kosullanma içindesiniz ve hep tepeden bakıyorsunuz sonucta oyun bu bu kadar kaptırmayın ...tekrardan TEBRİKLER umarım anlamıssınızdır.. eczacı anladınmı :)

hadesboy
05-03-2011, 18:23

tebrikler ex güzel iş saldıran ve savunan tarafı tebrik ediyorum :)

1000EFSANE
05-03-2011, 18:24

harbiden Tom&Jerry (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=28161) tebriği hak etmiş... savunma tebrk edlmeyecek durumda deil.. güzel bir şov bizimde görselliğimize zevk kattınız.. teşekkürler..

NOT: Tom&Jerry (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=28161) sıralı mancınık kullandımı??

acaba mancınığı varmıydı sorusu akıllara geliyor güzel bir ordu basılmış şayet mancınığıda varmış ise neden WW atşı yapmadı?

bir dieri ise en az 200k tokmak 50k toytonum döner hesabıylamı saldırdı? bu sırada WW atışıda yaparım hesabı..

aydınlatırmısnız...

f.s.m.1453
05-03-2011, 18:25

işte bu şımarıklıklar yüzünden burda kimse yazı yazmıyor... doğru dürüst konuşmayı efendice sorunun cevabını verip olayı kapamayı beceremiyorsunuz size terbiyesizlik yapanmı olduki alaycı konuşma yapıyorsun başarıyı gölgelemek böyle bişey olsa gerek

Pos3!DON
05-03-2011, 18:27
işte bu şımarıklıklar yüzünden burda kimse yazı yazmıyor... doğru dürüst konuşmayı efendice sorunun cevabını verip olayı kapamayı beceremiyorsunuz size terbiyesizlik yapanmı olduki alaycı konuşma yapıyorsun başarıyı gölgelemek böyle bişey olsa gerek
işte bu yüzden cok seviliyorsunuz HZZ

corsann
harbiden Tom&Jerry (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=28161) tebriği hak etmiş... savunma tebrk edlmeyecek durumda deil.. güzel bir şov bizimde görselliğimize zevk kattınız.. teşekkürler..

NOT: Tom&Jerry (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=28161) sıralı mancınık kullandımı??

acaba mancınığı varmıydı sorusu akıllara geliyor güzel bir ordu basılmış şayet mancınığıda varmış ise neden WW atşı yapmadı?

bir dieri ise en az 200k tokmak 50k toytonum döner hesabıylamı saldırdı? bu sırada WW atışıda yaparım hesabı..

aydınlatırmısnız...

tom&Jerry aksiyon isteyen bi oyuncudur ve kendisi ile konuştum zaten wow vursam bu kadar zevk alamazdım dedi. hem hangi wowa vurcak ki.. unevenden başka wow mu var:P

Tom&Jerry
güzel saldırı, vardır bundada birşeyler:)Saldıran ve savunan arkadaslara tebrikler wow doneminde bu savunmayı bulmakta zor iş..sizin oyunculugunuza kimsenin birşey dedigi yok veya programlarınıza:) sorun şu ki cok abartıyorsunuz biri aleyhinizde konusunca weya sizi eleştirince yapıcı olsa bile hep bi kosullanma içindesiniz ve hep tepeden bakıyorsunuz sonucta oyun bu bu kadar kaptırmayın ...tekrardan TEBRİKLER umarım anlamıssınızdır.. eczacı anladınmı :)

Programmı :)
program sayesindemi köy 3dk da yıkıldı.

hatırlıyormusun benim saldırı köyüme congueror 3x tılsımla geldi.
hatırlıyormusun bu 440k 100k asker bulunan köy 32 nufustan düşdü
hatırlıyormusun 82 sıralı saldırıdan köyü yıkamadınız.
kalkıpda program muhabbeti yapıyorsun.
bunu forum kullanıcıların kanaatine bırakıyorum.

burdan ögrenceğiniz bişey var ama
hiç bir zaman bir işinizi yarım bırakmıcaksınız beni 32 nufus bırakcagınıza yıksaydınız..

Tom&Jerry
05-03-2011, 18:28
tom&Jerry aksiyon isteyen bi oyuncudur ve kendisi ile konuştum zaten wow vursam bu kadar zevk alamazdım dedi. hem hangi wowa vurcak ki.. unevenden başka wow mu var:P

dogru söze ne hacet :)

Climax
05-03-2011, 18:29
güzel saldırı, vardır bundada birşeylerSaldıran ve savunan arkadaslara tebrikler wow doneminde bu savunmayı bulmakta zor iş..sizin oyunculugunuza kimsenin birşey dedigi yok veya programlarınıza sorun şu ki cok abartıyorsunuz biri aleyhinizde konusunca weya sizi eleştirince yapıcı olsa bile hep bi kosullanma içindesiniz ve hep tepeden bakıyorsunuz sonucta oyun bu bu kadar kaptırmayın ...tekrardan TEBRİKLER umarım anlamıssınızdır.. eczacı anladınmı

soğuk sulardan gelen, valla özelden bir tartışalım anlamamış olabilirim :D

el emeği göz nûru raporlara laf atılırsa tabii ki tepki koyarız ;)

hâkkımızı 2 komik forumcuya yedirmeyiz :)

yazdıktan ve yazılanları okuduktan sonra gülüyoruz, oyun oynuyoruz rahat ol :cool: hatta ben foruma niye bu kadar geç yazmaya başladım :confused: diye üzülüyorum, baya bir eğlenceliymiş :D

Climax
05-03-2011, 18:31

hiç bir zaman bir işinizi yarım bırakmıcaksınız beni 32 nufus bırakcagınıza yıksaydınız..

yıkabilseler yıkacaklardı zaten ;)

bir zamanlar fakir ama gururlu bir genç vardı hesabı olmuş :p ellerin dert görmesin, yalnız askerlerin hala bir kısmını besliyorum ne iş :D :D :D

vahşi
05-03-2011, 18:31
dogru söze ne hacet :)

travian oynayan herkes aksyonu adrenalini seven kişilerdir .) orasını anladık acaba mancınıkların kesildimi bir yerde??

bu orduya en az 20k yakın manınık mutlaka hazırlanmıştır...

daha detaylı bilgi lütfen teşekkürler tekrar tebrikler

Pos3!DON
05-03-2011, 18:34
soğuk sulardan gelen, valla özelden bir tartışalım anlamamış olabilirim :D

el emeği göz nûru raporlara laf atılırsa tabii ki tepki koyarız ;)

hâkkımızı 2 komik forumcuya yedirmeyiz :)

yazdıktan ve yazılanları okuduktan sonra gülüyoruz, oyun oynuyoruz rahat ol :cool: hatta ben foruma niye bu kadar geç yazmaya başladım :confused: diye üzülüyorum, baya bir eğlenceliymiş :D
2forumcu dedigin kim? forumu takip ederim ama ilk defa bugun yazdım o da şımarıklıgınıza dayanamadıgımdandır rahat olma konusundada zaten rahatım sen sıkma canını tekrar soyluyorum kimse oyunculuguza laf etmiyor iyisiniz hoşsunuz ama bu basarınıza gölge düşürüyorsunuz...anlayısından süphem war ama bir daha söylüyorum TEBRİKLER ...

Tom&Jerry
05-03-2011, 18:35

aydınlatırmısnız...

dostum emek değilmi
herkesin bir emegi var
neden ziyan edeyimki diye herkes düşünür sadece ben değil..

ben 32 nufusa düştüm zamanında öc alcam die cıkabilirdim.
bi noktadan sonra emekle oynamak isteyenlere karşı gelmek istiyor insan.

neden mi wow atısı yapmadım

beniim köyü sıfırlamaya gelende resital
mancoları kesende resital.

ne yapsaydım turşusunu kurcak halim yok

congueror gibi orduyu wow a atmak mantıksız olurdu.

12 saat içerisinde 2 saldırı köyü sıfırladık.
buda güzel bi cevap oldu.
bilmem anlatabildimmi

patriyot
05-03-2011, 18:40

Biri benimi andı kulaklarım çınladı :)

tebrik ederiz ama bir şeyi demeden geçemiyecegim onur kardeşim belkide travianda en efendi insandır karıncayı dahi incitmez lütfen ona laf etmeyin zaten kimseyde bir şey dememiş.

buralar gelip geçicidir ama insanlıgımız baki bu da bir oyun incitmeyelim bir birimizi
iyi oyunlar.

1000EFSANE
dostum emek değilmi
herkesin bir emegi var

bilmem anlatabildimmi

eyw... dostum teşekkürler tekrar tebrikler...

kuvvetmira
Tebrikler Güzel Opersayon Yapmışsınız Bırde Şu Operasyonlar Üzerine Ukala Yorumlar Tartışmalar Çıkmasa Bu Oyun Tadından Yenılmez :)

Pos3!DON
dostum emek değilmi
herkesin bir emegi var

bilmem anlatabildimmi
herkesin bi stratejisi var uygun olan wow a cakmaktı oyle yapmıştır saygı duymak gerek dimi..

Tom&Jerry
05-03-2011, 18:41
mancolara bu oldu.

http://img847.imageshack.us/img847/521/manco.jpg (http://img847.imageshack.us/i/manco.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Gouranga
05-03-2011, 18:43
travian oynayan herkes aksyonu adrenalini seven kişilerdir .) orasını anladık acaba mancınıkların kesildimi bir yerde??

aDAM HESAPLARI KARIŞTIRDI :D

Aynı soruyu forumdaki 15 multi hesabından da sormaya mı karar verdin:D

Tom&Jerry
05-03-2011, 18:43
Biri benimi andı kulaklarım çınladı :)

tebrik ederiz ama bir şeyi demeden geçemiyecegim onur kardeşim belkide travianda en efendi insandır karıncayı dahi incitmez lütfen ona laf etmeyin zaten kimseyde bir şey dememiş.

buralar gelip geçicidir ama insanlıgımız baki bu da bir oyun incitmeyelim bir birimizi
iyi oyunlar.

ben kendisine bişey söylemiyorum
saldırısını yaptı konustuk tebrik ettim.
saldırdı diye ben cıkıp program muhabbeti yapmadık

şimdi biz saldırıncamı program oluyoruz.

1000EFSANE
05-03-2011, 18:44
mancolara bu oldu.

http://img847.imageshack.us/img847/521/manco.jpg (http://img847.imageshack.us/i/manco.jpg/)

yapılması gereken en güzel saldırıyı yapmşsın...

ben mancınıkların olduğu haldemi buraya saldırdın diğe düşünmüştüm..

harbiden göz zevkimiz şenlendi..

yaptığın saldırıda nihayetinde WW zarar vercek br ordu köyü uçmuş...
TEBRİKLER...

Pos3!DON
05-03-2011, 18:45
mancolara bu oldu.

yazık olmuş gercekten ...

patriyot
05-03-2011, 18:45
askerimi niye wowa çaktımımıda söyleyim ilşerim geregi ugraşamıyorum program kullandıgımdan dolayı köyün kapanacagını biliyordum köyde -1,5 milyon savunma vardı depo dayanmıyordu zaten ortagın mancoları fatihte (bözkan) bırakmıştı bir kısmını 751 tane kalmıştı adamda bizim birlige geldi iyimi :)

Size bi şey deyimmi barut kokusu olmadan tadı öçıkmıyor sanal askerler iş yapmıyor :)

Eyup-Can
05-03-2011, 18:48

Çok güzel bir Organize olmuş. Emeği geçen arkadaşları Tebrik Ederim.. Savunmada iyiymiş..

Melony
05-03-2011, 18:54

eyw... dostum teşekkürler tekrar tebrikler...

Şu iki forum hesabı aynı kişiye aittir

Forumdan cevap verenler lütfen dikkat etsin ben şimdi gerekli yerlere gerekli şikayeti yapacagım zaten :)

Bu arada KIRMIZI ve bögü alp operasyonuna katılan arkadaşlarımı tek tek tebrik ediyorum
özellikle ömer

Ne demiştim kardeşim sabr et zamanı gelecek :)

Rakip birligede esenlikler diler

HZZ birlik oyuncularının kavga ve tartışmadan uzak durmasını isterim

~~Melony.

Cetvelsiz
05-03-2011, 18:55
:D

şu moral bonusunun WW lara etki etmemesi hakkında daha detaylı bir bilgi koyarsan bizde öğrenmiş oluruz...

hiç WW köyü gördümmü??

sorulması gereken bir soru değil?

aklı sıra hepniz bir yerleden yakalamak istiyosunuz alay konusu olacak bişeyler arıyosunuz ki bunu melony başkanınız dahi yapıyor..

1-10 tahılı pazardan alın gibi alaycı yazılar..

bunu herkesde biliyoki npc için yapıyodur..

evet WW köyünü gördüm sen o zamanlar mario oynardın

(farmwille diecem ama travan zamanlarında o oyun çıkmamıştı) :):):)

gördüm desemde alaylı konuşucak görmedim desemde alaylı konuşucak .)

Moral bonusu ile ilgili yazılar muhtemelen forumda mevcuttur. Biraz araştırırsan bulabilirsin.

Şu oyunu oynayan en eski oyunculardan biriyim (ilk s1 den bu yana). Mario oynayacak yaşı çoktan geçtik.

Forumda sana laf yetiştirmekten daha önemli işlerim var.

Bilmediğin konuları araştırıp öğrenmeden biliyormuşçasına foruma sunma rezil olma ihtimalin yüksek olur.

Not: Başta Tom&Jerry olmak üzere operasyona katılan tüm arkadaşlara tebrikler.

Gouranga
05-03-2011, 18:56

Günaydın:) Kaç gündür bas bas diyorum forumda bu adamı kaale almayın diye.FOrumda hem küfreder hem farklı farklı multi hesaplarından yazar diye:D

Tom&Jerry
05-03-2011, 18:59

Forumdan cevap verenler lütfen dikkat etsin ben şimdi gerekli yerlere gerekli şikayeti yapacagım zaten :)

Bu arada KIRMIZI ve bögü alp operasyonuna katılan arkadaşlarımı tek tek tebrik ediyorum
özellikle ömer

Ne demiştim kardeşim sabr et zamanı gelecek :)

Rakip birligede esenlikler diler

HZZ birlik oyuncularının kavga ve tartışmadan uzak durmasını isterim

~~Melony.

saol kardeşim o attıgın ally i halen saklıyorum.
yeri geldi yıkıldık
yeri geldi hesabımız hacklendi

ama sabır ettik bu güne kadar..

mami şimdi tahıl gönderrim nereye istersen :D

patriyot
05-03-2011, 19:01
yapılması gereken en güzel saldırıyı yapmşsın...

ben mancınıkların olduğu haldemi buraya saldırdın diğe düşünmüştüm..

harbiden göz zevkimiz şenlendi..

yaptığın saldırıda nihayetinde WW zarar vercek br ordu köyü uçmuş...
TEBRİKLER...

Bak güzel kardeşim burdaki insanlar salak degil dalkavukluk edip durma artık agır yazacagım ayıp olacak yaşıma başıma sonra utanmıyormusun diyecekler tanıdıklaRIM lütfen milletin üslübünü ve sinirlerini bozma ayıp oluyor.

1000EFSANE
05-03-2011, 19:01
[ı]şu iki forum hesabı aynı kişiye aittir [/ı]

[ı]forumdan cevap verenler lütfen dikkat etsin ben şimdi gerekli yerlere gerekli şikayeti yapacagım zaten :) [/ı]

bu arada kırmızı ve bögü alp operasyonuna katılan arkadaşlarımı tek tek tebrik ediyorum
özellikle ömer

ne demiştim kardeşim sabr et zamanı gelecek :)

rakip birligede esenlikler diler

hzz birlik oyuncularının kavga ve tartışmadan uzak durmasını isterim

[ı]~~melony.[/ı]

yazık ki yazık..

Gouranga
05-03-2011, 19:03
yazık ki yazık..
hahhahhahhahahahhahahahahhha
adsfhjfagjhgfsjhhf

:D :D

Olum var yaaaa....:D

1000EFSANE
05-03-2011, 19:05
Bak güzel kardeşim burdaki insanlar salak degil dalkavukluk edip durma artık agır yazacagım ayıp olacak yaşıma başıma sonra utanmıyormusun diyecekler tanıdıklaRIM lütfen milletin üslübünü ve sinirlerini bozma ayıp oluyor.

bu kasılma nedenn neydi??

adam yernde br saldırı yapmış... zamanında adam sıfırlanmamış mancınığı gitmş

intikam ateşi sarmış stediğinde yapmış..

mancınıksız ordu neye yarar??

ya WW köyüne destek die atarsın yada önden girer tarumar edersin ardından köyden iz bırakmıcaklar girer...

gayet güzel bir saldırı... tebrikse tebriği yapılır kötü bişey demedm..

Melony
05-03-2011, 19:05
saol kardeşim o attıgın ally i halen saklıyorum.
yeri geldi yıkıldık
yeri geldi hesabımız hacklendi

ama sabır ettik bu güne kadar..

mami şimdi tahıl gönderrim nereye istersen :D

http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3 bu mesajı okuyan her üye şuraya tüm köylerinden tahıl göndersin partiler halinde

~~Melony

Forumda ally çeken kavun :p

yazık ki yazık..

Neye yazık kabul etmiyor musun ?

1000EFSANE
05-03-2011, 19:06
http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3 bu mesajı okuyan her üye şuraya tüm köylerinden tahıl göndersin partiler halinde

~~Melony

Forumda ally çeken kavun :p

Neye yazık kabul etmiyor musun ?

şikayetini yap adamım... kabul edilrmi edlmezm orasını şkayet yaptığında anlarsın...

Tom&Jerry
05-03-2011, 19:10
şikayetini yap adamım... kabul edilrmi edlmezm orasını şkayet yaptığında anlarsın...

güzel arkadaşım
foruma konu olan kişi ben ve kırmızıdır.
yorumunu yapar çekilirsin

ne zorun var neden bu kadar kin dolusun
bu bir oyun bizce
sencede öyle kalsa daha güzel olmazmı?

patriyot
05-03-2011, 19:10
bu kasılma nedenn neydi??

adam yernde br saldırı yapmış... zamanında adam sıfırlanmamış mancınığı gitmş

intikam ateşi sarmış stediğinde yapmış..

mancınıksız ordu neye yarar??

ya WW köyüne destek die atarsın yada önden girer tarumar edersin ardından köyden iz bırakmıcaklar girer...

gayet güzel bir saldırı... tebrikse tebriği yapılır kötü bişey demedm..

biz insanız ayrıca o tom jerry nikli arkadaşımıda biliyorum bunları yazmak sana düşmez intikam ateşi ne alaka öyle karekteli bir degil malesef sen ortalıgı kızıştırıp birbirinemi girek bu insanlar sanıyorsun unuttugun bir sey var çogu beni tanır ayrıca bu da oyun ne intikamıymış anlamsız laflar etme senden rica ettim lütfen böyle şeyler peşinde koşma.. tebrik etmesinide biliriz bükemedigimiz bilegi öpmesinide biliriz gerektiginde cevap vermesinide bilriz sana ne oluyor restall birliginin saldırı puanına bak öyle konuş burda milleti anlamsız lakırdınla üzme..

1000EFSANE
05-03-2011, 19:12
güzel arkadaşım
foruma konu olan kişi ben ve kırmızıdır.
yorumunu yapar çekilirsin

ne zorun var neden bu kadar kin dolusun
bu bir oyun bizce
sencede öyle kalsa daha güzel olmazmı?

güzel kardeşim kime ne yazdım bi okusana?

sadece sende mancınık varmı yokmu de meraklandım... bunada bu tepkiyi neden veriyosunuz anlamış deilim

1000EFSANE
05-03-2011, 19:14
biz insanız ayrıca o tom jerry nikli arkadaşımıda biliyorum bunları yazmak sana düşmez intikam ateşi ne alaka öyle karekteli bir degil malesef sen ortalıgı kızıştırıp birbirinemi girek bu insanlar sanıyorsun unuttugun bir sey var çogu beni tanır ayrıca bu da oyun ne intikamıymış anlamsız laflar etme senden rica ettim lütfen böyle şeyler peşinde koşma.. tebrik etmesinide biliriz bükemedigimiz bilegi öpmesinide biliriz gerektiginde cevap vermesinide bilriz sana ne oluyor restall birliginin saldırı puanına bak öyle konuş burda milleti anlamsız lakırdınla üzme..

relax arkadaşım.. panik yapmışsın beklemediğin bir ordu defi indrince bana sataşmaya başladın...

no panik yzdıklarım seni rahatsız ettiyse yazmam..

corsann
05-03-2011, 19:15

osman abi ve birliği oyunda potansiyel rakibimdir ama bana saldırsa bile tek laf etmem neden herşey bi oyun:D dimi abii :D

Climax
05-03-2011, 19:20

abi boşver RESİTAL HZZ rapor koyar, raporlar milletin çenesini çalıştırır...

yazık asıl buna yazık ;)

Melony
05-03-2011, 19:20
TEK KURTULUŞ CARESİ SAĞLAM KARŞILAMA DEFANSI HAZIRLAMAK.... ODA H Z Z de PEK İŞLEMİYO :D

Güzel slogan bunu kullanalım artık (:

1000EFSANE
05-03-2011, 19:22
ben rapora yada savunmaya yazık demedm.

YAZIK lafını çekmeyin saldırıya..

o lafım yerini buldu. neden YAZIK dediğimide anladı..

patriyot
05-03-2011, 19:22
relax arkadaşım.. panik yapmışsın beklemediğin bir ordu defi indrince bana sataşmaya başladın...

no panik yzdıklarım seni rahatsız ettiyse yazmam..

sana diyecek sözüm Allah seni ıslah etsin. yok defi indirsin indirmesin adam defansına zırh vermediyse ben ne yapacam süs diye asker basnlar vardır iş bitirmeye asker basnlar vardır birde zerzeklik eden forum askerleri vardır. hepside böyle ayrı katagoridedirler işte .

patriyot
05-03-2011, 19:24
osman abi ve birliği oyunda potansiyel rakibimdir ama bana saldırsa bile tek laf etmem neden herşey bi oyun:D dimi abii :D

oyun budurya elbette saldırı olacak yoksa ne diye asker basıyoruzki

Black_White
05-03-2011, 19:26

Pardon Aycan senin rapor arada kaynadı.

Senide tebrik ederim. Aralara asker atılacağı zaman aklıma gelen ilk isimlerdensin:)

Ayrıca bir tebrikte ellerinde bulunan en ufak ordulardan en büyüğüne en iyi şekilde kullanmasını bilen Cıqara (Cenk) ve B.A.T birliği oyuncularına.

1000EFSANE
05-03-2011, 19:26
san diyecek sözüm Allah seni ıslah etsin. yok defi indirsin indirmesin adam defansına zır vermediyse ben ne yapacam süs diye asker basnlar vardır iş bitirmeye asker basnlar vardır birde zerzeklik eden forum askerleri vardır. hepside böyle ayrı katagoridedirler işte .

sakin ol arkadaşım... çoğu kez sıfırlandık çoğu kez asker caktık hiç böyle zevzeklk yapmadık...

boş yere cene calma sana karşı bir şey yazmadım..

600k lk bir ordu neden WW delde neden asker köyüne gder die meraklandım ama mancınığı keslmiş..

yarım bıraktığınız işi tom&jerry

tamamlamış..

basit bir oyun için allah islah etsin diyen dillerin felç olur...

rabbim senin oyun içn islahını kabullenmez..

1000EFSANE
05-03-2011, 19:31
tom&jerry adamın canını yaktın sırf ben tebrik ettim diğe adam cinnet geçiriyor..

tebriği geri aldım yoksa islah olmacam..

Tom&Jerry
05-03-2011, 19:33
sakin ol arkadaşım... çoğu kez sıfırlandık çoğu kez asker caktık hiç böyle zevzeklk yapmadık...

boş yere cene calma sana karşı bir şey yazmadım..

600k lk bir ordu neden WW delde neden asker köyüne gder die meraklandım ama mancınığı keslmiş..

yarım bıraktığınız işi tom&jerry

tamamlamış..

tamam arkadaşım uzatma lütfen tadında bırakalım.

1000EFSANE
05-03-2011, 19:40
tamam arkadaşım uzatma lütfen tadında bırakalım.

susuyorum tebrik etsek bi suç etmesek neden tebrik etmiyosun derler:D

WW ordusu hakkında blgi istesek adamlar yerden yere vuruyor..

nihayetinde forum bazen açıklanması gereken konular olur.. herkes aydnlanmak ister..

CETVELSİZ

BEN ARAŞTIRDIM BULAMADIM SEN ARAŞTIRMIŞSINYA LİNK KOYARMISIN BURAYA ACABA:D

Nafri Çneg
05-03-2011, 19:49

aga bizim wow a kim bakıyo herkeş istanbul a kaçmışş:)

Melony
05-03-2011, 20:06
aga bizim wow a kim bakıyo herkeş istanbul a kaçmışş:)

Tatil verdim sizin ekibe abi 2 gün dinlensinler hafta içi acaip çalıştıracagım onları )

Nafri Çneg
05-03-2011, 20:10
Tatil verdim sizin ekibe abi 2 gün dinlensinler hafta içi acaip çalıştıracagım onları )
geziyolar keratalar:)

wow bitsin topla ekibi gelin sizde lahmacun ısmarlayayım size :))

Melony
05-03-2011, 20:14
geziyolar keratalar:)

wow bitsin topla ekibi gelin sizde lahmacun ısmarlayayım size :))

Zarar edersin

En son bizim ekibe bir şey ısmarlayanlar şimdi tanımamazlıktan geliyorlar bizi bak demedi deme :D

Sadece ben ve sero yeteriz :p

Suzie
05-03-2011, 20:15
Zarar edersin

En son bizim ekibe bir şey ısmarlayanlar şimdi tanımamazlıktan geliyorlar bizi bak demedi deme :D

Lokantayımı bitirceniz :P Gittiğiniz lokanta bayram eder :D

styx
05-03-2011, 20:18

o da kurtarmıyor artık mamı :)

operasyonda emegı gecen tum dostlarımı tebrık edıyorum

84 sıralı saldırıya koy sıfırlayamazsanız (resitall) olcagı budur herkesın oyunculugu ortadadır kımse kımse camur atmasın ve buda sızlere ders olsun basladıgınız ısı asla yarım bırakmayın ;)

Tom&Jerry (kenan)

Melony
05-03-2011, 20:20
Lokantayımı bitirceniz :P Gittiğiniz lokanta bayram eder :D

Ankarada sponsor mekanlarımız var 3. caddede bar-duck kafe bara gidip HZZ yi sorun

sayemizde zengin oldular zenginnn :D

Climax
05-03-2011, 20:21
patlayan orduların bilgisi var mıdır ?? :confused::confused::confused:

Nafri Çneg
05-03-2011, 20:25
Zarar edersin

RA nın yarısı batırmadıysa sizde bişey yapamazsınız rahat ol:):)
helal hoş olur ne demek:)

Sanane01
05-03-2011, 20:28
Son durum nedir ?

Cetvelsiz
05-03-2011, 20:30
CETVELSİZ

Yazılanları nasıl okuyorsun bilmiyorum ama sen istersen tekrar oku.

Araştırdığımı söylemedim.

Sadece bildigimi söyledim. Ki çoğu kişi bunu bilir.

Bu tür tartışmalar her server wow zamanı oluyor.

Sen yenisin galiba ?

Cetvelsiz
05-03-2011, 20:42
CETVELSİZ

Bak sana kıyak yaptım. 5dk lık bi araştırmayla buldum.

Son cümleyi dikkatlice oku!

http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=608151&postcount=1

DanceInTheDark
05-03-2011, 20:47
Son durum ne ?

crazy_boys
05-03-2011, 20:49
Son durum ne ?

Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 86 -
2. HırT [HIRT][TIRT] WOWTİME 77 -
3. tuatone İNADINA DOSTLAR DOSTLAR 72
4. Shekill ®-RESİTAL-WOW-® RSTL~WoW 62 -
5. joker-as C@N&S.S.-K&N-ASYACAN C@NSSK&N 61
6. DARK MANİA -SON+ WOWTİME 49 -
7. DOĞAN77 *** RESİTAL *** RSTL~WoW 48 -
8. KESGİN *EFSANE BİRLİKLERİ* WOWTİME 48 -
9. woyager ***D.H.S*** DOSTLAR 46 -
10. Katliam08 [CIzZz] WOWTİME 38
11. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 9 -
12. HOYHOY DOSTLAR 0 -
13. saho SADECE H Z Z RSTL~WoW 0 -

premium
05-03-2011, 20:53

[/sıze][/sıze]
öncelikle gelen saldırıları iyi incelemeni tavsiye ederim. bak bakalım o aynı saniyelere saldırılar hep aynı köyden aynı zamanda gönderilmiş saldırılarmı yoksa farklı köylerden farklı zamanlarda yola çıkartılmış saldırılarmı ?
itham etmek için önce gerçekleri görmek gerekir. o saldırıların hiç birisi proğramla atılmış saldırılar değildir.
hepsinin hazırlıkları hesaplamaları öncesinde yapılmış emek verilmiş uykusuz kalınmış yola çıkılmıştır.
emeği geçen arkadaşlarımı canı gönülden kutluyorum. eylemlerinin devamının geleceği kesin :D
ah cigara ah iyiki orduyu çaktın bide ordu elinde duruyor olsaydı daha neler yapacaktın merak ediyorum. :p

not: forumun gerisini okumamıştım bu alıntı yaptığım yazıdan sonrasında yeterince yazı yazılmış gerekenlerde söylenmiş fazlalık olmuş benimki kusura bakmayın artık:)

Suzie
05-03-2011, 21:03
Ankarada sponsor mekanlarımız var 3. caddede bar-duck kafe bara gidip HZZ yi sorun

sayemizde zengin oldular zenginnn :D

Dört Gözle bekliyorlardır gelmenizi :D dayımın lokantasına cağırırdım sizi ama bi arkadaşımızın yazısından sonra korktum bizide yersiniz diye :D

heidi
05-03-2011, 21:04

Kanka vakti zamanında bi gevezevardı hatırlarmısın adama her seferinde kapak yapardık yine gelir burda öterdi :DDD Kimler geldi kimler geçti bu forumdan :) Ağzı olan konuşuyo :P

Cetvelsiz
05-03-2011, 21:18
Kanka vakti zamanında bi gevezevardı hatırlarmısın adama her seferinde kapak yapardık yine gelir burda öterdi :DDD Kimler geldi kimler geçti bu forumdan :) Ağzı olan konuşuyo :P

Hatırlamammı kankam. Forumda bize laf sokmaya çalışırken askerlerini uçurmuştum :) Askerler uçunca bir daha foruma adımını dahi atamamıştı :)

premium
05-03-2011, 21:24
hahahah
aynen valla ben gördüm onu kalan defansı temizlemişsin aycan :p
hakkını yemişler:D

1000EFSANE
05-03-2011, 21:29
Yazılanları nasıl okuyorsun bilmiyorum ama sen istersen tekrar oku.

Araştırdığımı söylemedim.

Sadece bildigimi söyledim. Ki çoğu kişi bunu bilir.

Bu tür tartışmalar her server wow zamanı oluyor.

Sen yenisin galiba ?

sen yenisin yada şimdi başadın demiyorum kendini tatmin etmene gerek yok...

ben bulamadım bulduysan koyarsın linki bende bakarım doğrudur derim..

ayrıca rezil olmam öğrenmiş olurum

varsa link koyarsın üstelemezsin. yeni travian uygulamasını blmem pek zaman oldu artık yormuyorum kendmi.

sende fazla konuşma varsa link koy yoksa sus

benm unuttuklarımı sen yeni yeni öğrenmeye başlamışsın..

heidi
05-03-2011, 21:30
Hatırlamammı kankam. Forumda bize laf sokmaya çalışırken askerlerini uçurmuştum :) Askerler uçunca bir daha foruma adımını dahi atamamıştı :)

Ya kanka bi kere sana laf söyleyen adamın alnını karışlarım
Mancınıkta rekor kırmışsın
Koçbaşında öyle

Sana laf söylicek adam bi kere sıralamaya ilk 5 e bakacak sonra konuşacak. Çekilsin ayağının altından :D Vakitsiz öten horozlardan biri işte...

1000EFSANE
05-03-2011, 21:33

natar köyleri demiş açıkçası pekde tatmin edici deil..

WW köyleri natar köyü deil:D

Eshot
05-03-2011, 21:44

Wow köyü natar köyü değil mi? Şaşkınlıklar içerisindeyim diyemeyeceğim hayretlere düştüm burada.. Wow köyleri natar köyü olmadığına göre her köyden basalım wow u o zaman :) Kusura bakmayın sonradan dahil oluyorum muhabbete ve bu edindiğim yararlı bilgi üzerine izninizle vakit geçirmeden susuyorum :)

Cetvelsiz
05-03-2011, 21:45
sen yenisin yada şimdi başadın demiyorum kendini tatmin etmene gerek yok...

ben bulamadım bulduysan koyarsın linki bende bakarım doğrudur derim..

ayrıca rezil olmam öğrenmiş olurum

varsa link koyarsın üstelemezsin. yeni travian uygulamasını blmem pek zaman oldu artık yormuyorum kendmi.

sende fazla konuşma varsa link koy yoksa sus

benm unuttuklarımı sen yeni yeni öğrenmeye başlamışsın..

Evet kardeşim senden ögrenecek daha çok şeyim var.

Bildiklerini dök ortayada daha çok bilgimiz olsun.

Ya kanka bi kere sana laf söyleyen adamın alnını karışlarım
Mancınıkta rekor kırmışsın
Koçbaşında öyle

Sana laf söylicek adam bi kere sıralamaya ilk 5 e bakacak sonra konuşacak. Çekilsin ayağının altından :D Vakitsiz öten horozlardan biri işte...

Kankam gerek yok. Daha fazla üstelemiycem. Ne dersem diyim öğretemiycem ben buna. Uğraşılmıyo bu saatten sonra.

Üstteki mesajında kırmızı yaptıgım bölüm ile alttaki mesajın çok çelişkili olmuş.

Sana şuan travianı icat eden adamı getirsek eminimki bu ne anlar ben öğretiyim ona bilmediklerini dersin.

Tamam kardeşim sen ait oldugun birliğin yan köylerini yıktır ve moral bonusunu kap.

%50 katkı sağlamış oluyo nasılsa ozaman kesin WoW u kurarsınız.

Hiç uğraşamıycam, başka mesaj yazma cevap alamazsın...

1000EFSANE
05-03-2011, 21:49
Evet kardeşim senden ögrenecek daha çok şeyim var.

Bildiklerini dök ortayada daha çok bilgimiz olsun.

Kankam gerek yok. Daha fazla üstelemiycem. Ne dersem diyim öğretemiycem ben buna. Uğraşılmıyo bu saatten sonra.

Üstteki mesajında kırmızı yaptıgım bölüm ile alttaki mesajın çok çelişkili olmuş.

Sana şuan travianı icat eden adamı getirsek eminimki bu ne anlar ben öğretiyim ona bilmediklerini dersin.

Tamam kardeşim sen ait oldugun birliğin yan köylerini yıktır ve moral bonusunu kap.

%50 katkı sağlamış oluyo nasılsa ozaman kesin WoW u kurarsınız.

Hiç uğraşamıycam, başka mesaj yazma cevap alamazsın...

efendilik kimliğne büründün ardından hiç uğraşamam cevap alamazsın dedin:rolleyes: herşeye atladın ben bilirim ben bilirim dien sensin madem sen bilyosun buyur ıspat koy dedik..

yapamadın.. karşı kişilik hücumuna cıktın..

bende sana sende cevap alamazsın demem bunu söyleme gereği duymam;)

Gouranga
05-03-2011, 21:49

Adam kink,dağılalım!xD

atlıoğlu
05-03-2011, 21:50
Tom&Jerry (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=28161) e Tebrikler güzel ordu basılmış her iki tarafta tebriği haketti kahraman sayısı savunmada az olmuş eğer 10-15 kahraman daha olsaydı köy kurtulabilirdi belki.

1000EFSANE
05-03-2011, 21:52
Wow köyü natar köyü değil mi? Şaşkınlıklar içerisindeyim diyemeyeceğim hayretlere düştüm burada.. Wow köyleri natar köyü olmadığına göre her köyden basalım wow u o zaman :) Kusura bakmayın sonradan dahil oluyorum muhabbete ve bu edindiğim yararlı bilgi üzerine izninizle vakit geçirmeden susuyorum :)

WW köyü kurulurken natarlarmı kurdu deniyor?:D

nihayetinde natarlardan alınmış bir köy ve natar köyü olmaktan çıkmış şahsi WW ismini almış..

sen yararlı bilgi edinemedin sadece LAFI YARALI yerinden anlamışsın:D

herkese keyifli dakikalar ben kaçar..

iyi geceler

Cetvelsiz
05-03-2011, 21:56

efendilik kimliğne büründün ardından hiç uğraşamam cevap alamazsın dedin:rolleyes: herşeye atladın ben bilirim ben bilirim dien sensin madem sen bilyosun buyur ıspat koy dedik..

yapamadın.. karşı kişilik hücumuna cıktın..

bende sana sende cevap alamazsın demem bunu söyleme gereği duymam;)

Safmısın saf ayağınamı yatıyon hala anlamış değilim.

Yukarda link koydum daha ne diye sızlanıyosun?

Bak bide yazı karakterini yükselttim, tekrar oku.

Linkteki son cümleyi devalarca oku belki ezberlersin!

Abilerin, amcaların sana oyunu yanlış öğretmişler git onlara sor hesabını.

Eshot
05-03-2011, 22:01
WW köyü kurulurken natarlarmı kurdu deniyor?:D

nihayetinde natarlardan alınmış bir köy ve natar köyü olmaktan çıkmış şahsi WW ismini almış..

sen yararlı bilgi edinemedin sadece LAFI YARALI yerinden anlamışsın:D

herkese keyifli dakikalar ben kaçar..

iyi geceler

"Lafı yaralı yerinden anlamak" hımm güzel bir terim daha öğrendim; bugün şanslı hissetmeliyim kendimi. senin katacakların bize çok fazla usta kaçmasaydın iyi olacaktı ama napalım.

styx
05-03-2011, 22:11
Tom&Jerry (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=28161) e Tebrikler güzel ordu basılmış her iki tarafta tebriği haketti kahraman sayısı savunmada az olmuş eğer 10-15 kahraman daha olsaydı köy kurtulabilirdi belki.

tskkurler dostum saol

TRAVİAN
05-03-2011, 22:12
bazı yazıları cevaplarken o yazıları yazanların 12 yaşında sırtında canta ile okula giden biri olma ihtimalide var.....

bunuda düşünerek yorum yapılmalı yada yapılmamalı diye düşünüyorum........ 2 satır yazınca zaten kendini belli ediyor .....

Melony
05-03-2011, 23:21
Aaa banlanmış demek ki çift hesap kullanıyor muş :)

Gouranga
05-03-2011, 23:26
1000EFSANE hesabı da vahşi hesabı da banlandı:)

Oyunda multileri az gelmiştir forumda da çoğaltayım demiş olmadı ama:D

R00t
05-03-2011, 23:36
ya sadece meraktan soruyorum, piyano-piyano vardı. asker köyünü reisletmişti en son dışardan izlediğim kadarıyla serverin sonu geldi, hala duruyormu acaba?

arcmrt21
05-03-2011, 23:47
bazı yazıları cevaplarken o yazıları yazanların 12 yaşında sırtında canta ile okula giden biri olma ihtimalide var.....

bunuda düşünerek yorum yapılmalı yada yapılmamalı diye düşünüyorum........ 2 satır yazınca zaten kendini belli ediyor .....

By Neşter hayırdır ne oliyi:p Siğe ve yunus abiye başarılar..

yildizimsinsen
06-03-2011, 02:16
patlayan orduların bilgisi var mıdır ?? :confused::confused::confused:

2 kere soruldu ama cevap veren çıkmadı.. program kavgası yapıldığına göre artık tahmini bir rakam biz uydururuz sanırım.. ne kadar tepki o kadar büyük ordu demektir :D
saldırıları forumda izledim.. tek tek herkese tebrikler.. savunanlara da tebrikler,herşeye rağmen çabalayıp emek vermişler...

by ati
06-03-2011, 02:55
1000EFSANE hesabı da vahşi hesabı da banlandı:)

Oyunda multileri az gelmiştir forumda da çoğaltayım demiş olmadı ama:D

o kişiye sadece yazıklar olsun diom madem korkuyon nie yazı yazıyon madem yazı yazacan nie başka nıcle ortalıgı birbirine katıyon buysa adamlık biz kralız kral seni aciz testere li.......

46LIKLAR ZOMBİNE

FORZA NKFree
06-03-2011, 03:10
http://travian-reports.net/tr/report/357447d8692

Taze Rapor Düştü Beyler.. Küçümsenen Bi Birlik Wowlarını Yıktıkları İçin Sevınmişlerdi Şimdi Ne OLDU Soguk Yemek Yediler :))

sucukluyumurta
06-03-2011, 03:22

Taze Rapor Düştü Beyler.. Küçümsenen Bi Birlik Wowlarını Yıktıkları İçin Sevınmişlerdi Şimdi Ne OLDU Soguk Yemek Yediler :))

heh bi bu eksikti artık mayısa kadar burdayız :) :) :).hkahkahashashash

efsane_52
06-03-2011, 03:26

inşa planı gitmiş sanki ben mi öle anladım yoksa :D

kırıkkk
06-03-2011, 03:27
nedir o calınan merak ettim planmıydı ?

BudA
06-03-2011, 03:33
nedir o calınan merak ettim planmıydı ?

Hazine'den baktım Plan'ı çalmışlar sanırım.

Tebrikler.

kırıkkk
06-03-2011, 03:34
kötü olmus bende hazıne yok göremedım :) baska planları varmı bırlıklerının

Gouranga
06-03-2011, 03:35
Evet planı araklamışlar:)

Tebrikler..

FORZA NKFree
06-03-2011, 03:37
kötü olmus bende hazıne yok göremedım :) baska planları varmı bırlıklerının

Arkadaşlar Çalınan Unuven In Wow İnşa PlanıNidir Hazıneden Rahatlıkla goruceksınız Goremeyenler Bu duruma Şaşırıcak Sayın HZZ oyuncuları Olur Heralde

efsane_52
06-03-2011, 03:38

BU ASKERLE Mİ ÇALINDI WOW İNŞA PLANI ACABA :cool:

Gouranga
06-03-2011, 03:43
edit..................

FORZA NKFree
06-03-2011, 03:44
BU ASKERLE Mİ ÇALINDI WOW İNŞA PLANI ACABA :cool:

YA ya ya aynen öle oldu heralde basite alınan birlik gibi bu oyuncunun saldırısınıda fake sanarak büyük akıllılık yaptı sayın wow oyuncuları :) 200 k askerle tılsım çalmaya benzemıormuş dimi :) bide çalınan tılsımın manevı değeri de var

by ati
06-03-2011, 03:48
YA ya ya aynen öle oldu heralde basite alınan birlik gibi bu oyuncunun saldırısınıda fake sanarak büyük akıllılık yaptı sayın wow oyuncuları :) 200 k askerle tılsım çalmaya benzemıormuş dimi :) bide çalınan tılsımın manevı değeri de var

Yigidi öldür hakkını yeme tbkler

efsane_52
06-03-2011, 03:48
1000EFSANE geri döndü beyler hazır olun:)Kaç tane multin var forumda hacı la?

her efsane nickli 1000efsane mi oluyor dostum bilip bilmeden yanlış ithamlarde bulunmazsa sevinirim :mad:...

FORZA NKFree
06-03-2011, 03:49
Yigidi öldür hakkını yeme tbkler

Eyvallah :)

efsane_52
06-03-2011, 03:50

gercekten tebrikler başka da söz söylemeye gerek yok...

Gouranga
06-03-2011, 03:50
her efsane nickli 1000efsane mi oluyor dostum bilip bilmeden yanlış ithamlarde bulunmazsa sevinirim :mad:...
ediiittt......

Road Runner
06-03-2011, 03:52
Arkadaşlar Çalınan Unuven In Wow İnşa PlanıNidir Hazıneden Rahatlıkla goruceksınız Goremeyenler Bu duruma Şaşırıcak Sayın HZZ oyuncuları Olur Heralde

Öncelikle saldırıyı yapan ve tılsımı alan arkadaşı tebrik ederim.

Gerçekten şaşırdım.Şaşkınlığım tılsımın alınması değil wow inşa planının o askerle alınmasıdır.
Muhtemelen wowa bakan arkadaşlarımız önemsememişler ve savunma yada kaçırma denenmemiş.Bakalım ilerleyen günlerde nasıl bir oyun anlayışı izleriz.

efsane_52
06-03-2011, 03:56
Yok yok adımın Gökhan olduğunu nasıl biliyorsam senin de o olduğunu biliyorum:)

Ama bu nick çakma kardeş.efsanelerin başkanının nickini almışsın bu sefer bence 2-3 tane daha al yedekte dursun nolur nolmaz:D

arkadasım bilip bilmeden konuşuyorsun 1 ben bu nickle 1 yıla aşkın süredir foruma kayıtlıyım ve bu nickten başka nick forumda kullanmıyorum senin anlayacağın efsane başkanı bu server efsane_52 nickiyle hesab açmadan önce de bu nicki kullanıyordum ikincisi benim adım ibrahim gökhan değil ve sandığım kişi de değilim...

Gouranga
06-03-2011, 03:58
Benim adım Gökhan:)

Tanıştığımıza memnun oldum yanlışlık olmuş:D

gelincikk
06-03-2011, 03:59

çok büyük operasyon olmus:p tebrikler saldırı yapan arkadaş..savunan içinde bişey diyemiyorum :D ya ne deyim ki savunma yok:D araya asker soksaydınız bari:cool:

Gouranga
06-03-2011, 03:59
HZZ nin wow planları bayaa değişecek bundan sonra.Wow gidişatı açısından çok önemli bi hamle oldu bu.Bakalım neler olacak izleyip görelim:)

FORZA NKFree
06-03-2011, 04:00
Öncelikle saldırıyı yapan ve tılsımı alan arkadaşı tebrik ederim.

Gerçekten şaşırdım.Şaşkınlığım tılsımın alınması değil wow inşa planının o askerle alınmasıdır.
Muhtemelen wowa bakan arkadaşlarımız önemsememişler ve savunma yada kaçırma denenmemiş.Bakalım ilerleyen günlerde nasıl bir oyun anlayışı izleriz.

Wowun En Üst Seviyesıne oturup serverı seyrederken unutmuşdur kaçırmayı :))

by ati
06-03-2011, 04:01
çok büyük operasyon olmus:p tebrikler saldırı yapan arkadaş..savunan içinde bişey diyemiyorum :D ya ne deyim ki savunma yok:D araya asker soksaydınız bari:cool:

nbr gelincik wow koyüme iyi bakıyonmu:D

Road Runner
06-03-2011, 04:02

Sade ve net bir operasyon temiz...

Valla saniyede 20 saldırı vardı.Araya atamadık savunma:)

FORZA NKFree
06-03-2011, 04:03
Sade ve net bir operasyon temiz...

Valla saniyede 20 saldırı vardı.Araya atamadık savunma:)

Multi amcanıza Koşun tılsımı gerı verır o size :)

efsane_52
06-03-2011, 04:04
Benim adım Gökhan:)

Tanıştığımıza memnun oldum yanlışlık olmuş:D

keşke bilmeden konuşmasaydın ama neyse olan oldu artık uzatmaya gerek yok :cool:

Road Runner
06-03-2011, 04:05
Wowun En Üst Seviyesıne oturup serverı seyrederken unutmuşdur kaçırmayı :))

Wowun En Alt seviyesine oturup serverı seyrederken hatırlatırsın kaçırmayı :)

Gouranga
06-03-2011, 04:05
Konuyu Toplam 21 Kullanıcı okuyor. (21 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)

Gecenin 4ünde iyi rakam:cool:

Road Runner
06-03-2011, 04:06

Hayırdır seni boşadı mı çeneden dolayı? :)

etol
06-03-2011, 04:06
buralarda dolasacagına köye bak köyeee :)

FORZA NKFree
06-03-2011, 04:07
keşke bilmeden konuşmasaydın ama neyse olan oldu artık uzatmaya gerek yok :cool:

Ağzı olan Konuşur İbo Başarıya Gölge düşürmek isteyen çok şimdi yazmaya başlarlar,yok biz sizden kaçtene tılsım aldık,yok kaç koy yıkdık vs vs :) Bunlara sımdıden seslenıorum geçmiş ve geleceği bırakın Bizimle ANI YAŞAYIN :))

FORZA NKFree
06-03-2011, 04:08

Çocukca cevap vermeyelım please :)

gelincikk
06-03-2011, 04:09

plansız kalmaktan iyidir:) yada planı bu şekilde çaldırıp akılda kalmaktan:)

gelincikk
06-03-2011, 04:10
buralarda dolasacagına köye bak köyeee :)

rahat bırak beni:D

JumanJi
06-03-2011, 04:10
Ağzı olan Konuşur İbo Başarıya Gölge düşürmek isteyen çok şimdi yazmaya başlarlar,yok biz sizden kaçtene tılsım aldık,yok kaç koy yıkdık vs vs :) Bunlara sımdıden seslenıorum geçmiş ve geleceği bırakın Bizimle ANI YAŞAYIN :))
Sen onlarla anı yaşadın mı? HZZ nin yaptığı organizasyonlarda hiç forumda yoktun şimdi damladın:)

FORZA NKFree
06-03-2011, 04:11
Sen onlarla anı yaşadın mı? HZZ nin yaptığı organizasyonlarda hiç forumda yoktun şimdi damladın:)

Hzz nın yaptından banane onlarda yaptıkları zaman geldıler koydular raporlarını eğlendıler parayla deil sırayla arkadaşşş :))

JumanJi
06-03-2011, 04:12
Hzz nın yaptından banane onlarda yaptıkları zaman geldıler koydular raporlarını eğlendıler parayla deil sırayla arkadaşşş :))

:D :D

efsane_52
06-03-2011, 04:13

emraha katılıyorum ne arıyon sen burda :D

Road Runner
06-03-2011, 04:16

Sana senin tabirinle çoçukça cevap verdim.Onuda anlamadın galiba...

gelincikk
06-03-2011, 04:17
emraha katılıyorum ne arıyon sen burda :D

siz ne arıyosunuz :D
dinime küfreden müslüman olsa :)

plan köyü eksiye iniyrdu son anda yakalım npc yi kaçırıyosunuz bana laf ediyorsunuz:D

sucukluyumurta

yahu güldürdün gece gece :) :) :)

sende haklısın ne diim :) hahahahahahaha

etol
ben bırakamam ki seni :P

Eshot
06-03-2011, 04:23

Adı üstünde plan bunlar natarlardan alınır, çalınır, çaldırılır; olur böyle şeyler ama döner dolaşır H Z Z ye geri döner. Emanete iyi bakın bence :) ama gerçekten tebrikler, gece gece beklenmeyen bir hamleydi renk kattı oyuna :)

FORZA NKFree
06-03-2011, 04:24
yahu güldürdün gece gece :) :) :)

sende haklısın ne diim :) hahahahahahaha

Gülün tabi gülmenız için koyduk bu raporu buraya :) daha çokkk oyuncunun bu raporla yuzunde gulucukler saçıcak hele güneş dogsun :)

efsane_52
06-03-2011, 04:25
siz ne arıyosunuz :D
dinime küfreden müslüman olsa :)

plan köyü eksiye iniyrdu son anda yakalım npc yi kaçırıyosunuz bana laf ediyorsunuz:D

biraz yamyamlık yaparlardı ne olacak :p hem ben sen varsın diye 40 yılda bi forum keyfi yapam dedim sana güvendim sende buralarda turluyon :mad:

FORZA NKFree
06-03-2011, 04:26
Adı üstünde plan bunlar natarlardan alınır, çalınır, çaldırılır; olur böyle şeyler ama döner dolaşır H Z Z ye geri döner. Emanete iyi bakın bence :) ama gerçekten tebrikler, gece gece beklenmeyen bir hamleydi renk kattı oyuna :)

teşekkur ederız aynı tılsım gerı donermı bılınmez :)

efsane_52
06-03-2011, 04:27

evet plan geri alınabilir ama geri alınırken bu kadar kolay alınamaz orası da acı bi gercek :p

FORZA NKFree
06-03-2011, 04:29
evet plan geri alınabilir ama geri alınırken bu kadar kolay alınamaz orası da acı bi gercek :p

hehehe :):)

expanium
06-03-2011, 04:33
hzz ye tılsım wermek isteyen çok olur :) ellerinde tılsım olmasınada gerek yok hiç olmadı bi ww birliğine girip sewiye basabilirler nede olsa ellerinde halen 1 tılsım mevcut :)

by ati
06-03-2011, 04:35
hzz ye tılsım wermek isteyen çok olur :) ellerinde tılsım olmasınada gerek yok hiç olmadı bi ww birliğine girip sewiye basabilirler nede olsa ellerinde halen 1 tılsım mevcut :)

yakarım bu travianı janemmmmmmmmmmmmmmmmmmm

expanium
06-03-2011, 04:37
yakarım bu travianı janemmmmmmmmmmmmmmmmmmm

t4 olursa yak ati :)) warya adam akkıllı ww yok zaten. hzz de ordu bol biraz gaza gelse sınırları zorlasa tüm ww ları reislese ne gülerim herkes planıyla kalakalsa :)

*PEMBECİK*
06-03-2011, 04:40
.....................................

fchearts
06-03-2011, 04:42
t4 olursa yak ati :)) warya adam akkıllı ww yok zaten. hzz de ordu bol biraz gaza gelse sınırları zorlasa tüm ww ları reislese ne gülerim herkes planıyla kalakalsa :)

elde edebilecekleri sadece şişe şansıyla wow planı çalmak olabilirdi sadece o da tekrar yazayım şişe şanslarıyla gerçekleşti küçük avuntularla mutluluklar....

by ati
06-03-2011, 04:42

:D t4 olursa yakamam söve söve oyunu bırakırım PLAN dedıgın nedır ki bazıları plan bulamayınca onla bunla birleştiydi :D kim plasın kalmışki hzz kalsın höyttttttttt fazla yazı yazmayın plansız kalmayın ALAYINA İSYAN ÖLÜMÜNE 46LIKLAR:D JANEM GAZAMI GELDİMM

efsane_52
06-03-2011, 04:43

bizim wowwu hzz reisleyemez atinin sözü var onlar reisleyecek :D

by ati
06-03-2011, 04:44
bizim wowwu hzz reisleyemez atinin sözü var onlar reisleyecek :D

:DEn azından akıllarda hala reislicekler kelimesi dolaşıyor :Dbuda iyi

gelincikk
06-03-2011, 04:45
biraz yamyamlık yaparlardı ne olacak :p hem ben sen varsın diye 40 yılda bi forum keyfi yapam dedim sana güvendim sende buralarda turluyon :mad:

niyeyse hep karşılaşıyoruz:p

BudA
06-03-2011, 04:45

:D:D Bizdeki mancınıksız orduları yollarız defansı kesmesi için :D

Rekor'uma elletmem :D

gelincikk
06-03-2011, 04:47

sevinin işte hayallerinizi tiye almıyoruz:D:D:D

by ati
06-03-2011, 04:50
sevinin işte hayallerinizi tiye almıyoruz:D:D

Görsen bende sizin hayallerini cok tiye alıyordum:D wowmu kurcakdınız :D kurarsınız kurarsınız ne demişler umut fakirin ekmegidir:Dbide nie biri cıkıp dunki o.p için tbk etmedi :D

efsane_52
06-03-2011, 04:51

söylenen söz unutulmuyor işte nasıl unutalım :D

FORZA NKFree
06-03-2011, 04:52

Ah Hayaller ne güzel :)

efsane_52
06-03-2011, 04:53
:D:D Bizdeki mancınıksız orduları yollarız defansı kesmesi için :D

göndereceğin ordunun defansı aşabileceğine eminsin yani :p

*PEMBECİK*
06-03-2011, 04:54
Görsen bende sizin hayallerini cok tiye alıyordum:D wowmu kurcakdınız :D kurarsınız kurarsınız ne demişler umut fakirin ekmegidir:Dbide nie biri cıkıp dunki o.p için tbk etmedi :D
abim şans bu belkim kurarlar . op için ben tebrik edem önce bari :D:D:

by ati
06-03-2011, 04:56
:D Bizdeki mancınıksız orduları yollarız defansı kesmesi için :D

:D hahhahaha ayar cekeriz edizim oyun 20 gün daha uzadı ben bile 120k ordu cıkartırım belki:D:D

by ati
06-03-2011, 04:57
abim şans bu belkim kurarlar . op için ben tebrik edem önce bari :D:D:

Bak şansa kurarlarsa bişey diemem :D:D

FORZA NKFree
06-03-2011, 04:57
elde edebilecekleri sadece şişe şansıyla wow planı çalmak olabilirdi sadece o da tekrar yazayım şişe şanslarıyla gerçekleşti küçük avuntularla mutluluklar....

Okadar Askere tılsımı kaptırdık desen daha mantıklı bence tılsım sahıbının yaptı ihmaller zinciri :):)

gelincikk
06-03-2011, 05:06

yan köy yıkınca artık tebrikmi bekliyorsunuz o kadar düştünüz demek ki:D

neyse ati konu wow olunca muhattabım sen olmuyorsun;)

ii geceler

by ati
06-03-2011, 05:17
yan köy yıkınca artık tebrikmi bekliyorsunuz o kadar düştünüz demek ki

neyse ati konu wow olunca muhattabım sen olmuyorsun

ii geceler

Çok pis yan koy yıkarız elınızde merkez ve wow köyü kalana kadar yıkacazda ama seviye basmazsanız.....

Wow aldınız noldu ben söleyim zaten yıkılıyordunuz seri sekilde yıkılmaya başladınız

Oyuncularınız madara oldu:D

Ve wow aldık aldık diip dünya turu attınız :D ama seviye basmaya gelince hep geriden geriden geldiniz madem buyuk başarı sizindi hadi HZZ de tılsım yok onları geçin :D

WOW ALIP KORKARAK SEVİYE BASAMICAKSANIZ YERİM ÖLE WOWU........

Wow olunca asıl muhattabınız ben olacam niemi :Donuda hele siz seviye gelebilirseniz 95 96 lara gelin ben burdan yazacam muhattabınız kim die:D

HEPİMİZ BURDAYIZ

Yeterli sanırım :D
HADİ HZZ DE TILSIM YOK SİZİ GÖRELİM BASIN SEVİYE KURUN WOWU HZZ Yİ GEÇİN SİZ İLERDE KAFADA GİDİN VARSA CESARETİNİZ HAHAHHAA

ii geceler kusura bakma dost acı söler

DUR DUR ŞUNUDA EKLEYİM KENDİMİ COK SEVİYORUM HAHHHAA

46LIKLAR ZOMBİNE

Eyup-Can
06-03-2011, 05:37
Çok pis yan koy yıkarız elınızde merkez ve wow köyü kalana kadar yıkacazda ama seviye basmazsanız.....

Wow aldınız noldu ben söleyim zaten yıkılıyordunuz seri sekilde yıkılmaya başladınız

Oyuncularınız madara oldu:D

Ve wow aldık aldık diip dünya turu attınız :D ama seviye basmaya gelince hep geriden geriden geldiniz madem buyuk başarı sizindi hadi HZZ de tılsım yok onları geçin :D

Wow olunca asıl muhattabınız ben olacam niemi :Donuda hele siz seviye gelebilirseniz 95 96 lara gelin ben burdan yazacam muhattabınız kim die:D

HEPİMİZ BURDAYIZ

Yeterli sanırım
HADİ HZZ DE TILSIM YOK SİZİ GÖRELİM BASIN SEVİYE KURUN WOWU HZZ Yİ GEÇİN SİZ İLERDE KAFADA GİDİN VARSA CESARETİNİZ HAHAHHAA

46LIKLAR ZOMBİNE

Bu kadar üzerine gidilirmi insanın :)

jim
06-03-2011, 06:16
harbiden yaa basın artık seviyeleri
uneven sen basta bitir barii elimizde kalacaksa ordular kalır
inanın tahıl sıkıntısı bunu dememe yetiyor saten 33 köylü bi hesabım var

KarPaloov
06-03-2011, 06:40
Gülün tabi gülmenız için koyduk bu raporu buraya :) daha çokkk oyuncunun bu raporla yuzunde gulucukler saçıcak hele güneş dogsun :)

bastır C-19 Hzz Ra nın karizma çizildi :):):)

gelincikk
06-03-2011, 08:16

Oyuncularınız madara oldu

Ve wow aldık aldık diip dünya turu attınız ama seviye basmaya gelince hep geriden geriden geldiniz madem buyuk başarı sizindi hadi HZZ de tılsım yok onları geçin

Wow olunca asıl muhattabınız ben olacam niemi onuda hele siz seviye gelebilirseniz 95 96 lara gelin ben burdan yazacam muhattabınız kim die

HEPİMİZ BURDAYIZ

Yeterli sanırım :D

46LIKLAR ZOMBİNE

su konuşmaları yapacak kadar hırsına yenildiğin için sana sadece üzülüyorum..birileri üzerinden rant sağlayım diye uğraşırken kendini ve birliğini ufaltıyorsun;) sen gece rüyanda bile testerenin wow u görüyorsundur saplantı olmus sende yazık..
cvp hakkı doğsada sana son mesajımdır;)

Masterpiece
06-03-2011, 09:25
son durum nedir biri ss koyabilir mi acaba ?

harmanım
06-03-2011, 09:31
son durum nedir biri ss koyabilir mi acaba ?
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/6/3292.bmp

ShekiLL
06-03-2011, 09:50

Forumda Bi Sesizlik Var Sanki. :))

SHeiTHaN
06-03-2011, 11:16
Edit..Sadece tebrikler..

atlıoğlu
06-03-2011, 11:17
Güzel bir operasyon olmuş tebrikler durum eşitlendi gibi sırada Hzz var merakla bekliyoruz raporları

TRAVİAN
06-03-2011, 11:34
By Neşter hayırdır ne oliyi:p Siğe ve yunus abiye başarılar..

sağolasın.... .....

anladığımkadarıyla wow gidişatı 89 da sabitlendi :D

univeni gecme cesareti gösterecek vatandaşlar aranıyo.....

bana geliyorki tılsımı birileri kendi eliyle verip seviye basması için univene rica edecekler :D

tılsımın akşam verilmesi ile ilgili ilginc şeyler duyabilirsinizz :D

kuvvetmira
06-03-2011, 11:49
Bence Kimse Univeni Geçmicek Öle Beklicekler Hzz'de Tılsımı Almıcak Almasına Gerek Yok Zaten Diğer Wowlar Veriri Gibime Geliyor:)
Şahsi Hür Düşüncemdir Yorumum Hakında Demogoji Yapmayın:D

KarPaloov
06-03-2011, 12:04
Uneven 9 Seviyedeki wowunu Sıfırlamış birisi :))

patriyot
06-03-2011, 12:11
RESİTAL üyeleri forumdan uzak durun lütfen. Biz düşman degiliz aynı ülkenin kardeşleriyiz yazarken yunanlıya yazar gibi yazmayın sadece bu oyun ve biz rakipiz olan bu. Forum bize yaramaz stres yapıyor uzak durun.
Teşekkürler

gaga
06-03-2011, 12:38
uneven kardeş,

seç, beğen

sıralamada kimi sıfırlıyayım

bu kadar net soruyorum ve yaparım da

parasızlıktan orduyu çakacam acil cevap....

GoD MoNaRcH
06-03-2011, 12:40
Tom&Jerry

Güzel asker kesmiş.Rapor varsa koyabilirmisiniz?

Eyup-Can
06-03-2011, 12:48
Tom&Jerry

Güzel asker kesmiş.Rapor varsa koyabilirmisiniz?

Biraz Geriye git görürsün raporları :)

corsann
06-03-2011, 12:55
5x de elde patlayan orducuğum :D

http://img707.imageshack.us/img707/3739/orducuk.png (http://img707.imageshack.us/i/orducuk.png/])

Dip not: tahıl üretimine bakıp da bu gerçek değil diyen sazanlar için; köyde tahıl tılsımı vardır

BudA
06-03-2011, 12:59
5x de elde patlayan orducuğum :D

Dip not: tahıl üretimine bakıp da bu gerçek değil diyen sazanlar için; köyde tahıl tılsımı vardır

Layn iyi ki bi elde patladı ordu her yere reklam yapıyon :D

corsann
06-03-2011, 13:01
Layn iyi ki bi elde patladı ordu her yere reklam yapıyon :D

böle böle kendimi avutuyorum ortak ya :D

harmanım
06-03-2011, 13:07
böle böle kendimi avutuyorum ortak ya :D
Sen Ağlama Dayanamam (http://www.youtube.com/watch?v=3za_uyIZH9o):p

corsann
06-03-2011, 13:09
Sen Ağlama Dayanamam (http://www.youtube.com/watch?v=3za_uyIZH9o):p

hem ağlarım hem giderim :D

R00t
06-03-2011, 13:13
ya ben tam bilmiyorum ama uneven in 2 tan wow u yokmudur acaba?

illaki o inşa planını tekrar almak zorunda mıdır?
farklı bir inşa planı alsa devam edemezmi?

Soru: adamlar 3 tane wow kurmuyormu?

acil cevap lütfen :)