PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

Climax
28-02-2011, 15:38
Farkındayım cok erken dıye ondan dedım ben tılsım calma operasyonları beklıyordum ama sız en ıyısını yaptınız sevıye yerıne depo vurmak cok mantıklı bu speed damgayı vurdunuz :cool:
Asıl orduları cok merak edıyoruz rekorları felan :)

rekorlar baya bir tazelenecek bu server da :cool:

yildizimsinsen
28-02-2011, 15:38
http://img35.imageshack.us/img35/4189/84537406.png
http://img708.imageshack.us/img708/2888/2saldr.png
http://img141.imageshack.us/img141/7761/ciqara.png

savunan arkadaşları tebrik ediyorum.. sabah mesaj kutumda bu raporlarla uyanmak güzeldi.. Saldıran siper arkadaşlarıma da ayrıyetten tebrikler..

Melony
28-02-2011, 15:41
Farkındayım cok erken dıye ondan dedım ben tılsım calma operasyonları beklıyordum ama sız en ıyısını yaptınız sevıye yerıne depo vurmak cok mantıklı bu speed damgayı vurdunuz :cool:
Asıl orduları cok merak edıyoruz rekorları felan :)

Valla bu server tılsım çalma operasyonalarına henüz başlamadık

başlasakta bir şeyin değişeceğini sanmıyorum

4 birlik wow kurma amacıyla birleşiyor diğerlerinn durumu zaten belli yakında tüm server wowtime olup

HZZRA ya karşı oynarsa hiç şaşmayacagım hiç seviye basamaz dediğimiz ww köyleri bile şu an hem birinci tılsıma hemde ikincisine sahip

Ne bileyim eskiden böyle değildi bu işler :) kimse kimse ile tılsımını paylaşmazdı

Asıl orduları elbet çıkacagız ama bizde rekor yok sanırım en azından cermen ırkında maalesef uzun süre savaşmanın getirmiş oldugu bir etki buda

ama hem galya hemde roma konusunda sınırları zorlayacagız

hatta imkan verirse her iki ırkın rekor ordularını ayrı ayrı yollayıp gözlere güzel gelecek raporlar sunabiliriz

cermen rekoru sizden çıkacakmış aldıgım haberlere göre biz merakla bekliyoruz :)

cermenci
28-02-2011, 15:46
Aslında benim en çok merak ettiğim konu ;

wow lar bu server çok zayıf biri hariç , bu rekor büyük orduları nereye vurucaksınız :) yani o kadar emeğe değmez , bakarsınız önden giren 2-3 kişi olursa rekor ordular wow köyünüde temizleyebilir :D ben bu server bekliyorum bunu da

Melony
28-02-2011, 15:53
Aslında benim en çok merak ettiğim konu ;

wow lar bu server çok zayıf biri hariç , bu rekor büyük orduları nereye vurucaksınız :) yani o kadar emeğe değmez , bakarsınız önden giren 2-3 kişi olursa rekor ordular wow köyünüde temizleyebilir :D ben bu server bekliyorum bunu da

Soruyu HZZ RA birlikleri adına cevaplıyorum

Tespitiniz doğru bu serwer ww lerin çogunda çok az defans var hatta bazısında bizim normal saldırılara koydugumuzdan bile az sayıda defans var

Biz birlik olarak rekor orduları ww köyü reislemesinde kullanmayı düşünüyoruz tabi çok küfür yemez isek :)

eDü
valla bu server tılsım çalma operasyonalarına henüz başlamadık

4 birlik wow kurma amacıyla birleşiyor diğerlerinn durumu zaten belli yakında tüm server wowtime olup

hzzra ya karşı oynarsa hiç şaşmayacagım hiç seviye basamaz dediğimiz ww köyleri bile şu an hem birinci tılsıma hemde ikincisine sahip

ne bileyim eskiden böyle değildi bu işler :) kimse kimse ile tılsımını paylaşmazdı

asıl orduları elbet çıkacagız ama bizde rekor yok sanırım en azından cermen ırkında maalesef uzun süre savaşmanın getirmiş oldugu bir etki buda

hatta imkan verirse her iki ırkın rekor ordularını ayrı ayrı yollayıp gözlere güzel gelecek raporlar sunabiliriz

cermen rekoru sizden çıkacakmış aldıgım haberlere göre biz merakla bekliyoruz :)

sorma müdür bu server bizde wow almadık dedik tılsım alalım geleni gideni

çakalım baktık tılsımlara hamle yok gittik bitanede wow aldık

arkadaşlardan rica ile bari orada çakalım dedik yinede ne tıkırtı var ne

sıkırtı :) millet toplanmış bir araya :) dağıtmak lazım :))))

BudA
White birliği arkadaşlarımı tebrik ederim.
Güzel bir cevap olmuş.

H Z Z Birliğinede ayrı bir tebrik , güzel organize ve sonucu uzun süre saf dışı kalacak bir wow :)

Tebrikler.

Melony
28-02-2011, 15:59
sorma müdür bu server bizde wow almadık dedik tılsım alalım geleni gideni

çakalım baktık tılsımlara hamle yok gittik bitanede wow aldık

arkadaşlardan rica ile bari orada çakalım dedik yinede ne tıkırtı var ne

sıkırtı :) millet toplanmış bir araya dağıtmak lazım :))))

Artiz ne arar la bazarda :)

Dagılmasınlar dert değil 1 e karşı max kaç kişi ile oynayabiliyoruz onu deneriz bizde :)

White birliği arkadaşlarımı tebrik ederim.
Güzel bir cevap olmuş.

H Z Z Birliğinede ayrı bir tebrik , güzel organize ve sonucu uzun süre saf dışı kalacak bir wow :)

Tebrikler.

Bende sizi tebrik ederim ediz bi ara msnden görüşmek dilegi ile :)

cermenci
28-02-2011, 16:00
Soruyu HZZ RA birlikleri adına cevaplıyorum

Tespitiniz doğru bu serwer ww lerin çogunda çok az defans var hatta bazısında bizim normal saldırılara koydugumuzdan bile az sayıda defans var

Biz birlik olarak rekor orduları ww köyü reislemesinde kullanmayı düşünüyoruz tabi çok küfür yemez isek :)

zaten başka türlü o rekor orduların sıradan ordulardan farkı kalmaz :rolleyes:

kuvvetmira
28-02-2011, 16:04
Valla bu server tılsım çalma operasyonalarına henüz başlamadık

HZZRA ya karşı oynarsa hiç şaşmayacagım hiç seviye basamaz dediğimiz ww köyleri bile şu an hem birinci tılsıma hemde ikincisine sahip

Ne bileyim eskiden böyle değildi bu işler :) kimse kimse ile tılsımını paylaşmazdı

Asıl orduları elbet çıkacagız ama bizde rekor yok sanırım en azından cermen ırkında maalesef uzun süre savaşmanın getirmiş oldugu bir etki buda

Cermen Rekor Ordusu Isalah Cıkıcak Bır Terslık Olmazsa Bızde Beklıyoruz:D

WOWTİME Konusuna ıyı parmak basdınız Bızde Karsıyız Tılsım Paylasımına.
-+da {WH!TE} bırlıklerı wow cıkarmadıysa kımse cıkarıcanı sanmıyorum Cunku Defans askerlerı cok zayıf:) Tek Efsane Bırlıklerı Zorlar Onunda Kurucagından Bır Ümidim Kalmadı...

Cermenci arkadasımızın raporuna baktık wow defans askerlerı cok zayıf askerlerını cakan arkadaslar ikincı wow ordularını basmaya baslasınlar cunku bu wow cok ınıcek cıkıcak:)

cermenci
28-02-2011, 16:06
Abi hazırlıkları yeniden tamamlayıp 2. wow ordusunuda basıyorum heralde 5-6 k mancınıkla bile wow inicek bu speed :)

eDü
28-02-2011, 16:08
umarım uneleyen elinin ayarını kaçırıp 100. Seviyeyi basıpda kendi

ordularını kendi elinde patlatmaz :) ne dua alır ozaman :)

no mercy
28-02-2011, 16:15

Ben merkez binasından yıkarım wowu merak etmeyin yapmadıgım ıs degıl haha

by ati
28-02-2011, 16:15

edücük biz napacaz peki :p 3k mancınık var 2k asker seviye alırmıyız :p

ZOMBİNE

Melony
28-02-2011, 16:17

ordularını kendi elinde patlatmaz :) ne dua alır ozaman

Yok 99 da bekletecem onu mutlaka yıkan birileri bulunur :) inş yani

Cermen Rekor Ordusu Isalah Cıkıcak Bır Terslık Olmazsa Bızde Beklıyoruz:D

WOWTİME Konusuna ıyı parmak basdınız Bızde Karsıyız Tılsım Paylasımına.
-+da {WH!TE} bırlıklerı wow cıkarmadıysa kımse cıkarıcanı sanmıyorum Cunku Defans askerlerı cok zayıf:) Tek Efsane Bırlıklerı Zorlar Onunda Kurucagından Bır Ümidim Kalmadı...

Cermenci arkadasımızın raporuna baktık wow defans askerlerı cok zayıf askerlerını cakan arkadaslar ikincı wow ordularını basmaya baslasınlar cunku bu wow cok ınıcek cıkıcak:)

Az önce ww defanslarını edize söledim sen istersen ona bir sor elinizdeki cermen rekoru patlayabilir mazallah :p

eDü
28-02-2011, 16:19
edücük biz napacaz peki :p 3k mancınık var 2k asker seviye alırmıyız :p

zombine

aticik biliyon bizde asker yok 2 aydır savaşıyoruz kankeyta :)

biz hırt ı bekleyelim biraz daha hevesini alsın wowdan tılsımınıda wowunuda

gider alırız :)

ahkih kohkah kohkah koo :)

by ati
28-02-2011, 16:27
aticik biliyon bizde asker yok 2 aydır savaşıyoruz kankeyta :)

biz hırt ı bekleyelim biraz daha hevesini alsın wowdan tılsımınıda wowunuda

gider alırız :)

ahkih kohkah kohkah koo :)

Bütün suç bizim savaştık yetmedi planı aldık planı olmayanlar wowtime de birleştiler bazen diom keşke planı almasaydımda en azından böle birleşme olmazdı:rolleyes:Nerden bilim ben savaşan kişilerin aynı anda dost olcagını :D:Dneyse kanka ben cıkım bana ayar olurlar

Ve son olarak nie hemen birleşme oldu en azından insan plan almak için saga sola saldırı atar plan almak için çaba verir asker harcar heeeee alamadık mecbur kaldık derler eyvh deriz....

kuvvetmira
28-02-2011, 16:31
Yok 99 da bekletecem onu mutlaka yıkan birileri bulunur :) inş yani

Az önce ww defanslarını edize söledim sen istersen ona bir sor elinizdeki cermen rekoru patlayabilir mazallah :p

Abi Şok Oldum Hala Etlisindeyim O WW Defanslarının Durumunu Görünce :)
Patlıcak gıbı gıbı Ilkden Rekor Ordunun Raporunu Alırız bı yere dalıp.
Sonra 3 Bolerız orduyu Gıder Sıfırlar Gelırz:D
Yada Reisleriz:D

Bas-Kann
28-02-2011, 16:33
Biz 46LIKLAR olarak Giyotin birlikleriyle anlaşma (sözde) yapmıştık.

Lakin bizim wow oyunu bitirecek gibi bi durum olduğunda giyotin birlikleri sözlerini bozup bizim wow a saldırmışlardı.

Bizim saldırma amacımız o idi.

Diğer birlikleri bilmiyorum.

Emek var sonucta hocam bırı cıkıp gondermıstır askerlerını kocu olan bırı ıle zevkıne varmak ıstemıstır ben olsam bende aynısını yapardım yanı o amacla dusunmek lazım :) Zaten ww zamanı bırlesmedır anlasmadır cok ters seyler ww baslamadan yapacaksınız o ısı bence HZZ ın Ra ıle server basından bırlestıgı gıbı dusunuyorum

eDü
28-02-2011, 16:35
Bütün suç bizim savaştık yetmedi planı aldık planı olmayanlar wowtime de birleştiler bazen diom keşke planı almasaydımda en azından böle birleşme olmazdı:rolleyes:Nerden bilim ben savaşan kişilerin aynı anda dost olcagını :D:Dneyse kanka ben cıkım bana ayar olurlar

Ve son olarak nie hemen birleşme oldu en azından insan plan almak için saga sola saldırı atar plan almak için çaba verir asker harcar heeeee alamadık mecbur kaldık derler eyvh deriz....

ÇOK ÖN YARGILISIN KANKA BELKİ ADAMLARIN ASKERLERİ YOK BELKİ ÖZGÜVEN

PROBLEMLERİ VAR NİE HEMEN YARGISIZ İNFAZ YAPIYORSUN :)

ONU BUNU BOŞVERDE KANKA WOWUMUZUN ADINI :p

''MAĞDURUM BEN MAĞDURUM '' KOYALIM KANKA :)

lüfer
28-02-2011, 16:41
yaw yeter be memleket meselesi oldu kafa ütülediniz hangi birlik olursa olun haşaa Allahmı oldunuz alttarafı sanal bir oyun ülkenize vatanınıza bu kadar yorum yapıp savunmuyorsunuz artık bırakın bunlarıda oyununuza bakın zevkini almaya bakın eglenceyi strese sokmayın sanki köy yıkılınca evinizin camı çerçevesimi yıkılıyor elin almanı para kazanıyor bizler çenesini yapıyoruz lüttfen artık kimse kimseye atıp tutmasın yada başka yere geçin orda yazın burası genel bir wow yorumlarıedilecek yer kac gundur okuyoruz sabır sabır bir yere kadar. ne yapacaksanız yapın ama askerinizle yapın burda yorum ederek kimse kimseye hakaret etmesin bana tanıdıgım bildigim insanlar saldırdı yıktı ne oldu sanki evimimi elimden aldılar yok hatta tanışıp dostluklar kurduk tebrik ettik teşekkür ettik yaw az mütevazi olmayı deneyin çok mu zor bir şey centilmen olmak alttan almak.

Altına aynen imzamı atıyorum...

ayrıca illaki buradan da keyif alalım diyorsanız. seviyeyi bozmadan ince ince yapın ne yapacaksanız arkadaşlar.
Hem moderatör arkadaşlar olaya müdahil olamasınlar hemde okuyanlar biraz olsun keyif bari alsınlar.
ha diycekseniz okuma olsun bitsin. sayfaları geçerken okunmadan geçilmiyorki be arkadaşlar ...

Melony
28-02-2011, 16:45
Abi Şok Oldum Hala Etlisindeyim O WW Defanslarının Durumunu Görünce :)
Patlıcak gıbı gıbı Ilkden Rekor Ordunun Raporunu Alırız bı yere dalıp.
Sonra 3 Bolerız orduyu Gıder Sıfırlar Gelırz:D
Yada Reisleriz:D

Aynen bencede siz o orduyu 3 e bölün :)

by ati
28-02-2011, 17:10
yaw yeter be memleket meselesi oldu kafa ütülediniz hangi birlik olursa olun haşaa Allahmı oldunuz alttarafı sanal bir oyun ülkenize vatanınıza bu kadar yorum yapıp savunmuyorsunuz artık bırakın bunlarıda oyununuza bakın zevkini almaya bakın eglenceyi strese sokmayın sanki köy yıkılınca evinizin camı çerçevesimi yıkılıyor elin almanı para kazanıyor bizler çenesini yapıyoruz lüttfen artık kimse kimseye atıp tutmasın yada başka yere geçin orda yazın burası genel bir wow yorumlarıedilecek yer kac gundur okuyoruz sabır sabır bir yere kadar. ne yapacaksanız yapın ama askerinizle yapın burda yorum ederek kimse kimseye hakaret etmesin bana tanıdıgım bildigim insanlar saldırdı yıktı ne oldu sanki evimimi elimden aldılar yok hatta tanışıp dostluklar kurduk tebrik ettik teşekkür ettik yaw az mütevazi olmayı deneyin çok mu zor bir şey centilmen olmak alttan almak.

Buraya böle msj yazıyorsan isimde koy sen sen sen de genelleme yaparak yazarsan senın msjına alıntı alır şunu yazarım......

Sen kimsin bana o örnegi gösterebiliyon SEN kimsin benim vatan sevgime laf ediyon sana bu hakkı kim veriyor gelmiş beş paralık oyun için şöle böle dion ama burda beş paralık oyun için bize verdigin örnege bak bence boş boş yazanlar sizlersiniz işine gelen okur işine gelmeyen okumaz bu böledir ve kimse kimseye nerde ne yazacagını söliyemez ben burda yazıyom arkadaş O KADAR

MSJIN GENELLEME OLDUGU İÇİN SANA CVP BU Bİ DAHAKİNDE İSİM YAZDA ÜSTÜMÜZE ALINMIYALIM VE ÖZELLİKLE VERDİGİN ÖRNEGE DİKKAT ET........

ZOMBİNE

مجنون تركيا الخو
28-02-2011, 17:10
Arkadaslar son durumlari alabilirmiyiz Wowlarda yukselme azalma tablosu.
bir de oyundaki prof kardeslerimden rica etsem wow'un kurulması su an itibariyle sizce kac gun alır.

Bundan sonraki speed t4 olacak.

Butun forum beni konusacak. hatta t4 de buyuk degisim yasanacak...

oyun ilk acılısından ilk 5 saatinde hilesiz hurdasiz 5 saatlik tokmak basmasini denedim oldum :)

İnsaALLAH speedde de aynı hata olacaktır. Su an sadece bu bugu ben buldum ve bulunmasıda kolay degil...

Bir baska bug hatasinida eski forumda olanlar bilir 16tokmakci ile 100 tokmakciya savunma yapmistim ve benim 16 tokmakci ölmemisti. Daha sonra işi abartınca ben mahkemelik olmustum.

İllegal yollara basvurmadan ve veri tabaninda sorun oldugundan. ve tabana mudahele etmedigimden dolayi aklanmistim.

bu seferde oyle olacak. İllegal programlar kullanmadan oyun kurallari cercevesinde ilk bes saatte cıkarabilgidim kadar asker cikaricam.

O yuzden speedin bitmesini bekliyorum. İnsaallah normal serverdaki bugla speedin bugu tutar :)

Aslinda bug yok. Bugu kendimiz yaratiyoruz :)

SHeiTHaN
28-02-2011, 17:18
Arkadaslar son durumlari alabilirmiyiz Wowlarda yukselme azalma tablosu.
bir de oyundaki prof kardeslerimden rica etsem wow'un kurulması su an itibariyle sizce kac gun alır.

Bundan sonraki speed t4 olacak.

Butun forum beni konusacak. hatta t4 de buyuk degisim yasanacak...

oyun ilk acılısından ilk 5 saatinde hilesiz hurdasiz 5 saatlik tokmak basmasini denedim oldum :)

İnsaALLAH speedde de aynı hata olacaktır. Su an sadece bu bugu ben buldum ve bulunmasıda kolay degil...

Bir baska bug hatasinida eski forumda olanlar bilir 16tokmakci ile 100 tokmakciya savunma yapmistim ve benim 16 tokmakci ölmemisti. Daha sonra işi abartınca ben mahkemelik olmustum.

İllegal yollara basvurmadan ve veri tabaninda sorun oldugundan. ve tabana mudahele etmedigimden dolayi aklanmistim.

bu seferde oyle olacak. İllegal programlar kullanmadan oyun kurallari cercevesinde ilk bes saatte cıkarabilgidim kadar asker cikaricam.

O yuzden speedin bitmesini bekliyorum. İnsaallah normal serverdaki bugla speedin bugu tutar :)

Aslinda bug yok. Bugu kendimiz yaratiyoruz :)

Saygılarımı sunuyorum :D İlk speedden beri oynarım ama böyle bi hatadan haberim yoktu :)

Speedin tahmini olarak 15 gün sonra falan biteceğini sanıyodum.Ta ki Raporlar yavaş yavaş gelene kadar.Defans yok WOWlarda :) Bendeki ordu bile tek başına WOW sıfırlar bu köylerde.O yüzden daha da uzayacağını tahmin ediyorum.

Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 77 -
2. Katliam08 [CIzZz] WOWTİME 75
3. HırT [HIRT][TIRT] WOWTİME 59 -
4. KESGİN *EFSANE BİRLİKLERİ* WOWTİME 48 -
5. saho SADECE H Z Z RSTL~WoW 47 -
6. joker-as C@N&S.S.-K&N-ASYACAN C@NSSK&N 34 -
7. DOĞAN77 *** RESİTAL *** RSTL~WoW 32 -
8. woyager ***D.H.S*** DOSTLAR 18 -
9. tuatone İNADINA DOSTLAR DOSTLAR 11
10. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 4 -
11. Shekill ®-RESİTAL-® RSTL~WoW 2 -
12. DARK MANİA -SON+ WOWTİME 2 -
13. HOYHOY DOSTLAR 0

shareosman
28-02-2011, 17:19
Son durum nedir söyleyin de öğrenelim. :)

SHeiTHaN
28-02-2011, 17:20
Son durum nedir söyleyin de öğrenelim. :)

Bi üst mesaja bak ;)

مجنون تركيا الخو
28-02-2011, 17:22
Saygılarımı sunuyorum :D İlk speedden beri oynarım ama böyle bi hatadan haberim yoktu :)

Speedin tahmini olarak 15 gün sonra falan biteceğini sanıyodum.Ta ki Raporlar yavaş yavaş gelene kadar.Defans yok WOWlarda :) Bendeki ordu bile tek başına WOW sıfırlar bu köylerde.O yüzden daha da uzayacağını tahmin ediyorum.

1. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 77 -
2. Katliam08 [CIzZz] WOWTİME 75
3. HırT [HIRT][TIRT] WOWTİME 59 -
4. KESGİN *EFSANE BİRLİKLERİ* WOWTİME 48 -
5. saho SADECE H Z Z RSTL~WoW 47 -
6. joker-as C@N&S.S.-K&N-ASYACAN C@NSSK&N 34 -
7. DOĞAN77 *** RESİTAL *** RSTL~WoW 32 -
8. woyager ***D.H.S*** DOSTLAR 18 -
9. tuatone İNADINA DOSTLAR DOSTLAR 11
10. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 4 -
11. Shekill ®-RESİTAL-® RSTL~WoW 2 -
12. DARK MANİA -SON+ WOWTİME 2 -
13. HOYHOY DOSTLAR 0

Saygılarını Saygılarım kapılda karsilar kardesim . Bilgilerin icin tesekkür ederim.

Bahsetmis oldugum bug t4 ile alakalidir. 16 tokmakci olayi ise bu surum icindi. Sayet ben bu bug hatasini delmeyi basarabilirsem oyun tum dunyada bir kac gunlugunede olsa duracak buna eminim.
sayet o bugun acigini kapatmislarda (kş hic sanmiyorum :D ) speedde farkli vir adam zaten gozukecek. :D

SHeiTHaN
28-02-2011, 17:25
Saygılarını Saygılarım kapılda karsilar kardesim . Bilgilerin icin tesekkür ederim.

Bahsetmis oldugum bug t4 ile alakalidir. 16 tokmakci olayi ise bu surum icindi. Sayet ben bu bug hatasini delmeyi basarabilirsem oyun tum dunyada bir kac gunlugunede olsa duracak buna eminim.
sayet o bugun acigini kapatmislarda (kş hic sanmiyorum :D ) speedde farkli vir adam zaten gozukecek. :D

Seni sabırsızlıkla bekliyoruz ozaman.

مجنون تركيا الخو
28-02-2011, 17:27
Seni sabırsızlıkla bekliyoruz ozaman.

Wallahi bende kendimi sabirsizlikla bekliyorum. İnsaALLAH o hata kapanmamistir yoksa rezil olacagim :)

maviserk
28-02-2011, 17:28
bunlar kalmış görsellik bozulmasın

SHeiTHaN
28-02-2011, 17:35
bunlar kalmış görsellik bozulmasın

http://travian-reports.net/tr/report/35394674d72,353947ba54a

Şu şekilde düzeltyim istersen :)

maviserk
28-02-2011, 17:37
http://travian-reports.net/tr/report/35394674d72,353947ba54a

Şu şekilde düzeltyim istersen :)

allah razı olsun yaws beceremedim bi :)))

SHeiTHaN
28-02-2011, 17:39

Zamanım olsa direk ekrana koyardım resmi ama o kadar uzun pc başında kalamıyorum :D Merak eden tıklar bakar.

GÖkhan-no mercy

maviserk
28-02-2011, 17:41
Zamanım olsa direk ekrana koyardım resmi ama o kadar uzun pc başında kalamıyorum :D Merak eden tıklar bakar.

GÖkhan-no mercy

eyvallah :)

yildizimsinsen
28-02-2011, 18:06

min. pop. max. production..:D tebrikler

TRAVİAN
28-02-2011, 18:28
KESGİN (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=3759) 'in birlik arkadaşlarının forumda yaptığının kısaca izahı...

Seppuku

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/5d/Seppuku.jpg/250px-Seppuku.jpg (http://forum.travian.com.tr/wiki/Dosya:Seppuku.jpg)
Rituel kıyafetleriyle sepukku

Seppuku (Japonca (http://forum.travian.com.tr/wiki/Japonca): 切腹, "karnı yarmak") iç organların (http://forum.travian.com.tr/wiki/Organ) dışarı çıkmasını sağlayan bir tür Japon (http://forum.travian.com.tr/wiki/Japon) intihar (http://forum.travian.com.tr/wiki/%C4%B0ntihar) ritüelidir.
Seppuku ayrıca hara-kiri (腹切り, "karın-kesmek") olarak bilinir.

maviserk
28-02-2011, 18:40
min. pop. max. production..:D tebrikler

biz işimize bakarız :) anlayan anlar bilmesi gereken bilir :) teşekkürler...

axi_
28-02-2011, 18:44
HZZ birliğinin başarısı tartışma getirmiyecek şekilde ortadadır...

kuvvetmira
28-02-2011, 18:53
HZZ birliğinin başarısı tartışma getirmiyecek şekilde ortadadır fakat;

o başkanınıza soruyorum hesap ortağıyız diyip hesaba birisini alırsın işine gelmediğinde de haydi güle güle mi demektir oyundaki başarı? işte bu tartışılır..

Kısısel yorumlarınızı forumda belırtmezsenız sevınırz.
Cunku Konu sapıyor bos muhabetlerle bugun yapılan operasyonlara golge dusuruluyor

Melony
28-02-2011, 18:53
HZZ birligini öven düşünceleriniz için öncelikle teşekkür ederim

Penisilin cold_ hesabının hesap sahibi ve ortakları konusu bu forumda özellikle wow gidişatında tartışılacak bir mevzu değildir

Lütfen sorularınızı özelden ulaşarak sorunuz tabi cevap alabilirseniz

saygılar

~~~Melony

axi_
28-02-2011, 19:02
1234567890

valent
28-02-2011, 19:11
Selamlar,

ben efsane birliği oyuncusuyum.. kişisel görüşlerimi yazıyorum..Yapılan tüm saldırı ve savunmaları tebrik ediyorum..sonucta yapılanlar ortadadır..tarafların emeği ve başarısı da..

bu neticede bir oyundur karşılıklı stratejiler ile bir taraf sonunda kazanacaktır. sonra o sayfa kapanacak ve bir yenisi açılacak..

pek forumlara yazı yazmam ama şu anda yazmamım sebebi şudur.. bence gayet keyifli bir şekilde server devam ediyor ve "biten" hiç bir şey yok.

iki tarafta da sağduyulu arkadaşlar olduğu gibi arada tabiri caizse "mikser" olanlar da var.. özellikle isim isim vermeyeceğim kimseyi fişlemeye gerek yok.. art niyet olduğundan da sanmıyorum, oyundaki başarının sonucunda coşkunun verdiği bir davranış şekli diye düşünüyorum.. veya yıkım v.s. neticesinde oyunda fazla etkisi kalmayıp artık eforunu burada psikolojik bir ortam yaratmaya harcamak..ki bu da belki bir bakıma strateji sayılabilir..temennimiz kaliteyi bozmadan, layıgıyla yapılması..

sadece tanımlamalarda ve üslupda biraz daha hoşgörülü olsak kaliteyi düşürmemiş oluruz, diye düşünüyorum. yoksa hepimiz aynı keyif için buradayız..

hemen hemen her wow döneminde mutlaka forum bu hale geliyor. aslında hayal edilen raporlar ve raporlar üzerine yapılan stratejik tartışmalar, övgüler, tebrikler v.s.

ama %100 bunun uygulandıgı bir forum görmedim ve göreceğimi de sanmıyorum :)

arkadaşların canı sıkılıyor buradan birbirlerine laf atıyorlar bu arada ince ince rakiplere de taş atıyorlar.. e güzel bunda bir kötülük yok.. ama yeter ki iftira olmasın, ukalalık ve aşağılama olmasın..v.s.

bakmışsınız bugün böyle kibir yaptıgınız oyuncu ile bir dahaki serverda beraber aynı çatı altında oynuyorsunuz..bunun örneğini çok gördüm, siz de mutlaka görmüşsünüzdür..

herkesin kendi başarılarının haklı gururunu ve mutluluğunu yaşarken rakiplerine de duyduğu saygıyı kaybetmemesi temennisiyle henüz biten bir şeyin de olmadığını ekleyerek hepinize keyifli oyunlar diliyorum..

dr.ugly
28-02-2011, 19:24
sero kanka bende yokumkı ben olsam mızrakları uzatıp benı yukarı cekerdın dımı:D:D bu arada ambar vurma fantazısı hosuma gıttı:P

FİDELx5
28-02-2011, 19:26
Senin oyuna ne kadar ilgisiz (!) olduğunu s_16 dan biliyorum Savaş.. tebrikler.. S_16 hala devam ediyormu bu arada :D

Oyuna ilgimi s16dan bilenler kadar, x5 de olan arkadaşlar da biliyorlardır. İlgisizliğimiz x3'e oldu..

ALKARA_x3 / SERDUGAN_x3_s14 / SAWASH_s16 / FİDEL_x5

akın92
28-02-2011, 19:34
Biz 46LIKLAR olarak Giyotin birlikleriyle anlaşma (sözde) yapmıştık.

Lakin bizim wow oyunu bitirecek gibi bi durum olduğunda giyotin birlikleri sözlerini bozup bizim wow a saldırmışlardı.

Bizim saldırma amacımız o idi.

Diğer birlikleri bilmiyorum.

Ben o anlaşmaya başından beri karşı idim.. Bunu da merve ablaya telde konuşurken sizi biz yıkıcaz demiştim yalansa yalan desin...

patriyot
28-02-2011, 19:40
Buraya böle msj yazıyorsan isimde koy sen sen sen de genelleme yaparak yazarsan senın msjına alıntı alır şunu yazarım......

Sen kimsin bana o örnegi gösterebiliyon SEN kimsin benim vatan sevgime laf ediyon sana bu hakkı kim veriyor gelmiş beş paralık oyun için şöle böle dion ama burda beş paralık oyun için bize verdigin örnege bak bence boş boş yazanlar sizlersiniz işine gelen okur işine gelmeyen okumaz bu böledir ve kimse kimseye nerde ne yazacagını söliyemez ben burda yazıyom arkadaş O KADAR

MSJIN GENELLEME OLDUGU İÇİN SANA CVP BU Bİ DAHAKİNDE İSİM YAZDA ÜSTÜMÜZE ALINMIYALIM VE ÖZELLİKLE VERDİGİN ÖRNEGE DİKKAT ET........

ZOMBİNE

sana bir laf eden yok ama 2 gundur adam burda aahkam kesiyor gıkın çıkmadı nedense burdakiler o yazıların kime yazıldıgını gayet iyi bilir.

kuvvetmira
28-02-2011, 19:43
sana bir laf eden yok ama 2 gundur adam burda aahkam kesiyor gıkın çıkmadı nedense burdakiler o yazıların kime yazıldıgını gayet iyi bilir.

Sakin Ol Şampiyon:D

Gouranga
28-02-2011, 20:20
Ortaya değil de nicklere söyle diyor eleştirilerini.Forumda çıkıp siz şöylesiniz,vatanınızı savunmazsınız bilmem ne dersen ben de üstüme alınırım,başkası da üstüne alınır.Madem eleştiri yapacaksın-3. kişi olarak- isim belirterek yapacaksın.

TVM
28-02-2011, 20:27
tebrikler unevene.

hangi beyin özürlüsü çıktıysa bu saldırıları unevenin ekmeğine yağ çalmış.eksik akılıda eksikliğinden dolayı kutlarım

dün geceden beri sıkıntılı bı form oldu....efsane bırlıgı adına konusanlar oldu...

başkan bugun geldi msj yazdı gayet kıbarca dediki; kişisel görüşler bırlıgımızı alakadar etmez diye..

ıkı üç satır yukarıda bırbaşka dostumuz yorumunu nede güzel yapmış....

bunlara rağmen yapılan ıyı veya kötü bir organizasyonda 0 organizasyonun beyin özürlülüğü ile ne

ilgisi olduğunu anlayamıyor ve üzülüyoruz sevgili dostum...

uNeVeN
28-02-2011, 20:30
Bunlarda Eksik kalan diğer raporlar sanırım =)
Bizimkiler koyulmamış diye duydum , önceki sayfalara bakmadan hemen koyayım dedim..

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/28/10989.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/28/10993.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/28/10990.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/28/10995.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Raporlar ve oluşturduğu sonuçlar hakkında yorum yapmıyorum.. Yeterince ortamı meşgul ettik , sanırım en güzel cevabı bu raporlar travian sosyetesine vermiştir..

Dilin Kemiği Yoktur ama Olsa iyi olurmuş hani en azından 100k depoyla kalınmazdı ;)

Dipcik : Beni burda gören arkadaşlarım oyuna girdim sanmasın =)) 8 den beri okul ve idmanla uğraşıyorum , ww sizde gece 2 den önce gelmem :D

Melony
28-02-2011, 20:50
8 den beri okul ve idmanla uğraşıyorum ,

İdmandaydın demek :p

arcmrt21
28-02-2011, 21:32
bir konu için yazasım geldi...

Hani yanlış anlaşılma olmasın fakat HZZ RA birliklerinin bak bize karşı birleştiler biz tek siz hepiniz söylemlerini dogru bulmuyorum... Bu travian nice birliklerin savaşından sonra birleştiğini gormustur hatta ve hatta oyunun başında bir adamı yagmalamak istersin bakarsın ki dirençli birisi kilidine kilit felan atıyor hammadde kaptırmıyor onu gerekirse birliğine alırsın bunların hepsi ne için birliğinin daha güçlü olması için travianda bu şekilde işliyor her zaman güç dengesinin korunması gerekir ki server zevkli olsun... Ha server de savaşmaz bir birlik bak bunlar savaşmadı dersin kotulersin birisi çok savaşır sonra bakar ki savaş yapa yapa birlik oyuncuları yıpranıyor diğerlerinden çok savaştıgı birlikle birleşir hemen başlar herkes kötülemeye yeniden...

Casus rakip birliğe yerleştirirsin strateji olur o adam hesap satın alır yıkar adilik olur... Ya da birisi hesap satın alır vay be ne oyuncuymus derler casus koyunca rakip birliğe oncelikle hesap sahibine akla alınmayacak şeyler derler...

Tum milletlerde boyle olmustur kimse kendi yogurduna eşki demez yani...

Ondan dolayı Yani kötülemek istedikten sonra bahane çok... Bence bırakın tartışmayı da o kadar emek verilen ordulara gerçek anlamda iş yaptırmaya bakın derim çünkü eglence bu şekilde çıkıyor ve gelecek serverlerde hatırlanacak bir server iz bırakan bir server olsun istiyorsanız rakibinizi ona gore seçin derim....

Unutamadıgım tek speed giyotinin rekor savunma yaptıgı wowa saldırılar sonrası goruntuydu oyle bir goruntu mukemmelleştirir bu ortamı...

Yeniden saldıran ve savunanları tebrik ediyorum...

drift kralı
28-02-2011, 21:47
UneVen Kaldın 77 'de

woltran
28-02-2011, 21:50
Şu raporların tamamını kimse vermicek sanırım.. Bari ben vereyim düzenli olsun (:

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/28/1309.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/28/1316.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/28/1314.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/28/1317.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/28/1319.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/28/1321.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

uneven dostum senı tebrik ediyorum .. bu arada çok şanslısınkı bu çift vuruş yapan arkadaşlar bılmıyorlar dıyecem kızacaklar eger tek vuruş işaretlese daha fazla sevıye alırlar dı çift vuruşta vuruş gücü düşer ....

woltran
28-02-2011, 21:54
yönetim deki kişiler altın almak için mılletın altın almanın karlı olaca bır konum yaptınız ama sıstem çalışmıyormu desem ne dır çözemedim ben dahil bir çok isim vermiyim altın almaya çalışan dostlarımla aynı şikeyetde buluşuyoruz

sistem kredikartını kabul etmıyorkı umud edıyom kampanya bıtınce kabul eder bu da bir işe yaramaz

bunun nedenıne bır bakın madur olmıyalım lütfennn!!!

drift kralı
28-02-2011, 21:56
uneven dostum senı tebrik ediyorum .. bu arada çok şanslısınkı bu çift vuruş yapan arkadaşlar bılmıyorlar dıyecem kızacaklar eger tek vuruş işaretlese daha fazla sevıye alırlar dı çift vuruşta vuruş gücü düşer ....

Vardır Bir Bildikleri

Not:çift vuruşu bilmeyecek kadarda tecrübesiz değillerdir

woltran
28-02-2011, 22:02
Vardır Bir Bildikleri

Not:çift vuruşu bilmeyecek kadarda tecrübesiz değillerdir

söyledim de sence mantık varmı yada denedınmi ben denedim farkı bildim işin paylaşayım dedim kımsenın bılgılerı hakkında taruz yapmadım yapmam da
çünkü herkez bildini okur

woltran

drift kralı
28-02-2011, 22:10
Söylediğin doğruda nede olsa Askerleri Geri Dönmücek 2 nişan alıyo Wowa Alsa Hadi Neyse Depoya Aldığına Göre 2 nişan Alır

fuhas
28-02-2011, 22:14
Sadece hzz de mi ordu var zannettiniz.ne oldu arkadaşlar karşınıza birisi çıktı diye telaş olup 12 ordu yolladınız hemen.birde utanmayıp uneven arkadaşımız yan köylere saldırı yapıp ego tatmini peşindesin.koskoca hzz birliğinin şanına yakışıyormu yan köylere saldırmak üstadım.her saldırıdan sonra sizleri tebrik ederek biz büyüklüğümüzü gösterdik.şunu unutma yönetimden her üyesine kadar efsane birlikleri büyük bir ailedir.wowu kurmak başka oyuncu olmak başka.
şunu herkes bir yere yazsın bence
her büyük oyuncunun kaderi organize bir saldırı ile sınırlıdır.
Not:efsane birliğinden hiç bir üye efsane birliği adına söylemde bulunamaz.burda yazılanlar şahsi düşünceler olup birliğimizi bağlamamaktadır.

SUSPİRİA
28-02-2011, 22:50
patriyot kullanıcısından alıntı

ZOMBİNE
by ati arkadaşım üstüne neden alındın anlamadım şimdi. Osman bey yazdıklarında sonuna kadar haklı neyse iyi oyunlar. umarım wow cok uzamaz. ama hiç zannetmiyorum bu wow en az 1 ay daha uzar.

TRAVİAN
28-02-2011, 22:57
Sadece hzz de mi ordu var zannettiniz.ne oldu arkadaşlar karşınıza birisi çıktı diye telaş olup 12 ordu yolladınız hemen.birde utanmayıp uneven arkadaşımız yan köylere saldırı yapıp ego tatmini peşindesin.koskoca hzz birliğinin şanına yakışıyormu yan köylere saldırmak üstadım.her saldırıdan sonra sizleri tebrik ederek biz büyüklüğümüzü gösterdik.şunu unutma yönetimden her üyesine kadar efsane birlikleri büyük bir ailedir.wowu kurmak başka oyuncu olmak başka.
şunu herkes bir yere yazsın bence
her büyük oyuncunun kaderi organize bir saldırı ile sınırlıdır.
Not:efsane birliğinden hiç bir üye efsane birliği adına söylemde bulunamaz.burda yazılanlar şahsi düşünceler olup birliğimizi bağlamamaktadır.

Hzz üyeleri sadece bizde ordu var demedi ... iyi ordular bizde dedi :D
yapılan saldırılar devam birliğine ait.. ana birlikle pek alakası yok...
++ bölgesinde yaşanan tahıl sıkıntısına bi nevi cözüm olsun diye forumda yazılanlar mesnet gösterilerek yapılmış bi saldırı ... kısaca ölmesi gereken askerler vardı... tombala size cıktı....

şahsi yorumunuza şahsi bi yorum

blackjack1905
28-02-2011, 22:58
Şahsi fikrim ; KESGİN burada cıkıp HZZ & RA bırlıkleri adına tek bir acıklama yapmamıs ( en azından ben rastgelmedim )

Ancak bu arkadasın emegine kendi birligindeki arkadaşların haksızlık yaptıgını dusunuyorum..

Cumle alem bılıyor kı ordular +/+ da .. ( dıgerlerınde yok demiyorum)

KESGIN i bu kadar açık hedef haline getirmek .. Uneven üzerine bu kadar çirkefçe gitmek hiç

dogru bir yaklasım olmadı ... Soguk savas veya psıkolojık harekatın belli bir sınırı vardır bence :rolleyes:

Efsane adına konusan arkadaşlar bu sınırı aşırı derecede zorladılar ...

Nıyetım tartısma ortamı yaratmak degıl . Ama Efsane birlikleri KESGİN in selametini

dusunuyorlarsa az da olsa oyun bittiginde üst sıralarda bitirmesini diliyorlarsa bence

tartısmadan uzak durmalıdırlar

Saygılar ..

Dipsu ~ yazıma Cevap veren arkadaşlara Özelden cevap verecegim kimsenin burada huzurunu kacırma taraftarı degilim .

uNeVeN
28-02-2011, 23:14
birde utanmayıp uneven arkadaşımız yan köylere saldırı yapıp ego tatmini peşindesin.

Ne saçmalıyorsun arkadaşım sen..
Bunların olmasını isteyen burda forumdaki oyuncunuzdur..
Evet WW un yanındaki kesgin depolarını yıktım ama bir dikkat et bakalım HANGİ KÖYDEN yıkmışım..

Bu server yapılmayanları yapmaya çalışıyoruz..

Zevk bizim değil mi.. 8 Server dır oynuyorum daha ww dan mancınık basıp yıkım yapanı görmedim..
Bende baktım ilk talihliyi seçtim ve yolladım askerleri..

Bunlar sadece 2 tanesi :D Toplam 1700-1800 mancınık tahıl ambarlarını yıkmıştır.. :D

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/28/14112.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/28/14115.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Sözün özü , 2 ww a birden seviye bastık.. WW dan yıkım saldırıları yaptık.. Daha yapacak çok şey var .. İzlemeye devam edelim :D

by ati
28-02-2011, 23:21
by ati arkadaşım üstüne neden alındın anlamadım şimdi. Osman bey yazdıklarında sonuna kadar haklı neyse iyi oyunlar. umarım wow cok uzamaz. ama hiç zannetmiyorum bu wow en az 1 ay daha uzar.[/QUOTE]

Ben örneklerine takıldım haşa ALLAHMISINIZ VE VATANINIZI BU KADAR KORUDUNUZMU BU CUMLELERE TEPKİM VAR KARŞIMDAKİ HANGİ BİRLİKTEN OLURSA OLSUN VE ZATEN TANIMIYOM BELKİDE BİZİM BİRLİKTENDIR COK DENK GELDİ BURDA TARTIŞTIGIM KENDİ BİRLİGİMDEN CIKTI AMA YUKARDAKİ KELİME BANA FORUMA YAZI YAZAN BİRİ OLARAK AGIR GELDİ VE ÖZELLİKLE İSİM YAZSIN GENELLEME KULLANMASIN DEDİM........

SUSPİRİA
28-02-2011, 23:42
by ati arkadaşım üstüne neden alındın anlamadım şimdi. Osman bey yazdıklarında sonuna kadar haklı neyse iyi oyunlar. umarım wow cok uzamaz. ama hiç zannetmiyorum bu wow en az 1 ay daha uzar.

Ben örneklerine takıldım haşa ALLAHMISINIZ VE VATANINIZI BU KADAR KORUDUNUZMU BU CUMLELERE TEPKİM VAR KARŞIMDAKİ HANGİ BİRLİKTEN OLURSA OLSUN VE ZATEN TANIMIYOM BELKİDE BİZİM BİRLİKTENDIR COK DENK GELDİ BURDA TARTIŞTIGIM KENDİ BİRLİGİMDEN CIKTI AMA YUKARDAKİ KELİME BANA FORUMA YAZI YAZAN BİRİ OLARAK AGIR GELDİ VE ÖZELLİKLE İSİM YAZSIN GENELLEME KULLANMASIN DEDİM........[/QUOTE]

neyse sorun değil. takılmamak lazım oyun bu sonuçta benim baktıgım wow ben bakarken sıfırlandı benden tek laf işittiniz mi demekki defansımız iyi değilmiş. sıfırlandık . hayatımın sonu değil ki bu eğlenmeme bakarım ben he buarada arkadaşımı da tebrik ederim. wowumuzu sıfırlayan arkadaşı

SUSPİRİA
28-02-2011, 23:46
Evet WW un yanındaki kesgin depolarını yıktım ama bir dikkat et bakalım HANGİ KÖYDEN yıkmışım..

Zevk bizim değil mi.. 8 Server dır oynuyorum daha ww dan mancınık basıp yıkım yapanı görmedim..

Bunlar sadece 2 tanesi :D Toplam 1700-1800 mancınık tahıl ambarlarını yıkmıştır.. :D

Sözün özü , 2 ww a birden seviye bastık.. WW dan yıkım saldırıları yaptık.. Daha yapacak çok şey var .. İzlemeye devam edelim :D
afedersin ama bu tavrın hiç hoş değil. yanlış anlamazsın umarım. bunu bizim görmemizin ne manası var özelden yazabilirsin.

no mercy
28-02-2011, 23:49
afedersin ama bu tavrın hiç hoş değil. yanlış anlamazsın umarım. bunu bizim görmemizin ne manası var özelden yazabilirsin.

Sen hıc wow koyunden ordu basıp depo yıktın mı? Ben gormedım mesela. Bu raporlar wow gidişatında paylasılmayacakta nerede paylasılacak tebrık etmen lazım elestirecegıne ;)

by ati
28-02-2011, 23:54
neyse sorun değil. takılmamak lazım oyun bu sonuçta benim baktıgım wow ben bakarken sıfırlandı benden tek laf işittiniz mi demekki defansımız iyi değilmiş. sıfırlandık . hayatımın sonu değil ki bu eğlenmeme bakarım ben he buarada arkadaşımı da tebrik ederim. wowumuzu sıfırlayan arkadaşı

Ben wow cıktıgında herkeze başarılar diledim savaştıgım testere bırlıgınede başarı dıledım bızle savasıp bide wowu kurarlarsa burda ilk ben tbk ederim hepsini ama oyun bakımından cvp yazmadım o arkadaşa sadece verdıgı örnek için msj yazdım yoksa kim hakediyorsa o kursun wow u ben 1 saat sonra uyurum:)hepsi emek verıyor uyumuyor sabahlıyor tbk hakediyor ama eleştirmek eleştiriye acık olmak bunlarda bence olması gereken bışey burda her ınsan aynı duşunceyı paylaşsa buranın zevki kalmazki neyse bak bir saate geçmedi iii geceler kolay gelsin.....

uNeVeN
28-02-2011, 23:56

Burası ww gidişatı değil mi ?
WW a yapılan saldırıları koyuyoruz da , Neden WW dan yapılan saldırıları koymayayım ?

Sonuçta koyduğum raporlarda WW u ilgilendiriyor ;)

Yazılan mesajdan dolayı bu raporları koydum o da ayrı bir konu.. Depo yıkmak utanılacak birşey mi acaba ?

SHeiTHaN
28-02-2011, 23:58
Sekooooo!! Cevap verme artık uleyn! Anla artık kişilerin hal ve hareketlerini.

no mercy
28-02-2011, 23:59

Bunlar sadece 2 tanesi :D Toplam 1700-1800 mancınık tahıl ambarlarını yıkmıştır..

Tebrikler kanka o orduyu bi tur versene bende bir kaç yere saldırı atayım :D:D

Ps:Mesajınızda veya Kullanıcı imzanızda 7 adet Grafik kullandınız. Öngörülen Grafik sayısı ise 6 adettir. Lütfen geri giderek Grafik sayısını öngörülen adete indirin.

Ya hanı anlasmıstık yazarken 4 smile sen koyacaktın 2 smile ben her seferınde bana sıldırıyorsun bı tanesını

marx-man07
01-03-2011, 00:03
WW a yapılan saldırıları koyuyoruz da , Neden WW dan yapılan saldırıları koymayayım ?

Yazılan mesajdan dolayı bu raporları koydum o da ayrı bir konu.. Depo yıkmak utanılacak birşey mi acaba ?

uneven arkadasımıza katılıyorum. burası wow gidişatı. nasılki wowa yapılan saldırılar konuluyorsa rapor olarak wowdan yapılan saldırılarda konulmalı:) siz yapın sizde koyun...

D.N.; H.Z.Z.&RA fantezide sınır tanımaz:cool:

O BiR MaRKa:cool:

TVM
01-03-2011, 00:04
...................

uNeVeN
01-03-2011, 00:04
Tebrikler kanka o orduyu bi tur versene bende bir kaç yere saldırı atayım :D:D

Ps:Mesajınızda veya Kullanıcı imzanızda 7 adet Grafik kullandınız. Öngörülen Grafik sayısı ise 6 adettir. Lütfen geri giderek Grafik sayısını öngörülen adete indirin.

Ya hanı anlasmıstık yazarken 4 smile sen koyacaktın 2 smile ben her seferınde bana sıldırıyorsun bı tanesını

Knk 2 tane resim var ondan sana smile kalmadı , idareli kullan ne yapayım :D
Uykusuzluktan ölüom zaten :( Gel şu ww a 3 e kadar bakta uyuyayım :)

no mercy
01-03-2011, 00:05
Knk 2 tane resim var ondan sana smile kalmadı , idareli kullan ne yapayım :D
Uykusuzluktan ölüom zaten :( Gel şu ww a 3 e kadar bakta uyuyayım :)

Sabah 9 da derse gidip yerime imza atacaksan neden olmasın kanka:) bunye alıstı ne zamandır yatmaya zor oluo sabah bizim prof. ları cekmesı :P

SUSPİRİA
01-03-2011, 00:12

serkan bey bu tavrınız gecen spedde size başka bir birlikte wow kurdurtmamış tı. aynı tavırlar hep aynı seyler . rapor koymaıza kim se bir sey demiyorki . ondan sonraki cümle. karşınızdakini hafife alır bir cümle. benim ve forumdaki çoğu kişini tasvip etmediği de bu sanırsam . siz gene bildiğinizi yapınız efen dim başarılar size.

uNeVeN
01-03-2011, 00:14
Sabah 9 da derse gidip yerime imza atacaksan neden olmasın kanka:) bunye alıstı ne zamandır yatmaya zor oluo sabah bizim prof. ları cekmesı :P

Lan laleee bende her sabah 8.45 te derse giriyom o ne olacak.. İdman olmasa dayanırdım da felç durumdayım :D Neyse acısını çıkartırım bunun ben senden.. Hadi git yat , bugün forumda dolanmayalım burdakiler bizi sevmiiiii :p

Cetvelsiz
01-03-2011, 00:16
Yanlış hatırlamıyorsam wow da ilk asker 4.speedte basıldı. Wowda ilk yıkım ordusu ise eski s12 de basıldı. Yani wowdan wowa yıkım ordusu yollandı. Fantazi yapmak isteyen sınır tanımaz :)

Yıkım ordusu 8408 Tokmak, 88 Mızrak, 46502 Balta, 15978 Toyton, 52 Koçbaşı, 6622 Mancınık, 1 Reis, ve 1 Kahraman :) ( SS Koymak zor geldi )

Bu sayının üzerine çıkarsan yeni bir rekora imza atmış olursun.

uNeVeN
01-03-2011, 00:19
serkan bey bu tavrınız gecen spedde size başka bir birlikte wow kurdurtmamış tı. aynı tavırlar hep aynı seyler . rapor koymaıza kim se bir sey demiyorki . ondan sonraki cümle. karşınızdakini hafife alır bir cümle. benim ve forumdaki çoğu kişini tasvip etmediği de bu sanırsam . siz gene bildiğinizi yapınız efen dim başarılar size.

1. si dostum başka birlikte değildim yine RA daydım bunu söyliyim.. Bu ww RA ve HZZ birliklerinin. Tek birliğin değil yani ;)

Neyse hocam siz haklısınız yeminlen artık uğraşacak halim kalmadı.. Bundan sonra gerekmedikçe buraya rapor falanda koymuyorum.. Bİzim yaptığımız saldırıları (RA Ekibinin) da WW sahipleri koymazsa sevinirim..

Her söylediğimiz söz ters anlaşılıyor.. Biri çıkıyor utanmadan yan köy yıkıyor diyor , bende nedenini gösteren rapor koyuyorum suçlu oluyorum..

Buyur dostum kendi kafanıza göre takılın..

Maggie
01-03-2011, 00:19
Lan laleee bende her sabah 8.45 te derse giriyom o ne olacak.. İdman olmasa dayanırdım da felç durumdayım :D Neyse acısını çıkartırım bunun ben senden.. Hadi git yat , bugün forumda dolanmayalım burdakiler bizi sevmiiiii :p

Aynen gençlik.. Hadi bakalımm herkes köylerine.. :)

Ne dioduk.. :)

Şşşşşş.. SuSuYoRuZ.. ;)

uNeVeN
01-03-2011, 00:21
Yanlış hatırlamıyorsam wow da ilk asker 4.speedte basıldı. Wowda ilk yıkım ordusu ise eski s12 de basıldı. Yani wowdan wowa yıkım ordusu yollandı. Fantazi yapmak isteyen sınır tanımaz :)

Yıkım ordusu 8408 Tokmak, 88 Mızrak, 46502 Balta, 15978 Toyton, 52 Koçbaşı, 6622 Mancınık, 1 Reis, ve 1 Kahraman :) ( SS Koymak zor geldi )

Şunu baştan söylesene , Ahırı daha yeni yıktım :D 20k yaya 6k atlı 2k mancınıkta kalmış bizim asker :p Napsam tılsımla mı bassam :D

SUSPİRİA
01-03-2011, 00:21
1. si dostum başka birlikte değildim yine RA daydım bunu söyliyim.. Bu ww RA ve HZZ birliklerinin. Tek birliğin değil yani ;)

Neyse hocam siz haklısınız yeminlen artık uğraşacak halim kalmadı.. Bundan sonra gerekmedikçe buraya rapor falanda koymuyorum.. Bİzim yaptığımız saldırıları (RA Ekibinin) da WW sahipleri koymazsa sevinirim..

Her söylediğimiz söz ters anlaşılıyor.. Biri çıkıyor utanmadan yan köy yıkıyor diyor , bende nedenini gösteren rapor koyuyorum suçlu oluyorum..

Buyur dostum kendi kafanıza göre takılın..
beni yanlış anlamayınız lütfen ben kişisel düşüncelerimi söyledim iyi oyunlar başarılar.

cengizkhan
01-03-2011, 01:07

kusura bakma ama bukadarıda fazla yani

ShekiLL
01-03-2011, 01:11
Sen hıc wow koyunden ordu basıp depo yıktın mı? Ben gormedım mesela. Bu raporlar wow gidişatında paylasılmayacakta nerede paylasılacak tebrık etmen lazım elestirecegıne ;)

Wow koyu alan ordu basamaz diye bişeymi Var ? ne saçma 2 wow koyu alanın bi Özelliğimi var 2 wowu birden kurabilecekmi Nihayetinde 1 tane wow 100 seviye olacak.. Mantıklı olalım az..

ShekiLL
01-03-2011, 01:13

DOĞAN77 inin raporunu gormedin sanırım...

sucukluyumurta
01-03-2011, 01:23

dostum uneven wow köyünden yani natar köyünden asker basmış saldırmış ondan dolayı raporları koyuyor.

delituğrul
01-03-2011, 01:29

YoQ ArTıQ :eek:

gaga
01-03-2011, 01:33

ula üneven yürrrü beaaaa

böle iş olmaz yani

harbiden makarasına yapılmış olay yani

haftaya kimi rakip görürsen kendine emrah a mesaj at o bana söyler..

Climax
01-03-2011, 01:40

Bunlar sadece 2 tanesi Toplam 1700-1800 mancınık tahıl ambarlarını yıkmıştır..

Sözün özü , 2 ww a birden seviye bastık.. WW dan yıkım saldırıları yaptık.. Daha yapacak çok şey var .. İzlemeye devam edelim

afferin serkan, kendi tahılını kendin kazan ;) ne o sürekli tahıl istiyordun :P

eşi benzeri var mı bu yaptığının ? :D:D

demiştim bizim yaptıklarımızı hayal bile etseniz sizi kazanmış sayacağım diye :cool:

Cetvelsiz
01-03-2011, 01:48

Gördüm görmesinede o rapordaki ordu wow köyüne ait değil.

Bahsettiğimiz konu wow köyüne ait olan ordu.

eCu
01-03-2011, 01:58

Kolay gelsin arkadasim... Senden alinti yaptim ama hem genel bir gorus belirtip hemde ufak bir elestiri yapicam izninle...

Wow koylerinin etrafindaki destek koylerinin yikilmasini cok dogru bulmuyorum... Ama bunu yapmak "utanmazliktir, namussuzluktur" gibi yakistirmalarda bir o kadar yanlis tabiki... Dedigin gibi zevk sizin, eglence sizin, her oyuncu istedigi gibi davranabilir...

Fakat ben, "Wow koyunden saldiri yaptim, o yuzden bunu burda dile getirmen gereksiz" demenin ne demek oldugunu anlayamadim? Farkeder mi nerden yikim yapildigi?

Ozellikle saldiri suresinin kisa oldugu speed serverlerlarda, eger yan koy yikimlari baslarsa Wow gidisatinin cok saglikli devam edecegini dusunmuyorum... Stratejidir, yapilabilir tabiki...

Ama su anki durumdan bir ornek verirsek... EFSANE ve HZZ&RA birlikleri arasinda kucuk bir surtusme var... Su durumda iki birlikte alt birlikleriyle birlikte Wow koyu etrafindaki butun koyleri bir gecede sifirlayabilir mi? Rahatlikla!

Peki sabaha o Wow koyleri ne halde olur? Allah bilir!

O yuzden, bence en bastan bu tip durumlara engel olunursa, ilk once sizin (Wow hesabi sahipleri ve bakicilari) acinizdan, sonra bizim acimizdan daha zevkli bir wow donemi olur...

KarPaloov
01-03-2011, 02:26
http://img35.imageshack.us/img35/4189/84537406.png
http://img708.imageshack.us/img708/2888/2saldr.png
http://img141.imageshack.us/img141/7761/ciqara.png

Tebrikler güzel raporlar CıqArA ayrı tebrik ederim ordusu iyi

ShekiLL
01-03-2011, 09:46
Gördüm görmesinede o rapordaki ordu wow köyüne ait değil.

Bahsettiğimiz konu wow köyüne ait olan ordu.

yanLış anlamaa... pLs..

fuhas
01-03-2011, 10:23
kolay gelsin arkadasim... Senden alinti yaptim ama hem genel bir gorus belirtip hemde ufak bir elestiri yapicam izninle...

Wow koylerinin etrafindaki destek koylerinin yikilmasini cok dogru bulmuyorum... Ama bunu yapmak "utanmazliktir, namussuzluktur" gibi yakistirmalarda bir o kadar yanlis tabiki... Dedigin gibi zevk sizin, eglence sizin, her oyuncu istedigi gibi davranabilir...

Fakat ben, "wow koyunden saldiri yaptim, o yuzden bunu burda dile getirmen gereksiz" demenin ne demek oldugunu anlayamadim? Farkeder mi nerden yikim yapildigi?

Ozellikle saldiri suresinin kisa oldugu speed serverlerlarda, eger yan koy yikimlari baslarsa wow gidisatinin cok saglikli devam edecegini dusunmuyorum... Stratejidir, yapilabilir tabiki...

Ama su anki durumdan bir ornek verirsek... Efsane ve hzz&ra birlikleri arasinda kucuk bir surtusme var... Su durumda iki birlikte alt birlikleriyle birlikte wow koyu etrafindaki butun koyleri bir gecede sifirlayabilir mi? Rahatlikla!

Peki sabaha o wow koyleri ne halde olur? Allah bilir!

O yuzden, bence en bastan bu tip durumlara engel olunursa, ilk once sizin (wow hesabi sahipleri ve bakicilari) acinizdan, sonra bizim acimizdan daha zevkli bir wow donemi olur......................

cemetery
01-03-2011, 11:21
x x x

Yazdıklarınızla yaptıklarınız çok çelişkili hem saygı bekliyorsunuz ama saygısızlığın büyüğünü siz yapıyorsunuz. Saygı bekleyen öncelikle saygı göstermesini bilmesi gerekirki saygı görebilsin. Wow defansının görünür şekilde raporlanarak foruma konması yasaktır dahası etik değildir.

SHeiTHaN
01-03-2011, 11:51
50 sayfa geriye gidin.Bakın bi neler konuşulmuş, neler tartışılmış.

Gereksiz zaman kaybı olduğundan dolayı Başkanlar araya girmişler ve forumda kimse cevap vermesin demişler. Tabi siz sevgili travian arkadaşlarım; cevap alamadınız, çamurluk yapamadınız ya!

Koyun elinizdeki tüm raporları.Tüm WOW köylerinde ne kadar defans var hepsini biliyoruz. Ama bu biraz da karakter meselesi.

Şimdi defansı da öğrendiniz.Siz bize gelin, biz size.WOW nası reislenir gösterelim!

İyi forumlar

مجنون تركيا الخو
01-03-2011, 12:09
Son durum nedir arkadaslar seviye basan yada kabeden .... ?

SHeiTHaN
01-03-2011, 12:46
Son durum nedir arkadaslar seviye basan yada kabeden .... ?

Ne varsa yine bende var :D

Dünya harikası
1. Katliam08 [CIzZz] WOWTİME 80
2. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 77 -
3. HırT [HIRT][TIRT] WOWTİME 63 -
4. saho SADECE H Z Z RSTL~WoW 52 -
5. KESGİN *EFSANE BİRLİKLERİ* WOWTİME 48 -
6. joker-as C@N&S.S.-K&N-ASYACAN C@N&S.S. 34 -
7. DOĞAN77 *** RESİTAL *** RSTL~WoW 34 -
8. woyager ***D.H.S*** DOSTLAR 29
9. tuatone İNADINA DOSTLAR DOSTLAR 26
10. Shekill ®-RESİTAL-WOW-® RSTL~WoW 18
11. DARK MANİA -SON+ WOWTİME 17
12. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 6 -
13. HOYHOY DOSTLAR 0 -

sis
01-03-2011, 12:48
Yazdıklarınızla yaptıklarınız çok çelişkili hem saygı bekliyorsunuz ama saygısızlığın büyüğünü siz yapıyorsunuz. Saygı bekleyen öncelikle saygı göstermesini bilmesi gerekirki saygı görebilsin. Wow defansının görünür şekilde raporlanarak foruma konması yasaktır dahası etik değildir.
kesinlikle katılıyorum etik olarak savunmanın tamamı kesilmedikten sonra hiç bir savunma yada casus raporu forumda paylaşılmaz biz böyle öğrendik .peki sizce casus raporunda depo durumunu paylaşmak ne kadar etik yada bir wow bakıcısı tarafından şu kadar defansınız var denekle forma rapor koymak arasındaki fark nedir ben raporu forumda görmedim silinmiş iyi de yapılmış bu şekilde davranışları hiç bir zaman onaylamadım anaylamamda bir form kuralı varsa uyulmalıdır önceki serverlarda ben de böyle bir casus raporu paylaşmıştım ve wowla alakamda yoktu hiç biriyle ama yayınlanmayacağınıda o zaman öğrendik umarım bu arkadaşda öğrenir.şahsi fikrim raporların tamamen paylaşılmasıdır herkes saldıran askerin ne kadar asker kestiğini merak eder ama kural kuraldır uymak gerekir .efsane52

SHeiTHaN
01-03-2011, 12:55
kesinlikle katılıyorum etik olarak savunmanın tamamı kesilmedikten sonra hiç bir savunma yada casus raporu forumda paylaşılmaz biz böyle öğrendik .peki sizce casus raporunda depo durumunu paylaşmak ne kadar etik yada bir wow bakıcısı tarafından şu kadar defansınız var denekle forma rapor koymak arasındaki fark nedir ben raporu forumda görmedim silinmiş iyi de yapılmış bu şekilde davranışları hiç bir zaman onaylamadım anaylamamda bir form kuralı varsa uyulmalıdır önceki serverlarda ben de böyle bir casus raporu paylaşmıştım ve wowla alakamda yoktu hiç biriyle ama yayınlanmayacağınıda o zaman öğrendik umarım bu arkadaşda öğrenir.şahsi fikrim raporların tamamen paylaşılmasıdır herkes saldıran askerin ne kadar asker kestiğini merak eder ama kural kuraldır uymak gerekir .efsane52

Bizim raporu yayınlamamızdaki amaç saldırılarımızın ne kadar başarılı olduğudur.Neticesinde depo yıkmaya gittik ve depoları yıktık geldik. Saldırı sonucunda casus attık ve köydeki askerleri de gördük ama üzerine beyaz bant çizerek yayınladık. Çünkü kurallara uyuyoruz. "fuhas" nickli arkadaş da bilinçsizce tüm raporu olduğu gibi yayınladı. Bence çok yanlış bişey. Biz de yayınlayabilirdik. Ama yapmadık. Çünkü geyip yaparken bile kurallara uyuyoruz.

Melony
01-03-2011, 12:59
Kavuncum aynı anda, aynı şeyleri yazdık :D

kalplerimiz bir gogocum uzak dur benden tipim değilsin :p

Finduk
01-03-2011, 13:11
İçimde FUHAS'ın JET SOSYETE'ye hızmet ettgıne dair derinnn şüpheler war... : /

Hımm , o halde gedıgıne kondurmusuz waktı ıle ki , sosyete bıle ayaga dusmuş... !!

SHeiTHaN
01-03-2011, 13:12
kalplerimiz bir gogocum uzak dur benden tipim değilsin :p

Aşık Neşet ERTAŞ demiş ki:

Gönüller bir olsun :D

Senin de benim tipim olduğun söylenemez hani. Biz yanyana gelelim ve ayrı ayrı yönlere ilerleyelim mümkünse ;)

مجنون تركيا الخو
01-03-2011, 13:19
Kardes sagol bilgi verdigin icin...

Melony
01-03-2011, 13:37
İçimde FUHAS'ın JET SOSYETE'ye hızmet ettgıne dair derinnn şüpheler war... : /

Hımm , o halde gedıgıne kondurmusuz waktı ıle ki , sosyete bıle ayaga dusmuş... !!

Bro buralar sana emanet ben oyuna geçiyorum :)

1000EFSANE
01-03-2011, 13:56
serverde neredeyse herkes bir brine rakip kesildi. fakat arada unutulmuş WW larda var biz yakarız biz yıkarız söyleyen arkadaşlar dikkat edin tüm ordular elde patlamasın.. bir çok örneğini gördük.

bu dakikadan sonra bu düşmanımdır mantığı büyük bir strateji hatası olur.

bu dakikadan sonra bizim WW owun üstünde olan herkes RAKİBİMDİR denmesi gerekiyor.

NOT: şahsi görüşümdür.. yazdıklarımıda kimse farklı bir yöne cekmesin.

fuhas
01-03-2011, 13:58
wuwwww finduk kabuğunu kırdır :)

Ben bir hata yapıp casus raporu koydum ve o rapor benim tarafımdan hemen silindi.Ben haddimi bilip hemen hatamı düzelttim.Sen belliki edebiyat yaptığına göre okumuş birisisin.Sana yakışıyormu hiç tanımadığın birine zina,veled veya itin bir tarafına sokmak lafları,bumudur senin oyun anlayışın üstad.Bence sende benim gibi hatanı düzelt.

Melony
01-03-2011, 14:00
bu dakikadan sonra bizim WW owun üstünde olan herkes RAKİBİMDİR denmesi gerekiyor.

.

http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965

Şimdi bu birlikteki oyunculardan biri 100 tıkladıgında diger birlik oyuncularından biri saldırımı düzenlicek

hiç sanmam :)

1000EFSANE
01-03-2011, 14:04

Şimdi bu birlikteki oyunculardan biri 100 tıkladıgında diger birlik oyuncularından biri saldırımı düzenlicek

pek anlamadım ne demek istediğni..

Gouranga
01-03-2011, 14:14
Ben bir hata yapıp casus raporu koydum ve o rapor benim tarafımdan hemen silindi.Ben haddimi bilip hemen hatamı düzelttim.Sen belliki edebiyat yaptığına göre okumuş birisisin.Sana yakışıyormu hiç tanımadığın birine zina,veled veya itin bir tarafına sokmak lafları,bumudur senin oyun anlayışın üstad.Bence sende benim gibi hatanı düzelt.
O yazıyı eDü yazmadı.İyi bak bakalım önceki sayfalara.

Gouranga
01-03-2011, 14:15
pek anlamadım ne demek istediğni..
Sen anca küfür bilirsin yorma kafanı böyle şeylere

sis
01-03-2011, 14:22
Bizim raporu yayınlamamızdaki amaç saldırılarımızın ne kadar başarılı olduğudur.Neticesinde depo yıkmaya gittik ve depoları yıktık geldik. Saldırı sonucunda casus attık ve köydeki askerleri de gördük ama üzerine beyaz bant çizerek yayınladık. Çünkü kurallara uyuyoruz. "fuhas" nickli arkadaş da bilinçsizce tüm raporu olduğu gibi yayınladı. Bence çok yanlış bişey. Biz de yayınlayabilirdik. Ama yapmadık. Çünkü geyip yaparken bile kurallara uyuyoruz.
wowa bakan arkadaşınızın wowunuzda 6 milyon defans var demesi heralde rapor koymaktan farkı yoktur bunu sıradan bir kişi yapsa kimse belki kaale almaz ama bir wow a bakan kişi bunu yaparsa benim nacizane fikrim wow defans rapğorundan hiç bir farkı olmaz ben olsam o casus raporunu savunmayı vermeden wow bakıcınız yazısından alıntı yaparak yayınlar altına da hiç bir şey yazmazdım mesajı herkes anlardı

kesgin
01-03-2011, 14:24
Benden başka herkes konuşmuş bende dedim bir şeyler yazayım.
Öncelikle şahsım olarak hiç bir birlikle düşmanlık gibi anlamsız düşüncelerim yoktur,bu bir oyun ve sadece ahlaki kurallar içinde rakip olmak istiyorum.Benim adına konuşan tüm kişilerin yaptıkları ve yazdıkları benim düşüncelerimi yansıtmamaktadır.Birliğimizin sözcüsü efsane52 (Kurucu Başkan),Terminatör (Başkan),İsimsiz_ (WOW Sorumlusu) bu kişilerdir.Bu kişiler dışında düşüncelerini belirtenler EFSANE birlikleri adına değil kendi şahsi fikirlerini yansıtırlar.
Bir arkadaşımız benim yedek depolar yıkıldı gibi bir söylemde bulunduğumu yazmış,bunun aslı şudur ve wowdan cigara arkadaşımıza yazılan bir yazıdır ve şöyledir.(Çok iyi ordular yapmışsınız,bu güzel saldırılarınızı tebrik ederim,yedek savunmalarımızı pert ettiniz.HZZ ailesine başarılar dilerim.Bu mesaj aynen cigara arkadaşımızda bulunmaktadır ve kendisi B.A.T birliğinde HZZ ailesindendir.
HZZ orduları depolarımızı yıkmıştır doğrudur ve çok iyi organize bir saldırı yapmıştır tekrar bu derece kuvvetli ordular yaptığı için tebrik etmek herkesin yapması gerekendir.
Tüm 3x speed birliklerine başarılar dilerim.
KESGİN
EFSANE BİRLİKLERİ

sis
01-03-2011, 14:25

yapılan birlikler arasındaki anlaşma budur ama sizde tecrübe etmissinizdirki önceki serverlarda birlik dışına çıkılarak saldırı atılıp bu anlaşmalar bozulduğu çok görülmüştür

1000EFSANE
01-03-2011, 14:33
Sen anca küfür bilirsin yorma kafanı böyle şeylere

sende yemek istediğni dile getirirsin

Friqx
01-03-2011, 14:48
Son durum ?

Melony
01-03-2011, 14:51
.Birliğimizin sözcüsü efsane52 (Kurucu Başkan),Terminatör (Başkan),İsimsiz_ (WOW Sorumlusu) bu kişilerdir.Bu kişiler dışında düşüncelerini belirtenler EFSANE birlikleri adına değil kendi şahsi fikirlerini yansıtırlar.

O zaman sizde birlik olarak sosyetem nickli oyuncuya sahip çıkınız madem birliginizi temsil etmiyor kişisel düşüncelerini belirtiyor

bu açıklamayı 3 gün önce yapsanız şu an her şey daha farklı olabilirdi yinede göstermiş oldugunuz kibarlıktan dolayı tebrik ederim

yapılan birlikler arasındaki anlaşma budur ama sizde tecrübe etmissinizdirki önceki serverlarda birlik dışına çıkılarak saldırı atılıp bu anlaşmalar bozulduğu çok görülmüştür

Yapılan birlik anlaşması tam olarak ne dir anlamadım
wowtime birligi sadece tılsım birleşmesinden mi oluşuyor yoksa karşılıklı saldırıyıda kısıtladınız mı ?

Ee burası speed travian
gördük tabi daha önceki speedlerde 100 ü basmasına izin vermeden oluşumdan çıkartılan ww köyleri umarım bu birleşimde böyle kötü şeyler olmazda sizde pişman olmazsınız.

bu rapordan sonra wowunuza bakan arkadaşın yazısı var bizim birliğimize ait savunmayı yazıyor ve 4 yıldır ilk defa depo raporunun yayınlandığını gördüm bilmiyorum belki kaçırmış olabilirimde belki bu yüzden alışık diğilizdir ki oyunu bilenler yaptığınız saldırılarda nekadar deponun yıkıldığını hesaplayabilirler diye tahmin ediyorumama bunlar savunmanın gösterildiği bir rapor yayınlanmasını haklı göstermez

O yazıyı bulup gösterirseniz emin olun gerekeni yapıp editletirim o yazıyı
tabi bizim wow a bakan birinin yazısı ise.

depo raporunu neden koyduğumu önceki mesajlarımda belirtmiştim

sis
01-03-2011, 15:14
O zaman sizde birlik olarak sosyetem nickli oyuncuya sahip çıkınız madem birliginizi temsil etmiyor kişisel düşüncelerini belirtiyor

bu açıklamayı 3 gün önce yapsanız şu an her şey daha farklı olabilirdi yinede göstermiş oldugunuz kibarlıktan dolayı tebrik ederim

Yapılan birlik anlaşması tam olarak ne dir anlamadım
wowtime birligi sadece tılsım birleşmesinden mi oluşuyor yoksa karşılıklı saldırıyıda kısıtladınız mı ?

Ee burası speed travian
gördük tabi daha önceki speedlerde 100 ü basmasına izin vermeden oluşumdan çıkartılan ww köyleri umarım bu birleşimde böyle kötü şeyler olmazda sizde pişman olmazsınız.

O yazıyı bulup gösterirseniz emin olun gerekeni yapıp editletirim o yazıyı
tabi bizim wow a bakan birinin yazısı ise.

depo raporunu neden koyduğumu önceki mesajlarımda belirtmiştim
o yazıda gerekli düzeltme yapılmış

kanserr
01-03-2011, 15:15
Benden başka herkes konuşmuş bende dedim bir şeyler yazayım.
Öncelikle şahsım olarak hiç bir birlikle düşmanlık gibi anlamsız düşüncelerim yoktur,bu bir oyun ve sadece ahlaki kurallar içinde rakip olmak istiyorum.Benim adına konuşan tüm kişilerin yaptıkları ve yazdıkları benim düşüncelerimi yansıtmamaktadır.Birliğimizin sözcüsü efsane52 (Kurucu Başkan),Terminatör (Başkan),İsimsiz_ (WOW Sorumlusu) bu kişilerdir.Bu kişiler dışında düşüncelerini belirtenler EFSANE birlikleri adına değil kendi şahsi fikirlerini yansıtırlar.
Bir arkadaşımız benim yedek depolar yıkıldı gibi bir söylemde bulunduğumu yazmış,bunun aslı şudur ve wowdan cigara arkadaşımıza yazılan bir yazıdır ve şöyledir.(Çok iyi ordular yapmışsınız,bu güzel saldırılarınızı tebrik ederim,yedek savunmalarımızı pert ettiniz.HZZ ailesine başarılar dilerim.Bu mesaj aynen cigara arkadaşımızda bulunmaktadır ve kendisi B.A.T birliğinde HZZ ailesindendir.
HZZ orduları depolarımızı yıkmıştır doğrudur ve çok iyi organize bir saldırı yapmıştır tekrar bu derece kuvvetli ordular yaptığı için tebrik etmek herkesin yapması gerekendir.
Tüm 3x speed birliklerine başarılar dilerim.
KESGİN
EFSANE BİRLİKLERİ

tebrik ederim olgun tavrınız için üstad.

SHeiTHaN
01-03-2011, 15:18
wowa bakan arkadaşınızın wowunuzda 6 milyon defans var demesi heralde rapor koymaktan farkı yoktur bunu sıradan bir kişi yapsa kimse belki kaale almaz ama bir wow a bakan kişi bunu yaparsa benim nacizane fikrim wow defans rapğorundan hiç bir farkı olmaz ben olsam o casus raporunu savunmayı vermeden wow bakıcınız yazısından alıntı yaparak yayınlar altına da hiç bir şey yazmazdım mesajı herkes anlardı

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=1129236&highlight=milyon+defans#post1129236

Yukarıdaki linkte aradığın şeyi bulacağına eminim.Forumun jet sosyetesi bize defans yapmasını bilmediğimizi söylemiş, biz de gerekli istatistikler ile açıklama yapmışız. 6 milyon defans olayından önce bizim defansımızı kötülemiş ve sonuç ortada!

kuvvetmira
01-03-2011, 15:23

Ya 3-4-5 Hata 6 Sayfadır Boş Muhabet Dönüyor Kusra Bakmayın Bunu Belirtmek İstiyorum Hata Altınıda Ciziyorum:D
Burası Wow Gıdısadı Her Rapr Yayınlanır Casustada Asker Gosterılmedıgı Surece Depo Yıkımı Tarzında Raporlar Paylasılır Normal Çünkü Oyun Bu Adam wow koyunden ordu basmıs gıtmıs depo vurmus wowla ılgılı bır rapor kımse burda Bişi diyemez..

Üstekı 4 Wowada Gelınce WOWTİME İsmi Altında Buluşmuşlar
Benim Kendi Düsüncem Burda Bır Sorun Cıkıcak Ilerleyen Dönemlerde Çünkü Savunma Durumları Kendı Bölgemizdeki wowları Baz Alarak -+'da Bu Speed Damga Vurcak WW Yoktur..
Sadece O Olusumdakı wow orduları kendılerıne cıkmasın dıye böle bır olusum yapılmıstır..
O 4 WW Birleşse Anca Ozaman Cok Iddalı Olurlar..
Şahsi Görüşümü Belirtim Bırlıgımle Alakalı Degıl Olsada Sorun Olcanı Sanmıyorum ;)
Tartısma Konusu Olsun Dıye Yazmadım Eğer Tartısmak Isteyenler Olursa Özelden veya Oyundan Yazabilir Burayı Kırletmeye Gerek yok:D

fuhas
01-03-2011, 15:28
...........

fuhas
01-03-2011, 15:34
sende kımsın?
sen kimsin

fuhas
01-03-2011, 15:36
sende kımsın?

Kesgin nickli oyuncunun ismi erkan sen kimi zannediyorsun kesgin diye.

eDü
01-03-2011, 15:36
sende kımsın?

fuhas kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=1130974#post1130974)
Sizin başka yerlerdede bana böyle yakıştırmalar yaptığınızı gördüm fakat siz beni kimle karıştırdınız anlamış değilim.Bu konuda gerekli bir açıklama yaparmısın.Benim ismim erkan seninle ne zaman ve nerde tanıştık ve ben sana küfür ettim.

İBRAHAM ABİ :) ARKADAŞ HEYECANDAN HESAPLARI KARIŞTIRDI YANLIŞ HESAPDAN YAZDI

ŞİMDİ FUHASDAN RAPORU YAYINLAYANINDA KESGİN OLDUĞU DA ORTAYA ÇIKDIYA BELKİ

UTANIR BİRAZ :)

eDü
01-03-2011, 15:38
acı yok raki acı yokk

derin derin nefes al panik yapma :))

corsann
01-03-2011, 15:38
BENCE İÇLERİNDE EN SAĞLAM TESTERELER VAR KİM 100 BASARSA BASSIN SALDIRI

ATMAZLAR ATAMAZLAR OKADAR BÜYÜK ORDU ÇIKACAĞINI SANMIYORUM :) SÖZLERİME BİR ŞİİRLE SON VERMEK İSTİYORUM :)

OLMASA TILSIMIN

ASKERLERİM OLMASA

KİM İNANIR SİZLE ANLAŞTIĞIMIZA

SANMA UNUTULUR

KUYRUK ACISI ZAMANLA

HERŞEYİ UNUTURAK

WOW KURULUR SANMA

NEYDİ BİR ARADA

TUTAN ŞEY HEPİMİZİ

BİRLEŞTİREN NEYDİ BİRLİĞİMİZİ

BIRAK BANA ANLATMA

İMKANSIZ SÖZÜMÜZÜ

ANCA BÖYLE KOLLUYORUZ

KOCA G.T ÜMÜZÜ :)))

SN: Galip Ömer Tevfik

ÜZERİNE ALINANA YAZILMIŞTIR........

DİPCİK: UYSADA GOİNG UYMASADA GOİNG ;)

sesli güldüm walla :D

fuhas
01-03-2011, 15:39
fuhas kullanıcısından alıntı [ımg]http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif[/ımg] (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=1130974#post1130974)
[ı]sizin başka yerlerdede bana böyle yakıştırmalar yaptığınızı gördüm fakat siz beni kimle karıştırdınız anlamış değilim.bu konuda gerekli bir açıklama yaparmısın.benim ismim erkan seninle ne zaman ve nerde tanıştık ve ben sana küfür ettim.[/ı]

[ı]ibraham abi :) arkadaş heyecandan hesapları karıştırdı yanlış hesapdan yazdı [/ı]

[ı]şimdi fuhasdan raporu yayınlayanında kesgin olduğu da ortaya çıkdıya belki [/ı]

[ı]utanır biraz :)[/ı]
karışıklık falan yok yazılar oku bakalım.kesgin nick li kişi erkan diyorum anlamadın galiba.efsane ye git sor bakalım kimmiş.woyager ın ne işi var onla merak ediyoruz.

eDü
01-03-2011, 15:47
karışıklık falan yok yazılar oku bakalım.kesgin nick li kişi erkan diyorum anlamadın galiba.efsane ye git sor bakalım kimmiş.woyager ın ne işi var onla merak ediyoruz.

ERKAN DİYE BİLMEN GÜZEL BİŞEY :)

WOYAGER KESGİNE YAZDI KÜFÜRBAZ CART CURT DİE

SENDE ONA YAZDIN FUHAS DAN SEN KİMSİN NEZAMAN SANA BÖYLE BİŞEY DEDİM

KÜFÜR ETMEMİŞİM DİYE SONRA ........ BU HALE CEVİRDİN MESAJI

SANA MEZDEKEDEN AŞŞAĞIDAKİ PARÇAYI ARMAĞAN EDİYORUM BAŞKADA BİŞEY DEMİYORUM :)

led bir’ vele diştiri)
(vela di seau diftiri)
(led bir’ vele diştiri)
(vela di seau diftiri)
dil esvuayyini murra (murra)
il esvuayyeni (murraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa)
ya el yelil (li li lil)
lili li lilil (li li lil)
ya el yelil (li li lil)
ye lil yelil (li li lil)
ya el yelil (li li lil)
ye lil ye’lil
(wü gemared züggeariğiğiği)
wü gemared züggeariiiiiid
ene kul fi baoğ sefa (aaa)
min êbli ma’rafağ (aaa)
min êbli ma’rafağ (aaa)
ederik mûjşderi beiyye (beiyye)
ederik mûjşderi (beiyyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee)
ya el yelil (li li lil)
ya el yelil (li li lil)
ye lil yelil (li li lil)
ya el yelil (li li lil)
ye lil ye’lil

Eyup-Can
01-03-2011, 15:52
ERKAN DİYE BİLMEN GÜZEL BİŞEY :)

WOYAGER KESGİNE YAZDI KÜFÜRBAZ CART CURT DİE

SENDE ONA YAZDIN FUHAS DAN SEN KİMSİN NEZAMAN SANA BÖYLE BİŞEY DEDİM

KÜFÜR ETMEMİŞİM DİYE SONRA ........ BU HALE CEVİRDİN MESAJI

SANA MEZDEKEDEN AŞŞAĞIDAKİ PARÇAYI ARMAĞAN EDİYORUM BAŞKADA BİŞEY DEMİYORUM :)

led bir’ vele diştiri)
(vela di seau diftiri)
(led bir’ vele diştiri)
(vela di seau diftiri)
dil esvuayyini murra (murra)
il esvuayyeni (murraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa)
ya el yelil (li li lil)
ya el yelil (li li lil)
ye lil yelil (li li lil)
ya el yelil (li li lil)
ye lil ye’lil
wü gemared züggeariiiiiid
min êbli ma’rafağ (aaa)
min êbli ma’rafağ (aaa)
ederik mûjşderi beiyye (beiyye)
ederik mûjşderi (beiyyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee)
ya el yelil (li li lil)
ya el yelil (li li lil)
ye lil yelil (li li lil)
ya el yelil (li li lil)
ye lil ye’lil

Recep ivedik filminin son serisindeydi yanlış hatırlamıyosam :)

Bögü.ALP
01-03-2011, 15:54
Moderatör arkadaşlar, siz ne iş yaparsınız bu forum da? canı isteyen,dilediği gibi yazıp, hakaret derecesine varacak yazıları gönül rahatlığıyla yazarlarken, siz aynı rahatlığı gösterebiliyorsunuz ya pes size artık..

ama unutmayın bu rahatlığı bulan, yarın benzerini ve hatta daha da ilerlemişini size söylediğinde , o hesabı forumdan banladığınızda, beyin ve beden olarak rahat olabilecekmisiniz ?

fchearts
01-03-2011, 15:57
BENCE İÇLERİNDE EN SAĞLAM TESTERELER VAR KİM 100 BASARSA BASSIN SALDIRI

ATMAZLAR ATAMAZLAR OKADAR BÜYÜK ORDU ÇIKACAĞINI SANMIYORUM :) SÖZLERİME BİR ŞİİRLE SON VERMEK İSTİYORUM :)

OLMASA TILSIMIN

ASKERLERİM OLMASA

KİM İNANIR SİZLE ANLAŞTIĞIMIZA

SANMA UNUTULUR

KUYRUK ACISI ZAMANLA

HERŞEYİ UNUTURAK

WOW KURULUR SANMA

NEYDİ BİR ARADA

TUTAN ŞEY HEPİMİZİ

BİRLEŞTİREN NEYDİ BİRLİĞİMİZİ

BIRAK BANA ANLATMA

İMKANSIZ SÖZÜMÜZÜ

ANCA BÖYLE KOLLUYORUZ

KOCA G.T ÜMÜZÜ :)))

SN: Galip Ömer Tevfik

ÜZERİNE ALINANA YAZILMIŞTIR........

DİPCİK: UYSADA GOİNG UYMASADA GOİNG ;)

+ 984759435345034534 sesli sesli güldüm çok muzipçe teşekkürler

eDü
01-03-2011, 16:01
eCu (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=3698)

SENLE Bİ ALAKAMIZ YOK DEMİ :)

DİPLİK:YALNIZ İTİRAF EDEYİM BENİM NİCKİN ÇİN İŞİ GİBİ OLMUŞ BU :)

fuhas
01-03-2011, 16:02
fuhas bılmedıgın konulara burnunu sokma kenarda otur izle.. kesgın haklı olsaydı 1 aydan berı yazıyorum burda termınator ve kesgının karaktersız oldugunu sahtekar kufurbaz olduklarını yazıyorum ama onlar harıc herkez yorum yazıyor..haklı olan kısı egerkı ben camur atıyorsam cıkıp kendılerı neden demıyorkı sen kımsın bızım hakkımızda neden boyle yazıyorsun deyıp kendılerını neden savunmuyo..
hayırdır sende yalaka takımındanmısın termınator ve kesgının??
İbrahim Terminatör le neler yaptığınız beni bağlamaz.Ben kimsenin yalakası değilim.Sana son kez şunu diyeceğim kesgin nickli kişi erkandır ve sen onu hiç tanımadın.Sen başkasını arıyorsun sanırım.

fuhas
01-03-2011, 16:07
inan bana senden ıyı tanıyorum karakterını..madem benı tanımıyor neden cıkıp demıyorkı woyager sen kımsın hakkımda neden atıp tutuyorsun demıyo??hele desın kı ben demedım haksızsın desın konusmalarınıe ttıgı kufurlerı kopyalım buraya..fuhas bılmedıgın konuya gırme karısma..1 aydan berı yazıyorum hıcmı okumadı mesajlarımı.. mesela demın yorum yaptı kesgın demek foruma gırebılıyo..fuhas avukatlık yapma kısıler kendılerını savunsun..

senin aradığın kişi post-it mi ibo,hani anasına,avradına küfür ettiğin.senin avukatların var edu falan.bende kesginin avukatıyım.ok mi.

yildizimsinsen
01-03-2011, 16:10
İbrahim Terminatör le neler yaptığınız beni bağlamaz.Ben kimsenin yalakası değilim.Sana son kez şunu diyeceğim kesgin nickli kişi erkandır ve sen onu hiç tanımadın.Sen başkasını arıyorsun sanırım.

bu konu sanırım yeterince uzadı.. sorununuz varsa özelden yazışabilirsiniz,burası ww sayfasıdır..

dipnot1:bu kadar emin isen sen kimsin diyeceğim ama zaten biraz yukarı bakarsan benim ismim erkan demiş ve silmişsin hemen sonrasında o yazdığını.. yine erkan diyeceksin de ortalık yine gülüşmelerle dolacak diye korkuyorum :D
dipnot2:azönce mezdeke çalıyordu sanırım niyeyse :D:D

eDü
01-03-2011, 16:13

fuhas kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=1130974#post1130974)
Sizin başka yerlerdede bana böyle yakıştırmalar yaptığınızı gördüm fakat siz beni kimle karıştırdınız anlamış değilim.Bu konuda gerekli bir açıklama yaparmısın.Benim ismim erkan seninle ne zaman ve nerde tanıştık ve ben sana küfür ettim.

BEN KİMSENİN AVUKATI DEĞİLİM FUHAS BEN TARAFSIZ BASINIM WOYAGERİN ADINI

BİLİYOR OLMAM BİR AYRICALIK SAĞLAMAZ ONA :)

SEN BANA YUKARDAKİ MESAJLARINDA BAHSETTİĞİN ERKANIN KİM OLDUĞUNU SÖYLE Bİ

Bİ DİYON ERKAN BENİM Bİ DİYORSUN ERKAN KESGİNDİR

BU ERKAN KİM ARKADAŞ HALK MERAK EDİYOR :)

HANİ İNSANLAR ARKTIK DİYOR;

FUHAS NİCKİNİDE KESGİN KULLANIYOR DİYE İKİSİDE AYNI ADAM DİYE :)

DİPNOT: ARANIZDAKİ SORUN BENİ İLGİLENDİRMEZ :) BEN SADECE BÖYLE MESAJLARI OKUYUP ALTI ÇİZİLECEKLERİN ALTINI ÜSTÜ ÇİZİLECEKLERİN ÜSTÜNÜ ÇİZERİM OKAAA :eek:

preetboy
01-03-2011, 16:18
terminatör eskıa dı [asasaa] onın ekıbı poss-it en buyuk karaktersız..güya ıstanbula gelıp benı vuracakalrdı dövecekelrdı..gelmeyen erkek deıl etek gıyeceklerdı etek gıyıyolarmı sorsana bı abılerıne?
yaw biri şu adamı dövsün hayrına wow forumu rahatlasın :D

preetboy
01-03-2011, 16:24
sus sen karısma abılerının işşine
:D tamam abi de...
bu adam sana böyle bişey yaptıysa gider şikayet edersin.
savcılığa kadar yolu var biliyorsun..
niye ağlaşıp duruyorsun..
yazık etme kendine...
bahsettiğin oyuncular hala serverda yazıp özelden de ağlayabilirsin. ama gelip wow forumunda ağlıyorsun.
bence sen küçük emrahlar başlıklı bi sayfa aç.
hayranlarınla orda takılırsın.

eCu
01-03-2011, 16:28
eCu (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=3698)

SENLE Bİ ALAKAMIZ YOK DEMİ :)

DİPLİK:YALNIZ İTİRAF EDEYİM BENİM NİCKİN ÇİN İŞİ GİBİ OLMUŞ BU :)

:):)

Yok dostum, bir alakamiz oldugunu sanmiyorum... Belki uzun sure once ayni serverda oynamisligimiz vardir, tek alakamiz bu olabilir...

eCu, eCumenC nickinin kisaltilmis halidir... Forumda yetkili oldugum zamanlarda uyelerin benzer isimler alarak sabotaj yapmaya calistikleri bir isim oldugu icin trasladik biraz :)

preetboy
01-03-2011, 16:32
semde bunların takımındanmısın??
yaw ne takımı ağalık mı var. ben kimsenin takımında değilim.
anladığım kadarıyla biat kültürü var sende.
zamanında orhan beylere biat etmişsin sonra da bi şeklde kızıp bu şekilde intikam lamya çalışıyorsun :)

TVM
01-03-2011, 16:35
semde bunların takımındanmısın??

yahu önce dıyosun termınatör ve takımı tuu kaka....sonra dıp not dusup efsane yanlıs anlamasın dıyosun.....sonra yıne baskasına sunlar ve takımı falan fılan dıyosun....arada hep lafı takım dedıgın EFSANE birliğine yediriyorsun....sonra yine tenzih ediyosun....yapma böyle sevgili dostum....etme eyleme....üzme bizi....git özelden hallet meseleni....

preetboy
01-03-2011, 16:39
yahu önce dıyosun termınatör ve takımı tuu kaka....sonra dıp not dusup efsane yanlıs anlamasın dıyosun.....sonra yıne baskasına sunlar ve takımı falan fılan dıyosun....arada hep lafı takım dedıgın EFSANE birliğine yediriyorsun....sonra yine tenzih ediyosun....yapma böyle sevgili dostum....etme eyleme....üzme bizi....git özelden hallet meseleni....
buna göre sende bende yalakalarıyız. çünkü EFSANE deyiz.
kendi zihniyetleri buna uygun çünkü.

Melony
01-03-2011, 16:47
Biri çekirdek getirsin :D

TVM
01-03-2011, 16:48
buna göre sende bende yalakalarıyız. çünkü EFSANE deyiz.
kendi zihniyetleri buna uygun çünkü.

yanlıs yazmıstır ıstemeden yazmıstır bı anlık kızgınlıktır dıyelım gecelım...aklı selim ne kadar formcu arkadas varsa haykırıyor kac gundur bunun yerı burası degıl dıye....

Finduk
01-03-2011, 16:50

Cok heyecanlı gıdıo bro...

Meğer sayıp sovusturdugum adamın kumdan kalesını yıkmışız bız...Ondan kuyrugu acıımış... :D

bayılıorum boyle suprızlere... :D

Melony
01-03-2011, 16:52
Cok heyecanlı gıdıo bro...

Meher sayıp sovusturdugum adamın kumdan kalesını yıkmışız bız...Ondan kuyrugu acıımış... :D

bayılıorum boyle suprızlere... :D

Hahaha bro dur takibe devam :D Geceye daha fazla karışır burası

TVM
01-03-2011, 16:54
sus sende yalakaspor seni

hoppala....

peki dostum...

preetboy
01-03-2011, 16:55
sızın gıbıler derken anasına bacınıza kufuru kabul eden kısılermısınız?? evt dersen susacam
etme o zaman git gerekli şeyleri yap.
sana kabul et diyen yok.
burda ağlama kafi.
bir daha sana cevap vermeyecem.
sende yazma bi zahmet...

SHeiTHaN
01-03-2011, 16:57
Hahaha bro dur takibe devam :D Geceye daha fazla karışır burası

Dışardan seyretmek daha zevkliymiş :D Kendimizi paralıyoduk cevap yetiştiricez diye :D

preetboy
01-03-2011, 17:04
Dışardan seyretmek daha zevkliymiş :D Kendimizi paralıyoduk cevap yetiştiricez diye :D
:)))
bu hzz başkanı varya hzz başkanı geçen gün silgimi çaldı

(İçinizde kalmasın sizde yetiştirin :) )

Gouranga
01-03-2011, 17:06
Hahhhaha Serhat abi dedektif gibisin yav kim kimin multisi biliyon hemen..Söle bakam ben kimin multisiyim:D

Kesgin arkadaş bu numaraları bırak yaw multi hesaptan saydır,rapor koy bilmem ne yap kesgin hesabından mülayim wowcu rolü oyna:D

SHeiTHaN
01-03-2011, 17:07
:)))
bu hzz başkanı varya hzz başkanı geçen gün silgimi çaldı

(İçinizde kalmasın sizde yetiştirin :) )

O istedi, sen verdin. Hatırlasana çalmadı! :D

preetboy
01-03-2011, 17:09
ben nerden bilim o kadar ii alıyormuş

Melony
01-03-2011, 17:10

Çalmak yok yer değiştirmiştir en fazla :p

SHeiTHaN
01-03-2011, 17:11
ben nerden bilim o kadar ii alıyormuş

Gidişat iyi değil.Konuyu kapat bence. Yeterince boş mesajlara cevap yazdık. Daha fazlasına gerek yok

preetboy
01-03-2011, 17:13
Çalmak yok yer değiştirmiştir en fazla :p
:)) kaybetmeyin diye dedim.
hadi kolay gelsin.

kuvvetmira
01-03-2011, 17:16
Oh Oh Karma Karışıklaşmakda Forum Süper Gidliyor Akşam Satlerine Yaklaşıyoruz Geceye Doru Aksiyon Gerilim Artıcak Hadı Hayırlısı Ben Gidim Biraz Çekirdek Soda Felan Alım :D:D:D:D
Fatii

1000EFSANE
01-03-2011, 17:16
WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)
RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)
RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)
C@N&S.S.
DOSTLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964)

az önek mesajında anlamama sebebm koymuş olduğun link bende görünmüyodu Melony (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=102)

serverde RESİTAL, HZZ & EFSANE kapışması var.

HZZ ler ısrarla neredeyse tüm WW ları sıfırlarız diyolar belki o güce sahiplerdir orasını zamanla görücez EFSANE birlkleri çok sessiz durdular gerektiğnde neler yapa bliceklerini küçük br operasyonla gösterdler neredeyse serverde savaşmayan tek birlik EFSANE birlkleridir

RESİTAL birlğinn tek hedefi şuanda HZZ birlikleri.
buna EFSANE birlkleride dahil oldu..!

TSTERELERİN rakibi oyun başından bu yana 46LIKLARDI ve oyun sonuna kadarda öyle olucak..

geriye kalanlar??

DOSTLAR...! bu birleşmedende woyager (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=213996&c=f7) WW u kuramıcağı kesin..

görelm şu WW reislemelerini .) benim ben diğen tüm birliklern orduları ellerinde patlar..

şahsi düşünce birlği bağlamaz

kuvvetmira
01-03-2011, 17:20
C@N&S.S.

az önek mesajında anlamama sebebm koymuş olduğun link bende görünmüyodu Melony (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=102)

HZZ ler ısrarla neredeyse tüm WW ları sıfırlarız diyolar belki o güce sahiplerdir orasını zamanla görücez EFSANE birlkleri çok sessiz durdular gerektiğnde neler yapa bliceklerini küçük br operasyonla gösterdler neredeyse serverde savaşmayan tek birlik EFSANE birlkleridir

TSTERELERİN rakibi oyun başından bu yana 46LIKLARDI ve oyun sonuna kadarda öyle olucak..

geriye kalanlar??

DOSTLAR...! bu birleşmedende woyager (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=213996&c=f7) WW u kuramıcağı kesin..

görelm şu WW reislemelerini .) benim ben diğen tüm birliklern orduları ellerinde patlar..

Durun durun durun -SON+ Birliğinin Wowunu Unutunuz . . .

Melony
01-03-2011, 17:24
Zam gelmeden gazıda aldık bakalım hade hayırlı olsun

asfren
01-03-2011, 17:27

aman gözünü sevem muammer çekirdek çitlerkende sagdan soldan kesekagıdına el atıyorlar yine başlıyoz kavgaya biz en iyisi forumdan seviye 99 a kadar uzak kalak...:cool::cool::cool:

Gouranga
01-03-2011, 17:27
C@N&S.S.

geriye kalanlar??

Oyundaki nickin ne senin?Hangi birliktensin

مجنون تركيا الخو
01-03-2011, 17:29
aman gözünü sevem muammer çekirdek çitlerkende sagdan soldan kesekagıdına el atıyorlar yine başlıyoz kavgaya biz en iyisi forumdan seviye 99 a kadar uzak kalak...:cool::cool::cool:

Wowun seviyesi su an kac ki ? Aman aman wowun seviyesi düssünde buranin seviyesi dusmesin... :)
Seviyelerinizi mancinik gibi sözlerle düsürmeyelim :)

Melony
01-03-2011, 17:30

Abi sorma ya bu serverin çekirdekleri bile tat vermiii

Sen ne diyorsun şu gaz işine :D

1000EFSANE
01-03-2011, 17:31
tüm dikkatler HZZ WW larına cevirildi olaki HZZ ordularını bölüp tüm servere karşı savaşmasın sakın 5 ordu oraya 10 ordu oraya??

NOT: oyun başından sonuna kadar serverden tek tad alan brlikler 46LIKLAR ve TESTERELER oldu

geriye kalan birlikler strateji kullanıp sadece seyirci kaldı..

şimdi sıra szde ben seyirciyim ve gördüklerimi yazıyorum.. kimse alınmasın

Gouranga
01-03-2011, 17:31
C@N&S.S.

geriye kalanlar??

tüm dikkatler HZZ WW larına cevirildi olaki HZZ ordularını bölüp tüm servere karşı savaşmasın sakın 5 ordu oraya 10 ordu oraya??

NOT: oyun başından sonuna kadar serverden tek tad alan brlikler 46LIKLAR ve TESTERELER oldu

Soru sorduk gardaş?Nick nedir?Hangi birliktensin.Korkma yıkmayacam

asfren
01-03-2011, 17:32
Abi sorma ya bu serverin çekirdekleri bile tat vermiii

Sen ne diyorsun şu gaz işine :D

ipragazmı???:rolleyes::rolleyes: degilmiş kapatsın kapatsın:cool:

eCu
Wowun seviyesi su an kac ki ? Aman aman wowun seviyesi düssünde buranin seviyesi dusmesin... :)
Seviyelerinizi mancinik gibi sözlerle düsürmeyelim :)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/1/7621.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

1000EFSANE

beni tetiklemeye kalkma dostum..

kim olduğumu herkes çok iyi bilyor

ağız dalaşına yada küfüre glmedim buraya saddece görüşlerimi yazdım..

Melony
01-03-2011, 17:34
ipragazmı???:rolleyes::rolleyes: degilmiş kapatsın kapatsın:cool:

ay gaz yu astronot abi :D

1000EFSANE
Soru sorduk gardaş?Nick nedir?Hangi birliktensin.Korkma yıkmayacam

korktum sen yıkarsın...

Finduk

İyi seyredememıssın ama , o ne olacak... : )

Gouranga
beni tetiklemeye kalkma dostum..

kim olduğumu herkes çok iyi bilyor

ağız dalaşına yada küfüre glmedim buraya saddece görüşlerimi yazdım..
Ben nickini söyle küfürleşelim mi dedim?Veya senin aklın hep küfürde bilinçaltına mı işlemiş yoksa?

Ben sadece nickini soruyorum?Sen neden korkuyorsun söylemiyosun?

1000EFSANE
01-03-2011, 17:38
Ben nickini söyle küfürleşelim mi dedim?Veya senin aklın hep küfürde bilinçaltına mı işlemiş yoksa?

Ben sadece nickini soruyorum?Sen neden korkuyorsun söylemiyosun?

az önceki yazdıklarıma sen küfürbazsın diyen ve her mesaja alıntı yapıp herkesi ttkleyen kişi sensin km olduğumun bir önemi yok sen yıkar yakarsın relax ol adamım..

asfren
01-03-2011, 17:40
ay gaz yu astronot abi :D

o gazla bir halt olmuyo söyle kurufasulye soganın dogal gazı lazım bize yoksa o seviye 77 den bir seviye yukarı gidemez biz en iyisi şu gaza gelmiş elemanları biraz salalım depoları filan onaralım elimizdeki sınırlı ordularla en kafada gideni indirilem (tüm ordularımızla tabii) ....

Gouranga
01-03-2011, 17:41
az önceki yazdıklarıma sen küfürbazsın diyen ve her mesaja alıntı yapıp herkesi ttkleyen kişi sensin km olduğumun bir önemi yok sen yıkar yakarsın relax ol adamım..
Küfürbaz değil misin:D Hadi canım.Oyunda VAHŞİADAM sın zaten biliyorum erkekliğini bi ölçeyim dedim,ölçtüm.

Sen hani hesabı silecektin yav:DNoldu daha küfredeceğin kişiler mi var serverda:eek:

1000EFSANE
01-03-2011, 17:42
Küfürbaz değil misin:D Hadi canım.Oyunda VAHŞİADAM sın zaten biliyorum erkekliğini bi ölçeyim dedim,ölçtüm.

Sen hani hesabı silecektin yav:DNoldu daha küfredeceğin kişiler mi var serverda:eek:

yani mesela şmdi sen hak ediyorsun..!!

gözün VAHŞİADAM hesabında kalmış.. sıkıyosa gider yıkarsın sıkmıyosa keser oturursun..

sahibin seni burdan alsın. sana son yazışımdı

Gouranga
01-03-2011, 17:44
Hahhah yazık yazık:D Oyundaki nickini,forumdaki multilerini söyleyince küfürü hakediyorum dimi.Ama doğru ya la sen zaten hazırsın hemen sövmeye.

Hadi işine bak ekürin vahşi-iceman ı yağmalamaya devam et.Top10 dan düşecen yoksa:D

Melony
01-03-2011, 17:46
o gazla bir halt olmuyo söyle kurufasulye soganın dogal gazı lazım bize yoksa o seviye 77 den bir seviye yukarı gidemez biz en iyisi şu gaza gelmiş elemanları biraz salalım depoları filan onaralım elimizdeki sınırlı ordularla en kafada gideni indirilem (tüm ordularımızla tabii) ....

Tamam abi emir et yeter sen toplan HZZ katliama çıkıyoruz köyün dışındaki her bina için bir ordu atacam :p

Gouranga
01-03-2011, 17:49

gözün VAHŞİADAM hesabında kalmış.. sıkıyosa gider yıkarsın sıkmıyosa keser oturursun..

sahibin seni burdan alsın. sana son yazışımdı
Offf korktum şimdi bak.Sıkıyosa yıkarsın falan deme böyle şeyler çok korkuyorum.Bi sıkımlık hesabın var onun da ecelini forumda arama naş naş küfürbaz haydo:D

1000EFSANE
01-03-2011, 17:50
Tamam abi emir et yeter sen toplan HZZ katliama çıkıyoruz köyün dışındaki her bina için bir ordu atacam :p

çok atanı gördük gül gül öldük .)

iyi akşamlar bol yıkımlar... :):)

Melony
01-03-2011, 17:51

Aman başka bir şeyden ölme sakın :)

iyi akşamlar.

Gouranga
01-03-2011, 17:54
Aman başka bir şeyden ölme sakın :)

iyi akşamlar.
Cevap vermeseydin yaa keşke Melon.Aman diyim herşeye sövme gibi bir adeti var arkadaşın dikkat edelim böle şeylere:D

asfren
01-03-2011, 17:54

bende cok atan gördümde senin gibi "laf atanı" görmedim.
güzel kardeşim bak biz iki kişi konuşuyoruz neden başka birşey yapman gerekirken laf atarak 3. kişi pozisyonundan kurtulmaya çalışıyon sen 3. kişi olarak git yapman gerekeni yap hadi naş naş...

hepinize iyi akşamlar beyler kalın sağlıcakla...

1000EFSANE
01-03-2011, 17:56
bende cok atan gördümde senin gibi "laf atanı" görmedim.
güzel kardeşim bak biz iki kişi konuşuyoruz neden başka birşey yapman gerekirken laf atarak 3. kişi pozisyonundan kurtulmaya çalışıyon sen 3. kişi olarak git yapman gerekeni yap hadi naş naş...

hepinize iyi akşamlar beyler kalın sağlıcakla...

hey allahım ben kimseden alıntı yapmadım sadece şahsi düşüncemi yazdım..

sen neden tetiklendin aranıza girmedim forum sahbi senmsin yoksa?

by ati
01-03-2011, 18:09

Vay vay mevlut abi seni burlarda görmekde güzelmiş :) sende foruma yazı yazdıysan anladımki yakında ortalık toz duman olacak ama benim rekor bekledigim 5 kişiden tekisin :))

ZOMBİNE

bnbn
01-03-2011, 19:47
Sözün özü , 2 ww a birden seviye bastık.. WW dan yıkım saldırıları yaptık.. Daha yapacak çok şey var .. İzlemeye devam edelim :D[/B]

Raporu ilk gördüğümde kesginin wowundaki defansmı aşıldı dedim..Sonrasında sanırım merkezi yıkılmış diye düşündüm..

Ama bu mançoların wow köyünden çıkmış olma ihtimali hiç aklıma gelmemişti:cool:daha önce wow köyünden 9 göçmen çıkarmıştık ama bu ordu ve mançoyada pes doğrusu:eek:

harmanım
01-03-2011, 20:01
Raporu ilk gördüğümde kesginin wowundaki defansmı aşıldı dedim..Sonrasında sanırım merkezi yıkılmış diye düşündüm..

Ama bu mançoların wow köyünden çıkmış olma ihtimali hiç aklıma gelmemişti:cool:daha önce wow köyünden 9 göçmen çıkarmıştık ama bu ordu ve mançoyada pes doğrusu:eek:

Yunuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus nerelerdesin loooo :D

Bögü.ALP
01-03-2011, 20:53
C@N&S.S.

geriye kalanlar??

Siz hangi birliğin üyesisiniz ? RESİTAL birliklerinin servere bakış açısı hakkında yorum yapma selahiyetini nerden bulduğunuzu sormam da sakınca varmıdır ?

Hiç bir tane WW ne hedefimizde vardır , nede yoktur.. zamanın neleri getirip , neleri götüreceği hiç belli olmamakla beraber, mevcut ordularımızın saldırı istikameti bütün WW lere eşit mesafededir..

WW sahibi arkadaşlarımıza tekrardan kolaylıklar diliyorum

Gouranga
01-03-2011, 20:55
Siz hangi birliğin üyesisiniz ? RESİTAL birliklerinin servere bakış açısı hakkında yorum yapma selahiyetini nerden bulduğunuzu sormam da sakınca varmıdır ?

Hiç bir tane WW ne hedefimizde vardır , nede yoktur.. zamanın neleri getirip , neleri götüreceği hiç belli olmamakla beraber, mevcut ordularımızın saldırı istikameti bütün WW lere eşit mesafededir..

Kendisi Testere birliklerinin küfürbaz haydosudur.Böyle diklenici yorumlar yazarsanız küfür yiyebilirsiniz.O arkadaş küfür eder sürekli forumda,oyunda aman diyim.

Eshot
01-03-2011, 21:07
Ortalığı karıştırmasanız ne de güzel olacak; yok o ona küfürbaz diyor yok diğeri beni vuracaklardı vurmadılar diyor. Diğeri ötekini gazlıyor küfür etmeyecek adamı küfür etmeye zorluyor. Bazıları da (benim gibi) araya girip yapmayın etmeyin diye veryansın ediyor.
Kendinizi bu kadar küçük düşürmenin manası ne be abilerim bakın oyununuza şurda da sohbet edin güzelce. Sorun ne ise aranızdaki çözün özelden güzelce.
Hiç mi yok farklı birliklerden oyun da rakip olupta şurda güzelce konuşan, birbirlerini yıkıp burda tebrik eden tebrik edilen hiç mi yok?
E bunlarda var bu forumda demek ki bunlarda olabiliyor.
Gerçi ben bunu yazacağım buraya, mesaj kalabalığı içerisinde kaybolacak belki okunmayacak ama olsun, tadını alarak oynayalım şu oyunu herkesin tek istediği bu değil mi?
Herkese saygılarımı sunar iyi oyunlar dilerim.

SpeedyGonzaLAZ
01-03-2011, 21:18
gene yarım saatimi bugunku msjları okumaya ayırdım.:)çok kaydadeğer bişey yok..aklımda kalan melony nin pembe renkli yazım karakteri oldu:Dçok renkli oluyo bu yazı karakterleriyle forum..

DİPÇİK:küçük düşürmek için yazmadım lutfen yanlış anlaşılmasın..
bu dipçikde hzz ler sayesinde aklımızda kalacak:D

Gouranga
01-03-2011, 21:19
Ortalığı karıştırmasanız ne de güzel olacak; yok o ona küfürbaz diyor yok diğeri beni vuracaklardı vurmadılar diyor. Diğeri ötekini gazlıyor küfür etmeyecek adamı küfür etmeye zorluyor. Bazıları da (benim gibi) araya girip yapmayın etmeyin diye veryansın ediyor.
Kendinizi bu kadar küçük düşürmenin manası ne be abilerim bakın oyununuza şurda da sohbet edin güzelce. Sorun ne ise aranızdaki çözün özelden güzelce.
Hiç mi yok farklı birliklerden oyun da rakip olupta şurda güzelce konuşan, birbirlerini yıkıp burda tebrik eden tebrik edilen hiç mi yok?
E bunlarda var bu forumda demek ki bunlarda olabiliyor.
Gerçi ben bunu yazacağım buraya, mesaj kalabalığı içerisinde kaybolacak belki okunmayacak ama olsun, tadını alarak oynayalım şu oyunu herkesin tek istediği bu değil mi?
Herkese saygılarımı sunar iyi oyunlar dilerim.
Özelden yazalım da küfür mü yiyelim zaaaaaaaxdxd

Adam forumda ana avrat bırakmadı özelde neler duyarız kimbilir bu adamlardan

uNeVeN
01-03-2011, 21:25
Abooooow
Uykudan uyandım çekirdeğimi kaptım geldim :D

Melonyyy kısa bi özet geçsene bana ne oldu ne bitti burda :p

Melony
01-03-2011, 21:42
Abooooow

Olm benim çekirdek yemekten dudaklarım şişti öyle böyle değil millet birbirini yiyor :D

Sen msnden bi dürt beni ordan özet geçeyim hem konuşacaklarımda var :p

atlıoğlu
01-03-2011, 21:48
Kayıtlı oyuncu:7202
Aktif oyuncu : 5344
Online oyuncu: 648

Oyunun geldiği son nokta bu. Buna sevinmek gerekir çünkü insanlarımız artık bu oyuna yeteri kadar zaman ayırmak gerektiğini kavradı.Zaman konusunu hallettik de oyun yüzünden birbirimizin kalbini kırmama işinide halletiğimizde işlem tamam olmuş olacak.

Kalperin kırılmadığı dostluğun tavan yaptığı bir wow dönemi olması dileğiyle oyunculara başarılar..

TRAVİAN
01-03-2011, 21:57

yunus; sınav iptal olmuş kopyadan haberin olsun :D:D

sen formu bırak kalem kağıda geri dön

_TEKSAS_
01-03-2011, 22:13
yeter artık be kardeşım gıdın baska yerde ne gıyeceksenız gıyın:D
yok mu kımse bunlara bı dur dıyecek :D

Melony
01-03-2011, 22:17
Tüm cocuklara iyi geceler

bu gecelik forum yeter

forum +18 e bağlamak üzere alıcılarınız ayarları ile lütfen oynamayınız :D

harmanım
01-03-2011, 22:20
yeter artık be kardeşım gıdın baska yerde ne gıyeceksenız gıyın:D
yok mu kımse bunlara bı dur dıyecek :D

Dur. :) (oldu mu abi ) :)

_TEKSAS_
01-03-2011, 22:22
Dur. :) (oldu mu abi ) :)

oldu tabı sızın sayfa farklı sen orda dur de once :D bakalım dinliceklermi dinlerlerse burdada dersin:D

Friqx
01-03-2011, 22:25
Arkadaşlar Wow Gidişatına bakabileceğim bir köy varmı ? Ezik mezik sadece gidişata bakmak için ?

harmanım
01-03-2011, 22:29
Arkadaşlar Wow Gidişatına bakabileceğim bir köy varmı ? Ezik mezik sadece gidişata bakmak için ?
Sen öğrenmek istediğini yaz bana ben sana söylerim. :)

harmanım
01-03-2011, 22:30
oldu tabı sızın sayfa farklı sen orda dur de once :D bakalım dinliceklermi dinlerlerse burdada dersin:D

Bize heryer aynı :)

aaaa
01-03-2011, 23:09
sanırım konu az biraz temizlendi. kalan mesajlar varsa mesaj atınız :)

wowların seviyesini düşüreceksiniz arkadaşlar kendi seviyenizi değil.

forum kurallarına uygun şekilde, bunun bir oyun olduğunu unutmadan devam edelim lütfen.

iyi oyunlar, bol eğlenceler.

harmanım
01-03-2011, 23:10
Bi forum faciasının daha sonuna geldik. :) Yarın görüşmek üzere. :)

Gouranga
01-03-2011, 23:11
Kaçırdım sanırım ben..Mod kardeş bi ö.m at bakam neler olmuş bitmiş böle silip gitmekle olmaz:D

sucukluyumurta
01-03-2011, 23:21
bi kaç laf salatası yapan adamı uçursalardı güzel olacaktı.3x kişisel sorunları dinleme merkezi oldu burası

patriyot
01-03-2011, 23:23
buraya yazmasıda okumasıda çile oldu artık. bir cümle yazılıyor korka korka kim ne der diye :)

the_face
01-03-2011, 23:25
Abooooow

bir şey oldugu yok yine 2 server önceki gibi hedef tahtası olmuşsun...bu sefer mızraklarını uzatacak dr.ugly yok:)

Bögü.ALP
01-03-2011, 23:42
buraya yazmasıda okumasıda çile oldu artık. bir cümle yazılıyor korka korka kim ne der diye :)

Burda ki karmaşadan beslenen, oyun hırsını öfkesini, kelimelere döken sağduyu yoksunu bir kaç kişiye sebeb,çekilmez olduğu gerçeği maalesef ki karşımızda..

Toplumsal rahatsızlığımız olsa gerek, hüzünleri ,sevinçleri, eğlenceleri, birbirine katıp karıştırmak..ya da heyecan düzensizliği, oto kontrol eksikliği vs..

Düşünsene şöyle bir.. 62 yaşında oyun oynayanında, 9 yaşında abisinin hesabına bakanında aynı ortamda bulunuşunu.. şu ortama girip yazılıp çizilenleri okuduğunu o çocuğun..

Umarım moderatör arkadaşlar günde 1 defa kontrol ettikleri forumu daha sıklıkla takip eder ve gereken müdaheleleri en kısa zamanda yaparlar..

1000EFSANE
01-03-2011, 23:45

burası forum her birlik hakkındada şahsi yorumlar yapılır en azından gözlemlediği kadarıyla..

benim görüşümdü sadece

güzel bir cevap yazıp aydınlatmışsın beni teşekkür ederim;)

fchearts
01-03-2011, 23:46
4 sayfa gereksiz yazı silinmiş pekte iyi olmuş çokta güzel olmuş

bastırr sekoo

Friqx
02-03-2011, 00:19
Son durum?

Arkadaşlar WoW Gidişatını takip edebileceğim birde köy varmı kullanamdığınız?

Road Runner
02-03-2011, 00:46
Hem rakip birlikteki arkadaşlara hemde kendi birliğimdeki arkadaşlara söylüyorum.İnsanların görüşlerine saygılı olun biraz.Elekştiriye açık olun.Oyunu yönlendirmek isteyen kişilerin yazılardaki oyunlarına sizde kendi oyununuzla cevap verin.Küfürle hakaretle ve küçümseyen hareketlerle cevap vermeyin.
- Ben bu foruma girdiğimde saygı çerçevesi içinde rakip birliği eleştirebilmeliyim.Rakibimde bu eleştirilerime olgunca cevap verebilmeli.
- Kendi stratejik hedeflerim doğrultusunda forumu yönlendirmeye çalışabilirim.Sizlerde saygılı bir şekilde cvp verebilirsiniz.Kendi oyununuzu bizlere sunabilirsiniz.
- Bir kişinin yanlışı bütün doğrularını silmez yada bundan sonra hep yanlış yapacak diye bir kaide yoktur.Bir kişi burda yanlış bir sunum ortaya koyduğu zaman hura üstüne çullanılıyor ve ezik olarak tabir ediliyor.Yanlış arkadaşlar yanlış...
- Bir kişiye hitaben yazı yazılıyor ama 10 kişi cevabını vermeye çalışıyor.Bırakın arkadaşlar hitap edilen kişi kendi cevabını verebilecek olgunluktadır muhtemelen.Bir şeyi en doğru şeklinde 1. ağızdan dinleyebiliriz....

İyi geceler dilerim...

TRAVİAN
02-03-2011, 01:17
sanırım konu az biraz temizlendi. kalan mesajlar varsa mesaj atınız :)

wowların seviyesini düşüreceksiniz arkadaşlar kendi seviyenizi değil.

forum kurallarına uygun şekilde, bunun bir oyun olduğunu unutmadan devam edelim lütfen.

iyi oyunlar, bol eğlenceler.

10 numara olmuş :D

KarPaloov
02-03-2011, 01:18
Recep ivedik filminin son serisindeydi yanlış hatırlamıyosam :)

Allah Allah ya baba Şarkısının CÜmlelerine benziyor Saudi mansour

yildizimsinsen
02-03-2011, 01:33
Son durum?

Arkadaşlar WoW Gidişatını takip edebileceğim birde köy varmı kullanamdığınız?

sabah gazetelere bak yada ilan ver,belki okuyan çıkar,köyü varsa verir :)
burada başka birinin hesabını verecek adamın işi ne :D:D:D

lüfer
02-03-2011, 02:46
Hem rakip birlikteki arkadaşlara hemde kendi birliğimdeki arkadaşlara söylüyorum.İnsanların görüşlerine saygılı olun biraz.Elekştiriye açık olun.Oyunu yönlendirmek isteyen kişilerin yazılardaki oyunlarına sizde kendi oyununuzla cevap verin.Küfürle hakaretle ve küçümseyen hareketlerle cevap vermeyin.
- Ben bu foruma girdiğimde saygı çerçevesi içinde rakip birliği eleştirebilmeliyim.Rakibimde bu eleştirilerime olgunca cevap verebilmeli.
- Kendi stratejik hedeflerim doğrultusunda forumu yönlendirmeye çalışabilirim.Sizlerde saygılı bir şekilde cvp verebilirsiniz.Kendi oyununuzu bizlere sunabilirsiniz.
- Bir kişinin yanlışı bütün doğrularını silmez yada bundan sonra hep yanlış yapacak diye bir kaide yoktur.Bir kişi burda yanlış bir sunum ortaya koyduğu zaman hura üstüne çullanılıyor ve ezik olarak tabir ediliyor.Yanlış arkadaşlar yanlış...
- Bir kişiye hitaben yazı yazılıyor ama 10 kişi cevabını vermeye çalışıyor.Bırakın arkadaşlar hitap edilen kişi kendi cevabını verebilecek olgunluktadır muhtemelen.Bir şeyi en doğru şeklinde 1. ağızdan dinleyebiliriz....

İyi geceler dilerim...

Bu dönem formun en manalı ve anlamlı yazısı idi sanıyorum.

Sağ duyuyu bulmuş bu arkadaşımıza teşekkür ederim :)

mahoni
02-03-2011, 03:56

İyi geceler dilerim...

Katılmamak elde deıl dostum. Umarım herkes bu yazıdan kendıne pay cıkarır.

çılgın çocuk
02-03-2011, 04:44
burnuma o bir marka kokuları gelio :)
hadi bakalım hayırlısı :)

x5 den x3 e selamm :D

marx-man07
02-03-2011, 04:49
Aşagıdada görüldüğü üzere death city arkadasımızın asker köyü reislenmiştir. kendisi bir kaç kez asker basma tılsımıda almıstır. o nedenle kendisnde hatırı sayılır bir wow ordusu oldugunu düşünüyoruz. yetkililer tam rakamı açıklarsa hem bizim hemde forum ahalisinin merakı giderilmiş olur... wow ordusu oldugunu düşündüğüm için wow gidişatına ekledm raporu bu konuda lütfen yorum yapmayınız...saldırıda emegi gecen tüm arkadaslara tesekkür ederim...iyi oyunlar....

:cool:O BiR MaRKa:cool:

http://img7.imageshack.us/img7/1/reism.png

http://img193.imageshack.us/img193/8311/batmd.png

çılgın çocuk
02-03-2011, 04:52
Aşagıdada görüldüğü üzere death city arkadasımızın asker köyü reislenmiştir. kendisi bir kaç kez asker basma tılsımıda almıstır. o nedenle kendisnde hatırı sayılır bir wow ordusu oldugunu düşünüyoruz. yetkililer tam rakamı açıklarsa hem bizim hemde forum ahalisinin merakı giderilmiş olur... wow ordusu oldugunu düşündüğüm için wow gidişatına ekledm raporu bu konuda lütfen yorum yapmayınız...saldırıda emegi gecen tüm arkadaslara tesekkür ederim...iyi oyunlar....

O BiR MaRKa

http://img7.imageshack.us/img7/1/reism.png

dedim işte :D
köyün ortasında yazana bakk hahahhahahhah :D :D

harmanım
02-03-2011, 08:51
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/2/2930.bmp

Son durum.:cool:

bnbn
02-03-2011, 08:55
Yunuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus nerelerdesin loooo :D

Bensiz tadı çıkmıyor değilmi:D

yunus; sınav iptal olmuş kopyadan haberin olsun :D:D

sen formu bırak kalem kağıda geri dön

Aga sabah sabah kalpten götürecen beni yahu..Walla tüm saflığımla siteyi bidaha inceledim:D

harmanım
02-03-2011, 08:57
Bensiz tadı çıkmıyor değilmi:D

Oyundan bile tad almıyorum. :)

atlıoğlu
02-03-2011, 09:11
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/2/3029.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Savunan arkadaşları tebrik ediyoruz ama galiba savunma biraz az tek atışta 83 seviye aldı

altug59
02-03-2011, 09:16

Savunan arkadaşları tebrik ediyoruz ama galiba savunma biraz az tek atışta 83 seviye aldı

karam yapmış bu işi :)

asfren
02-03-2011, 09:25
Vay vay mevlut abi seni burlarda görmekde güzelmiş :) sende foruma yazı yazdıysan anladımki yakında ortalık toz duman olacak ama benim rekor bekledigim 5 kişiden tekisin :))

ZOMBİNE

sagolasın atilam var biriki ufak bişi koyacagız hayırlıdsı ile sizi mahcup etmem korkmayın;)

tebrikler hocam dediğin gibi defler tırt:rolleyes: bizim delinin bir lafı vardı bu wowlar cin malı diye anlaşşılan bu sezon çinlilerde işi iyice abartmış artık baksana tek ordu 83 seviye alıyor ardına atılan ordu varsa onlarda heba olmuştur:cool:

fchearts
02-03-2011, 09:37

güzel saldırı 83 seviye aldığına göre askerler uyuyor olabilir

tayyar
02-03-2011, 09:39

Savunan arkadaşları tebrik ediyoruz ama galiba savunma biraz az tek atışta 83 seviye aldı tebrikler talip hoca ellerinize sağlık

delituğrul
02-03-2011, 09:51
[QUOTE=atlıoğlu;1132039]http://i1103.hizliresim.com/2011/3/2/3029.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

tebrikler dostum..güzeel iş çıkarmışsın :)

asfren
02-03-2011, 09:56
talip hoca merakımı mazur gör... bu sahsi tek atışlık bir saldırımıydı yoksa organize bir salfırıydıda diger raporlar gelicekmi hani depo merkez bina filan hedef alındımı?

gaga
02-03-2011, 10:07
bence tek değil

çünkü wow köyünün nüfusu dün 1170 gibiydi

şimdi 766 olmuş

yani darmadağın :)

bana göre savunanı değil de, saldıran tarafı tebrik etmek gerek.

Melony
02-03-2011, 10:19

Tebrikler BAT ekibi maşallahınız var tü tü tü tü hamit sanada kurşun döktüreceğim bu gidişle :p

Tebrik ederim güzel asker güzel saldırı güzel olmayan tek şey roma suru ve zayıf defans :)

Eyup-Can
02-03-2011, 10:38

Tebrikler Güzel Saldırı olmuş..

lüfer
02-03-2011, 10:44

ama ama ama.... KISKANIYORUZ ama....

bu askeri basıp besleyebildiği için tebrikler.

savunan arkadaşımın oturup seyretmekten başka bir yapacağı yoktu sanırım. onada tebrikler...

drift kralı
02-03-2011, 10:44
Savunma Çok Zayıfmış Gerçekten . Seviye 90 Felan Olsa Gene 0 lardı Galiba

Melony
02-03-2011, 10:47
Savunma Çok Zayıfmış Gerçekten . Seviye 90 Felan Olsa Gene 0 lardı Galiba

Ben 99 u bekliyordum ama nasip olmadı :p

asfren
02-03-2011, 10:50
Ben 99 u bekliyordum ama nasip olmadı :p

çıkartma o dilini kaparlar koparırlar filan ayıp ayıp:outanmıyormusun abilere dil göstermeye bakyıımmm hıııımmmmm höyyyt:rolleyes::cool:

1000EFSANE
02-03-2011, 10:51

şuana kadar serverdeki en güzel saldırı tebrikler.. savunan arkadaşıda ayrıca tebrk ederim.. raporlar konuşsun fişlenmeyelim

Melony
02-03-2011, 10:51
çıkartma o dilini kaparlar koparırlar filan ayıp ayıp:outanmıyormusun abilere dil göstermeye bakyıımmm hıııımmmmm höyyyt:rolleyes::cool:

Ahmetten ögrendim abi :p

Cetvelsiz
02-03-2011, 10:56
bence tek değil

çünkü wow köyünün nüfusu dün 1170 gibiydi

şimdi 766 olmuş

yani darmadağın :)

bana göre savunanı değil de, saldıran tarafı tebrik etmek gerek.

83 seviye WoW 396 nufus.

20 seviye sur 20 nufus.

Yani başka saldırı girmemiş.

Not: Talip hoca tebrikler. Yine yaptın yapacağını :)

patriyot
02-03-2011, 11:00
Tebrikler BAT ekibi maşallahınız var tü tü tü tü hamit sanada kurşun döktüreceğim bu gidişle :p

Tebrik ederim güzel asker güzel saldırı güzel olmayan tek şey roma suru ve zayıf defans :)

resislenen köyde asker kalmamıştı cakmıştı zaten saldıranı tebrik ederiz ayrıca arkadaş turizimci kendisi yurt dışında oldugundan köye bakılamadı.
karamı da yürekten tebrik ederim wow bakıcılarnının sinirlerine Allah sabır versin..

sis
02-03-2011, 11:01

tebrikler güzel saldırı olmuş

asfren
02-03-2011, 11:02
Ahmetten ögrendim abi :p

o örneğini varya elime bir geçirirsem adam diploma aldı bizede tastikname verdi hiç görünmüyor:(

Melony
02-03-2011, 11:04
o örneğini varya elime bir geçirirsem adam diploma aldı bizede tastikname verdi hiç görünmüyor:(

Çok sıkılıyormuş artık köyün resmini bile görmek istemiyormuş az önce telefonda konuştuk selam söledi hepinize :) desem inanırmısın :P

AsHiL
02-03-2011, 11:05
Yapmış olduğumuz saldırıdaki hedef WoW köyünün bizim için özel bir amacı yoktur.Saldırı tamamen hedef WoW un en yüksek seviyede olan WoW köyü olmasıdır.
Erken saldırı çıkmamızın nedeni malum askerlere bakamamak,kendi birliğime çok uzak bölgede kaldığım için eldeki orduyu kullanamadan saldırı almak vee en önemliside destek gönderdiğim toytonlarımın bir kısmı yapılan saldırılarda kesilmiş olmasıdır.
Bu yüzden saldırı biraz erken oldu.Benden başka ne saldırı nede fake çıkan olmuştur.Yani sorunuza cevap,tek saldırı düzenlenmiştir.

karam hesabı/OkaN