PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

gaga
27-02-2011, 01:31
Sizin kahramanlar bi degisikmis sanki, bizimkiler farkli calisiyor :)

- Kahramaninin seviyesi dusuk oldugu icin ilk saldirida 20 LvL atlamistir... Artik savunmada kestigi asker sayisi yukselse de seviyesi yuksek oldugu icin 1-2 LvL atlayacak...

- Defansin az olmasinin bir anlami yok... Saldiriya gelip savunmada olen asker sayisi o an savunmada olan kahraman sayisina esit olarak dagitiliyor... Hatta defansin az olmasi, eger saldiri savunmayi gecerse daha az tecrube almasina sebep olur... Ki zaten kahramanda ölür, bu şıkkı gecelim :)

- Puanlari dagitmasanda kahramanin LvL atlamis durumda... Sen ister simdi dagit, istersen eve gotur... Atlayacagi seviye degismez...

- Icerdeki desteginin onemi yok... Saldiri geldiginde icerde kimin askeri olduguna bakilmaksizin, saldiran ordudan oldurdugun asker kadar esit olarak kahramanlara dagitiliyor...

eCu kardeş verdiğin bilgiler için saol, ellerine sağlık

gecenin bu saatinde tek tek hepsine 10 numara cevap vermişsin

bunlardan bi anlam çıkartamayana laf yok yani, teşekkürler.

patriyot
27-02-2011, 01:41
breh breh breh....

ne şairler barındırmışız aramızdada haberimiz bile olmamış.

sahipli bu dizeler arkadaşlar. ya özgün olalım yada sahibinin adı ile alıntı yapalım lütfen :)

sahibi belli tabiki Pir Sultan Abdal

eCu
27-02-2011, 01:42
eCu kardeş verdiğin bilgiler için saol, ellerine sağlık

gecenin bu saatinde tek tek hepsine 10 numara cevap vermişsin

bunlardan bi anlam çıkartamayana laf yok yani, teşekkürler.

Ben tesekkur ederim, gecenin bu saatinde usenmeyip okudugun icin :)

Bu arada gecen gun ordulardan bahsediyodun hocam, aslinda herkes eldeki ordulardan bahsediyor... Seviye 76 oldu, arkasinda 63 var 59 var, gidiyorlar vallahi... Biraz traslasanizda rapor gorsek, hasret kaldik...

Yok mu kimsede bir hazirlik... Bari beklenti icine girelim :)

gaga
27-02-2011, 01:50
uneven bizim dostumuzun dostudur, ona değil ordu feyk bilem çıkmaz bizden
ama en büyük kabadayılık efendiliktir diye bildiğimizden biraz sitem ettim işte:)

diğerlerine bayağı yakınız yani

rapor konusuna gelince de

hele bi wow cuların kendileri seviye alsınlarda biz zaten kendi raporumuzu koyacaz elbette, saygılar.

eCu
27-02-2011, 01:59
uneven bizim dostumuzun dostudur, ona değil ordu feyk bilem çıkmaz bizden
ama en büyük kabadayılık efendiliktir diye bildiğimizden biraz sitem ettim işte:)

diğerlerine bayağı yakınız yani

rapor konusuna gelince de

hele bi wow cuların kendileri seviye alsınlarda biz zaten kendi raporumuzu koyacaz elbette, saygılar.

uNeveN icin degildi sorum aslinda... Forumda gecen bir mevzu icinde saldiri yapmayacaginizi tahmin etmistim...

Sorum geneleydi, ozellikle de birlik sozculerine... Ama sizde de bi sabirsizlik sezdim o zaman, sanki bugun yarin gidilecek biyerlere gibi :)

Stratejidir, tabi soylenmez ama hani rapor alicaksak yakin zamanda Wow heyecanina girelim artik... Takip edemiyorum birlikleri, sadece bir dostuma yardim icin oyundayim bir suredir... Icinde olsam, zaten alttan girer ustten cikar ogrenirdim ne planlar yapiliyor :)

gaga
27-02-2011, 02:08
elde çürütmeyi kimse istemez tabi ki kardeş:)

ama önceliği wow kuranlara verdik

onların ki elde patlarsa, o zaman ben kendi yan köyme dalıp gene rapor verecem:)

SoSyEtEM
27-02-2011, 05:56
UNLEVEN raporları siz koyacak mısınız? Biz mi Koyalım? :)

uNeVeN
27-02-2011, 06:35

İsteyen Koysun , no problemaaaa ;) Ben koymıcam , saldırıyı yapan 3 birliğin koyması daha mantıklı :)

İade-i Zİyarete geldiğimizde de biz koyarız :D

Dİpcik : uNeVeN ;)

SoSyEtEM
27-02-2011, 07:01
İsteyen Koysun , no problemaaaa ;) Ben koymıcam , saldırıyı yapan 3 birliğin koyması daha mantıklı :)

Kusura bakmayın Sn. HZZ&RA üyeleri. Verdiğimiz ve vereceğimiz rahatsızlıktan ötürü şimdiden özür dileriz..

Öyle Teeeek Başınıza At Koşturmak Yok Bundan Sonra.

Herkes, herkes kadar efendi ve adaplı olacak. forumda tek birlik tek ordu tek wow artistliğini bir kenera bırakın. Burada kaç birlik oyun oynuyor. Burası Sizin tekelinizde değil. Server'da değil.

Hep Beraber göreceğiz....

Hep beraber...

uNeVeN
27-02-2011, 07:06
Kusura bakmayın Sn. HZZ&RA üyeleri. Verdiğimiz ve vereceğimiz rahatsızlıktan ötürü şimdiden özür dileriz..

Herkes, herkes kadar efendi ve adaplı olacak. forumda tek birlik tek ordu tek wow artistliğini bir kenera bırakın. Burada kaç birlik oyun oynuyor. Burası Sizin tekelinizde değil. Server'da değil.

Hep beraber...

Şşşşşşşt , heyecan yapma bi dostum.. Ne diye celallendin bir anda ??

2 tane tahıl ambarı yıktınız 2 seviye merkez binası yıktınız diye ne bu afra tafra :eek:

3 Birlik bir oldunuz geldiniz ama bizim hala kaybettiğimiz bişe yok.. Planın yeri zaten değişmişti o arada suru basar devam ederiz ;)

Hadi şimdi ww una dön sende tahıl akışına depolarına falan bak..

3 ünüz bir , biz bir ;)

Öğretici şekilde iade-i ziyaret olacaktır..

nusrat
27-02-2011, 08:10

Hep beraber...

Sakin ol Şampiyon :rolleyes::rolleyes:

isox
27-02-2011, 08:40

Heycan yapma Liseli

Melony
27-02-2011, 09:14

.

Birincisi birligimin ve oyuncuları edebini ve adabını kimseden ögrenecek yada tavsiye alacak değildir

Gördügünüz bir edepsizlik varsa buyrun şikayet etmek istediğiniz yere edin aksi taktirde ak sakallı dede rolü oynamanıza gerek yok

Biz her sakallıyı dede her organize saldırı gelip 3-5 yer artiz olarak görmüyoruz

Efsane son testere ve cızz ekibi oyunun tekelini bize bırakmamak için wowtime adı altında wow kurmaya çalışıyorsunuz eyvallahınız var buyrun kurun ama yaptıgınız saldırıdan sonra burda forumda ali kran baş kesen gibi konuşmak kimseye yakışmaz

unutmayın ki sözünü ettiğiniz birliklerde bu lafları yedirecek kadar birikim var

speed server asla ve asla HZZ RA birleşiminin tekelinde değildir bunu siz böyle kabul ettiyseniz bu sizin bileceğiniz iş
Biz + +nın sahibiyiz ve bölgemizde iddalıyız oyunu keyfine oynadıgımız içinde forumda geyik yapmasını başarabiliyoruz
Yıkılsakta sorun değil elbet karşılıgını verecek kadar güçlüyüz

Şimdi 4 birlik toplanıp Unevena düzenlediginiz saldırıları koyun foruma
koyunda millet 2-3 gün içinde karşılık verince

Teke karşı 4 nasıl oynanıyormuş görsün.

blackjack1905
27-02-2011, 09:52

Hep beraber...

Öyle bi konusmus ki Serkan'ı karsısında görse saldıracak Allahıma

Bencede biraz sakin ol burada hic kimse "burası bizim tapulu yerimizdir" diye bir iddiada bulunmadı..

Tek ww artisligini kenara bırakın demişsin.. sence haftada alınan saldırılara bakarak burada baska konusabılecek ww sahipleri var mı

http://img204.imageshack.us/img204/9077/uneven2.jpg (http://img204.imageshack.us/i/uneven2.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Alıntı:
nusrat kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=1127638#post1127638)

isox

Heycan yapma LiseliO liseli seni ......saygıyla anıyordur suanda merak etme...:cool: Şansını Zorlama önceki mesajında " Kaşınma Liseli" olarak yazmıstın Amacın burada artislik yapıp milletin sinirlerini yıpratmak oyun iLe alakan yoksa Sus seyret :rolleyes:

Eyup-Can
27-02-2011, 10:19

Hep beraber...

Umutsuz vaka..

isox
27-02-2011, 10:31
O liseli seni ......saygıyla anıyordur suanda merak etme...:cool: Şansını Zorlama önceki mesajında " Kaşınma Liseli" olarak yazmıstın Amacın burada artislik yapıp milletin sinirlerini yıpratmak oyun iLe alakan yoksa Sus seyret :rolleyes:[/QUOTE]

evet sizin oyun ile çok alakasınız var seyrediyorum ama saygıyla... artistlik zaaten belli oluyor bütün sayfalarda yazıalrınızı tekrar gözden geçirin derim.

no mercy
27-02-2011, 11:17

Neydı kanka bızım sloganımız sanırım sole bıseydı ;

Bir RA HZZ uyesıne saldırdıgınızda
Cevabını mutlaka alırsınız
Sadece zamanını bız belırlerız :cool:

sanırım fazla soze gerek yok

sis
27-02-2011, 11:40
arkadaşlar konunun uzatmayalım lütfen saldıran arkadaşlar saldırı raporlarını kor form müdavimleride buna yorum yapar isteyen tebrik eder isteyen etmez. server kimsenin tekelinde değilidir ama isteyen kişi kendi tekelinde görebilir veya başlakarı onları öylede görebilirler bu herkesin kendi fikridir saygı dymasını bileceğiz kişilerin fikrine.burası raporların konduğu bir form ve raporlar üzerine fikirlerin sunulduğu bir yer ama bazı arkadaşlar üst kısımda belirtildiği gibi geyik yapabiliyorlar bunun kimseye bir zararı olmaz sanırım sadece dışardan gelip rapor görmek isteyen arkadaşlar biraz uğraşırlar rapor görmek iiçin.taba burdaki yapılan konuşmalardaister geyik muhabbeti olsun ister se raporlar hakkında olsun hiç bir oyuncunun hiç bir birliği aşağılayıcı ,küçültücü,onur kırıcı ifadeler kullanmammasıdır.yoksa kimsenin nerde yazacağına kimse karışmaz o iş modaretörlerin işiidir bizlerin diğil.bu vesile ile gece yapılan saldırılarda saldıran arkadaşları ve savunan arkadaşları tebrik ederim.wow yolunda tüm birliklere tekrardan başarılar allah wow bakıcısı olan arkadaşlara sabır versin,kolay gesin

ölü
27-02-2011, 11:51
http://travian-reports.net/tr/report/353201033e1

fazla buyuk ordu degil ama ordum ve raporuu:))))))

Melony
27-02-2011, 12:21

Tebrik ederiz arkadaşım emeğine saglık.

@sis Dün yapılan yorumların aksine bu şekilde foruma raporlarınızı koyup tebrik alınması beklense idi o yazıların hiç biri olmucaktı

oyunu oyunda bırakmak bir erdemdir

saldırı sonrası gelip bir şeyler ima eder gibi laf sokmak kişinin karekterini gösterir

saygı ile.

~~Melony

drift kralı
27-02-2011, 12:45

yazık olmuş mancınıklara wowa isabet alsanız daha iyi olcakmış

KarPaloov
27-02-2011, 12:59
[sıze="7"][/sıze]
ra_hat durdurur_hzz:)))

Road Runner
27-02-2011, 13:44

Tebrikler.Diğer saldırılarıda koyunda millet burda geyik yapmasın :) Raporlar üzerine konuşalım....

ölü
27-02-2011, 14:01
yazık olmuş mancınıklara wowa isabet alsanız daha iyi olcakmış

5 kişi böle saldırdık seviye alırmıydık bilmiyorum ama böle istendi :))

TVM
27-02-2011, 14:04

emeğine sağlık dostum.... merkezden cıkan bir roma ordusuysa bu yeterde artar bile.. :)

SoSyEtEM
27-02-2011, 16:05
Sert Çıkışında Ezber Bozuldu Tabi... Siz Nasıl bir uslup takınıyorsanız rakipleirnize bundan sonra bizde sizin mesaj yazma uslubunuzla konusucaz. Ne var Bunda. Diğer Oluşumları küçümseyen alaycı tavırlar vs kimse kimseyi kandırmasın. Baştan sona üşenmeyin okuyun HZZ ra yazılarını. Büyük Oyunculara, Büyük Birliklere yakışan sükuttur ağırbaşlılıktır. Çocuk gibi dil çıkartmalar kelime oyunları iğnemeler vs. Çocuk yok karşınızda...

Gelin misillemenizi yapın. Raporu koyar tebrik ederiz. 4 bi yanımızdan abuk subuk resimler kelime oyunları yapmayız OKADAR!

Benim sert çıkışımdaki haklı noktaları değerlendirin ve bir kez olsun aynaya bakıp empati yapın...

SoSyEtEM
27-02-2011, 16:08

2 tane tahıl ambarı yıktınız 2 seviye merkez binası yıktınız diye ne bu afra tafra :eek:

3 Birlik bir oldunuz geldiniz ama bizim hala kaybettiğimiz bişe yok.. Planın yeri zaten değişmişti o arada suru basar devam ederiz ;)

3 ünüz bir , biz bir ;)

Ayrıca UNEVEN bana ŞŞŞtt ŞŞTTTT die mesaj yazma. Nickname yazıyor orda.. Düzgün akademik bir Türkçe İle yazacaksın.

Ahbabın değilim ben senin.

SoSyEtEM
27-02-2011, 16:12
Birincisi birligimin ve oyuncuları edebini ve adabını kimseden ögrenecek yada tavsiye alacak değildir

Gördügünüz bir edepsizlik varsa buyrun şikayet etmek istediğiniz yere edin aksi taktirde ak sakallı dede rolü oynamanıza gerek yok

Biz her sakallıyı dede her organize saldırı gelip 3-5 yer artiz olarak görmüyoruz

Efsane son testere ve cızz ekibi oyunun tekelini bize bırakmamak için wowtime adı altında wow kurmaya çalışıyorsunuz eyvallahınız var buyrun kurun ama yaptıgınız saldırıdan sonra burda forumda ali kran baş kesen gibi konuşmak kimseye yakışmaz

unutmayın ki sözünü ettiğiniz birliklerde bu lafları yedirecek kadar birikim var

speed server asla ve asla HZZ RA birleşiminin tekelinde değildir bunu siz böyle kabul ettiyseniz bu sizin bileceğiniz iş
Biz + +nın sahibiyiz ve bölgemizde iddalıyız oyunu keyfine oynadıgımız içinde forumda geyik yapmasını başarabiliyoruz
Yıkılsakta sorun değil elbet karşılıgını verecek kadar güçlüyüz

Şimdi 4 birlik toplanıp Unevena düzenlediginiz saldırıları koyun foruma
koyunda millet 2-3 gün içinde karşılık verince

Teke karşı 4 nasıl oynanıyormuş görsün.

MELODU bu yazdıklarınn benim hayalimdeki yazılar ve usluptur. Ancak oyuncularının nasıl bir uslup ile yazı yazdığını gör

Illyria
27-02-2011, 16:24
Ayrıca UNEVEN bana ŞŞŞtt ŞŞTTTT die mesaj yazma. Nickname yazıyor orda.. Düzgün akademik bir Türkçe İle yazacaksın.

MELODU bu yazdıklarınn benim hayalimdeki yazılar ve usluptur. Ancak oyuncularının nasıl bir uslup ile yazı yazdığını gör

iki yazı arasında akademik turkçe gozukuyor istege bak yazdiği MELODU ya bak

KarPaloov
27-02-2011, 16:30

3 ünüz bir , biz bir ;)

Uneven 3 nüz bir biz bir diyorsunDa harbiden bu oyunda hzz ra üyeleri kadar artist bi birlik yok ana sayfayı ac bak orda 4 tane hzz ra birligi var Yok biz tekiz siz 3 birliksiniz yıktınız dökdünüz gibi cümlelr kullanmana gerek yok iyi Olan kazanır....

TVM
27-02-2011, 16:30
yaklaşık 3 yıldır formları takip ederim bir elin 10 parmagi kadar msj atmıslıgım yoktur..attıklarımda saldırı ve savunma tebrık mesajlarıdır...
EFSANE birliği oyuncusu olarak yönetici arkadaşlarımın arkasındayım lakin hzz ekibindeki yöneticileride yıllardır yazılarından paylaştıklarından takip ederim aklı selim yönetici ve sözcü kadrosu vardır....
bu anlamda; hzz ye yapılan organize saldırının aynısını hzz ekibi formlarda mualefet olanra yapmaktadır....biz takipçileride üzen budur...

Gouranga
27-02-2011, 16:44
Uneven 3 nüz bir biz bir diyorsunDa harbiden bu oyunda hzz ra üyeleri kadar artist bi birlik yok ana sayfayı ac bak orda 4 tane hzz ra birligi var Yok biz tekiz siz 3 birliksiniz yıktınız dökdünüz gibi cümlelr kullanmana gerek yok iyi Olan kazanır....
Senin de öyle birliğin olsun sen de övün kardeş.Kimse kimseyi tutmuyor birliğini övme diye.Herkes forumda ne yazacaksa yazar.Sanane birliğini övmüş övmemiş.SOnuçta 46lıklar 1 HZZ Ra 2 gerisi fasa fiso:D

uNeVeN
27-02-2011, 16:51

RA ve HZZ Birlikleri server ın ilk günü birleşmiştir , hatta ne server ın ilk günü yanlış hatırlamıyorsam 3 serverdır beraberiz HZZ ekibiyle.. Bu yüzden sizin gibi RA ve HZZ oluşumuna karşı birleştiğiniz gibi birilerine karşı birleşmedik.. O yüzdendir ki 3 ünüz bir , biz 1 ;)

Kusura bakma hak edene hak ettiği şekilde cevap vermek yapımda var ;)

KarPaloov
27-02-2011, 16:53
Senin de öyle birliğin olsun sen de övün kardeş.Kimse kimseyi tutmuyor birliğini övme diye.Herkes forumda ne yazacaksa yazar.Sanane birliğini övmüş övmemiş.SOnuçta 46lıklar 1 HZZ Ra 2 gerisi fasa fiso:D

Ben birligimi övmüyorum Efsana birligi oyuncusuda Deilim Ben Sadece Hzz birliginin ne oldugunu söylüyorum uzun zamandır takip ediyorum forumda ne var ne yok eskiye yeniye dair herşeyi okudum ve sonuc olarak hzz&ra birliginin bi Cacık olmadıgını anladım Yarası olan Gocunsun Dostum Sen gocunma :))

KarPaloov
27-02-2011, 17:03
[QUOTE=uNeVeN;1128528]RA ve HZZ Birlikleri server ın ilk günü birleşmiştir , hatta ne server ın ilk günü yanlış hatırlamıyorsam 3 serverdır beraberiz HZZ ekibiyle.. Bu yüzden sizin gibi RA ve HZZ oluşumuna karşı birleştiğiniz gibi birilerine karşı birleşmedik.. O yüzdendir ki 3 ünüz bir , biz 1 ;)

:) 1 1 de olsa bişey yapamazsınız Hzz ra üyelerinin %99,99 uu hile Kullanıyor program kullanıyor bunu herkes biliyor....

Gouranga
27-02-2011, 17:06
Ben birligimi övmüyorum Efsana birligi oyuncusuda Deilim Ben Sadece Hzz birliginin ne oldugunu söylüyorum uzun zamandır takip ediyorum forumda ne var ne yok eskiye yeniye dair herşeyi okudum ve sonuc olarak hzz&ra birliginin bi Cacık olmadıgını anladım Yarası olan Gocunsun Dostum Sen gocunma :))
Ben Hzz den değilim neden gocunayım.Belli ki senin yaran var gocunmuşsun:p

Hzz Ra oyuncuları forumda çok konuşuyor diye oyunda bi cacık değil dedin ya ondan yorum yaptım.Nasıl bir alaka kurduysan artık bilemiyorum yaniiii.

no mercy
27-02-2011, 17:07
[QUOTE=uNeVeN;1128528]RA ve HZZ Birlikleri server ın ilk günü birleşmiştir , hatta ne server ın ilk günü yanlış hatırlamıyorsam 3 serverdır beraberiz HZZ ekibiyle.. Bu yüzden sizin gibi RA ve HZZ oluşumuna karşı birleştiğiniz gibi birilerine karşı birleşmedik.. O yüzdendir ki 3 ünüz bir , biz 1 ;)

:) 1 1 de olsa bişey yapamazsınız Hzz ra üyelerinin %99,99 uu hile Kullanıyor program kullanıyor bunu herkes biliyor....

Kedi uzanamadıgı ciğere mundar dermiş ;)

unnick
27-02-2011, 17:08
wow yolunda bütün birliklere başarılar dilerim...

Gouranga
27-02-2011, 17:10
wow yolunda bütün birliklere başarılar dilerim...
Bizim hiç wowumuz olmadı ki abii:o

http://img402.imageshack.us/img402/4562/kkemrah.jpg

Nafri Çneg
27-02-2011, 17:12

bizde hıyar olmadığı için cacık olmuyo,,, sizden bi kaç kişi yollada bi cacık yapalım:) DERDİM AMA KÖTÜ ÜSLUPLA YAZMIYORUZ KUSURA BAKMA...

no mercy
27-02-2011, 17:12
bizde hıyar olmadığı için cacık olmuyo,,, sizden bi kaç kişi yollada bi cacık yapalım:) DERDİM AMA KÖTÜ ÜSLUPLA YAZMIYORUZ KUSURA BAKMA...

Haha abı kac defa yazdım sıldım:D gondermedım sen cok yasa:)

delituğrul
27-02-2011, 17:13
[QUOTE=KarPaloov;1128564]

Kedi uzanamadıgı ciğere mundar dermiş ;)
bırak konuşsunlar ramocum..rekor orduları görünce tek kelime edemeyecekler ;)

Nafri Çneg
27-02-2011, 17:16
haha abı kac defa yazdım sıldım:d gondermedım sen cok yasa:)

sende çok yaşa...gene başladı wow atışmaları:9 serkan kızana kadar biraz yazalımda sonra nasıl olsa yazdırmaz bize:)

Nafri Çneg
27-02-2011, 17:17

tebrikler ...
Ra hzz lı olarak...

KarPaloov
27-02-2011, 17:17
Ben Hzz den değilim neden gocunayım.Belli ki senin yaran var gocunmuşsun:p

Hzz Ra oyuncuları forumda çok konuşuyor diye oyunda bi cacık değil dedin ya ondan yorum yaptım.Nasıl bir alaka kurduysan artık bilemiyorum yaniiii.

Benim ne yaram olucakkı gocunuyum haklıyı haksızı Söylüyorum ben

Ne demişler Az Laf Cok iş COk konuşandan bi hayır gelmez.
:))

harmanım
27-02-2011, 17:20
Yav herkes kendi oynuna baksın.

Sizene H Z Z den R A dan :)

Adamlar iddaalıyız diyolar...

Varsa sizinde iddaanız söyleyin. Sonra da hodrimeydan.

Burda laf ebeliği ile işler yürümüyo :)

KarPaloov
27-02-2011, 17:21

:)) Bunu kötüsü iyisi yok Sekil a Da göründügü gibi hzz ra üyelerinin terbiyesi olmadıgını görüyoruz dewam küfürde edebilirsiniz alışmısınız nede olsa :cool:

KarPaloov
27-02-2011, 17:23

Aynen öyle Lafla işler yürümüyor Bende burda belirtmek istedigim şey :))burda laf cambazlıgı yapıcagınıza oyununuzu oynayın

Nafri Çneg
27-02-2011, 17:24
[sıze="7"][/sıze]
ra_hat durdurur_hzz:)))

vallaa durmadık aynı hızla devam ediyoruz,,

Nafri Çneg
27-02-2011, 17:25
[QUOTE=KarPaloov;1128616]:)) Bunu kötüsü iyisi yok Sekil a Da göründügü gibi hzz ra üyelerinin terbiyesi olmadıgını görüyoruz dewam küfürde edebilirsiniz alışmısınız nede olsa :cool:[/QUOT
KEŞKE O CACIK OLMAZ DENEN MESAJIDA ALINTI YAPSAYDIN TERBİYELİ KARDEŞİM..

no mercy
27-02-2011, 17:25
:)) Bunu kötüsü iyisi yok Sekil a Da göründügü gibi hzz ra üyelerinin terbiyesi olmadıgını görüyoruz dewam küfürde edebilirsiniz alışmısınız nede olsa :cool:

Herkes e hakettıgı cevap verılır bızde bu mesajın oncesıne bak bakım sen neler yazmıssın hileci bunlar demedın mı? Bunlarcan bı cacık olmaz demedın mı sen once bi kendine bak ondan sonra karsındakılerı yargıla...

KarPaloov
27-02-2011, 17:28
Herkes e hakettıgı cevap verılır bızde bu mesajın oncesıne bak bakım sen neler yazmıssın hileci bunlar demedın mı? Bunlarcan bı cacık olmaz demedın mı sen once bi kendine bak ondan sonra karsındakılerı yargıla...

Ben sizin hakkınızda Olan dogruları belirttim dogru söze ne hacet
H.z Mevlanın bir söz vardır ''İyi dostu olanın aynaya gereksinimi yoktur''.
Birde Kötü Dostu Olanın Aynaya gereksinimi varmıdır Yoktur .... Size Başka bişey demiyorum Burda Ancak Atıp tutarsınız...

Gouranga
27-02-2011, 17:30
Birde Kötü Dostu Olanın Aynaya gereksinimi varmıdır Yoktur .... Size Başka bişey demiyorum Burda Ancak Atıp tutarsınız...

Şimdi yavaşça dağılalım beyler.

no mercy

Maden Mevlana dan acıldı konu sana tamda sana uygun bı sozu var ;)

Kor cehalet cirkeflestirir insanlari !
Suskunlugum asaletimdendir...
Her lafa verecek bir cevabim var...
Lakin bir lafa bakarim laf mi diye,
Bir de soyleyene bakarim adam mi diye...

KarPaloov
Bişe demiyorum Sizlere Yakında herkes Kimin ne oldugunu görücek Efsane birliklerinede hzz bilrignede bütün wow köyü olan birliklere Başarılar Diyorum ...;)

KarPaloov
27-02-2011, 17:32
Maden Mevlana dan acıldı konu sana tamda sana uygun bı sozu var ;)

:)) bu mesajı Daha önce sanırım 4 kere Daha atmıştın Ve mesaj attıgın kişiler sanırım seni cok kızdırmıştı Ettigi Laflar sizi baya etkilemişti Ondan yazmıştın Yanılıyomuyum şmdide Bana atıyosun Demek baya bi kızdırdım seni :p

Nafri Çneg
27-02-2011, 17:35
maden mevlana dan acıldı konu sana tamda sana uygun bı sozu var ;)

kor cehalet cirkeflestirir insanlari !
bir de soyleyene bakarim adam mi diye...
ramo can eline sağlık..

VoLyTR
27-02-2011, 17:44
caps yok mu caps

SoSyEtEM
27-02-2011, 17:58
Özellikle UNEVEN forumda rapor var yada yokken. ALAYCI TAVRI ve artistliği ile göze batmaktadır. UNEVEN DEMİŞKİ BİZE GELEN USLUBA göre cevap veririz. Bende bize gelen usluba göre cevap verdim sana... Bu paradoksu nasıl yaracaksın?

Kimse sizin 1.liğinizi wowunuzu ordularınızı kıskanmıyor. Çamur atmıyor. Ancak HZZRA dışında ki bukadar oyuncuya bu forumda haksızlık yapıyorsunuz USLUBUNUZLA... OLAY BUDUR...

Yoksa travian oyunundaki başarı göz ardı edilemez. AMA bu başarı peşinde alaylamayı küçük görmeyi getiremez. LAf ebeliğinede gerek yok ben açık açık fikirlerimi cümle oyunu yapmadan yazıyorum. Eğri yamuk yok.

Şu forumda Uslubunuzu değiştirin. Özellikle UNEVEN ve birkaç kişi...

Yoksa ne isterseniz konuşun. AMA HZZRA olmayan insanlara saygı duyun!!!

uNeVeN
27-02-2011, 18:06

Gençliik bu mesajdan sonra daha fazla muhattap olmayalım lütfen.. ( Kendi arkadaşlarım ve abilerim için söylüyorum :) )

1-2 Gün içinde icraatımızı yapar tekrardan gelir makaramıza devam ederiz ;)

Bırakın 2-3 Seviye ambarın tadını çıkartsınlar , bizde raporlarımızı koyana kadar ikili tartışmalardan uzak duralım.. :)

Dipcik : Ramooo ve irfan abi çok dinlendiniz siz bu ara :p Hafta içi nöbet yazıyorum size.. Hee bide unutmadan oralarda birini daha gördüm hiç saklanmasın yarın gece ww onda :D

KarPaloov
27-02-2011, 18:09
Özellikle UNEVEN forumda rapor var yada yokken. ALAYCI TAVRI ve artistliği ile göze batmaktadır. UNEVEN DEMİŞKİ BİZE GELEN USLUBA göre cevap veririz. Bende bize gelen usluba göre cevap verdim sana... Bu paradoksu nasıl yaracaksın?

Kimse sizin 1.liğinizi wowunuzu ordularınızı kıskanmıyor. Çamur atmıyor. Ancak HZZRA dışında ki bukadar oyuncuya bu forumda haksızlık yapıyorsunuz USLUBUNUZLA... OLAY BUDUR...

Yoksa travian oyunundaki başarı göz ardı edilemez. AMA bu başarı peşinde alaylamayı küçük görmeyi getiremez. LAf ebeliğinede gerek yok ben açık açık fikirlerimi cümle oyunu yapmadan yazıyorum. Eğri yamuk yok.

Elinize KOluna Saglık Hocam Cok güzel yazmışsınız

Not:ArtizzZzliginizde bi yere kadar Cevap: Artiz ne ara La Hzz&ra Da

uNeVeN
27-02-2011, 18:13

Tamam hocam içini döktün bitti mi ?

Daha fazla uzatmayalım..

Dostumuza da düşmanımıza da saygımızı eksik etmeyiz , gece ilk mesajlaşmayı açarsan olayı kimin büyüttüğünü farkedeceksin.. Bi an da geldin bombayı ortaya bıraktın gittin..

Konuya rapor konmuyor birşey yapılmıyor.. Şuraya gelip 2-3 kişi makara yapmamızı mı çekemiyorsunuz anlamış değilim.. Sizde çıkın yapın .. Kimseyi küçük gördüğümüz yok , siz eğer fazla aşağıdan bakıp bizi büyük görüyorsanız da ona birşey yapamam kusura bakma..

WW a saldırı yaptınız koyun raporları da raporların üstünde konuşalım , tartışalım.Çoğu gelip rapor görmek istiyor burda. Eee rapor yoksa kusura bakma biz böyle arada gelip aramızda makaramızı yapar çeker gideriz ;)

OhMyCat
27-02-2011, 18:39
Alemin derdi H Z Z & RA birlikleri olmuş demekki zamanında cok koymuşlar :)

Arkadaşlar laf ebeliği yapmaya gerek yok , adamlar ++nın tek hakimi . Eğer onlardan daha iyiyim diyorsanız buyrun gelecek speed kayıtlarınızı ++ya yapın da görelim :))

Dip : H Z Z ya da RA birliğinde değilim . Serverda da oynamıyorum .

SoSyEtEM
27-02-2011, 18:55
Tamam hocam içini döktün bitti mi ?

Daha fazla uzatmayalım..

Dostumuza da düşmanımıza da saygımızı eksik etmeyiz , gece ilk mesajlaşmayı açarsan olayı kimin büyüttüğünü farkedeceksin.. Bi an da geldin bombayı ortaya bıraktın gittin..

Konuya rapor konmuyor birşey yapılmıyor.. Şuraya gelip 2-3 kişi makara yapmamızı mı çekemiyorsunuz anlamış değilim.. Sizde çıkın yapın .. Kimseyi küçük gördüğümüz yok , siz eğer fazla aşağıdan bakıp bizi büyük görüyorsanız da ona birşey yapamam kusura bakma..

WW a saldırı yaptınız koyun raporları da raporların üstünde konuşalım , tartışalım.Çoğu gelip rapor görmek istiyor burda. Eee rapor yoksa kusura bakma biz böyle arada gelip aramızda makaramızı yapar çeker gideriz ;)

Sen Muhatabım değilsin. Başkanına Yazıyorum.

؁ثببزض؃
27-02-2011, 19:01
Onu bunu bırakında soyleyin bakalım woowda haller nasıldır yok mu soyle acııklayıcı bir rapor goruntu ? DOSTlarini tanimayan DUSMANLARINI bilemez....

HQRTLACK
27-02-2011, 19:02
Herkese selamlar...

Son oyunumda forumda şu sıralar yazmayı düşünmüyordum ama ufacık bir katkı yapayım istedim.

Esasında yazışmaların çoğunun stratejik amaçlı olduğu herkes tarafından kabul görecektir. Yazışmalarda kimseye karşı bir saygısızlık göremedim ben. Hafif atışmalar da işin eğlencesi zaten ve bu kişisellikten uzak keyif amaçlı sadece... Bence biraz erken başlamış yönlendirme hareketleri bunlar. Geçen speed GİYOTİNe olduğu gibi. Sonrasında malum 8 birlik bir olup sıfırladılar oyuna katkılarıyla herkesin takdirini kazanmış GİYOTİNi... Yine aynı senaryo yapılmak istenebilir ve bu gerçekleşebilir de yine...

Bu oyunda hiçbirimiz de aslında çok da masum değiliz. Fırsat buldukça açıklardan yararlanırız ama öyle yapmıyormuş gibi de göstermeye çalışırız bir taraftan...

Sevgilerle...

Aspirin

Road Runner
27-02-2011, 19:03

Değerli arkadaşım.Rapor olmayınca burda nasıl bir yorum bekliyorsun.Bizim kimseyi küçümsediğimiz yok.Biz kimiz ki diğer oyuncuları burda küçümseyelim.Biz sadece iddealı oyuncularız.Kendimize güveniyoruz.Bunun içinde çok emek verdik.Ve bunu forumda paylaşıyoruz.Yaptığınız saldırıları koyun dedik koymadınız.Peki olmayan raporlar hakkında nasıl bir yorum ve tebrik etmemizi bekliyorsunuz.Raporunuzu koyun eğer burda raporunuzun üstüne geyik yapılırsa ben arkadaşlarım adına özür dileyeceğim....

Nafri Çneg
27-02-2011, 19:07
sen muhatabım değilsin. Başkanına yazıyorum.
yazmadan edemeyecem serkancım kusura bakma....

Adamı zorla tahrik ediyorsunuz...kendi uslupsuz mesajlarınızdan alıntı yapmadan size verilen cevaplara göre uslup edebiyatı yapıyorsunuz,o kadar laf söyledikten sonra cevabını alıncada muhatabım değilsin diyorsunuz..önce sana kimin cevap verdiğini bi öğren eğer tanımıyorsan. Uneven ra birliğinin sadece başkanı değil herşeyidir..onda kabahatki sizin gibilerle muhatap oluyor...

مجنون تركيا الخو
27-02-2011, 19:17
Arkadaslar. Speedde son durum nedir birde onu soyleseniz. Neler oluyor hayatta konuya girdim Atismalar cirkeflikler iftiralar havada ucusur olmus. Birakin bu kavgalari ozellikle mahalle karilari gibi dir dir etmeyi.
Kelime kurmasini bilmiyorsaniz Yada yazacaklariniz edepsiz ahlaksiz tarzda olacaksa birakin sayfa bos kalsin. cirkin sozler sizi batirir karakterinizi gozumuzun onune dusurur ama bos sayfa efendiliginizden taviz vermediginizi anlariz. simdi birakin atismalarida bizi aydinlatin son durum nedir speedde tahmini sure ne zaman kurulur wow birincisi kac ikincisi kac ?

kanserr
27-02-2011, 19:20
1.uNeVeN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3)RA-hat Durmuyoru-HZZRA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)77-2.Katliam08 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=309576&c=13)[CIzZz]WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)70http://speed.travian.com.tr/img/x.gif3.KESGİN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=167737&c=b8)*EFSANE BİRLİKLERİ*WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)65http://speed.travian.com.tr/img/x.gif4.tuatone (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b)İNADINA DOSTLARDOSTLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964)58-5.DARK MANİA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=295893&c=49)-SON+WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)55http://speed.travian.com.tr/img/x.gif6.HırT (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=383244&c=4f)[HIRT][TIRT]WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)53http://speed.travian.com.tr/img/x.gif7.Shekill (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=346511&c=c4)®-RESİTAL-®RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)52-8.saho (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=241683&c=1f)SADECE H Z ZHZZ (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13943)49-9.joker-as (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=472270&c=44)C@N&S.S.-K&N-ASYACANC@NSSK&N (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14371)30http://speed.travian.com.tr/img/x.gif10.DOĞAN77 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=441221&c=68)*** RESİTAL *** RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)24-11.woyager (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=213996&c=f7)***D.H.S***DOSTLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964)10-12.uNeVeN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=261567&c=38)RA-hat Durmuyoru-HZZRA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)4-13.HOYHOY (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=532913&c=9f)DOSTLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964)0

مجنون تركيا الخو
27-02-2011, 19:43
Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye

1. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 77 -
2. Katliam08 [CIzZz] WOWTİME 70
3. KESGİN *EFSANE BİRLİKLERİ* WOWTİME 65
4. tuatone İNADINA DOSTLAR DOSTLAR 58 -
5. DARK MANİA -SON+ WOWTİME 56
6. HırT [HIRT][TIRT] WOWTİME 53
7. Shekill ®-RESİTAL-® RSTL~WoW 52 -
8. saho SADECE H Z Z HZZ 49 -
9. joker-as C@N&S.S.-K&N-ASYACAN C@NSSK&N 30
10. DOĞAN77 *** RESİTAL *** RSTL~WoW 24 -
11. woyager ***D.H.S*** DOSTLAR 10 -
12. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 4 -
13. HOYHOY DOSTLAR 0 -

Kardes ellerin dert gormesin.

WOW kazanmak icin

Bilgi Akıl stradeji Zaman ASKER ister

DOST kazanmak icin ise ASKER yerine Sevgi ve Saygi ister.

Bunlari kaybetmediginiz surece İnsanlar size saygi duyacaktir.

Birbirinize hakaret etmek yerine birbirinizle edep cercevesi icinde munakasa (Tartisma ) ederseniz taktirlerimizi kazanirsiniz....

Lafim edebini kacıranlaridir

Woyager tekrar tesekkur ederim wow yolunda herkese basarilar

nakur
27-02-2011, 19:52
WOW kazanmak icin

Bilgi Akıl stradeji Zaman ASKER ister

DOST kazanmak icin ise ASKER yerine Sevgi ve Saygi ister.

Bunlari kaybetmediginiz surece İnsanlar size saygi duyacaktir.

Birbirinize hakaret etmek yerine birbirinizle edep cercevesi icinde munakasa (Tartisma ) ederseniz taktirlerimizi kazanirsiniz....

Lafim edebini kacıranlaridir

müsadenizle bende imza atmak isterim yazınızın altına

bir kelamda ben etmek istiyorum; Her ne kadar itici görüyormuş gibi görsekte birbirimizi yani rakiplerimizi, aslında çok seviyoruz her daim beraberiz bu travian dünyasında sevmesek gelmeyiz asla buralara...

corsann
27-02-2011, 20:08
ama olmadı bu ya. tam markete çekirdek almaya gittim ortalık durulmuş :D

مجنون تركيا الخو
27-02-2011, 20:08
müsadenizle bende imza atmak isterim yazınızın altına

bir kelamda ben etmek istiyorum; Her ne kadar itici görüyormuş gibi görsekte birbirimizi yani rakiplerimizi, aslında çok seviyoruz her daim beraberiz bu travian dünyasında sevmesek gelmeyiz asla buralara...

İste aslinda sözün özü budur. Sizin BUYUK olmaniz'in asil sebebi rakibinizin BUYUK olmasidir.
Siz sadece RAKIPsiniz.

Eger bir insan sizi rakip olarak goruyorsa siz BUYUKSUNUZ.
sayet sizde onu rakip olarak Goruyorsaniz Oda BUYUKTUR...

" Rakibe saygı Zaferin yarisidir."

patriyot
27-02-2011, 20:14
ama olmadı bu ya. tam markete çekirdek almaya gittim ortalık durulmuş :D

hiştt bulatma ortalıgı

SoSyEtEM
27-02-2011, 21:35
Öfffff baydın artık..

Varsa lafın konuş yoksa sus artık..
Yok başkanına yazıomuş , yok sıfatın neymiş , yok üsten bakıyormuşuz !!
RA da herkes başkan , herkes full yetkili.. Hepsinin sıfatı senin erişemeyeceği düzeyde..

Oldu mu ? Kimin Ne olduğunu Öğrendin mi ?

Sabır Sabır Sabır da nereye kadar Sabır . . . ?

Saldırı yaptın daha raporunu koyamıyorsun çünkü istediğin sonucu alamadın .
6 Tane ordu attınız 500k tahıl ambarı 3 seviye merkez binası 8 seviye suru anca aldınız !

Yetmediyse tekrar geleceksin vuracaksın ww u koyacaksın raporunu herkes susacak , çıkacak tebrik edecek ama sende o yok.. LAF LAF LAF ...

hahahahaha :D:D:D rapor ne koyacaz arkadaşım. o ordular keyfi çıktı ben çıktım. 5 ordu. seviye koysak tebrik mi geliyor. Sıkıldıysan yazmıcan ofllayıp puflama. Burdakiler muhabbetinizden sıkılınca okuma demesi kolay dimi? sende okuma ozaman. Cevap ta verme

Ayrıca o raporlar tüm birliklere dağıtıldı. bunuda bilesin...

Daha çok ordu yolluyacam sana hiç merak etme. Amacım kurmak değil seninkini yıkmak. Şunu da sana kıyak geçeyim birliğinizde ne oluyorsa anında bizde. Muhteşem bi birliksiniz ya bu sıkıntıyı gider hemen...

Bak nasılda roller değişti? Görüyorsun dimi? Kıl KIl gıcık gıcık mesaj yazan ben oldum canı sıkılan sen oldun..

Ezberinizi bozucam sizin...

SoSyEtEM
27-02-2011, 21:40
Saldırı yaptın daha raporunu koyamıyorsun çünkü istediğin sonucu alamadın .
6 Tane ordu attınız 500k tahıl ambarı 3 seviye merkez binası 8 seviye suru anca aldınız !

Yetmediyse tekrar geleceksin vuracaksın ww u koyacaksın raporunu herkes susacak , çıkacak tebrik edecek ama sende o yok.. LAF LAF LAF ..

şu yukarda yazdığın ordularda 100k lık ordular 1 inde 10 k diğerinde 8 k manco var :D

Önce savunma yapmasını öğren. 3k mancolarla yıkılıyosunuz. SOnra hala yoktan basarı elde etmek için çabalıyosun. Yıkıldın işte sus:) yok 6 orduymus 12 sur gitmiş 2 ana bina gitmiş ee ne gitcekti? Serverı mı havaya ucurcaktı küçücük ordular :D:D

Bazen başarısızlığı taktir etmek lazım. Çırpındıkça batıyosun.

byhan
27-02-2011, 21:46
SERKAN bunlar kım hacı adres versene hangı wow ?

uNeVeN
27-02-2011, 21:56
Önce savunma yapmasını öğren. 3k mancolarla yıkılıyosunuz. SOnra hala yoktan basarı elde etmek için çabalıyosun. Yıkıldın işte sus yok 6 orduymus 12 sur gitmiş 2 ana bina gitmiş ee ne gitcekti? Serverı mı havaya ucurcaktı küçücük ordular

Bazen başarısızlığı taktir etmek lazım. Çırpındıkça batıyosun.

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/27/16311.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Savunma Konusunda ders istiyorsan emin ol biz sana fazlasıyla veririz.. Elinizdeki 6 milyon defans bize çerez geliyor.. Listeye bakta istatistikler konuşsun.. Kendini 2 ye böl elde tut sonra bide ikiyle çarp eldekini kendine ekle yine de yetişemiyorsunuz ;)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/27/16282.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Bak Burdaki istatistikte de altımızda kalmışsınız.. Ama şimdilik ;) Bakalım biz geldikten sonra nerde olacaksınız =))

Heee unutmadan bize ww kurdurmayacakmışsın ya , acaba sen sanıyormusun ki bizim üstümüze oynayan birlik bu server da WW kurabilecek =))

Söylediklerin ve söyleyeceklerin bundan sonra birliğinin menfaatinedir.. Sen ne kadar dikine gidersen bende bizden çıkacak orduların sayısını o kadar arttırırım (;

Hadi şimdi eğlenmene devam et.. Senin dilin , o ww için emek verenlerin aleyhine çalışmaktadır :cool:

Dİpcik : Haberleri eksik alma istersen gel ww dan temsilcilik vereyim , gizlimiz saklımız yok bizim =))

** Asfren : Tamam Sustum :D

SoSyEtEM
27-02-2011, 22:00
http://i1102.hizliresim.com/2011/2/27/16311.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Savunma Konusunda ders istiyorsan emin ol biz sana fazlasıyla veririz.. Elinizdeki 6 milyon defans bize çerez geliyor.. Listeye bakta istatistikler konuşsun.. Kendisi 2 ye böl elde tut sonra bide ikiyle çarp eldekini kendine ekle yine de yetişemiyorsunuz

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/27/16282.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Bak Burdaki istatistikte de altımızda kalmışsınız.. Ama şimdilik ;) Bakalım biz geldikten sonra nerde olacaksınız =))

Heee unutmadan bize ww kurdurmayacakmışsın ya , acaba sen sanıyormusun ki bizim üstümüze oynayan birlik bu server da WW kurabilecek =))

Söylediklerin ve söyleyeceklerin bundan sonra birliğinin menfaatinedir.. Sen ne kadar dikine gidersen bende bizden çıkacak orduların sayısını o kadar arttırırım ;)

Hadi şimdi eğlenmene devam et.. Senin dilin , o ww için emek verenlerin aleyhine çalışmaktadır :cool:

Dİpcik : Haberleri eksik alma istersen gel ww dan temsilcilik vereyim , gizlimiz saklımız yok bizim =))

OOOooO o sıralama önemli mi yarısı natar 1. sıradasın çakan çok:) bu istatistikler benim 5 küçük ordu ile sana verdiğim zararı gizleyemez

Gelin tüm ordularınızı aynı saniye sokun... bizim için daha iyi

GÖKKUŞAĞI
27-02-2011, 22:12
Başlık WoW gidişatıdır, özel yazışamaları, atışmaları, seviye sınırını aşmadan özelden yapınız..

İyi forumlar..

مجنون تركيا الخو
27-02-2011, 22:14
Arkadaşlar tartışmanız neyin uzerine bilmiyorum ama o raporlar görünmeyen köye misal rehber olmus bizlere. Uneven icraatde daha basarili sanirim...
Ama wow bu 90+1 de gol bile olur

SoSyEtEM
27-02-2011, 22:15
Başlık WoW gidişatıdır, özel yazışamaları, atışmaları, seviye sınırını aşmadan özelden yapınız..

İyi forumlar..

İyi Oku Serkan... WOWların efendisi :D Sana dedi Sn. Moderatör.

:D

TVM
ılgılı yetkılılerın müdahalesine EFSANE birlikleri adına teşekkür ediyorum...
sonuca ulaşamayacak bir sohbet ortamı sonlandırıldı....

SoSyEtEM
Arkadaşlar tartışmanız neyin uzerine bilmiyorum ama o raporlar görünmeyen köye misal rehber olmus bizlere. Uneven icraatde daha basarili sanirim...
Ama wow bu 90+1 de gol bile olur

Cengiz sen misin ?

Road Runner
27-02-2011, 22:16

İyi forumlar..

Yaw nerden çıktın sen :) 5dk. sonra gelseydin yaa...:)

drift kralı
27-02-2011, 22:17
Arkadaşlar Eski wowların Tadı Kalmadı Galiba Eskiden Rapor Vardı , Neyi Saklıyosunuz Arkadaşlar Millet rapor Bekliyor .

SoSyEtEM
27-02-2011, 22:18
Yaw nerden çıktın sen :) 5dk. sonra gelseydin yaa...:)

Gel dostum msne. ks-av@live.com lütfen sorunu olanlar eklesin burayı mesgul etmeyiniz.

SoSyEtEM
27-02-2011, 22:19
Şimdilik Bukadar Yeter. Umarım HZZRA nasıl bir mesaj uslubu olduğunu anlamıştır... İşte aynı benim yaptığım gibi. AYna tutabildiysem ne mutlu bana:)

Şimdi raporlar konussun. HZZ RA yine havalnırsa bir tel burdayım oke?

TVM
27-02-2011, 22:21
Gel dostum msne. ks-av@live.com lütfen sorunu olanlar eklesin burayı mesgul etmeyiniz.

ben gelıyorum baskan eklısın ama engellıyım sanırım...

asfren
27-02-2011, 22:22
İyi Oku Serkan... WOWların efendisi Sana dedi Sn. Moderatör.

helal olsun moderatörün genele verdiği uyarıyı bile serkana ithaf ederek üstüne cekmeye calışıyorsun ve ortamı gererek foruma girip her yazdıgın mesajında yaptıgın sataşma ve çirkefligi meşru kılmak ve HZZRA ekibinin üzerine yapıştırmak istiyorsun çok uyanıksın be abii...
senden iyi stratejist olur ama savaş stratejistyeni degil laf üretme stratejistliği...
:D:D hayran oldum sana ya vallahi helal olsun:D
ne oldu serkan kemigini vermedimi bu sefer:cool::cool:

Road Runner
27-02-2011, 22:23
hahahahaha :D:D:D rapor ne koyacaz arkadaşım. o ordular keyfi çıktı ben çıktım. 5 ordu. seviye koysak tebrik mi geliyor..

Rapor koydun mu sen yoksa ben mi görmedim?
Rapor koymadan tebrik alıp almayacağını bilen biri müneccimdir.Yoksa senin sıradışı yeteneklerin mi var?2 defa yazdım rapor koyunda yorum yapalım.Tebriğimizi edelim diye.Bak önceki sayfalara 1 arkadaş koymuş.Tebrik edilmiş mi edilmemiş mi?

مجنون تركيا الخو
27-02-2011, 22:26
Cengiz sen misin ?

Evet benim cengizhan

Sen kimsin ?

SoSyEtEM
27-02-2011, 22:26
Rapor koydun mu sen yoksa ben mi görmedim?
Rapor koymadan tebrik alıp almayacağını bilen biri müneccimdir.Yoksa senin sıradışı yeteneklerin mi var?2 defa yazdım rapor koyunda yorum yapalım.Tebriğimizi edelim diye.Bak önceki sayfalara 1 arkadaş koymuş.Tebrik edilmiş mi edilmemiş mi?

efsanenın tüm raporlarını ben koydum rrod az msne gelsene sen.

Söz sahibi olmasam yazmam herhalde.

Ayrıca Diğer arkadaşa da söliyim . ilk mesajlarıma baksın ve de şimdiki Omesajlarda da ayna tutacağımı söylemiştim unevene . yoksa bi derdim yok :)

Yaşamak bir ağaç gibi hür ve bir orman gibi kardeşçesine bu server hepimizin:)))

drift kralı
27-02-2011, 22:29
Sosyetem Serverdeki ismin nedir ? terminatörmü

مجنون تركيا الخو
27-02-2011, 22:30
Sunu demeliyim son 4 5 sayfayı okudum Unevenin sesi cikmiyor....

Aklimada su söz geliyor ...

Sessiz atin ciftesi serttir Ama deve teper ki pektir.

Yoksa forumla ilgilenmiyorda olabilir tabi....

drift kralı
27-02-2011, 22:32

Mod'dan Sonra Sesi Çıkmadı :)

TVM
27-02-2011, 22:32
Sosyetem Serverdeki ismin nedir ? terminatörmü

başka bi tahmın lütfen

drift kralı
27-02-2011, 22:33
başka bi tahmın lütfen

öğrendim kardeş Özelden :)

asfren
27-02-2011, 22:34

demekki muhatap alacak kalitede görmemiştir hocam arkadaşın niyeti üzüm yemek degil bağcı dövmek o yüzden dışardan izliyor bıraktı kendi haline elemanı dışardan seyrediyor şimdi:rolleyes:

مجنون تركيا الخو
27-02-2011, 22:40
demekki muhatap alacak kalitede görmemiştir hocam arkadaşın niyeti üzüm yemek degil bağcı dövmek o yüzden dışardan izliyor bıraktı kendi haline elemanı dışardan seyrediyor şimdi:rolleyes:

Hm iyi taktik ve sinir bozucu taktiktir.
Aklini calistiriyor. Catismalari izliyor :) catismalar bitince o gidip yorgun catismalardan cikanlarla catisacak desene...

en buyuk cevabida wow olabilir. Gerci daha su an hic bir sey belli degil ama olsun. iyi taktik :)

Road Runner
27-02-2011, 22:41
efsanenın tüm raporlarını ben koydum rrod az msne gelsene sen.

Ekledim sizi bekliyorum....

asfren
27-02-2011, 22:46
Hm iyi taktik ve sinir bozucu taktiktir.
Aklini calistiriyor. Catismalari izliyor :) catismalar bitince o gidip yorgun catismalardan cikanlarla catisacak desene...

en buyuk cevabida wow olabilir. Gerci daha su an hic bir sey belli degil ama olsun. iyi taktik :)

yok onun çatışmalardan çıkanlara çatma gibi bir niyetide yok amacı sataşmak birilerini küçük düşürmek aşağılamak degil sadece dediğim gibi karşındakinin sözde "ayna tutma" oyununa gelmiyor o kadar... susuyor çünkü karşısındakine bakıyor adammı değilmi diye:cool:

ZodiaC
27-02-2011, 22:46
SoSyEtEM ve tayfası siz bugüne kadar nerelerdeydiniz ne güzel foruma neşe getirdiniz...Okuyup okuyup gülüyorum yazdıklarınıza...devaamm süpersiniz.

TVM
27-02-2011, 22:49
SoSyEtEM ve tayfası siz bugüne kadar nerelerdeydiniz ne güzel foruma neşe getirdiniz...Okuyup okuyup gülüyorum yazdıklarınıza...devaamm süpersiniz.

bısı yazmadık daha usta,

bızden bı kısı yazıyo bızde takıp edıyoruz neler oluyo dıye...

SHeiTHaN
27-02-2011, 22:56
bısı yazmadık daha usta,

Arkadaşın tek kişilik ordu gibi maşallah.Keşke oyunda da böyle olsa da neşemiz yerine gelse.

Rekor ordularımızı rekor defanslara sokmak isteriz ki oyundan haz alalım.

asfren
27-02-2011, 22:57
ZodiaC kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=1129331#post1129331)

bısı yazmadık daha usta,

:confused::confused::rolleyes::rolleyes::cool:

TVM
27-02-2011, 23:00
Arkadaşın tek kişilik ordu gibi maşallah.Keşke oyunda da böyle olsa da neşemiz yerine gelse.

Rekor ordularımızı rekor defanslara sokmak isteriz ki oyundan haz alalım.

tabıkıde...senın bu ıstedıgını kım ıstemezkı....

bizde aynı düşüncelerdeyiz...

SHeiTHaN
27-02-2011, 23:04
tabıkıde...senın bu ıstedıgını kım ıstemezkı....

bizde aynı düşüncelerdeyiz...

Şimdi ne kadar konuşulursa konuşulsun son gülenin olacak galibiyet.

O yüzden ortamı germeye mahal vermemek lazım ;)

Dedim ya "Son Gülen İyi Gülecek"

TVM
27-02-2011, 23:08

kesinlikle katılıyorum sana....

yakın tarihe bakalım mesela...son iki speeddir hep en iyiler güldü kıkır kıkır wow sevinciyle...

uNeVeN
27-02-2011, 23:13

7 ?
8 ?
9 ?
10 ?

:confused: :confused:

SHeiTHaN
27-02-2011, 23:14
kesinlikle katılıyorum sana....

yakın tarihe bakalım mesela...son iki speeddir hep en iyiler güldü kıkır kıkır wow sevinciyle...

Bol şans WOW yolunda.Yolumuza çıkanın vay haline!

SHeiTHaN
27-02-2011, 23:16
7 ?
8 ?
9 ?
10 ?

:confused: :confused:

Bu ne demek şimdi sekoo :D

uNeVeN
27-02-2011, 23:17
Bu ne demek şimdi sekoo :D

" Zaman sadece birazcık zaman " demiş ünlü düşünür Sezen Aksu :D

TVM
27-02-2011, 23:18
Evet kesinlikle. HZZ ve RA ekipleri ne zaman tam kadro oynadılarsa, hep bizim istediklerimiz kazanmıştır oyunu.

her neşekilde olursa olsun bu oluşum(hzz-ra) yanyana geldiğinde sonuçu belirliyor o zaman...

iktidar yorgunlugu denen bişi vardır...

umarım bu süreç bu ekip için işlemez...işlerse büyük hayal kırıklığı olur...

SHeiTHaN
27-02-2011, 23:19
" Zaman sadece birazcık zaman " demiş ünlü düşünür Sezen Aksu :D

Zaman ama ne kadar zaman.Severim Sezeni.Ama burnuma kötü kokular geliyo.Pis rapor kokuları :D

SoSyEtEM
27-02-2011, 23:20
zaman birazcık zamannn:D:D:D 10 yetmez 15+ ordu bekliyorumm seko:D

SHeiTHaN
27-02-2011, 23:23
her neşekilde olursa olsun bu oluşum(hzz-ra) yanyana geldiğinde sonuçu belirliyor o zaman...

iktidar yorgunlugu denen bişi vardır...

umarım bu süreç bu ekip için işlemez...işlerse büyük hayal kırıklığı olur...

İşler ya da işlemez.Biz HZZ olarak WOW almayı düşünmedik bile hiç bir server.

Alan arkadaşlarımız da oldu tabi ama onları da engellemedik.

Biz aslında saldırmayı seviyoruz savunmayı değil.Bu server hem saldırarak hem de savunarak son noktayı koymayı planlıyoruz tüm HZZ ve RA ekibi olarak.

Başarı yada başarısızlık!Biz koyduğumuz hedefe gidiyoruz.Gerisi teferruat.

SHeiTHaN
27-02-2011, 23:32
zaman birazcık zamannn:D:D:D 10 yetmez 15+ ordu bekliyorumm seko:D

Mimar tılsımı bulmak lazım :D

TVM
27-02-2011, 23:33
İşler ya da işlemez.Biz HZZ olarak WOW almayı düşünmedik bile hiç bir server.

Alan arkadaşlarımız da oldu tabi ama onları da engellemedik.

Biz aslında saldırmayı seviyoruz savunmayı değil.Bu server hem saldırarak hem de savunarak son noktayı koymayı planlıyoruz tüm HZZ ve RA ekibi olarak.

Başarı yada başarısızlık!Biz koyduğumuz hedefe gidiyoruz.Gerisi teferruat.

senın teferruat dediğin kısım, bizler için yazdığın ''Gerisi teferruat'' tan önce gelenlerdir..

yani sizden ayrı olan birliklerin hedefi sizin ayrıntılarınız, sizin hedefleriniz onların teferruatı olmuş olur

herzaman...

kımse kımse için onemli degil....

preetboy
27-02-2011, 23:33
yok onun çatışmalardan çıkanlara çatma gibi bir niyetide yok amacı sataşmak birilerini küçük düşürmek aşağılamak degil sadece dediğim gibi karşındakinin sözde "ayna tutma" oyununa gelmiyor o kadar... susuyor çünkü karşısındakine bakıyor adammı değilmi diye:cool:
niye adamın karşısında sen mi duruyorsun ki çözmeye çalışıyor adam mı değil mi diye...

Dipnot: Bu söz Mevlanaya ait değildir. O'nun gibi birinden böyle bir kaba söz gelmesini beklemek çok yanlış. Lütfen küçük oyun egolarınız için değerli insanları ağzınıza alıp ayağa düşürmeyin.

uNeVeN
27-02-2011, 23:34
Zaman ama ne kadar zaman.Severim Sezeni.Ama burnuma kötü kokular geliyo.Pis rapor kokuları :D

Azcık birazcık ufacık :D

Mimar tılsımı bulmak lazım :D

Bu saatten sonra işe yaramazzzzzz :p

SHeiTHaN
27-02-2011, 23:40
senın teferruat dediğin kısım, bizler için yazdığın ''Gerisi teferruat'' tan önce gelenlerdir..

yani sizden ayrı olan birliklerin hedefi sizin ayrıntılarınız, sizin hedefleriniz onların teferruatı olmuş olur

herzaman...

kımse kımse için onemli degil....

Şöyle açıklayım.Biraz argo kaçıcak ama kusura bakmayın.

"Horoza sormuşlar:
-Tavuk mu yumurtadan çıkar yoksa yumurta mı tavuktan? Horoz cevaplamış
-Beni ilgilendirmez.Ben işime bakarım."

Bizimki de o hesap.Kimde ne kadar asker var bizi bağlamaz.Biz işimizi yaparız.Gerisi savunanlara kalmış.

premium
27-02-2011, 23:43
Azcık birazcık ufacık :D

Bu saatten sonra işe yaramazzzzzz :p
serkan harmanıma saatini söyleyiverde öncesinde ve sonrasında wowdaki durumları yazıversin foruma. daha bi şekilli oluyor onunki:)
bazılarına kapak olur çenesine vurmuş olanların

TVM
27-02-2011, 23:45
Şöyle açıklayım.Biraz argo kaçıcak ama kusura bakmayın.

"Horoza sormuşlar:
-Tavuk mu yumurtadan çıkar yoksa yumurta mı tavuktan? Horoz cevaplamış
-Beni ilgilendirmez.Ben işime bakarım."

Bizimki de o hesap.Kimde ne kadar asker var bizi bağlamaz.Biz işimizi yaparız.Gerisi savunanlara kalmış.

bizde kümesin sahibi olmaya adayız...

diyoruz ki; kümeste kimse bizden habersiz işine bakamaz...

taş koyarız,tilkiyi kümese salarız ne horoz kalır nede tavuklar....

olmadı çakarız kibriti yakarız, akşam yemeginde şenlik olur...

yanlıs anlasılmasın tehdıt degıl benzetmedir...

iddamızı dile getirmektir yazdıklarım....

uNeVeN
27-02-2011, 23:49
serkan harmanıma saatini söyleyiverde öncesinde ve sonrasında wowdaki durumları yazıversin foruma. daha bi şekilli oluyor onunki:)
bazılarına kapak olur çenesine vurmuş olanların

Aslında bu sefer harmanım a söylesekte ww ların nufuslarını koysa daha bi güzel mi olur ne :p
Hani inen çıkan olacak mı bi görsek :D

50 ?
75 ?
100 ?

:p

SHeiTHaN
27-02-2011, 23:52
bizde kümesin sahibi olmaya adayız...

diyoruz ki; kümeste kimse bizden habersiz işine bakamaz...

taş koyarız,tilkiyi kümese salarız ne horoz kalır nede tavuklar....

olmadı çakarız kibriti yakarız, akşam yemeginde şenlik olur...

yanlıs anlasılmasın tehdıt degıl benzetmedir...

iddamızı dile getirmektir yazdıklarım....

Bizde kümese salacak tilki çoook ortada patlatılmayı bekleyen kümes çok.Sadece hangisinden başlayacağımızı bilemiyoruz.Ama sıkıntı yok.Bizdeki tilkiler bütün kümeslere yeter.

Benden bu gecelik bu kadar.Yarın iş var malum.Herkese iyi oyunlar.

premium
27-02-2011, 23:52
Aslında bu sefer harmanım a söylesekte ww ların nufuslarını koysa daha bi güzel mi olur ne :p
Hani inen çıkan olacak mı bi görsek :D

50 ?
75 ?
100 ?

:p
yapar yapar kırmaz harmanım. hiçde üşenmez :p
kahramanlarıdamı atsaydık acaba bizde :D

TVM
27-02-2011, 23:54
Bizde kümese salacak tilki çoook ortada patlatılmayı bekleyen kümes çok.Sadece hangisinden başlayacağımızı bilemiyoruz.Ama sıkıntı yok.Bizdeki tilkiler bütün kümeslere yeter.

Benden bu gecelik bu kadar.Yarın iş var malum.Herkese iyi oyunlar.

herkesin tilkisi kendine kurt gelirmiş...bizimki bize kurt sizinki size...

iyi geceler dostum ALLAH rahatlık versin...

SHeiTHaN
27-02-2011, 23:58
herkesin tilkisi kendine kurt gelirmiş...bizimki bize kurt sizinki size...

iyi geceler dostum ALLAH rahatlık versin...

El yumruğunu yemeyen kendininkini balyoz bellermiş.

Boksör gözüyle bi bakıyorum etrafa.Kimin kontrası daha güçlü olursa o kazanır.

Azap Askeri
28-02-2011, 00:02
HzzRa yı pek sevmem havalı oldukları için.Onun için bu saldırı benim için büyük zevkti.Kusursuz'a selam olsun :)
http://travian-reports.net/tr/report/353589d1e21

Friqx
28-02-2011, 00:03
BEYELR KONU KONULUKTAN ÇIKMIŞ... WoW GİDİŞAT Başlığını... Wow Tartışma Konusu diye Değiştirsin moderatörler.... Şuraya Raporları koyun bakalım..... Son durum nedir güblük koyun bakalım.....

Tartışmanın bir alemi yok İyi olan ordularını İyi zaman ve yerde kullanır Görürüz kim kurcak kuramıyacak.

Boş işlerle uğraşmayalım lütfen...

Amacınızdan çıkmayın....

Son durum nedir ?

TVM
28-02-2011, 00:03
El yumruğunu yemeyen kendininkini balyoz bellermiş.

Boksör gözüyle bi bakıyorum etrafa.Kimin kontrası daha güçlü olursa o kazanır.

ah travian;

hesap kitap ve zaman oyunu olmanı cok sevıyorum....kımın ne yapabılecegını herkes cok kolay

hesaplayabılıyor...serverda 100-150 asker tılsımı olmadıgına gore suprız sayısıda cok az olucaktır...

5 ay asker basanın ne cıkaracagı bellıdır...ama bırlıkten kac kısının bu polıtıkayı ugulayacagı? işte o

profesyonelliktir..buda kimde mümkün olucaksa tebriklerimizi şimdiden iletiyorum sevgili dostum...

TVM
28-02-2011, 00:06
HzzRa yı pek sevmem havalı oldukları için.Onun için bu saldırı benim için büyük zevkti.Kusursuz'a selam olsun :)

emeğine ve vaktine sağlık

SHeiTHaN
28-02-2011, 00:07
BEYELR KONU KONULUKTAN ÇIKMIŞ... WoW GİDİŞAT Başlığını... Wow Tartışma Konusu diye Değiştirsin moderatörler.... Şuraya Raporları koyun bakalım..... Son durum nedir güblük koyun bakalım.....

Tartışmanın bir alemi yok İyi olan ordularını İyi zaman ve yerde kullanır Görürüz kim kurcak kuramıyacak.

Boş işlerle uğraşmayalım lütfen...

Amacınızdan çıkmayın....

Son durum nedir ?

1. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 77 -
2. Katliam08 [CIzZz] WOWTİME 71
3. KESGİN *EFSANE BİRLİKLERİ* WOWTİME 65 -
4. tuatone İNADINA DOSTLAR DOSTLAR 60
5. DARK MANİA -SON+ WOWTİME 58 -
6. HırT [HIRT][TIRT] WOWTİME 56
7. Shekill ®-RESİTAL-® RSTL~WoW 53 -
8. saho SADECE H Z Z RSTL~WoW 49 -
9. joker-as C@N&S.S.-K&N-ASYACAN C@NSSK&N 30
10. DOĞAN77 *** RESİTAL *** RSTL~WoW 26
11. woyager ***D.H.S*** DOSTLAR 14 -
12. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 4 -
13. HOYHOY DOSTLAR 0 -

SHeiTHaN
28-02-2011, 00:10
ah travian;

hesap kitap ve zaman oyunu olmanı cok sevıyorum....kımın ne yapabılecegını herkes cok kolay

hesaplayabılıyor...serverda 100-150 asker tılsımı olmadıgına gore suprız sayısıda cok az olucaktır...

5 ay asker basanın ne cıkaracagı bellıdır...ama bırlıkten kac kısının bu polıtıkayı ugulayacagı? işte o

profesyonelliktir..buda kimde mümkün olucaksa tebriklerimizi şimdiden iletiyorum sevgili dostum...

Kimin ne yaptığından ziyade; kimin yaptığı şeyi ne zaman yaptığıdır önemli olan.Bir günde 5 ayrı WOW düşürerek nasıl profesyoneller olduğumuzu kanıtlamıştık.Yine yapacağımıza sizi temin ederim.

İyi geceler

uNeVeN
28-02-2011, 00:12

Hee şöle ne güzel rapor :)

Bizde o büyük zevkine ortak olduk arkadaşım saldırınla beraber..
Tebrikler..

TVM
28-02-2011, 00:17
Kimin ne yaptığından ziyade; kimin yaptığı şeyi ne zaman yaptığıdır önemli olan.Bir günde 5 ayrı WOW düşürerek nasıl profesyoneller olduğumuzu kanıtlamıştık.Yine yapacağımıza sizi temin ederim.

İyi geceler

böyle bişi yapılırsa ki yapılacak sanırım...dediğinden onu cıkartıyorum....

yapında feyz alalım...imrenelim...kutlayalım....içtenlikle söylüyorum bunları....

anlatılır profillerde 5-6 server oncesı , ılk yıllar soyleydı boyledı...bızlerın cogu o donemlere yetısemedık...

flash back yaşayın sizlerde, bizde alkıslayalım....

gocunan yok askerınızden ve organızasyonlarınızdan....

sucukluyumurta
28-02-2011, 00:20
raporalarda baktım da

büyük tahıl ambarı yıkma sebebiniz nedir?

tahıl ambarıyla mı seviye basılıyor.?

tahıl ambarlarını yıkarak asker ölümü yapabileceğinizi mi düşünüdünüz?

sorularım bu kadar :)

TVM
28-02-2011, 00:30
raporalarda baktım da

büyük tahıl ambarı yıkma sebebiniz nedir?

tahıl ambarıyla mı seviye basılıyor.?

tahıl ambarlarını yıkarak asker ölümü yapabileceğinizi mi düşünüdünüz?

sorularım bu kadar :)

çiftçi zihniyeti diyecemde:cool:...rapora bakınca öylede dğil arkdaş..emek vermiş belli...

fantazi diyelim geçelim....:D

babalou
28-02-2011, 00:31
Aman bilader , tahil ambarindan 2 seviye alinca elemanin klavye pert oldu aksamda beri , maazallah iki tane hammadde deposu sifirlasalardi yanmisti tum forum ahalisi , 10 gun oraya buraya laf atardi eleman.

Azap Askeri
28-02-2011, 00:47
Aman bilader , tahil ambarindan 2 seviye alinca elemanin klavye pert oldu aksamda beri , maazallah iki tane hammadde deposu sifirlasalardi yanmisti tum forum ahalisi , 10 gun oraya buraya laf atardi eleman.

Eğer bana diyorsan; forumu server başladığından beri takip ederim ve tek mesaj yazmadığım mesaj sayımdan bellidir.Kime neyi ispatlamak peşinde koşayımki.Wowa saldırdık, saldırma sebebimizi bildirdik, oldu bitti.Sana giren çıkan ne ben onu anlamadım?Kusura bakma biz oyunu, oyunda oynuyoruz.Forumda boş beleş muhabbet peşinde değiliz.

uNeVeN
28-02-2011, 00:50
Şu raporların tamamını kimse vermicek sanırım.. Bari ben vereyim düzenli olsun (:

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/28/1309.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/28/1316.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/28/1314.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/28/1317.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/28/1319.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/28/1321.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

lüfer
28-02-2011, 00:58
sahibi belli tabiki Pir Sultan Abdal

ceddine rahmet olsun ...

ZodiaC
28-02-2011, 01:04
Şu raporların tamamını kimse vermicek sanırım.. Bari ben vereyim düzenli olsun (:

Bizede tebrik etmek düşer bu durumda sonuçta emek var.
Sevgili Uneleyen savunman zayıfmış velhasıl :P

yildizimsinsen
28-02-2011, 01:06

+1 Rep olay budur..

by ati
28-02-2011, 01:18

Bende enes kardeşime katılarak bişeyler diim....

uNeVeN Seviye basmasa kimse seviye basmıyor neden ? yıkılma korkunuzmu var ? neden hep hzz wowun arkasından geliyorsunuz ? ve son olarakda önden giden wow yıkılır mantıgı hepinizde varsa uNeVeN deposu yıkılmasıda normaldir buyrun önden birileri seviye bassın bide onu görelim depomu kalır seviyemi kalır yoksa bizmi yanılırız görelim uNeVeN depo basıyor sizler seviye basın :)

Saldıran arkadaşları tbk ederim........

yildizimsinsen
28-02-2011, 01:20
Herkese selamlar...

Son oyunumda forumda şu sıralar yazmayı düşünmüyordum ama ufacık bir katkı yapayım istedim.

Esasında yazışmaların çoğunun stratejik amaçlı olduğu herkes tarafından kabul görecektir. Yazışmalarda kimseye karşı bir saygısızlık göremedim ben. Hafif atışmalar da işin eğlencesi zaten ve bu kişisellikten uzak keyif amaçlı sadece... Bence biraz erken başlamış yönlendirme hareketleri bunlar. Geçen speed GİYOTİNe olduğu gibi. Sonrasında malum 8 birlik bir olup sıfırladılar oyuna katkılarıyla herkesin takdirini kazanmış GİYOTİNi... Yine aynı senaryo yapılmak istenebilir ve bu gerçekleşebilir de yine...

Bu oyunda hiçbirimiz de aslında çok da masum değiliz. Fırsat buldukça açıklardan yararlanırız ama öyle yapmıyormuş gibi de göstermeye çalışırız bir taraftan...

Sevgilerle...

Aspirin

geçen speed deki olayın özü wow zamanında olsa da serverin başından beri tek hedef vardı.. GİYOTİNleri yıkmak.. çünkü bir önceki serverde 7.speed de yıkmadık büyük wow ve oyuncu bırakmamışlardı.. haliyle 8.speed daha başlarken GİYOTİN lere karşı bir biriliktelikle başlamıştı.. ben bizzat şahit oldum,hiçkimse wow almayacak,GİYOTİN ler alacak,onları bu sefer biz yıkacağız diye -/- deki bütün birlikler planlama yapmıştı.. Nitekim de herkes zamanla bu planın uygulayıcısı olarak serveri bitirmiştir..

akın92
28-02-2011, 01:36
Herkese selamlar...

Sevgilerle...

Aspirin

Aynen katılıyorum geçen speed 8 birlik geldiğinde çok eylenmiştik.. yıkılsakta :D 8 birlik gelmesinin tadı bi başka oluyor :D

yildizimsinsen
28-02-2011, 01:44
Şimdilik Bukadar Yeter. Umarım HZZRA nasıl bir mesaj uslubu olduğunu anlamıştır... İşte aynı benim yaptığım gibi. AYna tutabildiysem ne mutlu bana:)

Şimdi raporlar konussun. HZZ RA yine havalnırsa bir tel burdayım oke?

durup dururken neden kendinizi sanki birşeyler yapmışım/başarmışım zannediyorsunuz?

Dipnot: Bizim olduğumuz yerde olan herşey bizim yüzümüzden olmuştur!! H Z Z & RA

II.şehzade
28-02-2011, 02:01
rekor ordu raporları isterizz...

yildizimsinsen
28-02-2011, 02:06

uNeVeN Seviye basmasa kimse seviye basmıyor neden ? yıkılma korkunuzmu var ? neden hep hzz wowun arkasından geliyorsunuz ? ve son olarakda önden giden wow yıkılır mantıgı hepinizde varsa uNeVeN deposu yıkılmasıda normaldir buyrun önden birileri seviye bassın bide onu görelim depomu kalır seviyemi kalır yoksa bizmi yanılırız görelim uNeVeN depo basıyor sizler seviye basın :)

akli selim bir yorum ve yerinde bir bakış açısı.. aynen katılıyorum..

gaga
28-02-2011, 02:23
evvvvvveeeeeeettttttttt:)

ne güzel seviyeler birbirine yaklaşıyor yavaş yavaş işteeeeeeeeeeeee

herkes ayar olduğu wow a ister istemez operasyon düğmesine basmaya başlayacak

sayılı saatler kaldı gibi gözüküyor ve güzel raporlar hepimize........

er meydanı herkese açık

Eyup-Can
28-02-2011, 05:00

Çok doğru ve yerinde bir tespit yapmışsınız. Unevenin önden gitmesini istiyor wow sahipleri. Kimi buna strateji der Kimide Kurnazlık..

Burda Ali cengiz oyunları yaparak türlü yorumları yapan arkadaşlara sesleniyorum.. Çok konuşulacağına unevenin seviyesinin üzerine çıksın konuşan arkadaşlarımız sonra meydan okusunlar :)

Uyanık geçinen arkadaşlara sesleniyorum. Eminim ki uneven wowunun yerinde olan bir birlik sessiz kalır kimsenin dikkatini ilgisini çekmez istemezdi..

Ama bu oyuna gelmeyecek kadar tecrübeli arkadaşlarımızın olduğunu unutuyorlar.

LÜTFEN BUNDAN SONRA SADECE WOW RAPORLARI ÜZERİNDEN YORUMLAR YAPILSIN.. GEREKSİZ TARTIŞMAYA VE ORTAMI GERMEYE GEREK DUYMADAN KEYİFLE OYNAMANIZI DİLERİM..

İYİ FORUMLAR.

isox
28-02-2011, 07:13
Çok doğru ve yerinde bir tespit yapmışsınız. Unevenin önden gitmesini istiyor wow sahipleri. Kimi buna strateji der Kimide Kurnazlık..

Burda Ali cengiz oyunları yaparak türlü yorumları yapan arkadaşlara sesleniyorum.. Çok konuşulacağına unevenin seviyesinin üzerine çıksın konuşan arkadaşlarımız sonra meydan okusunlar :)

Uyanık geçinen arkadaşlara sesleniyorum. Eminim ki uneven wowunun yerinde olan bir birlik sessiz kalır kimsenin dikkatini ilgisini çekmez istemezdi..

Ama bu oyuna gelmeyecek kadar tecrübeli arkadaşlarımızın olduğunu unutuyorlar.

LÜTFEN BUNDAN SONRA SADECE WOW RAPORLARI ÜZERİNDEN YORUMLAR YAPILSIN.. GEREKSİZ TARTIŞMAYA VE ORTAMI GERMEYE GEREK DUYMADAN KEYİFLE OYNAMANIZI DİLERİM..

İYİ FORUMLAR.

Ww Son durum...

http://img688.imageshack.us/img688/7492/adsznox.jpg (http://img688.imageshack.us/i/adsznox.jpg/)

harmanım
28-02-2011, 08:11

Testere birliklerinden 100 k (yaya) dan fazla asker çok zor çıkar.. :=))

geçen speed deki olayın özü wow zamanında olsa da serverin başından beri tek hedef vardı.. GİYOTİNleri yıkmak.. çünkü bir önceki serverde 7.speed de yıkmadık büyük wow ve oyuncu bırakmamışlardı.. haliyle 8.speed daha başlarken GİYOTİN lere karşı bir biriliktelikle başlamıştı.. ben bizzat şahit oldum,hiçkimse wow almayacak,GİYOTİN ler alacak,onları bu sefer biz yıkacağız diye -/- deki bütün birlikler planlama yapmıştı.. Nitekim de herkes zamanla bu planın uygulayıcısı olarak serveri bitirmiştir..

Biz 46LIKLAR olarak Giyotin birlikleriyle anlaşma (sözde) yapmıştık.

Lakin bizim wow oyunu bitirecek gibi bi durum olduğunda giyotin birlikleri sözlerini bozup bizim wow a saldırmışlardı.

Bizim saldırma amacımız o idi.

Diğer birlikleri bilmiyorum.

Finduk
28-02-2011, 08:12
Kızma yaa :)) Asıl Sen işine Bak sana Bişey diyenmi oldu Atlıyonuz her şeye Sanki Form sizin için Açılmış... Bu Rahatlığı nereden Alıyosunuz Anlamış değilim.. Önunuzden yiğin oLurmu.. Sağa Sola Catmayın..

İyi oyunlar..

kırmızı yeri okuduktan sonra , memleketımın nadıde ogretım uyelerını saygı ıle andım...

Aynı havayı tenefus edıyoruz ya , tek sorun orda... : /

SoSyEtEM
28-02-2011, 08:58

Selam Olsun Kardeşim... Eline sağlık. Ama 6k nüfuslarınızla aldığınız seviyeler değer kıymet görmüyor burada. Bende yazdırmıyorum. HZZRA forumu olduğu için burası... Ama helal olsun. Eline sağlık...

Finduk
28-02-2011, 09:01

Şimdi sıkı dur , senin paradoks olarak adlandırdıgın etimoloji kuramına acıklık kavusturacagım...Ama sabırla oku sonuna dek... :cool:

* Sana gelen uslub ıle cevap verdığinden bahsetmıssın , ılk msjları okudum , sana gelen uslubda hic bır sertlık , asagılama , azarlama yok...Sen saldırı sonrası ılk mesajında raporları sormussun..(mesajında bıze yazmıssın , ama ben SİZ kavramından cok sen ve ben kavramı uzerıne tahlıl yapacagım.Ziraa biz li siz li konusurken XXX bırlıklerı adına ws demıs olsan farklı bı tahlıl yapmak mumkun olurdu...Ama bu durumda uneven ve senın mesajlasmalarınızı dıkkate alacagım paradoksu yarıp gecerken...!!! )

luk et ebov...

* Sonra serkan da tatlı tatlı karsılamıs senın kınaye ıle sordugun rapor mesajını...Hatta altını cızdıgım yerde mantık cercevesınden de bı bakış fırlatmış...Yıne luk et ebov..

İade-i Zİyarete geldiğimizde de biz koyarız

* Sonra sen su mesajını yazıp amıyane tabırle kaşınmışsın...Tabırımı lutfen mazur gorun , ama tam karsılıgıdır bu kelıme alttakı mesajın...yıne luk et piliz...

Hep beraber...

Sımdı senın tabırınle paradox bulgusunun başlangıcına bı yolculuk yaptık...Evet ıste su andan ıtıbaren ben senın uslubuna karsı aynı sekılde cvp werıyorum olayı kısır donguye , yanı etimolojik kurama geçiş yapmış bulunmakta...

Karşımıza gecıp , uslup , ahkam ve davranış dersı vermeden once herbırınızı , cumlelerınızı yazmadan once en az 2 defa dusunmeye , dusundukden sonra harakete gecmeye davet edıyorum...Olmadı en azından bırkacınızı zekii olmaya davet edıyorum...Zira memleketın % 65 i deil % 85i nin aptal oldugu gerçegı gun gıbı gozumuzun onundeyken herkesın zekı olmasını beklemıyorum şahsen...

Nacızhane ıyı bır tahlıl ve karakter analızcı oldugumu belırterek , bu 3 mesaj ve sonrasında sızde sunu sezınledım sayın XXX ; ( adınızı bılemedıgımden oturu X koydum , adınızı bahsedersenız boslukları doldurabılırım..!! )

RA & HZZ bırlıgını bu server yada oncekı serverlardan ızlemış , begenmış , ıcınde bulunduguuzn olusum ıle kıyaslamış ve bu kıyaslama sonucunda zıhnınızde şu durum oluşmuş...

Orda bır cıger war ...!

Sımdı o cıger ıcın ıster mıyavlamaya dewam edınız , ıster mundar , tu kaka demeye dewam edınız...

Ben sıze yazılarınızı okudukca kahkaha ıle guluyorum...

Dıpçık... -1- : Ben kapagı ortaya koyuyorum...Munasıp olan alsın , buyuk gelene ufagını bulmamız mumkun deıl , ama kucuk gelen ıcın kapagı buyutebılırz... :cool:

Dıpçık... -2- : " Oyle bır hakaret edeceksın kı karsındakıne , dusunurken aaa bana mı dıyo lan bu derken , sonunda amaaan bana demıyormuş , bananee dıyebılmelı...Yada dıer bı dusunce ıle resmen bıle bıle kendısını kandırabılmelı...!! " ( S.Turhan)

...sRHt...

SoSyEtEM
28-02-2011, 09:02
durup dururken neden kendinizi sanki birşeyler yapmışım/başarmışım zannediyorsunuz?

Dipnot: Bizim olduğumuz yerde olan herşey bizim yüzümüzden olmuştur!! H Z Z & RA

Sen Hiç Ay Işığında Şeytanla Dans Ettin mi?

SoSyEtEM
28-02-2011, 09:03
Şimdi sıkı dur , senin paradoks olarak adlandırdıgın etimoloji kuramına acıklık kavusturacagım...Ama sabırla oku sonuna dek... :cool:

* Sana gelen uslub ıle cevap verdığinden bahsetmıssın , ılk msjları okudum , sana gelen uslubda hic bır sertlık , asagılama , azarlama yok...Sen saldırı sonrası ılk mesajında raporları sormussun..(mesajında bıze yazmıssın , ama ben SİZ kavramından cok sen ve ben kavramı uzerıne tahlıl yapacagım.Ziraa biz li siz li konusurken XXX bırlıklerı adına ws demıs olsan farklı bı tahlıl yapmak mumkun olurdu...Ama bu durumda uneven ve senın mesajlasmalarınızı dıkkate alacagım paradoksu yarıp gecerken...!!! )

luk et ebov...

* Sonra serkan da tatlı tatlı karsılamıs senın kınaye ıle sordugun rapor mesajını...Hatta altını cızdıgım yerde mantık cercevesınden de bı bakış fırlatmış...Yıne luk et ebov..

* Sonra sen su mesajını yazıp amıyane tabırle kaşınmışsın...Tabırımı lutfen mazur gorun , ama tam karsılıgıdır bu kelıme alttakı mesajın...yıne luk et piliz...

Sımdı senın tabırınle paradox bulgusunun başlangıcına bı yolculuk yaptık...Evet ıste su andan ıtıbaren ben senın uslubuna karsı aynı sekılde cvp werıyorum olayı kısır donguye , yanı etimolojik kurama geçiş yapmış bulunmakta...

Karşımıza gecıp , uslup , ahkam ve davranış dersı vermeden once herbırınızı tek tek , yazmadan once cumlelerınızı en az 2 defa dusunmeye , dusundukden sonra harakate gecmeye davet edıyorum...

Nacızhane ıyı bır tahlıl ve karakter analızcı oldugumu belırterek , bu 3 mesaj ve sonrasında sızde sunu sezınledım sayın XXX ; ( adınızı bılemedıgımden oturu X koydum , adınızı bahsedersenız boslukları doldurabılırım..!! )

RA & HZZ bırlıgını bu server yada oncekı serverlardan ızlemış , begenmış , ıcınde bulunduguuzn olusum ıle kıyaslamış ve bu kıyaslama sonucunda zıhnınızde şu durum oluşmuş...

Orda bır cıger war ...!

Sımdı o cıger ıcın ıster mıyavlamaya dewam edınız , ıster mundar , tu kaka demeye dewam edınız...

Dıpçık... -1- : Ben kapagı ortaya koyuyorum...Munasıp olan alsın , buyuk gelene ufagını bulmamız mumkun deıl , ama kucuk gelen ıcın kapagı buyutebılırz... :cool:

...sRHt...

Başlangıç tarihin yanlış canım benim. Daha geriye gitmen lazım. 4-5 hatta 6-7 sayfa geriye... Ozamanlara gideceksin. Başlangıç orası... Hadi şimdiden koyul yola geçmişe doru...

cermenci
28-02-2011, 09:08
SON birlikleri wow u itinayla sıfırlandı. Neymiş SON lar {WH!TE} a bulaşmayacaksın :))

SoSyEtEM
28-02-2011, 09:10

luk et ebov...

Karşımıza gecıp , uslup , ahkam ve davranış dersı vermeden once herbırınızı , cumlelerınızı yazmadan once en az 2 defa dusunmeye , dusundukden sonra harakete gecmeye davet edıyorum...Olmadı en azından bırkacınızı zekii olmaya davet edıyorum...Zira memleketın % 65 i deil % 85i nin aptal oldugu gerçegı gun gıbı gozumuzun onundeyken herkesın zekı olmasını beklemıyorum şahsen...

Orda bır cıger war ...!

...sRHt...

Bu kadar yazı yazmışsın etimoloji yapıcam die. okadar uğraşmışsın. kapaklar gülmeler kahkahalar ama :) çok basit bir hatandan kendin kendine kapak tasarlamışsın:D Geriye git ve edebli şekilde foruma girdiğimizde HZZRA üyelerinin ve özellikle unevenin tavrıını göre.... OYUNDAKİ BAŞARINIZIN FORUMDAKİ YANSIMASI TEHDİT, SİNDİRME, HOR GÖRME OLAMAZ... HER HZZRA ÜYESİ YAZI YAZMADAN ANLASIN ARTIK SUNU...

kapaklar ezikler ciğer kedi hesapları. Bizim oyundaki wowunuzla başarınızla sıralamanızla. Hiç Bir Derdimiz yok. Özellikle benim ve ekibimin. Tebrik ederiz Herzaman. ANCAK BU FORUMDA O BAŞARININ GETİRDİĞİ SAÇMALIKLARINIZA İZİN VERMEM!!! VERDİRTMEM!!!

bi Slogan varya HERKES HADDİNİ BİLECEK DİE... Sİzde biliceniz Bizde... Okadar basit.

Finduk
28-02-2011, 09:22

Sizin tabırınız ıle artıstlıgımız , zekamız , becerımız ve kendımıze olan guvenımızden gelmektedır...

Tabıkıde alcak gonullu olmak buyuk bır erdemdır...Ama bu alcak gonullulugunde bır sınırı war bızler ıcın...Bızce o sınır aşıldı...Artık sızın tabırınızle artıst konumundayız...

Suana kadar kazandıklarımıza bakınca ,evet biz iyiyiz...Ama ne tarafa bakarsan bak herzaman iyi olanlar kazanmaz...Hatta nadiren iyi olan kazanır...Lutfen Kendınızı kandırmayın..

Bence su acıdan bakın artık RA ve HZZ bırlıgıne..

Bız bu oyunu boyle oynuyoruz arkadasım...Yakıyoruz , yıkıyoruz , gelıp foruma koyuyoruz...Bırbırımıze cok baglıyız...Tum bırlık cok ıyı arkadasız herseyden once...bolgemızde kendı olusumlarımız harıcınde bır tane daha bırlık barındırmıyoruz...Kendı basarı degerlerımızı server basında belırleyıp , o cızgıde server sonuna dek gıdıyoruz...Ne dedıysek hepsınıde sımdıdye kadar yaptık...Yaptıklarımıza bakarsanız , yacagımızı soyledıgımız seyler bızlere cok uzak deıl...

Artıst mıyız...Ewet artıst dıyorsanız oyleyız...ama bunu dahi hakettık...Hak etmedıgımız bır gururu yaşamıyoruz...HZZ lı olmak , RA lı olmak kolay deıl...Her bırımız bunu hakettık...

Herkes ama herkes alcak gonullu olmak zorunda deıl...Saygı ıle alcak gonullu olmayı , kıbırı karıstırmayın...

marx-man07
28-02-2011, 09:29
Bu kadar yazı yazmışsın etimoloji yapıcam die. okadar uğraşmışsın. kapaklar gülmeler kahkahalar ama :) çok basit bir hatandan kendin kendine kapak tasarlamışsın:D Geriye git ve edebli şekilde foruma girdiğimizde HZZRA üyelerinin ve özellikle unevenin tavrıını göre.... OYUNDAKİ BAŞARINIZIN FORUMDAKİ YANSIMASI TEHDİT, SİNDİRME, HOR GÖRME OLAMAZ... HER HZZRA ÜYESİ YAZI YAZMADAN ANLASIN ARTIK SUNU...

kapaklar ezikler ciğer kedi hesapları. Bizim oyundaki wowunuzla başarınızla sıralamanızla. Hiç Bir Derdimiz yok. Özellikle benim ve ekibimin. Tebrik ederiz Herzaman. ANCAK BU FORUMDA O BAŞARININ GETİRDİĞİ SAÇMALIKLARINIZA İZİN VERMEM!!! VERDİRTMEM!!!

bi Slogan varya HERKES HADDİNİ BİLECEK DİE... Sİzde biliceniz Bizde... Okadar basit.

Ya 2 gündür sayıklıyorsun haddinizi bildircem, izin vermem bilmem ne diye. Konusmayayım diyorumda zorla konusturuyorsun adamı:)

Çok merak ettim bu insanlara nasıl haddini bildirceksin. Yada sen kimsinki bunları yapma gücüne sahip olacaksın. Sen böle konusmaya devam ettikçe savunduğun şeyin bir manası kalmıyor zaten. Herhangi bir biriğin başkanısın diye kendini bukadr üst seviyede görmene yada bişileri sadece sözle değiştirebileceğini sanmam gercekten komik:)

Öyle bir konusuyorsunki görende dünyayı kurtaracaksın sanır. Nese uzatmaya gerek yok haddinizi bileceksiniz diye boş boş bağıracagına sunu artık icraata dökde herkes sennle gurur duysun. forumun süper kahramanı:)

D.N. Lafla peynir gemisi yürümüyor:cool:

Finduk
28-02-2011, 09:33
Başlangıç tarihin yanlış canım benim. Daha geriye gitmen lazım. 4-5 hatta 6-7 sayfa geriye... Ozamanlara gideceksin. Başlangıç orası... Hadi şimdiden koyul yola geçmişe doru...

Sonuc olarak senın paradoksun dedıgın olayı acıklıga kavusturduk mu ... ?

Bence kavusturduk....Serkanı tahrık edıp , sonra terbıye ye davet etmıssın...Ucmayı bılmıyosan....Der abılerımız... : )

95den ıtıbaren basladım aramaya...105. sayfada ılk mesajını gordum...

Senın ıcın yaptıgım tahlıl ın hala ardındayım...Kaşınma kısmı yanı...

Ilk tahrık kımden gelmış bı bakalım...

Sen defans olan bı rapor koymussun....Yasak demısler , ayıp demısler snde kalkmış ,tmm ben kaldırdım , o zman HZZ lıler de koydukları defanslı raporu kaldırsın demıssın...:eek:

Dilersen alıntı yapar kapagın boyutunu az daha buyutebılırım...Istermısın... ?

Nerden gelmekte bu kuruk acısı dıye sımdı daha derın dusunmeye basladım...:cool::cool:

patriyot
28-02-2011, 09:34
yaw yeter be memleket meselesi oldu kafa ütülediniz hangi birlik olursa olun haşaa Allahmı oldunuz alttarafı sanal bir oyun ülkenize vatanınıza bu kadar yorum yapıp savunmuyorsunuz artık bırakın bunlarıda oyununuza bakın zevkini almaya bakın eglenceyi strese sokmayın sanki köy yıkılınca evinizin camı çerçevesimi yıkılıyor elin almanı para kazanıyor bizler çenesini yapıyoruz lüttfen artık kimse kimseye atıp tutmasın yada başka yere geçin orda yazın burası genel bir wow yorumlarıedilecek yer kac gundur okuyoruz sabır sabır bir yere kadar. ne yapacaksanız yapın ama askerinizle yapın burda yorum ederek kimse kimseye hakaret etmesin bana tanıdıgım bildigim insanlar saldırdı yıktı ne oldu sanki evimimi elimden aldılar yok hatta tanışıp dostluklar kurduk tebrik ettik teşekkür ettik yaw az mütevazi olmayı deneyin çok mu zor bir şey centilmen olmak alttan almak.

patriyot
28-02-2011, 09:35
Ya 2 gündür sayıklıyorsun haddinizi bildircem, izin vermem bilmem ne diye. Konusmayayım diyorumda zorla konusturuyorsun adamı:)

Çok merak ettim bu insanlara nasıl haddini bildirceksin. Yada sen kimsinki bunları yapma gücüne sahip olacaksın. Sen böle konusmaya devam ettikçe savunduğun şeyin bir manası kalmıyor zaten. Herhangi bir biriğin başkanısın diye kendini bukadr üst seviyede görmene yada bişileri sadece sözle değiştirebileceğini sanmam gercekten komik:)

Öyle bir konusuyorsunki görende dünyayı kurtaracaksın sanır. Nese uzatmaya gerek yok haddinizi bileceksiniz diye boş boş bağıracagına sunu artık icraata dökde herkes sennle gurur duysun. forumun süper kahramanı:)

hamit sende müdahil olma yaw burayı temizliyelim artık tartışma olmasın..

SoSyEtEM
28-02-2011, 09:37

İşte 2 gündür yaptığım gibi. Şerri Teşhis edip duvara asarak yapıcam. Kim olduğumu oyunda sor anlatsınlar. hadi cnm benim.

marx-man07
28-02-2011, 09:37
SOSYETEM adlı efsane birlikleri baskanı arkadaşı öglen saat 12 de raporları koyması için foruma davet ediyoruz. şimdiden savunanı tebrik ederiz:)

dipçik...; dahada gelmem foruma:cool:

SoSyEtEM
28-02-2011, 09:39
Sonuc olarak senın paradoksun dedıgın olayı acıklıga kavusturduk mu ... ?

Bence kavusturduk....Serkanı tahrık edıp , sonra terbıye ye davet etmıssın...Ucmayı bılmıyosan....Der abılerımız... : )

95den ıtıbaren basladım aramaya...105. sayfada ılk mesajını gordum...

Senın ıcın yaptıgım tahlıl ın hala ardındayım...Kaşınma kısmı yanı...

Ilk tahrık kımden gelmış bı bakalım...

Sen defans olan bı rapor koymussun....Yasak demısler , ayıp demısler snde kalkmış , o zman HZZ lıler de koydukları defanslı raporu kaldırsın demıssın...:eek:

Dilersen alıntı yapar kapagın boyutunu az daha buyutebılırım...Istermısın... ?

Nerden gelmekte bu kuruk acısı dıye sımdı daha derın dusunmeye basladım...:cool::cool:

Algılayamıyo musun? hiç bişi açığa çıkmadı. O başlangıç tarihi yanıştır. UNevenin tavrı biz ilk raporumuzu koyduğumuz andan itibaren başlamıştır. Ok Mİ finduk minduk kimsin anlamam bilmem. Msn adresim telefonum mevcut. burda yazısal algılayamıyosan ara anlatayım tekrardan. Ok mi cnm benm?

murdack
28-02-2011, 09:45
SON birlikleri wow u itinayla sıfırlandı. Neymiş SON lar {WH!TE} a bulaşmayacaksın :))

TebrikLer Hocam :) Biz İstemeden SON ların Wow Kurması HayaL Koyucanmı RaporLarı Koyayımmı ?

_TEKSAS_
28-02-2011, 09:45
iki wow sıfırlandı rapaorları gorelım kımse koymuyor rapor..

SoSyEtEM
28-02-2011, 09:46
Algılayamıyo musun? hiç bişi açığa çıkmadı. O başlangıç tarihi yanıştır. UNevenin tavrı biz ilk raporumuzu koyduğumuz andan itibaren başlamıştır. Ok Mİ finduk minduk kimsin anlamam bilmem. Msn adresim telefonum mevcut. burda yazısal algılayamıyosan ara anlatayım tekrardan. Ok mi cnm benm?

Arkadaşım yasak denildi sildik. yanlıs resmi update etmişim. O raporu sildim. Uyaran arkadaşada teşekkür ettim. Sen Kimsin? Nesin? Ne kapağı büyütüyosun? oyundan KUSURSUZâ yazar mısın? kimsen bileyim tel vereceğim ara beni. Biz burda kalwye delikanlılığı yapmıyoruz. 30+ yasın üstünde adamlarız. ararsın bulusur konusuruz. Bana burda kapan mapak yazan adamıda realda ne yaptığımı EFSANE ve EFSANE1 birliği üyelerine sormak boynunun borcu olsun...

İnsanlar kimdir necidir diye tanımadan. Kapamk vs die hakaret etmiceksin. Yoksa adamı gazoz kapağına çevirirler pişman olursun.

( not: bu msjı yazarken bizzat Bilişiç suçları şube Kom. uda yanımdadır ) sözü vardır.... Hakareti affetmem... beni ezecekseniz... RAPORLA ezinn... Bi rapor koyun wow 0 lansın. TEBRİK EDEyim

Sen uneven i korumak adına bana laf ediyosun uslubuna bak. Su an burda kimseye kitlenmedim. Sana kitlenirsem ayıramaz kimse. bunu bilesin. Uneven le kapısıp duruyoruz burda ama ona özelden msj yazıyorum. Atarax ile msnde kosnuyorum. Seni KATLARIM!!! Efendi olucan!!!

Finduk
28-02-2011, 09:48

Canım dıyen dıllerın bal yesın senın tatlı cocuk... : )

Dıger sekmeden 1. sayfadan 130 kadar bı yolculuga cıktım...ama sende bılıyorsn kı sonuc degısmeyecek...

Sende sosyete mısın , waroşmusun bende bılmem anlamam...Benım 10da 1im kadar algılama ve anlatma kaabılıyetın olsa ıdı , paradoks dıye susledıgın olayın senın tahrıklerın ıle basladıgını , bunu 50 sayfa deıl 150 sayfa gerıye bıle gıtsem degısmeyecegını bılır ve kabullenırdın...

Ama tabı zordur yogurdum ekşi demek...:cool:

Denizeus
28-02-2011, 09:52
off be abicim 2 senedir travian oynamıyorum hala wow gidişatında tartışıyorsunuz biraz bilemi gelişme olmamış bu playerlarda yhaw.

Finduk
28-02-2011, 09:53
Arkadaşım yasak denildi sildik. yanlıs resmi update etmişim. O raporu sildim. Uyaran arkadaşada teşekkür ettim. Sen Kimsin? Nesin? Ne kapağı büyütüyosun? oyundan KUSURSUZâ yazar mısın? kimsen bileyim tel vereceğim ara beni. Biz burda kalwye delikanlılığı yapmıyoruz. 30+ yasın üstünde adamlarız. ararsın bulusur konusuruz. Bana burda kapan mapak yazan adamıda realda ne yaptığımı EFSANE ve EFSANE1 birliği üyelerine sormak boynunun borcu olsun...

İnsanlar kimdir necidir diye tanımadan. Kapamk vs die hakaret etmiceksin. Yoksa adamı gazoz kapağına çevirirler pişman olursun.

( not: bu msjı yazarken bizzat Bilişiç suçları şube Kom. uda yanımdadır ) sözü vardır.... Hakareti affetmem... beni ezecekseniz... RAPORLA ezinn... Bi rapor koyun wow 0 lansın. TEBRİK EDEyim

Sen uneven i korumak adına bana laf ediyosun uslubuna bak. Su an burda kimseye kitlenmedim. Sana kitlenirsem ayıramaz kimse. bunu bilesin. Uneven le kapısıp duruyoruz burda ama ona özelden msj yazıyorum. Atarax ile msnde kosnuyorum. Seni KATLARIM!!! Efendi olucan!!!

Benım yanımda sadece 1 bardak cay , bırde Nokı marka pilot tıpı tukenmezz kalem war...

Bılısım şucu ışlemıssem , buyrun sayfanın kopyasını alıp mahkemeye verın... Heee ben tehdıt vari mesajınızın PS ini aldım , lazım olur belkıde... :cool:

Manevı tazmınat davası da acın mutlak kı , avukatlar ılgılensınler...Zıra kucuk davalar avukatlar ıcın cezbedıcı gelmıyor... : )

cermenci
28-02-2011, 09:55
yav ben pek forumdan anlamam başkanımız KDV birazdan bizim raporları koyar buraya :)

yalnız SON lar şunu iyice anlasın biz istemeden bu bölgede ne wow kurabilirler ne de köy !!

yan köy yıkanlarada şunu söyliyeyim kendi adıma ;

siz gelir yan köy yıkarsınız ben gelirsem wow unuzu sıfırlarım

Denizeus
28-02-2011, 09:59
beyler Giyotine ne oldu giyotinler hala devam ediyormu traviana ?

murdack
28-02-2011, 10:08
http://img376.yukle.tc/images/8034sonwow1.JPG (http://www.yukle.tc)
http://img378.yukle.tc/images/8841son_wow.JPG (http://www.yukle.tc)
http://img371.yukle.tc/images/5827son_wow2.JPG (http://www.yukle.tc)

Cermenci Arkadaşımızı Ayrıyetten Tebrik Ederim Kısa Sure Once Çakılan Orduyu Kısa Sürede Toparlayıp Wow Sıfırladğı İçin

marx-man07
28-02-2011, 10:12

Cermenci Arkadaşımızı Ayrıyetten Tebrik Ederim Kısa Sure Once Çakılan Orduyu Kısa Sürede Toparlayıp Wow Sıfırladğı İçin

raporları link olarakda atarmısın resimleri göremiyenler oluyorda...şimdiden tebrik ederim.saldıran ve savunan arkadşları..

Melony
28-02-2011, 10:13
Bana burda kapan mapak yazan adamıda realda ne yaptığımı EFSANE ve EFSANE1 birliği üyelerine sormak boynunun borcu olsun...

Seni KATLARIM!!! Efendi olucan!!!

Öncelikle hepinize günaydın :)

Yaşanılan gerginlik için tüm forum kullanıcılarından birligim adına tek tek özür dilerim

Özür diliyorum çünkü yukarda alıntı yapıp tek tek işaretledğim cümleleri kurabilen bir birlik yöneticisi ile kendi birligimin yöneticisi,oyuncusu ve taraftarlarının tamamen gereksiz bir muhabette girdiği için

Ve Sözümü geçirebildiklerime şu saniyeden itibaren klavyelerine sahip çıkmalarını tartışmadan uzak olmalarını gerekiyorsa bu forum sayfasını acilen terk etmelerini tavsiye ediyorum

Ortada yüksek ihtimal bir çekememezlik oldugu bes belli HZZ RA üyeleri bu forumu istedikleri gibi kullanmakta özgürdür her speed travian oyuncusunun oldugu gibi

İster geyik yaparız ister rapor koyarız istersek oturur ciddi konuşuruz

bu kimseyi alakadar etmez

Rapor koyun diyenleri bir zahmet speed saldırı bölümüne alalım ve tek tek koydugumuz raporları sayalım

Acaba bu server HZZ RA birliginin koydugu raporlar kadar hangi birlik rapor koymuştur ?

Sözü geçen birlik ve üyelerinin forumda tek raporu oyunda tek savaşı var mıdır ?

Sözü geçen birlik yöneticisinin forumdaki konuşma tarzi ne kadar doğrudur ?

Eh işte bu yüzden

By by hepiniz gud by loninis

HZZ üyeleri lütfen uzak durunuz bu başlıktan Serkan sende lütfen RA lara sahip çık :)

yeri ve zamanı gelince raporlarımızı paylaşmak üzere konuya tekrar damlamak üzere

İyi forumlar

~~Melony

Climax
28-02-2011, 10:19
+/+ da başladın da HZZ&RA seni sıfırladı başka bölgeyemi kaçtın ? istedin de birliğe alınabilecek yetiye mi sahip değildin ? kaşıntın neyse söyle kaşıyalım...

forumda konuşmak kolay, ağzı olanın konuştuğu gibi klavyesi olan da yazabiliyor buraya !... geç hesabının başına ordan ulaş bana ! anlarsın HZZ&RA neden bu kadar artist köylerin elden gidince...
HZZ&RA birliğine gir kral de çıkarım karşına ;)

sen bizim yapabildiklerimizi hayal et o bile yeter şu kısacık travian ömrü hayatına...

sosyetik şu nickini bir söyle de forumda cevap yazmaya değip değmeyeceğini bilelim... (kusursuz yazmışsın - yemeyip başkasının hesabını öne atmıyorsundur inşallah :D )

DİPÇİK-1: istediğin kadar adam topla gel askeri üssün oraya ;) ak da kara da belli olsun...

DİPÇİK-2 serhatım sen beslemiyormuydun forumdan ?? nasıl bu kadar ses yükseldi...
altuğ...

babalou
28-02-2011, 10:20
Sosyetem adli vatandas yuzde yuz ihtimal asker yada polis meslegine mensup bir memur kardesimiz onun icin msn telfon adres vs verip bukadar atar gider yapiyo, yazik, bu kadar ayaga dusulmez

Eyup-Can
28-02-2011, 10:22
Resital birliğine ait Wow'lardan biri Sıfırlanmış.. Raporu Paylaşabilirmiyiz.

Climax
28-02-2011, 10:27
tebrikler güzel sıfırlama

ağzı olan yerine-raporu olan konuşsa ne güzel :)

TRAVİAN
28-02-2011, 10:29
http://www.travian-reports.net/tr/img/353709c89d2.png

Gouranga
28-02-2011, 10:30
Raporlar görünmüyor.Travian reports tan kaydedin de biz de görelim.

drift kralı
28-02-2011, 10:39
WoW'da Son Durum :

http://www.resimkoy.net/images/47vop4iys1.bmp (http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=47vop4iys1.bmp)

patriyot
28-02-2011, 10:41
Sosyetem adli vatandas yuzde yuz ihtimal asker yada polis meslegine mensup bir memur kardesimiz onun icin msn telfon adres vs verip bukadar atar gider yapiyo, yazik, bu kadar ayaga dusulmez

Burda herkes eşittir Asker yada Polis olması bir şey ifade etmiyor. Hiç bir kimse ben askerim yada polisim diye burda ahkam kesemez veya bir başkasına hakaret edemez aksine benim bildigim asker yada helede polisler bu işin egitimini (toplum psikolojisi)almış insanlar olarak bu forumda bir şeyler ima edemez iyi bende askerim hemde bu ülke için can verdik o zaman HZZ RA birlikleri ile en çok ben ugraştım saldırdım onlar da bana saldırdı köyümü yıktılar ben bu saldırılar sırasında Höyttt ben askerim asrım keserim diye tehdit mi etmeliydim yada başka bir şeymi etmeliydim arkadaşım burda kimse suç işlemiyor eger burda suç işleniyorsa travian suç işliyor o zaman yiyorsa traviana gider yapsınlar burda el kadar çocuklarla daha doğrusu yaşları 18-25 arasında ki gençlerle bu kadar uğraşmak çok ayıp aksine o gençleri bu oyundan nasıl kurtarırız onlara nasıl iş bulupda asosyal olmaktan kurtarırız diye düşünüp kafa yorarak agbeylik etmek varken yazının altına not düşüp de birileride yanımda demekle neyi anlatmaya çalışıyorsununz doğrusu merak ediyorum.

Climax
28-02-2011, 10:45
Burda herkes eşittir Asker yada Polis olması bir şey ifade etmiyor. Hiç bir kimse ben askerim yada polisim diye burda ahkam kesemez veya bir başkasına hakaret edemez aksine benim bildigim asker yada helede polisler bu işin egitimini (toplum psikolojisi)almış insanlar olarak bu forumda bir şeyler ima edemez iyi bende askerim hemde bu ülke için can verdik o zaman HZZ RA birlikleri ile en çok ben ugraştım saldırdım onlar da bana saldırdı köyümü yıktılar ben bu saldırılar sırasında Höyttt ben askerim asrım keserim diye tehdit mi etmeliydim yada başka bir şeymi etmeliydim arkadaşım burda kimse suç işlemiyor eger burda suç işleniyorsa travian suç işliyor o zaman yiyorsa traviana gider yapsınlar burda el kadar çocuklarla daha doğrusu yaşları 18-25 arasında ki gençlerle bu kadar uğraşmak çok ayıp aksine o gençleri bu oyundan nasıl kurtarırız onlara nasıl iş bulupda asosyal olmaktan kurtarırız diye düşünüp kafa yorarak agbeylik etmek varken yazının altına not düşüp de birileride yanımda demekle neyi anlatmaya çalışıyorsununz doğrusu merak ediyorum.

abi, sen nedenini gayet iyi biliyorsun da yazmaya gönlün el vermedi...
boşver boş ve bol keseden atanları...

bu arada bırakamadın bir türlü bizi :)

saygılarımla,
altuğ...

patriyot
28-02-2011, 10:51
abi, sen nedenini gayet iyi biliyorsun da yazmaya gönlün el vermedi...
boşver boş ve bol keseden atanları...

bu arada bırakamadın bir türlü bizi :)

saygılarımla,
altuğ...

Seviyoruz sizleri neden bırakalımki Altuğ oyunu oyunda bırakıyoruz, yaw arada tıklıyoz işte ortak asker yapıyor bu kez yıkacam serkanı hehehe daha köylere saldırmam :)

Hatta bu oyunla ilgili başıma geleni anlatsam inanın şok geçirirsiniz ama onu foruma yazmıycam :)

herkese iyi oyunlar ...

babalou
28-02-2011, 10:52

Kesinlikle haklisiniz, sizinle alajali bi durum degil zaten , isminin onundeki astsubay yada polis sifatini kullanarak burada insanlari tehdit edip bu kici kirik oyun icin meslegin onurunu hice sayan vatandasa lafimiz.

FİDELx5
28-02-2011, 10:54
ALKARA-shekill saldırı raporu

http://travian-reports.net/tr/report/353763bd8ec

Genel istek üzerine raporu yayınlıyorum.

Kendime hedef olarak seçtiğim ww tamamen rastgeledir. TESTERE birlikleri çatısında olsamda, güneybatıdan yani --'den diğer ww lara saldırmayı reddettiğim için shekill hesabına ve resital birliğine ait ww köyünü hedef olarak seçtim.

x3 e biraz geç başlamıştım. ve x5in başladığı gün bırakmıştım, sadece gunde 1 2 kere bakarak devam ettiriyordum. Elimdeki mevcut ordunun büyük kısmını yılbaşı barış sürecinde sürenin dolmasından sonra askerlerimi küçük köyümden cekmeyi unuttugum için kaybetmiştim.. O derece ilgiliydim yani oyunla : )

Bu askerle dünya harikasının sıfırlanması beni gerçekten çok şaşırttı.

Dost-rakip tüm oyunculara başarılar dilerim.

ALKARA_x3 / SERDUGAN_x3_s14 / SAWASH_s16 / FİDEL_x5
http://img17.imageshack.us/i/x3ww.jpg/

drift kralı
28-02-2011, 11:04
Arkadaslar Son 1 dkdır Kesgine Saldırılar Oluyo Çok Büyük Ordular Geldi 524 bucuk k savunma yaptı son 1 dk seviye 69 dan 48 indi wow

Saldırılar Halen Devam Ediyor Arkadaslar , Bu yazıyı yazarken bile

Suan Kesgin SAvunma sıfırdı Son 5 dkda Top 10 da 1.ci . Savunmada Kestiği Asker Sayısı 2255629

blackjack1905
28-02-2011, 11:05
http://img696.imageshack.us/img696/1148/sahoww.jpg (http://img696.imageshack.us/i/sahoww.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

ayriyetten Saho ResitaL WW birligine geçmiş :) Sanırım +/+ da irili ufaklı orduların gidecekleri en yakın adres olmaya niyetlenmiş :)

Tebrikler her iki tarafada :)

SheKiLL WW sıfırlanmıŞ sevabına su kavga ortamını dagıtacak raporlar beklenıyor :confused:

SHeiTHaN
28-02-2011, 11:08
Şu KESGİN raporlarını alabilir miyiz? Malum nüfusta ve WOW seviyesinde baya düşüş var. Biz biliyoruz ama diğer arkadaşları da mahrum raporlardan.

drift kralı
28-02-2011, 11:09
Evet Kesgine Gelen SaldırıLarın Raporlarını Kim Koyacak

2515670 Oldu

sis
28-02-2011, 11:10
Arkadaşlar ben efsane birliğinin kurucusu efsane 52 bunicle yazılan herşey efsane birliğini bağlar diğer kişilerin yazdıkları kişisel düşünceleridir efsane birliğini bağlamaz bu yüzden cevaplarınızı kişisel verin bu nicle bu zamana kadar yazılmış yazılarda hiç bir kişi ve birlik hedef alınmamıştır alınmayacaktırda bu bir oyundur ve bunun bilincinde olan bir kişiliğe sahibim.wow uda bir birlik kuracaktır birlik wowumuza saldırı yapılacaktır sıfırlanacaktırda bundan tabi bir şeyde yok oyunun doğosında vardır vizde saldıran arkadaşları daha önce olduğu gibi tebrik edeceğiz saldırılarından ve oyndaki emeklerinden dolayı birlik olarak rapor koymuyoruz raporlar kişiseldir kişi koymamızı isterse ancak koyarız harinde kişiler kendileri raporlarını koyabilirler bu zamana kadar kimsenin en küçük saldırısını hakir görmedim o insanları oyun bilmemezliklede suçlamadım her wowun kendine göre taktiği vardır seviye basmada ve saldırılarda bu o birliklerin tercihidir saygı duymak gerekir wow kurma düzeyine gelmiş hiç bir birlik küçümsenemez saldırı yapan oyuncularda sadece takdir edilebilr emeklerinden dolayı birliğimle ilgili bir sorunu olan bana oyun hesabımdan yazabilir tekrardan wow kuran birliklere başarılar diler wowcu arkadaşlara sabır dilerim

asfren
28-02-2011, 11:14
selamlar...
2.trx ten beri bu oyunu oynar ve forumu takip ederim her ne hikmetse her wow dönemi bazı işgüzarlar cıkar ve mutlaka birilerine çamur atıp oyunu ve oyuncuları bir yönlendirme gayretine girerler ve bu işi yaparkende hem hakaret ederler hemde aba altından sopa gösterirler bir anda forum karışır millet atar tutar küfürler cezalar tehtitler derken o olayları başlatanlarda kenara cekilip ellerinde bir cekirdek sanki olayları o başlatmamış gibi sütten cıkan ak kaşık misali hiç etliye sütlüye karışmadan olayları izler sonrada kendini haklı cıkartan o güzel sözü söyler "biz söylemiştik" dün gece itibari ile yaptıgı yönlendirme ve hakaret içerikli mesajlarla bu ortamı hazırlıyan sonrada bu sabahki mesajı ile kişiliğini karakterini ve mesleğini iyice açık eden işgüzar ve hazımsız kardeşimizde yukardaki örneklerden biri olmakla birlikte ilerdeki serverlardada bu tür yazıları yazacak kapasitedeki insanların en canlı örneğidir. demem o ki forumu takip eden saygıdeger arkadaşlarım lütfen siz bu tür insanlara mesaj yazıp paye vereyin rapor varsa bakın cekilen emegi takdir etmek isterseniz yada eleştirmek için yazın mesajınızı bakın keyfinize hiç agzınızın tadını bozmayın gerisimi?? e onuda kendi egosu ile baş başa bırakın...

saygı ve sevgi ile

asbalata- HZZ&RA

drift kralı
28-02-2011, 11:15
9 Dakkada Kesgin Savunmada Bu kadar Asker Kesti :

2515670

Nüfüsu İse Şuan 1000'lerden 786 ya Düştü

Galiba Sadece Tek Saldırıda Wowa İsabet Alındı 69 dan 48 e Düştü

asfren
28-02-2011, 11:16
Arkadaşlar ben efsane birliğinin kurucusu efsane 52 bunicle yazılan herşey efsane birliğini bağlar diğer kişilerin yazdıkları kişisel düşünceleridir efsane birliğini bağlamaz bu yüzden cevaplarınızı kişisel verin bu nicle bu zamana kadar yazılmış yazılarda hiç bir kişi ve birlik hedef alınmamıştır alınmayacaktırda bu bir oyundur ve bunun bilincinde olan bir kişiliğe sahibim.wow uda bir birlik kuracaktır birlik wowumuza saldırı yapılacaktır sıfırlanacaktırda bundan tabi bir şeyde yok oyunun doğosında vardır vizde saldıran arkadaşları daha önce olduğu gibi tebrik edeceğiz saldırılarından ve oyndaki emeklerinden dolayı birlik olarak rapor koymuyoruz raporlar kişiseldir kişi koymamızı isterse ancak koyarız harinde kişiler kendileri raporlarını koyabilirler bu zamana kadar kimsenin en küçük saldırısını hakir görmedim o insanları oyun bilmemezliklede suçlamadım her wowun kendine göre taktiği vardır seviye basmada ve saldırılarda bu o birliklerin tercihidir saygı duymak gerekir wow kurma düzeyine gelmiş hiç bir birlik küçümsenemez saldırı yapan oyuncularda sadece takdir edilebilr emeklerinden dolayı birliğimle ilgili bir sorunu olan bana oyun hesabımdan yazabilir tekrardan wow kuran birliklere başarılar diler wowcu arkadaşlara sabır dilerim

cok geç kalınmış bir acıklamada olsa teşekkür ederken birligin adına konuşan yada konuşturulan arkadaşlarıda bir yönetici olarak dizginlemeni öneririm sevgili kardeşim...

Climax
28-02-2011, 11:18

Kendime hedef olarak seçtiğim ww tamamen rastgeledir. TESTERE birlikleri çatısında olsamda, güneybatıdan yani --'den diğer ww lara saldırmayı reddettiğim için shekill hesabına ve resital birliğine ait ww köyünü hedef olarak seçtim.

x3 e biraz geç başlamıştım. ve x5in başladığı gün bırakmıştım, sadece gunde 1 2 kere bakarak devam ettiriyordum. Elimdeki mevcut ordunun büyük kısmını yılbaşı barış sürecinde sürenin dolmasından sonra askerlerimi küçük köyümden cekmeyi unuttugum için kaybetmiştim.. O derece ilgiliydim yani oyunla : )

tebrikler.
demek ki o kadar kademe şekilden ibaretmiş :P

SHeiTHaN
28-02-2011, 11:19
9 Dakkada Kesgin Savunmada Bu kadar Asker Kesti :

2515670

Nüfüsu İse Şuan 1000'lerden 786 ya Düştü

Galiba Sadece Tek Saldırıda Wowa İsabet Alındı 69 dan 48 e Düştü

Saldırılar çok güzel.Hammadde depoları benim 500 nüfuslu köyün deposu kadar kaldı.Kasıtlı olarak depolar hedef alındı.Defans sayısı çok az kaldı.Yani kısaca KESGİN oyuna erken havlu attı diyebiliriz.Raporları en kısa zamanda koyarız.O zaman ne demek istediğimi anlarsınız.

İyi oyunlar!

patriyot
28-02-2011, 11:24

tebrik ederiz ALKARA'yı valla anlıyamadıgım şey wow lar dayanıklı degil çabuk yıkılıyor gecen dönem böyle yıkımlar edermiyordu böyle ordular.

Melony
28-02-2011, 11:26
http://img35.imageshack.us/img35/4189/84537406.png
http://img708.imageshack.us/img708/2888/2saldr.png
http://img141.imageshack.us/img141/7761/ciqara.png

marx-man07
28-02-2011, 11:26
emek ve zaman veren herkesi tebrik ederim:)kısa süre içinde güzel organize olmus.++ da tahıl artıyor yavas yavaş haydi bazaraaaaa:D

Melony
28-02-2011, 11:27
http://img198.imageshack.us/img198/3753/4giris.png
http://img59.imageshack.us/img59/9287/cakla.png
http://img33.imageshack.us/img33/2615/murox.png
http://img806.imageshack.us/img806/8404/ejderya.png

Melony
28-02-2011, 11:29
Saldırıyı gerçekleştiren HZZ A birligi oyuncuları ve Organizeyi yapan O bir marka Hamit arkadaşımıza teşekkürleri bir borç bilirim

RA birliginin saldırılarını serkan gelince kendisi koyar

Savunan birlik oyuncularınıda tebrik ederim her ne kadar forumda üzerimize oynamış olsalarda sonuçta bir oyun ve biz bu tarz girişimlere alışıgız

iyi oyunlar.

ps: özel teşekkür cenk ustamıza :)

SHeiTHaN
28-02-2011, 11:30

Yok mu artıran?

MVP_PEACE
baştan siper tam olarak yıkılsaymış şuan içerde kalanlarda olmayacaktı herhalde:)

saldıran ve savunan arkadaşlara tebrikler.

patriyot

tebrik ederiz saldıran ve savunanları lem cigara az çektirmedin bize be :)

sis
28-02-2011, 11:31
[ımg]http://img35.imageshack.us/img35/4189/84537406.png[/ımg]
[ımg]http://img708.imageshack.us/img708/2888/2saldr.png[/ımg]
[ımg]http://img141.imageshack.us/img141/7761/ciqara.png[/ımg]
saldıran birliği ve saldıran arkadaşları tebrik ederiz efsane birliği olarak arkadaşların emeklerine sağlık o kadar askeri basmak ve beslemek gerçekten emek ister

kuvvetmira
28-02-2011, 11:32

Güzel Operasyon Tebrıkler :)

Melony
28-02-2011, 11:36
http://img40.imageshack.us/img40/430/sondepo.jpg

Saldırılar sonrası kesgin wow köyündeki depo durumudur

kendilerine şimdiden kolay gelsin dileklerimizle

dp: ww 100. seviye 1 milyon depo ister

Climax
28-02-2011, 11:37

elleriniz dert görmesin =)

asker besleyecek köy lazımdı :P

SHeiTHaN
28-02-2011, 11:37

Bundan bahsediyorum işte :D

Nafri Çneg
28-02-2011, 11:40
http://img198.imageshack.us/img198/3753/4giris.png
http://img59.imageshack.us/img59/9287/cakla.png
http://img33.imageshack.us/img33/2615/murox.png
http://img806.imageshack.us/img806/8404/ejderya.png
tebrikler kardeşlerimize,saldıralrından dolayı.

savunanada geçmiş olsun,emeklerine sağlık.

marx-man07
28-02-2011, 11:44
Saldırıyı gerçekleştiren HZZ A birligi oyuncuları ve Organizeyi yapan O bir marka Hamit arkadaşımıza teşekkürleri bir borç bilirim

RA birliginin saldırılarını serkan gelince kendisi koyar

Savunan birlik oyuncularınıda tebrik ederim her ne kadar forumda üzerimize oynamış olsalarda sonuçta bir oyun ve biz bu tarz girişimlere alışıgız

iyi oyunlar.

ps: özel teşekkür cenk ustamıza :)
eyvh ne demek her zaman:)

O BiR MaRKa

Finduk
28-02-2011, 11:46
O BiR MaRKa

derken benden bahsetmış hamıtcım... :D

saol , warol cok yaşa...

Saldırıları tebrık , mami yı de taciz ederim...

Saygılar efenim...

marx-man07
28-02-2011, 11:50

Ciqara hesabında bu raporu görünce cok şaşırdım valla:D wowda anbarı bukadr yüksek tutmak herkesin harcı değildir:) iyi cesaret anbar vurmamıza ragmen hemde... savunan arkadasların stratejisini tebrik ediyorum.

O BiR MaRKa

marx-man07
28-02-2011, 11:53
derken benden bahsetmış hamıtcım... :D

saol , warol cok yaşa...

Saldırıları tebrık , mami yı de taciz ederim...

Saygılar efenim...
ismimle prim yapma canım finduk arkadaşım:D

O BiR MaRKa:cool:

asfren
28-02-2011, 12:01
saldıran ekibi ve savunan arkadaşları tebrik ediyorum..

bu arada asker bakıcak yer lazım melonum bilgine:D

Cetvelsiz
28-02-2011, 12:07
Saldıran ve savunan tarafa tebrikler.

En azından 25 sayfalık gereksiz atışmalara çizik çekmiş oldu.

no mercy
28-02-2011, 12:08

Saldırıya katılan butun oyuncuları tek tek tebrık edıyorum.. Savunan bırlıge wow yolunda basarılar dılerım ;)

Ps:Gokhan forumlarda takılacagına az hesaba baksana ...

SHeiTHaN
28-02-2011, 12:08
saldıran ekibi ve savunan arkadaşları tebrik ediyorum..

bu arada asker bakıcak yer lazım melonum bilgine:D

Şu bizim ekipten birileri de askerlerini çaksın da sevgili kavuncum :D bize de asker bakıcak yer lazım :D:D

SHeiTHaN
28-02-2011, 12:09
Saldırıya katılan butun oyuncuları tek tek tebrık edıyorum.. Savunan bırlıge wow yolunda basarılar dılerım ;)

Ps:Gokhan forumlarda takılacagına az hesaba baksana ...

Dur ramocum :D Dünden beri forum neşelendi :) Sen bakıver hesaba biraz :D

sis
28-02-2011, 12:15
[sıze=3]ciqara hesabında bu raporu görünce cok şaşırdım valla:d wowda anbarı bukadr yüksek tutmak herkesin harcı değildir:) iyi cesaret anbar vurmamıza ragmen hemde... Savunan arkadasların stratejisini tebrik ediyorum.[/sıze]

[sıze=3]o bir marka[/sıze]
bende sizin saldırı organizasyonunuzdan dolayı tebrik ederim =efsane52

Eyup-Can
28-02-2011, 12:19

Eline ve Emeğine Sağlık dostum.. Bu rapordan anladığım kadarıyla Resital birliklerinin Wow alma gibi bir dertleri yok gibi.. Çok az ordularla Wowları sıfırlandı.. Defanslarının çok az olmasından kaynaklandığını düşünüyorum.

TRAVİAN
28-02-2011, 12:28
efsane birliklerindeki bazı oyuncuları anlamak biraz zor....
durup dururken KESGİN WOW hedef tahtası haline getirdiler....
defanslarına cok güvendiler... yada HZZ'i cok hafife aldılar...

herneyse savunan arkadaşı tebrik ederim... saldırıyı gercekleştiren birlik doslarıma canı gönülden teş...

blackjack1905
28-02-2011, 12:30
efsane birliklerindeki bazı oyuncuları anlamak biraz zor....
durup dururken KESGİN WOW hedef tahtası haline getirdiler....
defanslarına cok güvendiler... yada HZZ'i cok hafife aldılar...

herneyse savunan arkadaşı tebrik ederim... saldırıyı gercekleştiren birlik doslarıma canı gönülden teş...

Oflu sen git bi 45 saatten köy al hafife almasınlar seni :p

Melony
28-02-2011, 12:33
Bu saldırılardan sonra lütfen ortamı geren ve tartışma yaratabilecek mesajlardan uzak durunuz

oyun oynuyoruz ve tavırlarımızı buna uygun yapılandıralım

bizim saldrılarımızda kişisel hiç bir olay yoktur

en yüksek defansa sahip ww köyünü ekarte etmekti amacımız ve bunuda başardık

Savunan birlik oyuncularını bir kez daha tebrik ederim

Başkanlarındanda aynı şekilde oyuncularını ( yada en azından forumda kavga çıkartanları ) uyarmalarını ve sahip çıkmalarını temenni ederim

ps:tahıl için yer arayanlar özelden gelsin lütfen :)

~~Melony

TRAVİAN
28-02-2011, 12:40
Oflu sen git bi 45 saatten köy al hafife almasınlar seni :p

H Z Z
http://www.ressim.net/61/upload/55c819fb.bmp

ZATEN PEK HAFİFE ALINIR HALDE DEĞİLİM :D

45 saat MESAFEYE GİDECEMDE DÖNDÜĞÜMDE SERVER BİTMİŞ OLCAK O KÖTÜ :D

no mercy
28-02-2011, 12:44
Yok mu serkanla muammeri kızdıracak wow sahıbı :) bıraz kızdırında bızımkıler ordu caksın asker beslıyecek yer acılsın ++ da :D:D

a g a m e r
28-02-2011, 12:45

Samet; sonunda orduyu çaktın mı :) ellerine sağlık, darısı başına ramoo :)

Saldıran arkadaşları ve savunan birliği tebrik ederim

a g a m e r
28-02-2011, 12:46
Yok mu serkanla muammeri kızdıracak wow sahıbı :) bıraz kızdırında bızımkıler ordu caksın asker beslıyecek yer acılsın ++ da :D:D

mutlaka wow sahibi mi olmak gerekiyor :))) amaç kızdırmaksa ben gönüllü olurum :))) nasılsa askerleri çakacak bir wow bulunur :)))

_TEKSAS_
28-02-2011, 12:53

saldıran ve sawunan arkadaşlara tebrikler iyi iş çıkarmışlar ..

Eyup-Can
28-02-2011, 13:04

Saldıran + Savunan + Emek Veren Ve bu emeğe katkıda bulunan Her arkadaşımı Tebrik Eder.. Bu ve Benzeri Raporları Daha Abartılı olarak Sınırları Daha çok zorlayacak Şekilde Forumda Bekleriz :)

İyi Forumlar.

cemetery
28-02-2011, 13:18

Saldıran ve savunan arkadaşlara tebrikler saldırı amacına ulaşmış rakip wowu çökertecek türden bir organizasyon olmuş tebrikler.

As Maça
28-02-2011, 13:30
eywallah, birliğimiz için onurdu :D

مجنون تركيا الخو
28-02-2011, 13:30
Pasalar ben oyunda oynamıyorum ama bu gorsel showu bizlere bu sekilde yansitmaniz bile hostur....

Laflarla insanlarin karakteri belli olur. Verilen sevgiyle insanin Saygisi, Zaaflar ile insanin kaygisi, Ordu ile devletin basarisi belli olur.

Oyunda oynayan ve emegi gecenlere bol sanslar diler tesekkurler ediyorum...

Bende iki ansiklopedi var yanlissiz. Birincisi sag gozum ikincisi sol gozum... Bilgiler akil kutuphanemde saklanir Yeri geldiginde oturur kursagina gercek sözüm... :)

Mad Fighter
28-02-2011, 13:44
Cigara ya helal olsun :)

TVM
28-02-2011, 13:47
saldıran hzz-ra oluşumuna tebrikler...güzel raporlar...

savunan kesgin dostumuza ve kordınasyon ekıbıne sabır

diliyorum...

kesgine selam wow'a devam....

yildizimsinsen
28-02-2011, 14:03

tebrikler.. emeğinize sağlık..

kuvvetmira
28-02-2011, 14:14
HZZ RA Bu Speed Wow Gıdısatına Sekıl Vercek Tek Bırlıkdır :)
Erken Cıkmıslar wow operasyonuna vardır bır sebeplerı Tebrık Ederız Saldıran Ekıbe Ve Savunan Efsane Bırlıklerıni..

مجنون تركيا الخو
28-02-2011, 14:14
Wowda ki son sekli gorebilirmiyiz ? varmi oyle bir servisimiz. Yada wow yazıp hangi numereye yolliyacagiz :)

yildizimsinsen
28-02-2011, 14:15

Senin oyuna ne kadar ilgisiz (!) olduğunu s_16 dan biliyorum Savaş.. tebrikler.. S_16 hala devam ediyormu bu arada :D

st_anger
28-02-2011, 14:21

Masallah :) tbrkler . ..

Melony
28-02-2011, 14:23
HZZ RA Bu Speed Wow Gıdısatına Sekıl Vercek Tek Bırlıkdır :)
Erken Cıkmıslar wow operasyonuna vardır bır sebeplerı Tebrık Ederız Saldıran Ekıbe Ve Savunan Efsane Bırlıklerıni..

Teşekkür ederiz lakin bilinmesi gereken bir şey var

Oda ; Henüz orduları çıkmadık biz :) Saldırıyı gerçekleştiren oyuncuların çogunlugu devam birlik oyuncularımızdır. :)

kuvvetmira
28-02-2011, 14:30
Teşekkür ederiz lakin bilinmesi gereken bir şey var

Oda ; Henüz orduları çıkmadık biz :) Saldırıyı gerçekleştiren oyuncuların çogunlugu devam birlik oyuncularımızdır. :)

Farkındayım cok erken dıye ondan dedım ben tılsım calma operasyonları beklıyordum ama sız en ıyısını yaptınız sevıye yerıne depo vurmak cok mantıklı bu speed damgayı vurdunuz :cool:
Asıl orduları cok merak edıyoruz rekorları felan :)