PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56

Black_White
29-04-2011, 00:19
Enteresan Bi Saldırı :)

Dİpcik : Saldırılar 1 saat önce olmuş.. Seviye inmediğimiz için yeni farkettim , paylaşayım da forum raporsuz kalmasın :)

Ben kampanya başlattım seko senden 20 seviye alana 600 altın alacaz:p

lüfer
29-04-2011, 00:20
Yook kardeş mecburi atış değildi.zaten lüfer çıkmasa idi olay biterdi. Seviye 96 da yola çıktı zaman kazandık daaaa

lüfer herkeze lazım bu serverda :)

Horizon
29-04-2011, 00:24

Bunu dün söyleseydin ya suat 600 altın cepteydi :p

uNeVeN
29-04-2011, 00:24

Kampanyaya katılacak kişiler önce benimle görüşsünler lütfen :)
250 altın a anlaşmaya varabilirim :D

unutmadan: 19.03te biterse iyi olur burdan yetkili mercihlere duyurulur:)

Konu üzerinde çalışmalarım devam ediyor :)

jolly joker
29-04-2011, 00:26
[B]Konu üzerinde çalışmalarım devam ediyor :)
duyumlara göre 19.03 olmazsa askerliği yakarım demiş serdar :D

delituğrul
29-04-2011, 00:27
Kampanyaya katılacak kişiler önce benimle görüşsünler lütfen :)
250 altın a anlaşmaya varabilirim :D

Konu üzerinde çalışmalarım devam ediyor :)

sen istersen yaparsın..arkandayız :D

Black_White
29-04-2011, 00:29
Bunu dün söyleseydin ya suat 600 altın cepteydi :p

Sen nerelerdesin sarvenim aradım ulaşamadım tebrik etmek için:)

Dün sana deseydim her 20 seviye için 600, 2400 yapardı yazık oldu:p

uNeVeN
29-04-2011, 00:29
sen istersen yaparsın..arkandayız :D

Valla abi şöyle bakıyorum da çoğunluk 19:03 istiyor :D

Eeee emekçi isterse , bana da yapmak düşer :D

sis
29-04-2011, 00:31
İyi akşamlar Traviana gönül verenler,
Kesgin wow olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık.Kardeşlerimizin emeklerine,abilerimizin emeklerine,ablalarımızın emeklerine karşılık hep ayakta durmaya çalıştık.
Defalarca yıkıldık,defalarca saldırı yedik,onlarca köyümüz yıkıldı ama hep emeğe saygı dedik;hep tebrik ettik,hep saygı duyduk.Her şeye rağmen rakip olmaya çalıştık.En kısıtlı imkanlarla elimizden geleni yapmaya çalıştık.Kimseye yalakalık yapmadık,kimseye boyun eğmedik;her şeyi diplomasi ile elde etmeye çalıştık.Emek çalmaya,hesap çalmaya yeltenmedik.Kimsenin şahsına,emeğine terbiyesizlik yapmadık.Sadece destek verenlere,gönül verenlere verdiklerinin karşılığını vermeye çalıştık.
Teşekkürler;
Kurucu Başkanımız Mustafa (Efsane52),Başkanımız Orhan (Terminatör),Hasan Abi (isimsiz_),Kraliçemiz Yasemin (Efsane Savaşçı),Şahin (valay),Vicday (TVM),Muammer (Kusursuz),Murat (Katliam08),Cengiz (Dark Mania),İbrahim (Woyager),TESTERE BİRLİKLERİ,PİRANA BİRLİKLERİ,EFSANE BİRLİKLERİMİZ,Turgay Hoca.
Tüm rakiplerimize,HZZ RA Birliklerine oyuna kattıkları zevkten dolayı teşekkürler.
Her ne kadar oyunun sonu belli gibide olsa,seviye basılmaya devam edilecektir.
sürç-i lisan ettiysek affola.
TÜM WOWLARA BAŞARILAR DİLERİZ.
EFSANE BİRLİKLERİ
KESGİN WOW
ben teşekkür ederim bu kadar amatör oyuncularla wow dabu kadar mücadele verdiğiniz için bu serverda en az bir kaç dost edindiğim için en başta hasan-erkan ve şahin olmak üzere sizi tanımak güzeldi

aslan-kartal
29-04-2011, 00:32
Konu üzerinde çalışmalarım devam ediyor :)[/QUOTE]

eyv ustad bekliyoruz:)

delituğrul
29-04-2011, 00:33

saniyeler 60 sürüyor serkanım..az daha zorlayıp 61 olsaydı diyecek bişeyim yoktu ama bize 19.03 yakışır artık...

sucukluyumurta
29-04-2011, 00:38
serkan ben ne dedim sana o putperestlerin lafına güvenilmez demedim mi :).

bide saniyelik kahraman yollamışlar.aynştayn terk minik militanlar:)

kara köpek alayı.

komple oyuncu olsalar ne olur baştan sona :).

allahtan bi faciadan dönüldü.

BudA
29-04-2011, 00:41

bide saniyelik kahraman yollamışlar.aynştaynlar terk minik militanlar:)

kara köpek alayı.

Neyse vazgeçtim yorum yapmıcam :D

uNeVeN
29-04-2011, 00:42

bide saniyelik kahraman yollamışlar.aynştaynlar terk minik militanlar:)

kara köpek alayı.

Haklıymışsın valla.
Burda RA. daki arkadaşımızı tebrik ederim.. Araya defans atarak kurtardı planı..
Demekki neymiş , her sakallıyı adam sanmıcakmışsın :)

yildizimsinsen
29-04-2011, 00:52
Kurtlar vadisi bitti :D Yarın edebiyat yazılım var. :D ders çalışmadım :D

1-) Travian
2-) Kurtlar Vadisi Pusu :)

Bunların yüzüne okuyamayacam yav... :D

Ortaaaaaaaaaaaaak... 8 mayıs benim doğum günüm.. Wowu o gün kurman dileği ile... :D
şimdiden doğum günün kutlu olsun.. o gün forumda bu sayfa olmayabilir

TRAVİAN
29-04-2011, 01:10
kol kırılır yen içinde kalır !!! ilgililere...... herşeyi herkezin bilmesine gerek yok.

yildizimsinsen
29-04-2011, 01:15

bu fikri soranlar için ilk ben ortaya attım ama GS liyim..
19:03 de uNeVeN e yakışır.. yoksa 61li yada 67li saat dakika olsa onlar da olabilirdi :D

harmanım
29-04-2011, 01:16
şimdiden doğum günün kutlu olsun.. o gün forumda bu sayfa olmayabilir

eyv. saolasın. :)

s1lv3r
29-04-2011, 01:30
günlük wow durumunu resimlerseniz güzel olacak :)

harmanım
29-04-2011, 01:59
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/29/1472.bmp

Kısmetse yarın akşama bitiyor oyun. :)

orkan_my
29-04-2011, 02:29
[ımg]http://i1104.hizliresim.com/2011/4/29/1472.bmp[/ımg]

[sıze="7"]kısmetse yarın akşama bitiyor oyun. :)[/sıze]

bitsede gitsek

R00t
29-04-2011, 02:43
Bu root bizimkisi değil! bu imitasyon:D

Teessüf ediyorum...

KarPaloov
29-04-2011, 02:46
:) sanırım hzz ra birliginin en büyük ordusu Ex tacy Den cıkıcak Oda heralde nasipse Kesgini bulucak Bence Kesgn hocam seviye basma sen :)

uNeVeN
29-04-2011, 03:08
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/29/1472.bmp

Kısmetse yarın akşama bitiyor oyun. :)

Külliyen yalan :D
Bu tip hurafelere inanmayın :)

R00t
29-04-2011, 03:35
Külliyen yalan :D
Bu tip hurafelere inanmayın :)

hoca bitir artık şu oyunu yaw. yabancı serverlerden bıktık.

hadesboy
29-04-2011, 03:47
seko son durumun nasıl :D

uNeVeN
29-04-2011, 03:48
ben hiç bır zaman wow kuracagım demedım.. asla boyle bir buyuk soz konusmadım. tek dedıgım sy unneven e wow kurdurtmayacagım elımden geldıgı kadfar engel olacagım.. ve kuracagınıda sanmıyorum.. daha dogrusu kurdurtacagımızı.. ben kımı desteklıyorum dersenız ben tuatone desteklıyorum.. bıran önce kurulsun bıtsın server. unneven kurmasında kım kurarsa kursun..

Vay be 4 hafta önce neler denmiş :D
SÖz Woyager de , orduları bekliyoruz :D Yoksa kurucaz bak :p

Dipcik : Destek konusu da ayrı bi bombaymış :p

marx-man07
29-04-2011, 03:50

Eski sayfları karıstırıyorumda baya eğlenmişiz. Yukardaki mesajda bunun en güzel ispatı olmuş:D

uNeVeN
29-04-2011, 03:52
Eski sayfları karıstırıyorumda baya eğlenmişiz. Yukardaki mesajda bunun en güzel ispatı olmuş:D

Senin yüzünden zaten geçmişe takıldım , yatamadım :D
Şuraya en az 30 tane alıntı yapardım da zor tuttum kendimi :)
En güzelini seçtim koydum :p

Baya eğlenmişiz ama ne dediysekte yapmışız. 1 tanesi kaldı o da olursa tam olacak :)

hadesboy
29-04-2011, 03:54

bizim lucescu nun bi lafı vardı :D tavşanlar istedi diye köstebekler ölseydi ohooo :D

sucukluyumurta
29-04-2011, 03:55
bizim lucescu nun bi lafı vardı :D tavşanlar istedi diye köstebekler ölseydi ohooo :D

yanlış o hacı.doğrusu ''köpekler istedi diye atlar ölmez'' olacaktı :)

hadesboy
29-04-2011, 03:56
yanlış o hacı.doğrusu ''köpekler istedi diye atlar ölmez'' olacaktı :)

biliyorum ahahahaha :D

dogabeey
29-04-2011, 07:49
wow bitmez :)

aksoy3428
29-04-2011, 09:05
tebrikler dostum.

oyilmaz
29-04-2011, 10:05
1. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 97
2. tuatone BİTSEDE GİTSEK DOSTLAR 71
3. joker-as C@N&S.S.-K&N-ASYACAN DOSTLAR 52
4. fatihcetin86 RA. GIRGIRINA WOW RA&H Z Z 40
5. Shekill ®-RESİTAL-WOW-® RSTL~WoW 39
6. CıqArA **FW-46LIKLAR-WHT** RA&H Z Z 27
7. KESGİN ***EFSANE-TESTERE*** WOWTEAM 9
8. woyager EFSANE woyager WOWTEAM 9
9. DOĞAN77 ✫☾✫RestAll✫✫Orion✫☾✫ RSTL~WoW 7
10. HOYHOY K@NKAL@R WOW RSTL~WoW 2
11. C-19 [CIzZz] FaNTaZi 0
12. HırT [HIRT][TIRT] WOWTEAM 0
13. DARK MANİA -SON+ -1M 0

orkan_my
29-04-2011, 10:13
1. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 97
2. tuatone BİTSEDE GİTSEK DOSTLAR 71
3. joker-as C@N&S.S.-K&N-ASYACAN DOSTLAR 52
4. fatihcetin86 RA. GIRGIRINA WOW RA&H Z Z 40
5. Shekill ®-RESİTAL-WOW-® RSTL~WoW 39
6. CıqArA **FW-46LIKLAR-WHT** RA&H Z Z 27
7. KESGİN ***EFSANE-TESTERE*** WOWTEAM 9
8. woyager EFSANE woyager WOWTEAM 9
9. DOĞAN77 ✫☾✫RestAll✫✫Orion✫☾✫ RSTL~WoW 7
10. HOYHOY K@NKAL@R WOW RSTL~WoW 2
11. C-19 [CIzZz] FaNTaZi 0
12. HırT [HIRT][TIRT] WOWTEAM 0
13. DARK MANİA -SON+ -1M 0

bitsede gitsek:))

fuhas
29-04-2011, 10:15

Aynen bitsede yeni speed başlasa:)

orkan_my
29-04-2011, 10:23
Aynen bitsede yeni speed başlasa:)

son duyumlara göre speed uzun süre başlamayacakmış.

oyilmaz
29-04-2011, 10:25
Hiç sorma ya müdür :D
uNeVeN`e okadar saldırı varki beş dakkada bir rapor yağıyor..

oyilmaz
29-04-2011, 10:26
son duyumlara göre speed uzun süre başlamayacakmış.
Hep duyum :D
Kimden duydun

orkan_my
29-04-2011, 10:29
Hiç sorma ya müdür :D
uNeVeN`e okadar saldırı varki beş dakkada bir rapor yağıyor..
feyk onlar feyk:))

oyilmaz
29-04-2011, 10:30
Yok be ne feyki binlerce askerim kesildi sabaktan beri :D

orkan_my
Hep duyum :D
Kimden duydun

alman speedende oynayan kuzenim dedi

orkan_my

savunma puanı neden yükselmiyor. y

monk
29-04-2011, 10:31

uneleyene mı saldırıyolar :d hanı seviye ınmıyo aşağı bu sefer bitircekmış un eleyen D:D

oyilmaz
29-04-2011, 10:32
Bilmem benim dün geceden beri 2000 destek kesildi toplasan

oyilmaz
29-04-2011, 10:33
uneleyene mı saldırıyolar :d hanı seviye ınmıyo aşağı bu sefer bitircekmış un eleyen D:D
He uneleyene saldırıyorlar..
Senin için bitircekmiş bu sefer..

monk
29-04-2011, 10:49
He uneleyene saldırıyorlar..
Senin için bitircekmiş bu sefer..

tanıyosan bi söelde bitirsin ya senın hesap ısmın ney :D

jolly joker
29-04-2011, 11:04
müdürrrrr karıştırma ortalığı :D

asasa
29-04-2011, 11:08
EFSANE BİRLİKLERİ

bütün forum üyelerine günaydınlar dilerim
ben EFSAEN BİRLİKLERİ BAŞKANI olarak sizlerle birkaç konuyu paylaşmak istedim.benım forumda yazılarımı pek gören olmaz.sadece wow saldırılarında saldırı yapan ve savunan birliği tebrık ederbeyanlarım olmuştur.onun dışında wow kurulduktan sonra foruma giripte forumdakı yorumları okuyan biriyim.
öncelikle serverın uzamasında herkesın bildiği gibi EFSANE BİRLİKLERİ(PİRANA BİRLİKLERİ piranalarda EFSANE BİRLİĞİYDİ fakat oyunun sonlarına doğru PİRANA birlik ismini almak istedikleri için arkadaşlarımızıı kıramadık)katkısı olmuştur.hem yapmış olduğu savunmada hemde yapmış olduğu saldıırlarda isminibütün servere duyurmuşturkı serverın en idiialaı wow uu uneven wow uyla kafa tutmuş olup servere ayrı bir güzellik katmıştır.
dün birkaç arkadaşım KESGİN VE KUSURSUZ arkadaşımın demeçleri oldu forum sayfasında bende bunlara birkaç yazı ekleme istiyorum.biz EFSANE BİRLİKLERİ olarak ilk defa böyle bir birlik ismi aldık.biz birlik oyuncuları olarak travıan oyununu meslek olarak değilde vakit geçirmek ve hobı amaçlı oynadık.inanırmısınız ben bile sabah işe gdip akşama kadar hesabına girmeyen biriyim.EFSANE BİRLİKLERİ olarakta hepimiz benım ollduğum seviyedeyız.bizler kendi çapında sadece ve sadece 3;4 serverdır oyun oynayan klasık bir oyuncularız.bazı birlikler gibi kalıplaşmış ve birlik isimlerini bütün serverlere duyuran birlik değiliz tam aksıne sadece kendi bulunduğu bölgeye hakım olan ve çoğu oyuncumuzun bu serverde birleştiği bir birliğiz.siz forum üyelerıne belki ilgin gelecek ama benim birliğimde daha 13 yaşında olup çocuk yaşta oyun oynaayan birkaç oyuncumun hemde ana birlikte olan çocuk oyuncu olduğüunu bilen varmı.bilmeyden yoksa bendenduymuş olsun.evet var hemde bunların sayıları 8 ye yaklaşık.
biz çoğu oyuncumuz gibi plus la programla oynayan oyuncular değilizki ana birliğimizde bile plus la oyun oynayan oyuncu sayımız 12 bile değil.bunu net ve açık söylüyorum ana birliğimzide plus la oyun oynayan oyuncu sayımız 12 bile değil.bunun aksıne idiia eden varsa ona kendi köyümden temsilcilik verip herkese benım adımla plus oynayıp oynamadığını sorabilir ben aksini iddia edenlere isteyen olursa böyle bir kolaylıkta yaparım

bazı birlikler EFSANE BİRLİKLERİ kendi bölgesinde savaş görmedi onlardan çok daha fazla ordu çıkardı diye beyanlarda bulunuyorlar.ben bu arkadaşlara şöyle bir cevap vermek istiyorum.
biz EFSANE BİRLİKLERİ olarak bu oyunu meslek halıne almadık.hesaplarda bulunan hiç bir oyuncumuzun ortağı bulunmamaktadırkı herkes kendi çağında ve fırsat buldukça oyuna girip kendi çapında asker basıp birliğe en iyi ve en faydalı birşekilde destek olamaya çalışır.bizim EFSANE BİRLİKLERİNİN hç bir oyuncusunda daha hızlı asker yetiştirme tılsımı bulunmamaktadır.ve birliğimizin çoğu oyuncusu sadece merkez köyden asker basmaktadır.
ordu konusuna gelınce birliğimizde en az benım hatırladığım 45;50 wow ordusu bulunmaktaydı eğerki bunun aksıne iddia eden varsa sayın uneven arkadaşımıza wow a.ıldığından beri kendisine bizlerden ne kadar ordu geldiğini sorabilri.uneven arkadaşımızda bence gereken bilgileri sizlere teyıt edektir çünkü wow lar çıktıktan 1 hafta sonra bile kendisine 15 ordudan fazla asker ordusu yollanmış olup bazı saldırılarımız forum da yayınlanmmamıştır.bu orduların yarısından çoğu uneven wow una gitmiş olup bazı oyuncu arkadaşlarımda bilgimiz haricinde başka wow lara breysel olarak saldırı çıkartmıştır.plus sız oynayan oyuncularım özellikle bence çok iyi ordular çıkartmışlarkı bütün herkesın kendilerini eleştirmek değilde takdır etmesini beklerim.benım bile sadece merkez köyden 188k balta 77k toyton 22k e yakında mancınık lı wow saldırım olmuşturkı ben yaklaşık 1 ay önce 288k askerimi yaptığım uzak saldırıda kaybetmişimdiir.
kısacası bizler çok yeni birlik ve yenı oyuncular olmamıza rağmen serverde en iyi wow birliği olduğumuzu sanırım bütün servere duyurmuştukkı bu son saldırılar bizleri aşağıya çekmiştir.ve çok ilginçtirki bu serveri uzamasında bence parmağı olan tek wow EFSANE BİRLİKLERİNE BAĞLI OLAN KESGİN WOW UMUZDUR.
biz EFSANE BİRLİKLERİ olarak forumda kımseyı rencide etmeyen kımseye haksızlık yapmayan ve kımseye çok ağır ve kendisini rencide etmeyen sözlerden kaçınan bir birliğiz.saldırı yaptığımızda bıle uneven wow unu destekleyen birlikleri tebrik eden.akabindede aldığımız saldıırlardan dolayı saldırı yapan birlikleri tebrık eden centilmen bir birliğiz.bu birlik bence ismini bütün servere duyurmuşturkı çoğu birliklerin favorisi halıne gelmiş bir birliğiz.biz hileli yolların hiç birine başvurmadık.sade ve temiz oynadık bu oyunu ve başarılı olduğüumuuzda herkes gördü sanırım.
önceilikle KESGİN WOW umuzu destekleyen DEĞERLİ TESTERE BİRLİKLERİNE VE benden küçük lere kardeş.benden büyük olanlara abe ve abla diye hitap etipte bugüne kadar DESTEĞİNİ HİÇ ESRİGEMEYEN BAŞTA EFSANE VE PİRANA BİRLİKLERİNE.CIZZ .SON BİRLİKLERİ VE ÖZELLİKLE DARK MANIA CENGIZ KARDEŞİME.-1M BİRLİKLERİNE.WOYAGER VE BİRLİĞİNE.MAHŞER SÜLEYMAN BAŞKANA
şemsoz_kul (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=9697) ORHAN BAŞKANA VE GÖNÜL BAĞIM OLAN KANKALAR BİRLİĞİNE.JOKER AS ERDOĞAN ABEYE belki ilginç gelecektirki HZZ BİRLİĞİNDE OLUPTA wow umuza destek veren oyuncu kardeşlerime ve yine ismini hatırlayamayıpta desteğini esirgemeyen bütün birliklere.ayrıca hzz birliğinde yönetimde ve oyuncu olarak oynayan oradakı arkadaşlarada buradan saygı ve sevgılerımı sunup en derın teşşeküürlerimi iletirken

bu birliğin en üst seviyeye gelmesinde özellikle emeği geçen efsane52.isimsiz.KESGİN.kusursuz.gadagada.perim.tv m.valay.birlğimizin prensesleri arwen ve türkiye_14.birliğimizin kralıçesi efsane savaşçı.veeeee
erci.assasian.magnumm.asasa.oldcity.atar.
ake-fb (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=6435).dila.mehmett.yuvamınternet.b adboyss.kartal_67.turnuva.ve dert ortağım axi ayşegül, birliiğe emeği geçipte isimini şuan için hatırlayamadığım EFSANE BİRLİKLERİ VE PİRANA BİRLİKLERİNDEKİ BÜTÜN oyuncu bireylerine bizlere bu oyunda bu zevki tattdırdıkları için kendilerine teşekkürlerimi bir borç bilip ayrıca bütün forum üyelerıne saygılarımı iletirim

KESGİN SENIDE TEBRİK EDERİM BİRLİK İSMİMİZİ SERVERE DUYURDUĞUN İÇİN..KESGİN WOW BAKICILARIMIZ ZATEN SİZLER TEŞEKKÜRÜ ÇOKTAN HAKETTİĞİNİZ SİZLEREDE ÖZEL OLARAK TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİRİM

NOT;bu server beni çok yorduğu için ve seerverdekı wow larda yaşanan haksızlıklar ve katakullelerden dolayı oyun oynamaktan soğuduğum için gelecek serverde oyun oynamayı düşünmeyip bazı wow larda yaşanan talıhsız olaylardan dolayı oyundan soğuyup gelecek serverde oyun oynamyaacağımı EFSANE BİRLİKLERİ olarak bılmenızı isterim

SADECE İYİ VE GÜÇLÜ OLAN KAZANSIN

TERMİNATÖR

EFSANE BİRLİKLERİ

oyilmaz
29-04-2011, 11:18
müdürrrrr karıştırma ortalığı :D
O müdür geldin mi :D
Gelmiş gitmiş..

orkan_my
29-04-2011, 11:25
EFSANE BİRLİKLERİ

ben EFSAEN BİRLİKLERİ BAŞKANI olarak sizlerle birkaç konuyu paylaşmak istedim.benım forumda yazılarımı pek gören olmaz.sadece wow saldırılarında saldırı yapan ve savunan birliği tebrık ederbeyanlarım olmuştur.onun dışında wow kurulduktan sonra foruma giripte forumdakı yorumları okuyan biriyim.
öncelikle serverın uzamasında herkesın bildiği gibi EFSANE BİRLİKLERİ(PİRANA BİRLİKLERİ piranalarda EFSANE BİRLİĞİYDİ fakat oyunun sonlarına doğru PİRANA birlik ismini almak istedikleri için arkadaşlarımızıı kıramadık)katkısı olmuştur.hem yapmış olduğu savunmada hemde yapmış olduğu saldıırlarda isminibütün servere duyurmuşturkı serverın en idiialaı wow uu uneven wow uyla kafa tutmuş olup servere ayrı bir güzellik katmıştır.
dün birkaç arkadaşım KESGİN VE KUSURSUZ arkadaşımın demeçleri oldu forum sayfasında bende bunlara birkaç yazı ekleme istiyorum.biz EFSANE BİRLİKLERİ olarak ilk defa böyle bir birlik ismi aldık.biz birlik oyuncuları olarak travıan oyununu meslek olarak değilde vakit geçirmek ve hobı amaçlı oynadık.inanırmısınız ben bile sabah işe gdip akşama kadar hesabına girmeyen biriyim.EFSANE BİRLİKLERİ olarakta hepimiz benım ollduğum seviyedeyız.bizler kendi çapında sadece ve sadece 3;4 serverdır oyun oynayan klasık bir oyuncularız.bazı birlikler gibi kalıplaşmış ve birlik isimlerini bütün serverlere duyuran birlik değiliz tam aksıne sadece kendi bulunduğu bölgeye hakım olan ve çoğu oyuncumuzun bu serverde birleştiği bir birliğiz.siz forum üyelerıne belki ilgin gelecek ama benim birliğimde daha 13 yaşında olup çocuk yaşta oyun oynaayan birkaç oyuncumun hemde ana birlikte olan çocuk oyuncu olduğüunu bilen varmı.bilmeyden yoksa bendenduymuş olsun.evet var hemde bunların sayıları 8 ye yaklaşık.
biz çoğu oyuncumuz gibi plus la programla oynayan oyuncular değilizki ana birliğimizde bile plus la oyun oynayan oyuncu sayımız 12 bile değil.bunu net ve açık söylüyorum ana birliğimzide plus la oyun oynayan oyuncu sayımız 12 bile değil.bunun aksıne idiia eden varsa ona kendi köyümden temsilcilik verip herkese benım adımla plus oynayıp oynamadığını sorabilir ben aksini iddia edenlere isteyen olursa böyle bir kolaylıkta yaparım

bazı birlikler EFSANE BİRLİKLERİ kendi bölgesinde savaş görmedi onlardan çok daha fazla ordu çıkardı diye beyanlarda bulunuyorlar.ben bu arkadaşlara şöyle bir cevap vermek istiyorum.
biz EFSANE BİRLİKLERİ olarak bu oyunu meslek halıne almadık.hesaplarda bulunan hiç bir oyuncumuzun ortağı bulunmamaktadırkı herkes kendi çağında ve fırsat buldukça oyuna girip kendi çapında asker basıp birliğe en iyi ve en faydalı birşekilde destek olamaya çalışır.bizim EFSANE BİRLİKLERİNİN hç bir oyuncusunda daha hızlı asker yetiştirme tılsımı bulunmamaktadır.ve birliğimizin çoğu oyuncusu sadece merkez köyden asker basmaktadır.
ordu konusuna gelınce birliğimizde en az benım hatırladığım 45;50 wow ordusu bulunmaktaydı eğerki bunun aksıne iddia eden varsa sayın uneven arkadaşımıza wow a.ıldığından beri kendisine bizlerden ne kadar ordu geldiğini sorabilri.uneven arkadaşımızda bence gereken bilgileri sizlere teyıt edektir çünkü wow lar çıktıktan 1 hafta sonra bile kendisine 15 ordudan fazla asker ordusu yollanmış olup bazı saldırılarımız forum da yayınlanmmamıştır.bu orduların yarısından çoğu uneven wow una gitmiş olup bazı oyuncu arkadaşlarımda bilgimiz haricinde başka wow lara breysel olarak saldırı çıkartmıştır.plus sız oynayan oyuncularım özellikle bence çok iyi ordular çıkartmışlarkı bütün herkesın kendilerini eleştirmek değilde takdır etmesini beklerim.benım bile sadece merkez köyden 188k balta 77k toyton 22k e yakında mancınık lı wow saldırım olmuşturkı ben yaklaşık 1 ay önce 288k askerimi yaptığım uzak saldırıda kaybetmişimdiir.
kısacası bizler çok yeni birlik ve yenı oyuncular olmamıza rağmen serverde en iyi wow birliği olduğumuzu sanırım bütün servere duyurmuştukkı bu son saldırılar bizleri aşağıya çekmiştir.ve çok ilginçtirki bu serveri uzamasında bence parmağı olan tek wow EFSANE BİRLİKLERİNE BAĞLI OLAN KESGİN WOW UMUZDUR.
biz EFSANE BİRLİKLERİ olarak forumda kımseyı rencide etmeyen kımseye haksızlık yapmayan ve kımseye çok ağır ve kendisini rencide etmeyen sözlerden kaçınan bir birliğiz.saldırı yaptığımızda bıle uneven wow unu destekleyen birlikleri tebrik eden.akabindede aldığımız saldıırlardan dolayı saldırı yapan birlikleri tebrık eden centilmen bir birliğiz.bu birlik bence ismini bütün servere duyurmuşturkı çoğu birliklerin favorisi halıne gelmiş bir birliğiz.biz hileli yolların hiç birine başvurmadık.sade ve temiz oynadık bu oyunu ve başarılı olduğüumuuzda herkes gördü sanırım.
önceilikle KESGİN WOW umuzu destekleyen DEĞERLİ TESTERE BİRLİKLERİNE VE benden küçük lere kardeş.benden büyük olanlara abe ve abla diye hitap etipte bugüne kadar DESTEĞİNİ HİÇ ESRİGEMEYEN BAŞTA EFSANE VE PİRANA BİRLİKLERİNE.CIZZ .SON BİRLİKLERİ VE ÖZELLİKLE DARK MANIA CENGIZ KARDEŞİME.-1M BİRLİKLERİNE.WOYAGER VE BİRLİĞİNE.MAHŞER SÜLEYMAN BAŞKANA
şemsoz_kul (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=9697) ORHAN BAŞKANA VE GÖNÜL BAĞIM OLAN KANKALAR BİRLİĞİNE.JOKER AS ERDOĞAN ABEYE belki ilginç gelecektirki HZZ BİRLİĞİNDE OLUPTA wow umuza destek veren oyuncu kardeşlerime ve yine ismini hatırlayamayıpta desteğini esirgemeyen bütün birliklere.ayrıca hzz birliğinde yönetimde ve oyuncu olarak oynayan oradakı arkadaşlarada buradan saygı ve sevgılerımı sunup en derın teşşeküürlerimi iletirken

bu birliğin en üst seviyeye gelmesinde özellikle emeği geçen efsane52.isimsiz.KESGİN.kusursuz.gadagada.perim.tv m.valay.birlğimizin prensesleri arwen ve türkiye_14.birliğimizin kralıçesi efsane savaşçı.veeeee
ake-fb (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=6435).dila.mehmett.yuvamınternet.b adboyss.kartal_67.turnuva.ve dert ortağım axi ayşegül, birliiğe emeği geçipte isimini şuan için hatırlayamadığım EFSANE BİRLİKLERİ VE PİRANA BİRLİKLERİNDEKİ BÜTÜN oyuncu bireylerine bizlere bu oyunda bu zevki tattdırdıkları için kendilerine teşekkürlerimi bir borç bilip ayrıca bütün forum üyelerıne saygılarımı iletirim

KESGİN SENIDE TEBRİK EDERİM BİRLİK İSMİMİZİ SERVERE DUYURDUĞUN İÇİN..KESGİN WOW BAKICILARIMIZ ZATEN SİZLER TEŞEKKÜRÜ ÇOKTAN HAKETTİĞİNİZ SİZLEREDE ÖZEL OLARAK TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİRİM

NOT;bu server beni çok yorduğu için ve seerverdekı wow larda yaşanan haksızlıklar ve katakullelerden dolayı oyun oynamaktan soğuduğum için gelecek serverde oyun oynamayı düşünmeyip bazı wow larda yaşanan talıhsız olaylardan dolayı oyundan soğuyup gelecek serverde oyun oynamyaacağımı EFSANE BİRLİKLERİ olarak bılmenızı isterim

TERMİNATÖR

EFSANE BİRLİKLERİ

sayın başkan servere güzellik kattığınız için sahsım ve temsil ettiğim grup adına tebrik ve teşekkür ederim. serverdaki en temiz 2-3 wowdan birisiniz. böyle bir serverda temiz kalabilmek oldukça güç oldu bunu kendi wowwumdan biliyorum. sivil yaşamda başarılar ve mutluluklar.

dipçikler
- bizim grupta tek plus oyuncusu bendim :)
- testereyi sevmezdim sebebinide tüm server biliyor.
iyi kötü herşey yasandı ve bitti

monk
29-04-2011, 11:32
O müdür geldin mi :D
Gelmiş gitmiş..

mudur kım :D

cihat47
29-04-2011, 11:39
unevene giden saldırı yokmu??

oyilmaz
29-04-2011, 11:39
mudur kım :D
jolly joker
Bu baş müdür :D

oyilmaz
29-04-2011, 11:41
Var 15 dk sonra Natarlar saldırcak :D
Natarlardan rica ettim rapor koycak...

monk
29-04-2011, 11:46
jolly joker
Bu baş müdür :D

:D sen de yardımcısı olmalısı :D oyundakı ısmın ney senın :D

oyilmaz
29-04-2011, 11:48
Ben öyle buluyom hesap oynuyom müdür :D
Kendi hesabım yok..

orkan_my
29-04-2011, 11:54

su an pek saldırı yoktur yarım saat sonra olacakmış öyle bir duyum var:)

asasa
29-04-2011, 11:57
sayın başkan servere güzellik kattığınız için sahsım ve temsil ettiğim grup adına tebrik ve teşekkür ederim. serverdaki en temiz 2-3 wowdan birisiniz. böyle bir serverda temiz kalabilmek oldukça güç oldu bunu kendi wowwumdan biliyorum. sivil yaşamda başarılar ve mutluluklar.

dipçikler
- bizim grupta tek plus oyuncusu bendim :)
- testereyi sevmezdim sebebinide tüm server biliyor.
iyi kötü herşey yasandı ve bitti

teşekkür ederim centilmen yorumların için.sizlerde aynı güzellikleri hakettiğinizi düşünüyorum.evet temzi wow lardan biriydikki severde en favorı wow lar araınsındaydık.ama olsun önemli olan temiz wow umuza leke sürünmemesi.
szilerde iyi oyunlar ve wow da başarılar dilerim

orkan_my
29-04-2011, 12:02
teşekkür ederim centilmen yorumların için.sizlerde aynı güzellikleri hakettiğinizi düşünüyorum.evet temzi wow lardan biriydikki severde en favorı wow lar araınsındaydık.ama olsun önemli olan temiz wow umuza leke sürünmemesi.
szilerde iyi oyunlar ve wow da başarılar dilerim

teşekkürler.

orkan_my
29-04-2011, 12:03
orkan_my (http://forum.travian.com.tr/member.php?27255-orkan_my)
srknckkr (http://forum.travian.com.tr/member.php?19330-srknckkr)
tayyar (http://forum.travian.com.tr/member.php?26958-tayyar)
KillerJoke (http://forum.travian.com.tr/member.php?4397-KillerJoke)
etol (http://forum.travian.com.tr/member.php?1957-etol)
kaadokyalı (http://forum.travian.com.tr/member.php?1188-kaadokyalı)
turnuva (http://forum.travian.com.tr/member.php?44849-turnuva)
oblivion (http://forum.travian.com.tr/member.php?47815-oblivion)
asasa (http://forum.travian.com.tr/member.php?29080-asasa)
_TEKSAS_ (http://forum.travian.com.tr/member.php?9376-_TEKSAS_)
H.G.K. (http://forum.travian.com.tr/member.php?41418-H.G.K.)
nusrat (http://forum.travian.com.tr/member.php?7905-nusrat)
tayyar wowwa bak :) dolaşma buralarda

tahref.k
29-04-2011, 12:43

Abi sende yoldaki askerlere bak.:D

oyilmaz
29-04-2011, 12:49
Saldırıları kes, Allah artırsın :D
http://www.yukleresim.com/images/74100165504431342247.jpg

orkan_my
29-04-2011, 12:50
abi sende yoldaki askerlere bak.:d

daha toplanmadık:)

harmanım
29-04-2011, 12:54
Kavga etmeden oynayın ! ! :D

trabzonsporlu
29-04-2011, 12:56
killerjoke (http://forum.travian.com.tr/member.php?4397-killerjoke)
_teksas_ (http://forum.travian.com.tr/member.php?9376-_teksas_)
h.g.k. (http://forum.travian.com.tr/member.php?41418-h.g.k.)

tayyarıma söz yok :))

SeninleGüzelAsk
29-04-2011, 13:12
İyi akşamlar Traviana gönül verenler,
Kesgin wow olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık.Kardeşlerimizin emeklerine,abilerimizin emeklerine,ablalarımızın emeklerine karşılık hep ayakta durmaya çalıştık.
Defalarca yıkıldık,defalarca saldırı yedik,onlarca köyümüz yıkıldı ama hep emeğe saygı dedik;hep tebrik ettik,hep saygı duyduk.Her şeye rağmen rakip olmaya çalıştık.En kısıtlı imkanlarla elimizden geleni yapmaya çalıştık.Kimseye yalakalık yapmadık,kimseye boyun eğmedik;her şeyi diplomasi ile elde etmeye çalıştık.Emek çalmaya,hesap çalmaya yeltenmedik.Kimsenin şahsına,emeğine terbiyesizlik yapmadık.Sadece destek verenlere,gönül verenlere verdiklerinin karşılığını vermeye çalıştık.
Teşekkürler;
Kurucu Başkanımız Mustafa (Efsane52),Başkanımız Orhan (Terminatör),Hasan Abi (isimsiz_),Kraliçemiz Yasemin (Efsane Savaşçı),Şahin (valay),Vicday (TVM),Muammer (Kusursuz),Murat (Katliam08),Cengiz (Dark Mania),İbrahim (Woyager),TESTERE BİRLİKLERİ,PİRANA BİRLİKLERİ,EFSANE BİRLİKLERİMİZ,Turgay Hoca.
Tüm rakiplerimize,HZZ RA Birliklerine oyuna kattıkları zevkten dolayı teşekkürler.
Her ne kadar oyunun sonu belli gibide olsa,seviye basılmaya devam edilecektir.
sürç-i lisan ettiysek affola.
TÜM WOWLARA BAŞARILAR DİLERİZ.
EFSANE BİRLİKLERİ
KESGİN WOW

Beni unutmuşsun :) Sizler sayesinde bu oyunu iyi bir şekilde öğrenmiş ve çok güzel bir tecrübe kazanmış oldum..

elinize dilinize emeğinize sağlık...
sizler sayesinde traviandan kurtulamadık :) ama çok da keyif aldık...

Sizin sayenizde bizde çok keyif aldık en önemlisi sizin gibi uzman oyunculara kafa tuttuk :)

ben teşekkür ederim bu kadar amatör oyuncularla wow dabu kadar mücadele verdiğiniz için bu serverda en az bir kaç dost edindiğim için en başta hasan-erkan ve şahin olmak üzere sizi tanımak güzeldi

EFSANE BİRLİKLERİ

TERMİNATÖR

EFSANE BİRLİKLERİ

Orhan abi beni unutmuşsun ya (: Neyse sen ve efsanelerin benim wow için yaptıklarımı biliyor.. Sana da yaptığın abilikten bizi kolladığından dolayı içten teşekkür ederim gerçekten çok iyi birisin..

ejderyaa
29-04-2011, 13:13
avrupa arenasında HZZ ekibi, RA ekibi,EFSANE ekibi vee x2 den TR ekibi, DARK ekibi, Heaven ekibi ve 1453 ekibi... bu birliklerin hepsi birlikte olsa avrupada dünyaya diz çöktürürüz...

1rresistible
29-04-2011, 13:43
Hadesboy(sedat) ve Nusrat(turaç) arkadaşımızın eleştiriye açık olmayan Gökkuşağı'nı eleştirdiği ve forumu istedikleri gibi kullanmasına itiraz ettikleri için 1 günlük bann yemesini şiddetle,esefle kınıyor her zaman haksızlıkların karşısında olacağımızı tekrardan söylüyorum.

dip:Turaç arkadaşımın isteği doğrultusunda yazılan bir yazıdır.

SeninleGüzelAsk
29-04-2011, 13:48
Arkadaşlar şu zamana kadar çok iyi zaman geçirdim Efsane Birlikleriyle olmaktan büyük zevk duydum.. Ronin-A dan atılıp Efsane-2(EFSANE-7 oldu şimdi) ye geçmiştim.. ve benim oyunda iyi zaman geçirme dönemim bu zmanda başladı.. İyi bir biçimde köyümü yönettm bir sürü saldırı aldım Efsane-7 yle savunduk.. Kısa süre içersinde efsane-7 yönetimine girdim ve efsanelerin yönetiminde olma gururunu yaşadım yönetimdeyken abilerim ablalarımla tanıştım onlara çok teşekkür ederim..

Terminatör(Orhan abi):
Bende emeğin çoktur seni kırmamaya çalıştım ve bunu başardım seninle çok muhabbet ettik iyi zaman geçirdik..

Efsane Savaşçı(Yasemin abla):
Şu an bana kırık ama yönetimde ilk tanıştığım kişi ve çok sevdiğim bir kişi.. Onun sayesinde wowu görmüştüm :)

isimsiz_(Hasan abi):
Onunla da wow hakkında baya çabaladık efsaneden birliklerinden koptuğumda ilk farkedende oydu :)

gümüşş(Yavuz abi):
Kalbini çok kırdım ama onun benim hesabımın üzerindeki emeği çok büyüktür hesap kendisinin olsa bu kadar iyi bakabilirdi.. sonsuz teşekkürler..

Turnuva(ırmak):

Bir tanecik dostum onunla çok iyi zaman geçirdik #EFSANE#(EfsaneWW) birliğini kurduğumda en çok yardım eden ve yönetimde adını söz ettiren biriydi ve o hiçbir şeyi imkansiz gibi görmedi biricik dostum..

HAN!!!(Berker abi):
Saldırı aldığımda hemen yardım edenlerdendi.. Onunla Pirana birliğinde bulunduk ve iyi zaman geçirdim.. Wow da emeği çoktur onunda

valay:
valayla EFSANE-7 de tanıştık ve gerçekten iyi bir wow destekcisi hesabı çok büyük olmamasına rağmen iyi destek yaptı wowa..

beyazgiyme:

Kuşkusuz yanımda hep olan ve olmaya devam edicek kişilerden teşekkürler sana dostum..

kutalp839:

Sana da çok teşekkür ederim dostum süper bi oyun geçirdim sayende :)

Kesgin(erkan abi):

Seninlede iyi anlaşmıştık gerçi şu sıra görüşemiyoruz ama gerçekten iyi birisin..

Kusursuz(Eski sahibi Ethem abi):

Hesabı bırakmadan önce iyi vakit geçirdik ha

Kusurusuz(muammer abi):
Seninlede iyi zaman geçirdik oyunun zevkini çıkarttırdınız bana.. Tskler (:

efsane52(Mustafa abi):

Kurucumuz süper bir birlik kurmuşsun teşekkür ederik (:

Ve adını yazamadığım herkese teşekkürler..

Vede HZZ&RA birliklerine çok güzel ordular gördük onların sayesinde.. Acemi bir wow olmamıza rağmen 3 rekor karşıladık.. :)

Şunu söyliyim gülecksnz ama bu benim ilk 12 köylü hesabım :) Tecrübe oldu :D

Climax
29-04-2011, 13:54
avrupa arenasında HZZ ekibi, RA ekibi,EFSANE ekibi vee x2 den TR ekibi, DARK ekibi, Heaven ekibi ve 1453 ekibi... bu birliklerin hepsi birlikte olsa avrupada dünyaya diz çöktürürüz...

valla üzgünüm, H Z Z den pek kimseyi bulabileceğini zannetmiyorum :)

buraya da son bir birlikte server geçirmek için özel davet edilerek geldik... mami kaç gün arayıp mesaj atmıştı bizi toplamak için (tahminen seroş da yapmıştır aynısını).

Son dedik son olacak, devam edenlere allah akıl fikir ve sağlık versin =)
ilk speed ile başladığım travian hayatım sanırım bu hafta sonu bitiyor...

SeninleGüzelAsk
29-04-2011, 13:56
Bırakmayın ya :S Sizin gibi oyuncularla oynama zevkini diğer serverde çıkaralım :)

monk
29-04-2011, 14:06

buraya da son bir birlikte server geçirmek için özel davet edilerek geldik... mami kaç gün arayıp mesaj atmıştı bizi toplamak için (tahminen seroş da yapmıştır aynısını).

oynayana cıkar elbet arada girer bakarız neler oluyo dıye :D:D

tayyar
29-04-2011, 14:14

abi hertarafa bakıyorum ben merak etme:)

tayyar
29-04-2011, 14:16
tayyarıma söz yok :))

tazım benim allahına kurban:)

Mr.Nonstop
29-04-2011, 14:21
Uneleyen' giden Yok mu :)

orkan_my
29-04-2011, 14:23
Uneleyen' giden Yok mu :)

yarın anca bu vakitler:) belki asker ulaşır

orkan_my
29-04-2011, 14:24
abi hertarafa bakıyorum ben merak etme:)

:)) emre abiyi yormayın

tayyar
29-04-2011, 14:50
:)) emre abiyi yormayın emre abiyi kimse kurtaramaz:)

oyilmaz
29-04-2011, 15:54
Seyyartayyar :D

monk
29-04-2011, 16:11
Seyyartayyar :D

mudur serkan www u kurcakmı yaw :D

oyilmaz
29-04-2011, 16:17
mudur serkan www u kurcakmı yaw :D
monk bukadar istiyorda kurmam mı dedi müdür :D

monk
29-04-2011, 16:21
monk bukadar istiyorda kurmam mı dedi müdür :D

:D:D nerden soledı onu sana mudur ya şaka yapmıyosun dımı :D

oyilmaz
29-04-2011, 16:22
Şaka tabi :D
Ama bugün hiç seviye basmadı 97de bekliyor bassa biterdi :D

orkan_my
29-04-2011, 16:23

basamaz depo yook:))

monk
29-04-2011, 16:28

zazazazaza adam dalga geçiyo resmen :D

monk
29-04-2011, 16:29
basamaz depo yook:))

ne deposu depolarıma kımse dalmadı onun yaw wuw ındıremıyolar depoları kım wurcak hiç takıp etmıyon sende :D

ati_80
29-04-2011, 16:33

h z z yi ben temsil ederim avrupada :D

dipçik: relax-ol aycan.. corsann nickim şiir yazdığımdan banlandı :D

tayyar
29-04-2011, 16:34
Seyyartayyar :D oyılmaz ne ayaksın sen:)

oyilmaz
29-04-2011, 16:36
oyılmaz ne ayaksın sen:)
O seyyartayyar koçüsü naber :D

orkan_my
29-04-2011, 16:37
ne deposu depolarıma kımse dalmadı onun yaw wuw ındıremıyolar depoları kım wurcak hiç takıp etmıyon sende :D

97 seviyede 1073 nufus bana az geldi

oyilmaz
29-04-2011, 16:38
Çocuk haklı takip et :D

oyilmaz
29-04-2011, 16:42
orkan_my müdür bu nickin serverdeki sahibi profilinde senin için güzel şeyler yazmış :D

monk
29-04-2011, 16:43
97 seviyede 1073 nufus bana az geldi

pazarcı basmamıştır ne diyim :D inşatcı değildir adam senın gibi :D

monk
Çocuk haklı takip et :D

cocuk kım oluyo la burda :D

orkan_my
orkan_my müdür bu nickin serverdeki sahibi profilinde senin için güzel şeyler yazmış :D

ne diyorsun anlamıyorum seni

orkan_my
29-04-2011, 16:44
pazarcı basmamıştır ne diyim :D inşatcı değildir adam senın gibi :D

benim gibimi :)

oyilmaz
29-04-2011, 16:45
Diyom ki x3de orkan_my profiline bak :D
monk yani büyük çocuk demek istedim :D

orkan_my
29-04-2011, 16:46

onu ben yazdım bir dönem forum hesabım çalınmıştı

oyilmaz
29-04-2011, 16:47
hı iyi ozaman

monk
29-04-2011, 17:01

yılmaz yanı bana cocuk dersen uzulurum :D ahahhaha

arcmrt21
29-04-2011, 17:01
aslında arkadaşlar wowu ben buldum.... :)

Şimdi travian oynuyoruz dwarfishle vs. dedim bir yerde güzel bir şekilde bitirmek lazım... Tarihe de uygun olsun yazılı çizili birşeyler olsun arkadaşım dedim dwarfish e:) o da dedi dogrudur murat abi olsun:p Sonra dedim SOS olsun sen don dolaş WOW a don... Ondan sonra da PATLADI GİTTİ... :)

Dwarfish bana dondu murat abi heyran kurban senin ismini koysaydık dediler mutevaziliğimden dolayı kabul etmedim...

Uneven hadi bitir bak saçmalama bende de başladı:)

DİP NOT: Ayrıca uneven tebrik etmeyi unutmuştum muhteşem savunma puanından dolayı tebrik ederim normal serverler olarak s18 e kadar hepsini toplasan bu kadar olmaz:)

oyilmaz
29-04-2011, 17:04
Kelimeler hiç benzemiyor arcmrt21 0 puan :D
monk wow kuracam la senin için

monk
29-04-2011, 17:12
Kelimeler hiç benzemiyor arcmrt21 0 puan :D
monk wow kuracam la senin için

zazazaza bende yıkıcam lan birini canım sıkılmaya başladı :D

oyilmaz
29-04-2011, 17:18
Senin nickin ne sana dalayim bari müdür :D

monk
29-04-2011, 17:22
Senin nickin ne sana dalayim bari müdür :D

:D:D:D mudur protonex benım nıck :d:D:D

yildizimsinsen
29-04-2011, 17:33
:D:D:D mudur protonex benım nıck :d:D:D
saldırılarda 3.sıradasın bu hafta.. sende asker kalmamıştır artık:D

monk
29-04-2011, 17:38
saldırılarda 3.sıradasın bu hafta.. sende asker kalmamıştır artık:D

aslında asker bende cok gibi ahahahha :D o kadar asker kesen adamda askermı kalır dostum ya :D

edebiyat84
29-04-2011, 17:50
unevenin mimar köyüne büyük saldırılar geldi.. raporu düşer mi acabaaaaa??

efsane_52
29-04-2011, 17:58
[QUOTE=edebiyat84;1190662]unevenin mimar köyüne büyük saldırılar geldi.. raporu düşer mi acabaaaaa??[/QUOTE

e.....

orkan_my
29-04-2011, 18:00
[QUOTE=edebiyat84;1190662]unevenin mimar köyüne büyük saldırılar geldi.. raporu düşer mi acabaaaaa??[/QUOTE

e.....

mimar gitmiş

woyager
29-04-2011, 18:01
mimar gitti sira wow damı ne dir:))

monk
29-04-2011, 18:04
mimar gitti sira wow damı ne dir:))

hemen gelmiş :D

asasa
Beni unutmuşsun :) Sizler sayesinde bu oyunu iyi bir şekilde öğrenmiş ve çok güzel bir tecrübe kazanmış oldum..

Sizin sayenizde bizde çok keyif aldık en önemlisi sizin gibi uzman oyunculara kafa tuttuk :)

Orhan abi beni unutmuşsun ya (: Neyse sen ve efsanelerin benim wow için yaptıklarımı biliyor.. Sana da yaptığın abilikten bizi kolladığından dolayı içten teşekkür ederim gerçekten çok iyi birisin..

ben genel olarak herkesi kasttettim .ve emeği geçen herkese teşekür ettim..o andada aklıma gelenleri yazdım...senın buradakı hesap ismini çıkarmadım..

woyager
hemen gelmiş :D
monk musun nesin monklasma da işine bak len:)

efsane_52
29-04-2011, 18:05
[QUOTE=efsane_52;1190668]

mimar gitmiş

evet mimarı testere kankalar olarak çalınmıştır başka birlikten de giden ordular vardı mimara ama gerek kalmadı boş dönecekler tahmin ettiğimizden daha az bi savunma çıktı karşımıza :D

woyager
29-04-2011, 18:06
ben genel olarak herkesi kasttettim .ve emeği geçen herkese teşekür ettim..o andada aklıma gelenleri yazdım...senın buradakı hesap ismini çıkarmadım..

benıdemı):)

arcmrt21
29-04-2011, 18:08
mimar gitmiş

yeni mimara ihtiyaç varsa soyleyin biraz zahmet her turlu yardımcı olunur:) Meslektaşıma baş saglıgı diliyorum :p

asasa
29-04-2011, 18:10
serverde ve forumda senı tanımayan yok

woyager
29-04-2011, 18:11
unneven e saldırı serbest mimar yok yeni mimar alınması uzun zmaan aktıf olması 24 saat.. saldırın yıkın kendıdını begenmısı.
her türlü ordı iş yapar sımdı o wow da:))

orkan_my
29-04-2011, 18:13
yeni mimara ihtiyaç varsa soyleyin biraz zahmet her turlu yardımcı olunur:) Meslektaşıma baş saglıgı diliyorum :p

nende baş sağlığı

monk
29-04-2011, 18:14
monk musun nesin monklasma da işine bak len:)

zazaza aklını alırım senın :D

oyilmaz
29-04-2011, 18:14
uNevEn yeni seviye 94 ee onun keyfini bekleyecekler değil..

woyager
29-04-2011, 18:15
serverde ve forumda senı tanımayan yok

sanırım cok can yaktım.. *f* 46lıklara yalakalık yapmadım yaa ından sevılmıyorum.. en azından dost satmıyorum 46lık *f* ler gıbı..

onlar naca vayaha asker atsın sarayözü ve kerata17 gıtsın kessın madalya alsınlar... istesınler laayına takayım:))

orkan_my
29-04-2011, 18:16
sanırım cok can yaktım.. *f* 46lıklara yalakalık yapmadım yaa ından sevılmıyorum.. en azından dost satmıyorum 46lık *f* ler gıbı..

onlar naca vayaha asker atsın sarayözü ve kerata17 gıtsın kessın madalya alsınlar... istesınler laayına takayım:))

ibo 46lıklara laf atma yarım 46lık benim

zaza-xerib
29-04-2011, 18:17
eeee hani rapor yok mu gittigi doğruda saldırıyı düzenletenler bir zahmet rapor koysalar..

HZZ & RA kendi saldırı raporlarını hemen koyardı bari gelen saldırı raporlarını paylaşın..

woyager
29-04-2011, 18:19
Bu oyuncuya saldırı: **F 46LIKLAR**

Askerler 0 480 28274 0 0 13774 950 3804 0 0 1

bende cigara içeçem bır kac saat icinde:)

woyager
29-04-2011, 18:20
ibo 46lıklara laf atma yarım 46lık benim

üstadım lafım adrese gırdı sanaa lafım yok..adam olmayan *f* 46lıklara lafım.. keske sen gıbı delıkanlı olsalar..

monk
Bu oyuncuya saldırı: **F 46LIKLAR**

Askerler 0 480 28274 0 0 13774 950 3804 0 0 1

bende cigara içeçem bır kac saat icinde:)

yak bi cigara sen ahahahha 1 2 saat keyıf al :D

uNeVeN
eeee hani rapor yok mu gittigi doğruda saldırıyı düzenletenler bir zahmet rapor koysalar..

HZZ & RA kendi saldırı raporlarını hemen koyardı bari gelen saldırı raporlarını paylaşın..

Mimar raporlarını resimlemedim daha.
WW raporlarını arkadaşlar koyar diye koymuyorum..
1 Saat içinde koyulmazsa yayınlarım ben..

Saldıran ekibe tebrikler.

orkan_my
29-04-2011, 18:21
http://facebookvideoindir.gen.tr/cem-yilmaz-hayde-gidelum-hayde.html

hayde gidelum hayde

uNeVeN
29-04-2011, 18:21
unneven e saldırı serbest mimar yok yeni mimar alınması uzun zmaan aktıf olması 24 saat.. saldırın yıkın kendıdını begenmısı.

Ahahhahaha :D
Arkadaş sen niye elin muhabbetiyle iş yapıyorsun :)
Buyur kendin gel :)

woyager
29-04-2011, 18:22
zazaza aklını alırım senın :D

kımsın sen_

Climax
29-04-2011, 18:22

bebe geldi sen önce kendi wowunu açtır ...
serkan kendini beğenir tabii, senin gibi kendini bilmez olacak değil ya ;)

monk
29-04-2011, 18:23
allahasan gelde sen saldır iş yapsa ne olur sen hangi hesapta oynuyon hesabın bile yok..

monk
29-04-2011, 18:23
kımsın sen_

daha benı tanımıyo :D hahahha protonex diye biri war mı bak bakalım sağa sola :D

woyager
29-04-2011, 18:24
Ahahhahaha :D
Arkadaş sen niye elin muhabbetiyle iş yapıyorsun :)
Buyur kendin gel :)

admın abınıze soyleyın size mımar versın:)) 3 defa kıtlenen bır wow hala acık yaa pess.. gel sonra bı travıan admın mh lere güven inan.. wow unuz 3 cüde neden kıtlendı kıtlendı ama okadar kisa sürede nasıl acıldı serkan soylermısın?

monk
29-04-2011, 18:31
sen git bakkaldan lolipop al eglen..

sen ne biçim insansınki elalemin şeyiyle gerdegegiriyon tosun senidegördük woyeger bozuntusu

cadek
29-04-2011, 18:36
uneleven mimarı gitti geçmiş olsun

efsane_52
29-04-2011, 18:37
[QUOTE=uNeVeN;1190696]Mimar raporlarını resimlemedim daha.
WW raporlarını arkadaşlar koyar diye koymuyorum..
1 Saat içinde koyulmazsa yayınlarım ben..

Saldıran ekibe tebrikler.[/QUOTE

teşekkürler sana da wow yolunda başarılar...

delice
29-04-2011, 18:38
raporlar nerde arkadaşlar ?

sucukluyumurta
29-04-2011, 18:39
mimarın gidişi oyun gidişatını etkilemez. 3x mimar koyar gene yoluna devam eder.

Black_White
29-04-2011, 18:40
No panik!

Operasyonu yapan birlikleri tebrik ederiz.

Herşey kontrol altında. Uneven wowu sıfırı görse(ihtimal bile vermiyorum) dahi ona zaman kazandıracak ordularımız mevcuttur...

monk
29-04-2011, 18:42
No panik!

Operasyonu yapan birlikleri tebrik ederiz.

Herşey kontrol altında. Uneven wowu sıfırı görse(ihtimal bile vermiyorum) dahi ona zaman kazandıracak ordularımız mevcuttur...

yapıştır suat raporu burda görmek ıstıyorum :D

yildizimsinsen
29-04-2011, 18:42
ii bak oylemı demısım camurcu!!
o yazdığından 1-2 önce yazdıklarına bir daha bak.. saldırınnn,yıkınnn,yağmalayınnn.. diye yazdığın mesaja bak.. işte onlar elaleminki oluyor gülüm.. yazacaksan önce Türkçe kelime ve cümle kurallarına göre yaz,sonra adam gibi yaz.. sana burada kimse cevap vermek zorunda değil.. tek amacın milletin sana küfür edip banlanmasıysa bunu moderatörlerin de artık görmesi lazım..

not:köyü olanlar köyü kadar konuşsun,köyü olmayan adamlar burada başkalarının adına yorum yazmasın..

woyager
29-04-2011, 18:45
o yazdığından 1-2 önce yazdıklarına bir daha bak.. saldırınnn,yıkınnn,yağmalayınnn.. diye yazdığın mesaja bak.. işte onlar elaleminki oluyor gülüm.. yazacaksan önce Türkçe kelime ve cümle kurallarına göre yaz,sonra adam gibi yaz.. sana burada kimse cevap vermek zorunda değil.. tek amacın milletin sana küfür edip banlanmasıysa bunu moderatörlerin de artık görmesi lazım..

not:köyü olanlar köyü kadar konuşsun,köyü olmayan adamlar burada başkalarının adına yorum yazmasın..

baskasına saldırın demem den sebeb neden banlanayımkı? hayırdır mımar calınınca el acıp modlara yalvarmayamı basladınız??

uNeVeN
29-04-2011, 18:47
Arkadaşlar ;
2 Kelimeyi bir araya getiremeyen bir kişiye lütfen cevap vermeyiniz. Aramızdan bir Türkçe Öğretmeni önce o kişiye ders versin , sonra onu kaale alın..

Problem yok.. WW unuz emin ellerde.. Aynı şeklide yolumuza devam ediyoruz..
Her şart ve durum için bir planımız var.

Saldıran arkadaşları tebrik edelim ve önümüze bakalım..

orkan_my
29-04-2011, 18:47
baskasına saldırın demem den sebeb neden banlanayımkı? hayırdır mımar calınınca el acıp modlara yalvarmayamı basladınız??

ibo su oyunda bir kişiyle güzel gecin yaff .

raporları merakla bekliyorum

yildizimsinsen
29-04-2011, 18:48
hadi gülüm sen git sıkılıyorsan biraz köyüne bak.. burda kimse sana küfür etmez boşuna uğraşma..

woyager
29-04-2011, 18:51
Arkadaşlar ;
2 Kelimeyi bir araya getiremeyen bir kişiye lütfen cevap vermeyiniz. Aramızdan bir Türkçe Öğretmeni önce o kişiye ders versin , sonra onu kaale alın..

neo havanmı söndü aslan parcasi.. saldırılarmı arttı snaa:)))canlı yayını kestın bakıyorum:))su kesın defans da 1 cı olucaksın ama wow kurmada sansın zor:))

her gecen dakıka saldırı artıyor.. ha abu arada depolarını ıı koru:)deposuz wow kurulmaz:D:D

woyager
29-04-2011, 18:52
ibo su oyunda bir kişiyle güzel gecin yaff .

raporları merakla bekliyorum

orasıda benı ılgılendırsın olmamzı

uNeVeN
29-04-2011, 18:53
69. WW Ordusu

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/29/9369.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

70. WW Ordusu

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/29/9372.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

71. WW Ordusu

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/29/9379.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

orkan_my
29-04-2011, 18:54
orasıda benı ılgılendırsın olmamzı

olur olur senimi kırcazzz

edebiyat84
29-04-2011, 18:55
ştt woyager misin nesin? bi sus ya Allahını seviyorsan.. forumu dışardan takip ediyorum; artık sıkıldım senin gereksiz yazılarını okumaktan. gına geldi yaa.. yazma artık. forumu güzelce takip etmek istiyorum, senin yazılarını okumak değil...

woyager
29-04-2011, 18:56
69. WW Ordusu

70. WW Ordusu

71. WW Ordusu

10,000 mancınık iş yapiyorsa wow da bütün ordular iş yapar:)) ınneven saldırı yapan yıkar..10,000 mancınık olan kısıler tahıl depo vurur sa sıfırlar..15,000 üstü mancınık olan kısıler ham depoya tek atıs yıkar 20,000 üstü mancınıklar wow yıkar.. hade herkes yola cıksın:))

woyager
29-04-2011, 18:57
olur olur senimi kırcazzz

tsş ler kardesım:))

orkan_my
29-04-2011, 18:58
saldıran ekibi tebrik ederim

Road Runner
29-04-2011, 19:00
EFSANE BİRLİKLERİ

şemsoz_kul (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=9697) ORHAN BAŞKANA VE GÖNÜL BAĞIM OLAN KANKALAR BİRLİĞİNE.JOKER AS ERDOĞAN ABEYE
belki ilginç gelecektirki HZZ BİRLİĞİNDE OLUPTA wow umuza destek veren oyuncu kardeşlerime ve yine ismini hatırlayamayıpta desteğini esirgemeyen bütün birliklere.ayrıca hzz birliğinde yönetimde ve oyuncu olarak oynayan oradakı arkadaşlarada buradan saygı ve sevgılerımı sunup en derın teşşeküürlerimi iletirken

TERMİNATÖR

EFSANE BİRLİKLERİ

Öncelikle kendi adıma EFSANE birliğini ve KESGİN'i canı gönülden tebrik ederim.
Çok iyi bir wow dönemi çıkardınız.Server tarihinin en büyük ve iyi organizelerini karşıladınız.Bence bundan daha güzelide yine yeniden hiç bıkmadan seviye basımına devam ettiniz.
Wow dönemi öncesi serverda biraz pasif gözüken bir birlik olarak elanse edilsenizde.Söylediğiniz gibi yeni bir oluşum plus kullanımının azlığı travianda yeni oyuncular ve tecrübesiz oyunculardan oluşmanız buna zemin harcadı bencede bu gayet normaldir.
Bence bu server en iyi wowdunuz.(Savunmada)Temiz ve seviyeli bir wow dönemi geçirdiğiniz için teşekkür ederim...
Sadece tek bir yorumunuza katılmıyorum.Serveren uzamasının tek sebebi H Z Z ordularının aşırı fazlalığı,büyüklüğü ve bunların tümünün kullanılmak istenmesi...
Başarılar dilerim...

yildizimsinsen
29-04-2011, 19:00
69. WW Ordusu

70. WW Ordusu

71. WW Ordusu

saldıran arkadaşları tebrikler..emeklerine sağlık..
bizim ekibe de tebrikler.. olur böyle şeyler.. yeniden toparlarız..

mahşerin_4atlısı
29-04-2011, 19:02
69. WW Ordusu

70. WW Ordusu

71. WW Ordusu

plan ve wow saldırılarında bana eşlik eden bütün arkadaşlara teşekür ederim. Hep beraber küçük ama güzel bir iş çıkartmaya çalıştık..

Savunan ekibi tebrik ederim

Saygılarımla...

yildizimsinsen
29-04-2011, 19:03
10,000 mancınık iş yapiyorsa wow da bütün ordular iş yapar:)) ınneven saldırı yapan yıkar..10,000 mancınık olan kısıler tahıl depo vurur sa sıfırlar..15,000 üstü mancınık olan kısıler ham depoya tek atıs yıkar 20,000 üstü mancınıklar wow yıkar.. hade herkes yola cıksın:))
bak hala elaleminkiyle bebe yapmaya çalışıyorsun.. sıkıyorsa burda da ben öylemi demek istedim de.. bir yazdığını 2 mesaj sonra unutuyorsun..

MOD lardan ricamdır.. insanları forumda gereksiz yere tahrik eden bu ve benzeri üyeleri uyarırsanız sevinirim..

patriyot
29-04-2011, 19:07
[B]

Tebrik ederim çocuklar serkan senide kutlarım.

Diyecegim lütfen bunun oyun oldugunu unutmayın hırsımıza kapılıp insani degerlerimizi unutmayalım bizler birer rakibiz düşman degiliz yarın birgün oyun biter elbette biri kuracak gene abi kardeş olacagız lütfen ama lütfen utanacagımız sözler sarf etmeyelim

Horizon
29-04-2011, 19:08

Sen bir zavallısın artık gerçekten acıyorum sana...

latino
29-04-2011, 19:16
Fazla dokunmayın çocuğa.. Toprak siper 13 deyken 10k mancınık iş yapmış. Siper 20 deyken 17.5 k mancınık iş yapmamış.Bunu kavramayan sadece uneven ne kadar laf etsem bir tarafım rahatlar havasında:) Tebrikler zuhaha

by ati
29-04-2011, 19:22

Diyecegim lütfen bunun oyun oldugunu unutmayın hırsımıza kapılıp insani degerlerimizi unutmayalım bizler birer rakibiz düşman degiliz yarın birgün oyun biter elbette biri kuracak gene abi kardeş olacagız lütfen ama lütfen utanacagımız sözler sarf etmeyelim

+1254562

Bizde sizin wowa geldik noldu bizim senle abi kardeşligimizmi bozuldu :) sonuna kadar haklısın bazıları oyun hırsından tbk etmeyi bile unutmuş :) yazık yazık diorum forumda sen ve senin gibi kişiler oldugu içinde seviniyom biri bu wowu kuracak sonuçda ali memet veya hasan oyun biter msnlerde dostluk kalır :)

harmanım
29-04-2011, 19:26
ben hiç bır zaman wow kuracagım demedım.. asla boyle bir buyuk soz konusmadım. tek dedıgım sy unneven e wow kurdurtmayacagım elımden geldıgı kadfar engel olacagım.. ve kuracagınıda sanmıyorum.. daha dogrusu kurdurtacagımızı.. ben kımı desteklıyorum dersenız ben tuatone desteklıyorum.. bıran önce kurulsun bıtsın server. unneven kurmasında kım kurarsa kursun..

Bu 2 alıntı arasında ki farkı kim söyleyecek ? :)

asfren
29-04-2011, 19:28
Acısıyla tatlısıyla bir serverı daha geride bırakıyoruz. Bizim bu server da üzerimize düşen görevleri fazlasıyla tamamladığımıza inanıyorum. Ekibimizle başlangıçtaki niyetimiz aslında yine eski TTJ - HÖYT grubunu bir araya toplamaktı ama öylesine dağılmıştık ki maalesef toparlayamadık. Şuan vatani görevini yapmakta olan Sero ve Muammer bize dost nidalarıyla kucak açtılar. Eski dostlarımızla bir arada olmanın bizede mutluluk vereceğini düşünerek. HZZ ailesinin bir parçası olduk. Gün geldi üzüldük, gün geldi sevindik, gün geldi ağladık, gün geldi sinirlendik.. Gün geldi tüm dengeleri alt üst ettik her şeyi değiştirdik ama değişmeyen bir tek şey vardı…

Hala birçoğunu tanımasamda öncelikle HZZ ailesine, bazen bağrışıp çağrıştığımız ama ekseriyetle dertleşip zırlaştığımız, herkese göre ani çıkışları ani parlamaları olan ama bana göre özünde esasen muhteşem bir insan barındıran sevgili ortağım Ufuğa, canım arkadaşım, dostum biricik kankam koşulsuz şartsız 4 senedir her oyunda desteklerini esirgemeyen; ordularımızın ve köylerimizin gelişmesinde şüphesiz en büyük paya sahip olan yegane kişi Pis7li - Yasin’e, bize bu oyunu öğreten ve sevdiren hayatın hep güzel yanlarını gören bir baba- bir abi şefkatinde yaklaşan hep sağduyusuna inanıp güvendiğim ulu bilgemiz Zülfikar - Çağatay abime, sevgili çatlağımız, canımız neşe kaynağımız psiko girl asbalata – Nil’e , dualarıyla her zaman yanımızda olan her fırsatta bıyıklarını yolmaya kalktığımız yine asbalata sahiplerinden Mevlüt abime ve gıyabında Bekir abime, hesabını silen Ronin – Suat abime, sevgili dostlarım dert ortaklarım Penisilin Cold_ hesabı aramızda olmayan Sero’ya - Muammer’e ve barışa, şuan aramızda bulunmayan oyunu bırakan fakat hesabımıza fazlaca emeği geçen cevo – Cevahir abime, haşarılığıyla meşhur Ecelbey - Ali’ye, bu server tanıdığım yardımlarını ve arkadaşlığını esirgemeyen bozkan73 – Fatih’e ve İbrahim abiye, Relax-ol – Aycan’a , hesabını silen popolin – Serhat’a, sevgili komşum iyiniyet örneği javs – Salih’e, yine yardımlarını esirgemeyen benical, Premium, zuxasibere ve protonexe, koçbaşı ordusu için ELYAF'a saldırıda tahıl destekleriyle tüm HZZ birleşmelerine,

Oyunun gizli kahramanları; Zamazingo hesabını gerçekten bir değer yapan, karakterlerine, saygılarına, dostluklarına ve yardımseverliklerine hayran bırakan başta vole ve Eshot’la HZZ Z ailesine,

Son zamanlarda bol bol kahrımızı çeken ve hiçbir koşulda yardımını esirgemeyen, tüm ww organizelerinin yegane öncüsü O Bir Marka – Hamit’e,

Çılgınlıkları ve deli dolu halleriyle etrafa neşe saçan ne olursa olsun hayat dolu olan sevgi kelebeği zeldox – Buket’e

Ve son noktayı koyacak 2 önemli değere.. Bu server tanıştığım karakterleriyle, oyundaki duruşlarıyla, dostluklarıyla, yardımlarıyla her daim yanımda olan, bu hayatta herkesin tanımasının ŞANS olduğuna inandığım, sendelediğinde kolundan tutan, ağladığında ağlayan, bir aile sıcaklığındaki iki güzel insan APRANAX FORT – Abuzer ve RİTALİN – Sarven’e sonsuz sevgilerimi ve teşekkürlerimi sunarım..

Bu kadar güzel insanın arasında bir parçada ben olabilmek dünyadaki en büyük mutluluklara eş değer.. Bizler çoğumuz neyiz, kimiz, neciyiz bilmiyoruz ama baktığımız tek yön vardı oda sevgi, arkadaşlık ve dostluk.. Yine bir server sonu gelirken server resetlenirken baki kalacak tek değer.. Dostluklarınızın baki kalması dileğiyle.. Küstürdüklerimiz, kırdıklarımız, sürçü-lisan ettiklerimiz var ise affola.. Daima sevgiyle..

ZamazingO-Pınar

bu duygu yüklü mesajı bıyıklar feda olsun pınarım yeterki sen iyi ol gerisi teferruat;)

tayyar
29-04-2011, 19:31
bu 2 alıntı arasında ki farkı kim söyleyecek ? :)

aceleyle yazmış olabilir :)

Mad Fighter
29-04-2011, 19:45
eee üstad ne zaman bitiriyorsun oyunu ?

oyilmaz
29-04-2011, 19:49
BASTIR fatihcetin86 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=241683&c=1f) :D

orkan_my
29-04-2011, 19:50

ne güzel demişsin kardeş . bu bir oyun bir oyun için kişilikten ödün vermeye .onurundan serefinden ödün vermeye hiç değmez. yalan söylemeye hakaret etmeye rencide etmeye hiç değmez

harmanım
29-04-2011, 19:50
eee üstad ne zaman bitiriyorsun oyunu ?

Daha bitmiyor :D

Ama bitecek olursa yarın akşama biter :D

raid
29-04-2011, 19:54
bu duygu yüklü mesajı bıyıklar feda olsun pınarım yeterki sen iyi ol gerisi teferruat;)

ben teşşükkür etmiyorum oyun öğrendiğim ekibe :P bana bir teşşşekür etmemiş kırıldım :P

şemsöz
29-04-2011, 19:57
uNeVeN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3) yapılan organize saldırılar için tüm arkadaşları kutlarım gecmiş olsun uNeVeN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3) daha köprünün altından cok sular akacak az bekle bu organizazyon nun ustası her zamanki gibi mahşer.opera. mahşerin 4 atlısı nederseniz deyin kankamız süleymendır tebrikler kanka devam durmak yok yola devam

oyilmaz
29-04-2011, 19:58
sülüman padişah :D

eraykarakus
29-04-2011, 20:05
hahahhahahha

orkan_my
29-04-2011, 20:10
saat veren yokmu boşuna bekleyemeyelim

Mad Fighter
29-04-2011, 20:11
uNeVeN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3) yapılan organize saldırılar için tüm arkadaşları kutlarım gecmiş olsun uNeVeN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3) daha köprünün altından cok sular akacak az bekle bu organizazyon nun ustası her zamanki gibi mahşer.opera. mahşerin 4 atlısı nederseniz deyin kankamız süleymendır tebrikler kanka devam durmak yok yola devam

o zaman şöyle bir son durumu kopyalayında görelim bizde :)

mahşerin_4atlısı
29-04-2011, 20:13
saat veren yokmu boşuna bekleyemeyelim

sende saat yokmu var gibi sanki

tetikçi_73
29-04-2011, 20:14
Bu 2 alıntı arasında ki farkı kim söyleyecek ? :)

Farklı şeyleer içmiş.. ve o kafayla ağzından kaçıvermiş.. :) ne o laa içtiğin bende istiyorumm:cool:

oyilmaz
29-04-2011, 20:16
Absolut :D

harmanım
Farklı şeyleer içmiş.. ve o kafayla ağzından kaçıvermiş.. :) ne o laa içtiğin bende istiyorumm:cool:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150165076239190&oid=207068705977356&comments

Bunların içtiğinden içmiş olabilir... :D

fuhas
tbkler çabuk geri almışınız :)

Emanet alınan PLAN EFSANE BİRLİKLERİ TARAFINDAN cigara dan çalınmıştır.:)

orkan_my
29-04-2011, 20:17
sende saat yokmu var gibi sanki

ben 7 senedir saat kullanamm telefonla idare ediyorum:)

fuhas
29-04-2011, 20:18
Emanet vermiştik geri aldık hepsi bu:)

Operasyona katılan diğer arkadaşların raporlarını koymadım çünkü hepsi boş dönüyor...

Plan tılsımıdır.
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/28/11281.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Emanet geri alındı.cigaradan.tebrikler kandemire.

by ati
29-04-2011, 20:19
Emanet alınan PLAN EFSANE BİRLİKLERİ TARAFINDAN cigara dan çalınmıştır.:)

Sizde çabuk geri almışınız.......

tetikçi_73
29-04-2011, 20:20
http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150165076239190&oid=207068705977356&comments

Aman kalsınn madara oluruz sonra ben iyiyimm böylee..

by ati
29-04-2011, 20:21

Hahahhaha süperdi be enes ADAMSIN ADAM

şemsöz
29-04-2011, 20:22
ben 7 senedir saat kullanamm telefonla idare ediyorum:)
güneşe bakarak tahmin et saati

marx-man07
29-04-2011, 20:22
Sayın travian camiası:) Öncelikle mimara ve wowa yapılan operasyondan dolayı tüm hesap sahiplerini tek tek tebrik ediyorum. Bugun HZZ&RA birliğinin ne kadar büyük bir birlik oldugunu bir kez daha gördük.

Coğu kendi ordularımızla olmak üzere dostlarımızla beraber serverdaki wowları bircok kez sıfırladık. Haliyle onlarda her defasında bize saldırı cıkardılar. Bugunlere kadar sıfırlanmadan alnımızın akıyla geldik. Oyun sonunun verdiği bıkkınlık ve sıkıntıyla saldırlar uneven arkadasımızın gözünden kaçmış ve gerekli önlemimizi almamıza neden olmustur. Ama bunu hala sorun etmiyoruz. Yarına serverı bitiririz düşüncesiyle elmizdeki orduları yola cıkarmıstık zaten. Saldırı raporlarını vakti geldiğinde koyacagız. Ordularımızı cıkarmamıza ragmen wowı yinede biz kuracağız. Her nekadar mimarı kaybetsekde hala bizi sıfırlayacak ordu oldugunu sanmıyorum. Eger öle bir durum olursa ona göre bizde planımızı yaparız. Hala en büyük favori wow sahibi biziz:).

Bizim büyüklüğümüzü bana hatırlatan diger bir husus ise;
Daha bir ay öncesine kadar birlik profillerinde birbirlerine ağza alınmıcak laflar söleyen özel mesajlarla birbirlerine ana bacı söven birliklerin sırf uneven wowdan 2 seviye daha fazla alabilmek için beraber hareket edebilmesidir. Ne mutlu bize ki kendi birlikteliğimiz sayesinde bunca rakip birliği bir araya getirebildik. Büyüklüğümüzü bize hissettirdikleri için tüm rakip birliklerimize tesekkür ediyorum. Tüm wowlara başarılar diliyorum...

dipnot: bundan sonra durmak yok bu wow kurulacak...

HZZ&RA birlikleri adına O BiR MaRKa

harmanım
29-04-2011, 20:23
Aman kalsınn madara oluruz sonra ben iyiyimm böylee..

bize heryer paris :D

orkan_my
29-04-2011, 20:24
güneşe bakarak tahmin et saati

güneş doğduğunda söyleyeceğim:))

oyilmaz
29-04-2011, 20:25
Hattım kapanmadan yeni speed açılsada sms ile altın alsam hat gidecek :D

monk
29-04-2011, 20:28
Sayın travian camiası:) Öncelikle mimara ve wowa yapılan operasyondan dolayı tüm hesap sahiplerini tek tek tebrik ediyorum. Bugun HZZ&RA birliğinin ne kadar büyük bir birlik oldugunu bir kez daha gördük.

Coğu kendi ordularımızla olmak üzere dostlarımızla beraber serverdaki wowları bircok kez sıfırladık. Haliyle onlarda her defasında bize saldırı cıkardılar. Bugunlere kadar sıfırlanmadan alnımızın akıyla geldik. Oyun sonunun verdiği bıkkınlık ve sıkıntıyla saldırlar uneven arkadasımızın gözünden kaçmış ve gerekli önlemimizi almamıza neden olmustur. Ama bunu hala sorun etmiyoruz. Yarına serverı bitiririz düşüncesiyle elmizdeki orduları yola cıkarmıstık zaten. Saldırı raporlarını vakti geldiğinde koyacagız. Ordularımızı cıkarmamıza ragmen wowı yinede biz kuracağız. Her nekadar mimarı kaybetsekde hala bizi sıfırlayacak ordu oldugunu sanmıyorum. Eger öle bir durum olursa ona göre bizde planımızı yaparız. Hala en büyük favori wow sahibi biziz:).

Daha bir ay öncesine kadar birlik profillerinde birbirlerine ağza alınmıcak laflar söleyen özel mesajlarla birbirlerine ana bacı söven birliklerin sırf uneven wowdan 2 seviye daha fazla alabilmek için beraber hareket edebilmesidir. Ne mutlu bize ki kendi birlikteliğimiz sayesinde bunca rakip birliği bir araya getirebildik. Büyüklüğümüzü bize hissettirdikleri için tüm rakip birliklerimize tesekkür ediyorum. Tüm wowlara başarılar diliyorum...

bitirin arkadaş artık şu oyunu yaw neden bekleme yapıyosunuz çifçi oldum artık sayenızde.. :DD:D:

oyilmaz
29-04-2011, 20:28
Çiftçi monk :D

Black_White
29-04-2011, 20:29

ahahahaha :D:D

Emanet geri alındı.cigaradan.tebrikler kandemire.

Tebrikler...

Kullanmakta nasip olur inş.

tetikçi_73
29-04-2011, 20:31
bize heryer paris :D

İyi o zaman ben siz<i tutmayımm sen atiyle götürr:)) ben asker basayım biraz:))

bnbn
29-04-2011, 20:44
http://img151.imageshack.us/img151/4715/osmand.png

http://img703.imageshack.us/img703/1600/koc.png

http://img10.imageshack.us/img10/5089/zapk.png

http://img840.imageshack.us/img840/2632/missd.png

UNUVEN DEN ÇALINAN MİMAR TILSIMIYMIŞ:)

Oyunu bıraktık ama hayla hammallıklardan kurtulamadıkDD

Bu arada Hamit Gökhan travian oynadığı kadar batak oynamasını bileydi iyi olurdu diyor:D

SeninleGüzelAsk
29-04-2011, 20:46
Tebrikler güzel saldırı için :)

TVM
29-04-2011, 20:48
nedir bu büyüklük telaşı bu guruplarda!!!!

sen kendini değil arkadaş başkaları seni konuşsun..bunun çabasını ver....

kim kimin ne olduğunu biliyor zaten....hala kendi kendinize onay ve tastikleme mücadelesi veriyorsunuz...

düşürün artık vitesleri...ayaklarınız yere bassın biraz....

msj a alınacak kişi cevap yazsın lütfen....altta kalanın canı cıksın oynamayalım sonra...

arcmrt21
29-04-2011, 20:49

şu cumlene katılmıyorum şahsen her server de dengenin oluşması amacıyla birleşmeler yapılmalıdır ve yapılacaktırda kurarsınız kurmazsınız ayrı bir şey ama bu birleşme konusu farklı bir durum.... Server bittikten sonra servere karşı mucadele ediyoruz demek başkadır bitmeden once güzelce konuşup nasıl hepinize karşı kurduk demek başkadır... Ha diplomasi midir evet... Hzz Ra birlikleri de tek olarak herşeyi yapmadılar dimi... :)) Demek ki bazı şeyler de serverin dengesi açısından birleşmelere savaşmalara vs. laf soylemek bence yanlış bir olay...

marx-man07
29-04-2011, 20:49
http://img151.imageshack.us/img151/4715/osmand.png[/IMG

[IMG]http://img703.imageshack.us/img703/1600/koc.png[/IMG

[IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5089/zapk.png[/IMG

[IMG]http://img840.imageshack.us/img840/2632/missd.png[/IMG

UNUVEN DEN ÇALINAN MİMAR TILSIMIYMIŞ:)

Oyunu bıraktık ama hayla hammallıklardan kurtulamadıkDD

Bu arada Hamit Gökhan travian oynadığı kadar batak oynamasını bileydi iyi olurdu diyor:D

[I]Tılsımınız hayırlı olsun:D 0 Nufuslu wow hesabınıza verin en azından biraz daha zor sıfırlanır köyünüz:D

Gökhanada söle batak bildiği kadar travian bilseydi HZZ&RA ya alırdım onu:D

orkan_my
29-04-2011, 20:51
şu cumlene katılmıyorum şahsen her server de dengenin oluşması amacıyla birleşmeler yapılmalıdır ve yapılacaktırda kurarsınız kurmazsınız ayrı bir şey ama bu birleşme konusu farklı bir durum.... Server bittikten sonra servere karşı mucadele ediyoruz demek başkadır bitmeden once güzelce konuşup nasıl hepinize karşı kurduk demek başkadır... Ha diplomasi midir evet... Hzz Ra birlikleri de tek olarak herşeyi yapmadılar dimi... :)) Demek ki bazı şeyler de serverin dengesi açısından birleşmelere savaşmalara vs. laf soylemek bence yanlış bir olay...

onların diplomasi anlayışı birazcık farklı sanırım

marx-man07
29-04-2011, 20:52

Ben birleşmelere laf sölemedim sadece böle bir olaya vesile oldugumuz için duydugumuz memnuniyeti dile getirdim. tvm sana cevp bile vermiyorum. Hak eden istedigi gibi konusur.

bnbn
29-04-2011, 20:52
Tılsımınız hayırlı olsun:D 0 Nufuslu wow hesabınıza verin en azından biraz daha zor sıfırlanır köyünüz:D

Gökhan mı batak biliyor:D

Sen bi ara okul bitmeden uğrada bak bakalım nasıl oynanıyormuş batak gör,ikimiz eş oluruz,gökhan gibi bağırmamda merak etme:D

fuhas
29-04-2011, 20:55
Şahin wowa bak takılma burda :)

TVM
29-04-2011, 20:56
küfür edenle konuşmassınız küsersiniz...

uslüplu konuşmalarda alerjik reaksiyona neden oluyo sanırım...

fuhas
29-04-2011, 20:57

Vicday sende yakalandın bu gece wow sende ona göre:)

Manchester Uni.
29-04-2011, 20:58

Kına getirin kınaaa

Arkadaşa lazımmış biyerlerine sürücekmişş...

TVM
29-04-2011, 20:59
Vicday sende yakalandın bu gece wow sende ona göre:)

verdir temide bakayım bugece...iyi olur bir hafta aradan sonra...eşeleneyim biraz...

efsane_52
29-04-2011, 21:00
Tılsımınız hayırlı olsun:D 0 Nufuslu wow hesabınıza verin en azından biraz daha zor sıfırlanır köyünüz:D

şuan o kadar hırsla konuşuyorsn ki sanırım sen hariç senin cümlelerini okuyn herkes bunun farkında...eğer oynu takip etmiyor yada bilmiyorsan ben sana bilgi vereyim..biz wowları keskin ile birleştireli 1 aydan çok zaman oldu..keskin wowun yanında yazan testere yazısını görmediysen aç bir daha bak...wowlar birleştirildiğin hırt hesabını özellikle silmedik sıfır olmasıda önemli değil ismen durması bile bizim için yeterliydi...aklın sıra laf sokacaksan mantıklı bir yerden yapda komik duruma düşme..

saldıran ve savunan ekibe tebrikler..

uneven'e wow yolunda başarılar..

fuhas
29-04-2011, 21:02
verdir temide bakayım bugece...iyi olur bir hafta aradan sonra...eşeleneyim biraz...
sen saat ver hemen ayıpsın :)

TVM
29-04-2011, 21:02
sen saat ver hemen ayıpsın :)

12 ................

geyik
29-04-2011, 21:03

H Z Z ve RA birliklerini bu dönem yöneten Hamit arkadaşımızın açıklamaları çok manidar.
Bu anlatılanlar bize bazı gerçekleri görmemizi ve analiz etmemizi de gerektiriyor gibi.

ZAAFLAR...
1 - Uneven ın gözünden kaçan saldırılar!
O kadar emek veren oyuncuların emeğine saygısızlıktır. Telafisi olmaz, sonuna kadar dik durmak gerektirir bulunduğu yerde. Bu saldırıları kontrol eden başka kişi olmaz mı? Tek suçlusu Uneven midir?
2 - WW bitiyor diye elden çıkarılan ordular!
Olmaaaaaz... İşte bu tecrübesizlik deneyimidir. Başarı için her zaman bir veya 2 büyük ordu bekletilmelidir. Birliktelik fedakarlık gerektirir. Ben ordumu feda eder bekletir elimde patlatırım diyebilen o ruha sahiptir sadece. Çocuk oyuncağı değil her ne kadar bir oyun da olsa bu...

bir H Z Z dostu...

oyilmaz
29-04-2011, 21:04
Sıkıldım yahu biteceğide yok bunun x5 açın bari mübarekler..

fuhas
29-04-2011, 21:05
12 ................

12 de tıkla wowu :)....

valay
29-04-2011, 21:06
Şahin wowa bak takılma burda :)

şimdi geldim yaw bende değil wow biraz dinleniyorum :))

valay
29-04-2011, 21:06

vicday sakin ol dostum :)

fuhas
29-04-2011, 21:08
şimdi geldim yaw bende değil wow biraz dinleniyorum :))

Biliyom zaten 24 saatten beri wow.:).sana 30 dk müsade :)

SeninleGüzelAsk
29-04-2011, 21:08
Wowa bakın ulen uyumayın.. :D

fuhas
29-04-2011, 21:10

Neyini görecen yıkılmış wowun kardeşim:).daha 2.kat çıkılmadı.:)

SeninleGüzelAsk
29-04-2011, 21:10
Yıkılmış mıkılmış bilmem ben o wow bizim 0 olsa bilene :D 2.kat da çıkar ya yavaş yavaş :D

marx-man07
29-04-2011, 21:11
şuan o kadar hırsla konuşuyorsn ki sanırım sen hariç senin cümlelerini okuyn herkes bunun farkında...eğer oynu takip etmiyor yada bilmiyorsan ben sana bilgi vereyim..biz wowları keskin ile birleştireli 1 aydan çok zaman oldu..keskin wowun yanında yazan testere yazısını görmediysen aç bir daha bak...wowlar birleştirildiğin hırt hesabını özellikle silmedik sıfır olmasıda önemli değil ismen durması bile bizim için yeterliydi...aklın sıra laf sokacaksan mantıklı bir yerden yapda komik duruma düşme..

saldıran ve savunan ekibe tebrikler..

uneven'e wow yolunda başarılar..

O Benimle yunusun arasında bir espiri. Sen farklı anlıyorsan o senin problemin. O bana yazdı bnde ona cvp verdim senin yazımı alıntı yapman gereksiz olmuş. Böle gereksiz şeylerle ugrasmayın..

fuhas
29-04-2011, 21:11

sen forumda takılacağına wowa tahıl yolla:)

TVM
29-04-2011, 21:12
vicday sakin ol dostum :)

hacıyatmaz gibiler mübarekler....

SeninleGüzelAsk
29-04-2011, 21:12
Yolladım bile pazarcı olsa yollucam daha :D

marx-man07
29-04-2011, 21:14
H Z Z ve RA birliklerini bu dönem yöneten Hamit arkadaşımızın açıklamaları çok manidar.
Bu anlatılanlar bize bazı gerçekleri görmemizi ve analiz etmemizi de gerektiriyor gibi.

ZAAFLAR...
O kadar emek veren oyuncuların emeğine saygısızlıktır. Telafisi olmaz, sonuna kadar dik durmak gerektirir bulunduğu yerde. Bu saldırıları kontrol eden başka kişi olmaz mı? Tek suçlusu Uneven midir?
Olmaaaaaz... İşte bu tecrübesizlik deneyimidir. Başarı için her zaman bir veya 2 büyük ordu bekletilmelidir. Birliktelik fedakarlık gerektirir. Ben ordumu feda eder bekletir elimde patlatırım diyebilen o ruha sahiptir sadece. Çocuk oyuncağı değil her ne kadar bir oyun da olsa bu...

bir H Z Z dostu...

1- uneven ın gözünden kacan saldırıların telafisi mevcuttur. Hatta bence telafi edilecek bir durum bile yok ortada.

2-Bu maddeyi sen nasıl düşünerek ve olayı analiz ederk yazdıysan ben hzz&ra sorumlusu olarak senden 10 kata daha fazla düşünmüşümdür. Merak edilecek birşey yok. Verdiğim kararların hep arkasındayım...

geyik
29-04-2011, 21:21
1- uneven ın gözünden kacan saldırıların telafisi mevcuttur. Hatta bence telafi edilecek bir durum bile yok ortada.

2-Bu maddeyi sen nasıl düşünerek ve olayı analiz ederk yazdıysan ben hzz&ra sorumlusu olarak senden 10 kata daha fazla düşünmüşümdür. Merak edilecek birşey yok. Verdiğim kararların hep arkasındayım...

Beklentim ve amacım açıklamalarından farklı değildir. Ben 2 noktaya temas edip, oyun hakkında biraz derin bilgi vermek ve üzerinizde faydalı olabileceğini düşündüğüm var olan sorumluluğunuzu pekiştirmek istedim. Yazılarım eleştiri amaçlı değil bilgi unsuru taşıyor sadece. İki gülücük atıp sevimli görünmek çok ta zor olmazdı benim için. Bunu başaracağınıza yürekten inanıp önemli noktalara temas etmektir niyetim.

bir RA dostu...

TRAVİAN
29-04-2011, 21:21
tüm forum ahalisinden rica ediyorum lütfen ''woyager'' bu vatandaşı kale alıp yazılarına ve şahsı hakkında yorum yapmayalım.... bırakın kendi halinde ne yapıyorsa yapsın..... lütfen biraz seviyeli olalım....

şiir lerden alıntı yapan arkadaşların yazılarını silen modların bu cirkef yazıları görmezden gelmelerinide kınıyorum....

cirkef yazılara aynı tarzda cevap yazan arkadaşlarıda konıyorum....

harmanım
29-04-2011, 21:22
harmanım TVM GÖKKUŞAĞI marx-man07 delituğrul BASAYEV Black_White SARAYÖZÜ maviaynalar Manchester Uni. dwarfish murdack kml44 efsane_52 patriyot arbe sucukluyumurta tuatone aslan-kartal 1.Servet by ati+ akın92 emoser(tuatone) frknyz cihat47 bifa şemsöz SeninleGüzelAsk

Dağılın beyler... :D

marx-man07
29-04-2011, 21:23
Beyazdan dönüp kara olacağıma hacı yatmaz olur dimdik dururm:cool:

marx-man07
29-04-2011, 21:25
Beklentim ve amacım açıklamalarından farklı değildir. Ben 2 noktaya temas edip, oyun hakkında biraz derin bilgi vermek ve üzerinizde faydalı olabileceğini düşündüğüm var olan sorumluluğunuzu pekiştirmek istedim. Yazılarım eleştiri amaçlı değil bilgi unsuru taşıyor sadece. İki gülücük atıp sevimli görünmek çok ta zor olmazdı benim için. Bunu başaracağınıza yürekten inanıp önemli noktalara temas etmektir niyetim.

bir RA dostu...

Endişelerinde ve eleştirilerinde haklı oldugu belirtmek isterim. Ama dediğim gibi her hatanın telafisi vardır. Sorumluluğumun farkındayım ve bende ona göre hareket ediyorum. o yüzden endişelenmeyin dedim:)

monk
29-04-2011, 21:26
Sıkıldım yahu biteceğide yok bunun x5 açın bari mübarekler..

mudur daha bitiremedi bunlar oyunu :D

SeninleGüzelAsk
29-04-2011, 21:30
Modlar ban atıyo kaçın oyuna wowa destek atarız en azından :D

TVM
dett.....

beyazdanmışta karayaymışta, mış mışş.....

kullanılmadık kullandırmadık kendimizi....o kadar....

maviaynalar

ZAAFLAR...

bir H Z Z dostu...

1- Saldırılar Unevenin gözünden kaçmışsada ona destek veren ve arkasında olanlarda değişen bir şey yok yine arkasındayız yine destekliyoruz, mimarın gitmesini emeğimize yapılmış saygısızlık olarak da görmüyoruz....
2-Oyun bitiyor diye elden çıkarılan ordular meselesine gelince RA ve HZZ ekibi olarak elimizde hala istediğimiz birkaç wowu sıfırlayacak kadar ordumuz var, oyun bitiyor diye tüm ordularımızı elimizden çıkardığımızı düşünmeniz bizleri seven bir dost olarak yeterince tanımadığınızı gösteriyor :)

delice
29-04-2011, 21:32
Tebrikler ..

Manchester Uni.
29-04-2011, 21:38
Atış serbest Mod gitti :D

oyilmaz
29-04-2011, 21:41
Rep verecek iyi mod nicki lazım :D

oyilmaz
29-04-2011, 21:42
mudur daha bitiremedi bunlar oyunu :D
Hiç sorma müdür :D
x5ide açmıyorlar iyice bayılıyor insan..

geyik
29-04-2011, 21:42
1- Saldırılar Unevenin gözünden kaçmışsada ona destek veren ve arkasında olanlarda değişen bir şey yok yine arkasındayız yine destekliyoruz, mimarın gitmesini emeğimize yapılmış saygısızlık olarak da görmüyoruz....
2-Oyun bitiyor diye elden çıkarılan ordular meselesine gelince RA ve HZZ ekibi olarak elimizde hala istediğimiz birkaç wowu sıfırlayacak kadar ordumuz var, oyun bitiyor diye tüm ordularımızı elimizden çıkardığımızı düşünmeniz bizleri seven bir dost olarak yeterince tanımadığınızı gösteriyor :)

Forumda yazılanların bazen stratejik hedefler doğrultusunda olduğunu düşünürsek, üçüncü mesaj olarak şu an yazdıklarım da bu doğrultudadır. 1. mesajıma cevap verileceğini düşünüp bir H Z Z dostu... diyerek başladım. ikinci mesajı da o doğrultuda bir RA dostu... diyerek bitirdim. Üçüncü mesajın geleceğini düşünerek te bu açıklamayı yapmayı hedefledim... Bu oyun da aynı şekilde zaten. Hamit in yazdıkları ile benim yazdıklarım bu birlikteliğin strateji anlamında da ne kadar güçlü ve bir o kadar da realist olduğunu ortaya koyuyor...

Biraz fazla felsefi oldu kusura bakmayın...

awe
29-04-2011, 21:51
üstadım lafım adrese gırdı sanaa lafım yok..adam olmayan *f* 46lıklara lafım.. keske sen gıbı delıkanlı olsalar..

ibo yeter da..adam madam saydırıp duruyosun ..bak benim birliğimde herkes adam, adamda senin o tarafta kaç adam var bana onu söle..milletin sabrını taşırma..git kime destek veriyosan o tarafa çalış oraya yoğunlaşta sonuca gitmeye çalış ..46LIKLAR şu dur bu dur deyip diline vurmasın..herkesn bi sabrı var

marx-man07
29-04-2011, 21:53
Forumda yazılanların bazen stratejik hedefler doğrultusunda olduğunu düşünürsek, üçüncü mesaj olarak şu an yazdıklarım da bu doğrultudadır. 1. mesajıma cevap verileceğini düşünüp bir H Z Z dostu... diyerek başladım. ikinci mesajı da o doğrultuda bir RA dostu... diyerek bitirdim. Üçüncü mesajın geleceğini düşünerek te bu açıklamayı yapmayı hedefledim... Bu oyun da aynı şekilde zaten. Hamit in yazdıkları ile benim yazdıklarım bu birlikteliğin strateji anlamında da ne kadar güçlü ve bir o kadar da realist olduğunu ortaya koyuyor...

Biraz fazla felsefi oldu kusura bakmayın...

Bu kadar felsefe yapmana gerek yoktu msn den sorsan ben sana ögrenmek istediğini sölerdim zaten.

harmanım
29-04-2011, 22:03
ibo yeter da..adam madam saydırıp duruyosun ..bak benim birliğimde herkes adam, adamda senin o tarafta kaç adam var bana onu söle..milletin sabrını taşırma..git kime destek veriyosan o tarafa çalış oraya yoğunlaşta sonuca gitmeye çalış ..46LIKLAR şu dur bu dur deyip diline vurmasın..herkesn bi sabrı var

Hakan abi boşver takma sen :D

Bunu izlede keyfin yerine gelsin :D

ati_80
29-04-2011, 22:10
Arkadaşlar ;

abi türkçe öğretmeni demişsin de bence bi zihin engelliler öğretmenliği okuyan kardeşin olarak benim ders vermem daha doğru olmaz mı :D

relax-ol - aycan

jim
29-04-2011, 22:55
batsın bu dünya , bitsin bu server:P

oyilmaz
29-04-2011, 22:56
Len kim siliyor benim yazdıklarımı hangi mod o

orkan_my
29-04-2011, 22:58
sayın GÖKKUŞAĞI AZ ÖNCE BİR KİŞİYE SEN KİMSİN NERDEN BİLİYORSUN BU KONUYU YAZDIM MESAJI NEDEN SİLİNDİ MANTIKLI VE GERCEKÇİ BİR AÇIKLAMA İSTİYORUM

GÖKKUŞAĞI
29-04-2011, 23:00
sayın GÖKKUŞAĞI AZ ÖNCE BİR KİŞİYE SEN KİMSİN NERDEN BİLİYORSUN BU KONUYU YAZDIM MESAJI NEDEN SİLİNDİ MANTIKLI VE GERCEKÇİ BİR AÇIKLAMA İSTİYORUM

Kural ihlali yorumları alıntılamayalım lütfen, soru sorduğunuz üye ceza aldı cevap veremeyecek..