PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56

mahoni
26-04-2011, 01:23
ulan şu rapora baktıkça yüzlerce kez helal olsun diyorum içimden tekrar tekrar...

Arkadas o sabrı bey bu raporu gorse ALLAH der gercekten ucardı heralde : )

BudA
26-04-2011, 01:24
Arkadas o sabrı bey bu raporu gorse ALLAH der gercekten ucardı heralde : )

ahahahaha +26 :D

jolly joker
ahahahaaha +1903 :D vallaha uçardı

jolly joker
ahahahaha +26 :D
sen gülme vurucu sana kızgınım :D

BudA
26-04-2011, 01:25
sen gülme vurucu sana kızgınım :D

hah bana niye kızgınsın la ? Bakıyorumda bu aralar çıkmıyosunuz forumdan efenim :)

Cetvelsiz
26-04-2011, 01:25
TTJ'de oynamadık ama oynamış çok dostumuz var :)
Bu resmede bence yakışmış bu köy ismi :P

Dip : Jhin'imize slmlar :)

Jhin kayıplarda. Forumda veya msn de görsem köyü ona kitliycem. O da bunun farkında oldugundan server resetlenene kadar kolay kolay piyasaya çıkmaz :)

Jhin yok ama o ekipten 4 hesap ( 6 oyuncu ) bu serverda mevcut :)

jolly joker
26-04-2011, 01:27
hah bana niye kızgınsın la ? Bakıyorumda bu aralar çıkmıyosunuz forumdan efenim :)
eee 4. sınıf olduk artık vizeler de bitti ne işim var başka yerde hayat burada :) kızgınlık nedeni bende kalsın duyan adam anında atlar sonra buraya :)

BudA
26-04-2011, 01:28
eee 4. sınıf olduk artık vizeler de bitti ne işim var başka yerde hayat burada :) kızgınlık nedeni bende kalsın duyan adam anında atlar sonra buraya :)

Sonunda bitiriyorum okulu diyosun :D Özele gel :P

jolly joker
26-04-2011, 01:33
bitiyo valla ya ama özlicem bu rahatlığı :)

jolly joker
26-04-2011, 01:59
Sucuklu yumurta ban yedi ama yaptıgı iş hala ortada. Okadar konusuyorsunuz bide oyunda gösterseniz kendinizi... 2 Haftadır kilitli bir insanın baska insanların kilitli hesplarıylada ugrasması ayrı bir ilginç nokta.

http://www.hizliupload.com/img/86414158659516583494.jpg
ne rapor yaaaa

sedoist
26-04-2011, 02:39
Sucuklu yumurta ban yedi ama yaptıgı iş hala ortada. Okadar konusuyorsunuz bide oyunda gösterseniz kendinizi... 2 Haftadır kilitli bir insanın baska insanların kilitli hesplarıylada ugrasması ayrı bir ilginç nokta.

http://www.hizliupload.com/img/86414158659516583494.jpg

bu raporu görünce insanın esas duruşa geçmesi lazım, gerçekten muazzam ordu

yildizimsinsen
26-04-2011, 02:48
bu raporu görünce insanın esas duruşa geçmesi lazım, gerçekten muazzam ordu
senin rapor da yabana atılır bir rapor değil.. amaca en uygun... hadi asker sayısını geçtim neredeyse 56k koçbaşı kolay değil..
bu raporları gördüğümüz için şanslıyız speed oyuncuları olarak..

BudA
26-04-2011, 02:52
senin rapor da yabana atılır bir rapor değil.. amaca en uygun... hadi asker sayısını geçtim neredeyse 56k koçbaşı kolay değil..

Aslında 56500 koç vardı ama arkadaş bağımlı Beşiktaşlı o yüzden her türün sonuna 1903 yada 903 ekledi :D

sedoist
26-04-2011, 03:22
Aslında 56500 koç vardı ama arkadaş bağımlı Beşiktaşlı o yüzden her türün sonuna 1903 yada 903 ekledi :D

1903 tanede mancınık vardı ama onların süresini kaçırdık maalesef :)

sedoist
26-04-2011, 03:23

çok saolun hocam, hedeflerimiz doğrultusunda bir orduydu ve onu başardığımız için mutluyuz

sedoist
26-04-2011, 07:02
o mancınıklarla hedef seçer miydiniz, hangi hedef...

hiç düşünmedim ama seçseydim wowu hedef alırdım

lazçavuş
26-04-2011, 09:53
vay be forum acayip sessiz hayırdır inşallah.

latino
26-04-2011, 10:01
Kimileri strateji doğrultusunda seviye basmaz, kimileri ise seviye basarak wow kazanmaya çalışır. 20 seviye fark varken rakibi bekleyip önüne geçirtmek bence strateji değil korkaklıktır.

mahşerin_4atlısı
26-04-2011, 10:50
Kimileri strateji doğrultusunda seviye basmaz, kimileri ise seviye basarak wow kazanmaya çalışır. 20 seviye fark varken rakibi bekleyip önüne geçirtmek bence strateji değil korkaklıktır.

Katılıyorum sana yanlış strateji olduğuna korkaklık demeyelimde buna sadece oyunu tahlil edememe zaten adamalrın elinde ordu olduğu biliniyor ve yıkıcaklar ozaman önde basmaları lazım en azından 50 seviyede alsalar wowdan aralarındaki fark 30 seviye olucakdı ama şimdi seviye aldıkları an 50 seviye olucak aradaki fark benim düşüncem bu..

Saygılarımla.

lazçavuş
26-04-2011, 10:50

herkes savunmasına ve gücüne göre hareket ediyor.bu senin ddiğin stratejidir korkaklık asla.herkes biliyorki kafaya çıkan inecek.unevende iyi savunma var 5x mimarı var bırakta okadar cesaretli olsun .

lazçavuş
26-04-2011, 10:53
Katılıyorum sana yanlış strateji olduğuna korkaklık demeyelimde buna sadece oyunu tahlil edememe zaten adamalrın elinde ordu olduğu biliniyor ve yıkıcaklar ozaman önde basmaları lazım en azından 50 seviyede alsalar araalrındaki fark 30 seviye olucakdı ama şimdi 50 seviye olucak aldıkları an benim düşüncem bu..

Saygılarımla.

buda başka bir strateji.kimse başı boş orduları üzerine çekmek istemediğinden olsa gerek ki seviye basmamışlar.

latino
26-04-2011, 10:56
Wow dönemince hep geriden gelmek defansı kötü olanlar için stratejidir. Ama baktın 20-30 seviye fark var. Ya bu farkı öngörüp ona göre basıcaklardı ya da olucağına bırakıp 100 kadar hızlı basıcaktı. Gelecek ordular zaten bellidir. Ne kadar seviye yüksek de karşılarsan o kadar avantajlı olursun. Wow dönemi speed de normal server kadar sürdü. Defans az olanların şimdiye kadar defans bastırmak için çaba sarfetmediyseler artık tek umutları " Ben indirmeyeceğim.Kim indirirse indirsin " durumunun başlaması olur. Ben fikrimi beyan ettim.

herkes savunmasına ve gücüne göre hareket ediyor.bu senin ddiğin stratejidir korkaklık asla.herkes biliyorki kafaya çıkan inecek.unevende iyi savunma var 5x mimarı var bırakta okadar cesaretli olsun .

lazçavuş
26-04-2011, 11:08
Wow dönemince hep geriden gelmek defansı kötü olanlar için stratejidir. Ama baktın 20-30 seviye fark var. Ya bu farkı öngörüp ona göre basıcaklardı ya da olucağına bırakıp 100 kadar hızlı basıcaktı. Gelecek ordular zaten bellidir. Ne kadar seviye yüksek de karşılarsan o kadar avantajlı olursun. Wow dönemi speed de normal server kadar sürdü. Defans az olanların şimdiye kadar defans bastırmak için çaba sarfetmediyseler artık tek umutları " Ben indirmeyeceğim.Kim indirirse indirsin " durumunun başlaması olur. Ben fikrimi beyan ettim.
wowa bakanlarında bir bildiği vardır heralde değilmi.seviye basmıyorlar diye korkak demek bence yanlış.herkes yorganına göre ayağını uzatıyor.bu da benim fikrim :)

latino
26-04-2011, 11:15
s5 2 sene öncesinde oyunu resetleyen wow hesabında 500k def bile yoktu. Server da ordusunu kullanmayan da çok insan vardı. Uzun süre seviye basmadılar. Bir ara öne geçince durmadan seviye bastılar. Rakiplerden biri ben saldırmayacam dedi, diğeri de aksilik nedeniyle süreyi kaçırdı ve eleman wowu kurdu.Öndeysen ve epey farksa rakiplerin birbirine düşme ihtimalini düşünerek basıcaksın. Strateji bir yere kadar , kaldığı yerden şans devam eder.
Geçen s8 de bizim baktığımız wow köyünde devamlı seviye basıyorduk. Orduların iyice azaldığında plan köyüne gelen saldırıları aldırış etmeden (plan köyünde defans yoktu) 100.seviye kadar bastık. Rakiplerden biri 1 saat ile süreyi kaçırınca kurduk.

Şansın da stratejine paralel değilse zaten kurmak zordur:)

wowa bakanlarında bir bildiği vardır heralde değilmi.seviye basmıyorlar diye korkak demek bence yanlış.herkes yorganına göre ayağını uzatıyor.bu da benim fikrim :)

lazçavuş
26-04-2011, 11:22
s5 2 sene öncesinde oyunu resetleyen wow hesabında 500k def bile yoktu. Server da ordusunu kullanmayan da çok insan vardı. Uzun süre seviye basmadılar. Bir ara öne geçince durmadan seviye bastılar. Rakiplerden biri ben saldırmayacam dedi, diğeri de aksilik nedeniyle süreyi kaçırdı ve eleman wowu kurdu.Öndeysen ve epey farksa rakiplerin birbirine düşme ihtimalini düşünerek basıcaksın. Strateji bir yere kadar , kaldığı yerden şans devam eder.

hey gidi eski günler hey.sence bu numaraya düşecek birlik varmı serverda.bu dediğin şekilde wow kurulduğuna şahit olmuştum ama inan kimse zamanını kaçırmaz,kimse kimseyi beklemez heleki bu saatten sonra her wowa 3-5 saat mesafede girecek ordu halen mevcut serverda.

yatma vaktimi baya bir aştım iyi forumlar.

Cetvelsiz
26-04-2011, 11:37
Wow sahibi köyden tebrik edildi, burdanda tebrik etmekte yarar var.

12:33 te HÖYT Grup A.ş nin son ordusu hedefini vuracaktır.

Karşılayacak wow sahibini ve birleşmelerindeki tüm birliklere şimdiden tebrikler.

marx-man07
26-04-2011, 11:40

Karşılayacak wow sahibini ve birleşmelerindeki tüm birliklere şimdiden tebrikler.

Niye saaat veriyosun süpriz yapacaktım ben o raporla süprizi kaçtı:D

Cetvelsiz
26-04-2011, 11:47

Karşı tarafın saldırıdan haberi var zaten hamit :)

Şu ordudan kurtulalımda artık rahat uyuyalım :)

harmanım
26-04-2011, 11:53

yav illa devamsızlık yaptıracaksınız bana :D Okul var okul :D o saatte okulda olmam lazım :D hep bu saatlere yapıyosunuz :D küsecem ama :D

Eshot
26-04-2011, 12:01

Geliyoooooor ! Son 32 dakika ekşın sevenler ekran başına :D

by ati
26-04-2011, 12:07
Geliyoooooor ! Son 32 dakika ekşın sevenler ekran başına :D

Ekşın diince survıvor daki TANER aklıma geliyor yeahhhhh :)
Kavaltı yapim gelim bakalım ordu kaçlık :)

Eshot
26-04-2011, 12:30
Başlasın geri sayım :D

latino
26-04-2011, 12:34
11. joker-as C@N&S.S.-K&N-ASYACAN DOSTLAR 0

orkan_my
26-04-2011, 12:36
Başlasın geri sayım :D

wowwa giren ordular büyük bir emek ve öz verinin ürünü olduğu açık . savunan ekip ve saldıran kişiler tebriği hak etmiştir.

jolly joker
26-04-2011, 12:39
paylaşın bakam şu raporu bi:D sizin yüzünüzden uykumdan oldum erkenden kalktım :D

Cetvelsiz
26-04-2011, 12:40
Hamit birazdan ekleyecek. Tekrar tebrikler kankam, tebrikler ufuk :)

orkan_my
26-04-2011, 12:41
paylaşın bakam şu raporu bi:D sizin yüzünüzden uykumdan oldum erkenden kalktım :D

bana düşmez yayınlaöak saldıran veya savunan yayınlasın :))

AVCIYIZ
26-04-2011, 12:43
bana düşmez yayınlaöak saldıran veya savunan yayınlasın :))
Saldıran ve savunan ekipi tebrik etmek yakışır güzel bi ordu :)

marx-man07
26-04-2011, 12:43
Yine bir HZZ&RA operasyonuyla karsınızdayız. Bundan sonraki operasyonlarımız böle öz olacaktır. Beni kırmayıp bugune kadar sabırla asker basan ve besleyen zamazingo ve ekibine cok tesekkür ederim. Sonradan koç basmaya baslayan elyaf arkadasımızada ayrıca tebrikler. iyi forumlar.

not: bu yapılanlar yapacaklarımızın ufak bir kısmı:)

O BiR MaRKa HZZ&RA

http://img808.imageshack.us/img808/8469/elyaf.png

http://img29.imageshack.us/img29/1081/zamazingo.png

Eshot
26-04-2011, 12:46
Pınar ablam, ufuk abim tebrikler harika ordu harika sonuç :) ayrıca önden giren elyaf a da tebrikler koçları sağolsun :) savunan ekibe de saygılarımızla emeklerini ve savunmalarını tebrik ederiz.

heidi
Acısıyla tatlısıyla bir serverı daha geride bırakıyoruz. Bizim bu server da üzerimize düşen görevleri fazlasıyla tamamladığımıza inanıyorum. Ekibimizle başlangıçtaki niyetimiz aslında yine eski TTJ - HÖYT grubunu bir araya toplamaktı ama öylesine dağılmıştık ki maalesef toparlayamadık. Şuan vatani görevini yapmakta olan Sero ve Muammer bize dost nidalarıyla kucak açtılar. Eski dostlarımızla bir arada olmanın bizede mutluluk vereceğini düşünerek. HZZ ailesinin bir parçası olduk. Gün geldi üzüldük, gün geldi sevindik, gün geldi ağladık, gün geldi sinirlendik.. Gün geldi tüm dengeleri alt üst ettik her şeyi değiştirdik ama değişmeyen bir tek şey vardı…

Hala birçoğunu tanımasamda öncelikle HZZ ailesine, bazen bağrışıp çağrıştığımız ama ekseriyetle dertleşip zırlaştığımız, herkese göre ani çıkışları ani parlamaları olan ama bana göre özünde esasen muhteşem bir insan barındıran sevgili ortağım Ufuğa, canım arkadaşım, dostum biricik kankam koşulsuz şartsız 4 senedir her oyunda desteklerini esirgemeyen; ordularımızın ve köylerimizin gelişmesinde şüphesiz en büyük paya sahip olan yegane kişi Pis7li - Yasin’e, bize bu oyunu öğreten ve sevdiren hayatın hep güzel yanlarını gören bir baba- bir abi şefkatinde yaklaşan hep sağduyusuna inanıp güvendiğim ulu bilgemiz Zülfikar - Çağatay abime, sevgili çatlağımız, canımız neşe kaynağımız psiko girl asbalata – Nil’e , dualarıyla her zaman yanımızda olan her fırsatta bıyıklarını yolmaya kalktığımız yine asbalata sahiplerinden Mevlüt abime ve gıyabında Bekir abime, hesabını silen Ronin – Suat abime, sevgili dostlarım dert ortaklarım Penisilin Cold_ hesabı aramızda olmayan Sero’ya - Muammer’e ve barışa, şuan aramızda bulunmayan oyunu bırakan fakat hesabımıza fazlaca emeği geçen cevo – Cevahir abime, haşarılığıyla meşhur Ecelbey - Ali’ye, bu server tanıdığım yardımlarını ve arkadaşlığını esirgemeyen bozkan73 – Fatih’e ve İbrahim abiye, Relax-ol – Aycan’a , hesabını silen popolin – Serhat’a, sevgili komşum iyiniyet örneği javs – Salih’e, yine yardımlarını esirgemeyen benical, Premium, zuxasibere ve protonexe, koçbaşı ordusu için ELYAF'a saldırıda tahıl destekleriyle tüm HZZ birleşmelerine,

Oyunun gizli kahramanları; Zamazingo hesabını gerçekten bir değer yapan, karakterlerine, saygılarına, dostluklarına ve yardımseverliklerine hayran bırakan başta vole ve Eshot’la HZZ Z ailesine,

Son zamanlarda bol bol kahrımızı çeken ve hiçbir koşulda yardımını esirgemeyen, tüm ww organizelerinin yegane öncüsü O Bir Marka – Hamit’e,

Çılgınlıkları ve deli dolu halleriyle etrafa neşe saçan ne olursa olsun hayat dolu olan sevgi kelebeği zeldox – Buket’e

Ve son noktayı koyacak 2 önemli değere.. Bu server tanıştığım karakterleriyle, oyundaki duruşlarıyla, dostluklarıyla, yardımlarıyla her daim yanımda olan, bu hayatta herkesin tanımasının ŞANS olduğuna inandığım, sendelediğinde kolundan tutan, ağladığında ağlayan, bir aile sıcaklığındaki iki güzel insan APRANAX FORT – Abuzer ve RİTALİN – Sarven’e sonsuz sevgilerimi ve teşekkürlerimi sunarım..

Bu kadar güzel insanın arasında bir parçada ben olabilmek dünyadaki en büyük mutluluklara eş değer.. Bizler çoğumuz neyiz, kimiz, neciyiz bilmiyoruz ama baktığımız tek yön vardı oda sevgi, arkadaşlık ve dostluk.. Yine bir server sonu gelirken server resetlenirken baki kalacak tek değer.. Dostluklarınızın baki kalması dileğiyle.. Küstürdüklerimiz, kırdıklarımız, sürçü-lisan ettiklerimiz var ise affola.. Daima sevgiyle..

ZamazingO-Pınar

jolly joker
Yine bir HZZ&RA operasyonuyla karsınızdayız. Bundan sonraki operasyonlarımız böle öz olacaktır. Beni kırmayıp bugune kadar sabırla asker basan ve besleyen zamazingo ve ekibine cok tesekkür ederim. Sonradan koç basmaya baslayan elyaf arkadasımızada ayrıca tebrikler. iyi forumlar.

O BiR MaRKa HZZ&RA

muazzam bir ordu daha.tebrikler saldıran ve savunan ekibe.

by ati
26-04-2011, 12:50

O BiR MaRKa HZZ&RA

Savunan ve saldıran birlige tbkler emeklerine saglık.....

Zamazingo hesabınada böle asker yakışırdı ordaki arkadaşlarıda ordusundan dolayı kutlarım :)

armegedon
26-04-2011, 12:52

O BiR MaRKa HZZ&RA

tebrikler güzel ordu
ama joker-as için o orduya yazık olmuş sanki küçük ordularda iş yapardı bence o wow köyünde

Cetvelsiz
26-04-2011, 12:53
Acısıyla tatlısıyla bir serverı daha geride bırakıyoruz. Bizim bu server da üzerimize düşen görevleri fazlasıyla tamamladığımıza inanıyorum. Ekibimizle başlangıçtaki niyetimiz aslında yine eski TTJ - HÖYT grubunu bir araya toplamaktı ama öylesine dağılmıştık ki maalesef toparlayamadık. Şuan vatani görevini yapmakta olan Sero ve Muammer bize dost nidalarıyla kucak açtılar. Eski dostlarımızla bir arada olmanın bizede mutluluk vereceğini düşünerek. HZZ ailesinin bir parçası olduk. Gün geldi üzüldük, gün geldi sevindik, gün geldi ağladık, gün geldi sinirlendik.. Gün geldi tüm dengeleri alt üst ettik her şeyi değiştirdik ama değişmeyen bir tek şey vardı…

Hala birçoğunu tanımasamda öncelikle HZZ ailesine, bazen bağrışıp çağrıştığımız ama ekseriyetle dertleşip zırlaştığımız, herkese göre ani çıkışları ani parlamaları olan ama bana göre özünde esasen muhteşem bir insan barındıran sevgili ortağım Ufuğa, canım arkadaşım, dostum biricik kankam koşulsuz şartsız 4 senedir her oyunda desteklerini esirgemeyen; ordularımızın ve köylerimizin gelişmesinde şüphesiz en büyük paya sahip olan yegane kişi Pis7li - Yasin’e, bize bu oyunu öğreten ve sevdiren hayatın hep güzel yanlarını gören bir baba- bir abi şefkatinde yaklaşan hep sağduyusuna inanıp güvendiğim ulu bilgemiz Zülfikar - Çağatay abime, sevgili çatlağımız, canımız neşe kaynağımız psiko girl asbalata – Nil’e , dualarıyla her zaman yanımızda olan her fırsatta bıyıklarını yolmaya kalktığımız yine asbalata sahiplerinden Mevlüt abime ve gıyabında Bekir abime, hesabını silen Ronin – Suat abime, sevgili dostlarım dert ortaklarım Penisilin Cold_ hesabı aramızda olmayan Sero’ya - Muammer’e ve barışa, şuan aramızda bulunmayan oyunu bırakan fakat hesabımıza fazlaca emeği geçen cevo – Cevahir abime, haşarılığıyla meşhur Ecelbey - Ali’ye, bu server tanıdığım yardımlarını ve arkadaşlığını esirgemeyen bozkan73 – Fatih’e ve İbrahim abiye, Relax-ol – Aycan’a , hesabını silen popolin – Serhat’a, sevgili komşum iyiniyet örneği javs – Salih’e, yine yardımlarını esirgemeyen benical, Premium, zuxasibere ve protonexe, koçbaşı ordusu için ELYAF'a saldırıda tahıl destekleriyle tüm HZZ birleşmelerine,

Oyunun gizli kahramanları; Zamazingo hesabını gerçekten bir değer yapan, karakterlerine, saygılarına, dostluklarına ve yardımseverliklerine hayran bırakan başta vole ve Eshot’la HZZ Z ailesine,

Son zamanlarda bol bol kahrımızı çeken ve hiçbir koşulda yardımını esirgemeyen, tüm ww organizelerinin yegane öncüsü O Bir Marka – Hamit’e,

Çılgınlıkları ve deli dolu halleriyle etrafa neşe saçan ne olursa olsun hayat dolu olan sevgi kelebeği zeldox – Buket’e

Ve son noktayı koyacak 2 önemli değere.. Bu server tanıştığım karakterleriyle, oyundaki duruşlarıyla, dostluklarıyla, yardımlarıyla her daim yanımda olan, bu hayatta herkesin tanımasının ŞANS olduğuna inandığım, sendelediğinde kolundan tutan, ağladığında ağlayan, bir aile sıcaklığındaki iki güzel insan APRANAX FORT – Abuzer ve RİTALİN – Sarven’e sonsuz sevgilerimi ve teşekkürlerimi sunarım..

Bu kadar güzel insanın arasında bir parçada ben olabilmek dünyadaki en büyük mutluluklara eş değer.. Bizler çoğumuz neyiz, kimiz, neciyiz bilmiyoruz ama baktığımız tek yön vardı oda sevgi, arkadaşlık ve dostluk.. Yine bir server sonu gelirken server resetlenirken baki kalacak tek değer.. Dostluklarınızın baki kalması dileğiyle.. Küstürdüklerimiz, kırdıklarımız, sürçü-lisan ettiklerimiz var ise affola.. Daima sevgiyle..

ZamazingO-Pınar

4 Yıldan bile fazladır kankam. İyiki varsın. Hastalıklarını yenip, yeniden doğdun ve iyiki doğdun. Seviyorum seni.

Toyton007
26-04-2011, 12:55
Tbr Ederım...

kaadokyalı
26-04-2011, 12:56

O BiR MaRKa HZZ&RA

saldıran arkadaşlara tebrikler, savunan tarafa da tebrikler ve geçmiş olsun

jolly joker
26-04-2011, 12:56
tebrikler güzel ordu
ama joker-as için o orduya yazık olmuş sanki küçük ordularda iş yapardı bence o wow köyünde
imzan on numara usta :D dean winchester :)

armegedon
26-04-2011, 12:58
imzan on numara usta :D dean winchester :)

eyw dostum :D

dip: imzama elleşmeyin :DDDDD

oblivion
26-04-2011, 12:59
ı want to play a game.

jolly joker
26-04-2011, 12:59
çalmayı bilseydim çoktan onu benim imzam yapmıştım ahaha :D

Horizon
26-04-2011, 13:07

O BiR MaRKa HZZ&RA

Çok güzel ordular Elyaf arkadaşımı tebrik ederim...ZamazingO hesabını ayrıca tebrik ederim..Ufuk ve Pınara bu keyifi bize yaşattıkları için çok teşekkür ederim emeğinize ve sabrınıza saglık :)

/Ritalin

Horizon
26-04-2011, 13:10

ZamazingO-Pınar

Bu sözleri hakedecek birşey yaptığımı düşünmesemde yinede çok teşekkür ederim...Hersey bir yana sağlıklı bir şekilde aramızda olman bizim için yeter...Yüzündeki tebessümün artık hiç eksilmemesi dileği ile...Teşekkür Ederim...

/Ritalin

Eshot
26-04-2011, 13:16

ZamazingO-Pınar

Ablacım bugünde dediğin gibi "herşey bizim için yorulacağız, ağlayacağız, güleceğiz. önemli olan her koşulda beraber olmak." işte asıl önemli olan bu oyun moyun hikaye, seninde hep söylediğin gibi dostluklar baki kalan her zaman. ama yine de az da olsa bir katkımız olduysa oyunda gurur duyar sevinç yumağı oluruz :) tebrikler ablacım tekrardan süpersiniz :)

tetikçi_73
26-04-2011, 13:18
heyy maşşallahhh..helal olsun

delice
26-04-2011, 13:26
[ı]yine bir hzz&ra operasyonuyla karsınızdayız. Bundan sonraki operasyonlarımız böle öz olacaktır. Beni kırmayıp bugune kadar sabırla asker basan ve besleyen zamazingo ve ekibine cok tesekkür ederim. Sonradan koç basmaya baslayan elyaf arkadasımızada ayrıca tebrikler. Iyi forumlar.

Not: Bu yapılanlar yapacaklarımızın ufak bir kısmı:)

o bir marka hzz&ra[/ı]

[ımg]http://img808.imageshack.us/img808/8469/elyaf.png[/ımg]

[ımg]http://img29.imageshack.us/img29/1081/zamazingo.png[/ımg]
saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim .. Gerçekten güzel ordular çıkıyor .. Askerleri beslemek işkencesi bu rapor için değer

Black_White
26-04-2011, 13:28

Tebrikler Pınpın...

uNeVeN
26-04-2011, 13:30

O BiR MaRKa HZZ&RA

HZZ&RA Ekibini ve Ordu da Emeği Geçen Zamazingo Ekibini Tebrik EDerim..
Güzel bir sıfırlama olmuş :)

Climax
26-04-2011, 13:34

O BiR MaRKa HZZ&RA

birlik raporlarında denk geldiğimde gözlerim açıldı :)
harika bir ordu... harika bir yıkım... emeği geçen herkese tebrikler & teşekkürler

AVCIYIZ
26-04-2011, 13:39
HZZ&RA Ekibini ve Ordu da Emeği Geçen Zamazingo Ekibini Tebrik EDerim..
Güzel bir sıfırlama olmuş :)

Seko u kaçıncı sıfırlama sayamdık bi söylersen sevinirim :):)

Road Runner
26-04-2011, 13:45

Elyaf arkadaşımıza tebrikler...
ZamazingO'da oynayan arkadaşlarımızı 3 defa tebrik ediyorum 2si 2 wow ordusundan dolayı diğeride bu ordulara rağmen harika bir nüfusa ulaştıkları için.
Sizin gibi değerli oyuncularla oynamak büyük bir zevkti...

Eyup-Can
26-04-2011, 13:45
Saldıran ve Savunan Ekibi Tebrik Ederim.. Çok güzel ordu.. Bence bu ordu Kesgine Gitmeliydi :) Bir arkadaşımızın dediği gibi. Daha kücük ordularda sıfırlayabilirdi.. Kanımca :) Emeğe Saygı.

uNeVeN
26-04-2011, 13:52
Seko u kaçıncı sıfırlama sayamdık bi söylersen sevinirim :):)

Valla kaçıncı olduğunu inan bende bilmiyorum ama Son olmadığı kesin :D

mahşerin_4atlısı
26-04-2011, 13:53

ZamazingO-Pınar

Tebrikler gerçekden güzel ordu emeğinize sağlık diyorum.. Savunan wow ekibinide tebrik ediyorum.

Bu arada Çok geçmiş olsun iyi olmana sevindik..

Saygılarımla..

TrSinaN
26-04-2011, 14:01
Gene sıfırlama, gene Hzz&Ra, gene yarım milyonluk ordu.Alıştı bu adamlar artık.Tebrikler her iki tarafada.Bu arada zamazingo'nun bu ikinci wow ordusumu?

lüfer
26-04-2011, 14:11
http://hizliupload.com/img/98837480767073492898.jpg (http://hizliupload.com/)

Saldırıyı yapan Tuğrul abime tebrikler ve teşekkürler..

Sabah uyandıramamışsın beni :) Yoksa EMperyanlarda ölmeyip 61 le bitecekti.
Bu jestin içinde tekrardan teşekkür ederim.

WW Seviyesi de tam uymuş :D

her iki tarafada tebrikler

hadesboy
26-04-2011, 14:12
katılıyorum :D

hadesboy
26-04-2011, 14:14
katılıyorum :D

katılıyorum sekocum :D

lüfer
26-04-2011, 14:15
Yorum sahiplerine uyarı yaptım ama konuda da hatırlatmakta fayda var..

Kişileri rencide edici küçük düşürücü uslupta yorumlardan kaçınalım lütfen..

sayın modaretörüm şu tahıl bilmem kaç milyonu geçince asker ölmüyormuş ya? ona da bi açıklık getirirmisiniz lütfen?

yildizimsinsen
26-04-2011, 14:20

O BiR MaRKa HZZ&RA

tebrikler.. tebrikler.. tebrikler.. savunanları da tebrik ederiz,geçmiş olsun..

valent
26-04-2011, 14:22
Saldıran ve Savunan Ekibi Tebrik Ederim.. Çok güzel ordu.. Bence bu ordu Kesgine Gitmeliydi :) Bir arkadaşımızın dediği gibi. Daha kücük ordularda sıfırlayabilirdi.. Kanımca :) Emeğe Saygı.

:) vay arkadaş bu ne Kesginmiş bee.. demek ki harbiden de kesginmiş.. ;)

valent
26-04-2011, 14:24
saldıran ve savunanı tbr ederim..

bu zamazingo gecen server6 daki Huntürklerdeki zamazingo mudur acep?

orada da güzel bir ordusu vardı ama talihsizlik eseri telef olmuş ve kullanamamıştı.. ve bu bu server 2. ordusu diye hatırlıyorum..tekrar tebrikler..

lüfer
26-04-2011, 14:28
Wow umuzu sıfırlayan arkadaşlara emeklerinden dolayı tebrikler

Tüm birleşimli arkadaşlarımıda defanslarından dolayı teşekkür ve tebrikler ederiz.

Küllerimizden doğmaya başlayabiliriz artık sanırım :)

fuhas
26-04-2011, 14:36
saldıran ve savunanı tbr ederim..

bu zamazingo gecen server6 daki Huntürklerdeki zamazingo mudur acep?

orada da güzel bir ordusu vardı ama talihsizlik eseri telef olmuş ve kullanamamıştı.. ve bu bu server 2. ordusu diye hatırlıyorum..tekrar tebrikler..

valla korhan haklısın hep efsane mi hakeder en iyi orduları:)

jolly joker
26-04-2011, 14:37
bidaha athıl atmıcam size :)yıkılmakta var yıkmakta seviye basmaya devam :D

AVCIYIZ
26-04-2011, 14:39

Sıradakini turgay abi söyledi :) bu arada tekrardan bastır diyoruz :)

marx-man07
26-04-2011, 14:43
valla korhan haklısın hep efsane mi hakeder en iyi orduları:)

Büyük orduları hakeden 2 wow var birisi uneven birisi kesgin. efsaneyle HZZ&RA arasında bir benzerlik bir tanede fark var. Benzerlik 2 wowda büyük ordu hakediyor. fark ise; sadece HZZ&RA büyük ordu cıkartıyor.

NOT;bu speed büyük ordu kavramı değişmiştir. Bana göre büyük orduda sınır 450-500k yaya askerli ordu bu server...

iyi forumlar...

GÖKKUŞAĞI
26-04-2011, 14:47
Hamit nedir bu 3x in senden çektiği =)

marx-man07
26-04-2011, 14:48
Hamit nedir bu 3x in senden çektiği =)

Asıl benim 3x den cektiğimi kimse sormuyor:)

GÖKKUŞAĞI
26-04-2011, 14:49
Asıl benim 3x den cektiğimi kimse sormuyor:)

Acısını çıkartıyorsun belli =)

jolly joker
26-04-2011, 15:00
doğan 77 ye giden ordu yok mu ya :)

murdack
26-04-2011, 15:17

O BiR MaRKa HZZ&RA

Tebrikler Sağlam Vuruş Gücü Olmuş Temiz Bir İş ÇıkarmışSınız :)

davidoff
26-04-2011, 15:39
Büyük orduları hakeden 2 wow var birisi uneven birisi kesgin. efsaneyle HZZ&RA arasında bir benzerlik bir tanede fark var. Benzerlik 2 wowda büyük ordu hakediyor. fark ise; sadece HZZ&RA büyük ordu cıkartıyor.

NOT;bu speed büyük ordu kavramı değişmiştir. Bana göre büyük orduda sınır 450-500k yaya askerli ordu bu server...

iyi forumlar...

büyük orduları kim hakeder kim haketmez pek önemli değil aslında ama bu server kesin olan birşey varsa wow dönemi kesinlikle H Z Z ve diğerleri şeklinde geçiyor çıkardığımız ordular bunu çok açık bir şekilde gösteriyor...

Black_White
26-04-2011, 15:41
Hangi birlikler hangi wowları vurmuş bi inceleyelim;

HZZ&RA,RA&HZZ: Kesgin, Dogan77, Shekıll, tuatone,saho,woyager,HOYHOY,dark mania,Hırt ve katliam(yani bu yarışta bulunan bütün wowlar)

Efsane :Uneven.

Resital:Uneven,joker-as.

Kankalar:Uneven.

Vatan&Metehan:Uneven.

C@N&S.S.-K&N-ASYACAN:Uneven.

Not:wow almayan birlikleri yazmadım yanlış anlaşılmasın.

Belki bazı birlikler ufak tefek başka wowlarıda vurmuş olabilir ama ana hatlarıyla tablo bu şekilde...

Alemin derdi HZZ&RA wowu olmuş...
Demekki zamanında biz onları vurmuşuz.

orkan_my
26-04-2011, 15:56

HZZ&RA,RA&HZZ: Kesgin, Dogan77, Shekıll, tuatone,saho,woyager,HOYHOY,dark mania,Hırt ve katliam(yani bu yarışta bulunan bütün wowlar)

Belki bazı birlikler ufak tefek başka wowlarıda vurmuş olabilir ama ana hatlarıyla tablo bu şekilde...

kardeş tuatone wowwa sanırım hzzler gelmedi . ve vatan birliğindende unuven wowwa bir saldırı cıkmamıştır .

yildizimsinsen
26-04-2011, 16:14
kardeş tuatone wowwa sanırım hzzler gelmedi . ve vatan birliğindende unuven wowwa bir saldırı cıkmamıştır .
tuatone ye sor o zaman ben bizzat gördüm rapolarını geçen hafta forum kapalıyken.. tuatone seviye 97de saldıranlar H Z Z& RA birliğiydi.. vatan gelmemiştir ama burada vatan&metehan deniliyor.. tıpkı H Z Z gittiğinde RA ları da temsil ettiği gibi Metehan da Vatan&Metehanı temsil ediyor olması lazım..

marx-man07
26-04-2011, 16:16

Evet suana kadar bizden giden olmadı tuatoneye. Ama ilk operasyonda giden illaki olacaktır. Tuatoneye daha önceki muhbbetimize dayanarakdan bir ricada bulundum ama sanırım kabul görmedi acıklamada yapılmadı. Olsun diyelim canları saolsun. iyi forumlar.

Mehmet
26-04-2011, 16:21
Evet suana kadar bizden giden olmadı tuatoneye. Ama ilk operasyonda giden illaki olacaktır. Tuatoneye daha önceki muhbbetimize dayanarakdan bir ricada bulundum ama sanırım kabul görmedi acıklamada yapılmadı. Olsun diyelim canları saolsun. iyi forumlar.

Bir oyunu bitiremediniz Hamitcim yuh :p

Bide SON DURUM alabilirmiyim :)

orkan_my
26-04-2011, 16:21
tuatone ye sor o zaman ben bizzat gördüm rapolarını geçen hafta forum kapalıyken.. tuatone seviye 97de saldıranlar H Z Z& RA birliğiydi.. vatan gelmemiştir ama burada vatan&metehan deniliyor.. tıpkı H Z Z gittiğinde RA ları da temsil ettiği gibi Metehan da Vatan&Metehanı temsil ediyor olması lazım..

saldırılar birlik bazındad değerlendirmişti arkadaş . metehan dostlar birliğindeki tuatoneyi destekliyor saldırılarıda kendi birliğinden cıkmıştır . vatan birliğinden wowunuza saldırı olmamıştır. bunun sebebi saldırıların 2 kişi tarafından düşünülmesi birinci kişi zor_ölüm(zaza-turan) 2. kişide benim . daha öncede belirtmiştim .ben unuven wowa saldırı cıkartmayacağım çıkarttırmayacağım . o saldırıları ben görmedim sanırım bireysel saldırılardır. eğer planlı bir sey ise keşke bilgisayarımda sohbet günlüğü olsaydı diye hayıflanacağım:)

iyi olan kazansın ama lütfen çabuk kazansızn yaz geldi:)

bu arada yapılan acıklamaya göre dünya finalindeki oyunun hangi sürümde acılacağına kayıt olan hesapların yapacağı oylama neticesi belirleyecektir

orkan_my
26-04-2011, 16:24

:)) gelene gelme demke türk örf ve adetlerinde yoktur:) tuatoneye nasıl bir ricada bulundun özelden veya oyundan bana yazarmısın .

yildizimsinsen
26-04-2011, 16:31
saldırılar birlik bazındad değerlendirmişti arkadaş . metehan dostlar birliğindeki tuatoneyi destekliyor saldırılarıda kendi birliğinden cıkmıştır . vatan birliğinden wowunuza saldırı olmamıştır. bunun sebebi saldırıların 2 kişi tarafından düşünülmesi birinci kişi zor_ölüm(zaza-turan) 2. kişide benim . daha öncede belirtmiştim .ben unuven wowa saldırı cıkartmayacağım çıkarttırmayacağım . o saldırıları ben görmedim sanırım bireysel saldırılardır. eğer planlı bir sey ise keşke bilgisayarımda sohbet günlüğü olsaydı diye hayıflanacağım:)

bu arada yapılan acıklamaya göre dünya finalindeki oyunun hangi sürümde acılacağına kayıt olan hesapların yapacağı oylama neticesi belirleyecektir
dünya değil Avrupa.. mailler geldi,başlangıç tarihi 18 mayıs 2011.. ama mailden dikkatli takip ederse arkadaşlarımız kaydını yeniden yaptırması da lazım anket sayfasından.. şuanda ben hem ankete(T3.6) hem de kayıt işlemini hallettim.. AVRUPA yolcusu kalmasınnnnn :)

orkan_my
26-04-2011, 16:33
dünya değil Avrupa.. mailler geldi,başlangıç tarihi 18 mayıs 2011.. ama mailden dikkatli takip ederse arkadaşlarımız kaydını yeniden yaptırması da lazım anket sayfasından.. şuanda ben hem ankete(T3.6) hem de kayıt işlemini hallettim.. AVRUPA yolcusu kalmasınnnnn :)

pardon düzeltiğin için sağol:)

jolly joker
26-04-2011, 16:33
avrupada oynamayacak olan varsa itina ile hesap alınır :D

yildizimsinsen
26-04-2011, 16:38
avrupada oynamayacak olan varsa itina ile hesap alınır :D
esas oyun Avrupa da.. keferelere karşı savaşacağız.. kural yok,düşünmeden saldır,savaş :)
şaka bir yana,sağlam strateji ve ekiplerle orada da iyi işler yapılacağından hiçkimse hesabını vermez bence..

marx-man07
26-04-2011, 16:39

Hayıflandıgın sohbet günlüğü yazısmalarında bnde varsam bnde kayıtlı hepsi. İstersen verebilirim. Benim için sorun olmaz yani:)

jolly joker
26-04-2011, 16:39
ben şaka yapmıştım zaten benim hesabım var ki hehehe :D yalnız t4 olursa çok kötü olacak

heidi
26-04-2011, 16:40
Hamit birazdan ekleyecek. Tekrar tebrikler kankam, tebrikler ufuk :)

tesekkürler yasin sanada tebrikler bizim kadar emegin var bu orduda hepberaber güzel bi sekilde bitirdik alnimizin akiyla.

Ufuk

orkan_my
26-04-2011, 16:41
Hayıflandıgın sohbet günlüğü yazısmalarında bnde varsam bnde kayıtlı hepsi. İstersen verebilirim. Benim için sorun olmaz yani:)

:)) ben rica olayını anlamadım emre abiye sordum merakımdan hemen oda hatıryamadı

heidi
26-04-2011, 16:41
Pınar ablam, ufuk abim tebrikler harika ordu harika sonuç :) ayrıca önden giren elyaf a da tebrikler koçları sağolsun :) savunan ekibe de saygılarımızla emeklerini ve savunmalarını tebrik ederiz.

tesekkürler can sana emeklerin icin tesekkür ediyoruz hepimizin katkilariyla bu sonucu aldik .

Ufuk

marx-man07
26-04-2011, 16:43
:)) ben rica olayını anlamadım emre abiye sordum merakımdan hemen oda hatıryamadı

Emre hatırlamıyorsa konuyu açmaya biledeğmez boşver. Hala msn konusmlarını istiyorsan verebilirim. Hayıflanmana gerek olmadıgını görmeni isterim.

orkan_my
26-04-2011, 16:44
Emre hatırlamıyorsa konuyu açmaya biledeğmez boşver. Hala msn konusmlarını istiyorsan verebilirim. Hayıflanmana gerek olmadıgını görmeni isterim.

senin msn bende eklimiydi . adam yaşlı napım:) tek bir sey olabilir dedi .bende o olmaz başka seydir hatırla dedim .

marx-man07
26-04-2011, 16:46
senin msn bende eklimiydi . adam yaşlı napım:) tek bir sey olabilir dedi .bende o olmaz başka seydir hatırla dedim .

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?55343-WoW-Gidi%FEat%FD-Speed-3x&p=1096783&viewfull=1#post1096783

Geçmiş sayfalrda gözüme takıldı ilginç bir mesaj:D Hatta bunun altındaki mesajlar dahada ilginç:D

orkan_my
26-04-2011, 16:52
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?55343-WoW-Gidi%FEat%FD-Speed-3x&p=1096783&viewfull=1#post1096783

Geçmiş sayfalrda gözüme takıldı ilginç bir mesaj:D Hatta bunun altındaki mesajlar dahada ilginç:D

benle -bizle alakalı bişi yokki

valay
26-04-2011, 16:52

1196 sayfa olmuş bu kadar eskiye niye gittiğini anlayamadım... birilerine gaz verme amaçlı heralde... eğer öyleyse size yakışmadı...

marx-man07
26-04-2011, 16:53
benle -bizle alakalı bişi yokki

Sizle alakalı birsey değil zaten woyagerle efsane ler daha önceden arkadas filan demişlerdide plan verince. nerden arkadas olduklarını ögrenmiş olduk:)

heidi
26-04-2011, 16:53

ZamazingO-Pınar

pinar ne güzel anlatmissin tamamen katiliyorum her satirina.iyiki seni tanidim iyiki bu oyunu birlikte oynadik o askerlerin herbiri kadar güzel anlarimiz oldu yukarida ismi gecen herkese ayni duygulari besliyorum ama ilk önce sana cok tesekkür ediyorum güzel dostum canim kardesim.

dedimya hepsine katiliyorum yukarda yazanlarin bütün arkadaslara cok tesekkürler kirdiklarimiz varsa özür dilerim ancak bikac sey daha eklemek istiyorum yasin kardesim bi insan bu kadarmi pozitif olur cok saol seni tanidigima arkadas oldugumuza cok seviniyorum. son finali iki güzel kardesim icin yapicam sözüm var onlara :) can(eshot) ve mustafa(vole) bu hesabin buralara gelmesinde en az bizim kadar emekleri vardir ikiside kendi hesaplarindan önde tuttular birkere insan hayir der yahu :) bu canlar demedi abim ablam dediler baska bisey demediler bana göre bu oyunun birincileri onlardir bu oyunun en iyi oyunculari onlardir. ikinizede cok cok tesekkürler ailemizin kücük kardesleri :)

Ufuk

not: ortaam agresifim asabiyim ama perdelerimi kaldirdigimda kedi gibi insanim demi :)

Black_White
26-04-2011, 16:55
WOW* (-73|191)
Halk: Cermenler
Birlik: EFSNWOW
Sahibi: KESGİN
Nüfus: 442

bu wow köyü küfürbaz larin wow u)beni iyi tanirlar.... bekleyin benim ekibimi küfürbazlar..

valla sözünde duran adam derim sözünde durmayana adam demem mesela teminatör adli efsane birlikleri baskani sahkekar asasaa adli kisi üstelik kariyer mevkı sahıbi astsubay meslegine sahıp adli kısı benı istanbula gelıp vurmakla öldürmekle tehdıt ettıydı ama 2 sene oldu hala gelen giden yok erkek olan aynı ısımle oynar dedıydı ben aynı ısımleyım ama kendı ve saz ekıbı korkudan ısım degıstı ozamanda dedıgım gıbı sıze yırtmaclı etek alıcam sıze o laık dedıydım haklıymısım bak
okadar pişkınlerkı baskasına camur atar kendı wow dakıa skerılerını keserler baskasına camur atarlar..
ve mevkisahıbı gurursuz onursuz eskıa dı [asasaa] sımdıkı adı [terminatör adli oyunla oynayan kısı kufurbaz kısıye wow almıs.. demek olacagı buymus

ata sözü var tam bunlara laik

devir gelir devran döner :)))

efsane birlikler şereflimi yoksa şerefden yoksun baslanı terminatör adli yalancı ve saz ekıbıne kanka:))

Benim gözüme bunlar takıldı :D

by ati

+ 1525987845214754785

İyi yakalamışın

Ve bu oyunda en çok wowu biz hakediyoruz illaha büyük ordu gelmesi lazım degil :)bulundugu yerde önemli degil :)

UNEVEN e KARŞIYIZ :)

BASTIR 8. CıqArA **FW-46LIKLAR-WHT** RA&H Z Z 19

marx-man07
1196 sayfa olmuş bu kadar eskiye niye gittiğini anlayamadım... birilerine gaz verme amaçlı heralde... eğer öyleyse size yakışmadı...

yok arkadasım kime gaz vereceğim. bu saatden sonra kimse safını dğiştiremez zaten. Benim efsanlere tek lafım yoktur. Hiç birisinden saygısızca bir davranıs görmedik bugüne kadar. hatta kesgin wowındaki arkadaslar gercekten cok düzgün arkadaslar. Benim burdaki lafım woyagere. biliyorsunuz arada cıkıp bizim hakkımızda sölemedigi kalmıyor. eee haliyle bizde cevabını veriyoruz.

orkan_my
26-04-2011, 17:00
Sizle alakalı birsey değil zaten woyagerle efsane ler daha önceden arkadas filan demişlerdide plan verince. nerden arkadas olduklarını ögrenmiş olduk:)

woyager zaten başlı basına bir hadise yalan değil çok konuştum msn de . amacını çözemedim .

lüfer
26-04-2011, 17:02

hiç umulmadık bi hesabımız var. onuda size saklıyoruz.
az nufuslu çok askerli bir hesap. tek sıkıntı sizin sur.
biz o askeri çıkaralım siz suru yıkmaya başlayın. yada mimar tılsımını verin birilerine.

sonra.... sonrası millet yıkım seyredecek işte :)

masal16
26-04-2011, 17:04
yok arkadasım kime gaz vereceğim. bu saatden sonra kimse safını dğiştiremez zaten. Benim efsanlere tek lafım yoktur. Hiç birisinden saygısızca bir davranıs görmedik bugüne kadar. hatta kesgin wowındaki arkadaslar gercekten cok düzgün arkadaslar. Benim burdaki lafım woyagere. biliyorsunuz arada cıkıp bizim hakkımızda sölemedigi kalmıyor. eee haliyle bizde cevabını veriyoruz.

açıklamanız için ayrıca teşekkür ederiz..
Davranışlar karşılıklı olunca duygu ve düşüncelerde karşılıklı oluyor .

Bizlerde sizler için aynı düşünceleri paylaşıyoruz.

Tekrar teşekkürler...........

marx-man07
26-04-2011, 17:07
biz o askeri çıkaralım siz suru yıkmaya başlayın. yada mimar tılsımını verin birilerine.

Sizlerin destekledigi wowa gelen ordu gibi bir orduysa bizde simdiden tebrik ederiz o orduyu basanı.

orkan_my

tek hesapsa boşuna yollama:)

Cetvelsiz
pinar ne güzel anlatmissin tamamen katiliyorum her satirina.iyiki seni tanidim iyiki bu oyunu birlikte oynadik o askerlerin herbiri kadar güzel anlarimiz oldu yukarida ismi gecen herkese ayni duygulari besliyorum ama ilk önce sana cok tesekkür ediyorum güzel dostum canim kardesim.

dedimya hepsine katiliyorum yukarda yazanlarin bütün arkadaslara cok tesekkürler kirdiklarimiz varsa özür dilerim ancak bikac sey daha eklemek istiyorum yasin kardesim bi insan bu kadarmi pozitif olur cok saol seni tanidigima arkadas oldugumuza cok seviniyorum. son finali iki güzel kardesim icin yapicam sözüm var onlara :) can(eshot) ve mustafa(vole) bu hesabin buralara gelmesinde en az bizim kadar emekleri vardir ikiside kendi hesaplarindan önde tuttular birkere insan hayir der yahu :) bu canlar demedi abim ablam dediler baska bisey demediler bana göre bu oyunun birincileri onlardir bu oyunun en iyi oyunculari onlardir. ikinizede cok cok tesekkürler ailemizin kücük kardesleri :)

Ufuk

not: ortaam agresifim asabiyim ama perdelerimi kaldirdigimda kedi gibi insanim demi :)

Benim pozitif olmam, senin pozitif olmandan kaynaklanıyor ufuk. İyi dileklerin için teşekkürlerimi sunuyorum. Oyunun son zamanlarındaki sıkıcılığını, senin ve pınarın muhabbetiyle atlattık. Seninlede 2,5 seneyi doldurduk. İyiki varsınız. İyiki her ikinizide tanımışım. Seviyorum sizi :)

lüfer
26-04-2011, 17:10
Sizlerin destekledigi wowa gelen ordu gibi bir orduysa bizde simdiden tebrik ederiz o orduyu basanı.

Tebrik eyvallah da. şu sur işini diyorum bi hallediverinde basan adam da yıktım diyebilsin :)

lüfer
26-04-2011, 17:11
tek hesapsa boşuna yollama:)

yok yok. senide hesaba kattık. nasılsa yardımını esirgemezsin :)

orkan_my
26-04-2011, 17:13
yok yok. senide hesaba kattık. nasılsa yardımını esirgemezsin :)

az önce yazdım:) watandan benim bilgim dahilinde o tarafa saldırı gitmeyecektir:) sen hangi birliksin

marx-man07
26-04-2011, 17:13
Tebrik eyvallah da. şu sur işini diyorum bi hallediverinde basan adam da yıktım diyebilsin :)

Bu iş organize işi. Okadar orduyu basanın koç ordusunu cok önceden düşünmesi gerekirdi. Tek basına saldırı olunca pek tat vermiyor ordular. Koç ordulu, depo ordulu bir organize olacakki birlikce yıktık deyip gönül rahatlıgıyla uykuya dalabileceksiniz:) Suru ben kendim yıksam inan o saldırıdan hiç bir zevk almazsınız. saldırıyı cıkartan arkadasda yıktım diyemez bnce:)

Eshot
26-04-2011, 17:16

dedimya hepsine katiliyorum yukarda yazanlarin bütün arkadaslara cok tesekkürler kirdiklarimiz varsa özür dilerim ancak bikac sey daha eklemek istiyorum yasin kardesim bi insan bu kadarmi pozitif olur cok saol seni tanidigima arkadas oldugumuza cok seviniyorum. son finali iki güzel kardesim icin yapicam sözüm var onlara can(eshot) ve mustafa(vole) bu hesabin buralara gelmesinde en az bizim kadar emekleri vardir ikiside kendi hesaplarindan önde tuttular birkere insan hayir der yahu bu canlar demedi abim ablam dediler baska bisey demediler bana göre bu oyunun birincileri onlardir bu oyunun en iyi oyunculari onlardir. ikinizede cok cok tesekkürler ailemizin kücük kardesleri :)

Ufuk

Oyun falan hikaye siz iyi olun yeter abi bana :)
sizin gibi iki güzel insanı tanıdıgım, abi abla diyebildiğim için gerçekten çok şanslı hissediyorum kendimi :)
sadece burda oyunda degil her şekilde yine hiçbir dediginize hayır demem :)
herşey için çok teşekkürler abi bitanesiniz siz :)

Black_White
26-04-2011, 17:24

O suru ne efsaneler ne kankalar istedide indiremedi lüferim palamudum:)

Hesabın boyutu önemli değil, ordunun boyutu büyük olsun yeterki.

corsann
26-04-2011, 17:24
Pınar Abla ve Ufuk Abi tebrik ederim sizi. Mesajınızda Adımın geçmesi çok sevndirdi beni de. teşekkür ederim

iscom
26-04-2011, 17:25
METEHAN birliğinden univen saldırı cıkmamıstır. Resmi olmasada hzz ile yapılan anlaşma gereğidir ama hzz ra ve whıte bırlıklerınden tuatone wowuna saldırı gelmiştir. METEHAN bırlıgı doğan77 ve saho wowlarına saldırı yapmıstır forum kapalı oldugu doneme denk geldıgı ıcın raporları koymadık gerekırse koyabılırız suan beklemeye çekildik . duruma gore kalan ordular kıme cıkacak daha karar vermedik.

iscom

jolly joker
26-04-2011, 17:26
boyutu değil işlevi olmalı:)bul biyerlerden koçbaşı ordusu sonra sal arkasına :) ben olsaydım basardım sizin için bi koçbaşı ordusu :P

orkan_my
26-04-2011, 17:28
METEHAN birliğinden univen saldırı cıkmamıstır. Resmi olmasada hzz ile yapılan anlaşma gereğidir ama hzz ra ve whıte bırlıklerınden tuatone wowuna saldırı gelmiştir. METEHAN bırlıgı doğan77 ve saho wowlarına saldırı yapmıstır forum kapalı oldugu doneme denk geldıgı ıcın raporları koymadık gerekırse koyabılırız suan beklemeye çekildik . duruma gore kalan ordular kıme cıkacak daha karar vermedik.

iscom

pardon hakan abi ben ufak bir yanlışlık yaptım sanırım üst tarafta:) bize hzz feyk attı white saldırı attı diye biliyorum ama emnin değilim .

marx-man07
26-04-2011, 17:29

iscom

Hzz den kimle anlşma yapılmıstır yüksek müsadenizle ögrenebilirmiyiz...:)

Black_White
26-04-2011, 17:30
boyutu değil işlevi olmalı:)bul biyerlerden koçbaşı ordusu sonra sal arkasına :) ben olsaydım basardım sizin için bi koçbaşı ordusu :P

Ordu büyük olunca işlevide büyük oluyor.:)

O kadar birlik içinde bulurlar elbet 2-3 tane koç ordusu.

Mr.Nonstop
26-04-2011, 17:34

Fatih Abi söylede Yabancıya Gitmesin O Asker :)

GeL EsKi Ğünlerdeki Gibi birbirimizi Yıkalım.. :)

Dipçik.Lazçavuş Selam Asker Basmaya DevaM :)

lüfer
26-04-2011, 17:35
az önce yazdım:) watandan benim bilgim dahilinde o tarafa saldırı gitmeyecektir:) sen hangi birliksin

imza ya da da mı bakmadın?

lüfer
26-04-2011, 17:37
Bu iş organize işi. Okadar orduyu basanın koç ordusunu cok önceden düşünmesi gerekirdi. Tek basına saldırı olunca pek tat vermiyor ordular. Koç ordulu, depo ordulu bir organize olacakki birlikce yıktık deyip gönül rahatlıgıyla uykuya dalabileceksiniz:) Suru ben kendim yıksam inan o saldırıdan hiç bir zevk almazsınız. saldırıyı cıkartan arkadasda yıktım diyemez bnce:)

AH BE GÜZEL ARKADAŞIM.

Şu tılsım işi çıktı dengelerde oyunda alt üst oldu.

Bi diğer wow lara giren koçbaşlarının yaptığı yıkıma bak. bide sizin köye gelenlerin sinek ısırığına bak.

10k koçbaşı sur yıkar iken sizde esamesi okunmadı.

eeee ne oldu o zaman?

önce ekmekler bozuldu sonra herşey :)

pasta bile yiyemez olduk.

lüfer
26-04-2011, 17:39
O suru ne efsaneler ne kankalar istedide indiremedi lüferim palamudum:)

boyut kompleksinden kurtulduk. çok oldu. çok şükür... :)

ama işlevi ile ilgili bi sıkıntı yaratacak diye çok korkuyoruz.

marx-man07
26-04-2011, 17:39
pardon hakan abi ben ufak bir yanlışlık yaptım sanırım üst tarafta:) bize hzz feyk attı white saldırı attı diye biliyorum ama emnin değilim .

Fake saldırı farketmez ama hzz ile kim anlaşma yapmıs ben onu merak ettim. Planların kullanımı konusunda ortak bir girişim olmustur. Unevenın wowı kuramıyacagı kesinleşse destekleyeceğim wowlardan bir tanesi olurdu tuatone wow ama kendi wowım bukadar iddalıyken hiç bir zaman ben size saldırı cıkarmam demem... Dediğim varsa buraya kanıtları koysun...

lüfer
26-04-2011, 17:40

sen bilin osmanım. gez işte küçük hesapları. çıkar illaki ortaya :)

orkan_my
26-04-2011, 17:41
imza ya da da mı bakmadın?

çözemedim:)
:(((

Mr.Nonstop
26-04-2011, 17:41
sen bilin osmanım. gez işte küçük hesapları. çıkar illaki ortaya :)

Abi ben Osman değilim ya :D

sen bizim laz ile karıştırdın beni

marx-man07
26-04-2011, 17:43
AH BE GÜZEL ARKADAŞIM.

Şu tılsım işi çıktı dengelerde oyunda alt üst oldu.

Bi diğer wow lara giren koçbaşlarının yaptığı yıkıma bak. bide sizin köye gelenlerin sinek ısırığına bak.

10k koçbaşı sur yıkar iken sizde esamesi okunmadı.

eeee ne oldu o zaman?

önce ekmekler bozuldu sonra herşey :)

pasta bile yiyemez olduk.

Bizde kendi surumuzu yıkacak koç ordusu mevcuttur. Eger öle bir ordu bizdede olmasa dediğinde haklısın ama demekki yapan yapıyor. Cıkardıgınız roma ordularından birisi koç basmıs olsa ve attıgınız tüm ordular onun arkasına girse pastadan en büyük dilimi siz yemiş olacaktınız. yani olmıcak birsey değil. dediğim gibi bu iş organizeye bakar. Sonradan koç ordusu bastırmak yerine wow yıkım ordusu bastırır gibi koç bastırmak lazım. Bunu yapan larda operasyonlarda cok daha fazla başarı sağladılar zaten.

Climax
26-04-2011, 17:46
Bizde kendi surumuzu yıkacak koç ordusu mevcuttur. Eger öle bir ordu bizdede olmasa dediğinde haklısın ama demekki yapan yapıyor. Cıkardıgınız roma ordularından birisi koç basmıs olsa ve attıgınız tüm ordular onun arkasına girse pastadan en büyük dilimi siz yemiş olacaktınız. yani olmıcak birsey değil. dediğim gibi bu iş organizeye bakar. Sonradan koç ordusu bastırmak yerine wow yıkım ordusu bastırır gibi koç bastırmak lazım. Bunu yapan larda operasyonlarda cok daha fazla başarı sağladılar zaten.

herşeyi öğreticen illa :)
operasyonları da yönet istersen rakiplerin :cool:

marx-man07
26-04-2011, 17:49

Telefonun niye kapalı senin bana ulaş bir. Bak aklıma ne geldi:D

Black_White
26-04-2011, 18:14
boyut kompleksinden kurtulduk. çok oldu. çok şükür... :)

ama işlevi ile ilgili bi sıkıntı yaratacak diye çok korkuyoruz.

Korkunun ecele faydası yok..

İşlev görmese ne olur en fazla oyun resetlenir milletde kurtulur bu eziyetden.:)

Dipnot:sanki hacıyı gördüm, özlettin kendini hacım:D

cihat47
26-04-2011, 18:36
o zamazing arkd. ne kadr asker kestı.. bıde uneven wow kacta

orkan_my
26-04-2011, 18:40
Fake saldırı farketmez ama hzz ile kim anlaşma yapmıs ben onu merak ettim. Planların kullanımı konusunda ortak bir girişim olmustur. Unevenın wowı kuramıyacagı kesinleşse destekleyeceğim wowlardan bir tanesi olurdu tuatone wow ama kendi wowım bukadar iddalıyken hiç bir zaman ben size saldırı cıkarmam demem... Dediğim varsa buraya kanıtları koysun...

ben özelde yazdım bildiğimi

sedoist
26-04-2011, 18:54

ne oldum değil ne olacağım diyecen usta :)

iscom
26-04-2011, 18:54

Hzz den kimle anlşma yapılmıstır yüksek müsadenizle ögrenebilirmiyiz...:)

hzz den kımınle anlasma yapıldıgını bılmıyorum ısım olarak fakat vatan bırlıgı planı aldıgında hzz bırlıgıne vermıstır. bukonuyu bılıyorum vatan ve hzz arasındakı gorusmede kı netıcede hzz ra dan saldırı hattafeyk dahı gelmıyecegı bılgısı verıldı bana. bende dostumun kararına saygı duydum. ama bu sekılde gıtmedı konu. ben sadece vatan yada metehan bırlıklerınden sıze saldırı cıkılmadıgını belırttım . okadar . ama bız salıdırı aldık . Çokta onemlı degıl fazla ayrıntıyla ısım yok. Su varkı hzz ra ekıbını kutlarız tabıkı guzel ordular cıkardılar oyunun uzamasında kendılerınınde katkısı vardır. onemlı olan saygı çerçevesınde bu oyunu bıtırebılmektır.

orkan_my
26-04-2011, 18:59
hzz den kımınle anlasma yapıldıgını bılmıyorum ısım olarak fakat vatan bırlıgı planı aldıgında hzz bırlıgıne vermıstır. bukonuyu bılıyorum vatan ve hzz arasındakı gorusmede kı netıcede hzz ra dan saldırı hattafeyk dahı gelmıyecegı bılgısı verıldı bana. bende dostumun kararına saygı duydum. ama bu sekılde gıtmedı konu. ben sadece vatan yada metehan bırlıklerınden sıze saldırı cıkılmadıgını belırttım . okadar . ama bız salıdırı aldık . Çokta onemlı degıl fazla ayrıntıyla ısım yok. Su varkı hzz ra ekıbını kutlarız tabıkı guzel ordular cıkardılar oyunun uzamasında kendılerınınde katkısı vardır. onemlı olan saygı çerçevesınde bu oyunu bıtırebılmektır.

hakan abi bu konuyu foruma taşımayalım bence . ama taktir senin

iscom
26-04-2011, 19:08

hakan abi bu konuyu foruma taşımayalım bence . ama taktir senin

ben konuyu kapadım ayrıntıya gerek yok diye belırttım . Ben sadece dogru olan seylerı yazdım benden gereksız laf ebelıgı cıkmaz . olması gereken neyse onu yapıyoruz. amacımız tuatone wowu olarak basarılı olmak . yıkılsakta yıksakta tebrık etmesını bılırız. forumda konusulması gerekenler olmalı onlarda raporlar :) . Bızım forum ıcındekı entrıkalarla ısımız olmadıgını bız gayet ıyı bılıyoruz.....

orkan_my
26-04-2011, 19:41
ben konuyu kapadım ayrıntıya gerek yok diye belırttım . Ben sadece dogru olan seylerı yazdım benden gereksız laf ebelıgı cıkmaz . olması gereken neyse onu yapıyoruz. amacımız tuatone wowu olarak basarılı olmak . yıkılsakta yıksakta tebrık etmesını bılırız. forumda konusulması gerekenler olmalı onlarda raporlar :) . Bızım forum ıcındekı entrıkalarla ısımız olmadıgını bız gayet ıyı bılıyoruz.....

ozamn ne yapiyoruz sürekli ally geçiyoruz:))

fuhas
26-04-2011, 20:31
o zamazing arkd. ne kadr asker kestı.. bıde uneven wow kacta

uneven 89

zamazingo kestiği asker sayısı:988.107

http://forum.travian.com.tr/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAARMAAABKCAIAAAA XPSdkAAAJVklEQVR4nO2cfU8bORCH85X78YpScq1QW6SoBbVVV NE2JNdAoNqQsCGQI4T7wxffYHtmx/a+GebRicva43mx57fZpLSdR0EQ/Omo//0lCEIRohxBCMGtHDi63W63263XmxdnST1RYpZgxl5ONpvNw8MD N7/ysJO8v7+HmQTsnnJirIJ+ttutYRAWJXh5ZDi+K1FOiHEpTqrGj muMhCVGu93uiIwSvLx55ag7x8PDg/qp2W63m81G31rUa3Vb1ehB4ye0qSeKrx9o5uVHVxHpp6x8pC6n ATSLzIdSzmazuUdQU9DAaWybwakaojANAvwYZpvNRo/E5GMXG5aPl1kV+xPmh1lRbfkQBqhy/oljvV6v12vapp4ozVJWei0sE0upxFQJV6VEiXGCKueOwXq9zrL s9PT058+fk8lktVrpqdvb29vbW3o5MwoBJwqksyMyboPQ+ZdYX bArdSJe54JFJ5yoKZhkTO0Ba1Hl3BZxd3d3cnJycHDQ6/V6vd7bt2/7/f5kMilcqOFEgejdLBzkLOcvXK1Wq9WKn2el0Gnzi4oMVEjkpjG jQ7OYhAPWosq5ecpyuVwul3Dk/Pz848eP3W738PDw+Pj4/fv3e3t7/X7/7u7uBgf64USBqPI4g04/hqVzYWHOFcEPQafNL8qIbo+EuQoIXdbe0gmXfoKocq5dLBYL/fr79+/v3r3r9/vj8fjy8vLk5KTb7fZ6vYuLizzPr6+v1U/4AjrJ85wTBS5XW2MY60Fl1nmKYUbgNDOW53lOzBqvnZZ2XZgZn Ql0QteCZWUYLBaLxWKBuSLyuXadF+HBmDXWGplAb/Ru2ztj5KzcOrfCDmGUY7xQFChnuVzqZXmeq9hqcDKZ/Pr1azKZXF1dzefzHz9+7O3t7e/va+XotTc3N7YTpdrCKHq5sZu2nOwocDv0PUm7hbN2qvqmq7wZB +CcVU5gx8ARnTCMpRdqFdlmRCxYhR3L7ioIbJflcmlsl57N89z eHOMgjPOCbvl7qLypTGAyepe0mV2XHQszc95o7N6AKemqYW+o+ 75bOQse8/k8y7LhcPjhw4dut/v58+f5fF64RL3wirJw3RGNwzCWGFP0pQ00gK9hMrRlYaDCHGj/dCzaUg/a5cSkTWyyMWUfEKcQZo38NAorwkCVk2VZlmWz2Ww2m2U7jMssy 66ursbjsfrA8+nTp/Pz89mOzIUen81m/ChqUJUHbYzBLMs6Fs7l2hLmo20gcBxmZc863eoRozpnOHuVPUt kZYzouHAc7i1mbBeI5WMfnG3mDGGM2IdubJr2g407T8EAOyDDD 41eEquc+Xw+GAxev359eHh4dnYGOyNzMatSOcbxG/bYphsGhmdnjxaeGdEExjHQpzt7qhZnXGcJWanKce6kfdD2JsND hyGcB0Rsmo6IjWOnYCdpH5DTHkMvQZVzyePPnz+DweDg4ODbt2/MJRp+FIUqjxg0DLwuaQPamG/JrI6ZSUxWwa7oirym+Mb6Mnhn6KDMM4JQyplOpxcIamo6nc5ms 9+/fw8Gg9FoZBvQ8KOoS1WeYQAHDQOvS9qANuZbGtDhdPnMGjs7OF lhrlRQwhVREVwbvzNOY+YpeKVRWJFzBFXOdDot7GnFly9f3rx5 c3R0BAextdMdKjYzijKDR6vHnfsFMaZgDoaZMcI5dbpXDEtnsc 5UmZkYXU5ojNkumCt6Y2HaRFH60th/24+dG9wQzAzzj6VBbwU8L2djo8o54zGdTr9+/bq/v398fMxcouFHEYSzszPV301n8R+ocibVU08U4XmgZNN0Fv+DKu dvBuPxmGOGUU+UQj9wvKxYdoiKPFcaCHordEsYOLMytt25XA2q n0o5WLjxU+hUg4GeUeWMijjdAS9pY+N1PVGcfogldAjnQmfCGE QyvjnYrvgLvZwXuiV2m7/zdAJ0YsxUCVdMMx0OVc5wODwlUQaEGZwyzIbD4Wg0qiEKYUwEi jEj8sH8hGVS6IdpUF0++qe9J/FpN74/qHIEQaBxKyevnnqiCO0nxU4Q5QjNk2IniHKE5kmxE0Q5QvOk2A miHKF5UuwEUY7QPCl2gignVTq7vzn8DEixEzyUo379wR6MiR28 tk7079s2ncgT2pZPDPxOMH5fu9KsaEQ5FEbJjZ8WpD2ZxOOlHO KyTvyUkxel7nUzSEI5xAi2FcSqDvhHZ7A7ERwvdIUttGPhVTZP sHJypC3tkcL98d0ib+XkePcQXYXF9sq1ZrASiN7FFsIp4tbjPF dOdOfr9gtGU7VymPvjtV2lKSfgQS515eSMPibMCqcC7DkGLST+ aY3ffjEdCwlRjjO8KIdYWLVyOk+h828h8d8QFL7ncPZHlFMOqS iHfxtuLTFPa9h4wP7UoRx9+YyVk/OK4jwui3JoXpZycqtpiPuuM6cklGO/6dM2uat25mnZrzmusAxfsnKwfWj+ac3OA44wc2q/chRYUXAWW+L7zmzH4rhixmot8crJ8Y3K2ftTlXJKJxXl0CTUoK 0lxU4Q5cQiyoknxU4Q5UQhsimFFDtBlCM0T4qdIMoRmifFTkCV IwgCjVs5j9VTTxSh/aTYCaIcoXlS7ARRjtA8KXaCKEdonhQ7QZQjNE+KnSDKEZonxU4 Q5VC8Ouq8Ouo0ncXzp/2dYFOacjod7w6DUVSP2v/5+iyX0nNoT2mtwu43/dvN2Lg9S0xpA2d0jjfboATlELnS0FGeWXvZ5TyzAmMwuxD0Evb aGCGmHskWpf1jlo6cnaMcylUO1mf2DVtfGlPOWzvtxJ5yvibeN 4j3TFEOAeyEMHnQyokZwcbbqJzCliIUQrQ+MwqtHEIMxCUn1kt GlOOHMwqnmYimLLzT01Ne3R8zW5jei4J4WntEnrtK+ZzDVI5zM BnlcB6omJfY41a52hDl8CG+IYAyaOo9JwHlMDssTDkBHzxEOfV A91uzysEau0XK4T9ZVaGcwoe3GOVwDF4yRL+V8t1a8AjR1dUqh 5aT/ec5mGXVyuG8J3hpw34aFOUQYP1mfGIpXTmPbGUW5hyiHPpDG7H Q609CsSmvdxLaCe2c/3T3Cnx5bZTsLE2wvyEgPuUHfENAf3lAjHvk7BytiBR/54KPyINPip0gyqkEkY0XKXaCKKc0sOdMoZAUO0GUIzRPip0gyh GaJ8VOQJUjCAKNWzn1q1Z4saTYCaIcoXlS7ARRjtA8KXaCkfO/FtqGXyivBD4AAAAASUVORK5CYII=

http://forum.travian.com.tr/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAkgAAABKCAIAAAD PKzzaAAAOP0lEQVR4nO2d63IcuQ2F55X3DfMI+wa7cUqRlCqpr J2RFEVzyQ9GDE1cCJLoJrt1vnK5utkgAKJBnhnZ6z3cAAAAgB1 xGJ0AAAAA4AmEDQAAwK6AsAEAANgVmrD9DQAAAJibamFLb6/X6/V6rZLNpadIxlVOzufz5XKx5ucHTfLz8zPNpKF6wUk2K/VzvV4zg7YozdM7wy3kqsezY/8U414uF3uHXC6X8/nskhiLpUqZTXabtaKSMBvr+oV72s32Ukq1TuguXocsz8vl8vn5 qRhYYF9r6iczqH2tEDaHiI7QuPop4OKWNk3n8hc9JlZz1eN5zR VVvbulG9viX0/Yvhz2Ue0JaE+72V5KycXJChTfiFfB6aGUPbJHaRG28MHhcrmE3 yPX6/V8Pl+/PlmE6/DRNRIHs997/KRmVX7iKjr9eOWDdbEGqdlU+WR1Vvo5/D7zuvaxT2mdZ+vnop/Lr40xPJ+NrqtR2M7n86dAeJQasMbUrNagwU9mdj6f40hPPnSxb flUmS1RnzY/xhWtlk+DwRL9nHaXMVCcstB7r2p4e9ptfs4J/X568hm4v+jys+W0BfI6WGbYp21+WoTtP318fHx8fHx0OlkUr/QmXKaUkmOqiiuXKEtUdcI3Zach+WyK7/IXLeZCjTp/A+BQqqJF2P7dx/v7+/v7e6cT4Et4Iy7vRXEy53s/HA6Hw4Ferx890FOlsWtZAccWSl3N2ZkpXhlOuFI9pbaEW4TtfQ u8vb29vb2NzmJj7K9oB4JkQ6/XzDDevn3R7239tQCd/e2vpWmuWIuwvf7K6XQ6nU6v3Xj5WcLbqBB6dDqyTj5rBur0EA5 3faQBlwoEJ7X52OO6rHQ1wroaqsq+C6/+9O3zdQ6lRf3roZd7EZbo6W2LsP3F8fLykt4ej0fWLHuamVU5K ZoFb1IsoxPJLFxICfvGknh5eckSsDupfV9pLBo0PHVZfuqEXWA WS3cSDvf0UTpyPB7DbeotNYhP0+98rKV0G5GKE2exIaif2NV0Y ppwbXpSxJgwNcuW07mX2U627C9pFyi7Q2/UYgdK9pZYxZQ6Y1Xtjs5YrFmxXIq32veVnkjZqtuF7XQ6xWCho Ong6+triHc6nUK8YJbNDWa6ExpLcpLFit7CsoN9WH8084qVmVE njrHYddXGUkpN1/X6+qrXMMvk9fXV8tKreiOLpdTweDzGp/E4TmOlg+E6dRK1IT6NB/rr19egECuby8aiqpDVUAqR9hINEc1Sorew/NRtqlK0wunTdBUvLy+ZN3vPhwX29Pxfv3YaGysj9RN7kt07UjJ ZztIWk3Iu1ieuKNYnpORy/uibQnkXaY/1r0tyUoxV1Iv04khOwjRWi7C92Pj582f8vWrKEkTPy4Ww05/DqFXocWeobUY4jtnBkC01SEeqnsZbWofMMjWQQrDF1HOTDFhLi 1s9z6VZop1qD6VFW3qqQ6mTgUtgQ7cI29PT09PT0/Pz8/Pz89MX2W06GMezW2pML6g961CHTYkmLyVWNYvaSKkqni32bOnY HNg0imtXfGbenlQkA2muXhDFmCUcx9msdDBcp57j0zidOozJxF vJMiXLOUuAHWH9sJnQhGnoNAEpPTaWFO6ZNJLxvUQzi73eGEqH SCM0bdankqpuaYEmwI6zKy2uha5auqZTpHyKqUpR2OWw4Yprl9 ZF50LYyolVzaI2UqqKZ4s9Wzo2BzaN4toVn5m3JxXJQJqrF0Qx ZhklbKxZlnOWADsihaOPaMKsbqVm7O2ToG0QNsln7dqlBNhxdq XFtdBVS9d0ipRPMVUpCrscNlxx7dK66NwWYfsXABshHMfKiG5g n667TW8fHx9Zh3FcSUDPTTGwp2cvBQDT0ihsDw8PjwLhUdFgrx SXn5r5Bl1/7pykKwrHMR3Rb+NI9lQZCYMxkB6FdcjOlfw8PDywPi1zi4/CRRpCChcxtr2CcS41CwdZT/RvclhVraV/4WNL1yJsDw8PllaIZpm9NPfhC8UbnUvtaQKSQREpqGRM8ymaVe Wj+Gz2U8wkfYm1e6Oh1J1rSbvuMVEdVn4C2VNWACTFeiTCFhNg Q1OMokiXoAsba0CXxqZHB92Fjb5opQ91s/v7+/v7e6Vn0nHqR0+bdmPaYGxQ1t64Ogt2e+NuYt9F2wZsy5NO1D1Y 8mwRtn8CABLCoT86i2/K3d3d3d3d6CzAXLQI2x0A4IugaqOzAAD8nxZh+4eBHz9+WMya/aTjXrFoiIU8Lxoo9VZ0qxiwWWVlZ6eHweL0aBPRU21GX2N6oWS ueAvCRs0ct8By9al1W3zpqZlLzqmrHoe++bDj7rH0KIviGyhrj Oa4lsqHixZh+3uJP79Ib3Vj1jLzo0zRQ7AT2YQllGRqc6Cu7BO rnBfdKtW2V15PQE/MmKriymjGhqNrsSejGOjpFXNui2h01ea5GIWWrsGzNEt/L/Yo7OsuWhZvG/wb8/+zhH16MY3m/I3oL9GShjRdsm8Rtj/++EOveDBQzNJHmRmdVfRjDKeYKflIftoyKfoxGiyXT/yd1qQ/7eH1iesyeqjKp8EPW2evfGbow6X9FJu/P9Dwfco2rXGfLlSf1fw0n2MtwgYAAADMDIQNAADArqgWtuMIRs XdE6ghGAs60JGNFnOdtCFs3wjUEIwFHejIRosJYcsTHRJ3T6CG YCzoQEc2WkwIW57okLh7AjVUOHz970PBcqADHdloMSFseaJD4u 4J1BCMBR3oyEaLCWHLEx0SdwVW+66w4xqCTbDFDqTbc5Iv91ss 5hHCRhPtdxL/zfJ+V45A2IZjbIzZOmdzDOxA+n8zyJ4qE6WLsRSLqay3Ct/1QtjyRHumZ692KnmDsM3APP2wY8YKW3HEd+LS6MXcaNqOUb6Ls Ckj0sc3ZVa4UD4QZeNFV9JEGkteZQEIm4L0Ftg+Yd/InD8PmIpphU15s8VvbKPeuFJMS0rFr621Czc2P4QtT7R5rlTu4 gvT1Uh5zawsWaJLm81l80DYFKo+6FDBU6aDyCaErep8H/iue4TNspYqYVPOTHvajkDY8mu9a42aZ8mh2Ar2XjECYVOwnFb2 j67e2e2E+f+MzbJP3TdmG8UfRUofiGv1qfac1MsCYcsTbZ67IW Fj9x6EbQXo5rS/YgibkU18Y5PMsovhb9lYTKpwisY3C5vyoaEt7U4gbPn1QGGzf4 psA8KmIL01y/EHYTMylbAdDXtQsike3ytQW0zLedIsbPY0IGx5oj3T9c9rcaR4 QkHY9krVboewtbEbYVN8rkbtn7EZ0y4eg5ZzUgHClifaM51+9G 4QttRAV0p6bXElZQhhWwHlEyiEzYuphM3yXZx91PxlxZeqv+6v 3NbqlnR4SvZVaXvxXYQtoP8MQVG7+MgobGwsiytjrDYgbBLFlx UHswvLLYjs7C+PSFPWoeo/0FaesuPZiG6gO6xN24XvJWw6uz+PIGxgLOhAR0YVs/OchLDliS4dAsIGwKKgAx2BsOlRIGzH4zdQtSOOFTAadKAjQ4rZ f05C2PJEh8TdE6ghGAs60JGNFhPClic6JO6eQA3BWNCBjmy0mP MKGwAAADAz1cKmPF2OUXH3BGoIxoIOdGSjxVwnbQjbNwI1BGNB Bzqy0WJC2KaIuydQQzAWdKAjGy0mhG2KuHsCNQRjQQc6stFiQt imiLsnUEMwFnSgIxstJoRtirh7AjUEY0EHOrLRYkLYpoi7J+as 4eGg9RvYE3N24EbZaDF3K2xtB9lqb/G33w+//c5kyA5a5koOHeMacalh9k+k62ZGh21p6E+Nee4YdtVxkJYoLZT +tBm9A8MWyH7plkU/0lPLoJKVi3EnXkei/ordd9AOha2nRisLG9v6xrmWQd+4RryETbnNBi3veiFhoyPfTd7 0V2OfYnxqwSJs+kg6XtQt+36skp/ljKtYYjtnI9J1DzsUtv95Hy1s+v4JF6wNnZKZGfeMNNcSt4eZh a3qM2Pxa0RxUNnPWT7siJSV7lOyZBcipVFcpv5UmbK0qt3qhU0 fHCJsk6jabXlhq+03IxA257gRi7BRM0nAdG0rxqqK28k6wmZRv sxAmdL2+VF6atm0bD5UVmt9Sukp17WltjwtVqbhqR0XYYsjur1 F+fRB41wX4wYgbLVRIGyMWZuS2W+3KGyWo9MibMURY2i7h579L N3qE1mzzmOlWAQW1lL3ozytwuVHkUbp0j+Jsr/05KdStdsqf8ZWu5ctQNic40aMwiaN61vCcsvOLcbtx/0vj0gG0i27hYp6wEaEsGXGlsIa3dqf1tL/l0fsPxFRfjTS9o1tl8Jm6fbilq+iKu3iv2tcFQXCxjzSN4Y0xf IJ1Bi3nxW+sTFfEEr7wX64Q9iKI8Wn+lqq/DdQ9Y1NUaDaj5X9wjabqt3WEjbjIzv4xuYcNwJh68F4yhcHlac LCZuXorQJ2+1L9fU81xS2lVXt5vGjyKofkNwSIVRspEHj0x7jH lYWNq9++F7CVqzacsKm/EiQNbiZPwCy/a38hMTupI31/7RZmVXrMFOFBrFUpqdPvYSNlTHjtzpjGj3Ctr6q3br/8ohFk/TdbXRifNRp3MmawlZsNjs7FLbDr2SP9Lm+5ch+jqELzE39JKjY 61uF7jdL3B4W2glx0F3YbknPUEu2kbJHRpubeuIbhU3xmT5VMl GiWPzraWeDtERpDvrTZhqELR03alK6v9gN3iBs9Fe/cSfr/OURl/eeskNh62Gj/37MVKCGY/E9ILYIOtCRjRYTwjZF3D2BGo4FwoYOdGSjxYSwTRF3T6CGA4Gq 3dCBrmy0mBC2KeLuCdQQjAUd6MhGiwlhmyLunkANwVjQgY5stJ jzChsAAAAwM9XCViueLoyKuydQQzAWdKAjGy3mOmmzUf4LBn3d 4CVBzbsAAAAASUVORK5CYII=

jolly joker
26-04-2011, 22:21
hayırdır forumda temizlik mi yapıldı neden bukadar sessiz :) 2.5 saattir hiç kimse bişey paylaşmamış :D

valay
26-04-2011, 22:35

tamamen katılıyorum tamirhanede hem koç hem mancınık basan birçok wow ordusu gördüm ya koç yada manıcnık ikisi aynı anda olmaz artık bunu öğrenmek lazım benim gördüğüm hzz nin koç ordularında tek bir mancınık yoktu doğru olanda budur... eğer yanılmıyorsam tılsımla da koç ordusu bastılar... her wow döneminde en çok sıkıntı koç ordusunda çekilir mancınığa göre daha çabuk basılmasına rağmen...

sucukluyumurta
26-04-2011, 22:40
tamamen katılıyorum tamirhanede hem koç hem mancınık basan birçok wow ordusu gördüm ya koç yada manıcnık ikisi aynı anda olmaz artık bunu öğrenmek lazım benim gördüğüm hzz nin koç ordularında tek bir mancınık yoktu doğru olanda budur... eğer yanılmıyorsam tılsımla da koç ordusu bastılar... her wow döneminde en çok sıkıntı koç ordusunda çekilir mancınığa göre daha çabuk basılmasına rağmen...

koç ordusunda sıkıntı çekilebilir fakat handikapı yaratan 5x mimar tılsımı.ki ortlama 20milyon defans ve 5x mimar tılsımı heleki cermense toprak siperse.en azından 50k koçbaşılı ordu yıkabilir.serverın bu döneminde de öyle bi ordunun olduğunu sanmıyorum

jolly joker
26-04-2011, 22:43
hayırlı olsun :)

orkan_my
26-04-2011, 22:43
koç ordusunda sıkıntı çekilebilir fakat handikapı yaratan 5x mimar tılsımı.ki ortlama 20milyon defans ve 5x mimar tılsımı heleki cermense toprak siperse.en azından 50k koçbaşılı ordu yıkabilir.serverın bu döneminde de öyle bi ordunun olduğunu sanmıyorum

ben sanıyorumda:) sizde o ordularmesele orda:)

sucukluyumurta
26-04-2011, 22:44
hayırlı olsun :)

bora bugün sözlük için account alacak adam bulamadım :)

sucukluyumurta
26-04-2011, 22:46
ben sanıyorumda:) sizde o ordularmesele orda:)

valla hzz yi bilemem :).onu hamite sormak lazım:) kendi birliğimde var koçbaşı orduları o kadar astronomik değil :).

jolly joker
26-04-2011, 22:48
bora bugün sözlük için account alacak adam bulamadım :)
sorun değil ya bulursan bi ara bana ulaşırsın :D

valay
26-04-2011, 22:54

ben genel olarak söyledim evet uneven açısından 5x katkısı da çok fazla onu yıkacak koç ordusu olduğunu bende sanmıyorum bu satten sonra da artık geçmiş olsun siper tamir etmeden uneven wowu bitirir :)

uNeVeN
26-04-2011, 22:55

Var var olmaz mı :D 50 si var 40 ı var 30 u var 18 i var :)
Var da kullanacak yer yok , bu yüzden hamitle kavga edicez :D
Hiç paylaşımcı değil , gidilecek yerlerde orta yolu bulamıyoruz :p

sucukluyumurta
26-04-2011, 22:56
serkan bi daha ordu basıyorum hedefim sensin :)haha :)

uNeVeN
26-04-2011, 22:59
serkan bi daha ordu basıyorum hedefim sensin :)haha :)

Valla biz çıktık yine en tepeye bekliyoruz :D
Rekor a oynıcam diyorsan yine , bekleyeyim :p

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/26/7249.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Yok mu gelen giden , bu sefer basarım 100 ü :p

sucukluyumurta
26-04-2011, 23:02

toplamda 20 den fazla var artık kendi kendimizi yıkarız :)

jolly joker
26-04-2011, 23:09

Allah aşkına şu serverı resetle artık :)

Mad Fighter
26-04-2011, 23:16
Helal be uneven :) adam hepinize örnek olsun önce seni sonra ra&hzz ailesini kutluyorum :) bu emeğe karşılık inş. alırsınız..

lazçavuş
26-04-2011, 23:16
[I][COLOR="purple"]

[B]tek kelimeyle mükemmel. saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim.

şemsöz
26-04-2011, 23:29
valla biz çıktık yine en tepeye bekliyoruz :d
rekor a oynıcam diyorsan yine , bekleyeyim :p

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/26/7249.jpg (http://goo.gl/mc9cy)

yok mu gelen giden , bu sefer basarım 100 ü :p
serkan bu servir kadar pis bir servir görmedim zaten wow un tek favorisiydiniz ma arkanıza sistemi almaya gerek yoktu yazık bunca emeklere boş oyun için deyiz kimse kimseyi kandırmasın bir telefonla hesap kitletip actıranlar var şimdi sistemi durdurmanın tam zamanı herkez wow da seviye basmayı bıraksın ve olacakları beklesin bakalım ne olacak

lazçavuş
26-04-2011, 23:30

:):):) dipçiğini sevdim aleyküm selam

Nafri Çneg
26-04-2011, 23:47
varlığın yettiii:)serkan:)

orkan_my
26-04-2011, 23:49
serkan bu servir kadar pis bir servir görmedim zaten wow un tek favorisiydiniz ma arkanıza sistemi almaya gerek yoktu yazık bunca emeklere boş oyun için deyiz kimse kimseyi kandırmasın bir telefonla hesap kitletip actıranlar var şimdi sistemi durdurmanın tam zamanı herkez wow da seviye basmayı bıraksın ve olacakları beklesin bakalım ne olacak

ben bu kısmı anlamadım:))

orkan_my
26-04-2011, 23:50
valla hzz yi bilemem :).onu hamite sormak lazım:) kendi birliğimde var koçbaşı orduları o kadar astronomik değil :).

10-15 yeter:) zaten

woyager
27-04-2011, 01:08
unneven hesabı ve hzz leri kutluyorum.. admın destegi ile kıracakları wow icin.. eskıden oldugu gibi melony de admın mh lerle çok içli dişlioynuyordu.. asker ordulari güzel hzz lerin ama cok hak yediler..her ne kadar kabul etmeselerde.3 cü defa wow alri kıtlendı kisa sürede [CEZASIZ] ve cok kisa sürede acilmasıda farklı bir muamma... ister kabul edın ister etmeyın cokda umurumda.. inandiğim bildiğim birseyı söylüyorum..ispat edemıyorum yazisma delil yakalıyamadım..

canbursa vardı eskıden o hesapta cok şaibeler yaşandiydi sonunda mh hesabı oldugu ortaya cıkınca hesap sılındı..

eskiden oyunun bır anlamı vardı saygı vardı suan onlar hepso kayboldu.. gündemde olmak icin abuk subuk seyler yazan bir sürü kişiler var.ne desek boşş

herkese iyi oyunlar..

latino
27-04-2011, 01:28
3.kez açılırken epey ceza yedi. Seviye gitti farketmedin mi az biraz serverı takip et

sucukluyumurta
27-04-2011, 01:36
3.kez açılırken epey ceza yedi. Seviye gitti farketmedin mi az biraz serverı takip et

latino s8 he.:).dark dönemi benjamin dim bende :)

jolly joker
27-04-2011, 01:47
az önce sözlüktemiydin :)

sucukluyumurta
27-04-2011, 01:51
az önce sözlüktemiydin :)

yok girmedim hiç:)

jolly joker
27-04-2011, 01:54
yok girmedim hiç:)
ozaman birisi senin düşüncelerini çalmış:D

maviaynalar
27-04-2011, 02:12

Takip etmediği ortada zaten işi gücü zırvalamak....

lüfer
27-04-2011, 02:19
Abi ben Osman değilim ya :D

sen bizim laz ile karıştırdın beni

özür dipçiği okumuşuz demekki.
ne ise farkmaz sende gez işte hesapları :)

maviaynalar
27-04-2011, 02:20
Woyager: koş bi çay kap gel sen hade canım......

lüfer
27-04-2011, 02:22
çözemedim:)
:(((

boşver o zaman dostum. bu saatten sonra tekrar ilk okul ortaokul derken iş uzar....

lüfer
27-04-2011, 02:23

kıskanmayalım lütfen. paylaşım yapıyoruz şurada değilmi?

lüfer
27-04-2011, 02:32
ben genel olarak söyledim evet uneven açısından 5x katkısı da çok fazla onu yıkacak koç ordusu olduğunu bende sanmıyorum bu satten sonra da artık geçmiş olsun siper tamir etmeden uneven wowu bitirir :)

siper tamir etmez belki ama seviye iniş çıkışlarına da bi itirazı olmaz sanıyorum

woyager
27-04-2011, 02:47
Takip etmediği ortada zaten işi gücü zırvalamak....

3 cü defa kıtlenen bır wow 1 gün dahi sürmeden acılması normalmi=?? agzı topla oyle konus yalakalıga gerek yok.. hzz leron admını var dıye yalakalık yapacaksan karakterın yok demektır

Shawn
27-04-2011, 03:40
3 cü defa kıtlenen bır wow 1 gün dahi sürmeden acılması normalmi=?? agzı topla oyle konus yalakalıga gerek yok.. hzz leron admını var dıye yalakalık yapacaksan karakterın yok demektır

şu adama cevap vermeyin arkadaşlar ..rezilliği çenesine vurdu artık yalancı utanmazın teki boşverin woyagerle ilgili son msj bu msj olsun ..iyi forumlar..

delibaş59
27-04-2011, 04:25
woyager
daldan dala konuyosun kuş gibisin bülbül desem değilsin kanaryha hiç değilsin kartal hiç ollamassın :)
daldan dala atlama bana bişey sordun cvp verdim laf ebeliği yapma burda herkez kimin kim olduğunu biliyor bana ne dedin..
artis gibi sordun hesap ismimi sordun yazdım atladın onu neden hesap ismimi verdim sana ne oldu geçtin gittin şimdi başka konulara daldınn top gibisinn nereye zıplayacağın beli değil...

banahesabımı sordun dimi :)bende yazdım :)

seni haydar dümen çözer anca :)

woyager
27-04-2011, 04:28
şu adama cevap vermeyin arkadaşlar ..rezilliği çenesine vurdu artık yalancı utanmazın teki boşverin woyagerle ilgili son msj bu msj olsun ..iyi forumlar..

siz baskanınız bırıncı olsun dıye vahaya asker atın madalya takın aganıza.. ezıklık madalyası:)klavye delikanlısı seni .. siz adam kullanmayı seversınız askerımı istedıgınız yere gömmedım dıye haınmı ılan edıldım.. görende adam sanar sizi camır atın anca hade uza şimdi

woyager
27-04-2011, 04:32
demekkı okumamısım.. hangı hesaptaydın..

sizde amma korkaksınız her oyunda farklı kımlık..sonr agalık yaparsınız burda bakın bana bir dünya düşmanım oldugu halde cesaret li oynuyorum aynı isimle oynuyorum
savasta oyunda heryerde aalyaına woyager:)

woyager
27-04-2011, 04:35
http://travian-reports.net/tr/report/386781864f5

küçük askerleri degerlendiriyorum:))

1 saat sonrada

RA.TURGAY (181|99)
Halk: Romalılar
Birlik: RA.
Sahibi: fatihcetin86
Nüfus: 83

buna kucuk ordu gırcek bakalım ne yapacak:)

woyager
27-04-2011, 05:19
http://travian-reports.net/tr/report/38678241335

elde kalan ordu:)

R00t
27-04-2011, 05:41
off off woyager ne güzel bir rapor koydun wallaha adamların koyduğu raporlara bak bide sana bak. sabahın 05:41 inde gözümüz şenlendi. Allah seni başımızdan eksik etmesin.!!!

harmanım
27-04-2011, 06:07
siz baskanınız bırıncı olsun dıye vahaya asker atın madalya takın aganıza.. ezıklık madalyası:)klavye delikanlısı seni .. siz adam kullanmayı seversınız askerımı istedıgınız yere gömmedım dıye haınmı ılan edıldım.. görende adam sanar sizi camır atın anca hade uza şimdi

askerim dediklerin onlar mıydı ? :)

Bende bişiy var sanıyodum :)

fuhas
27-04-2011, 06:17
Herkesin profilinde,gelecek speed yokum mesajları var.Acaba bu bir tepkimi yoksa,ilk kez bu kadar sıkıntılı bir speed yaşandığı içinmi dir.?

harmanım
27-04-2011, 08:07
Herkesin profilinde,gelecek speed yokum mesajları var.Acaba bu bir tepkimi yoksa,ilk kez bu kadar sıkıntılı bir speed yaşandığı içinmi dir.?

Kişisel tercihleridir bilemeyiz... :)

nusrat
27-04-2011, 09:02
t4 ten dolayı oluşmuş bir tepkidir.Oyun çocuk oyunu gibi olucak :)

harmanım
27-04-2011, 09:09
t4 ten dolayı oluşmuş bir tepkidir.Oyun çocuk oyunu gibi olucak :)

İnş. T,4 olurda bizimde bırakmamıza vesile olur :D

munder
27-04-2011, 09:24
Arkadaşlar wow kaç seviye bilen varmı söyleyin ltfn yaklaşık ne zaman açılır yaz speedi

harmanım
27-04-2011, 09:25
Arkadaşlar wow kaç seviye bilen varmı söyleyin ltfn yaklaşık ne zaman açılır yaz speedi

h z z lere sormak lazım :)

Onlarda ordu biterse oyun biter :)

lüfer
27-04-2011, 09:29
İnş. T,4 olurda bizimde bırakmamıza vesile olur :D

AMİN demek istiyorum koca koca harflerle

lüfer
27-04-2011, 09:30
h z z lere sormak lazım :)

Onlarda ordu biterse oyun biter :)

niye bakiim harmanım gene kime daldınız?

bu günahların hesabı sorulacak bak sona. :)

orkan_my
27-04-2011, 09:37
askerim dediklerin onlar mıydı ? :)

Bende bişiy var sanıyodum :)

hayırdır enes yine ne var;:)

munder
27-04-2011, 09:47
Wow seviyeler?????

orkan_my
27-04-2011, 09:50
Wow seviyeler?????

Dünya harikasıOyuncularİsimBirlikSeviye1.uNeVeN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3)RA-hat Durmuyoru-HZZRA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)92-favori2.DOĞAN77 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=441221&c=68)✫☾✫RestAll✫✫Orion✫☾✫RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)90http://speed.travian.com.tr/img/x.gif-3.tuatone (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b)BİTSEDE GİTSEKDOSTLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964)86http://speed.travian.com.tr/img/x.gif- BİTİRSEDE GİTSEK 4.KESGİN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=167737&c=b8)***EFSANE-TESTERE***WOWTEAM (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=15003)86-5.HOYHOY (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=532913&c=9f)K@NKAL@R WOW-RESİTALRSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)79-6.Shekill (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=346511&c=c4)®-RESİTAL-WOW-®RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)76http://speed.travian.com.tr/img/x.gif7.fatihcetin86 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=241683&c=1f)RA. GIRGIRINA WOWRA. (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=166)42-8.joker-as (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=472270&c=44)C@N&S.S.-K&N-ASYACANDOSTLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964)14http://speed.travian.com.tr/img/x.gif9.woyager (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=213996&c=f7)EFSANE woyagerWOWTEAM (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=15003)9-10.CıqArA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=261567&c=38)**FW-46LIKLAR-WHT**RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)4-11.C-19 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=309576&c=13)[CIzZz]FaNTaZi (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14967)0-12.HırT (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=383244&c=4f)[HIRT][TIRT]WOWTEAM (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=15003)0-13.DARK MANİA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=295893&c=49)-SON+-1M (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=536)0

efsane savascı
27-04-2011, 09:53
Benim gözüme bunlar takıldı :D

ben ne şimdi anlamadım

munder
27-04-2011, 09:56
server bittiğinde yeni server ne kadar sonra çılıyor

efsane savascı
27-04-2011, 09:57

derdin ne şimdi anlamadım

orkan_my
27-04-2011, 10:01
server bittiğinde yeni server ne kadar sonra çılıyor

kardeş sen bu serverin bitmesini bekleme bence:)

munder
27-04-2011, 10:03
sorumu cevaplayınız

Black_White
27-04-2011, 10:07
ben ne şimdi anlamadım

Mesajı yazana sor sana anlatsın.

premium
27-04-2011, 10:16
O BiR MaRKa HZZ&RA

Pınar , Ufuk ve emeği geçen herkezi kutlamak istedim. emeğinize sağlık arkadaşlar.

nusrat
27-04-2011, 10:49
resetlendikten sonra 15-20 gün içinde en geç yeni server açılacaktır

harmanım
27-04-2011, 10:50
süprüüüüüüüüüüz :D

siz o saatte burda olun abi :) Sürprizimi beğeneceksiniz... :) Tabi ben burda olabilirsem :D

hadesboy
27-04-2011, 10:51
resetlendikten sonra 15-20 gün içinde en geç yeni server açılacaktır

konuşla la tahıl at camış

nusrat
27-04-2011, 10:51
nusrat hadesboy harmanım babalou aksoy3428 turnuva marx-man07

yihuuuu hades amca burdaa

hadesboy
27-04-2011, 10:52

yihuuuu hades amca burdaa

harmanım 14,40 burda olun demiş yavru erkenmi geldik ne

nusrat
27-04-2011, 10:54
biz işi sağlama alalım amca enes dediyse burda olun diye vardır bi atraksiyon

bi vurur goooolll olur :)

şimdiden saldıranı savunanı tebrik etmek lazım

gösterdin klasını sedat abi :)

harmanım
27-04-2011, 10:56

yihuuuu harmanım burdaa

hehehe :D :D

hadesboy
27-04-2011, 10:56
biz işi sağlama alalım amca enes dediyse burda olun diye vardır bi atraksiyon

bi vurur goooolll olur :)

şimdiden saldıranı savunanı tebrik etmek lazım

gösterdin klasını sedat abi :)

şii slogon ve imzalarımı calma :D

nusrat
27-04-2011, 10:58
13:00 <<<--- Burada olmaya çalışın arkadaşlar...

:D:D:D:D

hadesboy
27-04-2011, 11:00
13:00 <<<--- Burada olmaya çalışın arkadaşlar...

:D:D:D:D

ula adnan polatı gectiniz saat veriyosunuz :D kapalı saat kac :D

harmanım
27-04-2011, 11:02
2 tane daha saat var :D Onları ben şimdi vermedim :D

ama güzel işler var.. :)

hadesboy
27-04-2011, 11:03

hayırlısı saldıran ve savunan tarafları şimdiden tebrikler

orkan_my
27-04-2011, 11:15

senin yaptıklarının hepsi bana güzel geliyor:)

woltran
27-04-2011, 11:18
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/27/2852.bmphttp://i1104.hizliresim.com/2011/4/27/2750.bmp

latino
27-04-2011, 11:25
:) s8 latino:)

harmanım
27-04-2011, 11:36
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/27/2852.bmp

o wow bizimdi :D

Nasıl yıkarsınız :D :D

hadesboy
27-04-2011, 11:42

sayın harmanım köyde mesajınız var :D

jolly joker
27-04-2011, 11:43
saat verdiler dediler geldik! ama saat çok geç ya o saatte benim dersim var :D

lüfer
27-04-2011, 11:48

tek atışla yıkarlar harmanım. hep bizi mi yıkacaklar?

lüfer
27-04-2011, 11:50
lüfer (http://forum.travian.com.tr/member.php?1311-lüfer)
c&g (http://forum.travian.com.tr/member.php?12795-c-amp-g)
hadesboy (http://forum.travian.com.tr/member.php?15013-hadesboy)
jolly joker (http://forum.travian.com.tr/member.php?15938-jolly-joker)
babalou (http://forum.travian.com.tr/member.php?7065-babalou)
My Only Sunshine (http://forum.travian.com.tr/member.php?16292-My-Only-Sunshine)
eşgal (http://forum.travian.com.tr/member.php?24930-eşgal)
ölü (http://forum.travian.com.tr/member.php?1448-ölü)
patriyot (http://forum.travian.com.tr/member.php?561-patriyot)
efsane savascı (http://forum.travian.com.tr/member.php?40627-efsane-savascı)

ne iş osmanım sen bu saatte?

ne bekliyosun bakiim?

harmanım
27-04-2011, 12:00
o kadarda ayarlamaya çalıştım :D saatin biri yine benim dersimin olduğu saate denk geldi :D Sanırım olmayacam ben :D

orkan_my
27-04-2011, 12:03
o kadarda ayarlamaya çalıştım :D saatin biri yine benim dersimin olduğu saate denk geldi :D Sanırım olmayacam ben :D

boşver dersi:))

mahşerin_4atlısı
27-04-2011, 12:04
süprüüüüüüüüüüz :D

siz o saatte burda olun abi :) Sürprizimi beğeneceksiniz... :) Tabi ben burda olabilirsem :D

:) ilginç

HOYHOY saldırıları varda onu söylüyo süprizi bu :)

harmanım
27-04-2011, 12:04
boşver dersi:))

müdür yardımcısıyla papaz olup izin almaya çalışacam zaten :D o saati kaçırmamam lazım :D

orkan_my
27-04-2011, 12:05

sülyman sati söylede boşuna beklemeyelim f5 yapmaktan sıkıldım:)

BudA
27-04-2011, 12:06
müdür yardımcısıyla papaz olup izin almaya çalışacam zaten :D o saati kaçırmamam lazım :D

Bi de 15:48 diye bi saat var ama :P

harmanım

cık cık cık :) Sadece hoyhoy mu ? :) Hoyhoyun saati sadece o :) Dahası da var... :)

orkan_my

Ipotlar bozuldumu:)

mahşerin_4atlısı
27-04-2011, 12:07
sülyman sati söylede boşuna beklemeyelim f5 yapmaktan sıkıldım:)

14:23:00 mimar
14:40:00 wow

orkan_my
Bi de 15:48 diye bi saat var ama :P

ediz ben senin saatleri sevmiyim ya:) hep bize dek geliyor

BudA
ediz ben senin saatleri sevmiyim ya:) hep bize dek geliyor

Yok bu sefer size değil :)

orkan_my
14:23:00 mimar
14:40:00 wow

testere 46da asker kalmadı diyordu

orkan_my
27-04-2011, 12:08
Yok bu sefer size değil :)

sizinkiler yolu şaşırıp bize döner:)

BudA
27-04-2011, 12:10
sizinkiler yolu şaşırıp bize döner:)

Hehe yanlış wowa attıysalar bilemicem :) Bizim sizi tercih etmemizin tek sebebi yakın olmanız :) Sende biliyosun 8-12 saat arası değişiyodu mesafeler :)

orkan_my
27-04-2011, 12:13
Hehe yanlış wowa attıysalar bilemicem :) Bizim sizi tercih etmemizin tek sebebi yakın olmanız :) Sende biliyosun 8-12 saat arası değişiyodu mesafeler :)

evet biliyorum zaten yanlış wowu aldılar bizimkiler . oyun kuralları içinde ve kalleşçe yapılmayan her türlü saldırıda karşı tarafı tebrik ettiik .

xeki
27-04-2011, 12:25
son durum nedir arkadaşlar bitmedi mi daha vov ya:S

murdack
27-04-2011, 12:30
Herkes Saat Vermeye Başlamış :) Fırtına Öncesi Sessizlik Bugun Rapora Doyucak Forum Beklemde Kalın :)

orkan_my
27-04-2011, 12:32
son durum nedir arkadaşlar bitmedi mi daha vov ya:S

Dünya harikasıOyuncularİsimBirlikSeviye1.uNeVeN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3)RA-hat Durmuyoru-HZZRA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)93-
2.
DOĞAN77 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=441221&c=68)✫☾✫RestAll✫✫Orion✫☾✫RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)90-
3.
tuatone (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b)BİTSEDE GİTSEKDOSTLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964)87-
4.
KESGİN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=167737&c=b8)***EFSANE-TESTERE***WOWTEAM (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=15003)86-

5.
HOYHOY (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=532913&c=9f)K@NKAL@R WOW-RESİTALRSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)80http://speed.travian.com.tr/img/x.gif
6.
Shekill (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=346511&c=c4)®-RESİTAL-WOW-®RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)77http://speed.travian.com.tr/img/x.gif
7.
fatihcetin86 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=241683&c=1f)RA. GIRGIRINA WOWRA. (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=166)42-
8.
joker-as (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=472270&c=44)C@N&S.S.-K&N-ASYACANDOSTLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964)17http://speed.travian.com.tr/img/x.gif9.woyager (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=213996&c=f7)EFSANE woyagerWOWTEAM (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=15003)9-10.CıqArA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=261567&c=38)**FW-46LIKLAR-WHT**RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)9http://speed.travian.com.tr/img/x.gif11.C-19 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=309576&c=13)[CIzZz]FaNTaZi (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14967)0-12.HırT (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=383244&c=4f)[HIRT][TIRT]WOWTEAM (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=15003)0-13.DARK MANİA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=295893&c=49)-SON+-1M (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=536)0

BudA
27-04-2011, 13:04
Herkes Saat Vermeye Başlamış :) Fırtına Öncesi Sessizlik Bugun Rapora Doyucak Forum Beklemde Kalın :)

hişş çaktırma :o:p:p

hadesboy
27-04-2011, 13:05
http://img835.imageshack.us/img835/3451/resimr.jpg (http://img835.imageshack.us/i/resimr.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

MVP_PEACE
27-04-2011, 13:06
6.
Shekill (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=346511&c=c4)®-RESİTAL-WOW-®RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)77http://speed.travian.com.tr/img/x.gif

77 den sıfıra güzel bi yolculuk olmuş:)
saldıran arkadaşımıza ve savunan arkadaşlara tebrıkler.

blackjack1905
27-04-2011, 13:07
Efenim teveccüğünüz :D Kurtulduk sonuda be :D

hadesboy
27-04-2011, 13:09
6.

77 den sıfıra güzel bi yolculuk olmuş:)
saldıran arkadaşımıza ve savunan arkadaşlara tebrıkler.

tşk edrm savunan arkadaşı tebrik ederim