PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

FRD
23-04-2011, 11:14
harbi shekil , şekil cıkışş yaptıııı :)

kuvvetmira
23-04-2011, 11:38
--TESTEREWOW (-35|-78)
Halk: Cermenler
Birlik: WOWTEAM
Sahibi: HırT
Nüfus: 1

Ati Abi Esefle Kınıyoruz Seni :)

oyilmaz
23-04-2011, 12:13
Adam bir nufusla wow sıralamasında ehehueue

shareosman
23-04-2011, 12:34
Allah bin belanı versin X3 yönetimi.

Black_White
23-04-2011, 12:46
En fazla 1 haftaya biter :D
Artık biz mi kurarız yoksa başkasımı orayla ilgili yorum yapmıyım :)

1 hafta kurtarmaz 2 yapalım düz hesap:p

ilayla
23-04-2011, 13:08
adam olduğunuzu zannediyordum ama ikinizde sadece iyi kıvırtan dansözlermişsiniz. Başkada birşey demiyorum sizlere. Karı gibi tabirini ortaya atanlar yanlış atmışlar bu tabiri ortaya. Bizim gibi onurlu kadınlara kurban olsun sizin gibiler...

nakur
23-04-2011, 13:12
:) Cahit Bi ayak bastı yaparsın artık gece gece :)

İhale Bana kalır kesin gene sana Formda Yazdımya :))

Üstteki mesajlaşmalar reziltalll birliği www sahibi ile benim mensubu olduğum birliğin adını değiştiren büyük bir reziltalll başkanı arasında geçiyor.burdan anlaşılan yapılacak olayı bu ww sahibi reziltal temsilcisinin haberi dahilinde yapılıyor ki alttaki mesajdada itiraf ediyor bildiğini sonrada bizi suçluyor :) :)

HopppSS Durun BakaLım Orda. Birliğinize Sahip Cıkacaksın.. Yonetimine Sahip Cıkacaksın... Çıkamıyosan KonuyLa alakasız insanLara Çamur Atmayacaksın...

RESİTAL Birliğinin Bu olan işLerle Hiç bir bağı ve Bilgisi yoktur.. Bu konuda Bizim Birlik adımızı Kimse Ağzına dahi aLmasın...

ShekiLL Emre
RESİTAL Birlikleri.. Yoneticisi..

Burdaki mesajda sen nerden biliyorsun yönetim dekilerin yetkilerinin alındığını ve bu sebeple yönetimine sahip çıkacaksın diyerek zaten itiraf ediyorsun bu olaydan haber dar olduğunu bu kadar karakterlisiniz bu kadar doğrusunuz neden mesaj atıp bu adam bunu planlıyor bilginiz olsun diyemedin bu adam bi şekilde hesapları hackliyor yada şifresini öğreniyor terbiyesizliklerini sıralıyor sende buna çanak tutuyorsun seni de reziltaller destekliyor.Burdan birliklerinizin mensuplarına sesleniyorum bu ahlak ve terbiye yoksunu adamların arkasdında durmayın eğerki sizlerde bu sevyedeki adamlarla birlik seniz sizde bunlar gibisiniz demekki. Aklın sıra biz orduları unevene vurduk ya ordu kalmadıya sana vurmayacağız diye burdan konuşursun bizler sana bilinçli, saldırmadık gördüğün 4 ordu senin ww ne girse köyünün yerinde şimdi yeller esiyordu ama bizler senin ww ne vurup seni şereflendirmedik benim kanaatim bu orduları hak eden bu ŞEREFİ hak eden unevendi ve unevene vurduk..
Sevgili Travian yöneticileri FORZA NKFree adlı üye ve trx de oynayan C-19 adlı üye aynı kişilerdir bu arkadaş la ilgili şikayetlerimi burdan da sizlere duyuruyorum.Burda oyun oynayan insanların emeklerine ve insanlıklarına saygı göstermemekte ve her türlü çirkefliği yapmamaktadır.Gerekeni yapmanızı rica ediyorum.
Forumn sakinlerininde takdiridir yukarıda yazdıklarım.Değerlendirmeyi siz yapın benim son deyişim şudur ki : Resitalll yapmaya gelen arkadaşlar rezilllllltallik yapmışlar ve 9. servere damgalarını vurmuışlardır hepsini tebrik ediyorum.

oyilmaz
23-04-2011, 13:18
Bittibitiyor hadi son viraj

shareosman
23-04-2011, 13:20
Son durum nedir? :S

ShekiLL
23-04-2011, 13:21
Üstteki mesajlaşmalar reziltalll birliği www sahibi ile benim mensubu olduğum birliğin adını değiştiren büyük bir reziltalll başkanı arasında geçiyor.burdan anlaşılan yapılacak olayı bu ww sahibi reziltal temsilcisinin haberi dahilinde yapılıyor ki alttaki mesajdada itiraf ediyor bildiğini sonrada bizi suçluyor :) :)

Burdaki mesajda sen nerden biliyorsun yönetim dekilerin yetkilerinin alındığını ve bu sebeple yönetimine sahip çıkacaksın diyerek zaten itiraf ediyorsun bu olaydan haber dar olduğunu bu kadar karakterlisiniz bu kadar doğrusunuz neden mesaj atıp bu adam bunu planlıyor bilginiz olsun diyemedin bu adam bi şekilde hesapları hackliyor yada şifresini öğreniyor terbiyesizliklerini sıralıyor sende buna çanak tutuyorsun seni de reziltaller destekliyor.Burdan birliklerinizin mensuplarına sesleniyorum bu ahlak ve terbiye yoksunu adamların arkasdında durmayın eğerki sizlerde bu sevyedeki adamlarla birlik seniz sizde bunlar gibisiniz demekki. Aklın sıra biz orduları unevene vurduk ya ordu kalmadıya sana vurmayacağız diye burdan konuşursun bizler sana bilinçli, saldırmadık gördüğün 4 ordu senin ww ne girse köyünün yerinde şimdi yeller esiyordu ama bizler senin ww ne vurup seni şereflendirmedik benim kanaatim bu orduları hak eden bu ŞEREFİ hak eden unevendi ve unevene vurduk..
Sevgili Travian yöneticileri FORZA NKFree adlı üye ve trx de oynayan C-19 adlı üye aynı kişilerdir bu arkadaş la ilgili şikayetlerimi burdan da sizlere duyuruyorum.Burda oyun oynayan insanların emeklerine ve insanlıklarına saygı göstermemekte ve her türlü çirkefliği yapmamaktadır.Gerekeni yapmanızı rica ediyorum.
Forumn sakinlerininde takdiridir yukarıda yazdıklarım.Değerlendirmeyi siz yapın benim son deyişim şudur ki : Resitalll yapmaya gelen arkadaşlar rezilllllltallik yapmışlar ve 9. servere damgalarını vurmuışlardır hepsini tebrik ediyorum.

Kardeşim CahitLe yazışmam herşeyi RESİTAL birliğine maL etmeniz demek değildir...

Artı Tum Sipit Goruyo Adam Formda REsim payLaşmış.. Sizin derdiniz Cahit DeğiL anladığım Kadarıyla ReziLikleriniz ardı arkası kesilmiyooo...
Başka kapıya hadi canım

aksoy3428
23-04-2011, 13:30
en fazla 1 haftaya biter :d
artık biz mi kurarız yoksa başkasımı orayla ilgili yorum yapmıyım :)

valla bir hafta kelimesi çok iddalı kardeşim. Daha ben varım yaaa.şuna yaklaşık 1 ay diyelim. 19 mayısta bitirmeyi planlıyorum daa

aksoy3428
23-04-2011, 13:40
Akıllı olacaksın. Profile yazdıklarını burdada yazacakssın.c19
ama bulunmayacaksın değil. Bulunursun. Profildeki adreste sen değil kimse yok hatta o binada o kat bile yok. 2katlı bir yer ve alt katı pavyon muş

FORZA NKFree
23-04-2011, 13:45
navıgasyon takım sana istersen !! :) burayada yazdım raat ol ama mod banladı ;)

oyilmaz
23-04-2011, 14:04
Son durum nedir? :S

Karışık...

aksoy3428
23-04-2011, 14:12
Sende navigasyon bile fayda etmez. Sen beni tanımazsın.ama tanıyacaksın. Tanıtırımda kendimi.orası adapazarıysa ben seni sen ordaysan bulacam. Bizim uşaklar ve çerkez dostlarım seniaramaya başladı bile.görüşeceğiz. Biçay ısmarlayacam sana. Ve kendinimahkemede bulacaksın.
Haaa çayı karakolda içersin tabiii

FORZA NKFree
23-04-2011, 14:13
Sende navigasyon bile fayda etmez. Sen beni tanımazsın.ama tanıyacaksın. Tanıtırımda kendimi.orası adapazarıysa ben seni sen ordaysan bulacam. Bizim uşaklar ve çerkez dostlarım seniaramaya başladı bile.görüşeceğiz. Biçay ısmarlayacam sana. Ve kendinimahkemede bulacaksın.
Haaa çayı karakolda içersin tabiii

ben gelmeden hazır olsun çayım 3 şekerli ;)

aksoy3428
23-04-2011, 14:14
navıgasyon takım sana istersen !! :) burayada yazdım raat ol ama mod banladı ;)

takma işine gelince takacağın tek şey kelepçe olacak .
Suçne deme sakın. Bilirsin.çalıştığın yerden.p. Dolayı

FORZA NKFree
23-04-2011, 14:15
takma işine gelince takacağın tek şey kelepçe olacak .
Suçne deme sakın. Bilirsin.çalıştığın yerden.p. Dolayı

Ben çalışıomuymusum ? bi işim var demek ne güzel :)

gadagada
23-04-2011, 14:37
sanırım renk körü kendisi :p toytonla paladini karıştırmış
tebrikler bize :D
BASTIR UNEVEN !...

Tarafımdan yazılan bu bilgilendirme climax adlı katılımcının şahsıma yapmış olduğu hakaret üzerine yazılmıştır!
İsminizi bilmiyorum ama size birkaç şey yazamadan içim rahat etmeyecek!Sakın ama sakı bu söyleyeceklerimi bir hakaret gibi algılamayın ismini ne koyarsanız koyun ancak yeniliyorum hakaret olarak algılamayın!
Climax adlı arkadaş renk körü olduğumu beyan etmiş ancak bu oyun bir strateji oyunudur!Belirli bir amaç için oynayan herkes stratejisini belirler ve ona göre gelişimini ve ordularını hazırlamaya başlar benim kendimce olusturdugm bu ordular da belirli bir stratejinin ürünüdür!İstersen özelden köyüme yazıp anlayamadığın stratejiyi seninle paylaşabilirim!
Daha net bir şekilde alaman için köy isimleri vererek daha güsel açıklayayım!
Nemesis: >Bu koyden 2 ordu çıktı yaklaşık 1 bucuk ay sure ara ile birinci orduda 145k asker vardı bir bucuk ay önce ikinci ordu da yine 100k altı olmadı!
Atalante:!215k tokmak 53k paladin ( yaklasık olarak ) mimara giren ordu:>Ancak bu ordunun yanına 200k tokmak 5k kocbası 10k manco daha eklemelısın!Nasıldersen 50k lık bır tokmak , 5k kocbası ve 10k mancınık zamanın uygunsuzlugu uzerıne gonderıememıs ve ayrıca 150k tokmak ordusu da henuz bır hafta once abazı olumsuz nedenlerden oturu ölmüstür.
Dolayısı ıle orada gormen gereken rakam yaklasık olarak 415k tokmak 53k paladin 5k kocbası 10k mancınık idi!
Bu uc ayrı ordunun yanına sayıları yaklasık olarak 4 ayrı ordu demıyorum ama sayıları 75k ile 150k arasında değişen asker toplulugu yetiştirilmiştir.
Asker bakmak kadar önemli olan onlarada bi şekilde bakabilmektir ve en önemlisi bu askerlere hep bir arada aynı anda bakabilmektir.En azından bundan ötürü bir dahaki yorumlarında düşünmeden davranmazsın!
Önümüzdeki servera oynamayı düşünmüyorum ancak diğer kış serverına yine burada olacağım ve kuzeybatıda yer alacağım;!Nick yine gadagada!Umarım herkese 3 ayrı wow ordusu izletebilirim ( ciddi rakamlara ulaşabilen )
Bence başkalarının basarılarını bu sekılde hakaretle aşağılamaktansa otur ve düşün neden aceba ben bu sayıya ulaşamadım diye!
Not:Bu askerlerın tamamı oyuna 1bucuk ay gec baslayarak,temsilcisiz ve tılsımsız üretlmiştir.
Tüm birlik arkadaşlarıma,birleşmelerime gösterilen çabalardan ötürü teşekkür eder ve diğer oyuncuları buradan tebrik ederim.
GADAGADA

aksoy3428
23-04-2011, 14:37
p.dedik ya tabi bir işin var oğlan

valent
23-04-2011, 14:42
şekil seviye verdi.. rapor yok mu ?

ayrıca doğan77, 82 de takıldı kaldı ?? haydi gazlayın da şu server bir an önce bitsin artık..

cadek
23-04-2011, 14:44
Akıllı olacaksın. Profile yazdıklarını burdada yazacakssın.c19
ama bulunmayacaksın değil. Bulunursun. Profildeki adreste sen değil kimse yok hatta o binada o kat bile yok. 2katlı bir yer ve alt katı pavyon muş

alt kata bak dostum şekille c-19 orada olabilir.kendilerine yakışır bi meslekte ilerleme sağlamak isteyebilirler.

latino
23-04-2011, 14:47
toyton yerine neden paladin olduğunu açıklamamışsın ki:=)

Tarafımdan yazılan bu bilgilendirme climax adlı katılımcının şahsıma yapmış olduğu hakaret üzerine yazılmıştır!
İsminizi bilmiyorum ama size birkaç şey yazamadan içim rahat etmeyecek!Sakın ama sakı bu söyleyeceklerimi bir hakaret gibi algılamayın ismini ne koyarsanız koyun ancak yeniliyorum hakaret olarak algılamayın!
Climax adlı arkadaş renk körü olduğumu beyan etmiş ancak bu oyun bir strateji oyunudur!Belirli bir amaç için oynayan herkes stratejisini belirler ve ona göre gelişimini ve ordularını hazırlamaya başlar benim kendimce olusturdugm bu ordular da belirli bir stratejinin ürünüdür!İstersen özelden köyüme yazıp anlayamadığın stratejiyi seninle paylaşabilirim!
Nemesis: >Bu koyden 2 ordu çıktı yaklaşık 1 bucuk ay sure ara ile birinci orduda 145k asker vardı bir bucuk ay önce ikinci ordu da yine 100k altı olmadı!
Atalante:!215k tokmak 53k paladin ( yaklasık olarak ) mimara giren ordu:>Ancak bu ordunun yanına 200k tokmak 5k kocbası 10k manco daha eklemelısın!Nasıldersen 50k lık bır tokmak , 5k kocbası ve 10k mancınık zamanın uygunsuzlugu uzerıne gonderıememıs ve ayrıca 150k tokmak ordusu da henuz bır hafta once abazı olumsuz nedenlerden oturu ölmüstür.
Dolayısı ıle orada gormen gereken rakam yaklasık olarak 415k tokmak 53k paladin 5k kocbası 10k mancınık idi!
Bu uc ayrı ordunun yanına sayıları yaklasık olarak 4 ayrı ordu demıyorum ama sayıları 75k ile 150k arasında değişen asker toplulugu yetiştirilmiştir.
Asker bakmak kadar önemli olan onlarada bi şekilde bakabilmektir ve en önemlisi bu askerlere hep bir arada aynı anda bakabilmektir.En azından bundan ötürü bir dahaki yorumlarında düşünmeden davranmazsın!
Önümüzdeki servera oynamayı düşünmüyorum ancak diğer kış serverına yine burada olacağım ve kuzeybatıda yer alacağım;!Nick yine gadagada!Umarım herkese 3 ayrı wow ordusu izletebilirim ( ciddi rakamlara ulaşabilen )
Bence başkalarının basarılarını bu sekılde hakaretle aşağılamaktansa otur ve düşün neden aceba ben bu sayıya ulaşamadım diye!
Not:Bu askerlerın tamamı oyuna 1bucuk ay gec baslayarak,temsilcisiz ve tılsımsız üretlmiştir.
Tüm birlik arkadaşlarıma,birleşmelerime gösterilen çabalardan ötürü teşekkür eder ve diğer oyuncuları buradan tebrik ederim.
GADAGADA

Black_White
23-04-2011, 14:48

Haklısın senin bastığın sayıya ulaşamaz, çömez daha yeni öğreniyo:p

Ütopya birliğinde namesis nickli bi oyncu vardı o senmisin?

gadagada
23-04-2011, 14:51
sanırım renk körü kendisi :p toytonla paladini karıştırmış
tebrikler bize :D
BASTIR UNEVEN !...

toyton yerine neden paladin olduğunu açıklamamışsın ki:=)

profilime bakarsan yagma amaclı olduklarını anlarsın!
amac wowa dalmak degıldı ancak gelısen sartlardan oturu bu sekılde olusturulmus bır stratejı ıdı
yagma amaclı oynadıgımdan oturu bu sekılde bır rapor goruldu yanı

gadagada
23-04-2011, 14:52
@gadagada

Ütopya birliğinde namesis nickli bi oyncu vardı o senmisin?

yok hayır nıckım hep gadagada merkez köyüm nemesisdir!

fuhas
23-04-2011, 14:56
Bastır gökhan.msn de yoksun bari burda selamlaşalım ya....
Dostum ne anlatıyon kaç ordu bastığını millete.kime ne sen ne basmışsın üstad.istersen casusla manco yolla wowa....:)
bir de neymiş ren körüymüşsün.sana renk körü diyen madalyalarının rengini sarı görmesin.:).onlar mor....yağma madalyası.
Komşun ....

ShekiLL
23-04-2011, 14:57
alt kata bak dostum şekille c-19 orada olabilir.kendilerine yakışır bi meslekte ilerleme sağlamak isteyebilirler.

Cadek Siz her şeyi hakediyosunuz... Cahit HeLal olsun Dostum Sana şifreleri verde o hesabın 2 kalem Lafta ben yazayım.. Şu Sabi Subyancılara...

gadagada
23-04-2011, 15:06
Bastır gökhan.msn de yoksun bari burda selamlaşalım ya....
Dostum ne anlatıyon kaç ordu bastığını millete.kime ne sen ne basmışsın üstad.istersen casusla manco yolla wowa....:)
bir de neymiş ren körüymüşsün.sana renk körü diyen madalyalarının rengini sarı görmesin.:).onlar mor....yağma madalyası.
Komşun ....

mrb dostum nasılsın anlamayanlara anlayacakları sekılde bır kac sey acıklamak ıstedım o kadarcık

oyilmaz
23-04-2011, 16:07
Herkes bi hava peşinde unutmayın bu bi oyun kasmayın bukadar ya

woltran
23-04-2011, 16:25
Herkes bi hava peşinde unutmayın bu bi oyun kasmayın bukadar ya

onlar oyunu biliyorlar sadece biz bilmiyenlere anlatıyorlar :)) hava atsınlar yafff o kadarda olsun

cadek
23-04-2011, 16:27
Cadek Siz her şeyi hakediyosunuz... Cahit HeLal olsun Dostum Sana şifreleri verde o hesabın 2 kalem Lafta ben yazayım.. Şu Sabi Subyancılara...

Zavallı burda olsa olsa sen olursun.Sünepelerin toplum içine karışamamış bir bireyini temsil ediyorsun burada.Her türlü alavere sizemi yazılmış çocuğum.Yaptıklarınızla övünecek kadar da terbiyesizsiniz.Allah belanızı verir tez zamanda başka size denilecek laf yok.

oyilmaz
23-04-2011, 16:52
onlar oyunu biliyorlar sadece biz bilmiyenlere anlatıyorlar :)) hava atsınlar yafff o kadarda olsun

Müdür hava atacaklarına oyunu bitirsinler hepsi yetenek fakiri sadece lak lak :D

Climax
23-04-2011, 17:01
GADAGADA

renk körü bir hakaret değil, bir göz hastalığının ismidir ki o kadar paladine yakışır bir benzetmeydi :)
bot ile basmıyorsan (ki program kullanmadığını düşünüyorum) bir yerden sonra çok rahat paladin yerine (saldırı gücü 55) toyton (saldırı gücü 150) basabilirdin ve yagmalarda kayıpların azalırdı ;) bana şimdi bu stratejimdi deme, öyle 24 saatlik strateji olmaz travianda, 200k basacağını biliyorsan wow dönemi ordunu kullanacağını da bilirsin (hani stratejini belirlemişsin ya...) ve ahır da paladinin bir altında bulunan toytonu basman hiç de zor olmazdı...

ha ayrıca kusura bakma o orduların hiçbiri benim gözümde wow ordusu olamamış (birleştirsen belki biraz bişiler olurdu o da uneven wowunda değil)

oturdum ve düşündüm;
- sonuçta bu çıktı ortaya,
kusura bakma asker basamadım o yüzden saldırganlıkta biraz yukardayım... yoksa baya yukarıda olurdum :) (yoksa olacak mıyım :P)

23. zeldox (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=14452) 57979 nüfuslu 63 köylü 1.322.854

77. gadagada (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=31094) 52046 nüfuslu 63 köylü 743.923

Dipçik -1: Baktığım asker sayısını söylesem aklın şaşar :) o yüzden 63 köyle şu 55k paladine baktım diye ortalıkta gezinme bence...

Dipçik -2: 7 günde üretilen asker :
- 2700*2*7 =37.800 tokmak
- 213 * 7 = 1.491 mancınık
- 649,5*2*7= 9.093 toyton
TOPLAM =74.025 TAHILLIK ORDU (yani 100k lık ordu 10 günde yaklaşık rahat basılır...)
bu kısım da anlayanlara hitafen...

Savunma askerleri ile saldırma diye bir strateji yoktur
22k lık phalanx ordusu ile mimara saldıran arkadaşa da selamlar olsun...

sucukluyumurta
23-04-2011, 17:04
renk körü bir hakaret değil, bir göz hastalığının ismidir ki o kadar paladine yakışır bir benzetmeydi :)
bot ile basmıyorsan (ki program kullanmadığını düşünüyorum) bir yerden sonra çok rahat paladin yerine (saldırı gücü 55) toyton (saldırı gücü 150) basabilirdin ve yagmalarda kayıpların azalırdı ;) bana şimdi bu stratejimdi deme, öyle 24 saatlik strateji olmaz travianda, 200k basacağını biliyorsan wow dönemi ordunu kullanacağını da bilirsin (hani stratejini belirlemişsin ya...) ve ahır da paladinin bir altında bulunan toytonu basman hiç de zor olmazdı...

ha ayrıca kusura bakma o orduların hiçbiri benim gözümde wow ordusu olamamış (birleştirsen belki biraz bişiler olurdu o da uneven wowunda değil)

oturdum ve düşündüm;
- sonuçta bu çıktı ortaya,
kusura bakma asker basamadım o yüzden saldırganlıkta biraz yukardayım... yoksa baya yukarıda olurdum :) (yoksa olacak mıyım :P)

23. zeldox (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=14452) 57979 nüfuslu 63 köylü 1.322.854

77. gadagada (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=31094) 52046 nüfuslu 63 köylü 743.923

Dipçik -1: Baktığım asker sayısını söylesem aklın şaşar :) o yüzden 63 köyle şu 55k paladine baktım diye ortalıkta gezinme bence...

Dipçik -2: 7 günde üretilen asker :
- 2700*2*7 =37.800 tokmak
- 213 * 7 = 1.491 mancınık
- 649,5*2*7= 9.093 toyton
TOPLAM =74.025 TAHILLIK ORDU (yani 100k lık ordu 10 günde yaklaşık rahat basılır...)
bu kısım da anlayanlara hitafen...

Savunma askerleri ile saldırma diye bir strateji yoktur
22k lık phalanx ordusu ile mimara saldıran arkadaşa da selamlar olsun...

+++ 1.322.854 rep :D :D

Climax
23-04-2011, 17:05
profilime bakarsan yagma amaclı olduklarını anlarsın!
amac wowa dalmak degıldı ancak gelısen sartlardan oturu bu sekılde olusturulmus bır stratejı ıdı
yagma amaclı oynadıgımdan oturu bu sekılde bır rapor goruldu yanı

gelişen şartlara uyum sağlayamayacak stratejilerin uzmanı kardeşim lütfen bana hitafen birşey yazacaksan bir kere düşünme birkaç kere düşün öyle yaz, hatta biraz araştır sor soruştur!... boşu boşuna forumda seni bozacak yazılar yazdırma bana...

yazdıklarımdan kırılıyorsan da özelden yaz gerisini...

forumda travianı bilip-bilmeden yorum yapılması beni rahatsız ediyor, biz burada bunca emek verip kafa patlatırken ...

FeNeRLe
23-04-2011, 17:10
sipit ne la :D

Nafri Çneg
23-04-2011, 17:25
gelişen şartlara uyum sağlayamayacak stratejilerin uzmanı kardeşim lütfen bana hitafen birşey yazacaksan bir kere düşünme birkaç kere düşün öyle yaz, hatta biraz araştır sor soruştur!... boşu boşuna forumda seni bozacak yazılar yazdırma bana...

yazdıklarımdan kırılıyorsan da özelden yaz gerisini...

forumda travianı bilip-bilmeden yorum yapılması beni rahatsız ediyor, biz burada bunca emek verip kafa patlatırken ...

bişey sorabilirmiyim?arkdaş yağma için diyorya,yağma ne için yapılır?:):):)yani yağmadan elde edilen o maddeler ne işe yarıyor,yoksa sadece mor madalya içinmi yapılır.sanki sadece benim ne kadar mor madalyam var demek için yapılmış sonrada bi yerde destek duracağına çakayım gitsin denmiş..bunada strateji adını koymuş:)
sadece bi yorum:)

Mr.Nonstop
23-04-2011, 17:43
Ben bu msjını sevdim ercan tabi yaaa rekor ordu neymiş kış ayında toplanalım seninde söledigin gibi savaşalım bizler varız haberin olsun yazın yokuz ama kış ayında - - deki bütün savaş ortamlarında varız sizle savaş uzun sürmedi ınş bu sefer uzun bi savaş olur ama bu sefer oyunun başında diplomasi falan yok birlikleri kuralım savaşa başlıyalım :)

İnş. KnK Kışa - - de oynuyacaz ama biz bizemi oynucaz :) sıkı bir rakip lazım Bize destereler gibi olmasın :D

jolly joker
23-04-2011, 17:45
anlatın yav devam edin okuması güzel :)
http://www.incicaps.com/r/dinliyoz.jpg/

oyilmaz
23-04-2011, 17:45
Bu millet neyden bahsediyor müdür ya

jolly joker
23-04-2011, 17:47
Bu millet neyden bahsediyor müdür ya
müdür bence bunlar CcC İnci sözlük CcC :D

by ati
23-04-2011, 17:48
--TESTEREWOW (-35|-78)
Halk: Cermenler
Birlik: WOWTEAM
Sahibi: HırT
Nüfus: 1

Ati Abi Esefle Kınıyoruz Seni :)

:)Bu oyunun böle uzacagını bilsek aldıgımız planları herkeze geri verirdik sadece bitsin die :) hatta birbirimize dalar kimseye saldırı atmazdık :):)

ShekiLL
23-04-2011, 17:52
Zavallı burda olsa olsa sen olursun.Sünepelerin toplum içine karışamamış bir bireyini temsil ediyorsun burada.Her türlü alavere sizemi yazılmış çocuğum.Yaptıklarınızla övünecek kadar da terbiyesizsiniz.Allah belanızı verir tez zamanda başka size denilecek laf yok.

Sen Kimsinki BeLa okuyosun.. Sen kimsinki Benimle Diyalog a giriyosun..
Önunde Ye Dostum Başınaza Her geLen Belayı benden bulmayın Bir daha eyer Beni bu konuya kadarsanız eyer.. Bende Yaparım Bu sefer yapacağımı En azından Adım geciyo Boşa gecmesin...

kuvvetmira
23-04-2011, 17:53
:)Bu oyunun böle uzacagını bilsek aldıgımız planları herkeze geri verirdik sadece bitsin die :) hatta birbirimize dalar kimseye saldırı atmazdık :):)

Ordu Yetısmıyor Davası Olmazsa Bu oyun bıtmez 2 Hafta Daha Oyle Dusunuyorum:)
Bızmı Wow Alıp Kursak Ne :)

Mr.Nonstop
23-04-2011, 17:56
Sen Kimsinki BeLa okuyosun.. Sen kimsinki Benimle Diyalog a giriyosun..
Önunde Ye Dostum Başınaza Her geLen Belayı benden bulmayın Bir daha eyer Beni bu konuya kadarsanız eyer.. Bende Yaparım Bu sefer yapacağımı En azından Adım geciyo Boşa gecmesin...

Emre Böyle Kendisini Bilmez Kişiliği Ve Karakteri Yerine oturmamış insanlarla muhattab olmana gerek yok böyle insanlarla muhattab olunca kendilerini bir şeyler zannediyorlar ;)

by ati
23-04-2011, 18:03
İnş. KnK Kışa - - de oynuyacaz ama biz bizemi oynucaz :) sıkı bir rakip lazım Bize destereler gibi olmasın :D

:)Eski rekorlara imza atmış kişiler - - ye rekor basmak için gelirken rekor basanlar savaşmak için geliyor :) wow almayı hiç aklından geçirmeyen ben wow almak için geliyom [uneven i görünce] forumda her birlige gider yapacam :) unuvenin kestigi askeri geçmeye gelecem :)

by ati
23-04-2011, 18:06
Ordu Yetısmıyor Davası Olmazsa Bu oyun bıtmez 2 Hafta Daha Oyle Dusunuyorum:)
Bızmı Wow Alıp Kursak Ne :)

:)hadi yaww desene bu oyun daha bitmicek

Tam wow alma vakti çogu kişide orduda kalmadı :) plan derdimizde olmaz :) alsakmı napsak :)

kuvvetmira
23-04-2011, 18:07
:)Eski rekorlara imza atmış kişiler - - ye rekor basmak için gelirken rekor basanlar savaşmak için geliyor :) wow almayı hiç aklından geçirmeyen ben wow almak için geliyom [uneven i görünce] forumda her birlige gider yapacam :) unuvenin kestigi askeri geçmeye gelecem :)

Unuvenin Kişisel Dusmanları Felan Olmadıgı Halde (kendı dusuncem) Wow Zamanı Bu Kadar Kesım Yaptı:)
Sen Veya Bız Wow Alsak Savunmada Dunya Rekorunu Kırarız Unuvenı 2ye Katlarız:cool:

by ati
23-04-2011, 18:13
Unuvenin Kişisel Dusmanları Felan Olmadıgı Halde (kendı dusuncem) Wow Zamanı Bu Kadar Kesım Yaptı:)
Sen Veya Bız Wow Alsak Savunmada Dunya Rekorunu Kırarız Unuvenı 2ye Katlarız:cool:

:)Bizim taliplimiz çok olur :) 20. seviye ulaştıkmı başlarlar yıkmaya :)

kuvvetmira
23-04-2011, 18:17
:)hadi yaww desene bu oyun daha bitmicek

Tam wow alma vakti çogu kişide orduda kalmadı plan derdimizde olmaz alsakmı napsak

Alalım Bence Bızım Bolgede Ordu Kalmadı Kımsede, Sızın Orayı Bılemem:)

:)Bizim taliplimiz çok olur :) 20. seviye ulaştıkmı başlarlar yıkmaya :)
Hehe Sevenlerımız Cok Abım Napalım:)

oyilmaz
23-04-2011, 18:24
müdür bence bunlar CcC İnci sözlük CcC :D
Müdür sen kurcaktın wowu aslında prim veriyon millete of be müdür :D

by ati
23-04-2011, 18:24
Alalım Bence Bızım Bolgede Ordu Kalmadı Kımsede, Sızın Orayı Bılemem:)

Hehe Sevenlerımız Cok Abım Napalım:)

Yokbe fati 2 3 kişi çıkarsa anca çıkar :)

jolly joker
23-04-2011, 18:25
valla müdür bana en alttaki wowu versinler 3 günden kurmazsam oyunu bırakırım :D

kuvvetmira
23-04-2011, 18:26
Yokbe fati 2 3 kişi çıkarsa anca çıkar :)

Hehe Ozaman Faworı Oluruz BaStırr Atii Abı :) Heheh Şaka bı yanada Bu Oyun Bıtmıcek Gıbı Harbı Cok Sıkıldık:) Yenısını Beklıyorzzz

oyilmaz
23-04-2011, 18:33
valla müdür bana en alttaki wowu versinler 3 günden kurmazsam oyunu bırakırım :D
Bari kuramıyorlar hiç biri seviye basmasında müdür Natarlar girsin devreye euhehuehu
Benim bi ara KESGİN`den ümidim vardı oda patlak gözüküyor :D

by ati
23-04-2011, 18:33
Hehe Ozaman Faworı Oluruz BaStırr Atii Abı :) Heheh Şaka bı yanada Bu Oyun Bıtmıcek Gıbı Harbı Cok Sıkıldık:) Yenısını Beklıyorzzz

:)Benim yaptıgımı yap köye gir sağa sola msj at ara ara forumda yazı yaz maksat vakit geçsin :)

jolly joker
23-04-2011, 18:34
müdür kesgin de uzay deliği var kapanmaz o :) bastır uneven ve joker-as diyelim geçelim :)

oyilmaz
23-04-2011, 18:35
Bide bana nedense en şanslı uNeVen gibi geliyor :D
Nickinden midir nedir, sanki o kurcak gibi bi his var içimde..

jolly joker
23-04-2011, 18:37
müdür bana da ikisinden biri kuracakmış gibi geliyo ama belli olmaz bir server bukadar uzarsa herşey olabilir

KarPaloov
23-04-2011, 18:37
önümüzdeki kurban bayramına kasap olaraktan sarayözü başkan ve ekicileri davet edicegim maşallahları var her hafta 3 4 milyon asker kesiyorlar kurbanda bizede kolaylık saglarlar :))

kuvvetmira
23-04-2011, 18:46
önümüzdeki kurban bayramına kasap olaraktan sarayözü başkan ve ekicileri davet edicegim maşallahları var her hafta 3 4 milyon asker kesiyorlar kurbanda bizede kolaylık saglarlar :))

Heheh Onlar Tokmak Tokmak Ama Oda Bır Basarıdır( %50 uzerınde tokmk kesımıdır tamınımce) Emek Emekdır Onu Kesmekde Yetenektırr:)
Ama Iyıbır Meslek Iyı Kafa Ucururular Gıbı Gıbı :)

Mad Fighter
23-04-2011, 18:57
Bu sezon HoLy WaR kuruldumu bilen varmı?

oyilmaz
23-04-2011, 19:01
xxxsarayözüxxx yeni sezonda benide davet etti oyuna gel beraber oynayak dedi :D
Bende müdürüm olmazsa olmaz dedim..

KarPaloov
23-04-2011, 19:06
Heheh Onlar Tokmak Tokmak Ama Oda Bır Basarıdır( %50 uzerınde tokmk kesımıdır tamınımce) Emek Emekdır Onu Kesmekde Yetenektırr:)
Ama Iyıbır Meslek Iyı Kafa Ucururular Gıbı Gıbı :)

Yani hocam oda bi başarıdır az deil yani 1 milyonu tokmak desen geriye kalan karışık asker 1 milyon tokmak büyük bi başarı Başkanla Ekicileri Ve o_1 efsaneyide unutmamak gerek üçünüde tebrik etmk lazm :)

jolly joker
23-04-2011, 19:15
xxxsarayözüxxx yeni sezonda benide davet etti oyuna gel beraber oynayak dedi :D
Bende müdürüm olmazsa olmaz dedim..
müdür ben sensiz oynamam ona göre :) sen nereye ben oraya :D çok pis balta basarım :D

FORZA NKFree
23-04-2011, 19:25

merak etme emre daha çekıceklerr... :)

oyilmaz
23-04-2011, 19:31
müdür ben sensiz oynamam ona göre :) sen nereye ben oraya :D çok pis balta basarım :D
Müdür bende sensiz oynamam. Ben ne olsa basar geçerim :D
En iyi sığınak basıyom euhehe

ek12345
23-04-2011, 19:57
Cadek e hayret ediyorum
Bu hayatın eskilerinden olarak bazı tecrübelerim var
İnsanları birkaç türe ayırabilirim
1- hakaret etmemek için kendinizi tuttuğunuz insanlar(bu insanlar niteliklerinden dolayı hata yapsalarda tarafımızdan affedilen sustuğumuz kişilerdir)
2-hakaret edebileceğimiz insanlar(haketmişlerdir hakaret edersiniz )
3-hakaret etmeye değmeyecek insanlar (öyle aşağılıktırlarki hakaret edersen seviyeleri yükselir)
bunların dışında 2 insan türü daha vardır bunlara insan demeye dil varmıyor
1-melekler (açıklamaya bile gerek olmayan insanlar)
2-hakaret etmeye değmeyecek insanları bile seviyeye aldık bunların seviyesi - (eksi) lerde olanlar;bunlarada insan diyemiyoruz
EVET CADEK SANA HAYRET EDİYORUM.Bela okuduğun şeyler hangi sınıfa giriyor ve neden bu garabetlerin seviyesini yükseltiyorsun

monk
23-04-2011, 20:14

zaaazazazaazaz he ya haberire kesiyolar nasıl olcak bu iş D :D

cihat47
23-04-2011, 21:12
durum nedırııııı

oyilmaz
23-04-2011, 21:14
http://www.yukleresim.com/images/93846441133220276014.jpg

ShekiLL
23-04-2011, 21:31
merak etme emre daha çekıceklerr... :)

Cahit Rıca edicem Senden Bir daha yapacağın şeyleri Bana Sormadan Yapma...
Cunku Ben Yapacam.. Bunuda Formda Dile getiriyorum...

Mad Fighter
23-04-2011, 21:58
http://www.yukleresim.com/images/93846441133220276014.jpg

yaw RESİTAL hala yerinde sayıyor.. bitirin artık şu oyunu..

FRD
23-04-2011, 22:02
gagagugu yaa nolduuu ses vermemişş bi daha, stratejii g.te kactıı anlaşılan :D yok bi de anlatacakmıs, zeldox die yaz adama bi bak once kime anlatıyon bi kere hzz-ra nın içindeyse bi daha dusun hatta dusunme vazgeç, 1134 sayfa olmus kıkır kikirleri cık neyin kimn ne oldugu ortada guguk

oyilmaz
23-04-2011, 22:31
3 RESİTAL wowu var ama üçüde trınşka :D

monk
23-04-2011, 22:33
gagagugu yaa nolduuu ses vermemişş bi daha, stratejii g.te kactıı anlaşılan :D yok bi de anlatacakmıs, zeldox die yaz adama bi bak once kime anlatıyon bi kere hzz-ra nın içindeyse bi daha dusun hatta dusunme vazgeç, 1134 sayfa olmus kıkır kikirleri cık neyin kimn ne oldugu ortada guguk

onun anlattıklarına cok guldum zaten tokmak falan basmışta yağma yapmışta falan filan neyden bağsediyo sa artık :D zeldox un ordusu tek başına wow sıfırlra diye düşünüyorum :D

FRD
23-04-2011, 22:43
onun anlattıklarına cok guldum zaten tokmak falan basmışta yağma yapmışta falan filan neyden bağsediyo sa artık :D zelox un ordusu tek başına wow sıfırlra diye düşünüyorum :D

stratejiii işte bole bişi, bunu Altuğ anlamaz , şimdi sen savunma askeriyle saldırısıosun, karşı tarafta seni saldırı askeriyle beklio, tam ordular girio askerler sapıtıo, nan ben napıcaktım saldırıoumuyduk savunuomuyduk Aliiiiii agabeyyyyyyy , nedion bu işe derken askerler kafayıı yioo, hoppppp butun koy 0 , wow fln farketmio
işte bizim seko onu ii dusundu , savunma askeriyle savunma yapınca, bu arkadsın askerleride savundu :P:D

monk
23-04-2011, 22:49
stratejiii işte bole bişi, bunu Altuğ anlamaz , şimdi sen savunma askeriyle saldırısıosun, karşı tarafta seni saldırı askeriyle beklio, tam ordular girio askerler sapıtıo, nan ben napıcaktım saldırıoumuyduk savunuomuyduk Aliiiiii agabeyyyyyyy , nedion bu işe derken askerler kafayıı yioo, hoppppp butun koy 0 , wow fln farketmio
işte bizim seko onu ii dusundu , savunma askeriyle savunma yapınca, bu arkadsın askerleride savundu :P:D

ben senınde ne dediğini anlamıyom :D

jolly joker
23-04-2011, 22:49
3 RESİTAL wowu var ama üçüde trınşka :D
müdür resital böyle davranarak bi yere gelemezzzzz burda kaç kere dedik :D

oyilmaz
23-04-2011, 23:04
müdür resital böyle davranarak bi yere gelemezzzzz burda kaç kere dedik :D
Bir ay daha var diyosun ozaman oyunun bitmesine :D

Dalpet
23-04-2011, 23:13
İyi akşamlar.
Wow dönemi biraz uzun sürecek sanırım. Bu gece 01.00 de önce admine sonra 0/0 koordinatına. daha sonrada buraya yani foruma bütün içimi dökeceğim. Adalet nerede o zaman görecez.
Burada hep söylenen bir şey vardı. Bu oyunda insan karakterini oynar diye. Bu oyunda insan sadece diğerlerinin karakterini bozmasına izin veriyor. Ama ben ödün vermeyeceğim. Bu gece 01.00 da bu travian sallanmazsa her zamanki suskunluğumu korumaya devam edecem ve bir daha konuşmayacam.

AKIN
RA Birliği eski üyesi

jolly joker
23-04-2011, 23:25
konuyla alakalı değil ama arkadaşlar fare laptopa takılı ama işlevini yapmıyor :)usb olarak görüyo ama çalışmıyo neden olabilir

oyilmaz
23-04-2011, 23:30
Evet arkadaşlar çözelim sorunu yeni konu müdürümün konusu Fare Laptop Gidişatı [Speed 3x]
:D

jolly joker
23-04-2011, 23:32
müdür alay etme ya valla uyuz oldum :)

oyilmaz
23-04-2011, 23:35
Müdür benim pc dükkanım var ama böyle uzaktan anlaşılmıyor tabi :D
Tavsiyem tüm usb girişlerini çıkart ilk fareyi tak farklı bi yer olsun bu defa

cadek
23-04-2011, 23:39
Bu 9. sped olduğuna göre ikisinde bulunmadım demek yedi the end oluyor.bu kadar server boyunca hiç bir zaman forumda ikilem tartışma vs. konularda hiç olmadık.İlk defa bu oyunda hesabım kitlendi uzun uğraşlar sonucunda suçum açıklanabildi.Sekize yakın hesabı yönettiğim yönünde bir suçum varmış ama şu soruma bir türlü yanıt veremediler aynı ip yi aynı anda kullanan oyuncular multimidirler?Bir evde bir işyerinde aynı anda bu oyunu oynayamazsınız demekmidir bu oyunun mantığı.
Bu oyunda tanışıp düğünlerinide görme şansı bulduğum İLAYLA yengemiz ve EROLK abimiz aynı evde oyun oynuyor siz bunları nasıl multisiniz diye adlandırıp hesaplarını kitleyebilirsiniz bu nasıl peşin hükümlülüktür?Ben internet cafeciyim dolayısıyla burası bir buluşma ortamı yaratacaktır.Bu oyundan dolayı tanışmaktan onur duyduğum çok değerli dostlar edindim.Wowcumuz çok değerli NAKUR'um şebinlerden kalkıp gelmiştir.Buradaki dostları saymaya kalksak buralar yetmeyecek.
C@NS.S birliği dostluklar üzerine kurulmuş yalan dolan entrika bilmeyen hepsi belli bir olgunluğa erişmiş bireylerden meydana gelmiştir.Bizim birliğimizde başkanlık yoktur herkes başkan herkes yetkilidir.İlk oyunumuzdan beri bizimle olan her bir oyuncumuz yetkili ve başkandır.Birliğimiz bu oyun itibarıyla misyonunu tamamlamış ve travian oyunlarında olmamayı ilke olarak benimsemiştir.

RESİTAL ana birlikten istanbul_1453 NECO ile de bu oyun tanışma fırsatı buldum.Kendisi oyun içinde düşman birliktedir.Kendiside beni ziyaret etmiş 5-6 saat oyun üzerine sohbetimiz olmuştur ve aynı sürede aynı ip de köylerine bakmıştır.Hayatta da her zaman dik durmayı kimse önünde eğilmemeyi de bilen bir durumdayım.Ne bir köy için buradaki bir köy için eğilir ne kendimi onlara madara ederim.Bu isimle oynadığım hesabı derhal silin dememe rağmen on günde hesabı zor sildiler profilimde yazdığım onca şeye rağmen ama ne hikmet bu ipdeki hesaplar bir hesaba sürekli saldırıyor diyerek o hesabı korumak adına beni ve 7-8 hesabı yönetimce kurban almışlardır.
TRAVİAN HALKINA

oyilmaz
23-04-2011, 23:40
HırT nufusunu 5 yaptı az önce 1di.
Bu çocuk kuracak wowu görürsünüz :D

fatih bey
23-04-2011, 23:53
Bu 9. sped olduğuna göre ikisinde bulunmadım demek yedi the end oluyor.bu kadar server boyunca hiç bir zaman forumda ikilem tartışma vs. konularda hiç olmadık.İlk defa bu oyunda hesabım kitlendi uzun uğraşlar sonucunda suçum açıklanabildi.Sekize yakın hesabı yönettiğim yönünde bir suçum varmış ama şu soruma bir türlü yanıt veremediler aynı ip yi aynı anda kullanan oyuncular multimidirler?Bir evde bir işyerinde aynı anda bu oyunu oynayamazsınız demekmidir bu oyunun mantığı.
Bu oyunda tanışıp düğünlerinide görme şansı bulduğum İLAYLA yengemiz ve EROLK abimiz aynı evde oyun oynuyor siz bunları nasıl multisiniz diye adlandırıp hesaplarını kitleyebilirsiniz bu nasıl peşin hükümlülüktür?Ben internet cafeciyim dolayısıyla burası bir buluşma ortamı yaratacaktır.Bu oyundan dolayı tanışmaktan onur duyduğum çok değerli dostlar edindim.Wowcumuz çok değerli NAKUR'um şebinlerden kalkıp gelmiştir.Buradaki dostları saymaya kalksak buralar yetmeyecek.
C@NS.S birliği dostluklar üzerine kurulmuş yalan dolan entrika bilmeyen hepsi belli bir olgunluğa erişmiş bireylerden meydana gelmiştir.Bizim birliğimizde başkanlık yoktur herkes başkan herkes yetkilidir.İlk oyunumuzdan beri bizimle olan her bir oyuncumuz yetkili ve başkandır.Birliğimiz bu oyun itibarıyla misyonunu tamamlamış ve travian oyunlarında olmamayı ilke olarak benimsemiştir.

RESİTAL ana birlikten istanbul_1453 NECO ile de bu oyun tanışma fırsatı buldum.Kendisi oyun içinde düşman birliktedir.Kendiside beni ziyaret etmiş 5-6 saat oyun üzerine sohbetimiz olmuştur ve aynı sürede aynı ip de köylerine bakmıştır.Hayatta da her zaman dik durmayı kimse önünde eğilmemeyi de bilen bir durumdayım.Ne bir köy için buradaki bir köy için eğilir ne kendimi onlara madara ederim.Bu isimle oynadığım hesabı derhal silin dememe rağmen on günde hesabı zor sildiler profilimde yazdığım onca şeye rağmen ama ne hikmet bu ipdeki hesaplar bir hesaba sürekli saldırıyor diyerek o hesabı korumak adına beni ve 7-8 hesabı yönetimce kurban almışlardır.
TRAVİAN HALKINA

yazını okudum ve hiç yadırgamadım bizde seninle aynı durumdayız
doğan77 wowcumuz kardeşimdir hanımıda masumperi hesabındadır
bende fatih bey deyım ancak aynı modemden ayrı pclerden oynamamıza rağmen
fatih bey ve masumperi hesaplarını multi olmakla suçlayarak kitlemişlerdir.
masumperiye doğan77 ve fatih beyi sil açalım diyor
banada doğan77 yi sil açalım diyor. neyi neye göre yaptıkları belli olmayan mh ler
yüzünden bizimde son server olacak aynı evden aynı işyerinden oynamak yasakmış
haberimiz yokmuş haberiniz olsun artık herkesin
madem açmıyorsun aç hesabı silelim, yada sen sil tenezzül edip cevap bile vermiyor
artık kimi tutuyorsa arkadaş

jolly joker
24-04-2011, 00:01
Müdür benim pc dükkanım var ama böyle uzaktan anlaşılmıyor tabi :D
Tavsiyem tüm usb girişlerini çıkart ilk fareyi tak farklı bi yer olsun bu defa
müdür yaptım fareyi ilgilendiğin için sağol :) bu arada C@n birliğinin başına gelenlerin aynı benim başıma geldi.öğrenci evindeyiz ve evdeki ben hariç 3 kişi de travian oynuyor.MH her hesaba ayrı msj attı cadek ustanın dediği gibi benim hesabı kapatmam için diğer hesapların kapanmasını istiyorlar.diğer hesaplara da aynı msjı attılar.ne yani aynı evde 4 kişi bu oyunu oynayamaz mı.nekadar saçma bir uygulama

Mad Fighter
24-04-2011, 00:21

dark mania bitirecek olum :D çok sağlam bi yerden istihbarat aldım :)

valay
24-04-2011, 00:40
onun anlattıklarına cok guldum zaten tokmak falan basmışta yağma yapmışta falan filan neyden bağsediyo sa artık :D zeldox un ordusu tek başına wow sıfırlra diye düşünüyorum :D

adam bir kere cevap verdi seviyeli bi şekilde ama siz hala konusunu yapıyorsunuz üstelik saygısızca cevap vermiyor işte hala neyin derdindesiniz adama göre strateji size göre olmayabilir oyun oynarken size mi soracaktı ne yapayım diye oyuncumuz burada yok artık konuyu kapatın lütfen...

efsane_52
24-04-2011, 00:41

pop kasıyom hocam :D

Dalpet
24-04-2011, 00:53
wow köylerinin tahılı -8 milyonu geçince tahılsızlıktan asker ölmüyor. bunu bilen varmıydı? yoksa birde admine sorayım

jolly joker
24-04-2011, 01:00
o nasıl oluyor hocam :S neden ölmüyor

masal16
24-04-2011, 01:04
wow köylerinin tahılı -8 milyonu geçince tahılsızlıktan asker ölmüyor. Bunu bilen varmıydı? Yoksa birde admine sorayım

ölüyor dostum hemde nasıl ölüyo varya offf

Climax
24-04-2011, 01:07

valla işi biz bilmiyoruz sanırım :)
gıdıgıdı da kayboldu zaten :D ben su an 2 wow sıfırlarım 3. zorlarım da neyse gerek yok =)

Dalpet
24-04-2011, 01:11
ölüyor dostum hemde nasıl ölüyo varya offf

ölmüyor. veya imtiyaz geçilen wow hesapları var

jolly joker
24-04-2011, 01:27
nasıl imtiyaz yani? bazı köylerde ölüyo bazılarında ölmüyo? ne la bu şaibe mi var

Cetvelsiz
24-04-2011, 01:31

Çok hızlı öldüğünden farkına varamamışsındır :)

efsane_52
24-04-2011, 01:32

açık konuş dostum nasıl imtiyaz geçilen wowlar oluyor...

masal16

öğrenirsen bize de söyle salak gibi beklemeyelim uğraşmayalım o zaman ..

yada makara yapama bizle......

jolly joker
+ 1903 hocam :)

masal16

aynen katılıyorum :)

Dalpet
24-04-2011, 01:34
öğrenirsen bize de söyle salak gibi beklemeyelim uğraşmayalım o zaman ..

yada makara yapama bizle......

makara yapmıyorum. çocuk değilim. askerin ölmediği bir wow hesabına bu speed uzun süre ben baktım. gayet ciddiyim

jolly joker
24-04-2011, 01:36
makara yapmıyorum. çocuk değilim. askerin ölmediği bir wow hesabına bu speed uzun süre ben baktım. gayet ciddiyim
usta ozaman neden açıklamıyosun?

masal16
24-04-2011, 01:36

ya dostum öyle bişey olamaz ..

Ama seni ciddiye alıyorum ve lütfen o formülü verde herkes sana duacı olsun.....

Dalpet
24-04-2011, 01:38
ya dostum öyle bişey olamaz ..

Ama seni ciddiye alıyorum ve lütfen o formülü verde herkes sana duacı olsun.....

bencede olması çok mantıksızdı. ama oluyor. ama bunun bir formulü olduğunu sanmıyorum. sadece oldukça şaibeli ve sık sık kilitlenen bir wow hesabında tahıl -8 milyon olduktan sonra tek bir asker bile tahılsızlıktan ölmedi.

Cetvelsiz
24-04-2011, 01:38

Peki o wow hesabının kilitli olup olmadığınada baktınmı?

masal16
24-04-2011, 01:40
bencede olması çok mantıksızdı. ama oluyor. ama bunun bir formulü olduğunu sanmıyorum. sadece oldukça şaibeli ve sık sık kilitlenen bir wow hesabında tahıl -8 milyon olduktan sonra tek bir asker bile tahılsızlıktan ölmedi.

bu serverdan mı bahsediosn?

jolly joker
24-04-2011, 01:41
şu anda en çok kitlenen wow hesabı Uneven ondan bahsediyorsun ozaman hocam

Dalpet
24-04-2011, 01:41
Peki o wow hesabının kilitli olup olmadığınada baktınmı?

hocam oyununun acemisi değilim. hesap açıkken tahılsızlıktan asker ölmüyor. ve şu an açık zaten

masal16
24-04-2011, 01:43
hocam oyununun acemisi değilim. Hesap açıkken tahılsızlıktan asker ölmüyor. Ve şu an açık zaten

bu söylediklerinden yola cıkarsak tek wow ortya cıkıyor dediklri gibi unewın wow ?????

SHERRİF
24-04-2011, 01:44
bitmedimi halen x3 WOW kuramadımı kimse:D

bifa
24-04-2011, 01:44

Kilitlenen hesapta asker tahilsizliktan ne kadar -de olursa olsun koy olmez.

Dalpet
24-04-2011, 01:45
bu söylediklerinden yola cıkarsak tek wow ortya cıkıyor dediklri gibi unewın wow ?????

sonuçta 500 tane wow köyü yok. admin herbirini bir kaç saniye takip ederse işi çözer

Dalpet
24-04-2011, 01:46
Kilitlenen hesapta asker tahilsizliktan ne kadar -de olursa olsun koy olmez.

arkadaşım anlatamıyorum sanırım. hesap açıkken. kilitli değilken. kanlı canlıyken

Black_White
24-04-2011, 01:46
hocam oyununun acemisi değilim. hesap açıkken tahılsızlıktan asker ölmüyor. ve şu an açık zaten

Hesap ismi nedir sizin?

masal16
24-04-2011, 01:47
kilitlenen hesapta asker tahilsizliktan ne kadar -de olursa olsun koy olmez.

bu server denedik ölüyor...

bifa
24-04-2011, 01:48

Saka gibi .. Bu durumda Uneven'in wowda milyonlarca askerin mefta olmasi gerekiyordu degil mi ?

Dalpet
24-04-2011, 01:48
Hesap ismi nedir sizin?

şu anda hesap adım caretta
evvelden akın hesabıda vardı. ancak başka amaçlara kurban verdik o hesabı.

Dalpet
24-04-2011, 01:50

arkadaşım. bu server. asker tahılsızlıktan ölmüyor

masal16
24-04-2011, 01:52
saka gibi .. Bu durumda uneven'in wowda milyonlarca askerin mefta olmasi gerekiyordu degil mi ?

hesap kapandı. Mesajlasalar sonucu acıldı ve acıldığı anda hatrı sayılır bi asker kaybı vardı ve bu kesinlikle cezadan dolayı değildi...

Dalpet
24-04-2011, 01:55
hesap kapandı. Mesajlasalar sonucu acıldı ve acıldığı anda hatrı sayılır bi asker kaybı vardı ve bu kesinlikle cezadan dolayı değildi...

buradaki diğer muhabbetler gibi uzatacak değilim. tahıl -8 milyondan sonra hesap açıkken asker ölmedi. hesap kilitliyken zaten asker kaybı söz konusu değil.

Black_White
24-04-2011, 01:59
buradaki diğer muhabbetler gibi uzatacak değilim. tahıl -8 milyondan sonra hesap açıkken asker ölmedi. hesap kilitliyken zaten asker kaybı söz konusu değil.

Sizi tanırım aylarca unewen wowuna bakmakta yardımcı oldunuz.

Birlikle ilgili sorununuz varsa bunu kendi içinizde halledebilirsiniz böyle asılsız iddalarda bulunarak ne yapmaya çalıştığınızı anlamadım açıkçası.

masal16
24-04-2011, 02:00
buradaki diğer muhabbetler gibi uzatacak değilim. Tahıl -8 milyondan sonra hesap açıkken asker ölmedi. Hesap kilitliyken zaten asker kaybı söz konusu değil.

yaa sen öle diosan artık söleyecek bişi yok.

Ama hedef verdiğin wow cok acık ve sende sanırım o birliğe dahildin umarım intikam meselesi değildir ki bu zaten bizi de hiç ilgilendirmez.

Dalpet
24-04-2011, 02:04
Sizi tanırım aylarca unewen wowuna bakmakta yardımcı oldunuz.

Birlikle ilgili sorununuz varsa bunu kendi içinizde halledebilirsiniz böyle asılsız iddalarda bulunmakla ne yapmaya çalıştığınızı anlamadım açıkçası.

madem beni tanırsınız şunuda iyi bilmeniz lazım. var olmayan şeyleri varmış gibi konuşmam. admin incelesin o zaman?
ne yapmaya çalıştığıma gelince... aylardır maddi manevi kullanılıp aptal yerine konduğum için ne yazıkki şimdi gerçeklerin ortaya çıkmasını istedim.
iddiamın arkasındayım. wow da asker ölmüyor. madem sistemli bir oyun. incelensin ve müspey veya menfi bir cevap verilsin. onuda geçtim. biraz evvel dediğim gibi, zaten kaç tane wow hesabı var? wow sahipleri buraya gelsin dediğimin doğru olup olmadığı hakkında namus ve şerefleri üzerine yemin etsinler. (lafı ve konuyu değiştirip karıştırmadan)
bakalım kaç wow sahibi bu yemini edecek

FORZA NKFree
24-04-2011, 02:07
Akın hesabının sılınmesı sureklı kıtlenen ww nın açılması için kurban edıldı ve sadece akın hesabı değil bır çok kısının söyledıklerının doğruluk payı olabılır bır çok wowa gıren bırısı olarak ;)

babalou
24-04-2011, 02:07
birligi ile sorun yasayan bi vatandas , geciniz..cocukca seyler ayip..

Dalpet
24-04-2011, 02:11
bu gece son mesajımdır.
dediğim gibi bu işin anlaşlması gayet kolay.
1- adminler incelesin
2- bütün wow sahipleri tek tek buraya gelip söylediklerimin doğru olmadığı hakkında namus ve şerefleri üzerine yemin etsin. edemeyene travian sistemi sahip çıksın. herkes eksiksiz beni yalanlarsa, ben birliği ile sorun yaşayan bir vatandaşım. geçiniz derim. ben adam değilim der ve giderim.
cümleten hayırlı sohbetler

Black_White
24-04-2011, 02:11
madem beni tanırsınız şunuda iyi bilmeniz lazım. var olmayan şeyleri varmış gibi konuşmam. admin incelesin o zaman?
ne yapmaya çalıştığıma gelince... aylardır maddi manevi kullanılıp aptal yerine konduğum için ne yazıkki şimdi gerçeklerin ortaya çıkmasını istedim.
iddiamın arkasındayım. wow da asker ölmüyor. madem sistemli bir oyun. incelensin ve müspey veya menfi bir cevap verilsin. onuda geçtim. biraz evvel dediğim gibi, zaten kaç tane wow hesabı var? wow sahipleri buraya gelsin dediğimin doğru olup olmadığı hakkında namus ve şerefleri üzerine yemin etsinler. (lafı ve konuyu değiştirip karıştırmadan)
bakalım kaç wow sahibi bu yemini edecek

Kusura bakmayın ben sizi tanıdığımı sanmıştım.

Diyelimki böyle birşey var ve bundan rahatsız oldunuz neden şimdiye kadar çıkıp söylemediniz?

My Only Sunshine
24-04-2011, 02:12

peki o zaman herhangi bir saldırı gelmeden (def puanı artmadan) nasıl destekteki askeriniz öldü diye rapor geliyor?

Dalpet
24-04-2011, 02:13
peki o zaman herhangi bir saldırı gelmeden (def puanı artmadan) nasıl destekteki askeriniz öldü diye rapor geliyor?

bu dediğin oluyordu. ama tahıl -8 milyonda inmeden evvel

by ati
24-04-2011, 02:14

Nereye baktın sen kardeş bizim askerler çatır çatır ölüyor :) kendi köyümemi inanım sanamı :)

Horizon
24-04-2011, 02:14
bu gece son mesajımdır.
1- adminler incelesin
2- bütün wow sahipleri tek tek buraya gelip söylediklerimin doğru olmadığı hakkında namus ve şerefleri üzerine yemin etsin. edemeyene travian sistemi sahip çıksın. herkes eksiksiz beni yalanlarsa, ben birliği ile sorun yaşayan bir vatandaşım. geçiniz derim. ben adam değilim der ve giderim.

Seni tanırız ama neden böyle gercek olmayan şeyleri dile döktüğünü amacının ne oldugunu anlayamadım bunun gercek olmadıgını herkes biliyor ne yapmaya calısyorsun? Birliğinde bazı sorunlar yasadıgını biliyoruz bence birlik içinde bazı seyleri çözmeni tavsiye ederim...Konunun muhattabı ben degilim ama RA & HZZ den yetkili biri olmadıgı için HZZ & RA başkanı olarak yazma ihtiyacı duydum...Kol kırılır yen içinde kalır mantıgınıni benimseyip bunu daha özel bir yerde yapmanı tavsiye ederim Akın Abi...

/Ritalin

My Only Sunshine
24-04-2011, 02:15
bu gece son mesajımdır.
1- adminler incelesin

peki diyelimki senin dediğin gibi birşey oldu. diyorsunki 8 milyon üstüne çıkınca asker ölmüyor. O zaman hedef 8 milyon üstüne çıkmaktır. Admin' neden incelesin diyorsun? ha yok 8 milyon üstüne çıktıgı halde bu bir hiledir diyorsan o zaman sen neden zamanında göz yumdun? Bu hile yada işte ne diye adlandırıyorsan senin işine gelirken iyidide wow hesabından çıkarılıncamı kötü oldu? yada sen şimdimi dürüst oldun? bırak geç hocam kuyruk acını burdan çıkarma

babalou
24-04-2011, 02:16
bu gece son mesajımdır.
1- adminler incelesin
cümleten hayırlı sohbetlero zaman multiye admine sikyaet edersin, burada gelip yemin edin vs gibi cocukca seyler yapmazsin dostum. sorun yasadigin ve bunun karsiliginda gider ayak camur atayim, izi kalsin diye dusundugun gayet acik.. konuya girisinden belli olay,-8 milyonda asker olmuyor yazdigin ilk mesajini okudugumda , aha bir wow koyune saglam iftira geliyo dedim, yanilmadim..

Dalpet
24-04-2011, 02:16
Kusura bakmayın ben sizi tanıdığımı sanmıştım.

Diyelimki böyle birşey var ve bundan rahatsız oldunuz neden şimdiye kadar çıkıp söylemediniz?

bunun 2 sebebi var.
1- bunu bende bilmiyordum. bana söylendiğinde sistemin bir açığı olduğu söylendi. herkes için geçerli olduğunu düşündüm. sadece bizim için geçerli olduğunu bilsem söylermiydim? hayır söylemezdim. çünkü wow kurmak bağlı bulundugum birlikten çok benim umurumdaydı. (bu açık bir itiraftır)
2- birliğim emeklerime rağmen bana nankörlük ettiği için ( bu kişisel düşüncemdir) şimdi açıkladım.

Dalpet
24-04-2011, 02:18
o zaman multiye admine sikyaet edersin, burada gelip yemin edin vs gibi cocukca seyler yapmazsin dostum. sorun yasadigin ve bunun karsiliginda gider ayak camur atayim, izi kalsin diye dusundugun gayet acik.. konuya girisinden belli olay,-8 milyonda asker olmuyor yazdigin ilk mesajini okudugumda , aha bir wow koyune saglam iftira geliyo dedim, yanilmadim..

hiç bir yere gitmiyorumki. hesabım caretta. son köyüme kadarda oyunda olacam.
yemin etme meselesi sadece insanların namus ve şerefleri konusunda yalan söylemeyeceklerine inandığım içindir. sanırım ki buna da inanmak çocukluk değildir. heleki yaş 43 iken

babalou
24-04-2011, 02:21
hiç bir yere gitmiyorumki. hesabım caretta. son köyüme kadarda oyunda olacam.
yemin etme meselesi sadece insanların namus ve şerefleri konusunda yalan söylemeyeceklerine inandığım içindir. sanırım ki buna da inanmak çocukluk değildir. heleki yaş 43 iken
akil yasda degil bastadir sozunu bize yeniden hatirlattiginiz icin tesekkurler..

Dalpet
24-04-2011, 02:22
Seni tanırız ama neden böyle gercek olmayan şeyleri dile döktüğünü amacının ne oldugunu anlayamadım bunun gercek olmadıgını herkes biliyor ne yapmaya calısyorsun? Birliğinde bazı sorunlar yasadıgını biliyoruz bence birlik içinde bazı seyleri çözmeni tavsiye ederim...Konunun muhattabı ben degilim ama RA & HZZ den yetkili biri olmadıgı için HZZ & RA başkanı olarak yazma ihtiyacı duydum...Kol kırılır yen içinde kalır mantıgınıni benimseyip bunu daha özel bir yerde yapmanı tavsiye ederim Akın Abi...

/Ritalin

kol kırıldı ama yen evvelden beri yokmuş.
benim için artık özel yok. 1134. sayfada ilk açıklamamı yapmıştım. asker ölmemesi konusu araştırıldıktan sonra başka konular gündeme gelecek...
ve bunu neden önce admine yazmadığımı söyleyen arkadaş 1134. sayfaya baksın. foruma yazmadan evvel admine yazacağımı söylemiştim zaten. ve yazdımda.

tekrardan iyi geceler

masal16
24-04-2011, 02:26
hiç bir yere gitmiyorumki. Hesabım caretta. Son köyüme kadarda oyunda olacam.
Yemin etme meselesi sadece insanların namus ve şerefleri konusunda yalan söylemeyeceklerine inandığım içindir. Sanırım ki buna da inanmak çocukluk değildir. Heleki yaş 43 iken

akın bey bahsettiğiniz şey çok ciddi bir suçlama bende rakip wow olarak sizi ciddiye almak zorundayım ki bu oyunda olsa netice de burda emek var beklentiler var.

Ve sabah ilk yapacağım şey şayet bu yazılanlar yetkili kişiler tarafından yada sizin tarafınızdan silinmez ise diğer ortaklarımızla konuyu paylaşarak sanırım arkasını araştıracağız ....

Dalpet
24-04-2011, 02:33
akın bey bahsettiğiniz şey çok ciddi bir suçlama bende rakip wow olarak sizi ciddiye almak zorundayım ki bu oyunda olsa netice de burda emek var beklentiler var.

Ve sabah ilk yapacağım şey şayet bu yazılanlar yetkili kişiler tarafından yada sizin tarafınızdan silinmez ise diğer ortaklarımızla konuyu paylaşarak sanırım arkasını araştıracağız ....

özel mesaj attım size

uNeVeN
24-04-2011, 03:19
Yazılanlara sadece oturduğum yerden gülmekle yetiniyorum..

RA & HZZ nin Yetkili birisi olarak ve RA & HZZ Birliklerinin WW kurucusu olarak birşeyler açıklamak istiyorum..
Bundan sonra burda söylenenlerin hepsini forumdaki herkesin vicdanına bırakıyorum..
Kim nereye isterse oraya inansın..

Bugüne kadar kimsenin yüzüne söyleyemediğim şeyi arkasından konuşmamışımdır.
Ama bazı karaktersiz insanları görünce ilk defa yüzüne diyemeden arkasından sövüyorum şuan :)

Geleyim olaylara ;

Bugüne kadar abi dediğim hatta benimle beraber birliğimdeki çoğu kişinin abi dediği Mahlukat ; bizim ww bakıcımızdı.
Ben bu adama birlikte çoğu kişiden fazla güvendim..
Öyle ki 3 hafta önce WW kilitlendiğinde , WW un mail ini değiştim ve adminden gelen mailleri ben okulda olduğumda kontrol etmesi için ona da verdim şifresiyle.

DÜn gece 22:30 - 23:00 itibariyle WW Hesabımızın şifresiyle beraber , Mail adresinin şifresi değiştirildi.
Yani kısacası HESAP ÇALINDI..
Direk bu zat-ı muhterem e yazdım neden böyle yaptın diye.
Kendisi ısrarla ben yapmadım dedi.. Ama başka bir ihtimal yoktu.
Yeni açılmış bir mail adresini hiçbir yerde kullanmamışım ve kimseye söylememişim kendisi hariç.
Hacklenme desek imkan ihtimal vermiyorum ve bu konu da iddaalıyım mailim hacklenemez.

Neyse yeminler etti , ortaya Allahı , Kitabı , Çocuğunu karısını koydu ve ben yapmadım dedi.
DÜn gece 1 dk olsun WW hesabına giremedik..

Sabah oldu ; saat : 09:17 telefonum çalıyor..
Arayan bu karakterden yoksun kişi.
Dediği şey serkan mail bende msn e gelir misin ?
Bende geliyorum dedim açtım msn i..
Direk yazdığı şey ; serkan gizli sorunun cevabı bu , şifren de bu oldu ve msn i kapattı !

Şimdi gelelim bu adam bunu neden yaptı ?
RA yı çok sevdiği için mi ? Hayırrrrrrr
Çünkü olayı yapan kişi belliydi ve kararımda ciddiydim. Mehmet abinin de tavsiyeleriyle beraber Savcılığıa suç duyurusunda bulunacaktım ve direk kişi üstünden şikayetçi olacaktım.
Kendisi de az çok beni tanır , ağzımdan birşey çıkarsa yaparım ( onun gibi evden aldırırım demem , gerekirse gider alırım ).

İşte bu yüzden kendisi biraz tutuştu ve hesabı sabah iade etti.
Madem özellerimizi döküyoruz buraya açalım sayın AKIN BEY!
Sende her gece bu cesaret nerden geliyor ?
Her gece bir 70 lik içiyorsun , kafa pilot.
Mail i çalıyorsun , geliyorsun burda açıklamalar yapıyorsun.
AMa sabah olduğunda sakın ama sakın , GELİP RA GRUBUNDA KİMSEDEN ÖZÜR DİLEME..

Seni adam diye içimize aldık..
Sen birlikte beni istemiyorsun diye , mehmet abinin ricasıyla ayrı WW Birliğine geçtim.
Millete benim arkamdan serkan iş*meye gitme dese gitmiceksiniz dedin !
Gitmezler gerekirse , çünkü biliyorlar ben bugüne kadar RA da bir kişi için kötü birşey yapmadım.
Ama şurda çıktın kendinin ne mal olduğunu gösterdin ya , SERKAN SEN SONUNA KADAR HAKLIYMIŞIN mesajlarının bana gelmesi yettii ;)

Geleyim tahılsızlıktan asker ölmeme mevzusuna.
10 gün önce ww kilitlenmeden ne olduysa tahıl -8 milyon u geçtiğinde bir süre asker ölmedi.
Yaklaşık bu süre 2 günlüktü. Sonra zaten WW Kilit yedi.
Aynı şey inanıyorum ki KESGIN WW da da geçerlidir. Bizle beraber onlarda -8 milyon u geçti çünkü.

Konunun özeti budur forum ahalisi..

Belki 23 yaşındayım ama birşeyler çekinmem.. Bazı şeyler için ne sağa kıvırırım ne sola kıvırırım..
Beni tanıyan herkeste bunu bilir..

Vee son olarak ;
Sana istanbuldayken bir kardeşimiz adamlık yaptı sesini çıkartmadı , sana adam dedik 20 kişinin toplandığı bir ortama seni de davet ettik ama orda da pisliğini yaptın.. Yine diyorum o gün de sana ordaki kardeşimiz adamlık yaptı sesini çıkartmadı !
Vee günlerdir msn de diyorsun onu gidip evinden aldırıcam.. Yok şöyle yapıcam yok böyle yapıcam.
Komiksin..

Benim bu yazdıklarıma da sinirlendiysen , yerim yurdum belli sana sadece 2 saat uzaklıkta aydındayım. Buyur kapım açık benimde.. Eğer bu yaptığın iftiralara , hırsızlıklara , pisliklere devam edersen ben sen değilim hiç beklemem atlar muğla ortaca ya gelirim..

Hadi kal şimdi sağlıcakla. Allaha yakın RA ya uzak ol ;)

corsann
24-04-2011, 03:27
............................

corsann
24-04-2011, 03:28

RA & HZZ nin Yetkili birisi olarak ve RA & HZZ Birliklerinin WW kurucusu olarak birşeyler açıklamak istiyorum..
Bundan sonra burda söylenenlerin hepsini forumdaki herkesin vicdanına bırakıyorum..

Ama bazı karaktersiz insanları görünce ilk defa yüzüne diyemeden arkasından sövüyorum şuan :)

Geleyim olaylara ;

Bugüne kadar abi dediğim hatta benimle beraber birliğimdeki çoğu kişinin abi dediği Mahlukat ; bizim ww bakıcımızdı.
Öyle ki 3 hafta önce WW kilitlendiğinde , WW un mail ini değiştim ve adminden gelen mailleri ben okulda olduğumda kontrol etmesi için ona da verdim şifresiyle.

DÜn gece 22:30 - 23:00 itibariyle WW Hesabımızın şifresiyle beraber , Mail adresinin şifresi değiştirildi.
Yeni açılmış bir mail adresini hiçbir yerde kullanmamışım ve kimseye söylememişim kendisi hariç.
Hacklenme desek imkan ihtimal vermiyorum ve bu konu da iddaalıyım mailim hacklenemez.

Neyse yeminler etti , ortaya Allahı , Kitabı , Çocuğunu karısını koydu ve ben yapmadım dedi.

Direk yazdığı şey ; serkan gizli sorunun cevabı bu , şifren de bu oldu ve msn i kapattı !

Çünkü olayı yapan kişi belliydi ve kararımda ciddiydim. Mehmet abinin de tavsiyeleriyle beraber Savcılığıa suç duyurusunda bulunacaktım ve direk kişi üstünden şikayetçi olacaktım.
Kendisi de az çok beni tanır , ağzımdan birşey çıkarsa yaparım ( onun gibi evden aldırırım demem , gerekirse gider alırım ).

Sen birlikte beni istemiyorsun diye , mehmet abinin ricasıyla ayrı WW Birliğine geçtim.
Gitmezler gerekirse , çünkü biliyorlar ben bugüne kadar RA da bir kişi için kötü birşey yapmadım.
Ama şurda çıktın kendinin ne mal olduğunu gösterdin ya , SERKAN SEN SONUNA KADAR HAKLIYMIŞIN mesajlarının bana gelmesi yettii ;)

10 gün önce ww kilitlenmeden ne olduysa tahıl -8 milyon u geçtiğinde bir süre asker ölmedi.
Aynı şey inanıyorum ki KESGIN WW da da geçerlidir. Bizle beraber onlarda -8 milyon u geçti çünkü.

Belki 23 yaşındayım ama birşeyler çekinmem.. Bazı şeyler için ne sağa kıvırırım ne sola kıvırırım..

Vee son olarak ;
Sana istanbuldayken bir kardeşimiz adamlık yaptı sesini çıkartmadı , sana adam dedik 20 kişinin toplandığı bir ortama seni de davet ettik ama orda da pisliğini yaptın.. Yine diyorum o gün de sana ordaki kardeşimiz adamlık yaptı sesini çıkartmadı !
Vee günlerdir msn de diyorsun onu gidip evinden aldırıcam.. Yok şöyle yapıcam yok böyle yapıcam.
Komiksin..

Benim bu yazdıklarıma da sinirlendiysen , yerim yurdum belli sana sadece 2 saat uzaklıkta aydındayım. Buyur kapım açık benimde.. Eğer bu yaptığın iftiralara , hırsızlıklara , pisliklere devam edersen ben sen değilim hiç beklemem atlar muğla ortaca ya gelirim..

Abi benden sadece 2 yaş büyüksün ama her zaman abi demişimdir neden çünkü bu saygıyı hakettiğinden.. Seni ve adamlığını bilioruz gerisi faso fiso..

Dalpet
24-04-2011, 03:41

dün gece bana msn de yüzüme tam olarak konuşamadığını söylemiştin. delikanlıysan buraya resim olarak koy yazışmamızı.
Ama bazı karaktersiz insanları görünce ilk defa yüzüne diyemeden arkasından sövüyorum şuan

Geleyim olaylara ;

senin wow bakıcın dediğin adam RA birliğinin çoğunu besledi altın alarak ve 47 tane multi hesaba bakarak. 1.50 lik boyuna bakta ondan sonra bana mahlukat de.
evet. multi hesaplarının hangilerinin silinmesiyle ilgili pazarlık yapıyorduk

senin wow mailini çalan senin boyuna insin. dün geceki yazışmaları buraya resim olarak koysana. "yalvartma beni diyordun"

gizli sorunun cevabı sana telefondada dediğim gibi "kaymakam" dı. evet ben rakı içerim ama sen artık ne kullanıyorsan, bana gizli sorunun cevabını unuttugunu söylemiştin. telefonuda seni msn e çağırdıktan sonra kapamamın sebebi sen ve senin gibi asalaklar yüzünden çok fazla telefon parası harcamam.
msn i hemen kapamadım. dediğin gibi eğer sen çok karakter sahibiysen bu yazışmayıda buraya reism olarak yapıştırırsın. teşekkür ederim dedin. ve yarım saat sonra seni msn imden sildim.
seni kim ne kadar ciddiye alır bilmem ama ev adresim: Atatürk caddesi no: 29/B Dalyan ortaca muğla. geleni geliş niyetine göre 2 kat ağırlarım. madem sen sadece lafta değilsin. gelirsin :) gerekiyor. hadi gel al!

benmi ra dan özür dileyecem? haplandınmı sen yine? :)

bunun doğruluğunu ana mehmet söylesin
sen bugüne kadar hep ra yı pisliğe attın. bunu söylediğim adamlarsa zaten pasif adamlar. hzz den seni dövmeye gelecekler varken onları engellemezdim
Ama şurda çıktın kendinin ne mal olduğunu gösterdin ya , SERKAN SEN SONUNA KADAR HAKLIYMIŞIN mesajlarının bana gelmesi yetti
banada "sen sonuna kadar haklıymışsın diye gelen bir sürü mesaj var. hatta telefon var

şu anda bile askerin tahılsızlıktan ölmediğine namus ve şerefin üzerine yemin edermisin? gerçi bu mesajına bakılırsa edebilirsin. ama bir umut diyorum :)

Vee son olarak ;
Komiksin..

komimiğim evet. ama bir karının arkasına saklanmadım. siz orda 20 kişiydiniz evet. ama kaç adam vardı bu tartışılır!

Benim bu yazdıklarıma da sinirlendiysen , yerim yurdum belli sana sadece 2 saat uzaklıkta aydındayım.
aydın bir il. benim sana verdiğim gibi adres verde en azından forumda delikanlı desinler.
Buyur kapım açık benimde.. Eğer bu yaptığın iftiralara , hırsızlıklara , pisliklere devam edersen ben sen değilim hiç beklemem atlar muğla ortaca ya gelirim..
adresimi verdim. haydi gel :)

ben Allahıma her zaman yakınım. sen RAhat ol :)

marx-man07
24-04-2011, 15:59
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/24/8171.png

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/24/8176.png

Tılsımsız basılan 2 ordumuzdur. sanırım tılsımsız olarak mancınık rekorları. Daha önce forum kapalı oldugundan arada kaynamıştı. Bir kaç arkadasın bu orduları sorması üzerine tekrar koyuyorum. Özel rica ile gelen iki hesabada cok teşekkürler...

trexzeus
24-04-2011, 16:06
seviyeler ne durumda

HQRTLACK
24-04-2011, 16:08
Seviyeler düştü, ayakta tutabilenler sayesinde buralardayız...

trexzeus
24-04-2011, 16:18
desene 2 hafta daha bekliyecegez

yildizimsinsen
24-04-2011, 16:25
Konu ile alakalı iki gurubu da tanımam
ben belli bir zaman bir gurubun topluluğun veya siyasi partinin üyesi olmuş ancak bazı cıkar meseleleri yüzünden ayrılmış akabinde bağlı bulunduğu eski arkadaşlarını zor durumda bırakmak intikam almak için konu ne olursa olsun sizin yaptığınız gibi davranan insanlardan nefret ediyorum ..

Birde Üçüncü şahıslar var ki bunlar tamamen durumdan çıkar sağlamak rakiplerini zor durumda bırakmak için sizin gibilere belli bir süre alkış tutarlar ki sonunda onlarda size ve sizin giblere güvenmezler çünkü bir zamanlar size güvenenlerin ne durum da oldukları ortadadır....
bizim bu konuyla alakalı yorum yazmamıza gerek bırakmamışsınız.. tebrikler..

yildizimsinsen
24-04-2011, 16:38
WW gidişatı son durum :cool:

http://img843.imageshack.us/img843/5449/gvz.png (http://img843.imageshack.us/i/gvz.png/)
ilk 5tekilerin orada olmasının en büyük sebebi 3.sıradakidir :D

topalosman
24-04-2011, 16:52
son durum nedir ne illet wow muş bitmedi gitti bakıyorumda forumda yazılanlar yalanrüzgari senaryosundan bile daha iyi

kaadokyalı
24-04-2011, 17:04
son durum nedir ne illet wow muş bitmedi gitti bakıyorumda forumda yazılanlar yalanrüzgari senaryosundan bile daha iyi

1.Shekill (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=346511&c=c4)®-RESİTAL-WOW-®RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)85

2.DOĞAN77 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=441221&c=68)✫☾✫RestAll✫✫Orion✫☾✫RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)83

3.joker-as (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=472270&c=44)C@N&S.S.-K&N-ASYACANDOSTLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964)81

4.uNeVeN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3)RA-hat Durmuyoru-HZZRA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)75

5.tuatone (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b)BİTSEDE GİTSEKDOSTLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964)71

6.KESGİN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=167737&c=b8)***EFSANE-TESTERE***WOWTEAM (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=15003)70

7.HOYHOY (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=532913&c=9f)K@NKAL@R WOW-RESİTALRSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)55

8.fatihcetin86 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=241683&c=1f)RA. GIRGIRINA WOWRA. (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=166)28

9.CıqArA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=261567&c=38)**FW-46LIKLAR-WHT**RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)19

10.woyager (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=213996&c=f7)EFSANE woyagerWOWTEAM (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=15003)9

11.C-19 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=309576&c=13)[CIzZz]FaNTaZi (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14967)0

12.HırT (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=383244&c=4f)[HIRT][TIRT]WOWTEAM (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=15003)013.DARK MANİA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=295893&c=49)-SON+-1M (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=536)0

bifa
24-04-2011, 18:05
aklıma gelen ilk ihtimal baktığın wowwa ölenden çok asker desteği geldiği için destekte bir azalma olmamasıdır. ben bir kaç kere kendi wowumuza baktım bal gibide asker ölüyor tahıl - 8milyon değildi ama çatır patır ölüyordu denedim :) oldu.
2. ihtimal multi hunterin senin baktığın unuwen wowunun kayırılması . bu ihtimal çok mantıksız . çünkü multi hunterler köylere asker takviyesi yapabiliyorlar bunu 2 sene önce sever 1 de tanıştığım bir multi hunter gözümün önünde yaptı kendisi 2sene önce speed oyuncusuydu. eğer kayırma olsa unuwen şimdiye kadar 10 kere kurardı

Adminde DAHIL Tr de yetkili kimse HESABA ASKER YUKLEYEMEZ..Multi hunterlarin yapabilicegi asker eklemesi ancak soyle olur (ODA YETKISI VAR ISE) Bir koyde asker tahilsizlik olmus ise ONU GERI GETIREBILIR..Buda ekleme degildir zaten.Bunun otesinde ADMIN BILE extradan asker yukleyemez hesaba...Adminlerin de bir calisan oldugunu unutmayin..Keza eskiden hata ile silinen koyler olurdu ,daha dogrusu bir ara ortalik baya kotuydu o durumda. Sikayetle silinen koyler geri alindiginda bunu MH veya ADMIN mi yapiyor veya yapti zannediyorsunuz ? :) Boyle bir yetkileri bile yok .Onlar sadece karar verir Mail atarlar technice ve Bu islere technic support bakardi ( Bu kisiler tahmin edilecegi uzere her servera girer cikar dunyada ) bla bla bla bla Anlatmak istedigim ADMIN in bile cogu seye yetkisi veya erisimi yok.

Kisacasi oyle herseye inanmayin. :)

KarPaloov
24-04-2011, 18:14
temiz olduğuma inandığım her konuda her şeye yemin ederim. aynısını sen yapamıyorsun ama?

asarım keserim diyrsn da Sen tavukmu dövüyorsun öyle önüne geleni kesiyorsn :D

by ati
24-04-2011, 18:26
TRAVİAN FORUM ikinci woyager i kaldıramaz dediydim malesef ikincisi geldi:) aynı kafadan ikiside asıyor kesiyor :)

Geçen wow a bakıyorum

-8m askerler açlıkdan ölmüyor......

-10 m oldu tahıl askerler bi baktım 3 lü çekiyor.........

-20 m oldu tahıl askerler köyde isyan başlatmaya başladılar.....

:)sizde olmasanız kime gülecez

KarPaloov
24-04-2011, 18:29
TRAVİAN FORUM ikinci woyager i kaldıramaz dediydim malesef ikincisi geldi:) aynı kafadan ikiside asıyor kesiyor :)

Geçen wow a bakıyorum

Sanırım bi arkadaş woyagere dedigi gibi ölü taklidi yapalım gider :)

oyilmaz
24-04-2011, 18:36
Nicke bak topalosman :D

ALP_EREN17
24-04-2011, 18:39
joker-as'a az önce giren(18:37'de) ordunun raporunu verecek arkadaş var mı acaba
Seviye alamadı ama ordu ordudur her zaman.

patriyot
24-04-2011, 18:48
joker-as'a az önce giren(18:37'de) ordunun raporunu verecek arkadaş var mı acaba
Seviye alamadı ama ordu ordudur her zaman.

demkki sen biliyorsun ne ordu oldugunu saatini dakkasını bildigine göre

kuvvetmira
24-04-2011, 18:51
TRAVİAN FORUM ikinci woyager i kaldıramaz dediydim malesef ikincisi geldi:) aynı kafadan ikiside asıyor kesiyor

Geçen wow a bakıyorum

sizde olmasanız kime gülecez

Ati abi Dalgaana Bak Çak Ozaman Çak Çak:cool::D:cool:

kader sana gülmüyorsa,
istediğin olmuyorsa,
hayatın da kayıyorsa,
boşver abi dalgana bak,
çak o zaman çak çak çak çak.
boşver abi dalgana bak,
çak o zaman çak çak çak çak.:cool::cool:

yildizimsinsen
24-04-2011, 18:59
demkki sen biliyorsun ne ordu oldugunu saatini dakkasını bildigine göre
destek askeri vardır orada..

by ati
24-04-2011, 19:03
Ati abi Dalgaana Bak Çak Ozaman Çak Çak

kader sana gülmüyorsa,
istediğin olmuyorsa,
hayatın da kayıyorsa,
boşver abi dalgana bak,
çak o zaman çak çak çak çak.
boşver abi dalgana bak,
çak o zaman çak çak çak çak.:cool::cool:

Senin adaş hesaba dönmüş şşşşşş napıyon dedi 20 dakka sonra saldırı başladı :)yok böle bişey :)onu bizim hamama alacam 3 gün çıkartmıcam :)bir aydır piyasada yoktu saldırı yüzü görmemiştim :)

orkan_my
24-04-2011, 19:06
Adminde DAHIL Tr de yetkili kimse HESABA ASKER YUKLEYEMEZ..Multi hunterlarin yapabilicegi asker eklemesi ancak soyle olur (ODA YETKISI VAR ISE) Bir koyde asker tahilsizlik olmus ise ONU GERI GETIREBILIR..Buda ekleme degildir zaten.Bunun otesinde ADMIN BILE extradan asker yukleyemez hesaba...Adminlerin de bir calisan oldugunu unutmayin..Keza eskiden hata ile silinen koyler olurdu ,daha dogrusu bir ara ortalik baya kotuydu o durumda. Sikayetle silinen koyler geri alindiginda bunu MH veya ADMIN mi yapiyor veya yapti zannediyorsunuz ? :) Boyle bir yetkileri bile yok .Onlar sadece karar verir Mail atarlar technice ve Bu islere technic support bakardi ( Bu kisiler tahmin edilecegi uzere her servera girer cikar dunyada ) bla bla bla bla Anlatmak istedigim ADMIN in bile cogu seye yetkisi veya erisimi yok.

Kisacasi oyle herseye inanmayin. :)

yaptığı sey senni anlattığın seymiydi bilmiyorum ama asker sayısı 5 dk içinde gözle görülr bir artış oldu.

kuvvetmira
24-04-2011, 19:09
Senin adaş hesaba dönmüş şşşşşş napıyon dedi 20 dakka sonra saldırı başladı :)yok böle bişey onu bizim hamama alacam 3 gün çıkartmıcam :)bir aydır piyasada yoktu saldırı yüzü görmemiştim :)

Hahaha Cidimisin Koptmya Harbıden :) Hamama Gıtı Zaten Mecburen Yaramazlık Yapıyor Hep Internete:) Adam Harbı Basa Bela Aılee Koruma Sıfresı Koyucam Adasın Bılgısayarına Şap Atcam Yemeklerıne Al Hamama Gerısını Bana Bırak :)

patriyot
24-04-2011, 19:12
destek askeri vardır orada..
varsa foruma yazacagına jokere yazssın söyler ben sorayım erdogana :)

oyilmaz
24-04-2011, 19:13
Hadi kurun be şu wowu ne wowlar bitti bu bitmedi

patriyot
24-04-2011, 19:14

Geçen wow a bakıyorum

Ati 1 hafta kaybolduk ortalık toz duman gene kopmlo teorileri gündemden düşmüyor oyun bitince serkana 1 hatfa libya tatlili ücreti benden :) ne dir bu uşagın çektigi be ..

by ati
24-04-2011, 19:26
Ati 1 hafta kaybolduk ortalık toz duman gene kopmlo teorileri gündemden düşmüyor oyun bitince serkana 1 hatfa libya tatlili ücreti benden :) ne dir bu uşagın çektigi be ..

:)yüzde yüz bi tatile ihtiyacı var........

Abi sende bula bula libya yımı buldun :)

by ati
24-04-2011, 19:28
Hahaha Cidimisin Koptmya Harbıden :) Hamama Gıtı Zaten Mecburen Yaramazlık Yapıyor Hep Internete:) Adam Harbı Basa Bela Aılee Koruma Sıfresı Koyucam Adasın Bılgısayarına Şap Atcam Yemeklerıne Al Hamama Gerısını Bana Bırak :)

:)hahahahhahaha

Biz senin adaşla avrupada oynucaz şunu anladımki avrupa birligine girmemiz bizim oyunumuzdan sonra daha imkansız hale gelecek :)

patriyot
24-04-2011, 19:29
:)yüzde yüz bi tatile ihtiyacı var........

Abi sende bula bula libya yımı buldun :)

hahaha ee gelsin o zaman İstanbula

Mad Fighter
24-04-2011, 19:43
100 yapmayana tatil yok :)
speed değilmi arkadaş akk gitt yaa hala yerinde sayıyor bu resital :D :D

patriyot
24-04-2011, 20:00
100 yapmayana tatil yok :)
speed değilmi arkadaş akk gitt yaa hala yerinde sayıyor bu resital :D :D
Acelen ne vardır bir bildikleri
daha teskere alacak adam varmış onu bekliyoruz.

jolly joker
24-04-2011, 20:04
164 mesajla tırmanıştayım :D
müdür senin altındayım hemen :)

oyilmaz
24-04-2011, 20:09
müdür senin altındayım hemen :)
Aynen müdür dikkatimi çekti :D
uNeVeN birinciymiş :D
Burda o kadar lak lak yapıcağına oyuna baksa wowu kurardı eheheh

jolly joker
24-04-2011, 20:21
Aynen müdür dikkatimi çekti :D
uNeVeN birinciymiş :D
Burda o kadar lak lak yapıcağına oyuna baksa wowu kurardı eheheh
unevene ban yedirtmek lazım ozaman :) buraya uğramasın wowa baksın biraz :)

Mad Fighter
24-04-2011, 20:27
şakalar bi yana :) unevenden başka güncel bir wow yok adam o kadar darbe aldı o kadar kitlendi yinede yükseltiyor resital mesaiye pek kalmıyor herhalde :) adamlar çift dikişmi gidiyor anlamadım.. acele ediyorum çünkü dostları abilerimi özledim :) yaz sabahı speed kokusunu özledim gece mesaisini özledim :D

jolly joker
24-04-2011, 20:32
aha fener 4-3 öne geçti devre arasında aziz yıldırım soyunma odasına inmiş :D

Mad Fighter
24-04-2011, 20:36
Galatasaraylı olmama rağmen ilk defa fenerin skoruna güldüm (tabi sinirden)..

jolly joker
24-04-2011, 20:36
Galatasaraylı olmama rağmen ilk defa fenerin skoruna güldüm (tabi sinirden)..
biz onlara istanbul hatırası yaptık boşver :D

oyilmaz
24-04-2011, 20:49
Müdürler onu bırakında birine nasıl puan veriyoz. Bende yeşil yanıyor ya o puanla çoğalıyor ben nasıl vercem puan birine misal :D

jolly joker
24-04-2011, 20:52
ne puanı müdür ben şimdiye kadar ne puan verdim ne de aldım :D

oyilmaz
24-04-2011, 20:53
Kültür puanı :D :D şaka
Müdür az önce bi kız mod bana 50 puanverdi yeşil oldum :D
Sendeki gri o yeşil oldu çok puan verince orası yeşille doluyo :D
Yokmu puan vermeyi bilen

uNeVeN
24-04-2011, 20:57
aha fener 4-3 öne geçti devre arasında aziz yıldırım soyunma odasına inmiş :D

3-1 ken verilen penaltı dan belli oluyor zaten :D

oyilmaz
24-04-2011, 20:58
şakalar bi yana :) unevenden başka güncel bir wow yok adam o kadar darbe aldı o kadar kitlendi yinede yükseltiyor resital mesaiye pek kalmıyor herhalde :) adamlar çift dikişmi gidiyor anlamadım.. acele ediyorum çünkü dostları abilerimi özledim :) yaz sabahı speed kokusunu özledim gece mesaisini özledim :D
Ah be müdür açılsada doyasıya oynasak speede susadım uleyyn :D

oyilmaz
24-04-2011, 20:58
Yine oturdu birinciliğe içine tüküriyim ama bu sene şampiyon ts

jolly joker
24-04-2011, 20:59
valla müdür ben kımseye ne puan verdim ne puan aldım.biliyosan sen bana ver de yeşil olayım :D

oyilmaz
24-04-2011, 20:59
valla müdür ben kımseye ne puan verdim ne puan aldım.biliyosan sen bana ver de yeşil olayım :D
Sana vermeyecemde kime verecem :D Bulursam ilk sana verecem söz

jolly joker
24-04-2011, 21:04
hakem zaten var ya penaltı vermek için can atıyodu resmen :) yalnız bu olayda şike varsa büyük para kaldırdılar iy1 ms 2 22 ganyan var ortada :D

jolly joker
24-04-2011, 21:05
Sana vermeyecemde kime verecem :D Bulursam ilk sana verecem söz
eyvallah müdür bulursan haber et bende ilk PUANIMI :D sana vereyim

Mad Fighter
24-04-2011, 21:09
onu moderatörler veriyor bana admin sağolsun kırmızı vermiş -32 puan :D uneven ilk kitlendiğinde oyundaki mh lerle alakalı mesajıma vermiş :D hepsini tekrar öpüyorum.. hocam senin yeşil olması iyi işaret onu kafaya takma :D:D:D

Nafri Çneg
24-04-2011, 21:09
para var saadet var:) trabzon'a ve bukalemunlara geçmiş olsun:)

uNeVeN
24-04-2011, 21:15
para var saadet var:) trabzon'a ve bukalemunlara geçmiş olsun:)

Benim memleketim Trabzon bu yüzden her türlü desteklerim :D Bukalemunlar kimlerse onlar üstüne alınsın :p
Aman dikkat etsinlerde sonra Taksim de yine Beşiktaş diye bağırmasınlar abi :D :D

jolly joker
24-04-2011, 21:19
Taksim de yine Beşiktaş diye bağırmasınlar abi :D :D
Taksimi bırak fenerin kalesi denilen bağdat caddesinde Beşiktaş diye bağırdılar timsah yürüyüşü yaptılar :D

Nafri Çneg
24-04-2011, 21:25
istisnalar kaideyi bozmaz:)bu bi gerçek kabul edin:):)

kesgin
24-04-2011, 21:43
muammer oyuna gel tahıl at...yakalandın :)

masal16
24-04-2011, 21:47
muammer oyuna gel tahıl at...yakalandın :)

adres adet ver tamam dır :):):)

TRAVİAN
24-04-2011, 21:49
BİTMEZ BU SPEED ..... Bitmez......

kesgin
24-04-2011, 21:50
yap işte ortaya karışık bir şey.46 lık dostlarımız plana çok uğramaya başladı:).
oralara at işte....

masal16
24-04-2011, 21:52
yap işte ortaya karışık bir şey.46 lık dostlarımız plana çok uğramaya başladı:).
Oralara at işte....

ya farketmez ki biz alıştık artık ama hata sizde dostum wow değil sanki taksim meydanı işi olanda gelio olmayanda ; aklına gelen dalıyor.

oyilmaz
24-04-2011, 21:52
Alors On Danse cıpstak cıpstak

jolly joker
24-04-2011, 21:55
Alors On Danse cıpstak cıpstak
kopuyoruz galiba müdür :D

oyilmaz
24-04-2011, 21:56
Söyle rakı rakı rakı müdür büyük :D
Napim speed bitmiyor bende eğleniyom kendi çapımda tsde ilk sırayı kaptırdı zaten

jolly joker
24-04-2011, 22:08
of müdür yaktın içimi yaa:) şu üçlemen bitirdi beni valla :D

oyilmaz
24-04-2011, 22:09
Ah müdür bu speed de beni bitirdi :D Neyse ben biraz tvye geçiyim sana eyi geceler müdürüm

topalosman
24-04-2011, 22:10
[QUOTE=oyilmaz;1187299]Nicke bak topalosman :D[/QUO
hoşuna gitmedimi

kesgin
24-04-2011, 22:17
bugün maç var diye işler kesat.:)
fazla action yok...

masal16
24-04-2011, 22:19
fazla action yok...

sende pazar kampanyası yap ne bilem def i düşür yarıya ,1 plan alana bi tane daha ver ,
taksit yap böl çarp bonus verr.

Ya sana akıl MI verecez :):):

uNeVeN
24-04-2011, 22:35
fazla action yok...

Saldırı giriş saati versem action patlar mı dersin :D

jolly joker
24-04-2011, 22:48
Saldırı giriş saati versem action patlar mı dersin :D
bi denesene :D

lazçavuş
24-04-2011, 23:01
Taksimi bırak fenerin kalesi denilen bağdat caddesinde Beşiktaş diye bağırdılar timsah yürüyüşü yaptılar :D

2. yarıda oynanan beşiktaş-fenerbahçe maçında sizi yendiğimizde çarşının göbeğinde ağızlarda bir slogan geziniyorduk.s.... gidiyoruz:):)

premium
24-04-2011, 23:05
oralara at işte....
server sonu gelmiş nihayet forumun keyfini çıkartmaya sizde başladınız anlaşılan ( her ne kadar böyle zamanlar çok az olsada son serverlarda :)

uNeVeN
24-04-2011, 23:07
2. yarıda oynanan beşiktaş-fenerbahçe maçında sizi yendiğimizde çarşının göbeğinde ağızlarda bir slogan geziniyorduk.s.... gidiyoruz:):)

Kanıt var mı kanıt :D
Çarşının göbeğinde bi de , Hani Şu Mado nun karşısındaki Kartal Heykelinin Ordan :)

Kanıt istiyorum bu konu da .. Çünkü ordan Fener Formasını giyipte geçmek biraz zorken , hele ki derbi akşamınde o tezahuratla :D

jolly joker
24-04-2011, 23:07
hani şu hakemin luganonun yaptıklarını görmezden gelip ferranin pozisyonuna penaltı verdiği maçı mı diyosun :D Türkiye de ki futbolum halini gazeteci olarak başka platformda tartışmak daha mantıklı şimdi burda ban yemeyelim :D

jolly joker
24-04-2011, 23:08
Çarşının göbeğinde bi de , Hani Şu Mado nun karşısındaki Kartal Heykelinin Ordan :)

Kanıt istiyorum bu konu da .. Çünkü ordan Fener Formasını giyipte geçmek biraz zorken , hele ki derbi akşamınde o tezahuratla :D
Yürek ister Yürek:D başka şeyler de ister de neyse :D

uNeVeN
24-04-2011, 23:13
Yürek ister Yürek:D başka şeyler de ister de neyse :D

Güven , Özveri falan ister :D

Dİpcik : 3. yü de yazacaktım da yanlış anlaşılır sonra ban yerim diye korktum :D :D :D

woyager
24-04-2011, 23:14

http://img843.imageshack.us/img843/5449/gvz.png (http://img843.imageshack.us/i/gvz.png/)

3 cü siradamıyım.:))

orkan_my
24-04-2011, 23:46
3 cü siradamıyım.:))

silinenleri sayarsan acık ara birincisin:)))

My Only Sunshine
25-04-2011, 00:05

ahahahahhaha :D

woyager
25-04-2011, 00:06

:)))admıne soralım kac tane sılmıs:))ama gecen senelerden berı olan hesaplama sanırım..

GÖKKUŞAĞI
25-04-2011, 00:10
:)))admıne soralım kac tane sılmıs:))ama gecen senelerden berı olan hesaplama sanırım..

Sadece bu konudaki post sayısıdır görünen mesaj sayısı..

MBDE
25-04-2011, 00:11

Geleyim olaylara ;

Vee son olarak ;
Komiksin..

3x hiç bizaman bu kadar şaibeli wow dönemi geçirmedi şimdide uneven wowunda askerlerin ölmediği çıktı wow sahibine göre bu durum sadece 2 gün sürmüş bencede hala bu durum devam ediyo wow köyü olan birlikte tahıl için günde kaç kere ally atılır ama hzz-ra birliğinde wow köyü için en son nezaman tahıl allysi atılmıştır 22 milyon defanstan bahsediliyo burda askerin açlıktan ölmemesi mümkün değil ama atılan defler sadece saldırı aldığında azalıyo plan ve mimar köyüne devamlı tahıl allysi atılıyo ama wow köyü için ally atılmıyo çok ilginç

woyager
25-04-2011, 00:44
Sadece bu konudaki post sayısıdır görünen mesaj sayısı..

saolasın gokkusagı lıstede adımı 3 cü sirada görünce heyecanlandım da:))

uNeVeN
25-04-2011, 00:48
3x hiç bizaman bu kadar şaibeli wow dönemi geçirmedi şimdide uneven wowunda askerlerin ölmediği çıktı wow sahibine göre bu durum sadece 2 gün sürmüş bencede hala bu durum devam ediyo wow köyü olan birlikte tahıl için günde kaç kere ally atılır ama hzz-ra birliğinde wow köyü için en son nezaman tahıl allysi atılmıştır 22 milyon defanstan bahsediliyo burda askerin açlıktan ölmemesi mümkün değil ama atılan defler sadece saldırı aldığında azalıyo plan ve mimar köyüne devamlı tahıl allysi atılıyo ama wow köyü için ally atılmıyo çok ilginç

1- 22 Milyon defans oldu diye hiçbir zaman söylenmedi.
2- Her saniye ally geçmek gerekmez. Çok fazla sıkıntı olduğundan gerekli mesajlar yollanır.
3- Eğer ki 2 aylık dönem içersinde sistemi oturtmuşsanız , bir tane bile ally geçmeden ww da tahıl sıkıntısını aşarsınız.
4- 12 Tane RA ve HZZ Birliği + White Birliği + 46lık Birliği + F*War Birliği + İsmi sayamadığım bir sürü şahsi hesap ... Yaklaşık olarak 16-17 Birlik oyuncusu WW a tahıl atıyor. Ortalama 40-45 Oyuncudan hesaplarsan bu sayı 700 oyuncuya denk gelir. 200 Tanesi hesaba girmiyor desen , bu sayı 500 e iner. Bu 500 oyuncunun günlük 500k tahıl attığını düşünürsen ( günlük 2 milyon tahıl atanları saymıyorum ) bu sayı günlük minimum 250 milyon tahıl eder.
Saatlik üretim -10 milyondan günlük ww un tahıl ihtiyacı 240 milyondur. !

Şİmdi geleyim şuraya , herkes görevini layıkıyla yaptıktan sonra ne diye her dakika ally geçelim !

Mimar ve Plana ally geçiliyor diyorsun..
-500k köy deposu 900k
-1.2m köy deposu 1.8milyon

Sadece RA&HZZ ve HZZ&RA Birliklerine bu konuda arada sırada ally geçiliyor.
Ben kendi ekibimi yani RA&HZZ tarafını günün belli saatlerinde Mimar ve PLan köylerine yönlendiriyorum.
40 Kişinin belli bir yere yönlenmesi de hiçbir şekilde WW a gelen tahıl akışına sekte vurmaz...

Var mı arkadaş Başka kafana takılan bir yer ?
Yada var mı pislik atmak istediğin başka bir konu ?
İstediğiniz kadar atabilirsiniz , ben çıkar temizlerim .
Benim temizlememe de inanmıyorsanız , gelip burda yaygara koparmanın anlam ve önemi yoktur.
Yetkili merciler bellidir. Kendilerine başvurunuz..

yildizimsinsen
25-04-2011, 00:49
silinenleri sayarsan ben ilk 10a giremem :)

by ati
25-04-2011, 01:16
oralara at işte....

:)hehehhe

Biz dostlugumuzu daha çok gösterirdikde çok uzaksınız :) 48 saat gidiş geliş tahılla ugraşamıyoz ama seni ugraştırıyoz :)

Nafri Çneg
25-04-2011, 01:31

valla beşiktaşın göbeğinde yıllarca çalıştım,güzel çarşıda bilen varsa:)ve bir fenerli olarak oradan maç günü fener formasıyla çarşıdan,kazanın ordan geçmek,hadi geçtin sağlam çıkmak imkansıza çok yakın:) adamlar yoldan geçen arabalara bira şişesi atıyor..:)))

yildizimsinsen
25-04-2011, 01:54
okuduğumuz yorumlara bakarak bazı arkadaşlar tahılsızlık ve asker ölümlerine çok takmışlar..
hatırlayalım wowların ilk kurulmaya başlandığı dönemde bazı wow sahipler pazarda tahıl satıyordu..
H Z Z ve R A birlikleri de pazarda tahıl satmamak fazla varsa wowa atmak konusunda sertçe uyarılıyordu..
bunun yanında forumda tahıl satan wowlar konusu geçtiğinde alaycı yorumlar yapılıyordu.. ''size ne ''deniyordu..
işte o alaycı yorum yapanlar şuanda sizin wowda askerler neden tahılsızlıktan ölmüyormuş diye şaşırıyor..
ne demişler ''ağaç yaşken eğilir'' o zaman sizde tedbirinizi alacaktınız arkadaş..

not:kahramanının acil 1 seviye istiyacı var.. BaSTıR uNeVeNNN...

lazçavuş
25-04-2011, 02:12
hani şu hakemin luganonun yaptıklarını görmezden gelip ferranin pozisyonuna penaltı verdiği maçı mı diyosun :D Türkiye de ki futbolum halini gazeteci olarak başka platformda tartışmak daha mantıklı şimdi burda ban yemeyelim :D

evet o maçtan bahsediyorum :):)

lazçavuş
25-04-2011, 02:14

kanıtım yok malesef.polis eşliğinde stad çıkışında yaptığımız bir tezehürattı bu.polis olmasa ne olurdu düşünemiyorum açıkcası :)

lüfer
25-04-2011, 02:20

hımmmmm güzelmiş bu istatistik işleri :)

jolly joker
25-04-2011, 02:31
kanıtım yok malesef.polis eşliğinde stad çıkışında yaptığımız bir tezehürattı bu.polis olmasa ne olurdu düşünemiyorum açıkcası :)
Türk polisine yat kalk dua et ozaman hocam :D

efsane_52
25-04-2011, 02:40

atilla abi sen ne yazdın bu kadar burda ya hadi unevenin birinci olması normal ama senin ki ne iş :D

by ati
25-04-2011, 02:51
atilla abi sen ne yazdın bu kadar burda ya hadi unevenin birinci olması normal ama senin ki ne iş :D

Rapor koydum desem rapor koymayı bilmem :)

Bende modaya ayak uyduruyorum şaibeli tablo çıkartmışlar karşımıza :)

efsane_52
25-04-2011, 02:53

abi bence burda hiç şaibe yok ama neyse :D

uNeVeN
25-04-2011, 02:54

Montaj abi montaj.. :p
İnanma sen o tabloya , 1 yazıyorsun 5 ekliyorlar :p

woyager
25-04-2011, 02:55

Geleyim olaylara ;

Vee son olarak ;
Komiksin..

mesaj enteresan..inandırıcı deıl.. inandırıcı olmayan yer su..3 cü defa kıtlenen hesap nasıl acılıyor ve hıc bekletılmeden..herıfler wow köye tahıl istemıyor mımar plan olan köye istenıyor.

oyun basından berı dedıgım su unneven admın ortakla oynıuyor ama herkes bana gülüyordu..cigara hesap 2 plan 1 wow aldı bendekı wow a saldırı cıktı hesap kıtlendı.. saldorodan 1 kac saat önce hesapa cıldı wow aldı 15 dk sonra yenıden kıtlendı..bunu ibra ettım herkese çamur atıyorusn dedıler.. 19 kıtli asker olan hesap 1 günde peş peşe acıldı..

cigara hesabı 2 defa kıtlendı acıldı

unneven hesap 3 defa kıtlendı acıldı..

unneven hesapta 18,000,000 defans varken 35,000 kocbası sevıye alamazken.. 22,000,000 defansı olan kesgıne orantıya yakın kocbası gırdıgınde suru pert edılısıde enteresan...

sıze sunu hatırlatım..canbursa wow kırarken almanyaya yapılann maıl bombardıman sonucu ıncelendı hesap admın parmagı cıktıgından hesap sılındı..
3 defa kıtlenen unneven hesap e acıdırkı ödüllendırılmıscesıne acıldı..belkı maılı calınır hesap hacklenır ona lafım yok olabılır.. ama 3 defa kıtlenen bır hesap acılamaz.

temiz server oynatalım dıyen dürüst ılke sahıbı kısıler sagduyuya inanıyosalar.. almanyadakı direk admınlere.. ingilizce almanca ıkı dılden bıine maıl yazip. 3 defa unneven wow 2 defa cigara wow acan admını ıncelemesını ve hzz bırlıgındekı kıtlenıp acılan hesapları acan admının aynı admın olup olmadıgını egerkı bagı varsa unneven hesabın sılınmesı ıcın maıl yazsın..
ben maılı yazacagım mesela.. egerkı yazmayacak kısıler varsa bosuna burda hzz lere satasmasın. camur atmasın.......
kerkes elını tasın altına koymalı..

herkese iyi oyunlar

by ati
25-04-2011, 02:56
Montaj abi montaj.. :p
İnanma sen o tabloya , 1 yazıyorsun 5 ekliyorlar :p

:)hehehe var bişeyler :)

delibaş59
25-04-2011, 03:02
woyager

sen değilmisin hırt wowundaki savunmayı geri atan burda dürüstlüktenmi bahsediyosunn

woyager
25-04-2011, 03:04
woyager

sen değilmisin hırt wowundaki savunmayı geri atan burda dürüstlüktenmi bahsediyosunn

sen hangi hesapta oynuyorsun??

delibaş59
25-04-2011, 03:13
sen hangi hesapta oynuyorsun??

Inflexible

delituğrul
25-04-2011, 03:27
bakıyorumda bizim ahali bu saatte burda yada bilgisayarları açık kalmış :)

uNeVeN
25-04-2011, 03:28
unneven hesapta 18,000,000 defans varken 35,000 kocbası sevıye alamazken.. 22,000,000 defansı olan kesgıne orantıya yakın kocbası gırdıgınde suru pert edılısıde enteresan...

sıze sunu hatırlatım..canbursa wow kırarken almanyaya yapılann maıl bombardıman sonucu ıncelendı hesap admın parmagı cıktıgından hesap sılındı..
3 defa kıtlenen unneven hesap e acıdırkı ödüllendırılmıscesıne acıldı..belkı maılı calınır hesap hacklenır ona lafım yok olabılır.. ama 3 defa kıtlenen bır hesap acılamaz.

temiz server oynatalım dıyen dürüst ılke sahıbı kısıler sagduyuya inanıyosalar.. almanyadakı direk admınlere.. ingilizce almanca ıkı dılden bıine maıl yazip. 3 defa unneven wow 2 defa cigara wow acan admını ıncelemesını ve hzz bırlıgındekı kıtlenıp acılan hesapları acan admının aynı admın olup olmadıgını egerkı bagı varsa unneven hesabın sılınmesı ıcın maıl yazsın..
ben maılı yazacagım mesela.. egerkı yazmayacak kısıler varsa bosuna burda hzz lere satasmasın. camur atmasın.......

herkese iyi oyunlar

Yaw yok.. ADam olursun demiştim ama olmazsın..
Oyundan insan gibi yazınca , sandım ki Woyager insan oldu..
Ama yanılmışım..

Hiç açıklama falan yapmıcam..
Sana diyeceğim tek şey elinden geleni ardına koyma. ;)
Benim içim rahat , huzurluyum..
Bu WW Bana ve Ekibimize anamızın ak sütü kadar helaldir.
Oraya o kadar defansı admin koymadı.. 65 Milyon askeri biz kestik.. En yakın Rakibimize 15milyon Defans farkını biz attık !

Renklendirilmiş mesajına gelince ;

1- Sen bu oyunu biliyorsan , bende daha bu traviana girmem.
2- Bize hiçbir saldırı da 35k koçbaşı saldırısı gelmedi.
3- Şu senin yolladığın 23k koçbaşı neden seviye almadı diyorsan , 350k yaya askerinin yanına 16850 tanecik toyton koyarsan o yolladığın koçbaşı 23k değilde 40k bile olsa seviye alamazsın..
Duyda öğren ; WW Saldırılarında ATLI ASKER SAYISI YIKIMIN ŞİDDETİNDE HER ZAMAN EN ÖNEMLİ ASKERDİR ;)
4- Bize saldırılar girdiğinde 19.5milyon def vardı.. Kesgin e saldırılar girdiğinde ise 18 - 18.5 milyon defans vardı.. Sallıyorsun , biraz destekli salla.
5- Kesgin den seviye alındı.. 3x mimar EŞİT DEĞİLDİR 5x mimar.. Bunun yanında Kesgin e giren Koçbaşı Ordusundaki Saldırı Askeri sayısını tekrar incele !

Şİmdi Woyager cim
Yanar Döner liği bırak.. İŞine bak.
Eğer varsa birazcık Cesaretin açtırırsın hesabını .. Bizde yarım kalan işimizi hallederiz..

Nafri Çneg
25-04-2011, 03:31
mesaj enteresan..inandırıcı deıl.. inandırıcı olmayan yer su..3 cü defa kıtlenen hesap nasıl acılıyor ve hıc bekletılmeden..herıfler wow köye tahıl istemıyor mımar plan olan köye istenıyor.

oyun basından berı dedıgım su unneven admın ortakla oynıuyor ama herkes bana gülüyordu..cigara hesap 2 plan 1 wow aldı bendekı wow a saldırı cıktı hesap kıtlendı.. saldorodan 1 kac saat önce hesapa cıldı wow aldı 15 dk sonra yenıden kıtlendı..bunu ibra ettım herkese çamur atıyorusn dedıler.. 19 kıtli asker olan hesap 1 günde peş peşe acıldı..

cigara hesabı 2 defa kıtlendı acıldı

unneven hesap 3 defa kıtlendı acıldı..

herkese iyi oyunlar
hay ben o admin e ki!!!!:) ne biçim tutmaysa ne biçim ortaksa bu admin,, hesabı 3defa kitliyor yada göz yumuyor kitlenmesine....üstelik 97 de kitliyor,, sonuncusunu yani bitmek üzereyken,, doğru dürüst saldırıda yokken....
benim aklıma şöyle bişey geldi bu viyagordoğru söylüyor olabiliro ama herhalde 7/8 tane admin var biri bizi tutuyo diğerleri de rakip wwları:) birinin yaptığını diğeri bozuyor böyle bişey:)onlarda kendi aralarında anlaşamıyorlar:))ne diyim aslında uykulu uykulu ve alkollü olanları foruma almayacaksın:)

a g a m e r
25-04-2011, 03:32
bakıyorumda bizim ahali bu saatte burda yada bilgisayarları açık kalmış :)

kesin pc'ler açık kalmıştır ;)

Nafri Çneg
25-04-2011, 03:34
kesin pc'ler açık kalmıştır ;)
yarın izinliyim iş yok:) hanımı yatırdım kaçamak yapıyom:)

a g a m e r
25-04-2011, 03:36
yarın izinliyim iş yok:) hanımı yatırdım kaçamak yapıyom:)

ben de uyudum,aklıma bir şey takıldı, kalktım serkana sordum, bir de buraya geleyim dedim :) yarın bana mesai var değil mi :)

Nafri Çneg
25-04-2011, 03:38
ben de uyudum,aklıma bir şey takıldı, kalktım serkana sordum, bir de buraya geleyim dedim :) yarın bana mesai var değil mi :)
serkan seni birliğine aldı ya daha hayatta ww mow kuramayız:)))))))))))yaz serveri yalan oldu :)))