PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

Black_White
20-04-2011, 20:16
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/20/4592.png

Büyük bi hesapta oynamak isterdin hee :D:D 20000 saldırı askeri olsun ahahaha

Sen adamı öldürürsün gülmekten. Resmen kafa bulmuşsun adamla :D

SpeedyGonzaLAZ
20-04-2011, 20:22
Çakmak çakar gibi çakarız şekerim merak etme :)
Sana da çakmak lazım mı ?

yaw her turlu cevap verebiliriz birbirimize bu seviyesiz şekilde biliyoruz o yüzden çok bişey yapmış gibi kelime oyunları yapmayalım..

sen kabul ettin bende tebrik ettim yaptığınızı bu kadar..:)size yakışan buymuş..bu bir oyun..:

BudA
20-04-2011, 20:27
yaw her turlu cevap verebiliriz birbirimize bu seviyesiz şekilde biliyoruz o yüzden çok bişey yapmış gibi kelime oyunları yapmayalım..

sen kabul ettin bende tebrik ettim yaptığınızı bu kadar..:)size yakışan buymuş..bu bir oyun..:

Tamamdır o zaman konu kapanmıştır.

Herkes dağılsın , white'dan kimse cevap vermesin.
Özellikle sen vurucu , cevap yazma la buraya :D

by ati
20-04-2011, 20:40
[ı]evet zordu arkadaşım . ıtirazın mı var . çakayım mı bi ordu daha ??[/ı]

:)ahh ahh bide o rekorun arkasından gidip depoları yıkmak vardı :( nasılsa konuşuyorlar gitmişken 5 6 depo indirmekde güzel olurdu neyse edizim oyun bitmedi daha çakacakların arasına bizide koy senin için çakmıcagımız adam yok :)

kuvvetmira
20-04-2011, 20:46
:)ahh ahh bide o rekorun arkasından gidip depoları yıkmak vardı :( nasılsa konuşuyorlar gitmişken 5 6 depo indirmekde güzel olurdu neyse edizim oyun bitmedi daha çakacakların arasına bizide koy senin için çakmıcagımız adam yok :)

Bu Sözü Hatrlatcam Sana Abi:)

st_anger
20-04-2011, 20:49
Her zaman her yerde bu yazının altına +44 :)

eyw:) ++44 dostum bana ozelden ulasırmısın . . hemserımı tanımak ısterım:)

sucukluyumurta
20-04-2011, 20:50

rekor ile ilgili yazılan her msj için kesgine yollancak ordu sayısı 1 tane daha artacak. fatihciiiim.saymaya başla :) :).

gurhan_law
20-04-2011, 20:53
Bahsi geçen white ve efsane birleşimi konusunda bende birşeyler yazmak istedim.

White birliğini dışardan izlediğim kadarıyla server başından buyana sürekli savaştı ve yaptığı savaşlarda galip gelen taraf oldu.

Eğer zamanında efsane birlikleriyle birleşme olmamış olsaydı, şuan efsane wowu ne bu kadar iddalı bir konumda olurdu nede elinde wow vuracak ordu kalırdı.

Olaya bu açıdan bakarsak bu birleşme white birliğinden çok efsane birliğine yaramıştır.

White birliği destekledikleri wowun kordinatlarını aylar öncesinden birlik profiline yazmıştı. Yani rekor ordunun uneven wowuna gitmeyeceği apaçık ortada, geriye kalan seçenek ise kesgin wowu. Bunu sizde çok iyi biliyordunuz ama o köyü silmek için elde kısıtlı bulunan orduları harcamayı göze alamadığınız için hiçbirşey yapamadınız.

Benim şahsi düşüncelerim bu yöndedir.

İyi forumlar.

Sureklı bu yorumun aynısını yapıyorum ama anlamak ıstemıyor ınsanlar

by ati
20-04-2011, 21:02

:)Baktın sözümü unuttum msnden yaz :))

gurhan_law
20-04-2011, 21:03
sürekli polemik oluyor ama bir sürü yanlış var mesajlarda white ile birleşim olmasa elbette iki taraf da zarar görebilirdi ama hangisi daha fazla zarar görürü kim wow ordusu basardı kim basamazdı bunları kimse bilemez eskiyi kurcalamak yerine şu tespiti yapmak lazım evet white efsaneyle birleşimdeydi ve birleşimdeki wowa ordu çaktı sonra bu saldırının bireysel olduğu söylendi bunlar malesef yalan elinizde rekor ordu var ve bu ordunun nereye gideceğini yönetim bilmiyor üstelik bu orduyu yola çıkartırken hzz feykleriyle yardımcı oluyor belki tahıl ve def yardımı da yapılıyor ama tabi burada herşey inkar ediliyor şimdi soru bir tüm white yöneticileri şuna bi cevap versin bahane ettiğiniz vaha casuslama olayından sonra birlşemede olduğunu efsanden hesap sordunuz mu soru iki maden bundan çok rahatsız oldunuz gece gündüz tedirgin oldunuz neden efsaneyle birleşimi iptal etmediniz... sorulara cevap vermenize gerek yok çünkü cevap yok siz bizimle birleşimde ama hzz ile aynı taraftasınız yan birliği gibisiniz bunu dünkü saldırı dolayısıyla söylemiyorum benim de kendimce bilgilerim var... zaten hzz de sürekli bu konuya dahil olup sizi yeterince savunuyor...

rekor ordu cıkartmıs bır bırlıge bolgede savasıp bolgenın kaderını degıstırmıs bır bırlıge hz z nın yan bırlıgı demek ne kadar dogru tasvırı mumkun degıl.. anlamsız anlamsız konusuyorsunuz. sızın wowunuza saldırı cıkmadan 4 gun once basladı hazırlıklar h z z ye ordunun cıkacagı bırlık duseyınde hıc ıletılmedı hz z den tanıdıklarımız vardır evet sahsı olarak hala gorusulur. hz z nın onemı efsaneden daha buyuktur sahsen bızım ıcın şunuda artık kabul edın watchmen hesabının asker koyunu patlatmak oyle kolay degıldı bılıyosunuz heralde buna cesaret edebılseydınız zaten wow gonderecek kac ordunuz olurdu merak edıyorum. 1 bılemdın 2 onlarda bı ıhtımal saklayabıldıklerınız olurdu. soyle olur boyle olurduyu gecelım. sonucata kesgın koyde acılan delıgı kapatmaya calısan beledıye ekıplerıne allah yardım etsın

kuvvetmira
20-04-2011, 21:14
:)Baktın sözümü unuttum msnden yaz :))

Tamam:)
Unutmıcanı Bılıyorumda Bır Hatırlatayım Dedım:)

manwe
20-04-2011, 21:22
ne orduymuş ne wow köyüymüş beee. dünden beri bitmedi yazışmaları.. hayır işin ilgiç yanı iki tarafda ne yazarsa yazsın ne söylerse söylesin birbirlerini ikna etmek yada okuyanları ikna etmeleri imkansız olmasına ragmen ki okuyanlarda hangisine sempatisi varsa ona inanıyor çunkü, hala yazacaz mesaj çekecez diye uğraş vermeleri...:9

boşverin ya ordu güzel ordu idi , defands yapanda iyi defans yamiş işin güzel tarafı burası . boşverin gerisini. ne derseniz diyin ne yazarsanız yazın nasılsa sonuç değişmeyecek.

harmanım
20-04-2011, 22:20
Baylar bayanlar...

Ben şu bildiğiniz, tüm dünyayı sarsan WikiLeaks gibiyim. :)

Eğer filmimin 2. partını yaparsam ve yayınlarsam gerçekten mideniz bulanır...

Millet arka planda ne dolap ne dolaplar çeviriyor... Kimsenin haberi yok..

Kim kim hakkında ne düşünüyor haberiniz yok...

Kim kimle arasını düzeltmek için çeşitli oyunlar düzenliyor haberiniz yok.

Burada beni konuşmaya zorlamayın lütfen gerçekci ve kendiniz olun.

woyager ibrahim abi.

Sana şuana kadar hiç saygısızlık yapmadım.

seninde iplerini sererdim bu foruma ama yapmadım.

Tüm msn konuşmaları felan hepsi kayıtlı bende...

Siz daha msn de kimle konuştuğunuzu bile bilmiyorsunuz...

"İnsanlar Zamandan Şikayet Eder. Zaman Konuşacak Olsa İnsanlar nasıl UTANIRDI" diye bi söz varya :)

Herkes benden şikayetci olabilir :) Lakin ben konuşacak olsam hepiniz kendinizden utanırsınız...

Bana bu işleri yapmamda yardımcı olan arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum burdan. :)

Furkan(16)
Sezai(16)
ve ben (17)
3 kişilik dev kadro :)

_TEKSAS_
20-04-2011, 22:26
bastır real :)

Manchester Uni.
20-04-2011, 22:32
bastır real :)

Manchester Uni. olarak Barcelona yı destekliyoruz :)

by ati
20-04-2011, 22:33
Baylar bayanlar...

Ben şu bildiğiniz, tüm dünyayı sarsan WikiLeaks gibiyim. :)

Eğer filmimin 2. partını yaparsam ve yayınlarsam gerçekten mideniz bulanır...

Millet arka planda ne dolap ne dolaplar çeviriyor... Kimsenin haberi yok..

Kim kim hakkında ne düşünüyor haberiniz yok...

Kim kimle arasını düzeltmek için çeşitli oyunlar düzenliyor haberiniz yok.

Burada beni konuşmaya zorlamayın lütfen gerçekci ve kendiniz olun.

woyager ibrahim abi.

Sana şuana kadar hiç saygısızlık yapmadım.

seninde iplerini sererdim bu foruma ama yapmadım.

Tüm msn konuşmaları felan hepsi kayıtlı bende...

Siz daha msn de kimle konuştuğunuzu bile bilmiyorsunuz...

"İnsanlar Zamandan Şikayet Eder. Zaman Konuşacak Olsa İnsanlar nasıl UTANIRDI" diye bi söz varya :)

Herkes benden şikayetci olabilir Lakin ben konuşacak olsam hepiniz kendinizden utanırsınız...

Bana bu işleri yapmamda yardımcı olan arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum burdan. :)

Furkan(16)
Sezai(16)
ve ben (17)
3 kişilik dev kadro

Aman enes zaten millet çamur atmak için yer arıyor :) sen bu bilgilerle oyunu bitir o dedigin şahısın yaptıklarını bende biliyom o kadar hakaret etti bana suratına vurmadım :) ama çok kaşınırsa ufakdan bi çıtlat sesini kessin :)

harmanım
20-04-2011, 22:44
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/20/13303.bmp

Sırf o yazıyı görmek için yapılmış bi saldırıdır.. :)

harmanım
20-04-2011, 22:45
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/20/13306.bmp

harmanım
20-04-2011, 22:47
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/20/13307.bmp

Hoyhoy wow köyünün merkez binası sıfırlanmıştır.. :)

Saldıran kamil arkadaşımı ve savunan kankalar birliğini tebrik ederim.

46LIKLAR Ordu yoktur.. :)

11_10_kala
20-04-2011, 23:09
sagol enes rapor koydugun için zarda sayı biter 46lılarda ordu bitmez demiş ler bir ata sözü:)
uydurdum ama

cengizkhan
20-04-2011, 23:46
oyun oyle bir hale gelmişki insan artık birleşmeye bile güvenemiyor ne olursa olsun bende wow sahibi olsam birleşmeden saldırı alsam zoruma gider ama biz bu oyunda ayni birlikte olup birlikten çıkıp birlik oyuncusunun köylerini reislediğini de gördük
karekter meselesi oyun insanlıgın önüne geçiyor yazık

Road Runner
21-04-2011, 00:17
Road Runner ' selam köyü kormaya devam.

Ne ettin arkadaşım geldimi senin askerler biz beklemeye devammı hala?

Lüfer'e a.s.

Minik ordumuzu gönderdik wowunuza söz verdiğimiz gibi.
Ama malesef ego tatmincileri tarafından kaynadı gitti.
Zerre kadar zevkini alamadık muhabbetini yapamadık....

no mercy
21-04-2011, 00:43
GOOLLLL Ronaldo Ronaldo Ronaldo

HALA MADRİD !!!

lüfer
21-04-2011, 00:49
Lüfer'e a.s.

Minik ordumuzu gönderdik wowunuza söz verdiğimiz gibi.
Ama malesef ego tatmincileri tarafından kaynadı gitti.
Zerre kadar zevkini alamadık muhabbetini yapamadık....

Canımız sağ olsun. ne yapalım senden benden kıymetlimi? koy şimdi raporu ben bi tebrik edeyim seni. yarında sen beni tebrik edersin. oldu bitti al sana arada iki muhabbet olur işde :)

uNeVeN
21-04-2011, 01:03
GOOLLLL Ronaldo Ronaldo Ronaldo

HALA MADRİD !!!

Sercan ı bul bana ramoooooo :D

CR7 : 1 Missssiiiiii : 0

Ronaldo farkı diyelim :D

jim
21-04-2011, 01:16
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/20/4592.png

Şeref ve karakterden bahsedip profillerinde Resital Birliğini karalayan ve 1 kişinin yaptığı olayı bütün birliğe mal eden Joker-as ın gerçek yüzü.. Bu resimdeki yazışmaları aşağıdan yukarıya dikkatle okuyun..

Ne yazacağınızı çok merak ediyorum doğrusu :)

sizin yapmış olduklarınıza karşılık bu neki??
ha unuttuk adamın planını çalarken 10 milyon defans kesmiştiniz doğru ya:)
güldürmeyin milleti kendinize

no mercy
21-04-2011, 01:23
Sercan ı bul bana ramoooooo :D

CR7 : 1 Missssiiiiii : 0

Ronaldo farkı diyelim :D

Face kapamıs kacmıs:D:D Uzay Futbolu Dunyada Pek İşlemedi :D:D

lüfer
21-04-2011, 01:34
uneven, kardeşim?

niyeti bozdun resetlemeye gidiyosun gibi bi his doğdu içime.

Müsaden olursa seni hedef göstermek isterim. :)

uNeVeN
21-04-2011, 01:42
uneven, kardeşim?

niyeti bozdun resetlemeye gidiyosun gibi bi his doğdu içime.

Müsaden olursa seni hedef göstermek isterim. :)

Müsade sizin :)
Ben açık hedef olarak çıkarttım kendimi oraya , herkese kapımız açık :)
Yeter ki gelsinler de ordu görelim biraz :p

Road Runner
21-04-2011, 01:43
Canımız sağ olsun. ne yapalım senden benden kıymetlimi? koy şimdi raporu ben bi tebrik edeyim seni. yarında sen beni tebrik edersin. oldu bitti al sana arada iki muhabbet olur işde :)

Ben anlamıyorum rapor koymaktan.
Tebrik etmiş gibi oldun saol :)
Yarında ben ederim olur biter:)

sucukluyumurta
21-04-2011, 01:44

yardımcı ünitelere dikkat et :D :D :D.

lüfer
21-04-2011, 01:53

Evet arkadaşlar,
Elinde küçük büyük ordusu olanlar!...
Ben hala bir wow a saldıramadım.
oyun resetlenirde elimde ordum patlar diye korkanlar,
casusu köyde görünce amman diyenler!...
Hepinizedir bu çağrı.

Uneven arkadaşımızdan izin aldık seni hedef gösterelimmi diye?
Kendisi zaten hedefe oynadığını ve herkezi beklediğini söyledi.

Şimdi yola çıktık çıktık. çıkmadık bu güzel arkadaşımız oyunu resetler benden söylemesi.

Ben 2-3 orduyu yolluyorum. resetlenmesin diyenler takılsın bu saldırlara.
Öyle organize falan değil ki gerek de yok. yıkabilen yıkacak. yıkamayan Uneven 'in savunma puanına katkıda bulunacak

Sonrası ne olacak diyorsanız. söz benden size. LÜFER sözü.
Uneven yıkılırsa diğer ilk 2 yi biz hallederiz.

onlarda yıkılınca geriye kalan 4 ve 5 wowlar ki onlar bizim wow umuz :)
Bişiy olmaz şimdilik zira seviyeleri 50 lerde. oyun son halini almış olur. ondan sonrası artık gazoz ağacı.
benden plan bu kadar şimdilik.

Katılımları bekliyoruz. yoksa başka türlü şenlendiremeyeceğiz buraları...

marx-man07
21-04-2011, 01:54
Ciqara etrafında kı köy arayışlarını taktik olarak niteleyen arkadaşlara bir kaç sözde ben söliyeyim.
Bu taktik değil çaresizliktir. Bi tarafdan ciqara hesabına ''kardeşim bize plan yardımında bulun bu resitaller serefsizlikle plan caldı onlar kurmasın bu wowı diye'' mesaj atıp bi tarfdan etraafdaki ufak hesaplara ''sana daha büyük hesap vercem bu hesabı bize ver birliktende cıkma'' diye mesaj atmak strateji filan değildir. Düpedüz arkadan iş cevirmektir. Şifre calmayla aynı seydir. Madem böle bir amacaınız var neden gelip ciqaradan plan istiyorsunuz. Bunu yapanda joker as hesabının kendisidir. Şereften haysiyetten bahseden adamlardaki seref haysiyet bu kadarmı. hem hesaba plan verirmisiniz diye güzl güzel mesaj at hmde arkadan iş çevirmeye çalıs. Hiç kendinizi savunmaya calısmayın. Sizin yaptıgınızın size yapılandan hiç bir farkı yoktur. Tek fark bizim oyucularımız bizi satmamıştır....bu nedenle Sizde amacınıza ulaşamadınız.... Stratejiyi birazda askerinizle yapın önce oraya buraya yalvarıp sonra yalvardıgın adamı arkadan vurmaya calısarak değil. Daha fazla üsteleme mesajların hepsi mevcut. jokerden mesaj atan kişiye sor ciqaraya ne yazdıgını sölesin.

dipnot; narut hesabına bakan kişi sizinle dalga geçmiştir. Hesap sahibi ciqara hesabının eski temsilcilerindendir...

marx-man07
21-04-2011, 01:56
Ben anlamıyorum rapor koymaktan.
Tebrik etmiş gibi oldun saol :)
Yarında ben ederim olur biter:)

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/21/1341.png

uNeVeN
21-04-2011, 01:56
Sonrası ne olacak diyorsanız. söz benden size. LÜFER sözü.
Uneven yıkılırsa diğer ilk 2 yi biz hallederiz.

Bende söz vereyim mi :D

Bizi yıkan hangi birlik olursa olsun , eğer ki ww u varsa bende söz veriyorum o ww ları sıfırlıcam :D

Bizden alınan 1 seviyeye karşılık 5 seviye + 1 depo sözü veriyorum :D

lüfer
21-04-2011, 02:00
Bende söz vereyim mi :D

Bizi yıkan hangi birlik olursa olsun , eğer ki ww u varsa bende söz veriyorum o ww ları sıfırlıcam :D

Bizden alınan 1 seviyeye karşılık 5 seviye sözü veriyorum :D

Demedimmi ortalık şenlenir diye?

Bak daha saldırıyı çıkmadan şenlik başladı bile.

İnşallah çok birlik gelir sana uneven kardeşim.

eee doğal olarak sende onlara gidecen bu söz vesilesi ile.

Bak sen o zaman wowlara herşey silbaştan... :)

uNeVeN
21-04-2011, 02:01
Demedimmi ortalık şenlenir diye?

Bak daha saldırıyı çıkmadan şenlik başladı bile.

İnşallah çok birlik gelir sana uneven kardeşim.

eee doğal olarak sende onlara gidecen bu söz vesilesi ile.

Bak sen o zaman wowlara herşey silbaştan... :)

Server da ordu biter bizde ordu bitmez :D
Onun için no problema :D

Ama ilk sizi bekliyorum ww umuza darılırım gerçekten :D

lüfer
21-04-2011, 02:06
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/21/1341.png

Wow köyümüze saldıran Road Runner arkadaşımızın ve varsa ortaklarının saldırılarını içtenlikle tebrik ediyorum.
Sözünde durdu ve geldi. O aralar başka gelenlerle beraber fazla özellikli olamasa da ağarlıyabildiğimizi ümit ediyorum.
inşallah memnun kalmışlardır.

Ama böyle güzel orduyu ağırlayıp, oyuna kaldığı yerden hedefe kitlenmiş olarak ilerleyen
birlik ve birleşim arkadaşlarımızı da can-ı gönülden tebrik ediyorum.
Güzel savunmaları açısından.

Emek verildi ise yapılan iş muhakkak güzel olmuştur.

İki tarafda çok güzel iş çıkarmış...

lüfer
21-04-2011, 02:09
Server da ordu biter bizde ordu bitmez :D
Onun için no problema :D

Ama ilk sizi bekliyorum ww umuza darılırım gerçekten :D

Çok da bekleme lütfen. Ancak ufak tefek ordular var.

Zira bizim ordularımızın yerleri belli. Ama illaki iade-i ziyaret için bi çay içimi uğrarız.

uNeVeN
21-04-2011, 02:12
Çok da bekleme lütfen. Ancak ufak tefek ordular var.

Zira bizim ordularımızın yerleri belli. Ama illaki iade-i ziyaret için bi çay içimi uğrarız.

Mutlaka bekliyoruz :)

Sizin çayınız güzeldi , bir daha gelebiliriz tadı damağımızda kaldı :D

lüfer
21-04-2011, 02:13
Mutlaka bekliyoruz :)

Sizin çayınız güzeldi , bir daha gelebiliriz tadı damağımızda kaldı :D

Tabiki bekleriz ama arkadaşlar o kalabalıkta çaya fazla hakim olamamışlar. Bitti gibi bişey.

Bekle hele.... 90 lara gelelim, yeni hasat çıkacak ondan ikram ederiz.

ShekiLL
21-04-2011, 02:17
Ciqara etrafında kı köy arayışlarını taktik olarak niteleyen arkadaşlara bir kaç sözde ben söliyeyim.
Bu taktik değil çaresizliktir. Bi tarafdan ciqara hesabına ''kardeşim bize plan yardımında bulun bu resitaller serefsizlikle plan caldı onlar kurmasın bu wowı diye'' mesaj atıp bi tarfdan etraafdaki ufak hesaplara ''sana daha büyük hesap vercem bu hesabı bize ver birliktende cıkma'' diye mesaj atmak strateji filan değildir. Düpedüz arkadan iş cevirmektir. Şifre calmayla aynı seydir. Madem böle bir amacaınız var neden gelip ciqaradan plan istiyorsunuz. Bunu yapanda joker as hesabının kendisidir. Şereften haysiyetten bahseden adamlardaki seref haysiyet bu kadarmı. hem hesaba plan verirmisiniz diye güzl güzel mesaj at hmde arkadan iş çevirmeye çalıs. Hiç kendinizi savunmaya calısmayın. Sizin yaptıgınızın size yapılandan hiç bir farkı yoktur. Tek fark bizim oyucularımız bizi satmamıştır....bu nedenle Sizde amacınıza ulaşamadınız.... Stratejiyi birazda askerinizle yapın önce oraya buraya yalvarıp sonra yalvardıgın adamı arkadan vurmaya calısarak değil. Daha fazla üsteleme mesajların hepsi mevcut. jokerden mesaj atan kişiye sor ciqaraya ne yazdıgını sölesin.

dipnot; narut hesabına bakan kişi sizinle dalga geçmiştir. Hesap sahibi ciqara hesabının eski temsilcilerindendir...

Bu arkadaşlar Banada Aynı Şekilde qeLmiş Ve Planlarını nazıkce geri istemek yerine Tehditlerle profilerine Emre Osman Zeki unatın yazacak kadarda alcalmışlardır. Planlarının çalınmasında hiç bir alakamız olmadığı halde..
Çalan kişinin yaptığı açıklamalarıda ortadadır.. Ver RESİTAL birliğiyle hiç alakası Yoktur.. Bizim Tek ihmaL karlığımız bize verilen planı aLmak öLmuştur...
RESİTAL birliklerinden bir oyuncunun Bu tarz bi msj laşması yada bu tarj bi eyleme girdiğini ispatlayacak bir beLge var ise yayınlasınlar..

uNeVeN
21-04-2011, 02:18

Bi ara bizim msn deki dalga muhabbetimiz olan konu bu dimi :D
baya bir hesaptan dalga geçildi diye hatırlıyorum ben :p

uNeVeN
21-04-2011, 02:19
Tabiki bekleriz ama arkadaşlar o kalabalıkta çaya fazla hakim olamamışlar. Bitti gibi bişey.

Bekle hele.... 90 lara gelelim, yeni hasat çıkacak ondan ikram ederiz.

Misafir umduğunu değil , bulduğunu içer :D
Yeni eski farketmez ne olursa artık :p

lüfer
21-04-2011, 02:22
Bu arkadaşlar Banada Aynı Şekilde qeLmiş Ve Planlarını nazıkce geri istemek yerine Tehditlerle profilerine Emre Osman Zeki unatın yazacak kadarda alcalmışlardır. Planlarının çalınmasında hiç bir alakamız olmadığı halde..
Çalan kişinin yaptığı açıklamalarıda ortadadır.. Ver RESİTAL birliğiyle hiç alakası Yoktur.. Bizim Tek ihmaL karlığımız bize verilen planı aLmak öLmuştur...
RESİTAL birliklerinden bir oyuncunun Bu tarz bi msj laşması yada bu tarj bi eyleme girdiğini ispatlayacak bir beLge var ise yayınlasınlar..

Biz o konuyu çok oldu kapattık. unuttuk gitti. c-19 un resital oyuncusu olduğunu unuttuğumuz gibi.

seninde zaten hafıza almış başını gitmiş belli ki ben gibi... sende pek fazla bişey hatırlamıyorsun... :)

marx-man07
21-04-2011, 02:25

Her mesaja cevap veriyorsun lüfer bu mesajada cevap versne bu mu senin strateji anlayısın? Geçmiş mesajlarda bu strateji demişsin hatta millete senn kafan basmaz buna demişsin senin kafanın bastıgı strateji bumu?

ShekiLL
21-04-2011, 02:32
Biz o konuyu çok oldu kapattık. unuttuk gitti. c-19 un resital oyuncusu olduğunu unuttuğumuz gibi.

seninde zaten hafıza almış başını gitmiş belli ki ben gibi... sende pek fazla bişey hatırlamıyorsun... :)

Kadircemin KN oyuncusu Ve CANSS birliğinden Başka bir oyuncunun Bu işte olması gibimi anLamadım.. C-19 yaptıysa gidin ona Çamur atın Bizimle alakanız ney... Biz C-19 la multi hesap değiliz... O başka ben başka.. bana C-19 caldı de başka Emre Hırsız dersen başka.. En Son bi HIRSIZ olcam o zaman bakalım neler diyeceksiniz.. Bırakın Bu işler.. Bizim Bir Hırsızım Var Peki ya sizde neLer var. Ben açıklarsam ayıp olur.. Arkadaşlar 52-60 yaş arasıya bana duşmez...

marx-man07
21-04-2011, 02:39
Kadircemin KN oyuncusu Ve CANSS birliğinden Başka bir oyuncunun Bu işte olması gibimi anLamadım.. C-19 yaptıysa gidin ona Çamur atın Bizimle alakanız ney... Biz C-19 la multi hesap değiliz... O başka ben başka.. bana C-19 caldı de başka Emre Hırsız dersen başka.. En Son bi HIRSIZ olcam o zaman bakalım neler diyeceksiniz.. Bırakın Bu işler.. Bizim Bir Hırsızım Var Peki ya sizde neLer var. Ben açıklarsam ayıp olur.. Arkadaşlar 52-60 yaş arasıya bana duşmez...

Emre yazını düzelt. C-19 hesap sahibinin senin köyüne şifreli giriş yaptıgını sana daha önce raporları göstererek ispatlamıştım. senin hesabına girmesi demek c-19 la multi oldunuz demek. cahite şifreni verdiğini bana sölemiştin yanlısmı hatırlıyorum?

lüfer
21-04-2011, 02:39
Her mesaja cevap veriyorsun lüfer bu mesajada cevap versne bu mu senin strateji anlayısın? Geçmiş mesajlarda bu strateji demişsin hatta millete senn kafan basmaz buna demişsin senin kafanın bastıgı strateji bumu?

Öncelikle kime yazdığını not olarak düşmeli idin ki hemen bi cevap alabilirdin.

Sonrası konuya nüdahil oldum. zira kimdir nedir bilinmeyen bir adam forum kurallarını ihlal ederek
yayınlamaması gereken oyun içi mesajlaşmayı yayınlamıştır ve bundan ne amacı olduğu tarafımdan sorgulanmıştır.
yoksa haklı haksız şu bu çok da umurumda diil.
zira oyun içinde bu tür hesapların olmasından daha doğal birşey yok.
Road runner arkadaşımızın da bu konudaki görüşü benimle aynı kanaatte idi.

Tüm bunlara rağmen banane diyor isen de az sabır tavsiye ederim sana arkadaşım. zira konu deli saçmasından çıkıp mevzuya döndü ise aslını astarını anlayalım ki özür dileyeceksek dileyelim. yok had bildireceksek bildirelim .

lüfer
21-04-2011, 02:46

Doktor bir arkadaşım var o söyledi. Alzaymır da böyle bi hastalıkmış işte. hem hatırlamıyomuşun hemde illaki zorluyomuşun hatırlıyacağım diye.
Hazır unutmuşun zorlama istersen diyorum hala zorlamaya çalışıyosun. bak sonra diğer arkadaşlar seni düzeltmek zorunda kalıyor C-19 multinmi değilmi diye.

Ne yapacaksın sen C-19 u kadircem falan? sen şekline bak. yan gel yat gitsin.

Hayır zorladıkça insanın aklına suçluluk duygusundan kurtulma çabalarımı bunlar diye sorası geliyor.
Yoksa banane bir çalmış öbürü göya şifresini kendi verip çaldırmış bi diğeri çalıntı malı almış.
Polis miyim ben yahu ?

yildizimsinsen
suyun kaldırma kuvvetiymiş o dediği şey strateji değil :D

Texsas61
fazla asılmamıştık kırmak mümkün olsun diye,gençlerin önünü açmak lazım....

not:biz milyondan fazla tokmak yapmak istemiştik,yaptık...1,5m tokmak ve 1m balta yapmak mümkün.
ayrıca 2 süper orduya koçbaşı/mancınık basılması yanlış,yazık olmuş.

bu cümle normal mi?
peki onun yazdığı cümleler normal miydi ?

marx-man07
21-04-2011, 02:47
Öncelikle kime yazdığını not olarak düşmeli idin ki hemen bi cevap alabilirdin.

Sonrası konuya nüdahil oldum. zira kimdir nedir bilinmeyen bir adam forum kurallarını ihlal ederek
yayınlamaması gereken oyun içi mesajlaşmayı yayınlamıştır ve bundan ne amacı olduğu tarafımdan sorgulanmıştır.
yoksa haklı haksız şu bu çok da umurumda diil.
zira oyun içinde bu tür hesapların olmasından daha doğal birşey yok.
Road runner arkadaşımızın da bu konudaki görüşü benimle aynı kanaatte idi.

Tüm bunlara rağmen banane diyor isen de az sabır tavsiye ederim sana arkadaşım. zira konu deli saçmasından çıkıp mevzuya döndü ise aslını astarını anlayalım ki özür dileyeceksek dileyelim. yok had bildireceksek bildirelim .

Road runner arkadasımız hem ciqaraya hemde diger hesaba mesaj atıldıgını bilmiyordu. Sadece ufak hesaba mesaj atılıp hesap değiştirilmesine olabilir dedi. orda da altını çizdi birlikten cıkma demesi tartıslır dedi. mesajları düzgün okuyup analiz edersen yapılanın sadece köy değiştrme kısmının strateji olabilecegini geri kalanın hepsi arkadan işcevirme oldugunu anlarsın...

lüfer
21-04-2011, 02:54
Road runner arkadasımız hem ciqaraya hemde diger hesaba mesaj atıldıgını bilmiyordu. Sadece ufak hesaba mesaj atılıp hesap değiştirilmesine olabilir dedi. orda da altını çizdi birlikten cıkma demesi tartıslır dedi. mesajları düzgün okuyup analiz edersen yapılanın sadece köy değiştrme kısmının strateji olabilecegini geri kalanın hepsi arkadan işcevirme oldugunu anlarsın...

Bak benim güzel arkadaşım.

Ben öyle sizin makasa aldığınız diğer gençlere benzemem.
ekmeğimi konuşarak kazananlardanım.
Kime ne konuşulur az çok da bilecek de yaştayım.

Konuyu uzatmak istiyorsan çekil aradan kim başlattı ise konuyu kaldığı yerden devam etsin sonuca gidelim.
yok değilse road runner nasıl bildiği ile cevap verdi ise bende o şekilde bildiğimle cevap verdim.
benim sorgulamam öncelikle o mesajın forumda yayınlanması adına idi ki suyun kaldırma gücünüde o arada bulduğuna inandık.

Ama hala devam edelim diyosan. ki bence mahsuru yok artık edebiliriz. Cigara hesabının yapmış olduğu mesajlaşmayıda koy burayada sonuca gitmeyi kolaylaştıralım.

uNeVeN
21-04-2011, 03:05
Maksat Forum raporsuz kalmasın :)

PLana gelen 2 saldırı . . .

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/21/1775.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/21/1776.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

lüfer
21-04-2011, 03:11
Maksat Forum raporsuz kalmasın :)

PLana gelen 2 saldırı . . .

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/21/1775.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/21/1776.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Saldırlar normal. ufak tefek orduları atmışlar doğal olarak.
Ama seni tebrik ediyorum uneven.
5 köyle kalacaksın wow a tahıl yetiştireceksin.
tılsımdı savunma idi zor iş vallahi.
biz geyiğindeyiz bi çok yerde ama seninki bu gidişle işe dönüşecek neredeyse.
Bitsede sen bari kurtulsan :)

marx-man07
21-04-2011, 03:12
Bak benim güzel arkadaşım.

Ben öyle sizin makasa aldığınız diğer gençlere benzemem.
ekmeğimi konuşarak kazananlardanım.
Kime ne konuşulur az çok da bilecek de yaştayım.

Konuyu uzatmak istiyorsan çekil aradan kim başlattı ise konuyu kaldığı yerden devam etsin sonuca gidelim.
yok değilse road runner nasıl bildiği ile cevap verdi ise bende o şekilde bildiğimle cevap verdim.
benim sorgulamam öncelikle o mesajın forumda yayınlanması adına idi ki suyun kaldırma gücünüde o arada bulduğuna inandık.

Ama hala devam edelim diyosan. ki bence mahsuru yok artık edebiliriz. Cigara hesabının yapmış olduğu mesajlaşmayıda koy burayada sonuca gitmeyi kolaylaştıralım.

Foruma koyan eksik koymus sende eksik cevap verdin ben kalanları tamamladım. Bunlar üzerinden görüşünü bildirirsen sevinirim. Kaç yasında oldugun yada ne iş yaptıgın beni alakadar etmez. Bildiğin ile cevap verdiğin için eksik parcaları tamamlıyayım dedim. Buyur kürsü senin tüm sölediklerimi düşünerek yorum yap. Yapılan dogru birseymi yanlışmı. Stratejimi yoksa ayıpmı? Egerki iş sadece hesap değiştirmekle kalsaydı buyur istedigin hesabı al benm için sorun değil. Ama hem bana mesaj atacaksın benden iyilik bekliyeceksin hemde arkamdan iş cevirmeye calısacaksın ben buna strateji demem!!!

dipnot:ciqara ile jokerin mesajlarını koymuyorum banlanma sebebidir. jokere bakan arkadasa sorarsan mesajları o sana kendi hesabından gösterebilir. Yada ne yazdıgını söler.

masal16
21-04-2011, 03:19
senin maksat forum raporsuz kalmasın bizim maksatta wow tahılsız kalmasındı.. ya tutarsa dedik bu defa tutmadı...:)

uNeVeN
21-04-2011, 03:22
senin maksat forum raporsuz kalmasın bizim maksatta wow tahılsız kalmasındı.. ya tutarsa dedik bu defa tutmadı...:)

:D

Başka zamana artık :)

masal16
21-04-2011, 03:28
:D

Başka zamana artık :)

kısmet:)
ama baska zaman bu saatten sonra baska server olucak sanırım:

lüfer
21-04-2011, 03:30
Foruma koyan eksik koymus sende eksik cevap verdin ben kalanları tamamladım. Bunlar üzerinden görüşünü bildirirsen sevinirim. Kaç yasında oldugun yada ne iş yaptıgın beni alakadar etmez. Bildiğin ile cevap verdiğin için eksik parcaları tamamlıyayım dedim. Buyur kürsü senin tüm sölediklerimi düşünerek yorum yap. Yapılan dogru birseymi yanlışmı. Stratejimi yoksa ayıpmı? Egerki iş sadece hesap değiştirmekle kalsaydı buyur istedigin hesabı al benm için sorun değil. Ama hem bana mesaj atacaksın benden iyilik bekliyeceksin hemde arkamdan iş cevirmeye calısacaksın ben buna strateji demem!!!

dipnot:ciqara ile jokerin mesajlarını koymuyorum banlanma sebebidir. jokere bakan arkadasa sorarsan mesajları o sana kendi hesabından gösterebilir. Yada ne yazdıgını söler.

Banlanma sebebi işi burada yapmıyacaksın arkadaşım.

yapana haddini biri bildiriyorsa haklıdır diyip arka çıkmaya kalkmıyacaksın.

ha dur bakalım olabilir tabi veririz gibi oyalayan cigara hesabı konuyu kapatmıştır.
Ondan sonraki yapılan işler tamamen staretejiden başka bir şey değildir.

Gel ben sana benim birlikten bi hesap vereyim sen de o hesap sayesinde bizden bişeyleri şifreli olarak gir al çal yap bişeyler. (kıyaslanan bu idi sanırım)
ha yok birliğe casus sokmak etik değil diyosan bunun üzerine uzun kocaman bi tartışma açılır ki beş server bitmaz sanırım...

Bizde de her daim casus vardı. sövdük bilgileri sızdırdığı için. ama kullandık da yeri geldi , sağ gösterip sol vurmak için.
eminim sizdede buna benzer şeyler olmuştur. oyunun ve insanın doğasında var ne yazıkki.
tasvip ederniyim? hayır benim tarzım değil. ama bu oyun içinde de çok sıradan bir durum.

Ve şimdi ben sana soruyorum!...
adını bile hatırlamadığım. banlanmayı göze alarak mesajlaşmayı yayınlayan arkadaşının amacı ne idi?
ve sen neden bu arkadaşın arkasında bu kadar durdun?
Bu konu bu kadar mühimdide neden şimdiye kadar kibarca durumu özetleyip oyundan yada buradan hesap sormadın?

Sen ne yin peşindesin bakiim? :)

trexzeus
21-04-2011, 03:40
son durum nedir.

masal16
21-04-2011, 03:41
son durum nedir.
Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 92 -
2. DOĞAN77 ✫☾✫RestAll✫✫Orion✫☾✫ RSTL~WoW 75
3. Shekill ®-RESİTAL-WOW-® RSTL~WoW 68 -
4. tuatone BİTSEDE GİTSEK DOSTLAR 56 -
5. joker-as C@N&S.S.-K&N-ASYACAN DOSTLAR 51
6. KESGİN ***EFSANE-TESTERE*** WOWTEAM 23
7. CıqArA **FW-46LIKLAR-WHT** RA&H Z Z 19 -
8. HOYHOY K@NKAL@R WOW-RESİTAL RSTL~WoW 12
9. woyager EFSANE woyager WOWTEAM 9 -
10. fatihcetin86 RA. GIRGIRINA WOW RA. 3 -
11. C-19 [CIzZz] FaNTaZi 0 -
12. HırT [HIRT][TIRT] WOWTEAM 0 -
13. DARK MANİA -SON+ -1M 0 -

marx-man07
21-04-2011, 03:42
Banlanma sebebi işi burada yapmıyacaksın arkadaşım.

yapana haddini biri bildiriyorsa haklıdır diyip arka çıkmaya kalkmıyacaksın.

ha dur bakalım olabilir tabi veririz gibi oyalayan cigara hesabı konuyu kapatmıştır.
Ondan sonraki yapılan işler tamamen staretejiden başka bir şey değildir.

Gel ben sana benim birlikten bi hesap vereyim sen de o hesap sayesinde bizden bişeyleri şifreli olarak gir al çal yap bişeyler. (kıyaslanan bu idi sanırım)
ha yok birliğe casus sokmak etik değil diyosan bunun üzerine uzun kocaman bi tartışma açılır ki beş server bitmaz sanırım...

Bizde de her daim casus vardı. sövdük bilgileri sızdırdığı için. ama kullandık da yeri geldi , sağ gösterip sol vurmak için.
eminim sizdede buna benzer şeyler olmuştur. oyunun ve insanın doğasında var ne yazıkki.
tasvip ederniyim? hayır benim tarzım değil. ama bu oyun içinde de çok sıradan bir durum.

Ve şimdi ben sana soruyorum!...
adını bile hatırlamadığım. banlanmayı göze alarak mesajlaşmayı yayınlayan arkadaşının amacı ne idi?
ve sen neden bu arkadaşın arkasında bu kadar durdun?
Bu konu bu kadar mühimdide neden şimdiye kadar kibarca durumu özetleyip oyundan yada buradan hesap sormadın?

Sen ne yin peşindesin bakiim? :)

Ben kimsenin arkasında durmadım nasılki size karsı yanlış birşey yapıldıgında gelip buraya yazdınız bende yazdım. Daha önce yazacaktım zaten ama forum kapandıgı için ertalendi. ayrıca ciqaradan mesajları ben attım ve hiç bir zaman veririz tabi filan demedim. sadece görüşmem gereken kişiler oldugunu söledim. Casus olayına gelince casusluk yapılır yukardada belirttim. Hesap sahibiyle anlasır hesabı alırsın birliğime girersin bunu sorun etmem ben. Benim sorun ettigim hem bizden iyilik isteyip bize mesaj atıp aynı kişinin bizim arkamızdan iş cevirmeye calısmasıdır. Diğer mevzuyla kıyas yapmamın sebebi orda oyun için şerefden haysiyetden bahsettiniz ya bnde şimdi sölediğiniz serefden haysiyetten bahsediyorum. Yaplanı kıyaslamıyorum. ortada bi yanlıs varsa bunun nasıl yapıldıgı önemli değil. Sizin planınızın calınma olayınıda hiçbir zaman onaylamadım zaten...Ama yanlışı burda konusurken aynı olmasada ona benzer bir yanlışı kendiniz yaptınız. Benim derdim yanlış yaptıgınızı kabul etmeniz bu kadar basit..tabi kabul ederseniz.

lüfer
21-04-2011, 03:52
Ben kimsenin arkasında durmadım nasılki size karsı yanlış birşey yapıldıgında gelip buraya yazdınız bende yazdım. Daha önce yazacaktım zaten ama forum kapandıgı için ertalendi. ayrıca ciqaradan mesajları ben attım ve hiç bir zaman veririz tabi filan demedim. sadece görüşmem gereken kişiler oldugunu söledim. Casus olayına gelince casusluk yapılır yukardada belirttim. Hesap sahibiyle anlasır hesabı alırsın birliğime girersin bunu sorun etmem ben. Benim sorun ettigim hem bizden iyilik isteyip bize mesaj atıp aynı kişinin bizim arkamızdan iş cevirmeye calısmasıdır. Diğer mevzuyla kıyas yapmamın sebebi orda oyun için şerefden haysiyetden bahsettiniz ya bnde şimdi sölediğiniz serefden haysiyetten bahsediyorum. Yaplanı kıyaslamıyorum. ortada bi yanlıs varsa bunun nasıl yapıldıgı önemli değil. Sizin planınızın calınma olayınıda hiçbir zaman onaylamadım zaten...Ama yanlışı burda konusurken aynı olmasada ona benzer bir yanlışı kendiniz yaptınız. Benim derdim yanlış yaptıgınızı kabul etmeniz bu kadar basit..tabi kabul ederseniz.

Sorun burda işte arkadaşım. ben bu konuyu bugün mesajları yayınlayarak yapılan arkadaşın yanlışındayım. sen başka yanlışdasın.
konuyu sen açmış olsan üzerine inceler anlar ve gerekeni söylerdim. resital olayında şereften bahsetmeyen bir kişi olarak. (hatta c-19 a kızdım ki neden sıcağı ile gelip bana konuşmadın diye? zira benhaksızım demiyor . ama zamanında gelmedi ve sonrasındada sessiz kaldığı için bence artık haksızdır. zira bizimkilerde konunun onun dediği gibi olmadığını söylüyorlar)

ama sen hala bi yanlışın peşinden giderek sana olmuş olan başka bi yanlışı düzeltmeye çalışıyorsun. Gereksiz arkadaşım. hazımsızlık hatta. zira zaten konu bu kadar sizin kontrolünüz altında olmuş ise ne güzel bi kakara kikiri yapıp eğlenmişsiniz jokerle. yok ama bu kadar benim senden özür dilemem sana iyi gelecekse bir değil beş özür dileyeyimde rahatla bari biraz.

Şapkanı önüne al ve düşün lütfen ben bu Lüfer in ne yanlışını gördümde yada bize ne gibi bi kötü ithamda bulunduda bu konuyu bu kadar sakız yaptım diye.

Sonrasında benden özür dilesende oluurrrrr dilemesende :)

marx-man07
21-04-2011, 04:11
Sorun burda işte arkadaşım. ben bu konuyu bugün mesajları yayınlayarak yapılan arkadaşın yanlışındayım. sen başka yanlışdasın.
konuyu sen açmış olsan üzerine inceler anlar ve gerekeni söylerdim. resital olayında şereften bahsetmeyen bir kişi olarak. (hatta c-19 a kızdım ki neden sıcağı ile gelip bana konuşmadın diye? zira benhaksızım demiyor . ama zamanında gelmedi ve sonrasındada sessiz kaldığı için bence artık haksızdır. zira bizimkilerde konunun onun dediği gibi olmadığını söylüyorlar)

ama sen hala bi yanlışın peşinden giderek sana olmuş olan başka bi yanlışı düzeltmeye çalışıyorsun. Gereksiz arkadaşım. hazımsızlık hatta. zira zaten konu bu kadar sizin kontrolünüz altında olmuş ise ne güzel bi kakara kikiri yapıp eğlenmişsiniz jokerle. yok ama bu kadar benim senden özür dilemem sana iyi gelecekse bir değil beş özür dileyeyimde rahatla bari biraz.

Şapkanı önüne al ve düşün lütfen ben bu Lüfer in ne yanlışını gördümde yada bize ne gibi bi kötü ithamda bulunduda bu konuyu bu kadar sakız yaptım diye.

Sonrasında benden özür dilesende oluurrrrr dilemesende :)

Benim lüfer ismiyle bir sıkıntım yok. Joker ekibinden konulara sen yorum yaptıgın için seni muhatab olmustum. Asıl cevap vermesi gereken ve özür dilemesi gerekiyorsa dileyecek olan joker hesabından mesaj atan kişidir. Benim özür beklentim filanda yok. Sadece insanların kendine ceki düzen vermeden baskalarını eleştirmesine gönlüm razı olmuyor. Bu nedenle burda herseyi acık acık dile getiriyorum.

ShekiLL
21-04-2011, 09:03
Emre yazını düzelt. C-19 hesap sahibinin senin köyüne şifreli giriş yaptıgını sana daha önce raporları göstererek ispatlamıştım. senin hesabına girmesi demek c-19 la multi oldunuz demek. cahite şifreni verdiğini bana sölemiştin yanlısmı hatırlıyorum?

Şifre paylaşımı Konusunda benden iyi oLanlar Var Bu yinede Beni HIRSIZ yapmaz.. En azından Yaptığım Şeyleri Açık Açık Soylemişim. Yuzune Gülüpte Arkandan iş Yapmamışım...

ShekiLL
21-04-2011, 09:06
Doktor bir arkadaşım var o söyledi. Alzaymır da böyle bi hastalıkmış işte. hem hatırlamıyomuşun hemde illaki zorluyomuşun hatırlıyacağım diye.
Hazır unutmuşun zorlama istersen diyorum hala zorlamaya çalışıyosun. bak sonra diğer arkadaşlar seni düzeltmek zorunda kalıyor C-19 multinmi değilmi diye.

Ne yapacaksın sen C-19 u kadircem falan? sen şekline bak. yan gel yat gitsin.

Hayır zorladıkça insanın aklına suçluluk duygusundan kurtulma çabalarımı bunlar diye sorası geliyor.
Yoksa banane bir çalmış öbürü göya şifresini kendi verip çaldırmış bi diğeri çalıntı malı almış.
Polis miyim ben yahu ?

Bence Sen neden Bu konuyu Açıyosunki Joker As ı savuncaksan eyer yanlış kapıya geLdin.. ha onlara Soylediklerim Zoruna gittiyse eyer.. GerceKlik payı olduğundan Soyluyorum.. Hiç Bi şeyide unutum Yok..

Planı Çaldırdıktan Sonra 30 Kişi Form u İşgaL edip Laf cambazlığı Yapan Arkadaşlara Sesleniyorum... Ne oLdu Formda Mertlikten bahsediyodunuz. Biz Burdayız Peki Siz...

woltran
21-04-2011, 10:52
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/21/3281.bmp

premium
21-04-2011, 10:56
hamit boşver biz neyin ne olduğunu gayet iyi biliyoruz.
kimin ne dediğği ne yaptığı bizi ilgilendirmiyor. biz kendi işimizi kendimiz görüyoruz. kendi kendimize yetiyoruz biz. gerisi hikaye boş işler.
tüm servera , tüm wowları ziyaret ettikmi ? ettik. hepsini yıkıtıkmı ? evet yıktık. hemde defalarca.
bir plan çaldırdık 4 plan çaldıkmı karşılığında ? evet aldık.
bir tane plan yada tılsım operasyonlarımızda en ufak bi şaibe varmı bazılarında olduğu gibi ? hayır.
c19 muş , shekilmiş , woyagermiş şuymuş buymuş , fırıldakmış arkadan iş çevirmekmiş filan bizim işimiz olmaz bu tarz işlerle.
istersek alasını yaparız kimsenin ruhu bile duymaz ama bizim bunlara ihtiyacımız yok hiç bir zaman.
bazılarının midesi oldukça genişki mesajın içeriğine değilde foruma konulması zorlarına gidiyor. yapılmaya çalışılanla ilgili en ufak yorum yok ama niye foruma konulduğunu saatlerce tartışıyorlar. birileride çıkıyor neredeyse içeriğin hepsine aynen katılıcak oluyor " birlikten çıkma hariç " diyebiliyor.
"içimizdeki irlandalılar" diyorum başkada bişi demiyorum.

sanık
21-04-2011, 11:00
........ Benim sorun ettigim hem bizden iyilik isteyip bize mesaj atıp aynı kişinin bizim arkamızdan iş cevirmeye calısmasıdır. ...............

hamit senin sorunun bumuydu. ben senin sorununun kişilik olduğunu sanıyordum. iyilik isteyip arkadaş iş çeviren bir kşşinin bu cümleyi kurması bana sasırtıcı geldi doğrusu.

13 tane wowcu var hepsi senin kendilerine ne söylediğini ortaya koysa keşke . o zaman herkes görse senni neler cevirdiğini .

sanık
21-04-2011, 11:05
.....c19 muş , shekilmiş , woyagermiş şuymuş buymuş , fırıldakmış arkadan iş çevirmekmiş filan bizim işimiz olmaz bu tarz işlerle.
istersek alasını yaparız kimsenin ruhu bile duymaz ama bizim bunlara ihtiyacımız yok hiç bir zaman.*******

sen merak etme hamit her türlüsünü yapiyor

uNeVeN
21-04-2011, 11:18
12:53:40 :) :p

premium
21-04-2011, 11:18
sen merak etme hamit her türlüsünü yapiyor
sen önce kim olduğunu söyle sonra muhattap alın. herkezi kendin gibi zannediyorsan sana yapılacak bi tedavi kalmamış en azından bizim tarafımızdan.
başka kim ne gibi bi şekil yapar sana bilemem artık.

monk
21-04-2011, 11:24

seko ne war o saatte :D neyin habercisi o :d

sanık
21-04-2011, 11:24
sen önce kim olduğunu söyle sonra muhattap alın. herkezi kendin gibi zannediyorsan sana yapılacak bi tedavi kalmamış en azından bizim tarafımızdan.
başka kim ne gibi bi şekil yapar sana bilemem artık.

ben de hamit gibi msnde dolaşıp milletle muhabbet ederim . . wow köyüm yok benimki çıkar amalı değil .benim alaverem dalaverem yok sadece milletin diğeri hakkında ne düşündüğünü toplamak.

Climax
21-04-2011, 11:25

gene ne oldu nan :D

premium
21-04-2011, 11:26
önceden söylesenya:)
bizim 2 tane tosun yeterdi karşılamaya:)

Vurucu
21-04-2011, 11:27

2 sezondur sana bastır unven diye burda başka birine destek verseydik uzaya çıkardı:p
sen bi wowu dıkemedın hadı bıtırde artık yaz serverına geçelim :D

uNeVeN
21-04-2011, 11:28
gene ne oldu nan :D

önceden söylesenya:)
bizim 2 tane tosun yeterdi karşılamaya:)

seko ne war o saatte :D neyin habercisi o :d

Ne bilem yeni uyandım , rüyamda o saati gördüm yazayım dedim :D :D

uNeVeN
21-04-2011, 11:29
2 sezondur sana bastır unven diye burda başka birine destek verseydik uzaya çıkardı:p
sen bi wowu dıkemedın hadı bıtırde artık yaz serverına geçelim :D

valla siz demekten yoruldunuz ben bastırmaktan :D
ama az kaldı , seroooo gelsin bitiririz :D

Climax
21-04-2011, 11:29
hamitim suç sende !...

daha önce mami de aynı hataya düşmüştü :)

milletin asker köyünü patlat,
inşa planlarını çal,
tılsımlarını çal,
wowlarını sıfırla - bütün bu operasyonları yönet... sonra da gel burda foruma yazı yaz...

insan biraz utanır :D:D

tabii ki sana çemkircek herkes...

Dipçik: yarın akşam 20:00 - bu sefer hasta olmıcam :cool:

harmanım
21-04-2011, 11:34
bende rüyamda 19:03 ü gördüm :D

valay
21-04-2011, 11:36
rekor ile ilgili yazılan her msj için kesgine yollancak ordu sayısı 1 tane daha artacak. fatihciiiim.saymaya başla :) :).

arkadaşım nedir derdiniz anlamıyorum ben birkez daha söylüyorum sizin saldırınız normal şartlarda hiçbir zaman bizi rahatsız etmezdi sorun dost görünüp düşmanlık yapmanız sizde bunu kendinize göre açıklamaya çalıştınız konuyu uzatmanın anlamı yok siz tarafınızı belli ettiniz zaten isterseniz 20 ordu daha çakın biz wowu illa kuracaz diye bi iddaa da bulunmadık ben en büyük favori kim 2 gün önce söyledim siz bize ordu çıkmaya fırsat bulamadan oyun bitmiş olacak... uneven sizin ordu ve defans desteğinizle zaten büyük ölçüde oyunu kazandı sayılır koca serverda iki wow yarıştı sayılı kesilen ordulara ve def sıralamasına bakılırsa herşey ortada zaten...
netice olarak sürekli tehdit edip veya konuyu uzatıp seviyeyi düşürmeyelim herkes işine bakasın... ha burada yazanların kişisel yorumları olduğunu da bilmeni isterim efsaneyi bağlayan yorumlar başkan ve wow sahibinin yaptığı yorumlardır bunun da bilinmesini isterim...

sanık
21-04-2011, 11:39
hamitim suç sende !...

inşa planlarını çal,
tılsımlarını çal,
wowlarını sıfırla - bütün bu operasyonları yönet... sonra da gel burda foruma yazı yaz...

resital kanka white ------>tuatone
kankaya yapılan son saldırların organizesini
kesgine girecek dünya rekorunu
c-19 un cevirdiği dolapları
jokekerin seviye basmasını sağlayıp sonra ona tüm birliklerden saldırı çıkarılmasını sağlayan kişi

yine resitalin içinde en az 2 tane multi köyü var

monk
21-04-2011, 11:39
bende rüyamda 19:03 ü gördüm :D

senın saatin 4 dk geri kalmış :D

uNeVeN
21-04-2011, 11:41
resital kanka white ------>tuatone
kankaya yapılan son saldırların organizesini
kesgine girecek dünya rekorunu
c-19 un cevirdiği dolapları
jokekerin seviye basmasını sağlayıp sonra ona tüm birliklerden saldırı çıkarılmasını sağlayan kişi

yine resitalin içinde en az 2 tane multi köyü var

Hep okudum da karışmıyım dedim..
ama birşey i merak ettim :)
Rekor u Efsanelere yönlendiren hamit miydi ?

sanık
21-04-2011, 11:43

:)) diğerlerinden haberin var demek. buyuk payın kime ait olduğunu fati-ati-ediz açıkladı. ama whitenin yapacağı saldırıların yüzde yüzünün msn görüşmesinde hamitte vardı.

Vurucu
21-04-2011, 11:44

İngilizce bilmiyorum ki ingilizce anlatayım, biliyorsan sen anlat arkadaşlara 1500 kere söyledik burda rekoru biz bastık kimsede gideceğimiz yere karışamaz.Onlarda şuraya buraya saldırın demediler zaten

latino
21-04-2011, 11:44
Soda + Hazımsızlık çayı benden :)

sanık
21-04-2011, 11:45
İngilizce bilmiyorum ki ingilizce anlatayım, biliyorsan sen anlat arkadaşlara 1500 kere söyledik burda rekoru biz bastık kimsede gideceğimiz yere karışamaz.Onlarda şuraya buraya saldırın demediler zaten

sadece sunu söyle o zamn kime saldıracağınızı konusurken hamit msndemiydi değilmiydi

uNeVeN
21-04-2011, 11:46
:)) diğerlerinden haberin var demek. buyuk payın kime ait olduğunu fati-ati-ediz açıkladı. ama whitenin yapacağı saldırıların yüzde yüzünün msn görüşmesinde hamitte vardı.

Haberim olmayan bir saldırı yok merak etme.. ;)

Ama biraz atmasyona dayalı konuşuyorsun.. Ya tutarsaaa şeklinde..
Rekorla ilgili sahipleri çıktı açıklama yaptı.. Kendi isteğimizle gitti dedi.. Ki gerçekten de kendi istekleriyle gitti.

sanık
21-04-2011, 11:48
Haberim olmayan bir saldırı yok merak etme.. ;)

Ama biraz atmasyona dayalı konuşuyorsun.. Ya tutarsaaa şeklinde..
Rekorla ilgili sahipleri çıktı açıklama yaptı.. Kendi isteğimizle gitti dedi.. Ki gerçekten de kendi istekleriyle gitti.

zaten rekor ordu basan adam bu kararı başkasına bırakmaz . msn de hamit çakın kesgine(burda argo bir tabir kullandı) dedimi demedimi .emir veya organize seklinde değil. konuşmada ordunun fazla beklemesi gerektiği söyledi.

Vurucu
21-04-2011, 11:50
sadece sunu söyle o zamn kime saldıracağınızı konusurken hamit msndemiydi değilmiydi

Saldırıları ıncelersenız 2 hesap cıktı sedo ve watchmen ıkısıde whıte bırlıklerıne aıttır ustune basa basa soyluyorum hesap sahıplerı ve ortagım edız ın duzunledıgı bı saldırıdır başka kımse karısmamıstır bu kadr uzatmanın anlamı yok bence

sanık
21-04-2011, 11:50
ben hamidi açıklama yapar sanıyordum daha yapmadı. serkan sana lafım yok sana msnlerde fazla rastlamadım . sanırım hamit konusuyor sonra sana anlatıyordu.

BudA
21-04-2011, 11:51

Saldırı benim planımdır , ben çıkacağım dediğim zaman çıkarım ve bunuda doğal olarak ortak hareket ettiğim ekiplere bilgisini veririm.
Ama saldırı çıkaracağım zaman kimseye danışmam SADECE BİLGİ VERİRİRİM.

Ediz.

sanık
21-04-2011, 11:52
basılması emek ve beceri gerektiren bir ortu sapka çıkarılacak ordular basmışsınız tekrardan tekraredan tebrik ederiz. sadece sunu söyle ordu cıkılmadan önce hamitle konuşma oldumu olmadımı

sanık
21-04-2011, 11:53
edizcim bende bunu diyorum zaten kimse rekor ordunu nasıl kullanacağını söyleyemez sadece bilgi verdin .konuştuğumuz üzere saldırı cıkmıştır:)

valay
21-04-2011, 11:55
zaten rekor ordu basan adam bu kararı başkasına bırakmaz . msn de hamit çakın kesgine(burda argo bir tabir kullandı) dedimi demedimi .emir veya organize seklinde değil. konuşmada ordunun fazla beklemesi gerektiği söyledi.

helal olsun başka bişey demiyorum biz bunu söyledik birsürü mesaj yazdık white saldırı hzz ile yapılmıştır diye inkar edildi şimdi herşey daha net ortaya çıkıyor... neyse hzz ra ekibine tebrikler bu oyunun arka planda da en iyisi onlarmış tebrik ederim...

uNeVeN
21-04-2011, 11:58

Eee hamit onu dedi..
O zaman yalansam ordu sahibi arkadaşlar düzeltsin..
Bende msn de orduyu bana çakın dedim.. :)

Ne yani şimdi onlar beni sevmiiii mi :D

Hala kulaktan dolma bilgilerle konuşuyorsun..

O ordunun yakışacağı 3 hedef vardı.. Bir ben , iki kesgin , üç joker-as tı. Diğer ww larda o rekor ziyan olurdu..
Sana yollıcaz orduyu dendiğinde sizin emeğiniz güzelce ağırlarız dedim :) ama bana gelmedi..
O ordu joker-as a da gidebilirdi..
Bana kalırsa KESGIN e gitmesi en haklısıydı.
Birleşmeymiş , şuymuş , buymuş bunlar boş işler..

Daha 2 hafta önce msn de konuşurken Pirana birlikleri saldırı atıyordu o orduya.
Pirana kimin birleşmesi ; EFSANE ..
EFSANE Birliği o zamandan biliyordu zaten ordunun kendilerine çıkacağını.. Bİrleşme ayağına kendileri değilde Piranaları üstlerine saldı.
Eğer ki o ordunun yola çıktığı farkedilseydi zaten EFSANE saldırı çıkıcaktı.
İşte burda hamit suçlu.. :) Yüzlerce fake ayarladı ve ordu o fakeler arasında kayboldu ;)

Şimdi sana bir soru..
Örnek veriyorum..
Sen X Birliği oyuncususun ve Rekora sahipsin.. Y Birliği de WW kuruyor. Y nin birleşmesi Z de sana durmadan saldırı atıyor..

Sen o orduyu sırf bu yüzden Y Birliğine Çakmazmısın ?

BudA
21-04-2011, 11:59
helal olsun başka bişey demiyorum biz bunu söyledik birsürü mesaj yazdık white saldırı hzz ile yapılmıştır diye inkar edildi şimdi herşey daha net ortaya çıkıyor... neyse hzz ra ekibine tebrikler bu oyunun arka planda da en iyisi onlarmış tebrik ederim...

Arkadaşım bak tekrar yazıyorum iyi OKU.

Saldırıyı çıkaran , gideceğimiz WOW KÖYÜNÜ belirleyen BENİM.
Sadece saldırı çıkarken H Z Z ve RA ekibine bilgi veririm o kadar.
Burada diğer ekipleri KARIŞTIRMANIN anlamı YOK.

Vurucu
21-04-2011, 12:00
Şimdi sana bir soru..
Örnek veriyorum..
Sen X Birliği oyuncususun ve Rekora sahipsin.. Y Birliği de WW kuruyor. Y nin birleşmesi Z de sana durmadan saldırı atıyor..

Sen o orduyu sırf bu yüzden Y Birliğine Çakmazmısın [/B]?

Y birliğinden oyuncunun casuslamasını unutma :p

uNeVeN
21-04-2011, 12:03

Onu unutmak istiyorum zaten.. :)
Onu söylersem kesin çakardım derler..

Yoksa rekor ordunun mancınıklarını özelden herkese dağıtıldığını bilmeyen yoktur sanırım :)

aksoy3428
21-04-2011, 12:04
ne varki. oyun oynayan arkadaşımızköyünü verip o köyü almayı istemiş.en azından SİZİN GİBİ HIRSIZLIK yapmıyor. DİKKAT EDERSEN kimseyi kandırmıyor. sahtekarlık yapmıyor. yalan söylemiyor. değiş tokuş öneriyor.

sanık
21-04-2011, 12:04
Arkadaşım bak tekrar yazıyorum iyi OKU.

Saldırıyı çıkaran , gideceğimiz WOW KÖYÜNÜ belirleyen BENİM.
Sadece saldırı çıkarken H Z Z ve RA ekibine bilgi veririm o kadar.
Burada diğer ekipleri KARIŞTIRMANIN anlamı YOK.

bende bunu diyorum ediz aynı seyi söylüyoruz. hamit saldırının adresini önceden biliyordun konusulmuştu . ordu çıkıncada konusuldu.

sanık
21-04-2011, 12:06
Eee hamit onu dedi..
O zaman yalansam ordu sahibi arkadaşlar düzeltsin..
Bende msn de orduyu bana çakın dedim.. :)

Ne yani şimdi onlar beni sevmiiii mi :D

Hala kulaktan dolma bilgilerle konuşuyorsun..

O ordunun yakışacağı 3 hedef vardı.. Bir ben , iki kesgin , üç joker-as tı. Diğer ww larda o rekor ziyan olurdu..
Sana yollıcaz orduyu dendiğinde sizin emeğiniz güzelce ağırlarız dedim :) ama bana gelmedi..
O ordu joker-as a da gidebilirdi..
Bana kalırsa KESGIN e gitmesi en haklısıydı.
Birleşmeymiş , şuymuş , buymuş bunlar boş işler..

Daha 2 hafta önce msn de konuşurken Pirana birlikleri saldırı atıyordu o orduya.
Pirana kimin birleşmesi ; EFSANE ..
EFSANE Birliği o zamandan biliyordu zaten ordunun kendilerine çıkacağını.. Bİrleşme ayağına kendileri değilde Piranaları üstlerine saldı.
Eğer ki o ordunun yola çıktığı farkedilseydi zaten EFSANE saldırı çıkıcaktı.
İşte burda hamit suçlu.. :) Yüzlerce fake ayarladı ve ordu o fakeler arasında kayboldu ;)

Şimdi sana bir soru..
Örnek veriyorum..

Sen o orduyu sırf bu yüzden Y Birliğine Çakmazmısın ?

o ordu dünya rekoruysa çakmam
artı olarak en yakışan sensin 20 milyon defin var o ordu diğer wowların belki tüm savunmasını keser geri gelirdi.
sen bana gelin diye espirisine dedin . kaldıki benim gözümde hzz-ra-white(vede saklı kalmasını isteyebileceğinniz açıklamasının bana düşmeyeceği ilk 20 de bulunun hatta ilk 10 da:) bulunan birlikler aynı seye hizmet ediyorlar serverler boyun kurulamayan wowun bu server kurulması)

BudA
21-04-2011, 12:06
bende bunu diyorum ediz aynı seyi söylüyoruz. hamit saldırının adresini önceden biliyordun konusulmuştu . ordu çıkıncada konusuldu.

Tabi ki bilecek.
Benim wow konusunda ortak hareket ettiğim birlik yöneticisi bilmeyecek , hem o hem ben ayrı ayrı Ordu mu çıkaracağız ?
Akıl var mantık var , bi durup düşünün.

Hamit gideceği wowu bana söyler ben gideceğim wowu Hamit'e söylerim.
Burada anormal olan nedir ?

uNeVeN
21-04-2011, 12:09
o ordu dünya rekoruysa çakmam

Valla helal olsun diyorum o zaman :)

Senin dünya rekoru kıran ordun üzerine oyunlar oynıcak o ekip ve WW da iddaalı olacak , sen o orduyu oraya çakmayacaksın..

NEyse tekrardan helal olsun diyorum benim diyecek başka birşeyim yok.. ;)

sanık
21-04-2011, 12:12

Senin dünya rekoru kıran ordun üzerine oyunlar oynıcak o ekip ve WW da iddaalı olacak , sen o orduyu oraya çakmayacaksın..

ya serkanım o kadar basitmi oyun oynamak. sen kesginin wowda iddialı olduğunumu sanıyorsun onlarda eminim senni gibi biliyorlarki bu server wowu sen kuracaksın ama öyle ama böyle ama kuracaksın .aksi mucize olur

latino
21-04-2011, 12:15
Hangi mantıkla yazıyorsunuz * Anlamış değilim.Rakip birlikler bile gidecekleri wowları ve hedefleri diyebilir. Sonuçta aynı yeri vurmamak için. Siz tutmuşunuz bir wowunuzun sıfırlanmasını. Wow sıfırlanmasa bu kadar laf etmeyeceksiniz. Casuslama olayına basmıyonuz , birleşmedeki 2 birlikten birinin rekor ordu köyüne saldırı atmasına karışmıyonuz da rekor ordunun size gelip gelmemesini niye bu kadar dile döküyonuz?

12 saat öncesinden sıfırlayabilecek ordularınız varsa o zaman suç wow köyü bakıcılarında arayın. Askeri üsden farkedemediyseler suç onların. Ben de wow bakmışlığım war. Eğer o ordunun size gelmesi ihtimali varsa 90.seviyelerden itibaren ister askeri üs kitlenmeye kalkışsın ister kalkışılmasın 12 saatlik periyodu devamlı kontrol etmelilerdi.

Önce suçu kendinizde arayın.Sonra diğerlerine laf edin. Wow organizasyonlarından genellikle tüm yönetciler haberdardırlar.
Bunun altından başka şeyler aramak sadece ve sadece çamur atmaktan başka bir şey değildir.

Bu benim düşüncem.

Nafri Çneg
21-04-2011, 12:15

ulen git yat hala ayaktamısın sen zombi olacan bu gidişle:))

uNeVeN
21-04-2011, 12:21
ya serkanım o kadar basitmi oyun oynamak. sen kesginin wowda iddialı olduğunumu sanıyorsun onlarda eminim senni gibi biliyorlarki bu server wowu sen kuracaksın ama öyle ama böyle ama kuracaksın .aksi mucize olur

Eğer öyle düşünüyorlarsa (ki sanmıyorum) ben olsam hesabı siler giderdim.. WW da verilen emek , çekilen uykusuzluk , bile bile yenilmeye değmeyecek cinsten..

Her ne kadar bazı şeylerden emin olsam da , ww u kesinlikle biz kurucaz diyemiyorum :)
Tek bildiğim bu WW u 2 ekip hariç herkes kurabilir :)

uNeVeN
21-04-2011, 12:22
ulen git yat hala ayaktamısın sen zombi olacan bu gidişle:))

Valla abi hafiften uyudum ( uyuya kaldım diyim :D ) , akşam 8 e kadar idare eder o beni :D

premium
21-04-2011, 12:25
ben hamidi açıklama yapar sanıyordum daha yapmadı. serkan sana lafım yok sana msnlerde fazla rastlamadım . sanırım hamit konusuyor sonra sana anlatıyordu.
ne derdin varsa bana söyle. hamit şu an ekranda değil. 24 saat nöbet tutacak hali yok herhalde. sen saçmaladın diye sana anında cevap vericek diil hiçkimse.
neyin cevabını istiyorsun sen. o orduların yola çıkıp çıkmadığını bilip bilmediğinimi ?
bunu bilmesinde ne gibi bi yanlış var. bunu bilmesinden daha doğal ne olabilir. arkadaşlarla birbirlerine hangi ordunun ne zaman kime gideceğini paslaşmaktan daha doğal ne olabilir ?
o orduların yola çıktığını bilmiyor olsaydık bu sefer biz ayrıca bi operasyon daha yapacaktık.
hadi diyelim o ordulardan haberimiz yoktu. keskine bizde ayrıca bi oerganizasyon yaptık ordu gönderdik. ve tesadüfen bizden önce keskin wow sıfırlandı. ve bizde yine kendince rekor sayılabilecek bi orduyu wow hedefi vererek yönlendirdim keskine gönderdik. odun demir madeni filan vurup gelse hoşuna gidermi senin ordu sahibi olarak. bunca ay bunun içinmi emek verdik dersin dimi.
organizasyon yapan kişiler hemen hemen her zaman kime ne zaman operasyon yapıldığını bilirler. bundan daha doğal birşeyde olamaz. kim ne derse desin.
whitedeki arkadaşlarımızda hamite gerekli bilgiyi vermişlkerdir hamitte gerektiğinde onlara hzz den yapılan yola çıkılan yerlerle ilgili bilgi vermiştir.
ayrıca zaten o orduyu ilk etapta gizliyebilmek için bizzat hamitin kendi hesabından en son saydığım 350 kadar feyk atılmıştı.

premium
21-04-2011, 12:30
ne varki. oyun oynayan arkadaşımızköyünü verip o köyü almayı istemiş.en azından SİZİN GİBİ HIRSIZLIK yapmıyor. DİKKAT EDERSEN kimseyi kandırmıyor. sahtekarlık yapmıyor. yalan söylemiyor. değiş tokuş öneriyor.
ağzından çıkanı kulağın duysun önce. yanlış kişiye söylüyorsun bunları. ne demek " SİZİN GİBİ HIRSIZLIK YAPMIYOR "
hangi planı kaparken bu şekilde bi yola başvurmuşuz git öğren ondan sonra konuş.
sana bu yapılan görüşme etik gelebilir. bizim söylediğimiz şey aynı saatler içinde hem cigaraya plan için mesaj atılıp hemde aynı dakikalarda etrafımızdaki küçük hesaplara bu şekilde mesajlar atılmasınadır tepkimiz. yoksa istediğinizi yapın hiç farketmez.
size yapılanın hiç bi zaman doğru olduğunu söylemedik zaten. hatta ve hatta işin nasıl yapıldığınıda defalarca anlattık ama ordaki ayrıntıyı hala çözemediniz malesef.

sanık
21-04-2011, 12:35
hırt ve woyagermi:)) sen kitlendiğinde umutlanmıştı herkes . aslında kafama takılan bir sey sanırım hep cevapsız kalacak. şu kuraldan eminim aynı kuralı 2 kez ihlal eden hesap admin tarafından silinir. sanırım siz 2 kere kitlendiniz -kitlettiniz kitlettirildiniz hepsi olabilir :) kitlenme sebeplerinin merak etmiştim hep

sanık
21-04-2011, 12:36
Eğer öyle düşünüyorlarsa (ki sanmıyorum) ben olsam hesabı siler giderdim.. WW da verilen emek , çekilen uykusuzluk , bile bile yenilmeye değmeyecek cinsten..

Her ne kadar bazı şeylerden emin olsam da , ww u kesinlikle biz kurucaz diyemiyorum :)

zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır.

aksoy3428
21-04-2011, 12:38
o yazışmalarda ne var. biliyorsun galiba.sen yazmışsın. ozaman yazdıklarını birdaha oumanı tavsiye ederim.daha öncede dediğimgibi banlanmayıda gözealırımama sizlerin yüzü kızarırmı bilmem.

sanık
21-04-2011, 12:41
ne derdin varsa bana söyle. hamit şu an ekranda değil. 24 saat nöbet tutacak hali yok herhalde. sen saçmaladın diye sana anında cevap vericek diil hiçkimse.
neyin cevabını istiyorsun sen. o orduların yola çıkıp çıkmadığını bilip bilmediğinimi ?
bunu bilmesinde ne gibi bi yanlış var. bunu bilmesinden daha doğal ne olabilir. arkadaşlarla birbirlerine hangi ordunun ne zaman kime gideceğini paslaşmaktan daha doğal ne olabilir ?
o orduların yola çıktığını bilmiyor olsaydık bu sefer biz ayrıca bi operasyon daha yapacaktık.
hadi diyelim o ordulardan haberimiz yoktu. keskine bizde ayrıca bi oerganizasyon yaptık ordu gönderdik. ve tesadüfen bizden önce keskin wow sıfırlandı. ve bizde yine kendince rekor sayılabilecek bi orduyu wow hedefi vererek yönlendirdim keskine gönderdik. odun demir madeni filan vurup gelse hoşuna gidermi senin ordu sahibi olarak. bunca ay bunun içinmi emek verdik dersin dimi.
organizasyon yapan kişiler hemen hemen her zaman kime ne zaman operasyon yapıldığını bilirler. bundan daha doğal birşeyde olamaz. kim ne derse desin.
whitedeki arkadaşlarımızda hamite gerekli bilgiyi vermişlkerdir hamitte gerektiğinde onlara hzz den yapılan yola çıkılan yerlerle ilgili bilgi vermiştir.
ayrıca zaten o orduyu ilk etapta gizliyebilmek için bizzat hamitin kendi hesabından en son saydığım 350 kadar feyk atılmıştı.

hemen cevap vermesini bekleyemem. dediğin gibi.
arkadaş bende aynı seyi söylüyorum o askerin kesgine başarıyla ulşamasında hamidin emeği- parmağı-etkisi katkısı var . bende bunu belirttim. sadece sunu bilmiyorum hoyhoyu sıfırlatan saldırılarda parmağı varmı yokmu. ilk girenlerde var onu biliyorum . ama sıfırlayanlarla bağlatısı varmı yokmu çözemedim.

Texsas61
21-04-2011, 12:41
Saldırıları ıncelersenız 2 hesap cıktı sedo ve watchmen ıkısıde whıte bırlıklerıne aıttır ustune basa basa soyluyorum hesap sahıplerı ve ortagım edız ın duzunledıgı bı saldırıdır başka kımse karısmamıstır bu kadr uzatmanın anlamı yok bence
işin içinde vurucu team varsa kesin ediz suçludur :D edize yüklenin edize :) herşeyi ediz yaptı orduyu o bastı msnde kendi kendine konuştu kesgine girmeyi o söyledi orduyu o çıktı :D jolly joker:)

premium
21-04-2011, 12:46
o yazışmalarda ne var. biliyorsun galiba.sen yazmışsın. ozaman yazdıklarını birdaha oumanı tavsiye ederim.daha öncede dediğimgibi banlanmayıda gözealırımama sizlerin yüzü kızarırmı bilmem.
arkadaşım neyden bahsediyorsun sen. ben cigaranın temsilcilerinden birisiyim hamitle birlikte. cigaraya mesaj attığınız dakikalarda etrafımızdaki hesaplara bu şekilde mesajlar atılmasından bahsediyoruz size biz. bizim yüz kızaracak yada utanacak hiç bir şeyimiz yok.
sen eğer bizi sizden planı çalanlarla karıştırıyorsan bilemem ama bizim onlarla alakamızın olmadığını zaten diğer arkadaşlarınız gayet iyi bilirler. hatta sizin konu ile ilgili bilmediklerinizi bile defalarca söyledik ama bi çok kişi hala olayın özünü anlıyamadı.

Nafri Çneg
21-04-2011, 12:52
zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır.
bizim birliğemi geçiyosun:) demin uneven in kazanacağından emindinde:))zaferden bahsettiğine göre..

uNeVeN
21-04-2011, 13:00
Maksat Forum Raporsuz Kalmasın :)

Mimar Savunma . . .

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/21/4499.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

marx-man07
21-04-2011, 13:02
hamit senin sorunun bumuydu. ben senin sorununun kişilik olduğunu sanıyordum. iyilik isteyip arkadaş iş çeviren bir kşşinin bu cümleyi kurması bana sasırtıcı geldi doğrusu.

13 tane wowcu var hepsi senin kendilerine ne söylediğini ortaya koysa keşke . o zaman herkes görse senni neler cevirdiğini .

Varsa bildigin bir sey koyarsın buraya. Gizli saklı konusmanın bir manası yok.

sanık
21-04-2011, 13:04
bizim birliğemi geçiyosun:) demin uneven in kazanacağından emindinde:))zaferden bahsettiğine göre..

uNeVeN (http://forum.travian.com.tr/member.php?242-uNeVeN) nin kazanacağı bariz bir şekilde görüyor. bunda anlatmak istediğim bir amac için verilen emek elde edemesende kutsaldır

sanık
21-04-2011, 13:06
Varsa bildigin bir sey koyarsın buraya. Gizli saklı konusmanın bir manası yok.

ben koymam sende inkar edemessin. wowcular koysunlar bana düşmez koyması

marx-man07
21-04-2011, 13:06
hamitim suç sende !...

inşa planlarını çal,
tılsımlarını çal,

Benimde biraz karnım agrıyordu ama neyseee.....:D

AsHiL
21-04-2011, 13:12
Maksat Forum Raporsuz Kalmasın :)

Mimar Savunma . . .

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/21/4499.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Tbr ederim...

5X değil sanki 50x gibi sapasağlam duvar çıktı karşıma:))

marx-man07
21-04-2011, 13:24
hemen cevap vermesini bekleyemem. dediğin gibi.
arkadaş bende aynı seyi söylüyorum o askerin kesgine başarıyla ulşamasında hamidin emeği- parmağı-etkisi katkısı var . bende bunu belirttim. sadece sunu bilmiyorum hoyhoyu sıfırlatan saldırılarda parmağı varmı yokmu. ilk girenlerde var onu biliyorum . ama sıfırlayanlarla bağlatısı varmı yokmu çözemedim.

Yaw bahseetigin seyleri acık acık yazda cevap vereyim.

1.si hoyhoyu ben sıfırlattım. ra. birliğine organizasyon yaptırdım. ilk gelen saldırılar bnden habersiz cıkmıstır. gece 2.15 degiren saldırıları ben cıkarttım onlarda fazlasıyla sıfırladı. Bu saldırılar yapılırkende hoyhoyla msnde muhbbet ediyorduk. hatta öglen ben ona saldırı cıkardıgımızı söylemiştim oda askeri üsten bakıp saati tahmin etmişti. gizli saklı birsey yok.

2. jokerin organizesine gelirsek. Jokere ordu göndermek isteyen bir arkadas bana geldi. elimde küçük ordular var eger jokere büyük ordu atacaksanız arkasına göndereyim işe yarasınlar dedi. Bende olur bnm için sorun olmaz dedim. Ama bu işi yaparken o adamın birliğiyle yada wowıyla herhangi bir anlaşma yapmadım. Arkama orduatacak adamlara süre vermem kadar normal bir sey olamaz.

3. efsaneye giden rekorun ben oraya gideceni bilmiyordum gibi bir cümle hiçbir zaman kullanmadım. o ordunun oraya ulaşması için çaba gösterenlerden birisiyim. white ekibinin tüm ordu sayılarını biliyorum onlarda benmkileri biliyor ortak organize yapıyoruz ki ordular bikazaya kurban gitmesin. bundan da daha dogal bişi oldugunu sanmıyorum.

4.tutatoneye whiteların cıktıgından haberm hep vardı. bnde cıkabilirdim ama whitelar oraya yakın oldugu için tuatoneye hep ona biz cıkarız dediler.Ben hiç bir zaman tuatoneye sana ordu yollatmam demedim...

Şimdi gelelin senin yaptgına ne yapmaya calısgıtını anlamadım. varsa kulaktan duydugun baska bişiler yaz bende cvp vereyim bukadar basit.

sanık
21-04-2011, 13:42

1.si hoyhoyu ben sıfırlattım. ra. birliğine organizasyon yaptırdım. ilk gelen saldırılar bnden habersiz cıkmıstır. gece 2.15 degiren saldırıları ben cıkarttım onlarda fazlasıyla sıfırladı. Bu saldırılar yapılırkende hoyhoyla msnde muhbbet ediyorduk. hatta öglen ben ona saldırı cıkardıgımızı söylemiştim oda askeri üsten bakıp saati tahmin etmişti. gizli saklı birsey yok.

2. jokerin organizesine gelirsek. Jokere ordu göndermek isteyen bir arkadas bana geldi. elimde küçük ordular var eger jokere büyük ordu atacaksanız arkasına göndereyim işe yarasınlar dedi. Bende olur bnm için sorun olmaz dedim. Ama bu işi yaparken o adamın birliğiyle yada wowıyla herhangi bir anlaşma yapmadım. Arkama orduatacak adamlara süre vermem kadar normal bir sey olamaz.

3. efsaneye giden rekorun ben oraya gideceni bilmiyordum gibi bir cümle hiçbir zaman kullanmadım. o ordunun oraya ulaşması için çaba gösterenlerden birisiyim. white ekibinin tüm ordu sayılarını biliyorum onlarda benmkileri biliyor ortak organize yapıyoruz ki ordular bikazaya kurban gitmesin. bundan da daha dogal bişi oldugunu sanmıyorum.

4.tutatoneye whiteların cıktıgından haberm hep vardı. bnde cıkabilirdim ama whitelar oraya yakın oldugu için tuatoneye hep ona biz cıkarız dediler.Ben hiç bir zaman tuatoneye sana ordu yollatmam demedim...

Şimdi gelelin senin yaptgına ne yapmaya calısgıtını anlamadım. varsa kulaktan duydugun baska bişiler yaz bende cvp vereyim bukadar basit.

joker için sana gelen kişi süloydu. onunla birbirinii bulmuşsunuz:)
2. maddedeki olay 1.dekinden önce oldu. sülonun jokere organize attın . sonra diğer başka bir grup arkadaşınlada süloyu yıktın. bu taktikmidir stratejimidir başka birşeymidir çözemedim. sanırım arkadaşlık başka oyun başka sey diye düşünüyorsun yada kaypak bir adamsın. taktir serverın.
3. madedekini aynen söyledim farklı sey söylemişim gibi lanse etmeyin.
4. tutonennin wowu için . sana white sordu giren bildiğim ordu yok dedin. resital sordu aynısını dedin mahşer sordu aynısını dedin. testeren birileri sana sordu yine saldırı yok bildiğim kadarıyla dedin:) tutoneye demedin ama benimde bulundığum bir konuşmada plan hırttayken birşeyler söyledin ne söylediğini bilen biliyor.

sahit olduğum olayları canım sıkıldıkça yazıyorum. daha öncede testere hakkında bildiklerimi yazmıştım. yarında joker hakkında bildiklerimi yazarım hafta sonuda tutoneyi yazarım:) ertesi günde hepsini katarım.

masal16
21-04-2011, 13:48

.....

biz efsaneler olarak noktayı coktaaan koyduk sizlerde bedava kendinizi yoruyorsunuz ..
bence gerksiz bir tartışma bu kimse kimseyi yargılıyamaz bzi sitemimizi dile getirdik onlarda açıklamasını yaptı alan razı veren razı yani:):):):)

basan arkadasa helal olsun dünya rekorunu karşıladık ne mutlu bize seviye mi al basıoz işte sansımız varsa kazanırız yada kaybederiz .

Şu anda tek felsefemiz emek veren tüm dostlarımız için:

--UMUT KALACAĞINA EMEK KALSIN----

diyerek tekrar seviye basmak.

Bu saatten sonra herkes işine baksın isteyen istediği yere saldırısını cıksın bizce bi sorun yoktur.
Gelen ve gelecek herkese kapımız açık ............

KESGİN WOW
(KUSURSUZ)

marx-man07
21-04-2011, 13:59
joker için sana gelen kişi süloydu. onunla birbirinii bulmuşsunuz:)
2. maddedeki olay 1.dekinden önce oldu. sülonun jokere organize attın . sonra diğer başka bir grup arkadaşınlada süloyu yıktın. bu taktikmidir stratejimidir başka birşeymidir çözemedim. sanırım arkadaşlık başka oyun başka sey diye düşünüyorsun yada kaypak bir adamsın. taktir serverın.
3. madedekini aynen söyledim farklı sey söylemişim gibi lanse etmeyin.
4. tutonennin wowu için . sana white sordu giren bildiğim ordu yok dedin. resital sordu aynısını dedin mahşer sordu aynısını dedin. testeren birileri sana sordu yine saldırı yok bildiğim kadarıyla dedin:) tutoneye demedin ama benimde bulundığum bir konuşmada plan hırttayken birşeyler söyledin ne söylediğini bilen biliyor.

sahit olduğum olayları canım sıkıldıkça yazıyorum. daha öncede testere hakkında bildiklerimi yazmıştım. yarında joker hakkında bildiklerimi yazarım hafta sonuda tutoneyi yazarım:) ertesi günde hepsini katarım.

Ben süleymana hiç bir zaman benle ordu at bnde sana ordu gitmez demedim. süleyman benm ona saldırıcagımı zaten biliyor. Ordularını ben ona saldırmıcam diyemi benm peşime taktı hayır... o bnden daha iyi biliyor ona saldırı cıkaracaıgımı.

tuatone wowına gelince o wowa ben saldırı cıkartmam demedim gerekirse cıkartacımı emreye söledim zaten. tuatone ye white lar saldırı cıkarmadan önce resital geldi bana sordu saldırı varmı bnde yok dedm conquerorda hızlı asker tılsımı oldugu için kendisi cıktı yıkım yaptı whitelara zaman kazandırd. dikkat edersen hep ne diyorum o sordu bu sordu yani bnden giden bir talep yok. serverdaki cogu organizeden haberm oldugu için herkes bana soruyor bende istediklerime cvp veriyorum bukadar basit. benm kim oldgumu neler yaptıgımı tüm server gördü zaten. tmm da bana bukadar hazımsızlıgı olan birisi olara sen kimsin?

sanık
21-04-2011, 14:03
Ben süleymana hiç bir zaman benle ordu at bnde sana ordu gitmez demedim. süleyman benm ona saldırıcagımı zaten biliyor. Ordularını ben ona saldırmıcam diyemi benm peşime taktı hayır... o bnden daha iyi biliyor ona saldırı cıkaracaıgımı.

tuatone wowına gelince o wowa ben saldırı cıkartmam demedim gerekirse cıkartacımı emreye söledim zaten. tuatone ye white lar saldırı cıkarmadan önce resital geldi bana sordu saldırı varmı bnde yok dedm conquerorda hızlı asker tılsımı oldugu için kendisi cıktı yıkım yaptı whitelara zaman kazandırd. dikkat edersen hep ne diyorum o sordu bu sordu yani bnden giden bir talep yok. serverdaki cogu organizeden haberm oldugu için herkes bana soruyor bende istediklerime cvp veriyorum bukadar basit. benm kim oldgumu neler yaptıgımı tüm server gördü zaten. tmm da bana bukadar hazımsızlıgı olan birisi olara sen kimsin?

adım ertan köyümü sildim birdaki server köyümün adını sinerji koyacağım :) beklerim. çok kıvırtma cevaplar veriyon

marx-man07
21-04-2011, 14:12
adım ertan köyümü sildim birdaki server köyümün adını sinerji koyacağım :) beklerim. çok kıvırtma cevaplar veriyon

Yaw boş boş konusma bişi biliyormus gibi. biliyorsan koy millet yorum yapsın kendi yorumlarınla baskasını kötülemeyE calısma.
Benim yaptıgım seyleri sen anlamaktan acizsin boşuna ugrasma...

sanık
21-04-2011, 14:14
Yaw boş boş konusma bişi biliyormus gibi. biliyorsan koy millet yorum yapsın kendi yorumlarınla baskasını kötülemeyE calısma.

arkadaşa emin ol senden katkat daha zekiyim.

Climax
21-04-2011, 14:19

sanık değil sapık olması gerekiyormuş nickin tam bir ensest tohumusun algılamanda bu yüzden düşük, boş boş konusmaya gelmişin forum ahalisine de yazık...

sanık
21-04-2011, 14:27
sanık değil sapık olması gerekiyormuş nickin tam bir ensest tohumusun algılamanda bu yüzden düşük, boş boş konusmaya gelmişin forum ahalisine de yazık...

haddini bil terbiyemi bozdurma. sensin ensest söylediğin seyin anlamını bil öyle konuş . bilmiyorsan sus adam sansınlar

premium
21-04-2011, 14:33
bakıyorum bulmuşsun yine farklı bi woyager vakası:))
yahu hamit bırak allah aşkına sabahtan beri boş boş konuşmaktan bişiler ima etmekten başka zerre bişi yapmamış birinemi laf yetiştirecem diye uğraşıyorsun. bırak ya ne hali varsa görsün.
sanki ortada bişi varmışda bildiği saklıyormuşuz gibi imalı imalı laflar edip duracağına neyi far nesi yoksa koysun ortaya bırak ya boşver.
birilerinin bu şekilde çıkıp laf atıp durmasıyla hiç birşey değişmez. bizi bilen biliyor. gerisi teferruat.
bırak zeki arkadaşı zekasıyla başbaşa takılsın.
vardır onunda zoruna giden bişiler. yıkılan wowlardan birinden arkadaş belliki. serverda saldırı atmadığımız wowmu kaldı illaki çıkacak bunun gibiler. kaderin cilvesi bunlar:)

dipcik: en çok güldüğüm şeylerden biriside sayfalarca yazarlar atıp tutarlar kim olduğunu söylemezler günlerce filan. en son bişi olur ben hesabımı sildim filan demezlermi meğer köyü bile yokmuş. :cool:ne kadar ilginç:rolleyes:

sanık
21-04-2011, 14:37
bakıyorum bulmuşsun yine farklı bi woyager vakası:))
yahu hamit bırak allah aşkına sabahtan beri boş boş konuşmaktan bişiler ima etmekten başka zerre bişi yapmamış birinemi laf yetiştirecem diye uğraşıyorsun. bırak ya ne hali varsa görsün.
sanki ortada bişi varmışda bildiği saklıyormuşuz gibi imalı imalı laflar edip duracağına neyi far nesi yoksa koysun ortaya bırak ya boşver.
birilerinin bu şekilde çıkıp laf atıp durmasıyla hiç birşey değişmez. bizi bilen biliyor. gerisi teferruat.
bırak zeki arkadaşı zekasıyla başbaşa takılsın.
vardır onunda zoruna giden bişiler. yıkılan wowlardan birinden arkadaş belliki. serverda saldırı atmadığımız wowmu kaldı illaki çıkacak bunun gibiler. kaderin cilvesi bunlar:)

ah be arkadaş ne güzel söyledin sizin ne mal olduğunuzu bilen biliyor:)

marx-man07
21-04-2011, 14:39
arkadaşa emin ol senden katkat daha zekiyim.

Zeki halin bu mu senin? Bu serverda yapılan organizeleri herkes görüdü. Madem okadar zekisin kendine bir sor neden herkes bu adama güvenip ordusunu veriyor diye ben kimseye yanlıs yaptırmıyorum. 100-200K lık askerleri millet tek basına wowa atıp hesab aderken ben plan caldım mimar caldım asker patlattım. buraya tonla rapor koydum. yapmadıgım organize kalmadı. wowda reisledim ordu köyüde. ama sen ben bunları anlayamazsın da yapamazsında. Bu serverda beni herkes tanıyor zaten. senin tanıtma(karalama) çabaların boşa. Bu organizler yüzünden uyku düzenim bile bozuldu az emege saygı lütfen... Senin mesajlarınada artık cvp vermiyecegini. bilen biliyor zaten...

Nafri Çneg
21-04-2011, 14:39
arkadaş,facebook da bi sürü oyun çıkmış orda da bi tane savaş oyunu yapmışlar reklamı dönüp duruyo sen oraya git istersen:) imzanda olmasını istemediğin kişiler büyük ihtimalle orda oynamıyorlardır:)))

sanık
21-04-2011, 14:41
arkadaş,facebook da bi sürü oyun çıkmış orda da bi tane savaş oyunu yapmışlar reklamı dönüp duruyo sen oraya git istersen:) imzanda olmasını istemediğin kişiler büyük ihtimalle orda oynamıyorlardır:)))

bundan sanane

uNeVeN
21-04-2011, 14:43
uNeVeN 95 olmuş laaa..

Hadi yıkmaya gidek :D :D

sanık
Zeki halin bu mu senin? Bu serverda yapılan organizeleri herkes görüdü. Madem okadar zekisin kendine bir sor neden herkes bu adama güvenip ordusunu veriyor diye ben kimseye yanlıs yaptırmıyorum. 100-200K lık askerleri millet tek basına wowa atıp hesab aderken ben plan caldım mimar caldım asker patlattım. buraya tonla rapor koydum. yapmadıgım organize kalmadı. wowda reisledim ordu köyüde. ama sen ben bunları anlayamazsın da yapamazsında. Bu serverda beni herkes tanıyor zaten. senin tanıtma(karalama) çabaların boşa. Bu organizler yüzünden uyku düzenim bile bozuldu az emege saygı lütfen... Senin mesajlarınada artık cvp vermiyecegini. bilen biliyor zaten...

sana ordusunu teslim edenler seninle aynı amacı güdenlerdir. serkanın emeğine sonunakadar saygım sonsuz ama senin ki emek değil be kardeş senin ki başka bişi

Nafri Çneg
bundan sanane
tavsiye sadece:)) zoruna neden gittiki:)

sanık
21-04-2011, 14:44
uNeVeN 95 olmuş laaa..

bu sefer kimse gitmesinde bitsin artık

sanık
21-04-2011, 14:46
tavsiye sadece:)) zoruna neden gittiki:)

zoruma gitmedi . zoruna gidenin gitsin yani:))
sadece bana tavsiyede bulunacak yeterlilikte olduğunu düşünmüyorum

mahşerin_4atlısı

Kısa ve öz :) bence bu strateji ayrıca bu bir oyun bu oyunda %80 arkadaş yıkılmakda var yıkmakda biz hamitle konuşduk halada konusuyoruz ben şansımı denedim elinde bana ayırdığı ordu olduğunu biliyordum fakat o seviyede geriye dönüş olmadığı için seviyeye devam edildi. Yarın o bir günde ben hamite HZZ ye saldırırım burda amaç eğlenmek.. Söz verilmediği sürece oyun içerisinde HIRSIZLIK dışında herşey mübah.. dır

Saygılarmla

Mahşer...

valay

cevap vermiyoruz diye kendi kafandan yazdığın senaryoyu gerçekmiş gibi buraya yazma... on defa yazdık dedik ki biz whatchmene tek bir saldırı çıkmadık kimseye de saldırı çıkın demedik piranayı da kimse bahane etmesin white birleşimde olduğumuz bu birliğe defalarca saldırı düzenledi ben bizzat şahidim hatta ben mesaj yazdım birkaç kişiye... eğer whatchmene saldırı çıkacak olsak bunu piranayla yapmazdık bizzat ana birliğimiz bu işle ilgilenirdi... yani netice olarak rekor ordu üzerinde bi oyun oynandıysa bunu yapan hzz ra ekibidir... oradaki oyuncularla eski dostluklarını vs kullanarak iyide gaz vererek ( bu ordu kesgine yakışır gibi) orduyu bize yollatınız çocuk mu kandırıyorsunuz... o ordu eğer en iyi defansı olan birine gidecekti ise bu uneven olmalıydı öyle değil mi...

sanık
21-04-2011, 14:48
sen saldıramazsın:)

sanık
21-04-2011, 14:50
cevap vermiyoruz diye kendi kafandan yazdığın senaryoyu gerçekmiş gibi buraya yazma... on defa yazdık dedik ki biz whatchmene tek bir saldırı çıkmadık kimseye de saldırı çıkın demedik piranayı da kimse bahane etmesin white birleşimde olduğumuz bu birliğe defalarca saldırı düzenledi ben bizzat şahidim hatta ben mesaj yazdım birkaç kişiye... eğer whatchmene saldırı çıkacak olsak bunu piranayla yapmazdık bizzat ana birliğimiz bu işle ilgilenirdi... yani netice olarak rekor ordu üzerinde bi oyun oynandıysa bunu yapan hzz ra ekibidir... oradaki oyuncularla eski dostluklarını vs kullanarak iyide gaz vererek ( bu ordu kesgine yakışır gibi) orduyu bize yollatınız çocuk mu kandırıyorsunuz... o ordu eğer en iyi defansı olan birine gidecekti ise bu uneven olmalıydı öyle değil mi...

birileri aynen benimgibi düşünüyor sanırım:)

monk
21-04-2011, 14:55
bundan sanane

birisi yıksın şu adamı oyun bitcek ahahahah

sanık
21-04-2011, 14:58

köyün hangisi gel teketek:)

Nafri Çneg
21-04-2011, 15:00
benim yeterliliğim yok:)kusura bakmayın...

monk
21-04-2011, 15:00
köyün hangisi gel teketek:)

buna cok guldum gel teke tek :D protonex koyum

TheAspirin_
21-04-2011, 15:05
uNeVeN 95 olmuş laaa..

Şafak Kaç Bari Söle Onu Bilekte Oyun Ne Zaman Bıdecek Hesap Yapak :P

Black_White
21-04-2011, 15:07
uNeVeN 95 olmuş laaa..

Hadi la gidelim :p

mahşerin_4atlısı
21-04-2011, 15:11
sen saldıramazsın:)

.......:))

uNeVeN
21-04-2011, 15:23

Komik olma bence :)
Gaz verdik öyle mi..
Msn konuşmalarımızı buraya çarşaf çarşaf koyarım sonra çıkar burda hebele hübele dersin , Sağa gidersin sola gidersin konuyu kapatmak zorunda kalırsın..
Bizden kimse ordu sahiplerine , orduyu kesgin e çakın yada orduyu bize atmayın demedi.
Hatta dalgasına olsa ordu sana gelicek seko dediklerinde , emek sizin emeğiniz en güzel şekilde karşılarız dedim. ;)

İşte sizlerin bu tutumu yüzünden ww da şansınız 0 lara kadar iniyor ;)

BudA
21-04-2011, 15:24

Ya arkadaş sizin ciddi ciddi sorunlarınız mı var ?
Anlama kıtlığı mı yaşıyorsunuz ?

Yok onları kullandılar ettiler gaza getirdiler gibi sürekli kelimeler kullanıp duruyorsun.

Arkadaşım Ordu benim , köy benim , ben hangi wowa gitmeyi düşünürsem ona giderim.
( Tabii ki arkadaşlarımın istekleri ve düşünceleri de önemlidir. )

Ne kadar zorunuza gitmiş arkadaş , yeter artık hep aynı muhabbet.

uNeVeN
21-04-2011, 15:24
Şafak Kaç Bari Söle Onu Bilekte Oyun Ne Zaman Bıdecek Hesap Yapak :P

Saldırı gelmezse , ki gelen giden de yok :) yarın öğlene biter :)
ama bekliyorum birileri mutlaka gelecektir :p

Vurucu
21-04-2011, 15:26
Hani siz bize diyorsunuz piranaları yollamadık,biz nası 2 gundur aynı seyı soyledık ınanmadınız bızde sızın soyledıklerınınıze ınanmıyoruz
rekoru bastık deliği açtık bu kadr basit :D uzatmayalım bence

uNeVeN
21-04-2011, 15:26

Yok onları kullandılar ettiler gaza getirdiler gibi sürekli kelimeler kullanıp duruyorsun.

Arkadaşım Ordu benim , köy benim , ben hangi wowa gitmeyi düşünürsem ona giderim.

Ben sana dedim ulaa , bana yollayın diye :D :D
O orduyu hak eden 2 ww vardı ama onlarda hak etmiyomuş baksana vızır vızır sallıyorlar :p

no mercy
21-04-2011, 15:27
uNeVeN 95 olmuş laaa..

Yok mu şu uNeVen i indirecek birisi adam pisi pisine kuracak wowu hıh :p

monk
21-04-2011, 15:31

biri indirsın şu adamı ya

marx-man07
21-04-2011, 15:35

Uneven bnde merak etmeyin:D Kaşınıyor zaten o:D

uNeVeN

Uneven bnde merak etmeyin:D Kaşınıyor zaten o:D

İnşaat emri:
Dünya Harikası (Seviye 96) *:**:** sürer, ve bu saatte hazır: **:** Saat
Dünya Harikası (Seviye 97) *:**:** sürer, ve bu saatte hazır: **:** Saat

Valla hiç acımam basarım :p

yildizimsinsen

casuslanması mı? arkadaşım adamlara haksızlık etme lütfen.. forumda özelden o casus raporu isteyen herkese servis edildi :)
daha ne olsun? en olmadık zamanlarda birinin girip kesmesini mi beklemek lazımdı?

dipnot: bu oyunda değil birleşme babamın oğlu benim köyü gözetlese o adamdan huylanırım.. 10k askerim de olsa gözetleyene saldırmak ortadan kaldırmak için çalışırım..

Nafri Çneg
21-04-2011, 15:42
İnşaat emri:

alırım surunu:)

yildizimsinsen
21-04-2011, 15:52

yaa Serkan iki de bir bişeylerle mukayese ederken hesabı silerim deme.. onlar senle mukayese etsinle boşver.. adamlar böyle bir açığını arıyorlar zaten sürekli :P

monk
21-04-2011, 15:55
İnşaat emri:

senı bulacam oğlum senı bulacam :D:D

uNeVeN
yaa Serkan iki de bir bişeylerle mukayese ederken hesabı silerim deme.. onlar senle mukayese etsinle boşver.. adamlar böyle bir açığını arıyorlar zaten sürekli :P

Emin olmadığım şeyi söylemem ki ben :) Onun için sorun yok :)
Yoksa biliom 1 hafta sonra çıkar biri birşeyler uydurur , hadi sil hesabı der :D

WHYBE

bir insanın anlattığı, karşısındakinin dinleyebildiği kadardır ediz.

yildizimsinsen
21-04-2011, 16:04
ağzından çıkanı kulağın duysun önce. yanlış kişiye söylüyorsun bunları. ne demek " SİZİN GİBİ HIRSIZLIK YAPMIYOR "
hangi planı kaparken bu şekilde bi yola başvurmuşuz git öğren ondan sonra konuş.
sana bu yapılan görüşme etik gelebilir. bizim söylediğimiz şey aynı saatler içinde hem cigaraya plan için mesaj atılıp hemde aynı dakikalarda etrafımızdaki küçük hesaplara bu şekilde mesajlar atılmasınadır tepkimiz. yoksa istediğinizi yapın hiç farketmez.
size yapılanın hiç bi zaman doğru olduğunu söylemedik zaten. hatta ve hatta işin nasıl yapıldığınıda defalarca anlattık ama ordaki ayrıntıyı hala çözemediniz malesef.
hocam boşver zorlamayalım.. biraz daha zorlarsak biz mesaj bile yazmadık nereden uyduruyorsunuz diyecekler :)

kesgin
21-04-2011, 16:19
Serkan,
Benim ağzımdan duydunmu o orduya karşı bir şey.En kısıtlı imkanlarla muhteşem orduları karşıladık,sence de doğru değilmi.
Savunmada server de 2.değilmiyim.Neden böyle şeyler yazıpta beni üzüyorsun.Bak film yapıyorum senin wow saldırını koymam ona göre :)
Arkadaşlar bu arada wow da bir tek galya rekoru ağırlamadık.:)
Bastır UNEVEN BİTSİN BU ÇİLE.HESABIDA SİLEMİYOZ AYIP OLMASIN DİYE:)

sanık
21-04-2011, 16:27
Serkan,
Benim ağzımdan duydunmu o orduya karşı bir şey.En kısıtlı imkanlarla muhteşem orduları karşıladık,sence de doğru değilmi.
Savunmada server de 2.değilmiyim.Neden böyle şeyler yazıpta beni üzüyorsun.Bak film yapıyorum senin wow saldırını koymam ona göre :)

bak serkan onlarda biliyor sadece senin bitirebileceğini. saldırında yok herkese hayırlı olsun

uNeVeN
21-04-2011, 16:41
Serkan,

Benim sözüm zaten sana değil ki.. Seninle oyundan mesajlaştığımızda savunmanızıda saldırınızıda hep tebrik ettim..
Hatta bir önceki depolarla beraber 0 a indiğinizde de söyledim ; tek rakip olarak sizi görüyorum oyunu bırakmayın sakın diye.. Yoksa zevki kalmayacaktı oyunun..

Oyundan farklı burdan farklı konuşmuyorum sadece adamına göre konuşuyorum :)
Ama işte her ne oluyorsa burda birileri çıkıyor birşeyler diyor emek veren kişilerin ( şekil A senin ) emeğinin içine ediyor.. Eee doğal olarakta istemeden de olsa laflar sana kadar geliyor :)

oyilmaz
21-04-2011, 16:45
Selamin aleykim yeri değil belki ama en çok burası okunuyor :D
Forum işlerinden anlayanlar bana özelden yazabilir mi?

sucukluyumurta
21-04-2011, 16:46
http://travian-reports.net/tr/report/237891fcd93

bak sanık kardeşim bu ordu geçen sene semerşah wow da patladı.sermerşah wowa bakan sıla ve süleyman abi benim 3 server beraber oynadığım hatta oyunda en yakınlarımdan sayılacak insanlardı.biz o dönem organize olduk ve yıkılamayacak denilen wowu yıktık.çıkıp süleyman abi de sıla da bana sen niye bizim wowa saldırdın demedi.aksine tebrik etti oyundur dedi.bitti gitti.mahşerin_4atlısı burda yazıyor forumda da süleyman abi söylesin.bu sene de efsanede patladı seneyede uneven da patlar tmm ödeşiriz :).

Sakal
21-04-2011, 16:55
Arkadaşlar biri top10'un görüntüsünü koyabilir mi?

mahşerin_4atlısı
21-04-2011, 16:59
http://travian-reports.net/tr/report/237891fcd93

bak sanık kardeşim bu ordu geçen sene semerşah wow da patladı.sermerşah wowa bakan sıla ve süleyman abi benim 3 server beraber oynadığım hatta oyunda en yakınlarımdan sayılacak insanlardı.biz o dönem organize olduk ve yıkılamayacak denilen wowu yıktık.çıkıp süleyman abi de sıla da bana sen niye bizim wowa saldırdın demedi.aksine tebrik etti oyundur dedi.bitti gitti.mahşerin_4atlısı burda yazıyor forumda da süleyman abi söylesin.bu sene de efsanede patladı seneyede uneven da patlar tmm ödeşiriz :).

:)) aynen bu bir oyun ama burda oynayanların %80 bunun oyun olduğunun farkında değil insan tabiki üzülüyor yıkıldı diye ama bu bir strateji oyunu o orduyu yemeyede bilinirdi ama yendi sonuçta her iki tarafı tebrik etmekden başka yapacağımız bişey yok hem savunma olarak güzel bir wow hemde saldırı olarak şahane bir ordu canı gönülden tebrikler.

Saygılarımla..
Mahşer..

uNeVeN
21-04-2011, 17:01
Arkadaşlar biri top10'un görüntüsünü koyabilir mi?

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/21/7678.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

valay
21-04-2011, 17:46
Komik olma bence :)
Gaz verdik öyle mi..
Msn konuşmalarımızı buraya çarşaf çarşaf koyarım sonra çıkar burda hebele hübele dersin , Sağa gidersin sola gidersin konuyu kapatmak zorunda kalırsın..
Bizden kimse ordu sahiplerine , orduyu kesgin e çakın yada orduyu bize atmayın demedi.
Hatta dalgasına olsa ordu sana gelicek seko dediklerinde , emek sizin emeğiniz en güzel şekilde karşılarız dedim. ;)

İşte sizlerin bu tutumu yüzünden ww da şansınız 0 lara kadar iniyor ;)

Arkadaşım sen demedin mi bi önceki mesajında rekor ordu üzerine oynanan türlü oyunlar diye biz mi oynadık türlü oyunları... Sen demedin mi bu ordu kesgine yakışırdı diye şimdi ben yazınca niye bozuluyorsun... Sana doğru bi cevap verilince niye hemen agresifleşiyorsun msn konuşmalarıyla ilgili de hiçbir bilgim yok ben senin ve destekçilerinin yazdıklarını söylüyorum bal gibi gaz verildi bunu bana bizzat white oyuncusu söyledi sırf defansımız iyi diye her ordu bize layık görüldü eğer sadece defansa göre bi kriter varsa sizin defans şuan bizden daha iyi saldırı geldiğinde de siz defans da bizi geçmiştiniz...

Black_White
21-04-2011, 17:46
İnşaat emri:

Seko senin wowa hiç rekor ordu geldimi?

Vurucu
21-04-2011, 17:53
Arkadaşım sen demedin mi bi önceki mesajında rekor ordu üzerine oynanan türlü oyunlar diye biz mi oynadık türlü oyunları... Sen demedin mi bu ordu kesgine yakışırdı diye şimdi ben yazınca niye bozuluyorsun... Sana doğru bi cevap verilince niye hemen agresifleşiyorsun msn konuşmalarıyla ilgili de hiçbir bilgim yok ben senin ve destekçilerinin yazdıklarını söylüyorum bal gibi gaz verildi bunu bana bizzat white oyuncusu söyledi sırf defansımız iyi diye her ordu bize layık görüldü eğer sadece defansa göre bi kriter varsa sizin defans şuan bizden daha iyi saldırı geldiğinde de siz defans da bizi geçmiştiniz...
1500 kere verılen cevabı bu sefer alıntıyla ceavplıım :)

Ayrıca tekrar soyluyorum saldırıya karar veren kısı sayısı 5 i geçmez sen nasıl bı whıte oyuncusundan duyuyorsun atmayalım lutfen

Bu rekor sizin psikolijıyı fena bozdu arkadaşım var psikolok vereyim numarasını yuzde 10 ındırırım ayarlarım sıze :)

st_anger
21-04-2011, 17:53
hamitim suç sende !...

inşa planlarını çal,
tılsımlarını çal,

hele bı hasta ol gosterıcem sana ben:D:D

valent
21-04-2011, 17:55
rekor bir galya ordusundan bahsediliyordu ?? eğer gözden kaçırmadıysam kimseye rekor galya ordusu çakmadı..
o zaman hayali senaryo: uneven 99 da gelen giden olmazsa ya da geleni gideni ağırladıktan sonra seviye vermezse, bu orduyu sunuma çıkartmak için bir yemek molası verir ;)

ORYA RUA
21-04-2011, 17:59
UnEvEn gelen giden organize saldırı warmı , basılacak demi 100 :) bekliyoruz ,

BASTIR UNEVEN

uNeVeN
21-04-2011, 18:05

Evet türlü oyunlar oynandı diye söyledim..
Bu oyunları oynayanda sizdiniz (sensin demiyorum SİZ ).
Pirana birliklerini o ordunun üstüne salan ben değildim heralde..

Bak arkadaşım hala gaz verildi diyorsun..
Gaz verecek olsaydım , şöyle derdim ;
O ordunun arkasına 3-5 tane de depoya ordu atında aradan çıksınlar.. Emin ol ellerinde böyle imkan varsa beni kırmayacaklarını biliyorum.. Ama ben ne KESGIN e çıkın dedim , ne de şuraya çakın o orduyu dedim.

Siz gidin adamların üzerine oyun oynayın , kendi yapamadığınızı (sözde birleşimle ) piranalara yaptırmaya çalışın , Adamları casuslayın , boy boy casus raporlarını özel mesajlarla dağıtın sonrada biz birşey yapmadık diyin..

Bırak allahını seversen ya..

uNeVeN
21-04-2011, 18:06
Seko senin wowa hiç rekor ordu geldimi?

Rekorlar bize yakın kişilerden çıkınca maalesef o şerefe nail olamadık :D

sanık
21-04-2011, 19:04
rekor bir galya ordusundan bahsediliyordu ?? eğer gözden kaçırmadıysam kimseye rekor galya ordusu çakmadı..
o zaman hayali senaryo: uneven 99 da gelen giden olmazsa ya da geleni gideni ağırladıktan sonra seviye vermezse, bu orduyu sunuma çıkartmak için bir yemek molası verir ;)

rekor galyayyı ben çaktım savunandan rica ettim yayınlamadı bende yayınlamadım

sanık
21-04-2011, 19:08

O ordunun arkasına 3-5 tane de depoya ordu atında aradan çıksınlar.. Emin ol ellerinde böyle imkan varsa beni kırmayacaklarını biliyorum.. Ama ben ne KESGIN e çıkın dedim , ne de şuraya çakın o orduyu dedim.

Siz gidin adamların üzerine oyun oynayın , kendi yapamadığınızı (sözde birleşimle ) piranalara yaptırmaya çalışın , Adamları casuslayın , boy boy casus raporlarını özel mesajlarla dağıtın sonrada biz birşey yapmadık diyin..

serkan sende biliyorsunki o saldırının arkasına depo yıkmak için kimse girmedi. hamitte biliyorki saldırı çıkılırken msn görüşmesinde bu dile getirildi . oturum neticesinde sıfırlayıp gelmek daha uygun görüldü çünkü savunmaları sağlamdı depo yıkmak için diğer wowları sıfırlayabilecek güçte ordular cıkarılması gerektiği msn görüşmelerinde belirtildi ve neticede sadece 2 ordu çıktı yola.diğer ordular diğer wowlar için bekletildi vede bekletiliyor

gmail.com
21-04-2011, 19:12
150 bin tahıl gönderdim 3 köydende unevene kahramanda orda su server bitsin başından beri uneveni destekliyorum

Black_White
21-04-2011, 19:14
serkan sende biliyorsunki o saldırının arkasına depo yıkmak için kimse girmedi. hamitte biliyorki saldırı çıkılırken msn görüşmesinde bu dile getirildi . oturum neticesinde sıfırlayıp gelmek daha uygun görüldü çünkü savunmaları sağlamdı depo yıkmak için diğer wowları sıfırlayabilecek güçte ordular cıkarılması gerektiği msn görüşmelerinde belirtildi ve neticede sadece 2 ordu çıktı yola.diğer ordular diğer wowlar için bekletildi vede bekletiliyor

Maşallah herşeyi biliyorsun müneccinle bi ilişkin oldumu?

yildizimsinsen
21-04-2011, 19:16

travian tarihinde ilk defa wowa neden saldırıyorsun denildiğine forum sayesinde şahitlik ediyorum..
yağma köylerinin bana saldırma gelişeyim laflarına alışamdık daha :)
yaw hakikaten insan bir wowa,hem de en yüksek seviye wowa neden saldırır?

sanık
21-04-2011, 19:17
Maşallah herşeyi biliyorsun müneccinle bi ilişkin oldumu?

konuşmada bende vardım:) kardeş valla helal olsun güzel bir server çıkarıyorsunuz . wowunu kirletiyorsunuz bunlara ihtiyacınız yok . her halukarda siz kuracaksınız. wownuzda 250 tane kahraman var 10 kahramanı olmayan wowlar var.

sanık
21-04-2011, 19:18
travian tarihinde ilk defa wowa neden saldırıyorsun denildiğine forum sayesinde şahitlik ediyorum..
yağma köylerinin bana saldırma gelişeyim laflarına alışamdık daha :)
yaw hakikaten insan bir wowa,hem de en yüksek seviye wowa neden saldırır?

niye saldırıyorsun demedik ki:)

turnuva
21-04-2011, 19:18

uneven şu ana kadar çok güzel gidiyodun ama bu mesajla yıktın sahneyi.Madem sen tarafsızsın neden şimdi White birliklerinin savunuculuğuna geçtinki.Sana kişisel birşey söylenmiyoki.Biz whitela konuşuyoruz.Adamlar birleşme dedi öle dedi böle dedi orduyu üstümüze saldı arkadaş.. sonrada kılıf uyduruyolar ''birleşmeden çıktık casus attınız yok pirana birliği'' .Asıl pirana birliğini bunların hepsinin dışında tutuyorum olaylara nasıl adı karıştı obile meçhul.Aynı şeyleri tekrar yazmak istemiyorum ama eğer şartsa geçmişi açmak şunu diyebilmeniz lazım-SİZ EFSANE BİRLİKLERİ BİRLEŞMEDE OLDUĞUNUZ BİRLİĞİ YIKTINIZ WOWUNA SALDIRDINIZ- gibi.yoksa bende atarım burdan kanıtlanamayacak biçamur taş atçamda koluummu yorulcak.Önemli olan gerçekler ve gerçekte şuki BİRLEŞMEDEKİ BİRLİĞE SALDIRI YAPILMAZ!!!Ha yapılıyomuş işte dersin evet derim.Gördüm öğrendim, herkezinde haberi olsun bu oyun demekki sözlere güvenilerek oynanmıyomuş diye yazıyorum ben.Yoksa olan oldu.Maksat insanları uyarmak:)

Black_White
21-04-2011, 19:22
konuşmada bende vardım:) kardeş valla helal olsun güzel bir server çıkarıyorsunuz . wowunu kirletiyorsunuz bunlara ihtiyacınız yok . her halukarda siz kuracaksınız. wownuzda 250 tane kahraman var 10 kahramanı olmayan wowlar var.

Konuşmalarda bende vardım diyorsun ama seni tanıyan kimse yok ne hikmetse...

İnmisin cinmisin anlayamadık:D

HZZ birliği ilk ve son defa wow işine girmiştir.Bunun keyfini çıkarın gerek yok karalamaya...

uNeVeN
21-04-2011, 19:36
uneven şu ana kadar çok güzel gidiyodun ama bu mesajla yıktın sahneyi.Madem sen tarafsızsın neden şimdi White birliklerinin savunuculuğuna geçtinki.Sana kişisel birşey söylenmiyoki.Biz whitela konuşuyoruz.Adamlar birleşme dedi öle dedi böle dedi orduyu üstümüze saldı arkadaş.. sonrada kılıf uyduruyolar ''birleşmeden çıktık casus attınız yok pirana birliği'' .Asıl pirana birliğini bunların hepsinin dışında tutuyorum olaylara nasıl adı karıştı obile meçhul.Aynı şeyleri tekrar yazmak istemiyorum ama eğer şartsa geçmişi açmak şunu diyebilmeniz lazım-SİZ EFSANE BİRLİKLERİ BİRLEŞMEDE OLDUĞUNUZ BİRLİĞİ YIKTINIZ WOWUNA SALDIRDINIZ- gibi.yoksa bende atarım burdan kanıtlanamayacak biçamur taş atçamda koluummu yorulcak.Önemli olan gerçekler ve gerçekte şuki BİRLEŞMEDEKİ BİRLİĞE SALDIRI YAPILMAZ!!!Ha yapılıyomuş işte dersin evet derim.Gördüm öğrendim, herkezinde haberi olsun bu oyun demekki sözlere güvenilerek oynanmıyomuş diye yazıyorum ben.Yoksa olan oldu.Maksat insanları uyarmak:)

Mesajları dikkatli okuyalım arkadaşım..

Ben karışmıcam demiştim diye başladım ilk mesajımda ama iş " REKOR ORDUYU SİZ KESGIN E YOLLATTINIZ " a dönünce bende yazdım.. Yoksa ben kimseyi savunmaya geçmedim ;)

yildizimsinsen
21-04-2011, 19:38
Serkan,

dostum sizin hatanız bence şu:
birlikler arası iletişim zayıf.. ve herkes kendince bildiği doğruları okuyor.. örneğin dünya rekorunda olduğu gibi bazıları yaygara koparıyor..
tamam o kızanların da emekleri söz konusu wowunuzda ama bilmedikleri de o bahsettiğiniz galya rekor ordusu..
eğer dünya rekoru gelmeseydi galya rekor ordusu daha fazla organize olarak gelebilirdi.. yani bu sefer wowla beraber depolar da yıkılabilirdi..
işte o bunu biliyor şu bunu biliyor diye yazanlar da görsün artık bişeyleri.. bütün ordular da gelebilirdi size.. ama (kişisel diyerek) saldıran 1 ekip olunca haberdar olanlar başka saldırı da çıkmamış.. ordusunu diğer wowlara saklamıştır..
sadece H Z Z-RA-EFSANE diye bakmayın olaya.. serverdeki bütün birlikler bu stratejiyi uyguladılar ve böylece bütün wowlara aynı zamanla saldırılar oldu.. bakınız 19 nisan 2011 tarihindeki saldırı ve kayıp sayılarına..
bunu da siz anlayabiliyorsunuz fakat bazıları nedense anlamıyor yada anlamak istemiyor..
WOW yolunda başarılar..

uNeVeN
21-04-2011, 19:41
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/21/10105.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Ben yatıom ya :D

Saldırırsanız bitmez , saldırmazsanız geçmiş olsun :p

st_anger

seko affetmez basar 100 u:) o galya ordusu kımden cıkacak cok merak edıyorum . . galya oynamama ragmen semwıyorum saldırı askerı basmayı galyadan :)

orkan_my
Konuşmalarda bende vardım diyorsun ama seni tanıyan kimse yok ne hikmetse...

İnmisin cinmisin anlayamadık:D

HZZ birliği ilk ve son defa wow işine girmiştir.Bunun keyfini çıkarın gerek yok karalamaya...

edittttttttttttt

orkan_my
21-04-2011, 19:46
.......................

uNeVeN
21-04-2011, 19:52
edittttttttttttt

.......................

Niye editledin mesajlarını :)

Ne yazıyordu orda acabaaaaa :D

BudA
21-04-2011, 19:55
burda kendimi açığa cıkaramam kusura bakma. ben karalamıyorum siz kendiniz lekelendiriyorsunuz . ve senni rekor ordunu sabırsızlıkla bekliyorum

Böylelikle bi fake hesap kullanan kişinin daha sonu geldi :D

uNeVeN
21-04-2011, 19:56
Böylelikle bi fake hesap kullanan kişinin daha sonu geldi :D

İspatlasana :D :D

gmail.com
21-04-2011, 19:56
bitsin şu wow artık

BudA
21-04-2011, 19:59
İspatlasana :D :D

Sanık yani orkan_my aynı kişi :D Hacı gibi yaptı sanık'tan yazacağına orkan_my'dan yazdı :D

uNeVeN
21-04-2011, 19:59
Sanık yani orkan_my aynı kişi :D Hacı gibi yaptı sanık'tan yazacağına orkan_my'dan yazdı :D

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/21/10380.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Bu şekilde mi :D

Ahaha :D

BudA
21-04-2011, 20:00
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/21/10380.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Bu şekilde mi :D

Ahaha :D

ahahaha :D süpersin seko :D ekran görüntüsü almak aklıma gelmemişti :D

orkan_my
21-04-2011, 20:03
ben oyundaki orkan_my hesabıyım uzun süre önce forum hesabım hacklenmiştir. forum hesabım oyun hesabım farklı bir msn de kayıtlıdır msn adresimde hacklandi. forumda bulunan bir arkadşım telefonla ulaşıp . böyle bir sey olduğunu söyledi bende msn deki gizli soru yardımıyla msn hesabımı akabinde forum hesabımı geri aldım . ve yazıları sildim

orkan_my
21-04-2011, 20:05
vatan birliğinden 2 kişi forumda yazı yazı yazardı biri ben biri balonlara bebe . ufak bir oyun sahnelemiştik bu hemen farkedildi .o günden sonra zor_ölüm forumA YAZMA YASAĞI GETİRDİ O GÜNDEN SONRA FORUMA NOKTA BİLE KOYMADIK

uNeVeN
21-04-2011, 20:07
ben oyundaki orkan_my hesabıyım uzun süre önce forum hesabım hacklenmiştir. forum hesabım oyun hesabım farklı bir msn de kayıtlıdır msn adresimde hacklandi. forumda bulunan bir arkadşım telefonla ulaşıp . böyle bir sey olduğunu söyledi bende msn deki gizli soru yardımıyla msn hesabımı akabinde forum hesabımı geri aldım . ve yazıları sildim

Heeh işte bende onu diyorum , köşedeki bakkalı dönünce camii yi görücen ordan sağa sap 100 metre git karşına çıkıcak aradığın kişi ;)

:D :D :D

orkan_my
21-04-2011, 20:12
Valla serkan kardeş beni 46lıkta istediğin kişiye sor sana orhana kefilim der. Ben burda doğru olanı yazdım .sergilediğimiz ufak oyunuda yazdım . Kendi adıma her kesten özür dilerim :) sonradan öğrendimki bunu çok kere yapmışlar

sanık
21-04-2011, 20:13

NE oLMUŞ ÇALDIYSAK SANKİ KÖYÜNÜ ÇARPTIM KES SESİNİ

uNeVeN
21-04-2011, 20:14
Valla serkan kardeş beni 46lıkta istediğin kişiye sor sana orhana kefilim der. Ben burda doğru olanı yazdım .sergilediğimiz ufak oyunuda yazdım . Kendi adıma her kesten özür dilerim :) sonradan öğrendimki bunu çok kere yapmışlar

Öyle diyorsan öyledir , ben işin makarasındayım canım sıkıldı ww a bakmaktan :D :)

orkan_my
21-04-2011, 20:16
öyle diyorsan öyledir , ben işin makarasındayım canım sıkıldı ww a bakmaktan :d :)

he ozamn farklı sende biliyorsun ki . Wowwu bitirdin sanıp ilk tebrik edenlerdenim .

valent
21-04-2011, 20:16
seko affetmez basar 100 u:) o galya ordusu kımden cıkacak cok merak edıyorum . . galya oynamama ragmen semwıyorum saldırı askerı basmayı galyadan :)

valla o galya ordusu zaten hzz.ra da diye biliyorum.. arkadaş aşağıda belirtmiş..kendi ordularını servera göstermek için demiştim..temenni değil yani, tahmin diyelim ;) ben olsam rekor bir orduyu bütün server beklettiğim orduyu çakmadan bitirmezdim..belli ki o ordu da "ihtiyaç halinde camı kırınız" felsefesiyle imdat çekici niteliğinde bekletiliyor..o yüzden %100 garanti olmadan hareket etmez zaten..ya da bir başkası 99 a vurmadan..

dostum sizin hatanız bence şu:
birlikler arası iletişim zayıf.. ve herkes kendince bildiği doğruları okuyor.. örneğin dünya rekorunda olduğu gibi bazıları yaygara koparıyor..
tamam o kızanların da emekleri söz konusu wowunuzda ama bilmedikleri de o bahsettiğiniz galya rekor ordusu..
eğer dünya rekoru gelmeseydi galya rekor ordusu daha fazla organize olarak gelebilirdi.. yani bu sefer wowla beraber depolar da yıkılabilirdi..
işte o bunu biliyor şu bunu biliyor diye yazanlar da görsün artık bişeyleri.. bütün ordular da gelebilirdi size.. ama (kişisel diyerek) saldıran 1 ekip olunca haberdar olanlar başka saldırı da çıkmamış.. ordusunu diğer wowlara saklamıştır..
sadece H Z Z-RA-EFSANE diye bakmayın olaya.. serverdeki bütün birlikler bu stratejiyi uyguladılar ve böylece bütün wowlara aynı zamanla saldırılar oldu.. bakınız 19 nisan 2011 tarihindeki saldırı ve kayıp sayılarına..
bunu da siz anlayabiliyorsunuz fakat bazıları nedense anlamıyor yada anlamak istemiyor..
WOW yolunda başarılar..

orkan_my
21-04-2011, 20:17
ne olmuş çaldıysak sanki köyünü çarptım kes sesini

[sıze=6]senin taaaaa[/sıze]

BudA
21-04-2011, 20:18
Heeh işte bende onu diyorum , köşedeki bakkalı dönünce camii yi görücen ordan sağa sap 100 metre git karşına çıkıcak aradığın kişi ;)

:D :D :D

Şizofrenik vaka seko :D Sempatura'nın dediği gibi ; Ölü taklidi yapın gider :D

orkan_my
21-04-2011, 20:19
Ediz atiye sor orhana ne kadar güvenirsin de.

st_anger
21-04-2011, 20:19
valla o galya ordusu zaten hzz.ra da diye biliyorum.. arkadaş aşağıda belirtmiş..kendi ordularını servera göstermek için demiştim..temenni değil yani, tahmin diyelim ;) ben olsam rekor bir orduyu bütün server beklettiğim orduyu çakmadan bitirmezdim..belli ki o ordu da "ihtiyaç halinde camı kırınız" felsefesiyle imdat çekici niteliğinde bekletiliyor..o yüzden %100 garanti olmadan hareket etmez zaten..ya da bir başkası 99 a vurmadan..

var öle bır ordu ama seko bu o affetmez basar . . . olmadı belkıde cıkamıstır o bır marka onun ısı bellı olmaz:)

yildizimsinsen
21-04-2011, 20:27
Öyle diyorsan öyledir , ben işin makarasındayım canım sıkıldı ww a bakmaktan :D :)
Serkan zor iş valla,wowun yükselmesine bakıp durmak,beklemek.. durma çalış,durma seviye bas,tahıl varsa yolla yoksa ne ala..
senin işin zor valla da diğerleri (diğer WW lar değil,foruma gereksiz yazılar yazanlar) neyin peşinde acaba :D

uNeVeN
21-04-2011, 20:30
Serkan zor iş valla,wowun yükselmesine bakıp durmak,beklemek.. durma çalış,durma seviye bas,tahıl varsa yolla yoksa ne ala..
senin işin zor valla da diğerleri (diğer WW lar değil,foruma gereksiz yazılar yazanlar) neyin peşinde acaba :D

Valla istediklerinin peşinde olsunlar artık umrumdışı :)
Ben server başından beri forumdaki konuşmalarımla istediğime ulaştım :D
Bundan sonra öyle herkesle tartışmaya girmem :p

yildizimsinsen
21-04-2011, 20:34
var öle bır ordu ama seko bu o affetmez basar . . . olmadı belkıde cıkamıstır o bır marka onun ısı bellı olmaz:)
biz de casuslasak mı acaba kimde diye.. yok yok vazgeçtim.. bir de neden casusladınız diye bizim wowa çakarsa adama bişey de diyemeyiz alimallah.. :D

corsann
21-04-2011, 20:35
2 rekor orduyu ve sahiplerini tebrik ederim. ediz kanka seni de tebrik ederim.. daha ben o dünya rekoru olan orduya 5 hesaptan aynı saniyeye reis fake atacaktım ya :D

BASTIRRR UNEVEN :D

BudA
21-04-2011, 20:37
2 rekor orduyu ve sahiplerini tebrik ederim. ediz kanka seni de tebrik ederim.. daha ben o dünya rekoru olan orduya 5 hesaptan aynı saniyeye reis fake atacaktım ya :D

BASTIRRR UNEVEN :D

Eyw kanka sağolasın :) Kanka tek reis atsan görürdük zaten büyük casus sayesinde :D

st_anger
21-04-2011, 20:44
biz de casuslasak mı acaba kimde diye.. yok yok vazgeçtim.. bir de neden casusladınız diye bizim wowa çakarsa adama bişey de diyemeyiz alimallah.. :D

aynen ya:) zaten duyduguma gore o adam 46lık mıs :D bn melek zannederdım hep kendısını:)

KarPaloov
21-04-2011, 20:47
..................

orkan_my
21-04-2011, 20:50
adımın karıştığı olaylardan dolayı öncelikle ilgililerden sonra tüm forum sakinlerinden şahsım ve vatan grubu adına özür dilerim.

şimdiden tüm saldıran ve savunanları şahsım ve temsil ettiğim grup adına tebrik ederim. server sonuna kadar hatta sonundada forumda daha önce alınan karar gereğince kimse yazı yazmayacaktır. ii eğlenceler:)

kim bitirecekse bitirsin yaz geldi sosyalleşme zamanı

iyi olan kazansın

lütfen forumda cevap hakkı doğmması için yazıma yorumları özelden atınız

oyilmaz
21-04-2011, 21:04
Arkadaşlar birinden bi bilgi aldım moderatör, sanırım yeni speed t4 yeni versiyon açılacakmış.
Ben supporta mail atacağım eski versiyon açılması için, sizde atın belki bi faydası olur..

marx-man07
21-04-2011, 21:12

Zülfikardan rekor galya mancınıgı cıktı. 30k küsürdü sanırım

Mad Fighter
21-04-2011, 21:24
Uneven bitir artık şu wowu :)

oyilmaz
21-04-2011, 21:29
Son durum:
http://hizliresim.com/2011/4/21/11940.jpg

Mad Fighter
21-04-2011, 21:33
46LIKLAR hangi bölgede kuruluyor ?

marx-man07
21-04-2011, 21:33
adımın karıştığı olaylardan dolayı öncelikle ilgililerden sonra tüm forum sakinlerinden şahsım ve vatan grubu adına özür dilerim.

şimdiden tüm saldıran ve savunanları şahsım ve temsil ettiğim grup adına tebrik ederim. server sonuna kadar hatta sonundada forumda daha önce alınan karar gereğince kimse yazı yazmayacaktır. ii eğlenceler:)

kim bitirecekse bitirsin yaz geldi sosyalleşme zamanı

Kim oldugun şimdi belli oldu:) Bikere bnm konustugum msn ye almıslardı seni sende bi kere bulununca tabi saydır dur. daha önce yalancıktan forumda kavga edende sen değilmiydin:D 95 i bas erkeksen diyen ahaha serkan süper yakalamıssın tebrik ederim.

Texsas61
21-04-2011, 21:38
Arkadaşlar birinden bi bilgi aldım moderatör, sanırım yeni speed t4 yeni versiyon açılacakmış.
Ben supporta mail atacağım eski versiyon açılması için, sizde atın belki bi faydası olur..
müdür sen duyumcumusun ya :) robinho gelecek mi :D

uNeVeN
21-04-2011, 21:45
müdür sen duyumcumusun ya :) robinho gelecek mi :D

Recai Kocaman ın amcaoğluymuş bu , ne diyorsa dorudur :D :D

Texsas61
21-04-2011, 21:46
Recai Kocaman ın amcaoğluymuş bu , ne diyorsa dorudur :D :D Aykan Uyanıktürk ünde tanıdığı olabilir :D forzaBeşiktaş forza Recai abi :D

uNeVeN
21-04-2011, 21:48
Aykan Uyanıktürk ünde tanıdığı olabilir :D forzaBeşiktaş forza Recai abi :D

Temmuz da başlarız yine nöbete :)

Forlan Beşiktaşta , Reyes Beşiktaşta :D

Bütün basın Traş , forza Beşiktaş :p

Vurucu
21-04-2011, 21:49

Acıyom walla sana
bu wowla bjk bitirdi seni :D

Texsas61
21-04-2011, 21:50

aynen transfer sezonu başlasın geceleri ben nöbetteyim valla :D hazirana kadar nopost yedik gerçi inşallah açılır hesap :D

Texsas61
21-04-2011, 21:51
Acıyom walla sana
Vurucuuuuuu sen gs liymişsin öle diyolar :D jolly joker ben :)

uNeVeN
21-04-2011, 21:52
Acıyom walla sana

Sevgilim için DÜnyayı , BEŞİKTAŞ için Sevgilimi yakarım ulennn :D :D

Texsas61
21-04-2011, 21:54
bu yazımla hesabın 61. iletisini yazıyorum :D +1903 ve +53 :D

no mercy
21-04-2011, 21:58
Sevgilim için DÜnyayı , BEŞİKTAŞ için Sevgilimi yakarım ulennn :D :D

Caps aldım haha :p Face te mı paylassam napsam :p

uNeVeN
21-04-2011, 22:04
Caps aldım haha :p Face te mı paylassam napsam :p

Yalan yok knk :D
Ben bunu facede de yazdım zamanında :)

Elinden geleni ardına koyma diyorum sana :p
Bunu da ekle la
En büyük AŞK , BEŞİKT-AŞK :D

oyilmaz
21-04-2011, 22:10
Az önce support@travian.com.tr adresine mesaj attım adamlar bizimde haberimiz yok dedi :D
Ağırlığınızı koyun dedim du bakim şimdi bi mesaj daha geldi..
Şimdide admin@travian.com.tr adresine yazın diyo. Ona yazıyon o ona yönlendiriyor buna yazıyon bu buna yönlendiriyor..