PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

yildizimsinsen
09-04-2011, 03:26
Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. tuatone (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b) İNADINA DOSTLAR DOSTLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964) 97 http://speed.travian.com.tr/img/x.gif 2. uNeVeN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3) RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218) 96 -

son13 saat 45 dakika sanırım..

blackjack1905
09-04-2011, 03:28
http://img822.imageshack.us/img822/1829/wwsondurum.jpg (http://img822.imageshack.us/i/wwsondurum.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

KESGİN +90 ları gördügündede benzer bir resim paylaşmıştım. HZZ & RA dan ordu çıkıyormu bilgim yok açıkçası sanrım ordu gitseydi saat dakika verip bizi burada bekletirdi sağolsun Hamit abi :D
bu sefer kim vuracak bilmiyorum heralde 10 tane daha WW sahibi var herkez birbirine topu atmadıysa yarın 13:00 civarlarında WW biter :)

nusrat
09-04-2011, 03:30
http://img822.imageshack.us/img822/1829/wwsondurum.jpg (http://img822.imageshack.us/i/wwsondurum.jpg/)

yaptığımız son toplantıda serkan coştu illaki tüm wowları bana vurduracaksın dedi artık tuatoneyi ordular girmeden tebrik edelim başarılı seviye inişinden dolayı :D

nusrat
09-04-2011, 03:34

aha ordu mordu çıkmıomuş tuatone hayırlı olsun sözümü geri aldım :D

PS-61
09-04-2011, 03:44

Bir karar verin arkadaş . . .

Yok mu saat verecek kimse :)

yildizimsinsen
09-04-2011, 03:47

bende ordu olsa ölçtüm biçtim 19 küsur saat.. etrafım da H Z Z&RA birliği olduğuna göre.. fazla söze gerek yok.. ayrıca yaptıkları stratejiden dolayı orkan_my yi ve ESKİ TÜFEKLERİ de kutluyoruz :D

not: turnuva yeri seviye 20de.. mancınık mesafesi:19:51:54..

sucukluyumurta
09-04-2011, 03:55
bende ordu olsa ölçtüm biçtim 19 küsur saat.. etrafım da H Z Z&RA birliği olduğuna göre.. fazla söze gerek yok.. ayrıca yaptıkları stratejiden dolayı orkan_my yi ve ESKİ TÜFEKLERİ de kutluyoruz :D

yarın 0 ı görmesinler bide kuracaklar derken :D :D :D

PS-61
09-04-2011, 03:59

Sen birşeyler biliyorsun sanki :)

yildizimsinsen
09-04-2011, 04:01
yok dostum.. yaprak kımıldamıyor denilen bir tabir vardır,işte bu öyle birşey.. en azından HZZ ve RA lardan bir saldırı yok sanırım..

blackjack1905
09-04-2011, 04:04

Valla katılıyorum Hamit abi anlasılan yorgun düştü organizasyon yapmadı ...

Dip isyan ~ Keske bu oyunda EFSANE ve HZZ&RA dısındaki birliklerinde raporlarını görebilme şansımız olsaydı

patriyot
09-04-2011, 04:12
lüfer uyku tutmuyormu seni git uyu :)

patriyot
09-04-2011, 04:14

millette yuttu demi onların tsratejisini

frknayaz
09-04-2011, 04:16
Gecenin bu saatinde niye bu kdar dert ettiniz ki ? :)

yildizimsinsen
09-04-2011, 04:17
Valla katılıyorum Hamit abi anlasılan yorgun düştü organizasyon yapmadı ...

Dip isyan ~ Keske bu oyunda EFSANE ve HZZ&RA dısındaki birliklerinde raporlarını görebilme şansımız olsaydı
aslında bende tam bunu yazacaktım.. belki de H Z Z & RA nın saldırmamalarının tek nedeni bu olabilir.. serverde hatırlanabilecek en önemli saldırı raporları H Z Z ve RA birliklerinin operasyonları sayılır neredeyse.. EFSANELER in uNeVeN WW a saldırıları da var fakat ne zaman böyle saldırı raporları olduysa takdir ve teşekkür yerine hakaret ve suçlamalara maruz kalındı.. en son operasyon ise bana göre finaldi.. serverde hatırlanabilecek en büyük saldırı yapıldı ve en iyi savunma olan WW a yapıldı.. yani KESGİN WW yani öyle raporları hakeden WW a yapıldı.. bu nedenle de HZZ & RA ne kadar damgasını vurduysa son saldırılarında savunan KESGİN ve EFSANE birlikleri de o kadar damga vurdular.. topladıkları en yüksek savunmayla ve basabildikleri en yüksek seviyeyle.. (bknz: savunma puanları)
bunları düşünecek olursak H Z Z & R A birliğinin KESGİN (EFSANE) wowa yaptığı saldırı bu serverin finali yada galasıydı.. kim kime saldırmış,kim kimden plan çalmış,kim kimin WW unu yıkmış.. vs. gerisi de artık teferruattır.. açın en baştan okuyun WOW GİDİŞATI bölümünü ne demek istediğimi çok daha iyi anlarsınız..

eğer oyun bugün biterse esas kazananlar HZZ &RA ekibi ve KESGİN WW ekibidir bana göre.. çünkü sadece o son saldırılar hep hatırlanacaktır..

efsane_52
09-04-2011, 04:19
Öküz öküzlüğünü bilecek... buzağı buzağlığını...

Allah tan malın sahibi burada...

Buzağı çalınmış . çalınırsa çalınsın artık ne yapalım.

İnek gebe idi nasılsa. Çıkarır bi buzağı daha basar seviyesini.

Önemli olan çalan adam nasıl yiyecek o buzağının etini?

çok güzel anlatmışsın durumu üstad anlayana artık :D:D:D

patriyot
09-04-2011, 04:23
Gecenin bu saatinde niye bu kdar dert ettiniz ki ? :)
dert etmedim de dunden beri yazıyolardı yani millet ianmadı zaten diyorum

yildizimsinsen
09-04-2011, 04:28
dert etmedim de dunden beri yazıyolardı yani millet ianmadı zaten diyorum
ben (biz) saldırdım(saldırdık) diyen de yok:p

patriyot
09-04-2011, 04:33
vardıya 01.01 diye yazanlar

PS-61
09-04-2011, 04:34

Yarına orman vuranları izleyin siz :)

yildizimsinsen
09-04-2011, 04:36
vardıya 01.01 diye yazanlar
hocam sanık diye biriydi sanırım.. arada gelir sağolsun karalar foruma bişeyler.. 01.01.01 den (Adana'dan) geçeli 3 saat 34 dakika olmuş... :D

sucukluyumurta
09-04-2011, 04:53
hocam sanık diye biriydi sanırım.. arada gelir sağolsun karalar foruma bişeyler.. 01.01.01 den (Adana'dan) geçeli 3 saat 34 dakika olmuş... :D

ne demiş gandalf 5.gecenin sabah namazından sonra wow gidşatına bak :D :D :D :D.

patriyot
09-04-2011, 04:59
ne demiş gandalf 5.gecenin sabah namazından sonra wow gidşatına bak :D :D :D :D.
birazdan ezan okunacak :)

sucukluyumurta
09-04-2011, 05:07
birazdan ezan okunacak :)

grönland için namaz saati verdim :D :D .gmt+2 ona göre hesap çekin haha:)

patriyot
09-04-2011, 05:16
grönland için namaz saati verdim :D :D .gmt+2 ona göre hesap çekin haha:)
foklar hesapdan anlarmı orda çok vardırda :)

sucukluyumurta
09-04-2011, 05:18
foklar hesapdan anlarmı orda çok vardırda :)

yok onlar balık yiyorlar :) :) :).

Eyup-Can
09-04-2011, 07:26
Dün akşam Bir arkadaşımız tuatone 97 olsun saldırıcam yıkıcam diyordu :)

Uyanık olmayalım burda kimse çocuk değil :)

Şu an tuatoneye Hzz&Ra birlikleri dışında saldırı yoksa.. Arkadaşımızı şimdiden Kutlamamız lazım..

Serwer Gerçekten Çok uzadı.. Ciddi olarak Wow raporu sunan birlikler bellidir..

2 birlik dışındakiler tabiri caizse hiçbir faaliyet gösteremeyen birliklerdi.

Hzz&Ra Vs Efsane birlikleri. Bu 2 birlik dışında hiç bir Wow Başarıyı haketmiyor. Bunu herkes biliyor.

Yinede Oyun Stratejisi iyi olan tarafından kazanılıyor.. Bu yüzden Hakeden Kazansın diyelim..

davidoff
09-04-2011, 07:45
Tuatone ww köyü seviye 61 e düştü saldıran ve savunan birliklere tebrikler... Umarım raporları görebiliriz...

Eyup-Can
09-04-2011, 07:46
Tuatona Wowu 61 de durdu :) Saldırı raporunu bekliyoruz.

Saldıranı Tebrik ederim.

Eyup-Can
09-04-2011, 07:50
Tuatone Wow'a {WH!TE} (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=50) Birliğinden Saldırı girmiş.. Arkadaşlar Raporu Paylaşır umarım.

ÆNGELİKE
09-04-2011, 07:50
[QUOTE=sucukluyumurta;1183552]yok onlar balık yiyorlar :) :) :).[/Q
oglum rahat bırakında basak yahu

Bir bilen
09-04-2011, 07:53
Normal server tr de 10 nun üzerinde sanırım tam bilmiyorum ama speed serverdan 1 tane var.

Speed serverın müdavimleri T4 olursa asla oynamaz. Bu büyük çoğunluk binlerce altın kullanır bu kayıbı göze alamaz zaten travian yönetimi.

Ya iki versiyon açılır yada T3.6 versiyonu tek olarak devam eder.

Ortalama 1 seviye 4:30 saat.
Yanılıyorsunuz..

Normal ve X3 Serverde oynayan bir arkadaşınız olarak sunu söyleyebilirim..

X3 serverde oynayanlar normal serverin zorluğunu pek bilmezler her bina üç kat yavaş aynı masraflı askerler için tahıl üretimi üç kat azdır normal serverde 13 aydan önce oyun bitmez savaşlar aylar sürer bende speed oynuyorum buradaki coğu arkadaşın server sonuna doğru bıktıklarını sıkıldıklarını görüyorum bunun üç kat uzununu düşünün kolay değil..

normal serverde sanki speedden az altın kullanılıyormuş gibi konusmussunuz bence tam tersidir durum..
çünkü speedde asker beslemek köy acıp geliştirmek oyunun birinci ayından sonra cok kolay
normal serverde mancınıklı en yakın mesafe 12 saattir eğer savaş bölgeler arası ise" bu saat 100 saatin üstine cıkar ki tahıl yetiştirmek imkansızdır. günlerce askerlerinizin yollarını gözlersiniz ve ölmesinler diye tahılla uğraşırsınız speedde 250k balta üstü ordular cıkardım 30 köy ile tahıl milyonun üstünde bile olsa nbc bile yapmadan tahıl akısını sağlayabildim
Yani normal Server öyle Speedden Az altın kullanarak oynanmıyor onu söylemek istiyorum...

Ayrıca Oyuna Yıllarını vermiş Normal ve Speed oynamış ve belli bir yaşın üstünde biri olarak söyleyebilirim ki
T4 İlk başta eleştirdiğimiz kadar kötü değil bir aydır s7 de oynuyorum en çok eleştridiğim harita yı kullanmaktı şimdi bakıyorum da o haritaya alışmışım normal harita eksik gibi geliyor..

Yani Asıl mesele Alışkanlıklarımızdır ben T4 e alıştım Özellikle Altın hesap ile sanki bot kullanıyormuş gibi hissedeceksiniz:)

valay
09-04-2011, 08:17
Tuatona Wowu 61 de durdu :) Saldırı raporunu bekliyoruz.

Saldıranı Tebrik ederim.

61 deyince uneven aklıma geliyor :) şaka bi yana saldıran ve savunanı tebrik ederim anlaşılan bu server daha bitmez uzadıkça da tılsımı olanlar bir daha ordu basıyor ekicilerden bi ordu daha çıkacak heralde :)

bebelere_balon
09-04-2011, 08:20
Tuatone Wow'a {WH!TE} (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=50) Birliğinden Saldırı girmiş.. Arkadaşlar Raporu Paylaşır umarım.
saldıran arkadaşımız paylaşırsa seviniriz

punish
09-04-2011, 08:30
bencede tuotone wow a hayırlı olsun bu saaten sonra.......
emeklerine sağlık.

GÖZÜ OLANIN GÖZÜ ÇIKSIN DİYECEĞİM AMA .....

YAA YAZIK OLDU BE HEM BİZE HEM SÜPER ORDULAR ÇIKARAN RAKİBİMİZE..

AMA OLSUN BENCE BU SERVER RA&H Z Z (inş doğru yazmısımdır) NİN SALDIRILARI VE EKİP RUHU..... EFSANENİNDE DEFANSI VE AZMİ AKILLARDA KALACAKTIR.

TEKRAR ALANA HAYIRLI OLSUN........

Herkes bu wow un kralı sanıyor kendini.Etliye sütlüye karışmayanı herkes görüyor, yaşıyor.Efsanenin şimdiye kadar çorbaya kaşık bile salladığını görmedim .hepsi wowlarındaki savunma.o kadar savunmada etliye sütlüye çorbaya karışmadıklarındandır.bundan sonra bakalım ne olacak .

fchearts
09-04-2011, 08:51
Herkes bu wow un kralı sanıyor kendini.Etliye sütlüye karışmayanı herkes görüyor, yaşıyor.Efsanenin şimdiye kadar çorbaya kaşık bile salladığını görmedim .hepsi wowlarındaki savunma.o kadar savunmada etliye sütlüye çorbaya karışmadıklarındandır.bundan sonra bakalım ne olacak .

saldırmayan birlikler diğer serverlara saklıyorlar heralde ordularını :rolleyes:

bizde pek ordu kalmadı gereken kadar orduları gösterdik:cool:

bundan böyle izleyelim bakalım kim ne yapacak :confused:

saldıran savunanlara tebrikler

valay
09-04-2011, 09:04

uneven e 2 defa organize yıkım yaptık bir defa planına gittik geriye git raporlara bi bak sadece savunmamı yapmışız diye diğerleri onun yarısını bile yapmadı hala çorbadan bahsediyorsunuz... efsane wow olmasaydı bu orduların diğer wowları birer orduyla yıkacağını ve serverin gerçekten bitmeyeceğini düşünüyorum iyiki kesgin varmış da o orduları bize çaktılar... ayrıca laf değil artık icraat zamanı yukarıda 4-5 wow var tuatone 97 basmış hala başkalarından saldırı bekliyorlar hzz saldırmayacak bu belli oyunu takip eden herkes bunu anlar efsane saldırmyacak yeteri kadar ordu kulladı ve yarışta geride kaldı o zaman hala neyi bekliyorlar birde çorbadan bahsediyorlar dua edin white saldırı çıktı yoksa bazı wowlar anca çok iyi bekledik çok güzel taktiğimiz vardı diye övünerek oyunu bitirecekti

padbach
09-04-2011, 09:28
çok sessiz kaldırı buraları 1 saat önce mesajları okumaya yetişemiyordum bea:D

murdack
09-04-2011, 09:30
Saldırıdan Dolayı Jakh Arkadışımı Tebrik Ederim 97 Den 91 Düşürmüş Bulunmaktadır Bizde Ordu Çıkmasak Server Bitebilirdi Başka Ordu Çıkan Olmadı Sanırsam Raporu Ediz Gelince Koyar...

oyilmaz
09-04-2011, 09:34
Ulan kurun biriniz artık wowu

jim
09-04-2011, 09:40
way beee koskoca serverda wow saldırıları sadece RA ve HZZ birliklerinden geldi.
şimdi bu 2 birlikte de ordu kalmadığına göre acaba ne olacak???
diğer birliklerde asker mi yok yoksa bidahaki servera mı saklıyorlar:)

mahoni
09-04-2011, 09:41
Oncelikle Gunaydın sevgılı arkadaslar

Bu kadar uzamıs bı serwerda bıle bı cok bırlıgın hem kafaya cıkmam hedef olmam, hemde ordu cıkarmam son sozu ben soylerım kendıme avantaj saglarım, zaten serwerda ordu var ellerındemı patlıcak mecburen saldırıcaklar mantıgının ıse yaradıgını uzulerek soyluyorum. Bız pes ettık sızler kazandınız. Whıte bırlıgı 1 er gun arayla serwer bıtmesın dıye tuatone wowuna ıkı saldırı cıkarmıstır. Saldıran ve savunan arkadasları burdan tebrık ederım.

Gelelım bundan sonra yapacaklarımıza; Wow koyumuz olmamasına ragmen kımsenın ordusu elınde kalmasın dıye mecburen bu saldırıları cıkardık ama Whıte bırlıgı kımsenın stratejısının bı parcası olamaz. Madem sızler ınanılmaz stratejı yetenegızle bırılerı mecbur saldırıcak dıye dusunuyorsunuz; bızlerde bundan sonra kafadakı wowa, (oyunu kazanmak ısteyen bırlıkler ordu cıkarmadıkca) saldırı cıkarmıyacagımızı belırtırız.

Hedeflerımız sıralamada 2. 3. 4. wowlar olucaktır. Bız ordumuzu caktıktan sonra serwer erken bıtmıs gec bıtmıs, ahmetın rekor ordusu vardı mehmetınkı yetısmıyor, umrumuzda olmaz...

Sozlerımı kımse bıyerlere cekmesın bazı bırlıklerın wow donemınde yaptıları ortada. Bu sozler hala kendını uyanık sananlar ıcın...

Kdv (Barış)

murdack
09-04-2011, 09:42
way beee koskoca serverda wow saldırıları sadece RA ve HZZ birliklerinden geldi.
şimdi bu 2 birlikte de ordu kalmadığına göre acaba ne olacak???
diğer birliklerde asker mi yok yoksa bidahaki servera mı saklıyorlar:)

Biz Gereken Noktada Sözümüzü Söyleyeceğiz White Birlikleri Olarak Servere Son Noktayı Biz Koyucağız..

jim
09-04-2011, 09:46

Bu kadar uzamıs bı serwerda bıle bı cok bırlıgın hem kafaya cıkmam hedef olmam, hemde ordu cıkarmam son sozu ben soylerım kendıme avantaj saglarım, zaten serwerda ordu var ellerındemı patlıcak mecburen saldırıcaklar mantıgının ıse yaradıgını uzulerek soyluyorum. Bız pes ettık sızler kazandınız. Whıte bırlıgı 1 er gun arayla serwer bıtmesın dıye tuatone wowuna ıkı saldırı cıkarmıstır. Saldıran ve savunan arkadasları burdan tebrık ederım.

Gelelım bundan sonra yapacaklarımıza; Wow koyumuz olmamasına ragmen kımsenın ordusu elınde kalmasın dıye mecburen bu saldırıları cıkardık ama Whıte bırlıgı kımsenın stratejısının bı parcası olamaz. Madem sızler ınanılmaz stratejı yetenegızle bırılerı mecbur saldırıcak dıye dusunuyorsunuz; bızlerde bundan sonra kafadakı wowa, (oyunu kazanmak ısteyen bırlıkler ordu cıkarmadıkca) saldırı cıkarmıyacagımızı belırtırız.

Hedeflerımız sıralamada 2. 3. 4. wowlar olucaktır. Bız ordumuzu caktıktan sonra serwer erken bıtmıs gec bıtmıs, ahmetın rekor ordusu vardı mehmetınkı yetısmıyor, umrumuzda olmaz...

Sozlerımı kımse bıyerlere cekmesın bazı bırlıklerın wow donemınde yaptıları ortada. Bu sozler hala kendını uyanık sananlar ıcın...

Kdv (Barış)

Çok doğru bi yazı olmuş. Tebrikler saldırılarınız için savunan tarafada tebrikler

viva la vida
09-04-2011, 09:48
çok sessiz kaldırı buraları 1 saat önce mesajları okumaya yetişemiyordum bea:D
Bi rapor koyan bile yok. İyi hoş anladık bizde varız bu serverda dediler Sayın Whitelar ama boşuna bekliyorum ben anlaşıldı. Köye tahıl at ben kaçtım :)))

HQRTLACK
09-04-2011, 09:59

Kdv (Barış)

Başından beri söylediğim gibi HOYHOY en iyi stratejiyi kurmuş gibi görünüyor. Aşağıdaki savunmadaki sıralaması da bunun göstergesi...

1. KESGİN 33209 45 39484898
2. uNeVeN 3229 6 39195401
3. tuatone 35323 47 17848627
4. HırT 1119 1 14121327
5. Shekill 17965 30 12009273
6. joker-as 31907 37 11802605
7. Katliam08 44766 48 11447688
8. DARK MANİA 27488 35 10252127
9. saho 29030 37 9785920
10. DOĞAN77 33755 41 9216602
11. Natarlar 854 1 7364564
12. CıqArA 32489 44 3965260
13. woyager 10128 22 3729168
14. Circassian 38462 56 3680767
15. HOYHOY 49536 59 3562833

atlıoğlu
09-04-2011, 10:03

Kdv (Barış)

Bu kadar yazı yazmana gerek yok dostum kafana göre takıl ister 1.ye ister sonuncuya at kimin umrundaki serverde oynayan 300 kişi var 150 si multi wow köyleri tahılsızıktan kırılıyor sen felsefeye takmışsın.Bence kafana şapkadan başka bişey takma.

patriyot
09-04-2011, 10:21

Kdv (Barış)

Emin ol sizden ordu girsede girmesede tuatone yıkılacakdı biz orduyu zaten çıkdık sadece kimseye ilan etmedik evet herkezin bir stratejisi var ama emin olun RESİTAL olarak gerekdiği yerde ordu kullanılıcakdır kullanılıyorda serverın bitemesine 2 saat kala TUATONE sıfırlanıcakdı Zamanımız yetiyordu ve zamanında çıkdık orduyu.. Oyun dünyasındaki her birlikde az yada çok büyük yada küçük hala ordu vardır. Ayrıca ordularımızın hedefi belli bu yüzden büyük yıkımlar olmuyor sanırım olmayacakta.
Ama RESİTAL olarak her zaman yerinde ve zamanında ortaya çıkacağımızdan emin olabilirsiniz
saygılarımla.

mahşerin_4atlısı
09-04-2011, 10:25

Kdv (Barış)

Aslında genelde doğru bir tesbit yani genel de birliklerin ve yöneticilerin strateji diye kullandıkları bir durum ama bu drumun geçerli olabilmesi için biri çıkıp orduyu gönderir ve ordunun zamanı ile ilgili sinyal verirse diğer birliklerde bunu görürse saldırı çıkmazlar..

Bu bir risk stratejisi dir doğruluğunu kanıtlandıkdan sonrada birlikler rahatlar

oyüzden senin yazın bence erken oldu neden dersen server normalda 16:54:00 de biticekdi ve eminmki sinyal verilmediği için saldırısı giden ordular var ilk defa farketdiyseniz hiç kimse ordudan yada zamandan bahsetmedi o yüzdende herkez sondakkaya kadar bekleyip elindeki orduların zamanı en kısa olanlarını çıktığını saat 16:54.00 kadar görüceksiniz.

Bu varsayımım da anlaşmalı birlikler hariç diyerekde not düşüyorum bu benim düşüncem ..

saygılarımla

HOYHOY /Mahşer...

sanık
09-04-2011, 10:32
Başından beri söylediğim gibi HOYHOY en iyi stratejiyi kurmuş gibi görünüyor. Aşağıdaki savunmadaki sıralaması da bunun göstergesi...

4. HırT 1119 1 14121327
9. saho 29030 37 9785920

onunki korkaklık strateji filan değil

i_mar
09-04-2011, 10:36
En yüksek seviye kaç şu anda ?

mahşerin_4atlısı
09-04-2011, 10:42

4. HırT 1119 1 14121327
9. saho 29030 37 9785920

olablir olmayabilirde... Kazanmak herzaman 1. olmak değildir.

Her düşünceye saygılıyız.. :) yeterki seviyemiz düşmesin ...

Saygılarımla

si&ma
09-04-2011, 10:44
Dün akşam Bir arkadaşımız tuatone 97 olsun saldırıcam yıkıcam diyordu :)

Uyanık olmayalım burda kimse çocuk değil :)

Şu an tuatoneye Hzz&Ra birlikleri dışında saldırı yoksa.. Arkadaşımızı şimdiden Kutlamamız lazım..

Serwer Gerçekten Çok uzadı.. Ciddi olarak Wow raporu sunan birlikler bellidir..

2 birlik dışındakiler tabiri caizse hiçbir faaliyet gösteremeyen birliklerdi.

Hzz&Ra Vs Efsane birlikleri. Bu 2 birlik dışında hiç bir Wow Başarıyı haketmiyor. Bunu herkes biliyor.

Yinede Oyun Stratejisi iyi olan tarafından kazanılıyor.. Bu yüzden Hakeden Kazansın diyelim..

wow kurmayı en çok saldırı askeri basan birlikmi hakediyo veya en ii savunması olan birlikmi kurmalı wowu her wow alındığı günden itibaren wow kurmayı hakediyo bence sizin mantığınızla bakarsak olaya ozaman geçen dönem semerşah kurmalıydı wowu veya ondan önceki dönem piyano wow kurmalıydı ama ikiside kuramadı nerdeyse serverdeki tüm orduları wowlarında gördükleri halde herkez bilirki tepeye çıktıysan saldırı alıcaksın önemli olan doğru zamanda çıkmatır oda doğru bi stratejiyle olur bu oyunda asker kadar stratejide çok önemlidir

ÆNGELİKE
09-04-2011, 11:03
dogru söylüyosun en iyi stratejiyi şuana kadar bencede hoyhoy uyguluyor etliye sütlüye karışmamakla

sanık
09-04-2011, 11:04
olablir olmayabilirde... Kazanmak herzaman 1. olmak değildir.

Her düşünceye saygılıyız.. :) yeterki seviyemiz düşmesin ...

Saygılarımla

kullandığım bir kelimeden dolayı yorumumsilindi sanırım kullanamm gereken bir kelimeydi. dostlerin diyor ben demiyorum senin nasıl bir adam olmadığını

lüfer
çok güzel anlatmışsın durumu üstad anlayana artık :D:D:D

Onu anlayacak ha? nerdeeeeee?

Eyup-Can
wow kurmayı en çok saldırı askeri basan birlikmi hakediyo veya en ii savunması olan birlikmi kurmalı wowu her wow alındığı günden itibaren wow kurmayı hakediyo bence sizin mantığınızla bakarsak olaya ozaman geçen dönem semerşah kurmalıydı wowu veya ondan önceki dönem piyano wow kurmalıydı ama ikiside kuramadı nerdeyse serverdeki tüm orduları wowlarında gördükleri halde herkez bilirki tepeye çıktıysan saldırı alıcaksın önemli olan doğru zamanda çıkmatır oda doğru bi stratejiyle olur bu oyunda asker kadar stratejide çok önemlidir

En çok savunma yapan kişinin wow kurmaya hakkı vardır demiyorum.. Efsane oyuncularından Unevene saldırı gelmiştir.. Aynı şekilde H Z Z & RA birliklerindende Efsane Wowa Saldırı gitmiştir. Söylemek istediğim; bu iki birlik dışındaki birliklerden ciddi bir saldırı görmedik. Bu durum strateji gereğidir birşey demiyorum ancak şu anda görünen durum 2 birlikten birinin Wowu almasıdır. Benim düşümcem bu yönde.

sanık
09-04-2011, 11:05
dogru söylüyosun en iyi stratejiyi şuana kadar bencede hoyhoy uyguluyor etliye sütlüye karışmamakla

sen bişi bilmiyorsun hoyhoy un dolaplarını hoy hoy demiyelimde direk isim verelim sülonun neler cevirdiğini herkes biliyor

cihat47
09-04-2011, 11:17
saldırı raporu yokmu tautone nın

sanık
09-04-2011, 11:20
saldırı raporu yokmu tautone nın

mahşer koysun

cihat47
09-04-2011, 11:27
mahşer koysun

yaw de siz paylasın ne olcak weyy :)

mahşerin_4atlısı
09-04-2011, 11:29
mahşer koysun

bunudamı bana maal etdiniz :))

saldırı white dan başka bişey demiyorum sana ...

sanık
09-04-2011, 11:32
ne münasabet saldırı sonucu vardır diye yazdım niye böyle bir yorum yaptınız anlayamadım . anlayan varmı gençlik. ben biraz yaşlıyımda belki gençler anlar

sanık
09-04-2011, 11:33
ben saldırımı paylaşmayacağım.savunan da paylaşmazsa sevinirim köyümün belli olmasını istemiyorum

jim
09-04-2011, 11:36
Bir kerede hak eden alsın şu wowu
ben hakedenin almasını istiyorum açıkcası
yok strateji yok falan filan değil
şu forumda sadece bir kerede hakedenin kazanmasını görmek istiyorum

aslan-kartal
09-04-2011, 11:38
adam zaten profiline koymuş raporu...

.....

saldıran&savunan herkese tebrikler...

dipçik: bastır CıqArA bastır uNeVeN.. biriniz bastırın artık:)

aslan-kartal
09-04-2011, 11:39
raporu yayınladım ama sonradan sildim... çünkü saldıran veya savunanın yayınlaması daha doğru...

kuvvetmira
09-04-2011, 11:43
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/9/3928.jpg
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/9/3901.jpg

{WH!TE} Birliği Olarak Dün ve Bu Sabah Yapılan Operasyonlarda Emeği Gecen Arkadaşlarımızı Tebrık Ederız..

Bölgede Okadar Savasdan Sonra Boyle Büyük Ordu Cıkarmak Bence Buyuk Bır Basarı..

Not= İki Saldırı Neden Bir Cıkılmadı Diye Soranlar Olcak Bunun Cevabını Vereyım Wow Sevıyesı Yukselınce Kımsenın Ordusu Yetısmedı Ilk Olarak Octavia Cıktı Ve Bu Sabahda Jackh Arkadasımız Son Vurusunu Yaptı..

Saldıran Ve Savunan Ekibi Tebrik Ederiz

HaStasıyızz Dedeeeee:D

Fatii

furious
09-04-2011, 11:43
60 bin boş hesaptan bahsediyosun dostum :)

bahsettigin serverları görmek maksadıyla açıp bırakan bir sürü oyuncu var. Şahsen bende bir hesap açıp bıraktım anlamadıgım için o sürümü ....

Speed serverin oyuncuları baskadır ve T 4 olursa nasıl bir düşüş olacagını herkes görecektir

+ o 60 bin hesapta oynayanlar varsa bunların yaş aralığı 14-19 ve bu yaş aralığındaki gençler bu oyuna altın alarak oynamaz..

o yüzden t3.6 daki 6bin hesap , o t4 deki bir serverda bulunan 30 bin hesaptan daha çok para kazandırır travian'a o yüzden rakamlar aldatıcı bana göre de..

ejderyaa
09-04-2011, 11:44
raporu yayınladım ama sonradan sildim... çünkü saldıran veya savunanın yayınlaması daha doğru...

Rapor

Jakh
http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=17382

Adlı Oyuncunun Profilinde MevCut...

Saldıran Ve Savunan Taraflara TebrikLer...

:)

iscom
09-04-2011, 11:46
Saldıran {WH!TE} birliğini ve Jakh adlı oyuncuyu tebrık ederiz. Raporunu kendı yayınlamasını beklıyoruz. Guzel bır ordu hazılamıs kendısı.

NOt: Oyunun uzamasını jakh sağlamıstır. Butun gece gelen tek cıddı saldırıdır. Boyle bılınsın 99 basılıyordu . Hak eden kazansın ama hak eden......

METEHAN BIRLIGI BASKANI
İSCOM

si&ma
09-04-2011, 11:46
En çok savunma yapan kişinin wow kurmaya hakkı vardır demiyorum.. Efsane oyuncularından Unevene saldırı gelmiştir.. Aynı şekilde H Z Z & RA birliklerindende Efsane Wowa Saldırı gitmiştir. Söylemek istediğim; bu iki birlik dışındaki birliklerden ciddi bir saldırı görmedik. Bu durum strateji gereğidir birşey demiyorum ancak şu anda görünen durum 2 birlikten birinin Wowu almasıdır. Benim düşümcem bu yönde.

efsane birlikleri uneleyene saldırı çıkmış olabilir diğer wowları kaç kere indirdiniz ? siz kendinize sadece uneleyeni rakip görmüş olabilirsiniz bu sizin hatanız orda kaç wow varsa hepside sizin rakibinizdir ve eğer wow kurmak istiyosanız elinizde olanı çok ii kulanmalısınız siz çok erken bi saldırı yapıp tüm kozlarınızı uneleyende harcadınız şuan içinde sadece ii bi savunmadan başka yapabiliceğiniz bişi yok yukarı çıkan wowu bi başkasının indirmesini bekliyceksiniz sizin savunmanız ve mimar tılsımınız vardı ona güvendiniz seviye bastınız bi başka birliğin savunması yeterli değil bunu biliyo ve seviyeyi savunmasını sağlamlaştırana kadar basmıyosa ve zamanını bekliyosa o birlik wow kurmayı haketmiyomudur herkez ister basıp gidiyim hemen wowu kuruyum bitsin ama dediğiniz gibi olmuyo malesef elindekini bilicen ve bunu en ii şekilde değerlendiricen her birlikte hzz&ra daki kadar ordu yok malesef hiç bi birliktede ordaki kadar profesyonel oyuncuda yok ozaman kimse seviye basmasın unelelen kursun wowu nasılsa en çok o hekediyo

kuvvetmira
09-04-2011, 11:47
Saldıran {WH!TE} birliğini ve Jakh adlı oyuncuyu tebrık ederiz. Raporunu kendı yayınlamasını beklıyoruz. Guzel bır ordu hazılamıs kendısı.

NOt: Oyunun uzamasını jakh sağlamıstır. Butun gece gelen tek cıddı saldırıdır. Boyle bılınsın 99 basılıyordu . Hak eden kazansın ama hak eden......

METEHAN BIRLIGI BASKANI
İSCOM

Raporlar Yayınlanmıstır =)

{WH!TE} Birlik Başkanı

Fatii

Mad Fighter
09-04-2011, 11:48

METEHAN BIRLIGI BASKANI
İSCOM

şuan 99 mu yoksa 99 danmı seviye indi ?

kuvvetmira
09-04-2011, 11:50

{WH!TE} Birliği Olarak Dün ve Bu Sabah Yapılan Operasyonlarda Emeği Gecen Arkadaşlarımızı Tebrık Ederız..

Bölgede Okadar Savasdan Sonra Boyle Büyük Ordu Cıkarmak Bence Buyuk Bır Basarı..

Not= İki Saldırı Neden Bir Cıkılmadı Diye Soranlar Olcak Bunun Cevabını Vereyım Wow Sevıyesı Yukselınce Kımsenın Ordusu Yetısmedı Ilk Olarak Octavia Cıktı Ve Bu Sabahda Jackh Arkadasımız Son Vurusunu Yaptı..

Fatii

Raporlar Burda Hala Soru Soran Arkadaslar Var...

murdack
09-04-2011, 11:50
şuan 99 mu yoksa 99 danmı seviye indi ?

97 Den SeviyeYİ 61'e İndirdik

Mad Fighter
09-04-2011, 11:51
ehehh :) eeii ettiniz :D:D oyun 1 ay daha uzadı yani :)

si&ma
09-04-2011, 11:55
[QUOTE=sanık;1183693]sen bişi bilmiyorsun hoyhoy un dolaplarını hoy hoy demiyelimde direk isim verelim sülonun neler cevirdiğini herkes biliyor[/QUOTE

bişeyler biliyosan gevelemede anlat herkez bilsin ne çevirdiğini mahşer bu oyundaki bildiğim en ii wowcudur dolapta çeviriyosa vardır bildiği bişey onuda herkez yapamaz yapıyosada helal olsun yakışır

no mercy
09-04-2011, 11:57

Fatii

Tebrıkler..

Eyup-Can
09-04-2011, 11:57
efsane birlikleri uneleyene saldırı çıkmış olabilir diğer wowları kaç kere indirdiniz ? siz kendinize sadece uneleyeni rakip görmüş olabilirsiniz bu sizin hatanız orda kaç wow varsa hepside sizin rakibinizdir ve eğer wow kurmak istiyosanız elinizde olanı çok ii kulanmalısınız siz çok erken bi saldırı yapıp tüm kozlarınızı uneleyende harcadınız şuan içinde sadece ii bi savunmadan başka yapabiliceğiniz bişi yok yukarı çıkan wowu bi başkasının indirmesini bekliyceksiniz sizin savunmanız ve mimar tılsımınız vardı ona güvendiniz seviye bastınız bi başka birliğin savunması yeterli değil bunu biliyo ve seviyeyi savunmasını sağlamlaştırana kadar basmıyosa ve zamanını bekliyosa o birlik wow kurmayı haketmiyomudur herkez ister basıp gidiyim hemen wowu kuruyum bitsin ama dediğiniz gibi olmuyo malesef elindekini bilicen ve bunu en ii şekilde değerlendiricen her birlikte hzz&ra daki kadar ordu yok malesef hiç bi birliktede ordaki kadar profesyonel oyuncuda yok ozaman kimse seviye basmasın unelelen kursun wowu nasılsa en çok o hekediyo

Haklısın.. Hzz&Ra daki kadar kimsede ordu yok.. Kontrollü şekilde kullanıyorlar ordularını. Diğer birliklerde ellerinde çok sağlam ordu olmadığını bildikleri için kontrollü kullanmaya çalışıyorlar :) Biliyorlar ki Hzz&Ra ordu çıkarır biz bekleyelim ordular tükensin sonra biz sahnede yerimizi alıp Wowda şansımızı deneyelim.

Bu stratejiyi kullanmakta haklılarda :) Başka çare yok çünki..

O halde Ne diyoruz..

BASTIR UnEVeN :)

sis
09-04-2011, 11:59
[ımg]http://i1104.hizliresim.com/2011/4/9/3928.jpg[/ımg]
[ımg]http://i1104.hizliresim.com/2011/4/9/3901.jpg[/ımg]

[ı]{wh!te} birliği olarak dün ve bu sabah yapılan operasyonlarda emeği gecen arkadaşlarımızı tebrık ederız..

Bölgede okadar savasdan sonra boyle büyük ordu cıkarmak bence buyuk bır basarı..

Not= iki saldırı neden bir cıkılmadı diye soranlar olcak bunun cevabını vereyım wow sevıyesı yukselınce kımsenın ordusu yetısmedı ılk olarak octavia cıktı ve bu sabahda jackh arkadasımız son vurusunu yaptı..

Saldıran ve savunan ekibi tebrik ederiz

[sıze=5]hastasıyızz dedeeeee:d[/sıze]

fatii[/ı]
saldıran ve savunan birliği tebrik ederim sizde ordu bitmez beklediğim çıkmadı hala tekrardan ordu sahibi arkadaşları tebrik ederim

BudA
09-04-2011, 12:05
saldıran ve savunan birliği tebrik ederim sizde ordu bitmez beklediğim çıkmadı hala tekrardan ordu sahibi arkadaşları tebrik ederim

Beklenen orduya az kaldı :p

sis
09-04-2011, 12:07
efsane birlikleri uneleyene saldırı çıkmış olabilir diğer wowları kaç kere indirdiniz ? Siz kendinize sadece uneleyeni rakip görmüş olabilirsiniz bu sizin hatanız orda kaç wow varsa hepside sizin rakibinizdir ve eğer wow kurmak istiyosanız elinizde olanı çok ii kulanmalısınız siz çok erken bi saldırı yapıp tüm kozlarınızı uneleyende harcadınız şuan içinde sadece ii bi savunmadan başka yapabiliceğiniz bişi yok yukarı çıkan wowu bi başkasının indirmesini bekliyceksiniz sizin savunmanız ve mimar tılsımınız vardı ona güvendiniz seviye bastınız bi başka birliğin savunması yeterli değil bunu biliyo ve seviyeyi savunmasını sağlamlaştırana kadar basmıyosa ve zamanını bekliyosa o birlik wow kurmayı haketmiyomudur herkez ister basıp gidiyim hemen wowu kuruyum bitsin ama dediğiniz gibi olmuyo malesef elindekini bilicen ve bunu en ii şekilde değerlendiricen her birlikte hzz&ra daki kadar ordu yok malesef hiç bi birliktede ordaki kadar profesyonel oyuncuda yok ozaman kimse seviye basmasın unelelen kursun wowu nasılsa en çok o hekediyo
bu kadar iyi streteji biliyorsun sen kur ozaman arkadaşım wowu efsane birliği kendisine saldıran birliğe saldırmıştır saldırmasa idi onlarda kurardı zaten wowu yada onlar bize saldırmasa idi biz kurardık her birliğin saldıracağı veya saldırmayacağı birlikler vardır bu steretejiyi beğenmiyorsan sende başka bir stretejiyle wow alacaksın ve kuracaksın hariçten gazel okumak güzeldir ve kolaydır biraz saygı gösterin birliklerin tercihlerine eleştirmek demek o birlikleri sorgulayacağınız anlamı taşımaz sorgulkayabilmeniz için obirliğin içinde olmanız gerekir

by ati
09-04-2011, 12:25

Fatii

Klasik olarak savunan ve saldıran birlige tbkler.........

jackh arkadaşın emeklerine saglık ula fati şunu anladım bu oyun bitmez :)

by ati
09-04-2011, 12:26
efsane birlikleri uneleyene saldırı çıkmış olabilir diğer wowları kaç kere indirdiniz ? Siz kendinize sadece uneleyeni rakip görmüş olabilirsiniz bu sizin hatanız orda kaç wow varsa hepside sizin rakibinizdir ve eğer wow kurmak istiyosanız elinizde olanı çok ii kulanmalısınız siz çok erken bi saldırı yapıp tüm kozlarınızı uneleyende harcadınız şuan içinde sadece ii bi savunmadan başka yapabiliceğiniz bişi yok yukarı çıkan wowu bi başkasının indirmesini bekliyceksiniz sizin savunmanız ve mimar tılsımınız vardı ona güvendiniz seviye bastınız bi başka birliğin savunması yeterli değil bunu biliyo ve seviyeyi savunmasını sağlamlaştırana kadar basmıyosa ve zamanını bekliyosa o birlik wow kurmayı haketmiyomudur herkez ister basıp gidiyim hemen wowu kuruyum bitsin ama dediğiniz gibi olmuyo malesef elindekini bilicen ve bunu en ii şekilde değerlendiricen her birlikte hzz&ra daki kadar ordu yok malesef hiç bi birliktede ordaki kadar profesyonel oyuncuda yok ozaman kimse seviye basmasın unelelen kursun wowu nasılsa en çok o hekediyo

+112121011

Black_White
09-04-2011, 12:32

-1.299.999 :)

Doğru tespit....

Fatii

Tebrikler yerinde ve zamanında saldırılarınızdan dolayı.

kuvvetmira
09-04-2011, 12:46
Klasik olarak savunan ve saldıran birlige tbkler.........

jackh arkadaşın emeklerine saglık ula fati şunu anladım bu oyun bitmez :)

Abi Bitmez Ben Demiştim Sana Oyuna Şekli Biz Vercez Daha Erken :D

şemsöz
09-04-2011, 12:47
bizim hoyhoy wow ile wow u kurmak gibi bir niyetimiz yok favoriler var yeter ki kimseyi kırmayalım gönüller bir olsun kankalar birliğinden forumda kimseye sataşma ve yA KÖTÜ SÖZ OLAMAZ OLMAZDA OYUNU SONUNAKADAR GETİREN TÜM ARKADAŞLARIMIZ ZATEN BAŞARILI OLMUŞLARDIR...HERKEZE İYİ OYUNLAR

jolly joker
09-04-2011, 12:49
ya boşverin artık bitsin şu oyun :D

by ati
09-04-2011, 12:54

Erken mi:) Şaka bi yana hem savaşıp hem ordu basmak kolay bişey degil tbkler kardeşim napalım bekleriz artık :)

bifa
09-04-2011, 12:54
Bu serverda oynamak varmış :o:(

jolly joker
09-04-2011, 12:56
editttttttttttt

Mr.Nonstop
09-04-2011, 13:08
edittt

by ati :D

BudA
09-04-2011, 13:08

O kadar iddaalı konuşmaya bence gerek yok :)
Elimizde bulunan orduları kullanacağız , artık şekli kim verir kim kaybeder bilemeyiz :)

kuvvetmira
09-04-2011, 13:14
O kadar iddaalı konuşmaya bence gerek yok :)
Elimizde bulunan orduları kullanacağız , artık şekli kim verir kim kaybeder bilemeyiz :)

Bizim Kaybetcek Birşeyimiz Yok O Garanti Ama:D

hicazli
09-04-2011, 13:29
wowlar takıldımı yoksa benim ekrandamı bir sorun var ?! :confused:
son iki gündür 3. 4. sıradakiler hiç seviye basmıyorlar ?
yoksa basamıyorlarmı ?
eğer cesaretleri kalmadıysa lütfen şifreleri versinler biz basalım seviyeleri kıyağımız olsun ;)

kinder süpriz :)
09-04-2011, 13:31
yoksa basamıyorlarmı ?
eğer cesaretleri kalmadıysa lütfen şifreleri versinler biz basalım seviyeleri kıyağımız olsun ;)

Senin ekranda sorun var kardes veya tamtakip etmiyon..

atlıoğlu
09-04-2011, 13:36
66 gün olmuş natarlar çıkalı eğer wow sahipleri acele etmezlerse natarlar wow kurmaya başlayacak demedi demeyin.

hicazli
09-04-2011, 13:39
Senin ekranda sorun var kardes veya tamtakip etmiyon..

günlerdir bi tuatone (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=15884) vardı seviye basan, oda 97 den indi, diğerleri 87 yi geçemedi, benim ekranda sorun yokmuş kardeş senin yazı gayet net okunaklı, seviye bassınlar boş durmasınlar, yada şifreleri ortaya koysunlar, bizden bu kadar desinler :)

oyilmaz
09-04-2011, 13:39
Arkadaş iyi basıyormuş bırakın o bassın ulen :D
Veya uNeVeN i açsınlar o eski basıcılardan..

restart
09-04-2011, 13:42
Amma uzun server oldu. Dışarıdan takip eden biri olarak Allah kolaylık versin. wow sahipleri içinde psikolojik bir savaşa dönüştü sanırım. Dayanıklılık savaşı çünkü bu kadar süre geceleri uykusuz kolay değil. Ayrıca tahıl desteği için birlik oyuncularını bu kadar süre motive etmek de zor sanırım. Server uzadıkça hesap silen oyuncu sayısı da artıyordur hızla sanırım. Kalan oyuncu azaldıkça işler daha da zorlaşacak gibi. Hayırlısı bakalım.
En azından seviyesiz muhabbetler yapılmamaya başladı bu da iyi bir durum

Black_White
09-04-2011, 13:43
66 gün olmuş natarlar çıkalı eğer wow sahipleri acele etmezlerse natarlar wow kurmaya başlayacak demedi demeyin.

Natarlarıda yıkarız:)

murdack
09-04-2011, 13:48
Serverin Uzaması RekorcuLın İşine Geliyor Rekor Ordu Rekor Köy Rekor Nüfüs Hepside Bu Dönem Çıkabilir..

yildizimsinsen
09-04-2011, 13:48

Fatii
saldıran ve savunan ekibe tebrikler.. oyuna bir renkte sizler kattınız sanırım :)

si&ma
09-04-2011, 14:00

tam rekorluk server sanırım senin rekorda kırılmış yeni server t4 olursa bu yeni rekorlarıda çok rahat bişekilde geçiceklerdir

yildizimsinsen
09-04-2011, 14:04
yoksa basamıyorlarmı ?
tıkır tıkır ilerliyorlar saat gibi maaşallah.. bi monitörünün üstüne vur bakalım belki düzelir :D

masal16
09-04-2011, 14:17
herkes bu wow un kralı sanıyor kendini.etliye sütlüye karışmayanı herkes görüyor, yaşıyor.efsanenin şimdiye kadar çorbaya kaşık bile salladığını görmedim .hepsi wowlarındaki savunma.o kadar savunmada etliye sütlüye çorbaya karışmadıklarındandır.bundan sonra bakalım ne olacak .
sen yenisin galibaaaaa:)

Cetvelsiz
09-04-2011, 14:18
sen bişi bilmiyorsun hoyhoy un dolaplarını hoy hoy demiyelimde direk isim verelim sülonun neler cevirdiğini herkes biliyor

Speed tarihinde en fazla wow bakıcılığı yapan ve en sonunda kendi hesabına wow alan birinden bahsediyorsun dikkatini çekerim.

Şu speedte elindeki imkanlara göre en iyi stratejiyi uygulayan 2 wow dan biridir.

Haketti yada haketmedi gibi kelimeler wow döneminde ( Kural ihlalleri ve şifre ele geçirmeler hariç ) saçmalıktan ibarettir. Kazanan taraf doğru strateji uyguluyorsa bunu zaten haketmiştir.

Bir başka konu ise:

Sadece belirli birlikler ( Özellikle HZZ ve RA ) nin raporlarına tanıklık ettik wow gidaşatı boyunca. Burada da özeleştiri yapıyım:

Saldırıyı çıkan oyuncu gelip forumda saat veriyorsa, başka birliklerin saldırı çıkmasını bekleyemezsin. Asıl strateji saldırıyı çıkarsın ve birleşmedeki birlik yetkilileri haricinde kimseye saldırı haberini vermezsinki diğer birliklerde oyun bitiyor deyip elindeki ordulardan birkaçını harcasın. Belkide bunu yaparak diğer birliklerin tuğla, odun vurmasına sebep olabilirsin :)

Bu oyunu ordusu yada savunması çok olan kazanacak diye bi kural yoktur..

bebelere_balon
09-04-2011, 14:20
Tebrıkler..
saldıran whıte birliğini dostlar wow olarak tebrik ederiz

TRAVİAN
09-04-2011, 14:22
** RA & HZZ WW ** (78|293)
Halk: Cermenler
Birlik: RA&H Z Z
Sahibi: uNeVeN
Nüfus: 1145

Haberler:
Yeni haber yok

Seçenekler:
» Haritayı ortala
» Asker gönder (Kilitlendi)
» Satıcı gönder (Kilitlendi)

?

cihat47
09-04-2011, 14:24

pekı natarlar kurunca wowları indirilebilrimi yanı saldırılara acık olacak deilmi

jim
09-04-2011, 14:29
pekı natarlar kurunca wowları indirilebilrimi yanı saldırılara acık olacak deilmi

bi ara natarlarda milyar tane tuzak var diye duymuştum
eğer doğruysa bu giden orduların hiç biri bi iş yapamaz:)

marx-man07
09-04-2011, 14:30

Natarları boşuna beklemeyin bence. Natarlar gelse bile köyünde 6 milyar tuzakçıyla gelecek. Yıkmak mümkün olmaz yani..

qhost000
09-04-2011, 14:34
Son Durum ne Arkaşlar ?

monk
09-04-2011, 14:36
Arkadaslar bır sorum olacakdı.
Bu natarlar hangı sartlar altında gelırler ? Yanı ne olması gerekıyor ? Oyun uzadı dıye gelıp natarların kurması adıl bır goruntu gıbı durmuyor. Herkes cok ugrasmıs buralara gelmıs bıseylerle ugrasmıs ve hala da ugrasmakda. Eger su saatte natar cıkıp wow'u kurması sızce de haksızlık olmaz mı ?
Toplu olarak oyun bırakılmıs veya kımse bırbırıne saldırmadan durmuyor degıl kı. Herkes hala kkurmaya veya yıkmaya calısıyor. Kımsenın durduguda yok.

ultrAslan
09-04-2011, 14:39
bi ara natarlarda milyar tane tuzak var diye duymuştum
eğer doğruysa bu giden orduların hiç biri bi iş yapamaz:)

natar nerkez için geçerli..
x2de bir arkadaş 30k kılıç 5k toytat 5k heduanla saldırıpda
haber kısmında askerleriniz esir düştü lafını duyunca şok olmuştu:D

marx-man07
09-04-2011, 14:45
Arkadaslar bır sorum olacakdı.
Bu natarlar hangı sartlar altında gelırler ? Yanı ne olması gerekıyor ? Oyun uzadı dıye gelıp natarların kurması adıl bır goruntu gıbı durmuyor. Herkes cok ugrasmıs buralara gelmıs bıseylerle ugrasmıs ve hala da ugrasmakda. Eger su saatte natar cıkıp wow'u kurması sızce de haksızlık olmaz mı ?
Toplu olarak oyun bırakılmıs veya kımse bırbırıne saldırmadan durmuyor degıl kı. Herkes hala kkurmaya veya yıkmaya calısıyor. Kımsenın durduguda yok.

Daha önce acıkladım tekrar acıklıyayım. Natarların normal şartlarda gelmesi söz konusu değil. Natarların gelmesi için ya tüm planların ve wowların silinmesi gerekir yada protesto amaçlı hiç bir wow sahibinin seviye basmaması gerekir. Böle bir durumda dısardan yani travian yönetiminden müdahale gelir. Böle bir olay daha önce bir kere olmuştur. O yüzden uzayınca direk natarlar gelecek deniyor. Bu yanlıştır. Wow sahipleri seviye basmaya devam ettikçe illaki birisi bitirecektir.

Natarlara saldırıya gelince. Natarların wowında 6 milyar tuzakçı olur o nedenle ne kadar asker atarsanız atın esir düşer. Natarlar cıktıgında onun seviyesi altına düşen wowların kazanması imkansızdır.

bnbn
09-04-2011, 14:47
http://img839.imageshack.us/img839/6587/umt.png

Savunan ekibi tbr ederiz..

oyilmaz
19-04-2011, 16:46
Forum tekrar açıldı hadi bakalım hayırlısı..

lüfer
19-04-2011, 17:03
evvetttt. açıldı galiba. yazabildiğimize göre.
hadi bakalım kimde ne var kimde ne yok şu aradaki boşluktaki raporları alalım artıkın

BudA
19-04-2011, 17:04
Forum tekrar aktif oldu ama oyun bitti :)

Hayırlı Olsun :)

Vurucu
19-04-2011, 17:05
Forum tekrar aktif oldu ama oyun bitti :)

Hayırlı Olsun :)

1 Hafta gibi kısa bi sürede bölye mükemmel bir forumu yaptıkları için travian ekibini tebrik ediyorum :D

by ati
19-04-2011, 17:06
Tamda gününde açılmış forum :))

BudA
19-04-2011, 17:06
Tamda gününde açılmış forum :))

Aynen abi :D
O zaman burayada saat verelim :D
18:11 :P

no mercy
19-04-2011, 17:07
Foruma ne olmus bole:)

HQRTLACK
19-04-2011, 17:08
Herkese selamlar... Eğlenceli ve SEVİYELİ forumlar dilerim.

Aspirin

by ati
19-04-2011, 17:09
Aynen abi :D
O zaman burayada saat verelim :D
18:11 :P

Egerki forumda ben yoksam anla elektirik fln gitmiş :) aman beni bekleyin saati 20,45 ayarlasanız daha güzel olurmuş :)

marx-man07
19-04-2011, 17:10
Diğer forumdaki raporlar eklenecek birazdan. Çakma forum açıldıgını duyan travian yönetimi forumu geri açtı. rekabet herzaman iyidir:D

PS-61
19-04-2011, 17:11
Diğer forumdaki raporlar eklenecek birazdan. Çakma forum açıldıgını duyan travian yönetimi forumu geri açtı. rekabet herzaman iyidir:D

İğrenç olmuş leee burası :D

kuvvetmira
19-04-2011, 17:12
Egerki forumda ben yoksam anla elektirik fln gitmiş :) aman beni bekleyin saati 20,45 ayarlasanız daha güzel olurmuş :)

Hayttt Atı Abım:) Forumda Cafcaflı Olmus Bak Adamlar Calısmıyor Dıyolar Bıde:)
18:11 :P Kalp atışlarım 7-8 B ve P ve M, teklemezse son sözüm, kekeleme
görüntüler Görecek çift gözüm :)

_TEKSAS_
19-04-2011, 17:12
buneya herkez bir saat veriyor ben de bir saat wereyim ozamn 19:45 :)

oyilmaz
19-04-2011, 17:15
İyi forum iyi forum :D

PS-61
19-04-2011, 17:15
Raporlar 1. Bölüm

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/19/7558.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/19/7560.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/19/7563.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/19/7564.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/19/7565.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/19/7567.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

PS-61
19-04-2011, 17:16
Raporlar 2. Bölüm

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/19/7589.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/19/7590.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/19/7591.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/19/7592.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/19/7594.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

PS-61
19-04-2011, 17:16
Raporlar 3. Bölüm

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/19/7610.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/19/7612.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/19/7613.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

- Şimdilik Bu Kadar -

:)

by ati
19-04-2011, 17:19
Hayttt Atı Abım:) Forumda Cafcaflı Olmus Bak Adamlar Calısmıyor Dıyolar Bıde:)
18:11 :P Kalp atışlarım 7-8 B ve P ve M, teklemezse son sözüm, kekeleme
görüntüler Görecek çift gözüm :)

Bak senin resmin daha şekil cıkmış :) uyumadınız galiba :)

jolly joker
19-04-2011, 17:19
forum açılmış da kavgalar başlamış bile :) bende saat veriyorum 04.30 bu saatte bakalım neler olcak

delituğrul
19-04-2011, 17:21
BaSTıR SeRKaNıM..

mahşerin_4atlısı
19-04-2011, 17:21
forum açılmış da kavgalar başlamış bile :) bende saat veriyorum 04.30 bu saatte bakalım neler olcak

Bu gidişle tarla vuran çok olucak :))))

Vurucu
19-04-2011, 17:22
senin saati bilmemde bizim 18,11 uzaydan görülebilcek şekilde bi kara delik açıcak :D

Nafri Çneg
19-04-2011, 17:22
hayırlı uğurlu,kavgasız gürültüsüz olsun inşallah..:)

ANZERLİ 1
19-04-2011, 17:23
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/19/7584.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

jolly joker
19-04-2011, 17:23
valla ben maç saati verdim o satte libertadores kupası maçı var iddaa oynadım :D

jolly joker
19-04-2011, 17:24
senin saati bilmemde bizim 18,11 uzaydan görülebilcek şekilde bi kara delik açıcak :D
eyvaaahhhh vurucular saat verdiyse olay bitmiştir :D bekliyorum saati alarmı kurdum :D

murdack
19-04-2011, 17:24

Walla Bu GEce En Az 4 Wow Sıfırlanır Tarla Vuranda Çok Olur Herkes Saat Veriyor Bizde 20.45 Diyelim :P

kuvvetmira
19-04-2011, 17:25
Bak senin resmin daha şekil cıkmış :) uyumadınız galiba :)

Ole Bır Probmem Yok Ama Saldırılardan Sonra tas Yerınden Oynıcak Gıbı Gıbı:)

Climax
19-04-2011, 17:31
oh beee özlemişim :)

oyilmaz
19-04-2011, 17:31
Selamin aleyküm durum değerlendirmesi :D
http://hizliresim.com/2011/4/19/7696.jpg

TheAspirin_
19-04-2011, 17:32
Ben bu Forumu Beğenmedım Yenilik Çalışmaları Neden Hep Bi Eski Oluyo :( Ayrıca 18.11'e ne Kadar Kaldı ? aha aha aha a:D

MVP_PEACE
19-04-2011, 17:34
resitallere sundukları güzel raporlardan dolayı tebrik ederim:)

umduğunuzu bulamadınız ama olsun:)

BaSTıR SERKAN:d ASLAN SERKAN KAPLAN SERKAN
AHAHAHA

TVM
19-04-2011, 17:35
18:11 de gelen rekor ordu için bi tiyodur arkadaşlar.....şimdiden KESGİN wow a karşılama için tebrikler....

http://travian-reports.net/tr/report/38155338c9a

Black_White
19-04-2011, 17:41
Anladığım kadarıyla efsane yönetimi rekor ordunun uneven wowuna gideceğini düşüyordu ona göre strateji yapıyordu.

Evdeki hesap çarşıya uymadı, çarşı hesabada karşı :)

Yeni forum hayırlı olsun travian camiasına.

BudA
19-04-2011, 17:42

ahahahah :D bu güzeldi :D

Vurucu
19-04-2011, 17:43
ahahahah :D bu güzeldi :D

Fantazide sınır tanımıyoruz biliyosuuun :D:D

TVM
19-04-2011, 17:45
Anladığım kadarıyla efsane yönetimi rekor ordunun uneven wowuna gideceğini düşüyordu ona göre strateji yapıyordu.

hayır bilemedin...

o ordunun başka bir yere gideceği sanılıyodu evet. uneleyene gitmeyeceğini oyunu bıraz takıp eden oyuncular bıle bılebılır...

yok artık natar wowuna saklanıyodu oyle bılıyoduk bız o ordunun kaderını...

atmasyona devam yenı formdada

valent
19-04-2011, 17:51

Uneven a gitmeyeceği herkes tarafından biliniyordu zaten.. tek üzüntüm..2 saat kala haberim olması.. 8:15 mancınık mesafem vardı ve beklliyordum ufak tefek bir ordu ile.. bize saldırı çıkması ihtimaline karşı.. bir şey yapabilir miydim bilmiyorum ama yine de sallayacaktım.. neyse sağlık olsun.. bu server çok uzayacak sanırım..

bu arada uneven o kadar saldırıya çok iyi seviye korudu.. tbrler..

Black_White
19-04-2011, 17:52
hayır bilemedin...

o ordunun başka biyere gidileceği sanılıyodu evet. uneleyene gitmeyeceğini oyunu bıraz takıp eden oyuncular bıle bılebılır...

yok artık natar wowuna saklanıyodu oyle bılıyoduk bız o ordunun kaderını...

atmasyona devam yenı formdada

Yaptığım yorumu watchmen ve kesgin arasında geçen konuşmayı düşünerek yaptım.

link:http://www.trtravian.com/showthread.php?t=16&page=14

Bu konuşmadan öyle anlaşılıyor.

Atmaya tutmaya gerek yok herşey ortada.

kuvvetmira
19-04-2011, 17:53
KESGİN Wowunun Etrafında Bir Gürültü Kopuyor Agaclar Toprak Yer Yuzu Salanıyor.
Hep Bir Aqızdan {WH!TE} {WH!TE} {WH!TE} Şeklinde Korkunç Ve Ürkütücü Bir Ses Geliyor
Ama Hala Görüntü Yok..
Wow Koyunde Bır Endışe Herkezde Bir Ülperme Korku Dolu Gözlerle Karşı Tepeye Bakıyorlar.
Ve Hala Görüntü Yok Ama Sesler Cok Ürpertıyor Tum Bölgede Bir Endişe...

WatchmeN {WH!TE} WatchmeN {WH!TE} WatchmeN {WH!TE} WatchmeN {WH!TE} WatchmeN {WH!TE} WatchmeN {WH!TE} WatchmeN {WH!TE} WatchmeN {WH!TE}

Fatiii :)

İhii

TheAspirin_
19-04-2011, 17:54
Uneven a gitmeyeceği herkes tarafından biliniyordu zaten.. tek üzüntüm..2 saat kala haberim olması.. 8:15 mancınık mesafem vardı ve beklliyordum ufak tefek bir ordu ile.. bize saldırı çıkması ihtimaline karşı.. bir şey yapabilir miydim bilmiyorum ama yine de sallayacaktım.. neyse sağlık olsun.. bu server çok uzayacak sanırım..

bu arada uneven o kadar saldırıya çok iyi seviye korudu.. tbrler..

Asker sayısı:
6 Kahraman
15979 Lejyoner
339622 Pretoryan
294422 Mızrakçı
200 Casus
9863 Paladin
122986 Phalanx

Keşke Gelseydın (:

BudA
19-04-2011, 17:54
KESGİN Wowunun Etrafında Bir Gürültü Kopuyor Agaclar Toprak Yer Yuzu Salanıyor.
Hep Bir Aqızdan {WH!TE} {WH!TE} {WH!TE} Şeklinde Korkunç Ve Ürkütücü Bir Ses Geliyor
Ama Hala Görüntü Yok..
Wow Koyunde Bır Endışe Herkezde Bir Ülperme Korku Dolu Gözlerle Karşı Tepeye Bakıyorlar.
Ve Hala Görüntü Yok Ama Sesler Cok Ürpertıyor Tum Bölgede Bir Endişe...

WatchmeN {WH!TE} WatchmeN {WH!TE} WatchmeN {WH!TE} WatchmeN {WH!TE} WatchmeN {WH!TE} WatchmeN {WH!TE} WatchmeN {WH!TE} WatchmeN {WH!TE}

Fatiii :)

İhii

Fatih kardeşim , Sedo000 hesabını ve onun Roma Koç rekorunu unutmayalım :)

TVM
19-04-2011, 17:55
fazla film seyreden arkadaşlar var....

formdan uzak kaldınızya filme sardınız tabi....

TVM
19-04-2011, 17:56
Yaptığım yorumu watchmen ve kesgin arasında geçen konuşmayı düşünerek yaptım.

link:http://www.trtravian.com/showthread.php?t=16&page=14

Bu konuşmadan öyle anlaşılıyor.

Atmaya tutmaya gerek yok herşey ortada.

bide acılsa lınk...

çılgın çocuk
19-04-2011, 17:57
18 11' de

118 33 yani 118 33 :) :) :)

kesgine geçmiş olsunn :)

valent
19-04-2011, 17:57
Asker sayısı:
6 Kahraman
15979 Lejyoner
339622 Pretoryan
294422 Mızrakçı
200 Casus
9863 Paladin
122986 Phalanx

Keşke Gelseydın (:

:)) kısmet..

PS-61
19-04-2011, 17:58
Asker sayısı:
6 Kahraman
15979 Lejyoner
339622 Pretoryan
294422 Mızrakçı
200 Casus
9863 Paladin
122986 Phalanx

Keşke Gelseydın (:

O defansları istiyorum ben :D Mümkün mü acep :p

uNeVeN :)

Vurucu
fazla film seyreden arkadaşlar var....

formdan uzak kaldınızya filme sardınız tabi....

Testere 10
"Testere'nin sonu" sinemalarda sana beleş gel primier i kaçırma :D

Black_White
bide acılsa lınk...
ktunnel den dene.

kuvvetmira
Fatih kardeşim , Sedo000 hesabını ve onun Roma Koç rekorunu unutmayalım :)

Odamı Cıktı :) Helal Isalah Guzel Raporlar Elde Ederız Bu Saten Sonra Az Bısı Kaldı Serverda En Buyuk Savunmaya Sahıp Olan Bır Ekıbe Gıdıyor Ordular Isalah Guzel Gorsel Raporlar Alırız:)
Şimdiden Saldırıyı Yapan Abılerımı Canı Gonulden Tebrık Edıyorum..
Savunan Kesgın Wowunada Yapcagı Guzel Savunma Icın Tebrık Edıyorum..
{WH!TE} Güzel Raporlar Sunucak Sıze Bısıler Bısıler...

SpeedyGonzaLAZ
19-04-2011, 18:01
unevenın sadece wowa gidilmesi yanlış olmuş neden mimara gidlmedi bazı ordularla..neyse..

rekor orduya az kaldı onu izliyelim..:)ama white ler ile efsaneler wow başlarken anlaşmışlardı sonradan ne oldu bilmiyorum..

TVM
19-04-2011, 18:05
Testere 10
"Testere'nin sonu" sinemalarda sana beleş gel primier i kaçırma :D

siz yatın kalkın efsane52 başkana dua edın....onun sayesınde kurtardınız o hesabı ve askerlerı...yoksa pufftu daha ıkı ay oncesınden o hesap...

liderdir,ne derse o olacak dedık saldırmadık....filmin kralını cok onceydi aslında

jolly joker
19-04-2011, 18:11
hani la saat 18:11 vurucuuuuu nerdesin :)

jolly joker
19-04-2011, 18:12
ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

mahoni
Tek attı :D
Az sonra raporlar gelır

çılgın çocuk
hani la saat 18:11 vurucuuuuu nerdesin :)

haşırrtı backbort :D :D

Climax
19-04-2011, 18:14
1.5m üstü tek seferde kesim de ilk defa görüyorum :) savunması daha az olan bir yerde acaba ne keserdi :D

TEBRİKLER

murdack
Sıfırlandı Birazdan Raporlar Eklenecek Sedo000 Ve WatchmeN Arkadaşlarımın Eline Koluna Sağlık

gurhan_law
burdayız burda :)

Horizon
19-04-2011, 18:15
Raporları Bekliyoruz :)

/Ritalin

oyilmaz
19-04-2011, 18:15
KESGİNe ne kitlemişler be bırak oynama müdür :D
Bi daha uğraşılmaz

MVP_PEACE
19-04-2011, 18:16
-ACI- Bİ GÜN:D
wow UN YERINDE 360 DERECE Bİ BOŞLUK-ACI-LDI :d

oyilmaz
19-04-2011, 18:18
Sanırım WatchmeN (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=10064) kitledi sonunu :D Top 10da fırlamış 1.liğe

jolly joker
19-04-2011, 18:18
ahahahaha :D aga adam naptı öle yaaa 1.5 m kesim tek sefer hemde :)

MVP_PEACE
19-04-2011, 18:20
bu gıdısle bı ordu daha gıder keskın arkadaşımıza böyle:d
tebrıkler saldıran ve savunan arkadaşa:)

Vurucu
ahahahaha :D aga adam naptı öle yaaa 1.5 m kesim tek sefer hemde :)

Kara delik dedik bi kere laf ağızdan bi kere çıkar :D

oyilmaz
Ben koyiyim raporu bari :D
http://hizliresim.com/2011/4/19/8486.png

gurhan_law

Bu rekorda pay sahıbı olamamı saglayan, delıgın acılmasında katkıda bulunmamı saglayan en basata ufuk kardesıme ve tarık abıye tesekkur ederım...

World Rekort :)

HQRTLACK
19-04-2011, 18:21
Helal olsun... Şöyleydi böyleydi demek bir tarafa bu orduyu karşılayan WW sahiplerini de ayrıca tebrik ederim. KESGİN wowu bu rekor orduyu fazlasıyla haketti. Herkesin emeğine sağlık.

Aspirin

BudA
19-04-2011, 18:21
http://www.hizliupload.com/img/78236299562459392513.jpg (http://www.hizliupload.com/)

http://www.hizliupload.com/img/09970248365816155107.jpg (http://www.hizliupload.com/)

Bunlarda bizim Travian Ahalisine hediyemiz :o

gurhan_law
19-04-2011, 18:22
http://www.hizliupload.com/img/78236299562459392513.jpg (http://www.hizliupload.com/)

http://www.hizliupload.com/img/09970248365816155107.jpg (http://www.hizliupload.com/)

Lan bastık bastıkta puf dedı :)

oyilmaz
19-04-2011, 18:22
Ben koyiyim raporu bari :D
http://hizliresim.com/2011/4/19/8486.png

Çok iyi saldırmış rekor bu

ORYA RUA
19-04-2011, 18:23
raporu sahibkerli koysa daha güzl olurdu ama neyse 2 tarafıda tebrik ederim :)

delituğrul
19-04-2011, 18:24
Emeklerinize sağlık :)

çılgın çocuk
19-04-2011, 18:25

harika saldırı süperrrr
tebrikler

PS-61
19-04-2011, 18:26

Söylenecek fazla bir söz yok sanırım bu asker için..

Emeği geçmiş bütün arkadaşları kutluyorum.
Rekorunuz hayırlı uğurlu olsun :)

Ayrıca Mancınığın sonundaki 61 içinde teşekkür ettim :D
Bu orduya bi 61 konmasa ayıp olurdu :p

*.* uNeVeN *.*

by ati
19-04-2011, 18:26

Tbkler tbkler tbkler arkadaşlar emeginize saglık bayaga ugraştınız sonuç ortada emegi olan herkezi kutlarım...

Dipcik..edizim tşkler kardeşim slm götürdügün için :)))

Climax
19-04-2011, 18:27

kelimelerin anlamsazlıştığı rapor... :)
+1903 :cool:

jolly joker
19-04-2011, 18:29

edizzzzzzzzzzzzzzz bu nedir olum ya küfür gibi :D okadar asker basılır mı ayıptır ya :D tebrik ederim dostum arkadaşın uzaydan baksan görünecek şekilde ordu basmış helal olsun valla

Horizon
19-04-2011, 18:31

Çok güzel ordular emeği geçen herkesi tebrik ediyorum...Savunan arkadaşlara da tebrikler...

/Ritalin

oyilmaz
Konusuz (http://speed.travian.com.tr/nachrichten.php?id=15072234) (okunmamış)KESGİN (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=3759)bugün 18:29
Niye mesajları okumuyor nerde bu çocuk :D

Black_White

Tebrikler emeğinize sağlık.

Söylenecek birşey yok.

1903;)

harmanım
19-04-2011, 18:33

En son sorduğumda 670 k dediydin :D

ne kadar oldu hatırlamıyom :D

Tebrik ederim 2 arkadaşıda, Ellerine bellerine kuvvet :)

ibrahimns
19-04-2011, 18:37
Saldıran arkadaşı tek başına savunan arkadaşları topluca tebrik ederim

Vurucu
19-04-2011, 18:39
Konusuz (http://speed.travian.com.tr/nachrichten.php?id=15072234) (okunmamış)KESGİN (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=3759)bugün 18:29
Niye mesajları okumuyor nerde bu çocuk :D

Çukura düşmüştür :D

_TEKSAS_
19-04-2011, 18:40
saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederım rekor ordu ve guzel sawunma:d ..

oyilmaz
19-04-2011, 18:40
Arkadaşlar bende KESGİN in saldırıdan önce asker sayısı var
Yasak falan değil dimi yayınlayabiliriz..

idogan
19-04-2011, 18:41

2 orduda süper ellerinize sağlık arkadaşlar tebrikleeer
kasırga 09

_TEKSAS_
19-04-2011, 18:41
Arkadaşlar bende KESGİN in saldırıdan önce asker sayısı var
Yasak falan değil dimi yayınlayabiliriz..

yasak dostum

oyilmaz
19-04-2011, 18:43
Olsun en fazla silerler dayanamıyorum yayınlayacam :D

_TEKSAS_
19-04-2011, 18:45
Olsun en fazla silerler dayanamıyorum yayınlayacam :D

sen bılırsın senın kararın :)

isomax
Lan bastık bastıkta puf dedı :)

Elinize sağlık tebrikler

oyilmaz
Vazgeçtim yayınlamiyim :D
Etliye sütlüye karışmayalım

_TEKSAS_
19-04-2011, 18:46
Vazgeçtim yayınlamiyim :D
Etliye sütlüye karışmayalım

ıyı yaparsın bence boş yere karıstırma ortalıgı :) ama ozelden bıze atabılırsın :D

naturelxx
19-04-2011, 18:47
{WH!TE} Üyesi olarak sedoOOO ve WatchmaN yürekten kutluyorum..

{WH!TE} yine tam gaz uçmaya beş kala :)

PS-61
19-04-2011, 18:48
ıyı yaparsın bence boş yere karıstırma ortalıgı :) ama ozelden bıze atabılırsın :D

Bizde var zaten merak etme sen , başkasının raporlarını isteme :D

oyilmaz
19-04-2011, 18:49

Attım gitti :D

marx-man07
19-04-2011, 18:49
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/19/8849.png

HZZ&RA birlikleri adına white oyuncularını ve özellikle sedo000 ve watchmen arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz. Çorbada bizimde tuzumuz olduysa ne mutlu bize. İyi forumlar. Bu oyun biz istemeden bitmez:)

dipnot: Ordu sırası bizde sanırım:)

BudA
19-04-2011, 18:52
Tebriklerini ileten tüm arkadaşlarımıza Teşekkürlerimizi Sunarız.

H Z Z - RA - F WAR - 46LIKLAR

Birliklerine desteklerinden dolayı özellikle uNeVeN - O Bir Marka ve Zombine 'ye teşekkürlerimi sunarım.

Saygılar,
Ediz.

sucukluyumurta
19-04-2011, 18:53
Aslında anlatmaya daha server başlamadan ediz e.dünya rekoruna oynayayım mı lan?dedikten sonra başladı:).
İlk düşünce yapılabilir imkansız değil di.
Server başladı ben sanlı abi 2 ortak olarak başladık.Sanlı abi yardımcı olsun diye bir hesap daha açtı(bayuzun).

1 hafta sonra tarık abi geldi (trk35)hesabını açtı.

tarık abi bi ara kayboldu sanlı abide kayboldu.:).tek kaldık köy yağma köyü oldu multi bile yedi:).

bu durum beni başka ortak aramaya itti.Gürhan arkadaşıma oynarmısın dedim.Kabul etti devam ettik.

Multi köy yada besleme köy olarak ifade edebileceğimiz köyleri güç bela geliştirdik.Sanlı abiyle tarık abinin de ortaya çıkmasından sonra yardımcı hesaplar gerekli miktarda geliştirildi.hesaplar birlikten başka bi kişiye verildi.biz köyleri tılsım çıktığından itibaren yağmalamaya başladık.tılsım çıkmadan önce hiç değilse baltayı çift kışla basmaktı amacımız ama olmadı.
Sanırım tılsım çıktığında 44k balta 15k toyton gibi bi rakam vardı.
O dönemden sonra asker basımı rutine döndü fazla saldırı almadık.Mümkün olduğuna pasifize oynamaya çalıştık.Son derece Nötr davrandık.
Asker kayıpları olarakta yaklaşık yılbaşı sürecinde 10k balta tahılsızlıktan yan köyde 1 saatte ve yağmalarda kaybettiğimiz anlamsız askerlerdi.

Çok uçuk olmadan bu zaman içerisinde 60k balta 10k fazlası basılabilirdi çok daha fazlasının basılacağını sanmıyorum.Basılabilirse ne ala:)

Bana yardımcı olan başta ediz olmak üzere

KDV deki arkadaşlarıma.
ersel abiye
efe55
günyazı
cermenye
mavihayal48
trk35
bayuzun hesaplarına
ekstra madde yollayan violinist e
theaspirin molzene
kasırga 09 a

saldırı kardeşime:)

hesaplarını silen arkadaşlarıma.

HZZ RA birlklerine
un eleyene 61 :)
o bir marka ya

46lıklara
başta zombine e

{WH!TE}1 -{WH!TE} birliklerine bu zamana kadar {WHİTE} birliklerinden ayrılmayarak.serverın sonuna kadar rakip birlikleriyle onurlu mücadelelerinden dolayı tebrik eder.

yukarıda saydığım ve unuttuğum herkese teşekkür ederim

geçen sezon priapus nickliyle ondan önceki serverlarda sentetik sezar olarak oynadığımz süreçteki
F WAR birliklerindeki dostlarıma da slm ederim.

hepinize iyi oyunlar.

Ufuk.

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/19/8486.png

not:ayrıca tvm ye cevap bence sen burda hiçbir şey yazma.sen servera bizimle beraber geldin.KARA birliklerine geçtin.sonra bi şekilde ortada idare ettin.kim ayakta kalırsa ordayım taktiği başarılı oldu senin için.vicday abi bizim elemanlardan tılsıma bile fake alınca yazıyordu.Gökselin bana tvm wow ordusu basıyor dokunulmasın dediğini biliyorum. EFSANE ler beni yıkar diyordu.Her ne olduysa EFSANE ye geçtin?.

Ayrıca -+ ya.WHİTE birlkleri KARA s&d SON Birilkleriyle yaptığı her savaştan galip ayrılmıştır.daha wow saldırılarımız bitmedi WHİTE ın daha ordusu var.

bana da kimse söylemesin yok birleşmedeki yere saldırdın ayıp ettin diye bu rekoru en çok kesgin haketti.ben kendisinede ilettim babamın wowu olsa gene saldırırım diye.kendisini tekrar tebrik ediyorum

PİRANA birliklerinden aralıksız 1 hafta saldırı aldım.dolaylı yoldan siz saldırmadınız birleşmemiz olmayan birliği saldınız başarılı olamadı.e siz bile saldırsaydınız yaklaşık 4milyon defansımız vardı.beni yıkmanız astarı yüzünden pahalı olacaktı.bunu siz benden daha iyi biliyorsunuz.

Kişisel görüşüm pek savaşa katılmayan efsane birliklerinden fazla ordu çıkmamıştır daha fazla beklerdim.Ayrıca takdire şayan wow savunmanızdan dolayı tebrik ederim.

vakkan
19-04-2011, 18:55
Kesgin'in sıfırlanmadan önceki hali...
http://travian-reports.net/tr/img/381213dd2d5.png

gurhan_law
19-04-2011, 18:58
Aslında anlatmaya daha server başlamadan ediz e.dünya rekoruna oynayayım mı lan?dedikten sonra başladı:).
Server başladı ben sanlı abi 2 ortak olarak başladık.Sanlı abi yardımcı olsun diye bir hesap daha açtı(bayuzun).

tarık abi bi ara kayboldu sanlı abide kayboldu.:).tek kaldık köy yağma köyü oldu multi bile yedi:).

bu durum beni başka ortak aramaya itti.Gürhan arkadaşıma oynarmısın dedim.Kabul etti devam ettik.

Multi köy yada besleme köy olarak ifade edebileceğimiz köyleri güç bela geliştirdik.Sanlı abiyle tarık abinin de ortaya çıkmasından sonra yardımcı hesaplar gerekli miktarda geliştirildi.hesaplar birlikten başka bi kişiye verildi.biz köyleri tılsım çıktığından itibaren yağmalamaya başladık.tılsım çıkmadan önce hiç değilse baltayı çift kışla basmaktı amacımız ama olmadı.
O dönemden sonra asker basımı rutine döndü fazla saldırı almadık.Mümkün olduğuna pasifize oynamaya çalıştık.Son derece Nötr davrandık.
Asker kayıpları olarakta yaklaşık yılbaşı sürecinde 10k balta tahılsızlıktan yan köyde 1 saatte ve yağmalarda kaybettiğimiz anlamsız askerlerdi.

Çok uçuk olmadan bu zaman içerisinde 60k balta 10k fazlası basılabilirdi çok daha fazlasının basılacağını sanmıyorum.Basılabilirse ne ala:)

KDV deki arkadaşlarıma.
ersel abiye
efe55
günyazı
cermenye
mavihayal48
trk35
bayuzun hesaplarına
theaspirin molzene
kasırga 09 a

HZZ RA birlklerine
o bir marka ya

46lıklara
başta zombine e

{WH!TE}1 -{WH!TE} birliklerine bu zamana kadar {WHİTE} birliklerinden ayrılmayarak.serverın sonuna kadar rakip birlikleriyle onurlu mücadelelerinden dolayı tebrik eder.

geçen sezon priapus nickliyle ondan önceki serverlarda sentetik sezar olarak oynadığımz süreçteki

hepinize iyi oyunlar.

Ufuk.

Krdesım durumu cok guzel ozetlemıssın bana bu sansı verdıgın ıcın forum ahalısıde bılsın cok tesekkur ederım cok buyuk bır zevktı

ANZERLİ 1
19-04-2011, 18:59

WatchmeN Kardeşimizi cani gönülden tebrik ederim {WH!TE} birliği üyesi olarak gurur duyduk kendisi ile..Ediz sanada tebrikler her ne kadar bana küs olsanda:)

jim
19-04-2011, 19:08
saldırılar olağan üstü tebrikler

sis
19-04-2011, 19:13

KDV deki arkadaşlarıma.
ersel abiye
efe55
günyazı
cermenye
mavihayal48
trk35
bayuzun hesaplarına
theaspirin molzene
kasırga 09 a

HZZ RA birlklerine
o bir marka ya

46lıklara
başta zombine e

hepinize iyi oyunlar.

Ufuk.

not:ayrıca tvm ye cevap bence sen burda hiçbir şey yazma.sen servera bizimle beraber geldin.KARA birliklerine geçtin.sonra bi şekilde ortada idare ettin.kim ayakta kalırsa ordayım taktiği başarılı oldu senin için.vicday abi bizim elemanlardan tılsıma bile fake alınca yazıyordu.Gökselin bana tvm wow ordusu basıyor dokunulmasın dediğini biliyorum. EFSANE ler beni yıkar diyordu.Her ne olduysa EFSANE ye geçtin?.

Ayrıca -+ ya.WHİTE birlkleri KARA s&d SON Birilkleriyle yaptığı her savaştan galip ayrılmıştır.daha wow saldırılarımız bitmedi WHİTE ın daha ordusu var.

bana da kimse söylemesin yok birleşmedeki yere saldırdın ayıp ettin diye bu rekoru en çok kesgin haketti.ben kendisinede ilettim babamın wowu olsa gene saldırırım diye.kendisini tekrar tebrik ediyorum

PİRANA birliklerinden aralıksız 1 hafta saldırı aldım.dolaylı yoldan siz saldırmadınız birleşmemiz olmayan birliği saldınız başarılı olamadı.e siz bile saldırsaydınız yaklaşık 4milyon defansımız vardı.beni yıkmanız astarı yüzünden pahalı olacaktı.bunu siz benden daha iyi biliyorsunuz.

Kişisel görüşüm pek savaşa katılmayan efsane birliklerinden fazla ordu çıkmamıştır daha fazla beklerdim.Ayrıca takdire şayan wow savunmanızdan dolayı tebrik ederim.
bu oyunu herkeskarewkteriyle oynar seninde karekterin bu imiş ne yapalım sen yat kalk göksele bana dua et 4 milyon asker seni kurtarmaz ancak mezar olurdu sana kdv hesabı bir hafta önce saldırı çıkılmayağını söylemese idi bu şekilde buralarda yazabilecekmiydin merak ediyorum .sana bir şey diyemiyorum karekterin bu değişemezsin ister reelde ister oyunda göksel e vek.d.v. hesabındaki arkadaşları yalancı durumuna soktun ona üzülürüm .keşke wow döneminde hız gömleğini giyseydin üzerine bakalım basabiliyormuydun o askeri orda şimdi istediğin şekilde yazabilirsin ama serverdakiler seni karekterinle unutmayacaktır
efsane52

fuhas
19-04-2011, 19:16
Siz white ler bu akşama kadar birleşmeniz olan bir birlğin wowunu yıktınız diye gurur duyuyorsanız,
size diyecek tek kelimemiz yoktur.
Bari adam olup birleşmeyi siz iptal edip öyle saldırı çıksaydınız bari sizi tebrik etme şerefine girerdik.
Şimdi sadece sizin rekor ordunuzu kınamak düştü bize malesef.
Emeğinize sağlık demiyoruz,sadece emeğimizin içine ettiniz diyoruz.
Kimse lay lay lom demesin.
Herkese soruyorum;
Buna önemli değil diyenlere varsa helal olsun.
5 AYDAN BERİ BİRLEŞMENİZ OLAN BİRLİĞİN WOWUNU YIKMAK HANGİ TEBRİĞİ HAKEDER.BUNA CEVAP VERMEDEN BUNUN SİZE YAPILDIĞINI DÜŞÜNÜN.

sis
19-04-2011, 19:18
mutlu oldunmu bunu yayınlayınca diğer wowlarınkinide yayınlada rengini görelim kime hizmet ediyorsun

sucukluyumurta
19-04-2011, 19:20
bu oyunu herkeskarewkteriyle oynar seninde karekterin bu imiş ne yapalım sen yat kalk göksele bana dua et 4 milyon asker seni kurtarmaz ancak mezar olurdu sana kdv hesabı bir hafta önce saldırı çıkılmayağını söylemese idi bu şekilde buralarda yazabilecekmiydin merak ediyorum .sana bir şey diyemiyorum karekterin bu değişemezsin ister reelde ister oyunda göksel e vek.d.v. hesabındaki arkadaşları yalancı durumuna soktun ona üzülürüm .keşke wow döneminde hız gömleğini giyseydin üzerine bakalım basabiliyormuydun o askeri orda şimdi istediğin şekilde yazabilirsin ama serverdakiler seni karekterinle unutmayacaktır
efsane52

kardeşim ben wow bakıcınıza gerekli açıklamayı yaptım.kişilikten en son bahsedecek birlik sizsiniz.kaç wow birliği dolaştınız tılsım için siz woyager la bile iş birliği yaptınız daha ne diyeyim bişy demiyorum :D.

ben orda da yazıyorum babamın wowu olsa yıkarım yazdım kdv bnm temsilcim değil.siz eğer yıkabilecek olsaydınız 100 kere gelirdiniz ki yolladınız daha önceden ordu biliyoruz.PİRANA birliklerinin saldırılarının raporları duruyor.

by ati
19-04-2011, 19:21

Çok uçuk olmadan bu zaman içerisinde 60k balta 10k fazlası basılabilirdi çok daha fazlasının basılacağını sanmıyorum.Basılabilirse ne ala

KDV deki arkadaşlarıma.
ersel abiye
efe55
günyazı
cermenye
mavihayal48
trk35
bayuzun hesaplarına
theaspirin molzene
kasırga 09 a

HZZ RA birlklerine
o bir marka ya

46lıklara
başta zombine e

hepinize iyi oyunlar.

Ufuk.

Başarı sizin başarınız kendi adıma bişey yapabildiysem ne mutlu bana tbkler emegi gecen herkeze tek atış :)vayy bee

sis
19-04-2011, 19:21
sıradaki bizim wowa gelecek sensin sanırım bizim kızılırmak18 deki askerlerini çekmeyi unutmazsın sanırım saldırı atmadan önce

by ati
19-04-2011, 19:23
efsane52

Bence seninde gurur duyman lazım o ordu herkeze nasip olmaz ne mutlu sizlere rekor ordu size geldi....

gurhan_law
19-04-2011, 19:24
efsane52

Krakter meselesı yapmayın bunları sunu cok ıyı bılıyorsunuz watchmen hesabını yıkabılmenız ıcın sıze en az 2 wow ordusuna mal olurdu. buda sızın ww yarısından cok daha once kopmanıza sebeb olurdu ki buralara kadar gelemezdınız. white bırlıklerının hangı ww yı destekledıgını bırlık profıllerınden gorebılırsınız bu ordu ya unevene gıderdı ya kesgıne unevene gıtmeyecegıne gore sıze gelecektı bunu cok ıyı bılıyorsunuz sadece umut ettınız bırı sızden daha fazla sevıye basıp kendını gosterır ve bızde aradan sıyrılırız dıye. h z z dısında hıc bır bırlık def konusunda ve ayrıca sızın dısınızda def olarak guclu degıllerdı. bu kadar emek verıp 3 4 mılyonluk ww ye gırmenın mantıgıda yok. bu ordunun sıze gelecegı bellıydı. bunu sızde bıldıgınız ıcın baska bırlıklerı dolaylı yoldan uzerımıze gonderdınız ama olmadı. sız gelseydınız cok daha onceden havlu atmıs olacaktınız.
gorunen koye gıtmek ıcın klavuz aramayalım.
onunuzdeydı koy.

vakkan
19-04-2011, 19:29
soda lazım bazılarına soda :))

tayyar
19-04-2011, 19:31
siz white ler bu akşama kadar birleşmeniz olan bir birlğin wowunu yıktınız diye gurur duyuyorsanız,
size diyecek tek kelimemiz yoktur.
Bari adam olup birleşmeyi siz iptal edip öyle saldırı çıksaydınız bari sizi tebrik etme şerefine girerdik.
şimdi sadece sizin rekor ordunuzu kınamak düştü bize malesef.
Emeğinize sağlık demiyoruz,sadece emeğimizin içine ettiniz diyoruz.
Kimse lay lay lom demesin.
Herkese soruyorum;
buna önemli değil diyenlere varsa helal olsun.
5 aydan beri birleşmeniz olan birliğin wowunu yıkmak hangi tebriği hakeder.buna cevap vermeden bunun size yapıldığını düşünün. white ların tuatone wow uyla da birleşmesi vardı ilk onlar geldi wow yıkmaya şaşırmamak lazım

BudA
19-04-2011, 19:32
Burada KARAKTER ANALİZİ yapan arkadaşlara sesleniyorum ;

Ben WHİTE Birlik Kurucusu Danny Darko yani Ediz.

Yazdıklarınıza hiçbirşey söylemeyeceğim , sadece bana şunun cevabını verin ;

TVM isimli şahıs kendiside paylaştı bu raporu , Hangi birleşmeli birlik Rekor'un bulunduğu bir köye ve vahalara CASUS yollar.
Bu 2 ordunun size saldırmasında en büyük etken vahalarımızı CASUSLAMANIZDIR.

İşte bu da sizin KARAKTERİNİZ.

sis
19-04-2011, 19:33
kardeşim ben wow bakıcınıza gerekli açıklamayı yaptım.kişilikten en son bahsedecek birlik sizsiniz.kaç wow birliği dolaştınız tılsım için siz woyager la bile iş birliği yaptınız daha ne diyeyim bişy demiyorum :D.

ben orda da yazıyorum babamın wowu olsa yıkarım yazdım kdv bnm temsilcim değil.siz eğer yıkabilecek olsaydınız 100 kere gelirdiniz ki yolladınız daha önceden ordu biliyoruz.PİRANA birliklerinin saldırılarının raporları duruyor.
eğer sana biri bir ordu yolladı ise şerefsizdir o vahadaki 45k mancınığını neyle koruyacaktın kendini savunma ner olduğunu tüm server gördü

sucukluyumurta
19-04-2011, 19:34
Burada KARAKTER ANALİZİ yapan arkadaşlara sesleniyorum ;

Ben WHİTE Birlik Kurucusu Danny Darko yani Ediz.

Yazdıklarınıza hiçbirşey söylemeyeceğim , sadece bana şunun cevabını verin ;

TVM isimli şahıs kendiside paylaştı bu raporu , Hangi birleşmeli birlik Rekor'un bulunduğu bir köye ve vahalara CASUS yollar.
Bu 2 ordunun size saldırmasında en büyük etken vahalarımızı CASUSLAMANIZDIR.

İşte bu da sizin KARAKTERİNİZ.

++++++ http://i1104.hizliresim.com/2011/4/19/8486.png rep :D :D :D :D

latino
19-04-2011, 19:40
Rekor orduyu basmada emeği geçen herkese tebrikler.2 tane birbirinden güzel ordular:P En azından orduları basan arkadaşların emeğine saygı...... Anlayana

sedoist
19-04-2011, 19:43
bu orduyu basmama yardımcı olan başta temsilcim edize, belli sürelerde tılsımlarını benimle paylaşma nezaketinde buulunun 46LIKLAR birliğine(her ne kadar kışlarlarda fazla kullanma şansımız olmasada koçbaşının bugünkü sayısında çok faydası oldu) -belli dönemlerde ufuk kardeşiminde tılsımını paylaşmasıylada oldu tabi :)-, ordumu besleyen biletsiz ve furious (furious testere birliği üyesi olmasına rağmen dostluğumuz çok eskilere dayanmaktadır ve saldırı konusunda herhangi bir vicdan sızlaması hissetmiyorum, askerleri ona desteğe atarken bir söz vermiştim ve o sözü tuttum. onun dışında başka kimse çıkıpta askerleri bizde besledin neden bizim wowa saldırdın gibilerinden bişey söylemesin lütfen) hesaplarına oyun başından beri birlikte olduğum white birliklerine ve son olarak saldırıyı çıkmadan önce daha hızlı askerler 2x tılsımını verme nezaketinde bulunan you_win61 (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=1875)'e teşekkürü bir borç bilirim.ayrıca ufuk kardeşiminde tebriği sonuna kadar hakediyor, o orduyu her babayiğit basamaz..

ps: 1903 tane mancınığımda vardı ama uykusuzluğun vermiş olduğu dalgınlıkla beraber belli bir miktar askeri geç çektim, bundan dolayıda maalesef mancınıkları atamadm :)

tayyar
19-04-2011, 19:51
http://travian-reports.net/tr/img/381642c73bb.pnghttp://travian-reports.net/tr/img/38164349dac.pnghttp://travian-reports.net/tr/img/3816450a7d1.png SICAK RAPORLAR TUATONE WOWU NA GELEN SALDIRILARDIR. SALDIRANLARANLARDAN BİRİ RESİTAL BİRİ BİRLEŞMEDEN DİĞERİDE ORHAN ABİDEN GELMİŞTİR ORHAN ABİ BİZE Mİ GELDİN OLDUMU ŞİMDİ:)

TheAspirin_
19-04-2011, 19:54
] SICAK RAPORLAR TUATONE WOWU NA GELEN SALDIRILARDIR. SALDIRANLARANLARDAN BİRİ RESİTAL BİRİ BİRLEŞMEDEN DİĞERİDE ORHAN ABİDEN GELMİŞTİR ORHAN ABİ BİZE Mİ GELDİN OLDUMU ŞİMDİ:)

Sanırım Bırlesmeler Cok Dengesız yapıldıgından Ve Geçmiş Donemlerde Elde Patlayan Cok Ordu Kaldıgından Ordusu Olan Bulduguna Atıyor Bu Durumları Maruz Gormek Lazım :)

tayyar
19-04-2011, 19:58
sanırım bırlesmeler cok dengesız yapıldıgından ve geçmiş donemlerde elde patlayan cok ordu kaldıgından ordusu olan bulduguna atıyor bu durumları maruz gormek lazım :) saldırı olacaksa birleşmenin bozulması lazım bence wow sahipleri ona göre davranır...

tayyar
19-04-2011, 19:59
http://travian-reports.net/tr/img/3816651a256.png JOKER AS A GELEN SALDIRI FORUM RAPOR GÖRSÜN BİRAZ:)

sis
19-04-2011, 20:11
kdv hesabıyla bunu konuştuk eğer o askeri kesme niyetimiz olsa zaten kesmezmiydik bu zamana kadar neyi bekledik sence

TheAspirin_
19-04-2011, 20:12
http://travian-reports.net/tr/report/38167540c8d

TheAspirin_
19-04-2011, 20:13
kdv hesabıyla bunu konuştuk eğer o askeri kesme niyetimiz olsa zaten kesmezmiydik bu zamana kadar neyi bekledik sence

Yapardınız yapardınız :) Rahmetlide Solardı :)

kesgin
19-04-2011, 20:18
ARKADAŞIM SAKLAMANA GEREK YOK BUYRUN WOWDAKİ SON ASKER DURUMU.NASIL OLSA BAZI SAYGISIZLAR KOYUYOR.
BARİ BEN KOYAYIM DA RAHATLAYIN.....
http://travian-reports.net/tr/img/3816805fc62.png
Bugüne kadar 46688920 milyoncuk kestik.....daha da keseriz merak etmeyin.Serveri resmen biz ağırladık,unevenle beraber.

Vurucu
19-04-2011, 20:18
Yapardınız yapardınız :) Rahmetlide Solardı :)

Yav biraz saygı duy adamların acısına
Koskoca kara delik çamur ata ata kapıcaklar orayı, bırak rahatlasınlar içini döksünler

jolly joker
19-04-2011, 20:24
Yav biraz saygı duy adamların acısına
Koskoca kara delik çamur ata ata kapıcaklar orayı, bırak rahatlasınlar içini döksünler
güneş balçıkla sıvanmazzzzz ;)

SUSPİRİA
19-04-2011, 20:25
HELE ŞÜKÜR forumumuz acılmış

oyilmaz
19-04-2011, 20:26
ARKADAŞIM SAKLAMANA GEREK YOK BUYRUN WOWDAKİ SON ASKER DURUMU.NASIL OLSA BAZI SAYGISIZLAR KOYUYOR.
BARİ BEN KOYAYIM DA RAHATLAYIN.....
http://travian-reports.net/tr/img/3816805fc62.png
Bugüne kadar 46688920 milyoncuk kestik.....daha da keseriz merak etmeyin.Serveri resmen biz ağırladık,unevenle beraber.

Müdür nolcak senin bu halin bi kurdurtmadılar wowu

jolly joker
19-04-2011, 20:28
Müdür nolcak senin bu halin bi kurdurtmadılar wowu
müdür asıl senin bu halin nolcak ya :D

oyilmaz
19-04-2011, 20:29
müdür asıl senin bu halin nolcak ya :D

Ooo müdür naber ya hala wowu takip ediyorum napam :D Bugüne kadar boşa takip ettik hala bi şey olduğu yok