PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

KöSTeNCe
18-02-2011, 21:57
tüm serveri karşımıza aldık tüm WW lara daldık hakkıyla başından sonuna kadar savaştık..

ama baktıkk servere biz yön veriyoruz başladık savaştayız bitirdik savaştaydık..

beyaz birlikleri ve girye kalan birlikler sizn mütefiğiniz olmuştu..

artık yapacak bişey yoktu oyun içinde oyun görünce sizlerinde askeri varken beyazlar hiç bir ordu kullanmamışken hepsini ellerinde patlattık... iyide yaptık illaki bizimde ordular kaldı ama neden beyazlara yol açalım dedik...

yürekli br avaş görmedik serverde oyunun başından sonuna kadar oyundan tek zevk alanlar 1000ATLILAR ve SON lar oldu biz yıktık eğlendik sizde WW kurdunuz.. geriye kalanlar sadece başından sonuna kadar bizleri izledi.. nhayetinde kmse ordusunu kullanamadı:D

beni çekiştirmesine gerek yok birlik adına konuşsun illak beni derse inan SON birliklerin tüm kelle oyuncularının oyun oynamasına müsade etmedim ve savunma puanım yanılmazsam BEYAZ ww DAN DAHA İYİYDİ SADECE 3 AY OYNANDI O HESAPLA:rolleyes:

kısa ve öz biz isteseydik server uzardı. biz kuramazdık ama servere yön biz verdik varsa yalan çıkıp dersn yanlış..

Siz savaştınız Son izledimi yani sadece :) Son birliğindeki tüm ordular yaklaşık bir operasyonda 41 hedefe gitti ve sadece 1 in de ciddi def vardı kanji diğerleri neden boştu yıkıp geldiler :) bazı yerler sadece abartıı vahşi bence abartmaya gerek yok oyun ortası iyidiniz tüm serverle değil sadece bizle savaştınız oyun sonuna doğruda vatanlar işe dahil oldu ayrıca tüm servere kafa tutarız diyenler gene sizdiniz beyazın göstermelik operasyonunu ve birleşmesinden hiç bahsetmek istemiyorum zaten server ortasına kadar yatış sonra birbirini yediler. Savaştınız tebrik ediyorum ama oyunun son 3 ayında hiç formunda olmayan yorgun bitkin düşmüş bir birlik vardıı

MVP_PEACE
18-02-2011, 22:00
malasef elde patlamışttı o ordu. sahibi ile aynı birlikteydik ordan biliorm.

nedim le gürsel in ordusu bu:)bende canım sıkıldıkça giriyodum köye.

gene yıkar biri wow u nasılsa çıkmayalım biraz daha asker basalım diye diye yolda kaldı bu ordu:)
nedimle az dalga geçmedimdi:) görürsem bidaha dalga geçeyim:D

not:bu orduyu geçmek için ilk ay 2000 cıvarı altın ve tılsımlar açılır açılmaz 1\2 hızlı asker yetiştirme tılsımının alınıp daha ilk günden büyük ahır büyük kışla dahil her bişiyin çalıştırılması lazım.rekoru kırmak gene kısmet olmayabilir.serverın uzamasına da bağlı.
uzun iş bırakın rekor nedim' de kalsın:)

eCu
18-02-2011, 22:12
nedim le gürsel in ordusu bu:)bende canım sıkıldıkça giriyodum köye.

Gursel, ODOVAKAR Gursel mi? Baska bir Gursel daha mi var yoksa? :)

harlequin
18-02-2011, 22:49
sloganımız bellı :D

bastır UNEVEN bir zamanlar ayşecik vardı oyunun başında ona ne oldu o galiba melika sultan oyunda :Dunevenin yardımcısı bastırın :)

_TEKSAS_
18-02-2011, 23:06
bastır UNEVEN bir zamanlar ayşecik vardı oyunun başında ona ne oldu o galiba melika sultan oyunda :Dunevenin yardımcısı bastırın :)

dimi ne guzelraporlar koyuyordu sonra ne oldu bende bilmiyorum herkez onu arayordu :D

bakalım unewen ın sonu ne olcak :D bastır dedıgımız pek yaşamıyor:p

SHERRİF
18-02-2011, 23:53
2 dönem önce sizin wowa çakamadım orduyu :D var mı bu sene wow sizde :D

laa aycan
sen değil kralın gelseydi
KONSEY WOW u sıfıra indirecek adam yoktu
o server
TÜRKİYE rekoru kırmıştık
32 milyon defansla
oyunun başından sonuna kadar seviye basan tek WOW duk
inan bir 32 milyon defansta tahlsızlıktan ölmüştü:)

eCu
19-02-2011, 00:03
dimi ne guzelraporlar koyuyordu sonra ne oldu bende bilmiyorum herkez onu arayordu :D

bakalım unewen ın sonu ne olcak :D bastır dedıgımız pek yaşamıyor:p

Sizin AYSECIK isi gelistirmis, s12'de Wow kuruyor simdi :) Cani skilmis herhalde o donem, azcik egleneyim demis...

http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=1107381&postcount=1991

http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=1107011&postcount=1899

Bir bilen
19-02-2011, 00:08
laa aycan
o server
TÜRKİYE rekoru kırmıştık
32 milyon defansla

Edit....................

birkan
19-02-2011, 00:09
http://img40.imageshack.us/img40/2201/18068449.png

Yukarı da alıntı yaptığım kişi HırT hesabında ki Murat'tır.

Şeref anlayışından dolayı kendisini canı gönülden kutlarım.

BAYADIR Foruma bakmadımda nele rolmus neler... sevgili harmancık bak sımdı snaa ne dıycem su yazdıkların ne bılıyormusun? hani bizim PALL hesabını(ispatı mesajlarla ve ortakpc gosterımlerı ile ispatlandıgı halde) caldıgınız gunku sızın dedıklerınız gıbı bunlar sahte bunlar fotosop bunlar yapmaca sen ve by_ati nin demiş olduklarını sımdıde ben size soyluyorum yalan yalnıs yazıp cızıyorsunuz o oldu bu oldu dıyorsunuz lafımın ustune laf yazmak gıbı bır lutuftada bulunma cevap hakkın yok olsada sana cevap yok:)

corsann
19-02-2011, 00:37
laa aycan
o server
TÜRKİYE rekoru kırmıştık
32 milyon defansla

ahaha :D şimdi böle mi oldu :D o zaman sizin wowa dalcam dediğimde dalma dememiş miydin :D

harmanım
19-02-2011, 00:55
ediitttttttttttttttt

altug59
19-02-2011, 01:29
Gorevlıler fındık fıstıkla beslemeyın dıe uyardılar benı...

kafes dısından yıyecek ıcecek verılmesı yasakmıs...

kör talih...

uzgunum cicim...: /

kafesin icine beklerim o zaman cicim

harmanım
19-02-2011, 01:52
Son durum :)

http://img254.imageshack.us/img254/5786/876a.png (http://img254.imageshack.us/i/876a.png/)

Spotted1453
19-02-2011, 01:53
Gercekten uzgunum aslinda Seviyenin 99 Demesini cok isterdim ama tahil sorununa bir cozum bulamadim bu yuzden erkenden gitmek zorunda kaldim.. Neyse bir daha ki sefer 40 koy kurucam ve bir daha tahil sorunu yasamayacam ... Herkese iyi eglenceler..

http://img580.imageshack.us/i/screenshot20110219at012.png/

http://img203.imageshack.us/i/screenshot20110219at014.png/

Sanirim linkler simdi gorulecek..

woyager
19-02-2011, 01:58
laa aycan
o server
TÜRKİYE rekoru kırmıştık
32 milyon defansla

ama sonuctaa sıfırladık dımı multıhunter wow olmasına ragmen:)

uNeVeN
19-02-2011, 02:11

http://img254.imageshack.us/img254/5786/876a.png (http://img254.imageshack.us/i/876a.png/)

:D

Hangi taraftan bastırayım 9 dan mı 24 ten mi :p

harmanım
19-02-2011, 02:42

Hangi taraftan bastırayım 9 dan mı 24 ten mi :p

Toplamını hep 100 tut bastığın yer önemli değil. :cool: :p

My Only Sunshine
19-02-2011, 03:20
Toplamını hep 100 tut bastığın yer önemli değil. :cool: :p

o zaman biri 100 olsun diğeri 0 :cool:

batusay
19-02-2011, 03:34
arkadaslar wow dönemini takip edebilmek için bi hesap arıyorum

herhangi bir hesabın bakıcısıda olabilirim. girdigimde düzenli savunma tahıl basar istenilen wowa atarım plus varsa 3x git gel falan filan

u.l. ( uzun lafın kısası :) ) bakıcı isteyen lazım olan varsa mesaj bana mesaj atabilir

suna birisi cevap versin :D

harmanım
19-02-2011, 03:36
arkadaslar wow dönemini takip edebilmek için bi hesap arıyorum

herhangi bir hesabın bakıcısıda olabilirim. girdigimde düzenli savunma tahıl basar istenilen wowa atarım plus varsa 3x git gel falan filan

u.l. ( uzun lafın kısası :) ) bakıcı isteyen lazım olan varsa mesaj bana mesaj atabilir

Cevap :cool::p

uNeVeN
19-02-2011, 04:00
Cevap :cool::p

hahahaha :D

Arkadaş gelsin bir gece ww a baksın , ondan sonra hesap falan istemez sanırım :p

harmanım
19-02-2011, 04:07
hahahaha :D

Arkadaş gelsin bir gece ww a baksın , ondan sonra hesap falan istemez sanırım :p

İster ister :) bi kaç hafta bakınca istemezse istemez :)

Şimdi wow ona ne dehşet bişiy geliyodur. :)

by ati
19-02-2011, 05:43
Geçen gün forumda olan olaylar için kusura bakmayın bi anlık öfkeyle oldu unmadıgım kelimeyle karşılaştım sonucunda azgımdan istenmeyen kelimeler çıktı....

Ve wow kuracak birligi egerki gelirlerse 46LIKLAR birligi olarak istbulda yemege götürmeyi düşünüyoruz....

Herkeze başarılar

Saygılar

Zombine

mahoni
19-02-2011, 06:52
Geçen gün forumda olan olaylar için kusura bakmayın bi anlık öfkeyle oldu unmadıgım kelimeyle karşılaştım sonucunda azgımdan istenmeyen kelimeler çıktı....

Ve wow kuracak birligi egerki gelirlerse 46LIKLAR birligi olarak istbulda yemege götürmeyi düşünüyoruz....

Herkeze başarılar

Saygılar

Zombine

Knka sen whıte bırlıgını yemege gotur bırak wowu falan.
Bu sabaha dogru 1m asker kestık defte : )
Saldıran ekıbı tebrık ederım.

Kdv Barış

akın92
19-02-2011, 08:02

Herkeze başarılar

Saygılar

Zombine

46lıklar sözünde durmuyor :D bizede mangal sözü vardı :rolleyes:

Finduk
19-02-2011, 10:01
kafesin icine beklerim o zaman cicim

Sınıf farkı war be guzelım...

Hanı acık trıbundekılerın sureklı maratondakılere oturmaya mı geldınız , ordan mac mı ızlenır mıiş , brujıvalar deyıpte , sonra keske bnde orda oturup macı ızlesem dıe hayıflandıgı olur ya....

Iste aynen oylee...

Sen acık trıbunden yırt bı tarafını , ben maratonda ıyıyım boyle... :cool:

Gun olurda kafesden terfı edersen , tekrar sevısırız...

( Yazdıgın mesajdan sonra yeni ergen genclık gıbı +18 olayına gırerdım gırmesıne de , olayın içerigini flan bilmezsin şimdi , yabancı kalırsın , uzmeyeyim seni tatı cocuk...!! :p )

Finduk
19-02-2011, 10:06

Herkeze başarılar

Saygılar

Zombine

HZZ kurarsa cok canınız yanar yemekte... :D

Zira gecenın 2sinde canı kofte istedi diye istanbuldan tekirdaga kofte yemeye giden , et nerde yenır , bolu dagında o zman hadı kalkın yemek yemeye boluya gıdelım dıyen , birisi memleketını soyledıgınde aaa oranın hangı yemegı meshur dıye soran , boğazına duskun kişiler war içlerinde... :p

uNeVeN
19-02-2011, 10:07

:D :D :D

Sabah sabah koptum valla :D

corsann
19-02-2011, 10:53

Hanı acık trıbundekılerın sureklı maratondakılere oturmaya mı geldınız , ordan mac mı ızlenır mıiş , brujıvalar deyıpte , sonra keske bnde orda oturup macı ızlesem dıe hayıflandıgı olur ya....

Iste aynen oylee...

( Yazdıgın mesajdan sonra yeni ergen genclık gıbı +18 olayına gırerdım gırmesıne de , olayın içerigini flan bilmezsin şimdi , yabancı kalırsın , uzmeyeyim seni tatı cocuk...!! :p )

bu mudur? bence budur :)

Melony
19-02-2011, 10:58
HZZ kurarsa cok canınız yanar yemekte... :D

Zira gecenın 2sinde canı kofte istedi diye istanbuldan tekirdaga kofte yemeye giden , et nerde yenır , bolu dagında o zman hadı kalkın yemek yemeye boluya gıdelım dıyen , birisi memleketını soyledıgınde aaa oranın hangı yemegı meshur dıye soran , boğazına duskun kişiler war içlerinde... :p

Haha bi oturuşta 50 tane ıslak hamburger yiyebilen üzerine çigköfte yiyip Atatürk orman çiftliginde önce kokoreç sonra midye yiyebiletesi olanlarıda unutmayalım bro !

expanium
19-02-2011, 11:44

Herkeze başarılar

Saygılar

Zombine

inşallah hırt birliği kurar wwu :D beraber yemee gidersiniz hehehe

premium
19-02-2011, 11:48
sizin aysecık isi gelistirmis, s12'de wow kuruyor simdi :) cani skilmis herhalde o donem, azcik egleneyim demis...

http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=1107381&postcount=1991

http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=1107011&postcount=1899
ayşecik in şimdiye kadar forumdan hakaret etmekten başka ne gibi bi icraatı olabilmişki kalkıpda wow kurabilsin:)
o anca tüm wowlarının sıfırlanışını dehşet gözlerle izler. Arkasından sıkıyorsa merkezime gelin der. Oranın defansıda aşılınca hedef olarak natarları gösterir:))

Melony
19-02-2011, 11:58
Kim bu ayşecik ya merak ettim acaip popüler bugünlerde :rolleyes:

by ati
19-02-2011, 12:03

Kdv Barış

Dün gece 70k ordu yan koye cakıldıgında burdaydım sonra cıktım :)super kesim yapmışınız

by ati
19-02-2011, 12:26
inşallah hırt birliği kurar wwu :D beraber yemee gidersiniz hehehe

fati sen kendine bak -+ daydın savaş cıktı - - geldın 1 hafta sonra savaş başladı hala devam ediyor -+ bi bakim neler oluyor die geri gitti dün kdv dünya saldırı vardı lenn fati kaç numara ayakkabı giyiyon:D:D

Kdv deki arkadaşlar söledi fati hesaba geldi yakında başlar savaş die:D

expanium
19-02-2011, 12:43
fati sen kendine bak -+ daydın savaş cıktı - - geldın 1 hafta sonra savaş başladı hala devam ediyor -+ bi bakim neler oluyor die geri gitti dün kdv dünya saldırı vardı lenn fati kaç numara ayakkabı giyiyon:D:D

şikaytçi olan yok :) ama harbiden bilmiom nereye gitsem oraya gelen gidnin haddi hesabı olmuyo :))

kuvvetmira
19-02-2011, 13:06

Ati abı dedım sana alın sunu dıye almadın bır ara aldn savas cıktı yıne yoladın
dun gece enson ıbree 300 saldırı gordu merkeze adasımda oturmuş dagla gecıo aralara atarız korkma dıo gulmekdn yarıldım vala:D
Savas Tanrısı Mubarek Nereye Addımını Atsa kıyamet kopuyor:D

byy_diablo
19-02-2011, 13:15
Wow da DOĞAN77 sıfırlanmışş saldırılarınn raporlarıı kimsedee yok muu

by ati
19-02-2011, 13:15
dun gece enson ıbree 300 saldırı gordu merkeze adasımda oturmuş dagla gecıo aralara atarız korkma dıo gulmekdn yarıldım vala:D

:DBu sıralar cok rahatım biraz sende kalsın:D ben burayı degilde avrupayı dusunuyom bütün avrupa bizim köyün üstünden gececek galiba:D

kuvvetmira
19-02-2011, 13:31
:DBu sıralar cok rahatım biraz sende kalsın:D ben burayı degilde avrupayı dusunuyom bütün avrupa bizim köyün üstünden gececek galiba:D

Allah Size Sabır Versin Başka Birsey Demiyorum Adaşım Benım O Benım Herseyım Onsuz Olmaz Tum Server Ustumuze Gelse Adasımı Satmam :D:D:D

BudA
19-02-2011, 13:49

La hiç utanma yok mu sizde , adamları yan köyde niye çakıyonuz :D:D

by ati
19-02-2011, 13:51
Allah Size Sabır Versin Başka Birsey Demiyorum Adaşım Benım O Benım Herseyım Onsuz Olmaz Tum Server Ustumuze Gelse Adasımı Satmam :D:D:D

avrupayada beklerız o zaman:D:D

kuvvetmira
19-02-2011, 13:54
La hiç utanma yok mu sizde , adamları yan köyde niye çakıyonuz :D:D

Adamlar Kdv'nın Yan Koylerını Yıkın Dıye Bas Bas Bagırıyolar Msjlar Atılıyorkı Adamlar Yan Koye Gelıyor:)
Barısda Yapıstırmıs Baba Settını Koyun Onune Yapısmıs Hepsı Savunmaya:D

Burdan Kamuoyuna Seslenıyoruz;

Yan Köylere Yıkım Yapan Ve Onları Bu Şekılde Yönlendıren Yönetıme Ve Bu Şekıl Etık Olmayan Casusuluk Ve Acızz Sekılde Yan Koy Yıkım Emrı Verenlerı kınıyoruz
Bence Hıc Etık Degıl :D

Kamuoyuna Saygılarımızla Sunuyoruz

Fati

Eyup-Can
19-02-2011, 13:57

Kdv Barış

Hangi Birliğin Askerini Çaktınız..

crysis82
19-02-2011, 13:58
ayşecik in şimdiye kadar forumdan hakaret etmekten başka ne gibi bi icraatı olabilmişki kalkıpda wow kurabilsin:)
o anca tüm wowlarının sıfırlanışını dehşet gözlerle izler. Arkasından sıkıyorsa merkezime gelin der. Oranın defansıda aşılınca hedef olarak natarları gösterir:))

Kim bu ayşecik ya merak ettim acaip popüler bugünlerde :rolleyes:

ayşecik s12 nin makarası speed başında devasa def raporları forumda paylaşıp sonra kaybolan arkadaş... s12 de çok konuştu ağzının payını aldı...

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=937839#post937839

by ati
19-02-2011, 14:00
Adamlar Kdv'nın Yan Koylerını Yıkın Dıye Bas Bas Bagırıyolar Msjlar Atılıyorkı Adamlar Yan Koye Gelıyor:)

Yan Köylere Yıkım Yapan Ve Onları Bu Şekılde Yönlendıren Yönetıme Ve Bu Şekıl Etık Olmayan Casusuluk Ve Acızz Sekılde Yan Koy Yıkım Emrı Verenlerı kınıyoruz

Fati

fati saldırı bölümüne raporları koysanıza bakalım bi aynen katılıyom merkez veya asker koyu yıkacan yan koy yıkımına bende karşıyım...

BudA
19-02-2011, 14:19
fati saldırı bölümüne raporları koysanıza bakalım bi aynen katılıyom merkez veya asker koyu yıkacan yan koy yıkımına bende karşıyım...

Sonra biz yan köy yıkmaya başlayınca bize diyolar siz yan köy yıkıyorsunuz diye hehe :)

Spotted1453
19-02-2011, 14:20
Evet arkadaslar dun soylemistim iste rapor... Hirtlari biraz TIRT'tim sanriim .. Favorim Jack Aspirin plase uNEVEN herkesre bol sanslar

http://travian-reports.net/tr/report/34895452a25

Spotted1453
19-02-2011, 14:22
Evet arkadaslar dun soylemistim iste rapor... Hirtlari biraz TIRT'tim sanriim .. Favorim Jack Aspirin plase uNEVEN herkesre bol sanslar

Mesaji daha acik vermek istedim.. Gecmis olsun :))

http://travianreports.com/02/OnBYYrn.png (http://travianreports.com/en)

eCu
19-02-2011, 14:22

Rakamlar kaymis hocam... Yada senin casuslar essiz :)

by ati
19-02-2011, 14:29

igor arkadaşımı kutlarım erken saldırı ama tahılla baş edemedigini biliyorum emegine saglık.....

Savunan tarafıda kutlarız...

46lıklar

altug59
19-02-2011, 14:31

Iste aynen oylee...

yeni ergen gençlik yisin seni agucu bugucububu :=)

maratondan mac yerine acık tribünde koninemde otururken coşup eylerirken bize imrenişiniz varya hani icinizde onlar gibi olamıyoruz diyişiniz varya

işte aynen öyle..

sen ben ben sen olamam sınıf farkı var..;)

Spotted1453
19-02-2011, 14:32

Rakamlar kaymis hocam... Yada senin casuslar essiz :)

YAw ben Galyaliyim :) raporu yanlis kaydetmisim :D dur duzelteyim..

Cok afedersiniz...Gercek Rapor asagidaki gibidir...

http://travianreports.com/02/OnBYYrn.png (http://travianreports.com/en)

altug59
19-02-2011, 14:33
:D :D :D

Sabah sabah koptum valla :D

bende şimdi size gülüyorum :D

harmanım
19-02-2011, 14:41
http://img232.imageshack.us/img232/7281/wowigor.png (http://img232.imageshack.us/i/wowigor.png/)

Mustafa abi sen o işleri bana bırak :)

Blood & Bone
19-02-2011, 16:02
son durum nedir :)

Melony
19-02-2011, 16:12
sayın Ra başkanı acilen msnden bekleniyorsunuz

woyager
19-02-2011, 16:13

insanın en sadık dostuda kendısıdır elıdır unutma:)

harmanım
19-02-2011, 16:14

http://img813.imageshack.us/img813/4192/27020033.png (http://img813.imageshack.us/i/27020033.png/)

Mr.Nonstop
19-02-2011, 16:14
Son Durumu Birisi Söylüyebilirmi

sis
19-02-2011, 17:14

tebrikler erken bir saldırı ama önemli olan sonuç wow köylerine bakan arkadaşlarada allah sabır ve bol tahıl versin savunan wow hessabınada ayrıca tebrikler

Spotted1453
19-02-2011, 17:34
tebrikler erken bir saldırı ama önemli olan sonuç wow köylerine bakan arkadaşlarada allah sabır ve bol tahıl versin savunan wow hessabınada ayrıca tebrikler

Saldiri linkinde sorun var gercegi http://travian-reports.net/tr/report/349058ef8bd
Saldiriyi erken cikmamin tek nedeni tahilsizlik ve destek gormemek.. %25plus yaptim yineden yetismedi sanirim bu sefer koy sayim az geldi bir dahaki serverde 30koy yapip birde oyle deneyecem bu arada senin bu nick benim ilk oynadigim zamanlarda ki birligin ismiydi..

SHERRİF
19-02-2011, 18:11
ahaha :D şimdi böle mi oldu :D o zaman sizin wowa dalcam dediğimde dalma dememiş miydin :D

yaww ben senin askerine acıdığımdan demiştim laa aycan:D
sinek ısırığı gibi gelirdi ama başka WOW lardan seviye alabilirdin o yüzden gelme demişimdir:D

kuvvetmira
19-02-2011, 21:00

Raporlar Konulmuştur :cool:

corsann
19-02-2011, 21:09
yaww ben senin askerine acıdığımdan demiştim laa aycan:D
sinek ısırığı gibi gelirdi ama başka WOW lardan seviye alabilirdin o yüzden gelme demişimdir:D

sinek ısırığı olduğundan mı daha o orduyu geçen olmadı :D

SHERRİF
19-02-2011, 23:32
sinek ısırığı olduğundan mı daha o orduyu geçen olmadı :D

aycan bilirsin beni WOW suz yapamam
bil bakalım hangi WOW köyündeyim:D

haklısın aycan
32 milyon defansı geçerdi senin askerin kardeşim
emin olki WOW köyünü sıfırlayamazdın o askerle sende biliyorsun

WOW inşa planı tılsımındada 7 milyon def. vardı

sis
20-02-2011, 02:00
Saldiri linkinde sorun var gercegi http://travian-reports.net/tr/report/349058ef8bd
Saldiriyi erken cikmamin tek nedeni tahilsizlik ve destek gormemek.. %25plus yaptim yineden yetismedi sanirim bu sefer koy sayim az geldi bir dahaki serverde 30koy yapip birde oyle deneyecem bu arada senin bu nick benim ilk oynadigim zamanlarda ki birligin ismiydi..
bu nicim çok eskidir genelde forumlarda bunu kullanırım sadece tebrik etmekiçin emeği geçenlere evet desteksiz o askeri beslemek zor

harmanım
20-02-2011, 02:24

http://img130.imageshack.us/img130/5605/17203229.png (http://img130.imageshack.us/i/17203229.png/)

SoSyEtEM
20-02-2011, 02:32
Taşı Delen yağmurun Şiddeti Değil, Devamlılığıdır...

Ayrıca bir kamyon yazısı : Acele Giden Ecele gider...

uNeVeN
20-02-2011, 02:50
Taşı Delen yağmurun Şiddeti Değil, Devamlılığıdır...

Ayrıca bir kamyon yazısı : Acele Giden Ecele gider...

Erken Kalkan Yol Alır :p

harmanım
20-02-2011, 03:22
Atı alan üsküdarı geçti :)

SoSyEtEM
20-02-2011, 03:24

İşte bende onu demek istiyorum... Yol alır.

charisma
20-02-2011, 03:58

Fati

vallaha fatihçim kimseye yak köy yıkın demedik ama reislemek için geliyolardır:)

adamlar ne yapsın travian izin vermiyo merkez reislemeye kural çıkarsınlar merkez reislenebilir 20 reisle o zaman başka onu da yaparız

he adamlarınızdan birinin profilinde de şu yazıyo..

Değerli birlik arkadaslarım aldığım saldırılardan dolayı hesabımı siliyorum ama oyunda edindiğim dostluklarım kalıcı olacak bu Serverda beni üzen tek şey dost gibi görünüp düne kadar kanka diyen insanların aramıza casus sokarak sırtımızdan vurması oldu .ne diyelim hile ile kazanmaktansa serifimiZle hesabımızı kapatmak bana daha dürüst bir davranış gibi geldi. Hakkınızı helal edin . Kardeşiniz ve abiniz. Game ower. Msn ilkayyurekli@ hotmail.com

dogru diyo ama düne kadar dostumuzdunuz taaki plan alamadınız diye dostlarınıza saldırdıgınız için

neyse bundan sonra demezsiniz bu bölgenin kralı biziz bizden başka savaşan yok diye rapor isteyen arkadaşlar varsa elimde çok var yıkılan reislenen yerler...

savaş hali bizde de bir kaç kişinin askeri kesildi yıkıldı ama bence karşılaştırma yaparsanız 10da 1 eder.....

dark mania(cengiz)

sucukluyumurta
20-02-2011, 05:10
vallaha fatihçim kimseye yak köy yıkın demedik ama reislemek için geliyolardır:)

adamlar ne yapsın travian izin vermiyo merkez reislemeye kural çıkarsınlar merkez reislenebilir 20 reisle o zaman başka onu da yaparız

Değerli birlik arkadaslarım aldığım saldırılardan dolayı hesabımı siliyorum ama oyunda edindiğim dostluklarım kalıcı olacak bu Serverda beni üzen tek şey dost gibi görünüp düne kadar kanka diyen insanların aramıza casus sokarak sırtımızdan vurması oldu .ne diyelim hile ile kazanmaktansa serifimiZle hesabımızı kapatmak bana daha dürüst bir davranış gibi geldi. Hakkınızı helal edin . Kardeşiniz ve abiniz. Game ower. Msn ilkayyurekli@ hotmail.com

dogru diyo ama düne kadar dostumuzdunuz taaki plan alamadınız diye dostlarınıza saldırdıgınız için

neyse bundan sonra demezsiniz bu bölgenin kralı biziz bizden başka savaşan yok diye rapor isteyen arkadaşlar varsa elimde çok var yıkılan reislenen yerler...

savaş hali bizde de bir kaç kişinin askeri kesildi yıkıldı ama bence karşılaştırma yaparsanız 10da 1 eder.....

dark mania(cengiz)

10 da 1 mi :) raporlara baktım pek 10 da 1 gibi durmuyor 120 de 10 falan gibi olmuş biraz :)gerçi bilemem raporları paylaşırsanız görebiliriz.

charisma
20-02-2011, 05:14
benim köyüme mesaj at ordan yolim sana raporları bunlar benim eski dostlrım burdan reklam etmim....

sucukluyumurta
20-02-2011, 05:15
benim köyüme mesaj at ordan yolim sana raporları bunlar benim eski dostlrım burdan reklam etmim....

forum burası görmek isteriz sonuçta oyun bence burda paylaşmak daha iyi olur.:)

mahoni
20-02-2011, 05:45

dark mania(cengiz)

: ) : )
Sen hangı serwerda oynuosun kardes : )
O adam o lafı kıme dedı bılmıosun konusuyorsun : )
Bıde kendıne pay cıkartıyor haklı kardes dıyor : )
Neyse dstm wow gıdısatı konuyu uzatmayalım.
Rapor varsa koyun tebrık eder gecerız merak etme

by ati
20-02-2011, 06:05
[QUOTE=charisma;111751

dark mania(cengiz)[/QUOTE]

İlk planı alanlardan biri benin ediz kardeşime gel planı al seviye bas hatta sana 2. planıda anında bulurum dedim cvp şu oldu........

Abi ben wowu sadece isim gozuksun die aldım planı sen başkasına ver........

plan almakda kolay be dostum 4 saglam orduya bakar kımse planım var die böbürlenmesin oyun daha cok uzun ve wowda başarılar

Zombine

charisma
20-02-2011, 08:46
: ) : )
Sen hangı serwerda oynuosun kardes : )
O adam o lafı kıme dedı bılmıosun konusuyorsun : )
Bıde kendıne pay cıkartıyor haklı kardes dıyor : )
Neyse dstm wow gıdısatı konuyu uzatmayalım.
Rapor varsa koyun tebrık eder gecerız merak etme

nerde oynadıgımı biliyorum ben kardeşim merak etme sen neyden bahsedildigini bilmiyorsun kdv nin oldugu birligin profiline baksarsan anlarsın zaten...

uzatmaya gerek yok..

bi sonraki mesaja burda cvp vereyim plan bende oldugu için sürekli fayk atıyolar oyunun başından beri..

ediz kardeşim den degil başka insanlardan duydum.. bana depo tılsımı verilmiş ama ben ona plan vermemişim o yüzden pim çekildi diye...

ama bombayı atmayı unuttular elerinde patlıyo bomba farkında degiller..

neyse kardeşim bilip bilmeden yorumlar yapmayın...

rapormu istiyorsunuz köyüme mesaj atın...
herkese başarılar..

harmanım
20-02-2011, 09:56
edittttttttt

murdack
20-02-2011, 10:18
nerde oynadıgımı biliyorum ben kardeşim merak etme sen neyden bahsedildigini bilmiyorsun kdv nin oldugu birligin profiline baksarsan anlarsın zaten...

uzatmaya gerek yok..

bi sonraki mesaja burda cvp vereyim plan bende oldugu için sürekli fayk atıyolar oyunun başından beri..

ediz kardeşim den degil başka insanlardan duydum.. bana depo tılsımı verilmiş ama ben ona plan vermemişim o yüzden pim çekildi diye...

ama bombayı atmayı unuttular elerinde patlıyo bomba farkında degiller..

neyse kardeşim bilip bilmeden yorumlar yapmayın...

rapormu istiyorsunuz köyüme mesaj atın...
herkese başarılar..

Dostum RaporLarı Koyda Görelim Birde 1 e 10 Gibi Laflar Ediyorsun Buyrun Bekliyoruz Raporları Asıl Bilip Bilmeden Sen KOnuşuyorsun Wowa Bakmadakdan Raporları Takip Edemiyorsun Herhalde

uNeVeN
20-02-2011, 10:21
Sayın Melon ;

Rapor istiyorummmm :D

Bİrlik saldırılarından kaçırdım bakamadım :p

isox
20-02-2011, 10:27
WW son Durum.

http://img13.imageshack.us/img13/1996/adszgw.jpg (http://img13.imageshack.us/i/adszgw.jpg/)

harmanım
20-02-2011, 10:27
Sayın Melon ;

Rapor istiyorummmm :D

Bİrlik saldırılarından kaçırdım bakamadım :p

Katliam08 inmiş. :)

Onun raporları mı ? :p

awe
20-02-2011, 10:28
46lıklar sözünde durmuyor :D bizede mangal sözü vardı :rolleyes:

len AKIN ne zaman geliom dedin dıbık...sen geliom de gerisi kolay abim benim..çakmağı çakmaya bakar sadece

harmanım
20-02-2011, 10:31
WW son Durum.

http://img13.imageshack.us/img13/1996/adszgw.jpg (http://img13.imageshack.us/i/adszgw.jpg/)

Son durum öyle konulmaz... :)

http://img821.imageshack.us/img821/2594/12092577.png (http://img821.imageshack.us/i/12092577.png/)

Ahanda böyle konur. :)

isox
20-02-2011, 10:33
Son durum öyle konulmaz... :)

http://img821.imageshack.us/img821/2594/12092577.png (http://img821.imageshack.us/i/12092577.png/)

Ahanda böyle konur. :)

bastırırlar onada görersin ozaman nasıl rapor konulurmuş.Bastırdılar yazarsın

Melony
20-02-2011, 10:34
9. dönemin ilk ww organizasyonudur

Vira bismillah :)

http://img403.imageshack.us/img403/1166/70071502.jpg (http://img403.imageshack.us/i/70071502.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

http://img688.imageshack.us/img688/6030/84580960.jpg (http://img688.imageshack.us/i/84580960.jpg/)

http://img441.imageshack.us/img441/723/38755981.jpg (http://img441.imageshack.us/i/38755981.jpg/)

isox
20-02-2011, 10:35
TEbrik ederim asker sayısına göre gayet güzel seviye indirdiniz Başarılar.

Melony
20-02-2011, 10:36
http://img27.imageshack.us/img27/4996/30879288.jpg (http://img27.imageshack.us/i/30879288.jpg/)

http://img33.imageshack.us/img33/2382/73561917.jpg (http://img33.imageshack.us/i/73561917.jpg/)

Elimde 10 ordu vardı 5ini attım

son 5 ide oyun sonuna saklıyorum :p

İyi forumlar

Melony
20-02-2011, 10:38
TEbrik ederim asker sayısına göre gayet güzel seviye indirdiniz Başarılar.

Teşekkür ederiz

uNeVeN
20-02-2011, 10:39
http://img27.imageshack.us/img27/4996/30879288.jpg (http://img27.imageshack.us/i/30879288.jpg/)

http://img33.imageshack.us/img33/2382/73561917.jpg (http://img33.imageshack.us/i/73561917.jpg/)

İyi forumlar

Cızzzzzzzzzzzzzzzzzz :p Tebriklerr

1 de 1 mi oldu şimdi ? :p
Kıskandım bak bende rapor koymak istiyorum :D

Melony
20-02-2011, 10:42
Senin raporlarıda bekliyoruz sekojum saat 12 ye kadar evdeyim umarım yetişirsin :)

akın92
20-02-2011, 10:42
len AKIN ne zaman geliom dedin dıbık...sen geliom de gerisi kolay abim benim..çakmağı çakmaya bakar sadece

haber vericektin abi :p:p

harmanım
20-02-2011, 10:46
Tebrik ederim :)

5 Rapor 15 dakika

3 adet sur tahrip edildi haberi :) değişik.

uNeVeN
20-02-2011, 10:46
Senin raporlarıda bekliyoruz sekojum saat 12 ye kadar evdeyim umarım yetişirsin :)

Beşiktaşımın maçından sonra görüşelim lütfen :p

Melony
20-02-2011, 10:52
Tebrik ederim :)

5 Rapor 15 dakika

3 adet sur tahrip edildi haberi :) değişik.

Teşekkür ederiz

ırk roma olunca suruda yıkılmak zorunda :)

Beşiktaşımın maçından sonra görüşelim lütfen :p

Ahh seko ahhh geçen serwerlarda serdara saydırıyordum şimdi sana saydırıyorum :p

uNeVeN
20-02-2011, 10:55
Ahh seko ahhh geçen serwerlarda serdara saydırıyordum şimdi sana saydırıyorum :p

İltifatların için teşekkürler mami cim :p

21 ile 22 arası görüşmek üzere diyip kaçıyoreeeee :)

Melony
20-02-2011, 11:00
İltifatların için teşekkürler mami cim :p

21 ile 22 arası görüşmek üzere diyip kaçıyoreeeee :)

Uzaa bakım nasıl uzuyorsun :p

fchearts
20-02-2011, 11:44
Uzaa bakım nasıl uzuyorsun :p

ya hzz de ordu kalmamış yan 2-3. ordularla yıkım yapıyorsunuz ayıp be ayıp :cool:

benim yanımı es geçen mamiyi kınıyorum

Tom&Jerry
20-02-2011, 11:49

rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götüreceği tuzdur :D

Melony
20-02-2011, 11:52
Ekinler baş vermeden Kör buzagı topallamazmış :p

corsann
20-02-2011, 12:02
etme eşşekle muhabbet küstürürsün silme cam kırığıyla kestirirsin :D

Suzie
20-02-2011, 12:04
rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götüreceği tuzdur :D

toz olmasın :D

lazçavuş
20-02-2011, 12:14
dağdan kestim kereste gel bize bazı bazı
oki yüzme bilmiyorsun neden çıktınla ağaca
:):):):):):)

lazçavuş
20-02-2011, 12:23
wowda neymiş savaşmak varken +- hareketli anlar geçiriyor

harmanım
20-02-2011, 12:33

+46 :)

Savaşmak daha zevkli :)

lazçavuş
20-02-2011, 13:12
+46 :)

Savaşmak daha zevkli :)
+53 katılıyorum az önce merkezi güç bela kurtardım :):)

harmanım
20-02-2011, 13:14
Rapor isterig :)

kuvvetmira
20-02-2011, 13:18

dark mania(cengiz)

Dostm Bılıp Bılmeden Konusma Burda.
Sana O Atınız Msjların Hepsını , Senın Yetkılı Arkadaşların Yoladı Hada Bırı Geldı Benı Bırlıge Al Burdakılere Kırgınım Tarzı Msjlar Atı Sız Okadar Guluncsınızkı Ya Sana Bılgı Vermıyolar Yada Isıne Gelmıyor.. Yada senı takmıyolar bılemıcem

Hala Tek Guc Bızız Varsa Raporun Delikanlı Gıbı Burda Msj Atın Tarzı Yerıne Koyarsın Raporunu Her Kez goruru Hadı bende Rapor Istıyorum Kdv Hesap ADI At Raporlarınızı :cool:
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=47047&page=443
Bız Koyduk Savunduklarımızı Varsa Koy Bos Muhabet Yapma Hadı Bu Msjada Cevap Ver Ben Resımlerle Delılerle Konuscam Server Basında Kaydetmedım Ama artık hepsı kayıtlı ver resmı yapıstırıyım Dırek..

Hea bıde papının ıpını cekmısınız yazıkdır sımdı hesap sıler uvezlı mehmete arkamızdan profıl yazısı yazıodo kufur mufur varsa delılıl hesabıda sılerım suan bılıp bılmeden bos muhabetlerle bıtırdınız kendınızı hıc yakısmadı sıze aıptır..

Artık sıze dıcek hıcbır sozum yok varsa raporun koy herkez tebrık etsın bende edeyım..

Cevabını Hesaba at yerı burası degıl...

Fatii

JumanJi
20-02-2011, 13:19
HZZ ye tebrikler.O değil de ekiciler i ayrıyeten tebrik etmek istiyorum.Server başından beri bayaa ordu çaktı ben sayamadım:) Adam olayı çözmüş tebrikler.:D

BudA
20-02-2011, 13:25

dark mania(cengiz)

Mesajının sadece beni ilgilendiren kısmını alıyorum Cengiz dostum.

Msn'de seninle sürekli konuşuruz biliyorsun , hatta sana taa başında demiştim Wow kurmak gibi bir amacımız iddaamız yok diye , hatırlarsın.

Msn'de yada oyunda görüştüğüm çoğu kişide wowu almamdaki amacımı bilir, İstatistik kısmında Birliğimizin ismi gözüksün diye o wowu aldım ben.

Zombine (By_Ati) Abim'de plan alınmadığını görünce edizim seviye basacaksan sana planı vereyim seviye bas dedi.
Kendisi'de yazmış zaten yorumunda ben yine söyleyeceğim , benim buna cevabım Wow'da seviye basmak , Wow kurmak gibi bir amacımız yok birliğin adı orada gözüksün diye wowu aldım Dedim.

İsmini vermek istemediğim farklı bir dostumda söyledi ama onada cevabım aynısı oldu.

Doğru demişsin dostumuzdunuz diye ; Peki soruyorum sana , madem dostunduk 2 plan aldığında niye O Dost'larına Plan vermedin , niye o dostlarına gelin wowu birlikte kuralım demedin ?

Neyse bu konularla forumu uzatmaya gerek yok , sadece cevap hakkı doğduğu için yazıyorum.

Saygılar,

Danny Darko ( Ediz )

BudA
20-02-2011, 13:28

İyi forumlar

Tebrikler H Z Z & RA :p

Nice yıkımlar görmek dileği ile :p

drift kralı
20-02-2011, 14:55
Wow'da Son Durum:

http://img135.imageshack.us/img135/4669/wowr.png (http://img135.imageshack.us/i/wowr.png/)

lüfer
20-02-2011, 16:22

amannnn lazım :)

sen nerden bilcen hareketi mareketi

köyün bile yokki senin :)

SoSyEtEM
20-02-2011, 16:46
24 saat içerisinde raporlar paylaşılacaktır. Bilginize...

marx-man07
20-02-2011, 17:28

İyi forumlar

++ bölgesindeki tahıl sıkıntısına askerleri çakarak çözüm bulan HZZ yönetimini esefle kınıyorum...:) Tılsımlar cıktı mertlik bozuldu... Diğer organize wow saldırısında görüşmek üzere... yine geleceğiz...:)

O BiR MaRKa

Bas-Kann
20-02-2011, 17:57
haber vericektin abi :p:p

Akın Nabıyon la :) :)

Eyup-Can
20-02-2011, 18:10
24 saat içerisinde raporlar paylaşılacaktır. Bilginize...

Wow raporundan mı bahsediyoruz ?

akın92
20-02-2011, 18:27
Akın Nabıyon la :) :)

Hesaba bakıyoz napalım :D

SoSyEtEM
20-02-2011, 18:34
Wow raporundan mı bahsediyoruz ?

Evet Wow Raporları. Saldırı ve Savunmalar. İyi kötü paylaşıcaz. Server başından beri Forum'u kulanmama kararı aldık. Çünkü genelde forumda ayrı oyun oynanır. Gerek duymadık diğer şeyleri paylaşmaya.

Kısa zamanda partlar halinde ekleriz.

Saygılarımla.
Ethem.

Eyup-Can
20-02-2011, 18:38
Evet Wow Raporları. Saldırı ve Savunmalar. İyi kötü paylaşıcaz. Server başından beri Forum'u kulanmama kararı aldık. Çünkü genelde forumda ayrı oyun oynanır. Gerek duymadık diğer şeyleri paylaşmaya.

Kısa zamanda partlar halinde ekleriz.

Saygılarımla.
Ethem.

Hangi Birliksiniz ?

SoSyEtEM
20-02-2011, 18:55
Efsane birlikleri

Eyup-Can
20-02-2011, 19:06
Efsane birlikleri

wowdaki hedefinizi tahmin etmek zor değil :) Raporları bekliyoruz

SoSyEtEM
20-02-2011, 19:24
Birlik Tanıtımında 3x deki 4 bölgede yer alan Tüm Wow sahibi oyunculara ve destekçi birliklerine Başarılar diledik.

Tekrardan diliyoruz...

İyi olan, Hak eden Kazansın...

Herkese Gönülden Başarılar Dileriz...

ORYA RUA
20-02-2011, 19:46
Asker sayısımı az bana mı öyle geldi :)

SoSyEtEM
20-02-2011, 19:54
WOW defansını Burada yazmak Forum Kurallarına Aykırı değil mi?

JumanJi
20-02-2011, 20:16
T4 Kamuoyu Yoklaması (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=56698)

Bu konuda görüşleri belirtelim saygıdeğer 3x ahalisi.Ankette oy kullanalım t4 gelmemesi için elimizde geleni yapalım.

cengizkhan
20-02-2011, 21:01
arkadaşlar bugece inönüde büyük bir facia yaşandı çarşı caddeye boyun eğdi:D:D

ORYA RUA
20-02-2011, 21:11
WOW defansını Burada yazmak Forum Kurallarına Aykırı değil mi?
bu konuda bilgim yok :)

beerkaay
20-02-2011, 21:13
3x De Wow Devam Ediyor ..

Wow Bitmesini Beklicez Seviye 100 de Biter

http://img200.imageshack.us/img200/3623/adsznlj.png (http://img200.imageshack.us/i/adsznlj.png/)

JumanJi
20-02-2011, 21:16
3x De Wow Devam Ediyor ..

Wow Bitmesini Beklicez Seviye 100 de Biter

http://img200.imageshack.us/img200/3623/adsznlj.png (http://img200.imageshack.us/i/adsznlj.png/)
Biz 90 gibi biter diyorduk arkadaşlarla aramızda iyi ki söyledin:)

bloodparty
20-02-2011, 21:33
Öylesine forumda dolaşırken farkettiğim bişey oldu.Uneven adlı arkadaşı tebrik ederim.2 wow köyü alanları gördüm ama onlar genelde geyik amaçlı olurdu.ARkadaş iki köyüde potaya sokmuş.İkisinede ayrı ayrı strateji ayarlıyor demektir .2 tane npc köyü gerekiyor bunları wowlara pompalamak gerekiyor vs. Gerçekten takdir edilecek bir iş.

SoSyEtEM
20-02-2011, 22:27
http://img249.imageshack.us/i/wowsaldr1.jpg/

Saldıran Arkadaşı Tebrik Ediyoruz...

uNeVeN
20-02-2011, 22:29
http://img87.imageshack.us/img87/1049/1kopela34.jpg (http://img87.imageshack.us/i/1kopela34.jpg/)

Savunan Arkadaşa tebrikler..

Umarım küçük depo ve küçük ambarı yıkmamışlar :D
Saldırının çift atış yapılmasının sebebi pazardaki akışı görememelerini sağlamaktır..
Bu yüzden neden çift atış diye yorumlar yapmayınız ;)

Sanırım 2de 2 oldu :p

topalosman
20-02-2011, 22:29
[QUOTE=SoSyEtEM;1118996]http://img249.imageshack.us/i/wowsaldr1.jpg/
edit
tebrikler

uNeVeN
20-02-2011, 22:33

sis
20-02-2011, 22:34
http://img87.imageshack.us/img87/1049/1kopela34.jpg (http://img87.imageshack.us/i/1kopela34.jpg/)

Saldırının çift atış yapılmasının sebebi pazardaki akışı görememelerini sağlamaktır..

teşekkürler sizide tebrik ederiz saldırınızdan dolayı acelemiz olmadığı için duruyordu küçük depolar

SoSyEtEM
20-02-2011, 22:34
Öncelikle Köyü Savunan Kişi Olarak belirtmeliyim ki Pazar gayet iyi durumda ve akışımızda gayet yerinde...

şimdiye kadar konulan wow saldırı raporlarına bakılacak olursa 14k manco nun atışı ile 0 lanamaması savunma başarısıdır...

Diğer Wow saldırılarına bakacak olursak Bu saldırı bu seviyede 0 lanamadığı için başarısız bir saldırı olarak ta değerlendirilebilir...

Yine de Saldıran arkadaşı tebrik ediyoruz...

EFSANE BİRLİKLERİ

uNeVeN
20-02-2011, 22:45
Öncelikle Köyü Savunan Kişi Olarak belirtmeliyim ki Pazar gayet iyi durumda ve akışımızda gayet yerinde...

şimdiye kadar konulan wow saldırı raporlarına bakılacak olursa 14k manco nun atışı ile 0 lanamaması savunma başarısıdır...

Diğer Wow saldırılarına bakacak olursak Bu saldırı bu seviyede 0 lanamadığı için başarısız bir saldırı olarak ta değerlendirilebilir...

Yine de Saldıran arkadaşı tebrik ediyoruz...

EFSANE BİRLİKLERİ

Tek atış olsaydı ww u sıfırlardı.. ;)

Tahıl akışı duracak demedim zaten..
Sadece küçük ambar ve küçük depoyu yıkıp yerine büyüklerini kurduysanız diye düşünüp pazarı yıktık..

Bizim açımızdan başarılı bir saldırıdır.. Sıfırlanmasa da olur , 80 lerden sonra sıfırlamaya geliriz ;)

Emeği geçen arkadaşımı tebrik ederim..

SoSyEtEM
20-02-2011, 22:52
Tebrik Ederiz. Güzel bir saldırıydı. Özellikle manco iyiydi.

Başarılar...

SUSPİRİA
21-02-2011, 00:21
Öylesine forumda dolaşırken farkettiğim bişey oldu.Uneven adlı arkadaşı tebrik ederim.2 wow köyü alanları gördüm ama onlar genelde geyik amaçlı olurdu.ARkadaş iki köyüde potaya sokmuş.İkisinede ayrı ayrı strateji ayarlıyor demektir .2 tane npc köyü gerekiyor bunları wowlara pompalamak gerekiyor vs. Gerçekten takdir edilecek bir iş.
onların birinde def yokki büyütmeyin bu kadar. def olmayanıda tahmin ediyorum. sezgi meselesi

Spotted1453
21-02-2011, 03:49
teşekkürler sizide tebrik ederiz saldırınızdan dolayı acelemiz olmadığı için duruyordu küçük depolar

Sizde hirttan daha cok savunma var bu bariz belli oluyor..

http://img809.imageshack.us/img809/9752/screenshot20110221at034.png (http://img809.imageshack.us/i/screenshot20110221at034.png/)

hadesboy
21-02-2011, 06:08

kanka tebrik ederim ellerin dert görmesin

plahaxlara yazık olmuş

uA-Hooligan
21-02-2011, 08:04
++da uneven 3. wowu alamadım diye isyan edip wow alan adamı ve birliği kapı dışarı yapmışş :)

hekimoglu
21-02-2011, 08:44

tebrikler.. güzel yıkım... savunan arkadaşa da tebrikler tabiki...

hekimoglu
21-02-2011, 08:49

AKTİF WOW süreci devam ederken SAVUNMAYI gösteren raporlar YAYINLAMAYINIZ....

nusrat
21-02-2011, 09:04
kanka tebrik ederim ellerin dert görmesin

plahaxlara yazık olmuş

kalbimdesin sedatım tebrik eden arkadaşlara teşekkür eder savunan arkadaşları tebrik ederim.iyi oyunlar

dipçik:BASTIR SEKO (ligten çekilin artık)

hekimoglu
21-02-2011, 09:05
joker-as a olan WOW SALDIRI RAPORUNU gören duyan PAYLAŞSIN lütfen

AYŞECİK77
21-02-2011, 09:22
[ımg]http://img87.imageshack.us/img87/1049/1kopela34.jpg[/ımg] (http://img87.imageshack.us/i/1kopela34.jpg/)

savunan arkadaşa tebrikler..

Umarım küçük depo ve küçük ambarı yıkmamışlar :d
saldırının çift atış yapılmasının sebebi pazardaki akışı görememelerini sağlamaktır..

sanırım 2de 2 oldu :p

ne kadar saçma bi saldırı pazar zaten 1. seviye de kuruluyor kurar hemen olur biter bu kadar erken böyle bir ordu harcanırmı HEMDE PAZARA :) acemilik

lazçavuş
21-02-2011, 09:43
amannnn lazım :)

sen nerden bilcen hareketi mareketi

köyün bile yokki senin :)
bana köymü yok abi ayıpsın :):)

asfren
21-02-2011, 09:51
ne kadar saçma bi saldırı pazar zaten 1. seviye de kuruluyor kurar hemen olur biter bu kadar erken böyle bir ordu harcanırmı HEMDE PAZARA :) acemilik

keyfinin kahyasımı ile 2 kişi konuşurken 3. kişi muhabbetine düşmüş yorumun:cool:

iceman
21-02-2011, 10:03
ediiiiiiiiiiiiiittttttttttttttttttttt

iceman
21-02-2011, 10:10
forumda wow asker sayısını veren kadar , müdahale etmeyen adminide kınıyorum

harmanım
21-02-2011, 10:59
Başka konular yok sanki :)

İşi gücü bırakıp burayı mı takip etsinler..

Suçu başkasında aramadan önce kendimize bakmamız lazım.

Yazdın mı online olan bi moderatöre de konuşuyosun...

hekimoglu
21-02-2011, 11:08
Başka konular yok sanki :)

İşi gücü bırakıp burayı mı takip etsinler..

Suçu başkasında aramadan önce kendimize bakmamız lazım.

Yazdın mı online olan bi moderatöre de konuşuyosun...

yazdık... tabiki... bakalım beklıyoruz...

blackjack1905
21-02-2011, 11:11

Tebrik ederim GüzeL insan :) Her ne kadar ömrümü yesende tahıl yüzünden çakıp kurtulurken haber vermemeni esefle kınıyorum ! Neyse biz bu ttnetle kapısmaya devam edelim. Sende otur askerleri çak :)
bizde ordu bitmez nede olsa :rolleyes:

B L a C K J A c K

1rresistible
21-02-2011, 11:16
[QUOTE=blackjack1905;1119330]Tebrik ederim GüzeL insan :) Her ne kadar ömrümü yesende tahıl yüzünden çakıp kurtulurken haber vermemeni esefle kınıyorum ! Neyse biz bu ttnetle kapısmaya devam edelim. Sende otur askerleri çak :)
bizde ordu bitmez nede olsa :rolleyes:

ordu ne arar la bizde :) askeri basarken emeği geçen
metin-melih-turaç-göksel- ve ismini sayamadığım tiplere teşekkürü bir borç bilirim beni sizler var ettiniz bir dahaki server gerçek ırkımıza romamıza dönüyoruz bizi takibe devam edin :D

corsann
21-02-2011, 12:29

tebrikler güzel saldırı. keşke phalanaxları bana destek atsaydınız :D

nusrat
21-02-2011, 12:36
tebrikler güzel saldırı. keşke phalanaxları bana destek atsaydınız :D

la aycan sen def de sana ww defi yardırayım köyüne bilirsin bizde saldırı askeri olmaz def olur :D

R00t
21-02-2011, 12:42
arkadaşlar Wow da son durum nedir?

Uneven açık ara öndemi hala?

nusrat
21-02-2011, 12:50

ww köyü sahibi arkadaş tüm yerleri büyüh ambar ve depolarla doldurduysa eğer birer tanesini yıkıp pazar kurması gerekiyor. bakınız pazarın önkoşullar :rolleyes:

tahıl ambarı ve ya deposu yok ise köyünde pazarı kuramayacağı için hem wow hesabına zaman kaybettirme amaçlı hemde tahıl akışını görmemesi amaçlı bir yıkım olmuştur.Biz başarılı olduğumuzu düşünüyoruz saygılar sunarız :)

hekimoglu
21-02-2011, 12:57
arkadaşlar Wow da son durum nedir?

Uneven açık ara öndemi hala?

http://img248.imageshack.us/img248/9607/wowwwwq.jpg

blackjack1905
21-02-2011, 13:02
ww köyü sahibi arkadaş tüm yerleri büyüh ambar ve depolarla doldurduysa eğer birer tanesini yıkıp pazar kurması gerekiyor. bakınız pazarın önkoşullar :rolleyes:

tahıl ambarı ve ya deposu yok ise köyünde pazarı kuramayacağı için hem wow hesabına zaman kaybettirme amaçlı hemde tahıl akışını görmemesi amaçlı bir yıkım olmuştur.Biz başarılı olduğumuzu düşünüyoruz saygılar sunarız

Kibar cocuk ;)

B L a C K J a C K

hekimoglu
21-02-2011, 13:07

tahıl ambarı ve ya deposu yok ise köyünde pazarı kuramayacağı için hem wow hesabına zaman kaybettirme amaçlı hemde tahıl akışını görmemesi amaçlı bir yıkım olmuştur.Biz başarılı olduğumuzu düşünüyoruz saygılar sunarız :)

bu WOW gidişat forumlarında en sinir olduğum konudur, siz de WOW a saldırın ve nereyi istiyorsanız orayı yıkın... olumlu olarak eleştirmenize bişi demiyorum ancak saldırdığı için arkadaşlara uygunsuz yakıştırma yapanlara ve olumsuz eleştirenlere deli oluyorum...

saldıran arkadaşa TEBRIKLER.....

yildizimsinsen
21-02-2011, 13:56

bu pek olmamış.. harmanım gelirse wowda son durum nasıl veriliyor görebilirsin :D

nusrat
21-02-2011, 13:59
bu WOW gidişat forumlarında en sinir olduğum konudur, siz de WOW a saldırın ve nereyi istiyorsanız orayı yıkın... olumlu olarak eleştirmenize bişi demiyorum ancak saldırdığı için arkadaşlara uygunsuz yakıştırma yapanlara ve olumsuz eleştirenlere deli oluyorum...

saldıran arkadaşa TEBRIKLER.....

teşekkürler :)

ayrıca bir wowu seviye 25-30 dan 0 lamak pek akıl karı değil 1 gün içinde tekrar aynı seviyeye getirir
ama seviye 20-30 larda büyük depo ve ya ambar merkez binası pazar vurursanız wow a zaman kaybettirmiş olursunuz saldırınız daha bir anlam kazanır

dip note: olumlu ve ya olumsuz her türlü eleştiriye açığım
iyi ,güzel,neşeli,bol yıkımlı ,bol raporlu forumlar ;)

nusrat
21-02-2011, 14:00
Kibar cocuk ;)

B L a C K J a C K

çok kibarım Allah kahretsin :D

hekimoglu
21-02-2011, 14:16
bu pek olmamış.. harmanım gelirse wowda son durum nasıl veriliyor görebilirsin :D

olmayan nedir ??

Cetvelsiz
21-02-2011, 14:58

Yanlış yada doğru bilgi demiyorum çünkü çok net bilmiyorum ama benim bildiğim kadarıyla pazar kurmak için b.depo ve b.ambarın olması yetiyor.

Wow da durum farklı olabilir. Çok net bilgisi olan biri açıklarsa sevinirim.

Normal (WoW harici) köylerde pazar kurmak için b.depo ve b.ambar yeterli oluyor.

harmanım
21-02-2011, 17:21

Öyle koyulmaz.. :)

http://img232.imageshack.us/img232/6323/65246803.png (http://img232.imageshack.us/i/65246803.png/)

Hehe :p

olmayan nedir ??

Umarım cevabını almışındır.. :cool:

preetboy
21-02-2011, 17:21
normal veya wow köyü.
normal depo ve ambar olmadan pazar kurulamaz.

hekimoglu
21-02-2011, 17:43
Öyle koyulmaz.. :)

Hehe :p

Umarım cevabını almışındır.. :cool:

hadi yaa oooo

Cetvelsiz
21-02-2011, 17:45
normal veya wow köyü.
normal depo ve ambar olmadan pazar kurulamaz.

Denedinmiki bu kadar garanti konuşuyorsun:)

Black_White
21-02-2011, 18:28

Evet denendi hocam normal depo ve ambar olmadan pazar kurulamıyor.

AYŞECİK77
21-02-2011, 18:28
teşekkürler :)

ayrıca bir wowu seviye 25-30 dan 0 lamak pek akıl karı değil 1 gün içinde tekrar aynı seviyeye getirir
ama seviye 20-30 larda büyük depo ve ya ambar merkez binası pazar vurursanız wow a zaman kaybettirmiş olursunuz saldırınız daha bir anlam kazanır

dip note: olumlu ve ya olumsuz her türlü eleştiriye açığım
iyi ,güzel,neşeli,bol yıkımlı ,bol raporlu forumlar ;)

aynen dostum dediğine katılıyorum 2 tane büyük ambar vursa daha fazla zaman kaybettirip daha çok zarar veriridi ondan sonrada eleştirince kızıyorlar kardeşim foruma ne için giriyoz düşüncemizi belirtmek eleştirimiz yapmak için giriyoz olumlu yada olumsuz tahammül edeceksiniz her türlü eleştri gelebilir

JumanJi
21-02-2011, 18:33
s12 bitti Ayşecik geldi:)

nusrat
21-02-2011, 18:50
aynen dostum dediğine katılıyorum 2 tane büyük ambar vursa daha fazla zaman kaybettirip daha çok zarar veriridi ondan sonrada eleştirince kızıyorlar kardeşim foruma ne için giriyoz düşüncemizi belirtmek eleştirimiz yapmak için giriyoz olumlu yada olumsuz tahammül edeceksiniz her türlü eleştri gelebilir

katılıyorum.Fakat foruma piyasa karıştırmak,hakaret etmek,egolarını tatmin etmek için girenler de mevcut bir sonraki operasyonumuzda 3-4 depo m.binası falan indiriceğiz kuşkunuz olmasın relax action da asker bitmez :)

uNeVeN
21-02-2011, 18:59

AYşecikkkkim özlettin kendini ve saçma raporlarını..
Yine hooooop diye balıklama dalmışsın foruma :)

Bak şimdi sana neden pazar vuruldu açıklayayım biraz bilgilen ;)

WW da küçük depo ve küçük ambar olmadan pazar kurulamıyor ..
25 seviyeden 0 a ww düşürmeyi bizde bilirdik ama gereği yok 1 günde aynı seviyeye gelir..
Hem ww a vurup hem pazara vurduk NEDEN ?

Küçük depolar yıkılıp yerine yedek depo maksadıyla büyük depo ve büyük ambar kurulduysa ( ki ben sadece böyle bir tahminde bulundum ) ww la birlikte pazarı yıkmanın şu yönden yararları olur ..

1- Pazarı Kurmak için ww dan 2 tane yer açılması gerekir.. Yani 2 tane büyük depo yıkılması gerekir.
2- Bu 2 büyük depo yıkılana kadar pazardaki tahıl akışı görülemez ve içerde haddinden fazla asker kaybı yaşanır.

Şİmdi acaba o güzel aklın ve mantığın anladı mı neden ww la beraber PAZAR vuruldu ?

Bizim için saldırının sonucu başarılıdır.. Sana göre amatörce bize göre taktiksel bir saldırıdır..
1 Ordu ile hem ww dan seviye hem 2 depo hemde haddinden fazla asker kaybı hedeflenmiştir.. İlerleyen zamanlarda kapasiteni arttırtıkça sende bunların farkına varıcaksın..

uNeVeN
21-02-2011, 19:28

Tarafımdan bizzat denenip onaylanmıştır :D

AVCIYIZ
21-02-2011, 19:43
AYşecikkkkim özlettin kendini ve saçma raporlarını..

25 seviyeden 0 a ww düşürmeyi bizde bilirdik ama gereği yok 1 günde aynı seviyeye gelir..

Küçük depolar yıkılıp yerine yedek depo maksadıyla büyük depo ve büyük ambar kurulduysa ( ki ben sadece böyle bir tahminde bulundum ) ww la birlikte pazarı yıkmanın şu yönden yararları olur ..

1- Pazarı Kurmak için ww dan 2 tane yer açılması gerekir.. Yani 2 tane büyük depo yıkılması gerekir.
2- Bu 2 büyük depo yıkılana kadar pazardaki tahıl akışı görülemez ve içerde haddinden fazla asker kaybı yaşanır.

Şİmdi acaba o güzel aklın ve mantığın anladı mı neden ww la beraber PAZAR vuruldu ?

Bizim için saldırının sonucu başarılıdır.. Sana göre amatörce bize göre taktiksel bir saldırıdır..
1 Ordu ile hem ww dan seviye hem 2 depo hemde haddinden fazla asker kaybı hedeflenmiştir.. İlerleyen zamanlarda kapasiteni arttırtıkça sende bunların farkına varıcaksın..

Serkan millete taktik öğretiyorsun sonra herkez bu yöntemi uyguluyor ayıp yahu inan üzüldüm bak şimdi :) istiyorsan millette daha güzel bilgiler ver tam olsun :) neyse ara sıra köyüne girdiğinde haber et bi mesaj yazdım sana gör bizi :)

uNeVeN
21-02-2011, 20:03
Serkan millete taktik öğretiyorsun sonra herkez bu yöntemi uyguluyor ayıp yahu inan üzüldüm bak şimdi :) istiyorsan millette daha güzel bilgiler ver tam olsun :) neyse ara sıra köyüne girdiğinde haber et bi mesaj yazdım sana gör bizi :)

Yok abi bunları zaten çoğu kişi bilir , ama bize amatör diyenlere sadece kapak maksadında yazmak istedim :) Hem herkes için fikir olur , herkes çoğu şeyi bilirse oyun daha zevkli hale gelir , yıkılırken bile zevk alırız :)

Oyunda emin ol mesajlara dahi bakmıom abi.. 23:30 ile 09:00 arası ben okuyorum mesajları :D

AVCIYIZ
21-02-2011, 20:20
Yok abi bunları zaten çoğu kişi bilir , ama bize amatör diyenlere sadece kapak maksadında yazmak istedim :) Hem herkes için fikir olur , herkes çoğu şeyi bilirse oyun daha zevkli hale gelir , yıkılırken bile zevk alırız :)

Oyunda emin ol mesajlara dahi bakmıom abi.. 23:30 ile 09:00 arası ben okuyorum mesajları :D
tamam o saatte mesaj yazarım patron :)

byhan
21-02-2011, 20:37
Rstaller nıye sevıye basmıor

woyager
21-02-2011, 20:41
[QUOTE=sis;1119008]

wow a saldıranlar nedne cift vurus secersınız anlayamam.. askerı ussu ındırın tek vurus yapınkı hedefı tam ındırsın..

ama yınede arkadasımızı tbr ederım yıkımından dolayı.. efsane wow yıkılsın yeter benım için..kufurbazlar wow kuracagına ermenı ler kursun daha ıyı :))

preetboy
21-02-2011, 20:46
[QUOTE=sis;1119008]

wow a saldıranlar nedne cift vurus secersınız anlayamam.. askerı ussu ındırın tek vurus yapınkı hedefı tam ındırsın..

ama yınede arkadasımızı tbr ederım yıkımından dolayı.. efsane wow yıkılsın yeter benım için..kufurbazlar wow kuracagına ermenı ler kursun daha ıyı :))

nasıl bir psikolojidir bu

sis
21-02-2011, 21:29
[QUOTE=woyager;1120306]

nasıl bir psikolojidir bu
bu benden alıntı gibi görünmüş ama bana ait diğil herkes kendi karekterini oynar bu oyunda küfürbaz diyen kendine bakacak aynada sorarım küfürbaz diyen şahsa ben efsane birliğinin kurucusu efsane 52 benden ne küfür yedinde benim kurduğum birliğe iftira ediyorsun oyuncularla olan kişisel meselelerinizi direk oyuncuya yazın yada hesabı ordadır askerinizi konuşturun halledin formu bu şekilde kirletmeyin biz efsane olarak hiç bir birlikle problemimiz olmadı sadece oyunumuza bakıyoruz ve bunun oyun olduğunubilecek yaştayım ve sadece oyun oynarız .EFSANE52=EFSANEBİRLİK KURUCUSU

preetboy
21-02-2011, 21:32
[QUOTE=preetboy;1120330]
bu benden alıntı gibi görünmüş ama bana ait diğil herkes kendi karekterini oynar bu oyunda küfürbaz diyen kendine bakacak aynada sorarım küfürbaz diyen şahsa ben efsane birliğinin kurucusu efsane 52 benden ne küfür yedinde benim kurduğum birliğe iftira ediyorsun oyuncularla olan kişisel meselelerinizi direk oyuncuya yazın yada hesabı ordadır askerinizi konuşturun halledin formu bu şekilde kirletmeyin biz efsane olarak hiç bir birlikle problemimiz olmadı sadece oyunumuza bakıyoruz ve bunun oyun olduğunubilecek yaştayım ve sadece oyun oynarız .EFSANE52=EFSANEBİRLİK KURUCUSU
profilden küfür edenler oldu bu da onlardan biridir mustafa abi :)

Melony
21-02-2011, 21:40
Tamam şampiyon sakin ol sen

yaptıgın yapacagın her şeyin raporunu bana vereceksin foruma değil :p

ayrıca ayşecigide bana bırakın ben halladerim :cool:

woyager
21-02-2011, 21:49
[QUOTE=preetboy;1120330]

sen cok bılıyorsunda konusuyorsunyaa.. wow alan kısı kesgın sahtekari kufurbaz karaktersız adam dır.. suankıa dı [terminatör eskı adi [asasaa] orhana sorun adam ise cıksın durustce solesın gercegı..adam olsalar ıdı sozlerınde durur benı gelıp dover vururlardı..burdakı benım lafım termınatörün kufurbaz ekıbıne ..yanı senı bılmedıgın cok sey var konuyu ogren oyle konus..

woyager
21-02-2011, 21:51
[QUOTE=sis;1120499]
profilden küfür edenler oldu bu da onlardan biridir mustafa abi :)

kufurbazlara canak tutan kısılerden bırısın galıba:)
dansız genel baskanınıza soyleyın sıze gercegı soylesın astsubay orhan baskanınız..

preetboy
21-02-2011, 22:03
[QUOTE=preetboy;1120506]

kufurbazlara canak tutan kısılerden bırısın galıba:)
dansız genel baskanınıza soyleyın sıze gercegı soylesın astsubay orhan baskanınız..
anlaşıldı son mesajlarından kim olduğun açıkça ortada..
küfürbazın kim olduğu da.
neyse kolay gelsin
ağladıkça açılmanı umut ediyorum.

premium
21-02-2011, 22:04
Tamam şampiyon sakin ol sen

yaptıgın yapacagın her şeyin raporunu bana vereceksin foruma değil :p

ayrıca ayşecigide bana bırakın ben halladerim :cool:
boşver mami sen ayşeciği kendi haline bıraktılar onu:)
dünya kadar wowları yarım saat içinde tamamı sıfırlanınca feleği şaştı onun. bırak sıfırlanmayı 3 tanesi reislenip tüm wowların defansı aşılınca arkadaş benim merkezimi yıkamadınız diye çığlıklar atmasından 24 saat sonra merkez nüfusuda 4 de bırakıldı o yüzden dünyası kararmış durumda onun.
wow saldırısına sağa sola laf ebeliği yapmaktan , hakaret etmekten başka bi icraatı olmayanlarla elini kirletmeye değmez boşver sen onu:)

woyager
21-02-2011, 22:08
[QUOTE=woyager;1120544]
anlaşıldı son mesajlarından kim olduğun açıkça ortada..
küfürbazın kim olduğu da.
neyse kolay gelsin
ağladıkça açılmanı umut ediyorum.

bır halt bıldıgın yok senın..ezbercısın.. ergenekon avukatı gıbısın masallah.

Melony
21-02-2011, 22:09
Yok abi ben niye elimi kirleteyim ya aşk olsun ne zaman ben ikili ilişkiye girdim ki :P

Sadece merak ettim neymiş kimmiş diye ama yazılanlardan anlaşıldıgı kadarı ile tipim değilmiş

çekiliyorum beni eşsiz toros manzarası ile rahat bırakınız

düşün yani ne kadar birligimi seviyorum önemsiyorum bu halde bile takipteyim

haa hamitede söle bana sövmesin içinden :D

premium
21-02-2011, 22:16
Yok abi ben niye elimi kirleteyim ya aşk olsun ne zaman ben ikili ilişkiye girdim ki :P

Sadece merak ettim neymiş kimmiş diye ama yazılanlardan anlaşıldıgı kadarı ile tipim değilmiş

çekiliyorum beni eşsiz toros manzarası ile rahat bırakınız

düşün yani ne kadar birligimi seviyorum önemsiyorum bu halde bile takipteyim

haa hamitede söle bana sövmesin içinden :D
hahaha
şanslısın ki yoldasın. yoksa benden aldığı gazla çullanacaktı üstüne sanırım:)))))))

Cetvelsiz
21-02-2011, 22:59
Yanlış yada doğru bilgi demiyorum çünkü çok net bilmiyorum ama benim bildiğim kadarıyla pazar kurmak için b.depo ve b.ambarın olması yetiyor.

Wow da durum farklı olabilir. Çok net bilgisi olan biri açıklarsa sevinirim.

Normal (WoW harici) köylerde pazar kurmak için b.depo ve b.ambar yeterli oluyor.

Evet denendi hocam normal depo ve ambar olmadan pazar kurulamıyor.

Tarafımdan bizzat denenip onaylanmıştır :D

Yukarda kırmızıyla yazılan satırlarda dedigim gibi wow da durum farklı olabilir net bilmiyorum.

Fakat normal (wow harici) köylerde b.depo ve b.ambar pazar kurmak için yeterlidir.

Çünkü depo tılsımı bendeyken yeni kurdugum köye fantazi olsun diye ufaklarını kurmadan büyüklerini kurdum. O köyümde pazar mevcut. Ve o köyümde küçük depo hiç kurmadım.

Wow da denediyseniz o ayrı. Yukarda dediğim gibi wow da durum farklı olabilir.

Black_White
21-02-2011, 23:10
Çünkü depo tılsımı bendeyken yeni kurdugum köye fantazi olsun diye ufaklarını kurmadan büyüklerini kurdum. O köyümde pazar mevcut. Ve o köyümde küçük depo hiç kurmadım.

Bizdede şöyle bir olay oldu.

Asker köyünde daha fazla büyük tahıl ambarı kurmak adına kahraman kışlasını yıktık yerine tahıl ambarı kurduk. Köyde pazar mevcuttu. Saldırıya çıkacakken pazarı yıkıp kahraman kışlasını kuracaktık. Nitekimde öyle yaptık saldırıyı çıktık kahraman kışlasını yıktık pazar kurmak için ama kuramadık çünkü normal depo ve hammedde deposu istendi.

Bu denenmiştir tarafımızdan.

Suzie
21-02-2011, 23:12
Yukarda kırmızıyla yazılan satırlarda dedigim gibi wow da durum farklı olabilir net bilmiyorum.

Fakat normal (wow harici) köylerde b.depo ve b.ambar pazar kurmak için yeterlidir.

Nasıl bi fantazi düşündün :D

Cetvelsiz
21-02-2011, 23:22
Bizdede şöyle bir olay oldu.

Asker köyünde daha fazla büyük tahıl ambarı kurmak adına kahraman kışlasını yıktık yerine tahıl ambarı kurduk. Köyde pazar mevcuttu. Saldırıya çıkacakken pazarı yıkıp kahraman kışlasını kuracaktık. Nitekimde öyle yaptık saldırıyı çıktık kahraman kışlasını yıktık pazar kurmak için ama kuramadık çünkü normal depo ve hammedde deposu istendi.

Bu denenmiştir tarafımızdan.

Tılsımın büyüklüğü küçüklüğü önemli olabilir.

Büyük tılsımı olan birine yeni kurdugu köyünde denemesini rica etmek lazım.

http://img341.imageshack.us/img341/6959/subarub.jpg (http://img341.imageshack.us/i/subarub.jpg/)

Bu da anlatmak istedigim köy. Göründüğü gibi küçük depo yok ve hiç kurulmadı. Ama pazar mevcut.

sis
21-02-2011, 23:25
[QUOTE=sis;1120499]

sen cok bılıyorsunda konusuyorsunyaa.. wow alan kısı kesgın sahtekari kufurbaz karaktersız adam dır.. suankıa dı [terminatör eskı adi [asasaa] orhana sorun adam ise cıksın durustce solesın gercegı..adam olsalar ıdı sozlerınde durur benı gelıp dover vururlardı..burdakı benım lafım termınatörün kufurbaz ekıbıne ..yanı senı bılmedıgın cok sey var konuyu ogren oyle konus..
benim kimseden öğrenecek birşeye ihtiyacım yok sorunun varsa sorunun olan kişilerle hallet burda efsane birliğine laf atmayı bırak klavye kabadayılığıyla bu oyun oynanmıyor oyun asker oynu çeneylew oynan oyun biliyorsan git onu oyna ben kimse ile çene yarıştıramam hele seninlwe hiç beni tanımıyor olabi,lirsin ama çevrende tanıyan insanlardan bulursun vbir daha yazmayacağım bu konuda burda sizde yazmazsanız memnun olurum bir şeyler yazacaksanız hesabım bellidir burda wow konuşulsun saldırılar konuşulsun stretej,ilwr konuşulsun burası bunun yeri

Black_White
21-02-2011, 23:37

Bu da anlatmak istedigim köy. Göründüğü gibi küçük depo yok ve hiç kurulmadı. Ama pazar mevcut.

Şuan pazarı yıkarsan tekrar kuramıyacağına eminim.

Cetvelsiz
21-02-2011, 23:41
Şuan pazarı yıkarsan tekrar kuramıyacağına eminim.

Denemekte yarar var. Tılsımın özelliğinden olabilir ama o riske girip yıkıcam :D

woyager
21-02-2011, 23:43
[QUOTE=woyager;1120542]
benim kimseden öğrenecek birşeye ihtiyacım yok sorunun varsa sorunun olan kişilerle hallet burda efsane birliğine laf atmayı bırak klavye kabadayılığıyla bu oyun oynanmıyor oyun asker oynu çeneylew oynan oyun biliyorsan git onu oyna ben kimse ile çene yarıştıramam hele seninlwe hiç beni tanımıyor olabi,lirsin ama çevrende tanıyan insanlardan bulursun vbir daha yazmayacağım bu konuda burda sizde yazmazsanız memnun olurum bir şeyler yazacaksanız hesabım bellidir burda wow konuşulsun saldırılar konuşulsun stretej,ilwr konuşulsun burası bunun yeri

savundugun efendılerınde benı dövmeye vurmaya geleceklerdı gelmeyen adam deıl demıslerdı sözündede durmayan karı gıbı yirtmaclı etek gıyecek dedılerdı:)) sende o guruba katılacaksan sozunde durmayacaksan gec karsıma safini bellı et.. yada sus otur

ata sözü var tam senlık..

bırsey bılıyorsan soyle kı bırsey bılıyor sansınlar.

bırsey bılmıyorsan sus adam sansınlar..

senun karakterın yapın bu secenek deıl ise yazık:)

woyager
21-02-2011, 23:47
sis ben senı tanımam etmem sazan gıbı tavaya atlaman anlamsız.. laf dedıgım kısıler konusmuyoda sana ne oluyo.. ben isim yazdım.. kesgin terminatör yazdım ama sazanım dıyosan atla tavaya..

woltran
21-02-2011, 23:51

http://img341.imageshack.us/img341/6959/subarub.jpg (http://img341.imageshack.us/i/subarub.jpg/)

http://forum.travian.com.tr/album.php?albumid=1025&pictureid=5684
bunu denedınmi peki 20 basmayı :)

woltran
21-02-2011, 23:53
http://forum.travian.com.tr/album.php?albumid=1025&pictureid=5684

woyager
21-02-2011, 23:57
[QUOTE=woyager;1120542]

sazancım sen gıt abılerın gelsın.. hadı gıt sen kımda mısket oyna..hadı aslanım hadı kocum

woltran
21-02-2011, 23:59
sis ben senı tanımam etmem sazan gıbı tavaya atlaman anlamsız.. Laf dedıgım kısıler konusmuyoda sana ne oluyo.. Ben isim yazdım.. Kesgin terminatör yazdım ama sazanım dıyosan atla tavaya..

:d:d:d:d:d

woltran
22-02-2011, 00:01
Paluk mu dedunnn :) :)

blackjack1905
22-02-2011, 00:05
[/URL][URL="http://img265.imageshack.us/i/uneleyen.jpg/"]http://img265.imageshack.us/img265/8666/uneleyen.jpg (http://imageshack.us)

TVM
22-02-2011, 00:06
bende bir efsane oyuncusuyum...küfür meselesi cok can sıkmıski bu kadar üstüne geldin başkanın....
keyfiyen bunları yazdıgını tahmın etmıyorum...ama yınede bıraz daha uslubuna dıkkat etmen dileğiyle....
iyi oyunlar dostum...

nusrat
22-02-2011, 00:09
[/URL][URL="http://img265.imageshack.us/i/uneleyen.jpg/"]http://img265.imageshack.us/img265/8666/uneleyen.jpg (http://imageshack.us)

balık benden serkan :) göksel rakım buzlu olsun :) sıcak sevmioz biz :D

woyager
22-02-2011, 00:09
bende bir efsane oyuncusuyum...küfür meselesi cok can sıkmıski bu kadar üstüne geldin başkanın....
keyfiyen bunları yazdıgını tahmın etmıyorum...ama yınede bıraz daha uslubuna dıkkat etmen dileğiyle....
iyi oyunlar dostum...

baskanın kufur etmedı kesgın adlı kısı kufur ettı oda o karaktersız ıcın kesgın ıcın yanı ne dedıyse dogrrudur dedı..

ozamankı hesabı [asasaa] ıdı sımdıkı adı [terminatör] hesapta oynayan orhan isimli aastsubay görevinde olan kısıdır..

anlamadıgım su isim verdıgım kısıler konusmuyorda sıze ne oluyor onu anlamıyorum.. mahtabım gelsın.

sis
22-02-2011, 00:11
[QUOTE=sis;1120670]

savundugun efendılerınde benı dövmeye vurmaya geleceklerdı gelmeyen adam deıl demıslerdı sözündede durmayan karı gıbı yirtmaclı etek gıyecek dedılerdı:)) sende o guruba katılacaksan sozunde durmayacaksan gec karsıma safini bellı et.. yada sus otur

ata sözü var tam senlık..

bırsey bılıyorsan soyle kı bırsey bılıyor sansınlar.

bırsey bılmıyorsan sus adam sansınlar..

senun karakterın yapın bu secenek deıl ise yazık:)
adamlığı senden öğrenecek diğiliz terbiyesizlik yapma ben 41 yaşındayım benim efendim olmaz git başkasına bulaş kirletme burayı adamın kim olduğunu formdakiler ve serverdakiler biliyorlar

woyager

yuruyun dostlar destegımız sızınle.... ıkıncı tılsım lazım olursa ben sıze destek verırım.. nasılsa tılsım bende..

woyager
[QUOTE=woyager;1120696]
adamlığı senden öğrenecek diğiliz terbiyesizlik yapma ben 41 yaşındayım benim efendim olmaz git başkasına bulaş kirletme burayı adamın kim olduğunu formdakiler ve serverdakiler biliyorlar

ozaman ata sozune uy ok.. atlama herseye beyefendı

blackjack1905
22-02-2011, 00:12

Aykırıyız bro ! Serkan buradan basını kaldırsa dünyadaki nimetlerin farkına varacakta.......
bak şimdi ben yatacagım sabah 09:00 da kalkacagım serkan burada olacak ben Günaydın diyecegim o iyi geceler ! :rolleyes: Yaşlandı burada vallahi :p

B L a C K J a C K

TVM
22-02-2011, 00:13
hımmm...belli sana kim dokunsa haşlanacak....

madem biz zurnanın zırt deliğiyiz e ozaman destur....

kal sağlıcakla dostum umarım muhataplarınla çözersin sorununu....

nusrat
Aykırıyız bro ! Serkan buradan basını kaldırsa dünyadaki nimetlerin farkına varacakta.......
bak şimdi ben yatacagım sabah 09:00 da kalkacagım serkan burada olacak ben Günaydın diyecegim o iyi geceler ! :rolleyes: Yaşlandı burada vallahi :p

B L a C K J a C K

gençliğine yazık 3 emperyan 5 druyid 1 ww derdinde gençliği gitti adamın

sis
sis ben senı tanımam etmem sazan gıbı tavaya atlaman anlamsız.. laf dedıgım kısıler konusmuyoda sana ne oluyo.. ben isim yazdım.. kesgin terminatör yazdım ama sazanım dıyosan atla tavaya..
adam diye muhatap alanda kabahat seni efsdane birliğini anma birliği kuran kişi benim meslen olan adamların hesabıda bellidir köyleride bellidir oraya yaz buraya yazma ozaman

woyager
22-02-2011, 00:17
hımmm...belli sana kim dokunsa haşlanacak....

madem biz zurnanın zırt deliğiyiz e ozaman destur....

kal sağlıcakla dostum umarım muhataplarınla çözersin sorununu....

estg ustadm lafım sıze deıl isim verıyorum termınatör ve kesgin bu kısıler haric herkes yazıyo.. sıze lafım yok hocam isim yazdıklarım gelsın..

selametle ustadım

woyager
22-02-2011, 00:20
adam diye muhatap alanda kabahat seni efsdane birliğini anma birliği kuran kişi benim meslen olan adamların hesabıda bellidir köyleride bellidir oraya yaz buraya yazma ozaman

GENEL BAŞKAN TERMİNATÖR

bırlıgın profılınde bu yazıyo.. bak beyefendı.. ben efsane bırlıgı kurucusu duye yazmadım efsane bırlıklerı genel baskanı dıye yazdım.. egerkı dedıklerımden alınıyorsan susmayı tercıh et..isimlerını yazdıgım kısıler gelsın..

TVM
22-02-2011, 00:21
estg ustadm lafım sıze deıl isim verıyorum termınatör ve kesgin bu kısıler haric herkes yazıyo.. sıze lafım yok hocam isim yazdıklarım gelsın..

selametle ustadım

aynı hassasıyetı sis başkanada gostermen senın kaliteni ortaya koyacaktır...anladığım kadarıyla konuyla bır alakası yoktur ve senın yaklasımın bızlerı ve onu üzmüştür...

uNeVeN
22-02-2011, 00:26
http://img265.imageshack.us/img265/8666/uneleyen.jpg (http://img265.imageshack.us/i/uneleyen.jpg/)

gençliğine yazık 3 emperyan 5 druyid 1 ww derdinde gençliği gitti adamın

Laaa nalet olsun kafam bi dünya şuan :D

Şu oyun bitsin o rakıyla balığı söke söke alıcam sizden zaten.. AMa sizin oranın balıkları beni kesmez , gelirken KARADENİZ den en güzellerini getiririm ben :p

woyager
22-02-2011, 00:27
aynı hassasıyetı sis başkanada gostermen senın kaliteni ortaya koyacaktır...anladığım kadarıyla konuyla bır alakası yoktur ve senın yaklasımın bızlerı ve onu üzmüştür...

üstadım 2 kısı harıc dıger kısılerden ozur dılerım.lafım bu ıkı kısıye..
Bu bır oyun küfürü hazmedemıyorum..termınatör le telefonla bıle konusuyorduk..o kısı bana kufur etmedı kesgin adli karaktersızın kufurune dogru demıs demesı yetti..

Bend ebu kısılerı savunan kısılere karsı saygı göstermem mumkun deıl.. Dedıgım gıbı sız karısmayın onlar gelsın..

Tekrar dıyorum ıkı kısı harıc dıgerlerınden özür dılerım egerkı yanlıs anlasıldıysam..

Road Runner
22-02-2011, 00:31
Rstaller nıye sevıye basmıor

Eğer tahmin ettiğim gibi bir strateji uyguluyorlarsa muhtemelen uyguluyorlar en doğrusunu yapıyorlar.Yani ..... 'ların azalmasını bekliyorlar.Onların bitmeden serveren bitmeyeceğini biliyorlar.Onun için seviye basmayı gerek duymuyorlar.Kişisel fikrim böyle....

nusrat
22-02-2011, 00:31
Laaa nalet olsun kafam bi dünya şuan :D

Şu oyun bitsin o rakıyla balığı söke söke alıcam sizden zaten.. AMa sizin oranın balıkları beni kesmez , gelirken KARADENİZ den en güzellerini getiririm ben :p

ben kalkan balığı istiorum :D yanına da dommuz sıkısı bi duble ve tekirdağda toplanmışken köftesiz olmaz ah ulennnnn karnım acıktı zaten :D sen ww yi kur gerisini hallederiz relax-ol seko kurarsan hesap bizden kuramassan senden tamam mı

keşke yıkmayaydım lan adamların wowunu :cool: :D

uNeVeN
22-02-2011, 00:34
kurarsan hesap bizden kuramassan senden tamam mı
[/B]

Kabul ediyorum :D
1 hafta yemek yemeden gelicem oraya :D:D

blackjack1905
22-02-2011, 00:36
Laaa nalet olsun kafam bi dünya şuan

Şu oyun bitsin o rakıyla balığı söke söke alıcam sizden zaten.. AMa sizin oranın balıkları beni kesmez , gelirken KARADENİZ den en güzellerini getiririm ben

Serkan kaç kilo balık getiriceksin yoksa tane hesabı 61 tane mi :D

Ww kursanda kurmasanda farketmez bu Trakyalı gibi cıkarcı degılız :D sen gel Tekrdagda agırlarız herturlu:o

Dip yakarış: Nası olsa mekan sahibi Turaç :D aga kulagımı çınlatmayın be ! :mad:

B L a C K J a C K

nastyyy.
22-02-2011, 00:38

ben sazanım kardesim atlarım tavaya millete laf atacagına önce sen bi adam gibi konusmasını ögren kuyruk acın var bılıyoruz yıkıldın küfürler etmeye basladın aynı tepkiyi göremeyince millete camur atmaaa gadagada ya neden küfür ettin ? sen önce onu söyle sonra millete camur atmadan önce msn den neler neler söyledin senin adam yerine koyup cvp bile vermedi küfürler filan bu lafı cok iyiyi hatırlarsın nedir benim senden cektigim ya.. düşün sonra cvp ver.

nusrat
22-02-2011, 00:38
Kabul ediyorum :D
1 hafta yemek yemeden gelicem oraya :D:D

Göksellllllllllll serkana ordu bul ** RA & HZZ ** (78|293) burayı yarın haritda görmiycemmmmm göksel hesap bize kitlenio

dipçik: serkan sana canım feda kaptır S E K O :D

blackjack1905
22-02-2011, 00:49
Göksellllllllllll serkana ordu bul ** RA & HZZ ** (78|293) burayı yarın haritda görmiycemmmmm göksel hesap bize kitlenio

dipçik: serkan sana canım feda kaptır S E K O :D

http://img257.imageshack.us/img257/4756/asjf.jpg (http://img257.imageshack.us/i/asjf.jpg/)

61 den onu 59 a indiricem orada kalsın :cool: (http://imageshack.us)

B L a C K J a C K

woyager
22-02-2011, 00:50
ben sazanım kardesim atlarım tavaya millete laf atacagına önce sen bi adam gibi konusmasını ögren kuyruk acın var bılıyoruz yıkıldın küfürler etmeye basladın aynı tepkiyi göremeyince millete camur atmaaa gadagada ya neden küfür ettin ? sen önce onu söyle sonra millete camur atmadan önce msn den neler neler söyledin senin adam yerine koyup cvp bile vermedi küfürler filan bu lafı cok iyiyi hatırlarsın nedir benim senden cektigim ya.. düşün sonra cvp ver.

kesgının avukatımısın?gadagada zaten kesgının ortak oynadıgı kısı ıdı yan yana ıdıler..

harbi sazansın aslanım..

nusrat
22-02-2011, 00:51
http://img257.imageshack.us/img257/4756/asjf.jpg (http://img257.imageshack.us/i/asjf.jpg/)

B L a C K J a C K

o orduyu ziyan ettirmem ben lazım o bana -- nin en dibine gidicem o orduyla eski hesaplar var :cool:

ama kaşınanı da kaşırım :D

lüfer
22-02-2011, 00:51
bana köymü yok abi ayıpsın :):)

at bi SAKAL :) bşr köy de benden sana olsun o zaman

nastyyy.
22-02-2011, 00:58
kesgının avukatımısın?gadagada zaten kesgının ortak oynadıgı kısı ıdı yan yana ıdıler..

harbi sazansın aslanım..

sazanım kardes yapcak bişey eevt avukatım milletin arkadasında atıp tutacagına önce kendıne bak.. ondan sonra konus..

uNeVeN
22-02-2011, 01:01

B L a C K J a C K

O ordu kesmez beni , 4-5 tane daha yollarsan anca yarım seviye alırsın :p
61 olm bu boru mu :D

o orduyu ziyan ettirmem ben lazım o bana -- nin en dibine gidicem o orduyla eski hesaplar var

ama kaşınanı da kaşırım

Kim var la -- de o orduyu hak edecek :p
O orduyu verin bana ben size , plan ordularından vereyim o yeter size :D

lüfer
22-02-2011, 01:04

tılsım köyemi yoksa hesaba mı etkiki idi?

blackjack1905
22-02-2011, 01:05
O ordu kesmez beni , 4-5 tane daha yollarsan anca yarım seviye alırsın
61 olm bu boru mu

Kim var la -- de o orduyu hak edecek
O orduyu verin bana ben size , plan ordularından vereyim o yeter size

Turaç'ın meselesine bisey demiyorum : No Comment :cool:

Amaaaa ; Serkan tek ordu kesermi bizi alacagın olsun :eek:

Ayriyetten 4-5 orduyla zaten bisey kalmaz 61 den sıfıra inersin :p Amaç 2 seviye almak ... Yahu basma işte bir kaç gün kalsın 59 da ne inatçı adamsın :cool:

nusrat
22-02-2011, 01:09
Turaç'ın meselesine bisey demiyorum : No Comment :cool:

Amaaaa ; Serkan tek ordu kesermi bizi alacagın olsun :eek:

Ayriyetten 4-5 orduyla zaten bisey kalmaz 61 den sıfıra inersin :p Amaç 2 seviye almak ... Yahu basma işte bir kaç gün kalsın 59 da ne inatçı adamsın :cool:

seko üzme bizi 61 olduğunda 1 gün bekle sonra m.binasından 2 seviye indir ordu harcatma bize :D

Cetvelsiz
22-02-2011, 01:27
tılsım köyemi yoksa hesaba mı etkiki idi?

Hesaba etkili hocam.

harmanım
22-02-2011, 01:43
http://img248.imageshack.us/img248/6209/86565855.png (http://img248.imageshack.us/i/86565855.png/)

Son durum. :)

ALP_EREN17
22-02-2011, 01:54
http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=54

şu anda hsabı olan arkadaşlar bu ne bakabilir misiniz?
ben anlam veremedim kabullenmişler mi yoksa biri mi yapmış bunlara bu oyunu.
ölesine geziyordum gözüme takıldı.açanlar profili okusun...

blackjack1905
22-02-2011, 02:10
http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=54

şu anda hsabı olan arkadaşlar bu ne bakabilir misiniz?
ben anlam veremedim kabullenmişler mi yoksa biri mi yapmış bunlara bu oyunu.
ölesine geziyordum gözüme takıldı.açanlar profili okusun...

Tırıvırırının da suyu çıktı :cool:

nusrat
22-02-2011, 02:19
Tırıvırırının da suyu çıktı :cool:

doğru söze ne hacet yapanın eline sağlık :cool:

yildizimsinsen
22-02-2011, 02:22
hadi yaa oooo

cevap gelmiş :D

AYŞECİK77
22-02-2011, 08:39
katılıyorum.Fakat foruma piyasa karıştırmak,hakaret etmek,egolarını tatmin etmek için girenler de mevcut bir sonraki operasyonumuzda 3-4 depo m.binası falan indiriceğiz kuşkunuz olmasın relax action da asker bitmez :)

başarılarınızın devamını dilerim

AYŞECİK77
22-02-2011, 08:43
[QUOTE=uNeVeN;1120067]AYşecikkkkim özlettin kendini ve saçma raporlarını..

1 Ordu ile hem ww dan seviye hem 2 depo hemde haddinden fazla asker kaybı hedeflenmiştir.. İlerleyen zamanlarda kapasiteni arttırtıkça sende bunların farkına varıcaksın..[/QUO

oyunun ilerleyen bölümlerinde dediğin doğru ama daha bütün depoların kurlmama olasılığıda var bu aşamada bu yaptığınız risk bence ben sadece görüşümü belirttim niye herkes eleştriye tahammülsüzlük gösteriyor ki ve karşısındakine direk saldırıyor o raporlar saçma falan değildi sadece bir espriydi ve insanları gülümsetti tebessüm ettirdi çok ilgi çekti espri anlayışın kıt galiba diyecek bir şeyim yok sana oyunun sonu geldi hala benim raporlarım konuşuluyor bak :)

AYŞECİK77
22-02-2011, 08:56

tamma senin kişiliğin anlaşıldı
1 hazımsızsın
2 seviyeli tartışamayacak kadar cahilsin
3 kendini beğenmişsin
4 karşındakine saygısızsın
5 herşeyini bildiğini sanan ama bi şeyden anlamayan tiplerdensin
6 kibirlisin

Nisa / 36. …Şüphesiz Allah, kibirlenen ve övünen kimseyi sevmez.

İsra / 37. Yeryüzünde kibir ve azametle yürüme! Çünkü sen asla yeri yaramazsın ve boyca da dağlara erişemezsin.

Lokman / 18. "Hem insanlara karşı avurdunu şişirme (kibirlenme) ve yeryüzünde çalımla yürüme. Çünkü Allah övünen ve kuruntu edenlerin hiçbirini sevmez.