PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

yildizimsinsen
05-04-2011, 19:49
Planı Çaldınız deniyorya bizim için Bizim çalmadığımıza dağir bi açıklama idi. plannın bende olmsı ne beni hırsız yapar nede RESİTAL birliklerini.. Bu Kendi aralarındaki Sorundan kaynaklanan bi durumdur.. Tek sorun planın bende olması..

orada cevep verdiğin kişi bir soru soruyor ve suçlu arıyordu.. verdiğiniz cevaba bir daha bakın.. biz senin wowunun sahibiyle konuştuk gerekeneleri,git ona sor demişsin.. bu ne demektir?

sucukluyumurta
05-04-2011, 19:50
Ne alakası var.. Plalı olsa eyer sabah 7 de plan C-19 da olurdu sen plan gormedin sanırım hiç.. Bu sabah planli Bi saldırı yaptım Cıgara daki plana 2 saat içinde planı aLma şansımın olduğunu Her iki hesapta 4-5 sayfa geride paylaşmıştır..

shekill muhattap sen değilsin nie avukatlık yapıyorsun anlamadım çalan şahıs kim eğer ortada illegal bi durum yoksa çıkıp nie açıklama yapmıyor?. ciqara olayından beri ortalarda yok nedenini sende çok iyi biliyorsun.çırpındıkça batmayın.böyle yaparak wow kurma ihtimallerinizi 0 indiriyorsunuz.oyunda antipati kazanan adamların wowlarının reislendiğini gördük ki bu imkansız bi olay değil.sizin için hayırlı olan özür dilenip tılsımıın geri verilmesidir.

ShekiLL
05-04-2011, 19:50
Planı Çalınan Arkadaşlar... Planınız Bende Gelin Savaşın aLın..
İçinizdeki Hesap plan calıyor.. biri gidiyor şifrelerini Dağıtıyor.. Sonra Biz hırsız oluyoruz... Benimde elimde Senin Wow hesabının msnede nasıl şifrelerinin dağıtıldına dağir.. kopy ler var..
1000 sayfa olmuş formda adınız yok bi plan çaldırdınız hepinizi formda şov yapıyonuz... Gidin önce siz size ihanet eden adamı arayın Burda benLe işiniz olmasın..

blackjack1905
05-04-2011, 19:54
İçinizdeki Hesap plan calıyor.. biri gidiyor şifrelerini Dağıtıyor.. Sonra Biz hırsız oluyoruz... Benimde elimde Senin Wow hesabının msnede nasıl şifrelerinin dağıtıldına dağir.. kopy ler var..
1000 sayfa olmuş formda adınız yok bi plan çaldırdınız hepinizi formda şov yapıyonuz... Gidin önce siz size ihanet eden adamı arayın Burda benLe işiniz olmasın..

ALKIŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ !
ve bu kadarınada

YUHHHHHHHHHHHHHHHH ! :mad:

Savaşarak alındı değilmi o plan ?

Kusura bakma ama sen kepazelikten başka birşey yapmıyorsun. Beraberinde SENİ DESTEKLEMİŞ OLAN ONURLU İNSANLARA YAZIK DİYORUM ALLAH ONLARI BİR DAHA SENİN VE SENİN ZİHNİYETİNDE DÜSÜNENLERLE KARSILASTIRMASIN !

kasırgalı
05-04-2011, 20:01
Bi yanılgıyı düzeltemkte yarar var. Birinin hesabına illede hacklayerek girmek gerekmez. Onun izni dışında hesaba gırılmesı suç teskil eder. hesapta hıc bır işlem yapmaması bu sucun olusmasına da engel degıldır. kişi şifresini diyelimki arkadaslarına verdı ve bır sekılde baska bırınınde elıne gectı ve bundan yarralanarak sıfreyı kullanarak o hesab gırdı. bu bır suctur. ortada bir rıza yoktur. hesap sahıbı sıfresını dagıtsa bıle buna katlanmakla mukellef degıldır. oncelıkle bu yanlıgıyı ortadan kaldıralım. boyle bır olayda bır suc unsurunu olusmaması ıcın rıza gereklıdır. rıza yoksa ortda bır suc var demektır. ayrıca sıfreyı bılen herhangı bırının sırf bu sıfreyı baskasına vererek bu sucun olusmasını saglamasıda suça iştirak etmesı anlamına gelır ve faılın yargılama sonucunda alacagı cezanın aynısı ıle cezalandırılır.
üstad farklı düşünmüyoruz zaten. ben sadece olayların gelişimini bildiğim şekilde aktarmaya çalışıyorum. sonuç itibari ile şifre hacklanma yoluyla değilde bilerek bi şekilde hesap sahibinden alınmış olması yapılan olayın ardındaki gizli niyeti zaten ortadan kaldırmıyor. niyet zaten hep aynı alavere dalavereyle plan çalmak. bunu cigarada başaramadılar ( hamit kardeşimin sabahın o saatinde ekranda hesapta olması ve işi erken uyanması sayesinde plan çalma girişimi başarısız olmuştur. )
benim anlatmak istediğim olay şifreler genel olarak arkadaşlarımızın hesaplara şifreli girişleri hep hacklanma yoluyla elde edildiği yönündeki yanılgılarını vurgulamaktı. işi bilen hiç kimse zaten gündelik kullandıkları msn adresleri ile wow hesabının mail adresini aynı yapmaz. yapmamasıda gerekir.

aksoy3428
05-04-2011, 20:02
planı çalınan arkadaşlar... Planınız bende gelin savaşın alın..
Içinizdeki hesap plan calıyor.. Biri gidiyor şifrelerini dağıtıyor.. Sonra biz hırsız oluyoruz... Benimde elimde senin wow hesabının msnede nasıl şifrelerinin dağıtıldına dağir.. Kopy ler var..
1000 sayfa olmuş formda adınız yok bi plan çaldırdınız hepinizi formda şov yapıyonuz... Gidin önce siz size ihanet eden adamı arayın burda benle işiniz olmasın..
biz buraya senin gibi bilgikirliliği yaratmak için gelmedik.
Elimdekileri yazışmaları daha önce ed klas olayında olduğu gibi buraya yapıştırırım.banlanırsamda banlanayım.
Arkadaşlar merakeden ve isteyen varsa ister burdan ister oyundan hurşutaksoy hesabına yazıpbenden yazışmaları temin edebilirler.ve böylelerinin yüzsüzlüğünü kizaten biliyorsunuz teyit etmişolurlar.

Climax
05-04-2011, 20:04
RestALL birligi profiline YaazMış COngueror Osman abi Demekki Tek suc c-19 da bir oyuncu yüzünden baskalarının yüzünü lekeliyorlar

ADIMIZI HESAP ÇALINMASI İŞLERİNDE KULLANILMASI UTANÇ VERİCİ BENKİ ONURUYLA YAŞIYAN BİR İNSAN OLARAK SESLENİYORUMKİ EGER BİR ŞİFRE ÇALDIYSAK VEYA BU İŞLE UGRAŞTIKYSAK VEYA AKLIMIZDAN GEÇİRDİYSEM BİRİNİN HESABINA İLLAGAL YOLDAN GİRDİYSEM VEYA GİRMEYE ÇALIŞTIYSAM ALLAH BANA 13 YILDAN SONRA BİR KIZ EVLADI VERDİ ONU ELİMDEN ALSIN.
SAG KOLUM YOK VATANA HEDİYE ETTİM SOL KOLUMUDA ALLAH ALSIN EGER BÖYLE BİR PİSLİK İŞİ YAPTIYSAM VEYA YAPTIRDIYSAM.

HESABA GİRİP PİS İŞLERİ YAPANLARI DA KINIYORUM ALLAH BİLDİGİ GİBİ YAPSIN..

CONGUEROR
osman

yazık ki ne yazık... gerçekten bir sahtekarlık varsa (tek kahraman atıldığına göre).
çok laf söylemeye de gerek yok RESİTAL ne yapacağını bilir kanımca...
beni yanıltmazlar :cool:

osman abi beni yanıltmadığın için teşekkürler...
allah sana da kızına da güzel ve uzun ömürler nasip etsin...

RESİTAL'i daha fazla işin içine katmaya gerek yok, reziller çıktıysa birlikten...

hırsızlara gelince onlara tek bir hap yeter...:cool:
değil mi suat ;)

aksoy3428
05-04-2011, 20:06
Içinizdeki hesap plan calıyor.. Biri gidiyor şifrelerini dağıtıyor.. Sonra biz hırsız oluyoruz... Benimde elimde senin wow hesabının msnede nasıl şifrelerinin dağıtıldına dağir.. Kopy ler var..
1000 sayfa olmuş formda adınız yok bi plan çaldırdınız hepinizi formda şov yapıyonuz... Gidin önce siz size ihanet eden adamı arayın burda benle işiniz olmasın..
merak etme dostum.artıkplan almayacağız. Biz bu saatten sonra sizin gibilerin elinde pislenen o plana ihtiyacımız olmaz.
Ne olur wow kurmasak.ama yıkımlarımız devamedecek ve bunuda en iyisen öğreneceksin.

Haaa wow kurdumgelin benden seviye basın laflarıda hikaye.
O joker -as köyü gelirsenden seviye basarsa o köye ilk ben dalarım.hatta dalarkende içerdekitümaskeri boşaltırım.yıkar gelirim.tıpkı sana yapacağım gibi.

dursundemir35
05-04-2011, 20:07
giyotin ulan diyorsun değilmi haklısın tabi en büyük giyotin hunter 16 parçalınırken yanındamıydın hem hırsızlık yapıp hemde haklı çıkıyorsun yani

aksoy3428
05-04-2011, 20:08
üstad farklı düşünmüyoruz zaten. Ben sadece olayların gelişimini bildiğim şekilde aktarmaya çalışıyorum. Sonuç itibari ile şifre hacklanma yoluyla değilde bilerek bi şekilde hesap sahibinden alınmış olması yapılan olayın ardındaki gizli niyeti zaten ortadan kaldırmıyor. Niyet zaten hep aynı alavere dalavereyle plan çalmak. Bunu cigarada başaramadılar ( hamit kardeşimin sabahın o saatinde ekranda hesapta olması ve işi erken uyanması sayesinde plan çalma girişimi başarısız olmuştur. )
benim anlatmak istediğim olay şifreler genel olarak arkadaşlarımızın hesaplara şifreli girişleri hep hacklanma yoluyla elde edildiği yönündeki yanılgılarını vurgulamaktı. Işi bilen hiç kimse zaten gündelik kullandıkları msn adresleri ile wow hesabının mail adresini aynı yapmaz. Yapmamasıda gerekir.

zaten erdoğanında uyku tutmayınca hesaba bakmasıyla olay beliriyor net şekilde. Hem kadirin hemde erdoğanın orduları wow umuza yollanmış.
Hemde kahramanları başka wow lara.
Yoksa wow daki savunmalarda yollanmaya başlanmış. Erdoğan temleriiptaledince olay durdu.

Nafri Çneg
05-04-2011, 20:09
yav sizin gibiler yüzünden insanlar çoluğunu çocuğunu,kolunu bacağını ortaya koyuyor,yemin ederek..
değermi bi oyun için bu kadar alçalmaya,küçülmeye.

ShekiLL
05-04-2011, 20:13
ShekiLL hesabı silinmeye aLınmıştır arkadaşlar..

o Meşur Planda içinde mazi olup gidecektir..

dursundemir35
05-04-2011, 20:14
hesabını silerek ayıbımı temizliyorsun..?

blackjack1905
05-04-2011, 20:15
edittttt...............................

ShekiLL
05-04-2011, 20:16
Planı çalınan arkadaşlaarın bana atıığı msj...

Beyefendi ben kısaca durumu size anlatayım. Bizim birleşimde olduğumuz birlikten bir arkadaşın sevgilisi kendisinden ayrılınca birlik içerisinde kalmaya devam etmiş. Bu arada ben size sorarım. Bu wow için öcüm acı olacak diyede tehdit savurmuş hanımefendi. Bizimkiler durumu çok dikkate almamışlar. Çünkü hanımın şifreyi bildiğini bilmiyorlarmış. Hanımefendi şifreyle wowun temsilcisi olan hesaba girip hazineyi yıkıp, askerleri oradan oraya dağıtıp bu harakiri denilen arkadaşlada anlaşıp tılsımı ona vermiş. Sizin arkadaşlarda bu planın bir parçası olup bu işi halletmişler.
Bunca zamandır bu oyunu oynuyorum. Sizlerle çok kapıştık ama hiçbir zamana saygı sınırı zorlanmamıştır. Saygısızlık yapan kim olursa olsun birlikler gerekeni yapmıştır. Ama bu durumda yazışmalar planlı olarak bu işlerin yapıldığı yönünde. Askerle girip alınmış olsa tılsım. Helali hoş olsun ama bu şekli kimseye yakışmadı diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

FRD
05-04-2011, 20:17
acıkcası insan şerefi onuru haysiyeti uzerine yaşar ve shekil ( ne tur canlı oldugunu soliyemiyorum ) bu 3 kavramdan da zerre nasibini almamıs gozukmektedir. ve hatta akıldan da noksandır. cunku dusunebilme yetisi olsa bole aşikar derecede belli olan illegalliden sonra si.sen size wow bırakmaz bu server. ki yine dusunebilme tum server bir olup belliyecekler bi tarafını.
işte insanın karakteri biyere getirir. ozur dileyip yanlış olmus deyip planı almıs olsa en azından serverın yarısını arkasına alabilirdi. ama şimdi tum serverın bi yerinii alacakkk hahahahhah

gozalı
05-04-2011, 20:19
yazık ki ne yazık... gerçekten bir sahtekarlık varsa (tek kahraman atıldığına göre).
çok laf söylemeye de gerek yok RESİTAL ne yapacağını bilir kanımca...
beni yanıltmazlar :cool:

yokk baba ben öle adam göremiyorum ortalıktaa

aksoy3428
05-04-2011, 20:20
osman abi beni yanıltmadığın için teşekkürler...
allah sana da kızına da güzel ve uzun ömürler nasip etsin...

RESİTAL'i daha fazla işin içine katmaya gerek yok, reziller çıktıysa birlikten...

değil mi suat ;)
YİNE RESİTALE GİRDİ.osman abin tek değilki. bu gün gerekirse hesabımı silerim dedibana msn de ve inanırı siler. amadedimya en büyük hatası bu serverde dost bildiklerinin attığı kazıkolacak. ve osman da bunu kaldıramazeğer yanlıştanımadıysam.

gozalı
05-04-2011, 20:22

Beyefendi ben kısaca durumu size anlatayım. Bizim birleşimde olduğumuz birlikten bir arkadaşın sevgilisi kendisinden ayrılınca birlik içerisinde kalmaya devam etmiş. Bu arada ben size sorarım. Bu wow için öcüm acı olacak diyede tehdit savurmuş hanımefendi. Bizimkiler durumu çok dikkate almamışlar. Çünkü hanımın şifreyi bildiğini bilmiyorlarmış. Hanımefendi şifreyle wowun temsilcisi olan hesaba girip hazineyi yıkıp, askerleri oradan oraya dağıtıp bu harakiri denilen arkadaşlada anlaşıp tılsımı ona vermiş. Sizin arkadaşlarda bu planın bir parçası olup bu işi halletmişler.
Bunca zamandır bu oyunu oynuyorum. Sizlerle çok kapıştık ama hiçbir zamana saygı sınırı zorlanmamıştır. Saygısızlık yapan kim olursa olsun birlikler gerekeni yapmıştır. Ama bu durumda yazışmalar planlı olarak bu işlerin yapıldığı yönünde. Askerle girip alınmış olsa tılsım. Helali hoş olsun ama bu şekli kimseye yakışmadı diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

kesinliklee
savaşırsın alırsın helal olsun derizzzz

ama böyle tek kahramanla bu işler ulubatlı zamanında sona erdi agalarrrr

aksoy3428
05-04-2011, 20:22
teke tek mi. Yoksa yanında ki hırsızlar şebekesiyle mi. Ama farketmez. Zaten gelecem. Geldiğim yeride yıkarım. çünkü bu serverde ilk defa hırs yapıyorum. Sadece serverdin başında ed savaşında yapmıştım. Birde şimdi.

ShekiLL
05-04-2011, 20:27
teke tek mi. Yoksa yanında ki hırsızlar şebekesiyle mi. Ama farketmez. Zaten gelecem. Geldiğim yeride yıkarım. çünkü bu serverde ilk defa hırs yapıyorum. Sadece serverdin başında ed savaşında yapmıştım. Birde şimdi.

Bu oyun amacı bu biri saldırır biri yıkar geL sen saldırından sonra silecem...

Birde oyuncu adını verde bizde canımız sıkılıyoduu

gurhan_law
05-04-2011, 20:28
üstad farklı düşünmüyoruz zaten. ben sadece olayların gelişimini bildiğim şekilde aktarmaya çalışıyorum. sonuç itibari ile şifre hacklanma yoluyla değilde bilerek bi şekilde hesap sahibinden alınmış olması yapılan olayın ardındaki gizli niyeti zaten ortadan kaldırmıyor. niyet zaten hep aynı alavere dalavereyle plan çalmak. bunu cigarada başaramadılar ( hamit kardeşimin sabahın o saatinde ekranda hesapta olması ve işi erken uyanması sayesinde plan çalma girişimi başarısız olmuştur. )
benim anlatmak istediğim olay şifreler genel olarak arkadaşlarımızın hesaplara şifreli girişleri hep hacklanma yoluyla elde edildiği yönündeki yanılgılarını vurgulamaktı. işi bilen hiç kimse zaten gündelik kullandıkları msn adresleri ile wow hesabının mail adresini aynı yapmaz. yapmamasıda gerekir.

Kesinlikle haklısın.

dursundemir35
05-04-2011, 20:29
helal sana giyotin gene şeklini belli ettin bukalemun gibi olma bence

esmer

nakur
05-04-2011, 20:33
zaten erdoğanında uyku tutmayınca hesaba bakmasıyla olay beliriyor net şekilde. Hem kadirin hemde erdoğanın orduları wow umuza yollanmış.
Hemde kahramanları başka wow lara.
Yoksa wow daki savunmalarda yollanmaya başlanmış. Erdoğan temleriiptaledince olay durdu.

Hocam muhattap almaya değmez bu kişiyi gerek yok lütfen cevap verme tılsımı almış kullansın.Muhattaplık bu kişileride yükseltmektir. Bizim sayemizde çukurların dolmasına gerek yok ally de yazdım biliyorsun.

Olayı kısaca özetleyeyim buradan ve bizim için forum işi bitsin :

Joker-as ww sahibinin temsilcisi kadircem hesabının şifresi bir şekilde ele geçirilmiş yada şifresi kırılmış, daha sonra tılsım olan köydeki hazine plasla yıkılmış, sanırım harakiri adlı oyuncununda hesabı ya hacklenmiş yada bu oyuncuyla anlaşılmış. Tılsım köyünden tılsım çalınmış. daha sonrada daha önceden yola çıkan resital birliklerinin mensupları tılsımı alarak olayı halletmişlerdir.c19 isimli oyuncu resital birliklerinde başkanlık yapmış biridir. Kadircem hesabının ordusu joker-as ww ye çakılmıştır ayrıca joker asın elindeki ordularda ww ye yağma şeklinde yollanmıştır hatta ww deki defans ta geri gönderilirken joker-as hesap sahibi hesaba girmiş olayı fark etmiş ve temsilcilikleri iptal ederek en azından ww deki defansın geri gönderilmesini engellemiştir.

Resital ana birliğinin profilinde bu konuyla ilgili gerekli yazılar yazılmış bende okudum. ilgili oyuncuya (resital başkanına ve diğer değerli oyuncularına) saygımızı ve verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özürlerimizi sunuyoruz. Bizim için artık konu kapanmıştır. Elimizden geldiği şekilde bu olayın karşı mensuplarına gereken dersi oyundan vereceğiz anlayan anlar.

blackjack1905
05-04-2011, 20:34
[sıze=3]
shekill hesabı silinmeye alınmıştır arkadaşlar..

O meşur planda içinde mazi olup gidecektir..[/sıze] [sıze=3]

senden hesabını silmeni isteyen olmadı

haksız kazancı geri iade etmeni butun forum ahalisi bas bas bagırıyor ama anlama kabiliyetinden suphe duymaya basladım ... Sankı savasıp almıs gibi sahipleniyorsun .. Insanda biraz utanma duygusu olur sen planı geri ver sonra git ( varsa ) askerinle yeni bir plan çal böyle kuru kabadayılıkla yurumez bu işler cart curt zart zurt yaparak kimseyi ikna edemezsin açık hedefsin beraberindeki onurlu insanlara bu oyundaki herkesin saygısı var birilerini kullanarak iş yapma oyun sonunda arkandan sahtekar diye de bahsettirme ... Bu kadar tartısma yapacagına adam gibi iade etsen haksız kazancı bu kadar uzerine gelmez kimse ..

ShekiLL
05-04-2011, 20:34
Çalınan Planla RESİTAL birlikelrinin alakası yoktur...

ASYACANDAN harakiri isimli hesap planı çalıp ordan ümit baba hesabına aktarmıştır pLan çalındıkdan 8 saat sonrada Bize qelmiştir..

Bu olaydada Adı lekelenmeye Çalışılan RESİTAL oyuncularından ve O planı hesabıma KabuL ettiğim için ShekiL hesabından Özur diLerim... O plan Kulanılmayacaktır. Ama kesinlikle iyadesi Soz konusu Değildir...

Bu Konuyla ilgili Son Msj ımdır...

blackjack1905
05-04-2011, 20:37
Çalınan Planla RESİTAL birlikelrinin alakası yoktur...

ASYACANDAN harakiri isimli hesap planı çalıp ordan ümit baba hesabına aktarmıştır pLan çalındıkdan 8 saat sonrada Bize qelmiştir..

Bu olaydada Adı lekelenmeye Çalışılan RESİTAL oyuncularından ve O planı hesabıma KabuL ettiğim için ShekiL hesabından Özur diLerim... O plan Kulanılmayacaktır. Ama kesinlikle iyadesi Soz konusu Değildir...

Bu Konuyla ilgili Son Msj ımdır...

İŞTE KARAKTER .... :rolleyes:

ŞŞŞŞŞ SUSUYORUZ .. !

gozalı
05-04-2011, 20:37
Bu oyun amacı bu biri saldırır biri yıkar geL sen saldırından sonra silecem...

muhim olan savasmak degil
onurunla savasmak

bu oyunuda rezil ettiniz

aksoy3428
05-04-2011, 20:38

bak dostum haklısın derim. DOĞRU SÖZE LAFIM YOK. ama yazışmalar doğru söylüyorsa senin silmene gerek yok.delikanlıca dersin ki gelin planınızı benden alın.
ben böylelerine benzemem namussuz değilim.
ama şu lafada bir cevap ver. NE KADAR ASKERİN ÖLDÜYDÜ Kİ SAVUNMA YAPTIN.
ASKERİNLE ALMADIĞINI HIRSIZLIKLA MI ALACAKSIN.DELİKANLI GELİR HESABINI BENDEN SORAR. BİRLİKTEN BİLE SAVUNMA İSTEMEYECEM SÖZ GEL YIK.LAFIMYANLIŞSA HESAP SOR.LAFIN YANLIŞSA HESAP VER. SİLME

ShekiLL
05-04-2011, 20:39
İŞTE KARAKTER .... :rolleyes:

ŞŞŞŞŞ SUSUYORUZ .. !

Tehdit Edip Hırsız damgası Vuran adama Benim Vecek bi tokmak askerim bile Yok Kimse kusura bakmasın... kimin karekterli olduğuda ortada

dursundemir35
05-04-2011, 20:41
bence resital olmak senin gibiler yüzünden bu server de düşman olmak demek zaten sen planı çal ve hala inatla haklı çıkmaya uğraş pöh pöh pöh.... planı kullanmayacakmış lafa bak hele ....eğer adam gibi biri olsaydın zaten kabul etmezdin bu planın sana gelişini geç bunları giyotin geç bunları.... bizler c@n olarak doğduk böylede dürüst ve asil kalacağız sen lekelisin ...

esmer

aksoy3428
05-04-2011, 20:42
bu oyun amacı bu biri saldırır biri yıkar gel sen saldırından sonra silecem...

oyuncu adım ı verdim
hurşutaksoy
[emaıl="c@nss"]c@nss[/emaıl] lerdeyim. Bir öncekimesajımda yazdım zaten.buyur sil.
Ve sen silmeye gelirken ben birlikten destek bile istemeyecem. Tüm server şahir olsun. Yaklaşık ilk s1 açıldığından beri oynarım. Tanıyanda vardır tanımayanda ama sözümü yediğim. Puştluk yaptığım görülmemiştir.
Sözüm söz.
Sadece seni kendi askerimle karşılayacam.yıkarsan helal olsun derim.

ShekiLL
05-04-2011, 20:42
bak dostum haklısın derim. DOĞRU SÖZE LAFIM YOK. ama yazışmalar doğru söylüyorsa senin silmene gerek yok.delikanlıca dersin ki gelin planınızı benden alın.
ben böylelerine benzemem namussuz değilim.
ama şu lafada bir cevap ver. NE KADAR ASKERİN ÖLDÜYDÜ Kİ SAVUNMA YAPTIN.
ASKERİNLE ALMADIĞINI HIRSIZLIKLA MI ALACAKSIN.DELİKANLI GELİR HESABINI BENDEN SORAR. BİRLİKTEN BİLE SAVUNMA İSTEMEYECEM SÖZ GEL YIK.LAFIMYANLIŞSA HESAP SOR.LAFIN YANLIŞSA HESAP VER. SİLME

Ben sizin Plana Saldırı biLe atmadım fake dahi atmadım :) nasıl alabilirimki aLmak niyetimde Yok Planı Aldığım hesaba geri Veriyorum...

blackjack1905
05-04-2011, 20:43
Tehdit Edip Hırsız damgası Vuran adama Benim Vecek bi tokmak askerim bile Yok Kimse kusura bakmasın... kimin karekterli olduğuda ortada

Geç bu işleri arkadaş ... Oyunu rezil ettiniz ...Birlik olarak yaptıklarınızı bir kerede bu sekilde nasıl batırdıgınızı seyret ... Asker kesmeden asker basmadan aldıgın planı sahıplenmek ve bunu gurur meselesine donusturerek HIRSIZLIGI yapan kişiler kadar HIRSIZ oldugunu kabul etmiş oluyorsun ...

ShekiLL
05-04-2011, 20:45
Geç bu işleri arkadaş ... Oyunu rezil ettiniz ...Birlik olarak yaptıklarınızı bir kerede bu sekilde nasıl batırdıgınızı seyret ... Asker kesmeden asker basmadan aldıgın planı sahıplenmek ve bunu gurur meselesine donusturerek HIRSIZLIGI yapan kişiler kadar HIRSIZ oldugunu kabul etmiş oluyorsun ...

Tovbe Edit Tovbe ..

blackjack1905
05-04-2011, 20:48
Sen kimsinde Benim Ne olduğuma Karar veriryorsun...

Plan sahibi qeLsin istesin Koperlerini bağlasın qeLsin...

O "q" harfini ...... :rolleyes: Sen anladın..

Bende oyuncuyum yaptıgın haksızlıgı kabul ediyorsun ve arkasında duruyorsun .. oyunuda rezil ettiniz.

aksoy3428
05-04-2011, 20:48
çalınan planla resital birlikelrinin alakası yoktur...

Asyacandan harakiri isimli hesap planı çalıp ordan ümit baba hesabına aktarmıştır plan çalındıkdan 8 saat sonrada bize qelmiştir..

Bu olaydada adı lekelenmeye çalışılan resital oyuncularından ve o planı hesabıma kabul ettiğim için shekil hesabından özur dilerim... O plan kulanılmayacaktır. Ama kesinlikle iyadesi soz konusu değildir...

Bu konuyla ilgili son msj ımdır...
sekiz saatte o kadar mesafe yikimaldı.merak ettim.ayrıca saat 12 ye kadar plan ilk hırsızdaydı. 13 civarı 2.hırsıza geçti. 15-16 cicarı 3.hırsıza saat 17 olmadan da baş hırsıza. Eğer planlı değilse ya ben tarvian bilmem yada arkadaşlar travianda hava yolları kullanmaya başlamışar abd gibi. Askeri .ramboyu ucakla göndermişler .

O zaman zaten sözümüz kalma.:d

Black_White
05-04-2011, 20:49
değil mi suat ;)

H Z Z de her derde deva ilaçlar bulmak mümkün.

Yeterki doğru teşhis konulsun ;)

ShekiLL
05-04-2011, 20:53
siz Laftan anlamıyosunuz Sanırım...

Çaldırmasaydın arkadaş.. Tem verdiğin adamlara dikkat etseydin banamı sordunda çaldırırken isterken bana soruyosun...
hacı baba tekkesimi burası abi planımı caldılar sana vermişler geri ver Yoksa hırsız olursun.. Yok Size Hiç Bi şey Çaldırmasaydınız Go... Benmi toplıycam sizin başınızın caresine bakın oyuncusunuzya...

aksoy3428
05-04-2011, 20:53
çalınan planla resital birlikelrinin alakası yoktur...

Asyacandan harakiri isimli hesap planı çalıp ordan ümit baba hesabına aktarmıştır plan çalındıkdan 8 saat sonrada bize qelmiştir..

Bu olaydada adı lekelenmeye çalışılan resital oyuncularından ve o planı hesabıma kabul ettiğim için shekil hesabından özur dilerim... O plan kulanılmayacaktır. Ama kesinlikle iyadesi soz konusu değildir...

Bu konuyla ilgili son msj ımdır...
iade istemed,ğ,m,z, yazdım . Alacağız almazsak yıkarız.olay bu kadar basit. Zaten senin gibilerin zamanında yıkılması lazımdı. Ama abi dedin .kardeşdedin. Falan filan yani.

uNeVeN
05-04-2011, 20:55

Çaldırmasaydın arkadaş.. Tem verdiğin adamlara dikkat etseydin banamı sordunda çaldırırken isterken bana soruyosun...
hacı baba tekkesimi burası abi planımı caldılar sana vermişler geri ver Yoksa hırsız olursun.. Yok Size Hiç Bi şey Çaldırmasaydınız Go... Benmi toplıycam sizin başınızın caresine bakın oyuncusunuzya...

Bu mesajından sonra diyebilinecek tek cümle..

Resital ismi altındaki bütün ww lara geçmiş olsun :)

dursundemir35
05-04-2011, 20:55
senin gibi giyotin avcılığı en büyük zevk zaten giyotin olman yeter senin aşağılık oyunlar sizde olur ancak

esmer

Circassian
05-04-2011, 20:59
ShekiLL dostum, forumda yazmaya bi son vermeni rica ediyorum. Dinime küfreden müslüman olsa! Bu laf gideceği yeri çok iyi bilir, dostluk denen yüce kavramın nasıl alçaldığını bize gösterenler utasın, kendileriyle hiç muhattab olmadıgımız halde hesabımıza karaktersiz kişiliksiz vs yazanlar utansın, kaptırılan bir plandan henüz yeni haberim olmasına ragmen profillerinde boy boy ismimizi zikredenler utansın, şifresine sahip çıkamayıpta bu kadar kişinin emeklerini heba eden utansın. Şifre çalma hesaba girme gibi hikayelerle kimseyi kandırmayın beyler, crueltr hesabına sahibinden habersiz giripte askerlerini nasıl heba ettiginizi anlatın bize!!! Profillerinde bana ve Osman abiye iftira atanlarda allahlarından bulsunlar. İftira attıgınız kişilere dikkat edin beyler, bu ülkede binlerce kişi askere gitmemek için köşe buçak kacarken OSman abi gazi olmuş bir abimizdir. Bunun vebalinin altından kalkamazsınız. Onun kaybettigi tek kolu senin kıytırık wowuna veya bu oyna konu olacak bir mevzu degildir. Herkese saygılarımı sunuyorum.

Nafri Çneg
05-04-2011, 20:59
Bu mesajından sonra diyebilinecek tek cümle..

Resital ismi altındaki bütün ww lara geçmiş olsun :)
la bi git şimdi senin planı da çaldıracak görecen gününü:):eek:

Death Valley
05-04-2011, 21:00
son durum nedir acaba ?

dursundemir35
05-04-2011, 21:02
bizde bu vatana hizmet ettik bu asli görevimiz bunu laf etmek esas alçaklık sakın bir daha hizmetimizi öne atmayın yıllarımız dağlarda geçti vatanımız için ...

esmer

sanık
05-04-2011, 21:04

:))))) . wow dediğin mahremiyettir. gireni çıkanı belli olmayan seye ne derler bilirsiniz. 13 tane woww var bilmem kaç tanede tılsım plan vssss vsss. bu adam şifre kırabiliyorsa tüm serverı karıştırı yada.
2. ihtimal joker tamamen ihmal karlığıyla planı kaybetmiştir. şifre kırıldı veya kırılmadı diyemeyiz. kıracak adam
uNeVeN
ni kırar

ben resitale hak veriyorum.

kaptan45
05-04-2011, 21:05
Bitmeyecek galiba bu oyun :)

Death Valley
05-04-2011, 21:05
Beyler son durum nedir ?? ? ? ? ??

uNeVeN
05-04-2011, 21:06
la bi git şimdi senin planı da çaldıracak görecen gününü:):eek:

O biraz sıkarrrrrrr :D ama her zorluğun bir kolay yolu vardır tabi :p

Neyse hazır yazmışken ;

BUrdan 0 0 koordinatındaki MH a ve Bu oyunda sözde adminlik yapan kişiye saygılarımı ve sevgilerimi iletiyorum.. :mad:
50k balta 50k toyton 10k mancınık dersem heralde neden sevgi ve saygı ilettiğimi anlarlar :cool:

Death Valley
05-04-2011, 21:07
kimse söylemiyor uNeVeN bari sen yaz ya :D

aksoy3428
05-04-2011, 21:09
shekill dostum, forumda yazmaya bi son vermeni rica ediyorum. Dinime küfreden müslüman olsa! Bu laf gideceği yeri çok iyi bilir, dostluk denen yüce kavramın nasıl alçaldığını bize gösterenler utasın, kendileriyle hiç muhattab olmadıgımız halde hesabımıza karaktersiz kişiliksiz vs yazanlar utansın, kaptırılan bir plandan henüz yeni haberim olmasına ragmen profillerinde boy boy ismimizi zikredenler utansın, şifresine sahip çıkamayıpta bu kadar kişinin emeklerini heba eden utansın. şifre çalma hesaba girme gibi hikayelerle kimseyi kandırmayın beyler, crueltr hesabına sahibinden habersiz giripte askerlerini nasıl heba ettiginizi anlatın bize!!! Profillerinde bana ve osman abiye iftira atanlarda allahlarından bulsunlar. Iftira attıgınız kişilere dikkat edin beyler, bu ülkede binlerce kişi askere gitmemek için köşe buçak kacarken osman abi gazi olmuş bir abimizdir. Bunun vebalinin altından kalkamazsınız. Onun kaybettigi tek kolu senin kıytırık wowuna veya bu oyna konu olacak bir mevzu degildir. Herkese saygılarımı sunuyorum.
bu oyunncudan yazan arkadaşların beni tanıması lazım.ismim hurşut aksoy. Her serverde aynidir.
Osmana kimse bişi demedi.
Ama bildiğim kadarıyla zeki 1 aydır oyunda yok. Oğuzda başkalarıda . Tanır.sözümde hilaf olmaz.
Biz delikanlılarla namussuzları ayırırız.
Ama hatırlarsanız. Giyotin kışla savaşlarındada benzeri olmuştu. Eğer siz benim tanıdıklarımsanız. Delikanlı adamlar olmanız lazım osman gibi. Ve araştırma yapmadan karar vermeyin.

Giyotiiiin lan.
Hırsızlar ve ...... Birliği

uNeVeN
05-04-2011, 21:09
kimse söylemiyor uneven bari sen yaz ya :d

kesgin - efsane - 92
uneven - ra&hzz - 90
shekill - resital - 88
joker-as - can&sskn - 87
tuatone - dostlar - 84
hoyhoy - resital - 84
.
.
.
;)

SUSPİRİA
05-04-2011, 21:10
Evet Joker-as adlı wow köyümüzün planı yer değişmedi ÇALINDI arkadaşlar bunu yapan yine C-19 adlı şahsiyetsiz kişidir geçenlerdede hatırlarsınızki böyle bir operasyon yapmış ve planı çalmaya çalışmıştı bir wow köyünün ama başarılı olamamıştı.Bu sabah itibarı ile wow köyümüzün temsilcisinin şifresiyle girerek wow köyündeki bazı savunmaları geri göndermekle işe başlamış olup tılsımın bulunduğu köydende merkezden hazine binasını yıkarak ve sadece kahramanı göndererek tılsımı ÇALMIŞLARDIR..

http://travian-reports.net/tr/report/37205991376

ÜSTTEDE RAPOR MEVCUTTUR ARKADAŞLAR...

ben c-19 hesabının ortagı muharrem hoca harakiri hesabı tılsımı alıyor. bundan c-19 hesabı sorumlu tutuluyor

aksoy3428
ShekiLL dostum, forumda yazmaya bi son vermeni rica ediyorum. Dinime küfreden müslüman olsa! Bu laf gideceği yeri çok iyi bilir, dostluk denen yüce kavramın nasıl alçaldığını bize gösterenler utasın, kendileriyle hiç muhattab olmadıgımız halde hesabımıza karaktersiz kişiliksiz vs yazanlar utansın, kaptırılan bir plandan henüz yeni haberim olmasına ragmen profillerinde boy boy ismimizi zikredenler utansın, şifresine sahip çıkamayıpta bu kadar kişinin emeklerini heba eden utansın. Şifre çalma hesaba girme gibi hikayelerle kimseyi kandırmayın beyler, crueltr hesabına sahibinden habersiz giripte askerlerini nasıl heba ettiginizi anlatın bize!!! Profillerinde bana ve Osman abiye iftira atanlarda allahlarından bulsunlar. İftira attıgınız kişilere dikkat edin beyler, bu ülkede binlerce kişi askere gitmemek için köşe buçak kacarken OSman abi gazi olmuş bir abimizdir. Bunun vebalinin altından kalkamazsınız. Onun kaybettigi tek kolu senin kıytırık wowuna veya bu oyna konu olacak bir mevzu degildir. Herkese saygılarımı sunuyorum.
kaptırılan değil kardeş çalınan. yani hırsızlıkla alınan.
BUNU AYIR

Circassian
ben Zeki , oSsman abiye bişey diyen yok diyorsan önce kadircem profiline bi bak sonra konuşalım abi

bu oyunncudan yazan arkadaşların beni tanıması lazım.ismim hurşut aksoy. Her serverde aynidir.
Osmana kimse bişi demedi.
Ama bildiğim kadarıyla zeki 1 aydır oyunda yok. Oğuzda başkalarıda . Tanır.sözümde hilaf olmaz.
Biz delikanlılarla namussuzları ayırırız.
Ama hatırlarsanız. Giyotin kışla savaşlarındada benzeri olmuştu. Eğer siz benim tanıdıklarımsanız. Delikanlı adamlar olmanız lazım osman gibi. Ve araştırma yapmadan karar vermeyin.

Giyotiiiin lan.
Hırsızlar ve ...... Birliği

sanık
05-04-2011, 21:12
ben c-19 hesabının ortagı muharrem hoca harakiri hesabı tılsımı alıyor. bundan c-19 hesabı sorumlu tutuluyor

ne diyecekler ahaliye biz beceriksisiz tılsımı kaptırdıkmı desinler

Death Valley
05-04-2011, 21:13
kesgin - efsane - 92
uneven - ra&hzz - 90
shekill - resital - 88
joker-as - can&sskn - 87
tuatone - dostlar - 84
hoyhoy - resital - 84
.
.
.
;)

Beni temizlediklerinde kesgin felç geçirmişti bu ne hız böyle :D
jokar-as planı kaptırmasaymış :S

HQRTLACK
05-04-2011, 21:13
Herkese merhaba,

RA & H Z Z birliğinde Aspirin nickle oynuyorum. Şimdiye kadar olduğu gibi asla ikinci bir hesapla oynamadığım halde hesap kilitlenmiştir. Dikkat edilecek husus, serverın sonuna denk gelmesi de çok enteresan olsa gerek. Ne MHden, ne de Adminden herhangi bir cevap ta alamadım...

Size bunları neden mi yazdım?

Sizce?

sanık
05-04-2011, 21:16
Herkese merhaba,

RA & H Z Z birliğinde Aspirin nickle oynuyorum. Şimdiye kadar olduğu gibi asla ikinci bir hesapla oynamadığım halde hesap kilitlenmiştir. Dikkat edilecek husus, serverın sonuna denk gelmesi de çok enteresan olsa gerek. Ne MHden, ne de Adminden herhangi bir cevap ta alamadım...

Sizce?

dostum yazdıklarında haklı olabilirsin .mh eski oyuncular ve neticede insanlar ve bunların arkadaşları var. bazı arkadaşlar bazı arkadaşlarına emrin olur yeterki sen iste der. bizim hunterde demekki arkadaşı kıramamış geçmiş olsun

Black_White
05-04-2011, 21:20
Plan çalmak için her yolu denemeye devam ediyor kendini bilmez oyuncular. Daha önce hesap kilitletenler bile olmustu ama bu seferki fazla. Gece ciqara hesabının şifresi çalındı ve hesaba şifreli girildi. Ben temsilci oldugumdan olayı farkettim ve sabahın 6 sında hesap sahibini telefonla uyandırıp şifreyi değiştirttim. Şifreyi nasıl ele gecirdiler bilgim yok. Saldırılardan dolayı kahraman wowda oldugundan arkadaş kendi hesabından sadece kahraman atıp planı çalmaya çalıstı. Aklı sıra hazineyide içerden yıkacaktı. Altında vardı nasıl olsa ama şifreyi değiştirdiğimiz için başarılı olamadı.

Arkadaş ciqara wowa şifreli giriş yaptıgı saatlerde forumdaymıs ne tesadüf...
http://forum.travian.com.tr/member.php?u=27165

http://img225.imageshack.us/img225/1605/c19t.png

Şu yukardaki olayın sorumlularından biride siz oluyorsunuz sanırım beyfendi;)

Circassian
05-04-2011, 21:21
BUNU AYIR
Yaw anlamadıgım şu veya bu şekilde plan gitmiş, alınış şekli dogrudur yanlıştır ayrı mevzuda peki sevgili KN ve c@n lı arkadaslar şifresini daga taşa dagıtan adama neden hesap sormuyorlar? Oynun kuralı cok basit, ŞİFRENİ KİMSEYLE PAYLAŞMAYACAKSIN.

aksoy3428
05-04-2011, 21:23
tehdit edip hırsız damgası vuran adama benim vecek bi tokmak askerim bile yok kimse kusura bakmasın... Kimin karekterli olduğuda ortada
sendeki tokmaklar iktidarsız kalmış.
Bizim osmalı zülüflü baltacıları sağlam uşaklardır.
Bilgine

Eyup-Can
05-04-2011, 21:28

Aranan Kan Bulundu Sanırım :)))

SUSPİRİA
05-04-2011, 21:28

öylemi ? anlaşmalı alınan köyler. server birincisi şu an anlaşmalı alınan planlar başka bir hesap plan alıyor ne oldugundan haberim yok açık söylüyorum. pislik varsa (oldugunu zannetmiyorum) . bizden önce yapılan pislikleride göz önüne almak lazım (wow hesaplarının kilitlenmesi bazı hesapların 10 kusur taneydi herhalde hepsinde tılsım vardı . kapatılması sonra ne hikmetse aynı gün hepsinin acılması

aksoy3428
05-04-2011, 21:30
bizde bu vatana hizmet ettik bu asli görevimiz bunu laf etmek esas alçaklık sakın bir daha hizmetimizi öne atmayın yıllarımız dağlarda geçti vatanımız için ...

Esmer
ka.bu 3 birlikte olanlarında olacağından şüphe etmem.rdeşim.
Osman kardeşim gerçekten gazi ve tanıdığımnamuslu bir adamdır.sözü benibağlar. Benibağladığı yerde.
[emaıl="kn.c@nss.ve"]kn.c@nss.ve[/emaıl] asyacan larıda bağlar.
Kendisinin iyi niyetinden şüphem yoktur

nakur
05-04-2011, 21:30

Yaw anlamadıgım şu veya bu şekilde plan gitmiş, alınış şekli dogrudur yanlıştır ayrı mevzuda peki sevgili KN ve c@n lı arkadaslar şifresini daga taşa dagıtan adama neden hesap sormuyorlar? Oynun kuralı cok basit, ŞİFRENİ KİMSEYLE PAYLAŞMAYACAKSIN.

İlk mesajına cevap; bizler de bu vatanın dağlarında savaştık bizlerde en yakınımızdaki gardaşımızı kaybettik gözümüzün önünde biksiyle parçalanan yatak arkadaşımızı kaybettik kurşunlar kulağımızın dibinden bacağımızın arasından geçerken Allah nasip etmedi şehitliği yada gaziliği Osman abimiz gazi olmuş bizler saygıyla önünde diz kırar boyun bükeriz sözümüz bu olayı buraya taşımanadırki sadece yazıklar olsun diyorum.

ikinci mesajına cevap; anlaşılan sende bu işin içindesin haberi olmayan c19 a nasıl hemen geçiyor plan bizden çıktıktan sonraki bu konuda zaten vukuatlı ve kendini bile savunamadı sustu hergün yazan kişi daha burada bir yazı yazamadı

uNeVeN
05-04-2011, 21:31
Herkese merhaba,

Sizce?

Abi artık sıkıldık.. Her gün biri kilitleniyor.. 3 tane ww ordusu olan hesap kilit yedi..
Defans hesapları aynı şekilde.. Özellikle en iyi defans hesapları hangisiyse onlar kilitleniyor..
Bu kadar göze batacak ne yaptık anlamadım ki..

Bir ww ordusu olan hesabı açmışlar.. Hesap açılıyor madem hesaba girlene kadar askerlerin ölmesini engelleyin !

Kilitliyken ki asker durumu : 225k Balta 80k Toyton 20k Mancınık
Şu an ki durumu : 172k Balta 36k Toyton 10k Mancınık

Tebrikler size MH ve ADMIN.. Açmasaydınız daha iyiymiş..

Hesap sahibi de ordusunu kafadaki ww a yani kesgine yola çıkartmış..
Hesap şuan silmededir..

06:01 de saldırı girecektir.. 1 seviye bile almayacak olduğunu biliyoruz..
MH ve ADMIN imizin isteği olsun.. Nasıl olsa orduyu bizlere kullandırmak istemiyordu , boşa gitsin kırmayalım kendilerini !

Artık merakla bekliyoruz , bakalım kaç tane daha ww ordusu olan hesabımız kilitlenecek :mad:

Circassian
05-04-2011, 21:35
BUNU AYIR

İlk mesajına cevap; bizler de bu vatanın dağlarında savaştık bizlerde en yakınımızdaki gardaşımızı kaybettik gözümüzün önünde biksiyle parçalanan yatak arkadaşımızı kaybettik kurşunlar kulağımızın dibinden bacağımızın arasından geçerken Allah nasip etmedi şehitliği yada gaziliği Osman abimiz gazi olmuş bizler saygıyla önünde diz kırar boyun bükeriz sözümüz bu olayı buraya taşımanadırki sadece yazıklar olsun diyorum.

ikinci mesajına cevap; anlaşılan sende bu işin içindesin haberi olmayan c19 a nasıl hemen geçiyor plan bizden çıktıktan sonraki bu konuda zaten vukuatlı ve kendini bile savunamadı sustu hergün yazan kişi daha burada bir yazı yazamadı

Madem vatanın daglarında savaştın ordaki havayı teneffüs ettin ilk sen ikaz edeceksin profilinde Osman abimize iftira atanı, özel kişilikleri hakkında hiç bişey bilmediginiz adamalrın onurlarıyla oynamanıza izin vermemek icin bu konuyu buraya taşıdım. Önünde diz çöker egilir bükülürüz demeyle olmuyor, önce iftira atmamayı ögreneceksin.

aksoy3428
05-04-2011, 21:36
tehdit edip hırsız damgası vuran adama benim vecek bi tokmak askerim bile yok kimse kusura bakmasın... Kimin karekterli olduğuda ortada
tehdit etmedim gel dedim . Zaten gelemezsen ben gelecem. Merak etme. Senin gibi değilim.saldırı alsamda yıkılsamda son askerime kadar direnirim.
Bu konuda kendimden eminim. Ama senin gibiköy silmem. Kimsede sildiremez.
Tek köyüm bile kalsa 1 asker basar wow umuma atarım yada senin hırsızların önüne korum.
Yinede server bitmeden ayata kalırım.

ORYA RUA
05-04-2011, 21:36
Eğer bir adam evladının üzerine yemin ediyor ve siz hala onu suçluyorsanız içinizde insaniyet namına bişi kalmamış demektir. bir oyun için çirkinleştiğiniz yeter , kaç hesapın başına geldi şifre olayı suç o olayı yapan kadar şifre çalınmalarından ders çıkaramıyanlarındırda.Artık baydı bu muhabbetler , buraya rapor görmeye geliyoruz tek gördüğümüz şifremi sen çaldın , o çaldı muhabbeti.
İyi geceler :)

sanık
05-04-2011, 21:37
Abi artık sıkıldık.. Her gün biri kilitleniyor.. 3 tane ww ordusu olan hesap kilit yedi..
Defans hesapları aynı şekilde.. Özellikle en iyi defans hesapları hangisiyse onlar kilitleniyor..

Bir ww ordusu olan hesabı açmışlar.. Hesap açılıyor madem hesaba girlene kadar askerlerin ölmesini engelleyin !

Hesap şuan silmededir..

MH ve ADMIN imizin isteği olsun.. Nasıl olsa orduyu bizlere kullandırmak istemiyordu , boşa gitsin kırmayalım kendilerini !

Artık merakla bekliyoruz , bakalım kaç tane daha ww ordusu olan hesabımız kilitlenecek :mad:

kitliyken asker ölüyormu

aksoy3428
05-04-2011, 21:40
:))))) . wow dediğin mahremiyettir. gireni çıkanı belli olmayan seye ne derler bilirsiniz. 13 tane woww var bilmem kaç tanede tılsım plan vssss vsss. bu adam şifre kırabiliyorsa tüm serverı karıştırı yada.
2. ihtimal joker tamamen ihmal karlığıyla planı kaybetmiştir. şifre kırıldı veya kırılmadı diyemeyiz. kıracak adam
uNeVeN
ni kırar

ben resitale hak veriyorum.
kardeş. plan jokerde değildi. kadircemde idi. biraz dikkatlioku bence. yoksa gülerim. daha planın kimde nasılolduğunu bilmiyorsan yorum yapma.susta ağır abi sansınlar. tarafın belliolmasın.
amasana sözümşu. arkadaşınla oturuyorsun.kalktın.ben filan yere gidecem dedin. evin anahtarını masada unuttun. arkadaş dediğinde aldı. sizin eve giti. eeee
sonra ne oldu dersin.arkadaşına hak verecekmisin.

ORYA RUA
05-04-2011, 21:41
kitliyken asker ölüyormu
Kilit açıldığında köy sahibi online değildir giriş yapana kadar ölen asker sayısıdır muhtemelen.

Gouranga
05-04-2011, 21:43
Ben bunu değil de cigara olayını merak ediyorum madem C-19 ortagısınız o konuda da bir iki kelam edin de onu da anlayalım?

TROTTOMEN
05-04-2011, 21:44
Planın nasıl ve ne şekilde alındığı çözülmüştür bilginize

Circassian
05-04-2011, 21:45
Bizimlede paylaş bizde ögrenelim Murat

sanık
05-04-2011, 21:46
kardeş. plan jokerde değildi. kadircemde idi. biraz dikkatlioku bence. yoksa gülerim. daha planın kimde nasılolduğunu bilmiyorsan yorum yapma.susta ağır abi sansınlar. tarafın belliolmasın.
amasana sözümşu. arkadaşınla oturuyorsun.kalktın.ben filan yere gidecem dedin. evin anahtarını masada unuttun. arkadaş dediğinde aldı. sizin eve giti. eeee

demekki evde değerli bişi yok olsa boynuna asarsın anahtarı:)

asi esmer
05-04-2011, 21:46

bu dedığıne kendın ınanıyomusun bu oyunda var olmak forumda 1000 sayfa yer almak degıl komıksın

aksoy3428
05-04-2011, 21:47
ben Zeki , oSsman abiye bişey diyen yok diyorsan önce kadircem profiline bi bak sonra konuşalım abi
zeki o profile bakmadım ama. kadircemyazmışsa ayıp. sabahtan beri yazıyorum.hepinizi ayırıyorum.
amasen bu olayıkabulediyormusun. ilk hırsız çaldıktan sonra size girdi. hazinenden bak.
ne sana nede benimmdiğer tanıdığım insanlardan şüphe etmedim. ettiğim gün bu oyunu bırakırım. hatta msn açmam.
ama

giiiyotttiiiin llllaaaannn
anladın sanırım.

eskiden senin bir sözün vardı. oğuzla msn de iken söyledin.bu oyun askerle değil dostlarla oynanır.
ben hala aynidüşüncedeyim.

nakur
05-04-2011, 21:47
Madem vatanın daglarında savaştın ordaki havayı teneffüs ettin ilk sen ikaz edeceksin profilinde Osman abimize iftira atanı, özel kişilikleri hakkında hiç bişey bilmediginiz adamalrın onurlarıyla oynamanıza izin vermemek icin bu konuyu buraya taşıdım. Önünde diz çöker egilir bükülürüz demeyle olmuyor, önce iftira atmamayı ögreneceksin.

Nasıl bir iftira var ben çözemedm bu adamın profilinde açık ve net orda osman abiye hırsızla aynı evi paylaşan benim için hırsızdır diyor.Bu konuda bende aynı şeyi söylüyorum eğerki hırsızı koruyorsa birliğinde saklıyorsa bu konuda ayrıcalık mı bekliyor yada bekliyorsunuz kadircemin profilinde yazan budur hırsızdan farkınız yoktur diyor koruduğunuz için bunun neresi iftira yada hakaret
anlamadım ki sende dahilsin buna kadircemin yazdıklarına birebir katılıyorum hırsızları koruyor yada saklıyorsanız benim içinde aynısınız hırsızla aynı kefedesiniz

sanık
05-04-2011, 21:48

bana diyorsun ama sen bilmiyorsun planın nerde olduğunu asıl ben sana gülüyorum:)))

joker-as (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=2250)joker-as (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=619863&c=19)04.04.11 00:00harakiri (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=40325)022-Yamato*** (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=619862&c=6e)05.04.11 07:09

sanık
05-04-2011, 21:49
Kilit açıldığında köy sahibi online değildir giriş yapana kadar ölen asker sayısıdır muhtemelen.

sanırım dediğin gibi dostum

Circassian
05-04-2011, 21:50

zeki o profile bakmadım ama. kadircemyazmışsa ayıp. sabahtan beri yazıyorum.hepinizi ayırıyorum.
amasen bu olayıkabulediyormusun. ilk hırsız çaldıktan sonra size girdi. hazinenden bak.
ne sana nede benimmdiğer tanıdığım insanlardan şüphe etmedim. ettiğim gün bu oyunu bırakırım. hatta msn açmam.
ama

giiiyotttiiiin llllaaaannn
anladın sanırım.

eskiden senin bir sözün vardı. oğuzla msn de iken söyledin.bu oyun askerle değil dostlarla oynanır.
ben hala aynidüşüncedeyim.

Dostum sizdeki birkac kişininde bizim için ayrı bir önemi var bunu sende bilirsin, lakin yerinizde olsam planı alanın degilde kaptıranın bu sorumsuzlugunun hesabını sorardım. Siz şu an dostlarınızla bu oynu oynadıgınızı sanmayın sakın.

masal16
05-04-2011, 21:50

Hesap şuan silmededir..

Çoküzüldüm dersem yalan olur . Malum sebepten dolayı ama bu emğe geröekten yazık.

dip: Ya şu saati erkene alsaydınız keşke gene beklicez ne olcak diye.

bol tahıllar....

aksoy3428
05-04-2011, 21:51
o hesaqp sorulacak zekim. hepside yıkılacak.o tılsım kime geçtiyse hepsini yıkacam.
yıkacağız.sana birörnek vereyim. sen de benim gibi şifrenideğişitirmezsin.şimdi ben senein köyüne girsem kişifrenibiliyorum.
Kİ DEĞİŞTİRMENE GEREK YOK. ÇÜNKÜ BEN NAMUSSUZ DEĞİLİM.
yani senin güvenini kötüye kullansam ne dersin

Circassian
05-04-2011, 21:55
o hesaqp sorulacak zekim. hepside yıkılacak.o tılsım kime geçtiyse hepsini yıkacam.
yıkacağız.sana birörnek vereyim. sen de benim gibi şifrenideğişitirmezsin.şimdi ben senein köyüne girsem kişifrenibiliyorum.
Kİ DEĞİŞTİRMENE GEREK YOK. ÇÜNKÜ BEN NAMUSSUZ DEĞİLİM.
yani senin güvenini kötüye kullansam ne dersin

yani kaptıranın hiçmi sucu yok?

SHeiTHaN
05-04-2011, 21:55
Herkese merhaba,

Sizce?

Hesap şuan silmededir..

WW ordumu çaktıktan sonra ben de defans basmaya başladım. Son zamanlarda hatrı sayılır biçimde de defans ordum oldu.Sonuç ne biliyomusunuz?

Multi hesap gerekçesi ile hesabım artık kilitli.

Server ortasında onca şikayet olmasına rağmen Multi Hesap bulamadılar.Son hafta multi hesap kullanmışım.

Yazıklar olsun!

aksoy3428
05-04-2011, 21:56

zaten yazamaz o bataklık haşaratı.

TROTTOMEN
05-04-2011, 21:57
Planı Çalan kişi resİTal birliğinin bir üyesi ismi ve cismi ile oynadığı hesap hepsi bilgimizde

jolly joker
05-04-2011, 21:57
WW ordumu çaktıktan sonra ben de defans basmaya başladım. Son zamanlarda hatrı sayılır biçimde de defans ordum oldu.Sonuç ne biliyomusunuz?

Server ortasında onca şikayet olmasına rağmen Multi Hesap bulamadılar.Son hafta multi hesap kullanmışım.

Yazıklar olsun!
bırak ya vardır sende bişeyler :D

aksoy3428
05-04-2011, 22:00

Hesap şuan silmededir..

lik başkanıysa.

aaaaaaaaaaaaaaaa
olmaz kardeş. hesap kitliyken asker ölmez.

haaa olab,,l,rmultiler bir

oghuz turks
05-04-2011, 22:01
galiba 3x in en kepaze WoWu kuruluyor...ama forumda :eek:

ShekiLL (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=36639) forumdan çık okuma takip etme!!! hesabınla ilgilen!!! hemen !!!

aksoy3428
05-04-2011, 22:03
[sıze=6]ne diyecekler ahaliye biz beceriksisiz tılsımı kaptırdıkmı desinler [/sıze]
yooo adamlar yavuz hırsızmış diyeceğiz.
Hatta şu anda tc yiyönetenlerden daha yavuz hırsız.
Tebirik edriz. Adamlar mesleklerinin zirvesine çıkmış

kaadokyalı
05-04-2011, 22:04
yıkım yok ama...

Konuyu Toplam 30 Kullanıcı okuyor. (30 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir) kaadokyalı (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1188), woyager (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=27595), ekiciler (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=2327), Nafri Çneg (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1628), *PEMBECİK* (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=3342), düdük (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=22742), ShekiLL (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=36639), TROTTOMEN (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=38331), Circassian (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=14498), valay (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=33810), a g a m e r (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=2858), nakur (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=710), cihat47 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=3736), sanık (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=42074), masal16 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=40736), oghuz turks (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=30513), babalou (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=7065), aksoy3428 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1022), tuatone (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=37776), jolly joker (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=15938), uNeVeN (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=242), alp23 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=34997), KarPaloov (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=40147), arbe (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=15091), davidoff (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1201), SUSPİRİA (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=2607), H.G.K. (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=41418), josuah (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=25669), Black_White (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=261), sucukluyumurta (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=3405)

aksoy3428
05-04-2011, 22:07
eğer bir adam evladının üzerine yemin ediyor ve siz hala onu suçluyorsanız içinizde insaniyet namına bişi kalmamış demektir. Bir oyun için çirkinleştiğiniz yeter , kaç hesapın başına geldi şifre olayı suç o olayı yapan kadar şifre çalınmalarından ders çıkaramıyanlarındırda.artık baydı bu muhabbetler , buraya rapor görmeye geliyoruz tek gördüğümüz şifremi sen çaldın , o çaldı muhabbeti.
Iyi geceler :)
onu suçlaya yok kardeşim.adam şekilsizsibirlikten çıkardı. Msn de konuştuk. Yıkacam osmaım destek vermededim. Abibenden destek yok. Hatta birliklekonuşacam. Destek olmayacak dedi.
Dikkkatinizi çekerim plan konuşmadık. Sonra birlikten çıkarıldı. Ama sonra alındı. Osmanda şimdidüğünde.

sanık
05-04-2011, 22:08
yıkım yok ama...

Konuyu Toplam 30 Kullanıcı okuyor. (30 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir) kaadokyalı (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1188), woyager (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=27595), ekiciler (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=2327), Nafri Çneg (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1628), *PEMBECİK* (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=3342), düdük (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=22742), ShekiLL (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=36639), TROTTOMEN (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=38331), Circassian (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=14498), valay (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=33810), a g a m e r (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=2858), nakur (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=710), cihat47 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=3736), sanık (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=42074), masal16 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=40736), oghuz turks (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=30513), babalou (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=7065), aksoy3428 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1022), tuatone (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=37776), jolly joker (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=15938), uNeVeN (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=242), alp23 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=34997), KarPaloov (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=40147), arbe (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=15091), davidoff (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1201), SUSPİRİA (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=2607), H.G.K. (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=41418), josuah (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=25669), Black_White (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=261), sucukluyumurta (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=3405)

woyagerde burdaymış

şemsöz
05-04-2011, 22:10
yıkım yok ama...

her şeyin zamanı var

aksoy3428
05-04-2011, 22:11
yaw anlamadıgım şu veya bu şekilde plan gitmiş, alınış şekli dogrudur yanlıştır ayrı mevzuda peki sevgili kn ve [emaıl="c@n"]c@n[/emaıl] lı arkadaslar şifresini daga taşa dagıtan adama neden hesap sormuyorlar? Oynun kuralı cok basit, şifreni kimseyle paylaşmayacaksın.
zekim yaklaşık 1 aydır oyunda değildin galiba.

Hasap ortağının beyanıdır. Her türlü msn kayıtları isteyene verilir.
Hatta bu şekilsiz içinde benim tarafımdan dende galiba herkes ayni kanıdaki. Kimse benden sormadı.

Isteyenlere yazışmaları yolları.

Oyuncu ismim hurşutaksoy

haqmiş.ilk s1 den yanitravian ilk başladığından beri deü,şmedi. Ilgilenenlere duyurlur

SHeiTHaN
05-04-2011, 22:13
bırak ya vardır sende bişeyler :D

Bende bişey olmayacağını biliyosun dostum :D Hile huda olmaz bende :D

jolly joker
05-04-2011, 22:14
Bende bişey olmayacağını biliyosun dostum :D Hile huda olmaz bende :D
travianda tanıdığım en temiz adamsın la sen :D

aksoy3428
05-04-2011, 22:14
planın nasıl ve ne şekilde alındığı çözülmüştür bilginize
ben sabah saat 8 de çözdüm muratım.
Günaydın.fatih yanini lüferi forumda yakalarsam bilirim yapacağımı

babalou
05-04-2011, 22:15
minareyi calan kilifini hazirlarmis, bosuna kendinizi helak ediyorsunuz , daha simdiye kadar hangi hirsiz evet caldim demiski, yorulmayin bosuna, kirk dereden kirk su getirirler sonucta haksiz cikan siz olursunuz , bu isler boyledir.

SHeiTHaN
05-04-2011, 22:17
travianda tanıdığım en temiz adamsın la sen :D

Öpüyorum seni ;)

woyager
05-04-2011, 22:19
woyagerde burdaymış

evet burdayım.. ama planı ben calmadım parmagim yok o işte haberımde hıc yok bilgiize.. camur atmassanız sevınırım

Black_White
05-04-2011, 22:29
öylemi ? anlaşmalı alınan köyler. server birincisi şu an anlaşmalı alınan planlar başka bir hesap plan alıyor ne oldugundan haberim yok açık söylüyorum. pislik varsa (oldugunu zannetmiyorum) . bizden önce yapılan pislikleride göz önüne almak lazım (wow hesaplarının kilitlenmesi bazı hesapların 10 kusur taneydi herhalde hepsinde tılsım vardı . kapatılması sonra ne hikmetse aynı gün hepsinin acılması

Yaptığınız pisliği çamur atarakmı kapatmayı düşünüyorsun.

Kural ihlali yapan hesaplar mh ve admin tarafından cezası verilir ve açılır.

Yaptığınız hırsızlıkla kural ihlallerini karşılaştırmanız sizi haklı çıkarmayacaktır.

no mercy
05-04-2011, 22:30

Yazıklar olsun!

Iyıkı hesabı bos bıraktık ne ara multı hesap actında kıtlettın hesabı :):) Tum server multısız oynadık ne hıkmetse wow ordusunu cakıp def basmaya baslayınca multı hesabımız oldu bence altın bıttı hesap kıtlı olayı oldu bıraz :)

SUSPİRİA
05-04-2011, 22:32
Ben bunu değil de cigara olayını merak ediyorum madem C-19 ortagısınız o konuda da bir iki kelam edin de onu da anlayalım?

cigaranın hesabının o kadar kilitli kalması benim kafamda bir sürü soru işareti uyandırdı . bir de profilinde yazan aey ayrı bir soru işareti hesabının acılmaması taraftarı gibi durdu bana. rahat edeyim ama oyunu az cok biliyoruz ilk hesap sahibi bakmasada bakacak biri bulundu ve hesap açıldı. tabii bunların hepsi varsayım ben öğretmenim öğretmenlik yapıyorum doğal olarak olan pek çok seyden haberim yok cahiti severim kardeşimden 10 yaş küçük. acık cası ne yaptı tam olarak bilemem . anlattıkları dışında benden saklayacagı bir sey olacagını da zannetmiyorum.

SUSPİRİA
05-04-2011, 22:36
Yaptığınız pisliği çamur atarakmı kapatmayı düşünüyorsun.

Kural ihlali yapan hesaplar mh ve admin tarafından cezası verilir ve açılır.

Ama sizin yaptığınız hırsızlığı bu olanlar haklı çıkarmaz!

ben öğretmenim hafta sonları hesaba bakarım. adam akıllı ama ortagıma sonunna kadar da güvenirim bu server de neler döndüğünü burayı ve oyunu takip eden herkes biliyor arkadasım . muammer bey nerede 2 haftadır bir yazısını gördünüz mü ? sildi gitti esti gürledi yağdı askerini çaktı gitti .

valay
05-04-2011, 22:39

Hesap şuan silmededir..

Öncelikle geçmiş olsun fakat herkes mh nin taraf tutmasından şikayetçi şunu herkes bilmeli ben dahil birliğimde en az 5 hesap kilitli bunların içinde defans köyü olan da var ordu olanda... ilginç olan multi hesabım olmadığı halde multi hesabınız var demesi olmadığına inandıramıyoruz inanmayınca da açmıyor varsın açmasın artık uğraşmıyorum...

yildizimsinsen
05-04-2011, 22:44
cigaranın hesabının o kadar kilitli kalması benim kafamda bir sürü soru işareti uyandırdı . bir de profilinde yazan aey ayrı bir soru işareti hesabının acılmaması taraftarı gibi durdu bana. rahat edeyim ama oyunu az cok biliyoruz ilk hesap sahibi bakmasada bakacak biri bulundu ve hesap açıldı. tabii bunların hepsi varsayım ben öğretmenim öğretmenlik yapıyorum doğal olarak olan pek çok seyden haberim yok cahiti severim kardeşimden 10 yaş küçük. acık cası ne yaptı tam olarak bilemem . anlattıkları dışında benden saklayacagı bir sey olacagını da zannetmiyorum.

C-19 ve CıqArA hesapları aynı pc den oynanan hesaplardır.. bunu biliyor muydunuz? çünkü C-19, CıqArA hesabına (tılsımı çalmak) için saldırıdığında raporda herkesin görebileceği şekilde o yazı çıkmıştır.. bu nasıl olmuştur diye soruyor arkadaşlar C-19 hesabından bilen birine..

a g a m e r
05-04-2011, 22:44
Iyıkı hesabı bos bıraktık ne ara multı hesap actında kıtlettın hesabı :):) Tum server multısız oynadık ne hıkmetse wow ordusunu cakıp def basmaya baslayınca multı hesabımız oldu bence altın bıttı hesap kıtlı olayı oldu bıraz :)

:p :p :p

Black_White
05-04-2011, 22:47
ben öğretmenim hafta sonları hesaba bakarım. adam akıllı ama ortagıma sonunna kadar da güvenirim bu server de neler döndüğünü burayı ve oyunu takip eden herkes biliyor arkadasım . muammer bey nerede 2 haftadır bir yazısını gördünüz mü ? sildi gitti esti gürledi yağdı askerini çaktı gitti .

Ortağınız çok iyi işler çıkartıyo hesap çalmakta üstüne yok!

Sizde onu savunuyorsunuz, hırsızlığın neresi savunalacaksa:rolleyes:

babalou
05-04-2011, 22:47

Ciqara hesabinin kilitli kalmasi ile ilgili yazmissiniz gene iyi de ciqara hesabinin sifresinin ortagi oldugunuz c-19 tarafindan calinmasinada bir iki yorum yazin bari.
Ayrica muammer beyip esip gurleyip gitmedi, memuriyet hayatina basladi birakti, kaldiki kimin kaldigi kimin hesap sildigi sizi dertlemez, sizi dertleyecek olan sey baktiginiz hesap sahiplerinin sifre calmasi olmalidir.

SUSPİRİA
05-04-2011, 22:51
Ciqara hesabinin kilitli kalmasi ile ilgili yazmissiniz gene iyi de ciqara hesabinin sifresinin ortagi oldugunuz c-19 tarafindan calinmasinada bir iki yorum yazin bari.
Ayrica muammer beyip esip gurleyip gitmedi, memuriyet hayatina basladi birakti, kaldiki kimin kaldigi kimin hesap sildigi sizi dertlemez, sizi dertleyecek olan seyin baktiginiz hesap sahiplerinin sifre calmasi olmalidir.

arkadasım bende memurum ve esip yağmalayıp gitmiyorum benim hesap ortagımın yaptıgı sey beni çok bağlamıyor acık söyleyeyim onun tanıdıgu insanları ben tanımıyorum sizde de aynı şey vardır herhalde.

SUSPİRİA
05-04-2011, 22:53
Ortağınız çok iyi işler çıkartıyo hesap çalmakta üstüne yok!

Sizde onu savunuyorsunuz, hırsızlığın neresi savunalacaksa:rolleyes:

he bir de beni asın tavana tam olsun . sizin birliğinizde olanlarda vardır herhalde sizden habersiz

Black_White
05-04-2011, 22:56
arkadasım bende memurum ve esip yağmalayıp gitmiyorum benim hesap ortagımın yaptıgı sey beni çok bağlamıyor acık söyleyeyim onun tanıdıgu insanları ben tanımıyorum sizde de aynı şey vardır herhalde.

Merak etmeyin biz eserizde gürlerizde muammerin yerine orası bize kalmış;)

Asıl konu, ortağınızın(yani seninde oynadığın C-19 hesabı) cıqara hesabının şifresini kırarak hesapta bulan planı çalma girişimi!

Lafı evirip çevirmenize gerek yok;)

he bir de beni asın tavana tam olsun . sizin birliğinizde olanlarda vardır herhalde sizden habersiz

Olasılıklar üzerine konuştuğumuzu düşünmüyorum.

Nedense bizdeki olayın başka bi versiyonu joker-as hesabına oldu işin içinde yine C-19 :rolleyes:

yildizimsinsen
05-04-2011, 22:58
evet bizim birliklerde de çok var.. mesela bugün joker-as ın planını şifre kırarak çaldık,sonra da (nedense) shekill e verdik.. ne bileyim işte arada sizin hesaba da girdik çıktık sanırım ama artık kusura bakmayın.. bizde böyle mutlu oluyoruz :D

not: bundan daha güzel Fantazisi olan varsa buyursun :D

SUSPİRİA
05-04-2011, 23:00
evet bizim birliklerde de çok var.. mesela bugün joker-as ın planını şifre kırarak çaldık,sonra da (nedense) shekill e verdik.. ne bileyim işte arada sizin hesaba da girdik çıktık sanırım ama artık kusura bakmayın.. bizde böyle mutlu oluyoruz :D

not: bundan daha güzel Fantazisi olan varsa buyursun :D

mutluluklar size arkadaşım iyi oyunlar

FRD
05-04-2011, 23:03
Ben sovuyorummmm aq multisi engelle burayıda engelle
yetti lan kepazeligleriniz server sonunda cevap vermiosunuz ve hesabı acınca da seviye dusuruosunuz
aq multisi adam gibi yoneteceksen yonet bu hesaba emek verioruz para verioruz bi hedef için oynuoruz
aq multisi duzgun calıs artık duzgunnnnnn
dediklerim ortada her turlu hesabıda kitleyebilirsiniz silebilirsinizde
yettı artık utanmadan cvp da vermiolarrrrr

jolly joker
05-04-2011, 23:03
mutluluklar size arkadaşım iyi oyunlar
sizin hesap ortağım dediğiniz kişilik travian dünyasını çalkalayacak olaylara imza atıyo ve sizin bundan hiç haberiniz yok.vay beee böylesini hollywood senaryolarında görmedim ben:eek:

SUSPİRİA
05-04-2011, 23:05
sizin hesap ortağım dediğiniz kişilik travian dünyasını çalkalayacak olaylara imza atıyo ve sizin bundan hiç haberiniz yok.vay beee böylesini hollywood senaryolarında görmedim ben:eek:
sizde buna canak tutuyonuz ne demeli artık

jolly joker
05-04-2011, 23:09
sizde buna canak tutuyonuz ne demeli artık
çanağı biz mi tutuyoruz siz mi? nasıl oluyoda bunlardan haberiniz yok :) hadi bu olay yeni yaşandı ya cigara hesabında olanlar? neden çıkıp açıklama yapmadınız.sizin ortağınız kişiliksizce emek verenlerin hesabını çalarken siz neden sustunuz? suça ortak olmak değilmidir bu? forumda çoğu insan sizi de kişiliksiz ortağınızla aynı oranda suçlu görüyor şu anda

SUSPİRİA
05-04-2011, 23:16
çanağı biz mi tutuyoruz siz mi? nasıl oluyoda bunlardan haberiniz yok :) hadi bu olay yeni yaşandı ya cigara hesabında olanlar? neden çıkıp açıklama yapmadınız.sizin ortağınız kişiliksizce emek verenlerin hesabını çalarken siz neden sustunuz? suça ortak olmak değilmidir bu? forumda çoğu insan sizi de kişiliksiz ortağınızla aynı oranda suçlu görüyor şu anda

kişiliksiz ortagım ? h.z.z de ve kitlenen wow hesaplarında tek ses cıkarmayan sizler şimdi neden ses cıkardınız arayın bakın benim yazdıklarıma, geri sayfalarda ne dediklerime, lütfen ,bu bir bir oyun . sizde para harcadınız bizlerde , eğerki benim hesap arkadasım böyle bir sey yaptıysa onuda kınarım. Ama unutulmaması gereken bir sey var en tepede olan birliklerde bile bu var. kimse bana martaval okumasın

sucukluyumurta
05-04-2011, 23:17

yazdığın mesaj görmemezlikten gelinecek.

bi laf vardır adamın yüzünü manda derisi kaplamış diye:).

c-19 isimli şahıs forumu okumaya bile cesaret edemiyor nerelerde acaba günde en az 10 entry giriyordu ciqara olayından sonra arazi oldu.

oyilmaz
05-04-2011, 23:18
Ben sovuyorummmm aq multisi engelle burayıda engelle
yetti lan kepazeligleriniz server sonunda cevap vermiosunuz ve hesabı acınca da seviye dusuruosunuz
aq multisi adam gibi yoneteceksen yonet bu hesaba emek verioruz para verioruz bi hedef için oynuoruz
aq multisi duzgun calıs artık duzgunnnnnn
dediklerim ortada her turlu hesabıda kitleyebilirsiniz silebilirsinizde
yettı artık utanmadan cvp da vermiolarrrrr

Amcam kayışı koparmış :D

oyilmaz
05-04-2011, 23:19
Arkadaşlar kimisi diyor yeni speed 2-3 ay sonra açılır..

Kimisi diyor bir haftaya kalmaz açılır..

Kimisi diyor bir aya açılır..

Allah aşkına şu işi iyi tahmin edebilen biri yazsında ne zaman açılacağını bizde kendimizi ona göre hazırlayalım..

uNeVeN
05-04-2011, 23:21

Allah aşkına şu işi iyi tahmin edebilen biri yazsında ne zaman açılacağını bizde kendimizi ona göre hazırlayalım..

AÇılmıcakmış..

Travian da bizle beraber jübile yapıyormuş..

ALmanyadan haber geldi az önce , siz yoksanız bizde yokuz dediler ;)

jolly joker
05-04-2011, 23:22
kişiliksiz ortagım ? h.z.z de ve kitlene wow hesaplarında tek ses cıkarmayan sizler şimdi neden ses cıkardınız arayın bakın benim yazdıklarıma geri sayfalarda ne dediklerime lütfen bu bir bir oyun . sizde pra harcadınız bizlerde eğerki benim hesap arkadasım böyle bir sey yaptıysa onuda kınarım. ama unutulmaması gereken bir sey var en tepede olan birliklerde bile bu var. kimse bana martaval okumasın
neden kendi hesabınızla değilde diğer hesaplara olanları anlatıyorsunuz ?benim internetim martın 23 ünde açıldı o ana kadar forumda neler oldu bilmiyorum başkaları ne dedi ya da demedi bilemem.ama o zamandan beri burada 2 olay yaşandı ne hikmetse ikisi de senin kişiliksiz ortağının yediği naneler.Gerçekten bu olaylardan haberiniz yok muydu?inanmak gerçekten çok zor :)

Illyria
05-04-2011, 23:23

İlk once bi kapansında sonra açılır :)

oyilmaz
05-04-2011, 23:23
AÇılmıcakmış..

ALmanyadan haber geldi az önce , siz yoksanız bizde yokuz dediler ;)

Hocam bırak makarayı wowu becerip kuramıyon bari ne zaman açılabilir onu söyle... ;)

Gouranga
05-04-2011, 23:26

Adam bıkmadı yaa sormaktan.Kendi kendine söz mü verdin hacım forumda günlük 5 kere wow seviyelerini sorayım bi de arada ne zaman biter diye sorarım gibisinden?

Haa onu geçtim günde 10 kez soruyorsun 9unu cevaplıyolar biri cevap vermezse bi de atarlanıyosun :D

oyilmaz
05-04-2011, 23:28
Adam bıkmadı yaa sormaktan.Kendi kendine söz mü verdin hacım forumda günlük 5 kere wow seviyelerini sorayım bi de arada ne zaman biter diye sorarım gibisinden?

Haa onu geçtim günde 10 kez soruyorsun 9unu cevaplıyolar biri cevap vermezse bi de atarlanıyosun :D

Ya hocam öyle deme bu sefer farklı giriş yaptım :D

Seviyeyi sormadım en azından, yok harbi merka ediyom ya herkez birşeyler sallıyor şuzaman açılır buzaman açılır diye..

sucukluyumurta
05-04-2011, 23:28
kişiliksiz ortagım ? h.z.z de ve kitlenen wow hesaplarında tek ses cıkarmayan sizler şimdi neden ses cıkardınız arayın bakın benim yazdıklarıma, geri sayfalarda ne dediklerime, lütfen ,bu bir bir oyun . sizde para harcadınız bizlerde , eğerki benim hesap arkadasım böyle bir sey yaptıysa onuda kınarım. Ama unutulmaması gereken bir sey var en tepede olan birliklerde bile bu var. kimse bana martaval okumasın

arkadaşım konu hzz ve diğer wow lar değil

olay şu an bu!!!!!

diğer olayların olması bu olayın normal legal olacağı anlamına gelmez.

sen daha çıkıp bu olay hoş değildir bile diyemiyorsun.

senin arkadaşının yaptığı açık ortada daha neyi savunuyorsun?.

demek ki öncekilerden ders almamışsın.

neyi çürütmeye çalışıyorsun.?

oyilmaz
05-04-2011, 23:30
arkadaşım konu hzz ve diğer wow lar değil

olay şu an bu!!!!!

diğer olayların olması bu olayın normal legal olacağı anlamına gelmez.

sen daha çıkıp bu olay hoş değildir bile diyemiyorsun.

demek ki öncekilerden ders almamışsın.

neyi çürütmeye çalışıyorsun.?

Sucuklu hocam bunlar bana adam gibi bişi demiyor, sen iyi bir herife benziyorsun :D

Ne zaman açılır şu yeni speed..

SUSPİRİA
05-04-2011, 23:30
neden kendi hesabınızla değilde diğer hesaplara olanları anlatıyorsunuz ?benim internetim martın 23 ünde açıldı o ana kadar forumda neler oldu bilmiyorum başkaları ne dedi ya da demedi bilemem.ama o zamandan beri burada 2 olay yaşandı ne hikmetse ikisi de senin kişiliksiz ortağının yediği naneler.Gerçekten bu olaylardan haberiniz yok muydu?inanmak gerçekten çok zor :)

wow hesabı sahibinin interneti martın 23 unda acıldı . bir şey demiyorum arkadasım sizlere iyi geceler kendinize iyi bakın iyi oyunlar

sucukluyumurta
05-04-2011, 23:31
Sucuklu hocam bunlar bana adam gibi bişi demiyor, sen iyi bir herife benziyorsun :D

Ne zaman açılır şu yeni speed..

mayıs 15-21 aşağısı olmaz :)

jolly joker
05-04-2011, 23:32
wow hesabı sahibinin interneti martın 23 unda acıldı . bir şey demiyorum arkadasım sizlere iyi geceler kendinize iyi bakın iyi oyunlar
ben wow sahibi değilimki:D hatta benim şu anda hesabım bile yok 3x de sadece wow takibi yaptığım tanıdık bi arkadaşın hesabı var :D joker isminden karıştırdınız heralde

oyilmaz
05-04-2011, 23:33
mayıs 15-21 aşağısı olmaz :)

Yukarısı olur mu hocam :D

Yani Haziran ayını bulmaz dimi..

Black_White
05-04-2011, 23:37
bir şey demiyorum arkadasım sizlere iyi geceler kendinize iyi bakın iyi oyunlar

Olduğunu sanmıyorum:rolleyes:

Olsa yazabilirdin zaten 2 saat evirip çevirmeye çalışmazdın.

SUSPİRİA
05-04-2011, 23:37
ben wow sahibi değilimki:D hatta benim şu anda hesabım bile yok 3x de sadece wow takibi yaptığım tanıdık bi arkadaşın hesabı var :D joker isminden karıştırdınız heralde

sizi cok fazla ilgilendirmiyor olması gerekli sanıorsam ilgilendiğiniz bir sey var sa özelden mesaj atarasınız görüşürüz arkadasım

SUSPİRİA
05-04-2011, 23:38

senide cok seviyorum arkadasım iyi geceler

uNeVeN
05-04-2011, 23:39
Hocam bırak makarayı wowu becerip kuramıyon bari ne zaman açılabilir onu söyle... ;)

Valla ne yapayım ilk defa oynuom bende.. Kışla pazar falan basıom ama ww un seviyesi artmıyor..
MH a da sordum neden diye cevap vermedi..
Sen yardım etsene bana , berabercene becerip kuralım ww u :D

sucukluyumurta
05-04-2011, 23:40
Yukarısı olur mu hocam :D

Yani Haziran ayını bulmaz dimi..

olmaz sanmam nisan sonunu bulur buranın bitmesi ama dediğim gibi 15-21 mayıs.valla kaç speeddir burdayız genelde o tarihlerde açılıyor :)

jolly joker
05-04-2011, 23:40
sizi cok fazla ilgilendirmiyor olması gerekli sanıorsam ilgilendiğiniz bir sey var sa özelden mesaj atarasınız görüşürüz arkadasım
neden ilgilendirmiyo? ilgilendirmesi için illa Wow sahibi mi olmak lazım? Siz açık açık desenize C-19 la birlikte ben kurdum bunları diye.Hiç değilse dürüstlüğünüzden emin olurduk. Ama siz sürekli farklı hesaplardan konuşmaktan kendi hesabınızdaki olayları şurada birkere bile ağzınıza almış değilsiniz;)

oyilmaz
05-04-2011, 23:41
olmaz sanmam nisan sonunu bulur buranın bitmesi ama dediğim gibi 15-21 mayıs.valla kaç speeddir burdayız genelde o tarihlerde açılıyor :)

Eyvallah hocam bilgilerini benimle paylaştığın için :D
Selamin aleykim

Black_White
05-04-2011, 23:42
senide cok seviyorum arkadasım iyi geceler

Ben seni sevmiim ama yinede iyi geceler...

jolly joker
05-04-2011, 23:42

valla ben açıkla diye diye dilimde tüy bitti ama bi türlü kendi hesabından bahsetmedi :D

Black_White
05-04-2011, 23:43
valla ben açıkla diyeye dilimde tüy bitti ama bi türlü kendi hesabından bahsetmedi :D

Açıklanacak bi tarafı olmadığından olabilirmi?

SHeiTHaN
05-04-2011, 23:45
valla ben açıkla diye diye dilimde tüy bitti ama bi türlü kendi hesabından bahsetmedi :D

Olum sen bizim eski düşmanımızsın bi kere :D Bizle ağız birliği yapmasana :D

jolly joker
05-04-2011, 23:45
Açıklanacak bi tarafı olmadığından olabilirmi?
başka neden olcak.kendisi de söylemiyo evet bende bu işin içindeydim diye ondan sonra lafı eveleyip geveliyo 1 saat.

jolly joker
05-04-2011, 23:49
Olum sen bizim eski düşmanımızsın bi kere :D Bizle ağız birliği yapmasana :D
ne ağız birliği yapcam ya :D hem eski dosttan düşman olmaz birlikte ilk oynadığımız serverı hatırla :D haksızlığın ağız birliğide olmaz ayrıca senin başına da gelir inşallah :D

Gouranga
05-04-2011, 23:50
SUSPİRİA madem hesap ortagısın haberin yok diğer ortagının msni telefonu falan vardır ara da gelsin foruma açıklasın neymiş nolmuş.Uzatmanın anlamı yok.

Nerde yav bu testereler bizim kavgalar daha heyecanlı oluyodu bunlar sarmadı :D

SHeiTHaN
05-04-2011, 23:51
ne ağız birliği yapcam ya :D hem eski dosttan düşman olmaz birlikte ilk oynadığımız serverı hatırla :D haksızlığın ağız birliğide olmaz ayrıca senin başına da gelir inşallah

düşman birliğimde olsan da arkadaşımdın :D neyse saat geç oldu ben yatar :D fazla konuşma forumlarda.cihana da selam söle :D çakal boşladı beni :D

jolly joker
05-04-2011, 23:53
düşman birliğimde olsan da arkadaşımdın :D neyse saat geç oldu ben yatar :D fazla konuşma forumlarda.cihana da selam söle :D çakal boşladı beni :D
bizde dostluk baki:D2 sınavım var yarın onlara çalışıyorum olum şu anda. görürsem cihanı selamını iletirim :)

Dahyt
06-04-2011, 00:14
SUSPİRİA madem hesap ortagısın haberin yok diğer ortagının msni telefonu falan vardır ara da gelsin foruma açıklasın neymiş nolmuş.Uzatmanın anlamı yok.

Nerde yav bu testereler bizim kavgalar daha heyecanlı oluyodu bunlar sarmadı :D

Testere mi ?

Testere ne arar la forumda :D

Hepsinin eline verdik yolladık olm :D

Gouranga
06-04-2011, 00:15
Testere mi ?

Testere ne arar la forumda :D

Hepsinin eline verdik yolladık olm :D
Bi msn e geleyim hacı kaybolma bi yere :D

gurhan_law
06-04-2011, 00:20
açılmıcakmış..

Almanyadan haber geldi az önce , siz yoksanız bizde yokuz dediler ;)

:d:d:d helal olsun o zaman :d:d:d

torro
06-04-2011, 00:27
Favorilere oynamaya deymez ya oranları çok düşük :) en iyisi süpriz oynamak :) en mantıklı CıqArA gibi süprizde de :D :D

favoriler ayrıldı bro son düzlük :) bu pistte bu siprinti artık atmak zor... uneven klas jokeyi ile fotoya uzanır bence, keşke yıkmasak şimdiye belki bitmişti.. ganyan bişe vermiyo ben ikili aldım uneven arkası joker-as :)

Black_White
06-04-2011, 00:33
harakiri planı alma zamanı 07:09
C-19 planı alma zamanı 16:08

C-19 yan köyü, ümit baba arasındaki toyton mesafesi turnuva 10 iken 9:02:24

kasırgalı
06-04-2011, 00:39
harakiri planı alma zamanı 07:09
C-19 planı alma zamanı 16:08

C-19 yan köyü, ümit baba arasındaki toyton mesafesi turnuva 10 iken 9:02:24

suat hiç boşuna kendini yormana gerek yok. başından sonuna kadar alavere dalavere. halada çıkıpta yok haberim yok benim bu işlerdende yok ben hesap ortağıyım ben bilmiyorum , yok hesap kilitliydi nolduda açıldıda hikayeleri anlatarak gerçekleri örtbas edemezler. biz neyin ne olduğunu gayet iyi biliyoruz. hatta pek çok kişinin bilmediği şeyleride biliyoruz. birazdan sana bi rapor göndericem bakalım asıl ona ne diceksin sen. asıl bomba orda :p

Black_White
06-04-2011, 00:44
suat hiç boşuna kendini yormana gerek yok. başından sonuna kadar alavere dalavere. halada çıkıpta yok haberim yok benim bu işlerdende yok ben hesap ortağıyım ben bilmiyorum , yok hesap kilitliydi nolduda açıldıda hikayeleri anlatarak gerçekleri örtbas edemezler. biz neyin ne olduğunu gayet iyi biliyoruz. hatta pek çok kişinin bilmediği şeyleride biliyoruz. birazdan sana bi rapor göndericem bakalım asıl ona ne diceksin sen. asıl bomba orda :p

Hiç şaşırmadım açıkçası al birini vur ötekine!

Belliki iş ortakları.

BASAYEV
06-04-2011, 01:39
Arkadaşım oyunda Kiminle derdin varsa eleştirini ona yap SİYASET yapma ....

lazçavuş
06-04-2011, 02:01
şoktayım!!!!!!

yildizimsinsen
06-04-2011, 02:14
şoktayım!!!!!!

arkadaşlar kolonya getirin,su getirin acil.. 112 yi arayalımmı? :)

cadek
06-04-2011, 02:23
C-19 ve CıqArA hesapları aynı pc den oynanan hesaplardır.. bunu biliyor muydunuz? çünkü C-19, CıqArA hesabına (tılsımı çalmak) için saldırıdığında raporda herkesin görebileceği şekilde o yazı çıkmıştır.. bu nasıl olmuştur diye soruyor arkadaşlar C-19 hesabından bilen birine..

C-19 un birlğinden olupta kendisine şifre vermeyen kişi kalmışmıdır acaba.kendisinin girmediği hesap kalmışmıdır.dlxx hesabına girip hocam 5 dakka köyle uğraşma saldırı yapıcam diyende kendisi değilmidir acaba.
Bu adam;adammı belli değilde travian aleminin yüz karasıdır.Hiç eveleme geveleme yapmasın.yaptığı düpedüz hırsızlıktır.Sabahın 4.30unda joker wowunda kimin olduğunu kontrol etmiş msn de jokerle yazışıp abi naber nasıl gidiyor muhabbetiyle wowa bakanın kim olduğunu öğrenmiştir.
İşin acı yanı ne biliyormusunuz;hadi tılsım çalındı el değişti filan falan yaptınız.adamların askerlerinden ne istediniz be hain adamlar.(sözüm meclisten dışarı yarası olan veya olanlara)
Sonra dönüp wowdaki askerleri salıvermeye başladınız.Bumu insanlığınız bumu karekteriniz?
Bu kadar insanın emeğini yemek bu kadarmı basit,bu kadarmı hırs bürüdü gözlerinizi
Biriside çıkmış diyorki adamım diyen biri 1000 sayfa olmuş forumda sesleri çıkmamış şimdi şeyleri yanmış ortaya çıkmışlar.Kimin nereye ne zaman çıkacağına sen karar veremessin.
Ben 7 serverdır oynarım forumu yalnızca takip ederim yazma çizmeyle işim olmaz.Bizi tanıyan bilen bilir.öyle senin gibi üçkağıtlar ayak oyunlarına ihtiyacımız olmaz gider vururuz kafana, alırız elinden tılsımı.aldık değilmi?aldık diyede buralara çıkıp ezik ezik bi tılsımı koruyamadın dedikmi sana.gene sessiz olmayı tercih ettik.
Bana Resitalden iyi bir hesabın şifresi ulaştı.Hemde wowun cafcaflı zamanında.O adamın askerleriyle sizin wowunuzu vursam bu adamlık olurmuydu acaba.Olmazdıysa bu hırsızlığı yapanlarda adamlıktan bahsetmesin.Ben girdim gördüm askeri ama vurmadım.Demekki adamlık var bizde
saygılar

yildizimsinsen
06-04-2011, 02:40
C-19 un birlğinden olupta kendisine şifre vermeyen kişi kalmışmıdır acaba.kendisinin girmediği hesap kalmışmıdır.dlxx hesabına girip hocam 5 dakka köyle uğraşma saldırı yapıcam diyende kendisi değilmidir acaba.
Bu adam;adammı belli değilde travian aleminin yüz karasıdır.Hiç eveleme geveleme yapmasın.yaptığı düpedüz hırsızlıktır.Sabahın 4.30unda joker wowunda kimin olduğunu kontrol etmiş msn de jokerle yazışıp abi naber nasıl gidiyor muhabbetiyle wowa bakanın kim olduğunu öğrenmiştir.
İşin acı yanı ne biliyormusunuz;hadi tılsım çalındı el değişti filan falan yaptınız.adamların askerlerinden ne istediniz be hain adamlar.(sözüm meclisten dışarı yarası olan veya olanlara)
Sonra dönüp wowdaki askerleri salıvermeye başladınız.Bumu insanlığınız bumu karekteriniz?
Bu kadar insanın emeğini yemek bu kadarmı basit,bu kadarmı hırs bürüdü gözlerinizi
Biriside çıkmış diyorki adamım diyen biri 1000 sayfa olmuş forumda sesleri çıkmamış şimdi şeyleri yanmış ortaya çıkmışlar.Kimin nereye ne zaman çıkacağına sen karar veremessin.
Ben 7 serverdır oynarım forumu yalnızca takip ederim yazma çizmeyle işim olmaz.Bizi tanıyan bilen bilir.öyle senin gibi üçkağıtlar ayak oyunlarına ihtiyacımız olmaz gider vururuz kafana, alırız elinden tılsımı.aldık değilmi?aldık diyede buralara çıkıp ezik ezik bi tılsımı koruyamadın dedikmi sana.gene sessiz olmayı tercih ettik.
Bana Resitalden iyi bir hesabın şifresi ulaştı.Hemde wowun cafcaflı zamanında.O adamın askerleriyle sizin wowunuzu vursam bu adamlık olurmuydu acaba.Olmazdıysa bu hırsızlığı yapanlarda adamlıktan bahsetmesin.Ben girdim gördüm askeri ama vurmadım.Demekki adamlık var bizde
saygılar

dostum güzel yazmışsın ama adam anlamıyor.. bak bizde sanki anlamıyormuş gibi yazdık yine bi cevap gelmedi o yazımıza..

not: C-19 ve CıqAra hesapları aynı birlik değildir.. sadece muhattap alma gereği hissettiğimiz şahısın bilgisini ölçmek için bir arada söylenmiştir.. (benden alıntı yaparak anlattığınızdan böyle sanmasın yorumunuzu okuyanlar:))

lazçavuş
06-04-2011, 02:44
arkadaşlar kolonya getirin,su getirin acil.. 112 yi arayalımmı? :)

kadınları kızdırmamak gerekiyormuş forum ahalisi bunu birkez daha anladık burda.kolonya ile olacak iş değil bu. güzel bir kafayı bulmak gerek.

yildizimsinsen
06-04-2011, 02:56
kadınıları kızdırmamk gerekiyormuş forum ahalisi bunu birkez daha anladık burda.kolonya ile olacak iş değil bu güzel bir kafayı bulmak gerek.

dediğinize tüm samimiyetimle katılıyorum.. daha minik vukatını bende yaşadım zamanında.. yine de şöyle bir durum var ortada..

joker-as (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=2250) joker-as (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=619863&c=19) 04.04.11 00:00 harakiri (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=40325) 022-Yamato*** (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=619862&c=6e) 05.04.11 07:09 harakiri (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=40325) 020-Tsunade (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=619059&c=a0) 05.04.11 11:14 harakiri (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=40325) 019-Hidan (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=619058&c=d8) 05.04.11 12:13 ümit baba (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=3176) *m00 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=431664&c=61) 05.04.11 13:12 C-19 (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=3570) C-19 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=351286&c=d6) 05.04.11 16:08 Shekill (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=3340) 29.Unutulmaz (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=352091&c=d5) 05.04.11 18:30
tılsımının hareket saati bu şekilde.. değil bir kadın,joker-as kendisi verse planı bana göre bu kadar çabuk ve doğru şekilde el değiştiremezdi.. kadın sadece bu olayda bir parça yada vesile olabilir belki de..

hicazli
06-04-2011, 03:05
arkadaşlar bu KESGİN (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=3759) wowu kuracakmı?
yokmu bi robin hood yıksa şunu :D

masal16
06-04-2011, 03:09
arkadaşlar bu KESGİN (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=3759) wowu kuracakmı?
ne istioyon kesginden :) bırakta kursun kurtulalım bu dallas dizisinden .

sucukluyumurta
06-04-2011, 03:22

yarın yıkılacak:)

masal16
06-04-2011, 03:26
yarın yıkılacak:)

o kadar net konustun ki of yani
kısmet
bakalım ve hep beraber yıkılıcaz sanırım...:):):))

hicazli
06-04-2011, 03:26
ne istioyon kesginden :) bırakta kursun kurtulalım bu dallas dizisinden .

Ben daha yeni yeni ısınıyorum oyuna, yıkılsın ki unevenin de önü açılsın ;)

sucukluyumurta
06-04-2011, 03:27
o kadar net konustun ki of yani
kısmet
bakalım ve hep beraber yıkılıcaz sanırım...:):):))

valla öyle bi yazdı ki ben bi iddaa attım :).öyle bi duyum aldım :).duyumu alıp iddaayı attım.iddaalaşıp duyum yarattım geç oldu yatayım :)

masal16
06-04-2011, 03:30
valla öyle bi yazdı ki ben bi iddaa attım :).öyle bi duyum aldım :).duyumu alıp iddaayı attım.iddaalaşıp duyum yarattım geç oldu yatayım :)
duyumluk bişi yok artık ayakta kalan yürür bu saaten sonra

yildizimsinsen
06-04-2011, 03:30
bende şöyle tahmin ediyorum.. yıkılmazsa zaten bu hızla 3 gün sonra bu saatlere kalmaz wowu kurup serveri resetler.. ama dediğim gibi sadece bir tahmin bu..

sucukluyumurta
06-04-2011, 03:31
duyumluk bişi yok artık ayakta kalan yürür bu saaten sonra

artık ayakta kalan değil ordusu olan kazanacak :)astronomik defanslara güvenmeyin her defansa göre ordu vardır ;).yıkacak adam ona göre gelecektir.

masal16
06-04-2011, 03:32
bende şöyle tahmin ediyorum.. Yıkılmazsa zaten bu hızla 3 gün sonra bu saatlere kalmaz wowu kurup serveri resetler.. Ama dediğim gibi sadece bir tahmin bu..
haklısınız artık son kozlar galiba ama süprizlere açık çünkü çok uzadı...

masal16
06-04-2011, 03:34
artık ayakta kalan değil ordusu olan kazanacak :)astronomik defanslara güvenmeyin her defansa göre ordu vardır ;).yıkacak adam ona göre gelecektir.
valla dostum artık yeter biri kursunda bizmi başkasımı bu saaten sonra eski önemi yok yeter artık rahat uyumak istyorum.

kinder süpriz :)
06-04-2011, 03:39
valla dostum artık yeter biri kursunda bizmi başkasımı bu saaten sonra eski önemi yok yeter artık rahat uyumak istyorum.

kanka sen uyumak iste ben ninni söylerim sana :)

masal16
06-04-2011, 03:46
kanka sen uyumak iste ben ninni söylerim sana :)
ya kanka sen çok detonesin uykumu kaçırırsın:9

ama yinede tşk.....

kinder süpriz :)
06-04-2011, 03:47
ya kanka sen çok detonesin uykumu kaçırırsın:9

ama yinede tşk.....

hehe playback yaparım o zman :D arkadan caktırmadan cd yi acarım :)

gurhan_law
06-04-2011, 04:08

Kanka geç olmuş yatak. sbaah buro acılır. sonra işe kosulur. tabi akıl hep travıanda.
Bu arada daha dosyada eksık belgeler var. onlar tamamlanmadı. ww nin kurulması ıcın dosyada ki eksıklıklerın gıderılmesını talep edıyoruz. x tarıhte kesıf talep edıyoruz. kesıf yapılsın cevap ıcın sure talep edıyoruz. bu cevap uzerine bilirkişilerin de tekrar goruslerını beyan etmelerını talep edıyoruz ve en sonunda karar cıkıyor. Karar herkesın merak konusu tabı :D

sucukluyumurta
06-04-2011, 04:13
Kanka geç olmuş yatak. sbaah buro acılır. sonra işe kosulur. tabi akıl hep travıanda.
Bu arada daha dosyada eksık belgeler var. onlar tamamlanmadı. ww nin kurulması ıcın dosyada ki eksıklıklerın gıderılmesını talep edıyoruz. x tarıhte kesıf talep edıyoruz. kesıf yapılsın cevap ıcın sure talep edıyoruz. bu cevap uzerine bilirkişilerin de tekrar goruslerını beyan etmelerını talep edıyoruz ve en sonunda karar cıkıyor. Karar herkesın merak konusu tabı :D

bitmez bu server bilader bizde böyle izliyoruz takılıyoruz seneye gene oynarız artık :)

Eyup-Can
06-04-2011, 08:48
1.KESGİN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=167737&c=b8)*EFSANE BİRLİKLERİ*WOWTEAM (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=15003) 95

http://speed.travian.com.tr/img/x.gif2.uNeVeN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3)RA-hat Durmuyoru-HZZRA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218) 93

3.Shekill®-RESİTAL-WOW-®RestALL 88 (3.Shekill®-RESİTAL-WOW-®RestALL88-4.joker-asC@N&S.S.-K&N-ASYACANC@N&SSKN87-5.tuatoneİNADINA)

4.joker-asC@N&S.S.-K&N-ASYACANC@N&SSKN 87 (4.joker-asC@N&S.S.-K&N-ASYACANC@N&SSKN 87)

5.tuatone (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b)İNADINA DOSTLARDOSTLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964) 87

6.HOYHOY (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=532913&c=9f)K@NKAL@R & RESİTAL-™RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942) 84

WoW'lardaki Son durum.. Kesgin Wow 95 yaptı. Yokmu Kesgini İndirecek BABAYİĞİT'ler..

O kadar Saldırılar Oldu Kesgine Hzz&Ra birliklerinden başka saldıran olmadı..

Varsada Rapor göremedik..

EĞer Kesgine Saldırı olmazsa Şİmdiden Hayırlı olsun diyelim :)

the trable turk
06-04-2011, 09:28
başarılar yavrularım

dog
06-04-2011, 09:36
19.00.24....

no mercy
06-04-2011, 10:17
19.00.24....

Iyı ıyı bu seferkı saat daha usturuplu olmus:) Vıze zamanı sabahın korunde saldırı atıonuz sonra goremıoz raporları:):)

mahşerin_4atlısı
06-04-2011, 10:23
saygılar

Forumda mesaj yazmayı sevmediğimi birçok kez dile getirmişimdir..

Bu olay karşısında yorumsuz kalamadım fazlada polemiğe girmicem eğer bu şekilde bir alavere dala vere varsa olayı esefle kınıyorum..

Saygılarımla..

HOYHOY /KANKALAR BİRLİĞİ

AVCIYIZ
06-04-2011, 10:57
19.00.24....

opersyon katılım bireyselmi yoksa Ekipmi :)

ezergecerus
06-04-2011, 10:58
19.00.24....

ben çok iddalıyım 22:15

AVCIYIZ
06-04-2011, 11:00

desenize gece burda katliam olucak :)

fchearts
06-04-2011, 11:02
opersyon katılım bireyselmi yoksa Ekipmi :)

bizde bireysel olmaz gittik mi bir arada gideriz ;)

AVCIYIZ
06-04-2011, 11:05
bizde bireysel olmaz gittik mi bir arada gideriz ;)

:) işte ekip ruhu :)

tayyar
06-04-2011, 11:24
vay tayyar abi ben tazz :)) ulen tazz heryerde karşıma çıkıyorsun sen:)

Manchester Uni.
06-04-2011, 11:34
Iyı ıyı bu seferkı saat daha usturuplu olmus:) Vıze zamanı sabahın korunde saldırı atıonuz sonra goremıoz raporları:):)

Aynen ya işi olan var oymayan var dimi :p İnsan düşünür bi saldırı atmadan önce :D

Climax
06-04-2011, 11:44

bu çok ağır olacak bence =)

3x 5x mimarlar bile saygıyla önünden çekilecek...

AVCIYIZ
06-04-2011, 12:00
Aynen ya işi olan var oymayan var dimi :p İnsan düşünür bi saldırı atmadan önce :D

ooo yusuf seni buralarda görmek ne kadar güzel bi ara msn uğra senle bişey görüşcem

TaLya
06-04-2011, 12:48
[sıze=3][/sıze] [sıze=3]

senden hesabını silmeni isteyen olmadı

haksız kazancı geri iade etmeni butun forum ahalisi bas bas bagırıyor ama anlama kabiliyetinden suphe duymaya basladım ... Sankı savasıp almıs gibi sahipleniyorsun .. Insanda biraz utanma duygusu olur sen planı geri ver sonra git ( varsa ) askerinle yeni bir plan çal böyle kuru kabadayılıkla yurumez bu işler cart curt zart zurt yaparak kimseyi ikna edemezsin açık hedefsin beraberindeki onurlu insanlara bu oyundaki herkesin saygısı var birilerini kullanarak iş yapma oyun sonunda arkandan sahtekar diye de bahsettirme ... Bu kadar tartısma yapacagına adam gibi iade etsen haksız kazancı bu kadar uzerine gelmez kimse ..

anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az....

TaLya
06-04-2011, 13:12
saygılar

ağam sen sakın kendini bizleri onlarla kıyaslamayasın ;)

orkan_my
06-04-2011, 13:16
son 30 saat:))

woyager
06-04-2011, 13:17
** RA & HZZ WW ** (78|293)
Halk: Cermenler
Birlik: RA&H Z Z
Sahibi: uNeVeN
Nüfus: 1129
Haberler:
bugün
04.04.11
31.03.11
28.03.11
Seçenekler:
» Haritayı ortala
» Asker gönder (Kilitlendi)
» Satıcı gönder (Kilitlendi)

vay vay vay durustluk abıdesı kıtlenmıss yazık snaa zık hzz ler:D

orkan_my
06-04-2011, 13:19
Haberler:
bugün
04.04.11
31.03.11
28.03.11
Seçenekler:
» Haritayı ortala

:)) ibrahim sende kitlisin :) la

torro
06-04-2011, 13:21
Haberler:
bugün
04.04.11
31.03.11
28.03.11
Seçenekler:
» Haritayı ortala

Neler oluyo bu server 'da ne entrikalar dönüyo, tmm her seferinde olur da bu kadarı da fazla artık ya Almanyadan tarafsız MH talep ediyoruz, yoksa bu oyun karakol 'da bitecek :D

woyager
06-04-2011, 13:21
:)) ibrahim sende kitlisin :) la

bende onu dedımyaa bana laf dıyen kısılere dedım bende.. bızım wow da kımse sıfrelı gırmez hıle hırda olmaz dıyenlere bak:))

premium
06-04-2011, 13:23
Haberler:
bugün
04.04.11
31.03.11
28.03.11
Seçenekler:
» Haritayı ortala

utanmadan bunu söyliyene bak. görende seni çok dürüst sanacak. yapmadığın fırıldak , çevirmediğin dolap , atmadığın yalanmı kaldı. her türlü alavere dalavere sende. sayfalar dolusu boş boş atıp tutmaların dolu burda bile. kendinle alakalı bi tanesine adam gibi cevapmı verebildinde şimdi kalkmış ötebiliyorsun sen.

orkan_my
06-04-2011, 13:24
bende onu dedımyaa bana laf dıyen kısılere dedım bende.. bızım wow da kımse sıfrelı gırmez hıle hırda olmaz dıyenlere bak:))

belki pushing yapmışlardır yan köye ham atmak yasak ya .pushingti onun adı değilmi:)

woyager
06-04-2011, 13:29
utanmadan bunu söyliyene bak. görende seni çok dürüst sanacak. yapmadığın fırıldak , çevirmediğin dolap , atmadığın yalanmı kaldı. her türlü alavere dalavere sende. sayfalar dolusu boş boş atıp tutmaların dolu burda bile. kendinle alakalı bi tanesine adam gibi cevapmı verebildinde şimdi kalkmış ötebiliyorsun sen.

benım hesap kıtlenınce bana demedıgınız kalmadı hesabı kıtlettın dıye mh mesaj atalım acılsın doye vsvs bır sürü geyık.. ama sızın wow neden kapandı onu soyle bari.. neden kapandı.. yada gecıcı sürelıgıne kattırdınız:)

woyager
06-04-2011, 13:29
belki pushing yapmışlardır yan köye ham atmak yasak ya .pushingti onun adı değilmi:)
cok ıyı nıyetlısın kardesım:)ama sanmam:D

jim
06-04-2011, 13:31
Haberler:
bugün
04.04.11
31.03.11
28.03.11
Seçenekler:
» Haritayı ortala

tınnnnnnnnnnnnnnnn.........

by ati
06-04-2011, 13:34
Haberler:
bugün
04.04.11
31.03.11
28.03.11
Seçenekler:
» Haritayı ortala

ibrahim ıstanbul seni bende seni bekliyom pendik büfe karşısında ıntnt cafe [sen anladın onu]

woyager
06-04-2011, 13:36
ibrahim ıstanbul seni bende seni bekliyom pendik büfe karşısında ıntnt cafe [sen anladın onu]

geldıgımde haber vercem sana

by ati
06-04-2011, 13:41
geldıgımde haber vercem sana

pendik büfe karşısında ınt cafe sende bişeyler anımsatmışdır sen benim yanıma gelemezsin bunu sende biliyorsun gelecek adam 1 aydır gelirdi ne dielim yakında pendik deyim :)

woyager
06-04-2011, 13:43
pendik büfe karşısında ınt cafe sende bişeyler anımsatmışdır sen benim yanıma gelemezsin bunu sende biliyorsun gelecek adam 1 aydır gelirdi ne dielim yakında pendik deyim :)

siranı bekle cekıl kenara sımdı uslu uslu otur yerine

orkan_my
06-04-2011, 13:44
cok ıyı nıyetlısın kardesım:)ama sanmam:D

kalbim temiz abi ne yapayım . :))

by ati
06-04-2011, 13:48

seni kolpa seni

orkan_my
06-04-2011, 13:52

atiye laf söylletmem ibo. oyunda tanıdığım en kral adamların başında gelir.

woyager
06-04-2011, 13:52
vay beee rezik oldunuz hzz ler hesabi kitlettinz.. cigara ya sevıye basarsnız herkes oraya yönelir bu hesapa cılır bırden sevıye basarsınız.. hayatınız dolambac sizin..

rezıl ettınız serverı

woyager
06-04-2011, 13:54

maymun kral dıye fılım vardı bılmem duydunmu [anlayan anladı] ama işte sonucta maymun kralda olsa:)

patriyot
06-04-2011, 13:55
ati ben kartaldayım geleyim de laflıyalım nerdeysen

by ati
06-04-2011, 13:57

Benim meselem şahsi orhanım sagolsın düşünmen yeterli ben ona ettigi küfürlerin hesabını soracam tabi gelirse sanmam gelcegini neyse kardeşim sen hiç karışma :) şimdı sana bısey der kendimi suçlu hıssederim...

by ati
06-04-2011, 13:59

ben tuzladayım dükkan kadıkoyde ne demek özelden devam edelim buyur ne zaman istersen gel...

latino
06-04-2011, 14:03
Birine bir laf atmadan önce kendine aynada bakıcaksın.Kurallara uymayan, hesabını kitleten birinin burda başkalarına hesapları kitlendi diye laf söylemeye hakkı yok:) Kimileri vardır yaptıklarıyla anılır, kimileri vardır soytarı yaparak tanınır:confused:

Her türlü yolla kazanmayı marifet sayanlara tek laf bir gün size yapılırsa burda gelip de yazmayın:p

woyager
06-04-2011, 14:05
Birine bir laf atmadan önce kendine aynada bakıcaksın.Kurallara uymayan, hesabını kitleten birinin burda başkalarına hesapları kitlendi diye laf söylemeye hakkı yok:) Kimileri vardır yaptıklarıyla anılır, kimileri vardır soytarı yaparak tanınır:confused:

Her türlü yolla kazanmayı marifet sayanlara tek laf bir gün size yapılırsa burda gelip de yazmayın:p
evet bende unnevene bu lafı dedım.ama bak unneven dukkana kılıt geldı.. saldırı cogalınca hesabı kıtletmıs olcakkı kendınce plan yapiyor.. unneven cıkar sımdı abuk subuk seyelr yazar hakaret tarzı yada yandaslari:))

orkan_my
06-04-2011, 14:06
Benim meselem şahsi orhanım sagolsın düşünmen yeterli ben ona ettigi küfürlerin hesabını soracam tabi gelirse sanmam gelcegini neyse kardeşim sen hiç karışma :) şimdı sana bısey der kendimi suçlu hıssederim...

napim abi arkadaşlarıma böyle yapılması hiç hoşuma gitmiyor fevri davranabiliyorum sen işini bilin

efsane_52
06-04-2011, 14:08
ben tuzladayım dükkan kadıkoyde ne demek özelden devam edelim buyur ne zaman istersen gel...

adresi verde bende geleyim abi :cool::cool::cool:

eDü
06-04-2011, 14:09
allah aşkına kimse şu woyagere bişey yazmasın ya siz böyle yapıp adam yerine koyup

cevap verdikce o dahada çok kendini önemli biriymiş gibi zannediyor.

bırakın muhattap olmayın gelsin konuşsun konuşsun gitsinya onun böyle böyle

demesiyle kimse küçülmez veya eksilmez

adam oyun içinde oyun zaten

orkan_my
06-04-2011, 14:10
allah aşkına kimse şu woyagere bişey yazmasın ya siz böyle yapıp adam yerine koyup

serhat abi bizde atilla abiyle tam bu nu konusuyorduk aklın yolu birdir

Climax
06-04-2011, 14:11
evet bende unnevene bu lafı dedım.ama bak unneven dukkana kılıt geldı.. saldırı cogalınca hesabı kıtletmıs olcakkı kendınce plan yapiyor.. unneven cıkar sımdı abuk subuk seyelr yazar hakaret tarzı yada yandaslari:))

saldırı alıp almadıgını raporlardan görürüz, de !

senin doğuran da bir ana ya vallahi yazık...

filmler de dahi senin kadar utanmaz ve yüzsüzce yazı yazabileni/konuşabileni görmedim, pes...
bir tane adam kalmadı seni normal insan (yada sadece insan bile yeterdi...) olarak niteleyip cevap yazan, bir daha buralara gelmem dedğinde insanlar foruma geri dönmüştü afferin şimdi gene uzaklaşacaklar.
tükürdüğünü yalamayı bırak sıçtığını yiyecek cinsten bir türmüşsün...
travianın kara lekesi

Dipçik: sabır da bir yere kadar...

My Only Sunshine
06-04-2011, 14:15

woyager , o kadar çok konuşuyorsunki gerçekten yaptıgın tek şey forumda konuşmak. Kendi hesabın kitli wow un desen pert. Bir tane tılsımın var oyunda önemli olan ama görüyorsun senin tılsımın olmadanda kafada 5wow olabiliyor yani oyun heycanını kaybetmez.

Diyorsunki uneven a wow kurdurmucam. Uneven wow kuramazsa bu senin başarın mı olucak sanıyorsun? unevenda kesilen 30küsür milyon askerin ne kadarsı senin yada birliğindeki kişilerin?

Yada unevendan tılsım mı çaldın ? Genel olarak bakılırsa oyunda sahipleneceğin hiçbir başarı yok. Bundan sonrada olabilceğini sanmıyorum. Bu yüzden oyunda amaçsız kalınca ortaya çıkan bol vaktini uneven a saydırmak olarak belirlemişsin bari bu şekilde göz önünde oluyum diyorsun.

Neyse nasılsa gene anlamak istemiceksin tartışmayı uzatmak isticeksin. Tartışma olmazsa kimsenin senin hakkında konuşmayacagını bilmek işine gelmez ama belkide susup dışardan izlersin bu şekilde belki azda olsa kalan saygınlığını korursun...

woyager
06-04-2011, 14:19

sanamı sorcam ne yapacagmı?? gecmısı kırlı olanlar gelıp burda hava atmasın:))ben oyunu bıtırdım bıraktım.. hesabımda kıtlendı. sıkayet edenlere tsk ederım:))siz once kendınıze yön cizin sızınle savasan vatanlamı yoksa hzz yemı destek atacaksınız.. ben dost satmıyorum.. anladın:

by ati
06-04-2011, 14:20
adresi verde bende geleyim abi :cool::cool::cool:

Testereyi temsil olarakmı gelecen :)
senle daha çok işimiz var filim müzik :):p

woyager
06-04-2011, 14:21
saldırı alıp almadıgını raporlardan görürüz, de !

senin doğuran da bir ana ya vallahi yazık...

filmler de dahi senin kadar utanmaz ve yüzsüzce yazı yazabileni/konuşabileni görmedim, pes...
bir tane adam kalmadı seni normal insan (yada sadece insan bile yeterdi...) olarak niteleyip cevap yazan, bir daha buralara gelmem dedğinde insanlar foruma geri dönmüştü afferin şimdi gene uzaklaşacaklar.
tükürdüğünü yalamayı bırak sıçtığını yiyecek cinsten bir türmüşsün...
travianın kara lekesi

Dipçik: sabır da bir yere kadar...

bos lafı bırak da acıkla.. unneven neden kıtlendı..

burda hava atıyordunuz bızım hesap kıtlenmez nasıl kıtlendı..

efsane_52
06-04-2011, 14:38
Testereyi temsil olarakmı gelecen :)
senle daha çok işimiz var filim müzik :):p

memleket meselelerinden konuşuruz abi gelip :rolleyes: hallederiz onları yav basit işler onlar :p:p

hadesboy
06-04-2011, 14:42

kartal 2 oldu :)

lazçavuş
06-04-2011, 14:46
Forumda mesaj yazmayı sevmediğimi birçok kez dile getirmişimdir..

Bu olay karşısında yorumsuz kalamadım fazlada polemiğe girmicem eğer bu şekilde bir alavere dala vere varsa olayı esefle kınıyorum..

Saygılarımla..

HOYHOY /KANKALAR BİRLİĞİ

için rahat olsun dostum bizlik bişey yok resital'in adını kimse lkeleyemez.biz kim olduğumuzuda çok iyi biliyoruz.kimin ne olduğunuda çok iyi biliyoruz.biz bu olayda sessiz kalıcaz kimin ne dediğide önemli değil artık.bu konudaki ilk ve son mesajım.

by ati
06-04-2011, 14:53
memleket meselelerinden konuşuruz abi gelip :rolleyes: hallederiz onları yav basit işler onlar :p:p

Siz gelinde bişeylerden konuşuruz oyunun cok kötü yanlarını kullandık cok birbirimize hakaretler ettik bende dahil :) birazda iyi yönlerini kullanalım ne zaman isterseniz hatta plstjın turnuvasıda yapabiliriz :) bak 46lıklarda beni kimse yenemedi :)

Manchester Uni.
06-04-2011, 14:58
ooo yusuf seni buralarda görmek ne kadar güzel bi ara msn uğra senle bişey görüşcem

tmm abi , ...

efsane_52
06-04-2011, 15:01
Siz gelinde bişeylerden konuşuruz oyunun cok kötü yanlarını kullandık cok birbirimize hakaretler ettik bende dahil :) birazda iyi yönlerini kullanalım ne zaman isterseniz hatta plstjın turnuvasıda yapabiliriz :) bak 46lıklarda beni kimse yenemedi :)

arada oluyo işte abi ne yaparsın insanız ama playstein da rakip tanımam:D :cool:

nnnturk
06-04-2011, 15:07

Bende geleyimi Bayrampaşa dayım biraz uzak ama )))))

jim
06-04-2011, 15:09
bos lafı bırak da acıkla.. Unneven neden kıtlendı..

Burda hava atıyordunuz bızım hesap kıtlenmez nasıl kıtlendı..

tınnnnn..........

by ati
06-04-2011, 15:13
arada oluyo işte abi ne yaparsın insanız ama playstein da rakip tanımam:D :cool:

Banada gelen rakip tanımam dior :)

AWE ATECH ZAPAR SALOS :) Abiler sagolsun geldiler iki muhabbet sonra plstjın ama hangisini yendigimi yazmayım ayıp olmasın :)
kendine iyi bak ibo ara ara foruma girip rapor gelecek saate kadar geyik yaparım :)

eDü
06-04-2011, 15:14

46LIKLAR DERKEN :p DAHA BENLE MAÇ YAPMADIN KANKA 46LIKLAR DERKEN BİRAZ

DAHA AÇIK YAZ :cool:

DİPLİK: BİZİM KOLUMUZ BOZULMAZ GARDAŞ

by ati
06-04-2011, 15:17
46LIKLAR DERKEN :p DAHA BENLE MAÇ YAPMADIN KANKA 46LIKLAR DERKEN BİRAZ

DAHA AÇIK YAZ :cool:

DİPLİK: BİZİM KOLUMUZ BOZULMAZ GARDAŞ

Sen gelmedigin için hükmen yendim kankam senin haberin yok galiba :)

bnbn
06-04-2011, 15:20

İbo 46 lıklarla ps oynama..Yensen bile yendik derler:D

efsane_52
06-04-2011, 15:26
İbo 46 lıklarla ps oynama..Yensen bile yendik derler:D

kanka bi iki şahit ayarlarım ben olmadı noter çağırtır tescil ettiririm :p:p:p

by ati
06-04-2011, 15:28
Bende geleyimi Bayrampaşa dayım biraz uzak ama )))))

Etrafımda cok testereli varmışya :)ne demek buyur gel

efsane_52
Banada gelen rakip tanımam dior :)

AWE ATECH ZAPAR SALOS :) Abiler sagolsun geldiler iki muhabbet sonra plstjın ama hangisini yendigimi yazmayım ayıp olmasın :)
kendine iyi bak ibo ara ara foruma girip rapor gelecek saate kadar geyik yaparım :)

sen gençlerle takıl abi ben biliyorum gençlerin önünü açılalım diye yenilmiştir onlar mesajı aldın sanırım :D bende gidip uyuyayım bari :p

bnbn
kanka bi iki şahit ayarlarım ben olmadı noter çağırtır tescil ettiririm :p:p:p

Ok kanka o zaman olur:DAyrıca menchester'ı al orda rooney war:p