PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

murdack
03-04-2011, 12:14
bıkmadınızmı planları kaçırmaya.bi köyde tutun şu planlarıda görelim savunmalarınızı.hırt tan başka kimseyi görmedim planını aynı köyde tutan helal olsun adamın seveni çok demekki sağlam oyuncularla oynuyor.olsa gerek bi orda çakılmıştım zamanında ama elbet birinizden bi plan alacam bunu böyle bilin.:D

PlaN Kaçırmaktan Seviye Basamıyor WowcuLar Yüzlerce Fake Saldırı İşleri Zor.

padbach
03-04-2011, 12:17
PlaN Kaçırmaktan Seviye Basamıyor WowcuLar Yüzlerce Fake Saldırı İşleri Zor.

wow kuramaycaklarsa planları ne gezdiriyorlar bıraksınlarda biri kursun tadını iyi ce kaçırdılar oyunun çoğu kimse oyunu bıraktı.kendini bazı oyuncu sananlarda boş köylere yağma atıp aklı sıra malzeme çektiklerini düşünüyorlar.oyunun sonu çok zevksiz oldu yaw.

Road Runner
03-04-2011, 12:22
Çok fazla iddialı konuşmuşsun ;)
Şuan oynadığın hesapta bile RA dan birinin yani benim emeğim var.. Örnek : O hesabın 4 yada 5 köyünü ben reisledim , kaç gece askerinin tahılına ben baktım ;)
Bunlara bari biraz saygın olsun . . .

Bana söylediğin bütün laflara eyv. dedim maminin hatrına sustum ama eğer ki RA Birliğini ++ da birisi yok sayarsa , buna da çıkıp senin BAŞKANIN izin verirse bizde gerektiği gibi davranmasını biliriz..

Bugüne kadar forumda yazılanlara sesimizi çıkartmadık , dostumuzdur HZZ demek RA demektir , RA demek HZZ demektir dedik çekildik kenara.. Ama içimizden birisi çıkıp bunu söylerse RA ismini de unutanlara hatırlatırız ;)

RA Birliği 1. speed den şuan oynadığımız 9. speed e kadar ++ da server ın sonuna her zaman gelen tek birliktir bunu da hatırlatırım :cool:

Evet iddalı konuşmayı severim.Ama varsayım yoktur içinde.
Hesabıma bakmışsın teşekkür ederim.Ama bunu karşılık bekleyerek yapmışsın mesajından açık olarak belli.Yoksa buraya çıkıp her defasında aynı şeyi tekrarlamazdın.Benim Ra için yaptıklaarımı tekrarlamadığım gibi.

Birlik profilimizde yazan yazıdır bu.
''H Z Z istemeden ++ da ne gül biter ne diken''

Gayet açık ve net bir yazıdır.Herksin kendi görüşü vardır.Bunu söylemekte onun hakkıdır.
Her defasında papağan gibi aynı şeyleri tekrarlamayın lütfen.

Ben neyin ne olduğunu gayet iyi biliyorum...

Wowda baaşarılar...

Nafri Çneg
03-04-2011, 12:25
++'da H Z Z istemeden ne gül biter ne diken...
Herkes bunu bilsin.

H Z Z'nin istemediği hiçbir birlik ++ da barınamadı.
Evet istemediği...

Tüm foruma iyi geceler...
arkadaş senin serkanla olan husumetin yada çekememezliğin,hasetin,kıskançlığın her neyse,, serkan a olan garip ve anlaşılmaz tavrın,,hzz ve ra birliğini karşı karşıya getirme birbirine düşman etme gayretin anlaşılır gibi değil...senin sorunun nedir bilmiyorum ama aklı başında bi adam olsan,bi sorunun varsa şahsi olarak onu forumda değil özelde konuşursun...
hani bi söz varya..kol kırılır yen içinde kalır..en azından bu server bitene kadar sabret...

Road Runner
03-04-2011, 12:27
++ da uzun suredır RA ve HZZ bırlıklerının bırlesmesı var. Yonetım kadroları uzun suredır bırlıkte hareket etmektedır aramızda hıc bır zaman sen ben tartısması olmamıstır bu saatten sonrada olmazda... Yetkılılerden hıc acıklama gelmemesıne ragmen bırlıkte hıcbır sozu olmayan bır oyuncununda cıkıp cıkıp ortalıgı karıstırılacak yazılar yazmasınada anlam veremıyorum...

Pardonda sen hangi ülkenin başkentisin.
Bir birlikte sadece yetkililerin mi söz hakkı vardır.
Ben birlik adına birşey açıklamadım zaten kendi fikrimi söyledim.
Ortalığı asıl karıştıran sizsiniz.Beni çekemeyeceksiniz içine.

HQRTLACK
03-04-2011, 12:29
ÖYLESİNE...

Bazen susmak konuşmaktan iyidir,
bu senin aciz olduğunu değil
dirayetinin gücünü gösterir...

Konuşmadan ne istediğini anlatabilenlere saygılarımla...

Aspirin

Road Runner
03-04-2011, 12:32
arkadaş senin serkanla olan husumetin yada çekememezliğin,hasetin,kıskançlığın her neyse,, serkan a olan garip ve anlaşılmaz tavrın,,hzz ve ra birliğini karşı karşıya getirme birbirine düşman etme gayretin anlaşılır gibi değil...senin sorunun nedir bilmiyorum ama aklı başında bi adam olsan,bi sorunun varsa şahsi olarak onu forumda değil özelde konuşursun...
hani bi söz varya..kol kırılır yen içinde kalır..en azından bu server bitene kadar sabret...

İlk olarak siz herhaalde adet edindiniz.1'e 5 yazmayı.Fazla kişi yazdınız mı haklı oluyor mu sanıyorsuz kendinizi?Biri bir görüş sunuyor hurra hepiniz başında.Bu forumda hiç mi görüş bildiremeyeceğiz.

2. olarak ben kimseyi karşı karşıya getirmeye çalışmıyorum siz toplu olarak bana iftira atarak beni kendi birliğimle karşı karşıya getirmeye çalışıyorsunuz.

padbach
03-04-2011, 12:32
ÖYLESİNE...

Bazen susmak konuşmaktan iyidir,
bu senin aciz olduğunu değil
dirayetinin gücünü gösterir...

Konuşmadan ne istediğini anlatabilenlere saygılarımla...

Aspirin
güzel söz söylemişinde aspirin i anlayamadım.forumdaki başı ağıranlara sanırsam.

nnnturk
03-04-2011, 12:35
bıkmadınızmı planları kaçırmaya.bi köyde tutun şu planlarıda görelim savunmalarınızı.hırt tan başka kimseyi görmedim planını aynı köyde tutan helal olsun adamın seveni çok demekki sağlam oyuncularla oynuyor.olsa gerek bi orda çakılmıştım zamanında ama elbet birinizden bi plan alacam bunu böyle bilin.:D

Sen plan alacan puhahahahahah len tokmakla plan alındığı nerde görülmüş

HQRTLACK
03-04-2011, 12:36
güzel söz söylemişinde aspirin i anlayamadım.forumdaki başı ağıranlara sanırsam.

Hesap adıdır. Söz sahibinin önemi yok, yazılanlar bakidir.

trabzonsporlu
03-04-2011, 12:37
bebelere balonum nassın :D

Nafri Çneg
03-04-2011, 12:39
İlk olarak siz herhaalde adet edindiniz.1'e 5 yazmayı.Fazla kişi yazdınız mı haklı oluyor mu sanıyorsuz kendinizi?Biri bir görüş sunuyor hurra hepiniz başında.Bu forumda hiç mi görüş bildiremeyeceğiz.

2. olarak ben kimseyi karşı karşıya getirmeye çalışmıyorum siz toplu olarak bana iftira atarak beni kendi birliğimle karşı karşıya getirmeye çalışıyorsunuz.
kusura bakma benim niyetim seni bi yere çekmek değil,dostluğun bir iki kişi yüzünden zedelenmemesi,beni yanlış anlamanı istemem..seni tanımadığımıda bilirsin en azından tanımadığımı düşünüyorum..iyi oyunlar sana..

padbach
03-04-2011, 12:40
Hesap adıdır. Söz sahibinin önemi yok, yazılanlar bakidir.
hesap adı olduğunun farkındayım.biraz espiri olsun dedim.baksana ra-hzz kardeşliği çatırdıyor biraz yumuşarlar umarım.oyunun sonunda dostluklarla anlatılalım küskünlüklerle değil dimi.
daha önce jusdrm ve nirvana birliklerinde oynamıştınız sanırsam yanlışmı hatırlıyorum acaba.

Road Runner
03-04-2011, 12:43
kusura bakma benim niyetim seni bi yere çekmek değil,dostluğun bir iki kişi yüzünden zedelenmemesi,beni yanlış anlamanı istemem..seni tanımadığımıda bilirsin en azından tanımadığımı düşünüyorum..iyi oyunlar sana..

Dediğim gibi ben sadace kendi görüşümü sunuyorum.
Dosta dostuz her zaman...

Sizede iyi oyunlar...

padbach
03-04-2011, 12:44

bırak benim tokmakları sen benim 1 tek mancınık bile köşk yıkıp geri dönüyor.senin merkez uçmuştu .kendine yeni bi merkez kurabildinmi bari

vay destereden biri gelmiş 46 lıklar gelir şimdi kaybolsan iyi edersin dostum fazla göz önünde durma buralarda hehe:D

no mercy
03-04-2011, 12:44
hesap adı olduğunun farkındayım.biraz espiri olsun dedim.baksana ra-hzz kardeşliği çatırdıyor biraz yumuşarlar umarım.oyunun sonunda dostluklarla anlatılalım küskünlüklerle değil dimi.
daha önce jusdrm ve nirvana birliklerinde oynamıştınız sanırsam yanlışmı hatırlıyorum acaba.

HZZ RA kardeslıgınde bır sıkıntı yok merak etme. Road Runner la anlasamıyor olabılırız ama bu bızı ılgılendırır sonucta yuzlerce oyuncu ıcınde anlasamayanlar bırbırını elestırenler ıllakı olacaktır Benım tepkım bunun forum yoluyla yapılmasınaydı aynende devam edıyor. Yoksa HZZ ıle dostulugumuz her zaman bakıdır kusku duyulmasın...

HQRTLACK
03-04-2011, 12:45

Bu nick ile ilk defa oynadım, dolayısıyla bahsi geçen birliklerde oynamadım. Diğer sorunuzun cevabı ise, öyle bir çatırdama mümkün değil. Herkes özgür iradesiyle fikirlerini açıklayabilir...

iyi oyunlar.

bebelere_balon
03-04-2011, 12:47
bebelere balonum nassın :D
iyiyim ağam sen nasılsın balon dağıtıyom:):)

padbach
03-04-2011, 12:53
sizce bu wow u kim kurar?
bu sene kim şampiyon olur?
nnnturk un wow u kuramayacağı kesinde :D
hırt
woyager
shekil
cıgara
bence kuramaz.

trabzonsporlu
03-04-2011, 12:56

dostum bugün 00:03 okey ? anladın sen onu ;)

BudA
03-04-2011, 13:03

Bahsettiğin kişi HQRTLACK nickli arkadaş değildir.

Forumda da TheAspirin_ nickini kullanmaktadır.
Ve ortağım olur.

Road Runner
03-04-2011, 13:10

H Z Z dostuna hiçbir zaman sırt çevirmez.
Sadece kişisel görüşler ortaya konmuştur.

Ayrıca no mercy bana tepki göstermekte haksızsın arkadaşım.Seninle yazıştık mesaj yoluyla cevap vermedin.Diğer yandan unevende +aynı şekilde yaptı...

marx-man07
03-04-2011, 13:19
Kişisel tartışmalar birlikler arası sorun gibi görülmesin. Kimse kimseyi sevmek zorunda değildir. Herkesin herkesi eleştirmeye hakkı vardır. Birbirinizi incitmeden yapın başka birseye gerek yok. Birbirini sevmeyen arkadaşlar olsa bile sonuçta aynı birlikteler ve birlik olmanın gerektirdiklerini herkes biliyor zaten. Tüm forum ahalisine iyi pazarlar ve seviyeli forumlar:cool:

Road Runner
03-04-2011, 13:22
Kişisel tartışmalar birlikler arası sorun gibi görülmesin. Kimse kimseyi sevmek zorunda değildir. Herkesin herkesi eleştirmeye hakkı vardır. Birbirinizi incitmeden yapın başka birseye gerek yok. Birbirini sevmeyen arkadaşlar olsa bile sonuçta aynı birlikteler ve birlik olmanın gerektirdiklerini herkes biliyor zaten. Tüm forum ahalisine iyi pazarlar ve seviyeli forumlar:cool:

Açıklaman için teşekkürler Hamit.
Gayet açıklayıcı bir mesaj olmuş...

bebelere_balon
03-04-2011, 13:32
dostum bugün 00:03 okey ? anladın sen onu ;)
beklemediyim irecep ağa :D

dog
03-04-2011, 13:43
birbirini sevmemeleri bunu çıkıpta forumda genele açık bir yerde konuşmanın ve zaten pek çok çekemiyen rakiplerin içinde yapılmaz. kendi özelinde oturup konuşma özürlülüğü varsada gereğini yaparsın. böyle ortalık yerde birilerine laf sokarak yırtık .... çıkar gibi laf atarak birşey elde edebileceğini zannediyorlarsa yanılıyorlar. laf attığıyla ortalığı karştırdığı ile kalırlar.
adam gibi oturup derdi neyse ortaya koyar halledemiyorsada gereği neyse onu yapar.
bunuda beceremiyorsa yapılacak bişi kalmıyor demektir.

yazık sadece yazık

Eyup-Can
03-04-2011, 13:48
birbirini sevmemeleri bunu çıkıpta forumda genele açık bir yerde konuşmanın ve zaten pek çok çekemiyen rakiplerin içinde yapılmaz. kendi özelinde oturup konuşma özürlülüğü varsada gereğini yaparsın. böyle ortalık yerde birilerine laf sokarak yırtık .... çıkar gibi laf atarak birşey elde edebileceğini zannediyorlarsa yanılıyorlar. laf attığıyla ortalığı karştırdığı ile kalırlar.
adam gibi oturup derdi neyse ortaya koyar halledemiyorsada gereği neyse onu yapar.

yazık sadece yazık

Sen hangi mecrasın arkadaşım :eek:

Road Runner
03-04-2011, 13:55

yazık sadece yazık

Kendi adıma konuşursam gerektiği gibi özelden mesaj atılmıştır.Ama sonucunda geriye dönüş olmamıştır.
Gereken kişilere gereken açıklamalarda yapılmıştır.Olumsuz bir cevap alınmamıştır.

dog
03-04-2011, 13:55
Sen hangi mecrasın arkadaşım :eek:
bilmesi gerekenler biliyor. öğrenmek istiyenlerde adresini bilir.

marx-man07
03-04-2011, 13:57
Açıklaman için teşekkürler Hamit.
Gayet açıklayıcı bir mesaj olmuş...

3-4 kişi burda kendi arasında tartısıyor diye kimse HZZ&RA arasında problemmi var acaba diye düşünmesin. Daha önce oldugu gibi hakaret olmasın yeterli. Ben heher iki tarafında birliği için herseyi yapacagına eminim. Bu gibi olayların forum ortamında tartışılmasını bende dogru bulmuyorum. Daha öncede bunu defalarca belirttik. Ama ısrarla karsılıklı konusmaya devam ediyorlarsa yapılcak bişi yoktur. İlk o yazdı diye birşey yoktur ilk yazan kadar ona cevap verende sucludur.

dog
03-04-2011, 14:00
Kendi adıma konuşursam gerektiği gibi özelden mesaj atılmıştır.Ama sonucunda geriye dönüş olmamıştır.
Gereken kişilere gereken açıklamalarda yapılmıştır.Olumsuz bir cevap alınmamıştır.
her ne olursa olsun bunun yeri burası değildir.
bunu bilir bunu söylerim. gerisi teferruattır.

trabzonsporlu
03-04-2011, 14:12

beklemediyim irecep ağa :d

kanka vakit degişti :) biraz daha heyacan olacak

Shawn
03-04-2011, 14:32

Merkezin nerde len:D

Dahyt
03-04-2011, 14:47
Merkezin nerde len:D

dağa kaçtı :D

çılgın_türk
03-04-2011, 14:50
dalarım sana allahıma

çılgın_türk
03-04-2011, 14:51
lem hala bu dallama burdamı hala konuşuıyor at fifisi köyünü söyle sağa sola saklanma erkek bozuntusu

yildizimsinsen
03-04-2011, 14:52
bu da H Z Z deki yöneticiler bazı oyuncuları forumda kavga etmeleri için eğitiyor yönlendiriyor diyenlere kapak olsun.. iyi pazarlar..

Eyup-Can
03-04-2011, 14:57
Birkaç gün önce Kesgin wowu'nun Plan durumunu konuşuyorduk. Bazı arkadaşlar Plan için diğer birliklere saldırı yaparak alacak dedi.. Bazılarıda Voyager'in planı'nı kullanacak dedi..

Kazanan taraf Woyager'in Planını Kullanır diyenler oldu :)

Şimdi Gerçekten çok Hareketli günler yaşayacağız.. Wow seviyeleri birbirlerine yakın..

Bu durumda akla gelen bazı sorular var..

1. 90 ve üzerine çıkan wowlara HZZ & RA dışındaki birliklerden Saldırı gelirmi ?

2. Sessiz sedasız Forumdan bile uzak durarak İlerleyen Bazı Birlikler Arada kaynayarak seviye 100 basabilirmi :)

3. +/+ dışında Wowlara gelecek ordulardan wow sıfırlayacak güçte saldırılar olurmu ?

Bu soruların Cevabını en yakın zamanda Görmeyi diliyoruz..

Shawn
03-04-2011, 14:57
dağa kaçtı :D

Ben kaçırdım profil güzeliydi bu tıraş ettim:D

Shawn
03-04-2011, 14:58
dalarım sana allahıma

dal abii yaa köyler bomboş sana:D

Death Valley
03-04-2011, 15:01
Son durum nedir bide mert555turk'un nufusunun kaç olduğunu yazarmısınız ?

Dahyt
03-04-2011, 15:03
Son durum nedir bide mert555turk'un nufusunun kaç olduğunu yazarmısınız ?

Sıra: 2589
Halk: Romalılar
Birlik: K&N ÖZEL
Köyler: 3
Nüfus: 1330

1. tuatone İNADINA DOSTLAR DOSTLAR 90 -
2. Shekill ®-RESİTAL-WOW-® RSTL~WoW 88 -
3. joker-as C@N&S.S.-K&N-ASYACAN C@NSSK&N 86 -
4. HOYHOY K@NKAL@R & RESİTAL-™ RSTL~WoW 82 -
5. KESGİN *EFSANE BİRLİKLERİ* EFSNEWOW 80
6. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 80
7. HırT [HIRT][TIRT] TESTERE™ 77 -
8. saho ®esital RSTL~WoW 66
9. DOĞAN77 *** RESİTAL *** RSTL~WoW 47 -
10. DARK MANİA -SON+ WOWTİME 29 -
11. woyager ***D.H.S*** EFSNEWOW 7 -
12. C-19 [CIzZz] FaNTaZi 0 -
13. CıqArA **F 46LIKLAR** RA&H Z Z 0 -

Death Valley
03-04-2011, 15:05
Sıra: 2589
Halk: Romalılar
Birlik: K&N ÖZEL
Köyler: 3
Nüfus: 1330

1. tuatone İNADINA DOSTLAR DOSTLAR 90 -
2. Shekill ®-RESİTAL-WOW-® RSTL~WoW 88 -
3. joker-as C@N&S.S.-K&N-ASYACAN C@NSSK&N 86 -
4. HOYHOY K@NKAL@R & RESİTAL-™ RSTL~WoW 82 -
5. KESGİN *EFSANE BİRLİKLERİ* EFSNEWOW 80
6. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 80
7. HırT [HIRT][TIRT] TESTERE™ 77 -
8. saho ®esital RSTL~WoW 66
9. DOĞAN77 *** RESİTAL *** RSTL~WoW 47 -
10. DARK MANİA -SON+ WOWTİME 29 -
11. woyager ***D.H.S*** EFSNEWOW 7 -
12. C-19 [CIzZz] FaNTaZi 0 -
13. CıqArA **F 46LIKLAR** RA&H Z Z 0 -

Çok saol :)

cihat47
03-04-2011, 15:08
sevıye durumları hepsı bırbırıne yakın bklaım ne olacak :)..

Death Valley
03-04-2011, 15:15
joker-as alır gibime geliyor

yildizimsinsen
03-04-2011, 15:18
joker-as alır gibime geliyor

imzanı biraz daha büyüt istersen.. görmeyenler için.. daha da bozulsun sayfalar:mad:
yazı boyutu konusunda bir sınırlama yokmu acaba bu konuda? MOD llar bir yardımcı olsalar bu konuda..

jolly joker
03-04-2011, 15:21
imzanı biraz daha büyüt istersen.. görmeyenler için.. daha da bozulsun sayfalar:mad:
yazı boyutu konusunda bir sınırlama yokmu acaba bu konuda? MOD llar bir yardımcı olsalar bu konuda..

harbiden ya biraz daha büyütürse sayfayı tamamen kaplayacak :)

oyilmaz
03-04-2011, 15:24
Allah aşkına bitirin artık şu serveri

trabzonsporlu
03-04-2011, 15:27
:D JOKER-AS ALICAK GİBİY MİŞ :D eeeEEE daha sonra ? :D

kasırgalı
03-04-2011, 15:28
Birkaç gün önce Kesgin wowu'nun Plan durumunu konuşuyorduk. Bazı arkadaşlar Plan için diğer birliklere saldırı yaparak alacak dedi.. Bazılarıda Voyager'in planı'nı kullanacak dedi..

Kazanan taraf Woyager'in Planını Kullanır diyenler oldu :)

Şimdi Gerçekten çok Hareketli günler yaşayacağız.. Wow seviyeleri birbirlerine yakın..

Bu durumda akla gelen bazı sorular var..

1. 90 ve üzerine çıkan wowlara HZZ & RA dışındaki birliklerden Saldırı gelirmi ?

2. Sessiz sedasız Forumdan bile uzak durarak İlerleyen Bazı Birlikler Arada kaynayarak seviye 100 basabilirmi :)

3. +/+ dışında Wowlara gelecek ordulardan wow sıfırlayacak güçte saldırılar olurmu ?

Bu soruların Cevabını en yakın zamanda Görmeyi diliyoruz..

sorularına nazicane bişiler karalıyayım istedim. şahsi düşüncemdir:)

1. Soruna cevap olarak zaten hemen hemen hangi birliğin hangi wowa gideceği 3 aşağı 5 yukarı bellidir. şimdiye kadar etliye sütlüye karışmamış bir kaç birlik var. ancak onlardanda öyle ahım şahım pek büyük bir ordu beklemek bence yanlış olur. kendi çapında orta halli bi kaç ordu çıkacağı kanaatindeyim. hzz&ra lar dışında çokda fazla wowlara çıkacak birlik olarak bana göre pek yok. elbetteki 3-5 ordu mutlaka çıkacaktır ancak dediğim gibi bütün birlik organize şekilde bir operasyon beklemiyorum açıkçası.

2. Soruna cevap olarak wowlarla ilgilenen hemen hemen her birliğin zaten tüm wowların defans durumları hakkında bir bilgisi zaten var. yanlışlıkla süre kaçırmalar gibi bir durum yaşanmadıktan sonra bu bahsettiğin görece defansları düşük şimdiye kadar pek saldırı almamış wowların wow kurma ihtimalleri bana göre hiç yok. ancak dediğim gibi süre - zaman kaçırma yaşanmazsa yok. şu anda seviyesi oldukça yüksek görünen ancak neredeyse 2 orduyla tamamen sıfırlanabilecek derecede defansların olduğu wowlar var malesef.

3. Soruna cevap olarakda şahsen şunu söyliyebilirim. diğer bölgelerden çok büyük ordu beklemiyorum. organize şekilde kullanırlarsa elbette hasar verilebilir wowlara ama dediğim gibi çok büyük orduların adresi bellidir.
Benim tahminime göre bi tane cermen rekor ordusu haricinde en büyük ordular yine HZZ&RA lardan çıkacak. geçmiş sayfalarda konuşulan hzz%ra larda ordumu kalmadı gibi bir yorum yapılmış. ben tam tersini düşünüyorum. şu ana kadar çıkardıkları 2 rekor roma ordusu haricinde her ırktan rekorlar geliceği kanaatindeyim:)

Burda göz ardı edilmemesi gereken bence yine planların nerelerde olduğudur.
en büyük avantajda bu yüzden HZZ&RA larındır bana göre. planın birini kaptırsalar yerine yedek planları fazlasıyla mevcuttur.

Tüm wow bakıcılarına ve wow birliklerine başarılar dilerim.

emreberger
03-04-2011, 15:28
Bahsettiğin kişi HQRTLACK nickli arkadaş değildir.

Forumda da TheAspirin_ nickini kullanmaktadır.

ortağım olur.

the aspirin nikini kullanan aykut mu??

jolly joker
03-04-2011, 15:42

joker-as ın kuramaması için bi sebep mi var?bence de joker-as kuracak

Dahyt
03-04-2011, 15:44

HırT kuracak bence :p

fchearts
03-04-2011, 15:48
sorularına nazicane bişiler karalıyayım istedim. şahsi düşüncemdir:)

1. Soruna cevap olarak zaten hemen hemen hangi birliğin hangi wowa gideceği 3 aşağı 5 yukarı bellidir. şimdiye kadar etliye sütlüye karışmamış bir kaç birlik var. ancak onlardanda öyle ahım şahım pek büyük bir ordu beklemek bence yanlış olur. kendi çapında orta halli bi kaç ordu çıkacağı kanaatindeyim. hzz&ra lar dışında çokda fazla wowlara çıkacak birlik olarak bana göre pek yok. elbetteki 3-5 ordu mutlaka çıkacaktır ancak dediğim gibi bütün birlik organize şekilde bir operasyon beklemiyorum açıkçası.

2. Soruna cevap olarak wowlarla ilgilenen hemen hemen her birliğin zaten tüm wowların defans durumları hakkında bir bilgisi zaten var. yanlışlıkla süre kaçırmalar gibi bir durum yaşanmadıktan sonra bu bahsettiğin görece defansları düşük şimdiye kadar pek saldırı almamış wowların wow kurma ihtimalleri bana göre hiç yok. ancak dediğim gibi süre - zaman kaçırma yaşanmazsa yok. şu anda seviyesi oldukça yüksek görünen ancak neredeyse 2 orduyla tamamen sıfırlanabilecek derecede defansların olduğu wowlar var malesef.

3. Soruna cevap olarakda şahsen şunu söyliyebilirim. diğer bölgelerden çok büyük ordu beklemiyorum. organize şekilde kullanırlarsa elbette hasar verilebilir wowlara ama dediğim gibi çok büyük orduların adresi bellidir.
Benim tahminime göre bi tane cermen rekor ordusu haricinde en büyük ordular yine HZZ&RA lardan çıkacak. geçmiş sayfalarda konuşulan hzz%ra larda ordumu kalmadı gibi bir yorum yapılmış. ben tam tersini düşünüyorum. şu ana kadar çıkardıkları 2 rekor roma ordusu haricinde her ırktan rekorlar geliceği kanaatindeyim:)

Burda göz ardı edilmemesi gereken bence yine planların nerelerde olduğudur.
en büyük avantajda bu yüzden HZZ&RA larındır bana göre. planın birini kaptırsalar yerine yedek planları fazlasıyla mevcuttur.

Tüm wow bakıcılarına ve wow birliklerine başarılar dilerim.

tek mesajda 12 den vurmuşsunuz görüşlerinize katılıyorum

hzz ve ra bu oyunu iyi biliyor

Climax
03-04-2011, 15:58
Yani osman hoca tebrik ederim. 3 tane kocaman HZZ&RA yazmısım en sonda bi ufak hzz yazdım onamı takıldın:) HZZ&RA birleşmelik birlik değil birbirinin devamı niteliğinde birliktir. Birisi burda HZZ yazarsa siz buna RA yıda katın RA yazarsa HZZ yi de katın. kısaltmalara tkaılmayın lütfen. Bu mesajım serkana ve ramooyada gitsin. Sıkıntısı olan bana mesaj atsın forumada değil:cool:

mevcut durum HZZ&RA ve RA&HZZ !
HZZ ile RA birleşme olan birlikler değil anlayacağınız aynı birlikler...
anlamayan varsa özelden ulaşsın.. isteyen ra yazar isteyen hzz hepsi aynı yere gider
konu bizim birlikler için burda sonlandırılmıştır ! üstüne yorum yapmayın...

bizi kendi güçleriyle yıpratamayacağını anlamış bazı ufak hesapçıların oyununa düşüp içten yıpratmayın ! YIPRATTIRMAM!

çok kişisel yorum yapmak isteyen de lütfen gelsin hesabıma yapsın...

emreberger
03-04-2011, 16:00
HırT kuracak bence :p

sen kuracaksın bence gözünde o ışık görülüyor

Dahyt
03-04-2011, 16:07
sen kuracaksın bence gözünde o ışık görülüyor

senin göööööözünde de ışık felan görünmüyo :)

Karanlık bi yer :)

trabzonsporlu
03-04-2011, 16:52

yapma be kanka kuracak adam belli olur onların wowcusu askerde :) gerisi bişi yapamaz :)

BudA
03-04-2011, 16:53
the aspirin nikini kullanan aykut mu??

Evet .

(10 Karakter.)

uNeVeN
03-04-2011, 16:57
Yani osman hoca tebrik ederim. 3 tane kocaman HZZ&RA yazmısım en sonda bi ufak hzz yazdım onamı takıldın:) HZZ&RA birleşmelik birlik değil birbirinin devamı niteliğinde birliktir. Birisi burda HZZ yazarsa siz buna RA yıda katın RA yazarsa HZZ yi de katın. kısaltmalara tkaılmayın lütfen. Bu mesajım serkana ve ramooyada gitsin. Sıkıntısı olan bana mesaj atsın forumada değil:cool:

Bence bu mesajın kendi oyuncunuza gitsin hamit;)
Hatta bu mesajı o oyuncunuza sen değil de , başka birinin yazması daha da iyi olur düşüncesindeyim :)
Fazlaca geç kalındı..

Hesabıma bakmışsın teşekkür ederim.Ama bunu karşılık bekleyerek yapmışsın mesajından açık olarak belli.Yoksa buraya çıkıp her defasında aynı şeyi tekrarlamazdın.Benim Ra için yaptıklaarımı tekrarlamadığım gibi.

Gayet açık ve net bir yazıdır.Herksin kendi görüşü vardır.Bunu söylemekte onun hakkıdır.

Wowda baaşarılar...

Öncelikle şunu söyleyeyim , ben o hesaba karşılık bekleyerek değil 1.si Serdar istediği için 2.si hesap Adnan abinin olduğu için baktım ve bunu da bir kere belirtmiş değilim.. Eğer burda birşeyleri belirtecek olsam 30 tane hesap çıkartırım emeğimin geçtiği ;)

Benimle olan bir derdin var. Bu derdin nerden geldi hala çözmüş değilim.. Görüşünü söylersin buna da eyvallah ama sonuçta senin birliğinin yönetimiyle biz bir yola girmişiz buna her ne olursa olsun saygın olmak zorunda. Bu şekilde forumda yorum yapmak iki birlik arasındaki bağları zedeler..
Neden zedeler ?

Sen çıkıp burda RA yı yok sayıyorsun dimi ?
Siz kimsiniz ki HZZ nin olduğu yerde gelişebileceksiniz diyorsun yani ?
Şimdi diyorum sana Allah göstermesin bir gece geldi RA dan biri bu dediğin lafları yediremedi kendine asker köyünü uçurdu arkasından da yazdı ; " hatırladın mı RA yı diye " hoşuna gider mi ?

Biz birlik yönetimleri olarak ne kadar biz bir bütünüz desekte arkamızdaki oyuncular bazı şeyleri kaldıramayabilir , bu yüzden yorumlarını bir süreliğine kendine sakla..

Son olarak şuna da değineyim RA için yaptıklarım demişsin..
RA dan biri çıkıpta benim için sana şuna yap diyen olmamıştır..
RA için birşey yaptığını ne gördüm ne de duydum.. Daha WW köyümüze bir kere olsun tahıl atmayan kişi nasıl olurda sizin için şunu yap derim buna şaşırıyorum..

Senden sadece bir isteğim var.
Benimle olan derdin benimle kalsın , bunu da oyun sonuna sakla.
Eğer ki işin içine RA yı katarsan ( ki ben RA ismini 8 serverdır adam gibi taşıdım ) , RA için herşeyi yaparım..
Gözümü kırpmadan da yorganı yakarım hiç çekinmem !

Dipcik : Benim düşüncem açık ve nettir. RA = HZZ , HZZ = RA

emreberger
03-04-2011, 17:28
Evet .

(10 Karakter.)

o zaman aykuta slm söle benden s15 kral cobra emre

oyilmaz
03-04-2011, 17:54
Selamin aleykim wowun son çizelgesi nedir akradaşlar..

gurhan_law
03-04-2011, 18:20
http://speed.travian.com.tr/statistiken.php?id=6

Yeahh
03-04-2011, 18:21
Selamin aleykim wowun son çizelgesi nedir akradaşlar..

Nası?.Anlamadım

Bögü.ALP
03-04-2011, 18:23

Bu oyunu planını sabitleyebilen, kendinde bu cesareti gören hesab bitirecektir.. senin bahsini ettiğin wowun gölgesinden korkusu var, plan sahibi olmak, wow kurmaktan önemli belli ki, günde3 defa plan taşıyorlar sağa sola..

Planını savunmayı başarabilen, wow kurmayı da hakeden hesabdır.. Artı, servere renk katmamış, savaşmamış, yıkmamış, yıkılmamış, bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığıyla 6 ay kafasını kuma gömmüş birliklerin wow kurması ,oyunun hakkını veren birliklere de büyük haksızlık olur.. Bu yüzden başından beridir herşeyiyle bu oyunu resetleyecek en fazla 2 birlik var, umarım onlardan bir tanesi bitirir oyunu..

gurhan_law
03-04-2011, 18:25
Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. tuatone (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b) İNADINA DOSTLAR DOSTLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964) 90 - 2. Shekill (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=346511&c=c4) ®-RESİTAL-WOW-® RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942) 89 - 3. joker-as (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=472270&c=44) C@N&S.S.-K&N-ASYACAN C@NSSK&N (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14668) 86 - 4. HOYHOY (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=532913&c=9f) K@NKAL@R & RESİTAL-™ RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942) 82 - 5. KESGİN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=167737&c=b8) *EFSANE BİRLİKLERİ* EFSNEWOW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=15003) 81 - 6. uNeVeN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3) RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218) 81 http://speed.travian.com.tr/img/x.gif 7. HırT (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=383244&c=4f) [HIRT][TIRT] TESTERE™ (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=86) 77 - 8. DOĞAN77 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=441221&c=68) *** RESİTAL *** RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942) 47 - 9. saho (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=241683&c=1f) ®esital RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942) 36 http://speed.travian.com.tr/img/x.gif 10. DARK MANİA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=295893&c=49) -SON+ WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965) 29 - 11. woyager (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=213996&c=f7) ***D.H.S*** EFSNEWOW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=15003) 7 - 12. C-19 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=309576&c=13) [CIzZz] FaNTaZi (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14967) 0 - 13. CıqArA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=261567&c=38) **F 46LIKLAR** RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218) 0 -

uNeVeN
03-04-2011, 18:27
WW Başladığında ww a defans olarak mancınık atmasını istediğim ÜSKÜP35 e tebrikler :)

Baktık 13k mancınık olmuş , ww dan çekip saldırı yapalım dedik :)

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/3/8400.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

AVCIYIZ
03-04-2011, 18:30
WW Başladığında ww a defans olarak mancınık atmasını istediğim ÜSKÜP35 e tebrikler :)

Baktık 13k mancınık olmuş , ww dan çekip saldırı yapalım dedik :)

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/3/8400.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

seko suruda yıksaydınız ww yıkılırdı :) daha cok calışmanız lazım :D bu arada tüm ww sahipleri cok dikkatli her saldırıda tılsımları kaçırıyorlar gercek bu harika bi durum :)

uNeVeN
03-04-2011, 18:36
seko suruda yıksaydınız ww yıkılırdı daha cok calışmanız lazım :D bu arada tüm ww sahipleri cok dikkatli her saldırıda tılsımları kaçırıyorlar gercek bu harika bi durum :)

Ordu kalmadı ki :D Koç ordusu 1-2 tane var zaten napalım :p

Bundan sonra bizde plan kaçırıcaz , plana koyacak def kalmadı :D 44 tane ordu çakmışız plan da bu kadar yeter heralde :p

delituğrul
03-04-2011, 18:40
BaSTıR RA :p

AVCIYIZ
03-04-2011, 18:41

Bundan sonra bizde plan kaçırıcaz , plana koyacak def kalmadı :D 44 tane ordu çakmışız plan da bu kadar yeter heralde :p

sizde tılsım cok takma kafaya yav:) Yabancıya gitmez onlarda bizden :)

Nafri Çneg
03-04-2011, 19:07

CARETTA 10 CARETTA 21.03.11 06:10
uNeVeN * RA PLAN * 21.03.11 23:46
2 haftadır plan yerinden kıpırdamamış:) biz bi fake atyıoz asker gidene kadar plan 4 köy değişiyo:)

Road Runner
03-04-2011, 19:12
Bence bu mesajın kendi oyuncunuza gitsin hamit;)
Hatta bu mesajı o oyuncunuza sen değil de , başka birinin yazması daha da iyi olur düşüncesindeyim :)
Fazlaca geç kalındı..

Öncelikle şunu söyleyeyim , ben o hesaba karşılık bekleyerek değil 1.si Serdar istediği için 2.si hesap Adnan abinin olduğu için baktım ve bunu da bir kere belirtmiş değilim.. Eğer burda birşeyleri belirtecek olsam 30 tane hesap çıkartırım emeğimin geçtiği ;)

Benimle olan bir derdin var. Bu derdin nerden geldi hala çözmüş değilim.. Görüşünü söylersin buna da eyvallah ama sonuçta senin birliğinin yönetimiyle biz bir yola girmişiz buna her ne olursa olsun saygın olmak zorunda. Bu şekilde forumda yorum yapmak iki birlik arasındaki bağları zedeler..
Neden zedeler ?

Sen çıkıp burda RA yı yok sayıyorsun dimi ?
Siz kimsiniz ki HZZ nin olduğu yerde gelişebileceksiniz diyorsun yani ?
Şimdi diyorum sana Allah göstermesin bir gece geldi RA dan biri bu dediğin lafları yediremedi kendine asker köyünü uçurdu arkasından da yazdı ; " hatırladın mı RA yı diye " hoşuna gider mi ?

Biz birlik yönetimleri olarak ne kadar biz bir bütünüz desekte arkamızdaki oyuncular bazı şeyleri kaldıramayabilir , bu yüzden yorumlarını bir süreliğine kendine sakla..

Son olarak şuna da değineyim RA için yaptıklarım demişsin..
RA dan biri çıkıpta benim için sana şuna yap diyen olmamıştır..
RA için birşey yaptığını ne gördüm ne de duydum.. Daha WW köyümüze bir kere olsun tahıl atmayan kişi nasıl olurda sizin için şunu yap derim buna şaşırıyorum..

Senden sadece bir isteğim var.
Benimle olan derdin benimle kalsın , bunu da oyun sonuna sakla.
Eğer ki işin içine RA yı katarsan ( ki ben RA ismini 8 serverdır adam gibi taşıdım ) , RA için herşeyi yaparım..
Gözümü kırpmadan da yorganı yakarım hiç çekinmem !

Dipcik : Benim düşüncem açık ve nettir. RA = HZZ , HZZ = RA

İlk olarak beni sakın bir daha tehtid etme köyümü silmekle.
İkincisi ben 4 serverdır H Z Z de oynuyorum.Hesap ortak hesaptır.
Üçüncüsü ra için yaptıklarımı tek tek açıklarım sana özelden.
Dördüncüsü artık oyuna bakalım.polemik istemiyorum.

Sana wow yolunda başarılar.

oyilmaz
03-04-2011, 19:15
En yakın tuatone (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b) desenize.. İnş yakın zamanda biter artık yeni speed oynarız..

patriyot
03-04-2011, 19:42
top on daki milyon askerleri nereye saldırıpda kesiyorlar acaba bilen varmı?

trexturk
03-04-2011, 19:44
Oyunun sonuna gelince wow kuramadığı için mızmızlanan ona buna sataşan adamlara bayılıyorum neyse Hzz kendiniz ettiniz kendiniz buldunuz:) tuatone (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b) tebrikler kardeş!!!

patriyot
03-04-2011, 19:46
Oyunun sonuna gelince wow kuramadığı için mızmızlanan ona buna sataşan adamlara bayılıyorum neyse Hzz kendiniz ettiniz kendiniz buldunuz:) tuatone (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b) tebrikler kardeş!!!

wowmu kuruldu tuatone kurdumu yoksa?

bebelere_balon
03-04-2011, 19:47
:)
kanka vakit degişti :) biraz daha heyacan olacak
köydeyim dayı

lüfer
03-04-2011, 20:06

Wowda baaşarılar...

Neler oluyor yahu?

orkan_my
03-04-2011, 20:06

çok güzel hareketler bunlar. daha 10 seviye var vede www saldırılar var. bu oy bir çok arkadaşın belirttiği gibi 15-20 den önce bitmez

patriyot
03-04-2011, 20:13
Neler oluyor yahu?
akşam oluyor sabah oluyor :)

cloverfield
03-04-2011, 20:16
hihihihihihi

lüfer
03-04-2011, 20:18

Road runner a selam, Köyü korumaya devam :)

Silinmedem bi çıkarsa idin orduyu ...

lüfer
03-04-2011, 20:19
akşam oluyor sabah oluyor :)

oluyorda agam. arada da kol kırılıp yen dışına çıkıyor sankim. onu diyodum...

patriyot
03-04-2011, 20:24
oluyorda agam. arada da kol kırılıp yen dışına çıkıyor sankim. onu diyodum...

arada olur böyle seyler olmasa iyi ama oluyor işte hallederler onlar aralarında keşke dışa vurulmasa

ejderyaa
03-04-2011, 20:35
'Arkadaşlar-Abiler-Ablalar' relax-ol'un :) Burda Tartışıp Milletin Diline Sakız Yapmayın İsmimizi.

//Durmuş

ejderyaa
03-04-2011, 20:40
WOW Gidişatı HeyecanLa Devam Ediyor :)

Bastır uNeVeN :)

trexturk
03-04-2011, 20:44
Çarşambaya kadar kesin biter :cool:

lüfer
03-04-2011, 20:46
Çarşambaya kadar kesin biter :cool:

Bizim bilmediğimiz neyi biliyorsun? çabuk söyle :)

Road Runner
03-04-2011, 21:16
Road runner a selam, Köyü korumaya devam :)

Silinmedem bi çıkarsa idin orduyu ...

lüfere a.s. seviye basmaya devam :)
Söz verdiğim gibi bir aksilik çıkmazsa size gelecek ordu...

Eshot
03-04-2011, 21:31

Belki casuslara belki tokmaklara :)

jolly joker
03-04-2011, 21:33
Belki casuslara belki tokmaklara :)
ege üniversitesindenmisin :) 525 mağduru :D

Eshot
03-04-2011, 21:38
ege üniversitesindenmisin :) 525 mağduru :D

Dokuz Eylül deyim ama eshotlardan genel olarak mağdurum :)

jolly joker
03-04-2011, 21:39
Dokuz Eylül deyim ama eshotlardan genel olarak mağdurum :)
makine mühendisi değilsin ozaman sen yoksa direk 525 mağduru olurdun :D o eshotların kralı :D

nakur
03-04-2011, 21:42
Bu oyunu planını sabitleyebilen, kendinde bu cesareti gören hesab bitirecektir.. senin bahsini ettiğin wowun gölgesinden korkusu var, plan sahibi olmak, wow kurmaktan önemli belli ki, günde3 defa plan taşıyorlar sağa sola..

Planını savunmayı başarabilen, wow kurmayı da hakeden hesabdır.. Artı, servere renk katmamış, savaşmamış, yıkmamış, yıkılmamış, bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığıyla 6 ay kafasını kuma gömmüş birliklerin wow kurması ,oyunun hakkını veren birliklere de büyük haksızlık olur.. Bu yüzden başından beridir herşeyiyle bu oyunu resetleyecek en fazla 2 birlik var, umarım onlardan bir tanesi bitirir oyunu..

Teşekkür ederim bu güzel sözlerin için gerçekten bir numara teşhis. Biz üç beş acemiyiz ve dediğin gibi korkudan tirtir titriyoruz :)

Eshot
03-04-2011, 21:43
makine mühendisi değilsin ozaman sen yoksa direk 525 mağduru olurdun :D o eshotların kralı :D

Bizim okulun yerleşke otobüsü bile yok ki, keşke ege de olsaydım da 525 mağduru olsaydım, lise gibi okulda okuyoruz :D

jolly joker
03-04-2011, 21:45
Teşekkür ederim bu güzel sözlerin için gerçekten bir numara teşhis. Biz üç beş acemiyiz ve dediğin gibi korkudan tirtir titriyoruz :)
ahahahaha :D

jolly joker
03-04-2011, 21:46
Bizim okulun yerleşke otobüsü bile yok ki, keşke ege de olsaydım da 525 mağduru olsaydım, lise gibi okulda okuyoruz :D
bizim okulda farksız iletişim fakültesi dökülüyo haziran gelse de mezun olsam yoksa kafamıza çökecek :D

trabzonsporlu
03-04-2011, 21:50
00:07:24

bu yeni saat balonlara bebem bekleeee :D

Eshot
03-04-2011, 21:56
bizim okulda farksız iletişim fakültesi dökülüyo haziran gelse de mezun olsam yoksa kafamıza çökecek :D

Bizim okul o açıdan iyi sağlam hiç değilse :D ama yine de 200 sınıf arkadasım gibi bende haziran ı bekliyorum "artık bitse de gitsek" moduna iyiden iyiye girdik şu son 2 ay da :D gerçi buca da okuyan herkes bitiripte gitmeye can atıyor orası ayrı :D

murdack
03-04-2011, 21:56

Kimdir Bu Talihli Wow Sahibi ?

trabzonsporlu
03-04-2011, 22:02
Kimdir Bu Talihli Wow Sahibi ?

süpriz olsun :D

murdack
03-04-2011, 22:04
süpriz olsun :D

Oke Beklemedeyiz Shekilde 90. Seviyeyi Bastı Heyacan Artmaya Başladı :)

trabzonsporlu
03-04-2011, 22:06
tahmin edilmeyecek gibi birisi

jolly joker
03-04-2011, 22:11
tahmin edilmeyecek gibi birisi
woyageremi yoksa ahahahah :D

marx-man07
03-04-2011, 22:18

İlginç bir tesadüf olmus

http://img819.imageshack.us/img819/6016/toponpv.png

murdack
03-04-2011, 22:22
İlginç bir tesadüf olmus

Ekiciler 1milyonda Stopladı Sarayözü Bastıryor O_1_eFSaNe Arkalarda Kaldı Bunların İçinde 1liği O_1_eFSaNe Hak Ediyor. Gönlüm Ondan Yana

trabzonsporlu
03-04-2011, 22:22
İlginç bir tesadüf olmus

ilginç aynen

kaadokyalı
03-04-2011, 22:28
İlginç bir tesadüf olmus

tesadüf? :confused:

AsHiL
03-04-2011, 22:32

Gerçekten çok ilginç.Son askerime kadar saldırı yapıyorum ama asker sayısı kimsenin küsüratsız çıkmıyor:))

woltran
03-04-2011, 22:36
bence wow kurabılecek wow lar

uNeVeN (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3)

tuatone (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b)

KESGİN (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=167737&c=b8)

ama aradan da sıyrılacak olan

HOYHOY (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=532913&c=9f)

tüm wow daki arkadaşlara başarılar zor iş valla çok büyük emek ve zahmetli iş :)

by ati
03-04-2011, 22:37
İlginç bir tesadüf olmus

BASTIR SARAYÖZÜ :p 1 0 öndeyiz :)

murdack
03-04-2011, 22:40

1-0 Kapanır Bu Hafta Önümüzdeki Haftaya BAkaLım :)

topalosman
03-04-2011, 22:55

neyse polemiğe bende katılayım hzz&mostar hzz&ra burda as lolan hzz dir
bunu kimse inkar edemez ki mostarda oynamış bir oyuncu olarak yazıyorum buraya.
ha keşke hzz ayrı ra ayrı devam etseydi de oyun daha zevkli olsaydı

marx-man07
03-04-2011, 23:15

Burası wow gidişatı kapanan konu dışı konulara yorum yapıp kendi dediğiniz gibi polemik yapmayın. Burda yorumlayamıcagınız tek bir gerçek var oda HZZ diye bir birlik yok bu server HZZ&RA var.

uNeVeN
03-04-2011, 23:15

Tehtid değil , sadece RA ya karşı tutumuna karşı bir uyarıdır mesajım..
Bunu da yaparım ederim cinsinden demiyorum , OLABİLİRİTESİ yüksek anlamında söylüyorum ;)

Oyuna bakmak şimdi aklına geldiyse eğer ne mutlu bize..
Sen burda beni ve birliğimi ağzına alma yeter..

Eleştiri yapacaksan eyvallah ama forumda yapılabilecek cinsten olsun.. Kalanını özelden yaparsın ;)

Başkanlarından rica edersin , belki seni kırmazlar.. Daha zevkli olarak oynarsın o zaman..
Yada yapılan anlaşmalara sadık kalırsınız , isteseniz istemesenizde sessizce oyununuzu oynarsınız..
Zaten bir sürü kişi bizim ww u desteklemiyor , sizde onlar gibi yaparsınız kimse kırılmamış olur. ;)

Mostarla RA yı bir tutamazsın o da ayrı bir konu ;)

Bögü.ALP
03-04-2011, 23:23

Öz eleştirin için tebrik ediyorum seni.. ama geçen dönem son virajda döndürülen dolapların başında ki şahıslar la beraber hareket ediyor olmanız da sizi biraz daha avantajlı kılıyor.. bu da acemiliğinizi örtbas edecektir rahat ol..;)

padbach
03-04-2011, 23:23
biri şu planları sabit tutsun yaw.15 saat yol gidiyoruz.saldırı çıkınca plan yer değişiyo.biraz bekleyinde bir kaç saat millet zevk alsın bea:D

bebelere_balon
03-04-2011, 23:24

ok ağa çerezimi aldım bekliyom:D

jolly joker
Öz eleştirin için tebrik ediyorum seni.. ama geçen dönem son virajda döndürülen dolapların başında ki şahıslar la beraber hareket ediyor olmanız da sizi biraz daha avantajlı kılıyor.. bu da acemiliğinizi örtbas edecektir rahat ol..;)
nakur ve acemilik... :D:D:D

azka

Bende başkanı tanıyorsam orası 1 mılyon 1 olarak kalır, ekıcılere de helal olsun rakamı bozmuyor

herkes yapamazdı bunu

Bölgede sanırım askerım var dıye artıslenen cıkmayacak, yan koylere saldıranlar hangı kovuga saklandılar acaba

Ati abimizden de yeni şovlar beklıyoruz

Son parolamız Bastır BAŞKAN

by ati
03-04-2011, 23:29
Bende başkanı tanıyorsam orası 1 mılyon 1 olarak kalır, ekıcılere de helal olsun rakamı bozmuyor

herkes yapamazdı bunu

Bölgede sanırım askerım var dıye artıslenen cıkmayacak, yan koylere saldıranlar hangı kovuga saklandılar acaba

Ati abimizden de yeni şovlar beklıyoruz

Son parolamız Bastır BAŞKAN

4k askerle plan aldım şuan yeniden asker basıyom 4k olmak üzere artık bi yere gideriz:p

Napalım kanka asker yok bizlerde :)

Ama tekini gözüme kestirdim o kendini biliyor :)

i_mar
03-04-2011, 23:29
Bunu da yaparım ederim cinsinden demiyorum , OLABİLİRİTESİ yüksek anlamında söylüyorum ;)

Eleştiri yapacaksan eyvallah ama forumda yapılabilecek cinsten olsun.. Kalanını özelden yaparsın ;)

Başkanlarından rica edersin , belki seni kırmazlar.. Daha zevkli olarak oynarsın o zaman..
Yada yapılan anlaşmalara sadık kalırsınız , isteseniz istemesenizde sessizce oyununuzu oynarsınız..
Zaten bir sürü kişi bizim ww u desteklemiyor , sizde onlar gibi yaparsınız kimse kırılmamış olur. ;)

[B]Ukalalık diz boyu[B]

ShekiLL
03-04-2011, 23:31

Ben De Bekler Oldum :) acaba Piyango Falanmı var Çekirdek eldım bekliyorum

uNeVeN
03-04-2011, 23:33
[B]Ukalalık diz boyu[B]

Sana ne bizim aramızdaki meseleden..

Bögü.ALP
03-04-2011, 23:35
Ben De Bekler Oldum :) acaba Piyango Falanmı var Çekirdek eldım bekliyorum

sende bekle emre :) 3 tane wowdan bu gece seviye düşecek..

topalosman
03-04-2011, 23:36
Burası wow gidişatı kapanan konu dışı konulara yorum yapıp kendi dediğiniz gibi polemik yapmayın. Burda yorumlayamıcagınız tek bir gerçek var oda HZZ diye bir birlik yok bu server HZZ&RA var.
sen yenisin galiba
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/3/12713.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

kasırgalı
03-04-2011, 23:37
[B]Ukalalık diz boyu[B]
sana ne ?
zorunamı gitti ?
ukalayız ( tabiki sadece size göre , uzanamıyacağınız ciğer misali ) biz varmı ötesi ?

i_mar
03-04-2011, 23:42

Sana ne bizim aramızdaki meseleden..

Rahatsız oldum.aranızdaki meseleleri özelden konuşun.sen yetmedin biri daha yazmış.ya da o da sensn.

nakur
03-04-2011, 23:44

Ben dolap bilmem aslada dönmem döndürülmem 7 serverdir aynı arkadaşlarımla oynadım oynarsamda gene onlarla oynarım hiç bir arkadaşımıda yarı yolda bırakmam onlarda beni bırakmadı evet size göre acemiyim korkağım ama ben travianı amaç için oynanamam sadece bizim için buralar araçtır. sizin bilmediğinizde budur ne ww kurmak nede başka bir amacımız vardır tek amacımız birliğimizdeki dostlarımızla travian aracılığıyla buluşmak bu kadar dediğiniz diğer herşey bizim için sadece bir hikayeden ibarettir.

uNeVeN
03-04-2011, 23:48
Rahatsız oldum.aranızdaki meseleleri özelden konuşun.sen yetmedin biri daha yazmış.ya da o da sensn.

Hiç fake hesap kullanmadım , kullanmamda işim olmaz.. Ne söyleyeceksem kendi ismimle söyleyecek kadar cesaretim var.. Çekincem yoktur yani ;)

Özelden konuşup , konuşmamakta bize kalmış..
Beğenmiyorsan git mod orda , şikayet edersin.. Eğer sorunlu birşey varsa o da gereğini uygular mesajları siler , sende rahat edersin..

jolly joker
03-04-2011, 23:56
Ben dolap bilmem aslada dönmem döndürülmem 7 serverdir aynı arkadaşlarımla oynadım oynarsamda gene onlarla oynarım hiç bir arkadaşımıda yarı yolda bırakmam onlarda beni bırakmadı evet size göre acemiyim korkağım ama ben travianı amaç için oynanamam sadece bizim için buralar araçtır. sizin bilmediğinizde budur ne ww kurmak nede başka bir amacımız vardır tek amacımız birliğimizdeki dostlarımızla travian aracılığıyla buluşmak bu kadar dediğiniz diğer herşey bizim için sadece bir hikayeden ibarettir.
Abi kişi karşındakini kendi gibi görürmüş.ben sadece seni tanırım o birlikte ve bu bana sizin birliğiniz hakkında bende fikir oluşması yeter

Bögü.ALP
03-04-2011, 23:56

Şahsınıza kesinlikle söylediğim bir cümle yok, yanlış anlaşılmasın, ekibinizi tanıyorum, acemilğini çeşitli dolaplarla örtbas etmeye çalışanlarla beraber olmanız da sizin şanssızlığınız sanırım..

Gönül ne toyton ister ne tamirhane, gönül muhabbet ister travian bahane.. bunu çok iyi biliyorum emin ol..seviye 95 in üzerinizde çıktığınızda da dönecek dolaplara şahitlik edeceksiniz.. o zaman da buraya 2 satır da olsa cümle yazmanızı rica edeceğim..

Şahsınıza karşı her hangi bir sürç-i lisanım olmuşsa affola..

topalosman
03-04-2011, 23:59
rahatsız olacak birşey yok medeni insanlargibi serkan beyle tartısıyoruz hakaret yok aşşagılama yok ama sen hır gür küfür istiyorsan malesef bizde olmaz

by ati
04-04-2011, 00:01
Vay be herşey güzeldi bütün saldırılar çıkıldı ben hariç plan için saldırı atacam woyager in köyü kitlendi:mad:

woyager
04-04-2011, 00:04
4k askerle plan aldım şuan yeniden asker basıyom 4k olmak üzere artık bi yere gideriz:p

Napalım kanka asker yok bizlerde :)

Ama tekini gözüme kestirdim o kendini biliyor :)

alırsın alırısn bekle alırken yan dur:))

sucukluyumurta
04-04-2011, 00:05

o kadar msjlaşıyorki multiyle kanka olmuştur :D :D :D.

by ati
04-04-2011, 00:06

Bana msj yazana kadar multiye msj yaz iyi kurtardınız beni de.....

kasırgalı
04-04-2011, 00:06
Vay be herşey güzeldi bütün saldırılar çıkıldı ben hariç plan için saldırı atacam woyager in köyü kitlendi:mad:
şimdi ayıp ettiniz işte.
woyager gibi " dürüst , seviyeli , karakter sahibi , özür sözü bir ne dediğini iyi bilen " birine karşı nası bi tutum içindesiniz böyle. hiç yakıştıramadım size.

adam rekor ordulara karşı direniyor hiçmi emeğe saygınız yok sizin. kolaymı sanıyorsunuz 5 k askere 900 mancınığa karşı savunma yapmayı ayıp ayıp hiç yakıştıramadım.

not: woyager nihayet kendinidemi şikayet ettin kilitlettirdin yoksa :D

woyager
04-04-2011, 00:08
Bana msj yazana kadar multiye msj yaz iyi kurtardınız beni de.....

hzz usagı senı:)) ally gecın bırlıge unneven e destek dıye ben rahatım bırlıktedende ayrıldım ohhh:))

bastir kesgınnnnnnnnn

kaadokyalı
04-04-2011, 00:09

joker-as 2 seviye düştü :D

jolly joker

senin joker-as a olan kinin burdan belli oldu

ShekiLL
00.08 :) Çekirdek bittii

woyager
şimdi ayıp ettiniz işte.
woyager gibi " dürüst , seviyeli , karakter sahibi , özür sözü bir ne dediğini iyi bilen " birine karşı nası bi tutum içindesiniz böyle. hiç yakıştıramadım size.

adam rekor ordulara karşı direniyor hiçmi emeğe saygınız yok sizin. kolaymı sanıyorsunuz 5 k askere 900 mancınığa karşı savunma yapmayı ayıp ayıp hiç yakıştıramadım.

not: woyager nihayet kendinidemi şikayet ettin kilitlettirdin yoksa :D

hee ole ettım otorazımı var:)) planda var wow da:))

nakur
04-04-2011, 00:10
Şahsınıza kesinlikle söylediğim bir cümle yok, yanlış anlaşılmasın, ekibinizi tanıyorum, acemilğini çeşitli dolaplarla örtbas etmeye çalışanlarla beraber olmanız da sizin şanssızlığınız sanırım..

Gönül ne toyton ister ne tamirhane, gönül muhabbet ister travian bahane.. bunu çok iyi biliyorum emin ol..seviye 95 in üzerinizde çıktığınızda da dönecek dolaplara şahitlik edeceksiniz.. o zaman da buraya 2 satır da olsa cümle yazmanızı rica edeceğim..

Şahsınıza karşı her hangi bir sürç-i lisanım olmuşsa affola..

Dediğiniz gibi biziler C@N&S.S. birliği olarak dostluklarımızı bu platformda kurduk hatta okadar ileri gittik aramızda burada tanışıp evlenen bir çiftimiz bile var. Bizler böyle büyük bir samimiyet ve dostlukla birlikteliğimizi yürütüyoruz travianıda araç olarak kullanıyoruz. Forumda takılmayız (benden başka) aranızda geçen olaylardan ötürü bizlere karşıda söylediğiniz sözlere cevap verme gereği duyduğum içinde, size cevap yazdım normalde yazmamam gerekirdi. Asıl siz benim kusuruma bakmayın cevap verip konun uzamasına neden olduğum için özür dilerim

woyager
04-04-2011, 00:11
00.08 :) Çekirdek bittii

46lıklar benı testere ile karıstırmıs.. gecen sene wow aldım destekelmedıler bu senede hava atıyolardı.. işte adamı havada bırakırlar:))

uNeVeN
04-04-2011, 00:12
hzz usagı senı:)) ally gecın bırlıge unneven e destek dıye ben rahatım bırlıktedende ayrıldım ohhh:))

bastir kesgınnnnnnnnn

Ben dedim sana dansözsün die..
Ne oldu tuatone işi ? Şİmdi kesginci mi oldun...

Ayıp ya , plan için o kadar ordu hazırladık hepsi elimizde patladı..
Bu kadar karaktersizlik olmaz.. Acaba ne yapıpta kilitlettin o hesabı ! :mad:

kasırgalı
hee ole ettım otorazımı var:)) planda var wow da:))
otorazımı var mı ?
maşşallah maşşallah kuş dili bile biliyormuşsun bakıyorumda :D

ne o atıp tutuyordun noldu. şeklinmi bozuldu adminle arana karakedimi girdi yoksa. :D:D

woyager
46LIKLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=12397) KİM DEMİŞ PLAN VERİRİZ VERMEM DEDİM VERMEM HAHAHAYTTTT :)))
GÖRDÜNMÜ GÖRDÜNMÜ GÖREMEZSİN VERMEM:)
BANA YERİNE GÖRE aXİ MELEK BAZENDE SİZE YAPTIGIMIZ GİBİ DURUMLARDA aXİ kELEK DERLER CANLARIM:))))):D

by ati
46lıklar benı testere ile karıstırmıs.. gecen sene wow aldım destekelmedıler bu senede hava atıyolardı.. işte adamı havada bırakırlar:))

Ne havası asker koyun ve 15 16 köyün sabaha yok hala burda beni şu sandılar bu sandılar deme sana çıkan 20 saldırı var sabah görüşürüz ibrahim sen multiye dua et ama ilk msjı multıye ben yazıyorum sen yazamazsın açılmasını istiyoruz die ...........

woyager
04-04-2011, 00:14
Ben dedim sana dansözsün die..
Ne oldu tuatone işi ? Şİmdi kesginci mi oldun...

Ayıp ya , plan için o kadar ordu hazırladık hepsi elimizde patladı..
Bu kadar karaktersizlik olmaz.. Acaba ne yapıpta kilitlettin o hesabı ! :mad:

ben neden kıtleteyım. ama şikayete dene tsk ler iilik yapti bana:)

woyager
04-04-2011, 00:16
Ne havası asker koyun ve 15 16 köyün sabaha yok hala burda beni şu sandılar bu sandılar deme sana çıkan 20 saldırı var sabah görüşürüz ibrahim sen multiye dua et ama ilk msjı multıye ben yazıyorum sen yazamazsın açılmasını istiyoruz die ...........

benım hesabı kıtletene tsk ederım.. yan koylerım yıkılır ebet.. merkezdekı 750,000 defansı kesersenız plan sızınn..

ShekiLL
04-04-2011, 00:18
ben neden kıtleteyım. ama şikayete dene tsk ler iilik yapti bana:)

Bu yakışmadı İşte Hiç Bir Oyuncu bu duruma Duşmemeli..

sucukluyumurta
04-04-2011, 00:18
bazı arkadaşlar saat falan vermişti ne oldu saldırı sonucu yada saldırı bu kadar mı?rapor görelim paylaşalım

trabzonsporlu
04-04-2011, 00:24
http://travian-reports.net/tr/report/3712768b55c

ufak bi yanlışlık çift hedef seçme de ama daha iyi olabilirdi ....

woyager
04-04-2011, 00:25
46lıklar wow kurmaycaz desteklemıyecez dedıler.. hzz lere destek dıye allu mesajlar gıttı ama ben wow aldıgımda neden aldın dıye laf dedıler.. madem wow almamı ıstemedınız.. plan benım dibimde cıkınca pesıme pervabe oldunuz al planı wow alcaz dedınız.. kerata17 bana kalkmıs hava atti asarım ekserım dıye..

uzun lafın kısası hesap burda ben acın demıyecem.. zaten wow kurmayacam.. o planımda kesgıne helal hibbe olsun...

eger planımda gozu olan varsa kı var actırsın alsın planı..kımsenın yorum yapmaya hakkı yoktır tamamen benım askerım ıle kesılıp alınan plan benım emegım o kımseyı alakadar etmez..saldırı askerımıde cigataya gömdüm oyunuda bıtırdım.. hesaba gırmeyecem

herkese basarılar wow yolunca

trabzonsporlu
04-04-2011, 00:25
bazı arkadaşlar saat falan vermişti ne oldu saldırı sonucu yada saldırı bu kadar mı?rapor görelim paylaşalım

http://travian-reports.net/tr/report/3712768b55c ahanda rapor 11 yaşındayım yeterli ..sanırım..(babam beni kesin kıyacak :) )

jolly joker
04-04-2011, 00:26

saldıran ve savunan tarafa tebrikler...

Bögü.ALP

en azından içerdeki savunmayı tahmin açısından, koç başının yaptığı tahribata dikkat etmek lazım..

sucukluyumurta
http://travian-reports.net/tr/report/3712768b55c ahanda rapor 11 yaşındayım yeterli ..sanırım..(babam beni kesin kıyacak :) )

saldırı bireyseldi galiba?

trexturk
04-04-2011, 00:28
Sabahtan beri diyorum tuatone (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b) aldı wow u diye mansallah çarşamabaya kadar bile varmaz :D nedenide söylüyorum bir clan(xxxx) kendi etti kendi buldu kardeş haksızmıyım kim kimin altını oydu durum wow kurulana kadar ortaya çıkacak yüzler kızaracak !!!

trabzonsporlu
04-04-2011, 00:29

evet :) fantazi olayı :)

TRAVİAN
04-04-2011, 00:30

ayların emeğini harcıyon ve ufak bi hata diyon :D

bence koca bi hata.... anlayamıyorum WOW saldırısı yapıyorsun ve hedef secmede hata ????

bebelere_balon
04-04-2011, 00:31
ben varım yeğen :)bi şey yapamaz tebrkler

by ati
04-04-2011, 00:36
46lıklar wow kurmaycaz desteklemıyecez dedıler.. hzz lere destek dıye allu mesajlar gıttı ama ben wow aldıgımda neden aldın dıye laf dedıler.. madem wow almamı ıstemedınız.. plan benım dibimde cıkınca pesıme pervabe oldunuz al planı wow alcaz dedınız.. kerata17 bana kalkmıs hava atti asarım ekserım dıye..

uzun lafın kısası hesap burda ben acın demıyecem.. zaten wow kurmayacam.. o planımda kesgıne helal hibbe olsun...

eger planımda gozu olan varsa kı var actırsın alsın planı..kımsenın yorum yapmaya hakkı yoktır tamamen benım askerım ıle kesılıp alınan plan benım emegım o kımseyı alakadar etmez..saldırı askerımıde cigataya gömdüm oyunuda bıtırdım.. hesaba gırmeyecem

Adam olan herkezi biz destekleriz bizim defin gittigi yerlerde bellidir.......
Bu işler msnde küfür etmeye adres istemeye benzemez......
Madem o kadar yüregin var adres istiyon geleceksin......
Kerata ismini agzına alırken çok çok düşün benden sana tavsiye yoksa sen bu gidişle sadece köylerni degil kendinide perte çıkartcaksın anlamışındır umarım........

Şunuda ekleyim senin köyün hangi wowdaysa 46LIKLARIN rakibide bu saaten sonra onlardır.....

trabzonsporlu
04-04-2011, 00:36
ben varım yeğen :)bi şey yapamaz tebrkler

saol ali abi :)

ShekiLL
04-04-2011, 00:37

HerŞeye Rağmen GuseL Bi Saldırı Tebrik.. Savunan Tarafıda ilk saldırılarını aLdılar Tebrik ederiz..

FORZA NKFree
04-04-2011, 00:38
http://travian-reports.net/tr/report/371063d7ea6,371064a82fb,37106713c99,3710690bb06,37 1071da5f7

Saldırıdan sora gelen kişiler mancınık kesımlerını koymadık..

fchearts
04-04-2011, 00:38
en azından içerdeki savunmayı tahmin açısından, koç başının yaptığı tahribata dikkat etmek lazım..

sabahtır rapor bekliyorduk ama beklediğimize değmemiş...

savunma çok güçlü değil..

bu wowa son tuğlayı r 00 t koyar benden demesi

woyager
04-04-2011, 00:39
Adam olan herkezi biz destekleriz bizim defin gittigi yerlerde bellidir.......
Bu işler msnde küfür etmeye adres istemeye benzemez......
Madem o kadar yüregin var adres istiyon geleceksin......
Kerata ismini agzına alırken çok çok düşün benden sana tavsiye yoksa sen bu gidişle sadece köylerni degil kendinide perte çıkartcaksın anlamışındır umarım........

Şunuda ekleyim senin köyün hangi wowdaysa 46LIKLARIN rakibide bu saaten sonra onlardır.....

keratada sen gıbi dansız cokda umurumdasınız.. ben oyunu bıraktım daha yokum.. woyager hesaba bakın kudurun:D

köye gözcüler geldı sımdı.. 350,000 defans daha yolda:)

Dahyt
04-04-2011, 00:40

Uzun lafın kısası yukarıda yazandır işte :)

uNeVeN
04-04-2011, 00:41
sabahtır rapor bekliyorduk ama beklediğimize değmemiş...

savunma çok güçlü değil..

bu wowa son tuğlayı r 00 t koyar benden demesi

100. seviyeyi o basıcak zaten :D

TVM
04-04-2011, 00:43
http://travian-reports.net/tr/report/371063d7ea6,371064a82fb,37106713c99,3710690bb06,37 1071da5f7

cok uzun zaman olmus 200k ustu galya ordusu gormeyelı...tebrıkler arkadasa bu ordu için...

fchearts
04-04-2011, 00:45
100. seviyeyi o basıcak zaten :D

43 gün kaldı sanırım görünürde yıkılmayacak ww yok bizde sabırla devam ediyoruz serdarı bekliyecez demiştik öylede olacak

by ati
04-04-2011, 00:46
keratada sen gıbi dansız cokda umurumdasınız.. ben oyunu bıraktım daha yokum.. woyager hesaba bakın kudurun:D

köye gözcüler geldı sımdı.. 350,000 defans daha yolda:)

Senin bu kadarlık kişiligin var sen yat kalk dua et kerata17 ye yoksa senin gibileri - - de kimse barındırmaz onun sayesinde yıkılmadın ayakda kaldın şimdi gelmiş tşk edecegin adamın arkasından atıp tutuyorsun.........
o güzel köyüne bide yarın akşam bakalım :)
Yine dua et o köy kitlenmeseydi ne o planın nede wowun kalacakdı sadece 1 köyünle oyun oynucakdın oyüzden çok neşelisin galiba keyfin çok iyi..........

awe
04-04-2011, 00:48

ibo can bize böle böle dediler diyorsun haklısın...sende kimseye vermem demiştin sende bunu unuttun sanırım..biz wow kurmucaz hiç bir wow un sorumluluğunu almıcaz demiştik almadık da..sadece kendimize yakın gördüğümüz arkadaşlara çok olan defanslarımızdan yolladık .. yine talep gelince yine yollarız..ama bu wow lardan kendimize bir artı beklemeyiz bu wow ların başarısından övünmeyiz..yada bir başka değişle biz kendi işimize bakarız..sana gelen saldırıların sebebini biliyorsun rakip oluşumun desteklediği bir wow a plan sunmandan ötürü..olay sahsi değil
herkese güzel oyunlar

ShekiLL

Yapmış desene Gene yapacağını :)
Her iki tarafada Tebrikler..

patriyot
en iyisi ben ya bir wow alayım yada asker basmaya başlayım bir ordu basarız 43 gun bekliyeceksek.

woyager
04-04-2011, 00:49
Senin bu kadarlık kişiligin var sen yat kalk dua et kerata17 ye yoksa senin gibileri - - de kimse barındırmaz onun sayesinde yıkılmadın ayakda kaldın şimdi gelmiş tşk edecegin adamın arkasından atıp tutuyorsun.........
Yine dua et o köy kitlenmeseydi ne o planın nede wowun kalacakdı sadece 1 köyünle oyun oynucakdın oyüzden çok neşelisin galiba keyfin çok iyi..........

senin gibi maymun da travian oynuyorya neyse..

ben testere deılım haberın olsun...bugun attıgın ally mesajlar bırlıge bosa gıttı..

uNeVeN
04-04-2011, 00:49
43 gün kaldı sanırım görünürde yıkılmayacak ww yok bizde sabırla devam ediyoruz serdarı bekliyecez demiştik öylede olacak

43 Gün içinde ww bakıcıları olarak pert e çıkmazsak , dediğimizi yapıcaz sanırım :D
Olmadı serooo nun bi hafta sonu izninde sokarız ww a , basar 100 ü :D

patriyot
04-04-2011, 00:51
43 Gün içinde ww bakıcıları olarak pert e çıkmazsak , dediğimizi yapıcaz sanırım :D

nerde o ben arayım komutanını bekletmiyelim bu kadar insanı bıktılar artık..

ShekiLL
04-04-2011, 00:53

Walla Askere gidesim qeLdi :)))

woyager
04-04-2011, 00:54
ibo can bize böle böle dediler diyorsun haklısın...sende kimseye vermem demiştin sende bunu unuttun sanırım..biz wow kurmucaz hiç bir wow un sorumluluğunu almıcaz demiştik almadık da..sadece kendimize yakın gördüğümüz arkadaşlara çok olan defanslarımızdan yolladık .. yine talep gelince yine yollarız..ama bu wow lardan kendimize bir artı beklemeyiz bu wow ların başarısından övünmeyiz..yada bir başka değişle biz kendi işimize bakarız..sana gelen saldırıların sebebini biliyorsun rakip oluşumun desteklediği bir wow a plan sunmandan ötürü..olay sahsi değil
herkese güzel oyunlar

hakanım sana lafım yok stemım var.. ati gini maymunları benımle konusmaya göndereceğine sen gelseydın konusssaydın plan sendeydı.. plan almadan önce senle ne konustuk hakan dürüstce cevaplarmısın??konuyla alakası olmayan kerata17 mehmetı bana konusmaya yolladın.. o artıs kımkı konusayım.. ben senı bılırım senı tanırım dedım yalanmı??

ben ne dedım plan bende kımseye evrmem bırakmam demedımmı??plan bende suan..

hakanım uzun lafın kısası bana sahuıp cıkmadınız testerelere karsı kullandınız..
kerata17 kım oluyorkı bana gelıp hesap soruyor sen neden testereye saldırmadın bu 15,000 askerı plana harcadın da testereye harcamadın gıbı abuk subuk hesap soruyor.. omu bana altın aldı benım hesaba emek verdı asker basti??ben altın alacam asker basacam ee kerata17 bana hesap sorcak..

hakanım dedıgım gıbı sana kırgınım umurumda deıl dıyebılırsın canın sagolsun

by atı gıbı maymınuda karsıma cıkarmanız buyuk hata ıdı.. sahsen sen gelseydın dedıgım gıbı plan sendeydi

by ati
04-04-2011, 00:55

ben testere deılım haberın olsun...bugun attıgın ally mesajlar bırlıge bosa gıttı..

Testere dedigin birlikde hala msnde olsun köyden olsun görüştügüm kişiler var biz savaşırız sen bize bakma yıkarız yıkılırız keşke bi testere olsaymışın senin ne oldugun belli degil sadece şunu görüyorum insan takliti yapmaya çalışan birisin ama beceremiyon özüne dön.......

Shawn
04-04-2011, 00:55

ibo seni testere şekline sokarım bunu da unutma:) laflarına dikkat et oldumu canım benim..valla suç bizde bu adamların oyun başında ortasında esamesi okunmuyor..açıyorlar japonya sınırına hesapları sonra askeri var diye muhattap alıyoz..ati abi sen bunla uğraşma buna bikere ben güvendim dahada güvenmem :)

woyager
04-04-2011, 00:58

kısılıkten bahsedecegıne durust ol..

benle konusmadan neden saldırı cıktın bana??bırlıge ally attın woyager yıkalımmı ben yıkalım dıyorum dıye enden ally gectin?

duygu somurusu yapma..32 köyün 20 sıne yıkım var herkese el altında köy yıkımı verdın kalkmıs burda ben masumum der gıbı konusuyorsun.. kırtların olmadıgı yerde cakallar gezermıs..cakallık yapma durust ol

by ati
04-04-2011, 00:59
ibo seni testere şekline sokarım bunu da unutma:) laflarına dikkat et oldumu canım benim..valla suç bizde bu adamların oyun başında ortasında esamesi okunmuyor..açıyorlar japonya sınırına hesapları sonra askeri var diye muhattap alıyoz..ati abi sen bunla uğraşma buna bikere ben güvendim dahada güvenmem :)

Bu kadar aglıcagını bilsem saldıralım demezdım :D

_TEKSAS_
04-04-2011, 00:59
tokmaklarını kesenler sawunmada ve saldırıda top on a gırmısler bıle bastırın kım tutar sızı :D

woyager
04-04-2011, 01:01

al sana karakterı eksık adam msn den yazmaz burda hava atar:))hay allayım klavye delıkanlısı bu işte:))korkmayın hepınız msn de eklısınız msn den yazın:)

ya gercegı konusun bırsey bılıyor sansınlar yada sus adam sansınlar senı..

SHeiTHaN
04-04-2011, 01:02

Dikkatini çekerim WW köyü romalı :D Yani savunma ile doğru orantılı olarak hesaplanacaksa cermen yada galya suru hesaplanmalı.

Roma suru defansa en çok etki eden ama bir o kadar da kolay geçilebilen bi surdur :)

Maalesef :D

awe
04-04-2011, 01:02
hakanım sana lafım yok stemım var.. ati gini maymunları benımle konusmaya göndereceğine sen gelseydın konusssaydın plan sendeydı.. plan almadan önce senle ne konustuk hakan dürüstce cevaplarmısın??konuyla alakası olmayan kerata17 mehmetı bana konusmaya yolladın.. o artıs kımkı konusayım.. ben senı bılırım senı tanırım dedım yalanmı??

ben ne dedım plan bende kımseye evrmem bırakmam demedımmı??plan bende suan..

hakanım uzun lafın kısası bana sahuıp cıkmadınız testerelere karsı kullandınız..
kerata17 kım oluyorkı bana gelıp hesap soruyor sen neden testereye saldırmadın bu 15,000 askerı plana harcadın da testereye harcamadın gıbı abuk subuk hesap soruyor.. omu bana altın aldı benım hesaba emek verdı asker basti??ben altın alacam asker basacam ee kerata17 bana hesap sorcak..

hakanım dedıgım gıbı sana kırgınım umurumda deıl dıyebılırsın canın sagolsun

by atı gıbı maymınuda karsıma cıkarmanız buyuk hata ıdı.. sahsen sen gelseydın dedıgım gıbı plan sendeydi

ibo bana saygılıyım diyorsun ama cok sevdiğim adama da maymun diyorsun ..öncelikle ayıp bu kelimeyi kulanman
banaati yada keratayı gönderdin diyorsun ama ben de sana plan için sorduğumda hayır dedin ..bunu unuttun sanırım..bende o gün ben konuşmam vermek istemiyor dedim ve arkadaşlarımız bşzde konuşalım dediler ben kimseyi sana yollamadım..ayrıca şu da var önceden ne olursa olsun senin planı verdiğin yer önemliydi bizim için rakiplerimizin desteklediği wow a planı verdiğin için biz de harekete gectik..madem sen bize danışmıyorsun ki danışmanada gerek yok plan senin planın ..gelen saldırlardan da şikayet etme hakkın yok onlarda bizim askerimiz sonuçta ...konuyla ilgili son yorumum bu..herkesi seviyeli konuşmaya davet ediyorum

by ati
04-04-2011, 01:03
kısılıkten bahsedecegıne durust ol..

Benle konusmadan neden saldırı cıktın bana??bırlıge ally attın woyager yıkalımmı ben yıkalım dıyorum dıye enden ally gectin?

Duygu somurusu yapma..32 köyün 20 sıne yıkım var herkese el altında köy yıkımı verdın kalkmıs burda ben masumum der gıbı konusuyorsun.. Kırtların olmadıgı yerde cakallar gezermıs..cakallık yapma durust ol

seni ben seçtim pikaçu ben yıkalım dedim 20 kişi yolladım :)

woyager
04-04-2011, 01:04
Bu kadar aglıcagını bilsem saldıralım demezdım :D

hemende nasıl dondun.. hane demın duygusal mesaj yazıyordun:)) oyuna ben yön verecem demedımmı bastan dedım.. al sana yön orktugunuz basınıza geldı.. adam olsaydın da sızın tarafda tutsaydın benı?

elımdekı ordular duyunca hemen bana yanastı bazılarınız:)) neysekı hepsnı harcadım bitti ordumda yok

ezergecerus
04-04-2011, 01:04
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/4/715.jpg
hadi seviye basın sıkıldık artık...

woyager
04-04-2011, 01:05
seni ben seçtim pikaçu ben yıkalım dedim 20 kişi yolladım :)

kıh kıh kıhh

sonuc gece plan calcaktın.. sen sırtına don al benden plan calana kadar benden plan calacak anasından dogmadı:)) en bastada dedım bu lafı sımdıde dıyorum..

marbella
04-04-2011, 01:07
lem arkadaş susuyorum bişey yazmayım diyorum ama insanı zorla tetikliyorsunuz bak ibrahim kardeş sen bana dansöz diyorsun ama asıl ortalıkta olan kıvıran belli biz ne dediysek sonuna kadar arkasındayız biz wow almıycaz dedik almadık ha bazı dostlarımız var onalrı destekliycez dedik bi söz verdik destekliyoruzda elimizden geldiği kadar sen kimseye sormadan gittin kafana göre wow aldın kime sordun biz sana seni destekliycez yanımdayız dedik mi arkadaşım kendi kendine gelin güvey oluyorsun demedik..!!senin için süpriz olmasa gerek bu bir diğer konu sen benim bölgemdesin sen bu zamana kadar orda nefes aldıysan bizim sayemizde biz testerelerle çatır çatır savaştık siz nerdeydiniz o zamanlar değerli arkadaşım tek bir saldırınızı görmedik sesiz sesziz durdunuz durduğunuz yerde he S A R O S ahmet abiye dua et sen benim dostlarım tanıdıklarım benim için bu bölgeye geldiler dedi yoksa alayınızı silecektim o bölgeden bunu sende gayet iyi biliyorsun şimidi gelmişsin burda abuk sabuk seyler yazıyorsun tılsımı kimseye vermiycem diyorsun elden ele dolaşıyorsun bari profiline yazma...!!Ayıptır artık susuta millette bi rahat ettsin herkes bezdi ya bu entirikalarından valla oyunun başından beri ilk defa yazıyorum o da sırf senin için ...!! Kerata17

TVM
04-04-2011, 01:11

50k mancınıgın 600k baltanın hatta fazlasının cıkmasına cok az kalmıstır inş..yeter artık bekletmeyın bizi...

ShekiLL
04-04-2011, 01:12

Bu Server REkor orDuları Benim Hesap Goruyo Hep :) Bu da banadır Kesin..

woyager
04-04-2011, 01:18
ibo bana saygılıyım diyorsun ama cok sevdiğim adama da maymun diyorsun ..öncelikle ayıp bu kelimeyi kulanman
banaati yada keratayı gönderdin diyorsun ama ben de sana plan için sorduğumda hayır dedin ..bunu unuttun sanırım..bende o gün ben konuşmam vermek istemiyor dedim ve arkadaşlarımız bşzde konuşalım dediler ben kimseyi sana yollamadım..ayrıca şu da var önceden ne olursa olsun senin planı verdiğin yer önemliydi bizim için rakiplerimizin desteklediği wow a planı verdiğin için biz de harekete gectik..madem sen bize danışmıyorsun ki danışmanada gerek yok plan senin planın ..gelen saldırlardan da şikayet etme hakkın yok onlarda bizim askerimiz sonuçta ...konuyla ilgili son yorumum bu..herkesi seviyeli konuşmaya davet ediyorum

maymuun atı dedıgım bana lıfır ederken neden etme demedınız?? neden hıc bırınız by atı ye kufur etme hakkın yok demedın.. benım ona sözüm var istanbula dondugumde haber vercem.. bakalım gelcekmı..o kufurlerı uygulayacam ona merak etmesın..

ıkıncısı hakan haksızsın.. ben senle konustum anlastım sen gelmedın msn ye bır gece once msn den yazdıun bana sen ama ertesıa ksam sen msn de cevrım dısıydın ve bızı harmanım topluya aldı baktom ordasın.. evet dogru sızın askerınıze karısamam haklısın.. planda benım ben kestım aldım sızde neden ona buna sına detsek verdın dıye otham etme luksunuz yok hakan..

kerata17 kım oluyorkı bana testereye saldırmadım dıye benı tehdıt edıyor.. bana hesap soruyor..gercekelrı bılıyorsun konusmak ıcınden gelmıyor hakanım yapma.. alt tarafı oyun..

bu arada by atı benım maymunum ona bazı deneyler uygulayacagım ıns
hele doneyım ist bı ben..
neyse kımse laf demesın.. benı sıkayete den baskası kıtlenen ben üzülen hzz 46lık *f* ler
hakan sana hayırlı geceler msn de kayırlısın ıstersen msn ye gel konusalım.. ok

woyager
04-04-2011, 01:22
lem arkadaş susuyorum bişey yazmayım diyorum ama insanı zorla tetikliyorsunuz bak ibrahim kardeş sen bana dansöz diyorsun ama asıl ortalıkta olan kıvıran belli biz ne dediysek sonuna kadar arkasındayız biz wow almıycaz dedik almadık ha bazı dostlarımız var onalrı destekliycez dedik bi söz verdik destekliyoruzda elimizden geldiği kadar sen kimseye sormadan gittin kafana göre wow aldın kime sordun biz sana seni destekliycez yanımdayız dedik mi arkadaşım kendi kendine gelin güvey oluyorsun demedik..!!senin için süpriz olmasa gerek bu bir diğer konu sen benim bölgemdesin sen bu zamana kadar orda nefes aldıysan bizim sayemizde biz testerelerle çatır çatır savaştık siz nerdeydiniz o zamanlar değerli arkadaşım tek bir saldırınızı görmedik sesiz sesziz durdunuz durduğunuz yerde he S A R O S ahmet abiye dua et sen benim dostlarım tanıdıklarım benim için bu bölgeye geldiler dedi yoksa alayınızı silecektim o bölgeden bunu sende gayet iyi biliyorsun şimidi gelmişsin burda abuk sabuk seyler yazıyorsun tılsımı kimseye vermiycem diyorsun elden ele dolaşıyorsun bari profiline yazma...!!Ayıptır artık susuta millette bi rahat ettsin herkes bezdi ya bu entirikalarından valla oyunun başından beri ilk defa yazıyorum o da sırf senin için ...!! Kerata17

saros ahmet abı dıyorusn bızı buraya davet eden ahmet.. ama bızım köyü reısleyen kerata17 bu nasıl saygı?? sende yuz varmı onu sole kerarata17mehmet= insan dostunun dostunun köyünü reıslermı??bukadarmı nefsın ac senın? ahmet senı tell den aradı ne dedı reısleme bana ne yazdın ahmet abı olmasa hepınızı reıslerdım.. plan aldım bana yalvaran kım ıdı sen.. ve hala kalkmıs konusuyorsun

gecmısı kırlı olan ınsan gelecegı de aynı olurmus.. artıs dogdun artıs oleceksın klavye delıkanlısı

had ereıslede woyager köyünü sana 600 altın alım sımdı?

by ati
04-04-2011, 01:26
maymuun atı dedıgım bana lıfır ederken neden etme demedınız?? neden hıc bırınız by atı ye kufur etme hakkın yok demedın.. benım ona sözüm var istanbula dondugumde haber vercem.. bakalım gelcekmı..o kufurlerı uygulayacam ona merak etmesın..

ıkıncısı hakan haksızsın.. ben senle konustum anlastım sen gelmedın msn ye bır gece once msn den yazdıun bana sen ama ertesıa ksam sen msn de cevrım dısıydın ve bızı harmanım topluya aldı baktom ordasın.. evet dogru sızın askerınıze karısamam haklısın.. planda benım ben kestım aldım sızde neden ona buna sına detsek verdın dıye otham etme luksunuz yok hakan..

kerata17 kım oluyorkı bana testereye saldırmadım dıye benı tehdıt edıyor.. bana hesap soruyor..gercekelrı bılıyorsun konusmak ıcınden gelmıyor hakanım yapma.. alt tarafı oyun..

bu arada by atı benım maymunum ona bazı deneyler uygulayacagım ıns
hele doneyım ist bı ben..
neyse kımse laf demesın.. benı sıkayete den baskası kıtlenen ben üzülen hzz 46lık *f* ler
hakan sana hayırlı geceler msn de kayırlısın ıstersen msn ye gel konusalım.. ok

İSTANBUL ANADOLU YAKASI BENİM LEN DİNGİL :)
VARSA YÜREGİ OLAN GELİR AMA NEDENSE 1 AYDIR GELEMİYOR MSNDE HABERLER YOLLUYOR GELEN GİDEN YOK...
YERİM MEKANIM DÜKKANIM BELLİ ADRES SENDE FORUMDA YAZMA GEL İBRAHİM GEL İSTEDİGİN ZAMAN GEL ORASI KADİKÖY ORDAN ÇIKIŞ YOK :)BUNU O KÜCÜK BEYNİNE YAZ SENİ DEGİL SENİN GİBİ YÜZLERCESİNİ ORAYA GÖMERİM :)CANIM BENİM HADİ UYU ŞİMDİ SEN YARIN DAHA COK ASABİ OLURSUN BELKİ O HIRSLA İSTANBULA GELİRSİN.......,

Sanada sözüm şu seni kadıköydeki boganın üstüne otuturup resmini cekmezsem foruma daha girmem :)

woltran
04-04-2011, 01:39

terikler ewet tek vuruş olsa baya alırmış sevıye çünkü koçbaşları bıle ıyı sevıye almış askerı basana saldırana savunana tebrikler

jolly joker
04-04-2011, 01:42
Dikkatini çekerim WW köyü romalı :D Yani savunma ile doğru orantılı olarak hesaplanacaksa cermen yada galya suru hesaplanmalı.

Roma suru defansa en çok etki eden ama bir o kadar da kolay geçilebilen bi surdur :)

Maalesef :D
kes lan sen çok konuşma :D

woltran
04-04-2011, 01:44

ibrahim bize kelek attın bari kerata17 hesabındakı mehmet kardeşime laf deme çünkü bana gore mert bırı bu konuda sana son uyarım bılesın

erol

marbella
04-04-2011, 01:45
bak ibrahim kardeş artist sensin evet ben sözümün arkasındayım saçma sapanda konuşma ben kimseye yalvarmadım yalvarmamda bi oyun için senin kadar basitleşemem hiç bir arkadaşımın kalbini oyun için kırmamışımdır biz bunu eğlenmek stres atmak için oynuyoruz strese girmek için değil evt senin adamını reisledim o zamanda yazdım bilmiyordum diye şimidi yine yazıyorum bilmiyordum açıklama yapmak zorunda değilim ama yinede yazıyım millet okuyor evt dedim ahmet abi olmasaydı alayınızı silecektim reisleyecektim o bölgeden şimidi yine diyorum artistilk değil bu senin gibi arkadan entirika çevirmiyorum ben kimim haklısın aslında sen kimsinki ben seni muhattap alıyorum ve seninle muhattap oluyorum sonra böyle biyerlerin kalkıyor işte kendini bişey sanıyorsun sana katılıyorum bu konuda tesyereye saldırı konusuna gelince sen benim birliğimle birleşmen varsa vede benim bölgemdeysen tabiki saldırcaksın savaşacaksın hem bizim sayemizde bölgede barın hemde yan gel yat yok öyle birşey ibrahim kardeş aslında suç bizde biliyormusun seni bu zamana kadar o bölgede barındırdığım için tılsım için yalvarmışım o bilgisayardan msn konuşmalarını arıyorum bi bulursam koycam buraya bütün sever biliyor senin ne olduğunu..!!

Shawn
04-04-2011, 01:46
bak ibrahim kardeş artist sensin evet ben sözümün arkasındayım saçma sapanda konuşma ben kimseye yalvarmadım yalvarmamda bi oyun için senin kadar basitleşemem hiç bir arkadaşımın kalbini oyun için kırmamışımdır biz bunu eğlenmek stres atmak için oynuyoruz strese girmek için değil evt senin adamını reisledim o zamanda yazdım bilmiyordum diye şimidi yine yazıyorum bilmiyordum açıklama yapmak zorunda değilim ama yinede yazıyım millet okuyor evt dedim ahmet abi olmasaydı alayınızı silecektim reisleyecektim o bölgeden şimidi yine diyorum artistilk değil bu senin gibi arkadan entirika çevirmiyorum ben kimim haklısın aslında sen kimsinki ben seni muhattap alıyorum ve seninle muhattap oluyorum sonra böyle biyerlerin kalkıyor işte kendini bişey sanıyorsun sana katılıyorum bu konuda tesyereye saldırı konusuna gelince sen benim birliğimle birleşmen varsa vede benim bölgemdeysen tabiki saldırcaksın savaşacaksın hem bizim sayemizde bölgede barın hemde yan gel yat yok öyle birşey ibrahim kardeş aslında suç bizde biliyormusun seni bu zamana kadar o bölgede barındırdığım için tılsım için yalvarmışım o bilgisayardan msn konuşmalarını arıyorum bi bulursam koycam buraya bütün sever biliyor senin ne olduğunu..!!

doğru söze ne hacet:) aynısını yukarda yazdım usta suç bizde başkasında değil

woyager
04-04-2011, 01:48

yabas sıl.. sen sımdı gözyaslarını sıl anca..

woyager
04-04-2011, 01:49
ibrahim bize kelek attın bari kerata17 hesabındakı ahmet kardeşime laf deme çünkü bana gore mert bırı bu konuda sana son uyarım bılesın

umurumda deılsınız.. ben yatıyorum siz bekleyın traviani:))

by ati
04-04-2011, 01:53

abi bunun adamları kimler madem bu kilitli bizde onları yıkalım :)

Shawn
04-04-2011, 01:54

burdaki herkes emin ol sana bayılıyodu hadi kaybol adamlığını gördü herkes ..olmayan şeyi görebildiğimiz için şanslıyız demi?

trexturk
04-04-2011, 01:56
Arkadaşımız dediğiniz adama Adam olacaktınız sahip çıkacaktınız, woyager (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=27595) haklı wow bazılarını ne hale dönüştürüyor yazık insan birazda empati yapar hem adama söveceksiniz msn den sonrada artislik yapacaksınız yahu asıl ihanet başka yerde ben onun çıkmasını bekliyorum çıksın yoksa ben açıklıyacam :mad::mad::mad:!!!!

yildizimsinsen
04-04-2011, 01:58

bu seferki açıklamaya göre çocuksuymuş :D

jolly joker
04-04-2011, 01:58
bu gece bi hararet var forumda:) bombalar patlayacak galiba :D tam da vize zamanı olmaz ki ama ya ders çalışamıyorum :D

mahoni
04-04-2011, 02:05
abi bunun adamları kimler madem bu kilitli bizde onları yıkalım :)

Dhs voyagerın elemanlarının bırlıgımı dstm?
Bırı gelıo bana :D
5 daksı kaldı

by ati
04-04-2011, 02:05
arkadaşımız dediğiniz adama adam olacaktınız sahip çıkacaktınız, woyager (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=27595) haklı wow bazılarını ne hale dönüştürüyor yazık insan birazda empati yapar hem adama söveceksiniz msn den sonrada artislik yapacaksınız yahu asıl ihanet başka yerde ben onun çıkmasını bekliyorum çıksın yoksa ben açıklıyacam :mad::mad::mad:!!!!

o adama cok güzel sövdüm msnden yine gelse yine söverim kimseye empati sempati yapma gibi durumumuz yok herkez baksın dalgasına sende dahil.......

Adamlıgımıza laf sölemeye kalkma takıl onun peşine sende gel :)

trexturk
04-04-2011, 02:19
Salı sallanır...

by ati
04-04-2011, 02:24
Salı sallanır...

sen geliyon wayoger çıkıyor o geliyor sen çıkıyorsun ben ilk önce siz aynı kişimisiniz bunu ögrenim mod a yazalım yazımızı alalım cvbımızı salı akşamı burda görüşürüz........

Gouranga
04-04-2011, 02:27
46LIKLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=12397) KİM DEMİŞ PLAN VERİRİZ VERMEM DEDİM VERMEM HAHAHAYTTTT :)))
GÖRDÜNMÜ GÖRDÜNMÜ GÖREMEZSİN VERMEM:)
BANA YERİNE GÖRE aXİ MELEK BAZENDE SİZE YAPTIGIMIZ GİBİ DURUMLARDA aXİ kELEK DERLER CANLARIM:))))):D
Bu ne diyo la böyle.Her geçen gün başka birindensin hacım yakında multiye verecen planı zaten kanka olmuşsun :D hahha

sucukluyumurta
04-04-2011, 02:43
bu seferki açıklamaya göre çocuksuymuş :D

anlamadım?

Bögü.ALP
04-04-2011, 02:46

sen geliyon wayoger çıkıyor o geliyor sen çıkıyorsun ben ilk önce siz aynı kişimisiniz bunu ögrenim mod a yazalım yazımızı alalım cvbımızı salı akşamı burda görüşürüz........

özel mesajlarına bi bak ;)

sucukluyumurta
04-04-2011, 02:47
özel mesajlarına bi bak ;)

baktım bişy yok gene anlamadım özelden yaz bi msj da anlayalım .

Bögü.ALP
04-04-2011, 02:51
baktım bişy yok gene anlamadım özelden yaz bi msj da anlayalım .

alıntı fazlalığı olmuş özür :) notum gereken yere ulaşmış

sucukluyumurta
04-04-2011, 02:52
alıntı fazlalığı olmuş özür :) notum gereken yere ulaşmış

ok bende ne oluyor dedim bi an :).

yildizimsinsen
04-04-2011, 02:53
anlamadım?

sonrasında raporun yanında açıklama vardı.. ''11 yaşındayım,babam görünce beni öldürecek kesin'' filan demiş de ondan dedim çocuksuymuş diye..

Bögü.ALP
04-04-2011, 02:54
ok bende ne oluyor dedim bi an :).

önemli değil, sana da yazayım özelden bir mesaj, sen sucuklu yumurta konusunda ihtisas sahibisin sanırım :) iyice bi tarifini alayım senden şunun :)

sucukluyumurta
04-04-2011, 02:55
önemli değil, sana da yazayım özelden bir mesaj, sen sucuklu yumurta konusunda ihtisas sahibisin sanırım :) iyice bi tarifini alayım senden şunun :)

hahaha. bu nickle s17 de oynadım o zaman açmıştım üstüme kaldı :)

by ati
04-04-2011, 02:58
Bu ne diyo ya böyle.Her geçen gün başka birindensin hacım yakında multiye verecen planı zaten kanka olmuşsun :D hahha

Asker köyü şuan yıkıldı fazla üstüne gitme hele yarın daha asabi olur :)

Bögü.ALP
04-04-2011, 03:02
hahaha. bu nickle s17 de oynadım o zaman açmıştım üstüme kaldı :)

birazdan moderatör gelir, özelden yada genelden yemek tarifi almak yasak der, mesajımı siler, yada banlar beni :) millet söz ile birbirine yapmadığını bırakmaz benim masumane mesajıma takılır :)

sucukluyumurta
04-04-2011, 03:07
birazdan moderatör gelir, özelden yada genelden yemek tarifi almak yasak der, mesajımı siler, yada banlar beni :) millet söz ile birbirine yapmadığını bırakmaz benim masumane mesajıma takılır :)

ya onu geçtim de saat verildi bugün bende büyük bi organize bekliyordum gene hüsran hep hüsran :)20 gündür doğru düzgün saldırı yok cızz ın uneven a saldırısı dışında

uNeVeN
04-04-2011, 03:28
ya onu geçtim de saat verildi bugün bende büyük bi organize bekliyordum gene hüsran hep hüsran :)20 gündür doğru düzgün saldırı yok cızz ın uneven a saldırısı dışında

Güzel bir organize için , birilerinin 90 ı geçmesini beklicen maalesef :p :D

manwe
04-04-2011, 03:32

benden kımse plan istemesın.

tuatone wow una ıkıncı plan olarak destek verceektir..

baska pazarlık yoktur..

zor_ölüm [turan] arkadasımıza söz verdım sonuna kadar yanındaym..

plan istemeyın plan isteme mesajlarına cevap vermeyecegım yoruldum..

ya senin köyünün profilinde bu yazılı sen hala çıkmışsın yok şu bunu dedi yok bu bunu dedi diye kelam ediyorsun. daha senın dediğinle yaptığın bı değil hala nasıl konuşabiliyorsun ki anlamak mümkün değil....

sucukluyumurta
04-04-2011, 03:39
aynen bilader :)ben sana ne dedim basma seviye dedim :)

Shehzade
04-04-2011, 04:26
burdaki herkes emin ol sana bayılıyodu hadi kaybol adamlığını gördü herkes ..olmayan şeyi görebildiğimiz için şanslıyız demi?

Kanka ben enes'e zamanında dedim dinlemedi beni (: ah dinleseydi keşke :) snde azcık sakin ol lem delü hemen coşuyon :)

Shehzade
04-04-2011, 04:44
cok uzun zaman olmus 200k ustu galya ordusu gormeyelı...tebrıkler arkadasa bu ordu için...

Kanks sana da o kadar dedim azcık daha bekle die (: neyse yinede 62 den 24 e miydi sloganımız :)

lazçavuş
04-04-2011, 04:53
hzz&ra polemiğini ben mi başlattım acaba
inşallah ben başlatmamışımdır.ben onlara kardeş dediydim ama burda hzz vede ra dan arkadaşların restleşmesi hoş durmadı.

dipnot:buradaki irili ufaklı 2 3 restleşme aralarında sorun olduğu anlamınada gelmez kimse beni yanlış anlamasın.özellikle bunu yazmak istedim.

lazçavuş
04-04-2011, 05:00

1 sayfa sonrasınıda okusaydın keşke hamit hocam.orada yazmıştım nedenini.

arcmrt21
04-04-2011, 05:54
bana gelen haberlere göre hzz dan 4 5 oyuncu grup kurup ra ya saldıracakmış :):):)

Saldırsa ne olur saldırmasa ne olur derdim şu yukarıdaki gibi yorumlara her iki tarafta değerlidir ve dışarıdan bir gözle bayagı samimiler yani...

Geöenlerde giyotin ile ilgili yorumlar vardı muvakkıf olmadım konunun sıcaklıgıyla ama giyotin de giyotin di yani zamanında...

TVM
04-04-2011, 06:20
Kanks sana da o kadar dedim azcık daha bekle die (: neyse yinede 62 den 24 e miydi sloganımız :)

buyuk sozu dınlıcem kanka bı dahakıne...bende pişmanım sımdı nıye 62 den 0 a olmadı dıye...:D

HQRTLACK
04-04-2011, 08:13
sen yenisin galiba
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/3/12713.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Bu çok güzel bir H Z Z dönemi. Yanlış hatırlamıyorsam TESTERE orada ilk kez ww kurmuştu. Ama nasıl?

Eyup-Can
04-04-2011, 08:19
tuatone ve joker Wow yolunda pek şansları kalmadı sanırım.. Kanımca bu wowu Uneven veya Kesgin kuracak.. Resital birliklerindeki defans çok zayıftı.. Eğer halaa zayıf ise onlarında hiç şansları yok..

Bekleyip görücez... Ama çok güzel raporların geleceğini düşünüyorum.

Son kulvardayız artık.

MERAK EDENLER İÇİN WOW'DA SON DURUM

1.Shekill (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=346511&c=c4)®-RESİTAL-WOW-®RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942) 90

2.KESGİN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=167737&c=b8)*EFSANE BİRLİKLERİ*EFSNEWOW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=15003) 85

http://speed.travian.com.tr/img/x.gif3.joker-asC@N&S.S.-K&N-ASYACANC@NSSK&N 84 (3.joker-asC@N&S.S.-K&N-ASYACANC@NSSK&N 84)

4.uNeVeN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3)RA-hat Durmuyoru-HZZRA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218) 83

5.HOYHOYK@NKAL@R (5.HOYHOYK@NKAL@R) & RESİTAL-™RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942) 82

6.HırT (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=383244&c=4f)[HIRT][TIRT]TESTERE™ (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=86) 77

7.tuatone (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b)İNADINA DOSTLARDOSTLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964) 77

8.DOĞAN77 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=441221&c=68)*** RESİTAL *** RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942) 47

9.saho (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=241683&c=1f)®esital RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942) 41

http://speed.travian.com.tr/img/x.gif10.DARK MANİA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=295893&c=49)-SON+WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965) 29

11.woyager (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=213996&c=f7)s.a:))EFSNEWOW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=15003) 9
12.C-19 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=309576&c=13)[CIzZz]FaNTaZi (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14967) 0
13.CıqArA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=261567&c=38)**F 46LIKLAR**RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218) 0

Death Valley
04-04-2011, 08:40
mert555turk'un nufusu yazarmısınz ?

Eyup-Can
04-04-2011, 08:43
mert555turk'un nufusu yazarmısınz ?

Sıra:2564Halk:RomalılarBirlik:K&N ÖZEL (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=5272)Köyler:3Nüfus:1385

Eyup-Can
04-04-2011, 08:54
josuah (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=25669), asfren (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1136), davidoff (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1201), istpls34 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=35239), preetboy (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=426)

Mevlüt Abi Senmisin :))

ShekiLL
04-04-2011, 09:15
http://travian-reports.net/tr/report/37133672bd7

Bunuda yayınlamak Bana Duştu Arkadaşlar..

The_JoLLy_JoKer
04-04-2011, 09:16
wow seviyelerini paylaşabilirmisiniz

asfren
04-04-2011, 09:20
bana gelen haberlere göre hzz dan 4 5 oyuncu grup kurup ra ya saldıracakmış

Saldırsa ne olur saldırmasa ne olur derdim şu yukarıdaki gibi yorumlara her iki tarafta değerlidir ve dışarıdan bir gözle bayagı samimiler yani...

Geöenlerde giyotin ile ilgili yorumlar vardı muvakkıf olmadım konunun sıcaklıgıyla ama giyotin de giyotin di yani zamanında...

pes artık diyorum artık bu tür mesajlarla araya fitne atmaklamı birşeylr bekliyorsunuz cık cık cık:eek::confused:

josuah (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=25669), asfren (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1136), davidoff (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1201), istpls34 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=35239), preetboy (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=426)

Mevlüt Abi Senmisin )

evet benimde sen kimsin ?:) ihtiyarlık başa vurdu:D

Eyup-Can
04-04-2011, 09:20
wow seviyelerini paylaşabilirmisiniz

Arkadaşım 3-4 satır yukarı bak göreceksin..

Eyup-Can
04-04-2011, 09:22

Tebrikler..

asfren
04-04-2011, 09:23

çok güzel askerler tek atımlık bir ordu ise o wowdaki arkadaşların emeklerine üzüldüm defans yok denecek kadar az organize ise diger saldırıalıda bekliyoruz sayet bu ordular seviye alıyorsa elimizdeki iki tane tılsımsız mancınık ordusunu ayrı ayrı wowlara göndermek cok daha akıllıca strateji olacaktır ikisini bir wowa göndermekten daha iyidir:cool:

SUSPİRİA
04-04-2011, 09:24

http://img689.imageshack.us/img689/5910/rapor2y.jpg (http://img689.imageshack.us/i/rapor2y.jpg/)