PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

Climax
31-03-2011, 20:12
:):) herhalde iftira kota'n doldu gerçekleri söylemeye başladın:). Açık açık kabul ettiğine göre konu kapanmıştır.

daha yorum yapmayacagım arkamdan konusup cevap hakkı cıkmassa sevınırım

herkese ıyı oyunlar..

yorum yaptıkça batıyorsun senin için en kârlısı susmak ve fişini çekmek ;)

yalancı yalancı diye bir film vardı hafızamda canlandı bir anda :cool:

asasa
31-03-2011, 20:15
o seni ilgilendirmezki.

dog
31-03-2011, 20:16
yahu arkadaşlar daha öncede defalarca söylediğim gibi tekrar söylemek durumundayım. şu ne dediği belli olmayan vatandaşı kaale alıpda cevap vermenizin hiç bir anlamı yok. bırakın onu kendi haline yazıp çizsin kendi kafasında kurduğu senaryoyu oynasın.

bakın işte gece rüyasındamı gördü naptıysa içerdeki defansı bile yağmayla gördüğü halde hangi akla hizmet gelipde wow reisliyebileceğini zannettiyse forumda yazıp atıp tutarkende hayal aleminde yaşıyor her zamanki gibi.
konu saptırmakmı dersiniz bunda. her türlü entrika bunda. ömrü hayatında ne gibi bi icraatı olmuşki şimdi bişi bekliyorsunuz. boşverin hiçmi hiç çenenizi yormanıza gerek yok.

her zamanki gibi rezil rüsva etmiş bütün emekleri. hem saldıranların hem savunanların emekleri sadece bu raporlar içindi. illaki bi taraf başarılı olacaktı. saldırılar sonucunda bu sefer savunan başarılı idi. saldıranlarda başarılı olsaydıda farketmezdi. sonuçta yinede her iki tarafda emek verdi o askerleri beslemek için.

tek konuda hakkını teslim etmek lazım vatandaşın. oda yalancılık yanar dönerlik. bi dediği diğerini tutmamak konularında uzman olmuş artık.
hala utanmadan sıkılmadan yok cigara wowu kilitlenmişde sonra açılmışda yok tekrar kilitlenmişde filan atıp tutuyor. yalanın bu kadarınada pes artık.
daha öncede yazıldı sana bu. bende son defa yazıyorum sana. cigara wowu 1 defa kilitlendi bir dahada açılıp kapanma olmadı. onunda saati ile birlikte söyledik. ANLIYANAA !!!!!
aynı yalanı söylemeye devam ediceksen ispatınıda koyacaksın. git multine sor admine sor istersen öğrenirsiniz neyin ne olduğunu.

ÇOKMU MERAK EDİYORSUN CİGARA WOWUNUN NASIL AÇILDIĞINI ??
ONUNDA CEVABI SİZLERDE. MULTİHUNTERE YAZMALARI İÇİN METİN HAZIRLAYIP BİRLİKLERDE ALLYLER GEÇEREK HERKEZ YAZSIN DİYENLER SAYESİNDEDE AÇILDI HESAP.
demekki bizim yazdıklarımız kar etmemiş multiye. sizler yazmasanız açılmıyacakmış hesap demekki:)

--

ayrıca plan konusunda kimseyi ilgilendirmez demeye kimsenin hakkı yok. bütün wow sahiplerinin hepsini dolayısı ile bütün birlikleri ve serverdaki her oyuncuyu ilgilendirir bi planın kimden nereye verildiği ordan nereye geçtiği her wow sahibini ilgilendirir. asıl siz hangi hakla sizi ilgilendirmez diyebiliyorsunuz. o plan sayesinde seviye basabiliyordunuz. keşke plan bulsanızda tekrar seviye bassanızda " kurtarın artık bizi bu tahıl derdinden. yapılacak ilk operasyonda ilk önce beni sıraya alın " diyen arkadaşlarımıza gösterebileceğimiz hedefimiz olsa.

birlik arkadaşlarım malesef biraz daha sabretmek zorundasınız. birileri seviye basmaya başlıyana kadar gidilebilecek yer bulana aşkolsun. ( zaten bu gidişle yine tek hedef uneven wowu kalacak size )))

Black_White
31-03-2011, 20:22
o seni ilgilendirmezki.

Yine takıldı galiba:confused:

Kime yazıyorsun onuda bi anlasak...

furious
31-03-2011, 20:25
Devam . . .

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/31/6538.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/31/6539.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/31/6542.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/31/6543.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Dipcik : Mimar köyümüzde reislenmeye çalışılmıştır efsaneler tarafından.. Mimarı kaçırdığımızdan dolayı savunma yapma gereği duymadık.. Buna rağmen 80 saldırı arasından , aralara savunma atan AKIN hesabını tebrik ederim kestiği reislerden dolayı :)

tebrikler...

yildizimsinsen
31-03-2011, 20:26
Yine takıldı galiba:confused:

Kime yazıyorsun onuda bi anlasak...

hocam bunu by_ati ye yazmıştır.. woyager o güzel yazıyı kaynetmıştı arada..

asasa
31-03-2011, 20:26
+10 (Balıkesir) :)
yildizimsinsen bu yorumu beğendi..
dostum yazdıklarını ıyı oku anladınmı..onunla küfürleşmemzi olmadı bu zmaan kadar.onuda vuracağımı ne sana nede başka birine söylenmedi.kendikendine bişeyler üretip durma.
senın bu yazışmalarını sana hiçmi hiç yakıştırmıyorum.yorum yapacaksan kalp kırmadan yorum yap karşındakına hakaret edecek derecede yorum yapma.bunlar bir oyuncuya yakışmaz.ben sadece sürekli planla ilgili konuşulduğu için kendi çapımda gerçek olanları yazdım.
ve takrar yazıyorum..woyager ın planını nasıl kullanacağı bir başkasını bağdaşmaz..o planı ister kendi kullanır isterde bir başkası verir istersede kullanmaz..buna ne sen karışabilirsin ne ben nede bir başkası.woyager ın tercihidir bu .sana ait olmaya planı woyager istediği yerde istediği şekilde kullanır.onun yorumunu ne ben yapabilirim nede sen ..çünkü bizlerin böyle yorum yapmaya hakkı yoktur..bu tercih meselesidir..kendisi nasıl tercih ediyorsa onu yapar.
ayrıca seni efendi ve kalp kırmayacak yorumlar yapmana davet ediyorum

dog
31-03-2011, 20:27
Plan çalmak için her yolu denemeye devam ediyor kendini bilmez oyuncular. Daha önce hesap kilitletenler bile olmustu ama bu seferki fazla. Gece ciqara hesabının şifresi çalındı ve hesaba şifreli girildi. Ben temsilci oldugumdan olayı farkettim ve sabahın 6 sında hesap sahibini telefonla uyandırıp şifreyi değiştirttim. Şifreyi nasıl ele gecirdiler bilgim yok. Saldırılardan dolayı kahraman wowda oldugundan arkadaş kendi hesabından sadece kahraman atıp planı çalmaya çalıstı. Aklı sıra hazineyide içerden yıkacaktı. Altında vardı nasıl olsa ama şifreyi değiştirdiğimiz için başarılı olamadı.

Arkadaş ciqara wowa şifreli giriş yaptıgı saatlerde forumdaymıs ne tesadüf...
http://forum.travian.com.tr/member.php?u=27165

http://img225.imageshack.us/img225/1605/c19t.png

unutmadık unutturmıyacağız.

woyager
31-03-2011, 20:34
unutmadık unutturmıyacağız.

wow hesabi mahremdir wow hesabına baskası giremez girilirse o hesap yol gecen hanı demektir.ınneven ınkar etsede ınneven hesabından burda yazıldı aynen soyle

BENIM HESABA BIRISI BENDEN IZINSIZ GORERSE BEN O HESABI SILERIM.

deıydı hırt wow a gırıldıgınde bu mesajı yazdı..valla mahreme gırıldıgını gogsunuzu gere gere unutmacagız dıyen hzz lere...

valla egerkı girilmiş ise ki girilmiş hemde şifreyle.

burdan herkese sesleniyorum cigara hesaba şifreyle giriş yapildi herkes cigara hesabı şikayete tsın kıtlensın :))bakalım bu sefer hangi mh acacak hesabı:))

sucukluyumurta
31-03-2011, 20:38
wow hesabi mahremdir wow hesabına baskası giremez girilirse o hesap yol gecen hanı demektir.ınneven ınkar etsede ınneven hesabından burda yazıldı aynen soyle

deıydı hırt wow a gırıldıgınde bu mesajı yazdı..valla mahreme gırıldıgını gogsunuzu gere gere unutmacagız dıyen hzz lere...

burdan herkese sesleniyorum cigara hesaba şifreyle giriş yapildi herkes cigara hesabı şikayete tsın kıtlensın :))bakalım bu sefer hangi mh acacak hesabı:))

eşşe dü enle ilahe illallah ve eşşedü enle...

cahil adamı öldürür derlerdi inanmazdım.:D

patriyot
31-03-2011, 20:40

hahahahah pc başında gülmekten yırtılacam gören delmi bu adam diyolar .

fuhas
31-03-2011, 20:41
http://travian-reports.net/tr/report/369414f9bbc (http://travian-reports.net/tr/report/369414f9bbc)

http://travian-reports.net/tr/report/36941740432 (http://travian-reports.net/tr/report/36941740432)

EFSANE Birliklerinin Wowunun Neden Bu Kadar Çabuk Yıkıldığı AnLaşıLdı.. PaLadin Ordusunu Napcan Sen ?? :) Onlamı Köy Yıkıyon... Sayın Efsane Üyeleri...Lütfen Oyuncularınızı Yetiştirin :)

İçinizde wowu destekliyeniniz varmı ?? gördüğüm kadarıyla mızrakla asker kesmeye çalışanlarınız var :P :P

SaygıLar,,

//Durmuş

Selam Arkadaşım,
Buraya iki tane dandik rapor koyup EFSANE birliklerinle kafa bulmaksa amacın,bunu başaramamışsın.Bu server de EFSANE birliği bir gerçeği ortaya koymuştur,ama onu sana anlatmaya kalksam kapasiten yetermi bilemiyorum.Kesgin hesabının madalyalarını tıkla bakalım ne kadar asker kesmiş şimdiye kadar,bunu yaparken bir abeküs alda kolay hesapla.Eğer kesgin wowa gelen orduların yarısı başka wowlara gitseydi şu anda oyunda 5-6 wow köyü kalırdır.Ama farkındaysan Kesgin wow halen ayakta.Neyse ben üşenmedim kabaca hesapladım 25.MİLYONCUK ASKER KESMİŞ KESGİN WOW.
Neyse sen bence farmville takıl,orda çiçek,böceklerle uğraş.

cihat47
31-03-2011, 20:42
son durum nedır ?????????

alpifeda
31-03-2011, 20:44
Wow'da son durum nedir ??

sucukluyumurta
31-03-2011, 20:46
Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. tuatone İNADINA DOSTLAR DOSTLAR 84 -
2. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 84 -
3. joker-as C@N&S.S.-K&N-ASYACAN C@NSSK&N 81 -
4. HOYHOY K@NKAL@R & RESİTAL-™ RSTL~WoW 81 -
5. KESGİN *EFSANE BİRLİKLERİ* WOWTİME 78 -
6. HırT [HIRT][TIRT] WOWTİME 77 -
7. Shekill ®-RESİTAL-WOW-® RSTL~WoW 74 -
8. saho ®esital RSTL~WoW 55
9. DOĞAN77 *** RESİTAL *** RSTL~WoW 47 -
10. DARK MANİA -SON+ WOWTİME 29 -
11. woyager ***D.H.S*** D.H.S 3 -
12. C-19 [CIzZz] FaNTaZi 0 -
13. CıqArA **F 46LIKLAR** RA&H Z Z 0

lüfer
31-03-2011, 20:50
kn-canss-kankalar hiç ordu çıkarmadı diye biliyorum

ordu mu var da çıkaralım. biz hep defans bastık. :)

lüfer
31-03-2011, 20:51
sessiz kalmak huyumd değil eğlencesine takılıyorum. asker varken ahkam kesmedimki:) bu bir eğlence dünyası takılın kafanıza göre

beraber takılıcaz işte :)

başladık bile baksana :)

sucukluyumurta
31-03-2011, 20:51

aynen çok belli oluyor wowunuzda defans taşıyor :D :D :D.

lüfer
31-03-2011, 20:52
Ben forumda hiç bi zaman farklı, oyunda arkadaşımla farklı konuşmadım.

Ben Testere birliklerinin başkanının hesabına da, hırt'ın hesabına da giriş yaptım.

Bunu hiç ama hiç inkâr etmiyorum.

Ben sizden kimsenin askerini wow a saldırı şeklinde yollamadım.

Kimsenin askerinin yerini değiştirmedim.

Sadece girdim baktım.

Sizin başkanınızın yaptığı gibi hesaba girip 100 k yayası olan 2 orduyu wow a yollamadım.

Nominal_71 in hesabına da girdim.
koca_reis'in hesabına da girdim.

Bunlar elinde ordu olan bi kaç kişi.

Emeğe saygısızlık, benimki midir ? Sizin ki midir ?

Bir wow a sahip çıkamıyosanız, burada suçu, siz kendinizde de aramanız lazım.

afferin be harmanım :)

Günden güne seni daha çok seviyor oluyorum.

Yaşının adamı değilsin vesselam :)

lüfer
31-03-2011, 20:57
Gençler 3-5 gune server bitecek bir birinizi üzmeyin degmez bu oyuna bunca entirika

lüfer bunu beğendi ve altına imza atmak istedi

marx-man07
31-03-2011, 20:58
Forumu sessiz sakin okuyayım diyorum ama olmuyor.Şimdi cevep vereceğim arkadaş seni adam yerine koyup cevap verdiğimi sanma sakın, sırf forum ahalisi neyin ne olduğunu bilsin diye yazıyorum...

Yazdığım mesaj biraz ağır olabilir. Şimdiden herkesten özür diliyorum.

1-Sayın woyager efendi;
Unevena sözünde durmamktan bahsediyorsun. Herkes unevenın dediğini gayet iyi biliyor. Birde senin dedklerine bakalım.
Sen değilmiydin bizzat ben senin wowını reislediğimde, iyiki reislediniz beni büyük bir derten kurtardınız zaten bakmıyordum desteklemiyordum diyen... ya şimdi o wowı alcam diye okadr ugrastın smdide seviye basıyorsun. Nerde kaldı senin sölediğin sözler. Önce kendine bir bakmalı insan....

2-Mahremiyetinize girildi deyip durmussun. Bizim hesabımıza kimse temsilciyle girmedi. Şifre bir şekilde ele geçirildi girildi. Köye giren kişi mesajlara baksın herhangi bir acıgımızı yakalarsa buraya koysun. Ama gelipte bu durumdan yararlanıp plan calmaya calısmak kabul edilemez bir sey. Testerelerin wowına girilmeside dogru bir sey değildi. Ama testerelerin kendi içindeki mesajlaşmaları ve bir takım stratejileri bu olayın önüne geçmiştir. Yoksa enesin yaptıgıda dogru birşey değildir.

3-Hesapların kilitli olmasından bahsediyorsun. 19 Hesap nasıl açıldı diyorsun madem multi sana diyor 20 tane hesabı var nasıl acayım diyor git bunuda acıklasın sana. Ciqara hesabınıda sizler actırdınız bizim çabalarımız sonuc vermiyordu...

4-Tekrar wowa girme (mahremiyete girme) meselesine gelirsek. Bizim wowa şifreyel sesiz sedasız girildi bi iş yapmaya calıstılar beceremediler. Herkesden özür diliyerek senin uslubunla sana yapılanı yazıyorum eger bizim mahremiyetimize girildiyse senin wowın reislenirken senin mahremiyetine tecavüz edildi demkten başka bir söz bulamıyorum. Bizim wowımızı reisleme cabalarında rapor bile alamadan rezillikle sonuclanmıstır.

5-Şimdi kim pişkin pişkin burda cevap yazıyor cok merak ediyorum.

Black_White
31-03-2011, 20:59
Selam Arkadaşım,
Buraya iki tane dandik rapor koyup EFSANE birliklerinle kafa bulmaksa amacın,bunu başaramamışsın.Bu server de EFSANE birliği bir gerçeği ortaya koymuştur,ama onu sana anlatmaya kalksam kapasiten yetermi bilemiyorum.Kesgin hesabının madalyalarını tıkla bakalım ne kadar asker kesmiş şimdiye kadar,bunu yaparken bir abeküs alda kolay hesapla.Eğer kesgin wowa gelen orduların yarısı başka wowlara gitseydi şu anda oyunda 5-6 wow köyü kalırdır.Ama farkındaysan Kesgin wow halen ayakta.Neyse ben üşenmedim kabaca hesapladım 25.MİLYONCUK ASKER KESMİŞ KESGİN WOW.

Hesapla uğraşmana gerek yoktu istatistiklerden görebilirsin;)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/31/10336.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

palers
31-03-2011, 21:01
TENCERE TAVAYA G.TÜ KARA DEMİŞ :cool::D:cool:

Palers bunu beğendi :)

lüfer
31-03-2011, 21:02
aynen çok belli oluyor wowunuzda defans taşıyor :D :D :D.

Bende diyorum kim bu taşanları toplıyanlar?

Sen mi idin gerçekten? :)

uNeVeN
31-03-2011, 21:03

61 Milyon olmadan bu oyun bitmez :D :D :D

dog
31-03-2011, 21:03

hocam değmez bulaşmaya. he deyip geçecen. akıl yaşı daha 5-6 seviyelerinde anlamazzzzzz:D:D
alıntı bile yapmam cevap bile vermem buna ben. hiçmi hiç kaale almıyorum ne dediğini. çalsın çalsın söylesin kendi kendine:p

emreberger
31-03-2011, 21:06
Palers bunu beğendi :)
palers sendemi eziksin yegen

Black_White
31-03-2011, 21:07
61 Milyon olmadan bu oyun bitmez :D :D :D

Bizdeki orduların yönünü sana çevirmemiz gerekecek ozaman:D

woyager
31-03-2011, 21:07
[COLOR="Purple"]Forumu sessiz sakin okuyayım diyorum ama olmuyor.Şimdi cevep vereceğim arkadaş seni adam yerine koyup cevap verdiğimi sanma sakın, sırf forum ahalisi neyin ne olduğunu bilsin siye yazıyorum...

1-Sayın woyager efendi;
Unevena sözünde durmamktan bahsediyorsun. Herkes unevenın dediğini gayet iyi biliyor. Birde senin dedklerine bakalım.
Sen değilmiydin bizzat ben senin wowını reislediğimde, iyiki reislediniz beni büyük bir derten kurtardınız zaten bakmıyordum desteklemiyordum diyen... ya şimdi o wowı alcam diye okadr ugrastın smdide seviye basıyorsun. Nerde kaldı senin sölediğin sözler. Önce kendine bir bakmalı insan....

2-Mahremiyetinize girildi deyip durmussun. Bizim hesabımıza kimse temsilciyle girmedi. Şifre bir şekilde ele geçirildi girildi. Köye giren kişi mesajlara baksın herhangi bir acıgımızı yakalarsa buraya koysun. Ama gelipte bu durumdan yararlanıp plan calmaya calısmak kabul edilemez bir sey. Testerelerin wowına girilmeside dogru bir sey değildi. Ama testerelerin kendi içindeki mesajlaşmaları ve bir takım stratejileri bu olayın önüne geçmiştir. Yoksa enesin yaptıgıda dogru birşey değildir.

3-Hesapların kilitli olmasından bahsediyorsun. 19 Hesap nasıl açıldı diyorsun madem multi sana diyor 20 tane hesabı var nasıl acayım diyor git bunuda acıklasın sana. Ciqara hesabınıda sizler actırdınız bizim çabalarımız sonuc vermiyordu...

4-Tekrar wowa girme (mahremiyete girme) meselesine gelirsek. Bizim wowa şifreyel sesiz sedasız girildi bi iş yapmaya calıstılar beceremediler. Herkesden özür diliyerek senin uslubunla sana yapılanı yazıyorum eger bizim mahremiyetimize girildiyse senin wowın reislenirken senin mahremiyetine tecavüz edildi demkten başka bir cevabım kalmıyor. Bizim wowımızı reisleme cabalarında rapor bile alamadan sonuclanmıstır.

5-Şimdi kim pişkin pişkin burda cevap yazıyor cok merak ediyorum. /COLOR]

al sana TOKAT GİBİ cevap

wow reislenir hesap yıkılır asker kesılır asker keser.. bunda mahramıyet yoktur bu savastır.. 300, kısı ıle aynı bılık olusumdasınız güçlüsünüz eyvallah lafım yok..

ama anlamadıgın sudur. benım hesaba benden isinsiz kımse giremez.. egerkı girerse benım acızlıgımdır.hesap benım mahremımdır izinsiz giren mahremımı ayak altına almıs demektir...siz her donem gini saıbelı oyun oynamaya devam edıyorsunuz..

19 kıtlı hesap nasıl bırden acılıyor..ıkıncı mh ıle konusmada cıgara hesap acılsın dıye yapılan konusmada buyuk basarı var. kısı konusmus mh den cevabı almıs 20 MILTİ HESABI OLAN HESAP
ACILAMAZ diye mesaj gelmıs ben sımdı o mesajı yazan kısıye emsaj yazdım.. direk admıne o mh konusmasını yaz dicem forumdakı senın cigaraya şifrelı gırıs yapidi diye yazınıda kopyalattırtacam o kısıye hepsını admıne atacak o arkadas..

bakalım bu sefer ne hile hurda cevırıp hesabi açtiracaksınız..

elınızı vıcdanınıza koyun oynayın...

herkese seslenıyorum cigara hesaba şifrelı gırıldıgıne daır forumdakı yazını kopyalayop sıkayete tsın herkes bakalım kıtlenecekmı

gözümüz cigara hesapta kıtlenecekmı dıye.. herkes cigara hesabı sıkayet etsın konu kapansın:)

dog
31-03-2011, 21:12
Forumu sessiz sakin okuyayım diyorum ama olmuyor.Şimdi cevep vereceğim arkadaş seni adam yerine koyup cevap verdiğimi sanma sakın, sırf forum ahalisi neyin ne olduğunu bilsin diye yazıyorum...

1-Sayın woyager efendi;

4-Tekrar wowa girme (mahremiyete girme) meselesine gelirsek. Bizim wowa şifreyel sesiz sedasız girildi bi iş yapmaya calıstılar beceremediler. Herkesden özür diliyerek senin uslubunla sana yapılanı yazıyorum eger bizim mahremiyetimize girildiyse senin wowın reislenirken senin mahremiyetine tecavüz edildi demkten başka bir söz bulamıyorum. Bizim wowımızı reisleme cabalarında rapor bile alamadan rezillikle sonuclanmıstır.

2 şeye çok güldüm hamit.
birincisi "sayın " ve woyager yanyana düşünemiyorum bile :D
ikinciside
" Yazdığım mesaj biraz ağır olabilir. Şimdiden herkesten özür diliyorum. " diyipde gene her zamanki gibi kibar kibar yazmana ( doğrusuda bu zatende bunada özür dileyeceksen ohoo bu forumda ne yazılar gördük onların neler yapması gerektiğini düşünemiyorum bile :D

marx-man07
31-03-2011, 21:15
C19 unuz ciqaraya şifreli girmesiyle ilgili şikayetler hem multihuntera hem admine hemde oyunucunun birliğine yapılmıstır. O kişiyi burda resitallerle bagdastırmıyorum. Kişinin kendi yaptıgı birşeydir. Resital yönetimine teşekkür ediyorum. Bize hakverdikleri ve bizimle alaksı yok diyebildikleri için.

palers
31-03-2011, 21:16
önce lafa bakarım laf mı diye sonra söyleyene bakarım adam mı diye,ne güzel demiş mevlana:D

:) zuhahahhaha

benim adım

YAKGEL

adamın kralıyım.

birliğim kralların birliği

VATAN ( 46lık geldik alayınıza yeteriz )

Her gün bir destere kesiyorum.

şu an itibariyle savunma ve saldırı sıralamasına bakarsan ve kestiğim 1.500k tahıl yiyen askerin tamamının sizden olduğunu anlarsın.sadece YALAN VE BOŞ laf olsun diye politikacılık yapmıyorum.

ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

hadi arkana bile bakmadan yürü.

marx-man07
31-03-2011, 21:18
2 şeye çok güldüm hamit.
birincisi "sayın " ve woyager yanyana düşünemiyorum bile :D
ikinciside
" Yazdığım mesaj biraz ağır olabilir. Şimdiden herkesten özür diliyorum. " diyipde gene her zamanki gibi kibar kibar yazmana ( doğrusuda bu zatende bunada özür dileyeceksen ohoo bu forumda ne yazılar gördük onların neler yapması gerektiğini düşünemiyorum bile :D

Daha agır yazmak istiyorum ama bünyem müsade etmiyor:) Onlar gibi yazarsam onlardan farkım kalmaz zaten:)

dipnot; su msn ni hallet arkadas yazıyorum yazıyorum cvp yok.

sedoist
31-03-2011, 21:19
http://travian-reports.net/tr/report/369419a4122

ordu elimizde patlamasın die çıkılmış bir saldırıdır :p

jorge
31-03-2011, 21:22

mükemmel. wow dan seviye alan rekor ordu değilmi bu?
rekor ölçüde küçük :)

sucukluyumurta
31-03-2011, 21:22

hahahahaha tebrik ederim forum şenlendi :D :D :D :D.

lüfer
31-03-2011, 21:23

tühhhhh...

benim ordunun aynısı. keşke beraber çıksa imişdik. biraz daha etki ederdi :)

sedoist
31-03-2011, 21:25
mükemmel. wow dan seviye alan rekor ordu değilmi bu?
rekor ölçüde küçük :)

en iyi olamıyorsan en kötü ol die bir söz vardır, ya da ben şimdi o lafı çıkarttım :)

sedoist
31-03-2011, 21:25
tühhhhh...

benim ordunun aynısı. keşke beraber çıksa imişdik. biraz daha etki ederdi :)

keşke haber verseydin hocam :)

sucukluyumurta
31-03-2011, 21:26
en iyi olamıyorsan en kötü ol die bir söz vardır, ya da ben şimdi o lafı çıkarttım :)

wow yıkan en küçük ordu rekorunu ele geçirdin bilader seni tebrik ediyorum :D :D

sedoist
31-03-2011, 21:29
wow yıkan en küçük ordu rekorunu ele geçirdin bilader seni tebrik ediyorum :D :D

o zaman ben hemen travian rekorlar kitabına başvurayım :)

palers
31-03-2011, 21:33
[konunun senınlede alakası yoktur ben zaten senden bahsetmedim

buranın forum olduğunu ve herkese açık olduğunu unutmadan yazarsan iyi olur.

laynn
31-03-2011, 21:38
Slm arkadaşlar ben gldim :D

Woyager e dokunmayın... Ne yani adam burada hakkıyla oynuyor diye mi adama bu kadar yükleniyorsunuz...

Adama H Z Z gibi Bot kullanmıyor arkadaşlar...

İlgilenenler eski mesjlarımı okusun!!!

Herşey orada acık ve net ;)

Bastır woyager :D

lüfer
31-03-2011, 21:39
keşke haber verseydin hocam :)

evet. haklısın. bir dahakine myhakka haberleşelim :)

vahşi
31-03-2011, 21:40

yazamayacam dedim fakat kızma ibrahim:D

o ne mahremmiişki 700 mancınıkla harika mahrem uçmuş:D ve ayrıca şifreyede geekyokmuş bak 1k mancınık mahremi allak bullak edebiliyomuş..:D

sende rekorlar kitabına girdin.. :):)

laynn
31-03-2011, 21:46

1-Sayın woyager efendi;

Bak dostum...

Burada HZZ RA nın sözcüsü gibi coluk cocuk kandırmayalım...

Hepimiz biliyoruz şifreli girişlerin olduğunu ve sende itiraf ediyorsun zaten...

Bundan sonra sunu burada konusma pişkinliğini siz yapıyorsunuz ... Yok efendim şifre ele geçirildi... Yok yaa... Sizin gibi TM bot a 100 dolar para veren insanlar paralarının kıymetini bilip şifrelerini "123456" yapmayacak kadar saf olduğunuzu zannetmiyorum... He eger öyle iseniz o sizin saflığınız hacım hiç kusura bakma...!!!

Ama ilginçtir bunu dedikten sonra da sunu diyorsun şifre ile girildi...!! arkadaş kendi içinizde bir kere tutarsızsınız.. zaten uneven adlı şahıs acıklamıstı şifre ile girildiğini seni geç.....

WOW un sahibi şifre ile giriş yaptığını ve yapıldığını açıklıyorsa daha ne hacet...

he bir de dersiniz ki OYUNU KURALLARINA GÖRE OYNUYORUZ ....

ywhu ben böyle pişkinlik görmedim...

Şimdi şunu bir düşünelim...

1... uneven de şifre ile giriş yaptı...
2... Ciqara da ...

Ciqara bilmem kaç günde açıldı uneven 1 günde :) Bu ne perhiz ne lahana tursusu....

Eee hacım...Demek ki bu hesaplarda farklı bir durum var... daha ne...

Belki Ciqara yı Bot kullandığından dolayı o kadar kilitli tutmuslardır he nedersin ?

Sizi gidi Botcular sizi... F16 çiziyormus... Çiz babam çizz...

Çizz ama yalan söyleme hile yapmıyoruz diye... Yapıyorsunuz arkadaş...

masal16
31-03-2011, 21:50
selam arkadaşım,
buraya iki tane dandik rapor koyup efsane birliklerinle kafa bulmaksa amacın,bunu başaramamışsın.bu server de efsane birliği bir gerçeği ortaya koymuştur,ama onu sana anlatmaya kalksam kapasiten yetermi bilemiyorum.kesgin hesabının madalyalarını tıkla bakalım ne kadar asker kesmiş şimdiye kadar,bunu yaparken bir abeküs alda kolay hesapla.eğer kesgin wowa gelen orduların yarısı başka wowlara gitseydi şu anda oyunda 5-6 wow köyü kalırdır.ama farkındaysan kesgin wow halen ayakta.neyse ben üşenmedim kabaca hesapladım 25.milyoncuk asker kesmiş kesgin wow.
neyse sen bence farmville takıl,orda çiçek,böceklerle uğraş.
bu beğenildi..................

sucukluyumurta
31-03-2011, 21:52
Slm arkadaşlar ben gldim :D

Woyager e dokunmayın... Ne yani adam burada hakkıyla oynuyor diye mi adama bu kadar yükleniyorsunuz...

Adama H Z Z gibi Bot kullanmıyor arkadaşlar...

İlgilenenler eski mesjlarımı okusun!!!

Herşey orada acık ve net ;)

Bastır woyager :D

BOT lar yesin seni bi sen eksiktin :)

laynn
31-03-2011, 21:54
BOT lar yesin seni bi sen eksiktin :)

Hacım bomba belgeler ile geliyorum :D az kaldı :D

KK benim yanımda az kalır demedi demeyin :D

HZZ üyelerinin bot kullandığını Screen Shootlar ile yayınlayacagım :)

İlginçtir istedim mi gönderecekler işin ilginç yani o :D

sucukluyumurta
31-03-2011, 21:55
Hacım bomba belgeler ile geliyorum :D az kaldı :D

KK benim yanımda az kalır demedi demeyin :D

HZZ üyelerinin bot kullandığını Screen Shootlar ile yayınlayacagım :)

İlginçtir istedim mi gönderecekler işin ilginç yani o :D

wuuuuu flaş haberler :D

palers
31-03-2011, 21:55
palers sendemi eziksin yegen

foruma yeni üye olmuş kişileri muhatap almıyorum.gerçek oyuncu adını yazarsan bakarız.

yeğen derken dikkat et de benim oğlumun yaşında çıkmayasın.

DİPÇİK : Oğlum 26 yaşında.

laynn
31-03-2011, 21:57
foruma yeni üye olmuş kişileri muhatap almıyorum.gerçek oyuncu adını yazarsan bakarız.

yeğen derken dikkat et de benim oğlumun yaşında çıkmayasın.

DİPÇİK : Oğlum 26 yaşında.

Aha yasımda birini buldum:) Hacım sende BOT kullanıyon mu :)

Bence evet:D

palers
31-03-2011, 21:57

palers bu raporu çok beğendi :)

laynn
31-03-2011, 22:00

Ben söyleyeyim üstad ;)

Oyuncu Profili
Oyuncu baba konda amın
Detaylar: Tanım:
Sıra: 31
Halk: Galyalılar
Birlik: ~ÈFSANÈ~
Köyler: 76
Nüfus: 83867
» Mesaj yaz

Köyler:
İsim Nüfus Koordinatlar
yakısıklılar köyü (Merkez) 83867

:)

Beyler adam liseli dağılın :D

topalosman
31-03-2011, 22:00
Bizdeki orduların yönünü sana çevirmemiz gerekecek ozaman:D
mancınıksız yollayın orduları da 61milyon olsun oyunun biteceği yok:D:D:D:D

laynn
31-03-2011, 22:02

Atla gel saban :D

palers
31-03-2011, 22:02
Aha yasımda birini buldum:) Hacım sende BOT kullanıyon mu :)

Bence evet:D

tabi kış aylarında :)

zuhahahhah

laynn
31-03-2011, 22:03
tabi kış aylarında :)

zuhahahhah

:D

Üstadım artık devir değiştir...:D

zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa xD demen lazımdı

zaaaaaaaaaaaaa xD

palers
31-03-2011, 22:04

Üstadım artık devir değiştir...:D

zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa xD demen lazımdı

zaaaaaaaaaaaaa xD

zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa xD

jolly joker
31-03-2011, 22:04
Arkadaş sen hasta mısın ?
Ben lafımın arkasındayım..

Yemin olsun senin bir akıl hastası doktoruna gözükmen lazım..

UNEVEN ( 78 293 ) buraya giren çıkan var mı ? YOKKK..
Ben lafımı yedim mi ? YOKKK..
Arkasında mıyım ? EVET

Kapasiteni arttır..

Ayrıca mesajındaki belaltı vurmanı da farketmedim sanma.. Ama ben senin kadar karaktersiz ve terbiyesiz değilim.. Senin gibiler bunları anca klavyeden yazar , kendini tatmin eder..
30 küsür yaşa gelmişsin ama karakterin oturmamış.. Nerde ne konuşacağını bilmeyecek kadar karaktersizsin !
+53 :) oyunda olsa herkes karakterini yansıtıyor bu oyunda. Aklı selim insanalar kimin haklı kimin haksız olduğunu görüyor.Plana yapılan saldırılardaki başarınızdan dolayı tebrik ederim

laynn
31-03-2011, 22:10
Arkadaş sen hasta mısın ?
Ben lafımın arkasındayım..

Yemin olsun senin bir akıl hastası doktoruna gözükmen lazım..

UNEVEN ( 78 293 ) buraya giren çıkan var mı ? YOKKK..
Ben lafımı yedim mi ? YOKKK..
Arkasında mıyım ? EVET

Kapasiteni arttır..

Ayrıca mesajındaki belaltı vurmanı da farketmedim sanma.. Ama ben senin kadar karaktersiz ve terbiyesiz değilim.. Senin gibiler bunları anca klavyeden yazar , kendini tatmin eder..
30 küsür yaşa gelmişsin ama karakterin oturmamış.. Nerde ne konuşacağını bilmeyecek kadar karaktersizsin !

78 293 de HZZ RA dan en az 10 kişi girdi çıktı hesaba :) Hepsinde de şifre mevcut...
Lafını da yedin... Kurallara uymayarak şifreli giriş yaptığını ve BOt kullandığını burada itiraf ettin..
Arkasındasın ama kıvırarak :))

Sağdan soldan aşağıdan yukarıdan :cool:

Black_White
31-03-2011, 22:11

Mancınıklarıda woyagera yollarız 1 er k lık partiler halinde:)

laynn
31-03-2011, 22:17
Mancınıklarıda woyagera yollarız 1 er k lık partiler halinde:)

Sen sus hep Hapçısın Hem botçu :)

uNeVeN
31-03-2011, 22:21
Bi sinek vızıldısı geliyor kulağıma :D
Banlanan biri mi geldi acep buralara :p

Yoksa bu vızıltı da TM-BOT un bir eklentisi mi :p

Vızzzzzzzzzzzzzzzzzz :D

Black_White
31-03-2011, 22:33

At sineğine benziyor :D

Angely
31-03-2011, 22:56
körmüsün sen kesgine plani ben verdım dıye yazdim ah cehalet ahh agzı olan konusuyo bılmeden:)))

foruma bakıyorum mahremı kırlenmıs kısıler hala konusuyor YÜZ DERİLERİ baya kalın ne yapım

sen hangi yüzle hala burada yazıyorsun ben de onu çözemedim. baya geniş mideniz varmış söylediğiniz sözleri yutmuşsunuz hala çıkmış başkasının yüzünden bahsediyorsun sen önce git bi aynaya kendi yüzüne bak tabi varsa

Dahyt
31-03-2011, 23:28
Sadece baktınız:D:D peki hesapları gezerken kaç kişinin ordularını vahalarda veya köyde gafil avladınız mesale benim ufak bi ordum vardı 60k balta vahadaydı gece ansızın gelip kesildi diğer köylerime feyk bile atılmadan
askerleri sağa sola neden yolamadınız açık vermemek için

öyle ya da böyle haberdar olduk.

Uyumasaydın o saatte, askerin kesilecek miydi ?

koca_reis 5 dk kala online oldu. Askerini kaçırdı. Hala duruyor askeri.

Sen *sura *sura uyu, sonra "askerim neden kesildi?" de :)

Çocuk olma :)

afferin be harmanım :)

Günden güne seni daha çok seviyor oluyorum.

Yaşının adamı değilsin vesselam

Ben normalim.

O şahıslar geri. :rolleyes:

laynn
31-03-2011, 23:33

Sokarım :D

laynn
31-03-2011, 23:34

Hey adam liseli... Dağılın :cool:

ejderyaa
31-03-2011, 23:37
Selam Arkadaşım,

KESGİN wow'un ne kadar asker kestiğiyle ilgili bişey söylemedim.

Siz Kendi Kendinize Bişeyi Açıklama Gereği Duymuşsunuz :)

FarmviLLe'yi Bu Zamana Kadar Hiç Oynamadım.. Galiba Siz Oynamışsınızkii İçinde NeLer OLduğunu BiLiyorsunuz :D

OyuncuLarınıza SöyLeyindee En Azından Yağma SaLdırı Atacaklarında TOKMAK SALLAYAN göndersinler :) eğer siz söyleyemiyorsanız ben öğretirim onlara :)

SaygıLar,,

//Durmuş

ejderyaa
31-03-2011, 23:41

Zaten Yanlış HesapLamış Abi Arkadaş. 25 milyoncuk değil,
27 küsür milyoncuk olacak o :)

İyi GeceLer Hepinize,,

//Durmuş

sedoist
31-03-2011, 23:49
palers bu raporu çok beğendi :)

saolun hocam :)

topalosman
31-03-2011, 23:55
bu espiriyi biryerden hatırlıyorum ama çıkartamadım:D:D

My Only Sunshine
01-04-2011, 00:02
Selam Arkadaşım,

Zaten Yanlış HesapLamış Abi Arkadaş. 25 milyoncuk değil,
27 küsür milyoncuk olacak o :)

İyi GeceLer Hepinize,,

//Durmuş

bence arkadaş doğru hesaplamış kabaca 25 milyoncuk kesmiş demiş 'KESGİN WOW'.
kesgin hesabı kesmiş dememiş. Yani kısaca wow çıkmadanda birilerine saldırabiliyorsun aradaki 2 küsür fark ı wow dan önce almış olabilir.:rolleyes:

SpeedyGonzaLAZ
01-04-2011, 00:43
saldıran efsane birliklerini ve savunan hzz-ra birliklerini tebrik ederim..

30-40 sayfa okudum forumda bi kayda değer bu raporlar var..:)

BudA
01-04-2011, 01:36

ahaha :D Helal sana :D

Hemen resmini alıp Rekorlar bölümüne başvuralım :D

dog
01-04-2011, 01:38
kaçınnn !!!!
bela geliyorum demezmiş. çat kapı gelirmiş:D:D:D

martavallar başlıyacak gene. :D

düzeltme: tüh beee. atacak palavrasımı kalmadı acaba sesini çıkartamadan kayboldu hemen.
yada hayal gücünü çalıştırabilmek için biraz uykuya ihtiyacı var demekki . ne görüyorsa rüyasında hayal aleminde görüyor zaten:D

sedoist
01-04-2011, 01:46
ahaha :D Helal sana :D

Hemen resmini alıp Rekorlar bölümüne başvuralım :D

kanka biliyorsun ben beceremem resmini almayı, sen hallediver işte :D

efsane_52
01-04-2011, 02:00

1-Sayın woyager efendi;

bu mesaja sadece kendimizle ilgili olan kısma kısa bir açıklma yapmak istiyorum testere adına..testerenin wow a tem üzerinden girildi..sadece wow değil sayısız hesaba girildi..o günlerde bunun etiğini kimse tartışmadı yapılanı destekler tarzda yazılar yazıldı.hatta çok sayıda kendini bilmez özellikle bir oyuncumuz üzerinden burada ağza alınmayacak sözler sarfetti...

geçmiş sayfalarda o videoyu yapanlar biz sadece köylere girdk baktık dediler..daha 1-2 gün önce tırt birliğinden bir hesaba girildi ( temsilcilik üzerinden girildi temsilicik hesabı kilitli olduğu için ve hesap sahibi bir süredir aramızda değildi ) wowdan tüm asker çekilip resitalin wow a atıldı..plan köyünden 400k asker çekildi( videoda natardan saldırısı diyorlar..wowdan da defans çekildi plan köyünden de çekildi o sıra wow a natar saldırsıda geldi)merkez köye natar saldırısı olmayacağına 400k askerin buhar olmadığıda bir gerçektir;),daha 1-2 gün önce yine kilitli köyler üzerinden wow sözde boşaltılmaya çalışıldı reis bile attılar..

ayrıca videoda yazan birçok mesajın gerçekliği bile tartışılır..wow hesabındaki yazışmları ordan kopyalayabilen oraya her istediğini yazıpta ordan onu kesip burda delil gibi de sunabilir..mesajların birçoğu gerçektir ancak ne olduğu belli olmayan birçok mesajda mevcuttur..özellikle wow dan beri hiç bir saldırı organizasyonua katılmamış arkadaşların o mesajlarda saldırı komutanı gibi gösterildiği doktor35 hesabındaki yazışmalar özellikle mesajların içeriği orda adı geçen hiçbir oyuncu o mesajdan haberdar bile değildi!!...ortam kızıştırmak için foruma çift üyelik aç mesajları...bazı şeyler o kadar güzel makaslanmış o kadar güzel kılıfına uydurulmus ki ortaya okunamaya değer bir senaryo çıkartılmıs...malesef bu olay serverin en kirli en hedef gösterilen olaylarındandır..zaten videoyu yapanlarda 2 kişi için yapıldığını utanmadan itiraf edebiliyor...alıntı yaptığım arkadaşın mesajında "Ama testerelerin kendi içindeki mesajlaşmaları ve bir takım stratejileri bu olayın önüne geçmiştir. Yoksa enesin yaptıgıda dogru birşey değildir" bu bence çok geç yapılmıs bir itiraftır..stratejiler önüne geçmemiştir..çünkü o mesajların doğruluğunu bile %100 kimse doğrulayamaz...daha dün burada wowun temsilcilk üzerinden eski şifresi yayınlandı..bu bile kurulan tezgah için bir fikir oluşturur sanırız

hepsi bir tarafa bu forumda hırsına yenik düşüp yada karakteri tam oturmamış kişilerin yapmıs olduğu edepsillik ve maksadını aşan icraatlare forum üyelerinin çok sessiz kalması..

bugün cıqara hesabına girildi yarın belki başka hesaplara..bu tarz olayların yaşanmaması dileğiyle..

sürekli olarak konuların içinde adımız geçtiği için genel bir yazı yazdım..bu konu ilgili alıntı yapılsa dahi hiç kimseye cevp verilmeyecektir..kendi birlik arkadaşlarımızdan da ricamız raporlar dışında burada hiçbir konuya dahil olmamalrıdır...

herkese iyi oyunlar wow yolunda herkese başarılar..

yildizimsinsen
01-04-2011, 02:06

serverin gördüğü en büyük yıkımlardan biri olmuş gerçekten de.. orduna ise söylecek tek kelime bulamıyorum. sadece vayy be helalll diyebildim :D:D
(arşivlik bir rapor..)

palers
01-04-2011, 02:11
bu mesaja sadece kendimizle ilgili olan kısma kısa bir açıklma yapmak istiyorum testere adına..testerenin wow a tem üzerinden girildi..sadece wow değil sayısız hesaba girildi..o günlerde bunun etiğini kimse tartışmadı yapılanı destekler tarzda yazılar yazıldı.hatta çok sayıda kendini bilmez özellikle bir oyuncumuz üzerinden burada ağza alınmayacak sözler sarfetti...

geçmiş sayfalarda o videoyu yapanlar biz sadece köylere girdk baktık dediler..daha 1-2 gün önce tırt birliğinden bir hesaba girildi ( temsilcilik üzerinden girildi temsilicik hesabı kilitli olduğu için ve hesap sahibi bir süredir aramızda değildi ) wowdan tüm asker çekilip resitalin wow a atıldı..plan köyünden 400k asker çekildi( videoda natardan saldırısı diyorlar..wowdan da defans çekildi plan köyünden de çekildi o sıra wow a natar saldırsıda geldi)merkez köye natar saldırısı olmayacağına 400k askerin buhar olmadığıda bir gerçektir;),daha 1-2 gün önce yine kilitli köyler üzerinden wow sözde boşaltılmaya çalışıldı reis bile attılar..

ayrıca videoda yazan birçok mesajın gerçekliği bile tartışılır..wow hesabındaki yazışmları ordan kopyalayabilen oraya her istediğini yazıpta ordan onu kesip burda delil gibi de sunabilir..mesajların birçoğu gerçektir ancak ne olduğu belli olmayan birçok mesajda mevcuttur..özellikle wow dan beri hiç bir saldırı organizasyonua katılmamış arkadaşların o mesajlarda saldırı komutanı gibi gösterildiği doktor35 hesabındaki yazışmalar özellikle mesajların içeriği orda adı geçen hiçbir oyuncu o mesajdan haberdar bile değildi!!...ortam kızıştırmak için foruma çift üyelik aç mesajları...bazı şeyler o kadar güzel makaslanmış o kadar güzel kılıfına uydurulmus ki ortaya okunamaya değer bir senaryo çıkartılmıs...malesef bu olay serverin en kirli en hedef gösterilen olaylarındandır..zaten videoyu yapanlarda 2 kişi için yapıldığını utanmadan itiraf edebiliyor...alıntı yaptığım arkadaşın mesajında "Ama testerelerin kendi içindeki mesajlaşmaları ve bir takım stratejileri bu olayın önüne geçmiştir. Yoksa enesin yaptıgıda dogru birşey değildir" bu bence çok geç yapılmıs bir itiraftır..stratejiler önüne geçmemiştir..çünkü o mesajların doğruluğunu bile %100 kimse doğrulayamaz...daha dün burada wowun temsilcilk üzerinden eski şifresi yayınlandı..bu bile kurulan tezgah için bir fikir oluşturur sanırız

hepsi bir tarafa bu forumda hırsına yenik düşüp yada karakteri tam oturmamış kişilerin yapmıs olduğu edepsillik ve maksadını aşan icraatlare forum üyelerinin çok sessiz kalması..

bugün cıqara hesabına girildi yarın belki başka hesaplara..bu tarz olayların yaşanmaması dileğiyle..

sürekli olarak konuların içinde adımız geçtiği için genel bir yazı yazdım..bu konu ilgili alıntı yapılsa dahi hiç kimseye cevp verilmeyecektir..kendi birlik arkadaşlarımızdan da ricamız raporlar dışında burada hiçbir konuya dahil olmamalrıdır...

HUYLU HUYUNDAN VAZGEÇMEZMİŞ dedikleri bu..

s8 serverde de 1000atlı dada aynı uçuk senaryolarına burada da devam ..

ya siz nasıl varlıklarsınız anlamak gerçekten zor.

vahşi,vahşettin,mehmet,efsane,speedy gonzales vs.vs.aynı senaryolar ve karalamalar devam.

DİPÇİK: Size inansa inansa Kadir İNANIR.

HADİ YATIN DA AK SAKALLI DEDEYİ ÇAĞIRIN :)

ShekiLL
01-04-2011, 02:14
Yok kardeşşşşş , sana senin gibi cevap vermem ben :)

Gİyotin kimdir de ben onlardan staj alıcam :D
Aynı bölgede bile oynamadık.. 3-4 tanesi + + ya geldi , ne olduğunu gördü hesabını sildi gitti ;)

Senin birliğin D.H.S heralde..
Yok mu kardeş sizde bi icraat..
78 293 e bide sen gel be , bide seni göreyim .. Bir de senin birliğini göreyim..

Elin eliyle* iş yapma :D

Bak şimdi de giyotin ismiyle burda bir yerlere yamanmaya çalışıyorsun :D

Hadi canuuuuum , sen git de sahiplerini yolla onlar gelsin..

Bana maşa değil , maşayı tutanlar lazım.. :)

GİYOTİN iLe İlgili konuşmadan Önce Bi Destur Cek.. GİYOTİN kimdir Falan Yakışmıyo sana GİYOTİNİ Bilmeyen Oyuncu mu kalmış da sen burda yargılıyosun.. Şahsi Sorunlarınızı Yuzlerce Kişinin Hakkı Emeği olan Birlik isimlerine mal Etmeyin..

yildizimsinsen
01-04-2011, 02:30
GİYOTİN iLe İlgili konuşmadan Önce Bi Destur Cek.. GİYOTİN kimdir Falan Yakışmıyo sana GİYOTİNİ Bilmeyen Oyuncu mu kalmış da sen burda yargılıyosun.. Şahsi Sorunlarınızı Yuzlerce Kişinin Hakkı Emeği olan Birlik isimlerine mal Etmeyin..

GİYOTİN birlikleri ile HZZ ve RA birliklerini ilişkilendirmek isteyenler,kıyaslayanlar yada bir şekilde GİYOTİN ile kalkıpta burada bel altından vurmaya çalışanlar dün GİYOTİN birliğinden çekiyorlardı,bugün HZZ ve RA birliklerinden çekiyorlar..
çünkü geçen kış serverini hatırlatayım size.. GİYOTİN ler herkesin belasıydı,yine RA birliği vardı,yine uNeVeN WW sahibiydi..
kıssadan hisse yarın HZZ ve RA lar olmaz da siz olursanız speed de,bu sefer de sizi HZZ ve RA birlikleriyle ilişkilendirecekler,kıyaslayacaklar.. sizde onlara bizim bakış açımızla bakmayı anlayacaksınız..

sedoist
01-04-2011, 02:38
serverin gördüğü en büyük yıkımlardan biri olmuş gerçekten de.. orduna ise söylecek tek kelime bulamıyorum. sadece vayy be helalll diyebildim :D:D
(arşivlik bir rapor..)

6 ayın emeği diyelim hocam:p ayrıca teşekkür ederim güzel yorumunuzdan ötürü :)

efsane_52
01-04-2011, 02:38
http://travian-reports.net/tr/report/36941678e63

resim koymayı bilmediğim için böyle koyuyorum ufak bi rapor ama rapor rapordur saldıran arkadaşı tebrik ederim...

yildizimsinsen
01-04-2011, 02:41

resim koymayı bilmediğim için böyle koyuyorum ufak bi rapor ama rapor rapordur saldıran arkadaşı tebrik ederim...

biraz aceleye gelmiş saldırı gibi.. yine de saldıran ve savunanı tebrikler..

yildizimsinsen
01-04-2011, 02:43
6 ayın emeği diyelim hocam:p ayrıca teşekkür ederim güzel yorumunuzdan ötürü :)

ama küçük bir de eleştirim olacak.. kaç kere yazdık ama dinlemiyorsunuz.. koçbaşı olmamasını da artık tahıl sıkıntınıza bağlıyorum.. neyse askeri çakarak dertten kurtulmuşsunuz :D

BudA
01-04-2011, 02:48

http://travian-reports.net/tr/img/36941678e63.png

azka
01-04-2011, 02:51

enesin hazırlamış ve sunmuş olduğu belgeler sizin birliğinizden birkaç uyanık geçinen ve bu oyun için her düzenbazlığı göze alıp birlik arkadaşımız zombine (atilla)ye çamur atma çabalarının boşa çıkması ve birliğimizi diğer birliklere karşı kışkırtma çabanızı sergilemek için yapılmıştır. bu kadar faraziler üzerinde burada yazmadan önce o mesajlardaki arkadaşlarınızın bunları yazıp yazmadığını öğrenebilirdin ki bence bunu çoktan yaptın ve gerçek olduğunu bildiğin halde bir çamur daha atabilirmiyim çabasıyla yazdığına inanıyorum.bunun aksi olmuş olsaydı zaten bunları biz yazmadık diye multi nicklerle girme konusunda tecrübeli dürüstlük abidesi hanımefendiyle beraber çoğunuz forumu velveleye vermeniz kaçınılmaz olurdu.askerleri çekme olayına gelince onda da pek inandırıcı olduğunuz söylenemez. eğer öyle birşey yapsaydık . planınızı aldığımızda o kadar orduyla yola çıkmaz ve o kadar orduyu çakmazdık:) stratejinize gelince aslında o sadece sizi ilgilendirir ama şimdiye kadar bir strateji üretip birşey yaptığınız söylenemez. sadece wow köy aldınız planlar beleşe geldi. önceden savaştığınız son birlikleri plan zamanında dostunuz oldu en büyük stratejinizde bu sanırım. :) iyi geceler iyi oyunlar dilerim.

sedoist
01-04-2011, 02:54

ama küçük bir de eleştirim olacak.. kaç kere yazdık ama dinlemiyorsunuz.. koçbaşı olmamasını da artık tahıl sıkıntınıza bağlıyorum.. neyse askeri çakarak dertten kurtulmuşsunuz :D

bi de ordunun elde patlamasını istemedik tabi, ondan biraz aceleye geldi, yoksa yanına 3-5 bi koç atmak için bekleyebilirdim. ama dediğim gibi ordu elde patmasın die aceleye getirildi :p

uNeVeN
01-04-2011, 02:57

Giyotin kimdir beni ilgilendirmez..
Kendi bölgesinin hakim birliği olabilir , ama bana o arkadaşın dediği kadar ne staj verebilecek ne de senin dediğin gibi destur çektirecek kapasiteleri vardır.. Hee gelirler + + ya , burdan bizi silerler o zaman tamam derim ;)
Giyotin varken de biz vardık , Yokken de biz vardık , Başkanları ++ ya gelip hesap sildi biz gene varız.. Kapişşş ;)

Ayrıca , ordaki mesajımda giyotin kimdir i de kötülemek amacıyla söylemedim . . . Sadece savaşmadığım birlik beni ilgilendirmez anlamındaydı ;)

sucukluyumurta
01-04-2011, 02:57
bi de ordunun elde patlamasını istemedik tabi, ondan biraz aceleye geldi, yoksa yanına 3-5 bi koç atmak için bekleyebilirdim. ama dediğim gibi ordu elde patmasın die aceleye getirildi :p

önden 5k balta 3k toyton 300 tanelik koç ordusu girecekti arkadaş saati kaçırmış bide tahıl ayarlayamamışlar üzüldük:)

yildizimsinsen
01-04-2011, 03:00
önden 5k balta 3k toyton 300 tanelik koç ordusu girecekti arkadaş saati kaçırmış bide tahıl ayarlayamamışlar üzüldük:)

güzeldi:D:D
pardon talihsizlik olmuş demek istedim:p

*PEMBECİK*
01-04-2011, 03:08
enesin hazırlamış ve sunmuş olduğu belgeler sizin birliğinizden birkaç uyanık geçinen ve bu oyun için her düzenbazlığı göze alıp birlik arkadaşımız zombine (atilla)ye çamur atma çabalarının boşa çıkması ve birliğimizi diğer birliklere karşı kışkırtma çabanızı sergilemek için yapılmıştır. bu kadar faraziler üzerinde burada yazmadan önce o mesajlardaki arkadaşlarınızın bunları yazıp yazmadığını öğrenebilirdin ki bence bunu çoktan yaptın ve gerçek olduğunu bildiğin halde bir çamur daha atabilirmiyim çabasıyla yazdığına inanıyorum.bunun aksi olmuş olsaydı zaten bunları biz yazmadık diye multi nicklerle girme konusunda tecrübeli dürüstlük abidesi hanımefendiyle beraber çoğunuz forumu velveleye vermeniz kaçınılmaz olurdu.askerleri çekme olayına gelince onda da pek inandırıcı olduğunuz söylenemez. eğer öyle birşey yapsaydık . planınızı aldığımızda o kadar orduyla yola çıkmaz ve o kadar orduyu çakmazdık:) stratejinize gelince aslında o sadece sizi ilgilendirir ama şimdiye kadar bir strateji üretip birşey yaptığınız söylenemez. sadece wow köy aldınız planlar beleşe geldi. önceden savaştığınız son birlikleri plan zamanında dostunuz oldu en büyük stratejinizde bu sanırım. :) iyi geceler iyi oyunlar dilerim.
pembecik bunu beğendi:D:D:D

azka
01-04-2011, 03:10
pembecik bunu beğendi
Teşekkür ederim. uyu artık uyuuuu::)

sedoist
01-04-2011, 03:12

iyiydi bro :D hep o koç ordusu basan arkadaşın suçu :)

by ati
01-04-2011, 03:14

Saldırı zevk için atıldı :)

Aslında bunun önüne 10 ordu sokacaktık ama bazı aksilikler peşimizi bırakmadı başarısız saldırı oldu :)

Dipcik...modaya ayak uyduruyoz başarısız o.p larda aksilik dioz geciyoz:)

azka
01-04-2011, 03:21
Saldırı zevk için atıldı :)

Aslında bunun önüne 10 ordu sokacaktık ama bazı aksilikler peşimizi bırakmadı başarısız saldırı oldu :)

Dipcik...modaya ayak uyduruyoz başarısız o.p larda aksilik dioz geciyoz:)

bu moda nerden çıktı ati:)

efsane_52
01-04-2011, 03:25

mesajlar gerçek dışı olsaydı burayı velveleye vermiştiniz dedin sanırım !!! bahsettiğiniz kişi kendini savunma şansı bulmadan edilen küfür ve yoğun hakaretler ve gerçek dışı yapılan yorumlar sonucunda forumdan çıkmıştır !! gerçeğin ne olduğunuda sizde dahil herkes çok iyi biliyor o yüzden tasalanmayın...zaten amacın ne olduğunu açık açık buarada söyleyende sizlersiniz...intikam duygusuyla yapıldı ve bizim arkadaşımız hedef gösterildi...

konuştuğun şeyde zerre mantık olsun plan köyüne ordu göndermezdik dedin!!! 10-15 hesabın elinize geçmesiyle gerek plan köyünün gerek wow un boşalacağını sanmanız ve bunun üzerinden hala burada saçma sapan konuşmanız çok anlasız geliyor...resitalin wow a saldırı oldu 1-2 gün önce doğan 77 ye..wowdan def çekilip yağma olarak atıldı..bunuda siz yapmadınız tabi !!!

doktor35 hesabından yapılan yazışmalardan hesap sahinin haberi bile yok..ayrıca o arkadaşın köyündende defans çekilmiş..o mesajları sizin yazmadığınızı ıspat edebilirmisin ?? edemezsin..elinde bu kadar şifre ve temsilicik girşi varken herşeyi istediğiniz kılıfa uydurusunuz tabi...ben az önce birlik için genel bir açıklama yaptım ve cvp vermiycem dedim ama illaki zorunlu avukatlık yaptırıyorsunuz..ama son mesajım bu...gerçek çok sayıda mesajda var dedik ancak özellikle intikam ve kin duygusu besledğiniz oyuncu için yapılanın iftira olduğunu biz burada söylüyoruz..bundan sonrada istediğin kadar mesaj yaz kendin okur kendin cvp verirsin;)

yine ismi geçen kişinin zombine ile ilgili arasındaki meseleyi buraya ilk taşıyanda bizim oyuncumuz değil kendi oyuncunuzdur..hatta bu konu için sen yorum yazma bence konunun muhatabına ilet bu konuda o birşeyler yazsın yada yazmasın kendisine bırakın..bu video olayından sonra da bunun konuşması yapılmıştır...hatta bende o konuşmaya dahildim
peki o zaman madem wow olan bir birlik için 2. forum adresi alınmış o kullanıcı adınıda buraya yazın!!
bot kullandığı söylenmiş onuda mh yazın öğrenin..

birlik kararı olduğu halde ben az önceki yazıyı sürekli adımız birlik olarak geçtiği için yazdım..ve asıl anlatmak istediğim..oyunu kanser gibi saran kişilere bu forumda çok fazla yüz verilmesi,eleştirilmesi,sessiz kalınmasıydı...

herkese iyi geceler.

azka
01-04-2011, 03:50
mesajlar gerçek dışı olsaydı burayı velveleye vermiştiniz dedin sanırım !!! bahsettiğiniz kişi kendini savunma şansı bulmadan edilen küfür ve yoğun hakaretler ve gerçek dışı yapılan yorumlar sonucunda forumdan çıkmıştır !! gerçeğin ne olduğunuda sizde dahil herkes çok iyi biliyor o yüzden tasalanmayın...zaten amacın ne olduğunu açık açık buarada söyleyende sizlersiniz...intikam duygusuyla yapıldı ve bizim arkadaşımız hedef gösterildi...

konuştuğun şeyde zerre mantık olsun plan köyüne ordu göndermezdik dedin!!! 10-15 hesabın elinize geçmesiyle gerek plan köyünün gerek wow un boşalacağını sanmanız ve bunun üzerinden hala burada saçma sapan konuşmanız çok anlasız geliyor...resitalin wow a saldırı oldu 1-2 gün önce doğan 77 ye..wowdan def çekilip yağma olarak atıldı..bunuda siz yapmadınız tabi !!!

doktor35 hesabından yapılan yazışmalardan hesap sahinin haberi bile yok..ayrıca o arkadaşın köyündende defans çekilmiş..o mesajları sizin yazmadığınızı ıspat edebilirmisin ?? edemezsin..elinde bu kadar şifre ve temsilicik girşi varken herşeyi istediğiniz kılıfa uydurusunuz tabi...ben az önce birlik için genel bir açıklama yaptım ve cvp vermiycem dedim ama illaki zorunlu avukatlık yaptırıyorsunuz..ama son mesajım bu...gerçek çok sayıda mesajda var dedik ancak özellikle intikam ve kin duygusu besledğiniz oyuncu için yapılanın iftira olduğunu biz burada söylüyoruz..bundan sonrada istediğin kadar mesaj yaz kendin okur kendin cvp verirsin;)

yine ismi geçen kişinin zombine ile ilgili arasındaki meseleyi buraya ilk taşıyanda bizim oyuncumuz değil kendi oyuncunuzdur..hatta bu konu için sen yorum yazma bence konunun muhatabına ilet bu konuda o birşeyler yazsın yada yazmasın kendisine bırakın..bu video olayından sonra da bunun konuşması yapılmıştır...hatta bende o konuşmaya dahildim
peki o zaman madem wow olan bir birlik için 2. forum adresi alınmış o kullanıcı adınıda buraya yazın!!
bot kullandığı söylenmiş onuda mh yazın öğrenin..

birlik kararı olduğu halde ben az önceki yazıyı sürekli adımız birlik olarak geçtiği için yazdım..ve asıl anlatmak istediğim..oyunu kanser gibi saran kişilere bu forumda çok fazla yüz verilmesi,eleştirilmesi,sessiz kalınmasıydı...

herkese iyi geceler.

biz sizlerin ne dolap çevirdiğinizi zombineye yapılanların iftira olduğunu ve bunu ispatlayacağımızı söyledik.ve ispatladık. sizin hesaplarınıza giren arkadaş sadece bunu ispat için girdiğini sizede göstermiş siz anlamıyorsunuz. siz bizden bir kişinin hesabına girdiniz. yaptığınız ortada kerata nın askerini hzz ye yolladınız . sizden hangi hesabın ordusunu bir yerlere yollanmış?dediğim gibibizim amacımız sadece ispattı.sizin keratanın askerini yollamanızdaki amaç hzz ile 46 lıkları birbirine düşürmek. tabi bundan sonuç alamadınız. bu sefer sizin b planı düşündünüz bunu slaytta da herkes gördü.farklı nicklerle girip hzz ve 46lıklar ve fwar ı birbirine kırdırmak.bu da başarısız oldu maalesef.resital birliği ile ilgili olarakta şunu diyiim sana . gelincik hzz ile 46 lıkları birbirine düşman edemedi bu sefer devreye sen girip resital birliğiylemi bu planı uygulamaya çalışıyorsun:) yeni taktikler bulun bunlar yemez. bizim bu speed tek düşmanımız sizlersiniz bunu tüm 3x biliyor . tabi sizin bu kadar dönmedolap halinizden dolayı kaç düşmanınız var bunu bilemem:)

by ati
01-04-2011, 04:04
bu moda nerden çıktı ati:)

knka yapılan o.p başarısızsa hemen aksilikler diorlar bizde uyalım ortam bozulmasın:)

by ati
01-04-2011, 04:41
Apo ve ibrahim arkadaşlar böle olayların kimseye yararı olmaz bu konuyu uzatmıyalım o onu demiş bu bunu demiş inanın aylarca bu olay sürer ne bizler sizi gerelim ne sizler bizi gerin bu saaten sonra oyunumuza bakalım gerek yok böle şeylere sen dicen şöle oldu ben dicem böle oldu yine ortayı bulamıcaz :)

efsane_52
01-04-2011, 06:10
Apo ve ibrahim arkadaşlar böle olayların kimseye yararı olmaz bu konuyu uzatmıyalım o onu demiş bu bunu demiş inanın aylarca bu olay sürer ne bizler sizi gerelim ne sizler bizi gerin bu saaten sonra oyunumuza bakalım gerek yok böle şeylere sen dicen şöle oldu ben dicem böle oldu yine ortayı bulamıcaz :)

bende uzatmayı düşünmüyorum zaten abi sürçü lisan ettiysek affola iyi sabahlar iyi forumlar....:cool:

Dahyt
01-04-2011, 09:20

Benim cevap vermek istediğim tek paragraf burası, diğerleri edebiyat.

Uzun uzun yazarak kimse haklı çıkmadı, sadece kafa şişirdi.

Kısa, öz ve soru şeklinde gidelim.

Sordunuz mu ?

Zombine'nin hesabına giriş yaptığını.

Sordunuz mu ?

Başka 30 hesaba giriş yapıp zombineye saldırttığını.

Öncelik sadece bu 2 sorunun cevabını istiyorum. doktor 35 hesabından.

nnnturk
01-04-2011, 10:01

Multi bizi kandırıyor cezalandırlmıştır diyor köyleri hala açık

http://forum.travian.com.tr/attachment.php?attachmentid=2033&stc=1&d=1301641233

Finduk
01-04-2011, 10:25
Sabah sabah amma eglendım ama yaaa...:D

Bı tarafda woyicır dıer tarafda seyyar bot satıcısı... : )

Komıksınız arkadas , resmen komık...:cool:

Efsane bırlgını kuklalarını forumdan uzaklastırmaya davet edıyorum... (bkz.kanunsuz MSJ'ı)

Orduları askerlerı savunmaları war , bıde kuklaya ıhtıyacları yoktur sanırım artık..(Bkz. Terminator MSJ'ı)

Yeter coluk cocuk eglendırdıgımız...Elınden elma sekerını alırlar aglar...Ona uzanır buna uzanır bı halt edemez yıne aglar...Admin der aglar...Multı der aglar...

Yeter woyicır...Utan artık da sadece izlee...Izledıkce emınım 1sseyler ogrenırsın sende...Bı sonrakı speed yaş grubunla bırlıkde oynarsınız...Burası sana bıraz buyuk geldı kaldıramadın...!!

Son olarak , hacııı , satışlar ne durumda...Yenı sezon ıcın erken rezervasyonlara basladın mı... :p

Basarılarına hergun bır yenısını ekleyen HZZ & RA aılesını sevgıyle kucaklarım... : )

orkan_my
01-04-2011, 10:39

bizde defe döndük. oyun basından beri 90k atlı toy.. bastık 20günde pla bu sayıyı geçti:)

orkan_my
01-04-2011, 10:39
beraber takılıcaz işte :)

başladık bile baksana :)

sen oyunda kimdin kardeş

orkan_my
01-04-2011, 10:47
bitsede gitsek:)
http://www.izlesene.com/video/sila-bitsede-gitsek-beyazshow-04042oo8/931370

aksoy3428
01-04-2011, 10:51
sen oyunda kimdin kardeş

kışlanın lüferi tanımıyormusun

jolly joker
01-04-2011, 10:57
http://travian-reports.net/tr/img/36941678e63.png
la ediz bende koymayı bilmiyorum gecen sene bitane koydum bütün forumu kapladı :D

Climax
01-04-2011, 11:32
S
Basarılarına hergun bır yenısını ekleyen HZZ & RA aılesını sevgıyle kucaklarım... : )

:cool: bizim koordinatlar +/+ diye sanırım hep birşeyler katarak gidiyoruz :D ;)

orkan_my
01-04-2011, 11:41
kışlanın lüferi tanımıyormusun

:) tanımıyorum sanırım

no mercy
01-04-2011, 12:26
:cool: bizim koordinatlar +/+ diye sanırım hep birşeyler katarak gidiyoruz :D ;)

Altug bunu yazmıs olamazsın :eek: :D:D

Nafri Çneg
01-04-2011, 12:47
GİYOTİN birlikleri ile HZZ ve RA birliklerini ilişkilendirmek isteyenler,kıyaslayanlar yada bir şekilde GİYOTİN ile kalkıpta burada bel altından vurmaya çalışanlar dün GİYOTİN birliğinden çekiyorlardı,bugün HZZ ve RA birliklerinden çekiyorlar..
çünkü geçen kış serverini hatırlatayım size.. GİYOTİN ler herkesin belasıydı,yine RA birliği vardı,yine uNeVeN WW sahibiydi..
kıssadan hisse yarın HZZ ve RA lar olmaz da siz olursanız speed de,bu sefer de sizi HZZ ve RA birlikleriyle ilişkilendirecekler,kıyaslayacaklar.. sizde onlara bizim bakış açımızla bakmayı anlayacaksınız..
güzell çok güzell bi cevap,tebrikler...

Road Runner
01-04-2011, 13:04
GİYOTİN birlikleri ile HZZ birliklerini ilişkilendirmek isteyenler,kıyaslayanlar yada bir şekilde GİYOTİN ile kalkıpta burada bel altından vurmaya çalışanlar dün GİYOTİN birliğinden çekiyorlardı,bugün HZZ birliklerinden çekiyorlar..
çünkü geçen kış serverini hatırlatayım size.. GİYOTİN ler herkesin belasıydı,
kıssadan hisse yarın HZZ ler olmaz da siz olursanız speed de,bu sefer de sizi HZZ birlikleriyle ilişkilendirecekler,kıyaslayacaklar.. sizde onlara bizim bakış açımızla bakmayı anlayacaksınız..

Gerçekten güzel bir yorum olmuş...

woltran
01-04-2011, 13:28
o raporlardaki woltran sen olmalısın.
saldırılarınız için tebrikler.!!!!!!!!!!!!!!

tebrik için teşekkür dostum

ShekiLL
01-04-2011, 13:39

Ben Gecen Donem Ve Ondan Onceki Dönemler GİYOTİNdim Ve Kimseyede bi Lafımız oLmadı Kalkıpta onumuzdeki Donem HZZ ve RA Ları Konuşacak değilim.. İki Şahıs Aralarında Laf Cambazlığı Yapıyolarsa Kendi Birliklerinin Yaptıkları icraatlarla konuşsunlar.. Ha Ben Eyer uNeVeN e Dersem o ayrı..

Giyotin kimdir beni ilgilendirmez..
Kendi bölgesinin hakim birliği olabilir , ama bana o arkadaşın dediği kadar ne staj verebilecek ne de senin dediğin gibi destur çektirecek kapasiteleri vardır.. Hee gelirler + + ya , burdan bizi silerler o zaman tamam derim ;)
Giyotin varken de biz vardık , Yokken de biz vardık , Başkanları ++ ya gelip hesap sildi biz gene varız.. Kapişşş ;)

Ayrıca , ordaki mesajımda giyotin kimdir i de kötülemek amacıyla söylemedim . . . Sadece savaşmadığım birlik beni ilgilendirmez anlamındaydı ;)

Gorende Diyecekki Seni Gecen Donem gelip + - ye Hesap kurup orda Hesap silmişsiniz.. Tebrik Etmen qerekirken Çamur atmakta yakışmadı sana Adamlar Sizin İçinize Gelmeye Cesaret Etmeleri bile Buyuk Bir Taktirdir.. önumuzdeki Sezon Cesaretin Varsa Eyer. + - ye qeLde. Sen Kaç Gun Dayanacaksın Onu gorelim.. Madem + + ya qeLen adamı sildin qeL bakalım Sen Kaç kişi siLeceksin..

ShekiLL
01-04-2011, 13:48
Her DöNem Her Oyuncu Kazanan Birliğin Tarafında oLmak ister.
Bir Kaç başarının Arkasında Olan insanlar Gelip Bir iki Hava için Bilmedikleri Yaşamadıkları Sadece Duydukları Şeyleri SoyLer..

Bu Dönem GİYOTİN yok Ve O yuzden Bu kadar Rahat Konuşuyosunuz.. Herkezden RICAM Sadece Saygı Gosterinki Saygı goresiniz..

herkeze iyi Forumlar..

kaadokyalı
01-04-2011, 14:04
uneven wow 16 seviye düştü. raporları bir an önce görürüz inşallah.

c&g
01-04-2011, 14:07
Bir Kaç başarının Arkasında Olan insanlar Gelip Bir iki Hava için Bilmedikleri Yaşamadıkları Sadece Duydukları Şeyleri SoyLer..

Bu Dönem GİYOTİN yok Ve O yuzden Bu kadar Rahat Konuşuyosunuz.. Herkezden RICAM Sadece Saygı Gosterinki Saygı goresiniz..

herkeze iyi Forumlar..

Teşekkürler Emre güzel yorumların için. ;) Bu sözlerin üstüne söyleyecek sözüm yok. Altına imzamı atıyorum.

yildizimsinsen
01-04-2011, 14:17

herkeze iyi Forumlar..

yaptığım yorumda ne kötü nokta var ki böyle bir yorum yapma ihtiyacı duyuyorsun? orada GİYOTİN birliklerini kötülediğime dair bir tek cümle var mı? bence bel altından vurmaya çalışanları görmezlikten gelin der gibi yazmışsınız.. öyle düşünüyorsanız da yanlış düşünüyorsunuz..

Bögü.ALP
01-04-2011, 14:17

iyi yorum ama, hzz nin içinde ki giyotin oyuncularını da ,bu dönem hesaba katmak lazım :)

Nafri Çneg
01-04-2011, 14:18
tebrik için teşekkür dostum
mora karşı sempatiniz olduğunu biliyodum zaten:o:o:o

Mr.Nonstop
01-04-2011, 14:18

herkeze iyi Forumlar..

Shekill,
Bir Giyotinli Olarak Benimsediğimiz Bir Söz'ümüz Vardır ;)

Krallar Yokken Soytarılar Ortalıkta Cirit Atarlarmış..

Bunlarda Onlardan :)

Ha Şimdi Diyeceksiniz Bu Lafınız Kime :)

Üstüne Alınana :cool:

ShekiLL
01-04-2011, 14:24
yaptığım yorumda ne kötü nokta var ki böyle bir yorum yapma ihtiyacı duyuyorsun? orada GİYOTİN birliklerini kötülediğime dair bir tek cümle var mı? bence bel altından vurmaya çalışanları görmezlikten gelin der gibi yazmışsınız.. öyle düşünüyorsanız da yanlış düşünüyorsunuz..

Sen Kotu Bi Soz Soylediysen Eyer.. Bu Senin ayıbındır.. ZAten Ama Kalkıpta Burda GİYOTİN kimki Demek Olmadı Dediğim gibi Seninle bi alakası Yok Ama 2 şahır Burda GİYOTİN gibi Bir Birliği ağızlarına Sakız yapamazlar. Ve bunada izin kimseler Vermez.. GİYOTİNİ Biti zanetmesin.. O Bir Efsana dir. Ve Hep oyle KALACAK...

Nafri Çneg
01-04-2011, 14:26
bir maşa kuyuya bi taş atıyo,arkasından maşayı tutanlarda atlıyo kuyuya ve akılları sıra başkalarınıda kuyuya çekecekler yemezler...
soytarıların olduğu yerde biz tahtımızda onları izliyor oluruz...anlayana....

ShekiLL
01-04-2011, 14:27
Shekill,

Alınan Alınmıştır zaten Onada yeterdir heralde Bu :)

Finduk
01-04-2011, 14:28
Gıyotın nedır nasıl bı bırlıkdır cok bılmem ama ;

Ben o grupdan 3 tane adam tanırım...Hepsı de bomba cocuklar... 4 Example cimiteri... : )

Gıyotn ı gıyotın yapan oyuncularıysa eger , suan HZZ de de war , Resıtal de de war emınım baska bırlıklerde de wardır...Saygı dersenız her oyuncuya oldugu kadar saygı tabıkıde...

Sunuda unutmayalım ;

Ölmüş e saygı örfdendir...Rahmetle anıyoruz...!!;)

Mr.Nonstop
01-04-2011, 14:30

Ben o grupdan 3 tane adam tanırım...Hepsı de bomba cocuklar... 4 Example cimiteri... : )

Gıyotn ı gıyotın yapan oyuncularıysa eger , suan HZZ de de war , Resıtal de de war emınım baska bırlıklerde de wardır...

Sunuda unutmayalım ;

Ölmüş e saygı örfdendir...Rahmetle anıyoruz...!!

Openzi... ;)

:) sen tanıyacagın en iyi tanımıssın zaten cimitiry ii :))

Birde Şöyle Bişi Gördüm Yazmışlar Ki Herkes Kendi Bölgesinin Kralıdır

Unutmasınlar GİYOTİN Serveri Yakar :)

ShekiLL
01-04-2011, 14:31

Gıyotn ı gıyotın yapan oyuncularıysa eger , suan HZZ de de war , Resıtal de de war emınım baska bırlıklerde de wardır...Saygı dersenız her oyuncuya oldugu kadar saygı tabıkıde...

Sunuda unutmayalım ;

Ölmüş e saygı örfdendir...Rahmetle anıyoruz...!!

Openzi... ;)

Senin için 3 ama Giyotinin içini biLenler için Bir Sayı vermek qercekten Zor..

Bu tarf msj LarLa qelin arkadaşlar..
Arkadaşımızıda Tebrik ederim gerekli cevaplardan bir tanesiydi..

torro
01-04-2011, 14:32
uneven wow 16 seviye düştü. raporları bir an önce görürüz inşallah.

öncelikle uneven 'i sonra da [CIzZz] ekip arkadaşlarımı tebrik ediyorum... raporları bidazdan arkadaş koyacak...

[CIzZz] BADARA

kaadokyalı
01-04-2011, 14:34
öncelikle uneven 'i sonra da [CIzZz] ekip arkadaşlarımı tebrik ediyorum... raporları bidazdan arkadaş koyacak...

[CIzZz] BADARA

biz de şimdiden tebrik edelim saldıranve savunan ekibi

yildizimsinsen
01-04-2011, 14:35
Sen Kotu Bi Soz Soylediysen Eyer.. Bu Senin ayıbındır.. ZAten Ama Kalkıpta Burda GİYOTİN kimki Demek Olmadı Dediğim gibi Seninle bi alakası Yok Ama 2 şahır Burda GİYOTİN gibi Bir Birliği ağızlarına Sakız yapamazlar. Ve bunada izin kimseler Vermez.. GİYOTİNİ Biti zanetmesin.. O Bir Efsana dir. Ve Hep oyle KALACAK...

dostum 2 şahıs dediğin kişiler eğer woyager ve uNeVeN ise sana şöyle anlatayım olayı.. woyagerin her 3 lafından 1 tanesi H Z Z & RA 1 tanesi GİYOTİN üçüncüsü ise Multihunter.. size de her yazdığında böyle ithamlarla bel altından vurma çabasında olan birisi olsa siz ne yapardınız? uNeVeN yani Serkan da işte onu yapıyor sadece.. sapla samanı karıştırmadan suçlayalım insanları.. olayın kaynağı yukarıda da belirttiğim gibi 1.şahıs olmasına rağmen siz ısrarla savunanlara karşı tavır içindesiniz sadece.. bu yanlıştır..

marx-man07
01-04-2011, 14:36

[CIzZz] BADARA

CIZZ ekibini tebirk ederim güzel organize olmus. Bizim sansız oldugumuz nokta mimarı aktif etmeye yetiştiremedk yetiştirsek 2 ordu boşa gidecekti:) Zamanlama için ayrıca tebrik ederim.

ShekiLL
01-04-2011, 14:39
dostum 2 şahıs dediğin kişiler eğer woyager ve uNeVeN ise sana şöyle anlatayım olayı.. woyagerin her 3 lafından 1 tanesi H Z Z & RA 1 tanesi GİYOTİN üçüncüsü ise Multihunter.. size de her yazdığında böyle ithamlarla bel altından vurma çabasında olan birisi olsa siz ne yapardınız? uNeVeN yani Serkan da işte onu yapıyor sadece.. sapla samanı karıştırmadan suçlayalım insanları.. olayın kaynağı yukarıda da belirttiğim gibi 1.şahıs olmasına rağmen siz ısrarla savunanlara karşı tavır içindesiniz sadece.. bu yanlıştır..

Ben olayı Cok iyi Biliyorum Serkan arkadaşımız Farkında olmadan da Soylemiş olabilir bunu Tepkiden Sonra Duzeltmek istedi ama biraz gec kaldı Sadece.. Bilmediği savaşmadığı bir birlikmişya GİYOTİN bunu belirtseydi olaylar buraya qeLmezdi.. Sen Kalkıp GİYOTİN kimmiş dersen olmaz..

torro
01-04-2011, 14:46
CIZZ ekibini tebirk ederim güzel organize olmus. Bizim sansız oldugumuz nokta mimarı aktif etmeye yetiştiremedk yetiştirsek 2 ordu boşa gidecekti:) Zamanlama için ayrıca tebrik ederim.

evet gece 2 ye kadar heyecanlı bi bekleyişimiz vardı tılsım alındı mı alınacak mı diye :) gece 2 de alınamayınca rahatladık. biz de mimar olsa gelmeyecektik zaten.. amacımız da kurdurmamak değildi zaten. hal öyle olsa depo yıkmak daha kârlı idi bizim için ama biz sadece saldırmak için saldırdık.. tabiki wow u Kesgin yada HIRT kursun isteriz dostlarımız kursun isteriz ama hzz birliği de gerçekten bu işi biliyor, hakkını vermek lazım..

valay
01-04-2011, 14:48
evet gece 2 ye kadar heyecanlı bi bekleyişimiz vardı tılsım alındı mı alınacak mı diye :) gece 2 de alınamayınca rahatladık. biz de mimar olsa gelmeyecektik zaten.. amacımız da kurdurmamak değildi zaten. hal öyle olsa depo yıkmak daha kârlı idi bizim için ama biz sadece saldırmak için saldırdık.. tabiki wow u Kesgin yada HIRT kursun isteriz dostlarımız kursun isteriz ama hzz birliği de gerçekten bu işi biliyor, hakkını vermek lazım..

Serverda en beğendiğim birliksiniz gerçekten oyunu gerektiği gibi oynuyorsunuz saldırı yapan tüm arkadaşlara tebrikler savunana da geçmiş olsun diyelim...

_TEKSAS_
01-04-2011, 14:49

raporları da koysanız bızde baksak daha guzel olacak :D

ZuBİ
01-04-2011, 14:52

Bizde sizi tebrik ederiz emeğinizden ve savunmanızdan ötürü. BADARA nın da dedği gibi artık bi yere saldırmamız gerekiyordu sizi de mimarsız görünce size geldik. tekrar tebrikler wow yolunda başarılar..

marx-man07
01-04-2011, 14:56
Bizde sizi tebrik ederiz emeğinizden ve savunmanızdan ötürü. BADARA nın da dedği gibi artık bi yere saldırmamız gerekiyordu sizi de mimarsız görünce size geldik. tekrar tebrikler wow yolunda başarılar..

Tesekkürler güzel dilekleriniz için. Gece 2 ye kadrki heycanınızı tahmin edebiliyorum. Her organize saldırı cıkardıgımda aynı durum ben de de oluyor:) İşin güzel tarafıda bu sanırım. Tekrar tebrikler. Raporları saldıran arkadasların koyması daha uygundur o yüzden ekleme yapmıyorum.

torro
01-04-2011, 14:57

şş çaktırma ortak anlamıyorum pek bu işlerden bizimkiler koyar birazdan :D

Road Runner
01-04-2011, 14:59
Raporlar wow yıkım konusu altında paylaşıldı oradan görebilirsiniz

ZuBİ
01-04-2011, 15:00

http://www.travian-reports.net/tr/report/3696612ceaa

http://www.travian-reports.net/tr/report/369662d5197

http://www.travian-reports.net/tr/report/36966368510

http://www.travian-reports.net/tr/report/369664f99bc

4 saldırı düzenlenmiştir arkadaşlar. işte raporlar resim halinde koyabilicek varsa koyabilir forumdan pek anlamadığımız için böyle koyuyoruz..

no mercy
01-04-2011, 15:02

4 saldırı düzenlenmiştir arkadaşlar. işte raporlar resim halinde koyabilicek varsa koyabilir forumdan pek anlamadığımız için böyle koyuyoruz..

Pek bakmasamda :) uNeVeN wow bakıcılarından bırısı olarak saldırılarınızdan dolayı tebrık ederım...

torro
01-04-2011, 15:05

kanka herkez benden 500-600k falan ordu bekliyomuş hayal kırıklığına uğratmışım milleti öyle diyolar :D
la napim 2 ay takılıp gidecektim, merkezden de tılsımsız bundan fazla asker çıkmıyo kusura bakmayın arkadaşlar :D bidahaki server 'e inşallah..

ShekiLL
01-04-2011, 15:07

Tebrikler Savunanada Saldıranada..

_TEKSAS_
01-04-2011, 15:08

tebrıkler saldıran ve sawunan tarafa

yildizimsinsen
01-04-2011, 15:09

saldıran ekibe tebrikler.. güzel asker yine de.. savunmaya da ayrıca tebrikler...

Nafri Çneg
01-04-2011, 15:17

saldırı anını canlı yaşayan biri olarak tebrikler...

nnnturk
01-04-2011, 15:19
saldırı anını canlı yaşayan biri olarak tebrikler...

Hangi kanalda yayınlandı ben izleymedim:D:D
saldıran arkadaşları tebrik ederim

no mercy
01-04-2011, 15:21

:) RA HZZ WW tv de yayınlandı ama sadece sınırlı sayıda kısı alabıldıgımızden hesaba pek fazla kısı ızleyemedı:D Bu arada ırfan abı hesapta kım var demıssın ben varım ama bı yandanda yokum ondan cvp vermedım :p Okuyom Ben Yaa !!!

sis
01-04-2011, 15:25

saldıran ve savunan birliği tebrik ederiz

Eyup-Can
01-04-2011, 15:29
Saldıran ve Savunan arkadaşları Tebrik ederim.

Nafri Çneg
01-04-2011, 15:29
alıcının ayarlarıyla oyna:D

nnnturk
01-04-2011, 15:40
alıcının ayarlarıyla oyna:D

Canlı Yayın bitmiş sen alıcı ayarlarınla oyna diyon tmm battan izledik bida kine locadan bana yer ayırtıno olmuyor:D

Climax
01-04-2011, 15:44

herkeze iyi Forumlar..

ne oldu mevcut birliğinden umduğunu bulamadın da geçmişe mi sarılıyorsun ?
benim birliğimden olsan 5 dakika daha birlikte tutmam seni şu konuşmalarının ardından... koskoca RESİTAL birliğini ayaklar altına alıyorsun ya heLaL sana...

Dipçik: Giyotin olsaydı da çok birşey değişmezdi bizim tarafımızda, belki sadece saçma sapan değil düzgün bir rakip bulabilirdik karşımızda...

oyilmaz
01-04-2011, 15:46
Harbiden ya bi kuramadınız şu wowu en sonunda Natarlar kuracak :D

Kurunda yeni speed açılsın arkadaşlar..

Climax
01-04-2011, 15:49

saldıran ekibe tebrikler güzel yıkım olmuş :)

bize de geçmiş olsun (=

cihat47
01-04-2011, 15:51
saldırıları yapan hangı bırlık ??

tyumen72
01-04-2011, 15:53
savunan arkadasları tebrık edıyorum emegınıze saglık

ZuBİ
01-04-2011, 16:07
saldırıları yapan hangı bırlık ??

[CIzZz] birliği arkadaşım. :)

crysis82
01-04-2011, 16:10
Shekill,

Alınan Alınmıştır zaten Onada yeterdir heralde Bu :)

şu anda ki gidişata göre konuşsanız daha iyi olacak rüya tabirleri konusu burası değil...

halam erkek olsaydı amcam olurdu... burda giyotin ismini sakız yapan da giyotin konusunu burda başlatan sizlersiniz daha fazla saçmalayıp içinde tanıdığım değerli oyuncularla birlikte giyotin birliğini daha fazla küçük düşürmezseniz sevinirim.

iyi forumlar...

bebelere_balon
01-04-2011, 16:22

savunan ve saldıran ekibi tebrik ederiz

palers
01-04-2011, 16:23
[sıze=2][ı]shekill,[/ı][/sıze]
[sıze=2]bir giyotinli olarak benimsediğimiz bir söz'ümüz vardır ;)[/sıze]

[sıze=2]krallar yokken soytarılar ortalıkta cirit atarlarmış..[/sıze]

[sıze=2]bunlarda onlardan :)[/sıze]

[sıze=2][ı]ha şimdi diyeceksiniz bu lafınız kime :)[/ı][/sıze]

[ı]üstüne alınana :cool:[/ı]

aha bütün oyunculara soytarı deme gafletinde bulunana bak ya :)

allahım bebe rühilerden arındır sen serveri :)

sana söylenecek dipcik :

Soytarı arama fotona bak ve gör

patriyot
01-04-2011, 16:25
Ben olayı Cok iyi Biliyorum Serkan arkadaşımız Farkında olmadan da Soylemiş olabilir bunu Tepkiden Sonra Duzeltmek istedi ama biraz gec kaldı Sadece.. Bilmediği savaşmadığı bir birlikmişya GİYOTİN bunu belirtseydi olaylar buraya qeLmezdi.. Sen Kalkıp GİYOTİN kimmiş dersen olmaz..

GİYOTİN i en iyi biz biliriz çünkü hep biz savaştık(KIŞLA-NEFES) ve de iyi düşmanlarız ve SAVAŞA SAVAŞA DOST OLMAYI BAŞARABİLİMİŞ İNSANLARIN SEÇKİN TOPLULUGU Olarakta ilk ve son olarak RESİTAL birligini kurduk tabiki hepsi degil degişik birliklerde (kn ve diger birliklerde ) bulunan bir çok arkadaşımız var bugune kdarda hiç bu forumda oldugu kadr bir birimizi küfürleşecek restleşecek düzeye gelmedik şünkü biz giyotin ile iyi rakip idik. KÜFÜR ZAYIF İNSANLARIM BAŞ VURDUGU YÖNTEMDİR. burdan bütün giyotinde oynayan oyunculara kışla da oynayan oyunculara nefes birliklerinde asyacanlarda can birliklerindeki beni tanıan butun arkadaşlarmı selamlarımı iletiyorum bu son oyunumdur zaten özellikle KADİRCEM kadir abiyi kırdım sinirli anımdaydı özür dilerim ondanda oyun için olmayan şeyi yaptım beni affetsin..
Saygılar.

patriyot
01-04-2011, 16:32
CIZZ birligine saldırlarından ötürü HZZ-RA birliginede savunmalarından ötürü tebriklerimizi iletiriz..

uNeVeN
01-04-2011, 16:33
Saldıran CIZZ Birliğini tebrik ederim . . .
Mimar daki aksaklıklar dolayısıyla saldırılara yetişmedi :)

Neyse sağlık olsun diyip yolumuza devam ediyoruz.. :)

marx-man07
01-04-2011, 16:33
SALDIRAN VE SAVUNANI TEBRİK EDERİM. YENİ SPEED REKORU:)

http://img851.imageshack.us/img851/1655/woyager.png

sucukluyumurta
01-04-2011, 16:36

zuhahahahah sedo000 nun rekor geçildi:)))

Eyup-Can
01-04-2011, 16:44

Vay Arkadaş ben bu serwerda böyle kücük bir ordunun böyle muazzam Seviye alacağını düşünemezdim.. Saldırana Çok büyük Geçmiş olsun..

Savunan arkadaşımıda bu Muhteşem Ötesi, Dehşet verici, Tüyler Ürpertici SAVUNMASINDAN dolayı Canı gönülden Kutlarım..

En iddialı Wow köyü olarak Görüyorum bu hesabı..

Bastır Voyager :eek:

Climax
01-04-2011, 17:02

tahıl ayarlamakda baya zorlandık. anti toksidana tebrikler, diğerine geçmiş olsun...
köyün ismi de pek bir manidar olmuş =)

ORYA RUA
01-04-2011, 17:07
savunan ve saldıran ekibi tebrik ederim :) kalbimden geçen unevenin ww kurması ama aklım hoyhoyun kurucağını söylüyor , seviyeyi geç basmaya başladığı için def anlamında sıkıntısı olmuyacağını düşünüyorum :)

cihat47
01-04-2011, 17:11
son durm nedır ????????

Eyup-Can
01-04-2011, 17:11
savunan ve saldıran ekibi tebrik ederim :) kalbimden geçen unevenin ww kurması ama aklım hoyhoyun kurucağını söylüyor , seviyeyi geç basmaya başladığı için def anlamında sıkıntısı olmuyacağını düşünüyorum :)

Aklın sana Oyun Oynuyor olabilir :)

kaadokyalı
01-04-2011, 17:24
son durm nedır ????????

herkes bir anda seviye basmaya başladı.

1.tuatone (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b)İNADINA DOSTLARDOSTLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964)86-
2.HOYHOY (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=532913&c=9f)K@NKAL@R & RESİTAL-™RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)82-
3.joker-asC@N&S.S.-K&N-ASYACANC@NSSK&N81 (3.joker-asC@N&S.S.-K&N-ASYACANC@NSSK&N81)-
4.Shekill (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=346511&c=c4)®-RESİTAL-WOW-®RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)78-
5.KESGİN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=167737&c=b8)*EFSANE BİRLİKLERİ*WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)78-
6.HırT (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=383244&c=4f)[HIRT][TIRT]WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)77-
7.uNeVeN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3)RA-hat Durmuyoru-HZZRA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)69-
8.saho (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=241683&c=1f)®esital RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)55-
9.DOĞAN77 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=441221&c=68)*** RESİTAL *** RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)47-
10.DARK MANİA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=295893&c=49)-SON+WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)29-
11.woyager (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=213996&c=f7)***D.H.S***D.H.S (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14810)3-
12.C-19 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=309576&c=13)[CIzZz]FaNTaZi (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14967)0-
13.CıqArA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=261567&c=38)**F 46LIKLAR**RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)0-

şemsöz
01-04-2011, 17:24
Pek bakmasamda :) uNeVeN wow bakıcılarından bırısı olarak saldırılarınızdan dolayı tebrık ederım...

kanka herkez benden 500-600k falan ordu bekliyomuş hayal kırıklığına uğratmışım milleti öyle diyolar :D
la napim 2 ay takılıp gidecektim, merkezden de tılsımsız bundan fazla asker çıkmıyo kusura bakmayın arkadaşlar :D bidahaki server 'e inşallah..

uNeVeN ne yapılan bu saldırı orta halli ordular asıl ordular cıkmadı meydana daha bu köprünün altından cok sular akacak kimse oyun biter diye meraklanmasın daha cok süprizler var tüm wow bakıcıları duyrulur

Mr.Nonstop
01-04-2011, 17:28
aha bütün oyunculara soytarı deme gafletinde bulunana bak ya :)

allahım bebe rühilerden arındır sen serveri :)

sana söylenecek dipcik :

Soytarı arama fotona bak ve gör

Benim fotomo laf atana bak :)

Sende O bile yok iyi okuysaydın Üstüne alınana yazdım

o akıl sende olmadıgı için kusura bakma :)

ORYA RUA
01-04-2011, 17:30
Aklın sana Oyun Oynuyor olabilir :)
Öyle ummasını diliorum :) BaStIr uNeVeN :p

asfren
01-04-2011, 17:31
saldıran arkadaşları güzel organizelerinden dolayı tebrik ederken serkanıma bir çift sözüm olcek "lem 61 m asker kesecem" diye tutturmasan olmaz sanki böyle giderse server 2 ay daha uzar gel sen su laz inadından vazgeç kurulsun su wowlar:D

ORYA RUA
01-04-2011, 17:32
uNeVeN ne yapılan bu saldırı orta halli ordular asıl ordular cıkmadı meydana daha bu köprünün altından cok sular akacak kimse oyun biter diye meraklanmasın daha cok süprizler var tüm wow bakıcıları duyrulur
Katılıyorum başkan , daha hiç savaşmamış birlikler var tabi bu süre içinde ordusu çakan yeniden basıyor bu speedin temiz 1,5 ayı var :) Daha ne süprizler göreceğiz kimbilir :)

ANZERLİ 1
01-04-2011, 17:34
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/1/7261.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

woyager
01-04-2011, 17:37
ben hiç bır zaman wow kuracagım demedım.. asla boyle bir buyuk soz konusmadım. tek dedıgım sy unneven e wow kurdurtmayacagım elımden geldıgı kadfar engel olacagım.. ve kuracagınıda sanmıyorum.. daha dogrusu kurdurtacagımızı.. ben kımı desteklıyorum dersenız ben tuatone desteklıyorum.. bıran önce kurulsun bıtsın server. unneven kurmasında kım kurarsa kursun..

giotin konusuna gelınce bır tane aklı kıt woyager tartısmayı cıkarttı dedı.. o aklı kıta sunu dıyım.. giotind ekımmıs bız asarız keserız lafını burda haykırırken dusunup konussaydı..

sap2000 [ibrahim) melony [mami] ben ucumuz msn de konusurken melony nın ibrahıme kardesım dıye korkıdan hitap ederken sap2000 msn den cıkınca kufur etmeye basladı.. amacı benı sap2000 e karsı kıskırtmak..uzun lafin kısasi giıtinleri tbr edıyorum hzz leri ezip kafalarını yerden kaldırmadılar wow kuruluımunda buyuk pay sahıbı olup heryerı yıktılar. adamlar buyuk oyuncu.. hzz lerin camuruna bulasmamak ıcın herıfler foruma bile kımse konusmaz idi herkes sap2000 dinlerdı..
ama bakıyorum okadar lakaık bır hzz bırlesımı varkı her kafadan ses cıkıyo bukadarmı ezik nefsine yenık dusuyorsunıuz..bunun nedenı cehalettir..
gioıtinleri takdır ve tbr edıyorum hzz leri zamanında ezdıklerınden..

hzz ler en ufak yenılgıyı hazmedemıyor neden giotinleri gececekler.. ben gecen aksam dedımkı wow hesabına dusman gırerse mahrem kırlenmıstır o hesap sılınsın dedım.. bır akıllı cıkıp dedıkı wow reısledık plan caldık.. plan calmak wow reıslemekle mahreme gırılmez mahrem hesaba gırılınce olur..tukurdugunu yaladınız burda forumda unneven hesabından benım hesaba dusman gırsın ben hesabı sılerım dedıydı ama hala druyor. vs vs vs.

hırt ve cigara hesabı kırlıdır.. derım..wow calmak plan tılsım calmak güç işidir gücün varsa alırsın.. buda dengesız konusanlara kapak olsun..

hzz lerden abuk subuk kım yazacak merak edıyorum.. dogru durust yazın tbr tsk edeyım..

herkese iyi oyunlar

unneven wow u yikan bırlıgı canı gönülden kıtluyorum..

ShekiLL
01-04-2011, 18:14
ne oldu mevcut birliğinden umduğunu bulamadın da geçmişe mi sarılıyorsun ?
benim birliğimden olsan 5 dakika daha birlikte tutmam seni şu konuşmalarının ardından... koskoca RESİTAL birliğini ayaklar altına alıyorsun ya heLaL sana...

Dipçik: Giyotin olsaydı da çok birşey değişmezdi bizim tarafımızda, belki sadece saçma sapan değil düzgün bir rakip bulabilirdik karşımızda...

:) Ne Sacmalıyosun Sen Ya Ben Birliğimi GururLa Taşımasını Her zaman Bilmiştirim. Eski Sayfaları Okursan Senin Birliğindeki Arkadaşının Eski BirliklerLe Rant yapmaya Calıştığını göreceksin. Sonrada Birlikten Atmayı unutma olurmu o Arkadaşı....

SpeedyGonzaLAZ
01-04-2011, 18:17
saldıran cızz birliği ve savunan hzz -ra ları tebrik ederim..

şemsöz başkanında dediği gibi daha cok ordu var serverda..kendi birliği kankalar,white ler dan güzel ordular bekliyorum özellikle white başkanı kdv ve wathmen den sağlam ordular bekliyorum..

AVCIYIZ
01-04-2011, 18:19
ben hiç bır zaman wow kuracagım demedım.. asla boyle bir buyuk soz konusmadım. tek dedıgım sy unneven e wow kurdurtmayacagım elımden geldıgı kadfar engel olacagım.. ve kuracagınıda sanmıyorum.. daha dogrusu kurdurtacagımızı.. ben kımı desteklıyorum dersenız ben tuatone desteklıyorum.. bıran önce kurulsun bıtsın server. unneven kurmasında kım kurarsa kursun..

giotin konusuna gelınce bır tane aklı kıt woyager tartısmayı cıkarttı dedı.. o aklı kıta sunu dıyım.. giotind ekımmıs bız asarız keserız lafını burda haykırırken dusunup konussaydı..

sap2000 [ibrahim) melony [mami] ben ucumuz msn de konusurken melony nın ibrahıme kardesım dıye korkıdan hitap ederken sap2000 msn den cıkınca kufur etmeye basladı.. amacı benı sap2000 e karsı kıskırtmak..uzun lafin kısasi giıtinleri tbr edıyorum hzz leri ezip kafalarını yerden kaldırmadılar wow kuruluımunda buyuk pay sahıbı olup heryerı yıktılar. adamlar buyuk oyuncu.. hzz lerin camuruna bulasmamak ıcın herıfler foruma bile kımse konusmaz idi herkes sap2000 dinlerdı..
ama bakıyorum okadar lakaık bır hzz bırlesımı varkı her kafadan ses cıkıyo bukadarmı ezik nefsine yenık dusuyorsunıuz..bunun nedenı cehalettir..
gioıtinleri takdır ve tbr edıyorum hzz leri zamanında ezdıklerınden..

hzz ler en ufak yenılgıyı hazmedemıyor neden giotinleri gececekler.. ben gecen aksam dedımkı wow hesabına dusman gırerse mahrem kırlenmıstır o hesap sılınsın dedım.. bır akıllı cıkıp dedıkı wow reısledık plan caldık.. plan calmak wow reıslemekle mahreme gırılmez mahrem hesaba gırılınce olur..tukurdugunu yaladınız burda forumda unneven hesabından benım hesaba dusman gırsın ben hesabı sılerım dedıydı ama hala druyor. vs vs vs.

hırt ve cigara hesabı kırlıdır.. derım..wow calmak plan tılsım calmak güç işidir gücün varsa alırsın.. buda dengesız konusanlara kapak olsun..

hzz lerden abuk subuk kım yazacak merak edıyorum.. dogru durust yazın tbr tsk edeyım..

herkese iyi oyunlar

unneven wow u yikan bırlıgı canı gönülden kıtluyorum..

eski bir 1M li olarak diyeceğim şuki Giyotin birlikleri SERVERLARIN HİÇBİRİNDE OYUN HAKİMİ OLMADI NEDEN Mİ
YA F WAR YADA 1 M YADA D birlikleri vardı d garb vs bunlar genelde engellemiştir AMA ŞUAN TEK HAKİM VAR oda HZZ RA DIR.

woyager
01-04-2011, 18:25
eski bir 1M li olarak diyeceğim şuki Giyotin birlikleri SERVERLARIN HİÇBİRİNDE OYUN HAKİMİ OLMADI NEDEN Mİ
YA F WAR YADA 1 M YADA D birlikleri vardı d garb vs bunlar genelde engellemiştir AMA ŞUAN TEK HAKİM VAR oda HZZ RA DIR.

sen yenısın ozaman o donemı hatırlamıyorsan..:)

woyager
01-04-2011, 18:28

ama sunu dıyım ben gio lar server hakımı demewdım hzz lerin basını kaldırmadı dedım... her bolgenın elbette hakımlerı vardir.. tek karısık bölge her zaman her yerde -/+ dır.. güçlü olan ayakta kalıyor..burda baskası gucsuz gio guclu demedım

bılmem anlatabıldımmı hocam..

yildizimsinsen
01-04-2011, 18:33
ama sunu dıyım ben gio lar server hakımı demewdım hzz lerin basını kaldırmadı dedım... her bolgenın elbette hakımlerı vardir.. tek karısık bölge her zaman her yerde -/+ dır.. güçlü olan ayakta kalıyor..burda baskası gucsuz gio guclu demedım

bılmem anlatabıldımmı hocam..
üzülme seneye de bizi anlatırsın buralarda.. ama böyle samimiyetli olarak anlatma bizi olur mu?
süt kardeşler filminden bir replikle sana yanıt vereyim:
hössst!! bu ne samimiyet böyle süt oğlan..:D

woyager
01-04-2011, 18:36
üzülme seneye de bizi anlatırsın buralarda.. ama böyle samimiyetli olarak anlatma bizi olur mu?
süt kardeşler filminden bir replikle sana yanıt vereyim:
hössst!! bu ne samimiyet böyle süt oğlan..:D

sen ne saygısız adamsın sen.. bırınede duzgun laubalı olmayan bır cevap versen olmazmı??
anne baban sana terbıye saygı vermedımı hiç?

yildizimsinsen
01-04-2011, 18:39

1Nisan şakası gibi rapor.. tahıl sıkıntısı çok zor oluyor bilirim.. böyle giderse tahıl sıkıntısı çekenler oraya saldıracak sanırım :D

aksoy3428
01-04-2011, 18:39
Valla ahlakını bozuyorsunuz milletin

yildizimsinsen
01-04-2011, 18:41
sen ne saygısız adamsın sen.. bırınede duzgun laubalı olmayan bır cevap versen olmazmı??
anne baban sana terbıye saygı vermedımı hiç?
düzgün bişey yaz bizde cevap verirken ona göre cevap verelim.. senin yazdıklarına anca böyle cevap veriliyor.. konu birlik olmakla da alakalı değil,forumda kim cevap verse aynı üslupla cevap veriyor sana dikkat ettin mi? sence neden? bir de bir hatırlatma yapayım sana.. Hırt wowu ile alakalı.. hazır olduğunda yaz ben sana dönerim..

woyager
01-04-2011, 18:50
düzgün bişey yaz bizde cevap verirken ona göre cevap verelim.. senin yazdıklarına anca böyle cevap veriliyor.. konu birlik olmakla da alakalı değil,forumda kim cevap verse aynı üslupla cevap veriyor sana dikkat ettin mi? sence neden? bir de bir hatırlatma yapayım sana.. Hırt wowu ile alakalı.. hazır olduğunda yaz ben sana dönerim..

yazz bana hırt wow la alakalı sey.

yazdım ve hatırattım

yildizimsinsen
01-04-2011, 19:27
[QUOhttp://img194.imageshack.us/img194/1597/manf.png

http://img19.imageshack.us/img19/1341/del1u.png

http://img508.imageshack.us/img508/3353/del2.png

http://img535.imageshack.us/img535/5623/wayy.png

http://img863.imageshack.us/img863/300/sert.png

wow daki defansı geri gönderdim sanıpta wow reislemeye çalışan ulviler

hırt wow reislenecek diye wow gidişatını etiketlerken bunu mu kasttettiler acaba kanka anca siz wowwda ki savunmayı boşaltmayı deneyerek reislemeyi başarabilirsiniz denediniz ama olmadı bi daha ki sefere artık:rolleyes:

buradaki son rapordaki woyager sen misin yoksa isim benzerliği mi?
Hırt wowunun defansını boşaltarak reislemeye çalışanların raporlarıdır..
dürüstlükten namustan bahseden woyager bu raporlar hakkında neden yorum yapmıyor da herşeye maydonoz olabiliyor acaba?

yildizimsinsen
01-04-2011, 19:30
yazz bana hırt wow la alakalı sey.

yazdım ve hatırattım

27 mart 2011 gününe ait Hırt wowuna ait raporlar ve yorumlar üstte.. önce bu konuda gerekli açıklamalarını yaz.. ondan sonra burada yorumlarını paylaş..

woyager
01-04-2011, 19:42
ordakı reisler benım inkar ettımı?? pekı sana bır soru ben hırt wow a girseydım ayni pc dıye yazmazmıydı?
harmanım acıklama yapmadımı burda ben girdim ettım dıye??video yu izlemedınmı sen hirttakı kısıler zaten acemı dıyecem neden dersen bırısı wow dan defans cekıldı dıyo bırısı yok cekılmedı natar saldırısı geldı dıyo..planları daha aktıif olmamıstıkı natars aldırısı alsın.. soracaksın nerden bılıyorusn aktıf olmadıgını hazıneden baktım ozaman bılıyorum..

testere hesapalrının serverde şifrelerı olmayan kımse yokmus megerse video da ızlemedınmı:???banada haberler gelıyordu dogru.. vahşiadam msn de kardesım dostum sen bıze planı ver herturlu yanındayız derken
motorcu da kardesım dostum planı bana ver bızım ordularımız unneven ın kellesını sanaa getırırim yeterkı bizle ol 1 hafta boyunca plan ıcın bana yalvaran kısıler sonra planı VERMEYECEGIM deyınce hakarete dıp msn den ayrıldılar.. video izlemedıysen bır daha izle hakkımda ne dıyolar biz woyager i kullanırız elınde 20 ordu var istedıgı keser vs vs vs konusmalar gecti bunlari görmedınde reislerımı dıyorsun??

dost dedıgı kısıyı satan bırıne karsı sen ıyımsermı olursun sole bana?

senden ricam su .. analız yaparken sapla samanı ayiralım..bu serverde cok dolaplar dönüyor..

hzz lerden bana saldırı geldı fake aynı sanıyede 10 saldrı atmıs gelde bana bunun adil oldugunu sole.. dekı bana normal..dün mh şikayet ettım forumdakı yazısmayı koydum itiraf edıyolar kendılerı dedım verdıgı cevap su
Multihunter yazdı:

Merhaba;

Bildirdiğiniz için teşekkürler. Oyuncu cezalandırıldı.

İyi oyunlar...

ama hesabi hala aktif.. kıtlı deıl.. gelde dürüstlukten adıllıkten bahsedılsın..

neyse yaa kım ne yaparsa yapsın banane .. bana laf demeyın konusmalara dahıl etmeyın yeter uzak duracam

yildizimsinsen
01-04-2011, 19:52
ordakı reisler benım inkar ettımı?? pekı sana bır soru ben hırt wow a girseydım ayni pc dıye yazmazmıydı?
harmanım acıklama yapmadımı burda ben girdim ettım dıye??video yu izlemedınmı sen hirttakı kısıler zaten acemı dıyecem neden dersen bırısı wow dan defans cekıldı dıyo bırısı yok cekılmedı natar saldırısı geldı dıyo..planları daha aktıif olmamıstıkı natars aldırısı alsın.. soracaksın nerden bılıyorusn aktıf olmadıgını hazıneden baktım ozaman bılıyorum..

testere hesapalrının serverde şifrelerı olmayan kımse yokmus megerse video da ızlemedınmı:???banada haberler gelıyordu dogru.. vahşiadam msn de kardesım dostum sen bıze planı ver herturlu yanındayız derken
motorcu da kardesım dostum planı bana ver bızım ordularımız unneven ın kellesını sanaa getırırim yeterkı bizle ol 1 hafta boyunca plan ıcın bana yalvaran kısıler sonra planı VERMEYECEGIM deyınce hakarete dıp msn den ayrıldılar.. video izlemedıysen bır daha izle hakkımda ne dıyolar biz woyager i kullanırız elınde 20 ordu var istedıgı keser vs vs vs konusmalar gecti bunlari görmedınde reislerımı dıyorsun??

dost dedıgı kısıyı satan bırıne karsı sen ıyımsermı olursun sole bana?

senden ricam su .. analız yaparken sapla samanı ayiralım..bu serverde cok dolaplar dönüyor..

hzz lerden bana saldırı geldı fake aynı sanıyede 10 saldrı atmıs gelde bana bunun adil oldugunu sole.. dekı bana normal..dün mh şikayet ettım forumdakı yazısmayı koydum itiraf edıyolar kendılerı dedım verdıgı cevap su
Multihunter yazdı:

Merhaba;

Bildirdiğiniz için teşekkürler. Oyuncu cezalandırıldı.

İyi oyunlar...

ama hesabi hala aktif.. kıtlı deıl.. gelde dürüstlukten adıllıkten bahsedılsın..

neyse yaa kım ne yaparsa yapsın banane .. bana laf demeyın konusmalara dahıl etmeyın yeter uzak duracam
hem şifreyle girilen hesaba ortaklaşa saldırı atanların içindesin hem de kalkıp bunlar namussuz ben ahlaklıyım diyecek kadar pişkinsin.. boşu boşuna burada naralar atma.. yorumları bir daha oku raporların altındaki.. üzerinden 4 gün geçtiği için belki unutmuşsundur.. yada unutturma derdindesindir..

not: benim böyle bir raporum olsaydı foruma gelmeyi bırak,hesap silerdim ama sen silemiyorsan o senin genişliğindendir..
örnek: C-19 2 gündür forumda yazmıyor,senin kadar geniş biri değil...

woyager
01-04-2011, 19:55
hem şifreyle girilen hesaba ortaklaşa saldırı atanların içindesin hem de kalkıp bunlar namussuz ben ahlaklıyım diyecek kadar pişkinsin.. boşu boşuna burada naralar atma.. yorumları bir daha oku raporların altındaki.. üzerinden 4 gün geçtiği için belki unutmuşsundur.. yada unutturma derdindesindir..

işin entersan tarafi ben senın hangi tarfdan oldugunu bılmıyorum

hzz resital testere yada hangi bırlıktensın onu dermısın?

yildizimsinsen
01-04-2011, 20:00
işin entersan tarafi ben senın hangi tarfdan oldugunu bılmıyorum

hzz resital testere yada hangi bırlıktensın onu dermısın?

oyuncu ismimi sanırım okuyamıyorsun.. biraz daha mı büyük yazmam lazım.. imzamda yazıyor kim olduğum..

Black_White
01-04-2011, 20:02
@woyager

Sana diyeceğim tek şey kimsenin maşası olma!

Unewen a wow kurdurtmam demişsin.

Bunu ne ile başaracaksın merak ediyorum açıkçası.

Varsa ekibin askerin onunla meydan oku.

Eğer yenemiyorsanda bükemediğin bileği paşa paşa öp.

Forumda atıp tuttuğun için mh senin köye askermi ekliyor anlamadımki.

woyager
01-04-2011, 20:03
[sıze=2]@woyager

sana diyeceğim tek şey kimsenin maşası olma!

[/sıze][sıze=2]unewen a wow kurdurtmam demişsin.

[/sıze][sıze=2]varsa ekibin askerin onunla meydan oku.

[/sıze][sıze=2]eğer yenemiyorsanda bükemediğin bileği paşa paşa öp.[/sıze]
[sıze=2]
forumda atıp tuttuğun için mh senin köye askermi ekliyor anlamdımki.

[/sıze]

dayım mh:)

yildizimsinsen
01-04-2011, 20:06
@woyager

Forumda atıp tuttuğun için mh senin köye askermi ekliyor anlamdımki.

hocam yazmayayım yazmayayım diyorum buna (çünkü ne zaman bişey yazsam babası beni arayacak kızacak diye çekiniyorum) ama insan da PEYGAMBER sabrı olsa yine yazar böylesine :D

woyager
01-04-2011, 20:07
oyuncu ismimi sanırım okuyamıyorsun.. biraz daha mı büyük yazmam lazım.. imzamda yazıyor kim olduğum..

tamam gördüm hzz deymıssınız..

woyager
01-04-2011, 20:08
hocam yazmayayım yazmayayım diyorum buna (çünkü ne zaman bişey yazsam babası beni arayacak kızacak diye çekiniyorum) ama insan da PEYGAMBER sabrı olsa yine yazar böylesine :D

sen ukala nın tekısın sana ne desen bos.. sana baban terbıye vermemıs..allaha kıl fikir versıun ne dıyım

Djv_Dyg
01-04-2011, 21:00
arkadaşlar wow ne alemde...

HQRTLACK
01-04-2011, 21:12
ally mesajdır...

woyager hesabının tüm köylerine fake atılsın. Başka türlü kurtulamıcaz bu şirin çocuktan.

AVCIYIZ
01-04-2011, 21:17
sen yenısın ozaman o donemı hatırlamıyorsan..:)

Rahat ol senden eskiyim bu oyunda

Senin gibi yanar döner olmadığımdan dolayıda mutluyum Senin patronun kim karşımıza o cıksın konuşsun Forumu kirletmekten başka bişey yapmıyorsun

AVCIYIZ
01-04-2011, 21:19
@woyager

Forumda atıp tuttuğun için mh senin köye askermi ekliyor anlamdımki.

üstad biz bu cocuğa yanıt yazmıyalım bakalım kendi halinde ne yaparsa yapsın veya özel bi konu acsın ordan konuşalım Birazdan modlar damlar:)

wowyager Ağzını kapatıp sadece işini yap benden sana tavsiye

idogan
01-04-2011, 21:20
wow devralınır itina ile bitirilir nasılsa bitirecek olan yok bari verinde biz bitirelim

SUSPİRİA
01-04-2011, 21:48

dikkat ett,n,zm, b,lm,yorum ama muammer bey ve arkadaşları gidinnce h.z.z. mın sözcüsü hamit oldu hamit kimdir gecen server giyotin birliğinin önemli isimlerinden biri. şimdi giyotin h.z.z. karşılaştırması yapmayın lutfen h.z.z. son saldırılarını yaptıklarında hatırlayanlar hatırlar o koçbaşı ordusu surdan seviye alamamıştı. o orduyu iyi bilirim . 10 kuısur ordu girmişti adamakıllı. aldıkları seviye belli idi gene hatırlayan hatırlar. lütfen giyotini bu işe karıştırmayın . o birliğin üyesi olmakla (birliklerinin birinin başkanı olarak ) gurur duyuyorum.

Black_White
01-04-2011, 22:20

[CIzZz] BADARA

Tebrikler CIzZz ekibi.

Raporlarınızın önüne woyager barikatı kurmuş geçit vermiyor her zaman olduğu gibi.

Kendisinin emeğe olmadığı gibi başkalarının emeklerinide burda katlediyor malesef.

emreberger
01-04-2011, 22:41
Herkes sussun testereler konuşsun konuşmayı sadece onlar haketti

orkan_my
01-04-2011, 22:46
:)))))))))))

orkan_my
01-04-2011, 22:48
http://www.video-klip.org/sila/bitse-de-gitsek-video_b070c58ba.html

bitsede gitsek

babalou
01-04-2011, 22:50
Woyager simdide Giyotinli mi olmus:) fir fir donmekten basida donmedi adamin .

Dahyt
01-04-2011, 22:50
Herkes sussun testereler konuşsun konuşmayı sadece onlar haketti

Ali cengiz oyunlarının bi yenisini daha mı izleyelim. :rolleyes:

lüfer
01-04-2011, 22:51

Abartmayın bu kadar yahu?
Bel altından vuranlar bu birliklerden belki rahatsız olmuştur ama...

Giyotinlerde öyle herkezin belalısı olamamışlardır :)
En azından bizim öyle bir hissiyatımız hiç oluşmadı

orkan_my
01-04-2011, 22:53
Ali cengiz oyunlarının bi yenisini daha mı izleyelim. :rolleyes:

enes video lazım hhd büroda kaldı canım sıkılıyor :) sende daha çok malzeme vardır . izleyel hadi

emreberger
01-04-2011, 22:55
ali cengiz oyunlarının bi yenisini daha mı izleyelim. :rolleyes:

kim oldugunu bilmiyorum üçkagıtçı dalevereci adamların mevcut oldugu 1-2 birlik var onlardan oldugun belli..

lüfer
01-04-2011, 23:01
sen oyunda kimdin kardeş

KIŞLA nın LÜFER i yim ben kardeşş

Bu server LÜFER i defans olarak planlamıştık. işi bitti hesabı sildik.

Diğer kurucu arkadaşım TROTTOMEN hesabındayız 3 aydır.

lüfer
01-04-2011, 23:04

herkeze iyi Forumlar..

emin misin bu dönem tam olarak GİYOTİN in olmadığına?

Kıramayacağım arkadaşlarım var yoksa laf tam gediğinde bekliyor :)

orkun-SIRANEFERİ
01-04-2011, 23:04
Abartmayın bu kadar yahu?
Bel altından vuranlar bu birliklerden belki rahatsız olmuştur ama...

Giyotinlerde öyle herkezin belalısı olamamışlardır :)
En azından bizim öyle bir hissiyatımız hiç oluşmadı

katılıyorum fatih abi gyotinle bizim ne alıp veremediğimiz olurki :)

ZuBİ
01-04-2011, 23:05
Tebrikler CIzZz ekibi.

Raporlarınızın önüne woyager barikatı kurmuş geçit vermiyor her zaman olduğu gibi.

Kendisinin emeğe olmadığı gibi başkalarının emeklerinide burda katlediyor malesef.

Herkese teşekkür ederiz 4 tane orta ölçekli ordulardı görüldüğü gibi ama yapabileceklerinin en iyisini mimar tılsımı olmadığı için yaptıklarını düşünüyorum.Ordulardan hepsi tılsımsız, benim ordum hariç merkez köy ordularıdır.Bunu göz önüne alırsak Badara ayrıca bir tebriği hakediyor sanırım. Tekrardan RA-HZZ ekibini tebrik ederim mimarsız oldukları halde çok iyi savunduklarını gösterdiler. Bu ordular 2-3 wow hariç herhangi bi wowa gitseydi (mimarlı-mimarsız) bu kayıbın çok daha fazlasını verirlerdi diye düşünüyorum.
Tekrar bütün servere kolay gelsin. Wow yolunda başırılar..

lüfer
01-04-2011, 23:06

Sunuda unutmayalım ;

Ölmüş e saygı örfdendir...Rahmetle anıyoruz...!!;)

Evet bir rahmette benden...

lüfer
01-04-2011, 23:09

Tebrikler her iki tarafada

orkan_my
01-04-2011, 23:11
KIŞLA nın LÜFER i yim ben kardeşş

Bu server LÜFER i defans olarak planlamıştık. işi bitti hesabı sildik.

Diğer kurucu arkadaşım TROTTOMEN hesabındayız 3 aydır.

k&n en iisini siz yapiyorsunuz sessiz ve derinden

lüfer
01-04-2011, 23:12
GİYOTİN i en iyi biz biliriz çünkü hep biz savaştık(KIŞLA-NEFES) ve de iyi düşmanlarız ve SAVAŞA SAVAŞA DOST OLMAYI BAŞARABİLİMİŞ İNSANLARIN SEÇKİN TOPLULUGU Olarakta ilk ve son olarak RESİTAL birligini kurduk tabiki hepsi degil degişik birliklerde (kn ve diger birliklerde ) bulunan bir çok arkadaşımız var bugune kdarda hiç bu forumda oldugu kadr bir birimizi küfürleşecek restleşecek düzeye gelmedik şünkü biz giyotin ile iyi rakip idik. KÜFÜR ZAYIF İNSANLARIM BAŞ VURDUGU YÖNTEMDİR. burdan bütün giyotinde oynayan oyunculara kışla da oynayan oyunculara nefes birliklerinde asyacanlarda can birliklerindeki beni tanıan butun arkadaşlarmı selamlarımı iletiyorum bu son oyunumdur zaten özellikle KADİRCEM kadir abiyi kırdım sinirli anımdaydı özür dilerim ondanda oyun için olmayan şeyi yaptım beni affetsin..
Saygılar.

olgun adam örneğini bir kez daha servera gösterdiğin için teşekkür ederim Osmanım.

İbret alsın gençler. Yada en azından ibret almaya çalışsınlar.

Ayrıca birliklerle ilgili tesbitlerininde benimde imzam olsun istedim :)

lüfer
01-04-2011, 23:18
katılıyorum fatih abi gyotinle bizim ne alıp veremediğimiz olurki :)

Aynen. Yeri geldi kimsenin yapmadığı dostluğumuzu gösterdik ,

yeri geldi Giyotindeki arkadaşlarımızın dostluğunu gördük. Ama alıp da veremediğimiz hiç bir şey hatırlamıyorum :)

lüfer
01-04-2011, 23:21
k&n en iisini siz yapiyorsunuz sessiz ve derinden

Road Runner arkadaşımada demiştim daha evvel. Son 2 serverın tecrübelerini kullanıyoruz ki bir 3. wow u da inşa edelim diye. Ama genede bence şimdiye kadar yıkılmış olmamız daha akıllıca olurdu. Bu saatten sonra olacak ciddi yıkılmalar artık onarılamaz şekle bürünür.

Dahyt
01-04-2011, 23:22
kim oldugunu bilmiyorum üçkagıtçı dalevereci adamların mevcut oldugu 1-2 birlik var onlardan oldugun belli..

Bilmediğin biri hakkında yorum yapma o zaman. :)

Hem merak etme testereden değilim. :)

http://www.youtube.com/watch?v=0NaVIkLezHE

bu videoyu yapan kişiyim ben :) izle de gör savunduğun birliği :)

topalosman
01-04-2011, 23:28
Saldıran CIZZ Birliğini tebrik ederim . . .
Mimar daki aksaklıklar dolayısıyla saldırılara yetişmedi :)

Neyse sağlık olsun diyip yolumuza devam ediyoruz.. :)
mimar akşam fazla çekince sabah ayılamamış galiba:D:D

orkan_my
01-04-2011, 23:30
Road Runner arkadaşımada demiştim daha evvel. Son 2 serverın tecrübelerini kullanıyoruz ki bir 3. wow u da inşa edelim diye. Ama genede bence şimdiye kadar yıkılmış olmamız daha akıllıca olurdu. Bu saatten sonra olacak ciddi yıkılmalar artık onarılamaz şekle bürünür.

bu saaten sonra sıkılan çok olduğu için organizeler daha kalabalık olacak depolar yıkılacak deposu yıkılan wowwuda adam etmek uzun sürer

lüfer
01-04-2011, 23:35
bu saaten sonra sıkılan çok olduğu için organizeler daha kalabalık olacak depolar yıkılacak deposu yıkılan wowwuda adam etmek uzun sürer

benim hesaplarıma göre 2 kere daha wowları indirip çıkaracak ordular var serverda. (ki bu da 1 ay daha uzatır oyunu en az)

Ama şu natarlar o kadar beklermi? Gerçekten bir süresi varmı? wow u onlarmı kurar?

sorularına net cevap arıyorum.

Bilen varsa beri gelsin lütfen.

Yada bir moderatör arkadaşlarımızın bu konudaki açıklamasını bekliyoruz diyelim.

patriyot
01-04-2011, 23:53

Fatih wow un gd den çıkması temennimdir iyi gidiyorsunuz ama temkinli olmakta yarar var daha asker vardır millette
biz erken çaktık askeri olmayan hesaplar çıktı mancınık rekoru görecekti server ama malesef olmadı saglık olsun

emreberger
01-04-2011, 23:56
Bilmediğin biri hakkında yorum yapma o zaman. :)

Hem merak etme testereden değilim. :)

http://www.youtube.com/watch?v=0NaVIkLezHE

bu videoyu yapan kişiyim ben :) izle de gör savunduğun birliği :)

ses kaydına video ya gerek yok tek kelime edin ama adam gibi edin film çevirmeyin kendinizi küçük düşürmeyin :confused:

Dahyt
01-04-2011, 23:59
ses kaydına video ya gerek yok tek kelime edin ama adam gibi edin film çevirmeyin kendinizi küçük düşürmeyin :confused:

sen düşler aleminde oynuna devam et. :)

Filmi çeviren sizsiniz...

Ben sadece kameraya aldım. :p

emreberger
02-04-2011, 00:04
sen düşler aleminde oynuna devam et. :)

Filmi çeviren sizsiniz...

Ben sadece kameraya aldım. :p

merak ettim o mesajlarda ne var ilgi çeken ben baktım bişey göremedim?

marx-man07
02-04-2011, 00:12
benim hesaplarıma göre 2 kere daha wowları indirip çıkaracak ordular var serverda. (ki bu da 1 ay daha uzatır oyunu en az)

Ama şu natarlar o kadar beklermi? Gerçekten bir süresi varmı? wow u onlarmı kurar?

sorularına net cevap arıyorum.

Bilen varsa beri gelsin lütfen.

Yada bir moderatör arkadaşlarımızın bu konudaki açıklamasını bekliyoruz diyelim.

Önce senin soruna cevap vereyim arkadasım;

Daha önce wowın cok uzaması durumu pek görülmüş bişi değil. team serverında oldu bir keresnde ondada multihunter kurdu daha fazla uzamansın diye. Speed olarak da daha önce arap speedinde natarlar kurdu diye bir söylenti var ama bunun hakkında kesin bir bilgi yok. Adminlere sorarsanız verecekleri cevap şudur;

Oyuna dışardan müdahale edilemez sonuna kadar beklenir...(Tabi oyun normal şartlarda devam ederse) O yüzden natarları beklemenizi ben pek tavsiye etmiyorum. HZZ&RA da ne kadr ordu var bunu en iyi ben bilirim. Merak etmeyin okadar uzamaz server. Fazla ordu kalmadı serverda. Bu saatden sonra yapılacak yıkımlar genlşde sadece wowa yönelik olacaktır.

2. mevzuda giyotin-HZZ&RA karsılastırması olsun.

2 birliğinde üst düzeyinde aktif rol oynadım. Gecen sene giyotindeydim bu sene HZz&RA dayım. sanırım bu birliklerin en iyi karsılastırmasını ben yaparım. İki birlikte kendi bölgesinde üst düzey birliklerdir. Hatta speed serverlarının son yıllarda cıkardıkları en iyi birlikler arasındalar. Hiç bir zaman şu daha iyi diyemeyiz. İki grubunda efsane olmus isimleri vardır cünkü... İki birlikte adını spedd in en iyi birlikleri arasına yazdırmıstır. o yüzden su daha iyi bu daha iyi gibisinden bir tartısmaya girmenize gerek yok bnce...

bu tartısmayı baslatan kişi de ne oldugu bilinmeyen woyagerdir. Ne hzz de ne giyotinde oynamıstır. bu kişinin böle bir karsılastırmasını karşılıklı atışmaya dönüştürmenize anlam veremiyorum.

Dahyt
02-04-2011, 00:12
merak ettim o mesajlarda ne var ilgi çeken ben baktım bişey göremedim?

Senin görmen için bişiy yapmadım ki ben.

Ben onu tüm serverin bişiy görmesi için yaptım.

Sadece senin bişiy görmen için bi video yapacak olsam, bembeyaz bi sayfayı 1 saat izletirim sana :)

Onun beyaz olduğunu anca anlarsın.. :rolleyes:

ne anlatmak istediğimi asır geçse anlayamazsın orası ayrı :)

emreberger
02-04-2011, 00:18

Sadece senin bişiy görmen için bi video yapacak olsam, bembeyaz bi sayfayı 1 saat izletirim sana :)

bak hadi dedim yarım adam ama yinede düzgün bişeyler yazayım hemen cıvıttın işte bu kadarlık adamsınız 0.5 lik adamsınız siz.. oyununuz zaten yutan eleman koca bir 0...o minimumlarda gezen ıq seviyen ile insanların ilgisini çekmek istemişsin anaokulu kapasitenden kurtul 1.sınıfa geç daha işe yarar şeylerle ugraş ok:D:D

Dahyt
02-04-2011, 00:23
bak hadi dedim yarım adam ama yinede düzgün bişeyler yazayım hemen cıvıttın işte bu kadarlık adamsınız 0.5 lik adamsınız siz.. oyununuz zaten yutan eleman koca bir 0...o minimumlarda gezen ıq seviyen ile insanların ilgisini çekmek istemişsin anaokulu kapasitenden kurtul 1.sınıfa geç daha işe yarar şeylerle ugraş ok:D:D

Tamam sen haklısın. :)

Şuan senle uğraşamam. :)

Sebebini sabah açıklayacam...

Görürsün zaten

laf değil icraat göster bana :)

woltran
02-04-2011, 00:42
mora karşı sempatiniz olduğunu biliyodum zaten:o:o:o

nacizane teşekkur un peşine bune şimdi mora sempatın var seklı

neden burada polımık peşindesınız senın sevıyene insem polımık olurda gerek yok de hade baq işine teşekkure bıle değmezsin

sedoist
02-04-2011, 00:48

gitti bizim rekor desene :) ama mancınık sayısı 200 daha fazla, mancoda geçilmedim yani :p

woltran
02-04-2011, 00:51

herkeze emeklerinden dolayı tebrik ederim savunan ve saldıran arkadaşlara

lüfer
02-04-2011, 00:54
Fatih wow un gd den çıkması temennimdir iyi gidiyorsunuz ama temkinli olmakta yarar var daha asker vardır millette
biz erken çaktık askeri olmayan hesaplar çıktı mancınık rekoru görecekti server ama malesef olmadı saglık olsun

osmanım rekor bende bulunmaz malum. Ama hala asker biriktirmeye çalışıyorum :)

Keşke sen çıkmasa idin. ya önlü arkalı giderdik. yada karşılıklı saatleşirdik :) kısmet illaki...

3lemek adına elimizden geleni yapmaya çalışacağız :)

Road Runner
02-04-2011, 00:58

Kışla(lüfer) wow dönemini en iyi okuyan birliklerden biridir.

Wow yorumu yapmayacağım bu server.

Oynadığım serverlarda hep bir favorim olmuştur.

Buda 2 server önce wowcular hakkında yaptığım yorumdur.

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=15670&page=1201

sedoist
02-04-2011, 01:05
zuhahahahah sedo000 nun rekor geçildi:)))

mancınık rekoru hala bende bilader :D

lüfer
02-04-2011, 01:08
Önce senin soruna cevap vereyim arkadasım;

Daha önce wowın cok uzaması durumu pek görülmüş bişi değil. team serverında oldu bir keresnde ondada multihunter kurdu daha fazla uzamansın diye. Speed olarak da daha önce arap speedinde natarlar kurdu diye bir söylenti var ama bunun hakkında kesin bir bilgi yok. Adminlere sorarsanız verecekleri cevap şudur;

Oyuna dışardan müdahale edilemez sonuna kadar beklenir...(Tabi oyun normal şartlarda devam ederse) O yüzden natarları beklemenizi ben pek tavsiye etmiyorum. HZZ&RA da ne kadr ordu var bunu en iyi ben bilirim. Merak etmeyin okadar uzamaz server. Fazla ordu kalmadı serverda. Bu saatden sonra yapılacak yıkımlar genlşde sadece wowa yönelik olacaktır.

2. mevzuda giyotin-HZZ&RA karsılastırması olsun.

2 birliğinde üst düzeyinde aktif rol oynadım. Gecen sene giyotindeydim bu sene HZz&RA dayım. sanırım bu birliklerin en iyi karsılastırmasını ben yaparım. İki birlikte kendi bölgesinde üst düzey birliklerdir. Hatta speed serverlarının son yıllarda cıkardıkları en iyi birlikler arasındalar. Hiç bir zaman şu daha iyi diyemeyiz. İki grubunda efsane olmus isimleri vardır cünkü... İki birlikte adını spedd in en iyi birlikleri arasına yazdırmıstır. o yüzden su daha iyi bu daha iyi gibisinden bir tartısmaya girmenize gerek yok bnce...

bu tartısmayı baslatan kişi de ne oldugu bilinmeyen woyagerdir. Ne hzz de ne giyotinde oynamıstır. bu kişinin böle bir karsılastırmasını karşılıklı atışmaya dönüştürmenize anlam veremiyorum.

1. mevzu üzerine olan açıklamaların için teşekkür ederim.
Bende bu işin natarlara kalamayacağı zannındayım, ki zira böyle olmaz ise travian yönetimi resmen hepimizi keriz yerine koymuş olur (herhangi bir anormal durum olmadığı sürece- wow kalmaz hesaplar silinir gibi...)

HZZ&RA da ne kadr ordu var bunu en iyi ben bilirim. Merak etmeyin okadar uzamaz server. Fazla ordu kalmadı serverda.

cümlenden anlıyorum ki hzz ordularını tüketti. (yanlış dersen cümleni düzeltmen gerekecek sanırım)

ki böyle bile olsa hala serverda ordular var benim kanaatimce...

2. mevzuya gelirsek

Ben hzz-ra ve giyotin karşılaştırması yapmadım. yapılması gerektiğinede inanmıyorum.
Sadece arkadaşların kullandıkları yanlış ve genellenmiş cümle üzerine doğruluğunu sorgulamalarını istedim.
Yoksa iki birliğinde bu serverda isim yapmış ve güzel renkler katmış olduklarına şahitlik etmiş bir oyuncu olarak bu konuda atışmayı kendime hakaret telakki ederim :)

Sevgilerimle...

lüfer
02-04-2011, 01:10

Yok yok harmanım. Cidden sen kalıbının adamı değilsin :)

17 yaş cümleleri değil bunlar...

Senden çok ca lazım bu servera ...