PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

patriyot
28-03-2011, 12:52
Küfür etmeyin insanlar tartışarak fikirlerini ortaya koyar küfür asla tasvip olan yorum degildir lütfen saygılı ve terbiyeli olalım..

GÖKKUŞAĞI
28-03-2011, 13:31
Küfür ve hakaret içerikli yorumlar silindi gerekli cezalar verildi..

Kural ihlali yorumları alıntılamayın lütfen, şikayet butonunu kullanın veya o an da online bir yetkiliye özelden ulaşın..

Tekrar hatırlatalım; konu amacından sapmasın ve kişisel yazışmalarınızı özelden yapınız..

İyi forumlar..

sempatura
28-03-2011, 14:05
Hayat işte bırı şahsa küfür eder banlanır... ben :)

Bir diğeri anaya namusa küfür eder banlanır...

aradaki fark... Ben asla küfür etmem diyen bnbn(girdap) direk anaya küfür ederek forumda uzaklaştırıldı umarım uzun bir süre forumda uzaklaştırılmıştır...

Tek temennim tertemiz olarak geri gelir...

nnnturk
28-03-2011, 14:25
Hayat işte bırı şahsa küfür eder banlanır... ben :)

Bir diğeri anaya namusa küfür eder banlanır...

aradaki fark... Ben asla küfür etmem diyen bnbn(girdap) direk anaya küfür ederek forumda uzaklaştırıldı umarım uzun bir süre forumda uzaklaştırılmıştır...

Tek temennim tertemiz olarak geri gelir...

bnbn yazdığı yazı sayfa 774 duruyor nezaman küfür etti devamlı burdaydım yazdığını görmedim

sempatura
28-03-2011, 14:30
bnbn yazdığı yazı sayfa 774 duruyor nezaman küfür etti devamlı burdaydım yazdığını görmedim

çünkü geç kaldın... bende alıntıladım ama moderatör o mesajıda silmiş... o yüzden banlandı...Hiç küfür etmeyen kişi direk namusa ediyor... şimdi yazdıgı mesajıda buraya koyurumda sız bundanda art niyet arıyarak direk küfür ettı dıye şikayette bulunursunuz...

emreberger
28-03-2011, 14:33
yeğennn mesele belge değil

mesele utanmalarını sağlamak ama şunu söyleyeyim başkada bişey demiyecem

testerelerin hepsini gayet iyi anlarım ama gelincik hesabı hariç yani bir bayana

yakışmayacak tarzdaki konuşmaları üslubu kendini bukadar ortaya atması bence

yanlış sonuçda bir bayan bu erkek olsa tartışırsın sorun olmaz bayan bu

tartışırsın ya gurur yapar yada söylediğin şeyler bayan olduğu için ağır gelir

kaldıramaz bayanlara karşı biraz daha hassas olmak gerekir.

bayanda yine bu bağlamda ağırlığını bilmeli kendini bu kadar ortaya

atmaması gerekir ve söylediklerine bir bayan olarak biraz daha dikkat etmesi gerekir

sadece oyununu oyna boş boş konuşma sizin gibi ezik kardeşliği yüzünden oyunun tadı kalmadı

emreberger
28-03-2011, 14:38
Harmanım nerdesin sana küfür eden pusu22 ne yazmış o küfür etmez sadece gerçekleri söyler kendini daha fazla düşürme istersen sıfırın altına inme bence

eDü
28-03-2011, 14:46
lütfen çocuklarınızı pistten alın....

Ezilmesinler

emreberger
28-03-2011, 14:47
Edü acep ne yedü:)

by ati
28-03-2011, 14:49
lütfen çocuklarınızı pistten alın....

Ezilmesinler

Kanka forumda çok banlanan oldu yeni açılmış nicklere DİKKAT

Bögü.ALP
28-03-2011, 14:50
Kural ihlaline özendirici içerikli mesajlar atmanız tavsiye edilmez.

Mesaj düzenlenmiştir.

Peace

gurhan_law
28-03-2011, 15:18
natarlar çıksın artık:cool:

http://img8.imageshack.us/img8/2556/wowseviye.png

Sen Natarları Çıkartmıssın Bile :D

eDü
28-03-2011, 15:35
Kanka forumda çok banlanan oldu yeni açılmış nicklere DİKKAT

kanka panik yok velileri gelmediği sürece çoluk çocukla uğraşmıyorum :)

biliyorsun sonra çok cabuk öfkelerine yenilip sövüp süpürüyorlar

yalnız merak ettiğim bunlar EŞŞEĞE ALTIN SEMER VURSAN EŞŞEK YİNE EŞŞEK ata sözünü

duymamışlarmı hiç ?

not: mesajımda hakaret etmedim sadece milli eğitim onaylı bir ata sözü söyledim

hiç bir kişi ve kurum üzerine almaya bilir tamamen yarası olana ithaf edilmiştir

by ati
28-03-2011, 16:01
kanka panik yok velileri gelmediği sürece çoluk çocukla uğraşmıyorum :)

biliyorsun sonra çok cabuk öfkelerine yenilip sövüp süpürüyorlar

yalnız merak ettiğim bunlar EŞŞEĞE ALTIN SEMER VURSAN EŞŞEK YİNE EŞŞEK ata sözünü

duymamışlarmı hiç ?

not: mesajımda hakaret etmedim sadece milli eğitim onaylı bir ata sözü söyledim

hiç bir kişi ve kurum üzerine almaya bilir tamamen yarası olana ithaf edilmiştir

Tamam madem ATASÖZÜ ile devam ediyoz buda benden:p

Eşeğin kuyruğunu kalabalıkta kesme; kimi uzun, kimi kısa der.:p

Road Runner
28-03-2011, 16:17
9:00-13:30 arasında olan birçok mesaj sanırım silinmiş okuyamadan...

Özelden bana özetlerseniz sevinirim...

Lüfere selam seviye basmaya devam:)!

nnnturk
28-03-2011, 16:17
Tamam madem ATASÖZÜ ile devam ediyoz buda benden:p

Eşeğin kuyruğunu kalabalıkta kesme; kimi uzun, kimi kısa der.:p

bİZDE TÜRK CEZA KONUNDAN ÖRNEK VERELİM

Türk Ceza Kanunu'nun "46". maddesi der ki;

"Fiili işlediği sırada şuurunun veya harekatının serbestisini tamamen kaldıracak surette akıl hastalığına duçar olan kimseye ceza verilemez.

Bu raporda hastalık ve suçun içeriği gözönüne alınarak toplumun güvenliği açısından kişinin kontrole tutulup tutulmayacağı, tutulacaksa süre ve aralığı belirtilir."

Yani anlasılacağı gibi argoda deli anlamına gelen 46lıklar, kişinin ne suç islemis olursa olsun hiçbir cezai ehliyetinin bulunmadığını gösterir.

Ayrıca 46 rakamı bir insandaki ortalama kromozom sayısını gösterir. 2n=46

Ama biz ilk açıklamaya dikkat edelim.

emreberger
28-03-2011, 16:42
burda 2 tane ezik kardeşliği vardı nerdeler acaba?

gurhan_law
28-03-2011, 16:43

"Fiili işlediği sırada şuurunun veya harekatının serbestisini tamamen kaldıracak surette akıl hastalığına duçar olan kimseye ceza verilemez.

Bu raporda hastalık ve suçun içeriği gözönüne alınarak toplumun güvenliği açısından kişinin kontrole tutulup tutulmayacağı, tutulacaksa süre ve aralığı belirtilir."

Yani anlasılacağı gibi argoda deli anlamına gelen 46lıklar, kişinin ne suç islemis olursa olsun hiçbir cezai ehliyetinin bulunmadığını gösterir.

765 Sayılı Türk Ceza Kanunundan Örnek vermişsin. Bu kanun artık yürülükte değil. Tabi Bu senin yazdığın maddenin yürürlükte olmadığı anlamına gelmez. Düzeltme yapmamı mazur gör.

5237 Sayılı Kanun.
İkinci Bölüm:Ceza Sorumluluğunu Kaldıran Veya Azaltan Nedenler.
Akıl Hastalığı Madde 32:

(1) Akıl hastalığı nedeniyle, işlediği fiilin hukukî anlam ve sonuçlarını algılayamayan veya bu fiille ilgili olarak davranışlarını yönlendirme yeteneği önemli derecede azalmış olan kişiye ceza verilmez. Ancak, bu kişiler hakkında güvenlik tedbirine hükmolunur.

(2) Birinci fıkrada yazılı derecede olmamakla birlikte işlediği fiille ilgili olarak davranışlarını yönlendirme yeteneği azalmış olan kişiye, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası yerine yirmibeş yıl, müebbet hapis cezası yerine yirmi yıl hapis cezası verilir. Diğer hâllerde verilecek ceza, altıda birden fazla olmamak üzere indirilebilir. Mahkûm olunan ceza, süresi aynı olmak koşuluyla, kısmen veya tamamen, akıl hastalarına özgü güvenlik tedbiri olarak da uygulanabilir.

Saygılar...

Eshot
28-03-2011, 16:48
765 Sayılı Türk Ceza Kanunundan Örnek vermişsin. Bu kanun artık yürülükte değil. Tabi Bu senin yazdığın maddenin yürürlükte olmadığı anlamına gelmez. Düzeltme yapmamı mazur gör.

5237 Sayılı Kanun.
İkinci Bölüm:Ceza Sorumluluğunu Kaldıran Veya Azaltan Nedenler.
Akıl Hastalığı Madde 32:

(1) Akıl hastalığı nedeniyle, işlediği fiilin hukukî anlam ve sonuçlarını algılayamayan veya bu fiille ilgili olarak davranışlarını yönlendirme yeteneği önemli derecede azalmış olan kişiye ceza verilmez. Ancak, bu kişiler hakkında güvenlik tedbirine hükmolunur.

(2) Birinci fıkrada yazılı derecede olmamakla birlikte işlediği fiille ilgili olarak davranışlarını yönlendirme yeteneği azalmış olan kişiye, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası yerine yirmibeş yıl, müebbet hapis cezası yerine yirmi yıl hapis cezası verilir. Diğer hâllerde verilecek ceza, altıda birden fazla olmamak üzere indirilebilir. Mahkûm olunan ceza, süresi aynı olmak koşuluyla, kısmen veya tamamen, akıl hastalarına özgü güvenlik tedbiri olarak da uygulanabilir.

Saygılar...

Meslektaşıma saygılarla :)

eDü
28-03-2011, 17:00

teşekkür ederim arkadaşım bizde zaten bişey yaptıkdan sonra hesap verme

zorunda hissetmediğimizden bunun bir cezası olur olmaz die düşünmediğimizden yapacaklarımızdan

kimse bizi sorumlu tutmasın die bu isimi seçmişdik yoksa hepimiz maraşlı değiliz :)

bi harmanım bide 2 kişi daha var onlar maraşlı :) onlarda zaten 46 yı görünce gelmişlerdi :)

abi maraşlımısınız die :)

Bögü.ALP
28-03-2011, 17:07
Kural ihlaline özendirici içerikli mesajlar atmanız tavsiye edilmez.

Mesaj düzenlenmiştir.

Peace

vay arkadaş, söylüyorum laf kar etmiyor, susuyorum gönül razı değil.. Bu kadar adama benim anlattığım kıssa mı özendirici oluyor şimdi..Anlattığım kıssanın altına da tasvip edilemez bir durum olduğunu belirtmiş olmama rağmen , mesajımı silebilmişsin ya bravo sana..

Pekii devir sizin devriniz, mühür sende , süleyman da sen ol bakalım.. :rolleyes: bak bunda da art niyet arama..

gurhan_law
28-03-2011, 17:30
Meslektaşıma saygılarla :)

Saygı bizden meslektaşım :)

Eyup-Can
28-03-2011, 18:41
Çok garip bir durum ! Wow sahipleri neden seviye basmıyorlar.. Uneveni bekliyor herkes.. Sanırım ki Natarlar kuracak wowu :)

sis
28-03-2011, 18:45
hız daki yönetici arkadaşlar şu arkadaşınızın köy adlarına bir bakın gönderdiği mesajı buraya koymuyorum bir ilgilenirseniz tekno (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=38434)

emreberger
28-03-2011, 18:46
Çok garip bir durum ! Wow sahipleri neden seviye basmıyorlar.. Uneveni bekliyor herkes.. Sanırım ki Natarlar kuracak wowu :)

hızlı gideni indiriyorlar ya herkes temkinli:)

alpifeda
28-03-2011, 18:47

neden olduğunu apaçık herkez biliyor :) Korkuyorlar seviye basmaktan çünkü yıkılacak uNeVeN de anyı şekilde Özellikle Resital Elinde 5 tane plan var KESGİN ve DOĞAN77 nin başına gelenlerden sonra :D

gurhan_law
28-03-2011, 19:07
Gitte kumda oyna....
Burada laf ebeliği yapma...

Bırakın bu adamla ugrasmayın... (emreberger)

Berger: Bir tür hastalık. idrar yollarında yanma ile kendisini gösteren böbrek hastalığı.
Belliki adamın bu yönde bi sıkıntısı var. İçilen soğuk sular şimdi acı vermeye başladı.
Ama kumda oynamak ıyı bır aktıvıte olabılır kendısı ıcın. Sıkıntı ve sidresi alır.:D

yildizimsinsen
28-03-2011, 19:10
hız daki yönetici arkadaşlar şu arkadaşınızın köy adlarına bir bakın gönderdiği mesajı buraya koymuyorum bir ilgilenirseniz tekno (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=38434)

dostum sonuna kadar haklısın.. bende yönetimi olaya el koyması için bir kere daha çağırıyorum.. bir oyun hiçkimse birine yada bir topluluğa asla böyle şeyler yazamaz.. yazan hiçkimse de H Z Z bünyesinde barınamaz...

ZAPAR
28-03-2011, 19:14
oyunda bi halt edeceğiniz yok başka aktivitelerde zaman harcayın hehe

Berger: Bir tür hastalık. idrar yollarında yanma ile kendisini gösteren böbrek hastalığı.
Belliki adamın bu yönde bi sıkıntısı var. İçilen soğuk sular şimdi acı vermeye başladı.
Ama kumda oynamak ıyı bır aktıvıte olabılır kendısı ıcın. Sıkıntı ve sidresi alır.:D

Yok arkadaşım kaale bile almıyorum..
Zaten yeni açmış ismi mesaj sayısı ve kayıt tarihinden belli...
Adım ve köy adım bir gel dedim.. formdan yok oldu :))

yildizimsinsen
28-03-2011, 19:16

Azönce yine MODlar yine burdaydı,kaçmıştır :D

gurhan_law
28-03-2011, 19:18
oyunda bi halt edeceğiniz yok başka aktivitelerde zaman harcayın hehe

Herif oyle vakıtlerınden berı salladı durdu forumda.. demek senı gorunce kactı bu :)
Rahat bı nefes aldık sayende :)

Climax
28-03-2011, 19:21

ilgilenilir,

HZZ veya H Z Z nasıl istersen seç, hız nedir dalga mı geçiyorsun ???
kaçyüzgündür aynı serverdayız...

Dipçik: saygısızlar cezasını bulur, ihraç gerçekleşti...

ShekiLL
28-03-2011, 19:24
nediyorsunuz sen ya.. Plan verecez nezaman dediniz siz.. Bırakın bu ayakları zeki ile konuşuz dendi sonra n ebir haber geldi ne bir ses..

Ban agelip şu kişi saldırı yapıyor plana dedinizde gelip size o kişininki fake diyen kim hee errol dışında diğer saldırılar fake ama errol bilmiyorum kendisi yok demedimmi? Sonra ne olur ne olmaz planı kaçırın demedimmi ben? Burada atıp tutarken yakan konuşmadan yazın gerçekleride yazın..

Hakan aa Sor Bu işleri Fake Dediniz adama dedik saldırmıycak dediniz. Adam saat başı saldırı cıktı siz once kendi birlik içinde bi hakımıyet sağLayın Sozunuzu dinletirin sonra burda Soğlediniz Sozlerin Bi değeri oLsun...

by ati
28-03-2011, 20:21
Selamlaşmalar yok olmuş .))

Abi forumda slm verip almak yasak:p insanlara hakaret serbest :p

Diana
28-03-2011, 20:28
Hakaret içerikli mesajları linki ile birlikte Yöneticilere bildiriniz.

Diana...

sempatura
28-03-2011, 20:49

Bak görüyon mu abi... Yazdığımız mesajlar sorgusuz sualsiz siliniyor... bi hakaret yok bırsey yok ama nedense hemen siliniyor... Bir başkası bızım hakkımızda olanları şuraya yazsa o oyun sonuna kadar kalır... ama işte tanıdıkları varsa ne yazarsan yaz direk silerler... neyse nasıl olsa banı acılacak o zaman suratına suratına vuracam o laflarını küfür eden karaktersizin...

emreberger
28-03-2011, 21:13

sana 5 lira fazla versem tarafıma geçersin avukatsın nede olsa haha

emreberger
28-03-2011, 21:14

kaale alman için seviyeme çıkman gerek ezik kardeşliği

by ati
28-03-2011, 21:16
Bak görüyon mu abi... Yazdığımız mesajlar sorgusuz sualsiz siliniyor... bi hakaret yok bırsey yok ama nedense hemen siliniyor... Bir başkası bızım hakkımızda olanları şuraya yazsa o oyun sonuna kadar kalır... ama işte tanıdıkları varsa ne yazarsan yaz direk silerler... neyse nasıl olsa banı acılacak o zaman suratına suratına vuracam o laflarını küfür eden karaktersizin...

Elbet gelir buraya suratına suratına vurursun tabi gelebilirse:p

gurhan_law
28-03-2011, 21:38

Arkadaşlarla aramızda bir vekillik İlişkisi yok. Yani müvekkilim değiller. Dolayısı ile herhangi bir kazancım yok. Ha çok istiyorsan seni savunurum :)
ama bu senin 5 kuruşunla olacak iş değil. Çünkü pisliğinizi kapamak çok teferruatlı iş. Haliyle sana çok pahalıya patlar.

Ama her avukatında yapacağı ve yapamayacağı işler var. Sizin açıkları bir avukat kapatabilirmi ondan da emin değilim.
Size bir Avukat değil yamacı lazım. Açıklarınız ancak yamayla kapanır.
O kadar yamaylada sürekli ortada olursunuz. Yani durum çok vahim:confused:

gurhan_law
28-03-2011, 21:41

Arkadaşımız ww lerle birlikte seviye basmaya başlamış. Gizli natar :D

whocares
28-03-2011, 21:42
Askerlerle oynayalım beyler/bayanlar.... Birbirinize hakaret edince tahıl ambarının kapasitesi yükselmez,en iyi laf sokana da savunma bonusu verilmiyor.

gurhan_law
28-03-2011, 21:46

Askerlerle oynayalım beyler/bayanlar.... Birbirinize hakaret edince tahıl ambarının kapasitesi yükselmez,en iyi laf sokana da savunma bonusu verilmiyor.

Moderatörler haklı... Ben susar ...:D

Black_White
28-03-2011, 22:07

Asker demişken, abi artık 1m tokmağın değilde 1m baltanın hikayesini duymak istiyoruz:p

whocares
28-03-2011, 22:19
Bırak şimdi onları bunları sen kullandığın botun hikayesini anlat bize extacy :)

O değilde yine adamın mesajı silinde ne kadar güzel 30 multisinin olduğunu belirtmiş ver arkadaş burada mesajı yayınlamıs neden siliniyor bunlar.... HZZ den oldugu da bilinen bir arkadaş ??

Sevgili MOD yakısmıyor!!!

Tabi bence ?

forum kurallarını okuyun,

özel mesajların yayınlanmasının yasak olduğu yazıyor.

uNeVeN
28-03-2011, 22:42

Sorununuzu oyundan ilettiniz ve gereken yapıldı..
Tekrar forumda yazıp reklam yapmanıza gerek yok diye düşünüyorum..

İyi Oyunlar

nnnturk
28-03-2011, 22:46
harmanım hem oyundan hem forumda kilit :D :D

Black_White
28-03-2011, 22:51

İyi Oyunlar

Reklamın iyisi kötüsü olmazmış seko, adam bulmuş bi malzeme yayınlamadan dururmu.

*PEMBECİK*
28-03-2011, 22:51
çokmu mutlu oldunuz :D

nnnturk
28-03-2011, 22:59

zaten kendi köyüne girmiyordu testerde gezmekten multide kırmızı yakmış dıiye kapamış:D

*PEMBECİK*
28-03-2011, 23:04
zaten kendi köyüne girmiyordu testerde gezmekten multide kırmızı yakmış dıiye kapamış:D

yok yanılıyorsunuz beyaz yakmıştı harmanım :D

nnnturk
28-03-2011, 23:08

yok yanılıyorsunuz beyaz yakmıştı harmanım :D

beyazmı çekiyordu :D beli köyünü şaşırmış

*PEMBECİK*
28-03-2011, 23:10
beyazmı çekiyordu :D beli köyünü şaşırmış
çok espiriksiniz yada öle görünmeye çalışıyorsunuz sanırım ama pek beceremiyorsunuz bence

uNeVeN
28-03-2011, 23:11
Reklamın iyisi kötüsü olmazmış seko, adam bulmuş bi malzeme yayınlamadan dururmu.

Valla reklama girersem ben eğer , serverdaki bütün büyük birlikler zan altında kalır :)
WW a gelen küfür ün haddi hesabı yok çünkü.. ( Her Bölgeden )

nnnturk
28-03-2011, 23:14

bana at 3-5 be aga elin tutulmaz amam

cihat47
28-03-2011, 23:17
son durum nedır???

nnnturk
28-03-2011, 23:21
çok espiriksiniz yada öle görünmeye çalışıyorsunuz sanırım ama pek beceremiyorsunuz bence

Sende avukatlık yapmaya çalışıyorsun ama daha staj yapmamışsın

*PEMBECİK*
28-03-2011, 23:25
avukatlık yapmama gerek olacak bir durum yokki avukatlık yapayım harmanımında avukata ihtiyacı yok zaten :D size lazımsa avukat söleyin size iyi bir avukat ayarlarız :D:D

orkan_my
28-03-2011, 23:35

46lıkların ruhsatlı avukatı benim:)

Dottore
28-03-2011, 23:36
Dünya harikasıOyuncularİsimBirlikSeviye1.tuatone (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b)İNADINA DOSTLARDOSTLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964)82-2.uNeVeN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3)RA-hat Durmuyoru-HZZRA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)79-3.joker-as (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=472270&c=44)C@N&S.S.-K&N-ASYACANC@NSSK&N (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14668)78-4.HOYHOY (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=532913&c=9f)K@NKAL@R & RESİTAL-™RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)77http://speed.travian.com.tr/img/x.gif5.HırT (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=383244&c=4f)[HIRT][TIRT]WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)69-6.KESGİN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=167737&c=b8)*EFSANE BİRLİKLERİ*WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)67http://speed.travian.com.tr/img/x.gif7.Shekill (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=346511&c=c4)®-RESİTAL-WOW-®RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)55http://speed.travian.com.tr/img/x.gif8.DOĞAN77 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=441221&c=68)*** RESİTAL *** RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)47-9.saho (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=241683&c=1f)®esital RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)32http://speed.travian.com.tr/img/x.gif10.DARK MANİA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=295893&c=49)-SON+WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)29-11.C-19 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=309576&c=13)[CIzZz]RESİTAL (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=49)0-12.woyager (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=213996&c=f7)***D.H.S***D.H.S (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14810)0-13.CıqArA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=261567&c=38)**F 46LIKLAR**RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)0-

orkan_my
28-03-2011, 23:36

doğru söyleyeni 9 köyden kovuyorlar . bu enes 11. köyü şimdiden hazırlamıştır

orkan_my
28-03-2011, 23:37
avukatlık yapmama gerek olacak bir durum yokki avukatlık yapayım harmanımında avukata ihtiyacı yok zaten :D size lazımsa avukat söleyin size iyi bir avukat ayarlarız :D:D

haklısın merve hayat okulunda okuyanlar bazen ömrünü okumaya adamışlardan daha çok sey biliyorlar

*PEMBECİK*
28-03-2011, 23:38
h.g avukat arkadaşım bana staj yaptırırmısın :D:D staj görmem gerekiyormuşda

orkan_my
28-03-2011, 23:39
h.g avukat arkadaşım bana staj yaptırırmısın :D:D staj görmem gerekiyormuşda

yeterki sen iste :))

Dahyt
28-03-2011, 23:40
harmanım en azından yaptıklarını inkar etmiyor...

Forumda ayrı çalıp oyunda ayrı söylemiyor...

O videonun üzerine hala bu testereler konuşabiliyosa pes diyorum başka bişiy demiyorum.

Adamlar harbiden 2 yüzlüymüş hatta yüzsüzmüş :)

masal16
28-03-2011, 23:41
Valla reklama girersem ben eğer , serverdaki bütün büyük birlikler zan altında kalır :)
WW a gelen küfür ün haddi hesabı yok çünkü.. ( Her Bölgeden )
reklam la alakası yok ben forumda gördüm ve size yazdım mevzu uzamasın diye ..

kusursuz

orkan_my
28-03-2011, 23:44

O videonun üzerine hala bu testereler konuşabiliyosa pes diyorum başka bişiy demiyorum.

onlarada o yakışır üstat. nokta kadar menfaat içinvirgül kadar eğilecek adam yoktur onlarda

nnnturk
28-03-2011, 23:53

bu yapılaları hoş karşılıyorsunya oyunu oyun gibi oynamak varken sizin kitabınızad herşey mübah herkez msjlar yazlanlar üzerine konuşup duruyor bu tür msj tüm birliklerde var benim msj bile koymuş video iyi oku benim msj sadece wow köyüne yazdığım bi msj bey efendi kendini ispatlaycakya ben her köye girdim diye
Bundan 1-1,5 ay önce sizdende birinin hesabı geçmişti elimize bende girdim 1 hafta hesaba ne oldu orda her yazılanı alıp bu tür ortamda yaymak hoş birşeymi aydemebu hesab sahibi adamı tefe tuttunuz yazılanları görseydini attınız birlikten kendin mahsum olduğunu ispatlayana kadar ne çakti garibim demkki ozaman o yazılanları arşiv yapmak varmış

uNeVeN
28-03-2011, 23:58
reklam la alakası yok ben forumda gördüm ve size yazdım mevzu uzamasın diye ..

kusursuz

Sizden önce zaten kendisi oyundan yazmıştı..
Bunun yapılması gereken yer oyundur , foruma yansıtılacak bir durum değildir..
Ne yani RA ve HZZ yönetimlerinin tek bulunduğu yer forum mu da burdan yazılıyor bu mesaj..

Neyse . . .

nnnturk
29-03-2011, 00:00

senden ancak ergenokon avuklatı olur:D:D ergenokon gibisiniz

Dahyt
29-03-2011, 00:03

Sende bakkal gibisin. :) Giren çıkan belli değil :)

orkan_my
29-03-2011, 00:05

eğer ergenokoncuların neden içeri alındığını bilerek yazdıysan yücelttiğin için teşekkür ederim. eğer bilmeden yazdıysan bir konuda fikir sahibi olmadan bilgi sahibi olmayı denmelisin

Dahyt
29-03-2011, 00:05
bu yapılaları hoş karşılıyorsunya oyunu oyun gibi oynamak varken sizin kitabınızad herşey mübah herkez msjlar yazlanlar üzerine konuşup duruyor bu tür msj tüm birliklerde var benim msj bile koymuş video iyi oku benim msj sadece wow köyüne yazdığım bi msj bey efendi kendini ispatlaycakya ben her köye girdim diye
Bundan 1-1,5 ay önce sizdende birinin hesabı geçmişti elimize bende girdim 1 hafta hesaba ne oldu orda her yazılanı alıp bu tür ortamda yaymak hoş birşeymi aydemebu hesab sahibi adamı tefe tuttunuz yazılanları görseydini attınız birlikten kendin mahsum olduğunu ispatlayana kadar ne çakti garibim demkki ozaman o yazılanları arşiv yapmak varmış

Daha suçu bize mi atıyosun :p

Tamam sen haklısın bişiy demiyorum.

Biz allylerimizde bayanlarında oynadığını bilerek küfür etmiyoruz...

sis
29-03-2011, 00:07

İyi Oyunlar
reklam yapmıyorum bunada ihtiyacım yok foruma mesaj siz cevap yazmadan önce yazıldı o kişinin kendi birlik başkanı okur diye yazdım siz okuyun diye diğil

sis
29-03-2011, 00:09
herkesi kendin gibi zannetme bazı insanlar senden farklı karekterlerde olabilirler

uNeVeN
29-03-2011, 00:11
reklam yapmıyorum bunada ihtiyacım yok foruma mesaj siz cevap yazmadan önce yazıldı o kişinin kendi birlik başkanı okur diye yazdım siz okuyun diye diğil

O zaman başkanına yazarsın , cevabını oturur beklersin..

Mesaj okunduğu halde yaptırım uygulanmazsa , çıkar o zaman yazarsın buraya mesajı gören üst yönetici gider konuyla ilgilenir..
Bu saatten sonra bunları ben öğretmicem sanırım.. Hee bunları biliyorsanız eğer , yaptığınızın adını da hiç tartışmam ;)

FORZA NKFree
29-03-2011, 00:13
Sende bakkal gibisin. :) Giren çıkan belli değil :)

Gecenın Lafı oldu sanırım :)

sis
29-03-2011, 00:18

Mesaj okunduğu halde yaptırım uygulanmazsa , çıkar o zaman yazarsın buraya mesajı gören üst yönetici gider konuyla ilgilenir..
Bu saatten sonra bunları ben öğretmicem sanırım.. Hee bunları biliyorsanız eğer , yaptığınızın adını da hiç tartışmam ;)
senle tartışmam zaten sana daha öncede yazdım artıkyazmıyorum senmi böyle kabul ettim senin karekterin böyle kimseyi değiştirecek halimiz yok yazılan herşeyden birşeyler çıkarıyorsun 2 mesajıda ben arka arkayayazdım omesajda birliklerinizin hiç birine yada oyuncusuna söz söylemedim o kişiiye yaptırım uyugulamanızıda beklemedim osizin takdiriniz sizn iç işleriniz sadece bilgi sahibi olmanız için yazdım ama kabul ediyorum size yazmam yanlıştı en kolayulaştığım için yazdım heraldebirlik başkanına yazmalıydım geneldede böyle yaparım reklam sözcüğüne girmeyeyimbeni kimse tanımaz tanınmayada ihtiyacım yok bu son serverım travianda bundan öncede ismim yoktu bundan sonrada ismim olmayacak sadece birliğimin ismi olacak iyiyada kötü anılacaktır.wowda bol tahıllar.

nnnturk
29-03-2011, 00:20
eğer ergenokoncuların neden içeri alındığını bilerek yazdıysan yücelttiğin için teşekkür ederim. eğer bilmeden yazdıysan bir konuda fikir sahibi olmadan bilgi sahibi olmayı denmelisin

Burası bunların konuşulacak yeri değil ama şuçlu olan cezasını çeker adalet yerini bulur.

FORZA NKFree
29-03-2011, 00:24
FORZA NKFree (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=27165), Diana (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=573)+, dog (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=8988), nnnturk (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=42363), *PEMBECİK* (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=3342), asavasan (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=73), sis (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=2972), zodyak74 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=13416), Dahyt (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=46285), uNeVeN (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=242), akın92 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=8981), Black_White (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=261), orkan_my (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=27255)

şiiiiittt Sessiz olun :) :p

orkan_my
29-03-2011, 00:25
Burası bunların konuşulacak yeri değil ama şuçlu olan cezasını çeker adalet yerini bulur.

kime göre suçlu . hukukta şöy bir sey vardır suçluluğu ispat edilene kadar herkes masumdur. biz bazı suçluları (herkese göre suçlu olanları) ortaya cıkarıyoruz. ergenekon yapay suçlu kimine göre hayal ürünü tayibe göre muhaliflerden oluşan kesim. nerden baktığına bağlı

Dahyt
29-03-2011, 00:29
CAHİL İLE SOHBET ETMEK, ZORDUR BİLENE
CAHİL;NE GELİR İSE SÖYLER DİLİNE
ALİM İLE SOHBET EDERSEN ALIRSIN MERTEBE
CAHİL İLE SOHBET EDERSEN,DÖNERSİN MERKEBE !

Demişler :)

Black_White
29-03-2011, 00:38
herkesi kendin gibi zannetme bazı insanlar senden farklı karekterlerde olabilirler

senle tartışmam zaten sana daha öncede yazdım artıkyazmıyorum senmi böyle kabul ettim senin karekterin böyle kimseyi değiştirecek halimiz yok yazılan herşeyden birşeyler çıkarıyorsun 2 mesajıda ben arka arkayayazdım omesajda birliklerinizin hiç birine yada oyuncusuna söz söylemedim o kişiiye yaptırım uyugulamanızıda beklemedim osizin takdiriniz sizn iç işleriniz sadece bilgi sahibi olmanız için yazdım ama kabul ediyorum size yazmam yanlıştı en kolayulaştığım için yazdım heraldebirlik başkanına yazmalıydım geneldede böyle yaparım reklam sözcüğüne girmeyeyimbeni kimse tanımaz tanınmayada ihtiyacım yok bu son serverım travianda bundan öncede ismim yoktu bundan sonrada ismim olmayacak sadece birliğimin ismi olacak iyiyada kötü anılacaktır.wowda bol tahıllar.

Karakter uzmanımız da varmış:rolleyes:

Adama demezlermi bu olayın bir üslubu var sen neden lak diye foruma koyuyorsun!

Bu senin reklamın değil elbet, forum okuyucularının gözünde HZZ ve RA yı antipatik duruma düşürme reklamıdır.

Dip:Seko benden hızlısın :P

nnnturk
29-03-2011, 00:42
CAHİL İLE SOHBET ETMEK, ZORDUR BİLENE
CAHİL;NE GELİR İSE SÖYLER DİLİNE
ALİM İLE SOHBET EDERSEN ALIRSIN MERTEBE
CAHİL İLE SOHBET EDERSEN,DÖNERSİN MERKEBE !

Demişler :)

Elif okuduk ötürü
Pazar eyledik götürü
Yaradılmışı hoş gördük
Yaradandan ötürü

topalosman
29-03-2011, 00:47
kime göre suçlu . hukukta şöy bir sey vardır suçluluğu ispat edilene kadar herkes masumdur. biz bazı suçluları (herkese göre suçlu olanları) ortaya cıkarıyoruz. ergenekon yapay suçlu kimine göre hayal ürünü tayibe göre muhaliflerden oluşan kesim. nerden baktığına bağlı
lütfen t.c başbakanı için kullandığınız üslüba dikkat edin kendisine saygınız olmasada makamına saygı göstermek zorundasınız

uNeVeN
29-03-2011, 00:48
Dip:Seko benden hızlısın :P

Bu şekilde mesajları görünce dayanamıyorum , KARAKTER işte :)
Çok hızlı cevap veririm :p

orkan_my
29-03-2011, 00:52
lütfen t.c başbakanı için kullandığınız üslüba dikkat edin kendisine saygınız olmasada makamına saygı göstermek zorundasınız

burda siyesete girmeye gerek yok milletine askerine toprağına kutsal olan hiç bir seyime saygı duyamayan birine saygı gösteremem kanıma dokunur. midem o kadar geniş değil

sis
29-03-2011, 00:55
mesajımda zaten size arka arkaya yazdığı belirmişim neyi ispat etmeye çalışıyorsunuzki sizle ilgili ne yazmışım geçmişe doğru bir tarayın siz ayrıamacınız varbizim ayrı siz bize saldırırsınız biz size benim için bukadar basit wowdan önce szin birliğide tanımazdım eminim sizde bizi tanımazdınız bizimkisi wow mücadelesi ne kişi ne birlik mücadelesi benolaya böyle bakarım eğerki bunu birliğinize karşı küçük düşşürücü bir tavır olarak siz ve arkadaşlarınız ve forumdakiler anladılarsa mesaj yazan kişi hariç bütün birliğinizden özür dilerim ben bu maksatla yazmadım ama küfür edildiğim için şuıçlanıyorsam size ve forma yazdığım için gerçekten özür dilerim umarım o küfürü yazan kişi yazarkene annesini düşünmüştür heralde herkesin annesi vardır konuyuuzatmadan ve polemik olmadan kapatalım ne dersiniz yoksa başkalarıda buna girecek

topalosman
29-03-2011, 00:56
burda siyesete girmeye gerek yok milletine askerine toprağına kutsal olan hiç bir seyime saygı duyamayan birine saygı gösteremem kanıma dokunur. midem o kadar geniş değil
sizin düşünceleriniz sizi bağlar bunu forumda acık olarak ifşa edemessiniz
herkesin degerleri farklı olabilir

orkan_my
29-03-2011, 00:58
sizin düşünceleriniz sizi bağlar bunu forumda acık olarak ifşa edemessiniz
herkesin degerleri farklı olabilir

tamam arkadaş siyasete gerek yok. orhana sunu ver demekle tayibe sunu ver demek aynıdır.

uNeVeN
29-03-2011, 01:00
mesajımda zaten size arka arkaya yazdığı belirmişim neyi ispat etmeye çalışıyorsunuzki sizle ilgili ne yazmışım geçmişe doğru bir tarayın siz ayrıamacınız varbizim ayrı siz bize saldırırsınız biz size benim için bukadar basit wowdan önce szin birliğide tanımazdım eminim sizde bizi tanımazdınız bizimkisi wow mücadelesi ne kişi ne birlik mücadelesi benolaya böyle bakarım eğerki bunu birliğinize karşı küçük düşşürücü bir tavır olarak siz ve arkadaşlarınız ve forumdakiler anladılarsa mesaj yazan kişi hariç bütün birliğinizden özür dilerim ben bu maksatla yazmadım ama küfür edildiğim için şuıçlanıyorsam size ve forma yazdığım için gerçekten özür dilerim umarım o küfürü yazan kişi yazarkene annesini düşünmüştür heralde herkesin annesi vardır konuyuuzatmadan ve polemik olmadan kapatalım ne dersiniz yoksa başkalarıda buna girecek

Ben zaten yazan kişiyi savunmuyorum.. Bunu mesajımda da belirttim. Yaptığı terbiyesizlik.. Bu tipteki karaktersiz insanlar bizim içimizde olamaz. O size yazılan mesajlardan -aynı oyuncudan- birliğimizin başka oyuncusuna da gelmiş..

Dediğim gibi benim takıldığım konu sadece bu olayı benim hesabıma yazdıktan 2 dk sonra foruma taşımanızdır.. Bu konuların halledildiği yer oyundur ve gereken de 1 saat bile geçmeden yapılmıştır.. Forumda bunu paylaşmanız kanımca yanlıştır ;)

uNeVeN
29-03-2011, 01:02

Şu muhabbeti de takip ediyordum da , forumda bunları konuşmak yasak diye katılamadım :D,

Yukarda alıntıladığım mesajına diyeceğim tek şey var ;

+ 61 :)

topalosman
29-03-2011, 01:05
Şu muhabbeti de takip ediyordum da , forumda bunları konuşmak yasak diye katılamadım :D,

Yukarda alıntıladığım mesajına diyeceğim tek şey var ;

+ 61 :)
keşke katılmasaydın:(

uNeVeN
29-03-2011, 01:09
keşke katılmasaydın:(

Herkesin düşüncesi farklı.. Beğensekte beğenmesekte , şu an olduğu gibi katlanmak zorundayız bazı şeylere..

Neyse ban yemeden , ben şu siyaset mevzusundan uzaklaşayım :)

Bir bilen
29-03-2011, 01:13
Arkadaşım Siyaseti Siyasi forumlarda yap ...

Kimseye saygı duymanı beklemiyorum ancak önce kendine saygın olsun ...

Belki de bildiğin her şey yanlıştır ..yada sadece sen doğrusundur ..

Ancak her fikre saygı duy eleştirmek başka bir şey hakaret etmek başka.. lütfen daha dikkatli olun...

yildizimsinsen
29-03-2011, 01:16

hocam esas olay ne biliyor musunuz?
o yazı foruma düşşer düşmez,anında gereği yaptırıldı.. oyundan da yazıldıysa bilemem.. reklam konusuna gelince de bir yazı yazılmış foruma,15 dakika sonra da cevabı gelmiş..
bir tek teşekkür edilemez bu konuda,ama bir mesaj aynı şekilde bir mesaj yazılınca herkes bir anda siz ne demekk istiyorsunuz bize denir..
oyuncu uyarıldı,herşey sildirildi yetmedi direk atıldı birliğinden..
bu konuda ya teşekkür edilmesi lazımdır yada hiçbir şey yazılmasa da olur..

not:şahsi fikrimdir.. (ne olursa olsun,bir istek yapıyorsanız ve uyguluyorsa karşındaki bu çok değerlidir)

Bögü.ALP
29-03-2011, 01:45
Hırtların, libyaya yapılana askeri müdahele ile de ilgileri varmıdır acaba :) harmanım nerelerdesin bi araştırıver şu konuyu, oraya da el atmış olabilirler :D

sana da video2 için malzeme çıkar hiç değilse

FORZA NKFree
29-03-2011, 01:51
FORZA NKFree (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=27165), aslan-kartal (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=28199), delituğrul (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=34015), restart (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=12043), Eshot (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=37210), MVP_PEACE (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=2384), ShekiLL (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=36639)+, asfsafsa (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=33938), *PEMBECİK* (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=3342), kaadokyalı (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1188), İm MortaL (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1290)

Emre kaybol burdan... :)

palers
29-03-2011, 02:36

palers ( yakgel ) bunu beğendi.

Dahyt
29-03-2011, 09:59
Hırtların, libyaya yapılana askeri müdahele ile de ilgileri varmıdır acaba :) harmanım nerelerdesin bi araştırıver şu konuyu, oraya da el atmış olabilirler :D

sana da video2 için malzeme çıkar hiç değilse

Malzeme çokta kanıt sağlam değil. :) Ben boş iş yapmayı sevmiyom :)

Sözde işler bana ters :)

gurhan_law
29-03-2011, 10:25

bana at 3-5 be aga elin tutulmaz amam

Çok Güldüm :) Forumun ağasını bulduk. ww kurulunca baklavalar emrebergerden arkadaşlar..:D

gurhan_law
29-03-2011, 10:29
Arkadaşlar forumda siyasi malzemeler kullanmasak. Küçük bir rica da bulunmak istedim. Malum kimimiz akşamları haberlerden sıkılıp oyun açanlardanız. Siyaset yeterince sıkıyor artık. Burda bir nevi eylenmek için bulunuyoruz. Lafımız siyasetten malzeme edinip kullananlara. Ayrıca söylemek lazım ki o işi anlayana bırakmak lazım.
Gördüğüm kadarıyla anlamayanların dilinde dolanıyor bazı şeyler. Yazık gerek yok böyle demogojilere...

jorge
29-03-2011, 11:29
son durum nedir acaba?

nakur
29-03-2011, 11:32
http://img508.imageshack.us/img508/5416/wwwahk.jpg (http://img508.imageshack.us/i/wwwahk.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

ilk kez bu kadar ww süresi uzadı ve ilkkez 13 ww yoluna devam ediyor.

bir kaçının silmesi gerekiyordu ama hala silen olmadı.

Dahyt
29-03-2011, 11:33
http://img508.imageshack.us/img508/5416/wwwahk.jpg (http://img508.imageshack.us/i/wwwahk.jpg/)

Son 3 wow zaten kullanımdışı :)

nakur
29-03-2011, 11:35
Son 3 wow zaten kullanımdışı :)

Son 3 ww sahibininde en az diğerleri kadar şansı mevcut belki sevye basmıyorlar belki sıfırdan seyrediyorlar ama c19 da cigara da woyager de istedikleri anda sevye basmaya başlayabilecek durumdalar hepsinin tılsım imkanıda mevcut sevye basma imkanıda.

Dahyt
29-03-2011, 11:40
Son 3 ww sahibininde en az diğerleri kadar şansı mevcut belki sevye basmıyorlar belki sıfırdan seyrediyorlar ama c19 da cigara da woyager de istedikleri anda sevye basmaya başlayabilecek durumdalar hepsinin tılsım imkanıda mevcut sevye basma imkanıda.

Bunlar savunmayı nereden bulacaklar ?

unevende ki savunmayı çekip ciqaraya mı atacaklar ?

shekilde ki doğanda ki savunmayı çekip c-19 a atmaları ne kadar etik ? :)

Mantıklı düşünün :)

Dahyt
29-03-2011, 11:42
Konuyu Toplam 3 Kullanıcı okuyor. (3 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
Dahyt, Gouranga, nakur

Nörüyon laaa :D

masal16
29-03-2011, 11:55
hocam esas olay ne biliyor musunuz?
O yazı foruma düşşer düşmez,anında gereği yaptırıldı.. Oyundan da yazıldıysa bilemem.. Reklam konusuna gelince de bir yazı yazılmış foruma,15 dakika sonra da cevabı gelmiş..
Bir tek teşekkür edilemez bu konuda,ama bir mesaj aynı şekilde bir mesaj yazılınca herkes bir anda siz ne demekk istiyorsunuz bize denir..
Oyuncu uyarıldı,herşey sildirildi yetmedi direk atıldı birliğinden..
Bu konuda ya teşekkür edilmesi lazımdır yada hiçbir şey yazılmasa da olur..

Not:şahsi fikrimdir.. (ne olursa olsun,bir istek yapıyorsanız ve uyguluyorsa karşındaki bu çok değerlidir)
sen bunların yapılıp yapılmadığını bilmeden bedava konusuyorsun ??? Buda benim şahsi fikrimdir.

Not: Bilgü almak için foruma yazmadan önce baskanlarında bi görüş istersen.............

Road Runner
29-03-2011, 12:00

Savunmanın çekilip c-19 a atılmasının etiklikle ne alakası var onu açıklar mısın? :)

Ayrıca shekill ve doğan77'e organize bir saldırıda seviyenin 0'landığı ve depoların yıkıldığı bir durumda.

Planların c-19 a geçirilip hazır hesaptan seviye basmak güzel bir strateji olur.Bununda etik olmamakla hiçbir alakası yoktur...

nakur
29-03-2011, 12:49
Bunlar savunmayı nereden bulacaklar ?

unevende ki savunmayı çekip ciqaraya mı atacaklar ?

ww kurmanın savunmayla alakasız olduğunu bilecek kadar bu oyunu oynadım 20 milyondan fazla defans yığılan ww köyünün reislendiğine şahitim, bir kaç milyon defansla ww kurulduğunuda gördük, bu oyunu gözünüzde çok büyütüyorsunuz.

Etik konusuna gelince; bu olayın içinde hiç bir ahlaksızlığın olmadığını söyleyebilirim ww ler kişisel değil tam tersine birlikteliğin ve beraberliğin bir ürünüdür.Birlikçe bir karar alınırsa dediğin defans kaydırmalarıda yapılabilir. Bunada ww sahipleri dahil hiç kimseninde itirazı olamaz olsada ortak alınacak karar olduğu için kanaat etmeleri gerektiğine inanıyorum ki bahsi geçen arkadaşlarımızın birliklerinin alacağı karardır.Kendileri için en doğrusunu gene kendileri bilir.Bu konudar onların adına konuşmaya haddim de hakkımda yoktur.Sadece sizin mesajınıza cevap niteliğinde yazdım bunları.

yildizimsinsen
29-03-2011, 13:53

Artık WW köyleri sıfırlansa da ''bu köy tamamen yerle bir edildi'' dese de,kaybolmuyor.. eğer WW sahibinin tek köyü WW köyüyse reislenemiyor.. 2x de bunu bizde yaşadık.. hesap silmeden sanırım WW ler kaybolmuyor yada kaybolmayacak artık..

bnbn
29-03-2011, 14:24
Arkadaşlar,

dün ettiğim hakaretten dolayı hesabım 24 saatliğine banlanmıştı..Ben banlandıktan sonra arkadaşlarım hakkımda yazılanları söyleyince pes dedim..!Yazılan mesajlar silindiğinden dolayı,çamura batmış şahıslar benide lekelemek için 10 takla atmış:)

Harmanımdan yapılan alıntı,

WikiLeaks kullanıcısından alıntı

"Girdap" İnan senin açığını günlerce aradım.

Tebrik ederim bi açık vermedin.

Ben direk yunusun yaptıklarını felan buraya koyacam demedim.

Testere birliğinin nasıl bi birlik olduğunu belgeleyecem dedim.

SEN YUNUS, BİZİM BİRLİĞE O KADAR ÇOK ÇAMUR ATTINIZ Kİ HADDİ HESABI YOK.

BİZ ELİMİZDE Kİ KANITLARI GÖSTERMEDEN AMA O DOĞRULTUDA YAZDIK ÇİZDİK, BAŞTA SEN VE GELİNCİK OLMAK ÜZERE HEP İNKAR ETTİNİZ...

harmanım

Benim verdiğim cevapta banlanmama sebep olan cümlemi çıkartarak aynen aşşağıdaki gibidir(orjinalini merak eden arkadaşlarım özelden yazabilir bana..Link olarak elimde)..Diğer türlü çamurcuların bu mesaja verecek cevabı zaten bellidir:)

Benim mesajım;

Videoyu tekrar tekrar izledim harmanım..Benmi yanlış görüyorum diye ama orda kendimle ilgili tek bişi bile bulamazken burda bi kaçtane (bipliyorum)(ilk defa ağzımı bozuyorum)olay sıcakken şimdiye kadar bana karşı içlerinde barındırdıkları tüm nefretlerini fırsatı varken aradan sokuşturdu..

Bu videodan sonra benim 46 lıklar hakkındaki düşüncem değişmedi..Değişen tek şey arkadaşlarımın amatörce davranmış olması düşüncesi..

Burda bnbn(girdap) a yapılan tüm çirkinlikleri hem kınıyorum hem burdan saydırıyorum hemde allahından bulsun diyorum

Ayrıca

wowdan defans çektiğin için yada parmağın olduğu için seni(harmanımı)

Forumda bu iki oluşum dışındaki diğer oluşumların eleştirileri sadece bize yapmasını ve yapılan emek hırsızlığını görmezden gelmesini

Mentol liveyoulife ve multi forum hesap açıp bir bayana ağza alınmayacak küfürleri edenleri vede bu adamlara hala arka çıkılmasını

Benimle tek kelime muhabbeti bile olmayan sarayözünün hakkımdaki ağır eleştirisini,

Arkadaşlarımında bu kadar sorumsuz ve bilinçsiz olmasını

Tubanın multi forum hesap açtığını söyleyenleri,

Şiddetle kınıyorum

Forum seviyesi nasıl olur s5 te oynayan arkadaşlar bilir...Orda ne mentol gibilerini nede diğerlerini kendi arkadaşları bile barındırmaz..

Burda ise ana avrat ne war ne yok hiç bişi kalmadı bırakmadılar..Biri kalkıp diğerinin hasta anasına diğeri kalkıp bir bayana tel açıyormuş basıyormuş küfürü öteki ise kalkıp ağza alınmayacak kelimeler söylüyor..Ulan herkezin anası bacısı var..Bunu yapanlar anasızmı doğmuş...!Not:bakın burda ana avrada küfredenleri eleştiren biri olarak,banlandıktan sonra bu küfürü benim ettiğimi söyleyen şahıs aşşağıda bahsettiğim kişidir..Çamur at izi kalsın,alın size en güzel örneği:)

TESTERE 46 LIK AHMET MEHMET BİRLİĞİ HİÇ FARKETMEZ,OLAYI BURAYA KADAR GETİREN TÜM TERBİYESİZLERİN ALLAH BELASINI VERSİN...Üstüne alınan alınabilir...

Böyle bir serverda harcadığım zamana vede forumda paylaştığım raporlara lanet olsun..Rakip rakipliğini,dostlarda nasıl davranması gerektiğini bilememiş..

Bu mesajım bile fazla buraya...

SON...

Mesajım aynen yukarda belirttiğim şekilde..(Şimdi bakıyorumda ne kadar da sinirlenmişim):)

Bu mesajıma ithafen,mentol nickli sayısız kez banlanan şahıs ağzını nasıl bozdu,buna patriyot nnnturk lüfer ve bi kaç oyuncu daha şahid olmuştur ve gerekli mesajı yazmışlardır sağolsunlar..

İşin garibide aşşağıda bahsettiğim şahıs kendi arkadaşı mentolun dudak uçuklatan küfürlerini es geçerek benim bir tek kelimeme takılıp iftira atması:)(ne demek istediğimi idrak edebiliyorsunuzdur umarım)

ama meydan boş kalmışken,sempature banlandıktan sonra 'sempature (' sı war aynı nickler değil ama aynı kişi):)tekrar banlandıktan sonra katilcermen yine banlandıktan sonra yine sempature nickli oyuncu çamura battığından ve azda olsa bana bunu bulaştırmak istediğinden böyle çirkin bir iftira atmıştır..

Bu mesajı yazmamın sebebine gelince;

dünden beri telefon eden mesaj çeken arkadaşlarımın şaşkınlığını gidermek adına yapacağım son yorum..Bnbn nicki hakaretten ötürü 24 saat gibi kısa bir süreliğine banlanmış olsada benim bunu taşıyacak kadar geniş mezhebim yok..Ben defalarca banlandıktan sonra hala gelip burda nara atan oyunculardan değilim..İnsanda biraz haysiyet ve onur olmalı..

Ettiğim hakaretten(ilk ve son) dolayıda kişiden değil,forumseverlerden özür dilerim..

Hakkımda yazılan çizilenleri gören arkadaşlarım benimde insan ve de bir sabır noktamın olduğuna hak vermişlerdir..

Son olarak,

wow yolunda emek veren tüm ekibe başarılar diliyorum..Geri kalan şu zamanda temiz ve seviyeli bir oyun olmasını temenni ederim..

yildizimsinsen
29-03-2011, 14:26
sen bunların yapılıp yapılmadığını bilmeden bedava konusuyorsun ??? Buda benim şahsi fikrimdir.

Not: Bilgü almak için foruma yazmadan önce baskanlarında bi görüş istersen.............

o zaman ücretli konuşayım size.. biraz pahalıya da patlayabilir yalnız bu yazacaklarım:

foruma bir yazı yazıyorsunuz,herkesin görebileceği şekilde,H Z Z (hatta hız demişsiniz) yönetimi bu oyuncuya gerekli yaptırımları uygulasın diyerek çekip gidiyorsunuz.. sizi ciddiye alanlar da forumdakilere sizin mağduriyetinizi nasıl giderdiğine dair çabalayıp duruyor.. ama siz hem buraya yazıyorsunuz,hem yoksunuz.. madem buraya (herkesin gözü önünde) girmeyecekseniz neden sadece oyundan değil de buradan (herkesin gözü önünde) yazma ihtiyacı hissettiniz? nasıl olsa hiçbir şey yapamazlar da(oyuncuya) rezil olurlar onların nasıl olduklarını forumda herkese göstermiş oluruz mu demek istediniz?
çünkü o yazdığınız mesajı bulun,hemen 2-3 mesaj sonrasındaki H Z Z yönetiminin sizden alıntı alarak yazdıklarını okuyun.. okuyamazsınız,çünkü istediğinizin tam tersine hem de hiç beklemediğiniz şekilde cevap verilmişti.. hadi onu geçelim,diyelimki baktınız neler olduğuna.. sizden alıntı yaparak gereği yapılmıştır diyen birisine tek cevap vermemenizin nedeni nedir? biz foruma bi laf attık,olmadı,rezil edemedik bari hiç bulaşmayalım mıdır? burada kavga eden diğer birliklerin farkını size yazayım.. en kötüsü de olsa aralarında hepsi yazdıklarına sahip çıkıyorlar (banlamak uğruna hemde) peki siz sayın masal_16 yada EFSANE birlikleri sorumluları neden yazdıklarınıza sahip çıkmıyorsunuz? madem yazdıklarınıza sahip çıkamıyorsunuz neden foruma yazıyorsunuz?
uNeVeN in dün anlatmak istediği gibi sadece birliklerimizi rencide etme çabasından başka hiçbir olayınız yok.. bugün teşekkür bile edemeyen birisine bu kadar yazı yazdım,hala kalkmış bedava konuşma diyorsun.. sadece altını çizdiğim yere bir daha dikkat et..

preetboy
29-03-2011, 14:54
o zaman ücretli konuşayım size.. biraz pahalıya da patlayabilir yalnız bu yazacaklarım:

foruma bir yazı yazıyorsunuz,herkesin görebileceği şekilde,H Z Z (hatta hız demişsiniz) yönetimi bu oyuncuya gerekli yaptırımları uygulasın diyerek çekip gidiyorsunuz.. sizi ciddiye alanlar da forumdakilere sizin mağduriyetinizi nasıl giderdiğine dair çabalayıp duruyor.. ama siz hem buraya yazıyorsunuz,hem yoksunuz.. madem buraya (herkesin gözü önünde) girmeyecekseniz neden sadece oyundan değil de buradan (herkesin gözü önünde) yazma ihtiyacı hissettiniz? nasıl olsa hiçbir şey yapamazlar da rezil olurlar onların nasıl olduklarını forumda herkese göstermiş oluruz mu demek istediniz?
çünkü o yazdığınız mesajı bulun,hemen 2 mesaj sonrasındaki H Z Z yönetiminin sizden alıntı alarak yazdıklarını okuyun.. okuyamazsınız,çünkü istediğinizin tam tersine hem de hiç beklemediğiniz şekilde cevap verilmişti.. hadi onu geçelim,diyelimki baktınız neler olduğuna.. sizden alıntı yaparak gereği yapılmıştır diyen birisine tek cevap vermemenizin nedeni nedir? biz foruma bi laf attık,olmadı,rezil edemedik bari hiç bulaşmayalım mıdır? burada kavga eden diğer birliklerin farkını size yazayım.. en kötüsü de olsa aralarında hepsi yazdıklarına sahip çıkıyorlar (banlamak uğruna hemde) peki siz sayın masal_16 yada EFSANE birlikleri sorumluları neden yazdıklarınıza sahip çıkmıyorsunuz? madem yazdıklarınıza sahip çıkamıyorsunuz neden foruma yazıyorsunuz?
uNeVeN in dün anlatmak istediği gibi sadece birliklerimizi rencide etme çabasından başka hiçbir olayınız yok.. bugün teşekkür bile edemeyen birisine bu kadar yazı yazdım,hala kalkmış bedava konuşma diyorsun.. sadece altını çizdiğim yere bir daha dikkat et..
bundan sonra arkadaştan izin almadan yazı yazmayın.
yazacağınız metni özelden arz edin. uygun görülürse mutlaka olumlu evap verilecektir....

yildizimsinsen
29-03-2011, 15:04
bundan sonra arkadaştan izin almadan yazı yazmayın.
yazacağınız metni özelden arz edin. uygun görülürse mutlaka olumlu evap verilecektir....

o başlattı..
bknz: bedava yazıyorsun demiş.. zaten teşekkür etmiyor,bunun için özür dilemese de olur.. gerek yok..
çünkü hepsi aynı kişi gibiler: sis,masal16 ... vs. (tek tip yazıp,tek tip bakış açısındalar)

preetboy
29-03-2011, 15:11
o başlattı..
bknz: bedava yazıyorsun demiş.. zaten teşekkür etmiyor,bunun için özür dilemese de olur.. gerek yok..
çünkü hepsi aynı kişi gibiler: sis,masal16 ... vs. (tek tip yazıp,tek tip bakış açısındalar)
aynı kişiler değiller buna emin ol.
zaten ortada uzatılacak bişey de yok.
bence fanatikçe yaklaşılmasa konulara zaten gerilim de dozunda olacak.
neyse
iyi forumlar

yildizimsinsen
29-03-2011, 15:15
aynı kişiler değiller buna emin ol.
zaten ortada uzatılacak bişey de yok.
bence fanatikçe yaklaşılmasa konulara zaten gerilim de dozunda olacak.
neyse
iyi forumlar

peki sizce bu yazdıklarımda haksız olduğumu mu gösteriyor? yani sizce de ben bedavadan mı konuşuyorum?
size de iyi forumlar..

izmo35
29-03-2011, 15:17
büyük güney batımış hikaye sarayözü başkan büyük özveri ile kurmak istedi büyük güney batı yı ama bunlarlamı kurulacak büyük güney batı forumda laf salatsaından başka şey bilmeyenlerle olmaz bu iş foruma bakın sade ce güney batı oyuncuları boşa lakırtı yapıyor ama icraatları yok wow kurmak her zaman güney batıda hayal..

Nafri Çneg
29-03-2011, 15:39

foruma bir yazı yazıyorsunuz,herkesin görebileceği şekilde,H Z Z (hatta hız demişsiniz) yönetimi bu oyuncuya gerekli yaptırımları uygulasın diyerek çekip gidiyorsunuz.. sizi ciddiye alanlar da forumdakilere sizin mağduriyetinizi nasıl giderdiğine dair çabalayıp duruyor.. ama siz hem buraya yazıyorsunuz,hem yoksunuz.. madem buraya (herkesin gözü önünde) girmeyecekseniz neden sadece oyundan değil de buradan (herkesin gözü önünde) yazma ihtiyacı hissettiniz? nasıl olsa hiçbir şey yapamazlar da(oyuncuya) rezil olurlar onların nasıl olduklarını forumda herkese göstermiş oluruz mu demek istediniz?
çünkü o yazdığınız mesajı bulun,hemen 2-3 mesaj sonrasındaki H Z Z yönetiminin sizden alıntı alarak yazdıklarını okuyun.. okuyamazsınız,çünkü istediğinizin tam tersine hem de hiç beklemediğiniz şekilde cevap verilmişti.. hadi onu geçelim,diyelimki baktınız neler olduğuna.. sizden alıntı yaparak gereği yapılmıştır diyen birisine tek cevap vermemenizin nedeni nedir? biz foruma bi laf attık,olmadı,rezil edemedik bari hiç bulaşmayalım mıdır? burada kavga eden diğer birliklerin farkını size yazayım.. en kötüsü de olsa aralarında hepsi yazdıklarına sahip çıkıyorlar (banlamak uğruna hemde) peki siz sayın masal_16 yada EFSANE birlikleri sorumluları neden yazdıklarınıza sahip çıkmıyorsunuz? madem yazdıklarınıza sahip çıkamıyorsunuz neden foruma yazıyorsunuz?
bi 5 liralıkda ben yazayım:) özelden tşk.mesajı yazılmışsa,,, o mesajları buradan okuyanlar göremez değilmi? nasılki burayada şikayet mesajı bıraktıysanız hzz&ra birliği yönetimine,, aynı şekilde karşılığınıda yazmanız gerek demek istiyor arkadaşım herhalde ve bende katılıyorum... kontörüm bitti:p

masal16
29-03-2011, 15:43
YA SEN İŞİN İÇERİĞİNİ BİLMEDEN DISARDAN KONUSUYORSUN ONU DEMEYE ÇALIŞIYORUM. YANİ SEN LAF KALABALIĞI YAIYORSUN ÇOK BASİT BİRŞEYİ GEREĞİNDEN FAZLA BÜYÜTÜP ÇOK UZUN YAZIYRSUN BEN KENDİ HESABIMDAN NWIN VE İLGİLİ ASKANA YAZDIM AMA FORUMDA YAZIYI GRÜNCE YAZDIM ONLARDA SAĞOLSUN GEREĞİNİ YAPTILAR VE TEŞEKKÜRÜMÜZÜ ETTİK . SEN 3, KİŞİ NE DEMEYE KONUSUYORSUN......

1, MESAJ
-------------------

anzaf
RE: rica_
dün
19:05:49
Üstad
hesap siliyor eleman
yeni farkettim.
hemen yazıyorum. ama hesaba girmeyebilir.

kusura bakmayın

slm baskan ;

tekno

köy isimlerini değiştirteceğini umuyorum.

2,MESAJ
--------------------

anzaf
RE: Konusuz
dün
21:26:33
tekrar tesekkür ederim.
bizle ilgilide bi sorun olursa yazmanız yeterli gerken yapılır..
wow yolunda basarılar. iyi oyunlar.

Üstadım
o oyuncu birlikten uzaklaştırılmıştır

bilginize...

NOT: BENZER YAZISMALAR UNEWIN LADA YAPILMISTIR ...
ve TESEKKÜR de EDİLMİŞTİR..

ehh ARTIK GEREKSİZ KONUSTUĞUNUN YADA YAZDIĞININ FARKINA VARIP FORUMDA ÖZÜR DİLERSİN UMARIM...........

yildizimsinsen
29-03-2011, 15:52
YA SEN İŞİN İÇERİĞİNİ BİLMEDEN DISARDAN KONUSUYORSUN ONU DEMEYE ÇALIŞIYORUM. YANİ SEN LAF KALABALIĞI YAIYORSUN ÇOK BASİT BİRŞEYİ GEREĞİNDEN FAZLA BÜYÜTÜP ÇOK UZUN YAZIYRSUN BEN KENDİ HESABIMDAN NWIN VE İLGİLİ ASKANA YAZDIM AMA FORUMDA YAZIYI GRÜNCE YAZDIM ONLARDA SAĞOLSUN GEREĞİNİ YAPTILAR VE TEŞEKKÜRÜMÜZÜ ETTİK . SEN 3, KİŞİ NE DEMEYE KONUSUYORSUN......

1, MESAJ
-------------------

anzaf
RE: rica_
dün
19:05:49
Üstad
hesap siliyor eleman
yeni farkettim.
hemen yazıyorum. ama hesaba girmeyebilir.

kusura bakmayın

slm baskan ;

tekno

köy isimlerini değiştirteceğini umuyorum.

2,MESAJ
--------------------

anzaf
RE: Konusuz
dün
21:26:33
tekrar tesekkür ederim.
bizle ilgilide bi sorun olursa yazmanız yeterli gerken yapılır..
wow yolunda basarılar. iyi oyunlar.

Üstadım
o oyuncu birlikten uzaklaştırılmıştır

bilginize...

NOT: BENZER YAZISMALAR UNEWIN LADA YAPILMISTIR ...
ve TESEKKÜR de EDİLMİŞTİR..

ehh ARTIK GEREKSİZ KONUSTUĞUNUN YADA YAZDIĞININ FARKINA VARIP FORUMDA ÖZÜR DİLERSİN UMARIM...........

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=55343&page=778
bu sayfadan itibaren oku biraz forumu.. ne yazmışsın neler yazılmış..
(çok güzel şikayet etmişsiniz ama,bir teşekkür yazınızı ben göremedim)hala mı anlatamıyorum.. madem özelden yazabiliyorsunuz,neden foruma yazıyorsunuz? foruma yazıyorsunuz madem neden yazınıza sahip çıkmıyorsunuz? dünden beri uNeVeN ve H Z Z & RA birliklerinin rahatsızlığı bu sebepledir.. kaldıki isimlere hakeret ediyorsunuz.. (hız gibi,UNEWIN gibi) bunlar için mi sizden özür dilememiz lazım yada teşekkür mü edelim? önce bir yazdıklarınızı düzeltin,sonra yazmak istediklerinizi düzeltin,sonra buraya yazın.. bana bedava yazıyorsun dediğin için senden özür dilememi bekliyorsan sanırım kendini memleketin kralı sanıyor olmalısın..(yazılanı anlama olayınıza hiçbir şey demiyorum,herşey ortada zaten..)

masal16
29-03-2011, 16:01
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=55343&page=778
bu sayfadan itibaren oku biraz forumu.. ne yazmışsın neler yazılmış..
(çok güzel şikayet etmişsiniz ama,bir teşekkür yazınızı ben göremedim)hala mı anlatamıyorum.. madem özelden yazabiliyorsunuz,neden foruma yazıyorsunuz? foruma yazıyorsunuz madem neden yazınıza sahip çıkmıyorsunuz? dünden beri uNeVeN ve H Z Z & RA birliklerinin rahatsızlığı bu sebepledir.. kaldıki isimlere hakeret ediyorsunuz.. (hız gibi,UNEWIN gibi) bunlar için mi sizden özür dilememiz lazım yada teşekkür mü edelim? önce bir yazdıklarınızı düzeltin,sonra yazmak istediklerinizi düzeltin,sonra buraya yazın.. bana bedava yazıyorsun dediğin için senden özür dilememi bekliyorsan sanırım kendini memleketin kralı sanıyor olmalısın..(yazılanı anlama olayınıza hiçbir şey demiyorum,herşey ortada zaten..)
ya siz neden anlamıyorsunu okuduğunuzu ben di-yo-rum-ki:

FORUMDA YAZIYI GÖRÜNCE gerekli, yazışmalarımızı yaptık. Her iki tarafta gerkeni söyledi. özürü tesekkürü ve bunu 3. birinin dile getirmesine gerekte yok her iki birliğinde bu kadarcık dialog yeteneği var. Bu dersleri kendinize saklayın yada dersinize daha iyi çalısın sınıfta kalabilirsiniz.

NOT: basit bi kişisel olayı neden acaba büyütüyorsunuz.

yildizimsinsen
29-03-2011, 16:06

FORUMDA YAZIYI GÖRÜNCE gerekli, yazışmalarımızı yaptık. Her iki tarafta gerkeni söyledi. özürü tesekkürü ve bunu 3. birinin dile getirmesine gerekte yok her iki birliğinde bu kadarcık dialog yeteneği var. Bu dersleri kendinize saklayın yada dersinize daha iyi çalısın sınıfta kalabilirsiniz.

size bişey anlatmak istemiyorum.. şimdi anladım hatalı olduğumu.. bana değil orada birisine çok özel teşekkür etmeniz lazımdı.. çünkü sağolsun çok güzel ilgi göstermişti,forumda olanlara da sizin mesaj gibi bir mesaj yayınladı.. oyuncuya profilini sildirten,buna rağmen birlikten çıkarttıran,ve hesabını silmesini söyleyen kişi de o dur.. (peki bunları yapmaya mecbur muydu? böyle düşündüğünüze göre mecbur değildi)
bunları da siz bilmiyorsunuz..
o kişiye teşekkür ediyorum buradan çabaları için.. çünkü böyle oyuncu H Z Z de barınamaz demiştim öncesinde ve barınamadı da.. işte bu farkı da göremediniz..

masal16
29-03-2011, 16:09
size bişey anlatmak istemiyorum.. şimdi anladım hatalı olduğumu.. Bana değil orada birisine çok özel teşekkür etmeniz lazımdı.. çünkü sağolsun çok güzel ilgi göstermişti,forumda olanlara da sizin mesaj gibi bir mesaj yayınladı.. Oyuncuya profilini sildirten,buna rağmen birlikten çıkarttıran,ve hesabını silmesini söyleyen kişi de o dur.. Bunları da siz bilmiyorsunuz..
O kişiye teşekkür ediyorum buradan çabaları için.. çünkü böyle oyuncu h z z de barınamaz demiştim öncesinde ve barınamadı da.. Işte bu farkı da göremediniz..
bunları zaten biliyoruz ve gereken karsılık verildi istersen baskanlarına sor .
Dedim ya anlamadığım şey bu basit olaydan bir beklentiniz mi var ???

marx-man07
29-03-2011, 16:10

Şikayet hem forumda hem de özelde yapılmıs. yönetimde gerekeni yapmıs. sanırım anlatılmak istenen olay hem özelden hem forumdan şikayet edenler neden sadece özelden teşekkür ettilerde forumdan etmediler olayıdır. Bence hiç birisine gerek yok hzz& ra birlklerinin durusu belli zaten. sadece arkadasın anlatmak istediğiniz yazdım.

sis
29-03-2011, 16:15

neye teşşekkür edeceğim küfür edeni attığınız içinmi ben o mesajı sadece bilgi sahibi olun diye yazdım koınuyu uzatmayın tek hatam forumu yazdığım mesaja alıntı yapılarak gereğinin hız lar tarfından yapılmadığıdır foruma yazdığım içinde unevenden özürdiledim daha ne yöneticilikten bahsediyorsun küfrü yiyen benim suçlu olan benim alın formunuzu ne yaparsan yap iki yönetici arasındaki mevzuya girip birde suçlama yapmayın hırsızın hiç suçu yok hırsızdan hiç bahsetmiyorsun her zaman ev sahibi suçlu

masal16
29-03-2011, 16:16
Şikayet hem forumda hem de özelde yapılmıs. yönetimde gerekeni yapmıs. sanırım anlatılmak istenen olay hem özelden hem forumdan şikayet edenler neden sadece özelden teşekkür ettilerde forumdan etmediler olayıdır. Bence hiç birisine gerek yok hzz& ra birlklerinin durusu belli zaten. sadece arkadasın anlatmak istediğiniz yazdım.
BENDE ONA SUNU ANLATTIM FORUMDA YAZIYI GÖRÜNCE GEREĞİNİN YAPILACAĞINDAN EMİN OLDUĞUM İÇİN DİREK İLGİLİ BAŞKANA O AN CEVAB GELMEYİNCE WOW A YAZDIM KISA Bİ SÜRE SONRA HER İKİSİDE GEREĞİNİ YAPTIĞINI İLETTİ ZATEN ..

EFSANE BİRLİKLERİ OLARAK SİZLERE GEREĞİNİ YAPTIĞINIZ İÇİN TESEKKÜR EDERİZ.....

KUSURSUZ...

Not: Önce foruma yazılmasıda sanırım baskana cekilen mesaj dan kaynaklanması kim küfür mesaj ı alsa mutlaka bir tepki verir oda uygun gördüğü hareketi yapmıs.Saygılarımla

yildizimsinsen
29-03-2011, 16:20
bunları zaten biliyoruz ve gereken karsılık verildi istersen baskanlarına sor .
Dedim ya anlamadığım şey bu basit olaydan bir beklentiniz mi var ???

benim yazdıklarımla alakasız cevap vermeye devam edecekseniz hiç alıntı yapmayın.. alıntı yaptığınız yazıyla sizin yazdığınız yazı birbirinden farklı konuda oluyor.. benim derdim işte bu.. hala hedef gösteriyorsunuz her yaptığınızla insanları..
(sadece dediğim yeri okuyup foruma bu konuda samimiyetle yazmak zorunda kalmış birine teşekkür etseniz bu kadar yazı yazılmazdı)

marx-man07
29-03-2011, 16:22
BENDE ONA SUNU ANLATTIM FORUMDA YAZIYI GÖRÜNCE GEREĞİNİN YAPILACAĞINDAN EMİN OLDUĞUM İÇİN DİREK İLGİLİ BAŞKANA O AN CEVAB GELMEYİNCE WOW A YAZDIM KISA Bİ SÜRE SONRA HER İKİSİDE GEREĞİNİ YAPTIĞINI İLETTİ ZATEN ..

EFSANE BİRLİKLERİ OLARAK SİZLERE GEREĞİNİ YAPTIĞINIZ İÇİN TESEKKÜR EDERİZ.....

KUSURSUZ...

Not: Önce foruma yazılmasıda sanırım baskana cekilen mesaj dan kaynaklanması kim küfür mesaj ı alsa mutlaka bir tepki verir oda uygun gördüğü hareketi yapmıs.Saygılarımla

Verdiğiniz tepkide sonuna kadr haklısınız. buna kimsenin itirazı yok. Bu olayı hzz&ra birlikleriyle bagdaştırmak yanlış olur. eger adamın arkasında dursa hzz&ra birlikleri haklısnız ama arkadasımız yukarda küfürü ben yedim benmi tesekkür edeceğim demiş. bu mesajına bnde küfürü biz etmedik neden özür diliyelim diyebilirim ama bunlara gerek yok. tekrrdan özür dileriz kendini bilmez bir insanın sahsınıza ettiği küfür için. hzz&ra dan rica ediyorum kimse bu konuda bişi yazmasın artık. küfür gereksiz bir sey onu konusmakda gerekesiz...

masal16
29-03-2011, 16:24
benim yazdıklarımla alakasız cevap vermeye devam edecekseniz hiç alıntı yapmayın.. alıntı yaptığınız yazıyla sizin yazdığınız yazı birbirinden farklı konuda oluyor.. benim derdim işte bu.. hala hedef gösteriyorsunuz her yaptığınızla insanları..
(sadece dediğim yeri okuyup foruma bu konuda samimiyetle yazmak zorunda kalmış birine teşekkür etseniz bu kadar yazı yazılmazdı)

ne hedefi ya ne hatası ...
küfür var ve gereken yapıldı daha ne........

ama

neyse dostum siz(sen) haklısınız diyelim ve bitirelim.

masal16
29-03-2011, 16:26
Verdiğiniz tepkide sonuna kadr haklısınız. buna kimsenin itirazı yok. Bu olayı hzz&ra birlikleriyle bagdaştırmak yanlış olur. eger adamın arkasında dursa hzz&ra birlikleri haklısnız ama arkadasımız yukarda küfürü ben yedim benmi tesekkür edeceğim demiş. bu mesajına bnde küfürü biz etmedik neden özür diliyelim diyebilirim ama bunlara gerek yok. tekrrdan özür dileriz kendini bilmez bir insanın sahsınıza ettiği küfür için. hzz&ra dan rica ediyorum kimse bu konuda bişi yazmasın artık. küfür gereksiz bir sey onu konusmakda gerekesiz...
Bende senin yazının altına imzamı atarım .

Aynen katılıyorum ola ki bizden biride böyle bir terbiyesizlik yapsa onunda sonu bu olur.

yildizimsinsen
29-03-2011, 16:33
neye teşşekkür edeceğim küfür edeni attığınız içinmi ben o mesajı sadece bilgi sahibi olun diye yazdım koınuyu uzatmayın tek hatam forumu yazdığım mesaja alıntı yapılarak gereğinin hız lar tarfından yapılmadığıdır foruma yazdığım içinde unevenden özürdiledim daha ne yöneticilikten bahsediyorsun küfrü yiyen benim suçlu olan benim alın formunuzu ne yaparsan yap iki yönetici arasındaki mevzuya girip birde suçlama yapmayın hırsızın hiç suçu yok hırsızdan hiç bahsetmiyorsun her zaman ev sahibi suçlu

şekille anlatayım:

EFSANE: hız (H Z Z demek istiyor) yönetimindeki arkadaşlar şu oyuncuyla ilgilenebilirler mi?
H Z Z : ilgilenirler.. oyuncuyla temasa geçilmiştir (15 dakika sonra oyuncuyla mesajlaşma eklendi)
20 dk sonra oyuncu ihraç edilmiştir.. kendisiyle yapılan mesajlaşma 10 dk sonra silincektir..
EFSANE: ??!!??
............
...........
(saatler sonra manasında)
EFSANE: biz zaten oyunda gerekli kişilere teşekkür ettik konuyla alakalı..
H Z Z : işiniz gücünüz reklam yapmak..
EFSANE: bedava konuşuyorsunuz burada,INAWIN a yazdık ya yetmez mi,size ne?siz kimsiniz?
H Z Z : önce isimleri düzgün yazınız,sonra yazdıklarınızı düzeltiniz,sonra yazınız..

son olarak da:
Forum Okuyanlar: hem şikayet ediyorsunuz,hem gereği yapılınca teşekkür etmemişsiniz.. madem burada teşekkür etmeyecektiniz,neden buradan yazma ihtiyacı hissettiniz? buraya yazdıysanız neden takip etmediniz yazdıklarınız?

Forumdaki insanlar siz farkında olmasanız da her yazılanı ciddiye alıyor.. onlara bari haksızlık etmeyin..

by ati
29-03-2011, 16:33
wow kurmak her zaman güney batıda hayal..

- - WOW kurulması için ilk şunun yapılması lazım savaşacak birlikler ilk günden başlıcaklar savaşa yıkılan kişiler hesabı siler kazanan birlik - - ele geçirir bu spedd gibi olmaz ne olacaksa başdan yapılır herkez wowa yüklenir ve en kolay wow kurulcak bölge - - dir.......

Egerki oyun başında testereyle savaşmış olsaydık şuan ya onlar ya biz kalırdık ama herzaman dedim oyun başındaki diplomasiye karşıyım rakip gördügünü yıkıp önüne bakacaksın her bölge bu şekil yapıyor nedense - - de savaşlar oyunun ortasında başlıyor bizler savaşa başlıyana kadar diger bölgedeki birlikler kendi bölgesini temizleyip önüne bakıyor....

Egerki t4 sürümü olmazsa kışa wowun - - den çıkacagını düşünüyorum hatta bu sefer ben wow alacam ama savaşlarda oyun ortasında degil başında başlar:p

BudA
29-03-2011, 16:36
Egerki t4 sürümü olmazsa kışa wowun - - den çıkacagını düşünüyorum hatta bu sefer ben wow alacam ama savaşlarda oyun ortasında degil başında başlar:p

T4 olmazsa :p:D

masal16
29-03-2011, 16:37
şekille anlatayım:

EFSANE: hız (H Z Z demek istiyor) yönetimindeki arkadaşlar şu oyuncuyla ilgilenebilirler mi?
H Z Z : ilgilenirler.. oyuncuyla temasa geçilmiştir (15 dakika sonra oyuncuyla mesajlaşma eklendi)
20 dk sonra oyuncu ihraç edilmiştir.. kendisiyle yapılan mesajlaşma 10 dk sonra silincektir..
EFSANE: ??!!??
............
...........
(saatler sonra manasında)
EFSANE: biz zaten oyunda gerekli kişilere teşekkür ettik konuyla alakalı..
H Z Z : işiniz gücünüz reklam yapmak..
EFSANE: bedava konuşuyorsunuz burada,INAWIN a yazdık ya yetmez mi,size ne?siz kimsiniz?
H Z Z : önce isimleri düzgün yazınız,sonra yazdıklarınızı düzeltiniz,sonra yazınız..

son olarak da:
Forum Okuyanlar: hem şikayet ediyorsunuz,hem gereği yapılınca teşekkür etmemişsiniz.. madem burada teşekkür etmeyecektiniz,neden buradan yazma ihtiyacı hissettiniz? buraya yazdıysanız neden takip etmediniz yazdıklarınız?

Forumdaki insanlar siz farkında olmasanız da her yazılanı ciddiye alıyor.. onlara bari haksızlık etmeyin..

offffffffffffff

BİZ BASKANLA NOKTAYI KOYDUK SAYGILAR.

*PEMBECİK*
29-03-2011, 16:39
- - WOW kurulması için ilk şunun yapılması lazım savaşacak birlikler ilk günden başlıcaklar savaşa yıkılan kişiler hesabı siler kazanan birlik - - ele geçirir bu spedd gibi olmaz ne olacaksa başdan yapılır herkez wowa yüklenir ve en kolay wow kurulcak bölge - - dir.......

Egerki oyun başında testereyle savaşmış olsaydık şuan ya onlar ya biz kalırdık ama herzaman dedim oyun başındaki diplomasiye karşıyım rakip gördügünü yıkıp önüne bakacaksın her bölge bu şekil yapıyor nedense - - de savaşlar oyunun ortasında başlıyor bizler savaşa başlıyana kadar diger bölgedeki birlikler kendi bölgesini temizleyip önüne bakıyor....

yok abi birde wow alma sen aldığın planlar kafi :):):) birde wow alırsan bırakır travianı herkez :D

yildizimsinsen
29-03-2011, 16:39

ilk yazdığınız yazıyı bulun (bu oyuncuyla ilgilenirmisiniz dediğin) bu konuda.. sizden alıntı yaparak ne demişim,onu bulup oradan alıntı yap istersen..

not: oradan yazmadığınız için yukarıdaki yazınızı okuyan da küfür edeni koruduğumuzu sanacak.. tek bir alıntı yok o mesajlardan çünkü alıntı yapsanız sadece teşekkür etmeniz gerekiyor.. peki neden alıntı yapmadınız yada neden o mesajlardan ısrarla alıntı yapmadığınızı,diğer her yazı yazana anında cevap verdiğinizi şimdi anlatabilmişimdir umarım..

eDü
29-03-2011, 16:44
EDITTTTT DITTT DITT DITTTT

YİNE MEŞGUL :p

izmo35
29-03-2011, 16:52

-- de yani güney batıda savaşlar oyu ortasında oluyor diyon o konuda haklısın ama baştan birlikler anlaşsada sonrasında kişilerin egoları yüzünden tüm anlaşmalar bozuluyor nedense bunuda testere birlikleri daha yoğunlukta yapıyor durduk yere yapılan tümanlaşmaları bozuyorlar gözünün üstünde kaşın va diyerek olan hesap sahiplerine oluyor neden savaşa girdiklerini bilmeden emekleri calınıyor

*PEMBECİK*
29-03-2011, 16:52
NE İŞİN VAR KIZ SENİN BURADA ÇABUK KÖYE BİDAHA GÖRMÜYEYİM BURALARDA SENİ :cool:
bir köyüm bilem yok nereye dönücem uyusss:D:D:D

Dahyt
29-03-2011, 16:56
yok abi birde wow alma sen aldığın planlar kafi :):):) birde wow alırsan bırakır travianı herkez :D

bende desteklemek isterim aldıgın wow'u

Dahyt
29-03-2011, 17:00

ABLA SANA BURADA DA RAHAT YOK GALİBA :p

*PEMBECİK*
29-03-2011, 17:03
ABLA SANA BURADA DA RAHAT YOK GALİBA :p

edükden bana rahat yokki ablam naparsın :):D

Dahyt
29-03-2011, 17:09
edükden bana rahat yokki ablam naparsın :):D

ALLAH yardımcın olsun ablam ne diyem :D:rolleyes:

Black_White
29-03-2011, 17:13

Birinci msjında yanlış yazma ihtimalini düşündüm ama 2.sindede aynı şekilde yazınca anladımki sen HZZ birlik ismiyle dalga geçmeye çalışıyorsun!

Ama ben buna izin vermem arkadaşım. Ya düzgünce yazarsın yada hiç yazmazsın!

yildizimsinsen
29-03-2011, 17:20
Birinci msjında yanlış yazma ihtimalini düşündüm ama 2.sindede aynı şekilde yazınca anladımki sen HZZ birlik ismiyle dalga geçmeye çalışıyorsun!

hocam düşünmeden yazıyorlar.. bence ne yazsak da yapsak diye düşünmekten kime yazdıklarını unutuyorlar sanırım.. bence bu ihtimal bile onlar için diğerinden daha kötüdür..

nnnturk
29-03-2011, 17:25

hARMANIMA SÖYLE TESTEREDEN Bİ KÖY VERSİN SANA

Dahyt
29-03-2011, 17:31
harmanıma söyle testereden bi köy versin sana

[ı]diyelim sanada versin[/ı]

*PEMBECİK*
hARMANIMA SÖYLE TESTEREDEN Bİ KÖY VERSİN SANA
ben isteseydim testeredeki dostlarım verirdi bana köy merak etmeyin siz ..ben isteseydim kendi hesabımıda bırakmazdım yani bunu sizin söylemenize gerek yok arkadaşım

eDü
harmanıma söyle testereden bi köy versin sana

enes yetkililerle görüşte bir daha ki server e bu arkadaşın bonservisini alalım :)

nnnturk
29-03-2011, 17:42
enes yetkililerle görüşte bir daha ki server e bu arkadaşın bonservisini alalım :)

kaç kg altın veriyonuz bonservislere :D:D

Dahyt
29-03-2011, 17:47

Yetkili mi ?

Abi adamların başkanlarının hesabının şifresini almışım hangi yetkiliden bahsediyon :D :D

Testere de yetkilide başkanda cartta curtta benim :cool:

by ati
29-03-2011, 17:59
T4 olmazsa :p:D

Olmaz olmaz:p
Ben bunu yazarken senide oluşumun içine katarak yazdım haberin olsun:p

nnnturk
29-03-2011, 18:00
Yetkili mi ?

Abi adamların başkanlarının hesabının şifresini almışım hangi yetkiliden bahsediyon :D :D

Testere de yetkilide başkanda cartta curtta benim :cool:

Paraları harcadığınız yerler belli 600 altına bi hesap

Dahyt
29-03-2011, 18:07
Paraları harcadığınız yerler belli 600 altına bi hesap

Başkanınızda dahil hepsi bize hesabını 600 altına mı bırakmış yani :)

eDü
29-03-2011, 18:22
paraları harcadığınız yerler belli 600 altına bi hesap

başkanın hesabını sattımı yani bize :)

Climax
29-03-2011, 18:49
size bişey anlatmak istemiyorum.. şimdi anladım hatalı olduğumu.. bana değil orada birisine çok özel teşekkür etmeniz lazımdı.. çünkü sağolsun çok güzel ilgi göstermişti,forumda olanlara da sizin mesaj gibi bir mesaj yayınladı.. oyuncuya profilini sildirten,buna rağmen birlikten çıkarttıran,ve hesabını silmesini söyleyen kişi de o dur.. (peki bunları yapmaya mecbur muydu? böyle düşündüğünüze göre mecbur değildi)
bunları da siz bilmiyorsunuz..
o kişiye teşekkür ediyorum buradan çabaları için.. çünkü böyle oyuncu H Z Z de barınamaz demiştim öncesinde ve barınamadı da.. işte bu farkı da göremediniz..

teşekkür için yapmadık biz bunları dert etme, yıpratma kendini ;)
kötüyü göstermek isteyen gösterir, iyiyi tebrik etmek istemeyen etmez - forumda bu tutumu sevmem, H Z Z sayfasında sorumlu olarak ismin geçiyorsa, bir beklentin olmuyor - her türlü tepkiyi beklemen dışında :D

sis
29-03-2011, 18:54
bu olayı ne ben ne de birliğim hız ve ra birlikleri ile ilişkilendirmedi ilişkilendiremezde yazmadaki amacımı daha önce yazdım bununla ilgilide açıklamalarda bulundum

Climax
29-03-2011, 18:54

bırak dili dönmüyor, ağzına yakışmaz zaten bizim birlik ismi...

sis denen varlığa H Z Z den lütfen kimse cevap yazmasın bundan sonra !!!

nnnturk
29-03-2011, 18:56
Başkanınızda dahil hepsi bize hesabını 600 altına mı bırakmış yani :)

başkanın hesabını sattımı yani bize :)

Ne demek istediğimi anlayan anladı siz böyle bilin:D:D

sis
29-03-2011, 18:56

hzz oldumu hiç dikkat etmemiştim bu zamana kadar hatırlatmanız iyi oldu bir dahakine sizi hatırlarım yazarsam ama biraz önceki mesajdada aynı hatayı yaptım sanırım

sis
29-03-2011, 18:58

ne oldu varlığımdan rahatsızmı oldunuz senin dilin çok iyi dönüyor belliki

eDü
29-03-2011, 18:58
Ne demek istediğimi anlayan anladı siz böyle bilin:D:D

:P dur bakalım bu kimdi

hatırladım enes bu mesaj atıp msne gel şifreyi vereyim diyendi hatta hep komşu komşu diyordu demi yanlış hatırlamıyorum :)

sis
29-03-2011, 18:59
kim neye izin vermiyor...

İnsanlar senin Tm BOT u kullanmana izin verecek sonra da sen burada bir HIZ esprisine izin vermeyeceksin...

Yapma yaaa...

Klavye kabadaylıgı yapmayn...
benim yazdığım espri değildi ki hiç bir birliğin adı ile espri yapmam sadece dikkatsizlik yeni farkettim okuduğm gibi yazıyorum tammamen dikkatsizlik

sis
29-03-2011, 19:04
ilk yazdığınız yazıyı bulun (bu oyuncuyla ilgilenirmisiniz dediğin) bu konuda.. sizden alıntı yaparak ne demişim,onu bulup oradan alıntı yap istersen..

not: oradan yazmadığınız için yukarıdaki yazınızı okuyan da küfür edeni koruduğumuzu sanacak.. tek bir alıntı yok o mesajlardan çünkü alıntı yapsanız sadece teşekkür etmeniz gerekiyor.. peki neden alıntı yapmadınız yada neden o mesajlardan ısrarla alıntı yapmadığınızı,diğer her yazı yazana anında cevap verdiğinizi şimdi anlatabilmişimdir umarım..
yazdığım mesajları tam okuyun lütfen uneven e yazdım kendisinin gerekli müdahaleyi yaptıktan sonra kendi mesajımdan alıntı yaparak sorunu hzz ra birliklerinin hallettiğini yazmalıydın bundan dolayı hatalıyım yazdım bu sizce yeterliolmadı sanırım

yildizimsinsen
29-03-2011, 19:13

biz elimizden geleni yaptık,yazdık.. zaten hiçbir faydası olmamış,olamaz da.. diğer arkadaşlar da yazmayacaktır diye tahmin ediyorum..

nnnturk
29-03-2011, 19:29
:P dur bakalım bu kimdi

hatırladım enes bu mesaj atıp msne gel şifreyi vereyim diyendi hatta hep komşu komşu diyordu demi yanlış hatırlamıyorum :)

Dökün bakalım kirli çamaşırlarınızı bi yakayan çıkar belki:p

dellagrazya
29-03-2011, 19:42
Abi ben seni oyunda sonradan tanıdım testereden cıkıp 46lıklar bırlıgıne geldım yıkıldıgım zamanlar oldu yıktıgım zamanlar oldu ama beni hiç ortada bırakmadın.......
Birligin ne demek oldugunu sayende ögrendim seni tanıyan zaten kimse senın hakkında yorum yapamaz bence - - en önde gelen kişilerindensin(TEKHECE):)

by ati
29-03-2011, 19:50
Abi ben seni oyunda sonradan tanıdım testereden cıkıp 46lıklar bırlıgıne geldım yıkıldıgım zamanlar oldu yıktıgım zamanlar oldu ama beni hiç ortada bırakmadın.......
Birligin ne demek oldugunu sayende ögrendim seni tanıyan zaten kimse senın hakkında yorum yapamaz bence - - en önde gelen kişilerindensin(TEKHECE):)

eyyyyyy
Ne demek kardeşim benim bide biri msj alıntı yapmış kaideye alma o kendi kendine konuşup çıkıyor:p

Nafri Çneg
29-03-2011, 19:52
bi sürü,, yeni yeni nickler türemiş, şimdi bunları seçip ayırana kadar epey bi zaman geçecek....:eek:

winston.
29-03-2011, 19:54
alayıda ayağımıza gelir kralıda

46 lıklar

cihat47
29-03-2011, 20:05
alayıda ayağımıza gelir kralıda

46 lıklar

alayının alayıda ayağımıza gelir kralıda,lideride

47 likler(MARDİNLİLER) :):D

by ati
29-03-2011, 20:08
bi sürü,, yeni yeni nickler türemiş, şimdi bunları seçip ayırana kadar epey bi zaman geçecek....:eek:

Çok haklısın ben başlayım bakalım 46lık yazanlar forumda acaba bizdenmi ilk burdan başlayım:)

dellagrazya
29-03-2011, 21:08
Yğcılarda incek var...

Esneklik fonksiyon formülü :

Toplam Y/Y
E= _______________ ;)
Toplam X/x
senın kafanın basacagı bı formul degıl bu zorlama o guzel beynını sonra dagıtırsın sanzımanı

dellagrazya
29-03-2011, 21:10
eyyyyyy
Ne demek kardeşim benim bide biri msj alıntı yapmış kaideye alma o kendi kendine konuşup çıkıyor:p
kaıdeye alınacak bı sevıyede degıl zaten abı :D

woltran
29-03-2011, 21:35
ww kurmanın savunmayla alakasız olduğunu bilecek kadar bu oyunu oynadım 20 milyondan fazla defans yığılan ww köyünün reislendiğine şahitim, bir kaç milyon defansla ww kurulduğunuda gördük, bu oyunu gözünüzde çok büyütüyorsunuz.

Etik konusuna gelince; bu olayın içinde hiç bir ahlaksızlığın olmadığını söyleyebilirim ww ler kişisel değil tam tersine birlikteliğin ve beraberliğin bir ürünüdür.Birlikçe bir karar alınırsa dediğin defans kaydırmalarıda yapılabilir. Bunada ww sahipleri dahil hiç kimseninde itirazı olamaz olsada ortak alınacak karar olduğu için kanaat etmeleri gerektiğine inanıyorum ki bahsi geçen arkadaşlarımızın birliklerinin alacağı karardır.Kendileri için en doğrusunu gene kendileri bilir.Bu konudar onların adına konuşmaya haddim de hakkımda yoktur.Sadece sizin mesajınıza cevap niteliğinde yazdım bunları.

nakur sen wow kurdugun zaman sansın yok iken geldin wow kurdugun serveri dusun..bu dereden daha cooooook sular akar cok odun kalas tasir:))

unutmayın sabirli adamın öfkesi sert tir tamiri zordur:)

woyager = ibrahim

aksoy3428
29-03-2011, 22:50
nakur sen wow kurdugun zaman sansın yok iken geldin wow kurdugun serveri dusun..bu dereden daha cooooook sular akar cok odun kalas tasir:))

woyager = ibrahim
ibo bizde wow kurduk. Ama kuramadığımız birwow da wow bakıcısı arkadaşki 36 saat pc başındaydı seviyeyi 6.45 dk geçbastığı için sabaha wow 0 landı.
Can bursa marjinal wow.ama bu wow kuracak birlik belli.

emreberger
29-03-2011, 22:54
bütün oyuncular testere de toplanmış diğer birlikler hep hikaye çevir çevir oku

nnnturk
29-03-2011, 23:00

Kitabın adı mahalenİn DELÜSÜ OLSUN

jolly joker
29-03-2011, 23:02
edizi hiçbiyere bırakamayız o artık ++ nın bir parçası :D

BudA
29-03-2011, 23:04
edizi hiçbiyere bırakamayız o artık ++ nın bir parçası :D

Seneye kış speedine Ati abime sözüm var :p
Sende gel :p
Ali abi'de gelcek dimi Ali abiiii ? :D

jolly joker
29-03-2011, 23:09

3x bu kıi t 4 olmazsa kajmeran_53 ismi 3x e geri dönüş yapacaktır hemde bomba gibi bi ortakla :) Ali abi varsa -- ye bonservis bedeli olmadan transfer olurum :D

Dahyt
29-03-2011, 23:10

Adan gibi adamlar da diğer birliklerde toplanmış.

Siz oyunculukta number one sınız :)

Kitabın adı mahalenİn DELÜSÜ OLSUN

Adamın birisinin,

Arabasının lastiği tam tımarhanenin önünde patlar.

Adam arabayı ......kenara zor yanaştırır.

Sonraki işlem malum...
Kriko, stepne, bijon anahtarı ve tekeri söker.

Ama söktüğü 4 adet bijon, yuvarlanıp yağmur mazgalına düşer.

Mazgal açılır gibi değil,

Bijonlar görünmüyor bile.

Adam bir sağına bakar, bir soluna bakar,

çaresiz kaldırıma çöker.
Olayı en başından beri tımarhanenin demir parmaklıklı penceresinden izleyen bir deli, seslenir;
- Ula salaaak! Sen ne yapıyorsun orda öyle?
- Sorma birader,lastik patladı ve değiştirirken bijonları mazgala düşürdüm.
- Düşündüğün şeye bak! Diğer lastiklerden birer tane bijon çıkar. Hepsi 3 bijonlu olsun.

Seni, lastikçiye kadar idare eder.

Adam hemern denileni yapar.
Ve akıl hastanesindeki deliye seslenir:
- Senin ne işin var tımarhanede?

Cevap müthiştir....
- Biz burada delilik'ten yatıyoruz kardeşim, salaklık'tan değil...!

BudA
3x bu kıi t 4 olmazsa kajmeran_53 ismi 3x e geri dönüş yapacaktır hemde bomba gibi bi ortakla :) Ali abi varsa -- ye bonservis bedeli olmadan transfer olurum :D

hehe :) Konuştuk anlaştık , Ali abi'de sen varsan gelirim diyo :D Sende Ali abi varsa :D

sedoist
Ya git 36 saat bilgisayarın basındaymıs...

Desene botu geç açtı şuna ..

tezat a bak... 36 saat bilgisayar basında 6 dakika geç basacak ... yaaa bırakın bu ileri devlet su işleri

uzun süre bilgisayar başında olmak insanı hata yapmaya daha fazla zorlar(bir noktadan sonra beyin mantıklı düşünmemeye başlar)

başıma gelen bir olaydan örnek vereyim; uzun süre pc başında durduktan sonra askerlerimi vahaya destek atayım derken saldırı çıkartıp vahadaki askerleri kesmem tamamen beynin yorulmasından kaynaklanmıştı.

nakur
29-03-2011, 23:12

woyager = ibrahim

Bende aynı fikirdeyim şu an için 99 daki adamla 0 daki adamın şansı benim gözümde eşit bunu anlatmak istedim teferruatlarla uğraşmaya gerek yok ;) :)

nnnturk
29-03-2011, 23:14
adan gibi adamlar da diğer birliklerde toplanmış.

siz oyunculukta number one sınız :)

adamın birisinin,

arabasının lastiği tam tımarhanenin önünde patlar.

adam arabayı ......kenara zor yanaştırır.

sonraki işlem malum...
kriko, stepne, bijon anahtarı ve tekeri söker.

ama söktüğü 4 adet bijon, yuvarlanıp yağmur mazgalına düşer.

mazgal açılır gibi değil,

bijonlar görünmüyor bile.

adam bir sağına bakar, bir soluna bakar,

çaresiz kaldırıma çöker.
olayı en başından beri tımarhanenin demir parmaklıklı penceresinden izleyen bir deli, seslenir;
- ula salaaak! Sen ne yapıyorsun orda öyle?
- sorma birader,lastik patladı ve değiştirirken bijonları mazgala düşürdüm.
- düşündüğün şeye bak! Diğer lastiklerden birer tane bijon çıkar. Hepsi 3 bijonlu olsun.

seni, lastikçiye kadar idare eder.

adam hemern denileni yapar.
ve akıl hastanesindeki deliye seslenir:
- senin ne işin var tımarhanede?

cevap müthiştir....
- biz burada [sıze=5]delilik[/sıze]'ten yatıyoruz kardeşim, [sıze=5]salaklık[/sıze]'tan değil...!

46 lıkların profilnden alıntı

by ati
29-03-2011, 23:14

Aman edizim kimseye vermem seni senin gibi saglam 6 7 tranferim var - - ye:p

woltran
29-03-2011, 23:15
ibo bizde wow kurduk. Ama kuramadığımız birwow da wow bakıcısı arkadaşki 36 saat pc başındaydı seviyeyi 6.45 dk geçbastığı için sabaha wow 0 landı.
Can bursa marjinal wow.ama bu wow kuracak birlik belli.

canbursa wow tam bir katliam idi 6,000,000 saldırı askerı gommustu ozaman benım bırlık..naya asker kesmıs ıdı ama canbursada

jolly joker
29-03-2011, 23:18
hehe :) Konuştuk anlaştık , Ali abi'de sen varsan gelirim diyo :D Sende Ali abi varsa :D
valla Ali abi benim için idol artık onun yaptıklarını yapmadan bu oyunu bırakmam ben :) bu da ben bu oyunu bırakamam demek oluyo :) ama hiç değilse birtane plan alıcam :D

BudA
29-03-2011, 23:21

Abi her transferin yanında 10 kişi daha ekle :D
Ben tek gelmicem çünkü :D

emreberger
29-03-2011, 23:21
üçkagıt dalavere adamlığın şartlarında varsa en kral adamlar 46lıklardadır

jolly joker
29-03-2011, 23:23
Bende aynı fikirdeyim şu an için 99 daki adamla 0 daki adamın şansı benim gözümde eşit bunu anlatmak istedim teferruatlarla uğraşmaya gerek yok ;) :)
forza NAKUR :) kurduğun WOWU hiçkimse unutamaz abi :)

Dahyt
29-03-2011, 23:23

10-15 tanede bizde savaşta savaş diyen adam var :D

20-25 kişilik bi ekip kursak :D

Testere mestere bişiy kalmaz abi :D

nnnturk
29-03-2011, 23:24

Sende bi karar ver kimsin 46lıkmı-TESTEREMİ
köy adın ne senin yoksa köyün yaz bi msj 4646 gönder versinler sana
bi köy

BudA
29-03-2011, 23:25
bi köy

ahahaha bu güzeldi :D:D

woltran
29-03-2011, 23:26
forza NAKUR :) kurduğun WOWU hiçkimse unutamaz abi :)

aynen valla kımse umur etmıyordu nakur kurdu.. ama su bır gercek arkadasımın ordusu bayada güzel orduydu 8 dk kala wow u kurdu yoksa pert oluyordu..:))
sans faktörü cok.. ama sonuca kurdu yanı tbr ler

woyager =ibrahim

emreberger
29-03-2011, 23:29
Sende bi karar ver kimsin 46lıkmı-TESTEREMİ
bi köy

senin merkezin yok sen önce bi köyünü başkent yapta sonra görüşelim hehe

Dahyt
29-03-2011, 23:30

ula etol belge belge dedi. 3 gün burda bangır bangır bağırdı.

2 mesaj gösterdi. O da olağan bişiydi.

Bende siz öyle yaparsınız da ben yapamaz mıyım dedim ve belge (sizin tabirinizle) toplamaya başladım.

Belgenin kralını gördünüz... :)

Siz hala o birlikle beraber nasıl oynuyosunuz anlamıyorum.

Neden savaştığınızı bile bilmiyosunuz... :rolleyes:

Dipcik:En azından bende 2 yüzlülük yok. Burda neysem oyunda da oyum.

Oyunda siyah burda beyaz demiyorum :)

emreberger
29-03-2011, 23:34
ula etol belge belge dedi. 3 gün burda bangır bangır bağırdı.

2 mesaj gösterdi. O da olağan bişiydi.

Bende siz öyle yaparsınız da ben yapamaz mıyım dedim ve belge (sizin tabirinizle) toplamaya başladım.

Belgenin kralını gördünüz... :)

Siz hala o birlikle beraber nasıl oynuyosunuz anlamıyorum.

Neden savaştığınızı bile bilmiyosunuz... :rolleyes:

ipcik:En azından bende 2 yüzlülük yok. Burda neysem oyunda da oyum.

Oyunda siyah burda beyaz demiyorum :)

belge dediğinde hiçbirşey yok lafımız bişey oldugu için degil 3kagıdı bukadar sevdiğiniz oyunda ki başarısızlıgı başka yollarla örtmeye çalışmanıza dostum:)

topalosman
29-03-2011, 23:35
++ alışan başka bölgede oynayamaz dikkatli ol :D

jolly joker
29-03-2011, 23:37
++ alışan başka bölgede oynayamaz dikkatli ol :D
2006 dan beri ++ dayız bir de başka yerleri deneyelim oraya da alışırız belki :D

cihat47
29-03-2011, 23:40
son durum nedırrr?

topalosman
29-03-2011, 23:41
2006 dan beri ++ dayız bir de başka yerleri deneyelim oraya da alışırız belki :D
tahminim yeni speed kuntlar hazırlıklı gelecektir ++ cok heyecanlı olacak hzz oyuncusu arayacaklardır ++ da intikam için:D

jolly joker
29-03-2011, 23:45
tahminim yeni speed kuntlar hazırlıklı gelecektir ++ cok heyecanlı olacak hzz oyuncusu arayacaklardır ++ da intikam için:D
valla beni yıkan tek birlik var ++ da o da Hzz. Yiğidi öldür hakkını ver demişler çok savaştık onlarla yıkıldığım oldu ama ++ da gerçekten iyiler :)

topalosman
29-03-2011, 23:46
valla beni yıkan tek birlik var ++ da o da Hzz. Yiğidi öldür hakkını ver demişler çok savaştık onlarla yıkıldığım oldu ama ++ da gerçekten iyiler :) Kunt u sorarsan ben tek başıma 5 hesap indirmiştim onlardan 10 köy filanda reislemiştim :D
sen AVCI mısın yoksa:D

jolly joker
29-03-2011, 23:47
sen AVCI mısın yoksa:D
eski S&B li Yeni AVCI :). son 2-3 server Avcıyız:D

Road Runner
29-03-2011, 23:50
Yeni speed için ++ ideal bir bölge...

jolly joker
29-03-2011, 23:51
Gelecek neyi gösterir bilinmez. T4 olursa bu oyunu oynayan bile kalmaz

Road Runner
30-03-2011, 00:00
Gelecek neyi gösterir bilinmez. T4 olursa bu oyunu oynayan bile kalmaz

T4 olmazsa gelecek server için neler olabileceği az çok belli...

-- Bölgesi savaş bölgesi olacak..
-+Çoğu zamanki gibi sakin geçecek...
+-Bu serverdaki oluşumların daha çok şekillenip büyümesi gerçekleşecek...
++ Yeni oluşumların ve yeni güçlerin ortaya çıkması gerçekleşecek...

jolly joker
30-03-2011, 00:04
T4 olmazsa gelecek server için neler olabileceği az çok belli...

-- Bölgesi savaş bölgesi olacak..
-+Çoğu zamanki gibi sakin geçecek...
+-Bu serverdaki oluşumların daha çok şekillenip büyümesi gerçekleşecek...
++ Yeni oluşumların ve yeni güçlerin ortaya çıkması gerçekleşecek...
beni kandıramazsın gelmem ++ ya :D

Dahyt
30-03-2011, 00:06
belge dediğinde hiçbirşey yok lafımız bişey oldugu için degil 3kagıdı bukadar sevdiğiniz oyunda ki başarısızlıgı başka yollarla örtmeye çalışmanıza dostum:)

Neden savaştınız bizimle ?

Başkanınız bile bunu bilmiyo :)

Sen nerenle okudun bilmiyorum ama anlayanlar çok şey anlamış :)

awe
30-03-2011, 00:07
46 lıkların profilnden alıntı

Arkadaşım biz deliliğimizle övünüyoruz zaten bu işler bizim işimiz...birliğimiz adı deliliğimizden geliyor fıkarada bahsedilen 2. yakıştırmadan değil...bizim bu tabirden sıkıntımız yok...öyle bir şey olsa bu isimle oynamazdık zaten ...ama biz gurur duyuyoruz 46LIKLAR isminden..

saygılar forum sakinleri
awe..hakan

Road Runner
30-03-2011, 00:09
beni kandıramazsın gelmem ++ ya :D

Bizim son serverımız.Bizim gibi birçok arkadaşında son serverı.Çok çok olağan bir durum çıkmazsa ve davet olmazsa H Z Z'ninde son serverı olur.

Denemek Lazım :)

jolly joker
30-03-2011, 00:10
Bizim son serverımız.Bizim gibi birçok arkadaşında son serverı.Çok çok olağan bir durum çıkmazsa ve davet olmazsa H Z Z'ninde son serverı olur.

Denemek Lazım :)
inanmam:D gecende öyle dediniz geri geldiniz :D

lazçavuş
30-03-2011, 00:11
forumdan mı hesapdan mı istersin haberi?

alo de yeter abi :):)

by ati
30-03-2011, 00:11

Size - - den dağ manzaralı biyer ayırdım:p
Ben suatların peşine düştüm:p

Road Runner
30-03-2011, 00:14
inanmam:D gecende öyle dediniz geri geldiniz :D

Orasıda doğru:)

O zaman inş. bırakıyoruz ve H Z Z bir daha kurulmaz.Yoksa pcnin başında öleceğiz... :)

Dahyt
30-03-2011, 00:16
Arkadaşım biz deliliğimizle övünüyoruz zaten bu işler bizim işimiz...birliğimiz adı deliliğimizden geliyor fıkarada bahsedilen 2. yakıştırmadan değil...bizim bu tabirden sıkıntımız yok...öyle bir şey olsa bu isimle oynamazdık zaten ...ama biz gurur duyuyoruz 46LIKLAR isminden..

saygılar forum sakinleri
awe..hakan

Abi biz deliyiz.. :)

Salak değiliz... :)

Ben arkadaşa onu anlatmaya çalıştım. Analamadı. :cool:

sempatura
30-03-2011, 00:18
Size - - den dağ manzaralı biyer ayırdım:p
Ben suatların peşine düştüm:p

Abey benı unutma... Dağ mag bılmem ben deniz olacak benımkinde :) öyle bır yer ayarla bana geleni denize dökecem... :p

Dahyt
30-03-2011, 00:20
Abey benı unutma... Dağ mag bılmem ben deniz olacak benımkinde :) öyle bır yer ayarla bana geleni denize dökecem... :p

Benim yanımda ol abi sen :D Benim başım belalıdır. :D

zevk alırsın yanımda :D hergün bi testere :cool:

*PEMBECİK*
30-03-2011, 00:20
kambersiz düğün olurmu dimi ama :D:D:D

topalosman
30-03-2011, 00:21
Orasıda doğru:)

O zaman inş. bırakıyoruz ve H Z Z bir daha kurulmaz.Yoksa pcnin başında öleceğiz... :)
hzz kurulmadıgı zamanlar RA da oynuyor hzz oyuncuları:D
işte ozaman RA rüştünü ispat edecek HZZ siz ne yapabilecekler

sempatura
30-03-2011, 00:25
Benim yanımda ol abi sen :D Benim başım belalıdır. :D

zevk alırsın yanımda :D hergün bi testere :cool:

Hahahahah aynen enes bu sefer uzaklara köy kurmak yok hee gercı sen uzaklardanda ucuyon resmen :)) Yani farketmez o sene affetmez bu ekip aga :D

kambersiz düğün olurmu dimi ama

Hıh pempecik sana unuttunuz benı bak ben demessem yerimide ayırmıyonuz hahah

Dahyt
30-03-2011, 00:37
Hahahahah aynen enes bu sefer uzaklara köy kurmak yok hee gercı sen uzaklardanda ucuyon resmen :)) Yani farketmez o sene affetmez bu ekip aga :D

Uzağa köy kurmak mı ? :D

Delirdin mi abi :D

seneye süper planlarım var :cool:

BudA
30-03-2011, 00:38
Uzağa köy kurmak mı ? :D

Delirdin mi abi :D

seneye süper planlarım var :cool:

46LIK'ta Akıllısı var mı :D

Road Runner
30-03-2011, 00:40

H Z Z oyuncuları Ra'da bir server oynamışlardır.Oda Holy war'ın dağılması sebebiyle...
Bir daha oynarlar mı bilemem.Oynarsalarda başarılar dilerim...

by ati
30-03-2011, 00:49
[QUOTE=sempatura;1170787] Yani farketmez o sene affetmez bu ekip aga :D

Valaha süper oyuncular yan yana gelecek ınş t4 olmazda son oyunumuzu yan yana - - de bitiririz forumda olupda ismini acıklamadıgımız oyuncularda mevcudtur :p bazılarıyla hala pazarlık yapıyoruz:p

Dahyt
30-03-2011, 00:57
Valaha süper oyuncular yan yana gelecek ınş t4 olmazda son oyunumuzu yan yana - - de bitiririz forumda olupda ismini acıklamadıgımız oyuncularda mevcudtur :p bazılarıyla hala pazarlık yapıyoruz:p

Pazarlık mı ? :p

Sen onlara harmanım'ın selamı var de yeter abi. Ne pazarlığı :cool:

Dahyt
30-03-2011, 01:06
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/30/699.bmp

Benden bahsediyolar :p

Şifresi değiştiği için veriyorum.

HırT'ın temsilci şifresi 42254225 idi :)

uNeVeN
30-03-2011, 01:12

RA Ekibinin bu server son oyunudur.. İlk speed den beri ++ dayız..( 1 sv lik ara hariç ) Yeter heralde bu kadar.. :)

corsann
30-03-2011, 01:20

hani la bi daha travian oynamıcaktın pis yalancı :D

BudA
30-03-2011, 01:22
hani la bi daha travian oynamıcaktın pis yalancı :D

Kanka hep Ati abinin suçu :D Ben oynamıcam dedikçe oynucan diyo :D

corsann
30-03-2011, 01:24
Kanka hep Ati abinin suçu :D Ben oynamıcam dedikçe oynucan diyo :D

yaz speedinde -+dayız olum. ben suat abiyi ikna edecem taarruzu kurcaz yine :D

BudA
30-03-2011, 01:25
yaz speedinde -+dayız olum. ben suat abiyi ikna edecem taarruzu kurcaz yine :D

la yürü git , biz kurtulmaya çalıştıkça biri bi yerden çıkıyo oynucaz diyo :D

by ati
30-03-2011, 01:26

Sen kimseye kulak asma ediz :D senin yerin - - ama kışın yazın istedigin yerde oyna :)

corsann
30-03-2011, 01:28
Sen kimseye kulak asma ediz :D senin yerin - -

beni dışlıo musun abi :D taarruzda az defans atmamıştın bana :D

corsann
30-03-2011, 01:29

adem reyis e sölerim seni :P

by ati
30-03-2011, 01:33
beni dışlıo musun abi :D taarruzda az defans atmamıştın bana :D

unuturmuyum hiç o günleri :) zaten ben nereye gittiysem hep savaş :) ben ediz üzerinden sana gönderme yapıyom gerçi suat la en son konuştugumuzda okey demişdi - - için :p

corsann
30-03-2011, 01:35
unuturmuyum hiç o günleri :) zaten ben nereye gittiysem hep savaş :) ben ediz üzerinden sana gönderme yapıyom gerçi suat la en son konuştugumuzda okey demişdi - - için :p

walla ekip toplansın da özellikle suat abi ve serhat abi. ben her türlü gelirim :D

BudA
30-03-2011, 01:37

Ohooo siz Suat abinin yeni sloganını bilmiyosunuz " Travian'sız Hayat oh ne rahat " diyip duruyo adam :D

by ati
30-03-2011, 01:40
Ohooo siz Suat abinin yeni sloganını bilmiyosunuz " Travian'sız Hayat oh ne rahat " diyip duruyo adam :D

:D:Dhadi yawwww zorla götürürüz

corsann
30-03-2011, 01:45

nisanda istanbula geliom zaten adem abi falan toplanırız suat abi de gelir. orda kafalarız onu :D

THe DaRK KNiGhT
30-03-2011, 01:56
Traviansız hayat OHHH Ne Rahat :) Oynamıyorum laa bıraktım işte beni karıştırmayın :)

TAARRUZ

THe DaRK KNiGhT

by ati
30-03-2011, 01:56
Traviansız hayat OHHH Ne Rahat :) Oynamıyorum laa bıraktım işte beni karıştırmayın :)

TAARRUZ

THe DaRK KNiGhT

sana kim haber verdi:D

BudA
30-03-2011, 01:57

TAARRUZ

THe DaRK KNiGhT

sana kim haber verdi:D

ben ben ben :D
Başkanıma dedim dedikodu yapıyolar diye atladı geldi :D

corsann
30-03-2011, 02:00

TAARRUZ

THe DaRK KNiGhT

korktu 3xden kaçtı diolar senin hakkında :P

by ati
30-03-2011, 02:00
ben ben ben :D
Başkanıma dedim dedikodu yapıyolar diye atladı geldi :D

Hahahaha :D suat sen yoksunda senin liberteler ihsanlar peşimi bırakmadı:D sahalara dön

THe DaRK KNiGhT
30-03-2011, 02:24
olmaz tabii ya yinede daha hırslı daha güçlü düşmanları tercih ediyorum zayıf kalıyorlar :p

kış diye konuşmuştuk büyük ihtimalle kışa varım kanka rahat olun...