PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

bnbn
14-02-2011, 02:48
.Sen yaptığınla övünmeye devam et.

Ne diyimki..İnsan inanmak istediği gibi inanıyor..:)

Sanada iyi forumlar..

JumanJi
14-02-2011, 02:50
Sen yapmamış olabilirsin ama gelip burda olayı yapanların savunucusu durumunda açıklama yapan sensin.

Bak burası da var..Ahhh ahh insan nasıl okumak istiyorsa öyle okuyor napalım!

bnbn
14-02-2011, 02:51
Bak burası da var..Ahhh ahh insan nasıl okumak istiyorsa öyle okuyor napalım!

Dostum rica ediyorum bir kez daha oku,

olayı yapanların savunucusu olduğumu gösteren cümlemi banada göster..

JumanJi
14-02-2011, 02:57
aydemabu bu arkadaşı rencide etmek istemezdim ama oyuncu profiline msn adresi yazmak ve önüne geleni eklemek hakkaten çok cahilce bir davranış..

Harmanım senle bu konuyu konuştum ve şifre çalındığı falan yok..Oyuncu bizzat kendi eliyle kötü niyetli olarak değil ama farkında olmadan şifre vermiş...

Aylarca verilen emek burda söz konusu...Bu yüzden akılsız dosttansa akıllı düşman her zaman daha faydalıdır..

Bugün sana soruyorum,

girdap'ın şifresi sizinkilerin eline geçmiş olsaydı ne olurdu..Kesinlikle eminim aynı durum olacaktı..!

1-)Akılsız dosttansa akıllı düşman her zaman daha faydalıdır derken sizin aydemabu akılsızlık yaptı verdi şifreyi bizim adamlar akıllılık yaptı kullandı adamın emeğini demek istedin.Yani yapılan gayet hoşuna gitmiş gibi görünüyor.

2-)girdapın şifresi size geçseydi aynısı olmaz mıydı derken de yapılan hırsızlığı gayet normal bulup,karşındakine siz olsanız siz de yapardınız diyerek olayın çok doğal birşey olmasından bahsediyorsun.

NOKTA!

harmanım
14-02-2011, 02:59
Süslü laflar etmeye gerek yok.

Senle aramızda geçen konuşmada da söyledim şimdide söylüyorum.

Aydemabu hesabının e-maili o değil.

hesabı kuzeninden aldığını ve mailini almaya gerek duymadığını msn konuşmalarını koyduğum resimde yayınlamıştım.

Ama moderatör sildi.

bnbn
14-02-2011, 02:59
1-)Akılsız dosttansa akıllı düşman her zaman daha faydalıdır derken sizin aydemabu akılsızlık yaptı verdi şifreyi bizim adamlar akıllılık yaptı kullandı adamın emeğini demek istedin.Yani yapılan gayet hoşuna gitmiş gibi görünüyor.

2-)girdapın şifresi size geçseydi aynısı olmaz mıydı derken de yapılan hırsızlığı gayet normal bulup,karşındakine siz olsanız siz de yapardınız diyerek olayın çok doğal birşey olmasından bahsediyorsun.

NOKTA!

İyi geceler dostum:)

by ati
14-02-2011, 03:04
Saçma sapan konuşma arkadaşım,

şifreyi benmi çaldım..Yada testerenin tamamımı çaldı..Ben ortada var olan gerçekleri beyan ediyorum..Bilip bilmeden burnunu sokma herşeye..

Bana kalkıp burda ahlak dersi verme..!

Yazdıklarımı tekrar oku..

Bak girdap kardeşim bu olay olalı 2 3 gün oldu biz bu olayı yine foruma taşımıcakdık ama biri HZZ hakkında bişey yazdı bizde HZZ mertligini adamlıgını yazdık heee tabiki sen çalmadın o hesaba girenler belli ama şunu yapma bu olayıda buraya gelip ya şöle oldu böle oldu deme yakışmaz boru degil 300k ordu bide maşalah her olayıda biliyorsunuz demekki sizde biri şifre bulsa hepinizin haberi oluyor az önceki yazından onu anladım yok şifreyi o vermiş falan filan bunlar ayıp şeyler hırt hesabı o bırlıgın başkanı be wow köyü sahibi neyi savunuyorsunuz kendi adıma yine diim ben buraya yazımı HZZ NİN hiç kimsenin yapamıcagı şeyi yaptıgı için yazdım burda şifre olayını geçin olan olmuş ama işte HZZ bu oyunda dostlugun daha önemli oldugunu o testeredeki herkezin suratıda vurdu benden bu kadar bu konu hakkında yazı yazmam bence sende yazma ismi gecen kişi yazsın.......

SpeküLasyoN
14-02-2011, 03:04
JumanJi 4 kapağı topladı:D Bardak hediyesini bnbn dan bekliyor artık:D 4 kapağa bir bardak demi bnbn :D:D

tayyar
14-02-2011, 09:31
Yalan konuşacak biri olmadığını biliyorum harmanım..Demekki ben yanlış duymuş olabilirim..

sonuç olarak nahoş bi durum....

Kendi adıma söyleyecek sözüm kalmadığını düşünüyorum bu konu hakkında..

Çürük sistemde sağlam çark aranmaz sanırım....

Ama bu konunun burda uzatılması heleki tüm TESTERE ye mal edilmesi doğru değil...Şifre olayında adı geçen kişiler hakkında şerefsizlik yakıştırması nasıl yapılıyorsa bunu içinde bulunduğum birliğe genelleme yapılarak mal edenlerde nazarımda şerefsizin önde gidenidir..

http://travian-reports.net/tr/img/344557f4b42.png

BAK YUNUS KARDEŞ BU ORDU GİBİ 50 TANE ORDU VAR HAZIRDA YIKARIM SENİ:) ONA GÖRE CANIMI SIKMAYIN:)
(BİZDEN HABERSİZ BİREYSEL Bİ SALDIRI OLDU SAVUNMA İÇİN TEBRİKLER ELİNE SAĞLIK)

cid0
14-02-2011, 17:49
eliniz kolunuz bağlı yapacak bşeyiniz kalmadı... artık yaptığınız terbiyesiliklerin haddi hesabı yok kend hesaplarınızdan HZZ WW saldırırsınız ardından kuru bir iftirayla hiç utanmadan bunu TESTERELER yaptı dyosunuz...

benim hesabım neden çalınmıyor?

çünkü gideceği yeri çok iyi biliyor çünkü içinde fitne ve bozukluk yok..

önce dön adamına deki zombine sen bu kanıya nasıl vardın iftira attın..

NOT: kelme fakiri inanlar bazen burda felsefi oyunlar oynar acaba nasıl laf çakarım die..

adam olmadığın kesin bunun kanıtıda ortada adamlıktan bahsetmişsin seviyeden bahsetmişsin ama yazmak istediklerini yazamamışsın ben anladım ne yazmak istediğni kardeş..

bunada inan yanında EWEREST gbi dururum kelime oyunlarından vaz geçn ve iftiralarla bu oyunu zehir etmeyin..

kardeş kelimesi ağzına hiç yakışmıo sen kimsinki senin hesabını çalıcaklar hadi çalsalar neye faydası olucak senin kendine faydan yok kelime oyununu seninle yapmam ben zeka seviyen benim oyunlarımı çözemez bikere onu geçiceksin sana laf çakılmaz ki sen kendi laflarınla kendine çakıosun zaten benim yazdıklarım senin yazdıklarına cvp o kadar felsefi yanı yok felsefe bilene anlayana insana yapılır sana diil bu sıfatlardan hiç birir sana uymuyo burda testerelere iftira atan yok yapan belli zaten zombine benim adamım değil sizde olmayan dostluk arkadaşlık var aramızda kimse kimseden üstün deildir( sen hariç sanırım seni bu çerçeveye aldım ap ayrı bişisin nesin bende çözemedim )

SpeküLasyoN
14-02-2011, 17:52
yazılar mı silindi ? 1000efsane nin forumdaki multisi vahşi sen mi sildirdin yoksa:D

cid0
14-02-2011, 17:55
vah vah ağır geldi sanırım taşıyamadı :D

sempatura
14-02-2011, 17:58
girdap'ın şifresi sizinkilerin eline geçmiş olsaydı ne olurdu..Kesinlikle eminim aynı durum olacaktı..!

Ama şunuda ekleyeyim ki her ne olursa olsun şifre çalmak şerefsizliktir şifreyi kendi elinle vermek ise ...... adını siz koyun..

yaptıgım yorum sılınmıs yanlıs anlasılmasın dıye tekrar yazayımda... 46lıklardan benım sıfremı bıldıklerı halde koyumde olan 3 ordumu hıc bır sekılde kullanmadılar... 46lıklara karsı saldırı yapmama ragmen askerlerımın hıc bırıne ellemedıler... yanı demek ıstedıgım awe hakan abının tanıdıkları ellerine şifre gecsede emege saygı dıyıp koydekı orduları kullanmazlar... ve kullanmadılarınıda bızzat kendımden gördum emınım baska bırılerı olsa hesaptakı orduları kesınlıkle bır yere cakardılar...

Saygılar :)

SpeküLasyoN
14-02-2011, 17:58
Ne tesadüf ki burda küfreden 1000Efsane nickli adam 1000ATLI birliklerinde oynamış vahşi de öyle.

Ne tesadüftür ki 1000efsane nickiyle küfreden eleman 2xte vahşi nickiyle oynuyor vahşi nickiyle foruma yazan adam da vahşi nickiyle 2xte oynuyor.

Allah allah bir serverda 2 kişi aynı nicki kullanamadığına göre burda bir zıtlık var ya da bu vahşi bizi mal sanıyor kendisi gibi:D

Hadi onu geçtim bu korkudan ben değilim diyor testere yönetimi bunda neden bişey yapmadı..Hesap çalanlara nie bişey yapılmadı.Üstüne üstlük burda gelip yazdı bnbn aydemabu akılsızlık yapıp şifreyi vermiş dedi..Oysa ki türlü hilelerle aydemabuyu kandırmışlar şifreyi almışlar demedi.Yazık yazık..

vahşi
14-02-2011, 18:01
edittt......

vahşi
14-02-2011, 18:02
editt.....

vahşi
14-02-2011, 18:04
kardeş kelimesi ağzına hiç yakışmıo sen kimsinki senin hesabını çalıcaklar hadi çalsalar neye faydası olucak senin kendine faydan yok kelime oyununu seninle yapmam ben zeka seviyen benim oyunlarımı çözemez bikere onu geçiceksin sana laf çakılmaz ki sen kendi laflarınla kendine çakıosun zaten benim yazdıklarım senin yazdıklarına cvp o kadar felsefi yanı yok felsefe bilene anlayana insana yapılır sana diil bu sıfatlardan hiç birir sana uymuyo burda testerelere iftira atan yok yapan belli zaten zombine benim adamım değil sizde olmayan dostluk arkadaşlık var aramızda kimse kimseden üstün deildir( sen hariç sanırım seni bu çerçeveye aldım ap ayrı bişisin nesin bende çözemedim )

kişi sürekli insanlar aynı değerde ve herkes eşittir deyip fakat karşısındaki insanıda küçümser :) bu ne demek oluyor??

kibir..

Kibirin nedeni, insanin kendisini tanimamasidir, Insan kendisine "Sen kimsin?
sorusunu sorduktan sonra kendisinden gercek cevaplari alabiliyorsa, iste o insan
kendisini tanimistir. Kibirli insan bulundugu konumu bilmiyor. Olmasi gereken yerede degil de kendisini
cok yucelerde goruyor. Halbuki o nun yeri orasi degil. Ornegin; birisi kendisini halkin amiri, basi saniyor
ve ona gore de davraniyor,
halktan saygi bekliyor, halkin sorunlarini kendisinin cozecegine inaniyor vb. gibi bircok tuhaf davranis sergiliyor.
Ama o kimdir? O, siradan bir halktir. Ama nefsi ona kendisinin buyuk ve onemli biri olduguna inandirmis.
Yani o insan konumunu kaybetmistir.

Bazen insani cevresi kibirli yapar. ornegin;cevresindeki insanlar ona onda olmayan meziyet ve
ozelikler yukler. sen oylesin, sen boylesin, senin kolunu bu hususta bukecek yoktur gibi.
o insan da yavas yavas kendisinde olmayan o ozelikleri kendisine inandirmaya basliyor.
Bir mudet sonra bir de bakiyorsun ki kibir sahibi olmus.
Tabii bazen kendisi bile kibirli oldugunun farkinda olmuyor. Bazen de cevre degil de insanin
kendi nefsi kendisine kendisinde olmayan ozellikleri varmis gibi telkin ediyor.
Her iki halde de insan kendisini kaybetmistir ve konumunun farkinda degildir.

sorarım sana bayan..!! destursuz yazma aklın kalbin zeki aklın uçuk neler yazdığına dikkat et sonra alacağın cevaplar altında titreyip ne yazdığının farkına varmazsın..

NOT: bayan olduğunuda son satırlarda öğrendim

SpeküLasyoN
14-02-2011, 18:07
kişi sürekli insanlar aynı değerde ve herkes eşittir deyip fakat karşısındaki insanıda küçümser :) bu ne demek oluyor??

kibir..

Kibirin nedeni, insanin kendisini tanimamasidir, Insan kendisine "Sen kimsin?
sorusunu sorduktan sonra kendisinden gercek cevaplari alabiliyorsa, iste o insan
kendisini tanimistir. Kibirli insan bulundugu konumu bilmiyor. Olmasi gereken yerede degil de kendisini
cok yucelerde goruyor. Halbuki o nun yeri orasi degil. Ornegin; birisi kendisini halkin amiri, basi saniyor
ve ona gore de davraniyor,
halktan saygi bekliyor, halkin sorunlarini kendisinin cozecegine inaniyor vb. gibi bircok tuhaf davranis sergiliyor.
Ama o kimdir? O, siradan bir halktir. Ama nefsi ona kendisinin buyuk ve onemli biri olduguna inandirmis.
Yani o insan konumunu kaybetmistir.

Bazen insani cevresi kibirli yapar. ornegin;cevresindeki insanlar ona onda olmayan meziyet ve
ozelikler yukler. sen oylesin, sen boylesin, senin kolunu bu hususta bukecek yoktur gibi.
o insan da yavas yavas kendisinde olmayan o ozelikleri kendisine inandirmaya basliyor.
Bir mudet sonra bir de bakiyorsun ki kibir sahibi olmus.
Tabii bazen kendisi bile kibirli oldugunun farkinda olmuyor. Bazen de cevre degil de insanin
kendi nefsi kendisine kendisinde olmayan ozellikleri varmis gibi telkin ediyor.
Her iki halde de insan kendisini kaybetmistir ve konumunun farkinda degildir.

sorarım sana bayan..!! destursuz yazma aklın kalbin zeki aklın uçuk neler yazdığına dikkat et sonra alacağın cevaplar altında titreyip ne yazdığının farkına varmazsın..

NOT: bayan olduğunuda son satırlarda öğrendim
Bu yazına ithafen sen zombine ye geldiğinden beri kulp bulmaya çalışıyorsun,küçümsüyorsun yani bu yazdıklarından kendine ders çıkarmamışsın.

Liseli gibi bi yerden bi yazı bulup kopyala yapıştır yapmakla olmuyor bu işler yavrum.Önce bi kendine bak sonra yazdığın yazıları iyi oku sonra ucu sana dokunmasın.

cid0
14-02-2011, 18:07
edittt......
yazdıkların doğru akıllı lafları sağdan soldan kopyalamadan kendi bildiklerinle yaz bence bu yazdıklarından sana sadece şu cvbı vericem ben kendimi övedim övdürmedim
ayrıca sen çıktın ta tepelere everest yaptın kendini bu kibirin açıklamasının ufacık bi parcası olmuyomu
bari bişeyi yazıcaksan doğru yaz kendine hakaret etme :) hahahaha
ayrıca bana burda benim cvp veremiyeceğim tek bişi yazarsın oda küfür olur
ve yine kendini göstermiş olursun yani zararı gene sana olur :p

vahşi
14-02-2011, 18:08
Ne tesadüf ki burda küfreden 1000Efsane nickli adam 1000ATLI birliklerinde oynamış vahşi de öyle.

Ne tesadüftür ki 1000efsane nickiyle küfreden eleman 2xte vahşi nickiyle oynuyor vahşi nickiyle foruma yazan adam da vahşi nickiyle 2xte oynuyor.

Allah allah bir serverda 2 kişi aynı nicki kullanamadığına göre burda bir zıtlık var ya da bu vahşi bizi mal sanıyor kendisi gibi:D

Hadi onu geçtim bu korkudan ben değilim diyor testere yönetimi bunda neden bişey yapmadı..Hesap çalanlara nie bişey yapılmadı.Üstüne üstlük burda gelip yazdı bnbn aydemabu akılsızlık yapıp şifreyi vermiş dedi..Oysa ki türlü hilelerle aydemabuyu kandırmışlar şifreyi almışlar demedi.Yazık yazık..

şu şahısa gelelim kişi kendinde gördüğü herşeyi başkasına yükler hemen anti bir atak yapar oyun içinde bastıramadığı egolarını burda şahıs üstünde denemeye kalkar

bnbn
14-02-2011, 18:11
yazdıkların doğru akıllı lafları sağdan soldan kopyalamadan kendi bildiklerinle yaz bence bu yazdıklarından sana sadece şu cvbı vericem ben kendimi övedim övdürmedim
ayrıca sen çıktın ta tepelere everest yaptın kendini bu kibirin açıklamasının ufacık bi parcası olmuyomu

Rica ediyorum artık bu konuyu kapatalım

şu şahısa gelelim kişi kendinde gördüğü herşeyi başkasına yükler hemen anti bir atak yapar oyun içinde bastıramadığı egolarını burda şahıs üstünde denemeye kalkar

Dostum sende lütfen heleki o şahısa cevap verip kendini yormana gerek bile yok..

vahşi
14-02-2011, 18:12

dedimya kişi kendinde olmayanı başkasında gördüğünde cinnet geçirir

küfür ettğimi hatırlamıyorum ama iftirayada göz yummam

bak sohbette PEMBECİK die bir hanım hanımcık var gerek oyun duruşu gerek sohbeti çok seviyeli hiç bir olaya müdahil deil sen bence herşeyi hak ediyorsun devam et..

nihayetinde bayan..

cid0
14-02-2011, 18:15
dedimya kişi kendinde olmayanı başkasında gördüğünde cinnet geçirir

küfür ettğimi hatırlamıyorum ama iftirayada göz yummam

bak sohbette PEMBECİK die bir hanım hanımcık var gerek oyun duruşu gerek sohbeti çok seviyeli hiç bir olaya müdahil deil sen bence herşeyi hak ediyorsun devam et..

nihayetinde bayan..
konuyu kapatalım diyolarsen hala kuyruguna basılmış gibi baarıosun evet o hanım hanımcıktır bitanedir

seviyorum seni pembişimmmmmmmmmmmmmmmm:)

vahşi
14-02-2011, 18:17
konuyu kapatalım diyolarsen hala kuyruguna basılmış gibi baarıosun evet o hanım hanımcıktır bitanedir

ortada kemik yokken kemiğim die havlayanda sensin ben almadım kemiğini senin kemğine sahip çıkamayan utansın ne diyim

yada seni iyi bir zincirle bağlaması gerekirmiş...

konu senin kemiğinn üzerine deldi ama bi an kendini burda buldun..

*PEMBECİK*
14-02-2011, 18:20

tşkler canım bende seni seviyorummmm:o

cid0
14-02-2011, 18:30
hakaret edenler kendi zayıflıklarının kişiliklerinin eksikliklerinin ortaya çıkmasına sebep olan karşısındaki insana hakaret ederk kendi acizliini ve kusurunu örtbas etmeye çalışmaktadır diye düşünüyorum bu aslında kendi dünyasında kendisi ile barışık olmayan sorunlu ve sorunlarını çözememiş insanların tavrıdır yazık yazık

by ati
14-02-2011, 18:31
CİDO PEMBECİK ALLAH aşkına şuna yazmayın yau bırakın ne yazarsa yazsın dilin kemigi yok ikinizden ricam buna cvp vermeyin..........

bnbn
14-02-2011, 18:32
Yüce Allah ın habibibim (sevdiğim) diye hitap ettiği peygamberimiz hz.Muhammed in (s.a.v) doğumunu kutladığımız bu gecede öncelikle Yüce Allah a sevgililer sevgilisi hz. Muhammed i bizlere peygamber olarak gönderdiği için sonsuz şükür ediyorum ve Yüce Allah Teala dan bu gecede peygamberimizin hürmetine tüm islam aleminin ve birlik arkadaşlarımın dualarını ve ibadetlerini kabul etmesini günahlarımızın affına vesile olmasını dilerim
MEVLİT KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

by ati
14-02-2011, 18:34
Yüce Allah ın habibibim (sevdiğim) diye hitap ettiği peygamberimiz hz.Muhammed in (s.a.v) doğumunu kutladığımız bu gecede öncelikle Yüce Allah a sevgililer sevgilisi hz. Muhammed i bizlere peygamber olarak gönderdiği için sonsuz şükür ediyorum ve Yüce Allah Teala dan bu gecede peygamberimizin hürmetine tüm islam aleminin ve birlik arkadaşlarımın dualarını ve ibadetlerini kabul etmesini günahlarımızın affına vesile olmasını dilerim

AMİN sagolasın sizinde kandiliniz mübarek olsun....

sempatura
14-02-2011, 18:35
CİDO PEMBECİK ALLAH aşkına şuna yazmayın yau bırakın ne yazarsa yazsın dilin kemigi yok ikinizden ricam buna cvp vermeyin..........

..........

by ati
14-02-2011, 18:38
atilla abı sızde nıye adamın asker koyunu reıslıyorsunuz :D sonra gelır burda boyle konusur :D suc sızde bence hahaha

Agzından ne cıktıgını karşısındakinin bayan oldugunu unutuyor olay farklı yerlere gidecek bende zor tutuyom yazmamak için ama yazmıcam hepinizden ricam sadece bu adama cvp vermeyin kendisi yazsın okusun..........

TRAVİAN
14-02-2011, 18:42
tüm travian sakinlerinin kandilini kutlar esenlikler dilerim....

OffLee

not:servan bu yunus devamlı s5 den örnek veriyo... neden acaba :D

*PEMBECİK*
14-02-2011, 18:45
ben yazmıyom abim sadece okuyorum yazılanları

*PEMBECİK*
14-02-2011, 18:46
Herkezin kandili mübarek olsun dualarınız kabul olsun ..hayırlı kandiller herkeze

by ati
14-02-2011, 18:50
Herkezin kandili mübarek olsun dualarınız kabul olsun ..hayırlı kandiller herkeze

Sagolasın sizinde kandiliniz mubarek olsun hadi forumdan cıkalım bugun savaş birbirimizi kırmak yerine bol bol dua edelim.....

merve oku ama cvp yazma abisi

Ben çıktım kalın Saglıcakla

bnbn
14-02-2011, 18:52

OffLee

Seninde kandilin mübarek olsun aga..

şşş kimse bilmesin:D

cid0
14-02-2011, 19:46
ati sen ne zaman gördün benim foruma yazdığımı ama birinin buna haddini aştığını göstermesi gerekiodu tutamadım kendimi napıyım umarım bu hakareti aşan sözlerini başkanı okur ve gerekini yapar ki tepkisisz kalmıyacağını tahmin ediyorum

SpeküLasyoN
14-02-2011, 19:57
ati sen ne zaman gördün benim foruma yazdığımı ama birinin buna haddini aştığını göstermesi gerekiodu tutamadım kendimi napıyım umarım bu hakareti aşan sözlerini başkanı okur ve gerekini yapar ki tepkisisz kalmıyacağını tahmin ediyorum
Tabi ki tepkisiz kalacak:D Başkanı farklı mı ki tepki göstersin al birini vur ötekine:d Adam burda ana avrat sövdü bişy yapmadılar.Üstüne başkanları hesap çalarak insan emeğinin içine etti sen daha başkanlarından tepki bekliyosun:)

YILAN
14-02-2011, 20:00

Amin Kardeşim Seninde... Serverdaki tüm gerçek dostların ve oyun düşmanlarınında kandili mübarek olsun..

vahşi
14-02-2011, 20:39
saygı değer vahşi-iceman (mustafa) abim için yazmıyacam... ve HIRT başkan içn..

bu foruma son yazışım

tüm WW sahiplerine başarılar..

kuvvetmira
14-02-2011, 20:41
saygı değer vahşi-iceman (mustafa) abim için yazmıyacam... ve HIRT başkan içn..

bu foruma son yazışım

tüm WW sahiplerine başarılar..

Sanada Basarılar Teşekurler Hayırlı Yagmalar Vs Vs Vs:)

eCu
15-02-2011, 00:51
Kimsenin yagmasinda gozum yok... Allah daha cok versin de...

8/10 milyonu gectik artik, 15 milyon da tamam ama 1 gunde 29 milyon hammadde nasil yagmalanir arkadas, anlamis degilim :)

Birde tek hesap 29 M. yagmalarken, birligi nasil 17 M. yagmaliyor, onu da bilemedim?

Geri kalmisim bu yagma isinde... Etud e kalmam gerek...

Horizon
15-02-2011, 00:58

OffLee

Bilmiyorum sormak lazım vardır bir sebebi :D yunis söylüyorsa vardır doğruluk payı :)

Bas-Kann
15-02-2011, 01:00

8/10 milyonu gectik artik, 15 milyon da tamam ama 1 gunde 29 milyon hammadde nasil yagmalanir arkadas, anlamis degilim :)

Birde tek hesap 29 M. yagmalarken, birligi nasil 17 M. yagmaliyor, onu da bilemedim?

Ögrenırsen bana da etud ver bu konuda hocam :)

JumanJi
15-02-2011, 01:02

Birliği yağma veriyor olabilir ya da gün boyu birlikte değilmiştir:)

bnbn
15-02-2011, 01:07
Bilmiyorum sormak lazım vardır bir sebebi :D yunis söylüyorsa vardır doğruluk payı :)

warda siz geriden takip edip beni tartışmaların ortasında yalnız bırakıyorsunuz,

herkez görsünki benimde hzz dan arkadaşlarım var:p

Cetvelsiz
15-02-2011, 01:15

ekiciler birliğe üye oldu bugün 00:34

Bu yeterli bir cevap olmuştur umarım.

ekiciler hesabı birlik dışındaydı yeni geldi birliğe.

Birşeyler yazmadan önce biraz araştırmakta yarar var.

Horizon
15-02-2011, 01:16
warda siz geriden takip edip beni tartışmaların ortasında yalnız bırakıyorsunuz,

herkez görsünki benimde hzz dan arkadaşlarım var:p

Ne arkadaşı yunis 5 senelik dostun var arkadaşlık az kalır :D ahahahaha

//Ritalin

rullaz
15-02-2011, 01:19

oyunda sadece o oyuncu yağma atmıyordur onun birliğini de yağmalıyorlar demek ki.

eCu
15-02-2011, 01:24
ekiciler birliğe üye oldu bugün 00:34

Bu yeterli bir cevap olmuştur umarım.

ekiciler hesabı birlik dışındaydı yeni geldi birliğe.

Birşeyler yazmadan önce biraz araştırmakta yarar var.

Yanlis anladiniz sanirim... Birlik konusunu gercekten anlamadigim icin yazdim... ekiciler hesabinin da birlikten ciktigini hic gormemistim simdiye kadar, ki yine ben gormedim diye hic olmadigi anlamina gelmez...

Ben sadece 29 M. hammadde yagmalanmasina takildim... Ortalamanin cok uzerinde...

3 yil Traviana ara verip, tekrardan eglence icin acilmis bir hesabim var... Ilk kez madalyali versiyonda oynadigim icin dikkat ediyorum boyle seylere... Sormak istedim... Arastiracak bir yerimde yok malesef...

Sanirim forumun birlik kisimlarinda kavga, gurultu ve suclamalara cok alistiginiz icin, kotu niyet ariyor olmussunuz her mesajda... Belkide ben yanlis tanitmisimdir kendimi, arastirmak lazim...

Size de hak veriyorum bu yuzden...

Cetvelsiz
15-02-2011, 01:41
Yanlis anladiniz sanirim... Birlik konusunu gercekten anlamadigim icin yazdim... ekiciler hesabinin da birlikten ciktigini hic gormemistim simdiye kadar, ki yine ben gormedim diye hic olmadigi anlamina gelmez...

Ben sadece 29 M. hammadde yagmalanmasina takildim... Ortalamanin cok uzerinde...

3 yil Traviana ara verip, tekrardan eglence icin acilmis bir hesabim var... Ilk kez madalyali versiyonda oynadigim icin dikkat ediyorum boyle seylere... Sormak istedim... Arastiracak bir yerimde yok malesef...

Sanirim forumun birlik kisimlarinda kavga, gurultu ve suclamalara cok alistiginiz icin, kotu niyet ariyor olmussunuz her mesajda... Belkide ben yanlis tanitmisimdir kendimi, arastirmak lazim...

Size de hak veriyorum bu yuzden...

Söylediğim gibi birlik dışındaydı kimi yağmaladı da bu rakama ulaştı onu bilemiyorum. Gerçi birlik içinde de olsa merak edipte kimi yağmaladığına bakmam.

Her mesajda kötü niyet arama gibi bir lüksüm olamaz ki zaten foruma çok yazı yazan biri değilim.

Söyleme tarzınız değişik olduğundan yanlış anlaşılma oldu demekki.

bnbn
15-02-2011, 01:43

//Ritalin

eksik olma:)

Şu speed bitsin s5 te ortağımsın şimdiden diyim:))

eCu
15-02-2011, 01:49
Her mesajda kötü niyet arama gibi bir lüksüm olamaz ki zaten foruma çok yazı yazan biri değilim.

Söyleme tarzınız değişik olduğundan yanlış anlaşılma oldu demekki.

Genel olarak soylemistim... Hani "yazmis yine biri, satasiyor mu acaba" dusuncesiyle yazilmis bir savunma gibi geldi de, duzeltmek istedim... Direk siz kotu niyet atiyorsunuz gibi olmus sanirim...

Neyse...

Bilgilendirme icin tesekkurler... Cok iyi yagma cikmis... Tebrik ederim... Dedim ya bosuna ugrasiyorum, etud e kalmam lazim, kacmis o konu :)

Cetvelsiz
15-02-2011, 02:02
Genel olarak soylemistim... Hani "yazmis yine biri, satasiyor mu acaba" dusuncesiyle yazilmis bir savunma gibi geldi de, duzeltmek istedim... Direk siz kotu niyet atiyorsunuz gibi olmus sanirim...

Neyse...

Bilgilendirme icin tesekkurler... Cok iyi yagma cikmis... Tebrik ederim... Dedim ya bosuna ugrasiyorum, etud e kalmam lazim, kacmis o konu :)

Malesef yeni forumda değişik karakterde insanlar olduğu için mesajı okurken 3 defa düşünüyor insan.

İlk mesajınızı da ona göre değerlendirdim. Demekki yanlış yapmışım. Varsa bi kusurumuz affola.

Fakat acilen üyelik sisteminin geri getirilmesi taraftarıyım. Forum eskiyi fazlasıyla aratıyor :(

eCu
15-02-2011, 02:16
Malesef yeni forumda değişik karakterde insanlar olduğu için mesajı okurken 3 defa düşünüyor insan.

İlk mesajınızı da ona göre değerlendirdim. Demekki yanlış yapmışım. Varsa bi kusurumuz affola.

Fakat acilen üyelik sisteminin geri getirilmesi taraftarıyım. Forum eskiyi fazlasıyla aratıyor :(

Estagfurullah... 29 milyona yaklasamayacagimi anlayinca sinirlenip bende mana katmis olabilirim biraz :) Yanlis anlamalari giderebildiysem sorun yok...

Uye adayligi sistemine gelince...

Ben sizi eski forumdan da hatirliyorum... Ama uye adayliginin da forumda ne kadar karmasa yarattigini siz hatirliyorsunuzdur... O is cozulemedi hocam... Cozulmeside biraz zor...

Uye adayligi birlik forumlari icin bulunmaz nimet... Cezayi yiyince geri donemeyecegini bilen uye edecegi kelami iki kere dusunur... Kimseye de sovup saymasi icin hesabini kullandirmaz... Ama birde forumun diger kisimlari var... Orada da uye olmak icin ne yapacagini sasiranlarin karmasasi...

Yani anliyacaginiz, iki ucuda kotu bu degnegin... Ellememek lazim :)

Cetvelsiz
15-02-2011, 02:30
Estagfurullah... 29 milyona yaklasamayacagimi anlayinca sinirlenip bende mana katmis olabilirim biraz :) Yanlis anlamalari giderebildiysem sorun yok...

Uye adayligi sistemine gelince...

Ben sizi eski forumdan da hatirliyorum... Ama uye adayliginin da forumda ne kadar karmasa yarattigini siz hatirliyorsunuzdur... O is cozulemedi hocam... Cozulmeside biraz zor...

Uye adayligi birlik forumlari icin bulunmaz nimet... Cezayi yiyince geri donemeyecegini bilen uye edecegi kelami iki kere dusunur... Kimseye de sovup saymasi icin hesabini kullandirmaz... Ama birde forumun diger kisimlari var... Orada da uye olmak icin ne yapacagini sasiranlarin karmasasi...

Yani anliyacaginiz, iki ucuda kotu bu degnegin... Ellememek lazim :)

Anlaşabildiysek sorun yoktur :)

O karmaşaya razıyım çünkü aynı adamın 3-5 hesabı olup her hesabından ayrı ayrı küfürler, hakaretler yazmasından çok çok iyidir diye düşünüyorum. Tabi biz ne düşünürsek düşünelim kararı forum yöneticileri verecektir.

Neyse msn konuşmasına döndü :D

Mesaj kirliliğinden dolayı özür..

bnbn
15-02-2011, 03:00
Anlaşabildiysek sorun yoktur :)

O karmaşaya razıyım çünkü aynı adamın 3-5 hesabı olup her hesabından ayrı ayrı küfürler, hakaretler yazmasından çok çok iyidir diye düşünüyorum.
.

Katılmamak elde değil..Umarım bir an önce üye adaylığına geçerler

bloodparty
15-02-2011, 09:46
eksik olma:)

Şu speed bitsin s5 te ortağımsın şimdiden diyim:))

Hahaa eski s5 ciler toplanıyor mu :) Avrupa serverından fırsat bulabilirsek Rh Geliyor Durma saklan dedirtiriz yine s5 ahalisine :)

uNeVeN
15-02-2011, 12:29
Ne bu yaa , hadi ww cular biraz seviye basın :)

Bizi mi bekliyorsunuz :D

harmanım
15-02-2011, 12:45
Bizim wowumuz yok.

Askerimiz yok. :)

Testereleri bekliyoruz... :)

Oyunu bitirseler de gitsek :)

bnbn
15-02-2011, 12:59
Hahaa eski s5 ciler toplanıyor mu :) Avrupa serverından fırsat bulabilirsek Rh Geliyor Durma saklan dedirtiriz yine s5 ahalisine :)

Walla müttefiğim gelirse bende memnun olurdum ama s5 başlayalı 2 aydan fazla oldu..Dünde kelmahmut ile konuştuk yok gelmiyoz demişti:rolleyes:

uNeVeN
15-02-2011, 13:24
Bizim wowumuz yok.

Desene o zaman WW ların seviyelerinin artması için bizi bekliyor herkes :D :D

Neyse bugün tatilimin son günü biraz daha gezeyim ben :p

_TEKSAS_
15-02-2011, 13:25
Desene o zaman WW ların seviyelerinin artması için bizi bekliyor herkes :D :D

Neyse bugün tatilimin son günü biraz daha gezeyim ben :p

askerlerıde yanına alsana gezdır bıraz tahıl tahıl deyıp duruyorlarmış:p

bnbn
15-02-2011, 14:07
http://img14.imageshack.us/img14/2586/dgtg.png

Şu natar saldırısını görünce oyunun sonunun yaklaştığını daha iyi anlıyor insan..:o

İlk natar saldırısı biraz daha sağlam ve bunu bile bile saho arkadaşın ilk 5. seviyeyi basmasından ötürü tbr ederim..

Blood & Bone
15-02-2011, 14:18
RESİM

Şu natar saldırısını görünce oyunun sonunun yaklaştığını daha iyi anlıyor insan..:o

İlk natar saldırısı biraz daha sağlam ve bunu bile bile saho arkadaşın ilk 5. seviyeyi basmasından ötürü tbr ederim..

x2 serverinden size SeLamLar getirdim 3x aiLesi :P :P
Bi bakınayım dedim ama uneven 2 tane wow köyümü aLmış Yoksa benmi yanLış görüyorum :)

jülyus sezar
15-02-2011, 14:23
x2 serverinden size SeLamLar getirdim 3x aiLesi :P :P
Bi bakınayım dedim ama uneven 2 tane wow köyümü aLmış Yoksa benmi yanLış görüyorum :)

doğru görüyorsun koç, almış kerata:D

ama birinin ilk seviye5i kurması gerekiyor, yoksa herkez ilk saldırı daha sağlam biz kurmayalım deyip yan çizer.

wowtime birliği 4 tane wow köyü almış tebrik etmek lazım

Blood & Bone
15-02-2011, 14:28

ama birinin ilk seviye5i kurması gerekiyor, yoksa herkez ilk saldırı daha sağlam biz kurmayalım deyip yan çizer.

wowtime birliği 4tane wow köyü almış tebrik etmek lazım

Bizdede HeavenLer 6 tane almışlardı ama adma gibi wowLarı kaLmadı şu an :)
Neyse Herkese KoLay GeLsin..
WW SaLdırıLarı zamanı geLirim bi daha :)

İyi OyunLar :)

JumanJi
15-02-2011, 14:33

wowtime birliği 4tane wow köyü almış tebrik etmek lazım
WOWTİME birliği değil onlar:) 1 i SON birlikleri birisi CıZzZ birlikleri birisi EFSANE birisi de TESTERE birlikleri.

TRAVİAN
15-02-2011, 18:06

//Ritalin

ben sevmiyom yunusu servanım.... benim askerleri yine mundar ettirdi.... :D böyle dost düşman başına :D

iceman
15-02-2011, 18:08
dostlar daha yeni foruma girdim. ooo üzerimden dünya muhabbet dönmüş.
ben eski serverden vahşettin.
bu serverdeki vahşi-iceman.
asker köyü reislenen benim. ama o vahşi nickli kullanıcı ben değilim lütfen olaya beni karıştırmayın. asker köyü patladı hesabı bıraktım. beni durduk yere muhabbetinize çekmeyin

bnbn
15-02-2011, 18:16
ben sevmiyom yunusu servanım.... benim askerleri yine mundar ettirdi.... :D böyle dost düşman başına :D

Yahu senin hesabın çok durgun ve keyifsizdi..Tüm eğlence benim hesapta..Orayı bırak diye bi pusu kurdum senin askerlere..Yazıktır enerjini orda harcama:D

Ayrıca dün ve bugünkü partiyi kaçırdın haberin olsun:p

kuvvetmira
15-02-2011, 19:17
Bizim wowumuz yok.

Adamlara Okadar Yüklendinizki Gitiler Kutsal İttifak Yaptılar :)
-+'daki Tüm Wowlarla Biz Hariç :)
Şimdi Palazlanmasınlar Sanane Sen Ne Diye Karısıyorsun Die.. Sadece Onlara Cok Yüklendiler -/-de
Artık Buralara Yelken Acdılar Hayırlısı:D

Adaşş Sevimm seni beni bul özlem gidrek

Fatii

eDü
15-02-2011, 19:42
wowtime birliği değil onlar:) 1 i son birlikleri birisi cızzz birlikleri birisi efsane birisi de testere birlikleri.

arkadaşın dediklerini biraz daha açacak olursak

biz biz biz idik 32 kız idik ezildik büzüldük bi duvara dizildik

ATIL HIRTTT :D

harmanım
15-02-2011, 19:46
sahonun wowu sıfırlandı :)

Rapor bekliyoruz... :)

eDü
15-02-2011, 19:47
sahonun wowu sıfırlandı :)

rapor bekliyoruz... :)

birazdan natarlar rapor koyar :)

bnbn
15-02-2011, 19:59
Adamlara Okadar Yüklendinizki Gitiler Kutsal İttifak Yaptılar :)
-+'daki Tüm Wowlarla Biz Hariç :)
Şimdi Palazlanmasınlar Sanane Sen Ne Diye Karısıyorsun Die.. Sadece Onlara Cok Yüklendiler -/-de
Artık Buralara Yelken Acdılar Hayırlısı:D

Adaşş Sevimm seni beni bul özlem gidrek

Fatii

arkadaşın dediklerini biraz daha açacak olursak

biz biz biz idik 32 kız idik ezildik büzüldük bi duvara dizildik

ATIL HIRTTT :D

Sadece plan amaçlı bir birleşmedir..Konuşturmayın şimdi beni..En azından savaş başladığında birleşmemiz 7 yada 8 iken şimdi 10 20 30 değil;)

Yanlış anlaşılmasın,

Kimin kimle birleştiği önemli değil beni hiç alakadarda etmez ama bir eleştiri yapılacaksa önce aynaya bakılmalı diye düşünüyorum:)

ölü
15-02-2011, 20:06
wowlardAN ilk seviye alınmıs galiba raporrr:))

patriyot
15-02-2011, 20:08
http://img203.imageshack.us/img203/2181/94062414.jpg (http://img203.imageshack.us/i/94062414.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Wow bakıcılarını tebrik ederim. haklarını helal etsinler
(http://img203.imageshack.us/i/94062414.jpg/)

bnbn
15-02-2011, 20:13

Erken bir saldırı gibi olmuş ama conguerorun merkezini değiştirmesi sebebiyle sanırım tahıl sıkıntısından bir an önce elinden çıkarmak için yapmış diye düşünüyorum..

Saldıran ve savunan arkadaşları tbr ederim..

nusrat
15-02-2011, 20:25
[/URL][URL="http://img203.imageshack.us/i/94062414.jpg/"]http://img203.imageshack.us/img203/2181/94062414.jpg (http://img203.imageshack.us/i/94062414.jpg/)

751 Mancınık Enteresan :o Tebrıkler her iki tarafada :)

altug59
15-02-2011, 20:28
http://img203.imageshack.us/img203/2181/94062414.jpg (http://img203.imageshack.us/i/94062414.jpg/)

üstadı tebrik ederim :)

hekimoglu
15-02-2011, 20:31

CONGUEROR u ve Savunan arkadaşları tebrik ederim.. Bu tarz güzel raporlar bekliyoruz....

MVP_PEACE
15-02-2011, 20:36
751 Mancınık Enteresan :o Tebrıkler her iki tarafada :)

rahat 20-25k manıcınık kesildi sanırım HZZ köylerinde.MANCINIK Aralarına giren arkadaşlarımızı tebrik ederiz :) ordu da bundan fazlaydı.
saldıran ve savunan arkadaşa tebrikler.

SUSPİRİA
15-02-2011, 21:06
[ımg]http://img203.imageshack.us/img203/2181/94062414.jpg[/ımg] (http://img203.imageshack.us/i/94062414.jpg/)

uploaded with ımageshack.us (http://imageshack.us)

wow bakıcılarını tebrik ederim. Haklarını helal etsinler
osman bey tebrik ederim iyi saldırı sanırsam tahıl sıkıntısı :d

cemetery
15-02-2011, 21:09
[/URL][URL="http://img203.imageshack.us/i/94062414.jpg/"]http://img203.imageshack.us/img203/2181/94062414.jpg (http://img203.imageshack.us/i/94062414.jpg/)

Osman abi tebrikler güzel ordu artık bırak abi travianı gençlerin önünü aç :p

patriyot
15-02-2011, 21:17
osman bey tebrik ederim iyi saldırı sanırsam tahıl sıkıntısı :d

muhterem malesef sıkıntı oldu çok şey yazacak çizecek ama yuttum herşeyi kendimle beraber götürecem az çok beni karekterimi tanırsın her ne olduysa yan köylerim yıkılıyor ankaraya gitmiştim hzz alt birikleri yan köylerden yıkıyolar yıksınlar canları sa olsun ama niye yıkıyolar u adam ne etimiş diye soran yok birde "sen bittin" diye mesajlar alıyorum sever başından beri sorunlar yaşıyoruz hesapla hesaba girdiler askerimi birlige yolladılar sonra ne oldugunu anlamadıgım bu saldırılar he neyse artık bu oyunu oynamayacagım bitti artık

patriyot
15-02-2011, 21:19

gidiyorum ibo günahlarımla sevaplarımla başımı alıp engin denizleri aşacagım :)

cemetery
15-02-2011, 21:20
gidiyorum ibo günahlarımla sevaplarımla başımı alıp engin denizleri aşacagım :)

aynen abi emekliye ayrıl benim gibi :p

by ati
15-02-2011, 21:21
Sadece plan amaçlı bir birleşmedir..Konuşturmayın şimdi beni..En azından savaş başladığında birleşmemiz 7 yada 8 iken şimdi 10 20 30 değil;)

Yanlış anlaşılmasın,

Kimin kimle birleştiği önemli değil beni hiç alakadarda etmez ama bir eleştiri yapılacaksa önce aynaya bakılmalı diye düşünüyorum:)

Ne aynaya bakacan yunus karşında white bırlıgınden yazan var kim onlar kadar savaşdı kuzey batıda bide bak sana yazacagımı iyi oku sen adamına göre yazı yazıyorsun gecen gun sana biri yunus kafamı bozma böle 50 ordu var sokarım köyünü yıkarım dedi cvp veremedim bide braya gelip saga sola msj yazmaya kalkma ya herkeze cvp ver yada kimseye cvp verme ........

46lıklar planı aldı naptı bılıyonmu daha dün savaştıgınız adamlarla sizi aynı wowun içine soktu biz böle adamlarınız umurarım anlamışındır daha açık yazmayım...........

patriyot
15-02-2011, 21:22
aynen abi emekliye ayrıl benim gibi :p

dur yaw emekli ikramiyesini almadan gitmem

cemetery
15-02-2011, 21:26
dur yaw emekli ikramiyesini almadan gitmem

Abi torba yasası çıktı artık emekli ikramiyeleri kaldırılıyor emekliler artık elini torbaya sokup tombala çekicek :)

patriyot
15-02-2011, 21:27
Abi torba yasası çıktı artık emekli ikramiyeleri kaldırılıyor emekliler artık elini torbaya sokup tombala çekicek :)

yaw iyide benim torbaya sokacak elim yokki eli olanlar duşunsun :)

cemetery
15-02-2011, 21:31
yaw iyide benim torbaya sokacak elim yokki eli olanlar duşunsun :)

e abi sana emekli ikramiyesi de yok o zaman kusura bakma :) şaka bi yana köy derdinden kurtulmuş oldun abi iyi bi uyku çekersin artık hayırlı olsun sosyal hayatın :)

by ati
15-02-2011, 21:37
dostlar daha yeni foruma girdim. ooo üzerimden dünya muhabbet dönmüş.
ben eski serverden vahşettin.
bu serverdeki vahşi-iceman.
asker köyü reislenen benim. ama o vahşi nickli kullanıcı ben değilim lütfen olaya beni karıştırmayın. asker köyü patladı hesabı bıraktım. beni durduk yere muhabbetinize çekmeyin

Kesinlikle sizle ilgisi yok sadece diger kişiye yazılmış msjlardır sizin o tür msjlar yazmıcagınızı zaten tanıyanlarda bilir...

ZOMBİNE

SUSPİRİA
15-02-2011, 21:38
muhterem malesef sıkıntı oldu çok şey yazacak çizecek ama yuttum herşeyi kendimle beraber götürecem az çok beni karekterimi tanırsın her ne olduysa yan köylerim yıkılıyor ankaraya gitmiştim hzz alt birikleri yan köylerden yıkıyolar yıksınlar canları sa olsun ama niye yıkıyolar u adam ne etimiş diye soran yok birde "sen bittin" diye mesajlar alıyorum sever başından beri sorunlar yaşıyoruz hesapla hesaba girdiler askerimi birlige yolladılar sonra ne oldugunu anlamadıgım bu saldırılar he neyse artık bu oyunu oynamayacagım bitti artık
keyfin yerinde olsun beyim gerisi önemli eğil oyunu oyun gibi oynadın ya sorun değil gerisi

bnbn
15-02-2011, 21:41
Ne aynaya bakacan yunus karşında white bırlıgınden yazan var kim onlar kadar savaşdı kuzey batıda bide bak sana yazacagımı iyi oku sen adamına göre yazı yazıyorsun gecen gun sana biri yunus kafamı bozma böle 50 ordu var sokarım köyünü yıkarım dedi cvp veremedim bide braya gelip saga sola msj yazmaya kalkma ya herkeze cvp ver yada kimseye cvp verme ........

46lıklar planı aldı naptı bılıyonmu daha dün savaştıgınız adamlarla sizi aynı wowun içine soktu biz böle adamlarınız umurarım anlamışındır daha açık yazmayım...........

Atilla,

Bana bu forumda küfürde edildi ama yine cevap vermedim..Dediğin gibi adamına göre ben cevap veriyorum..

50 ordu yollarım muhabbetine gelince;

mesajı yazan tayyar arkadaş ve arkadaşım olur kendisi:)..Böyle bir şekilde düşüneceğin aklımın ucundan bile geçmezdi..Kısacası tayyar dostumdur ve mizah amaçlı bir mesaj yazdığıda gayet açıktır..Eminim bu mesajını görünce kendisi gelir gerekli açıklamayı yapar..

white tan dediğin arkadaşa gelince,

sanırım kuvetmira' dan bahsediyorsun..Ben kendisini tanımıyorum..Sadece yazdığı mesaja uygun bir cevap yazdım..

Sizler savaşa f ler ile birlikte başladınız..Sonrasında fikret reisleri aldınız yanınıza yetmedi sonra vatan en sonunda şimdi F ler HZZ larıda aldı yanına..

Biz ise savaş başladığında kadromuza başka oluşumları katmadık,bilakis eksilen oluşumlarımız bile oldu..

Tekrar söylüyorum,siz ister hzz ister resital ister ahmet yada mehmet le birleşin..Bu bizi hiç bağlamaz..Bu yönde bir eleştiri yapılırsa yersiz bir eleştiri olur..

Savaştığımız birleşmelere gelince,

Bana kalsaydı sizinle birleşmiş olurduk okadar savaşmamıza rağmen

sen şunu ayırt edemiyorsun,

Biz son yada bir başka birlik ile savaşmış olsak bile bugün birbirimizin yüzüne bakabiliyoruz..Çünkü ne bir saygısızlık nede seviyesizlik olmadı bu birlikler ile aramızda..

Birde çeliştiğin bişiyi söyleyeyim sana,

Bizimkilerden biri white denince sen buna tahammül edemezken Neden bizim son ile birleşmemiz bu kadar gözüne battı?

Forumu kirletmek istemiyorum bu gereksiz atışmalar ile ama cevap hakkı doğduğunda gereken cevabı her şekilde kendi ve birliğim adına veririm..

patriyot
15-02-2011, 21:41
keyfin yerinde olsun beyim gerisi önemli eğil oyunu oyun gibi oynadın ya sorun değil gerisi

daha travian bitti ömrumu yedi :)

iceman
15-02-2011, 21:43
ediiiiiiiiiiiiiiiiiiiit

iceman
15-02-2011, 21:44
Kesinlikle sizle ilgisi yok sadece diger kişiye yazılmış msjlardır sizin o tür msjlar yazmıcagınızı zaten tanıyanlarda bilir...

ZOMBİNE

eyvallah sağolun. dost & rakip herkese iyi oyunlar

harmanım
15-02-2011, 21:51
Atilla,

Bana bu forumda küfürde edildi ama yine cevap vermedim..Dediğin gibi adamına göre ben cevap veriyorum..

mesajı yazan tayyar arkadaş ve arkadaşım olur kendisi:)..Böyle bir şekilde düşüneceğin aklımın ucundan bile geçmezdi..Kısacası tayyar dostumdur ve mizah amaçlı bir mesaj yazdığıda gayet açıktır..Eminim bu mesajını görünce kendisi gelir gerekli açıklamayı yapar..

sanırım kuvetmira' dan bahsediyorsun..Ben kendisini tanımıyorum..Sadece yazdığı mesaja uygun bir cevap yazdım..

Sizler savaşa f ler ile birlikte başladınız..Sonrasında fikret reisleri aldınız yanınıza yetmedi sonra vatan en sonunda şimdi F ler HZZ larıda aldı yanına..

Biz ise savaş başladığında kadromuza başka oluşumları katmadık,bilakis eksilen oluşumlarımız bile oldu..

Tekrar söylüyorum,siz ister hzz ister resital ister ahmet yada mehmet le birleşin..Bu bizi hiç bağlamaz..Bu yönde bir eleştiri yapılırsa yersiz bir eleştiri olur..

Biz son yada bir başka birlik ile savaşmış olsak bile bugün birbirimizin yüzüne bakabiliyoruz..Çünkü ne bir saygısızlık nede seviyesizlik olmadı bu birlikler ile aramızda..

Bizimkilerden biri white denince sen buna tahammül edemezken Neden bizim son ile birleşmemiz bu kadar gözüne battı?

Forumu kirletmek istemiyorum bu gereksiz atışmalar ile ama cevap hakkı doğduğunda gereken cevabı her şekilde kendi ve birliğim adına veririm..

Bu yazdıkların zaten bizdendi. Sadece savaşa dahil değillerdi.

Sonra onlarda dahil oldu.

Biz kimseye gelin birleşelim testerelere saldırı yapın demedik.

Vatan birliğinin önceki adı 46 VATAN dı orada ki zor ölüm (turan abi) bizim birlikteydi.

Birlikten çıktı o birliğe geçti. Orayı yönetti. 46 vatan (şuan ki sadece Vatan) server başından beri zaten bizimle birleşmedeydi.

fikret reis in önceki birliklerine bakarsan görürsün.

*f* war da idi.

Yani bu kişiler zaten bizdeydi.

by ati
15-02-2011, 21:54
Atilla,

Teker teker bende cvp verim öle olayı kapatım white birligine laf söletmem alayı dostum kardeşim bu konu hakkında kralı yorum yapamaz sevdigim kişileri korurum.......

sana kim küfür etmişse ayıp etmiş sen kufur edilcek kişi degilsin sana karşı ayıp olmuş.....

O kişi arkadaşın olabilir herkeze cvp veriyorsan onada verki bizimde kafamızda ? kalmasın....

Biz f.warla başlamadık onlarla oyunun başında başlasaydık zaten farklı olurdu biz sonradan savaştık f.war bizim için kendi savaş açtı siz bize savaş actıgınızda.........

Sizinle bu spedd ve önümüzdeki kış ayında asla birleşme gibi durumumuz yok böle biline....

Vatan birligi zaten hep yanımızda olan birlikti bilmiyorsan ögren......

Fikret reis testere oldugu gün msnden şunu yazdı ati sana ve sizlere saldırı gelirse testere oluşumundan çıkarım die testere olurkende bunu msnde kardeşleri olarak bize söledi kimseyı yanımıza cekmedik aramızdaki konuşmada buydu ve mert birisiymişki bana saldırı geldi testere oluşumundan cıktı....

Bilmenden konuşmucan arkadaş hayal gucunu kulanmıcan kulakdan duyma laflarıda sölemicen madem herkezın huzurunda yazıyorsunuz bildigini yazacan.......

Kiminle wowda birleşirsen birleş bnm için önemi yokki biz sizin gecen gun savaş actıgınız kişiyle aynı yere soktukya buda guzel bişey....

Benimde bu konuda son msjım ama bildiginizi yazın duydugunuzu degil yada burda anlaşma yapalım rapordan başka iki birlikde yazı yazmasın sadece rapor koyup gecelim.....

bnbn
15-02-2011, 22:18
Sizinle savaşa başladığımızda profilimizde sadece f war ve 46 lıklar vardı..

Demek istediğim günden güne bu birlik sayısı arttı..Onlar belki tarafsızdı en başından ama şüphesiz diplomasi yeteneğiniz bizimkilerden daha ağır bastı ve bir şekilde onlarlada savaşmak zorunda kaldık..

Dediğim gibi bu konuda eleştiri yapmak yersizdir..

Ama asıl tuhaf olan durum,

başkalarının bizi bu konuda eleştirmesidir..TESTERE istikrarlı bir oluşum ilk gün neyse şimdide böyledir..

Şimdiki birleşmeler plan menfaatinden dolayıdır...

Senin tuhaf olan 2 davranışın var atilla,

1-crazycermen kim olduğunu bile bilmiyorum(sanırım resitalden)..Geçenlerde wow gidişatıyla ilgili bir açıklama yaparken sen durduk yere hzz ın mertliğine kimse laf edemez kralı gelse alayı gelse dostlarıma laf edemez gibisinden birşeyler yazıp sebep olarakta kerata17 nin ordusunun wowlarına giderken defansı çekmelerini gösterdin..

Birde üstelik,

aslında ben bunu dile getirmeyecektim ama kimse hzz ın mertliğine laf edemez bu yüzden açıkladım demen tamamen gülünç bir durum..

Oysa dürüstçe,

Kerata olayının içimde patlamaması adına bir bahaneyle burda foruma beyan etmek istedim deseydin daha uygun olurdu..

Bu sebeple forumu tamamen karıştırdın ve ben kendim yine küfür yedim sizden biride hakaretlere maruz kaldı..senin bu tutumundan dolayı..

2-white ile kimsenin alıp veremediği yok ama sen sürekli bu konuda katı ve gülünç davranışlarına devam ettin halada ediyorsun..

HZZ başkanı ve oyuncularından bir kaçı yakın dostumdur,burda hzz ile resitalin tartışmalarında bana laf söylemek düşmez ama sen yani biraz kraldan çok kralcı gibi davranıyorsun..Adamlar uslubuna uygun eleştiri yapsa bile yine araya giriyorsun..

Rapor koyalım diyorsun ama bunu söylerkende cevap hakkı veriyorsun..

Sadece rapor diyorsanız hayhay derim bende..

by ati
15-02-2011, 22:22
o zaman gul geç yawwwww daha msj yazmıcam bu konuyla ılgılı hatta foruma bile gırmemeyi denıcem meydan senın dostum istedigini yaz beni baydı bu konular hadi iyi oyunlar sizlere...

bnbn
15-02-2011, 22:30
o zaman gul geç yawwwww daha msj yazmıcam bu konuyla ılgılı hatta foruma bile gırmemeyi denıcem meydan senın dostum istedigini yaz beni baydı bu konular hadi iyi oyunlar sizlere...

O anlamda söylemedim umarım yine yanlış anlamamışsındır..Bende sıkıldım bu konulardan..

İyi oyunlar

patriyot
15-02-2011, 22:32
gençler tartışmayın hayatın güzelliklerini tadın barış iyidir.:)

kurmay albay
15-02-2011, 22:50
2-white ile kimsenin alıp veremediği yok ama sen sürekli bu konuda katı ve gülünç davranışlarına devam ettin halada ediyorsun..

.

Ona herşey serbest ağa white ismi agzına yakışıyor sevdigimiz bi arkadaşımız biz rahatsız olmuyoz aksine gurur duyuyoz nerdeydin 1 hafta önce arkadasınız white laf atarken nie hopp durun demediniz neyse mahsat polemik degil by_ati ne diorsa bende kefilim sıkıntı yok...

kuvvetmira
15-02-2011, 23:04
Sizinle savaşa başladığımızda profilimizde sadece f war ve 46 lıklar vardı..

Demek istediğim günden güne bu birlik sayısı arttı..Onlar belki tarafsızdı en başından ama şüphesiz diplomasi yeteneğiniz bizimkilerden daha ağır bastı ve bir şekilde onlarlada savaşmak zorunda kaldık..

Dediğim gibi bu konuda eleştiri yapmak yersizdir..

Ama asıl tuhaf olan durum,

başkalarının bizi bu konuda eleştirmesidir..TESTERE istikrarlı bir oluşum ilk gün neyse şimdide böyledir..

Şimdiki birleşmeler plan menfaatinden dolayıdır...

Senin tuhaf olan 2 davranışın var atilla,

1-crazycermen kim olduğunu bile bilmiyorum(sanırım resitalden)..Geçenlerde wow gidişatıyla ilgili bir açıklama yaparken sen durduk yere hzz ın mertliğine kimse laf edemez kralı gelse alayı gelse dostlarıma laf edemez gibisinden birşeyler yazıp sebep olarakta kerata17 nin ordusunun wowlarına giderken defansı çekmelerini gösterdin..

Birde üstelik,

aslında ben bunu dile getirmeyecektim ama kimse hzz ın mertliğine laf edemez bu yüzden açıkladım demen tamamen gülünç bir durum..

Oysa dürüstçe,

Kerata olayının içimde patlamaması adına bir bahaneyle burda foruma beyan etmek istedim deseydin daha uygun olurdu..

Bu sebeple forumu tamamen karıştırdın ve ben kendim yine küfür yedim sizden biride hakaretlere maruz kaldı..senin bu tutumundan dolayı..

HZZ başkanı ve oyuncularından bir kaçı yakın dostumdur,burda hzz ile resitalin tartışmalarında bana laf söylemek düşmez ama sen yani biraz kraldan çok kralcı gibi davranıyorsun..Adamlar uslubuna uygun eleştiri yapsa bile yine araya giriyorsun..

Rapor koyalım diyorsun ama bunu söylerkende cevap hakkı veriyorsun..

Sadece rapor diyorsanız hayhay derim bende..

Benim Sizlee Problemım Yok Olsada Yeri Burası Olmaz Bunu Bıl Bide Whityle Zaten Alı Veremedıgın Bısıde Olamaz Yanlıs Anlama..
Senın Oyuncun Buraya Gelıp Abuk Sabuk Seyler Yazana Kadar Ben Sızın Hakınızda Hata Foruma Yazı Bıle Yazmadım Bızım Bırlıgımızı Ismımızı Bılen Bılır -+da Ister Wow Kur Ister Kutsal İttifak Yap Umrumuzdamı Degıl Bız Wow Aldık Ediz Abi Biraz Oyalansın Amac o :)
İstesek Bolgedeki Tüm Wow Insaa Pılanlarını Toplarız Yanı Sıızınle Bır Cıkarımız Olamaz Sıze Karsı Bır Saldırı Cıkardık oyuncunuz sılmıs hesabı oneminute'den asker tılsımımızı aldık bıraz fazla gıtık merkezı ucdu zaten oda sıldı hesabını yanı ole bırlık ısmımızı bu muhabetlerle yazmazsanız sevınırız bızım bırlıkdn hıc bır oyuncu buraya yorum yapmıyor bu bır gerck burda polımıge bıle gırmıyor sızınle yada baskasıyla..

Burda gelıp bız savasdaykn sız cok bırlık bırlesmesı yaptınız tarzı konusmalar yapıyorsunuz 46lıklarla ılgılı.

Peki Siz Cızzllaa Savasmadınızmı Nasıl Bır Bırlesme Yapıyorsunuz wow konusunda nasıl bır bırlık gorusu Bız okadar kısıyle savasdık bırıyle bıle bırlesmedık bız ole sevıyesızlıkde yapmadılar ama bız bırlessek oyuncularımızaa acıklayamazdık savasıp ordu kaybetcem bıde adamlarla bırlescm ben oyuncularıma acıklayamazdım ya sız kendı keyfınıze gore bırlıgınızı yonlendırıyorsunuz yada bız baska turlu yonlendırıyoruz Saygı Duyarım..

Ama sızın yonetımınız farklı bısıde dıyemem karısamamda Saygı duyarız umuraım sız kazanırsınız wowu kurarsunuz:cool:

kuvvetmira
15-02-2011, 23:10
Ona herşey serbest ağa white ismi agzına yakışıyor sevdigimiz bi arkadaşımız biz rahatsız olmuyoz aksine gurur duyuyoz nerdeydin 1 hafta önce arkadasınız white laf atarken nie hopp durun demediniz neyse mahsat polemik degil by_ati ne diorsa bende kefilim sıkıntı yok...

Hadı Cevap Verin:)

BudA
15-02-2011, 23:27
Hadı Cevap Verin:)

Fatii gerek yok kardeşim böyle yazılar yazma.
Benim yaptığım gibi forumu oku ve çık :D

sucukluyumurta
15-02-2011, 23:55
Fatii gerek yok kardeşim böyle yazılar yazma.
Benim yaptığım gibi forumu oku ve çık :D

bilader sen nie komut veriosun :D

BudA
16-02-2011, 00:00
bilader sen nie komut veriosun :D

Karışma uleeyyn :D

Kanka boş boş konularla forumda yer kaplamaya gerek yok , o yüzden biz her zaman ki gibi seyirci olalım :)

TRAVİAN
16-02-2011, 00:00
birazdan 46 lık ile testere arasında tılsım geyiği başlar :D
raporlar daha yeni... benim koymam uygun olmaz galiba ...

sucukluyumurta
16-02-2011, 00:07

alllaaa ayvayı yedik kaçıınnn :D

Bas-Kann
16-02-2011, 00:22

Gümbür gümbür Geliyorum Paşam :)

fchearts
16-02-2011, 00:31

eee hanii rapor hırsızlık varsa polis çağırın:)

harmanım
16-02-2011, 00:35
geliyo :) Biraz yoğunum. :)

Dolayısı ile işler yavaş ilerliyo :)

awe
16-02-2011, 00:37
Atilla,

valla yunus her şeyi biliyorsun ama hepsini yarım biliyorsun...sana anlatılanlar kadar yada ne bileyim gönlünün istediği kadar...
birdefa VATAN birliklerinin ismi 1 ay oldu değişeli önceden 46 lık isminde olan bir birlikti ..senin dediğinin tam tersi...hoft birliklerine gelince sever basında f birliklerinde olduklarını cümle alem biliyor..sizle savaş başladığında fikret reisin sizin yanınızda yer almadığını birliğinin ismine 46 lık ibaresinide eklediğini biliyoruz..sonradan bize olan sevgisi ağır basmış demekki bizimle olmuş...sizin oluşumunuz başladığında 12 kusur testere olduğunuda biliyoruz..istediğiniz birlikle anlaşıp müttefik olabilirsiniz ..istediğiniz birliğe hizmet de edebilirsiniz ama ..bizlere yalaka diyip tılsım için gecen hafta savaştığınız birlikle bir olup wow kurma peşine düşerseniz bizim arkadaşlarmızda sorarlar tabi..
herkesin gönlüne göre versin allah

harmanım
16-02-2011, 00:46
http://img405.imageshack.us/img405/2668/17836598.png

harmanım
16-02-2011, 00:47
http://img208.imageshack.us/img208/773/26920858.png

10 tarla ve 2 ambar yıkılmıştır. (merkez)

harmanım
16-02-2011, 00:48
http://img696.imageshack.us/img696/6985/96467265.png
Hızlı asker yetiştirme tılsımıdır.

bnbn
16-02-2011, 00:51
yalaka diyip tılsım için gecen hafta savaştığınız birlikle bir olup wow kurma peşine düşerseniz bizim arkadaşlarmızda sorarlar tabi..
herkesin gönlüne göre versin allah

Aynı şeyleri konuşmaktan gına geldi..Size yalaka diyen adamın dediklerini önemseyip üzerine bas bas bağırarak söylediğim ve tekrar söylüyorum''''bizdende sizdende ne dediğini bilmeyen şuursuz insanlar her zaman var''ve benim dediklerimi düşündüklerimi önemsemiyorsanız beni baz alarakta yazmayın lütfen..Nasıl olsa hep ağzı bozuk kişilerin lafları dikkate alınıyor..

http://img405.imageshack.us/img405/2668/17836598.png

Tebrikler

ama sanırım yeri burası değildi..

TRAVİAN
16-02-2011, 00:55
http://img696.imageshack.us/img696/6985/96467265.png
Hızlı asker yetiştirme tılsımıdır.

tılsımı kaptıran arkadaşa söyleycek laf bulamıyorum......
o tılsımı almak için harcanan orduları hatırlayınca....
BENCE SUÇ O TILSIMI BU VATANDAŞA VERENDE......

SALDIRI YAPAN ARKADAŞLARI BAŞARILARI İÇİN TEBRİK EDİYORUM...

BİLSEYDİK TILSIMI ALMAK BU KADAR KOLAYDI .... BİZDE CIKARDIK YOLA 34 SAATDEN :D

tonmaister_87
16-02-2011, 01:19
[QUOTE=harmanım;1109030]http://img696.imageshack.us/img696/6985/96467265.png

buraya ilk defa yazıyorum hep okuyup geçiyordum ama bunu tebrik edemeden geçemeyecem tılsımı kim almışsa tebrikler bi üst mesajda da dediği gibi tılsımı o kişiye veren tılsımı verirken ne düşünüyormuş o sırada acaba

raid
16-02-2011, 01:44
c h e yi reislediniz ama vatan birliğide size kapağı tam kapadı ofli ofli ofli vatanlarada ossurunuza kör düğümü bağladı helal olsun zazaya sizede son darbeyi vuracak 3x en manyak adamı gücünüzün yetmediğini adamlardan istediniz gereken cvb da kapak olarak aldınız yakışır vatanlara

raid
16-02-2011, 01:45
haha size sormak lazım varsa yoksa vatan ve hzz 46 lıklar f hoftlar ve f warlar siz ancak hesap çalarak savaş dahi kazanamasınız

raid
16-02-2011, 01:48
harmanım yapıştır aslanım zaza arkanda

raid
16-02-2011, 01:53
haklısın babacan hakkını sana teslim etmek lazım bu kadar basit alınrız biz 46yız

JumanJi
16-02-2011, 01:54
haklısın babacan hakkını sana teslim etmek lazım bu kadar basit alınrız biz 46yız
Kiminle konuşuyorsun yaw:D

TRAVİAN
16-02-2011, 02:00
haha size sormak lazım varsa yoksa vatan ve hzz 46 lıklar f hoftlar ve f warlar siz ancak hesap çalarak savaş dahi kazanamasınız

c h e yi reislediniz ama vatan birliğide size kapağı tam kapadı ofli ofli ofli vatanlarada ossurunuza kör düğümü bağladı helal olsun zazaya sizede son darbeyi vuracak 3x en manyak adamı gücünüzün yetmediğini adamlardan istediniz gereken cvb da kapak olarak aldınız yakışır vatanlara

harmanım yapıştır aslanım zaza arkanda

Her lafa verecek bir cevabim var...LAKİN ÖNCE SÖYLENENİ ANLAMAK LAZIM...(anlayan varsa izah etsin) , ayrıca soyleyene bakarim adam mi diye...

ŞUNU Bİ DÜZELTELİM BEN H Z Z ÜYESİYİM.... birliğimde de bircok kişi beni cok iyi tanıyor...
ben bu oyunu eğlenmek için oynuyorum...
eğlence nerdeyse bende orda varım....

OffLee

Shawn
16-02-2011, 02:13

üstad sanırım 20 günde bastılar 680k saldırı askeri ondan bilerek vermişlerdir:D:D

bnbn
16-02-2011, 02:29

Aga ben saydırıyom merak etme:)))

ama üzüldüğüm nokta gelen kişinin sadece 4 tarla indirmesi:D

gelincikk
16-02-2011, 02:48
üstad sanırım 20 günde bastılar 680k saldırı askeri ondan bilerek vermişlerdir

istede sana versinler bakarsın bu sefer suru geçemeyiz:p:p
hala 680k asker diyorsun yediğin kazık 68000k askere bedel hala konuşuyorsun:):):)

Road Runner
16-02-2011, 02:55

Öncelikle ordun için tebrik ederim.Savunan arkadaşımızıda tebrik ederim...

Gelelim soruma
Güzel bir wowluk ordu basmışsın güzelde mancınık basmıştın ama gittin mancınıkları bozkan73'ün yan köylerine ve diğer H Z Z üyelerine çaktın.Peki amaç neydi burda neden böyle bişey yaptın.O ordu tamamıyla wow köylerinden birine gitseydi daha iyi olmaz mıydı?Böyle birşey yapmandaki gerekçeni açıklar mısın?

charisma
16-02-2011, 03:37
Benim Sizlee Problemım Yok Olsada Yeri Burası Olmaz Bunu Bıl Bide Whityle Zaten Alı Veremedıgın Bısıde Olamaz Yanlıs Anlama..
Senın Oyuncun Buraya Gelıp Abuk Sabuk Seyler Yazana Kadar Ben Sızın Hakınızda Hata Foruma Yazı Bıle Yazmadım Bızım Bırlıgımızı Ismımızı Bılen Bılır -+da Ister Wow Kur Ister Kutsal İttifak Yap Umrumuzdamı Degıl Bız Wow Aldık Ediz Abi Biraz Oyalansın Amac o :)
İstesek Bolgedeki Tüm Wow Insaa Pılanlarını Toplarız Yanı Sıızınle Bır Cıkarımız Olamaz Sıze Karsı Bır Saldırı Cıkardık oyuncunuz sılmıs hesabı oneminute'den asker tılsımımızı aldık bıraz fazla gıtık merkezı ucdu zaten oda sıldı hesabını yanı ole bırlık ısmımızı bu muhabetlerle yazmazsanız sevınırız bızım bırlıkdn hıc bır oyuncu buraya yorum yapmıyor bu bır gerck burda polımıge bıle gırmıyor sızınle yada baskasıyla..

Burda gelıp bız savasdaykn sız cok bırlık bırlesmesı yaptınız tarzı konusmalar yapıyorsunuz 46lıklarla ılgılı.

Peki Siz Cızzllaa Savasmadınızmı Nasıl Bır Bırlesme Yapıyorsunuz wow konusunda nasıl bır bırlık gorusu Bız okadar kısıyle savasdık bırıyle bıle bırlesmedık bız ole sevıyesızlıkde yapmadılar ama bız bırlessek oyuncularımızaa acıklayamazdık savasıp ordu kaybetcem bıde adamlarla bırlescm ben oyuncularıma acıklayamazdım ya sız kendı keyfınıze gore bırlıgınızı yonlendırıyorsunuz yada bız baska turlu yonlendırıyoruz Saygı Duyarım..

Ama sızın yonetımınız farklı bısıde dıyemem karısamamda Saygı duyarız umuraım sız kazanırsınız wowu kurarsunuz:cool:

ben dark mania cengiz...

bunu kim yazmışsa hattini bilerek yazsın cızzlarla savaşmışsınız da neden birleştiniz...
biz o kadar seviyesiz degiliz falan filan

şimdiye kadar formu okuyorum ama cevap yazmıyorum...
ediz ufuk göksel fatih hepiniz beni az çok tanırsınız hiç bir zaman saygısızlıgımı görmediniz...

ben cızlarla savaştım birleştim testerelerle de savaştım birleştim...

seviyesizlik olarak algılama kimsenin zoruna gitmesin

bu bi savaş oyunu eglenmek için birbirimizi saldıracagız tabikide

başkaları gibi çifçilik mi yapalım...

eger birşey yazacaksanız buraya yazmayın benim hiç bir oyuncum yazmadı sizler hakkında ileri geri konuşmadı sizlerin oyuncuları yazdıgı zaman uyaracagınıza siz gelip yazıyorsunuz ayıp gerçekten ayıp yakıştıramadım bunu kim yazmışsa...

bunu yazan kimse benim köye mesaj yazsın yoksa ben de gereken şeyleri yazacagım haberiniz olsun...

terbiyesizligin de bu kadarı....

bnbn
16-02-2011, 03:57
Adamlara Okadar Yüklendinizki Gitiler Kutsal İttifak Yaptılar
-+'daki Tüm Wowlarla Biz Hariç
Artık Buralara Yelken Acdılar Hayırlısı

Fatii

NOT;kırmızı renkle belirttiğim cümlelere dikkat edilirse sanırım arkadaş biraz çelişiyor:)

Bizim whiteların birleşmesine laf ettiğimizi duyan gören varmı:rolleyes:vahşi denen arkadaşı kasdetmişseniz o ayrı..Tamamen kişisel düşüncesidir..Burda yorum yapılırken birlik adına yapılan kelimeler özenle seçilmelidir..

Bence biraz can sıkıntısından laf olsun diye gelişigüzel yorum yapmışsınız..Bizim white lar ile bir alıp veremediğimiz zaten yokki..!Sadece atilla sürekli white white diye profilini süsledi..Ha arkadaşısınız ona diyecek lafımda yok..

Ayrıca,

White bir defa gözüme çarpmıştı..Oda oneminute denen oyuncuyu yıkarlarken keyifle izlemiştim..Birlik oyuncusuda olsa atılan allylere dönmeyen tamamen egoistçe oynayan bir oyuncu idi..Bu sebeple kdv ve ekibine tşk bile etmiştik hatırlarsam:)

Kısacası kimsenin kimseye birleşmesinden dolayı bir lafı olamaz..İlk başlatan siz olduğunuz için bende dile getirmek zorunda kalmıştım....Heleki okadar savaştınız okadar kayıp verdiniz şimdi birleşmemi olur düşüncesi bence çok yanlış bir düşünce..2 hafta öncesinde bizler ve 46 lıklar ateşkes yada birleşme durumuna kadar gelmiştik..Burda oyun oynuyoruz kin güdüp düşmancılık yapmıyoruz..

mahoni
16-02-2011, 04:01
ben dark mania cengiz...

bunu kim yazmışsa hattini bilerek yazsın cızzlarla savaşmışsınız da neden birleştiniz...
biz o kadar seviyesiz degiliz falan filan

şimdiye kadar formu okuyorum ama cevap yazmıyorum...
ediz ufuk göksel fatih hepiniz beni az çok tanırsınız hiç bir zaman saygısızlıgımı görmediniz...

ben cızlarla savaştım birleştim testerelerle de savaştım birleştim...

seviyesizlik olarak algılama kimsenin zoruna gitmesin

bu bi savaş oyunu eglenmek için birbirimizi saldıracagız tabikide

başkaları gibi çifçilik mi yapalım...

eger birşey yazacaksanız buraya yazmayın benim hiç bir oyuncum yazmadı sizler hakkında ileri geri konuşmadı sizlerin oyuncuları yazdıgı zaman uyaracagınıza siz gelip yazıyorsunuz ayıp gerçekten ayıp yakıştıramadım bunu kim yazmışsa...

bunu yazan kimse benim köye mesaj yazsın yoksa ben de gereken şeyleri yazacagım haberiniz olsun...

terbiyesizligin de bu kadarı....

Kardes sana ne oluyor anlamadım. Bıde forumu okuyorum dıyorsun?
Sen SON bırlıgınde degılmısın?
Bu yazılanlar testere bırlıgınden (whıte hakkında atıp tutan adama) yazılmadımı?
Ne dıye kendı ve bırlıgının ustune alındın anlamadım...
Bıde ustune ınsanlara terbıyesız demıs tehtıd etmıssın.
O kadar efendı bırıysen yanlıs anladım dersın ve ozurunu dılersın. Olay burda kapanır.

charisma
16-02-2011, 04:17
hocam ben artık burda kim kime ne dedigini anlamış degilim sadece wowa bakarken zaman geçsin diye yorumları okuyorum.

kdv ekibi ile omuz omuza savaştık yardımlaştık.. biz onlar onlar bize yardıma koştu. bir kaç hafta önce anlaşamadıgımız bir nedenden dolayı yolumuzu ayırdık..

hala kendileriyle msn de konuşup sohpet edemiyorum... bu seviyesiz kelimesini yanlız yakıştıramadım kim yazmışsa...

sadece yazan arkadaşın zoruna giden bi durum mu var anlamış degilim...

kimse son-cızz-efsane ve testere kardeşligine birşey söyleyemez himseniz hadine degil....

herkese wow yolun da başarılar....

mahoni
16-02-2011, 04:17
NOT;kırmızı renkle belirttiğim cümlelere dikkat edilirse sanırım arkadaş biraz çelişiyor:)

Bizim whiteların birleşmesine laf ettiğimizi duyan gören varmı:rolleyes:vahşi denen arkadaşı kasdetmişseniz o ayrı..Tamamen kişisel düşüncesidir..Burda yorum yapılırken birlik adına yapılan kelimeler özenle seçilmelidir..

Bence biraz can sıkıntısından laf olsun diye gelişigüzel yorum yapmışsınız..Bizim white lar ile bir alıp veremediğimiz zaten yokki..!Sadece atilla sürekli white white diye profilini süsledi..Ha arkadaşısınız ona diyecek lafımda yok..

Ayrıca,

White bir defa gözüme çarpmıştı..Oda oneminute denen oyuncuyu yıkarlarken keyifle izlemiştim..Birlik oyuncusuda olsa atılan allylere dönmeyen tamamen egoistçe oynayan bir oyuncu idi..Bu sebeple kdv ve ekibine tşk bile etmiştik hatırlarsam:)

Kısacası kimsenin kimseye birleşmesinden dolayı bir lafı olamaz..İlk başlatan siz olduğunuz için bende dile getirmek zorunda kalmıştım....Heleki okadar savaştınız okadar kayıp verdiniz şimdi birleşmemi olur düşüncesi bence çok yanlış bir düşünce..2 hafta öncesinde bizler ve 46 lıklar ateşkes yada birleşme durumuna kadar gelmiştik..Burda oyun oynuyoruz kin güdüp düşmancılık yapmıyoruz..

Ah be kardesım -+ dıer bolgelere benzemez. Ae den sonra -+ da sureklı var olan bı bırlık goremedım ben. Yanı bolge hıc bırzaman bellı bırlıkler arasında paylasılmadı, sureklı yenı olusumlar oldu. Bu dolayısıyla yenı oyuncuları getırdı. Bunu soylememdekı amac eger koklu olsumlar olsaydı dostun dusmanın bellı olurdu ama tam aksı olunca kımın ne yapacagını bılemıyorsun. Bız bazı bırlesımlere cok emek verdık, cok caba harcadık, COK GUVENDIK ama yanıldık ve YORULDUK. Eger savasları takıp ettıysen -+ da savasan tek bırlık WHITE bırlıgıdır. Bu sozu edılen bırlıkler kendı aralarında savasırken onların arasını yapmaya calısan bırlık gene White bırlıgıdır. Sunuda soylemeden edemıcem -+ da wowlarda dahıl son sozu soyleyecek bırlık gene White bırlıgıdır. Neyse fazla uzattım sanırım. Sen ateskes ve bırlesmeden falan bahsedınce yazıverdım ıste : )
Umarım demek ıstedıgımı anlamıssındır.
Iyı geceler

charisma
16-02-2011, 04:20
Kardes sana ne oluyor anlamadım. Bıde forumu okuyorum dıyorsun?
Sen SON bırlıgınde degılmısın?
Bu yazılanlar testere bırlıgınden (whıte hakkında atıp tutan adama) yazılmadımı?
Ne dıye kendı ve bırlıgının ustune alındın anlamadım...
Bıde ustune ınsanlara terbıyesız demıs tehtıd etmıssın.
O kadar efendı bırıysen yanlıs anladım dersın ve ozurunu dılersın. Olay burda kapanır.

Peki Siz Cızzllaa Savasmadınızmı Nasıl Bır Bırlesme Yapıyorsunuz wow konusunda nasıl bır bırlık gorusu Bız okadar kısıyle savasdık bırıyle bıle bırlesmedık bız ole sevıyesızlıkde yapmadılar

kardeşim burayı okursan ne demek istedigimi anlarsın bizde zamanın da cızz birligi ile ve tstere birligi ile savaştık ama saygılıydık birbirimize kötü bir laf söylemedik ve şimdide birleştik seviyesizlik mi oluyor mu

özür dilemesi gereken sizce benmiyim...

charisma
16-02-2011, 04:29
neyse arkadaşlar ben yanlış anladım sanırım...

kusura bakmayın daha dikkatli okumam lazım dı.....

kdv ve ekibi dostum oldugundan dolayı kızdım biraz ama suç ben de yanlış okumuşum....

hayırlı sabahlar....

mahoni
16-02-2011, 04:31
Peki Siz Cızzllaa Savasmadınızmı Nasıl Bır Bırlesme Yapıyorsunuz wow konusunda nasıl bır bırlık gorusu Bız okadar kısıyle savasdık bırıyle bıle bırlesmedık bız ole sevıyesızlıkde yapmadılar

kardeşim burayı okursan ne demek istedigimi anlarsın bizde zamanın da cızz birligi ile ve tstere birligi ile savaştık ama saygılıydık birbirimize kötü bir laf söylemedik ve şimdide birleştik seviyesizlik mi oluyor mu

özür dilemesi gereken sizce benmiyim...

Tekrar edıyorum bu mesajı yazan arkadas Son bırlıgını kastederek yazmadı. Bı eleman burda whıte atıp tutuyordu ona ıtafen yazılmıs bı mesajdır.
2. olarak yukarda yazanın ne oldugunu sana acıklıyayım sevgılı arkadasım. Yazılan cumle aynen soyle:

Peki siz cızzla savasmadınızmı? Nasıl bır bırlesme yapıyorsunuz wow konusunda? Nasıl bır bırlık gorusu? Bız okadar kısıyle savastık bırıyle bıle bırlesmedık bız(E) oyle sevıyesızlıkte yapmadılar.

Bır E harfı yuzunden anlam kayması olmus. Eger oraya E harfını koyup metnı sonuna kadar okursan aslında kımseye sevıyesız denmedıgını anlarsın dostm.

charisma
16-02-2011, 04:40
Bu edebiyat yok yok dilbilgisi dersin için teşekürler...

Yanlış okudugumu ve kusura bakmayın dedigimi söylemiştim...

He burda ki mi ayrımı yazılı yor onu da bilmiyorum.....

Bu konuyu burda kapatırsak iyi olur....

Iyi geceler....

mahoni
16-02-2011, 04:46
Bu edebiyat yok yok dilbilgisi dersin için teşekürler...

Yanlış okudugumu ve kusura bakmayın dedigimi söylemiştim...

He burda ki mi ayrımı yazılı yor onu da bilmiyorum.....

Bu konuyu burda kapatırsak iyi olur....

Iyi geceler....

Kusura bakma kardes ben yazıyı yazarken sen o mesajı atmıssın. Henuz okumamıstım o mesajı anlıcagın. Ukalalık etmek aklımdan bıle gecmedı. Dedıgın gıbı uzatmanın anlamı yok.
Iyı geceler.

by ati
16-02-2011, 04:48

Ayrıca,
.

Bana bak gipdap daha benim ismimi agzıma alma yazma acıklamanı benim üzerimden yazma bi daha yazarsan sana msjım bu olmaz nasıl anlarsan anla nerenden anlarsanda anla yeter coluk cocuk avutamam burda vahşimidir nedır dünya kelime söledi ben cvp verdim sanane bak harbı darlandım yine kendimi tutuyom benım hakkımda dostlarımdan baskası msj yazmasın benım ismimi sadece dostlarım agzına alsın sanane lan benım profılımden yaww cocuk başkasından bul beni gece gece ayar etme agzımıda bozma bu msjda alıntı yapma

RAPORLAR KONUŞSUN DEDİK SENDEKİ CENEDE MAŞALAH SUS KARDEŞ ARTIK SIKILDIM SENDEN YA RAPOR KOY YADA POLEMİGE KARIŞMA.........

JumanJi
16-02-2011, 04:58
bnbn her yorumunda olayları çarptırıyorsun bence.Kendi birliğindeki olumsuzlukları da biliyorsun fakat mesajlarında onlardan bahsetmiyorsun.Evet bahsettiğinde oluyor ama olayı yine rakibe bağlayarak işin içinden çıkmaya çalışıyorsun.Objektif görünmeye çalışıyorsun ama beceremiyorsun ve böyle yorumlar yaptıkça daha antipatik oluyorsun.Göz göre göre birliğinden bazı adamlar gelip burda olmadık yorumlar yaparken sen rakibe kulp takmaya çalışıyorsun.

bnbn
16-02-2011, 05:14
Ah be kardesım -+ dıer bolgelere benzemez. Ae den sonra -+ da sureklı var olan bı bırlık goremedım ben. Yanı bolge hıc bırzaman bellı bırlıkler arasında paylasılmadı, sureklı yenı olusumlar oldu. Bu dolayısıyla yenı oyuncuları getırdı. Bunu soylememdekı amac eger koklu olsumlar olsaydı dostun dusmanın bellı olurdu ama tam aksı olunca kımın ne yapacagını bılemıyorsun. Bız bazı bırlesımlere cok emek verdık, cok caba harcadık, COK GUVENDIK ama yanıldık ve YORULDUK. Eger savasları takıp ettıysen -+ da savasan tek bırlık WHITE bırlıgıdır. Bu sozu edılen bırlıkler kendı aralarında savasırken onların arasını yapmaya calısan bırlık gene White bırlıgıdır. Sunuda soylemeden edemıcem -+ da wowlarda dahıl son sozu soyleyecek bırlık gene White bırlıgıdır. Neyse fazla uzattım sanırım. Sen ateskes ve bırlesmeden falan bahsedınce yazıverdım ıste : )
Umarım demek ıstedıgımı anlamıssındır.
Iyı geceler

Walla dostum bizim bölgedeki savaşlardan dolayı kafamı kaldırıp white ın savaşını izleyemedim..Forumdada pek görmedim raporlarını bu yüzden atilla bahsedene kadar white kimdir nedir onu bile bilmiyordum..Yani bizim bölge içerisinde sıkışıp kaldık:)

Az kaldı bitiyor:)

bnbn
16-02-2011, 05:25
Bana bak gipdap daha benim ismimi agzıma alma yazma acıklamanı benim üzerimden yazma bi daha yazarsan sana msjım bu olmaz nasıl anlarsan anla nerenden anlarsanda anla yeter coluk cocuk avutamam burda vahşimidir nedır dünya kelime söledi ben cvp verdim sanane bak harbı darlandım yine kendimi tutuyom benım hakkımda dostlarımdan baskası msj yazmasın benım ismimi sadece dostlarım agzına alsın sanane lan benım profılımden yaww cocuk başkasından bul beni gece gece ayar etme agzımıda bozma bu msjda alıntı yapma

RAPORLAR KONUŞSUN DEDİK SENDEKİ CENEDE MAŞALAH SUS KARDEŞ ARTIK SIKILDIM SENDEN YA RAPOR KOY YADA POLEMİGE KARIŞMA.........

Bunu özeldende paylaşabilirdin değilmi?

İyi hoş sen istediğini yaz sonrada alıntı yapma de,,Ohh ne alaa..

Sana saygısızlık yapmadım ama sen şu an terbiyesizlik yaptığının farkında bile olmayacak kadar kendini kaptırmışsın..

Daha farklıda konuşabilirsin..Hatta istersen küfret...

Herkez kendisine yakışanı yapar..

Yazık..

bnbn her yorumunda olayları çarptırıyorsun bence.Kendi birliğindeki olumsuzlukları da biliyorsun fakat mesajlarında onlardan bahsetmiyorsun.Evet bahsettiğinde oluyor ama olayı yine rakibe bağlayarak işin içinden çıkmaya çalışıyorsun.Objektif görünmeye çalışıyorsun ama beceremiyorsun ve böyle yorumlar yaptıkça daha antipatik oluyorsun.Göz göre göre birliğinden bazı adamlar gelip burda olmadık yorumlar yaparken sen rakibe kulp takmaya çalışıyorsun.

Bence sen biraz olaylara daha farklı yaklaşmayı denemelisin..Ben sebepsiz yere burda kimseye ne çamur atarım nede hakaret ederim..Hatta sebepli yerede olsa bunu yapmam..

Forum niçindir..!

Eğer sadece rapor koymak sa bunun ben ve harmanımdan fazla yapan bir adam yok..Tabi forum küfür etmek ve kişinin seviyesinin ne olduğunu göstermek amaçlıda değil..

Kimseye karşı sempatik gözükme gibi bir derdim yok..Alt tarafı bir ay sonra burda var olanlar benim için yine yokmuş gibi olacak..Ayrıca ben yazdıklarımla kime yada kimlere göre antipatiğim bence sen bunu düşün;)

jim
16-02-2011, 09:32

bence ne olduğu çok açık ama açıklama yapmak bana düşmez
HZZ alt birliklerinin neden yan köylerini yıktığı da çok açık.
bunun açıklamasını bozkan73 de yapar melon da yapar.
en iyisi onlar yapsın açıklamasını onları bekleyin:)

tayyar
16-02-2011, 09:33
ne aynaya bakacan yunus karşında white bırlıgınden yazan var kim onlar kadar savaşdı kuzey batıda bide bak sana yazacagımı iyi oku sen adamına göre yazı yazıyorsun gecen gun sana biri yunus kafamı bozma böle 50 ordu var sokarım köyünü yıkarım dedi cvp veremedim bide braya gelip saga sola msj yazmaya kalkma ya herkeze cvp ver yada kimseye cvp verme ........

46lıklar planı aldı naptı bılıyonmu daha dün savaştıgınız adamlarla sizi aynı wowun içine soktu biz böle adamlarınız umurarım anlamışındır daha açık yazmayım........... [sıze=4]

ati abi yunusla takılıyordum mesajın arkasında gülücük var o kadar abartmayalım böle şeyleri forumdada espri yapamicaksak:)
ama o kadar ordu var herkes ayağını denk alsın:)(girdap bilir:)
[/sıze]

vahşi
16-02-2011, 09:51
gençler tartışmayın hayatın güzelliklerini tadın barış iyidir.:)

tebrkler dostum o güzel emeğinin karşılı bu olmaması gerekiyordu.. fakat sıkıntını inan anladım.

çok güzel asker basmışsın..

onu cok daha güzel kullanacaını biliyordum bir harikayı sıfırlayacak kalitede br oyuncusun.. sağlık olsun

patriyot
16-02-2011, 10:00
öncelikle ordun için tebrik ederim.savunan arkadaşımızıda tebrik ederim...

Gelelim soruma
güzel bir wowluk ordu basmışsın güzelde mancınık basmıştın ama gittin mancınıkları bozkan73'ün yan köylerine ve diğer h z z üyelerine çaktın.peki amaç neydi burda neden böyle bişey yaptın.o ordu tamamıyla wow köylerinden birine gitseydi daha iyi olmaz mıydı?böyle birşey yapmandaki gerekçeni açıklar mısın?

the end.. özkan biliyor ona sorarsın

ShekiLL
16-02-2011, 10:24
Super 2 ordu bile bile Bi yere Çakmak Her oyuncunun hadii değiL. Yurekten Tebrik Ediyorumm

jim
16-02-2011, 10:32
Super 2 ordu bile bile Bi yere Çakmak Her oyuncunun hadii değiL. Yurekten Tebrik Ediyorumm
nerde 2. ordu ben o orduyu göremedim.
bide mancolar kesildikten sonra daha ne yapılabilir ki????
bu saatten sonra 20k manco basacak değil.
en mantıklısını yapmış arkadaş wowlarda tam anlamıyla savunmalar yerleşmemişken yapılabileceğin en iyisi

Finduk
16-02-2011, 11:57
aman dikkat ette o şekil yamuk olmasın :)

Şeklin yamuk oldugu konusunda haklısın...

2 eliniz war , dogrultun artık...

bızı yormayın...:cool:

AVCIYIZ
16-02-2011, 13:29
ww durumu nedir

asfren
16-02-2011, 13:33

selamlar....
Mirim eski oyuncu isen ve oyunu forumu takip ediyorsan az cok bizleride nicklerimizide karakterlerimizide bilirsin. son mesajında yukarda kırmızı ile işaretlediğim yer dikkatimi cekti o kadar güzel ordu basılır ve bu ordunun epey bir bölümü ile tüm mancınıkları bir hesabın yan köylerinde eritilirse ondan sonrada böyle bir mesaj yazılırsa kusura bakma ama bir yönetici olarak acaba bir şeylerlemi itham ediliyoruz diye merak edir insan lütfen bu işaretli yerle alakalı olarak özelden bir acıklama yap forumu kirletmiyelim o ordu az uz degil kesilen mancınıkları biliyorum ama bu yazın hiç olmamış. Her ne kadar bu server bazı dostlarla birlikte olmak için burda oynasakta içinde bulundugum oluşum o senin ima ettiğin ve bize yakıştırmaya çalıştıgın(olayın bizle alakası yoksa dikkate alma) olaylardan bu server boyunca cok cekti degil birilerinin hesabını calmak ordusunu kullanmak onu yapanlara karşı hesabı çalınan adamın emekleri boşa gitmesin diye wow boşaltmış karakterde insanlarız o yüzden merakımı mazur gör ve bir açıklama yap lütfen...

hekimoglu
16-02-2011, 14:29
ww durumu nedir

Dünya harikası

1.saho (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=241683&c=1f)RA-HZZ-HZZ-RARA&HZZ (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=13943)4
2.Katliam08 (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=309576&c=13)[CIzZz]WOWTİME (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=13965)3
3.DOĞAN77 (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=441221&c=68)resital wow RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=13942)3
4.HırT (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=383244&c=4f)[HIRT][TIRT]WOWTİME (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=13965)3
5.KESGİN (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=167737&c=b8)*EFSANE BİRLİKLERİ*WOWTİME (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=13965)2
6.uNeVeN (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=261567&c=38)* ? * ? * ? *RA H Z Z (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=14218)2
7.uNeVeN (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=86186&c=b3)* ? * ? * ? *RA H Z Z (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=14218)2
8.Shekill (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=346511&c=c4)®-RESİTAL-®RSTLWOW (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=13944)1
9.joker-as (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=472270&c=44)C@N&S.S.-K&N-ASYACANC@NSS-KN (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=14371)1
10.DARK MANİA (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=295893&c=49)-SON+WOWTİME (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=13965)1
11.tuatone (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=362259&c=1b)DOSTLAR (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=13964)0
12.HOYHOY (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=532913&c=9f)DOSTLAR (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=13964)0
13.Danny Darko (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=213996&c=f7){WH!TE} (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=50)0

harmanım
16-02-2011, 14:36
Dünya harikası

1.saho (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=241683&c=1f)RA-HZZ-HZZ-RARA&HZZ (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=13943)4
2.Katliam08 (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=309576&c=13)[CIzZz]WOWTİME (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=13965)3
3.DOĞAN77 (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=441221&c=68)resital wow RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=13942)3
4.HırT (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=383244&c=4f)[HIRT][TIRT]WOWTİME (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=13965)3
5.KESGİN (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=167737&c=b8)*EFSANE BİRLİKLERİ*WOWTİME (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=13965)2
6.uNeVeN (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=261567&c=38)* ? * ? * ? *RA H Z Z (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=14218)2
7.uNeVeN (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=86186&c=b3)* ? * ? * ? *RA H Z Z (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=14218)2
8.Shekill (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=346511&c=c4)®-RESİTAL-®RSTLWOW (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=13944)1
9.joker-as (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=472270&c=44)C@N&S.S.-K&N-ASYACANC@NSS-KN (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=14371)1
10.DARK MANİA (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=295893&c=49)-SON+WOWTİME (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=13965)1
11.tuatone (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=362259&c=1b)DOSTLAR (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=13964)0
12.HOYHOY (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=532913&c=9f)DOSTLAR (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=13964)0
13.Danny Darko (http://speed.travian.com.tr//karte.php?d=213996&c=f7){WH!TE} (http://speed.travian.com.tr//allianz.php?aid=50)0

Bastır uneven :D

nusrat
16-02-2011, 14:51
http://img249.imageshack.us/img249/1223/uneven.jpg (http://img249.imageshack.us/i/uneven.jpg/)

(http://imageshack.us)

AVCIYIZ
16-02-2011, 15:13
http://img249.imageshack.us/img249/1223/uneven.jpg (http://img249.imageshack.us/i/uneven.jpg/)

(http://imageshack.us)

Valla helal olsun :) serkn 100. seviyeyi aynı anda basmak inş nasip olur :)

-cZ-
16-02-2011, 15:16
Tüm Wow Kuranları Tebrik Ederim Çekişmeli Bir Wow Süreci Olacak:)

patriyot
16-02-2011, 15:17
selamlar....
Mirim eski oyuncu isen ve oyunu forumu takip ediyorsan az cok bizleride nicklerimizide karakterlerimizide bilirsin. son mesajında yukarda kırmızı ile işaretlediğim yer dikkatimi cekti o kadar güzel ordu basılır ve bu ordunun epey bir bölümü ile tüm mancınıkları bir hesabın yan köylerinde eritilirse ondan sonrada böyle bir mesaj yazılırsa kusura bakma ama bir yönetici olarak acaba bir şeylerlemi itham ediliyoruz diye merak edir insan lütfen bu işaretli yerle alakalı olarak özelden bir acıklama yap forumu kirletmiyelim o ordu az uz degil kesilen mancınıkları biliyorum ama bu yazın hiç olmamış. Her ne kadar bu server bazı dostlarla birlikte olmak için burda oynasakta içinde bulundugum oluşum o senin ima ettiğin ve bize yakıştırmaya çalıştıgın(olayın bizle alakası yoksa dikkate alma) olaylardan bu server boyunca cok cekti degil birilerinin hesabını calmak ordusunu kullanmak onu yapanlara karşı hesabı çalınan adamın emekleri boşa gitmesin diye wow boşaltmış karakterde insanlarız o yüzden merakımı mazur gör ve bir açıklama yap lütfen...

eger hzz birliginde iseniz sizinle bu mesajın alakası yok

by ati
16-02-2011, 15:35
[sıze=4]

ati abi yunusla takılıyordum mesajın arkasında gülücük var o kadar abartmayalım böle şeyleri forumdada espri yapamicaksak:)
ama o kadar ordu var herkes ayağını denk alsın:)(girdap bilir:)
[/sıze]

Bende sana kusura bakma diim bu konuyu bölece kapalım.....

ShekiLL
16-02-2011, 16:44
nerde 2. ordu ben o orduyu göremedim.
bide mancolar kesildikten sonra daha ne yapılabilir ki????
bu saatten sonra 20k manco basacak değil.
en mantıklısını yapmış arkadaş wowlarda tam anlamıyla savunmalar yerleşmemişken yapılabileceğin en iyisi

forum takıp etmediğin belli.. 20 K manCılık 1 senemi suruyo arkadaşım daha Onun Kapanmasına zaman var. Bende Yeterli bi Zaman.

Melony
16-02-2011, 16:51
forum takıp etmediğin belli.. 20 K manCılık 1 senemi suruyo arkadaşım daha Onun Kapanmasına zaman var. Bende Yeterli bi Zaman.

Ne için yeter li bir zaman ? Yeniden mancınık basmak için mi ?

Finduk
16-02-2011, 17:46

SenCE demek ıstedın sanırım...

Matematık hakkında herhangı bı fıkrın warmı... ?

Nedır...? Nerdedir... ? Nasıl yenır...? Nasıl gıdılır gıbılerınden... : /

patriyot
16-02-2011, 17:56
tebrkler dostum o güzel emeğinin karşılı bu olmaması gerekiyordu.. fakat sıkıntını inan anladım.

çok güzel asker basmışsın..

onu cok daha güzel kullanacaını biliyordum bir harikayı sıfırlayacak kalitede br oyuncusun.. sağlık olsun

sagol gardaşım yoklugumu aratmıyorsun maşallah gecen hafta seni yalnız bıraktım bu haftada artık yalnızzsın. kendine iyi bak gerçi onlar sanal madalya bende devletimizin var kendine iyi bak iyi eglenceler

sucukluyumurta
16-02-2011, 18:34
mancınık 1 ayda tılsımla 13k basılabilir.yani o saldırı çıkaran oyuncu 1 aylık süre içerisinde 13k mancınık basabilirdi.geçen server wow dönemi 43 gün sürmüştü bu wow döneminin daha uzun süreceğini düşünürsek örneğin:60 yada 70 gün oyuncu 25k mancınık gibi bi rakam çıkarabilirdi.tabi oyuncunun kendi bileceği iş:)bizimkisi sadece teori :D

Melony
16-02-2011, 18:38
mancınık 1 ayda tılsımla 13k basılabilir.yani o saldırı çıkaran oyuncu 1 aylık süre içerisinde 13k mancınık basabilirdi.geçen server wow dönemi 43 gün sürmüştü bu wow döneminin daha uzun süreceğini düşünürsek örneğin:60 yada 70 gün oyuncu 25k mancınık gibi bi rakam çıkarabilirdi.

Tabii 1 ay uzarsa bu oyun o ihtimalide göze almak gerekiyor dimi :)

İlle her ww dönemi uzun olacak diye bir kaide yok.

BudA
16-02-2011, 18:41
mancınık 1 ayda tılsımla 13k basılabilir.yani o saldırı çıkaran oyuncu 1 aylık süre içerisinde 13k mancınık basabilirdi.geçen server wow dönemi 43 gün sürmüştü bu wow döneminin daha uzun süreceğini düşünürsek örneğin:60 yada 70 gün oyuncu 25k mancınık gibi bi rakam çıkarabilirdi.tabi oyuncunun kendi bileceği iş:)bizimkisi sadece teori :D

Ne içtin sen :D

sucukluyumurta
16-02-2011, 18:52
Tabii 1 ay uzarsa bu oyun o ihtimalide göze almak gerekiyor dimi :)

İlle her ww dönemi uzun olacak diye bir kaide yok.

o zaman koç basılabilir olur ihtimaller bol :)

Melony
16-02-2011, 18:59
o zaman koç basılabilir olur ihtimaller bol :)

Canım kardeşim oyunun bu döneminde 12-13 k mancınıgı yan köyde kestiren adam zaten oyununu silmeye almıştır. değil koç fake atmak için tokmak bile basilmaz o hesaptan :)

sucukluyumurta
16-02-2011, 19:06
Canım kardeşim oyunun bu döneminde 12-13 k mancınıgı yan köyde kestiren adam zaten oyununu silmeye almıştır. değil koç fake atmak için tokmak bile basilmaz o hesaptan :)

hahahaa haklısın :).

ama ama adam belki inatçıdır hahahah:) :) :)

jim
16-02-2011, 19:09

nerden biliyosun takip etmediğimi illa boş boş mesaj mı yazmak lazım.
madem basabilirdi neden orduyu çakıp gitti?

sucukluyumurta
16-02-2011, 19:12
Ne içtin sen :D

o nasıl bi imza lan manası ne :)

Melony
16-02-2011, 19:19
hahahaa haklısın :).

ama ama adam belki inatçıdır hahahah:) :) :)

Biz daha inatçıyız :P

SUSPİRİA
16-02-2011, 21:41
nerden biliyosun takip etmediğimi illa boş boş mesaj mı yazmak lazım.
madem basabilirdi neden orduyu çakıp gitti?
cakılan ordunun arkasından konusulur çok gördüm bunu ben ben hala inat ediyorum bir küçük ordusu var daha bu adamın yada bir ordu cıkarabilecek yerlere yardımı var .

altug59
16-02-2011, 22:32
Şeklin yamuk oldugu konusunda haklısın...

2 eliniz war , dogrultun artık...

bızı yormayın...:cool:

Arkadaş konuyu tam öğren sonra Fıkdık at :p

Melony
16-02-2011, 23:17
Bizim serhata eğlence çıktı yine :)

uNeVeN
17-02-2011, 01:20
Bizim serhata eğlence çıktı yine :)

Benim eğlencelerime sulanmasın kimse :D

Bastır uneven :D

Koptum geliyorum o zaman :p

Finduk
17-02-2011, 09:16
Arkadaş konuyu tam öğren sonra Fıkdık at :p

Konuyu ögrendim geldim...Hazırım...

Aç ağzını... :cool:

Finduk
17-02-2011, 09:16

Hemşooo , seviye 61 de 61 gün dürcan mı.... :p

asfren
17-02-2011, 11:45
Düşüşü tez olur o zaman başladılar bitircekler herkez ayagını ona göre denk alsın:)

uNeVeN
17-02-2011, 12:04
Hemşooo , seviye 61 de 61 gün dürcan mı.... :p

Yok be hemşo o kadar beklemeyelim onun yerine ben şöyle düşünmüştüm ;

61. seviye ye geldiğimizde bir ww dan 61 seviye indirecek saldırı yapalım diyodum :D :D

Finduk
17-02-2011, 12:11

61. seviye ye geldiğimizde bir ww dan 61 seviye indirecek saldırı yapalım diyodum :D :D

Bızımkılerde ayar yok bro , kıme sorsam 0lıcam wow u dıo... : /

Nyse 6mılyon 100bın savunma nın resmını koyarsın olmadı...

onunla sevınırız... :p

uNeVeN
17-02-2011, 12:22
Bızımkılerde ayar yok bro , kıme sorsam 0lıcam wow u dıo... : /

Nyse 6mılyon 100bın savunma nın resmını koyarsın olmadı...

onunla sevınırız... :p

Ohooo istersen biraz geri defans yollıuım onu şimdi koyayım :D

Ben 61 milyon 61 bin 61 tane defansın ss ini koymayı düşünüodum :p

harmanım
17-02-2011, 12:32
Son durum :)

http://img109.imageshack.us/img109/4401/443.png

corsann
17-02-2011, 13:09
Ohooo istersen biraz geri defans yollıuım onu şimdi koyayım :D

Ben 61 milyon 61 bin 61 tane defansın ss ini koymayı düşünüodum :p

bastırrr uneven :D

Melony
17-02-2011, 13:14
Şu bebe ye gaz verip durmayın la :p

_TEKSAS_
17-02-2011, 13:27

bastır unewen bastır butun serwer arkanda bak kim tutar seni :p

beşiktaş bu akşam senin için 61 dk da şow yapçakmış :p

wildknight
17-02-2011, 14:30
rapor yönünden çok kısır bir wow dönemi.

harmanım
17-02-2011, 14:43
Dur bi seviyeler basılsında :)

patriyot
17-02-2011, 16:23

7 61 MANCINIK DAHA VAR YOLLAYIMMI WW ye :)

patriyot
17-02-2011, 16:45

merak etme daha wow yıkacak manco var bende ve asker de var istedigim an tetige basacam unevana defans yoktur asker döner diye atmadım. askeri yollamadan severim serkanı salmıyacam onun köyüne demiştim istersen sor sizden birine o na söyledim amacım onurluca bir askere yaraşır şekilde çekip gitmek arkadan yyanköy ortaköy muhabbbeti olmasın o kadar yere saldırdım tek defans koyamadılar daha çıkacak tılsımla basılmış 15 k manco 170 k balta 80 k toyton var biz bu işi biliyoruz. malesef yalnız kaldım bir kaç kişi haricinde fake atacak adam bulamadım sanki ceplerinden paralarını alıyorlar.

Arkamdan laf edilmesini sevmem her şey oldu ve bitti iyi de oldu aileme çocuguma ayıracak vaktim oldu neyse kalanlara iyi oyunlar

SeninleGüzelAsk
17-02-2011, 17:16
Ya arkadaşlar bugün uNeVeN e saldırı geliyordu onun ss si foruma koyuldu mu aradım bulamadım da :D

MentoL
17-02-2011, 17:23
Ya arkadaşlar bugün uNeVeN e saldırı geliyordu onun ss si foruma koyuldu mu aradım bulamadım da :D
Koyulmadı .

altug59
17-02-2011, 17:56
Konuyu ögrendim geldim...Hazırım...

Aç ağzını... :cool:
3..2.. 1.. başla bekliyorum fındıklarını :rolleyes:

corsann
17-02-2011, 18:12
merak etme daha wow yıkacak manco var bende ve asker de var istedigim an tetige basacam unevana defans yoktur asker döner diye atmadım. askeri yollamadan severim serkanı salmıyacam onun köyüne demiştim istersen sor sizden birine o na söyledim amacım onurluca bir askere yaraşır şekilde çekip gitmek arkadan yyanköy ortaköy muhabbbeti olmasın o kadar yere saldırdım tek defans koyamadılar daha çıkacak tılsımla basılmış 15 k manco 170 k balta 80 k toyton var biz bu işi biliyoruz. malesef yalnız kaldım bir kaç kişi haricinde fake atacak adam bulamadım sanki ceplerinden paralarını alıyorlar.

Arkamdan laf edilmesini sevmem her şey oldu ve bitti iyi de oldu aileme çocuguma ayıracak vaktim oldu neyse kalanlara iyi oyunlar

askerlerim emrinde osman abi :D

patriyot
17-02-2011, 20:06
askerlerim emrinde osman abi :D

kızdırma 8-10 k mancoda sana salarım

Maggie
17-02-2011, 22:30

Bi dakka yaaaa.. Sekooo nası beklemiceksinn?? :cool:

Hani Seroooo yuu beklicektikkk nolldduuu??? :cool:

Ayrıcaaaa Bastırrrr Sekooooo.. hahaha :D

batusay
17-02-2011, 22:43
arkadaslar wow dönemini takip edebilmek için bi hesap arıyorum

herhangi bir hesabın bakıcısıda olabilirim. girdigimde düzenli savunma tahıl basar istenilen wowa atarım plus varsa 3x git gel falan filan

u.l. ( uzun lafın kısası :) ) bakıcı isteyen lazım olan varsa mesaj bana mesaj atabilir

uNeVeN
17-02-2011, 22:54

Lpg li değilim ulaa ben benzinle çalışıom :D

Bi dakka yaaaa.. Sekooo nası beklemiceksinn?? :cool:

Hani Seroooo yuu beklicektikkk nolldduuu??? :cool:

Ayrıcaaaa Bastırrrr Sekooooo.. hahaha :D

Gel WW a bak önce bi sen , ondan sonra sero gelene kadar değil mamiyi de asker yollar onu da beklerizzz :D

Maggie
17-02-2011, 22:58
Gel WW a bak önce bi sen , ondan sonra sero gelene kadar değil mamiyi de asker yollar onu da beklerizzz :D

Tebrik ediorum, ayakta alkışlıyorum seni :D

Yine geldin konuyu o WW a bakmaya getirdin yaaa ne diyim sana :D

Birinci diceğimmm;
Bak- Mı- Cam.. :D

İkinci diceğimmm;
Aslannnnnn Sekoooo
Kaplaaannn Sekooooo
Bastııırrrrr Sekooooo... :D hahahaha.. :cool:

uNeVeN
17-02-2011, 23:04
Tebrik ediorum, ayakta alkışlıyorum seni

Yine geldin konuyu o WW a bakmaya getirdin yaaa ne diyim sana

Birinci diceğimmm;
Bak- Mı- Cam..

İkinci diceğimmm;
Aslannnnnn Sekoooo
Kaplaaannn Sekooooo
Bastııırrrrr Sekooooo... :D hahahaha.. :cool:

Yemezler bukyy yemezler :D
Bu iş öyle temsilcilik verip köy baktırmaya benzemez =)))

Ne zaman gelir ww a bakarsın ondan sonra istediğini bekleriz :p Bak zaten düşmanımız çok , haberler geliyor bize karşı kutsal ittifak oluşturmuşlar :D

Bide moralim bozuk , en büyük aşkım üzdü beni bugün :mad:

Maggie
17-02-2011, 23:11
Yemezler bukyy yemezler
Bu iş öyle temsilcilik verip köy baktırmaya benzemez =)))

Ne zaman gelir ww a bakarsın ondan sonra istediğini bekleriz.Bak zaten düşmanımız çok , haberler geliyor bize karşı kutsal ittifak oluşturmuşlar :D

Bide moralim bozuk , en büyük aşkım üzdü beni bugün :mad:

Biiiizzzzzzzzzzzzzzzzzz Beşiktaş' lıyyııızzzz.... :)

Üzülme Sekooo, Teknik direktörden kaynaklanıoo =)

Bu arada bize karşı ittifak oluşturan bilmio mu ki bizim askerler okunmuş, üflenmiştir. Surlarımızda çift kat çimento, tuğla, boya, cila vs. var.. :cool: Heeee gelsinlerrr, yıkıcaklarsa yıksınlar, gitsinler sonrada beklesinler ne zaman yıkılcaz die :D

Ama ben gelmemmm.. Uzaktan istek yaparımm olma mııı???
Lüüffeeennnn olssunnnn.. =)

Ama yine deee..

Bastırrrrrr Sekoooooo... :D

uNeVeN
17-02-2011, 23:33
Biiiizzzzzzzzzzzzzzzzzz Beşiktaş' lıyyııızzzz....

Üzülme Sekooo, Teknik direktörden kaynaklanıoo =)

Bu arada bize karşı ittifak oluşturan bilmio mu ki bizim askerler okunmuş, üflenmiştir. Surlarımızda çift kat çimento, tuğla, boya, cila vs. var.. :cool: Heeee gelsinlerrr, yıkıcaklarsa yıksınlar, gitsinler sonrada beklesinler ne zaman yıkılcaz die :D

Ama ben gelmemmm.. Uzaktan istek yaparımm olma mııı???
Lüüffeeennnn olssunnnn.. =)

Ama yine deee..

Bastırrrrrr Sekoooooo... :D

Hee ya ne doğru söyledin okunmuş askerlerimiz var :p
Boşuna demiyoruz dimi
RA-hat Durmuyoru-HZZ :D

*.* SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK *.*

ama yine o schuster için düşüncelerimi artık kimse değiştiremez.. Aklımdan geçenleri ve ağzımdan çıkanları klavyeme yansıtmak istemiyorum :D

byhan
18-02-2011, 00:46
elınde all star kadro var rezıl edıyor takımı fanatık gs lıyım ama ıcım cız edıyor.

uNeVeN
18-02-2011, 00:55
elınde all star kadro var rezıl edıyor takımı fanatık gs lıyım ama ıcım cız edıyor.

İstersen galaksi kur eğer oyuncunun ve hocanın içinde Deli İbooo gibi Beşiktaş aşkı , Quaresma gibi kazanma hırsı yoksa bir nane yiyemezsin..

Finduk
18-02-2011, 09:23
3..2.. 1.. başla bekliyorum fındıklarını :rolleyes:

Gorevlıler fındık fıstıkla beslemeyın dıe uyardılar benı...

kafes dısından yıyecek ıcecek verılmesı yasakmıs...

kör talih...

uzgunum cicim...: /

Melony
18-02-2011, 10:33
aaa et0'0 ya benzetmişler :p

Spotted1453
18-02-2011, 13:21
Cidden nerede RAPORLAR o kadar natar saldirisi yedi koyler.. Hic bir rapor yok.. Ama Soz Formun sakinleri sizin icin bu gece askerleri yola cikarticam serverin tadi tuzu kalmadi zaten Gecen senelerden biri adilik yapmistionun intikamini alicam.. Kahramani geri cektim 3 saat sonra geliyor bende 3.15 dk sonra askerleri yola koyuyorum seviyleri tekrak kontrol edin bence :)) yarin biri dibi bulacak umarim..

Melony
18-02-2011, 13:41
Cidden nerede RAPORLAR o kadar natar saldirisi yedi koyler.. Hic bir rapor yok.. .

Natar saldırısına bakıp ne yapacaksın ?

corsann
18-02-2011, 13:44
Natar saldırısına bakıp ne yapacaksın ?

belki foto çektircektir :D :D

Melony
18-02-2011, 13:45

O zaman senide o karenin içine koyalım zira natar fillerinden eksiğin yok fazlan var :P

uNeVeN
18-02-2011, 13:53
Şu natar saldırısını çok görmek isteyenler sizin için.. :)

http://img207.imageshack.us/img207/6369/natarrrr.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/207/natarrrr.jpg/)

20. Seviye natar saldırısıdır..
Hadi o kadar çok istediniz koydum , rapor üstünden yorum yapın :D

Natarlardan bu server rekor ordu çıkar mı acaba :p

Melony
18-02-2011, 14:04
Bende bazı şeyleri görmek istiyorum seko mesala o mesajı attıktan sonra yüzünün alacağı hali

bilmem anlatabildim mi :p

SeninleGüzelAsk
18-02-2011, 14:18
http://img813.imageshack.us/img813/1638/3xwow.png

(:

corsann
18-02-2011, 14:40
O zaman senide o karenin içine koyalım zira natar fillerinden eksiğin yok fazlan var :P

en son gördüğünden ( zaten bi defa görüştük :D ) 10 kilo daha zayıfım :D

uNeVeN
18-02-2011, 14:42
Bende bazı şeyleri görmek istiyorum seko mesala o mesajı attıktan sonra yüzünün alacağı hali

bilmem anlatabildim mi :p

Olm sen var ya elime düşme sakın :mad: Çok pis çektirecem sana :D

Şantajcı kavun :p

By_CoO
18-02-2011, 14:43
http://img813.imageshack.us/img813/1638/3xwow.png

(:

Ula 13. Olarak Nası Gorunuyoz Lo.:cool: :eek:

Edizzz Kanka Söz Sende :)

fchearts
18-02-2011, 14:58

edizi bulana aşk olsun

corsann
18-02-2011, 15:03
Olm sen var ya elime düşme sakın :mad: Çok pis çektirecem sana :D

Şantajcı kavun :p

şantajcıya karşı elinde bi koz olmasını iztiosan akşam msnde bi görüşelim :D

bastır uneven

GeaR
18-02-2011, 15:26
Rapor kıtlığı çıktı yine :)

Melony
18-02-2011, 15:33
şantajcıya karşı elinde bi koz olmasını iztiosan akşam msnde bi görüşelim :D

bastır uneven

Aycan azını yüzünü dagıtırım senin

corsann
18-02-2011, 15:36
Aycan azını yüzünü dagıtırım senin

gördün mü seko abi :D lafı bile dellendirmeye yetio mami abiciimi :D

Melony
18-02-2011, 15:40
gördün mü seko abi :D lafı bile dellendirmeye yetio mami abiciimi :D

ben sana o konuyu bir daha açmıcaksın demedim mi aycan canına kastın mı var olm senin ?

Tom&Jerry
18-02-2011, 15:45

saygı ve sevgi çerçevesinde birşeyler paylaşmak isterdim ama çok geç.

JumanJi
18-02-2011, 15:46
Gelecek 3x T4 sürümünde mi olacak bilgisi olan var mı?

_TEKSAS_
18-02-2011, 16:08
unewen bastır yaklaştılar :D:p

eDü
18-02-2011, 16:19
çarşı yeni sürüm t4 de karşı bu neyav böyle arkadaşlar speed böyle olursa

oynanmaz bu oyun :) dahada gelmem van minüt:D

uneleyen bitirme serveri geçmeyelim yeni sürüme protesto edelim

olmadı FEMEN kızlarını çağırırız eylemlere :)

corsann
18-02-2011, 17:02
ben sana o konuyu bir daha açmıcaksın demedim mi aycan canına kastın mı var olm senin ?

tmam patron sustum :D

Spotted1453
18-02-2011, 17:09
aaa et0'0 ya benzetmişler :p

Resim cektircem senin gibi oyuncular bizim gibi oyuncularin yaptigi ordularla yaptigmiz saldirilara bakar burda yorum yaparsiniz.. YEGEN ordunu kuracaksin saldirini yapcaksin konusacaksin..

ASkerler yolda siz rapor koymayan WW cular yarin oglenden sonra ben raporu atarim sizin adiniza... Haydi hepinize bol sanslar..

Saldiri raporumun resmini cekip hatira olarak saklayacaklardan herhangi bir ucret talep etmiyecem..

BudA
18-02-2011, 17:20

Wow'da iddaamız yok . Amacımız wow istatistiklerinde birlik adımızın gözükmesiydi ve oldu :)

edizi bulana aşk olsun

7 ay yatıştan sonra işe başlamak çok koyuyo :D Paso uyuyorum :D

Cetvelsiz
18-02-2011, 17:53
Resim cektircem senin gibi oyuncular bizim gibi oyuncularin yaptigi ordularla yaptigmiz saldirilara bakar burda yorum yaparsiniz.. YEGEN ordunu kuracaksin saldirini yapcaksin konusacaksin..

ASkerler yolda siz rapor koymayan WW cular yarin oglenden sonra ben raporu atarim sizin adiniza... Haydi hepinize bol sanslar..

Saldiri raporumun resmini cekip hatira olarak saklayacaklardan herhangi bir ucret talep etmiyecem..

Aşağıdaki gibi bir ordu çıkartacaksan arşivimdeki yerin hazır.

Merakla bekliyoruz saldırını.

http://img233.imageshack.us/img233/5647/hhhhwz.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/233/hhhhwz.jpg/)

Melony
18-02-2011, 18:05

Mr yıkıcı ve askerleri

SHERRİF
18-02-2011, 18:14
bütün WOW köylerine başarılar dilerim

SHERRİF(EMRAH)

corsann
18-02-2011, 18:17

benim ordum senin ordunu döver ! bu kadar alınganlığa gerek yok. kırcı bişey demedm hakaret de etmedm. seni tanımam etmem bana ne senin ordundan bana ne senin askerinden. burdaki çoğu oyuncuya göre acemi sayılırım daha 3. serverim travianda. ama nedense belli bi isim yapmışız.. rapor sa bak imzamdaki linke var mı onu tılsımsız geçen daha? 5xdeki sevgili ortağım BUDA (ediz) nın profile yazdığı söz geldi aklıma.
El Yumruğunu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanar ARLANMAZ.

ordunla sana mutluluklar.

corsann
18-02-2011, 18:18
bütün WOW köylerine başarılar dilerim

SHERRİF(EMRAH)

2 dönem önce sizin wowa çakamadım orduyu :D var mı bu sene wow sizde :D

eCu
18-02-2011, 18:19
Aşağıdaki gibi bir ordu çıkartacaksan arşivimdeki yerin hazır.

Merakla bekliyoruz saldırını.

http://img233.imageshack.us/img233/5647/hhhhwz.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/233/hhhhwz.jpg/)

Bu ordu Wow saldirisina cikti mi ustad? Saldiri raporu var mi bunun?

corsann
18-02-2011, 18:22
Bu ordu Wow saldirisina cikti mi ustat? Saldiri raporu var mi bunun?

malasef elde patlamışttı o ordu. sahibi ile aynı birlikteydik ordan biliorm.

eCu
18-02-2011, 18:30
malasef elde patlamışttı o ordu. sahibi ile aynı birlikteydik ordan biliorm.

Hadi ya... Konu amacindan sapsin istemem ama merak ettim...

Boyle bir ordu basip nasil biraktiniz dostum? Nasil bir aksilik oldu?

hekimoglu
18-02-2011, 18:35
http://img46.imageshack.us/img46/2458/wow3xk.jpg

WoW Son Durum BASTIR JOKER_AS

Cetvelsiz
18-02-2011, 18:37

Buna benzer 10 a yakın ordu elde patlamıştı o server. Patlayan ordulardan biride benimkiydi :) Ufak bi anlaşmazlık yüzünden olmuştu olanlar. Ama foruma yansıtılmamıştı. Zaten herşeyide foruma koymak yanlış olur.

Oradaki rapor birliğimizdeki bi arkadaşa ait yani benim değil. Benimki onun biraz altında bi orduydu.

eCu
18-02-2011, 18:46
Buna benzer 10 a yakın ordu elde patlamıştı o server. Patlayan ordulardan biride benimkiydi :) Ufak bi anlaşmazlık yüzünden olmuştu olanlar. Ama foruma yansıtılmamıştı. Zaten herşeyide foruma koymak yanlış olur.

Oradaki rapor birliğimizdeki bi arkadaşa ait yani benim değil. Benimki onun biraz altında bi orduydu.

Yazik olmus... Ama bir kere basilinca daha buyugu icin ilham oluyor... Insallah bu server daha iyisini bekliyoruz, tabi elde kalmadan :)

Iyi oyunlar...

corsann
18-02-2011, 18:48

valla tam olarak neden patladı bilmiorum. dediğim gibi o raporun sahibi ile aynı birlikteydim. o dönem biz de yapmıştık bi wow vuruşu. o da imzamda raporu :)

_TEKSAS_
18-02-2011, 18:53
valla tam olarak neden patladı bilmiorum. dediğim gibi o raporun sahibi ile aynı birlikteydim. o dönem biz de yapmıştık bi wow vuruşu. o da imzamda raporu :)

bu serwer gelmeyın bızım wow a ozamn :p:p

fchearts
18-02-2011, 18:58

ortada yoksun daha önceki sayfalarda koyduğumuz raporlara bakmıyorsun ve daha ortada olmayan saldırın için bir takım spekülasyonlar yapıyorsun madem rapor oyuncusu olduğunu söylüyorsun önce saldırın gerçekleşsin sonra söyle konuş

corsann
18-02-2011, 18:58
bu serwer gelmeyın bızım wow a ozamn :p:p

sizin wow hangisi :D

_TEKSAS_
18-02-2011, 19:54
sizin wow hangisi :D

sloganımız bellı :D

Eyup-Can
18-02-2011, 19:59
Uzunca bir aradan Sonra.. Wow Tablosuna Bakarak.. Tekrar ve Tekrar...

Bastır UneVeN :eek: