PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

sempatura
25-03-2011, 12:28
yine işi askere değil kurnazlığa vurarak yaptınız... :)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/25/3785.bmp

WOW TİME birliklerini tebrik ederiz...

1 Tılsım alıp 1 tane kaptırıyolar... :)

İşte bu işte bu :)) Tebrıkler 46lıklar tebrıkler xD

ShekiLL
25-03-2011, 12:34
Oyun kuralları ve insani etik değerler vardır Osmanım, hırtlara 2 dönem plan hediye ettik,Samimi dostlarımıza istinaden. 4k lejyonerle plan plan alabilen oyunculara sahip iken, isteselerdi tekrar bi plan alıp verirdik.. demekki arkadaşlarımız bunu reva görmüşler, kitletip hesabı kendi akıllarınca tereyağından kıl çeker gibi plan almışlar :) ne diyelim hayrını görsünler.

sorsan oyunun hakını veriyomus diye o kişilere birde hava atarlar.. yazık verilen emeklere..

Bögü.ALP
25-03-2011, 12:37
http://img151.imageshack.us/img151/4075/asdeye.png

Uzun uğraşlarımız sonunda planı alabilme becerisini gösteren arkadaşımızı tebrik ederiz..

Bununla ilgili eminim yine çok şey yazılıp çizilecek...

Şimdiye kadar yaptığımız tüm plan çalma girişimlerinde plan sahipleri tüm oyuncuları şikayet etme hakkımızı kullanarak admine mail attık,mh ye mesaj yazdık ve ardından saldırı çıktık..Bir çok plan sahibinde sonuç vermesede nihayetinde bugün meyvesini aldık..

Geçmişteki tartışmaların aynısını tekrar etmeme ve çamur atmaktan uzak bir forum gidişatı dileğiyle..

bizim saldırılar varana kadar hesab kilitlenir, bizde kolayca alırız diye mi yaptınız bunu, :) bravo size.. büyük iş yapmışsınız, sizin elinizden söke söke aldıkları plan saldırısından hiç mi örnek almadınız.. birde bunu marifetmiş gibi burda yazmaktan da beis görmemen ayrıca düşündürücü..
plansız kalmak gibi bir derdimiz yok,epey plan var kontrolümüz altında, birini alır kullanırız.. lakin sen bu yazdıklarınla ve yaptığınızla basacağınız seviye umarım içinize siner :)

sempatura
25-03-2011, 12:40
bizim saldırılar varana kadar hesab kilitlenir, bizde kolayca alırız diye mi yaptınız bunu, :) bravo size.. büyük iş yapmışsınız, sizin elinizden söke söke aldıkları plan saldırısından hiç mi örnek almadınız.. birde bunu marifetmiş gibi burda yazmaktan da beis görmemen ayrıca düşündürücü..
plansız kalmak gibi bir derdimiz yok,epey plan var kontrolümüz altında, birini alır kullanırız.. lakin sen bu yazdıklarınla ve yaptığınızla basacağınız seviye umarım içinize siner :)

+1 kocaman hemde

Yine dıyorum yine HIRT TIRT bırlıklerı bu dönem bnbn gibi karektersizler yüzünden hep kötüye anılacak..

by ati
25-03-2011, 12:41

Kendi saldırıma alıntı yapim :)Benim kulagıma gelen dark maria planı testereye verecekdi 3 gündür fake atıyorum dün gercek saldırımı attım plan bana geçti.......

Türlü türlü oyunlara gerek yok planın sana gelecegi varsa önünde kimse duramaz.....

ZOMBİNE

vahşi
25-03-2011, 12:44

adam gibi yaz oyun oynuyormuşsn gibi yazma..

HZZ ekibi neredeyse elinizdeki WW u alacak efsane ve TESTERELER sayesinde sizlere şans tanıdı HZZ ler..

adam akılı yaptığın tek organizeyi koy tek başarınızı koyun buraya boş keseden sallama tılsım gerekli yere kaydırılıcak..

gereksiz polemik yapmanada gerek yok çıkın meydana savaşın HZZ kök söktürdü sizlere kısacası bir tılsım için bkadar uzatmanada gerek yok

trabzonsporlu
25-03-2011, 12:48
unuven artık seninle tartışmıcam söylede medatör abine bi ban atıversin :D

vahşi
25-03-2011, 12:52
RESSİTAL birliklerinde 5 tılım var ne WW da korkudan seviye basılıyor nede ellerindeki tılsımları işe yaraması için başkalarına bırakıyolar..

icraat görelm arkadaşlar bişeyler yapın ki server şenlensin burda tılsımın muhabetini uzatmaya gerek yok.. inanaın işe yarayacak bir yere gidecek çünkü seviye basılıcak..

ShekiLL
25-03-2011, 12:54

HZZ ekibi neredeyse elinizdeki WW u alacak efsane ve TESTERELER sayesinde sizlere şans tanıdı HZZ ler..

adam akılı yaptığın tek organizeyi koy tek başarınızı koyun buraya boş keseden sallama tılsım gerekli yere kaydırılıcak..

gereksiz polemik yapmanada gerek yok çıkın meydana savaşın HZZ kök söktürdü sizlere kısacası bir tılsım için bkadar uzatmanada gerek yok

siz kendi adınıza konuşunun hzz ler gelsin konuşsun. sende a z Önünden ye başkasının icratlarıyla övunme

vahşi
25-03-2011, 12:56
siz kendi adınıza konuşunun hzz ler gelsin konuşsun. sende a z Önünden ye başkasının icratlarıyla övunme

tek tılsımla icraat göreceksin 5 tılsımla 5 ww la hala seviye basmaktan korkmanız serverde büyük bir rezilliktir..

her nekadarda eleştiriye benim tarafımdan maruz kalan UNEVEN takdire şayan bir WW bakıcısı ve ekibide...:rolleyes:

Bögü.ALP
25-03-2011, 12:57

sen hiç merak etme , karıncayla flört eder belini de incitmem.. sen hangi birliğin oyuncusu olarak bu yazıyı yazdın ?? orta da iki birliğin mücadelesi varsa, yada yoksa.. 3 . birliğe düşenin afiyetini çıkar bence..

edebime, sabrımın sınırlarını zorlatma.. adam gibi iş yapana, adam gibi tebrik de yazmasını biliriz.. git bak zombinin plan saldırısına da azcık etik edeb öğren.

vahşi
25-03-2011, 13:02
sen hiç merak etme , karıncayla flört eder belini de incitmem.. sen hangi birliğin oyuncusu olarak bu yazıyı yazdın ?? orta da iki birliğin mücadelesi varsa, yada yoksa.. 3 . birliğe düşenin afiyetini çıkar bence..

edebime, sabrımın sınırlarını zorlatma.. adam gibi iş yapana, adam gibi tebrik de yazmasını biliriz.. git bak zombinin plan saldırısına da azcık etik edeb öğren.

etik ve edepten bahseden arkadaşım.. arkadaşın çok etik ve edep içinde oynadığı içinmi kilitlendi???:rolleyes:

bir tılsım için forumu ayağa kaldırdın 5 wowunuz olmasına rağmen hala tek kadeye değer bir şey göremedik..

ortada 2 birliğin mücadelesne gelince sen hagi mücadeleden bahsediyorsun??

bence HZZ ekibi sizinle bir mücadele içinde deil sadece dalga geçyolar sırf tılsımınızı yerinden oynattığınız içn WW lardan birini devre dışı bıraktılar..

ve altınada şunu geçtiler tılsımı oynatırsan yakarım açık bir şekilde dalgasınıda geçti postasınıda koydu..

max-man07 yitebrik ediyorum

bnbn
25-03-2011, 13:06

Ben durumu izah ettim ve mesajımda gayet açıktır..Bunu yazarkende ne sizi nede başkasını karalamadım..Bence açık bi şekilde yazdığım için tebrik etmeniz gerekirdi:cool:

orkan_my
25-03-2011, 13:17

abi seni bir kere daha tebrik ve taktir ederim:)

Climax
25-03-2011, 13:24
hakaret içeren ve çocukca yapılan sözde espirilere lüzum yok...oyun ile ilgili görüş bildir "no mercy" gibi.. adam oyun ile ilgli açıklama yaptı ikisinin cezaları farklı v.s. dedi.. biz de konuyu kapattık..zaten aynı fikirde insanlar neden tartışsınlar ki, karşılıklı söyleşiyoruz burada..

böyle zeka zeviyeni belirleyecek konuşmalara gerek yok..klavye delikanlısı çok..beyin bedava değil aslında ..atıp tutmak bedava.. karşındakine ulaşamayacak olmak demek böyle hakaret içeren sözler kullanmanı gerektirmez..

Beşiktaş - Çırağan, Korhan , yaşım 34

benim beynim de bedenim de ve görmek isteyeceğin/istemeyeceğin her şey burada.. gelip yukarıdaki aynı cümleyi yüzüme söyleyebilir misin?

hiç sanmıyorum..

o zaman burada da daha düzgün daha seviyeli konuşmanı tavsiye ederim..travian bir oyun, burada fikir belirtmek de herkesin hakkı..sana göre yanlış bana göre doğru..ama hakarete gerek yok..
söylediğin cümlenin karşılığı = beyinsiz

kişi kendinden bilirmiş..diyerek hakaretini sana iade ediyorum..

bir daha aynı üslupta yazarsan cevap vermeyeceğim, kırmızı ile işaretli kısım senin cevabın olsun..

kimse ile düşman değiliz, sadece rakibiz..

İyi oyunlar.

yüzüne de söylerim sıkıntın olmasın... ama kalkıp da karşıyaka dan oraya gelmekle uğraşamam ;)
senin yorumların bence çok saçma yine de ne cevap yazacaksın diye merak ederek girdim foruma :D
ayrıca kimse kusura kalmasın kendi yazdığıma hala gülüyorum...

gülmeme rağmen mesajı editlememin doğru olduğunu düşünmüştüm ki, moderatör arkadaşımız benden hızlı davranmış (haklı bir şekilde editlemiş)...
kendisine teşekkür eder, konuyu burda noktalarım.

Dipçik: Aynı üslub ile yazmamaya özen göstereceğim, siz de 2 düşünüp bir yazın lütfen...

bnbn
25-03-2011, 13:24
Ah ah nerde o eski üye adaylıkları:mad:

Hangi marka çamaşır suyunu kullansakta leke çıkmıyor:D

by ati
25-03-2011, 13:28
abi seni bir kere daha tebrik ve taktir ederim:)

Ne demek orhanım lazımmı size plan:)

Nafri Çneg
25-03-2011, 13:28

tebrikler,tebrikler...

eDü
25-03-2011, 13:34

[ımg]http://i1103.hizliresim.com/2011/3/25/3785.bmp[/ımg]

wow time birliklerini tebrik ederiz...

1 tılsım alıp 1 tane kaptırıyolar... :)

ati kankamı tebrik ederim dark mania hesabı kilitli değildir. HANİ ÖYLE KİLİTLETME

HAKKIMIZI KULLANMADIK

arkadaşlarımızı bu etik saldırılarından dolayı birkez daha tebrik ederim

atii kankaaa bu kaçıncı tılsım oldu çaldığın :)

patriyot
25-03-2011, 13:35
Resital li arkradaşlarım forumdan uzak durun ısrarala söylüyorum kimseyle tartışmayın o kadar.

Buraya yazan adamı çarparım ona göre demedi demeyin

Climax
25-03-2011, 13:38
Ben durumu izah ettim ve mesajımda gayet açıktır..Bunu yazarkende ne sizi nede başkasını karalamadım..Bence açık bi şekilde yazdığım için tebrik etmeniz gerekirdi:cool:

ben tebrik ediyorum, kural açıklarını ve herkesin yaptıklarını kendiniz yaparken açık bir dille belirtebildiğiniz için :D

yaptığınız etik mi ?
-değil
kural dışı mı?
-hayır
sonuç ?
-tılsım çalındı :)

tebrikler

bnbn
25-03-2011, 13:39
hocam farkındaysan tebriğimizi ettik çamur atma gibi bir huyumuz kesinlikle yoktur.burda bizim söylediğimiz konu oyun kuralları ile ilgili bu sizin başarınıza gölge düşürsün diye yapılan birşey kesinlikle değildir.wow yolunda başarılar.

Yok hocam çamur attınız demedim...Üstelik resital birliğinde plan sıkıntısı olmadığınında farkındayım..Yani burda nispet yapılacak bir durum bile yok..Sizin çaldığınız planların yanında kaybettiğiniz bu planında çok çok önemli olmadığınında farkındayım..

Sadece bizim kanlıların bunu yapacağından emin olduğumu belirtmek istedim ve ne kadar haklı olduğumuda görmüş olduk:)

İyi oyunlar..

Climax
25-03-2011, 13:40
Resital li arkradaşlarım forumdan uzak durun ısrarala söylüyorum kimseyle tartışmayın o kadar.

büyüksün abi :)
biz yazabiliriz dimi ?

Cetvelsiz
25-03-2011, 13:42
Olaya müdahil olmak istemesemde kısa bir açıklama yapmak lazım.

İlk TESTERE Birliği 4.speed te kuruldu ve kurucuları ;

AYGÜN (Ben)
Deprortee (ZamazingO Pınar)
PLATO (Muhammet)

Eskiler iyi hatırlar TESTERE Birliğinin başarılarını. Fakat o birliği tekrar kurmadık ve farklı birliklerle devam ettik speed servera.

Tabiki aynı isimle birlikler kurulabilir. Şuanda farklı örnekleride var. Mesela -1m de gerçek -1m değildir. Sadece birlik ismi -1m dir. Buna karşı gelemeyiz. Devamlı olan şeyler bunlar.

Demek istediğim eski TESTERE ile şuankini karıştırmamak gerekir. O birliğin farklı stratejisi vardı, haliyle şuanki TESTERE ninde farklı stratejileri var. Ama kesin olan bişey varki şuanki kadroyla eski kadronun hiçbir alakasının olmamasıdır.

Umarım anlaşılır bir açıklama olmuştur.

bnbn
25-03-2011, 13:46
ben tebrik ediyorum, kural açıklarını ve herkesin yaptıklarını kendiniz yaparken açık bir dille belirtebildiğiniz için :D

yaptığınız etik mi ?
-değil
kural dışı mı?
-hayır
sonuç ?
-tılsım çalındı :)

tebrikler

Aslında etik değil diyorsunuz bu tabi sizin düşünceniz

ama oyunda mh yada admin neden var acaba..Bence gayet doğal bir durum...Anormal olan durum ise hesabı kitlenen oyuncuların üzerine çok gidilmesi ve bunu karakterle bağdaşlaştırmaları..Hzz dan bi çok hesap kitlenince birileri kalkıp tabiri caizse sahtekar yakıştırması yaptı diğeri başka bişi..Aynı şekilde bizim wow hesabı içinde geçerli...Bu tartışmaların çoğu bana anlamsız ve gereksiz geliyor..

Bir arkadaş sanırım BAT birliğinden forum nicki yarasa idi..Bununla ilgili çok güzel bir örnek vermişti..Multi hesap sahibi değil ama saldırı çıkmak için şifreli giriş yapmak zorunda kaldıklarını söyledi..Bu arkadaş doğal olarak hesaba şifreli giriş yapıyorsa bir başkasınında onu şikayet etme hakkı vardır..Bunda etik davranışla ilgili bir durum yok..

Oyun oynuyoruz ve strateji gereği oyunun eksik zayıf yönlerini kullanabiliriz..

Buda benim düşüncemdir..

İyi oyunlar..

eDü
25-03-2011, 13:48
olaya müdahil olmak istemesemde kısa bir açıklama yapmak lazım.

Ilk testere birliği 4.speed te kuruldu ve kurucuları ;

aygün (ben)
deprortee (zamazingo pınar)
plato (muhammet)

eskiler iyi hatırlar testere birliğinin başarılarını. Fakat o birliği tekrar kurmadık ve farklı birliklerle devam ettik speed servera.

Tabiki aynı isimle birlikler kurulabilir. şuanda farklı örnekleride var. Mesela -1m de gerçek -1m değildir. Sadece birlik ismi -1m dir. Buna karşı gelemeyiz. Devamlı olan şeyler bunlar.

Demek istediğim eski testere ile şuankini karıştırmamak gerekir. O birliğin farklı stratejisi vardı, haliyle şuanki testere ninde farklı stratejileri var. Ama kesin olan bişey varki şuanki kadroyla eski kadronun hiçbir alakasının olmamasıdır.

müdür açıklamaya gerek yok zaten yaptıkları ve yapamadıkları bu farkı anlamaya

yeter :) bunlar sadece hani adını verirsek belki bizde öyle oluruz diyipde vermişler :)

Katilcermen
25-03-2011, 13:51
Olaya müdahil olmak istemesemde kısa bir açıklama yapmak lazım.

İlk TESTERE Birliği 4.speed te kuruldu ve kurucuları ;

AYGÜN (Ben)
Deprortee (ZamazingO Pınar)
PLATO (Muhammet)

Eskiler iyi hatırlar TESTERE Birliğinin başarılarını. Fakat o birliği tekrar kurmadık ve farklı birliklerle devam ettik speed servera.

Tabiki aynı isimle birlikler kurulabilir. Şuanda farklı örnekleride var. Mesela -1m de gerçek -1m değildir. Sadece birlik ismi -1m dir. Buna karşı gelemeyiz. Devamlı olan şeyler bunlar.

Demek istediğim eski TESTERE ile şuankini karıştırmamak gerekir. O birliğin farklı stratejisi vardı, haliyle şuanki TESTERE ninde farklı stratejileri var. Ama kesin olan bişey varki şuanki kadroyla eski kadronun hiçbir alakasının olmamasıdır.

AYGÜN thespiea yı unutmussun :)) Klawyene sağlık daha güzel anlatılmazdı... Zaten herkes bılıyor... Sizin gıbı bır ekıbın aynı ismi 3. kez kullanmıyacağını... Taklitler asıllarını yükseltir diyecemde... neyse inşallah TESTERE nın adı kötüye gitmez...

orkan_my
25-03-2011, 13:54
Ne demek orhanım lazımmı size plan:)

lazım turan abi arayacakmış seni benm telefon evde kaldı:) serhat abiylede konuşmuştuk gecen .

orkan_my
25-03-2011, 13:55
ati kankamı tebrik ederim dark mania hesabı kilitli değildir. HANİ ÖYLE KİLİTLETME

HAKKIMIZI KULLANMADIK

serhat abi komşudan pişen bizede düşer dimi:)

woyager
merhaba arkadaslar..

bu server öyle entrıklar oluyorkı şaşilacak durum.. 2 wow 2 plan 1 de tılsım olan hesap kıtlenıyor akabınınd e2 plan 3 tılsım olan hesap kıtlenıyıor.. plan hesabına saldırı cıkıyor hesap kıtlenıyor.. 17 tane kıtlı hesap bırden acılıyor. son olarakda testere plana saldırı cıkıyor 1 saat sonra hesap kıtlenıyor..sansda oyle sans kı hırt wow acılıyor.. ve dahada sayamadıgımız işler..

bunların hepsıne sansmı tesadufmu yoksa baska bır iş mı var anlamadım..

ama su gercekkı allah testerelere yardım etsın.. hem plan hem wow koruyacaklar:)

Cetvelsiz
AYGÜN thespiea yı unutmussun :)) Klawyene sağlık daha güzel anlatılmazdı... Zaten herkes bılıyor... Sizin gıbı bır ekıbın aynı ismi 3. kez kullanmıyacağını... Taklitler asıllarını yükseltir diyecemde... neyse inşallah TESTERE nın adı kötüye gitmez...

Evet ismini hatırlamaya çalıştım ama aklıma gelmeyince yazamadım. Hatırlattığın için teşekkürler.

Thespiea da kuruculardan biriydi.

bnbn
25-03-2011, 14:00
merhaba arkadaslar..

bu server öyle entrıklar oluyorkı şaşilacak durum.. 2 wow 2 plan 1 de tılsım olan hesap kıtlenıyor akabınınd e2 plan 3 tılsım olan hesap kıtlenıyıor.. plan hesabına saldırı cıkıyor hesap kıtlenıyor.. 17 tane kıtlı hesap bırden acılıyor. son olarakda testere plana saldırı cıkıyor 1 saat sonra hesap kıtlenıyor..sansda oyle sans kı hırt wow acılıyor.. ve dahada sayamadıgımız işler..

ama su gercekkı allah testerelere yardım etsın.. hem plan hem wow koruyacaklar:)

Dark maniadan 3 gün önce plan alma sözü aldık ve ogünden beridir gerek mh gerekse admin ile olan yazışmalarımızı sadece sen tatmin ol diye buraya koyacağım:)

Daha öncesinde ise planı olmayan bir wowun açılmasının mantıksız olduğunu belirtmiştim..Kısacası başımız dik...

Sadece oyunun zaafından faydalanıyoruz...Buda bizim suçumuz değil...

Not:wow dan 3 seviye inmiştir..

vahşi
25-03-2011, 14:01
merhaba arkadaslar..

onu sen koruyamadın ibrahim biz koruruz;)

tılsımı birzdan başkasına kaydırıcam..

büyük sabırla bekliyoruz ve tılsım toplamalarıda devam edecektir

woyager
25-03-2011, 14:09

ben plan kaptırmadım bu bir. ıkıncısı sız wow ı koruyabılcekmısınız?3 cusu sizde tılsım kalmadıkı plan kalsın mustafa:) hemen etrafınızda *f* 46lıklar vatan D.H.S bırlıklerı var sence bu planı ve wow kurma ımkanınız varmı:)

görecez bakalım:)

woyager
25-03-2011, 14:09
Dark maniadan 3 gün önce plan alma sözü aldık ve ogünden beridir gerek mh gerekse admin ile olan yazışmalarımızı sadece sen tatmin ol diye buraya koyacağım:)

Daha öncesinde ise planı olmayan bir wowun açılmasının mantıksız olduğunu belirtmiştim..Kısacası başımız dik...

Sadece oyunun zaafından faydalanıyoruz...Buda bizim suçumuz değil...

Not:wow dan 3 seviye inmiştir..

dark mania size plan verme sözümü vermıs?

bnbn
25-03-2011, 14:10
dark mania size plan verme sözümü vermıs?

yesssssssss

ama o sözü tutmasına gerek kalmadı:)

vahşi
25-03-2011, 14:12
ben plan kaptırmadım bu bir. ıkıncısı sız wow ı koruyabılcekmısınız?3 cusu sizde tılsım kalmadıkı plan kalsın mustafa:) hemen etrafınızda *f* 46lıklar vatan D.H.S bırlıklerı var sence bu planı ve wow kurma ımkanınız varmı:)

görecez bakalım:)

kurma imkanımız olmasa bile bu cesarete sahibiz .)

tılsım bizde durmayacak

kurarmıyız kurmazmıyız onuda zaman gösterecek hp birlikte görelim

eDü
25-03-2011, 14:13
serhat abi komşudan pişen bizede düşer dimi:)

:) ayıp ediyorsun düşmezmi :)

orkan_my
25-03-2011, 14:26
:) ayıp ediyorsun düşmezmi :)

miss gibide kokular geliyor:))

bebelere_balon
25-03-2011, 14:43
miss gibide kokular geliyor:))
miss gibi kokular bana kadar geldi

yildizimsinsen
25-03-2011, 14:49
yesssssssss

ama o sözü tutmasına gerek kalmadı:)

bu noktada aklıma birşey takıldı.. daha öncesine de gidilince..
KESGİN e hem WW inşaat planı verdi hem 5x mimar tılsımı verdi..
Hırt a da vereceğini söylemiş.. arada daha birkaç tane daha vermiş olabilir (plan,tılsım)
ve DARK MANİA nın da wowu var,o da WOW yarışında.. plan ve tılsım verdikleri ortada..
garip bir olay değil mi sizce de? millet tılsım ve plan arayıp bulamazken DARK MANİA dağıtıyor resmen sırtlıyor WOW birliğini :)

not: Tarafsız ilginç bir yorum..

orkan_my
25-03-2011, 14:49
miss gibi kokular bana kadar geldi

sana yok:D

orkan_my
25-03-2011, 14:51
Hırt a da vereceğini söylemiş.. arada daha birkaç tane daha vermiş olabilir (plan,tılsım)
ve DARK MANİA nın da wowu var,o da WOW yarışında.. plan ve tılsım verdikleri ortada..
garip bir olay değil mi sizce de? millet tılsım ve plan arayıp bulamazken DARK MANİA dağıtıyor resmen sırtlıyor WOW birliğini :)

asıl kazanan o işte gönlü zengin arkadaşımızın . millet onun verdikleri için savaşıyor tehtitler hakaretler yağdırıyor .

uNeVeN
25-03-2011, 15:26

Bunun sebebini ben açıklayayım istersen :)

DARK MANIA yani -SON+ Birlikleri WW işinden çekilip bütün defanslarını KESGIN WW a kaydırmışlardır.. WW amaçlarına KESGIN WW u destekleyerek devam edeceklerdir..
Bu yüzden ellerinde ne var ne yoksa dağıtıyorlar.. ;)

Dipcik : Bu sadece duyupta emin olduğum bir bilgidir.. Konu hakkında polemik yaratmak değil , arkadaşımın sorusuna cevap vermektir amacım..

woyager
25-03-2011, 15:31
bunun sebebini ben açıklayayım istersen :)

dark manıa yani -son+ birlikleri ww işinden çekilip bütün defanslarını kesgın ww a kaydırmışlardır.. Ww amaçlarına kesgın ww u destekleyerek devam edeceklerdir..
Bu yüzden ellerinde ne var ne yoksa dağıtıyorlar.. ;)

dipcik : Bu sadece duyupta emin olduğum bir bilgidir.. Konu hakkında polemik yaratmak değil , arkadaşımın sorusuna cevap vermektir amacım..
iyi analiz:)

gurhan_law
25-03-2011, 15:36

http://img151.imageshack.us/img151/4075/asdeye.png

Uzun uğraşlarımız sonunda planı alabilme becerisini gösteren arkadaşımızı tebrik ederiz..

Bununla ilgili eminim yine çok şey yazılıp çizilecek...

Şimdiye kadar yaptığımız tüm plan çalma girişimlerinde plan sahipleri tüm oyuncuları şikayet etme hakkımızı kullanarak admine mail attık,mh ye mesaj yazdık ve ardından saldırı çıktık..Bir çok plan sahibinde sonuç vermesede nihayetinde bugün meyvesini aldık..

Geçmişteki tartışmaların aynısını tekrar etmeme ve çamur atmaktan uzak bir forum gidişatı dileğiyle..

Bu hiç hoş olmamış... En azından buraya böyle rahatça yazmasaydınız keşke...

yildizimsinsen
25-03-2011, 15:40
asıl kazanan o işte gönlü zengin arkadaşımızın . millet onun verdikleri için savaşıyor tehtitler hakaretler yağdırıyor .
bu açıdan bakılınca takdir edilmesi gereken bir oyuncu zaten bana göre..

KarPaloov
25-03-2011, 15:51
Testere Planı almış HırT Hesabı Acılmış....

by ati
25-03-2011, 15:55
Planı aldık raporumuzu koyduk tbk eden herkeze tşkler........

Benim asıl bekledigim konu testere planı aldı başka birine verecez seviye basacak kelimesini kulandılar......

Bakalım burda yazılan dogru cıkacakmı.......

dipcik..yana yana plan arayan birlik nasıl oluyorda planı başkasına verecez dedi açıkcası anlamadım.......

ZOMBİNE

KarPaloov
25-03-2011, 15:57
Planı Efsane 52 Almış Zombine Başkası Dedikleri bu olsa gerk

by ati
25-03-2011, 16:01
Planı Efsane 52 Almış Zombine Başkası Dedikleri bu olsa gerk

Ben bakmadım ama planı efsane52 vermişlerse tbk ederim.......

Vermeyip kendileri seviye bassaydı o zaman bişeyler sölerdim :)

BASAYEV
25-03-2011, 16:07
Ben bakmadım ama planı efsane52 vermişlerse tbk ederim.......

Vermeyip kendileri seviye bassaydı o zaman bişeyler sölerdim :)

Laa ati boş ver forum muş Travian mış boş işler bunlar:)

Bi Ara mahalleye gelde Serkan falan bi kaç parti oyun oynayalım kaç zamandır parti almadım

özlemişim:)

by ati
25-03-2011, 16:18
Laa ati boş ver forum muş Travian mış boş işler bunlar:)

Bi Ara mahalleye gelde Serkan falan bi kaç parti oyun oynayalım kaç zamandır parti almadım

özlemişim:)

ABİ SEN SARDIN BAŞIMA BU OYUNU :) PC BAŞINDAN KALKAMIYOM :)

HAVALAR ISINIYOR ABİ EN KISA ZAMANDA ORDAYIM :)

BENİ BİLİYON TRAVİANDA MULTİ İLE OYNARIM KAVEDE KAGIT ÇALARIM :p

sucukluyumurta
25-03-2011, 16:34
bu nasıl bir server günde ortalama 2 kere tılsım çalınıyor.çalınan tılsımlar bayrak yarışı gibi el değiştiriyor ilginç bi o kadar da komik :).tılsımlara saldırılar çıkılıyor.sanırım saldırılar çıkılmadan önce wow hesapları şikayet ediliyor ve multihunter ın msj okuma süreleri tahmin ediliyor ve ona göre saldırılar çıkıyor. :).böylece tılsımlar alınmaya çalışılıyor.

Nafri Çneg
25-03-2011, 16:37
bu nasıl bir server günde ortalama 2 kere tılsım çalınıyor.çalınan tılsımlar bayrak yarışı gibi el değiştiriyor ilginç bi o kadar da komik :).tılsımlara saldırılar çıkılıyor.sanırım saldırılar çıkılmadan önce wow hesapları şikayet ediliyor ve multihunter ın msj okuma süreleri tahmin ediliyor ve ona göre saldırılar çıkıyor. :).böylece tılsımlar alınmaya çalışılıyor.
wow zamanı nöbetci multihunter bulunuyo
7x24:eek:konu kısmına,,tılsıma saldırı yazıyorsun

sucukluyumurta
25-03-2011, 16:40

hahaha:)) doğrudur haklısın :)

woyager
25-03-2011, 17:17

bu gece hangi multihunter nöbetçi bılen varmı pekı:D

shareosman
25-03-2011, 17:40
Son durum nedir?

patriyot
25-03-2011, 17:54
Nobetci benim bu gece acayip kilitliyem hesaplari acilmanak uzere. Bab bak kim var burda oguz pendik sahildwyim gel hele yanima

woyager
25-03-2011, 17:54
Son durum nedir?

Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. tuatone İNADINA DOSTLAR DOSTLAR 79 -
2. joker-as C@N&S.S.-K&N-ASYACAN C@NSSK&N 74 -
3. HOYHOY K@NKAL@R & RESİTAL-™ RSTL~WoW 70 -
4. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 70 -
5. HırT [HIRT][TIRT] WOWTİME 61 -
6. KESGİN *EFSANE BİRLİKLERİ* WOWTİME 50
7. DOĞAN77 *** RESİTAL *** RSTL~WoW 47 -
8. DARK MANİA -SON+ WOWTİME 38 -
9. Shekill ®-RESİTAL-WOW-® RSTL~WoW 34 -
10. saho ®esital RSTL~WoW 15 -
11. C-19 [CIzZz] RSTL~WoW 0 -
12. woyager ***D.H.S*** D.H.S 0 -
13. CıqArA **F 46LIKLAR** RA&H Z Z 0 -

gurhan_law
25-03-2011, 18:08

En dikkat çeken husus saldırı çıkmadan saldırı çıkılan hesabın kilitlenmesi umudunu taşımak. Bu düşünüldüğüne göre Bazı bırlıkler asker bakımından çokkk zayıf düşmüş:eek:

patriyot
25-03-2011, 18:12
En dikkat çeken husus saldýrý çýkmadan saldýrý çýkýlan hesabýn kilitlenmesi umudunu taþýmak. Bu düþünüldüðüne göre Bazý býrlýkler asker bakýmýndan çokkk zayýf düþmüþ:eek:

Asker plan su daha konusuyoruz msnde verelim plani basin diyoruz sorayim haber verecez diyoruz bakiyorsun 5 ekranda bes saldiri ne guzel demi

kaptan45
25-03-2011, 18:36
Selamlar

tebriklerini esirgemeyen forum ahalisine satranç hesabı olarak teşekkür ederim... organizasyonu yapan O BiR MaRKa ekibine ayrıyetten teşekkür ederim...

dipçik:)--> BASTIR uNeVeN

satranç
HZZ & RA

Özgür Tebrik ediyorum. Süper ordu basmışsın

by ati
25-03-2011, 19:42

HAKKIMIZI KULLANMADIK

Tşkler knkm işlerim var giremiyom oyuna foruma :)

Tılsımı almak zor degildi atıyorsun saldırıyı ya alırsa misali ama devamlı gece gunduz fake atmışdım:)

Yani ona msj yaz o hesabın kitlenmesini bekle faln filan işler bize göre degil ASLAN GİBİ gittim aldım :)

ZOMBİNE

orkan_my
25-03-2011, 19:44

Tılsımı almak zor degildi atıyorsun saldırıyı ya alırsa misali ama devamlı gece gunduz fake atmışdım:)

Yani ona msj yaz o hesabın kitlenmesini bekle faln filan işler bize göre degil ASLAN GİBİ gittim aldım :)

ZOMBİNE

darısı basımıza inşallah bizde alırız bir plan gerçi her yiğidin harcı değil diyorlar.

by ati
25-03-2011, 19:52
darısı basımıza inşallah bizde alırız bir plan gerçi her yiğidin harcı değil diyorlar.

Orhanım wow yolunda kim kime saldırmış beni ilgilendirmiyor çünki 3 wow bırlıklerınde sizde dahil tanıdıgım sevdigim kişiler var ben yıkanı yıkılanı tbk eder köşeme çekilirim.......

Sizin plana ihtiyacınız varkende egomu tatmin etmem köyüm tılsım plan asker ne varsa sizindirde......

Oyun bi yerde biter :) elbet birileri kurar wowu :)

*PEMBECİK*
25-03-2011, 19:54

ZOMBİNE
tebrikler abim :D oyunda rakibim olmanı asla istemem şahsen :D

by ati
25-03-2011, 19:58
tebrikler abim :D oyunda rakibim olmanı asla istemem şahsen :D

Sagolasın merve........

Hakan abiye slm söle o yok ama kardeşleri burda onu aratmıyor :)

*PEMBECİK*
25-03-2011, 20:01
Sagolasın merve........

Hakan abiye slm söle o yok ama kardeşleri burda onu aratmıyor :)

tamam gelince sölerim selamını ....sizler varken gözü arkada kalmıyo zaten :D

orkan_my
25-03-2011, 20:16
Orhanım wow yolunda kim kime saldırmış beni ilgilendirmiyor çünki 3 wow bırlıklerınde sizde dahil tanıdıgım sevdigim kişiler var ben yıkanı yıkılanı tbk eder köşeme çekilirim.......

Sizin plana ihtiyacınız varkende egomu tatmin etmem köyüm tılsım plan asker ne varsa sizindirde......

Oyun bi yerde biter :) elbet birileri kurar wowu :)

:) bire bir sahidim düşmanına ne kadar zalimsen dostunada o kadar yardımcısın (kelime bulamadım yaf:)) )

orkan_my
25-03-2011, 20:16
tamam gelince sölerim selamını ....sizler varken gözü arkada kalmıyo zaten :D

merve söylemişken bendeden selam sle:)

harmanım
25-03-2011, 20:39
Ne bu arkadaş :D sohbet odasına çevirmişiniz burayı :D

Dağılın uleynnn :D

Bastır uNeVeN :p

BudA
25-03-2011, 20:53

Atilla abime benden kocaman bir Tebrik ,

Abicim eline koluna sağlık , gerçekten çok güzel sevindirici bir haber :)
Tılsımı saklamayı düşünüyorsan irtibata geçelim ;)

orkan_my
25-03-2011, 21:06
Ne bu arkadaş :D sohbet odasına çevirmişiniz burayı :D

Dağılın uleynnn :D

Bastır uNeVeN :p

bastır tuatone (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b):)))

cengizkhan
25-03-2011, 21:09

tılsımı saklamak isteyen hesabı kitletsin daha güvenli:D:D

*PEMBECİK*
25-03-2011, 21:11
merve söylemişken bendeden selam sle:)

a.s sölerim tabe başka slm söleyen varsa hemen sölesin toptan iletiyim selamları :D

sucukluyumurta
25-03-2011, 21:14
tuatone hangi birlikle seviye basıyor bilen var mı?

orkan_my
25-03-2011, 21:20

hangi birlikte derken tek plan var nasıl basıyor manasındamı

AVCIYIZ
25-03-2011, 21:23
hangi birlikte derken tek plan var nasıl basıyor manasındamı

46 lık birliğinin aldı tılsım tekrar dostlar geçmiş

orkan_my
25-03-2011, 21:26

emeği gecenlere tekrardan teşekkür ederiz. 46lık ile ayrımız gayrımız yok bizim olan onların onların olan bizim .

*PEMBECİK*
25-03-2011, 21:28
evet 46lıklar planı dostlarına verdi

awe
25-03-2011, 21:29
emeği gecenlere tekrardan teşekkür ederiz. 46lık ile ayrımız gayrımız yok bizim olan onların onların olan bizim .

olmucak tabi avukat senin orjinin hocan kimmm...bakma tutti nin yanına gittin o deli de bizden ses etmedim hehehe

orkan_my
25-03-2011, 21:31
olmucak tabi avukat senin orjinin hocan kimmm...bakma tutti nin yanına gittin o deli de bizden ses etmedim hehehe

selamımı aldın mı abi. emeğin var üzerimde. atacaktın beni:) oyunun en basında sana söz vermiştim. size yakışır yerde olacam diye. hala aklımda

BudA
25-03-2011, 21:31
tılsımı saklamak isteyen hesabı kitletsin daha güvenli:D:D

Hileyle hurdayla işimiz olmaz.
Büyük casusumuz ve 24 saat online hesabımız var , sıkıntı yok :cool:

marx-man07
25-03-2011, 21:35

tuatone hesabı dün kısa süreliğinede olsa HZZ&RA wow birliğine girmiş ve seviye basmıstır. 46lıkların daha önce bize yapmış olduğu jeste karşılık bizde yönetim olarak böyle bir karar aldık. 46 lıklar kendilerine plan verdiği için kendileri seviye basmaya devam edeceklerdir. herhangi ters bir durumda yine aynı kolaylıgı yapmaya hazırız.Tuatone hesap sahibi bizzat görüştüğüm değerli bir arkadasımızdır. Kendisine wow yolunda basarılar diliyorum...

HZZ&RA birlikleri adına O BiR MaRKa

awe
25-03-2011, 21:35
selamımı aldın mı abi. emeğin var üzerimde. atacaktın beni:) oyunun en basında sana söz vermiştim. size yakışır yerde olacam diye. hala aklımda

hehe bak atacam demesem olmucakmış böle...artık bizide gectin helal sana selamını aldım a.s kardeşim...

bebelere_balon
25-03-2011, 21:38
46 lıklar ailesine çok çok teşekkür ederiz yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır biz bir aileyiz sağolun

orkan_my
25-03-2011, 21:39
hehe bak atacam demesem olmucakmış böle...artık bizide gectin helal sana selamını aldım a.s kardeşim...

gaza geldim:))) birde dostların için oynayınca daha hırs yapiyorsun . onlara faydan olunca daha ii motive oluyorsun .:))

bebelere_balon
25-03-2011, 21:40
tuatone hesabı dün kısa süreliğinede olsa HZZ&RA wow birliğine girmiş ve seviye basmıstır. 46lıkların daha önce bize yapmış olduğu jeste karşılık bizde yönetim olarak böyle bir karar aldık. 46 lıklar kendilerine plan verdiği için kendileri seviye basmaya devam edeceklerdir. herhangi ters bir durumda yine aynı kolaylıgı yapmaya hazırız.Tuatone hesap sahibi bizzat görüştüğüm değerli bir arkadasımızdır. Kendisine wow yolunda basarılar diliyorum...

dostlar wow sakinleri olarak müteşekkiriz hamit bey sağolun

orkan_my
25-03-2011, 21:42

dostluğa doslukla cevap verdiniz. böyle şaibesi bol bir serverde rakiplerin dost kalabilmesi büyük bir erdemdir. sahsım ve temsil ettiğim birlik adına teşekkürler

iyi olan kazansın

orkan_my
25-03-2011, 21:43
dostlar wow sakinleri olarak müteşekkiriz hamit bey sağolun

abi sen wowwa bak ya ben yazarım burda:ddd

bebelere_balon
25-03-2011, 21:44
abi sen wowwa bak ya ben yazarım burda:ddd
2 sini de hallederim abim

aslan-kartal
25-03-2011, 21:57
Özgür Tebrik ediyorum. Süper ordu basmışsın

eyv kaptan saol bu oyunu sizin sayenizde öğrendik;) bizden ufak bi ordu işte:) sizin bu güne kadar çıkardığınız ordular arasında bizimkisi heççç bişe:))

dipnot: az daha unutuyodum BASTIR uNeVeN

aksoy3428
25-03-2011, 21:58
Herkes konuştu . Birde biz konuşalım. Bakalımnasılolacak. Benim orta boy biardum var.
Haa benimgibi birliklerdeki herkesin orta boy ordusu var.
Ne yapacağımızı göreceksiniz.
Zaten asker değil organizasyon seviye alır.
Kendi adıma söyleyeyim.
Sadece benim wow da
261.613 askerim var. Adım belli.isteyen bakaqr bana.
Herkese iyi oyunlar. Sakın kimse yazmasın. Wow bitince ben yazacam

iscom
25-03-2011, 22:03
Bu oyunda uzun yılladır neler gorduk neler yaşadık ama bu spedde gıbısını hıc gormedım acıkcası. ama okadar entrıka ıcınde yınede durusumuzu hıc bızaman bozmamaya ozen gosterdık.
Benım için dostlar onemlıdır. Burda tşk etmek gereken bırlıkler var.
&VATAN& (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=3191), KANKALAR, 46LIKLAR, bu bırlıkler her zaman yanlarında olduğumuz yada yanımızda olan dost bırlıklerımız. ayrıca HZZRA bırlıgınede yaptıkları ıncelıkten dolayıda tşk ederım.
Forumda peK yazmayı sevmıyorum cunku acıkcası cok fazla gereksız mesajlar var. İnşallah TUATONE wowu olarak amacımız oyunun hedefıne ulasmak. Başaracağımızıda bılıyoruz. Wowda gorev alan arkadaslarımız cok fazla ozel hayatlarından ödün vermektedırler. hedefe ulasmak ıcın. Onlarada ayrıca çok tşk edeyorum.
METEHAN BIRLIK BASKANI
İSCOM

UMUTLAR VARSA ARADA,
GAYRETLERDE OLMALIDIR
ENGELLERE HARCANMADIK
GÜÇLER NE GÜNE.........

patriyot
25-03-2011, 22:11
Herkes konuştu . Birde biz konuşalım. Bakalımnasılolacak. Benim orta boy biardum var.
Haa benimgibi birliklerdeki herkesin orta boy ordusu var.
Ne yapacağımızı göreceksiniz.
Zaten asker değil organizasyon seviye alır.
Kendi adıma söyleyeyim.
Sadece benim wow da
261.613 askerim var. Adım belli.isteyen bakaqr bana.
Herkese iyi oyunlar. Sakın kimse yazmasın. Wow bitince ben yazacam

cok askerin varmış böyle ordu kalmamıştır belkide yıkarsın bir yerler :) senin askeri kesmemişlermiydiki yaw ne zaman bastın o askeri. 4 kışlamı var sende

orkan_my
25-03-2011, 22:27
Bu oyunda uzun yılladır neler gorduk neler yaşadık ama bu spedde gıbısını hıc gormedım acıkcası. ama okadar entrıka ıcınde yınede durusumuzu hıc bızaman bozmamaya ozen gosterdık.
Benım için dostlar onemlıdır. Burda tşk etmek gereken bırlıkler var.
&VATAN& (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=3191), KANKALAR, 46LIKLAR, bu bırlıkler her zaman yanlarında olduğumuz yada yanımızda olan dost bırlıklerımız. ayrıca HZZRA bırlıgınede yaptıkları ıncelıkten dolayıda tşk ederım.
Forumda peK yazmayı sevmıyorum cunku acıkcası cok fazla gereksız mesajlar var. İnşallah TUATONE wowu olarak amacımız oyunun hedefıne ulasmak. Başaracağımızıda bılıyoruz. Wowda gorev alan arkadaslarımız cok fazla ozel hayatlarından ödün vermektedırler. hedefe ulasmak ıcın. Onlarada ayrıca çok tşk edeyorum.
METEHAN BIRLIK BASKANI
İSCOM

UMUTLAR VARSA ARADA,
GAYRETLERDE OLMALIDIR
ENGELLERE HARCANMADIK
GÜÇLER NE GÜNE.........

biz wowu zaten msn de kuruyoruz:) her muhabbette bir seviye

atlıoğlu
25-03-2011, 22:58
Unevenin wowu 1 seviye indi rapor elimde ama saldıran arkadaş yayınlarsa iyi olur
Tebrikler

no mercy
25-03-2011, 23:04
Unevenin wowu 1 seviye indi rapor elimde ama saldıran arkadaş yayınlarsa iyi olur
Tebrikler

Bende K-A-R-A-N-L-I-K ı tebrık ederım saldırılarından dolayı..

lazçavuş
25-03-2011, 23:26
tek tılsımla icraat göreceksin 5 tılsımla 5 ww la hala seviye basmaktan korkmanız serverde büyük bir rezilliktir..

her nekadarda eleştiriye benim tarafımdan maruz kalan UNEVEN takdire şayan bir WW bakıcısı ve ekibide...:rolleyes:

biz buna strateji diyoruz sen ve senin gibiler ise korkaklık planınızı aldınız basın seviyenizi RESİTAL i konuşmak sana + değer kazandırmaz.herkes işine baksın.

vahşi
25-03-2011, 23:33
burdan bir veda zamanı geldi...

kısa bir tatile çıkıyorum kırmış olduğum ve bana kırgın olan tüm rakip ve dostlarıma SAYGILAR..

hakkınızı helal edin..

tüm birliklere WW yolunda başarılar. tabiki gönlüm TESTERE den yana..

46LIKLARLA savaşmak ayrı bir zevkti..

bana göre oyunun galipleri ve servere renk katan TESTERELER ve 46LIKLARDIR her nekdar by ati ve harmanımı sevmesemde :)

oyunun son dönemlerinde bizlere ayrı keyif katan HZZ ve EFSANELERİDE tebrik ederim ayrı bir güzellik kattınız.. tek tek birlik adı sayılmaz :) tüm birliklerinde ayrı ayrı servere renk kattıkların hepimiz biliyoruz..

RESİTAL birlikleride bana göre WW kurmaya en yakın birliklerdir.. ara ara kızmış olabilirim..

NOT: ilk defa diyorum.. bastır TESTERE :))

s8de ortak hesabım var fakat bir süre olmaycm...

SAYGILAR...

topalosman
25-03-2011, 23:33
biz buna strateji diyoruz sen ve senin gibiler ise korkaklık planınızı aldınız basın seviyenizi RESİTAL i konuşmak sana + değer kazandırmaz.herkes işine baksın.
yürü be yeğen hesabım yok ama dualarım sizinle:)

lazçavuş
25-03-2011, 23:39
yürü be yeğen hesabım yok ama dualarım sizinle:)

eyvallah dayı bir hatim indir bizim için :D:D

harmanım
25-03-2011, 23:48

kısa bir tatile çıkıyorum kırmış olduğum ve bana kırgın olan tüm rakip ve dostlarıma SAYGILAR..

hakkınızı helal edin..

bana göre oyunun galipleri ve servere renk katan TESTERELER ve 46LIKLARDIR her nekdar by ati ve harmanımı sevmesemde :)

oyunun son dönemlerinde bizlere ayrı keyif katan HZZ ve EFSANELERİDE tebrik ederim ayrı bir güzellik kattınız.. tek tek birlik adı sayılmaz :) tüm birliklerinde ayrı ayrı servere renk kattıkların hepimiz biliyoruz..

RESİTAL birlikleride bana göre WW kurmaya en yakın birliklerdir.. ara ara kızmış olabilirim..

SAYGILAR...

Allah var bende seni sevmiyorum :)

Bu ara da senin asker köyü uçmuş mu ? :)

ne kadar asker vardı orda ?

vahşi
25-03-2011, 23:50
Allah var bende seni sevmiyorum :)

Bu ara da senin asker köyü uçmuş mu ? :)

ne kadar asker vardı orda ?

kayda değer bir asker yoktu 110k tokmak 12k balta 33k toyton 19k mancınık:rolleyes:

KarPaloov
26-03-2011, 00:06

hakkınızı helal edin..

SAYGILAR...

Güle Güle Gt Gittigin yerdeki Arkadaşlarına seni tanıyanlara ALLAH yardımcısı Olsun Sabır Versin .... :)

vahşi
26-03-2011, 00:07
Güle Güle Gt Gittigin yerdeki Arkadaşlarına seni tanıyanlara ALLAH yardımcı Olsun diyim.... :)

ebru gündeş yarası var dinle süper .)

ShekiLL
26-03-2011, 00:09

Bu 1

Buda 2

hakkınızı helal edin..

SAYGILAR...

Bu Da 3

Ben bu adamdan Bişey Cıkartamadım :) Allah Yolunu aCıketsin Ne diyeyim Gider Ayak Birde Benim hesabı Multiye Bildirde Öyle git belki gider ayak bişeyler daha duşer...

vahşi
26-03-2011, 00:11
Bu 1

Buda 2

Bu Da 3

Ben bu adamdan Bişey Cıkartamadım :) Allah Yolunu aCıketsin Ne diyeyim Gider Ayak Birde Benim hesabı Multiye Bildirde Öyle git belki gider ayak bişeyler daha duşer...

yalan yanlış b,ir çok şey konuşuluyor ben imsey,i şikayet etmedim

iyi geceler..

son yazışımdı

ShekiLL
26-03-2011, 00:16
yalan yanlış b,ir çok şey konuşuluyor ben imsey,i şikayet etmedim

iyi geceler..

son yazışımdı

Biraz qeride Kendi elerinizLe Boburlendiğiniz Yazınız Var.
O plan Ladı Senmı yaptın yanı Tepki gorunce Birden ne yapacağınızı Şaşırdınız...
Ben TESTERE içersinde Bu tarz adamların barındığını Tahmin bile etmezdim..

Zaten Son OlSun yazma artık Yazdıkca şaşırıyosun Ne diyeceğini..

Bögü_Alp
26-03-2011, 00:17

hakkınızı helal edin..

SAYGILAR...

Timsah gözyaşı olsa gerek, , saldırıyı atıp, hesabın kitlenmesi için mh ye şikayet ederken hiç bu kadar masum değildin.. Unutma sakın, rüzgarı ekersen fırtına yı da biçersin.. bu raporu da güle güle hediyem olarak kabul et..

http://travian-reports.net/tr/report/366747b0665

sucukluyumurta
26-03-2011, 01:31
Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. tuatone İNADINA DOSTLAR DOSTLAR 80
2. joker-as C@N&S.S.-K&N-ASYACAN C@NSSK&N 74 -
3. HOYHOY K@NKAL@R & RESİTAL-™ RSTL~WoW 70 -
4. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 69 -
5. HırT [HIRT][TIRT] WOWTİME 61 -
6. KESGİN *EFSANE BİRLİKLERİ* - 50 -
7. DOĞAN77 *** RESİTAL *** RSTL~WoW 47 -
8. DARK MANİA -SON+ WOWTİME 38 -
9. Shekill ®-RESİTAL-WOW-® RSTL~WoW 34 -
10. saho ®esital RSTL~WoW 21
11. C-19 [CIzZz] RSTL~WoW 0 -
12. woyager ***D.H.S*** - 0 -
13. CıqArA **F 46LIKLAR** RA&H Z Z 0

eveettt tuatone gidiyor.:).

tuatone un hzz ra ekibiyle arkadaş olduğu ortada.efsanelerin de hedefi malum bu durumda organize serverın diğer uyuyan büyük? birliklerine düşüyor.haydi wowları olupta saldırı bile yapmayan birlikler bi çıkarın ordularınızıda görelim ortalık şenlensin :).

arcmrt21
26-03-2011, 01:35
Dünya harikası

eveettt tuatone gidiyor.:).

tuatone un hzz ra ekibiyle arkadaş olduğu ortada.efsanelerin de hedefi malum bu durumda organize serverın diğer uyuyan büyük? birliklerine düşüyor.haydi wowları olupta saldırı bile yapmayan birlikler bi çıkarın ordularınızıda görelim ortalık şenlensin :).

ya diğerleri saldırmazsa da dostlar wow kurarsa? HZZ RA saldırmayacak mı kesinlikle ?

Bence yanlış bir düşünce....

Kimseyi birbirine düşürmek için yazmıyorum en başındandır takip ettiğime gore RA ve HZZ lıların bir sözü var kimsenin elinde ordu kalmayacak bu serverde diye ondan dolayı dedim...

by ati
26-03-2011, 01:49

Sagolasın edizim :)planı yeni sahibine teslim ettik :)

Sözünü unutma hee:p

ZOMBİNE

yildizimsinsen
26-03-2011, 01:51
ya diğerleri saldırmazsa da dostlar wow kurarsa? HZZ RA saldırmayacak mı kesinlikle ?

Kimseyi birbirine düşürmek için yazmıyorum en başındandır takip ettiğime gore RA ve HZZ lıların bir sözü var kimsenin elinde ordu kalmayacak bu serverde diye ondan dolayı dedim...

Eğer o söz geçerliyse uNeVeN bile 99 seviye yapacak olsa H Z Z & RA lar uNeVeN WWa da saldıracak demektir.. maksat bütün orduları eriterek oyunu bitirmekse(bknz:forumda böyle bir sohbet vardı) :p

sucukluyumurta
26-03-2011, 01:54

ben pek sanmıyorum dostum herkesin eşi dostu olduğu gibi hzz nin de dostları vardır.herşeyi hzz den beklemek beleşçilik olur :).

BudA
26-03-2011, 01:54
Sagolasın edizim :)planı yeni sahibine teslim ettik :)

Sözünü unutma hee:p

ZOMBİNE

Sözümüz Söz'dür abi merak etme :) En güzel şekli yapıcaz :p

by ati
26-03-2011, 02:05

Heytttttt beeeee kardeşime bak....

Yakışır yakışır :p

FORZA NKFree
26-03-2011, 02:07
Merhaba arkadaşlar

K-A-R-A-N-L-I-K Serkan Abımın Raporunu Yayınlamak bana dustu kendısı bugune kadar foruma gırmemiş tek bır yazı yazmamışdır oyun sonu elınde kalan asker rapor dakı gıbıdır

http://travian-reports.net/tr/report/366777b7e68,366778c9a0b

Savunan Hzz-RA ekıbını tebrık ederım

Dipçik :Serkan Abi Kalbimizdesin :)

bnbn
26-03-2011, 02:14
Merhaba arkadaşlar

K-A-R-A-N-L-I-K Serkan Abımın Raporunu Yayınlamak bana dustu kendısı bugune kadar foruma gırmemiş tek bır yazı yazmamışdır oyun sonu elınde kalan asker rapor dakı gıbıdır

http://travian-reports.net/tr/report/366777b7e68,366778c9a0b

Savunan Hzz-RA ekıbını tebrık ederım

Dipçik :Serkan Abi Kalbimizdesin :)

http://img11.imageshack.us/img11/3792/47091111.png

Böyle daha iyi gibi,

Saldıran savunan arkadaşlara tebrikler

FORZA NKFree
26-03-2011, 02:23

Böyle daha iyi gibi,

Eline sağlık ustam nasıl yapıldını bılmedımız için ole koyalım dedık cahillimize ver :)

jolly joker
26-03-2011, 02:38
öteki vurucu 2 ay travianda yoktuk oyun ne hale gelmiş yaa bu ne biçim grafik :) bi el at şu olaya :D

BudA
26-03-2011, 02:40
öteki vurucu 2 ay travianda yoktuk oyun ne hale gelmiş yaa bu ne biçim grafik :) bi el at şu olaya :D

Sınavlar bitti galiba :D 3x'te şu anda sorun yok T3'e devam :p

arcmrt21
26-03-2011, 02:54
Eğer o söz geçerliyse uNeVeN bile 99 seviye yapacak olsa H Z Z & RA lar uNeVeN WWa da saldıracak demektir.. maksat bütün orduları eriterek oyunu bitirmekse(bknz:forumda böyle bir sohbet vardı) :p

aynen bende onu okudugumdan dolayı diyorum zaten...

ben pek sanmıyorum dostum herkesin eşi dostu olduğu gibi hzz nin de dostları vardır.herşeyi hzz den beklemek beleşçilik olur :).

yani şoyle de düşünebilirsiniz ra hzz oyuncularının bazıları bazen tum servere karşı hzz ra diyorlardı server de hzz ra kurmasında kim kurarsa kursun havasının oldugunu benden iyi biliyorsunuz... Yani artık ne olur bilemiyorum ama bence biz bu wowa saldırmayacagız diye bir söz verilmemiştir inşAllah servere yazık olabilir:)

Böyle daha iyi gibi,

ayrıca uneven wowda ilk defa bu kadar az def oldugunu hissettim bir an... Çünkü rapora bakınca bu kadar az orduyla değişik geldi bana:) Rakibi olsam anında yollardım boyle def bulmuşken...

Yorumlarımda ozellikle HZZ RA ya karşı yorumlar oldugundan dolayı taraflı değilim sadece şu an HZZ RA ların server dengesini olusturdugunu gostermek istediğimdendir...

Tekrar savunan Uneven ekibini ve saldıran arkadaşı emeğinden dolayı tebrik ederim...

saldıran arkadaşın hafif bir yaya ordusu eksik gibime geldi:))) çok fazla irdeliyorum galiba

yildizimsinsen
26-03-2011, 03:16
aynen bende onu okudugumdan dolayı diyorum zaten...

yani şoyle de düşünebilirsiniz ra hzz oyuncularının bazıları bazen tum servere karşı hzz ra diyorlardı server de hzz ra kurmasında kim kurarsa kursun havasının oldugunu benden iyi biliyorsunuz... Yani artık ne olur bilemiyorum ama bence biz bu wowa saldırmayacagız diye bir söz verilmemiştir inşAllah servere yazık olabilir:)

ayrıca uneven wowda ilk defa bu kadar az def oldugunu hissettim bir an... Çünkü rapora bakınca bu kadar az orduyla değişik geldi bana:) Rakibi olsam anında yollardım boyle def bulmuşken...

Yorumlarımda ozellikle HZZ RA ya karşı yorumlar oldugundan dolayı taraflı değilim sadece şu an HZZ RA ların server dengesini olusturdugunu gostermek istediğimdendir...

Tekrar savunan Uneven ekibini ve saldıran arkadaşı emeğinden dolayı tebrik ederim...

saldıran arkadaşın hafif bir yaya ordusu eksik gibime geldi:))) çok fazla irdeliyorum galiba

mancınık sayısı ve silah seviyesi sanırım wowda seviye düşürmüştür.. çünkü benim desteklere baktığımdan,bende şaşırdım.. o kadar az asker kaybıyla nasıl seviye düştüğüne.. eminim saldıran kişiye de sorulacak olsa kestiği miktar azdır.. ama en başta dediğim olaydan olabilir.. saldıran arkadaşa tebrikler..

jolly joker
26-03-2011, 03:28
Sınavlar bitti galiba :D 3x'te şu anda sorun yok T3'e devam :p

ben sınavlardan dolayı değil parasızlıktan giremedim oyuna 300tl borç birikmiş tt nete :D anca açtırdık.server 7 de bi bakayım dedim oyunun cılkı çıkmış yav :D 3x ve 5x böyle olursa kımse oynamaz

uNeVeN
26-03-2011, 07:21

Sözümüz söz kimsenin ordusu elde kalmayacak.. Ama bu illa her kafadaki oyuncuya RA ve HZZ den ordu çıkacak anlamına gelmez.. Orduların elde kalacağını hissettiğimiz an en yakın ww a alayını çıkarız. Hee yetişemedik mi , kendi ww umuza girer kendimizi sıfırlarız :D Sonuçta ordular elde kalmayacak :)

Aslında bu muhabbet oyunu biz bitirmeye yaklaşırsak kimsenin ordusu elde kalmayacak şekildeydi.. Muhabbette şu ; 99 a geldiğimizde elinde ordusu olan varsa 99 da beklicez di :p

Tabi bunların hepsi bir dalga muhabbeti , elbet elimizde ordu patlıcaktır ama şuda bilinmelidir ki başta da söledim HZZ ve RA Birlikleri bütün WW lara saldıracak diye kural yok ;)

+61

bnbn
26-03-2011, 09:07
Eline sağlık ustam nasıl yapıldını bılmedımız için ole koyalım dedık cahillimize ver :)

Bence hiç yeltenme üstad,yoksa birliğin tüm hammallığı üzerine kalır:DBilmemek bazen en iyisi

arcmrt21
26-03-2011, 10:01
Sözümüz söz kimsenin ordusu elde kalmayacak.. Ama bu illa her kafadaki oyuncuya RA ve HZZ den ordu çıkacak anlamına gelmez.. Orduların elde kalacağını hissettiğimiz an en yakın ww a alayını çıkarız. Hee yetişemedik mi , kendi ww umuza girer kendimizi sıfırlarız... Sonuçta ordular elde kalmayacak :)

Aslında bu muhabbet oyunu biz bitirmeye yaklaşırsak kimsenin ordusu elde kalmayacak şekildeydi.. Muhabbette şu ; 99 a geldiğimizde elinde ordusu olan varsa 99 da beklicez di :p

Tabi bunların hepsi bir dalga muhabbeti , elbet elimizde ordu patlıcaktır ama şuda bilinmelidir ki başta da söledim HZZ ve RA Birlikleri bütün WW lara saldıracak diye kural yok ;)

+61

valla dedim ya en başından beridir takip ediyorum bende bile boyle bir düşünce oluşmuşsa düşün yani serverde neler düşünülmez:)))

Çünkü ilk yorumlara bakıyorum evet bizden başka tahıl alan var mı vs. den tutalım da servere karşı biz yorumları olunca bu kadar iddaalı birliğe hiçbir serverde kurdurtmak istemezler gerekirse kendi wowundan bile vazgeçerler yani... Şahsen ben olsam geçerdim hani düşmanımın düşmanı dostumdur bazında:p

Ama dediğim gibi çok sıkıcı bir server gordum... Laf dalaşı haricinde maşAllah laf dalaşına bakarsak eger geçenlerde açtım sözlüğü baktım o kadar kelime yoktu yani hafif çinceden felan da borç alıp koymak gerekiyor bu kadar konuşabilmek için:)))

Tum birliklere başarılar hakedenin ve emek gosterenlerin kazanması dileğiyle...

orkan_my
26-03-2011, 11:30
valla dedim ya en başından beridir takip ediyorum bende bile boyle bir düşünce oluşmuşsa düşün yani serverde neler düşünülmez:)))

Çünkü ilk yorumlara bakıyorum evet bizden başka tahıl alan var mı vs. den tutalım da servere karşı biz yorumları olunca bu kadar iddaalı birliğe hiçbir serverde kurdurtmak istemezler gerekirse kendi wowundan bile vazgeçerler yani... Şahsen ben olsam geçerdim hani düşmanımın düşmanı dostumdur bazında:p

Ama dediğim gibi çok sıkıcı bir server gordum... Laf dalaşı haricinde maşAllah laf dalaşına bakarsak eger geçenlerde açtım sözlüğü baktım o kadar kelime yoktu yani hafif çinceden felan da borç alıp koymak gerekiyor bu kadar konuşabilmek için:)))

Tum birliklere başarılar hakedenin ve emek gosterenlerin kazanması dileğiyle...

kardeş wow bir binanın 0 dan 100 e ulaşması olarak algılama. asıl wow 0 ile 100 arasındaki zamn diliminde kurulan muhabbetler ve dostluklardır. bunu bu şekilde algılamak gerekir.

arcmrt21
26-03-2011, 11:51
kardeş wow bir binanın 0 dan 100 e ulaşması olarak algılama. asıl wow 0 ile 100 arasındaki zamn diliminde kurulan muhabbetler ve dostluklardır. bunu bu şekilde algılamak gerekir.

hocam ben burada kimseye laf atmak için dediğim bir durum değil hani yanılıyor muyum bilmiyorum ama wow gidşatı ile wowun nasıl gideceği ile ilgili bir yorumdu benim ki... Kişiselleştirmeye dostuz akrabayıza gerek oldugunu sanmıyorum yanlış anlamazsanız...

Yani orada demek istediğimi daha açıkça yazmam gerekirse yani dostluklar tamam da bu oyunda herkes kendi birliğine karşı sorumluluğu vardır ve bu sorumluluğu yerine getirmeye çalışan gorevliler vardır bunlar biz dostuz davasına girer mi ya da biz bu karanlıktaki tek ışık o bile olsa o yoldan gideceğiz demek midir diye sordum aslında... Yani sorumun mantıgı buydu oyunu kişiselleştirmek mi yoksa birlik bazında düşünmek mi,?

Ben orada dediğim gibi ben birlik kavramıyla düşünürsem boyle boyle diye... Yoksa uneven kurmus siz kurmussunuz beni ilgilendiren konu değil... Tebrik ederim onca emekleri en çok tebriği de kuran almış olur çünkü en iyi stratejisi ve en gucluler sadece bunu kurabilir... Şu son yazdıgımı tartışabilirler her guclu wow mu kurdu diye messinin bir sözü aklıma geldi altın top ödülünü aldıgındaydı yanlışım yoksa;

"Bu odulu alan herkes cidden iyi oyunculardı ama her iyi oyuncuya da bu odul verilmedi" diye... Yani odulde ismi olanlar tarihte kalıyor ama ismi olmayanlar unutulup gidiyor... Bu oyunda da hafif bir travian tarihinde kalma içgudusu ile oynuyoruz hep beraber bundan dolayı bazı şeyleri gozardı etmememiz gerekir...

Size de wow yolunda başarılar... Sürçü lisan ettiysek affola...

aksoy3428
26-03-2011, 12:18
cok askerin varmış böyle ordu kalmamıştır belkide yıkarsın bir yerler :) senin askeri kesmemişlermiydiki yaw ne zaman bastın o askeri. 4 kışlamı var sende
evet kesildi. Ama bende mızrak ordusu kurdum ne var yaniolamazmı.

Nafri Çneg
26-03-2011, 12:28
Sözümüz söz kimsenin ordusu elde kalmayacak.. Ama bu illa her kafadaki oyuncuya RA ve HZZ den ordu çıkacak anlamına gelmez.. Orduların elde kalacağını hissettiğimiz an en yakın ww a alayını çıkarız. Hee yetişemedik mi , kendi ww umuza girer kendimizi sıfırlarız :D Sonuçta ordular elde kalmayacak :)

+61
ben ordumu elimde patlatmam ulennn:p

SpeaRR
26-03-2011, 12:29
Sizce bu wow ne zaman biter?

AVCIYIZ
26-03-2011, 12:46
nisanın 23 e kadar burdayız nasipse :)

jolly joker
26-03-2011, 13:08
sıkıntıdan patladım yaaa elinde fazla hesabı olan var mı acaba? wow takibi için bana verebilirmisiniz :)

yildizimsinsen
26-03-2011, 13:29
sıkıntıdan patladım yaaa elinde fazla hesabı olan var mı acaba? wow takibi için bana verebilirmisiniz :)

bunu mu demek istediniz? ''multi hesabı olan var mı?''

lazçavuş
26-03-2011, 14:05

:):):) ++++++53

by ati
26-03-2011, 14:13
RESSİTAL birliklerinde 5 tılım var ne WW da korkudan seviye basılıyor nede ellerindeki tılsımları işe yaraması için başkalarına bırakıyolar..

icraat görelm arkadaşlar bişeyler yapın ki server şenlensin burda tılsımın muhabetini uzatmaya gerek yok.. inanaın işe yarayacak bir yere gidecek çünkü seviye basılıcak..

Ben dünde sölemiştim :) kendilerine geri aldılar PLANI........

Yazılan msj yukarda tılsımı başkasına verecez diip bunu forumda yazıp planı kendilerine almaları herşeyi çok iyi açıklıyor.......

YAPABİLECEGİZ ŞEYLERİ YAZIN

eDü
26-03-2011, 14:16
ben dünde sölemiştim :) kendilerine geri aldılar planı........

yazılan msj yukarda tılsımı başkasına verecez diip bunu forumda yazıp planı kendilerine almaları herşeyi çok iyi açıklıyor.......

Yapabilecegiz şeyleri yazın
kanka bunlarla bir tek geyik yapılır başkada bişey yapılmaz :)

orkan_my
26-03-2011, 14:39
Ben dünde sölemiştim :) kendilerine geri aldılar PLANI........

Yazılan msj yukarda tılsımı başkasına verecez diip bunu forumda yazıp planı kendilerine almaları herşeyi çok iyi açıklıyor.......

YAPABİLECEGİZ ŞEYLERİ YAZIN

abi sen müneccimmisin yoksa ........ :))))))

FORZA NKFree
26-03-2011, 15:23

Dİmi Edüm ;)

Black_White
26-03-2011, 15:24

Hangi birlikte oynuyorsunuz?

by ati
26-03-2011, 16:15

pazartesi sabahı yeşil sahalara dönüyom :p yaparız bi güzellik:)

jolly joker
26-03-2011, 16:57
yok vallaha onu demedim gerçi 3x de multi hesabı olmayan var mı bilmiyorum :) wow takibi için bi hesap istemiştim başka bişey yok :D

yildizimsinsen
26-03-2011, 17:20
yok vallaha onu demedim gerçi 3x de multi hesabı olmayan var mı bilmiyorum :) wow takibi için bi hesap istemiştim başka bişey yok :D

olsa tükkan senin.. bir hesaba biz 2 kişi zor bakıyoruz :D
bence sen ortak bulmaya çalış,bulabilirsen..

uNeVeN
26-03-2011, 18:16

Kurdurtmak istememeleri tabi ki normal olur ama bunu kendi ww larından vazgeçerek yaparsalar benim açımdan yazık olur.. Neden dersen ww hesabı tek kişiye ait olan birşey değildir.. WW köyü 2 köylü oyuncudan tut 50 köylü oyuncuya kadar herkesin emeğinin geçtiği bir köydür. Eğer ki bir kalemde o oyuncuların emeklerinden vazgeçilebiliyorsa helal olsun derim :)
Elinde ordusu olupta düşmanımın düşmanı dostumdur muhabbetine girebilecek biri sanmıyorum ki 4-5 aylık emeğini hiç etsin..

gurhan_law
26-03-2011, 18:34
nisanın 23 e kadar burdayız nasipse :)

Ben de bu tarihe yakın bir tarih düşünüyürum.
Ama büyük ihtimal 10-15 arasını görür.

KarPaloov
26-03-2011, 18:48
bugün forum ne kadar sakin Vahşi gitti Woyager fln Da yok...Huzur var bugun forumda :))

arcmrt21
26-03-2011, 19:42
Hangi birlikte oynuyorsunuz?

hiçbir birlikte oynamıyorum speed server oyuncusu da değilim sadece takipçisiyim hayırdır hocam?

ama s1 s2 s5 s4 s12 s11 felan normal serverlerin çoğunda oynadım speed e kanım bir turlu ısınmadı bir ara oynuyayım derken fwarlar aynı anda açmıştı hesapları aktif etmişti tam ortalarına dusmustum valla dayandım dayanmasına ama sonradan birliklerine girdim bir gece kesmişlerdi askerleri:) haklı olarak tanımadıkları adama nasıl guvenip birliğe alsınlar:) Alınca da tabiki şüpheliyse uzaklaştıracaklar... Şahsen taktir ettiğim bir davranıştı...

orkan_my
26-03-2011, 19:58
hiçbir birlikte oynamıyorum speed server oyuncusu da değilim sadece takipçisiyim hayırdır hocam?

ama s1 s2 s5 s4 s12 s11 felan normal serverlerin çoğunda oynadım speed e kanım bir turlu ısınmadı bir ara oynuyayım derken fwarlar aynı anda açmıştı hesapları aktif etmişti tam ortalarına dusmustum valla dayandım dayanmasına ama sonradan birliklerine girdim bir gece kesmişlerdi askerleri:) haklı olarak tanımadıkları adama nasıl guvenip birliğe alsınlar:) Alınca da tabiki şüpheliyse uzaklaştıracaklar... Şahsen taktir ettiğim bir davranıştı...

s1 deki birliğin neydi vede nicikn

arcmrt21
26-03-2011, 20:35
s1 deki birliğin neydi vede nicikn

s1 de ben ayrılmadan önce an birliklerinde idim AN-HÜN birliğinde enkidu hesabında idimm... Hayırdır soru cevap a dondu cem yılmazın tabiri ile.:) Valla suçum yok benim butun suç fatmagul un diyerek iğrenç bir espri yapayım:)

FanTa35
26-03-2011, 20:41
ss şeklinde bi son durum lütfen :D

orkan_my
26-03-2011, 21:28
s1 de ben ayrılmadan önce an birliklerinde idim AN-HÜN birliğinde enkidu hesabında idimm... Hayırdır soru cevap a dondu cem yılmazın tabiri ile.:) Valla suçum yok benim butun suç fatmagul un diyerek iğrenç bir espri yapayım:)

bende s1 de oynadım aynı nick ile AN ları bilirim -/+ ve +-- deydiler

woyager
26-03-2011, 21:38
bugün forum ne kadar sakin Vahşi gitti Woyager fln Da yok...Huzur var bugun forumda :))

kasıntımı aldı senı beni göremeyınce:)

trabzonsporlu
26-03-2011, 21:50

:P söyleyene baq :D

bnbn
26-03-2011, 22:14

Son 3 gündür temizlik yaptım ya belki ondandır:D

DOMESTOS

trabzonsporlu
26-03-2011, 22:24
hırT da büyük gelişim 3. köyünü reislemiş.. :D

*PEMBECİK*
26-03-2011, 22:35
Son 3 gündür temizlik yaptım ya belki ondandır:D

DOMESTOS
bende kezzap la temizlik yapıcam yunus iyimi :D:D

KarPaloov
26-03-2011, 22:45
Sarayözü Kurbanlık koyun gibi asker kesiyor habire :))Bastır BAŞKAN

lüfer
27-03-2011, 00:29
tamam 1 hafta diyelim yinede enaz diğer wowlar kadar şansımız var. yorumuna tabiki saygı duyuyorum yorum yapma hakkında tabiki vardoğal olarak. açıklama yapma gereği duydum sadece bırakmıyoruz aynen devam.

Bırakırsınız bırakırsınızzzz :)

Siz bırakmasanız biz size yardımcı oluruz illaki :)

Mehmet
27-03-2011, 00:35
Yerlebir edilen VAHŞİADAM asker köyündeki asker sayısı tam olarak ; köy yerlebir edilmeden 4-5 saat once kontrol etmiştim 178369 Tokmak 21587 Balta 59358 Toyton 2000 Koçbaşı 19619 Mancınık

Bu sezon bastığı ve çaktığı ordular haricinde wow başlar başlamaz bu askeri basmaya başladı. Bu köyde askerini çakımış, mancınıkları ve biraz toytonu kalmıştı.

Köyü yerlebir eden RESİTAL oyuncusu PASCHA ( sanırım) yı tebrik ediyorum...

Bizim vahşi biraz az söylemiş sayıyı ;)

lüfer
27-03-2011, 00:38

Koy işte Osmanım ağırlığını :)

TRAVİAN
27-03-2011, 01:08
http://www.turkmengida.com.tr/Resimler/Urunler/TADIM_CEKIRDEK_200_GR_B.jpg

herkez cekirdekleri hazır etsin birazdan başlar olaylar.....

DEMEDİ DEMEYİN :D

sucukluyumurta
27-03-2011, 01:23
http://www.turkmengida.com.tr/Resimler/Urunler/TADIM_CEKIRDEK_200_GR_B.jpg

herkez cekirdekleri hazır etsin birazdan başlar olaylar.....

DEMEDİ DEMEYİN :D

ne oldu gene mi bişy oldu :D

ultrAslan
27-03-2011, 01:23
Eşsiz büyük sığınak (500x)
Hazine: 20, Etkisi: Hesap
uNeVeN

Eşsiz mimar (5x)
uNeVeN

iki tılsımda aktif görünüyor şu anda..
bildiğim kadarıyla 1 oyuncu tek hesap etkili tılsım alabilir ikincisini alamaz diye biliyorum ? nedir bu varmı bilgisi olan

woltran
27-03-2011, 01:30
uNeVeN

Eşsiz mimar (5x)
uNeVeN

bildiğim kadarıyla 1 oyuncu tek hesap etkili tılsım alabilir ikincisini alamaz diye biliyorum ? nedir bu varmı bilgisi olan

geçen seever alamıyordun bır hesaba 1 buyuk 1 kuçuk tılsım alınıyordu ama baya kurallar degıştı demekkı bu kuralda degıstı zaten oyun oynanacak gıbı olmamaya basladı her şey basıtleştı kolaylaştı oyunun zevki kalmadı buda benım fıkrım

yildizimsinsen
27-03-2011, 01:38
uNeVeN

Eşsiz mimar (5x)
uNeVeN

10 tane büyük tılsım da almış olsanız ilk hangisini almışsanız onu kullanabiliyorsunuz.. daha 2 gün önce bunun konusu geçmişti.. sadece 1 tanesi çalışıyor diğeri göstermelik.. :p

not: ben 2 büyük tılsım alamadım hiç,1 tane bile alamadım.. sadece geçenki polemik bir daha olmasın diye bunu yazmak istedim..

marx-man07
27-03-2011, 01:38
geçen seever alamıyordun bır hesaba 1 buyuk 1 kuçuk tılsım alınıyordu ama baya kurallar degıştı demekkı bu kuralda degıstı zaten oyun oynanacak gıbı olmamaya basladı her şey basıtleştı kolaylaştı oyunun zevki kalmadı buda benım fıkrım

Hatalı yorum. kurallar değişmedi. iki tılsım birden alabiliyorsun ama sadece ilk aldıgın aktif oluyor. digeri aktif olmuyor. aynı anda 2 büyük tılsım aktif olmaz. bir hesapta en fazla 3 tılsım bulunabilir...

TRAVİAN
27-03-2011, 01:39
ne oldu gene mi bişy oldu :d

baya olaylar var.... Wow reisleme calışması, wow defans boşaltma.....

Acayip entrikalar var..... :d :d

1.ağızdan dinleme zevkli oluyo.... Düşerler birazdan...

uNeVeN
27-03-2011, 01:41
uNeVeN

Eşsiz mimar (5x)
uNeVeN

Sadece 1 tanesi aktif olarak çalışıyor..
2 Büyük tılsım bir hesaba alınmıyormuş az önce öğrendim bende :) Ama köyü reisleyerek aldığım için bir sorun çıkmadı :)

Dediğim gibi tılsımlardan sadece 1 tanesi aktif.. ;)

marx-man07
27-03-2011, 01:44
2 Büyük tılsım bir hesaba alınmıyormuş az önce öğrendim bende :) Ama köyü reisleyerek aldığım için bir sorun çıkmadı :)

Dediğim gibi tılsımlardan sadece 1 tanesi aktif.. ;)

2. büyük tılsıma saldırı attıgında 1 hesapta sadece bir büyük tılsım olabilir diye yazı cıkıyor. ama 20 lik tılsımlı köyü reisleynce tılsım alınabiliyor ama inaktif oluyor. bir hesabada en fazla 3 tılsım alınabiliyor. büyük küçük farketmez. tılsımların cıktıgı ilk speed hepsini denedim:)

uNeVeN
27-03-2011, 01:48
2. büyük tılsıma saldırı attıgında 1 hesapta sadece bir büyük tılsım olabilir diye yazı cıkıyor. ama 20 lik tılsımlı köyü reisleynce tılsım alınabiliyor ama inaktif oluyor. bir hesabada en fazla 3 tılsım alınabiliyor. büyük küçük farketmez. tılsımların cıktıgı ilk speed hepsini denedim:)

Benim hala aklımda soru var :D
Şu reisleme ve saldırarak alma konusu..
Bunu bir daha deneyelim bakalım nasıl olacak :p

ultrAslan
27-03-2011, 01:49
10 tane büyük tılsım da almış olsanız ilk hangisini almışsanız onu kullanabiliyorsunuz.. daha 2 gün önce bunun konusu geçmişti.. sadece 1 tanesi çalışıyor diğeri göstermelik.. :p

not: ben 2 büyük tılsım alamadım hiç,1 tane bile alamadım.. sadece geçenki polemik bir daha olmasın diye bunu yazmak istedim..
teşekkürler : )

2 Büyük tılsım bir hesaba alınmıyormuş az önce öğrendim bende :) Ama köyü reisleyerek aldığım için bir sorun çıkmadı : )

Dediğim gibi tılsımlardan sadece 1 tanesi aktif.. ; )
valla gıcık oldum şimdi serverda 70 saate çılgın tılsım almaya gittim -200k ya 140 saat tahıl ayarladım gittiğim gün tılsımın etkisi hesap oldugu için ve bendede hesap etkili tılsım ıoldugu için alamamıştım : @@@@ haksızlıkkk :D

travyannn :D ınsan dogru bıldıgınde de süphe eder oluyor:D

lüfer
27-03-2011, 01:50

Ülen bizde oyun oynuyoruz diyoruz ha!...

Hep hikaye imişiz demekki.

Dahada oynamam bu oyunu şu askerleri bi gömeyim sağ salim :)

WHYBE
27-03-2011, 01:54
Bırakın bu ayakları.. Kaçınız, çırılçıplak bedenler karşısında yalnızca gözlere baktınız. Sorsalar, güya hepiniz aşıktınız .

çok iyiymiş bu ya kimin sözü bu ediz

marx-man07
27-03-2011, 01:57
Ülen bizde oyun oynuyoruz diyoruz ha!...

Hep hikaye imişiz demekki.

Dahada oynamam bu oyunu şu askerleri bi gömeyim sağ salim :)

http://img835.imageshack.us/img835/5214/aaaah.png
Örnek...

BudA
27-03-2011, 01:57
Bırakın bu ayakları.. Kaçınız, çırılçıplak bedenler karşısında yalnızca gözlere baktınız. Sorsalar, güya hepiniz aşıktınız .

çok iyiymiş bu ya kimin sözü bu ediz

Küçük İskender abi :)

WHYBE
27-03-2011, 01:59
Küçük İskender abi :)

onu bende takip ediyorum denk gelmedik demekki bu sözle:))

bnbn
27-03-2011, 03:01
bende kezzap la temizlik yapıcam yunus iyimi

http://img194.imageshack.us/img194/1597/manf.png

http://img19.imageshack.us/img19/1341/del1u.png

http://img508.imageshack.us/img508/3353/del2.png

http://img535.imageshack.us/img535/5623/wayy.png

http://img863.imageshack.us/img863/300/sert.png

wow daki defansı geri gönderdim sanıpta wow reislemeye çalışan ulviler:D

*PEMBECİK*
27-03-2011, 03:10
[QUOTE=bnbn;1167166]http://img194.imageshack.us/img194/1597/manf.png

wow daki defansı geri gönderdim sanıpta wow reislemeye çalışan ulvile
yunus yine aynısın bişey demiyom artık kezzapta yetmez sana buna inandım:D

efsane_52
27-03-2011, 03:14
[QUOhttp://img194.imageshack.us/img194/1597/manf.png

wow daki defansı geri gönderdim sanıpta wow reislemeye çalışan ulviler

hırt wow reislenecek diye wow gidişatını etiketlerken bunu mu kasttettiler acaba kanka anca siz wowwda ki savunmayı boşaltmayı deneyerek reislemeyi başarabilirsiniz denediniz ama olmadı bi daha ki sefere artık:rolleyes:

*PEMBECİK*
27-03-2011, 03:16
[QUOhttp://img194.imageshack.us/img194/1597/manf.png

wow daki defansı geri gönderdim sanıpta wow reislemeye çalışan ulviler

hırt wow reislenecek diye wow gidişatını etiketlerken bunu mu kasttettiler acaba kanka anca siz wowwda ki savunmayı boşaltmayı deneyerek reislemeyi başarabilirsiniz denediniz ama olmadı bi daha ki sefere artık:rolleyes:
polemil yaratmakda üstünüze yok falla şaştım kaldım forum izliyen biri olarak bakalım daha neler olacak merakla bekliyom

kırıkkk
27-03-2011, 03:20
polemil yaratmakda üstünüze yok falla şaştım kaldım forum izliyen biri olarak bakalım daha neler olacak merakla bekliyom
biz yeni numaranızı merak ediyoruz asıl :)

*PEMBECİK*
27-03-2011, 03:21
biz yeni numaranızı merak ediyoruz asıl :)
bizde sizin kırık abi

kırıkkk
27-03-2011, 03:23
bizde sizin kırık abi
valla civisini cıkarttı 3 5 oyuncunuz yenisinde oynuycaksanız az daha dikkat edin ekibinize kalite lazım oyun olarak olmasa bile insan olarak

efsane_52
27-03-2011, 03:25

polemik yaratma gibi amacımız yok bizim wowwa ben bakıyordum wowda defler geri gönderildiğini gördüm 5dk içinde 1m def geri yollandı wowdan ben temleri iptal etmeseydim 45 dk sonra gelen bu saldırı ve reisler için wow boş olacaktı bir çok kişi defler neden geri geldi diye mesaj gönderdi onların resimleyip koysam inanacakmısın yada tem vereyim kendin bak mesajlara duruyor mesajlar o zamanda polemik yaratıyorsunuz diyecekmisin???

*PEMBECİK*
27-03-2011, 03:25
valla civisini cıkarttı 3 5 oyuncunuz yenisinde oynuycaksanız az daha dikkat edin ekibinize kalite lazım oyun olarak olmasa bile insan olarak
he bizimkiler ölemi sizinkilere ne demeli ???? başlatan biz değildik bunu bilin

BudA
27-03-2011, 03:27
Vay arkadaş -/-'de kimin eli kimin cebinde belli değil :D

İyi olan kazansın :p:D

jolly joker
27-03-2011, 03:28
Vay arkadaş -/-'de kimin eli kimin cebinde belli değil :D

İyi olan kazansın :p:D

sende wow yokmuydu yaaa ediz ben mi yanlış hatırlıyorum danny darko hesabında yok muydu?

kırıkkk
he bizimkiler ölemi sizinkilere ne demeli ???? başlatan biz değildik bunu bilin
ya ben biz siz kavgası yapmıyorum dikkat ediyormusun raporlar orda bi bak incele eskı oyuncusun anlarsın etikse ben sanada bisey demıyorum artık

*PEMBECİK*
polemik yaratma gibi amacımız yok bizim wowwa ben bakıyordum wowda defler geri gönderildiğini gördüm 5dk içinde 1m def geri yollandı wowdan ben temleri iptal etmeseydim 45 dk sonra gelen bu saldırı ve reisler için wow boş olacaktı bir çok kişi defler neden geri geldi diye mesaj gönderdi onların resimleyip koysam inanacakmısın yada tem vereyim kendin bak mesajlara duruyor mesajlar o zamanda polemik yaratıyorsunuz diyecekmisin???
sen beni ben seni tanımam herkez çizer oynar sizn çizip oynamadığınız ne malum karalama değilmi bu ..yanlış anlamayın benide

BudA
27-03-2011, 03:29
sende wow yokmuydu yaaa ediz ben mi yanlış hatırlıyorum danny darko hesabında yok muydu?

Yok aga öylesine aldık sonrada devrettik :D

bnbn
27-03-2011, 03:30
sen beni ben seni tanımam herkez çizer oynar sizn çizip oynamadığınız ne malum karalama değilmi bu ..yanlış anlamayın benide

Merve sen istediğin kadar cebelleş,ben orda saatlerini verdim,

bunu yaparkende sizin kabul edeceğinizi zaten beklemiyorduk:))Sadece aklı selim ve tecrübeli oyunculara yeterli bir ıspat:)

by ati
27-03-2011, 03:30
Merve cvp verme oku cık yazsınlar bırbırlerine........

*PEMBECİK*
27-03-2011, 03:31
ya ben biz siz kavgası yapmıyorum dikkat ediyormusun raporlar orda bi bak incele eskı oyuncusun anlarsın etikse ben sanada bisey demıyorum artık
etik olmayan o kadar şey varki herkes tarafından ben şaştım bu sped iğrençti onu biliyom ve sölüyom sadece kimin eli kimin cebinde belli değil bu tüm traviana olan lafım bunu idrak edin lütfen

kırıkkk
27-03-2011, 03:32
bak geldi andık comagı hazırlamadık malasef :)

jolly joker
27-03-2011, 03:32
Yok aga öylesine aldık sonrada devrettik :D
hadi yaa :) ben çok gerilerde kalmışım :o

bnbn
27-03-2011, 03:33
etik olmayan o kadar şey varki herkes tarafından ben şaştım bu sped iğrençti onu biliyom ve sölüyom sadece kimin eli kimin cebinde belli değil bu tüm traviana olan lafım bunu idrak edin lütfen

Kimin elinin kimin cebinde olduğunu sen zombiye söyle o sana anlatır tek tek:)

Oyunu daha fazla çirkinleştirmeyin...

emeğe saygı

*PEMBECİK*
27-03-2011, 03:33
Merve cvp verme oku cık yazsınlar bırbırlerine........

abim özür haklısın okuyup çıkardım ama saçma sapan şeyleri bize mal etmesin kimse buna dayanamam herkes önce kendine baksın

*PEMBECİK*
27-03-2011, 03:34
Kimin elinin kimin cebinde olduğunu sen zombiye söyle o sana anlatır tek tek:)

Oyunu daha fazla çirkinleştirmeyin...

emeğe saygı
sen kadar çirkefleştirmeyiz yunus dikkat et ati abime laf edemessin burda tencere dibin kara benimki senden kara olayı yaratma seviyesini bilsin herkesssss

kırıkkk
27-03-2011, 03:35
ben hayatım boyunca yanlıs ınsanlarla oyun oynamadım oynamamda tarz meselesi oyunculugun bi önemı yok ögretilir ama adam olmayan biriyle travianda 9 kollu ahtopot ejderha olsa yanyana gelmem pisliklerinizi temizleyin güzel bi - - oyunu daha yapalım

sucukluyumurta
27-03-2011, 03:37
arkadaşlar boşa tartışmayın daha niye yani:).raporlar ortada durum ortada gerek yok yapan utansın diyecek bişy yok :)

efsane_52
27-03-2011, 03:38

wowdan def boşaltılmaya çalışılmasa ve böyle 45dk sonra da organize reis atılmasa gelip burda konuşmam heralde sen olsan ne düşünürsün burda birbirini tanımamakla alakası yok yazıp çizme gibi bi ihtiyacım da yok çünkü ben olanı konuşuyorum olmayanı değil...

kırıkkk
27-03-2011, 03:38
arkadaşlar boşa tartışmayın daha niye yani:).raporlar ortada durum ortada gerek yok yapan utansın diyecek bişy yok :)
utansa sorun yokda gelip burda tartısma diyor arkadaslarına piskinlikle :))

bnbn
27-03-2011, 03:41
sen kadar çirkefleştirmeyiz yunus dikkat et ati abime laf edemessin burda tencere dibin kara benimki senden kara olayı yaratma seviyesini bilsin herkesssss

Benmi çirkefleştirdim oyunu..!

Foruma rapor koymak

Sizin ağzı bozuk kişileri banlatmak,

eğer çirkeflikse diyecek bişi yok..

Ama sor bakalım zombi,liveyoulife mentol immortal gouranga,sempature bu adamlar sizden ve kaç defa banlandılar..Niçin peki..!sebebini tüm forum biliyor..

Sadece forumdan değil bence zaten amacınız olmayan bir speedde çekip gidinki insanların daha fazla emeğini hiç etmeyin...

*PEMBECİK*
27-03-2011, 03:44
Benmi çirkefleştirdim oyunu..!

Foruma rapor koymak

Sizin ağzı bozuk kişileri banlatmak,

eğer çirkeflikse diyecek bişi yok..

Ama sor bakalım zombi,liveyoulife mentol immortal gouranga,sempature bu adamlar sizden ve kaç defa banlandılar..Niçin peki..!sebebini tüm forum biliyor..

Sadece forumdan değil bence zaten amacınız olmayan bir speedde çekip gidinki insanların daha fazla emeğini hiç etmeyin...
haklısın biz banlanırtız sizinkiler her türlü hesaptan yazar haklısınız

by ati
27-03-2011, 03:46
Bana sadece ibrahim cvp versin......

Ben sabah 7 8 kadar oyunda olan kişiyim böle bişey yapmış olsam saldırıyı sabaha denk getirir yapardım......
2 gündür hesabıma aralıklarla bakıyorum giriyom çıkıyom.....
Yapılan olay tamamiyle ayıp kişiliksizce yapılmış bişey....
Hee benim bu msjımdan sonra tekiniz atilla sen yaptın dersen hiç uzatmam ben yaptım derim geçerim.......

bnbn
27-03-2011, 03:47
haklısın biz banlanırtız sizinkiler her türlü hesaptan yazar haklısınız

Merve öyle bir moda girmişsinki ne söylesem tersini söyleyecek durumdasın..

Ben çamur atmam,var olanalrı söylerim...Yukardaki mesajımda gayet açıktır..

Yapmayın artık yeter,elinizi çekin hesaplarımızdan..

*PEMBECİK*
27-03-2011, 03:54
Merve öyle bir moda girmişsinki ne söylesem tersini söyleyecek durumdasın..

Ben çamur atmam,var olanalrı söylerim...Yukardaki mesajımda gayet açıktır..

ben bi moda girmedim yunus burda tartışmayı en sevmeyen kişilerden biriyim yapıcıyımdırda bunu tüm birliğim bilir ama burda yazılanlar beni bile delirtti yazık diyorum sadece son kezzzzzzz ve tüğm 46lıklardan özür diliyorum yazmamam lazımdı özelllikle ati abimden

uNeVeN
27-03-2011, 03:55

Öncelikle yapılanı savunduğumu düşünmeyin.. Sadece bu cümleniz garibime gitti..

Ama elinizi hesaplarımızdan çekin diyene kadar , neden siz hesaplarınıza sahip çıkmıyorsunuz ?

efsane_52
27-03-2011, 03:56
Bana sadece ibrahim cvp versin......

Ben sabah 7 8 kadar oyunda olan kişiyim böle bişey yapmış olsam saldırıyı sabaha denk getirir yapardım......
2 gündür hesabıma aralıklarla bakıyorum giriyom çıkıyom.....
Yapılan olay tamamiyle ayıp kişiliksizce yapılmış bişey....
Hee benim bu msjımdan sonra tekiniz atilla sen yaptın dersen hiç uzatmam ben yaptım derim geçerim.......

atilla ben sen yaptın demiyorum zaten ati yaptı diyemem ben kimseyi haksız yere suçlayarak hakkını almak istemem olan ortada zaten polemik yaratmak gibi bi amacım yok ama olan da o gördüğün gibi organize bi rapor var benim sözüm bunu yapanlara oyun için bu kadar ufalmaya gerek yok...

bnbn
27-03-2011, 04:02

Ama elinizi hesaplarımızdan çekin diyene kadar , neden siz hesaplarınıza sahip çıkmıyorsunuz ?

wow döneminde bırakıp giden çok oluyor wow sahibi olarak bunu biliyor olmanız lazım..Sonrasında temsilcilik alıyoruz ama hesabın şifresi yok ve tem iptal edilip defler wowdan çekiliyor..

by ati
27-03-2011, 04:03
atilla ben sen yaptın demiyorum zaten ati yaptı diyemem ben kimseyi haksız yere suçlayarak hakkını almak istemem olan ortada zaten polemik yaratmak gibi bi amacım yok ama olan da o gördüğün gibi organize bi rapor var benim sözüm bunu yapanlara oyun için bu kadar ufalmaya gerek yok...

Tamamdır.......

uNeVeN
27-03-2011, 04:08
wow döneminde bırakıp giden çok oluyor wow sahibi olarak bunu biliyor olmanız lazım..Sonrasında temsilcilik alıyoruz ama hesabın şifresi yok ve tem iptal edilip defler wowdan çekiliyor..

Evet bizde de çok fazla oyunu bırakıp giden var..
Bizde tem alıp , def basıyoruz tahıl atıyoruz..

Burda bence biraz da suçu kendinizde aramalısınız.. O hesapların şifreleri başkasının eline nasıl geçiyor ?
Çekilen defler var ve ww dan geri yollandı diyorsunuz.. Bir ww a girmek bu kadar basit olmamalı bence..

*PEMBECİK*
27-03-2011, 04:08
[quote=by ati

viva la vida
27-03-2011, 04:11

Burda bence biraz da suçu kendinizde aramalısınız.. O hesapların şifreleri başkasının eline nasıl geçiyor ?
Çekilen defler var ve ww dan geri yollandı diyorsunuz.. Bir ww a girmek bu kadar basit olmamalı bence..
nasrettin hoca fıkrasına döndü bu iş hırsızın hiç mi suçu yok üstad ??? Önemli olan niyet meselesi. Kredi hesaplarına ulaşılıyor isteyince sen wowa sahip çık diyorsun. Aman dikkat et başına gelmesin, büyük lokma ye büyük laf...

bnbn
27-03-2011, 04:12

Orası biraz muallak,

wowa girdiklerini söyleyemeyiz..Sadece defans azalınca tedbir amaçlı wow hesabının şifresi ve temleri iptal edildi..

bnbn
27-03-2011, 04:14
nasrettin hoca fıkrasına döndü bu iş hırsızın hiç mi suçu yok üstad ??? Önemli olan niyet meselesi. Kredi hesaplarına ulaşılıyor isteyince sen wowa sahip çık diyorsun. Aman dikkat et başına gelmesin, büyük lokma ye büyük laf...

bu konuda ben uneven e katılıyorum..Sen iyi niyetli olarak söyledin belki ama hırsız çok biliyor herkez:)

viva la vida
27-03-2011, 04:18
bu konuda ben uneven e katılıyorum..Sen iyi niyetli olarak söyledin belki ama hırsız çok biliyor herkez:)
yunus yok mu bu wowın sigortası, olmadı yaptıralım bir hırsızlık sigortası var bi tanıdık arkdaş hallederiz. Bu iş çok sık olmaya başladı.

by ati
27-03-2011, 04:20
Milletin wowunun bekcisi olduk bakamıyorsanız verin başkasına

*PEMBECİK*
27-03-2011, 04:23
yunus yok mu bu wowın sigortası, olmadı yaptıralım bir hırsızlık sigortası var bi tanıdık arkdaş hallederiz. Bu iş çok sık olmaya başladı.
bizede lazım sigorta rakip olarak yardımcı olurmusnuz:)

gelincikk

utansa sorun yokda gelip burda tartısma diyor arkadaslarına piskinlikle :))

sanırım biraz kontrolden çıktı o konuda bişy diyemeyeceğim..ancak olay akşam saatlerine yakın oldu..tüm gecem birliğimdeki arkadaşların neden nasıl oluyor vss.. demesi ile geçti..saatlerdir bunun için uğraşıyoruz üye sayılarımıza bakınca ortada zaten şifre değişimi temlerin güvenirlirliği vs..

burada insanlar birbirlerine en ufak bir imada bulunduğunda bile kıyamet kopuyorken daha 1-2 gün önce bu şaibeli kişiler bir video yayınladı..neden kimse o videonun sonunda yazan yazı ile ilgili tek bir yorum yapmadı buda ilginç..şifreler değişir birlikten çıkartmalr olur vs... bu oyunda çivi falan kalmadı...bunu yapan birlik demiyorum rakip oluşumun belli başlı oyuncuları..bunu yapan sayılı kişiler ya yönetim destkli yapılıyor yada çok aciz bir yönetim sergiliyorlar...ama bu oyun bizim için wow kursakta kurmasakta her alanda zaferle sonuçlanmıştır..yazık ki bugüne kadar iyi mücadele eden rakip oluşum bazı kişiler yüzünden olması gereken yerin saygınlık olarak çok altında kalmıştır...

uNeVeN

Lap diye muhabbete atlarsın böyle yorum yaparsın..
Konuyla ilgili ilk mesajımı oku sonra gel bi daha yorum yap ;)

Orası biraz muallak,

wowa girdiklerini söyleyemeyiz..Sadece defans azalınca tedbir amaçlı wow hesabının şifresi ve temleri iptal edildi..

WW a girilmediyse o kadar def i hesaplara girip çekmek imkansız..Eğer çekebilirse bunu yapan demektir ki birliklerinizin yarısından çoğunun şifresine sahip..

EĞer ki WW a girilmediyse yapılan saldırının da dalgasına yapılmış bir saldırı olduğunu düşünmemek elde değil :)

TheAspirin_
27-03-2011, 04:26
Aloha

Bastır Uneven !!!!

Let's Go... Daaa :D

sucukluyumurta
27-03-2011, 04:27
WW a girilmediyse o kadar def i hesaplara girip çekmek imkansız..Eğer çekebilirse bunu yapan demektir ki birliklerinizin yarısından çoğunun şifresine sahip..

EĞer ki WW a girilmediyse yapılan saldırının da dalgasına yapılmış bir saldırı olduğunu düşünmemek elde değil :)[/QUOTE]

heh işte bende bunu merak ediyorum defans çekimi ne kadar miktar 500 mü 1milyon mu? eğer rakamlar büyükse bu durumda wowa girilmiş oluyor.eğer miktar azsa sanırım böyle bişy olması imkansız.zaten her def hesabına girip tüm defleri çekmek imkansız:).

uNeVeN
27-03-2011, 04:27
Aloha

Bastır Uneven !!!!

Let's Go... Daaa :D

AHahah :D

Bastır Jack kim tutar seni :p :D

viva la vida
27-03-2011, 04:28
bizede lazım sigorta rakip olarak yardımcı olurmusnuz:)
hallederiz neyinize lazımdı sigprta :))

bnbn
27-03-2011, 04:30

EĞer ki WW a girilmediyse yapılan saldırının da dalgasına yapılmış bir saldırı olduğunu düşünmemek elde değil :)

1 m def demek 4 hesap...çekilen def 1m a yakın..yaklaşık 900k civarı bişi..

Ama dediğim gibi kesin bişi yok,dediğiniz gibi wow şifreside ellerine geçmiş olabilir ama çok düşük bir ihtimal..

efsane_52
27-03-2011, 04:30

hırt wowwa bakan benim evet wowdan yapıldı başka bir köyde merkez binasından seviye indirmeye çalışırken fark ettim durumu ve temleri iptal edince olaydurdu 45dk sonra da paylaşılan rapordaki saldırılar oldu olay bu....

bnbn
27-03-2011, 04:32
hırt wowwa bakan benim evet wowdan yapıldı başka bir köyde merkez binasından seviye indirmeye çalışırken fark ettim durumu ve temleri iptal edince olaydurdu 45dk sonra da paylaşılan rapordaki saldırılar oldu olay bu....

Ben hiç sanmıyorum ibo:D

uNeVeN
27-03-2011, 04:34
1 m def demek 4 hesap...çekilen def 1m a yakın..yaklaşık 900k civarı bişi..

Ama dediğim gibi kesin bişi yok,dediğiniz gibi wow şifreside ellerine geçmiş olabilir ama çok düşük bir ihtimal..

O zaman şunu söylemek en doğrusu olur..

Birşeylerden kesin emin olmadan kimsenin günahını almayınız..

Çekilen defleri belki kendi oyuncularınız , kendisine saldırı geliyor diye de çekmiş olabilir.. Bu gelen saldırıyı da dalgasına atmış olabilirler..

WW unuzdaki def i WW la ilgilenen herkes biliyor , 1m def in geri çekilmesi ile o ww un reislenmeyeceği açık ve nettir.. ;)

by ati
27-03-2011, 04:35

Çekilen defleri belki kendi oyuncularınız , kendisine saldırı geliyor diye de çekmiş olabilir.. Bu gelen saldırıyı da dalgasına atmış olabilirler..

WW unuzdaki def i WW la ilgilenen herkes biliyor , 1m def in geri çekilmesi ile o ww un reislenmeyeceği açık ve nettir.. ;)

:)hiç yorma kendini onlarda biliyor işin gerçek kısmını onların amaçı sadece zombine ismine laf atmak onu forumda rezil etmek onların amaçı bu başka amaçları zaten yok........

by ati
27-03-2011, 04:36
Ediz seni seviyorum lennn anladın sen onu:d:d

efsane_52

24 dk kaldı kanka ona göre anladın sen onu :mad::mad::mad:

bnbn

Dostum kaç yıldır oynuyorsunuz bu oyunu?

Orda saatleri verdim ve saldırılar girmeden çok az önce oluyor bu durum...Kişisel oalrak kimsenin günahını almama konusunda haklısınız..Belki zombinin günahınıda almışımdır..Özür dilerim kendisinden ama bu işte parmağı yada haberi olan 3 oyuncu war,onlarda raporlardaki kişiler...

FORZA NKFree
27-03-2011, 04:37
2021

Emege saygı :)

Dipçik: daha çok Entirikalar mı ne nası yazılıor bılmıorum ondan çok donucek :)

*PEMBECİK*
27-03-2011, 04:38
aşkolsun abeyy bizi sevmiynmi sen bak kısknırız ona gör e:D:D:D

by ati
27-03-2011, 04:39
aşkolsun abeyy bizi sevmiynmi sen bak kısknırız ona gör e:D:D:D

:DBak bi msj geldi keyfim yerine geldi sevmezmiyim ayıpsın

BudA
27-03-2011, 04:42

:p:p

Abi o değil de , bu yaz saati uygulaması ertelendi mi ÖSS sınavından dolayı yoksa bu gece 1 saat ileri mi alıyoruz :D

Çok mağdurum şu anda :D

gelincikk
27-03-2011, 04:42

sanmıyorum değil bunun cvbını biliyoruz arkadaşlar uzatmayalım...zaten bunu neden tartışıyoruz onuda anlamıyorum...şifrelerimiz ellrinede bunu biliyoruz..kilitli köylerde şifreler değişemiyor bunuda birileri fırsata çevirdi..kaybedilen bişy yok..10 saat öncesiyle sonrası arasında şuan fark yok tüm servere bir rezillik belgesi sunmamız dışında;) bazı oyuncu arkdaşlarımızı köyleri kilitli diye birlikten çıkartmak zorunda kaldık..sadece bu olayda tek kalıcı hasar dostlarımızın hesp hırıszları yüzünden artık aramızda olamayacağıdır o kadar..

by ati
27-03-2011, 04:44
:p:p

Abi o değil de , bu yaz saati uygulaması ertelendi mi ÖSS sınavından dolayı yoksa bu gece 1 saat ileri mi alıyoruz :D

Çok mağdurum şu anda :D

:DBenim pc kendi kendine ileri almış vardır bir bildigi ama varya gece gece keyfim yerine geldi hee dükkana gel çaylar benden:p

uNeVeN
27-03-2011, 04:45
Dostum kaç yıldır oynuyorsunuz bu oyunu?

Orda saatleri verdim ve saldırılar girmeden çok az önce oluyor bu durum...Kişisel oalrak kimsenin günahını almama konusunda haklısınız..Belki zombinin günahınıda almışımdır..Özür dilerim kendisinden ama bu işte parmağı yada haberi olan 3 oyuncu war,onlarda raporlardaki kişiler...

Sanırım bu 8.speed server ım.. 2. defa ww alışım ve 3.defa ww hesabına bakışım..
WW Hesabına bu kadar kolay giriş olduğunu görünce şaşırdım , ondan zaten bu yazıyı yazmam..

Saldırılara gelirsek ;
O 3 kişinin canı sıkılmıştır o şekilde saldırı atmıştır :) Bunlar olabilecek şeyler.. Bu saldırılar üstünde bir sürü ihtimal üretilir..

Sen WW a girilmesi düşük ihtimal dediğin için o şekilde yorum yaptım.

WW Bakıcısı girildi diyor , o zaman yorum daha farklı olur..
Bir birliğin eğer WW Köyüne girilebiliyorsa burda en büyük suçlular ; hesap sahibi ve 2 temsilcidir.. ;)

Gidipte kimseye suç bulunmaması gerekli , ww a girdiler defleri geri yolladılar şeklinde ;)

BudA
27-03-2011, 04:45
:DBenim pc kendi kendine ileri almış vardır bir bildigi ama varya gece gece keyfim yerine geldi hee dükkana gel çaylar benden:p

Abi sanal saatler ileri alındı olarak gözüküyor , ama TRT haber falan açtığımda ileri alınmamış gözüküyor.
Arkadaş'ta haberlerde izledim , ÖSS olduğu için iptal edildi diyor :p Şimdi ben yarın işe kaçta gidicem :D

by ati
27-03-2011, 04:47
Abi sanal saatler ileri alındı olarak gözüküyor , ama TRT haber falan açtığımda ileri alınmamış gözüküyor.
Arkadaş'ta haberlerde izledim , ÖSS olduğu için iptal edildi diyor :p Şimdi ben yarın işe kaçta gidicem :D

Senin iş burdaki wow meselesinden daha zormuş:p

ANZERLİ 1
27-03-2011, 04:51

Saatler sanal ortamda ileri alindi ama şuan bir saat geri yarin ileri saat uygulamasi başlayacak sınavdan dolayi sen yat bence:)

viva la vida
Sanırım bu 8.speed server ım.. 2. defa ww alışım ve 3.defa ww hesabına bakışım..
WW Hesabına bu kadar kolay giriş olduğunu görünce şaşırdım , ondan zaten bu yazıyı yazmam..

Saldırılara gelirsek ;
O 3 kişinin canı sıkılmıştır o şekilde saldırı atmıştır :) Bunlar olabilecek şeyler.. Bu saldırılar üstünde bir sürü ihtimal üretilir..

Bir birliğin eğer WW Köyüne girilebiliyorsa burda en büyük suçlular ; hesap sahibi ve 2 temsilcidir.. ;)

Gidipte kimseye suç bulunmaması gerekli , ww a girdiler defleri geri yolladılar şeklinde ;)
Al işte yunus az daha uğraşırsan defleri senin geri yolladığı yargısına varacak arkadaş. Hoş doğru da diyor şüphelenmemek elde değil sırf eylence olsun diye atılmış reisleri al sen böyle bir konuya bağla sonra yağ gibi üste çıkmaya çalış raporları koyup. HELAL OLSUN BAŞKA BİŞEY DEMİYORUM ARTIK.

bnbn

Saldırılara gelirsek ;

Uzun zamandır oynadığınızı bildiğim için şaşırdım bende..

Suç tabikide bizlerde yok değil,

ama üstüne basa basa bu saldırılarla defans çekilmesinin zamanlamasına tesadüf derseniz ben sizin iyi niyetinizden şüphe ederim..

Ben raporumu koydum oraya ve gelen kişileride belirttim...Buna tesadüf demek artık sizin bakış açınıza kalmış..

Anlayana sivrisinek saz misali:)

İyi geceler herkeze:D

no mercy

Saldırılara gelirsek ;

Bak mesela bende wowun temsılcılıgı var bırakın baskasının wow a gırdıgını benım bıle gırdıgımı goremezsınız wow a hahaha :D:D

uNeVeN
27-03-2011, 04:57
Uzun zamandır oynadığınızı bildiğim için şaşırdım bende..

Suç tabikide bizlerde yok değil,

ama üstüne basa basa bu saldırılarla defans çekilmesinin zamanlamasına tesadüf derseniz ben sizin iyi niyetinizden şüphe ederim..

Ben raporumu koydum oraya ve gelen kişileride belirttim...Buna tesadüf demek artık sizin bakış açınıza kalmış..

Anlayana sivrisinek saz misali:)

İyi geceler herkeze:D

Ben saldırılarla ilgili yorumumu ilk mesajımda yazdım , hatırlatayım ;)
Sadece kendi merakım için şuan yazıyorum , saldırıları atanları bile tanımam.. :)

Merakım WW a girilip , girilmemesiyle ilgiliydi.. SOnrasında sizin varsayımlarınız üzerinden yorum yaptım..

Al işte yunus az daha uğraşırsan defleri senin geri yolladığı yargısına varacak arkadaş. Hoş doğru da diyor şüphelenmemek elde değil sırf eylence olsun diye atılmış reisleri al sen böyle bir konuya bağla sonra yağ gibi üste çıkmaya çalış raporları koyup. HELAL OLSUN BAŞKA BİŞEY DEMİYORUM ARTIK.

Arkadaş bi 3. kişi olma.. Bak bnbn ile konuşuyorum..
Sen git benim ilk mesajımı oku..

Hee diyorsan ki bnbn konuşmayı bilmez ( ki hiç öyle gözükmüyor ) , o zaman eyvallah ;)