PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

uNeVeN
23-03-2011, 03:51
bu zamana kadar konusma uslubun sımarıkca idi özür dilemenı kımse beklemıyor..zaten sendede oyle ıncelık olmaz..

egerkı bır hesabın agırlı varsa oynadıgın hesap yuku agir ise vebal altıdasın demek orda herkesın emegı var demektir.. bahanelere siğinip yok ot lazım oldu girdim aldim yok asker lazım oldu gırdım aldım demek bahane deıldır..

hep dedım melony ve senın ıcın balık bastan kokar..

Benim hesabımın gözümde bir gram değeri yoktur.. ( Şuan sadece ww olduğu için mecburen değer veriyorum ) Bü yüzden şifreli girişi gözümü kırpmadan yaparım gerektiğinde.. Yaptım da , cezamı da hep almışımdır.. Şifreli girişten kitlenmediğim bir server yoktur.. Bu server da zaten 1 defa bu yüzden hesabım kilitlendi..

Sen önce bir oturup kendine bakacaksın , boşver beni yada mami yi..
Mami yada ben en azından bir fikrimiz var , birşeyler adına fikir sunabiliyoruz.. ŞÜkrediyorum ki , senin gibi MAŞA değilim ;)

woyager
23-03-2011, 03:53
Benim hesabımın gözümde bir gram değeri yoktur.. ( Şuan sadece ww olduğu için mecburen değer veriyorum ) Bü yüzden şifreli girişi gözümü kırpmadan yaparım gerektiğinde.. Yaptım da , cezamı da hep almışımdır.. Şifreli girişten kitlenmediğim bir server yoktur.. Bu server da zaten 1 defa bu yüzden hesabım kilitlendi..

Sen önce bir oturup kendine bakacaksın , boşver beni yada mami yi..
Mami yada ben en azından bir fikrimiz var , birşeyler adına fikir sunabiliyoruz.. ŞÜkrediyorum ki , senin gibi MAŞA değilim ;)

:))giotinlerin maşasi kımdı siz deılmıydınız.. istedıklerı zaman sizden bırısı artıslense giotinler basınızı ezıyordu..:))ezıksınız hala bastıramadıgınız ıcınızde kalan ezıklıgınız var

uNeVeN
23-03-2011, 03:55
sizde o yürek yok kı hesap sılıp gıdecek..

.. gidinde kalan bolumde temız bır oyun oynayalım..gittiginiz yerı batırıyorsunuz...

DÜnyadan WOYAGER e... Hesap silip gitme işi bundan önceki serverları aklına getirirsen kim tarafından yapıldığını görürsün.. ;)

Ben alacağım cevabı aldım mesajından.. Sen ve o arkanda saklanıp seni yönlendirenlerin tek korkusu HZZ ve RA Birlikleridir ! Bizim olmadığımız bir yerde ww kurmaksa hayaliniz gelsin arkana saklanan söylesin onlara bir daha ordu çıkmayalım ;) Hee bizim olduğumuz yerde , senin bu sallamalarına rağmen çıkıp WW u kurabiliyorlarsa çıkıp ilk tebrik edecek kişi de benim ;)

uNeVeN
23-03-2011, 03:56
:))giotinlerin maşasi kımdı siz deılmıydınız.. istedıklerı zaman sizden bırısı artıslense giotinler basınızı ezıyordu..:))ezıksınız hala bastıramadıgınız ıcınızde kalan ezıklıgınız var

Gİttikçe komikleşiyorsunuz..
Bu yazdığına senin dostum dediğin adam gülmüyorsa bende birşey bilmiyorum :D

woyager
23-03-2011, 04:00
DÜnyadan WOYAGER e... Hesap silip gitme işi bundan önceki serverları aklına getirirsen kim tarafından yapıldığını görürsün.. ;)

Ben alacağım cevabı aldım mesajından.. Sen ve o arkanda saklanıp seni yönlendirenlerin tek korkusu HZZ ve RA Birlikleridir ! Bizim olmadığımız bir yerde ww kurmaksa hayaliniz gelsin arkana saklanan söylesin onlara bir daha ordu çıkmayalım ;) Hee bizim olduğumuz yerde , senin bu sallamalarına rağmen çıkıp WW u kurabiliyorlarsa çıkıp ilk tebrik edecek kişi de benim ;)

ben wow kuracam demedım.. dedıysem ispatla:)
ben kımsenın arkasına saklanmadım saklanmamda..ihtiyacım yok
gecen server hesap adı woyager deıl idi silinen hesap abska ısım ıdı ve bana sonradan verıldı.işin içinde baska şeyler oldugundan kısılerde burda olmadıgından dolayı o konuya gırmeyelım.. eger merak edıyorsan harmanım enes e sor cevaplasın:)

camur atmakla üstünde yok ama sız camurda bocalıyorsunuz sizde buna banyo dıyorsunuz:)
pişkin adamsınız ne diyim yarabbı sükür dersın.. anladın sen:

uNeVeN
23-03-2011, 04:07
gecen server hesap adı woyager deıl idi silinen hesap abska ısım ıdı ve bana sonradan verıldı.işin içinde baska şeyler oldugundan kısılerde burda olmadıgından dolayı o konuya gırmeyelım.. eger merak edıyorsan harmanım enes e sor cevaplasın:)

camur atmakla üstünde yok ama sız camurda bocalıyorsunuz sizde buna banyo dıyorsunuz:)

Bana ne senin geçen server ki hesabından ben sana hesap silme örneğini söyledim ;)

Ben hangi mesajımda sana ww kuracaksın dedim ki.. Dİyorum ki seni şuan burda maşa olarak kullananlar , bizim üstümüze salanlar ; Eğer biz bu serverdayken ww u kurabiliyorlarsa çıkıp ilk tebrik edecek kişi benim diyorum..

Ben gidip seni birilerine neden sorayım.. Senin ne olduğun şurda gelip yazdığın yazılardan zaten belli. Amacın ; bizim üstümüze baskı kurup , milletin gözünü boyayıp bizim üstümüze çekmek.. Farketmez...
Bizim dostlarımız bizi biliyorsa gerisi sorun değil..

Bir oyun için bu kadar küçülme bence.. Bak geçen mesajımda da yazdım..
Ya bu dediklerinin gerçeklik payı yoksa ?

Hiç mi ALLAH KORKUN yok senin ?

Diyorum ki sana , ben bu dediklerini yapmadım , MH tanıdığım yok hatta benim kadar onlarla problem yaşayan biri de yoktur. Benim gibi birçok kişinin hakkını yiyorsun ve ben sana kendi adıma bu hakkımı helal etmiyorum !

gelincikk
23-03-2011, 04:12
orti rahat dur defans yapmak istemiyorum yine işin yoksa 1 milyon daha defde adam kes :D gerçi o kadar asker kaldı mı bilmiyorum da :))

siz oraya yine yazarsanız "siz önce suru geçin " diye değil 1 milyon 2 milyon asker buluruz :D ne sabahtı değil mi yazdınız köyün adını siz önce suru geçin diye sonra asker köyünüzü reisleyip asker yetiştirme tılsımınızı almıştık :)

savaşın en hararetli döneminde akılda kalan güzel bir anı..sağlam eğlenmiştik:D tekrar saolun :)

woyager
23-03-2011, 04:17
Bana ne senin geçen server ki hesabından ben sana hesap silme örneğini söyledim ;)

Ben hangi mesajımda sana ww kuracaksın dedim ki.. Dİyorum ki seni şuan burda maşa olarak kullananlar , bizim üstümüze salanlar ; Eğer biz bu serverdayken ww u kurabiliyorlarsa çıkıp ilk tebrik edecek kişi benim diyorum..

Ben gidip seni birilerine neden sorayım.. Senin ne olduğun şurda gelip yazdığın yazılardan zaten belli. Amacın ; bizim üstümüze baskı kurup , milletin gözünü boyayıp bizim üstümüze çekmek.. Farketmez...
Bizim dostlarımız bizi biliyorsa gerisi sorun değil..

Bir oyun için bu kadar küçülme bence.. Bak geçen mesajımda da yazdım..
Ya bu dediklerinin gerçeklik payı yoksa ?

Hiç mi ALLAH KORKUN yok senin ?

Diyorum ki sana , ben bu dediklerini yapmadım , MH tanıdığım yok hatta benim kadar onlarla problem yaşayan biri de yoktur. Benim gibi birçok kişinin hakkını yiyorsun ve ben sana kendi adıma bu hakkımı helal etmiyorum !

allah korkusu bende var ama sızde yok sanırım.. oyun basinda bana bırıne bır mesaj yazdıgımda bana satasan sız deılmıydınız? ben size eskıden berı uyuz oluyorum dolambaclı dalavarelı oyununuzdan dolayı ben sızı burda tanımadımkı baskasının emrıne hızmetine gireyım..acık acık dıyorum melony ve senden nefret edıyorum .. fazla yazmım mod lar banlar benı işiniz o zaten..

melony de gurur olsaydı oyundan yazılan konusmayı burda paylasmazdı.. ve hala kalkmıs burda allah korkun yokmu dıyorsun..benım işim gücüm sizina cıgınızı aramak buldugumdada boyle sak dıye osmanlı tokadı gibi ortaya cıkartmak varmı daha ötesi!!!

ben bagımsızm ben kımsenın emrınde deılım
her bırlıkte adamlarım dostlarım vadır sızın bırlıkte yönetımde oldugu gibi:))

hade bunada bir kulp bu:)

woyager
23-03-2011, 04:20
ben yatıyorum.. pesımden atıp tutabılırsin kankalarınla bırlıkte.. işin gücün o zaten..

herkese hayırlı sabahlar..

uNeVeN
23-03-2011, 04:30
allah korkusu bende var ama sızde yok sanırım.. oyun basinda bana bırıne bır mesaj yazdıgımda bana satasan sız deılmıydınız? ben size eskıden berı uyuz oluyorum dolambaclı dalavarelı oyununuzdan dolayı ben sızı burda tanımadımkı baskasının emrıne hızmetine gireyım..acık acık dıyorum melony ve senden nefret edıyorum .. fazla yazmım mod lar banlar benı işiniz o zaten..

melony de gurur olsaydı oyundan yazılan konusmayı burda paylasmazdı.. ve hala kalkmıs burda allah korkun yokmu dıyorsun..benım işim gücüm sizina cıgınızı aramak buldugumdada boyle sak dıye osmanlı tokadı gibi ortaya cıkartmak varmı daha ötesi!!!

ben bagımsızm ben kımsenın emrınde deılım

Kırmızı ile yazılana dikkat :

Benden nefret ediyordun daaaaaaa , neden plan çalındığında sana planı vereyim dedim..
Neden diğer wwlardan adam olmaz al da siz kullanın dedin ?
Ya bu kadar yanar döner olma WOYAGER , gözümde bir insanlık değerin vardı onu da kaybedeceksin ;)

Sen bizim açığımızı falan yakalamadın.. Bak diyoruz , bas bas bağırıyoruz.. CIQARA hesabının açılmasını herkesten çok istiyoruz.. MH Tanıdığı olan varsa , Allah için söylesinde açılsın hesap.. Sende rahatla bizde rahatlayalım.. Gerçi ondan sonra da birşeyler bulursun..

Bizim birlikte yönetimde adamın ! varmış..
AÇık ve Net söylüyorum..
RA Birliği içinde bir tane hesabın varsa , ben bugün hesabımı siler oyunu kapatırım.. Bu kadar güveniyorum ben birliğime..
Bizim ekibimizde senin gibi yanar döner insanlar yoktur.. Bu ekip 5-6 serverdır hiç ayrılmamış arasına dostunun dostu hariç kimseyi almamış bir ekiptir.. ;)

SOn olarak bağımsızım diyorsun ?
Neye göre , kime göre bağımsızsın ?
Sen RA ve HZZ Birliklerine karşı kim varsa onlara karşı bağlısın arkadaş.. Eline bir iki yazı verirler seni burada koştururlar.. Sende bundan zevk alırsın.. Diyorum ya insanda en büyük eksiklik , kendine ait bir FİKRİNİN olmamasıdır..

Shehzade
23-03-2011, 04:35
siz oraya yine yazarsanız "siz önce suru geçin " diye değil 1 milyon 2 milyon asker buluruz :D ne sabahtı değil mi yazdınız köyün adını siz önce suru geçin diye sonra asker köyünüzü reisleyip asker yetiştirme tılsımınızı almıştık :)

savaşın en hararetli döneminde akılda kalan güzel bir anı..sağlam eğlenmiştik:D tekrar saolun :)

Sizden aldıqım bi tılsımdı geri aldınız bizden :) ekrem40 (ki o kişiye saygım sonsuzdur her zaman, sanırım şimdi zarnis hesabında oynuyor) merkezini sıfırlarken, ve hsabını silerken o tılsımı da yanında almıştık. testere tm başkanınız oluyor sanırım kendisi. Biz her zaman bekleriz daha sonra yine geldiniz de ne oldu ? 1673844 bak bu kadar asker işte sadece bizim hesapta bıraktıklarınız.. karşılıqında sizden aldıqımız tılsımı geri aldınız :) ne mutlu size , gerçekten tebrikler.

Not : benden alıntı yapmayın ben sizle deil ortaqımla konuşmuştum. bu msja da istediqiniz cvbı verin sonra susun oynunuza bakın. size cvp vermicem.

iyi oyunlar.

woyager
23-03-2011, 04:35
Kırmızı ile yazılana dikkat :

Benden nefret ediyordun daaaaaaa , neden plan çalındığında sana planı vereyim dedim..
Neden diğer wwlardan adam olmaz al da siz kullanın dedin ?
Ya bu kadar yanar döner olma WOYAGER , gözümde bir insanlık değerin vardı onu da kaybedeceksin ;)

Sen bizim açığımızı falan yakalamadın.. Bak diyoruz , bas bas bağırıyoruz.. CIQARA hesabının açılmasını herkesten çok istiyoruz.. MH Tanıdığı olan varsa , Allah için söylesinde açılsın hesap.. Sende rahatla bizde rahatlayalım.. Gerçi ondan sonra da birşeyler bulursun..

Bizim birlikte yönetimde adamın ! varmış..
AÇık ve Net söylüyorum..
RA Birliği içinde bir tane hesabın varsa , ben bugün hesabımı siler oyunu kapatırım.. Bu kadar güveniyorum ben birliğime..
Bizim ekibimizde senin gibi yanar döner insanlar yoktur.. Bu ekip 5-6 serverdır hiç ayrılmamış arasına dostunun dostu hariç kimseyi almamış bir ekiptir.. ;)

SOn olarak bağımsızım diyorsun ?
Neye göre , kime göre bağımsızsın ?
Sen RA ve HZZ Birliklerine karşı kim varsa onlara karşı bağlısın arkadaş.. Eline bir iki yazı verirler seni burada koştururlar.. Sende bundan zevk alırsın.. Diyorum ya insanda en büyük eksiklik , kendine ait bir FİKRİNİN olmamasıdır..
zorla kasınıyorsun cevaplım..kırmızı ile yazdiğin o süskü yazıya cevap verecem

sizle dalga gectım daha öncede yazdım onu sana size karsı yardımseverlılıgım olmadı olmazda ve utanmadan benım sızden nefrete ttıgımı bıle bıle evet yardımınızı beklıyorum seve seve bızden baska kımse wow u kuramaz dıye cevap verdıgınde buyuk zevk aldım.. sizin amac bellısız wow kurmak pesınde deıl saldırarak yıkarak zevk alıyorsunuz.. sadist zevkı yane:)o benı baglamaz oyun geregı bu yıkımlar..

ama burda buyuk harfle yazatim hemd ekırmızı renkle..
SİZE BEN GÜNAHİMİ VERMEMMM DEILKI PLAN TAHIL VE ASKER VEREYIM

uNeVeN
23-03-2011, 04:45
zorla kasınıyorsun cevaplım..kırmızı ile yazdiğin o süskü yazıya cevap verecem

sizle dalga gectım daha öncede yazdım onu sana size karsı yardımseverlılıgım olmadı olmazda ve utanmadan benım sızden nefrete ttıgımı bıle bıle evet yardımınızı beklıyorum seve seve bızden baska kımse wow u kuramaz dıye cevap verdıgınde buyuk zevk aldım.. sizin amac bellısız wow kurmak pesınde deıl saldırarak yıkarak zevk alıyorsunuz.. sadist zevkı yane o benı baglamaz oyun geregı bu yıkımlar..

ama burda buyuk harfle yazatim hemd ekırmızı renkle..
SİZE BEN GÜNAHİMİ VERMEMMM DEILKI PLAN TAHIL VE ASKER VEREYIM

Çevir Kazı Yanmasın :D

Ben sana yardımlarınızı bekliyorum dedim öle mi ? :D

Yahu sen inanıyormusun şuna : Koskoca RA ve HZZ Birlikleri planını çaldırdıktan sonra PLan çalamayacak :D
Yaw git allahını seversen güldürme beni..
PLanı çaldırdığımızda benim tek üzüldüğüm nokta o planın o gece çalınması ve RA&HZZ isminin altında çalınmasıdır ;)

Travian - Savaş Oyunu - Sadistlik

Bu üçlemeyi bir araya getirebilecek kapasite senden başka kimse de olamazdı :p Tebrikler sanaa =)

Neyse WOYAGER ; sana serdar ortaç ın son yıllarda tutmuş bir şarkısıyla veda ediyorum.. Anladın sen onu ;)

İyi Geceler

gelincikk
23-03-2011, 04:49
Sizden aldıqım bi tılsımdı geri aldınız bizden :) ekrem40 (ki o kişiye saygım sonsuzdur her zaman, sanırım şimdi zarnis hesabında oynuyor) merkezini sıfırlarken, ve hsabını silerken o tılsımı da yanında almıştık. testere tm başkanınız oluyor sanırım kendisi. Biz her zaman bekleriz daha sonra yine geldiniz de ne oldu ? 1673844 bak bu kadar asker işte sadece bizim hesapta bıraktıklarınız.. karşılıqında sizden aldıqımız tılsımı geri aldınız :) ne mutlu size , gerçekten tebrikler.

Not : benden alıntı yapmayın ben sizle deil ortaqımla konuşmuştum. bu msja da istediqiniz cvbı verin sonra susun oynunuza bakın. size cvp vermicem.

iyi oyunlar.

baya dertlendin ben yazınca ama sana tılsımın tarihçesinden yada x birşeyden bahsetmedim ki...aradan baya zaman geçmesine rağmen akılda kalan güzel bir oyun anısı dedim(kendi açımızdan tabi)..sen baya istatistik tutmussun bende rapor bile yok :)

ii geceler ii oyunlar

nusrat
23-03-2011, 06:16
Travian - Savaş Oyunu - Sadistlik

Bu üçlemeyi bir araya getirebilecek kapasite senden başka kimse de olamazdı :p Tebrikler sanaa =)

Neyse WOYAGER ; sana serdar ortaç ın son yıllarda tutmuş bir şarkısıyla veda ediyorum.. Anladın sen onu ;)

İyi Geceler

serkanım aslanım cevap verecem ama korkuyorum yarın öbürgün bunlar kopela34-1rresistible-yanlış adam-blacjack bizim ajan hesaplarımızdı derler diye :p

işin şakası ibrahim usta bizim hesaplarla ne alıp veremediğin var onu çözemiyorum niye milleti kışkırtıyorsun asker köyü merkez patlattılar diye mi,wow reislediler diye mi,tılsım plan çaldılar diye mi ?
mh tanıdıkları var diyosun ne güzel abi nazar etmeyin nolur çalışın sizinde olur sizde yapın bi mh tanıdık kendinize :p

ufak bir dip not:http://www.youtube.com/watch?v=TQhYHqlBdpY sabah sabah ta iyi tangırtı yapıo uykum açıldı vesselam :) (serkan şifreli konuşmayı sevmem neysek o yuz aga ima etmeyiz şak yapıştırır forum ahalisini keyiflendiririz )

The_JoLLy_JoKer
23-03-2011, 06:49
Forumda travian harici(içerikli) link paylaşımı yasaktır. Bilginize

uNeVeN
23-03-2011, 06:59
serkanım aslanım cevap verecem ama korkuyorum yarın öbürgün bunlar kopela34-1rresistible-yanlış adam-blacjack bizim ajan hesaplarımızdı derler diye :p

işin şakası ibrahim usta bizim hesaplarla ne alıp veremediğin var onu çözemiyorum niye milleti kışkırtıyorsun asker köyü merkez patlattılar diye mi,wow reislediler diye mi,tılsım plan çaldılar diye mi ?
mh tanıdıkları var diyosun ne güzel abi nazar etmeyin nolur çalışın sizinde olur sizde yapın bi mh tanıdık kendinize :p

ufak bir dip not:http://www.youtube.com/watch?v=TQhYHqlBdpY sabah sabah ta iyi tangırtı yapıo uykum açıldı vesselam :) (serkan şifreli konuşmayı sevmem neysek o yuz aga ima etmeyiz şak yapıştırır forum ahalisini keyiflendiririz )

Okula gitmeden önce uykum açılsın , iyi gitti :p
İyi tutmuştu dimi bu şarkı :p

fuhas
23-03-2011, 08:02
Birisi kalkıp bazı şeyleri ispat yoluna gidiyor,diğerleri halen bunu kabullenipte yaptık sizde yapsaydınız tavrına girecek kadar erdemli olamıyor.Cigara hesabı Kesgin wowa bildiğim kadarıyla ilk ağır darbeyi vuran saldırıları organize eden hesaptı.
Şifre her oyunda verilir bazı durumlarda,kimse martaval okumasın.Ama siz şifreleri başka hesaplara ağır darbeler vurmak için kullanıyorsan ve bundan sonra planları o hesapta toplayıp,bunun üzerine hesap kapatılıyorsa bunun adı tamamen REZALETTİR.
HZZ RA birlikleri burda devamlı yaptığı yıkımlarla yaygara yapacağına çıkıp bence özür dilemelidir.Ya da yaptıklarını kabul edip bunun bir strateji olduğunu WOW kurmak için her şeyi yapabileceklerini itiraf etmelidir.Multi yazmış orada daha neyin ispatınla uğraşıyorsunuz,birde kalkmış cigara bizim için değerli hesaptır falan filan.O zaman dürüst olun silin cigara hesabını olsun bitsin hiç olmazsa siz planlarınızı kaybedersiniz yedek planınız olmaz ve herkes bu tartışmaya son verir.

NOT:Tabi diğer altın kullanan biz şapşallara da bu oyunu bırakmak ve bir daha oynamamak kalıyor sadece....
TEBRİKLER HZZ RA
UMARIM WOWU SİZ KURARSINIZ.

trabzonsporlu
23-03-2011, 08:12
haydi natar çık saan destek verecem valla ya :)) kurun artık şunu :)) sıkıldım ya ...

IxNhefretxI
23-03-2011, 08:20
Woyager senin yaşın kac ki böyle uluorta yerlerde atıp tutmaya calısıyorsun biraz agır cocuk olma koskoca ww ye bakıyorsun eger boyle cocukluga devam edeceksen ww yi uNeVeNe verde o baksın senin yerine....

AVCIYIZ
23-03-2011, 08:30
haydi natar çık saan destek verecem valla ya :)) kurun artık şunu :)) sıkıldım ya ...

Dünya harikasıOyuncularİsimBirlikSeviye1.joker-as (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=472270&c=44)C@N&S.S.-K&N-ASYACANC@NSSK&N (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=14668)74-2.tuatone (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b)İNADINA DOSTLARDOSTLAR (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964)74-3.DOĞAN77 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=441221&c=68)*** RESİTAL *** RSTL~WoW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)72http://forum.travian.com.tr/img/x.gif4.HırT (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=383244&c=4f)[HIRT][TIRT]WOWTİME (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)64-5.HOYHOY (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=532913&c=9f)K@NKAL@R & RESİTAL-™RSTL~WoW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)64-6.uNeVeN (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3)RA-hat Durmuyoru-HZZRA&H Z Z (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)62http://forum.travian.com.tr/img/x.gif

bana kalırsa son aşamaya gelindi herkez birbirine cok yakın elbette o aradan sıyrılan olur...

monk
23-03-2011, 08:38

yaw arkadaş senın boş konuşmaktan başka işin yokmu aslında ben serkana hayret ediyorum senı kaale alıp cevap veriyo boş boş konuşup sayfaları saçma sapan yazılarla doldurmazsan müteşekkir oluruz

protonex

ilker

minasota
23-03-2011, 09:32
monk;1162110]yaw arkadaş senın boş konuşmaktan başka işin yokmu aslında ben serkana hayret ediyorum senı kaale alıp cevap veriyo boş boş konuşup sayfaları saçma sapan yazılarla doldurmazsan müteşekkir oluruz

protonex

ilker

Kanka forum üyelerinden imza toplayalımda artık şu WOYAGER'ı attıralım forumdan çok BOŞ ve SAÇMA SAPAN konuşuyo yeter gına verdi artık her lafa atlıyosun nedir arkadaşım bizim size yaptığımız ( HZZ ve RA ) olarak zorunuz ne bizimle yeter yaa senin yazılarını görmekten İĞRENİYORUM artık çık git kirletme forumu.....

Anti Toksidan ......

aksoy3428
23-03-2011, 10:25
Bilmiyormusun ayıpppppppp

fuhas
23-03-2011, 10:34
Merhaba Arkadaşlar,

Sizlere bir sorum var bir hesaba (hesap etkili) kaç tılsım alınır?.
Benmi yanlış görüyorum uneven de 2 adet var ama oyun yönergesinde aşağıdaki yazı yazıyor.
Kuralmı değişti yoksa,bilmediğimiz bir şeymi var.

Her oyuncu sadece bir eşsiz veya tüm hesabı etkileyen tılsım sahibi olabilir. Her oyuncuda 3 tılsım işleme alınır, 3 tılsımdan fazlası olan oyuncularda sadece ilk aldığı 3 tılsım etki gösterir. Bu tılsımlardan sadece biri eşsiz veya tüm hesabı etkileyen tılsım olabilir.

valay
23-03-2011, 11:32
kendin diyosun işte 2 tane hesap etkili tılsım bir hesapta olamaz.uneven dekiler biri büyük diğeri küçük tlsım yani aynı hesapta bulunabilir.

Nerden ne çıkaracaz diye didik didik uğraşıyorsunuz yaw.bırakın da oyunla,stratejiyle yenin hzz ra yı.böyle çamur atmalar hiç hoş değil sayın efsaneliler.

bir hesapta sadece 1 tane eşsiz tılsım olabilir unevende 2 adet var bnu kimseye çamur atmak için yazmıyorum belki bir tanesi aktif olarak kullanılabiliyordur bu konuda bilgisi olan varsa yazarsa memnun olurum

si&ma
23-03-2011, 11:45
Merhaba Arkadaşlar,

Sizlere bir sorum var bir hesaba (hesap etkili) kaç tılsım alınır?.
Benmi yanlış görüyorum uneven de 2 adet var ama oyun yönergesinde aşağıdaki yazı yazıyor.
Kuralmı değişti yoksa,bilmediğimiz bir şeymi var.

Her oyuncu sadece bir eşsiz veya tüm hesabı etkileyen tılsım sahibi olabilir. Her oyuncuda 3 tılsım işleme alınır, 3 tılsımdan fazlası olan oyuncularda sadece ilk aldığı 3 tılsım etki gösterir. Bu tılsımlardan sadece biri eşsiz veya tüm hesabı etkileyen tılsım olabilir.

bi hesaba sadece 1 tane büyük tılsım alınır istediğin kadarda küçük tılsım ama küçük tılsımlarda sadece ilk aldığın 3 tılsım etki eder diğerleri etkisizdir büyük tılsım eğer hesaba reislenerek alınırsa oda istediğin kadar alınabiliyo uneleyen wowunda 2 büyük tılsım da aktif gözüküyo ama hangi tılsım ilk hesaba geçirildiyse o tılsım etkilidir diğerinin etkisi olmaz şuan için sadece eşsiz sığınak tılsımı etkili mimar tılsımı etkisizdir

si&ma
23-03-2011, 12:04
sizde o yürek yok kı hesap sılıp gıdecek..

.. gidinde kalan bolumde temız bır oyun oynayalım..gittiginiz yerı batırıyorsunuz...

siz galiba3xte ilk defa oynuyosunuz bu dediğinizi geçen dönem HZZ birliği diğer rakiplerine açık ara fark atmış her alanda 1.liğe oynarken yaptı zaten hesap silmlerinin sebebi neydi biliyomusunuz sizin her yaznızda taraf tutğunu ima ittiğiniz yönetimi protesto etmek içindi eğerki ortada bi haksızlık olduğunu düşünüyosanız sizde yapabilirsiniz HZZ birliğinin yaptığını ama sizinkisi sadece çamur atmak olduğu için bunu bile rakibinizden bekliyosunuz

marx-man07
23-03-2011, 12:11
siz galiba3xte ilk defa oynuyosunuz bu dediğinizi geçen dönem HZZ birliği diğer rakiplerine açık ara fark atmış her alanda 1.liğe oynarken yaptı zaten hesap silmlerinin sebebi neydi biliyomusunuz sizin her yaznızda taraf tutğunu ima ittiğiniz yönetimi protesto etmek içindi eğerki ortada bi haksızlık olduğunu düşünüyosanız sizde yapabilirsiniz HZZ birliğinin yaptığını ama sizinkisi sadece çamur atmak olduğu için bunu bile rakibinizden bekliyosunuz

Burası 2x forumu değil yolunu kaybettin galiba:D Gelde azcık yardım et bana:)

Eyup-Can
23-03-2011, 12:22
Bu Server tam bir Rezalet Diyen insanlara sesleniyorum..

Rezalet diye söylenen arkadaşlar Oyunda Hiçbir başarı elde edememiş insanlardan başkası değildir.

Yıkım, Reisleme, Tılsım Alma, Wow reisleme Bunlar Oyunda olması gereken durumlardır.. Ancak bunu yapamayan bazı arkadaşlar.. Yapanlara Çamur atıyor..

BAŞARILAR KISKANILIYOR.. KISKANCLIKTA BİZİM DOĞAMIZDA VAR :)

Biraz Düşünerek yazalım lütfen.. Multileri suçlama yeri burası değil arkadaşlar.. Varsa derdiniz. Multiye yazarsınız gerekeni söyler size.. Eğer yok bunlar multi ile anlaşmış bu birlikler dersenizde.. Hesapları siler bir dahada oynamazsınız..

BUrda kimse kimseye birşey ispatlamak zorunda değil.. Yapılan açıklamalarda hata arayıp o hatadan pay çıkararak tartışmaları uzattıkça uzatıyoruz..

Madalyamı verecekler haklı çıkınca :) veya haksız olunca birşeymi eksilecek sizden.. Hayır normal hayata devam edecek herkez.

Oyun olduğunun bilincindeyiz diyoruz ancak hala birşeyler ispatlama peşine gidiyoruz bunu anlamak zor.

oyunun son zamanlarında kimse kimseyi kırmadan sadece raporlar üzerinden yazışmamızı yapar isek çok daha güzel bir Forum ortamı oluşturabiliriz..

Umarım yazılanlardan herkes Kendine bir pay çıkarabilir..

İyi Forumlar.

nakur
23-03-2011, 12:44
Uzun süredir tartışmalar, kimin haklı kimin haksız olduğu üzerine yoğunlaşmış gidiyor. Arkadaşlar bu oyunu yıllardır oynuyoruz, yıllardırda dönüp dönüp aynı şeyleri önümüze getiriyoruz.Bu tartışmalar sonucunda neyi halledebildik bence hiç bir sıkıntıyı halledemedik.Aynı sıkıntılar aynı kötülüklüler süregeldi ve gidiyor hepimize haksızlıklar yapılıyor.Hepimizin bir zaman gelince canı yanıyor ve canımız yandığı anda, haksızlığa uğradığımızı düşündüğümüzde çığırmaya başlıyoruz. Tek yapabildiğimiz bu, hiç birimizin elinden birşey gelmiyor çözüme ulaştıramıyoruz. Travian yönetimi gene bildiğini okuyor. Sonrada gelip burda bizim bu tartışmalarımıza gülüp geçiyor. Bizlerse sadece birbirimizi kötüleyip kalplerimizi kırıp belkide çok değerli olan dostluklarımızı arkadaşlıklarımızı bitiriyoruz. Birbirimize kin besliyoruz. Bidahaki serverde o oyuncuyu yıkmaktan başka birşey düşünmüyoruz.Hatta birbirimize buradan veya oyundan en ağır küfür ve hakaretleri edip rahatlamaya çalışıyoruz kinimizi kusuyoruz. Ben şunu diyorum bunlara fazla müdahale edilmiyor edilsede küfür yada hakaret yiyen kişi kinlenip altına sarılıp hesabını daha çabuk geliştirerek küfür edeni yıkma derdine düşüyor ve gene elin almanına para kazandırıyoruz. Bunları bir düşünün...

Naçizane, haddim olmayarak sizlerden bir isteğim var; Bu basit bir oyun ve sanalda ki sanal rakamlar için birbirimize daha fazla kırıcı olmayalım. Hepimizde bunun farkındayız burdaki bütün oyuncu arkadaşlarımda bu olayların böyle olduğunu biliyor. Bazen bunu bilerek hepimiz yanlış işler yapıyoruz.Bende yaptım ama bu bana birşeylerin yanlış olduğunu hatırlattı bu sebeplede birdaha bu oyunu oynamayacağım. Sizlerde tekrara düşünün ve bence bu iş böyle gidecekse bu oyunu birdaha oynamayın...

Sağlıcakla kalın...

si&ma
23-03-2011, 12:50
Burası 2x forumu değil yolunu kaybettin galiba:D Gelde azcık yardım et bana:)

:):) hamit sen okadar ii yapıyosunki işini yardıma falan pek ihtiyacın yok gibi tılsım operasyonları olsun wow yıkımları olsun çok başarılısın dışardan takip etmesi daha keyifliymiş

sempatura
23-03-2011, 12:51
Woyager senin o mesajı hazırlamak aslında cok basit :)) Yani tam bır kanıt değil boşuna uğraşma... Boşunada karalama milleti... altı üstü sadece wow koyunu reısledi yani başka bırsey yapmadı... Gercı baska bırsey yapsa ne yapardın tahmın edemıyorum :D

fuhas
23-03-2011, 13:07
bi hesaba sadece 1 tane büyük tılsım alınır istediğin kadarda küçük tılsım ama küçük tılsımlarda sadece ilk aldığın 3 tılsım etki eder diğerleri etkisizdir büyük tılsım eğer hesaba reislenerek alınırsa oda istediğin kadar alınabiliyo uneleyen wowunda 2 büyük tılsım da aktif gözüküyo ama hangi tılsım ilk hesaba geçirildiyse o tılsım etkilidir diğerinin etkisi olmaz şuan için sadece eşsiz sığınak tılsımı etkili mimar tılsımı etkisizdir

Çok teşekkür ederim açıklamanız için.İlk kez birisi sorularıma düzgün cevap verdi.
İyi oyunlar dilerim.

Nafri Çneg
23-03-2011, 13:16
allah korkusu bende var ama sızde yok sanırım.. Oyun basinda bana bırıne bır mesaj yazdıgımda bana satasan sız deılmıydınız? Ben size eskıden berı uyuz oluyorum dolambaclı dalavarelı oyununuzdan dolayı ben sızı burda tanımadımkı baskasının emrıne hızmetine gireyım..acık acık dıyorum melony ve senden nefret edıyorum .. Fazla yazmım mod lar banlar benı işiniz o zaten..

Melony de gurur olsaydı oyundan yazılan konusmayı burda paylasmazdı.. Ve hala kalkmıs burda allah korkun yokmu dıyorsun..benım işim gücüm sizina cıgınızı aramak buldugumdada boyle sak dıye osmanlı tokadı gibi ortaya cıkartmak varmı daha ötesi!!!

Ben bagımsızm ben kımsenın emrınde deılım

ben yönetimden biri olarak söylüyorum;
ra birliğinde senin adamın olmaz hele yönetiminde hiç olmaz.....
Olsa olsa sen bizim adamımız olursun ama önce adam olman lazım....

ibrahim tüfekçi
23-03-2011, 13:17
herkese wow yolunda başarılar. forumda o kadar cok boş yazı yazılıyorki anlamakda güçlük çekiyorum. buda kim diyorsanız RA. birliğinin oyuncusuyum. sizden acemiyim. ama boyunu dostlarım ve dostluklarım için oynuyorum.
wow u bu speed biz kuracaz bu belli. bunu bile bile gücümüzüde gölgelemeyin. bizim ne multıye nede dış güçlere ihtiyacımız yok bunuda çok iyi biliyorsunuz.

YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR

yildizimsinsen
23-03-2011, 15:18
ben yönetimden biri olarak söylüyorum;
ra birliğinde senin adamın olmaz hele yönetiminde hiç olmaz.....
Olsa olsa sen bizim adamımız olursun ama önce adam olman lazım....
süperdi koptumm.. :)

orkan_my
23-03-2011, 15:25
CIGARA HESABINI PLANIN AKTİF OLMASI ÇOK SAÇMA AMA AKTİF OLMASADA NETİCE DEĞİŞMEZ . HZZLERDE 10 TANE FİLAN PLAN VAR:dd CIGARADAKİ PLANA MUHTAÇ DEĞİLLER

marx-man07
23-03-2011, 15:32
İki mesajı yazan arkadaşımada cok teşekkür ederim cok yaratıcıydı. Okadr tahıl derdi içinde güldürdünüz beni saolun...

O BiR MaRKa

trabzonsporlu
23-03-2011, 15:52
hahahaha :D D

valent
23-03-2011, 15:54
BU NE LAHANA TURŞUSU

amacım kimseye çamur v.s. atmak değil..

sadece bu arkadaşın aynı davranış ile ilgili 2 farklı çelişkili yorumunu ortaya sunuyorum.. en azından yanlı mesajlar atarak "objektif" olmaya çalışmayın..

x kişi multiye attığı mesajı screenshot ile alıp foruma koyunca bu bir kanıt oluyor ama y kişi aynı şekilde bir başka mesajı foruma koyunca bu kanıt sayılmaz diyorsun..

kendini inkar etmek gibi bir şey bu ya da goygoy yapmak denir buna..

Climax
23-03-2011, 15:56
[ımg]http://img600.imageshack.us/img600/7559/dsdsdsds.png[/ımg]

[ı]woyager senin o mesajı hazırlamak aslında cok basit ) yani tam bır kanıt değil boşuna uğraşma... Boşunada karalama milleti... Altı üstü sadece wow koyunu reısledi yani başka bırsey yapmadı... Gercı baska bırsey yapsa ne yapardın tahmın edemıyorum [/ı]

daha güzel nasıl ifade edilir :))))

trabzonsporlu
23-03-2011, 15:59
:P artiz hzz &ra lar :DD bunada gülünür... :D hepsi programla yapıyor işini daha öncede gördük.. nasıl bot veya başka programlar sayesinde buradalar :)) :P unuven alıcak mış.. öncekine benzetmesin.. o zaman kolay olmuştu ama şimdi olmayacak :) 2-3 hesabım olsa onlar gibi bende yaparım wowda 10 milyon savunmayı bu benim için sahtekarlıktır..bence hiç başarılı faaln görmeyin ..

fuhas
23-03-2011, 16:25
daha güzel nasıl ifade edilir :))))

Kanıt isteyen yazar hesap sahibine tem alır bakar.Siz bu işe güleceğinize bence adam gibi davranın diğer multi hesapları silin cigara hesabını açtırın veya kabul edin yaptığınızı ama insanlarla dalga geçmeyi bırakın.İnsanlar bu oyunu zevk almak için oynayıp para harcıyor.Bir de sizin dalga geçmenizle uğraşacak hali yok kişilerin.
Biraz HZZ RA ismine yakışır davranın yazılarınızda.

masal16
23-03-2011, 16:26
İki mesajı yazan arkadaşımada cok teşekkür ederim cok yaratıcıydı. Okadr tahıl derdi içinde güldürdünüz beni saolun...

O BiR MaRKa

ÖNCELİKLE HERKESE İYİ OYUNLAR......!

BEN KUSURSUZ

İSİMLİ KÖY SAHİBİYİM Kİ BU KÖY ETHEM TARAFAINDAN KURULMUŞ VE OYNANMISTIR.
KİŞİSEL SEBEPLERDEN DOLAYI HESABI BIRAKMAK ZORUNDA KALMIS VE KÖYÜ BİRLİK YÖNETİMİNE VERMİŞTİR.
1 AYDAN BERİ KÖYE TARAFIMDAN BAKILMAKTADIR.

DÜN GECEDEN BERİ BAHSİ GEÇEN MESAJDA TARAFIMDAM YAZILMISTIR.BU MESAJIN İÇERİĞİ İLE OYNANMAMIS YANLIZCA
İSİMLER KAPATILARAK WOYAGERE VERİLMİŞTİR. SEBEBİ EFSANE BİRLİKLERİ FORUMDA POLİMİK VE SORUN YARATACAK
HİÇ BİR YAZININ ,RAPORUN YADA BUNUN GİBİ MESAJ IN YAYINLAMASINI İSTEMEMESİDİR.

HE NEDEN WOYAGER DERSENİZ BİŞEYLERİ ELEŞTİRİRKEN SINIR TANIMAMASI VE ARADA TANIDIK DOSTLARIN OLMASI
NEDENİYLE VERİLMİŞTİR. -

-Kİ BU KARAR TAMAMEN KİŞİSELDİR.....
(etikliği tabi ki tartısılır ama buna kadar o kadar çok tartışılacak sey var ki????)
GECEDEN BERİ YAZILANLAR ÇİZİLENLER VAR HERKES KENDİNE GÖRE HAKLIDIR...
AMA KONUNUN ÖZÜ MH TARAFINDAN KAPANAN KÖYLE İLGİLİ AÇIKLAMASIFDIR HER NE NEDENLE OLURSA OLSUN EN AZ 20 KÖYE
ŞİFRELİ GİRİŞ YAPILMASIDIR Kİ BU ÇOK ÖNEMLİ BENCE.

ÖRNEK 20 SALDIRIYIDA BİZE DEMEK Kİ O HESAPTAN CIKTI ORGANİZASYONU TEK BŞINA YAPTI. EEEEEE BİZ SALAKMIYIZ
10 ORDU WOW A SOKARKEN GECENİN YARISINA KADAR 10 KİŞİ BEKLEDİK.....

YADA GECELERİ WOW A TAHIL ATMAK İÇİN 5-6 KİŞİ SABAHA KADAR BEKLİORUZ ....

HEEEE YAPAR KİMSEDE BİŞİ DİYEMEZ AMA BUNUN Bİ BEDEL İ VAR VE O BEDELİNİ O HESAP DISINDA BİR ÇOK OYUNCU ÖDÜYOR İŞİN ASIL BU TARAFINA BAKMAK LAZIMDIR BENCE..

not: MESAJ IN SAHTELİĞİ İLE İLGİLİ HALA ŞÜPHESİ OLAN VARSA KUSURSUZ A YAZSIN ONA TEM VEREM BAKSIN BU DOST DÜŞMAN FARK ETMEZ.

---------hhz VE RA BİRLİKLERİ bence isteseler o hesabı açtırabilirler-------

fuhas
23-03-2011, 16:29
öncelikle herkese iyi oyunlar......!

[sıze=7]ben kusursuz[/sıze]

isimli köy sahibiyim ki bu köy ethem tarafaından kurulmuş ve oynanmıstır.
Kişisel sebeplerden dolayı hesabı bırakmak zorunda kalmıs ve köyü birlik yönetimine vermiştir.
1 aydan beri köye tarafımdan bakılmaktadır.

Dün geceden beri bahsi geçen mesajda tarafımdam yazılmıstır.bu mesajın içeriği ile oynanmamıs yanlızca
isimler kapatılarak woyagere verilmiştir. Sebebi efsane birlikleri forumda polimik ve sorun yaratacak
hiç bir yazının ,raporun yada bunun gibi mesaj ın yayınlamasını istememesidir.

He neden woyager derseniz bişeyleri eleştirirken sınır tanımaması ve arada tanıdık dostların olması
nedeniyle verilmiştir. -

-ki bu karar tamamen kişiseldir.....
(etikliği tabi ki tartısılır ama buna kadar o kadar çok tartışılacak sey var ki????)
geceden beri yazılanlar çizilenler var herkes kendine göre haklıdır...
Ama konunun özü mh tarafından kapanan köyle ilgili açıklamasıfdır her ne nedenle olursa olsun en az 20 köye
şifreli giriş yapılmasıdır ki bu çok önemli bence.

[ı]örnek[/ı] 20 saldırıyıda bize demek ki o hesaptan cıktı organizasyonu tek bşına yaptı. Eeeeee biz salakmıyız
10 ordu wow a sokarken gecenin yarısına kadar 10 kişi bekledik.....

Yada geceleri wow a tahıl atmak için 5-6 kişi sabaha kadar beklioruz ....

Heeee yapar kimsede bişi diyemez ama bunun bi bedel i var ve o bedelini o hesap dısında bir çok oyuncu ödüyor işin asıl bu tarafına bakmak lazımdır bence..

not: mesaj ın sahteliği ile ilgili hala şüphesi olan varsa kusursuz a yazsın ona tem verem baksın bu dost düşman fark etmez.

---------hhz ve ra birlikleri bence isteseler o hesabı açtırabilirler-------

buyrun hodri meydan inanmayan veya yaptığı fotolarla insanlar la dalga geçenler yazsın bakalım.baksınlar yazıya.

sempatura
23-03-2011, 16:37
BU NE PERHİZ

BU NE LAHANA TURŞUSU

amacım kimseye çamur v.s. atmak değil..

sadece bu arkadaşın aynı davranış ile ilgili 2 farklı çelişkili yorumunu ortaya sunuyorum.. en azından yanlı mesajlar atarak "objektif" olmaya çalışmayın..

x kişi multiye attığı mesajı screenshot ile alıp foruma koyunca bu bir kanıt oluyor ama y kişi aynı şekilde bir başka mesajı foruma koyunca bu kanıt sayılmaz diyorsun..

kendini inkar etmek gibi bir şey bu ya da goygoy yapmak denir buna..

valla eğlenmeyı bılmıyorsunuz yawss :D o mesajın sahte oldugunu görupte anlamayan yoktur kanımca

ekleme yapayım hzz ra lardan kımseyı tanımıyorum bı tanıdıgım murat abı var o kadar... Mısal bende casus tılsımı olsa ben o hesabın kapalı kalmasını ıstemezdım ona göre bende yorum yaptım o kadar...

neyse anlamak ıstedıgın gıbı anlıyabılırsın kolay gelsın :)

Climax
23-03-2011, 16:39
Kanıt isteyen yazar hesap sahibine tem alır bakar.Siz bu işe güleceğinize bence adam gibi davranın diğer multi hesapları silin cigara hesabını açtırın veya kabul edin yaptığınızı ama insanlarla dalga geçmeyi bırakın.İnsanlar bu oyunu zevk almak için oynayıp para harcıyor.Bir de sizin dalga geçmenizle uğraşacak hali yok kişilerin.
Biraz HZZ RA ismine yakışır davranın yazılarınızda.

HZZ RA olmayınca nasıl davranacağımızı bilemezsin, yorum da yapamazsın hakkımızda ;)

Oyunu zevk almak için oynayan adamlara bak, gece 3 de 4 de ortalığı karıştırıyor foruma sağdan soldan bişiler yapıştırıyor, mahkeme duvarınıa çeviriyor forumu...

Asıl eğlence kesinlikle ve kesinlikle (tanımıyorum kendisini ama) SEMPETURA'nın mesajıdır...

mesaj verme kaygın var ama daha eğlenceyi tanımlıyamıyorsun, kasılmaktan ne yazacağınızı seçemiyorsunuz artık :D

saldırın heryerden, wowa saldırdınız olmadı hesaplara saldıramıyorsunuz cesaretiniz yok :), plana geliyorsunuz, mimara geliyorsunuz vs.vs. olmayınca gelip forumda saldırıyorsunuz...

daha önce dediğim gibi lafla peynir gemisi yürümüyor millet ;) eğlence diyorsanız da sağolun baya bir eğleniyoruz biz...

Ciqara hesabında ki arkadaş da gayet başarılı bir oyuncudur, bir hata yapmış olabilir cezasını çekiyordur. Bir oyun oynadığım için herkese herşeyi sormuyorum kocakarı gibi o ne dedi bu kime girdi, o kimden çıktı en son nerde görüldü güzelmiydi yakışıklımıydı raporu yolla temsilcini salla gibi şeylerle uğraşmıyorum...
Yanlışı yapan cezasını çeker bunu da yöneticiler gayet iyi uygular :cool:
isteyen istediğini şikayet eder, isteyen MH ile mesajlaşır isteyen admin ile chatleşir, millete ne bize ne... bir kalkın aynaya bakın bir kalıp varsa gördüğünüz içerisine yakışın ! yoksa zaten, koşarak pc başına gelin ve alt+f4 Good
Game
N
O
REmake...

by ati
23-03-2011, 16:41
masal16

20 SALDIRIYIDA BİZE DEMEK Kİ O HESAPTAN CIKTI ORGANİZASYONU TEK BŞINA YAPTI. EEEEEE BİZ SALAKMIYIZ

Bu kelimelere müsadenle cvp vermek istiyorum.........

Saldırıyı tek başına atmışsa hesabı kitli cezasını buldu dielim......

Ben sana şunu sorcam müsadenle cok güzel yazmışın biz 5 kişi sabahlıyoz tahıl bulmak için ugraşıyoz peki sizin oluşumdaki HIRT wow için nie yazı yazmıyorsunuz.......

Siz sabahlıyorsunuz onlar yatıyor savunma üstüne savunma basıyor herkezde ordu bitince hesabı açtırcaklar bu dogrumu siz sabahlayın onlar yatsın onlara laf yok butun laflar HZZ yemi

Benimde sizlerden merak ettigim cvp bu sen degil sadece EFSANE birlikleri olsun diger wowlar olsun onların bu wow yarışında şuan yaptıkları etik degil kimse bunu yazmıyor NEDEN ?

Kimse nie cıkıp hırt wow hesabını açtırmazsa onlarla ilişkimiz kesilcek demiyor onlara bişeyler sölemeyip wow köyünü kenara bırakıp plan köyüne laf sölemek ne kadar dogru......

46lıklar zombine

Climax
23-03-2011, 16:43

BEN KUSURSUZ

KİŞİSEL SEBEPLERDEN DOLAYI HESABI BIRAKMAK ZORUNDA KALMIS VE KÖYÜ BİRLİK YÖNETİMİNE VERMİŞTİR.

DÜN GECEDEN BERİ BAHSİ GEÇEN MESAJDA TARAFIMDAM YAZILMISTIR.BU MESAJIN İÇERİĞİ İLE OYNANMAMIS YANLIZCA
İSİMLER KAPATILARAK WOYAGERE VERİLMİŞTİR. SEBEBİ EFSANE BİRLİKLERİ FORUMDA POLİMİK VE SORUN YARATACAK

HE NEDEN WOYAGER DERSENİZ BİŞEYLERİ ELEŞTİRİRKEN SINIR TANIMAMASI VE ARADA TANIDIK DOSTLARIN OLMASI
NEDENİYLE VERİLMİŞTİR. -

AMA KONUNUN ÖZÜ MH TARAFINDAN KAPANAN KÖYLE İLGİLİ AÇIKLAMASIFDIR HER NE NEDENLE OLURSA OLSUN EN AZ 20 KÖYE

ÖRNEK 20 SALDIRIYIDA BİZE DEMEK Kİ O HESAPTAN CIKTI ORGANİZASYONU TEK BŞINA YAPTI. EEEEEE BİZ SALAKMIYIZ

HEEEE YAPAR KİMSEDE BİŞİ DİYEMEZ AMA BUNUN Bİ BEDEL İ VAR VE O BEDELİNİ O HESAP DISINDA BİR ÇOK OYUNCU ÖDÜYOR İŞİN ASIL BU TARAFINA BAKMAK LAZIMDIR BENCE..

not: MESAJ IN SAHTELİĞİ İLE İLGİLİ HALA ŞÜPHESİ OLAN VARSA KUSURSUZ A YAZSIN ONA TEM VEREM BAKSIN BU DOST DÜŞMAN FARK ETMEZ.

eline sağlık, en azından kimseyi incitmeden konuyu kendi ağzından açıklamışsın, yazına yorum getirmeyeceğim çünkü sana birçok açıdan katılmıyorum ama senin niyetin kavga etmek değil konuyu izah etmek ve burda kendini tutamayıp atlayacaklar çıkacaktır ...

yazından ötürü kişisel olarak teşekkür ederim...

masal16
23-03-2011, 16:45
masal16

20 saldırıyıda bize demek ki o hesaptan cıktı organizasyonu tek bşına yaptı. Eeeeee biz salakmıyız
10 ordu wow a sokarken gecenin yarısına kadar 10 kişi bekledik.....

Yada geceleri wow a tahıl atmak için 5-6 kişi sabaha kadar beklioruz ....

bu kelimelere müsadenle cvp vermek istiyorum.........

Saldırıyı tek başına atmışsa hesabı kitli cezasını buldu dielim......

Ben sana şunu sorcam müsadenle cok güzel yazmışın biz 5 kişi sabahlıyoz tahıl bulmak için ugraşıyoz peki sizin oluşumdaki hırt wow için nie yazı yazmıyorsunuz.......

Siz sabahlıyorsunuz onlar yatıyor savunma üstüne savunma basıyor herkezde ordu bitince hesabı açtırcaklar bu dogrumu siz sabahlayın onlar yatsın onlara laf yok butun laflar hzz yemi

benimde sizlerden merak ettigim cvp bu sen degil sadece efsane birlikleri olsun diger wowlar olsun onların bu wow yarışında şuan yaptıkları etik degil kimse bunu yazmıyor neden ?

Kimse nie cıkıp hırt wow hesabını açtırmazsa onlarla ilişkimiz kesilcek demiyor onlara bişeyler sölemeyip wow köyünü kenara bırakıp plan köyüne laf sölemek ne kadar dogru......

46lıklar zombine
ben o mesajı efsane olarak yazdım multihunter a onu neden koymadım acılsa bile saldırı cıkamayız çünkü aynı birlikteyiz ama acılması taraftarıyım haklsın......

Cigara hesabına ve cezaya gelince o köy ancak şifre ile girdiği köyler silinirse açılır başka türlü asla açılmaz aynı sorunu bizde ve köyler kapatılınca açıldı hesap...

masal16
23-03-2011, 16:46
[sıze=3]eline sağlık, en azından kimseyi incitmeden konuyu kendi ağzından açıklamışsın, yazına yorum getirmeyeceğim çünkü sana birçok açıdan katılmıyorum ama senin niyetin kavga etmek değil konuyu izah etmek ve burda kendini tutamayıp atlayacaklar çıkacaktır ...[/sıze]

[sıze=3]yazından ötürü kişisel olarak teşekkür ederim... [/sıze]
ben tesekkür ederim dostum...

yildizimsinsen
23-03-2011, 17:01

BEN KUSURSUZ

NEDENİYLE VERİLMİŞTİR. -

mavi yazıyla belirtilmiş yerleri yazabildiğinize inanıyor musunuz? ve ne anlama geldiğini de biliyor musunuz?
not: benim de herkesin malı gibi oynayan bir hesabım olsa (ki multi deniyor buna) ve hesabımda suçum varsa gider oradan Multiye mesaj yazarım.. Multihunter ister kitlesin ister silsin o hesabı umrumda olmaz.. (geceden beri belirtmeme rağmen bilmem anlatabildim mi şimdi demek istediğimi?)

son not: varsa gerçek hesabınızdan yazdığınız mesajlaşma getirin,yoksa da multi hesaplardan attığınız mesajlarla burada duygu sömürüsü yapmayın.. 5 planı olan bir oluşumun 2 planı kilitli diye nereeyse serverin yeniden başlatılmasını isteyecek kadar çirkinleşeceğinize bunu yapın da helal olsun size diyelim,tebrik ve teşekkür edelim burada..

masal16
23-03-2011, 17:04
mavi yazıyla belirtilmiş yerleri yazabildiğinize inanıyor musunuz? ve ne anlama geldiğini de biliyor musunuz?
not: benim de herkesin malı gibi oynayan bir hesabım olsa (ki multi deniyor buna) ve hesabımda suçum varsa gider oradan Multiye mesaj yazarım.. Multihunter ister kitlesin ister silsin o hesabı umrumda olmaz.. (geceden beri belirtmeme rağmen bilmem anlatabildim mi şimdi demek istediğimi?)
senin bakış acın o ama bu server oynamama kararı aldım ve dostlarımla da bağımı koparmadım taki bu hesap boşalana kadar wow aldık gel dediler ve geldim.
bunda bi sakınca olduğunu sanmıyorum ki öle olsa köy kapalı olurdu .
Bu köye yanlız ben bakıyorum .

Hatta dediğim gibi sana tem bile verebilirim...

yildizimsinsen
23-03-2011, 17:14
senin bakış acın o ama bu server oynamama kararı aldım ve dostlarımla da bağımı koparmadım taki bu hesap boşalana kadar wow aldık gel dediler ve geldim.
bunda bi sakınca olduğunu sanmıyorum ki öle olsa köy kapalı olurdu .
Bu köye yanlız ben bakıyorum .

Hatta dediğim gibi sana tem bile verebilirim...
dün gece woyagerden bu konuda isteğim olmuştu,ben daha fazla uğraşmak istemiyorum.. isteyen yazar multiden cevap alabilir.. ama asla bu adamın 20 köyü var ben nasıl açayım gibi arkadaşıyla samimi mesajlaşır gibi mesaj yazmaz.. yazıyorsa da multihunter sizin arkadaşınız demektir,boşuna bizi suçlamayın.. iki ihtimalden birini seçin.. ya böyle laubali mesajlaşma yoktur,yada Multihunter sizinle arkadaştır.. 2+2=4 eder..
not:hiçbir multihunter,haklı bile olsam benimle bu kadar samimi mesajlaşmamıştır..(en az 10 sevrverde 100 e yakın mesajlaşmam oldu)

masal16
23-03-2011, 17:26
dün gece woyagerden bu konuda isteğim olmuştu,ben daha fazla uğraşmak istemiyorum.. isteyen yazar multiden cevap alabilir.. ama asla bu adamın 20 köyü var ben nasıl açayım gibi arkadaşıyla samimi mesajlaşır gibi mesaj yazmaz.. yazıyorsa da multihunter sizin arkadaşınız demektir,boşuna bizi suçlamayın.. iki ihtimalden birini seçin.. ya böyle laubali mesajlaşma yoktur,yada Multihunter sizinle arkadaştır.. 2+2=4 eder..
not:hiçbir multihunter,haklı bile olsam benimle bu kadar samimi mesajlaşmamıştır..(en az 10 sevrverde 100 e yakın mesajlaşmam oldu)
sizin algıda mı sorununuz var nerde laubali mesajlaşma iyi oku dostum.

arkadaslığa gelince keşke olsa kim istemez ki?

yildizimsinsen
23-03-2011, 17:33
sizin algıda mı sorununuz var nerde laubali mesajlaşma iyi oku dostum.

arkadaslığa gelince keşke olsa kim istemez ki?

Multihunter kapalı hesap sahibine dahi suçunu söylemezken size söylemsi çok enteresan.. genelde Multihunter den gelen mesajlar şöyledir:

Aşağıdaki linki okuyunuz ve nerede hata yaptığınızı öğrenerek bu konuda bizden yardım isteyiniz..
http://www.travian.com.tr/#spielregeln
sorununuzu hala çözemiyorsanız da şu adrese hesap ismi ve serverinizi belirterek başvurun..
admin@travian.com.tr

sizin ''işte bakın'' dediğiniz mesajlaşmada bu şekilde bir ifade var mı?

valent
23-03-2011, 17:35
valla eğlenmeyı bılmıyorsunuz yawss :D o mesajın sahte oldugunu görupte anlamayan yoktur kanımca

ekleme yapayım hzz ra lardan kımseyı tanımıyorum bı tanıdıgım murat abı var o kadar... Mısal bende casus tılsımı olsa ben o hesabın kapalı kalmasını ıstemezdım ona göre bende yorum yaptım o kadar...

neyse anlamak ıstedıgın gıbı anlıyabılırsın kolay gelsın :)

bana laf cambazlıgı yapma arkadaşım.. yazının sahteliği beni ilgilendirmiyor.. eğlenceye sözümüz yok..o kısmı espirili ama;

orada alt taraftaki yazından bahsediyorum ben..

yazdıklarının bir kanıtı yok demişsin adama.. 3 gün önce benzer mesajı kanıt olarak saymışsın.. asıl nokta bu..

yani aklın sıra orada vermek istediğin mesaj;

" bak bu photoshop v.b. gibi programlarda istenildiği gibi hazırlanır ve kanıt olarak sunulabilir ama bunun hiç bir geçerliliği yoktur.. bize bunu kanıt olarak sunma , ben bunu bu şekilde yaptıysam sen de aynı şekilde yapmışsındır.. " gibisinden..

karşında çocuk yok..! kimseyi salak yerine koymaya çalışma, yazdıklarının arkasında dur duramıyorsan da goygoy yapma !! adam üç gün önce siyah dedigine bugün beyaz diyor hala daha yok eğlenceymiş de falanmış filanmış..70lik kadına "dikiş" mi öğretiyorsun sen..?

mesele hzz-efsane veya bilmemkim değil..forumu böyle mikser gibi karıştırmayın, destekli desteksiz atıp tutmayın..karşınıza tak diye konulduğunda da "sadece eğlenceydi" diye dalga geçer gibi davranmayın..

i_mar
23-03-2011, 17:35
Dostlar ;

Ben ne başkanlar gördüm bu oyunda.Herkesten şifre isteyen başkanlar vardı.Hatta çok uzak değil x2 de başıma geldi bu olay.Başkan herkesin şifresini alıyor,mükemmel savunmalar kuruyordu bu sayede.Üstelik yakalanmadı da.HİÇ YADIRGAMADIM BU 20 MULTi KÖY OLAYINI AÇIKÇASI.

yildizimsinsen
23-03-2011, 17:42
Dostlar ;

Ben ne başkanlar gördüm bu oyunda.Herkesten şifre isteyen başkanlar vardı.Hatta çok uzak değil x2 de başıma geldi bu olay.Başkan herkesin şifresini alıyor,mükemmel savunmalar kuruyordu bu sayede.Üstelik yakalanmadı da.HİÇ YADIRGAMADIM BU 20 MULTi KÖY OLAYINI AÇIKÇASI.

bence de bu konu deşildikçe bu konuyu deşenleri de götürür usta..
çünkü multi hesap kullananlar da biz temiziz,onlar multi kullanıyor,program kullanıyor diye başka hesapları ortaya atmaya çalışıyor..
NEDEN?

bnbn
23-03-2011, 17:44
Herşeyi yapan benim girdap artık yazma kardeş bak başkanın sana yazma dedi neyin peşindesin daha susmayı bilmezmisin yaptıgın yorumlara alıntı yapıyorsak her kelimende 46lıklar ismini agzına alıyorsun sen bizim hakkımızda yorum yapmazsan bizde burda kendi kendimize konuşacak kadar deli degiliz 46LIKLAR olabılırız ama o kadarda deli degiliz.......

Sen ne diorsan dogrudur girdap artık SUS...........

Kırmızı ile belirttiğim yerlere dikkat:)

Forumda bız sızın gıbı multı hesaplar ıle oynamıyoruz dıyıp oyundakı mesajında 30 tane heasba gırdım hepsınden tahıl attım multı hunter uyarı verdı daha gırmıyecem abı dersın...

İbo tuğba bide benim wow döneminde elimi tek bişiye sürmediğimi söylersiniz...Alın size işte sempature arkadaş benim emeklerimin farkında:D

Ben sana şunu sorcam müsadenle cok güzel yazmışın biz 5 kişi sabahlıyoz tahıl bulmak için ugraşıyoz peki sizin oluşumdaki HIRT wow için nie yazı yazmıyorsunuz.......

46lıklar zombine[/COLOR]

Ewet nerde kalmıştık,

kırmızılara dikkat:)(Anlayana)

by ati
23-03-2011, 17:50
EYVAH YİNEMİ SEN BENİ TEK BAŞINA YIKACAK ADAM:D:D:D

Ben masal adlı kişiye yazdıgı msj için bişey sordum nie zoruna gidiyor ?

Oda multiye yazdıgını söledi ben alcagım cvabı aldım......

ŞİMDİ MEYDAN SENİN NE YAZARSAN DOGRUDUR.....

Nafri Çneg
23-03-2011, 17:52
merkalanmayın RAve HZZ olarak sizleri bu işkenceden kurtaracağız...

süper ligde sezonun sonun yaklaştıkca takımların birbirine sallamasına döndü forumun bu hali:):):)..ben multi hesap açmadım,ben hiç şifre almadım diyen varsa yalan söylüyor arkadaş...kimse kimseyi kandırmasın... ve bence bunun önüne geçilmek isteniyorsa cezalar çok daha ağır olmalı sadece multi olan değil asıl hesapta silinmeli mesela bakalım birdaha kim cesaret ediyor böyle bişeye.:)
öneri sadece...

gelincikk
23-03-2011, 17:54
ben o mesajı efsane olarak yazdım multihunter a onu neden koymadım acılsa bile saldırı cıkamayız çünkü aynı birlikteyiz ama acılması taraftarıyım haklsın......

Cigara hesabına ve cezaya gelince o köy ancak şifre ile girdiği köyler silinirse açılır başka türlü asla açılmaz aynı sorunu bizde ve köyler kapatılınca açıldı hesap...

burada birilerin hırt üzerinden ağlaması üzerine yorum yapma bence..tek derdi testere olmus kişilerin burada bizim wow umuzla ilgili ileri geri yada geri ileri konuşmalarına cvp vermezsen sevinirz..biz gerekli kişilere gerekli açıklamalrı bu konuyla ilgili gerekli yerlerde yapıyoruz zaten( diğer wow birliklerine),şuan benim bildiğim 4 tane plan kilitli...buda bir tartışma konusu asıl meselede bu..biz hesabı elbette bilrek kitletmedik..ama şu aşamada planlar off durumda,açık olan planlardan alırsak zaten ki almak için saldılarılarımız devam ediyor..hesabı açtırmak için çabalarımız yoğunlaşarak artarcaktır..;)

şuan tahıl sıkıntımız yok defansımız artıyor köyler defans dolu diye kimse gereksiz kaygılanmasın...oyunda bizim tahıl sıkıntımızdan daha çok kaygılanack bir durum planların şuan kapalı olması..nedenler sonuçları doğrurur elbet...bunu kendi birliğim için söylemiyorum sadece,genel bir sorundur..kimse plan köylerini bilerek kilitlettide demiyorum..ancak sistemde çok büyük bir hata var..ve bu sömürülmeye çok müsait...çok planın varsa korumayı köy kilitletme olarakda seçebilirler bu da bir yöntem..ve bu ihtimale karşı sistemin buna müsade etmemesi lazımdı..

Dipnot: plan köylerinin kilitli olmasıyla ilgili kasıtlıdır yada kasıtsızdır gibi birşy söylemiyorum..sistem oyunu biraz katletmiştir kısaca özeti budur..

bnbn
23-03-2011, 18:03
EYVAH YİNEMİ SEN BENİ TEK BAŞINA YIKACAK ADAM:D:D:D

Ben masal adlı kişiye yazdıgı msj için bişey sordum nie zoruna gidiyor ?

Oda multiye yazdıgını söledi ben alcagım cvabı aldım......

ŞİMDİ MEYDAN SENİN NE YAZARSAN DOGRUDUR.....

Anlayan anlıyor atilla sen canını sıkma:)

by ati
23-03-2011, 18:04

Valaha anlayan anladıysa sorun yok sizide başkaları anlamışki sizin yapamadıgınızı başkaları yapmış multıye msj yazmış sizide ANLAYAN ANLIYOR sende sıkma o tatlı canını:)

gelincikk
23-03-2011, 18:07

yunus kırk yılda bir beni dinleyeceğiniz tuttu :) keşke bildiğinizi okusaydınız,bir sıkımlık canı kalmıştı oysaki :D

preetboy
23-03-2011, 18:08
bana laf cambazlıgı yapma arkadaşım.. yazının sahteliği beni ilgilendirmiyor.. eğlenceye sözümüz yok..o kısmı espirili ama;

yazdıklarının bir kanıtı yok demişsin adama.. 3 gün önce benzer mesajı kanıt olarak saymışsın.. asıl nokta bu..

" bak bu photoshop v.b. gibi programlarda istenildiği gibi hazırlanır ve kanıt olarak sunulabilir ama bunun hiç bir geçerliliği yoktur.. bize bunu kanıt olarak sunma , ben bunu bu şekilde yaptıysam sen de aynı şekilde yapmışsındır.. " gibisinden..

karşında çocuk yok..! kimseyi salak yerine koymaya çalışma, yazdıklarının arkasında dur duramıyorsan da goygoy yapma !! adam üç gün önce siyah dedigine bugün beyaz diyor hala daha yok eğlenceymiş de falanmış filanmış..70lik kadına "dikiş" mi öğretiyorsun sen..?

mesele hzz-efsane veya bilmemkim değil..forumu böyle mikser gibi karıştırmayın, destekli desteksiz atıp tutmayın..karşınıza tak diye konulduğunda da "sadece eğlenceydi" diye dalga geçer gibi davranmayın..

kanka bunlara bu kadar zaman ayırmana yazık. ne desen bi yerinden çekiştirip bildiklerini okuyacaklar.
server başından bu yana wowu takip ediyorum 15-20 kişilik bir çete var her konuda uzmanlar. söyleiklerinin aksi düşünülemez bile.

kırıkkk
23-03-2011, 18:11
merkalanmayın RAve HZZ olarak sizleri bu işkenceden kurtaracağız...

süper ligde sezonun sonun yaklaştıkca takımların birbirine sallamasına döndü forumun bu hali:):):)..ben multi hesap açmadım,ben hiç şifre almadım diyen varsa yalan söylüyor arkadaş...kimse kimseyi kandırmasın... ve bence bunun önüne geçilmek isteniyorsa cezalar çok daha ağır olmalı sadece multi olan değil asıl hesapta silinmeli mesela bakalım birdaha kim cesaret ediyor böyle bişeye.:)
öneri sadece...
bu serverda kımlerın multisi var kımler nasıl desteklenıyor herke biliyor bazıları sadece kamuoyu olusturuyor herkes biliyor özellıkle eskı oyuncular bi kac köy adı verebilir bakabilirsiniz HZZLERLE ilgili degildir ayrıca bu yazdıgım msj özellıkle belirtmek isterim kimin en cok yazdıgına bakarsanız zaten herkes anlar kım en cok desteklenıyor oyun basında degısık hesaplardan beslenıyor tr speedin civisi bu server cıkmıstır tam manasıyla buraıda kendimize benzetti insanlarımız oyun ahlagı saygı vs bisey kalmadı ve yine klasık bunların hepsi taktik adı maskesi altında yapılıyor bendeki ismini söylerimde ban yeme sebebim olur :)

bnbn
23-03-2011, 18:11
Valaha anlayan anladıysa sorun yok sizide başkaları anlamışki sizin yapamadıgınızı başkaları yapmış multıye msj yazmış sizide ANLAYAN ANLIYOR sende sıkma o tatlı canını:)

Sizi pek kimsenin dinlediğini sanmıyorum..Çünkü wow gidişatı burası:)

yunus kırk yılda bir beni dinleyeceğiniz tuttu :) keşke bildiğinizi okusaydınız,bir sıkımlık canı kalmıştı oysaki :D

Aman tuğba belkide hayatındaki tek başarısıdır..Buda bizden ona hediye olarak gitsin:))

sempatura
23-03-2011, 18:14

Beyin bedeva... Sende onun nımetlerınden yararlanmaya calısıyorsun ama yemıyor be arkadaş...

Bak bir daha yazıyım... Ben woyagerı sevmıyorum... cigaranın veyahut baska bırısının fotosunu kanıt derım ama woyagerın koydugu fotoya kanıt demem aksıni napar eder çıkarıp korum... bu kadar basit...

Ben o mesajların asıl sahıbıne gereklı mesajı ıletmıssım o mesajı sız koysaydınız dışardan ızlerım diye belırtmısın sana ne oluyor...

70 lik kadına dikiş mı öğretıyorum bılmem ama birisine iyi bir ders verdiğimi biliyorum :p

Salak kelimesine gelincede Estagfurullah kimseyı salak yerıne koymam ama anlamamakta ısrar edıp kendısını salak durumuna düşürenlerede yapacak bırsey yok dıyorum ve cekılıyorum :p

Son olarak yıne anlamassan zaten ölü takliti yapacam. Başka care yok :p

by ati
23-03-2011, 18:14
Sizi pek kimsenin dinlediğini sanmıyorum..Çünkü wow gidişatı burası:)

Aman tuğba belkide hayatındaki tek başarısıdır..Buda bizden ona hediye olarak gitsin:))

Tamam arkadaşım beni dinlemiyorsan nie benim msjıma alıntı yapıyorsun...

Burası wow gidiş hattıda sizin wowun pek gittigini görmedim:D 15 gündür nerdeyse kapalı kitli wowunuz var sen wowunuz açılınca bana bu msjı yaz :D

kırıkkk
23-03-2011, 18:15
Tamam arkadaşım beni dinlemiyorsan nie benim msjıma alıntı yapıyorsun...

Burası wow gidiş hattıda sizin wowun pek gittigini görmedim:D 15 gündür nerdeyse kapalı kitli wowunuz var sen wowunuz açılınca bana bu msjı yaz :D
en azından bi wowumuz var :)

valent
23-03-2011, 18:16
kanka bunlara bu kadar zaman ayırmana yazık. ne desen bi yerinden çekiştirip bildiklerini okuyacaklar.
server başından bu yana wowu takip ediyorum 15-20 kişilik bir çete var her konuda uzmanlar. söyleiklerinin aksi düşünülemez bile.

aynen katılıyorum.. her lafa bir kılıf hazır zaten..kabul etmelerini beklemek değil maksat, gözönüne sermek sadece.. fazla yazmıyorum sürekli takip ettiğim halde..bu kadar yazmak bile fazla haklısın, ben köyüme döneyim :)

by ati
23-03-2011, 18:18

Bu konuda haklısın....
planı olmayan...
wowu kitli olan...
ve m.h hesabı açın die msj yazamadıgınız bi wowunuz var...
İnş bizim oyun hayatımızda öle bi wowumuz olmaz:)

gelincikk
23-03-2011, 18:20

he ya tüm karın ağrısıda o ya zaten bizim neden wow umuz var :D

wok yoksa avukatlık var dediler onuda beceremediler :)

namık multi köy dedin de valla birileri kitabını yazmış vaktiyle konuşma ortamlarında döktürüyorlardı :D

yinede dinlemeyecktin yunus ağlayana boynum kıldan ince:) beni bir daha saldırlarda karar verenelrden yapmayın kıyamıyorum sonra :D

kırıkkk
23-03-2011, 18:20
Bu konuda haklısın....
planı olmayan...
wowu kitli olan...
ve m.h hesabı açın die msj yazamadıgınız bi wowunuz var...
İnş bizim oyun hayatımızda öle bi wowumuz olmaz:)
cesaret gösterip bi wow almakda isdir en azından siz gibi burda lak lak yapıp kamuoyu olusturmaya calısmıyoruz ltfn bu sayfadan uzaklasın konu baslıgı bellı wow gidisatı kalpazanlık adam satma ii niyet suistimali vs gibi baslık adı altında yazarsan tam senlik olur :)

valent
23-03-2011, 18:21
Beyin bedeva... Sende onun nımetlerınden yararlanmaya calısıyorsun ama yemıyor be arkadaş...

Bak bir daha yazıyım... Ben woyagerı sevmıyorum... cigaranın veyahut baska bırısının fotosunu kanıt derım ama woyagerın koydugu fotoya kanıt demem aksıni napar eder çıkarıp korum... bu kadar basit...

Ben o mesajların asıl sahıbıne gereklı mesajı ıletmıssım o mesajı sız koysaydınız dışardan ızlerım diye belırtmısın sana ne oluyor...

70 lik kadına dikiş mı öğretıyorum bılmem ama birisine iyi bir ders verdiğimi biliyorum :p

Salak kelimesine gelincede Estagfurullah kimseyı salak yerıne koymam ama anlamamakta ısrar edıp kendısını salak durumuna düşürenlerede yapacak bırsey yok dıyorum ve cekılıyorum :p

Son olarak yıne anlamassan zaten ölü takliti yapacam. Başka care yok :p

heh işte bunu de ... artık lafım yok.. en azından şimdi anlaşıldın..
ben woyageri de tanımam seni de tanımam.. aranızdaki husmeti de bilmem.. ortada bir tutarsızlık var onu anlatıyorum..

bu arada eski bir togo atasözü der ki,

biri size ölü numarası yaparsa,
siz de onu gömme numarası yapın..

o yüzden kime ölü numarası yapacağın konusunda dikkatli ol ;)

haydi iyi forumlar size..

kırıkkk
23-03-2011, 18:22
he ya tüm karın ağrısıda o ya zaten bizim neden wow umuz var :D

wok yoksa avukatlık var dediler onuda beceremediler :)

namık multi köy dedin de valla birileri kitabını yazmış vaktiyle konuşma ortamlarında döktürüyorlardı :D

yinede dinlemeyecktin yunus ağlayana boynum kıldan ince:) beni bir daha saldırlarda karar verenelrden yapmayın kıyamıyorum sonra :D
onu bilmemek eldemi haritasına baksan kafi biri sagında biri solunda def hesaplarının adamlar o kadar rahatki köy isimleri bile hemen hemen aynı yıkılanın yerinede multi reisle süper is :))

preetboy
23-03-2011, 18:23
aynen katılıyorum.. her lafa bir kılıf hazır zaten..kabul etmelerini beklemek değil maksat, gözönüne sermek sadece.. fazla yazmıyorum sürekli takip ettiğim halde..bu kadar yazmak bile fazla haklısın, ben köyüme döneyim :)
:D harcanma buralarda kanka zaten.
bak bi yandan belgeler çıkar bi yandan karakter analizleri.
köyüne dön. köyünde karışan olursa da atar yaz göndereceğin numarayı biliyorsun. hadi grşrz :)

by ati
23-03-2011, 18:24
cesaret gösterip bi wow almakda isdir en azından siz gibi burda lak lak yapıp kamuoyu olusturmaya calısmıyoruz ltfn bu sayfadan uzaklasın konu baslıgı bellı wow gidisatı kalpazanlık adam satma ii niyet suistimali vs gibi baslık adı altında yazarsan tam senlik olur :)

Seni tanıyormuyum benim hakkımda bu yorumları yapıyorsun.......

AMA BEN NE DİORUM SİZLER HAKLISINIZ SİZİ GİDİ PLANI OLMAYAN WOWU KİTLİ OLAN KORKUDAN WOWU AÇTIRAMIYAN WOW SAHİPLERİ.......

bnbn
23-03-2011, 18:24
Burası wow gidiş hattıda sizin wowun pek gittigini görmedim:D 15 gündür nerdeyse kapalı kitli wowunuz var sen wowunuz açılınca bana bu msjı yaz

Madem gitmeyen bir wowumuz var peki sendeki bu karın ağrısı ne:)Neden her defasında hırt wow diyorsunda başka bişi demiyorsun:)

Atilla,

bir yorum yazacaksan öncesini ve sonrasınıda düşüneceksin ki sonra verecek cevabın kalmadığında komik smile'lar yada harfler çıkarmayacaksın ağzından:)

Bu da güzeldi:)

sempatura
23-03-2011, 18:25
İbo tuğba bide benim wow döneminde elimi tek bişiye sürmediğimi söylersiniz...Alın size işte sempature arkadaş benim emeklerimin farkında:D

Dimi girdap taa bizim arkadaşlar görüyor ne kadar çok çalıstıgını :))
gelincik siz cok az calısıyorsunuz özelleıkte gelincik sen ıkıde bır sıtem edıp bırakıyorum wowu dıyorsun ama girdap maşallar tüm hesaplara gırıp wow koyunu tahıl atıyor savunmaları öldürmuyor :p

gelincikk
23-03-2011, 18:28
Madem gitmeyen bir wowumuz var peki sendeki bu karın ağrısı ne:)Neden her defasında hırt wow diyorsunda başka bişi demiyorsun:)

Atilla,

bir yorum yazacaksan öncesini ve sonrasınıda düşüneceksin ki sonra verecek cevabın kalmadığında komik smile'lar yada harfler çıkarmayacaksın ağzından:)

yunus dünya def oldu köylerde :eek: bu karın ağrısı bitmez;)

kırıkkk
23-03-2011, 18:29
Seni tanıyormuyum benim hakkımda bu yorumları yapıyorsun.......

AMA BEN NE DİORUM SİZLER HAKLISINIZ SİZİ GİDİ PLANI OLMAYAN WOWU KİTLİ OLAN KORKUDAN WOWU AÇTIRAMIYAN WOW SAHİPLERİ.......
ya isde sorun orda cesaret gösterip bi wow veya plan alamayıpda burda yazmak enteresan :)

by ati
23-03-2011, 18:30

Atilla,

Ben devamlı hırt diorsam geriye dön bak bu forumda ne yazdım.....

ZAMANI GELECEK HIRT WOWU REİSLİCEZ YAZDIM BİRLİK ARKADAŞLARIM SORUYOR ABİ ASKERİ NAPACAZ HANİ HIRT WOWU REİSLİCEKTİK VERDİGİM SÖZÜ SİZİN YÜZÜNÜZDEN TUTAMADIM HESABINIZIN KİTLENCEGİNİ DÜŞÜNMEDİM BENİM KARIN AGRIM BU....

SİZİN WOWUNUZ KİLİTLİ VE BİZ REİSLİYEMİYOZ DERDİM BU:)

O YÜZDEN DUA EDİYORUZ INŞ WOWUNUZ AÇILIR........

bnbn
23-03-2011, 18:30
gelincik siz cok az calısıyorsunuz özelleıkte gelincik sen ıkıde bır sıtem edıp bırakıyorum wowu dıyorsun ama girdap maşallar tüm hesaplara gırıp wow koyunu tahıl atıyor savunmaları öldürmuyor :p

Arkadaşların çok denedi çamur atmayı ama başaramadılar kitletemediler hesabımı:)

Bence senin bir sıkıntın varsa;

Multihunter
(0|0)
Halk: Romalılar
Birlik:
Sahibi: Multihunter
Nüfus: 20;)

Aaa bu arada unutmuştum,sen içinde bulunduğun oluşumdan çıkıp ordunu gömerek hesap silmiştin değilmi..Şikayet edecek hesabın bile yoksa atilla abine söyle o sana bir multisini ayarlar:)

Bu arada birinin wowu yok,

diğerinin köyü bile yok

Ama tek işleri forumda kirlilik yaratmak..Gerçi ben hergün temizlik amaçlı bi kaç kişiyi banlatıyorum..Dün 2 46 lık tan oyuncu sanırım ettikleri küfürlerle banlanmıştı en son:)

gelincikk
23-03-2011, 18:32

evet ben ben nazlı çalışırım çalışırkende söylenirim :p

en sevdiğim huyum işime gelene tokat atarım...yanköy merkez dinlemem önden köye 4 orduda gelse de 5. çakıcam dersem çakarım;)

gelincikk
23-03-2011, 18:35
Arkadaşların çok denedi çamur atmayı ama başaramadılar kitletemediler hesabımı:)

Bence senin bir sıkıntın varsa;

Multihunter
(0|0)
Halk: Romalılar
Birlik:
Sahibi: Multihunter
Nüfus: 20;)

Aaa bu arada unutmuştum,sen içinde bulunduğun oluşumdan çıkıp ordunu gömerek hesap silmiştin değilmi..Şikayet edecek hesabın bile yoksa atilla abine söyle o sana bir multisini ayarlar:)

Bu arada birinin wowu yok,

diğerinin köyü bile yok

Ama tek işleri forumda kirlilik yaratmak..Gerçi ben hergün temizlik amaçlı bi kaç kişiyi banlatıyorum..Dün 2 46 lık tan oyuncu sanırım ettikleri küfürlerle banlanmıştı en son:)

az dada domestos please;)

by ati
23-03-2011, 18:39
Hesabı kitli olupda forumda sizler multi oynuyorsunuz dienleride kınıyorum......

gelincikk
» Haritayı ortala
» Asker gönder (Kilitlendi)
» Satıcı gönder (Kilitlendi)

Belli kimlerin multi oynadıgı kendi köyü kilitli olan bizlere multi oynuyor dior:D

Vereceginiz cvpları başka zamana saklayın şuan çıkmam lazım gelirim gece...

Gelincikk kaç kişinin köyünü kitlettin şifreli giriş yaparak hepsinin ismini gece yazarım en az 20 köy senin yüzünden kitlendi insanlar senin bencil davranışın yuzunden oyunlarından mahrum oldu.......

Bide buraya gelip masum ayakları yapma seni multici seni.....

Son msjımdır biraz acı oldu ama siz yazmaya devam edin ben gece okurum:D

Şimdi çıkmam lazım..

MULTİCİ BAYAN

bnbn
23-03-2011, 18:41
Ben devamlı hırt diorsam geriye dön bak bu forumda ne yazdım.....

ZAMANI GELECEK HIRT WOWU REİSLİCEZ YAZDIM BİRLİK ARKADAŞLARIM SORUYOR ABİ ASKERİ NAPACAZ HANİ HIRT WOWU REİSLİCEKTİK VERDİGİM SÖZÜ SİZİN YÜZÜNÜZDEN TUTAMADIM HESABINIZIN KİTLENCEGİNİ DÜŞÜNMEDİM BENİM KARIN AGRIM BU....

SİZİN WOWUNUZ KİLİTLİ VE BİZ REİSLİYEMİYOZ DERDİM BU:)

O YÜZDEN DUA EDİYORUZ INŞ WOWUNUZ AÇILIR........

Sen 50 k lık ordun ilemi reisleyecen wowu:)gerçi o ordunuda en son yan köyde çakmıştık:)

Sen hayaller aleminde uçmaya devam et:)

Aklınca show yaptığını düşünüyon ama burda aklı selim adamlar hırt wowunda bulunan 8 m luk defansın reislenemeyeceğinin farkında:)

Bence fazla uçma ki yere çakılacağın zaman bi tarafların kırılmasın:)

bnbn
23-03-2011, 18:42
Hesabı kitli olupda forumda sizler multi oynuyorsunuz dienleride kınıyorum......

gelincikk
» Haritayı ortala

Belli kimlerin multi oynadıgı kendi köyü kilitli olan bizlere multi oynuyor dior:D

Gelincikk kaç kişinin köyünü kitlettin şifreli giriş yaparak hepsinin ismini gece yazarım en az 20 köy senin yüzünden kitlendi insanlar senin bencil davranışın yuzunden oyunlarından mahrum oldu.......

Şimdi çıkmam lazım..

MULTİCİ BAYAN

Bir bayanla nasıl konuşması gerektiğini bilmeyen cinsdaşlarımı kınıyorum..Amazondan geldiğini belli etme:)

gelincikk
23-03-2011, 18:42

Gelincikk
» Haritayı ortala

Şimdi çıkmam lazım..

MULTİCİ BAYAN

kaçma kaçma işin o zaten kaçık seni :)

valla köyüm kilitli wow için tahıl attım başka hesaplara girdim onlarıda kitlettim..tek tahıl aldım şuan serverde kilitli bir çok köy gibi kaderim aynı..ama senin gibi oyun başından beri 2-3 multi köyle oynayıp oralardan kendime def basıp şekil yapmadım..benim hala tek köyüm var :) senin kaç tane var açıkalrdan bir tane versene bakamadıklarından bende oynim:p

gelincikk
23-03-2011, 18:49
Sen 50 k lık ordun ilemi reisleyecen wowu:)gerçi o ordunuda en son yan köyde çakmıştık:)

Sen hayaller aleminde uçmaya devam et

Aklınca show yaptığını düşünüyon ama burda aklı selim adamlar hırt wowunda bulunan 8 m luk defansın reislenemeyeceğinin farkında:)

Bence fazla uçma ki yere çakılacağın zaman bi tarafların kırılmasın:)

hayallerini hayal eden cümleler kurma yunus sende çok acımazsın hee de geç ya :)

hangi 8 sen hala ordamı kaldın :rolleyes:

Jelanie
23-03-2011, 18:50
Bir bayanla nasıl konuşması gerektiğini bilmeyen cinsdaşlarımı kınıyorum........

Tesekkürler..
Bazen dozu kacıran ozellikle bayan oyuncuları çekemeyip haddini aşmaya yeltenenlere karşı durduğunuz için ;)

kırıkkk
23-03-2011, 18:51

gelincikk
» Haritayı ortala

Şimdi çıkmam lazım..

MULTİCİ BAYAN
yanındakı köyün adı by_ati diye hatırlıyorum sayın zombine forum nıckınle aynı harıtaya bakma geregı duymadan yazıyorum ama bi galya bide roma köyün var yanında ıkısıde multi hesabın ama multide amcanızın oglu sanırım dokunulmazlıgınız var :)

kırıkkk
23-03-2011, 18:59
Inflexible (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=9128) bitanesine ve zombine köy isimleride herseyi anlatıyor senden alıntı yapıyorum ama sana degil msjım birazcık oyun bilgisi olan arkadaslar bi baksın kim multici kim degil cözer isi o kadarda rahatsınızki köy isimlerin bile benzerlik gösteriyor sonrada burda multici diye insanlara yazabiliyosun gercekten pes :)

SHeiTHaN
23-03-2011, 19:00
Tesekkürler..
Bazen dozu kacıran ozellikle bayan oyuncuları çekemeyip haddini aşmaya yeltenenlere karşı durduğunuz için ;)

O kadar oyun dışı, saçma sapan yorumları görmeyip, oyuncuları tebrik eden moderatörleri kınıyorum :D

ilya26sers
23-03-2011, 19:06
3x de hesabım yok şahsı olarakda kımseyı tanımam ama... bu oyunun dogasında kurallara aykırıda olsa malesef wow sureclerınde tahıl ıhtıyacından kaynaklı şifreli gırışler oluyor bunu wow surecınde bır cok bırlık yapmak zorunda kalıyor

gelincikk
23-03-2011, 19:07
Inflexible (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=9128) bitanesine ve zombine köy isimleride herseyi anlatıyor senden alıntı yapıyorum ama sana degil msjım birazcık oyun bilgisi olan arkadaslar bi baksın kim multici kim degil cözer isi o kadarda rahatsınızki köy isimlerin bile benzerlik gösteriyor sonrada burda multici diye insanlara yazabiliyosun gercekten pes :)

şifreli giriş yaptım diye beni multici yaptıya sanırım yanına adam lazım beni çekmeye çalışıyor..ama bilmiyor konu entrika hile hurda çıkar olunca bunun eline kimse su bile dökemez;)

şuan wow olan birliklerde bu sorun çok fazla o zaman hepimiz multiyiz :) sırf konuşmak için çıkıp burda konuşup işi iftiraya taşıyorlar zaten bu forumu takip eden kişiler hep belli yani o kadar kasma zaten kimin ne olduğu ortada...senin ne olduğunu ise abde serverine kadar öğrendi...10 server paklaksan aklanmazsın:cool:

kırıkkk
23-03-2011, 19:08
şifreli giriş yaptım diye beni multici yaptıya sanırım yanına adam lazım beni çekmeye çalışıyor..ama bilmiyor konu entrika hile hurda çıkar olunca bunun eline kimse su bile dökemez;)

şuan wow olan birliklerde bu sorun çok fazla o zaman hepimiz multiyiz :) sırf konuşmak için çıkıp burda konuşup işi iftiraya taşıyorlar zaten bu forumu takip eden kişiler hep belli yani o kadar kasma zaten kimin ne olduğu ortada...senin ne olduğunu ise abde serverine kadar öğrendi...10 server paklaksan aklanmazsın:cool:
ben sana vaktiyle söylemistim bana sitem etmistin :)

Finduk
23-03-2011, 19:08
evet ben ben nazlı çalışırım çalışırkende söylenirim :p

en sevdiğim huyum işime gelene tokat atarım...yanköy merkez dinlemem önden köye 4 orduda gelse de 5. çakıcam dersem çakarım;)

Merakımı mazur gor ama (noktalı vırgul)

Yaşını ogrenebılırmıyım...?

Elımde tam sana uygun bı kapak varda yaşınız musaıtse gonderıverıcem...:cool:

bnbn
23-03-2011, 19:10
3x de hesabım yok şahsı olarakda kımseyı tanımam ama... bu oyunun dogasında kurallara aykırıda olsa malesef wow sureclerınde tahıl ıhtıyacından kaynaklı şifreli gırışler oluyor bunu wow surecınde bır cok bırlık yapmak zorunda kalıyor

Wow sahibi olan oluşumlar normal bu yönde sıkıntı yok ama işin garibi wow ile alakası olmayanlarda multilerin çıkması:)

Gerçi bunun yerinin burası olmadığı düşüncesini hala savunuyorum ama bazılarının pişkinliği insanın canına tak ediyor:)

kırıkkk
23-03-2011, 19:12
Wow sahibi olan oluşumlar normal bu yönde sıkıntı yok ama işin garibi wow ile alakası olmayanlarda multilerin çıkması:)

Gerçi bunun yerinin burası olmadığı düşüncesini hala savunuyorum ama bazılarının pişkinliği insanın canına tak ediyor:)
öyle deme onlar özel görevle burdalar her konuda yorum yapmakla yükümlüler abileri tam yetkiyle yollamıs bide forum sorumlusu cıkdı daha neler cıkcaksa eger abileri izin vermezse sifreyle buraya giremezler :)

bnbn
23-03-2011, 19:14

O değilde bence sen kapak arıyorsan az geriye git orda yeterince var:)

Ayrıca 2 oluşum burda tartışırken 3. ye ne düşer bunu biliyorsun..

corsann
23-03-2011, 19:15

BEN KUSURSUZ

NEDENİYLE VERİLMİŞTİR. -

şu mavi ile belirttiğim yerden çıkardığım anlam biz kendimiz polemik yaratmayız ama maşalarımız (woyager) vardır onlar çıkartır anlamına mı gelio yoksa ben mi yanlış anlıorum ?

kırıkkk
23-03-2011, 19:15

sizde benim meragımı mazur görün resmi işlemmi yapcan yası falan merak ediyosun ikametgahla gelse nasıl olur bi dahaki sefere ?

by ati
23-03-2011, 19:16
Siz yazın ben ara ara girip okuyorum 20 köyünüz kitli hala ben multiyim demi:D

Hadi hepsini geçtim wowunuz kitli orda bile multicilik yapmışınız ama multi olan benim:D

kırıkkk
23-03-2011, 19:19

Hadi hepsini geçtim wowunuz kitli orda bile multicilik yapmışınız ama multi olan benim:D
sana yazdıgım 3 hesap adı yukarda bi defa mertce söylede görelım ben senın multi hesapların oldugunu biliyorum o hesapların sende biliyosun az oyun bilen herkesde bilir eger köy isimlerini degismediysen cünkü az gec yazdın :)

bnbn
23-03-2011, 19:19

Hadi iyisin bak bugünde milleti güldürdün:D

Finduk
23-03-2011, 19:25
O değilde bence sen kapak arıyorsan az geriye git orda yeterince var:)

Ayrıca 2 oluşum burda tartışırken 3. ye ne düşer bunu biliyorsun..

2 kişi iletısım kurmaya clısırken 3. su olmak nası bı duygu pekı... ?

Dınıme soveceksen once bılmen gerekır şartları...

2 sayfa deıl 120 sayfa gerıden berı takıp edıorum...Gorduklerım 46lık tayfası senın kuyruguna orta sıddette bır zarar vermıs olacak kı bu derece sıddetlısın...

Agır ol bakalım bıraz...motoru yakarsın allah muhafaza...!!

Dıpcık : CVP hakkımı kullandım...Sıvrı sınek bağlama...:cool:

by ati
23-03-2011, 19:25
sana yazdıgım 3 hesap adı yukarda bi defa mertce söylede görelım ben senın multi hesapların oldugunu biliyorum o hesapların sende biliyosun az oyun bilen herkesde bilir eger köy isimlerini degismediysen cünkü az gec yazdın :)

Tabiki sana cvp verim ben bu oyunu kalabalık arkadaş tayfamla oynuyorum sagımdakine solumdakine savunma bastırmam multi oluyorsa benim ooooo her bölgede multim var....

Köy isimlerine gelince sevenlerimiz sagolsun yazmışlar ne mutlu bana herkeze nasip olmaz.....

Ve şunuda söleyim ben bazıları gibi yapsaydım bu foruma şuan 50 kişi sokar sizi karalama kampanyası yapardım onların bana yaptıgı gibi nasılmı...

Hadi atilla foruma geldi ona sen msj yaz sonra ben devam ederim.....

Atilla forumda cok konuşdu şuna msj yazın bende arkadan destek verecem hadi foruma.....

Senin ismini bu konuşmalarda hiç duymadım sözüm sana degil zaten onlar kendini biliyor......

gelincikk
23-03-2011, 19:26
Tesekkürler..

evet özellikle bayan olduğumuz için gerek oyun ortamında gerekse forum ortamında laf bulamadıklarında yada söyelecek lafları yoksa en basiti cinsiyet üzerinden bir konu seçmek..nede olsa bunun üzerinden bir bayan cvp vermez..üzerinde uzun konuşmaya gerek yok aslında bu tarz magandalar her yerde sokakta işte okulda,oyunda,forumda :cool:

Finduk
23-03-2011, 19:27
sizde benim meragımı mazur görün resmi işlemmi yapcan yası falan merak ediyosun ikametgahla gelse nasıl olur bi dahaki sefere ?

,Belırlı bır yas altına derdımı anlatmak ıcın ugrsmıyorum...Onları memleketımın ılkogretım kurumları yapması gereklı...

Yaş ile sevıyeyı dogru orantılı kabul edıp 2 bılınmeyenlı denklemın 1. bılınmeyenı nı cozmeye calısıyorum...Resmı işlem deıl...Tamamen Matematık ve mantık...

kırıkkk
23-03-2011, 19:30
,Belırlı bır yas altına derdımı anlatmak ıcın ugrsmıyorum...Onları memleketımın ılkogretım kurumları yapması gereklı...

Yaş ile sevıyeyı dogru orantılı kabul edıp 2 bılınmeyenlı denklemın 1. bılınmeyenı nı cozmeye calısıyorum...Resmı işlem deıl...Tamamen Matematık ve mantık...
iide burda dediklerinin bi degeri yok suan ve nerden geldin nasıl müdahil oda ayrıca ilginc sana ve olusumuna kımse bi laf etmemisken üstelik tabi yazan HZZ olusumu icindeysen cunku baska olusumlarda bulunupda HZZLERE hayranlık duyan oyuncuda cok fazla burdan tekip ediyoruz nerdeyse HZZLİK yapcaklar birlik isimlerini zaten bi o kaldı degise degise :)

bnbn
23-03-2011, 19:32
Bir bayanla nasıl konuşması gerektiğini bilmeyen cinsdaşlarımı kınıyorum..Amazondan geldiğini belli etme:)

2 sayfa deıl 120 sayfa gerıden berı takıp edıorum...Gorduklerım 46lık tayfası senın kuyruguna orta sıddette bır zarar vermıs olacak kı bu derece sıddetlısın...

Yukardaki cevabımın aynısı sanada gelsin:)

Bu arada kim olduğunu bilmiyorum ama bu yönüylen(anladın sen)46 lıkları aratmıyorsun..Kafa yapının neden uyuştuğunu anlamış olduk..;)

ShekiLL
23-03-2011, 19:34
wow da son durum nedir :)

yildizimsinsen
23-03-2011, 19:35
şu mavi ile belirttiğim yerden çıkardığım anlam biz kendimiz polemik yaratmayız ama maşalarımız (woyager) vardır onlar çıkartır anlamına mı gelio yoksa ben mi yanlış anlıorum ?

onun haricinde birde demişki o mesajda (orası daha önemli)
20 saldırı geldi bize tek kişi yolladıysa filan falan diye kendilerine yaıştırmalarda bulunmuş..
o saldırılar giderken KESGİN WW 94.seviyedeydi,forumda da KESGİN in birlik değişmesi konusu yapılıyordu.. herkes de bu olayı tartışıyorken aynı kişi hiç unutmam şöyle demişti:
sizin işiniz gücünüz yok da burada nöbetmi tutuyorsunuz KESGİN nereye gidecek diye,size ne bundan..
forumda o anda H Z Z ve RA birliklerinden çok sayıda oyuncu vardı.. saat 03:15..
o kalabalık gece 12:30 dan beri vardı ve saldırıların olduğu 06:50 ye kadar da forumdalardı..
en önemlisi de saldırılar o kişilerden gelmişti.. 00:30 dan 07:30 a kadar herkes forumdaydı(o saldırıları yapanlar)..

bu nasıl mantık ki hem gözleriyle görüyorlar saldıranların forumda yazışmalarını(hatta bir de fırça atıyorlar) hem de o saldırıları tek kişi mi yolladı,hepsi birden nasıl buluşabildi diyor..
BU NE PERHİZ BU NE LAHANA TURŞUSU..

not: yazdıklarım sadece ben KUSURSUZ diyerek o mesajı yazma çabası gösteren kişiye.. o gece burada toplanmamızı KESGİN in birlik değiştirmesi için olduğunu zanneden ve bunu iddia eden kişi bu mesajı nasıl yazmış hala aklım ermiyor..

Finduk
23-03-2011, 19:35
iide burda dediklerinin bi degeri yok suan ve nerden geldin nasıl müdahil oda ayrıca ilginc sana ve olusumuna kımse bi laf etmemisken üstelik tabi yazan HZZ olusumu icindeysen cunku baska olusumlarda bulunupda HZZLERE hayranlık duyan oyuncuda cok fazla burdan tekip ediyoruz nerdeyse HZZLİK yapcaklar birlik isimlerini zaten bi o kaldı degise degise :)

Forum uyesı olarak yazdıgı ıle celısen arkdasınızın sadece verecegım cevaba hazır olup olmadıgını ogrenmek ıcın yasını sordum...

Yası geregı mı sacmalıo onu ogrenmeye calıstım daha acık soylemek gerekırse...

Saygıdeger bır dıger arkdasınız topu taca attı i onada cvp yazdım o kadar..

2lı 3lu yada grup munasebetlerınızle alakam yok...

Tarzım deıl gruba dahıl olmam...:cool:

efsane_52
23-03-2011, 19:38

o zaman yanlış görmüşsün siz nasıl burda hzz olarak aleyhinde konuşulduğunda konuşmaya gerek görüyorsanız bizim de burda kendi birliğimizin aleyhinde yapılan konuşmalara cvp verme hakkımız var sanırım bu birincisi ikincisi ne gelince arkadaşın yaşı seni ilgilendirmez üçüncüsü mantıksal ve matematiksel zeka çıkarımlarını kendine sakla alakan olmayan şeylere burnunu sokmamayı öğrenemediysen matematiksel ve mantıksal çıkarımlar yapma millete :cool::cool::cool:

kırıkkk
23-03-2011, 19:38
Forum uyesı olarak yazdıgı ıle celısen arkdasınızın sadece verecegım cevaba hazır olup olmadıgını ogrenmek ıcın yasını sordum...

dediklerinle yazdıkların büyük oranda celisiyor bi guba dahil degilim diyosun ama resmi avukatları gibi konusuyosun onlarda aynı sekilde yazıyorlar karsılıklı sadece senle ilgili degil bence HZZLİK yapın onlarıda alt bırlıgınız olarak devam etsinler :)

bnbn
23-03-2011, 19:39

Memnun olurum...

Hzz ve diğerlerinin atışmasında biz müdahil olmuyorsak sizde bizim gösterdiğimiz kadar saygı gösterin ve illede merak ettiğiniz bişi varsa buyrun özel mesajlara alalım sizi:)

AmA amacınız ezilen bir oluşuma kayıtsız kalmamak ise müdahil olun tabi ama girşiniz biraz daha seviyeli olsun..Burda kimsenin avukatılığınıda yapmam ama bu bir bayan arkadaşım sa ve yazılan mesaj çirkinse ben burda 3. kişi olurum:)

Finduk
23-03-2011, 19:40
Yukardaki cevabımın aynısı sanada gelsin:)

Bu arada kim olduğunu bilmiyorum ama bu yönüylen(anladın sen)46 lıkları aratmıyorsun..Kafa yapının neden uyuştuğunu anlamış olduk..;)

Bayanla konusma sanatı dıe bı kıtap yazarım...40bın satar...Şaşar kalırsın...Kıme nasıl konusacagımı gayet ıyı secerım...Kı sordugum soruda da bı abeslık yok...Neden sıcradın anlamıs deılım...

Kım oldugumu bılmıyorsan pesin hukumlu olmayacaksın...

Cokda rahatsız ettıyse sorarsın i bı tanıyan cıkar elbet...

46lıklardan 1 kısıyı tanımam...Hatta HZZ nın bıle tamamını tanımam...Kafamın uyması konusunda enteresan yorumuna şaşkınlıkla bakıyorum acıkcası...

Ama su warkı i bırını kalca (es anlamlı kullandım gor ne derece kıbarım ) edeceksen kazdıgın kuyuya dusmyeceksın...Yada 2 defa dusunup sonra yazacaksın...3. olma derken kendın 3. olmayacaksın...

Nafri Çneg
23-03-2011, 19:46
Memnun olurum...

Hzz ve diğerlerinin atışmasında biz müdahil olmuyorsak sizde bizim gösterdiğimiz kadar saygı gösterin ve illede merak ettiğiniz bişi varsa buyrun özel mesajlara alalım sizi:)

AmA amacınız ezilen bir oluşuma kayıtsız kalmamak ise müdahil olun tabi ama girşiniz biraz daha seviyeli olsun..Burda kimsenin avukatılığınıda yapmam ama bu bir bayan arkadaşım sa ve yazılan mesaj çirkinse ben burda 3. kişi olurum:)
Yahuu hzz ve ra ya atmayan tutmayan mı kaldı karışmayan mı kaldı müdahil olmayanmı kaldı.... burası forumsa ve burada aslında olması gereken tartışmalar yerine 2 tane birlik üyesinin kçk abdest yarışını biz okuyosak illaki dışardan birileride fikrini beyan etmek isteyecektir,çünkü her birliğe her oyuncuya açık bi alanda bu tartışmayı yapıyorsunuz,siz karışmayın diyemezsiniz.o zaman gidin sizde özel inizde mesajlaşın.
arkadaşı sıkıştırmayın.
dipcik:finduk u tanımam:)

bnbn
23-03-2011, 19:47
Bayanla konusma sanatı dıe bı kıtap yazarım...40bın satar...Şaşar kalırsın...Kıme nasıl konusacagımı gayet ıyı secerım...Kı sordugum soruda da bı abeslık yok...Neden sıcradın anlamıs deılım...

Kım oldugumu bılmıyorsan pesin hukumlu olmayacaksın...

Cokda rahatsız ettıyse sorarsın i bı tanıyan cıkar elbet...

46lıklardan 1 kısıyı tanımam...Hatta HZZ nın bıle tamamını tanımam...Kafamın uyması konusunda enteresan yorumuna şaşkınlıkla bakıyorum acıkcası...

Ama su warkı i bırını kalca (es anlamlı kullandım gor ne derece kıbarım ) edeceksen kazdıgın kuyuya dusmyeceksın...Yada 2 defa dusunup sonra yazacaksın...3. olma derken kendın 3. olmayacaksın...

Ewet sen sanat ta yaratırsın yüz bilinmeyenli denklemde çözersin...Benden sana bir tavsiye yanlış yerdesin ve o müthiş zekanı git daha uygun yerlerde kullan..Burda kimse senin zeka seviyende değil olamaz,çok bilmiş arkadaşım:)

Finduk
23-03-2011, 19:48
o zaman yanlış görmüşsün siz nasıl burda hzz olarak aleyhinde konuşulduğunda konuşmaya gerek görüyorsanız bizim de burda kendi birliğimizin aleyhinde yapılan konuşmalara cvp verme hakkımız var sanırım bu birincisi ikincisi ne gelince arkadaşın yaşı seni ilgilendirmez üçüncüsü mantıksal ve matematiksel zeka çıkarımlarını kendine sakla alakan olmayan şeylere burnunu sokmamayı öğrenemediysen matematiksel ve mantıksal çıkarımlar yapma millete :cool::cool::cool:

Guzel kardesım bak 3 deıl 13 kısıde aynısını yazsanız sonuc degısmez...

Ben kıme ne yazmak ıstersem yazarım...Forumculuk oynatmayın bana...Ilgılendırmedıgı konulara ses cıkartmıyor ızlıorum sayfalardır...

Ama bı yerde ılgılendırmıs kı i sormusum...Sonra 3. olma demısler...bunun uzerıne gelısen tencere kapak yarısı...

Mantık ve matematık cıkarımı yapıp yapmamak tamamen benım terchım...Karısmak deıl senın alemın haddine deıl...Cumle kurmayı ogrendıgımde sız mı wardınız yanımda da sımdı hangı cumleyı nasıl kuracagımı ogreteceksınız....

kırıkkk
23-03-2011, 19:48
Yahuu hzz ve ra ya atmayan tutmayan mı kaldı karışmayan mı kaldı müdahil olmayanmı kaldı.... burası forumsa ve burada aslında olması gereken tartışmalar yerine 2 tane birlik üyesinin kçk abdest yarışını biz okuyosak illaki dışardan birileride fikrini beyan etmek isteyecektir,çünkü her birliğe her oyuncuya açık bi alanda bu tartışmayı yapıyorsunuz,siz karışmayın diyemezsiniz.o zaman gidin sizde özel inizde mesajlaşın.
arkadaşı sıkıştırmayın.
biz hadi neyse wow gidisatı konu baslıgı altında yazmaya hakkımız var bi wowumuz var wowu olmayanlar gelip yazıyor ona ne dıyceksın :)

bnbn
23-03-2011, 19:51
arkadaşı sıkıştırmayın.

Arkadaşım haklı olabilirsin ama

şu arkadaşın olaya müdahil olduğu mesajını dikkatle incelemeni istiyorum...Bizim asıl sıkıntımız şu arkadaşın yorum yapim derken terbiyesizlik yapması..

Yeri geldiğinde bende eleştiririm a b c d birliğini,ama bunu yaparken ne seviyemi bozarım nede haddimi aşarım..

Anlatabilmişimdir umarım...

Nafri Çneg
23-03-2011, 19:51
biz hadi neyse wow gidisatı konu baslıgı altında yazmaya hakkımız var bi wowumuz var wowu olmayanlar gelip yazıyor ona ne dıyceksın :)

wowu olmayanda wow a saldıracak askeri vardır, tarafını tuttuğu birlik vardır,sadece mixerlik görevine soyunan provakatörler vardır var oğlu vardır. :)

Finduk
23-03-2011, 19:52
dediklerinle yazdıkların büyük oranda celisiyor bi guba dahil degilim diyosun ama resmi avukatları gibi konusuyosun onlarda aynı sekilde yazıyorlar karsılıklı sadece senle ilgili degil bence HZZLİK yapın onlarıda alt bırlıgınız olarak devam etsinler :)

Tekrar edeyım i 46 lık bırlıgıne daır kımseyı ne tanırım ne bılırım...Benıde tanımazlar...Avukatlık flanla da ısım olmaz...Yazıyosunuz okuyorum...Okurken de ters gelen bısey warsa yazıyorum...

Bılmem farkındasmısınız burası forum...Ikılı konusmalar ıcın farklı yerler war...He bunu bılerek bu konusmalar gecıosa kı oyle benımda daımı suretle yazmaya hakkım war...

Okuz altında buzagı arıosunuz ama hoş bısey cıkmaz soylıyım...

Ben sadece sacmalayan arkadsınızı amıyane tabırle dusunmeye sevk ettım...

Ama dıer arkdaslarınız bunu anlayamadı sanırım:..Sorun yok...

Memleketın halı bellı....Herkesın aklı selım olmasnı beklemıyorum...

kırıkkk
23-03-2011, 19:53
wowu olmayanda wow a saldıracak askeri vardır, tarafını tuttuğu birlik vardır,sadece mixerlik görevine soyunan provakatörler vardır var oğlu vardır. :)
yagmur nereye yagarsa tarlayı oraya cekecekler diyosun yani anladıgım kadarıyla :)

FRD
23-03-2011, 19:53
multihunterı kınıyorum haksız yere hesap kilitleyim 24 saatir acmamıstır ve bu hareketiyle magdur bırakmıstır.

acizlik olabilir bilioyrum bu hareketleridnen dolayı multihunter sizin ben .......... engelleyin silin son defa giriyorum cvbınızı gormiyeceğim bile
doya doya ve agız dolusu multihunter taktım sana anırrrrrrr, anır multihunter anırrrr

Finduk
23-03-2011, 19:55
Ewet sen sanat ta yaratırsın yüz bilinmeyenli denklemde çözersin...Benden sana bir tavsiye yanlış yerdesin ve o müthiş zekanı git daha uygun yerlerde kullan..Burda kimse senin zeka seviyende değil olamaz,çok bilmiş arkadaşım:)

Benım cok bılmem deıl problem...

Senın anlayamaman - yada yanlıs anlaman...:cool:

Finduk
23-03-2011, 19:58
Arkadaşım haklı olabilirsin ama

şu arkadaşın olaya müdahil olduğu mesajını dikkatle incelemeni istiyorum...Bizim asıl sıkıntımız şu arkadaşın yorum yapim derken terbiyesizlik yapması..

Yeri geldiğinde bende eleştiririm a b c d birliğini,ama bunu yaparken ne seviyemi bozarım nede haddimi aşarım..

Anlatabilmişimdir umarım...

Sımdı benım ınce elestırıme senın werdıgın cevaba bakarsan SEVIYE dedıgımız seyın sendekı karsılıgınıda her beraber gormus oluruz...

efsane_52
23-03-2011, 19:59
Guzel kardesım bak 3 deıl 13 kısıde aynısını yazsanız sonuc degısmez...

Ben kıme ne yazmak ıstersem yazarım...Forumculuk oynatmayın bana...Ilgılendırmedıgı konulara ses cıkartmıyor ızlıorum sayfalardır...

Ama bı yerde ılgılendırmıs kı i sormusum...Sonra 3. olma demısler...bunun uzerıne gelısen tencere kapak yarısı...

Mantık ve matematık cıkarımı yapıp yapmamak tamamen benım terchım...Karısmak deıl senın alemın haddine deıl...Cumle kurmayı ogrendıgımde sız mı wardınız yanımda da sımdı hangı cumleyı nasıl kuracagımı ogreteceksınız....

seni neresi ilgilendiriyor kardeşim hzza laf söz söylenmemiş wowwunuza laf söylenmemiş neresi ilgilendird ki seni?

bnbn
23-03-2011, 20:04
seni neresi ilgilendiriyor kardeşim hzza laf söz söylenmemiş wowwunuza laf söylenmemiş neresi ilgilendird ki seni?

İbo adamı ilgilendiren bi durumun olmadığını kendiside biliyor..

3 ihtimal var,

canı sıkılmış muhabbet etmek istemiş,

yada arkadaş ezilen tarafın yanında olacak diye olaya müdahil olim demiş..Her ne kadar yanlış girsede olaya:)

Bir ihtimalde matematik zekasının burda pohpohlanması için olabilir belki:cool:

Finduk
23-03-2011, 20:04
seni neresi ilgilendiriyor kardeşim hzza söz söylenmemiş wowwunuza laf söylenmemiş neresi ilgilendird ki seni?

E sacmalıyor....

Bundan ote koy mu war...

Bı son 6 sayfayı oku bakalım sende bana hak verecekmısın...!!

6 mesajnı alt alta topladım dedım tmm sacmalıo bu...Ustune moderetaor le beraber femınıstlık yaptı i genelledı herkesı maganda yaptı...Az daha ılerı gıtse alayınızı hooop dıcek gecıcek....

bunun uzerıne de tek bı msj attım...Yasından oturu mu sacmalıo acaba dıe merakımdan...

Hala o harıc herkes bana cvp yetstırıo...

Enteresan dedıklerı bu olsa gerek...:cool:

gelincikk
23-03-2011, 20:06
arkadaşı sıkıştırmayın.

yazılar abes gelmiş olabilir...siz önce kendi kapınıza bakın sonra konuşun..konu forumu işgal etmekse o işi siz baya ii beceriyorsunuz...savunduğunun kişinin uslubu seni pek rahatsız etmemiş sanırım...elbet herkes istediğini yazar çizer ancak konuya giriş ve lafın nerelere gideceğini bilemeyecek düzeydeyse konuşursa gerekli cvabı alır...

wow uuzla ilgli burda wowsuzlar girip haftalardaır yazı yazıyor..dalga geçilip,insanların zaman verdiği para verdiği.....oyuncu isimleri verilerek rencide edilmeye çalışıyor...bizim onlara cvp vermemiz neden sizi bu kadar rahatsız etti !!! konu uslupsa geçmiş sayfalara bak bakalım ;)

wow başından beri şuaraya 50 kere yazdım wow sayfası dedikodu sayfası oldu raporlar dışında kimse burayı show merkezi olarak kullanmasın diye...ne oldu elbette trübün zihniyeti devam etti..bizde adımız geçen yerlere dahil olduk cvp verdik.. eğer birşye karışacaksan konunun başını sonu bileceksin ne anlatılmak istendiğini..2 yazı alıntı yapıp burda bu yazıyıı yayınlaman çok havada kaldı bence..

Finduk
23-03-2011, 20:06

3 ihtimal var,

yada arkadaş ezilen tarafın yanında olacak diye olaya müdahil olim demiş..Her ne kadar yanlış girsede olaya:)

Sızın yastık altı sohbetlerınızı okumak zorunda kaldıgımdan oturu sanırım...!!

Sacmalıyoruz hep beraberce...

bnbn
23-03-2011, 20:10

Sen gelene kadar gayet iyidik:)

Biz tartışmalarımızda 46 lıkların yaptığı gibi olayı hakaret küfür boyutuna getirmedik getirmeyizde..Ama bunu ilk yapan hem kendileri hemde onları savunim derken olayı eline yüzüne bulaştıran senin gibileri tartışmayı iyice çirkinleştiriyor..

Halada pişkin pişkin ben ne yazdımki gayet doğal bir soru sordum modundasın..

Finduk
23-03-2011, 20:11
yazılar abes gelmiş olabilir...siz önce kendi kapınıza bakın sonra konuşun..konu forumu işgal etmekse o işi siz baya ii beceriyorsunuz...savunduğunun kişinin uslubu seni pek rahatsız etmemiş sanırım...elbet herkes istediğini yazar çizer ancak konuya giriş ve lafın nerelere gideceğini bilemeyecek düzeydeyse konuşursa gerekli cvabı alır...

wow uuzla ilgli burda wowsuzlar girip haftalardaır yazı yazıyor..dalga geçilip,insanların zaman verdiği para verdiği.....oyuncu isimleri verilerek rencide edilmeye çalışıyor...bizim onlara cvp vermemiz neden sizi bu kadar rahatsız etti !!! konu uslupsa geçmiş sayfalara bak bakalım ;)

wow başından beri şuaraya 50 kere yazdım wow sayfası dedikodu sayfası oldu raporlar dışında kimse burayı show merkezi olarak kullanmasın diye...ne oldu elbette trübün zihniyeti devam etti..bizde adımız geçen yerlere dahil olduk cvp verdik.. eğer birşye karışacaksan konunun başını sonu bileceksin ne anlatılmak istendiğini..2 yazı alıntı yapıp burda bu yazıyıı yayınlaman çok havada kaldı bence..

1- Bıldıgın bıseyden oturu elestırıden gocunman enteresan...Senden cok arkadashlarının gurlemesı daha enteresan...

2- Bana verılmıs herhangı bır cvp goremıyorum...Zaten olayla alakam da sadece sacmaladıgını farkettıgım andır...Oncesı zerre alakadar etmez...He buda etmez dersın belkı...Yazdıgın yer ıtıbarı ıle okumak zorunda kalıyorum...

3- Uslubum gayet guzel...Sen neresındden anladın onu bılemem...Kapak lafı ters geldıyse onun ıcın ozur dılerım...Lakın sızın dılınızde (argo ) abes bı kelıme degıl...

efsane_52
23-03-2011, 20:11

3 ihtimal var,

bende öyle düşündüm kanka :D:D

Finduk
23-03-2011, 20:16
Sen gelene kadar gayet iyidik:)

Biz tartışmalarımızda 46 lıkların yaptığı gibi olayı hakaret küfür boyutuna getirmedik getirmeyizde..Ama bunu ilk yapan hem kendileri hemde onları savunim derken olayı eline yüzüne bulaştıran senin gibileri tartışmayı iyice çirkinleştiriyor..

Halada pişkin pişkin ben ne yazdımki gayet doğal bir soru sordum modundasın..

Modda flan deılım...

Daha acayım...Anlama zorlugu soz konusu madem...

Ortak bı alanda 2lı sevısmelerınıze (koku sevmekten gelır SEVGI) mecburen ızleyıcı olarak katılıyorum...Sonra bana garıp gelen bır msj sonunda yasın kac da boylesıne sacmalayabılıosun anlamına gelen bı soru soruyorum...

Sonra o haarıc 3 kısı ıle al takke ver kulah...Anlatabılsem ne alaaa...

Kufur etmemısım - hakaret etmemısım - 46 lık tayfasından deılım ama 3. kısı olma dıosun...

Bırader bı aynaya baksan problem suratına suratına bakacak zaten...Orda goruceksın ne warsa ne yoksa...!!

efsane_52
23-03-2011, 20:20

sana şunu sormak istiyorum siz bu forumda özel olarak tartışmalara girmediniz mi ben iyi biliyorum senin sayfalarça woyagerle tartışmalarını bireysel olarak bu forumda geriye doğru gidip görebilirsin böylece hatırlayabilirsin unuttuysan sana bizden biri çıkıp arkadaşım saçmalıyorsun dedi mi veya bi başkası olmadı siz şimdi gelip bizim arkadaşımıza bi laf atarsanız bize cevap verme hakkı doğar ki siz üstüne üstelik bir de arkadaşı saçmalıyor diye suçluyorsunuz saçmalasa bile bunu yargılamak size düşmez ayrıca neye göre saçmaladı kendini savunduğu için mi ve ya birliğini savunduğu için mi konunun iç yüzünü bilmediğiniz içinde saçmalıyor diye ithaf etmeniz ayrıca ne kadar doğru bir diğeri ise sana göre kapağım var demek ne kadar doğrudur ben size soruyorum...

bnbn
23-03-2011, 20:20
Modda flan deılım...

Daha acayım...Anlama zorlugu soz konusu madem...

Ortak bı alanda 2lı sevısmelerınıze (koku sevmekten gelır SEVGI) mecburen ızleyıcı olarak katılıyorum...Sonra bana garıp gelen bır msj sonunda yasın kac da boylesıne sacmalayabılıosun anlamına gelen bı soru soruyorum...

Sonra o haarıc 3 kısı ıle al takke ver kulah...Anlatabılsem ne alaaa...

Kufur etmemısım - hakaret etmemısım - 46 lık tayfasından deılım ama 3. kısı olma dıosun...

Bırader bı aynaya baksan problem suratına suratına bakacak zaten...Orda goruceksın ne warsa ne yoksa...!!

Sen kendini başkalarına ifade edebilmek yerine kendi yazdıklarını idrak etmeyle başla

Bence daha fazla ihtişamlı kelimeler kullanıp kendini komik duruma düşürme:)

Bu kadarı bile fazlaydı sana,

son..;)

Finduk
23-03-2011, 20:25
Sen kendini başkalarına ifade edebilmek yerine kendi yazdıklarını idrak etmeyle başla

Bence daha fazla ihtişamlı kelimeler kullanıp kendini komik duruma düşürme:)

Bu kadarı bile fazlaydı sana,

son..;)

Hmmm...Heybemde baska kelıme yok dıosun...

Anladım onu ben...

Kelımeler gayet basıt..Sen hıc duymadgından sanırım ıhtısamlı geldı...E duymayınca kullanamıyorda tabı ınsan...

Haklısın...Allahın selametı basına...

sempatura
23-03-2011, 20:25
Aaa bu arada unutmuştum,sen içinde bulunduğun oluşumdan çıkıp ordunu gömerek hesap silmiştin değilmi..Şikayet edecek hesabın bile yoksa atilla abine söyle o sana bir multisini ayarlar

Ama tek işleri forumda kirlilik yaratmak..Gerçi ben hergün temizlik amaçlı bi kaç kişiyi banlatıyorum..Dün 2 46 lık tan oyuncu sanırım ettikleri küfürlerle banlanmıştı en son

Beyin bedava...(nerden alıstıysam bu lafada ) :D

Ben şu forumda boş adam gördumde senın kadarını görmedim boş pompa :p
Espirisine mesajda yazdık onu bile ciddi şekilde mesaj yazdın :p

Sende çözdüğüm kadarı ile kaale alınacak bır tip değilsin... sen git daha olgun yaşı basında bırı gelsın... bız onla eğlenelım :p

Son olarak forumdakı arkadaslara diyeyim bnbn birşey derse

http://www.incicaps.com/resimler/olup.jpg

uNeVeN
23-03-2011, 20:26
Plan köyümüzde çakılan bir ordu :)

Rapor arada kaynayabilir sorun değil , amaç belki konu değişir :p

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/23/9828.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Dİpcik : Bu arada şu MH ı arkanıza aldınız diyen arkadaşlar , 2 defans köyü 1 tane de ww ordusu olan hesabımız kilitlenmiştir.. Şikayet etmeye aynen devam edin , işiniz gücünüz bu zaten.. :)

Kardeşim dün gece bunu dolaylı yoldan söylemiştim zaten.. Bak kendiside açıklamış sende yakalamışsın..
Cesareti olan kendi çıkıp atsın pisliğini , onu bunu yollamasın bizim üstümüze :)

efsane_52
23-03-2011, 20:28
[QUOTE=uNeVeN;1162887]Plan köyümüzde çakılan bir ordu :)

Rapor arada kaynayabilir sorun değil , amaç belki konu değişir :p

saldıran ve savunan tarafı tebrik ederim...

Finduk
23-03-2011, 20:29
sana şunu sormak istiyorum siz bu forumda özel olarak tartışmalara girmediniz mi ben iyi biliyorum senin sayfalarça woyagerle tartışmalarını bireysel olarak bu forumda geriye doğru gidip görebilirsin böylece hatırlayabilirsin unuttuysan sana bizden biri çıkıp arkadaşım saçmalıyorsun dedi mi veya bi başkası olmadı siz şimdi gelip bizim arkadaşımıza bi laf atarsanız bize cevap verme hakkı doğar ki siz üstüne üstelik bir de arkadaşı saçmalıyor diye suçluyorsunuz saçmalasa bile bunu yargılamak size düşmez ayrıca neye göre saçmaladı kendini savunduğu için mi ve ya birliğini savunduğu için mi konunun iç yüzünü bilmediğiniz içinde saçmalıyor diye ithaf etmeniz ayrıca ne kadar doğru bir diğeri ise sana göre kapağım var demek ne kadar doğrudur ben size soruyorum...

1- woyager la deıl vahsı ıle i ıkısıde aynı kısıdır dıosan o ayrı tabı...

2- araya gıren olup olmadıgına bı bak ıstersen tekrar...

3-bırlık arkdası olarak cvp hakkı dogmasına anlam weremedım...elı ayag dılı beynı de mı yok kndı neden cvp veremıyor..Ben bırlıgınıze tek kelıme ettım mı bır bak bakalım...bonibon arkadas 2 sayfa gerı gıtte 3. olma dedı...bnde sen 3. olma dedım...sonrası malum...

4- kullandıgı kelımelere bakınca gayet argo usul bılen bı bayana yıne argoda cevap anlamında kullanılan kapak kelımesı kullandım...

Uzduysem zaten ozur dıledım...Ama o uslubun karsılıgı kesınlıkle oydu...

by ati
23-03-2011, 20:29
yazılar abes gelmiş olabilir...siz önce kendi kapınıza bakın sonra konuşun..konu forumu işgal etmekse o işi siz baya ii beceriyorsunuz...savunduğunun kişinin uslubu seni pek rahatsız etmemiş sanırım...

Benim savunmaya ihtiyacım olsaydı sizin yaptıgınızı yapardım ally ceker foruma adam toplardım.......

Benim konuşma tarzıma gelince özellikle sen bana neler söledigine iyi bak bayan olman burda bana laf söliceksin anlamına gelmez bayansan bayanlıgını bileceksin veya herkez gibi tartışmak istiyorsan bayanlıgının arkasına saklanmıcaksın herkez gibi tartışcaksın en ufak kelimede cıkıp bayana böle konuşulmaz demiceksin.....

kaadokyalı
23-03-2011, 20:31
Plan köyümüzde çakılan bir ordu

Rapor arada kaynayabilir sorun değil , amaç belki konu değişir

Dİpcik : Bu arada şu MH ı arkanıza aldınız diyen arkadaşlar , 2 defans köyü 1 tane de ww ordusu olan hesabımız kilitlenmiştir.. Şikayet etmeye aynen devam edin , işiniz gücünüz bu zaten..

Kardeşim dün gece bunu dolaylı yoldan söylemiştim zaten.. Bak kendiside açıklamış sende yakalamışsın..
Cesareti olan kendi çıkıp atsın pisliğini , onu bunu yollamasın bizim üstümüze

1.joker-as (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=472270&c=44)C@N&S.S.-K&N-ASYACANC@NSSK&N (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14668)74-
2.tuatone (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b)İNADINA DOSTLARDOSTLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964)74-
3.DOĞAN77 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=441221&c=68)*** RESİTAL *** RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)73
-4.HOYHOY (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=532913&c=9f)K@NKAL@R & RESİTAL-™RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)67
http://speed.travian.com.tr/img/x.gif5.uNeVeN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3)RA-hat Durmuyoru-HZZRA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)66http://speed.travian.com.tr/img/x.gif
6.HırT (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=383244&c=4f)[HIRT][TIRT]WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)64-
7.KESGİN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=167737&c=b8)*EFSANE BİRLİKLERİ*WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)35
http://speed.travian.com.tr/img/x.gif8.DARK MANİA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=295893&c=49)-SON+WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)33
http://speed.travian.com.tr/img/x.gif9.Shekill (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=346511&c=c4)®-RESİTAL-WOW-®RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)27
http://speed.travian.com.tr/img/x.gif10.saho (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=241683&c=1f)®esital RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)12-
11.C-19 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=309576&c=13)[CIzZz]RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)0-
12.woyager (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=213996&c=f7)***D.H.S***D.H.S (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14810)0-
13.CıqArA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=261567&c=38)**F 46LIKLAR**RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)0

ben de tam bari son durumu koyayım diyordum. kimsenin wow la ilgilendiği yok

bnbn
23-03-2011, 20:32

Espirisine mesajda yazdık onu bile ciddi şekilde mesaj yazdın

Sende çözdüğüm kadarı ile kaale alınacak bır tip değilsin... sen git daha olgun yaşı basında bırı gelsın... bız onla eğlenelım :p

Her zamanki taktik,

46lıkların verecek cevabı olmayınca en iyi yöntemleri hakaret:)

Siz bu şekilde devam edin ki bizede paye çıksın...

Ayrıca boş adammı görmek istiyorsun,

Önce aynaya sonra aşağı yukarı sağa sola bak daha iyilerini görürsün:)

arcmrt21
23-03-2011, 20:35
yani cidden saçmalama manyagı olmuş forum ama gel gor ki sidik yarışı da dinmiyor değil...

Şimdi kimse taraflı bakıyorsun demesin ama finduk arkadaşım 3. şahıs olarak konuşayım ben cidden saçmalamanın kralını yapmışsın karşındakiler duzgun ifade ile açıkladıkça daha da saçmalamışsın... Nasıl ki bazen Hzz Efsane X Y birliği burada sohbet edebiliyorsa onlar da edebilir... Once yok niye saçma yorum yapıyorsunuz diyeceksen once kendi kapının onundeki pisliği temizleyeceksin sonra konuşacaksın... Hadi yorum yapmayaydın da ornek olaydın arkadaşım...

Ayrıca server çok iyi gidiyor valla tum wowlar kilitli tum planlar kilitli tum hesaplar kilitli bir tek insanların agzı açık ama yırtılmışçasına açılmış burada yazan yazana 2 kere yazmayacam diyor 3. de yine yazıyor arkadaş nasıl bir durumdur bu anlayamadım ki...

Tebrikler savunmasından oturu uneven ve HZZ RA ya...

efsane_52
23-03-2011, 20:37
1- woyager la deıl vahsı ıle i ıkısıde aynı kısıdır dıosan o ayrı tabı...

2- araya gıren olup olmadıgına bı bak ıstersen tekrar...

3-bırlık arkdası olarak cvp hakkı dogmasına anlam weremedım...elı ayag dılı beynı de mı yok kndı neden cvp veremıyor..Ben bırlıgınıze tek kelıme ettım mı bır bak bakalım...bonibon arkadas 2 sayfa gerı gıtte 3. olma dedı...bnde sen 3. olma dedım...sonrası malum...

4- kullandıgı kelımelere bakınca gayet argo usul bılen bı bayana yıne argoda cevap anlamında kullanılan kapak kelımesı kullandım...

Uzduysem zaten ozur dıledım...Ama o uslubun karsılıgı kesınlıkle oydu...

ben yazılanlarda argo görmedim bi daha ki sefer kapağına kendine saklarsan sevinirim...

Finduk
23-03-2011, 20:39
ben yazılanlarda argo görmedim bi daha ki sefer kapağına kendine saklarsan sevinirim...

O halde bır dahakı sefere senı sevındırecegım soz..!!

efsane_52
23-03-2011, 20:40
O halde bır dahakı sefere senı sevındırecegım soz..!!

bence şansını benimle deneme :D:D:D

Finduk
23-03-2011, 20:44
Şimdi kimse taraflı bakıyorsun demesin ama finduk arkadaşım 3. şahıs olarak konuşayım ben cidden saçmalamanın kralını yapmışsın karşındakiler duzgun ifade ile açıkladıkça daha da saçmalamışsın... Nasıl ki bazen Hzz Efsane X Y birliği burada sohbet edebiliyorsa onlar da edebilir... Once yok niye saçma yorum yapıyorsunuz diyeceksen once kendi kapının onundeki pisliği temizleyeceksin sonra konuşacaksın... Hadi yorum yapmayaydın da ornek olaydın arkadaşım...

1- Kısıel yorumun benım sacmaladıgım...Takdır senın sorun yok..Ben dogru bıldıgımı okumaya dewam...

2- Duzgun ıfade konusunda da aynı goruste deılım...Once bagırıp cagırıp harala gurele...Sonra sessız ve kucuk harfler...Once bok yeme otur deyıp , sonra sevındır bızı...Duzgun ıfade tabırının karsılıgı bu olmasa gerek... :cool:

3- Ornek olmak gıbı bı amacım olsa daha farklı 10 tane atraksyon yapardım zaten...

NT: Bu msj Cvp hakkı sebebı ıle yazılmıstır...

bnbn
23-03-2011, 20:45

İbo ben buralardayım..Eğer 46lık gelirse haber et temizlik yapmaya gelirim ben..Gerçi ban yiyen adam başka hesap açıyor ama vatandaşlık görevimi ben yerine getireyim yine:D

Finduk
23-03-2011, 20:46

Aklımda bulunsun o halde...;)

Kader kısmet bu işler...:):)

efsane_52
23-03-2011, 20:56
imzan hoşuma gitti kanka bu arada :D

Aklımda bulunsun o halde...;)

Kader kısmet bu işler...:):)

nasip diyelim hocam o zaman :rolleyes: iyi forumlar wow yolunda başarılar...

jim
23-03-2011, 20:56
Çok yanılmışım hemde çooooook..
Kendi kendime diyodum EFSANE BİRLİKLERİ hiç bir polemiğe girmeden kimseye çamur atmadan oynuyor diye.
Asıl polemiği yapan onlarmış meğer asıl çamur atan onlarmış.
WOYAGER isimli şahsiyeti ne kadar da güzel maşa olarak kullanmışsınız.
Masal16 mesajında ne kadar da güzel herşeyi anlatmışsın bravo size

uNeVeN
23-03-2011, 20:59
Çok yanılmışım hemde çooooook..
Kendi kendime diyodum EFSANE BİRLİKLERİ hiç bir polemiğe girmeden kimseye çamur atmadan oynuyor diye.
WOYAGER isimli şahsiyeti ne kadar da güzel maşa olarak kullanmışsınız.

That's It :cool:

Az sonra açıklamalar devam eder bu konuyla ilgili..

harmanım
23-03-2011, 21:10
Yunus coming soon :)

no mercy
23-03-2011, 21:11

I lıke thıs game :p:p

vahşi
23-03-2011, 21:13
Tekrar edeyım i 46 lık bırlıgıne daır kımseyı ne tanırım ne bılırım...Benıde tanımazlar...Avukatlık flanla da ısım olmaz...Yazıyosunuz okuyorum...Okurken de ters gelen bısey warsa yazıyorum...

Bılmem farkındasmısınız burası forum...Ikılı konusmalar ıcın farklı yerler war...He bunu bılerek bu konusmalar gecıosa kı oyle benımda daımı suretle yazmaya hakkım war...

Okuz altında buzagı arıosunuz ama hoş bısey cıkmaz soylıyım...

Ben sadece sacmalayan arkadsınızı amıyane tabırle dusunmeye sevk ettım...

Ama dıer arkdaslarınız bunu anlayamadı sanırım:..Sorun yok...

Memleketın halı bellı....Herkesın aklı selım olmasnı beklemıyorum...

Bilgiclik bir baska deyisle sarlatan anlamindadir.

Yani bu vatandas bize bilgi adi altinda bir yandan gericiliikle suçluyor bir yandanda Bilimsel ehimiyeti oldugundan dem vuruyor.

O hangi bilgidirki insanlari kucumsuyor,o hangi bilgidirki bir Kulturu gericilikle itham ediyor,o hangi bilgidirki insanlara dupe duz memleketin hali deme cesaretinde bulunuyor?

Evet bunlarin bilimsel bilgi suzgecinden gecmeyen bigiclik kokan sarlatanliktan baska
bir sey degildir.

İnsanlar kendilerini anlatmaktan nasıl oluyor da hiç yorulmuyorlar, anlayamıyorum.

insanlara karşı her zaman hayranlık duydum.
Demem o ki, fazla takılmayın böyle şeylere FİNDUK müdürem (müdürüm):D

Bakın; dünyada çok güzel huylu insanlar var;)

Memleket ten bahsetmişsin adamım harbi senin zekandan şüpe etmeye başladım

şunu iyi oku ama üstüne alınma

- aa siz ıraklımısınız?
- evet.
- sizin ulkenizde gece sokaga cikan insani kesiyorlarmis dogru mu?
- senin gibi lavuksa keserler dogru....

Be hey adam sanane onun bunun yaşından yaşa göre memleket sorunlarınamı başladın??

şu lisan üstünden ders vermeye çalışma burdaa memleket sorunları sana kalsa eminim sen dışında herkes idamlıktır...

harmanım
23-03-2011, 21:16
Tek tık (http://www.youtube.com/watch?v=FeITw8V90kk) yeter :)

Açıklamaya gerek yok :)

sempatura
23-03-2011, 21:20
Her zamanki taktik,

46lıkların verecek cevabı olmayınca en iyi yöntemleri hakaret:)

Siz bu şekilde devam edin ki bizede paye çıksın...

Ayrıca boş adammı görmek istiyorsun,

Önce aynaya sonra aşağı yukarı sağa sola bak daha iyilerini görürsün:)

Yoo gayet guzel cevap vermıssın aslında baksana halen cevap verme hakkı dogurturmussum sana :p

Neyse girdapcik... öpüyorum gözlerinden ;)

by ati
23-03-2011, 21:21
tek tık (http://www.youtube.com/watch?v=feıtw8v90kk) yeter :)

açıklamaya gerek yok :)

hahahahha ellerine saglık bunlar bizi multi ile suçlayan kişiler:d

Bazı köyleri açılırken bazılarıda kitlendi ismi olmayan kişilerde var :)

sis
23-03-2011, 21:29
çok yanılmışım hemde çooooook..
Kendi kendime diyodum efsane birlikleri hiç bir polemiğe girmeden kimseye çamur atmadan oynuyor diye.
woyager isimli şahsiyeti ne kadar da güzel maşa olarak kullanmışsınız.

bizim kimseyi kullanmaya ihtiyacımız ne söylemek istersek açık ve aleni o kişiye söyleriz omultihunter yazışması bana geldi tem alıp kontolünüde yaptım multuhanterla yaplan yazışma alt birlikten bir oyuncumuza aittir ve bunu forumda yayınlamamasını istedim çünkü inanmayacaklarını ve siz yazıp çizmissiniz iftira atıyorsunuz diyeceklerini adım gibi biliyordum vede bunun başkaları tarafından bilinmesine gerekde görmedim birliğimin çoğu oyuncusuda bu yazışmadan haberiyok sanırım ama bir şekilde voyagere geçmişveburda yayınlanmıştır biz savunmamızı yapıyoruz saldırımızıda rakiplerimizde öyle oyunun yöneticisi biz değiliz yapacakda bir şeyimiz yok sadece benve arkadaşlarımın büyük bir çoğunluğu wow kurduğumuz ve wow a oynadığımız için pişmanız wowbizim karekterimize uygun bir iş diğil onu çok iyi gördük biz hiçbir birliğikendimize rakip görmedik onlarla boy ölçmedik sadece bildiğimiz kadar oyunu oynamayaçalışitık çok biliriz diyede hiç iddia etmedik sempatik olmayada uğraşmadık kibenhiçde sempatik biri değilimdir birliğiminde olduğunu sanmıyorum çoğu oyuncumuz birdahaki server oynamayacaktır sempatiklik kupasımı veriliyor yoksa onamı oynuyoruz bilbilsek ..birliğimizin yöneticileri sadece seviyeli yazı yazmaya çalışıyor emin olun keşke yönetici olmasamda yazılanlara cevapyazsam dediğim çok olmuştur amanormal oyuncu ile birlik yöneticilerinin aralarında fark olması gerekir bizde onugösteriyoruz sadece

sis
23-03-2011, 21:30

SANA YAZMIYORUM DİYE KIZMIYORSUhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon7.gifN DİĞİLMİ

Nafri Çneg
23-03-2011, 21:30

1-yazılar abes gelmedide,yazılar abes gelmiş olabilir yazısı biraz abes geldi:)
2-kapıya baktım kimse yok
3-biz forumu işgal etmiyoruz
4-bi o kişinin birde ona cevap verenlerinkini karşılaştırdığımda daha güzel ve anlaşılır yazan birisi olduğunu gördüm.ince espirilerle güzel cevaplar veriyor..

sizin diğer birliklerle olan muhabbetiniz değil beni rahatsız eden,sizin muhabbetinize dahil olan birisine olmadık şeyler söylemenizdir.ve benim yazım havada kaldıysa lütfen bırakın düşsün bişey olmaz...

The_JoLLy_JoKer
23-03-2011, 21:35
Wow seviyelerini koyabilir misiniz

kaadokyalı
23-03-2011, 21:43
Wow seviyelerini koyabilir misiniz

buyur

1.joker-asC@N&S.S.-K&N-ASYACANC@NSSK&N74 (1.joker-asC@N&S.S.-K&N-ASYACANC@NSSK&N74)-
2.tuatone (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b)İNADINA DOSTLARDOSTLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964)74-
3.DOĞAN77 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=441221&c=68)*** RESİTAL *** RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)73-
4.HOYHOY (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=532913&c=9f)K@NKAL@R & RESİTAL-™RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)68
http://speed.travian.com.tr/img/x.gif5.uNeVeN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3)RA-hat Durmuyoru-HZZRA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)67http://speed.travian.com.tr/img/x.gif
6.HırT (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=383244&c=4f)[HIRT][TIRT]WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)64-
7.KESGİN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=167737&c=b8)*EFSANE BİRLİKLERİ*WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)36http://speed.travian.com.tr/img/x.gif
8.DARK MANİA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=295893&c=49)-SON+WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)33http://speed.travian.com.tr/img/x.gif
9.Shekill (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=346511&c=c4)®-RESİTAL-WOW-®RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)28
http://speed.travian.com.tr/img/x.gif10.saho (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=241683&c=1f)®esital RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)12-
11.C-19 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=309576&c=13)[CIzZz]RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)0-
12.woyager (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=213996&c=f7)***D.H.S***D.H.S (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14810)0-
13.CıqArA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=261567&c=38)**F 46LIKLAR**RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)0

cihat47
23-03-2011, 21:49
bldum...... :)

gelincikk
23-03-2011, 21:51
Benim savunmaya ihtiyacım olsaydı sizin yaptıgınızı yapardım ally ceker foruma adam toplardım.......

Benim konuşma tarzıma gelince özellikle sen bana neler söledigine iyi bak bayan olman burda bana laf söliceksin anlamına gelmez bayansan bayanlıgını bileceksin veya herkez gibi tartışmak istiyorsan bayanlıgının arkasına saklanmıcaksın herkez gibi tartışcaksın en ufak kelimede cıkıp bayana böle konuşulmaz demiceksin.....

işte size konu işte size malzeme sen kimsin ki usluptan bahsediyorsun..çaldığınız hesapları belgeleriyle ortaya çıkarttıp birliğime ally ler geçtikten sonra işi gücü bıraktın benimle uğraşmaya başladın..sen kimsin ki benimle uğraşacaksın siciline bak sicilime bak..köyüm şuan kilitli diye beni buararda multici yaptın...seninde bildiğin bir gerçek var ki benim hesabım wow a tahıl atmak için kilitlendi...ve benim gibi kilitli sayısız köy var wow olan birliklerde..hepimiz senin gibi şikeci multici mi olduk...hergün cebinde bir konu ile buralara gelip testere wow u ve 3-5 kişiyi diline dolayıp duruyorsun..1 ayı geçen sürede özellikle seninle buralarda laf yarışına girmedim..ama siz abartıkça abrttınız olayı bir savaş oynundan çıkarıp tamamen kisisel oynamaya başladınız...benimle ilgili sayısız asılsız şey yazdın durdun burada...
önce insan kendine bakar koca oyun boyunca ne yaptım diye..ondan sonra rakiple (sizin deyminizle düşman) uğraşır...hepiniz sütten çıkmıs ak kaşıksınız zaten!!!
sen bana kalkıp defans köyü dersen bende senin bana gelincikk başta iyiki sen beni yıkmadınız diye derim..sen bana multi dersen bende senin multi köylerini tek tek açıkarım...

bizim testere wow u bilerek kilitlettiğimizi söylüyorsun..hala açılmadığı içinde bunun üzerinden demagoji yapıyorsun...sen kimsin ki içinde yüzlerce oyuncunun emeği olan bir oluşumu bu şekilde bireysel olarak hedef alıyorsun..asılsız saçma sapan söylemlerle...senden ve 1-2 kişiden başka bu konuyla ilgili burada tek cümle kuran var mı... amaç iz bırakmaksa başka yollarıda var;)

benim uslbumu diline dolayacak en son kişilerden brii sensin..küfürden ceza yemiş biri kalkıp bana uslup diyor..mesajlarım ortada siz neyi sorguluyorsunuz...argo olarak ben bu güne kadar ne konuşmusum ki buradada konuştuğum idda ediliyor..nasıl bir karalama kampanyasıdır..bunu yaparkende cinsiyet üzerinden yapıyorsunuz...

haddini aşıp buralarda hadsiz hadsiz konuşmakta bir meziyete dönüştü...bundan rant sağlamakta reklama dönüştü ;) cvp vermeyincede hakarete dönüştü..

kimse benden alıntı yapmasın...bizim wow neden kilitli yada ne zaman açılacak vs.. gibi oyunla alakalı soru ve düşünceleri olan arkadaşlarda hesaplardan ulaşsın..biz elimizden geldğince diğer wow olan birliklere bu konu onlarıda bağladığı için bilgi veriyoruz...yarın öbür gün oyunla alaklı bir gelişme değişme olursa zaten bunu gerekli kişiler gerekli şekillerde açıklar..

by ati
23-03-2011, 22:00
Harmanım gerekli video yu koydu tıkla izle:Dhepsi senin eserin bunları yaparken bana nasıl multi diorsun seni komik kız seni:D

Napım mecbur gülerek cvp veriyom sonra bayana hakaret etti diorsun ama yinede sen sinirlenme cok sinirlenmişin belli:)

Bayan bayanlıgını bilecek derken buda örnek.......

bnbn
23-03-2011, 22:08
...............................

by ati
23-03-2011, 22:09
Tuba sen hala beyni ve ağzı olmayan birine dertmi anlatmaya çalışıyorsun:))

Al işte sonra atilla agzını bozdu dersınız....

bnbn
23-03-2011, 22:13
..............................

Climax
23-03-2011, 22:14

emeğe saygı :D

by ati
23-03-2011, 22:16
o ağız hiç düzelmediki bozulsun:)

Buraya geliyon insanları tahrik ediyon sonra bana kufur ettıler dion kufur yemek sende alışkanlık oldu hoşuna gidiyor ama ben etmıcem devam et meydan sizin.......

bnbn
23-03-2011, 22:17
.....................

by ati
23-03-2011, 22:22

TESTERE PARDON MULTİTERE :)

Herşey ortada sözün bittigi yer.........

SUSPİRİA
23-03-2011, 22:25
forum gene karısık ben uzak durayım bari

ekrem40
23-03-2011, 22:29
Harmanım gerekli video yu koydu tıkla izle:Dhepsi senin eserin bunları yaparken bana nasıl multi diorsun seni komik kız seni:D

Napım mecbur gülerek cvp veriyom sonra bayana hakaret etti diorsun ama yinede sen sinirlenme cok sinirlenmişin belli:)

Bayan bayanlıgını bilecek derken buda örnek.......
merhaba arkadaşım adım ekrem testere tm başkanıyım zarnis nick ile oynamaktayım 47 yaşında emekli bir insanım benim nasıl bir kişiliğe sahip olduğumu belki beni tanımadığın için bilemezsin ama awe ve sarayözünden öğrenebilirsin şimdiye kadar forum sayfalarına katılmadım ve bir dahada katılmayacagım yanlız sizleri böyle okudukça inanın utanıyorum samimi olarak utanıyorum arkadaşlar bir oyun bu hala farkında degilmisiniz bu oyundan zevk almak varken bu düşmanlık niye bu kin niye almakta zorluk çekiyorum .bu oyunda yıkmakta var yıkılmakta güzelliği burada ben önderle hergün görüşürüm ama yeri geldimi saldırırımoda bana saldırır ama hiçbir zaman aramızdaki saygıyı bozmayız veya başka bir örnek delü nick ile oynayan serkan kardeşim s10 dada rakiptik bir gecede beni sıfırladı ama aramızdaki saygı ve sevgi devam eder ben sizler gibi uzun yıllardır speedde oynamıyorum 3x de yüzlerce kişi bazı isimleri kolay kazanmadı bir emek harcadı speed tarihine yazdı ama görüyorumki o büyük isimler çok acemice bu forum sayfalarında laf ebeliği yapıyorlar hepimizin annesi ve kız kardeşleri var aramızda oynagan bayan arkadaşlarımızı lütfen onların yerine koyun ve o şekilde davranın.ben şimdi bu msjdan sonra kendi birliğimede yazacagım forum sayfalarında daha dikkatli olmalarını ve kelimeleri seçerek kullanmalarını kendilerinden rica edecegim sizlerdende ricam bizler düşman degiliz sadece rakibiz güzel raporlar görüyoruz bunların zevkine varmak varken etrafı gerip niye stresse giriyoruz sizlerden ricam biraz saygı ve sevgi o olursa gerisi gelecek saygılarımla ekrem

Black_White
23-03-2011, 22:36

bizim kimseyi kullanmaya ihtiyacımız ne söylemek istersek açık ve aleni o kişiye söyleriz omultihunter yazışması bana geldi tem alıp kontolünüde yaptım multuhanterla yaplan yazışma alt birlikten bir oyuncumuza aittir ve bunu forumda yayınlamamasını istedim çünkü inanmayacaklarını ve siz yazıp çizmissiniz iftira atıyorsunuz diyeceklerini adım gibi biliyordum vede bunun başkaları tarafından bilinmesine gerekde görmedim birliğimin çoğu oyuncusuda bu yazışmadan haberiyok sanırım ama bir şekilde voyagere geçmişveburda yayınlanmıştır biz savunmamızı yapıyoruz saldırımızıda rakiplerimizde öyle oyunun yöneticisi biz değiliz yapacakda bir şeyimiz yok sadece benve arkadaşlarımın büyük bir çoğunluğu wow kurduğumuz ve wow a oynadığımız için pişmanız wowbizim karekterimize uygun bir iş diğil onu çok iyi gördük biz hiçbir birliğikendimize rakip görmedik onlarla boy ölçmedik sadece bildiğimiz kadar oyunu oynamayaçalışitık çok biliriz diyede hiç iddia etmedik sempatik olmayada uğraşmadık kibenhiçde sempatik biri değilimdir birliğiminde olduğunu sanmıyorum çoğu oyuncumuz birdahaki server oynamayacaktır sempatiklik kupasımı veriliyor yoksa onamı oynuyoruz bilbilsek ..birliğimizin yöneticileri sadece seviyeli yazı yazmaya çalışıyor emin olun keşke yönetici olmasamda yazılanlara cevapyazsam dediğim çok olmuştur amanormal oyuncu ile birlik yöneticilerinin aralarında fark olması gerekir bizde onugösteriyoruz sadece

Yorumsuz...

sempatura
23-03-2011, 22:51
Buraya geliyon insanları tahrik ediyon sonra bana kufur ettıler dion kufur yemek sende alışkanlık oldu hoşuna gidiyor ama ben etmıcem devam et meydan sizin.......

Abi nıye takıyon ki baksana suna takılacak bır yerı varmı :p
Boş pompa konusur durur ...

Amacı belli zaten kendını küfür ettirmek...

Öyle bir insan ki yani abi kendisine küfür edildiğine mutlu olan bir yapısına sahip:p
o yüzden heee de geç kendı cemberlerınide eğlensınler dursunlar

Abi sana bi espiri yapayımda gül biraz :D

Gecenlerde cinli sevgilimle dolasıyorum abisi ile karşılaştık yolda ne dese beğenirsin...
我想他妈的你的母亲

Cok zoruma gitti abi yaa :D

asasa
23-03-2011, 22:56
bütün forum üyelerıne iyi akşamlar dilerim.
forum u takıp eden üyelerimiz benim sadece saldırı ve savunma yapan birlikle adı karışan birliği tebrık ettiğimi bilirler.ben sadece ve forumda yazı yazmayı sevmeyen fakat forumu aylardırr takıp eden biriyim.
öncelikle gece woyager ın foruma bilgi amaçlı aktarmış olduğu multı hesaplarla ilgili yazıları okuduğumu ve multı hesaplarla orantısız güç oluştuırulduğunu farkına vardımkı bu birçok kişinin emeklerinin çiğnendiğini ifade eder.
multi hesaplara adı karışan oyuncular hakkında yorum yapmak siz forum üyelerine aiittir.kısacaası yorumu sizlere bırakıyorum.
ayrıca ben yıllardır oyun oynarım ama ilk defa bir hesaba ait 20 hesabın olduğuna şahit oluyorum.
ben kımseyi eleştirmem kımseyı forumda kırmam ve üzmem.ama lütfen onlarca multı hesap kullanan kişileri desteklemeye çalışan forumdakı arkadaşlarımız multi hunter tarafından yazılan o msj ları artık görmenizi ve o birliğe bağlı yönetici arkadaşlarımızın tarafsız olarak yorum yapmalarını rica ediyorum

terminatör

EFSANE BİRLİKLERİ

by ati
23-03-2011, 22:58
merhaba arkadaşım adım ekrem testere tm başkanıyım zarnis nick ile oynamaktayım 47 yaşında emekli bir insanım benim nasıl bir kişiliğe sahip olduğumu belki beni tanımadığın için bilemezsin ama awe ve sarayözünden öğrenebilirsin şimdiye kadar forum sayfalarına katılmadım ve bir dahada katılmayacagım yanlız sizleri böyle okudukça inanın utanıyorum samimi olarak utanıyorum arkadaşlar bir oyun bu hala farkında degilmisiniz bu oyundan zevk almak varken bu düşmanlık niye bu kin niye almakta zorluk çekiyorum .bu oyunda yıkmakta var yıkılmakta güzelliği burada ben önderle hergün görüşürüm ama yeri geldimi saldırırımoda bana saldırır ama hiçbir zaman aramızdaki saygıyı bozmayız veya başka bir örnek delü nick ile oynayan serkan kardeşim s10 dada rakiptik bir gecede beni sıfırladı ama aramızdaki saygı ve sevgi devam eder ben sizler gibi uzun yıllardır speedde oynamıyorum 3x de yüzlerce kişi bazı isimleri kolay kazanmadı bir emek harcadı speed tarihine yazdı ama görüyorumki o büyük isimler çok acemice bu forum sayfalarında laf ebeliği yapıyorlar hepimizin annesi ve kız kardeşleri var aramızda oynagan bayan arkadaşlarımızı lütfen onların yerine koyun ve o şekilde davranın.ben şimdi bu msjdan sonra kendi birliğimede yazacagım forum sayfalarında daha dikkatli olmalarını ve kelimeleri seçerek kullanmalarını kendilerinden rica edecegim sizlerdende ricam bizler düşman degiliz sadece rakibiz güzel raporlar görüyoruz bunların zevkine varmak varken etrafı gerip niye stresse giriyoruz sizlerden ricam biraz saygı ve sevgi o olursa gerisi gelecek saygılarımla ekrem

Ekrem abi ben zombine köyünün sahibiyim benim sizle ilk savaşım degil gecen spedde savaştık ama sizin birlige yeni gelen oyuncular olmuş galiba bu spedd yada şöle diim bazıları forumda cok kolay sekılde yorum yapabılıyor gecen spedd böle bişey olmadı bu spedd nie oldu önce bunu kendi kendimize soralım....

Msjına başından sonuna kadar katılıyorum fakat ismini vermeyin öle oyuncularınız varki forumda yazı yazmayan sarayözü için bile yorum yaptılar hadi ben cok yorum yapıyorum kendimi geçtim ama ben sizin sölediklerinizi bi abi olarak nasihat olarak alırken şunuda sölemek istiyorum bugun birliginizde olanlar dost oldugunuz kişilere cok kolay yorum yapabiliyorsa ben burda yönetim hatasıda ararım onun haricinde bana msj yazmadıkları sürece zaten onlara ben msj yazmam........

SAYGILAR

kırıkkk
23-03-2011, 22:59
[

hala mı multi oyuncu tartısması senın harıtadakı köyüne bakmak yeterli demistim aksam cıkmadan köy isimlerin bile benzerlik gösteriyor ama mhnın taraflı tutumları seni ve yandaslarını kitlemiyor civisini cıkardınız serverın yeni serverda mh köy acsın gelistirsin siz yıkın yagmalayın cunku yakında tr speed oyuncu bulamıycak dallasa cevirdiniz oyunu birligi önemli degil herhangi bi oyuncu ZOMBİNE adlı oyuncunun merkezine ltfn baksın az bilgisi olan her oyuncu bu köylerin multi oldugunu anlar o her ne kadar cevrem genis arkadaslarım desede :)

FORZA NKFree
23-03-2011, 23:00
Usta Hırsız gene tılsım çalmış yaw :)

by ati
23-03-2011, 23:01
[ı]abi nıye takıyon ki baksana suna takılacak bır yerı varmı :p
boş pompa konusur durur ...

Amacı belli zaten kendını küfür ettirmek...

öyle bir insan ki yani abi kendisine küfür edildiğine mutlu olan bir yapısına sahip:p
o yüzden heee de geç kendı cemberlerınide eğlensınler dursunlar

abi sana bi espiri yapayımda gül biraz :d

gecenlerde cinli sevgilimle dolasıyorum abisi ile karşılaştık yolda ne dese beğenirsin...
[sıze=4]我想他妈的你的母亲 [/sıze]

cok zoruma gitti abi yaa [/ı]:d

:d:dhahaha bende sana bi tane bulim yollayım

trabzonsporlu
23-03-2011, 23:06
http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=228011&c=3f

işte teker teker çıkıyor programcılar..

woyager
23-03-2011, 23:06
*12=)BeNCe YeTeR (127|114)

*12=)BeNCe YeTeR (127|114)
Halk: Cermenler
Birlik: HZZ & RA
Sahibi: O BiR MaRKa
Nüfus: 640
Haberler:
Yeni haberler
yok
Seçenekler:
» Haritayı ortala

dun bana bızde art nıyet olmaz dıyen hzz ler okusun bu hesapta 2 plan vardı kıtlenmıs.. gelkı bırısını resıtal almıs ama..ve hala kalmıs bana sütte leke var bızde yok dıyen hzz ve yancıları. hala yalanınız arkasında ne kadar saklanacaksınız..

herzaman ddıgım gıbı balık bastan kokar..:))

trabzonsporlu
23-03-2011, 23:10
aynen woyager sana katılıyorum..

ekrem40
23-03-2011, 23:15
Ekrem abi ben zombine köyünün sahibiyim benim sizle ilk savaşım degil gecen spedde savaştık ama sizin birlige yeni gelen oyuncular olmuş galiba bu spedd yada şöle diim bazıları forumda cok kolay sekılde yorum yapabılıyor gecen spedd böle bişey olmadı bu spedd nie oldu önce bunu kendi kendimize soralım....

Msjına başından sonuna kadar katılıyorum fakat ismini vermeyin öle oyuncularınız varki forumda yazı yazmayan sarayözü için bile yorum yaptılar hadi ben cok yorum yapıyorum kendimi geçtim ama ben sizin sölediklerinizi bi abi olarak nasihat olarak alırken şunuda sölemek istiyorum bugun birliginizde olanlar dost oldugunuz kişilere cok kolay yorum yapabiliyorsa ben burda yönetim hatasıda ararım onun haricinde bana msj yazmadıkları sürece zaten onlara ben msj yazmam........

SAYGILAR
ilgine teşekkür ederim umarım bundan sonra hepimiz oyun bitene kadar hiç kimsenin kişiliğine laf etmeden birbirimizi oyun geregi eleştiren veya takdir eden msj.lar görürüz bizler yeniden söylüyorum düşman degiliz sadece rakibiz bunu unutmayalım yeter.bu arada videonuzu izledim güzeldi yanlız şarkı uymamış üstad :) sygılarımla

batusay
23-03-2011, 23:21
arkadaslar birisinin temsilcisi veya bakıcısı olabilirim

wow dönemini takip edebilmek için bi hesap arıyorum

tahıl yetiştirmek için ne bilim wowa savunma yollamak için herhangi birine yardım edebilirim

pm atabilirsiniz

FORZA NKFree
23-03-2011, 23:23
http://travian-reports.net/tr/report/365609b51f1

Casus tılsımı bulunan bı hesapdan çalınan tılsımdır arkadaşımızı ve savunan :) ekıbı tebrık ederım

Dip:Unuvendan da Tılsımı Aynı Oyuncu Çalmışdır :p

cihat47
23-03-2011, 23:26
http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=228011&c=3f

işte teker teker çıkıyor programcılar..

fotosunu cekerek atsaydın :) kayıtlı olmynlar goremıyor ;)

Road Runner
23-03-2011, 23:27
Silindi....

i_mar
23-03-2011, 23:30
.

natarlar ne zaman wow seviyesi basıyor?sizin bitireceğiniz yk gibi....

Angely
23-03-2011, 23:31
HZZ kadar taş düşsün başınıza e miiii=)

yoksa düştü de ondan mı bu bağırışlar ?

hazımsızlara ne ısmarlıyoruz siz daha iyi bilirsiniz ;)

woyager
23-03-2011, 23:39
HZZ kadar taş düşsün başınıza e miiii=)

yoksa düştü de ondan mı bu bağırışlar ?

hazımsızlara ne ısmarlıyoruz siz daha iyi bilirsiniz ;)

hesaplarınız kıtlenıyor..
hemd eplan wow olan lar ve hala kalkmıs masumuz dıyorsunuz pesssssssss

bukadar yüzsüz olunur:)

SpeedyGonzaLAZ
23-03-2011, 23:40
Ya senden yemin olsun artık ben sıkıldım ya..

Daha WW başında benim hesabıma mesajlar atıp yalakalık yapan WOYAGER ne oldu da 2-3 hafta geçince böyle 180 derece döndü ?
Planım çalındığında bütün ww lara onlardan adam olmaz diyen , planı vereyim sen kullan diyen WOYAGER ne oldu da 180 derece döndü ?
Sana bu penisilin cold_ hesabı ne yaptı da 2 lafından biri o oluyor ?
Ceza verilmeden açıldı diyorsun , kör müsün yoksa algılaman mı zayıf ?
Bütün köylerden 1 er seviye aşağı çekilip hesap açıldı ( temsilcisiydim ordan biliyorum )

Gelelim MH ile yazışmana..

20 tane multi hesap demek bir kişinin 20 hesabın sahibidir demek DEĞİLDİR ?
Hiç mi bir birlikte yöneticilik yapmadın ? Hiç mi bir arkadaşın zor da kalmadı ?
Bak açık açık söylüyorum , bundan önceki serverlarda 1 gece de 30-40 hesaba şifreli giriş yapıp kontrol yaptığım oldu ? MECBURDUM çünkü , arkadaşım zordaydı.. ne yani bunlar benim multi hesaplarım mıydı ?
Hee eğer öyleyse yaz bir kenara RA Birliğindeki bütün hesaplar UNEVEN ın multisidir.. Eğer şuan WW sahibi olmasaydım belki bir dostum sıkıştığında onun hesabına da şifreli giriş yapmak zorunda kalıcaktım..
Burda bana kimse masal okumasın ben şifreli giriş yapmam diye..

Emin olun sizden daha çok istiyoruz Ciqara hesabının açılmasını..

SOn olarak ;

Artık sıktın Woyager , algılayabiliyormusun SIKTIN ..
Senin sahibin kim gerçekten artık çözmekte sorun yaşıyorum..
Bugün onun yanındasın yarın başkasının yanında.. Biraz KENDİN ol ya.. Kendi düşüncelerinle hareket et.. Milletin maşası olma !

İsteğiniz ne sizlerin anlamış değilim ?

HZZ ve RA Birlikleri serverdan ww la beraber hesapları silip giderse hepiniz rahatlayacakmısınız ?
Bu kadar mı zora sokuyoruz sizi de her iki lafınızdan birinde bizlere sallıyorsunuz ?
Sıktınız artık..

Derdiniz plan mı ?
Eğer buysa yemin olsun gelin özelden isteyin kendi elimle vericem plan.. Ama yeter ki artık SUSUN da Oyun oynayın.. !!

Dipcik: Mesajımın içeriği ağırdır ve bu yüzden de kimseden ÖZÜR DİLEMİYORUM.. Herkesin bir sabrı var !

yaw kusura bakmada 4. serverım 5-6 tane de birlikde bulundum.hiç bir başkan ne benden şifre aldı nede oyuncu arkadaşım şifreyle giriş yaptı..yaw sadece bizlermi bu kadar korktuk mh den:)

bilsek böyle mhlar bişe demiyor zordayken (ki epey zorlandığımız urumlar oldu) girerdik şifrelerle..

anlayacan bu bir savunma msjı ise olmamış..olmamış..

st_anger
23-03-2011, 23:45
http://travian-reports.net/tr/report/365609b51f1

Casus tılsımı bulunan bı hesapdan çalınan tılsımdır arkadaşımızı ve savunan :) ekıbı tebrık ederım

Dip:Unuvendan da Tılsımı Aynı Oyuncu Çalmışdır :p

BeNce O Kadar Gurur duymamalısınız ozellıkle calan arkadas cunku o saldırılar cıkılmıstı ve o bir marka hamıt abı tam tılsımı kacıracakken koyu multı tarafından kapatılmıstır gereklı basvurular yapıldı fakat acılmadı halada kılıtlı . . . artık herkes ggormelı multı hzz nın yanındamı degılmı dıye herkes daha ıı anlamalı . ..

batusay
23-03-2011, 23:47
arkadaslar birisinin temsilcisi veya bakıcısı olabilirim

wow dönemini takip edebilmek için bi hesap arıyorum

tahıl yetiştirmek için ne bilim wowa savunma yollamak için herhangi birine yardım edebilirim

pm atabilirsiniz

merhabalar :)

FORZA NKFree
23-03-2011, 23:47
BeNce O Kadar Gurur duymamalısınız ozellıkle calan arkadas cunku o saldırılar cıkılmıstı ve o bir marka hamıt abı tam tılsımı kacıracakken koyu multı tarafından kapatılmıstır gereklı basvurular yapıldı fakat acılmadı halada kılıtlı . . . artık herkes ggormelı multı hzz nın yanındamı degılmı dıye herkes daha ıı anlamalı . ..

Tek Söz:Hatice ye Değil Neticeye Bakalım :p

st_anger
23-03-2011, 23:51
Tek Söz:Hatice ye Değil Neticeye Bakalım :p

netice belli bız bunu arkasına sıgınmıyorz sadece bazılarının bırseylerı gormeksını ıstıyoruz multı hzz nın yanındamı karsısındamı gorulsun artık . . .

onceden goruldugu gıbı 1 tılsım kaptırdık gıttık 3 tane caldık hzz yıne aynısı yapabılecek guce sahıptır ve bunu gosterecektırde . . .

Angely
23-03-2011, 23:53
hesaplarınız kıtlenıyor..
hemd eplan wow olan lar ve hala kalkmıs masumuz dıyorsunuz pesssssssss

bukadar yüzsüz olunur:)

ben sana mı yazdım niye üstüne alındın??

madem sen bana yazdın cvbının da vereyim ama anlarmısın orası meçhul
ahbap çavuş ilişkimiz olsa sadece wow köylerini kitletirdik niye kendi hesaplarımızı da kitleyelim hem de içinde wowluk ordu olan hesaplarımızı? boş boş konuşma buralarda. seni kale alıp cvp bile yazmıyor başkanımız kendine başka uğraşlar bul :D:D

premium
23-03-2011, 23:56
netice belli bız bunu arkasına sıgınmıyorz sadece bazılarının bırseylerı gormeksını ıstıyoruz multı hzz nın yanındamı karsısındamı gorulsun artık . . .

onceden goruldugu gıbı 1 tılsım kaptırdık gıttık 3 tane caldık hzz yıne aynısı yapabılecek guce sahıptır ve bunu gosterecektırde . . .
boşver kardeşim. değmez. laftan anlamıyanlara bişiler anlatmaya çalışmanın faydası yok. yazıp çizsinler kendileri söylesinler kendileri dinlesinler.

lafa bak. casus tılsımı olan köyden plan çaldıkmış. hıh.
planı kaçırmalarına yada savunma koymalarına fırsat kalmadan hesap kilitlendide çaldık diyemiyorda. aklınca çocuk kandıracak.
diğer çığırtkanın anlattığı masallara zaten çoktan boşverdik. viyaklasın dursun o. çeneni yormaya gerek yok. gereği daha önce nasıl yapıldıysa bundan sonrada yapılacaktır.

İm MortaL
23-03-2011, 23:57

biri benden bahsediyo ya üzülmeyin mh yazın diyinki bu eleman multi ben rahat rahat küfür edenleri multileri şikayet ediyorum ..

zombine temsilcisi bitanesine zorunuza gitmesin :D

nusrat
24-03-2011, 00:02
wow da son durum nedir :)

uneven kurdu kuracak gerisi kolpalık yanardönerlik peşinde nasıl yapsak ta uneven ı aşşağı alsak derdinde

harmanım
24-03-2011, 00:10
uneven kurdu kuracak gerisi kolpalık yanardönerlik peşinde nasıl yapsak ta uneven ı aşşağı alsak derdinde

Bizi multilikle suçlayanları gördün mü ? :)

Bir tık (http://www.youtube.com/watch?v=FeITw8V90kk) yeter :)

TVM
24-03-2011, 00:11
Yaklaşık 1 haftadır foruma yazmamaya çalışıyorum...
Burda çoğu kişi kendine göre haklıdır.

Şu forumun ve oyunun bu hale gelmesinde en büyük rolü oynayan kişiyide server sonunda açıklayacağım.
Onca kişinin emeğine ihanetini nasıl ettiğini nasıl hava attığını nasıl polemik yaratıp insanları burda birbirine düşürmeye yol açtığını nasıl bir birliğin imajını bu kadar düşürmeye sebep olduğunu tek tek açıklayacağım....

İyi forumlar
İyi geceler...

tahmın etmek zor degıl...;)

dog
24-03-2011, 00:31
editttttttttttttttt

Road Runner
24-03-2011, 00:36
Silindi....

dog
24-03-2011, 00:40
editttttttttttttt

İm MortaL
24-03-2011, 00:42

Espirisine mesajda yazdık onu bile ciddi şekilde mesaj yazdın :p

yazılıp çizilecek birşey yok :)

FORZA NKFree
24-03-2011, 00:50

Sizin sorunlarınız bızı ilgilendırmez ben raporumu koydum yazıcamı yazdım hesap kıtlenmış yan yatdı çamura battı vs banane demekkı bı halt yenmış kı hesap cezasını almış,hzz nın bundan once ne yaptı bundan sora da ne yapacagıda benı bağlamaz..

Kolay gelsın

Road Runner
24-03-2011, 00:51
Silindi....

Bir bilen
24-03-2011, 01:11
İki Serverder x3 de yokum Tartışanları sadece ismen tanırım...

Ancak sayfalardır Rapor görebilmek için bakındığım Forum da Özellikle 1 Kişinin Belli ki maksatlı ve kışkırtıcı yorumları ile dolmuş forum sayfaları.

Bu kişi herkesinde tahmin ettiği gibi WOYAGER. sayfalardır bakınıyorum her foruma geldiğinde aynı Üslup ile yazılar yazıp karsısına kim gelirse gelsin tartışmış

polimik olabilecek her konuyu kullanmış Resmen Wow dönemi değil WOYAGER in saçma sapan kendisinden başka hiç kimseyi o kadar bağlamayan
hatta oyunu uzun zamandır oynayanların artık duymaktan bile sıkıldıkları alışıla gelmiş wow dönemi kavgalarını yapıyor..

artık herkes bilir ki her wow döneminde WOYAGER gibi birisi çıkar ve bu tarz yazılar ile Raporların oyun stratejilerinin konusulmasını engeller..

Hiç beni ilgilendirmeyen bir konuda dakikalardır yazıyorum ama Dayanılacak gibi değil ..

aslan-kartal
24-03-2011, 01:22
-728865

dipçik: BASTIR uNeVeN

no mercy
24-03-2011, 01:23
Nedense bu gece forumu okuyunca aklıma Mustafa Denızlı ve meshur sozu geldı ;)

uNeVeN
24-03-2011, 01:27
qqqqqqqqqqqqqqqqq

Road Runner
24-03-2011, 01:45
Silindiii...

st_anger
24-03-2011, 01:49
Sizin sorunlarınız bızı ilgilendırmez ben raporumu koydum yazıcamı yazdım hesap kıtlenmış yan yatdı çamura battı vs banane demekkı bı halt yenmış kı hesap cezasını almış,hzz nın bundan once ne yaptı bundan sora da ne yapacagıda benı bağlamaz..

Kolay gelsın

BaGlar Baglar öle bır baglarkı resittalsin oranın onde gelenlerındesın bı ton wowunuz var hzz nı yapacagı hersey sızı baglar . . .

:)

FORZA NKFree
24-03-2011, 01:51
BaGlar Baglar öle bır baglarkı resittalsin oranın onde gelenlerındesın bı ton wowunuz var hzz nı yapacagı hersey sızı baglar . . .

:)

yarım kilosunu verıyım istersen :):) yok yaw ne onden gelen deilim abartıosun :)

st_anger
24-03-2011, 01:53
yok ya ne onden gelenı abartıosun :)

arzudan duydugumu söluyorum yoksa senı tanımam :)

heidi
24-03-2011, 01:54
editt........

FORZA NKFree
24-03-2011, 01:55
arzudan duydugumu söluyorum yoksa senı tanımam :)

:) arzumu nerden tanıorsun sen o abartmış ozaman :)

uNeVeN
24-03-2011, 01:55
qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

st_anger
24-03-2011, 01:57
:) arzumu nerden tanıorsun sen o abartmış ozaman :)

abartıp abarttıgını bılemem duydugumu söledım :) arzu herseyıdır bızım hesabımızın o bnm kardeşim gibidir herşeyımızıdır arzu . .

Eshot
24-03-2011, 01:57
------------------------------------------------

FORZA NKFree
24-03-2011, 01:58
abartıp abarttıgını bılemem duydugumu söledım :) arzu herseyıdır bızım hesabımızın o bnm kardeşim gibidir herşeyımızıdır arzu . .

vay ve paylaşılmayan kişi oldu :) bende severım kendısını bırlıkden atmışlar onu onun için gıttım wow reisledım :) sımdı takışdı bırı varmış bı el atta onuda ındırelım :)

st_anger
24-03-2011, 02:01
vay ve paylaşılmayan kişi oldu :) bende severım kendısını bırlıkden atmışlar onu onun için gıttım wow reisledım :) sımdı takışdı bırı varmış bı el atta onuda ındırelım :)

bnde onun ıcın adamların ınsa planını caldım :)
ayıpsın arzu ıcın hersey yaparım yer solesın gıdıp ındırelım . . .

uNeVeN
24-03-2011, 02:02
qqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

no mercy
24-03-2011, 02:04
Bana HZZ nin ana ekibinden biri çıksın o kişiyi onaylasın.. Sonradan HZZ olanlar değil !

Sonrada mami çıksın burda ww başında yaptığımız bütün stratejiyi açıklasın !

+1 Madem moda olmus +1 koymak bızde koyalım . Hıcbırsey bılmezler cıkıp +1koyalar ...

FORZA NKFree
24-03-2011, 02:05
bnde onun ıcın adamların ınsa planını caldım :)
ayıpsın arzu ıcın hersey yaparım yer solesın gıdıp ındırelım . . .

Özelden yazdım.. kımse rahatsız olmasın :)

_TEKSAS_
24-03-2011, 02:19
+1 Madem moda olmus +1 koymak bızde koyalım . Hıcbırsey bılmezler cıkıp +1koyalar ...

+11 de biz koyalım :D

Road Runner
24-03-2011, 02:44
Silindi...

sempatura
24-03-2011, 02:45
....... +1

____________+1

Toplamı =2 yapar :p

Bu arada forum ahalisi altta woyager'i görür oldum sanki 2 dakıkalık ölü takliti yapalım gitsin...:p

Gecenız güzel olsun... Wow sahıplerıne ALLAH sabır versin işleri zor sabaha kadar köyun basında beklıyecekler...:cool:

DaLToN
24-03-2011, 02:54
Arkadaşlar son durumu koyabilirmisiniz?

şahmeran
24-03-2011, 02:56
huhuuuuu mustafaa buradamısın :D msnye uğra birazda

bnbn
24-03-2011, 03:00
Arkadaşlar son durumu koyabilirmisiniz?

http://img593.imageshack.us/img593/9523/70439588.png

Değişen pek bişi yok:cool:

crysis82
24-03-2011, 03:02
huhuuuuu mustafaa buradamısın :D msnye uğra birazda

çekirdekle kola iyi gidiyor :D bozma bu güzelliği :))

woyager
24-03-2011, 03:03
Toplamı =2 yapar :p

Bu arada forum ahalisi altta woyager'i görür oldum sanki 2 dakıkalık ölü takliti yapalım gitsin...:p

Gecenız güzel olsun... Wow sahıplerıne ALLAH sabır versin işleri zor sabaha kadar köyun basında beklıyecekler...:cool:

beni görünce heyecanlandmi yoksa:))

şahmeran
24-03-2011, 03:03
çekirdekle kola iyi gidiyor :D bozma bu güzelliği :))
haha rötar yaptı aynen devam cola bitti benim tazelermisin :D

FORZA NKFree
24-03-2011, 03:08
beni görünce heyecanlandmi yoksa:))

Beyler kaçıııınnnn :):)

FORZA NKFree
24-03-2011, 03:14
2016

Napıcan wowu dıyıp bende tılsım var bana ver diyen woyager arkadaşımıza :) BaK Gör