PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

SUSPİRİA
21-03-2011, 19:21
Planlar kıtlıyken ıslev goruyor sevıye basılabılıyor bu bırıncı sorun ıcın , buyuk cogunlugu buda ıkıncı sorun ıcın ;)
ozaman sizinki temiz bir oyun değil ben plana saldırı cıkamayacagım siz seviye basacaksınız. oh ne ala. :)

no mercy
21-03-2011, 19:26
ozaman sizinki temiz bir oyun değil ben plana saldırı cıkamayacagım siz seviye basacaksınız. oh ne ala. :)

Plan bızım ıstegımız dogrultusunda kıtlenseydı haklısın temız bır oyun olmazdı ama planın kıtlenmesıyle ılgılı butun acıklamalar oncekı sayfalarda var eger dıkkatlı okursa sebeblerı yazıyor acılma ısteklerıde. Serverda kıtlı wow koyu var neden kımse onunla ılgılı yazmıyor. Varsayalım bundan 1 ay sonra herkes bırbırıyle ugrasırken cat dıye o wow koyu acılır herkeste ordu bıttıkten sonra ve bır sekılde plan calıp sevıye basarak wow kurarsa ne olucak nıye hıc kımse bundan bahsetmıyor. RA bırlıklerı olarak gecen kıs serverındada tek wowumuz 4 tanede planımız vardı (5 te olabılır ) 2 tanesıne cakılı def koyup gerısını gezdırıyorduk suan acık olsa planlar yıne aynı sekılde olurdu...

marx-man07
21-03-2011, 19:27

Kadircem hesabıda kilitlidir ama nedense her fırsatta HZZ dile getiriliyor. Bunun acıklamasını hesabın neden kilitli oldugunu ve bizim istememizle değil multi kilitlediği için hesapların kapalı olduğunu belgelerle sunduk. Plan olan bir hesap kilitlendiğinde planın aktif olma anlayışı travianın bir hatasıdr. En azından wow ve plan olan hesaplar kilitlendiğinde wow köyüne ve plan köyüne saldırıların girmesi serbest olması gerekir diye düşünüyorum...

SUSPİRİA
21-03-2011, 19:31
Plan bızım ıstegımız dogrultusunda kıtlenseydı haklısın temız bır oyun olmazdı ama planın kıtlenmesıyle ılgılı butun acıklamalar oncekı sayfalarda var eger dıkkatlı okursa sebeblerı yazıyor acılma ısteklerıde. Serverda kıtlı wow koyu var neden kımse onunla ılgılı yazmıyor. Varsayalım bundan 1 ay sonra herkes bırbırıyle ugrasırken cat dıye o wow koyu acılır herkeste ordu bıttıkten sonra ve bır sekılde plan calıp sevıye basarak wow kurarsa ne olucak nıye hıc kımse bundan bahsetmıyor. RA bırlıklerı olarak gecen kıs serverındada tek wowumuz 4 tanede planımız vardı (5 te olabılır ) 2 tanesıne cakılı def koyup gerısını gezdırıyorduk suan acık olsa planlar yıne aynı sekılde olurdu...
o zaman temiz bir server için cigarayı birlik dışı edeceksiniz. 5 planınızdan 3 ü kilitli 2 si size yeterdi. sanırsam unevenin köyleri yıkılınca bu starateji gelişti birden diyorum ya izledim hep konuşmadım. şimdi sıra bende temiz bir oyun oynamak istiyorsanız kilitli olan planları wow birliği harici edersiniz. o zaman en önce tebrik edecek kişi ben olurum

marx-man07
21-03-2011, 19:33
o zaman temiz bir server için cigarayı birlik dışı edeceksiniz. 5 planınızdan 3 ü kilitli 2 si size yeterdi. sanırsam unevenin köyleri yıkılınca bu starateji gelişti birden diyorum ya izledim hep konuşmadım. şimdi sıra bende temiz bir oyun oynamak istiyorsanız kilitli olan planları wow birliği harici edersiniz. o zaman en önce tebrik edecek kişi ben olurum

Onun yerine O BiR MaRKa hesabını wow birliğine alalım ne farkederki. Eger yine tebrik edeceksen sırf senin güzel hatrın için teklif attırır o birliğe geçerim. Bu konuşmaların gereksiz oldugu kanısına varacaksan yapayım hemen...

SUSPİRİA
21-03-2011, 19:34
Kadircem hesabıda kilitlidir ama nedense her fırsatta HZZ dile getiriliyor. Bunun acıklamasını hesabın neden kilitli oldugunu ve bizim istememizle değil multi kilitlediği için hesapların kapalı olduğunu belgelerle sunduk. Plan olan bir hesap kilitlendiğinde planın aktif olma anlayışı travianın bir hatasıdr. En azından wow ve plan olan hesaplar kilitlendiğinde wow köyüne ve plan köyüne saldırıların girmesi serbest olması gerekir diye düşünüyorum...

ham,t sen, giyotinden iyi bilirim oyunculuğuna lafım yoktur ben ihsanın (kocakurt) ortagı muharrem hoca ama bu yapılan şey haksızlıktır. kadircem hesabı için söylüyorsan onlarda aynı şeyi yaptuysa buna da karşıyım .

SUSPİRİA
21-03-2011, 19:35
Onun yerine O BiR MaRKa hesabını wow birliğine alalım ne farkederki. Eger yine tebrik edeceksen sırf senin güzel hatrın için teklif attırır o birliğe geçerim. Bu konuşmaların gereksiz oldugu kanısına varacaksan yapayım hemen...
yapmanı canı gönülden isterim cigara hesabı wow birliğinizden cıktığı sürece

no mercy
21-03-2011, 19:38

Bu temız oyuncular gecen yaz serverında H Z Z hesap sılıp gıderken Nerdeydı herkes tılsım alamadılar ondan sılıolar dedı. Sımdı bızde planları kalmadı ondan fordumda aglıyolarmı dıyelım. Hala planlardan bahsedıyorsun bırınızde cıkıp Hırt WW kıtlı hakkımız yenıyor demıyor. Bızım wow larda gunde bınlerce asker aclıktan olurken yuzlerce saldırı gelırken HIRT wow dakıler rahat rahat takılıyor kıtlıyken tahıl derdı olmadıgından askerde kaybetmıyorlar ustelık kendı hesaplarındada def bırıktırıyorlardır buyuk ıhtımalle neresınden bakarsan haksız rekabet 1 hafta sonra 3 5 bına yıkıp acsa ne acmasa ne admın YA o wowu sılsın yada hemen cezasını verıp acsın her gecen saat adamların lehıne ıslıyor...

vahşi
21-03-2011, 19:38

bunun birliklerle alaKası yok yok kardeş.. şuanda HZZ ekibinin işlediği stratejiyi hiç kimse uygulayamaz ve hiç kimse düşünemez..

admlar orduyu çakmış tılsımı almış rakip çok nihayetinde oyunun amacı WW kurmak o hesapları kendilerimi kilitledi multimi kilitledi bu kimseyi bağlamaz..

adamlar hakkıyla ordu çakıp tılsımları topladılar hodri meydan...

NOT: servere kotayı koyun tüm biirlikler birleşip hesap silmeye alın WW lar dahil... gerekli iişlemler içinde SUPPORT veya MULTİLERLE görüşün. DERİM ;)

yildizimsinsen
21-03-2011, 19:41

temiz bir server...
birisi (siz tanımazsınız)wowuna 2 seviye basabilmek için birliğinden çıkarak başka birliğe giriyor (belki de hiç tanımadığı) o zaman sanane diyenler varken arkadaşınızı(çok iyi tanıdığımız) TEMİZ bir server için birlikten atın demek biraz ayıp olmuyor mu?

maksadım tartışma yaratmak değil,yeni bir tartışmaları önlemek içindir.. biraz daha dikkatli düşünelim yazarken..

SUSPİRİA
Bu temız oyuncular gecen yaz serverında H Z Z hesap sılıp gıderken Nerdeydı herkes tılsım alamadılar ondan sılıolar dedı. Sımdı bızde planları kalmadı ondan fordumda aglıyolarmı dıyelım. Hala planlardan bahsedıyorsun bırınızde cıkıp Hırt WW kıtlı hakkımız yenıyor demıyor. Bızım wow larda gunde bınlerce asker aclıktan olurken yuzlerce saldırı gelırken HIRT wow dakıler rahat rahat takılıyor kıtlıyken tahıl derdı olmadıgından askerde kaybetmıyorlar ustelık kendı hesaplarındada def bırıktırıyorlardır buyuk ıhtımalle neresınden bakarsan haksız rekabet 1 hafta sonra 3 5 bına yıkıp acsa ne acmasa ne admın YA o wowu sılsın yada hemen cezasını verıp acsın her gecen saat adamların lehıne ıslıyor...

bir yanlış bir yanlış la düzeltmek yanlıştır. sizin durumunuz dikkatimi bu gün çekti ve anında yazdım şimdi multihunterleri göreve cagırıyorum. hesaplar acılsın hırt hesabının kapalı olmasıda yanlış kesinlikle dediklerinize katılıyorum

marx-man07
yapmanı canı gönülden isterim cigara hesabı wow birliğinizden cıktığı sürece

Ciqara hesabı bizim en değerli hesaplarımızdan birisidir ve kendisinde kilitli olsada wow vardır. Birlikten cıkarılması söz konusu olamaz listede hzz birliklerine ait 2 wow oldugunun görünmesini istememiz en doğal hakkımızdır. yukardaki mesajı yazmamın nedeni benim o birliğe gecmemle ciqaranı orda olmasının hiç bir farkı yoktur. Eğer elimizde sadece uneven planı ve ciqara planı olsa dediğin gercekten doğrudur.Birlik yönetimi olarak oturur karar veririz. Ama fazladan planımız oldğu için böle bir çaba içine girmemize gerek yoktur. Bu isteğinizi joker-as wowı için söleyebilirsiniz ama...

SUSPİRİA
21-03-2011, 19:43
temiz bir server...
birisi (siz tanımazsınız)wowuna 2 seviye basabilmek için birliğinden çıkarak başka birliğe giriyor (belki de hiç tanımadığı) o zaman sanane diyenler varken arkadaşınızı(çok iyi tanıdığımız) TEMİZ bir server için birlikten atın demek biraz ayıp olmuyor mu?

maksadım tartışma yaratmak değil,yeni bir tartışmaları önlemek içindir.. biraz daha dikkatli düşünelim yazarken..

o yapılabilir doğruluğu yanlışlığı birlik yöneticilerini ilgilendirir buradakı olay bambaşka arkadaşım çerle çöpü ayıralım lütfen

SUSPİRİA
21-03-2011, 19:46
Ciqara hesabı bizim en değerli hesaplarımızdan birisidir ve kendisinde kilitli olsada wow vardır. Birlikten cıkarılması söz konusu olamaz listede hzz birliklerine ait 2 wow oldugunun görünmesini istememiz en doğal hakkımızdır. yukardaki mesajı yazmamın nedeni benim o birliğe gecmemle ciqaranı orda olmasının hiç bir farkı yoktur. Eğer elimizde sadece uneven planı ve ciqara planı olsa dediğin gercekten doğrudur.Birlik yönetimi olarak oturur karar veririz. Ama fazladan planımız oldğu için böle bir çaba içine girmemize gerek yoktur. Bu isteğinizi joker-as wowı için söleyebilirsiniz ama...
sevgili hamit 5 planınız var. 3 ü kilitli sen ve serkan var plan sahibi serkanın planıda bir başkasında suan ne dememi bekliyorsun şu an ?

marx-man07
21-03-2011, 19:49
sevgili hamit 5 planınız var. 3 ü kilitli sen ve serkan var plan sahibi ne dememi bekliyorsun şu an ?

Ciqara birlikten cıksada bişeyin farkemiyecegini anlamanı istiyorum hocam:) Biz oyunun kaderini değiştircek bir yanlış yapmıyoruz. Wowın kitlenmesi daha vahim durumdur. Bunu bizler değil travian yöneticilerinin düzeltmesi gerekir.

marx-man07
21-03-2011, 19:50
sevgili hamit 5 planınız var. 3 ü kilitli sen ve serkan var plan sahibi serkanın planıda bir başkasında suan ne dememi bekliyorsun şu an ?

Serkanda plan olmadan zaten seviye basamaz. Başkasında olması yada olmaması farketmez ki...

SUSPİRİA
21-03-2011, 19:51
Ciqara birlikten cıksada bişeyin farkemiyecegini anlamanı istiyorum hocam:) Biz oyunun kaderini değiştircek bir yanlış yapmıyoruz. Wowın kitlenmesi daha vahim durumdur. Bunu bizler değil travian yöneticilerinin düzeltmesi gerekir.

ben yönetici olsam normal köylere uygulanan cezanın en az iki katını kitlenen wowlara uygularım ve wowu herhalukarda acarım.

marx-man07
21-03-2011, 19:53
ben yönetici olsam normal köylere uygulanan cezanın en az iki katını kitlenen wowlara uygularım ve wowu herhalukarda acarım.

Ama değilsin keşke dediğin yapılsa yada wow yada planın oldugu köylere saldırı serbest olsa. hesap kilitli olsun ama o köylere saldırı serbest olsun en mantıklısı budur sanırım...

SUSPİRİA
21-03-2011, 19:56
Serkanda plan olmadan zaten seviye basamaz. Başkasında olması yada olmaması farketmez ki...

hala anlatamadım kendimi size serkan bu şekilde 5 seviye bastı . her plan kacırmasında 5 seviye bassa zor bir durum ama. yanlış bir uygulama yüzünden basılmış 10 belki 20 seviye olur buda acıkcası bana pek dogru gelmiyor he sunuda belirteyim hırt wowunun kilitli kalması da aynen aynı şey

eCu
21-03-2011, 20:15
üstad biliyorum zaten bende gördüm böyle orduları. yukarda bahsettiğim konuda buydu zaten. elde kalan rekor ordu raporlarını gördük. o yüzden bizimkisinin rekor olacağını şahsen düşünmedim demiştim.
sadece görebildiğim kadarı ile wowa atış yapılan ordular arasında bizimki olmuş galiba:)
yoksa birde yanlış hatırlamıyorsam bir başka arkadaşta sağlam bi tokmak ordusuda vardı 1 milyon üstü sanırım:)
o raporuda biraz araştırsam bulurum:)

Ugrastirmiyim, bulunmusu var :)

http://i43.tinypic.com/2uidv8y.jpg

FORZA NKFree
21-03-2011, 20:20
2010

Gül Gül Öldüm :) :)

ShekiLL
21-03-2011, 20:26
2010

Cahit Başlık barası iste :) seviyesi kadar kilo Altın :)

FORZA NKFree
21-03-2011, 20:28
Cahit Başlık barası iste :) seviyesi kadar kilo Altın :)

Desene ozaman Beleşe wow verıcez :)

corsann
21-03-2011, 20:34
2010

harbiden komikmiş :)

harmanım
21-03-2011, 20:36

Bende daha komikleri var :D Sen iste ben sana msnden atarım :D

FORZA NKFree
21-03-2011, 20:56

Başlık parasını da kabul etmıyor ama :)

MVP_PEACE
21-03-2011, 21:03
yok usta 3x raporu bu. görmüştük o zaman bu raporu.
elde kalan bi ordu oldu. hatta yanılmıyorsam wowa yetişemiyecekleri belli olduğu için kendi yan köylerine göndermişlerdi rapor olsun diye:)
gerçekten yazık olmuş o emeğe. wow raporu alamadan.

dip soru ? hatta hamit bizimde elde kalan ordu ile aynı serverdamıydı bilmem. sanki öyle hatırlıyorum:)))))

hesapta oynayanlardan bırı de bendım:D
ahahaha
yardım amaclı takılıyorduk.gondermemıstı ana sahıbı hesabın daha var dıye dıye patladı ordu elde
ahhaahha:D
1 mılyon balta yapmak lazım artık:P

MVP_PEACE
21-03-2011, 21:05
Ugrastirmiyim, bulunmusu var :)

http://i43.tinypic.com/2uidv8y.jpg

türk serverlarındakı nıck ıyle
kimyacı ve arkadaslarının hesabıydı sanırım bu
yunan serverı olması lazım :D

the CaLL
21-03-2011, 21:07
öncelikle iyi aksamlar dilerim

sonra kısa bi acıklama yapayım

foruma girişim 1 gun engellendı

gerekce uygunsuz söylermiş

dengesizin biri yazıyor..

Kesgın unven in altına girmiş diye bi msj gönderiliyor

sonrasında ''g'' planına gecin diyor

neymiş bizde ''y...k planına alcam seni demişim

böyle sacma bi gerekceden foruma girişim engelleniyor..

Burdan modlara sesleniyorum

bu gerekceden benim foruma girişimi engelleyemezsin arkadas.

Acık sacın söz mu var y...k nin anlamı ne ne ? Bası ''y'' le baslayıp sonu ''k'' le biten arası .... Olunca olunca ip mi banlanıyorr...

Isterseniz ben size birsürü kelime cıkartayım bası y le baslayan sonu k biten

neyse eyv diyelim gecelim...

Özel mesajla derdinizi anlatmıştınız ben de size oradan gerekçeyi açıklamıştım.

Şayet populist davranacaksak ben de buradan tekrarlayayım.

Başı y ile başlayan sonu k ile biten iyi dileklerinizi bildirdiğiniz kelimeyi neden y...k şeklinde yazarsınız merak ettim, herkes de merak ediyordur eminim.

Özel mesajda da söyledim birbirimizi kandırmayalım en azından karşıdaki çocuğu kandırır gibi davranmayalım diye. Kurallardaki açığı bulmaksa gayretiniz bu biraz komik oldu gerçekten. En azından bana birisi y...k yazsa bile sinirlenmem diyorsanız bile -ki demezsiniz sanırım- forumdaki diğer üyelere yazamazsınız. Genel anlayış bellidir çünkü. Burada da kimsenin itiraz edeceğini düşünmüyorum.

Diğer üyelerin yazdıklarından bahsetmişsiniz. Yine buradan söyleyeyim elimizden geldiği kadar takip ediyoruz ama siz de hak verirsiniz ki bütün server başlıklarını okumamız olanaksız. (bazen o kadar bile okuduğumuz oluyor) Şikayet geldiği zaman müdahale ediyoruz. Buna rağmen işimizi yapmamakla suçlanıyoruz o da ayrı mesele. Size de söylediğim gibi kaç senedir ne oyunda hesabım ne de oyundan tanıdığım forum üyesi vardır. Çifte standartı gerektirecek sebebim bile yok kaygınız buysa.

Neyse konuyu dağıtmayalım. Bütün birliklere wow yolunda başarılar.

İyi forumlar.

vahşi
21-03-2011, 21:11
Özel mesajla derdinizi anlatmıştınız ben de size oradan gerekçeyi açıklamıştım.

Şayet populist davranacaksak ben de buradan tekrarlayayım.

Başı y ile başlayan sonu k ile biten iyi dileklerinizi bildirdiğiniz kelimeyi neden y...k şeklinde yazarsınız merak ettim, herkes de merak ediyordur eminim.

Özel mesajda da söyledim birbirimizi kandırmayalım en azından karşıdaki çocuğu kandırır gibi davranmayalım diye. Kurallardaki açığı bulmaksa gayretiniz bu biraz komik oldu gerçekten. En azından bana birisi y...k yazsa bile sinirlenmem diyorsanız bile -ki demezsiniz sanırım- forumdaki diğer üyelere yazamazsınız. Genel anlayış bellidir çünkü. Burada da kimsenin itiraz edeceğini düşünmüyorum.

Diğer üyelerin yazdıklarından bahsetmişsiniz. Yine buradan söyleyeyim elimizden geldiği kadar takip ediyoruz ama siz de hak verirsiniz ki bütün server başlıklarını okumamız olanaksız. (bazen o kadar bile okuduğumuz oluyor) Şikayet geldiği zaman müdahale ediyoruz. Buna rağmen işimizi yapmamakla suçlanıyoruz o da ayrı mesele. Size de söylediğim gibi kaç senedir ne oyunda hesabım ne de oyundan tanıdığım forum üyesi vardır. Çifte standartı gerektirecek sebebim bile yok kaygınız buysa.

Neyse konuyu dağıtmayalım. Bütün birliklere wow yolunda başarılar.

İyi forumlar.

hepsi doğruda şu sonda tüm birlikler demişsin:D orayı düzelt derim sadece UNEVEN var:p

harmanım
21-03-2011, 21:24
hepsi doğruda şu sonda tüm birlikler demişsin:D orayı düzelt derim sadece UNEVEN var:p

Bak wowunuz var ama kurma ümidiniz yok. :)

Neden ?

Çünkü 46LIKLAR tüm ümidinizi suya düşürdü. :)

vahşi
21-03-2011, 21:40
Bak wowunuz var ama kurma ümidiniz yok.

Neden ?

Çünkü 46LIKLAR tüm ümidinizi suya düşürdü.

bizim bir ihtimalimiz var.. ya sizin??

hayallerinde dahi olsa göremezsin:D

daha oyun bitmedi biz hiç başlamadık. biz başladığımızda neler yapıyoruz sen çok iyi bilirsin fırtına öncsi sessizlik;)

WW kilidi meselesine gelince tılsım yok WW unda acılmasının bir anlamı yok:rolleyes:

elbet tılsım olacak sadece büyük bir SABIR...

NOT: geceleri uyuyamıyomuşsun geçen öyle bir yazını gördüm.. (HEYECANDAN)

yav sen neyin heyecaını yaşıyorsun başkaları saldırı yapmış uyumuş ama sen sabahlara kadar beklemişsin bekçilik yapıyosan bizdede bir kaç hesap var.. haberin olsun.

yav kardeşim WW un yok bişeyin yok neden uyumuyosun:D serverde bir tek sen uykusuz kalıyomuşsun... kendine yazık etme başkaları oynuyor sen neden uyumuyosun:p

Black_White
21-03-2011, 21:48
WW kilidi meselesine gelince tılsım yok WW unda acılmasının bir anlamı yok:rolleyes:

Açılması için bi çaba harcamıyorsunuz yani?

vahşi
21-03-2011, 21:51

oyun böyle biter.. tılsım yoksa hesapta açtırılmaz;)

SUSPİRİA
21-03-2011, 22:05

arkadaşlar biz emek veriyoruz sizin dediklerinize bakın cidden ayıp oluyor ama. ben tılsımlarında wowunda acılmasını istiyorum .

sempatura
21-03-2011, 22:07
Korku başa bela :)) sanırım bırılerı tarafından wow alınmasından korkuyorlar...

Bır wow hesabı actırmamak ıcın caba sarfedıyorsa akla gelen tek şey budur...

vahşi
21-03-2011, 22:10
arkadaşlar biz emek veriyoruz sizin dediklerinize bakın cidden ayıp oluyor ama. ben tılsımlarında wowunda acılmasını istiyorum .

bunun hiç bir şekilde ayıbı yada kınanması olamaz..

savaşta esnasında herşey mubahtır sözüYle yola çıkıp stratejide eklersen bence hiç bir haksızlık görünmüyor..

oyunda yapılabilecek tek yol var..

oyun kurallarına bir düzenleme lazım onun dışında bir sorun yok bu şekilde hiç bir birlik WW kuramaz nedenmi??

herkes askerini seviye basan WW a kullanacak buda demek oluyorki natarlar servere reset çekecek

vahşi
21-03-2011, 22:13
Korku başa bela :)) sanırım bırılerı tarafından wow alınmasından korkuyorlar...

Bır wow hesabı actırmamak ıcın caba sarfedıyorsa akla gelen tek şey budur...

serverde WW u reislenecek kişiler belli 2 serverde getirsn HIRT wowu reislenmez orası tartışılmaz...

WW köyüne gerek asker gerek tahıl atmak gibi bir sıkıntı ve bunalım..

ve en önemlisi STRES yok

TESTERE biliklerinde şuan hiç biri mevcut deil..

sadırı askeri olan saldırı askeri kasmaya devam edyr savunma askerii olan savunma basıp itirahate geçiyor..

ilgili WW larada tahıl desteğinde bulunuluyor..

eCu
21-03-2011, 22:19
türk serverlarındakı nıck ıyle
kimyacı ve arkadaslarının hesabıydı sanırım bu
yunan serverı olması lazım :D

Evet dostum,
Whocares dede, Kimyaci, Koray ve arkadaslarinin hesabi, Yunan serveri 1.si :) Ben yoktum buralarda o sira, cok biliyormusum gibi yazmayim, ama cok guzel ordu gercekten...

erenbaba
21-03-2011, 22:23
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/21/13194.bmp
He arkadaşlar raporu silmiştim... oktayı aradım buldum :D 7.speede benimde baktığım slayer06 roma mancınık rekorudur... bilen biliyor 2 gündür uraştım:)

vahşi
21-03-2011, 22:27
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/21/13194.bmp
He arkadaşlar raporu silmiştim... oktayı aradım buldum :D 7.speede benimde baktığım slayer06 roma mancınık rekorudur... bilen biliyor 2 gündür uraştım:)

güzel ordu..

fakat şu zagor arkadaşımız hepsi bukadarmı derken bu orduyu ve macınığı beklemiyodu:D

erenbaba
21-03-2011, 22:28
güzel ordu..

fakat şu zagor arkadaşımız hepsi bukadarmı derken bu orduyu beklemiyodu:D
Gerçekten iyiydi arkadaşımız çünkü yanlış hatırlamıyorsam 0 lanmamıştı hiç :)

yildizimsinsen
21-03-2011, 22:53
slayer06 nın bu raporu son zamanlardaydı,serverde 1 seviye indirmenin çok önemli olduğu anlardı.. forumda bu rapor çok ses getirmişti diye hatırlıyorum.. sıfırlanma olayına gelince WW kuran Tarlacı da dahil her WW en az 1-2 defa 0 görmüştü.. ama bu rapor defansların zirve yaptığı zamandaydı..

bnbn
21-03-2011, 23:00
Hala planlardan bahsedıyorsun bırınızde cıkıp Hırt WW kıtlı hakkımız yenıyor demıyor. Bızım wow larda gunde bınlerce asker aclıktan olurken yuzlerce saldırı gelırken HIRT wow dakıler rahat rahat takılıyor kıtlıyken tahıl derdı olmadıgından askerde kaybetmıyorlar ustelık kendı hesaplarındada def bırıktırıyorlardır buyuk ıhtımalle neresınden bakarsan haksız rekabet 1 hafta sonra 3 5 bına yıkıp acsa ne acmasa ne admın YA o wowu sılsın yada hemen cezasını verıp acsın her gecen saat adamların lehıne ıslıyor...[/B]

Böyle bir tartışma içerisine girmezdim bile ama madem olayda bizim wowun ismi söz konusuysa,

-Cıgara hesabını ewet belki siz kitlettirmediniz ama isteseydiniz şimdiye kadar açtırabilirdiniz..Çocuk kandırmayın lütfen..Admin tarafından silinecek wow hesapları warsa ilk etapta silinmesi yada açılması gereken hesap bu hırt değil cıgara hesabıdır..Planları kaçırmakla uğraşmamak için yaptığınız güzel bir strateji..Yanlış bir davranış yok burda ve tamamen strateji...

Ama yanlış olan sizin bu stratejinizi eleştiren düşünceler ve dahada önemlisi sizin bunu kabullenmeyerek karşıdakilere bunu yutturabilme çabanız..Oysa yaptığınızın strateji olduğunu dürüstçe beyan edebilirsiniz..Benim açımdan bunda etik dışı bir davranış yok..Tamamen strateji derim..

hala anlatamadım kendimi size serkan bu şekilde 5 seviye bastı . her plan kacırmasında 5 seviye bassa zor bir durum ama. yanlış bir uygulama yüzünden basılmış 10 belki 20 seviye olur buda acıkcası bana pek dogru gelmiyor he sunuda belirteyim hırt wowunun kilitli kalması da aynen aynı şey

Hırt wowunun kitli kalmasıyla cıgara hesabının kitli kalması aynı şey değil bu konuda katılmıyorum sana..hırt wowu yüzde 99 ihtimalle oyunun kaderini değiştirmeyecek ve oyunun gidişatına bir değişiklik getirmeyecektir..Ama aynı olay cıgara için geçerli değil..Ondan alınabilecek bir plan diğer wowların durumunu değiştirebilirdi..

Sizin harcamadığınız kadar..

no mercy
21-03-2011, 23:10
Böyle bir tartışma içerisine girmezdim bile ama madem olayda bizim wowun ismi söz konusuysa,

-Cıgara hesabını ewet belki siz kitlettirmediniz ama isteseydiniz şimdiye kadar açtırabilirdiniz..Çocuk kandırmayın lütfen..Admin tarafından silinecek wow hesapları warsa ilk etapta silinmesi yada açılması gereken hesap bu hırt değil cıgara hesabıdır..Planları kaçırmakla uğraşmamak için yaptığınız güzel bir strateji..Yanlış bir davranış yok burda ve tamamen strateji...

Ama yanlış olan sizin bu stratejinizi eleştiren düşünceler ve dahada önemlisi sizin bunu kabullenmeyerek karşıdakilere bunu yutturabilme çabanız..Oysa yaptığınızın strateji olduğunu dürüstçe beyan edebilirsiniz..Benim açımdan bunda etik dışı bir davranış yok..Tamamen strateji derim..

Hırt wowunun kitli kalmasıyla cıgara hesabının kitli kalması aynı şey değil bu konuda katılmıyorum sana..hırt wowu yüzde 99 ihtimalle oyunun kaderini değiştirmeyecek ve oyunun gidişatına bir değişiklik getirmeyecektir..Ama aynı olay cıgara için geçerli değil..Ondan alınabilecek bir plan diğer wowların durumunu değiştirebilirdi..

Şuna korktuk actıramıyoruz desenize cocukca planlarınızdan haberımız yok sanma sadece artık bazı seylerı forumdakılerınde gormesını ıstıyoruz. Isınıze gelınce cıgara ya yuklenırsınız. Multıhunter a attıgımız mesajlar ortada sızın varmı multıhunter a gonderdıgınız mesaj tabı sızde haklısınız F 46lık korkusu basa bela ;)

sempatura
21-03-2011, 23:17
Cigara hesabında eşşiz casus tılsımı varken neden hesabını kilitli tutsun ki :cool:
Kiii zaten adam dün multıhuntere attıgı mesajı bıle koymuş foruma...

bnbn
21-03-2011, 23:20
Şuna korktuk actıramıyoruz desenize cocukca planlarınızdan haberımız yok sanma sadece artık bazı seylerı forumdakılerınde gormesını ıstıyoruz. Isınıze gelınce cıgara ya yuklenırsınız. Multıhunter a attıgımız mesajlar ortada sızın varmı multıhunter a gonderdıgınız mesaj tabı sızde haklısınız F 46lık korkusu basa bela ;)

Nasıl bir mesaj bu böyle..!

Senden alıntı yaptığım kısma bak orda demek istediğimi bile anlamadan zıplamışsın..

cıgara hesabı ile ilgili binbir çeşit çamurlar yalanlar dolanlar mızmızlar vs yapıldı ama bununla ilgili bu stratejiye yönelik tek bir eleştirimiz olmadı..Ama olayda hırt ismini ağzına alan ilk kişi sen iken şimdide çıkıp konuyla tamamen alakasız olan bir durumdan bahseder oldun..Ne f i ne 46 lığı arkadaşım...Köylü muhabbeti yapacaksan senin muhatabın ben değilim..

Yazdıklarında biraz akıl mantık ve konuyla alakalı ithamlar olsun...

Korkmakmış çocukça planlarmış..Hey allahım ya...

uNeVeN
21-03-2011, 23:22

Ramoooo , şu ortağın sana fazla sövüyor haberin olsun.. Sanırım biraz da haklı..
Verilen ödevler bitti mi de burda çene çalıyorsun bakayım sen :)
Önce dersss , sonra forum :p

Bırak millete laf yetiştirmeyi , çıktık 50 defa açıklamasını yaptık..
" ANlayana sivri sinek saz , anlamayana davul zurna az " dee ve çekil kenara ;)
Bizim içimiz rahat ..

Çıkıp şunu dememiz lazım o zaman planlar kilitlendi hadi onları biz kilitlettik , 20 tane defans hesabımız neden kilitlendi ?

PLanlarla beraber 20 Defans hesabımızın da açılmasını istiyoruz ;)

Dİpcik: Yeni ödeviniz knk : 5 güne 80k preto 15k lejyon istiyorum :D

bnbn
21-03-2011, 23:24
Ramoooo , şu ortağın sana fazla sövüyor haberin olsun.. Sanırım biraz da haklı..
Verilen ödevler bitti mi de burda çene çalıyorsun bakayım sen :)
Önce dersss , sonra forum :p

" ANlayana sivri sinek saz , anlamayana davul zurna az " dee ve çekil kenara ;)

Bende onu diyorum bıraksın millete laf yetiştirmeyi..

Ama sizinki maşallah milletede laf yetiştirdiği gibi başkalarına çamur atmayıda iyi beceriyor

no mercy
21-03-2011, 23:25
Nasıl bir mesaj bu böyle..!

Senden alıntı yaptığım kısma bak orda demek istediğimi bile anlamadan zıplamışsın..

cıgara hesabı ile ilgili binbir çeşit çamurlar yalanlar dolanlar mızmızlar vs yapıldı ama bununla ilgili bu stratejiye yönelik tek bir eleştirimiz olmadı..Ama olayda hırt ismini ağzına alan ilk kişi sen iken şimdide çıkıp konuyla tamamen alakasız olan bir durumdan bahseder oldun..Ne f i ne 46 lığı arkadaşım...Köylü muhabbeti yapacaksan senin muhatabın ben değilim..

Yazdıklarında biraz akıl mantık ve konuyla alakalı ithamlar olsun...

Korkmakmış çocukça planlarmış..Hey allahım ya...

Senın anlamadıgın nokta bızım cıgara hesabının kıtlı kalması gıbı bı stratejımız yok. Zaten olaylarla cıgarayı bagdastıran sızsınız. Benım tepkım Hırt WW un kıtlı kalıp bu sekılde avantaj saglamasıdır. Herkes bırbırıyle ugrasırken sızın wow koyu resmen yatıyor. Herhangı bır ıletısımınız oldumu multı hunterla sen buna cevap ver Bızım yazısmalarımız oncekı sayfalarda mevcuttur.

uNeVeN
21-03-2011, 23:28
Bende onu diyorum bıraksın millete laf yetiştirmeyi..

Ama sizinki maşallah milletede laf yetiştirdiği gibi başkalarına çamur atmayıda iyi beceriyor

Benim rambommm ne gerekiyorsa onu söylüyor , söylediklerinde problem yok ;)
Sadece herkesi kendisi gibi ; bir şeyi bir defa söyleyince anlayacaklar sanıyor ona kızıyorum ben :)

bnbn
21-03-2011, 23:29
Senın anlamadıgın nokta bızım cıgara hesabının kıtlı kalması gıbı bı stratejımız yok. Zaten olaylarla cıgarayı bagdastıran sızsınız. Benım tepkım Hırt WW un kıtlı kalıp bu sekılde avantaj saglamasıdır. Herkes bırbırıyle ugrasırken sızın wow koyu resmen yatıyor. Herhangı bır ıletısımınız oldumu multı hunterla sen buna cevap ver Bızım yazısmalarımız oncekı sayfalarda mevcuttur.

Bu konuyla ilgili son yorumumu yapim,

Cıgara hesabı için benim kişisel düşüncem stratejinizin bir parçası idi..Yanlış düşünmüş olabilirim ama bununla ilgili bir söylemim olmadı forumda..Ben çamur atmam...

Dediğim gibi,

benim ağzımdan bu konuyla ilgili tek yorum yapılmadı..Kişisel düşüncemi burda forumdada paylaşmamıştım taki sen hırt için düşüncelerini beyan edene kadar..

no mercy
21-03-2011, 23:30
Verilen ödevler bitti mi de burda çene çalıyorsun bakayım sen
Önce dersss , sonra forum

" ANlayana sivri sinek saz , anlamayana davul zurna az " dee ve çekil kenara
Bizim içimiz rahat ..

Çıkıp şunu dememiz lazım o zaman planlar kilitlendi hadi onları biz kilitlettik , 20 tane defans hesabımız neden kilitlendi ?

PLanlarla beraber 20 Defans hesabımızın da açılmasını istiyoruz ;)

Ortagım yattıgı gunlere saysın hesaba bakmayı:) Ben ızınlıyım 2 gun sonra gorusuruz. Sende haklısın kanka yazıyoruz yazıyor bosa gıdıyor ben bı sure forumada ugramayayı en ıyısı :)

Bende onu diyorum bırak millete laf yetiştirmeyi..

Benım kımseye camur attıgım yok. Sadece bazı gerçeklerı goz onune serdım ...

Black_White
21-03-2011, 23:30

serverde WW u reislenecek kişiler belli 2 serverde getirsn HIRT wowu reislenmez orası tartışılmaz...

WW köyüne gerek asker gerek tahıl atmak gibi bir sıkıntı ve bunalım..

ve en önemlisi STRES yok

TESTERE biliklerinde şuan hiç biri mevcut deil..

sadırı askeri olan saldırı askeri kasmaya devam edyr savunma askerii olan savunma basıp itirahate geçiyor..

ilgili WW larada tahıl desteğinde bulunuluyor..

Planları koruyacak güce sahibiz !

Ama sizin wowu koruyacak gücünüz belliki kalmamış.
Hesapların açılması için hergün msj atılıyor. Hesaplar açıldığında hangi çamuru atacaksınız merakla bekliyoruz.

bnbn
21-03-2011, 23:35
Planları koruyacak güce sahibiz !

Ama sizin wowu koruyacak gücünüz belliki kalmamış.
Hesapların açılması için hergün msj atılıyor. Hesaplar açıldığında hangi çamuru atacaksınız merakla bekliyoruz.

Aynı şeyleri defalarca anlatmaktan eminim sizlerde bıkmışsınızdır..Bende aynı şeyleri defalarca tekrar etmeyecek kadar üşengeç bir adamım..

Mesajınla ilgili cevabım aşşağda

İyi forumlar..

Bu konuyla ilgili son yorumumu yapim,

Cıgara hesabı için benim kişisel düşüncem stratejinizin bir parçası idi..Yanlış düşünmüş olabilirim ama bununla ilgili bir söylemim olmadı forumda..Ben çamur atmam...

Dediğim gibi,

benim ağzımdan bu konuyla ilgili tek yorum yapılmadı..Kişisel düşüncemi burda forumdada paylaşmamıştım taki sen hırt için düşüncelerini beyan edene kadar..

topalosman
21-03-2011, 23:36
tek sıkıntı oyun kuralları yönetim değiştirmediği sürece bu olaylar uzayıp gider

bu arada kilitli hesaplar isteseler hesabı hemen açtırılar kimse masal okumasın yok yazdıkda açılmadı gibi

not:Tencere dibin kara seninki daha kara:D

Circassian
21-03-2011, 23:42
Plan sahibi 2 kişinin kilitli olması, bir birlikten wowumuza gelen saldırı sırasında hesabın kilitli olması ( ki bu tahıl sıkıntısını ve yıkılma ihtimalini ortadan kaldırır malum) vs... çivisi çıktı artık anlayana, kredi kartlarımız boşaldı, zamanlarımız çalındı, şimdi sıra emeklerin çalınmasına geldi. Ha tüm bunlara göz yuman travianın A sından Z sine herkese de selamlar!

yildizimsinsen
21-03-2011, 23:46

bu olayla ilgili kim ne derse desin zaman haklıyı yine gösterecektir..
fakat yukarıdaki ifadeler çok dikkatimi çekti.. birbiriyle çelişen bir konuşma.. belli ki bir amaç için kullanılmış.. aynısını bir daha yaz desem kopyalayamadıkça sanırım bnbn bir daha bu şekilde cümleri yazmayı başaramaz.. çünkü 2 cümlesi birbirine çok ters..

Black_White
21-03-2011, 23:48
Aynı şeyleri defalarca anlatmaktan eminim sizlerde bıkmışsınızdır..Bende aynı şeyleri defalarca tekrar etmeyecek kadar üşengeç bir adamım..

Mesajınla ilgili cevabım aşşağda

İyi forumlar..

Stratejimizi açıkladık ama hala senaryolar uyduruluyor!

Cıqara hesabına planları almamızın tek sebebi eşsiz casus tılsımının olmasıdır.

Bu hesap bizim ve sahibi için önemli bir hesaptır. Kilitli kalması ile ilgili bir stratejimiz olmadı olamazda. Sadece bu hesap için değil kilitli olan diğer hesaplarda bu hesap kadar önemlidir en kısa sürede açılması için elimizden geleni yapıyoruz...

eXtacy.

by ati
21-03-2011, 23:57
Bakın arkadaşlar belki cogunuz beni sevmezsiniz veya benim msjlarda biraz sert yazmam sizlere ters gelirki normaldir kendimi kimseye sevdirmek zorunda degilim msj yazarken hiç kasmam kendım ne düşünüyorsam yazarım.....

Ama hırt wow konusunda kimse bana bişey diyemez bizler yıktık 2 köyü kaldı tam merkezini yıkacaz hesap kilitlendi...
Ogün bugundur 46lıklar hakkında cokşey yazarlar ama gidip m.h köyü acın die msj yazmazlar.....
Gece tahıl derdi yok savunma derdi yok şuan bircok köyü kilitli diger köyleri savunma kasıyor peki sizce normalmi?
amaçları çok basit ordular azalsın zaten bircok birlik yanında onlarıda RA/HZZ birbirlerine soktular onların herşey istedigi gibi gidiyor........

ZOMBİNE

by ati
22-03-2011, 00:00
Şunuda EKLEYİM yerim böle oyunu yerim böle wow u kitli kalacak kalacak kimsede ordu kalmayınca wow acılacak biz bölelerine YUSUF YUSUF dioruz...........

bnbn
22-03-2011, 00:13
............................

by ati
22-03-2011, 00:19
Mesela?

cıgara yada hırt hesabının durumu için,

adresi herkez biliyor...Yeri burası değil...

İyi oyunlar..

Benim adresim bellide adresdeki kişiler korkup hesap açtırmak yerine forumda laf yetiştiriyor cıgara hesabı kıtlıyse uneven e saldır secenek var ya biz napalım sizin wow yıkmak istiyoz gerci siz uyanıksınız herkezi sokun birbirine sonra hesap açtırın......

işine gelince bülbül olursun işine gelmeyince yeri burası degıl bide benle tek tek konuşamazsın msj yaz digerlerini cagır:cool:

ShekiLL
22-03-2011, 00:19
Plan sahibi 2 kişinin kilitli olması, bir birlikten wowumuza gelen saldırı sırasında hesabın kilitli olması ( ki bu tahıl sıkıntısını ve yıkılma ihtimalini ortadan kaldırır malum) vs... çivisi çıktı artık anlayana, kredi kartlarımız boşaldı, zamanlarımız çalındı, şimdi sıra emeklerin çalınmasına geldi. Ha tüm bunlara göz yuman travianın A sından Z sine herkese de selamlar!

Bu zaman Kadar Gorduğum En Berbat Wow Dönemi.. Kesinlikle Katılıyorum Abi SAna....

bnbn
22-03-2011, 00:28
Benim adresim bellide adresdeki kişiler korkup hesap açtırmak yerine forumda laf yetiştiriyor cıgara hesabı kıtlıyse uneven e saldır secenek var ya biz napalım sizin wow yıkmak istiyoz gerci siz uyanıksınız herkezi sokun birbirine sonra hesap açtırın......

işine gelince bülbül olursun işine gelmeyince yeri burası degıl bide benle tek tek konuşamazsın msj yaz digerlerini cagır:cool:

Atilla şu oyunda korku kelimesini ağzına en çok alan adam sensin farkındamısın...:)

Şu serverda sadece bizim birde planlarımızın farkında olan senin kafan çalışıyor..Öylemi?

Atilla canın sıkılıyorsa sıkılıyor de muhabbet edelim..;)

by ati
22-03-2011, 00:35
Atilla şu oyunda korku kelimesini ağzına en çok alan adam sensin farkındamısın...:)

Şu serverda sadece bizim birde planlarımızın farkında olan senin kafan çalışıyor..Öylemi?

Atilla canın sıkılıyorsa sıkılıyor de muhabbet edelim..;)

Ben bi hafta önce ne dedim zamanı gelecek sadece bi kişiye inat nasıl msj belge koyuluyormuş göreceksınız dedim......
Bende olan msjlar nie hesabı açmıyorsunuz cvp bende :)
Yan yana konuşulan yapılan planlar.....
Diger birlikleri birbirine sokma planları....

Burda durust takılıp diger yerlerde cevırdıgınız işler....

Korkuyorsunuz diorsam var bildigim......

Size söledigim herkelimenin anlamı var......

gelen msjlar bende:)

Bekle vaktını gipdap ogunlerde gelecek ama sizin bu planınızı BEN BOZACAM:)

O ZAMANDA HEPINIZI FORUMA BEKLERİM DÜRÜST KİŞİLERSİNİZ YA:)

bnbn
22-03-2011, 00:42
Ben bi hafta önce ne dedim zamanı gelecek sadece bi kişiye inat nasıl msj belge koyuluyormuş göreceksınız dedim......
Bende olan msjlar nie hesabı açmıyorsunuz cvp bende :)
Yan yana konuşulan yapılan planlar.....
Diger birlikleri birbirine sokma planları....

Burda durust takılıp diger yerlerde cevırdıgınız işler....

Korkuyorsunuz diorsam var bildigim......

Size söledigim herkelimenin anlamı var......

gelen msjlar bende:)

Bekle vaktını gipdap ogunlerde gelecek ama sizin bu planınızı BEN BOZACAM:)

O ZAMANDA HEPINIZI FORUMA BEKLERİM DÜRÜST KİŞİLERSİNİZ YA:)

Atilla şu oyunda,

Yıkacak adam yıkacağını,

gelecek kişi geleceğini,

Belge sunacak kişi belge sunacağını söylemez...

Ayrıca nasıl bir belgedir bu walla merak ettim..Olaki bizim aleyhimize olacak bir yorum yada belgeni bizimkiler neden önemsesinki..Oyun bu ve bittiğinde akılda kalacak bi kaç bişiyi söyleyeyim sana,

HZZ ın ordusu kesginin defansı...Belki 46 lıklardan bi kaç adamda hırt köyünün yıkılan köylerini unutmayacak:))

Bak sabaha kadar uğraşacağım bir tezim var ve onun sıkıntısının yanında burası devede kulak kalır..Buna rağmen sen kızma darılma ve sonra girdap herşeye cevap yazmıyor diyip eleştirme diye sana burda cevap veriyorum...Sevildiğini bil:)))

by ati
22-03-2011, 00:50
Atilla şu oyunda,

Yıkacak adam yıkacağını,

gelecek kişi geleceğini,

Belge sunacak kişi belge sunacağını söylemez...

Ayrıca nasıl bir belgedir bu walla merak ettim..Olaki bizim aleyhimize olacak bir yorum yada belgeni bizimkiler neden önemsesinki..Oyun bu ve bittiğinde akılda kalacak bi kaç bişiyi söyleyeyim sana,

HZZ ın ordusu kesginin defansı...Belki 46 lıklardan bi kaç adamda hırt köyünün yıkılan köylerini unutmayacak:))

Bak sabaha kadar uğraşacağım bir tezim var ve onun sıkıntısının yanında burası devede kulak kalır..Buna rağmen sen kızma darılma ve sonra girdap herşeye cevap yazmıyor diyip eleştirme diye sana burda cevap veriyorum...Sevildiğini bil:)))

Yıkacak derken wowunuzun durumu ortada aldıgımız plan ortada ama biz bunu yaparken GELİYORUZ zaten demişdik saklamadık forumda her basmadıgınız seviye için yan köyünüz yıkılcak dedim yazdım ve yaptık geldik planı aldık wowuda alacakdık ama kitlendiniz kurtuldunuz herkez sizmi sinsice işler cevirsin yapacagımı burda sölüyorsam uyguluyom......

Belge konusuna gelince ne yanar döner adamsın etol bigün önceden burda yarına belgelerim var dedi hemen zıplayıp knka ne acaba merak ettim die yazmıştın şimdi nie böle yazıyonSENİN Bİ DEDİGİN DİGERİNE UYMUYOR

bnbn
22-03-2011, 01:32
Yıkacak derken wowunuzun durumu ortada aldıgımız plan ortada ama biz bunu yaparken GELİYORUZ zaten demişdik saklamadık forumda her basmadıgınız seviye için yan köyünüz yıkılcak dedim yazdım ve yaptık geldik planı aldık wowuda alacakdık ama kitlendiniz kurtuldunuz herkez sizmi sinsice işler cevirsin yapacagımı burda sölüyorsam uyguluyom......

Belge konusuna gelince ne yanar döner adamsın etol bigün önceden burda yarına belgelerim var dedi hemen zıplayıp knka ne acaba merak ettim die yazmıştın şimdi nie böle yazıyonSENİN Bİ DEDİGİN DİGERİNE UYMUYOR

Ne güzel konuşuyorduk burda ve yine haddini aşmaya başlayıp işi hakaret boyutuna getirdin..Farkındamısın ama bunu hep yapıyorsun ve sonrasında sana cevap vermeyince yine kızıyorsun..Bu yorumunada cevap yazmazdım ama,

cevapmı istiyon,

etol sabah söyledi akşam belgesini sundu..Sen 1 aydır hala belge sunacanda sunacan..

Plan olayında sizi zaten bekliyorduk gizlisi saklısı olmayan bir durumdu..

Yan köy yıkımında ise buna verilecek cevap bile yok....

keşke şu wowu almasaydık oyun nasıl oynanır göstermeye devam ederdik(beni bile sidik yarışına müdahil ettinya)...Wow tam anlamıyla ayak bağı olmaktan ve size malzeme çıkarmaya yaramaktan başka bişiye yaramadı..

Sana benden tavsiye,

-Bunun bir oyun olduğunu unutup hırsına yenik düşme..

-sürekli bişileri ıspatlama çabasından vazgeç artık..

-Muhabbetlerin birazda forum gidişatına uygun olsun...Bu forumda sadece testere ve 46 lıklar yok..

-kullandığın kelimeleri bir kez daha özenle seç ve hemen cevaplamaktansa son bir kez kontrol edip yazı ve imla hatalarını düzelt..Bazen kelimelerini bir araya getirmekte zorluk çekiyorum..

-sürekli şahsıma yapılan küfür ve hakaretlerde ilgili kişileri uyar ama ilk kendinden başla..

-yaşına uygun yakışır bir şekilde davran..

Şimdiye kadar edilen hakaretlere sessiz kalmış olmamın gerekçesi cevabımın olmadığından değildi ama sanırım siz öyle sanmışsınız ve bu davranışınız sizde alışkanlık yapmış..Amaç rencide etmekse ben senide diğer seviyesizleride çok münasip bir şekilde rencide ederim(tabi küfür etmeden)..

FORZA NKFree
22-03-2011, 01:36
Bu saatlerde forumda sessızlık var :)Maşallah maşallah

yildizimsinsen
22-03-2011, 01:54
WOW da son durum..

Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. joker-as (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=472270&c=44) C@N&S.S.-K&N-ASYACAN C@NSSK&N (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14668) 72 - 2. tuatone (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b) İNADINA DOSTLAR DOSTLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964) 72 - 3. HırT (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=383244&c=4f) [HIRT][TIRT] WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965) 64 - 4. HOYHOY (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=532913&c=9f) K@NKAL@R & RESİTAL-™ RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942) 64 - 5. DOĞAN77 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=441221&c=68) *** RESİTAL *** RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942) 63 - 6. uNeVeN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3) RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218) 55 - 7. KESGİN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=167737&c=b8) *EFSANE BİRLİKLERİ* WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965) 27 - 8. DARK MANİA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=295893&c=49) -SON+ WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965) 24 - 9. Shekill (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=346511&c=c4) ®-RESİTAL-WOW-® RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942) 21 http://speed.travian.com.tr/img/x.gif 10. saho (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=241683&c=1f) ®esital RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942) 12 - 11. C-19 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=309576&c=13) [CIzZz] RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942) 0 - 12. woyager (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=213996&c=f7) ***D.H.S*** ATAM (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14810) 0 - 13. CıqArA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=261567&c=38) **F 46LIKLAR** RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218) 0 -

tek değişiklik KOBAY60 WW nin woyagere tekrardan geçmesi sanırım..

FORZA NKFree
22-03-2011, 01:58
2011

Azminden Dolayı Tebrık edıyorum senı :)

by ati
22-03-2011, 01:59
Ne güzel konuşuyorduk burda ve yine haddini aşmaya başlayıp işi hakaret boyutuna getirdin..Farkındamısın ama bunu hep yapıyorsun ve sonrasında sana cevap vermeyince yine kızıyorsun..Bu yorumunada cevap yazmazdım ama,

cevapmı istiyon,

etol sabah söyledi akşam belgesini sundu..Sen 1 aydır hala belge sunacanda sunacan..

Plan olayında sizi zaten bekliyorduk gizlisi saklısı olmayan bir durumdu..

Yan köy yıkımında ise buna verilecek cevap bile yok....

keşke şu wowu almasaydık oyun nasıl oynanır göstermeye devam ederdik(beni bile sidik yarışına müdahil ettinya)...Wow tam anlamıyla ayak bağı olmaktan ve size malzeme çıkarmaya yaramaktan başka bişiye yaramadı..

Sana benden tavsiye,

-Bunun bir oyun olduğunu unutup hırsına yenik düşme..

-sürekli bişileri ıspatlama çabasından vazgeç artık..

-Muhabbetlerin birazda forum gidişatına uygun olsun...Bu forumda sadece testere ve 46 lıklar yok..

-kullandığın kelimeleri bir kez daha özenle seç ve hemen cevaplamaktansa son bir kez kontrol edip yazı ve imla hatalarını düzelt..Bazen kelimelerini bir araya getirmekte zorluk çekiyorum..

-sürekli şahsıma yapılan küfür ve hakaretlerde ilgili kişileri uyar ama ilk kendinden başla..

-yaşına uygun yakışır bir şekilde davran..

Şimdiye kadar edilen hakaretlere sessiz kalmış olmamın gerekçesi cevabımın olmadığından değildi ama sanırım siz öyle sanmışsınız ve bu davranışınız sizde alışkanlık yapmış..Amaç rencide etmekse ben senide diğer seviyesizleride çok münasip bir şekilde rencide ederim(tabi küfür etmeden)..

Biraz daha uzun yazsan incelip kırılcakmışın tam yerinde bırakmışsın....

Ölmüşle olmuşa çare yok sizin kaderinizde varmış hezimete ugramak........

Hırs nedir sence buraya yazı yazmakmı hırs yoksa perde arkasında oyun çevirmekmi......

Zaten şu yaş mevzusuna hasta oluyom 32 yaşında böle yazıyom 35 de nasıl yazmam lazım onuda sölesene:)

Küfür etmedim sana ETTİ DİORSUN ama önemide yok sen ettin diorsan ettim....

46lık testere mevzusuna gelince onada sen karar verme başkaları yazsın tabi sende alışkanlık oldu bi öle bi böle.......

Bendende sana tavsiye sendeki izlenimim şu.....

Senin yapındaki insanlara güven olmaz ne zaman nerde olcagı belli olmayan kişisin bi dedigin digerine uymuyor ve bu kadar okucagına biraz insan içine katıl ORTAM gör bunları görünce benim burda yazdıgım kelimenin küfür olmadıgını anlarsın............

marx-man07
22-03-2011, 02:07
Çabalarımız sonucu atayurt hesabı açılmıştır. Artık bilerek kitlenmediğinin farkına varmıştır inşallah arkadşlar...Herkese iyi forumlar...

yildizimsinsen
22-03-2011, 02:16
Çabalarımız sonucu atayurt hesabı açılmıştır. Artık bilerek kitlenmediğinin farkına varmıştır inşallah arkadşlar...Herkese iyi forumlar...

Dostum o planın WW birliğiyle hiç alakası olmamasına rağmen bu kadar büyütenler yine bir kulp bulacaktır.. sanırım onların doğasında var bu olay.. ben bunu böyle bilirim böyle yazarım.. gösterilen çabaları bakalım kaç kişi görecek yada anlayabilecek merak ediyorum.. sabah beni de habrdar edersiniz sanırım.. emeklerin için de ayrıca teşekkürler..

bnbn
22-03-2011, 02:19
Biraz daha uzun yazsan incelip kırılcakmışın tam yerinde bırakmışsın....

Ölmüşle olmuşa çare yok sizin kaderinizde varmış hezimete ugramak........

Hırs nedir sence buraya yazı yazmakmı hırs yoksa perde arkasında oyun çevirmekmi......

Zaten şu yaş mevzusuna hasta oluyom 32 yaşında böle yazıyom 35 de nasıl yazmam lazım onuda sölesene:)

Küfür etmedim sana ETTİ DİORSUN ama önemide yok sen ettin diorsan ettim....

46lık testere mevzusuna gelince onada sen karar verme başkaları yazsın tabi sende alışkanlık oldu bi öle bi böle.......

Bendende sana tavsiye sendeki izlenimim şu.....

Senin yapındaki insanlara güven olmaz ne zaman nerde olcagı belli olmayan kişisin bi dedigin digerine uymuyor ve bu kadar okucagına biraz insan içine katıl ORTAM gör bunları görünce benim burda yazdıgım kelimenin küfür olmadıgını anlarsın............

Anlayabileceğin şekilde yazdım ama bu kadar zahmet etmemede değmemiş

Kader ve oyun:confused:fazla hırs yapma dememdeki amaç buydu(anlayana)

Buna ne ben nede başkasının karar verdiği yok,senden başka konuşan uzatanda yok

Ne zaman foruma girsem maşallahın var hep burdasın..Benim ortamım yada yaptığım şeyleri oluşumumdaki arkadaşlarım bilir Atilla bey..Burda anlatmaya başlarsam seni rencide ederim ve gerçekten üzülürsün kalbin kırılır vede ukalaca bir görünüm olur benim açımdan..Bu yüzden sen iyisimi hiç bunu yazmamış ol ve kendini benle kıyaslama..Bunu yapacağın son adamlardan biriyim..

Bence oyunun resetlenmesine sadece bir kaç gün kala sen vede küfürbaz arkadaşların artık bi kenara çekilinde millet tadını çıkarsın..

Ne rapor koyarsın,

Ne milletin emeğine saygı gösterirsin,

Ne de güzel raporlardan sonra bunun tadını çıkarmak isteyenlere saygı gösterirsin..

Sahi bu forumda senin testereye laf atmak ve HZZ ı pohpohlamaktan başka neyin war:rolleyes:

MentoL
22-03-2011, 02:42
Ulaa bnbn ben yokken atıp tutmuşun yine..Gecen gün burda çıkıp yalan yanlış hikayeler anlatmadın mı? Cevap bekliyorum dedim cvp bile yazamadın.Bırak bu İstanbul efendisi ayaklarını.Senin ne olduğunu biz çok iyi biliyoruz belgeler gelince de tüm 3x ahalisi görecek.O zaman da forumda ol da görsün millet efendiliğini bebeeemmm..

bnbn
22-03-2011, 02:49
Ulaa bnbn ben yokken atıp tutmuşun yine..Gecen gün burda çıkıp yalan yanlış hikayeler anlatmadın mı? Cevap bekliyorum dedim cvp bile yazamadın.Bırak bu İstanbul efendisi ayaklarını.Senin ne olduğunu biz çok iyi biliyoruz belgeler gelince de tüm 3x ahalisi görecek.O zaman da forumda ol da görsün millet efendiliğini bebeeemmm..

Senin gibi bir adama neden cevap yazmadığımıda tüm forum ahalisi biliyor..

Ben bıktım seni banlatmaktan ama sen sıkılmadın ceza yemekten..

Şimdi sana soruyorum senin gibi bir şahsa bu cevabı bile vermek çok değilmi?

Sen 46 lıklar adınamı yazıyon yoksa kendi şahsın adınamı?

Ne zaman adam olacanda banlanmaktan kurtulacan?

Not:Ben adam olana yazıyorum..Adam olmadıkça benden cevap bekleme ve adımı ağzına alma..

DaLToN
22-03-2011, 03:06
Wow un son durumunu koyarmısınız?

sucukluyumurta
22-03-2011, 03:07
Wow un son durumunu koyarmısınız?

Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. tuatone İNADINA DOSTLAR DOSTLAR 73 -
2. joker-as C@N&S.S.-K&N-ASYACAN C@NSSK&N 72 -
3. HırT [HIRT][TIRT] WOWTİME 64 -
4. HOYHOY K@NKAL@R & RESİTAL-™ RSTL~WoW 64 -
5. DOĞAN77 *** RESİTAL *** RSTL~WoW 63 -
6. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 55 -
7. KESGİN *EFSANE BİRLİKLERİ* WOWTİME 27 -
8. DARK MANİA -SON+ WOWTİME 24 -
9. Shekill ®-RESİTAL-WOW-® RSTL~WoW 21
10. saho ®esital RSTL~WoW 12 -
11. C-19 [CIzZz] RSTL~WoW 0 -
12. woyager ***D.H.S*** ATAM 0 -
13. CıqArA **F 46LIKLAR** RA&H Z Z 0

bir ilerleme yok sanırım 1 hafta daha böyle gider tekrar seviye atılmaya başlanır.

efsane_52
22-03-2011, 03:10

önce sen karşında ki insana hitap etmeyi bi öğren sonra kendine cvp bekle ayrıca neyin cevapını bekliyorsun anlamış değilim varsa elinde belgeniz gelin konuşun ama bir şey ispat etmeden gelip konuşmayın burada yunusun da dediği gibi elinizde bir şey olsa siz 1 gün değil bi dk bile beklemezsiniz...

jim
22-03-2011, 03:33
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/22/1798.png

MentoL
22-03-2011, 03:33
Senin gibi bir adama neden cevap yazmadığımıda tüm forum ahalisi biliyor..

Ben bıktım seni banlatmaktan ama sen sıkılmadın ceza yemekten..

Şimdi sana soruyorum senin gibi bir şahsa bu cevabı bile vermek çok değilmi?

Sen 46 lıklar adınamı yazıyon yoksa kendi şahsın adınamı?

Ne zaman adam olacanda banlanmaktan kurtulacan?

Not:Ben adam olana yazıyorum..Adam olmadıkça benden cevap bekleme ve adımı ağzına alma..
Her defasında bana yalan atıyosun ben de sana cevabı yapıştırıyorum sonra yazamıyosun tabi sen de haklısın ne yazacaksın..Gecen gün geldin küfür mevzusunda yalan konuşmadın mı? Ben de sana açıkladım ve sana dedim neden yalan atıyosun dedim sen cvp bile veremedin.Veremezsin çünkü yalan yazdığını sen debiliyosun.Bırak şimdi küfür etmişim de ondan cvp vermiomuş.Baban evde her gün küfür ediyor dangalak git babanla konuşma o zaman.

MentoL
22-03-2011, 03:35
önce sen karşında ki insana hitap etmeyi bi öğren sonra kendine cvp bekle ayrıca neyin cevapını bekliyorsun anlamış değilim varsa elinde belgeniz gelin konuşun ama bir şey ispat etmeden gelip konuşmayın burada yunusun da dediği gibi elinizde bir şey olsa siz 1 gün değil bi dk bile beklemezsiniz...
Sanane birader hitp şeklim böyle benim beğenmiyorsan sağ üstte çarpı işareti var tıkla..

Belgeler gelince hepinizi bekleriz foruma o zaman göreceğiz şimdi burda atıp tutan efendicikler daha aynı isimlerle oyun oynayabilecekler mi.

bnbn
22-03-2011, 03:46

Hamit o değilde,

demin gökhan(matador)ile kulaklarını çınlatıyorduk:))Hazırlık mevzusu ne oldu,af çıktımı?

marx-man07
22-03-2011, 03:54
Hamit o değilde,

demin gökhan(matador)ile kulaklarını çınlatıyorduk:))Hazırlık mevzusu ne oldu,af çıktımı?

evet cıktı bakalım ne olcak:) hiç davet den bahsetmiyosun:) msn atayım özelden ordan konusuruz:)

uNeVeN
22-03-2011, 04:00

Gelecek Yorum : " Forumdaki baskılara dayanamadınız , MH tanıdığınıza söylediniz ve Atayurt hesabını açtırdınız.. Atayurt Açıldı da Ciqara neden hala kilitli ? " şeklinde..

Hazırlıklı olun bu şekilde bir yorum mutlaka gelicek :D

bnbn
22-03-2011, 04:08
evet cıktı bakalım ne olcak:) hiç davet den bahsetmiyosun:) msn atayım özelden ordan konusuruz:)

bizim dana gökhan tesadüfen söyledi valla:D

Msn yine hata verdi ama en yakın zamanda seni bekliyoz:))

Hadi ben kaçtım..

Gelecek Yorum : " Forumdaki baskılara dayanamadınız , MH tanıdığınıza söylediniz ve Atayurt hesabını açtırdınız.. Atayurt Açıldı da Ciqara neden hala kilitli ? " şeklinde..

Hazırlıklı olun bu şekilde bir yorum mutlaka gelicek

Walla okadar şuursuz adamlar varki dediğin gibi bunada bişi bulunur mutlaka..Kısacası aslında komik olan bu durum şaşırtmayacak beni:D

MentoL
22-03-2011, 04:23
Walla okadar şuursuz adamlar varki dediğin gibi bunada bişi bulunur mutlaka..Kısacası aslında komik olan bu durum şaşırtmayacak beni:D

Akşamdan beri cigara neden kitli diye altında sebep arayan sen değil misin la bnbn.Böyle yanar döner bir anda dönmene ben alıştım gerçi:D O yorumu yapacak birileri varsa o da sen ve sen gibi 3-4 kişi.

harmanım
22-03-2011, 08:09
bizim bir ihtimalimiz var.. ya sizin??

hayallerinde dahi olsa göremezsin:D

daha oyun bitmedi biz hiç başlamadık. biz başladığımızda neler yapıyoruz sen çok iyi bilirsin fırtına öncsi sessizlik;)

elbet tılsım olacak sadece büyük bir SABIR...

NOT: geceleri uyuyamıyomuşsun geçen öyle bir yazını gördüm.. (HEYECANDAN)

yav sen neyin heyecaını yaşıyorsun başkaları saldırı yapmış uyumuş ama sen sabahlara kadar beklemişsin bekçilik yapıyosan bizdede bir kaç hesap var.. haberin olsun.

yav kardeşim WW un yok bişeyin yok neden uyumuyosun:D serverde bir tek sen uykusuz kalıyomuşsun... kendine yazık etme başkaları oynuyor sen neden uyumuyosun:p

Ben uykusuz kalıyorsam derdi sana mı ?

Belki gece işleri çeviriyorum, karanlık ? Olamaz mı ?

Belki sizin ne mal olduğunuzun belgelerini hazırlıyorum :=)

Siz neden gece uyuyosunuz ?

Çünkü;

1- Besleyecek bi askeriniz yok
2- Bakacak bi wowunuz yok (çünkü kilitli)
3- Bakmaya değecek adam akıllı köyünüz yok.

Daha sayayım mı ? :=))

nusrat
22-03-2011, 08:16
Ben uykusuz kalıyorsam derdi sana mı ?

Belki gece işleri çeviriyorum, karanlık ? Olamaz mı ?

Belki sizin ne mal olduğunuzun belgelerini hazırlıyorum :=)

Siz neden gece uyuyosunuz ?

Çünkü;

1- Besleyecek bi askeriniz yok
2- Bakacak bi wowunuz yok (çünkü kilitli)
3- Bakmaya değecek adam akıllı köyünüz yok.

Daha sayayım mı ? :=))

say say sabah sabah iyi geliyo hele senden duymak daha bi hoş oluo :D

dip not: karanlık işlerine benide ortak et para lazım altın alıcaz :)

harmanım
22-03-2011, 08:31
say say sabah sabah iyi geliyo hele senden duymak daha bi hoş oluo :D

dip not: karanlık işlerine benide ortak et para lazım altın alıcaz :)

Yok abi dürüst olursak üzerimize çıkıyolar... :)

Bundan sonra dürüst felan olmayacam. Atilla abi çok haklıymış. :)

Bundan sonra ellerini nere atsalar altından ben çıkacam. :D

dipcik: Veya biz :D

nusrat
22-03-2011, 08:35

boşu boşuna kendini harap ediyosun boşverr takma o güzel kafanı böyle kolpa işlere :D

benim gibi yap at sloganını çekil kenera
BASTIR UNEVENNNNNNNNNNNNN

harmanım
22-03-2011, 08:38
boşu boşuna kendini harap ediyosun boşverr takma o güzel kafanı böyle kolpa işlere :D

benim gibi yap at sloganını çekil kenera
BASTIR UNEVENNNNNNNNNNNNN

Geceleri uğraşacak iş lazım :D

Malum karanlık olmadan bizim işler dönmüyo :p

o wow açılsın reisleyecez...

bebelere_balon
22-03-2011, 10:03
evet wow bakıcısı bendim tek sıfırlanmayan wow

bebelere_balon
22-03-2011, 10:06
güzel ordu..

fakat şu zagor arkadaşımız hepsi bukadarmı derken bu orduyu ve macınığı beklemiyodu:D

yanlışın var mancınığı ozaman bekliyoduk ama sıfırlanmadı ona istinaden hepsi bu kadarmı dedik

zagoor wow bakıcısıydım

valent
22-03-2011, 10:07
tek sıkıntı oyun kuralları yönetim değiştirmediği sürece bu olaylar uzayıp gider

bu arada kilitli hesaplar isteseler hesabı hemen açtırılar kimse masal okumasın yok yazdıkda açılmadı gibi

not:Tencere dibin kara seninki daha kara:D

buradaki pek çok oyuncu eski tüfek, tabiri caizse "kaşarlanmış".. neyin ne oldugunu çok iyi biliyorlar..

senin dediklerine aynen katılıyorum..1 gün içinde açtırılır o hesaplar istense.. hırt, hzz-ra x,y,z,hepsi dahil..

ama kimseye suç bulmamak lazım

sistem buna izin veriyorsa neden avantajlarından yararlanmayacak ki insanlar.. aynı durum diğer wow sahiplerinde olsaydı onlar da aynısını yapardı..

hedefe giden her yol mübahtır .. ne de olsa.. ;)

planların kilitli kalmasını sistem olarak anlıyorum.. kilitlettirmek de strateji olabilir.. her ne kadar süper mega ultra bilmem ne tılsımın da olsa 5 plan için toplayacagın savunma ile 2 plan için toplayacagın savunma arasında dağlar kadar fark var..

bir de öyle bir söyleniyor ki yok eşsiz casus tılsımı var filan.. ee varsa var.. ona da saldırı çıkartır oyuncular.. bu sefer tılsım derdine de düşersin ayrıca.. nasıl efsaneden 5x tılsımı alındı.. yani planlar nasıl alınıyorsa tılsımlar da öyle alınmıyor mu?

herkes tatlısu kurnazı olmuş laf ebesi olmuş..sen ne söylersen söyle zaten karşındaki senin söyleyeceğin her şeye cevabını, kılıfını bulmuş bile..

ama dedim ya oyunculara da kızmamak lazım, sistemin sağladığı avantajlardan yararlanıyorlar neticede..

bence bu oyundaki en büyük yanlışlık kilitli olan planların aktif olarak seviye basmana etki etmesi..

böyle bir saçmalık ben görmedim.. sanırım bir daha da görmeyeceğim..bu son server olur..ben bir daha bu kadar vakit, altın v.s. harcamam böyle kimyası bozuk bir oyun için..

buradaki eleştirim oyunculardan çok sistemedir.. belki bu yazdıklarımı bazı oyuncular üstüne alınabilir.. onlara cevap vermeyeceğim..satır arasında dediğim gibi aynı durumda diğer wowlar olsalardı onlar da eminim ki bundan faydalanırdı.. neticede bu bir oyun ve kazanma arzusu var ortada..

kazananı yine de tebrik ederim..şartları kendine uydurmak da bir meziyet sonuçta..

Black_White
22-03-2011, 10:39
WoW planı almak isteyenler...

Askerlerinizi köyünüze çekip aşağıda verdiğim koordinatdaki wow inşa planlarını almaya çalışmanızı tavsiye ederim.

(124|118)
(128|116)
(89|141)

Bırakın stratejiyi icraatınızı görelim. Forumda ağlamakla kimse size plan vermez!

woltran
22-03-2011, 10:49
http://http://www.travian-reports.net/tr/report/3649459df96http://http://www.travian-reports.net/tr/report/3649459df96

Climax
22-03-2011, 11:12

Askerlerinizi köyünüze çekip aşağıda verdiğim koordinatdaki wow inşa planlarını almaya çalışmanızı tavsiye ederim.

(124|118)
(128|116)
(89|141)

Bırakın stratejiyi icraatınızı görelim. Forumda ağlamakla kimse size plan vermez!

lafla peynir gemisi yürütenler icraate geldimi tıkanır kalır, cevap bile yazamayacaklar bu yazına...

5 tane inşa planı var elimizde 2 tanesi kapalı diye takla atıyorsunuz :D

alın elimizden 2 plan ondan sonra ciqara konusunu açın, biz de sizin yorumlarınızı değerlendirelim ;)

lüfer
22-03-2011, 11:20
Bu zaman Kadar Gorduğum En Berbat Wow Dönemi.. Kesinlikle Katılıyorum Abi SAna....

Evet cidden rezilleşti iyicene. ve sanırım bu iş tılsımlar çıktıktan sonra oldu.
zira tılsımlar oyundaki bilen bilmeyen dengesini çok değiştirdi. altın kullanmayan arkadaşlar ki Ciddi bir çoğunluk. oyundan hemen koptular. geriye kalanlar isen " körler sağırlar birbirini ağırlar" şekline dönüştü.

her şeyin bir sonu vardır derler arkadaşlar. travian da kendi sonunu hazırladı. Neden ? daha çok kazanayım derken ... ne oldu? koca bir HÜSRAN...

sempatura
22-03-2011, 11:56
Anlayabileceğin şekilde yazdım ama bu kadar zahmet etmemede değmemiş

Kader ve oyun:confused:fazla hırs yapma dememdeki amaç buydu(anlayana)

Buna ne ben nede başkasının karar verdiği yok,senden başka konuşan uzatanda yok

Ne zaman foruma girsem maşallahın var hep burdasın..Benim ortamım yada yaptığım şeyleri oluşumumdaki arkadaşlarım bilir Atilla bey..Burda anlatmaya başlarsam seni rencide ederim ve gerçekten üzülürsün kalbin kırılır vede ukalaca bir görünüm olur benim açımdan..Bu yüzden sen iyisimi hiç bunu yazmamış ol ve kendini benle kıyaslama..Bunu yapacağın son adamlardan biriyim..

Bence oyunun resetlenmesine sadece bir kaç gün kala sen vede küfürbaz arkadaşların artık bi kenara çekilinde millet tadını çıkarsın..

Ne rapor koyarsın,

Ne milletin emeğine saygı gösterirsin,

Ne de güzel raporlardan sonra bunun tadını çıkarmak isteyenlere saygı gösterirsin..

Sahi bu forumda senin testereye laf atmak ve HZZ ı pohpohlamaktan başka neyin war:rolleyes:

Girdap sana sadece sunu dıyecem.... Ben senden daha ıyı tanırım HIRT TIRT ı
İnan HIRT TIRT bu sekıl olmazdı bu hale gelmezdı sen ve senın gıbı bır kac yonetıcının oyunda baska oynuyup forumda baska oynamaması yuzunden tum HIRT ve TIRT bırlıklerı farklı anılıyor... Daha öncede ben HIRT TIRT tayken savaslarımız oldu F*WAr ıle 46LIKLAR ıle hepsi gayet sakın ve birbirleri ile düzeylı bır sekılde gecti... SOnuc olarak her ıkı bırlıkte anıldı...

Bu sene ne oldu... Daha önce HIRT TIRT olmayan brı kac tane kendını bılmez sen gıbı... geldı oyunda farklı forumda farklı konusarak ortalıgı velvereye verıyor nasılmı...

Forumda bız sızın gıbı multı hesaplar ıle oynamıyoruz dıyıp oyundakı mesajında 30 tane heasba gırdım hepsınden tahıl attım multı hunter uyarı verdı daha gırmıyecem abı dersın...

Forumda arkamızdan iş cevırdgınız ıcın savasa gırdıgımızı soyleyıp 46lıkları suclarsın ama oyunda bız bu 46lıklarla niye şavaşa gırdık kı (daha ne ıcın savastıgınızı bıle bılmıyorsunuz)...

46LIKLAR gerceklerı yansıttıgında foruma cıkıp yalanda olsa kendınızı savunmayı secıyorsunuz sonra oyunda goruyon mu nasıl g...t ettik 46LIKALRI diyip peşinden ben farklı hesap acayımda forumda şunları HZZ lara kışkırtalım...

Keratanın aynı pc olayını 46lıkalr foruma doktugunda sızlerden bırınınde zombienın sıfresını bır sekılde öğrenip TESTERELERdekı bır cok hesaba gırıp ordan zombieye saldırıp cıkartırıp aynı pc olayını yapmak tam sıze yakısır bırseydı zaten... Burdada Zombie yı karalıyacaktınız dimi...

Bunlar ati abının bana gösterdıgı mesajların bır kacı özet gectım sadece... Bunlar gıbı 30 mesaj var video haline getiriliyor o yazısmalarınız...

Benım bıldıgım HIRT TIRT gecen sene ve ondan öncekı sene HIRT TIRT bu değil... En azından oyunda neyse burdada oydu... bu sene ne değişti oyunun asıl kurucuları YILAN MOTORCU KARINCA ERROL bır kere bıle cıkıp burda bırsey demıyorlar yerı geldıgınde tebrık edıyorlar agır ıthamda bulunanlarada müdahale edıyorlar baska turlu gırıyorlarmı hayır ne yapıyorlar peki oyundan her turlu cevabını verıyorlar gerek operasyonları ıle gerek baska seylerı ıle ama

sen ve senın gıbı bır kac kısı yuzunden TESTERE (HIRT TIRT)bırlıklerı farklı anılacak ...

Atilla abı tekrar kusura bakma sen orjınallerı ıle bırlıkte korsun zamanı gelınce o zaman ne turlu oyunlara başvurduklarını (girdap hırt(hakan) gelincik doktor35 ) hep birlite forum ve oyuncular görecektir...

premium
22-03-2011, 12:54

xxx/xxx
xxx/xxx
xxx/xxx

suat hiç şansın kalmadı. temi sana kitliyorum haberin olsun:)))))))))))))))

by ati
22-03-2011, 13:25

dipcik: Veya biz :D

:)enes en sonunda dogru yolu buldun:)

AsHiL
22-03-2011, 13:27
Evet cidden rezilleşti iyicene. ve sanırım bu iş tılsımlar çıktıktan sonra oldu.
zira tılsımlar oyundaki bilen bilmeyen dengesini çok değiştirdi. altın kullanmayan arkadaşlar ki Ciddi bir çoğunluk. oyundan hemen koptular. geriye kalanlar isen " körler sağırlar birbirini ağırlar" şekline dönüştü.

her şeyin bir sonu vardır derler arkadaşlar. travian da kendi sonunu hazırladı. Neden ? daha çok kazanayım derken ... ne oldu? koca bir HÜSRAN...

lüfer düşüncelerimi dile getimişsin,bu yüzden altına bende imza atayım istedim...İlk kez böyle rezil bir speed sezonu oynuyoruz...Aslında her sezon bir öncekini aratır oldu.Oyun hilelerinin, proğramlarının çoğalması,oyundan kaynaklanan açıklar ve yaşanan sorunlar ve çözüm bulunamaması...

Düşünün örnek verecek olursak oto saldırı proğramla aynı saniye saldırıları çıkayım,rakibimi silip geçeyim amacıma ulaştıktan sonra beni şikayet etsinler isterse hesabımı kapatsınlar mantığı..sonuçta istenen elde edilmiş,ceza alsa ne almasa ne...wow kitlenmiş tılsım kitlenmiş kimsenin suçu yokki.bunlar strateji..sistem buna onay veriyorsa birbirimizi kırmak yerine eleştirimizi sisteme yöneltmeliyiz..

İlk saldırımı erken yaptım ikinci orduya yer açmak için hatta 3.cü orduda fena değil.Ama kullanmayı düşünmüyorum.Bu oyunun heyecanı kalmadı..

Herkese bol şans...

Buna benzer birçok örnek verebiliriz..

Illyria
22-03-2011, 13:31
oyunun asıl kurucuları YILAN MOTORCU KARINCA ERROL bır kere bıle cıkıp burda bırsey demıyorlar yerı geldıgınde tebrık edıyorlar agır ıthamda bulunanlarada müdahale edıyorlar

Ömer eski ilk kurulan tırt la suan oyunda olanın bi alakası kalmadı bılıyorsun ilk kuruldugunda nasıl bı bırlıktı hatırlıyorsun fake dendımı yada destek dendımı herkes atardı op yapılacak dendıgınde sen ınsanlardan sure alır saldırıyı cıkacakları saatı bıldırırdın tek tek... motorcu bunun ıcın cok ugrasmıstır ve hıcbır zaman kımseyı kırmamıstır suan forumu ızlıyorumda ozamanla bu zaman arasında 2 asır gecmıs 3ncü yenı kusak oyuna baslamıs gıbı gelıyor ...

Murat

DaLToN
22-03-2011, 13:34
son durum?? degişiklik varmı wow seviyelerinde bitirin artık şu serverı :)

by ati
22-03-2011, 13:35
İnan HIRT TIRT bu sekıl olmazdı bu hale gelmezdı sen ve senın gıbı bır kac yonetıcının oyunda baska oynuyup forumda baska oynamaması yuzunden tum HIRT ve TIRT bırlıklerı farklı anılıyor... Daha öncede ben HIRT TIRT tayken savaslarımız oldu F*WAr ıle 46LIKLAR ıle hepsi gayet sakın ve birbirleri ile düzeylı bır sekılde gecti... SOnuc olarak her ıkı bırlıkte anıldı...

Bu sene ne oldu... Daha önce HIRT TIRT olmayan brı kac tane kendını bılmez sen gıbı... geldı oyunda farklı forumda farklı konusarak ortalıgı velvereye verıyor nasılmı...

Forumda bız sızın gıbı multı hesaplar ıle oynamıyoruz dıyıp oyundakı mesajında 30 tane heasba gırdım hepsınden tahıl attım multı hunter uyarı verdı daha gırmıyecem abı dersın...

Forumda arkamızdan iş cevırdgınız ıcın savasa gırdıgımızı soyleyıp 46lıkları suclarsın ama oyunda bız bu 46lıklarla niye şavaşa gırdık kı (daha ne ıcın savastıgınızı bıle bılmıyorsunuz)...

46LIKLAR gerceklerı yansıttıgında foruma cıkıp yalanda olsa kendınızı savunmayı secıyorsunuz sonra oyunda goruyon mu nasıl g...t ettik 46LIKALRI diyip peşinden ben farklı hesap acayımda forumda şunları HZZ lara kışkırtalım...

Keratanın aynı pc olayını 46lıkalr foruma doktugunda sızlerden bırınınde zombienın sıfresını bır sekılde öğrenip TESTERELERdekı bır cok hesaba gırıp ordan zombieye saldırıp cıkartırıp aynı pc olayını yapmak tam sıze yakısır bırseydı zaten... Burdada Zombie yı karalıyacaktınız dimi...

Bunlar ati abının bana gösterdıgı mesajların bır kacı özet gectım sadece... Bunlar gıbı 30 mesaj var video haline getiriliyor o yazısmalarınız...

Benım bıldıgım HIRT TIRT gecen sene ve ondan öncekı sene HIRT TIRT bu değil... En azından oyunda neyse burdada oydu... bu sene ne değişti oyunun asıl kurucuları YILAN MOTORCU KARINCA ERROL bır kere bıle cıkıp burda bırsey demıyorlar yerı geldıgınde tebrık edıyorlar agır ıthamda bulunanlarada müdahale edıyorlar baska turlu gırıyorlarmı hayır ne yapıyorlar peki oyundan her turlu cevabını verıyorlar gerek operasyonları ıle gerek baska seylerı ıle ama

sen ve senın gıbı bır kac kısı yuzunden TESTERE (HIRT TIRT)bırlıklerı farklı anılacak ...

Atilla abı tekrar kusura bakma sen orjınallerı ıle bırlıkte korsun zamanı gelınce o zaman ne turlu oyunlara başvurduklarını (girdap hırt(hakan) gelincik doktor35 ) hep birlite forum ve oyuncular görecektir...

Estfrlh ne kusuru sen sölencek herşeyi zaten sölemişin bana vakti gelince msjları koymak kalır.....

Eski hırt tırt birliginin en iyi oyuncularındandın özellikle ilk senin görmeni istedim msjları :)

sempatura
22-03-2011, 13:50
oyunun asıl kurucuları YILAN MOTORCU KARINCA ERROL bır kere bıle cıkıp burda bırsey demıyorlar yerı geldıgınde tebrık edıyorlar agır ıthamda bulunanlarada müdahale edıyorlar

Ömer eski ilk kurulan tırt la suan oyunda olanın bi alakası kalmadı bılıyorsun ilk kuruldugunda nasıl bı bırlıktı hatırlıyorsun fake dendımı yada destek dendımı herkes atardı op yapılacak dendıgınde sen ınsanlardan sure alır saldırıyı cıkacakları saatı bıldırırdın tek tek... motorcu bunun ıcın cok ugrasmıstır ve hıcbır zaman kımseyı kırmamıstır suan forumu ızlıyorumda ozamanla bu zaman arasında 2 asır gecmıs 3ncü yenı kusak oyuna baslamıs gıbı gelıyor ...

Murat

Murat abi ozamandan sende bılıyorsun gercekten öyleydi en azından eğlenıyorduk... bazı pürüzler olsada bunu foruma cıkıp dıle getırmıyorduk kendı aramızda halledıyorduk... doğru olan olayları hep savunur yanlış olanıda haklısınız diyip çekılıyroduk herkes bunu yapıyordu forumda konuşmak yerıne oyunda az cok icrat yapılıyordu... şimdi HIRT TIRT sonradan gelen kısıler gecmıs başa oyunda 30 hesaba gırdım abı tahıl attım hepsıne ama daha gıremıyecem multı uyarı verdi diyor aradan 1 gun gecıyor 46lıklardan hesap kıtlenmıs bu işler multı oynamakla olmaz dıye laf cakıyor kendınce.. bu nasıl iştir... 2 serverdır HIRT TIRT ısımlerı hıc bır sekılde kötüye anılmadı ama bunlar yuzunden sanırım yaptıkları ıle değilde forumdakı cıgırtkanlıkları ıle anılacaklar...

Estfrlh ne kusuru sen sölencek herşeyi zaten sölemişin bana vakti gelince msjları koymak kalır.....

Eski hırt tırt birliginin en iyi oyuncularındandın özellikle ilk senin görmeni istedim msjları :)

Abi tekrar kendıme dedim ıyıkı bırakmıssım oyunu... gercekten o mesajları suanda TESTEREDE olan halen konustugum ınsanlar okusa bu ne cocukca iştir dıyıp sitem eder... Yaazık yaaa oyun ıcın bu kadar alcanılmaz ki...

by ati
22-03-2011, 14:27
Abi tekrar kendıme dedim ıyıkı bırakmıssım oyunu... gercekten o mesajları suanda TESTEREDE olan halen konustugum ınsanlar okusa bu ne cocukca iştir dıyıp sitem eder... Yaazık yaaa oyun ıcın bu kadar alcanılmaz ki...

ÖMER
Gecen spedd sizle savaştıgımızda çok yıkıldım çok yan köyüm gitti :) {KAOS BİRLİGİNİ KURDUGUMUZDA]........

Fakat oyun sonuna yaklaşırken 46lıkların wowu yıkıldıgında savunmaları hırt wowa atalım dediginde hakan abi ben hayır olmaz demedim elimdeki savunmayı bi zamanlar savaştıgım birlige attım ama senin dedigin gibi HIRT TIRT bu degildi dünki ne oldugu belli olmayan kişiler yazıp çiziyor zaten bu yazıp cizenler senin yazdıgın kişilerden birileri olsa ben bu şekil uzatmam olay cokdan kapanırdı........

Şimdi tek tek hepsine cvp veriyorum gözümle gördügüm şeyler var benim ismimi karalamak için yaptıkları hiçbir şekilde kabul edilmez.......

zombine

sis
22-03-2011, 14:27
travian-reports.net/tr/report/364902901a5 arkadaşımız askerden sıkılmış bireysel bir saldırıdır tebrik ederiz kendini savunan birlik wowunuda

gelincikk
22-03-2011, 14:33

adım geçtiği için cvp verme gereği duyuyorum...belge yapacakmıssınız slayt halinde sunacakmısısnız vs...neyi yapacaksanız yapın edin sonra karın ağrınız ne çıksın..wow sayfası sayenizde çamur sayfası oldu..benimle ilgili düşünüyorumda ne sunulacak :))) kendi köyümün kilitlenmesi için dediğim yorumdur sanırım..hiç bir zaman kendime multi hesap açmadım ama heryerde herkesin bildiğin birşy herkesede söyledim wow zamanı çok garipsenecek bir durumda değil üstelik şifreli girdim tahıl attım hesabım kilitlendi..başkalarınında kilitlendi...30 hesap diyorsunuz ee biz bunu hatta ben bunu herkese diyorum dedim de..wow da askerlr tahılsızlıktan ölmesin köyüne bakamayan online olamayan temsilcilik versin..hiç bakamayanlar şifre versin dedik tahıl için..hatta ilk kyüm kilit yediğinde o zamanlar zombine, hırt hesabından ibrahim ve ben msn de konuşup bunun kritiğini yapmıştık..ve ben köyüm neden kilit yedi ayrıntısıyla anlatmıştım..multi hesaplardan derken bunumu diyorsunuz :) ben bunu wow dan beri hep dedim kendim dedim kendi hesabımdan wow a tahıl atmak için kendi birliğimin oyuncularına rızaları ile girip tahıl attım..benim gibi tahıla atan 1-2 arkadaşta vardı hatta..sizden bunları nerden biliyorusnuz??? kaç hesabımızın şifresi hala sizlerde???
ben birliğe tahıl için ally geçiyorum 1 dakika sonra zombine denen şahıs msn den benim geçtiğim ally yi bana atıyor gülüyor,eğleniyor aklı sıra :) siz çok düzgün çok prensipli çok etik oynuyrsunuz bu oyunu madem!!! ne diye hesaplarımızı hala diidk didik yapıyorsunuz...asker olan köylere merkezlere fake saldırlar çıkıp sonra soluğu bizim birlikte alıp rapor görmeye çalışmalar,asker olan köylerin sahipleri off olduğunda reisleme işine girenler ve sonunda ben şu kadar asker kestim ben şu kadarlık asker köyü reisledim demeler:rolleyes:
kimse benim adımı böyle boş muhabbetlerin içinde almasın hele ki sicili kapkara olmus kişiler...kendi hesabımın askerleri defans ve saldırı dahil hepsi aynı dönemde kesildi..romalıyım wowdan baya önceydi eşsiz şaşkın tılsımım vardı toplam 100k kadar saldırı askerim 250k kadar defans askerim vardı...wow döneminde hesp siliyordum hırt hesabındaki hakanın ricası üzerine hesabı açık bıraktım wow a baktım..hesabımın kilitlenmesi zaten beklediğim birşydi hatta tekrar söylüyorum kendimin herkese kendi birliğim dışındakilerede söylediğim birşeydi...olayı öyle noktalara getiriyorsunuz ki sanki ben kendi birliğim dışındaki hesplara girmiş gibi lanse ediyorsunuz..yazık size..hiçbir birlik arkadaşımın köyüne izinsiz girmedim tahıl atmadım..oyun kuralları dahilinde şifreli girişler yasak olduğu için bende cezamı aldım hatta multi huntere hesabım açılsın diye yazı bile yazmadım halada kilitli duruyor,

sürekli bir belge muhabbeti aldı başını gidiyor..ne yapacaksınız yapın ama artık forumu pis oyunlarınızla daha fazla kirletmeyin...bazıları için birliğime çektiğim allyler çok rahatsız etmiş demek ki ama hepsi sizin tabinirizle blegleriyle sunuldu..yapmayacaksın ki bende öyle ally ler atmıyacağım..yapacaksan katlanacaksın;) misilleme derdine düşüp burada birşeyler yarştırmayacaksın...
kim nasıl oyuncu olduğumuzu ii bilir en başta zombine..sıralamada 4. sıradayken 50. sıralara kadar geriledin 1-2 günde en çok zarraıda sana biz verdik..hatta kendin dedin defalarca alper020,gelincikk,girdap üçünüz birlikte hareket ediyordunuz..gelincikk sen bana daha saldırmıycam demeseydin hesabım belkide olmazdı diye..bende sana oyun bu ama sen oynamak istiyorsun hedeflerin var daha saldırmıycam rahat rahat oyna bizim hesaplardan sana saldırı gelmez dedik..ve gelmedi...birliğimden bazı arkadaşlarımın sert tepkisini almama rağmen..yani senin kadar hırslı hiçbir zaman olmadım..şuan da da değilim..ama siz koptunuz artık dahada ıslah olmazsınız...
şu foruma sadece wow süreceisini takip etmek için girmeye çalışıyorum ama sürekli bu tarz yazılarla karşılaşıyorum içinde adımında geçtiği..gidin başka bir konu penceresi açın eğer illa saldırmak istiyorsanız oralardan devam edin..insanlar aylarca emek verip ordu basıp saldırı yapıyor..o güzelim raporlar buralarda sizin boş boş konuşmlarınız yüzünden geri planda kalıyor..

eDü
22-03-2011, 14:34
bu olaylar hakkında bende bişeyler söylemek istiyorum arkadaşlar

hırt-- tırt birlikleri ile bir husumetimiz yokdu şahsen aramızda gayet iyiydi geçen

serverki wow döneminde bütün tılsımları testerelere vermiştik server başında yine

dostluğumuz devam ediyordu hell birlikleri ile savaşa girdik bizleri arayıp telefonla

sövenden tutda kendi köylerinden benim adımı kullanarak bizim birlikdeki oyunculara

mesaj atıp ben serhat bu hesabı hackledim hamları sana atıyorum diye yazıyorlardı

çirkeflik diz boyuydu yani tabi bu yaşananlar bizi dahada hırslandırdı hell birliği

testere oluşumuna katıldı bizlerde hırt lara tırt lara bunları bunun dışında

tutmalarını söyledik ama geç kalmıştık . Onlar daha önce helllerle alışmışlardı.

Ve gelen msn konuşmaları ve mesajlaşmalarda tansu 46lıklarıın askerleri biraz daha

kesilsin iyice güç kaybetsinler bizde savaşa dahil olalım dediğini gördük

bu durum itibari ile elimizden gelen bütün iyi niyeti göstermiştik ama yanlış tarlaya

dostluk tohumları ekdiğimizi gördük hasata erken başladık yaklaşık 3 ay oldu

gücümüzü yitirmemizi bekleyenler bunu daha çok bekleyeceklerdi çünki biz gücümüzü

bir birimizden ve dostlarımızdan alıyorduk ne için savaşdığımızı biliyorduk. Onların

dez avantajları rehavete kapılmaları ve ne için savaşdıklarını bilmemeleri oldu

bu savaş döneminde benim bu testere oluşumunda tebrik edeceğim bir tek kişi vardır

oda errol dur kendisini sürekli takip ediyordum elinde kaç ordu var neler var

biliyordum kimsenin bilmediği tokmak ordusunuda biliyordum çünki vahalarını

sürekli casusluyordum takip ediyordum hata yapmasını bekliyordum ama arkadaşımız

bana istediğim açığı vermedi ve tebriği hak etti bu savaş oyunudur. Savaşarakda

haklıyı tayin edemezsiniz sadece güçlüyü tayin etmemize ve egolarımızı tatmin etmeye

yarar keşke yaşananlar yaşanmasaydı. Dostluklar zarar görmeseydi ama olan oldu

zevkli bir süreçdi iki birlikdede forumda yada köylerden mesajlaşarak

küfürleşenlerde oldu bunlarada engel olmak mümkün değil kimsenin elini ağzını

tutamıyoruz malesef .

Diplik: HERKESİN BİR POPİSİ VARDIR :)

uNeVeN
22-03-2011, 14:38
travian-reports.net/tr/report/364902901a5 arkadaşımız askerden sıkılmış bireysel bir saldırıdır tebrik ederiz kendini savunan birlik wowunuda

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/22/5814.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Saldıran arkadaşı tebrik ederim..

Dipcik : Rapor bu şekilde daha çok dikkat çeker arada kaynamaz diye resim hale getireyim dedim ;)

efsane_52
22-03-2011, 14:51
ÖMER
Gecen spedd sizle savaştıgımızda çok yıkıldım çok yan köyüm gitti :) {KAOS BİRLİGİNİ KURDUGUMUZDA]........

Fakat oyun sonuna yaklaşırken 46lıkların wowu yıkıldıgında savunmaları hırt wowa atalım dediginde hakan abi ben hayır olmaz demedim elimdeki savunmayı bi zamanlar savaştıgım birlige attım ama senin dedigin gibi HIRT TIRT bu degildi dünki ne oldugu belli olmayan kişiler yazıp çiziyor zaten bu yazıp cizenler senin yazdıgın kişilerden birileri olsa ben bu şekil uzatmam olay cokdan kapanırdı........

Şimdi tek tek hepsine cvp veriyorum gözümle gördügüm şeyler var benim ismimi karalamak için yaptıkları hiçbir şekilde kabul edilmez.......

zombine

sizin büyükleriniz öle iyi oyuncu ki saldırı yapılırken hoftlardan ordu çalıp şifreleri toplayıp önden saldırı sokuldu motorcuya kimse burda dürüstlük ayağı yapıpta bizi karalamaya kalkmasın siz dürüst oynuyosunuz madem ne işin var bizim birlikte casusla ondan sonra sarayözü gelsin vaha da asker yakalasın kessin falan filan siz çok dürüst oynuyosunuz böle devam edin :cool:....

by ati
22-03-2011, 14:53
gelincikk
Kullanıcının Profilini Göster

Forumda forum turkey[ kendi birligindeki ] arkadaşın ile olan konuşmayı bence sil cok komik durumdasın uzun yazmışın senin ne oldugunu senin profilini tıklayan kişiler görebilir..........

Ben bi bayanla tartışmaya girmem ama bayan bayanlıgını bildigi sürece sen benim adımı anma bende senin adını.......

Egerki cok tartışmak isterim dersen köyüm orda......

Benim sanada verilcek cok cevabım var ama bi arkadaşım bana kanka forumda yazma boşver dedi uzatmıyorum....

Sen ne dersen dogrudur gelincikk .........

:)sana cvbım bu daha ismimi agzına alma senden ricam budur

Yıkılma konusuna gelince ben 1.lık için oyuna girdim onun için romalı oldum HELAL olsun beni 1. yapmadınız oldumu :)

CVP VERMEZSEN SEVİNİRİM EGERKİ CVP VERİRSENDE BENDEN CVP GELMEZ SANA AMA İSTEDİGİN KADAR YAZMAKDA ÖZGÜRSÜN BEN BURDA NE YAZARSAN DOGRU DİCEM BUNUDA YAPACAM....

ZOMBİNE

eDü
22-03-2011, 14:53
sizin büyükleriniz öle iyi oyuncu ki saldırı yapılırken hoftlardan ordu çalıp şifreleri toplayıp önden saldırı sokuldu motorcuya kimse burda dürüstlük ayağı yapıpta bizi karalamaya kalkmasın siz dürüst oynuyosunuz madem ne işin var bizim birlikte casusla ondan sonra sarayözü gelsin vaha da asker yakalasın kessin falan filan siz çok dürüst oynuyosunuz böle devam edin :cool:....

tamam arkadaşım sen haklısın siz iyi olun dürüst olun bizde sizi örnek alıp zamanla düzeltelim kendimizi

motorcu
22-03-2011, 15:05
selam arkadaşlar..

özellikle edü.. her ne sorunun varsa bizle gel benle paylaş orda burda yok tansu şunu dedi yok o bunu dedi deyip laf atmayın yeter artık.. okadar delikanlı iseniz varsa yüzünüz yerimi bilen çok kişi var traviandan çoğu kişi geldi yanıma gelirsin derdini anlatırsın gidersin.. yok TANSU MSDE ŞUNU DEDİ.. YOK TANSU BUNU DEDİ.. DEDİ İSEM DEDİM SANANE.. SEN KİMSİNKİ SANAMI HESAP VERECEM BEN HE.. KİMSEDEN EMİR ALICAK HALİMİZDE YOK KİMSE İLE SAVAŞMICAZ DİYEDE BİR KURALDA YOK... EVET ZAMANINDA DOSTUK ŞİMDİDE DEĞİLİZ OKADAR... BEN SİZİN GİBİ O BUNU YAPTI O ŞUNU YAPTI YOK O MSNDE ŞUNU DEDİ VS VS VS.. GÖRDÜNMÜ HİÇ? YETER ARTIK MUHATTABBIM KİMSE DEĞİL BURDA BURAYA İSMİM GEÇTİĞİ İÇİN YAZIYORUM YOKSA GİRİPDE KİMSE İLE MUHHATTAB OLMAM BEN HELEKİ SENLE EDÜ... BENİM HAKKIMDA KİMSE YAZMASIN LÜTFEN....

motorcu
22-03-2011, 15:12
Ibo tuğba yunus lütfen burdan artık forumda yazma olmasın kimseye cvp verilmesin.. Burda oyun oynanıyor ama burası oyundan beter oldu.. Bırakın wowda ilerleyenlerin yazıları olsun burda okadar emek veriyorlar.. Saldırı ve savunma konuşulsun.. Lütfen..

bnbn
22-03-2011, 15:23

Sana söyleyecek tek sözüm,

oluşumunu yarı yolda bırakıp satan kişilerin ne söylediklerini kaale almıyorum:)Ben bu oluşumda yeniyim ewet ama senden daha sadık ve vefalı olduğumu tüm testere görüyor..

Aklınızca 3 5 kişi gelip şahsıma hakaret küfür ederek bezdirmeye çalışıyorsunuz..Elinizde belge varsa ya koyarsınız yada burda saçmalamayı kesersiniz...Benim ve arkadaşlarımın başı her zaman dik,bence kafasını öne eğmesi gereken biri warsa oda satış yapan lardır;)

adım geçtiği için cvp verme gereği duyuyorum...belge yapacakmıssınız slayt halinde sunacakmısısnız vs...neyi yapacaksanız yapın edin sonra karın ağrınız ne çıksın..wow sayfası sayenizde çamur sayfası oldu..benimle ilgili düşünüyorumda ne sunulacak kendi köyümün kilitlenmesi için dediğim yorumdur sanırım..hiç bir zaman kendime multi hesap açmadım ama heryerde herkesin bildiğin birşy herkesede söyledim wow zamanı çok garipsenecek bir durumda değil üstelik şifreli girdim tahıl attım hesabım kilitlendi..başkalarınında kilitlendi...30 hesap diyorsunuz ee biz bunu hatta ben bunu herkese diyorum dedim de..wow da askerlr tahılsızlıktan ölmesin köyüne bakamayan online olamayan temsilcilik versin..hiç bakamayanlar şifre versin dedik tahıl için..hatta ilk kyüm kilit yediğinde o zamanlar zombine, hırt hesabından ibrahim ve ben msn de konuşup bunun kritiğini yapmıştık..ve ben köyüm neden kilit yedi ayrıntısıyla anlatmıştım..multi hesaplardan derken bunumu diyorsunuz :) ben bunu wow dan beri hep dedim kendim dedim kendi hesabımdan wow a tahıl atmak için kendi birliğimin oyuncularına rızaları ile girip tahıl attım..benim gibi tahıla atan 1-2 arkadaşta vardı hatta..sizden bunları nerden biliyorusnuz??? kaç hesabımızın şifresi hala sizlerde???
ben birliğe tahıl için ally geçiyorum 1 dakika sonra zombine denen şahıs msn den benim geçtiğim ally yi bana atıyor gülüyor,eğleniyor aklı sıra siz çok düzgün çok prensipli çok etik oynuyrsunuz bu oyunu madem!!! ne diye hesaplarımızı hala diidk didik yapıyorsunuz...asker olan köylere merkezlere fake saldırlar çıkıp sonra soluğu bizim birlikte alıp rapor görmeye çalışmalar,asker olan köylerin sahipleri off olduğunda reisleme işine girenler ve sonunda ben şu kadar asker kestim ben şu kadarlık asker köyü reisledim demeler:rolleyes:
kimse benim adımı böyle boş muhabbetlerin içinde almasın hele ki sicili kapkara olmus kişiler...kendi hesabımın askerleri defans ve saldırı dahil hepsi aynı dönemde kesildi..romalıyım wowdan baya önceydi eşsiz şaşkın tılsımım vardı toplam 100k kadar saldırı askerim 250k kadar defans askerim vardı...wow döneminde hesp siliyordum hırt hesabındaki hakanın ricası üzerine hesabı açık bıraktım wow a baktım..hesabımın kilitlenmesi zaten beklediğim birşydi hatta tekrar söylüyorum kendimin herkese kendi birliğim dışındakilerede söylediğim birşeydi...olayı öyle noktalara getiriyorsunuz ki sanki ben kendi birliğim dışındaki hesplara girmiş gibi lanse ediyorsunuz..yazık size..hiçbir birlik arkadaşımın köyüne izinsiz girmedim tahıl atmadım..oyun kuralları dahilinde şifreli girişler yasak olduğu için bende cezamı aldım hatta multi huntere hesabım açılsın diye yazı bile yazmadım halada kilitli duruyor,

sürekli bir belge muhabbeti aldı başını gidiyor..ne yapacaksınız yapın ama artık forumu pis oyunlarınızla daha fazla kirletmeyin...bazıları için birliğime çektiğim allyler çok rahatsız etmiş demek ki ama hepsi sizin tabinirizle blegleriyle sunuldu..yapmayacaksın ki bende öyle ally ler atmıyacağım..yapacaksan katlanacaksın;) misilleme derdine düşüp burada birşeyler yarştırmayacaksın...
kim nasıl oyuncu olduğumuzu ii bilir en başta zombine..sıralamada 4. sıradayken 50. sıralara kadar geriledin 1-2 günde en çok zarraıda sana biz verdik..hatta kendin dedin defalarca alper020,gelincikk,girdap üçünüz birlikte hareket ediyordunuz..gelincikk sen bana daha saldırmıycam demeseydin hesabım belkide olmazdı diye..bende sana oyun bu ama sen oynamak istiyorsun hedeflerin var daha saldırmıycam rahat rahat oyna bizim hesaplardan sana saldırı gelmez dedik..ve gelmedi...birliğimden bazı arkadaşlarımın sert tepkisini almama rağmen..yani senin kadar hırslı hiçbir zaman olmadım..şuan da da değilim..ama siz koptunuz artık dahada ıslah olmazsınız...
şu foruma sadece wow süreceisini takip etmek için girmeye çalışıyorum ama sürekli bu tarz yazılarla karşılaşıyorum içinde adımında geçtiği..gidin başka bir konu penceresi açın eğer illa saldırmak istiyorsanız oralardan devam edin..insanlar aylarca emek verip ordu basıp saldırı yapıyor..o güzelim raporlar buralarda sizin boş boş konuşmlarınız yüzünden geri planda kalıyor..

Özellikle katıldığım yerlerin altını çizdim...Bunun üzerine söyleyecek bişi yok..Eline sağlık..

İbo bunlar sarı kırmızı yakan adamları önce fakeliyorlar ardından içlerinden birinin 2x hızlı asker tılsımı ile kestiği orduyu bide utanmadan burda gururla sunuyorlar..Ondan sonrada neden tebrik etmiyorsunuz diyorlar...

Oyun başından bu yana hakettiklerini düşündüğümüz tüm başarılarında tebriğimizi sunduk ama bu şekilde hile hurdayla kestikleri askerler ile gelip burda pişkin pişkin birde tebrik edilmeyi çok beklerler..

by ati
22-03-2011, 15:26
Yok arkadaş bunları kimse susturamaz tamam girdap sende haklısın kardeş.......

OLDUMU NE DERSENİZ HAKLISINIZ SİZİN OYUNCU KIRMIZI YAKMIŞ SARI YAKMIŞ ONUN SUÇLUSUDA BİZİZ:D

Komedi gibi.....

bnbn
22-03-2011, 15:32
Yok arkadaş bunları kimse susturamaz tamam girdap sende haklısın kardeş.......

OLDUMU NE DERSENİZ HAKLISINIZ SİZİN OYUNCU KIRMIZI YAKMIŞ SARI YAKMIŞ ONUN SUÇLUSUDA BİZİZ:D

Komedi gibi.....

Walla defalarca konuşan siz susun diyen ise bizdik..Ama sen iki günde bir yine lafı evirip çevirip testereye getiriyorsun vede bunun forumda tek sorumlusuda sensin..

Kimse 46 lıkları ağzına almasın diyen sen,testereye laf atan ve olayları başlatan yine sen,

susuyorum diyip susmayan ve forumu kirletmeye devam eden yine sen,

Heleki birliğimizdeki allyleri okuduktan sonra bir dakka sonra msn de pişkin pişkin sırıtan yine sensin....Casusun olabilir ama herşeyin bir adabı yolu yordamı vardır..

sis
22-03-2011, 15:36

Dipcik : Rapor bu şekilde daha çok dikkat çeker arada kaynamaz diye resim hale getireyim dedim ;)
teşekkürler pek resim işinden anlamıyorum iyi oldu zaten raporlar atışmalarının arasında kaybolup gidiyor alıştık wow rapor paylaşım yerimi atışma yerimi bir çözse idim hadi bizler neyse bir şekilde raporları görüyoruz dışardan gelenler sayfaların arasında kayboluyorlar

by ati
22-03-2011, 15:36
Walla defalarca konuşan siz susun diyen ise bizdik..Ama sen iki günde bir yine lafı evirip çevirip testereye getiriyorsun vede bunun forumda tek sorumlusuda sensin..

Kimse 46 lıkları ağzına almasın diyen sen,testereye laf atan ve olayları başlatan yine sen,

susuyorum diyip susmayan ve forumu kirletmeye devam eden yine sen,

Heleki birliğimizdeki allyleri okuduktan sonra bir dakka sonra msn de pişkin pişkin sırıtan yine sensin....Casusun olabilir ama herşeyin bir adabı yolu yordamı vardır..

Herşeyi yapan benim girdap artık yazma kardeş bak başkanın sana yazma dedi neyin peşindesin daha susmayı bilmezmisin yaptıgın yorumlara alıntı yapıyorsak her kelimende 46lıklar ismini agzına alıyorsun sen bizim hakkımızda yorum yapmazsan bizde burda kendi kendimize konuşacak kadar deli degiliz 46LIKLAR olabılırız ama o kadarda deli degiliz.......

Sen ne diorsan dogrudur girdap artık SUS...........

yildizimsinsen
22-03-2011, 15:37
Tebrikler..

yildizimsinsen
22-03-2011, 15:38

güzel rapor.. Tebrikler..

fchearts
22-03-2011, 15:42
güzel rapor.. Tebrikler..

yan ordu desem abartı tokmak esas ordu desem mancınık çok az bu konuda olayı tartışmaya sokmadan bi yorum alırsak benim gibi düşünenler için iyi bir açıklama olur..

eDü
22-03-2011, 15:42
selam arkadaşlar..

özellikle edü.. Her ne sorunun varsa bizle gel benle paylaş orda burda yok tansu şunu dedi yok o bunu dedi deyip laf atmayın yeter artık.. Okadar delikanlı iseniz varsa yüzünüz yerimi bilen çok kişi var traviandan çoğu kişi geldi yanıma gelirsin derdini anlatırsın gidersin.. Yok tansu msde şunu dedi.. Yok tansu bunu dedi.. Dedi isem dedim sanane.. Sen kimsinki sanamı hesap verecem ben he.. Kimseden emir alıcak halimizde yok kimse ile savaşmıcaz diyede bir kuralda yok... Evet zamanında dostuk şimdide değiliz okadar... Ben sizin gibi o bunu yaptı o şunu yaptı yok o msnde şunu dedi vs vs vs.. Gördünmü hiç? Yeter artık muhattabbım kimse değil burda buraya ismim geçtiği için yazıyorum yoksa giripde kimse ile muhhattab olmam ben heleki senle edü... Benim hakkımda kimse yazmasın lütfen....

senle muhattap olmak isteseydim zaten arardımda gelirdimde bu kadar

köpürmene gerek yok tansu abi gerçekler bunlar millet nie savaşdığını dahi bilmiyor

benim yazdıklarımda da kötü bişey yok gayet samimi bir şekilde yazdım saygısızca

bişeyde yazmadım ama senin tavrında üslubunda halen daha yanlış zaten benden de

öğrenecek değilsin bunu sen herşeyi bilirsin kusura bakma

iyi oyunlar
iyi forumlar...

MentoL
22-03-2011, 15:43
Hee bi de benim yazdıklarıma cvap yazamayınca ordan burdan yazdığım hakaretleri(gerçi gerizekalı diyorum hakaret değil senin tam karşılığın) koyuyon gardaş ne ayak:D Çok istiyosan küfür etmemi falan eskileri alıntılama her istediğinde msnimi ekle şiir gibi saydırayım sana:D

eDü
22-03-2011, 15:46
[sıze="3"]buyrun forumu bu hale getiren 46lıklar[/sıze]

bak halen daha aynı şeyi yapıyorsun arkadaşım adamın biri çıkıp bişey diyor kalkıp çoğunluğu arkana almak için bakın forumu bu hale getiren 46lıklar yazıyorsun ayıp artık ya

mentol kimsen bana oyundaki hesap adını mesaj atarmısın arkadaşım

MentoL
22-03-2011, 15:46
Buyrun forumu bu hale getiren 46lıklar
Unutmuşumbişey daha yazacam..İste forumu bu hale getiren 46LIKLAR yazmışsın.Bak şimdi birader senin 46LIKLAR demen için günde 5 kere boy abdesti alman gerek.O ağzına bi daha 46lıkları alma.Orda alıntı yaptıkların sadece benim yazılarım.Benim yazdıklarım da sadece beni bağlar.Anladın mı la?Yoksa bi tekrar daha yapayım mı

Black_White
22-03-2011, 15:48
koyuyon gardaş ne ayak

Gardaş sen angaranın neresindensin:D:D:D

MentoL
22-03-2011, 15:51
Yukarı ayrancık :D

yildizimsinsen
22-03-2011, 15:51
yan ordu desem abartı tokmak esas ordu desem mancınık çok az bu konuda olayı tartışmaya sokmadan bi yorum alırsak benim gibi düşünenler için iyi bir açıklama olur..

bilmiyorum dostum ben savunan taraftayım.. saldıranları tebrik ettim sadece :)

arwen3x
22-03-2011, 15:58

Tebrikler...

SHeiTHaN
22-03-2011, 16:03
Buyrun forumu bu hale getiren 46lıklar

RA&HZZ oyuncusuyum.Ama tek bir kişiyi birliğe Mâl etmek bence yanlış.Yazını düzelt bence

bnbn
22-03-2011, 16:06
edittttt......

SHeiTHaN
22-03-2011, 16:10

Yukarı ayrancık :D

Bu gardaşım da bizim buralı :D:D

gelincikk
22-03-2011, 16:16
gelincikk
Kullanıcının Profilini Göster

Forumda forum turkey[ kendi birligindeki ] arkadaşın ile olan konuşmayı bence sil cok komik durumdasın uzun yazmışın senin ne oldugunu senin profilini tıklayan kişiler görebilir..........

Ben bi bayanla tartışmaya girmem ama bayan bayanlıgını bildigi sürece sen benim adımı anma bende senin adını.......

Egerki cok tartışmak isterim dersen köyüm orda......

Benim sanada verilcek cok cevabım var ama bi arkadaşım bana kanka forumda yazma boşver dedi uzatmıyorum....

Sen ne dersen dogrudur gelincikk .........

:)sana cvbım bu daha ismimi agzına alma senden ricam budur

Yıkılma konusuna gelince ben 1.lık için oyuna girdim onun için romalı oldum HELAL olsun beni 1. yapmadınız oldumu

CVP VERMEZSEN SEVİNİRİM EGERKİ CVP VERİRSENDE BENDEN CVP GELMEZ SANA AMA İSTEDİGİN KADAR YAZMAKDA ÖZGÜRSÜN BEN BURDA NE YAZARSAN DOGRU DİCEM BUNUDA YAPACAM....

ZOMBİNE

seninle arkadaş olduğumuz dönemde forumda birşeyi düzeltmek için şifremi vermiştim sana(kendi birliğimde nasıls evdiğim değer verdiğim arkadaşlarım varsa,sizle savaş halinde olsak bile arkadaşlık kavramı birlik üstü olarak değerlendiriğim içi!!, sen çıkarların içind eğerlendridin o da senin karakterin...yorumsuz:rolleyes:) ..şifreyi değişmemi unutmuşum...aslında normal şartlarda değişmmeye gerek yok ama bilen sen olunca değişmemk hata tabiyki!!! kişi karşındakini kendisi gibi bilirmiş..buda benim eksikliğim olsun;)..ne var ne yok okursun sonra....sonrada burda benim özelimde yazan yazıları yayınlarsın tıpkı daha önce yaptığın gibi...yakında msn görüşmelrinde yayınlarsın çünkü birşy ıspat etmek için yapamayacağın şey yok...forum turkeyle olan konuşma benimle onun arasındadır kavga ederim tartışrıım SANANEE..artık edepsilikte az sınır tanı..komik değil rezillik ötesine geçtin....senin kadar çirkef değilim özelde ayzılan ayzıları burda yayınlamam benim ahlakıma uymaz ama az sana benzeydim o msn konuşmlarını yayınlardım sende bir daha insan içine çıkamazdın..
burada benim özelimde yazan yzıları yazıp sonra benden alıntı yapma deme..o boş boş konuşan çenen kapanırsa sana zaten kimse bişy yazmaz...

1. olmak için oyuna girdim ama başta sen gelincikk alper020 girdap sizin sayenizde geriledim dedin..bu konuyla ilgili sana tek cümle bile kurmamama rağmen.. helal olsun demene gerek yok,sıradan her zaman yaptığımmız saldırılardandı..seni yıkmak istedik yıktık,,sonra ben oynaman için müsade ettim saldırmadım daha..sana gelecek saldırlarıda kısmen engelledim;) yoksa direnemeyeceğini sende biliyorsun..bunu buraya özellikle şundan dolayı yazdım hiç demediysen bunu 50 kere demişssinidr..asıl yazma nedenimde bana kısa önce forumda def köyü demen :rolleyes: içinde 100k romalı saldıı askeri olduğunu bile bile demen( 1-2 ay önce)

senin bana verilecek hiçbir cevabın olmaz olmazda sen ancak benim özel mesajlarımı okuyarak burada show yaparsın..

benim ne olduğumu herkes bilir evet ama seninde ne olduğunu herkes çok ii biliyor..
benim konuşmama sen doğru desen ne olcak yanlış desen ne olacak..konuşan sen olunca gerisi hikaye zaten:cool:

savaşın başlamasıyla ilgili olarak nedenin ne olduğu bu oynu aynı oluşumda oynayan yüzlerce kişi için bir neden değil..zaten bu hesapları saldırmak defans yapmak için açtık...savaştık yıktık yıkıldık...kısa süre öncesine kadar oynun en şanlılarından biri olarak kendimizi görüyordum en azından tüm server npc yaparak gerçirmedik...fazlasıyla eğlendik eğlendirdik( 2 taraf içinde geçerli) ancak bazıları için bu eğlenceden çıkıp hırs inada dönüştü...kısaca yazık ettiler o kadar mücadeleye her türlü gölge düşmüştür...

motorcunun özel ricası var burada wow sayfasının daha fazla içine edilmemesi için..benimle bu yollardan uğraşmak isteyn hesabım üzerinden uğrasın.illada uğraşmak isterlerse..burada boş beleş sözlerle saçmalyıp bize gereksiz cvp hakkı kimse oluşturmasın...

bnbn
22-03-2011, 16:23
seninle arkadaş olduğumuz dönemde forumda birşeyi düzeltmek için şifremi vermiştim sana(kendi birliğimde nasıls evdiğim değer verdiğim arkadaşlarım varsa,sizle savaş halinde olsak bile arkadaşlık kavramı birlik üstü olarak değerlendiriğim içi!!, sen çıkarların içind eğerlendridin o da senin karakterin...yorumsuz:rolleyes:) ..şifreyi değişmemi unutmuşum...aslında normal şartlarda değişmmeye gerek yok ama bilen sen olunca değişmemk hata tabiyki!!! kişi karşındakini kendisi gibi bilirmiş..buda benim eksikliğim olsun;)..ne var ne yok okursun sonra....sonrada burda benim özelimde yazan yazıları yayınlarsın tıpkı daha önce yaptığın gibi...yakında msn görüşmelrinde yayınlarsın çünkü birşy ıspat etmek için yapamayacağın şey yok...forum turkeyle olan konuşma benimle onun arasındadır kavga ederim tartışrıım SANANEE..artık edepsilikte az sınır tanı..komik değil rezillik ötesine geçtin....senin kadar çirkef değilim özelde ayzılan ayzıları burda yayınlamam benim ahlakıma uymaz ama az sana benzeydim o msn konuşmlarını yayınlardım sende bir daha insan içine çıkamazdın..
burada benim özelimde yazan yzıları yazıp sonra benden alıntı yapma deme..o boş boş konuşan çenen kapanırsa sana zaten kimse bişy yazmaz...

1. olmak için oyuna girdim ama başta sen gelincikk alper020 girdap sizin sayenizde geriledim dedin..bu konuyla ilgili sana tek cümle bile kurmamama rağmen.. helal olsun demene gerek yok,sıradan her zaman yaptığımmız saldırılardandı..seni yıkmak istedik yıktık,,sonra ben oynaman için müsade ettim saldırmadım daha..sana gelecek saldırlarıda kısmen engelledim;) yoksa direnemeyeceğini sende biliyorsun..bunu buraya özellikle şundan dolayı yazdım hiç demediysen bunu 50 kere demişssinidr..asıl yazma nedenimde bana kısa önce forumda def köyü demen :rolleyes: içinde 100k romalı saldıı askeri olduğunu bile bile demen( 1-2 ay önce)

senin bana verilecek hiçbir cevabın olmaz olmazda sen ancak benim özel mesajlarımı okuyarak burada show yaparsın..

benim ne olduğumu herkes bilir evet ama seninde ne olduğunu herkes çok ii biliyor..
benim konuşmama sen doğru desen ne olcak yanlış desen ne olacak..konuşan sen olunca gerisi hikaye zaten:cool:

savaşın başlamasıyla ilgili olarak nedenin ne olduğu bu oynu aynı oluşumda oynayan yüzlerce kişi için bir neden değil..zaten bu hesapları saldırmak defans yapmak için açtık...savaştık yıktık yıkıldık...kısa süre öncesine kadar oynun en şanlılarından biri olarak kendimizi görüyordum en azından tüm server npc yaparak gerçirmedik...fazlasıyla eğlendik eğlendirdik( 2 taraf içinde geçerli) ancak bazıları için bu eğlenceden çıkıp hırs inada dönüştü...kısaca yazık ettiler o kadar mücadeleye her türlü gölge düşmüştür...

motorcunun özel ricası var burada wow sayfasının daha fazla içine edilmemesi için..benimle bu yollardan uğraşmak isteyn hesabım üzerinden uğrasın.illada uğraşmak isterlerse..burada boş beleş sözlerle saçmalyıp bize gereksiz cvp hakkı kimse oluşturmasın...

Tuğba başkasının senin hakkındaki düşüncesi yada ortaya koyacağı belge vs senin yada başka bir arkadaşımızın duruşunu bizim açımızdan değiştirmez..Bu yüzden gönlün rahat olsun..

Sitem edeceğim tek bir nokta var,vakti zamanında bu adamı yıktırtmadın bize..

Yinede biz arkadaşlarımızı hatalarıyla sevip kabulleniriz..

fchearts
22-03-2011, 16:38
bilmiyorum dostum ben savunan taraftayım.. saldıranları tebrik ettim sadece :)

senin alıntından yola çıkarak yazılan bir mesaj bu senle aynı taraftayız.. hatta savunmada aralara girip merkeze gelen mancınıkları kesen sendin beni hatırlamışsındır.. çaktırma :)

wow konusuna ait mesaj:

tılsımı sürekli yer değiştiren arkadaşlara kolaylıklar:cool:

Shawn
22-03-2011, 17:05
Herşeyi yapan benim girdap artık yazma kardeş bak başkanın sana yazma dedi neyin peşindesin daha susmayı bilmezmisin yaptıgın yorumlara alıntı yapıyorsak her kelimende 46lıklar ismini agzına alıyorsun sen bizim hakkımızda yorum yapmazsan bizde burda kendi kendimize konuşacak kadar deli degiliz 46LIKLAR olabılırız ama o kadarda deli degiliz.......

Sen ne diorsan dogrudur girdap artık SUS...........

Ati abii bu cümlene 10 puan 5 yıldız veriyorum :) bu aralar susar zaten şuna gidin buna gidin diyip peşlerinden girebilecek ne arkadaşlarının ordusu var nede kendinin :D bu saatide not alın arkadaşlar okuduktan 1 -3 saat arası bana saldırı cıkartıcaklar:) girdap ister çünkü hahaha

gelincikk
22-03-2011, 17:06
Tuğba başkasının senin hakkındaki düşüncesi yada ortaya koyacağı belge vs senin yada başka bir arkadaşımızın duruşunu bizim açımızdan değiştirmez..Bu yüzden gönlün rahat olsun..

Sitem edeceğim tek bir nokta var,vakti zamanında bu adamı yıktırtmadın bize..

Yinede biz arkadaşlarımızı hatalarıyla sevip kabulleniriz..

evet o konuda çok haklısın:( rakibede düşman demedik hiç..rakipten arkadaş olmazda demedik..ama tanımadan etmeden olmazmış işte...sonra gelir adına arkadaş dediğin şahıslar senin özelinde yazan yazıları buralarda koz olarak kullanmaya çalışırlar...adamlar artık cesetten bile rant sağlama derdine düştü..bu oyunu 10 yaşındaki çocukta oynuyor 60 yaşındaki adamda,karakterliside karaktersizde...oyunda olsa çok insancıl olmamak lazımmış tabi hakedene;) ben savatığım birliğin asla genellemesini yapmıyorum o birliklerde sevip saydığım çok fazla insan var hatta..olay tamamen kişisel..bizde kişiselleştiirnce buralara düşürüldük..çıkmak için tansunun dediği gibi susmak en iyisi..

herkese ii oyunlar

sempatura
22-03-2011, 17:07
Sana söyleyecek tek sözüm,

oluşumunu yarı yolda bırakıp satan kişilerin ne söylediklerini kaale almıyorumBen bu oluşumda yeniyim ewet ama senden daha sadık ve vefalı olduğumu tüm testere görüyor..

Aklınızca 3 5 kişi gelip şahsıma hakaret küfür ederek bezdirmeye çalışıyorsunuz..Elinizde belge varsa ya koyarsınız yada burda saçmalamayı kesersiniz...Benim ve arkadaşlarımın başı her zaman dik,bence kafasını öne eğmesi gereken biri warsa oda satış yapan lardır

:)) Bilmeden konuşmak bu olsa gerek... Bak bakalım katilcermen hesabı duruyormu speedde... Ben TIRTdan ayrıldıgım vakit hesabımı silmeye aldım ve sildim... benım hesap sılme nedenımde şahsiydi... errol ile anlaşamadım ve hesabımı sildim... bunun neresi satış... pardon dogrular söylendikçe laflar saptırılıyordu değil mi ?

Bazı bırseylerı cevap veremıyorsun lafı evırıp cevırıp tıkamaya calısıyorsun... zaten forumdada tek yaptıgın bu... ben sana dıyorum ki...

Oyunda farklı oynarken forumda farklı olma oyunda ne isen forumdada o ol... ;)

Sen oyunda bir çok hesaba gırıp tahıl atıyorsun (multi yapıyorsun) ... kii sen foruma gelip hesabı kıtlenen kısılerın fotosunu koyup peşinede bu işler multi oynamakla olmaz dıyorsun...

Ben sana sadece dürüst ol... Oyunda neysen burdada oyle davran... ;)

Bu bır oyun yahu... ben birşey demıyorum eski bır HIRT TIRT lı larak olan yanlışları söyledim...

evet o konuda çok haklısın:( rakibede düşman demedik hiç..rakipten arkadaş olmazda demedik..ama tanımadan etmeden olmazmış işte...sonra gelir adına arkadaş dediğin şahıslar senin özelinde yazan yazıları buralarda koz olarak kullanmaya çalışırlar...adamlar artık cesetten bile rant sağlama derdine düştü..bu oyunu 10 yaşındaki çocukta oynuyor 60 yaşındaki adamda,karakterliside karaktersizde...oyunda olsa çok insancıl olmamak lazımmış tabi hakedene;) ben savatığım birliğin asla genellemesini yapmıyorum o birliklerde sevip saydığım çok fazla insan var hatta..olay tamamen kişisel..bizde kişiselleştiirnce buralara düşürüldük..çıkmak için tansunun dediği gibi susmak en iyisi..

herkese ii oyunlar

Sizden bır arkadaşta özel mesajları koydugunda onu desteklemıstınız hatırlatmak ıstedim... Ki onlarda pek bırsey göremedımde hatta kendı uyelerınız bıle burda olagan bırsey yok dıyenlerde olmustu... Ama sızınkıler gercekten oyunda basvurulacak en son seyler... Ben sadece bır kacını okudum ve yanlış odugunu söyledim...

benımde burdaki bu zamana kadar hıc bırınıze cevap dahı vermedım... Sadece bugun verdım acep niye

Shawn
22-03-2011, 17:08

Bizde Dikmen-Sokulluyuz Angaralı olmuyoz mu yani:D

sempatura
22-03-2011, 17:29

Tebrıkler saldıran ıcın...
Savunan ıcınde sanırım savunma daha cok artmış gıbı 1 sevıye alındıgına göre :)

Black_White
22-03-2011, 17:56
suat hiç şansın kalmadı. temi sana kitliyorum haberin olsun:)))))))))))))))

İcraat yapacak olan açar hazineyi bakar tılsım koordinatlarına yapar icraatını bizde tebrik ederiz ama güçleri yoksa işi çamura yatmakta bulurlar.

Altuğ nun dediği gibi;

lafla peynir gemisi yürütenler icraate geldimi tıkanır kalır, cevap bile yazamayacaklar bu yazına...

Dipnote:Temler dolu Süleyman :) Altuğya ver :D

si&ma
22-03-2011, 17:58
Tebrıkler saldıran ıcın...
Savunan ıcınde sanırım savunma daha cok artmış gıbı 1 sevıye alındıgına göre :)

6300 mancınık dünya harikasından seviye almış :):) bumu çok olan savunma normal şartlarda unevenin 5x mimarlı suruna takılmalıydı bu saldırı

by ati
22-03-2011, 18:01
Girdap gelincikk ne diorlarsa dogrudur :cool:

Fakat gelincikk senin forumdaki msjı okumak için şifre gerekmiyor nick i tıklayan herkez forum turkeyle yazışmanı görüyor :D

İfiraya bak bide neler demiş:D ŞİFRESİYLE ÖZEL MSJLARINI ALMIŞIM ARKADAŞ BEN NEYMİŞİM YAWW

GİRDAP BANA 3 BİRLİK SALDIRDI 4 5 KÖY ANCA YIKTI SEN BENİ TEKDE YIKARDIN EMİNİM:D

Hadi ikiniz yazacagını yazdınız bi alyy cekin DİGERLERİ GELSİN onlar karalama kampanyasına devam etsinler görseniz çok takıyom sizleri çokda fifi fifi.....

HAKLISINIZ BEN YAPTIM ONLARI DİEN BENDİM :) GİPDAP BENİ İYİKİ YIKMADIN:D:

ZOMBİNE

sempatura
22-03-2011, 18:01
6300 mancınık dünya harikasından seviye almış :):) bumu çok olan savunma normal şartlarda unevenin 5x mimarlı suruna takılmalıydı bu saldırı

5x mimarından haberim yoktu si&ma :p ozaman dediğin gıbı sevıye almaması lazımdı uneven lafımı geri aldım savunman azmış :D

Black_White
22-03-2011, 18:03

Aktif değildi mimar tılsımı:)

vahşi
22-03-2011, 18:08
mimar tılsımı bildiğim kadarıyla depo merkez binası pazar ve sura etki ediyor Dünya Harikasına etkisi yok diğe biliyorum yanılıyormuyum acaba??

premium
22-03-2011, 18:15
İcraat yapacak olan açar hazineyi bakar tılsım koordinatlarına yapar icraatını bizde tebrik ederiz ama güçleri yoksa işi çamura yatmakta bulurlar.

Altuğ nun dediği gibi;

altuğa selam söyle sen benden. kendi teminin durumuna bi baksın önce:))
orduyu çaktı hala o hesap eksiden kurtulamadı nedense:)))))))

si&ma
22-03-2011, 18:19
Aktif değildi mimar tılsımı:)

3x te hesabım olmadığı için aktif olup olmadığını bilmiyorum ama genede uneven wowunda bu mancınık tılsımda olmasa seviye almaması lazımdı elinde bukadar çok tılsım olunca hangisini kulanıcağına karar veremiyodur :):)

si&ma
22-03-2011, 18:22
mimar tılsımı bildiğim kadarıyla depo merkez binası pazar ve sura etki ediyor Dünya Harikasına etkisi yok diğe biliyorum yanılıyormuyum acaba??

doğru biliyosun oyüzden sura takılması lazımdı dedim 5x sur olunca askerin etkisi epeyce bi azalıyo

gelincikk
22-03-2011, 18:23
:)) Bilmeden konuşmak bu olsa gerek... Bak bakalım katilcermen hesabı duruyormu speedde... Ben TIRTdan ayrıldıgım vakit hesabımı silmeye aldım ve sildim... benım hesap sılme nedenımde şahsiydi... errol ile anlaşamadım ve hesabımı sildim... bunun neresi satış... pardon dogrular söylendikçe laflar saptırılıyordu değil mi ?

Bazı bırseylerı cevap veremıyorsun lafı evırıp cevırıp tıkamaya calısıyorsun... zaten forumdada tek yaptıgın bu... ben sana dıyorum ki...

Oyunda farklı oynarken forumda farklı olma oyunda ne isen forumdada o ol... ;)

Sen oyunda bir çok hesaba gırıp tahıl atıyorsun (multi yapıyorsun) ... kii sen foruma gelip hesabı kıtlenen kısılerın fotosunu koyup peşinede bu işler multi oynamakla olmaz dıyorsun...

Ben sana sadece dürüst ol... Oyunda neysen burdada oyle davran... ;)

Bu bır oyun yahu... ben birşey demıyorum eski bır HIRT TIRT lı larak olan yanlışları söyledim...

Sizden bır arkadaşta özel mesajları koydugunda onu desteklemıstınız hatırlatmak ıstedim... Ki onlarda pek bırsey göremedımde hatta kendı uyelerınız bıle burda olagan bırsey yok dıyenlerde olmustu... Ama sızınkıler gercekten oyunda basvurulacak en son seyler... Ben sadece bır kacını okudum ve yanlış odugunu söyledim...

benımde burdaki bu zamana kadar hıc bırınıze cevap dahı vermedım... Sadece bugun verdım acep niye

etolün buraya koyduğu belge dediği bir ally mesajdı..ayrıca birliklerle alakalıydı..SAVAŞ VE WOWDÖNEMİYLE..KİŞİSEL DEĞİLDİ..BENİM FORUM ŞİFREMİ ÖNCEDEN BİLDİĞİ İÇİN GİRİP FORUM ÖZEL MESAJLARIMI OKUYAN VE BUNU BENİM ÜZERİMDE BİR TEHTİT ARACI OLARAK KULLANAN KİŞİ SENİN ARKADAŞIN.. BİRLİĞE ÇEKİLEN ALLYLERİ SN GEÇMEDEN MSN ORTAMINDA DALGA KONUSU YAPAN :)ŞU OYUNCUNUZ ŞUAN OFF SALDIRSAM MI ONUMU YAPSAM BUNUMU YAPSAM VSS..DİYE DİYE İYİCE OLAYI ZIVANADAN ÇIKARTANDA SİZSİNİZ...AKABİNDE BİZİM BURADAN YAYINLADIĞIMIZ BİRLİKLERLE İLGİLİ 1-2 MSJ İÇİN SUAN BİZİ YARGILIYORSUNUZ:rolleyes: SEN HALA NEYİ SAVUNUYORSUN:rolleyes:ARADAKİ FARKI SEN ANLAYAMIYORSAN BOŞUNA BURALARI DAHA FAZLA İŞGAL ETME.BENDEN ALINTI YAPMA DERDİN VARSA KÖYDEN YAZ TRÜBÜNLERE OYNAMAYI BIRAKIN ARTIK..

gelincikk
22-03-2011, 18:38
Girdap gelincikk ne diorlarsa dogrudur

Fakat gelincikk senin forumdaki msjı okumak için şifre gerekmiyor nick i tıklayan herkez forum turkeyle yazışmanı görüyor

İfiraya bak bide neler demiş ŞİFRESİYLE ÖZEL MSJLARINI ALMIŞIM ARKADAŞ BEN NEYMİŞİM YAWW

GİRDAP BANA 3 BİRLİK SALDIRDI 4 5 KÖY ANCA YIKTI SEN BENİ TEKDE YIKARDIN EMİNİM

Hadi ikiniz yazacagını yazdınız bi alyy cekin DİGERLERİ GELSİN onlar karalama kampanyasına devam etsinler görseniz çok takıyom sizleri çokda fifi fifi.....

HAKLISINIZ BEN YAPTIM ONLARI DİEN BENDİM GİPDAP BENİ İYİKİ YIKMADIN

ZOMBİNE

SENİN KÖYÜN DURUYOR AMA YOKSUN TEBRİKLER KENDİNİ NASILDA GÜZEL YOK ETTİN..KÖYÜ DURDU KENDİ GİTTİ,SENİN ÖNCELĞİN KÖYDÜR:cool: PEK BİŞRYDEN NASİBİNİ ALAMAMIŞSSIN YAZIK...İNSAN KENDİNİDE BUNUDA YAPARMIYA İYİ BİR ÖRNEKSİN:cool:

BU ARADA İİ AĞLIYORDUN GEÇMİŞTE 2 YIKILDIN DİYE ACIDIK BIRAKTIK İŞTE HEVESİNİ AL OYNA DEDİK..NE OYNADIN YA! ONADA TEBRİKLER ;) FİFİLERİNDE BİLİYORUZ TANSULAR BAŞTA OLMAK ÜZERE AĞZINDAN DÜŞÜRMELERİNİ..HERŞEY FİFİ OLMUS SANA:cool:

SEN BU ARADA BOŞ DURMA 1-2 OYUNCUYA FAKE AT SONRA GİR BİRLİĞE BAK BAKALIM ASKER VAR MI, BELKİ DEFANS ASKERLERİNLE KESERSİN:cool:

ŞİFRE GEREKSİN GEREKMESİN MESELE O DEĞİL Kİ MESELE SENİN BURDA SİNEK BULSAN SUYUNU ÇIKARTMAYA ÇALIŞMAN..SADECE ALLY LERİ DEĞİL BİZİM KÖYDEKİ MESAJLARA KADAR OKUYORSUN AMAN İİ OKU BELKİ SANA BİR KOZ ÇIKAR SENİ BURADA AYAKTA ALKIŞLARLAR :cool:AMACIN O OLMUS ARTIK TRÜBÜN ÇOCUĞU.

SENİ ŞAHIS YERİNE KOYUP MSJ ATTIĞIM İÇİN SEVİN AMA BU SONDU BY ATİ BAŞKA KAPILARA ARTIK.

sempatura
22-03-2011, 18:57
etolün buraya koyduğu belge dediği bir ally mesajdı..ayrıca birliklerle alakalıydı..SAVAŞ VE WOWDÖNEMİYLE..KİŞİSEL DEĞİLDİ..BENİM FORUM ŞİFREMİ ÖNCEDEN BİLDİĞİ İÇİN GİRİP FORUM ÖZEL MESAJLARIMI OKUYAN VE BUNU BENİM ÜZERİMDE BİR TEHTİT ARACI OLARAK KULLANAN KİŞİ SENİN ARKADAŞIN.. BİRLİĞE ÇEKİLEN ALLYLERİ SN GEÇMEDEN MSN ORTAMINDA DALGA KONUSU YAPAN :)ŞU OYUNCUNUZ ŞUAN OFF SALDIRSAM MI ONUMU YAPSAM BUNUMU YAPSAM VSS..DİYE DİYE İYİCE OLAYI ZIVANADAN ÇIKARTANDA SİZSİNİZ...AKABİNDE BİZİM BURADAN YAYINLADIĞIMIZ BİRLİKLERLE İLGİLİ 1-2 MSJ İÇİN SUAN BİZİ YARGILIYORSUNUZ:rolleyes: SEN HALA NEYİ SAVUNUYORSUN:rolleyes:ARADAKİ FARKI SEN ANLAYAMIYORSAN BOŞUNA BURALARI DAHA FAZLA İŞGAL ETME.BENDEN ALINTI YAPMA DERDİN VARSA KÖYDEN YAZ TRÜBÜNLERE OYNAMAYI BIRAKIN ARTIK..

:pKöyüm olsa inan burda yazmam oyundan yazarım özel mesaj yazdım ondada gelen kutusu dolu dedi :pNe dıyım ki ati abi demişti bana kaale alma dıye dogru demıs pek kaale alınacak bır yanınız yok muş :pBende boş kişilerle tartışmaya gırmeyı pek sevmıyorum hadi size kolay gelsin...

blue sea
22-03-2011, 19:24
Server ne zaman bitiyor ve wow da son durum nedir ? Yardım edenlere şimdiden tesekkürler :)

bebelere_balon
22-03-2011, 19:38
Server ne zaman bitiyor ve wow da son durum nedir ? Yardım edenlere şimdiden tesekkürler :)
Dünya harikasıOyuncularİsimBirlikSeviye1.joker-as (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=472270&c=44)C@N&S.S.-K&N-ASYACANC@NSSK&N (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14668)74-2.tuatone (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b)İNADINA DOSTLARDOSTLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964)74-3.DOĞAN77 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=441221&c=68)*** RESİTAL *** RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)68http://speed.travian.com.tr/img/x.gif4.HırT (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=383244&c=4f)[HIRT][TIRT]WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)64-5.HOYHOY (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=532913&c=9f)K@NKAL@R & RESİTAL-™RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)64-6.uNeVeN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3)RA-hat Durmuyoru-HZZRA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)56http://speed.travian.com.tr/img/x.gif7.KESGİN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=167737&c=b8)*EFSANE BİRLİKLERİ*WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)27-8.DARK MANİA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=295893&c=49)-SON+WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)26http://speed.travian.com.tr/img/x.gif9.Shekill (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=346511&c=c4)®-RESİTAL-WOW-®RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)21-10.saho (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=241683&c=1f)®esital RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)12-11.C-19 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=309576&c=13)[CIzZz]RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)0-12.woyager (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=213996&c=f7)***D.H.S***ATAM (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14810)0-13.CıqArA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=261567&c=38)**F 46LIKLAR**RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)0

Climax
22-03-2011, 19:44

Altuğ nun dediği gibi;

Şimdi altuğ aradı birkaç gün gelemeyecekmiş, hesabına girip yazmamı istedi :D

temsilci :p

si&ma
22-03-2011, 20:17

HZZ&RA birliği savunmaya ağırlık verirse ki mecburen vericeklerdir 10güne biter tahminim

11_10_kala
22-03-2011, 21:24
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/8/6349.bmp

varan 8

ara sıra bakmak iyi oluyor

11_10_kala

harmanım
22-03-2011, 21:32
ara sıra bakmak iyi oluyor

11_10_kala

Adamların yarasını eşme :D

WikiLeaks

jolly joker
22-03-2011, 21:35
WW kuran yok mu hala yav ben 3x için netimi açtırdım :P

topalosman
22-03-2011, 21:44
natarları bekleyecegiz:D:D

jolly joker
22-03-2011, 21:45
natarları bekleyecegiz:D:D
o nedemek ya şimdi açıklama bekliyorum :D

woyager
22-03-2011, 21:53

yenı planlar cıkartması için sanırım:)

cengizkhan
22-03-2011, 21:59
seviye basmiyor kimse bu gidişle natarlar kuracak wow u:D

ANZERLİ 1
22-03-2011, 22:01
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/22/12357.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

jolly joker
22-03-2011, 22:14
bunu yapanları kınıyorum derhal hesabıma 50 tl yatırsınlar boşuna mı net açtırdım şimdi :)

harmanım
22-03-2011, 22:19
bunu yapanları kınıyorum derhal hesabıma 50 tl yatırsınlar boşuna mı net açtırdım şimdi :)

bize ne demeli :D

Daha serverin bitimine çok var diye 600 altın aldık :D

nerde bizim 40 TL miz :D

woyager
22-03-2011, 22:21
bize ne demeli :D

Daha serverin bitimine çok var diye 600 altın aldık :D

nerde bizim 40 TL miz :D

enes sen darama cevırdın sen az bıle ödedın:)

kırıkkk
22-03-2011, 22:39
napıyorsunuz burda :)

gelincikk
22-03-2011, 22:41

bakıyoruz :)

kırıkkk
22-03-2011, 22:42
server bitti hala patırtıları bitmemis onamı bakıyosunuz :)

efsane_52
22-03-2011, 22:42

köye bak namık abi :D:D:D

gelincikk
22-03-2011, 22:44
server bitti hala patırtıları bitmemis onamı bakıyosunuz :)

yok biri 2-3 haftalık eski rapor koymuş ona bakıyoruz :) nasıl sevinmiş cici hala unutamamış :)

kırıkkk
22-03-2011, 22:45
köye bak namık abi :D:D:D
aman bosver neyıne bakcam kım gelmıste cıkmıs o köyden zaten gelcek kımsede yok burda gevezelık yaparlar anca :)

i_mar
22-03-2011, 22:50
bitti mi server

harmanım
22-03-2011, 23:01
bitti mi server

ne yazık ki bitmedi. :)

SHeiTHaN
22-03-2011, 23:09

Boraaa.Kankan rekor kırdı olum :D

uNeVeN
22-03-2011, 23:53
6300 mancınık dünya harikasından seviye almış :) bumu çok olan savunma normal şartlarda unevenin 5x mimarlı suruna takılmalıydı bu saldırı

5x mimarından haberim yoktu si&ma :p ozaman dediğin gıbı sevıye almaması lazımdı uneven lafımı geri aldım savunman azmış :D

5X Mimar aktif değildi , bende olmasına rağmen bir süre daha da aktif olmayacak :D

Savunma konusuna gelirsek kötünün iyisi durumundayız.. En iyi 2. ww defansına sahibiz.. 27 Milyon asker kestiğimizden dolayı savunma biraz zayıfladı maalesef :)

HZZ&RA birliği savunmaya ağırlık verirse ki mecburen vericeklerdir 10güne biter tahminim

Aynen dediğine katılıyorum :D

Shehzade
23-03-2011, 00:04
Bizde Dikmen-Sokulluyuz Angaralı olmuyoz mu yani:D

orti rahat dur defans yapmak istemiyorum yine işin yoksa 1 milyon daha defde adam kes :D gerçi o kadar asker kaldı mı bilmiyorum da :))

woyager
23-03-2011, 00:22
HZZ lerın nasıl pynadıgının ispati.
bir deil 2 deıl 3 deıl tam hesap multisi var meshur cigara hesabının 1 kısıye 20 multi hesap varsa ozmaan bır bırlık adam bunlar..demek oluyorkı wow yıkan plan calan hzz bırlıklerı 15 kısıden ibaret diğerlerı mılti hesap ybr ederım baya calıskansınız para harcıyorsunuz..bunca şaibenın oldugu entrıkaların döndüğü sayısız kuraldısı bot program kullanarak oyun oynayan bur burda biz temızız bızde şike olmaz multi hesap nedır blmeyız dıyen kısiler alın sıze tokat gibi ispat.

cigara hesabı wow alımında saldırı cıktı 2 plan aktarıldı hesapta 1 wow vardı ıkıncıu wow almadan hesap kıtlendı .. ıkinci wow alınmadan kitlenmiş cigara hesabıa cıldı wow aldı 15 dk sonra kıtlendı.. bunu soyledıgımızde bunu yalanladılar..ben camır atmıyorum gercek bunlar
Penisilin Cold_ bır baskan en temız ınsan olmalı hanı nerde temız ınsan?hesabi kitli keza baska hesapda ole..

benım bir lafım var balık bastan kokar..:))

alın sıze multihunterın cigara hesabı hakkında cevabi..

Multihunter yazdı:

bu oyuncu en az 20 tane hesaba sahip hepsini birden yönetiyor yinede açılmasınımı istiyorsunuz ?

lüfer
23-03-2011, 00:30
5X Mimar aktif değildi , bende olmasına rağmen bir süre daha da aktif olmayacak :D

Savunma konusuna gelirsek kötünün iyisi durumundayız.. En iyi 2. ww defansına sahibiz.. 27 Milyon asker kestiğimizden dolayı savunma biraz zayıfladı maalesef :)

Aynen dediğine katılıyorum :D

En iyi 1.ww defansı kime ait acep?

The_JoLLy_JoKer
23-03-2011, 00:36
Multihunter yazdı:

bu oyuncu en az 20 tane hesaba sahip hepsini birden yönetiyor yinede açılmasınımı istiyorsunuz ?

king adam yav (=
20hesap ha
multihunter olayını admine bildirmenizi tavsiye ederim. oyun içinde demişsiniz ki hesap 15'er dk ile açılıp kilitlendi. bunları '' Prt Scr '' tuşuyla çekip kaydetmektir.
bkz: ispat-ı delil

valay
23-03-2011, 00:37
bir deil 2 deıl 3 deıl tam hesap multisi var meshur cigara hesabının 1 kısıye 20 multi hesap varsa ozmaan bır bırlık adam bunlar..demek oluyorkı wow yıkan plan calan hzz bırlıklerı 15 kısıden ibaret diğerlerı mılti hesap ybr ederım baya calıskansınız para harcıyorsunuz..bunca şaibenın oldugu entrıkaların döndüğü sayısız kuraldısı bot program kullanarak oyun oynayan bur burda biz temızız bızde şike olmaz multi hesap nedır blmeyız dıyen kısiler alın sıze tokat gibi ispat.

cigara hesabı wow alımında saldırı cıktı 2 plan aktarıldı hesapta 1 wow vardı ıkıncıu wow almadan hesap kıtlendı .. ıkinci wow alınmadan kitlenmiş cigara hesabıa cıldı wow aldı 15 dk sonra kıtlendı.. bunu soyledıgımızde bunu yalanladılar..ben camır atmıyorum gercek bunlar
Penisilin Cold_ bır baskan en temız ınsan olmalı hanı nerde temız ınsan?hesabi kitli keza baska hesapda ole..

Multihunter yazdı:

20 hesap mı yok artık bu kadar multi hesabı olanı da ilk defa duydum bu da server rekoru heralde...

yildizimsinsen
23-03-2011, 00:37

Multihunter yazdı:

2 sene önce hesabımkilitlenmişti normal serverde.. o zamanlar acemiydik kuralları tam bilmiyorduk.. meğerse sürekli temsilcilikte multi hesap cezasına giriyormuş.. dediğim gibi acemiyiz de ve sürekli kilitlenen hesabımızla ilgili Multihuntere yazıyoruz açması için.. ve neden kilitlendiğini soruyoruz.. çünkü bize göre kural hatası yaptıysa ona buna attığımız hammaddeler (birlik başkanıydım) olabilirdi.. her seferinde de multihunter bana şöyle cevap veriyordu..
lütfen aşağıdaki linkten kuralları okuyunuz ve nerede hata yaptıysanız ona göre yardım isteyin..
yani adamNuh diyor Peygamber demiyor.. 2 hafta sürdü derdimizi anlatmak,başka serverlerden tecrübeli adamlara danışarak uyduruk bir mesaj atıp cezayı verip açmasını istedik ve en sonunda Multihunter açtı hesabımızı.. yani Multihunter bize dahi (kapatıldığımızda) neden kapatıldığımızı söylemezken 3.kişilere hemde detaylıca bir bilgiyi nasıl verebilir? yada acaba verebilir mi?
daha önce ceza almış bir kaç kişi daha görüşünü yazarsa sorun o serverle alakalıdır derim.. ama hiçbir Multihunter meyhanede oturmuş muhabbet ediyormuşsunuz gibi cevap vermez bence.. daha inandırıcı yorum yazarsan sevinirim..

woyager
23-03-2011, 00:42
king adam yav (=
20hesap ha
multihunter olayını admine bildirmenizi tavsiye ederim. oyun içinde demişsiniz ki hesap 15'er dk ile açılıp kilitlendi. bunları '' Prt Scr '' tuşuyla çekip kaydetmektir.
bkz: ispat-ı delil

cigara hesabıa cılsın onu acan multihunteri admıne sıkayete decegım bu mesajı yazan mh böyle hesabı acacak baska mh kım ise ögrenecez..size ispatı burda kafadan uydurmadım..

simdi cigara hesabını savunan avukatlar nerde soruyorum..

senın dediğin gibi sıkayet edılıp ceza alan hesaplar cezasız acan multihunter kım..şikayet edılen hesap ceza aldıgına daır mh nın yazdıgı mesajlarda elımde... ne entrıkalar donuyor burda vay anasını beah

woyager
23-03-2011, 00:43
2 sene önce hesabımkilitlenmişti normal serverde.. o zamanlar acemiydik kuralları tam bilmiyorduk.. meğerse sürekli temsilcilikte multi hesap cezasına giriyormuş.. dediğim gibi acemiyiz de ve sürekli kilitlenen hesabımızla ilgili Multihuntere yazıyoruz açması için.. ve neden kilitlendiğini soruyoruz.. çünkü bize göre kural hatası yaptıysa ona buna attığımız hammaddeler (birlik başkanıydım) olabilirdi.. her seferinde de multihunter bana şöyle cevap veriyordu..
lütfen aşağıdaki linkten kuralları okuyunuz ve nerede hata yaptıysanız ona göre yardım isteyin..
yani adamNuh diyor Peygamber demiyor.. 2 hafta sürdü derdimizi anlatmak,başka serverlerden tecrübeli adamlara danışarak uyduruk bir mesaj atıp cezayı verip açmasını istedik ve en sonunda Multihunter açtı hesabımızı.. yani Multihunter bize dahi (kapatıldığımızda) neden kapatıldığımızı söylemezken 3.kişilere hemde detaylıca bir bilgiyi nasıl verebilir? yada acaba verebilir mi?
daha önce ceza almış bir kaç kişi daha görüşünü yazarsa sorun o serverle alakalıdır derim.. ama hiçbir Multihunter meyhanede oturmuş muhabbet ediyormuşsunuz gibi cevap vermez bence.. daha inandırıcı yorum yazarsan sevinirim..

sen bu masalı kıme anlatıyorsun 1 hesap 20 hesap amı temsılcılık edıyor..

mesajı iyi oku 20 tane multi hesabı var bunu dıyen multihunter

woyager
23-03-2011, 00:44
20 hesap mı yok artık bu kadar multi hesabı olanı da ilk defa duydum bu da server rekoru heralde...

bu hılelerı devede kulak... tek ispat edemedıgım para yedırdıgı multihunter kım hzz lerınbunun pesındeyım.. cigara wow acacak kısı o mh dır:))

bu mh mesajı mahkeme delılıdır valla:)

valay
23-03-2011, 00:47

valla burada yorum göremiyorum ben bizzat mesaj var inanmayanlar ve inanmak istemeyenler olabilir ama ben inanıyorum...

yildizimsinsen
23-03-2011, 00:50

okuman gereken yer burasıydı.. demekki sonunu okumuyorsun yazılanların yada okumadan yazıyorsun..

anlaman için bir kere de kırmızı ve kalın yazdım orasını.. umarım ne demek istediğimi anlamışsındır..

woyager
23-03-2011, 00:54
okuman gereken yer burasıydı.. demekki sonunu okumuyorsun yazılanların yada okumadan yazıyorsun..

anlaman için bir kere de kırmızı ve kalın yazdım orasını.. umarım ne demek istediğimi anlamışsındır..

daha ispatmi istiyorsun benden avukat hanım yada avukat bey:)
herseyden kendınıze pay cıkarıyorsunuz yaa pes..

resimlemı anlatayım sana:?

marx-man07
23-03-2011, 00:59

Arkadaşım senin daha önceki forumdaki söylemlerinden ötürü coğu kişi senin yazdıklarını okumaz bile. Madem elinde okadr delil var okadar yapıbileceğin şey var neden hala bekliyorsun. Sölediğin şey okadr sacmaki. Madem ciqara hesabı 20 hesabı yönetiyor bunların hepsi multi neden sadece ciqara hesabı kapandıda diğer 20 hesap acık. hadi diyelim 3-4 tanesi daha kapandı diğerleri neden acık. Ben ortada 20 tane kilitli hesap göremiyorum gören varsa bana da göstersin... Kimsenin sana bişi acıklama zorunluluğu yok burda multihuntercılık oynıyacagına git gerekli mercilere şikayetini yap sonucunu bekle...Mızmız sayfası forum anasayfasında var...Forum ahalisinden de özür diliyorum.Gereksiz bir mesaj oldu ama dısardan bilmeyen insanlar yanlış yönlendirilmesin. Kişiler amacına ulaşamasın...

woyager
23-03-2011, 00:59
HZZ lerın nasıl oynadıgının ispati.

Multihunter yazdı:

bana camur atan kısıler bana yalancı dıyen hzz ler nerde cıkın dizilin karsıma hepınıze ispatını göstereyım.. tokat gibi desıfre ettım gercegıyle.. inanmıyorum dıyen varmı?? baska belge sınayım hemen:)

masal16
23-03-2011, 01:02
Arkadaşım senin daha önceki forumdaki söylemlerinden ötürü coğu kişi senin yazdıklarını okumaz bile. Madem elinde okadr delil var okadar yapıbileceğin şey var neden hala bekliyorsun. Sölediğin şey okadr sacmaki. Madem ciqara hesabı 20 hesabı yönetiyor bunların hepsi multi neden sadece ciqara hesabı kapandıda diğer 20 hesap acık. hadi diyelim 3-4 tanesi daha kapandı diğerleri neden acık. Ben ortada 20 tane kilitli hesap göremiyorum gören varsa bana da göstersin... Kimsenin sana bişi acıklama zorunluluğu yok burda multihuntercılık oynıyacagına git gerekli mercilere şikayetini yap sonucunu bekle...Mızmız sayfası forum anasayfasında var...Forum ahalisinden de özür diliyorum.Gereksiz bir mesaj oldu ama dısardan bilmeyen insanlar yanlış yönlendirilmesin. Kişiler amacına ulaşamasın...
o hesap ancak diğer 19 hesap silinince acılır

woyager
23-03-2011, 01:03

sizden bunu beklıyordum.. bekle sabret resım koyacam hertkes görsün ve hergün yenıden tazelıyecem..

gecmısde camır atmaktan baska yaptıgınız bırsey yok..

madem dürüst oynuyor melony penısılıncold hesap neden kıtlı?? ceza alınan hesap ceza uygulanmadan hemen nasıl acılıyor.. şaibeler sizin tarafdan donuyor

bekle sımdı resimli multihunter mesajıonı okuyun..

sımdı koyucam foto ya nasıl savunma yapacaksınız

yildizimsinsen
23-03-2011, 01:05
daha ispatmi istiyorsun benden avukat hanım yada avukat bey:)
herseyden kendınıze pay cıkarıyorsunuz yaa pes..

resimlemı anlatayım sana:?

hesap ismim aşağıda.. madem Multihunterle yazıştın bu kadar yolla o yazışmanı bana da.. ona göre sana cevap vereyim.. ben gördüğüme inanırım,gördüğümü söylerim.. dikkat edersen senin hakkında o kadar sataşma olmasına rağmen hiçbirini söylemeden ciddi bir soru sordum.. sen de ispatmı istiyoorsun dedin.. kopile mesajı at bana köyden.. bu konu olsun bitsin... bakalım saat kaçta gelecek mesajın (yada hazırlanacak?) sadece meraktan sordum bu sonuncyu da,niyeyse :D

marx-man07
23-03-2011, 01:06

Bir hesabın 2 multisi varsa birisi kilitlenir diğerinin silinmesi beklenir. Silindikten sonra acılır. Bir hesabın 20 multisi varsa biri kitlitlenip diğer 19 unun silinmesini beklemek cok sacma. Öle bişi olsa adam ne yapacaksa diğer 19 hesaptan yapmaya devam eder zaten. Tek hesap kilitlense ne kilitlenmese ne... Dediğiniz 2 hesap birbirinin multisi ile gecerlidir bnce

yildizimsinsen
23-03-2011, 01:06

woyager e katılıyorsunuz demek anlamına mı geliyor bu?

yildizimsinsen
23-03-2011, 01:08
Bir hesabın 2 multisi varsa birisi kilitlenir diğerinin silinmesi beklenir. Silindikten sonra acılır. Bir hesabın 20 multisi varsa biri kitlitlenip diğer 19 unun silinmesini beklemek cok sacma. Öle bişi olsa adam ne yapacaksa diğer 19 hesaptan yapmaya devam eder zaten. Tek hesap kilitlense ne kilitlenmese ne... Dediğiniz 2 hesap birbirinin multisi ile gecerlidir bnce

abi bırak bunlar Multihunter le kanka olmuş baksana mesajlaşmalarına filan.. bizim başımıza da iş açılmasın sonra :D

masal16
23-03-2011, 01:10
woyager e katılıyorsunuz demek anlamına mı geliyor bu?
bu kadar süre kapalı kalmasının tek mantıklı acıklaması budur çünkü mh ler klasik mesaj yazarlar .... multi hesapları silin derler . uzun bi uğrastan sonrada size köy ismi verirler ki bu sürec yaklaşık 1,5--2 hafta kadardır sizde silersiniz ve o köyede %25 nufus silme uygulanır acılır köy.

woyager
23-03-2011, 01:14
http://img690.imageshack.us/i/222222p.png/

buda baska sayfadan lınkı bakalım inanacakmısınız:))

dog
23-03-2011, 01:14
bu kadar süre kapalı kalmasının tek mantıklı acıklaması budur çünkü mh ler klasik mesaj yazarlar .... multi hesapları silin derler . uzun bi uğrastan sonrada size köy ismi verirler ki bu sürec yaklaşık 1,5--2 hafta kadardır sizde silersiniz ve o köyede %25 nufus silme uygulanır acılır köy.

multi 20 hesap ismi vercek o adamda 20 hesabımı silmeye alcak bir hesap için. Bırakın ya arkadaşlar oyun oynuyoruz burda. Eger oyunda acıklar varsa bunları degerlendirmek serefsizlik değil stratejidir. Bu kadar memleket meselesi haline geitrmeyin. O insan ların yaptıgını gayet sizde yapabilirsiniz. Şartlar eşit yani. Ayrıca okadr diyorsun multi adamın tanıdıgı diye. Madem tanıdıgı istedgnde hesabı acıp kapattırıyor neden gelip sana şukadr multi hesabı var desin. biraz daha yaratıcı olalım lütfen...

woyager
23-03-2011, 01:16

buda baska sayfadan lınkı bakalım inanacakmısınız:))

resım kötü cıkmıs lınkı tıklayın acılan lınkte konusmaya tıklayın konusmayı görün dagha bugünki konusma:)

yildizimsinsen
23-03-2011, 01:17

ben hesabım kapatıldığında tam 4 sefer mesaj yazdım (kapatılma nedenini de bilmiyorum) ve hiçbirinde bana ceza alma sebebimi bile söylememişti.. sadece aşağıdaki linki okuyun.... falan falan diyordu ne desem.. kendi hesabımla ilgili bana bilgi verilemezken woyagere 20 hesabı var,hepsini tek başına yönetiyor demiş de demiş.. benimm itirazım bu noktayadır.. gerçek bile olsa hiçbir Multihunter böyle açıklam yapmaz,yapamaz.. tamamen woyagerin uydurmasıdır,sebebi de belli zaten.. uyduracaksan da biraz doğruya yakın bişeyler uyduracaksın..

woyager
23-03-2011, 01:18
ben hesabım kapatıldığında tam 4 sefer mesaj yazdım (kapatılma nedenini de bilmiyorum) ve hiçbirinde bana ceza alma sebebimi bile söylememişti.. sadece aşağıdaki linki okuyun.... falan falan diyordu ne desem.. kendi hesabımla ilgili bana bilgi verilemezken woyagere 20 hesabı var,hepsini tek başına yönetiyor demiş de demiş.. benimm itirazım bu noktayadır.. gerçek bile olsa hiçbir Multihunter böyle açıklam yapmaz,yapamaz.. tamamen woyagerin uydurmasıdır,sebebi de belli zaten.. uyduracaksan da biraz doğruya yakın bişeyler uyduracaksın..

al lınke bak mh ıle konusmayı oku ınanacakmısın bakalım:)

valay
23-03-2011, 01:19
resım kötü cıkmıs lınkı tıklayın acılan lınkte konusmaya tıklayın konusmayı görün dagha bugünki konusma:)

en az 20 hesap demiş birde yani daha fazla da olabilir... valla bu mesaj gerçek görünüyor yazıkeğer böyle bi durum varsa diyecek bişey bulamıyorum...

yildizimsinsen
23-03-2011, 01:21
resimde adı geçen bu hesap sana ait mi? sana ait değilse başkasının hesabındaki mesajı nereden biliyorsun?yada neden başka hesaptan Multihunter le mesajlaşıyorsun?

temsilci de olabilirsin ama neden kendi hesabından değil de başka bir hesaptan yazdın? çekindiğin bir şey mi var yoksa?

woyager
23-03-2011, 01:22
en az 20 hesap demiş birde yani daha fazla da olabilir... valla bu mesaj gerçek görünüyor yazıkeğer böyle bi durum varsa diyecek bişey bulamıyorum...

varsamı???

daha nasıl ispat edeyım dermısın.. ne yapımm daha bunada ınanmıyorsanız daha fazlasını beklemeyin

dog
23-03-2011, 01:23

Arkadasım ben ciqarayı tanımam etmem. kaydolma tarihimede bakın fake hesap filan da değilim. dısardan birisi olarak bana bile hiç inandırıcı gelmiyor.madem bu adamın 20 hesabı vardı oyun sonundamı ortaya cıktı bu. multihunterlar ancamı gördü. böle sacma seymi olur. bu adam takip ettğim kadarıyla kilitlenmeden cok önce ilk wowını almıstı zaten. wow sahibi oyuncular sürekli göz önünde olurlar ve hesapları sürekli kontrol edilir. eger öle bir durum olsa ilk wowı aldıgı anda kilitlenirdi hesabı. neden diğer wowın alınması beklensinki. bana hiç inandırıcı gelmiyor...

woyager
23-03-2011, 01:25
resimde adı geçen bu hesap sana ait mi? sana ait değilse başkasının hesabındaki mesajı nereden biliyorsun?yada neden başka hesaptan Multihunter le mesajlaşıyorsun?

temsilci de olabilirsin ama neden kendi hesabından değil de başka bir hesaptan yazdın? çekindiğin bir şey mi var yoksa?

*11-N.Furkan (111|83)
Halk: Cermenler
Birlik: RA&H Z Z
Sahibi: CıqArA
Nüfus: 712

*14-N.Furkan (110|82)

*14-N.Furkan (110|82)
Nüfus: 747
Haberler:
Yeni haberler
yok
Seçenekler:
» Haritayı ortala
» Asker gönder (Kilitlendi)
» Satıcı gönder (Kilitlendi)

2 tane köy koordınesı yazıyor.. bu koordıneler.. hesap ısmı kıme aıt onemlı deıl.. mh bu koordıne için olanı soylemıs.. bu mesaji yazan kısıde ben yazdım desın.. oda benı alakadar etmıyor..

ben sıze osmanlı tokadi gıbı cevap bulduummu ispat ettımmı.. yeter..

bu saatte bundan baska verılen savunma cevabı öküz altında buzaği aramak gibidir:)

dog
23-03-2011, 01:26

Çok basit. multihuntera şikayet yaparken bilinmesi gereken ilk şey şudur. ilk önce şikayet edenin hesabı kontrol edilir daha sonra şikayet edilenin hesabı kontrol edilir

nusrat
23-03-2011, 01:26

Multihunter yazdı:

sayın woyager başkanım,

multihunter ın attığı mesajı kopyalamasan da imegestuk mudur nedir ondan yapsan da görsek
ayrıca insanlıkla kişilikle karakterle köyün kilitli olup olmaması arasındaki bağlanıyı çözemedim (ki herkes bilir muammerle pek birbirimizden hoşlaşmayız)
ayrıca mh benim köyümüde kilitledi ki nedenini daha bana söylemedi mesajımı okudu cevap vermeye yeltenmedi
yok admin yok mh yok plus hzz ci ra cı denildi 2 haftadır defans basıp wowa plana def atamıyor wowa tahıl sallayamıoruz bu mu hzz ci multihunter
ve son olarak çok sevdiğim bir multihunter ın profilinden alıntı :D

Lütfen bunun boş zamanlarınızı geçirmek
ve eğlenmek için oynadığınız bir OYUN olduğunu unutmayın.

saygılar sunarım forum ahalisi :)

yildizimsinsen
23-03-2011, 01:29
sayın woyager başkanım,

multihunter ın attığı mesajı kopyalamasan da imegestuk mudur nedir ondan yapsan da görsek
ayrıca insanlıkla kişilikle karakterle köyün kilitli olup olmaması arasındaki bağlanıyı çözemedim (ki herkes bilir muammerle pek birbirimizden hoşlaşmayız)
ayrıca mh benim köyümüde kilitledi ki nedenini daha bana söylemedi mesajımı okudu cevap vermeye yeltenmedi
yok admin yok mh yok plus hzz ci ra cı denildi 2 haftadır defans basıp wowa plana def atamıyor wowa tahıl sallayamıoruz bu mu hzz ci multihunter

hocam o resimdeki gönderen kişi KUSURSUZ dur.. ama gel gör ki woyager ben gönderdim diyor.. acaba EFSANE ler ne diyor KUSURSUZ hakkında?

woyager
23-03-2011, 01:29
sayın woyager başkanım,

benım maksadım camır atmak deıl alın size ispat multihunterle olan konusma lınkı lınkı tıklayım. acılan lınkte konusma resmıne tıklayın buyutun tamamen okuyun

woyager
23-03-2011, 01:31
hocam o resimdeki gönderen kişi KUSURSUZ dur.. ama gel gör ki woyager ben gönderdim diyor.. acaba EFSANE ler ne diyor KUSURSUZ hakkında?

camur atma bana sımdı.. ben yolladım dedımmı elimde osmanlı yokadı gıbı cevap var size ispatladım..

hala camur atıyorsunuz bana pesssssssssssss

yildizimsinsen
23-03-2011, 01:31
*11-N.Furkan (111|83)
Nüfus: 712

*14-N.Furkan (110|82)

*14-N.Furkan (110|82)
Nüfus: 747
Haberler:
Yeni haberler
yok
Seçenekler:
» Haritayı ortala
» Asker gönder (Kilitlendi)
» Satıcı gönder (Kilitlendi)

2 tane köy koordınesı yazıyor.. bu koordıneler.. hesap ısmı kıme aıt onemlı deıl.. mh bu koordıne için olanı soylemıs.. bu mesaji yazan kısıde ben yazdım desın.. oda benı alakadar etmıyor..

ben sıze osmanlı tokadi gıbı cevap bulduummu ispat ettımmı.. yeter..

bu saatte bundan baska verılen savunma cevabı öküz altında buzaği aramak gibidir:)

memnun olduk KUSURSUZ.. heaa o hesapla da yazamazsan bir dahaki sefere temsilci yapayım seni gel benim hesaptan yaz.. belli ki woyager hesabıyla yazamıyorsun..
arkadaşlar bir el atalım woyager in Multihunter e mesaj yazabilmesi için başka hesaplar da lazım..
KUSURSUZ hesabı hariç.. çünkü o küçükken kazana düştü :D:D

woyager
23-03-2011, 01:37
memnun olduk KUSURSUZ.. heaa o hesapla da yazamazsan bir dahaki sefere temsilci yapayım seni gel benim hesaptan yaz.. belli ki woyager hesabıyla yazamıyorsun..
arkadaşlar bir el atalım woyager in Multihunter e mesaj yazabilmesi için başka hesaplar da lazım..

bukadar pişkin olucagınız aklıma gelmezdi:))

nusrat
23-03-2011, 01:39
benım maksadım camır atmak deıl alın size ispat multihunterle olan konusma lınkı lınkı tıklayım. acılan lınkte konusma resmıne tıklayın buyutun tamamen okuyun

keşke mesajı olduğu gibi atsaydın kapamasaydın aklımızda gene soru işareti kaldı neyse kalp kırmadan kavga gürültü koparmadan serkan bi resetlese de server ı kurtulsak :p

yildizimsinsen
23-03-2011, 01:42
bukadar pişkin olucagınız aklıma gelmezdi:))

woyager hesabıyla Multihunter e mesaj yaz ve kilitli köylerin açılmasını iste.. o mesajlarını da bu KUSURSUZ un yazdığı mesajlaşma gibi resimle buraya koy.. arkasından istediğini yaz.. bende kimbilir kimler için neler yazıyorum ama kendi hesabımdan yazıyorum..
heaa pişkin demek=suçu olduğu halde suçsuzmuş gibi davranan demektir.. ismim aşağıda istersen sana oyundan da yazayım ki anla.. medem ben pişkinim (sana göre) yaz Multihuntere beni de ve hesabı kilitlet ki ondan sonra gel burada ''sen pişkinsin'' de bana.. yoksa bedava şekil yapma çakma hesap mesajlarıyla burada..
sadece mavi olanları okuyup anlasan da sana yeter.. 1 mesajda 3 tane şeyi anlatmak zor oluyor..

woyager
23-03-2011, 01:43
keşke mesajı olduğu gibi atsaydın kapamasaydın aklımızda gene soru işareti kaldı neyse kalp kırmadan kavga gürültü koparmadan serkan bi resetlese de server ı kurtulsak :p

ozamanda oynama yaptın dıye camur atarlardı.bu arada penisilin cold_ hesabı multihuntere şikayet edıldı ceza aldı diye mesaj geldı hesap kıtlendı kısa süre içinde acıldı.. ancak konu admın e yazılarak konuyu detaylı sekılde anlatıldıktan sonra kıtlendı..

masal okumayın lütfen..cigara hesabi direk admın tarafından kıtlettirilmistir.. mıltihunter kıtlemedi.bunu herkes bılsın..

bu konusmadada mh nın cevabı yapacak bırsey olmadıgını kendısı dıyor cunku admın kitledi..

herkese hayırlı geceler.. hzz ler baksın ovunsun..

ıneleyen de okusun hava atıyordu:)

yildizimsinsen
23-03-2011, 01:44
hesap ismim aşağıda.. madem Multihunterle yazıştın bu kadar yolla o yazışmanı bana da.. ona göre sana cevap vereyim.. ben gördüğüme inanırım,gördüğümü söylerim.. dikkat edersen senin hakkında o kadar sataşma olmasına rağmen hiçbirini söylemeden ciddi bir soru sordum.. sen de ispatmı istiyoorsun dedin.. kopile mesajı at bana köyden.. bu konu olsun bitsin... bakalım saat kaçta gelecek mesajın (yada hazırlanacak?) sadece meraktan sordum bu sonuncyu da,niyeyse :D

40 dakika oldu woyager.. hala oyundan o mesajın gelemedi.. neden?

woyager
23-03-2011, 01:45
40 dakika oldu woyager.. hala oyundan o mesajın gelemedi.. neden?

anlamadım ne mesaji?

hem ben senı tanımam etmem köy adını dahı bılmem kı

valay
23-03-2011, 01:45

konu niye buraya geldi şimdi anlamadım.. asıl durum şu hzz hesabında oynayan ve 2 plan ve 1 wow sahibi kişinin hesabının kilitli olması ve wow inşaa planlarının aktif olması tüm serveri ilgilendiriyor açıkçası bu durum beni de rahatsız etmişti ve bende mh mesaj yazdım bu konuyla ilgili ama benim mesajımı okuda mh ama cevap yazmadı... burada sorun kilitli bir hesapta planın olması ve bu planın kilitli olduğu için mh tarafından dolaylı olarak korunması tek bir savunma koymadan aktif bir plan korunuyor sıkıntı burda işin diğer bir yüzü bu atılan mesajlardan birine verilen mh cevabı bu kişinin en az 20 multi hesabı olduğu... bu durumda iki sonuç çıkıyor bir sonuç hzz birliği üyesi bu kişi kuraldışı oynayarak rakiplerine karşı haksız bir avantaj sağlıyor multi hesapları sayesinde bastığı orduyla saldırlar yaptı rakiplerini zarar verdi.... ikinci bir sonuç da mh hesabı açmamak için böyle bir bahane uydurdu çünkü hesabın açılması istenmiyor açılmaması daha iyi çünkü planlar cepte... ama ben ciqara hesabının ilerde şartlar oluştuğunda açılacağını tahmin ediyordum bakalım bu olaydan sonra ne olacak bende merak ediyorum ciqara açılacak mı açılmayacak mı...

yildizimsinsen
23-03-2011, 01:55
konu niye buraya geldi şimdi anlamadım.. asıl durum şu hzz hesabında oynayan ve 2 plan ve 1 wow sahibi kişinin hesabının kilitli olması ve wow inşaa planlarının aktif olması tüm serveri ilgilendiriyor açıkçası bu durum beni de rahatsız etmişti ve bende mh mesaj yazdım bu konuyla ilgili ama benim mesajımı okuda mh ama cevap yazmadı... burada sorun kilitli bir hesapta planın olması ve bu planın kilitli olduğu için mh tarafından dolaylı olarak korunması tek bir savunma koymadan aktif bir plan korunuyor sıkıntı burda işin diğer bir yüzü bu atılan mesajlardan birine verilen mh cevabı bu kişinin en az 20 multi hesabı olduğu... bu durumda iki sonuç çıkıyor bir sonuç hzz birliği üyesi bu kişi kuraldışı oynayarak rakiplerine karşı haksız bir avantaj sağlıyor multi hesapları sayesinde bastığı orduyla saldırlar yaptı rakiplerini zarar verdi.... ikinci bir sonuç da mh hesabı açmamak için böyle bir bahane uydurdu çünkü hesabın açılması istenmiyor açılmaması daha iyi çünkü planlar cepte... ama ben ciqara hesabının ilerde şartlar oluştuğunda açılacağını tahmin ediyordum bakalım bu olaydan sonra ne olacak bende merak ediyorum ciqara açılacak mı açılmayacak mı...

o konuyu hiçkimse bilmiyor ve O Bir Marka nın dediği gibi zaten hariçten 3 plan daha var.. kaldı ki CıqArA hesabı serverin en başarılı hesabıdır.. kilitlendiği güne kadar çaldığı tılsımlar,planlar,reislediği wowlar,yolda gelen orduların köylerinin sıfırlamanması.. daha ne anlatayım size? bu olay H Z Z nin de aleyhine olmuştur ve WOW da o hesap kilitlenince yıkılmıştır.. (önceden gelen ve yolda patlatılmış orduları hatırlayın)
woyagerin yaptığı olay sadece ortamı germektir.. başka hesaptan yazılmış mesajlaşmayı burada sanki kendisi yazmış gibi göstererek açıklamalarıdır.. kendi hesabından yapacağı Multihunter yazışmasını yazana kadar da bu konuyu yazmamasını istiyorum ben.. haksız mıyım?

yildizimsinsen
23-03-2011, 01:56
anlamadım ne mesaji?

hem ben senı tanımam etmem köy adını dahı bılmem kı

alttan kıvrak müzik verelimmi? yazarken boş durmazsın..

valay
23-03-2011, 02:00
o konuyu hiçkimse bilmiyor ve O Bir Marka nın dediği gibi zaten hariçten 3 plan daha var.. kaldı ki CıqArA hesabı serverin en başarılı hesabıdır.. kilitlendiği güne kadar çaldığı tılsımlar,planlar,reislediği wowlar,yolda gelen orduların köylerinin sıfırlamanması.. daha ne anlatayım size? bu olay H Z Z nin de aleyhine olmuştur ve WOW da o hesap kilitlenince yıkılmıştır.. (önceden gelen ve yolda patlatılmış orduları hatırlayın)
woyagerin yaptığı olay sadece ortamı germektir.. başka hesaptan yazılmış mesajlaşmayı burada sanki kendisi yazmış gibi göstererek açıklamalarıdır.. kendi hesabından yapacağı Multihunter yazışmasını yazana kadar da bu konuyu yazmamasını istiyorum ben.. haksız mıyım?

o kadar hesap bende olsa tek başıma birlik kurar birde wow alırdım :))

dip: var demiyorum olsaydı dedim kimse polemik yaratmasın...

woyager
23-03-2011, 02:01

HAKSIZSIN neden derse. hzz ler burda ahkam kesıyor du en baska melony. penisilincold hesabı temızıdr kıtlenmez sıkayete dın bakin.. evet sıkayet edıoldı mh kıtledı hemen kısa zmaan sonra ceza uygulanmadan acildii.. ama konu direk almanyaya sıkayet edıldı. ayın 14 unde Penisilin Cold_ hesap direk ADMIN tarafından kıtlendı.. ve hala kalkıp durustuz camur atıyorsun dıyorsun..

ben demın de dedım.. bu mesajı ben yazdım demedım.. bu mesaj konusması elımde dedım.. daha acık ve net ispatınımı ıstıyorsunuz..

yildizimsinsen
23-03-2011, 02:03
o kadar hesap bende olsa tek başıma birlik kurar birde wow alırdım :))

dip: var demiyorum olsaydı dedim kimse polemik yaratmasın...

biz 2 kişi 1 hesaba zor bakıyoruz.. bugün ortağım hastaneye gitmişti.. fakeler gelirken her ihtimale karşı köyleri boşaltmaya çalışırken net gitti,saldırıla geçtikten 1 saat sonra net geldi.. biri sağlammış fake yerine ama çakılmış.. velhasıl temsilcimiz yok,temsilciliği de sevmiyoruz.. 2 kişi bir hseaba anca yeterken (iddiasız bir hesaba hem de) bir kişinin 3-4 iddialı heaba birden bakabilmesi bana fantazi geliyor.. düşünsenize her hesapta 30-40 köy olsa 24 saat pc başından kalkamazsınız yine de yetişemezseniz..

valay
23-03-2011, 02:05
biz 2 kişi 1 hesaba zor bakıyoruz.. bugün ortağım hastaneye gitmişti.. fakeler gelirken her ihtimale karşı köyleri boşaltmaya çalışırken net gitti,saldırıla geçtikten 1 saat sonra net geldi.. biri sağlammış fake yerine ama çakılmış.. velhasıl temsilcimiz yok,temsilciliği de sevmiyoruz.. 2 kişi bir hseaba anca yeterken (iddiasız bir hesaba hem de) bir kişinin 3-4 iddialı heaba birden bakabilmesi bana fantazi geliyor.. düşünsenize her hesapta 30-40 köy olsa 24 saat pc başından kalkamazsınız yine de yetişemezseniz..

yok gayet iyi de bakarlar merak etme asıl hesabında vakit harcarsın diğer hesaplarında muhtemelen sadece savunma ve üretim basıp çıkıyordur...

yildizimsinsen
23-03-2011, 02:06
HAKSIZSIN neden derse. hzz ler burda ahkam kesıyor du en baska melony. penisilincold hesabı temızıdr kıtlenmez sıkayete dın bakin.. evet sıkayet edıoldı mh kıtledı hemen kısa zmaan sonra ceza uygulanmadan acildii.. ama konu direk almanyaya sıkayet edıldı. ayın 14 unde Penisilin Cold_ hesap direk ADMIN tarafından kıtlendı.. ve hala kalkıp durustuz camur atıyorsun dıyorsun..

ben demın de dedım.. bu mesajı ben yazdım demedım.. bu mesaj konusması elımde dedım.. daha acık ve net ispatınımı ıstıyorsunuz..

bu olay çok basit bir olaydır.. şimdi bende girip seni şikayet etsem senin köylerin de kilitlenecektir.. o zaman ne demeyi düşünüyorsun? ister misin Multihunter e bir şekilde kusursuz planlarından bahsetmemi? hem de buraya koyarım o resmi altına da imzamı atarım.. falanca böyle demiş de Multihunter de ona öyle demiş de gibisinden lafı dolandırmam..

dog
23-03-2011, 02:06

Hesap kilitlenmesinin dürüstlükle ne alakası var anlayabilmiş değilim. hesap sadece coklu hesap kullanıldıgı için kitlenilmez. hesap kilitlenmesinin bir cok nedeni vardır. sen işine geldiği gibi yorumluyorsun olayları. ben bir keresinde profilime bir şiir koydugum için hesabım kilitlendi ve ceza aldım. tek yönlü dşünmeyelim lütfen. her hesabı kilitlenen kişiyi dürüst olmamakla suclayamazsınız. ona bakılırsa sizin forum hesabınızda 3-4 kere kapatıldı ceza puanı verildi. sizde dürüst değilsiniz kendi dediğinize göre.

woyager
23-03-2011, 02:07

pekı multihunterın bu yazısması yalanmı? yada bızmı bu konusmayı ayarladık..

onu soyle dürüstve evet o yazısma dogrudur .. hayır o yazisma sızın düzmecenızdır mı dersın.. senın cevabını beklıyoruz hocam

yildizimsinsen
23-03-2011, 02:09
yok gayet iyi de bakarlar merak etme asıl hesabında vakit harcarsın diğer hesaplarında muhtemelen sadece savunma ve üretim basıp çıkıyordur...

valla o beni aşıyor.. temsilcim de olsa girmediğim oluyordu.. ben oyundan zevk almaya bakarım kendi köylerimle.. temsilcilerime de bakacak vaktim olmuyordu yani.. adam oyundan zevk almak istemiyorsa bilemem.. ama yine de saçma geldi bana 20 hesap multi kullanmak..

woyager
23-03-2011, 02:09
Hesap kilitlenmesinin dürüstlükle ne alakası var anlayabilmiş değilim. hesap sadece coklu hesap kullanıldıgı için kitlenilmez. hesap kilitlenmesinin bir cok nedeni vardır. sen işine geldiği gibi yorumluyorsun olayları. ben bir keresinde profilime bir şiir koydugum için hesabım kilitlendi ve ceza aldım. tek yönlü dşünmeyelim lütfen. her hesabı kilitlenen kişiyi dürüst olmamakla suclayamazsınız. ona bakılırsa sizin forum hesabınızda 3-4 kere kapatıldı ceza puanı verildi. sizde dürüst değilsiniz kendi dediğinize göre.

lınktekı konusmayı oku bak aynen sunu demıs mh orda

Multihunter yazdı:

daha bunda baska nedenmı arıyorsun?

yildizimsinsen
23-03-2011, 02:12
pekı multihunterın bu yazısması yalanmı? yada bızmı bu konusmayı ayarladık..

onu soyle dürüstve evet o yazısma dogrudur .. hayır o yazisma sızın düzmecenızdır mı dersın.. senın cevabını beklıyoruz hocam

o yazışmada gönderen kişi belli değil.. mesajın orijinali olmadan burada hüküm verilemez.. verebilecek olan varsa da sen yada ben değil Multihunter e mesajı yazan kişi versin.. yani senin anlayacağın o mesajlaşma seni de beni de ilgilendirmez.. sen git mesajın sahibi gelsin desin ben yolladım da böyle dedi diye..

woyager
23-03-2011, 02:17
o yazışmada gönderen kişi belli değil.. mesajın orijinali olmadan burada hüküm verilemez.. verebilecek olan varsa da sen yada ben değil Multihunter e mesajı yazan kişi versin.. yani senin anlayacağın o mesajlaşma seni de beni de ilgilendirmez.. sen git mesajın sahibi gelsin desin ben yolladım da böyle dedi diye..

baya pişkin adamsın..

gecen aksam burda max adlı arkadas mh konusmasını kopyaladı cigara hesap acılsın dıye mesaj yazmıs herkes ınandı da buna neden ınanmıyorsun?

sana konusmayı da resımle kopyaladım?
madem yaran yok neden bu kadar gocunuyorsun pekı

yoksa sen cigara hesabının kıtlenmesıne sebeb olan 20 multi hesaplardan bırının sahıbımısın?

yildizimsinsen
23-03-2011, 02:24
baya pişkin adamsın..

gecen aksam burda max adlı arkadas mh konusmasını kopyaladı cigara hesap acılsın dıye mesaj yazmıs herkes ınandı da buna neden ınanmıyorsun?

sana konusmayı da resımle kopyaladım?
madem yaran yok neden bu kadar gocunuyorsun pekı

yoksa sen cigara hesabının kıtlenmesıne sebeb olan 20 multi hesaplardan bırının sahıbımısın?

multihunter e yazdık açılması için,cevap gelmedi dedi.. bu adama ne diyeyim ben? birde kendi yazdıklarına bak; falanca kişinin köyleri için bilmem ne yazdık da multi şu cevabı verdi şeklinde.. sonrasında da bir başlamışsın kim varsa saymışsın hepsi böyle,hepsi şöyle diye.. haklı olabilirsin belki ama neden gizliyorsun yada neyi gizliyorsun? sadece o mesajlaşmanın orjinalini köye gönder dediğim halde onu bile yapamadın.. benim sabah önemli işim var 1 saattir sen mesaj at diye bekliyorum ama sürekli kıvırıyorsun.. önce mesajın orjinalini at sonra bana bişey yaz.. ismim altta..

not: köylerime ismini verdiğim değerli insan Özhan Canaydın ın ölüm yıldönümünü de saygıyla anıyorum..

uNeVeN
23-03-2011, 02:25
ıneleyen de okusun hava atıyordu:)

Ya senden yemin olsun artık ben sıkıldım ya..

Daha WW başında benim hesabıma mesajlar atıp yalakalık yapan WOYAGER ne oldu da 2-3 hafta geçince böyle 180 derece döndü ?
Planım çalındığında bütün ww lara onlardan adam olmaz diyen , planı vereyim sen kullan diyen WOYAGER ne oldu da 180 derece döndü ?
Sana bu penisilin cold_ hesabı ne yaptı da 2 lafından biri o oluyor ?
Ceza verilmeden açıldı diyorsun , kör müsün yoksa algılaman mı zayıf ?
Bütün köylerden 1 er seviye aşağı çekilip hesap açıldı ( temsilcisiydim ordan biliyorum )

Gelelim MH ile yazışmana..

20 tane multi hesap demek bir kişinin 20 hesabın sahibidir demek DEĞİLDİR ?
Hiç mi bir birlikte yöneticilik yapmadın ? Hiç mi bir arkadaşın zor da kalmadı ?
Bak açık açık söylüyorum , bundan önceki serverlarda 1 gece de 30-40 hesaba şifreli giriş yapıp kontrol yaptığım oldu ? MECBURDUM çünkü , arkadaşım zordaydı.. ne yani bunlar benim multi hesaplarım mıydı ?
Hee eğer öyleyse yaz bir kenara RA Birliğindeki bütün hesaplar UNEVEN ın multisidir.. Eğer şuan WW sahibi olmasaydım belki bir dostum sıkıştığında onun hesabına da şifreli giriş yapmak zorunda kalıcaktım..
Burda bana kimse masal okumasın ben şifreli giriş yapmam diye..

Emin olun sizden daha çok istiyoruz Ciqara hesabının açılmasını..

SOn olarak ;

Artık sıktın Woyager , algılayabiliyormusun SIKTIN ..
Senin sahibin kim gerçekten artık çözmekte sorun yaşıyorum..
Bugün onun yanındasın yarın başkasının yanında.. Biraz KENDİN ol ya.. Kendi düşüncelerinle hareket et.. Milletin maşası olma !

İsteğiniz ne sizlerin anlamış değilim ?

HZZ ve RA Birlikleri serverdan ww la beraber hesapları silip giderse hepiniz rahatlayacakmısınız ?
Bu kadar mı zora sokuyoruz sizi de her iki lafınızdan birinde bizlere sallıyorsunuz ?
Sıktınız artık..

Derdiniz plan mı ?
Eğer buysa yemin olsun gelin özelden isteyin kendi elimle vericem plan.. Ama yeter ki artık SUSUN da Oyun oynayın.. !!

Dipcik: Mesajımın içeriği ağırdır ve bu yüzden de kimseden ÖZÜR DİLEMİYORUM.. Herkesin bir sabrı var !

woyager
23-03-2011, 02:34
multihunter e yazdık açılması için,cevap gelmedi dedi.. bu adama ne diyeyim ben? birde kendi yazdıklarına bak; falanca kişinin köyleri için bilmem ne yazdık da multi şu cevabı verdi şeklinde.. sonrasında da bir başlamışsın kim varsa saymışsın hepsi böyle,hepsi şöyle diye.. haklı olabilirsin belki ama neden gizliyorsun yada neyi gizliyorsun? sadece o mesajlaşmanın orjinalini köye gönder dediğim halde onu bile yapamadın.. benim sabah önemli işim var 1 saattir sen mesaj at diye bekliyorum ama sürekli kıvırıyorsun.. önce mesajın orjinalini at sonra bana bişey yaz.. ismim altta..

not: köylerime ismini verdiğim değerli insan Özhan Canaydın ın ölüm yıldönümünü de saygıyla anıyorum..

bu konusma sizi kesmedımı hocam yanı yalan mı buraya koydugum link?ıkıncısı sen dıyelımkı benım bırlıgımde casusun var sene savasıyorum bana casusun kım oldugunu dermısın?

bende sana burda kaynagımın kım oldugunu neden dıyım..benı bütün travian tanır. ama iyi ama kötü heryerde düsmanım oldugu kadar dostlarımda var. hzz bırlıklerınde benım eskı ekıbımdekı arkadaslarım var sana kım olduklarınımı soylıyım?

sahsına multici demıyorum ama burda melony ve unnevenın kıskırtmalari konusma seklı susmaya zorladı benı susmakda bır erdemlıktır ama bır uere kaadar..

bende elımdekı ımkanlar dogrultusunda bunlara ulastık.. bana kaynagımı sorma soylemem...

admıne dekı woyager bıze camur atıyor admıne bu mh konusmasının lınkını vereyim admın incelesın..egerkı yalan cıkarsa herkes sahıt olsun ne dersenız razıyım.. ispatlı sekılde sıze acıkladım..

hala nesını savunuyorsunuz anlamadım.. burda bız ne dedık hzz ler art nıyetlı sekılde hareket edıyor wow ları plannları bır yere topluyor. onlardan faydalanıyor...
ama bunun yanlıs oldugunu hesap kıtlenınce wow köylerıne plan ve tılsım olan köylere saldırı yapılabılsın.. ozaman kımse plan wow hesabını KİTLETTIRTMEZ..kapalı olan hesaba saldırı yapıkabılır

sana soruyorum bir hesaba 2 wow 2 plan bıre tılsım varken hesap kıtletılırse aklına ne gelır?

üstüne üstlükde buyuk basarı ıle mh ıle konusmadakı bu yazısmayıda okursan
evet dinliyorum hocam seni...

woyager
23-03-2011, 02:36

Daha WW başında benim hesabıma mesajlar atıp yalakalık yapan WOYAGER ne oldu da 2-3 hafta geçince böyle 180 derece döndü ?
Planım çalındığında bütün ww lara onlardan adam olmaz diyen , planı vereyim sen kullan diyen WOYAGER ne oldu da 180 derece döndü ?
Bütün köylerden 1 er seviye aşağı çekilip hesap açıldı ( temsilcisiydim ordan biliyorum )

Hiç mi bir birlikte yöneticilik yapmadın ? Hiç mi bir arkadaşın zor da kalmadı ?
Bak açık açık söylüyorum , bundan önceki serverlarda 1 gece de 30-40 hesaba şifreli giriş yapıp kontrol yaptığım oldu ? MECBURDUM çünkü , arkadaşım zordaydı.. ne yani bunlar benim multi hesaplarım mıydı ?
Hee eğer öyleyse yaz bir kenara RA Birliğindeki bütün hesaplar UNEVEN ın multisidir.. Eğer şuan WW sahibi olmasaydım belki bir dostum sıkıştığında onun hesabına da şifreli giriş yapmak zorunda kalıcaktım..

SOn olarak ;

Bugün onun yanındasın yarın başkasının yanında.. Biraz KENDİN ol ya.. Kendi düşüncelerinle hareket et.. Milletin maşası olma !

HZZ ve RA Birlikleri serverdan ww la beraber hesapları silip giderse hepiniz rahatlayacakmısınız ?
Bu kadar mı zora sokuyoruz sizi de her iki lafınızdan birinde bizlere sallıyorsunuz ?
Sıktınız artık..

Derdiniz plan mı ?
Eğer buysa yemin olsun gelin özelden isteyin kendi elimle vericem plan.. Ama yeter ki artık SUSUN da Oyun oynayın.. !!

Dipcik: Mesajımın içeriği ağırdır ve bu yüzden de kimseden ÖZÜR DİLEMİYORUM.. Herkesin bir sabrı var !

evet oyun basında sana dedım.. destek evrcem vs vs..

ama melony olan bır guruba ben günahımı yollamam günahımı..

sen hala kalkmıs o dedıgımı soyluıyorsun..

yildizimsinsen
23-03-2011, 02:39
bu konusma sizi kesmedımı hocam yanı yalan mı buraya koydugum link?ıkıncısı sen dıyelımkı benım bırlıgımde casusun var sene savasıyorum bana casusun kım oldugunu dermısın?

bende sana burda kaynagımın kım oldugunu neden dıyım..benı bütün travian tanır. ama iyi ama kötü heryerde düsmanım oldugu kadar dostlarımda var. hzz bırlıklerınde benım eskı ekıbımdekı arkadaslarım var sana kım olduklarınımı soylıyım?

sahsına multici demıyorum ama burda melony ve unnevenın kıskırtmalari konusma seklı susmaya zorladı benı susmakda bır erdemlıktır ama bır uere kaadar..

bende elımdekı ımkanlar dogrultusunda bunlara ulastık.. bana kaynagımı sorma soylemem...

admıne dekı woyager bıze camur atıyor admıne bu mh konusmasının lınkını vereyim admın incelesın..egerkı yalan cıkarsa herkes sahıt olsun ne dersenız razıyım.. ispatlı sekılde sıze acıkladım..

hala nesını savunuyorsunuz anlamadım.. burda bız ne dedık hzz ler art nıyetlı sekılde hareket edıyor wow ları plannları bır yere topluyor. onlardan faydalanıyor...
ama bunun yanlıs oldugunu hesap kıtlenınce wow köylerıne plan ve tılsım olan köylere saldırı yapılabılsın.. ozaman kımse plan wow hesabını KİTLETTIRTMEZ..kapalı olan hesaba saldırı yapıkabılır

sana soruyorum bir hesaba 2 wow 2 plan bıre tılsım varken hesap kıtletılırse aklına ne gelır?

üstüne üstlükde buyuk basarı ıle mh ıle konusmadakı bu yazısmayıda okursan
evet dinliyorum hocam seni...

yazını okumadım bile.. sana sadece şunu söyleyeyim.. geçen gün rekorlar bölümüne no mercy nin raporu kaydedilirken bu siteden rapor verildi ve kabul edilmedi..
gerekçe de şuydu: o sitede oynamalar yapılabilir,bize raporun orjinalini gönderebilirseniz teyit ederiz..
bilmem anlatabildim mi? o sitedeki rakamlar ve yazılarda oynama yapılabilir..
orjinali yoksa boşa konuşma..
hadi sana iyi forumlar..

woyager
23-03-2011, 02:43
yazını okumadım bile.. sana sadece şunu söyleyeyim.. geçen gün rekorlar bölümüne no mercy nin raporu kaydedilirken bu siteden rapor verildi ve kabul edilmedi..
gerekçe de şuydu: o sitede oynamalar yapılabilir,bize raporun orjinalini gönderebilirseniz teyit ederiz..
bilmem anlatabildim mi? o sitedeki rakamlar ve yazılarda oynama yapılabilir..
orjinali yoksa boşa konuşma..
hadi sana iyi forumlar..

ben baska serverden bahsetmıyorum speedx3 den bahsedıyorum...

eger sıkıntın varsa admıne dekı hakkımızda yalan suclama yapıyor admınde lınkı alsın benden lınkı vereyım okusun sıze gercegı soylesin..

ispatıni yapamıyacagım suclama yapmıyorum.. ispati vardır sana o lınkı vermek zorunda deılım sen o lınke bakacak konumda makamda deılsın..

sanada ii geceler..

woyager
23-03-2011, 02:46

SOn olarak ;

Sıktınız artık..

Derdiniz plan mı ?

bu zamana kadar konusma uslubun sımarıkca idi özür dilemenı kımse beklemıyor..zaten sendede oyle ıncelık olmaz..

egerkı bır hesabın agırlı varsa oynadıgın hesap yuku agir ise vebal altıdasın demek orda herkesın emegı var demektir.. bahanelere siğinip yok ot lazım oldu girdim aldim yok asker lazım oldu gırdım aldım demek bahane deıldır..

hep dedım melony ve senın ıcın balık bastan kokar..

uNeVeN
23-03-2011, 02:46
evet oyun basında sana dedım.. destek evrcem vs vs..

ama melony olan bır guruba ben günahımı yollamam günahımı..

sen hala kalkmıs o dedıgımı soyluıyorsun..

Koskoca mesaja bunu mu yazabildin ?

O günde sana söyledim , istemiyoruz plan falan. Biz kendimiz gider planımızı alırız dedim..
ve Yaptıkta..

Şimdi sen çıkmışsın diyorsun ki HZZ ve RA birlikleri multihunter ile oynuyor.. Adminler onların dostu.. Yahuu arkadaş hiç mi ALLAH KORKUN yok senin.. Bu dediklerin ya gerçek değilse , bu yaptığın senin kul hakkı yemektir.. O kadar insanın emeğine küfür ediyorsun resmen..

Madem hepimiz multiyiz , hangi usta adam 70-80 tane ww ordusu basabilir ?
Hangi oyuncu koskoca bir bölgeyi temizleyebilir ?
Hangi usta oyuncu birden çok rekor orduyu basabilir ?

MH la yazışmışsın işte sana demiş ki git admin e..
Git kardeşim giiiiiit , açtır şu ciqara hesabını.. Biz yapamadık sen yaptır..
Senden çok bunu biz istiyoruz , algılayabiliyormusun ?

Emin ol 5 planı da , sen ve senin o arkanda gizlenip seni buraya yollayan kişilerden iyi koruruz !
1 çaldırırız gider 5 alır geri geliriz !

Senden hala sorumun cevabını alamadım..
HZZ ve RA Birlikleri hesap silip giderse rahatlayacakmısın ?

woyager
23-03-2011, 02:48

O günde sana söyledim , istemiyoruz plan falan. Biz kendimiz gider planımızı alırız dedim..
ve Yaptıkta..

Şimdi sen çıkmışsın diyorsun ki HZZ ve RA birlikleri multihunter ile oynuyor.. Adminler onların dostu.. Yahuu arkadaş hiç mi ALLAH KORKUN yok senin.. Bu dediklerin ya gerçek değilse , bu yaptığın senin kul hakkı yemektir.. O kadar insanın emeğine küfür ediyorsun resmen..

Emin ol 5 planı da , sen ve senin o arkanda gizlenip seni buraya yollayan kişilerden iyi koruruz !

korkmammı laim bu cıkısına?:)

woyager
23-03-2011, 02:51

ve Yaptıkta..

sizde o yürek yok kı hesap sılıp gıdecek..

.. gidinde kalan bolumde temız bır oyun oynayalım..gittiginiz yerı batırıyorsunuz...