PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

by ati
18-03-2011, 11:55
bu yorumunu okuyan da diyecek ki H Z Z ler kendi hesaplarından birine köyü reislettiler.. önce reisleyen adamın kim olduğuna bak,sonra da bunu nasıl yapmış diye gidip o adama sor.. yanlış adrestesin dostum.. bilinçsizce yazı ve yorumlarla insanların da kafasını karştırmayalım..

Bunu ben yazacaktım benden önce davrandın çamur at izi kalsın mantıgı cahil bi yaklaşım.......

en korkulacak insan modeli. cahil sifatina eristigi konumda, fikir yuruttugu konuyla ilgili olarak aslinda dunyadan habersizdir, birsey bilmedigini de bilmedigi icin herseyi yapma ve soyleme gucune sahip oldugunu zanneder BİZ BÖLE KİŞİLERE TRAVİANDA CAHİLLLL DİYORUZ........

ZOMBİNE

Eyup-Can
18-03-2011, 12:06
ya HHZ & RA ( travian hırszları) ancak plan çalarsınız başka birşey yapıtıgınız mı var hile hariç

CıqArA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=261567&c=38) kapalıyken wow köyünü ( KOBAY60 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=213996&c=f7))a reisletiyor nasıl oluyor açıklarmısınız şimidi birileri çıkıp önceden hasaplanmıştı demesin sakın !...

CıqArA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=261567&c=38) planı aldıgı esnada da kapalıydı ama nasıl bir hile ile aldıysa o da muamma.

Şimdi diyelim wow kurdunuz bir de bununla övünecekmisiniz acaba onu çok merak ediyorum bu kadar hile hurdayla..birlik olarak bu satten sonra toplu olarak kapatmanız itibarınızı koruyacaktır..tabi onuru itibarı olanlar için kullanılacak bir laf ama belki vardır sizde o karaktere sahib insanlar..

Katula Katule Cüleyrum bu Yorumuna.. Haçen Sen hangi Mecrasun daa :eek:

premium
18-03-2011, 12:13
tek kendini bilen bir sen misin bu forumda boş konuşmayı bırak bütün bir hafta boyunca ne kadar tesedüf varsa size mi denk geldi şimi bırak bu ayakları batıkkça batıyorsun

biliyorsan konus ibret alsinlar bilmiyorsan sus adam sansinlar (http://www.google.com.tr/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBYQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.birebir.net%2Fgoster.asp%3Fd% 3Dbiliyorsan%2Bkonu%25C5%259F%2Bibret%2Bals%25C4%2 5B1nlar%2Bbilmiyorsan%2Bsus%2Badam%2Bsans%25C4%25B 1nlar&ei=uDmDTbWcMs3dsgairICjAw&usg=AFQjCNHcZZst09cFKam7QI3z-bpqAJPSHQ)

sana ve senin gibi zihniyettekilere hiçmi hiççenemi parmaklarımı yoramıyacam. umurumda bile değil senin ne düşündüğün ne yazdığın.
önce kendi yazdığına kendin bi bak öğren ondan sonra konuş.
senin için kendi yazını büyüttüm belki bişiler kaparsın. ( pek ihtimal vermiyor olsamda )

etol
18-03-2011, 12:18
Selam Forum Sakinleri...

İnsanlar burada birbirlerine bir ton hakaret ve kufur ederken buraya koydugum iki belge yuzunden 6 gun ipden ban atan adminimize teşekkür etmeyi bir borc bilirim...Görevini bu sekilde layıkıyla yapmaya devam et dostum..

zaza-xerib
18-03-2011, 12:19
tek kendini bilen bir sen misin bu forumda boş konuşmayı bırak bütün bir hafta boyunca ne kadar tesedüf varsa size mi denk geldi şimi bırak bu ayakları batıkkça batıyorsun

sana ve senin gibi zihniyettekilere hiçmi hiççenemi parmaklarımı yoramıyacam. umurumda bile değil senin ne düşündüğün ne yazdığın.
önce kendi yazdığına kendin bi bak öğren ondan sonra konuş.
senin için kendi yazını büyüttüm belki bişiler kaparsın. ( pek ihtimal vermiyor olsamda )

belli oluyor umrumda olup olmadıgın.yemiyor demi wow gitmeniz ancak hırsızlıklara ugaraşasınız wow ordularınız bitti tabi .. WHITE birlikleri hariç sizde ordu kalmadı paniklediniz şimdi sagda solda hırsızlıklara başladınız zaman kazanmak vetoparlanmak için plan çalma işine girdiniz.

BudA
18-03-2011, 12:21
belli oluyor umrumda olup olmadıgın.yemiyor demi wow gitmeniz ancak hırsızlıklara ugaraşasınız wow ordularınız bitti tabi .. WHITE birlikleri hariç sizde ordu kalmadı paniklediniz şimdi sagda solda hırsızlıklara başladınız zaman kazanmak vetoparlanmak için plan çalma işine girdiniz.

WHİTE birliklerini karıştırma , burada mesaj yazıyorsan kendi adına mesaj yaz veya hiç yazma.

Danny Darko.

by ati
18-03-2011, 12:22
WHİTE birliklerini karıştırma , burada mesaj yazıyorsan kendi adına mesaj yaz veya hiç yazma.

Danny Darko.

Heyttttttttt sizdende korkuları var bırak yazsın ne güzel işte:D

premium
18-03-2011, 12:26
Boş lafa verilecek cevap yok bizde.
SON OLARAK HZ. MEVLANANIN SÖZÜYLE NOKTALIYORUM. VE SENİN GİBİ ZİHNİYETLERLE BOŞUNA ZAMAN KAYBETMİYECEĞİM.

Kör cehalet cirkeflestirir insanlari ! Suskunlugum asaletimdendir... Her lafa verecek bir cevabim var... Lakin bir lafa bakarim laf mi diye, Bir de söyleyene bakarim adam mı diye...

kinder süpriz :)
18-03-2011, 12:34
KO'dan travıana transfer olan bı tek ben warım sanıyordum...:cool:

Plan Çalma Operasyonuna katılan arkadashlarımı teker teker gonulden tebrık ederım...

ayrıca yazan , çizen , hesap eden , yoneten Hamıt - Suleyman ıkılısıne de ayrıca bır tesekkur ederım...

Olgun tavrı ve yazılarından oturu Efsane bırlıgı baskanını , ve oyuncularına da gosterdıklerı saygı ve sabırdan oturu kutlar , kolaylıklar dılerım...

hehe seni yanlız bırakırmıyım hic :P Ko kac yılımı yedi namussuz :)(kısaca ömrümü yedi )

tekrardan RA&HZZ ekibini yapmıs oldugu operasyondan dolayı tebrik ederim

efsaneler bu güzel yorumun icin tsk eder ww yolunda basarılar dilerim

Senol...

KarPaloov
18-03-2011, 12:40
KO'dan travıana transfer olan bı tek ben warım sanıyordum...:cool:

Plan Çalma Operasyonuna katılan arkadashlarımı teker teker gonulden tebrık ederım...

ayrıca yazan , çizen , hesap eden , yoneten Hamıt - Suleyman ıkılısıne de ayrıca bır tesekkur ederım...

Olgun tavrı ve yazılarından oturu Efsane bırlıgı baskanını , ve oyuncularına da gosterdıklerı saygı ve sabırdan oturu kutlar , kolaylıklar dılerım...

:)Ko bizim ömrümüzü yedi Cebimizi Kuruttu Travian daha hesaplı :P :):)

kinder süpriz :)
18-03-2011, 12:41
:)Ko bizim ömrümüzü yedi Cebimizi Kuruttu Travian daha hesaplı :P :):)

aynen usta travian daha hesaplı ama onuda bozuluyor onuda oynayamıocaz artık t4 muhabbeti canımı sıkıyo

patriyot
18-03-2011, 12:55
sizin böyle bir şeyin olabileceğini aklınız alıyormu ?
defalarca söyledik bazı kendini bilmezler anlamamakta ısrar ettiler. cigara hesabı woyager den wowu reisledikten 1 saat sonra kilitlendi. o zaman dilimi içerisinde plana kahramanı göndermiştik. ayrıca reisleme yapılması ile kilitlenmesi arasındaki 1 saatlik zaman dilimi içersindede 60 küsur saatten reis gönderilmişti zaten. yolda reis olduğunu biliyorduk. hem kilitli olduğu için müdahale etmedik. hemde ayrıca zaten biz köyün içini tamamen sıfırladığımız için geri almalarında bi sakınca görmedik. tamamen içi bomboş olan bi wow köyüdür. kim alırsa alsın hiç sorun değil:)

köyün 0 olması demek wow kurulmaz degildir gecen server 15 gun sonta 0 nufusla kasırgadan alınan wow u KIŞLA ve NEFES birlikleri kurdu halen şansı var herkesinde wow kurmak için, diger konud a arkadaşlarım artık bu işi kurcalkamayın gerekli açıklamalar yaptılar köy alınırken reis yollanmış dogal şeydir

plan köyü kapalı olan wowlarda seviye basılıyor garip olan budur adama ceza veriliyor ama plan aktif bu nasıl ceza o anlaşılmıyor haksızmıyım..

yildizimsinsen
18-03-2011, 12:57
Bunu ben yazacaktım benden önce davrandın çamur at izi kalsın mantıgı cahil bi yaklaşım.......

en korkulacak insan modeli. cahil sifatina eristigi konumda, fikir yuruttugu konuyla ilgili olarak aslinda dunyadan habersizdir, birsey bilmedigini de bilmedigi icin herseyi yapma ve soyleme gucune sahip oldugunu zanneder BİZ BÖLE KİŞİLERE TRAVİANDA CAHİLLLL DİYORUZ........

ZOMBİNE

ne kullanıyorsa bu arkadaş birde kalkmış onurluysanız hesaplarınızı kapatır gidersiniz demiş :D:D

AsHiL
18-03-2011, 13:07

ZOMBİNE

OkaN bunu beğendi.

kardeşine saygılarını sundu;)

SeninleGüzelAsk
18-03-2011, 13:15
Çaldıkları tılsımdan dolayı HZZ&RA Ekibini tebrik ederiz..

murdack
18-03-2011, 13:19
defalarca söyledik bazı kendini bilmezler anlamamakta ısrar ettiler. cigara hesabı woyager den wowu reisledikten 1 saat sonra kilitlendi. o zaman dilimi içerisinde plana kahramanı göndermiştik. ayrıca reisleme yapılması ile kilitlenmesi arasındaki 1 saatlik zaman dilimi içersindede 60 küsur saatten reis gönderilmişti zaten. yolda reis olduğunu biliyorduk. hem kilitli olduğu için müdahale etmedik. hemde ayrıca zaten biz köyün içini tamamen sıfırladığımız için geri almalarında bi sakınca görmedik. tamamen içi bomboş olan bi wow köyüdür. kim alırsa alsın hiç sorun değil:)

Aydınlattığın İçin Teşekkür Ederim Bilmiyordum O Kadar Saatten Saldırı Çıkarttığını Zaten İçi Boş Olan Bir Wow Köyü

By_CoO
18-03-2011, 13:29
son durumu bırı ss koyabılırmı

yildizimsinsen
18-03-2011, 13:32
köyün 0 olması demek wow kurulmaz degildir gecen server 15 gun sonta 0 nufusla kasırgadan alınan wow u KIŞLA ve NEFES birlikleri kurdu halen şansı var herkesinde wow kurmak için, diger konud a arkadaşlarım artık bu işi kurcalkamayın gerekli açıklamalar yaptılar köy alınırken reis yollanmış dogal şeydir

plan köyü kapalı olan wowlarda seviye basılıyor garip olan budur adama ceza veriliyor ama plan aktif bu nasıl ceza o anlaşılmıyor haksızmıyım..

çok doğru bir yorum.. WW leri sıfırdan alırsınız herşeyi basabilirsiniz.. zaten ilk reislerken içinde binalarıylamı alınıyor WW ler.. herşey alan kişinin/kişilerin emeklerine ve desteklere bağlıdır.. ancak bir WW almak demek binaları basarak hemen wow kurulabilir anlamı da taşımaz.. inşaat planından tılsımlara kadar pekçok faktörü de bir araya getirmek lazımdır.. KOBAY60 ın bulunduğu oluşuma bakarak şuanda eğer onlar da isterse wow da yeni bir heyecan ve olaylar (plan çalma,tılsım çalma) gelişebilir diye düşünmekteyim.. server daha da hareketlenebilir,planlamalar değişebilir..

nnnturk
18-03-2011, 13:40
CıqArA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=261567&c=38) 2 tane WOW köyü vardı.
hesap kilitliydi birini başkası nasıl reislede
bilgi verecek varmı

by ati
18-03-2011, 13:48
OkaN bunu beğendi.

kardeşine saygılarını sundu;)

by ati okan abisinin saygılarını aldı geri yolluyarak şunu dedi ne demek abi saygılar bizden:D

Eyup-Can
18-03-2011, 13:50
CıqArA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=261567&c=38) 2 tane WOW köyü vardı.
hesap kilitliydi birini başkası nasıl reislede
bilgi verecek varmı

1-2 sayfa geriye git açıklamalarda görürsün.

nakur
18-03-2011, 13:54

İkinci plan hesapları kilitli olsa bile ww sahibi hesapla aynı birlikteyseler ikinci planın etkisi devam ediyor ve ww ye sevye basılabiliyor.Bu olay 4. sepeed serverde benim de başıma geldi.EVO hesabı kilitliydi aynı birlikteydik ve ben ww ye sevye basmaya devam ettim.Hatta EVO hesabı sahibi arkadaş kendi hesabına bile giremiyordu öyle bir kilitti :) yani.

Multihunter tarafından kilitlenmemişti,yanlış hatırlamıyorsam Travian Türkiye temsilcisi tarafından kilitlenmiş bir hesaptı.

marx-man07
18-03-2011, 13:58
İkinci plan hesapları kilitli olsa bile ww sahibi hesapla aynı birlikteyseler ikinci planın etkisi devam ediyor ve ww ye sevye basılabiliyor.Bu olay 4. sepeed serverde benim de başıma geldi.EVO hesabı kilitliydi aynı birlikteydik ve ben ww ye sevye basmaya devam ettim.Hatta EVO hesabı sahibi arkadaş kendi hesabına bile giremiyordu öyle bir kilitti :) yani.

Multihunter tarafından kilitlenmemişti,yanlış hatırlamıyorsam Travian Türkiye temsilcisi tarafından kilitlenmiş bir hesaptı.

evet girilemiyordu bende temi vardı bende giremiyordum:)

valay
18-03-2011, 13:58
ikinci plan hesapları kilitli olsa bile ww sahibi hesapla aynı birlikteyseler ikinci planın etkisi devam ediyor ve ww ye sevye basılabiliyor.bu olay 4. Sepeed serverde benim de başıma geldi.evo hesabı kilitliydi aynı birlikteydik ve ben ww ye sevye basmaya devam ettim.hatta evo hesabı sahibi arkadaş kendi hesabına bile giremiyordu öyle bir kilitti :) yani.

Multihunter tarafından kilitlenmemişti,yanlış hatırlamıyorsam travian türkiye temsilcisi tarafından kilitlenmiş bir hesaptı.

bu ceza değil ödül ne güzel planı çaldırma derdi yok kaçırma derdi yok köyü kapat git... Bence de büyük haksızlık bu durum tekrar değerlendirilmeli...

uNeVeN
18-03-2011, 14:06
:) 22:43:50 :)

_TEKSAS_
18-03-2011, 14:11

ne olacak o saatte :eek:

Cetvelsiz
18-03-2011, 14:13

Olayları dün gibi hatırlıyorum.

Hatta wow sahipleri olarak protesto amaçlı msn de toplanıp toplu halde (wow hesaplarını) silime alacaktık.

Fakat yanlış hatırlamıyorsam JFF wow temsilcisi razı gelmediği için herkes yoluna devam etmişti.

Seninde dediğin gibi planın bulunduğu hesap kilitli olsa bile plan işlevini görebiliyor.

Edit: Msn toplantısında canbursa ve x-beawulf yoktu.

cengizkhan
18-03-2011, 14:17
fenerbahçenin galibiyetini kutlayacagız

uNeVeN
18-03-2011, 14:18

Sürprizzzzz :D

yildizimsinsen
18-03-2011, 14:19

Kazım Kazım :D:D

by ati
18-03-2011, 14:25

Maçın bitiş saatine çok yakın :D demekki o saatte forumdayız

premium
18-03-2011, 14:35

usta biraz mantıklı düşünün. serverın bu aşamasına gelinmişken şu andan sonrasında öyle bir wowun wow kurma ihtimali sıfırdır. öncelikle wow kurmak defansla doğru orantılıdır. zamanında defansları vardıda köy niye reisletildi. asker köyü değilki bu.

Şuna katılırım. şu anda ellerinde en azından 7-8-10 milyon defi olan yada her an bulabilecek olan wowlar olaki wow , depo ambarlar sıfırlanır yada büyük hasar alır. onların elbetteki wow kurma ihtimalleri her zaman var. ancak defanssız senin söylediğin olayın ihtimali yok. gerçekleri görmek gerek. bu serverda wow kurma ihtimali olan çok az wow yada birlik var. bunlarında hangileri olduğu herkezce malum.

not: bu söylediklerimi lütfen kimse yanlış anlamasın. kimsenin emeğine saygısızlık etmek adına söylemiyorum bunları. ama doğrularda bana göre bunlardır.

saygılarımla

süleyman

DaLToN
18-03-2011, 14:41
Son durumu koyabilirmisiniz arkaşlar wow lar kaçıncı seviyeye geldi.
tşkler.

marx-man07
18-03-2011, 14:49
tşkler.

http://img821.imageshack.us/img821/8885/23661768.png

yildizimsinsen
18-03-2011, 14:49
tşkler.
benden önce koyulmuş :)

orkan_my
18-03-2011, 15:17
balonlara_bebe (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=28684)

bifa
18-03-2011, 15:29
Wow yolundaki herkese basarilar

Edited : Cabuk bitirinde bizde gelelim yahu :rolleyes::rolleyes:

premium
18-03-2011, 15:29
5x mimar tılsımımızda hayırlı olsun:)))
emeği geçen arkadaşlarımıza ve özellikle cenk kardeşimi canı gönülden kutluyorum. güzel operasyondu:))

hamit wow durumunu değiştirebilirsin artık :)

yildizimsinsen
18-03-2011, 15:31
Wow yolundaki herkese basarilar

Edited : Cabuk bitirinde bizde gelelim yahu :rolleyes::rolleyes:
son durum birkaç yorum yukarıda.. bizde bitirecek kişiyi arıyoruz.. :)

DaLToN
18-03-2011, 15:33
emeği geçen arkadaşlarımıza ve özellikle cenk kardeşimi canı gönülden kutluyorum. güzel operasyondu:))

Bitsin artık ya :)

Black_White
Bugün yapılan operasyonda 5x mimar tılsımı H Z Z, HZZ A ve B.A.T birliği tarafından (ç)alınmıştır...

Opr. Düzenleyen Cıqara (Cenk), LOCKAAM POLAT ve bora yı tebrik ederim.

Savunmayan Efsane Birliklerinede geçmiş olsun.

yarasa
mimar tılsımı nirede keskin wow'unun göremedimde usta :):):)

bifa
son durum birkaç yorum yukarıda.. bizde bitirecek kişiyi arıyoruz.. :)

Bizim zamanimizda olsa en az 1 ay surer bu wow derdik yukaridaki duruma gore .Fazla uzak kaldik , ordu , birlikler arasindaki iliskileri bilmedigimizden durumu kestiremiyoruz, Affola ... Takipteyiz sizleri .Bol sanslar .

yildizimsinsen

tebrikler... tebrikler.. tebrikler...
temsilcisi olduğum bora ya ayrıca tebrikler.. :)

marx-man07
18-03-2011, 15:34
http://img96.imageshack.us/img96/2600/mimar.png

kesgindeki 5x mimar tılsımı güzel bir operasyonla kayıpsız bir şeklde HZZ&RA birlklerine gecmiştir... operasyonda emeği geçen herkese teşekkürler...özellikle cenk abime:cool:

O BiR MaRKa

no mercy
18-03-2011, 15:35

Beklenen suprız buydu sanırım TEBRIKLER :):)

marx-man07
18-03-2011, 15:40
http://img59.imageshack.us/img59/5089/polat.png

http://img861.imageshack.us/img861/3640/asmaca.png

Tüm operasyon sadece bu üç rapordan ibaret...
5x mimar hzz&ra ya hayırlı olsun...

murdack
18-03-2011, 15:40

kesgindeki 5x mimar tılsımı güzel bir operasyonla kayıpsız bir şeklde HZZ&RA birlklerine gecmiştir... operasyonda emeği geçen herkese teşekkürler...özellikle cenk abime:cool:

O BiR MaRKa

TebrikLer HoCam İnşa Planından Sonra Mimarında Gitmesi Keskine Çok Büyük Darbe Vurdu.
Tekrardan TebrikLer ...

Cetvelsiz
18-03-2011, 15:42

O BiR MaRKa

Emeği geçen her oyuncuya ayrı ayrı tebrikler.

Her gün ayrı bi atraksiyon olmaya başladı :)

premium
18-03-2011, 15:43
Beklenen suprız buydu sanırım TEBRIKLER :):)

Aynen üstadım. beklenen sürpriz buydu bahsettiğim :p

by ati
18-03-2011, 15:53

Tüm operasyon sadece bu iki rapordan ibaret...

Saldıran HZZ&RA EKİBİNİ KUTLARIM HEM PLAN HEM TILSIM BİZEDE TBK ETMEK DÜŞER.....

FAKAT BENİM SAAT YANLIŞ DEGİLSE ŞUAN 16,52 :)

Yoksa ben uyuya kaldım saat 22,43,50 mi oldu :D

sucukluyumurta
18-03-2011, 15:53
5x mimarı da hzz kapmış tebrik ederiz :)

Black_White
18-03-2011, 15:55
Saldıran HZZ&RA EKİBİNİ KUTLARIM HEM PLAN HEM TILSIM BİZEDE TBK ETMEK DÜŞER.....

Teşekkür ederiz.

O saati Unewen yazdı. Bir süprizde ordan gelicek sanırım:rolleyes:

premium
18-03-2011, 15:55

serkana sormak lazım onu üstad. demekki başka bi sürprizi var :p:p

_TEKSAS_
18-03-2011, 15:56

bundan sonra ne yaparlar dıye merak edıyosun gerı donulmeyen yola gırecez osaatte sanırsam :eek::eek:

fuhas
18-03-2011, 15:59
Aynen üstadım. beklenen sürpriz buydu bahsettiğim :p

Merhaba Arkadaşlar,
Öncelikle tabiki HZZ RA ekibini tebrik etmek lazım.
Ama sevinç naraları atarken biraz da aynaya bakmak lazım.40 seviye geride kalan bir wow,köyleri kalmayan bir hesap.Devamlı plan ve tılsım toplamakla uğraşan ve forumda sevinç çığlıkları atan bir grup.Herhalde tüm planları toplayıp kendileride wow kurmayıp serveri kilitlemeyi düşünüyorlar.Plan alıp kilitlenen hesaplar.Yakında uneven wowuda kilitletirler saldırıda yapılamaz.Böylece hepimiz bön bön bakarız köylere.
Neyse hayırlı olsun diyelim.
Dip Not:Dünkü plan saldırısında he ne kadar planı çaldırsada EFSANE birlikleri radikal bir karar vermiş.Tebrik etmek lazım epey saldırı ordusu serverden temizlenmiş oldu.

no mercy
18-03-2011, 16:01

Tam emın degılım ama tahmın ettıgım zamansa ozellıkle sızın ekıbın o saatte forumda olması lazım o kadar dıyım sana:)

yildizimsinsen
18-03-2011, 16:03
Merhaba Arkadaşlar,
Ama sevinç naraları atarken biraz da aynaya bakmak lazım.40 seviye geride kalan bir wow,köyleri kalmayan bir hesap.Devamlı plan ve tılsım toplamakla uğraşan ve forumda sevinç çığlıkları atan bir grup.Herhalde tüm planları toplayıp kendileride wow kurmayıp serveri kilitlemeyi düşünüyorlar.Plan alıp kilitlenen hesaplar.Yakında uneven wowuda kilitletirler saldırıda yapılamaz.Böylece hepimiz bön bön bakarız köylere.
Dip Not:Dünkü plan saldırısında he ne kadar planı çaldırsada EFSANE birlikleri radikal bir karar vermiş.Tebrik etmek lazım epey saldırı ordusu serverden temizlenmiş oldu.

askerler ölmek için basılır.. tılsımı alan bora daha geçen hafta bir köyde 80k askerle ve mancınıklarla çakılmıştı.. ayrı bir tebrik de kendisine..

by ati
18-03-2011, 16:04
Tam emın degılım ama tahmın ettıgım zamansa ozellıkle sızın ekıbın o saatte forumda olması lazım o kadar dıyım sana:)

Galatasaraylı arkadaşlar gelmez sanırım :D ama biz fenerbahçeliler o saate birlik olarak burdayız :)

by ati
18-03-2011, 16:06
Teşekkür ederiz.

O saati Unewen yazdı. Bir süprizde ordan gelicek sanırım:rolleyes:

Yigidi öldür hakkını yeme bundan sonra HZZ&RA için karalama kampanyası yapanlarda bu tılsım o.p görüp umarım yazıp cizmek yerine insanlara hak ettigi emegin karşılıgı olan güzel övgü kelimeleriyle cvp verirler...

saat 22.43.50 de görüşmek üzere........

Tılsımınız Hayırlı Olsun.....

ZOMBİNE

cihat47
18-03-2011, 16:09
kesgin inşa planını kaptırmış galiba?

yanlış görmüyorsam öyle çok enteresan bi server izliyoruz :)

katılıyorum sana gercekten guzel bı server (oynamıyorum olsa da) :)

Black_White
18-03-2011, 16:17
Yigidi öldür hakkını yeme bundan sonra HZZ&RA için karalama kampanyası yapanlarda bu tılsım o.p görüp umarım yazıp cizmek yerine insanlara hak ettigi emegin karşılıgı olan güzel övgü kelimeleriyle cvp verirler...

ZOMBİNE

Bu kampanyayı yapan kişilere, HZZ ve RA Birliği oyuncularının cvp dahi vermemesini rica ediyorum.

Biz kervanı yürütmeye devam edeceğiz.

heidi
18-03-2011, 16:30
Merhaba Arkadaşlar,

aynaya bakiyoruz güzel bi organizasyonla yanimiza cekebilecegimiz bir rakip 5 plan 5x mimar 3 ww köyü iki günde yapilmis 3 basarili plan ve 5x mimar saldirisi görüyoruz. siz ordan ne görüyorsunuz??? sevinc cigliklari atmak icin yeterli tilsim sayisi yeterli operasyon sayisi nedir?

dip nota cevap: epeyde bi savunma cikti aradan..

premium
18-03-2011, 16:31
Bu kampanyayı yapan kişilere, HZZ ve RA Birliği oyuncularının cvp dahi vermemesini rica ediyorum.

Kesinlikle katılıyorum.

Ve eylemlerimiz aralıksız devam edecektir diyorum :p
biz icraatımıza bakalım

patriyot
18-03-2011, 16:39
usta biraz mantıklı düşünün. serverın bu aşamasına gelinmişken şu andan sonrasında öyle bir wowun wow kurma ihtimali sıfırdır. öncelikle wow kurmak defansla doğru orantılıdır. zamanında defansları vardıda köy niye reisletildi. asker köyü değilki bu.

Şuna katılırım. şu anda ellerinde en azından 7-8-10 milyon defi olan yada her an bulabilecek olan wowlar olaki wow , depo ambarlar sıfırlanır yada büyük hasar alır. onların elbetteki wow kurma ihtimalleri her zaman var. ancak defanssız senin söylediğin olayın ihtimali yok. gerçekleri görmek gerek. bu serverda wow kurma ihtimali olan çok az wow yada birlik var. bunlarında hangileri olduğu herkezce malum.

not: bu söylediklerimi lütfen kimse yanlış anlamasın. kimsenin emeğine saygısızlık etmek adına söylemiyorum bunları. ama doğrularda bana göre bunlardır.

saygılarımla

süleyman

benim anlattıklarımda şartlar uygundu bölge olarak tabiki defans vardı hatta nefes kışla ed ve daha çok birlik desdek verdi DNS arkadaşım köyü 0 ladı gece kartalı da aldı ve wowu kurdu bölge ve şartlar uygundu..

trabzonsporlu
18-03-2011, 16:46
22:43:50 de ne olacak ya kesin hzz yine bi tılsım falan alacaktır veya wowu yıkacaktırda onun havasını ayapacaktır :))

ShekiLL
18-03-2011, 16:48
nerden çıkıyor bu söylenti emre

ağzı olan konuşuyoo :)

WHYBE
18-03-2011, 17:05

Danny Darko.

edizi kızdırmayın la:) bu arada cigara hesabındaki cenk hangi cenk bilgi verebilirmi hzz ekibinden birisi?

laynn
18-03-2011, 17:06

ZOMBİNE

Ya bu tılsım operasyonun ne var çözmüş değilim ne var yani saldırıp alınmıs bu kadar basit ...

Giren ordulara baksana...

Ne var bunda...

Orduyu basan PROgram Travian Manager Bot...

Sen neyin saygısından bahsediyorsun...

Heee birliklerde olan casusları zaten söylemiyorum... !!!

Kim kimi karalıyor anlamıs değilim gerçekler bu kadar mı rahatsız etti sizi...

HZZ A dan da bir kısım insanlar var... Bizzat bildiğim...

bazıları tırstılar Resitale geçtiler...

Onlar zaten bildiğin casus... Onlardan dan bizzat isimleri var kullananlar...

Ben burada Has kullanan iki kişiyi acıkladım sizlere...

Dhaa sonra onlarda cıkar piyasaya biri Melon...

2.si Smur Ganka... Kim olduğunu bilyiorsunuz bu hesabın ? ;)

Hee daha isteyen varmı onları da veririm ;)

Su anda WOW sahiplerinde de var ;) Merak etmeyin...

yildizimsinsen
18-03-2011, 17:11
Ya bu tılsım operasyonun ne var çözmüş değilim ne var yani saldırıp alınmıs bu kadar basit ...

Giren ordulara baksana...

Ne var bunda...

Orduyu basan PROgram Travian Manager Bot...

Sen neyin saygısından bahsediyorsun...

Heee birliklerde olan casusları zaten söylemiyorum... !!!

Kim kimi karalıyor anlamıs değilim gerçekler bu kadar mı rahatsız etti sizi...

HZZ A dan da bir kısım insanlar var... Bizzat bildiğim...

bazıları tırstılar Resitale geçtiler...

Onlar zaten bildiğin casus... Onlardan dan bizzat isimleri var kullananlar...

Ben burada Has kullanan iki kişiyi acıkladım sizlere...

Dhaa sonra onlarda cıkar piyasaya biri Melon...

2.si Smur Ganka... Kim olduğunu bilyiorsunuz bu hesabın ? ;)

Hee daha isteyen varmı onları da veririm ;)

Su anda WOW sahiplerinde de var ;) Merak etmeyin...
server 6 dan bir mesaj..

Multihunter
RE: program/script kullanımı..

dün
20:47:28

_merhaba
bildirdiginiz için tesekkurler oyuncuya gerekli yaptırımlar uygulanacaktır___________

elinde varsa kanıt yazıyorsun ve böyle sonuç alıyorsun.. forumda yazdın diye kimse sana aferin de demez iddialarını da ispat edemezsin..

laynn
18-03-2011, 17:12

Çünkü cevap verecek durumda değilsiniz evlat: )

Gerçeklerin hepsi ortada...

Yahu benim isteğim şu anda yaptığınız şey zaten...

Yahu şifre ile köylere girdik botları kullandık bari tamam deyin çekilin kenara...

İtiraz etmiyorsunuz ya "Sükut ikrardandır " diyorum zaten bende... İtiraz etmemeniz daha iyi...

Ama bazıları çıkıp baskalarını koruyor ya o sıkıntı bir durum ve saçmalık... Kullanıldığının ve kullandığımızın sanırım farkında değill:) :D

Hile ile oynanan oyunun galibii kimdir ???

Tabiki hileyi yapan :)

Tekrar ediyorum... Ciqara hesabı kilitlendi...

Eee nerde şu anda ikinci WOW u ...

Yahu... Herkes biliyor Ciqara hesabına ne olduğunu..

ve ne olduğuda hesaptaki bulunan kişi tarafından özelden anlatılması gerektiğini de söylendi...

Daha neyin karalamasından bahsediyorsunuz.... Son zamanlarda ekibe aldığınız çürük elmalar işi berbat etti... Şekil A :)

yildizimsinsen
18-03-2011, 17:17

üstad sözlerindeki haklılığınızı hayret ve hayranlıkla izliyorum şuanda..

yildizimsinsen
18-03-2011, 17:21
Sen neden bahsediyorsun ya: D

SmurGanka resim koydu buraya :D Resim de TM Bot açıktı onu hesap edememiş... Görenler gördü bu bir... Bak dikkat et reism diyorum :D

Bizzat marx_man ın yazısmaları buna kanıttır :)

Ayrıca senin yaptığın şeye sen eğer kanıt diyorsan ben baska bir şey demiyorum
:D:D

Bebelere _Balon

köyüne girince solda support yazan yere tıkla,oradan multihunteri seç,sonra mesajını yaz.. burayı meşgul etmenden daha kolay bu.. gerisi hikaye...

not:kendin yaz kendin oku bu mesajdan sonra da..

sis
18-03-2011, 18:06
hız-ra birliğine 5x tılsımı hayırlı olsun tebrikler

Road Runner
18-03-2011, 18:10

Tüm operasyon sadece bu üç rapordan ibaret...

Arkadaşlarımı tebrik ediyorum.Tüm H Z Z birliklerine hayırlı olsun...

premium
18-03-2011, 18:18
köyüne girince solda support yazan yere tıkla,oradan multihunteri seç,sonra mesajını yaz.. burayı meşgul etmenden daha kolay bu.. gerisi hikaye...

not:kendin yaz kendin oku bu mesajdan sonra da..
üstad bir başkası için daha bir kaç sayfa önce yazmıştım Mevlana nın sözlerini. aynısını tekrar bu ve bunun gibiler için tekrarlamakta yarar var. hiç kimse bunu ve bunun gibileri kaale almadığı için cevap dahi vermeye gerek görmüyor. adam olan laftan anlar anlamıyana yapılacak bişi yok. istediği kadar kendini paralasın yazıp çizip dursun. boşverin üstad değmez laftan anlamıyanlara.

Kör cehalet cirkeflestirir insanlari ! Suskunlugum asaletimdendir... Her lafa verecek bir cevabim var... Lakin bir lafa bakarim laf mi diye, Bir de söyleyene bakarim adam mı diye...

premium
18-03-2011, 18:30
edizi kızdırmayın la:) bu arada cigara hesabındaki cenk hangi cenk bilgi verebilirmi hzz ekibinden birisi?

Ne gibi hangi cenk ?
kendisini tanırım aynı zamanda temsilcisiyim. foruma girmez kendisi. hangi cenk derken ne demek istediğinizi anlıyamadım !

yildizimsinsen
18-03-2011, 19:02
Ne gibi hangi cenk ?
kendisini tanırım aynı zamanda temsilcisiyim. foruma girmez kendisi. hangi cenk derken ne demek istediğinizi anlıyamadım !

anladığım kadarıyla daha önce hangi serverlerde ve niklerle oynadı diye merak ediyor arkadaş.. çünkü tanıdığı bir Cenk var sanırım.. sorduğu sorudan ben onu anladım..

fchearts
18-03-2011, 19:13
anladığım kadarıyla daha önce hangi serverlerde ve niklerle oynadı diye merak ediyor arkadaş.. çünkü tanıdığı bir Cenk var sanırım.. sorduğu sorudan ben onu anladım..

arkadaşlar ne yoruyosunuz kendinizi

H Z Z ' ye sormuşlar tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan ? banane ya ben TILSIMI alır geçerim demiş..

WHYBE
18-03-2011, 19:16
Ne gibi hangi cenk ?

daha önceki nick neydi ondan sordum.bişey demek istemedim.polis olan cenk mi kendisi

marx-man07
18-03-2011, 19:25
daha önceki nick neydi ondan sordum.bişey demek istemedim.polis olan cenk mi kendisi
evet.......

aksoy3428
18-03-2011, 19:28
Emeği geçen her oyuncuya ayrı ayrı tebrikler.

Her gün ayrı bi atraksiyon olmaya başladı :)

Bitsin artık ya :)

bir şey merak ettim.bu kesgin oyunmu oymnamıyor. yada anlamadığım bişi var amahayırlısı

sempatura
18-03-2011, 19:35
marx-man07 kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=1155902#post1155902)

Tebrıkler Hzz yıne guzel bır iş cıkarmıssınız

ORYA RUA
18-03-2011, 19:40
saat 23 de burdayız :) unevenden süpriz beklioruz :)

WHYBE
18-03-2011, 19:45
evet.......

sağolasın.....

trabzonsporlu
18-03-2011, 20:15
:D hihi unuvenden den :) ? .P :cool:

R00t
18-03-2011, 20:21
Golllllllll ulan gollllllllllllllllll

trabzonsporlu
18-03-2011, 20:26
kaç kaç oldu inş. fener yenilir amin :)

trabzonsporlu
18-03-2011, 20:27
Galatasaray : 1 fenerbahçe : 0

crazy_boys
18-03-2011, 20:34

kim attı? dk. kaç?

trabzonsporlu
18-03-2011, 20:38
bilmiyorum valla bende tv nni sağ üst köşesinde gördüm..

ORYA RUA
18-03-2011, 20:41
geçmiş olsun :( ama daha bitmedi :p

BASAYEV
18-03-2011, 20:47
[QUOTE=zaza-xerib;1155621][QUOTE=premium;1155615]

hırsızlıklara başladınız zaman kazanmak vetoparlanmak için plan çalma işine girdiniz

Rapor varmı diye şöyle bir forum a göz gezdiriyordum . yukarıdaki cümleyi görünce dayanamadım yazma gereği duydum..
Travian Oyunun da Plan Çalmak Hırsızlıkla Eş değermiş.... İlginç...

trabzonsporlu
18-03-2011, 21:02

ilk yarı sonucu...!

Her iki takıma başarılar..! Ama en çok galatasaray a çünkü fener yenilirse 1 puan alıcak..ve 58 olucak ama trabzonspor büyük ihtimal gençlerbirliğini yeneceği için 3 puan alır ve 1. Sıraya geçer :d

crazy_boys
18-03-2011, 21:04

ilk yarı sonucu...!

Her iki takıma başarılar..! Ama en çok galatasaray a çünkü fener yenilirse 1 puan alıcak..ve 58 olucak ama trabzonspor büyük ihtimal gençlerbirliğini yeneceği için 3 puan alır ve 1. Sıraya geçer :d

basketbol değil ki bu yenilince 1 puan alsın

trabzonsporlu
18-03-2011, 21:10
yine ts 1. olucak..

woltran
18-03-2011, 21:26
EntereSan Bir Olay Olmuş CıqArA Hesabı KilitLiyken Wow KöyleriNden Biri ReisLenmiş Ve CıqArA Hesabı Halen KilitLi ..

dostum nasıl kı cıgara hesabı kılıtlıyken tılsımı aldı sole aldı saldırıyı çıktıktan bır sure sonra kılıtlendı için saldırısı kurallara gore gecerlıdır

wow koyunun elınden alınmasıda aynı şekıldedır koray60 adlı oyuncu woyager ın talımatıyla reıs yollamıştır ve wow koyunu gerıye almştır

woltran
18-03-2011, 21:30

derken yapabılecen bır konum olmıyan bır olayda nasıl musade verdık dıyebılıyorsun dostum valla pes dorusu

woltran
18-03-2011, 21:32
Anlayana kısa bir açıklama

Cıqara wowu reisledikten hemen sonra saldırıya çıkan KOBAY60 72 saatden köye müdehale edemediğimiz için reislemiştir.

anlıya bilene süper bir açıklama anlamıyanada anlatmana gerek yok demektir ki kapasitesi o kadar demektir :D:D

trabzonsporlu
18-03-2011, 21:34
unuvenin dediği saate 10 dk kaldı bakalım ne olucak

sis
18-03-2011, 21:41
durum fenerbahçe 1-1 galatasaray

trabzonsporlu
18-03-2011, 21:44
evet unuven sendeyiz ne oldu :D

marx-man07
18-03-2011, 21:49
evet unuven sendeyiz ne oldu :D

uneven hesabı 1.7 mlyon def puanı yaptı az önce yan köyde:)

sis
18-03-2011, 21:53
fenerbahçe 2-1 galatasaray 87dk

erenbaba
18-03-2011, 21:55
offf galatasaray off cincon keyfimi kaçırdın :(
Anti Fener :(

sis
18-03-2011, 22:01
ve maç bitti fb-2 gs-1

by ati
18-03-2011, 22:02
Dedigim gibi galatasaraylı arkadaşlarım yok fenerlilerin hepsi burda rapor bekliyor:D

sucukluyumurta
18-03-2011, 22:03
oyuna dönelim beyler travian forumu burası.

ORYA RUA
18-03-2011, 22:06
Dedigim gibi galatasaraylı arkadaşlarım yok fenerlilerin hepsi burda rapor bekliyor:D
:) aynen , bu arada uneven tebrik ederim :)

no mercy
18-03-2011, 22:07

ramoo bunu beğendi :cool:

woltran
18-03-2011, 22:10
GALATASARAY: 1 - FENERBAHÇE: 2
Stat: Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena
Hakemler: Fırat Aydınus, Serkan Ok, Aleks Taşçıoğlu, Aytekin Durmaz
Galatasaray: Zapata, Lucas Neill, Gökhan Zan, Servet Çetin, Hakan Balta, Lorik Cana, Yekta Kurtuluş (Dk. 85 Ayhan Akman), Juan Culio, Kazım Kazım (Dk. 61 Arda Turan), Sorin Stancu (Dk. 68 Harry Kewell), Milan Baros
Yedekler: Ufuk, Barış, Aydın, Pino
Teknik Direktör: Gheorghe Hagi
Fenerbahçe: Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Diego Lugano, Joseph Yobo, Andre Santos, Mehmet Topuz, Selçuk Şahin (Dk. 46 Semih Şentürk), Cristian Baroni, Özer Hurmacı, Alex (Dk. 88 Bekir İrtegün), Niang (Dk. 74 Stoch)
Yedekler: Mert, Caner, Uğur Boral, Dia
Teknik Direktör: Aykut Kocaman
Goller: Dk. 14 Kazım Kazım (Galatasaray); Dk. 75 Semih Şentürk, Dk. 87 Alex (Fenerbahçe)
Sarı Kartlar: Kazım Kazım, Servet Çetin, Gökhan Zan, Milan Baros, Juan Culio (Galatasaray); Selçuk Şahin, Özer Hurmacı (Fenerbahçe)

uNeVeN
18-03-2011, 22:11
22:43:50 Sürpriz imiz Sizlerler . . .

Saldırılar çıktıktan sonra planın yerini değişip , BOŞ KÖYDE bu kadar orduyu çakan RA & HZZ li arkadaşlarımı tebrik ederim..

Testerenin Ucu Körelmiş Sanırım :D

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/12297.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/12298.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/12299.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

[http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/12389.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/12303.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

uNeVeN
18-03-2011, 22:11
Devam . . .

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/12307.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/12348.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/12351.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/12352.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/12353.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

uNeVeN
18-03-2011, 22:12
Devam . . .

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/12354.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/12381.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/12382.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/12384.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Bittii :D
Sıfırlamak için yollanan 4-5k mancınığın raporlarına gerek yok sanırım :p

MentoL
18-03-2011, 22:13
Saldıran ve savunana tebrikler..

Op başarısız olmuş testere olan askerini de boş köyde harcamış.Artık geçmişler olsun..

premium
18-03-2011, 22:14
devam serkan devam daha bitmedi. liste uzun :p:p
biraz çalış bakalım :p

düzeltme : heh son grupda gelmiş sonradan gördüm :p

bnbn
18-03-2011, 22:14
Devam . . .

Bittii :D
Sıfırlamak için yollanan 4-5k mancınığın raporlarına gerek yok sanırım

Tebrikler,

en azından fener yendi çifte hüzünü bünyem kaldıramazdı:D

no mercy
18-03-2011, 22:15
Saldırıyı yapan TESTERE bırlıklerını yaptıkları operasyondan dolayı tebrık ederim. Savunan çılgın bırlıgımıde savunmamızdan oturu tebrık ederım Sevıyorum sızlerı:):)

Ps:Testere bırlıklerı bu saldırılardan sonra wow yolunda havlu attı gıbı gorunuyor..

Dalpet
18-03-2011, 22:15
devam . . .

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/12354.jpg (http://goo.gl/mc9cy)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/12381.jpg (http://goo.gl/mc9cy)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/12382.jpg (http://goo.gl/mc9cy)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/12384.jpg (http://goo.gl/mc9cy)

bittii :d
sıfırlamak için yollanan 4-5k mancınığın raporlarına gerek yok sanırım :p

budur!
Helal olsun

bastır uneven :)

by ati
18-03-2011, 22:16
Öncelikle savunan arkadaşları canı gönülden kutlarım ayıp olmasın die saldıran kişileride kutlayım.......
BEN YORUMUMU 10 DAKKA SONRA YAPİM ŞİMDİ DOYA DOYA GÜLİM:D:D:D:D:D:

harmanım
18-03-2011, 22:16
H Z Z & RA birliklerini tebrik ederim. :)

Testereler bize 9 orduyla aldınız felan diyodu :) Bizde ordu yoktu oysa ki :)

Ama testerelerde vardı. :)

Testere birlikleri 14 ordu (tabi ki bunlarra ordu denmez ama :) ) ile alamadı.

Ama yinede onlarıda tebrik ederiz...

Herkes 46LIKLAR olamaz..!

premium
18-03-2011, 22:18
saldıran testere birliklerine geçmiş olsun. ordular için emek verilmiş sonuçta. tebrik ederiz.

savunma için ayrıca tebrikler emeği geçenlere.
köyü boşaltıp tılsımı kaçırıp tekrar böylesine bi savunma yığabilmek özel bi tebriği hakediyor. emeği geçen hekezi kutlarım.

dipçik : Mami çok şeyler kaçırıyorsun çokk. telefonla zevki olmaz canlı izlemek gerek :)

no mercy
18-03-2011, 22:19
Öncelikle savunan arkadaşları canı gönülden kutlarım ayıp olmasın die saldıran kişileride kutlayım.......
BEN YORUMUMU 10 DAKKA SONRA YAPİM ŞİMDİ DOYA DOYA GÜLİM:D:D

Testereler bize 9 orduyla aldınız felan diyodu Bizde ordu yoktu oysa ki :)

Ama testerelerde vardı. :)

Testere birlikleri 14 ordu (tabi ki bunlarra ordu denmez ama ) ile alamadı.

Eylemlerımız devam edecek Bizi izlemeye devam edin :cool:

harmanım
18-03-2011, 22:19
Eylemlerımız devam edecek Bizi izlemeye devam edin :cool:

Bi siz bi biz :)

delituğrul
18-03-2011, 22:22
oy oy oy oyyy.. :eek:
BaSTıR UNeVeN

İm MortaL
Saldıran ve savunana tebriklerrrr..

by ati

Testereler bize 9 orduyla aldınız felan diyodu :) Bizde ordu yoktu oysa ki

Ama testerelerde vardı.

Testere birlikleri 14 ordu (tabi ki bunlarra ordu denmez ama :) ) ile alamadı.

Bunlarda bi çok konuşan YAHŞİ vardı yok orduları boşa harcadınız falan filan diordu:Dyaww gülmekden yazamıyom bide tekide araya asker sokmuş köyü yıktıda araya asker sokması kaldı:D

EEEE BEYLER DEMEKKİ DİPLOMATİK YOLLARDAN OLMAYINCA SİZLER PLAN ALAMIYORSUNUZ SİZLER DAHA BAŞKA TÜRLÜ PLAN ALMAYA BAKIN SALDIRI YAPARAK ALMAK SİZE GÖRE DEGİL:D

11_10_kala
18-03-2011, 22:23
[sıze=3][ı]hadi bakalım ne olucak bu serverin sonu
sonunu düşünen wow kuramaz :d:d:d:d:d:d:d

[/ı][/sıze]

MentoL
18-03-2011, 22:24
Testere = Şamar oğlanı :D

patriyot
18-03-2011, 22:26
http://img51.imageshack.us/img51/2543/58243955.jpg (http://img51.imageshack.us/i/58243955.jpg/)

Bunu unuttunuz arada kaynadı :)

11_10_kala
18-03-2011, 22:26
saldıran ve savunana tebrikler..

Op başarısız olmuş testere olan askerini de boş köyde harcamış.artık geçmişler olsun..
[sıze=6]herkes bizmi gitsin alsın
çakılan terafı tebrik ederiz
savunan tarafı 2kere tebrik ediyoruz
[/sıze]

azka
18-03-2011, 22:27
savunan arkadaşları tebrik ediyorum. testere birliği için başarısız bir operasyon olmuş.inş. plan başka bahara:)

Cetvelsiz
18-03-2011, 22:28
Saldıran ve savunan ekibe tebrikler.

Biraz sonra birileri gelip '' Madem tılsımı kaçırdınız ne diye savunuyorsunuz, o kadar def kaybettiniz'' diyecekler. Hazırlıklı olun :)

MentoL
18-03-2011, 22:28
[sıze=6]herkes bizmi gitsin alsın
çakılan terafı tebrik ederiz
savunan tarafı 2kere tebrik ediyoruz
[/sıze]
46lıklar yaptı biz mi yapamıcaz deyip bir hışımla saldırmışlar ama olmamış:) 2-3 dönem daha bizle savaşırlarsa bu oyunu öğrenirler o zaman belki çalarlar bi yerlerden tılsım falan:D

MentoL
18-03-2011, 22:30
savunan arkadaşları tebrik ediyorum. testere birliği için başarısız bir operasyon olmuş.inş. plan başka bahara:)
Hangi bahara yaw:D Bahara kadar server bitecek bi dahaki dönem denesinler şanslarını bu dönem askerleri kalmadı artık :D

Bi de diyorlar wowumuz var sizin yok diye:D Wowları var ne saldırı askerleri var ne defleri :D Nasıl wow kuracaklar hangi düşünceyle aldılar bilmiyom artık..

arcmrt21
18-03-2011, 22:31
http://img51.imageshack.us/img51/2543/58243955.jpg (http://img51.imageshack.us/i/58243955.jpg/)

Beğen Yorum Yap

http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif arcmrt21 Bunu Beğendi

hahaha:D

harmanım
18-03-2011, 22:33
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/12639.jpg

Sizin Rüyalarınız bizim gerçeklerimizdir.

Dipcik:Her gördüğünüz rüyayı gerçek sanmayın :)

46LIKLAR'ın devam birliği olun rüyalarınızı gerçekleştirelim Sayın TESTERE birlikleri :)

Edü&büdü serhat beye saygılarla

by ati
18-03-2011, 22:34

Kanka planın yerini degiştirip savunma yıgdılar ama oraya giden kişiler buyuk ıhtimal şöle sandılar planı kaçırdı tühhhh şansa bak ama askerleri geri gelmeyince birbirlerine hadi iyi geceler dediler çünki kimse piyasada yok......

Kısa sürede bayagada iyi savunma koymuşlar valaha arkadaşlar tbkler.......

Cetvelsiz
18-03-2011, 22:35

Olmamış hocam keşke çift atış yollasaydın. Wow un yanında depoyuda götürürdü o ordu :)

Güzel olmuş tebrik :)

ORYA RUA
Saldıran ve savunan ekibe tebrikler.

Biraz sonra birileri gelip '' Madem tılsımı kaçırdınız ne diye savunuyorsunuz, o kadar def kaybettiniz'' diyecekler. Hazırlıklı olun :)
:) yorum süper , raporlar süper , gece gece yüzümüzü güldüren testerelere ve bize bu zevki yaşatan hzz-ra ekibine teşekkür ediyorum :) bastır UNEVEN kim tutar seni :)

azka
Hangi bahara yaw:D Bahara kadar server bitecek bi dahaki dönem denesinler şanslarını bu dönem askerleri kalmadı artık :D

Bi de diyorlar wowumuz var sizin yok diye:D Wowları var ne saldırı askerleri var ne defleri :D Nasıl wow kuracaklar hangi düşünceyle aldılar bilmiyom artık..

önümüzdeki yaz speedinde 46lıklar ve fwar yok o zaman alırlar egolarını tatmin ederler niye böyle diyon ki:)

akın92
18-03-2011, 22:36

ahaha osman abi öldürürsün sen adamı ya :D

ZAPAR
18-03-2011, 22:37
22:43:50 Sürpriz imiz Sizlerler . . .

Saldırılar çıktıktan sonra planın yerini değişip , BOŞ KÖYDE bu kadar orduyu çakan RA & HZZ li arkadaşlarımı tebrik ederim..

Testerenin Ucu Körelmiş Sanırım :D

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/12297.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/12298.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

[http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/12389.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/12303.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Savunan RA & HZZ WW birliğini tebrik ediyorum..
Testere birliği zamanlamayı iyi ayarlamış ama olmamış...
Bu gerçekten üzücü ve hayal kırıklığı olsa gerek..
Bir çıkış yolu aramışlar ama muaffak olamamışlar.. kendilerini cesaretlerinden dolayı
Tebrık edıyorum.. Bence bu oyunu bırakın artık :)) Son şansınızı da kaybettiniz...

ZAPAR
18-03-2011, 22:38
Şahsi fikrimdir 46LIKLARI bağlamaz .))

valay
18-03-2011, 22:40
Ben çok başarısız olarak görmüyorum en azından şanslarını denemişler ayrıca kullandıkları ordulardan koç ordusu hariç diğerleri başka bi işe yaramazdı... ciddi anlamda wowdan def çekilip savunmaya konulduğunu düşünüyorum... bu defi de büyük ölçüde kesmişler...

azka
18-03-2011, 22:41

46LIKLAR'ın devam birliği olun rüyalarınızı gerçekleştirelim Sayın TESTERE birlikleri :)

plan rüyaları ama bu speed sanırım kabusları oldu:)

by ati
18-03-2011, 22:42
Şahsi fikrimdir 46LIKLARI bağlamaz .))

Ne demek abi senin her kelimenin arkasında 46LIKLARIN imzası var :D

MentoL
18-03-2011, 22:43
Ben çok başarısız olarak görmüyorum en azından şanslarını denemişler ayrıca kullandıkları ordulardan koç ordusu hariç diğerleri başka bi işe yaramazdı... ciddi anlamda wowdan def çekilip savunmaya konulduğunu düşünüyorum... bu defi de büyük ölçüde kesmişler...
O defin geri gelmesi 3 gün..Testerelerin bir daha asker bulup saldırması 5 ay o da bir dahaki döneme:) O kadarcık askerle plana saldırılır mı yaw:D10k tokmak 50k tokmak :D ahahhahah

Ama gülmeyeyeim bizim askerimiz yok diyorlardı onların varmış 10k dokmakları :D

_TEKSAS_
18-03-2011, 22:46
tebrıkler unewen tek soz bastırrrrr:D

bızım kahraman sewıye atlamadı sucu ne bızımkının unewen acıklık getır bu konuya:D

asfren
18-03-2011, 22:48
saldıran testere birliklerine geçmiş olsun. ordular için emek verilmiş sonuçta. tebrik ederiz.

savunma için ayrıca tebrikler emeği geçenlere.
köyü boşaltıp tılsımı kaçırıp tekrar böylesine bi savunma yığabilmek özel bi tebriği hakediyor. emeği geçen hekezi kutlarım.

dipçik : Mami çok şeyler kaçırıyorsun çokk. telefonla zevki olmaz canlı izlemek gerek :)

Nerde o kaçak ;) savunan ekbimin alnından öpüyorum salfırsn ve amacına ulaşamayan testere ekibinede cekilen emekten dolayı tebrik ederim

Yinede yorumlara dikkzt edelim lütfen sonra ara tutuşturan tiplere malzeme veriyoz durup dururken sinirler geriliyor arkadaşlar

ORYA RUA
18-03-2011, 22:49
destere birliklerinden bunlar bizim yan ordularımız , besliyemedik çaktık açıklamasını sabırsızlıkla bekliyorum :)

MentoL
18-03-2011, 22:51
Nerde o kaçak ;) savunan ekbimin alnından öpüyorum salfırsn ve amacına ulaşamayan testere ekibinede cekilen emekten dolayı tebrik ederim

Yinede yorumlara dikkzt edelim lütfen sonra ara tutuşturan tiplere malzeme veriyoz durup dururken sinirler geriliyor arkadaşlar
şamar oğlanı bir deyimdir hocam..Yani şu durumda testereyi en iyi özteleyen terim.Aslında şimdi daha güzel bir örnekle verirdim de ban yiyebiliriz.Hani bizim orda şeye şey derler diye bir söz var.Testere de aynen öyle :D Desinler ki biz bu dönem ezdik geçtik deyimim yanlış olur.Ama biliyoruz ki testereye bu dönem gelen vurdu giden vurdu..Yani deyim tam yerinde.;)

ZAPAR
18-03-2011, 22:55
destere birliklerinden bunlar bizim yan ordularımız , besliyemedik çaktık açıklamasını sabırsızlıkla bekliyorum :)

:)))))))))))))) cok guldummmmmmmm

woyager
18-03-2011, 22:56

gecenın anlamlı raporu tbr ler:))

kımse satasıcı mesaj yazmazsa sevınırım..gözler benı arıyor zaten farkındayım...

unneven tbr ederım baya asker kestıler..

harmanım
18-03-2011, 22:57
Biz ne birlikler gördük, Gül Gül öldük :p

ORYA RUA
18-03-2011, 22:59
:)))))))))))))) cok guldummmmmmmm
sevndim abi :) ama bu sezon testerelerden daha komik bişi olamaz :) bu raporların çıktısınımı alsam bakar bakar gülerim :)

MentoL
18-03-2011, 23:01
sevndim abi :) ama bu sezon testerelerden daha komik bişi olamaz :) bu raporların çıktısınımı alsam bakar bakar gülerim :)
Yok yaw raporlara gerek yok..Birazdan testereliler foruma yazarsa onların ss ini al:) Nasılsa güldürecek yorumlar gelir :D yan ordularımızdı, oyun daha bitmedi gibi bişey diyen olur nasılsa bakar bakar gülerik :D

harmanım
18-03-2011, 23:09
Yok yaw raporlara gerek yok..Birazdan testereliler foruma yazarsa onların ss ini al:) Nasılsa güldürecek yorumlar gelir :D yan ordularımızdı, oyun daha bitmedi gibi bişey diyen olur nasılsa bakar bakar gülerik :D

kanka bizde 1-2 ordu kaldı diyolar :)

Hiç yok dediklerinde bi dünya ordu çıkardık :D

1-2 de kaç çıkar ? :D

asfren
18-03-2011, 23:10
şamar oğlanı bir deyimdir hocam..Yani şu durumda testereyi en iyi özteleyen terim.Aslında şimdi daha güzel bir örnekle verirdim de ban yiyebiliriz.Hani bizim orda şeye şey derler diye bir söz var.Testere de aynen öyle :D Desinler ki biz bu dönem ezdik geçtik deyimim yanlış olur.Ama biliyoruz ki testereye bu dönem gelen vurdu giden vurdu..Yani deyim tam yerinde.;)

Deyim yerinde olabilirde işte bazı 3 kişiler kendilerne durumdan vazife cıkarmzsa iyi olurda olmuyo işte neyse ben yorumu yaptım yeni polemiklere girmeyecem her ne ksdar robotlsşmış monoton tebrik mesajları ile dolu forum istemesemde ufak tefek karsılıllı atışmalarla şenlenen bir foru istesemde maalesef olmzdımı olmuyor o yüzden fazla konuşmadzn gideyim yoksa yine birileri birşeyleri üstüne alıp savunmaya filan kalkar mazaallah demi;)

ORYA RUA
18-03-2011, 23:11

deme, deme öyle üzülecekler sonra :D

FORZA NKFree
18-03-2011, 23:11
Zor da olsa bi kargo bulduk suatçım afiyet olsun :p

Bende İstiyoomm :)

etol
18-03-2011, 23:13
Vay arkadas işin gucunuz camur atmak baskası cakılsa saldıranda tebrik edilir savunan da ama burada sadece yaylım atesine tutulan testere birlikleri bu forumda konu sadece biz miyiz kendi adınızla işler yapsanız bizi katmasanız ne kadar guzel olur degil mi ama yapamıyorsun testere birliklerini agzınıza almadan ?

Bu arada gecen gun buraya iki belge koymustum hatırlarsınız gerci cogu hatırlamak istemez bunları dogrular yazıyordu orada insanlar birbirlerine hakaret dolu sozler sarfedip birbirlerine kufur ettikleri zaman aldıkları bir gun cezaya karsı benim koydugum 2 rapora 6 gun ban cezası veren admine tekrar teşekkür ederim.. He özel olarak isteyenlere bunların linkini verebilirim :) bana ulasmanız yeterli ;)

Burada lafım sadece camur atanlara hep bir agızdan cevap vermenize gerek yok sölim camur atanlar kendilerini biliyor birazdan cıkarlar piyasaya :)

uNeVeN
18-03-2011, 23:13

Saldırılara koyulan defansların 1 tanesi bile ww dan çekilmemiştir..
O defansın zaten %80 i Plan ordayken çakılı duruyordu..
Hepsi geri yollandı plan değişildi ve geri koyuldu.. Üstüne de 3-5 takviye yaptık :)

AMaç ; dönüp dolaşıp o askerlerin tekrar bize gelmesini engellemekti ki bunu da hakkıyla yerini getirdik sanırım :)

Kaybedilen defansın yerine konması sadece 3 günümüzü alacağımızdan bu şekilde bi karar almıştım :)

MentoL
18-03-2011, 23:14

Bilmiyorum artık bi yerden plan bulurlarsa gösteririz kaç ordumuz varmış :D

MentoL
18-03-2011, 23:22
gencler MH ye tıklayın oyunda bakın ne diyor :D :D
Senin de hayatın hile hurda olmuş saçma sapan 5 yaşındaki çocuk gibi gelip burda emeğiyle oyun oynayan adamlara suç atıyorsun.Tamam senin karakterin buna izin veriyor da emeğiyle oynayan adamlar da var ne diye forumda lak lak yapıyorsun ilk 100 bot kullanıyor diye.

Varsa emin olduğun kullanan adam gider dediğin gibi mh ye tıklar şikayet edersin gülüm.Forumda boş çene yapma.

Zaten hala şüpheliyim vahşi nin multisi olduğundan.Sen geldiğinden beri adam yok ortalıkta ne işse:D

by ati
18-03-2011, 23:24
Flaş flaş flaş

az önce bi grup oyuncu filorya testere tesislerini bastı.......

Oyuncular yönetim istifa yönetim iftifa die bagırmaya başladılar çıkan olaylarda 10 11 kişinin ordusu çakıldı.....

Oyuncular I love you 46lıklar I love yau ra.hzz die bagırarak dagıldılar:d:d

hahahhhahah

harmanım
18-03-2011, 23:24
Senin de hayatın hile hurda olmuş saçma sapan 5 yaşındaki çocuk gibi gelip burda emeğiyle oyun oynayan adamlara suç atıyorsun.Tamam senin karakterin buna izin veriyor da emeğiyle oynayan adamlar da var ne diye forumda lak lak yapıyorsun ilk 100 bot kullanıyor diye.

Varsa emin olduğun kullanan adam gider dediğin gibi mh ye tıklar şikayet edersin gülüm.Forumda boş çene yapma.

Zaten hala şüpheliyim vahşi nin multisi olduğundan.Sen geldiğinden beri adam yok ortalıkta ne işse:D

Adam ? :rolleyes:

MentoL
18-03-2011, 23:25
Adam ? :rolleyes:
ahahhahhahha:D Len gece gece yarıldım:D

azka
18-03-2011, 23:26
Vay arkadas işin gucunuz camur atmak baskası cakılsa saldıranda tebrik edilir savunan da ama burada sadece yaylım atesine tutulan testere birlikleri bu forumda konu sadece biz miyiz kendi adınızla işler yapsanız bizi katmasanız ne kadar guzel olur degil mi ama yapamıyorsun testere birliklerini agzınıza almadan ?

Bu arada gecen gun buraya iki belge koymustum hatırlarsınız gerci cogu hatırlamak istemez bunları dogrular yazıyordu orada insanlar birbirlerine hakaret dolu sozler sarfedip birbirlerine kufur ettikleri zaman aldıkları bir gun cezaya karsı benim koydugum 2 rapora 6 gun ban cezası veren admine tekrar teşekkür ederim.. He özel olarak isteyenlere bunların linkini verebilirim :) bana ulasmanız yeterli ;)

Burada lafım sadece camur atanlara hep bir agızdan cevap vermenize gerek yok sölim camur atanlar kendilerini biliyor birazdan cıkarlar piyasaya :)

şu anda herkes saldırı ve savunma hakkında yorumlarını yapıyor. bakıyorumda sen yorum yapmamışsın bu konuda. testere birliğinden biri olarak seninde yorumunu görsek fena olmazdı hani:)

11_10_kala
18-03-2011, 23:28
ya burayı okumak adama acaip iyi geliyor ee artık testeredende bir wow yıkımı bekliyoz plan olmadı başka plan yaparlar arkadaşlar wow yıkmak ama bakın wowun yeri degişmez :)
rapor olunca haber edin

harmanım
18-03-2011, 23:30
şu anda herkes saldırı ve savunma hakkında yorumlarını yapıyor. bakıyorumda sen yorum yapmamışsın bu konuda. testere birliğinden biri olarak seninde yorumunu görsek fena olmazdı hani:)

Yaralarını eşme abi :)

by ati
18-03-2011, 23:31

cvp dahi verme :D evrak çantasıyla gelmiş belgeler hazır :D

sucukluyumurta
18-03-2011, 23:31
bu laynn denilen arkadaş bot firmasıyla anlamış heralde reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla burda reklam yapıyor:)

bu arada senin o ilk 100 de gördüğün adamların yüzde 99 u bu oyunu en az 2 yada 3 kişiyle oynayan adamlar.bahsettiğin bot programlarını bazı oyuncular serverın başında kullanırlar.zaten bu program paralı ücretli bişey değilmi millet altını zor alıyor bide program için para mı versin.

sonuç olarak bot programları asker basmıyor senin için strateji üretmiyor.sadece sana yardımcı oluyor.istersen 20 bot programı kullan gene yıkılırsın gene hesap silersin.

özetle burda gelip ilk 100 bot kullanıyor diyerek bi yere varamazsın.hee!!! varsa bi derdin admin@travian.com.tr adresi var yada support lar ne bileyim bi dava açarsın bişy yaparsın bu kadar içerlemişsin kanıtlayabilirsin.zor değil.

zaten bot kullanan adam bu oyundan ne heves alabilir.nasıl keyfini çıkarabilir.bence sen komplekslerinden arın tarafsız bakmaya çalış.Türkiye serverları bot kullanımının en az olduğu serverlar özellikle bi hesp 2-3 kişi oynandığı için oynayan oyuncu sayısıyla bot kullanan oyuncu oranı yüzde 1 bile değildir.

lütfen biraz emeğe saygı göster :).

harmanım
18-03-2011, 23:32
ati abi senin ki de burda :):rolleyes:

azka
18-03-2011, 23:33
Yaralarını eşme abi :)

yaralarını eşmek değil. bizim yaptığımız operasyona o kadar laf ettiler başarılı bir operasyon olmasına rağmen . insan merak ediyor bu başarısız operasyona ne dicekler. ama maalesef yaptığı başını kuma gömmek başka bişey yaptığı yok. hiç olmazsa savunan birliğe tebrik edebilir öyle değil mi:)

by ati
18-03-2011, 23:34
ati abi senin ki de burda :):rolleyes:

aman enes belgeleri olan konuşuyor benim sana dedigim şeyi unutma onu yap yayınlamak için benden haber bekle o zaman forumdaki herkez görür belgeyi :dneyse keyfimizi bozmuyak ben çıkım 15 dakkaya gelirim

ORYA RUA
Vay arkadas işin gucunuz camur atmak baskası cakılsa saldıranda tebrik edilir savunan da
biz 2 tarafada tebriğimizi ilettik , sonra konuştuk :cool:
peki sen ettin mi ?

etol

Arkadasları tebrik ederim guzel bi taktikle savunmuslar koyu ama bırakın raporları koyup yorum yapma işi onlara dussun yorum yapacaksanız sizde yapın ama adam gibi yorum yapın alay gecmeye calısmayın eger derdiniz alay gecmekse kendinizle alay gecin bir plan aldınız serverin hakimi oldugunuzu sandınız o planı birliğe ally gecerek bu adamlar bizi zayıf görüyor bu adamlar gelip bizden tılsımı almaya calısacaklar söle olmalı böle olmalı diyipte cekişkirdiginiz unevena verdiniz ama bunları burada konusmazsınız hiç ?

Yani anlatmaya calıstıgım karalamayın durust olun.. Baskasının işiyle iş yapmaya calısmayın...

harmanım
18-03-2011, 23:35
aman enes belgeleri olan konuşuyor benim sana dedigim şeyi unutma onu yap yayınlamak için benden haber bekle o zaman forumdaki herkez görür belgeyi :dneyse keyfimizi bozmuyak ben çıkım 15 dakkaya gelirim

Dj zombine feat WikiLeaks :D

ResT in PeacE :D

azka
18-03-2011, 23:38
cvp dahi verme :D evrak çantasıyla gelmiş belgeler hazır :D

herşeye bir cevabımız vardır ati yeterki zamanı gelsin:) çanta değil çuvalla gelse farketmez

MentoL
bu adamlar gelip bizden tılsımı almaya calısacaklar söle olmalı böle olmalı diyipte cekişkirdiginiz unevena verdiniz

Ahhahhaha lafa bak yaa:D Sizin wowdaki toplam defans 46lıklarda 10 kişiden çıkar :D Saldırı askeriniz de yok neyini savunamayacakmışız planın:D Çamur atmak diye bizimkine değil senin bu yorumuna deniyor işte.Bilip bilmeden uyduruyorsun oturma organından:D Koruyamıcaz diye vermişiz ahhahhah:D Bunun ss ini alsın deminki arkadaş gülecek şey arıyordu tam denk geldi bak..

adsız
tebrıkler unewen tek soz bastırrrrr:D

bızım kahraman sewıye atlamadı sucu ne bızımkının unewen acıklık getır bu konuya:D

çünkü senin kahraman wow daydı ah oyun bilmez kardesim ahh :):) macı izlerken biz içtik sen kafayı bulmussun :D:D

harmanım
18-03-2011, 23:39
Arkadasları tebrik ederim guzel bi taktikle savunmuslar koyu ama bırakın raporları koyup yorum yapma işi onlara dussun yorum yapacaksanız sizde yapın ama adam gibi yorum yapın alay gecmeye calısmayın eger derdiniz alay gecmekse kendinizle alay gecin bir plan aldınız serverin hakimi oldugunuzu sandınız o planı birliğe ally gecerek bu adamlar bizi zayıf görüyor bu adamlar gelip bizden tılsımı almaya calısacaklar söle olmalı böle olmalı diyipte cekişkirdiginiz unevena verdiniz ama bunları burada konusmazsınız hiç ?

Yani anlatmaya calıstıgım karalamayın durust olun.. Baskasının işiyle iş yapmaya calısmayın...

Kimisinde var konuşur.

Kimisi rüyasında ki ile konuşur:rolleyes:

etol
18-03-2011, 23:41
Ahhahhaha lafa bak yaa:D Sizin wowdaki toplam defans 46lıklarda 10 kişiden çıkar :D Saldırı askeriniz de yok neyini savunamayacakmışız planın:D Çamur atmak diye bizimkine değil senin bu yorumuna deniyor işte.Bilip bilmeden uyduruyorsun oturma organından:D Koruyamıcaz diye vermişiz ahhahhah:D Bunun ss ini alsın deminki arkadaş gülecek şey arıyordu tam denk geldi bak..

Valla bunu söleyen ben degilim ki kardeş atıp tuttugumu sölüyorsunda bu lafı söleyen senin birlik baskanlarından biri bilip bilmeden sen konusma bence ogren birşeyleri ondan sonra gel bana laf yap ;)

by ati
18-03-2011, 23:42
herşeye bir cevabımız vardır ati yeterki zamanı gelsin:) çanta değil çuvalla gelse farketmez

demi kankam agzı olan konuşuyor :D konuşsunlar yawwww ben gaza gelmicem zamanını beklicem bakalım o zaman ne dicekler hele biri varki sorma :D

MentoL
18-03-2011, 23:44
Valla bunu söleyen ben degilim ki kardeş atıp tuttugumu sölüyorsunda bu lafı söleyen senin birlik baskanlarından biri bilip bilmeden sen konusma bence ogren birşeyleri ondan sonra gel bana laf yap ;)
Ben biliyorum herşeyi merak etme sen:D Uyduruktan yazılar yazmıyoruz foruma:)

azka
18-03-2011, 23:46
Kimisinde var konuşur.

Kimisi rüyasında ki ile konuşur:rolleyes:

kimiside rüyasında bile göremez etrafına sataşır :)

etol
18-03-2011, 23:47
Ben biliyorum herşeyi merak etme sen:D Uyduruktan yazılar yazmıyoruz foruma:)

Madem biliyorsun o zaman bu cevabımdan sonra susmayı da ogrenebilirsin sanırım ? Azcık yuregin varda dogruları biliyorsan tabi

efsane_52
18-03-2011, 23:48
Devam . . .

Bittii
Sıfırlamak için yollanan 4-5k mancınığın raporlarına gerek yok sanırım

öncelikle ra&hzz hzz&ra birliklerini savunmalarından dolayı tebrik ederim her ne kadar amaçına ulaşmamış olsa da operasyona katılan tüm arkadaşlarımı tebrik ederim

anlamadığım nokta bazı arkadaşların neden başka bir birliğin başarısı ile bu kadar gururlanıp onlardan fazla konuşması yorumlaması bu konuyu yapılan saldırı da kullanılan orduların bazıları hariç zaten wowdan seviye alabilecek
ordular değildi neden bazı arkadaşlar anlamsız konuşmalar içinde anlamış değilim sizin kullandığınız orduların durumu da belli yan köylerde bu sekilde çakılan ordularınızın haddi hesabı yokken bizim plan için yaptığımız saldırının küçümsenmesi alaycı bi yaklaşımla irdilenmesi başka birliğin başarısıyla gururlanması gercekten çok düşündürüçü hangi bastırılmış duygularınız yansıtıyorsunuz anlamak gerçekten çok güç bırakında savunanmada başarılı olmuş birlik konuşsun sanki testere birlikleri son ordularını kullandı elinde başka ordu kalmamış gibi konuşmalar geçiyor sadece gülüyorum sizlere çok komiksiniz devam edin böyle siz ancak başkalarının başarılarıyla ve server boyunca yaptığınız bir plan çalmayla övünürsünüz onu da tek başınıza yapamadınız ya başka birliklerden takviye alarak başarabildiniz komiksiniz gercekten :D:D

dipnot: başkalarının başarıları ile sevinen mutluluktan havalara uçanlarla muhatap olmam alıntı yapıp kendinizi boş yere yormayın

MentoL
18-03-2011, 23:49
Madem biliyorsun o zaman bu cevabımdan sonra susmayı da ogrenebilirsin sanırım ? Azcık yuregin varda dogruları biliyorsan tabi
Arkadaşım diyorum işte sana nerenle okuyorsun.Plan savunamayız diye verilmedi..Zaten aklın varsa bir düşünürsün..Bizim ne wowumuz var ne 2-3 tane planımız.O 1 tane planın neyini savunamayacağız düşünemiyor musun.Deflerimiz olduğu gibi köylerde.Plan olan yere atıp korumak çok mu zor.Dediğim gibi zaten 5 kişi def atsa plana sizin wowdaki defin yarısı çıkardı:D

harmanım
18-03-2011, 23:51
öncelikle ra&hzz hzz&ra birliklerini savunmalarından dolayı tebrik ederim her ne kadar amaçına ulaşmamış olsa da operasyona katılan tüm arkadaşlarımı tebrik ederim

anlamadığım nokta bazı arkadaşların neden başka bir birliğin başarısı ile bu kadar gururlanıp onlardan fazla konuşması yorumlaması bu konuyu yapılan saldırı da kullanılan orduların bazıları hariç zaten wowdan seviye alabilecek
ordular değildi neden bazı arkadaşlar anlamsız konuşmalar içinde anlamış değilim sizin kullandığınız orduların durumu da belli yan köylerde bu sekilde çakılan ordularınızın haddi hesabı yokken bizim plan için yaptığımız saldırının küçümsenmesi alaycı bi yaklaşımla irdilenmesi başka birliğin başarısıyla gururlanması gercekten çok düşündürüçü hangi bastırılmış duygularınız yansıtıyorsunuz anlamak gerçekten çok güç bırakında savunanmada başarılı olmuş birlik konuşsun sanki testere birlikleri son ordularını kullandı elinde başka ordu kalmamış gibi konuşmalar geçiyor sadece gülüyorum sizlere çok komiksiniz devam edin böyle siz ancak başkalarının başarılarıyla ve server boyunca yaptığınız bir plan çalmayla övünürsünüz onu da tek başınıza yapamadınız ya başka birliklerden takviye alarak başarabildiniz komiksiniz gercekten :D:D

dipnot: başkalarının başarıları ile sevinen mutluluktan havalara uçanlarla muhatap olmam alıntı yapıp kendinizi boş yere yormayın

Sayın ergen düşünceli arkadaşım :)

Biz hzz ra birliklerinin başarısı ile değil

Testere birliklerinin başarısızlığı ile ilgeliniyoruz.. :)

Zeka yaşın kemale erdiğinde anlarsın bizi :)

MentoL
18-03-2011, 23:53
server boyunca yaptığınız bir plan çalmayla övünürsünüz onu da tek başınıza yapamadınız ya başka birliklerden takviye alarak başarabildiniz komiksiniz gercekten :D:D

ahhahhah kaçırma kaçırma bunun da ss ini al.İlerde bakar bakar güleriz:D Biz kimden yardım almışız merak ettim bak şimdi:)

Biz kendi işimizi kendimiz yapıyoruz.Planı gidiyoruz alıyoruz askerimizle.Siz onu da yapamıyorsunuz.Wow aldınız bir plan alamadınız.Vardı bir planınız onu da savaştığınız son birliğinden asker kaybetmeden aldınız dost oldunuz nasıl oluyorsa artık :D

etol
18-03-2011, 23:55
Arkadaşım diyorum işte sana nerenle okuyorsun.Plan savunamayız diye verilmedi..Zaten aklın varsa bir düşünürsün..Bizim ne wowumuz var ne 2-3 tane planımız.O 1 tane planın neyini savunamayacağız düşünemiyor musun.Deflerimiz olduğu gibi köylerde.Plan olan yere atıp korumak çok mu zor.Dediğim gibi zaten 5 kişi def atsa plana sizin wowdaki defin yarısı çıkardı:D

Ben neden wowunuz olmadıgını da gecen gun acıklamıstım :) neyse anladıgım kadarıyla seninle bosuna tartısmaya girmeye gerek yok hala sagda solda giden merkezleriniz var madem o kadar askeriniz var o merkezleri savunun derim ben...

arcmrt21
18-03-2011, 23:56
http://img821.imageshack.us/img821/605/fenerbahe.png (http://img821.imageshack.us/i/fenerbahe.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

günün raporlarından bir tanesi hahaha:D:D

Road Runner
18-03-2011, 23:57
Testere birliğini yaptıkları saldırılardan dolayı tebrik ediyorum...

MentoL
18-03-2011, 23:57
Ben neden wowunuz olmadıgını da gecen gun acıklamıstım :) neyse anladıgım kadarıyla seninle bosuna tartısmaya girmeye gerek yok hala sagda solda giden merkezleriniz var madem o kadar askeriniz var o merkezleri savunun derim ben...
Oyun sonu gelmiş çogu oyuncunun askeri çakılmış zaten.Askeri olmayan hesapların merkezlerine geliyorsunuz ne diye savunacaz:D Siz de onlarla övünün işte biraz iyice soğumayın oyundan:D

harmanım
18-03-2011, 23:58

1 merkez uçuracaksınız

14 kişiye fake istiyosunuz :)

O kadar mı korkuttuk gözünüzü bilmiyorum ki :D

etol
19-03-2011, 00:02
1 merkez uçuracaksınız

14 kişiye fake istiyosunuz :)

O kadar mı korkuttuk gözünüzü bilmiyorum ki :D

bak bak bak hadi diyelim ki gozumuzu korkuttunuz 14 kişi için biz feyk istedik ama sunada bi cevap ver siz bir hesaba tanıdık tum birlikleri alıpta saldırırken ne dusundunuz ? demek ki biz sizin korkulu ruyanız olmusuz :confused::eek:

yildizimsinsen
19-03-2011, 00:03

bu çok fazla olmuş :D:D

by ati
19-03-2011, 00:05
Bizim birlik ismi 46lıklar dertbabası degil başkalarına anlat bize anlatma ENES cvp vermeyin napıyoruz SALLIYORUZ :)

harmanım
19-03-2011, 00:06
bak bak bak hadi diyelim ki gozumuzu korkuttunuz 14 kişi için biz feyk istedik ama sunada bi cevap ver siz bir hesaba tanıdık tum birlikleri alıpta saldırırken ne dusundunuz ? demek ki biz sizin korkulu ruyanız olmusuz :confused::eek:

Bizde herkes özünde

*F* war hala var :)

46LIKLAR hala var

Vatan hala var

Ama siz 15 çeşittiniz :) Hepiniz ismini testere yaptı tek birlik oldunuz öyle mi ? :)

Bizde herkes özünde aynı amaç doğrultusunda hareket ediyoruz... :)

harmanım
19-03-2011, 00:07
haklısın atilla abi :)

Bundan sonra cevap vermicem :D

by ati
19-03-2011, 00:08
Bizde herkes özünde

*F* war hala var :)

46LIKLAR hala var

Vatan hala var

Ama siz 15 çeşittiniz :) Hepiniz ismini testere yaptı tek birlik oldunuz öyle mi ? :)

imzana hasta oldum:D

harmanım
19-03-2011, 00:10
imzana hasta oldum:D

(ç)alabilirsin :D

etol
19-03-2011, 00:11
1 merkez uçuracaksınız

14 kişiye fake istiyosunuz

O kadar mı korkuttuk gözünüzü bilmiyorum ki

Bizde herkes özünde

*F* war hala var

46LIKLAR hala var

Vatan hala var

Şimdi lafı degiştirme kardeş yada laf sölemeden once ben bunu rakibe sölersem o bana ne diyebilir diye bir dusun

MentoL
19-03-2011, 00:13
Bizim tek korkulu rüyamız ati abidir:D Etrafta tılsım bırakmadı artık 46lıklara da dalacak diye korkuyoruz hehhe:D

gelincikk
19-03-2011, 00:18
yaralarını eşmek değil. bizim yaptığımız operasyona o kadar laf ettiler başarılı bir operasyon olmasına rağmen . insan merak ediyor bu başarısız operasyona ne dicekler. ama maalesef yaptığı başını kuma gömmek başka bişey yaptığı yok. hiç olmazsa savunan birliğe tebrik edebilir öyle değil mi:)

ibrahim elbette bunun özeti başkarının başarıları ile övünmek o konuda sıkıntı yok..zaten şuan için var olmak için yapabilecekleri tek şey bu..nasıl ki hırtın köylerine saldırmak onlar için varolmanın kaçınılmaz şartlarından biriyse bugün burda olayı cazgırlık boyutuna taşıyıp varlıkllarını isptlamkta o amaca hizmettir;)

unevene saldırı yapıldıysa düz mantık!! kendi wowumuz için saldırdık

bu saldırı kendimiz için yapldı..siz ortada kaldığınız için cesaretsizliğinizden en başta testereden korkunuzdan wow kuramadınız..biz kuramadık abilerimiz kursun dediniz...:D

ekimden beri devam eden süreçte verilen emek,zaman,hatta olayın ekonomik boyutu...insanların hobi olsun diye zaman gerçmek için oynadığı bir oyunu bu noktaya taşıdınız ya valla yazıklar olsun size...odun demir tuğla tahılla oynanan bir oyunu tamamen insanlaştırıp somutlaştırdığınız için...espiri yapayım derken dalga geçip,alay edip,bundan haz duymaya çalışmanız ve kene gibi bu foruma yapışmanız...evet akılda kaldınız amacınız oydu zaten duymak istediğiniz buysa ki biz olalımda nasıl olursa olsun zihniyetinden taviz vermediğiniz için herşekilde varoldunuz...

" Başkalarının Başarı Hikayeleri Seni İlgilendirmez. Sen Kendi Başarı Hikayeni Yaz. Başkaları Okusun..."

gündüz akşam herkes forumda olsun diye seyirci toplama gafletine düşen wow sahibi...kendi işine kendin gölge düşüyoryorsun farkında değilsin..şakşakçıya ihtiyacın mı vardı :cool:

by ati
19-03-2011, 00:20
Bizim tek korkulu rüyamız ati abidir:D Etrafta tılsım bırakmadı artık 46lıklara da dalacak diye korkuyoruz hehhe:D

Eyvah demekki gece 1,20 den sonra foruma girmicen anma dertli insanlar varmış:D

MentoL
19-03-2011, 00:25
gündüz akşam herkes forumda olsun diye seyirci toplama gafletine düşen wow sahibi...kendi işine kendin gölge düşüyoryorsun farkında değilsin..şakşakçıya ihtiyacın mı vardı :cool:

Hahhahha gecen gün etol belge var deyince birliğine foruma koşun diye ally çeken sen değil miydin hacım? :D

Diğer yazılarını sallamıyorum bile boş muhabbet onlar:D Başkalarının başarısıyla övünüyormuşuz bak bak bak:D Biz zaten yapacağımızı yaptık siz de gördünüz 3x ahalisi de gördü:D

harmanım
19-03-2011, 00:25
...

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/19/1128.bmp

Komşular tempo tutsun KISKANANLAR ÇATLASIN (http://www.youtube.com/watch?v=mDQb5x-zHic)

efsane_52
19-03-2011, 00:26
Sayın ergen düşünceli arkadaşım

Biz hzz ra birliklerinin başarısı ile değil

Testere birliklerinin başarısızlığı ile ilgeliniyoruz.. :)

Zeka yaşın kemale erdiğinde anlarsın bizi :)

sizlerle muhatap olmayacaktım ama zeka yaşın dediğin için cvp veriyorum sana öncelikle söylediğin cümleyi yazarken iki kere düşünmeni tavsiye ederim tamam cvp hakkın kendini savunma hakkın tabi ki var ama bunu karşında ki insanı rencide etmeden yapabilmeyi öğren bi önce sonra konuş okuyup yazmayı öğrendim diye bende konuşayım yazayım nasıl olursa olsun mantığıyla hareket etme düşün önce ben karşımda ki insana böyle dersem hoş olur mu bana yakışır mı diye veya empati kur biri bana bunu dese ne hissederim diye sanaldan da olsa karşında ki insana bir şey derken iki kez düşün düşünemiyosan bana zeka yaşın kaç vb cümleler kurma sen bunları düşünemiyosan anlaşılan o ki senin zeka yaşın baya küçük daha bunları kavrayamamışın :rolleyes::rolleyes:

ahhahhah kaçırma kaçırma bunun da ss ini al.İlerde bakar bakar güleriz Biz kimden yardım almışız merak ettim bak şimdi

Biz kendi işimizi kendimiz yapıyoruz.Planı gidiyoruz alıyoruz askerimizle.Siz onu da yapamıyorsunuz.Wow aldınız bir plan alamadınız.Vardı bir planınız onu da savaştığınız son birliğinden asker kaybetmeden aldınız dost oldunuz nasıl oluyorsa artık

size gelince vatan birliklerinin orduları da geldi sadece 46lıkların orduları olmadığı için öyle söyledim ayrıca kendinde açıklamasını yapmışsın asker kaybetmeden aldınız diye stratejiden bi haberdar olduğunuz çok belli önemli olan ordu kaybetmeden onu alabilmek size iyi forumlar :cool::cool:

MentoL
19-03-2011, 00:30
size gelince vatan birliklerinin orduları da geldi sadece 46lıkların orduları olmadığı için öyle söyledim ayrıca kendinde açıklamasını yapmışsın asker kaybetmeden aldınız diye stratejiden bi haberdar olduğunuz çok belli önemli olan ordu kaybetmeden onu alabilmek size iyi forumlar :cool::cool:

Birincisi vatan birliği oyun başından beri bizim yanımızdadır.46VATAN olarak wow dönemine kadar geldiler wow çıkınca wow aldılar.Onları ayrı tutman senin bu 3x oyununu bu dönem boşuna oynadığını gösterir.Ya -/-de oynamadın ya da bakar körsün.

İkincisi biz stratejiyi de diplomasiyi de biliyoruz:) Sadece yalvarmayı bilmiyoruz ona buna :)

efsane_52
19-03-2011, 00:30
Testere birliğini yaptıkları saldırılardan dolayı tebrik ediyorum...

bizde sizi savunmanızdan dolayı tebrik ederiz savunmayı dağıtıp sonra tılsımı kaçırıp tekrar savunma kurmak tebriği hak ediyor wow yolunda başarılar...

gelincikk
19-03-2011, 00:34
Hahhahha gecen gün etol belge var deyince birliğine foruma koşun diye ally çeken sen değil miydin hacım?

Diğer yazılarını sallamıyorum bile boş muhabbet onlar Başkalarının başarısıyla övünüyormuşuz bak bak bak Biz zaten yapacağımızı yaptık siz de gördünüz 3x ahalisi de gördü:D

önce uslubuna dikkat et hacı macı...birebir hitap etmeye gayret ediyorsan nasıl konuşman gerektiğini en başta bil;)

birliklerle ilgili bir açıklma olduğu için KENDİ BİRLİĞİME ALLY GEÇMEM,OLAY SİZİDE İLGİLENDİRİYOR MÜSAİT OLAN FORUMA GİRSİN DEMEM ÇOK NORMAL :) peki öğlen trübün oluşturmaya çalışan vatandaş sizi ne için çağırdı :) neyse...;)

elmayla armutu karıştırma biz hiçbir zaman yaptığımız saldırlardan sonra foruma girin..hatta onu bırak bize gelecek bir saldırı için başka birlikten insan davet etmedik burada olun diye...yani ben konuşayımda 2 satır şuraya yazayımda ne olursa olsun diye kendinizi paralamayın boşa...yazık harbi size ne hallere düştünüz...

by ati
19-03-2011, 00:36
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/19/1128.bmp

Komşular tempo tutsun KISKANANLAR ÇATLASIN (http://www.youtube.com/watch?v=mDQb5x-zHic)

Enes yanına 5 6 kişi al git bi yerden plan al şunların planını geri ver:p CAMİ avlusumu burası valaha insanı baydılar........

Neyse ben cıktım iyi geceler:)

TESTERELİ KARDEŞLER OYUN BU BİLİYORSAN OYNUCAKSIN BİLMİYORSAN SUSACAKSIN YAWWW İKİSİNDEN TEKİNİ YAPIN BEN ÇIKTIM ARKAMDAN KONUŞUN :))

Road Runner
19-03-2011, 00:37
bizde sizi savunmanızdan dolayı tebrik ederiz savunmayı dağıtıp sonra tılsımı kaçırıp tekrar savunma kurmak tebriği hak ediyor wow yolunda başarılar...

Wow ile hiçbir irtibatım kalmamıştır.Tebriklerinizi wow sahiplerine iletiniz.Size wow yolunda başarılar...

MentoL
19-03-2011, 00:38
önce uslubuna dikkat et hacı macı...birebir hitap etmeye gayret ediyorsan nasıl konuşman gerektiğini en başta bil;)

birliklerle ilgili bir açıklma olduğu için KENDİ BİRLİĞİME ALLY GEÇMEM,OLAY SİZİDE İLGİLENDİRİYOR MÜSAİT OLAN FORUMA GİRSİN DEMEM ÇOK NORMAL :) peki öğlen trübün oluşturmaya çalışan vatandaş sizi ne için çağırdı :) neyse...;)

elmayla armutu karıştırma biz hiçbir zaman yaptığımız saldırlardan sonra foruma girin..hatta onu bırak bize gelecek bir saldırı için başka birlikten insan davet etmedik burada olun diye...yani ben konuşayımda 2 satır şuraya yazayımda ne olursa olsun diye kendinizi paralamayın boşa...yazık harbi size ne hallere düştünüz...
Yav klasik bir laf var şimdi illa onu söyletme bana.Sen anlamışındır inşallah hitap konusunu..Adam olana değişik hitap ederiz mrk etme.

Ayrıca uneven burda sadece saat verdi.O saatte 46lıklar burda olsun demedi.Ben raporları görünce öğrendim sizin saldırdığınızı.

Zaten o bizi ilgilendirmez biz geyimize devam edek sen bi geç kenara:D Ama şimdi üzülme belki başarılı bir birliğe geçersin(misal 46lıklar) o zaman sende forumda güle oynaya geyik yapabilirsin ama şimdi üzülmeniz falan gayet doğal yani :D

byy_diablo
19-03-2011, 00:48
Saldırann ve sawunann arkadaşlarıı tebrikk ederiimm amaa raporlar yayınlandıktan sonraa ortadaa tuhaff bir durum oluştu.Sawunann ekip sonn derecee sakin olguncaa dawranarak saldırılar başarısız olsadaa tebrik edip geçerkenn, kii olması gerektiği gibii davranırkennn; kendilerinii alakadarr etmiycekk insanlarınnn bu kadar çokk sewinmesii garipsenecekk bi durummm.Ayrıcaa sonunaa kadarr KANKALARR.Bastırr HOYHOY

gelincikk
19-03-2011, 00:51
Yav klasik bir laf var şimdi illa onu söyletme bana.Sen anlamışındır inşallah hitap konusunu..Adam olana değişik hitap ederiz mrk etme.

Ayrıca uneven burda sadece saat verdi.O saatte 46lıklar burda olsun demedi.Ben raporları göründe öğrendim sizin saldırdığınızı.

Zaten o bizi ilgilendirmez biz geyimize devam edek sen bi geç kenara:D Ama şimdi üzülme belki başarılı bir birliğe geçersiz(misal 46lıklar) o zaman sende forumda güle oynaya geyik yapabilirsin ama şimdi üzülmeniz falan gayet doğal yani :D

geyik diye burayı kahveye çevirdiniz zaten neyse ben rapor dışında yorum yapan biri değilim zaten..asıl meselede raporlara sizin düşüklüğünüz yüzünden yorum yapılamaması ve insanların emeklerini burda aklınız sıra show yapark heba etmeniz...başarılı birlikten kastın puansa birliklerin saldırı puanlarını incele sonra konuş..senin dünyadan haberin yok..sizin daha doğrusu kafanızı şurdan çıkarıp birliklerin saldırı puanlarına baksaydınız büyük birliğin ne olduğu rakamlar size izah ederdi..biz edemedik belki matematik eder o da varsa tabi:rolleyes:

adamlık konusunda yorum yapmıycam,muhattabınım falan sanırsın sonra...sana lüks olur o,olduğun yerden devam et;)

birliğime tebrikler yaptığı saldırı için,savunan ekibede tebrikler.

KarPaloov
19-03-2011, 00:56
aynen usta travian daha hesaplı ama onuda bozuluyor onuda oynayamıocaz artık t4 muhabbeti canımı sıkıyo

Evet katılıyorum t 4 muhabbetinin yeri deil burası ama oynanmaz KO yuda böyle batırdılar Kosp fln Gm den parayla item almalar fln derken oda batdı eski KO 1 server 10 bin lerde kişilerden oluşurken suanda 700 800 zor cıkar Travianıda böyle batırıcaklar

efsane_52
19-03-2011, 00:57
Birincisi vatan birliği oyun başından beri bizim yanımızdadır.46VATAN olarak wow dönemine kadar geldiler wow çıkınca wow aldılar.Onları ayrı tutman senin bu 3x oyununu bu dönem boşuna oynadığını gösterir.Ya -/-de oynamadın ya da bakar körsün.

İkincisi biz stratejiyi de diplomasiyi de biliyoruz:) Sadece yalvarmayı bilmiyoruz ona buna :)

madem oyunun başından beri beraber hareket eden birliklersiniz wow yolunda neden onlarla haraket etmiyorsunuz tamam siz wow almayacağız falan fıstık çok dedik falan diyorsunuz onu da niye almadığınızı da biliyoruz ama alınmış bir wow köyü var vatanların neden onları desteklemiyorsunuz beraber hareket ediyorsanız aynı düşünceyle hareket eden birliklerseniz madem tautane ye neden destek vermiyorsunuz onları neden yalnız bırakıyorsunuz işinize gelince aynı birliksiniz gelmeyince onların wowwu mu oluyor hzz&ra ra&hzz birliklerine vereceğinize o planı vatanlara verseydiniz gönlümüzden gecen unevenin kurması demektense tautanenin kurması neden demiyorsunuz böylemi beraber hareket eden birlikler oluyorsunuz - - bilgimi sorguluyorsun birde garipsiniz ya her şeye işinize geldiği pencereden bakıyorsunuz başkasının başarısıyla övünen sizlerden de bu beklenirdi :p:p:p

no mercy
19-03-2011, 00:59

Forumda saat verme olayı gecmıs serverlardan kalma bır gelenektır . Wow saldırısı yapanlar operasyon yapanlar. Sure yaklastıgı zaman forumda ıstege baglı sure verır Bunun tribun olusturmakla bı alakası yok rapor gormek ısteyenler ıcın bır cagrıdır ayrıca bızım savunmamız gecılede bılırdı sonucta bız savunmamız gecılseydı bıle cıkıp burda raporumuzu koyacaktık bazı seylerı anlamıssındır umarım...

gelincikk
19-03-2011, 01:00
Saldırann ve sawunann arkadaşlarıı tebrikk ederiimm amaa raporlar yayınlandıktan sonraa ortadaa tuhaff bir durum oluştu.Sawunann ekip sonn derecee sakin olguncaa dawranarak saldırılar başarısız olsadaa tebrik edip geçerkenn, kii olması gerektiği gibii davranırkennn; kendilerinii alakadarr etmiycekk insanlarınnn bu kadar çokk sewinmesii garipsenecekk bi durummm.Ayrıcaa sonunaa kadarr KANKALARR.Bastırr HOYHOY

işte zaten tüm mesele bu alakadar etmeyecek insanların buradan canlı yayın yapması:cool:

saldıran biz savunmayı geçemedik neysede savunan ekibin savunmasıda burada tuz buz oldu ki:) az sonra 3 ay sonra testerden bir oyuncuya yaptığı saldıların raporlarını çıkaracalar :cool:

insan haklı olarak kendine şunu diyor demiyceği varsada dedirtiyor "ne çok ezmişiz be,nedir bu yara kapanmıyor,artık başkalrının saldırları üzerinden rant sağlayacak kadar hemde":cool:

yildizimsinsen
19-03-2011, 01:00
(ç)alabilirsin :D

ya arkadaşım bu imzayla forumda sadece selam desen bile yeter.. neden yoruluyorsun kanaatimce:D:D

gelincikk
19-03-2011, 01:01
Forumda saat verme olayı gecmıs serverlardan kalma bır gelenektır . Wow saldırısı yapanlar operasyon yapanlar. Sure yaklastıgı zaman forumda ıstege baglı sure verır Bunun tribun olusturmakla bı alakası yok rapor gormek ısteyenler ıcın bır cagrıdır ayrıca bızım savunmamız gecılede bılırdı sonucta bız savunmamız gecılseydı bıle cıkıp burda raporumuzu koyacaktık bazı seylerı anlamıssındır umarım...

sanırım yazımı komple okursan benimde ne dediğim açık ne net anlaşılmıştır;)

efsane_52
19-03-2011, 01:04

bir server boyunca yapabildikleri sadece plan çalmak onu da beraber hareket ediyoruz dedikleri ama wow yolunda yalnız bıraktıkları birliğin desteğiyle yapabildiler ne yapsınlar başkalarının yaptıkları içraatlarla kendilerini avutuyorlar bırak eğlensinler 46lık bunlar sonuçta doktor kendi hallerine bırakın dedi bizde mümkün oldukça kendi hallerinde bırakıyoruz sen de çok görme bunlara :D:D:D

by ati
19-03-2011, 01:08
madem oyunun başından beri beraber hareket eden birliklersiniz wow yolunda neden onlarla haraket etmiyorsunuz tamam siz wow almayacağız falan fıstık çok dedik falan diyorsunuz onu da niye almadığınızı da biliyoruz ama alınmış bir wow köyü var vatanların neden onları desteklemiyorsunuz beraber hareket ediyorsanız aynı düşünceyle hareket eden birliklerseniz madem tautane ye neden destek vermiyorsunuz onları neden yalnız bırakıyorsunuz işinize gelince aynı birliksiniz gelmeyince onların wowwu mu oluyor hzz&ra ra&hzz birliklerine vereceğinize o planı vatanlara verseydiniz gönlümüzden gecen unevenin kurması demektense tautanenin kurması neden demiyorsunuz böylemi beraber hareket eden birlikler oluyorsunuz - - bilgimi sorguluyorsun birde garipsiniz ya her şeye işinize geldiği pencereden bakıyorsunuz başkasının başarısıyla övünen sizlerden de bu beklenirdi :p:p:p

Ben bu konuda sana cvp verimki başka yerlerde bu şekil konuşma kendim aldıgım planı vatan birligine verdim BİLMİYORSAN ÖGREN...........
Savunma konusuna gelince bizler el altından atacagımız savunmayı yine vatan wowuna atıyoruz ben kendim temimden atıyorum örnek.............
Bizler öle güzel dostluklar kurmuşuzki vatan birliginden dostlarımız msnde konuşmada yanımızdayken dioz RA.HZZ wowuna savunma atacaz die anlıcagın RAHAT OL BİZ HERŞEYİ YAPIYOZ DERT ETME

MentoL
19-03-2011, 01:09
geyik diye burayı kahveye çevirdiniz zaten neyse ben rapor dışında yorum yapan biri değilim zaten..asıl meselede raporlara sizin düşüklüğünüz yüzünden yorum yapılamaması ve insanların emeklerini burda aklınız sıra show yapark heba etmeniz...başarılı birlikten kastın puansa birliklerin saldırı puanlarını incele sonra konuş..senin dünyadan haberin yok..sizin daha doğrusu kafanızı şurdan çıkarıp birliklerin saldırı puanlarına baksaydınız büyük birliğin ne olduğu rakamlar size izah ederdi..biz edemedik belki matematik eder o da varsa tabi:rolleyes:

adamlık konusunda yorum yapmıycam,muhattabınım falan sanırsın sonra...sana lüks olur o,olduğun yerden devam et;)

birliğime tebrikler yaptığı saldırı için,savunan ekibede tebrikler.
Benim için başarı saldırı punaı vs demedim zaten ki desem bile size fark atarız.Siz topu top 3 birlikte toplandınız 10 birliktiniz kalanlarla 3 birlik anca varsınız.Bizim sağda solda oyuncumuz dolu 3 birlikte toplasak emin ol fark atarız :D

Başarı nedir oraya gelelim sayın gelincikkk..Başarı birliklerin oyunda koyduğu hedefleri bir bir yerine getirmektir.46lıklar olarak hedeflerimiz hell birliğini dağıtmaktı başardık.Savaşa siz dahil oldunuz sizle savaştık ve açık ara galip geldik.Wow almayacağız dedik almadık sizle savaştığımız için size kurdurmamayı seçtik hedef olarak ve bunu da planınızı çalarak başardık.Şu anlık bir hedefimiz yok.Biz yerine getirdik.

Gelelim testerenin hedeflerine.Savaşa dahil oldunuz bizle savaştınız yıkıtınız,asker kestiniz ama kabul edin savaşı biz kazandık.Diğer hedefiniz wow kurmakmış wow aldınız wowun asıl amacı olan planları bize kaptırdınız başta kaybettiniz.Gittiniz dark mania dan(savaşıyordunuz ama nasıl oldu bilmiyorum) plan aldınız onu da çaldırdınız.Yani wow da kuramadınız(daha oyun bitmedi diyeceksin ama bitti gülüm artık bir nefes al ve farkına var sizin için bitti bu sezon).

Eee bizim bir sürü başarımız varken hani testerenin başarısı?

MentoL
19-03-2011, 01:13
Arkadaşım kendin soruyorsun kendin cevaplıyorsun zaten.Biz oyun daha başlamadan dedik wow almayacağız diye.Wow alan olursa da desteklemeyeceğimiz bilinen birşeydi zaten.woyager de tuatone de desteklenmedi.Niye destekleyelim?savaştayız zaten ve de en baştan demişiz wow kurmayacağız diye.

Neden plan unevene verildi düşünsen bulursun zaten..tuatone nin planı zaten vardı unevenin yoktu.Zaten biz vermesek de hzz nin nasıl planları aldığını gördünüz.Biz gönlümüzün onlarla olduğunu belirten sembolik bir hareket yaptık sadece.Haa tuatone nin planı olmasa belki ona verilirdi.

Hala -/- bilgini sorguuyorum çünkü anlamamışsın hiçbirşeyi.

premium
19-03-2011, 01:14
sanırım yazımı komple okursan benimde ne dediğim açık ne net anlaşılmıştır;)
ne dediğiniz gayet açık ve net.
" saat verip çağrı yapan vatandaşa ne demeli " demenin mantıklı bi açıklamasımı var ?
bizden hiç kimse sizin aranızdaki meseleye müdahil olmuyorken siz illa bizide içine çekmeye çalışıyorsunuz.
saldırınızı yaptınız arkadaşlarımızda karar vermişler savunmayı dağıtıp planı kaçırıp tekrar savunmayı yığmışlar. tüm raporları tek tek gören birisi olarak rahatlıkla söyliyebilirimki çok yanlış şekilde saldırılar atmışsınız. çok fazla bölmüşsünüz askerleri. bu sizin tercihinizdir. bu şekilde atmasaydınız savunmanın tamamınıda aşabilirdiniz.
ancak bunun üstüne gelipde o kadar askeri boş yere kestirmeniz yanlış boşa def askeri kestirmişsiniz demek sizin görüşünüz. orda kesilen savunmayı bırakın 3 günü 1 günde bile basabiliyoruz. zerre kadar gözümüzde yok o savunmalar. siz o saldırı askerlerini bi daha yerine koyabilecekmisiniz ona bakın.

bizide aranızdaki muhabbete sokmaya çalışmayın. arkadaşlarımız tılsımı kaçırıp savunma yapıcaz demişler kendilerincede en doğru kararı vermişler.

kendilerini tekrar tekrar tebrik ediyorum.

MentoL
19-03-2011, 01:17
bir server boyunca yapabildikleri sadece plan çalmak onu da beraber hareket ediyoruz dedikleri ama wow yolunda yalnız bıraktıkları birliğin desteğiyle yapabildiler ne yapsınlar başkalarının yaptıkları içraatlarla kendilerini avutuyorlar bırak eğlensinler 46lık bunlar sonuçta doktor kendi hallerine bırakın dedi bizde mümkün oldukça kendi hallerinde bırakıyoruz sen de çok görme bunlara :D:D:D
Siz değil misiniz kardeş bu oyunun amacı wowdur wow kuran kazanır diyen? Tamam işte amaç wowsa biz sadece planı çalmış olalım oyunun amacını yerine getirelim.Madem diğerleri oyunun amacı değil bak size wow kurdurmadık amacını yaptık :D

by ati
19-03-2011, 01:20
Illaha bunumu diim evet evet suç bizde wow u kilitli planı olmayan birligin oyuncularına cvp veriyoruz ilk multiye msj yazın hesabı açın kaç gün oldu hesap açılmadı hayırdır bizdenmi korkuyorsunuz hesabı açtırmıyorsunuz evet evet sizler bizden korkuyorsunuz bu kapak olsun planınızı biz aldık köylerinizi biz yıktık yine diyorum kimden plan alırsanız alın 5m savunma koysanız size girmeye hazır hala 30 ordu var korkunun ecele faydası yok açtırın wow köyünüzü alın planı biz eze eze almasınıda biliriz yaptıgımız gibi..........

ve ne diorum HODRİ MEYDAN

ZOMBİNE

MentoL
19-03-2011, 01:21
Illaha bunumu diim evet evet suç bizde wow u kilitli planı olmayan birligin oyuncularına cvp veriyoruz ilk multiye msj yazın hesabı açın kaç gün oldu hesap açılmadı hayırdır bizdenmi korkuyorsunuz hesabı açtırmıyorsunuz evet evet sizler bizden korkuyorsunuz bu kapak olsun planınızı biz aldık köylerinizi biz yıktık yine diyorum kimden plan alırsanız alın 5m savunma koysanız size girmeye hazır hala 30 ordu var korkunun ecele faydası yok açtırın wow köyünüzü alın planı biz eze eze almasınıda biliriz yaptıgımız gibi..........

ZOMBİNE
Bi hesaptan 30 hesaba şifreli girersen kitlenir tabi abi:D Ama napalım adamın kanında var hesap çalma işi,multi işi falan iyice oturmuş bunlarda.

Road Runner
19-03-2011, 01:23

Saldırı saatinin verilmesinde dediğiniz gibi hiçbir yanlışlık yoktur.Bu önceki serverlardan gördüğümüz bir gelenektir...

Ama...

Bunun saldırı saati vermekle hiçbir alakası yoktur.Burdan benim anladığım polemik yaratacak ortamın hazırlanmasının ilk mesajıdır...

efsane_52
19-03-2011, 01:24
Benim için başarı saldırı punaı vs demedim zaten ki desem bile size fark atarız.Siz topu top 3 birlikte toplandınız 10 birliktiniz kalanlarla 3 birlik anca varsınız.Bizim sağda solda oyuncumuz dolu 3 birlikte toplasak emin ol fark atarız :D

Başarı nedir oraya gelelim sayın gelincikkk..Başarı birliklerin oyunda koyduğu hedefleri bir bir yerine getirmektir.46lıklar olarak hedeflerimiz hell birliğini dağıtmaktı başardık.Savaşa siz dahil oldunuz sizle savaştık ve açık ara galip geldik.Wow almayacağız dedik almadık sizle savaştığımız için size kurdurmamayı seçtik hedef olarak ve bunu da planınızı çalarak başardık.Şu anlık bir hedefimiz yok.Biz yerine getirdik.

Gelelim testerenin hedeflerine.Savaşa dahil oldunuz bizle savaştınız yıkıtınız,asker kestiniz ama kabul edin savaşı biz kazandık.Diğer hedefiniz wow kurmakmış wow aldınız wowun asıl amacı olan planları bize kaptırdınız başta kaybettiniz.Gittiniz dark mania dan(savaşıyordunuz ama nasıl oldu bilmiyorum) plan aldınız onu da çaldırdınız.Yani wow da kuramadınız(daha oyun bitmedi diyeceksin ama bitti gülüm artık bir nefes al ve farkına var sizin için bitti bu sezon).

Eee bizim bir sürü başarımız varken hani testerenin başarısı?

gelincikk 2 saattir sizi alakadar etmeyen bir rapor hakkında maydonoz olmayın diye konuşuyor seçtiğin kelimelere ve üslubuna dikkat edersen sevinirim çok abarttın...

MentoL
19-03-2011, 01:27
gelincikk 2 saattir sizi alakadar etmeyen bir rapor hakkında maydonoz olmayın diye konuşuyor seçtiğin kelimelere ve üslubuna dikkat edersen sevinirim çok abarttın...
Alıntı yaptığın yazıda sadece 2 birliğin karşılaştırması ve sizi nasıl ezdiğimizi yazmışım.gelincikkk e herhangi bir lafım yok o yazıda.Hayırdır yazacak yorum bulamadın da mı yazdın onu? Tamam kabul et yenildiniz :D

MentoL
19-03-2011, 01:29
........................................

no mercy
19-03-2011, 01:34
" saat verip çağrı yapan vatandaşa ne demeli " demenin mantıklı bi açıklamasımı var ?
bizden hiç kimse sizin aranızdaki meseleye müdahil olmuyorken siz illa bizide içine çekmeye çalışıyorsunuz.
saldırınızı yaptınız arkadaşlarımızda karar vermişler savunmayı dağıtıp planı kaçırıp tekrar savunmayı yığmışlar. tüm raporları tek tek gören birisi olarak rahatlıkla söyliyebilirimki çok yanlış şekilde saldırılar atmışsınız. çok fazla bölmüşsünüz askerleri. bu sizin tercihinizdir. bu şekilde atmasaydınız savunmanın tamamınıda aşabilirdiniz.
ancak bunun üstüne gelipde o kadar askeri boş yere kestirmeniz yanlış boşa def askeri kestirmişsiniz demek sizin görüşünüz. orda kesilen savunmayı bırakın 3 günü 1 günde bile basabiliyoruz. zerre kadar gözümüzde yok o savunmalar. siz o saldırı askerlerini bi daha yerine koyabilecekmisiniz ona bakın.

bizide aranızdaki muhabbete sokmaya çalışmayın. arkadaşlarımız tılsımı kaçırıp savunma yapıcaz demişler kendilerincede en doğru kararı vermişler.

Altına ımzamı atarım :) Tekrar cevap verme geregı gormemıstım ama madem cevap verdın banada altına ımza atmak duser...

gelincikk
19-03-2011, 01:36

çekmeye çalışıyoruz derken saldırı atan taraf biziz ama farkındaysan biz o saldırılar hakkında yorum bile yapamıyoruz..yok sen okudun ama nereyi okudun pek anlayamadım yada sen anlamadın...saldırının başarılı yada başarısız olmasından bahsetmedim..zaten uzun cümlelere gerek yok raprlar ortada...saldıran biz savunan siz show yapıp esski raporları koyan alakasız bir birlik...evet bu rahatsız edici,altını çizerek belirtiyorum emeğe yazık...forumun son halleri göz önüne alınınca wowda saat vermek bir gelenkte olsa şu aşamada başka şeylere alt zemin hazırlıyor gibi geldi..buda benim kişisel görüşürmdür ayrıca
ben foruma girdiğimde zaten yorumlar alıp başını gitmiştii...ve sen hala kendi olayınıza bizide çekmeye çalışıyorsunuz diyorsun...ilginç:rolleyes: neyse anlayan zaten bu kadar sözden sonra ne demek istediğimi anlamıştır anlamayanda anlamadığıyla kalsın ii geceler;)

bnbn
19-03-2011, 01:37

Forumda ettiği hakaretlerden defalarca banlanan vede bu yaptığı son hakaretten sonrada arkadaşlarının onu desteklemesi 46lılar oluşumunun kalitesini gösteriyor..

Daha önce oyunu kalite ve karakter meselesine hiç uyarlamamıştım..Yeri geldi bizdende 1 oyuncu ağzını bozdu ewet ama bizim ile 46 lıkalr arasındaki en büyük duruş farkımız,

Biz bunu yapan oyuncumuzu dışladık

46 LIKLAR İSE vakti zamanında hertürlü nickli oyuncunun yaptığı gibi Bu arkadaşlarını ağızları açık ve hahahaha şeklinde desteklemeye devam etmeleridir..

Olayın özü aşşağıdaki mesajdadır..

Tebrik ederim çok güzel özetlemişsin...

premium
19-03-2011, 01:37
Altına ımzamı atarım :) Tekrar cevap verme geregı gormemıstım ama madem cevap verdın banada altına ımza atmak duser...

karışmıyayım dedim ama hala devam edince dayanamadım.
yok askerimiz tuzla bu olmuş yok madem planı kaçırdınız savunmamı yapılırmış yorumlarına daha farklı cevapda verilirdide neyse.

ayrıca kimin neye hizmet ettiğinide iyice anlıyoruz farklı yorumları görünce. :p

uNeVeN
19-03-2011, 01:40
ayrıca kimin neye hizmet ettiğinide iyice anlıyoruz farklı yorumları görünce. :p

İmza : uNeVeN

nafriÇNEG
19-03-2011, 01:41
budur!
Helal olsun

bastır uneven :)

kahramanım sizlere ömür:))

no mercy
19-03-2011, 01:42
karışmıyayım dedim ama hala devam edince dayanamadım.
yok askerimiz tuzla bu olmuş yok madem planı kaçırdınız savunmamı yapılırmış yorumlarına daha farklı cevapda verilirdide neyse.

Biz eğlenmemize bakalım dostum yeni operasyonlar beklıyorum sızden ve B.A.T ekıbınden su wow donemı bıtsın en yakın zamanda ortagımıda alıp bı baskın verecem onlara:):)

İm MortaL
19-03-2011, 01:43
Forumda ettiği hakaretlerden defalarca banlanan vede bu yaptığı son hakaretten sonrada arkadaşlarının onu desteklemesi 46lılar oluşumunun kalitesini gösteriyor..

Daha önce oyunu kalite ve karakter meselesine hiç uyarlamamıştım..Yeri geldi bizdende 1 oyuncu ağzını bozdu ewet ama bizim ile 46 lıkalr arasındaki en büyük duruş farkımız,

46 LIKLAR İSE vakti zamanında hertürlü nickli oyuncunun yaptığı gibi Bu arkadaşlarını ağızları açık ve hahahaha şeklinde desteklemeye devam etmeleridir..

artık sıra bana gelsin .)

öncelikle yapılmış saldırıyı organize eden arkadaşıma şunu söylemek isterim...

tam bir fiyasko 10orduyla 3 WW bu dakikadan sonra işlev görmezdi. ne depo kalır nede WW..

basılmış askerler tebriği hak etmiiş neticesinde emek verilmiş...

asıl tebriği hak eden TESTERE birliklerindeki OYUNCULARDIR... ve WW BAKICILARIDIR...

biz fiyasko olmuştukya planın alınmasına ramen sizin durumunuz ne oldu ???

MentoL
19-03-2011, 01:45

Küfür olayını sana şöyle özetleyeyim..Biz burda yine aynı bu şekilde yorum yaparken sizin VAHŞİADAM nickli oyuncunuz forumdaki 2 hesabından biri olan 1000EFSANE nickiyle benim anneme küfretti.Ardından ben de ona küfrettim ve hızımı alamadım o anda forumda izleyen sen ve KARINCA ya da o adama bir dur demiyorsunuz diye size de küfrettim.Ardından KARINCA da bana küfretti ve olay büyüdü.Yani olayı başlatan kimmiş hanımefendi?

Gelelim olaydan bir gün sonraya.Ben birlikten çıkarıldım küfür ettiğim için..Hakan abi rica etti ben de anlayışla karşıladım ve çıktım.Ama siz o adamı birlikten çıkarmadınız.Ben 1-2 hafta birlik dışında durdum ve o adam hala sizdeydi.Ben de buna karşılık tekrar girdim 46lıklara.Olay bundan ibaret.Şimdi söyle bakalım sayın çok bilmiş bnbn söylediklerinin hangisi doğru? Utanmadan nasıl yalan yanlış yorumlar yazabiliyorsun?Erkeksen bu yazıma cevap ver.Neden yalan yanlış olayları aktarıyorsun herşeyi bildiğin halde?O kadar mı erkeksin acaba?

efsane_52
19-03-2011, 01:46

ve ne diorum HODRİ MEYDAN

ZOMBİNE

suç sizde değil suç bizde ki sizin konuşmanıza atıp tutmanıza çok müsade ettik önemli olan burda konuşup durmak değil burda konuşup yazıp çizmeyle senaryo üretmeyle oyun oynanmıyor susmakta bi erdemdir konuşarak peynir ekmek gemisi yürümez sen bu duruma göre yorumla bu sözleri :p:p:p

by ati
19-03-2011, 01:47

Senin kendi başkanın forumda ana avrat kufur ettimi etti madem böle şeyler zoruna gidiyor nie durdun o birlikde ilk kendine bak kendi başkanına bak sonra burda metol e laf söle..........

by ati
19-03-2011, 01:49
suç sizde değil suç bizde ki sizin konuşmanıza atıp tutmanıza çok müsade ettik önemli olan burda konuşup durmak değil burda konuşup yazıp çizmeyle senaryo üretmeyle oyun oynanmıyor susmakta bi erdemdir konuşarak peynir ekmek gemisi yürümez sen bu duruma göre yorumla bu sözleri :p:p:p

neyinle konuşcan kardeş plan yok wow kilitli sen burda konuşabiliyorsan ben bülbül olurum........

MentoL
19-03-2011, 01:50
Senin kendi başkanın forumda ana avrat kufur ettimi etti madem böle şeyler zoruna gidiyor nie durdun o birlikde ilk kendine bak kendi başkanına bak sonra burda metol e laf söle..........
Anlattıklarının hiçbirisi doğru değil abi zaten.Tamam küfrettim forumda.Ama ben birlikten çıkarıldım onlar o adamı çıkarmadı..

Karınca da küfür etti vahşiadam da küfretti ikisi de bir dk bile birlikten çıkmadılar.Ki birisi birlik başkanı diğeri birliğin beyin özürlüsü(bunu kendi birliği de biliyor).

Hepsini bilmesine rağmen herşeyi yalan yanlış aktarıyor.Onlarında çıkar yolu bu çünkü.hele hele bnbn bu işi çok iyi yapıyor.