PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

valay
16-03-2011, 11:54
Siz bunu farkedip foruma yazdığınızda bile saat 01:00 i geçiyormuş.

Bknz:http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=55343&page=467

Varsa bir kanıtın koyarsın buraya öyle yorum yaparsın ama yoksa çamur atamazsın.

Yapılan sadece ve sadece opr. gölgelemekten başka birşey değildir.

bi daha bak saatte arkadaşım...

erenbaba
16-03-2011, 11:54
Allah allah biz kör değiliz heralde dün akşamn o kadar tantanası oldu forumda cigara 23.49 da woyageri reisledi hemen ardından 10-15 dk içinde kilitlendi yani senin söylediğin saatten çok daha önce kilitliydi ben soruşturdukça neden geriliyorsunuz anlamadım bilip bilmeden konuşmayın falan neyi bilmem gerekiyorsa bilip öyle konuşuyorum arkadaşım sen doğru bilgi ver bizde susalım...

Yaw arkadaşım birşey diycem kitlenmiş açılmış ww köyüynü hakkıyla reislemiş adam... Kitlenme sebebi vs... geçmiş konuları niye kurcalıyon ww onun elindemi kitlenmiş açılmış sanırım
niye burada forumu kirletiyorsunuz..Çok boş konuşçanıza mami ve ekibi gibi koyun raporu arkasından konuşun raporumuz var diyin... Yapmayın burda böyle çamur atmak ne adamlığa ne insanlığa sığar...tekrardan HZZ RA EKİBİNİ raporlarından dolayı tebrik ediyorum...

marx-man07
16-03-2011, 12:01

dostum özelden mesaj at msn vereyim acıklamasını yapayım.. madem bukadr merk ediyorsun hesapta o saatlerde ben vardım... mesaj atabilirsin...

valay
16-03-2011, 12:03
Yaw arkadaşım birşey diycem kitlenmiş açılmış ww köyüynü hakkıyla reislemiş adam... Kitlenme sebebi vs... geçmiş konuları niye kurcalıyon ww onun elindemi kitlenmiş açılmış sanırım
niye burada forumu kirletiyorsunuz..Çok boş konuşçanıza mami ve ekibi gibi koyun raporu arkasından konuşun raporumuz var diyin... Yapmayın burda böyle çamur atmak ne adamlığa ne insanlığa sığar...tekrardan HZZ RA EKİBİNİ raporlarından dolayı tebrik ediyorum...

kimseye çamur atmıyorum arkadaşım neden size bişey sorulunca hemen çamur atmak oluyor varsa kanıtın koy diyorusnuz kanıtı kendiniz veriyorsunuz ben değil siz demediniz mi kahraman ulaşım süresi 4.18 yola çıkış saati 00.40 diye bende o saatte cigara kilitliydi diyorum bunu anlamak için dün akşamki mesajlara bakmak yeterli eğer yanıldığım bişey varsa çıkar özür dilerim...

eDü
16-03-2011, 12:05
valla ilginç bişey daha var sen yazıyorsun konu da baya ciddi ama sanki forumda sen yokmuşsun gibi davranıyor herkes kimse yorum da yapmıyor yazdıklarına benden başka :))
bu arada bişey daha dikkatimi çekti cıgara hesabı kilitli nasıl köy reisliyor onu çözemedim akşam baktım kilitliydi woyageri reislerken açıldı sonra tekrar mı kilitlendi biri bana açıklarsa memnun olurum...

bende şöyle diyeyim ozaman arkadaşım belki başka birlik cigaraya saldırıları çıkardı cigarayıda kilitlettiki defansda atmasınlar kimse

veya şöyle diyeyim başkaları woyageri reisleyecekdi planda olmayan bişey oldu hzz ra reisledi ve bunlarda hemen kilitlettilerki def gelmeden sorun çıkmadan wowu alsınlar

bu nasıl senaryo bu daha iyi değilmi :) bişeyi yazmadan önce enine boyuna düşünün laf olsun torba dolsun die konuşmayın

haa gelelim laynn ın yazdığı mesajları kimse nie tınlamıyor:)

çünki o hacı ,tokmakcı hacı,küfürcü hacı,yalancı hacı

Black_White
16-03-2011, 12:08

İstersen 100 kere bakalım ama sonuç değişmeyecek. Durumu yazdığında Saat tam olarak 01:03 dür.

valay
16-03-2011, 12:14
İstersen 100 kere bakalım ama sonuç değişmeyecek. Durumu yazdığında Saat tam olarak 01:03 dür.

farkettiğimde hemen yazmadım ama woyagerin mesajlarına bakarsak köy reislendiğinde hesap hemen kilitlendi yani 24.00 civarı... bakın ben sadece konuyu soruşturuyorum kimseyi de suçlamadım elimde kesin bir kanıt da yok olsa zaten hiç tartışmaya girmeden bu böyledir derdim burda tartışmamızın amacı konuyu açıklığa kavuşturmak bu hzz düşmanlığı değildir aksine konunun açıklığa kavuşması sizin de lehinize... size çamur atan varsa ortaya çıkmış olur...

orkan_my
16-03-2011, 12:16
dün geceden beri kim nereyi çaldıysa kim reislediyse kim savunduysa teker teker tebrik eder . cenabı haktan hayırlara vesile olmasını niyaz ederim

laynn
16-03-2011, 12:22
Hacı selam...:cool:

Selam hacım :D

KaHkaHa_
16-03-2011, 12:26
Biri Kuntmu dedi:confused:

trabzonsporlu
16-03-2011, 12:30
CıqArA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=213996&c=f7) olum çift hesaba bakmak çok yanlış birşey :) :D

premium
16-03-2011, 12:30
farkettiğimde hemen yazmadım ama woyagerin mesajlarına bakarsak köy reislendiğinde hesap hemen kilitlendi yani 24.00 civarı... bakın ben sadece konuyu soruşturuyorum kimseyi de suçlamadım elimde kesin bir kanıt da yok olsa zaten hiç tartışmaya girmeden bu böyledir derdim burda tartışmamızın amacı konuyu açıklığa kavuşturmak bu hzz düşmanlığı değildir aksine konunun açıklığa kavuşması sizin de lehinize... size çamur atan varsa ortaya çıkmış olur...

arkadaşım bak defalarca sana anlatmaya çalışıyorlar sen anlamakmı istemiyorsun yada başka niyetinmi vardır bilemiyorum. ama sana yazarken bu konuda konuşup duran herkeze tekrar söylemek istiyorum.

birincisi cigara hesabı sizin söylediğiniz saatte değil gece 1 civarında kilitlendi. o andada hesapta zaten ben ve o bir marka hesap sahibi hamit vardık. o hesabın iki temsilciside biziz. gizlibahçe gülün plan çalmasının ardından plan kurtx hesabına alınmak üzere kahraman yola çıkartıldığında aynı zamanda bizede abi kurtx in şu kordinatına kahraman mesafene bakarmısın dendi baktık süreyi söyledik tmm abi at kahramanı size aktaralım planı dendi. kahraman yola çıktığında daha plan kurtx e geçmemişti bile. saatte 00:40 civarında cigaradan kahraman gönderildi. ve hesap senin söylediğin saattte değil saat gece 1 de kilitlendi.
kilitlenme sebebi hakkındada boşuna kimse yargıda bulunmasın lütfen. eğer biraz dikkatli briyseniz cigara hesabının şimdiye kadar B.A.T. birliğinde olduğunu ve o birlikteki bir çok arkadaşın zaten aynı işyerinden arkadaşlar olduğunu profillerindende görürsünüz. daha öncede söylediğimiz gibi hesaba hala şu sebepten kilitlenmiştir gibi bir yazı bile ulaşmamıştır. multi mesajlarımızı dahi şu ana kadar okumamıştır. ( yada okusa bile okunmamış görünüyor sistemde ) ve hala bir cevap alabilmiş değiliz. büyük ihtimalle aynı pc muhabbeti çıkacaktır karşımıza.

bu konu hakında başkada bir yazı yazılmıyacaktır tarafımdan. istiyen istediğine inanır hiç sorun değil. ancak bu şekilde çamur atılmasınada izin veremem. cigara hesabının sahibi cenk kardeşim daha öncede söylediğimiz gibi foruma girmez. msn bile kullanmaz.
o yüzden yok cigara şöyle yazdı filan kimse demesin. şu ana kadar hiç bir şey yazmadı foruma daha.

not: son olarak biz woyager wowunu seviye basmak yada reislemiş olmak için almadık. reislemeyi yaptıkdan sonrasında köyün içindeki binalarıda yıkacak şekilde operasyonumuzu yaptık. istiyen gider alır wowu hiç sorun değil:)

not 2: şimdi ortağım uyardı. cigaradan kahraman gönderildiği sıralarda plan kurtx e geçmiş. kahramanda tam o saatlerde gönderilmiş yola çıkartılmış:)

süleyman

laynn
16-03-2011, 12:31
bende şöyle diyeyim ozaman arkadaşım belki başka birlik cigaraya saldırıları çıkardı cigarayıda kilitlettiki defansda atmasınlar kimse

veya şöyle diyeyim başkaları woyageri reisleyecekdi planda olmayan bişey oldu hzz ra reisledi ve bunlarda hemen kilitlettilerki def gelmeden sorun çıkmadan wowu alsınlar

bu nasıl senaryo bu daha iyi değilmi :) bişeyi yazmadan önce enine boyuna düşünün laf olsun torba dolsun die konuşmayın

haa gelelim laynn ın yazdığı mesajları kimse nie tınlamıyor:)

çünki o hacı ,tokmakcı hacı,küfürcü hacı,yalancı hacı

Birincisi hacı değilim .Hacı yı tanırım ama Witten den başlatmayın bana :D Gültepeden girerim Mami den çıkarım ona göre . Mamiye zaten giridk çıktık o ayrı

İkincisi küfür etmedik sadece gerçekler size acı geldi ...

üçüncüsü tokmakcı olan zaten mami .bunu kendisi de rapor koydu ispatladı ...

dördüncüsü yalan söylemediğimi sen dahil cümle alem biliyor :cool:

sadece burada ifşa olduğunuzdan dolayı içiniz cız etti.

Oyunda ilk 100 de olmak için tek gerekli şeyin kapanmayan bir bilgisayar olduğunu sanırım biliyorsunuz...

Hee neden mi tınmıyorlar ?

1-Her zaman dediğim gibi sükut ikrardandır
2-Bu anlattıklarımın hepsinin gerçek olduğunu biliniyor
3- Konusulmamasının sebebi ise garibim WOW larda olan savunmaları diğer insanların çekecek olmasından korktukları için Bunu önceki mesajlarda da belirttiler zaten .. Adamlar haklılar ...
4-İnsanları piyon gibi kullandığımızı içlerinden ben itiraf ettim ancak kendileri hala egolarını tatmin edemedikleri için bunu söyleyemiyorlar.

Hee ayrıca zaten su hesap açma kilitleme muhabbeti ayrı bir vaka

Genelde böyle durumlarda rakip WOW 99 da kilitlenir ne hikmetse 15-20 dakika sonra değil de 2 gün sonra açılır :D MH nedense şifreli girişten rakip WOW un 99 olduğunu dikkate almadan!! giriş yapamaz oyuna .. He bu son zamanlarda 85 e kadar düştü o ayrı...

H Z Z Ulann... :cool:

laynn
16-03-2011, 12:32
Biri Kuntmu dedi:confused:

Lan sen buradamısın :D

H Z Z Ulan...

laynn
16-03-2011, 12:37
dostum özelden mesaj at msn vereyim acıklamasını yapayım.. madem bukadr merk ediyorsun hesapta o saatlerde ben vardım... mesaj atabilirsin...

marx dostum bak şimdi bu zten apaçık ortaya çıkardı niyeti...

zaten sıkıntı burada...

Niçin asıl durumu burada yazmıyorsun ki... Sanırım zaten az kalan defansın çekilmesinden veya ifşalığınızın daha da ihya olamayacağından mı :D

Burada özetlemişin üstadım... Birlik 60 kişi Alt birlikleri ile 180 kişi ortalık da işleri çeviren 7-8 kişi :D

Sonuç ne mi ?? Sadece Tebrik Teşekkür bravo ...

Emeğini çalıp yediğimiz savunmaların sahiplerini bu şekilde kandırdık ...

Ama artık bunu kabul edin... :cool:

Plan köylerine yapılan destek için asker bastık deyin. Hazinemizi bastık deyin... WOW için savunma basmadık diyin :)

Ben diyorum :)

marx-man07
16-03-2011, 12:42
marx dostum bak şimdi bu zten apaçık ortaya çıkardı niyeti...

zaten sıkıntı burada...

Niçin asıl durumu burada yazmıyorsun ki... Sanırım zaten az kalan defansın çekilmesinden veya ifşalığınızın daha da ihya olamayacağından mı :D

Burada özetlemişin üstadım... Birlik 60 kişi Alt birlikleri ile 180 kişi ortalık da işleri çeviren 7-8 kişi :D

Sonuç ne mi ?? Sadece Tebrik Teşekkür bravo ...

Emeğini çalıp yediğimiz savunmaların sahiplerini bu şekilde kandırdık ...

Ama artık bunu kabul edin... :cool:

Plan köylerine yapılan destek için asker bastık deyin. Hazinemizi bastık deyin... WOW için savunma basmadık diyin :)

Ben diyorum :)
bizde defnas bastık bizde plana destek attık wowa saldırı attık. bu oyunu anamızın karnında ögrenmedik. oynaya oynaya ögrendik. defans atmak yada denileni yapmak eziklik değildir. benden daha iyi birisi varsa ben onun dediklerine uyarım sonucta bu birlk oyunu ve birliklerinde basında insanlar var.

diğer mevzu ise kimseye acıklama yapmak zoruda değiliz. ama soruları olan varsa özelden mesaj atabilir düzeyli bi şekilde konusur tartısırız. forumda bu tartısmaların sağlıklı yasanmadıgını bildiğim için özelden yaz dedim. isteyen herkes yazmakda özgürdür.

laynn
16-03-2011, 12:43
Hepinize selam arkadaşlar

ciqara hesabinin illegal bir yol ile kitlendigini düşünen her oyuncu

admin@travian.com.tr adresine mail ile şikayetde bulunabilir

kimseye kendimizi açıklamak zorunda değiliz

bizden kimsede açıklamadada bulunmasın lütfen

Beni sevgi ve saygı ile anan başta layn olmak üzere woyagerede selamlar olsun

sizleri inanın çok seviyorum sayenizde burdayım sayenizde popüleritem bu kadar yüksek

Reklamın iyisi kötüsü olmaz demişler

iyi forumlar :)

~~Melony

Popülariten mi arttı :D

haha :D mami bana bak sanal alem hacı bura kendini çok kaptırmışssın .

Balkona çık belki bir kaç tane çocuk çevirir kendine savunma köyü bulursun oyun oynarsın t4 de :D

Unutmadan TM bot alacak 100 liraları olmasın o cocukların aman yoksa seni geçerler;) Senin 100 liran var ne de olsa

He bu arada arkadşalar ucuzu da var ha. Travian Easly sadece 20 milyon .. Ancak TM nin yakalanmama garantisi var. Travian Easly nin yöneticisi ile görüştüm 200 kadar kişiye sattığnı söylemişti Bunlardan 1 tanesinden yakalnma olduğunu söyledi bana . He bu arada bot nerde kullanılır hızlı olduğu için Speed serverda.. .
Yöneticinin dediği doğru ise 200 kişi nerde acaba ?

TM bot hariç ...TM alman yapımı

Travian easly Türk yapımı :D

laynn
16-03-2011, 12:46
bizde defnas bastık bizde plana destek attık wowa saldırı attık. bu oyunu anamızın karnında ögrenmedik. oynaya oynaya ögrendik. defans atmak yada denileni yapmak eziklik değildir. benden daha iyi birisi varsa ben onun dediklerine uyarım sonucta bu birlk oyunu ve birliklerinde basında insanlar var.

diğer mevzu ise kimseye acıklama yapmak zoruda değiliz. ama soruları olan varsa özelden mesaj atabilir düzeyli bi şekilde konusur tartısırız. forumda bu tartısmaların sağlıklı yasanmadıgını bildiğim için özelden yaz dedim. isteyen herkes yazmakda özgürdür.

Üstadım

1. si tekrar bir itiraf aldım aynen dediğim gibi

" bizde defnas bastık bizde plana destek attık wowa saldırı attık"

bunu kendin söylüyorsun. WOW a defans yok yani :)

Sıkıntı orada zaten BOT kullanıp emek verenlerin üstüne çıkmak eğer iyilik olduğunu düşünüyorsanız başka yorum yapamayız değil mi ??

by ati
16-03-2011, 12:47
apo ömer durumlar nasıl forumda:p:p

Finduk
16-03-2011, 12:49
Birincisi hacı değilim .Hacı yı tanırım ama Witten den başlatmayın bana :D Gültepeden girerim Mami den çıkarım ona göre . Mamiye zaten giridk çıktık o ayrı

Oyunda ilk 100 de olmak için tek gerekli şeyin kapanmayan bir bilgisayar olduğunu sanırım biliyorsunuz...

1. Sen hacı deıl %99buçuk gaddarman'sın...Ben hacı dıye bırını tanımam...Tanıdıgım baska bırısıdır.. : )

2. Oynadıgım her speed de Ilk 20 de , beraber oynadıgımız speed de ılk 3de , son speed de ıse vaktım olmadıgından ılk 100 oldugumu gayet ıyı bılırsın...

3. Program kullansam cıkıp acık acık ben kullanıyorum hadı sızde kullanın derım...

4. Karalamak kolay , sorun yok , bende KUNT KUNT dedıgın arkadaslarını karalamak ısteyeyım , ınan 5 dakıkada tonla sey yazabılırım...

5. Sız gıdın bız WOW kurcaz dedgıımızde , siz wow la ugrasırken ugrarım dedgını gayet ıyı hatırlıorum...

Hoşgeldın... : )

Dipçık : Son cumlene Gonulden Katılıyorum...:cool:

sempatura
16-03-2011, 12:51
apo ömer durumlar nasıl forumda:p

Abey yıne bırı cıkmıs laf kalabalıgı yapıyor dıgerlerıde ona laf yetiştrirmeye calısıyor... :p Herzamanki senaryo :cool: Biride cıkıp demıyorkı sanane... hesap benım hesap kıtlenen benim dıyıp kestırıp atmıyor :p

2 gündür woyager yoktu piyasada... wowu kaptırdı geldi yine ağlamaya :) Şu wow gidişatını Ağlama gidişatı diye değiştirseler :p

marx-man07
16-03-2011, 12:54
Abey yıne bırı cıkmıs laf kalabalıgı yapıyor dıgerlerıde ona laf yetiştrirmeye calısıyor... :p Herzamanki senaryo :cool: Biride cıkıp demıyorkı sanane... hesap benım hesap kıtlenen benim dıyıp kestırıp atmıyor :p

2 gündür woyager yoktu piyasada... wowu kaptırdı geldi yine ağlamaya :) Şu wow gidişatını Ağlama gidişatı diye değiştirseler :p

Beğenildi...haklısın kime laf anlatıyorsak...

by ati
16-03-2011, 12:56

iyiki forum var adam içinde neler biriktirmiş buraya yazamasa ALLAH korusun sonu iyi degil yazsın içini döksün :D

sempatura
16-03-2011, 13:07
iyiki forum var adam içinde neler biriktirmiş buraya yazamasa ALLAH korusun sonu iyi degil yazsın içini döksün :D

hahahahaha valla doğru dıyon abi... Bura olmassa gercekten onların durumu vahim... :)) Neyseki sadece yazmakla kalacaklar... Herkes anladı boş pompa olduklarını :D

Bu arada YILAN'a selam TokatSpor'a devam :D

woyager
16-03-2011, 13:45
Bazılarının zoruna gitti gerçekleri burada açıklamak

Daha anlatacaklarım var canım

Mesela WOW a saldırı cıkacak zamanı HZZ da bundan iki önceki speed de tüm şifrelerin mami de toplandığını bilmeyen yok sanırım :Bende verdim şifre. He şimdi olmuyor mu oluyor .

Örnek Ciqara :

Şİmdi savunmak için diyecekler ki sadece saldırı cıktık yokkk yaaa

kımsenın zoruna gıtmesın üstadım.. kullanırken iyide ceza alıncamı kötü):)

aklıma geldı dunku raporları yayınlıyım belkı görmeyen vardır:)

woyager
16-03-2011, 13:46
CıqArA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=213996&c=f7) olum çift hesaba bakmak çok yanlış birşey :) :D

wow var plan var hilecilik var ama adalet işte hesabi kitlendı..:))

by ati
16-03-2011, 13:56
hahahahaha valla doğru dıyon abi... Bura olmassa gercekten onların durumu vahim... Neyseki sadece yazmakla kalacaklar... Herkes anladı boş pompa olduklarını :D

:D:D:Dolsun olsun onlarında hakkı travian mahkemesi burası köyü reislenen buraya koşar planı kaptıran buraya koşar wowu reislenen buraya koşar bunu yapacaklarına dışarı çıkıp iki hava alsalar kendine gelecekler:D

Angely
16-03-2011, 13:57
Hepinize selam arkadaşlar

ciqara hesabinin illegal bir yol ile kitlendigini düşünen her oyuncu

admin@travian.com.tr adresine mail ile şikayetde bulunabilir

kimseye kendimizi açıklamak zorunda değiliz

bizden kimsede açıklamadada bulunmasın lütfen

Beni sevgi ve saygı ile anan başta layn olmak üzere woyagerede selamlar olsun

sizleri inanın çok seviyorum sayenizde burdayım sayenizde popüleritem bu kadar yüksek

Reklamın iyisi kötüsü olmaz demişler

iyi forumlar :)

~~Melony

bunu beğendimmm =)

premium
16-03-2011, 14:02
Bela geliyorum demez. çat kapı gelir gidermiş :p:p

Finduk
16-03-2011, 14:14
bu arada melony sözüm sana. bana oyundan hesaptan abuk subuk kahramanlık yazıyorsun.. madem cesursun nedne melony adlı isimle uye olmadın korktunmu.. bak ben 7 seneden beri woyager adımla oynadım..

herkese iyi oyunlar basarılar

Her speed de baska bı konsept ıle cıkıoruz , sen daha bunu anlayamadıysan dıyecek bısey yok tabı sana...

1 oncekı speed , meyve sebze , bu speed ılac ısımlerı.. :cool:

Bız buna eglence dıyoruz...:eek:

sis
16-03-2011, 14:16

Hee neden mi tınmıyorlar ?

1-Her zaman dediğim gibi sükut ikrardandır
2-Bu anlattıklarımın hepsinin gerçek olduğunu biliniyor
3- Konusulmamasının sebebi ise garibim WOW larda olan savunmaları diğer insanların çekecek olmasından korktukları için Bunu önceki mesajlarda da belirttiler zaten .. Adamlar haklılar ...
4-İnsanları piyon gibi kullandığımızı içlerinden ben itiraf ettim ancak kendileri hala egolarını tatmin edemedikleri için bunu söyleyemiyorlar.

Hee ayrıca zaten su hesap açma kilitleme muhabbeti ayrı bir vaka

Genelde böyle durumlarda rakip WOW 99 da kilitlenir ne hikmetse 15-20 dakika sonra değil de 2 gün sonra açılır :D MH nedense şifreli girişten rakip WOW un 99 olduğunu dikkate almadan!! giriş yapamaz oyuna .. He bu son zamanlarda 85 e kadar düştü o ayrı...

merak etmeyin mesajlarınız okunuyor ve yazdıklarınız ciddiye alınıyor heklenen forumdan buyana forumu takip ederim şimdiye kadar yanlış yazmadınız belki noksan yazdınz .çoluk cocuk ifadesi belki anlatmak isteğinizin maksadını aştı ama anlayan anladı ne demek istediğinizi ben program kullanmıyorum ama dediğiniz programı incelemiştim programla ilgili dediğiniz her şeye katılıyorum oyun için 500 milyon harcayan o programları haydi haydi alır ve kullanırda herkes kendi birliğinde 24 saat onlıne olan hesaba baksıt o kişi program kullanıyordur ben hiç 24 saat online olamadım olanıda tanımıyorum

by ati
16-03-2011, 14:21
merak etmeyin mesajlarınız okunuyor ve yazdıklarınız ciddiye alınıyor heklenen forumdan buyana forumu takip ederim şimdiye kadar yanlış yazmadınız belki noksan yazdınz .çoluk cocuk ifadesi belki anlatmak isteğinizin maksadını aştı ama anlayan anladı ne demek istediğinizi ben program kullanmıyorum ama dediğiniz programı incelemiştim programla ilgili dediğiniz her şeye katılıyorum oyun için 500 milyon harcayan o programları haydi haydi alır ve kullanırda herkes kendi birliğinde 24 saat onlıne olan hesaba baksıt o kişi program kullanıyordur ben hiç 24 saat online olamadım olanıda tanımıyorum

Ben varım 24 saat hesabım online prg falan anlamayız sadece 3 kişi hesabın devamlı online olmasına yeterli nie bu kadar abartınız anlamadım bide wowunuz önde gidiyor güzel yıkımlar yapıyorsunuz bianda ne oldu foruma böle yazılar yazmaya başladınız.......

no mercy
16-03-2011, 14:36

Acıkcası 2006 dan berı trx te oynuyorum. Her zaman ıyı bırlıklerde bulunan az cok oyunu bılen bı oyuncu olarak hıc program kullanmadım. Beyond serbestken bıle kurmuslugum yoktur. Ama hep oyunu hedefledıgım yerlerde bıtırmeyı basardım. 24 saat onlıne olma ısıne gelınce tek basına hesaba bakarsan tabıkı mumkun degıl ama bellı bı sevıyeye gelmıs bırlıklerde bır hesaba tek kısının baktıgı nadırdır. Genellıkle hesaba en az 3 4kısı bırden nobetlese bakarak hesabın 24 saat aktıf olmasını saglarlar(Sakın burdan program kullanan yoktur gıbısınden anlam cıkmasın ıllakı kullananlar vardır ve olacaktır Ona sozum yok )

Eyup-Can
16-03-2011, 14:39
Çekirdek ve Kolaları Kim ısmarlıyor bugün.

woyager
16-03-2011, 14:40
Çekirdek ve Kolaları Kim ısmarlıyor bugün.

laynn ismarlıyo sozu vardı aksamdan:)

woltran
16-03-2011, 14:42
Gerçekten merak ettiğim için soruyorum ben akşam baktığımda cıgarayı kilitli gördüm eğer yanlış görmediysem woyager saldırısından önceydi nasıl oldu bu iş kilitli hesap köy reisleyebilir mi ayrıca tam wowu alırken kilitlenmesi çok ilginç... yani sipariş üzerine kilit atıldıysa artık yorum dahi yapmayacam... şu olabilir ben wowu da planı da korumak sıkıntı çekmemek için kilitleteyim hesabı sonra istediğim zaman açtırırım böyle değildir inşallah...

malesef ole dostum mıllet bır tılsımı koruyamazken oldu ıkı tılsım ıkı wow def desen yok ama tek çare hesabı kılıtletmek tır buda travıanın cılvesı olsa gerek kurallara uygun oynıyanların hakkı yenıyor işte

woyager
16-03-2011, 14:45
malesef ole dostum mıllet bır tılsımı koruyamazken oldu ıkı tılsım ıkı wow def desen yok ama tek çare hesabı kılıtletmek tır buda travıanın cılvesı olsa gerek kurallara uygun oynıyanların hakkı yenıyor işte

kardesım wow alındıktan sonra hesap acık idi alın size ispati
wow alım saatıne bakın bırde bızım arkadasın saldırı saatıne bakın kapalı hesapa cıldı yenıden kıtlendı..

.B.A.T bu köye saldırıyor: **BiZiM MaHaLLe WoW
Varış zamanı: tarih: dün saat 23:49:41 Saat
Saldıran CıqArA , köyü: .B.A.T

Askerler 524 0 0 0 0 837 0 0 2 0
Kayıplar 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Haber **BiZiM MaHaLLe WoW halkınla birleşip,senin yönetimin altında yaşamak istiyor.
Savunan woyager , köyü: **BiZiM MaHaLLe WoW

buda bızıma rkadasın saldırı saatı:)

_AYYILDIZ__ Bu oyuncuya saldırı: BiZiM MaHaLLe WoW

Askerler 0 0 29328 0 0 0 0 1584 0 0
Ulaşım . 24:09:00 .saati 00:03:54 Saat

ve hala cıkıp biz durustuz dıyolar. pöööhh:))

marx-man07
16-03-2011, 14:49

Kusura bakmayın ama gercekten anlamkta güçlük cekiyorsunuz. ciqara hesabında eşsiz casus tılsımı vardır. 2. plan o nedenle bu hesaba aktarılmıstır. hesabın 20 köynde hazine 10 basılıdır. koruyamam gibi birşey söz konusu değil. saldırılarda hangisnde kahraman var acık ve net görünüyor. hesap kilitli olmasada kimse gelip o planları alamaz. wowlara gelnce bizim wow basma gibi bir derdimiz yok ciqaradan. öle olsa woyagerden aldıgımız wowın içini komple sıfırlamazdık. diger wowı almamızın sbebi ise woyagrein yaptıgı acemiliği yapmayıp gelen saldırılarda ++ daki wow köyünün reislenmesini önlemktir. bunuda gelen saldırıları keserek yaptık zaten. hesabın kilitlenmesi darkwillage isimli hesapla ciqara adlı hesabın aynı işyernden arkadaş olmaları ve aynı ıp üzerinden oynamalarıdır. multiye ve admine gerekli acıklamlar yapılmıstır. hesabımızın en kısa sürede acılmasını bizde istiyoruz. hatta herkes ciqara hesabı acılsın diye multiye mesaj atsın..bizimde işimize gelir...

dipnot; dahada bu konuda acıklama yapmıcam anlatmaktan dilimde tüy bitti...

DaLToN
16-03-2011, 14:55
wow da son durum nedir acaba???

Black_White
16-03-2011, 14:55
Lütfen pistden çocuklarınızı alınız...:)

woyager
16-03-2011, 14:56
Kusura bakmayın ama gercekten anlamkta güçlük cekiyorsunuz. ciqara hesabında eşsiz casus tılsımı vardır. 2. plan o nedenle bu hesaba aktarılmıstır. hesabın 20 köynde hazine 10 basılıdır. koruyamam gibi birşey söz konusu değil. saldırılarda hangisnde kahraman var acık ve net görünüyor. hesap kilitli olmasada kimse gelip o planları alamaz. wowlara gelnce bizim wow basma gibi bir derdimiz yok ciqaradan. öle olsa woyagerden aldıgımız wowın içini komple sıfırlamazdık. diger wowı almamızın sbebi ise woyagrein yaptıgı acemiliği yapmayıp gelen saldırılarda ++ daki wow köyünün reislenmesini önlemktir. bunuda gelen saldırıları keserek yaptık zaten. hesabın kilitlenmesi darkwillage isimli hesapla ciqara adlı hesabın aynı işyernden arkadaş olmaları ve aynı ıp üzerinden oynamalarıdır. multiye ve admine gerekli acıklamlar yapılmıstır. hesabımızın en kısa sürede acılmasını bizde istiyoruz. hatta herkes ciqara hesabı acılsın diye multiye mesaj atsın..bizimde işimize gelir...

dipnot; dahada bu konuda acıklama yapmıcam anlatmaktan dilimde tüy bitti...

özelden bana yalvarıs mesajların da kopyalımmı bıraya??ve hala kalkmıs masum rolune bürünmüşsun..

yahu yalan sızde sanat olmus hakkını verıyorsunuz:))dıyorumkı wow alınmadan önce hesap kıtlı bunu herkes de gordu

wow alındı benım arkadasıms aldırı cıktı carsaf gıbı yayınladım.. sonra gene kıtlendı:))

hayırdır dukkanmı acıp kapatıyorsunuz:))

by ati
16-03-2011, 14:56
[sıze=2]lütfen pistden çocuklarınızı alınız...:)

[/sıze]

:d:dhahahhaha

marx-man07
16-03-2011, 14:57
Diğer bir mesajım woyagere. rapor yayınlama konusunda yanlıs biliyorsun. evet sen wow sahibi oldugun için raporları paylasırsın ama geri dönen asker varsa hesap sahibinden izin almadan raporları paylaşamazsın. ben sana paylaşmamn konusunda ricada bulundum ama sen rica nedir bilmezsin. istediğin herkese verebilirsin raporu sorun değil. gelmek isteyen buyursun gelsin zaten. ayrıca burda wowımda def yoktu gibisinden konusmana gerek yok wow köyünü aldıgmzda köye 270 destek giriyordu halada geliyor cok ugrasmıssın def toplamak için ama malesef olmamıs. wowa bakmıyor olsan 1 tane destek gelmezdi... herkese iyi forumlar...

yildizimsinsen
16-03-2011, 14:59

arkadaş(!) hem avukat hem savcı olmuş hem de hakimlik yaparak hüküm vermeye çalışıyor.. neden?

marx-man07
16-03-2011, 14:59
özelden bana yalvarıs mesajların da kopyalımmı bıraya??ve hala kalkmıs masum rolune bürünmüşsun..

yahu yalan sızde sanat olmus hakkını verıyorsunuz:))dıyorumkı wow alınmadan önce hesap kıtlı bunu herkes de gordu

wow alındı benım arkadasıms aldırı cıktı carsaf gıbı yayınladım.. sonra gene kıtlendı:))

hayırdır dukkanmı acıp kapatıyorsunuz:))

özelden sna 2 mesaj attım bunlar yalvarma değil ricadır istersen buyur yayınla... daha önce efsane birliği bana özelden mesaj attı raporları kaldırırmısınz dedi bnde saygı duydum tabiki dedm kaldırdım. bunu ben yapabilirim ama sen yapamazsın... raporarda geri dönen asker varsa yayınlamk yasaktır. hepsi öldüyse buyur yayınla kimse itiraz etmez zaten...

woyager
16-03-2011, 15:00

kanka hangi insan kişikiğe sıgar dermısın.. wow alıp aynı ısım adı altındakı bırlıgın ally gecıyor defansları cekın 1 gün sınra unneven wow destek tahıl atın bizim wow burası dıye..ve utanmadan buraya cıkıp wow alınan yıkılan buraya cıkıyor diye pişmişkelle gibi sırıtip yazıyor.. demek ki karakter mesele:)

by ati
16-03-2011, 15:01
Kardeşim koruyamıyorsan wowu almıcaksın koruyamıyorsan planı köyde tutmucaksın yok şöle olmuş yok böle olmuş geçin bu işleri...

HIRT WOW KİLİTLENDİ ACABA BUNUDAMI HZZ YAPTI:D:D:D

Fake atacaktım kitlenmiş :))

Eyup-Can
16-03-2011, 15:02
Edit.................

woyager
16-03-2011, 15:03
özelden sna 2 mesaj attım bunlar yalvarma değil ricadır istersen buyur yayınla... daha önce efsane birliği bana özelden mesaj attı raporları kaldırırmısınz dedi bnde saygı duydum tabiki dedm kaldırdım. bunu ben yapabilirim ama sen yapamazsın... raporarda geri dönen asker varsa yayınlamk yasaktır. hepsi öldüyse buyur yayınla kimse itiraz etmez zaten...

haklısın yalvarişindan bile kahramanlık cıkarmaya calıs sen:)
bana sunun cevabını verırmısın..

wow alınmadan cigara hesap kıtlı wow alındı hesap acık.. sonra saldırı artmaya baslayınca hesap yenıden kıtlendı:))dedıgım gibi dukkanmı acıp kapatıyorsunuz..

bu benım sıze camur atmak ıcınd eıl valay da yazdı okuduna emınım:)

woyager
16-03-2011, 15:05
söz erkek adam agzından cıkar tutamıyacaksan vermıyeceksın.

anlayan anladı:)

marx-man07
16-03-2011, 15:06
haklısın yalvarişindan bile kahramanlık cıkarmaya calıs sen:)
bana sunun cevabını verırmısın..

wow alınmadan cigara hesap kıtlı wow alındı hesap acık.. sonra saldırı artmaya baslayınca hesap yenıden kıtlendı:))dedıgım gibi dukkanmı acıp kapatıyorsunuz..

bu benım sıze camur atmak ıcınd eıl valay da yazdı okuduna emınım:)

hesabın acılıp kapanması söz konusu degil. hesap 1.00 gibi kapandı bi dahada acılmadı. acılıp kapandıgını nasıl uydurdunz onuda anlamış değilim

by ati
16-03-2011, 15:10
Söz adam olana verilir

anlayan anladı anlamayan zaten senin yandaşlarındır:D

Nafri Çneg
16-03-2011, 15:12
Acıkcası 2006 dan berı trx te oynuyorum. Her zaman ıyı bırlıklerde bulunan az cok oyunu bılen bı oyuncu olarak hıc program kullanmadım. Beyond serbestken bıle kurmuslugum yoktur. Ama hep oyunu hedefledıgım yerlerde bıtırmeyı basardım. 24 saat onlıne olma ısıne gelınce tek basına hesaba bakarsan tabıkı mumkun degıl ama bellı bı sevıyeye gelmıs bırlıklerde bır hesaba tek kısının baktıgı nadırdır. Genellıkle hesaba en az 3 4kısı bırden nobetlese bakarak hesabın 24 saat aktıf olmasını saglarlar(Sakın burdan program kullanan yoktur gıbısınden anlam cıkmasın ıllakı kullananlar vardır ve olacaktır Ona sozum yok )

bu oyunda hzz ve ra birliğindeki oyuncular sadece; [U][SIZE="2"]program kullanır,multi oynar,forumu kışkırtır,her türlü terbiyesizliği yapar...[/I]
başka herkes çok temiz oyunculardır. hele melon ne adammış yaw:p geçen kış tokmakçıydı şimdi hem multi hem programcı,e buna diğer hzz ve ra üyeleride dahil tabiki.benmi? ben çok dürüstüm yaww.bakmayın ra lı olduğuma:p:o

azka
16-03-2011, 15:13
Kardeşim koruyamıyorsan wowu almıcaksın koruyamıyorsan planı köyde tutmucaksın yok şöle olmuş yok böle olmuş geçin bu işleri...

Akşam şöyle bir baktımda testere birliğinde benim görebildiğim 10 kadar hesap kilitlenmiş .bunların içinde dürüstlük üzerine mangalda kül bırakmayan gelincik hesabı da vardı . şimdi de wow hesabı kilitlenmiş. sanırım bu kilitlenmeler herşeyi anlatıyor:)

nnnturk
16-03-2011, 15:14

WoW bu gidişle kurulmaz
heryer kilit yAZ SENDE Bİ MSJ KİLİTLE BENİ
GÖNDER (MULTİHUNTERE) senide kilitlesin

trabzonsporlu
16-03-2011, 15:16
şşşşŞŞŞŞşşş tartışmaya gerek yoq arkadaşlar sonuçta bir oyun çokta artislenip 2-3 hesap birden yönetenleri gördüq..

nnnturk
16-03-2011, 15:18
Akşam şöyle bir baktımda testere birliğinde benim görebildiğim 10 kadar hesap kilitlenmiş .bunların içinde dürüstlük üzerine mangalda kül bırakmayan gelincik hesabı da vardı . şimdi de wow hesabı kilitlenmiş. sanırım bu kilitlenmeler herşeyi anlatıyor:)

Yıkmayı beceremediniz günde 1000 msj yazıyorsunuz MULTİHUNTRE testere birlikleri için
nasıl bir bir engeleriz diye masa başında kazanma çalışmalrınız başka birşey değil

by ati
16-03-2011, 15:18
WoW bu gidişle kurulmaz
heryer kilit yAZ SENDE Bİ MSJ KİLİTLE BENİ
GÖNDER (MULTİHUNTERE) senide kilitlesin

İlk sana cvp verim zaten hesabın kitliydi demek bugun açılmış msj yazdıgına göre

premium
16-03-2011, 15:19
hesabın acılıp kapanması söz konusu degil. hesap 1.00 gibi kapandı bi dahada acılmadı. acılıp kapandıgını nasıl uydurdunz onuda anlamış değilim

yahu hamit bırak çoluk çocukla uğraşmayı. ( kendisinin kaç yaşında olduğu beni zerre ilgilendirmiyor. beyin yaşının ne olduğu ortada )
ne hali varsa görsün. çığırtkanlık yapsın durmadan o. bırak boşver. kaale almaya değmez.
istiyen istediğine ,inanır. herkez neyin ne olduğunu biliyor. bunun gibi ne dediği beli olmayanların söylemesiyle cigara multici oluyorsa bırak olsun umurumuzda bile değil.
adam olan laftan anlar. olmadığını zaten kanıtladığına göre değmez muhattap olmaya.
daha vatandaş hesabın ne zaman neden kilitlendiğini bile bilmeden atıp tutuyor bunamı laf yetiştiricem diye uğraşıyorsun.

her kim neye inanıyorsa inansın. biz olan biteni açıkça yazdık. bundan sonrada bu konu hakkında hiç bir cevap yazılmıyacaktır. onca iftiraya yalana karşı bir daha yazı yazılmıyacaktır bu konu ile alakalı.

süleyman

by ati
16-03-2011, 15:19

Var var 15 köy kilitliydi sanırım 3 köyleri açılmış tabi köy actırmak için silinen köyler hariç

sis
16-03-2011, 15:20
Ben varım 24 saat hesabım online prg falan anlamayız sadece 3 kişi hesabın devamlı online olmasına yeterli nie bu kadar abartınız anlamadım bide wowunuz önde gidiyor güzel yıkımlar yapıyorsunuz bianda ne oldu foruma böle yazılar yazmaya başladınız.......
atila bey biz sadece kendi birliklerimizle ilgileniyoruz ve kendi wowumuzla ilgileniyoruz bu benim görüşüm 24 saat bilgisayarın açık olması köyün başında birisinin beklediği anlamı taşımaz ben kendi görüşümü söyledim burdada şu şöyle yapmış bu böyle yapıyor demedim bizde hesaba iki kişi bakıyoruz birisini iyi tanırsınız istanbul mustafayı eski ae den siz bakıyorsanız bakıyorsunuzdur ben sadece inanmıyorum dedim

nnnturk
16-03-2011, 15:21
İlk sana cvp verim zaten hesabın kitliydi demek bugun açılmış msj yazdıgına göre

İyi takipçimişsin kilitli olduğumu bildiğine göre

orkan_my
16-03-2011, 15:21
Var var 15 köy kilitliydi sanırım 3 köyleri açılmış tabi köy actırmak için silinen köyler hariç

her seyin tek suçlusu atidir. :))

trabzonsporlu
16-03-2011, 15:22
:D unuven de hırt gibi olucak sanrım baksanıza :))

Köyler: İsim Nüfus Koordinatlar * RA PLAN * (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=207949&c=0f) 846 (89
|
141)
* RA * (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=167902&c=1e) 683 (92
|
191)
* RA MERKEZ * (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=195140&c=96) (Merkez) 637 (96
|
157)
** RA & HZZ WW ** (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3) 557 (78
|
293)
..... (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=195138&c=2c) 193 (94
|
157)
..... (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=194338&c=68) 153 (95
|
158)
..... (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=193537&c=d0) 130 (95
|
159)
..... (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=195940&c=69) 97 (95
|
156)
..... (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=203947&c=7f) 60 (92
|
146)
.... (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=195139&c=41) 15 (95
|
157)
..... (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=192735&c=bc) 6 (94
|
160)

by ati
16-03-2011, 15:23
Yıkmayı beceremediniz günde 1000 msj yazıyorsunuz MULTİHUNTRE testere birlikleri için
nasıl bir bir engeleriz diye masa başında kazanma çalışmalrınız başka birşey değil

Kardeş ben polemige senle girmeyim ne dersin seni tanımam etmem hesabının kitli oldugunu biliyorum onun hariçinde seni tanımam........

AMA ŞUNU KELİMENE CVP VERİM MASA BAŞINDA KAZANMAYA ÇALIŞANLAR......
BENİ FORUMDA REZİL ETMEYE ÇALIŞANLAR BİRLİKLERİ BİRBİRİNE SOKMAYA ÇALIŞANLAR KİTLENEN KÖYLERİN NEDEN KİTLENDİGİ HADİ FORUMA GİRELİM HERKEZİ HZZ KIŞKIRTALIM DİEN MSJLAR NELER NELER HEPSİ BENDE VAR KARDEŞ BENLE SENDE POLAMİGE GİRME BENİM ASIL İSTEDİGİM KİŞİ FORUMA GELMİYOR ONU BEKLİYORUM AMA VAKTİ GELDİGİNDE BURDA KENDİM YAYINLICAM O ZAMAN HERKEZ SİZİN İÇ YÜZÜNÜZÜDE GÖRECEK BU KADAR NET KONUŞUYOM.......

ZOMBİNE

bnbn
16-03-2011, 15:28
Arkadaşlar,

wow hesabımız kitlendi gerekçeside şifreli girişlerin olmasıdır...Mh nin bu kararına itirazı olan yok..

Her wow sürecinde yaşanan olağan şeylerdir..Abartıp büyütmeye bundan aklınca kendisine pay çıkarıp şaklabanlık yapmaya gerek yok..

Kendisine saygısı olmayan kişilerin başkalarına da saygısı olmadığı gibi emeklerinede saygıları olmaz...

Birlik arkadaşlarımdan ricam bu konu ile ilgili travian yönetimini eleştirmenin anlamı yok, en önemliside forumda takılmaktan başka işi olmayan vede burda elini avucunu ovup ortamı germek isteyen tiplere paye vermemeniz..

EMEĞE SAYGI

emreberger
16-03-2011, 15:29
SEN ÖNCE OYUNU OYNAMAYI ÖĞREN ati ACİZLİĞİNİ BELLİ ETME

Black_White
16-03-2011, 15:29
Çocuklarınızı pistden çekmenizi rica etmiştik.

Takı törenine başlıyoruz:)

Bu gizlibahçe gül den.

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/15/12225.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Buda O Bir Marka dan.

http://img29.imageshack.us/img29/9094/atayurt.png

http://img98.imageshack.us/img98/2733/marxi.png

http://img703.imageshack.us/img703/7761/ciqara.png

Tekar Tebrikler...

azka
16-03-2011, 15:30

şahsen ben hiç şikayet etmedim ama şikayet eden arkadaşlarımızda olmuştur bu da doğaldır . şikayet eden suçlu değil kilitlenen suçludur arkadaşım . bu oyunun kurallarını adamlar süs olsun diye yazmamış.:)

by ati
16-03-2011, 15:33
atila bey biz sadece kendi birliklerimizle ilgileniyoruz ve kendi wowumuzla ilgileniyoruz bu benim görüşüm 24 saat bilgisayarın açık olması köyün başında birisinin beklediği anlamı taşımaz ben kendi görüşümü söyledim burdada şu şöyle yapmış bu böyle yapıyor demedim bizde hesaba iki kişi bakıyoruz birisini iyi tanırsınız istanbul mustafayı eski ae den siz bakıyorsanız bakıyorsunuzdur ben sadece inanmıyorum dedim

Bende sana şöle cvp verim mustafaya saygım sonsuz onuda çok severim harbi dosttur........

EFSANE birligini kurması beni cok gururlandırdı bunuda herzaman sölemişimdir.....

Kendimden örnek verdim ben hesaba 3 kişi ile 24 saat bakıyorum dedim tabi temsılcılerde hariç......

Forumda kimin ne oldugu belli degil nasıl bugun herkezı HZZ ye düşman edenler var dikkatli olun herşey karşılıklıdır bugun onlara yarın size demek istedigim buydu........

eDü
16-03-2011, 15:34
ati kankama boşuna yüklenmeyin omu kilitletti sanki :)

KANKA SEN ALDIRMA BUNLARA BUNLAR HEM KENDİLERİ KİLİTLETTİRİYOR WOWU DAHA FAZLA

ZARAR GÖRMESİNLER DİYE HEMDE SENİN ÜZERİNE ATIYORLAR :D

by ati
16-03-2011, 15:36

hahahah suçlusu ben oluyom arkadaş:D

trabzonsporlu
16-03-2011, 15:37
:PP bu server 1ay daha uzadı baksanıza plaları kaptırn kaptırana az kaldı kesgin inde planını alır hzz program ile :D

marx-man07
16-03-2011, 15:37
http://img29.imageshack.us/img29/8253/wowlar.png

banlanan woyager arkadasımıza burdan selamlarımı gönderiyorum. raporları silen mod a teşekkürler.

fuhas
16-03-2011, 15:39

Hikayeler hikayeler.
WOW reisler ve plan alırlar tesadüfün böylesi o hesaplar kilit olur.Ati arkadaşım HIRTT wow da kapandı ve sadece asker olan 2-3 hesap kilitlendi.Efsane birliğinde de aynı durum var.Hiç kimse hikaye okumasın 24 saat hesabım açık 3 kişi oynuyoz geçin bunları.80.000 nüfus basacaksın tmm bot kullanmayacaksın geçin bunları arkadaşlar.HZZ birliğine aslında şunu yapmak lazım tüm wowlar hesap silsin HZZ tek başına seviye basıp kendini tatmin etsin.Bu benim 5.oyunum ve binlerce altın ve emek verdim.Bir defa hesabım kapanmadı.Ama nedense bazı kesimler yıkılınca veya wow da geri kalınca hemen asker olan rakip hesaplar kapanıyor wow lar kilitleniyor.HZZ ye şunu sorarım wow için şifrelerini kimde topladılar.Bir hesaba 3-5 kişi girmiyormu tahıl için.Herkes yalanı ve hikayeyi bıraksın ve online durumuna baksın.300-400 kişi bunların hepsi tahıl atsa ne yazar.7-8 milyon saatlik tahıl isteyen wowun günlük ihtiyacı 150 milyondur.300-400 hesaptanmı çıkacak bu tahıl.WOW zamanı herkes şifre ile girer hesaplara tahılı atar bu aşikardır.
Burda ters olan sadece multi lerin taraf tutmasıdır,bunuda bazen gayet güzel yaparlar.

Eyup-Can
16-03-2011, 15:39
10 kişilik bir dağcı ekip 2 saatlik bir tırmanışa geçmişler.. BU ekibin en arkasında 1 kekeme varmış. Tırmanış sırasında en öndeki ekip başlarına seslenmiş kekeme şşiişş Billaderr .. çça çççıh çah Ekip başı seslenir zorlama kendini yukarı çıkınca söylersin..

Kekeme durmaz yine söylenir ççaa çıı çh

Tırmanırlar Yukarda EKip başı kekemeye döner ne var ne diceksin..

Kekeme der ( çççaaddırları unuttuk bilader :)

Ekip başı bunu duyunca Tüüühh sana diye kızarak bir güzel dayak atarlar bu kekemeye..

Neyse inmeye başlamışlar bu ekip çadırlar için.. Kekeme yine başlamış şiiişşş Bilader.. şşş şşaaa

Yİne dayak istiyor canın sanırım sus aşağı inelim ne diceksen dersin..

Kekeme durmaz yine başlar şşş şiiiiişşş

Neyse inmişler aşağı ne oldu ne var yine..

Kekeme cevap verir : şşşşşaka yaptım Walla.. :)

orkan_my
16-03-2011, 15:40

o yaptı tabi serhat abi ben mi yaptım sanki:))))))))))))

nnnturk
16-03-2011, 15:43
Kardeş ben polemige senle girmeyim ne dersin seni tanımam etmem hesabının kitli oldugunu biliyorum onun hariçinde seni tanımam........

AMA ŞUNU KELİMENE CVP VERİM MASA BAŞINDA KAZANMAYA ÇALIŞANLAR......
BENİ FORUMDA REZİL ETMEYE ÇALIŞANLAR BİRLİKLERİ BİRBİRİNE SOKMAYA ÇALIŞANLAR KİTLENEN KÖYLERİN NEDEN KİTLENDİGİ HADİ FORUMA GİRELİM HERKEZİ HZZ KIŞKIRTALIM DİEN MSJLAR NELER NELER HEPSİ BENDE VAR KARDEŞ BENLE SENDE POLAMİGE GİRME BENİM ASIL İSTEDİGİM KİŞİ FORUMA GELMİYOR ONU BEKLİYORUM AMA VAKTİ GELDİGİNDE BURDA KENDİM YAYINLICAM O ZAMAN HERKEZ SİZİN İÇ YÜZÜNÜZÜDE GÖRECEK BU KADAR NET KONUŞUYOM.......

ZOMBİNE

bEN Forum pek takılmam tanımaya bilirsin ama oyun içersinde dönen bir çok dolaplardan haberdarım oyun sonunda Belgeler konuşulacağını bilseydim bende toplardam paparazi haberleri
çok geçti elimi Burda konuşulması gereken bunlar olmamalıydı

TVM
16-03-2011, 15:45
Hikayeler hikayeler.
WOW reisler ve plan alırlar tesadüfün böylesi............

harika bir yorum.....

by ati
16-03-2011, 15:46
bEN Forum pek takılmam tanımaya bilirsin ama oyun içersinde dönen bir çok dolaplardan haberdarım oyun sonunda Belgeler konuşulacağını bilseydim bende toplardam paparazi haberleri
çok geçti elimi Burda konuşulması gereken bunlar olmamalıydı

Ben sizi tanımıyorum size lafım yok benim kelimelerim zaten gidecegi yere gider.......

nnnturk
16-03-2011, 15:47

Hırt Wow daha sıfırlandığını görmedim yan köy sıfırlayıcıları

sis
16-03-2011, 15:48
Bende sana şöle cvp verim mustafaya saygım sonsuz onuda çok severim harbi dosttur........

EFSANE birligini kurması beni cok gururlandırdı bunuda herzaman sölemişimdir.....

Kendimden örnek verdim ben hesaba 3 kişi ile 24 saat bakıyorum dedim tabi temsılcılerde hariç......

Forumda kimin ne oldugu belli degil nasıl bugun herkezı HZZ ye düşman edenler var dikkatli olun herşey karşılıklıdır bugun onlara yarın size demek istedigim buydu........
öneriniz için teşekkürler

by ati
16-03-2011, 15:50
hikayeler hikayeler.
Wow reisler ve plan alırlar tesadüfün böylesi o hesaplar kilit olur.ati arkadaşım hırtt wow da kapandı ve sadece asker olan 2-3 hesap kilitlendi.efsane birliğinde de aynı durum var.hiç kimse hikaye okumasın 24 saat hesabım açık 3 kişi oynuyoz geçin bunları.80.000 nüfus basacaksın tmm bot kullanmayacaksın geçin bunları arkadaşlar.hzz birliğine aslında şunu yapmak lazım tüm wowlar hesap silsin hzz tek başına seviye basıp kendini tatmin etsin.bu benim 5.oyunum ve binlerce altın ve emek verdim.bir defa hesabım kapanmadı.ama nedense bazı kesimler yıkılınca veya wow da geri kalınca hemen asker olan rakip hesaplar kapanıyor wow lar kilitleniyor.hzz ye şunu sorarım wow için şifrelerini kimde topladılar.bir hesaba 3-5 kişi girmiyormu tahıl için.herkes yalanı ve hikayeyi bıraksın ve online durumuna baksın.300-400 kişi bunların hepsi tahıl atsa ne yazar.7-8 milyon saatlik tahıl isteyen wowun günlük ihtiyacı 150 milyondur.300-400 hesaptanmı çıkacak bu tahıl.wow zamanı herkes şifre ile girer hesaplara tahılı atar bu aşikardır.
Burda ters olan sadece multi lerin taraf tutmasıdır,bunuda bazen gayet güzel yaparlar.

o zaman arkadaşım kendi birligini örnek ver en güzeli en temizi araya şunu sokma hırt danda hesabı kitlenenler oldu kelimesi yanlış kelime sen onların başka hesaplara şifreli girdigini biliyonmu herkezden şifre istedigini biliyonmu eee böle olursa tabi kilitlenir normal bişey size bu olmayıp sebepsiz kitlendiyseniz burda bunu söleyin ama xxxx birlikleri katmayın

DaLToN
16-03-2011, 15:50
Arkadaşlarım biri wow un son durumunumu koyabilimi bu dünden bugune 3. kez köyleyişim lütfen biriniz ctrl +c ctrl +v yapacak kadar üşengeç olmasın lütfen!!!.

karun
16-03-2011, 15:52
Balonlara_bebe Bence tam yorum yapma zamanın geldı haha bu gunun ustune super gıder bı balonlara_bebe yazısı :)

Bu arada Plan calma operasyonu yapan arkadasımızı ve 3. wowumuzu reısleyen cenk abı ve hamıt basta olmak uzere tum arkadaslarımızı kutlarım..

Hırt Wow daha sıfırlandığını görmedim yan köy sıfırlayıcıları

ama plan gitti atta oldu hala bunu idrak edemediniz gitti

balonlara_bebe

trabzonsporlu
Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. KESGİN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=167737&c=b8) *EFSANE BİRLİKLERİ* WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965) 82 - 2. joker-as (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=472270&c=44) C@N&S.S.-K&N-ASYACAN C@NSSK&N (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14668) 71 - 3. Katliam08 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=309576&c=13) [CIzZz] WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965) 70 - 4. tuatone (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b) İNADINA DOSTLAR DOSTLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964) 67 - 5. HırT (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=383244&c=4f) [HIRT][TIRT] WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965) 64 - 6. DOĞAN77 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=441221&c=68) *** RESİTAL *** RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942) 49 - 7. HOYHOY (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=532913&c=9f) K@NKAL@R & RESİTAL-™ RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942) 49 - 8. uNeVeN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3) RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218) 30 http://speed.travian.com.tr/img/x.gif 9. DARK MANİA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=295893&c=49) -SON+ WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965) 10 http://speed.travian.com.tr/img/x.gif 10. saho (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=241683&c=1f) ®esital RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942) 9 http://speed.travian.com.tr/img/x.gif 11. Shekill (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=346511&c=c4) ®-RESİTAL-WOW-® RSTLÖZL (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=80) 0 - 12. CıqArA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=213996&c=f7) ***D.H.S*** RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218) 0 - 13. CıqArA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=261567&c=38) **F 46LIKLAR** RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218) 0 -

TVM
Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. KESGİN *EFSANE BİRLİKLERİ* WOWTİME 82 -
2. joker-as C@N&S.S.-K&N-ASYACAN C@NSSK&N 71 -
3. Katliam08 [CIzZz] WOWTİME 70 -
4. tuatone İNADINA DOSTLAR DOSTLAR 67 -
5. HırT [HIRT][TIRT] WOWTİME 64 -
6. DOĞAN77 *** RESİTAL *** RSTL~WoW 49 -
7. HOYHOY K@NKAL@R & RESİTAL-™ RSTL~WoW 49 -
8. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 30
9. DARK MANİA -SON+ WOWTİME 10
10. saho ®esital RSTL~WoW 9
11. Shekill ®-RESİTAL-WOW-® RSTLÖZL 0 -
12. CıqArA ***D.H.S*** RA&H Z Z 0 -
13. CıqArA **F 46LIKLAR** RA&H Z Z 0 -

yildizimsinsen
16-03-2011, 15:54
http://img29.imageshack.us/img29/8253/wowlar.png

banlanan woyager arkadasımıza burdan selamlarımı gönderiyorum. raporları silen mod a teşekkürler.

yıldızımsınsen bunu beğendi :)
wowda son durumda yaratıcılıktaki son nokta.. helallll :D

valay
16-03-2011, 15:55
arkadaş(!) hem avukat hem savcı olmuş hem de hakimlik yaparak hüküm vermeye çalışıyor.. neden?

Arkadaşım ortamı germemek için çaba gösteriyoruz ama senin gibi birileri çıkıp en masum mesaja bile bi kulp buluyor ayıtır ya nedemeşim orda sen ona bak tabi ki sormak öğrenmek benim hakkım herkes gibi bende bu oyunu oynuyor emek veriyorsam beni ilgilendiren herşeyi soruştururum yalnız yanıldığın bişey var ben kimsenin avukatlığını yapmıyorum ve hüküm de vermedim mesajı okuyup tekrar anlamaya çalışmanı tavsiye ediyorum...

st_anger
16-03-2011, 15:55
bu ne sacmalıktır anlamıs degılım . .. biliyorum BAZı kişiler yine anlamıycak aslında ama yazmadan edemedım . . .

dunku plan calma ıslemı bırlıkle organıze yapılmıs bırsey degıldı uzun sure once konusulmustu dunde uygulandı . .

hamıt abiinin yanı o bir markanın operasyonundan haberim dahı yoktu sagolsun kendısı msj attı planı calmıssın tebrık ederım dıye o sırada konu acıldı su saatte su wow u reisliycez dedı hepssı bundan ıbaret . .

ama burdakı bazı ınsanlar kı onlar herzaman herseye muhalefet olanlar bunun bole olmadıgını söylemeye calısyorlar . . . size ilk agızdan söyluyorum planı calan benm vede wow reislenmesınden haberım felan yoktu tamamen tesaduftur . . .

Anlamak ısteyen anlar anlamayanlada zaaten muhattap olmaya gerek yok onların yeri bellı 0-6 yas cocuk parkı . . .

İm MortaL
16-03-2011, 15:57
hahahah suçlusu ben oluyom arkadaş:D

Atinin suçu ne :cool:

trabzonsporlu
16-03-2011, 15:57
herkez in demek istediği wowlar ayağınızı denk alın.. :D işler karışıyor millet birbirine dalıcak az kaldı :)

nnnturk
16-03-2011, 15:58
ama plan gitti atta oldu hala bunu idrak edemediniz gitti

balonlara_bebe

Nasıl gittiğini biz çok iyi biliyoruz ama siz bunu nasıl aldığınızı daha anlayamadınız
sadece ve sadece benim köylerimden 120k savunma geri çekildi askerlerinizin giriş saatin
hata benim tabiki şifreyi paylaşmakla planız hayırlı olsun :D

trabzonsporlu
16-03-2011, 15:59
güzligülbahçe gül kendine dikkat et ve bu mesajı tehdit olarak anla :D

*PEMBECİK*
16-03-2011, 15:59
Atinin suçu ne :cool:

:D:D travian oynaması olmasın sakın ::D:D ati abeyy sen neymişsin yaff

eDü
16-03-2011, 16:01
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/16/5651.jpg

WOWDA SON DURUM :)

İm MortaL
16-03-2011, 16:03

hahahahahhahahahahhahahaa

*PEMBECİK*

edü kkk bence yorumsuz ol sen :D

karun
Nasıl gittiğini biz çok iyi biliyoruz ama siz bunu nasıl aldığınızı daha anlayamadınız
sadece ve sadece benim köylerimden 120k savunma geri çekildi askerlerinizin giriş saatin
hata benim tabiki şifreyi paylaşmakla planız hayırlı olsun :D
yapacak bi şey yok bu mazaret değil ki millet wow wuruyor bizde wow bitiriyoruz

balonlara_bebe

trabzonsporlu
16-03-2011, 16:04
hala saçma sapan dizilerle mi uğraşıyonuz ?

karun
16-03-2011, 16:05
hahahahahhahahahahhahahaa

hay sen çok yaşa :D

orkan_my
16-03-2011, 16:05
yapacak bi şey yok bu mazaret değil ki millet wow wuruyor bizde wow bitiriyoruz

balonlara_bebe

sen wow mow bitiremen:)

karun
16-03-2011, 16:07
sen wow mow bitiremen:)

hayırlısı la orhanım ver coşkuyu hadeee :)

st_anger
16-03-2011, 16:10
güzligülbahçe gül kendine dikkat et ve bu mesajı tehdit olarak anla :D

oyuncu adını ver bnde butun dıkaktımı sana vereyım ve sanırım sende bunu bır tehtıt olarak algılayabılırsın :D :D :D

by ati
16-03-2011, 16:11

hahahhahahahhahahha

fchearts
16-03-2011, 16:11
konuda bahar temizliği yapılmış ... oraya buraya sürekli çamur atan kurallara uymayanlar cezalandırıldı.. umarım ip banlanmıştır

yildizimsinsen
16-03-2011, 16:13

yaratıcılık devam ediyor.. hadi hayırlısı bakalım.. gülmekten öldüm :D:D

no mercy
16-03-2011, 16:14

Hapı Attık Patladık Fatmagule Rastladık
Fatmagulun Sucu yok bız onu Bihter sandık

:D:D

Climax
16-03-2011, 16:19

oyun bilginiz bu kadar o tılsımları bu server da koruyabilecek en iyi hesap O !! hazineyi açıp bir daha bakın anlarsanız anlarsınız...

anlamayana da zaten diyebilecek birşey yok :) oyun cahili der geçeriz...

tılsımlar HZZ birliğinin 2000 köyünün ortasında bir allahın kulu gelip alamaz onu o hesap açık olsa :cool:

wow köyleri de keyfi alınan savunmasız köyler kaptırılsa ne olur ? içerisini bile yıktık ... cıqara da kalsa ne olur...

Dipçik: komiksiniz forumun artıkları, acıyorum artık komik yorumlarınızı gördükçe sizlere...

trabzonsporlu
16-03-2011, 16:20
oyuncu adını ver bnde butun dıkaktımı sana vereyım ve sanırım sende bunu bır tehtıt olarak algılayabılırsın :D :D :D

:D o zaman verim xxxx :D nasıl nasıl zaten az kaldı öğreneceksin :)

Climax
16-03-2011, 16:21
kardesım wow alındıktan sonra hesap acık idi alın size ispati
wow alım saatıne bakın bırde bızım arkadasın saldırı saatıne bakın kapalı hesapa cıldı yenıden kıtlendı..

.B.A.T bu köye saldırıyor: **BiZiM MaHaLLe WoW
Varış zamanı: tarih: dün saat 23:49:41 Saat
Saldıran CıqArA , köyü: .B.A.T

Askerler 524 0 0 0 0 837 0 0 2 0
Kayıplar 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Haber **BiZiM MaHaLLe WoW halkınla birleşip,senin yönetimin altında yaşamak istiyor.
Savunan woyager , köyü: **BiZiM MaHaLLe WoW

buda bızıma rkadasın saldırı saatı:)

_AYYILDIZ__ Bu oyuncuya saldırı: BiZiM MaHaLLe WoW

Askerler 0 0 29328 0 0 0 0 1584 0 0
Ulaşım . 24:09:00 .saati 00:03:54 Saat

ve hala cıkıp biz durustuz dıyolar. pöööhh:))

o kadar çıldırmışsın ki yazdıgının ne oldugunun farkında değilsin kendini komedi tv e döndürüyorsun...

senin arkadasın saldırısında reis mi var da köyü alacaksın ?? 2 bina yıksan ne değişir ? adamlar komple içerisini yıktılar...

üstünden geçildi savunmanın ve köyünün hala burda çençen, az utanma olur insan evladında !...

yoksa ?...

Melony
16-03-2011, 16:24

Ahahahaha müdür sen çok yaşa çooooooook :D

st_anger
16-03-2011, 16:25
:D o zaman verim xxxx :D nasıl nasıl zaten az kaldı öğreneceksin :)

işte bölesınız bı laf atarsınız sonra isim vermeye bıle korkarsınız . . . oyun oynuyoruz bu kadar korkmana gerek yok kı:d

en fazla yıkılırz bu degılmı:D yada en fazla yıkılırsın . . korkak olma bu kadar buyur gel koylerım orda hesabım orada

Bİlmiyorsa hesap ısmımızı al asagıda yazıor yok bakmayı bılmıyorsan al koskocaman yazıyorum . .

GİZLİBAHCE GÜL

bn bu kadar cesurum sende hıc cesaret yok mu da koyunun adını veremıyosun korkmana gerek yok kı bı galyalıda ne kadar saldırı askerı cıkabılirkı . . . bı nufuscu adamlarız:)

Road Runner
16-03-2011, 16:34

Haftalardır bu adamları terbiyesizlikle küfürbazlıkla suçluyorsunuz.
Sizin yapmaya çalıştığınız artık espirimi laf gönderme mi bilemiyorum ama terbiyesizlikten başka birşey değildir.
Unutmayınızki bu yapmaya çalıştığınız şey karşınızdakini küçültmez tam aksine sizi küçültür....( Şu son cümleyi açayım biraz yanlış anlaşımalara mal vermesin : Eğer karşınızdaki kişi size bu tip hakaretler küfürler laf atmalar vb. şeyleri yapıyorsa bu size sizin de ona karşı aynı tip şeyleri yapma hakkı doğurmaz.Çünkü ondan bir farkınız kalmaz...

Road Runner
16-03-2011, 16:40
10 kişilik bir dağcı ekip 2 saatlik bir tırmanışa geçmişler.. BU ekibin en arkasında 1 kekeme varmış. Tırmanış sırasında en öndeki ekip başlarına seslenmiş kekeme şşiişş Billaderr .. çça çççıh çah Ekip başı seslenir zorlama kendini yukarı çıkınca söylersin..

Kekeme durmaz yine söylenir ççaa çıı çh

Tırmanırlar Yukarda EKip başı kekemeye döner ne var ne diceksin..

Kekeme der ( çççaaddırları unuttuk bilader :)

Ekip başı bunu duyunca Tüüühh sana diye kızarak bir güzel dayak atarlar bu kekemeye..

Neyse inmeye başlamışlar bu ekip çadırlar için.. Kekeme yine başlamış şiiişşş Bilader.. şşş şşaaa

Yİne dayak istiyor canın sanırım sus aşağı inelim ne diceksen dersin..

Kekeme durmaz yine başlar şşş şiiiiişşş

Neyse inmişler aşağı ne oldu ne var yine..

Kekeme cevap verir : şşşşşaka yaptım Walla.. :)

Foruma uygun bir mesaj olmuş.Güzel bir paylaşım teşekkürler :)

by ati
16-03-2011, 16:42
........................

no mercy
16-03-2011, 16:42
Sizin yapmaya çalıştığınız artık espirimi laf gönderme mi bilemiyorum ama terbiyesizlikten başka birşey değildir.
Unutmayınızki bu yapmaya çalıştığınız şey karşınızdakini küçültmez tam aksine sizi küçültür....

Kusura bakma dostumda bu forumu bıraz fazla mı cıddıye alıyorsun? Sonucta burda herkes bellı bır saygı cercevesı ıcınde bırbırıne takılıyor bunlar forumun tuzu bıberı acıkcası bu yazısmalar olmasa ben oyunu bıle oynamam Tabı sınırı asıp kufur edenler hakeret edenler var onlar zaten modlar tarafından cezalandırılıyor. Bence bıraz relax ol olayları fazla cıddıye alma...

laynn
16-03-2011, 16:46
1. Sen hacı deıl %99buçuk gaddarman'sın...Ben hacı dıye bırını tanımam...Tanıdıgım baska bırısıdır.. : )

2. Oynadıgım her speed de Ilk 20 de , beraber oynadıgımız speed de ılk 3de , son speed de ıse vaktım olmadıgından ılk 100 oldugumu gayet ıyı bılırsın...

3. Program kullansam cıkıp acık acık ben kullanıyorum hadı sızde kullanın derım...

4. Karalamak kolay , sorun yok , bende KUNT KUNT dedıgın arkadaslarını karalamak ısteyeyım , ınan 5 dakıkada tonla sey yazabılırım...

5. Sız gıdın bız WOW kurcaz dedgıımızde , siz wow la ugrasırken ugrarım dedgını gayet ıyı hatırlıorum...

Hoşgeldın... : )

Dipçık : Son cumlene Gonulden Katılıyorum...:cool:

%1 lik ihtimali tutturdun dostum :D:D

preetboy
16-03-2011, 16:47
Unutmayınızki bu yapmaya çalıştığınız şey karşınızdakini küçültmez tam aksine sizi küçültür....
sonunda normal bir yaklaşım gelmiş.
tebrikler.

harmanım
16-03-2011, 16:47

biz güler geçerik gerisi bizi ilgilendirmez harika olmuş

yarası olan yara bantı kullansın

DİPÇİK: edü mizah anlayışı süper ailecek güldük gülüyoz hahahahahah

BaSCuDa
16-03-2011, 16:48

Her kişinin doğrusu kendinde kalsın kardeş bilmediğin mevzulara burnunu sokma bence millet kime laf sokuyosa o gelsin cevap versin ki küçülüp küçülmediğimize biz karar verelim sen seni ilgilendirmeyen konulara sadece yorumunu yap kimseye sürtünme Kİ adam sayalım...

Bakarsın Ağzından çıkan dikkate alınır.

laynn
16-03-2011, 16:48

Teşekkür ediyorum sizin gibi dürüstleri görünce yanlız olmadığımı anlıyorum :)

harmanım
16-03-2011, 16:49
ediiiiiitttttttttt

by ati
16-03-2011, 16:51
Road Runner

Ben msjımı sildim buna cvp vermeyin arkadaşlar SALLAYIN GİTSİN

laynn
16-03-2011, 16:53

Forumla alakalı bir durum değil herhangi bir WOW durumu da değil...

Açıkcası tüm bu tartısmalar WOW larda küçük hesapların askerlerinin daha çok olduğunu söylediğimde bn karsı cıktıktan sonra oldu... Bende madem karşı cıktınız dedim yardırdım gittim :D

Bunlar olan şeyler... Ama ilginçtir forumda muhabbeti geçmiyor...

Şu foruma takılan bazı arkadaşlarımızı bilgilendirmek bizim borcumuz...

Ama nedense bu işi yapanlar 3 maymunu oynuyorlar :)

Bakın size bir örnek daha ;

Hiç dikkat ettiniz mi alınan screen shotlarda sadece oyun açık olur genelde ;)

Nedense başka hiç bir şey hiç bir site açık olmaz ;) Program sekmeleri sağ alt taraftan gizlenir ;)

Program kapatılır ve kullanılan PLUS hesabı insanın gözüne sokulur ...

Hele oyundaki şu 100 saldırı 100 destek sayılarının paylaşılmasına ne demeli ;)

Ben yaptım ... Ve yapanlarıda biliyorum... Burada da söyledim he isterseniz direk isim de söylerim arkadaşlar .

ilk 100 dedim daha nasıl olsun ??

Dip not: Arada emek veren arkadaşlarımız kaza bela olabilir.. Onlar hariç

yildizimsinsen
16-03-2011, 16:55
Konuyu Toplam 25 Kullanıcı okuyor. (25 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir) yildizimsinsen (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=12861), by ati (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=31045), serbu (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=32815), st_anger (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=31103), no mercy (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=797), Mtcn (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=16567), TVM (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=15587), davidoff (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1201), preetboy (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=426), marx-man07 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=3019), Eshot (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=37210), Manchester Uni. (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=14955), efsane_52 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=16270), BaSCuDa (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=22222), Melony (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=102), Climax (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=40669), harmanım (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=11209), FeNeRBaHÇe 1907 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=26575), iscom (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=25036), kuvvetmira (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1068), Black_White (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=261), Horizon (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1674), durmusef (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=6434), laynn (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=43657), Road Runner (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=14276)

Road Runner
16-03-2011, 16:55
Bu yorumlarını HZZ laf söliyenler içinde kulanmanı dileriz nie direk bu yoruma takıldın sabahdan beri multıcılıkle sucluyorlar nie sessiz kalıyorsun......

SON OLARAKDA BİZİM YAPTIGIMIZ BİZİ BAGLAR BAŞKA KİMSEYI BAGLAMAZ YAZARIZ ÇİZERİZ GİDERİZ YIKARIZ ONLAR GELİR YIKILIRIZ.....

Küçülme konusuna gelince insanlar sorar adama bak kendi birligini savunmuyor başkasını savunuyor die hangimiz küçülen bırak bu burda edebiyat parcalamayı.....

H Z Z ye laf söyleyen kişilere karşı gerekli açıklamaları birlik arkadaşlarım yaptı ati arkadaşım.
Ben birliğimi gücüm yettikçe savunurum.Gerekli kişiler bunu çok iyi bilirler.

Öte yandan eğer bu yoruma testere üyelerinden biri yorum yapsaydı.Burda sizlerin vereceğiniz cevaplar her zamanki gibi olacaktı.Ama kim olduğu bilinen tarafsız bir oyuncunun yapacağı eleştiriye anca bu şekilde cevaap verebiliyorsunuz.

Doğrudur 46'lıklara bir sempatim vardır.Ama bu testerelere karşı bir antipatim olduğunu göstermez.
Eleştirilere açık olmanız başarınızı arttırır bunu unutmayınız...

BaSCuDa
16-03-2011, 17:00
H Z Z ye laf söyleyen kişilere karşı gerekli açıklamaları birlik arkadaşlarım yaptı ati arkadaşım.

Öte yandan eğer bu yoruma testere üyelerinden biri yorum yapsaydı.Burda sizlerin vereceğiniz cevaplar her zamanki gibi olacaktı.Ama kim olduğu bilinen tarafsız bir oyuncunun yapacağı eleştiriye anca bu şekilde cevaap verebiliyorsunuz.

Doğrudur 46'lıklara bir sempatim vardır.Ama bu testerelere karşı bir antipatim olduğunu göstermez.

Bizlerin de hzz ye karşı bi sempatimiz vardı ama senin tarafsız yorumunu okuyunca ne adam(olamayanlar) varmış dedik kardeş...

Herkese her yapılana cevabımız mevcuttur kimse eleştiriyorum diye bizleri küçültüp büyütemez

SEN önce ağzından çıkıp kelimelere döktüklerini oku öyle yorum yaz eleştiri ile hakareti karıştırma sonra Belki dikkate alırız 46'lıkları daha iyi tnımanı sağlarız.

yildizimsinsen
16-03-2011, 17:01
Forumla alakalı bir durum değil herhangi bir WOW durumu da değil...

Açıkcası tüm bu tartısmalar WOW larda küçük hesapların askerlerinin daha çok olduğunu söylediğimde bn karsı cıktıktan sonra oldu... Bende madem karşı cıktınız dedim yardırdım gittim :D

Bunlar olan şeyler... Ama ilginçtir forumda muhabbeti geçmiyor...

Şu foruma takılan bazı arkadaşlarımızı bilgilendirmek bizim borcumuz...

Ama nedense bu işi yapanlar 3 maymunu oynuyorlar :)

Bakın size bir örnek daha ;

Hiç dikkat ettiniz mi alınan screen shotlarda sadece oyun açık olur genelde ;)

Nedense başka hiç bir şey hiç bir site açık olmaz ;) Program sekmeleri sağ alt taraftan gizlenir ;)

Program kapatılır ve kullanılan PLUS hesabı insanın gözüne sokulur ...

Hele oyundaki şu 100 saldırı 100 destek sayılarının paylaşılmasına ne demeli ;)

Ben yaptım ... Ve yapanlarıda biliyorum... Burada da söyledim he isterseniz direk isim de söylerim arkadaşlar .

ilk 100 dedim daha nasıl olsun ??

Dip not: Arada emek veren arkadaşlarımız kaza bela olabilir.. Onlar hariç

bak arkadaş..
daha geçenlerde 2 hesap açık açık saldırılarını programla yapıyordu.. 5 raporu üst üste koyup gönderdim MH ye böyle birşey yok dedi bana.. bir daha oldu aynı yerde yine bana aynı cevabı verdi.. en sonunda bende salladım,gelen 5 tokmak için değmez dedim.. sonuçta o adama rakip değilim,ben maraton koşacakların rakibiyim orada dedim salladım geçtim olayı..
şimdi diyeceğim şudur: madem MH bile sallamıyorsa ben neden sallayayım,sen neden sallıyorsun.. senin bu işten karın nedir? bunu adminlere yazacaksın,sana onlar yardımcı olabilir.. yoksa biz forumcular bile sana yardım edemeyiz.. ki kendimize bile yardım edemiyoruz..

not: örnek verdiğim olay server 6 da yaşanmıştır..

Road Runner
16-03-2011, 17:04
Kusura bakma dostumda bu forumu bıraz fazla mı cıddıye alıyorsun? Sonucta burda herkes bellı bır saygı cercevesı ıcınde bırbırıne takılıyor bunlar forumun tuzu bıberı acıkcası bu yazısmalar olmasa ben oyunu bıle oynamam Tabı sınırı asıp kufur edenler hakeret edenler var onlar zaten modlar tarafından cezalandırılıyor. Bence bıraz relax ol olayları fazla cıddıye alma...

Burda çoğu kişi belli bir saygı çerçevesi içinde birbirine takılmıyor...

Öte yandan kusura bakıyorum söylediğine ben çok aşırı mesaj atan ve her türlü konuşmada yorumu olan biri değilim.O yüzden forumu fazla ciddiye almak gibi bir izlenim sende nasıl oluştu bilemiyorum.Ben sadece kişisel yorumumu yapıyorum.Teşekkür ederim düşündüğün için ama ben zaten rahatım...

by ati
16-03-2011, 17:13

Ben senle konuşmama birlikleri karıştırmadan cvp verim sen ve ben

Burda en cok forumda testereye laf söleyen birisi benim belki millet diordurki ya bu by_ati de cok abarttı haklılar ama benim hesabıma belirli kişilerden gelen küfürler benim hakkımda yazıp çizilenler beni yerin dibine sokmaya çalısanlar bu forumda nedense herkezın önünde süper rol yapıyorlar bakın ben zamanı gelince size burdan yeniden yazacam dicemki arkadaşım al buyur oku biz foruma yorum yaparken az bile yazmışız dicem ama sizden ricam bulundugunuz birlik konumuyla böle olaylara yorum yapmamanızdır olayın iç yüzünü bilmiyorsunuz şunada eminim egerki olayların iç yüzünü bilseydiniz burda o msjı yazmazdınız...........

Cvp yazıp uzatmıcakdım çünki sizi her verilen cvp burda farklı yerlere gider ki çogunun forumda köy ismini bilmiyoruz kimdir nedir necidir yazıyorlar kenara çekiliyorlar.......

son msjımdır......

Road Runner
16-03-2011, 17:17
Ben senle konuşmama birlikleri karıştırmadan cvp verim sen ve ben

Burda en cok forumda testereye laf söleyen birisi benim belki millet diordurki ya bu by_ati de cok abarttı haklılar ama benim hesabıma belirli kişilerden gelen küfürler benim hakkımda yazıp çizilenler beni yerin dibine sokmaya çalısanlar bu forumda nedense herkezın önünde süper rol yapıyorlar bakın ben zamanı gelince size burdan yeniden yazacam dicemki arkadaşım al buyur oku biz foruma yorum yaparken az bile yazmışız dicem ama sizden ricam bulundugunuz birlik konumuyla böle olaylara yorum yapmamanızdır olayın iç yüzünü bilmiyorsunuz şunada eminim egerki olayların iç yüzünü bilseydiniz burda o msjı yazmazdınız...........

Cvp yazıp uzatmıcakdım çünki sizi her verilen cvp burda farklı yerlere gider ki çogunun forumda köy ismini bilmiyoruz kimdir nedir necidir yazıyorlar kenara çekiliyorlar.......

son msjımdır......

Ati arkadaşım ilk mesajımda yanlış anlaşılmalara meal vermesin diye küçük bir not düştüm altına okursanız sevinirim..

Benimde bu konu hakkında son mesajımdır iyi oyunlar...

trabzonsporlu
16-03-2011, 17:21
işte bölesınız bı laf atarsınız sonra isim vermeye bıle korkarsınız . . . oyun oynuyoruz bu kadar korkmana gerek yok kı:d

en fazla yıkılırz bu degılmı:D yada en fazla yıkılırsın . . korkak olma bu kadar buyur gel koylerım orda hesabım orada

Bİlmiyorsa hesap ısmımızı al asagıda yazıor yok bakmayı bılmıyorsan al koskocaman yazıyorum . .

GİZLİBAHCE GÜL

bn bu kadar cesurum sende hıc cesaret yok mu da koyunun adını veremıyosun korkmana gerek yok kı bı galyalıda ne kadar saldırı askerı cıkabılirkı . . . bı nufuscu adamlarız:)

öğrenicen dedikmi rahat dur ! oradan artistlenme.. az kaldı öğrenicen köyümün ismini :))

cihat47
16-03-2011, 17:21
rapor ykmu byler

eDü
16-03-2011, 17:22
haftalardır bu adamları terbiyesizlikle küfürbazlıkla suçluyorsunuz.
sizin yapmaya çalıştığınız artık espirimi laf gönderme mi bilemiyorum ama terbiyesizlikten başka birşey değildir.
Unutmayınızki bu yapmaya çalıştığınız şey karşınızdakini küçültmez tam aksine sizi küçültür....( şu son cümleyi açayım biraz yanlış anlaşımalara mal vermesin : Eğer karşınızdaki kişi size bu tip hakaretler küfürler laf atmalar vb. şeyleri yapıyorsa bu size sizin de ona karşı aynı tip şeyleri yapma hakkı doğurmaz.çünkü ondan bir farkınız kalmaz...

iyi güzel hoşda sanane arkadaşım seni veya senin birliğini enterese

eden bişey varmı burada yok. bak renkli yazı ile belirttiğim yerde ne diyorsun

bilmiyorum diyorsun bilmediğin şeylere karışma ozaman hele seni ilgilendirmeyen

şeylere hiç karışma o bizlerin arasındaki birşey adamların wowları kilitlenmiş bende

küçük bi çalışma ile görsel olarak nie kilitlendiğini sordum terbiye veya ahlak dışı

bir durummu var bunda senin terbiyesizlik dediğin şeyi haftada 2 3 gün tv de dizi

olarak yayınlıyorlar öncelikle rtük e şikayetini bildir

Manchester Uni.
16-03-2011, 17:25
rapor ykmu byler

Yanlış yerdesin dost :D Burası Tartışma gidişatı :D

orkan_my
16-03-2011, 17:26
hayırlısı la orhanım ver coşkuyu hadeee :)

işim olmaz işin eğlencesindeyim ben duruşma stresini atam yeter birde su güzel muhabbet var wow kurmuşuk yıkmışık tırı vırı

by ati
16-03-2011, 17:27
işim olmaz işin eğlencesindeyim ben duruşma stresini atam yeter birde su güzel muhabbet var wow kurmuşuk yıkmışık tırı vırı

Bu oyunda en cok sana ihtiyaç var her birlige bi avukat lazım:D

orkan_my
16-03-2011, 17:31

vatan 46lıklar ve dostlarına he zaman yardımcı olur . ciddi ciddi avukat lazım oluyor dengesizin biri bi çok sevdiğim bir abinni kız kardeşine terbiyesizce seyler yazmıştı. şikayet dilekçesiin ben yazdım:D

bnbn
16-03-2011, 17:33

çogunun forumda köy ismini bilmiyoruz kimdir nedir necidir yazıyorlar kenara çekiliyorlar.......

...

Atilla senin arkandan iş çevirenler yada yazıp çizenler varsa ve elinde belge varsa bence sen çoktan atardın foruma beklemezdin bile...

Kaldı ki öyle birileri varsada neden bunu forumda sunuyorsun onu anlamış değilim....Olay testere 46 lıklar arasında ve kimse ne senin nede bizim burdaki tartışmalarımızı izlemek zorunda değil...Ben bizimkileri bu konuda susturdukça sen hala diretmeye devam ediyorsun...Kısacası bütünleştirici değil tamamen sorun çıkarma ve ortalığı germeye çalışıyorsun..

Oyunda başarılı bir opyuncusun buna lafımız yok ama burda yaptıklarından sonra tamamen başarına gölge düşürüyorsun...

HZZ birliğine gelince,senin tutumundan dolayı hzzdaki onlarca arkadaşıma burda slm vermekten çekinir oldum..Tek derdin Nasıl bir kin nefret ise artık bunun aynısını hzz oluşumunada aşılamaya çalışmak..

Kilitlenme olayına gelince,

savaş esnasında sizden 10 larca kişiyi doğal hakkımı kullanarak ben kilitlettirdim..Boş atıyordum mh ye dolu çıkıncada kimseyi karalamıyordum vede bunu sizin oyuncuların yaptığı gibi dürüstlük karakter olayına dökmüyordum..Ya soruyorum size en basitinden sizden biri bir arkadaşımız kitlendi diye nasıl olurda bunu arkadaşımızın karakteriyle bağdaştırabiliyor..Dönüp bir bakar en azından kendi birliğinden hiçmi kimse kitlenmedi?..Allah kimseden şuur ve mantığı eksik etmesin diyim..

Ayrıca forumda yazıp çizen ve nickini vermeyen testereli oyuncu yok..Yada senin merak ettiğin bir nick varsa sor bana ben sana söyleyeyim nickini... Burda oyun oynuyoruz ve sen bir öcü değilsin...

İyi oyunlar dilerim

karun
16-03-2011, 17:34
ula gel burda savunmaya ihtiyaç var laa

by ati
16-03-2011, 17:35
vatan 46lıklar ve dostlarına he zaman yardımcı olur . ciddi ciddi avukat lazım oluyor dengesizin biri bi çok sevdiğim bir abinni kız kardeşine terbiyesizce seyler yazmıştı. şikayet dilekçesiin ben yazdım:D

:D

Ben oyunun bu kısmını cok sevıyom hangı bırlık olursa olsun insanların birbirini tutması real hayata taşıması güzel bişey oto elektırıkci var motorcu var boyacı var sadece bana araba almak kaldı:D:D

zombine

Road Runner
16-03-2011, 17:36
iyi güzel hoşda sanane arkadaşım seni veya senin birliğini enterese

eden bişey varmı burada yok. bak renkli yazı ile belirttiğim yerde ne diyorsun

bilmiyorum diyorsun bilmediğin şeylere karışma ozaman hele seni ilgilendirmeyen

şeylere hiç karışma o bizlerin arasındaki birşey adamların wowları kilitlenmiş bende

küçük bi çalışma ile görsel olarak nie kilitlendiğini sordum terbiye veya ahlak dışı

bir durummu var bunda senin terbiyesizlik dediğin şeyi haftada 2 3 gün tv de dizi

olarak yayınlıyorlar öncelikle rtük e şikayetini bildir

Kusura bakma edü...
Ben buraya çıkıpta genele açık bir forumda mesajına alıntı yaptım.
Kusura bakma edü...
Türkiye'de insanların eleştiriye açık olmadığını bilmediğim için.
Kusura bakma edü...
Aranızdaki özel yazışmalara müdehale ettim.
Kusura bakma edü...
Ben yerimi bilemedim...

Size oyunda başarılar tekrardan kusura bakmayınız mesajınıza yorum yaptığım için.

eDü
16-03-2011, 17:42
kusura bakma edü...
Ben buraya çıkıpta genele açık bir forumda mesajına alıntı yaptım.
Kusura bakma edü...
Türkiye'de insanların eleştiriye açık olmadığını bilmediğim için.
Kusura bakma edü...
Aranızdaki özel yazışmalara müdehale ettim.
Kusura bakma edü...
Ben yerimi bilemedim...

Size oyunda başarılar tekrardan kusura bakmayınız mesajınıza yorum yaptığım için.

sende kusura bakma müdür sana karşı bi saygısızlık yaptıysak sadece espiriydi bu birlik başkanınız dahi bunu beğernirken bukadar insan beğenirken kalkıp sadece tepki göstermenizden dolayı bende böyle yazdım

not:türkiyede değilim eleştiriye acığım bekarım :)

bende size oyunda ve hayatınızda başarılar dilerim önemli olan yazışmakdı :)

orkan_my
16-03-2011, 17:47
:D

Ben oyunun bu kısmını cok sevıyom hangı bırlık olursa olsun insanların birbirini tutması real hayata taşıması güzel bişey oto elektırıkci var motorcu var boyacı var sadece bana araba almak kaldı:D:D

zombine

sözde değil özde birliğiz biz:D çıkar amacı yok tamamen duygusal. :d

karun
16-03-2011, 17:49
sözde değil özde birliğiz biz:D çıkar amacı yok tamamen duygusal. :d
sayın avukatım bir plan daha alabilirmiyim teşekkürler :D

balonlara_bebe

orkan_my
16-03-2011, 17:52
sayın avukatım bir plan daha alabilirmiyim teşekkürler :D

balonlara_bebe

bütün planlar senin ali abi :))) bana ne soruyon asker kaybetmeden plan tek adam sensizn su travianda

karun
16-03-2011, 17:54
bütün planlar senin ali abi :))) bana ne soruyon asker kaybetmeden plan tek adam sensizn su travianda

he valla orhanım öle denk geldi sağolsun vatan ve 46lıklar ailesi temiz köy bırakmışlar

balonlara_bebe

orkan_my
16-03-2011, 17:55
he valla orhanım öle denk geldi sağolsun vatan ve 46lıklar ailesi temiz köy bırakmışlar

balonlara_bebe

dayının köyden askeri yollayan arkadaş saati şarmasaydı nee yazacaktın acaba burda:DD

karun
16-03-2011, 17:56
dayının köyden askeri yollayan arkadaş saati şarmasaydı nee yazacaktın acaba burda:DD
nasip nasip diyecedim

nnnturk
16-03-2011, 17:56

balonlara_bebe

bİRDE CASUSLAR TEMİZLEMİŞ ONALARINDA HAKKI YENMESİN

karun
16-03-2011, 18:02

onu bilemeyiz gendi aralarında gözümnen görmem lazım gördüklerimi söyler yazarım

tara
16-03-2011, 18:06
sabırsızlıkla beklıyoruz

Black_White
16-03-2011, 18:08
edit........

orkan_my
16-03-2011, 18:11

sanmıyorum kardeş bu konuda çok konuşuldu çizildi . eğer dediğin gibi casusluk gibi bir olay olup savunma hırta gönderlip 4. saldırıdan önce cekecek bir zihniyet vatan birliğinde yok tanıdığım 46lık üyelerindede yok. eğer yollanıp çekilecek(hemde ordu çakabilecek) bir savunmayı kontrol edbilseydik bizim wowumuz 0 lanmazdı

cengizkhan
16-03-2011, 18:13
Bizlerin de hzz ye karşı bi sempatimiz vardı ama senin tarafsız yorumunu okuyunca ne adam(olamayanlar) varmış dedik kardeş...

Herkese her yapılana cevabımız mevcuttur kimse eleştiriyorum diye bizleri küçültüp büyütemez

SEN önce ağzından çıkıp kelimelere döktüklerini oku öyle yorum yaz eleştiri ile hakareti karıştırma sonra Belki dikkate alırız 46'lıkları daha iyi tnımanı sağlarız.

sizinki sempatizanlık değil biraz yalakalığa giriyor

uNeVeN
16-03-2011, 18:15
Ahhh ahhh şu forumda niye herkes kendi gibi olmuyor , şekilden şekile giriyor..
Neden Millete şirin gözükmek için birşeyler yazılır çok merak ediyorum :confused:

Dipcik : Okuduğum son 15 sayfanın kısa bir özeti benim açımdan..

eDü
16-03-2011, 18:18

bana bunu yazmandaki sebebi söylermisin allah aşkına :)

tek tek yaz deki

1.) wowunuzu yıkmasınlar diye böyle yapıyonuz
2.)planınızı çalmasınlar diye yalakalık yapıyorsunuz

allah aşkına şöyle tek tek maddeler halinde sırala yazda bakalım sen bunu neye dayanarak yazmışsın bizde neyimizden korkupda yalakalık yapmışız görelim

eğer ben aklı başında düşünerek bilerek yazan biriyim diyorsan buyur yaz yok ben boş

konuşan bi işe yaramayan öle laf olsun torba dolsun diye yazan biriyim diyorsan

zaten ya cevap veremezsin yada söversin :)

uNeVeN
16-03-2011, 18:26

tek tek yaz deki

allah aşkına şöyle tek tek maddeler halinde sırala yazda bakalım sen bunu neye dayanarak yazmışsın bizde neyimizden korkupda yalakalık yapmışız görelim

eğer ben aklı başında düşünerek bilerek yazan biriyim diyorsan buyur yaz yok ben boş

O yazıları yazmalarındaki amaç apaçık ortada aslında :)

efsane_52
16-03-2011, 18:30
sanmıyorum kardeş bu konuda çok konuşuldu çizildi . eğer dediğin gibi casusluk gibi bir olay olup savunma hırta gönderlip 4. saldırıdan önce cekecek bir zihniyet vatan birliğinde yok tanıdığım 46lık üyelerindede yok. eğer yollanıp çekilecek(hemde ordu çakabilecek) bir savunmayı kontrol edbilseydik bizim wowumuz 0 lanmazdı

saldırı esnasında köye bakanlardan biri de benim ama savunmalar çekildi ben şu bu yaptı diyerek kimseyi suçlamak istemem sevmemde suçsuz birine suçlu demekte istemem artık yapanın insanlığına kalmış bir şey kim yaptıysa artık oyun sonuçta keyif almaya bakalım plan çalınır çaldırılır yıkılırız yıkarız amaçımız keyif almaksa 46lıklardan olsun vatanlardan olsun biz testerelerden olsun keyif aldıysak sorun yok oyunu oynamakta ki amacımıza ulaşıyoruz demek ki önemli olanda budur sadece karşımızdakinin insan olduğunu ve sabrın da bir sonunun olduğunu bilelim birbirimizin sabrını zorlamaya çalışmayalım arkadaşlar.....

orkan_my
16-03-2011, 18:37
saldırı esnasında köye bakanlardan biri de benim ama savunmalar çekildi ben şu bu yaptı diyerek kimseyi suçlamak istemem sevmemde suçsuz birine suçlu demekte istemem artık yapanın insanlığına kalmış bir şey kim yaptıysa artık oyun sonuçta keyif almaya bakalım plan çalınır çaldırılır yıkılırız yıkarız amaçımız keyif almaksa 46lıklardan olsun vatanlardan olsun biz testerelerden olsun keyif aldıysak sorun yok oyunu oynamakta ki amacımıza ulaşıyoruz demek ki önemli olanda budur sadece karşımızdakinin insan olduğunu ve sabrın da bir sonunun olduğunu bilelim birbirimizin sabrını zorlamaya çalışmayalım arkadaşlar.....

hafızam yanıltmıyorsa siz saldırılar girerken değil saldılar yoldayken hırt hesabından tem isteyip baktığınızı yazmıştınız olay sıcakken ne kadar kaldığınızı bilemem tabiki. organizasyonu turan abi beni secten arayıp orhan ben 2 gündür yokum askeimi bastınmı kaç oldu la deyip köye girdiğinde ve akabinde 2-3 kişiyle konusunca öğrendim. detayları bilmiyorum.

laynn
16-03-2011, 18:39
bak arkadaş..
daha geçenlerde 2 hesap açık açık saldırılarını programla yapıyordu.. 5 raporu üst üste koyup gönderdim MH ye böyle birşey yok dedi bana.. bir daha oldu aynı yerde yine bana aynı cevabı verdi.. en sonunda bende salladım,gelen 5 tokmak için değmez dedim.. sonuçta o adama rakip değilim,ben maraton koşacakların rakibiyim orada dedim salladım geçtim olayı..
şimdi diyeceğim şudur: madem MH bile sallamıyorsa ben neden sallayayım,sen neden sallıyorsun.. senin bu işten karın nedir? bunu adminlere yazacaksın,sana onlar yardımcı olabilir.. yoksa biz forumcular bile sana yardım edemeyiz.. ki kendimize bile yardım edemiyoruz..

not: örnek verdiğim olay server 6 da yaşanmıştır..

Sevgili arkadaşım...

Evet MH de bir sonuç yok ve daha önceki yazılarımda bunu MH den gelen gülen mesaj ile acıklamıstım...

Ancak benim canımı sıkan durum sundan ibaret...

Bu kişiler göz göre göre bu işi yapıyorlar ... Yaptıktan sonra da gelip burada hava basmaları beni rahatsız ediyor :) Evet bakın diyorum bende yaptım . Elimdeki hesabı multiye bildirdim multi bir şey demedi :) sadece güldü...

Neden konusuyorsun demene gelince...

şimdi burada raporlar cıkıyor WOW raporları değil mi ?

Deniyor ki en büyük ordu bizde rekor bizde su bizde bu bizde... Ondan sonra benim gariban travian oyuncularımın çoğu diyor ki (ilk 300 den sonrası genelde ) vayy beeee...

ve vayy beee dedikten sonra bende tatmin oluyordum önceleri ve ekipler burada tatmin oluyorlar bu way beee lafına...

Ahkam kesmek falan filan kolay işler işleri bilmeyene...

Daha sonra WOW da alt birliklerin defanslarını kullanıyorsunuz dediğimde de önce itiraz ediliyor... Sonra da " plan için bizde defans bastık Wow için saldırı bastık" diye pişkin cevaplar geliyor...

Ve tüm bunları benim Liselim, Ortaokullum, araştırmayı bilmeyen gencim böylee :eek: bakıyor...

Bakın şunu söylüyorum...

Biz bu WOW ları ALT birliklerin savunmaları ile kuruyoruz... -Bazı WOW lar hariç- (Bu sözlerim Özellikle bu serverda mami ve ekibi yani biz için geçerli...) Tüm alt birlikler çeksinler deflerini o zaman kalacak olan asker sayısında yüzde 70 azalma olacaktır belkide...

Daha önceki mesajlarımda da belirttim acaba milyonun onda birini atmışlar mıdır WOW a... Tık...

masal16
16-03-2011, 18:40
hikayeler hikayeler.
Wow reisler ve plan alırlar tesadüfün böylesi o hesaplar kilit olur.ati arkadaşım hırtt wow da kapandı ve sadece asker olan 2-3 hesap kilitlendi.efsane birliğinde de aynı durum var.hiç kimse hikaye okumasın 24 saat hesabım açık 3 kişi oynuyoz geçin bunları.80.000 nüfus basacaksın tmm bot kullanmayacaksın geçin bunları arkadaşlar.hzz birliğine aslında şunu yapmak lazım tüm wowlar hesap silsin hzz tek başına seviye basıp kendini tatmin etsin.bu benim 5.oyunum ve binlerce altın ve emek verdim.bir defa hesabım kapanmadı.ama nedense bazı kesimler yıkılınca veya wow da geri kalınca hemen asker olan rakip hesaplar kapanıyor wow lar kilitleniyor.hzz ye şunu sorarım wow için şifrelerini kimde topladılar.bir hesaba 3-5 kişi girmiyormu tahıl için.herkes yalanı ve hikayeyi bıraksın ve online durumuna baksın.300-400 kişi bunların hepsi tahıl atsa ne yazar.7-8 milyon saatlik tahıl isteyen wowun günlük ihtiyacı 150 milyondur.300-400 hesaptanmı çıkacak bu tahıl.wow zamanı herkes şifre ile girer hesaplara tahılı atar bu aşikardır.
evet...

Tüm emeklere saygı

laynn
16-03-2011, 18:47
Hikayeler hikayeler.
WOW reisler ve plan alırlar tesadüfün böylesi o hesaplar kilit olur.Ati arkadaşım HIRTT wow da kapandı ve sadece asker olan 2-3 hesap kilitlendi.Efsane birliğinde de aynı durum var.Hiç kimse hikaye okumasın 24 saat hesabım açık 3 kişi oynuyoz geçin bunları.80.000 nüfus basacaksın tmm bot kullanmayacaksın geçin bunları arkadaşlar.HZZ birliğine aslında şunu yapmak lazım tüm wowlar hesap silsin HZZ tek başına seviye basıp kendini tatmin etsin.Bu benim 5.oyunum ve binlerce altın ve emek verdim.Bir defa hesabım kapanmadı.Ama nedense bazı kesimler yıkılınca veya wow da geri kalınca hemen asker olan rakip hesaplar kapanıyor wow lar kilitleniyor.HZZ ye şunu sorarım wow için şifrelerini kimde topladılar.Bir hesaba 3-5 kişi girmiyormu tahıl için.Herkes yalanı ve hikayeyi bıraksın ve online durumuna baksın.300-400 kişi bunların hepsi tahıl atsa ne yazar.7-8 milyon saatlik tahıl isteyen wowun günlük ihtiyacı 150 milyondur.300-400 hesaptanmı çıkacak bu tahıl.WOW zamanı herkes şifre ile girer hesaplara tahılı atar bu aşikardır.

Helalsin...

efsane_52
16-03-2011, 18:47
hafızam yanıltmıyorsa siz saldırılar girerken değil saldılar yoldayken hırt hesabından tem isteyip baktığınızı yazmıştınız olay sıcakken ne kadar kaldığınızı bilemem tabiki. organizasyonu turan abi beni secten arayıp orhan ben 2 gündür yokum askeimi bastınmı kaç oldu la deyip köye girdiğinde ve akabinde 2-3 kişiyle konusunca öğrendim. detayları bilmiyorum.

hırt hesabından tem almama gerek yok şifreyle bakıyorum saldırılara yarım saat kala oldu kim yaptıysa uzatmaya gerek yok bence olan zaten oldu forumu kirletmeyelim dostum başarılar size :cool:

laynn
16-03-2011, 18:50
hırt hesabından tem almama gerek yok şifreyle bakıyorum saldırılara yarım saat kala oldu kim yaptıysa uzatmaya gerek yok bence olan zaten oldu forumu kirletmeyelim dostum başarılar size :cool:

Başarılar derken şimdi ortalık sadece HZZ ye mi kalacak :D

Tatmin mi edecekler kendilerini :cool:

laynn
16-03-2011, 18:56
Şimdi...

Sevgili Climax...

Ben dediğimi konuştum kimseye hakaret etmedim... Kim olduğumu bilmeden de hakaret sallama istersen :D

Bildiklerimi ve yaptıklarımızı burada söylemem sizi neden rahatsız ediyor anlamış değilim...

By_CoO
16-03-2011, 18:59
Durumu koyabılırmsnz

laynn
16-03-2011, 19:01
Durumu koyabılırmsnz

Keşke bir multi bıraksa idin yedekte:)) Moda böyle..

Buyur kardeşim ;)

1. KESGİN *EFSANE BİRLİKLERİ* WOWTİME 83 -
2. joker-as C@N&S.S.-K&N-ASYACAN C@NSSK&N 71 -
3. Katliam08 [CIzZz] WOWTİME 70 -
4. tuatone İNADINA DOSTLAR DOSTLAR 67 -
5. HırT [HIRT][TIRT] WOWTİME 64 -
6. DOĞAN77 *** RESİTAL *** RSTL~WoW 49 -
7. HOYHOY K@NKAL@R & RESİTAL-™ RSTL~WoW 49 -
8. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 33
9. DARK MANİA -SON+ WOWTİME 14
10. saho ®esital RSTL~WoW 9 -
11. Shekill ®-RESİTAL-WOW-® RSTLÖZL 0 -
12. CıqArA ***D.H.S*** RA&H Z Z 0 -
13. CıqArA **F 46LIKLAR** RA&H Z Z 0 -

orkan_my
16-03-2011, 19:03

eyvallah bu konuda çok konusuldu bir sonuç çıkmadı . tek yazma sebebim birlik arkadaşıma konuyla ilili bir laf atma olayı olmasıydı

st_anger
16-03-2011, 19:21
öğrenicen dedikmi rahat dur ! oradan artistlenme.. az kaldı öğrenicen köyümün ismini :))

yusuf yusuf sanırım:D:D
tabı boş kafadan sallamak kolay sen benm kım oldugumu ogren gelde bı !!!!

bnbn
16-03-2011, 19:28

Alican olmasın yoksa bu yazan:confused:

st_anger
16-03-2011, 19:32
bnm yunusss:):)

cengizkhan
16-03-2011, 19:32

tek tek yaz deki

hocam sana yazmadım o yazıyı alıntı yaptıgım kişiye yazdım
madem konu açıldı yazalım sempatizanlık konusunu
bir rizesporlu bir ankara sporlu manisasporlu konyasporlu fenerbahçe yada beşiktaş yada galatasaray yada trbzon spor a sempaztizanlık duyabilir
ama bir fenerbahçeli ne galatasaraya ne beşiktaşa nede trabzona sempatizanlık duymaz duyma ihtiyacı olmaz bu 4 büyük külüp için de geçerlidir
sizdiyorsanızki biz anadolu kulubuyuz buyuk kuluplere sempatizanlık duyarız ammenna yazdıklarım için özür dilerim.
bu arada siz HZZ nin kimseye sempatizanlık duydugunu gördünüzmü

dipnot: bizim herlafa verilecek bir cevabımız vardır lakin söyleyene bakarız:)

heidi
16-03-2011, 19:34
80.000 nüfus basacaksın tmm bot kullanmayacaksın geçin bunları arkadaşlar.

100488 nüfusum var bot kullanmiyorum hic kullanmadim hangi konuya istinaden yazdiniz bilmiyorum ama bu cümleniz dikkatimi cekti söylemeden gecemedim

Ufuk

cihat47
16-03-2011, 19:39
Yanlış yerdesin dost :D Burası Tartışma gidişatı :D

öyle görünüyor :):)

Cetvelsiz
16-03-2011, 19:41
100488 nüfusum var bot kullanmiyorum hic kullanmadim hangi konuya istinaden yazdiniz bilmiyorum ama bu cümleniz dikkatimi cekti söylemeden gecemedim

Ufuk
Ufuk boşver.

Onlara laf anlatamazsın. Boşuna uğraşma. Oku ve yorum yapmadan sayfayı kapat.

Ben öyle yapıyorum. Denemeni şiddetle tavsiye ederim :)

SeninleGüzelAsk
16-03-2011, 19:43
Buradan güzel orduları için HZZ&RA yı tebrik eder ve wowa verdikleri heyecandan dolayı teşekkür ederim..

EFSANE Birliklerine koydukları mükemmel defanstan ötürü tebrik ederim ve onlarında heyecan kattıkları için teşekkür ederim..

Arkadaşlar sonuçta bir oyun oynuyoruz kalp kırmaya gerek yok.. uNeVeN , KESGİN veya bir başkası kurar ama kalp kırmaya gerek yok dostça bitse oyun daha zevkli olur görüşündeyim..

heidi
16-03-2011, 19:57
Ufuk boşver.

Orti - kanka bunlara sevabına oturup pop basma dersi vermek lazım ama idrak edebileceklerini pek zannetmiyorum :cool:

Mevlananın da dediği gibi:

''Ne kadar konuşursan konuş karşındakinin anlayabildiği kadardır'' :rolleyes:

heidi
16-03-2011, 19:58
Ufuk boşver.

genelde öyle yaparim yasin biliyorsun ama bu beyana cevap vermem gerekiyordu 80 bin puana bot kullanmadan ulasamamak demek degildirki baskalarida bot kullanmadan ulasamaz kullandigim bitane bot var onuda ayagima giyiyorum :)

heidi
16-03-2011, 20:00
Orti - kanka bunlara sevabına oturup pop basma dersi vermek lazım ama idrak edebileceklerini pek zannetmiyorum :cool:

Mevlananın da dediği gibi:

''Ne kadar konuşursan konuş karşındakinin anlayabildiği kadardır'' :rolleyes:

ortaam bide simdi dicem cok zaman ayiramiyoruz o yüzden az oldu devreler yanacak vazgectim :)

heidi
16-03-2011, 20:02
ortaam bide simdi dicem cok zaman ayiramiyoruz o yüzden az oldu devreler yanacak vazgectim :)

Kedi erişmediği ciğere mındar dermiş orti boşver :D

eDü
16-03-2011, 20:13
h z z ye laf söyleyen kişilere karşı gerekli açıklamaları birlik arkadaşlarım yaptı ati arkadaşım.
Ben birliğimi gücüm yettikçe savunurum.gerekli kişiler bunu çok iyi bilirler.

öte yandan eğer bu yoruma testere üyelerinden biri yorum yapsaydı.burda sizlerin vereceğiniz cevaplar her zamanki gibi olacaktı.ama kim olduğu bilinen tarafsız bir oyuncunun yapacağı eleştiriye anca bu şekilde cevaap verebiliyorsunuz.

Doğrudur 46'lıklara bir sempatim vardır.ama bu testerelere karşı bir antipatim olduğunu göstermez.

bak bu oyuncu hzz de hatrı sayılır bir adam umarım artık görmüşsündür

ikincisi sen sempatizanlık deil yalakalık yazmışsın yalakalık çıkar amaçlı ilişkilerde ortaya konan tutumdur. Bizim hzz lerden herhangi bir talebimiz olmuşmu ? öncelikle bunu araştır.

hocam sana yazmadım o yazıyı alıntı yaptıgım kişiye yazdım
madem konu açıldı yazalım sempatizanlık konusunu
bir rizesporlu bir ankara sporlu manisasporlu konyasporlu fenerbahçe yada beşiktaş yada galatasaray yada trbzon spor a sempaztizanlık duyabilir
ama bir fenerbahçeli ne galatasaraya ne beşiktaşa nede trabzona sempatizanlık duymaz duyma ihtiyacı olmaz bu 4 büyük külüp için de geçerlidir
sizdiyorsanızki biz anadolu kulubuyuz buyuk kuluplere sempatizanlık duyarız ammenna yazdıklarım için özür dilerim.
Bu arada siz hzz nin kimseye sempatizanlık duydugunu gördünüzmü

dipnot: Bizim herlafa verilecek bir cevabımız vardır lakin söyleyene bakarız:)

buda sana kapak
sizin her lafa verilecek bir cevabınız çok konuştuğunuzdan boş konuştuğunuzdan herşeye herkese cevap verdiğinizden var haklısınız. Sempati takdir edilecek şeyler yapan insanlara duyulur bir takdir etme biçimidir umarım lugat-ı türk ün vardır :d

TurAnion
16-03-2011, 20:16

:)

Gerçekten en az online kalınan oyun oldu bu server :)

Hadi popçular sizi...

SUSPİRİA
16-03-2011, 20:20
Ahhh ahhh şu forumda niye herkes kendi gibi olmuyor , şekilden şekile giriyor..
Neden Millete şirin gözükmek için birşeyler yazılır çok merak ediyorum :confused:

Dipcik : Okuduğum son 15 sayfanın kısa bir özeti benim açımdan..

valla ben öyle değilim beni bilen bilir. :)

crysis82
16-03-2011, 20:21
Kedi erişmediği ciğere mındar dermiş orti boşver :D

hu akşam akşam ciğer iyi gider :D

heidi
16-03-2011, 20:21
:)

Gerçekten en az online kalınan oyun oldu bu server :)

Hadi popçular sizi...

Abi sen 80 sınırını geçmediğin için botçu deilsin bundan sonra bize botçular de hahah :D

Ya şimdi bide ben bu oyunu senden öğrendim :D senden de şüphelenmek lazım şimdi :P

heidi
16-03-2011, 20:23
hu akşam akşam ciğer iyi gider :D

Yiyebilene afiyet olsun :D

cengizkhan
16-03-2011, 20:28
bak bu oyuncu hzz de hatrı sayılır bir adam umarım artık görmüşsündür

ikincisi sen sempatizanlık deil yalakalık yazmışsın yalakalık çıkar amaçlı ilişkilerde ortaya konan tutumdur. Bizim hzz lerden herhangi bir talebimiz olmuşmu ? öncelikle bunu araştır.

buda sana kapak
sizin her lafa verilecek bir cevabınız çok konuştuğunuzdan boş konuştuğunuzdan herşeye herkese cevap verdiğinizden var haklısınız. Sempati takdir edilecek şeyler yapan insanlara duyulur bir takdir etme biçimidir umarım lugat-ı türk ün vardır :d
buda sana kapak
tartışma ortamı yaratmayacağım
yazdığın kelime yi tercüme edersen lugat-ı türk ü müzü geliştirmiş oluruz
saygılar
[a href=http://goo.gl/mc9cY][/a
[img]http://i1103.hizliresim.com/2011/3/16/9614.png (http://goo.gl/mc9cY)

crysis82
16-03-2011, 20:29
Yiyebilene afiyet olsun :D

ah ah ben yerim :D

Abi sen 80 sınırını geçmediğin için botçu deilsin bundan sonra bize botçular de hahah :D

Ya şimdi bide ben bu oyunu senden öğrendim :D senden de şüphelenmek lazım şimdi :P

haha ben sana o kadar dedim botla kasma diye dinlemedinki beni :D

by ati
16-03-2011, 20:31
buda sana kapak
tartışma ortamı yaratmayacağım
yazdığın kelime yi tercüme edersen lugat-ı türk ü müzü geliştirmiş oluruz
saygılar

Senin oyuncu ismin ne arkadaşım hangi birligi temsil ediyorsun

orkan_my
16-03-2011, 20:33
senin oyuncu ismin ne arkadaşım hangi birligi temsil ediyorsun

abi öle bir sordunki ben bile buerdan tırstım:)

by ati
16-03-2011, 20:33
abi öle bir sordunki ben bile buerdan tırstım:)

Merak ettim hangi birlikden oldugunu :))))

cengizkhan
16-03-2011, 20:47
Senin oyuncu ismin ne arkadaşım hangi birligi temsil ediyorsun
burda yazmam için bir birliğin üyesi mi olmam gerekiyor bagımzız olamaz mıyım
böylece olaylara daha daha objektif bakamazmıyım
illede cevap verecek olursam mostar&hzz s&b vahşet holywar birliklerinde oynadım su anda hesabım yok

by ati
16-03-2011, 20:55
illede cevap verecek olursam mostar&hzz s&b vahşet holywar birliklerinde oynadım su anda hesabım yok

Sen buraya geldin foruma girdin kendi kendine dedinki ben 46LIKLARA laf atım yemedi sonra kelimeni çevirdin lafı HZZ ye attınki ordaki arkadaşlarda böle konulardan sıkıldı sana cvp veren olmadı......

Arkadaş forumda sizin gibi hesabı olmayan kişiler yüzünden insan emegi boşa gidiyor geliyorsunuz ortalıgı birbirine katıyorsunuz sonra su yüzüne cıkıp illaha hesabımmı olması lazım diorsun.....

Yapılcaklar......

İlk kendine bi köy bul.......

Sonra iyi bir birlige gir.....

Sonra bize laf sokmak için icraat yap.......

en son 46LIKLAR ismini agzına al.......

Benimde pis huyum var hesabı olmayanlara sadece bi msj yazıyorum bununla yetin........

ZOMBİNE

Rapish
16-03-2011, 20:56

bencede haklı objektıflık bakımından ama yazdıklarına yorum yapamam.

trabzonsporlu
16-03-2011, 21:02

öğrenicen akıllı dur ne alıcanı ne yusufu yahh

harmanım
16-03-2011, 21:04
bencede haklı objektıflık bakımından ama yazdıklarına yorum yapamam.

Oyun sadece 46LIKLARdan oluşmuyo ki :)

Oluşsa tamam objektif diyecem. :) Adamın dilinde sadece biz varız.. :)

cengizkhan
16-03-2011, 21:08
Sen buraya geldin foruma girdin kendi kendine dedinki ben 46LIKLARA laf atım yemedi sonra kelimeni çevirdin lafı HZZ ye attınki ordaki arkadaşlarda böle konulardan sıkıldı sana cvp veren olmadı......

Arkadaş forumda sizin gibi hesabı olmayan kişiler yüzünden insan emegi boşa gidiyor geliyorsunuz ortalıgı birbirine katıyorsunuz sonra su yüzüne cıkıp illaha hesabımmı olması lazım diorsun.....

Yapılcaklar......

İlk kendine bi köy bul.......

Sonra iyi bir birlige gir.....

Sonra bize laf sokmak için icraat yap.......

en son 46LIKLAR ismini agzına al.......

Benimde pis huyum var hesabı olmayanlara sadece bi msj yazıyorum bununla yetin........

ZOMBİNE
kim seye laf sokmuyorum yanlız burda herkes alim olmuş herkes birilerine ders vermeye çalışıyor. kimse eleştiriye katlanamıyor sende dahil lehinize birşey yazıldımı çok güzel yorum oluyor eleştiri oldumu hakarete varacak sözler duyuyoruz.
burda hiç kimse başkasına akıl yada ders verecek konumda değil sen karşındakinin kim oldugunu eğitimini yaptığı işi bilemmessin
yorumunu beğenmessin yada beğenirsin.
ben sadece bazılarının 3 mesaj da bizim hzz ye sempatımız var diye yazmalarını eleştirdim
biliyorsunuzki bazı birlikler bazı oyuncular takdire şayan iş yaparlar bizlerde takdir ve tebrik ederiz ama abartmadan her şeyin abartısı dalkavukluğa girer benim görüşüm budur
kimsede bana katılmak zorunda değil

harmanım
16-03-2011, 21:13
kim seye laf sokmuyorum yanlız burda herkes alim olmuş herkes birilerine ders vermeye çalışıyor. kimse eleştiriye katlanamıyor sende dahil lehinize birşey yazıldımı çok güzel yorum oluyor eleştiri oldumu hakarete varacak sözler duyuyoruz.
burda hiç kimse başkasına akıl yada ders verecek konumda değil sen karşındakinin kim oldugunu eğitimini yaptığı işi bilemmessin
yorumunu beğenmessin yada beğenirsin.
ben sadece bazılarının 3 mesaj da bizim hzz ye sempatımız var diye yazmalarını eleştirdim
biliyorsunuzki bazı birlikler bazı oyuncular takdire şayan iş yaparlar bizlerde takdir ve tebrik ederiz ama abartmadan her şeyin abartısı dalkavukluğa girer benim görüşüm budur
kimsede bana katılmak zorunda değil
40 ı devirmiş birisin. :)

st_anger
16-03-2011, 21:18
öğrenicen akıllı dur ne alıcanı ne yusufu yahh

alican benm ismim
yusufta senın korkunun eseri :) halk arasında senın cektıgın çilenın adına derler yusuf yusuf , diger adıda joseph joseph :) bilmiyosan abilerine sor onlar sana söler

akıllı sen duracaksınkı aglamayasın :D bak elınızde ınsa planınızda yok yazık :)
acıyorum sıze bı ınsa planını bıle elınızde tutamadınız:D:D

caesaris
16-03-2011, 21:23
son durum nedir birileri yazabilirmi acaba

WHYBE
16-03-2011, 21:24

Ufuk

bot konusu bence çok abartılıyor.altın kullanıp ortakla oynayan kişilere haksızlık oluyor bu konuşmalar.artık altın üyelik var yağma yapılıbiliyor altınla asker kaçırabiliyor oyuncular...diceksiniz altın alamayan napıcak kaderine razı olucak derim, çok vakit ayırıp altınla oynayanların onlardan farkı olucak elbet... ha şuna karşıyım tabi, burda şapkadan tavşan çıkaracam diyip, bot kullanıp bot kullananı şikayet edenleri ağlayanları gördük:D

dip. kısacası iyi bir oyuncuya botun kattığı çok şey yoktur.şahsi görüşümdür herkesin emeğine saygı duymak lazım.

bi daha dip.filozofluk yapıp sırtımda kazakla dolaşmıyorum:D

fuhas
16-03-2011, 21:26

Ufuk

Eğer gerçekten böyle yapıyorsan hesabı ellerine sağlık üstadım.
İSTİSNALAR KAİDEYİ BOZMAZ.

crysis82
16-03-2011, 21:26
alican benm ismim
yusufta senın korkunun eseri :) halk arasında senın cektıgın çilenın adına derler yusuf yusuf , diger adıda joseph joseph :) bilmiyosan abilerine sor onlar sana söler

akıllı sen duracaksınkı aglamayasın :D bak elınızde ınsa planınızda yok yazık :)
acıyorum sıze bı ınsa planını bıle elınızde tutamadınız:D

avealı olmayanlara fazla yüklenme alican yakalandın forumda :D

st_anger
16-03-2011, 21:32
avealı olmayanlara fazla yüklenme alican yakalandın forumda :D

abicim napayım ya benı bilirsimn böle seyler yazmam ama bazıları cok cırkınlesıyor neymıs dıkkat edecekmısım kendıme

yaw ufacık bı casaretın avrsa buyursun gelsın saldırsın yok bekleyıp gorecekmısın ısmını ver bn geleyım dıyorum ondada sonuc ortada tipik yusuf yusuf sendromu:)

ZAPAR
16-03-2011, 21:33

Baktılar wowlar reıslenıyor..
Halihazırda Planlarıda yok..
Kitletelim bari demişlerdir.. İki hamle kalmıstı yankoylerı tamamen gidecekti...

crysis82
16-03-2011, 21:37
abicim napayım ya benı bilirsimn böle seyler yazmam ama bazıları cok cırkınlesıyor neymıs dıkkat edecekmısım kendıme

yaw ufacık bı casaretın avrsa buyursun gelsın saldırsın yok bekleyıp gorecekmısın ısmını ver bn geleyım dıyorum ondada sonuc ortada tipik yusuf yusuf sendromu:)

bilirim yazmazsın polemiğe girmezsin ama arada insan mecbur kalıyor bazı şeyleri yazmaya :) yusuf yine moda oldu ehu ehu :) nerde o eski yusuflar :D

trabzonsporlu
16-03-2011, 21:38
:pp şşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

by ati
16-03-2011, 21:39
Baktılar wowlar reıslenıyor..
Halihazırda Planlarıda yok..
Kitletelim bari demişlerdir.. İki hamle kalmıstı yankoylerı tamamen gidecekti...

Abi çok iyi yırttılar bunu samimiyetimle sölüyorum şuan dünyalar onların ama ınş en kısa zamanda açılır wowları.........

drift kralı
16-03-2011, 21:45
Wow'da Son Durum :

http://www.yukleresim.com/images/68647923037341987345.bmp (http://www.yukleresim.com/)

YIKILAN WOW KÖYLERİNDE SON DURUM

uNeVeN Son Durum :

http://www.yukleresim.com/images/22580700974416744874.bmp (http://www.yukleresim.com/)

HırT Son Durum :

http://www.yukleresim.com/images/71450528899747368342.bmp (http://www.yukleresim.com/)

uNeVeN
16-03-2011, 21:59
Wow'da Son Durum :

http://www.yukleresim.com/images/68647923037341987345.bmp (http://www.yukleresim.com/)

YIKILAN WOW KÖYLERİNDE SON DURUM

uNeVeN Son Durum :

http://www.yukleresim.com/images/22580700974416744874.bmp (http://www.yukleresim.com/)

HırT Son Durum :

http://www.yukleresim.com/images/71450528899747368342.bmp (http://www.yukleresim.com/)

Şu noktaların olduğu köylere yalan yok 4-5 gündür 1 kere bile tıklamadım :D
Şuan ne durumdalar bende bilmiyorum , kesin hepsinde hazineler kalmıştır en son :D

AVCIYIZ
16-03-2011, 22:08
Şu noktaların olduğu köylere yalan yok 4-5 gündür 1 kere bile tıklamadım :D
Şuan ne durumdalar bende bilmiyorum , kesin hepsinde hazineler kalmıştır en son :D

sen işini bilirsin serkan bastırrrr:) kesgin gidiyor bak :)

drift kralı
16-03-2011, 22:29
HırT Altın Hesabı gibi Birşey olmuş :) nasıl yıkmışlar adamı

laynn
16-03-2011, 23:01

Sanki diğerlerinin bir farkı var:D

hepsi bildiiğin altın hesabı pardon TM bot hesabı :D

anivin botu kapadın mı hacı :D

sempatura
16-03-2011, 23:18
Sanki diğerlerinin bir farkı var:D

hepsi bildiiğin altın hesabı pardon TM bot hesabı

anivin botu kapadın mı hacı :D

Boş Adam = Kuyruk acısı olan kişilerin foruma gelip abuk subuk yorum yazarak kendılerını tatmin etme cabası bkzn. laynn :p:p

Cetvelsiz
16-03-2011, 23:38
genelde öyle yaparim yasin biliyorsun ama bu beyana cevap vermem gerekiyordu 80 bin puana bot kullanmadan ulasamamak demek degildirki baskalarida bot kullanmadan ulasamaz kullandigim bitane bot var onuda ayagima giyiyorum :)

Sizin bot otomatik,

Benimki yarı otomatik.

Ne yapalım paramız ona yetti :)

Ne günlere kaldık yahuu.

Ben yapamadıysam kimse yapamaz, yapıyorsada bot ile yapıyodur.

Mantık bumudur yani?

Ufuk bide 15-20 saat online olup pop kassak acaba ne dedikodular yayılırdı merak ediyorum.

Tahminimce bize MH derlerdi bunlar, yada ADMİN :)

_TEKSAS_
16-03-2011, 23:39

hırt kilitlen miş:eek:

SHERRİF
17-03-2011, 00:01
bütün WOW köylerine başarılar dilerim ALLAH yardımcıları olsun:D

SHERRİF(EMRAH)

heidi
17-03-2011, 00:03
Sizin bot otomatik,

Benimki yarı otomatik.

Ne yapalım paramız ona yetti :)

Ne günlere kaldık yahuu.

Ben yapamadıysam kimse yapamaz, yapıyorsada bot ile yapıyodur.

Mantık bumudur yani?

Ufuk bide 15-20 saat online olup pop kassak acaba ne dedikodular yayılırdı merak ediyorum.

Tahminimce bize MH derlerdi bunlar, yada ADMİN :)

Meyve veren ağaç taşlanır kanka..

Değerli üstadım Prof. Dr. Abdullah Soysal'ın başarıya öfkelenen insanlar üzerinde yazdığı bir makale var. Kendisi diyor ki :

Başarılı olmak günümüz dünyasında maalesef imrenilecek bir olaydan çok kıskanılan bir olay olarak görülmektedir.. İnsanlar birbirlerinin kendinden daha iyi ve başarılı olmasını pek de hazmedemiyorlar. Tahammülleri yok. Başkasının makam, mevki sahibi olması, daha fazla para kazanması, terfi etmesi, ödül alması, toplum tarafından sevilen, saygı duyulan bir kişi olması ve bunun gibi onlarca başarı öyküsü genelde imrenilmekten çok kıskanılan şeyler olarak görülebiliyor. Bu anlamda öfke, hoş olmayan durumlar (engelleme, korku) karşısında insanda bir tepki olarak ortaya çıkmakta, başkalarını kötüleme ve karaçalma ile birlikte kıskançlık duygusu olarak da kendini gösterebilmektedir. Bu anlamda kıskançlık kişinin kendi yetersizliğinden kaynaklanan aşağılık duygusu ve kaygıdan kurtulmak için başvurduğu bir savunma düzeni olarak ortaya çıkabilmektedir.
Başarıya öfkelenmeyi sağlayan bir diğer kavram ise haset’tir. Güçlü olma ve başkalarına söz geçirme (başkalarına egemen olma) çabasının bulunduğu yerde, haset gibi bir karakter özelliği de kesinlikle karşımıza çıkacaktır.

Haset içerisinde olan bir insan, zamanını hep başkalarının başarısını ölçmeye çalışmak, başkalarının kendisi hakkında ne düşündüğü ile meşgul olmak ya da başkalarının neler ortaya koymuş olduğunu düşünmekle geçirir. Bu tipten olan hasetçi insanlar bu isteklerini açığa vurmazlar; çünkü bir sosyal duygunun gerçekten var oluşu onları bu gibi düşünceleri düşünmekten bile alıkoyar. Ama sanki her şeye sahip olmayı istermiş gibi davranırlar.
Şöyleki değişik düşünürler olaylara farklı şekilde yaklaşmışlardır:

Tolstoy bunu: “Herkes kendi iyiliği, menfaati için yaşar. Kendi iyiliğini, kendi menfaatini istememek yaşamamak demektir. İnsan “kendi yarar ve menfaatini arzu etme” hissinden soyutlanarak hayatı düşünemez. Yaşamak demek, kendi iyilik ve menfaatini istemek demektir. İnsanın-dolaysız bir biçimde- hissettiği hayat, yalnızca kendi şahsi hayatıdır. Bundan dolayıdır ki, arzuladığı iyilik ve fayda ona ilk bakışta yalnız kendi şahsıyla sınırlıymış gibi görünür. Gerçek hayat sahibi olarak sadece kendisini görür. Çevresindeki diğer varlıkları ise sözde hayat (sahibi) şeklinde düşünür.” şeklinde açıklıyor..

Montaigne bu konuyla ilgili güzel bir tespitte bulunuyor “Kimse cimri olduğunu, kıskanç olduğunu kabul etmez. Körler hiç olmazsa bir yol gösterici isterler; biz kendi kendimizi sokarız yanlış yollara. Benim yükseklerde gözüm yoktur, ama, Roma’da başka türlü yaşanmaz deriz; öfkeliysem, güvenli bir hayat kuramadıysam, suç bende değil, gençlikte, deriz. Dışımızda aramayalım kötülüğü, içimizdedir o; ciğerimize işlemiştir. Hasta olduğumuzu bilmemek de iyileşmemizi daha zorlaştırır. Kendimizi erkenden bilmeye başlamazsak, nasıl baş ederiz, bunca dertlerle, bunca kötülüklerle?”

Dolayısıyla Mevlana’nın da dediği gibi; “Artık yeni şeyler söylemek lazım.” Yeni, değişik ve farklı olan şeyler. İnsanlığa faydalı olabilecek, onun yaşam kalitesini yükseltebilecek şeyler. Birileri bu “yeni şeyleri” bizden önce yapıyorsa hakkını vererek, “bükemediğimiz eli öpmesek de, en azından takdir etmesini bilme erdemini” gösterebilmeliyiz.

Kıskanmadan, kin duymadan, başarıya öfkelenmeden.

Bu başarının onun özelinde ama toplum genelinde yaşam kalitesini yükselten, insanlığa armağan edilmiş bir kazanç, bir değer olduğunu düşünmeliyiz. Unutmayın ki “keskin sirke küpüne zarar verir!”

trabzonsporlu
17-03-2011, 00:07

günaydın gece oldu :D

_TEKSAS_
17-03-2011, 00:09
günaydın gece oldu :D

oakadr cok sey yazılıyor kı okumadan gecınce boyle oluyor:D:D

ORYA RUA
17-03-2011, 00:10
arkadaşlar muhabbeti geçtimi bilmiorum ama tuatone nin planı balonlara bebe almış :) yeni gördüm :) tebrikler

Cetvelsiz
17-03-2011, 00:11
heidi@

Kankam döktürmüşsün yine :)

Kısacası her başarının altında art niyet aramamak gerek. Diyip köyümüze geri dönelim :)

heidi
17-03-2011, 00:12
heidi@

Kısacası her başarının altında art niyet aramamak gerek. Diyip köyümüze geri dönelim :)

Aynen kankacım :rolleyes:

trabzonsporlu
17-03-2011, 00:19
alimmm ya almiş tılsımı :))

TurAnion
17-03-2011, 00:22
heidi@

Hadi bot pozisyonu :)

Road Runner
17-03-2011, 00:24
Aynen kankacım :rolleyes:

Valla birliğin en heyecanlı ikilisi bozkan73 ile zamazingo oyun sonunu merak ediyorum acaba hangisi ipi göğüsleyecek :)

pis7li 100 100 diyorum :)

heidi
17-03-2011, 00:30
Valla birliğin en heyecanlı ikilisi bozkan73 ile zamazingo oyun sonunu merak ediyorum acaba hangisi ipi göğüsleyecek :)

Bozkan şu an bizden çok daha avantajlı çünkü ordularını çaktı dolayısıyla rahatladı. Açık ara kp farkınıda kapadı. Bizim bot bu aralar az çalışıyor herhalde :D

Pis7li pisin teki. Her an herşey beklenebilir süpriz ataklar yapabilir :D

harmanım
17-03-2011, 00:32
arkadaşlar muhabbeti geçtimi bilmiorum ama tuatone nin planı balonlara bebe almış :) yeni gördüm :) tebrikler

aynı birlik elemanları. :)

Tüm köylerine saldırı geliyordur tuatone nin, o da tılsımı başka hesaba geçirmiştir.. :)

karun
17-03-2011, 00:39
bütün WOW köylerine başarılar dilerim ALLAH yardımcıları olsun:D

SHERRİF(EMRAH)
abi napan nerelerdesin ben alp_2005 den ali hehe ne var ne yok

balonlara_bebe

karun
17-03-2011, 00:40
alimmm ya almiş tılsımı :))
eyvallah emanet 1 saate yerinde olacak

balonlara_bebe

Eshot
17-03-2011, 00:40
Bozkan şu an bizden çok daha avantajlı çünkü ordularını çaktı dolayısıyla rahatladı. Açık ara kp farkınıda kapadı. Bizim bot bu aralar az çalışıyor herhalde :D

Pis7li sessiz ve derinden geliyor abla size finish ten el sallayacak gibi geliyor bana :D favorim pis7li :D

heidi
17-03-2011, 00:43
Pis7li sessiz ve derinden geliyor abla size finish ten el sallayacak gibi geliyor bana :D favorim pis7li :D

Adam rekorların adamı :D her an herşey yapabilir :D (Hoş gerçi o yapmıyor bot yapıyor :P)

Cetvelsiz
17-03-2011, 00:43
Hadi bot pozisyonu

Sende 80.000 barajını aştın abi. Artık sende botçusun :)

Valla birliğin en heyecanlı ikilisi bozkan73 ile zamazingo oyun sonunu merak ediyorum acaba hangisi ipi göğüsleyecek

Teşekkürler. 4m kp farkına rahmen gümbür gümbür geliyorum. Çok zorlanırsam ZamazingO yu merkez binada yıkarım :)

Bozkan şu an bizden çok daha avantajlı çünkü ordularını çaktı dolayısıyla rahatladı. Açık ara kp farkınıda kapadı. Bizim bot bu aralar az çalışıyor herhalde

Sensin pis :) Siz yokken köylerinizi reisleyecem haberiniz olsun. Hemde b.depo ve b.ambarlı olanları :)

heidi
17-03-2011, 00:45
Sende 80.000 barajını aştın abi. Artık sende botçusun :)

Teşekkürler. 4m kp farkına rahmen gümbür gümbür geliyorum. Çok zorlanırsam ZamazingO yu merkez binada yıkarım :)

Sensin pis :) Siz yokken köylerinizi reisleyecem haberiniz olsun. Hemde b.depo ve b.ambarlı olanları :)

Şey kem küm yıkarsın yaparsın kankam :o Wuuuuuu hemde büyük depolularıııı :D

Cetvelsiz
17-03-2011, 00:51
Şey kem küm yıkarsın yaparsın kankam :o Wuuuuuu hemde büyük depolularıııı :D

Tabiki b.depoluları :)

Aşağısı kurtarmaz :)

Road Runner
17-03-2011, 00:51

Bizde roma aşkı başkadır.Cermenle oynadığımıza bakma:)
Bir roma severler derneği üyesi olarak tebriğimi saklıyorum:)

ali cengiz o.oyn
17-03-2011, 00:56
...............................

Cetvelsiz
17-03-2011, 00:59
Bizde roma aşkı başkadır.Cermenle oynadığımıza bakma:)
Bir roma severler derneği üyesi olarak tebriğimi saklıyorum:)

Roma pop kasmak için çok ideal. Köy nufusunu 1353 e kadar çıkartabiliyorsun.

Ama ben max. 1300 yaparım diye düşünüyorum.

Tebriği şimdiden bozkan73 e yaz bence :)

ZamazingO ve benden avantajlı birkaç yönü var :)

Road Runner
17-03-2011, 01:00
Arkadaş ayıptır artık bir yere kadar sabredebilir insan....Bu kadar da terbiyesizlik olmaz...

Road Runner
17-03-2011, 01:02
Roma pop kasmak için çok ideal. Köy nufusunu 1353 e kadar çıkartabiliyorsun.

Ama ben max. 1300 yaparım diye düşünüyorum.

Tebriği şimdiden bozkan73 e yaz bence :)

ZamazingO ve benden avantajlı birkaç yönü var :)

Bu tebrik başka tebrik günü gelince edilecek hemde kurdaleli:)

Cetvelsiz
17-03-2011, 01:03
Bu tebrik başka tebrik günü gelince edilecek hemde kurdaleli:)

Heyecanla bekliyorum o zamanı :)

Şimdiden teşekkürler :)

kaadokyalı
17-03-2011, 01:04
moderatörler nerde? adam wow savunmasındaki asker sayısını gösteriyor.

ali cengiz o.oyn
17-03-2011, 01:05
moderatörler nerde? adam wow savunmasındaki asker sayısını gösteriyor.

uyuya kalmıs mod. arayın gelsin numarası vardır sizde

kaadokyalı
17-03-2011, 01:12
uyuya kalmıs mod. arayın gelsin numarası vardır sizde

senin bu yaptığına ne denir?

heidi
17-03-2011, 01:17
Tabiki b.depoluları :)

Aşağısı kurtarmaz :)

Nayır nolamaz latife ediyo olmalısın :D

yildizimsinsen
17-03-2011, 01:28

hayret nasıl olur ve iyiki haber verdin :D:D

not: ilk ben gördüm diyen adama örnek(!?) yukarıdaki alıntıdadır :p

crysis82
17-03-2011, 01:28
Meyve veren ağaç taşlanır kanka..

Değerli üstadım Prof. Dr. Abdullah Soysal'ın başarıya öfkelenen insanlar üzerinde yazdığı bir makale var. Kendisi diyor ki :

Başarılı olmak günümüz dünyasında maalesef imrenilecek bir olaydan çok kıskanılan bir olay olarak görülmektedir.. İnsanlar birbirlerinin kendinden daha iyi ve başarılı olmasını pek de hazmedemiyorlar. Tahammülleri yok. Başkasının makam, mevki sahibi olması, daha fazla para kazanması, terfi etmesi, ödül alması, toplum tarafından sevilen, saygı duyulan bir kişi olması ve bunun gibi onlarca başarı öyküsü genelde imrenilmekten çok kıskanılan şeyler olarak görülebiliyor. Bu anlamda öfke, hoş olmayan durumlar (engelleme, korku) karşısında insanda bir tepki olarak ortaya çıkmakta, başkalarını kötüleme ve karaçalma ile birlikte kıskançlık duygusu olarak da kendini gösterebilmektedir. Bu anlamda kıskançlık kişinin kendi yetersizliğinden kaynaklanan aşağılık duygusu ve kaygıdan kurtulmak için başvurduğu bir savunma düzeni olarak ortaya çıkabilmektedir.
Başarıya öfkelenmeyi sağlayan bir diğer kavram ise haset’tir. Güçlü olma ve başkalarına söz geçirme (başkalarına egemen olma) çabasının bulunduğu yerde, haset gibi bir karakter özelliği de kesinlikle karşımıza çıkacaktır.

Haset içerisinde olan bir insan, zamanını hep başkalarının başarısını ölçmeye çalışmak, başkalarının kendisi hakkında ne düşündüğü ile meşgul olmak ya da başkalarının neler ortaya koymuş olduğunu düşünmekle geçirir. Bu tipten olan hasetçi insanlar bu isteklerini açığa vurmazlar; çünkü bir sosyal duygunun gerçekten var oluşu onları bu gibi düşünceleri düşünmekten bile alıkoyar. Ama sanki her şeye sahip olmayı istermiş gibi davranırlar.
Şöyleki değişik düşünürler olaylara farklı şekilde yaklaşmışlardır:

Tolstoy bunu: “Herkes kendi iyiliği, menfaati için yaşar. Kendi iyiliğini, kendi menfaatini istememek yaşamamak demektir. İnsan “kendi yarar ve menfaatini arzu etme” hissinden soyutlanarak hayatı düşünemez. Yaşamak demek, kendi iyilik ve menfaatini istemek demektir. İnsanın-dolaysız bir biçimde- hissettiği hayat, yalnızca kendi şahsi hayatıdır. Bundan dolayıdır ki, arzuladığı iyilik ve fayda ona ilk bakışta yalnız kendi şahsıyla sınırlıymış gibi görünür. Gerçek hayat sahibi olarak sadece kendisini görür. Çevresindeki diğer varlıkları ise sözde hayat (sahibi) şeklinde düşünür.” şeklinde açıklıyor..

Montaigne bu konuyla ilgili güzel bir tespitte bulunuyor “Kimse cimri olduğunu, kıskanç olduğunu kabul etmez. Körler hiç olmazsa bir yol gösterici isterler; biz kendi kendimizi sokarız yanlış yollara. Benim yükseklerde gözüm yoktur, ama, Roma’da başka türlü yaşanmaz deriz; öfkeliysem, güvenli bir hayat kuramadıysam, suç bende değil, gençlikte, deriz. Dışımızda aramayalım kötülüğü, içimizdedir o; ciğerimize işlemiştir. Hasta olduğumuzu bilmemek de iyileşmemizi daha zorlaştırır. Kendimizi erkenden bilmeye başlamazsak, nasıl baş ederiz, bunca dertlerle, bunca kötülüklerle?”

Dolayısıyla Mevlana’nın da dediği gibi; “Artık yeni şeyler söylemek lazım.” Yeni, değişik ve farklı olan şeyler. İnsanlığa faydalı olabilecek, onun yaşam kalitesini yükseltebilecek şeyler. Birileri bu “yeni şeyleri” bizden önce yapıyorsa hakkını vererek, “bükemediğimiz eli öpmesek de, en azından takdir etmesini bilme erdemini” gösterebilmeliyiz.

Kıskanmadan, kin duymadan, başarıya öfkelenmeden.

Bu başarının onun özelinde ama toplum genelinde yaşam kalitesini yükselten, insanlığa armağan edilmiş bir kazanç, bir değer olduğunu düşünmeliyiz. Unutmayın ki “keskin sirke küpüne zarar verir!”

kapağı kapatmakla iyi yapmışsın kankam yorum fena olmuş :D

ali cengiz o.oyn
17-03-2011, 01:30
:D:D hızır Geldi Bi zahmet Efsane birliklerinde defansına baksana bende ali ata bak oyunu oynuyucam :D:D

oyna oyna.. sen ali ata baka oyna ama size ali cengiz oyunları daha cok yakısıyo...