PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

bnbn
07-02-2011, 03:06
Muhabbetiniz bol olsun:D

altug59
07-02-2011, 03:25
Uneven'a mesaj atacaksın

usman aga.. :):) uneven arkaşımıza at o bu işin erbağbı :) o alır seni birliğinede

Melony
07-02-2011, 12:21
:D

Burasi speed wow gidişati lütfen geyiginizi msn üzerinde yapiniz !!!

Maggie
07-02-2011, 15:41
Burasi speed wow gidişati lütfen geyiginizi msn üzerinde yapiniz !!!

Sekooooo yedik azarı bak olmmmm :D

Ama yine de sonn keeezzzzzzzzz

Bastır Sekoooo.. :D

Melony
07-02-2011, 16:18
Sekooooo yedik azarı bak olmmmm :D

Ama yine de sonn keeezzzzzzzzz

Bastır Sekoooo.. :D

Ya kızım bi kop git kötü konuşturma şimdi milletin içinde beni !

Maggie
07-02-2011, 16:57
Ya kızım bi kop git kötü konuşturma şimdi milletin içinde beni !

Mami hayırdır bu ne agresiflik? :confused:

CeM1999
07-02-2011, 17:53
Kilit açılsında heyecanlı saatler başlasın artık ya.

drift kralı
07-02-2011, 18:22
Kilit açılsında heyecanlı saatler başlasın artık ya.

Kilit Açıldı Zaten Wow Köyleri kuruldu

i_mar
07-02-2011, 19:10
Nedir WOW daki durum ?

Horizon
07-02-2011, 19:30
Mami hayırdır bu ne agresiflik? :confused:

Şşşşşşşşş....Cevap verme mamiye görevlerini yap :D

HZZ agresiflik yok :D

Melony
07-02-2011, 19:34

Büyük başka son noktayı koymuş

Padişahım çok yaşa
Padişahım çok yaşa
Padişahım çok yaşa

Horizon
07-02-2011, 19:36
Büyük başka son noktayı koymuş

Padişahım çok yaşa
Padişahım çok yaşa
Padişahım çok yaşa

Sensin başka ben başkanım :)

bnbn
07-02-2011, 20:00
Sensin başka ben başkanım :)

Servan ağa benim deme sakın:D

msn resim ve horizon?

Horizon
07-02-2011, 20:12
Servan ağa benim deme sakın:D

msn resim ve horizon?

Ben benimde seni tanıyamadım :(

bnbn
07-02-2011, 20:24

yunis desem:D

Porthos

Horizon
07-02-2011, 20:29
yunis desem:D

Porthos

Oooo naaber yunis :)

sen travianı bırakmadınmı yaw :D

bnbn
07-02-2011, 20:42
Oooo naaber yunis :)

sen travianı bırakmadınmı yaw :D

Sefer dönüşü can sıkıntısından açim bi hesap dedim..

Neyse forum sakinlerinden fırçayı yemeden:D

nick girdap

TRAVİAN
07-02-2011, 21:04

vayyy kimleri görüyorum.....

BİZDEN HABERSİZ BAŞKANLIK YAPIYON HA...

By NEŞTER

bnbn
07-02-2011, 21:10

By NEŞTER

Senin burda olduğunuda bilmiyordu şimdi haberi oldu:D

Horizon
07-02-2011, 21:23

By NEŞTER

Vay vay sen bu speedde oynarmıydın ağam :D 5x olurda speed sarmaz seni :)

Yapıyoruz işte başkanlık kendi çapımızda :D

bnbn
07-02-2011, 21:29

Yahu haberim olsaydı walla sizin bölgeye gelirdim..Zaten kimseyi tanımıyorken açtım hesabı..İlk sobee gözüme çarpmıştı..Profilleri acayip geyikti..Ama burdada iyi arkadaşlıklarımız oldu TESTERE den..Ama HİÇBİŞİ ESKİ DOSTLARIN YERİNİ ALMAZ TABİKİDE..

Sağım solum,

arkam önüm,

saklanmayanların alayına sobeee:D

Öyle bişidi sanırım:D

TRAVİAN
07-02-2011, 21:42

oylesine actım takılıyom.... kış sezonu cansıkıntısı ....
yunus ile buluştuk eğlencesine saldırılar yapıyoz.... eski günleri yad edip gülüyoz....

başkanlık yakışır be servanım.. nede olsa eski kulağı kesiklerdensin :D
aynı zamanda bizimde başkanmışsın :D

Maggie
07-02-2011, 23:48

Püüüfffffffffff... :(

Konuşurum ben.. :D

fchearts
07-02-2011, 23:50
Püüüfffffffffff... :(

Konuşurum ben.. :D

bastır bukyy

TRAVİAN
08-02-2011, 01:52
http://img51.imageshack.us/img51/6790/asfdgsbdgfgjk.png

uNeVeN
08-02-2011, 02:18
http://img51.imageshack.us/img51/6790/asfdgsbdgfgjk.png

Güzel bir paylaşım olmuş :)

danny darkoooo kop gel günahlarından , bekliyim mi seni :D

BudA
08-02-2011, 02:21
Güzel bir paylaşım olmuş :)

danny darkoooo kop gel günahlarından , bekliyim mi seni :D

ahaha :D aga bi kere wow alayım dedim onda da ne çok meraklısı varmış , gelen giden eksik olmuyo :D
depolar'da yavaş yavaş sıkıcı yaw ,sen nası bakıyon 2 wow'a :D

uNeVeN
08-02-2011, 03:05
ahaha :D aga bi kere wow alayım dedim onda da ne çok meraklısı varmış , gelen giden eksik olmuyo :D

WW ların bir tanesini üvey evlad olarak benimsedim :D
Dedim ordaki halka ben sizii sevmiiiim , onlarda kendilerini beğendirmek için beni yormuyorlar işlerini kendi hallediolar :D

Ama diğer ww da sıkıntı var , herr gün gelen gidiyor gibi birşey :p

jolly joker
08-02-2011, 12:31

yaa senin ne işin var hala 3x de :) ondan sonra yok bana saldırı var def lazım yok reis atıyolar :D kop gel 3x den artık :)

trabzonsporlu
08-02-2011, 14:05
bu sene herkez iddaalı yahh :)) bende diyorumki iddaalıyız.. bu server katliam08 alıcak :)) wow köyünede bakıyorum.. valla saniye durmuyor tahıl.. pazarlar falaln 100 er k geliyor :)) askerlerde oyleee :)) bence bu konuda anket olsaydı daha iyi olurdu...

lüfer
08-02-2011, 15:20
Tüm wow alan hesaplara ve birliklerine WOW yolunda başarılar dilerim.

Mr.Nonstop
08-02-2011, 15:51
Bastır UneVeN :D

TRAVİAN
08-02-2011, 17:36
bu sene herkez iddaalı yahh :)) bende diyorumki iddaalıyız.. bu server katliam08 alıcak :)) wow köyünede bakıyorum.. valla saniye durmuyor tahıl.. pazarlar falaln 100 er k geliyor :)) askerlerde oyleee :)) bence bu konuda anket olsaydı daha iyi olurdu...

bence bi gariplik var katliam08 pazarda tahıl satıyo.... sağolsun bayabi tahıl yardımı oldu bana....:D

vahşi
08-02-2011, 18:00
bu sene herkez iddaalı yahh :)) bende diyorumki iddaalıyız.. bu server katliam08 alıcak :)) wow köyünede bakıyorum.. valla saniye durmuyor tahıl.. pazarlar falaln 100 er k geliyor :)) askerlerde oyleee bence bu konuda anket olsaydı daha iyi olurdu...

askern çokluğu WW kuracaz anlamına gelmez...

stratejiyi iyi kullanan WW u kurar:rolleyes:

herkesin kendne göre planları vardır 80 & 90 WW seviyelerinde bakalım kimler devre dışı kalıcak eldeki devasa ordular son 96 & 98 seviyelerde ortaya cıkıcak..

iyi olan kazansın hak eden hakkıyla tebrik edlecektir.. bu sevrerde rekor ordu beklyorum açıkçası:D

herkese iy şanslar başarılar..

VAHŞİADAM..

CeM1999
08-02-2011, 18:10
askern çokluğu WW kuracaz anlamına gelmez...

stratejiyi iyi kullanan WW u kurar:rolleyes:

herkesin kendne göre planları vardır 80 & 90 WW seviyelerinde bakalım kimler devre dışı kalıcak eldeki devasa ordular son 96 & 98 seviyelerde ortaya cıkıcak..

iyi olan kazansın hak eden hakkıyla tebrik edlecektir.. bu sevrerde rekor ordu beklyorum açıkçası:D

herkese iy şanslar başarılar..

VAHŞİADAM..

Benim bu cümlelerden çıkardığım sonuç: Elimizde büyük bir ordu var dikkatli olun..:p

vahşi
08-02-2011, 18:17
Benim bu cümlelerden çıkardığım sonuç: Elimizde büyük bir ordu var dikkatli olun..:p

herkesde ordu vardır:rolleyes: biz oyuna savaşla başladık ve hala savaşa devam edyrz.. onu hç savaşmamış birlikler için söyldm :D kendi çapımızda ordularımız var.. 46LIKLARA kullanmıcamız kesin çünkü artık onların bir amaçları yok :D sadece tetikteyiz biz bize dokunanın canını yakarız...

hç kmse geride hiç birşeyi kalmamış bir birliği mütefik olarak kabullenmez ama ezeli rakibimiz zorakide olsa başka brlğin mütefiği olmuş hayırlısı...

DEDİMYA İYİ OLAN KAZANSIN..

i_mar
08-02-2011, 18:17
.

Yeri değil ama aklıma gelmişken sorayım dedim.HZZ ler türk speed te oynamayacaklarını söylemişlerdi.Melony demişti yanlış hatırlamıyorsam.Protesto etmek amacıyla yapmışlardı bunu.Sonuç verdi galiba.

fchearts
08-02-2011, 19:10
.

Yeri değil ama aklıma gelmişken sorayım dedim.HZZ ler türk speed te oynamayacaklarını söylemişlerdi.Melony demişti yanlış hatırlamıyorsam.Protesto etmek amacıyla yapmışlardı bunu.Sonuç verdi galiba.

hehh hoş geldin...

hertürlü
08-02-2011, 19:13
herkesde ordu vardır:rolleyes: biz oyuna savaşla başladık ve hala savaşa devam edyrz.. onu hç savaşmamış birlikler için söyldm kendi çapımızda ordularımız var.. 46LIKLARA kullanmıcamız kesin çünkü artık onların bir amaçları yok :D sadece tetikteyiz biz bize dokunanın canını yakarız...

hç kmse geride hiç birşeyi kalmamış bir birliği mütefik olarak kabullenmez ama ezeli rakibimiz zorakide olsa başka brlğin mütefiği olmuş hayırlısı...

Nasıl adamlarsınız yawww vahşi-iceman kankan degilmi bunun asker köyünü reislemedilermi size dokundular noldu senden rapor göremedik ve top10 da yagmada 1.sın nasıl birinci oldun :Ddu ben söleyim 46lıklar sana yagma köy cıkarttı vahşi-iceman yagmalıyon iyide madde veriyor hee:D:Darkadaşını yagmalayarak burda artislik yapma arkadaşının asker koyunu verdiler eline sen nie duruyon hala forumlardasın:Dbide cok uzaksın be bilader 50 saate sürüyor -300 lerde napıyn orlarda oyun oynamak kolay demi saldırı az gelir artislik bol bol yaparsın hadi iyisin iyisin komşuların 2 sıcan 2 domuz 10 yarasa başkada kimse yok galiba.....

zezezezezeze

geri döndüm akıllı olun

vahşi
08-02-2011, 19:39
Nasıl adamlarsınız yawww vahşi-iceman kankan degilmi bunun asker köyünü reislemedilermi size dokundular noldu senden rapor göremedik ve top10 da yagmada 1.sın nasıl birinci oldun du ben söleyim 46lıklar sana yagma köy cıkarttı vahşi-iceman yagmalıyon iyide madde veriyor hee arkadaşını yagmalayarak burda artislik yapma arkadaşının asker koyunu verdiler eline sen nie duruyon hala forumlardasınbide cok uzaksın be bilader 50 saate sürüyor -300 lerde napıyn orlarda oyun oynamak kolay demi saldırı az gelir artislik bol bol yaparsın hadi iyisin iyisin komşuların 2 sıcan 2 domuz 10 yarasa başkada kimse yok galiba.....

zezezezezeze

geri döndüm akıllı olun

o senin oyuncu kaliten benim sana mesafem 22 saat:D ansızım tepene çökerim buyrun lah aşkına gelin köyüm orda deil sen tüm 46lıklar gelse yinede benden zerre kadar bişey alamaz
gidip yamak olmuşsunuz :) WW köyünüzde yok alllah aşkına ne şiniz var burda ?? artıktepenize vura vura bi halettik 46LIKLARI ve hala sizin gibi 10 birlkte gelse yine vura vura bir WW köyü alacak güç bırakmayana kadar devam ederiz :) hadin bakalım iyisiniz WHİTE birliğine yamak olmuşsunuz sizi hiç bir güç elimizden alamadı... !!! gelin size bir köy vericem benim köylerden brini belki orda WW cilik oynarsınız kendi aranızda :))

NOT: siz WW köyünü şaşırdınız heralde :)) günde 300 fake alıyorum

hertürlü
08-02-2011, 19:49
o senin oyuncu kaliten benim sana mesafem 22 saat:d ansızım tepene çökerim buyrun lah aşkına gelin köyüm orda deil sen tüm 46lıklar gelse yinede benden zerre kadar bişey alamaz
gidip yamak olmuşsunuz :) ww köyünüzde yok alllah aşkına ne şiniz var burda ?? Artıktepenize vura vura bi halettik 46lıkları ve hala sizin gibi 10 birlkte gelse yine vura vura bir ww köyü alacak güç bırakmayana kadar devam ederiz :) hadin bakalım iyisiniz white birliğine yamak olmuşsunuz sizi hiç bir güç elimizden alamadı... !!! Gelin size bir köy vericem benim köylerden brini belki orda ww cilik oynarsınız kendi aranızda :))

not: Siz ww köyünü şaşırdınız heralde :)) günde 300 fake alıyorum

yaw ben desterdeyim ilk bunu bil cahil:ddemek seni 10 birlik yıkamaz o zaman hırtla wow koylerını degişin zezezezezezeze sen kimsinki koy vercen korkudan -300 lere kaçmısın ilk once -60 larda oynamyı ogren sonra yorum yap oldumu gardaş

vahşi
08-02-2011, 19:53
yaw ben desterdeyim ilk bunu bil cahil:ddemek seni 10 birlik yıkamaz o zaman hırtla wow koylerını degişin zezezezezezeze sen kimsinki koy vercen korkudan -300 lere kaçmısın ilk once -60 larda oynamyı ogren sonra yorum yap oldumu gardaş

hertürlü 46LIKLAR deyince ilk akla gelen olgun insanlardan oluşmuş birlik:D

ama sanırım senin beyin az 12LİK birliklerine uygun:D

sıkıyosa gelirsin ulan... atıp tutmana gerek yok burda reklamda yapmam tanıyan tanıyor tanımayanda tanır elbet

bak köy her saniye baktığın yerde her dakika beni takip ettiğin yerde cesaretin varsa gelirsin..

hiç bir sorunum yok tahılmı dersin günde 12mk yağmam var ihtyacım yok server resetlenene kadar 1mk def köyde kalacak... o WW u aşşağı indrcm sende öylece çaresizce baka kalıcaksın

hertürlü
08-02-2011, 19:55
hertürlü 46LIKLAR deyince ilk akla gelen olgun insanlardan oluşmuş birlik:D

ama sanırım senin beyin az 12LİK birliklerine uygun:D

sıkıyosa gelirsin ulan... atıp tutmana gerek yok burda reklamda yapmam tanıyan tanıyor tanımayanda tanır elbet

Ulan lı kelimeler yapma burda hiç efendılıgımı bozmadım bugun bozarım si......... git oyununu oyna arkadasının eline verdiler ondan galiba 46lıkları agzına alışın ama aldıgın yer agzın dıkkat et ne demek istedigimi anlamışındır umarım anlamadıysan sana bı dahaki msjımda anlayışlı sekılde yazarım denyoooo

vahşi
08-02-2011, 19:58
hatır gönül işi buda SON yazışımdı sen abini tekip etmeye devam et..

by ati
08-02-2011, 20:00
hatır gönül işi buda SON yazışımdı sen abini tekip etmeye devam et..

Böle akıllı ol şimdi si.......git köyune 1m def varmış 2k tokmak yagma attınmı oda cıkar merkeze burda bana dalmasınlar die ıyıde reklam yaptın ama tabiki yagman cok iyi kimi yagmalıyon..........

BudA
08-02-2011, 20:01
Böle akıllı ol şimdi si.......git köyune 1m def varmış 2k tokmak yagma attınmı oda cıkar merkeze burda bana dalmasınlar die ıyıde reklam yaptın ama tabiki yagman cok iyi kimi yagmalıyon şu koyu reislenen inceman onu yagmalıyon len denyo kaybol sana burlar yasak

Abim boşwer hiç muhatap olma :) Arkadaş daha Dost'luk nedir bilmeden 46Lıklar White'ın yamağı olmuş diyo :eek:

Tenezzül edip cevap yazmaya değmez.

Danny Darko.

vahşi
08-02-2011, 20:04
cesareti olan gelir (küfür yok) bidahaki servere sizde TESTEREDEKİ abileriniz gibi oynarsınız :)

by ati
08-02-2011, 20:09
Abim boşwer hiç muhatap olma :) Arkadaş daha Dost'luk nedir bilmeden 46Lıklar White'ın yamağı olmuş diyo :eek:

Tenezzül edip cevap yazmaya değmez.

Danny Darko.

Yok edizim yok cok sustumda susmak bazen işe yaramıyormuş ayıpdır be senden örnek verim benim sende savunmam varmı yok sen emek veriyon ediz gece gunduz ugrasıyon nie senin başarına bizleri ortak göstermeye çalısıyorlar white birlıklerı efsane birliklerı hzz de dahıl hepsınde dostumuz var hepsı bizim destekledıgımız wow mu adama bak başkalarının başarısının önüne bizi sokmaya çalısıyor buna darlandım

by ati
08-02-2011, 20:13
cesareti olan gelir (küfür yok) bidahaki servere sizde TESTEREDEKİ abileriniz gibi oynarsınız :)

Benim testere birligine lafım yok ordada sevdgigim kişiler var aslan gibi savasıyoz ama kimse senin gibi yavşayıcı msjlar yazmıyor körmüsünüz zamanında yazdık wow almıcaz dedik daha ne buraya gelip kelime yapıyon gerçi adam olsan bunuda yazmazsınya buraya neyse bende suç var adam yerine koyup yazı yazıyom len benim 30 koyumu yıksan nolur ben senın 30 koyunu yıksam nolur senin gibi msj yazanlar yuzunden oyundan saguduk beee

vahşi
08-02-2011, 20:17
Benim testere birligine lafım yok ordada sevdgigim kişiler var aslan gibi savasıyoz ama kimse senin gibi yavşayıcı msjlar yazmıyor körmüsünüz zamanında yazdık wow almıcaz dedik daha ne buraya gelip kelime yapıyon gerçi adam olsan bunuda yazmazsınya buraya neyse bende suç var adam yerine koyup yazı yazıyom len benim 30 koyumu yıksan nolur ben senın 30 koyunu yıksam nolur senin gibi msj yazanlar yuzunden oyundan saguduk beee

bak şimdi seni HIRT başkanının hatrına vermiştim ama yazayım bar sende kendin adamdan say öncelikle bana S.... git dedin ona susmuştum şimdi ona bir cevap o dediğin yere mum diktir

ikinci bir konu... zaten rezil rüsva oldunuz servere gerek küfürlerinizle gerek oyun bilginizle birde WW köyü alıp onu bbize reisletip tammı rezil olacaktınız??? sizde herşeyin farkındasınız.. .)

adam gibi konuş ben konuştummu kmse susturamaz....

İm MortaL
08-02-2011, 20:21

atiiii söz ateştir her ağız taşıyamazz..................

by ati
08-02-2011, 20:22
bak şimdi seni HIRT başkanının hatrına vermiştim ama yazayım bar sende kendin adamdan say öncelikle bana S.... git dedin ona susmuştum şimdi ona bir cevap o dediğin yere mum diktir

ikinci bir konu... zaten rezil rüsva oldunuz servere gerek küfürlerinizle gerek oyun bilginizle birde WW köyü alıp tammı rezl olacaktınız???

Bana bak kimsenin hatırına bana msj yazmamazlık yapmayın ölmedik daha adamlıga gelince benle degil 12 13 20 yaşlarında yegenlerim var onlarla kendisi kıyasla benle kıyaslamaya kalkma haddini bil....

Oyun oynuyoruz yıkacaksın yıkılcaksın ne var bunda ? beni bilen bilir darlandıgım zaman kimseyi tanımam olayları başka yerlere götürene kapım acıktır derim beklerim sizler için rezillik oyun içinse bravo böle devam et beni bilen tanıyan tanır sen rahat ol burda agzımdan agza alınmıcak küfürlerde cıksa beni yine bilen bilir 4 senemi bu oyuna vermişimve hep senin gibi oyunculardan kişilik mahrumu olmuş kişilerden tiksindim buda benim sana son msjım daha cok ayrıntı icin sadece senin için gecerli zombine hesabına msj yaz

Sana son msjımdır

İm MortaL
08-02-2011, 20:24

ikinci bir konu... zaten rezil rüsva oldunuz servere gerek küfürlerinizle gerek oyun bilginizle birde WW köyü alıp onu bbize reisletip tammı rezil olacaktınız??? sizde herşeyin farkındasınız.. .)

susturucu takarız her türlüü

awe
08-02-2011, 20:25

selam arkadaşım...kime rezil olmuşuz bir söyle bakalım...kim kimi hangi savaşta ezmiş..anlat herkes bilsin olanlardan bahset ne olmuş aydınlat forumu okuyanları..savaştan bahset..nerde kim kime rezil olmuş..içi boş laf etmeye gerek yok burda..benim bir elemanım burda küfür etti..terbiyesizlik yaptı ..onu tasvip ve onaylamak mümkün değil...zira bizler birlik olarak küfürlere muhattab olduk..wow almama hikayemiz server basından beri devam ediyor..iyi kötü bunu bizi tanıyan herkes biliyor..wow almak isteseydik alırdık...zira bir birliğimiz de wow almış durumda...sırf wow a oynamıyoruz diye wow da ismimizde gecmiyor...burada yapabileceklerimizle değilde yaptıklarımızla konuşursak daha mantıklı olmazmı?

saygılarımla: hakan

vahşi
08-02-2011, 20:25
kafasında br karakter çizip onu oynamaya çalışan nsanlardan nefret ederim...

kenisi küfür eder o ettiği küfürden soğumaz

fakat tatlı bir atışma gördüğünde ve haklı bulduğunda ateş püskürür ve kafasında cizdiği karakteri oynamaya başlar.. ama mahlukat blmezki kendisi ne yönetmen nede baş rol oyuncu sadece set arkasında hep hayalc bir insan...

by ati
08-02-2011, 20:26
atiiii söz ateştir her ağız taşıyamazz..................

Salla abim yawwww ortada bişey yokken biri geliyor bişeyler yazıyor sonra noldu kufur ettiler diorlar gerçi önemlide degil bizi bilen zaten bilir ama böle kişiler beni oyundan sogutuyor bu forumda tek delikanlı bu vahşi denilen kişi bizler bunun yanında neyiz abi haddimizemi düşmüş bunun gibilere sanalda laf sölemek........

vahşi
08-02-2011, 20:28
selam arkadaşım...kime rezil olmuşuz bir söyle bakalım...kim kimi hangi savaşta ezmiş..anlat herkes bilsin olanlardan bahset ne olmuş aydınlat forumu okuyanları..savaştan bahset..nerde kim kime rezil olmuş..içi boş laf etmeye gerek yok burda..benim bir elemanım burda küfür etti..terbiyesizlik yaptı ..onu tasvip ve onaylamak mümkün değil...zira bizler birlik olarak küfürlere muhattab olduk..wow almama hikayemiz server basından beri devam ediyor..iyi kötü bunu bizi tanıyan herkes biliyor..wow almak isteseydik alırdık...zira bir birliğimiz de wow almış durumda...sırf wow a oynamıyoruz diye wow da ismimizde gecmiyor...burada yapabileceklerimizle değilde yaptıklarımızla konuşursak daha mantıklı olmazmı?

saygılarımla: hakan

a.selam ne hoş konuştun ağzına sağlık bizde bunu konuşarak güzel bir dlle lisan edebilirdik..

ama nafile leb deddinmi küfürü yiyosun

bu benim görüşüm herkes kendine göre haklıdır.. bunu daha güzel bir lisanlada konuşa blirdik..

vahşi
08-02-2011, 20:33
hiç br birlk üyesi foruma yazı yazamıyor çünkü anında 7-8 46LIKLAR üyesi ateş püskürmeye başlıyor.. yıktık dedim neden bu ateşlenme sende söyle yıktık dağıttık buna ben neden kğfür edeyim veya neden ateşleneyim belki bişeyler anlatırım ama nihayetinde kendine göre haklı derim..

benim görüşüm bu arkadaşım 46LIKLARIN gücü kalmadı... sende oyna buyur bende göreyim haklı ateş püskürmeni

bnbn
08-02-2011, 20:36
Nasıl adamlarsınız yawww vahşi-iceman kankan degilmi bunun asker köyünü reislemedilermi size dokundular noldu senden rapor göremedik ve top10 da yagmada 1.sın nasıl birinci oldun :Ddu ben söleyim 46lıklar sana yagma köy cıkarttı vahşi-iceman yagmalıyon iyide madde veriyor hee:D:Darkadaşını yagmalayarak burda artislik yapma arkadaşının asker koyunu verdiler eline sen nie duruyon hala forumlardasın:Dbide cok uzaksın be bilader 50 saate sürüyor -300 lerde napıyn orlarda oyun oynamak kolay demi saldırı az gelir artislik bol bol yaparsın hadi iyisin iyisin komşuların 2 sıcan 2 domuz 10 yarasa başkada kimse yok galiba.....

zezezezezeze

geri döndüm akıllı olun

a.selam ne hoş konuştun ağzına sağlık bizde bunu konuşarak güzel bir dlle lisan edebilirdik..

ama nafile leb deddinmi küfürü yiyosun

bu benim görüşüm herkes kendine göre haklıdır.. bunu daha güzel bir lisanlada konuşa blirdik..

Görüldüğü gibi sürekli tahriklerle olaylar bu boyuta kadar geliyor..Kendi arkadaşlarımdan ricam hertürlü denen ruhani oyuncunun söylemleriyle 46 lıkları değerlendirip tahrik olmayalım..

Sebep ve sonuç ilk alıntımda gayet açıktır..

Sebep hertürlü,

Sonuç yine araya başka arkadaşlarında girip olayların uzaması..

Ayrıca 46 lıklar bu savaşı kaybetmiş olsada yada kazansada bu kimsenin rezilliği değildir..Bunun adı 46 lıkların testereye mağlubiyetinden öte bişi olmayacaktır..

Sanırım arkadaşım tahrik olup bu şekilde yanlış bir cümle kullanmıştır..

Vahşi arkadaşım,46 lıkların muhatabı hertürlü nickli şahıs değildir..

by ati
08-02-2011, 20:36
susturucu takarız her türlüü

salla abi bi daha ne zaman gelecen istbula bu adamın yazısını görmek istemıyom sana yazım bare hheheheh

awe
08-02-2011, 20:37
hiç br birlk üyesi foruma yazı yazamıyor çünkü anında 7-8 46LIKLAR üyesi ateş püskürmeye başlıyor.. yıktık dedim neden bu ateşlenme sende söyle yıktık dağıttık buna ben neden kğfür edeyim veya neden ateşleneyim belki bişeyler anlatırım ama nihayetinde kendine göre haklı derim..

benim görüşüm bu arkadaşım 46LIKLARIN gücü kalmadı... sende oyna buyur bende göreyim haklı ateş püskürmeni

ben konuşulanları okudum..46LIKLAR la alakası olmayan sadece forumda TESTERE lere karsı yazan aradaşla cevap verirken bizlere laf ediliyor...her ortaya bir şey yazana kızıp burda birbirimizemi sallayalım..ayrıca by ati ne söylemiş ne yazmışsa benim ve bizim kelamımızdır..kendisini bu serverin çogu tanır ve bilir...

46LIKLAR ın gücüne gelince .evet haklısın bittik mahvolduk..!herkes mutlu olsun..sürünüyoruz yerlerde..:):)
dur bakalım daha yeni başlıyo server..hele bi planlar aktif olsun..o zaman herkes öğrenir kimde ne kadar güç varmış. ama biz bittiğimize göre diğer birliklerle uğraşmanız gerekir artık..:)

harmanım
08-02-2011, 20:45
http://img833.imageshack.us/img833/4378/78941517.png

http://img690.imageshack.us/img690/9005/32186947.png

http://img832.imageshack.us/img832/5595/13851039.png

vahşi
08-02-2011, 20:46
ben konuşulanları okudum..46LIKLAR la alakası olmayan sadece forumda TESTERE lere karsı yazan aradaşla cevap verirken bizlere laf ediliyor...her ortaya bir şey yazana kızıp burda birbirimizemi sallayalım..ayrıca by ati ne söylemiş ne yazmışsa benim ve bizim kelamımızdır..kendisini bu serverin çogu tanır ve bilir...

46LIKLAR ın gücüne gelince .evet haklısın bittik mahvolduk..!herkes mutlu olsun..sürünüyoruz yerlerde..:):)
dur bakalım daha yeni başlıyo server..hele bi planlar aktif olsun..o zaman herkes öğrenir kimde ne kadar güç varmış. ama biz bittiğimize göre diğer birliklerle uğraşmanız gerekir artık..:)

by ati s.. git dedi kelamınıza hürmetim var...

her birlik bir strateji arayışı içinde elbet.. siz WHİTELER bir anlaşma içindesiniz.. umarım öylede kalır

ama akkıllarda br çok soru işareti var ya EFSANELER??

bizimde muhakak bir müttefiğimiz olacaktır bunu zamanla görücez oyun içinde oyunlarıda görücez

serverde en az 7 BİRLİK WW da iddalı e bu yediside TESTERELERE dalacak delya :)

vahşi
08-02-2011, 20:48
http://img833.imageshack.us/img833/4378/78941517.png

http://img690.imageshack.us/img690/9005/32186947.png

http://img832.imageshack.us/img832/5595/13851039.png

güzel operasyondu bdaha tebrik edeyim..

by ati
08-02-2011, 20:48

Yaw hakan abi kusura bakma agzımı bozdum ama hiçbişey yokken 46lıklar whıte bırlıgıni agzına almaya başladı ben buna darlandım bide kimdir necidir hiç tanımam bilmem ama en azından 1 hafta önce forumda olmucak şeyler yaşanmış insan az daha dikkatli olur msj yazarken yok 46lıklar şöle yok böle bunlar valaha ayıptır yawww neyse abi ben cıktım forumdan yeniden kusura bakma ama insanın sabrıda bi yere kadar foruma girmeme çalışıyom ölesine ugradım bak neler oldu ben foruma hiç girmeyim :))))dün bekledik seni fırat geldı dukkana dedim hakan abide belki gelir :)superde çay yapmıştım:D

awe
08-02-2011, 20:51

her birlik bir strateji arayışı içinde elbet.. siz WHİTELER bir anlaşma içindesiniz.. umarım öylede kalır

bizimde muhakak bir müttefiğimiz olacaktır bunu zamanla görücez oyun içinde oyunlarıda görücez

elbette olacak.tabiki sizin wow a herkes gelmez..orantısız olur zaten..:) biz gelsek yeter sizin wow a..hepimizde evel allah 20k tokmak ve 100 mancınık var 60 kişi aynı saniyeye denk getirebilirsek bi kaç seviye alırız..

dediğim gibi kelamı bizim kelamımızdır..bu tarz kelimeleri bi cok yerde duyduk ve muhatab olduk..bari dinime söven musluman olsa derler..kimse kimseye bu konularda ders vermeye kalkmasın...zira hepimiz sınıfta kaldık...

BudA
08-02-2011, 20:55

Arkadaşım White ile 46LIKLAR arasında şu anda dostluktan başka birşey yoktur.
Şu anda ne onlar bizi destekliyor ne de biz onları.
Ama dediğin gibi ilerleyen günler neler gösterir bilinmez.;)

awe
08-02-2011, 20:56
Yaw hakan abi kusura bakma agzımı bozdum ama hiçbişey yokken 46lıklar whıte bırlıgıni agzına almaya başladı ben buna darlandım bide kimdir necidir hiç tanımam bilmem ama en azından 1 hafta önce forumda olmucak şeyler yaşanmış insan az daha dikkatli olur msj yazarken yok 46lıklar şöle yok böle bunlar valaha ayıptır yawww neyse abi ben cıktım forumdan yeniden kusura bakma ama insanın sabrıda bi yere kadar foruma girmeme çalışıyom ölesine ugradım bak neler oldu ben foruma hiç girmeyim :))))dün bekledik seni fırat geldı dukkana dedim hakan abide belki gelir :)superde çay yapmıştım:D

valla atim durumları bilion...hayatımın kritik haftası..gecmek bende cok istiyordum karsıya..ama merak etme gelecek hafta mutlaka yanındayım..çay da güzel olurmuş be..:):)

İm MortaL
08-02-2011, 20:56

bekledimde o kadarr ama yemegi kaçirdın :)

vahşi
08-02-2011, 20:57
elbette olacak.tabiki sizin wow a herkes gelmez..orantısız olur zaten..:) biz gelsek yeter sizin wow a..hepimizde evel allah 20k tokmak ve 100 mancınık var 60 kişi aynı saniyeye denk getirebilirsek bi kaç seviye alırız..

dediğim gibi kelamı bizim kelamımızdır..bu tarz kelimeleri bi cok yerde duyduk ve muhatab olduk..bari dinime söven musluman olsa derler..kimse kimseye bu konularda ders vermeye kalkmasın...zira hepimiz sınıfta kaldık...

bu güzeldi :)

iyi oyunlar...

kim kazanır km kazanmaz bilmem..

WW tek kişide ama yüzlerce insanın emeğiyle başarıya ulaşıyor...

hak eden kazanır...

NOT: kmseye ders vermek gibi bir nyetim yokdu..

iyi geceler. iyi oyunlar..

MentoL
08-02-2011, 21:07
tartışma bitmiş alevlendirmeyek:D sayfaları okumamıştım

SUSPİRİA
08-02-2011, 21:17
Ortalık gene karışmış bir baktım . dikkat eetim banlanan birkaç arkadaşın banı kaldırıldı. gene polemikler başladı hadi hayırlısı.

vahşi
09-02-2011, 00:23
aynen....

erken öten horozun ömrü kısa olur.

vahşiadamın isteyen varsa asker köyünün koordinatlarını verebilirim :)

papatya her zaman erken açar.

reislemeye müsait sıfırlanmaya da :)

-377 2 bunu bilmeyecek adam tıpkı senin gibi mal olur... oscar acı bırakmış sende sanırım :D

balta 247326 toyton 82302 mancınık sayısına gerek yok..

vahşi
09-02-2011, 00:43
oscar acı bırakmadı ama biz ona acının en tatlısını yaşattık.s8 serverde oscardan daha g..olmuş biri olmadı.ben wowu kuran vatan birliğindeydim.nasılda kaçtı lucifer lucifer...mübarek yerlerinize..

başladınız ağlamaya..başladınız çamura .yok ;

ak sakallı dede,,,

support koruması,,,

admin koruması,,,

kurdurtmayız dediniz...eze eze kurduk..

bitti dediniz biterken geçirdik..

asker köyün vardı daha serverin ortasında elinden gitti.başka multi hesaplarda oynadın..ne oldu unuttun mu bunları..

asker köyün 2 tane ..o zaman diğerini de asıl olanı da ben yazayım (-376/1)..

bize maval okuma.sen kısa donla oynarken biz bıyığımız altından senin gibilere pis pis gülüyorduk.

yine aynen olacak yine aynen:)

adam ol da sonra cevap yaz.öpüyorum seni çocuk

abini iyi takip etmişsin.... aferin.

s8de biz ordu kullanmadığımız için siz WW kurdunuz herşeyi anlatmışsın... tüm server bize karşıydı bizde orduları kullanmadık boykot ettik tüm serveri alt üst ettik

WW kurulduğundada herkes şaşkına döndü çünkü biz hiç br şekilde WW ordusu kullanmadık.. herşeyi yazmışsın bunların sebebinide yaz..

asker köyümle kaç merkezinizde mancınık oynattım..? hangi başkanınızın merkezinde tarla vardı???

halkın sesi herşeyi konuştun bunlarıda konuş :):):)

vahşi
09-02-2011, 01:24
o gördüğün puan serverin 3ncü ayı ve normal server 3ncü aydan sonra o köyle oynanmadı

ve o köyün savunma durumuna bak sadece 3 ay oynanmış o köyle:rolleyes:

yanılmazsam 8 köydü 3 ay için çokda güzel bir puan..

savunma puanınıda koyarmısın

3 ayda hepiniz tarumar olmuştuuz :)) neyse atışmam geçmşle ama bşeyler paylaşıyosan
tam paylaş

uNeVeN
09-02-2011, 02:59
Yine şenlenmiş buralar :D
Geç mi kaldık ne :p

KöSTeNCe
09-02-2011, 04:44
o gördüğün puan serverin 3ncü ayı ve normal server 3ncü aydan sonra o köyle oynanmadı

ve o köyün savunma durumuna bak sadece 3 ay oynanmış o köyle:rolleyes:

yanılmazsam 8 köydü 3 ay için çokda güzel bir puan..

savunma puanınıda koyarmısın

3 ayda hepiniz tarumar olmuştuuz :)) neyse atışmam geçmşle ama bşeyler paylaşıyosan
tam paylaş

o tam paylaşmıyorsa sende yanlış paylaşıyorsun. 3 ayda hepimiz tarumar olduysak wow u nasıl kurduk ?? o ordular nasıl çıktı elde kalanlar hariç.

Hani 117 ordu diye bağıranlar hani ordular nerdeler.

bu iş biraz matematik hesabına bakar oyunun başında bizler gelişim için uğraşıyorduk birazda geçmişn verdiği rehavet vardı ve sizlerde ilk 3 ay göre güzel ordular basmıştınız. oyunun sonrasında ben sizlerden öle büyük bi ordu görmedim :S hep orta çapta idi başkanınızdan biyologdan çıkan orduları gördük çaktığı yeride biliyoruz :)) lucifere gelemediler ne yazık ki elinizde çok ordu olsa onlar ortaya çıkmazdı sona saklarlardı ordularını benim saldırdığım yer de belli kaç saat kalmıştı beyoğlunun wow u kurmasına 1 mi ?? 2 mi :))
nese bitti gitti sadece hatırlatma istedim

kırıkkk
09-02-2011, 04:47
server gitti kımse giremıyor ameliyat var heralde yine :)))

uNeVeN
09-02-2011, 04:59
server gitti kımse giremıyor ameliyat var heralde yine :)))

İnş. serverların hepsi çökmüştür , geri getirelemez haldedir :D:D

uNeVeN
09-02-2011, 06:04
Sevgili admin umarım saat 06:45 ile 07:33 arasındaki tahıl boşluğunu doldurup o şekilde aktif edersiniz server ı :D Birde mümkünse 08:20 den sonra tahıl girişi olmayan ww a 0 0 dan tahıl atarsınız :p

Yoksa düşüncelerime ve dilime artık hakim olamıcam :D

sucukluyumurta
09-02-2011, 06:07
Sevgili admin umarım saat 06:45 ile 07:33 arasındaki tahıl boşluğunu doldurup o şekilde aktif edersiniz server ı :D Birde mümkünse 08:20 den sonra tahıl girişi olmayan ww a 0 0 dan tahıl atarsınız

hahahahaha :D :D :D vallahi haklısın.:D

Abuzer
09-02-2011, 06:09
Sevgili admin umarım saat 06:45 ile 07:33 arasındaki tahıl boşluğunu doldurup o şekilde aktif edersiniz server ı :D Birde mümkünse 08:20 den sonra tahıl girişi olmayan ww a 0 0 dan tahıl atarsınız :p

Yapacakları iş belli .. aktif olduğunda minimum 5 saat içersinde tahıla bağlı asker ölümü olmayacak .... yoksa normal hesapların bile bir çoğu - de .. - 1,5 milyonluk bir hesap bende ben ne yapıcam :D

uNeVeN
09-02-2011, 06:13
Yapacakları iş belli .. aktif olduğunda minimum 5 saat içersinde tahıla bağlı asker ölümü olmayacak .... yoksa normal hesapların bile bir çoğu - de .. - 1,5 milyonluk bir hesap bende ben ne yapıcam :D

Valla abi ww u geçtim de yeminlen orası daha mühim..
Ordaki katliam demek , 3 aylık emeğin gitmesi demek :mad:

En son 1 saatlik tahıl vardı ve bu olay başlayalı 1 saati geçti :mad:
Askerler ölüyorsa bakalım ne diyecekler bu habersiz bakıma :confused:

30 Altın verirler mi ne dersin ?

Dipcik : İnş travian serverlarının alayı çökmüştür :D:D

Abuzer
09-02-2011, 06:19
Valla abi ww u geçtim de yeminlen orası daha mühim..
Ordaki katliam demek , 3 aylık emeğin gitmesi demek :mad:

En son 1 saatlik tahıl vardı ve bu olay başlayalı 1 saati geçti :mad:
Askerler ölüyorsa bakalım ne diyecekler bu habersiz bakıma :confused:

30 Altın verirler mi ne dersin ?

Dipcik : İnş travian serverlarının alayı çökmüştür :D:D

Yok yok kötü düşünmeyelim .. Bi açılsın ona göre performans sergileriz ... Amma iyi yönde Amma kötü yönde .. Ben travian yönetimine güveniyom yapmaz öle şeyler .. Yaparsada 30 değil 50 altın yükler :)

Ezan okundu Ben bi namaz kılayım Dua etmekten başka çaremiz kalmadı gibi görünüyor .. Açıklama yapanda yok baksana .. Yapıldıysada ben bilmiyorum ...

uNeVeN
09-02-2011, 06:24
Yok yok kötü düşünmeyelim .. Bi açılsın ona göre performans sergileriz ... Amma iyi yönde Amma kötü yönde .. Ben travian yönetimine güveniyom yapmaz öle şeyler .. Yaparsada 30 değil 50 altın yükler :)

Ezan okundu Ben bi namaz kılayım Dua etmekten başka çaremiz kalmadı gibi görünüyor .. Açıklama yapanda yok baksana .. Yapıldıysada ben bilmiyorum ...

O zaman bekleyelim görelim :)

Dipcik : Benim dualarım tutacak mı ne :D

Game Database is unavailable

uNeVeN
09-02-2011, 07:21
Başlarım sizin yöneteceğiniz server a beee :mad:

Şu anda 7896 işlem tamamlanmayı beklemektedir.

ve eventleri bi anda bitirip ww un deposunun fullemesiyle bu iş olmuyor !!!!

Ulaşım 0:23:17 süre.
saat 07:37

Ulaşım 0:32:44 süre.
saat 07:52 .

Ulaşım 1:21:19 süre.
saat 08:40 .

Ben 23 dk -2milyon olan köyü nerden tahıl bulupta doldurucam :mad:
Şifreli giriş yapınca suçlu gösteriyorsunuz !!

Gelde doldur depoyu bakalım sayın ADMIN..

yada çıkın ADAM gibi bi açıklama yapın.. Çokta rintintin bnm için ama orda 100 lerce kişinin emeği var !!

Serkan sus diyorum konuşma diyorum ama başlarım sizin yöneteceğiniz oyuna !!

Ben bu saatte kimi bulup tahıl attırıcam.. ?
Ben şifreli giriş yapsam şimdi , bu suç mu olacak yoksa HAK mı ?

Başlangıç: Çarşamba, 9 Şubat 2011 06:30 CET
Son: Çarşamba, 9 Şubat 2011 06:50 CET
Süre: 20 Dakika

Sizin gibi yöneticileri ilk okula baştan vermek laızm.. Daha 20 dk ile 2 saati ayırt edemiyorsunuz !!

Bögü.ALP
09-02-2011, 09:17
Başlarım sizin yöneteceğiniz server a beee :mad:

Şu anda 7896 işlem tamamlanmayı beklemektedir.

ve eventleri bi anda bitirip ww un deposunun fullemesiyle bu iş olmuyor !!!!

Ulaşım 0:23:17 süre.
saat 07:37

Ulaşım 0:32:44 süre.
saat 07:52 .

Ulaşım 1:21:19 süre.
saat 08:40 .

Ben 23 dk -2milyon olan köyü nerden tahıl bulupta doldurucam :mad:
Şifreli giriş yapınca suçlu gösteriyorsunuz !!

Gelde doldur depoyu bakalım sayın ADMIN..

yada çıkın ADAM gibi bi açıklama yapın.. Çokta rintintin bnm için ama orda 100 lerce kişinin emeği var !!

Serkan sus diyorum konuşma diyorum ama başlarım sizin yöneteceğiniz oyuna !!

Ben bu saatte kimi bulup tahıl attırıcam.. ?
Ben şifreli giriş yapsam şimdi , bu suç mu olacak yoksa HAK mı ?

Başlangıç: Çarşamba, 9 Şubat 2011 06:30 CET
Son: Çarşamba, 9 Şubat 2011 06:50 CET
Süre: 20 Dakika

Sizin gibi yöneticileri ilk okula baştan vermek laızm.. Daha 20 dk ile 2 saati ayırt edemiyorsunuz !!

:) geçmiş olsun, event sizin bölgede birikmez diye biliyordum.. en azından wow hesablarına bi imtiyaz verselerdi değilmi ;)

uNeVeN
09-02-2011, 09:24
:) geçmiş olsun, event sizin bölgede birikmez diye biliyordum.. en azından wow hesablarına bi imtiyaz verselerdi değilmi ;)

Senin birliğinin yerinde olsam seni burda fazla konuşturmam ;)

Bögü.ALP
09-02-2011, 09:51
Senin birliğinin yerinde olsam seni burda fazla konuşturmam ;)

:) nasıl bir anlayıştır ki, geçmiş olsun, deyip sıkıntına yorum yapıyoruz, en anlaşılmaz şekilde okunuyor.. pekii şöyle diyelim, iyi olmuş, event biriksin, millet kafasını kaldıramasın eventten, hatta wow hesabları da eventten oynayamasın, server altı üstüne gelsin, millet rezil olsun, kimseler oyun oynamayasın..

bu yorum iyi mi, gittimi hoşuna ??

uNeVeN
09-02-2011, 09:59
:) nasıl bir anlayıştır ki, geçmiş olsun, deyip sıkıntına yorum yapıyoruz, en anlaşılmaz şekilde okunuyor.. pekii şöyle diyelim, iyi olmuş, event biriksin, millet kafasını kaldıramasın eventten, hatta wow hesabları da eventten oynayamasın, server altı üstüne gelsin, millet rezil olsun, kimseler oyun oynamayasın..

bu yorum iyi mi, gittimi hoşuna ??

""" event sizin bölgede birikmez diye biliyordum.. """

Şimdiki yazdığın daha çok hoşuma gitti , en azından düşüncen önce diline sonra da klavyeye yansımış oldu.. ;)

QaBuS
09-02-2011, 10:34
Görüldüğü gibi sürekli tahriklerle olaylar bu boyuta kadar geliyor..Kendi arkadaşlarımdan ricam hertürlü denen ruhani oyuncunun söylemleriyle 46 lıkları değerlendirip tahrik olmayalım..

Sebep ve sonuç ilk alıntımda gayet açıktır..

Sebep hertürlü,

Sonuç yine araya başka arkadaşlarında girip olayların uzaması..

Ayrıca 46 lıklar bu savaşı kaybetmiş olsada yada kazansada bu kimsenin rezilliği değildir..Bunun adı 46 lıkların testereye mağlubiyetinden öte bişi olmayacaktır..

Sanırım arkadaşım tahrik olup bu şekilde yanlış bir cümle kullanmıştır..

Vahşi arkadaşım,46 lıkların muhatabı hertürlü nickli şahıs değildir..

yunus bunu güzel yazmışsın haklısın bu bı oyun yıkıcaklar yıkılıcaz savasıcaz cıftcılık yapıcak olsaydık facede olurduk

ama şöyle bişey varkı bunu söylemeden gecemıycem HERTÜRLÜ ile 46lıkları degerlendırmeyın dıyosun ne hıkmetse 46lıkların vatan ın ve hoft lardakı bır cok oyuncunun saldırı ve ana koylerı herturlu!!!

oyunda herutrlu strateji olabılır hak verırım casus da dahıl sonucta savaş oyunu ama bızden degıl testerelere laf atan bı adam demek kı ben adam dıede dusunmuyorum bu sahısı bu aşamada yanlış bence

ve wahşi-iceman ın saldırı koyu reıslenme olayı ıse tebrık ederım ıyı reısledınız ama onunda iç yuzunu hakan abı (awe) anlatrsan sevınırım nasıl aldıgınızı

herkeze ıyı forumlar

Bögü.ALP
09-02-2011, 10:40
[QUOTE=uNeVeN;1093682]""" event sizin bölgede birikmez diye biliyordum.. """

Şimdiki yazdığın daha çok hoşuma gitti , en azından düşüncen önce diline sonra da klavyeye yansımış oldu.. ;)[/QUOTE

yanlış hatırlamıyorsam , sizden bir arkadaş artık event birikmiyor en azından , bazı şeylere engel olmuş olduk, fena mı oldu diye yazmıştı, buna sebeb, sizin bölgede event birikmez diye şaşkınlığımı ifade ettim..

bu ne hazımsızlıktır ki, sizden bir arkadaşınızın yorumunu güncellememe, enteresan yorumlar yapıyorsun..

şunu mu demek istiyorsun, forum benim , yada bizim .. dilediğimizi yazarız, istemediğimiz adama , yorumları hoşumuza gitmeyen adama, yazma, sanane , sen konuşma diye hitablarda bulunuruz.. bunu mu demek istiyorsun ?

bir sürü birliği olan koca bir aileden 1 kişinin foruma yazmasını kabullenmek neden bu kadar zor..

bak iyi dinle tekrar ediyorum..

wow sahibi olarak, event ile mağdur olmana üzüldüm, medenice gecmiş olsun diyorum..

SUSPİRİA
09-02-2011, 10:44
[QUOTE=uNeVeN;1093682]""" event sizin bölgede birikmez diye biliyordum.. """

Şimdiki yazdığın daha çok hoşuma gitti , en azından düşüncen önce diline sonra da klavyeye yansımış oldu.. ;)[/QUOTE

yanlış hatırlamıyorsam , sizden bir arkadaş artık event birikmiyor en azından , bazı şeylere engel olmuş olduk, fena mı oldu diye yazmıştı, buna sebeb, sizin bölgede event birikmez diye şaşkınlığımı ifade ettim..

bu ne hazımsızlıktır ki, sizden bir arkadaşınızın yorumunu güncellememe, enteresan yorumlar yapıyorsun..

şunu mu demek istiyorsun, forum benim , yada bizim .. dilediğimizi yazarız, istemediğimiz adama , yorumları hoşumuza gitmeyen adama, yazma, sanane , sen konuşma diye hitablarda bulunuruz.. bunu mu demek istiyorsun ?

bir sürü birliği olan koca bir aileden 1 kişinin foruma yazmasını kabullenmek neden bu kadar zor..

wow sahibi olarak, event ile mağdur olmana üzüldüm, medenice gecmiş olsun diyorum..

BÖGÜ.ALP BEN DE MAĞDUR OLDUM TAHIL AYARLAYAMADIM DOĞRU DÜZGÜN . .:)

uNeVeN
09-02-2011, 11:00

Son cümleni ilk mesajında yazsaydın , normal bi cevap alırdın..
Neysee...

Forum benim yada bizim tapulu malımız değil , ne istiyorsan onu yaz.. Sadece yazdığın mesajlardan sadece senin sorumlu olmadığını bil ;)

Daha yazdığım mesajı ALGILAYAMAMIŞSIN bile..
Diyorum ki oyun açıldı , event birikimi ile tahıl girişleri engellendi.. Oyunun açılmasından 10sn sonra eventler bitti ve ww un deposu fullendi ;)

Bak iyi oku , sakın DİNLEME " oku " ;) Belki ne demek istediğimi anlarsın . . .

patriyot
09-02-2011, 11:06
[QUOTE=Bögü.ALP;1093713]

hahaha yaw muhterem tahtaya vur gecer eventler yanıma gel muhti sonlara dogru bizimle oyna

Bögü.ALP
09-02-2011, 11:11
[QUOTE=Bögü.ALP;1093713]

:) muhterem hocam, 3 kulhü, 1 elham oku, event felan birikmiyor, +/- de öyle yapıyoruz, hiç bişeycikler olmuyor ..

SUSPİRİA
09-02-2011, 11:44
[QUOTE=SUSPİRİA;1093716]

:) muhterem hocam, 3 kulhü, 1 elham oku, event felan birikmiyor, +/- de öyle yapıyoruz, hiç bişeycikler olmuyor ..

Ayarı çektik tahıla rahatız biraz şimdilik. event birikimi banada uğramıyor. servere giremedik biz .

SUSPİRİA
09-02-2011, 11:46
[QUOTE=SUSPİRİA;1093716]

hahaha yaw muhterem tahtaya vur gecer eventler yanıma gel muhti sonlara dogru bizimle oyna

ahbe osman bey bilsem böyle bir şey olacağını elimi sürmezdim. bulaştık şimdi artık okullar açılınca ne olur bilmem.

vahşi
09-02-2011, 13:00
o tam paylaşmıyorsa sende yanlış paylaşıyorsun. 3 ayda hepimiz tarumar olduysak wow u nasıl kurduk ?? o ordular nasıl çıktı elde kalanlar hariç.

Hani 117 ordu diye bağıranlar hani ordular nerdeler.

bu iş biraz matematik hesabına bakar oyunun başında bizler gelişim için uğraşıyorduk birazda geçmişn verdiği rehavet vardı ve sizlerde ilk 3 ay göre güzel ordular basmıştınız. oyunun sonrasında ben sizlerden öle büyük bi ordu görmedim :S hep orta çapta idi başkanınızdan biyologdan çıkan orduları gördük çaktığı yeride biliyoruz :)) lucifere gelemediler ne yazık ki elinizde çok ordu olsa onlar ortaya çıkmazdı sona saklarlardı ordularını benim saldırdığım yer de bell i kaç saat kalmıştı beyoğlunun wow u kurmasına 1 mi ?? 2 mi :))
nese bitti gitti sadece hatırlatma istedim

tüm serveri karşımıza aldık tüm WW lara daldık hakkıyla başından sonuna kadar savaştık..

ama baktıkk servere biz yön veriyoruz başladık savaştayız bitirdik savaştaydık..

beyaz birlikleri ve girye kalan birlikler sizn mütefiğiniz olmuştu..

artık yapacak bişey yoktu oyun içinde oyun görünce sizlerinde askeri varken beyazlar hiç bir ordu kullanmamışken hepsini ellerinde patlattık... iyide yaptık illaki bizimde ordular kaldı ama neden beyazlara yol açalım dedik...

yürekli br avaş görmedik serverde oyunun başından sonuna kadar oyundan tek zevk alanlar 1000ATLILAR ve SON lar oldu biz yıktık eğlendik sizde WW kurdunuz.. geriye kalanlar sadece başından sonuna kadar bizleri izledi.. nhayetinde kmse ordusunu kullanamadı:D

beni çekiştirmesine gerek yok birlik adına konuşsun illak beni derse inan SON birliklerin tüm kelle oyuncularının oyun oynamasına müsade etmedim ve savunma puanım yanılmazsam BEYAZ ww DAN DAHA İYİYDİ SADECE 3 AY OYNANDI O HESAPLA:rolleyes:

kısa ve öz biz isteseydik server uzardı. biz kuramazdık ama servere yön biz verdik varsa yalan çıkıp dersn yanlış..

munder
09-02-2011, 13:20
Ya arkadaşlar wow genelde ne kadar sürer bende biliorum pek belli olmaz ama ne kadar sürer yani

fchearts
09-02-2011, 13:23
Ya arkadaşlar wow genelde ne kadar sürer bende biliorum pek belli olmaz ama ne kadar sürer yani

en az 45-60 gün arası sürer ama belli de olmaz

kuvvetmira
09-02-2011, 15:38

{WH!TE} ve 46LIKLAR Birlikleri Arasında Dostluk Vardır Bir Çok Yöneticisiyle Daha Önceki Serverlarda Beraber Oynamışlıgımız Var.
Burda {WH!TE} 46LIKLAR EFSANELER konusu bırlıklerın ılerı donuk ne yapcakları nasıl polıtıka ızleyeceklerı senı hıc alakadar etmez Sadece Oyununu Oyna Dostm.
Burda Sacma Sapan Yorumlar Yaparak Forumda Popıler Veya Korku Sacma Amaclı Merkez Savunma Yıglı Felan Tarzı Yorumlar Yaprak Kendını Kucuk Dusurme Foruma Yorum Yapmak Istemıyoruz..
Bırlıgımızın Ve Dostlarımızın Ismı Cok Kulanıldıgından Yapıyorz..
Kım Kımınle Dost Dusman Bızı Ilgılendırmez {WH!TE} 46LIKLAR Sadece Dostlukla Kurulmus Bırlıklerdır Eger Beraber Bırseyler Yapıcaklarsada Buda Senı Hıc Alakadar Etmez..

Herkeze İyi Forumlar

Fatii

vahşi
09-02-2011, 16:39
{WH!TE} ve 46LIKLAR Birlikleri Arasında Dostluk Vardır Bir Çok Yöneticisiyle Daha Önceki Serverlarda Beraber Oynamışlıgımız Var.
Burda {WH!TE} 46LIKLAR EFSANELER konusu bırlıklerın ılerı donuk ne yapcakları nasıl polıtıka ızleyeceklerı senı hıc alakadar etmez Sadece Oyununu Oyna Dostm.
Burda Sacma Sapan Yorumlar Yaparak Forumda Popıler Veya Korku Sacma Amaclı Merkez Savunma Yıglı Felan Tarzı Yorumlar Yaprak Kendını Kucuk Dusurme Foruma Yorum Yapmak Istemıyoruz..
Kım Kımınle Dost Dusman Bızı Ilgılendırmez {WH!TE} 46LIKLAR Sadece Dostlukla Kurulmus Bırlıklerdır Eger Beraber Bırseyler Yapıcaklarsada Buda Senı Hıc Alakadar Etmez..

Herkeze İyi Forumlar

Fatii

konuşcm ortalığı arıştırdı dersin sussam kendini haklı çıkarırsın...

asker köyümün koordnatını yazıcaktı bende yazdım sıkıyorsa gelir yıkarsın dedim...

ikinci bir konu..! 46LIKLAR 10 tane {WH!TE} birliği eder... kalkıpda {WH!TE} birliği sağlam birlik yada iddalı birlik demedim oda kenarda köşede kalmış br birlik...

alayınla birleşsen ne yazar??? haddinizi biln burası sadece {WH!TE} ve 46LIKLAR forumu deil istediğimi yazarım benm yazdıklarım birlik görüşü deil... sadece VAHŞİADAMI bağlar..

by ati
09-02-2011, 16:42

Herkeze İyi Forumlar

Fatii

Fati bu adamın yapmak istedigi dostu dosta düşman etmek salla be dostum adam msjlarında ne dior oyunun başından beri savaşıyom saldırı puanına bak öle kuytu köşelere kaçmış bi vatandaş hiç cvp verme çünki amacı ortalıgı kızıştırmak bırak ben cvp verim........

vahşi
09-02-2011, 16:46
Fati bu adamın yapmak istedigi dostu dosta düşman etmek salla be dostum adam msjlarında ne dior oyunun başından beri savaşıyom saldırı puanına bak öle kuytu köşelere kaçmış bi vatandaş hiç cvp verme çünki amacı ortalıgı kızıştırmak bırak ben cvp verim........

nerden okuyosun mesajları biz geçen serverden konuşuyoduk sen daha burada kalmışsın:D

benim sana söyleyeceğim kelamlar kalmış haberin olsunn CıZzzZzzZ tetikteyim...

by ati
09-02-2011, 16:49
herkesde ordu vardır:rolleyes: biz oyuna savaşla başladık ve hala savaşa devam edyrz.. onu hç savaşmamış birlikler için söyldm :D kendi çapımızda ordularımız var.. 46LIKLARA kullanmıcamız kesin çünkü artık onların bir amaçları yok :D sadece tetikteyiz biz bize dokunanın canını yakarız...

Bu msjı sen yazmadınmı nerenle yazdın bu msjı ilk yaptıgın yorum bu savaşıyormuş belli saldırı savunma puanından gel buraya kolpalık yap savaşıyormuş bare testeredeki aslan gibi savaşan adamların önünü kapatma hepsi senden kat kat daha iyi savaşıyor gerci sen heryerde ezikmişin......

vahşi
09-02-2011, 16:54
Bu msjı sen yazmadınmı nerenle yazdın bu msjı ilk yaptıgın yorum bu savaşıyormuş belli saldırı savunma puanından gel buraya kolpalık yap savaşıyormuş bare testeredeki aslan gibi savaşan adamların önünü kapatma hepsi senden kat kat daha iyi savaşıyor gerci sen heryerde ezikmişin......

şimdi sende dersin tüm TESTERELERLE savaşdıık.. sadece 1 BİRLİK TÜM 46LIKLARA YETİYORDU malesef başkan bizi savaşa müdahil etmdi.. çünkü gerek yoktu.

çok sessiz kaldık hemde cok asıl vahşiler meydana cıkmadı yoksa sende çok iyi bilirsin serverde taş üstünde taş kalmazdı..

hç savaşmadım hemde hiç..

artık geldiğim zaman sen hesapla nasıl geliceğimi..

hala ezik ve düşman kelimesn kullanıyorsun bense sizi rakip olarak görüyordum seni altımda bir ezerim sesini s1 den duyarlar...

by ati
09-02-2011, 16:59
şimdi sende dersin tüm TESTERELERLE savaşdıık.. sadece 1 BİRLİK TÜM 46LIKLARA YETİYORDU malesef başkan bizi savaşa müdahil etmdi.. çünkü gerek yoktu.

çok sessiz kaldık hemde cok asıl vahşiler meydana cıkmadı yoksa sende çok iyi bilirsin serverde taş üstünde taş kalmazdı..

hç savaşmadım hemde hiç..

artık geldiğim zaman sen hesapla nasıl geliceğimi..

Kolpalık kanına işlemiş burda yazacagına saldırı cıkart gel yık rapor koy hadi beklıyom icraat yap

Bi daha yazım senin beynin kucuk almaz bazı lafları senin ordunu benim koye beklıyorum hadi ZOMBİNE KÖY İSMİM MERKEZ KOYDE ASKER BASIYOM 90K ASKER VAR HADİ GEL BENİ PERT ET BAKALIM LEN 500K ASKERİN OLSA BENİM KOYDEN İCERİ GİREMEZSİN MADEM BANA MEYDAN OKUYON BEKLIYORUM SALDIRINI EZİK KALMA UYGULAMAYA GEÇ

vahşi
09-02-2011, 17:02
Kolpalık kanına işlemiş burda yazacagına saldırı cıkart gel yık rapor koy hadi beklıyom icraat yap

Bi daha yazım senin beynin kucuk almaz bazı lafları senin ordunu benim koye beklıyorum hadi ZOMBİNE KÖY İSMİM MERKEZ KOYDE ASKER BASIYOM 90K ASKER VAR HADİ GEL BENİ PERT ET BAKALIM LEN 500K ASKERİN OLSA BENİM KOYDEN İCERİ GİREMEZSİN MADEM BANA MEYDAN OKUYON BEKLIYORUM SALDIRINI EZİK KALMA UYGULAMAYA GEÇ

adam akkılı oyuncu yazda saldırayım .. sana 3-5 mancınık atarım sonra VAHŞİ üstadım bana saldırdı die prim yaparsın:D

serverde hiç bir hedefi kalmamış birisin tek hedefiniz TESTERE WW köyüne saldırmak:p biz her yerdeyiz akkılı ol :cool:

bu zombine denen kişi sensin ha :) bir köyünü elnden almıştım

bak VAHŞİ abin 800 nüfuslu köyünü sıfırlamış alttaki lnke tıkla :)

http://travian-reports.net/tr/report/340832e2949

by ati
09-02-2011, 17:06
adam akkılı oyuncu yazda saldırayım .. sana 3-5 mancınık atarım sonra VAHŞİ üstadım bana saldırdı die prim yaparsın:D

serverde hiç bir hedefi kalmamış birisin tek hedefiniz TESTERE WW köyüne saldırmak:p biz her yerdeyiz akkılı ol elinde :cool:

Biz savaşıyoz aslan parcası benim köyüm dag başında degil benim koy zamanında cokda yıkıldı biz yıkanıda tbk ettik ama yine diom benim her kelimem sana senin ordun benim koyumden içeri giremez o kadar uzak yerdesinki sen gelene kadar + + dan savunma gelir hesabını böle yap bide insan emeklerine saygın olsun madem testere wow da 500 kişinin emegi var onlara saygın olsun foruma saçma saçma yazılar yazarak burda bütün birlikleri kendine duşman etme ilk bunu yap senin kafa basmaz ben abilik yapım sana insan emegine saygın olsun saygın...

vahşi
09-02-2011, 17:09
Biz savaşıyoz aslan parcası benim köyüm dag başında degil benim koy zamanında cokda yıkıldı biz yıkanıda tbk ettik ama yine diom benim her kelimem sana senin ordun benim koyumden içeri giremez o kadar uzak yerdesinki sen gelene kadar + + dan savunma gelir hesabını böle yap bide insan emeklerine saygın olsun madem testere wow da 500 kişinin emegi var onlara saygın olsun foruma saçma saçma yazılar yazarak burda bütün birlikleri kendine duşman etme ilk bunu yap senin kafa basmaz ben abilik yapım sana insan emegine saygın olsun saygın...

linke tıkla :D

dün burda küfür eden adam bugün kafasında başka bir karakter çizmiş :rolleyes: sana kelamlarım var hep aklımdasın o küfürü sana yedireceğim;)

İm MortaL
09-02-2011, 17:12

dün burda küfür eden adam bugün kafasında başka bir karakter çizmiş :rolleyes: sana kelamlarım var hep aklımdasın o küfürü sana yedireceğim;)

sana tıkladım açılmadı birşey du bir daha deniyeyim tıklıyorum ama

Reporter
09-02-2011, 17:14

Fazla kaptırma bence hocam.46LIKLAR ı sanki ezerek yenmişsiniz gibi konuşuyorsunuz.Ben dışarda gördüğüm kadarıyla savaş ortada gidiyordu wow aldınız biraz duruldu savaş.tek fazlalığınız wow almanız.bence orda da yanlış yaptınız 46lıklar iyisini yaptı almadı.

vahşi
sana tıkladım açılmadı birşey du bir daha deniyeyim tıklıyorum ama

gel üstadın tıklasın sende gör:D

aslında ben tıklatmayı geçtim gümletirim:D:D

by ati

Tbkler super yan koy yıkarsın 200k askerle yan köy yıkmışınya harbiden tbkler süpersin kufur istıyorsan kufurde ederim sen yeterki ben insanca konuşmakdan anlamıyom zombine bana kufur et de ben sana kufurun kralını edim...

Ben hesap sildirdigim yan koylerını yıktıgım adamları buraya yazsam oooo senin ufak beynin almaz siz yan koy yıktınız ben reisledim daha dün gece 2 köy reisledım rapor koymaya kalksam oooo seni ezer ezer gecerim......

vahşi
09-02-2011, 17:15
Fazla kaptırma bence hocam.46LIKLAR ı sanki ezerek yenmişsiniz gibi konuşuyorsunuz.Ben dışarda gördüğüm kadarıyla savaş ortada gidiyordu wow aldınız biraz duruldu savaş.tek fazlalığınız wow almanız.bence orda da yanlış yaptınız 46lıklar iyisini yaptı almadı.

güzel görüş.. sadece izemekle olmuyor dostum bazende yaşamak gerekir:D sor zombiye kaç gece uykusuz kaldı:rolleyes:

İm MortaL
09-02-2011, 17:16
Tbkler super yan koy yıkarsın 200k askerle yan köy yıkmışınya harbiden tbkler süpersin kufur istıyorsan kufurde ederim sen yeterki ben insanca konuşmakdan anlamıyom zombine bana kufur et de ben sana kufurun kralını edim...

Ben hesap sildirdigim yan koylerını yıktıgım adamları buraya yazsam oooo senin ufak beynin almaz siz yan koy yıktınız ben reisledim daha dün gece 2 köy reisledım rapor koymaya kalksam oooo seni ezer ezer gecerim......

ati o yıkılan yan köye karşılık kaç köy reislendi yerine

Reporter
09-02-2011, 17:16
güzel görüş.. sadece izemekle olmuyor dostum bazende yaşamak gerekir:D sor zombiye kaç gece uykusuz kaldı:rolleyes:
Ben zombine ye sordum farz et sen en yakınındaki adama sor vahşi-iceman a kaç k lık ordu köyü reislendi? Hadi bakalım.neyse siz devam edin ben gördüğümü yazdım.

by ati
09-02-2011, 17:19
ati o yıkılan yan köye karşılık kaç köy reislendi yerine

Valaha abi onlar yan köy yıktı ben reisledim en az 10 15 köy rahat reislemişimdir cok rahat

vahşi
09-02-2011, 17:20

kısmet işte bir kişiye saldırmışım oda sen çıktın onu demek istdim:D orda 200k asker yoktu

giriş asker sayısı

http://travian-reports.net/tr/report/340859bcd12

burdada atmışsın araya asker ama vahşi işte tam üstünde yakalamış:D

http://travian-reports.net/tr/report/340862d801b

buda cıkış:D

BEN SANA 200K ASKERLE GELMEM:rolleyes:

by ati
09-02-2011, 17:25
kısmet işte bir kişiye saldırmışım oda sen çıktın onu demek istdim:D orda 200k asker yoktu

giriş asker sayısı

burdada atmışsın araya asker ama vahşi işte tam üstünde yakalamış:D

buda cıkış:D

BEN SANA 200K ASKERLE GELMEM:rolleyes:

Seni komık cocuk seni 50 kişi saldırdınız bırakında 5 6 köy yıkın be onuda yapamıyorsanız silin gidin hesapları.....

dottore_
09-02-2011, 17:27
arkadaşlar bu ne yaaa

burası 3x rapor yok ne yaptınız çiftçilermi toplanmış buraya anlamadım gitti=)

rapor köyun biraz

birde sizden ricam WW daki son durumuda anlatında bilelim

x2speed

MaHSen

BudA
09-02-2011, 17:30
arkadaşlar bu ne yaaa

burası 3x rapor yok ne yaptınız çiftçilermi toplanmış buraya anlamadım gitti=)

rapor köyun biraz

birde sizden ricam WW daki son durumuda anlatında bilelim

x2speed

MaHSen

Abi burası 3x speed :D Tartışmalar , küfürleşmeler falan , rapor çok nadir gelir buraya :D

Ediz.

vahşi
09-02-2011, 17:36
drk&mrt (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=27159), sucukluyumurta (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=3405), *PEMBECİK* (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=3342), eDü (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=9145), Garbiyeli (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=21755), Eyup-Can (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=19778), i_mar (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1067), by ati (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=31045), Cetvelsiz (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=764), İm MortaL (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1290), Die Triaden (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=8943)

YOKMU BUKADAR KİŞİNİN İÇİNDE TESDERE :) TEKDE YETİYORUM AMA DESTEKÇ LAZIM

eDü
09-02-2011, 17:38
kısmet işte bir kişiye saldırmışım oda sen çıktın onu demek istdim:d orda 200k asker yoktu

giriş asker sayısı

burdada atmışsın araya asker ama vahşi işte tam üstünde yakalamış:d

buda cıkış:d

ben sana 200k askerle gelmem:rolleyes:

cıtak a yaz deki asker köyün nerede vahşi iceman ada sor bu soruyu isocanada sor bu soruyu cevapları gel burada öyle paylaş insanları kışkırtarak değil gerçekleri görerek konuş 46lıklar sizin wow köyünüz nerede diye sormuşsunya

ahada sana cevap size verdik bakın besleyin büyütünki reislediğimizde bi işe yarasın wow köyünüz mutlu oldunmu :D

eDü
09-02-2011, 17:39
drk&mrt (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=27159), sucukluyumurta (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=3405), *pembecik* (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=3342), edü (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=9145), garbiyeli (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=21755), eyup-can (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=19778), i_mar (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1067), by ati (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=31045), cetvelsiz (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=764), im mortal (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1290), die triaden (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=8943)

yokmu bukadar kişinin içinde tesdere :) tekde yetiyorum ama destekç lazım

alışkınsınız bir birinizi şakşaklamaya şak şakcılar sizi

sucukluyumurta
09-02-2011, 17:40
drk&mrt (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=27159), sucukluyumurta (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=3405), *PEMBECİK* (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=3342), eDü (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=9145), Garbiyeli (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=21755), Eyup-Can (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=19778), i_mar (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1067), by ati (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=31045), Cetvelsiz (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=764), İm MortaL (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1290), Die Triaden (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=8943)

YOKMU BUKADAR KİŞİNİN İÇİNDE TESDERE :) TEKDE YETİYORUM AMA DESTEKÇ LAZIM

maalesef yok inan okurken artık sıkıldık sizin tartışmalarınızdan şurda 2-2.5 ay sonra bitecek oyun ama siz hala tartışmaktan sıkılmadınız.savaşın başından beri aynı konular.hem sizin taraf hem diğer taraf.Sizin için ayrı bi konu bölümü açmak lazım resmen sabah programlarına döndü

vahşi
09-02-2011, 17:42
maalesef yok inan okurken artık sıkıldık sizin tartışmalarınızdan şurda 2-2.5 ay sonra bitecek oyun ama siz hala tartışmaktan sıkılmadınız.savaşın başından beri aynı konular.hem sizin taraf hem diğer taraf.Sizin için ayrı bi konu bölümü açmak lazım resmen sabah programlarına döndü

bunu beğendm:D

dottore_
09-02-2011, 17:46
Abi burası 3x speed :D Tartışmalar , küfürleşmeler falan , rapor çok nadir gelir buraya :D

Ediz.

ediz sen burdadamı oynuyosun valla helal olsun bu ne hırs böyle

tabi gençsin kanında kaynıyo senin hızınada yetişilmez

tamam 3xte hiç belli olmuyo 3x olduğu=)

raporlara bakarsan normal server gibi maşallah=)

küfür alamsın istiyoruz ama yapılanları biliyosundur bu adamlarla avrupada nasıl

oynanır çok merak ediyorum doğrusu bitsede rahatlasak

speed2x

MaHSen

BudA
09-02-2011, 17:49
ediz sen burdadamı oynuyosun valla helal olsun bu ne hırs böyle

tabi gençsin kanında kaynıyo senin hızınada yetişilmez

tamam 3xte hiç belli olmuyo 3x olduğu=)

raporlara bakarsan normal server gibi maşallah=)

küfür alamsın istiyoruz ama yapılanları biliyosundur bu adamlarla avrupada nasıl

oynanır çok merak ediyorum doğrusu bitsede rahatlasak

speed2x

MaHSen

Abi ben her yerdeyim ama mekanımız 3x :)

Reporter
09-02-2011, 18:10
RA dan AKIN ve birkaç arkadaşı ayrılmış..RA birliğinde sorun mu başgösteriyor acaba.Ayrıntılar birazdan wow gidaşatı 3x sayfasında.

dottore_
09-02-2011, 18:14
Abi ben her yerdeyim ama mekanımız 3x :)

bana 2xten msj atta nickini falan yaz şifreyi falan

arada girip bakayım burda havalar nasıl diye

istersen burayada yazabilirsin

canı sıkılan senin hesaba girer arada=)

speed2x

MaHSen

BudA
09-02-2011, 18:16

speed2x

MaHSen

Tamam abi mesaj attım :)

vahşi
09-02-2011, 18:20

speed2x

MaHSen

hangi brliktesiniz bende ordayım .)

Dalpet
09-02-2011, 18:47
RA dan AKIN ve birkaç arkadaşı ayrılmış..RA birliğinde sorun mu başgösteriyor acaba.Ayrıntılar birazdan wow gidaşatı 3x sayfasında.

RA bir birlik değil. AİLEDİR. ve hiç bir sorun yoktur. 3-5 kişinin ayrılmasıyla en ufak bir çatırdama yaşanmaz. Neden ayrıldığımızı bilmesi gereken kişiler bilmektedir. Sanırım bu açıklama yeterlidir.

AKIN

Reporter
09-02-2011, 18:50
RA bir birlik değil. AİLEDİR. ve hiç bir sorun yoktur. 3-5 kişinin ayrılmasıyla en ufak bir çatırdama yaşanmaz. Neden ayrıldığımızı bilmesi gereken kişiler bilmektedir. Sanırım bu açıklama yeterlidir.

AKIN
Açıklama için teşekkürler.

dottore_
09-02-2011, 19:26
hangi brliktesiniz bende ordayım .)

1453 nickim mahsen=)

speed2x

MaHSen

awe
09-02-2011, 19:29
yunus bunu güzel yazmışsın haklısın bu bı oyun yıkıcaklar yıkılıcaz savasıcaz cıftcılık yapıcak olsaydık facede olurduk

ama şöyle bişey varkı bunu söylemeden gecemıycem HERTÜRLÜ ile 46lıkları degerlendırmeyın dıyosun ne hıkmetse 46lıkların vatan ın ve hoft lardakı bır cok oyuncunun saldırı ve ana koylerı herturlu!!!

oyunda herutrlu strateji olabılır hak verırım casus da dahıl sonucta savaş oyunu ama bızden degıl testerelere laf atan bı adam demek kı ben adam dıede dusunmuyorum bu sahısı bu aşamada yanlış bence

ve wahşi-iceman ın saldırı koyu reıslenme olayı ıse tebrık ederım ıyı reısledınız ama onunda iç yuzunu hakan abı (awe) anlatrsan sevınırım nasıl aldıgınızı

herkeze ıyı forumlar

valla insanın zıvanadan cıkmaması mümkün değil...nasıl bir iç yüzü anlamadım..
bahsi gecen arkadaş bir ara bende de bulunan tılsım a sürekli fake atıyordu taaa 25 -26 sattlerden
o arada dikkatimizi cekti..ve bizden dertli adlı arkadaşa bir saldırısını görmüştük..daha sonra bendeki tılsım kerata ya gecti gecer geçmez ona başladı fakeye...bizde bir akşam karar aldık bizde onu fakkeleyelim diye 26 saat yol gittik köyü aldık...oraya az askerle gitmemizin sebebi tamamen ordu bakımları ile alakalıdır..alacaksak az orduylada alabiliriz dedik..zira o an arkadaştan kerataya saldırı vardı ve gercek saldırı ise o kadar ordu ve defansa tahıl yetiremeyeceğini düşünüp o köye reisleri attık..bakın dikkatinizi cekiyorum tam 26 saat bu tamamen beklenenin dısında bir hareketti ve başarılı olduk
şimdi neden bizim yaptığımız harekette maraz arıyorsunuzki? CHE nin asker köyünü 30 saatten resileyen arkadaşla burda karsılıklı muhabbet ettik tebrik ettik maraz aramadık..
bu işlerin iç yüzü dış yuzu diye bir şey bilmiyoruz...sizin yaptığınız güzel ve başarılı operasyonların da iç yüzü varmı..sizde bize onları anlatırsanız seviniriz ( son cumle sizin sorunuza karşılıktır)

kuvvetmira
09-02-2011, 20:06
konuşcm ortalığı arıştırdı dersin sussam kendini haklı çıkarırsın...

asker köyümün koordnatını yazıcaktı bende yazdım sıkıyorsa gelir yıkarsın dedim...

ikinci bir konu..! 46LIKLAR 10 tane {WH!TE} birliği eder... kalkıpda {WH!TE} birliği sağlam birlik yada iddalı birlik demedim oda kenarda köşede kalmış br birlik...

alayınla birleşsen ne yazar??? haddinizi biln burası sadece {WH!TE} ve 46LIKLAR forumu deil istediğimi yazarım benm yazdıklarım birlik görüşü deil... sadece VAHŞİADAMI bağlar..

Istedıgın Kadar Kordınat Yaz Anca Burda Msj Kırlıgı Yaparsın..
Kenarda Kosede Kalmıs Dedıgın Bırlık -+Nın En Guclu Bırlıgı Gelmıs Buraya Laf Dalası Yapıyorsun Senın Baskanın Felan Yokmu Yada Sen Baskansan Nasıl Baskansın Burda Mıletle Laf Dalası Yapıp Kalıtenı Belı Edıyorsun Bu Bır..
Ben Bu zamana kadar Gırdıgım Hersavasdan Anım Ak Cıkmısım {WH!TE} Olarak Benım Oyuncularımın Kalıtesını Kıyaslamak Sana Dusmez Hadını Bıl.. !
Yasın Kac Basın kac... Ozaman gelıp buraya benım bırlıgımın ısmını kulanamazsın
yan koy raporlarını sunuyorsun ıstatıslıklerın nekı burda konusuyosun.
Savasınızı Yapın Raporlarınızı Paylasın Olay Bıtsın Amacın Ne VAHŞİADAM Tamam bır Numarasın Supersın hadı canım oyununa bak...
Burdada ıyı pırım yaptn sayemızde hadı ıyısın:cool:
Burda Forumuda Kırletmeye Hakın Yok Koca Serverın Forumunu Sacma Sapan Islerle Kırletıyorsun Mıletın Hakını Yıyorsun..

Fatii

vahşi
09-02-2011, 20:19
Istedıgın Kadar Kordınat Yaz Anca Burda Msj Kırlıgı Yaparsın..
Kenarda Kosede Kalmıs Dedıgın Bırlık -+Nın En Guclu Bırlıgı Gelmıs Buraya Laf Dalası Yapıyorsun Senın Baskanın Felan Yokmu Yada Sen Baskansan Nasıl Baskansın Burda Mıletle Laf Dalası Yapıp Kalıtenı Belı Edıyorsun Bu Bır..
Ben Bu zamana kadar Gırdıgım Hersavasdan Anım Ak Cıkmısım {WH!TE} Olarak Benım Oyuncularımın Kalıtesını Kıyaslamak Sana Dusmez Hadını Bıl.. !
Yasın Kac Basın kac... Ozaman gelıp buraya benım bırlıgımın ısmını kulanamazsın
yan koy raporlarını sunuyorsun ıstatıslıklerın nekı burda konusuyosun.
Savasınızı Yapın Raporlarınızı Paylasın Olay Bıtsın Amacın Ne VAHŞİADAM Tamam bır Numarasın Supersın hadı canım oyununa bak...
Burdada ıyı pırım yaptn sayemızde hadı ıyısın:cool:
Burda Forumuda Kırletmeye Hakın Yok Koca Serverın Forumunu Sacma Sapan Islerle Kırletıyorsun Mıletın Hakını Yıyorsun..

Fatii

topu topu 2 birlik kendini serverin aslanı sanmış:D dua et EFSANELER sizlerle birleşmiş yoksa ne ismin olurdu nede cismn;)

kuvvetmira
09-02-2011, 20:34
topu topu 2 birlik kendini serverin aslanı sanmış:D dua et EFSANELER sizlerle birleşmiş yoksa ne ismin olurdu nede cismn;)

Öyle Aslanız Zorunamı Gıtı Hadı oyununa bak sn..

by ati
09-02-2011, 20:36
Öyle Aslanız Zorunamı Gıtı Hadı oyununa bak sn..

Bak ben yazmayı bıraktım sabaha kadar yazsan anlamaz bu :) salla

kuvvetmira
09-02-2011, 20:37
Bak ben yazmayı bıraktım sabaha kadar yazsan anlamaz bu :) salla

Bosfer bu saten sonra muhatap olma abı Başkanları utansın bırlık ısımlerını bole kotu duruma dusuren oyuncularından..

vahşi
09-02-2011, 20:44
ulan adamlık sıfatınada kapılıyorsunuz ya o adamın zoruna gidiyor daha dün küfür eden adama abi deniyor boş ver muhatap olma deniyor.. pehhh sizi sanal karakterler sizi :)

by ati
09-02-2011, 20:45
Bosfer bu saten sonra muhatap olma abı Başkanları utansın bırlık ısımlerını bole kotu duruma dusuren oyuncularından..

Yok daha işim olmaz cvp yazmakla yanlış yaptım zaten....

Neyse kardeşim siz keyfinize bakın herkez sizi biliyor kuzey batıdakiler daha iyi biliyor başarılarınız devamı dilerim.......

ZOMBİNE

TRAVİAN
09-02-2011, 20:52
CHE nin asker köyünü 30 saatten resileyen arkadaşla burda karsılıklı muhabbet ettik tebrik ettik maraz aramadık..
bu işlerin iç yüzü dış yuzu diye bir şey bilmiyoruz...sizin yaptığınız güzel ve başarılı operasyonların da iç yüzü varmı..sizde bize onları anlatırsanız seviniriz ( son cumle sizin sorunuza karşılıktır)

söz hakkı doğdu galiba ... :D

awe arkadaşımızı tanımam .... fakat güzel ve seviyeli bi dialoğumuz oldu....

günde ortalama ilk 100 de olan 5-10 kişiye faka cıkıyorum ... sırf eğlence olsun diye....
tabi bazende onlarda bana saldırı atıyo ve cakılıyorlar :D coğu iyi oyuncu cıkıyo olayın bi tuzak olduğunu anlıyo :(
C H E adlı oyuncuya yapılan saldırıda şakayla karışık idda üzerine yapılmıştır... yoksa 30 saat asker göndermek pek akıllıca değil....

saldırıların içyüzü dışyüzünden pek anlamayız.... kısaca biz olayın eğlencesindeyiz ....

nusrat
09-02-2011, 22:08
saldırıların içyüzü dışyüzünden pek anlamayız.... kısaca biz olayın eğlencesindeyiz ....

ona öyle demezler :D Yazı mı Tura mı diye iddaya girdik Para kayboldu aramaya gittik CHE nin sucu yok biz aslında 30 saatten belamızı aramaya geldik denir :D

QaBuS
10-02-2011, 02:55
valla insanın zıvanadan cıkmaması mümkün değil...nasıl bir iç yüzü anlamadım..
bahsi gecen arkadaş bir ara bende de bulunan tılsım a sürekli fake atıyordu taaa 25 -26 sattlerden
o arada dikkatimizi cekti..ve bizden dertli adlı arkadaşa bir saldırısını görmüştük..daha sonra bendeki tılsım kerata ya gecti gecer geçmez ona başladı fakeye...bizde bir akşam karar aldık bizde onu fakkeleyelim diye 26 saat yol gittik köyü aldık...oraya az askerle gitmemizin sebebi tamamen ordu bakımları ile alakalıdır..alacaksak az orduylada alabiliriz dedik..zira o an arkadaştan kerataya saldırı vardı ve gercek saldırı ise o kadar ordu ve defansa tahıl yetiremeyeceğini düşünüp o köye reisleri attık..bakın dikkatinizi cekiyorum tam 26 saat bu tamamen beklenenin dısında bir hareketti ve başarılı olduk
şimdi neden bizim yaptığımız harekette maraz arıyorsunuzki? CHE nin asker köyünü 30 saatten resileyen arkadaşla burda karsılıklı muhabbet ettik tebrik ettik maraz aramadık..

bu arada ben maraz aramıyorum bende en basta foruma konuldugunda dırek TEBRIK ettım...
bu soruyu sorarkende tebrık ettım farkındaysanız!!!

ama ozamanda mustafa abıye sorucam bu koyu nıe bu kadr basıt bırakmıs dıe sordum ve ögrendım

herneyse olan olmuş agrasıflesmeye gerek yok bosuna forumda ortamı germek ıstemıyorum gereksiz

kırıkkk
10-02-2011, 03:24
uyumadınızmı daha :)

QaBuS
10-02-2011, 03:27
uyumadınızmı daha :)

nası uyuyalım:)
bana 65 sıralı
realkılforyou ya 99 sıralı var
saolsunlar sevenımız cok
telfnla uykudan uyandırıyolar kalk yoksa sabaha koyunu goremıycen dıe
hehehehehehehe

kırıkkk
10-02-2011, 03:34
fakedir fake :))

QaBuS
10-02-2011, 03:47

yok 3 gundur eksık olmuyo gelen gıden coguda gercek cıkıyo
araya cekmekten sıkıldım hepsınde saldırı askerı var manco yok:):)

sımdı bayabı yuklu gelıyolar hakan abı canı sıkılınca bızı 0 lamaya calısıyo:):)

QaBuS
10-02-2011, 07:00

he fake cıktı bak bakalım merkezım yerındemı:D:D:D:

tebrık ederım hakan abı ve ekıbını burdanda
def koymadın bayada bı araya cektım ama kar etmedı:)
tek sorun koyle gıden askerlere yazık oldu

en son r0ss0 nun mancolarını kessem koy yerınde kalıcaktı son saldıryla yıkıldım:)

bnbn
10-02-2011, 15:09
Bir ordu köyünün daha reislenişi;

http://img683.imageshack.us/img683/9255/80608972.png

http://img21.imageshack.us/img21/2342/resst.png

Operasyonda emeği geçen dost rakip herkeze tşkler ve tebrikler..

iwerson2
10-02-2011, 15:14
bir ordu köyünün daha reislenişi;

[ımg]http://img683.imageshack.us/img683/9255/80608972.png[/ımg]

[ımg]http://img21.imageshack.us/img21/2342/resst.png[/ımg]

operasyonda emeği geçen dost rakip herkeze tşkler ve tebrikler..

tebrikler SALDIRAN EKİBE VEDE SAVUNANAN EKİBE

bnbn
10-02-2011, 15:17
tebrikler face sanmıştır sanırım :)

Sanırım:))..karşımıza savunma çıkmadı

bu arada yukarda belirttiğim tahmini asker miktarında yanlışım varsa rakip arkadaşlar düzeltebilir..Sadece tahmindir..Daha fazla yada az olabilir

harmanım
10-02-2011, 16:02
Bir ordu köyünün daha reislenişi;

http://img683.imageshack.us/img683/9255/80608972.png

http://img21.imageshack.us/img21/2342/resst.png

Operasyonda emeği geçen dost rakip herkeze tşkler ve tebrikler..

Tebrikler..

1-Raporun bu konu başlığı ile alakası yok. :rolleyes: burası (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=47047) olmalıydı.
2-Resmi eksik çekmişsin.

http://img199.imageshack.us/img199/9771/xxxxun.png

3- Şikayet edeni ben ve bi çok kişi bilmiyor...

neden kilitlendi bilmiyoruz yani.

Belkide bilerek kilitlendi, kim bilir

4- Rapor koymak hiç içimden gelmiyor...

Edit: köyleri karıştırmışım... malum isimler aynıydı. Göstermek istediğim zaten var..tekrar uğraşmaya gerek yok.

(bende diyorum adam kilitlenince raporlar da mı siliniyo reislendi denildiğinde orada raporlar görünüyodu.:))

bnbn
10-02-2011, 16:49
Tebrikler..

1-Raporun bu konu başlığı ile alakası yok. :rolleyes: burası (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=47047) olmalıydı.
2-Resmi eksik çekmişsin.

http://img199.imageshack.us/img199/9771/xxxxun.png

3- Şikayet edeni ben ve bi çok kişi bilmiyor...

neden kilitlendi bilmiyoruz yani.

Belkide bilerek kilitlendi, kim bilir

4- Rapor koymak hiç içimden gelmiyor...

Edit: köyleri karıştırmışım... malum isimler aynıydı. Göstermek istediğim zaten var..tekrar uğraşmaya gerek yok.

(bende diyorum adam kilitlenince raporlar da mı siliniyo reislendi denildiğinde orada raporlar görünüyodu.:))

Ewet haklısın raporu yanlış sayfaya koymuşum:)

Kilitlenme konusunda benimde bi fikrim yok ama bir oyuncunun kendisini bile bile şu aşamada kilitlemesinin anlamı yok..Edü arkadaş kitlemiş olsaydı belki bir anlam ifade edebilirdi..

Reisleme raporundan sadece erolun raporunu açabildim,

İlginçtir, eskiden farklı birlikteki bir arkadaşın raporunu açamazdık..Ama şimdi bazen açılıyor bazen yine açılmıyor..

Herşey bi yanada harmanım o köyde ne kadar ordu vardı:D

harmanım
10-02-2011, 17:12
Başka birlikte ki oyuncuların raporunu görmek için linkin sağında ki kodun da olması gerekir.

http://speed.travian.com.tr/berichte.php?id=79112342| (http://speed.travian.com.tr/berichte.php?id=79112342%7C)A12 <--- Bkz:A12 :)

toplamda (balta toyton) 100 k kadar :)

QaBuS da ne kadar vardı ? :rolleyes:

bnbn
10-02-2011, 17:23
Başka birlikte ki oyuncuların raporunu görmek için linkin sağında ki kodun da olması gerekir.

http://speed.travian.com.tr/berichte.php?id=79112342| (http://speed.travian.com.tr/berichte.php?id=79112342%7C)A12 <--- Bkz:A12 :)

http://img826.imageshack.us/img826/2082/bfbf.png

Biz merkezi yıkılanları wowa odaklıyoruz,artık tahıl sıkıntısıda kalmadığına göre Qabus arkadaşın pazarcılarını sık sık wow yolunda görecez:D

harmanım
10-02-2011, 17:24
http://img826.imageshack.us/img826/2082/bfbf.png

Biz merkezi yıkılanları wowa odaklıyoruz,artık tahıl sıkıntısıda kalmadığına göre Qabus arkadaşın pazarcılarını sık sık wow yolunda görecez:D

Ödeşmişiz.. :)

woyager
10-02-2011, 19:14
WOW* (-73|191)
Halk: Cermenler
Birlik: EFSNWOW
Sahibi: KESGİN
Nüfus: 442

bu wow köyü küfürbaz larin wow u:))beni iyi tanirlar.... bekleyin benim ekibimi küfürbazlar..:)

çağrı060
10-02-2011, 19:38
aynı birlikteyiz ama ben kufurbazları sevmem yapacagınız işlemlerebenıde katarmısınız :)

woltran
10-02-2011, 19:56
Zaman her şeyin ilacıdır ak koyun kara koyun ortaya çıkar daha yolun basında konusuyorlar ya gıcık olıyam valla

daha tılsımı almamış wow bııtırecem muhabbet ı hele bır tılsımı al bakım yada alabılecenmı :D:D:D

YAŞAMAK SA YAŞIYACAZ ALLAHIN İZNİYLE İLLEDE TRAVİAN KARDEŞŞŞŞŞŞŞ :eek: :eek:

woyager
10-02-2011, 20:20
valla sözünde duran adam derim sözünde durmayana adam demem mesela teminatör adli efsane birlikleri baskani sahkekar asasaa adli kisi üstelik kariyer mevkı sahıbi astsubay meslegine sahıp adli kısı benı istanbula gelıp vurmakla öldürmekle tehdıt ettıydı ama 2 sene oldu hala gelen giden yok erkek olan aynı ısımle oynar dedıydı ben aynı ısımleyım ama kendı ve saz ekıbı korkudan ısım degıstı ozamanda dedıgım gıbı sıze yırtmaclı etek alıcam sıze o laık dedıydım haklıymısım bak:)
okadar pişkınlerkı baskasına camur atar kendı wow dakıa skerılerını keserler baskasına camur atarlar..
ve mevkisahıbı gurursuz onursuz eskıa dı [asasaa] sımdıkı adı [terminatör adli oyunla oynayan kısı kufurbaz kısıye wow almıs.. demek olacagı buymus:)

ata sözü var tam bunlara laik

devir gelir devran döner :)))

woltran
10-02-2011, 20:34
valla sözünde duran adam derim sözünde durmayana adam demem mesela teminatör adli efsane birlikleri baskani sahkekar asasaa adli kisi üstelik kariyer mevkı sahıbi astsubay meslegine sahıp adli kısı benı istanbula gelıp vurmakla öldürmekle tehdıt ettıydı ama 2 sene oldu hala gelen giden yok erkek olan aynı ısımle oynar dedıydı ben aynı ısımleyım ama kendı ve saz ekıbı korkudan ısım degıstı ozamanda dedıgım gıbı sıze yırtmaclı etek alıcam sıze o laık dedıydım haklıymısım bak:)
okadar pişkınlerkı baskasına camur atar kendı wow dakıa skerılerını keserler baskasına camur atarlar..
ve mevkisahıbı gurursuz onursuz eskıa dı [asasaa] sımdıkı adı [terminatör adli oyunla oynayan kısı kufurbaz kısıye wow almıs.. demek olacagı buymus:)

ata sözü var tam bunlara laik

devir gelir devran döner :)))

haha haha lem kanka kime diyon sen anlamaz onlar bu alemde madara olmuşlar bırak yaşasınlar ??

woyager
10-02-2011, 21:03
haha haha lem kanka kime diyon sen anlamaz onlar bu alemde madara olmuşlar bırak yaşasınlar ??

efsane birlikler şereflimi yoksa şerefden yoksun baslanı terminatör adli yalancı ve saz ekıbıne kanka:))

SpeedyGonzaLAZ
10-02-2011, 22:48
ne oldu yaw bizim birlik etliye sütlüye takılmaz hayordır beyşer 2 sene önceki muabbeti tüm efsanelere mal etmeyelim..

uNeVeN
10-02-2011, 23:13
3x Saldırı Ve Savunma Raporları (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=47047)

Bunu yazacağım hiç aklıma gelmezdi yaw :D :D

En çok burası takip ediliyor diye heralde buraya koyuyonuz raporları :p

harmanım
10-02-2011, 23:23
Ortak geç kaldın ben onu çoktan yazdım. :)

uNeVeN
10-02-2011, 23:32

Ben raporları görünce geri kalanı okumadım bile :D

bnbn
10-02-2011, 23:39
3x Saldırı Ve Savunma Raporları (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=47047)

Bunu yazacağım hiç aklıma gelmezdi yaw :D :D

En çok burası takip ediliyor diye heralde buraya koyuyonuz raporları

Ben raporları görünce geri kalanı okumadım bile :D

Açığı buldunuz hemen bastırın,iyiki bi hata ettik yahu:(

bu arada harmanım vadiyi netten izliyorum ama hevesimi kursağımda bıraktın dizinin sonunu söyleyerek:mad:

altug59
11-02-2011, 00:08
duyduğuma göre teker teker tüm wow köylerini uneven alacakmış?
doru mu?

rüyasındamı?

harmanım
11-02-2011, 00:21
Açığı buldunuz hemen bastırın,iyiki bi hata ettik yahu:(

bu arada harmanım vadiyi netten izliyorum ama hevesimi kursağımda bıraktın dizinin sonunu söyleyerek:mad:

Ne gezersin forumda :D hiç bölmeden dizini izlesene :) Köyüne salıdırı atacam. :rolleyes:

uNeVeN
11-02-2011, 00:21
rüyasındamı?

RESITAL li arkadaş , rüyalar aleminde görüşmek üzere . ( NOKTA ) :D

harmanım
11-02-2011, 00:25

Zaza'nın dediği gibi,

Eğitimli adamın hâlı başka Cevherim.
Aha böle lafı gediğine cuk oturtuyo :)

bnbn
11-02-2011, 00:28
Ne gezersin forumda :D hiç bölmeden dizini izlesene :) Köyüne salıdırı atacam. :rolleyes:

Yok beee,tam başlayacağım esnada yazdığını gördüm:D

Köye saldırılar başladı zaten eksik olmayın:Darada pintiliği bırakta tokmak yerine manço at:D

harmanım
11-02-2011, 00:34
Yok beee,tam başlayacağım esnada yazdığını gördüm:D

Köye saldırılar başladı zaten eksik olmayın:Darada pintiliği bırakta tokmak yerine manço at:D

onu yanlışlıkla bastım. boşa tahıl yemesin diip sana yolladım. :D

bi kaç yerde daha var. :D onları da yollayacam. :D

TRAVİAN
11-02-2011, 00:57
DESDERE ÖNDEN ;

http://travian-reports.net/tr/report/34142276b12

OFFLEEE ARKADAN ;

http://travian-reports.net/tr/report/3414249d08b

http://travian-reports.net/tr/report/3414287d564

Akıllarınca VATAN dan köy reisleyecekler.Siz önce gidin kumda kale yapmayı öğrenin sonra bakarız :)

HER ZAMAN HER YERDE ÖNCE VATAN

biz kumda kalede yaparız sen merak etme.... sezon kış .... yazı bekliyoz :D

övündüğün savunma için bari bi acıklama yapsaydın.....

turnuva 20 de olduğu halde 20 KÜSÜR SAATDEN defans askeri ile gırgırına yapılmış bi saldırı .... eğer benim yazdığım diğer yazılara bakarsan sana yapılan saldırı şeklinde enaz 10-15 kişiye saldırı yaptım.... sizde cakıldım.. sizde olmasa bi sonraki saldırıda cakılacaktım.... cakılmak için elimden geleni yaptım nasip sizeymiş.... sizin bunu bi başarı olarak kabul etmeniz biraz ilginc.....
eğer köyü alsaydım bence bu GARİP bi olay olurdu.. CHE den aldığım köy GARİP bi olay olduğu gib :D

NOT:biz eğlenmeye devam ediyoz... bu yazıları yazarken 32 saatlik yola cıktım bile :D

Reporter
11-02-2011, 01:17
biz kumda kalede yaparız sen merak etme.... sezon kış .... yazı bekliyoz :D

övündüğün savunma için bari bi acıklama yapsaydın.....

20 KÜSÜR SAATDEN defans askeri ile gırgırına yapılmış bi saldırı .... eğer benim yazdığım diğer yazılara bakarsan sana yapılan saldırı şeklinde enaz 10-15 kişiye saldırı yaptım.... sizde cakıldım.. sizde olmasa bi sonraki saldırıda cakılacaktım.... cakılmak için elimden geleni yaptım nasip sizeymiş.... sizin bunu bi başarı olarak kabul etmeniz biraz ilginc.....
eğer köyü alsaydım bence bu GARİP bi olay olurdu.. CHE den aldığım köy GARİP bi olay olduğu gib :D

NOT:biz eğlenmeye devam ediyoz... bu yazıları yazarken 32 saatlik yola cıktım bile :D
Kardeş madem -/- ye dalacaktın orda hesap açsaydın. kolay +/+ dan saldırmak tabi.:D

TRAVİAN
11-02-2011, 01:27
Kardeş madem -/- ye dalacaktın orda hesap açsaydın. kolay +/+ dan saldırmak tabi.:D

+/+' da tahıl sıkıntısı hat safada .... gereksiz asker için elimizden geleni yapıyoruz..... :D

doslarla geyik yaparken biri hadi -/- gidek ..... bizde cıktık yola :D bölgelerde bi ayrım yaptığımız yok...

şimdide -/+ ya gidiyoz 32 saat :D

altug59
11-02-2011, 02:03

Benım bıldıgım kadarıyla rüyalar 48 sanıye suruyormus bız senınle 48 sanıye gorusunce bısey yapamayız bana en az 48 saat lazım:p

Zaza'nın dediği gibi,

Eğitimli adamın hâlı başka Cevherim.
Aha böle lafı gediğine cuk oturtuyo :)

oturmuşmu?;)

uNeVeN
11-02-2011, 02:51
Benım bıldıgım kadarıyla rüyalar 48 sanıye suruyormus bız senınle 48 sanıye gorusunce bısey yapamayız bana en az 48 saat lazım:p

Bu mesajını alıntı yapıyorum , burda dursun.. ;)

48 saniye bile fazla .. 4.8 sn de neler olduğunu görüceksin RESITAL li arkadaş.. :p
4.8 sn de gördüğün rüyayı 1 sn de gerçeklikle birleştireceksin :D

Bekleyelim görelim diiii miii :D

altug59
11-02-2011, 02:58
bu mesajını alıntı yapıyorum , burda dursun.. ;)

48 saniye bile fazla .. 4.8 sn de neler olduğunu görüceksin resıtal li arkadaş.. :p
4.8 sn de gördüğün rüyayı 1 sn de gerçeklikle birleştireceksin :d

bekleyelim görelim diiii miii :d

wuu iddağli geldi :D az laf cok iş :)

axi_
11-02-2011, 17:22
laa nolduu kuyruk acınız mı depreşti?? sahtekarlıktan bahsedion siz sahtekarın kralısınız =))
bırak burda laf salatası yapmayı ona buna laf etmeyi senin ne mal olduğun ortada daha fazla reyting arama buralarda kendine
marifetlerini sergile de onlara yorum yapak

ShekiLL
11-02-2011, 20:46
Bu mesajını alıntı yapıyorum , burda dursun.. ;)

48 saniye bile fazla .. 4.8 sn de neler olduğunu görüceksin RESITAL li arkadaş.. :p
4.8 sn de gördüğün rüyayı 1 sn de gerçeklikle birleştireceksin :D

Bekleyelim görelim diiii miii :D

Bende Yapayım Barı Burda Benden Tarafda Dursun ;)

Melony
11-02-2011, 22:45
wuu iddağli geldi :D az laf cok iş :)

Editini sevsinler senin :) wowun başinda sen mi varsın altug ?

fchearts
12-02-2011, 01:21
trx en durgun wow gidişatını bu gece yaşıyor o kadar hengamenin ardından dinleniyor speed severler :rolleyes:

QaBuS
12-02-2011, 01:38

uyuya kalınca böyle oluyo 0 def vardı koyde kac ksı geldınız bılmıyorum az daha kurtarıyodum
en son kı saldırıda yıkıldı :):)
ama delı gıbı tahıl cıkıyo fıskırıyo resmen bende tahıl bosa gıtmesın dıe asker basıyorum hehehehe

sucukluyumurta
12-02-2011, 02:35
uyuya kalınca böyle oluyo 0 def vardı koyde kac ksı geldınız bılmıyorum az daha kurtarıyodum
en son kı saldırıda yıkıldı :):)
ama delı gıbı tahıl cıkıyo fıskırıyo resmen bende tahıl bosa gıtmesın dıe asker basıyorum hehehehe

server bayağı uzun sürecek gibi bir ordu daha çıkartabilirsin.:)

r 0 0 t
12-02-2011, 10:13
Editini sevsinler senin :) wowun başinda sen mi varsın altug ?
bıdı bıdı yapmayın iş yapın lan :D alem disco da barda biz furki ile cudide gabarda !!

Melony
12-02-2011, 10:51
bıdı bıdı yapmayın iş yapın lan :D alem disco da barda biz furki ile cudide gabarda !!

Senin varya gelmişini geçmişini adamın tasını artırma hala şu forumla şu oyunla o hesapla ugraşiyorsam sadece senin yüzünden o askerlik biter sen benim karşıma çıkarsın ogluuuumm

ama o zaman varya ordaki komutanlarini mumla aricaksın mummlaa !

bu ne la oyunun bu döneminde

http://speed.travian.com.tr/img/x.gif Merkez köy işgal edilemez höh artik :)

eDü
12-02-2011, 12:27
[ı]bıdı bıdı yapmayın iş yapın lan :d alem disco da barda biz furki ile cudide gabarda !![/ı]

leayn kanka nerelerdesin ya özledimlen seni sensiz forumun tadı yok kanka

ne kavga etmeyi biliyorlar nede muhabbet etmeyi bırak gel olm askerliği ben

sizin yerinizede giderim askere benim 36 ay askerliğim var hali hazırda

sende benim hesaba yazdır kardeşim

zeusun selameti üzerine olsun beyni bedava popisi yüksek kardeşim

görüşmek üzre cudi ye gabara selam un eleyene devam :D

r 0 0 t
12-02-2011, 13:07
19 mayıs da gelır kavga cıkarır gıderım :D

meloşş hesabın sıfreyı unuttum lan gıremıyorum :D orduyu bı gordum bı daha gorme fırsatım olmadı ednanın rekor ordusunu da kutluyorum gercekten oyle bı ordu herkese nasıp olmaz hahaha :D

Melony
12-02-2011, 14:22
19 mayıs da gelır kavga cıkarır gıderım :D

meloşş hesabın sıfreyı unuttum lan gıremıyorum :D orduyu bı gordum bı daha gorme fırsatım olmadı ednanın rekor ordusunu da kutluyorum gercekten oyle bı ordu herkese nasıp olmaz hahaha :D

Şifre basit olm orhan kralin dişçi adnana tualette yaptigi espiriyi hatirliyorsan şifreyide bulursun :p

harmanım
12-02-2011, 21:07
http://img577.imageshack.us/img577/5220/plan1a.png

İlk planı biz aldık :)

Wowumuz yok
Askerimiz yok

Ama planımız var :)

Noooollllduuuuu :)

bnbn
12-02-2011, 22:07

İlk planı biz aldık :)

Wowumuz yok
Askerimiz yok

Ama planımız var :)

Leynnn napacan planı getir ver bize:D

Bundan sonra bizimde 46 lıklar gibi wowumuz olmayacak:D

Shawn
12-02-2011, 22:11

İlk planı biz aldık

Wowumuz yok
Askerimiz yok

Ama planımız var

hahaha eness öldüm gülmekten :) bak hala gülüyorm :D:D Dumur olmak ve olmamak :D

harmanım
12-02-2011, 22:23
Leynnn napacan planı getir ver bize:D

Bundan sonra bizimde 46 lıklar gibi wowumuz olmayacak:D

Yunus bizim wow köyümüz ve askerimiz yok. :)

Kusura bakma planınızda yok demeniz ağır basar :)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/12/8944.bmp

*PEMBECİK*
12-02-2011, 22:26

tebrikler zombine ati abi tebrikler woyager tebrikler 46lıklarr :D

bnbn
13-02-2011, 00:24

Yahu askeriniz yok dediler diye hemen niye darılıyorsunuz..46LIK larda kimde ne war ne yok merak eden bana mesaj atsın..2 hafta önce yan köyüme gelen çok sağlam ordular hala duruyor arşivimde,CHE hariç bide edübüdü hariç:D

*PEMBECİK*
13-02-2011, 00:25
Yahu askeriniz yok dediler diye hemen niye darılıyorsunuz..46LIK larda kimde ne war ne yok merak eden bana mesaj atsın..2 hafta önce yan köyüme gelen çok sağlam ordular hala duruyor arşivimde,CHE hariç:D
casuslarınızda iyi iş yapıyo yunus bunu biliyo herkes :D:D

bnbn
13-02-2011, 00:58
casuslarınızda iyi iş yapıyo yunus bunu biliyo herkes :D:D

Casusmu nerde:eek: varsada yatıyolar:D

drift kralı
13-02-2011, 14:11
Wow'da Son Durum

http://www.yukleresim.com/images/68531374711285643259.bmp (http://www.yukleresim.com/)

Shekill wow'u kurmuş ve böylece İlk Wowu o kurmuş oldu Kurdu Seviye 2:eek:

SpeedyGonzaLAZ
13-02-2011, 14:30
shekill şeklini yapmış..:)

SUSPİRİA
13-02-2011, 14:48
Wow'da Son Durum

http://www.yukleresim.com/images/68531374711285643259.bmp (http://www.yukleresim.com/)

oylesine basıldı bu seviye seviye basmaya daha çok vardır emin olun bundan

kikito
13-02-2011, 15:16
benim tüm destegim efsanenin wowunadır..elimde var 100 bin civarı defans :)

ShekiLL
13-02-2011, 15:27
Wow'da Son Durum

Bir kişi onCuluk yapmalı değilmi arkadaşlar. daha Cok seviyeler basılacak :)

schiezophren
13-02-2011, 16:25
Siftahı yapmışlar, hayırlısı olsun.
Bir sorum olacak, gerçi wow kurulana kadar 500 kere sorulacaktır ama yinede soriyim. x3'te wow ne zaman tamamlanır ve serverın resetlenip yeniden açılması ne kadar zaman alır.
Saygılar sevgiler..

JumanJi
13-02-2011, 16:27
Bir sorum olacak, gerçi wow kurulana kadar 500 kere sorulacaktır ama yinede soriyim. x3'te wow ne zaman tamamlanır ve serverın resetlenip yeniden açılması ne kadar zaman alır.
Saygılar sevgiler..
Mayısın başında yeni 3x başlar.

sucukluyumurta
13-02-2011, 16:50
Saygılar sevgiler..

bayağı uzun sürebilir bu server mayıs 15- yada mayıs 21 başlayabilir kişisel görüşüm.

lazçavuş
13-02-2011, 17:08
Bir kişi onCuluk yapmalı değilmi arkadaşlar. daha Cok seviyeler basılacak :)

]allah utandırmasın durmak yok yola devam :D:D:D

drift kralı
13-02-2011, 19:24
Wow da Son Durum:

http://img573.imageshack.us/img573/8633/wowow.png (http://img573.imageshack.us/i/wowow.png/)

Resital birliklerinin 2 wowu var

Efsena Birliklerinin Temsilcisi Kesgin de wowa Başladı

SUSPİRİA
13-02-2011, 20:47
Wow da Son Durum:

http://img573.imageshack.us/img573/8633/wowow.png (http://img573.imageshack.us/i/wowow.png/)

Resital birliklerinin 2 wowu var

Efsena Birliklerinin Temsilcisi Kesgin de wowa Başladı

Sıralama geri sayım gibi olmuş

altug59
13-02-2011, 21:18
Sıralama geri sayım gibi olmuş

katılıyorum hocam :p

woltran
13-02-2011, 21:27
ne oldu yaw bizim birlik etliye sütlüye takılmaz hayordır beyşer 2 sene önceki muabbeti tüm efsanelere mal etmeyelim..

10 senede geçse yapılan yanlış yanlış tır :))

crazycermen
13-02-2011, 21:30
Katliam08 (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=27) 12.02.11 21:47
K-I-R-M-I-Z-I (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=8976) 12.02.11 21:25
crueltr (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=15754) 12.02.11 21:10
lanetim_sin (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=6575) 12.02.11 21:47
zombine (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=8626) 12.02.11 21:43
woyager (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=2841) 12.02.11 20:59
FATİH BEY (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=11359) 12.02.11 21:52
makina (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=4021) 12.02.11 22:49
sibiu16 (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=44289) 12.02.11 21:08
isimsiz_ (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=3739) 12.02.11 22:01
benical (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=14568) 13.02.11 00:38
_vural_ (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=7912) 13.02.11 01:46
pilarget (http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=27041) 13.02.11 05:22

Bildiğiniz gibi dün akşam 19:00 civarı tılsımlar saldırılara karşı aktif edilmişti. Sizlere bu tılsımları alan kişileri ve alma zamanlarını verdim. Dikkatinizi HZZ birliğinin üstünlük kurduğu +/+ bölgesine çekmek isterim. diğer bölgelerdeki tılsımların alınmasından saatler sonra tılsımı almışlardır. Buradan HZZ birliğinin bölgesinde rakiplerinin olmamasından dolayı rehavet içinde olduğunu söyleyebiliriz. Kendilerine aşırı güveniyorlar. Bu sebepten dolayı wow un ++ bölgesinde kurulmasına ihtimal vermiyorum.
Sizlerden wow hakkında görüşleriniiz belrtmenizi istiyorum tılsımlar alındı ve seviyer basılmaya başlandığı şu sıralar sizce hangi birlik başarıya ulaşır yada ulaşamaz.

woyager
13-02-2011, 21:31
10 senede geçse yapılan yanlış yanlış tır :))

efsane ismi heybetli isim idi ama simdi bakıyorum yalanci kufurbas ahtekar ahlaksız yonetici dıye adlandırılan kısılere kalmıs..kesgin adli küfürbaz da wow almıs bu kısılermı efsaneyi duyuracak pehhh:)

nerde SAFAQ DR.ZEKİ ve ekibi

woyager
13-02-2011, 21:32

Bildiğiniz gibi dün akşam 19:00 civarı tılsımlar saldırılara karşı aktif edilmişti. Sizlere bu tılsımları alan kişileri ve alma zamanlarını verdim. Dikkatinizi HZZ birliğinin üstünlük kurduğu +/+ bölgesine çekmek isterim. diğer bölgelerdeki tılsımların alınmasından saatler sonra tılsımı almışlardır. Buradan HZZ birliğinin bölgesinde rakiplerinin olmamasından dolayı rehavet içinde olduğunu söyleyebiliriz. Kendilerine aşırı güveniyorlar. Bu sebepten dolayı wow un ++ bölgesinde kurulmasına ihtimal vermiyorum.
Sizlerden wow hakkında görüşleriniiz belrtmenizi istiyorum tılsımlar alındı ve seviyer basılmaya başlandığı şu sıralar sizce hangi birlik başarıya ulaşır yada ulaşamaz.

valla bana saldırı var alabılen alsın ne diyim:)

harmanım
13-02-2011, 21:37

ilkte biz almışız.. :)

woyager
13-02-2011, 21:42

harmanım dibimdekı tılsımı ılk ben almasaydım ben bu oyunu oynamaz sılerdım:))

woyager
13-02-2011, 21:45

harmanım wow alacam bitane bakıyorum hangısını alsam ne dpstlar sagolsun asker kredım var.. bosuna dememısler askerı olan konusuyo.. sence hangısını alsak..

2 tılsıma 1 wow yakısır dımı):)

woltran
13-02-2011, 21:49

harmanım dibimdekı tılsımı ılk ben almasaydım ben bu oyunu oynamaz sılerdım:))

allah dan telefon ettık açılır açılmaz çıksan yola 35dk da alakmısın haha

bnbn
13-02-2011, 22:06
harmanım wow alacam bitane bakıyorum hangısını alsam ne dpstlar sagolsun asker kredım var.. bosuna dememısler askerı olan konusuyo.. sence hangısını alsak..

2 tılsıma 1 wow yakısır dımı):)

Bizim wowu alın:D

woyager
13-02-2011, 22:20

isteyerek verdıgınızden dolayi almayacaz:))

woltran
13-02-2011, 22:25
isteyerek verdıgınızden dolayi almayacaz:))

hangisi sizin wow kordinat :D:D:D

woltran
13-02-2011, 22:25

kordinat alak :D:D:D

by ati
13-02-2011, 22:29
[QUOTE=crazycermen

Sizlerden wow hakkında görüşleriniiz belrtmenizi istiyorum tılsımlar alındı ve seviyer basılmaya başlandığı şu sıralar sizce hangi birlik başarıya ulaşır yada ulaşamaz.[/QUOTE]

Sana bu konuyla ilgili düşüncemi yazım arkadaşım Öncelikle Hzz çekemezligi nie ben açıkcası cok kişinin ordusunun elinde patlıcagını düşünüyorum HZZ de inş bi rekor kırarak hiç yıkılmadan wowu kurar ben 46lıklar dan bi kişiyim - - den ve -+ dan elimden geldigince dostlarımı hzz wowuna yollatmıcam askerleri elinde patlasada bunu yapmaya çalışcam ugraşcam bütün dostlarımı testere wow a sokacam neden ?

Daha 3 gün önce çok sevdigimiz bi abimizin[Kerata17] asker köyü bazı şerefsiz kişiler tarafından patlatıldı 300k asker hzz wow yollandı bunu yapan 4 testere üyesi tek msjla HZZ wowu 3m savunmasını geri attı 100k askeri onların sayesinde kurtardık bunu bu oyunda kimse yapmaz ama bu adamlar yaptı hepsinin emege saygısı varki bunu yaptılar ben 46lıklar adına wow köyünün sahibine burdan tşklerimi iletiyorum [ uNeVeN ] gercekden kimsenin yapamıcagı şeyi yaptı o savunmayı geri atmak her baba yigidin harcı degil hepsine helal olsun gerçi bizimde cok sevdıgımız saydıgımız abilerimiz kardeşlerimiz orda diorsunuzki 46lıklar nie testereye bu kadar laf atıyor herşeyin bi nedeni var demekki bizdeki orduyu HZZ wowuna atacak kadar aciz insanlar.......

46LIKLAR F.WAR HOFT BİRLİKLERİNDEN ASLA HZZ WOWA SALDIRI ATILMICAKDIR WHİTE VATAN VE İSMİNİ VERMEYİM Bİ BİRLİKDEKİ DOSTLARIMIZLADA KONUŞUP ONLARDANDA HZZ WOW SALDIRI ATTIRMAMAYA ÇALIŞACAZ BU BENİM KENDİ DÜŞÜNCEMDİR BAŞKANLARIYLADA KONUŞUP Bİ KARARA VARACAZ OLUR VEYA OLMAZ AMA OYUN BİLE OLSA İNSAN ŞEREFİYLE OYNAR YIKILIR YIKAR ONLAR LUZUMSUZ ŞEYLER HZZ BİRLİGİ BU SPEDDEKİ EN KALİTELİ BİRLİKLERDENDİR BUNU Bİ KEZ DAHA GÖSTERDİLER DAHA KİMSE DİL UZATMASIN VEYA DİL UZATCAGINIZA TESTERENİN YAPTIGI GİBİ KÖY PATLATIP ÖLE HZZ ATMAYI DENEYİN........

ZOMBİNE

crazycermen
13-02-2011, 22:52
by ati;
HZZ ile öncelikle alıp veremediğim hiç birşey yok bunu belirtmek isterim. O birlikte çok kaliteli insanlar var bu oyunuda saygılı ve dürüstçe oynuyorlar. Ben sadece birlik hakkında bir eleştiride bulundum. Saygı çerçevesinde dostane bir şekilde yapılan bu eleştiyi tüm HZZ birliklerinin anlayışla karşılayacağına eminim.

JumanJi
13-02-2011, 23:02
@by_ati

Eğer dediklerin doğruysa HZZ yi kutlarım.Wowdaki defansı boşaltmak her kişinin değil er kişinin işidir.Bunu yaptıkları için HZZ ve RA ekibini kutlarım.Emeğe saygı,dostluk ve arkadaşlık dedikleri tam olarak bu oluyor.

Usulsüz yollarla hesaba girilerek askerlerin yollanmasına her dönem olduğu gibi bu dönem de şahit olduk.Artık bu oyunun gerçekten cılkı çıktı.Bunu yapanların hiç mi insan emeğine saygısı yok?Oyunu gerçek dünyasıyla karıştıran insanlar oynamasın artık bu oyunu.Altı üstü bir oyun için neler yapılıyor.Gördükçe kendimden utanıyorum bunu yapanlar hiç mi utanmıyor kendisinden?

Road Runner
13-02-2011, 23:35
Sana bu konuyla ilgili düşüncemi yazım arkadaşım Öncelikle Hzz çekemezligi nie ben açıkcası cok kişinin ordusunun elinde patlıcagını düşünüyorum HZZ de inş bi rekor kırarak hiç yıkılmadan wowu kurar ben 46lıklar dan bi kişiyim - - den ve -+ dan elimden geldigince dostlarımı hzz wowuna yollatmıcam askerleri elinde patlasada bunu yapmaya çalışcam ugraşcam bütün dostlarımı testere wow a sokacam neden ?

Daha 3 gün önce çok sevdigimiz bi abimizin[Kerata17] asker köyü bazı şerefsiz kişiler tarafından patlatıldı 300k asker hzz wow yollandı bunu yapan 4 testere üyesi tek msjla HZZ wowu 3m savunmasını geri attı 100k askeri onların sayesinde kurtardık bunu bu oyunda kimse yapmaz ama bu adamlar yaptı hepsinin emege saygısı varki bunu yaptılar ben 46lıklar adına wow köyünün sahibine burdan tşklerimi iletiyorum [ uNeVeN ] gercekden kimsenin yapamıcagı şeyi yaptı o savunmayı geri atmak her baba yigidin harcı degil hepsine helal olsun gerçi bizimde cok sevdıgımız saydıgımız abilerimiz kardeşlerimiz orda diorsunuzki 46lıklar nie testereye bu kadar laf atıyor herşeyin bi nedeni var demekki bizdeki orduyu HZZ wowuna atacak kadar aciz insanlar.......

46LIKLAR F.WAR HOFT BİRLİKLERİNDEN ASLA HZZ WOWA SALDIRI ATILMICAKDIR WHİTE VATAN VE İSMİNİ VERMEYİM Bİ BİRLİKDEKİ DOSTLARIMIZLADA KONUŞUP ONLARDANDA HZZ WOW SALDIRI ATTIRMAMAYA ÇALIŞACAZ BU BENİM KENDİ DÜŞÜNCEMDİR BAŞKANLARIYLADA KONUŞUP Bİ KARARA VARACAZ OLUR VEYA OLMAZ AMA OYUN BİLE OLSA İNSAN ŞEREFİYLE OYNAR YIKILIR YIKAR ONLAR LUZUMSUZ ŞEYLER HZZ BİRLİGİ BU SPEDDEKİ EN KALİTELİ BİRLİKLERDENDİR BUNU Bİ KEZ DAHA GÖSTERDİLER DAHA KİMSE DİL UZATMASIN VEYA DİL UZATCAGINIZA TESTERENİN YAPTIGI GİBİ KÖY PATLATIP ÖLE HZZ ATMAYI DENEYİN........

ZOMBİNE

Yahu kim yaptı etti bilmem ama ne karaktersizlik bu yaa...Şu oyunda onca emek harcıyorsun para harcıyorsun.Zamanının büyük bir bölümü bu oyunda geçiyor.Hayatta birçok şeyden mahrum kalıyorsun.O 300k'lık orduyu basmak ne kadar sabır ister biliyorum.Zahmetini biliyorum.İşte böyle bir şerefsiz çıkar bütün emeğinin içine eder.....
Uneven'i de ayrıca tebrik ediyorum....

harmanım
13-02-2011, 23:52
Bir çok kişi yapanı biliyor.

Buraya gelip hiç bi testere üyesi biz yapmadık demesin.

Elimde kanıtlar mevcuttur.

uNeVeN i ve hzz ra ekibini de gerçekten tebrik ediyorum.

Wow köylerini boşaltamazlar sanıyodum. :)

Raporlar elime geçtikten sonra helal olsun dedim. :)

by ati
14-02-2011, 00:02
Bir çok kişi yapanı biliyor.

Buraya gelip hiç bi testere üyesi biz yapmadık demesin.

Elimde kanıtlar mevcuttur.

uNeVeN i ve hzz ra ekibini de gerçekten tebrik ediyorum.

Wow köylerini boşaltamazlar sanıyodum. :)

Raporlar elime geçtikten sonra helal olsun dedim. :)

Koy harmanım elimizdeki linkleri biz kimseye sebepsiz şerefsiz demeyiz

harmanım
14-02-2011, 00:08
http://img7.imageshack.us/img7/8447/uneven.png

bu saldırı kerata17 hesabından uneven e ulaşan ilk saldırıdır.

Askerler 7 parçada gitmiştir.

harmanım
14-02-2011, 00:30
leke dediğin nedir biliyormusun?çok asabi olduğumu bildiğiniz için senin gibi çakalları üzerime yollamalarıdır.amacınız belli agresifliğimi kullanarak birliğimi kötülemek.eğerki hakan abi harbidende beni kardeşi gibi görseydi sizin gibilere çoktan müdahale ederdi ve derdiki yeter adamın üzerine oynamayın ama anladımki bu sizin bir taktiğiniz ne yaparsanız yapın testere birlikleri dimdik ayakta ve şerefiyle ayakta sizin gibi insanların üzerine oynamadan tahrik etmeden ayakta.eğerki biraz deli,kanlıysanız benim üzerime oynamayı bırakırsınız.

http://img40.imageshack.us/img40/2201/18068449.png

Yukarı da alıntı yaptığım kişi HırT hesabında ki Murat'tır.

Şeref anlayışından dolayı kendisini canı gönülden kutlarım.

by ati
14-02-2011, 00:35
Ve bende bu saaten sonra diorumki Testere gel planı al seviye bas wowu sen kur biz böle şerefsizlik yapan kişilerle savaşmayız düşmanım benim mert dürüst olmadıkdan sonra yerim savaşınıda oyununuda.........

ZOMBİNE 46LIKLAR

JumanJi
14-02-2011, 00:41
Forumda küfür etti diye birlikten attınız bir oyuncuyu burda Testerelerin lafları sonrasında.Ama onlar atmadı o küfür eden kişiyi.Mesela ben de küfrediyorum,bu foruma giren kişilerin yüzde 95i de küfür ediyor.O arkadaş forumda sinirlenmiş küfre küfürle karşılık vermişti.

Şimdi bu Yapılan hesap ele geçirme işi düpedüz hırsızlıktır.Şimdi soruyorum küfür eden adamı atması için forumda yazı yazanlar acaba bu hırsızlık olayı sonrasında ne düşündüler.Büyük ihtimalle hala defans ve tahıl atmaya devam ediyorlardır HırT hesabının wow köyüne.

Yazıktır günahtır beyler.

SpeküLasyoN
14-02-2011, 00:49
Len ben küfrettim travianın yüz karası oldum adam hesap çaldı testerelerin hala baş tacı:Dyerim ben böle oyunu be alayınız fasa fiso..

SpeküLasyoN
14-02-2011, 00:56
Forumda küfür etti diye birlikten attınız bir oyuncuyu burda Testerelerin lafları sonrasında.Ama onlar atmadı o küfür eden kişiyi.Mesela ben de küfrediyorum,bu foruma giren kişilerin yüzde 95i de küfür ediyor.O arkadaş forumda sinirlenmiş küfre küfürle karşılık vermişti.

Şimdi bu Yapılan hesap ele geçirme işi düpedüz hırsızlıktır.Şimdi soruyorum küfür eden adamı atması için forumda yazı yazanlar acaba bu hırsızlık olayı sonrasında ne düşündüler.Büyük ihtimalle hala defans ve tahıl atmaya devam ediyorlardır HırT hesabının wow köyüne.

Yazıktır günahtır beyler.

Eyvallah hacı beni anlayan birini buldum sonunda:D Küfrettiysek adam mı öldürdük kardeş.adam ana avrat sövdü ben de sövdüm dilin kemiği yok sinirle ne dediğini bilmio insan bazen.Ama ben küfrettim diye yemediğim laf kalmadı adamlar hesap çalıyo onlara hava hoş:D Şu an TUĞRA™ birliğindeyim bir üyesi bile 10 testere üyesi eder:D Heyy gidi heyy

JumanJi
14-02-2011, 00:59
Eyvallah hacı beni anlayan birini buldum sonunda:D Küfrettiysek adam mı öldürdük kardeş.adam ana avrat sövdü ben de sövdüm dilin kemiği yok sinirle ne dediğini bilmio insan bazen.Ama ben küfrettim diye yemediğim laf kalmadı adamlar hesap çalıyo onlara hava hoş:D Şu an TUĞRA™ birliğindeyim bir üyesi bile 10 testere üyesi eder:D Heyy gidi heyy
O birlikte kuzenimin hesabı var:D Temsilcisiyim o hesabın:) İcraatlerini ailecek takip ediyoruz:D

harmanım
14-02-2011, 01:05
Konuşma Moderatör tarafından silinmiştir.

Msn konuşmasını malesef koyamıyorum.

Hesabının şifresinin çalındığından haberi yok.

Hesabı kuzeninden almıştı.

E-mailini almaya gerek duymamış.

bu olayların olduğu gece (Kerata17) mehmet abinin rahatsızlığı yüzünden bi geceliğine hesaba bakmasını İSTEMİŞTİM.

Biliyoruz ki o arkadaşın da hatası var.

Ama biz bilmiyorduk e-mail ini bilmediğini.

Bu msn konuşmasından sonra ki gün elime geçen raporları 2 dakika sonra paylaşacam.

http://img40.imageshack.us/img40/2201/18068449.png

Yukarı da alıntı yaptığım kişi HırT hesabında ki Murat'tır.

Şeref anlayışından dolayı kendisini canı gönülden kutlarım.

SpeküLasyoN
14-02-2011, 01:08
dedektif harmanım iş başında:D

*PEMBECİK*
14-02-2011, 01:13
dedektif harmanım iş başında:D

harmanıma kaç speed öncesi dedektif demişti awe ve gerçekten doğru karar vermiş seviyorum ablam seniiii

harmanım
14-02-2011, 01:55
harmanıma kaç speed öncesi dedektif demişti awe ve gerçekten doğru karar vermiş seviyorum ablam seniiii

abla hediye ne alacaksın bana :)

Bugün sevgililer günü :)

Sonuçta beni sevdiğini söylüyosun. :)

bnbn
14-02-2011, 02:29
Konuşma Moderatör tarafından silinmiştir.

Msn konuşmasını malesef koyamıyorum.

Hesabının şifresinin çalındığından haberi yok.

Hesabı kuzeninden almıştı.

E-mailini almaya gerek duymamış.

bu olayların olduğu gece (Kerata17) mehmet abinin rahatsızlığı yüzünden bi geceliğine hesaba bakmasını İSTEMİŞTİM.

Biliyoruz ki o arkadaşın da hatası var.

Ama biz bilmiyorduk e-mail ini bilmediğini.

Bu msn konuşmasından sonra ki gün elime geçen raporları 2 dakika sonra paylaşacam.

http://img213.imageshack.us/img213/7757/sdeu.png

Hesap çalındı yada hacklendi ve bu ordu wowa yollandı mantığından çok bence bu şifre nasıl başkasının eline geçti bunu düşünün..

aydemabu bu arkadaşı rencide etmek istemezdim ama oyuncu profiline msn adresi yazmak ve önüne geleni eklemek hakkaten çok cahilce bir davranış..

Harmanım senle bu konuyu konuştum ve şifre çalındığı falan yok..Oyuncu bizzat kendi eliyle kötü niyetli olarak değil ama farkında olmadan şifre vermiş...

Aylarca verilen emek burda söz konusu...Bu yüzden akılsız dosttansa akıllı düşman her zaman daha faydalıdır..

İlk s5 te rekor ordum kendi wowumuza yollanmıştı..Bu yüzden aylarca verilen emeğin bir çöpe gitmesinin ne demek olduğunu ben çok iyi bilirim...Sonrasında forumda kıyameti kopardık tabi:)

Yetkililer neden bizi anlamıyor diye iyice agresifleşmiştik ama çok sonra öğrendimki temkinli olacaksın..Şifreni başkasıyla paylaşmayacaksın..Sonradan ağlamak bize fayda getirmemişti..

İnsanoğlu hırslı ve zayıf varlıktır,

Bugün sana soruyorum,

girdap'ın şifresi sizinkilerin eline geçmiş olsaydı ne olurdu..Kesinlikle eminim aynı durum olacaktı..!

Ama şunuda ekleyeyim ki her ne olursa olsun şifre çalmak şerefsizliktir şifreyi kendi elinle vermek ise ...... adını siz koyun..

Arkadaşınız keretanın ordusunun heba olmasından dolayı mahcub olub bunu size söylemememiş olabilir ama şifre bizzat kendisi tarafından kötü niyetli olmadan vermiştir..

JumanJi
14-02-2011, 02:37
http://img213.imageshack.us/img213/7757/sdeu.png

Hesap çalındı yada hacklendi ve bu ordu wowa yollandı mantığından çok bence bu şifre nasıl başkasının eline geçti bunu düşünün..

aydemabu bu arkadaşı rencide etmek istemezdim ama oyuncu profiline msn adresi yazmak ve önüne geleni eklemek hakkaten çok cahilce bir davranış..

Harmanım senle bu konuyu konuştum ve şifre çalındığı falan yok..Oyuncu bizzat kendi eliyle kötü niyetli olarak değil ama farkında olmadan şifre vermiş...

Aylarca verilen emek burda söz konusu...Bu yüzden akılsız dosttansa akıllı düşman her zaman daha faydalıdır..

İlk s5 te rekor ordum kendi wowumuza yollanmıştı..Bu yüzden aylarca verilen emeğin bir çöpe gitmesinin ne demek olduğunu ben çok iyi bilirim...Sonrasında forumda kıyameti kopardık tabi:)

Yetkililer neden bizi anlamıyor diye iyice agresifleşmiştik ama çok sonra öğrendimki temkinli olacaksın..Şifreni başkasıyla paylaşmayacaksın..Sonradan ağlamak bize fayda getirmemişti..

İnsanoğlu hırslı ve zayıf varlıktır,

Bugün sana soruyorum,

girdap'ın şifresi sizinkilerin eline geçmiş olsaydı ne olurdu..Kesinlikle eminim aynı durum olacaktı..!

Ama şunuda ekleyeyim ki her ne olursa olsun şifre çalmak şerefsizliktir şifreyi kendi elinle vermek ise ...... adını siz koyun..

Arkadaşınız keretanın ordusunun heba olmasından dolayı mahcub olub bunu size söylemememiş olabilir ama şifre bizzat kendisi tarafından kötü niyetli olmadan vermiştir..
Gayet pişkin pişkin evet biz bir adamın 3 ay boyunca verdiği emeği usulsüz yollarla harcadık diyorsun.Bravo!

Adam şifreyi nasıl verdi bilmiyorum ama alın size şifre bu diyecek hali yok.Türlü hilelerle şifreyi almışsınız belli ki.

Ben şahsen diyecek bişey bulamadım.Burda söven adama demediğini bırakmayan sen şimdi pişkin pişkin evet adamın emeğinin içine etmek istedik diyorsun.Tebrikler!

bnbn
14-02-2011, 02:41
Gayet pişkin pişkin evet biz bir adamın 3 ay boyunca verdiği emeği usulsüz yollarla harcadık diyorsun.Bravo!

Adam şifreyi nasıl verdi bilmiyorum ama alın size şifre bu diyecek hali yok.Türlü hilelerle şifreyi almışsınız belli ki.

Ben şahsen diyecek bişey bulamadım.Burda söven adama demediğini bırakmayan sen şimdi pişkin pişkin evet adamın emeğinin içine etmek istedik diyorsun.Tebrikler!

Saçma sapan konuşma arkadaşım,

şifreyi benmi çaldım..Yada testerenin tamamımı çaldı..Ben ortada var olan gerçekleri beyan ediyorum..Bilip bilmeden burnunu sokma herşeye..

Bana kalkıp burda ahlak dersi verme..!

Yazdıklarımı tekrar oku..

SpeküLasyoN
14-02-2011, 02:42
Zaten aydemabunun hesabı o maile ait değil bnbn bebesi.Msn de ne türlü hileler çevirdiniz de kandırdınız çocuğu onu bi siz bi de Allah biliyor.Yani diyecek bişey yok..Yazık günah onca emeğe.Sen de daha hala savun yaptığınız hırsızlığı utanmadan.

JumanJi
14-02-2011, 02:46
Saçma sapan konuşma arkadaşım,

şifreyi benmi çaldım..Yada testerenin tamamımı çaldı..Ben ortada var olan gerçekleri beyan ediyorum..Bilip bilmeden burnunu sokma herşeye..

Bana kalkıp burda ahlak dersi verme..!

Yazdıklarımı tekrar oku..
Ben olay nasıl görünüyorsa onu söyledim.Belli ki çok zoruna gitmiş.Herşey apaçık ortada.

Sana cevaben en iyi şey şu olur;

-çoh güzel de oldu. çoh güzel iyi oldu tamamı. şimdi meselam türban olayını çok karıştırdılar. ha aralarında bi fuarg kaldı. o fuargınan çok güzel oldu. meselam herkesin hayatına kimse karışamaz .ha nasıl karışamaz. ben bu şekıl geynirim. bu bayan şu şekıl geynir. şu şekıl geynir. ha hiç kimse kimseye karışmaya bi hakkı yok. özgulüğü bidir .ha başörtü, kurban olduğum yaresulallahtan gelebilir amma lakin ki öyle değildir. yani yorumlamam bu kadar. hadi hayırlı işler.

Alakaya maydanoz kardeş.Sana iyi forumlar.Sen yaptığınla övünmeye devam et.Sen yapmamış olabilirsin ama gelip burda olayı yapanların savunucusu durumunda açıklama yapan sensin.Hadi bye.

SpeküLasyoN
14-02-2011, 02:47
Ben olay nasıl görünüyorsa onu söyledim.Belli ki çok zoruna gitmiş.Herşey apaçık ortada.

Sana cevaben en iyi şey şu olur;

-çoh güzel de oldu. çoh güzel iyi oldu tamamı. şimdi meselam türban olayını çok karıştırdılar. ha aralarında bi fuarg kaldı. o fuargınan çok güzel oldu. meselam herkesin hayatına kimse karışamaz .ha nasıl karışamaz. ben bu şekıl geynirim. bu bayan şu şekıl geynir. şu şekıl geynir. ha hiç kimse kimseye karışmaya bi hakkı yok. özgulüğü bidir .ha başörtü, kurban olduğum yaresulallahtan gelebilir amma lakin ki öyle değildir. yani yorumlamam bu kadar. hadi hayırlı işler.

Alakaya maydanoz kardeş.Sana iyi forumlar.Sen yaptığınla övünmeye devam et.Sen yapmamış olabilirsin ama gelip burda olayı yapanların savunucusu durumunda açıklama yapan sensin.Hadi bye.

ahhahhaha:D