PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

c&g
15-03-2011, 16:27
Ortağına bi selam bile vermeden foruma zıplayıp yazan zihniyeti şiddetle kınıyorum :confused:

c&g bunu beğendi

expanium
konuyu neden TESTEREYE mal ediyorsunuz??

konu TESTERE deil asıl k0nu uNeVeN........

mantıklı düşünüyorum nedenmi??

çünkü ne yazdıysam o başına geldi uNeVeN in

gelelim WW kurma meselesine.

HZZ&RA ekibi hrzamanki gibi kin gütmeden kellede kim varsa indiricek.. bunu ilk olarakda kellede gördüğümüz EFSANELERE yapacaklar..

gelelim RESTAL lere onlarda server bu yana HZZ lerle bir çekişme içinde hedefi 100de 100 uNeVeN WWu

şuanda serverde HZZ ekibi efsaneyemi resitalemi dostlaramı wowtime yemi ordu yetiştirecek??

her birliğe en az 8 ordu sokması gerekki WW da şansını sürdürsün...

benim yazdıklarımı mantığınızla okuyunuz kimseyi kışkırtmak gibi bir çaba içinde deilim sadece görüneni yazıyorum ve şahsi görüşümdür...

BİRLİĞİ BAĞLAMAZ..

8 ordu isteyen 1-2 wwdur onun dışında hangi wwa organize gidilmesi gerekir tek orduyla sewiye weriyolar yapmayın :))

premium
national geographic'de 2 saat belgeselini izlediğim kusu yaban tv de 20 saniyede vurdular:eek: seklinde bi msn iletisi olan birisine nasıl selam verilirki:p

daha msn iletisine bile bakmamış. hangi yüzyılda yaşıyorsun acaba:p
geçtiğimiz yüzyıldaydı o. bugüne dön anı yaşa bırak geçmişi :p:p

dipcik : " çevrim içi olmazsan eski ileti hep durur. bana özgü bişi değil yani " diye bir bahane bularak kendini kurtarmaya çalışmak faydasızdır artık. :p

premium
15-03-2011, 16:29
c&g bunu beğendi

premium bunu beğendi :p

SHeiTHaN
15-03-2011, 16:30
NEDENMİ??

servede en iddalı bir WW un şuanki hali içler acısı..

artı destekçileri çok olan bir WW sahibi uNeVeN..

diğer WW lara bugüne dek organize bir saldırı göremedik ve tek orduyla yıkılmış bir rapor var

seviye 80lerdeyken tek orduyla saldırı çok matıksız ve boşa gitmş bir ordudur..

örnek: Dünya Harikası hasar gördü...!! bu dakikadan sonra tüm dünya harikasını sıfırlasan yine hepsi uNeVeN den öne gelecekler..

mantıklı saldırılara her zaman yorumumuz vardır..;)

uNeVeN WW köyünde yapılan yıkım sadece Dünya Harikası ağırlıklı olduğu için toparlanması hızlı olacaktır.Sadece 2 tane hammadde deposu yıkıldı. Bu demek oluyor ki uNeVeN WW köyü yakın zamanda toparlanacaktır.Tabi bu dönemde üstteki WW köyleri hızlanacak ve saldırılara maruz kalacaklar. Yani şu anda elinde ordusu bulunanların asıl hedefi üstteki WW köyleri olacak.

Elimizde tüm WOW köylerini sıfırlayacak kadar ordumuz olduğunu söyleyerek konuşmamı bitiriyorum. İyi forumlar.

vahşi
15-03-2011, 16:33
uNeVeN WW köyünde yapılan yıkım sadece Dünya Harikası ağırlıklı olduğu için toparlanması hızlı olacaktır.Sadece 2 tane hammadde deposu yıkıldı. Bu demek oluyor ki uNeVeN WW köyü yakın zamanda toparlanacaktır.Tabi bu dönemde üstteki WW köyleri hızlanacak ve saldırılara maruz kalacaklar. Yani şu anda elinde ordusu bulunanların asıl hedefi üstteki WW köyleri olacak.

Elimizde tüm WOW köylerini sıfırlayacak kadar ordumuz olduğunu söyleyerek konuşmamı bitiriyorum. İyi forumlar.

2 depo deil 3 depo ve 2 depo 11 e indi ((TOPLAMDA 4 DEPO)) merkez binası 9 sur sıfır dünya harikasından 61 seviye alındı..

c&g
15-03-2011, 16:37
daha msn iletisine bile bakmamış. hangi yüzyılda yaşıyorsun acaba:p
geçtiğimiz yüzyıldaydı o. bugüne dön anı yaşa bırak geçmişi :p:p

dipcik : " çevrim içi olmazsan eski ileti hep durur. bana özgü bişi değil yani " diye bir bahane bularak kendini kurtarmaya çalışmak faydasızdır artık. :p

;) hahaha güzeldi buda

vahşi
15-03-2011, 16:38
Bence sen en yakınındaki çocuk parkına git ordaki çocukları kandır burdaki herkes senin o mesajı ne amaçla yazdıgını biliyor yeter artık şu forumdan kirli yazılarını çek insanları gereksiz germe biraz daha seviyeli ol ve burdaki insanların zekalarına saygı göster...

/ Ritalin

sana senin konuşma tarzıznla bir cevap yazarımda boş ver diyorum.. hiç kimsenin zekasına saygısızlık yapmadım bu yazdıklarıma sen dahil herkes katılıyor.. fakat yedirememe soz konusu

kirli bir forum yazısı senin yazdıkların dışında görünmüyor

yeri geldi HZZ ekibinide cokda yüekten tebrik ettik başkalarının hatalarını yazdık.

relax adamım rehavt nelere mal oluyor onun açıklaması içersindeyiz:cool:

Climax
15-03-2011, 16:42
2 depo deil 3 depo ve 2 depo 11 e indi ((toplamda 4 depo)) merkez binası 9 sur sıfır dünya harikasından 61 seviye alındı..

11 e inen deponun sıfırlanma ihtimalini düşünememen senin için beklenen bir durum, merkez ve sur konusunda haklısın onları diğer arkadaş unutmuş...
61 seviye de bizim için çok da önemli değil, elimizde ki her ordu o seviyeyi alır istediği wowdan ;)

ayrıca senin dediğin gibi 8 ordu sokmamıza gerek yok wowları devre dışı bırakmamız için... raporları gördükçe idrak edebileceğini umduğum bir ayrıntı buda sana ;)

objektif olmayı bırak mantıklı olamıyorsun, ben kendi adıma beni güldürüğün için sana teşekkür ediyorum :cool:

SHeiTHaN
15-03-2011, 16:43
2 depo deil 3 depo ve 2 depo 11 e indi ((toplamda 4 depo)) merkez binası 9 sur sıfır dünya harikasından 61 seviye alındı..

İlk tahrip edilen depo tek seferde sıfırlandı.Ama diğer 2 depo ilk önce seviyeleri düştü, daha sonra tahrip edildi diye biliyorum.WW köyüne girmedim dünden beri ama sanki o şekilde hatırlıyorum.Yanlış da hatırlıyo olabilirim tabi.

Kısa zamanda toparlanma dileğiyle diyelim.

Unutmayın HZZ ve RA birlikleri daha hiç asker çıkartmadı :)

Horizon
15-03-2011, 16:44
sana senin konuşma tarzıznla bir cevap yazarımda boş ver diyorum.. hiç kimsenin zekasına saygısızlık yapmadım bu yazdıklarıma sen dahil herkes katılıyor.. fakat yedirememe soz konusu

kirli bir forum yazısı senin yazdıkların dışında görünmüyor

yeri geldi HZZ ekibinide cokda yüekten tebrik ettik başkalarının hatalarını yazdık.

relax adamım rehavt nelere mal oluyor onun açıklaması içersindeyiz:cool:

Cevap veremezsin çünkü Sen ne benim ne tarzıma ne zekama nede seviyeme ulaşmazsın bu forumda herkes senin nasıl biri olduğunu biliyor senin tek derdin insanların keyfini kaçırıp burda tartışma yaratmak...

Sen ne bizim hatalarımız yaz nede bizi tebrik et HZZ&Ra ismini ağzına alma bizimle muhattap olma bize yeter...Kısacası Allaha yakın ol Bize uzak...

Dipçik : Sana ikinci mesaj fazlaydı bir tane yeterdi ama tam anla diye ikincisini yazdım sana bir daha cevap yazılmayacak...

vahşi
15-03-2011, 16:47
11 e inen deponun sıfırlanma ihtimalini düşünememen senin için beklenen bir durum, merkez ve sur konusunda haklısın onları diğer arkadaş unutmuş...
61 seviye de bizim için çok da önemli değil, elimizde ki her ordu o seviyeyi alır istediği wowdan ;)

ayrıca senin dediğin gibi 8 ordu sokmamıza gerek yok wowları devre dışı bırakmamız için... raporları gördükçe idrak edebileceğini umduğum bir ayrıntı buda sana ;)

objektif olmayı bırak mantıklı olamıyorsun, ben kendi adıma beni güldürüğün için sana teşekkür ediyorum :cool:

600küsür nüfustan yola çılırsa ortalama 4 depo gitmiştir..

güldüğüne eminim ama bana deil kendi WWuna
sanırım sen tek orduyla dünya harikası depo sur pazar merkez binası vurmayı hayal etmişsin..

yada mantıksız saldırılara devam tek orduyla dünya harikası hedef almak..

bnbn
15-03-2011, 16:50

İlk tahrip edilen depo tek seferde sıfırlandı.Ama diğer 2 depo ilk önce seviyeleri düştü, daha sonra tahrip edildi diye biliyorum.WW köyüne girmedim dünden beri ama sanki o şekilde hatırlıyorum.Yanlış da hatırlıyo olabilirim tabi.

3 depo tamamen sıfırlanmış 2 depo ise seviye 20 den 11 e düşmüştür..

NOT:mancolar her zaman en yüksek seviyedeki hedefi hedef alır..Atıyorum wow köyünde 10 tane depo warsa ve 8 tanesinin seviyesi 19 diğer ikisinin seviyesi 20 ise hedef seviye 20 deki 2 depoyu vurur..

Cevap veremezsin çünkü Sen ne benim ne tarzıma ne zekama nede seviyeme ulaşmazsın bu forumda herkes senin nasıl biri olduğunu biliyor senin tek derdin insanların keyfini kaçırıp burda tartışma yaratmak...

Sen ne bizim hatalarımız yaz nede bizi tebrik et HZZ&Ra ismini ağzına alma bizimle muhattap olma bize yeter...Kısacası Allaha yakın ol Bize uzak...

Dipçik : Sana ikinci mesaj fazlaydı bir tane yeterdi ama tam anla diye ikincisini yazdım sana bir daha cevap yazılmayacak...

Sarven aga 3 yıldır ilk defa senin bu tavrını şahit oldum:D

Yüzünde gülücükler eksik olmasın:p

no mercy
15-03-2011, 16:51
2 depo deil 3 depo ve 2 depo 11 e indi ((TOPLAMDA 4 DEPO)) merkez binası 9 sur sıfır dünya harikasından 61 seviye alındı..

Sende amma meraklısın HZZ RA nın yıkılmasına Efsane birlikleri guzel bı op. duzenledı geldı yıktı tebrık ettık onlar tebrık ettı olay bıttı. Kaldıkı bundan once bız aynı saldırıları kesgın wow a yapmıstık Bu iki ekip oyuncuları konuyu uzatmıyorken sen 3. kısı olarak nıye olaya bu kadar dahıl oluyorsun Anladıgım kadarıyla testere bırlıgındensın kendı bırlıgınden bıle forumda elestırı almana sasırmamalı Elınde varsa ordu gel yık UNEVEN wowunu bızde burda cıkıp tebrık edelım.Burdan mıllete akıl verecegıne zamanında asker bassaydında gelıp yıksaydın wowu....

Climax
15-03-2011, 16:51
nüfus hesaplamasını bırak daha planlamasından haberin yok ki gelmiş buralara bilinç dışı yazılar yazıyorsun :D

3 ordu yeter yazdıklarına ;)

isteyen istediği binaya saldırır orduyu kendi basmıştır kendi hedef alır, senin gibi elinde avucunda birşey olmayıp çenesine vuranlar da gelir burda laf ebesi yapar... sana da "tebrik" yazmak lazım aslında, bu kadar oyundan uzak ve bilgisiz iken bu kadar forumu takip edip yazı yazabilecek boş vaktin olduğu için :cool:

vahşi
15-03-2011, 16:52

kendini bilmezlikten kaynaklı insan taslağı.. gibi bişey

konuşmaya başladığında iki lise ve üç üniversite bitirmiş, dört defa askerlik yapmış edasıyla konuşmuşsun. rahatsızlık verici biri uslubun olduğu kesin yani hemen kişilik hüumuna geçmişsin.

adam yine kendini iş sektöründe sandı :D

ben yazacam sende okuyup okuyup haklıdır dicen..:rolleyes:

vahşi
15-03-2011, 16:54
nüfus hesaplamasını bırak daha planlamasından haberin yok ki gelmiş buralara bilinç dışı yazılar yazıyorsun :D

isteyen istediği binaya saldırır orduyu kendi basmıştır kendi hedef alır, senin gibi elinde avucunda birşey olmayıp çenesine vuranlar da gelir burda laf ebesi yapar... sana da "tebrik" yazmak lazım aslında, bu kadar oyundan uzak ve bilgisiz iken bu kadar forumu takip edip yazı yazabilecek boş vaktin olduğu için :cool:

ah canım malesef 2 depo demen tutmadı:rolleyes: ben düzeltmiştim sen bidaha yanlış yaptın.

pembe yazıdan anlamıyom kusura kalma sana cevap yazacak pembe yazılı birileride bulunur..

Horizon
15-03-2011, 16:57
3 depo tamamen sıfırlanmış 2 depo ise seviye 20 den 11 e düşmüştür..

NOT:mancolar her zaman en yüksek seviyedeki hedefi hedef alır..Atıyorum wow köyünde 10 tane depo warsa ve 8 tanesinin seviyesi 19 diğer ikisinin seviyesi 20 ise hedef seviye 20 deki 2 depoyu vurur..

Sarven aga 3 yıldır ilk defa senin bu tavrını şahit oldum:D

Yüzünde gülücükler eksik olmasın:p

Bazıları hakediyor yunis arada kim olduklarını hissetirmek gerekiyor hadlerini bilsinlerki ona göre konuşsunlar... :p

//Ritalin

yildizimsinsen
15-03-2011, 17:01

hocam çok güzel yazmışsınız da bu arkadaş H Z Z & RA yazmadan yorum yapamazki... isterseniz denesin görelim.. zekasını ve bilgisini de ölçmüş olur kendisi de;)

Climax
15-03-2011, 17:04
Bazıları hakediyor yunis arada kim olduklarını hissetirmek gerekiyor hadlerini bilsinlerki ona göre konuşsunlar... :p

//Ritalin

Başkanlar da asker olmaz sen sus karışma başkanım :p

Gouranga
15-03-2011, 17:07
en azından 10 orduyu bir tılsıma çakmadılar sizlerin değimiyle tılsıma çakılan ordular tamamıyla FACİADI..

uNeVeN i böyle bırakmamak gerekiir 9 ordu daha grerse artık tabiri caizse pert olmuş bir WW a sahip olacaktır..

Burdan senin ne kadar acemi bir oyuncu olduğunu öğrenmiş oluyoruz.10 ordu tılsıma çakarak bir wowu devre dışı bıraktık 10 ordu wowa girdi ama devre dışı kalmadı.Hala iddiası var.Tamam acemisin ama biraz da beynini kullan üç düşün bir yaz arkadaşım kendini rezil etme forumlarda.

karun
15-03-2011, 17:09
Burdan senin ne kadar acemi bir oyuncu olduğunu öğrenmiş oluyoruz.10 ordu tılsıma çakarak bir wowu devre dışı bıraktık 10 ordu wowa girdi ama devre dışı kalmadı.Hala iddiası var.Tamam acemisin ama biraz da beynini kullan üç düşün bir yaz arkadaşım kendini rezil etme forumlarda.
ee ben diyorum da anlamıyo üstad bu kişi icraat önemli olan

balonlara_bebe :)

Horizon
15-03-2011, 17:09

Askerim olsa böyle cevap veremezlerdi yok işte ondan oluyor bunlar koruyun beni :D

sucukluyumurta
15-03-2011, 17:11
15 gün sonra bir 3x mimar tılsımı ve 16-17mk def düşünsen:confused:

o ordularla tek depo dahi inmezdi..

ve tekrarlıyorum EFSANE organizesinden sonra artık uNeVeN kendini toparlayamaz...!!

nereye kadar??

16-17milyon def :D :D.hayalmi görüyorsun dostum.:).serverın hali ortda 16 17milyon diyorsun.:)

bnbn
15-03-2011, 17:13

//Ritalin

Askerim olsa böyle cevap veremezlerdi yok işte ondan oluyor bunlar koruyun beni :D

Söylettirmeyin şimdi beni

askeri yokmuş:D

Climax
15-03-2011, 17:21
burdan senin ne kadar acemi bir oyuncu olduğunu öğrenmiş oluyoruz.10 ordu tılsıma çakarak bir wowu devre dışı bıraktık 10 ordu wowa girdi ama devre dışı kalmadı.hala iddiası var.tamam acemisin ama biraz da beynini kullan üç düşün bir yaz arkadaşım kendini rezil etme forumlarda.

anlayabilene :d :d

Climax
15-03-2011, 17:22

başkanım toytonları wow a atsan daha yararlı olurdun :p :p :p

eDü
15-03-2011, 17:24
en azından 10 orduyu bir tılsıma çakmadılar sizlerin değimiyle tılsıma çakılan ordular tamamıyla FACİADI..

uNeVeN i böyle bırakmamak gerekiir 9 ordu daha grerse artık tabiri caizse pert olmuş bir WW a sahip olacaktır..

gelelim zamana..

gayet yerinde bir saldırı..

hazır tılsım yokken 9 saldırıda 7 ila 10 gün arası bir gerileme görüldü..

bunu 3x tılsım varken düşüneliim... bence en fazla 2 depo giderdi..

kendisine hala uNeVeN WW unu rakip gören varsa tam zamanı bence doğrultulmadan tamamıyla perte çıkarmak..

birliği bağlamaz.. şahsi görüştür

10 orduyu bi tılsıma çakmadık bütün testere birliklerine çaktık şimdi hepsi planı olmayan bir wowa tahıl atıyor gerçi onuda atamıyor :) defans atıyorlar zaten oda elalemin tılsımıydı :)

ŞİMDİ MİLLETİ UNEVENE KIŞKIRTMAYA ÇALIŞIYORSUN AKIL VERİYORSUN MİLLETE DEMEZLERMİ SANA LAF SALATASINDAN BAŞKA BİŞEY BİLMİYONMU YAPA BİLECEKSEN SEN YAP YOKSA BOŞ KONUŞMA

HANİ BEN OLSAM BENDE DERİM BU LAFI :)

karun
15-03-2011, 17:27
10 orduyu bi tılsıma çakmadık bütün testere birliklerine çaktık şimdi hepsi planı olmayan bir wowa tahıl atıyor gerçi onuda atamıyor :) defans atıyorlar zaten oda elalemin tılsımıydı :)

ŞİMDİ MİLLETİ UNEVENE KIŞKIRTMAYA ÇALIŞIYORSUN AKIL VERİYORSUN MİLLETE DEMEZLERMİ SANA LAF SALATASINDAN BAŞKA BİŞEY BİLMİYONMU YAPA BİLECEKSEN SEN YAP YOKSA BOŞ KONUŞMA

kaç sayfadır kışkırtma mesajları yazıyo sanki karşısındakiler onun kadar akıllı değilmiş gibi fikirler yürütüyo hehe acayip bi şey

balonlara_bebe

Horizon
15-03-2011, 17:28
başkanım toytonları wow a atsan daha yararlı olurdun :p :p :p

Toytonu hiç sevmem hemen öldürürüm ahahahaha benim için saldırı askeri paladindir onla saldıracagım :D

Dipçik : Mancınık borç vereyim mi :p

// Ritalin

Climax
15-03-2011, 17:30
Toytonu hiç sevmem hemen öldürürüm ahahahaha benim için saldırı askeri paladindir onla saldıracagım :D

Dipçik : Mancınık borç vereyim mi :p

// Ritalin

bel altı vurmayalım lütfen :p
mancınıklar bana saldırı puanı olarak geri dönecek :D:cool:

uNeVeN
15-03-2011, 17:36
bu dönem 3xte wow defansları gördüğüm kadarıyla içler acısı bi durumda wowu saldırı askeri çok olan değilde defansı ii olan birlik kurar gibi serverin en idalı birliğinın wowunda bile 3k mancınık merkez binasından seviye alabiliyosa bu server zor biter

uneven elindeki eşsiz sığınak tılsımını zamanında hesaba geçirmemiş sanırım depolar yıkıldığına göre bence wow için en iyi 2 tılsımdan biri eşsiz sığınak tılsımı bu avantajı neden böle bi organize saldırıda kulanmamışlar pek anlam veremedim açıkçası

RA birlikleri geçen dönemlere göre daha sönük bi wow dönemi geçiriyo nerde o eski tılsım operasyonları dedirtiyolar

Hemen açıklamasını yapayım :)

Yan köylerimin hepsi pert durumda.. Reis basabileceğim 1 tane köyüm yoktu..
1 Tane 40 nufusta köyüm vardı , 2 reis olan.. 1 Reis ile PLan için hazırlanmış köyü reisledim , diğer reisi kullanamadan köy pert oldu..
Eşsiz sığınağın olduğu hesapta köşk 20ydi.. Köşk mancınıkla yıkılamadığından mecburen tek tek merkez binadan yıkmak zorunda kaldık.. O arada bende bir köyümden reis çıkartmaya çalışıyordum ama her saldırıda yıkım oluyordu..
En sonunda 1 köyden reis basabildim fakat dediğiniz gibi biraz geç oldu..

7 Saat erken alamamamın sebebi budur ;)

Geçen server ki plan operasyonlarımız konusunda da sonuna kadar hak veriyorum yorumuna.. Sanırım bunun sebebi 7 serverdır bozulmamış bir ekiple hiç ara vermeden oyun oynaması ve herkesin artık oyundan sıkılması.. Ama bu dakikadan sonra 2 server önceki operasyonlarımızı aratmayacak şekilde oyuna katılacağımıza herkes emin olabilir..

RA Gördünüz di mi performansınız da düşüş var :D

no mercy
15-03-2011, 17:49
Hemen açıklamasını yapayım :)

Yan köylerimin hepsi pert durumda.. Reis basabileceğim 1 tane köyüm yoktu..
1 Tane 40 nufusta köyüm vardı , 2 reis olan.. 1 Reis ile PLan için hazırlanmış köyü reisledim , diğer reisi kullanamadan köy pert oldu..
Eşsiz sığınağın olduğu hesapta köşk 20ydi.. Köşk mancınıkla yıkılamadığından mecburen tek tek merkez binadan yıkmak zorunda kaldık.. O arada bende bir köyümden reis çıkartmaya çalışıyordum ama her saldırıda yıkım oluyordu..
En sonunda 1 köyden reis basabildim fakat dediğiniz gibi biraz geç oldu..

7 Saat erken alamamamın sebebi budur ;)

Geçen server ki plan operasyonlarımız konusunda da sonuna kadar hak veriyorum yorumuna.. Sanırım bunun sebebi 7 serverdır bozulmamış bir ekiple hiç ara vermeden oyun oynaması ve herkesin artık oyundan sıkılması.. Ama bu dakikadan sonra 2 server önceki operasyonlarımızı aratmayacak şekilde oyuna katılacağımıza herkes emin olabilir..

RA Gördünüz di mi performansınız da düşüş var :D

Kaldırmasınıda biliriz Serkan sorun degil :):)

uNeVeN
15-03-2011, 17:59
NEDENMİ??

servede en iddalı bir WW un şuanki hali içler acısı..

artı destekçileri çok olan bir WW sahibi uNeVeN..

diğer WW lara bugüne dek organize bir saldırı göremedik ve tek orduyla yıkılmış bir rapor var

seviye 80lerdeyken tek orduyla saldırı çok matıksız ve boşa gitmş bir ordudur..

örnek: Dünya Harikası hasar gördü...!! bu dakikadan sonra tüm dünya harikasını sıfırlasan yine hepsi uNeVeN den öne gelecekler..

mantıklı saldırılara her zaman yorumumuz vardır..;)

Bütün mesajlarına ithafen tek mesajından alıntı yaparak söylediklerine bir cevap vereyim...

Öncelikle WW da 7-8 Gün geri gitmişsin diyorsun.. 1. Yanlışın bu..
Merkez Bina 9 da 20 ye basılacak.. Sur 20 ye basılacak..2 Tane de depo basılacak..
Depolar 28 saatten 56 saat.. Dİğer dediklerimle toplasan 70 saati bulur.. Bu da 3 güne denk gelir..

WW da 3 Depo 0 a 2 depo 11 e çekildi..
Eğer WW kuran biriysen yada bilgi sahibiysen hiçbir ww 1milyon depo ile yola çıkmaz.. Burdan ne demek istediğimi anlamışsındır sanırım..

Gelelim hedef göstermene.. Bu yorumuna katılıyorum..
Neden ?
Çünkü bizi yarış dışında bırakacak bir gücünüz yok , olmadığından dolayı diğer birlikleri işin içine çekmeye çalışıyorsun.. Haklısın da ne diyeyim..

Burdan RA ve HZZ oyuncularına diyeceğim tek şey..
WW umuz hiçbir şekilde Oyun Dışı kalmamıştır..
Herşey olması gerektiği ve İstediğimiz gibi gitmektedir..

Bu oyunu savunması sağlam olanın yanı sıra elinde ordusu olan birliklerin kazanacağına inanıyorum..
Eğer yanlış hesap yapmadıysam şuan bütün ww ları 2 tur sıfırlayacak orduya sahibiz..

Efsane birliklerini tekrardan tebrik ederim..
Güzel ve Başarılı fakat Erken bir organize olduğu fikrindeyim..

eDü
15-03-2011, 18:12
bütün mesajlarına ithafen tek mesajından alıntı yaparak söylediklerine bir cevap vereyim...

öncelikle ww da 7-8 gün geri gitmişsin diyorsun.. 1. Yanlışın bu..
merkez bina 9 da 20 ye basılacak.. Sur 20 ye basılacak..2 tane de depo basılacak..
depolar 28 saatten 56 saat.. Diğer dediklerimle toplasan 70 saati bulur.. Bu da 3 güne denk gelir..

ww da 3 depo 0 a 2 depo 11 e çekildi..
eğer ww kuran biriysen yada bilgi sahibiysen hiçbir ww 1milyon depo ile yola çıkmaz.. Burdan ne demek istediğimi anlamışsındır sanırım..

gelelim hedef göstermene.. Bu yorumuna katılıyorum..
neden ?
çünkü bizi yarış dışında bırakacak bir gücünüz yok , olmadığından dolayı diğer birlikleri işin içine çekmeye çalışıyorsun.. Haklısın da ne diyeyim..

burdan ra ve hzz oyuncularına diyeceğim tek şey..
ww umuz hiçbir şekilde oyun dışı kalmamıştır..
herşey olması gerektiği ve istediğimiz gibi gitmektedir..

bu oyunu savunması sağlam olanın yanı sıra elinde ordusu olan birliklerin kazanacağına inanıyorum..
eğer yanlış hesap yapmadıysam şuan bütün ww ları 2 tur sıfırlayacak orduya sahibiz..

efsane birliklerini tekrardan tebrik ederim..
güzel ve başarılı fakat erken bir organize olduğu fikrindeyim..

yok müdür yok onun asıl derdi biz onlardan planı alıp sana verdikya dedikya destek oluyoruz ondan böyle ediyor :) adam olaydınız size destek olaydık :) geçen server bizle iyiyken tahıl tılsımını casus tılsımını mimarı falan hep size verdik vahşi size yaptığımızı natarlara yapsaydık :) bidahaki server natarlarda çıkmazdı :) utancından

uNeVeN
15-03-2011, 18:21
vahşi size yaptığımızı natarlara yapsaydık :) bidahaki server natarlarda çıkmazdı :) utancından

uNeVeN Buna Koptu :D :D :D

azka
15-03-2011, 18:22
konuyu neden TESTEREYE mal ediyorsunuz??

konu TESTERE deil asıl k0nu uNeVeN........

mantıklı düşünüyorum nedenmi??

çünkü ne yazdıysam o başına geldi uNeVeN in

gelelim WW kurma meselesine.

HZZ&RA ekibi hrzamanki gibi kin gütmeden kellede kim varsa indiricek.. bunu ilk olarakda kellede gördüğümüz EFSANELERE yapacaklar..

gelelim RESTAL lere onlarda server bu yana HZZ lerle bir çekişme içinde hedefi 100de 100 uNeVeN WWu

şuanda serverde HZZ ekibi efsaneyemi resitalemi dostlaramı wowtime yemi ordu yetiştirecek??

her birliğe en az 8 ordu sokması gerekki WW da şansını sürdürsün...

benim yazdıklarımı mantığınızla okuyunuz kimseyi kışkırtmak gibi bir çaba içinde deilim sadece görüneni yazıyorum ve şahsi görüşümdür...

BİRLİĞİ BAĞLAMAZ..

Ya arkadaş millete bu kadar akıl hocalığı yapıyorsun . madem bu kadar akıllıydın ve bu oyunu iyi biliyordun da 30 küsur saatten asker köyünü 10k askerle nasıl reislettin . o zaman aklın nerdeydi diye sormazlar mı adama:)

sucukluyumurta
15-03-2011, 18:25
Ya arkadaş millete bu kadar akıl hocalığı yapıyorsun . madem bu kadar akıllıydın ve bu oyunu iyi biliyordun da 30 küsur saatten asker köyünü 10k askerle nasıl reislettin . o zaman aklın nerdeydi diye sormazlar mı adama:)

hahahashasdkhasdkhasdha ahkashkashaha verdim şukunu :) :) hahashashas

orkan_my
15-03-2011, 18:31

abi bir laf vardır bir kuyuya bir deli taş atar 40 akıllı çıkaramaz. bu sözün hakkını veriyorsunuz

alaboraxx
15-03-2011, 18:33
ben murat guzel bir operasıyon olmuş tebrıkler efsane birliğine hzz bu na karşi bır operasıyon yapacaktır guzel saldrılar gelecektır wowlara..iyi oyunlar..

azka
15-03-2011, 18:39
abi bir laf vardır bir kuyuya bir deli taş atar 40 akıllı çıkaramaz. bu sözün hakkını veriyorsunuz

40 akıllıdan biri olmak istemedim kardeşim ama . bazen insanın sabrını zorluyorlar. efsane birliği güzel bir organize yapmış bunca ay emeklerinin karşılığını bununla taçlandırmış .hzz birliğindeki arkadaşlarda en az saldıranlar kadar iyi iş çıkarıp bu kadar ordunun verebileceği en az zaiyatı verdirmiş .3. bir kişi çıkıp bu kadar emeği bir kenara itip ahkam kesiyor. saldıran ve savunan taraf birbirini tebrik etmiş ki bana göre de her iki tarafta bunu hakediyor diğerlerine bundan öte eleştiri yapma hakkı düşmez diye düşünüyorum.

orkan_my
15-03-2011, 18:43
40 akıllıdan biri olmak istemedim kardeşim ama . bazen insanın sabrını zorluyorlar. efsane birliği güzel bir organize yapmış bunca ay emeklerinin karşılığını bununla taçlandırmış .hzz birliğindeki arkadaşlarda en az saldıranlar kadar iyi iş çıkarıp bu kadar ordunun verebileceği en az zaiyatı verdirmiş .3. bir kişi çıkıp bu kadar emeği bir kenara itip ahkam kesiyor. saldıran ve savunan taraf birbirini tebrik etmiş ki bana göre de her iki tarafta bunu hakediyor diğerlerine bundan öte eleştiri yapma hakkı düşmez diye düşünüyorum.

yok yok biz deli kısmıyız:DD

karun
15-03-2011, 18:44
yok yok biz deli kısmıyız:DD
biri delimi dedi hehe

balonlara_bebe

orkan_my
15-03-2011, 18:55
balonlara_bebe[/QUOTE]

reklam yapma:)

Climax
15-03-2011, 18:59
yok müdür yok onun asıl derdi biz onlardan planı alıp sana verdikya dedikya destek oluyoruz ondan böyle ediyor :) adam olaydınız size destek olaydık :) geçen server bizle iyiyken tahıl tılsımını casus tılsımını mimarı falan hep size verdik vahşi size yaptığımızı natarlara yapsaydık :) bidahaki server natarlarda çıkmazdı :) utancından

HAHAHAHAHAHAHAHAAAA böyle güzel yorum bayadır okumamıştım :D:D
nataralara söz hakkı doğdu =) vahşi onlar adına cvplar kesin

Climax
15-03-2011, 19:00

bombalar ardı ardına geliyor :D

laynn
15-03-2011, 19:11
Uneven ı ziyaret ettiler :))

Benim korkum uneven in da saho y benzemesi :D

Saho ya herhalde 10 manco ile giden yıkıyor WOW unu :)) Arkadaş ne azim yaa:))

palers
15-03-2011, 19:29

gelelim zamana..

gayet yerinde bir saldırı..

hazır tılsım yokken 9 saldırıda 7 ila 10 gün arası bir gerileme görüldü..

bunu 3x tılsım varken düşüneliim... bence en fazla 2 depo giderdi..

kendisine hala uNeVeN WW unu rakip gören varsa tam zamanı bence doğrultulmadan tamamıyla perte çıkarmak..

birliği bağlamaz.. şahsi görüştür

keser döner sap döner
tavuk döner horoz gömer

aha koy tabağa ye sabaha

atlıoğlu
15-03-2011, 19:32
Merhaba sevgili travian forum üyeleri

Öncelikle hepinize iyi geceler diliyorum

Forumda ortaya çıkan bir sölentiye cevap vermek için bu mesajı yazma geregi duydum

HZZ ve RA birlikleri arasında hiç bir şekilde bir küslük dargınlık ve ayrılık söz konusu değildir

Biz bu birleşimi bu oyunda yapmadık ve bu birleşim asla bu oyun yüzünden bozulmayacaktır

Bundan sonra Hem HZZ hem RA üyeleri foruma yazı yazarken kimseyi incetmicek kavga çıkarmıcak ve laf dalaşından uzak duracak şekilde davranmaya özen göstersin

Bizim amacımız başından beri oyun oynamak kalp kırmak değil..

ps: Değiştirilen karar geregi bundan sonra yapılan operasyonların raporları foruma tarafımdan eklenecektir

ps2:İlk operasyonlar bu hafta içinde kendine çok fazla güvenen ww köylerine yapılacaktır..

ps3:Elinde en fazla ordusu olan kazansın :)

HZZveRA birlikleri adına

~~Melony

Doğru bir karar tebrikler.

palers
15-03-2011, 19:33
WOW dan falan anlamazsan burası wow sayfası sen başka yere geç burayada wowdan anlayanlar gelsin sen zaten hep yazıp ciziyon testerenin başına gelmeyen tek şey wow köyünüz reislenmedi buna dua edin şuanda sizin için yeterli:D

seviye 90 a gelsin de o zaman reisleyelim :D

akın92
15-03-2011, 19:35
Savunan uNeVeN , köyü: ** RA & HZZ WW **

http://www.yukleresim.com/images/99055106488184572563.bmp

Tebrikler..

Geçen sayfalarda yanlış hatırlamıyorsam üst üste kaç kere sur yıkılır die bi yazı vardı sanrım rekor kırıldı galiba 4 kere olmuş :)

atlıoğlu
15-03-2011, 19:40

Vay vay vay gözlerimiz şenlendi ilkkez rapor ararken bu kadar heyacanlandım sonunda buldum.Emeğinize sağlık arkadaşlar süper saldırılar olmuş minik minik hatalar var ama olsun okadar kusur kadı kızındada olur.saldıran ve savunanı tebrik ederim.

Dip not: Tahıl sıkıntısı baş göstermeye başladı bu gün yarın bir raporda biz koyarız belki 2 rapor :DD

palers
15-03-2011, 19:41

doktora sordum : RAhat bırakın onu dedi

doktor HıZır Zeki

shareosman
15-03-2011, 19:52
Wow bitmez :D

valay
15-03-2011, 19:57

Benim bildiğim eğer tam depo varsa yarım depoya ikinci saldırı gelmez...

fuhas
15-03-2011, 20:01
biz bu zamanlamayı elinde ww olan birlikler için söyledik 46lıklar white bunların bu konuda sıkıntıları yok. şuan eldeki tüm orduları gömüp hesapları silip veya uzaktan izleme şansları var ama ww olan birliklerin stratejiyi ve zamanlamayı iyi yapmaları gerekmektedir... efsaneler i organize oldular ama erken oldular... şuanda 10 gün hzz için sadece ufak bi sendeleme ama bunu 15 gün sonra ypmş olsalardı hzz yi % 80 yarış dışına atarlardı :) buda benim fikrim :)

Herkesin saldırıları tabiki kendine göre yorumlama hakkı vardır.Ama yorum yaparken birliklerin yerleşimi,saldırı puanları ve savunma puanlarına bakmak lazım.EFSANE birliğinin profilini incelerseniz neredeyse saldırı ve savunma madalyası olmadığını görürsünüz.Bugüne kadar neredeyse savunma yapmayan,toplu saldırı yapmayan yegane birliktir.Aldığı madalyala gelişme başarısı ve yağma madalyalarıdır.Tahminimce wow da biriken savunmalarının ölmemesi için ordularından bir kısmını feda ettiler ve tahıl ihtiyaçlarını giderdiler.İlerleyen zamanda wow larına saldırı yapan birliklere daha saldırgan tutum içine gireceklerdir.Son olarak bu oyun döneminde savunması olanın wowu kuracağı ortaya çıkmıştır diye düşünüyorum.

xeki
15-03-2011, 20:04

hay masallah ordulara bak hele:) saldıran ve savunan tarafı tebrik ederim:) unuven kendini içten yıkmaya başla istersen:) efsanae bence biraz abartmısın adamın üstüne bu kadar vamayın:D dayan uNeVen:D

ZAPAR
15-03-2011, 20:04

Zaten mesaisini form yerine oyunda harcasaydı..
Emin olun belalı biri olurdu.. Bırakın formda devam etsin... Bir adam kayıp.......:)
Yazdıklarım kişiseldir Muhahahahaaa.... Sevgiler..

ZAPAR
15-03-2011, 20:06
Saldıran efsane birligini...
Savunan hzz birligini kutlarım....

Gerçekten güzel saldırılar ve güzel bir savunma...
Asker basımına devam...........

ZAPAR
15-03-2011, 20:09
Bütün mesajlarına ithafen tek mesajından alıntı yaparak söylediklerine bir cevap vereyim...

Öncelikle WW da 7-8 Gün geri gitmişsin diyorsun.. 1. Yanlışın bu..
Merkez Bina 9 da 20 ye basılacak.. Sur 20 ye basılacak..2 Tane de depo basılacak..
Depolar 28 saatten 56 saat.. Dİğer dediklerimle toplasan 70 saati bulur.. Bu da 3 güne denk gelir..

WW da 3 Depo 0 a 2 depo 11 e çekildi..
Eğer WW kuran biriysen yada bilgi sahibiysen hiçbir ww 1milyon depo ile yola çıkmaz.. Burdan ne demek istediğimi anlamışsındır sanırım..

Gelelim hedef göstermene.. Bu yorumuna katılıyorum..
Neden ?
Çünkü bizi yarış dışında bırakacak bir gücünüz yok , olmadığından dolayı diğer birlikleri işin içine çekmeye çalışıyorsun.. Haklısın da ne diyeyim..

Burdan RA ve HZZ oyuncularına diyeceğim tek şey..
WW umuz hiçbir şekilde Oyun Dışı kalmamıştır..
Herşey olması gerektiği ve İstediğimiz gibi gitmektedir..

Bu oyunu savunması sağlam olanın yanı sıra elinde ordusu olan birliklerin kazanacağına inanıyorum..
Eğer yanlış hesap yapmadıysam şuan bütün ww ları 2 tur sıfırlayacak orduya sahibiz..

Efsane birliklerini tekrardan tebrik ederim..
Güzel ve Başarılı fakat Erken bir organize olduğu fikrindeyim..

Üstat bu güzel , yerinde ve Akıl dolu açıklamalarından dolayı tebrik ediyorum seni..

valay
15-03-2011, 20:23
Herkesin saldırıları tabiki kendine göre yorumlama hakkı vardır.Ama yorum yaparken birliklerin yerleşimi,saldırı puanları ve savunma puanlarına bakmak lazım.EFSANE birliğinin profilini incelerseniz neredeyse saldırı ve savunma madalyası olmadığını görürsünüz.Bugüne kadar neredeyse savunma yapmayan,toplu saldırı yapmayan yegane birliktir.Aldığı madalyala gelişme başarısı ve yağma madalyalarıdır.Tahminimce wow da biriken savunmalarının ölmemesi için ordularından bir kısmını feda ettiler ve tahıl ihtiyaçlarını giderdiler.İlerleyen zamanda wow larına saldırı yapan birliklere daha saldırgan tutum içine gireceklerdir.Son olarak bu oyun döneminde savunması olanın wowu kuracağı ortaya çıkmıştır diye düşünüyorum.

Böyle teknik yorumlara bayılıyorum... Güzel bir analiz...

laynn
15-03-2011, 20:57
Tebrikler..

Şimdi asıl sorulması gereken şey şu arkadaşlar :)

Bu raporlara göre 60k emp 30k cesar 5k catapult merkez binasından 5 seviye aldığına göre ;

uneven da sanırım defans yok... HZZ ile RA da defans basan oyuncu parmak sayısını geçer mi :D

O halde olay sundan ibaret HZZ RA da ordu bittikten sonra bu server biter

HZZ RA ya bu saatten sonra savunma desteği gitmez kanımca :) Çünkü adamlar saldırı calısıyor.
Diğer WOW larda ezik büzüklerin bir ton savunması var :) Ve çoluk ve çocuk ne aşkla basıp gönderiyor WOW a siz benden daha iyi biliyorsunuz .

Sonuç olarak bu server HZZ de ki orduların bitmesine baglı gibi gözüküyor: ) Çünkü neredeyse tüm diğer WOW lar. HZZ ye düşman kesilmiş Çok nefret kazandılar cok

Diye tahmin ediyorum :p

sucukluyumurta
15-03-2011, 21:03

Bu raporlara göre 60k emp 30k cesar 5k catapult merkez binasından 5 seviye aldığına göre ;

uneven da sanırım defans yok... HZZ ile RA da defans basan oyuncu parmak sayısını geçer mi :D

HZZ RA ya bu saatten sonra savunma desteği gitmez kanımca :) Çünkü adamlar saldırı calısıyor.
Diğer WOW larda ezik büzüklerin bir ton savunması var Ve çoluk ve çocuk ne aşkla basıp gönderiyor WOW a siz benden daha iyi biliyorsunuz .

Sonuç olarak bu server HZZ de ki orduların bitmesine baglı gibi gözüküyor: ) Çünkü neredeyse tüm diğer WOW lar. HZZ ye düşman kesilmiş Çok nefret kazandılar cok

maalesef tespitin yanlış dostum.bi bakıma şöyle doğru wow defanslarının içinde en iyisi uneven dı :).bazı wowları toplasan uneven defansı kadar etmez. yani diğer wowların hali içler acısı.:).hzz nin işi sistemli yaptığı ortada gayet çok ordusuda olduğu belli.yani yıkılmak pek sorun teşkil etmiyor gibi.tahminim bu tip 4 veya 5 kere bi şiddetli yıkıma maruz kalacaklardır.karşılığını rahatlıkla vereceklerdir.tabi bu da oyunu uzatmakta.ordu kaybeden oyuncular ordularını toparlamakta.hiç ordusu yok denilen birlikler bile sistemli bir gayretle ordu çıkarabilir.

AVCIYIZ
15-03-2011, 21:04
şuanda bi kaç wwdaha sıfırlanmış gibi görünüyor kanımca oyun bi 15 gün daha uzar :)

TVM
15-03-2011, 21:07
Diğer WOW larda ezik büzüklerin bir ton savunması var :) Ve çoluk ve çocuk ne aşkla basıp gönderiyor WOW a siz benden daha iyi biliyorsunuz .

serverın 4 te 3 ne hakaret sayılabılecek bı cümle kurdunya,pes vallahi....

kimsenın yapamadıgını hatta cesaret edemedıgını yaptın....

ilginç....

sucukluyumurta
15-03-2011, 21:11
şuanda bi kaç wwdaha sıfırlanmış gibi görünüyor kanımca oyun bi 15 gün daha uzar :)

15*3 45 gün gibi duruyor. :) neden diyeceksen bir kaç wow daha sıfırlanmış yani 1k mancınıklı ordular bile wow sıfırlayabiliyor.bu durumda oyunun bitmesi mümkün gibi durmuyor.geçen kış speedinde de aynı durum olmuştu.orda da ordular vardı defanslarda hiç fena değildi.ve gene uzun sürmüştü.bu sefer ordular var defanslar yok.daha hiç organize yapmamış serverın büyük birlikleri dediğimiz birlikler var.yani şu durumda wow bakıcıları seviye basmayı bile düşüneceğini sanmıyorum.zaten gelen defanslar az seviye çıkarak alınacak saldırılarda olan defide kaybetme riskleri yüksek.hiç değilse bekleyelim 10 15 gün daha def toplayalım.bari yıkılsakta hasarı azaltırız durumunda.wowlarda tavşan durumu yok her wow kurmak istiyor havası var bu da wowlarda defans birikmesini engelliyor.:).4 5 speedir oynuyorum.wowlarda bile bu kadar kaos karmaşlıklık ortamı hiç görmedim.

laynn
15-03-2011, 21:14
maalesef tespitin yanlış dostum.bi bakıma şöyle doğru wow defanslarının içinde en iyisi uneven dı :).bazı wowları toplasan uneven defansı kadar etmez. yani diğer wowların hali içler acısı.:).hzz nin işi sistemli yaptığı ortada gayet çok ordusuda olduğu belli.yani yıkılmak pek sorun teşkil etmiyor gibi.tahminim bu tip 4 veya 5 kere bi şiddetli yıkıma maruz kalacaklardır.karşılığını rahatlıkla vereceklerdir.tabi bu da oyunu uzatmakta.ordu kaybeden oyuncular ordularını toparlamakta.hiç ordusu yok denilen birlikler bile sistemli bir gayretle ordu çıkarabilir.

Evet haklı olabilirsin kardeş . :) Ancak açıkcası uneven ın bu saldırıda o kadar seviye düşürülmesine şaşırdım :) mami ve ekibi KESGİN e saldırdıklarında aldıkları seviyeler ve soktukları ordu ortada
Neyse aslında her bakıma ben tatmin oluyorum o işten Oyun uzasın yeter

Hatta bana kalırsa hiç bitmesin : D

Benim şöyle bir iddiam var eğer oyun bir-iki ay böyle devam etsin Multiler üç beş WOW kilitlerler birine zoraki bitittirirler... Eee altın lazım para lazım bunlara...!!!

Zaten T4 geldi :) Oradan yeterince zarar edecekler böyle giderse :)

sucukluyumurta
15-03-2011, 21:16
Evet haklı olabilirsin kardeş . Ancak açıkcası uneven ın bu saldırıda o kadar seviye düşürülmesine şaşırdım mami ve ekibi KESGİN e saldırdıklarında aldıkları seviyeler ve soktukları ordu ortada
Neyse aslında her bakıma ben tatmin oluyorum o işten Oyun uzasın yeter

Hatta bana kalırsa hiç bitmesin

Benim şöyle bir iddiam var eğer oyun bir-iki ay böyle devam etsin Multiler üç beş WOW kilitlerler birine zoraki bitittirirler... Eee altın lazım para lazım bunlara...!!!

Zaten T4 geldi Oradan yeterince zarar edecekler böyle giderse

uzun sürünce daha çok para kazanıyorlardır :D :D.zaten hep parayla oynayan adamlar kalıyor:D :D :D.T4 te bulurlar artık eski oyuncuları arasınlar sağda solda :)

SUSPİRİA
15-03-2011, 21:18
beyin jimnastiği yapıyorum hzz de ordu var ama unuvende tılsımı kacıracagı köy azaldı yukarıda okudum . birazda güldüm kendimce 3 gün hesaplamış arkadaşım serkan bu yıkımın soncunda düze cıkmayı tılsıma gelecek saldırıları hesaba katmamış . tılsımın her yer değiştirmesi 12 saat ekler wow için değiştireek köyü varmı onu bilmiyorum . starateji vereyim ona nacizana tılsımı güçlü bir köye versin . kendisi rahat etsin biraz . bence wow sürecini hzz. ordularının gireceği wowlar belirleyecek. ama onlardada ordular giderek azalıyor. 60 ordu hesap etmiştim . onlarda en az 20 si gitti. 3 sağlam wow için 20 ordu harcasalar . geriye kalır 10. 20 sini harcadılar bence . (bu vakitten sonra 10k mancolar iş yapmaz kanım ca ) belki daha fazla ordu olabilir ben hesabımı 60 ordu üzerinden yaptım . her uzayan günde . depo yıkacak ordular kuruluyor bunu da es gecmeyin çok startejik konuştum kusuruma bakmayın herkesse iyi oyunlar

nusrat
15-03-2011, 21:24
bu vesile ile ben de birliğimdeki bütün abi ve ablalarıma tşk ederm.. ayrıca 3 speeddir ortak olduğumuz adem abimi ve tanju abimi de tebrik ederim. seni de unutmadık rekortmen evren abi (3kardeşrek). savunmalarıyla bize her zaman destek olan resul abime de tşk ederm. bi dahaki speed corsan nickimizle yine sahalardayız dimi adem reyisss :D

o hesaba bende bakmıştım uleyn benim adımı nie yazmıosun evren abin ben gidiom kanka hesaba bak deyince bakmadık mı :D aferim len aycan öğrendin bu oyunu :D

corsann
15-03-2011, 21:25
o hesaba bende bakmıştım uleyn benim adımı nie yazmıosun evren abin ben gidiom kanka hesaba bak deyince bakmadık mı :D aferim len aycan öğrendin bu oyunu :D

o zamanlar ben tanımıodum bile lan seni:D evet oyunu sana öğretirken istemeden ben de öğrenmiş bulundum :P

laynn
15-03-2011, 21:29

serverın 4 te 3 ne hakaret sayılabılecek bı cümle kurdunya,pes vallahi....

kimsenın yapamadıgını hatta cesaret edemedıgını yaptın....

ilginç....

Dostum bence pek hakaret değil be Yani bilinen acı bir gerçek..

Bir birlik organize olan birlikten bahsediyorum... 60 kişi değildir aslında... Bunu hepimiz biliyoruz...

Bu birliği yönlendiren en fazla vrsa varsa 10 kişi var... on kişinin etrafına kurulu bir birlik oluşuyor daha sonra falan filan...

Pekiii şunu da benden iyi biliyorsunuz ki ALT birlik . Ana birlik.

Bu travian da hep böyle olmuştur.

ALT birlik savunmasından dolayı ÜST'ün altı olmuştur. Maksat ÜST ün boş saldırı askeri kaybetmemesi ALT'ın da ezilmekten kendini kurtarması. Hep başkan olarak ALT birlikleri bu şekilde kullanmadık mı ? Var mı itirazı olan ? :)

WOW lardaki savunma ordularına bir bakalım...

1 milyon savunma üzerinden kaçta kaçı ancak bu kaliteli sağlam oyuncudur diye tabir ettiğimiz oyunculardan ?? Tabi bu oran malesef alt takım tarafından görülmediği için onların bilgisi dışında...

Baboş iyi bilir :) İyi oyuncu olmanın sırrı karsı konulmaz saldırı gücündedir ;) Bu durumda İlk 100 den bana sadece nadir hesaplar dışında "ben savunma bastım evlat" diyen çıkar. Savunma bastım diyen oyuncularda genelde girip savunma basıp çıkan nitelikte olanlardır. Onlarda ki hepimizin bildiği gibi Multi oynayan ve bir türlü yakalanmayan! sevgili oyuncularımızdır :)

Bot olayı bu savunma basma da cok kullanılmaktadır... Bunları sanki ben biliyorum sadece... Hee bilmiyorum diyorsanız onları da anlatırım :)

nusrat
15-03-2011, 21:29
o zamanlar ben tanımıodum bile lan seni:D evet oyunu sana öğretirken istemeden ben de öğrenmiş bulundum :P

burası forum kişisel muhabbetlerimizi msn -facebuk ortamında özelden yapınız
dip not: yaz speedine rekortmen evren benimle sen kiminle:cool:

corsann
15-03-2011, 21:31
burası forum kişisel muhabbetlerimizi msn -facebuk ortamında özelden yapınız
dip not: yaz speedine rekortmen evren benimle sen kiminle:cool:

tmm msnden devam edelim.
dip cevap: ben tek siz ikiniz :cool:

nusrat
15-03-2011, 21:35
tmm msnden devam edelim.
dip cevap: ben tek siz ikiniz :cool:

koçum benim :D

sedoist
15-03-2011, 21:56
http://travian-reports.net/tr/report/362231fb8f9

ufak bir rapor

valay
15-03-2011, 22:08
şimdi asıl sorulması gereken şey şu arkadaşlar :)

bu raporlara göre 60k emp 30k cesar 5k catapult merkez binasından 5 seviye aldığına göre ;

uneven da sanırım defans yok... Hzz ile ra da defans basan oyuncu parmak sayısını geçer mi :d

o halde olay sundan ibaret hzz ra da ordu bittikten sonra bu server biter

hzz ra ya bu saatten sonra savunma desteği gitmez kanımca :) çünkü adamlar saldırı calısıyor.
Diğer wow larda ezik büzüklerin bir ton savunması var :) ve çoluk ve çocuk ne aşkla basıp gönderiyor wow a siz benden daha iyi biliyorsunuz .

Sonuç olarak bu server hzz de ki orduların bitmesine baglı gibi gözüküyor: ) çünkü neredeyse tüm diğer wow lar. Hzz ye düşman kesilmiş çok nefret kazandılar cok

diye tahmin ediyorum :p

yorumunu kınıyorum çoluk çocuk olduklarını nerden biliyorsun ben 35 yaşındayım bende def atıyorum... Ayrıca tek saldırı çalışan hzz değilmiş değil mi okadar rapor konuldu buraya artık şu hzz hayranlığını bırakın diğer birliklerde de gayet iyi oynayan ve yaşları da oldukça yeterli arkadaşlar var...

SUSPİRİA
15-03-2011, 22:09

ufak bir rapor

12k mancoya yazık olmuş bence

cihat47
15-03-2011, 22:10
son durumu ekleyebilirmisiniz ??

kaadokyalı
15-03-2011, 22:13
son durumu ekleyebilirmisiniz ??

1.KESGİN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=167737&c=b8)*EFSANE BİRLİKLERİ*WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)77
http://speed.travian.com.tr/img/x.gif2.Katliam08 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=309576&c=13)[CIzZz]WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)69-
3.joker-asC@N&S.S.-K&N-ASYACANC@NSSK&N68 (3.joker-asC@N&S.S.-K&N-ASYACANC@NSSK&N68)-
4.tuatone (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b)İNADINA DOSTLARDOSTLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964)67-
5.HırT (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=383244&c=4f)[HIRT][TIRT]WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)64-
6.woyager (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=213996&c=f7)***D.H.S***D.H.S (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14810)58-
7.HOYHOY (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=532913&c=9f)K@NKAL@R & RESİTAL-™RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)49-
8.DOĞAN77 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=441221&c=68)*** RESİTAL *** RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)48-
9.uNeVeN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3)RA-hat Durmuyoru-HZZRA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)24-
10.DARK MANİA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=295893&c=49)-SON+WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)1-
11.Shekill (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=346511&c=c4)®-RESİTAL-WOW-®RSTLÖZL (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=80)0-
12.CıqArA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=261567&c=38)**F 46LIKLAR**RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)0-
13.saho (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=241683&c=1f)S A H O RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)0-

buyur

kaadokyalı
15-03-2011, 22:15
her gün forumu kirletecek ve milleti kendine yazmaya taşvik edecek biri mutlaka çıkıyor. arkadaşlar lütfen yorum yaparken karşınızdaki insana sayggısızlık yapmayın laynn. (üzerine alınması gereken kişi mutlaka bişy yazacaktır)

cihat47
15-03-2011, 22:15
1.KESGİN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=167737&c=b8)*EFSANE BİRLİKLERİ*WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)77
http://speed.travian.com.tr/img/x.gif2.Katliam08 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=309576&c=13)[CIzZz]WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)69-
3.joker-as (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=472270&c=44)C@N&S.S.-K&N-ASYACANC@NSSK&N (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14668)68-
4.tuatone (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b)İNADINA DOSTLARDOSTLAR (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964)67-
5.HırT (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=383244&c=4f)[HIRT][TIRT]WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)64-
6.woyager (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=213996&c=f7)***D.H.S***D.H.S (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14810)58-
7.HOYHOY (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=532913&c=9f)K@NKAL@R & RESİTAL-™RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)49-
8.DOĞAN77 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=441221&c=68)*** RESİTAL *** RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)48-
9.uNeVeN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3)RA-hat Durmuyoru-HZZRA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)24-
10.DARK MANİA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=295893&c=49)-SON+WOWTİME (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)1-
11.Shekill (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=346511&c=c4)®-RESİTAL-WOW-®RSTLÖZL (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=80)0-
12.CıqArA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=261567&c=38)**F 46LIKLAR**RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)0-
13.saho (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=241683&c=1f)S A H O RSTL~WoW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)0-

buyur

saolasın..

valay
15-03-2011, 22:16

ufak bir rapor

Hızını alamamış gidip demir madenini de yıkmış :) savunan ve saldırana tebrikler....

laynn
15-03-2011, 22:40
yorumunu kınıyorum çoluk çocuk olduklarını nerden biliyorsun ben 35 yaşındayım bende def atıyorum... Ayrıca tek saldırı çalışan hzz değilmiş değil mi okadar rapor konuldu buraya artık şu hzz hayranlığını bırakın diğer birliklerde de gayet iyi oynayan ve yaşları da oldukça yeterli arkadaşlar var...

Haklısın aslında. O yüzden çocuk çocuk dememe takılmamak gerekir. Anlatmak istediğim yaş kısmı falan değildi :)

laynn
15-03-2011, 22:43
12k mancoya yazık olmuş bence

Katılıyorum ;)

Böyle bir saldırı için ancak DARK ile kişisel problemli olmak gerkeir:))

fuhas
15-03-2011, 22:50

Senin yaşın kaç acaba arkadaşım.Çoluk çocuklar senden daha saygılı bence hiç olmazsa wow a tahıl atıp,asker basıp atıyorlar.Neden hakaret ediyorsun oyunculara.Bende defans basıyorum ama yaşım 40.Senmisin benim yaşıma göre çoçuk benmi acaba.Bırakın forumu kirletmeyi varsa raporun koyarsın yorum yaparız.

nusrat
15-03-2011, 23:04

hzz ra wowunda diğer wowlardan daha fazla destek vardı ki efsanelerin saldırısına kadar ama merak etme hzz ve ra nın server başından beri def hesapları mevcut benim gibi erken wow saldırı çıkıp defans basıp wowa atan ve tahılı durmadan akıtan oyuncu çok

dip not: defans basıp emek harcamış kim olursa olsun hangi birlikten olursa olsun ezik büzük diye hakaret etmeniz gerekmez o ezik büzüklerin askerleri wowları savunuyor 2 saldırı aldığında o EZİK BÜZÜKLERE ağlamasını def diye yalvarmasını biliosun !

laynn
15-03-2011, 23:06
Senin yaşın kaç acaba arkadaşım.Çoluk çocuklar senden daha saygılı bence hiç olmazsa wow a tahıl atıp,asker basıp atıyorlar.Neden hakaret ediyorsun oyunculara.Bende defans basıyorum ama yaşım 40.Senmisin benim yaşıma göre çoçuk benmi acaba.Bırakın forumu kirletmeyi varsa raporun koyarsın yorum yaparız.

Yahu ? Ne büyüttünüz ? Çoluk çocuk muhabbetini...

Yahu kaç tane çoluk cocuk var oyunda haksız mıyım ?

İsterseniz bir anket yapalım ??

Dottore
15-03-2011, 23:10
Dostum bence pek hakaret değil be Yani bilinen acı bir gerçek..

Bir birlik organize olan birlikten bahsediyorum... 60 kişi değildir aslında... Bunu hepimiz biliyoruz...

Bu birliği yönlendiren en fazla vrsa varsa 10 kişi var... on kişinin etrafına kurulu bir birlik oluşuyor daha sonra falan filan...

Pekiii şunu da benden iyi biliyorsunuz ki ALT birlik . Ana birlik.

Bu travian da hep böyle olmuştur.

ALT birlik savunmasından dolayı ÜST'ün altı olmuştur. Maksat ÜST ün boş saldırı askeri kaybetmemesi ALT'ın da ezilmekten kendini kurtarması. Hep başkan olarak ALT birlikleri bu şekilde kullanmadık mı ? Var mı itirazı olan ? :)

WOW lardaki savunma ordularına bir bakalım...

1 milyon savunma üzerinden kaçta kaçı ancak bu kaliteli sağlam oyuncudur diye tabir ettiğimiz oyunculardan ?? Tabi bu oran malesef alt takım tarafından görülmediği için onların bilgisi dışında...

Baboş iyi bilir :) İyi oyuncu olmanın sırrı karsı konulmaz saldırı gücündedir ;) Bu durumda İlk 100 den bana sadece nadir hesaplar dışında "ben savunma bastım evlat" diyen çıkar. Savunma bastım diyen oyuncularda genelde girip savunma basıp çıkan nitelikte olanlardır. Onlarda ki hepimizin bildiği gibi Multi oynayan ve bir türlü yakalanmayan! sevgili oyuncularımızdır :)

Bot olayı bu savunma basma da cok kullanılmaktadır... Bunları sanki ben biliyorum sadece... Hee bilmiyorum diyorsanız onları da anlatırım :)

Bu kadar kesin yargılara nasıl ulaşabiliyorsunuz merak ediyorum.
Saldırıda ilk 100deyim.
Wow köyüne 200K defans yolladım. (Birliğimin wow almasını hiç desteklemediğim halde)
Hiç multi köyüm olmadı bu güne kadar.
Tahıl yollamaya da devam ediyorum.
Not: Yaşım da 46

Abuzer
15-03-2011, 23:14
[QUOTE=Melony;1152048]http://img829.imageshack.us/img829/3498/relaxg.jpg

Relax_ol hesabına emeği geçen AYCAN ADEM TANJU ve daha isimlerini bilmediğim herkesi tebrik ederim ..

Serwer boyunca HER An Her saniye aktif olup saldırgan oynamasına rağmen Birde wow yıkmanız bu oyundaki tecrübenizin bir göstergesidir diye düşünüyorum ...

Daha nice rekorlara beraber imza atmak dileğiyle :)

Abuzer ...

corsann
15-03-2011, 23:22

Relax_ol hesabına emeği geçen AYCAN ADEM TANJU ve daha isimlerini bilmediğim herkesi tebrik ederim ..

Serwer boyunca HER An Her saniye aktif olup saldırgan oynamasına rağmen Birde wow yıkmanız bu oyundaki tecrübenizin bir göstergesidir diye düşünüyorum ...

Abuzer ...

ben de relax-ol hesabı adına sana teşekkür ederim abiciim :)

aynen yeni rekorlar bizi beklior :)

Cetvelsiz
15-03-2011, 23:22
gizlibahçe gül hesabını güzel stratejisinden dolayı tebrik ederim.

Rapor yayınlanmadan tebrik etmek daha hoş oluyor :)

corsann
15-03-2011, 23:23
hzz ra wowunda diğer wowlardan daha fazla destek vardı ki efsanelerin saldırısına kadar ama merak etme hzz ve ra nın server başından beri def hesapları mevcut benim gibi erken wow saldırı çıkıp defans basıp wowa atan ve tahılı durmadan akıtan oyuncu çok

dip not: Defans basıp emek harcamış kim olursa olsun hangi birlikten olursa olsun ezik büzük diye hakaret etmeniz gerekmez o ezik büzüklerin askerleri wowları savunuyor 2 saldırı aldığında o ezik büzüklere ağlamasını def diye yalvarmasını biliosun !

+324234234

corsann
15-03-2011, 23:24

ben de tebrik ederm :D

valay
15-03-2011, 23:24

Ben özelden tebrik ettim bile :)

Abuzer
15-03-2011, 23:25

Operasyona katılan tüm ordu sahipleri ve beraberinde emek veren herkesi kutlarım ..

Güzel bir operasyon.. Bir çok kişi gibi Bütün operasyondan Roma ordusu güzeldi diye yorum yapmayacam :D emek verilen ve boşa gitmeyen her ordu güzeldir diye düşünüyorum ..

Saygılarımla ...

ABUZER....

kuvvetmira
15-03-2011, 23:25
Katılıyorum ;)

Böyle bir saldırı için ancak DARK ile kişisel problemli olmak gerkeir:))

Arkadasımızı Tebrık Ederız Bızım Kısısel Degıl Plotonık Bır Sevgımız Var Ondan Dolayı Bır Atıs Yapalım Dedık bıraz Aksıyon Lazım:)
{WH!TE} yine tam gaz uçmaya beş kala :D

Fatii

Black_White
15-03-2011, 23:31

Bir tebrikte benden.

Bişeyler kapmış benden sanırım:p

Çalınan Plandır.

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/15/12225.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

laynn
15-03-2011, 23:39

Rapor gelecek dostum merak etme ;)

Sakın burada WOW larınızı düşünüp desteklerin geri çekileceği kaygısı yaşamayın ! :)

laynn
15-03-2011, 23:40
Arkadasımızı Tebrık Ederız Bızım Kısısel Degıl Plotonık Bır Sevgımız Var Ondan Dolayı Bır Atıs Yapalım Dedık bıraz Aksıyon Lazım:)
{WH!TE} yine tam gaz uçmaya beş kala :D

Fatii

Helal o zaman :) Aksiyon a 30k Manco feda olsun :)

valay
15-03-2011, 23:42
Bir tebrikte benden.

Çalınan Plandır.

Tebrikler planı alan arkadaşı özelden tebrik ettim ama birde buradan tebrik edeyim savunma yok ama yine de plan almak zor iştir sürekli takip etmek ve hata yapmasını beklemek lazım arkadaşımız sabırla takip etmiş ve amacına ulaşmış...

Climax
15-03-2011, 23:46
Bir tebrikte benden.

Çalınan Plandır.

tebrikler alicanım :) gizlibahçe gül'e bir alkış...

bazen inşa planı çaldırmak çook da kolay oluyor değil mi ;)
oyuncuların hepsinin insan olduğunu varsayıyorum ve bir hayatlarını olduğunu... böyle durumlarda da oyunlarda ki ufak hatalar ve atlamalar gayet normal...

inşa planını kaptıran arkadaşlara geçmiş olsun, wow yolunda başarılar...

Melony
15-03-2011, 23:46
Alican verdiğin sözü tuttugun için teşekkür ederim sana (:

yaklaşık 20 dakika sonra yeni raporlarla karşınızda olacagız

bu arada bu layn isimli forum hesabinin sahibi nedense bana vahşiyi çagrıştırıyor şikayet etmekte yarar var

kolay gelsin

Climax
15-03-2011, 23:48
tam aynı düşüncedeydim ki başkanım da değinmiş ;)
bir anda 3 saat sonra sıfır hesap ilginç...

laynn
15-03-2011, 23:48

dip not: defans basıp emek harcamış kim olursa olsun hangi birlikten olursa olsun ezik büzük diye hakaret etmeniz gerekmez o ezik büzüklerin askerleri wowları savunuyor 2 saldırı aldığında o EZİK BÜZÜKLERE ağlamasını def diye yalvarmasını biliosun !

Şimdi bir kaç senaryo üretelim haklı olarak ;

"HZZ RA da daha fazla destek vardı ki " demişsiniz demek ki artık yok...

Diyelim ki var demek ki geri çekilmiş ... Diyelim ki geri çekilmiş demek ki diğer rakiplerin Tılsım saldırıları birilerini korkutmuş...

Gibi çeşitli şeyler cıkrdım ben buradan... Ki bunlardan sadece birinin gerçek olduğunu hepimiz biliyoruz.
Ki bunun yanında Melony nin KESGİN den seviye alındıktan sonra "Savunması güçlü olan bir WOW hesabının üstümüzde olmasını istemeyiz" demesi de sanırı aşikar bir kabuledişlik mi ?? Yoksa serzeniş mi ?? Yada ironi mi ?? :) Bu yaş konusuna takılan arkadaşlar sanırım bunu anlayabilirler...

İkincisi ezik büzük kelimesinin bir hakaret olduğunu düşünmüyorum ... Diyelim ki öyle... Affola ...

O zaman ona şöyle diyebiliriz... "Oyunda kendini geliştirememiş arkadaşlar" veya "oyunda piyon olan arkadaşlar" da diyebiliriz tabi siz şimdi herkesi Piyon olarak kullandığınız ve kullandığımız bir gerçek olsada bunu da kabullenmezsiniz ... Ama artık ben kabullendim 7 sezon sonunda...Gerçek ve acı .

Ayrıca oyunda saldırı aldığımda asla yardım istemedim :) Nedeni ise sakın savunma ağırlıklı köy olabileceğimden olmasın ;)

Horizon
15-03-2011, 23:51
Bir tebrikte benden.

Çalınan Plandır.

nlerdir uğr (http://goo.gl/mc9cY)

Tebrik ederim Alican'ım günlerdir sabırla uğrasıyorsun :) sabrına ve azmine hayran oldum ...Eline Sağlık...

//Ritalin

Melony
15-03-2011, 23:52
woyagere selam olsun :) elinize saglik hamit

_TEKSAS_
15-03-2011, 23:54

cıgara wow ları topluyo tek tek:)

premium
15-03-2011, 23:56
off cigara ya off yaa.
yav başımda zaten bi tane wow belası varken ikinciye ne gerek vardı şimdi :p
olacak işmişimdi bu:p

raporlar az sonra geliyor arkadaşlar. woyager wowu reislenmiştir.

premium
15-03-2011, 23:57

yav o diilde ordu geri dönüyor aklıma gelen başıma geldi benim.

suatt sen unut dediğim işi :p:p

bnbn
15-03-2011, 23:58
cıgara wow ları topluyo tek tek:)

Bu gece hzz ra nın günü,

tebrikler:)))

_TEKSAS_
16-03-2011, 00:00
Bu gece hzz ra nın günü,

tebrikler:)))

aynen bakalım yeni şeyler gelecekmi:)

Melony
16-03-2011, 00:01

Hahaha bu ihtimali düşünmüştük abi (:

Climax
16-03-2011, 00:01
woyager gel şimdi konuş, geçmiş olsun diyelim ;)

tebrikler gençlik =)

durmak yok H Z Z & RA devam :cool::cool:

Black_White
16-03-2011, 00:02

Ben dedim o ordu gider gelir die:D

Tebrikler Hamit...

valay
16-03-2011, 00:06

Tebrik ederim ve hayırlı olsun savunan arkadaşa da geçmiş olsun... Gerçi oyunda değildi sanırım çünkü o kadar zayıf bir savunması vardı ki çoğu oyuncu saldırı alıyorum dese o kadar savunmayı merkezine çeker... hzz çok fazla ordu harcamadan bu operasyonu bitirmiştir diye tahmin ediyorum... tebrikler tekrar...

heidi
16-03-2011, 00:07
Hahaha bu ihtimali düşünmüştük abi (:

Kocaman tebrikler emeği geçen herkese. Çenesini tutamayanlara kapak olmuştur sanırım bunlar :)

Mamiii çok kıskandım bende ww reislemek istiyorum :P

Melony
16-03-2011, 00:09
Kocaman tebrikler emeği geçen herkese. Çenesini tutamayanlara kapak olmuştur sanırım bunlar :)

kaldi 3 ww (reislenecek)

listeyi özelden atıyorum seç beğen al

delide pop yapar pınpın belki fatihi geçersin :P

Cetvelsiz
16-03-2011, 00:09

Yalançıyı :D

laynn
16-03-2011, 00:10
Bu kadar kesin yargılara nasıl ulaşabiliyorsunuz merak ediyorum.
Saldırıda ilk 100deyim.
Wow köyüne 200K defans yolladım. (Birliğimin wow almasını hiç desteklemediğim halde)
Hiç multi köyüm olmadı bu güne kadar.
Tahıl yollamaya da devam ediyorum.
Not: Yaşım da 46

Tamam efendim onu da açıklayacagım ;

Su oyunda sıralama bazında her daim ilk 100 de oldum ve her daim bu dediğim olayları yasadım ama her daim bu dediğim olayları paylaştığımda yine her daim suç ortaklarım! bana karşı çıktılar :)

ve dostum sana şunu söyleyebilrim şu anda tam 8 hesabın şifresi bende mevcut ... İlk 100 değil dikkatini çekerim bu hesaplar ilk 50 de .Bu 8 hesabın 4 tünde TM bot ... 1 inde Coconut... 1 inde traviantray ve 1 inde de Travian Easly kullanılıyor.

Şimdi ilk 100 de bunları bilip de bana bilmiyorum numarası yapmasınlar :)

Mami hele sen .. melekülmevt hesabını biliyorsun ... (Bana sataşmasa idin ifşa etmicektim seni)

Ayrıca mami yine bu madalya sistemi yeni çıktığında BOT ile tokmak basıp kendi köyünde kesilen askerler ile madalya alındığını ve aldığımızı , kendi köyümüz ile yağma yapıp madalyalar aldığımızı da mami biliyor ... İnanmazsanız dürüst olduğuna inandığınız mamiye sorun :cool: Tabi bunlara şimdi tedbir konuldu... mami iki sezon önce speed de tokmak basıp senin köye atmıyor mu idik Kahramanın güçlensin diye...!!
Öptüm mam...

Evet bunların hepsini ben yaptım . Yaptım... Çünkü afedersiniz ama bir oyuna bu kadar zaman harcamak tam bir intihardı benim için...

İşte o yüzden bu kadar kesin karar verebiliyorum efnedim...

BOT mevzunda ise bu yeni sistem engelleme yerine tamamen BOT sisteminin önünü açıyor ilginçtir...

Örnek TM bot... 10 gün deneme süresi ve kesinlikle yakalanmazsınız!!!... Yaklaşık 100 liraya ömür boyu lisansını alırsınız. ve sürekli güncellenir... Bir ara Salar tarafından Cracklendi ... Ama tekrar güncelleme olduğundan dolayı Crack boşa cıktı...

Coluk cocuk lafıma kızanlar... Siz burada bunları bilirken oyunu oynayan liseye giden cocuk bunları bilmeden 100 lira para veremeden internet kafeye gidip parasını veriyor.!!! Sende ona burada WOW u savunuyorlar diyip gaz veriyorsun!!! Sence kim hakaret ediyor!!!
TM bot ile bir anımı anlatayım...

Arkadaş ile yazısıyoruz... Arkadaş diyor ki TM(Bot) açık ona göre diyor... Ben de denedim ... Multi ye şikayet ettim. Önemsiz bir hesaptı Pop sıralamasında su anda 500 lerde... Multiye bot kullanıyor diye şikayet ettm... Multi bana "Sistem tarafından takip ediliyor otomatik biz bir şey yapamıyoruz " dedi. Mesajın linkini attım... Bana gelen cevap sadece ":)" bu idi ...

Sadece Simurganka dan size bir örnek vereyim... Simurganka hesabının yayınladığı bir rapor vardı :) Adamlar ne yazıkki TM botu kapatmayı unutmuslar ... Orada kabak gibi gözüküyordu şimdi ben size bunu bulamayacagım derinlerde bir yerde bu konuda...

Daha sonra bu yağmada cok yağma yapanların sanırım BOT kullanmadığını bilen yoktur...

Şimdi bana burada yok hakaret ettin yok şöyle ettin yok böyle ettin diyen kişiler...;

Tüm bunların varlığını yokluğunu sorun etrafınıza...

He bakın şunu da söyleyeyim... Olur ya aramızda oyunu sabah akşam oynayan arkadaşlar vardır .. Onların emeğine saygım var . Ancak artık parmakla gösterilirler sanırım... Onlara helal olsun...

Nitekim örnekler var demi...

KUNTLAR UÇUYOOOOOO!!!! :D

Black_White
16-03-2011, 00:11
kaldi 3 ww (reislenecek)

Ben rezerve etmiştim birini onu listeden çıkar :p

eDü
16-03-2011, 00:13
saldıran ekibi tebrik ederim

woyager ibrahimi daha çok tebrik ederim istekli bir arkadaşımız geçen serverde wow aldı

bu server wowda planda aldı bizim bir wow amacımız olmadığından destek

olmayacağımızıda böyle birşey yapmamasınıda söylemiştik zaten kendisine ama bir gün wow kuracağına inanıyorum onun bunları dalga geçmek için demiyorum cidden istekli bir arkadaşımız ama sadece biraz çabuk gaza geliyor biraz çabuk sinirlenip sağa sola sataşıyor sonuçda herşey bir tecrübedir.

TEBRİKLER İBRAHİM TEBRİKLER HZZ RA

İYİ GECELER

heidi
16-03-2011, 00:13
kaldi 3 ww (reislenecek)

Ordumu çakta geçiyim :D atcaklarının hepsi birbirinden güzeldir şimdi oo piti piti yapıcam :P

bnbn
16-03-2011, 00:14
aynen bakalım yeni şeyler gelecekmi:)

eeee hani raporlar:confused:

marx-man07
16-03-2011, 00:15
Planın üstüne bi wow almadan olmaz dedik birde wow aldık... aslında wowı o bir marka reisliyordu ama arkadşlar vatan sevigisini yarıda unutmuşlar. kısmet ciqarayaymış...

reismdede görüldüğü gibi kendi köyümüzü kendimiz reisledikten sonra yıktık. wow kullanılmaz hale gelmiştir...

emeği gecen süleyman abime darkwillage arkadasımıza atayurt arkadasımıza tüm ekibime teşekkür ediyorum... bir wow bakamıyorken 2.side bana ağır gelecek. burdan cenk abime ve süleyman abime selamlar...

dipcik; hzz bana tahıl atsın askerim oldugu gibi geri dönüyor bakmayın 400k asker kestiğime:cool:

O BiR MaRKa

http://img29.imageshack.us/img29/9094/atayurt.png

http://img98.imageshack.us/img98/2733/marxi.png

http://img703.imageshack.us/img703/7761/ciqara.png

http://img853.imageshack.us/img853/755/darkvillage.png

http://img189.imageshack.us/img189/4863/wowqk.png

heidi
16-03-2011, 00:15
Yalançıyı :D

Kıskanmayalım kanka :P

laynn
16-03-2011, 00:18
saldıran ekibi tebrik ederim

woyager ibrahimi daha çok tebrik ederim istekli bir arkadaşımız geçen serverde wow aldı

bu server wowda planda aldı bizim bir wow amacımız olmadığından destek

olmayacağımızıda böyle birşey yapmamasınıda söylemiştik zaten kendisine ama bir gün wow kuracağına inanıyorum onun bunları dalga geçmek için demiyorum cidden istekli bir arkadaşımız ama sadece biraz çabuk gaza geliyor biraz çabuk sinirlenip sağa sola sataşıyor sonuçda herşey bir tecrübedir.

TEBRİKLER İBRAHİM TEBRİKLER HZZ RA

İYİ GECELER

Umarım arkanızdan sövmüyordur destek olmadılar diye :D

kinder süpriz :)
16-03-2011, 00:19

tabi senin görüşün. ama aslı yok malesef.. Def konusunda..

sucukluyumurta
16-03-2011, 00:21

merak etme sizinkide aynısı olacak ;)

tabiiki bnm görüşüm ;)

valay
16-03-2011, 00:23

Su oyunda sıralama bazında her daim ilk 100 de oldum ve her daim bu dediğim olayları yasadım ama her daim bu dediğim olayları paylaştığımda yine her daim suç ortaklarım! bana karşı çıktılar :)

ve dostum sana şunu söyleyebilrim şu anda tam 8 hesabın şifresi bende mevcut ... İlk 100 değil dikkatini çekerim bu hesaplar ilk 50 de .Bu 8 hesabın 4 tünde TM bot ... 1 inde Coconut... 1 inde traviantray ve 1 inde de Travian Easly kullanılıyor.

Mami hele sen .. melekülmevt hesabını biliyorsun ... (Bana sataşmasa idin ifşa etmicektim seni)

Ayrıca mami yine bu madalya sistemi yeni çıktığında BOT ile tokmak basıp kendi köyünde kesilen askerler ile madalya alındığını ve aldığımızı , kendi köyümüz ile yağma yapıp madalyalar aldığımızı da mami biliyor ... İnanmazsanız dürüst olduğuna inandığınız mamiye sorun :cool: Tabi bunlara şimdi tedbir konuldu... mami iki sezon önce speed de tokmak basıp senin köye atmıyor mu idik Kahramanın güçlensin diye...!!
Öptüm mam...

Evet bunların hepsini ben yaptım . Yaptım... Çünkü afedersiniz ama bir oyuna bu kadar zaman harcamak tam bir intihardı benim için...

BOT mevzunda ise bu yeni sistem engelleme yerine tamamen BOT sisteminin önünü açıyor ilginçtir...

Örnek TM bot... 10 gün deneme süresi ve kesinlikle yakalanmazsınız!!!... Yaklaşık 100 liraya ömür boyu lisansını alırsınız. ve sürekli güncellenir... Bir ara Salar tarafından Cracklendi ... Ama tekrar güncelleme olduğundan dolayı Crack boşa cıktı...

Coluk cocuk lafıma kızanlar... Siz burada bunları bilirken oyunu oynayan liseye giden cocuk bunları bilmeden 100 lira para veremeden internet kafeye gidip parasını veriyor.!!! Sende ona burada WOW u savunuyorlar diyip gaz veriyorsun!!! Sence kim hakaret ediyor!!!

Arkadaş ile yazısıyoruz... Arkadaş diyor ki TM(Bot) açık ona göre diyor... Ben de denedim ... Multi ye şikayet ettim. Önemsiz bir hesaptı Pop sıralamasında su anda 500 lerde... Multiye bot kullanıyor diye şikayet ettm... Multi bana "Sistem tarafından takip ediliyor otomatik biz bir şey yapamıyoruz " dedi. Mesajın linkini attım... Bana gelen cevap sadece ":)" bu idi ...

Sadece Simurganka dan size bir örnek vereyim... Simurganka hesabının yayınladığı bir rapor vardı Adamlar ne yazıkki TM botu kapatmayı unutmuslar ... Orada kabak gibi gözüküyordu şimdi ben size bunu bulamayacagım derinlerde bir yerde bu konuda...

Daha sonra bu yağmada cok yağma yapanların sanırım BOT kullanmadığını bilen yoktur...

Şimdi bana burada yok hakaret ettin yok şöyle ettin yok böyle ettin diyen kişiler...;

He bakın şunu da söyleyeyim... Olur ya aramızda oyunu sabah akşam oynayan arkadaşlar vardır .. Onların emeğine saygım var . Ancak artık parmakla gösterilirler sanırım... Onlara helal olsun...

çok ilginç demek bu kafada oynayanlar rekor orduların sahibi kişiler otomatik pilotla uçuyormuş ha :) desene biz ondan hep alçak irtifa....

blackjack1905
16-03-2011, 00:24

Ezik büzük iyimiş.... kendi oyuncularına ne dedigi ortada bide WW birligi oyuncusu olacak..

WOYAGER NOLUYOR SESİN MESİN CIKMIYORRRRRRRRRRR :p :D

laynn
16-03-2011, 00:25

Ama adam haklı Saho da ki Dark daki savunmaları toplasan sanırım benim hesaba yetişir :D

by ati
16-03-2011, 00:26
Edü yeni geldim noldu lennn fenerin maçı cuma degilmi ne bu kalabalık:d

zombine

laynn
16-03-2011, 00:27

zombine

bedava rapor var:D:D

16-03-2011, 00:28
merak etme sizinkide aynısı olacak ;)

tabiiki bnm görüşüm ;)

bilmiyorum artık nasıl olcak beklıcez görecez:P

eDü
16-03-2011, 00:29
umarım arkanızdan sövmüyordur destek olmadılar diye :d

oda kendi sütüne kalmış bişey :)

Angely
16-03-2011, 00:31
bakak görek =)

eDü
16-03-2011, 00:31

zombine

KANKA NATARLARLA GÖRÜŞTÜM BİZİM KORUMAMIZ ALTINA GİRECEKMİŞ :)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/16/420.png

laynn
16-03-2011, 00:32
çok ilginç demek bu kafada oynayanlar rekor orduların sahibi kişiler otomatik pilotla uçuyormuş ha :) desene biz ondan hep alçak irtifa....

Şşş birazdan damlarlar :D red edecekler...

Otomatik ne... Program hakkında bilgi vereyim...

Şöyle ki ;

Ayarlıyorsun 500 nufus altı Artı Artı daki herkese 50 şer tokmak gönder ve bu tokmak sayısını arada bir değiştir artı eksi 5 diyorsun otomatik men program buluyor ve gönderiyor. Otomatik ha.. :)) Şimdi ana köyden yapılan bu saldırılar dan gelen madde ile sürekli asker basım görevi veriyorsun sürekli asker de basıyon :)buradaki maddeyi yan köye aktarıyorsun ve büyük ordu hazır oluyor :) Tabi bunun çok değişik yöntemleride var...

by ati
16-03-2011, 00:32

İyi izle knkm profilden ilk bana sayacak :D

yaww tekinde plan var wow yok digerinde wow var plan yok bide bunları aynı yere toplamak lazım:D

laynn
16-03-2011, 00:33

ooo :D Helal iyi düşünce :D

eDü
16-03-2011, 00:34
iyi izle knkm profilden ilk bana sayacak :d

yaww tekinde plan var wow yok digerinde wow var plan yok bide bunları aynı yere toplamak lazım:d

eşşeğin aklına karpuz kabuğu salma kanka :)

nusrat
16-03-2011, 00:35
Şimdi bir kaç senaryo üretelim haklı olarak ;

"HZZ RA da daha fazla destek vardı ki " demişsiniz demek ki artık yok...

Diyelim ki var demek ki geri çekilmiş ... Diyelim ki geri çekilmiş demek ki diğer rakiplerin Tılsım saldırıları birilerini korkutmuş...

Gibi çeşitli şeyler cıkrdım ben buradan... Ki bunlardan sadece birinin gerçek olduğunu hepimiz biliyoruz.
Ki bunun yanında Melony nin KESGİN den seviye alındıktan sonra "Savunması güçlü olan bir WOW hesabının üstümüzde olmasını istemeyiz" demesi de sanırı aşikar bir kabuledişlik mi ?? Yoksa serzeniş mi ?? Yada ironi mi ?? :) Bu yaş konusuna takılan arkadaşlar sanırım bunu anlayabilirler...

İkincisi ezik büzük kelimesinin bir hakaret olduğunu düşünmüyorum ... Diyelim ki öyle... Affola ...

O zaman ona şöyle diyebiliriz... "Oyunda kendini geliştirememiş arkadaşlar" veya "oyunda piyon olan arkadaşlar" da diyebiliriz tabi siz şimdi herkesi Piyon olarak kullandığınız ve kullandığımız bir gerçek olsada bunu da kabullenmezsiniz ... Ama artık ben kabullendim 7 sezon sonunda...Gerçek ve acı .

Ayrıca oyunda saldırı aldığımda asla yardım istemedim :) Nedeni ise sakın savunma ağırlıklı köy olabileceğimden olmasın ;)

dediğimi anlamadın sanırım usta efsane saldırısından sonra haliyle defans sayısında bir azalma oldu ki biz ra birliği olarak bu kesilen askerleri en geç 5 günde yerine koyabilecek kalitede ve yetenekte bir birliğiz ben ve ra hzz birlikleriyle alakası olmayan 8 arkadaşım sürekli defanslıoruz zaten serkanı def hesaplarımız bile tahıl konusunda acı çekiyor destekleri geri çekecek halleri yok ben satranç bilmem şah piyon anlamam sadece rahatsız olduğum ezik büzük tabirinden rahatsız olduğumu sana güzel bir dille söyledim ben kendim her gece uneven (serkan) la günün kritiğini yapıp stratejimizi belirliyoruz bu zamana kadar yapılan saldırılar sadece oyunun zevkini almak açısındandı gerçek oyuna yakın zamanda başlanacaktır ki başlanmıştır efsane birlikleri de askerini çaktı şimdi düşünelim uneven a gelecek ordu kaç tane 5-10-15 ? olsun olsun 25 peki ra hzz birliklerinde ve bu birliklerin bir alt birliklerindeki ordular kaç adet ? 60-80-90 ? her wowa 4 ordu paketleseler serkan güle oynaya wowu kurar tahminim budur saygılar iyi forumlar ...

valay
16-03-2011, 00:38

Şöyle ki ;

Ayarlıyorsun 500 nufus altı Artı Artı daki herkese 50 şer tokmak gönder ve bu tokmak sayısını arada bir değiştir artı eksi 5 diyorsun otomatik men program buluyor ve gönderiyor. Otomatik ha.. :)) Şimdi ana köyden yapılan bu saldırılar dan gelen madde ile sürekli asker basım görevi veriyorsun sürekli asker de basıyon :)buradaki maddeyi yan köye aktarıyorsun ve büyük ordu hazır oluyor :) Tabi bunun çok değişik yöntemleride var...

Biliyorum o programı hakkaten onu kullanıpta oynayan kendim oynadım demesin herşeyi program yapıyor 5x deki hesabıma birisi programla yağma atmış bende def çektim kesildi askeri baktım belli periyodlarla aynı sayıda asker tekrar tekrar geliyor anladım program kullandığını multiye şikayet ettim ama seninde anlattığın gibi multi hiçbir olumsuzluk bulamadı bende fırça attım multiye :)

Black_White
16-03-2011, 00:41
Planın üstüne bi wow almadan olmaz dedik birde wow aldık... aslında wowı o bir marka reisliyordu ama arkadşlar vatan sevigisini yarıda unutmuşlar. kısmet ciqarayaymış...

reismdede görüldüğü gibi kendi köyümüzü kendimiz reisledikten sonra yıktık. wow kullanılmaz hale gelmiştir...

emeği gecen süleyman abime darkwillage arkadasımıza atayurt arkadasımıza tüm ekibime teşekkür ediyorum... bir wow bakamıyorken 2.side bana ağır gelecek. burdan cenk abime ve süleyman abime selamlar...

dipcik; hzz bana tahıl atsın askerim oldugu gibi geri dönüyor bakmayın 400k asker kestiğime:cool:

O BiR MaRKa

O kadar savaşın ardından birde wowa ordu çıkarmak kolay değil. Hem savaşacaksın hemde böyle son derece iyi bir ordu çıkaracaksın ve bir wow reisleyeceksin.Bütün bunlar yetmezmiş gibi ordunun büyük çoğunluğu geri dönecek.

Ancak bunu gerçek markalar yapabilirdi.

Tebrikler O Bir Marka (Hamit), Süleyman, Cenk ve diğer opr. katılan arkaşlar.

Yak bi Ciqara:cool:

laynn
16-03-2011, 00:42
dediğimi anlamadın sanırım usta efsane saldırısından sonra haliyle defans sayısında bir azalma oldu ki biz ra birliği olarak bu kesilen askerleri en geç 5 günde yerine koyabilecek kalitede ve yetenekte bir birliğiz ben ve ra hzz birlikleriyle alakası olmayan 8 arkadaşım sürekli defanslıoruz zaten serkanı def hesaplarımız bile tahıl konusunda acı çekiyor destekleri geri çekecek halleri yok ben satranç bilmem şah piyon anlamam sadece rahatsız olduğum ezik büzük tabirinden rahatsız olduğumu sana güzel bir dille söyledim ben kendim her gece uneven (serkan) la günün kritiğini yapıp stratejimizi belirliyoruz bu zamana kadar yapılan saldırılar sadece oyunun zevkini almak açısındandı gerçek oyuna yakın zamanda başlanacaktır ki başlanmıştır efsane birlikleri de askerini çaktı şimdi düşünelim uneven a gelecek ordu kaç tane 5-10-15 ? olsun olsun 25 peki ra hzz birliklerinde ve bu birliklerin bir alt birliklerindeki ordular kaç adet ? 60-80-90 ? her wowa 4 ordu paketleseler serkan güle oynaya wowu kurar tahminim budur saygılar iyi forumlar ...

Tamamdır ustam o vakit ;) Hayırlısı olsun o vakit. Önceden dediğim gibi 2 ay sürse ben ancak tatmin olurum :D

valay
16-03-2011, 00:43

Şöyle ki ;

Şimdi birde ortak pc izin verildiğine göre birde program var 3-5 hesap aç tılsım al o hesaplara birde program kullan ondan sonra ne kadar çok ordum var diye hava at herkese böyle oynanıyor dimi doğru mu anlamışım... valla suyu çıkmış oyunun ben de son defa oynuyorum daha da uğramam davosa :))

corsann
woyager gel şimdi konuş, geçmiş olsun diyelim ;)

tebrikler gençlik =)

durmak yok H Z Z & RA devam :cool::cool:

abi msne ya da feyse gelir misin bi :D

nusrat
Tamamdır ustam o vakit ;) Hayırlısı olsun o vakit. Önceden dediğim gibi 2 ay sürse ben ancak tatmin olurum :D

serkana kalsa bitirmiyecek oyunu da bizim tahıl için uykumuz bölünüyo ondan ısrarcıyız çabucak kursun diye :D

laynn
16-03-2011, 00:44
Biliyorum o programı hakkaten onu kullanıpta oynayan kendim oynadım demesin herşeyi program yapıyor 5x deki hesabıma birisi programla yağma atmış bende def çektim kesildi askeri baktım belli periyodlarla aynı sayıda asker tekrar tekrar geliyor anladım program kullandığını multiye şikayet ettim ama seninde anlattığın gibi multi hiçbir olumsuzluk bulamadı bende fırça attım multiye :)

:D eminim şimdi server bitti bitecek bundan sonra ki T4 de cogu emektar insanlar oynamayacak ve ne yapacaklar bir düşün :D

Sahibinden .com

Satılık ***** :D :D

Ben yapacağım arkadaş :D

uNeVeN
16-03-2011, 00:45
Ezik büzük iyimiş.... kendi oyuncularına ne dedigi ortada bide WW birligi oyuncusu olacak..

O laf öyle değildi sanki :D

Woyager ww u reisleyen arkadaşları tebrik ederim..
Burdan ciqaraya sesleniyorum
Sana bi ww da ben hediye edeyim 3 le bari :D

Melony
16-03-2011, 00:46
Biri sanırım mami tokmak kesiyor demiş (:

bakak görek =)

Bakak görek demi :P

http://img24.imageshack.us/img24/5609/25553115558231802068100.jpg

http://img715.imageshack.us/img715/6784/melonpro.jpg

evet 7 milyon filan tokmak kestim (:

benim tokmak keserek yaptıgım işi siz rüyanızda bile yapamazsınız

uğraşmayın benimle

Gizlibahçe gül ve o bir marka

tekrardan tebrikler beyler (:

marx-man07
16-03-2011, 00:46
O kadar savaşın ardından birde wowa ordu çıkarmak kolay değil. Hem savaşacaksın hemde böyle son derece iyi bir ordu çıkaracaksın ve bir wow reisleyeceksin.Bütün bunlar yetmezmiş gibi ordunun büyük çoğunluğu geri dönecek.

Ancak bunu gerçek markalar yapabilirdi.

Tebrikler O Bir Marka (Hamit), Süleyman, Cenk ve diğer opr. katılan arkaşlar.

Yak bi Ciqara:cool:

Teşekkür ederim suat HZZ ye layık olmaya calışıyoruz:)

st_anger
16-03-2011, 00:49
Öncelikle tebrik eden tum herkese tşk ederım kendım ve hesabımızdakı ortaklarım adına . . .

Nasıl aldın dıye merak edenler varsa soyleyeyım . . . yaklasık 5 gundur sureklı fakeler atıyordum onlarda sureklı degıstırdıler bugun ılk feykte yıne degıstırdıler aama cıktıgım 2ncı saldırı gercektı feyk zannedıp degıstırmedıle sonucta bızde kaldı . . . .

Bu saldırıda Emegı gecen basta hesap ortaklarım Biricik GÜL ablama ve KAMİL kardeşime cok tşkkur edıyorum . . ve de Mamiye , Zeldox Altuğum 'a Özelliklede Sarven Abim'e cok Tşkler . . .

patriyot
16-03-2011, 00:50
Teşekkür ederim suat HZZ ye layık olmaya calışıyoruz:)

hamido neymissin be buralardan uzakdur sıkarım topuklarına :)

premium
16-03-2011, 00:52

dipcik; hzz bana tahıl atsın askerim oldugu gibi geri dönüyor bakmayın 400k asker kestiğime

O BiR MaRKa

yav ben nerden bulacam şimdi o kadar tahılı yav
offf off. :confused:

laynn
16-03-2011, 00:52
Şimdi birde ortak pc izin verildiğine göre birde program var 3-5 hesap aç tılsım al o hesaplara birde program kullan ondan sonra ne kadar çok ordum var diye hava at herkese böyle oynanıyor dimi doğru mu anlamışım... valla suyu çıkmış oyunun ben de son defa oynuyorum daha da uğramam davosa :))

Şimdi o öyle oynanmıyor onun da yöntemi var .

Aynı bilgisayardan eğer aynı hesaplardan oynarsan hem aynı IP hem aynı Bilgisayar Hemde aynı PORT tan oynadığın için seni kilitler multi :D

Ancak ;

Bir bilgisayar, bir tane WiFi li cep telefonu oldumu alsana iki hesap

He bir de şöyle bir şey var; Bunu da yeni geliştirdik ekip olarak :D

Şehir Merkezindesin;

80 liraya Wireless cihazı alıyorsun 3km çekim kapasiteli :D Şehir merkzinde olduğun için İzmir Ankara İstanbul mutlaka bedavadan Wireless buluyorsun :D Daha sonra bu beleş wirelessla çeşitli internetler (buda çeşitli IP demek oluyor aynı bilgisayar olsa bile) farklı farklı hesap açabiliyorsun . Sadece bir tane BOT lu saldırı hesabın olsa yetiyor . Digerleri savunma ... Örnek ;

McDonalds Wifi -- Mami
Burger Wifi-- Seko
Acıbadem Wifi-- Trap
Komşunun Wifi-- hehe
Alt katın Wiwi-- huhu

gibi :cool:

patriyot
16-03-2011, 00:53
-------------------------------

premium
16-03-2011, 00:56
bu paylaşım ayıp oldu biraz
şimdiye kadar yaptığı söylediği hangi olayda doğru dürüst bi paylaşımı vardıki sanki bunda olsun.
amacın ne olduğu ortada. değmez ama

patriyot
16-03-2011, 00:57

Aynı bilgisayardan eğer aynı hesaplardan oynarsan hem aynı IP hem aynı Bilgisayar Hemde aynı PORT tan oynadığın için seni kilitler multi :D

Ancak ;

Şehir Merkezindesin;

80 liraya Wireless cihazı alıyorsun 3km çekim kapasiteli :D Şehir merkzinde olduğun için İzmir Ankara İstanbul mutlaka bedavadan Wireless buluyorsun :D Daha sonra bu beleş wirelessla çeşitli internetler (buda çeşitli IP demek oluyor aynı bilgisayar olsa bile) farklı farklı hesap açabiliyorsun . Sadece bir tane BOT lu saldırı hesabın olsa yetiyor . Digerleri savunma ... Örnek ;

McDonalds Wifi -- Mami
Burger Wifi-- Seko
Acıbadem Wifi-- Trap
Komşunun Wifi-- hehe
Alt katın Wiwi-- huhu

madem bu kadar kolayda neden etmiyonuz o saydıklarınızı

laynn
16-03-2011, 00:57
Biri sanırım mami tokmak kesiyor demiş (:

Bakak görek demi :P

http://img24.imageshack.us/img24/5609/25553115558231802068100.jpg

http://img715.imageshack.us/img715/6784/melonpro.jpg

evet 7 milyon filan tokmak kestim

benim tokmak keserek yaptıgım işi siz rüyanızda bile yapamazsınız

uğraşmayın benimle

Gizlibahçe gül ve o bir marka

tekrardan tebrikler beyler (:

mami dikkat et tokmak kestin demedim .kestik dedim :D :D sen zaten o kadar tokmak basamazsın kuralıan aykırı değil.

Utanmasam biriktirdiğimiz köyün adını da hatırlayacagım ama :D o aklıma gelmiyor işte..:cool:

laynn
16-03-2011, 01:02
madem bu kadar kolayda neden etmiyonuz o saydıklarınızı

kim diyor etmiyoruz diye:D

Burada size o kadar rapor zevki yaşatan ve yaşatacak olan kim ? :cool:

woltran
16-03-2011, 01:02

O BiR MaRKa

saldırı yapan ve savunan arkadaşları tebrik ederim

sunu fark ettım bu gune kadar içerdeki askerlerı gosteren wow saldırısı raporu gormemiştim sızlerınde bu özverı ıle davranmanızı isterdim ki bence çok yanlış

valay
16-03-2011, 01:03

Ancak ;

Şehir Merkezindesin;

McDonalds Wifi -- Mami
Burger Wifi-- Seko
Acıbadem Wifi-- Trap
Komşunun Wifi-- hehe
Alt katın Wiwi-- huhu

Valla ilginç bişey daha var sen yazıyorsun konu da baya ciddi ama sanki forumda sen yokmuşsun gibi davranıyor herkes kimse yorum da yapmıyor yazdıklarına benden başka :))
bu arada bişey daha dikkatimi çekti cıgara hesabı kilitli nasıl köy reisliyor onu çözemedim akşam baktım kilitliydi woyageri reislerken açıldı sonra tekrar mı kilitlendi biri bana açıklarsa memnun olurum...

laynn
16-03-2011, 01:04
saldırı yapan ve savunan arkadaşları tebrik ederim

sunu fark ettım bu gune kadar içerdeki askerlerı gosteren wow saldırısı raporu gormemiştim sızlerınde bu özverı ıle davranmanızı isterdim ki bence çok yanlış

kardeş eğer askerlerin hepsi kesildi ise bunda ne var ki :) Kurallara uygun ;)

SHeiTHaN
16-03-2011, 01:06

Şöyle ki ;

Bunları bu kadar detaylı bilmen sence de ilginç değil mi? :confused::cool:

laynn
16-03-2011, 01:06
Valla ilginç bişey daha var sen yazıyorsun konu da baya ciddi ama sanki forumda sen yokmuşsun gibi davranıyor herkes kimse yorum da yapmıyor yazdıklarına benden başka :))
bu arada bişey daha dikkatimi çekti cıgara hesabı kilitli nasıl köy reisliyor onu çözemedim akşam baktım kilitliydi woyageri reislerken açıldı sonra tekrar mı kilitlendi biri bana açıklarsa memnun olurum...

Sana tek cümle söyleyeceğim :D

Suküt ikrardandır. :D

patriyot
16-03-2011, 01:09

valay
16-03-2011, 01:11
http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=213996&c=f7

woltran

ben düşüncemi dile getirdim sadece bence yanlış her ne olursa olsun herkezın davrandı gıbı davranılmasından yanayım nıyetım polımık yapmak deel

woyager

**BiZiM MaHaLLe WoW (-272|133)
Halk: Cermenler
Birlik: RA&H Z Z
Sahibi: CıqArA
Nüfus: 228
Haberler:
dün
dün
dün
dün
dün
Seçenekler:
» Haritayı ortala
» Asker gönder (Kilitlendi)
» Satıcı gönder (Kilitlendi)

adam hayrını goremedı hesabı kıtlendı..

aynen ben savunmacıyım askerı gosteren lınkı koymak hakkım.. tamamen presıdyre uygun..

ve bana özelden daha yazmayın kaldır lınkı dıye.. aksıne hergün koyacagım mıllet gorsun hakkım deılmı:)

laynn
16-03-2011, 01:13
Bunları bu kadar detaylı bilmen sence de ilginç değil mi? :confused::cool:

Daha önce kullandığımı belirtmiştim üstadım ;) Yok ya aslında değil 7. sezonum bu oyunda

Yani bıraksalar ekip olarak programı baştan tekrar yazarız aslında

Daha ince ayarlar var mesela asker kaçırma meselesi ,

Hani gözetliyorsunuz adamı saat 05 de köyde asker görüyorsunuz diyorsunuz ki gideyim keseyim... Bir bakıyorsunuz arkadas köyde ne casus varrr nee asker işte bu olay BOT sayesinde olan bir durum...

Ayrıca daha ilginç ve hoş olan bir olay var. Mesela ilk 50 ye baktığınızda özellikle ilk 10 genelde köy nufusları birbirine yakın olur ;) Sebep çünkü sadece zaman. Çünkü tüm köyler zaten nasıl kurulacagı proglanmıştır. Şöyleki programa söylüyorsun, merkz bin şuraya hammadde buraya bu buraya su buraya diye tüm köyler aynı şekilde kuruluyor Hele roma hesapları öfff çok güzel olluyor roma ile bot kullanmak. Hem ayrıca WOW da diyelim tahıl göndereceksiniz. Zannediyor musunuz ki saat 05 de kalkıp tahıl gönderiliyor sadece 05:00 sent WOW 120k kodluyorsun gidip gidip geliyr:)

Bakın şu özellik daha güzel mesela 1. köyü attınız 2.köyü kuruyorsunuz. 2. köyde hangi binaların kurulacagını seçtiniz daha sonra komut olarak "madde yetmediğinde 1.köyden yeteri kadar madde aktar diyorsun" ondan sonra o köye oyun bitimine kadar ugrama :D

fchearts
16-03-2011, 01:13

O BiR MaRKa

çok başarılı bi iş tebrikler

laynn
16-03-2011, 01:16
**BiZiM MaHaLLe WoW (-272|133)
Halk: Cermenler
Birlik: RA&H Z Z
Sahibi: CıqArA
Nüfus: 228
Haberler:
dün
dün
dün
dün
dün
Seçenekler:
» Haritayı ortala
» Asker gönder (Kilitlendi)
» Satıcı gönder (Kilitlendi)

adam hayrını goremedı hesabı kıtlendı..

aynen ben savunmacıyım askerı gosteren lınkı koymak hakkım.. tamamen presıdyre uygun..

ve bana özelden daha yazmayın kaldır lınkı dıye.. aksıne hergün koyacagım mıllet gorsun hakkım deılmı:)

Kilit sebebi konusunda kısa bir tahmin ;

ciqara nın hesabına biri saldırı cıkmak için şifreli giriş yaptı bunu tahmin eden veya ne olur ne olmaz diyen Woyager den biri lan bir deneyek dedi zaten WOW gidecek dedi :D ondan sonra da çatt oldu:) Tabi bundan sonra da olacak olan olay şu " Mami artizlik edip :D Multiye adamın cezasını ver tamam aç hesabı diyecek :D :D ve hesap acılacak ... !

laynn
16-03-2011, 01:19
Dikkat ettim de bir mesaj sonra 33 kişiden 28 kişi kaldı 5 kişi kayboldu

laynn, VuralS, woyager, İm MortaL, no mercy, kinder süpriz :), gizliis, Maggie, aslan-kartal, marx-man07, masal16, Black_White, valay, by ati, kaptan45, Vurucu, expanium, arbe, woltran, blackjack1905, uNeVeN, Cetvelsiz, st_anger, patriyot, charisma, KarPaloov, fchearts, laspell38

Melony nereye gitti :D oglum sataşmıcaktın bana melon :D

marx-man07
16-03-2011, 01:20
marx-man07

bana özelden saldırı lınklerını iptal et dıye yazma tamam tbr ettık basarılar dıledık.. üstüne üstlük dostunuz mh ye köyüde ıtlettınız.. korkmayın gerıı saldırmam kurtulmusken:))

Yaptıgın terbiyesizlik baska bişi demiyorum... bu forumda beni herkes tanır bu lafıda kullandırdın ya helal olsun sana.. kendine güvenen buyurur gelir...
O BiR MaRKa

laynn
16-03-2011, 01:22
Yaptıgın terbiyesizlik baska bişi demiyorum... bu forumda beni herkes tanır bu lafıda kullandırdın ya helal olsun sana.. kendine güvenen buyurur gelir...
O BiR MaRKa

adres ver hacım

patriyot
16-03-2011, 01:22
Dikkat ettim de bir mesaj sonra 33 kişiden 28 kişi kaldı 5 kişi kayboldu

laynn, VuralS, woyager, İm MortaL, no mercy, kinder süpriz :), gizliis, Maggie, aslan-kartal, marx-man07, masal16, Black_White, valay, by ati, kaptan45, Vurucu, expanium, arbe, woltran, blackjack1905, uNeVeN, Cetvelsiz, st_anger, patriyot, charisma, KarPaloov, fchearts, laspell38

Melony nereye gitti :D oglum sataşmıcaktın bana melon :D

bir daha yazda bende gideyim :)

laynn
16-03-2011, 01:23
bir daha yazda bende gideyim :)

iyi geceler pampa :cool:

premium
16-03-2011, 01:27
O BiR MaRKa

yahu bırak boşver hamit şunu. kaale alınmaya değecek biri olsa laftan anlar.
ne kadar zoruna gittiği belliki elinden gelen terbiyesizliği edecek. zerre kadar umurumda değil bu vatandaş. bırak sende ne hali varsa görsün.
yüzlerce binlerce rapor koyuluyor forumlarda. hangisinde savunulanda def kesilmediyse rakamlar gösteriliyor. hangisinde saldıranın köyü saldırı asker rakamları ( askerin tamamı kesilmemişse ) gösteriliyorki.

ne hali varsa görsün bırak çığırtkanlığına aynen devam etsin kaldığı yerden.
yapabildiği başkada bişi yok zaten.

valay
16-03-2011, 01:28
wowın alınmasıyla hesabın kitlenmesinin hiç bir alakası yoktur. ordan sadece reis atıldı bu baska bi hesaptanda yapılabilirdi... operasyonu gölgelemeye gerek yok... multiden bi mesaj gelmeden kitlendi ozaman bnde bunun altında baska bişimi aramam gerekiyor... kmse çirkinleşmesin... iyi forumlar...

Gerçekten merak ettiğim için soruyorum ben akşam baktığımda cıgarayı kilitli gördüm eğer yanlış görmediysem woyager saldırısından önceydi nasıl oldu bu iş kilitli hesap köy reisleyebilir mi ayrıca tam wowu alırken kilitlenmesi çok ilginç... yani sipariş üzerine kilit atıldıysa artık yorum dahi yapmayacam... şu olabilir ben wowu da planı da korumak sıkıntı çekmemek için kilitleteyim hesabı sonra istediğim zaman açtırırım böyle değildir inşallah...

marx-man07
16-03-2011, 01:30
Gerçekten merak ettiğim için soruyorum ben akşam baktığımda cıgarayı kilitli gördüm eğer yanlış görmediysem woyager saldırısından önceydi nasıl oldu bu iş kilitli hesap köy reisleyebilir mi ayrıca tam wowu alırken kilitlenmesi çok ilginç... yani sipariş üzerine kilit atıldıysa artık yorum dahi yapmayacam... şu olabilir ben wowu da planı da korumak sıkıntı çekmemek için kilitleteyim hesabı sonra istediğim zaman açtırırım böyle değildir inşallah...

hayır kesinlikle öle bir düşünce yoktur. aksine hem multihuntera hemde admine mesaj atıldı hesabımızın bir an önce acılması için elimizden geleni yapacagız...

lazçavuş
16-03-2011, 01:30

Abuzer ...

tebrikler güzel rapor emeği geçenlere teşekkürler

laynn
16-03-2011, 01:31

Üstadım hatta ben işin daha da cılkını cıkarayım :D

Tahılsızlıktan askerim ölmesin diye köyüde kilitlenebilir dimi :D nihaha

Yok mu bu oyunu bileği ile oynayan :D :cool:

KUNTLARRR UÇUYYOO!!! gibi :D :D

laynn
16-03-2011, 01:33
ve bir 5 kişi daha gitti :)

laynn, woyager, Abuzer, gelembur, no mercy, KarPaloov, FORZA NKFree, Climax, heidi, Black_White, latino, TheAspirin_, mahoni, marx-man07, Illyria, palers, premium, lazçavuş, lüfer, charisma, aslan-kartal, by ati, İm MortaL

Arkadaşlar üzgünüm Bastır Uneven ı da kaybettik :))

valay
16-03-2011, 01:37
hayır arkadaşım. wow alınana kadar hesap açıktı. hatta farkındaysan koyulan resimde askeri üs inşaatı bile basılmıştır. bu köy yıkımından ve reislenmesinden sonra hesap cigaraya geçtikten sonra basıldı. saldırı girmezden önce hesap kilitli filan değildi. o hesabın temsilcilerinden bir tanesi bizzat benim ve köye tahıl ayarlaması yapıyorum sürekli.
ayrıca o hesap kendisini gayet rahat savunabilecek durumda.
eğer hazineye bakarsanız zaen eşsiz casus tılsımınıda görürsünüz. hangi saldırı nereye neyle geliyor ayan beyan ortada. gerekitğinde plan savunması yapılıyor gerektiğinde kaçırılıyor. ayrıca kilitlenme ile ilgili tek bir mesaj dahi gelmemiştir hesaba.

açıklama için teşekkür ederim ilginç bir tesadüf olmuş diyelim....

FORZA NKFree
16-03-2011, 01:39
ve bir 5 kişi daha gitti :)

laynn, woyager, Abuzer, gelembur, no mercy, KarPaloov, FORZA NKFree, Climax, heidi, Black_White, latino, TheAspirin_, mahoni, marx-man07, Illyria, palers, premium, lazçavuş, lüfer, charisma, aslan-kartal, by ati, İm MortaL

Arkadaşlar üzgünüm Bastır Uneven ı da kaybettik :))

Bende Gidiom :)

laynn
16-03-2011, 01:39
Bırak şuna cevap verme yaa..
Kendini tatmin edip dursun..

Şu LAYN acc. i de kimin yan acc. i merak ettim dorusu :)

Un eleyen yakından tanışıyoruz biz: )

Ben senin melek yönünüm :)

yildizimsinsen
16-03-2011, 01:41

ufak bir rapor

saldıran ve savunanlara tebrikler..

uNeVeN
16-03-2011, 01:43
dur senı mod a şikateyt edım hakaretınden..
nede olsa baskanın melony taktıgı işe yarıyor:)

Mesajımda şikayetlik birşey varsa söyle ben kendim söyliyim MOD a kitle beni diye ..

Kendini tatmin etmek ne küfürdür , ne hakaret ;)

laynn
16-03-2011, 01:45
anivin

eski mesajlarımı oku . Hepimize dair çok güzel şeyler yazdım :D

He bu arada arkadaslar son durum

1. KESGİN *EFSANE BİRLİKLERİ* WOWTİME 78 -
2. Katliam08 [CIzZz] WOWTİME 70
3. joker-as C@N&S.S.-K&N-ASYACAN C@NSSK&N 68 -
4. tuatone İNADINA DOSTLAR DOSTLAR 67 -
5. HırT [HIRT][TIRT] WOWTİME 64 -
6. DOĞAN77 *** RESİTAL *** RSTL~WoW 49 -
7. HOYHOY K@NKAL@R & RESİTAL-™ RSTL~WoW 49 -
8. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 24 -
9. DARK MANİA -SON+ WOWTİME 1 -
10. saho S A H O RSTL~WoW 1 -
11. Shekill ®-RESİTAL-WOW-® RSTLÖZL 0 -
12. CıqArA ***D.H.S*** RA&H Z Z 0 -
13. CıqArA **F 46LIKLAR** RA&H Z Z 0 -

uNeVeN
16-03-2011, 01:46
anivin

eski mesajlarımı oku . Hepimize dair çok güzel şeyler yazdım :D

He bu arada arkadaslar son durum

1. KESGİN *EFSANE BİRLİKLERİ* WOWTİME 78 -
2. Katliam08 [CIzZz] WOWTİME 70
3. joker-as C@N&S.S.-K&N-ASYACAN C@NSSK&N 68 -
4. tuatone İNADINA DOSTLAR DOSTLAR 67 -
5. HırT [HIRT][TIRT] WOWTİME 64 -
6. DOĞAN77 *** RESİTAL *** RSTL~WoW 49 -
7. HOYHOY K@NKAL@R & RESİTAL-™ RSTL~WoW 49 -
8. uNeVeN RA-hat Durmuyoru-HZZ RA&H Z Z 24 -
9. DARK MANİA -SON+ WOWTİME 1 -
10. saho S A H O RSTL~WoW 1 -
11. Shekill ®-RESİTAL-WOW-® RSTLÖZL 0 -
12. CıqArA ***D.H.S*** RA&H Z Z 0 -
13. CıqArA **F 46LIKLAR** RA&H Z Z 0 -

OKuncak Adam! vardır okunmıcak adam..

Onun için sen devam et :)

yildizimsinsen
16-03-2011, 01:49
Bir tebrikte benden.

Çalınan Plandır.

tebrikler.. bir wowa daha çelme takılımış.. bu hafta wow sahiplerine ve bakıcılara Allah sabırlar versin..:)

laynn
16-03-2011, 01:49
OKuncak Adam! vardır okunmıcak adam..

Onun için sen devam et :)

iiiiyyyvvvv anivin 24 bekleme yapmaa bekleme yapma :D

Yok ya hacı sadece merak ediyorlardı anivin bu kadar köyle ondan cıkan orduyu nasıl besledi diye de :D

Bende sadece biraz gözlerini açtım arkadaşların önemli bişi yok...!

16-03-2011, 01:50
eşşeğin aklına karpuz kabuğu salma kanka :)

amacım polemik degil woyager ide korumuyorum.

woyager e cagrı yaptınız geldi o msj yazıyor...
şimdi nden susturmaya calısıyonuz veya takmıyonuz ?

laynn
16-03-2011, 01:51

Doğru söze ne hacet :)

Bastır Woyager :D

KarPaloov
16-03-2011, 01:56
:)) Katliamın Planda gitti Testereninde gitti dark manianında gittimi Kesgin Seviye basamıyacak Bence bu 4 birlik ismini tek birlik yapsında tek wowa defleri toplasın daha mantıklıca birlik isminde sizlere yardımcı olabilirim... :):)

uNeVeN

Yok ya hacı sadece merak ediyorlardı anivin bu kadar köyle ondan cıkan orduyu nasıl besledi diye de :D

Bende sadece biraz gözlerini açtım arkadaşların önemli bişi yok...!

Valla birde ne dediğini anlasam tam süper olacak :D

Neyse siz devam edin.. İLgilenmem gereken bir hesabım var ;)

Dİpcik : Hesap isimleriyle konuşursak güzel olurdu hani :cool:

woyager

natsy senın ordunu canı gönülden tbr edıyorum basta onu dıyım..:)

ben dedım bana cevap hakkı dogmasın tbr ettım cıktım.. wow verdı sustu demesınler dıye tbr ettım..
Penisilin Cold_ oyundan tahrık ettı yıne sakın oldum. artık yettı dedım gerceklerı soyledım.. bazı gercekler bazılarına dokunmus dımı

layn [layn] hakaret deıl forumda üye arkadas tir:))

laynn
16-03-2011, 01:57
6

balık bastan kokar dogruymus:)

Biri mami mi dedi :cool:

woyager
16-03-2011, 01:58
Marx man dostum şimdi senin için demiyorum bu dediklerimi ; Genel ok:)

Şimdi düşünelim 200-300 lira altına para verdim diyen şahıslar...

Sizce 462. sayfada ve daha sonralarında belirttiğim 100 liralık ***** u kullanmısmıdır kullanmamısmıdır ?

Yada o belirtilen fiyyatlar içerisinde Almanya ya yaptığınız havale varmıdır yokmudur :)

Not: ***** Almanya kaynaklıdır :D Ama her dilden desteği vardır ne hikmetse

camur atma mahtap olmayacam senle derler bunlar sımdı:))

yildizimsinsen
16-03-2011, 01:59
KANKA NATARLARLA GÖRÜŞTÜM BİZİM KORUMAMIZ ALTINA GİRECEKMİŞ :)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/16/420.png

yaratıcılıkta sınır tanımıyorsunuz.. tebrikler.. beğen butonu nerdeydi basacağım ama :D

laynn
16-03-2011, 02:00
Valla birde ne dediğini anlasam tam süper olacak :D

Neyse siz devam edin.. İLgilenmem gereken bir hesabım var ;)

Dİpcik : Hesap isimleriyle konuşursak güzel olurdu hani :cool:

Anlasıldı ..Sanırım multi ile devreye girip bizim hesaplara kilit atma yolundasınız :D Yazık ola !

Bak bakayım gözüme :eek:

Zaten gidene gidilecek hacım merak etme ;)

16-03-2011, 02:01
natsy senın ordunu canı gönülden tbr edıyorum basta onu dıyım..:)

ben dedım bana cevap hakkı dogmasın tbr ettım cıktım.. wow verdı sustu demesınler dıye tbr ettım..
Penisilin Cold_ oyundan tahrık ettı yıne sakın oldum. artık yettı dedım gerceklerı soyledım.. bazı gercekler bazılarına dokunmus dımı

layn [layn] hakaret deıl forumda üye arkadas tir:))

tsk ederim ordu güzeldi gecti gitti şimdilik :)

diger konuları bilmem ben seninle onların arasında karısamam

ben sadece cagrı ya cvp geldigini söylemek istedim

laynn
16-03-2011, 02:02
camur atma mahtap olmayacam senle derler bunlar sımdı:))

Valla üstadım ben hepsi buradayken dedim "Sukut ikrardandır" dedim kimse itiraz etmedi :D

E ne yapalım yani şimdi :D

Çekirdek ile Kola mı alalım elimize Multi acaba kimi kitleyecek diye izleriz :D

yildizimsinsen
16-03-2011, 02:03

O BiR MaRKa

tebrikler usta... bunun üzerine bir cigara gider :D

laynn
16-03-2011, 02:05
tebrikler usta... bunun üzerine bir cigara gider :D

Dikkat multi söndürür:eek:

yildizimsinsen
16-03-2011, 02:11
cigarayi tbr ediyorum.. 13 saatten pazarcılarım gıdıyor defans dahı atmadık bunun ispati ılk saldırıda defansı gorursunuz.. saldıran arkadasları tbr edıyorum..hayrını gorun..:)

not: herhangi bir konusmaya cevap verılmeyecektır tarafımızdan..

ben sadece bir şeyi merak ettim.. bu şekilde raporları yayınlarken karşı tarafın gizlediklerini açık açık göstermişsiniz.. bu forum kurallarına aykırıdır.. tabi o bir marka dan izin aldıysanız bilemem.. izin almadıysanız lütfen editleyin raporlarınızı..

laynn
16-03-2011, 02:15
ben sadece bir şeyi merak ettim.. bu şekilde raporları yayınlarken karşı tarafın gizlediklerini açık açık göstermişsiniz.. bu forum kurallarına aykırıdır.. tabi o bir marka dan izin aldıysanız bilemem.. izin almadıysanız lütfen editleyin raporlarınızı..

Aslında tam olarak değil :D bazı hesaptakiler bu raporları göremez. yani bu da aslında bu raporları herkese açtığı manasına da gelmez. Diye düşünüyorum sadece :)

woyager
16-03-2011, 02:17
aykırı deıl cunku askerım kesıldı wow gitti.. ve rapor hakkı bende.. forum kurallarına tamamen normal..

yildizimsinsen
16-03-2011, 03:25
bak sana cici sozler soyledım hala uzatıyorsun 3 cu kısı olarak sus da artık.. avukat ısen avukatım de..

bak adam wow aldı 15 dk sonra kıitlendı hesabi ına 3 cu kısıyım dıyorsun ama bu konuda hakımıyet saglama calısıyorsun yanlı olma adil ol
lütfennnn

benim tarafım belli zaten.. sen ortaya konuş dedin,ortaya konuştum..
karşılığında birşey istedim senden,hemen avukat mısın sen? dedin.. belki sana yardımcı olmaya çalışıyorum,bir adım da sen at istersen.. çok mu zor?

uNeVeN
16-03-2011, 03:34
Can sıkıntısından uğraştım valla resimledim :)
Rapor yokken forumda , şunları koyayım..

Plan köyümüze gelen 6 Kankalar 1 Resital Oyuncusu..

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/16/1661.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

yildizimsinsen
16-03-2011, 03:37

ellerine sağlık.. saldıranları da tebrik ediyoruz..

marx-man07
16-03-2011, 03:50

Tebrikler serkan güzel savunma olmuş:) hzz-ra iyi çalıstı bugun. dengeleri değiştirecek hamleler oldu(plan çalınması gibi) rakip azalıyor bölece orduların gidceği yerde azalıyor...

no mercy
16-03-2011, 04:00
Balonlara_bebe Bence tam yorum yapma zamanın geldı haha bu gunun ustune super gıder bı balonlara_bebe yazısı :)

Bu arada Plan calma operasyonu yapan arkadasımızı ve 3. wowumuzu reısleyen cenk abı ve hamıt basta olmak uzere tum arkadaslarımızı kutlarım..

no mercy
16-03-2011, 04:05

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/16/1661.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Kanka alıstıydık kaptırmaya ne guzel ne dıye serıyı bozdun :):) Su 1. plan kaptırma fotolarını koysana zamanı gelmedımı daha :p

uNeVeN
16-03-2011, 04:09
Kanka alıstıydık kaptırmaya ne guzel ne dıye serıyı bozdun :):) Su 1. plan kaptırma fotolarını koysana zamanı gelmedımı daha :p

Heee yaa baksana gizlibahçegül çalmış 1 tane nasıl olsa :D Boş yere madde at npc yap uğraşıoz :D

Boşver knk o fotoları karıştırma hiç :p

corsann
16-03-2011, 06:24
[QUOTE=Abuzer;1152929]

tebrikler güzel rapor emeği geçenlere teşekkürler

teşekkür ederim hocam

laynn
16-03-2011, 08:00
Ona öyle demezler tamam yaptın ama niye yaptın? Çünkü adam değilsin yaparsın.

Dip:Bu adam vahşi multisi beyler sallamayın siz.beyinsiz olduğunu kendisi de anladı yeni bir hesap açmış farklı takılıyor.

Dip cevap: Herkesin yaptığı için yaptım :) Sizin gibi adam olma gibi bir kompleksim yok:)

laynn
16-03-2011, 08:04
Bazen kurallar haricinde ETİK denen birşey vardır..
Anlamını bilir misin ?

Ayrıca tüm askerler kesilirse rapor koyma hakkı sendedir diye birşey yok.. Ordaki anlam tüm askerler kesilmeden WW un içindeki defans gösterilmezdir ;) Bak dikkat et WW un İÇİNDEKİ DEFANS..

Ayrıca diğer birşey de.. Sıfırlamadığın ve/veya Tüm askerini kesemediğin asker köyünün koordinatını belirten rapor KOYAMAZSIN..

Valla cevap vermicem diyorum da , harbiden 5 yaşında çocuk gibi yazıyorsun..
Arkadaş burda konuştun konuştun , geldiler ww unu elinden aldılar hala konuşuyorsun :)
Başka neyin var sana ait olan onu da söylede bari onu da alsınlar :D

anivin bir de şöyle düşün diyelim ki adam 5 yaşında:D ama sen o cocukla aynı yerde yazısıyor ve aynı oyunu oynuyorsun

Sanırım WOW bakıcısı değilde kendini Bebek Bakıcısı olarak görüyorsun...:D:D

laynn
16-03-2011, 08:08

Öptüm mam...

Sadece Simurganka dan size bir örnek vereyim... Simurganka hesabının yayınladığı bir rapor vardı :) Adamlar ne yazıkki TM botu kapatmayı unutmuslar ... Orada kabak gibi gözüküyordu şimdi ben size bunu bulamayacagım derinlerde bir yerde bu konuda...

Bazılarının zoruna gitti gerçekleri burada açıklamak

Daha anlatacaklarım var canım

Mesela WOW a saldırı cıkacak zamanı HZZ da bundan iki önceki speed de tüm şifrelerin mami de toplandığını bilmeyen yok sanırım :Bende verdim şifre. He şimdi olmuyor mu oluyor .

Örnek Ciqara :

Şİmdi savunmak için diyecekler ki sadece saldırı cıktık yokkk yaaa

uNeVeN
16-03-2011, 08:23
anivin bir de şöyle düşün diyelim ki adam 5 yaşında ama sen o cocukla aynı yerde yazısıyor ve aynı oyunu oynuyorsun

Sanırım WOW bakıcısı değilde kendini Bebek Bakıcısı olarak görüyorsun...

Abooooooowww

Senin derdin belli oldu , mesajlarını okumamıştım ama şu son yazdığın mesajın sonu herşeyi anlatıyor :D

Şu dakikadan sonra HZZ ve Özellikle RA oyuncuları bu arkadaşa hiç cevap vermeyin derim.. :)

Baksanıza kuntlar uçuyor diyor :D

Kardeş Oyun başladı
Köyler Gelişti
Siz yıkıldınız
Hesap silip KAÇ-TI-NIZ .
Sonra biz WW kurulumuna girdik..

Uyan canuuuuuum uyan geldik =)))))

Allah seni ne etmesin ya desene başından beri ben HESAP SİLEN KUNT oyuncularından biriyim diye..
Hatta şuraya çıkıp bide dersen ben HACIII yım düşer bayılırım :D :D

KUNTLAR UÇUYOOOOOOO (du)
ahahahaa :D

davidoff
16-03-2011, 08:33
Abooooooowww

Senin derdin belli oldu , mesajlarını okumamıştım ama şu son yazdığın mesajın sonu herşeyi anlatıyor :D

Şu dakikadan sonra HZZ ve Özellikle RA oyuncuları bu arkadaşa hiç cevap vermeyin derim..

Baksanıza kuntlar uçuyor diyor :D

Kardeş Oyun başladı
Köyler Gelişti
Siz yıkıldınız
Hesap silip KAÇ-TI-NIZ .
Sonra biz WW kurulumuna girdik..

Uyan canuuuuuum uyan geldik =)))))

Allah seni ne etmesin ya desene başından beri ben HESAP SİLEN KUNT oyuncularından biriyim diye..
Hatta şuraya çıkıp bide dersen ben HACIII yım düşer bayılırım :D :D

KUNTLAR UÇUYOOOOOOO (du)
ahahahaa :D

Acısı derin dokunmayın yaralı ceylana :)

fchearts
16-03-2011, 08:43
Acısı derin dokunmayın yaralı ceylana :)

kesilmiş wowun davası olmaz
reislenmiş wowun davası olmaz

Finduk
16-03-2011, 09:42

McDonalds Wifi -- Mami
Burger Wifi-- Seko
Acıbadem Wifi-- Trap
Komşunun Wifi-- hehe
Alt katın Wiwi-- huhu

Hacı selam...:cool:

DaLToN
16-03-2011, 10:02
son durumu merak ediyorum koyabilirmisiniz?

Finduk
16-03-2011, 10:03
Tılsım Calan Gizlibahçegül hesabını , ciqara hesabını , ve bu speed gercekten marka olan hamıt ve suleymanı gonulden tebrık ederım...

Keske su hacı'nın canını bu kadar yakmasaydınız da başarınıza golge dusurmek ıcın bunca caba sarfetmeseydı...

Elınıze kolunuza saglık arkadashlar...

SHeiTHaN
16-03-2011, 10:11
Keske su hacı'nın canını bu kadar yakmasaydınız da başarınıza golge dusurmek ıcın bunca caba sarfetmeseydı...

Saygıdeğer abicim kusura bakma yorumuna katılmıyorum.

Bana forumu sevdiren çamurcular yazı yazmasa kimlere cevap vericez :D İnan oyun daha sıkıcı olurdu ozaman :D

Bırak dağınık kalsın :) Seviyorum ben bunları!

NUROX
16-03-2011, 10:13
tılsım calan gizlibahçegül hesabını , ciqara hesabını , ve bu speed gercekten marka olan hamıt ve suleymanı gonulden tebrık ederım...

keske su hacı'nın canını bu kadar yakmasaydınız da başarınıza golge dusurmek ıcın bunca caba sarfetmeseydı...

elınıze kolunuza saglık arkadashlar...

vay bea kankama bak (gizlibahçe) kimin kankası :d:d:d:d nurettin :)

Black_White
16-03-2011, 10:19
Kuyrugumda acı war dıyor...

Adam haklı..

Yayınlamazsa şaşırırdım...:cool:

Küçük emraha bağlamış olayı bro:)

valay
16-03-2011, 11:13
Belli ki yazıyı gece yazmışsınız ama ben yeni okudum.

Yahu şimdi kuyruk acınızı biliyorum ama bu kadar da çirkeflik olmaz.Belki sen daha yumuşak yazmışsın fakat daha sert düşünceler de var.

Size şu şekilde aktarıcam.Oyunu madem bu kadar detaylı izliyosunuz.Kim kilit yedi biliyosunuz.Kilidin sebebine varacak açıklama yapabiliyorsunuz ve MH'nin arkadaşımız olabileceği ihtimalini göz önüne bulunduruyosunuz. Bre pehlivanlar şöyle 1 ay geriye gidin bakim orda ne göreceksiniz. Neredeyse tüm RA birliği şikayet oldu diye 3'er 4'er gün kilitli tutuldu ve sonradan ceza verilmeden açıldı. Sizde MH sipariş üzerine hesap kilitletecek kadar yakınımız olsa bu olay nası gerçekleşirdi diye sorarlar adama.

Lütfen daha bilinçli yorum yapın.

İyi forumlar.

Arkadaşım herşeyi biliyormuş gibi tahminlerde bulunma ben sandığın birlikten değilim geçmişte olanlar da beni ilgilendirmiyor ayrca da hangi birlikte olduğumun bi önemi yok konuya açıklık getirirsen daha iyi olur...

valay
16-03-2011, 11:23
Olayı size şöyle açıklayayım.

Dün akşam gizlibahçe gül hesabı planı çaldığında biz Cıqaran kahramanı Kurtxe atmıştık.Kahraman çıktıktan sonra hesap bizimde bilmediğimiz nedenlerden dolayı kilitlendi.Kilitlenirkende MH den herhangi bir msj gelmemiştir.

Durum bundan ibaret.Umarım merakınızı gidermişimdir.

Detektif gibi oldum ama raporunu görebilirmiyim mümkünse saldırı çıkış saati önemli benim için konu o zaman daha net ortaya çıkar...

Black_White
16-03-2011, 11:29
Plan alış saati: 04:57

Cigaradan Kurtxe kahraman mesafesi: 4:18:53 saat

Yani saat 00:40 gibi kahraman yola çıkmış.

Bu bilgiler olayı aydınlatmanızda yardımcı olur:)

zaza-xerib
16-03-2011, 11:33
öncelikle KESGİN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=167737&c=b8) wowunun 5x mimarı hayırlı olsun forumu takip edenler benim öyle bir önerim oldugunu bilirler. Katliam08 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=309576&c=13) e geçmiş olsun diyorum çalınan inşa planı için ama onu destekleyen dostlarına diyorum ki gidin woyager (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=459268&c=88) deki planı çalmaya bakın

CıqArA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=261567&c=38) sanki biraz kasıtlı bir şekilde 2 wow ve 2 planı alıp kitletti gibi görünüyor tabi olayın iç yüzünü tam bilemiyorum neden kapatıldıgına dair ama bana strateji gibi geldi.

kendi plan köylerine güveniyorlar ve diger 2 sini alıp kitlemişler onlar garantide..

karun
16-03-2011, 11:33
Balonlara_bebe Bence tam yorum yapma zamanın geldı haha bu gunun ustune super gıder bı balonlara_bebe yazısı :)

Bu arada Plan calma operasyonu yapan arkadasımızı ve 3. wowumuzu reısleyen cenk abı ve hamıt basta olmak uzere tum arkadaslarımızı kutlarım..

valla ne diyeyim beceri ise 46lık ve vatan derim çok pis plan çalınır organizasyon da da iddalıyız

savunan ve saldırıda bulunan arkadaşlarımızı gönülden tebrik ederiz vatan ailesi olarak

balonlara_bebe

AVCIYIZ
16-03-2011, 11:35

sen ne kadar acıklarsan acıkla anlamaz üstad :) adam kafasına koymuş bi kere inkar etme ve hzz karşı olmayı

valay
16-03-2011, 11:37

Evet gayet yardımcı oldu cıgara o satte kilitliydi bende sabahtan beri onu anlatmaya çalışıyorum cigara hesabı akşam 11 civarı kilitlendi kilitliyken nasıl saldırı çıktı...

SHeiTHaN
16-03-2011, 11:41
Evet gayet yardımcı oldu cıgara o satte kilitliydi bende sabahtan beri onu anlatmaya çalışıyorum cigara hesabı akşam 11 civarı kilitlendi kilitliyken nasıl saldırı çıktı...

Hesap saat 01.30 civarı kilitlendi.Kafadan konuşmayın lütfen!

valay
16-03-2011, 11:41
öncelikle KESGİN (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=167737&c=b8) wowunun 5x mimarı hayırlı olsun forumu takip edenler benim öyle bir önerim oldugunu bilirler. Katliam08 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=309576&c=13) e geçmiş olsun diyorum çalınan inşa planı için ama onu destekleyen dostlarına diyorum ki gidin woyager (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=459268&c=88) deki planı çalmaya bakın

CıqArA (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=261567&c=38) sanki biraz kasıtlı bir şekilde 2 wow ve 2 planı alıp kitletti gibi görünüyor tabi olayın iç yüzünü tam bilemiyorum neden kapatıldıgına dair ama bana strateji gibi geldi.

kendi plan köylerine güveniyorlar ve diger 2 sini alıp kitlemişler onlar garantide..

Sabahtan beri uğraşıyorum itiraf etmediler dostum bence de öyle ama ben soruşturuyorum diye hzz düşmanı ilan ettiler beni halbuki kimseye düşman değilim oyun oynuyoruz...

Melony
16-03-2011, 11:44
Hepinize selam arkadaşlar

ciqara hesabinin illegal bir yol ile kitlendigini düşünen her oyuncu

admin@travian.com.tr adresine mail ile şikayetde bulunabilir

kimseye kendimizi açıklamak zorunda değiliz

bizden kimsede açıklamadada bulunmasın lütfen

Beni sevgi ve saygı ile anan başta layn olmak üzere woyagerede selamlar olsun

sizleri inanın çok seviyorum sayenizde burdayım sayenizde popüleritem bu kadar yüksek

Reklamın iyisi kötüsü olmaz demişler

iyi forumlar :)

~~Melony

zaza-xerib

önceden çıkmıştır turnuva yeri olmayan bir köyden yada şuan planın oldugu köyde mancınık yada koç başı vardır atmıştır yanına mesafeyi ayarlamak için..

SHeiTHaN
Arkadaşım herşeyi biliyormuş gibi tahminlerde bulunma ben sandığın birlikten değilim geçmişte olanlar da beni ilgilendirmiyor ayrca da hangi birlikte olduğumun bi önemi yok konuya açıklık getirirsen daha iyi olur...

Ben de onu anlatmaya çalışıyorum ama sen anlamamakta ısrarcısın. Kendin bilirsin :) Sen sor, ben cevaplayım.

Geçmişte olanlar seni nasıl ilgilendirmez anlayabilmiş değilim açıkçası. MH'nin arkadaşımız olduğunu kastediyosunuz.Arkadaşımıza msj yazıp bizim hesapları kilitleyin mi dedik?

premium
Tılsım Calan Gizlibahçegül hesabını , ciqara hesabını , ve bu speed gercekten marka olan hamıt ve suleymanı gonulden tebrık ederım...

Elınıze kolunuza saglık arkadashlar...
eyvallah üstadım eyvallah:)
şahsen ben şimdiye kadar oynadığım onca servrlardan en zevk aldığım 2. serverımı yaşadım yaşamayada devam ediyorum:)
eğlencenin dozunu iyice kaçırdık diyebilirim:)
hele hele o hacının çığlıklarını , çaresiz debelenmelerini gördükçe keyfim katlanıyordu. ama erken kaybettik malesef. şiddetimizin dozunu fazla kaçırdık anlaşılan:)

dip not: şu malum iki şahıs içinde hiç ama hiç çenemi, parmaklarımı yoramıcam. istedikleri kadar debelensin çığırtkanlık yapsınlar umurumuzda bile değil. bizden uzak allaha yakın olsunlar.

süleyman

patriyot
Bırakın adamın hesabını artık yaw o MH ile kendi arasında bir olay artık onu çekiştirmek bize düşmezki bir suçu varsa cezasını alır zaten ayrıca cigara hesabı başarılı bir oyuncu lütfen rahat bırakın adamı hem ben foruma yazdıgınıda görmerdim yazmayan çizmeyen adamın arkasından yazıp durmayın..

Black_White
16-03-2011, 11:45

Siz bunu farkedip foruma yazdığınızda bile saat 01:00 i geçiyormuş.

Bknz:http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=55343&page=467

Varsa bir kanıtın koyarsın buraya öyle yorum yaparsın ama yoksa çamur atamazsın.

Yapılan sadece ve sadece opr. gölgelemekten başka birşey değildir.

valay
16-03-2011, 11:47

Allah allah biz kör değiliz heralde dün akşamn o kadar tantanası oldu forumda cigara 23.49 da woyageri reisledi hemen ardından 10-15 dk içinde kilitlendi yani senin söylediğin saatten çok daha önce kilitliydi ben soruşturdukça neden geriliyorsunuz anlamadım bilip bilmeden konuşmayın falan neyi bilmem gerekiyorsa bilip öyle konuşuyorum arkadaşım sen doğru bilgi ver bizde susalım...

SHeiTHaN
16-03-2011, 11:48
önceden çıkmıştır turnuva yeri olmayan bir köyden yada şuan planın oldugu köyde mancınık yada koç başı vardır atmıştır yanına mesafeyi ayarlamak için..

Melon başkanın da söylediği gibi kimseye açıklama yapmak zorunda değiliz ama kasıt var iddalarına da cevap vermeden duramıyorum.

Son msjdır.

Madem ısrarcılar bu konuda.Şikayet edelim ve Lütfen forumu kirletmeyelim.HEP BİRLİKTE.

Rapor konuşur, biz susarız.

Gerçi biz rapor koydukça polemikler de daha artıyo.Çelişkiyi anlamadım :)

İyi forumlar.

valay
16-03-2011, 11:50

Usta öyle dense anlayacam ama saatten bahsediyorlar bende onun için rapor istedim yanında mancınık falan varmıydı diye ulaşım süresi önemli benim için...

SHeiTHaN
16-03-2011, 11:50
Allah allah biz kör değiliz heralde dün akşamn o kadar tantanası oldu forumda cigara 23.49 da woyageri reisledi hemen ardından 10-15 dk içinde kilitlendi yani senin söylediğin saatten çok daha önce kilitliydi ben soruşturdukça neden geriliyorsunuz anlamadım bilip bilmeden konuşmayın falan neyi bilmem gerekiyorsa bilip öyle konuşuyorum arkadaşım sen doğru bilgi ver bizde susalım...

offf be kardeşim yaa.Bildiğin doğruları şikayet et lütfen.Gereken cevabı ordan al.Bize inanmıyosun madem :)

valay
16-03-2011, 11:52
Melon başkanın da söylediği gibi kimseye açıklama yapmak zorunda değiliz ama kasıt var iddalarına da cevap vermeden duramıyorum.

Son msjdır.

Madem ısrarcılar bu konuda.Şikayet edelim ve Lütfen forumu kirletmeyelim.HEP BİRLİKTE.

Rapor konuşur, biz susarız.

Gerçi biz rapor koydukça polemikler de daha artıyo.Çelişkiyi anlamadım :)

İyi forumlar.

Benim derdim kimseyi şikayet etmek değil ortada açıklanması gereken bir konu var ve ben sizden bunun cevabını gayet medeni bir şekilde istiyorum ama siz hemen işin kolayına kaçıp varsa şüphe şikayet edin diyorsunuz ben şikayet falan etmek istemiyorum kimseyi isteyen eder ben soruma cevap istiyorum forumu da kirletmiyorum forum tam da bu konuları konuşmanın yeri...