PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

HQRTLACK
13-03-2011, 21:18
CESARET!
İddialı olduğunu açıklayabilmek midir?
Yoksa bir kenara pusup bekleyerek, susarak ve karışmayarak efendilik zırhı giydiğini düşündürmek mi?

Seko (uNeVeN) gibi iddiasını cesurca açıklayabilenlere saygılarımla...

Aspirin

bnbn
13-03-2011, 21:21
Yaa o yanlış anlaşılmasın.

Ben kötü niyetle demedim ki.. Adam bize düşman ama kalkıpta rengini belli eden düşmanlardan :)

Hakaret etmek için yada aşağılamak için demedim. Takdir ettiğim için dedim. Saklamıo en azından kendisi.. :D

Umarım kendiside yanlış anlamaz.. ;)

Mesaj attım geliyormuş şimdi:Dbence sen yinede editle:D

Maggie
13-03-2011, 21:24
Mesaj attım geliyormuş şimdi:Dbence sen yinede editle:D

Valla kendisi kavga etmek isterse gelsin kendi kendine etsin :D

Yanii editleyeceğim bi durum yok.. Korkum da yok :)

Ben ne niyetle yazdığımı biliorum gerisi önemli değil :D

asasa
13-03-2011, 21:36
ÖNCELİKLE HZZ.RA birliğine yaptıkları savunma için tebrik eder .
tılsımın alınmasında emeği geçen bütün birlik arkadaşlarıma teşekkürlerimi iletirim

terminatör
EFSANE BİRLİĞİ

topalosman
13-03-2011, 22:09
CESARET!
İddialı olduğunu açıklayabilmek midir?
Yoksa bir kenara pusup bekleyerek, susarak ve karışmayarak efendilik zırhı giydiğini düşündürmek mi?

Seko (uNeVeN) gibi iddiasını cesurca açıklayabilenlere saygılarımla...

Aspirin
cesaret 100 kişinin 10 kişiyi saldırması degil
10 kişinin 100 kişiye saldırmasıdır
cesaret imkansızı başarmaktır
cesaret pendik sporun fenerbahçeyi yenmesidir
unevenin wow kurması normal olandır
kuramaması anormal olur

SUSPİRİA
13-03-2011, 22:17
kuramaması anormal olur

arkadaşım wow çooook farklı bir sey . sadece cesaret değil iyi bir diplomasi ister. kurmak için tabiiki savunma

Road Runner
13-03-2011, 22:23
Uneven'a

Şu oyunda arkanda sayısız kişi var ve seni destekliyor.Sonuna kadar yanıında olup seni destekleyecek.
Burda çoğumuzu temsil ediyorsun.Bunun için yorumlarında daha dikkatli olmalısın.

İnşa planını çaldırdın.Yanında olduk.
Mimarı çaldırdın.Yanındayız.
Gene plan çaldırsan gene yanındayız...

Gelelim asıl konuya
Burda yaptığın yorumlar gerçekten çok havalı.Evet hava atmayı sonuna kadaar hakediyorsun.Ama bunun dozaşını kaçırırsan ve sürekli yaparsan.Polemikler hiç bitmeyecek aksine çoğalacak.Öte yandan oluşumumuz rakip oyuncular tarafından antipatik duyulacaktır.Bu yüzdendirki yorumlarını kısıtlamanı polemiğe girmemeni ve büyük konuşmalar yaparken daha dikkatli olmanı tavsiye ediyorum..

Unutmaki sen bizide temsil ediyorsun...

Melony
13-03-2011, 22:24
Efsane birligini yaptıgı güzel operasyondan dolayı tebrik ederim

Mimar tılsımınız hayırlı ugurlu olsun

H Z Z birlik oyuncularını forumda gereksiz sataşmalardan uzak durması konusunda bir kez daha uyarıyorum

Diğerleri beni ilgilendirmiyor şu saaten sonra

Kolay gelsin herkese

~~Melony

asasa
13-03-2011, 22:24
forumdakı bazı arkadaşlarımız hem saldırı hemde savunma raporlarının forumda yayınlanmasını istiyor.bundada kendilerine hak vermek istiyorum çünkü genel olarak bütün birlikler raporlarını foruma sunuyorlar.bizlerde en yakın bir zamanda bütün saldırı ve savunma raporlarını forumda sunacaz

terminatör

EFSANE BİRLİKLERİ

atlıoğlu
13-03-2011, 22:29
Uneven'a

Şu oyunda arkanda sayısız kişi var ve seni destekliyor.Sonuna kadar yanıında olup seni destekleyecek.
Burda çoğumuzu temsil ediyorsun.Bunun için yorumlarında daha dikkatli olmalısın.

Gelelim asıl konuya
Burda yaptığın yorumlar gerçekten çok havalı.Evet hava atmayı sonuna kadaar hakediyorsun.Ama bunun dozaşını kaçırırsan ve sürekli yaparsan.Polemikler hiç bitmeyecek aksine çoğalacak.Öte yandan oluşumumuz rakip oyuncular tarafından antipatik duyulacaktır.Bu yüzdendirki yorumlarını kısıtlamanı polemiğe girmemeni ve büyük konuşmalar yaparken daha dikkatli olmanı tavsiye ediyorum..

Keşke facebok taki gibi yorum yap beğen paylaş butonları olsaydıda ben bu yoruma hiç yorum katmadan hem beğeni hemde paylaşı tıklayabilseydim.

asasa
13-03-2011, 22:31

H Z Z birlik oyuncularını forumda gereksiz sataşmalardan uzak durması konusunda bir kez daha uyarıyorum

Kolay gelsin herkese

~~Melony
teşekürler dostum

topalosman
13-03-2011, 22:38
arkadaşım wow çooook farklı bir sey . sadece cesaret değil iyi bir diplomasi ister. kurmak için tabiiki savunma
haklısın üstadım ama sayın uneven in arkasında olan destek kimsede yok .
fazlada sulandırmaya gerek te yok gerekenleri roadruner yazmış
gerisi unevene kalmış
insanı kendisi değil dostları yüceltir

no mercy
13-03-2011, 23:01
Tebrıkler EFSANE birligi. Kinderim suprizim assagıdakı sloganı senin için çeviriyorum...

''Plan çalmak mümkündür , RA HZZ olmak imkansız ... ''

patriyot
13-03-2011, 23:02
Uneven'a

Gelelim asıl konuya

Tebrik ederim bu yazınızdan dolayı. Doğru söze ne denir.

KarPaloov
13-03-2011, 23:03
Gençler Hepimiz kardeşizzzzz Bu öfke ne diyeeeeeee.....:))

masal16
13-03-2011, 23:05
Keşke facebok taki gibi yorum yap beğen paylaş butonları olsaydıda ben bu yoruma hiç yorum katmadan hem beğeni hemde paylaşı tıklayabilseydim.
izin verirseniz altına imzamı atabilirmiyim.......

DaLToN
13-03-2011, 23:10
Arkadaşlar wowun son durumunu koyarmısınız seviye yükselten varmıdır?

kinder süpriz :)
13-03-2011, 23:11
Uneven'a

Gelelim asıl konuya

hay sen cok yasa emi usta gayet güzel acıklamıssın. eline kola
na saglık

diyerekten bugun paylastıgımız yazmıs oldugum yazılardan ötürü basta tüm forum sakınlerinden ve RA&HZZ birliklerinden özür dilerim bu msj ı cekindigim veya baska bişey icin yazmadım sadece olması gereken buydu benim düşüncem

herheze ww yolunda basarılar dilerim.

fuhas
13-03-2011, 23:30

Kolay gelsin herkese

~~Melony

Selam Başkan öncelikle bu olaya müdahale etmenden dolayı teşekkür etmek lazım sana.
WOW kurmaya çalışan her birlik bence eşit şansa sahiptir.Hatta HZZ ve EFSANE birliklerinin sadece birbirleriyle uğraşmasından dolayı diğer wow ların şansı her geçen gün artmaktadır.
Benim şahsım olarak oyun başından beri gördüğüm ve belirtmek istediğim bir konu var.HZZ ve RA Birliklerinin gücünü ve Ordularını kimse görmezlikten gelemez.Ama gerçek şudur ki uneven arkadaşımız (bence yaşı gereği) her platformda diğer wow sahiplerini aşağılamaktadır.Bir kaç ufak örnek seviye basın yıkacaz,tepenize binecez gibi hitaplarla.Hatta şu anda uneven in profile bakın tahminimce Kesgin wow la yine dalga geçer şekilde yok işte askerlerinize bakın,90 seviye bas gelip yıkcam gibi ahkam kesmeler şeklinde yazılar koyuyor.Bu yazılar olmasa diğer wow lar bu kadar HZZ birliklerine hırs ve saldırgan tutum içine girmezdi.Server resmen HZZ ve diğerleri şeklinde ikiye ayrıldı,bu da wow sürecinin tamamen yavan geçmesine sebep olmaktadır.Ayrıca HZZ birliklerini güçlü ordularının en güçlü savunma olan wow a gitmesine sebep olmaktadır.Bu da HZZ birliklerinin saldırı gücünü günden güne zayıflatmaktadır.Uneven kardeşimiz şunu bilmeliki sadece onda asker ve güç yoktur.Her birlikte kendi çapında ordu bulunmaktadır.Bu tutum tüm serverin HZZ birliğine karşı birleşmesine yol açmaktadır.Bunun yanında diğer HZZ üyelerinin unevene forumda arka çıkıp diğer tüm emek veren insanlarla dalga geçmesi açıkçası wow sürecini daha da kötü hale getirmektedir.
Her wow a başarılar dileğiyle.
Dip Not:Travian insanların özel hayatındaki karakterini %100 e yakın bir ölçüde yansıttığı bir oyundur.

the_face
13-03-2011, 23:31
Uneven'a

Gelelim asıl konuya

forumda yazdıklarını takip etgim nadir insanlardan birisin ve hatta yazılarını hep taktir etmişimdir...forum ahalisinin seni örnek alması dilegi ile

atlıoğlu
13-03-2011, 23:44
izin verirseniz altına imzamı atabilirmiyim.......
Büyük bir Zevkle efendim ne demek :D

14-03-2011, 00:10
Tebrıkler EFSANE birligi. Kinderim suprizim assagıdakı sloganı senin için çeviriyorum...

''Plan çalmak mümkündür , RA HZZ olmak imkansız ... ''

güzelmiş eline saglık :)

uNeVeN
14-03-2011, 00:13
Uneven'a

Gelelim asıl konuya

Yaptığım yorumlar benim ve birliğim adınadır..
Sİzi temsil ettiğim yer WW dur.. Forumda kendim ve birliğim haricinde kimseyi temsil etmemekteyim..
Yaptığım yorumlara dikkat ederim fakat kimse içinde dilime ve elime kelepçe vurmam..

Eğer WW temsilciliğim beğenilmiyorsa bu da oturulup konuşulur.. Bunun belirtilmesi gereken yer burası değildir !

harmanım
14-03-2011, 00:23
İnsanın kendisine güvenmesi kadar güzel bişiy yoktur..!

Bastır uNeVeN

Dipnot:Ortak arkanda değilim. :D Yanındayım. :p Millet yanlış anlamasın :rolleyes:

heidi
14-03-2011, 00:30
Tebrik ederim bu yazınızdan dolayı. Doğru söze ne denir.

Kesinlikle katılıyorum :) Aynısını ben dün Shekıll arkadaşa da belirttim. WW köyü sahiplerinin antipati uyandırıp forumda fazlaca aktif olmalarını doğru bulmayanlardan biriyim.

no mercy
14-03-2011, 00:33
Burdan Tüm Forum Sakınlerıne sesleniyorum uNeVen ın uslubunu agır bulanlar. Ne cabuk unuttunuz forumdakı kıskırtmaları durduk yeremı bu yazılar yazılıyor once bı gecmısi hatırlayın Kımler neler yazdı da Serkan bu uslupla yazıyor 1 plan 1 tılsım kaptırıldı dıye dunyanın sonumu geldı gecen kıs serverında 4 plan çalan bırlıgın uyesı olarak plan calmakla oyun bıtmıyor. Kaptırdıgımız gıbı gerı almasınıda biliriz. Ayrıca RA bırlıklerı olarak her zaman serkanın yanındayız...

patriyot
14-03-2011, 00:39
Kesinlikle katılıyorum :) Aynısını ben dün Shekıll arkadaşa da belirttim. WW köyü sahiplerinin antipati uyandırıp forumda fazlaca aktif olmalarını doğru bulmayanlardan biriyim.

çok haklısın

aslan-kartal
14-03-2011, 00:41
Herkese selamlar...

uNeVeN seviye basmasa kimse seviye basmıycak.. 80 oldu uNeVeN...

Ben kendi adıma her zaman uNeVeN(serkan abi) nin yanındayım...

Dipçik1: Forumda mesaj yazmam genelde takip ederim... ama şu server bitsin artık:)
Dipçik2: BASTIR uNeVeN!!!

satranç

HZZ&RA üyesi

uNeVeN
14-03-2011, 00:42
Burdan Tüm Forum Sakınlerıne sesleniyorum uNeVen ın uslubunu agır bulanlar. Ne cabuk unuttunuz forumdakı kıskırtmaları durduk yeremı bu yazılar yazılıyor once bı gecmısi hatırlayın Kımler neler yazdı da Serkan bu uslupla yazıyor 1 plan 1 tılsım kaptırıldı dıye dunyanın sonumu geldı gecen kıs serverında 4 plan çalan bırlıgın uyesı olarak plan calmakla oyun bıtmıyor. Kaptırdıgımız gıbı gerı almasınıda biliriz. Ayrıca RA bırlıklerı olarak her zaman serkanın yanındayız...

Boşver knk yazma bu saatten sonra buraya birşey..Neyin ne olduğunu anladık artık..

Kimseye şirin görünmek zorunda değiliz.. Neysek onu konuşuyoruz.. Beğenmeyen de dilediği gibi yoluna devam eder..

BudA
14-03-2011, 00:49
İnsanın kendisine güvenmesi kadar güzel bişiy yoktur..!

Bastır uNeVeN

Dipnot:Ortak arkanda değilim. :D Yanındayım. :p Millet yanlış anlamasın :rolleyes:

BAstır uNeVeN :p

_TEKSAS_
14-03-2011, 00:55
Boşver knk yazma bu saatten sonra buraya birşey..Neyin ne olduğunu anladık artık..

Kimseye şirin görünmek zorunda değiliz.. Neysek onu konuşuyoruz.. Beğenmeyen de dilediği gibi yoluna devam eder..

kenara değil tam ortaya bastır unewen :D

bnbn
14-03-2011, 01:08
kuramaması anormal olur

Sarı olanı karıştırma lacivert olana katılıyorum..HZZ gibi bir birlik benim arkamda olsa forumda sanırım kimseye bişi bırakmazdım:DBu yüzden adı geçen şahsın azcık ayaklarının yerden kesilmesi normal..

insanı kendisi değil dostları yüceltir
+43587435673763465

hay sen cok yasa emi usta gayet güzel acıklamıssın. eline kola
na saglık

diyerekten bugun paylastıgımız yazmıs oldugum yazılardan ötürü basta tüm forum sakınlerinden ve RA&HZZ birliklerinden [B][COLOR="Red"]özür dilerim bu msj ı cekindigim veya baska bişey icin yazmadım sadece olması gereken buydu benim düşüncem

Kirlilik yaptığın için özür dilemene gerek yok,hepimizin yaptığı şey:D

RA HZZ olmak imkansız ...

En azından ufak bir ihtimal bıraksaydın yahu:eek:

Ahada ritalin de burdaymış:D

Road Runner
14-03-2011, 01:10
Yaptığım yorumlar benim ve birliğim adınadır..
Sİzi temsil ettiğim yer WW dur.. Forumda kendim ve birliğim haricinde kimseyi temsil etmemekteyim..
Yaptığım yorumlara dikkat ederim fakat kimse içinde dilime ve elime kelepçe vurmam..

Eğer WW temsilciliğim beğenilmiyorsa bu da oturulup konuşulur.. Bunun belirtilmesi gereken yer burası değildir !

Beni zaten wow dışında hiçbir yerde temsil edemezsin...

Ben wowu kastederek yorum yaptım.Bu saatten sonrada çıkıp wow kursanızda biz(ben) kurdum demem.Ben birliğim adına wow saldırımı yaparım ve bu saldırıda H Z Z adına gurur duyarım.

Forumdaki uslubunu gözden geçirmen dileği ile wow yolunda başarılar...

arcmrt21
14-03-2011, 01:14
hani oynamıyorum ve baştandır takip ederim azıcık dikkat eden varsa ama cidden road runner süper bir yere temas etmiş... Wow birliği birlikleri temsil etmektir oradaki şahıs o sorumlulugu alarak yola çıkıyordur herkesi temsil edecektir o hesap ve hesaptakiler... Kimse bunu eleştiriyor diye kızamaz kimse buna tepki gosteriliyor diye kızmamalı en alttaki 5 tane mızrakçı gonderenin bile hakkı vardır ve burada resmen kendi oyucusunu destekleyen oyuncuya bana gore hakaret vardır... Tamam hadi o buradan bir yanlış yaptı ee sen ne demeye buradan aynı yanlışla cevap veriyon oyundan yazsana bir zahmet... İşte taraflılık bu olsa gerek diyorum sadece ;)

Anlayana....

by ati
14-03-2011, 01:14
2- inşa planını çaldırdın şakşakçıların koltuğuna verdi böbürlendin tılsımı alırım dedin 5 gün geçti tek tılsım operasyonu yapamadın..

Bunu yazan başkalarını eleştirmeye çalışan kişi testereden peki kardeşim adama sormazlarmı SENİN PLANIN NERDE :) Siz nie çaldırdınız bize :) sen planı kimden aldın ? savaşta oldugun birlikle anlaşma yaparak planı almadınmı ? bide gelip hangi yüzle eleştiri yapmaya calışıyorsun......

Oyun oynarken dünya altın alcagınıza AYNA ALIN KENDİNİZE BAKIN

ZOMBİNE

ölü
14-03-2011, 01:16
bi rapor keyfim vardı gelip baktıgım o da gitti iyiyimi

uNeVeN
14-03-2011, 01:17
Beni zaten wow dışında hiçbir yerde temsil edemezsin...

Ben wowu kastederek yorum yaptım.Bu saatten sonrada çıkıp wow kursanızda biz(ben) kurdum demem.Ben birliğim adına wow saldırımı yaparım ve bu saldırıda H Z Z adına gurur duyarım.

Forumdaki uslubunu gözden geçirmen dileği ile wow yolunda başarılar...

Herşeyin yerini ve zamanını anlamanız dileğiyle...

bnbn
14-03-2011, 01:22
hani oynamıyorum ve baştandır takip ederim azıcık dikkat eden varsa ama cidden road runner süper bir yere temas etmiş... Wow birliği birlikleri temsil etmektir oradaki şahıs o sorumlulugu alarak yola çıkıyordur herkesi temsil edecektir o hesap ve hesaptakiler... Kimse bunu eleştiriyor diye kızamaz kimse buna tepki gosteriliyor diye kızmamalı en alttaki 5 tane mızrakçı gonderenin bile hakkı vardır ve burada resmen kendi oyucusunu destekleyen oyuncuya bana gore hakaret vardır... Tamam hadi o buradan bir yanlış yaptı ee sen ne demeye buradan aynı yanlışla cevap veriyon oyundan yazsana bir zahmet... İşte taraflılık bu olsa gerek diyorum sadece ;)

Anlayana....

Savaş olmayınca canı sıkılan s5 camiası buraya toplanmış:D

arcmrt21
14-03-2011, 01:36
Savaş olmayınca canı sıkılan s5 camiası buraya toplanmış:D

aha sonunda facebooktaki begen yorum yap yerini getirdim evet arkadaşlar batan geminin malları diyip kullanmayanı kovuyorlar diyorum abi...

Beğen Yorum Yap

http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif arcmrt21 Bunu Beğendi

Abi çok şukur bende sorun yok biliyon asker bas çak bas çak çak bas bas çak:D

Bir an araba nerde diye kendime sormadım değil ha yunus abi:D

bnbn
14-03-2011, 01:42
aha sonunda facebooktaki begen yorum yap yerini getirdim evet arkadaşlar batan geminin malları diyip kullanmayanı kovuyorlar diyorum abi...

Beğen Yorum Yap

http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif arcmrt21 Bunu Beğendi

Abi çok şukur bende sorun yok biliyon asker bas çak bas çak çak bas bas çak:D

Bir an araba nerde diye kendime sormadım değil ha yunus abi:D

ehehehe,süper olmuş Murat..

Bu arada elinde askerde kalmadı tılsım zamanı asker istersen belki madalyana karşılık takas yapabilirim..Şimdiden hayırlı olsun madalyan:D

DaLToN
14-03-2011, 01:44
biri son durumu koyabilirmi?

Dalpet
14-03-2011, 01:49
Uneven'a

Gelelim asıl konuya

Herkese iyi geceler.
Bu yorumu görünce çok ender olarak bir mesaj yazma gereği hissettim.
(Tabii ki herkesin düşüncesine saygılıyım.)

Yıllar evvel Orgenaral Sayın kenan EVREN, İspanya' da bir tv programına katılmıştı. Programcı Kenan Evren' e bir soru sordu:
- Türkler için barbar diyorlar. Ne diyorsunuz?
Kenan Evren' in cevabı:
- EVET. PROBLEM?

Olay budur. Anlayana :)

arcmrt21
14-03-2011, 02:03
ehehehe,süper olmuş Murat..

Bu arada elinde askerde kalmadı tılsım zamanı asker istersen belki madalyana karşılık takas yapabilirim..Şimdiden hayırlı olsun madalyan:D

saolasın abi valla biliyon oyun başında da olsa kahramanımı vahaya oyle bortu boceğe yollamam gitsin erkekçe savaşsın meydanda:D ama onun gibi çok madalya alırım onemli olan o madalyayı alırken kendine yedirebilmendir kendi kendini kandıranlar çok vahadan çıkmıyorlar 20 tane madalya profil dolu goren diyecek Tosun paşa yani yazmış profiline feyk atanı bile üzerim:) gittim bir tanesi hesabını sildi şimdiden bakalım ne olacak ama abi şu an elimdeki asker sayısını bilsen yine şaşıracaksın:D 3 gunde 6k tokmak oldu bile:D

woyager
14-03-2011, 02:21
woyager bile :D
koşun bu lafın üzerine kesin kavga var arkadaşlar.. :D:D:D
hay çok yaşa sen valla öldüm gülmekten..

ölenın pesınden tahıl atmam dua ederım:)

jim
14-03-2011, 06:52
herhalde bi 30 sayfa geldim rapor yok
HZZ rapor koymayınca ortalıkda demekki rapor koyacak kimse kalmıyorum
rapor koymayan melony i kınıyorum:p

14-03-2011, 07:04
herhalde bi 30 sayfa geldim rapor yok
HZZ rapor koymayınca ortalıkda demekki rapor koyacak kimse kalmıyorum
rapor koymayan melony i kınıyorum:p

kardes Hzz melony nin ricası üzerine rapor paylasılmıyo foruma bilgin olsun !!

trabzonsporlu
14-03-2011, 08:10
:)) ala ala yaa foerum paylaşılmak içindir :)) ama olsun..yayınlamasınlar :)) kaç yazar ?? asıl raporlar 2-3 gün içerisinde ...

14-03-2011, 08:14
:)) ala ala yaa foerum paylaşılmak içindir :)) ama olsun..yayınlamasınlar :)) kaç yazar ?? asıl raporlar 2-3 gün içerisinde ...

dogru söyluyon paylasmak icin ama karsılık saygı da önemli biz ve diger birliklerde kararlarına saygı duyuyoruz.

Finduk
14-03-2011, 09:21
Öncelikle sende çok iyi biliyorsun birlikler arasındaki 14 kişilik nufus çok ciddi nufustur. kesimini yapan işini bitiren oyuncularımız. gereksiz altın harcamamak adına ve vaktide boşa harcamamak adına hesaplarını sildiler. ki bu da kesim sayısından düşüyor. örnekse sadece silinen speedcam hesabımız saldırda 550k savunmada 1.050k kesim yapmıştır.

özür dilemek beni hiç rahatsız etmez. zira gocunsam böyle bir teklifle zaten gelmezdim. Ama belli ki sende bunun rahatsızlığı var. ki zannediyorum yaş ve tecrübe ile zamanla oturacaktır.

Geçmiş olaylara taraf olmadığım halde takip ettiğim kadarı ile olayınız şudur. Çok abartı ile konulara giriyor insanları tahrik ediyorsunuz. Az biraz cevap gelince konuyu üst seviyelere taşıyosunuz. Ve sonra konu sakıza dönünce POLEMİK yapılıyor deyip artık RAPOR yayınlamıyacağız diyorsunuz.
Halbuki raporunuzu yayınlasanız. tebrikleri alsanız. biri birşey dediğindede arkadaşım tek lafımız raporlarımız deseniz. serverda olduğunuzla verdiğiniz keyfi en az5 e daha katlarsınız.

Bu dediklerimde haksızsam özürlerimi kabul buyrun.

Ama haklıysam bir tebessüm alayım lütfen :)

Sileli 1 ayı geçkın bı sure oldu ve sılerkene 329k kesım raporum wardı... : )

Bı tek hesap sılıp gıden sızde deıller sanırım..:cool:

charisma
14-03-2011, 09:24
h.z.z ve ra birliklerinin organizeli saldırılarından dolayı tebrik ederim..

bir daki saldırınız da tılsımı alırsınız arkadaşlar bu sefer olmadı ama güzel bi saldırıydı..

dark mania

Finduk
14-03-2011, 10:04
Tuh yaaa Uneven de mımar tılsımı da yok...Bak kesın sımdı yıkarlar WOW'u... :o

Mımar tılsımı gıdınce WOW kendılıgınden yıkılıo dımı zaten... : /

Gıden mimar tılsımı , plan tılsımı olsun...ama kımse kımseın keyfını kacırmasın dostlar...Son oyunumuz , WOW u baskası da kursa umursamayın , gulun gecın...Son bırlıktelık bu...ve muhtemelen de son basarı..

En kuvvetli darbe beklemedıgın yerden gelen darbeymiş.. !!

Dostunuzu dusmana maskara , kendınıze hasım etmeyin...!!

Sevgı ve esenlikler dilerim efenim...:p

i_mar
14-03-2011, 10:31
Tuh yaaa Uneven de mımar tılsımı da yok...Bak kesın sımdı yıkarlar WOW'u... :o

Mımar tılsımı gıdınce WOW kendılıgınden yıkılıo dımı zaten... : /

Gıden mimar tılsımı , plan tılsımı olsun...ama kımse kımseın keyfını kacırmasın dostlar...Son oyunumuz , WOW u baskası da kursa umursamayın , gulun gecın...Son bırlıktelık bu...ve muhtemelen de son basarı..

En kuvvetli darbe beklemedıgın yerden gelen darbeymiş.. !!

Sevgı ve esenlikler dilerim efenim...:p

Bu yazıdan HZZ lerin bundan sonraki server larda oynamayacakları sonucunu çıkarıyorum.Doğru mudur ?

FanTa35
14-03-2011, 11:29
son durum + azıcık rapor koyun yav son 50 sayfa full yazı :D

fchearts
14-03-2011, 11:38
Bu yazıdan HZZ lerin bundan sonraki server larda oynamayacakları sonucunu çıkarıyorum.Doğru mudur ?

serhat başkan milleti itidale çağırıyor birlik içimizde ve birlik dışımızda speed dünyası içinde

bıkkınlık sıkkınlık vs nedenlerden dolayı oluşacak kötü durumları düşünün

ve ona göre yazın ona göre hareket edin edelim diyor tıpkı road runner gibi tıpkı mami gibi...

eninde sonunda biri kuracak bu ww belasını dert etmemek gerek diyor oynamayacaz demiyor

bence biraz daha sağ duyu hem ra için hem hzz için hemde diğer tüm birlikler için

Eyup-Can
14-03-2011, 11:51

bir daki saldırınız da tılsımı alırsınız arkadaşlar bu sefer olmadı ama güzel bi saldırıydı..

dark mania

Herkes bu arkadaşı örnek almalı. Bakın nasıl inceden laf dokunduruyor.. Wowda bu ve bunun gibi gaz verecek nitelikte yazılar olabilir. Bunlar oyunun tuzu biberi. Arkadaş bir bakıma diyor ki.. Tılsım böyle korunur :)

Ders almak lazım..

lüfer
14-03-2011, 12:27
Uneven'a

Gelelim asıl konuya

Sen bunu yazdın ya ROAD RUNNER ım

seninle anlaşamayacağımız hiç bir nokta kalmamıştır artık :)

Bu mantığı anlayan çözen her oyuncu benim için vazgeçilmezdir. dost birlik düşman birlik farketmez.

lüfer
14-03-2011, 12:29
Sileli 1 ayı geçkın bı sure oldu ve sılerkene 329k kesım raporum wardı... : )

Bı tek hesap sılıp gıden sızde deıller sanırım..:cool:

Tahmin ederim ki doğru söylüyorsun.

Ama eğer gerçekten sizde daha çok ordu var ise. bizde silen daha çok olmuş demektir. yok sizin sileniniz bizden çok olmuş ise ozaman bizdeki ordular sizden çok demektir.

Climax
14-03-2011, 12:34
ÖNCELİKLE HZZ.RA birliğine yaptıkları savunma için tebrik eder .
tılsımın alınmasında emeği geçen bütün birlik arkadaşlarıma teşekkürlerimi iletirim

terminatör
EFSANE BİRLİĞİ

tebrikler.

Nafri Çneg
14-03-2011, 12:37
1-3x tarihinde aynı anda 2 WOW köyü alan ve bu köylerden birisi ile başka bi WOW'cunun asker köyünü yıkan kaç oyuncu var? Coşmakta haklı.

2-İnşa planı çalındı ama bizde zaten 2 tane vardı ;) Biri gitti ama yedek de vardı.Başka bir plana sahip abimizi yanımıza aldık ve seviye basmaya devam ediyoruz. Ve plan operasyonu yapmayacağımızı kimseye söylemedik.O plan alınacak.

3-Mimar tılsımı alındı evet.Burda gereksiz muhabbetler yapıyoruz buna da evet.Ama o muhabbetleri etmemizi ısrarla isteyen sayın süpriz yumurtadır.İstersen biraz geri bak görürsün.

Bence uNeVeN biraz poh pohlanmayı ve rehavete kapılmayı hak ediyor.Çünkü arkasında HZZ ve RA birlikleri var.

İyi forumlar.

Rezil olmadık halen zirvedeyiz.Kaldı ki rezil de olsak, vezir de olsak serkanın arkasındayız.Çünkü biz sadece oyunda arkadaşlık yapmıyoruz.

gökhan söylediklerinin altına imzamı atıyorum..attımm..
serkan sen işine bak..dün fenerbahçe taraftarının söylediği gibi...türkiyenin 4/1 i 4/3 ünden büyüktür.:))))))

schiezophren
14-03-2011, 13:04
son durum lütfen?

orkan_my
14-03-2011, 13:14
son durum lütfen?

Dünya harikasıOyuncularİsimBirlikSeviye
1.uNeVeN (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=86186&c=b3)RA-hat Durmuyoru-HZZRA&H Z Z (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)83-
2.DOĞAN77 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=441221&c=68)*** RESİTAL *** RSTL~WoW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)69-
3.KESGİN (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=167737&c=b8)*EFSANE BİRLİKLERİ*WOWTİME (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)69-
4.joker-asC@N&S.S.-K&N-ASYACANC@NSSK&N68 (4.joker-asC@N&S.S.-K&N-ASYACANC@NSSK&N68)
-5.Katliam08 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=309576&c=13)[CIzZz]WOWTİME (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)66http://forum.travian.com.tr/img/x.gif
6.HırT (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=383244&c=4f)[HIRT][TIRT]WOWTİME (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)64-
7.tuatone (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=362259&c=1b)İNADINA DOSTLARDOSTLAR (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964)60-
8.saho (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=241683&c=1f)S A H O RSTL~WoW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)54-
9.woyager (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=213996&c=f7)***D.H.S***DOSTLAR (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13964)51-
10.HOYHOY (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=532913&c=9f)K@NKAL@R & RESİTAL-™RSTL~WoW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13942)49-
11.DARK MANİA (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=295893&c=49)-SON+WOWTİME (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13965)41-12.Shekill (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=346511&c=c4)®-RESİTAL-WOW-®RSTLÖZL (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=80)0-
13.CıqArA (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=261567&c=38)**F 46LIKLAR**RA&H Z Z (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)0

vahşi
14-03-2011, 13:38
bir konuya değinmek istedim

uNeVeN

ben asla 46lıkların verdiği tılsımla seviye basacak gibi saçma çocuksu konulara girmedim..

tılsımı verilmişse alıp seviyeyi baacaksın tılsımı aldığın halde hala benim ben deyip tılsımı kendi himayene geçirmedin gurur yapıp seviye basmadın.. bu en büyük hatandır.

tılsım bir şekilde eline gelmiş alıp kullanıcaksın yo ben daha tılsım saldırısı yapmadım illaki alacam mantığıyla hala hava basıyorsun..

tılsım sana hediye edilmiş alıp seviyeni basacan ki öylede yaptın ama geciktin..

velhasıl serverin tüm dengeleri deişti..

iyi bir tahminle yola cıkarsak HZZ gurubunun şuanda 15 ila 20 ordusu elinde var..

artık server çok güzel bir dengeye girdi..

strateji hatası ve bunun yanında rehavet...

şakşakcıların artık yönde deişemiyo ortada kala kaldılar uNeVeN de hava yaparsa napacaz....??

sıradaki birliğin at nallarını çakmaya gidersiniz şakşakçılar..

by ati
14-03-2011, 13:42

uNeVeN

ben asla 46lıkların verdiği tılsımla seviye basacak gibi saçma çocuksu konulara girmedim..

tılsımı verilmişse alıp seviyeyi baacaksın tılsımı aldığın halde hala benim ben deyip tılsımı kendi himayene geçirmedin gurur yapıp seviye basmadın.. bu en büyük hatandır.

tılsım bir şekilde eline gelmiş alıp kullanıcaksın yo ben daha tılsım saldırısı yapmadım illaki alacam mantığıyla hala hava basıyorsun..

tılsım sana hediye edilmiş alıp seviyeni basacan ki öylede yaptın ama geciktin..

iyi bir tahminle yola cıkarsak HZZ gurubunun şuanda 15 ila 20 ordusu elinde var..

şakşakcıların artık yönde deişemiyo ortada kala kaldılar uNeVeN de hava yaparsa napacaz....??

Sana ciddi bişey soruyom

SEN DEVAMLI İÇEN BİRİSİMİSİN VEYA DEVAMLI ALKOLİK GEZEN BİRİSİMİSİN

vahşi
14-03-2011, 13:47
alkoliğim.. ayık gezmem

no mercy
14-03-2011, 13:48

uNeVeN

Sen fazla tahmın yurutme bence daha H Z Z ve RA dakı orduların buyuk cogunlugu beklemede merak etme sırası gelınce teker teker cıkarız orduları ;)

Nafri Çneg
14-03-2011, 13:50
sen fazla tahmın yurutme bence daha h z z ve ra dakı orduların buyuk cogunlugu beklemede merak etme sırası gelınce teker teker cıkarız orduları ;)

ramo yazma şu foruma bi daha ne söylerlerse söylesinler yazma sakın...

bnbn
14-03-2011, 13:51

uNeVeN

Adamlar açıklama yaptılar bence bu konuyu daha fazla uzatmanın anlamı yok..Kendi hatalarını anlayan anladı anlamayanada yapacak bişi yok..

Ayrıca testere birliğinden biri olarak biraz daha dikkat etmeni ve başkasına paye vermemeni vede sakin olmanı rica ediyorum..

vahşi
14-03-2011, 13:53
Adamlar açıklama yaptılar bence bu konuyu daha fazla uzatmanın anlamı yok..Kendi hatalarını anlayan anladı anlamayanada yapacak bişi yok..

Ayrıca testere birliğinden biri olarak biraz daha dikkat etmeni ve başkasına paye vermemeni vede sakin olmanı rica ediyorum..

geçmiş sayfada belirtilmiş hala tılsım alacam muhabeti ona değinmek istedim..

tamamıyla kişisel düşüncelerimdir.. birliği bağlamaz.

by ati
14-03-2011, 13:55
karakter ve kişilik yoksunu olan şahıs hep kendinde eksik gördüklerini başkalarında görürler..

Benim alkollü kafam senin normal kafandan daha cok basar böle konulara :))) ben sana güzelce sordum hemen başladın karakter kişilik die neyse beni sormamış say sen devam et çene yapmaya burda yaptıgınız çene kadar icraatınız olsaydı çokdan plan bulurdunuz eeee ALLAH bazılarına çene verir bazılarınada bizim gibi yetenek :)

Dipcik: Madem yazı yazıyon silmicen madem sileceksin yazmıcan.......

vahşi
14-03-2011, 13:59
içerim içmem alkoliğim sanane adamım??

bunada inan AKIL konusuna gelirsek ki bahsi dahi olamaz..

yanında EWEREST gibi duracağıma emin olabilirsin..

azka
14-03-2011, 14:09
Benim alkollü kafam senin normal kafandan daha cok basar böle konulara :))) ben sana güzelce sordum hemen başladın karakter kişilik die neyse beni sormamış say sen devam et çene yapmaya burda yaptıgınız çene kadar icraatınız olsaydı çokdan plan bulurdunuz eeee ALLAH bazılarına çene verir bazılarınada bizim gibi yetenek :)

planı birilerinin hibe etmesi gerek sanırım öyle birini hala bulamadılar:) testeredeki arkadaşlarda biliyordur ki planı alsalar 46lıklar ve fwar planı gene kapacaklar. bu riski almak kolay değil ati:)

bnbn
14-03-2011, 14:10

Bunu yazan başkalarını eleştirmeye çalışan kişi testereden peki kardeşim adama sormazlarmı SENİN PLANIN NERDE :) Siz nie çaldırdınız bize :) sen planı kimden aldın ? savaşta oldugun birlikle anlaşma yaparak planı almadınmı ? bide gelip hangi yüzle eleştiri yapmaya calışıyorsun......

Oyun oynarken dünya altın alcagınıza AYNA ALIN KENDİNİZE BAKIN

ZOMBİNE

Vahşi arkadaşım benim kişisel fikrim diyorsun ama kırmızı ile alıntı yaptıklarıma bakarsan adamlar yorumların karşısında genelleme yapmaya alışık..Bunu bildiğim için sadece ricada bulundum...

Gerçeklerimi dile getirmek istiyorsun,ben çok denedim ama anlayan nerde,

Adamları sinirlendirmekmi istiyorsun,gittiğin yol yöntem doğru değil..

Madem kişisel fikrim diye belirtiyorsun,

Şu saatten sonra 46lıklar vahşinin yorumuyla testereyi tahrik etmesin..Sorununuz varsa kendisiyle halledin bunu birliğimize mal etmeyin lütfen..

vahşi
14-03-2011, 14:19
Vahşi arkadaşım benim kişisel fikrim diyorsun ama kırmızı ile alıntı yaptıklarıma bakarsan adamlar yorumların karşısında genelleme yapmaya alışık..Bunu bildiğim için sadece ricada bulundum...

Gerçeklerimi dile getirmek istiyorsun,ben çok denedim ama anlayan nerde,

Adamları sinirlendirmekmi istiyorsun,gittiğin yol yöntem doğru değil..

Madem kişisel fikrim diye belirtiyorsun,

Şu saatten sonra 46lıklar vahşinin yorumuyla testereyi tahrik etmesin..Sorununuz varsa kendisiyle halledin bunu birliğimize mal etmeyin lütfen..

sen sadece kadieye almışsın..

yazdıkları pekde umursanacak bir durum deil..
sende yazmazsan iyi edersin...!!

adam belirte bilir sen kaideye almışsan orası ayrı

yazarım yada yazmam benden alıntı yapmamanı tavsiye ederim...!!

uNeVeN
14-03-2011, 14:34

İmza : uNeVeN

Kol Kırılır Yen içinde Kalır diye Öğretmişti bize büyüklerimiz.. Umarım bunun farkına varır herkes

dark mania

RA Birliğinin yaptığı bir saldırıdır..
Kaçırmakla iyi ettiniz.. Başka sefer e artık..

efsane savascı
14-03-2011, 15:18
DARK MANİA (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=6280) arkadaşımıza Eşsiz mimar (http://forum.travian.com.tr/build.php?id=23&s=3&show=11) icin ( wowtime) efsane birliklerinden tskler

SeninleGüzelAsk
14-03-2011, 15:32
DARK MANİA adlı wowcumuza teşekkürler tılsım için..

Climax
14-03-2011, 15:33

uNeVeN

sadece benim 20*20 bölgem de bu söylediğin askerler mevcut =) tahminin de çok başarılısın

Eyup-Can
14-03-2011, 15:49
sadece benim 20*20 bölgem de bu söylediğin askerler mevcut =) tahminin de çok başarılısın

Uyandırma arkadaşı öyle bilsin :)) 20 den sonrasını sayamayacak duruma gelip kötürüm olmasın sonra..

trabzonsporlu
14-03-2011, 16:20
:)) hehe daha bu raporlar yarısı bile değildi bu 15-20 den bahsediyor bence net 100 kişi belkide daha fazla kişinin daha ordusu yatıryor :))

valay
14-03-2011, 17:04
kuramaması anormal olur

Bu serever normal değil dikkatini çekerim :)) Anormal bi final bekliyorum...

sucukluyumurta
14-03-2011, 17:04
sanırım WOWTİME birlikleri wowları birleştiriyor.5x mimarı da kesgin wowa geçirmişler tahminim öyle.

valay
14-03-2011, 17:07
uneven'a

şu oyunda arkanda sayısız kişi var ve seni destekliyor.sonuna kadar yanıında olup seni destekleyecek.
Burda çoğumuzu temsil ediyorsun.bunun için yorumlarında daha dikkatli olmalısın.

Inşa planını çaldırdın.yanında olduk.
Mimarı çaldırdın.yanındayız.

Gelelim asıl konuya
burda yaptığın yorumlar gerçekten çok havalı.evet hava atmayı sonuna kadaar hakediyorsun.ama bunun dozaşını kaçırırsan ve sürekli yaparsan.polemikler hiç bitmeyecek aksine çoğalacak.öte yandan oluşumumuz rakip oyuncular tarafından antipatik duyulacaktır.bu yüzdendirki yorumlarını kısıtlamanı polemiğe girmemeni ve büyük konuşmalar yaparken daha dikkatli olmanı tavsiye ediyorum..

tebrikler...

eDü
14-03-2011, 19:28
http://forum.travian.com.tr/picture.php?albumid=520&pictureid=2654
siz anca rüyanızda görürsünüz wowu

kuvvetmira
14-03-2011, 19:35
Sayın Ati Bey Forumda Tartışmalardan Uzak Duralım:)
Biz Konuşcagımız Zamanı Cok Iyı Bılıyoruz.
Burda Bazı Kısıler Popıler olmak ve Dıkat Cekmek Istıyor Hıc Gerek Yok Muhatap Olmaya Onlar Eğlensin Burda:)
Bölgede 46lıklar ve White Birliklerinin Neler Yaptıgını Herkez Bılıyor Ve Görduler Ve Göreceklerde..
Fatii

SHeiTHaN
14-03-2011, 21:05

Bu yorumun kime gittiğini bile bilmiyorum ama arkadaş gül gül öldüm :D Gözlerim kıpkırmızı oldu senn yüzünden.Şiddetle kınıyorum seni :D

bnbn
14-03-2011, 21:14
Bu yorumun kime gittiğini bile bilmiyorum ama arkadaş gül gül öldüm :D Gözlerim kıpkırmızı oldu senn yüzünden.Şiddetle kınıyorum seni :D

bize geliyor sanırım:D

walla hakkını yememek lazım 10 numara olmuş:D

FORZA NKFree
14-03-2011, 21:30

harika ötesi :) eline sağlık

harmanım
14-03-2011, 21:51

Bu oyunda serhat abi kadar yaratıcı birini görmedim :D

Adam king :D

zazaliga23
14-03-2011, 21:58
bence biraz ağır olmuş ama doğruluk payı yok değil

.................

zazaliga23
14-03-2011, 22:00
olaya azda olsa geniş açıdan bakalım..

uNeVeN i az cekiştirlim..

WW sadece kendisininmiş gibi bir hava içinde..

1- iki WW aldın serverde iki WW u var die şakşakçıların bastır uNeVeN diğe koltuğuna verdiler coştun..!

2- inşa planını çaldırdın şakşakçıların koltuğuna verdi böbürlendin tılsımı alırım dedin 5 gün geçti tek tılsım operasyonu yapamadın..

3- son olarak 3x mimarı kaptırdın.. şimdide forumda aklın sıra dalga geçmeye çalışıyorsun.. şakşakçıların gelir birazdan

be hey adam o WW u sen tekmi idar ediyorsun 100lerce oyuncunun emeğinin içine ediyorsun hala burda adam akılı bir açıklama yapman gerekirken sadece benim ben edasıyla forumda nara atıyosun..

sor bakalım 100ncü sıradaki oyuncu dahi olsa en az 7 orduluk bir def çeker..

baştan sona rezil ettin o WW başkasında olsaydı inan server resetlenmişti..

rehavete devam..

şakşakçılar bastır uNeVeN nerde??

Haddini bil YAZDIĞIN MESAJIN NEREYE GİTTİĞİNİ BİLDE KONUŞ... Kullandığın yazdığın msj bütün ra hzz birliklerine. Unevenın iki mesajını okudun dıye burda iyi laf yapmış gibi böbürlenme. Herkes kendine baksın git kendi birliğine başkanına bak ben sonuna kadar unevenın arkasındayım ve benım gibi düşünen onlarca kişi olmasaydı şuan 1. Sırada olmazdı. Oyuzden kelimelerini kullanırken başkaları karıştırma varsa eleştirin unevene yap onu destekleyen insanlara bu şekilde konuşamazsın...SONUNA KADAR RA .... BASTIR UNEVEN

_TEKSAS_
14-03-2011, 22:49
Haddini bil YAZDIĞIN MESAJIN NEREYE GİTTİĞİNİ BİLDE KONUŞ... Kullandığın yazdığın msj bütün ra hzz birliklerine. Unevenın iki mesajını okudun dıye burda iyi laf yapmış gibi böbürlenme. Herkes kendine baksın git kendi birliğine başkanına bak ben sonuna kadar unevenın arkasındayım ve benım gibi düşünen onlarca kişi olmasaydı şuan 1. Sırada olmazdı. Oyuzden kelimelerini kullanırken başkaları karıştırma varsa eleştirin unevene yap onu destekleyen insanlara bu şekilde konuşamazsın...SONUNA KADAR RA .... BASTIR UNEVEN

kanka sakin ol sen takılmazdın buralarda bir geldin pir geldin:p

no mercy
14-03-2011, 23:04

:):) super olmus

blackjack1905
14-03-2011, 23:24
vahşi kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=1150450#post1150450)
olaya azda olsa geniş açıdan bakalım..

uNeVeN i az cekiştirlim..

WW sadece kendisininmiş gibi bir hava içinde..

1- iki WW aldın serverde iki WW u var die şakşakçıların bastır uNeVeN diğe koltuğuna verdiler coştun..!

3- son olarak 3x mimarı kaptırdın.. şimdide forumda aklın sıra dalga geçmeye çalışıyorsun.. şakşakçıların gelir birazdan

be hey adam o WW u sen tekmi idar ediyorsun 100lerce oyuncunun emeğinin içine ediyorsun hala burda adam akılı bir açıklama yapman gerekirken sadece benim ben edasıyla forumda nara atıyosun..

sor bakalım 100ncü sıradaki oyuncu dahi olsa en az 7 orduluk bir def çeker..

baştan sona rezil ettin o WW başkasında olsaydı inan server resetlenmişti..

rehavete devam..

şakşakçılar bastır uNeVeN nerde??
.................

Dip Haykırış & kapak : . BaSTIr UnEVen !

nusrat
14-03-2011, 23:27
.................

Dip Serzeniş : . BaSTIr UnEVen !

olm sana kaç kere dedim kemik atma kemiği kaynat çorba olsun ekmek doğra öyle at önlerine

dip:moderatör abey küfür-argo-hakaret yok banlama ya :D

blackjack1905
14-03-2011, 23:29
olm sana kaç kere dedim kemik atma kemiği kaynat çorba olsun ekmek doğra öyle at önlerine

dip:moderatör abey küfür-argo-hakaret yok banlama ya :D

aga böle klavyeyi veriyolar böle kendilerini tatmin ediyolar ya ifrit oluyorum ... bide yazıp yazıp arazi olan kesim var . . . onlara hele deli sövüyorum :D neyse banlanacaktım vazgeçtim :D Değse göze alırdım ama dedigin gibi kaynatıp koymak lazım önlerine :cool:

zazaliga23
14-03-2011, 23:42
kanka sakin ol sen takılmazdın buralarda bir geldin pir geldin:p

işte böle haddini bilmeyenler çıkınca piyasaya dayanamıyorum......

bnbn
15-03-2011, 00:00
işte böle haddini bilmeyenler çıkınca piyasaya dayanamıyorum......

Zaza az daha takılırsan buralarda hanedan kapacak merkezdeki eşsizleri,git asker bas:D

WOWTİME)))

TRAVİAN
15-03-2011, 00:03
hesabı kim ödeyecek ona göre :p öğrenciyim ben rakıya para dayanmaz :D

aaaa
Moderator

ben dostuma burda rakı ısmarladım diye uyarı aldım...... modların parası yok diye bana uyarı vermişler :D :D

GÖKKUŞAĞI
Moderator

Merhaba TRAVİAN,
Travian.tr Forum forumunda bir ihtar aldiniz.

Neden:
--------------
Forum kurallarını kasten ihlal...
Forum kurallarını okuyun özendiricilik ve kötü örnek içeren fotolar paylaşmayın..
--------------

Orjinal Mesaj:
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=1142818

bnbn
15-03-2011, 00:08
ben dostuma burda rakı ısmarladım diye uyarı aldım......

GÖKKUŞAĞI kullanıcısından alıntı
Merhaba TRAVİAN,

Travian.tr Forum forumunda bir ihtar aldiniz.

Neden:
--------------
Forum kurallarını kasten ihlal...

Forum kurallarını okuyun özendiricilik ve kötü örnek içeren fotolar paylaşmayın..
--------------

Orjinal Mesaj:
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=1142818

Çekirdekten şaşama demiştim sana aga:D

_TEKSAS_
15-03-2011, 00:08
Zaza az daha takılırsan buralarda hanedan kapacak merkezdeki eşsizleri,git asker bas:D

WOWTİME)))

ahah bısey olmaz onun askerlere okunmus onlar baktımı kırmızı bısey war hemn gıdıyorlar baska bıyere:p

bnbn
15-03-2011, 00:10
ahah bısey olmaz onun askerlere okunmus onlar baktımı kırmızı bısey war hemn gıdıyorlar baska bıyere:p

Bu arada dikkatimi çeken noktalardan biride s5 te beraber oynadığım tüm adamlar burda hzz da:cool:

by ati
15-03-2011, 00:11
[QUOTE=kuvvetmira;1151406][B]Sayın Ati Bey Forumda Tartışmalardan Uzak Duralım:)
Biz Konuşcagımız Zamanı Cok Iyı Bılıyoruz.
Burda Bazı Kısıler Popıler olmak ve Dıkat Cekmek Istıyor Hıc Gerek Yok Muhatap Olmaya Onlar Eğlensin Burda:)
Bölgede 46lıklar ve White Birliklerinin Neler Yaptıgını Herkez Bılıyor Ve Görduler Ve Göreceklerde..
Fatii

Ne demek janem uzak durmaya çalışıyom işte bu uzak durmuş halim:)
aynen bende zamanını bekliyom o zaman diceksinki ati sen neler biliyormuşun ama vakti var :p

[COLOR="Red"]YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR

Birde beraber hiç o.p yapmadık bi ara beraber o.p yapalımda TAM AYAR OLSUNLAR:D

ZOMBİNE

Road Runner
15-03-2011, 00:12
Wowtime oluşumu güzel bir hamle yaptı ve 5x mimmar tılsımını o oluşumun en sağlam wowuna teslim etti.Bence güzel bir hamleydi bu.

Aklıma bir soru takıldı wowtime oluşumu savunmalaarın bir bölümünü KESGİN'e mi aktaracaklar?Özellikle testere birlikleri.

Sorumun cevabının muhtemelen alamayacağım ama ilerleyen zamanlarda bu belli olur...

_TEKSAS_
15-03-2011, 00:12
Bu arada dikkatimi çeken noktalardan biride s5 te beraber oynadığım tüm adamlar burda hzz da:cool:

herkez dogru yolu bulmus demekkı ustat:) sen dısarda kalmısın ıstersen teklıf atalım sanada:D

zazaliga23
15-03-2011, 00:13

WOWTİME)))

yok ya arada bir bakıyorum dikkatımı cekti msj bir iki şey çizeyim dedim.. artık wowtimeye odaklandım the hndn :D

by ati
15-03-2011, 00:13
[ımg]http://forum.travian.com.tr/picture.php?albumid=520&pictureid=2654[/ımg]

:d:dkanka süpersinnnnnnnnnnnn

zazaliga23
15-03-2011, 00:15

evet te sen yanlış yerdesin söyleyim doğru yolu bulrusun dıcem ama server bitti :D

bnbn
15-03-2011, 00:26
Wowtime oluşumu güzel bir hamle yaptı ve 5x mimmar tılsımını o oluşumun en sağlam wowuna teslim etti.Bence güzel bir hamleydi bu.

Aklıma bir soru takıldı wowtime oluşumu savunmalaarın bir bölümünü KESGİN'e mi aktaracaklar?Özellikle testere birlikleri.

Sorumun cevabının muhtemelen alamayacağım ama ilerleyen zamanlarda bu belli olur...

İyi analiz ve güzel soru:D

herkez dogru yolu bulmus demekkı ustat:) sen dısarda kalmısın ıstersen teklıf atalım sanada:D

Ritalin transfer için çok şey önermişti zamanında:D

yok ya arada bir bakıyorum dikkatımı cekti msj bir iki şey çizeyim dedim.. artık wowtimeye odaklandım the hndn

Walla the hndn ile bir kıvılcıma bakar,iki tarafta bahanede,ama arkanızdayız her daim;)

evet te sen yanlış yerdesin söyleyim doğru yolu bulrusun dıcem ama server bitti

Yok dostum gayet memnunum:)

_TEKSAS_
15-03-2011, 00:30
Walla the hndn ile bir kıvılcıma bakar,iki tarafta bahanede,ama arkanızdayız her daim;)

arkamızda durmayın ya huylanıyoruz yanımızda olun yeter:D

bnbn
15-03-2011, 00:33
arkamızda durmayın ya huylanıyoruz yanımızda olun yeter:D

:D:D

Yok o anlamda değil,0,0 a en yakın sizlersiniz bizde içe doğruyuz diyecem ama sen yine başka anlamlara çekecen..Ortada siz biraz geride gyeltekinler onların peşindede biz..Yani orda bir kargaşa olursa en karlı biz çıkacaz:D

_TEKSAS_
15-03-2011, 00:38
Yok o anlamda değil,0,0 a en yakın sizlersiniz bizde içe doğruyuz diyecem ama sen yine başka anlamlara çekecen..Ortada siz biraz geride gyeltekinler onların peşindede biz..Yani orda bir kargaşa olursa en karlı biz çıkacaz:D

gecn serwerda aynısı oldu zaten :) nasıl becerıyorlar o kordınatlarda acmayı bilmiyorum :) madem açtın taşıncan sizin arkanıza sonra rahat rahat uyucan :pama ınat edıyorlar :D

Melony
15-03-2011, 00:42
Merhaba sevgili travian forum üyeleri

Öncelikle hepinize iyi geceler diliyorum

Forumda ortaya çıkan bir sölentiye cevap vermek için bu mesajı yazma geregi duydum

HZZ ve RA birlikleri arasında hiç bir şekilde bir küslük dargınlık ve ayrılık söz konusu değildir

Biz bu birleşimi bu oyunda yapmadık ve bu birleşim asla bu oyun yüzünden bozulmayacaktır

Bundan sonra Hem HZZ hem RA üyeleri foruma yazı yazarken kimseyi incetmicek kavga çıkarmıcak ve laf dalaşından uzak duracak şekilde davranmaya özen göstersin

Bizim amacımız başından beri oyun oynamak kalp kırmak değil..

ps: Değiştirilen karar geregi bundan sonra yapılan operasyonların raporları foruma tarafımdan eklenecektir

ps2:İlk operasyonlar bu hafta içinde kendine çok fazla güvenen ww köylerine yapılacaktır..

ps3:Elinde en fazla ordusu olan kazansın :)

HZZveRA birlikleri adına

~~Melony

valent
15-03-2011, 00:47

Forumda ortaya çıkan bir sölentiye cevap vermek için bu mesajı yazma geregi duydum

HZZ ve RA birlikleri arasında hiç bir şekilde bir küslük dargınlık ve ayrılık söz konusu değildir

Biz bu birleşimi bu oyunda yapmadık ve bu birleşim asla bu oyun yüzünden bozulmayacaktır

Bundan sonra Hem HZZ hem RA üyeleri foruma yazı yazarken kimseyi incetmicek kavga çıkarmıcak ve laf dalaşından uzak duracak şekilde davranmaya özen göstersin

ps: Değiştirilen karar geregi bundan sonra yapılan operasyonların raporları foruma tarafımdan eklenecektir

ps2:İlk operasyonlar bu hafta içinde kendine çok fazla güvenen ww köylerine yapılacaktır..

HZZveRA birlikleri adına

~~Melony

rapor paylaşımı kararının çıkması güzel.. bu zamana kadar yayınlanmayan yakın geçmişteki raporları da yayınlasanız da mahrum kalmasa forum..yeni raporlar gelene kadar da meşgale olur, çekirdek fındık, fıstık muhabbetlerini gözlemlemek zorunda kalmayız..

İyi oyunlar.

uNeVeN
15-03-2011, 00:58

HZZveRA birlikleri adına

~~Melony

Mesajın ilk cümlesinden son cümlesine kadar katılıyorum..

RA ve HZZ Birliklerinin birleşimi ww süreci için yada 1 server için değildir.. Bunun öncesi de vardır..
Aramızda hiçbir şekilde bir sorun , bir kırgınlık , bir kızgınlık olmasının imkanı yoktur..

Forumda ve Oyunda bu tür konuşmaların hiçbirinin aslı yoktur..

Bundan sonra ben dahil RA ekibinden isteğim herkes kullandıkları kelimelere dikkat etsin..
Artık sadece raporları konuşturacağız burda..

Herkese İyi Forumlar

RA&HZZ Adına
uNeVeN

uNeVeN
15-03-2011, 01:02
rapor paylaşımı kararının çıkması güzel.. bu zamana kadar yayınlanmayan yakın geçmişteki raporları da yayınlasanız da mahrum kalmasa forum..yeni raporlar gelene kadar da meşgale olur, çekirdek fındık, fıstık muhabbetlerini gözlemlemek zorunda kalmayız..

İyi oyunlar.

Buyur Arkadaşım yayınlanmamış 3 saldırı raporumuz..

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/15/560.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/15/561.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/15/562.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Dipnot: 2. Sıradaki saldırı , KUNT Birliğinden HACI için gelsin.. Zamanında orası için ona sözüm vardı :p

valay
15-03-2011, 01:09

RA ve HZZ Birliklerinin birleşimi ww süreci için yada 1 server için değildir.. Bunun öncesi de vardır..
Aramızda hiçbir şekilde bir sorun , bir kırgınlık , bir kızgınlık olmasının imkanı yoktur..

Bundan sonra ben dahil RA ekibinden isteğim herkes kullandıkları kelimelere dikkat etsin..

Herkese İyi Forumlar

RA&HZZ Adına
uNeVeN

Oyun bitiyor nihayet olması gereken olacak ve raporlar konuşacakmış işte biz hep bunu anlatmaya çalıştık raporlar konuşsun geyik yapmayın dedik çok geç alınmış bi karar bu kadar boş konuşmaya gerek yoktu kavgalar geyikler boş mesajlar yüzünden wow gidişatı başlığı 437 sayfa oldu... ilk defa giren birisi okumaya kalksa 3 günde anca okuyabilir heralde... neyse doğru yol bulunduğuna göre bari bundan sonra keyifli bir wow süreci saygılı ve teknik yorumların olacağı bir forum olur inşallah...

marx-man07
15-03-2011, 01:11

İyi oyunlar.

http://img27.imageshack.us/img27/4484/adszpqi.png
Şuana kadar ki en iyi rapor... iki tarafıda tebrikediyorum...

Azap Askeri
15-03-2011, 01:24
http://img27.imageshack.us/img27/4484/adszpqi.png
Şuana kadar ki en iyi rapor... iki tarafıda tebrikediyorum...

rapor mükemmel tebrikler melon.

lüfer
15-03-2011, 01:39

HZZveRA birlikleri adına

~~Melony

İşte bu yahuuuu :)

Aramıza hoşgeldiniz arkadaşlar.

Göreceksiniz sizlerle daha da keyifli olacak bu server :)

KarPaloov
15-03-2011, 01:48

HZZveRA birlikleri adına

~~Melony

:))) bastır Melon

delituğrul
15-03-2011, 01:57
rapor mükemmel tebrikler melon.

Herkese İyi Forumlar

RA&HZZ Adına
uNeVeN

BENDE RAPOR KOYMAK İSTEREM SERKANIM..BEYGİRLER BİRBİRİNİ YEMEYE BAŞLADI :d

uNeVeN
15-03-2011, 02:03
BENDE RAPOR KOYMAK İSTEREM SERKANIM..BEYGİRLER BİRBİRİNİ YEMEYE BAŞLADI :d

Sende romalıydın dimi abi :)
Seni de ramoların arkasına takabiliriz büyük ihtimalle :p

1 hafta içinde sanırım Roma Show İzlicez :D

TRAVİAN
15-03-2011, 02:52
aaaa
Moderator
http://forum.travian.com.tr/image.php?u=19219&dateline=1275071639

:D 10 numara bi mod

delituğrul
15-03-2011, 03:10
[QUOTE=uNeVeN;1151913]Sende romalıydın dimi abi :)

Ramocum abdest alıp çıkarsa olur :D

mahoni
15-03-2011, 03:29
Efsaneler unewene saldırmıs.
Ben top 10da 8 9 ordu saydım belkı daha fazladır raporlar ne zaman gelır?

uNeVeN
15-03-2011, 03:34
Efsane Birliklerini yaptıkları saldırılardan dolayı tebrik ederim..
Güzel ve Başarılı bir saldırı oldu.. Roma ordusu çok güzeldi :)

Özellikle sanırım benim için 61 seviye aldılar :D

marx-man07
15-03-2011, 03:41
Efsane Birliklerini yaptıkları saldırılardan dolayı tebrik ederim..
Güzel ve Başarılı bir saldırı oldu.. Roma ordusu çok güzeldi :)

Özellikle sanırım benim için 61 seviye aldılar :D

9 orduyla güzel bir organizasyon yapan efsane birliklerini tebrik ediyorum... gece gece güzel bi şölen oldu.... raporları link olarak koymuştum ama resim haline getirilecekmiş. kararlarına saygı duyuyoruz. iyi forumlar...

O BiR MaRKa

sucukluyumurta
15-03-2011, 03:42
1 ay daha uzar demiştim cıkkss değiştiriyorum 1 mayısa kadar burdayız :):) :D

mahoni
15-03-2011, 03:44
http://travian-reports.net/tr/report/36189247922,361893da2c2,3618946382b,361895f816d,36 18960935b,3618976e3a3,36189895128,36189996e84,3619 0042471
9 orduyla güzel bir organizasyon yapan efsane birliklerini tebrik ediyorum... gece gece güzel bi şölen oldu.... raporları link olarak koyuyorum merak edenler için... saldırı yapan arkadaşlarımız resimlerse daha uygun olur... iyi forumlar...

O BiR MaRKa

Saolasın dostm
Saldıranada savunanada tebrıkler, cok guzel raporlar...

efsane_52
15-03-2011, 03:55
efsane birliklerini tebrik ederim güzel organisazyon olmuş bu sene her yol 61 çıkıyo :D

yildizimsinsen
15-03-2011, 03:56
http://travian-reports.net/tr/report/36189247922,361893da2c2,3618946382b,361895f816d,36 18960935b,3618976e3a3,36189895128,36189996e84,3619 0042471
9 orduyla güzel bir organizasyon yapan efsane birliklerini tebrik ediyorum... gece gece güzel bi şölen oldu.... raporları link olarak koyuyorum merak edenler için... saldırı yapan arkadaşlarımız resimlerse daha uygun olur... iyi forumlar...

O BiR MaRKa

güzel ordularla güzel operasyon olmuş.. tebrikler saldıran ve savunanlara..

corsan_
15-03-2011, 03:56

O BiR MaRKa
Gerçekten güzel raporlar...İki tarafıda tebrik ediyorum.Şimdiye kadar gördüğüm en akıllıca organizasyon diyebilirim belkide.Merkez bina ve depolara verilen hasar bayağı bir zaman kazandıracak gibi görünsede diğer wow'larında büyük yaralar alacağından eminim;)

asasa
15-03-2011, 04:03
teşekürler .sizlerde iyi savunma yaptınız .sizleride tebrik ederiz..

KarPaloov
15-03-2011, 04:09
Raporları görmedik daha ama Efsana birliklerine Ve Savunan Ra hzz bilrigini tebrik ederim.... Raporları yayınlarsınız biraz gözümüz gönlümüz acılsın :p

asasa
15-03-2011, 04:23
iyi geceler
.hzz.ra birliğinin yapmış olduğu savunmasından dolayı onları tebrik eder.
saldırılar sonucu uneven wow undan 63 seviye alan bütün tüm arkadaşlarıma efsane birlikleri başkanı olarak teşekkürlerimi iletirim.
ayrıca hzz.ra birliğiyle efsane birliklerinin hiç bir sorunu bulunamamakta olup sadece wow umuz hzz.ra birlikleri tarafından ziyaret edildiği için ziyarete iade yaptırımları uygulanmıştır .wow umuza her kım saldırı yaparsa mutlaka karışılık verilecektir.
forumdakı arkadaşlardan ricam .hzz.ra birliklerini ve efsane birliklerini karşı karşıya getirmesinler lütfen.bizim hzz.ra birlikleriyle hiç bir sorunumuz bulunmamaktadır.fakat forumdakı bazı arkadaşlarımız wow birlikleri olarak sadece efsane birliğini ve hzz.ra birliğini görmektedirler.biz efsane ebirlikleri olarak amacımız güzel ve centilmence oyun oynamaktır.
herkse iyi geceler dilerim

terminatör

efsane birlikleri başkanı

TVM
15-03-2011, 04:24
guzel operasyon oldu....

savunan Hzz-Ra ekıbıne wow yolunda basarılar...

operasyonda emegı gecen dostlarıma tebrıkler..

ozellıkle efsane52 baskana emegınden dolayı teşekkürler....

asasa
15-03-2011, 04:25
Ayrıca saldırı raporları yarın foruma eklenecektir.

Terminatör

uNeVeN
15-03-2011, 04:44
guzel operasyon oldu....

savunan hzz ekıbıne wow yolunda basarılar...

Bizde size başarılar dileriz..
Ama mesajınızdaki bir yanlışı düzeltmek istedim..
HZZ Ekibi değil.. HZZ ve RA ekibi olacaktı.. ;)

gelincikk
15-03-2011, 04:51
guzel operasyon oldu....

savunan hzz ekıbıne wow yolunda basarılar...

roma ordusu sanırım senin hesabın..raporda en dikkat çekici olan o..sabredip o muazzam orduyu kurduğun için sana ayrıca tebrikler..

raporların hepsi çok güzel seyir zevki çok yüksek :)

saldıran ve savunan tarafa tebrikler...

TVM
15-03-2011, 04:51
guzel operasyon oldu....

Savunan hzz-ra ekıbıne wow yolunda basarılar...

Operasyonda emegı gecen dostlarıma tebrıkler..

Ozellıkle efsane52 baskana emegınden dolayı teşekkürler....

;) .............

TVM
15-03-2011, 04:56
roma ordusu sanırım senin hesabın..raporda en dikkat çekici olan o..sabredip o muazzam orduyu kurduğun için sana ayrıca tebrikler..

raporların hepsi çok güzel seyir zevki çok yüksek :)

evet romalı bizdik....

çılgın tılsım 3-5 sefer daha çıldırıp hızlı askere geçmiş olsaydı daha guzel bır ordu cıkabılırdı...2 kere

kullanmak nasıp oldu....

teşekürler dostum...

KarPaloov
15-03-2011, 05:19
Bu sahonun wowda 10 k sade mancınık attınmı sıfırlanıyor yine sıfırlamışlar garibimi :))

15-03-2011, 05:42
savunan RA HZZ ekıbıni yapmıs oldugu savunmadan dolayı tebrik ederim

operasyonda emegı gecen bütün arkadaslarımız tebrik ederim

isox
15-03-2011, 07:06
Tebrik ediyorum güzel operasyon. savunan arkadaşlara da başarıalr.

isox
15-03-2011, 07:09
ww Son durum

http://img156.imageshack.us/img156/2733/adszdsb.jpg (http://img156.imageshack.us/i/adszdsb.jpg/)

trabzonsporlu
15-03-2011, 08:15
hehe UNEVEN E ELVEDA !!! :D

ALP_EREN17
15-03-2011, 09:08
Uneven kusura kalma karşıt birliklerdeyiz ve senin aşağı alınman kadar rahatlatıcı bişey göremezdim sabah sabah.hayırlı birgün olur inş.

blackjack1905
15-03-2011, 09:09
hehe UNEVEN E ELVEDA !!! :D

Hala sıfırlandıgını göremedik ne ilginçtir ki ;)

Kaldı ki sıfırlansa dahi devam edecek ... Sırf siz Çatlayın diye biz bu adamın sonuna kadar arkasındayız Zorunuza Gitsin! :p

Bastır UnEvEN:rolleyes:

hadesboy
15-03-2011, 09:18
Hala sıfırlandıgını göremedik ne ilginçtir ki ;)

Kaldı ki sıfırlansa dahi devam edecek ... Sırf siz Çatlayın diye biz bu adamın sonuna kadar arkasındayız Zorunuza Gitsin! :p

Bastır UnEvEN:rolleyes:

beyfendi günayın :cool:

bastır seko

palers
15-03-2011, 09:24
iyi geceler
saldırılar sonucu uneven wow undan 63 seviye alan bütün tüm arkadaşlarıma efsane birlikleri başkanı olarak teşekkürlerimi iletirim.
ayrıca hzz.ra birliğiyle efsane birliklerinin hiç bir sorunu bulunamamakta olup sadece wow umuz hzz.ra birlikleri tarafından ziyaret edildiği için ziyarete iade yaptırımları uygulanmıştır .wow umuza her kım saldırı yaparsa mutlaka karışılık verilecektir.
forumdakı arkadaşlardan ricam .hzz.ra birliklerini ve efsane birliklerini karşı karşıya getirmesinler lütfen.bizim hzz.ra birlikleriyle hiç bir sorunumuz bulunmamaktadır.fakat forumdakı bazı arkadaşlarımız wow birlikleri olarak sadece efsane birliğini ve hzz.ra birliğini görmektedirler.biz efsane ebirlikleri olarak amacımız güzel ve centilmence oyun oynamaktır.

terminatör

bu ne perhiz bu ne lahana.

Azıcık icraatının arkasında dur

hayret seni kim başkan yaptıysa

gülünecek vaka

:)

valay
15-03-2011, 09:26
iyi geceler

terminatör

Çok güzel bi açıklama...

valay
15-03-2011, 09:35
Raporlara bir teknik yorum yapmak istiyorum unevenin mimar tılsımı alındıktan sonra surunun daha kolay yıkılacağı belliydi dolayısıyla koç ordularından biri fazla olmuş ayrıca ycl73 arkadaşımızın iki ordusu da çift atış yapmış ikinci ordusunun çift atışını anlayamadım merkez binaya tek atış yapsa sıfırlardı erci nin ordusu da çift atış yapsa daha fazla hasar verirdi... yani çift ve tek atışlarda bence hesap hatası var... bu yorumumdan sakın kimse alınmasın asla yapılan organizasyonu küçümsemek amaçlı bir yorum değil ben olayın teknik yönünü kendimce yorumladım... Savunan ve saldıran arkadaşları tebrik ederim uneven wowuna yapılmış en kapsamlı operasyondu... tebrikler....

warpalawas
15-03-2011, 09:38
saldıran bütün arkadaşları tebrik ederim..

savunan wow u da tebrik ederim ama..
benim naçizane fikrim; oyunun bu son zamanlarında hzzra wow da daha iyi bir savunma olması gerekirdi..

SpeedyGonzaLAZ
15-03-2011, 09:55
saldıran birlik arkadaşlarımı gönülden tebrik ediyorum..süper saldırılar..

savunan ra & hzz birliklerinide tebrik ederim güzel savunma..

SHeiTHaN
15-03-2011, 09:56

raporların hepsi çok güzel seyir zevki çok yüksek

İnşallah bu hafta sonu sizlere seyir zevki 3 misli fazla roma show izleticez arkadaşlar :) Oyunun asıl keyfi burda işte.Yıkmak ya da yıkılmak sorun değil. :)

Sende romalıydın dimi abi

Tüm Romalılar hazır seko :D Senden haber bekliyolarmış:D

Bu arada saldıran ekibi ve savunan ekibi tebrik ediyorum.Sonuç üzücü de olsa saldırılar güzeldi.

sis
15-03-2011, 10:02
efsane birliği olarak RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218) birliği uneven wow köyüne yapılan operasyona katılan efsane birliğinden nastyy.-alfonso-efsane52-robinson-07-erci-ycl73-schulee-tvm-alper16(saldırı sırasına göre)arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.savunmalarından ve wow köyüne emeklerinden dolayı RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218) birliğini ve ra ve hız birliklerini tebrik ederim.terminatör başkanın açıklaması sadece 2 wow köyü ve destekleyen birlikler arasında polemik yaratılmaması içindir.bu iki wow hesabı rakiptirler birbirlerine en tabiki de birbirlerine saldırı çıkacaklardır ve çıkmayada devem edeceklerdir.oyunun güzeliğide burda başlıyor bu birlikler servera ve wow sürecine başka bir hava kattıkları ve mücadeleyi dahada güzel hale getirdikleri ve getirecekliri kaçınılmazdır.bütün wow köyü sahiplerine su yarışta başarılar ve bakıcılarına bol tahıl dilerim.EFSANE BİRLİKLERİNİ KURUCUSU=EFSANE52(mustafa+mustafa)dip not:ortağım ve adaşıma ayrıca teşekkür ederim bana ve bastığımız orduya katlandığı için.

TVM
15-03-2011, 10:11
efsane birliği olarak RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218) birliği uneven wow köyüne yapılan operasyona katılan efsane birliğinden nastyy.-alfonso-efsane52-robinson-07-erci-ycl73-schulee-tvm-alper16(saldırı sırasına göre)arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.savunmalarından ve wow köyüne emeklerinden dolayı RA&H Z Z (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218) birliğini ve ra ve hız birliklerini tebrik ederim.terminatör başkanın açıklaması sadece 2 wow köyü ve destekleyen birlikler arasında polemik yaratılmaması içindir.bu iki wow hesabı rakiptirler birbirlerine en tabiki de birbirlerine saldırı çıkacaklardır ve çıkmayada devem edeceklerdir.oyunun güzeliğide burda başlıyor bu birlikler servera ve wow sürecine başka bir hava kattıkları ve mücadeleyi dahada güzel hale getirdikleri ve getirecekliri kaçınılmazdır.bütün wow köyü sahiplerine su yarışta başarılar ve bakıcılarına bol tahıl dilerim.EFSANE BİRLİKLERİNİ KURUCUSU=EFSANE52(mustafa+mustafa)dip not:ortağım ve adaşıma ayrıca teşekkür ederim bana ve bastığımız orduya katlandığı için.

baskan raporları beklıyoruz....:D

preetboy
15-03-2011, 10:18
baskan raporları beklıyoruz....:D
tebrik ederim sağlam ordu basmışsın.

Melony
15-03-2011, 10:19
Raporları şimdi görebildim teşekkürler Efsane birlikleri hem saldırınız hemde forumdaki olgun tavrınız için

~~Melony

TVM
15-03-2011, 10:26
tebrik ederim sağlam ordu basmışsın.

sagol dostum...:)

disable
15-03-2011, 10:32
sagol dostum...:)
git uyusana bebeim napiyosun burda

TVM
15-03-2011, 10:35
git uyusana bebeim napiyosun burda

wowa bakarken uyumusum:eek:..yettı o uyku bana....:D

kuvvetmira
15-03-2011, 10:57
Saldıran Ve Savunan Ekıbı Tebrık Ederız Raporların Yayınlanmasını 4 Gözle Bekliyoruz:)

Not=expanium ve Murdack Adlı Travian Forum Üyeleri Lütfen Hesapla İlgilenelim:D

Fatii

_TEKSAS_
15-03-2011, 11:01
Saldıran Ve Savunan Ekıbı Tebrık Ederız Raporların Yayınlanmasını 4 Gözle Bekliyoruz:)

Not=expanium ve Murdack Adlı Travian Forum Üyeleri Lütfen Hesapla İlgilenelim:D

Fatii

raporları yayınladılar ya:D 2 sayfa gerıye gıdersenız gorursunuz;)

kuvvetmira
15-03-2011, 11:04

Eminmisin Dostum Ben Raporları Göremedım:D
Yaşlandım Galıbaa..

arcmrt21
15-03-2011, 11:07
cidden güzel operasyon bak bu sefer sevdim organizeyi tek bir yanlışlık ya da ufak hata diyelim ona vardı o da merkezi binaya çift atış yapılması ve aynı şekilde 10k manço lu 2 kişinin hammadde dpolarına yaptıgı tek atışlar bu ikisinde eger merkezi binaya TEK ATIŞ depolarada ÇİFT ATIŞ yapılsaydı ortalama olarak normal serverde 3-4 gun ama burada ne kadar bilemiyorum fazladan zararı olmuş olurdu...

Tekrar tekrar tebrikler efsane birliklerine... Ellerinize ve emeğinize saglık...

kaadokyalı
15-03-2011, 11:12

onlar eski raporlar. uneven a yapılan operasyonun raporlarını dört gözle bekliyoruz.

Melony
15-03-2011, 11:14
http://img829.imageshack.us/img829/3498/relaxg.jpg

Relax-ol hesap sahiplerine teşekkürler olsun :)

Elinize saglik cocuklar

vahşi
15-03-2011, 11:25
iyi geceler

terminatör

tebrikler güzel opr..

9 ordu neredeys bir WW devre dışı bırakacak kadar güzel organize ediliyormuş :p

savunan uNeVeN de ayr bir tebrği hak etmiş..

TEBRİKLER

TEBRİKLER

orkan_my
15-03-2011, 11:25
[QUOTE=Melony;1152048]http://img829.imageshack.us/img829/3498/relaxg.jpg

SAVUNANNI VE SALDIRANI KENDİ ADIMA VE BİRLİĞİM ADINA TEBRİK EDERİM

_TEKSAS_
15-03-2011, 11:37
onlar eski raporlar. uneven a yapılan operasyonun raporlarını dört gözle bekliyoruz.

sayfa 439 a bakarsan gorursun dostum ;)

Climax
15-03-2011, 11:52

Elinize saglik cocuklar

tebrikler :D

Climax
15-03-2011, 11:54
EFSANE BİRLİKLERİNİ tebrik ederim süper bir organizasyon...

savunamayan bize geçmiş olsun :)))

artık benim paladinleri yollamanın zamanı gelmiş :p

KarPaloov
15-03-2011, 11:56
Bazı arkadaşlar dikkatli bakamadıgı için raporları göremiyor sanırım efsane birliklerinin 9 saldırı raporu burda hepsi bakabilirsiniz

http://travian-reports.net/tr/report...84,36190042471

corsann
15-03-2011, 11:59

Elinize saglik cocuklar

tşk ederim abi :)

corsann
15-03-2011, 12:00
[QUOTE=Melony;1152048]http://img829.imageshack.us/img829/3498/relaxg.jpg

SAVUNANNI VE SALDIRANI KENDİ ADIMA VE BİRLİĞİM ADINA TEBRİK EDERİM

tşk ederim hocam

corsann
15-03-2011, 12:01
tebrikler :D

eyw abi :)

Black_White
15-03-2011, 12:17
editt........

Black_White
15-03-2011, 12:23

Elinize saglik cocuklar

Relax-ol hesabında oynayan Aycan, Adem, Tanju ve benim bilmediğim diğer oyuncuları tebrik ederim...

Ayrıca RA&HZZ WW una yaptıları saldırılardan dolayı Efsane Birliklerini tebrikler.

Karşılıklı ziyareti iadeler mutlaka bu iki wow arasında tekrar olacaktır.

TRAVİAN
15-03-2011, 12:28
Savunan uNeVeN , köyü: ** RA & HZZ WW **

http://www.yukleresim.com/images/99055106488184572563.bmp

SHeiTHaN
15-03-2011, 12:32

Niye çerçeve yaptın roma ordusunu :D

murdack
15-03-2011, 12:34

SaLdıRaN EfSaNe BirLikLeRiNi SaVuNaN HZZ-RA EkiBiNi TeBriK EdeRim..uNeVeN Baya Bir HaSaR GöRmüŞ Ama KaRşI SaLdıRıLaRLa ToPaRLanMa EvReSiNi KıSa SüReDe AtLaTıR..

Climax
15-03-2011, 12:36
SaLdıRaN EfSaNe BirLikLeRiNi SaVuNaN HZZ-RA EkiBiNi TeBriK EdeRim..uNeVeN Baya Bir HaSaR GöRmüŞ Ama KaRşI SaLdıRıLaRLa ToPaRLanMa EvReSiNi KıSa SüReDe AtLaTıR..

moral olarak mı diyorsun :D
toparlanma evresi rakiplerden kademe düşürünce hızalnmıyor:cool:

Black_White
15-03-2011, 12:37
moral olarak mı diyorsun :D
toparlanma evresi rakiplerden kademe düşürünce hızalnmıyor:cool:

Aynı hasarı rakibede verirsen şartlar eşitlenir demek istedi sanırım:D

cemetery
15-03-2011, 12:45
Saldıran ve savunan ekibleri tebrik ederim güzel organizasyon olmuş tekrardan tebrikler.

corsann
15-03-2011, 12:56
Relax-ol hesabında oynayan Aycan, Adem, Tanju ve benim bilmediğim diğer oyuncuları tebrik ederim...

Ayrıca RA&HZZ WW una yaptıları saldırılardan dolayı Efsane Birliklerini tebrikler.

Karşılıklı ziyareti iadeler mutlaka bu iki wow arasında tekrar olacaktır.

saol abi ;)

sis
15-03-2011, 12:56
raporları şimdi görebildim teşekkürler efsane birlikleri hem saldırınız hemde forumdaki olgun tavrınız için

~~melony
bizde şahsınızda savunmanız için tebrik ederiz başkan

lüfer
15-03-2011, 12:58
Saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim. Güzel organizasyon olmuş.

Unuvernde güzel savunma olduğunu biliyorduk. Ama bu kadar askere yapılacak fazla bir şey olmadığıda ortada.

TEBRİKLER

furious
15-03-2011, 12:58

saldıran ve savunan herkese tebrikler..

SeninleGüzelAsk
15-03-2011, 13:00
Efsane Birliklerinin yaptığı saldırıdan ötürü tebrik ederim..
HZZ&RA Birliğinin yaptığı savunmadan ötürü tebrik ederim..

vahşi
15-03-2011, 13:02
Saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim. Güzel organizasyon olmuş.

Unuvernde güzel savunma olduğunu biliyorduk. Ama bu kadar askere yapılacak fazla bir şey olmadığıda ortada.

TEBRİKLER

3x mimar desek buna ;)

sis
15-03-2011, 13:02
[ımg]http://img829.imageshack.us/img829/3498/relaxg.jpg[/ımg]

relax-ol hesap sahiplerine teşekkürler olsun :)

elinize saglik cocuklar
saldıran ve svunan ekibi tebrik ederiz

cemetery
15-03-2011, 13:05
tşk ederim abi :)

Tebrikler aycan güzel saldırı :)

murdack
15-03-2011, 13:09
Aynı hasarı rakibede verirsen şartlar eşitlenir demek istedi sanırım:D

ŞuAn uNeVeN Depolarını Halletmeden Fazla Seviye BaSamaz + Merkez Binasınıda OnaRıcak Demek İstediğim Aynı Hasarı Karşı Tarafada VerirLerse Toparlanma Aşaması Eşitlenmiş Olur Bunu Demek İstemiştim Sanırım Hafta Sonuna Kadar Sağlam Ordular Göreceğiz

si&ma
15-03-2011, 13:13

Elinize saglik cocuklar

tbrkler aycan amacına ulaşmış güzel bi saldırı ordun da fena değil ama biz sizlerden rekorlar görmeye alıştığımızdan hep daha iilerini bekliyoruz bu pek size göre bi ordu olmamış

corsann
15-03-2011, 13:36
Tebrikler aycan güzel saldırı :)

tşk ederm abi

tbrkler aycan amacına ulaşmış güzel bi saldırı ordun da fena değil ama biz sizlerden rekorlar görmeye alıştığımızdan hep daha iilerini bekliyoruz bu pek size göre bi ordu olmamış

tşk ederm ablacım.. walla 5xde beklettim elimde kaldı wow ordum :) burda zaten amacımız wow ordusu değildi savaşıp asker kalmadığında da bu kadarmış deyip gidecektk ama savaşlar erken bitti:) bi de geçen ay 70k balta 30k toyton gitti bi asker köyü reislemiştim de :)

15-03-2011, 13:37

kendımı seviyom ya :)

Saldırıya katılan arkadaslarımı tekrar tebrik ediyorum

Savunan RA&HZZ ekibinite güzel savunması icin tebrik ederim.

corsann
15-03-2011, 13:42

Elinize saglik cocuklar

bu vesile ile ben de birliğimdeki bütün abi ve ablalarıma tşk ederm.. ayrıca 3 speeddir ortak olduğumuz adem abimi ve tanju abimi de tebrik ederim. seni de unutmadık rekortmen evren abi (3kardeşrek). savunmalarıyla bize her zaman destek olan resul abime de tşk ederm. bi dahaki speed corsan nickimizle yine sahalardayız dimi adem reyisss :D

si&ma
15-03-2011, 13:46
bu dönem 3xte wow defansları gördüğüm kadarıyla içler acısı bi durumda wowu saldırı askeri çok olan değilde defansı ii olan birlik kurar gibi serverin en idalı birliğinın wowunda bile 3k mancınık merkez binasından seviye alabiliyosa bu server zor biter

uneven elindeki eşsiz sığınak tılsımını zamanında hesaba geçirmemiş sanırım depolar yıkıldığına göre bence wow için en iyi 2 tılsımdan biri eşsiz sığınak tılsımı bu avantajı neden böle bi organize saldırıda kulanmamışlar pek anlam veremedim açıkçası

RA birlikleri geçen dönemlere göre daha sönük bi wow dönemi geçiriyo nerde o eski tılsım operasyonları dedirtiyolar

premium
15-03-2011, 13:50

tebrikler arkadaşlar. her iki tarafada tebrikler.
güzel bi görsel şölen olmuş.
şöyle rapor görelim artık dimi ama:p

si&ma
15-03-2011, 13:51
bu vesile ile ben de birliğimdeki bütün abi ve ablalarıma tşk ederm.. ayrıca 3 speeddir ortak olduğumuz adem abimi ve tanju abimi de tebrik ederim. seni de unutmadık rekortmen evren abi (3kardeşrek). savunmalarıyla bize her zaman destek olan resul abime de tşk ederm. bi dahaki speed corsan nickimizle yine sahalardayız dimi adem reyisss :D

boşver aycan 3x i bıkmadınmı daha bırak avrupada ruslarla savaşıcaz dinlen azıck

15-03-2011, 13:52

Rica ederiz ne demek :)

kocbasılar işe yaradı yıkamasaydım olayın seyri daha baska olurdu :)

15-03-2011, 13:55

Bu arada tebrik eden arkadaslara cok tsk ederim
sabah 6 da yattım anca kalktım :) işe gidsecem şimdi hepinize teker teker cvplayamıcm k.bakmayın..

premium
15-03-2011, 13:55

Elinize saglik cocuklar
aycan şahsında tüm hesap ortaklarınızı tebrik ederim. onca yıkım ve kesimlerden sonra hala wowa ordu çıkartabilmek bile güzel bi olay :p

dipnot: ben yinede kıyıda köşede başka bişiler daha bekliyorum hee :p:p
süleyman

yildizimsinsen
15-03-2011, 14:19
saol abi ;)

tebrikler..

Black_White
15-03-2011, 14:27
bu dönem 3xte wow defansları gördüğüm kadarıyla içler acısı bi durumda wowu saldırı askeri çok olan değilde defansı ii olan birlik kurar gibi serverin en idalı birliğinın wowunda bile 3k mancınık merkez binasından seviye alabiliyosa bu server zor biter

uneven elindeki eşsiz sığınak tılsımını zamanında hesaba geçirmemiş sanırım depolar yıkıldığına göre bence wow için en iyi 2 tılsımdan biri eşsiz sığınak tılsımı bu avantajı neden böle bi organize saldırıda kulanmamışlar pek anlam veremedim açıkçası

RA birlikleri geçen dönemlere göre daha sönük bi wow dönemi geçiriyo nerde o eski tılsım operasyonları dedirtiyolar

++++++++++

Bu yorumuna katılıyorum.Beğen paylaş yapıyım:p

no mercy
15-03-2011, 14:28
Oncelıkle RA&HZZ wowuna yaptıkları Saldırılardan dolayı EFSANE bırlıklerının tebrık ederim.

Ve AYCAN basta olmak uzere tum relax-ol ekıbını tebrık ederım. O kadar caktınız orduları hala wow ordusu basmıs olmanız mukemmel hepıze tebrıkler

Ps:Aycan sana dedıgım metnı hazırladın mı cok yakında sahalardayız ;)

bnbn
15-03-2011, 14:31

Aga dün gece ne demiştim sana,sanırım müneccim oldum:cool:

Saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim..

AsHiL
15-03-2011, 14:31

Yayında ve yapımda ,saldırıda ve savunmada emeği geçen tüm arkadaşlara ,bizlere güzel bir görsel şölen sundukları için tbr eder ,tüm wow sahibi ve bakıcılarına ''ha gayret az kaldı'' sabır ve başarı dileklerimi sunarım...

nakur
15-03-2011, 14:49

Saldıran ve savunanlara bu güzel şölenden ötürü tebriklerimizi ve takdirlerimizi sunuyoruz TVM nin mükemmel roma ordusunun yanında gözden kaçan ycl73 arkadaşımızında romalı olarak iki ordusunu da ayrıca tebrik etmek isterim.

karun
15-03-2011, 14:55
aga dün gece ne demiştim sana,sanırım müneccim oldum:cool:

[sıze=2]saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim..[/sıze]
vatan birlikleri adına saldıran ve savunan ekibi gönülden kutlarız

balonlara_bebe

sis
15-03-2011, 15:05

hesap isminizi bilmiyorum kimden izin alarak bu saldırılarıda koyduğunuzu hiç bilmiyorum birlik yöneticilerimizin bu yayınladığınız rapordan bilgisi yok yani efsane birlikleriden izin almadan yada rızası olmadan bu raporları yayınlamıssınız .bırakın da saldırıyı yapan birlik yada hesap sehipleri koysun bu raporları bu saygıyı hakediyoruz sanırım bu rayı editlemenizi istiyorum bırakın birlik kendi raporlarını kendi koysun yada oyuncular buna hakları vardır sanırım

yildizimsinsen
15-03-2011, 15:14
hesap isminizi bilmiyorum kimden izin alarak bu saldırılarıda koyduğunuzu hiç bilmiyorum birlik yöneticilerimizin bu yayınladığınız rapordan bilgisi yok yani efsane birlikleriden izin almadan yada rızası olmadan bu raporları yayınlamıssınız .bırakın da saldırıyı yapan birlik yada hesap sehipleri koysun bu raporları bu saygıyı hakediyoruz sanırım bu rayı editlemenizi istiyorum bırakın birlik kendi raporlarını kendi koysun yada oyuncular buna hakları vardır sanırım

sanırım CıqArA değilmiş.. :D

ayrıca geri doğru giderseniz saldırı sonrası saldırıyı yapan arkadaşlar da anında raporları yayınlamıştı..

not: 3 defa isim değiştirdim,bir daha değişmem baştan diyeyim :D

Black_White
15-03-2011, 15:34
sanırım CıqArA hesap ismi.. :D

ayrıca geri doğru giderseniz saldırı sonrası saldırıyı yapan arkadaşlar da anında raporları yayınlamıştı..

Yanlış bilgilendirme...

Cıqara ne forumda takılır nede böyle birşeyi yapar.

by ati
15-03-2011, 15:34
Saldıran efsane birligini ve savunan hzz birligini kutlarım....

Ama oyun tecrübeme dayanarak şunu diorum bu saldırılar çok çok güzel roma ordusu süper ama çok erken yapılmış saldırı........

2 ordu olsa yine anlardım ama seviyeler 70 80 deyken bu kadar ordu tek bi wow a göndermek wow kurma amaçı olan birlik için yanlış.......

Kendi görüşümdür.......

zombine

yildizimsinsen
15-03-2011, 15:35
Yanlış bilgilendirme...

sanırım dedim ama..

Climax
15-03-2011, 15:38
aycan şahsında tüm hesap ortaklarınızı tebrik ederim. onca yıkım ve kesimlerden sonra hala wowa ordu çıkartabilmek bile güzel bi olay :p

dipnot: ben yinede kıyıda köşede başka bişiler daha bekliyorum hee :p
süleyman

1- tom & jerry
2- relax & ol
3- ekiciler
bunlardan korkacaksın :D
ha bir de
00-mami
her daim orduları var nasıl oluyorsa :confused::cool::eek:

Black_White
15-03-2011, 15:38
sanırım dedim ama..

Çamur at izi kalsın olmasın.

Ben olmadığını söyledim olasılıklar üzerinde durmadım.

expanium
15-03-2011, 15:39

Ama oyun tecrübeme dayanarak şunu diorum bu saldırılar çok çok güzel roma ordusu süper ama çok erken yapılmış saldırı........

2 ordu olsa yine anlardım ama seviyeler 70 80 deyken bu kadar ordu tek bi wow a göndermek wow kurma amaçı olan birlik için yanlış.......

Kendi görüşümdür.......

zombine

evet katılıyorum. Bu saldırılar 15 gün sonra yapılmış olsa çok güzel iş yapardı ama bu sewiyede hangi ww olursa olsn depolarının yıkılması wwun 0 lanması o wwu yarış dışı bırakmaz(defi sağlam-ordusu elinde olan wwlar ise) o nedenle efsane birliği elinde bulunan az sayıdaki kozlardan birini kullanarak kendini yaraladı ve hzz den gelecek ordular 1 iken 3 e çıkardı kanısındayım ve şuan tepede olduklarından elde kalan küçük orduların ve diğer birliklerine hedefi durumuna geldiler :)

yinede güzel ordular güzel savunma herkesi tebrik ediyorum...

marx-man07
15-03-2011, 15:40
Yanlış bilgilendirme...

Saldırılar sabaha karsı gercekleştiğinde wow köylerinde; uneven hesabının kendisi, ciqara hesabındada ben varıdım. İlk seferde merakı gidermek için raporlar serkanada söleyerek foruma ben koyum ve saldırı sahiplerinden resimlemelerini istemiştim... daha sonra özelden mesajla rica ettiler ve kaldırmamı istediler bnde saygı duyarak kaldırdım. ama o mesajdan alıntı yapan arkadaşlar oldugu için raporlar forumda kalmaya devam etti. konunun acıklaması budur. hiç bir sey forum kurallarına aykırı olarak yapılmamıstır... iyi forumlar...

O BiR MaRKa

yildizimsinsen
15-03-2011, 15:46
Saldırılar sabaha karsı gercekleştiğinde wow köylerinde uneven hesabının kendisi ve ciqara hesabındada ben varıdım. İlk seferde merakı gidermek için raporlar serkanada sölenerek benm tarafımdan konulmuştur ve saldırı sahiplerinden resimlemelerini istemiştim... dha sonra özelden mesajla rica ettiler kaldırmamı istediler bnde saygı duyarak kaldırdı. ama o mesajdan alıntı yapan arkadaşlar oldugu için raporlar forumda kalmaya devam etti. konunun acıklaması budur. hiç bir sey forum kurallarına aykırı olarak yapılmamıstır... iyi forumlar...

O BiR MaRKa
sağlık olsun usta.. ayrıca sizden çok önce zaten saldıranlar raporları koymuştu.. sıcağı sıcağına koyulan bir rapor durumu olmadığına göre,onların verdiği raporlara göre siz koymasanız da isteyen alıp zaten koyabilirdi.. bunu da siz nasıl koyarsınız bizden habersiz olayına getirmenin bir manası yoktur.. ilk Efsane birlikleri vermiştir topluca raporları.. yani saldıran birlik..

vahşi
15-03-2011, 15:47
en azından 10 orduyu bir tılsıma çakmadılar sizlerin değimiyle tılsıma çakılan ordular tamamıyla FACİADI..

uNeVeN i böyle bırakmamak gerekiir 9 ordu daha grerse artık tabiri caizse pert olmuş bir WW a sahip olacaktır..

gelelim zamana..

gayet yerinde bir saldırı..

hazır tılsım yokken 9 saldırıda 7 ila 10 gün arası bir gerileme görüldü..

bunu 3x tılsım varken düşüneliim... bence en fazla 2 depo giderdi..

kendisine hala uNeVeN WW unu rakip gören varsa tam zamanı bence doğrultulmadan tamamıyla perte çıkarmak..

birliği bağlamaz.. şahsi görüştür

sanık
15-03-2011, 15:53
en azından 10 orduyu bir tılsıma çakmadılar sizlerin değimiyle tılsıma çakılan ordular tamamıyla FACİADI..

uNeVeN i böyle bırakmamak gerekiir 9 ordu daha grerse artık tabiri caizse pert olmuş bir WW a sahip olacaktır..

gelelim zamana..

kendisine hala uNeVeN WW unu rakip gören varsa tam zamanı bence doğrultulmadan tamamıyla perte çıkarmak..

kendinni yapamadığını başkasına yaptırmaya cabası neden acep

sanık
15-03-2011, 15:54
vatan birlikleri adına saldıran ve savunan ekibi gönülden kutlarız

balonlara_bebe

centinmen boy

yildizimsinsen
15-03-2011, 15:54

gelelim zamana..

WW sahibi bir birliği temsil ederken hadi uNeVeN e saldırın tam zamanı herkes yıksın demek ne kadar etik bilmiyorum ama bütün server de gelse biz uNeVeN wowunun yanındayız.. yani siz saldırın yıkın,birileri de (biz diyememişsin) rahat ilerlesin mantığınızı tebrik ediyoruz.. her zamanki tavrınızı da bozmadığınız için ayrı bir tebrik..

not:görüşüm birliğinle alakalı değil,şu yazdığın mesajından çıkarttığım tahlil sonucundur..

expanium
15-03-2011, 15:56

gelelim zamana..

biz bu zamanlamayı elinde ww olan birlikler için söyledik 46lıklar white bunların bu konuda sıkıntıları yok. şuan eldeki tüm orduları gömüp hesapları silip veya uzaktan izleme şansları var ama ww olan birliklerin stratejiyi ve zamanlamayı iyi yapmaları gerekmektedir... efsaneler i organize oldular ama erken oldular... şuanda 10 gün hzz için sadece ufak bi sendeleme ama bunu 15 gün sonra ypmş olsalardı hzz yi % 80 yarış dışına atarlardı :) buda benim fikrim :)

by ati
15-03-2011, 15:57

gelelim zamana..

Sana kumdan kale yapacam yıkıp yıkıp kuracan :D msjlarında insanları tahrik etme herkez nereye ordusunu atacagını bilir plansız wow sahibi:D

vahşi
15-03-2011, 15:58
WW sahibi bir birliği temsil ederken hadi uNeVeN e saldırın tam zamanı herkes yıksın demek ne kadar etik bilmiyorum ama bütün server de gelse biz uNeVeN wowunun yanındayız.. yani siz saldırın yıkın,birileri de (biz diyememişsin) rahat ilerlesin mantığınızı tebrik ediyoruz.. her zamanki tavrınızı da bozmadığınız için ayrı bir tebrik..

not:görüşüm birliğinle alakalı değil,şu yazdığın mesajından çıkarttığım tahlil sonucundur..

şahsi bir görüş olduğunu belirtmiştim ve ((uNeVeN WW unu kendisine rakip gören)) dedim..

vahşi
15-03-2011, 15:59
Sana kumdan kale yapacam yıkıp yıkıp kuracan :D msjlarında insanları tahrik etme herkez nereye ordusunu atacagını bilir plansız wow sahibi:D

ben anlamam WW dan felan.. bu TESTERE birliğininde başına gelse cıkar yazarım olursada göreceksin;)

vahşi
15-03-2011, 16:01
biz bu zamanlamayı elinde ww olan birlikler için söyledik 46lıklar white bunların bu konuda sıkıntıları yok. şuan eldeki tüm orduları gömüp hesapları silip veya uzaktan izleme şansları var ama ww olan birliklerin stratejiyi ve zamanlamayı iyi yapmaları gerekmektedir... efsaneler i organize oldular ama erken oldular... şuanda 10 gün hzz için sadece ufak bi sendeleme ama bunu 15 gün sonra ypmş olsalardı hzz yi % 80 yarış dışına atarlardı :) buda benim fikrim :)

15 gün sonra bir 3x mimar tılsımı ve 16-17mk def düşünsen:confused:

o ordularla tek depo dahi inmezdi..

ve tekrarlıyorum EFSANE organizesinden sonra artık uNeVeN kendini toparlayamaz...!!

nereye kadar??

karun
15-03-2011, 16:02
centinmen boy
teşekkürler kardeşim :)

by ati
15-03-2011, 16:02
ben anlamam WW dan felan.. bu TESTERE birliğininde başına gelse cıkar yazarım olursada göreceksin;)

WOW dan falan anlamazsan burası wow sayfası sen başka yere geç burayada wowdan anlayanlar gelsin sen zaten hep yazıp ciziyon testerenin başına gelmeyen tek şey wow köyünüz reislenmedi buna dua edin şuanda sizin için yeterli:D

blackjack1905
15-03-2011, 16:03

++++++++++

Beğen&Paylas :D

karun
15-03-2011, 16:06
WOW dan falan anlamazsan burası wow sayfası sen başka yere geç burayada wowdan anlayanlar gelsin sen zaten hep yazıp ciziyon testerenin başına gelmeyen tek şey wow köyünüz reislenmedi buna dua edin şuanda sizin için yeterli:D
ustaaa kızma tahriklere kapiılma relaxs biz yapacamızı yaparız :D

balonlara_bebe

by ati
15-03-2011, 16:10
ustaaa kızma tahriklere kapiılma relaxs biz yapacamızı yaparız :D

balonlara_bebe

:D şu planı çalan balonlara_bebe senmisin

Yaww desene bende buraya yazı yazmaya çalısıyom sen ara sıra balonlara_bebe yaz onlar anlar:D...

ZOMBİNE

vahşi
15-03-2011, 16:12
konuyu neden TESTEREYE mal ediyorsunuz??

konu TESTERE deil asıl k0nu uNeVeN........

mantıklı düşünüyorum nedenmi??

çünkü ne yazdıysam o başına geldi uNeVeN in

gelelim WW kurma meselesine.

HZZ&RA ekibi hrzamanki gibi kin gütmeden kellede kim varsa indiricek.. bunu ilk olarakda kellede gördüğümüz EFSANELERE yapacaklar..

gelelim RESTAL lere onlarda server bu yana HZZ lerle bir çekişme içinde hedefi 100de 100 uNeVeN WWu

şuanda serverde HZZ ekibi efsaneyemi resitalemi dostlaramı wowtime yemi ordu yetiştirecek??

her birliğe en az 8 ordu sokması gerekki WW da şansını sürdürsün...

benim yazdıklarımı mantığınızla okuyunuz kimseyi kışkırtmak gibi bir çaba içinde deilim sadece görüneni yazıyorum ve şahsi görüşümdür...

BİRLİĞİ BAĞLAMAZ..

yildizimsinsen
15-03-2011, 16:12
şahsi bir görüş olduğunu belirtmiştim ve ((uNeVeN WW unu kendisine rakip gören)) dedim..

uNeVen WW ve diğerleri diye bir mantığa sahipsiniz.. bu sabah saho WW sıfırlandı,DOĞAN WW de ciddi seviye düştü.. bu raporlar hakkında tek kelime yazmazken neden özellikle ve sadeca uNeVeN WW üzerine yorumlarınız vardır?

karun
15-03-2011, 16:14

Yaww desene bende buraya yazı yazmaya çalısıyom sen ara sıra balonlara_bebe yaz onlar anlar:D...

ZOMBİNE
he ağa hehe ben o balonlara_bebe yim ya boş boş boş icraat önemli değilmi sence usta :D

SHeiTHaN
15-03-2011, 16:16
Oncelıkle RA&HZZ wowuna yaptıkları Saldırılardan dolayı EFSANE bırlıklerının tebrık ederim.

Ve AYCAN basta olmak uzere tum relax-ol ekıbını tebrık ederım. O kadar caktınız orduları hala wow ordusu basmıs olmanız mukemmel hepıze tebrıkler

Ps:Aycan sana dedıgım metnı hazırladın mı cok yakında sahalardayız ;)

Asker basılıyo dimi? :cool:

sis
15-03-2011, 16:17

Kendi görüşümdür.......

zombine
teşekkürler

yildizimsinsen
15-03-2011, 16:17
çünkü ne yazdıysam o başına geldi uNeVeN in

uNeVeN WW den danışmanlık mı istiyorsun? :D:D

karun
15-03-2011, 16:19

ZOMBİNE
bide şu var usta 46 lar ve vatan bitti demeden bitmez hiç bi şey

balonlara_bebe

Horizon
kendinni yapamadığını başkasına yaptırmaya cabası neden acep

Çok güzel bir yorum tebrik ederim...Kendi yapamayacağını biiyor aklı sıra başkalarına gaz veriyor...

//Ritalin

premium
Saldırılar sabaha karsı gercekleştiğinde wow köylerinde; uneven hesabının kendisi, ciqara hesabındada ben varıdım. İlk seferde merakı gidermek için raporlar serkanada söleyerek foruma ben koyum ve saldırı sahiplerinden resimlemelerini istemiştim... daha sonra özelden mesajla rica ettiler ve kaldırmamı istediler bnde saygı duyarak kaldırdım. ama o mesajdan alıntı yapan arkadaşlar oldugu için raporlar forumda kalmaya devam etti. konunun acıklaması budur. hiç bir sey forum kurallarına aykırı olarak yapılmamıstır... iyi forumlar...

O BiR MaRKa

Ortağına bi selam bile vermeden foruma zıplayıp yazan zihniyeti şiddetle kınıyorum :confused:

vahşi
15-03-2011, 16:20
uNeVen WW ve diğerleri diye bir mantığa sahipsiniz.. bu sabah saho WW sıfırlandı,DOĞAN WW de ciddi seviye düştü.. bu raporlar hakkında tek kelime yazmazken neden özellikle ve sadeca uNeVeN WW üzerine yorumlarınız vardır?

NEDENMİ??

servede en iddalı bir WW un şuanki hali içler acısı..

artı destekçileri çok olan bir WW sahibi uNeVeN..

diğer WW lara bugüne dek organize bir saldırı göremedik ve tek orduyla yıkılmış bir rapor var

seviye 80lerdeyken tek orduyla saldırı çok matıksız ve boşa gitmş bir ordudur..

örnek: Dünya Harikası hasar gördü...!! bu dakikadan sonra tüm dünya harikasını sıfırlasan yine hepsi uNeVeN den öne gelecekler..

mantıklı saldırılara her zaman yorumumuz vardır..;)

asasa
15-03-2011, 16:21
tebrikler güzel opr..

9 ordu neredeys bir WW devre dışı bırakacak kadar güzel organize ediliyormuş :p

savunan uNeVeN de ayr bir tebrği hak etmiş..

TEBRİKLER

TEBRİKLER

teşekkürler.ayrıca senın mantıklı ve kımseyi rencide etmeyecek yorumlarını okuyor ve seni takdir ediyorum..

by ati
15-03-2011, 16:22
he ağa hehe ben o balonlara_bebe yim ya boş boş boş icraat önemli değilmi sence usta :D

İcraatı olan adamsın ortalık senin kimse bişey diyemez neyse sen burdasın ben çıkım ama bi arkadaş var baktın o cok msj yazıyor ara sıra balonlara_bebe yaz benim agzımdan yoklugumu aratma o anlar :D

Horizon
15-03-2011, 16:23

Bence sen en yakınındaki çocuk parkına git ordaki çocukları kandır burdaki herkes senin o mesajı ne amaçla yazdıgını biliyor yeter artık şu forumdan kirli yazılarını çek insanları gereksiz germe biraz daha seviyeli ol ve burdaki insanların zekalarına saygı göster...

/ Ritalin

karun
15-03-2011, 16:23
İcraatı olan adamsın ortalık senin kimse bişey diyemez neyse sen burdasın ben çıkım ama bi arkadaş var baktın o cok msj yazıyor ara sıra balonlara_bebe yaz benim agzımdan yoklugumu aratma o anlar :D
eyvallah ustaaa hehe

marx-man07
15-03-2011, 16:25
Ortağına bi selam bile vermeden foruma zıplayıp yazan zihniyeti şiddetle kınıyorum :confused:

national geographic'de 2 saat belgeselini izlediğim kusu yaban tv de 20 saniyede vurdular:eek: seklinde bi msn iletisi olan birisine nasıl selam verilirki:p