PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

Melony
12-03-2011, 11:38
HZZ ler hakkında söyleyecek tek söz var..

HARBİDEN OYUNUN HAKKINI VERİYOSUNUZ...

her nekadarda forumda konuşsak görünen köy kılavuz istemez misali.

üstte kim varsa RAKİBİMİZDİR deyip indirdiniz..

yeri gelir çekiştirilirsiniz tarafımdan yeri gelir yürekten tebriği alırsınız..

TEBRİKLER..

TEBRİKLER..

Saldıran Penisilin Cold_ , köyü: 01.r 0 0 t in H Z Z

Askerler 11080 13 416439 13 13 141423 2166 27337 0 0 1
Kayıplar 11080 13 416439 13 13 141423 2166 27337 0 0 1

bu askere bakmakta ayrı bir tebriği hak etmiş..

Tebrik ve güzel düşüncelerin için teşekkürler aynı şekilde devam etmesini temenni ederim

Biz sadece oyun oynuyoruz ve oyun oynamayada bu oyunu bitirene kadar devam edecegiz

Tehlikeli gördügümüz her ww köyü bizden saldırı alacaktır Birleşim arkadaşlık kardeşlik filan yok

Eylemlerimiz aralıksız devam edecektir ( Ç alıntı bay jhin )

~~Melony

SHeiTHaN
12-03-2011, 11:45
Tebrik ve güzel düşüncelerin için teşekkürler aynı şekilde devam etmesini temenni ederim

Biz sadece oyun oynuyoruz ve oyun oynamayada bu oyunu bitirene kadar devam edecegiz

Tehlikeli gördügümüz her ww köyü bizden saldırı alacaktır Birleşim arkadaşlık kardeşlik filan yok

Eylemlerimiz aralıksız devam edecektir ( Ç alıntı bay jhin )

~~Melony

Eylemlerimiz devam edecektir!

Seviyorum bu repliği :D

SpeedyGonzaLAZ
12-03-2011, 12:28
şimdi bana kızacaksınız ama o orduya o manco az olmuş:D:D

SERDARHAN
12-03-2011, 12:32
Neden oyunu bıraktığınız merak ettim açıkçası.Bu kadar iyi oynarken ve bu kadar keyif alırken insan neden bırakı ki ?

Hocam bu işin 2 tane zirve noktası var
1. wow kurmak
2. wow yıkmak

ben herikisinede son 1 ay içerisinde yaşadım. bundan sonrası zaman kaybı diye düşünüyorum.

ve insan zaman içerisinde tecrübe kazandıkça daha fazla zaman ve emek harcamak zorudna kalıyor. ben bu yüzden bırakıyorum ....

ayrıca değerli başkanım melony yi devasa ordusundan ve başarılı saldırısından dolayı k utlarım.

saygılar mami :)

Melony
12-03-2011, 12:39
şimdi bana kızacaksınız ama o orduya o manco az olmuş:D:D

Yok kızılacak bir şey sölemedin evet 27 k man az o orduya

sebebide belli :)

Serdar bu hesabı açtıgında 1 k mancınık basıp gerisini getirmemiş amacı savaşlarda kullanmak mış orduyu

Benimde amacım oydu fakat bir türlü çıkartamadık orduyu HZZ ekibi bize fırsat vermeden temizledi zaten + + yı

ordu oturunca ww ye kasalım bari dedik farklı köyden savaş için asker bastık onada gerek kalmadı ve o da şu an siper yıkmak için bekliyor

Sevgili serhatimizin hediyesi olan köydende yagma için ordu basalım dedik oda şu an ww yikimi için bekliyor

velhasıl kelam bundandır mancınık azlıgı :)

ayrıca değerli başkanım melony yi devasa ordusundan ve başarılı saldırısından dolayı k utlarım.

saygılar mami :)

Sizinle oynamak ayrı bir zevkti :) Saygılar benden

woltran
12-03-2011, 12:48
HZZ ler hakkında söyleyecek tek söz var..

HARBİDEN OYUNUN HAKKINI VERİYOSUNUZ...

her nekadarda forumda konuşsak görünen köy kılavuz istemez misali.

üstte kim varsa RAKİBİMİZDİR deyip indirdiniz..

yeri gelir çekiştirilirsiniz tarafımdan yeri gelir yürekten tebriği alırsınız..

TEBRİKLER..

TEBRİKLER..

Saldıran Penisilin Cold_ , köyü: 01.r 0 0 t in H Z Z

Askerler 11080 13 416439 13 13 141423 2166 27337 0 0 1
Kayıplar 11080 13 416439 13 13 141423 2166 27337 0 0 1

bu askere bakmakta ayrı bir tebriği hak etmiş..

tebrik ederim bende şapka çıkarılır bu askere ve yaptı işlere

i_mar
12-03-2011, 13:08
.

Bende tebrik ediyorum Melony yi bu devasa ordudan dolayı...

ocean&twıstır
12-03-2011, 13:26
harmanımda ordu bitmez kanımca . haksızmıyım enes/beki/şaba:)
ve yine 46lıklar bişi bitti demeden o şey bitmez. atilla abi destekle yazdığımı:)

yaw 46lıklarda bitse f lerde bitmez onlarda bitse hoftlarda bitmezz :) yani oyunun kaderini belirleyen kısım olacak bu ekip :)

orkan_my
12-03-2011, 13:57
şimdi bana kızacaksınız ama o orduya o manco az olmuş:d:d

mançoyu napcan :) zaten sıfırladılar:) bir 27 k daha olsa yine sfırdı:)

yildizimsinsen
12-03-2011, 14:33
Loooo vahşi :)

bak bizimde wowumuz var... :)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/12/3203.bmp

BASTIR CıqArA :)

yildizimsinsen
12-03-2011, 14:34
dün dedim yolda olan bir ordu varsa Shekill (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=346511&c=c4)wowuna gidiyordur banko oynayın kahramanları yolayın diye bazı arkdşlar başka hedef gösterdi ama hedef dedigim yer çıktı :))

saldıran savunan tarafı tebrik ederim ( savunamamışlar gerçi :rolleyes:) bari raporuda yayınlayında bakalım..

rapor yayınlandı ya zaten..

FanTa35
12-03-2011, 15:52
son durumu koyabilcek varmı yada bana ufak bi hesabın şifresini özelden verebilcek varmı

Eshot
12-03-2011, 16:00
son durumu koyabilcek varmı yada bana ufak bi hesabın şifresini özelden verebilcek varmı

Son durum :)

premium
12-03-2011, 16:02
BASTIR CıqArA :)
AYNEN KATILIYORIM. BASTIR CİQARA

dipçik: çok kısa zamanda uçuşa geçiyoruz merak etmeyin ))))))

Climax
12-03-2011, 16:12
Listede bende varım:eek:

Biz bişey yapmadık ama yinede teşekkürler...

Asıl icraatı Penisilin Ekibi yaptı. Başta Serdar, Barış, Buky ve tabiki Muammer.

Bu güzel orduyu bastınız zor şartlarda beslediniz ve bir wowu sıfırladığınız için tebrik ve teşekkür ederim...

ve Mavera ve daha benim bilmediklerim varsa...

suat doğru söylemiş ;) her zaman katılmasam da kendisine :D

ellerinize sağlık iyi ki varsınız iyi ki aynı çatı altındayız :cool:

ogame zamanı söylerdik reel de başarılar =))

Horizon
12-03-2011, 16:22
ve Mavera ve daha benim bilmediklerim varsa...

suat doğru söylemiş ;) her zaman katılmasam da kendisine :D

ellerinize sağlık iyi ki varsınız iyi ki aynı çatı altındayız :cool:

ogame zamanı söylerdik reel de başarılar =))

Ohoooo kimler kimler var Bukky , Stratus (Bayram) , İsimsiz (Alican) bile hesaba emek verenlerdendir :) Hesaba girmeyende kalmamış yaw hehehe :D

bnbn
12-03-2011, 16:36
Ohoooo kimler kimler var Bukky , Stratus (Bayram) , İsimsiz (Alican) bile hesaba emek verenlerdendir :) Hesaba girmeyende kalmamış yaw hehehe :D

Bu alican ve bayram bizimkilermi sarven aga?

TRAVİAN
12-03-2011, 16:40

ne oluyo burda :D

By NEŞTER

Horizon
12-03-2011, 16:49

Evet bizimkiler Yunis :p

lüfer
12-03-2011, 16:50
Lüferim palamutum

Sizlere bir moda sunduysak ne ala!

Hani seninle bir zaman önce bir muhabbetimiz olmuştu.Hemen yıldırım hızıyla bir cevap vermiştin bana.O cevabını artık icraata dökmenin zamanı geldide geçiyor..Madem bizi bu kadar örnek alıyorsunuz.Yaptıklarımızı moda diye tanımlayıp modaya uygun giyiniyorsunuz.Artık şu ordularınızı görsek diyorum.Bak kaçıncı ordumuzu çaktık.Sizde modaya uyun artık.Bana geliyorki üstünüze giyecek elbiseniz yok hadi sizi baloya davet ediyorum davetiyenizde benden ama takımın yanında smokin isteriz...

Geleneksel not:Süslü sözler istemiyoruz artık.Zaman icraat zamanı :)

Beni çağrıyorsan. gelirim, yıkarım, çıkarım. Ama zamanını ben belirlerim...

Birliğimi çağrıyorsan her hafta ne kadar kesim yaptığımız ı top10 da görüyor olman lazımdı. Bu kesimleri bizim için natarlar yapmıyor heralde. yada hzz birliği oyuncuları bizim adımıza kesiyorda puan bize yazılmıyor heralde değilmi?

Velhasıl işine bakacaksın. işini en iyi yapanlardan olacaksın. Kimseye polemik yapmayacaksınki. sonra bana polemik yapıyolar. baaak bende RAPOR YAYINLAMIYORUM demiyeceksin.

Haksızsam bu yazdığım son paragrafta özür dileyeceğim. değilse acilen özürlerini bekliyorum :)

jim
12-03-2011, 17:04
seviye basın arkadaşlar neden duruyorsunuz ordu kalmadı:)
ilk basan kazanır:P

bnbn
12-03-2011, 17:06

By NEŞTER

Evet bizimkiler Yunis :p

kadro toplanmış valla:p

burası biter bitmez ikinizede diyorum s5 e transfer olacaksınız..İtirazınız olursa kime söyleyeceğimi biliyorsunuz:D

Climax
12-03-2011, 17:09

Birliğimi çağrıyorsan her hafta ne kadar kesim yaptığımız ı top10 da görüyor olman lazımdı. Bu kesimleri bizim için natarlar yapmıyor heralde. yada hzz birliği oyuncuları bizim adımıza kesiyorda puan bize yazılmıyor heralde değilmi?

Velhasıl işine bakacaksın. işini en iyi yapanlardan olacaksın. Kimseye polemik yapmayacaksınki. sonra bana polemik yapıyolar. baaak bende RAPOR YAYINLAMIYORUM demiyeceksin.

Haksızsam bu yazdığım son paragrafta özür dileyeceğim. değilse acilen özürlerini bekliyorum :)

hangi birlikti ??

Black_White
12-03-2011, 17:10
seviye basın arkadaşlar neden duruyorsunuz ordu kalmadı:)
ilk basan kazanır:P

Bak bu doğru olabilir...

H Z Z de ordu kalmadı:eek:

Şu ana kadar çakılan ordular, mevcudun 4/1 desem abartmış olmam sanırım:cool:

lüfer
12-03-2011, 17:11
[sıze=3]h[/sıze][sıze=3]angi birlikti ??[/sıze]

K&N Birliği arkadaşım

Black_White
12-03-2011, 17:14

Benimde bilmediğim oyuncular varmış Penisilin hesabında.Hepsine tekrar teşekkür ve tebrikler...

bnbn
12-03-2011, 17:24
http://img268.imageshack.us/img268/7308/wwwet.png

Ah ah dilimizde tüy bitti:(((((((((

Black_White
12-03-2011, 17:26
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/12/9611.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Şu tablo çok açık bir şekilde gösteriyor...

Fark 3 katı K&N Birliği ile.

Road Runner
12-03-2011, 17:28

Lüferim istakozum

1. HZZ & RA (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=572) 59 368943 21767666

10. K&N (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=64) 45 153761 6919243

Bak sizin 3 katı kesiminizi yapmışız.Öyle top10 da görmüyor musun demekle olmuyor.Zamanında ben çok az wow ordusu çıkaracaksınız derken nara atıyordun biz savaşsakta wowa gidecek ordularımız az değildir diye.

1. olarak bu sözleriniz strateji gereği bir beyaz yalandı.Kabul etmek bir erdemliktir

Bizim kendi işimize ne kadar önem verdiğimizi çok iyi biliyorsun.Çoğu kişiye göre bu serverda işimizi en iyi yapanlardan olduğumuzuda biliyorsun.Zaman zaman melonun burda polemik yapmayınız yazılarınıda biliyorsun.Bizim sadece kendimizi savunduğumuzu da iyi biliyorsun.Şimdi haksızsan özürünü bekliyorum...

bnbn
12-03-2011, 17:31
http://img863.imageshack.us/img863/9265/ssssss.png

http://img696.imageshack.us/img696/7536/dddddet.png

Climax
12-03-2011, 17:32

Suat elin benden hızlı ;) bu sebeple sormuştum ben de...:cool::cool:

Black_White
12-03-2011, 17:36
Suat elin benden hızlı ;) bu sebeple sormuştum ben de...:cool::cool:

O kadar da ağırdan aldım ama:D Sen yavaşsın sanırım:p

Tartışmaya bile gerek yok bu konuyu.

İstatistik diye birşey koymuşlar açıp bakmak lazım bişeyler yazmadan önce...

Road Runner
12-03-2011, 17:38

Lütfen lüfer ile mesajlaşmamızın arasına girmeyin:)

Black_White
12-03-2011, 17:40
Lütfen lüfer ile mesajlaşmamızın arasına girmeyin:)

Size lüfer ile iyi muabbetler diyerekten kaçıyorum ozaman.

Bu rakı sofrasına meze olmam arkadaş.:)

lüfer
12-03-2011, 17:54
Lüferim istakozum

1. HZZ & RA (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=572) 59 368943 21767666

10. K&N (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=64) 45 153761 6919243

Bak sizin 3 katı kesiminizi yapmışız.Öyle top10 da görmüyor musun demekle olmuyor.Zamanında ben çok az wow ordusu çıkaracaksınız derken nara atıyordun biz savaşsakta wowa gidecek ordularımız az değildir diye.

1. olarak bu sözleriniz strateji gereği bir beyaz yalandı.Kabul etmek bir erdemliktir

Bizim kendi işimize ne kadar önem verdiğimizi çok iyi biliyorsun.Çoğu kişiye göre bu serverda işimizi en iyi yapanlardan olduğumuzuda biliyorsun.Zaman zaman melonun burda polemik yapmayınız yazılarınıda biliyorsun.Bizim sadece kendimizi savunduğumuzu da iyi biliyorsun.Şimdi haksızsan özürünü bekliyorum...

Öncelikle sende çok iyi biliyorsun birlikler arasındaki 14 kişilik nufus çok ciddi nufustur. kesimini yapan işini bitiren oyuncularımız. gereksiz altın harcamamak adına ve vaktide boşa harcamamak adına hesaplarını sildiler. ki bu da kesim sayısından düşüyor. örnekse sadece silinen speedcam hesabımız saldırda 550k savunmada 1.050k kesim yapmıştır.

özür dilemek beni hiç rahatsız etmez. zira gocunsam böyle bir teklifle zaten gelmezdim. Ama belli ki sende bunun rahatsızlığı var. ki zannediyorum yaş ve tecrübe ile zamanla oturacaktır.

Geçmiş olaylara taraf olmadığım halde takip ettiğim kadarı ile olayınız şudur. Çok abartı ile konulara giriyor insanları tahrik ediyorsunuz. Az biraz cevap gelince konuyu üst seviyelere taşıyosunuz. Ve sonra konu sakıza dönünce POLEMİK yapılıyor deyip artık RAPOR yayınlamıyacağız diyorsunuz.
Halbuki raporunuzu yayınlasanız. tebrikleri alsanız. biri birşey dediğindede arkadaşım tek lafımız raporlarımız deseniz. serverda olduğunuzla verdiğiniz keyfi en az5 e daha katlarsınız.

Bu dediklerimde haksızsam özürlerimi kabul buyrun.

Ama haklıysam bir tebessüm alayım lütfen :)

lüfer
12-03-2011, 17:57

Güzel fıkra idi oldukçagüldüm :)

bnbn
12-03-2011, 18:00
http://img714.imageshack.us/img714/9081/zzzzzvn.png

http://img716.imageshack.us/img716/6811/destr.png

Kanıt isteyenler buyrun....Çakma windows ta kullanmıyorum yazı boyutumda 3 ten büyük değil(anlayana)..

46lıklara ithafen yazılmış çizilmiş bir sunum değil..

Sadece kendilerince forumda show yapıp diğer oluşumlara şirin gözüküp göz boyamaya çalışmalarına ve kendilerince haklı olduklarını ve inandırmaya çalıştıkları diğer oyunculara gelsin..

Bunun yer burası değil diyenlere cevabımız;

Aynı şeyi 46lıklar yaptığında sessiz kalınmışsa burdada kimsenin buna müdahale etmemesi yerli bir davranış olur kanaatindeyiz..

Raporsa rapor polemikse polemik:)))

Not:elçiye zeval olmaz:)

Gouranga
12-03-2011, 18:13
Kanıt isteyenler buyrun....Çakma windows ta kullanmıyorum yazı boyutumda 3 ten büyük değil(anlayana)..

Sadece kendilerince forumda show yapıp diğer oluşumlara şirin gözüküp göz boyamaya çalışmalarına ve kendilerince haklı olduklarını ve inandırmaya çalıştıkları diğer oyunculara gelsin..

Aynı şeyi 46lıklar yaptığında sessiz kalınmışsa burdada kimsenin buna müdahale etmemesi yerli bir davranış olur kanaatindeyiz..

Madem elçisin sen git abilerin gelsin.Kim gazlayıp gazlayıp gönderiyor bunları bi anlayamadım arkadaş.

Hemen bişey görmüş ya hadi bunu foruma koyalım da görsünler.Bu mudur yani?

Sen git başkanından ve birlik arkadaşlarından hesap sor.Nasıl hesap çalınır,nasıl başka hesapların orduları,defansları başka koordinatlara çakılır başkanın çok iyi bilir o anlatsın sana gülüm.Hadi yaylan.

bnbn
12-03-2011, 18:16

By NEŞTER

Aga bu akşam msn e bekliyoz s5 karışmış yine:cool:Çözersen sen çözersin:p

Road Runner
12-03-2011, 18:23
Öncelikle sende çok iyi biliyorsun birlikler arasındaki 14 kişilik nufus çok ciddi nufustur. kesimini yapan işini bitiren oyuncularımız. gereksiz altın harcamamak adına ve vaktide boşa harcamamak adına hesaplarını sildiler. ki bu da kesim sayısından düşüyor. örnekse sadece silinen speedcam hesabımız saldırda 550k savunmada 1.050k kesim yapmıştır.

özür dilemek beni hiç rahatsız etmez. zira gocunsam böyle bir teklifle zaten gelmezdim. Ama belli ki sende bunun rahatsızlığı var. ki zannediyorum yaş ve tecrübe ile zamanla oturacaktır.

Geçmiş olaylara taraf olmadığım halde takip ettiğim kadarı ile olayınız şudur. Çok abartı ile konulara giriyor insanları tahrik ediyorsunuz. Az biraz cevap gelince konuyu üst seviyelere taşıyosunuz. Ve sonra konu sakıza dönünce POLEMİK yapılıyor deyip artık RAPOR yayınlamıyacağız diyorsunuz.
Halbuki raporunuzu yayınlasanız. tebrikleri alsanız. biri birşey dediğindede arkadaşım tek lafımız raporlarımız deseniz. serverda olduğunuzla verdiğiniz keyfi en az5 e daha katlarsınız.

Bu dediklerimde haksızsam özürlerimi kabul buyrun.

Ama haklıysam bir tebessüm alayım lütfen :)

Lüferim kalamarım

1.paragraftaki yorumuna son vuruşu yapıyorum.Madem 14 kişi eksiksiniz o zaman daha 15 civarı ordumuz varken birlik saldırı ortalamalarına bakalım...

HZZ & RA 369428
K&N 153761

Ortalamalarda gördüğümüz gibi yaklaşık 2 katı civarındayız sizden...

Özür dilemek seni rahatsız etmeseydi şimdiye kadar 3 defa özür dilerdin.Ama bir çember etrafında dönüp duruyorsunuz hala.Biz ise yolu bitirdik geriye dönüyoruz.Yaş ve tecrübe konusunda sizle hiç polemiğe girmeyeceğim.Herşey ortadadır.Size laf anlatmak deveyi hendekten atlatmaktan daha zordur diye bir tabir kullanmayacağım.Çünkü siz yazdıklarımı zaten biliyor ama görmezden gelip çekemiyorsunuz.Bu yüzdendirki hala bizleri suçlu buluyorsunuz.

Sizden özür kabul etmiyor ve beklemiyorum.Mesajınızda gayet açık bir şekilde renginizi belli ediyorsunuz...

by ati
12-03-2011, 18:28
madem elçisin sen git abilerin gelsin.kim gazlayıp gazlayıp gönderiyor bunları bi anlayamadım arkadaş.

Hemen bişey görmüş ya hadi bunu foruma koyalım da görsünler.bu mudur yani?

Sen git başkanından ve birlik arkadaşlarından hesap sor.nasıl hesap çalınır,nasıl başka hesapların orduları,defansları başka koordinatlara çakılır başkanın çok iyi bilir o anlatsın sana gülüm.hadi yaylan.

salla o hesabın kimin oldugunu onlar daha iyi biliyor ben dun tekhece hesabından başkanınıza msj yazdım koyun sahıbı kendi verdi tekheceye böle yakıştırma yapmayın ayıptır die oralı olmadı cunkı ınsanlara ıftıra atmayı sevıyorlar yunus kardeşim gel sana tem verdirim o koyden msjları okuyun adam s8 de devam edecem hesap senın olsun al şifre hatta şifreli girme koyleri reisle oyun bıtıyor dıe msjları var .....

Pekı o msjları okuyunca o arkadaş için soledıklerınız nolcak adamı hırsız yaptınız böle kişilikde insanlarsınız......utanmıcakmısınız böle iftira atmaya

heidi
12-03-2011, 18:36
Açıklıyorum HZZ&RA birliginin başkanı benim :)

sanılanın aksine orduda basabilirim ww de yıkabilirim off da birinciligede oynayabilirim nüfüsdada kapışırım
bu oyunun her tarafında her yerinde her oyucuya parmak ısırtacak şeyler yapabilirim

yaptımda merak eden bu forumun eski sayfalarını araştırsın

bilip bilmeden konuşmasın !

Yapamadıgım tek şey aynı rahmetli ayştaynın dedigi gibi bir insanın önyargısını kıramamak olur

Forumda bu şekilde davranan arkadaşlarımız oldukça bu forumda paylaşım yapmayacagımızı söledik daha önce ve hala sözümüzün arkasındayız.

Biliyorum içinizde gerçekten raporları merak eden ve görmeyi hak eden kişiler var fakat benim bir kötü huyum var ki bir türlü çözmedim

pire için bırak yatak yorganı tüm yatak odasını hatta daireyi komple yakabilirim

bu yüzdendir ki HZZ tarafları kusura bakmasınlar

yolda olan ordunun son hali budur

http://img862.imageshack.us/img862/963/saldirincesi.jpg

Saldırı raporunu ben yada birligimden kimse paylaşmasın
resital oyuncularındanda ricam lütfen sizde bizi anlayışla karşılayın

bu forum temizlenene kadar bu şekilde devam edelim en azından

Bu orduyu basmamda başından beri yardımları olan

Serdar,Serkan,Barış,Hamit,Süleyman,Suat,Sarvi,Altu g,Pınar, ve adı aklıma gelmeyen diger arkadaşlarıma

özelliklede sevgili Ayşe'me teşekkürler olsun

ps:Ordu tamamen özel sebeplerden dolayı erken çıkmıştır

Serwerın rekoru değildir serwer rekorunu yakın zamanda burda görürüz zaten :)

ps2 : HZZ birliginde bunla eş en az 15 ordu bulunmaktadır :)

Saygı ve sevgi ile

~~Melony

Mamicim,

Güzel saldırın ve ordun için tebrik ederim. Bu ordunun nabzını her zaman yoklasamda böyle güzel saldırılar onur verici açıkçası. Hepimiz biliyoruz ki travianda yöneticilik yapmak bu oyunun en lanet yanlarından biridir. Yöneticilik yaparken hesapla ilgilenmek ise gerek nüfus gerek asker basma açısından çok zordur. Tartışmasız sen hem mükemmel bir yönetici hem mükemmel bir oyuncusun. Herşeyden ötesi de mükemmel dostlardan birisin. Hepsini bir arada götürmeyi bırak birde başarını kıskanan insanların karalamalarıyla uğraşmak ve hala güçlü ve dimdik ayakta durabilmek apayrı bir meziyet. Dostluğumuzun kaçıncı yılıdır bilinmez ama server sonlarına yaklaşırken söyleyebileceğim tek şey ''İYİ Kİ VARSIN MAMİ'' demek olur.

Farklı bir ekip, farklı insanlarla servera merhaba desekte hep bildim ki her koşulda sero da mami de hep yanımızda olacak. Ve öyle de oldu..

Pazartesi günü başlayacağın yeni işinde, yeni hayatında da aynı başarıları göstermeni diler, saydığın ve sayamadığın güzel insanların arasında benide gördüğün için ayrıca teşekkür ederim.

Daima sevgiyle..

ZamazingO

ZAPAR
12-03-2011, 18:39

Bu tabloda 2 TESTERE 1 HZZ ediyor anlamı cıkıyor :)))
hzz birliğini ve başkanlarını gönülden kutlarım..
Güzel bir ordu basmış..Helal olsun ..

bnbn
12-03-2011, 18:45
yunus kardeşim gel sana tem verdirim

Ben bu tür şeylerle uğraşmıyorum...Oyun bitti bitecek zaten bana kalırsa deminki kanıtı sunmanında bir anlamı yoktu..

Sadece resim eklemesini bilen arkadaşımız olmadığı için iş bana düştü..İşlerimden ötürü kaç zamandır bakamıyordum ve bizimkilerden kimse foruma bişi yazmamış olmasına rağmen msn konuşmalarınızı burda yaparak sürekli tahrik etmeye çalışmışsınız..

Şu oyunda askerinin çok bir önemi yok..Olay teknik bilgi ve ağzının laf yapmasına bakıyor tamamen..Ve sizinkilerde bunu fazlasıyla başarmış açıkçası..Bu durumda arkadaşlarımın ricası üzerine bunları sunmak zorunda kaldım..

Birlik arkadaşlarıma;

Bu raporlar üzerinden polemik yapılırsa bidaha foruma rapor koymam,sadece kanıt isteyenlere ve merak edenlere ithafen ortaya konulmuş belgelerdir..

İyi oyunlar...

efsane_52
12-03-2011, 18:47
salla o hesabın kimin oldugunu onlar daha iyi biliyor ben dun tekhece hesabından başkanınıza msj yazdım koyun sahıbı kendi verdi tekheceye böle yakıştırma yapmayın ayıptır die oralı olmadı cunkı ınsanlara ıftıra atmayı sevıyorlar yunus kardeşim gel sana tem verdirim o koyden msjları okuyun adam s8 de devam edecem hesap senın olsun al şifre hatta şifreli girme koyleri reisle oyun bıtıyor dıe msjları var .....

Pekı o msjları okuyunca o arkadaş için soledıklerınız nolcak adamı hırsız yaptınız böle kişilikde insanlarsınız......utanmıcakmısınız böle iftira atmaya

................edit........................

bnbn
12-03-2011, 18:49
edit......

efsane_52
12-03-2011, 18:52
Dostum rica ediyorum yorumunu editlermisin

seni mi kıracağım yunus :D

*PEMBECİK*
12-03-2011, 18:56
artık oyun öyle bir yere gelmişki yazık üzülüyorum bu yorumlara ...yakında bir mahkeme kurulsun bari idam yada muhabbet hapisle her iki tarafada cezalar verilsin ...bumudur koskaca insanların düştüğü durum ...

efsane savascı
12-03-2011, 18:57
Mamicim,

Güzel saldırın ve ordun için tebrik ederim. Bu ordunun nabzını her zaman yoklasamda böyle güzel saldırılar onur verici açıkçası. Hepimiz biliyoruz ki travianda yöneticilik yapmak bu oyunun en lanet yanlarından biridir. Yöneticilik yaparken hesapla ilgilenmek ise gerek nüfus gerek asker basma açısından çok zordur. Tartışmasız sen hem mükemmel bir yönetici hem mükemmel bir oyuncusun. Herşeyden ötesi de mükemmel dostlardan birisin. Hepsini bir arada götürmeyi bırak birde başarını kıskanan insanların karalamalarıyla uğraşmak ve hala güçlü ve dimdik ayakta durabilmek apayrı bir meziyet. Dostluğumuzun kaçıncı yılıdır bilinmez ama server sonlarına yaklaşırken söyleyebileceğim tek şey ''İYİ Kİ VARSIN MAMİ'' demek olur.

Farklı bir ekip, farklı insanlarla servera merhaba desekte hep bildim ki her koşulda sero da mami de hep yanımızda olacak. Ve öyle de oldu..

Pazartesi günü başlayacağın yeni işinde, yeni hayatında da aynı başarıları göstermeni diler, saydığın ve sayamadığın güzel insanların arasında benide gördüğün için ayrıca teşekkür ederim.

Daima sevgiyle..

ZamazingO
saldırdın ama multı olarakta köyün kitlendı bence herkesın emeyine yazık

ZAPAR
12-03-2011, 18:58
artık oyun öyle bir yere gelmişki yazık üzülüyorum bu yorumlara ...yakında bir mahkeme kurulsun bari idam yada muhabbet hapisle her iki tarafada cezalar verilsin ...bumudur koskaca insanların düştüğü durum ...

Bik bik bik.. Selam Pembecik..

bnbn
12-03-2011, 18:59

Maalesef:(

nazarımda TESTERE VE 46LIKLAR kaybetmiştir..

by ati
12-03-2011, 19:02
Ben bu tür şeylerle uğraşmıyorum...Oyun bitti bitecek zaten bana kalırsa deminki kanıtı sunmanında bir anlamı yoktu..

Sadece resim eklemesini bilen arkadaşımız olmadığı için iş bana düştü..İşlerimden ötürü kaç zamandır bakamıyordum ve bizimkilerden kimse foruma bişi yazmamış olmasına rağmen msn konuşmalarınızı burda yaparak sürekli tahrik etmeye çalışmışsınız..

Şu oyunda askerinin çok bir önemi yok..Olay teknik bilgi ve ağzının laf yapmasına bakıyor tamamen..Ve sizinkilerde bunu fazlasıyla başarmış açıkçası..Bu durumda arkadaşlarımın ricası üzerine bunları sunmak zorunda kaldım..

Birlik arkadaşlarıma;

Bu raporlar üzerinden polemik yapılırsa bidaha foruma rapor koymam,sadece kanıt isteyenlere ve merak edenlere ithafen ortaya konulmuş belgelerdir..

İyi oyunlar...

Ben senle tartışmıyorum dogru olan bişeyi sölüyom insanlara iftira atmayın diom neyse yunus benim sana dicegım tekşey harmanıma sor şuan 46lıklarda harmanım dışında kimsenın bılmedıgı mjlar bende benim hakkımda beni forumda rezil etme peşine düşmüş 2 kişinin konuşması ama vakti var bende öle kanıt koyacamki dicek kelimeniz kalmıcak ve başka konularla ilgili msjlarda var ama şuan vaktini bekliyom............

sanada iyi oyunlar

ZOMBİNE

*PEMBECİK*
12-03-2011, 19:03
http://img714.imageshack.us/img714/9081/zzzzzvn.png

http://img716.imageshack.us/img716/6811/destr.png

yunus senin yaptığın ne şimdi show un kralı yapıyorsun ..46 lıklar kimseye şirin gözükme gibi bi olayı olamaz ..

*PEMBECİK*
12-03-2011, 19:07
Bik bik bik.. Selam Pembecik..

selam abicim ::D yaf tatile gittim sözde bi bakim dedim yine 46lıklar...:D:D bir daha abime 46lıklar birliğini kurdutmayacam rahat etsin diye herkez :D:D:

bnbn
12-03-2011, 19:11
Ben senle tartışmıyorum dogru olan bişeyi sölüyom insanlara iftira atmayın diom neyse yunus benim sana dicegım tekşey harmanıma sor şuan 46lıklarda harmanım dışında kimsenın bılmedıgı mjlar bende benim hakkımda beni forumda rezil etme peşine düşmüş 2 kişinin konuşması ama vakti var bende öle kanıt koyacamki dicek kelimeniz kalmıcak ve başka konularla ilgili msjlarda var ama şuan vaktini bekliyom............

sanada iyi oyunlar

ZOMBİNE

yunus senin yaptığın ne şimdi show un kralı yapıyorsun ..46 lıklar kimseye şirin gözükme gibi bi olayı olamaz ..

Eksik kalan bir noktaydı sadece,

dediğim gibi sadece merak edenlereydi..

Sizi bilen zaten biliyor bence kimseye bişi ıspatlama çabası içerisine girmeyin seviliyor sayılıyorsunuz forumda...

Kerata olayında sizden bir kişi kanıtıyla birlikte bunu forumda beyan ettiğinde haklı dedim hakkınız..

Lütfen bunada siz müsade edin..

Tekrar diyorum,

Bizi bilen zaten biliyor şeklinde düşünüyorsanız açıklama yapmanızada gerek olmadığını düşünüyorum..

Bu tartışmayı uzatmamak adına,

bu konuyla ilgili son mesajımdır...

Tekrardan iyi oyunlar..

*PEMBECİK*
12-03-2011, 19:16
Eksik kalan bir noktaydı sadece,

dediğim gibi sadece merak edenlereydi..

Sizi bilen zaten biliyor bence kimseye bişi ıspatlama çabası içerisine girmeyin seviliyor sayılıyorsunuz forumda...

Kerata olayında sizden bir kişi kanıtıyla birlikte bunu forumda beyan ettiğinde haklı dedim hakkınız..

Lütfen bunada siz müsade edin..

Tekrar diyorum,

Bizi bilen zaten biliyor şeklinde düşünüyorsanız açıklama yapmanızada gerek olmadığını düşünüyorum..

Bu tartışmayı uzatmamak adına,

bu konuyla ilgili son mesajımdır...

Tekrardan iyi oyunlar..

tşkler sanada iyi oyunlar yunus..

DaLToN
12-03-2011, 19:26
arkadaslar wow seviye kac ne zaman biticek server?

ShekiLL
12-03-2011, 19:34
Mamicim,

Daima sevgiyle..

ZamazingO

saldırdın ama multı olarakta köyün kitlendı bence herkesın emeyine yazık

Yorum Bulmak Zor.. Sessiz Ve Sağkin..

trabzonsporlu
12-03-2011, 19:35
bastır katliam :))

heidi
12-03-2011, 19:39
Yorum Bulmak Zor.. Sessiz Ve Sağkin..

Yorum yapmanıza gerek yok zaten arkadaşlar :) Hitap kısmına bakarsanız kişiye özel bir mesaj 'Mamicim'' diye başlıyor..

Yani iki kişi arasında geçebilecek ve sadece hitap edilen şahısın cevap verebileceği bir mesaj.......

ShekiLL
12-03-2011, 19:42
Yorum yapmanıza gerek yok zaten arkadaşlar :) Hitap kısmına bakarsanız kişiye özel bir mesaj 'Mamicim'' diye başlıyor..

Yani iki kişi arasında geçebilecek ve sadece hitap edilen şahısın cevap verebileceği bir mesaj.......

O zaman ÖzeL diye Bi şey Var Neden GeneLde Paylaşıyosun.. Burası Tüm oyunculara Açık bi yer..

heidi
12-03-2011, 19:45
O zaman ÖzeL diye Bi şey Var Neden GeneLde Paylaşıyosun.. Burası Tüm oyunculara Açık bi yer..

Arkadaşımın yazısının içinde adım geçtiği için yazma gereksinimi duydum. Sen 3. kişi olmaya pek meraklısın gocuntun dünkü saldırıdan olmasın :)

Melony
12-03-2011, 19:46
Mamicim,

Daima sevgiyle..

ZamazingO

Oy oy oy pınar oyy 3 seneyi doldurduk heralde yada daha fazla :)

Oyun başında senin + + da oldugunu ögrendiğimde acaip sevinmiştim daha öncede beraber oyun oynadık
hatırla TKO zamanını üzerinden ne kadar süre geçti bilmiyorum ama

şu oyunda dostum diyebileceğim ender kişilerden birisisin gerek oyunculugun gerek kişiligin gerek olaylara yaklaşma biçimin ve gerek bana karşı olan hatırın her şeye değer pınarcım :)

Bu benim gerçekten son oyunumdu siz buralarda oldukca ben her daim yanınızda olmaya çalışacagım

Sizinle oynamak ayrı bir zevkti asıl iyiki sen varsın pınar :)

ps:İş konusundada teşekkür ederim unutma en fazla 2 sene sonra oylar melona !

heidi
12-03-2011, 19:52
:p
Oy oy oy pınar oyy 3 seneyi doldurduk heralde yada daha fazla :)

Oyun başında senin + + da oldugunu ögrendiğimde acaip sevinmiştim daha öncede beraber oyun oynadık
hatırla TKO zamanını üzerinden ne kadar süre geçti bilmiyorum ama

şu oyunda dostum diyebileceğim ender kişilerden birisisin gerek oyunculugun gerek kişiligin gerek olaylara yaklaşma biçimin ve gerek bana karşı olan hatırın her şeye değer pınarcım

Bu benim gerçekten son oyunumdu siz buralarda oldukca ben her daim yanınızda olmaya çalışacagım

Sizinle oynamak ayrı bir zevkti asıl iyiki sen varsın pınar

ps:İş konusundada teşekkür ederim unutma en fazla 2 sene sonra oylar melona !

Daha fazla heralde canım ya :)

Bana ve bize katlandığın için ayrıca teşekkür ederim :D

Tamam oylar melona :p

ShekiLL
12-03-2011, 19:52
Arkadaşımın yazısının içinde adım geçtiği için yazma gereksinimi duydum. Sen 3. kişi olmaya pek meraklısın gocuntun dünkü saldırıdan olmasın :)

Yok Ondan DeğiL.. Ama Belki Hesap KilitLenmiş Ondan oLabilirmi Dersin.. Bugun Aldığım 30 msj 29 u Bak sana Saldırdı Ama multi hesapmış diye oLunca Bende Yorum Yok demek istemiştim. Sen neden ustune aLdıysan ?

heidi
12-03-2011, 19:58
Yok Ondan DeğiL.. Ama Belki Hesap KilitLenmiş Ondan oLabilirmi Dersin.. Bugun Aldığım 30 msj 29 u Bak sana Saldırdı Ama multi hesapmış diye oLunca Bende Yorum Yok demek istemiştim. Sen neden ustune aLdıysan ?

Hesap kilit yer yada yemez bunun takdiri multihunterlar tarafından ayrıca verilir. Bunun muhakemesini yapmak ne size nede bize düşmez. Sizin bir ww köyünüz var ww kurarsınız birileri gelir yıkar yada yıkamaz. Kurarsanız serverı resetlersiniz bizlerede tebrik etmek düşer. Kuramazsanızda bu bir oyundu der her ww sahibinin yaptığı gibi geçer gidersiniz.

Çok değil daha 1 sayfa öteye giderseniz mesajımdan alıntı yaptığınızı görür ve ona ithafen cevap yazdığımı da anlarsınız :)

cihat47
12-03-2011, 20:02
arkdşlr ben oynamıyorum speed i HZZ nin raporunu paylaşsanız ... 416 bin balta olan rapor..

ShekiLL
12-03-2011, 20:03
Hesap kilit yer yada yemez bunun takdiri multihunterlar tarafından ayrıca verilir. Bunun muhakemesini yapmak ne size nede bize düşmez. Sizin bir ww köyünüz var ww kurarsınız birileri gelir yıkar yada yıkamaz. Kurarsanız serverı resetlersiniz bizlerede tebrik etmek düşer. Kuramazsanızda bu bir oyundu der her ww sahibinin yaptığı gibi geçer gidersiniz.

Çok değil daha 1 sayfa öteye giderseniz mesajımdan alıntı yaptığınızı görür ve ona ithafen cevap yazdığımı da anlarsınız :)

Neden SoyLediklerimi Aksine anlama Telaşı içersindesin. Yorum Yok Diye Bir msj Gonderen Ben Olduğuma Gore Burda Kimi Kötuluyorum Anlamış değilim. Ben zaten Arkadaşımızı Cok tan tebrik ettim.
Ve Hesabıda multi hesaptır diye bişey demedim.. Sadece Konuşulanları SoyLedim..
aLLahtan Yorum Yok dedim SaoL acıkLama yaptırma qereği duyuduğun için..

Angely
12-03-2011, 20:05
Açıklıyorum HZZ&RA birliginin başkanı benim :)

sanılanın aksine orduda basabilirim ww de yıkabilirim off da birinciligede oynayabilirim nüfüsdada kapışırım
bu oyunun her tarafında her yerinde her oyucuya parmak ısırtacak şeyler yapabilirim

yaptımda merak eden bu forumun eski sayfalarını araştırsın

bilip bilmeden konuşmasın !

Yapamadıgım tek şey aynı rahmetli ayştaynın dedigi gibi bir insanın önyargısını kıramamak olur

Forumda bu şekilde davranan arkadaşlarımız oldukça bu forumda paylaşım yapmayacagımızı söledik daha önce ve hala sözümüzün arkasındayız.

Biliyorum içinizde gerçekten raporları merak eden ve görmeyi hak eden kişiler var fakat benim bir kötü huyum var ki bir türlü çözmedim

pire için bırak yatak yorganı tüm yatak odasını hatta daireyi komple yakabilirim

bu yüzdendir ki HZZ tarafları kusura bakmasınlar

yolda olan ordunun son hali budur

http://img862.imageshack.us/img862/963/saldirincesi.jpg

Saldırı raporunu ben yada birligimden kimse paylaşmasın
resital oyuncularındanda ricam lütfen sizde bizi anlayışla karşılayın

bu forum temizlenene kadar bu şekilde devam edelim en azından

Bu orduyu basmamda başından beri yardımları olan

Serdar,Serkan,Barış,Hamit,Süleyman,Suat,Sarvi,Altu g,Pınar, ve adı aklıma gelmeyen diger arkadaşlarıma

özelliklede sevgili Ayşe'me teşekkürler olsun

ps:Ordu tamamen özel sebeplerden dolayı erken çıkmıştır

Serwerın rekoru değildir serwer rekorunu yakın zamanda burda görürüz zaten :)

ps2 : HZZ birliginde bunla eş en az 15 ordu bulunmaktadır :)

Saygı ve sevgi ile

~~Melony

asıl bu kefiyli oyunu benimle paylaştığın için ben müteşekkirim

Herşey seninle güzel mumi'm

~~Angely

Melony
12-03-2011, 20:09
Tamam oylar melona :p

Senden tüm new york bölgesinin oylarını istiyorum pınpın ona göre kolay değil öyle başkan olmak

oylar melona !

asıl bu kefiyli oyunu benimle paylaştığın için ben müteşekkirim

Herşey seninle güzel mumi'm

~~Angely

Ben sana nasıl teşekkür etmem gerektiğini bile bilmiyorum henüz

Güzel olan senin adınla başlıyor unuttun mu ben çirkinim ama kral olanından :p

~~Melony

heidi
12-03-2011, 20:11
Neden SoyLediklerimi Aksine anlama Telaşı içersindesin. Yorum Yok Diye Bir msj Gonderen Ben Olduğuma Gore Burda Kimi Kötuluyorum Anlamış değilim. Ben zaten Arkadaşımızı Cok tan tebrik ettim.
Ve Hesabıda multi hesaptır diye bişey demedim.. Sadece Konuşulanları SoyLedim..
aLLahtan Yorum Yok dedim SaoL acıkLama yaptırma qereği duyuduğun için..

Yorumsuz isen susarsın o zaman arkadaşım. Yorum yok demek de ayrıca bir yorumdur ve cevaptır. Söylediklerini aksine anlama telaşından çok söylediklerime salça olman telaşı içindeyim ben.. Tebriğini yaptıysan sorun yok demektir. Sen yine kur biz yine yıkarız.. WW köyü sahiplerinin forum içerisinde polemiğe girmesini doğru bulmuyorum.. WW köyü sahipleri tarafsız gözle bakmasını bilmeli ve strateji gereği sessiz kalmalıdır.

Sanada sessiz ve sakinliğini korumanı öneriyorum..

heidi
12-03-2011, 20:13
[QUOTE=Melony;1148986]Senden tüm new york bölgesinin oylarını istiyorum pınpın ona göre kolay değil öyle başkan olmak

oylar melona !

Tüm ABD oyları sana mami :D En büyük başkan bizim başkan :D

ShekiLL
12-03-2011, 20:13
Yorumsuz isen susarsın o zaman arkadaşım. Yorum yok demek de ayrıca bir yorumdur ve cevaptır. Söylediklerini aksine anlama telaşından çok söylediklerime salça olman telaşı içindeyim ben.. Tebriğini yaptıysan sorun yok demektir. Sen yine kur biz yine yıkarız.. WW köyü sahiplerinin forum içerisinde polemiğe girmesini doğru bulmuyorum.. WW köyü sahipleri tarafsız gözle bakmasını bilmeli ve strateji gereği sessiz kalmalıdır.

:)

Sanada Artık Yorum Yok hak ettiğini Duşunmuyorum artık Cunku..

iyi forumlar Arkadaşım..

heidi
12-03-2011, 20:15
:)

Sanada Artık Yorum Yok hak ettiğini Duşunmuyorum artık Cunku..

iyi forumlar Arkadaşım..

Herkes kendi önünden yesin :)

heidi
12-03-2011, 20:16
[QUOTE=Melony;1148986]Senden tüm new york bölgesinin oylarını istiyorum pınpın ona göre kolay değil öyle başkan olmak

oylar melona !

Tüm ABD oyları sana mami :D En büyük başkan bizim başkan :D

almanyanin Baden württemberg eyaletininde oylarini ayarliyorum mami senin ordunun resmini gösterdim bide sildigin ww yi biliyorsun bu oyunun kuruculari almanlar görür görmez basbakan melon diye bagirmaya basladilar :D

Ufuk

heidi
12-03-2011, 20:25
[QUOTE=heidi;1148996]

almanyanin Baden württemberg eyaletininde oylarini ayarliyorum mami senin ordunun resmini gösterdim bide sildigin ww yi biliyorsun bu oyunun kuruculari almanlar görür görmez basbakan melon diye bagirmaya basladilar :D

Ufuk

Ortak püskürtücülüğünü kullanmışsın gene :D

HQRTLACK
12-03-2011, 20:42
Gerçek KAHRAMANLAR!
Bilinmekle gurur duymayanlardır...

Bu erdemi yaşatan nadir insanlara saygılarımla...

Aspirin

SUSPİRİA
12-03-2011, 21:03

yanliş anlaşılmasını istemem ama benimde kafamda soru işaretlri var. wow a ordusunu gönderdikten sonra kiletlenen bir oyuncu neden kilitlenir acaba? bunun için bir sürü sey söylenebilir.

orkan_my
12-03-2011, 21:27
CıqArA (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=261567&c=38)**F 46LIKLAR**RA&H Z Z (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=14218)1
önce kendi adıma sonra vatan birliği adına hayırlı olsun der tebrik ederim:) allah kabul etsin:)

heidi
12-03-2011, 21:49
yanliş anlaşılmasını istemem ama benimde kafamda soru işaretlri var. wow a ordusunu gönderdikten sonra kiletlenen bir oyuncu neden kilitlenir acaba? bunun için bir sürü sey söylenebilir.

mesela ne söylenir hocam bu nedir böyle "wowa gitmis sora hesap kitlenmis neden acaba " resmi olarak su anda rekor olan bi ordu bi wow köyüne saldirmis basarili olmus askere bakan yok onu o hale getirip güzel bi saldiri yapana bakan yok sonra hesap kapanmis herkes oraya bakiyo takdir etmeyi ne zaman ögrenecek bu forum cok merak ediyorum

Ufuk

ZAPAR
12-03-2011, 21:57
mesela ne söylenir hocam bu nedir böyle "wowa gitmis sora hesap kitlenmis neden acaba " resmi olarak su anda rekor olan bi ordu bi wow köyüne saldirmis basarili olmus askere bakan yok onu o hale getirip güzel bi saldiri yapana bakan yok sonra hesap kapanmis herkes oraya bakiyo takdir etmeyi ne zaman ögrenecek bu forum cok merak ediyorum

Ufuk

Herseyin altında bişey aramayı görev edinmişler var..
Ordu ve yaptığı iş bence taktire değer...
gerisi hikayedir...

SUSPİRİA
12-03-2011, 21:58

Ufuk

ufuk baştaa söylediğimi tekrar söylüyorum bu hesap wow saldırısından sonra kilitlenirse burada herkesin kafasında soru işareti olur. ben bunu dile getirdim. 3 haftadır wow mov bakmıyorum . hiç bir sey yapmıyorum bu hesap kileitlenecekse daha önce neden görülmedi yada kilitlenecek bir seyi wow saldırısı sonrası yaptıysa bu vahim ve dikkat cekici sadece bunu söylemeye çalıştım sanırsam yanlış anlasıldım . saldırısını tabiiki tebrik ederim

SHeiTHaN
12-03-2011, 22:00

Maksat Adminleri kötülemek değil ama bir çok defa HZZ oyuncuları kilitlenip, sonra pardon deyip cezasız açılmışlardır.Bunun bi sürü örneğini canlı olarak yaşadım. Tek temennim bu olayın tekrarlanmamasıdır. İnşallah yanlışlıkla kilitlenmemiştir.

Sakal
12-03-2011, 22:02
Arkadaşlar bari raporu özelden atın paylaşmayacaksanız forumu kirletmeyin.

SUSPİRİA
12-03-2011, 22:11
Maksat Adminleri kötülemek değil ama bir çok defa HZZ oyuncuları kilitlenip, sonra pardon deyip cezasız açılmışlardır.Bunun bi sürü örneğini canlı olarak yaşadım. Tek temennim bu olayın tekrarlanmamasıdır. İnşallah yanlışlıkla kilitlenmemiştir.

inşallah öyledir arkadaşım . yok öyle değilse kimseye güvenim falan kalmadı bu oyunda. ciddi olarakta başka bir server de oynamak gelmior içimden .

SHeiTHaN
12-03-2011, 22:14
inşallah öyledir arkadaşım . yok öyle değilse kimseye güvenim falan kalmadı bu oyunda. ciddi olarakta başka bir server de oynamak gelmior içimden .

Her halükarda (Ben de dahil) HZZ ve RA ekibinden bir çok kişi bu server son noktayı koyucak. O yüzden pek de gocunmuyoruz artık.

SHeiTHaN
12-03-2011, 22:15
Arkadaşlar bari raporu özelden atın paylaşmayacaksanız forumu kirletmeyin.

2 yada 3 sayfa geri git.Rapor orda.
Sayfa 401

heidi
12-03-2011, 22:16
ufuk baştaa söylediğimi tekrar söylüyorum bu hesap wow saldırısından sonra kilitlenirse burada herkesin kafasında soru işareti olur. ben bunu dile getirdim. 3 haftadır wow mov bakmıyorum . hiç bir sey yapmıyorum bu hesap kileitlenecekse daha önce neden görülmedi yada kilitlenecek bir seyi wow saldırısı sonrası yaptıysa bu vahim ve dikkat cekici sadece bunu söylemeye çalıştım sanırsam yanlış anlasıldım . saldırısını tabiiki tebrik ederim

bu oyunu birazcik bilen oyuncunun kafasinda soru isareti olmaz mami bunu aciklamak zorunda degil ama ya simdi cikipda alakasiz bi sebepden derse ki yasak yazamaz forumda oyunu bilen oyuncularin bunuda bilmesi gerekir cevap veremeyecegi istesede aciklayamayacagi bi konuyu forumda dile getirip sanki yaptigi basarili saldirida hile varmis gibi göstermek cok manidar. su an zamazingo hesabinda pinarla birlikte oynuyoruz bunu en iyi biz biliriz 3x di sanirim pinarin hesabi kapatildi sonra pardon deyip acildi :) ayni serverda su an serbest olan hammadde transferinden benim JaLoN hesabim kapatildi ordum cakildi arkadaslar hammadde yardimi yaptilar multi diye kapattilar sonra incelediler olmadigi gördüler actilar bunun gibi yüzlerce kisi yüzlerce basit sebep sunabilir

benimde söyledigim sudur ki ;

maminin yaptigi saldiri forum konusudur konusuruz tartisiriz tebrik ederiz hesabin kilitlenmesi MH ve mami arasindaki bi konudur

Ufuk

SUSPİRİA
12-03-2011, 22:16
Herseyin altında bişey aramayı görev edinmişler var..
Ordu ve yaptığı iş bence taktire değer...
gerisi hikayedir...

teşekkür ederim arkadaşım nacizane fikrinize saygım sonsuz.

SUSPİRİA
12-03-2011, 22:28
bu oyunu birazcik bilen oyuncunun kafasinda soru isareti olmaz mami bunu aciklamak zorunda degil ama ya simdi cikipda alakasiz bi sebepden derse ki yasak yazamaz forumda oyunu bilen oyuncularin bunuda bilmesi gerekir cevap veremeyecegi istesede aciklayamayacagi bi konuyu forumda dile getirip sanki yaptigi basarili saldirida hile varmis gibi göstermek cok manidar. su an zamazingo hesabinda pinarla birlikte oynuyoruz bunu en iyi biz biliriz 3x di sanirim pinarin hesabi kapatildi sonra pardon deyip acildi :) ayni serverda su an serbest olan hammadde transferinden benim JaLoN hesabim kapatildi ordum cakildi arkadaslar hammadde yardimi yaptilar multi diye kapattilar sonra incelediler olmadigi gördüler actilar bunun gibi yüzlerce kisi yüzlerce basit sebep sunabilir

benimde söyledigim sudur ki ;

maminin yaptigi saldiri forum konusudur konusuruz tartisiriz tebrik ederiz hesabin kilitlenmesi MH ve mami arasindaki bi konudur

Ufuk
özel mesaja bakarmısın msn adresimi yazdım eklersen sevinirim

gaga
12-03-2011, 23:13
uneven

hadi kardeş, çek fişi, bitir işi yaws

yeter gari gına geldi artık

hafta içi bu olay bitsin valla

Melony
12-03-2011, 23:14
[QUOTE=heidi;1148996]

Ufuk

İşte bu işte bu

Herh havzun dibi aynnnnnı hi Melony !

hitleri aratmıcam söz ufuk abi :cool:

Dip plase :)

Yapmayın arkadaşlar gözünüzü seveyim tamam göz önünde bir hesap az biraz populeritemiz var ama
sizin yaptıgınız çamur at izi kalsından başka bir şey değildir

Hesabım bugun akşam saatlerinde multi hesabım oldugu iddasi ile kilitlendi
Elinde 2 ww ordusu bulunan bir hesabı niye bilerek kitleteyim ?
Kilitletecek bir gücüm olsa bunu saldırıya çıkınca yapsam daha mantıklı olmaz mıydı ?
tahıl derdi yok saldırı derdi yok

Tamam sevmiyor olabilirsiniz ama biraz mantıklı düşünmeye davet ediyorum hepinizi..

Eğer inanmıyorsanız

admin@travian.com.tr adresine benim hakkımda şikayetde bulunabilirsiniz

hiç gocunmam :)

~~Melony

Melony
12-03-2011, 23:15
Bu mesajı yazarkende mh hsabımı açmış ne kadar tesadüf dimi ? Allahın sopası yok ki

SHeiTHaN
12-03-2011, 23:18
Bu mesajı yazarkende mh hsabımı açmış ne kadar tesadüf dimi ? Allahın sopası yok ki

Adminleri etkileyerek baskı altında bırakmak suçundan memuriyet hayatını başlamadan bitiririm senin! :D

Melony
12-03-2011, 23:20
Adminleri etkileyerek baskı altında bırakmak suçundan memuriyet hayatını başlamadan bitiririm senin! :D

Olm ben bişi yapmadım ki multin var diye mesaj atmış

multim yok şifreli girdim cezamı ver dedim vermiş cezayı açmış vallaha masumum (A)

heidi
12-03-2011, 23:43

torpilmi yaptirdin la yoksa :D bah secmeni caydiririm doru söyle ahahaha

uNeVeN
13-03-2011, 00:04
Kısacık Bir Açıklama ;

Hiç kimse sormadan , ortalık karışmadan bu konuyla ilgili yazmam gerektiğini düşündüm..

1 Hafta önce burada birşey demiştim , mesajı bulamadım ama bizim emeğimiz olmayan bir planla seviye basılmayacak yazıyordu mesajın içeriğinde.. Öncelikle şunu söyleyeyim benim açımdan aslında bu karar değişmedi hala.. Ben hala böyle olmasından yanayım.. Amaa şu var ki bu ww sadece RA birliklerinin WW u değildir.. Benim aldığım bu karar sadece RA Birliği adınaydı.. Sonuçta bu kurulan ww da RA ile HZZ aynı miktarda emeği vardır..

Alınan karar 46lıkların Ciqara hesabına verdiği planın ikinci plan olarak kullanılarak seviye basılmasıdır..

Bu konu da İNSANCA yapılacak her türlü eleştiriye açığım.. Söz benim sözümdür. Yapacağınız eleştiriler , söyleyeceğiniz bütün kelimelerin şahsıma söylenmesini rica ediyorum..

>> Serkan <<

Dipcik 1 : PLan çalındığı gün söylediğim ; " Gereken yapılacaktır " sözü de hala geçerlidir. Zaten yapıldığında buradan raporları tek tek paylaşacağım ;)

Dİpcik 2 : Seviye basılmasına bir bakıma katılıyorum sanırım çünkü biz seviye basmadan hiçbir ww un yukarılara çıkmaya CESARETİ yoktur.. Herkesin istediği olsun RA & HZZ ww unu takip edebilirsiniz artık ;)

Abuzer
13-03-2011, 00:17
torpilmi yaptirdin la yoksa :D bah secmeni caydiririm doru söyle ahahaha

Torpile karşıyız biz :D çatapat ve füze revaşta bu ara :D

Az önce adminle konuştum senin hesaba mami yükleme yaptı dedi ..

400k balta 170k toyton 30k mancınık .. 2 güne hesaba geçer dedi :D

torpil böyle olur :D

Abuzer
13-03-2011, 00:28
Kısacık Bir Açıklama ;

Hiç kimse sormadan , ortalık karışmadan bu konuyla ilgili yazmam gerektiğini düşündüm..

1 Hafta önce burada birşey demiştim , mesajı bulamadım ama bizim emeğimiz olmayan bir planla seviye basılmayacak yazıyordu mesajın içeriğinde.. Öncelikle şunu söyleyeyim benim açımdan aslında bu karar değişmedi hala.. Ben hala böyle olmasından yanayım.. Amaa şu var ki bu ww sadece RA birliklerinin WW u değildir.. Benim aldığım bu karar sadece RA Birliği adınaydı.. Sonuçta bu kurulan ww da RA ile HZZ aynı miktarda emeği vardır..

Alınan karar 46lıkların Ciqara hesabına verdiği planın ikinci plan olarak kullanılarak seviye basılmasıdır..

Bu konu da İNSANCA yapılacak her türlü eleştiriye açığım.. Söz benim sözümdür. Yapacağınız eleştiriler , söyleyeceğiniz bütün kelimelerin şahsıma söylenmesini rica ediyorum..

>> Serkan <<

Dipcik 1 : PLan çalındığı gün söylediğim ; " Gereken yapılacaktır " sözü de hala geçerlidir. Zaten yapıldığında buradan raporları tek tek paylaşacağım ;)

Dİpcik 2 : Seviye basılmasına bir bakıma katılıyorum sanırım çünkü biz seviye basmadan hiçbir ww un yukarılara çıkmaya CESARETİ yoktur.. Herkesin istediği olsun RA & HZZ ww unu takip edebilirsiniz artık ;)

Serkanım millete gün doğdu desene ... Seviye basmaya başlarsan belkı millet devam eder Yoksa bu oyun bitmez ... Kimse seviye basmaz .. Sonra natarlar bitirir oyunu :D

Kararına gelince herkez saygı göstermek zorunda Öyle yada BöYle :) eleştiri her zaman yapılır sınırlarını aşmadıkça ... bu serverda herkes biliyorki RA & HZZ seviye basmazsa kolay kolay kimse seviye basmaz basamaz :D

Slogan nasıldı

BaSTıR UNEVEN :D

KarPaloov
13-03-2011, 00:32
Kısacık Bir Açıklama ;

>> Serkan <<

O zaman Diyoruzki BASTIR CıqArA :p

bnbn
13-03-2011, 00:42
Kısacık Bir Açıklama ;

>> Serkan <<

Kimsenin sizin 46lıklarla birleşmesine yada size verilen tılsıma lafı olmaz olamazda buna kimsenin hakkıda yok haddide değil Serkan dı sanırım..

Ama değinmek istediğim nokta şu,

Sinir yaptın hırslıydın ve gereksiz bir şekilde büyük konuşup o cümleyi ağzından kaçırdın diye düşünüyorum..Yani biraz büyük konuştun..Heleki bir wow sahibinin kendi adına konuşma gbi bir lüksü olmadığını düşünüyorum

Sonuç olarak insanız herkez hata yapabilir yada geçmişte söylediği yada yaptığı bişiden pişman olabilir..Gayet doğal bir durum..

Şimdiden hayırlı olsun,

Başarılar...

Not; http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=1140875#post1140875

2608. mesaj

valay
13-03-2011, 00:46
Kısacık Bir Açıklama ;

>> Serkan <<

Sen o mesajı yazdığın gün ben bu mesajı tahmin etmiştim kusura bakma da çevir kazı yanmasın durmu... Şahsen ben senin herhangi bir şekilde elinizdeki planlarla seviye basacağını tahmin etmiştim bazen gereksiz yere çok büyük laflar ediyorsun ve herşeyin biz en iyisini yaparız tek başımıza serveri dize getiririz havası yaratıyorsun bu seni çok antipatik yapıyor emin ol kendi birliğin hariç kimse seni sevmiyordur... Son olarak şunu da belirteyim biz basmadan kimse seviye basmıyor diyorsun malesef doğruları söylemiyorsun ben bir iki wow biliyorum daha doğrusu herkes biliyor ki sürekli yıkılmalarına rağmen ısrarla seviye basıyorlar... İsim vermeme gerek yok sanırım...

Road Runner
13-03-2011, 00:49
Kısacık Bir Açıklama ;

>> Serkan <<

İlk eleştiri benden olsun:)

O sözleri söylemekte hatalıydın.Çünkü birçok birlik var arkanda ve sen onları temsil ediyorsun.Onlarda oyun başından beri çok emek harcadılar.
Biliyorumki kendi adına olsa o tılsımı almazsın ve sözünde durursun.Ama birçok insanın emeği heba olmasın diye tüm eleştirileri üzerine almak en doğrusuydu ve kayda değer bir doğrudur...

uNeVeN
13-03-2011, 00:58
İlk eleştiri benden olsun:)

O sözleri söylemekte hatalıydın.Çünkü birçok birlik var arkanda ve sen onları temsil ediyorsun.Onlarda oyun başından beri çok emek harcadılar.
Biliyorumki kendi adına olsa o tılsımı almazsın ve sözünde durursun.Ama birçok insanın emeği heba olmasın diye tüm eleştirileri üzerine almak en doğrusuydu ve kayda değer bir doğrudur...

Dediğin gibi birçok birlik var o ww da emeği geçen.. Ama mesajda da dediğim gibi sadece RA olarak olsaydık ( ki RA daki arkadaşlarım abilerim ablalarım hala benim o kararımın arkasındalar, o şekilde yapmamı istiyorlar ) seviye basmayacaktım..

Sinir yaptın hırslıydın ve gereksiz bir şekilde büyük konuşup o cümleyi ağzından kaçırdın diye düşünüyorum..Yani biraz büyük konuştun..Heleki bir wow sahibinin kendi adına konuşma gbi bir lüksü olmadığını düşünüyorum

Dediğim gibi ben o mesajımın hala arkasındayım.. Sadece beklemekten sıkılan arkadaşlarımız olduğu için şuan seviye basıyoruz.. O mesajda da belirttim PLAN da alıcaz , 3. WW u da alıcaz gerekirse :)

Şu an seviye basmamızdaki tek sorun : " ZAMAN "

kendi birliğin hariç kimse seni sevmiyordur...

Bana kendi birliğim zaten yeter.. Gerçi bu dediğin şekilde olmadığını biliyorum ;)

Son olarak şunu da belirteyim biz basmadan kimse seviye basmıyor diyorsun malesef doğruları söylemiyorsun ben bir iki wow biliyorum daha doğrusu herkes biliyor ki sürekli yıkılmalarına rağmen ısrarla seviye basıyorlar... İsim vermeme gerek yok sanırım...

Kusura bakma ben göremedim ;)

SHeiTHaN
13-03-2011, 01:03
Kısacık Bir Açıklama ;

>> Serkan <<

Şükürler olsun artık yolumuza devam edicez :D Hakkaten sıkılmıştık ya.uNeVeN 77 herkes altta bekliyo :D 2 yıl sürerdi bu oyun :D Ondan sonra gelsin rekor ordu :D

valay
13-03-2011, 01:09
Dediğin gibi birçok birlik var o ww da emeği geçen.. Ama mesajda da dediğim gibi sadece RA olarak olsaydık ( ki RA daki arkadaşlarım abilerim ablalarım hala benim o kararımın arkasındalar, o şekilde yapmamı istiyorlar ) seviye basmayacaktım..

Dediğim gibi ben o mesajımın hala arkasındayım.. Sadece beklemekten sıkılan arkadaşlarımız olduğu için şuan seviye basıyoruz.. O mesajda da dediğim gibi PLAN da alıcaz , 3. WW u da alıcaz gerekirse :)

Bana kendi birliğim zaten yeter.. Gerçi bu dediğin şekilde olmadığını biliyorum ;)

Kusura bakma ben göremedim ;)

Seni sadece kendi birliğinin sevmesi yeterli o konuda haklısın ama ben bunu bir suçlama olarak söylemedim bu bir tespit... Seviye basma konusunda takdir ettiğim bir iki oyuncu var isim vereyim istersen Katliam08 ve kesgin bu arkadaşlar sürekli seviye bastı hala da basıyorlar sadece yıkıldıkları zaman tamir için zaman kaybettiler.. sen de planı kaybetmeden evvel hakkın var sürekli bastın... yani kimse basmıyor değil çoğu oyuncu basmıyor desen daha doğru olacak... bence böyle geride kalayım kimse bana saldırmasın ordular bitince basar oyunu kazanırım taktiği artık geçerli değil bende istiyorum herkes bassın 90 seviyeleri görelim yıkımlar bu seviyelerde olsun... diğer wow dönemlerinden farklı olarak bu dönem 60 lı seviyelere çok takıldık senin plan almana bu nedenle sevindim doğrusu hiç olmazsa seviyeler biraz yukarıya çıkar...

bnbn
13-03-2011, 01:12
Dediğim gibi ben o mesajımın hala arkasındayım.. Sadece beklemekten sıkılan arkadaşlarımız olduğu için şuan seviye basıyoruz.. O mesajda da belirttim PLAN da alıcaz , 3. WW u da alıcaz gerekirse :)

[/B]

Aynı fikirde olduğundan eminim ama tek fark,

Bunu o zaman yazdığında arkanda yüzlerce kişinin emeğinin olduğunun farkında değildin ama şuan o mesajının yanlış olduğunu kabullendiğinin farkına varıp cesaret edip bunu burda beyan edebilmen...

Şu mesajını yazmayıp hiçbişi yokmuş gibi seviye bassaydın helede woyager nickli arkadaş banlanmamış olsaydı o zaman burdaki kaos ortamı TESTERE VE 46LIKLAR'ın olayını bile geçerdi sanırım:D

Kısacası erdemli davranarak yapmış olduğun bu davranıştan ötürü ilerde gelebilecek sert eleştirilerin önünü kesmiş oldun diye düşünüyorum...

Tekrardan başarılar..

valay
13-03-2011, 01:17
Bu arada farketmemişim şimdi gördüm woyager yıkılmış ama en iyi savunmalarda woyager yok yani bu da içerdeki defin azlığı ve ufak bir saldırıyla yıkıldığı anlamına geliyor sanırım...

uNeVeN
13-03-2011, 01:20
Seni sadece kendi birliğinin sevmesi yeterli o konuda haklısın ama ben bunu bir suçlama olarak söylemedim bu bir tespit... Seviye basma konusunda takdir ettiğim bir iki oyuncu var isim vereyim istersen Katliam08 ve kesgin bu arkadaşlar sürekli seviye bastı hala da basıyorlar sadece yıkıldıkları zaman tamir için zaman kaybettiler.. sen de planı kaybetmeden evvel hakkın var sürekli bastın... yani kimse basmıyor değil çoğu oyuncu basmıyor desen daha doğru olacak... bence böyle geride kalayım kimse bana saldırmasın ordular bitince basar oyunu kazanırım taktiği artık geçerli değil bende istiyorum herkes bassın 90 seviyeleri görelim yıkımlar bu seviyelerde olsun... diğer wow dönemlerinden farklı olarak bu dönem 60 lı seviyelere çok takıldık senin plan almana bu nedenle sevindim doğrusu hiç olmazsa seviyeler biraz yukarıya çıkar...

Arkadaşım şimdi şöyle bir geçmişe gidelim gel seninle.. Sadece bi 15-20 gün geriye kadar..

RA & HZZ WW u Seviye 60 larda kimseye saldırı gelmemiş.. EN yakın takip eden 30 larda..
RA & HZZ WW u Seviye 70 lerde kimseye saldırı gelmemiş.. En yakın takip eden 55 falan..
RA & HZZ WW u 75 lerde yaklaşsınlar diye bekliyor , arkadakilerde 60 lara gelmiş yıkılalım diye bekliyor..
RA & HZZ WW u 80 lere geldi arkadakiler 70 e yaklaştı..
RA & HZZ WW u planı çaldırdı , arkadakiler 2 gün seviye basmadı..

Baktılar bizim plan alıp seviye basacağımız yok sonra seviye basmaya başlandı..
Planı çaldırdığımızda dedik ki , bizi geçen olursa aşağı çekicez.. Geçtiler aşağı indiler..

2 Gündür ne dibimize yaklaşan var , ne seviye yükselten ( sıfırlananlar hariç )

Yani Arkadaşım ikimizde aynı server ı takip ediyoruz.. Ben burda biz seviye basmadan seviye basan birini görmüyorum.. ;)

Dipcik : Bu mesaj sadece senin dediklerine ithafen yazılmıştır.. WW Bakan biri olarak ww cu ların ne zor durumda olduklarını biliyorum , emeklerine saygısızlık ettiğimi düşünmesinler.. Belki stratejileri böyledir..

sis
13-03-2011, 01:29
Kısacık Bir Açıklama ;

>> Serkan <<

seviye basmanız bizi mutlu etti ben sadece cesaret lafına takıldım biz seviye basıyoruz sizde indiriyorsunuz buda oytunun gereği oyunun başlarında seviye basmadık doğrudur bunun için cesaretsiz olunuyor(yada vermek istediğiniz anlam korkak)bu oyun tek bir birlikle yada oyuncuyla oynanmıyor lütfen onlara saygı gösterin siz bir wowa sahip hesab sahibisiniz diğer birlikleri aşşağılayarak yazmanız hoş diğildir burda kimin cesaretli yada cesaretsiz olduğuna karar verecek hakem diğilsiniz .birde bu oyun cesaret oyunu diğil.en azından bana öğyle öğrettiler.cevabı oyundaki hesabıma yazarsanız hiç kimse bu konuşmadan rahatsız olmamış olur.efsane52

valay
13-03-2011, 01:34
Arkadaşım şimdi şöyle bir geçmişe gidelim gel seninle.. Sadece bi 15-20 gün geriye kadar..

RA & HZZ WW u Seviye 60 larda kimseye saldırı gelmemiş.. EN yakın takip eden 30 larda..
RA & HZZ WW u Seviye 70 lerde kimseye saldırı gelmemiş.. En yakın takip eden 55 falan..
RA & HZZ WW u 75 lerde yaklaşsınlar diye bekliyor , arkadakilerde 60 lara gelmiş yıkılalım diye bekliyor..
RA & HZZ WW u 80 lere geldi arkadakiler 70 e yaklaştı..
RA & HZZ WW u planı çaldırdı , arkadakiler 2 gün seviye basmadı..

Baktılar bizim plan alıp seviye basacağımız yok sonra seviye basmaya başlandı..
Planı çaldırdığımızda dedik ki , bizi geçen olursa aşağı çekicez.. Geçtiler aşağı indiler..

2 Gündür ne dibimize yaklaşan var , ne seviye yükselten ( sıfırlananlar hariç )

Yani Arkadaşım ikimizde aynı server ı takip ediyoruz.. Ben burda biz seviye basmadan seviye basan birini görmüyorum.. ;)

Dipcik : Bu mesaj sadece senin dediklerine ithafen yazılmıştır.. WW Bakan biri olarak ww cu ların ne zor durumda olduklarını biliyorum , emeklerine saygısızlık ettiğimi düşünmesinler.. Belki stratejileri böyledir..

Dediğim gibi kısmen haklısın sen planı kaptırmadan evvel gerçekten kimse basmadı ama ondan sonraki süreçte senin de dediğin gibi seni geçenler de oldu örneğin hırt planı kaptırmsaydı basmaya devam edecekti planı kaptırdıktan sonra yıkıldı onunla birlikte yine katliam08 bastı ama çok fazla yıkıldı kesgin de öyle hiç beklediğini görmedim tamir hariç sürekli bastılar şuanda da yine basıyorlar... neyse çok önemli değil bu konu üzerinden tartışmayı uzatmak istemem kaldı ki bende seviye basılmasından yanayım 90 lı seviyelerde 4-5 wow olsa mesela... hatta 99 olsa birisi herkes acaba oyun bitiyormu diye heyecan yaparken son dakka yıkılsa sonra yerine başka biri daha yukarı çıksa daha heyecanlı olmaz mı... bunları yaşadık daha önce gerçekten heyecan ve adrenalin üst seviyede olacak ve herkes oyundan keyif alacak o nedenle herkes seviye bassın ki yıkımlar 60 larda değil 90 larda olsun...

uNeVeN
13-03-2011, 01:37
seviye basmanız bizi mutlu etti ben sadece cesaret lafına takıldım biz seviye basıyoruz sizde indiriyorsunuz buda oytunun gereği oyunun başlarında seviye basmadık doğrudur bunun için cesaretsiz olunuyor(yada vermek istediğiniz anlam korkak)bu oyun tek bir birlikle yada oyuncuyla oynanmıyor lütfen onlara saygı gösterin siz bir wowa sahip hesab sahibisiniz diğer birlikleri aşşağılayarak yazmanız hoş diğildir burda kimin cesaretli yada cesaretsiz olduğuna karar verecek hakem diğilsiniz .birde bu oyun cesaret oyunu diğil.en azından bana öğyle öğrettiler.cevabı oyundaki hesabıma yazarsanız hiç kimse bu konuşmadan rahatsız olmamış olur.efsane52

Bu sadece benim düşüncem.. Cesaret edemedi demek bir hakaret değildir..

Belki stratejiniz bu yöndedir.. Bundan önceki serverlarda defans sıralamasında ilk 5 te olmayan çoğu hesabın ww kurulduğu görüldü.. Belki de bu yüzden seviye basılmamıştır..

Dipcik : Bu mesajdan sonrasını isterseniz oyundan yazabilirsiniz ;)

valay
13-03-2011, 01:39

Bence tartışma burada devam etsin seviyeli olduktan sonra kimsenin rahatsız olacağını sanmıyorum ayrıca bu konuya açıklık getirilmesi birçok kişiyi memnun edecektir...

a g a m e r
13-03-2011, 01:41

Kusura bakma ben göremedim

* sana yakışanı yaptın serkan,
* oyunda olmasam da her zaman için kararlarının arkasındayım
* 3. wow mu ? 4. değil miydi :)
* zaman :) bunun manasını benden daha iyi anlayan yoktur her halde :)
* kardeşim bir tanedir,sevdiğimizi söylemeye gerek bile yok :)

uNeVeN
13-03-2011, 02:03
* zaman :) bunun manasını benden daha iyi anlayan yoktur her halde :)

Sayende şuan oyundayım abla :p 13 gün kaldı dimi :D ( Detaya girmeyelim lütfen , giripte karizmayı çizdirmenin anlamı yok :D )

a g a m e r
13-03-2011, 02:11
Sayende şuan oyundayım abla :p 13 gün kaldı dimi :D ( Detaya girmeyelim lütfen , giripte karizmayı çizdirmenin anlamı yok :D )

:) çizilecek olan karizma ikimizin ki serkanım :) evet en fazla 13 günümüz kaldı :p

uNeVeN
13-03-2011, 02:18
:) çizilecek olan karizma ikimizin ki serkanım :) evet en fazla 13 günümüz kaldı :p

Yok abla sana ne olacak , olan bana olacak :p
Zaten facede de boy boy fotolarımı koydunuz , onların devlet sırrı gibi saklanması gerekiyordu :D

lüfer
13-03-2011, 02:20
Lüferim kalamarım

1.paragraftaki yorumuna son vuruşu yapıyorum.Madem 14 kişi eksiksiniz o zaman daha 15 civarı ordumuz varken birlik saldırı ortalamalarına bakalım...

HZZ & RA 369428
K&N 153761

Ortalamalarda gördüğümüz gibi yaklaşık 2 katı civarındayız sizden...

Özür dilemek seni rahatsız etmeseydi şimdiye kadar 3 defa özür dilerdin.Ama bir çember etrafında dönüp duruyorsunuz hala.Biz ise yolu bitirdik geriye dönüyoruz.Yaş ve tecrübe konusunda sizle hiç polemiğe girmeyeceğim.Herşey ortadadır.Size laf anlatmak deveyi hendekten atlatmaktan daha zordur diye bir tabir kullanmayacağım.Çünkü siz yazdıklarımı zaten biliyor ama görmezden gelip çekemiyorsunuz.Bu yüzdendirki hala bizleri suçlu buluyorsunuz.

Sizden özür kabul etmiyor ve beklemiyorum.Mesajınızda gayet açık bir şekilde renginizi belli ediyorsunuz...

Road ım Runner ım.
Hızlı koşan çabuk yorulan ım.
lafi bir türlü anlamak istemeyip polemik peşinde koşanım.

sana yazdığım yazının son iki satırını okurmusun lütfen

no mercy
13-03-2011, 02:25
Yok abla sana ne olacak , olan bana olacak :p
Zaten facede de boy boy fotolarımı koydunuz , onların devlet sırrı gibi saklanması gerekiyordu :D

:) Dua et ben foruma fotograf koymasını bılmıyorum yoksa coktan koyacaktım boy boy fotografları:D tılsımı kaptırmadan once tılsımı kaptırdıgımız an tılsımı kaptırdıktan sonra dıye haha :)

lüfer
13-03-2011, 02:26

Ufuk

gerçekten tebrik ve takdir.

ama neden kapanmış? oda ciddi bir merak oldu herkezde?

sence neden kapandı?

lüfer
13-03-2011, 02:31
Kısacık Bir Açıklama ;

>> Serkan <<

Sorun yok unuven

Her verdiğin sözü tutamayacağını öğrendi isen.

bi yaş daha tecrübelendin demektir :)

woltran
13-03-2011, 02:33
unneven in köylerini kedimi yemiş arkadaslar merak ettim:)

SHeiTHaN
13-03-2011, 02:43
:) Dua et ben foruma fotograf koymasını bılmıyorum yoksa coktan koyacaktım boy boy fotografları:D tılsımı kaptırmadan once tılsımı kaptırdıgımız an tılsımı kaptırdıktan sonra dıye haha

Bu adam beni öldürecek! Sen haftasonu gezecen diye hesabı benim üstüme at.Sonra Ankara'nın buz gibi karlı havasında havuz keyfi yap.Gece gel, "Ben hemen yatıcam" de. Sonra gel forumda milletle lak lak.

Gökhan bakıyo dimi hesaba :D Ulan seni ortaklıktan atıp MH'ye şikayet edicem.Böle ortak mı olur yaa :D

Serkan sen de bişey sölesene şuna :D Baştan gözden çıktı bu çocuk :D

a g a m e r
13-03-2011, 02:44
:) Dua et ben foruma fotograf koymasını bılmıyorum yoksa coktan koyacaktım boy boy fotografları:D tılsımı kaptırmadan once tılsımı kaptırdıgımız an tılsımı kaptırdıktan sonra dıye haha :)

altına da yazardın : "her şeyin tek sorumlusu agamer" diye :p

ben foruma foto koymasını bliyorum ramoo,seninkileri eklemeye başlayayım mı :p

sözüm söz ramoo,bak kayıt altına bile alıyorum,formanı şimdiden hazır bil :)

uNeVeN
13-03-2011, 02:45
unneven in köylerini kedimi yemiş arkadaslar merak ettim:)

Hee kedi yedi , bi köyümü de sana verem mi sen ye ? :)

uNeVeN
13-03-2011, 02:48
altına da yazardın : "her şeyin tek sorumlusu agamer" diye

ben foruma foto koymasını bliyorum ramoo,seninkileri eklemeye başlayayım mı

Lütfen benim üstümden prim yapıp , birbirinize forma almayın :p

Serkan sen de bişey sölesene şuna Baştan gözden çıktı bu çocuk :D

Onu ben Allaha havale ettim gökhan.. Dün gece boynum sakatlandı idmanda , kafamı oynatamıyorum gel ww a bak dedim de adam ben yatıom yarın havuza gidicez dedi bana :)
Daha bundan sen hayır mı bekliyorsun :D

Ama bilmiyor ki ben bunun acısını çıkartıcam ondan :p

woltran
13-03-2011, 02:50
Hee kedi yedi , bi köyümü de sana verem mi sen ye ? :)

HEHEHE yememısler yıkmıslar duydum:)
yan köyler sılınınce tek wow köyü kalınca wow kurmus sayılırmıssın dogrumu:))

no mercy
13-03-2011, 02:53
altına da yazardın : "her şeyin tek sorumlusu agamer" diye :p

ben foruma foto koymasını bliyorum ramoo,seninkileri eklemeye başlayayım mı :p

:):) Tamamdır bu mesajı saklayacagım

uNeVeN
13-03-2011, 02:55
HEHEHE yememısler yıkmıslar duydum:)
yan köyler sılınınce tek wow köyü kalınca wow kurmus sayılırmıssın dogrumu:))

Ohoooo onu sen daha yeni mi öğreniyorsun..
Tek ww kalınca adminler sana yardım ediyor , ww a 10 milyon def atıyorlar.. :)

Ne günlere kaldık ya.. :D
Askerimi çakmışım bu saatten sonra yan köylerimi yıksanız ne olur tutsanız ne olur.. Görende popta 1.ciliğe oynuyorum sanacak :D

Arkadaş bilgin olsun 78 293 te de bir köy var , bir arada oraya bi sıralı çık :)

a g a m e r
13-03-2011, 02:58
Lütfen benim üstümden prim yapıp , birbirinize forma almayın :p

Onu ben Allaha havale ettim gökhan.. Dün gece boynum sakatlandı idmanda , kafamı oynatamıyorum gel ww a bak dedim de adam ben yatıom yarın havuza gidicez dedi bana :)
Daha bundan sen hayır mı bekliyorsun

* ramoo bu serkanım :) ne diyeyim,fazla söze gerek yok,mezuniyette alacaktım,wowdan sonra almaya ikna etti :)

* ben bakayım diyeceğim ama :p

no mercy
13-03-2011, 02:59

Ne günlere kaldık ya..
Askerimi çakmışım bu saatten sonra yan köylerimi yıksanız ne olur tutsanız ne olur.. Görende popta 1.ciliğe oynuyorum sanacak :D

Arkadaş bilgin olsun 78 293 te de bir köy var , bir arada oraya bi sıralı çık :)

78 293 benım kimselere yar etmem :p 3 5 mancınık varmıs hesapta bı ıse yarasın :cool::cool:

Ps:Herkese İyi Geceler...

SHeiTHaN
13-03-2011, 03:04
Daha bundan sen hayır mı bekliyorsun :D

Offff of :D Anlamıyo anlamıyo :D

woltran
13-03-2011, 03:07

Ne günlere kaldık ya.. :D

amann sana askermı cıkaracm sımdı:))sana saldıran coktur: wow kurman hayal olucak sana:D

uNeVeN
13-03-2011, 03:14
amann sana askermı cıkaracm sımdı:))sana saldıran coktur: wow kurman hayal olucak sana:D

Tamam sen kapat ben seni ararım ;)

woltran
13-03-2011, 03:15
Tamam sen kapat ben seni ararım ;)

işine gelmedıgıne oylemı dıyorsaunuz:D

uNeVeN
13-03-2011, 03:58
işine gelmedıgıne oylemı dıyorsaunuz:D

Yok konuşmayı bilmeyene böyle diyorum ;)

woltran
13-03-2011, 05:29
Yok konuşmayı bilmeyene böyle diyorum ;)

sen bılıyorsun sankı.. kendını begenmıssınız baya pehh:)

DaLToN
13-03-2011, 06:42
Arkadaşlar son durumu merak ediyorum wow seviye kacta ordular harekete gectimi ordu saklayanlar varmı hala :) wow un gidişatını koyarmısınız.

davidoff
13-03-2011, 06:54
Arkadaşlar son durumu merak ediyorum wow seviye kacta ordular harekete gectimi ordu saklayanlar varmı hala :) wow un gidişatını koyarmısınız.

http://img688.imageshack.us/img688/3847/23277797.jpg (http://img688.imageshack.us/i/23277797.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

kinder süpriz :)
13-03-2011, 08:00
http://img688.imageshack.us/img688/3847/23277797.jpg (http://img688.imageshack.us/i/23277797.jpg/)

uneven hayırlı olsun seviye basmıssın :)

SeninleGüzelAsk
13-03-2011, 08:01
Düzenlenmiştir..

DaLToN
13-03-2011, 08:40

hadi arkadaslar bitirin artık su wow ları :):p

Rapish
13-03-2011, 08:53
uneven hayırlı olsun seviye basmıssın :)

hehehehehehe:):):)

uNeVeN
13-03-2011, 09:56
Haber Toprak Siper hasar görmedi.
Haber Orman tahrip edildi
Haber Hiç bir askerin geri dönmedi

Raporu saldıran Resital li arkadaş paylaşır..
Üzüldüm gerçekten , talihsiz bir saldırı olmuş..

Manchester Uni.
13-03-2011, 10:07

tübee tübeee :)

Demirden sonra bide orman vakası :D

Bide tuğla olursa kaldıramaz bu server bu faciaları bilmiş olun :D

harmanım
13-03-2011, 10:19
tübee tübeee :)

Demirden sonra bide orman vakası :D

Bide tuğla olursa kaldıramaz bu server bu faciaları bilmiş olun :D

Tarla vakası yaşanmadı mı ? :)

valay
13-03-2011, 10:21
Tarla vakası yaşanmadı mı ? :)

Bari kışlayı vursaydı Uneven asker basıyormu ww da :)

harmanım
13-03-2011, 10:41
Bari kışlayı vursaydı Uneven asker basıyormu ww da :)

Ondan herşey beklenir :D

Ortaaaaaaaaaaaaaak reis bastın mı ? :)

Bi asker köyü reisletelim sana :D

vahşi
13-03-2011, 11:18
WW süreci içinde o birlik saldırsın bu birlik saldırsın biz hala bekleyelim mantığı var (HZZ HARİÇ)

korkarımki bu mantıkla ordular elde patlayacak..

ne bekliysunuz? seviye 90 mantığı yla hareket etmeyelim kim var üstte? uneven 5 ordu gözden çıkarın takip eden WW sahipleri :)

ha elinizde 3-5 ordu kalmışsa kıyamıyosanız zaten ne strateji işler nede kurnazlık...

kayda değer bir ordum yok olsaydı unevene giderdim :)

fchearts
13-03-2011, 11:21
herkes diğer wwlar neden seviye basmıyo diye soruyor açıklıyorum plana saldırı çıkıldığında fake veya

normal ve hatta 90 saniyede iptal edlen saldırılarda (bu abartıdır polemik yapmayalım)

hemen yer değiştiriyorlar hatta günde 2-3 kere değişenide hazine binası ortaya çıkarıyor...

gayet normal 3m defansla alınan plan olayı korkutucu bi durum :)

ww bakanlara plan koruyanlara sabır ve bol defans diliyorum :rolleyes:

Q_oksijen
13-03-2011, 11:37
Forza Melony.. Forza RA & HZZ.. Forza FENERBAHÇE...!

dipşafak; 250 :cool:

bnbn
13-03-2011, 13:40
http://img145.imageshack.us/img145/306/37559017.png

Askerin ne önemi var mühim olan kullanış şekli:cool:

İlginçtirki bir planımız bile yok ama ne mantıkla saldırılar devam ediyor anlamış değilim..Ben bu arkadaşın yerinde olsam Hırt'ın yan köyüne saldırırdım;)

harmanım
13-03-2011, 13:46

İlginçtirki bir planımız bile yok ama ne mantıkla saldırılar devam ediyor anlamış değilim..Ben bu arkadaşın yerinde olsam Hırt'ın yan köyüne saldırırdım;)

Eğer böle bi saldırı yapacağını bilseydim, Düşmanımın düşmanı dostumdur taktiği ile o orduyu HırT hesabının PLAN KOYABİLECEK TÜM KÖYLERİNİ yıktırırdım.

Gerekirse çaktırırdım ;)

vahşi
13-03-2011, 14:07

adam dünya harikasını normal köyün merkezi sanmış...

13-03-2011, 15:50
Saatlerimiz 15:42:04 Saat gösterdigi an uneven in Mimar II (http://speed.travian.com.tr/build.php?id=28&s=3&show=2) (3x) tılsım güzel ve sade bi operasyonlar ele gecirilmiştir

saldıran EFSANE BİRLİKLERİNİ tebrik eder Savunmayan RA&HZZ birliklerinide tebrik ederim..

vahşi
13-03-2011, 15:56
Saatlerimiz 15:42:04 Saat gösterdigi an uneven in Mimar II (http://speed.travian.com.tr/build.php?id=28&s=3&show=2) (3x) tılsım güzel ve sade bi operasyonlar ele gecirilmiştir

saldıran EFSANE BİRLİKLERİNİ tebrik eder Savunmayan RA&HZZ birliklerinide tebrik ederim..

hani derler ya şimdi selamun aleykum..

tebriği hak etti EFSANELER

13-03-2011, 16:08
hani derler ya şimdi selamun aleykum..

tebriği hak etti EFSANELER

Ve aleyküm selam

eyv saolasın :)

TVM
13-03-2011, 16:08

bir efsaneli olarak operasyonda emeği geçen arkadaşlarımızı tebrik ediyorum...

masal16
13-03-2011, 16:16
bir efsaneli olarak operasyonda emeği geçen arkadaşlarımızı tebrik ediyorum...
kanka senin nöbet varmıs bu gece sen dinlen :):):)
tüm hamlar sana gece .....

TVM
13-03-2011, 16:22
kanka senin nöbet varmıs bu gece sen dinlen :):):)

tüm hamlar sana gece .....

ooooo....harika..gece boş bırakmayın beni....sonra sağa sola bulaşıyorum...

13-03-2011, 16:32
ooooo....harika..gece boş bırakmayın beni....sonra sağa sola bulaşıyorum...

seni bos bırakmak mümkün mü ya :) her daim bişeyler cıkar :D

mahşerin_4atlısı
13-03-2011, 16:33

EFSANE BİRLİKLERİNİ tebrik ederim ... güzel ve gerçekden sade bir operasyon

vahşi
13-03-2011, 16:38
edittttttt...

TVM
13-03-2011, 16:43
seni bos bırakmak mümkün mü ya :) her daim bişeyler cıkar :D

nickinin hakkını verıyosun başkan.....:D:p:D

13-03-2011, 16:44
nickinin hakkını verıyosun başkan.....:D:p:D

sırlardayızz :) zamanı gelınce acıklarız nickmizi :)
şimdilik erken

13-03-2011, 16:51
EFSANE BİRLİKLERİNİ tebrik ederim ... güzel ve gerçekden sade bir operasyon

efsaneler adına tsklerimi borc bilirim :)

KarPaloov
13-03-2011, 17:10
Efsane birliklerini Tebrik ederim Mimar tılsımını ele geçirmişler....

valent
13-03-2011, 17:15
Mimar tılsımını ele geçirdikleri için Efsane arkadaşlarımı tebrik ediyorum..

13-03-2011, 17:18
Efsane birliklerini Tebrik ederim Mimar tılsımını ele geçirmişler....

tesekkur ederiM EFSANE BİRLİKLERİ adına

13-03-2011, 17:19
Mimar tılsımını ele geçirdikleri için Efsane arkadaşlarımı tebrik ediyorum..

EFSANE BİRLİKLERİ adına tesekkür ederim.

valay
13-03-2011, 17:23

EFSANE BİRLİKLERİNİ tebrik ederim iyi iş başarmışlar uneven tılsım kaptırmak alışkanlık olmasın sonra diğer planı da kaptırmayasın dikkat et... EFSANEYE karşı atak gelebilir HZZ den bence fazla rehavete kapılmasınlar...

13-03-2011, 17:35
EFSANE BİRLİKLERİNİ tebrik ederim iyi iş başarmışlar uneven tılsım kaptırmak alışkanlık olmasın sonra diğer planı da kaptırmayasın dikkat et... EFSANEYE karşı atak gelebilir HZZ den bence fazla rehavete kapılmasınlar...

tsk ederiz..;)

gelincikk
13-03-2011, 17:51

Askerin ne önemi var mühim olan kullanış şekli

adam dünya harikasını normal köyün merkezi sanmış...

Hırt hesabındaki ali'nin sabahın köründe yaptığı yorum : ordu çok uzaktan geldiği için yorulan koçbaşı ve mancınık ordusu dere kenarında dinlenirken, birbirlerini kaybedip ordunun köye girmesi :)

yarı uyur vaziyette raporu görünce öylece baktık :) uyku falan kalmadı :)

Bu arada efsane birliğine alınan tılsımdan ötürü tebrikler...

efsane_52
13-03-2011, 17:54
Hırt hesabındaki ali'nin sabahın köründe yaptığı yorum : ordu çok uzaktan geldiği için yorulan koçbaşı ve mancınık ordusu dere kenarında dinlenirken, birbirlerini kaybedip ordunun köye girmesi :)

yarı uyur vaziyette raporu görünce öylece baktık :) uyku falan kalmadı :)

Bu arada efsane birliğine alınan tılsımdan ötürü tebrikler...

ali bu böle bi yorum anca ondan beklenirdi :p:p:p

gelincikk
13-03-2011, 17:58
ali bu böle bi yorum anca ondan beklenirdi :p:p:p

valla gelmediklerine göre hala kayıplar..bakalım nerden çıkacaklar :) wowcular dikkat :D

efsane_52
13-03-2011, 18:01
valla gelmediklerine göre hala kayıplar..bakalım nerden çıkacaklar :) wowcular dikkat :D

o derenin kenarına bakmak lazım tuba :p neyse forumu kirletmeyelim....:rolleyes:

dip:efsane birliklerini tebrik ederim:D

13-03-2011, 18:02
Pazar günü bu forum bu kadar bos kaldı ya ınanamıyorum ''YAS'' mı tutuyolar napıyolar anlamadım ki gecen hafta bu saate kadar en az 5 6 sayfa dolmustu . biraz tuhaf degil mi ya banamı öyle gelıyo ?

kuvvetmira
13-03-2011, 18:09
Oparasyon ıcın tebrıkler:)
Rapor Varmıdır?

13-03-2011, 18:12
Oparasyon ıcın tebrıkler:)
Rapor Varmıdır?

tsk ederiz :) rapor varda yayınlamıoyoruz anlasma gereği k.bakmazsın artık :(

SeninleGüzelAsk
13-03-2011, 18:13
Operasyonu düzenleyen EFSANE Birliğimize teşekkürler. :)

Savunan HZZ&RA Ekibini de ayriyetten tebrik ederiz..

Dip: Raporu server sonu yapılacak video da görürsünüz..

woyager
13-03-2011, 18:30
x3 tılsım alan arkadasları tbr edıyorum.. unneven hava aticakmısın hala:)

kuvvetmira
13-03-2011, 18:38
x3 tılsım alan arkadasları tbr edıyorum.. unneven hava aticakmısın hala:)

Böyle Yorumlar yaparak tartısma cıkarmayalım Alan Ekıbı Tebrık Etık Savunanında Bole Bır Rapor Ustune Pırım yapmayalım..

yildizimsinsen
13-03-2011, 18:38
Pazar günü bu forum bu kadar bos kaldı ya ınanamıyorum ''YAS'' mı tutuyolar napıyolar anlamadım ki gecen hafta bu saate kadar en az 5 6 sayfa dolmustu . biraz tuhaf degil mi ya banamı öyle gelıyo ?

oyun artık rölantiye girdi,daha doğrusu insanlar sıkıldılar,rehavette had safhada.. o nedenle de artık sarı ışık,kırmızı ışık ve birlikten atılıp yağmalanma,reislenmeler de başladı.. köyüne girmeyince doğal olarak foruma da giremiyor insanlar..
sanırım yeni heyecanlar lazım speed servere.. yoksa herkes bir şeyleri bitirmiş havasında..

sucukluyumurta
13-03-2011, 18:41
oyun artık rölantiye girdi,daha doğrusu insanlar sıkıldılar,rehavette had safhada.. o nedenle de artık sarı ışık,kırmızı ışık ve birlikten atılıp yağmalanma,reislenmeler de başladı.. köyüne girmeyince doğal olarak foruma da giremiyor insanlar..
sanırım yeni heyecanlar lazım speed servere.. yoksa herkes bir şeyleri bitirmiş havasında..

katılıyorum maalesef öyle oldu fakat bu server bitecek gibi durmuyor kafadan en az 40 günü var.ve şansların eşit olduğunu düşünüyorum.yarışa en çok tutunan kazanacak gibi.

cihat47
13-03-2011, 18:52
tsk ederiz :) rapor varda yayınlamıoyoruz anlasma gereği k.bakmazsın artık :(

ozelden yollayamazmısn ??

yildizimsinsen
13-03-2011, 18:54
katılıyorum maalesef öyle oldu fakat bu server bitecek gibi durmuyor kafadan en az 40 günü var.ve şansların eşit olduğunu düşünüyorum.yarışa en çok tutunan kazanacak gibi.

bende bu yoruma katılıyorum.. zaten hep söylemek istediğim ama söyleyemediğim şeyler.. yarış daha başlamadı bile.. herkes daha ısınma turlarında.. en çok oyuna tutunacak ekip ve WW kazanacaktır.. ama daha çok uzayacak gibi server..

SUSPİRİA
13-03-2011, 19:24

raporu bende görünce şaşırdım gerçekten talihsiz bir saldırı.

13-03-2011, 19:25

eevet oyundan cok ayrılan oldu ama

oyun dünde aynı bu sabahta aynıydı ne oldusa 3.40 dan sonra msjlar muhabbettler kesildi neden acaba zaten oyundaki oyuncuların %90 foruma gelmiyor !!

SHeiTHaN
13-03-2011, 19:40
eevet oyundan cok ayrılan oldu ama

oyun dünde aynı bu sabahta aynıydı ne oldusa 3.40 dan sonra msjlar muhabbettler kesildi neden acaba zaten oyundaki oyuncuların %90 foruma gelmiyor !!

Tekrarlayıp duruyosun bunu.Hangi cevabı almayı istiyosun anlamadım.

13-03-2011, 19:47
Tekrarlayıp duruyosun bunu.Hangi cevabı almayı istiyosun anlamadım.

bilmem siz daha iyiyi bılırısınız daha önce konuscak cok sey buluyodunuz özellikle tılsm aldıgınızda şimdi susuyorsunuz !! Neden alt tarafı bi oyun tılsım kaptırmakta var tılsım almakta ama tılsım aldınızda arkadaslara cok yazdınız şimdi de yazın .. en azından bi tebrik..

SHeiTHaN
13-03-2011, 20:05
bilmem siz daha iyiyi bılırısınız daha önce konuscak cok sey buluyodunuz özellikle tılsm aldıgınızda şimdi susuyorsunuz !! Neden alt tarafı bi oyun tılsım kaptırmakta var tılsım almakta ama tılsım aldınızda arkadaslara cok yazdınız şimdi de yazın .. en azından bi tebrik..

Bizde konuşacak şey bitmez.Bastırılmış duyguların var sanırım ille de tebrik istiyosun.Yeterince tebrik yazısı yazıldı.Balon mu uçuralım?

Tılsım olayına gelince biz kimse konuşmasın boş boş diye bi açıklama yaptık.Bu konu ile alakalı olarak da yeterince haklı olduğumuza dair iyi tepkiler aldık.Bu konu seni neden ilgilendirdi anlamadım açıkcası!

yildizimsinsen
13-03-2011, 20:09

merak etme dostum en geç yarın yine başlar o muhabbetler.. insanlar her gün buraya giriyor olamayabilir.. bunu farklı yönlere çekerek ancak kendinize zarar verebilirsiniz.. bak görün yarın herkes girecektir ve hiçbir şey olmamış gibi devam edecektir.. ama sizin yazdığınız bu tarz yorumlar bazılarının hep aklında kalacatır.. o nedenle bu tarz yorumlardan bence kaçınmalısınız..
saygılarımla..

uNeVeN
13-03-2011, 20:14
Bizde konuşacak şey bitmez.Bastırılmış duyguların var sanırım ille de tebrik istiyosun.Yeterince tebrik yazısı yazıldı.Balon mu uçuralım?

Tılsım olayına gelince biz kimse konuşmasın boş boş diye bi açıklama yaptık.Bu konu ile alakalı olarak da yeterince haklı olduğumuza dair iyi tepkiler aldık.Bu konu seni neden ilgilendirdi anlamadım açıkcası!

Knk muhabbet istiyorlarmış bunlar dimi ?

ANlat bakalım bugün ne yaptın.. Saat saat rapor istiyorum ama detaylı olsun.. ;)

SHeiTHaN
13-03-2011, 20:16

ANlat bakalım bugün ne yaptın.. Saat saat rapor istiyorum ama detaylı olsun.. ;)

Olum sorma yaa :D Dün acılı lahmacun yemiştim.Valla bi de üstüne tılsımı aldılar ya.Sıkıntı oldu hakkaten :D

13-03-2011, 20:18

konus o zman bitmezse bastılırılmıs duygularım yok bundan emin olabilirsin..

eevt evet cok güzel acıklama yaptınız gecmiş tılsım muhabbetirini acıp okursan tekrar oyunculara hangi tarz acıklama yaptıgına bak..

13-03-2011, 20:19

anlat anlat heyecanlı oluyo..

uNeVeN
13-03-2011, 20:19
Olum sorma yaa :D Dün acılı lahmacun yemiştim.Valla bi de üstüne tılsımı aldılar ya.Sıkıntı oldu hakkaten :D

KNk lahmacunu yiyeceksen HACIOĞLU nda yiyeceksin :D
İrfan abinin reklamını yapalım biraz :p

Sıkıntı yok kanka , herşey olacağına varır :p

uNeVeN
13-03-2011, 20:20
anlat anlat heyecanlı oluyo..

3.kişi olarak atlama lütfen.. Git kendine başkasını bul onla konuş..

Forumda kimse yok dedin , aha geldik konuşuyoruz..
Şİmdi ses kes , bırak muhabbetimizi yapalım ;)

Maggie
13-03-2011, 20:21

Sekocan bu arkadaşlara bölee havai fişekli falan tebrik kartı ayarlayalım.

Herhangi bişi olduğunda gönderelim onu gitsin :D yoksa yani yetmio bu arkadaşlara öle kuru kuru tebrik etmek :rolleyes:

Daha fazlasını bekliolar nedense :cool:

SHeiTHaN
13-03-2011, 20:22
konus o zman bitmezse bastılırılmıs duygularım yok bundan emin olabilirsin..

eevt evet cok güzel acıklama yaptınız gecmiş tılsım muhabbetirini acıp okursan tekrar oyunculara hangi tarz acıklama yaptıgına bak..

Bence senn biraz sıkıntın var.Bak idrak edebilmen için tekrar yazıcam.Serkan arkadaşım biraz uzun yazmış.Tabi o herkesin anlayabileceğini düşünerek yazmıştı.Ama seni atlamışız kusura bakma.

Bak şimdi Serkan(uNeVeN) wow'daki diğer kişilerin emeğini unutarak senn kastettiğin geçmiş sayfalardaki o açıklamayı yaptı.Biz yanlışında da doğrusunda da onun arkasında olduğumuz için ses çıkarmadık.En sonunda o da anladı hatasını ve seviye basmaya başladı.O seviye basınca senin için sıkıntı oldu tabi :)

Bak yine uzun yazdım yaa.Anlayamıcan şimdi annem :) Kusura bakma :)

13-03-2011, 20:22
3.kişi olarak atlama lütfen.. Git kendine başkasını bul onla konuş..

Forumda kimse yok dedin , aha geldik konuşuyoruz..
Şİmdi ses kes , bırak muhabbetimizi yapalım ;)

hahah yap tabi muhabbetini konu degiştirmeyide cok iyiy biliyonuz zaten :)

uNeVeN
13-03-2011, 20:25
hahah yap tabi muhabbetini konu degiştirmeyide cok iyiy biliyonuz zaten :)

Arkadaş muhabbet eden yok dedin , geldik muhabbet ediyoruz..
Sustuk tılsım çaldınız eğlenin diye , sen geldin çağırdın konuşan yok dedin..

2 dk mantıklı düşün , öyle klavyeyi al eline..

Kapişşşşşş ?

Herhangi bişi olduğunda gönderelim onu gitsin :D yoksa yani yetmio bu arkadaşlara öle kuru kuru tebrik etmek :rolleyes:

Daha fazlasını bekliolar nedense :cool:

Ben hazırlıyorum onlara çatlamalı patlamalı bir tebrik kartı merak etme sen bukyyyy :D

Bence senn biraz sıkıntın var.Bak idrak edebilmen için tekrar yazıcam.Serkan arkadaşım biraz uzun yazmış.Tabi o herkesin anlayabileceğini düşünerek yazmıştı.Ama seni atlamışız kusura bakma.

Bak şimdi Serkan(uNeVeN) wow'daki diğer kişilerin emeğini unutarak senn kastettiğin geçmiş sayfalardaki o açıklamayı yaptı.Biz yanlışında da doğrusunda da onun arkasında olduğumuz için ses çıkarmadık.En sonunda o da anladı hatasını ve seviye basmaya başladı.O seviye basınca senin için sıkıntı oldu tabi :)

Bak yine uzun yazdım yaa.Anlayamıcan şimdi annem :) Kusura bakma :)

sen işine geleni anlatma plan konusunda yazmadıgımı sende cok iyiy anladın baska birliklerden aldıgınızda acıklamamı yaptın güldürme beni istersen 5 sayfa yaz ben senin gibi degilim anlarım rahat ol

SHeiTHaN
KNk lahmacunu yiyeceksen HACIOĞLU nda yiyeceksin
İrfan abinin reklamını yapalım biraz :p

Sıkıntı yok kanka , herşey olacağına varır :p

İstanbula ilk gittiğimde İrfan abinin yanına uğrucam zaten.Tadını bilmediğim şeyin reklamını yapmam :D

Daha fazlasını bekliolar nedense

Ya koskoca uNeVeN'den tılsım aldılar :D Tebriği haketmiş olabilrler ama etmemmmmmm

ölü
O kadar saldırı var raporlar nerde:)))

13-03-2011, 20:28
[QUOTE=uNeVeN;1150387]Arkadaş muhabbet eden yok dedin , geldik muhabbet ediyoruz..

Kapişşşşşş ?

sustunuz eglenelim diye demi tabi ya pardon

siz üzüntüdeyken biz sevinemiyoruz malesef... kapişşşş?

SHeiTHaN
13-03-2011, 20:29
[QUOTE=uNeVeN;1150387]Arkadaş muhabbet eden yok dedin , geldik muhabbet ediyoruz..

Kapişşşşşş ?

Şimdi muhabbete devam edelim mi, yoksa eğlenmeye devam etsinler mi?[QUOTE]

uNeVeN
13-03-2011, 20:30

Üzüntü ???

Öyle bir durumda olduğumuzu kim söyledi..

Hadi koy raporunu eğlen , koymayacaksan da kalabalık yapma çekil kenara muhabbeti bozuyorsun ;)

Hee bi de unutmadan yorumları yazarken heyecanlanmana gerek yok , bak heyecandan alıntıları yapamıyorsun :D

SHeiTHaN
13-03-2011, 20:31

Kapişşşşşş ?

Belki de planlar yapılıyo:cool: Bu forum bizim değil ki siz her istediğinizde burda olalım :)

uNeVeN
13-03-2011, 20:32
Şimdi muhabbete devam edelim mi, yoksa eğlenmeye devam etsinler mi?

Bana kalırsa eğlenmeleri lazım ama arkadaş biz olmadan eğlenemiyor sanırım..

Tek başına kalmasın biz arkadan tempo tutalım ona , onu da piste alalım :D

13-03-2011, 20:33
Üzüntü ???

Öyle bir durumda olduğumuzu kim söyledi..

Hadi koy raporunu eğlen , koymayacaksan da kalabalık yapma çekil kenara muhabbeti bozuyorsun ;)

Hee bi de unutmadan yorumları yazarken heyecanlanmana gerek yok , bak heyecandan alıntıları yapamıyorsun :D

bizim sevindigimizi kim söyledi ? hersey ortada demi ???

seninle konusurken mi heyecanlancam güldürme beni

Maggie
13-03-2011, 20:35
Ya koskoca uNeVeN'den tılsım aldılar :D Tebriği haketmiş olabilrler ama etmemmmmmm

İşte Gökhann sen tebrik etmezsen Seko tebrik etmezse kinder süprizimiz de ölee tebrik edildiğini anlamıo :D

O kadar Tebrik eden insan vardı ama arkadaş halaa tebrik edilmedikte tebrik edilmedik dio..

Ellerinize kollarınıza sağlık süpriz yumurta.. Tebrik ederim. Güzel saldırı. Oldu mu? :rolleyes: Kabul görür mü bu tebrik acaba?

Ben hazırlıyorum onlara çatlamalı patlamalı bir tebrik kartı merak etme sen bukyyyy :D

Bayram olsaydı Travian yöneticileri havai fişek patlatırdı köylerde..

Yada dur yaaa yönetimden böyle bi istekte bulunsak bu tılsım alan arkadaşlar için..

Aaaa ama onu da yapamayız. Süpriz yumurta nın oyundaki nickini bilmioruz :( Tüm hevesim kaçtı şimdi bak :(

13-03-2011, 20:35

eevet siz olmadan olmuyo büyük konusmaların ardından

şimdide burda olman lazım

SHeiTHaN
13-03-2011, 20:36

Solist abi anons yaptı knk.

-"Lütfen çocukları pistten indirin"

:D

Hadi süpriz YUMURTA. Ya çekil ya da eğlenmeye devam ;)

uNeVeN
13-03-2011, 20:36
bizim sevindigimizi kim söyledi ? hersey ortada demi ???

seninle konusurken mi heyecanlancam güldürme beni

Arkadaş kendinde misin sen ?

Sevindiğini kimse söylemedi doğru :)
Şöyle bi geçmiş sayfalara bakarsak tavan yapıp dolaştığın belli oluyor ;)

Tabiii nasıl tavan yapmayacan , uNeVeN dan tılsım çalmışsın.. Bundan büyük ne başarı olablir..
Hemen bi ss al çerçevelettir onu bence :D

SHeiTHaN
13-03-2011, 20:38

Yada dur yaaa yönetimden böyle bi istekte bulunsak bu tılsım alan arkadaşlar için..

Aaaa ama onu da yapamayız. Süpriz yumurta nın oyundaki nickini bilmioruz :( Tüm hevesim kaçtı şimdi bak :(

Söyler buky söyler.Söylemese de ısrar etmeyelim dimi :)

13-03-2011, 20:39
İşte Gökhann sen tebrik etmezsen Seko tebrik etmezse kinder süprizimiz de ölee tebrik edildiğini anlamıo :D

O kadar Tebrik eden insan vardı ama arkadaş halaa tebrik edilmedikte tebrik edilmedik dio..

Ellerinize kollarınıza sağlık süpriz yumurta.. Tebrik ederim. Güzel saldırı. Oldu mu? :rolleyes: Kabul görür mü bu tebrik acaba?

tebrik almadık diye bişey mi söyledim ? yanlıs mı anladınn

bi saldırı oldugunda tılsım alındıgında karsılıklıo tebrikler oluyo demi ama o karakterse degilseniz bişey diyemicem sizin saldırılarınız oldu acıklama yapıldı karısılıklı tebrik edildi pardon bizim düşüncemiz yanlıs mıs herkezi kendımız gibi biliyoruz...

evet kinder süpriz yumurta.. ac bakalım icinden ne cıkcak :P :P :P

uNeVeN
13-03-2011, 20:39
eevet siz olmadan olmuyo büyük konusmaların ardından

şimdide burda olman lazım

Oyun mu bitti acaba , bana kimse haber vermedi ? :D

SHeiTHaN
13-03-2011, 20:41

Tabiii nasıl tavan yapmayacan , uNeVeN dan tılsım çalmışsın.. Bundan büyük ne başarı olablir..

Ya bunu adı tılsımdır.Alınır verilir vs vs.Ama biz rekor ordumuzu foruma koymazken sen, sürpriz yumurta; neden alt tarafı bi mimar tılsımı almışsın.Neden bu kadar takıntı yaptığını hakkaten anlamadım :)

13-03-2011, 20:42

tavan ? unevenden veya baskasından tılsım almak önemli degil

önemli olan senin büyük konusmalarının ardından böyle alınması tabi farklı oluyo sen büyüksün kimse sana zarar veremez wwda üstüne cıkamaz kimse yıkamaz diye ben demedim sen dedin...

SHeiTHaN
13-03-2011, 20:43

bi saldırı oldugunda tılsım alındıgında karsılıklıo tebrikler oluyo demi ama o karakterse degilseniz bişey diyemicem sizin saldırılarınız oldu acıklama yapıldı karısılıklı tebrik edildi pardon bizim düşüncemiz yanlıs mıs herkezi kendımız gibi biliyoruz...

İçinde ne olduğunu özelden yaz söyleyim sana :) Bende ne süprizler var bilsen:)

SHeiTHaN
13-03-2011, 20:44
Oyun mu bitti acaba , bana kimse haber vermedi ? :D

Oyun mu bitmiş? Tüh bee rekor elimizde kaldı desene :D

uNeVeN
13-03-2011, 20:45
tavan ? enevenden veya baskasından tılsım almak önemli degil

önemli olan senin büyük konusmalarının ardından böyle alınması tabi farklı oluyo sen büyüksün kimse sana zarar veremez wwda üstüne cıkamaz kimse yıkamaz diye ben demedim sen dedin...

Evet dedim..

Hani bizim o lafı dedikten sonra üstümüzde ww kaldı mı ? :D

Yahu arkadaşım git biraz bilgilen öyle gel..
Yada amacını söyle ona göre devam edelim..
Hee ne istiyorsun söyle gerçekten ?

Ben burda çıkıp uneven dan tılsım çalamazsınız diye bişe dediğimi hatırlamıyorum ?
Hangi boyutlarda yaşıyorsun anlamış değilim seni ?

SUSPİRİA
13-03-2011, 20:46
aa forum gene karışmış . sakın olun arkadaşlar oyun bu yahu .

uNeVeN
Oyun mu bitmiş? Tüh bee rekor elimizde kaldı desene :D

Valla knk elinde patladı ordu yazık oldu..
Oyunda bitmiş , o zaman ben biraz uyuyayım..

Hee bu arada hesaba girmedim , oyunu kim kazanmış belli mi ?

Yok yok biyer karışmadı :) Arkadaş bizim yokluğumuzu hissetmiş , bizde onun için geldik..

SHeiTHaN
Evet dedim..

Ben burda çıkıp uneven dan tılsım çalamazsınız diye bişe dediğimi hatırlamıyorum ?

Bak yumurta konusunda iyi bi yere parmak bastın knk.

Hakikaten yaa amacını söylesin de yardımcı olalım.Başlığa ayıp oluyo dimi!

Maggie
13-03-2011, 20:47

Valla ben insan çıkmasını bekliorum hep ama genellikle araba, dinazor, korsan falan çıkıo..

Hatta bi ara şey bile vardı bu Buz Devri var yaa ordaki canlıları koymuşlar.. :)

Yani genellikle çıkan şeyler çocukların yada yetişkenlerin elinde oyuncak oluo, o bakımdan pek böbürlenme bence.. :)

Söyler buky söyler.Söylemese de ısrar etmeyelim dimi :)

Yok yahuu ne ısrar edicem. Bi tane oyuncak çıkıcak işte :)

Böle kişileri de anlamıorum ben Gökhan.. Şöle bi bizimkilere bakıorum yazan herkesin adresi belli.

Bizimkiler mi korkusuz ya da bakıorum başka arkadaşlarında yani diğer birlikteki arkadaşlarında adı sanı belli.
Bak woyager bile çıkıp ben woyager im die yazabilio yani :D
Bi bu tür arkadaşlar saklıolar kendilerini. bilmiorum anlamadım ben nası bi duygu kendini saklamaca oyunu :confused:

SHeiTHaN
13-03-2011, 20:48
Valla knk elinde patladı ordu yazık oldu..
Oyunda bitmiş , o zaman ben biraz uyuyayım..

Hee bu arada hesaba girmedim , oyunu kim kazanmış belli mi ?

Yok yok biyer karışmadı :) Arkadaş bizim yokluğumuzu hissetmiş , bizde onun için geldik..

Olum sen kazandın haberin yok mu :D Hee pardon hesaba ben bakıyodum.99-100 bastımi altınla inşaatı tamamladım ve KAZANDIKK :D

vahşi
13-03-2011, 20:48
olaya azda olsa geniş açıdan bakalım..

uNeVeN i az cekiştirlim..

WW sadece kendisininmiş gibi bir hava içinde..

1- iki WW aldın serverde iki WW u var die şakşakçıların bastır uNeVeN diğe koltuğuna verdiler coştun..!

2- inşa planını çaldırdın şakşakçıların koltuğuna verdi böbürlendin tılsımı alırım dedin 5 gün geçti tek tılsım operasyonu yapamadın..

3- son olarak 3x mimarı kaptırdın.. şimdide forumda aklın sıra dalga geçmeye çalışıyorsun.. şakşakçıların gelir birazdan

be hey adam o WW u sen tekmi idar ediyorsun 100lerce oyuncunun emeğinin içine ediyorsun hala burda adam akılı bir açıklama yapman gerekirken sadece benim ben edasıyla forumda nara atıyosun..

sor bakalım 100ncü sıradaki oyuncu dahi olsa en az 7 orduluk bir def çeker..

baştan sona rezil ettin o WW başkasında olsaydı inan server resetlenmişti..

rehavete devam..

şakşakçılar bastır uNeVeN nerde??

Maggie
13-03-2011, 20:49

Yok yahu karışmadı. ;)

Süpriz yumurtanın canı sıkılmış, edilen tebrikler yetmemiş bizde bi gelelim de can sıkıntısı geçsin dedik..

Napalım.. :confused:

SUSPİRİA
13-03-2011, 20:50

1- iki WW aldın serverde iki WW u var die şakşakçıların bastır uNeVeN diğe koltuğuna verdiler coştun..!

2- inşa planını çaldırdın şakşakçıların koltuğuna verdi böbürlendin tılsımı alırım dedin 5 gün geçti tek tılsım operasyonu yapamadın..

3- son olarak 3x mimarı kaptırdın.. şimdide forumda aklın sıra dalga geçmeye çalışıyorsun.. şakşakçıların gelir birazdan

be hey adam o WW u sen tekmi idar ediyorsun 100lerce oyuncunun emeğinin içine ediyorsun hala burda adam akılı bir açıklama yapman gerekirken sadece benim ben edasıyla forumda nara atıyosun..

rehavete devam..

bence biraz ağır olmuş ama doğruluk payı yok değil

yildizimsinsen
13-03-2011, 20:51
Ellerinize kollarınıza sağlık süpriz yumurta..

yumurtadan çıkan sürpriz :D:D:D

13-03-2011, 20:52
Evet dedim..

kalmamıs olabılır bu üstünüze cıkılmıcak anlamına gelmıyor

yeterince bilgim var saol uneven tılsım calamazsınız demedin dediginiz tek sey ra&hzz birliklerine kimse zarar veremez köy reisliyemez dediniz senin boyutunda yasıyom.. hangi boyut dersen sen söyle hangi boyuttayız ?

13-03-2011, 20:55
Valla ben insan çıkmasını bekliorum hep ama genellikle araba, dinazor, korsan falan çıkıo..

Hatta bi ara şey bile vardı bu Buz Devri var yaa ordaki canlıları koymuşlar.. :)

Yani genellikle çıkan şeyler çocukların yada yetişkenlerin elinde oyuncak oluo, o bakımdan pek böbürlenme bence.. :)

Yok yahuu ne ısrar edicem. Bi tane oyuncak çıkıcak işte :)

Böle kişileri de anlamıorum ben Gökhan.. Şöle bi bizimkilere bakıorum yazan herkesin adresi belli.

Bizimkiler mi korkusuz ya da bakıorum başka arkadaşlarında yani diğer birlikteki arkadaşlarında adı sanı belli.
Bi bu tür arkadaşlar saklıolar kendilerini. bilmiorum anlamadım ben nası bi duygu kendini saklamaca oyunu :confused:

genellikle araba, dinazor, korsan falan çıkıo..

Hatta bi ara şey bile vardı bu Buz Devri var yaa ordaki canlıları koymuşlar

eevt dogru bu zaman kadar onlar var ac bakalım senin sansına ne cıkcak :

uNeVeN
13-03-2011, 20:55

rehavete devam..

1- Bastır uNeVeN ın baştan sonra bir dalga konusudur.. Daha işin ne olduğunu bilmeden balıklama atlama..

2- PLan alıcam dedim , arkasındayım hala.. Ne bu anlamıyorum ki.. OYUN DAHA BİTMEDİİİİİİ...

3- 3X mimar çalındı.. Foruma gelip tek kelime etmedim..
Önce bir mesajları okuyup idrak etmeyi öğren.. Hani omuzlarının üstünde birşey var ya , onun içinde olan şeyi kullanıp biraz forumu oku.. Arkadaş neden muhabbet etmiyorlar dedi , geldik ettik.. Kimseden kaçtığımız yok..

Son olarak bizim birlik işlerimiz senin hiiiiiiç alakadar etmez.. Kendi önündekini ye önce sonra bizim tarafa el atarsın ;) WW Sadece benimmiş gibi hiç davranmadım..
Gerekirse ben ww u devir bile ederim sorun yok.. Bu şekilde birşeyi daha 1 kişi bile istemedi..

Herkesi kendin gibi sanma.. İşine bak !

sis
13-03-2011, 20:56
kalmamıs olabılır bu üstünüze cıkılmıcak anlamına gelmıyor

yeterince bilgim var saol uneven tılsım calamazsınız demedin dediginiz tek sey ra&hzz birliklerine kimse zarar veremez köy reisliyemez dediniz senin boyutunda yasıyom.. hangi boyut dersen sen söyle hangi boyuttayız ?
forumlarda dolaşmayı bırak wowa tahıl at biraz askerlerin açlıktan nefesleri kokuyor sen laf kalabalığı yapıyorsun hesaba dön artık

yildizimsinsen
13-03-2011, 20:57
tavan ? unevenden veya baskasından tılsım almak önemli degil

birde boşuna konuşmayın kimse gaza gelmez diyorduk.. ama biri gaza gelmiş forumda konuşuyorsunuz diye gitmiş tılsımı almış.. alamasa betonu delecekmiş sanırım :D:D:D

SHeiTHaN
13-03-2011, 20:58

rehavete devam..

1-3x tarihinde aynı anda 2 WOW köyü alan ve bu köylerden birisi ile başka bi WOW'cunun asker köyünü yıkan kaç oyuncu var? Coşmakta haklı.

2-İnşa planı çalındı ama bizde zaten 2 tane vardı ;) Biri gitti ama yedek de vardı.Başka bir plana sahip abimizi yanımıza aldık ve seviye basmaya devam ediyoruz. Ve plan operasyonu yapmayacağımızı kimseye söylemedik.O plan alınacak.

3-Mimar tılsımı alındı evet.Burda gereksiz muhabbetler yapıyoruz buna da evet.Ama o muhabbetleri etmemizi ısrarla isteyen sayın süpriz yumurtadır.İstersen biraz geri bak görürsün.

Bence uNeVeN biraz poh pohlanmayı ve rehavete kapılmayı hak ediyor.Çünkü arkasında HZZ ve RA birlikleri var.

İyi forumlar.

Rezil olmadık halen zirvedeyiz.Kaldı ki rezil de olsak, vezir de olsak serkanın arkasındayız.Çünkü biz sadece oyunda arkadaşlık yapmıyoruz.

premium
13-03-2011, 21:01
Böyle Yorumlar yaparak tartısma cıkarmayalım Alan Ekıbı Tebrık Etık Savunanında Bole Bır Rapor Ustune Pırım yapmayalım..

nihayet ( çok geç kalınmış olsada ) aklı başında bir yorum.
forumun bu hale gelmesindeki başroldekilkerden birisinden zaten daha farklı bir yorumda beklenemezdi.

yildizimsinsen
13-03-2011, 21:02

woyager bile :D
koşun bu lafın üzerine kesin kavga var arkadaşlar.. :D:D:D
hay çok yaşa sen valla öldüm gülmekten..

SHeiTHaN
13-03-2011, 21:05
koşun bu lafın üzerine kesin kavga var arkadaşlar.. :D:D:D

Du bakkala gidip çekirdek falan alıyım :D Ama buk kaçtı :D

Maggie
13-03-2011, 21:05
genellikle araba, dinazor, korsan falan çıkıo..

Hatta bi ara şey bile vardı bu Buz Devri var yaa ordaki canlıları koymuşlar

eevt dogru bu zaman kadar onlar var ac bakalım senin sansına ne cıkcak :

Bak canlı dedim die daha da böle sınırları zorlama istersen ;) Ama zekisindir de ne demek istediğini anlamışsındır sen.. :rolleyes: Güveniorum sana o konu da :)

forumlarda dolaşmayı bırak wowa tahıl at biraz askerlerin açlıktan nefesleri kokuyor sen laf kalabalığı yapıyorsun hesaba dön artık

Valla ne güzel söylediniz hocam yaa..

Teşekkür ederiz bu çağrınız için.. =)

Herkese iyi forumlar... =)

Dipçik: Bastırrrr Sekoooo.. :D

Haa birdeee; Aslan Sekooo
Kaplan Sekoooo... :D ( Bunlar da bizim kendi aramızdaki muhabbetler.. Seko gazla çalışmıo sanırsam bildiğim kadarıyla :D )

SUSPİRİA
13-03-2011, 21:07
1-3x tarihinde aynı anda 2 WOW köyü alan ve bu köylerden birisi ile başka bi WOW'cunun asker köyünü yıkan kaç oyuncu var? Coşmakta haklı.

2-İnşa planı çalındı ama bizde zaten 2 tane vardı ;) Biri gitti ama yedek de vardı.Başka bir plana sahip abimizi yanımıza aldık ve seviye basmaya devam ediyoruz. Ve plan operasyonu yapmayacağımızı kimseye söylemedik.O plan alınacak.

3-Mimar tılsımı alındı evet.Burda gereksiz muhabbetler yapıyoruz buna da evet.Ama o muhabbetleri etmemizi ısrarla isteyen sayın süpriz yumurtadır.İstersen biraz geri bak görürsün.

Bence uNeVeN biraz poh pohlanmayı ve rehavete kapılmayı hak ediyor.Çünkü arkasında HZZ ve RA birlikleri var.

İyi forumlar.

Rezil olmadık halen zirvedeyiz.Kaldı ki rezil de olsak, vezir de olsak serkanın arkasındayız.Çünkü biz sadece oyunda arkadaşlık yapmıyoruz.
unuven planını koruyacak bir köy bulamazsa halefleri öyle düşünüyor büyük ihtimalle yan köylerini bu yüzden yıkıyor sanırım. nasıl seviye basacak . arkasında tabiiki hzz. ra birliği var ama yavaş yavaş çatlak sesler başlar. oyun tecrubemden biliyorum. bence taşlar yerine oturdu bu serverde her birliğin bana göre eşit şansı var.

13-03-2011, 21:08

:D:D tamam tamam geldim :)

uNeVeN
13-03-2011, 21:09
Dipçik: Bastırrrr Sekoooo.. :D

Haa birdeee; Aslan Sekooo
Kaplan Sekoooo... :D ( Bunlar da bizim kendi aramızdaki muhabbetler.. Seko gazla çalışmıo sanırsam bildiğim kadarıyla :D )

Dİzel diyom da anlamıyor kimse :D

Neyse birşeyden kaçmadığımızı , gelip ne olursa olsun muhabbet edebildiğimizi gösterdik sanırım..

Hadi gidiyoz artık :D

SHeiTHaN
13-03-2011, 21:10
unuven planını koruyacak bir köy bulamazsa halefleri öyle düşünüyor büyük ihtimalle yan köylerini bu yüzden yıkıyor sanırım. nasıl seviye basacak . arkasında tabiiki hzz. ra birliği var ama yavaş yavaş çatlak sesler başlar. oyun tecrubemden biliyorum. bence taşlar yerine oturdu bu serverde her birliğin bana göre eşit şansı var.

Çatlaklık burda olmaz.HZZ ve RA birliklerinde yoksan bizim hakkımızda tecrübe edinemezsin.

Lafla peynir gemisi yürümüyo hocam. Bizbize eğleniyoruz.Kazanırsak ne ala.Ama kaybedersek de serkanı silmeyiz defterden.Sizi tebrik ederiz o kadar.

SHeiTHaN
13-03-2011, 21:14
Dİzel diyom da anlamıyor kimse :D

Neyse birşeyden kaçmadığımızı , gelip ne olursa olsun muhabbet edebildiğimizi gösterdik sanırım..

Hadi gidiyoz artık :D

Hadi ekip :) Toplan toplan toplan :)

SUSPİRİA
13-03-2011, 21:15
Çatlaklık burda olmaz.HZZ ve RA birliklerinde yoksan bizim hakkımızda tecrübe edinemezsin.

Lafla peynir gemisi yürümüyo hocam. Bizbize eğleniyoruz.Kazanırsak ne ala.Ama kaybedersek de serkanı silmeyiz defterden.Sizi tebrik ederiz o kadar.
dogru olan bu arkadaşım serkan sakın yanlış anlamasın ama her şeye cevap vermek zorunda değil . susmak bazen en büyük erdemdir :) iyi oyunlar

SHeiTHaN
13-03-2011, 21:17
dogru olan bu arkadaşım serkan sakın yanlış anlamasın ama her şeye cevap vermek zorunda değil . susmak bazen en büyük erdemdir :) iyi oyunlar

Teşekkürler.

Ama yaklaşık 2-3 sayfa geriye gitsen bizden tek kelime okuyamazsın :) Biz okuduk ama cevap yazmadık.Zorla RA nerde RA nerde dediler geldik. Sonra da gidiyoruz :)

Maggie
13-03-2011, 21:18
koşun bu lafın üzerine kesin kavga var arkadaşlar.. :D

Yaa o yanlış anlaşılmasın.

Ben kötü niyetle demedim ki.. Adam bize düşman ama kalkıpta rengini belli eden düşmanlardan :)

Hakaret etmek için yada aşağılamak için demedim. Takdir ettiğim için dedim. Saklamıo en azından kendisi.. :D

Umarım kendiside yanlış anlamaz.. ;)