PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Speed 3x]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

akın92
08-03-2011, 19:19
dikkatinizi çekerim ben sizden bir açıklama beklemiyorum. asıl siz yazılanı önce iyi okuyun ondan sonra yorum yapın. neyin ne olduğunu ben zaten gayet iyi biliyorum.
sadece bazı arkadaşların yanlış bildiği konuyu düzeltmek için yazılmış bir yazıdır bu. bir çok kişi koçbaşı ordusunun yolda iken sıfırlandığını zannediyor. bunun yanlış olduğunu koçbaşı ordusu uneven wowu yerine daha yakın olan joker as wowunu vurduktan sonra o ordu köyünün silindiğini , yoldayken silinen ordunun beowul saldırı ordusu olduğu yazılı orda. sadece içerdeki ordunun ne kadar olduğu konusunda bile bir yorum yapmadığınız yazılı o kadar. umurumdada değil açıklama yapıp yapmamanız. size kalmış bir konudur. zaten bildiğim birşeyi benim öğrenmeme gerek yok.

Not : herhangi bir soru sorulmuyor bu yazıdada. polemiğe girmeyede gerek yoktur.

...........

YILAN
08-03-2011, 19:34
Etol bende sana sunu dıyorum hıc bır olaylarınıza hıc karısmadım bu zamana kadar hatta sordumda sızden bırılerıne neden boyle yaptınız diye cevabınıda söyledi bana ama ben bırıne cıkıp burda yada özel olarak şunlar yapmış demedim... ki zaten yapanları 46lıklardan herkes bılıyordu... Ve emınım sende bılıyordun... o zaman neden tepkını koymadın bunda tepkını koyuyorsun... işte aydamabu bu hesaptan kareta17 nın hesabına ulasılmıs ve ordusu wowlara gonderılmıstı... kanıt sunun dedıklerındede sunu koymuslardı...

Ama nedense bırınız cıkıp acıklamadıydınız... Yanı demek ıstedıgım... 46Lıklar kanıt sundukları halde sızler kabul etmedınız...

ordakı savunmayı savunma sahıbı kendısı cekmıs olabılır... veyahut başka bırsey... veya oraya daha buyuk bır ordu gırmıstır askerı kesmıstır raporda arada kaynamıstır... falan fılan.. yani tam emin ve tam bır kanıt olmadan kımsenın günahını almayın...

Testereler birliğinden pek çok kişi girip forumda naralar atmadı hiç bir zaman.. ki küfürleşme, küçük düşürücü kelimeler kullanıltan sonra birliklerde ally atılıp forumda kimse yazı yazmayacak dahi denildi... bu raporlara gelince testere birlikleri adına yunus zaten demişti ozaman diyeceğini.. ki yunus hem raporları koyuyor hemde birlik adına gerekli açıklamarı yapıyor burada...
İkinci konu burada hiç bir 46 yada F üyesini zan altında bırakmıyoruz.. ortada bir suçlama var evet ama kimin yaptığı belli olmayan birşey.. daha saldırılar girmeden ortadan kaybolan defler.. ve Nescafenin 200 k lık ordusu... o defleri kimsenin çekmeyeceği aşikar ben wow köyündeyim ve benim köyümdeki defans çekiliyor;) elimizde bir kanıt yok ama bir gerçek var.. Akşamınız güzel olsun..

Masterpiece
08-03-2011, 19:35
arkadaşlar wow'da son durum nedir ?

crazycermen
08-03-2011, 19:40
46lıkların aldığı tılsım el değiştirmiş. Zor_ölüm den benical (HZZ & RA (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=572)) e geçmiş.

Gouranga
08-03-2011, 19:43
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/8/10940.png

Üstteki 2 wowun planı olmadığı için seviye basılamıyor.

Edit:Ben yazarken plan Hzz ye verilmiş:p Hayırlı olsun.En üstteki wwda plan yoktur:)

vahşi
08-03-2011, 19:43
46lıkların aldığı tılsım el değiştirmiş. Zor_ölüm den benical (HZZ & RA (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=572)) e geçmiş.

tılsım alınır alımaz bunu demiştim :)

woyager e yazık :D adamda destekçim 46LIKLAR deyip duruyor:D köstekçisi kim farkında deil..

bnbn
08-03-2011, 19:46
Mami gereken şeyleri söylemiş aslında ama konuyla ilgili SON KEZ bir kaç şeyde ben yazayım..

Server başında herşeyi mami , serdar ben konuştuk. HZZ buraya ++ yı temizlemek için , sadece SAVAŞMAK için geldi.. Hatta 2 ay sonra hesabı silip gidicez demişlerdi. Burda araya ben girdim , dedim ki ; RA Birliği olarak bu server bizim son oyunumuz ve ben ww kurucam dedim. Yukarda da mami nin söylediği gibi HZZ saldırarak RA savunma ile destek verecekti ww a.. ++ erkenden temizlendiği için bizimde ordularımız elimizde kaldı.. Bizde X tane ordu varsa HZZ de 2.5x tane ordu var.
Burdan da neyin ne olduğunu anlamışsınızdır sanırım..

RA ekibi ve HZZ ekibi farklıdır ama sadece bulundukları birlik olarak farklıdır.. Bizim dostluğumuz bu server da değil , daha da öncesine dayanır..

15-20 sayfa önce yazmıştım yine söylüyorum , WW la , PLAN la ilgili bir derdi olan varsa muhattabınız UNEVEN hesabıdır..

Bu konuyu da artık uzatmayın rica ediyorum.. Ben diyeceğimi dedim PLANSIZIZ , meydan diğer ww ların.. Bedavaya plan versenizde , bizim emeğimiz olmayan hiçbir planla SEVİYE BAS-MA-YA-CA-ĞIM !

Biz seviyeyi 89 a çektik ( bu mesajı yazarken 85 e düştü :D ) , görelim bakalım bizim kadar cesaretli kim var..

UNEVEN o planı almayacakmış dostum..Sadece geçici bir süreliğine plan hzz ra ya geçmiştir:)

AVCIYIZ
08-03-2011, 19:48
Tarafsız olarak yazmak istediğim bi nokta var Uneven hiç kuşkusuz oyunun şu aşamasında liderdir herkez ona göre strateji belirliyor lakin ;
Testere birliği ve ekipi kendi başlarına bu oyunda bişey yapabiliriz adıyla yola cıkmış bir birlik olarak gördüm ve seviye bastılar 46 lıkla cok övündüler ve haklılar ama şunu belirtiyim HARMANIM Ve arkadaşları o orduları wwlara kullansalar daha iyi olurdu 200 k (küsür az bi rakam değil)

AYRICA uneven kuramazsa (zor bir durum ) Favorim HIRT tır :) Testere birliğine ve tüm speed camiasına başarılar dilerim

cengizkhan
08-03-2011, 19:51
UNEVEN o planı almayacakmış dostum..Sadece geçici bir süreliğine plan hzz ra ya geçmiştir:)
o zaman tılsım neden hzz geçti madem tırt a wowo kurdurmayacaksın tılsımı ver kucuk bir hesaba o da hesabı silsin iş bitsin burda kavuklu ve pişekar ilişkisi var:D

bnbn
08-03-2011, 19:53
o zaman tılsım neden hzz geçti madem tırt a wowo kurdurmayacaksın tılsımı ver kucuk bir hesaba o da hesabı silsin iş bitsin burda kavuklu ve pişekar ilişkisi var:D

walla bu sorunun cevabı zaman

unevenin bu yorumundan sonra bu planı alacağını zannetmiyorum

cengizkhan
08-03-2011, 19:55
walla bu sorunun cevabı zaman

unevenin bu yorumundan sonra bu planı alacağını zannetmiyorum
zaten kurarsa cok prestij kaybeder

bnbn
08-03-2011, 19:57
zaten kurarsa cok prestij kaybeder

walla açıkçası bugünkü olaydan sonra insanların prestije ne kadar önem verdiğini(yada vermediğini) bir kez daha düşünmek gerek..

cengizkhan
08-03-2011, 19:59
Hzz amerika rolune soyunmuş serverin hakimi en büyük ordular onlarda
hırtlar iran diğer birliklerde diğer ortadoğu ülkeleri gibi aman ne yapalım da amerika bize kızmasın derdindeler

woyager
08-03-2011, 20:01
tılsım alınır alımaz bunu demiştim :)

woyager e yazık :D adamda destekçim 46LIKLAR deyip duruyor:D köstekçisi kim farkında deil..

kım demıs sen forumu okumuyorsun galıba.. 46lıklar bıze ne 1 asker nede 1 tahıl destegı yoktur.sadece dostane sekılde yazmıstım.. adamların saflaru bellı unneven desteklıyolar..gecen senekı gıbı aynı sekılde baskasını detseklıyolar..

basarılar dılerım ne dıyım

KarPaloov
08-03-2011, 20:02
Bizde TÜrkiyeyiz :D Hzz In özel Ajanları Var CIA de :cool:

woyager
08-03-2011, 20:02

sende ınandınmı buna:)

cengizkhan
08-03-2011, 20:03
kım demıs sen forumu okumuyorsun galıba.. 46lıklar bıze ne 1 asker nede 1 tahıl destegı yoktur.sadece dostane sekılde yazmıstım.. Adamların saflaru bellı unneven desteklıyolar..gecen senekı gıbı aynı sekılde baskasını detseklıyolar..

Basarılar dılerım ne dıyım
hocam bu yolda mağlup galip sayılır

woyager
08-03-2011, 20:04
kımse kafamı bozmasın wow kurmam verırım planı hırt lara elımdekı bırkac mılyon defansıda oraya aktarırım.. destekse al sana destek...mademkı herkes saflarını degısıyo bende degısırım..kımsenınde gıkı cıkmaz

kırıkkk
08-03-2011, 20:05
plan operasyonu basarılıydı tbrk ediyorum ama daha server bitmedi ve hala en tepedeki wow hırt hesabına ait wow ıcın yuksek sansa sahibiz burda biz kazandık gibi ilginc ifadeleri anlamakta zorluk cekıyorum birileri wowmu kurdu diye düsünmeye basladım kaldiki bizim saldırcamız karsıda bi wow bile yokken

cengizkhan
08-03-2011, 20:08
Türk insanının en büyük özelliği benim yapamadığımı komşum da yapmasın

yildizimsinsen
08-03-2011, 20:10
kımse kafamı bozmasın wow kurmam verırım planı hırt lara elımdekı bırkac mılyon defansıda oraya aktarırım.. destekse al sana destek...mademkı herkes saflarını degısıyo bende degısırım..kımsenınde gıkı cıkmaz

sakin ol sakin biraz.. vermesen de gelip alacaklardır zaten.. başka da çıkar yol görünmüyor -/- de..
bak ben Testereyi forumdan tanıyorsam almaya geleceklerdir vermesen de.. demedi deme ibrahim :D

eDü
08-03-2011, 20:11
ÖNCELİKLE HERKESE HAYIRLI AKŞAMLAR

HIRT PLANA YAPILAN ORGANİZEDEN DOLAYI BÜTÜN 46LIKLAR AİLESİNE TEŞEKKÜR EDERİM

BU ORGANİZASYONDA BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN F WAR & VATAN BİRLİĞİ ÜYELERİNİDE

AYRICA TEBRİK EDERİM ...

SAVUNAN TESTERE EKİBİNİDE TEBRİK EDERİM.

YAKLAŞIK 2 2 BUÇUK AYDIR SAVAŞIYORUZ GAYET ZEVKLİ BİR SERVER GEÇİRDİĞİMİZE

İNANIYORUM İKİ TARAFDA İYİ MÜCADELE EDİYOR. BİRKEZDE BUNUN İÇİN TEBRİK

EDİYORUM İKİ TARAFI..

BU SAVAŞ DÖNEMİNDE BU HESABA GİRİLME OLAYLARI İLE YETERİNCE KARŞILAŞTIK

OLUYOR BÖYLE ŞEYLER ENGELDE OLAMIYORUZ BUNA BU KONU İLE İLGİLİ KONUŞMANIN Bİ

ANLAMI YOK BUNUN İÇİN HERKES İŞİNE BAKSIN OYUNUN TADINI ÇIKARMAYA BAKIN

NOT: EVET HZZLERE PLANI BİZ VERDİK HİÇBİR ÇIKARIMIZ VEYA STRATEJİMİZ YOKDUR BU

KONU İLE İLGİLİ SADECE HAK ETTİKLERİNİ DÜŞÜNÜP VERDİK.

ESKİ BİR DOSTUN DEDİĞİ GİBİ :)

EYLEMLERİMİZ DEVAM EDECEKDİR :rolleyes:

woyager
08-03-2011, 20:11
sakin ol sakin biraz.. vermesen de gelip alacaklardır zaten.. başka da çıkar yol görünmüyor -/- de..
bak ben Testereyi forumdan tanıyorsam almaya geleceklerdir vermesen de.. demedi deme ibrahim :D
sen kımdın tanıyamadım köy adı neydi?

vahşi
08-03-2011, 20:12

kimse seni kızdırma cabası içinde deil şuan o tılsımı kullanacak birlik HZZ ve senide yıkacak birlik yine HZZ

HZZ nin destekçisi 46LIKLAR seninde profiinde 46LIKLARIN ismi geçiyor...

aha buraya NOT: seni melony yıkacak:D demedi deme

woyager
08-03-2011, 20:15
kimse seni kızdırma cabası içinde deil şuan o tılsımı kullanacak birlik HZZ ve senide yıkacak birlik yine HZZ

HZZ nin destekçisi 46LIKLAR seninde profiinde 46LIKLARIN ismi geçiyor...

aha buraya NOT: seni melony yıkacak:D demedi deme

benı kımse yıkamaz dedımmı hıc.. melony serverı yıkarsa yıkar sorun yok.. ama akrızmasi cizilmis rezil olmus bır karızması var baskası plan alıcak onla wow kuracak..giıtinleri takdir ediyordum melony gibi lerin basını havaya kaldırmıyordu:))

mahoni
08-03-2011, 20:18
benı kımse yıkamaz dedımmı hıc.. melony serverı yıkarsa yıkar sorun yok.. ama akrızmasi cizilmis rezil olmus bır karızması var baskası plan alıcak onla wow kuracak..giıtinleri takdir ediyordum melony gibi lerin basını havaya kaldırmıyordu:))

Sen elındekı wowu nasıl aldın ?
Alırken kac asker kestın?
Bısı yazmadan once bı dusun bana bunu derlerse ben ne derım dıye?

vahşi
08-03-2011, 20:20

hani serverde en büyük destekçin 46LIKLAR görünüyor.. bunun aksini inkar edemez kimse ama bu WW u sana aldırıp seni zan altında bıraktılar ve nasıl olsa woyager kuramıcak..

en azından güçlü olan taraftan olalım hesabı... sense sadece kenara kaldın..

sor bakalım 46LIKLARA kaç kişinin kahramanı sende??

R00t
08-03-2011, 20:20
bence HZZ servrdeki tüm planları toplayacak :)
kimseyede wow kurdurmayacak :)

lazçavuş
08-03-2011, 20:21
7.speed de o hayaliniz gerçekleşmişti.. Hergün 1-2 wow sıfırlanırdı.. Oynamadıysanız kaçırmışsınız.. Ve burada daha wow başladı,herkesin bilgisi olsun.. Esas wow savaşları 95.seviyeden sonra olacak.. Ama 95.seviye ne zaman olur derseniz bu da bana çok hayalperest bir düşünce gibi gelmeye başladı :d

[ı]çok şükür 1.speed hariç her speedde oynadım ve hepsini gördüm wow bakıcısı olarak [/ı]

AVCIYIZ
08-03-2011, 20:21

kardeş bu oyunda 30 kişi topla tüm traviana karşı savaşcaksın deseler melony yani mami,serkan ve serdar oyun bilgisi ve kişiliği ile her zaman 1 adım öne cıkar adamın yaptıkları ordada ve bu bir oyun sen milletin karizması vs bişey diyemezsin ben acıkca söyliyorum onların ekipinden olsamda bi kaç bişey daha öğrensem not ( senin bilmediğin şeyleride biliyorum ) serkanlar pazar vurma opersyonu herkez eleştirirken ben serkanı tebrik ediyordum.....

AVCIYIZ
08-03-2011, 20:22
bence HZZ servrdeki tüm planları toplayacak :)
kimseyede wow kurdurmayacak :)
serdar askerlik bittimi yav ?

R00t
08-03-2011, 20:24

yok ben o değilim. daha çokmuş onun :)

yildizimsinsen
08-03-2011, 20:25
sen kımdın tanıyamadım köy adı neydi?

tanımak istemezsin.. H Z Z deyim ben.. bunu bil yeter..

cengizkhan
08-03-2011, 20:26
kardeş bu oyunda 30 kişi topla tüm traviana karşı savaşcaksın deseler melony yani mami,serkan ve serdar oyun bilgisi ve kişiliği ile her zaman 1 adım öne cıkar adamın yaptıkları ordada ve bu bir oyun sen milletin karizması vs bişey diyemezsin ben acıkca söyliyorum onların ekipinden olsamda bi kaç bişey daha öğrensem not ( senin bilmediğin şeyleride biliyorum ) serkanlar pazar vurma opersyonu herkez eleştirirken ben serkanı tebrik ediyordum.....
oyun bilgisi olabilir kişiliği karıştırma

lazçavuş
08-03-2011, 20:27
Hak arasında LaZ dıye tabır edılıyoruz...

Brolarım da genelde ole derler.. :p

serverin lazı benim aga başka servere git bursaı benim :):):):)

woyager
08-03-2011, 20:27
Tamam biraz daha ağla sana verecek planı woyager:) Oyundan almaya çalış planı burda bazı plan sahiplerine ağlayarak değil bro.

Ayrıca biz woyagere 1 tane defans bile atmamışken ne desteğinden bahsediyosun sen.Atilla abi burda 40 kere dedi gönlümüz HZZ den yana diye ama belli ki o ufak beyninle 40 defa daha söylense yine anlamayacaksın sen.41. kez de ben söyleyeyim sana belki bir ihtimal anlarsın.woyagere destekte hiç bulunmadık.Gönlümüz HZZ den yana.Söyle bakalım neymiş?Anlamış mısın kontrol edeyim.

üstadım yabcılar cekemıyor konusuyor işte 46lıklara el acan kısı kım..benıcal dakı plan kımden alındı..ezıl durumdasınız hala kalkmıs camır atıyorsunuz pes..

planı vereyımmı size hzz ler:??

AVCIYIZ
08-03-2011, 20:28
ben bu wow u devraldım asker harcamadım.. Danny Darko pişman olmus aldıgına bana hemen verdı.. adamlar zaten wow kurmak amacları yok ıdı..bunu forumu takıp ettıysen okumussundur yazmıs ıdım wow u devraldım dıye..Danny Darko ya sor aksını derse burdayım..hatta forumda basarılar dıledı bıze..

ama unneven yada melony gıbı wow bız kurarız oyle ederız gıbı ahkam kesmedık..46lık lara el acıp plan bekleyen hzz baskası deıl zavallılar:)

her lafında serkan ve muharreme catıyorsun :) hayırdır seni fazlamı ezdiler kardeş :):) burdan o anlaşılıyor :)

woyager
08-03-2011, 20:28
tanımak istemezsin.. H Z Z deyim ben.. bunu bil yeter..

ben H ZZ mıyım plan kaptırayım?:))

AVCIYIZ
08-03-2011, 20:29
oyun bilgisi olabilir kişiliği karıştırma

asıl kişilikleri bakımından daha üstünler

sucukluyumurta
08-03-2011, 20:29

güzel kardeşim adamlar alıp basacaz dediler mi?henüz çıkıp bişey dediler mi ?demediler.

neden böyle sürekli ortalığı bulandırıcı yorumlar yapıyorsun.?

çıkıp derler ki evet tılsımı alıp seviye basacaz o zaman konuş.daha adamlar ağzını açıp tek kelime etmedi.

daha önceden de söylediler zaten.başka bir tılsımla basmayacaz diye.

hem basarlarsa sanane.sen sanki hakkın olan wowda oyun oynuyorsun elaleme laf diyorsun.

kel köre mana verir.

woyager
08-03-2011, 20:30
her lafında serkan ve muharreme catıyorsun :) hayırdır seni fazlamı ezdiler kardeş :):) burdan o anlaşılıyor :)

öylemı gorunuyo??

hzz ler köylerıme gelıyor plan ıcın ama hala plan bende:)pkanı hırtlara verceem ustunede defans atacam:))

cengizkhan
08-03-2011, 20:30
asıl kişilikleri bakımından daha üstünler
ha ozaman senin kişiliğin onlardan az ben öyle anlıyorum

woyager
08-03-2011, 20:32
güzel kardeşim adamlar alıp basacaz dediler mi?henüz çıkıp bişey dediler mi ?demediler.

neden böyle sürekli ortalığı bulandırıcı yorumlar yapıyorsun.?

çıkıp derler ki evet tılsımı alıp seviye basacaz o zaman konuş.daha adamlar ağzını açıp tek kelime etmedi.

daha önceden de söylediler zaten.başka bir tılsımla basmayacaz diye.

hem basarlarsa sanane.sen sanki hakkın olan wowda oyun oynuyorsun elaleme laf diyorsun.

kel köre mana verir.

yok bırde yazsaları utanmadan burda:)

mahoni
08-03-2011, 20:32
ben bu wow u devraldım asker harcamadım.. Danny Darko pişman olmus aldıgına bana hemen verdı.. adamlar zaten wow kurmak amacları yok ıdı..bunu forumu takıp ettıysen okumussundur yazmıs ıdım wow u devraldım dıye..Danny Darko ya sor aksını derse burdayım..hatta forumda basarılar dıledı bıze..

ama unneven yada melony gıbı wow bız kurarız oyle ederız gıbı ahkam kesmedık..46lık lara el acıp plan bekleyen hzz baskası deıl zavallılar:)

Ya arkadasım sana ne oluyor tamm o adam o lafları ettı dogru, belkı stratejı geregı soyledı belkı hedef saptırdı. Belkıde sen haklısın dedıgını yutucak AMA burda onca adam varken baskasının aldıgı wowu devralıp sevıye basan sen, baskasının planını alıp sevıye basıcagını carsaydıgın bırıne laf atamassın. Bırakta kendı yagıyla kavrulan adamlar bu konuda unewenı elestırsınler.

sucukluyumurta
08-03-2011, 20:33
yok bırde yazsaları utanmadan burda:)

bak kardeşim ben mahoni white birliği kurucu üyeleriyiz.ediz bize sorduğunda vereyim mi şu wowu şu arkadaş istiyor diye .bizde ver dedik bileydik verme derdik.maşallah forumda ne kadar gereksiz yorum varsa ilk 5 e adaysın.seni tebrik ederim

AVCIYIZ
08-03-2011, 20:34
ha ozaman senin kişiliğin onlardan az ben öyle anlıyorum
kardeş ben senin kişiliğine bişey demedim senle 2-3 kere aynı hesapta oynadığımız halde

ben sultankoyum@ bilirsin (ismail) forumdaki nikden başkası anladın galiba cengizkaan laflarımıza dikkat edelim

harmanım
08-03-2011, 20:36
hani serverde en büyük destekçin 46LIKLAR görünüyor.. bunun aksini inkar edemez kimse ama bu WW u sana aldırıp seni zan altında bıraktılar ve nasıl olsa woyager kuramıcak..

en azından güçlü olan taraftan olalım hesabı... sense sadece kenara kaldın..

sor bakalım 46LIKLARA kaç kişinin kahramanı sende??

Ben inkar ederim. :)

İbrahim abiyi desteklemiyoruz...

İbrahim abi wow istiyodu.. Ati abi aracılığı ile danny darko da ki wow woyager e verildi.

Biz ibrahim abiye sana wow verelim demedik. Kendisi wow istiyordu bizde istiyosan al dedik. :)

İbrahim abinin zan altında kaldığını düşünmüyorum...

Biz güçlü olan taraftan değil adam olan taraftan oluyoruz.. :)

Sizin yanınızda olmadığımızdan anlamış olman lazımdı. ;)

BİZİM 1 tane bile kahramanımız ibrahim abinin wounda değildir.

İyi oyunlar...

Tekrarlıyorum...

46LIKLAR Birliğinden hiç kimse testere birliğinden herhangi biri ile polemiğe girmesin..!

woyager
08-03-2011, 20:36
Ya arkadasım sana ne oluyor tamm o adam o lafları ettı dogru, belkı stratejı geregı soyledı belkı hedef saptırdı. Belkıde sen haklısın dedıgını yutucak AMA burda onca adam varken baskasının aldıgı wowu devralıp sevıye basan sen, baskasının planını alıp sevıye basıcagını carsaydıgın bırıne laf atamassın. Bırakta kendı yagıyla kavrulan adamlar bu konuda unewenı elestırsınler.

ben 46lıklara laf dedımmı??bana burd aahkam kesen hzz lere lafım melony burda wow kurarım wow da yıkarım dıyor.. Dduuuuuuuuu ama sonuc ortada el açip yalvrıp bekledınız 46lıklar planı versınler dıye bak benical aldı planı
zor_ölüm [04] ZAZA 08.03.11 15:59 zor_ölüm
benical [06] INVINCIBLE 08.03.11 19:10 benical

ve hala kalkıp gogsunuzu gere gere konusuyorsunuz yagmur yagdı yarabbı sukur deyın:)

AVCIYIZ
08-03-2011, 20:39
ben 46lıklara laf dedımmı??bana burd aahkam kesen hzz lere lafım melony burda wow kurarım wow da yıkarım dıyor.. Dduuuuuuuuu ama sonuc ortada el açip yalvrıp bekledınız 46lıklar planı versınler dıye bak benical aldı planı
zor_ölüm [04] ZAZA 08.03.11 15:59 zor_ölüm
benical [06] INVINCIBLE 08.03.11 19:10 benical

ve hala kalkıp gogsunuzu gere gere konusuyorsunuz yagmur yagdı yarabbı sukur deyın:)

Tamam kardeş sen en büyüksün herşeyi biliyorsun profsun :) anladık

adam seviye basana kadar sus birdaha konuşma SEVİYE NE ZAMAN BASAR sen o ZAMAN konuşursun

vahşi
08-03-2011, 20:40
Ben inkar ederim. :)

İbrahim abi wow istiyodu.. Ati abi aracılığı ile danny darko da ki wow woyager e verildi.

Biz ibrahim abiye sana wow verelim demedik. Kendisi wow istiyordu bizde istiyosan al dedik. :)

İyi oyunlar...

Tekrarlıyorum...

46LIKLAR Birliğinden hiç kimse testere birliğinden herhangi biri ile polemiğe girmesin..!

sahip çıkamıcağın WW u başkasına aldırı arkasındanda dalvere cvirirsin

ha demek bu oluyo woyager abi dersin ama adam yerine koymazsın..

woyager WWunuda HZZ lerin yıkacağınıda ook iyi biliyorsun..

ne diye 46LIKLAR ismi woyager profilinde??

zerre kadarda olsa arkasında siz olduğunu bildiği için yazılmıştır...

HZZ nin inan size ihtiyacı yok buna inansen sadece gelin güvey olmuşsun... onlarda kapı ardından buna emin ol sana gülüyolardır..

woyager
08-03-2011, 20:40
[QUOTE=harmanım;1142435][COLOR=Purple][B]Ben inkar ederim. :)

buda kapak olsun merak edenlere aynen ne 1 asker nede 1 tahıl geldı bıze.. herıfler zaten bastan beri unneven dıyolar.. en azından bız hzz ler gıbı 46lıklara gebe deılız :))

biz bize yeteriz..dostlar

İyi oyunlar...

[

AVCIYIZ
08-03-2011, 20:41
dostum bende senin kişiliğine birşey demiyorum ama melon ve uneven ne kadar kişilik sahibi insanlarsa bizlerde okadar kişilik sahibi insanlarız
belki yaşça bizden büyük olabilirler .
Ama sen kişilkleri bizden üstün diye yazıyorsun

ben sizden üstün diye bişey demedim o laf atan kişiye dedim Buna alınmanıza gerek yok senin kişiliğin onlarden ne fazla ne eksik herkezin kişiliği vardır sende cok yakın dostumsun onlarda

harmanım
08-03-2011, 20:41
H Z Z lere planı biz ZORLA VERDİK..!

woyager
08-03-2011, 20:43
bu oyunda dost yok dost kazıgı var oyuzden kımseye güvenmıyorum..

bnbn
08-03-2011, 20:43
hırtlar iran diğer birliklerde diğer ortadoğu ülkeleri gibi aman ne yapalım da amerika bize kızmasın derdindeler

Güzel benzetme

sende ınandınmı buna:)

Yok inandım yada inanmadım değil..Sadece zamanla göreceğiz..Şimdi adam planı köyüne almayınca hükmünü vermekte hoş olmaz..

vahşi
08-03-2011, 20:44

dedimya HZZ lerin size ihtiyacı yok..

ama sende bu havadasın HZZ WWu kurarsa tılsımı ben verdim en azından ismimiz anılır:rolleyes:

harbiden adamların ihtiyacı yok istdikleri yerden tılsımı alırlar

JumanJi
TESTERE ler kaptırdığı planı forumda aramaya başlamış:) Bazı testere üyeleri woyager i pohpohlamaya,kışkırtmaya başlamış.woyager de gaza gelip planı TESTERE birliğine verecek gibi duruyor.Bu kadar oyun tecrübesi olan woyager in forumda gaza gelmesi beni şaşırttı açıkçası.Kızdırmayın beni gider planı veririm gibi konuşmalar çok acemice geldi bana.Umarım yanlış düşünüyorumdur gaza gelmeyecektir.

woyager

:)))bastir unnevenn

harmanım
sahip çıkamıcağın WW u başkasına aldırı arkasındanda dalvere cvirirsin

ha demek bu oluyo woyager abi dersin ama adam yerine koymazsın..

woyager WWunuda HZZ lerin yıkacağınıda ook iyi biliyorsun..

ne diye 46LIKLAR ismi woyager profilinde??

zerre kadarda olsa arkasında siz olduğunu bildiği için yazılmıştır...

HZZ nin inan size ihtiyacı yok buna inansen sadece gelin güvey olmuşsun... onlarda kapı ardından buna emin ol sana gülüyolardır..

Seni az çok tanıyorum :)

Bana bebe diyormuşsun (haklı da 17 yaşındayım)

Ama adam gibi adamım..

Ben burada sana ne söylersem söyleyeyim herkes biliyor ki sen yine anlamayacaksın.

vahşi
08-03-2011, 20:45

Ama adam gibi adamım..

Ben burada sana ne söylersem söyleyeyim herkes biliyor ki sen yine anlamayacaksın.

adam gibi konuşana adam gibi her zaman cevabım olmuştur...

benide tanıyan tanır..

ORYA RUA
08-03-2011, 20:45
içimde bir ses woyagerın plan testerelere geçicek diyor :) kendi mi werir , testere mi alır bilemem ama tahminm o yönde :)

woyager
08-03-2011, 20:46
TESTERE ler kaptırdığı planı forumda aramaya başlamış:) Bazı testere üyeleri woyager i pohpohlamaya,kışkırtmaya başlamış.woyager de gaza gelip planı TESTERE birliğine verecek gibi duruyor.Bu kadar oyun tecrübesi olan woyager in forumda gaza gelmesi beni şaşırttı açıkçası.Kızdırmayın beni gider planı veririm gibi konuşmalar çok acemice geldi bana.Umarım yanlış düşünüyorumdur gaza gelmeyecektir.

ne yapalım bazan gaz almak gerekıyo:))bastir HırT

Gouranga

Ama adam gibi adamım..

Doğum günün kutlu olsun Enesim:D

woyager
içimde bir ses woyagerın plan testerelere geçicek diyor :) kendi mi werir , testere mi alır bilemem ama tahminm o yönde :)

zorla kımse alamaz..15 dk uzak mancınıkla köyü silerim yıne vermemen emın ol buna

topalosman
08-03-2011, 20:48
şu an gözüken wow u unneven kuracak çünkü güçler eşit degil woyager planı testereye verir birleşme olursa daha güzel bir wow dönemi izleriz yok sa tek saldırıda diğer wowlar sıfırlanır hzz ra ellerindeki orduları defans diye wow a atsalar wow kurmaya yeter

JumanJi
08-03-2011, 20:49
Sanırım 46LIKLAR birliğinin seni değil de uNeVeN i desteklemesi sana biraz koymuş.Forumda gaza getirmeye çalışanların gazına geliyorsun bunca yıllık oyunculuğuna yakıştıramadım benim şahsi görüşümdür.Bunlar çok eski numaralar.Forumda kışkırtıp kendine yaklaştırmak falan çocukça şeyler artık ama belli ki sen bunca yıllık oyuncu olmana rağmen hala bunları öğrenememişsin.

Ya da çok çabuk gaza geliyorsun TESTERE birliği de bundan faydalanarak seni kışkırtmaya çalışıyor:)

yildizimsinsen
08-03-2011, 20:50

bu yorum forumdaki dış ses gibi olmuş :D

Dış Ses: hikayelerde geri plandaki anlatıcı..

woyager
08-03-2011, 20:50
şu an gözüken wow u unneven kuracak çünkü güçler eşit degil woyager planı testereye verir birleşme olursa daha güzel bir wow dönemi izleriz yok sa tek saldırıda diğer wowlar sıfırlanır hzz ra ellerindeki orduları defans diye wow a atsalar wow kurmaya yeter

ne yapalım güçlüden yanayız bende testereyı secersem kımse gıkı cıkamaz... 46lıklar planı hzzz lere verdı laf dedımmı 46lıklara kendılerıne orayı yakın gordu haklı olarak bende testereyı yakın goruyorum ozaman..kıms ebenı elestırmeye hakkı luksü olmaz olamaz:)

bnbn
08-03-2011, 20:51
Sanırım 46LIKLAR birliğinin seni değil de uNeVeN i desteklemesi sana biraz koymuş.Forumda gaza getirmeye çalışanların gazına geliyorsun bunca yıllık oyunculuğuna yakıştıramadım benim şahsi görüşümdür.Bunlar çok eski numaralar.Forumda kışkırtıp kendine yaklaştırmak falan çocukça şeyler artık ama belli ki sen bunca yıllık oyuncu olmana rağmen hala bunları öğrenememişsin.

Ya da çok çabuk gaza geliyorsun TESTERE birliği de bundan faydalanarak seni kışkırtmaya çalışıyor:)

Sanırım plan elimize geçerse en çok üzülenlerden biride sen olacaksın:))

Kimsenin planına ihtiyacımız yok,alırsak alırız alamzsakta wow gidişatını yarışa müdahil olmadan izlemek düşer bizlere..

harmanım
Plan ibrahim abinin..

İstediği gibi kullanır..

İsterse testereye verir.. Buna karışamayız..

İsterse yok eder... :)

Ama bize bunu yapar mı ? Orasını ZAMAN gösterecek...

Bizim ona destek ve tahıl atmamamızın sebebi TESTERE birlikleriyle olan savaşın devam etmesiydi...

Bizim wow gibi bi düşüncemiz hiç olmadı..

Zamanında İbrahim abinin istediği yere hiç düşünmeden ordumu yollayan biri olarak böyle bişiy yapacağını düşünmüyorum. :)

vahşi

bunu gaz olarak algılama dostum..

yada yalan yanlış yazılıp çizilenlere..

beni azda olsa takip etmişsen her zaman haklının yanında dururum çünkü forumda başarı gösteren bir birliik kimseye konuşma hakkı vermez ve hep şunu der biz haklıyız...

ortada körebe

sana yerden göğe kadar haksızlık yapıldı...

bunu ne TESTERE adına neden başa çıkar adına..

46LIKLAR destekçin deilse ki hiç olmadılar... isim peşindeler onuda sen profilinde başarıyla göstrmişsin

tahminim şu senin WW DA EN FAZLA 5MK DEF VARDIR.. bu defde forumda seni alay konusu yapacaktır..

ve buna sebep olanlarda 46LIKLAR...

topalosman
08-03-2011, 20:52
ne yapalım güçlüden yanayız bende testereyı secersem kımse gıkı cıkamaz... 46lıklar planı hzzz lere verdı laf dedımmı 46lıklara kendılerıne orayı yakın gordu haklı olarak bende testereyı yakın goruyorum ozaman..kıms ebenı elestırmeye hakkı luksü olmaz olamaz:)
katılıyorum sana bu konuda madem zafere giden yolda herşey mübah en doğal hakkın

woyager
08-03-2011, 20:52

15 defa wow aldım x10 da bıle aldım 4 tanesını caldım.. sayısız plan tılsım caldım.. tecrubelıyım.dogru ama gaza gelmem.. bu serverın bıtmesını ıstıyorum bukadar rezıllık yeter bıtsın artık bu serverrrrrrrrrrrrrrrrrrr

JumanJi
08-03-2011, 20:55
Sanırım plan elimize geçerse en çok üzülenlerden biride sen olacaksın:))

Kimsenin planına ihtiyacımız yok,alırsak alırız alamzsakta wow gidişatını yarışa müdahil olmadan izlemek düşer bizlere..
Hayırdır yorumumda seni kızdıran nedir? Evet planın TESTERE lere gitmemesini isteyenlerdenim bir VATAN birliği oyuncusu olarak.

Ki bu yolla(gaza getirmeler,kışkırtmalar vs..) planın testere ye gitmesini hiç istemem. Haa gider ordularını yollarsın sabah size gelen operasyon gibi alır planı getirirsin lafım olmaz.

Ben bunca yıldır tanıdığım woyager in forumda bu derecede gaza geleceğini ve aklını hiç kullanmadığını görünce şaşırdım açıkçası.

ORYA RUA
08-03-2011, 20:56
zorla kımse alamaz..15 dk uzak mancınıkla köyü silerim yıne vermemen emın ol buna
planı we wowunu koruman dileğiyle , iyi oyunlar :)

Eyup-Can
08-03-2011, 20:57
Kola ve çekirdekler benden :)

Planın kaptırılması ile Ali cengiz oyunları başlamış :) Hayırlısı bakalım

İnceden bir kışkırtma söz konusu.

Bi söz vardır bilirsiniz.. Büyük Lokma ye Büyük Söz konuşma..

woyager

beni azda olsa takip etmişsen her zaman haklının yanında dururum çünkü forumda başarı gösteren bir birliik kimseye konuşma hakkı vermez ve hep şunu der biz haklıyız...

ortada körebe

46LIKLAR destekçin deilse ki hiç olmadılar... isim peşindeler onuda sen profilinde başarıyla göstrmişsin

tahminim şu senin WW DA EN FAZLA 5MK DEF VARDIR.. bu defde forumda seni alay konusu yapacaktır..

amacım server bitsin rezıllık bıtsın.. ben wow kuramam o kesın baya ordular sevıye basmamı beklıyo demek oluyorkı baya anti sevenım var:))allahın ıznıyle bu oyunu bıtırtecez.

ama sunuda soyliyim planı kendım aldım.. planı testere almasın dıye verılen sozler unutulmus deil..planı baskasına vermem ıcın bana yapılan baskıyıda bılıyolar..

ben kımseye soz vermedım planı sahsım aldı askerımı kestırdım..wow uda dostane konusmamdan dolayı devır aldım.. ee kımsenın laf demeye hakkı varmı..

burda sadece sunu acıkca soyluyorum HO*F*-46 ına sonsuz sükranalrımı sunuyorum verdıgı ve vermekte oldukları destekelrınden dolayı..

bastir hırtt:)

vahşi
Hayırdır yorumumda seni kızdıran nedir? Evet planın TESTERE lere gitmemesini isteyenlerdenim bir VATAN birliği oyuncusu olarak.

Ki bu yolla(gaza getirmeler,kışkırtmalar vs..) planın testere ye gitmesini hiç istemem. Haa gider ordularını yollarsın sabah size gelen operasyon gibi alır planı getirirsin lafım olmaz.

Ben bunca yıldır tanıdığım woyager in forumda bu derecede gaza geleceğini ve aklını hiç kullanmadığını görünce şaşırdım açıkçası.

VATAN birliği olarak varlığınız dahi serverde hissedilmedi bugün duydum isminizi oda ortaklığa karışmışsınız die :D

senin istemenle olmayacağını sende bilmyosn..

asıl gazı veren sensin

harmanım
08-03-2011, 20:59
VATAN birliği olarak varlığınız dahi serverde hissedilmedi bugün duydum isminizi oda ortaklığa karışmışsınız die :D

asıl gazı veren sensin

Senin ismini de küfürlerinle duyduk :)

Yoksa senide tanıyan yoktu ;)

vahşi
08-03-2011, 21:00
amacım server bitsin rezıllık bıtsın.. ben wow kuramam o kesın baya ordular sevıye basmamı beklıyo demek oluyorkı baya anti sevenım var:))allahın ıznıyle bu oyunu bıtırtecez.

ama sunuda soyliyim planı kendım aldım.. planı testere almasın dıye verılen sozler unutulmus deil..planı baskasına vermem ıcın bana yapılan baskıyıda bılıyolar..

ben kımseye soz vermedım planı sahsım aldı askerımı kestırdım..wow uda dostane konusmamdan dolayı devır aldım.. ee kımsenın laf demeye hakkı varmı..

burda sadece sunu acıkca soyluyorum HO*F*-46 ına sonsuz sükranalrımı sunuyorum verdıgı ve vermekte oldukları destekelrınden dolayı..

bastir hırtt:)

46LIKLAR birde WWu biz aldık woyagere deyip duruyolar ilginç..

woyager
08-03-2011, 21:02
46LIKLAR birde WWu biz aldık woyagere deyip duruyolar ilginç..

asla..tekrar dıyorum planı ben aldım wow uda ben aldım kımse araya gırmeden
Danny Darko ediz e sorun sıze desın anlatsın

wow ve plan alımımda ne 46lıklar nede baskasının emegı 1 grm yoktur aslını soyleyen yalan demısdır

JumanJi
08-03-2011, 21:03

asıl gazı veren sensin
Senin verdiğin kışkırtmalara karşı woyager dostuma verdiğim soğutma çabası diyelim buna.

Çok çabuk gaza gelen biri olduğunu bildiğim için TESTERE birliğinin şu an forumda yapmış olduğu woyagerden planı alma çabasını bastırmaya çalışıyorum.

Tekrar söylüyorum.İnşallah bu yolla planı testere birliğine vermez.Verirse çok büyük dostluklar kaybedeceğini woyager de biliyordur umarım.

Bugüne kadar woyager in adını ağzına bile almayan TESTERE birliği bugün ne oldu da woyageri kışkırtmaya başladı?Ama doğru planı çaldırmışlardı onlar da birinden alacak illa ama bu yolla almanız prestijinizi düşürdü gözümde.

Gelelim VATAN birliğine.Birliğimizi senin fark etmen veya etmemen inan hiç umrumuzda değil.Biz oyunumuza bakıyoruz.Siz de oyununuza bakın.

çağrı060
08-03-2011, 21:03

hzzleri arkana alıp konuşacagına kendi hesap ismini söyle öyle konuş

delice
08-03-2011, 21:05
[QUOTE=harmanım;1141698]http://i1103.hizliresim.com/2011/3/8/6351.bmp

Varan 9

Öncelikle böyle bir operasyon oyuncuları ve Böyle bir savunma yapan tırt birliğini tebrik ederim .. Bu zamana kadar gördüğüm en iyi saldırı ve Savunma raporu .. Ama ister istemez değer miydi diye sormadan edemiyor ..

blackjack1905
:)))bastir unnevenn

Kopela34 ün KESGİN saldırısından sonrada aynı sözleri söylemiştin :cool: O zaman RA&HZZ den kralı yoktu senin gözünde =) planı degerlendirecek birlik arıyodun WW köyü sahibi olunca 360 derece dönmene aklım ermedi . .. .

bi 10 sayfa geride aynı yazıyı yazmıştım ...

JumanJi
asla..tekrar dıyorum planı ben aldım wow uda ben aldım kımse araya gırmeden
Danny Darko ediz e sorun sıze desın anlatsın

wow ve plan alımımda ne 46lıklar nede baskasının emegı 1 grm yoktur aslını soyleyen yalan demısdır
Dostum woyager seni uyarıyorum eski bir dostun olarak.Yazılanları lütfen iyi oku.Harmanım sana laf etmezken sen ona laf ediyorsun sanırım yorumları iyi okumuyorsun.

Bir uyarım da vahşi nickli üyenin yorumlarını kaale almaman içindir.Göz göre göre seni doldurmaya çalışan birisinin oyunlarına geliyorsun.Yaşına ve oyun tecrübene yakıştıramıyorum lütfen!

YILAN
08-03-2011, 21:06
Senin verdiğin kışkırtmalara karşı woyager dostuma verdiğim soğutma çabası diyelim buna.

Çok çabuk gaza gelen biri olduğunu bildiğim için TESTERE birliğinin şu an forumda yapmış olduğu woyagerden planı alma çabasını bastırmaya çalışıyorum.

Tekrar söylüyorum.İnşallah bu yolla planı testere birliğine vermez.Verirse çok büyük dostluklar kaybedeceğini woyager de biliyordur umarım.

Bugüne kadar woyager in adını ağzına bile almayan TESTERE birliği bugün ne oldu da woyageri kışkırtmaya başladı?Ama doğru planı çaldırmışlardı onlar da birinden alacak illa ama bu yolla almanız prestijinizi düşürdü gözümde.

Gelelim VATAN birliğine.Birliğimizi senin far etmen veya etmemen inan hiç umrumuzda değil.Biz oyunumuza bakıyoruz.Siz de oyununuza bakın.

Buradaki kişisel muhabbetlere Testere birliklerini müdahil etmezsen sevinirim dostum..

woyager
08-03-2011, 21:06
Plan ibrahim abinin..

İstediği gibi kullanır..

İsterse testereye verir.. Buna karışamayız..

İsterse yok eder... :)

Ama bize bunu yapar mı ? Orasını ZAMAN gösterecek...

Bizim ona destek ve tahıl atmamamızın sebebi TESTERE birlikleriyle olan savaşın devam etmesiydi...

Bizim wow gibi bi düşüncemiz hiç olmadı..

Zamanında İbrahim abinin istediği yere hiç düşünmeden ordumu yollayan biri olarak böyle bişiy yapacağını düşünmüyorum. :)

plan benım kararı vermek bana kalır harmanım:))

bastir hırt

AVCIYIZ
08-03-2011, 21:07
hzzleri arkana alıp konuşacagına kendi hesap ismini söyle öyle konuş

kendime ait hesap ismi yok ama oyunu takip ettiğimim hesap ismini söyliyim: Wabted3-chucky

lazçavuş
08-03-2011, 21:08

enteresan bir yorum ama yanlış dediğin gibi olsa neden plana ve wowa saldırı çıkılır amerikanın

harmanım
08-03-2011, 21:09
woyager okurmusun bu yazıyı

ati abi aracılığı ile denmiş yani biz verdik demek istiyo sanırım :D

Benim yanlışım olabilir... :)

İnkar etmiyorum..

O yazıyı yazmamda ki sebep

White birliğini zombine (ati) abinin iyi tanıdığıdır.

ORYA RUA
08-03-2011, 21:10
Dostum woyager seni uyarıyorum eski bir dostun olarak.Yazılanları lütfen iyi oku.Harmanım sana laf etmezken sen ona laf ediyorsun sanırım yorumları iyi okumuyorsun.

Bir uyarım da vahşi nickli üyenin yorumlarını kaale almaman içindir.Göz göre göre seni doldurmaya çalışan birisinin oyunlarına geliyorsun.Yaşına ve oyun tecrübene yakıştıramıyorum lütfen!
bu konuyla ilgili yazdığın herşeye noktası noktasına katılıyorum :)

harmanım
plan benım kararı vermek bana kalır harmanım:))

bastir hırt

Tabii ki :) İstediğin gibi kullanabilirsin. :)

ZAPAR
sanık askeri geri gönderilenler yada çekilenler köye mesaj atmazlardı defleri neden gönderiyorsunuz diye:) anladın sanırım olayı... Testere birliklerinde herkez askerini feda eder kimse 3-5 k askerim kesildi diye yada ordum çakıldı diye ağlamadı bu birlikte.. ağlayanlar zaten yol aldı... wowa yada plana gönderilen askerler ölsün diye gönderiliyor her gönderende bunun farkında...

Bu köye girebilen wow köyünede girebilir..
Bu durumda wow köyüne bakabilen bir casus var demektir...
Testere birliği yol geçen hanımı arkadaş benim bildiğim herkez wow köyüne giremez
Neden wow köyü savunmalarını bırakmadı da bu köyün savunmaları bırakıldı
Oldu veya olmadı, biri yaptı veya yapmadı.. kaldıkı ben buna inanmıyorum..
Eğer böyle bir durum olsaydı hata sizde adam seçmeyi bilimiyorsunuz demektir..

bnbn

Beni kızdıran bir cümlemi göster diyecem sen yine kendi düşünceni bana beyan edeceksin çok zaman öncesinde kerata olayındaki bakış açın gibi..

Şuan keyfime diyecek bişi yok..Mutluyum ve bunun oyunlada alakası yok..

Sadece olaylara bakış açın biraz tuhaf geliyor bana..

Sadece bu yorumun için değil genel olarakta yaptığın eleştiride olaylar arasında sebep sonuç analizi yapmadan sonuca bakan yani tam anlamıyla tersten gelen bir bakış açın var..

Anlaman için bir kez daha yazıyorum,

TESTERE OLUŞUMU KENDİSİ İÇİN VARDIR VE BAŞKA BİR OLUŞUMA PEŞKEŞ ÇEKMEZ HELEKİ BİR PLAN İÇİN BAŞKALARINI GAZA GETİRME GİBİ BİR GİRİŞİMDE BULUNMAZ..

Hani derler ya,aslana sormuşlar ensen neden kalın diye..!Kendi işimi kendim görürüm demiş..

Bu forum kraldan çok kralcı geçinen tiplerin kimler olduğunu gayet iyi biliyor..

Yensekte yenilsekte bizler testere için burdayız,başka oluşumlara peşkeş çekmek için değil..

JumanJi
08-03-2011, 21:11
Buradaki kişisel muhabbetlere Testere birliklerini müdahil etmezsen sevinirim dostum..
TESTERE birliğinin madem ki avukatı rolüne büründün oyuncularının forumdaki yazdıklarına da müdahil olmanı istiyorum o zaman.

Bir adamı gaza getirmeye çalışan 2-3 TESTERE birliği üyesinin forumda yazmasını engeller misin?Haa engellemeyeceksen yorumlarımda TESTERE birliğini karıştırmam gayet normal bir durum olur.Zira yorum yazıp gaza getirmeye çalışan arkadaşlar TESTERE birliği üyesidir.

woyager
08-03-2011, 21:12

ben 46lıkları elestırdımmı??ben hzz dedım bana laf atacaklarına planı kaptırmasalar idi ve 46lıklara el acıp beklemeseler ıdı.. 46lıklar zaten saflarını bellı ettıydıkı bastan unneven desteklıyoruz dıye

bende hırtı desteklıyorum dememle kımın atesı yukselıyo neden yukselıyo?

bızım 46lıklarla tahıl defans konusunda harmanımda acıkladıgı gıbı en ufak destek bagımız yok ve hıc olmadı ve olacagıda yok

dogrumu harmanımm ?

mujdat55
08-03-2011, 21:14
Saldırıya Cıkan Arkadaşlarımızı Tebrık Ediyoruz Bır Ordudaha Soksaymısız Savunma Kalmıcak Derecede Resımlı Sekılde Koymadık Cunku Def Askerlerı Gorunuyor Bu Sekılde Koymus Adas Idare Etmek Lazım :D

Adaş Varya Çok Hızlısın Büyük Adamsın Düngece Bısıler Yapmıssın Gözume Gırdın Madalyayı Senın Icın Alcaz :)

Not= Bazı Kısılıgı Bozuk Insanlar Icın Tekrar Yazıyorum uNeVeN Wowu Dısında Wow Desteklemıyoruz Whıte Olarak -- Dede Kardes Bırlıgımız 46LIKLAR Kardeş Bırlıgımız Herkez Ayagını Denk Alsın İstedigimiz Wowa Girer Rapor Alırız Buna Kımsede Karısamaz Hadını Bıl Ondan Sonra Burda Yorum Yap..

Fatii
teşekkür ederim arkadaşım hala anlamak istemeyenler var asıl olay birleşme meselesi değil gecen serverden kuyruk acısı, hala sindirememiş arkadaşlar.
tebrikler için teşekkür ederiz
taşburun ekibi adına müjdat

harmanım
ben 46lıkları elestırdımmı??ben hzz dedım bana laf atacaklarına planı kaptırmasalar idi ve 46lıklara el acıp beklemeseler ıdı.. 46lıklar zaten saflarını bellı ettıydıkı bastan unneven desteklıyoruz dıye

bende hırtı desteklıyorum dememle kımın atesı yukselıyo neden yukselıyo?

bızım 46lıklarla tahıl defans konusunda harmanımda acıkladıgı gıbı en ufak destek bagımız yok ve hıc olmadı ve olacagıda yok

dogrumu harmanımm ?

Savaş bitene kadar sanmıyorum. :)

Savaşında biteceğini sanmıyorum. :)

Yani şuan ki koşullarda destek atmayız... (Malesef)

JumanJi
Yazıklarınızla yaptıklarınız arasında bağ kurmakta zorlanıyorum açıkçası.Nedense woyageri gaza getirmeye çalışan sizlersiniz ama testereler bir plan için başkalarını gaza getirmez diyen de sizlersiniz.

Sizin yorumlarınızdaki tutarsızlık daha bariz.Ben burda eski dostum woyageri bir nevi uyarıyorum bu oyuna gelmemesi için.Sizin alınmanıza gerek yok.Alınıyorsanız bu gaza getirme oyunundan vazgeçersiniz.

woyager
Kopela34 ün KESGİN saldırısından sonrada aynı sözleri söylemiştin :cool: O zaman RA&HZZ den kralı yoktu senin gözünde =) planı degerlendirecek birlik arıyodun WW köyü sahibi olunca 360 derece dönmene aklım ermedi . .. .

bi 10 sayfa geride aynı yazıyı yazmıştım ...

melony oldugu sürece sızın basınızda keçimin tirnagını sıze vermem

sap2000 ben melony 3 lu konusmada yaptıklarını dedıklerı bızı dost kılması mumkun deıldır..

yanı hzzz ye günahımı vermem deılkı plan destegı:)

ama dedıgın dogru makarasına yazdım sizde safs af gercek sandıysanız ne yapım

woyager
08-03-2011, 21:15
Savaş bitene kadar sanmıyorum. :)

Savaşında biteceğini sanmıyorum. :)

Yani şuan ki koşullarda destek atmayız... (Malesef)

sizden defans ıstedımmı pekı?

hakanla konustum bana nerden cıktı bu wow işi dedı bende konuyu kapadım..

bnbn
08-03-2011, 21:17
Yazıklarınızla yaptıklarınız arasında bağ kurmakta zorlanıyorum açıkçası.Nedense woyageri gaza getirmeye çalışan sizlersiniz ama testereler bir plan için başkalarını gaza getirmez diyen de sizlersiniz.

Sizin yorumlarınızdaki tutarsızlık daha bariz.Ben burda eski dostum woyageri bir nevi uyarıyorum bu oyuna gelmemesi için.Sizin alınmanıza gerek yok.Alınıyorsanız bu gaza getirme oyunundan vazgeçersiniz.

of diyorum sana yaaa...

R00t
HZZ ve RA çok sessiz.

bence bu sessizlik FITINADAN önceki Sessizliğe Benziyor.

blackjack1905
melony oldugu sürece sızın basınızda keçimin tirnagını sıze vermem

sap2000 ben melony 3 lu konusmada yaptıklarını dedıklerı bızı dost kılması mumkun deıldır..

yanı hzzz ye günahımı vermem deılkı plan destegı:)

ama dedıgın dogru makarasına yazdım sizde safs af gercek sandıysanız ne yapım

Ben forum ahalisindenim kusura bakma :o

Her konusanı adam sanıyorum :(

Plan senin tabi istedigini yaparsın WW köyü sahibi olunca demekki 360 dönmek normalmiş :eek:

YILAN
08-03-2011, 21:18
TESTERE birliğinin madem ki avukatı rolüne büründün oyuncularının forumdaki yazdıklarına da müdahil olmanı istiyorum o zaman.

Bir adamı gaza getirmeye çalışan 2-3 TESTERE birliği üyesinin forumda yazmasını engeller misin?Haa engellemeyeceksen yorumlarımda TESTERE birliğini karıştırmam gayet normal bir durum olur.Zira yorum yazıp gaza getirmeye çalışan arkadaşlar TESTERE birliği üyesidir.

ben senin yapmış olduğun yorumu tüm birliğin adına yorumlayabilirmiyim??? sen o yazıyı yazan arkadaşla konuşacaksın onun adını anacaksın Testere birliğini değil... Testere birliği bir kişiden ibaret değildir, kişinin yapmış olduğu yorumu tüm birliğe lanse edemezsin ...

topalosman
08-03-2011, 21:19
woyager planı belki veririm dedi herkesin etekleri tutuştu
birlaf var düşmanımın düşmanı dostumdur:D

vahşi
08-03-2011, 21:20
herkes menfaat peşinde

46LIKLARDA BUNU ÇOK İYİ BİLİYOR

TESTERELER organize olursa 46LIK die birlik kalmaz...

biz sizi artık geride kalmış tılsımları toplamanız için bıraktık.. tek yaptığınız operasyon mimar tılsımı onada 1,5mk asker çakdınız hangi mantıkla ve hala başarı naraları atıyosunuz..

yazık onca adamın emeğini boş yere çaktınız.. heleki TESTERE tılsım alırsa artık sizin serverdeki ipiniz tamamıyla çekilmiş olacak..

antepli
3x de Biri beni koruması altına alabilirmi acaba :)

JumanJi

Bu yorumdan anlaşılacağı gibi 46lıkların zaten bir wow düşüncesi yokmuş sana da demiş Hakan bu wow nerden çıktı diye.

Bunun üzerine senin zaten 46lıklardan destek beklemen çok yanlış.46lıklar planı HZZ ye verdi diye gidip testere yi destekliyorum demen 10x yanlış.

Baştane beri söyleniyor 46lıklar hzz den yanadır diye.Planlarını HZZ ye verecekleri de bariz bir durumdu zaten.Senin buna alınman yine yanlış.

Sen Melon u sevmiyorsun diye 46LIKLAR da mı sevmeyecek.Bunu mu istiyorsun yani?Ya da defans atılmadı bana ben alındım buna mı diyorsun?HZZ ye de atılmadı defans ona bakılırsa sadece plan verildi ve gönül bağlılığı var.

harmanım
08-03-2011, 21:21

İstedin veya istemedin :)

Bunlar kimseyi ilgilendirmez.. :)

Biz bize bakalım sorunumuz varsa msndeyiz zaten :) Oradan hallederiz... :)

Dediğim gibi woyager'in wowuna en ufak bi destekte bulunmadık.

JumanJi
08-03-2011, 21:22
of diyorum sana yaaa...
Offf deme..Madem tutarlılığıma laf ediyorsun al götür vahşi denilen birlik arkadaşını ilk önce sen tutarlı ol.Çünkü gaza getirmeye çalışan senin bir arkadaşın ve biz gaza getirmeyiz diyen sensin.Yani bu mu tutarlılık? Testere birliğinde her kafadan ayrı bir ses mi çıkar?

harmanım
08-03-2011, 21:23
herkes menfaat peşinde

biz sizi artık geride kalmış tılsımları toplamanız için bıraktık.. tek yaptığınız operasyon mimar tılsımı onada 1,5mk asker çakdınız hangi mantıkla ve hala başarı naraları atıyosunuz..m alırsa

yazık onca aamın emeğini boş yere çaktınız.. heleki TESTERE tılsım alırsa artık sizin serberdeki ipiniz tamamıyla çekilmiş olacak..

Onu da alırız :cool:

çağrı060
08-03-2011, 21:23
kendime ait hesap ismi yok ama oyunu takip ettiğimim hesap ismini söyliyim: Wabted3-chucky

sen beni tanımadınmı çağrı060
ankara ekibinden

woyager
08-03-2011, 21:25
Bu yorumdan anlaşılacağı gibi 46lıkların zaten bir wow düşüncesi yokmuş sana da demiş Hakan bu wow nerden çıktı diye.

Bunun üzerine senin zaten 46lıklardan destek beklemen çok yanlış.46lıklar planı HZZ ye verdi diye gidip testere yi destekliyorum demen 10x yanlış.

Baştane beri söyleniyor 46lıklar hzz den yanadır diye.Planlarını HZZ ye verecekleri de bariz bir durumdu zaten.Senin buna alınman yine yanlış.

Sen Melon u sevmiyorsun diye 46LIKLAR da mı sevmeyecek.Bunu mu istiyorsun yani?Ya da defans atılmadı bana ben alındım buna mı diyorsun?HZZ ye de atılmadı defans ona bakılırsa sadece plan verildi ve gönül bağlılığı var.

yahu ben 46lıkları sevmıyorum dedımmı

ben hzzz lerı sevmıyorum dedım..gecen server kesanspor adı ıle zaten 46lıklara wow almıstım..
46lıkların wow köyü yok oyuzden destekde cıkamıyacagıma gore onlara bende ıstedıgımı desteklerım..

kımsenın laf deme karısma hakkı varmı?

ben kımseye soz verıpde tutmamazlık ettımmı
ama bana soz verılıpde tutmayan cok..oyuzden herkes kendı ısıne baksın derım..

ZAPAR
08-03-2011, 21:26
Öğlen Tansuyu aradığımda tılsıma saldırı olduğunu söylediğinde ona saldıran eğer hzz ise tılsımın yerini hemen değiş dedim 46 lıklar saldırıyor dediğinde ise kaç kişi geliyor diye sordum 7 ordu dedi temsilcilik aldım köye girdim baktım 1.800.000 savunma vardı içerde ve 18 kahraman bu savunmayı 5-6 tane 200 lük ordu yıkamaz bence alamazlar demiştim forumu okuduğumda ordan savunmanın bir kısımının çekildiğini anlıyorum.eğer dedindiği gibi 500-600k lık bir ordu ise çok büyük bir haksızlık olmuş emeğe saygısızlık olmuş ve bu emek 1 kişinin değil 10lsarca kişinin emeğidir.Bunu yapanlar forumu okuyup ta kıskıs gülebiliyorlarsa onlara yazıklar olsun derim.Gelelim 46 lıklar birliğine çaldıkları tılsımla ezeli rakipleri tırt birliğinin önünü tıkamış oldular ama halen oyun bitmiş değil ne zaman ne olacağı belli olmaz.Harcanan ordulara bakılırsa kazanılan zafer sanki küçük gibi yinede orduyu basan besleyen saldırıyı organize eden arkadaşları tebrik ederim. Gelelim forumda moturcu nikiyle oynayan Tansu için yapılan seviyesiz yorumlara oyun hakkında her türlü yorum yapabilirsiniz ama insanların kişiliklerine ve şahsiyetlerine dil uzatmanız doğru değil.Kendisi ile reeldede görüştüğüm çok saygılı ve saygıdeğer bir arkadaşım kardeşim olan Tansuya yapılan bu seviyesiz yorumları kınayarak 46lık ve HIRT Birliklerini tebrik ediyorum

Atlıoğlu...
Burada atlanan bir durum var..
Bu köye girebilen wow köyünede griebilen biri demektir..
Buda demektirki bu ordu cekılme olayı dogru ise hain kendi arlarında..
Herkez bilirki wow köyüne bakacak kişiler özenle seçilirler...

AVCIYIZ
08-03-2011, 21:27
sen beni tanımadınmı çağrı060
ankara ekibinden

dediğin laflara bakarsak tanımadım hzz arkama almış felan diyorsunda o yüzden

JumanJi
08-03-2011, 21:28
ben senin yapmış olduğun yorumu tüm birliğin adına yorumlayabilirmiyim??? sen o yazıyı yazan arkadaşla konuşacaksın onun adını anacaksın Testere birliğini değil... Testere birliği bir kişiden ibaret değildir, kişinin yapmış olduğu yorumu tüm birliğe lanse edemezsin ...
Ben burda bir oyun peşindeysem bunu birliğime mal edebilirsin.Ama ben burda kendi görüşlerimi belirtiyorum ve dostum olan woyager i uyarmaya çalışıyorum.Ama ortada bir oyun var ve bu oyunu yapan TESTERE birliği üyeleridir.Bunu kişiye mal edemeyiz.Planı kendine istemiyor herhalde birliği için istiyor ve bu oyunun arkasında da açıkça duruyorsunuz benim yazılarıma kızgınlığınızı belli ederek.

FRD
08-03-2011, 21:29
woyager senden hırt alır mı planı, alıpta bitirdiği zman arkasından laf ettirir mi en başta sana ben verdim ettim die
2.ci ra hzz de o planı kullacak olursa alırmı ?
sen hırta planı wer ( bence onlar almazlar ) def. ver butun tek bi asker kalmasın hırt ta bilir ki hzz-ra , ra-hzz gelir planıda wow uda senide alır :)

woltran
08-03-2011, 21:29

pekı destek atılmadı da 268 adet kahraman sadece hzz lerın oyuncularınamı mahsus merak ettım :D

Gouranga
08-03-2011, 21:30
herkes menfaat peşinde

biz sizi artık geride kalmış tılsımları toplamanız için bıraktık.. tek yaptığınız operasyon mimar tılsımı onada 1,5mk asker çakdınız hangi mantıkla ve hala başarı naraları atıyosunuz..

yazık onca adamın emeğini boş yere çaktınız.. heleki TESTERE tılsım alırsa artık sizin serverdeki ipiniz tamamıyla çekilmiş olacak..
Sanırım sen bu oyunda acemisin.Oyunda başarı adına ne varsa 46LIKLAR olarak bunu yaptık.Başarının sadece bir göstergesi olan WW u almadık onu da istemediğimiz için almadık.Siz ise sadece bu başarı göstergelerinden Wowu aldınız onu da beceremediniz.Yani ortada 46LIKLARIn bir sürü başarısı varken TESTERE nin bir tane bile başarısı yoktur.Bu yorumunu acemiliğine veriyorum.

SHeiTHaN
08-03-2011, 21:30
öylemı gorunuyo??

hzz ler köylerıme gelıyor plan ıcın ama hala plan bende:)pkanı hırtlara verceem ustunede defans atacam:))

O planı Hırtlara ver.Üstüne bi de defans at. Hatta sana mimar tılsımı da veriyim.Lazımsa depo, asker vs vs bütün herşeyi al.

Seni ve planını verdiğin WOW köyünü sıfırlamayan Gökhan travianı bırakacak emin ol!

Sadece oyununu oyuna.Bırak millete laf yetiştirmeyi.

Madem kendinde HZZ ve RA yada diğer birliklere laf atacak kadar üstte görüyosun.Noldu hangisi senin wow köyün? En tepedeki sen misin? Ya da oyunu birincilikle mi bitirdin?

vahşi
08-03-2011, 21:31
woyagr dostum bu sana son yazışım

herkes elini vijdanına koysun ve hiç vijdani duygularına hile hurda karıştımadan konuşsun...

woyager WWun en büyük destekçisi 46LIKLAR olması gerekiyormu?

ve yarın woyageri yıkacak birlikle bir gönül bağı var diğen 46LIKLARIN hiçmi vijdanı sızlamaz??

derim ve konudan ayrılırım..

JumanJi
08-03-2011, 21:32
pekı destek atılmadı da 268 adet kahraman sadece hzz lerın oyuncularınamı mahsus merak ettım :D
Bu soruyu bana değil uNeVeN e sorman gerekir.Çünkü ben o wowa bakan birisi değilim bu soruna cevap veremeyeceğim;)

FRD
08-03-2011, 21:32
O planı Hırtlara ver.Üstüne bi de defans at. Hatta sana mimar tılsımı da veriyim.Lazımsa depo, asker vs vs bütün herşeyi al.

Seni ve planını verdiğin WOW köyünü sıfırlamayan Gökhan travianı bırakacak emin ol!

Sadece oyununu oyuna.Bırak millete laf yetiştirmeyi.

Madem kendinde HZZ ve RA yada diğer birliklere laf atacak kadar üstte görüyosun.Noldu hangisi senin wow köyün? En tepedeki sen misin? Ya da oyunu birincilikle mi bitirdin?

:) bende aynı şeyleri soledim :) hatta dun ne kdr saglam defin oldugunu gordler unevende onunda yarısını verelimm :)

woyager
08-03-2011, 21:33
Asker sayısı:
322012 Balta Sallayan
113066 Toyton
33200 Mancınık

Asker sayısı:
1 Kahraman
111089 Tokmak Sallayan
94364 Balta Sallayan
1057 Casus
61144 Toyton
26101 Koçbaşı

unneven e bu ordular gelcek kendı bırlıgınde beslenıp buyuyen ordu:))

woyager
08-03-2011, 21:34
Bu soruyu bana değil uNeVeN e sorman gerekir.Çünkü ben o wowa bakan birisi değilim bu soruna cevap veremeyeceğim;)

işine gelmiyorsa cevap verme dımı.. camur at ızı kalsın ekıbındenmısın sen:)

SHeiTHaN
08-03-2011, 21:34
Asker sayısı:
322012 Balta Sallayan
113066 Toyton
33200 Mancınık

Asker sayısı:
1 Kahraman
111089 Tokmak Sallayan
94364 Balta Sallayan
1057 Casus
61144 Toyton
26101 Koçbaşı

unneven e bu ordular gelcek kendı bırlıgınde beslenıp buyuyen ordu:))

Şimdi tantana etme.Eğer ordun varsa rapor alınca koyarsın o rakamları buraya.

Gouranga
08-03-2011, 21:35

herkes elini vijdanına koysun ve hiç vijdani duygularına hile hurda karıştımadan konuşsun...

ve yarın woyageri yıkacak birlikle bir gönül bağı var diğen 46LIKLARIN hiçmi vijdanı sızlamaz??

Sızlamaz çünkü woyager wowu bizim wowumuz değil.Desteğimiz de tahılımız da gitmemiştir.Niye sızlasın vicdanımız?Sen hala anlayamamışsın yahu bak bu 42. söyleyişim lütfen anla artık.woyager wowla hiçbir bağlantımız yok.Nolur 43. defa söyletme.Ufak beynin almıyor biliyorum ama bize de aynı şeyleri söyletip durma artık.

awe
08-03-2011, 21:36

evet wow konusunda ve ibonun wow almasında bir tasarrufumuz yoktur..plan alımı sırasında ibo ya en yakın plan olan yeride kendisi ve arkdaşlarıyla bizzat almıştır .. planla ilgili kendisine düşüncelerini sorup verip vermeme konusunda uzlaşamamışızdır ..fakat buna rağmen karsılıklı anlayışla kimse kimseye kırgın olmayıp oyununa bakmıştır..ama şu da vardır f hoft 46 birliği bizim oluşumunu yaptığımız ve başlarda testere savasında bizlere gerekli takviyeleri yapmaları için kurulmuş f var ve 46lıklar oyuncuları ile oluşturulmuş ve naliş hanım ve ekibinin de katılımıyla tamamlanmış bir birliktir..wow a ve woyager e atılan ne bir savunmaya ne de bir tahıla da mudahale edilmemmiştir...bizim woyager wow una destek atmamamızın yada vatan wowuna ne destek nede adımızın gecmesini istemememizin sebebi wow almıcağımızı beyan etmemizdendir...ibrahim e wow konusunda bir tek konuşmada sana destek olurum sözüm vardır ..onun koşulunuda kendisi biliyor..ibrahim kardeşimizle sorunumuz yoktur elindekiler kendi tasarufu dur istediği kararı verir ve saygı duyarız bizlerde buna..biz nasıl kendi kazandıklarımızın kararını veriyorsa o da o şekil davranacaktır...
diğer bir hususta plan alınıp amacmızı gercekleştirdik...o satten bu yana belli polemikler oluyor..bunlarda normal seyler ben ve ekibimin eylemleri sürecek 46LIKLAR olarak arkadaşlarımdan ricam provoke olmadan tatlı yazışmalarla sizleri burada okumak istiyorum..hem provake olmayalım hemde provake etmeyelim...zemin kaygan her şeye musait..kimseye saygısızlık etmeyin ve kendinizede ettirmeyin...
iyi forumlar awe..hakan
ayrıca plan operasyonunda güzel ordular cıkaran ve onları savunan her iki tarafıda tebrik ederim

woyager
08-03-2011, 21:36

sen melony yada unneven mısın camur atan ekıpdenmsıın?

woyager
08-03-2011, 21:38
evet wow konusunda ve ibonun wow almasında bir tasarrufumuz yoktur..plan alımı sırasında ibo ya en yakın plan olan yeride kendisi ve arkdaşlarıyla bizzat almıştır .. planla ilgili kendisine düşüncelerini sorup verip vermeme konusunda uzlaşamamışızdır ..fakat byna rağmen karsılıklı anlayışla kimse kimseye kırgın olmayıp oyununa bakmıştır..ama şu da vardır f hoft 46 birliği bizim oluşumunu yaptığımız ve balarda testere savasında bizlere gerekli takviyeleri yapmaları için kurulmuş f var ve 46lıklar oyuncuları ile oluşturulmuş ve naliş hanım ve ekibinin de katılımıyla tamamlanmış bir birliktir..wow a ve woyager e atılan ne bir savunmaya ne de bir tahıla da mudahale edilmemmiştir...bizim woyager wow una destek atmamamızın yada vatan wowuna ne destek nede adımızın gecmesini istemememizin sebebi wow almıcağımızı beyan etmemizdendir...ibrahim e wow konusunda bir tek konuşmada sana destek olurum sözüm vardır ..onun koşulunuda kendisi biliyor..ibrahim kardeşimizle sorunumuz yoktur elindekiler kendi tasarufu dur istediği kararı verir ve saygı duyarız bizlerde buna..biz nasıl kendi kazandıklarımızın kararını veriyorsa o da o şekil davranacaktır...
diğer bir hususta plan alınıp amacmızı gercekleştirdik...o satten bu yana belli polemikler oluyor..bunlarda normal seyler ben ve ekibimin eylemleri sürecek 46LIKLAR olarak arkadaşlarımdan ricam provoke olmadan tatlı yazışmalarla sizleri burada okumak istiyorum..hem provake olmayalım hemde provake etmeyelim...zemin kaygan her şeye musait..kimseye saygısızlık etmeyin ve kendinizede ettirmeyin...
iyi forumlar awe..hakan
ayrıca plan operasyonunda güzel ordular cıkaran ve onları savunan her iki tarafıda tebrik ederim

buda merak eden kısılere nyetkılıa gızdan soylendı

kapagı kapattım agzını acan varmı baska?

benım 46lıklarla sorunum yoktur sorunum hzzz lerle

vahşi
08-03-2011, 21:39
Gouranga (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=40118)

gizli bir cisim hzla yaklaşıyor kimse seni dinlemiyor bendiyom anya sen diyon konya :D

woyager
08-03-2011, 21:39
:) bende aynı şeyleri soledim :) hatta dun ne kdr saglam defin oldugunu gordler unevende onunda yarısını verelimm :)
siz plana sahıp cıkamıyorsunuz neyın havasını atıyorsunuz..

SHeiTHaN
08-03-2011, 21:41
sen melony yada unneven mısın camur atan ekıpdenmsıın?

Sen boşver kim olduğumu.O kadar çok merak ediyosan beni bulman zor olmaz.Sadece provoke etme ortamı.Edebinle sorulan sorulara cevap yaz, rapor koy ya da geyik yap.Ama yaptığın geyikler de bizle alakalı olmasın.Çünkü bizlere laf atarak senin seviyene inmek zorunda bırakıyosun bizi.

woltran
08-03-2011, 21:42

bence desteklıyen cevaplamalı kımın destegı varsa kışısel yada bırlıksel bence bırlıksel destek varkı wow koylerı sağlamda dıger wowlara komık ordularla sıfırlandı

ama hzz wow a ordular gırdı komık sevıyeler aldı bu demektırkı sadece hzz defansından zıyade başka bırlık gucu de var orada ama kım bılmem :D:D

woyager
08-03-2011, 21:43

kımseye defabs atmadı dıye gönül koymam koyma hakkım yok

46lıklar unnevenden yana gonul bagalrı vardı bızı desteklemek ıstemedıler..savasta olduklarını beyan ettıler..ben dostane sekılde profıle yazdım 46lıklar dıye onuda by atı hangı dusunceye sahıp oldugunu bilmem ama sıl dedı bende sıldım...desteklemek zorunda olmadıklarını dusunduklerınden ben naden dıye sormadım sormamda..

ben dıyorumya oyun bıran once bıtsın dıye

SHeiTHaN
08-03-2011, 21:43

Planımız yok ve dün seviye verdik.Ama halen sizin üstünüzdeyiz ;) Ne iş?

Sen mi hakkıyla oynuyosun bu oyunu yoksa biz mi?

masal16
08-03-2011, 21:44
15 defa wow aldım x10 da bıle aldım 4 tanesını caldım.. Sayısız plan tılsım caldım.. Tecrubelıyım.dogru ama gaza gelmem.. Bu serverın bıtmesını ıstıyorum bukadar rezıllık yeter bıtsın artık bu serverrrrrrrrrrrrrrrrrrr
eveeet bak doğru çaldııııııı gecen serverda bizim wowu caldı kankalar wow unu hemde bizi yalanlaryla kandırrak ama kuramadı cezasını cekti çünkü knakalar intikam oldu ve intikamını aldı.
:):):)

heeee ben mi gecen serverdan mami16 hani 48 saatetn en sağlam adamını sıfırlayan :)

woyager
08-03-2011, 21:44
Sen boşver kim olduğumu.O kadar çok merak ediyosan beni bulman zor olmaz.Sadece provoke etme ortamı.Edebinle sorulan sorulara cevap yaz, rapor koy ya da geyik yap.Ama yaptığın geyikler de bizle alakalı olmasın.Çünkü bizlere laf atarak senin seviyene inmek zorunda bırakıyosun bizi.

geyıkler sızın tarafda yanlıs yöne bakma:)

woyager
08-03-2011, 21:45
Planımız yok ve dün seviye verdik.Ama halen sizin üstünüzdeyiz ;) Ne iş?

Sen mi hakkıyla oynuyosun bu oyunu yoksa biz mi?
hak hukuk konusunda genel baskanına sor.. ıyı adam satar:)

SHeiTHaN
08-03-2011, 21:47
geyıkler sızın tarafda yanlıs yöne bakma:)

Yok yok sen baya pişkin çıktın.

İyi forumlar arkadaşım.

WOW yolunda kolay gelsin.

Sana tavsiyem biraz seviye bas ya da saldır falan.

Kolay gelsin.Yorma bizi lütfen!

çağrı060
08-03-2011, 21:48
eveeet bak doğru çaldııııııı gecen serverda bizim wowu caldı kankalar wow unu hemde bizi yalanlaryla kandırrak ama kuramadı cezasını cekti çünkü knakalar intikam oldu ve intikamını aldı.
:):):)

heeee ben mi gecen serverdan mami16 hani 48 saatetn en sağlam adamını sıfırlayan :)

en sağlam adam olarak kımden bahsedıyon sen ben kendım bılıyordum

masal16
08-03-2011, 21:49
en sağlam adam olarak kımden bahsedıyon sen ben kendım bılıyordum
seni sona saklamıstı yeğen senide bilioz :):):

woyager
08-03-2011, 21:50
Yok yok sen baya pişkin çıktın.

İyi forumlar arkadaşım.

WOW yolunda kolay gelsin.

Sana tavsiyem biraz seviye bas ya da saldır falan.

Kolay gelsin.Yorma bizi lütfen!

ben hırt ları desteklıyorum

bastir hirtt:))

ZAPAR
08-03-2011, 21:51

ortada körebe

Wallaha kendini çok iyi tanıttın arkadaşım..
Söylediklerin çok gülüyorum...
Dikkate bile alınmayacak biri olduğunu kanıtlamış oldun..
Sana iyi oyunlar..

vahşi
08-03-2011, 21:53
Wallaha kendini çok iyi tanıttın arkadaşım..
Söylediklerin çok gülüyorum...
Dikkate bile alınmayacak biri olduğunu kanıtlamış oldun..
Sana iyi oyunlar..

ben gerçekleri yazınca sizinde nedense gülesiniz tutuyor..:D

yeşil yandı adamım...

FRD
08-03-2011, 21:55

hani milyon tane askeri olan adama ama seninde 1 tane askerin oldu demeye benziyor oyun bu alırsın verirsin biz kaptırdık onlarda aldılar
bu sozleri solemen bile hzz-ra, ra -hzz ustunlugunu kabullendiğini gosteriyo

ne dioyrum sana ver planını ( ki hırt kabul etmez uzerine altın para versen kbul etmez ) o planın oradan alınabileceğini sende biliorsun
bize planını teklif bile etme :) aldıgımız koyu sileriz :D

blackjack1905
08-03-2011, 21:56
sanırım Woyager [yanı geçen sw ki adıyla Keşanspor ] geçen sw tüm yan köylerinin sıfırlanıp reislenmesi hakettigi bir durummuş bunu burada görmüş olduk :)

Dipchik : Bastır KESGİN :p;)

çağrı060
08-03-2011, 21:56
seni sona saklamıstı yeğen senide bilioz :):):

bende sızı sona sakladım hafta sonuna efsanenın wow unu aşağıya alacam kesgın wow
hemde sizin birlikten hesaplarla bilin bakalım ben hangi hesaptan saldırı cıkacam :)

woyager
08-03-2011, 21:57
hani milyon tane askeri olan adama ama seninde 1 tane askerin oldu demeye benziyor oyun bu alırsın verirsin biz kaptırdık onlarda aldılar
bu sozleri solemen bile hzz-ra, ra -hzz ustunlugunu kabullendiğini gosteriyo

ne dioyrum sana ver planını ( ki hırt kabul etmez uzerine altın para versen kbul etmez ) o planın oradan alınabileceğini sende biliorsun
bize planını teklif bile etme :) aldıgımız koyu sileriz :D

:)) bastir hirt

HopHopTstereTop
08-03-2011, 21:58
Noldu testereler planı kaptırmışsınız hhahhahaha:D Duyduğuma göre ona buna yalanıyomuşunuz doğru mu leeee:D

eDü
08-03-2011, 21:58
lütfen çocuklarınızı pistten alınız takı töreni

var :) ayak altında ezilmesinler :)

HopHopTstereTop
08-03-2011, 22:00
Bana mı dedin?Testerelimisin yoksa alındın mı hahhahahhaha

mujdat55
08-03-2011, 22:00
ya hadi canım burası wow forumu kuru kalabalık yapma..

ne şikayet edecem.. ilk sen küfür ettin ben de ana avrat sövdüm.. bunu inkar etmedim..

madem küfür ediyon sonucunda ağlanmayacaksın.. yok adres istedin tel dedin..

hepsini verdim.. daha fazla buralarda ağlanıp da reklam yapma.. tekrarlıyorum wow forumu burası kuru kalabalık etme..

son olarak 400k asker diyorsun ya o da sırf reklam ya :) 400k askeri olan akıllı 30 ar 30 ar silinecek hesapta çakmaz.. fazla reklam yaptın iyi ki bu dönem bir wow çaktın.. aferin tebrikler büyüksün.. bir daha cevap vermeyecem zorlama..
çok biliyosun ya oyunu sana ordu koyumu yollayacaktım benim ordu koyumden tek fake bile çıkmaz bunuda tüm oyuncular yapar sende ögren...reklama gerek yok bizi bilenler biliyo sen daha gecen server tanıdın kuru kalabalık yapan sensin hadi gir inine muhattap olma sen seni yıkanlara küfür et bilmem ne yap sana yakışanı yap..vede bizden kimse kutsal olan kimselere küfür etmez vuras. hesabındanda sana küfür edilmemiştir ortalıgı daha fazla bulandırma burası wow formumu pardon herkezden özür dilerim..birdaha görüşmemek üzere

SUSPİRİA
08-03-2011, 22:02

bu orduları burada yayınlamak hiç etik değil

HopHopTstereTop
08-03-2011, 22:04
bu orduları burada yayınlamak hiç etik değil
Nerde yayınlancak başka adamım? Burası forum saldırı yapmışlar sabah planı almışlar.Raporları görmesin mi millett :D Nasıl ezmişler testerecikleri hehehehehhe:D

vahşi
08-03-2011, 22:04
lütfen çocuklarınızı pistten alınız takı töreni

var :) ayak altında ezilmesinler :)

bana dahi denmişse harbiden laf yani bugün güleceğim en iyi espirilerden biriydi allah iyiliğini versin.:D:D:D:D

bumba
08-03-2011, 22:08
çok biliyosun ya oyunu sana ordu koyumu yollayacaktım benim ordu koyumden tek fake bile çıkmaz bunuda tüm oyuncular yapar sende ögren...reklama gerek yok bizi bilenler biliyo sen daha gecen server tanıdın kuru kalabalık yapan sensin hadi gir inine muhattap olma sen seni yıkanlara küfür et bilmem ne yap sana yakışanı yap..vede bizden kimse kutsal olan kimselere küfür etmez vuras. hesabındanda sana küfür edilmemiştir ortalıgı daha fazla bulandırma burası wow formumu pardon herkezden özür dilerim..birdaha görüşmemek üzere

sunla muhatap olma mujdat abi geçen server hesabı sılerken kufur etti . bu server ederse ona gun görmemiş kufurleri nasıl edicem gorursun şerefsiz seni adres felan da istemedim sen adres eskişehir dedin . hesap silerken kufur eder saldırırsın erkek seni hesabını silmeden horozlanamazsın bile ilk defa wow a asker vurmadık her server vuruyoruz yenı degıl yanı görgüsüz herif seni sende benı bulandırma forumda kıtlenme korkun olmasa burada da kufur ederdın . kufur edemıyorsun kıtlenırım dıye korkundan wow bittiğinde kesın kufur edersın karakterın bundan ibaret senın . burada su anda kufur etmek ıstıyorsun ama gene ceza alırım dıye edemıyorsun seni gidi işkembe sahibi hörgüçsüz deve seni

HopHopTstereTop
08-03-2011, 22:10
Açma bugün perdeleri çıkma kapılara çıkmaaa
Ben seni çok sevdim ammmmmaaaaa plansız da yaşayaaamaaammm:D

Tam testerelik türkü dinleyin :D

http://www.youtube.com/watch?v=soVAwXI-9KI

eDü
08-03-2011, 22:14
bana dahi denmişse harbiden laf yani bugün güleceğim en iyi espirilerden biriydi allah iyiliğini versin.:d:d:d:d

okuduğunu anlayıp uygulamak kadar güzel bişey yokdur

iyi geceler :)

masal16
08-03-2011, 22:15
bende sızı sona sakladım hafta sonuna efsanenın wow unu aşağıya alacam kesgın wow
hemde sizin birlikten hesaplarla bilin bakalım ben hangi hesaptan saldırı cıkacam :)
ya siz ancakj konusursunuz :):):
Sonrada yıkılırsınız

çağrı060
08-03-2011, 22:16
sunla muhatap olma mujdat abi geçen server hesabı sılerken kufur etti . bu server ederse ona gun görmemiş kufurleri nasıl edicem gorursun şerefsiz seni adres felan da istemedim sen adres eskişehir dedin . hesap silerken kufur eder saldırırsın erkek seni hesabını silmeden horozlanamazsın bile ilk defa wow a asker vurmadık her server vuruyoruz yenı degıl yanı görgüsüz herif seni sende benı bulandırma forumda kıtlenme korkun olmasa burada da kufur ederdın . kufur edemıyorsun kıtlenırım dıye korkundan wow bittiğinde kesın kufur edersın karakterın bundan ibaret senın . burada su anda kufur etmek ıstıyorsun ama gene ceza alırım dıye edemıyorsun seni gidi işkembe sahibi hörgüçsüz deve seni

vuras adam gıbı adam olsan her yerde bellı edersın adamlını sen yıne yaptın yapacanı anlaşmalı bırlındekı wow koyune saldırdın karaktersız işte sen busun asıl senle muhatap olmam ben hade naş

ben gıs ın asker koyunu senatorleyen sana tılsım vermeyen çağrı060 ankara ekibinden

HopHopTstereTop
08-03-2011, 22:19
herkes menfaat peşinde

Len sen ne salak bi adammışın :D Testerelerin gıçında donu kalmadı hala testere testere:D biat et olum 46lıktaki abilerine:D Ne tılsımınız kaldı ne merkeziniz ne askeriniz..bi wowunuz var o da evlere şenlik:D defans içler acısı plan desen yok:D vay anam babam daha hesap silin gidin olum:D

çağrı060
08-03-2011, 22:22
ya siz ancakj konusursunuz :):):
Sonrada yıkılırsınız

kaçkere yıktın benı adım belli sanım belli namım belli o serverde hesap ismim başbelası3 dü elmadağ06 size kafa tuttu gıkınız cıkmadı başbelası3 den hepinize rest cektim gıkınız cıkmadı sırf asasaa orhan abi ye yapılan ayıp yuzunden hesap sildik hemen efelenmeye başlamışsınız gitte orhanabiye sor

TRAVİAN
08-03-2011, 22:23
http://www.turkmengida.com.tr/Resimler/Urunler/TADIM_CEKIRDEK_200_GR_B.jpg

kuvvetmira
08-03-2011, 22:24
vuras adam gıbı adam olsan her yerde bellı edersın adamlını sen yıne yaptın yapacanı anlaşmalı bırlındekı wow koyune saldırdın karaktersız işte sen busun asıl senle muhatap olmam ben hade naş

ben gıs ın asker koyunu senatorleyen sana tılsım vermeyen çağrı060 ankara ekibinden

Dostum Gene Wow Zamanı Piyasaya Çıkmışsın Her WOw Olduğu Gibi Sığınırsınız Birliklere Wow Zamanı Çıkarsınız Birlikten Dost Birliklere Saldırırsınız Senin Oyun KArakTerin Bukadar Bunu Herkes Biliyor Gısin Asker Köyünüde Sen Değil Bien Reisledi Bütün Ankara TAyfasy Çakıldı Alayınız Hesapları Silip Gittiniz Biz Ama Dewam Edip Tlsımlı Wowa ordu Çıkardık Anlayacğın Boş Boş Konuşma

HopHopTstereTop
08-03-2011, 22:28
Dostum Gene Wow Zamanı Piyasaya Çıkmışsın Her WOw Olduğu Gibi Sığınırsınız Birliklere Wow Zamanı Çıkarsınız Birlikten Dost Birliklere Saldırırsınız Senin Oyun KArakTerin Bukadar Bunu Herkes Biliyor Gısin Asker Köyünüde Sen Değil Bien Reisledi Bütün Ankara TAyfasy Çakıldı Alayınız Hesapları Silip Gittiniz Biz Ama Dewam Edip Tlsımlı Wowa ordu Çıkardık Anlayacğın Boş Boş Konuşma
Ooooo Fatiii buralarda mı takılıyoruz dostum:D Artık ben de buralardayım:D Raporlar nerde diyoz forumda diyolar nasıl işse:D

SHeiTHaN
08-03-2011, 22:30

Bence de harika olur :) Birileri de kola alsın lütfen :D

kuvvetmira
08-03-2011, 22:30
kaçkere yıktın benı adım belli sanım belli namım belli o serverde hesap ismim başbelası3 dü elmadağ06 size kafa tuttu gıkınız cıkmadı başbelası3 den hepinize rest cektim gıkınız cıkmadı sırf asasaa orhan abi ye yapılan ayıp yuzunden hesap sildik hemen efelenmeye başlamışsınız gitte orhanabiye sor

Alayınızın Askeri Çakıldı Hepiniz Hesap Sildiniz başbelası ,ankara006,ankara0006 daha sayamadım en az 5 kişi daha war bi bien geçti defansı oda Gxl Hesabında Çakıldı Raporlar Hepsi Bende Mevcut İŞstersen Koyayım Buraya Senin Ne Mal Olduğunu Tüm Forum Bilsin...

Melony
08-03-2011, 22:31
Yazılanların hiç birini okumadım

söz konusu woyager ise gerisi başı boş işlerdir

Lütfen HZZ aynı zamanda RA birlik oyuncuları bu şahısın mesajlarına alıntı yapıp cevap vermekten vazgeçsin !

Kalp kırmayayım

Dip not:Bizim kimden tılsım alıp kime tılsım verdiğimiz kimseyi ilgilendirmez
ilgilendirmeyecektir de sadece oyununuza bakmanızı rica ediyorum

Dip not: Woyager kişisine sinirlenip ordu çeken arkadaşlar lütfen o orduları geriye gönderiniz
O benimdir ve benim olarak kalacaktır woyageri asla ve asla paylaşmayacagım :)

Dipçik: Birazdan bu gereksiz yazıların hepsinin silinmesi için forum yetkililerine mesaj ile bildirim yapacagım

İyi oyunlar dilerim saygı deger forum ahalisi

Tahriklere kapılmayın

~~Melony

ps son : Alıntı yapma woyager cevap vermeyeceğim :)

masal16
08-03-2011, 22:31
yaaaaa oyunun sonunu göremediz bile daha ne konusuyon ne sanı ne şanı yıkılan köy gurur mu bu ?
siz konustunuz biz yaptık bu serverda öle olucak.
sen rahat ol.....

sempatura
08-03-2011, 22:32
http://www.burakolik.com/wp-content/uploads/2009/08/09_14_60-Cola-Soft-Drink_web1.jpg

Colalarda benden hadii cekırdek cola :D

çağrı060
08-03-2011, 22:33

len bıen hesabından saldırıları çıkan bendım zaten sen ne anlatıyon senı travıan dıye yazarım ben o kadar askerle bır gıs ın asker koyunu savunamadınız hala konusuyon tılsımı alırım diye asıp kesiyordun daha sen depo tılsımını benden calamıyorsunki tutup wow yıkacaksın bizim yaptıgımız işler belli biz sıgınmayız sıgınacak olsak zaten size oyunun başından sonuna kadar rest cekmezdik 3 birlik organıze olup bir ankara ekibini silemediniz ama ankara ekibi sizin bastıgınız rekor orduyu kokten kaldırdık madem okadar iyi oyunculardınız filters ahmet abi wow aldı niye tılsım alamadınızda ahmet abiye hesap sildirdiniz

kuvvetmira
08-03-2011, 22:33
yaaaaa oyunun sonunu göremediz bile daha ne konusuyon ne sanı ne şanı yıkılan köy gurur mu bu ?
siz konustunuz biz yaptık bu serverda öle olucak.
sen rahat ol.....

Hangi Server Görmüşlerkİ Oyunun Sonunu :)

HopHopTstereTop
08-03-2011, 22:36
len bıen hesabından saldırıları çıkan bendım zaten sen ne anlatıyon senı travıan dıye yazarım ben o kadar askerle bır gıs ın asker koyunu savunamadınız hala konusuyon tılsımı alırım diye asıp kesiyordun daha sen depo tılsımını benden calamıyorsunki tutup wow yıkacaksın bizim yaptıgımız işler belli biz sıgınmayız sıgınacak olsak zaten size oyunun başından sonuna kadar rest cekmezdik 3 birlik organıze olup bir ankara ekibini silemediniz ama ankara ekibi sizin bastıgınız rekor orduyu kokten kaldırdık madem okadar iyi oyunculardınız filters ahmet abi wow aldı niye tılsım alamadınızda ahmet abiye hesap sildirdiniz
Hahhaha hala ankara ekibi diyor bu.Olum siz o spetde alayınız çakılıp hesap silmediniz mi:D Geç şimdi orhan abi istedi mistedi işlerini.Her zaman hesap silip zaten bi başka şeyler uydurdunuz.

Fati olum ben kaçtım oralardan sen bunlara yine göz açtırmıyon heralde:D

woyager
08-03-2011, 22:36
http://www.burakolik.com/wp-content/uploads/2009/08/09_14_60-Cola-Soft-Drink_web1.jpg

Colalarda benden hadii cekırdek cola :D

melony e ver hazmetsın:)

SUSPİRİA
08-03-2011, 22:37
Nerde yayınlancak başka adamım? Burası forum saldırı yapmışlar sabah planı almışlar.Raporları görmesin mi millett :D Nasıl ezmişler testerecikleri hehehehehhe:D

adamım mı seni tanımıyorum yaş itibari ile benden küçük oldugunu sanıyorum he birde bu lafı sana söylememiştim iyi oyunlar

woyager
08-03-2011, 22:37
melony kola ıle ıyı gıder..:)))planı kaptırdın arkasından bakarken eglencen olur aslanım:)

Melony
08-03-2011, 22:39
ezik adam.. ben el acıp baskasına planı gerı ver dıye beklemıyorum özelden yazmıyorum...

ama sızın plan dostuma gıttı hoyhoy ya:))bana yalvarsan sana planı verırdım melony

Alıntı yapayımda

şikayet edeyim sen azıcık uzaklaş forumda bir nefes alsın

hadi iyi forumlar

çağrı060
08-03-2011, 22:41
Hahhaha hala ankara ekibi diyor bu.Olum siz o spetde alayınız çakılıp hesap silmediniz mi:D Geç şimdi orhan abi istedi mistedi işlerini.Her zaman hesap silip zaten bi başka şeyler uydurdunuz.

Fati olum ben kaçtım oralardan sen bunlara yine göz açtırmıyon heralde:D

bana kimse dokunamıyor fatih de biliyor okadar artisdiniz madem tekrar basacaktınız orduları daha niye basamadınız biz sizmiyizki 24 saat fırıldak cevirelim o işler sizin gibi sahtekarlara ayittir biz yaptıklarımızla övunuyoruz laf olsun diye konuşmuyoruz yaptıgımız ortadadır elinizde patladı ordunuz daha ne olsun :)

HopHopTstereTop
08-03-2011, 22:42
29 yaşındayım adamım büyük olsan en fazla 5 yaş büyüksündür yine adamım olursun sorun değil.zaten bana dememişiin sorunn yok:D

Horizon
08-03-2011, 22:42
Yazılanların hiç birini okumadım

söz konusu woyager ise gerisi başı boş işlerdir

Lütfen HZZ aynı zamanda RA birlik oyuncuları bu şahısın mesajlarına alıntı yapıp cevap vermekten vazgeçsin !

Kalp kırmayayım

Dip not:Bizim kimden tılsım alıp kime tılsım verdiğimiz kimseyi ilgilendirmez
ilgilendirmeyecektir de sadece oyununuza bakmanızı rica ediyorum

Dip not: Woyager kişisine sinirlenip ordu çeken arkadaşlar lütfen o orduları geriye gönderiniz
O benimdir ve benim olarak kalacaktır woyageri asla ve asla paylaşmayacagım :)

Dipçik: Birazdan bu gereksiz yazıların hepsinin silinmesi için forum yetkililerine mesaj ile bildirim yapacagım

İyi oyunlar dilerim saygı deger forum ahalisi

Tahriklere kapılmayın

~~Melony

ps son : Alıntı yapma woyager cevap vermeyeceğim :)

Bu mesajı alıntı yaparak bende uyarmak istiyorum Bu adamın oyunlarına gelmeyin HZZ ekibi özellikle yapıp sizi sinirlendirmeye calısıyor...

Hiç muhattap olmayın yazdıklarını okumayın bile...

HZZ Birlikleri Başkanı...
Ritalin...

çağrı060
08-03-2011, 22:46

onutmaki biz istediğimiz zaman oyun sonunu görmeyi biliriz ama gerektiği yerdede gerekeni yaparız he sizin gibi lerde oyun sonunu göruyorda ne oluyor wow kuramayıp wow 0 layamayıp tılsım calamayıp oyun sonunu görmek istememek daha hayırlıdır biz serverden hesapları siliyorsak bilinki yanımızda birilerini daha göturuyruzdur durduk yere hesap silmeyiz wow larıda hiç sevmeyiz benim işim asker koyulerini reislemektir fazla reise gerek yok gıs arkadaşımız bilir 5 reis yetiyor 6. ya bile gerek yok kafası okadar calışıyorki asker koyunu merkez yapmak aklına bile gelmiyor :)

Horizon
08-03-2011, 22:48
OOOOO harika olur soguk soguk buzlu :D

harmanım
08-03-2011, 22:49
Sağlığa zararlı içeceklerden kaçınalım :)

Tavsiyem Limonata :)

http://www.doganaygida.com.tr/image/limonata2light.jpg

Dipnot: 0 kalori :)

woyager
08-03-2011, 22:50
Bu mesajı alıntı yaparak bende uyarmak istiyorum Bu adamın oyunlarına gelmeyin HZZ ekibi özellikle yapıp sizi sinirlendirmeye calısıyor...

Hiç muhattap olmayın yazdıklarını okumayın bile...

HZZ Birlikleri Başkanı...
Ritalin...

heaa ciddimisin:)

mujdat55
08-03-2011, 22:50

birincisi o birlikle anlaşmamız yok hala anlamadınız.ikincisi depo tılsımını zaten ben vermiştim gis e işim bittikten sonra neden senden isteyeyim. üçüncüsü seni tanımıyorum tanıdıgım ankaralılar gecen server yagmaladıgımız gis ekibinin yıkıp alt birliklerin yagmaladıgı 006 lar dördüncüsü sana kemik atan olmadıki benle muhattap oluyosun

çağrı060
08-03-2011, 22:51
fatih bey abi ozaman msn de niye ağlıyordun asker koyumu reislediniz daha ne olsun falan gibisinden biz gerektiği zaman gerektiği yerden gerektiği şekilde geliriz oyunucu ismim belli ben sizin gibi her server isim değiştirmem ismim belli işte buyur gel çakılan askerlerlemi gelcen benım köye bak bekliyorum hadi gel :) hem organizeyi yapıp -/- den def ceken sensin 1 hafta önceden 3 birlik birleşip saldırı cıkan sizziniz ama ne hikmetse ankara ekibinden 1 kişinin askeri bile telef olmadı hepsini kesilmesi gereken yolda kestirdik vede 30 dk lık organize ile :) ee buda bizim farkımız

GÖKKUŞAĞI
09-03-2011, 10:09
Hakaret ve üyeleri rencide edici yorumlardan uzak duralım lütfen, kişisel yazışmaları özelden yapalım, burası wow başlığıdır tekrar hatırlatmak isterim..

Özellikle son sayfalarda wow süreci bir kenara bırakılmış atışmalar sataşmalar rencide edici imalı sözler çok ça mevcut, saygı seviyesinin sınırlarını zorlamayalım, kişisel yazışmaları bu başlıkta görmek istemiyoruz..

İyi forumlar..

Masterpiece
09-03-2011, 10:26
son durum ss(caps)'i koyabilir mi biri acaba ?

vahşi
09-03-2011, 10:28
uNeVeN WW dan 3 seviye daha alınmış rapor varmı acaba

ANZERLİ 1
09-03-2011, 10:33
[img src=http://i1103.hizliresim.com/2011/3/9/2956.jpg]

Eyup-Can
09-03-2011, 10:39
Wow Planı HOYHOY isimli arkadaşa geçmiş oda Resitalin çatısına girmiş hayırlı olsun herkese :) Bu wow 2 ay uzar.. Taş taş üstünde kalmayacak gibi görünüyor.

asfren
09-03-2011, 10:57
Wow Planı HOYHOY isimli arkadaşa geçmiş oda Resitalin çatısına girmiş hayırlı olsun herkese :) Bu wow 2 ay uzar.. Taş taş üstünde kalmayacak gibi görünüyor.

2 ay uzun bir süre eger şu dönemde wow 2 ay uzarsa siz bu wowu haziranda anca sonlandırırsınız oda artık millet yaz tatile gideceği için olur yoksa 2 ay uzaması demek her wowun bir ordu ile yıkılma yada seviye kaybetme riskini çogaltır ve hali ile asker basımlarıda durmadıgına göre bugün ordu çakan 2 ayda hatırı sayılır bir ordu daha basar durum cok vahim:cool::cool::cool::rolleyes:

harmanım
09-03-2011, 11:01
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/9/2956.jpg

sadece hatanı düzelttim. :)

orkan_my
09-03-2011, 11:09
[sıze=3]2 ay uzun bir süre eger şu dönemde wow 2 ay uzarsa siz bu wowu haziranda anca sonlandırırsınız oda artık millet yaz tatile gideceği için olur yoksa 2 ay uzaması demek her wowun bir ordu ile yıkılma yada seviye kaybetme riskini çogaltır ve hali ile asker basımlarıda durmadıgına göre bugün ordu çakan 2 ayda hatırı sayılır bir ordu daha basar durum cok vahim:cool::cool::cool::rolleyes:[/sıze]

uzasın:) benim vaktim bol

drift kralı
09-03-2011, 11:16
uNeVeN'in wowunu kim yıktı rapor yokmu arkadaşlar

SHeiTHaN
09-03-2011, 11:19
Bizim WOW köyünü yine indirmişler :D

Rapor alabilir miyiz acaba?

Finduk
09-03-2011, 11:27
Bizim WOW köyünü yine indirmişler :D

Rapor alabilir miyiz acaba?

Hemsom merkezden ındırmıstır belkı... :eek:

Eyup-Can
09-03-2011, 11:32

Oyuna renk gelsin diye yapmış olabilir :) Uneven wowunun üstünde kimse olmak istemiyordu.. Şİmdi nasıl bir değişiklik olacak hepbirlikte göreceğiz.

vahşi
09-03-2011, 11:35
sessiz inen WW un raporu yoksa akıllara şu gelir..

kendi birliklerinden birimi yıktı acaba?

SHeiTHaN
09-03-2011, 11:37

Yapmadığımız iş değil :D

premium
09-03-2011, 12:09
Neyin ne olduğunu bilmeniz beni şaşırttı doğrusu :eek:

Bilgileride kimden aldığınızı çok merak ediyorum..

Hee kim söylediysede yanlış bilgi vermiş o ordu yetişmediği için veya farklı bi sebebden değil sadece hesap içindeki daha doğrusu Gül abla ile o geceki konuşmamdan dolayı o ordu farklı bi yere gitmiştir..

Ordu köyü değil die kimse demedi zaten..

Bu bildiğin şeyleride cidden çok merak ediyorum..

++ Ersin kimseyle tartışma :)

akın istersen daha fazla uzatmıyalım bu konuyu. senin bildiklerinden bile daha fazlasını biliyorum. hiç birisini şimdiye kadar ne yazdım burda nede ortaya döktüm. yapmamda böyle birşey. o yüzden zorlama.
sen beni tanımazsın bende seni kısmen tanırım.

ayrıca her yapılan işi hiç bir günahı , haberi olmayan kişilerden bulma huyunuzdanda bence vazgeçin artık. ilk defada olmuyor bu.

herneyse akın ben bu konuları uzatmak istemiyorum burda. gerekte yok böyle şeylere. olan oldu yapılacak bişi yok artık.
sadece bunun sorumlusuda kendinizsiniz bunun farkındasındır umarım.

bu konu hakkında daha fazla yorum yapmak istemiyorum. kapatalım ltf.

süleyman

asfren
09-03-2011, 12:34
sessiz inen WW un raporu yoksa akıllara şu gelir..

kendi birliklerinden birimi yıktı acaba?

yinemi sen:) :o:p:Dya bu düşünceni araştırdım dediklerin dogru serkan o kadar forumdan uzak kalıp birde planı kaptırınca nasıl olsa bizi yıkıcak ordu yok bari kendim yıkıyımda senlik olsun demiş yıkmış merkez binadan:):rolleyes:

premium
09-03-2011, 12:44
ayrıca cigara hesabındaki mesajları okudum.
hesabın sahibi cenk kardeşimiz hiç bi şekilde foruma girmez , msn kullanmaz. o yüzden bir kaç arkadaşımıza takılmak maksatlı gönderdiği mesajlara sağduyulu , olgunlukla ve yine esprili şekilde cevap veren arkadaşlarımızı gerçekten kutlamak isterim. bunun bir oyun olduğunun farkında olmak kadar güzel birşey yok.
en çokda cenk kardeşimin " bu mesajlardan sonra ben resitale bi daha saldırı gitmem " demeside bunun en güzel örneğidir:)

süleyman

Climax
09-03-2011, 12:59
ayrıca cigara hesabındaki mesajları okudum.
hesabın sahibi cenk kardeşimiz hiç bi şekilde foruma girmez , msn kullanmaz. o yüzden bir kaç arkadaşımıza takılmak maksatlı gönderdiği mesajlara sağduyulu , olgunlukla ve yine esprili şekilde cevap veren arkadaşlarımızı gerçekten kutlamak isterim. bunun bir oyun olduğunun farkında olmak kadar güzel birşey yok.
en çokda cenk kardeşimin " bu mesajlardan sonra ben resitale bi daha saldırı gitmem " demeside bunun en güzel örneğidir:)

süleyman

Rakibin düzgünlüğü de önemli demiştim birkaç sayfa önce ;) Resitallerin geneli güzel insanlar ve iyi oyuncular, iyi ki onlara bulaşmışız :)... o kadar saçma sapan adamlar varki şurda savaşmaya değmez...

Dipçik: süleymanım hala tılsım sendeyse almaya geliyorum :D:cool:

vahşi
09-03-2011, 13:00
yinemi sen:) :o:p:Dya bu düşünceni araştırdım dediklerin dogru serkan o kadar forumdan uzak kalıp birde planı kaptırınca nasıl olsa bizi yıkıcak ordu yok bari kendim yıkıyımda senlik olsun demiş yıkmış merkez binadan:):rolleyes:

sende mi brütüs?

orkan_my
09-03-2011, 13:10
hoy hoydan başka kimse seviye basmıyor

asfren
09-03-2011, 13:12
sende mi brütüs?

ne edelim bakıcılık yapıyoz artık:cool:

premium
09-03-2011, 13:16
Rakibin düzgünlüğü de önemli demiştim birkaç sayfa önce ;) Resitallerin geneli güzel insanlar ve iyi oyuncular, iyi ki onlara bulaşmışız :)... o kadar saçma sapan adamlar varki şurda savaşmaya değmez...

Dipçik: süleymanım hala tılsım sendeyse almaya geliyorum :D:cool:
hakıını kaybettin valla uçtu bile benden:)))))
madenleri beklerim ama:))))

asi esmer
09-03-2011, 13:16
O kadra saldırı yedıkten sonra savunan koyun kahramanların yaşam puanları dusuyor halıyle bu sekılde de mefta oluyolar

asi esmer
09-03-2011, 13:18
bir adam nasıl 20 kahramnı biçiyor onu çıkla

kahramanların yasam puanı dusuk desem

i_mar
09-03-2011, 13:18
.

5x ne zaman açılır acaba yeniden ?

expanium
09-03-2011, 13:34
içimden bi ses diyoki unneven wowların tekini ciqaraya vericek wwu cıqara basmaya başlicak :))

ekiciler
09-03-2011, 13:37
wow seviyesimi düşüyor ne :)

by ati
09-03-2011, 13:44
içimden bi ses diyoki unneven wowların tekini ciqaraya vericek wwu cıqara basmaya başlicak :))

Kopardın beni :D sen ne dersen tersi cıkıyorya:D

no mercy
09-03-2011, 13:47
Resital birliginden arkadasları tebrık ederım wow dan 3 sevıye aldılar rapor paylasmıyacaklar galıba ...

SHeiTHaN
09-03-2011, 13:49
Resital birliginden arkadasları tebrık ederım wow dan 3 sevıye aldılar rapor paylasmıyacaklar galıba ...

Ramoo hesapta yayınla raporu.Ben gelince bakarım :D

KarPaloov
09-03-2011, 13:51
(: UneVen Wow Düşüren Şahış Bi rapor Koysada Baksak Ne güzel Olacak....

no mercy
09-03-2011, 13:52
Ramoo hesapta yayınla raporu.Ben gelince bakarım :D

Yok sana rapor:):) okula gıdecem tekrar donunce gosterırım belkı raporu sana:P Sen milleti taciz etmeye devam et asker yatıracak yer ıcın

masal16
09-03-2011, 13:54
:):):) demi dostum HAKLISIN ....

yildizimsinsen
09-03-2011, 13:58
.

5x ne zaman açılır acaba yeniden ?

konu yeri yanlış.. hatta hiç alakasız bir yazı.. editt lütfen..

SHeiTHaN
09-03-2011, 14:20
Yok sana rapor:):) okula gıdecem tekrar donunce gosterırım belkı raporu sana:P Sen milleti taciz etmeye devam et asker yatıracak yer ıcın

Taciz forever ortaam :D En kısa zamanda kurtulacaz bu dertten :D:D

Melony
09-03-2011, 14:21
Efsane birliklerini saglamış oldukları defans konusunda tebrik ediyorum

Yaptıgımız ww saldırısı sonucunda ww den 11 seviye

hammade depolarından totalde 8 seviye alabildik

Emegi geçen tüm arkadaşlarıma ve savunan kesgine teşekkürler

TVM
09-03-2011, 14:25
hzz saldırı raporlarını beklıyoruz.....

sis
09-03-2011, 14:25

bizde saldıryı gerçekleştiren ve organize eden tüm arkadaşları tebrik ederiz.efsane52

kesgin
09-03-2011, 14:28

Tüm HZZ ailesini yaptığı muhteşem ordulardan dolayı tebrik ederim.
WOW yolunda tüm birliklere başarılar dileğiyle.
EFSANE BİRLİKLERİ
KESGİN

Melony
09-03-2011, 14:29
bizde saldıryı gerçekleştiren ve organize eden tüm arkadaşları tebrik ederiz.efsane52

Teşekkür ederiz

@TVM

Raporlar konusuna gelincede artık bu forumda gereksiz muhabetler devam ettikçe rapor yayınlamayacagı z
ne dersek ne yaparsak yapalım değişen bir şeyin olmadıgını anladık biz 100 ordu da çıkarsak milletin ön yargısını kıramayacagız

bu yüzden bundan sonra rapor eklemiyoruz foruma lafım size değildir yanlış anlamayın.

~~Melony

TVM
09-03-2011, 14:33
saldıran ve savunan taraflara tebrıkler o zaman...

SHeiTHaN
09-03-2011, 14:38

Tebrik ediyorum mam.Başarılarınızın devamını diliyorum :)

Teşekkür ederiz

@TVM

Raporlar konusuna gelincede artık bu forumda gereksiz muhabetler devam ettikçe rapor yayınlamayacagı z
ne dersek ne yaparsak yapalım değişen bir şeyin olmadıgını anladık biz 100 ordu da çıkarsak milletin ön yargısını kıramayacagız

bu yüzden bundan sonra rapor eklemiyoruz foruma lafım size değildir yanlış anlamayın.

~~Melony

Özelden, genelden, köyden vs bi yerlerden at da biz bari görelim :)

TRAVİAN
09-03-2011, 14:44
foruma rapor koymayan ~~Melony arkadaşımızı kınıyorum.. :D harmanım nerdesin....

SHeiTHaN
09-03-2011, 14:48
foruma rapor koymayan ~~Melony arkadaşımızı kınıyorum.. :D harmanım nerdesin....

Valla yaa :) Bi yerde kendi saldırılarımızı göstermiyolar bize :D

premium
09-03-2011, 14:49
Tüm HZZ ailesini yaptığı muhteşem ordulardan dolayı tebrik ederim.
WOW yolunda tüm birliklere başarılar dileğiyle.
EFSANE BİRLİKLERİ
KESGİN

Saldıran ve savunan her iki tarafada tebrikler.

dipnot: 1 : hzz de tahıl sıkıntıları için ufaktan çareler bulunmaya başlanmış.:p

dipnot: 2: savunmadaki romalı defanscılarınızı özelikle tebrik etmek gerek sanırım. güzel pro olmuş. tebrikler :p

vahşi
09-03-2011, 14:50
bence raporları FORUMDA paylaşın başarılı yada başarısız..

bir birinizi ne güzel tebrik etmişsiniz..

koyunda raporları bizde tebriklrimizi iletelim...

NOT: ayrıca serverde benc en köklü birlik EFSANELER

serverde en iddalı birliik EFSANE denebilir..

şahsi görüştür.

vahşi
09-03-2011, 14:59
Saldıran ve savunan her iki tarafada tebrikler.

dipnot: 1 : hzz de tahıl sıkıntıları için ufaktan çareler bulunmaya başlanmış.:p

dipnot: 2: savunmadaki romalı defanscılarınızı özelikle tebrik etmek gerek sanırım. güzel pro olmuş. tebrikler :p

teselli çok güzel heleki kendin teselli ediyosan daha öz güven sağlıyor:D

vahşi
09-03-2011, 15:03
marx-man07 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=3019)

sanırım uykudasın .)

1mk ordu hesabı yapma lem :) giden gitmiştir :):):)

KarPaloov
09-03-2011, 15:12
Teşekkür ederiz

@TVM

~~Melony

Bence Yanlış düşünüyorsunuz Sayın Melony Başkalarının Arasında yaptıgı Tartşma yüzündn rapor koymamak güzel olmaz Koyarsanız Ayrı bi güzellik gelir forum içersine...

SpeedyGonzaLAZ
09-03-2011, 15:14
saldıran hzz birliklerini ve savunan bizi tebrik ederim..2 wowda iyi savunma var unevan ve kesginde..zaten bunlardan başkası wowu kurarsa yine bu iki birlik yüzünden olacak:)

marx-man07
09-03-2011, 15:15
]
marx-man07 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=3019)

sanırım uykudasın .)

1mk ordu hesabı yapma lem :) giden gitmiştir.

Gidenin gideceği belliydi zaten biliyosun casus raporu alamadıgımız wow yok... Burdaki asker sayısınıda biliyorduk nekadar seviye alacagımızıda. ordu bizim keyif bizim kafamıza göre cakıyoruz işte:cool:

sen dert etme msnden yaz ben gelnce cevplarım:cool:

O BiR MaRKa:cool:

vahşi
09-03-2011, 15:17
saldıran hzz birliklerini ve savunan bizi tebrik ederim..2 wowda iyi savunma var unevan ve kesginde..zaten bunlardan başkası wowu kurarsa yine bu iki birlik yüzünden olacak:)

relax adamım rehavete kapılma EFSANE iddalı dedik :D

vahşi
09-03-2011, 15:18
]

Gidenin gideceği belliydi zaten biliyosun casus raporu alamadıgımız wow yok... Burdaki asker sayısınıda biliyorduk nekadar seviye alacagımızıda. ordu bizim keyif bizim kafamıza göre cakıyoruz işte:cool:

sen dert etme msnden yaz ben gelnce cevplarım:cool:

O BiR MaRKa:cool:

rapor koy :D burda giden askerden bahsetmemiştim..

600k baltadan bahsetmiştim :p

lüfer
09-03-2011, 15:29
Teşekkür ederiz

@TVM

~~Melony

Güzel fıkra...

Hani adamın biri ben Allah'a İnanmıyorum demişde, arkadaşıda ;

amannn Allah'ın da pek umurunda idi sanki , demiş...

Birde bu fıkrayı anlat istersen buda çok güzeldir :)

Saldıran yada savunan koyacak raporunu. herkezde bakıp tebrik edecek.

Aranmazsanız sağdan soldan ne ilişen olur sizlere nede didişen ...

marx-man07
09-03-2011, 15:33
rapor koy :D burda giden askerden bahsetmemiştim..

600k baltadan bahsetmiştim :p

Raporlar elimde var ama melony arkadasımızın mesajı üzerine forumda paylaşmıyorum. :)

dipdip;Gidene dur demem, aksine gelene yer açarım:eek:

O BiR MaRKa

vahşi
09-03-2011, 15:35
Raporlar elimde var ama melony arkadasımızın mesajı üzerine forumda paylaşmıyorum. :)

dipdip;Gidene dur demem, aksine gelene yer açarım:eek:

O BiR MaRKa

bukadarda bencil olmayın be hamit;)

melony e selam..

aman dikkat edeyim melony melon diğe çıktığında diek şikayet ediliyor :9

marx-man07
09-03-2011, 15:40
Güzel fıkra...

Hani adamın biri ben Allah'a İnanmıyorum demişde, arkadaşıda ;

amannn Allah'ın da pek umurunda idi sanki , demiş...

Birde bu fıkrayı anlat istersen buda çok güzeldir :)

Saldıran yada savunan koyacak raporunu. herkezde bakıp tebrik edecek.

Aranmazsanız sağdan soldan ne ilişen olur sizlere nede didişen ...

Sırf sen kafandan fıkra uydurma diye yazayım. yeterki uydurma :) elimde 6 tane ordunun raporu var... surdan 2 seviye alınmış. 2 depodan 2 ser seviye bir depodanda 6 seviye alınmış merkez binasındanda tek seviye alınmıstır. dünya harikasını biliyorsunuz zaten...

dipnot: biz daha iyisini yapana kadar bu server en iyisi bu:cool:

O BiR MaRKa

TRAVİAN
09-03-2011, 15:47
200k banta 70k toyton ile 15796 koçbaşı 2 seviye almış surdan ....

güzel savunma....

saldırı yapan birlik arkadaşlarımı ve savunan birliği tebrik ederim....

raporlar elime gelince paylaşacam..... birlik yönetimine isyandayım :D

valay
09-03-2011, 15:47
Sırf sen kafandan fıkra uydurma diye yazayım. yeterki uydurma :) elimde 6 tane ordunun raporu var... surdan 2 seviye alınmış. 2 depodan 2 ser seviye bir depodanda 6 seviye alınmış merkez binasındanda tek seviye alınmıstır. dünya harikasını biliyorsunuz zaten...

O BiR MaRKa

Zaten herşey yazılı olarak açıklanmış geriye sadece görselleri kaldı :) onu da paylaşırsanız güzel olur...
Burası wow gidişatı burada rapor olmazsa başlığın bi anlamı kalmıyor açıkçası ben daha çok rapor görmek için giriyorum bunun dışında özel konuları okumuyorum...

uNeVeN
09-03-2011, 15:52
Saldırıları yapan Resital birliğne Tebrikler . . .

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/9/7098.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/9/7101.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Bu da başka bir arkadaşın saldırısı , ona da tebrikler.. Oyundan sıkılmış sanırım :)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/9/7099.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

cemetery
09-03-2011, 15:57

O BiR MaRKa

Hamitim onlara iyi davranın lüfer balıklarının soyu tükenmek üzere şuan Doğayı koruma Derneklerinin sloganı var duymadın mı seninki kaç cm diye lütfen lüferleri koruyalım korumayanları uyaralım zira onlara çok yükleniyorlar :p