PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : s6 +/+ *Ñ-NOGAYTURKS Birlikleri

SwordFish
07-01-2011, 17:14
Herkese Başarılar

Marduk
07-01-2011, 17:25
Hmmm.. Bu video hazırlamalar falan oyunu çok ciddiye alındığının göstergesidir bence..Ben böyle düşünüyorum.. Gerçekten "effectively" bir video hazırlamışsınız..Başarılar ve İyi oyunlar.

SwordFish
07-01-2011, 17:32
........................................

SiN-HaN
07-01-2011, 17:38
Tebrikler,bizi şaşırtıcak yeni hamlelerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz :)

isomax
07-01-2011, 21:29
Eline sağlık babayiğit

isomax
07-01-2011, 21:42
Duyuru

Birliğimizin facebook grup sayfasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz üye olduktan sonra duvara oyuncu isminizi yazarak kendinizi tanıtınız

http://www.facebook.com/home.php#!/group.php?gid=137506419605609

-holdem-
08-01-2011, 04:56
*Ñ-NOGAYTURKS +/+ Birlikleri Resmi Sayfasıdır.

Birlikle ilgili konular bu başlık altından verilecektir.

http://img833.imageshack.us/img833/9571/nnnndp.jpg (http://img833.imageshack.us/i/nnnndp.jpg/)

Birliğimizin tanıtım fragmanı eklenmiştir.

xgefbj

eline saglık babayigit

friendship
08-01-2011, 23:02
*Ñ-NOGAYTURKS +/+ Birlikleri Resmi Sayfasıdır.

Birlikle ilgili konular bu başlık altından verilecektir.

http://img833.imageshack.us/img833/9571/nnnndp.jpg (http://img833.imageshack.us/i/nnnndp.jpg/)

Birliğimizin tanıtım fragmanı eklenmiştir.

xgefbj

benim başım kel mi :)
bende diyeyim bari
eline saglık BABAYİĞİT :D

algx
08-01-2011, 23:05
eline sağlık babayiğit :D

SwordFish
09-01-2011, 05:52
......................................

Ñ oHaaaaa
09-01-2011, 22:17
Teşekkürler

Ellerin dert görmesinde videoyu ben göremiyorum başka bi link felan varmıdır ?

SwordFish
10-01-2011, 00:19
Ellerin dert görmesinde videoyu ben göremiyorum başka bi link felan varmıdır ?

Firefox da açarsan görebilirsin.
Başkanların profilinde de mevcut.

http://www.dailymotion.com/video/xgefbj_turks-nogai_tech#from=embed

İmmigrants
10-01-2011, 02:41
Güzel Bi Tanıtım Videosu Olmuş İnşallah Başarılı Bir Server İzletirsiniz Herkese

sermat61
23-01-2011, 14:08
iyi bir server olur inşallah.....s6 ya başarılar...

-holdem-
25-01-2011, 16:56
iyi bir server olur inşallah.....s6 ya başarılar...

tesekkürler

omercan6141
25-01-2011, 19:17
Tebrikler Elinize Sağlık Oyunu ciddiye aldıgınız ve onem verdıgınız bellı :)

şahin_06
27-01-2011, 06:42
Teşekkürler
bende geldim se6ya

kaansoylu67
29-01-2011, 12:20
video cok güzel :))

SwordFish
01-02-2011, 20:40
bende geldim se6ya

Şahin abiye de dedim.. oynayacaksan s6 da oyna bu tayfalar işi götürecek diye.Hem farklı yollara bile başvurmaya gerek yok.Direkt hedefe oynuyor bu elemanlar.. Ancak bazı insanlara güven olmaz mücayite de dedim.ileride göreceğiz bakalım milletin etini butunu.

selimpolat
03-02-2011, 18:02
selam travian oyuncuları :) ben bu oyunu seviyorum evde net olmadığı içn kayıt olamadım ama şimdi kayıt olacam(çünkü artık netim var :D ) ... askere önem veririm sağlam bir birliğe girmek istiyorum... bu birliğe katılabilir miyim :D birlik yöneticileri cevap verirlerse sevinirim.... iyi günler kolay gelsin hepinize

BobSwagger
04-02-2011, 21:01
selam travian oyuncuları :) ben bu oyunu seviyorum evde net olmadığı içn kayıt olamadım ama şimdi kayıt olacam(çünkü artık netim var :D ) ... askere önem veririm sağlam bir birliğe girmek istiyorum... bu birliğe katılabilir miyim :D birlik yöneticileri cevap verirlerse sevinirim.... iyi günler kolay gelsin hepinize

o burdan olcak iş değil kardeş :D

selimpolat
05-02-2011, 16:18
o burdan olcak iş değil kardeş :D

hadi ya nasıl oynanıyor bu oyun buradan değil mi ??? :D bizde biliyoruz kardeşim arkadaş yapıyoruz artı en sağlam görünen birlike girmek isterim.... öyle çorap değiştirir gibi birlik değiştirmek bana göre değil... en sağlam birlik de bu göründü bana anlatabilmişimdir inşallah

sermat61
05-02-2011, 18:39
hadi ya nasıl oynanıyor bu oyun buradan değil mi ??? :D bizde biliyoruz kardeşim arkadaş yapıyoruz artı en sağlam görünen birlike girmek isterim.... öyle çorap değiştirir gibi birlik değiştirmek bana göre değil... en sağlam birlik de bu göründü bana anlatabilmişimdir inşallah

sen oyununa bak... iyi oyuncuysan seni bulurlar merak etme.....

-holdem-
17-02-2011, 07:25

oyunda msj at yeterli drumda isen birliklerimizden birine yerleştiririz seni...

Harsh Times
22-02-2011, 13:42
Nogay birligi evet güzel bir ekip olmussunuz tebrik ederim..!Fakat sizi bu yıl ++ da yanlız bırakmam :)

Saygılarıma

İMZA
By BeyazFırtına
http://img716.imageshack.us/i/harshtimes.jpg/

selimpolat
07-03-2011, 20:32
bu kadar acayip bir birlik görmedim ben :D daha doğrusu birlik bile denilmez adamlar birbirlerini yıkıyorlar yıkmakla tehdit ediyorlar sözde yöneticilerde seyirci :D forumda kaliteli bir birlik diye girdim nogaya ama sadece forumda imiş... umarım yöneticiler buradan bari cevap verme tenezzülünde bulunurlar da sorunu halladeriz :D

SwordFish
12-03-2011, 10:06
bu kadar acayip bir birlik görmedim ben :D daha doğrusu birlik bile denilmez adamlar birbirlerini yıkıyorlar yıkmakla tehdit ediyorlar sözde yöneticilerde seyirci :D forumda kaliteli bir birlik diye girdim nogaya ama sadece forumda imiş... umarım yöneticiler buradan bari cevap verme tenezzülünde bulunurlar da sorunu halladeriz :D

Babayiğit , buradan üstü kapalı bir takım birşeyler yazmışsın. Birbirlerini yıkıyorlardan kastın " Birileri beni yıkıyor " olmasın ?

Ayrıca görevini yapmayan birileri varsa yönetimlerde veya her nerde olursa olsun görevlerini adam akıllı yapmaya davet ediyoruz.

Nogay-BMW
12-03-2011, 23:18
Hey ulen bende geldim:) savulun + + bölgesi bizimdir 2 ay sonra yagma köyü bile kalmayacak herkesi yıkacaz:)

Achilles
12-03-2011, 23:41
Bu s6 in forumunda hareket yok. Serveri forumdan takip ederdik önceden burda böle bişey yok sanırım. raporlar gelmiyor nogaylardan:cool:

SwordFish
17-03-2011, 08:33
Bu s6 in forumunda hareket yok. Serveri forumdan takip ederdik önceden burda böle bişey yok sanırım. raporlar gelmiyor nogaylardan:cool:

Raporlar burada yayınlanmıyor.Saldırı savunma raporları sayfasına bakınız.

arshavin2
01-04-2011, 23:58
n ler 2 tarafa ayrıldı manaslar ve n ler neden olduğunu hala anlayabilmiş değiliz gerçi bi sürü kişi manaslara gitti

SwordFish
02-04-2011, 07:09
n ler 2 tarafa ayrıldı manaslar ve n ler neden olduğunu hala anlayabilmiş değiliz gerçi bi sürü kişi manaslara gitti

Manas birliğinde bulunan Nogay olarak devam etmek isteyen NOGAY lı arkadaşlarımız başkanlar ile iletişim kurmaları halinde yardımcı olunacaktır.

Hiç bir Nogay lı arkadaşımızın zarar görmesini istemiyoruz.Oluşacak olumsuz durumlardan. NOGAY Yönetimi sorumlu tutulamaz.

NOGAY YÖNETİMİ

Bizim istediğimiz için halen o birlikte duran arkadaşlarımızın sayısı oldukça fazla.Herkes görecek ki şimdi Nogaylara saldırı planları yapan hiç birisi o birlikte duramayacak.Biz onlarında ismini cismini kaydediyoruz.Kendi birliklerinde dahi duramayacaklar birliği ateş hattına sürükleyen denize düşüp yılandan medet umar hale getiren sorumsuz yöneticilere son hata yapma fırsatlarını tanıyoruz. Bu arkadaşlar Dost bir köyü reislemek için birlikten çıkan insanlar..Kendi menfaatleri için koca birliği oyuncak gibi oynatmaktadırlar.

Herhangi bir NOGAY oyuncusuna saldırmayan hiç bir arkadaşımıza haritadan silmek amacıyla yıkım yapılmayacak.Saldıranlar her ne sebeple olursa +/+ da kesinlikle barındırılmayacak.Nogay bünyesi altında kimsenin gelişip başına buyruk hareket etmesine izin verilmeyecek.

SwordFish
07-04-2011, 19:44
Bu da 3. Film olarak kayıtlara geçmiştir..

http://www.dailymotion.com/video/xi09v8_nogay-kahramanlar_tech

Harsh Times
07-04-2011, 19:47
Bu da 3. Film olarak kayıtlara geçmiştir..

http://www.dailymotion.com/video/xi09v8_nogay-kahramanlar_tech

Bak en iyi yaptıgınız iş bu işte :) Gercekten mükemmel..! Eline saglık

-holdem-
09-04-2011, 07:28

Burdan tüm manas oyuncularına sesleniyorum!...

Arkadaslar serverde bir cok olay yönetici bazında gercekleşir oyuncular herseyden haberdar olamazlar yönetici arkadaslar ally msj cekmedikce yada özel msj atmadıkca oyuncular bir cok seyi göremezler...alınan kararlar izlenen strateji yapılan icraatlar hepsi yönetici arkadasların yaptıgı görüşmeler ve toplantılar neticesinde gercekleşir..manas yönetimi serverın basından beri yanlıs yapıyor ve biz sürekli uyarıyorduk sürekli ikaz ediyorduk...ama sürekli aynı hatalar tekrarlanıyordu...bu yüzden son ikazın arkasından gelen yanlıs üzerine birlesmeden ihrac edildiler.ihrac edilmeden öncede kendilerine teklif sunuldu: Siz bu işi yapımıyorsunuz bırakın bu işi hakkı ile yapacak arkadaslar devam ettirsin manas yönetimini birliğinizi seviyorsanız cekilin aradan masum arkadasların canı yanmasın denildi...onların cevabı ise bizi seven 60 arkadas var onlar arkamızda oldukca siz bizi yok sayamazsınız biz yönetimimize devam edecegiz sorunu olanlada savasırız oldu ve biz birlesmeleri bozduk.1 sonraki gün ise gelip hatalarını anladıklarını söyleyip son sans istediler ve bizde bu sansı onlara verdik ama onlar bu sansı degerlendirmek yerine savas ilanı yapmayı tercih ettiler..yani manas nogaydan ihrac edilmedi manas kendisini nogaydan ihrac etti..birlikteki masum arkadasların askerlerine güvenip nogayla savasmak istediler...acaba kac oyuncuya sordular savasa hazırmısınız diye?veya kac arkadasa nogayla savasalım mı diye sordular?4-5 oyuncunun ego tatmin,i yüzünden tüm manas oyuncularını atese attılar...ben tüm nogay baskan ve yöneticilerine kesinlikle saldırı cıkarılmayacak kesinlikle tek bir manaslı yıkılmayacak diye ultimatom verirken manaslı yöneticiler olayla alakası olmayan masum nogaylıları yıkıyordu...manas yıkım yapmasa biz yıkım yapamacaktık bu konuda tüm nogay yönetimlerine kesin olarak talimat vermiştim...yani savası baslatan nogay cephesi değil manas cephesidir...bu böğle biline...

Nogay birlikleri büyük bir ailedir ve bu ailede edebi ahlakı ve samimyeti ile oyun oynacak her manaslı oyuncuya yer vardır...hicbirsey için gec değil dogru kararı vermek için gec kalmıs değilsiniz nogay birliklerinde devam etmek için hala zamanınız var...egoları ile oyun oynayan sizin askerlerinize güvenip sagda solda ahkam kesip hakaret edip tehdin eden yönetcilerin arkasından yürümek yanlısın ta kendisidir.madem hakaret ve tehdit etmsini biliyorlar bırakın bunu kendi askerlerine güvenerek yapsınlar sizin askerinize güvenerek değil...sizi düşünen sizin yıkılmamanızı isteyen sizin zarar görmemenizi isteyen dürüst ve samimi yönetici sizi savasa sürüklemez....

Saygılarımla

nogay birlikleri genel baksanı

nogai turks

-holdem-
09-04-2011, 07:37

gerekli cvp bir önceki mesajımda tarafımdan verilmiştir...cürük elmalar temizlendikten sonra aynı kararlılık yolumuza devam edecegiz...oyuncularımız durumdan min seviyede etkilensin diye elimizden geleni yapıyoruz ve oyuncularımızın yasanan süreci cok önemsemediklerini görüyorum bundada yönetimlerine olan inanclarının etkisi var ayrıca savas öncesi birliklerimizde gerekli arastırmalar ve anketler yapılmıs ve oyuncularımızın %90-95 oranında N-Manas birliğinden memnun olmadıgı ve olusumundan atılması konusunda hem fikir oldugu sonucuna varılmıstır...buna ragmen manasa karsı özeverili tavır segilenmiş yapıcı tutumuza karsı manaslı yöneticilerin art niyetli tavırları devam ettigi için savas kacınılmaz olmustur...forumda gördügünüz sekilde olusumuuz kaliteli bir olusumdur ve manas yönetimi bu kalitenin farkında olmadıgı için nogay birlklerinin stratejisine uygun haraket etmediği için suan dagılmakla yüz yüze gelmiştir...kendi oyucuları huzursuz olmus ve her gecen gün daha fazla oyuncusu huzuru nogay birlği catısında aramaya baslamıs ve aradıgı huzuru bulmustur...

-holdem-
09-04-2011, 07:38
Bak en iyi yaptıgınız iş bu işte :) Gercekten mükemmel..! Eline saglık

her özelliğimiz mükemmel olmasada bir cok özelliklerimiz mükemmel kalan özelliklerimiz ise mükemmel yakınıdır;)

SwordFish
30-04-2011, 00:22
her özelliğimiz mükemmel olmasada bir cok özelliklerimiz mükemmel kalan özelliklerimiz ise mükemmel yakınıdır;)

Bu bizim sloganımız değilmiydi yahu =))

Biz tamamıyla harika olmayabiliriz ama bazı özelliklerimiz mükemmel.

-holdem-
02-06-2011, 02:39
Bu bizim sloganımız değilmiydi yahu =))

Biz tamamıyla harika olmayabiliriz ama bazı özelliklerimiz mükemmel.

evet... :)