PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Server 6 Ñogai Turks Birlikleri Duyurusu

SwordFish
05-01-2011, 02:38
Merhabalar ,

Ñogai Turks Birlikleri olarak +/+ Bölgesinde Hızla Yapılanıyoruz.

Sadece gördüğüm kadarıyla 45-50 kişi Ñ.xxxxx Uzantılı hesap ismi ile başlamıştır. Göremediklerim bizimle beraber gelen 100 den fazla hesabın olduğunu biliyorum.Elçiliklerimiz şu anda hazır durumdadır.
Planlanan 07.01.2011 Cuma Saat 17:00 Tarihinde Birliklerimiz Oyuncu alımına başlayacaktır.

Ekip oyuncularımıza teker teker teker teklifleri yollanacaktır.

Bölgemizde hiç bir yabancı birlik oluşuma müsade edilmeyecektir. Diplomasi yapılmayacaktır.

Birliğimizin açılışını buradan duyurup tanıtım filmlerimizi yayınlayacağız.

Bize katılmak isteyen arkadaşları +/+ Bölgesine " Ñ " karakteri içerikli bir hesap ismiyle bekleriz.

Bu karakter zorunlu olmayıp imaj açısından önemlidir.

isomax
05-01-2011, 22:31
Olay budur işte

merdempc
06-01-2011, 03:08
başarılar diliyorum hepimize arkadaşlar...

Armgn
06-01-2011, 10:21
Bu yazıyı başka bir başlıkta yazmıştım, okumanız için tekrar buraya da yazıyorum:

Usta, isimlerinizin başında Ñ harfi geçsin diyerek resmen kendi fikirlerini, kendi liseli tıynetsiz zevklerini başkalarına kabul ettirmeye çalışıyorsun.

Eğer amaç senin söylediğin gibi sadece birbirinizi tanımak olsaydı, profiline "Ben ileride şu birlikte şu arkadaşlarla birlikte olacağım" diye yazarak da bunu gerçekleştirebilirdin. Ama sen öyle yapmıyorsun; bunun yerine insanların üzerinde senin zevkini, senin renklerini yansıtan bir şeyler taşımalarını istiyorsun.

Bunun bir oyun olduğunu unutup, "Birlikte tüm Travian dünyasına hükmedeceğiz, bilmem ne birliğinin ismini herkese duyuracağız, adımızı altın harflerle yazdıracağız" tarzı gudik hayaller kuruyorsun.

Arkadaşım, kendine gel. Çık dışarı biraz hava al. Kurbağa gibi adamsın, sana prenses mi yok!

Ayrıca, daha doğru düzgün Türkçe bilmeyip kendi yazdıklarına bile özen gösteremezken, birlik kurup insanları idare edebileceğini pek sanmıyorum.

Kısaca, Descartes'ın "Düşünüyorum, öyleyse varım" sözünden yola çıkarak, senin aslında var olmadığın sonucuna ulaştım.

Get a life!

commodore
06-01-2011, 13:29
Diplomasi yapılmayacakmış,
Hiçbir birlik barındırılmayacakmış,

Armut mu topluyor bizim elimiz diye sorası geliyor insanın.Bizim köydekiler asker değil mi?

Klavyeden yazarak oynanmıyor bu oyun :cool:

SwordFish
06-01-2011, 18:26
Bu yazıyı başka bir başlıkta yazmıştım, okumanız için tekrar buraya da yazıyorum:

Usta, isimlerinizin başında Ñ harfi geçsin diyerek resmen kendi fikirlerini, kendi liseli tıynetsiz zevklerini başkalarına kabul ettirmeye çalışıyorsun.

Eğer amaç senin söylediğin gibi sadece birbirinizi tanımak olsaydı, profiline "Ben ileride şu birlikte şu arkadaşlarla birlikte olacağım" diye yazarak da bunu gerçekleştirebilirdin. Ama sen öyle yapmıyorsun; bunun yerine insanların üzerinde senin zevkini, senin renklerini yansıtan bir şeyler taşımalarını istiyorsun.

Bunun bir oyun olduğunu unutup, "Birlikte tüm Travian dünyasına hükmedeceğiz, bilmem ne birliğinin ismini herkese duyuracağız, adımızı altın harflerle yazdıracağız" tarzı gudik hayaller kuruyorsun.

Arkadaşım, kendine gel. Çık dışarı biraz hava al. Kurbağa gibi adamsın, sana prenses mi yok!

Ayrıca, daha doğru düzgün Türkçe bilmeyip kendi yazdıklarına bile özen gösteremezken, birlik kurup insanları idare edebileceğini pek sanmıyorum.

Kısaca, Descartes'ın "Düşünüyorum, öyleyse varım" sözünden yola çıkarak, senin aslında var olmadığın sonucuna ulaştım.

Get a life!

Sen önce okumayı öğren.Sonra anlamayı geliştir.Daha sonra gel karşıma düşünmekten bahset.Çünkü burada senin varlığını ispatlamaya yetecek delil yok. Zorunlu olmayan bir rica için neden kendini bu kadar kastın.Sende psikolojik depresif rahatsızlıklar olduğu aşikar.En yakın sağlık kuruluşunun ruh ve sinir hastalıkları bölümüne başvurmalısın. Daha sonraki mesajların muhattap alınıp cevaplanmayacaktır.

Diplomasi yapılmayacakmış,
Hiçbir birlik barındırılmayacakmış,

Armut mu topluyor bizim elimiz diye sorası geliyor insanın.Bizim köydekiler asker değil mi?

Klavyeden yazarak oynanmıyor bu oyun :cool:

Tabi ki , sizin gibi arkadaşlarımızı yanımızda veya rakip olarak görmekten mutluluk duyarız.Bizler kendine güvenen mert insanları herzaman taktir etmişizdir. Biz söyleyeceklerimizi söyledik sen de karşımızda bize karşı söyleyeceklerini söyledin.Gerisi oyun içindeki mücadeleye bakacaktır.

Derler ya , Kim dut ağacıysa o sallanır.

-holdem-
07-01-2011, 04:44
Merhabalar ,

Sadece gördüğüm kadarıyla 45-50 kişi Ñ.xxxxx Uzantılı hesap ismi ile başlamıştır. Göremediklerim bizimle beraber gelen 100 den fazla hesabın olduğunu biliyorum.Elçiliklerimiz şu anda hazır durumdadır.
Planlanan 07.01.2011 Cuma Saat 17:00 Tarihinde Birliklerimiz Oyuncu alımına başlayacaktır.

Bölgemizde hiç bir yabancı birlik oluşuma müsade edilmeyecektir. Diplomasi yapılmayacaktır.

Bize katılmak isteyen arkadaşları +/+ Bölgesine " Ñ " karakteri içerikli bir hesap ismiyle bekleriz.

eline yüregine saglık:) cümleten hayırlı olsun ekibimize ve rakiplerimize...

Harsh Times
22-02-2011, 20:37
Merhabalar ,

Mücahit abi ben geldim ben Turgay Ekibimle geldim hemde nasipse bu server sizinle güzel seviyeli bi şekilde savasıcaz..! S3 deki o monoton server s4 deki ihanet s16 daki zafer ile bilendim geliyorum..!KUZEY efsanesi s6 da inşllh NOGAY efsanesi ile güzel bir şekilde kapısacak..!Dostlugumuz inşllh baki kalır..! Server sonunda siz yada biz galip olmusuz önemli degil yeterki iki taraf ta da güzel dostluklar olsun..!Şimdiden NOGAY gibi bir rakibim oldugu için çok seviniyorum..!

-holdem-
09-04-2011, 07:58
Burdan tüm manas oyuncularına sesleniyorum!...

Arkadaslar serverde bir cok olay yönetici bazında gercekleşir oyuncular herseyden haberdar olamazlar yönetici arkadaslar ally msj cekmedikce yada özel msj atmadıkca oyuncular bir cok seyi göremezler...alınan kararlar izlenen strateji yapılan icraatlar hepsi yönetici arkadasların yaptıgı görüşmeler ve toplantılar neticesinde gercekleşir..manas yönetimi serverın basından beri yanlıs yapıyor ve biz sürekli uyarıyorduk sürekli ikaz ediyorduk...ama sürekli aynı hatalar tekrarlanıyordu...bu yüzden son ikazın arkasından gelen yanlıs üzerine birlesmeden ihrac edildiler.ihrac edilmeden öncede kendilerine teklif sunuldu: Siz bu işi yapımıyorsunuz bırakın bu işi hakkı ile yapacak arkadaslar devam ettirsin manas yönetimini birliğinizi seviyorsanız cekilin aradan masum arkadasların canı yanmasın denildi...onların cevabı ise bizi seven 60 arkadas var onlar arkamızda oldukca siz bizi yok sayamazsınız biz yönetimimize devam edecegiz sorunu olanlada savasırız oldu ve biz birlesmeleri bozduk.1 sonraki gün ise gelip hatalarını anladıklarını söyleyip son sans istediler ve bizde bu sansı onlara verdik ama onlar bu sansı degerlendirmek yerine savas ilanı yapmayı tercih ettiler..yani manas nogaydan ihrac edilmedi manas kendisini nogaydan ihrac etti..birlikteki masum arkadasların askerlerine güvenip nogayla savasmak istediler...acaba kac oyuncuya sordular savasa hazırmısınız diye?veya kac arkadasa nogayla savasalım mı diye sordular?4-5 oyuncunun ego tatmin,i yüzünden tüm manas oyuncularını atese attılar...ben tüm nogay baskan ve yöneticilerine kesinlikle saldırı cıkarılmayacak kesinlikle tek bir manaslı yıkılmayacak diye ultimatom verirken manaslı yöneticiler olayla alakası olmayan masum nogaylıları yıkıyordu...manas yıkım yapmasa biz yıkım yapamacaktık bu konuda tüm nogay yönetimlerine kesin olarak talimat vermiştim...yani savası baslatan nogay cephesi değil manas cephesidir...bu böğle biline...

Nogay birlikleri büyük bir ailedir ve bu ailede edebi ahlakı ve samimyeti ile oyun oynacak her manaslı oyuncuya yer vardır...hicbirsey için gec değil dogru kararı vermek için gec kalmıs değilsiniz nogay birliklerinde devam etmek için hala zamanınız var...egoları ile oyun oynayan sizin askerlerinize güvenip sagda solda ahkam kesip hakaret edip tehdin eden yönetcilerin arkasından yürümek yanlısın ta kendisidir.madem hakaret ve tehdit etmsini biliyorlar bırakın bunu kendi askerlerine güvenerek yapsınlar sizin askerinize güvenerek değil...sizi düşünen sizin yıkılmamanızı isteyen sizin zarar görmemenizi isteyen dürüst ve samimi yönetici sizi savasa sürüklemez....

Saygılarımla

nogay birlikleri genel baksanı

nogai turks

destansı
19-06-2011, 21:31
hastayım şu nogaylara adam birlik satmayı çok iyi biliyorlar ama nasıl olsa yıkıp dağıtacağız sizi . birde üstüne +- ye savaş ilan etmişler noldu sevgili nogay başkanları yemedi mi -- ye -+ ya savaş ilan etmek. aman sizin ilan etmeniz bir şeyi değiştirmez birleşimimizden kimi dokunursanız dokunun nasıl olsa gerekeni yaparız.

kuzeyler manaslar la savaşırken giremediğiniz merkezler için asker dilenirken hiç ayrılacak gibi durmuyordunuz. noldu şimdi koçlarda yediğiniz kaba pislediniz. ben kendi hesabımdan manaslara askerimi çakmıştım sonra girip yıktınız biz yıkıyoruz diye anlattınız manaslılara sorabiliriz.

birleşmelerinize ne kadar sadık olduğunuzu gördük:) bizden ayrılıp 2 gün sonra anadoluyla birleştiniz. bizim arkamızdan oyunmu çevirdiniz ? yoksa ayrılınca korkudan mı yaptınız bu birleşmeyi? size ne yanlışımız oldu . kusura bakmayın ama nogaydan bi cacık olmazdı zaten birleşimdeyiz diye kızıyodum wowa ortak edecektik şimdi iyi oldu herkesin ağzı kapanır :)

denizci07
20-06-2011, 03:36
bende bir (-_-) oyuncusu olarak oyunun başından beri bu birlikler ismi farklı ama kendileri birdir diyen arkadaşlardan bi açıklama bekliyorum. hani birdi. şimdi ne oldu :(((

Nogay-BMW
20-06-2011, 04:39
bunu genel başkanınıza söyleyin bizim saldırdıgımız oyuncuları kendi birligine bizden haberisiz neden aldı biz tılsım için organizasyon yapıyoz ve saldırı cıkıyoz sizin genel başkan sizinle daha önce birleşmesi olmayan devrim ve c.dostlar birligini birleşmeye alıyo adama diyoruzki tılsımlara saldırı cıktık bize dedigi cevaba bak o tılsımlar benim peki bizim oyunculardan daha önce cakılan arkadaşlar ne olucak orası beni baglamaz diyo anadolu ile birleşime gelince 3 bölge zaten birleşmiştik ve sizinkiler buseferde 4. bölgede yapılanma yaptı anadolu tek rakip kalmıştı her 30 oyuncuya bir oyuncu düşüyordu bence bu adil deil ben sosyal hayatta bile 3 kişinin 1 kişiyi dövdügünü görsem kabullenmez kavgaya girerdim ozaman bırakalım oyunu nasıl olsa ciftcilik yaparak kuracaz wowu. birleşmenin bozulmasının ana nedeni sizin genel başkanın tavırları her önüne gelen birlikle birleşme yapması ve birleşme yaparken bizim onayımızı almadıgı gibi bize tehtitkar sözler söyleyip birleşin demesi biz dostumuzdan tehdit alacaksak o dostluk kalsın daha iyi.

destansı
20-06-2011, 15:52
kardeş iyi edebiyat parçalamışsın ama hepsi hikaye. yok bizim tılsımları aldıar şu bu hikaye bunlar. madem tılsımlar sorun tılsımlar çıkalı bir ayı geçti şimdiye kadar aklınız neredeydi.hem madem sizin çakılan arkadaşlarınız vardı sertbey isimli oyuncu -+ daki casus tılsımını gelip almadı mı? hemde önceden temizlenmi köyde bir asker bile kaybetmeden aldı mı almadı mı? o zaman aklınız neredeydi peki? neden adamlar asker çaktı tılsımı geri ver demediniz. çünkü tılsım kapanındır bunu unutma.

haaa tabii biz ha onlar aldı ha biz fark etmez dedik.peki neden kuzey manas savaşlarında 3 e karşı tek adil değil demediniz. giremediğiniz merkezlere biz girerken bol bol teşekkür ediyodunuz. bu işleri geçelim -- olarak kimi istersek o kazanacaktı ++ da . bunu bildiğiniz için karşınıza almadınız . bizim askerleri kullanırken bunları söylecektiniz.

bu arada denizci kardeş ben senin o soruna cevap vereyim. nogaylarla evet bir gibiydik çünkü o zaman bizim başkanlar vardı amonr4,kekik vs. bunlar s12den nogayların paşa kanadını tanırlar. onlar gitti ya hani nogayların bu çıkışının sebebi budur. eğer o adamlar bırakmasa zaten cesaret bile edemezlerdi böyle bir işe. bunların ekip vardı işte o adamlar sağlamdı karşına almak istemezsin. hatta birisi trafik kazası geçirmiş galiba işte o ekip

tamam nogay bmw efendi sana soruyorum işte. +- ya savaş açtınızda -- ye -+ ya neden açmadınız yemedi mi?

bunların hepsi hikaye. bizim birliğin başkanı 2 ay önce nogaylar anadolu ile görüşüyormuş satacaklar bizi demişdi. zaten birleşimdeyken görüşüp ihanet ettikleri ayrılmadan 2 gün sonra birleşmelerinden belli. tabii öyle değilse tek sebep korkudur. ama korkunun ecele faydası yok farketmez yani

Nogay-BMW
21-06-2011, 16:55
size burda nekadar dil döksem faydasız nasıl olsa kendi bildiginizi yaparsınız yemedi derken yedi yedi görecez nasıl yenilecegini

destansı
21-06-2011, 18:06
yav dil dökme işte yediyse buyur gel birlik orada seç istediğini buyur gel . sıkıntı yok. cevap verebileceğin bir şey yok yok genel başkanınız yok şu bu deme o zaman canımız sıkıldı saf değiştirdik de geç. kimse sana bir şey demez ama sizin yüzünüzden ayakları yapma 2 aydır nogaylar anadolu ile görüşüyor ilerde birleşecekler deniyordu.

++ da kalan adamlar ne kadar dayanacak bakalım ihtiraslarınızla bölgeyi mahvettiniz sadece sana demiyorum tüm ++ da oynayan yöneticilere diyorum.3 tane sağlam birliği sağlam oyuncuları zaten kendiniz yıktınız geriye ne kaldı bakıp görürüz elbet. ha kendi görüşüm olarak söyleyim değil daha güçlü görünen -- -+ ile bir baş edemezsiniz

-holdem-
22-06-2011, 01:07
sanki server da oynuyorsun arkadasım keske oynadıgın serverın forum sayfsına yazsaydın s6 ile anlatıklarının alakası yok.
1) 3 tane birlik yıkılmadı toplasan silen oyuncular 30tane yapmaz dagılan birlik oyuncuları hala ++ da toplasan ++da 30tane oyuncun birlğine girilmemiştir fazla oldugunu iadde ediyorsan bu iddaa forum köselerinde yazmakla cümle alem gördü demekle olmaz kanıtla koy raporlarıönümüze
2) anadolu ile 2aydır görüşülüyor demişsin sen önce eski genel baskanın umutun hesap siliş tarihine bir bak umut hala bu serverda olsaydı bizim hala gülen yüzlerle birlesmeiz olurdu umutun oldugu bir yerde ise ben umuttan baskanı tanımam kimseylede diplomasi yapmam anadolu ile diplomasiler SİZİNKİLERİN BİZİ HİÇE SAYRAK GİDİP DÜŞMANIMIZ OLAN BİRLİKLERİ BİRLESMEYE ALDIKLARI GÜN BASLADI. SATISI BİZ DEĞİL SİZİNKİLER YAPTI.DÜŞMANLARIMIZ İLE BİRLESTİLER...
3) bu işler forum köselerinde atıp tutmak ile olmaz gücünüz varsa gelin yıkın yoksa ++ bölgesi -- ve -+ ile bas edemezgibi kagıt üstünde kalacak asılsız iddalar ile atıp tutma.

-holdem-
22-06-2011, 01:09
bende bir (-_-) oyuncusu olarak oyunun başından beri bu birlikler ismi farklı ama kendileri birdir diyen arkadaşlardan bi açıklama bekliyorum. hani birdi. şimdi ne oldu :(((

senin genel baskanının bizim savstıgımız birlikleri birlesmesine alana kadar öğleydi. zaten biz o lafları umuta güvenip söyledik sabri ile ben oturup cay bile içmem

destansı
22-06-2011, 08:30
anlamadım. savaş açtığınız birlik +- onlarlada birleşmeyi umut yapmıştı. bende onu diyorum işte o ekip burada olsa silmeseler zaten anadolu uçmuştu sizden sesini kısıp oturuyordunuz ama kısmet artık bakacaz.

bu arada hep size haksızlık oluyor yahu. kuzey birleşmeden çıkar nogay haklıdır, manaslar çıkar yine nogay haklıdır, clanlar çıkar yine nogay haklıdır. -- ile birleşme biter nogayın hiç suçu yoktur.sütten çıkmış ak kaşıktır onlar hiç bir şey yapmazlar ki hep haksızlık olur onlara:D

bu arada bizim askerleri bölge içindeki savaşlarda kullanırken iyiydi diyom hiç cevap mecap yok çünkü sizde biliyonuz :D

ekstre
22-06-2011, 09:22
Serverin daha zevkli bir hal almasi icin anadolu nogay birlesmesi daha uygun olacagi asikardi.Obur turlu herkes anadolu birligine saldirirsa ne zevki cikardi ki ? Anadolu oyunculari silip gidersen ne olurdu ? Bence butun oyuncular birbirini karalamayi birakip oyunun zevkini tatmalidir.Kac ay oldu forumda guzel bir rapor dahi yok .

iyi oyunlar

Nogay-BMW
22-06-2011, 11:54
ekstre sana katılıyorum boş boş beklemekten neredeyse köyü silecektik :)

destansı
22-06-2011, 12:38
Serverin daha zevkli bir hal almasi icin anadolu nogay birlesmesi daha uygun olacagi asikardi.Obur turlu herkes anadolu birligine saldirirsa ne zevki cikardi ki ? Anadolu oyunculari silip gidersen ne olurdu ? Bence butun oyuncular birbirini karalamayi birakip oyunun zevkini tatmalidir.Kac ay oldu forumda guzel bir rapor dahi yok .

iyi oyunlar

kardeş bende sana katılıyorum aynen bencede böyle daha iyi oldu ama benim kızdığım taraf farklı. bu nogayların başkanı yazmış profilinden yok usluptandı yok tılsımdan dı yalan dolan bir sürü bahane. bende diyorum ki bunlara gereke yok suçlamayın canımız sıkıldı kendimize sizi rakip gördük desinler yeter. yoksa ben zaten nogayları hiç istemedim birleşmede

rapor konusuna gelince iyi raporlar var aslında bizde ama pek kimse forumu kullanmak istemiyo. -- de ve -+ da iyi saldırı raporları var. anadoludan pek saldırı askeri çıkmadı neredeyse 0 hattada . iyi def çıktı güzel def raporları var sanırım.

diyeceğim bu nogay birleşmeyi bilmez hep bana der sonrada karşısındakileri suçlar. yakında anadoludan da ayrılırlar hacı bak gör. onlarda bir şeyler yapar.

kuzey,manas,klan, devrim,gülücük hep kötü bir tek bunlar iyi hep haklılar canım

denizci07
22-06-2011, 19:53
senin genel baskanının bizim savstıgımız birlikleri birlesmesine alana kadar öğleydi. zaten biz o lafları umuta güvenip söyledik sabri ile ben oturup cay bile içmem

teşekkür ederim hocam. cevabımı aldım.

başkan ile çay mı içersin yemek mi yersin bilemem. orası sizin bileceğiniz iş. ama oyunda olan bir şey için gerçek hayata dair bi ifade kullanmanızı kınıyorum.

madem bizle olan birleşimi atıp anadoluya geçtiniz hayırlı olsun. bende oyunun başından beri herkesle birleşmeden rahatsızdım. sizle alakalı değil savaş oyunu bu ve savaşacak kişi kalmamış herkesle birleşme yapılmış. ben çiftçilik oynamayı seven biri değilm. bu nedenle -+ birliğine geçtim. ve yaklaşık 3 aydır devamlı savaş yapıyorum. ve birleşme konusunda siyah birlikleride silmeden önce çok söyledi bizimle birlşin diye ama -+ olarak bunu kabul etmedik. neden belli savaşmak. sizinlede savaşırız yıkılana kadar :)))

hadi hayırlı olsun. ama iki taraftaki arkadaşlardanda rica ediyorum. yıkın yıkılın ama delikanlılığı bırakmayın. bazıları gibi küfürler etmeyin.

denizci07
22-06-2011, 20:02
birde arkadaşlar rapor sormuşlar. -+ birliği olarak 3 aydır savaş içindeyiz. günlük yıkımlar sıfıtrlama operasyonları yapılıyor. şahsen ben bölgeden bölgeye en az 15 merkeze girmişimdir. yalnız veya organize büyük hesap veya küçük hesap ama 24 saatten yakın saldırım yok :)) sonunda 2 gün önce ilk defa çakıldım :)) ama buraya rapor koyma ihtiyacı duymuyoruz nedense.

-+ daki rakiplerimize ve tabiki birlik arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. serverın tadını bizler çıkartık. çiftçilik oynamadık savaş yaptık ve hakını verdik. rakipleri bilmem ama benim birliğimde buluana arkadaşlar en zevkli serverlarını yaşadıklarını düşünüyorum. ve bu oyun sonuna kadarda böye gidecektir umarım.

saygılar. (-_+) birliği başarılar.

destansı
22-06-2011, 22:19
http://travian-reports.net/tr/report/420236dbd29

http://travian-reports.net/tr/report/420237df828

http://travian-reports.net/tr/report/420238d9d77

http://travian-reports.net/tr/report/420240c76b1

http://travian-reports.net/tr/report/42024159194

http://travian-reports.net/tr/report/4202421e660

http://s6.travian.com.tr/img/x.gif

birileri rapor istediydi sanırım:D saldıranı savunanı tebrik ederim. bu tip çok rapor oluyor aslında iki taraftada ama uğraşıp koymuyor kimse:D

Frodo
23-06-2011, 23:41
nogay-bmw efendiii :)

Frodo
23-06-2011, 23:42
kardeş bende sana katılıyorum aynen bencede böyle daha iyi oldu ama benim kızdığım taraf farklı. bu nogayların başkanı yazmış profilinden yok usluptandı yok tılsımdan dı yalan dolan bir sürü bahane. bende diyorum ki bunlara gereke yok suçlamayın canımız sıkıldı kendimize sizi rakip gördük desinler yeter. yoksa ben zaten nogayları hiç istemedim birleşmede

rapor konusuna gelince iyi raporlar var aslında bizde ama pek kimse forumu kullanmak istemiyo. -- de ve -+ da iyi saldırı raporları var. anadoludan pek saldırı askeri çıkmadı neredeyse 0 hattada . iyi def çıktı güzel def raporları var sanırım.

diyeceğim bu nogay birleşmeyi bilmez hep bana der sonrada karşısındakileri suçlar. yakında anadoludan da ayrılırlar hacı bak gör. onlarda bir şeyler yapar.

kuzey,manas,klan, devrim,gülücük hep kötü bir tek bunlar iyi hep haklılar canım

Arkadaşım 2 sayfadır çarşaf çarşaf bişeyler yamışsında holdem konuyu yeterince açıklamış. nogayın -_- birleşimini atmasının sebebi düşmanımız sayılan birliklerle birleşim yapmasıdır demiş, bu bir oyun tabiki diplomaside tarafların işine gelmeyen biçok olay olacak ve bunlarla ilgili anlaşmalar bozulcak anlaşmalar olacak. nedir yani madem anadolu birliklerini bukadar küçümsüyosun yık gitsin ortaya laf bırakma!! hem sonrada ++da oyuncu kalmamışya bizi yıkarsın :) senin bol hayal ürünü yazılarını, oyun içinde bastıramadığın duygularını, insanlar burda okumak zorunda kalmaz.. öylede bir dem vuruyorki adam - - den kalkıp kuzeyleri manasları klanları siyahları alayını yıktı sıra anadolu ve nogayda :) bırak güzel kardeşim klavyenden yıkıp asıp kesmeyi oyundan gel, nogay bmw efendiiiiiiiiiii die bağırdığın adama, antalyaspor a darksun a yada usanmaza kime istiyosan.. Ar'lı arından susarmış Arsızda ben susturturdum sanarmış seninki o hesap..

Nogay-BMW
24-06-2011, 01:27
nogay-bmw efendiii :)

efendim:)

bu gülen yüzler seni cok kızdırmış bırakın kücük enişteyi:)

destansı
24-06-2011, 08:58
clanı manası biz yıktık mı dedim:D önce okumayı öğren bence. tek dediğim şu biz elimizdeki orduları manasa çakarken iyi miydi? sanırım o zaman hoşunuza gidiyordu:D giremediğiniz merkezler için bizden asker aldınız mı almadınıc mı? bunu manaslılarda biliyor zaten sizde. ben demiyorum ki birleşmeyi neden bozdunuz bencede çok iyi yapıldı ben kendi adıma nogaylardan bir cacık olmayacağını düşünüyorum zaten. nogayda bu kafa oldukça daha çok birleşme yapar sonra ayrılır vs vs bir şeyler yapar takılır durur işte kendince.

ben sadece diyorum ki kimden ayrıldıysanız hemen karalamaya başlıyonuz . yok kuzey onu dedi manas zaten kötü klan desen allah belasını versin . -.- zaten pislik ulem bir tek siz mi düzgünsünüz. yaptığınız işler için bahane üretmeyin canımız sıkıldı yaptık diyin.o bie mantıklı yani..

sen kendini yırt istersen siyah birliklerini -+ daki dostlarımız yıktı. biz sadece def olarak biraz destekledik tüm başarı onların zaten. clan ve manas savaşlarınızda yardım istediniz ben dahil arkadaşlarımız ordularımızı çekinmeden kullandık. yırt dur kendini sabaha kadar değiştiremezsin durumu. bugun bölgeniz bu kadar sessizse bilki sayemizdedir. keşke diyorum manası destekleseydik en azından hala iç bölge savaşlarıyla uğraşıyor olurdunuz. yoksa ben nogayla dost olma derdinde değilim

Nogay-BMW
24-06-2011, 19:17
clanı manası biz yıktık mı dedim:D önce okumayı öğren bence. tek dediğim şu biz elimizdeki orduları manasa çakarken iyi miydi? sanırım o zaman hoşunuza gidiyordu:D giremediğiniz merkezler için bizden asker aldınız mı almadınıc mı? bunu manaslılarda biliyor zaten sizde. ben demiyorum ki birleşmeyi neden bozdunuz bencede çok iyi yapıldı ben kendi adıma nogaylardan bir cacık olmayacağını düşünüyorum zaten. nogayda bu kafa oldukça daha çok birleşme yapar sonra ayrılır vs vs bir şeyler yapar takılır durur işte kendince.

ben sadece diyorum ki kimden ayrıldıysanız hemen karalamaya başlıyonuz . yok kuzey onu dedi manas zaten kötü klan desen allah belasını versin . -.- zaten pislik ulem bir tek siz mi düzgünsünüz. yaptığınız işler için bahane üretmeyin canımız sıkıldı yaptık diyin.o bie mantıklı yani..

sen kendini yırt istersen siyah birliklerini -+ daki dostlarımız yıktı. biz sadece def olarak biraz destekledik tüm başarı onların zaten. clan ve manas savaşlarınızda yardım istediniz ben dahil arkadaşlarımız ordularımızı çekinmeden kullandık. yırt dur kendini sabaha kadar değiştiremezsin durumu. bugun bölgeniz bu kadar sessizse bilki sayemizdedir. keşke diyorum manası destekleseydik en azından hala iç bölge savaşlarıyla uğraşıyor olurdunuz. yoksa ben nogayla dost olma derdinde değilim

madem bizden cacık olmaz neden sürekli burda dil döküp günahlarını affedermişcesine kendini üstün görmeye calışıyorsun?
NOGAY birliklerindeki her oyuncu özel olarak secildi burda sizin gibi nufus yapan yok ondan sıralamada düşük durabiliriz ama yakında anlıyacaksınız nasıl oldugunu

denizci07
24-06-2011, 19:46
madem bizden cacık olmaz neden sürekli burda dil döküp günahlarını affedermişcesine kendini üstün görmeye calışıyorsun?
NOGAY birliklerindeki her oyuncu özel olarak secildi burda sizin gibi nufus yapan yok ondan sıralamada düşük durabiliriz ama yakında anlıyacaksınız nasıl oldugunu

:))))))))))

destansı
24-06-2011, 20:22
anlatırsan anlarız tabi ki biz hep nufusçuyuz iyi tahlil etmişsiniz

Frodo
24-06-2011, 21:41
clanı manası biz yıktık mı dedim önce okumayı öğren bence. tek dediğim şu biz elimizdeki orduları manasa çakarken iyi miydi? sanırım o zaman hoşunuza gidiyordu giremediğiniz merkezler için bizden asker aldınız mı almadınıc mı? bunu manaslılarda biliyor zaten sizde. ben demiyorum ki birleşmeyi neden bozdunuz bencede çok iyi yapıldı ben kendi adıma nogaylardan bir cacık olmayacağını düşünüyorum zaten. nogayda bu kafa oldukça daha çok birleşme yapar sonra ayrılır vs vs bir şeyler yapar takılır durur işte kendince.

yav arkadaşım sen hangi kelime karmaşası içinde boğulduğunun bi farkına varsana önce; hem klan ve manası bizmi yıkdık dedim diosun(!) hem kalkıp askerlerimizi çekinmeden kullandık diyosun(!) bu ne turşu - perhiz şimdi nerde kullandın ozaman askerini ziyaret amaçlı falanmı ? :) madem sen yıkmadın nogay yıktı ozaman burda 3-5 K askerin havasını basmaya çalışma varsa rapor koy bak ben manstan uzman ı yıkmıştım buda raporu de, havada kalmasın cümlelerin. ayrıca ilk defamı birleşimdeki bi birliğe saldırı ve savunmada destek oluyosunuz ? ee bende _10_ arkadaşımıza birleşimde die tılsım var elinde hızlıca asker bassın die madde yolladım ne yani birleşimden çıktık ver maddelerimi dicem? bumudur yani senin oyundan anladığın pesss, kendi karmaşanda boğulma bence, okumayı öğrendim senin zihin karmaşana balta ile girmeyi değil kusura bakma :)

şimdi hala yukarda yazıp çizdiğin konuya gelelim antalyaspor&monca nında dediği gibi (-_-) birliği Nogayın düşman olarak baktığı +-Cnd ve +- Devrim birliği ile birleşim yaptığı için birleşimden çıkarıldı. burda kimse kimseyi karaladığı falan yok bence okunanı anlamakta zorluk yaşayan tek başına sensin burda :) buda şuna işaret hani mahallede top koşturerken çocuklar karşı güçsüz takıma geçer maksadı durumu eşitlemektir sebebi budur aslında olayın umarım yaş grubuna uygun olarak örneklerle açıklamamıda; Höööytt sen önce okumayı öğren!!! gibi saldırır üslubun ile süspanse etmezsin..

birde destekleseydik manas ı falan gibi konuşcaksan ben bidaha foruma girmeyim yaa :) ne olacak desteklesen 3-5K palanı kesecek ordumu yok ++ da :) bence siz AmonR4 ve kekik e yatıp kalkıp dua edin.. Koca osmanlı imparatorluğundan arta kalan türkiye ile övünen zihniyet sizinkisi varmı başarın o adamlar olmadan onları anlat ibret alalım.

destansı
25-06-2011, 08:23
yahu arkadaşım cidd olarak okuduğunu anlamadığını düşünüyorum. bak son kez diyorum ki manasıda clanıda elbetteki nogaylar yıktı. yalnız biz giremedikleri bazı merkezlere yada girdiklerinde çok ordu kaybedecekleri merkezlere savaşın yakınındaki ordu kesilmesin savaş uzamasın dediler bizde ne yaptık tuttuk gönderdik askerimizi. yani biz yıkmasakta yıkılmasına yardım ettik. savaşın erken bitmesi çok güç kaybetmesin dostlarımız diyerekten.raporların çetelesini tutmadık çünkü yüzünüze vurmaya niyetimimiz yoktu. manasların ve clanların profilindeki yazıları sanırım herkes hatırlar :D sen bunu inkar ediyosun şimdi rapor koyun diyecek kadar alçalıyorsun çünkü biliyorsun ki rapor kaydı tutulmadı. bende diyorum ki eğer bizim ordularımız giremediğiniz merkezlere girmeniz için kullanıldıysa sen serefsizsin eger kullanılmadıysa ben serefsizim.

bu arada amonr4 ve kekik e dua edelim etmesinede nogayın işi gücü yalan yaw.can dostlarla birleşimi yapan amonr4 ve kekik zaten:D senin dediğin o birleşim yapılalı 3 ay 2 aydan fazla oluyor. yani ben diyorum ki madem rahatsızdınız 2 ay önce neden çıkmadınız. -+ da siyah birliklerini tılsımlardan önce bitirdik yani durum 3 ekarşı tek olduğunda tılsımlar çıkmamıştı o zaman neden ayrılmadınız madem öyleydi . yani baştan aşağı yalan dolansın

Frodo
25-06-2011, 22:25
yahu arkadaşım cidd olarak okuduğunu anlamadığını düşünüyorum. bak son kez diyorum ki manasıda clanıda elbetteki nogaylar yıktı. yalnız biz giremedikleri bazı merkezlere yada girdiklerinde çok ordu kaybedecekleri merkezlere savaşın yakınındaki ordu kesilmesin savaş uzamasın dediler bizde ne yaptık tuttuk gönderdik askerimizi. yani biz yıkmasakta yıkılmasına yardım ettik. savaşın erken bitmesi çok güç kaybetmesin dostlarımız diyerekten.raporların çetelesini tutmadık çünkü yüzünüze vurmaya niyetimimiz yoktu. manasların ve clanların profilindeki yazıları sanırım herkes hatırlar :D sen bunu inkar ediyosun şimdi rapor koyun diyecek kadar alçalıyorsun çünkü biliyorsun ki rapor kaydı tutulmadı. bende diyorum ki eğer bizim ordularımız giremediğiniz merkezlere girmeniz için kullanıldıysa sen serefsizsin eger kullanılmadıysa ben serefsizim.

bu arada amonr4 ve kekik e dua edelim etmesinede nogayın işi gücü yalan yaw.can dostlarla birleşimi yapan amonr4 ve kekik zaten:D senin dediğin o birleşim yapılalı 3 ay 2 aydan fazla oluyor. yani ben diyorum ki madem rahatsızdınız 2 ay önce neden çıkmadınız. -+ da siyah birliklerini tılsımlardan önce bitirdik yani durum 3 ekarşı tek olduğunda tılsımlar çıkmamıştı o zaman neden ayrılmadınız madem öyleydi . yani baştan aşağı yalan dolansın

hee sonunda klan ve manası bizim yıktığımıza ikna oldun yani :) ve kabul ettinya artık gönül rahatlığı ile oyunumuzu oynarız.. allla allaaaaaa

peki arkadaşım okumadan anlamayı seçiyorum ben dee seninde şunu anlamanı istiyorum inatla +- birlikleri Anadolu hariç bizim düşmanımızdı amonr4 ile bu konuda diplomasimiz vardı - sürüyordu burda bunu sen bilemessin bu biiiir adam birleşimden çıkarırdı ama çıkarmazdı antalyaspora al kardeş sen şu 2 tılsımı bu adamları kabul et dicekti belki yani doğmamış çocuğa kaftan biçmek kolay afaki konuşmayalım istersen yok amonralar varken birleşimdeydi yalan sölüyosuuuun die bağırmana gerek yok olduğunu bizde biliyoruz dua edin dememdeki sebep adamların oyun bilirliğidir strateji anlayışıdır şu ana kadar geldiğiniz seviyedir vs vss..
devrimle birleşme yada +-cnd ile birleşim değildir. bu ikiiii. sanırım anlıyosun ama anlamadan sayfalardır geldiğimiz noktada hala nogaylar yalan sölüyo dersen kazırlar cümlelerini boşa çeneni yorma, birde seviyeyi düşürüp giremediğimiz merkezlere girdiğiniz(!) askerler için şerefsizim-şerefsizsin falan gibi konuşacaksan bu hitamı kendi adına kabul etmiş ol, benim adıma bişeler yazma. aksi halde seninle artık muhatap olmucam. seviyeye davet ediyorum burda ağız tadıyla 2 birlik arasındaki mevzuyu tartışıyoruz bunlara gerek yok klavyeden olmuyo yani bu işler.

bence sen o meşhur ordularınla konuş yukarda çarşaf çarşaff askerimiz var asarız keseriz diosunyaa. inlett ortalığı bizde siz değerli oyun arkadaşlarımızdan sanal rakamlarda nekadar ileri gidebildiğinizi öğrenmiş oluruz(!)

saygılar.

Nogay-BMW
25-06-2011, 23:00
Darksun sıkma canını onun gibi boş konuşmayacam cogunun merkezini indirecem vıdı vıdı başkada bişey yok

denizci07
27-06-2011, 01:19
Darksun sıkma canını onun gibi boş konuşmayacam cogunun merkezini indirecem vıdı vıdı başkada bişey yok

biraz fazla iddalı bi söz sanırım :((

esrar
27-06-2011, 10:10
hee sonunda klan ve manası bizim yıktığımıza ikna oldun yani :) ve kabul ettinya artık gönül rahatlığı ile oyunumuzu oynarız.. allla allaaaaaa

peki arkadaşım okumadan anlamayı seçiyorum ben dee seninde şunu anlamanı istiyorum inatla +- birlikleri Anadolu hariç bizim düşmanımızdı amonr4 ile bu konuda diplomasimiz vardı - sürüyordu burda bunu sen bilemessin bu biiiir adam birleşimden çıkarırdı ama çıkarmazdı antalyaspora al kardeş sen şu 2 tılsımı bu adamları kabul et dicekti belki yani doğmamış çocuğa kaftan biçmek kolay afaki konuşmayalım istersen yok amonralar varken birleşimdeydi yalan sölüyosuuuun die bağırmana gerek yok olduğunu bizde biliyoruz dua edin dememdeki sebep adamların oyun bilirliğidir strateji anlayışıdır şu ana kadar geldiğiniz seviyedir vs vss..
devrimle birleşme yada +-cnd ile birleşim değildir. bu ikiiii. sanırım anlıyosun ama anlamadan sayfalardır geldiğimiz noktada hala nogaylar yalan sölüyo dersen kazırlar cümlelerini boşa çeneni yorma, birde seviyeyi düşürüp giremediğimiz merkezlere girdiğiniz(!) askerler için şerefsizim-şerefsizsin falan gibi konuşacaksan bu hitamı kendi adına kabul etmiş ol, benim adıma bişeler yazma. aksi halde seninle artık muhatap olmucam. seviyeye davet ediyorum burda ağız tadıyla 2 birlik arasındaki mevzuyu tartışıyoruz bunlara gerek yok klavyeden olmuyo yani bu işler.

bence sen o meşhur ordularınla konuş yukarda çarşaf çarşaff askerimiz var asarız keseriz diosunyaa. inlett ortalığı bizde siz değerli oyun arkadaşlarımızdan sanal rakamlarda nekadar ileri gidebildiğinizi öğrenmiş oluruz(!)

saygılar.

erman dostum sinirlendırmısler senı :D.Tam tıpık bır frodo mesajı:D senın su mesaj dılıne hastayım arkadas:D.
berkay abıye selam sole epey once aramıstım senı acmadın telefonu...bır daha aramadım yıkmaya gelınce senı sen ararsın nede olsa:D

Fehmi

s16-NewsbooK

RascaL
27-06-2011, 15:15
Herkeze kolay gelsin öncelikle Butun serverlern forumlarında oldgu gibi tartsmalar burdada var bu oyunun vaz gecilmezi bunlar artık :) Ben server dışından biri olarak öle gezinirken eski dostları gördüm Bir selam yazim dedim. Frodo ve ekibine selam olsun Kalbim hep onlarla tüm oyunculara başarılar dilerim..

S4 Akıncılar Komutanı RascaL ...

Frodo
28-06-2011, 22:39
erman dostum sinirlendırmısler senı :D.Tam tıpık bır frodo mesajı:D senın su mesaj dılıne hastayım arkadas.
berkay abıye selam sole epey once aramıstım senı acmadın telefonu...bır daha aramadım yıkmaya gelınce senı sen ararsın nede olsa:D

Fehmi

s16-NewsbooK

sinirmi o kimla :)

fehmi hocam sen beni hangi numaramdan aradın allaseen yok öle bişey :)
Yok üstad frodo geç geldi servera bidahaki server artıkk ehehehe

yine vardır senin koç ordun wowu kurunca beklerim daha erken gelme çakılın makılın koskoca -+ birlikler sorumlusu rezil olmasın
:D

Frodo
28-06-2011, 22:41
Herkeze kolay gelsin öncelikle Butun serverlern forumlarında oldgu gibi tartsmalar burdada var bu oyunun vaz gecilmezi bunlar artık :) Ben server dışından biri olarak öle gezinirken eski dostları gördüm Bir selam yazim dedim. Frodo ve ekibine selam olsun Kalbim hep onlarla tüm oyunculara başarılar dilerim..

S4 Akıncılar Komutanı RascaL ...

ve a.selam16da geç bulup tez yitirdiğim dostum hoş gelmişsin :)
Frodo ve ekibi senin gibi sağlam adamları arar oldu :)

Nogay-BMW
28-06-2011, 22:49
maşallah herkes darksunu tanıyo rakiplerin işi zor iyiki aynı birlikteyiz:)

Frodo
28-06-2011, 22:54

eheheh :)

veli bizi değil seni tanısın tüm server 6

öyle diolarki sen geldiğinde adamlar def kurmuyomuş araya asker sokmaya çalışıyomuş biz öyle duyduk :D

esrar
29-06-2011, 17:04
.....................

esrar
29-06-2011, 17:05
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

esrar
29-06-2011, 17:08
sinirmi o kimla :)

fehmi hocam sen beni hangi numaramdan aradın allaseen yok öle bişey :)
Yok üstad frodo geç geldi servera bidahaki server artıkk ehehehe

yine vardır senin koç ordun wowu kurunca beklerim daha erken gelme çakılın makılın koskoca -+ birlikler sorumlusu rezil olmasın
:D

yapma la dur bak 60-02 dıılmı arkadas telın
geç mı geldı frodo arayı kapatır ya.sağ kulvardan hızlı hızlı gelıyordur sımdı..:D
yaw ben kendımden sorumlu olamıorum -+ sorumlusu nasıol olacam

koc ordusuna gelınce koc ne la..erman koc kabuslarından kurtulamadım gecelerce...gıttım bende bır koç kestim rahatladım:P
bır daha koç mu tovbe...senın gıbı bır dostum cıkacak bende kıramayacam elımızde kalacak bır daha olursa walla çöllere atarım kendımı:D

esrar
29-06-2011, 17:09

yok bea dostum sen ermana guvenırsen sana 5k tokmak cıkartır dagılırsın wow zamanı:D bısey olmaz ondan solıyım sana:D

Nogay-BMW
29-06-2011, 18:42
önemli olan ermanın bizimle olması ondan cıkacak 5k tokmak benim için degersiz:)

hem ben saldırı cıktıgımda nasıl defans yapmıyolar gecen gittigimde 6k toyton ve 1.3k mancınıkla savunma cekmişler:)

Frodo
30-06-2011, 20:18
yapma la dur bak 60-02 dıılmı arkadas telın
geç mı geldı frodo arayı kapatır ya.sağ kulvardan hızlı hızlı gelıyordur sımdı..:D
yaw ben kendımden sorumlu olamıorum -+ sorumlusu nasıol olacam

koc ordusuna gelınce koc ne la..erman koc kabuslarından kurtulamadım gecelerce...gıttım bende bır koç kestim rahatladım:P
bır daha koç mu tovbe...senın gıbı bır dostum cıkacak bende kıramayacam elımızde kalacak bır daha olursa walla çöllere atarım kendımı:D

fehmi paşa estiriosun yine 5K tokmak he
hahahaha

allah iiiliğini versin senin sana kim dedi olm 20K koç bas die sordunmu frodo ya :D ahahaha
yok yok sana güveniorum bu serverda beni yıkacak tek hesap Archon dur :=)

Frodo
30-06-2011, 20:22
önemli olan ermanın bizimle olması ondan cıkacak 5k tokmak benim için degersiz:)

hem ben saldırı cıktıgımda nasıl defans yapmıyolar gecen gittigimde 6k toyton ve 1.3k mancınıkla savunma cekmişler:)

ya veli reklam kokan hareketler bunlar :) -+ birlikler sorumlusu olunca unuttu Eski başkanını estiriyo işte 5k Tokmak falan bakma sen bunlara :)

ermanbey
01-07-2011, 20:06

erman diyince bende dedim bunlar ne diyo:) adaşımda varmı ha:D

esrar
01-07-2011, 21:55
fehmi paşa estiriosun yine 5K tokmak he
hahahaha

allah iiiliğini versin senin sana kim dedi olm 20K koç bas die sordunmu frodo ya :D ahahaha
yok yok sana güveniorum bu serverda beni yıkacak tek hesap Archon dur :=)

sakayla karısık adımızıda yasdın oraya.:D
walla o sewket abıyle oyunun basında yapmıs oldugumuz bır stratejıydı...normalde sadece koc basacaktım aam snr yanına 8k da manco koyduk...
walla o ok tusuna basmak gonlum el weermez kı erman nasıl yıkıım senı ben :D

neyse bır buyuk dewırırı ole basarız bızde ok tusuna olmazmı:D

esrar
01-07-2011, 21:59
ya veli reklam kokan hareketler bunlar :) -+ birlikler sorumlusu olunca unuttu Eski başkanını estiriyo işte 5k Tokmak falan bakma sen bunlara :)

son 1 2 ay kala yonetım ısıne gırdık dıkkat cekmeyelım dıye...sewket abı tolgaabı ben...dınımız agladı bea telden konusmaktan...
sızın gıbı acemılere bıraktık işleri yanlıs yaptık:D:D
bızım baskanımız aşık olur gelırdı geceleri:D:D

Frodo
03-07-2011, 22:03
erman diyince bende dedim bunlar ne diyo:) adaşımda varmı ha:D

bak adaşımda var fehmi ona göre

selam üstad

Frodo
03-07-2011, 22:06
son 1 2 ay kala yonetım ısıne gırdık dıkkat cekmeyelım dıye...sewket abı tolgaabı ben...dınımız agladı bea telden konusmaktan...
sızın gıbı acemılere bıraktık işleri yanlıs yaptık:D
bızım baskanımız aşık olur gelırdı geceleri:D

vay be şimdide acemiler olduk :D ahahah napalım sizin gibi oyun üstadları göstermediki paşam başkanlık nasıl olur :)) ahahaha

ula biz hiç ayık deildikki birlik yönetirken o yüzden hayran grubum oldu bi anda Frodo fan :) ahahah

BAŞIMIZDA BİR BÜYÜK OLSUN YETER DEDİKK BEŞİKT-AŞK

:)

esrar
04-07-2011, 17:53
vay be şimdide acemiler olduk :D ahahah napalım sizin gibi oyun üstadları göstermediki paşam başkanlık nasıl olur :)) ahahaha

ula biz hiç ayık deildikki birlik yönetirken o yüzden hayran grubum oldu bi anda Frodo fan :) ahahah

DİLİMDE ŞARKILARIN GÜNDÜZ GECE,
DELİ GİBİ AŞIGIZ FENERBAHÇE,
BU DUNYAYI YAKARIZ SENİN İÇİN,
ŞAMPİYONLUK GELİNCE...

Sen şimdi sataşırsın kesın erman...ama atalar ne demiş??

GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ

Frodo
04-07-2011, 21:21

YILLARCA KAHROLSAK DERTTEN KEDERDEN!! BILSEKKI KELLEMIZ KOPAR BEDENDEN!! ASKIMIZ HARBIDEN HEMDE DERINDEN!! ASLA VAZGECMEYIZ BESIKTAS SENDEN!!

Yagmurlu bir günde görmüştüm seni. üstünde çubuklu formalar vardı. o anda tutuldum aşık oldum ben hayatın anlamı siyah beyazdı. Ölümle yaşamı ayıran çizgi siyahla beyazı ayıramazki her yolun sonunda ölüm olsada sevenleri kimse ayıramazki...

EDİRNEDEN KARSA, JÜPİTERDEN MARSA, NE KADAR FENERLİ VARSA >> SEVİYORUM ALAYINI :D

SATAŞMA DENMEZ ONA ATIŞMA DENİR FENERLİ İŞTE NE BİLSİN :D

-holdem-
06-07-2011, 21:18
hadi hayırlı olsun. ama iki taraftaki arkadaşlardanda rica ediyorum. yıkın yıkılın ama delikanlılığı bırakmayın. bazıları gibi küfürler etmeyin.[/QUOTE]

bak bu lafını takdir ederim işte tesekkürde ederim güzel düşüncen için... keske senin baskanlarında benim hesabımı delikanlı gibi asker kestirerek yıkmaya calıssaydı:) tüm server yaptıkları rezilliği görüyor ve siz bu adamlara hala baskan diyorsunuz onların oldugu olusumda mücade edip burda ahlak edgerlerini yargılıyorsunuz... kacınız msj attı dedi ki ayıp değilmidir hesap patlatıyorsunuz? hesabıma girilmiş GIS isimli oyuncuya küfür edilmiş yapanlar belli:)

-holdem-
06-07-2011, 21:21
http://travian-reports.net/tr/report/420236dbd29

http://travian-reports.net/tr/report/420237df828

http://travian-reports.net/tr/report/420238d9d77

http://travian-reports.net/tr/report/420240c76b1

http://travian-reports.net/tr/report/42024159194

http://s6.travian.com.tr/img/x.gif

birileri rapor istediydi sanırım:D saldıranı savunanı tebrik ederim. bu tip çok rapor oluyor aslında iki taraftada ama uğraşıp koymuyor kimse:D

emek vermiş raporları derleyip fıruma koymussun emegin için tskler ve savunmalar için tebrikler..yalnız birsey dikkatimi cekti bu raporlar eksik değil mi dostum? arkasından yıkımlar olmus tarlalar sıfırlanmıstı onları göremedim!

esrar
07-07-2011, 11:55
hadi hayırlı olsun. ama iki taraftaki arkadaşlardanda rica ediyorum. yıkın yıkılın ama delikanlılığı bırakmayın. bazıları gibi küfürler etmeyin.

bak bu lafını takdir ederim işte tesekkürde ederim güzel düşüncen için... keske senin baskanlarında benim hesabımı delikanlı gibi asker kestirerek yıkmaya calıssaydı:) tüm server yaptıkları rezilliği görüyor ve siz bu adamlara hala baskan diyorsunuz onların oldugu olusumda mücade edip burda ahlak edgerlerini yargılıyorsunuz... kacınız msj attı dedi ki ayıp değilmidir hesap patlatıyorsunuz? hesabıma girilmiş GIS isimli oyuncuya küfür edilmiş yapanlar belli:)[/QUOTE]

dostum senın baskanların derken kımlerden bahsettın anlamadım??- - den bahsedıosan - - ıle -+ farklı 2 bolgedır..mesajınız tam anlasılamadı

denizci07
08-07-2011, 17:59

bak bu lafını takdir ederim işte tesekkürde ederim güzel düşüncen için... keske senin baskanlarında benim hesabımı delikanlı gibi asker kestirerek yıkmaya calıssaydı:) tüm server yaptıkları rezilliği görüyor ve siz bu adamlara hala baskan diyorsunuz onların oldugu olusumda mücade edip burda ahlak edgerlerini yargılıyorsunuz... kacınız msj attı dedi ki ayıp değilmidir hesap patlatıyorsunuz? hesabıma girilmiş GIS isimli oyuncuya küfür edilmiş yapanlar belli:)[/QUOTE]

bir üsttede arkadaşımız yazmış. benim başkanım elizada (refik hoca) ağzından bir tane küfür değil hakaret duyduysan veya yok hesap patlatma yok başka bir şey varsa söyle? biz -+yönetimi olarak bir oyuncuya ne bir küfür ne bir alçaltıcı laf dahi etmeyiz ettirmeyizde. şunu her daim iddaa ediyorum bizim birliklerimiz gibi sakin ve kaliteli bir oyun çıkartan başka birlik olduğunu sanmıyorum. 3 4 aydır beraber oynuyoruz her oyuncuya sorabilirsiniz.
o nedenle dediklerinizi üstümüze alnımıyoruz.
kolay gelsin.

-holdem-
22-07-2011, 15:15
bak bu lafını takdir ederim işte tesekkürde ederim güzel düşüncen için... keske senin baskanlarında benim hesabımı delikanlı gibi asker kestirerek yıkmaya calıssaydı:) tüm server yaptıkları rezilliği görüyor ve siz bu adamlara hala baskan diyorsunuz onların oldugu olusumda mücade edip burda ahlak edgerlerini yargılıyorsunuz... kacınız msj attı dedi ki ayıp değilmidir hesap patlatıyorsunuz? hesabıma girilmiş GIS isimli oyuncuya küfür edilmiş yapanlar belli:)

dostum senın baskanların derken kımlerden bahsettın anlamadım??- - den bahsedıosan - - ıle -+ farklı 2 bolgedır..mesajınız tam anlasılamadı[/QUOTE]

farklı 2 bölgedir derken? isminiz bir stratejiniz bir dostunuz düşmanınız bir amacınız ortak nasıl farklı bölgeler oluyor. -- genel baskanı - +dan bir oyuncuya ana avrat kfürü ediyor ve buan sizin yorumunuz biz ayrı bölgeleriz mi?

-holdem-
22-07-2011, 15:17

bir üsttede arkadaşımız yazmış. benim başkanım elizada (refik hoca) ağzından bir tane küfür değil hakaret duyduysan veya yok hesap patlatma yok başka bir şey varsa söyle? biz -+yönetimi olarak bir oyuncuya ne bir küfür ne bir alçaltıcı laf dahi etmeyiz ettirmeyizde. şunu her daim iddaa ediyorum bizim birliklerimiz gibi sakin ve kaliteli bir oyun çıkartan başka birlik olduğunu sanmıyorum. 3 4 aydır beraber oynuyoruz her oyuncuya sorabilirsiniz.
o nedenle dediklerinizi üstümüze alnımıyoruz.
kolay gelsin.[/QUOTE]

arkadasada yazdım gereken cevabı sanırım senin içinde yeterli cezap olur

farklı 2 bölgedir derken? isminiz bir stratejiniz bir dostunuz düşmanınız bir amacınız ortak nasıl farklı bölgeler oluyor. -- genel baskanı - +dan bir oyuncuya ana avrat kfürü ediyor ve buan sizin yorumunuz biz ayrı bölgeleriz mi?

denizci07
22-07-2011, 18:33
[/QUOTE]

farklı 2 bölgedir derken? isminiz bir stratejiniz bir dostunuz düşmanınız bir amacınız ortak nasıl farklı bölgeler oluyor. -- genel baskanı - +dan bir oyuncuya ana avrat kfürü ediyor ve buan sizin yorumunuz biz ayrı bölgeleriz mi?[/QUOTE]

üstadım kaç defa söylememiz gerekiyor. biz + - yönetimi farklı, -- yönetimi farklı. doğal olarak birliklerde ayrı. yani siz birleşmeden önce anadolu ve noğay olarak ayrı ama amaç olarak birdiniz. şimdi her şeyi birleştirdiniz. ama biz yönetim olarak ayrı ama hedef ve amaç olarak beraber hareket ediyoruz. kendi saldırılarımızı kendi savunmalarımızı kendimiz yapıyoruz. gerek duyulması icabında diğer bölge yönetici arkadaşlardan yardım rica ediyoruz. bilmem anlata bildim mi?

küfür derken ortaya bir laf attın ama bugün bir şeyler olduda benim mi haberim yok.

UGM
23-07-2011, 01:13

farklı 2 bölgedir derken? isminiz bir stratejiniz bir dostunuz düşmanınız bir amacınız ortak nasıl farklı bölgeler oluyor. -- genel baskanı - +dan bir oyuncuya ana avrat kfürü ediyor ve buan sizin yorumunuz biz ayrı bölgeleriz mi?[/QUOTE]

üstadım kaç defa söylememiz gerekiyor. biz + - yönetimi farklı, -- yönetimi farklı. doğal olarak birliklerde ayrı. yani siz birleşmeden önce anadolu ve noğay olarak ayrı ama amaç olarak birdiniz. şimdi her şeyi birleştirdiniz. ama biz yönetim olarak ayrı ama hedef ve amaç olarak beraber hareket ediyoruz. kendi saldırılarımızı kendi savunmalarımızı kendimiz yapıyoruz. gerek duyulması icabında diğer bölge yönetici arkadaşlardan yardım rica ediyoruz. bilmem anlata bildim mi?

küfür derken ortaya bir laf attın ama bugün bir şeyler olduda benim mi haberim yok.[/QUOTE]

arkadasım ben sana baska birsey anlatıyorum sen bana baska birsey anlatıyorsun:) küfür eden -- genel baskanı küfür edilen -+ oyuncusu:) ben değilkim nogay oyuncusuda değil anadolu oyuncusuda değil

denizci07
23-07-2011, 10:27

küfür derken ortaya bir laf attın ama bugün bir şeyler olduda benim mi haberim yok.[/QUOTE]

arkadasım ben sana baska birsey anlatıyorum sen bana baska birsey anlatıyorsun:) küfür eden -- genel baskanı küfür edilen -+ oyuncusu:) ben değilkim nogay oyuncusuda değil anadolu oyuncusuda değil[/QUOTE]

bende onu sordum fark ettiysen? bir küfürleşme olduda yine benim mi haberim yok diye.

UGM
23-07-2011, 14:56

küfür derken ortaya bir laf attın ama bugün bir şeyler olduda benim mi haberim yok.

arkadasım ben sana baska birsey anlatıyorum sen bana baska birsey anlatıyorsun:) küfür eden -- genel baskanı küfür edilen -+ oyuncusu:) ben değilkim nogay oyuncusuda değil anadolu oyuncusuda değil[/QUOTE]

bende onu sordum fark ettiysen? bir küfürleşme olduda yine benim mi haberim yok diye.[/QUOTE]

niye sen -+ birlikleri ahlak sorumlusumusun herseyden haberin mi olması lazım?

esrar
31-07-2011, 09:30

bende onu sordum fark ettiysen? bir küfürleşme olduda yine benim mi haberim yok diye.[/QUOTE]

mehmet bırak dostum boyle dıngiller her serwerın forumunda ortaya cıkar...adam anlamak ıstemıyorsa yorulma,anlamaya zekası yoksa yapabılecehgın zaten bırsey yok...bırakta ufursun bole...

esrar
31-07-2011, 09:34
dostum senın baskanların derken kımlerden bahsettın anlamadım??- - den bahsedıosan - - ıle -+ farklı 2 bolgedır..mesajınız tam anlasılamadı

dostum alıntıdır dedıgın mesaj benden alıntı degıl...bır duzenlemeye bak ısıtersen

renesila
31-07-2011, 16:34
...............................

TheMythjohN
07-08-2011, 18:16
Seviyeli konuşmalar lütfen ' esrar '. Burada anlatılmak istenene senın katılman nıye? Lütfen parazit olmadan oku ve çık. Bırak seviyeli tartışmalar olsun. zaten bu oyun platformundada forumdada bunlar olmazsa bi anormallik olur. Ama sen düzgün konuşmayı dene! Foruma giremıyordum yorumunu yeni gördüm bayada olmuş!

sponsor
13-09-2012, 22:39
aşarılar diliyorum hepimize arkadaşlar...

Ne başarısı arkadaşım

pos kasacaksanız "dinazor" konularda bari yapmayın,taa 2009 un mesajlarını hortlatmanın gereği nedir? :D
s6 sessiz sakin,fırtına öncesi sessizlik

ben kahramana mancınık için nesne istiyorum o kadar :s

domdom®
13-09-2012, 22:40
Ne başarısı arkadaşım

pos kasacaksanız "dinazor" konularda bari yapmayın,taa 2009 un mesajlarını hortlatmanın gereği nedir? :D
s6 sessiz sakin,fırtına öncesi sessizlik

ben kahramana mancınık için nesne istiyorum o kadar :s

Ben buyuk Tamırhane ıstıyorum senınkı nekı =)

sponsor
30-09-2012, 16:33
Ben buyuk Tamırhane ıstıyorum senınkı nekı =)

Başkan benim askerler kesilmedi
elimde 2,5 ton mancı var

plus-altın yok,hammadde desteği istesem yardım edebilirmisiniz?
Olumlu olursa oyundan sana döneyim