PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Büyük Ordu 1 NATAR Öfkesi

LorDKınGs
02-12-2009, 00:47
Yılların deneyimi ile getirilmiş bir eserr... :)
Traviana uyarlanmıştır ... Bir kralın ağzından çıkan elimelerdir.

Bu sabah erken kalktım her zamankinden daha erken ama bu sabah daha bir sessizdi sanki nedeni Kuşların ötmüyor mızrakçıların ses çıkarmıyor olmasıydı.

Elçim Koşarak bana doğru geldi Nefes nefese kalmış bir şekilde efendim dedi ve duraksadı
sonra nefesini çekerek boynunu kaldırarak bana baktı Efendim WOW dedi ve tekrar nefesini bırakıp boynunu Eğdi ben telaşla gelen elçimin ne dediğini anlayamadım anlamak imaknsızdı
ama sonrada bana durumu bildirdi hemen yakınlarda kurulan Natarlardan bahsediyordu ...

Ben içimden tek kelime ile şüphe etmeden İşte zamanı Geldi dedim şimdi tam sırası...

Ufak birlik casuslar ile yola çıktım yoldane ile karşılaştıklarını bile rapor ettiler bana herşeyden bahsettiler.

Ben henüz olayın farkında bile değilken hemen önüme raporu koydular Üsütümüze gelmekte olan 4000 kılıçtan bahsediyorlardı nasıl kaçtıklarını bile anlattılar bana

Kalenin önünde Kurduğum 1000 TOYTON 5000 MIZRAKÇI ile bekledim elçilerim her an takipteydiler Ayak sesleri sanki durmakta olan kayanın üzerindeki taşı bile deviriyordu ben daha ne olduğunu anlamadan sadece BAğırmadan oluşan İlginç bir müzik gibiydi ...

Natarların namını duymuştum Hep bir ağızdan bağırarak düşman ordularını korkuttuklarını söylemişlerdi bu saldırı değildi aslında yoklamak çevreyi tanımak gibi birşeydi çünkü yeni yerleşmişlerdi bölgeye
Ama ben ve halkım bu durumdan pek hoşnut değildim etraftaki ormanları yağmalayıp insanları köleleri yapıyorlardı, Bu nedenle çevremden istemiyordum çünkü Barbar lardı.

Medeniyet görmemiş hayvanlar

sonra başka ittifaklardan çevresine yerleşmiş olan Natarları duydum sadece biz değildik

başka krallıkların etrafında Mantar gibi türemişlerdi ve herkez şikayetçiydi

Ben ve birkaç başka ittifak toytonlarımıza ve mancınıklarımıza yüklendik güçlendirdik ve yetiştirme işlemine başladık hedefimiz yüzbinlerdi.

o kadar çok asker olmasına rağmen bana asla yetmiyordu daha fazlasını istiyordum

İşte ben buydum bekledim günlerce aylarca gelişmelerini izledim her an her saat her dakika onları izledimm...

DEVAMI DAHA SONRA ÇOK YAKINDA >>

astlayk
02-12-2009, 00:50
düzeltmeler yapılabilir mesela gereğinden fazla asker bastım yerine o kadar çok asker olmasına rağmen bana asla yetmiyordu daha fazlasını istiyordum diyebilirsin...
yinede emeğe saygı, eline sağlık :)

MAVİGÖLGE
02-12-2009, 22:24
Yazım ve imla kurallarına biraz daha dikkat etmelisin.Ayrıca biraz daha betimlemelere yer versen iyi olur.Emeğine sağlık...