PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : server 6'da ++ 'dayız

-holdem-
23-12-2010, 12:27
Hep demiştinizya kış serverina gidip wow kuralım diye bizde aylardır yaptığımız stratejik araştırmalar sonucunda wow kurma hedefiyle gideceğimiz serveri belirlemiş olduk bu server çoğumuzun jübile serveri ve hedefler büyük kadromuzda düya rekortmenlerinden tutunda türkiyede kırılmamış rekor bırakmayan çok tecrübeli arkadaşlarımız mevcuttur burdada hedef wow un haricinde rekorları alt üst etmek bölgemiz +/+ olacaktır şimdiye kadar yaptığımız araştırmalarda 300 kadar oyuncu portföyünü yakalamış olduk server önkayıtları 31 arak ta yapılacaktır server ise tahmini 3 ocak 2011 olacaktır sizeride aramızda görmek ve bu başarıda bizimle beraber olmanızdan gurur duyarız lütfen okulum var işler yoğun gibi bahanelere takılık hesap açmamazlık yapmayalım arkadaşlar hesabı açalım bi şekilde ilerleyecektir bölgeyi tamamen kapatıcağımız için saldırı alma olasılığımızda çok düşükür server açılışına yakın gerekli bilgilendirmeler tekrar buradan yapılacaktır ..

kaansoylu67
23-12-2010, 12:33
Başarılar :)

-holdem-
23-12-2010, 12:35
Başarılar :)

tsk ederim..

BeyazKarizma
23-12-2010, 12:40
Başlayalım bakalım :) Sağlam kişiler gelecek elbette :) Çürüklere gerek yok. Özellikle hainlik edecekler intikam falan için gelmesinler :D Hain heryerde haindir :)

gurhan_law
23-12-2010, 12:43
Hep demiştinizya kış serverina gidip wow kuralım diye bizde aylardır yaptığımız stratejik araştırmalar sonucunda wow kurma hedefiyle gideceğimiz serveri belirlemiş olduk bu server çoğumuzun jübile serveri ve hedefler büyük kadromuzda düya rekortmenlerinden tutunda türkiyede kırılmamış rekor bırakmayan çok tecrübeli arkadaşlarımız mevcuttur burdada hedef wow un haricinde rekorları alt üst etmek bölgemiz +/+ olacaktır şimdiye kadar yaptığımız araştırmalarda 300 kadar oyuncu portföyünü yakalamış olduk server önkayıtları 31 arak ta yapılacaktır server ise tahmini 3 ocak 2011 olacaktır sizeride aramızda görmek ve bu başarıda bizimle beraber olmanızdan gurur duyarız lütfen okulum var işler yoğun gibi bahanelere takılık hesap açmamazlık yapmayalım arkadaşlar hesabı açalım bi şekilde ilerleyecektir bölgeyi tamamen kapatıcağımız için saldırı alma olasılığımızda çok düşükür server açılışına yakın gerekli bilgilendirmeler tekrar buradan yapılacaktır ..

Muco seni iyi tanırım kardesim bu gayenızde basarılı olacagınızdan emınım
hatta basarınıza katkıda bulunmak ıcın bende sızlere eslik etmekten mutluluk duyacagım
hep beraber ıyı ısler cıkartacagımızdan emınım
sızlerle oynamak her zaman zevklı olmustur
bıraz uykusuz olmustur ama oyunun tadı hep sızınle cıkmıstır
basarılar dılerım hepımıze

-holdem-
23-12-2010, 12:48
Muco seni iyi tanırım kardesim bu gayenızde basarılı olacagınızdan emınım
hatta basarınıza katkıda bulunmak ıcın bende sızlere eslik etmekten mutluluk duyacagım
hep beraber ıyı ısler cıkartacagımızdan emınım
sızlerle oynamak her zaman zevklı olmustur
bıraz uykusuz olmustur ama oyunun tadı hep sızınle cıkmıstır
basarılar dılerım hepımıze

iyi dileklerin ve desteklerin için tsk ederim kardesim

-holdem-
23-12-2010, 12:53
Başlayalım bakalım :) Sağlam kişiler gelecek elbette :) Çürüklere gerek yok. Özellikle hainlik edecekler intikam falan için gelmesinler :D Hain heryerde haindir :)

insallah hep beraber güzel işler yapacagız hainlerden satıcılardan uzakta:D

BeyazKarizma
23-12-2010, 13:41
insallah hep beraber güzel işler yapacagız hainlerden satıcılardan uzakta:D

Amiiiinn :D

kaansoylu67
23-12-2010, 13:45
Siz Kurarsınız Wowu :)

-holdem-
23-12-2010, 13:58
Siz Kurarsınız Wowu :)

inşallah temennimiz ve çalışmalarımız bu yönde zaten:)

uçan inek
23-12-2010, 14:04
s6 birlik isimlerini yazabilir mi acaba biri

-holdem-
23-12-2010, 14:07
s6 birlik isimlerini yazabilir mi acaba biri

kuzeydogu yani ++ bölgesinde olacagız sen kayıt oldugunda mutlaka bize ulasırsın zaten burda acılan konuda birlik isimleri kimlere ulasacagınız gibi önemli konularda acıklamalar yapılmaya devam edilecek..

kaansoylu67
23-12-2010, 14:07
ARAT SANCAK ACADEMY ELDAR KELEBEK bunlar gecen s6 birlikleri Simdi acılan s6 da olucak birlikler Benim bildiğim kadarıyla Sadece ARAT (biz) ve NOGAY

BobSwagger
23-12-2010, 15:52
kuzeydogu yani ++ bölgesinde olacagız sen kayıt oldugunda mutlaka bize ulasırsın zaten burda acılan konuda birlik isimleri kimlere ulasacagınız gibi önemli konularda acıklamalar yapılmaya devam edilecek..

orayıda karıştırın mücom :D

Marduk
24-12-2010, 07:17

Sanki biraz boş geldi bana.. :S

-holdem-
24-12-2010, 12:41
Sanki biraz boş geldi bana.. :S

bizim kendimize inancımız tam tüm ekip olarak

-holdem-
24-12-2010, 12:54
orayıda karıştırın mücom :D

:D beklerim krdesim

isomax
24-12-2010, 13:32
Evet arkadaşlar hepimizin sabırla beklediği o kış serveri geldi çattı gerçekten heycanlanmamak elde değil jubilemizi yapıcağımız bu serverda kırılmadık rekor bırakmamak istiyoruz birliklere çektiğim ally mesajların sonunda beni arayan ve gelmek istediklerini belirten arkadaşlarımıza çok çok teşekkür ediyorum sizin gibi kaliteli oyuncuları toplayıp buraya getirmek gerçekten benim için büyük bir başarı ama bu başarılar bununla kalmicak ve hep beraber wow u kurup öyle gidicez. s6 daki oyuncu ismim Ñot Defteri olucak sizlerden ricam hesapları açarken Ñ (şekilli n harfi :) ) kullanın Ñ harfinin geçtiği bir hesap ismi almaya özen gösterin eğer ismimden ödün vermem diyorsanız hesap isminiz Ñ. ile başlasın örnek Ñ.isomax gibi şimdiden hayırlı olsun hepinizi öpüyom :)

s2 : hold3m&isomax speed : bozkan73
Fatih....

Chronic_Tired
24-12-2010, 14:12
Başarılar...

Herşey İstediğiniz Gibi Olur. Hainlerin, Casusların, Karaktersizlerin Az Olduğu Bi Server Yaşarsınız İnş. :D

-holdem-
24-12-2010, 14:14
Başarılar...

Herşey İstediğiniz Gibi Olur. Hainlerin, Casusların, Karaktersizlerin Az Olduğu Bi Server Yaşarsınız İnş. :D

ins kardesim inş

Marduk
27-12-2010, 15:16
bizim kendimize inancımız tam tüm ekip olarak

Ben az ve öz konuşanları severim.. Oynadığım bütün serverlarda çok konuşanlar veya büyük vaatlerde bulunanların hiçbiri server açıldıktan sonra ortalıkta gözükmedi..Tabii ki senide onlardan saymıyorum..Server açılınca herşey belli olur zaten..Eğer gerçekten dediğin kadar var iseniz size başarılar diliyorum..Güzel bir yıl geçireceğiz.. :))

Paladin_
27-12-2010, 17:53
Bu server'da +/+ bölgesinde bulunmayı planlıyordum. Belki sizin birliğe gelebilirim. Tabi Boş konuşup iş yapmayan birliklerden biri değilseniz. İsmim Balanar_158 olacaktı BalaÑar_158 yaparım artık.

gicikx
28-12-2010, 11:32
3 dönemdir S6 haricinde hiç bir serverde oynamadım.
Bir önceki s6'de Academy üyesiydim. Çok sayıda aratlı dostumda var. Halen telefonda görüştüğüm. mühendis gibi kripto53 gibi.
Biten s6'da da yer aldım ve zorba birliğine elimden geldiğince yardımcı oldum.
1- En zevk aldığım server Academy birliğinin bulunduğu serverdi. Keladamın esprileri, sürekli kaynayan cadı kazanı vs. vs.
2-Oyunu gerçek anlamda öğrendiğim server ise zorba birliğinin bulunduğu dönemdi.
3-Bir kaç arkadaş yazmış ki rekorları kıracağız. TR serverlerinde çok zor kırılacak rekorlara zorba birliği imza attı. Yani adamlar 60 kişilik çekirdek kadro ve diğer arkadaşların da katılması ve hesap ortaklarıyla beraber 500 kişiye yakın bir ekibi oluşturuyordu. MKHF'nin gücü de eklenince s6'da kaçınılmaz SON oldu. Zorba en yakın rakibine 100 sayı fark atarak wowu kurdu.
Yeni server herkese hayırlı olsun. bende üye olacağım, oynayacağım. Yine taraf olarakda +/+ bölgesinde olacağım.
Özellikle bir önceki academy ve arat birliğinden biten yeni server de de zorba birliğinden arkadaşlar oynayacak ise haberleşelim.
saygılar.

joker22
28-12-2010, 18:06
Merhaba bende geçen sezon s6 dan joker22 sonra sazman hesabına geçtim hunturk tu galiba birlikler bu sene tekrar başlıyıcağım ++ da

SiN-HaN
28-12-2010, 18:40
Bu eylenceye kaçırmayın,üzülürsünüz...

frokoo
29-12-2010, 17:53
ben size katılabilirm

-holdem-
30-12-2010, 11:08
Ben az ve öz konuşanları severim.. Oynadığım bütün serverlarda çok konuşanlar veya büyük vaatlerde bulunanların hiçbiri server açıldıktan sonra ortalıkta gözükmedi..Tabii ki senide onlardan saymıyorum..Server açılınca herşey belli olur zaten..Eğer gerçekten dediğin kadar var iseniz size başarılar diliyorum..Güzel bir yıl geçireceğiz.. :))

amacamız bundan önceki serverlarda oldugu gibi burdada elimizden en iyisini yapmak ve ekibimize güzel bir server yasatmak olacak bunuda basarabilecegimize inanıyoruz bunu büyük konusmak olarak nitelendiriyor olabilirsin görüşüne saygı duyarım ama bunlar bizim amaclarımız ve düşüncelerimiz..

-holdem-
30-12-2010, 11:09
Bu server'da +/+ bölgesinde bulunmayı planlıyordum. Belki sizin birliğe gelebilirim. Tabi Boş konuşup iş yapmayan birliklerden biri değilseniz. İsmim Balanar_158 olacaktı BalaÑar_158 yaparım artık.

her zman kapımız acık kardesim bekleriz birliklerimize nickide dediğin gibi yaparsan daha güzel olur ins server basladıgında göreceksiniz ki bos konusmayıp icraat yapan bir olusum olacagız...

-holdem-
30-12-2010, 11:10
Merhaba bende geçen sezon s6 dan joker22 sonra sazman hesabına geçtim hunturk tu galiba birlikler bu sene tekrar başlıyıcağım ++ da

olusumumuzda sendie görmekten mutluluk duyarız beklerim kardesim..

-holdem-
30-12-2010, 11:11
Bu eylenceye kaçırmayın,üzülürsünüz...

tskler kardesim.sanırımda sende geleceksin güzel bir server gecmesi dileği ile basarılar dilerim sana ve tüm s6 oyuncularına...

-holdem-
30-12-2010, 11:12
ben size katılabilirm

olusuma senide bekliyoruz kardesim...

Marduk
30-12-2010, 15:13
olusuma senide bekliyoruz kardesim...

Beni beklemiyor musunuz? :D

frokoo
30-12-2010, 15:43
oyun içindeki isminiz yine holdem olacak dimi:confused:

isomax
31-12-2010, 08:43
Evet arkadaşlar bu gün ön kayıtlar başlıyor ön kaydı yapan herkez buraya hesap ismini yazsın birde daha öncede belirttiğim gibi mutlaka hesap isminizde "Ñ" harfi geçsin gu gerçekten önemlidir hesap isimlerinizi ve kim olduğunuzu da yazarsanız çok güzel olacak ilk ben yazıyorum

s6 : Ñot Defteri

speed : bozkan73
s2 : hold3m&isomax

lastchaos
31-12-2010, 08:57
Oyunda yeniyim. S6 ya kayit olucam, birliginize alirsaniz sevinirim beni de.
+/+ bolgesi icin kuzeydogu secmek gerekiyor sanirim ?

Paladin_
31-12-2010, 09:58
her zman kapımız acık kardesim bekleriz birliklerimize nickide dediğin gibi yaparsan daha güzel olur ins server basladıgında göreceksiniz ki bos konusmayıp icraat yapan bir olusum olacagız...

Ön kayıt formunu doldurdum. İsmimi BalaÑar_158 yaptım. İnşallah görüşürüz s6 da.

piTBuLL01
31-12-2010, 10:09
s6 da birlik isminiz ne olacak peki?

SiN-HaN
31-12-2010, 12:33
Unutamayacağım bir server olması umudu ile hesabımı açtım.
s6:GiÑe Mi BaMya
x3:SiN&HaN

cUDa07
31-12-2010, 12:34

Başarılar dilerim

isomax
31-12-2010, 13:27
[sıze=5]arkadaşlar +/+ bölgesi kuzey-doğu bölgesidir bilginize...[/sıze]

öMoXXL
31-12-2010, 13:52
selam arkadaşlar bende bu servera katılmak istiyom ama ben tek başıma bakmak istemiyorun birlikte oynamak istiyenler bana özel mesaj atsın ismi o zaman düşünürüz bu arada x5 teki hesabımın adı

YiNeBeN birlikte bana bulabilir bana yardımcı olabilecek birini bula bilir

isomax
31-12-2010, 21:09

[sıze=7]... ñogay ...[/sıze]

r3is4242
01-01-2011, 00:25

holdem ve isomax travıan aleminin usdatları profosorlerı soz soylemeye ne hacet soyledıklerı nekı soyledıklerınden fazlasını yapacaklarına kalıbımı basarım

basarılar holdem ve isomax

server6 da yegenlerımle beraberız ılk 3 hafta top 10 na bakmanız yeter ismimiz

vodka_r3is4242_cello

joker22
01-01-2011, 01:48
ilk2 hafta top10 joker22 veya daha sonra

-holdem-
01-01-2011, 12:21
Beni beklemiyor musunuz? :D

herkes gibi sanada kapımız acık;)

-holdem-
01-01-2011, 12:21
oyun içindeki isminiz yine holdem olacak dimi:confused:

Ñogai Turks olacak

-holdem-
01-01-2011, 12:22

format aynı olacak Ñ ile baslayan birlikler isteyen istedigi ismi koyabilecek

-holdem-
01-01-2011, 12:23
Unutamayacağım bir server olması umudu ile hesabımı açtım.
s6:GiÑe Mi BaMya
x3:SiN&HaN

tsana ve tüm s6 oyucnularına yeni serverın ve yeni yılın mutluluk getirmesi dilegi ile basarılar dilerim hayırlı olsun

-holdem-
01-01-2011, 12:24
Ön kayıt formunu doldurdum. İsmimi BalaÑar_158 yaptım. İnşallah görüşürüz s6 da.

hayırlı olsun kardesim

-holdem-
01-01-2011, 12:24
Başarılar dilerim

tsk ederim

-holdem-
01-01-2011, 12:26
holdem ve isomax travıan aleminin usdatları profosorlerı soz soylemeye ne hacet soyledıklerı nekı soyledıklerınden fazlasını yapacaklarına kalıbımı basarım

basarılar holdem ve isomax

server6 da yegenlerımle beraberız ılk 3 hafta top 10 na bakmanız yeter ismimiz

vodka_r3is4242_cello

güzel dileklerin ve düşüncelerin için tsk ederim seni aramızda görmek bizi mutlu eder simdiden basarılar dilerim..

Marduk
01-01-2011, 14:13
herkes gibi sanada kapımız acık;)

eyw sağolasın ama ben +/- de kayıt oldum..

r3is4242
01-01-2011, 14:27
güzel dileklerin ve düşüncelerin için tsk ederim seni aramızda görmek bizi mutlu eder simdiden basarılar dilerim..

şimdiye dek oynadıgım serverlerde beraberdık sızlerle ama aynı bırlıkte degıldık s6 da ++ dayım umaarım goruşuruz

vodka_r3is4242_cello

isomax
01-01-2011, 17:24
şimdiye dek oynadıgım serverlerde beraberdık sızlerle ama aynı bırlıkte degıldık s6 da ++ dayım umaarım goruşuruz

vodka_r3is4242_cello

Hoşgeldin kardeşim

r3is4242
01-01-2011, 21:10
Hoşgeldin kardeşim

hoşbulduk kardeşim saygılar

-holdem-
02-01-2011, 00:32

vodka_r3is4242_cello

Ñogai Turks benim hesap ismim bu olacak bana msj atarsan birliğe alım konusunda yardımcı olurum

margoth
02-01-2011, 11:07
inşallah güzel bir server olur.Bende +/+ da açcağım ama daha açmadım başlasın bi server birliğinize gelmeyi bende isteim benimde tecrübem baya war

-holdem-
02-01-2011, 11:36
inşallah güzel bir server olur.Bende +/+ da açcağım ama daha açmadım başlasın bi server birliğinize gelmeyi bende isteim benimde tecrübem baya war
bana oyundan msj atarsan yardımcı olurum

öMoXXL
02-01-2011, 11:55
selam arkadaşlar bende ++ bölgesine geldim adım No mercy olcak zaten beni görürsünüz top10 da büyük konuşmayayım fazla eger birliğiniz ii yardımlaşmayı bilen bir birlikse bende gelmek isterim

isomax
02-01-2011, 12:16
selam arkadaşlar bende ++ bölgesine geldim adım No mercy olcak zaten beni görürsünüz top10 da büyük konuşmayayım fazla eger birliğiniz ii yardımlaşmayı bilen bir birlikse bende gelmek isterim

Senide aramızda görmek isteriz

öMoXXL
02-01-2011, 12:22
Senide aramızda görmek isteriz

inş gelirim ama bu birazda birliğin yapısına baglı

margoth
02-01-2011, 18:15
holdem oyundaki ismin nedir ?benim wow tecrübem war bayadır oynuyorum

frokoo
02-01-2011, 19:36
holdem nickim:Furyy1907 bn sna oyundan mesaj atarım ok?:confused:

r3is4242
02-01-2011, 21:23
Ñogai Turks benim hesap ismim bu olacak bana msj atarsan birliğe alım konusunda yardımcı olurum

tamam baskanım saygılar

isomax
02-01-2011, 21:53
Arkadaşlar sayılı saatler kaldı serverin açılmasına herkez aktivasyon saatini soruyor bana belli bir aktivasyon günü ve saati yoktur herkes kendi stratejisine göre uygun bir gün ve saatte aktif edecektir hesabı ilk köylerin yakın olması bizim için avantaj değil dezavantaj olur zaten mutlaka herkesin yanına Ñ harfli bir oyuncu düşecektir merak etmeyin bu arada sizden ricam Ñ harfli oyuncuları yağmalamamaya özen gösterin eğer bunu avantaj haline getirip Ñ harfli hesap açan uyanıklar tesbit edilip gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır şimdiden hayırlı olsun

r3is4242
02-01-2011, 22:09

ne yazıkkı bu ısımle kaydolamadık

yenı ısmımız

HaNGoVeR

my_beLLa
03-01-2011, 00:12
iyi geceler..
s6 ya ilk gün kayıt olursak koruma süresi 5x teki gibi 1 gün mü olacaktır ?
ilk gün kayıt olmak avantaj sağlar mı?
teşekkür ederim..

isomax
03-01-2011, 00:13
iyi geceler..
s6 ya ilk gün kayıt olursak koruma süresi 5x teki gibi 1 gün mü olacaktır ?
ilk gün kayıt olmak avantaj sağlar mı?
teşekkür ederim..

burada koruma süresi 3 gündür ilk gün kayıt olanlar için

joker22
03-01-2011, 11:02
isomax geldm joker22 holdem lede gnşmtm

isomax
03-01-2011, 11:40
isomax geldm joker22 holdem lede gnşmtm

hoşgeldin....

Fundy
03-01-2011, 14:09
Bende ++ da kayıt oldum yer varsa aranıza katılabilirim adım Fundy

-holdem-
03-01-2011, 14:27

s17 no mercy misin?

öMoXXL
03-01-2011, 14:29
hayır öyle biridemi var off yaw bilseydim kullanmazdım şimdi dicekler benim nickimi çaldı

-holdem-
03-01-2011, 14:29
Bende ++ da kayıt oldum yer varsa aranıza katılabilirim adım Fundy

Ñogai Turks (http://s6.travian.com.tr/spieler.php?uid=3852) birliği kurunca ulas bana msj at

-holdem-
03-01-2011, 14:30
Ñogai Turks (http://s6.travian.com.tr/spieler.php?uid=3852)

bizimle olmak isteyenler birliklerimiz kuruldugunda Ñogai Turks (http://s6.travian.com.tr/spieler.php?uid=3852) bu isimden bana ulasabilirler!...simdiden tüm s6 oyuncularına basarılar dilerim..

isomax
03-01-2011, 14:31
Ñogai Turks (http://s6.travian.com.tr/spieler.php?uid=3852) birliği kurunca ulas bana msj at

Banada ulaşabilirsiniz : Ñot Defteri (http://s6.travian.com.tr/spieler.php?uid=3853)

isomax
03-01-2011, 15:30
Hesapları aktifleştirdik herkes için hayırlı olsun

Ñot Defteri (http://s6.travian.com.tr/spieler.php?uid=3853)

algx
03-01-2011, 15:43
Hesapları aktifleştirdik herkes için hayırlı olsun

Ñot Defteri (http://s6.travian.com.tr/spieler.php?uid=3853)

haydi hayırlı olsun server ..:D

acayip bir bölgeye düştüm etrafı kontrol altına alırsam eğer bu hafta 2 tane 15 tarlalı var biri yüzde 100 vahalı diğeri 75 hemen yanında 9 tarlalı 75 vahada görüyor acayip asker basılır :D

Ñ-TorQuay adıyla kayıt oldum inşallah güzel bir oluşum yaparsınız ..

SwordFish
03-01-2011, 15:58
Ñ.BÃBÃYİĞİT

En Babayiğit ++

commodore
03-01-2011, 16:15
bende +/+ dayım.Zorba yokmu bu server?

isomax
03-01-2011, 16:49
Ñ.BÃBÃYİĞİT

En Babayiğit ++

ben bu ismi bi yerden hatırlıyom :)

Nikon
03-01-2011, 18:09
bende +/+ dayım.Zorba yokmu bu server?
zorba s6 nın tüm rekorlarını kırıp inzivaya çekildi 2 yıllığına o yüzden

Zorba girmeyeceğinden oynanabilir bi server olacak burası Zorbanın olduğu server sadece zorba oynar ....:-))))))
bizler dışarıdan takip edeceğiz...

İnadına Zorba Ulennn!!!...

babilli
03-01-2011, 18:41
arkadaşlar s6 hepimize hayırlı uğurlu olsun... s1 de güzel kötü günlerimiz geçti... biraz kanlıydı ama olsun... şimdi s6'dayız... hesabımı bu sabah itibarıyla ++ da açtım.. hesaba iki kişi bakıyoruz.. birimiz gündüz birimiz gece... büyük ihtimal 20 saat online ortalama ile oynayacağız... siz değerli arkadaşlarımla aynı birlikte olmaktan gurur duyarım.. birliğinizde bize de yer var mı?? saygılar,, oğuz&umut..

isomax
03-01-2011, 19:14
Arkadaşlar halen bu soru gelmekte birlik ismi ne olacak diye birlik ismi bellidir arkadaşlar

ÑOGAY

SiN-HaN
03-01-2011, 20:43
zorba s6 nın tüm rekorlarını kırıp inzivaya çekildi 2 yıllığına o yüzden

Zorba girmeyeceğinden oynanabilir bi server olacak burası Zorbanın olduğu server sadece zorba oynar ....:-))))))
bizler dışarıdan takip edeceğiz...

İnadına Zorba Ulennn!!!...

İnş bu servera da ÑOGAY Birlikleri damgasını vuracak.Zorbanın rekorları kırılacak,bizim başkanımıza güvenimiz tam.

-holdem-
04-01-2011, 02:09
Birliklerin kurulumu hakkında ;

birlik yönetimlerimiz birilik isimlerimiz ve elçilik köylerimiz belirlenmiş ve vakti geldiginde birliklerimiz kurulacaktır bizimle beraber gelen arkadaslar acele etmesinler birliklerimiz kurulacak ve hepsi birliklerimize alınacaktır..

TÜM BİRLİKLERİMİZ CUMA GÜNÜ KURULUP ÜYE ALIMINA BASLAYACAKTIR..

Kuzey Dogunun'nın bütünleşmesi ve birliği için gerçekçi bir plân ve program dahilinde çok yoğun bir çalışma dönemi başlamıstır...

SwordFish
04-01-2011, 05:27
Cuma Günü Saat 17:00 De ÑOGAY Birliği Kurulacak ve , Tanıtım Filmleri ile Anasayfadan duyurulacaktır.

Mübarek Bir Günde Açılacak Olması Güzel :D

-holdem-
04-01-2011, 05:36
ben bu ismi bi yerden hatırlıyom :)

bana travian efsanelerinden brini hatırlattı sanki:D

isomax
04-01-2011, 08:24
bana travian efsanelerinden brini hatırlattı sanki:D

:D :D :D efsane görü döndü

friendship
04-01-2011, 10:07
Bizim kızancıklar toplanıyor yavaş yavaş sanırım :))))

Nikon
04-01-2011, 10:20
İnş bu servera da ÑOGAY Birlikleri damgasını vuracak.Zorbanın rekorları kırılacak,bizim başkanımıza güvenimiz tam.
hadi hayırlısı bakalım başarılar dilerim ..
gönül isterki böyle bi birlik çıksın ve o birlikle başka bi server da karşılaşırızki zevkli bi oyun ortaya çıkar ama şuana kadar olmadı .beklemekteyiz..ve takipteyiz...

Paladin_
04-01-2011, 19:08
Hesabı yeni aktifleştirdim. Ñot Defteri ve Ñogai Turks e mesaj attım.

joker22
04-01-2011, 19:17
tmm açtık ama insan bir yazar birşeyler sorar bunları falan yapıcaz gibisnden

kaansoylu67
04-01-2011, 19:28
suan kim bilir kaç kişi birliğe giricek ? herkeze teker teker nsl sölesin ?

Ñ oHaaaaa
04-01-2011, 21:48
Rekor kırıcaz dediler geldik :)

SwordFish
04-01-2011, 21:52

aynen panpa :D var dediler geldik

Ñ oHaaaaa
04-01-2011, 23:41
aynen panpa :D var dediler geldik

Patlatma orduyu elinde bu sefer olmadı bana cakarsın :D

SwordFish
04-01-2011, 23:46
Patlatma orduyu elinde bu sefer olmadı bana cakarsın :D

Patlatmaya kalkana patlatırım elimden geleni yaparak.

Birliklerimizin felsefesini buradan duyuralım..

" Dost yada düşman , Kim olursan ol Savaşa Hazır OL "

Ñ oHaaaaa
04-01-2011, 23:48
Patlatmaya kalkana patlatırım elimden geleni yaparak.

Birliklerimizin felsefesini buradan duyuralım..

" Dost yada düşman , Kim olursan ol Savaşa Hazır OL "

Sonuna kadar ustat :) maksat eğlenmek :P rekor kırmak. :D

SwordFish
05-01-2011, 02:01
Sonuna kadar ustat :) maksat eğlenmek :P rekor kırmak. :D

Ben diyorum diplomasi kapılarını kapatalım.Savaşalıııım

-holdem-
05-01-2011, 03:27
Ben diyorum diplomasi kapılarını kapatalım.Savaşalıııım

diplomasinin bittigi yerde savas baslar bu kacınılmaz bir gercek ama biz her zaman önce diplomasimizi kullanacagız...

-holdem-
05-01-2011, 03:28

hg kardesim rekorları beraber kıracagız:)

-holdem-
05-01-2011, 04:43
Bizim kızancıklar toplanıyor yavaş yavaş sanırım :))))

vay abim benim hg :)

friendship
05-01-2011, 09:50
vay abim benim hg :)

hoşbuldum..
başarılar dilerim herkese :)

joker22
05-01-2011, 11:40
aynen savaşalım yha ben pazartesi yada yarın başlıyıcağım tekrardan

YılmazLatifDede
05-01-2011, 12:03
BaşarıLar DiLerim.

-holdem-
05-01-2011, 14:41
BaşarıLar DiLerim.

tesekkürler

isomax
05-01-2011, 22:38
BaşarıLar DiLerim.

teşekkürler

isomax
05-01-2011, 22:39
Hesabı yeni aktifleştirdim. Ñot Defteri ve Ñogai Turks e mesaj attım.

hoşgeldin aramıza

merdempc
06-01-2011, 02:57
Vay be eski günler gözümün önünden geçti gitti...

arat sancak academy vs. vs.. dostluklarıyla düşmanlıklarıyla çok güzel bi oyun olmuştu...

o günlerdeki gibi bir oyun olur umarım..

açıkçası wow kurmayı pek sevmeyen bi yapım var :) wow kurmaktan ziyade yıkmak daha çok hoşuma gider...

Armgn
06-01-2011, 08:01
Usta, isimlerinizin başında Ñ harfi geçsin diyerek resmen kendi fikirlerini, kendi liseli tıynetsiz zevklerini başkalarına kabul ettirmeye çalışıyorsun.

Eğer amaç senin söylediğin gibi sadece birbirinizi tanımak olsaydı, profiline "Ben ileride şu birlikte şu arkadaşlarla birlikte olacağım" diye yazarak da bunu gerçekleştirebilirdin. Ama sen öyle yapmıyorsun; bunun yerine insanların üzerinde senin zevkini, senin renklerini yansıtan bir şeyler taşımalarını istiyorsun.

Bunun bir oyun olduğunu unutup, "Birlikte tüm Travian dünyasına hükmedeceğiz, bilmem ne birliğinin ismini herkese duyuracağız, adımızı altın harflerle yazdıracağız" tarzı gudik hayaller kuruyorsun.

Arkadaşım, kendine gel. Çık dışarı biraz hava al. Kurbağa gibi adamsın, sana prenses mi yok!

Ayrıca, daha doğru düzgün Türkçe bilmeyip kendi yazdıklarına bile özen gösteremezken, birlik kurup insanları idare edebileceğini pek sanmıyorum.

Kısaca, Descartes'ın "Düşünüyorum, öyleyse varım" sözünden yola çıkarak, senin aslında var olmadığın sonucuna ulaştım.

Get a life!

-holdem-
06-01-2011, 15:52
Usta, isimlerinizin başında Ñ harfi geçsin diyerek resmen kendi fikirlerini, kendi liseli tıynetsiz zevklerini başkalarına kabul ettirmeye çalışıyorsun.

Eğer amaç senin söylediğin gibi sadece birbirinizi tanımak olsaydı, profiline "Ben ileride şu birlikte şu arkadaşlarla birlikte olacağım" diye yazarak da bunu gerçekleştirebilirdin. Ama sen öyle yapmıyorsun; bunun yerine insanların üzerinde senin zevkini, senin renklerini yansıtan bir şeyler taşımalarını istiyorsun.

Bunun bir oyun olduğunu unutup, "Birlikte tüm Travian dünyasına hükmedeceğiz, bilmem ne birliğinin ismini herkese duyuracağız, adımızı altın harflerle yazdıracağız" tarzı gudik hayaller kuruyorsun.

Arkadaşım, kendine gel. Çık dışarı biraz hava al. Kurbağa gibi adamsın, sana prenses mi yok!

Ayrıca, daha doğru düzgün Türkçe bilmeyip kendi yazdıklarına bile özen gösteremezken, birlik kurup insanları idare edebileceğini pek sanmıyorum.

Kısaca, Descartes'ın "Düşünüyorum, öyleyse varım" sözünden yola çıkarak, senin aslında var olmadığın sonucuna ulaştım.

Get a life!

kimsenin kafasına silah dayamıyoruz kimseye zorla birseyde yaptırmıyoruz Ñ kulanmak mecburidir kullanmazsanız birliğe almayızda demiyoruz kullanaada kullanmayada kapımız acık biz dostulguumuzu Ñ ile sınırlandırmıyoruz Ñ kullanılmasını rica ettik kırmayıp kabul edenler kullandıkullanacakta istemeyenlerde kullanmaz Ñ kullananlar şikayetçi değilde sen niye şikayetçisin bunu anlamıyorum her serverda her olusuma karsı oldugu gibi bu olusumdada senin gibi sırf olusumu yıpratmak için konusanlar illaki cıkacaktır bu durum bizi rahatsız etmez lütfen git baska konu ac ve orda yorumlarını paylas yazdıklarını dgru yerde yaz burası yanlıs yer.isomax a gelince gecesini gündüzünü bu olusum için adayan seferber olan bir baskan için bu kadar basit yorumlar yazman gercekten üzücü lütfen yorumlarına dikkat et sen isomaxı sevmiyor olabilirsin ama sevenlerin sevgilerine saygı duy ve buna göre hareket dedigim gibi lütfen bu konuya değil kendi actıgın konuya yorum yaz bizim tadımızı kacırma iyi oyunlar iyi günler dilerim

algx
06-01-2011, 16:19

Get a life!

ironi:çok şey bildiğini zannedenlerin hiç bir şey bilmediğini göstermektir..

her gün forumda 10larca konu açılıyor alman serverında x2 x5 x10 ne biliyim tr serverında s2 s9 s7 açılıyor ekibimiz hazır sizleride bekleriz gibi .. ama nedense bunların hiçbiri ilgimi çekmedi bu konu ilgimi çekti ..

oyuna hiç başlamadığım kadar bir moralle başladım hesabımı aktif ettim bir şeyler yapmayada uğraşıyorum .. ve bence beni bu ekibin profesyonel olduguna inandıran Ñ harfi oldu .. tabi başka şeylerde var her serverda kaliteli oyuncular vardır herkesin profiline baktıgı işte o profillerde ki yazılar dikkatimi çekti hepsi burayı işaret ediyordu ve isminin başına Ñ harfini koymaktan zevk aldım ..

profilimize koysak olmazmıydı .. bence olmazdı s5de ordu birlikleri var server başında aynı böyle kalabalık bir ekiple aynı anda hesaplarımızı aktif ettik 100 kişilik bir as kadro ile başladık oyuna sürekli güncel liste geliyordu şunlar şunlar eklendi çıkarıldı gibisinden orda da böyle bir sistem olsaydı birbirimize saldırmamız için başkanların günde 100 kişiye aynı mesajı çekmeleri gerekmezdi .. bunu yapmayanlar bilmezler ama başıma geldiği için rahatlıkta söylüyorum 20 kişiye mesaj yollamaya kalk ally olmadan adamın sinirleri gerilir ve s5 başkanı günde 100kişiye yolluyordu burada böyle bir sorunuda ortadan kaldırmak için bu uygulama yapıldı .. ve emin ol listemi kontrol ettiğimde yağma listemi s5den ilk zamanlarda kendi birliğimden bir çok oyuncuyu görüyorum .. Ñ harfi kullanılsaydı orada da hiç bir Ñ harfli oyuncu listeme girmezdi ..

umarım anlaşılır olmuştur ..

Ñ-TorQuay

ironi nerden icap etti deme felsefik söze anca bu yazılır :D

SiN-HaN
06-01-2011, 16:48
Bu kadar zekice bir uygulamayı takdir edeceğine yaptığın yorumlara bak.
Ñ harfine bakarak 14*14ümde bu oluşum için gelmiş olduğunu anladığım 5 arkadaş buldum.Kötü mü oldu?
Yağmanın ilk günü 6 arkadaş organize saldırılarla çok rahat ettik.Oyun başı bu rahatlığı sağlayan Ñe?
Ñ harfinin asıl amacını anlamışsındır umarım.
Saygılarımla....

Armgn
06-01-2011, 19:16
Anaokulu çocuklarından farkınız yok. Böyle boş işlerle uğraşmayın, enerjinizi işe yarar amaçlara kanalize edin.

Bir daha da velinizden izin kâğıdı getirmeden laf yetiştirmeye çalışmayın! Ekranın önünde osurarak yorum yaptıkça gözümde şebekleşiyorsunuz.

Ñ oHaaaaa
06-01-2011, 20:43
Anaokulu çocuklarından farkınız yok. Böyle boş işlerle uğraşmayın, enerjinizi işe yarar amaçlara kanalize edin.

Bir daha da velinizden izin kâğıdı getirmeden laf yetiştirmeye çalışmayın! Ekranın önünde osurarak yorum yaptıkça gözümde şebekleşiyorsunuz.

Hadi canım :) ozmn bize izin ver anne :)

-holdem-
07-01-2011, 03:06

sana güzelce efendice rica ettim dedim ki konuyu biz actık ve kendi aramızda muhabbet ediyoruz efendice usluplarımıza dikkat ederek ama sen geldin havayı bozdun ilada bizi elestireceksen git baska konu ac istedigini yaz ama burada yazma anaokulu muhabbeti yapmıssın yersiz ve gereksiz biz en son anaokulunda bir insana seni aramızda istemiyoruz dedikce o kişi ısrarla aramızda olmaya calıstırdı ki sende suan aynısını yapıyorsun biz yorum yazma dedikce sen yorum yazıyorsun bence kafa olarak sen hala anaokulu cagında kalmıssın.ricamı tekrarlıyorum arkadasım lütfen burdaki güzel ortamı bozmaya yönelik çalışmalarda bulunma tadımızı kacırma.hayatında ve travian hayatında basarılar dilerim..

-holdem-
07-01-2011, 03:08
ironi:çok şey bildiğini zannedenlerin hiç bir şey bilmediğini göstermektir..

her gün forumda 10larca konu açılıyor alman serverında x2 x5 x10 ne biliyim tr serverında s2 s9 s7 açılıyor ekibimiz hazır sizleride bekleriz gibi .. ama nedense bunların hiçbiri ilgimi çekmedi bu konu ilgimi çekti ..

oyuna hiç başlamadığım kadar bir moralle başladım hesabımı aktif ettim bir şeyler yapmayada uğraşıyorum .. ve bence beni bu ekibin profesyonel olduguna inandıran Ñ harfi oldu .. tabi başka şeylerde var her serverda kaliteli oyuncular vardır herkesin profiline baktıgı işte o profillerde ki yazılar dikkatimi çekti hepsi burayı işaret ediyordu ve isminin başına Ñ harfini koymaktan zevk aldım ..

profilimize koysak olmazmıydı .. bence olmazdı s5de ordu birlikleri var server başında aynı böyle kalabalık bir ekiple aynı anda hesaplarımızı aktif ettik 100 kişilik bir as kadro ile başladık oyuna sürekli güncel liste geliyordu şunlar şunlar eklendi çıkarıldı gibisinden orda da böyle bir sistem olsaydı birbirimize saldırmamız için başkanların günde 100 kişiye aynı mesajı çekmeleri gerekmezdi .. bunu yapmayanlar bilmezler ama başıma geldiği için rahatlıkta söylüyorum 20 kişiye mesaj yollamaya kalk ally olmadan adamın sinirleri gerilir ve s5 başkanı günde 100kişiye yolluyordu burada böyle bir sorunuda ortadan kaldırmak için bu uygulama yapıldı .. ve emin ol listemi kontrol ettiğimde yağma listemi s5den ilk zamanlarda kendi birliğimden bir çok oyuncuyu görüyorum .. Ñ harfi kullanılsaydı orada da hiç bir Ñ harfli oyuncu listeme girmezdi ..

umarım anlaşılır olmuştur ..

Ñ-TorQuay

ironi nerden icap etti deme felsefik söze anca bu yazılır :D

güzel düşüncelerin için özellikle tsk ederim..amac belli ne desek bos kendini indandırmıs bir düşünceye illa onun dedigi dogru Ñ harfi benim şirket logom sanki:)

-holdem-
07-01-2011, 03:09
Bu kadar zekice bir uygulamayı takdir edeceğine yaptığın yorumlara bak.
Ñ harfine bakarak 14*14ümde bu oluşum için gelmiş olduğunu anladığım 5 arkadaş buldum.Kötü mü oldu?
Yağmanın ilk günü 6 arkadaş organize saldırılarla çok rahat ettik.Oyun başı bu rahatlığı sağlayan Ñe?
Ñ harfinin asıl amacını anlamışsındır umarım.
Saygılarımla....

aslında oda bu söylediklerinin farkında ama kabullenmek istemiyor:)

isomax
07-01-2011, 20:39
Arkadaşlar birliğimizin Facebook sayfasına bu linkten ulaşıp üye olabilirsiz

http://www.facebook.com/home.php#!/group.php?gid=137506419605609

SwordFish
19-01-2011, 07:09
Neler oluyor bakalım +/+ da..
N Birlikleri yıldırım hızıyla yükselişlerini sürdürürken , bazı birtakım çevreler asimilasyon çabalarına girişmiş durumda.
Tarih bilginiz ne durumda bilmiyorum ama bu manzara bana Hitler ' in zamanını anımsattı :D

reme
19-01-2011, 14:36
Selamlar,umarım burası da s1 +/+ gibi olmaz,bir çok oyunucunun günahına girmezler...saygılar

s1/s6 kenshin01...

Noli
20-01-2011, 13:44
daha oyunun başı.
bakalım ileride Neler Oli

-holdem-
25-01-2011, 15:57
Selamlar,umarım burası da s1 +/+ gibi olmaz,bir çok oyunucunun günahına girmezler...saygılar

s1/s6 kenshin01...

benim gibi sende s1 madurusun sanırım rezil bir server bitsede kurtulsak...

-holdem-
25-01-2011, 15:58
Neler oluyor bakalım +/+ da..
N Birlikleri yıldırım hızıyla yükselişlerini sürdürürken , bazı birtakım çevreler asimilasyon çabalarına girişmiş durumda.
Tarih bilginiz ne durumda bilmiyorum ama bu manzara bana Hitler ' in zamanını anımsattı :D

:D ++ toprakları artık bizim topraklarımızdır!..

isomax
25-01-2011, 16:31
:D ++ toprakları artık bizim topraklarımızdır!..

Bayrağımız sürekli bu topraklar üzerinde daldalanacaktır

ORYA RUA
25-01-2011, 22:35
nogaylar + + da akar :) aranızda olmak güzl bir duygu , en azından hedeflerimiz belli :)

amagan

reme
25-01-2011, 22:47
benim gibi sende s1 madurusun sanırım rezil bir server bitsede kurtulsak...
Aynen öle valla,asker bastık olmadı,yıktık olmadı,yıkıldık yine olmadı...bitsinde kurtulalım,ama onlara wow da bir sürprizim olacak...saygılar.

şahin_06
27-01-2011, 05:47
inşallah temennimiz ve çalışmalarımız bu yönde zaten:)

müco oyunu bana bıraktırmadınya bravo sana se9 gibi olursa ilk seni yıkarım haberın olsun

şahin_06
27-01-2011, 05:50
hoşgeldin....
vayyy cello reıs4242 cerenoglu başımın tatlı belaları se6da gelmiş
5x gibi olmaz agalar ızleyın

apsuva
10-02-2011, 05:50
holdem s3 holdem mı? sanırım ordan buraya transfer oldun :) ekip güzel tebrik ederim

SezqinSen
15-02-2011, 15:15
Aynen Baklaım Görelim :D

-holdem-
17-02-2011, 06:21
holdem s3 holdem mı? sanırım ordan buraya transfer oldun :) ekip güzel tebrik ederim

evt s3te holdem dim ama devrettim hesabı...

-holdem-
17-02-2011, 06:22
nogaylar + + da akar :) aranızda olmak güzl bir duygu , en azından hedeflerimiz belli :)

amagan

bizde seni aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz.hg aramıza...

ORYA RUA
03-03-2011, 19:40
bizde seni aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz.hg aramıza...
teşekkürler :)

Nogay-BMW
14-03-2011, 15:47
bi rahat bırakmadınız walla bu son servırım jubile yapıp bırakacam bu oyunu:)

-holdem-
09-04-2011, 06:25
holdem s3 holdem mı? Sanırım ordan buraya transfer oldun :) ekip güzel tebrik ederim

evet s3 holdem benim hesabımdı ama devrettim degerli bir kardesim devam ediyor suan s3 holdem hesabı ile...