PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 12]

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

DeathLess
15-12-2010, 16:37
Selamlar,

Server 12 Oyun dünyamızda WoW dönemi başlamıştır. Bu süreçte de belirlenmiş olan hususlara göstereceğiniz hassasiyet sonucu konu içeriğinin daha iyi olacağı kanısındayız.

-Öncelikle forum kurallarımız tamamiyle geçerlidir.

-WoW konusu sohbet yeri değildir. Bu sebepten dolayı gereksiz / saçma yazılar forum yöneticileri tarafından silinebilir, gerek görülürse kullanıcı süreli ve/veya süresiz uzaklaştırılabilir.

-Raporlarınız ekran görüntüsü veya link şeklinde olsun ki konuyu takip eden diğer kullanıcılarımız da rahat bir şekilde görüntüleyebilsin.

-Aktif WoW süreci bitmeden defansın tamamı geçilmediği taktirde rakip wow köylerinin defansını belirten raporlar paylaşmayınız. (WoW sahibi bile olsanız paylaşmayınız) Bu tip paylaşım yapan kullanıcılarımız süreli ve/veya süresiz olarak uzaklaştırılacaktır.

-WoW köylerine yapılan saldırılarda oyuncu isimlerinin kapatılması mecburi değildir.

-Konu WoW dönemi boyunca açık ve tek başlık olarak devam edecektir. Ayrı bir başlık açmayınız.

-Oyun yöneticilerinin uygulamalarının forum genelinde tartışılmasına müsaade edilmediği gibi bu konuda da izin verilmemektedir. Yöneticiler ile ilgili sorunlarınızı ilgili iletişim adreslerini kullanarak iletmeniz rica olunur.

-Bu hususlar yaşanılan gelişmelere göre forum yönetimi tarafından güncellenebilir, ve güncellendiği andan itibaren de geçerlilik kazanır.

Konu hakkında paylaşım yapmak isteyen kullanıcılarımız bu hususları kabul etmiş sayılacaktır.

TravianTR yönetimi adına herkese başarılar...

WaLL
15-12-2010, 16:54
hayırlı olsun

k4f4mı Attırma
15-12-2010, 17:53
Herkeze başarılar...

alkaya46
15-12-2010, 18:00
tüm wow yöneticilerine allah sabır ceplerine bereket versin... :)

destan ve ksrdeli ailesine başarılar iyi olan kazansın

sertif wow kuracakmıyız yavvv hala yazmadın

ßaSkıN
15-12-2010, 19:49
Destan ve Ksrddeli birliklerine başarılar...

RIDDLEDskulll
15-12-2010, 21:48
WOW yolunda tüm ekiplere başarılar dilerim.
Daima KsRDLi
REKLAMCI
RIDDLEDskulll

zoddik
15-12-2010, 21:59
wow yolunda tüm arkadaşlara başarılar dilerim.

????
15-12-2010, 22:03
Wow yolunda tüm birliklere başarılar.Allah wow bakıcılarına sabır versin.

Hadi arkadaşlar kavga dövüş olmadan bir wow dönemi geçirin .Herşeyden önce umarım herkes zevk alır

yxz
15-12-2010, 22:35
Medeni bir WOW süreci diliyorum. Ayrıca WOW nöbetini tutacak arkadaşlara Allah dan sabır diliyorum.

swords
15-12-2010, 22:39
tüm wow yöneticilerine allah sabır ceplerine bereket versin... :)

destan ve ksrdeli ailesine başarılar iyi olan kazansın

sertif wow kuracakmıyız yavvv hala yazmadın

Bende tüm s12 ye wow yolunda başarılar dilerim....

Wow kuracak mıyız diye bir soruyu nasıl sorabilirsin Galip ayıp sana kınıyorum seni :D acaba başka alternatif var da ben mi göremiyorum... 3 e 1 bile çok yetersiz :D

alkaya46
15-12-2010, 23:00
Bende tüm s12 ye wow yolunda başarılar dilerim....

Wow kuracak mıyız diye bir soruyu nasıl sorabilirsin Galip ayıp sana kınıyorum seni :D acaba başka alternatif var da ben mi göremiyorum... 3 e 1 bile çok yetersiz :D

şu alınmayan wowların birini de ben alsammı ki en azından koordinatı uzak olur orda kumdan kale yapardım.

alkaya46
15-12-2010, 23:02
wow yolunda tüm arkadaşlara başarılar dilerim.

usdat başarılar dileyip kaçma işimiz var daha senle :)

swords
15-12-2010, 23:33
şu alınmayan wowların birini de ben alsammı ki en azından koordinatı uzak olur orda kumdan kale yapardım.

git al bari boş durmasın :D

cengaver
16-12-2010, 00:16
git al bari boş durmasın

Olm baksana bi şöyle bişi aklıma geldi biz bunların kafa hesaplarına dalalım 900 kişiymiş zaten bunlar taş çatlasa 100 tane wow a giricek ordusu olan hesap var.

Eeee biz de de her organizede rahat 30 kişiye gidiyorz wow ordularını katmadan peki bunların kafa hesapların girsek 3 organize de biter bence wow ordusu felan da basamazlar bizim wow a da giremezler :D

Ben bunu bi düşüneyim sende bi düşün, cıkalım tümden ciddi ciddi 2 ay zulum oluyor yoksa şu an tutamıyorum kimseyi herkes dalmak istiyor sağa sola, birliklerde isyan başladı demiş olayım 3 bölge dağıtamadı bu wow bizi dağıtır :D

Hakketen ha şu 100 hesapı indirsek DeSTaN' dan sonra da zaten 300 hesapda onlar siliyor diye giderler başka servere sonra kalanlar zaten seyretmek için kalır. Sonra da ++ yı ikiye böleriz sağ ve sol diye savaşırız kendi aramızda, serveri de resetletmeyiz uzun süre mali açıdan da TR yönetimine bize attığı kazıklardan ötürü misilleme olur

Aşşa yukarı max kaç ay sürüyor bi server bilmiyorum ama 4 ay serveri resetlemeden altın almadan hiç oyalasak zaten 20 server var türkiyede %5/3 zarara uğratırız.

Bu da altından kazandığı ücretin %1.66' ını engellemiş oluruz.

Her girdiğimiz serverde böyle pislik yapsak servera 10 senede de baya bi zarara uğratırız travianı bu da baya eder lan :D

Sen bi düşün lan bi taşla iki kuş vuruyoruz bak, hemde bi tarikat gibi namımız olur işimiz daha kolay olur herkes bizle birlikte oynamak için ++ ya gelir işimiz daha kısa sürer burda 8 ay sürdü ama diğer serverlarda kasarız zararı 2 ye, 3 e , 4 e katlarız belki hemde birde bunu altınsız oynayarak yaparsak daha da beter olur durum, hemde wow kurarız her serverda :D Belki de şöyle birşey olur geçen seneki sisteme döndürmeye zorlarız hani şu 75 nufusla altın kazanabiliyorduk ya ona döndürürüz belki bi pazarlıkla felan, insanlar bizden sonra rahat oynar bu oyunu :D

Neyse ben ders çalışmaya geri dönüyorum nerde lan aklıma bunlar travianın sendikası gibi oldum nası pislik yaparım düşünüyorum
Deathless silme bu yazıyı silersen hırs yaparım harbi yaparım bunu deliyim biraz :D

swords
16-12-2010, 00:21
Olm baksana bi şöyle bişi aklıma geldi biz bunların kafa hesaplarına dalalım 900 kişiymiş zaten bunlar taş çatlasa 100 tane wow a giricek ordusu olan hesap var.

Eeee biz de de her organizede rahat 30 kişiye gidiyorz wow ordularını katmadan peki bunların kafa hesapların girsek 3 organize de biter bence wow ordusu felan da basamazlar bizim wow a da giremezler :D

Ben bunu bi düşüneyim sende bi düşün, cıkalım tümden ciddi ciddi 2 ay zulum oluyor yoksa şu an tutamıyorum kimseyi herkes dalmak istiyor sağa sola, birliklerde isyan başladı demiş olayım 3 bölge dağıtamadı bu wow bizi dağıtır :D

Hakketen ha şu 100 hesapı indirsek DeSTaN' dan sonra da zaten 300 hesapda onlar siliyor diye giderler başka servere sonra kalanlar zaten seyretmek için kalır. Sonra da ++ yı ikiye böleriz sağ ve sol diye savaşırız kendi aramızda, serveri de resetletmeyiz uzun süre mali açıdan da TR yönetimine bize attığı kazıklardan ötürü misilleme olur

Aşşa yukarı max kaç ay sürüyor bi server bilmiyorum ama 4 ay serveri resetlemeden altın almadan hiç oyalasak zaten 20 server var türkiyede %5/3 zarara uğratırız.

Her girdiğimiz serverde böyle pislik yapsak servera 10 senede de baya bi zarara uğratırız travianı bu da baya eder lan

Sen bi düşün lan bi taşla iki kuş vuruyoruz bak, hemde bi tarikat gibi namımız olur işimiz daha kolay olur herkes bizle birlikte oynamak için ++ ya gelir işimiz daha kısa sürer burda 8 ay sürdü ama diğer serverlarda kasarız zararı 2 ye, 3 e , 4 e katlarız belki hemde birde bunu altınsız oynayarak yaparsak daha da beter olur durum, hemde wow kurarız her serverda Belki de şöyle birşey olur geçen seneki sisteme döndürmeye zorlarız hani şu 75 nufusla altın kazanabiliyorduk ya ona döndürürüz belki bi pazarlıkla felan, insanlar bizden sonra rahat oynar bu oyunu :D

Neyse ben ders çalışmaya geri dönüyorum nerde lan aklıma bunlar travianın sendikası gibi oldum nası pislik yaparım düşünüyorum
Deathless silme bu yazıyı silersen hırs yaparım harbi yaparım bunu deliyim biraz :D

sen bence de gidip ders çalış beynin mi sulandı ne :D sanane travianın muhasebesinden bırak adamlar götürsünler :D

cengaver
16-12-2010, 00:26
sen bence de gidip ders çalış beynin mi sulandı ne :D sanane travianın muhasebesinden bırak adamlar götürsünler :D

olm bi düşün bak tv programlarına felan çıkarız lan birlik başkanları felan ana haberlerde felan

-ŞOK ŞOK ŞOK travian oyun sitesini hackleseler daha iyiydi bu şahıslar oluşturdukları oyun anlayışıyla travian her geçen gün para kaybediyor :D

-Site sahipleri 1000 kişiye birden millete oyun oynatmamaktan dolayı dava açtı :D

-Almanya Tr merkezi duruma el attı malum kişilere ne olur yapmayın diye mailler geliyor :D

swords
16-12-2010, 00:29
olm bi düşün bak tv programlarına felan çıkarız lan birlik başkanları felan ana haberlerde felan

-ŞOK ŞOK ŞOK travian oyun sitesini hackleseler daha iyiydi bu şahıslar oluşturdukları oyun anlayışıyla travian her geçen gün para kaybediyor :D

-Site sahipleri 1000 kişiye birden millete oyun oynatmamaktan dolayı dava açtı :D

-Almanya Tr merkezi duruma el attı malum kişilere ne olur yapmayın diye mailler geliyor :D

bir birliğin ismi içindeki oyunculara anca bu kadar yakışmıştır boşa olmamış bu deliler ismi ne diyem :D

S12MeLTeMCe
16-12-2010, 01:00

Her girdiğimiz serverde böyle pislik yapsak servera 10 senede de baya bi zarara uğratırız travianı bu da baya eder lan :D

Sen bi düşün lan bi taşla iki kuş vuruyoruz bak, hemde bi tarikat gibi namımız olur işimiz daha kolay olur herkes bizle birlikte oynamak için ++ ya gelir işimiz daha kısa sürer burda 8 ay sürdü ama diğer serverlarda kasarız zararı 2 ye, 3 e , 4 e katlarız belki hemde birde bunu altınsız oynayarak yaparsak daha da beter olur durum, hemde wow kurarız her serverda Belki de şöyle birşey olur geçen seneki sisteme döndürmeye zorlarız hani şu 75 nufusla altın kazanabiliyorduk ya ona döndürürüz belki bi pazarlıkla felan, insanlar bizden sonra rahat oynar bu oyunu :D

Harbi delisin :D

cervantes
16-12-2010, 01:56
bi tane akıllı yokmu şu serverda :D

rakip destan olucagına,akıllılar olsa daha misilleme olurdu :D

WaLL
16-12-2010, 02:03
bi tane akıllı yokmu şu serverda :D

rakip destan olucagına,akıllılar olsa daha misilleme olurdu :D

WaLL bunu beğendi :)

tuji
17-12-2010, 00:29
WaLL bunu beğendi :)

tuji bunu beğendi :D:D

biri start versede köy patlatmaya başlayalım :D:D:D wowow bizim için bahane

WaLL
17-12-2010, 00:37
tuji bunu beğendi :D:D

biri start versede köy patlatmaya başlayalım :D:D wowow bizim için bahane

kanka dur biraz daha asker kasayımda destanlarda sağlam kalan hesaplara gireriz :D mancınık kas bu sefer hedef sıfırlamak ;)

bilal44
17-12-2010, 14:53
Yaw akmet işin gücün dersin filan yokmu boş boş hayaller kuruyon....bide Tv ye çıkacakmış...:p

hakan7280
18-12-2010, 04:17

bence akmet doğru söylüyor.. katılıyorum kendisine..( gülmekten değil yanlış anlamayın ).. özellikle şu bölüme ''hemde bi tarikat gibi namımız olur işimiz daha kolay olur herkes bizle birlikte oynamak için ++ ya gelir işimiz daha kısa sürer''..:)

junior
19-12-2010, 02:53
Hangi birlikler var wow mücadelesinde. Kimler wow aldı. Bi son durum resmi atında bakalım arkadaşlar.
Destan bu serverı resetler diyor kuşlar :D

cervantes
19-12-2010, 03:28
Hangi birlikler var wow mücadelesinde. Kimler wow aldı. Bi son durum resmi atında bakalım arkadaşlar.
Destan bu serverı resetler diyor kuşlar :D

son,zerotoll,300kaos,apple,pathos ve silya

bunlar var...

junior
19-12-2010, 03:33
son,zerotoll,300kaos,apple,pathos ve silya

bunlar var...

Sen hangi birliktesin. Air'mi?

Divine
19-12-2010, 13:08
Hayırlı uğurlu olsun wow fakat son durumu gösteren bir resim konarsa dışarıdan takip edenler için iyi olacaktır..

cengaver
22-12-2010, 22:05
Hayırlı uğurlu olsun wow fakat son durumu gösteren bir resim konarsa dışarıdan takip edenler için iyi olacaktır..

Bu serverin içi beni dışı seni yakar ortağam ben sana özetliyim 3 bölge bize karşı birleşti isimlerini de DESTAN koydular 3 ü birlikte ++ ya karşı destan yazacaklarmışmış, onların birlik ismi olarak kullandıkları şeyi biz 5 aydır yazıyoruz :D

Ortağam serverda olsan ağlarsın bu kadar da pes dersin :D

Antioligarsi
22-12-2010, 23:40
baltaya sap olamayan abiniz yıkılıyor ama hala profilden sallıyor destanlara :)

WaLL
22-12-2010, 23:55

hadi gülğüm yandan anca yandan gidersiiz :)

reme
23-12-2010, 00:15

utanmazlar yan köylerine giriyor adamın,bu kadar oyuncular işte...sonra da yıktık dersiniz orada burada...la yürüyün gidin...

KİMYAGER01
23-12-2010, 00:20
utanmazlar yan köylerine giriyor adamın,bu kadar oyuncular işte...sonra da yıktık dersiniz orada burada...la yürüyün gidin...

az önce wow gidişatını sormuşun arkadaşım sorduğuna göre bu serverda eğilsin olayları bilmiyorsun boş boş konusup durma şu forumda sap olamayan balta bi kaç ay öncesinde birliklere yan köy yıkım emirleri veriyordu ondan dolayı şu an onun cezasını çekiyor :D yan köye girilmez doğru ama sen yan köy yıkım emri verirsen elbet o gelir seni bulur utanmazında o olduğu aşikar durumda bu konu hakkında bilip bilmeden yorum yapmakta adiliktir hatırlatırım dostum şu foruma laf olsun diye yazayım deme sakın :D ok:)

reme
23-12-2010, 00:33
az önce wow gidişatını sormuşun arkadaşım sorduğuna göre bu serverda eğilsin olayları bilmiyorsun boş boş konusup durma şu forumda sap olamayan balta bi kaç ay öncesinde birliklere yan köy yıkım emirleri veriyordu ondan dolayı şu an onun cezasını çekiyor :D yan köye girilmez doğru ama sen yan köy yıkım emri verirsen elbet o gelir seni bulur utanmazında o olduğu aşikar durumda bu konu hakkında bilip bilmeden yorum yapmakta adiliktir hatırlatırım dostum şu foruma laf olsun diye yazayım deme sakın :D ok:)

oncelikle hitap şekline dikkat et,adilik felan,açtırma benım ağzımı,baltanın ne yaptığını bılmıyorum ama yan koye gıren adamlara ben utanmaz derim,cok konusma ıstersen,bu arada server da oynuyorum haberın olsun...kimsizniz ki forumu sahipleniyorsunuz,size bu hakkı kim veriyor,oynamasam bile yazarım...neyse boş konuşma fazla...

unknown...

swords
23-12-2010, 12:08

fecinin artığı seni :)

fecisaldırırım merkez köyü tamamen yıkıldıktan sonra hesap silip gitmesi için yan köylerinin yıkımını ben istedim, Balta Sallayan falan değil, boş boş konuşmayın ezikliğinizi ört bas etmek için yalanlara başvurmayın...

SaLLA

premium
23-12-2010, 12:09
ne o sertif teftiş kontrolmü var dolanıyorsun buralarda:p:D

KİMYAGER01
23-12-2010, 14:53
oncelikle hitap şekline dikkat et,adilik felan,açtırma benım ağzımı,baltanın ne yaptığını bılmıyorum ama yan koye gıren adamlara ben utanmaz derim,cok konusma ıstersen,bu arada server da oynuyorum haberın olsun...kimsizniz ki forumu sahipleniyorsunuz,size bu hakkı kim veriyor,oynamasam bile yazarım...neyse boş konuşma fazla...

unknown...

şu terbiyesizliğe bak hele bilip bilmeden konusuyor adam bilmiyorsan öğren balta sallayan zamanında yan köy yıkım kararları çıkarmıstır fecisaldırırım hesabına kendisi yapıyorsa karşılığınıda elbet görecek yan köye girenlere utanmaz derim diyorsun ama ilk kime demen gerektiğini sen düşün artık her şey ortada ..

KİMYAGER01
23-12-2010, 14:58
fecinin artığı seni :)

fecisaldırırım merkez köyü tamamen yıkıldıktan sonra hesap silip gitmesi için yan köylerinin yıkımını ben istedim, Balta Sallayan falan değil, boş boş konuşmayın ezikliğinizi ört bas etmek için yalanlara başvurmayın...

SaLLA

sen hala buralardamısın salla efendi gene bol keseden sallıyorsun ismini bu derece yansıtma :D
merkez köyü yerle bir olmadı fecisaldırırım hesabının ve balta sallayan o emirleri verdi hepimiz biliyoruz bunu sende ayrıca demişsen sanada gereken yapılır
daha dün forumlarda aldatıldım diye ağlıyordunuz :D anlaşılan acısı geçmiş hemen gene cirit atmaya başlamısınız maşallah pes yani bu kadarınada :D ezik kim kim ört bas edıyor geçmişi oda ortada .. lütfen artık sallamayalım:D

swords
23-12-2010, 15:22
sen hala buralardamısın salla efendi gene bol keseden sallıyorsun ismini bu derece yansıtma :D
merkez köyü yerle bir olmadı fecisaldırırım hesabının ve balta sallayan o emirleri verdi hepimiz biliyoruz bunu sende ayrıca demişsen sanada gereken yapılır
daha dün forumlarda aldatıldım diye ağlıyordunuz :D anlaşılan acısı geçmiş hemen gene cirit atmaya başlamısınız maşallah pes yani bu kadarınada :D ezik kim kim ört bas edıyor geçmişi oda ortada .. lütfen artık sallamayalım:D

sen anca bol keseden at bakalım he birde burada bu kadar ahkam kesiyorsun ya oyuncu adını da söylesene delikanlı :) yoksa hostes isminden mi sıkıldın erdemcik :D

reme
23-12-2010, 16:10
şu terbiyesizliğe bak hele bilip bilmeden konusuyor adam bilmiyorsan öğren balta sallayan zamanında yan köy yıkım kararları çıkarmıstır fecisaldırırım hesabına kendisi yapıyorsa karşılığınıda elbet görecek yan köye girenlere utanmaz derim diyorsun ama ilk kime demen gerektiğini sen düşün artık her şey ortada ..

üslup konsunda seni kaç kere uyarmam gerek bilmiyorum,feci saldırırırım kendisi ifade etmiştir,önce merkezi silinmişyir,sonra yan köylerine girilmiştir.lafımın hala arkasındayım,sen de baltanın merkezini sil,ondan sonra nereye istiyorsan girebilirsin,neyse ya gereksiz tartışıyoruz...herkese iyi oyunlar,iyi eğlenceler

unknown...

KİMYAGER01
23-12-2010, 16:53
üslup konsunda seni kaç kere uyarmam gerek bilmiyorum,feci saldırırırım kendisi ifade etmiştir,önce merkezi silinmişyir,sonra yan köylerine girilmiştir.lafımın hala arkasındayım,sen de baltanın merkezini sil,ondan sonra nereye istiyorsan girebilirsin,neyse ya gereksiz tartışıyoruz...herkese iyi oyunlar,iyi eğlenceler

unknown...

bana dıyorsun ama kendi uslubuna dikkat etmiyorsun sen kimsinki benden hesap soruyorsun doğru duzgun konusmuyon bide üstüne çarpıtıyon olayları bana nasıl cevap gelirse o ölçüde cevap veririm .. atıp tutmaları bırak burda bana arşivleri açtırma :D

KİMYAGER01
23-12-2010, 16:58
sen anca bol keseden at bakalım he birde burada bu kadar ahkam kesiyorsun ya oyuncu adını da söylesene delikanlı :) yoksa hostes isminden mi sıkıldın erdemcik :D

ben gerçekleri söylüyorum ama senin gibiler bol bol sallayıp kıvırıyor nedense gerçekleri saptırıyor kim bol keseden atıyor belli oluyor zamanında birlik arkadaşlarımı satmadım derken atan benmiydim senmiydin sonra foyan ortaya çıkınca yok hesap siliyorum yok gidiyorum diye acındırdın kendini :) ne çabuk unuttun hepsini senin sözüne itibar edilmeyeceği o zamanlardan belli oldu zaten şimdi olayları gerçekleri ört bas etmeyi bırak herkes seni çözdü artık masken aşağı düştü :) 2.konuya gelince bu erdem size ne yaptıda yok su erdem bu erdem diyorsunuz anlamıyorum sadece gülüyorum bunlara demek kuyruk acınız büyük her yazanı erdem görmek istiyorsunuz yoksa gizli askmı?:D şok şok şok:D

reme
23-12-2010, 17:00
bana dıyorsun ama kendi uslubuna dikkat etmiyorsun sen kimsinki benden hesap soruyorsun doğru duzgun konusmuyon bide üstüne çarpıtıyon olayları bana nasıl cevap gelirse o ölçüde cevap veririm .. atıp tutmaları bırak burda bana arşivleri açtırma :D

bak arkadaşım kasırga deli savaşı sayfasına gir bak,araştır,feci saldırırım ne demiş oku.kendisi ifade etmiştir önce merkezim silinmiştir diye,sen hala burda tartışmak için yer arıyorsun...neyse artık kapatalım bu konuyu,iyi oyunlar,iyi eğlenceler...

unknown...

bu arada üslubumla ılgılı bır sorun oluştuysa kusuruma bakma,ama lütfen işte böle susturruz,şöle yaparız gibi çocukca seyler yazma,senle tartıştığım için kendimden nefret ettirme beni...saygılar...

KİMYAGER01
23-12-2010, 17:07
bak arkadaşım kasırga deli savaşı sayfasına gir bak,araştır,feci saldırırım ne demiş oku.kendisi ifade etmiştir önce merkezim silinmiştir diye,sen hala burda tartışmak için yer arıyorsun...neyse artık kapatalım bu konuyu,iyi oyunlar,iyi eğlenceler...

unknown...

bu arada üslubumla ılgılı bır sorun oluştuysa kusuruma bakma,ama lütfen işte böle susturruz,şöle yaparız gibi çocukca seyler yazma,senle tartıştığım için kendimden nefret ettirme beni...saygılar...

ben ilk açılan konuya açıklık getirmek için yazdım sen farklı şey savundun ama ben doğruları konuşurum her zaman yarası olan varsa gocunur susturmaya çalışır..
öyle sustururuz söyle yaparız gibi laflarda etmem ben sadece bildiklerimi paylaşırım milleti aydınlatırım oyundan zevk alarak oynamaya çalışan biriyim ben seviye düşerse forumda hiç yazmam o zaman kim ne derse desin umrumda olmaz daha öncede oldu bunlar kaliteyi düşürenler oldumu yazmadım forumda kaç aydır
Ve not: server gelip geçicidir ama dostluklar kalıcıdır server bitince hiçbirimizin hesabı olduğu gibi kalmıcak ama dost düşman iyi ilişkilerde olursak dostluklar geriye kalacak ondan dolayı lütfen konuları çarptırmadan yalansız dolansız serverı bitirelim ve iyi olan kazansın ..iyi oyunlar..

reme
23-12-2010, 17:11
ben ilk açılan konuya açıklık getirmek için yazdım sen farklı şey savundun ama ben doğruları konuşurum her zaman yarası olan varsa gocunur susturmaya çalışır..
öyle sustururuz söyle yaparız gibi laflarda etmem ben sadece bildiklerimi paylaşırım milleti aydınlatırım oyundan zevk alarak oynamaya çalışan biriyim ben seviye düşerse forumda hiç yazmam o zaman kim ne derse desin umrumda olmaz daha öncede oldu bunlar kaliteyi düşürenler oldumu yazmadım forumda kaç aydır
Ve not: server gelip geçicidir ama dostluklar kalıcıdır server bitince hiçbirimizin hesabı olduğu gibi kalmıcak ama dost düşman iyi ilişkilerde olursak dostluklar geriye kalacak ondan dolayı lütfen konuları çarptırmadan yalansız dolansız serverı bitirelim ve iyi olan kazansın ..iyi oyunlar..

eyvallah hocam,daha fazla uzatmayalım,kolay gelsin iyi oyunlar iyi eğlenceler..saygılar

unknown...

KİMYAGER01
23-12-2010, 17:21
eyvallah hocam,daha fazla uzatmayalım,kolay gelsin iyi oyunlar iyi eğlenceler..saygılar

unknown...

teşekkürler sizede ..

ßaSkıN
23-12-2010, 17:38
Yanköy Merkez Köy Bırakın Artık Dostum Bu davaları. wow'lar cıkmış. Bakalım Kime kısmet olucak. =)

Bu arada Bi duyum aldım. KsrdeLi vs Zorba s12 ?

Öyle iSe en iyi serverlardan biri çıkıcak demektir. önümüzde ki sene ?

glossator
23-12-2010, 18:51
ulan işiniz gücünüz dandik dandik muhabbet etmek.bırakın boş konuşmayı da oyuna bakın.yok o ona şunu dedi yok bu buna bunu dedi.cacık ettiniz severi be.adam gibi oynayın.

erkanyucel
peace21

Brahma
23-12-2010, 20:00

unknown...
Dip not merkezim silinmedi.. Bence yanlış biliyorsunuz..Balta Sallaya nın birliklerden ordan oraya geçip attırdıgı ally mesajları biliyorum ben.. Buraya da yazıyım.. Alican isimli şahıs hem yan köylerini yıkın diyip hemde oyundan ''abi nasılsın nasıl gidiyor'' diyebilecek kadar yüzsüz biri.. Ben onun yaptıgını unutmadım cezasını çekiyor.. Hani yazmış şimdi profiline yan köylerimi yıkıyorlar diye.. Zamanında kendisi köy yıkımı için ally attıran birinin kendisinin başına geldiğinde bu nedenle merkezime gelemiyorlar diye bir profil edebiyatı parçalaması ayrca komik.. Söyle bakıyım alidaaaaan ne demiştim.. Keser döner sap döner gün gelir hesap döner..

cengaver
24-12-2010, 00:19
o sap döner döner bi yere girer, 5 aydır dönüyor sana da denk geldi mi bilader ?

cervantes
24-12-2010, 01:50
Yanköy Merkez Köy Bırakın Artık Dostum Bu davaları. wow'lar cıkmış. Bakalım Kime kısmet olucak. =)

seneye kimse yokki...oyunda coluk çocuk çogaldıgı için ve çeşitli admin,mh olaylarından...artı en büyük neden olan oyuna olan soguntudan vs vb... gelecek sene %80kadro yok...herkezin son serveri...

napıcaz yaw bu oyunu artık...bukadar BASİT bir oyuna bukadar altın alıyoruz...bukadar basit oyunu bile idare edemiyorlar...

iş saçmalıga dogru gidiyor yani...onun için herşeyi toplarsak oyuna devam etmek pek cazip gelmiyor...

jubile burası işte...

GOKTURK
24-12-2010, 06:15
seneye kimse yokki...oyunda coluk çocuk çogaldıgı için ve çeşitli admin,mh olaylarından...artı en büyük neden olan oyuna olan soguntudan vs vb... Gelecek sene %80kadro yok...herkezin son serveri...

Napıcaz yaw bu oyunu artık...bukadar basit bir oyuna bukadar altın alıyoruz...bukadar basit oyunu bile idare edemiyorlar...

Iş saçmalıga dogru gidiyor yani...onun için herşeyi toplarsak oyuna devam etmek pek cazip gelmiyor...

Jubile burası işte...

katılıyorum

S12MeLTeMCe
24-12-2010, 07:46
seneye kimse yokki...oyunda coluk çocuk çogaldıgı için ve çeşitli admin,mh olaylarından...artı en büyük neden olan oyuna olan soguntudan vs vb... gelecek sene %80kadro yok...herkezin son serveri...

napıcaz yaw bu oyunu artık...bukadar BASİT bir oyuna bukadar altın alıyoruz...bukadar basit oyunu bile idare edemiyorlar...

iş saçmalıga dogru gidiyor yani...onun için herşeyi toplarsak oyuna devam etmek pek cazip gelmiyor...

jubile burası işte...

Aynen katiliyorum. Hala bazi Destanlar hesabimi kitletmekle tehdit ediyor, beni. Adil olmayan bir oyun icin neden para ve zaman harcayalim ki?

swords
24-12-2010, 09:51

Biten s6 da Zorba üyesiydim gerçekten de çok iyi bir birlik böyle bir muhabbet var doğrudur ancak ortada net bir şey yok sadece düşünce aşamasındadır. Eğer ki gerçekleşirse eminim müthiş zevkli bir server olacaktır düşünmesi bile heyecan verici :)

swords
24-12-2010, 09:58
Dip not merkezim silinmedi.. Bence yanlış biliyorsunuz..Balta Sallaya nın birliklerden ordan oraya geçip attırdıgı ally mesajları biliyorum ben.. Buraya da yazıyım.. Alican isimli şahıs hem yan köylerini yıkın diyip hemde oyundan ''abi nasılsın nasıl gidiyor'' diyebilecek kadar yüzsüz biri.. Ben onun yaptıgını unutmadım cezasını çekiyor.. Hani yazmış şimdi profiline yan köylerimi yıkıyorlar diye.. Zamanında kendisi köy yıkımı için ally attıran birinin kendisinin başına geldiğinde bu nedenle merkezime gelemiyorlar diye bir profil edebiyatı parçalaması ayrca komik.. Söyle bakıyım alidaaaaan ne demiştim.. Keser döner sap döner gün gelir hesap döner..

sen nasıl birisin ya hesabını sildin başka hesaptan oynamaya devam ettin ( ki o devam ettiğin hesabın ismini ben her ne kadar bilsem de sen yıkılma korkusu ile kimselere söyleyemedin ) halen burada o hesabın muhabbetini yapıyorsun yıkılan yıkılmıştır arkadaşım boş boş ne diye konuşuyorsun halen? Ayrıca merkez köyün silindi bunu da inkar ediyorsun ve ilave Balta Sallayan KSRDELİ3 birliğinde yöneticiydi tabiki ally msj geçmesinde ters bir durum yok, merkezi yıkılmış aramızda olan bir köyün yan köylerinin de hesap silmesi için yıkılması lazımdı ve bu konuda istekte bizzat tarafımdan verilmiştir halen ne diye boş boş konuşuyorsunuz başı boş birlikler değiliz biz mutlaka bir kontrol mekanizmamız vardır sana dair yıkım isteği tarafımdan yapılmıştır halen bu konuyu uzatman yersiz ayrıca her mesajıma cevap veren sen en son yazdığım mesaja cevap vermedin.... aşşağıya cevap alalım lütfen :)

Erdemin soyadı ile oluşturduğunuz DESTAN birliği ortaya çıktıktan sonra neden bölgenizden hiç bir rapor göremedik? Yoksa önceki ismi ELİT olan birlikleri kullandınız mı? Bu sorulara cevap bekliyorum ısrarla...

cengaver
24-12-2010, 14:52
Biten s6 da Zorba üyesiydim gerçekten de çok iyi bir birlik böyle bir muhabbet var doğrudur ancak ortada net bir şey yok sadece düşünce aşamasındadır. Eğer ki gerçekleşirse eminim müthiş zevkli bir server olacaktır düşünmesi bile heyecan verici :)

Ortağam zorbayla mı kapışcaz süper olur lan :D

swords
25-12-2010, 09:59
Ortağam zorbayla mı kapışcaz süper olur lan :D

leyla yı transfer edersek tamamdır zorba da yalan olur :D

junior
28-12-2010, 09:26
28 ARALIK 2010

http://img694.imageshack.us/img694/8009/ww12s.jpg

http://img694.imageshack.us/i/ww12s.jpg/

Antioligarsi
28-12-2010, 11:57
ksrdeiler atıp tutuyordu ne oldu :) Destan wow reisler...

swords
28-12-2010, 12:06
Bizim herhangi birşey atıp tuttuğumuz yok yada günü birlik başarılar peşinde olduğumuz da yok. Şuanda elinizde bulunan tüm wowları istediğimiz taktirde reisliyebileceğimizi siz bizden çok daha iyi biliyorsunuz ama yok öyle 0 seviye wowu reislemek falan o kadar düşmedik biz server başından beri şov yapıyoruz ve şova da devam edeceğiz, 99 seviye olun biz gelir alırız köylerinizi elinizden...

Ayrıca tek bölgede bulunmamıza rağmen 13 plan tılsımından 7 tanesini alarak yine farkımızı göstermiş olduk ağlayana zırlayana tılsım hediye edebiliriz, malum elimizde bir dünya ordu var sizlerin wow köylerini yıkmak için sabırsızlanan, ne kadar çok wow köyü kurarsanız o kadar çok yıkarız :) Ayrıca plan tılsımlarında üstün başarı gösterilmesini sağlayan birlik arkadaşlarımı tebrik ederim alayına KSRDELİ yaptınız yine emeğinize sağlık...

SaLLa...

sonimparator07
28-12-2010, 13:25
acaba bu wow reislemeyi kasırdeli yapsaydı .. şuan forumda .. milleti küçümsemekten başka bi halt edermiydi ..

yaw varya yıkılsanızda yıksanızda ağzınızdan tek bir cümle çıkıyor .. boş konuşmak .. başka bişey yok ..

hadi wowu reisleyen arkadaşı tebrik ediyorum ..ellerine sağlık ..

kasırdeliyede ben hiç vov reisleyemedim parçasını armağan ediyorum ..

siz zebbalah ve fatomorganadaki defansarı geçemediniz deilki .. vov daki defansı geçeniz ..boş konuşmanda icata bakın ..

xwinxwar
28-12-2010, 13:42
acaba bu wow reislemeyi kasırdeli yapsaydı .. şuan forumda .. milleti küçümsemekten başka bi halt edermiydi ..

yaw varya yıkılsanızda yıksanızda ağzınızdan tek bir cümle çıkıyor .. boş konuşmak .. başka bişey yok ..

siz zebbalah ve fatomorganadaki defansarı geçemediniz deilki .. vov daki defansı geçeniz ..boş konuşmanda icata bakın ..
kardeş s18de 300 birliğinin wowu vardı yine aynı senin dediğin şekilde siz wow defansını geçemezsiniz bu wow defansı aşılmaz diye laflar ediliyordu ama sonunda o defans geçildi ve hatta kasırga ve bindeli birlikleri dışındaki tüm wowlar sıfırlandı üstelik bi dünya ordu da elimizde kaldı. sonunu bekleyelim görelim

sonimparator07
28-12-2010, 13:48
kardeş s18de 300 birliğinin wowu vardı yine aynı senin dediğin şekilde siz wow defansını geçemezsiniz bu wow defansı aşılmaz diye laflar ediliyordu ama sonunda o defans geçildi ve hatta kasırga ve bindeli birlikleri dışındaki tüm wowlar sıfırlandı üstelik bi dünya ordu da elimizde kaldı. sonunu bekleyelim görelim

valla dostum tabi sonunu bekliyerek görecez ..ama her foruma girişimde ..büssrü boş laf görüyorum ..

icat yapanı tebrik ederim ..

s18 öldü bitti .. şimdi s12 de görecez bakalım piyasayı..

Zagn
28-12-2010, 21:08

jubile burası işte...

zorbanın kuruluşunda mevcuttum zorba bu işi aşmış eğer kemik ekibi olursa şansınız düşük 1.05 oran veririm ben zorbaya :D

S12MeLTeMCe
29-12-2010, 06:52
Bizim herhangi birşey atıp tuttuğumuz yok yada günü birlik başarılar peşinde olduğumuz da yok. Şuanda elinizde bulunan tüm wowları istediğimiz taktirde reisliyebileceğimizi siz bizden çok daha iyi biliyorsunuz ama yok öyle 0 seviye wowu reislemek falan o kadar düşmedik biz server başından beri şov yapıyoruz ve şova da devam edeceğiz, 99 seviye olun biz gelir alırız köylerinizi elinizden...

Ayrıca tek bölgede bulunmamıza rağmen 13 plan tılsımından 7 tanesini alarak yine farkımızı göstermiş olduk ağlayana zırlayana tılsım hediye edebiliriz, malum elimizde bir dünya ordu var sizlerin wow köylerini yıkmak için sabırsızlanan, ne kadar çok wow köyü kurarsanız o kadar çok yıkarız :) Ayrıca plan tılsımlarında üstün başarı gösterilmesini sağlayan birlik arkadaşlarımı tebrik ederim alayına KSRDELİ yaptınız yine emeğinize sağlık...

SaLLa...

Saldir de saldiralim Sertif. Bekliyoruz kac aydir asker besleyemiyoruz ekip olarak. :)

synpers
29-12-2010, 08:35
bayagıdır foruma bakmıyordum halen daha kabullenemediniz mi yenilgiyi aslında tum serverlarda aynıdır butun birlikler baktılar elden gelen bisey yok strateji derler ama yenilgi kabullenemedikleri icin anca forumda oraya buraya satasırlar gumbur gumbur gelen koca 3 bolge var bakın size strateji soylim su dakika desek ki tum birlikler alt ust gozetmeksizin herkes birer merkez alıp gelsin operasyonlarla asker koyleri sıfırlansın askerler bos bos beklemesin wow kendi kendine kurulsun sizce ne olur sizdeki oyuncu sayısını kıyaslayın sadece neyse ilk defa foruma bu kadar uzun yazdım

iyi Oyunlar.

dAgyoncaLi
30-12-2010, 10:11
Hani ya hiç kavga etmiyiniz sizz böyle dostça wow dönemimi olur :)akmet, sertif ve diğer arkadaşlar selamlar hepinizeee kolay gelsin

cengaver
30-12-2010, 13:00
yasin yaşıyon mu ya sen :D

AYŞECİK77
30-12-2010, 15:02
Arkadaşlar ilk wowu destan birlikleri basmıştır vatana millete hayırlı uğurlu olsun son seviyeyide biz basarız inş.

dAgyoncaLi
31-12-2010, 00:40
yasin yaşıyon mu ya sen :D
Evet hehe nasılsınız ya özledim hani zor tutuyorum kendimi bir yerlerden başlamamak icin temsilci lazimmi temsilci :cool:

cengaver
31-12-2010, 13:47
Evet hehe nasılsınız ya özledim hani zor tutuyorum kendimi bir yerlerden başlamamak icin temsilci lazimmi temsilci :cool:
pm attım :D

Gündem
01-01-2011, 14:33
Arkadaşlar ilk wowu destan birlikleri basmıştır vatana millete hayırlı uğurlu olsun son seviyeyide biz basarız inş.

İlk wowu basmak bir adım onde olmak degıldır:rolleyes: Bizim için sorun yok son wowuda Biz basarız :eek:

reme
01-01-2011, 16:48

bunu diyen destan bırlıklerınden bırının solemesi gercekten manidar...bu arada fatomorganada ki defans aşılmammışmıydı ya,ben mı yanlış hatırlıyorum acaba...neyse.

unknown...iyi oyunlar,iyi eğlenceler...

dAgyoncaLi
02-01-2011, 19:57
pm attım :D

aldım hacı ekledim

oguzhan971
02-01-2011, 20:32
Saldir de saldiralim Sertif. Bekliyoruz kac aydir asker besleyemiyoruz ekip olarak. :)

SaLLa...

meltem sen sus gözlerin konuşsun :)

cervantes
03-01-2011, 05:03
dananın kuyruguna geldik...

serwerda bi offline söz konusu her birlikte bagzı arkadaşlar sarı yakıyor...sonuçta wow dönemine sabır saklamak zor...

boş konuşmuyalım sewiyeler yükseldikce saldırılar görüldükce serwerin kaderi hakkında ozman konuşuruz...

şuan yok ordu kestik yok merkez patlattık yok şöle böyle boş...çok boş...

ama şu war;

HARBİ NE BİÇİM BİR SERWERDİ?

ksrdeli wow kursa süpriz olmaz,destan kursa gine süpriz olmaz...

mesele şu...bu serwer da unutulmuyan tek şey ksrdeli olucak...herkez yaptıgımızı yapamaz...bunu sizde biliyorsunuz...

S12MeLTeMCe
03-01-2011, 07:47
meltem sen sus gözlerin konuşsun :)

Bekle beni Abi cok deli hazirlandim.:D

arcmrt21
03-01-2011, 19:40
hey gidi gunler hey:) butun herkese başarılar oncelikle wowda ama 1 seneyi geçti artık burayı terk edeli yine güzel bir wow mucadelesi olur inşAllah... Geçen serverki STR nin 3 bolgeye karşı savaşması ile bindeli nin savaşması aynı gibi gozukuyor bakalım artık biz str olarak wowu kurmustuk bindeliye de kısmet olacak mı? Herkese iyi oyunlar başarılar.... Çılgın at geldiğinde bir ses et sana zahmet...

2. s12 delihaşim

Gündem
03-01-2011, 22:02
destanların wow dakı cılgın savunma :D:p

http://travian-reports.net/tr/report/31424106919

kayfecii
03-01-2011, 22:29
hey gidi gunler hey:) butun herkese başarılar oncelikle wowda ama 1 seneyi geçti artık burayı terk edeli yine güzel bir wow mucadelesi olur inşAllah... Geçen serverki STR nin 3 bolgeye karşı savaşması ile bindeli nin savaşması aynı gibi gozukuyor bakalım artık biz str olarak wowu kurmustuk bindeliye de kısmet olacak mı? Herkese iyi oyunlar başarılar.... Çılgın at geldiğinde bir ses et sana zahmet...

2. s12 delihaşim

çılgınat'ı bu serverda oynamıyor biliyorum,ki oynasa haberim olurdu...

derinturk
03-01-2011, 22:33

bu da demek oluyor ki wow başlarında isteyen birlik isteyen wowu reisleyebilir önemli olan ileriki seviyelerden wow almak.amacım polemik yaratmak değil.hatta kasırgaları ezelden beri sevmem ama durum bu.kasırgaların işi bu sefer gerçekten zor geçen server de iyi rakipleri vardı.ama server de sadece 2 bölgeye karşı mücadele ettiler.üstelik bir bölge de müttefikleriydi.bu server de oyuncular biraz daha oyunla alakaları yok gibi geldi ama bu sefer 3 bölgeye karşılar.bakalım neler olacak merakla bekliyoruz.

arcmrt21
04-01-2011, 13:42

birader o zaman çılgın savunma yoksa git al koyu ha yapamıyorsan laf etmeyeceksin destanlı oldugumdan değil dogru olanı bu oldugundan dolayı diyorum git defansı geç ondan sonra gel buraya de ki çılgın defansı buymus diye demek ki adamlar o savunmayla bile iş goruyorlar.... Sorun o savunmayla iş gordurtende....

çılgınat'ı bu serverda oynamıyor biliyorum,ki oynasa haberim olurdu...

yok zaten oynamıyordu benim de bildiğim kadarı ile ama foruma ugrar diye düşündüm onun için oyle not dustum senin de askerlik bitmiş zannımca yine arenaya donmussun...:) İyi oyunlar herkese

Goktughan
04-01-2011, 13:56
birader o zaman çılgın savunma yoksa git al koyu ha yapamıyorsan laf etmeyeceksin destanlı oldugumdan değil dogru olanı bu oldugundan dolayı diyorum git defansı geç ondan sonra gel buraya de ki çılgın defansı buymus diye demek ki adamlar o savunmayla bile iş goruyorlar.... Sorun o savunmayla iş gordurtende....

yok zaten oynamıyordu benim de bildiğim kadarı ile ama foruma ugrar diye düşündüm onun için oyle not dustum senin de askerlik bitmiş zannımca yine arenaya donmussun...:) İyi oyunlar herkese

Keşke Herkes Sen Gibi Olsa :))

arcmrt21
04-01-2011, 14:04
Keşke Herkes Sen Gibi Olsa :))

slm oncelikle sana :) Geçen server ben bakıyordum kimde ne ordu var gidiyordum merkezlerini ordularını alıyordum bakıyordum wowlara ona gore ordu çıkarttırıp ona gore yıkım yapıyorduk:) Şimdi ise bak defans bu deyip arkasından hiç birşey yapılmıyor defi az yakamışken ben olsam onu kullanılamayacak hae getirirdim ve yeni işleminin ne kadar süreceğini hesaplar beklerdim... Hem oyuncularına kucuk ordularla iş yaptırmış olur hem de bir rakibini daha saf dışı bırakırdı.... Aynen rakiplerimiz bize boyle diyordu aha sizin wowlarda bu kadar def var biz bu kadar orduya sahibiz vs. vs. ama sonucu biliyorsun elimizde o kadar ordu kaldı ki bir 2 3 tur daha donebilirdik diye düşnüüyorum...:)

Ama +/- nin savaşını da unutmam ha server bounca savaşan bir bolgeydi:)

reme
04-01-2011, 14:06
slm oncelikle sana :) Geçen server ben bakıyordum kimde ne ordu var gidiyordum merkezlerini ordularını alıyordum bakıyordum wowlara ona gore ordu çıkarttırıp ona gore yıkım yapıyorduk:) Şimdi ise bak defans bu deyip arkasından hiç birşey yapılmıyor defi az yakamışken ben olsam onu kullanılamayacak hae getirirdim ve yeni işleminin ne kadar süreceğini hesaplar beklerdim... Hem oyuncularına kucuk ordularla iş yaptırmış olur hem de bir rakibini daha saf dışı bırakırdı.... Aynen rakiplerimiz bize boyle diyordu aha sizin wowlarda bu kadar def var biz bu kadar orduya sahibiz vs. vs. ama

biz bu dediklerini sene başından beri yapıyoruz zaten...küçük ordularla çok iyi işler yaptık,ayrıca sen gecen sene de kalmıssın bak ağzınla soluyorsun...emın ol bızım yonetıcıler de bıseler dusunuyordur...

saygılarımla...

unknown...

arcmrt21
04-01-2011, 15:56
biz bu dediklerini sene başından beri yapıyoruz zaten...küçük ordularla çok iyi işler yaptık,ayrıca sen gecen sene de kalmıssın bak ağzınla soluyorsun...emın ol bızım yonetıcıler de bıseler dusunuyordur...

saygılarımla...

unknown...

dogrudur ben geçen senede kaldım ama rekorum hala taptaze duruyor:))) anladi mi? Galyalı ile 420k saldırı puanı ve buradaki rakibim olsun kendi birliğimden olsun yani eş dost olsun herkes bilir ki o kadar asker keserken ne yagma ile ne de vahada asker yakalama vs. dertlerine burundum bir wow koyune rekorla daldım gerisinde de savunma olan koylerde çakıldı... Ha bu serverde oynamadım dogrudur oynasaydım da birşey olacagı yoktu diyeyim artık bizden geçti ama tılsımsız bir serverde yapılan rekor hala kırılamadı ise bırak biraz saygın olsun... Geçmişmi gelecek mi onu bilemeyeceğim....:)))

glossator
04-01-2011, 17:10
bunu diyen destan bırlıklerınden bırının solemesi gercekten manidar...bu arada fatomorganada ki defans aşılmammışmıydı ya,ben mı yanlış hatırlıyorum acaba...neyse.

unknown...iyi oyunlar,iyi eğlenceler...

fatamorganadan tılsımı çaldığımıza göre aşılmış demektir o defanas :D :D hala konuşuyorlar

erkanyucel
peace21
ksrdeli

yxz
04-01-2011, 17:14
tılsımlar ihmalkarlıktan çalınıyor. gerisi matematik.

JumanJi
04-01-2011, 17:16
Son durum koyabilir misiniz?

İCEQUEEN
04-01-2011, 19:06
karısık oldu ama ıdare edın ben çok anlamam da foruma resım koymaktan

Dünya harikasıOyuncularİsimBirlikSeviye
1.necat koşar (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=318326&c=4c)DESTAN WOWDSTN WoW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7946)12
-2.ferhat74 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=310131&c=e4)DeSTaN WoWDSTN WoW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7946)4-
3.ALTAR (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=524238&c=42)DESTAN WoWDSTN WoW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7946)2
-4.ömer77 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=432039&c=b3)DESTAN WOWDSTN WoW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7946)1
-5.47SMTHKN44 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=329608&c=25)DESTAN®1 (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=2719)0
-6.kirpi (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=325678&c=dc)KSRDL WW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7950)0
-7.zafer güçlü (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=408244&c=ed)DSTN WoW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7946)0
-8.ancyra (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=338677&c=00)DSTN WoW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7946)0
-9.EMİRLER (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=377689&c=39)DSTN WoW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7946)0-
10.YTONG (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=239765&c=3a)DSTN WoW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7946)0
-11.ghostrider (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=263917&c=3e)KSRDL WW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7950)0-
12.0xx0 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=216784&c=71)KSRDL WW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7950)0

reme
04-01-2011, 19:10
dogrudur ben geçen senede kaldım ama rekorum hala taptaze duruyor:))) anladi mi? Galyalı ile 420k saldırı puanı ve buradaki rakibim olsun kendi birliğimden olsun yani eş dost olsun herkes bilir ki o kadar asker keserken ne yagma ile ne de vahada asker yakalama vs. dertlerine burundum bir wow koyune rekorla daldım gerisinde de savunma olan koylerde çakıldı... Ha bu serverde oynamadım dogrudur oynasaydım da birşey olacagı yoktu diyeyim artık bizden geçti ama tılsımsız bir serverde yapılan rekor hala kırılamadı ise bırak biraz saygın olsun... Geçmişmi gelecek mi onu bilemeyeceğim....:)))

Mesajımın sonunda saygılar kelımesını zaten kullanmıstım hocam,neyını anlamadın bunun...kırdığın rekor ıcınde tebrık ederım senı gercekten.ama tutupta bır arkadaşımız mizansel olarak wow koyune bır mesaj yazmış,sen de dıyorsun kı eee yazmakla olmaz,adamlaar demek kı o savunmaya guvenıyor gıbı,şimdidenn yıkın felan...ya sanane dostum,bızım bırlıkte yonetıcımısın,başkanmısın,ister yıkarız,ister yakarız...neyse dostum yazdıklaarımı sakın yanlış anlama,uslup olarak ta bır hata yapmıssam,kusuruma bakma,ama sende lutfen yazarken bazı seylerı dıkkate alarak yaz hocam...

tekrar tebrık ederım,saygılar...

unknown...

kayfecii
04-01-2011, 19:41

askerlik biteli çok oldu...kısa dönem yaptık nede olsa:) çılgınat oynuyordu zaten ama ksrdeli ler yıktı onu...o kadar dedim yıkmayın sağlam oyuncudur ama dinletemedim:)

Gündem
04-01-2011, 20:35

Merak etme sımdılık gözetlemede kalıyoruz sizin gibi ilk basta wow reısleyipte polımık yapmıyoruz onemlı olan wowu seviye 90 dan düşürmek ve reislemektir sadece bekle ve izlemede kal :rolleyes: plimige girmek için eklmedım oyuzden bu konuda kı son msjımdır.

arcmrt21
04-01-2011, 21:36
Mesajımın sonunda saygılar kelımesını zaten kullanmıstım hocam,neyını anlamadın bunun...kırdığın rekor ıcınde tebrık ederım senı gercekten.ama tutupta bır arkadaşımız mizansel olarak wow koyune bır mesaj yazmış,sen de dıyorsun kı eee yazmakla olmaz,adamlaar demek kı o savunmaya guvenıyor gıbı,şimdidenn yıkın felan...ya sanane dostum,bızım bırlıkte yonetıcımısın,başkanmısın,ister yıkarız,ister yakarız...neyse dostum yazdıklaarımı sakın yanlış anlama,uslup olarak ta bır hata yapmıssam,kusuruma bakma,ama sende lutfen yazarken bazı seylerı dıkkate alarak yaz hocam...

tekrar tebrık ederım,saygılar...

unknown...

est. hocam ben yanlış anlamışım o zaman tabirin değişik gelmişti:)))

askerlik biteli çok oldu...kısa dönem yaptık nede olsa:) çılgınat oynuyordu zaten ama ksrdeli ler yıktı onu...o kadar dedim yıkmayın sağlam oyuncudur ama dinletemedim:)

gerçekten kaliteli oyuncudur o... Oyun başı gelişmesi hariç gerisinde iyi goturuyordu genelde...

Merak etme sımdılık gözetlemede kalıyoruz sizin gibi ilk basta wow reısleyipte polımık yapmıyoruz onemlı olan wowu seviye 90 dan düşürmek ve reislemektir sadece bekle ve izlemede kal :rolleyes: plimige girmek için eklmedım oyuzden bu konuda kı son msjımdır.

okumasını bilsen bu serverde oynamadıgımı eski s12 lerde oynadıgımı anlardın ama işte nerdeeee bu düşünce değil mi...? Gerçekten tebrik edilmeyecek gibi değilsin ha hani syleyeyim de sana Allah sana akıl fikir versin...

Ayrıca 90 dan sıfırlıyıp reislemektir felan diyon da o da ayrı bir stratejidir onun da şartları vardır... Bırakta oyunu bildiğinle kal sen bana oğretmeye hiç kalkma iyi oynadıgımdan dolayı felan değil ama herşeyin bir zamanı vardır... Ha diyorsan eger bunu en kaliteli server bu oyunda s1 gel bir ara oyna orada nasılsın goster bakalım.... Yarısında kaçmazsın inşAllah....:)

reme
04-01-2011, 22:27
est. hocam ben yanlış anlamışım o zaman tabirin değişik gelmişti:)

estagfurullah hocam,bu arada s1 de sen hesap sılmemısmıyıdn:)ayrıca en kalıtelı server s1 felan değil buna yuzde yuz ıddıaya girerim...herkes bırbırını satıyor orda emın ol...

saygılarımla...

unknown...

HoSTeS
04-01-2011, 22:50
http://travian-reports.net/tr/report/3143989744e,31439972a31,314400f86d7,31440119d30,31 44027906b

kayfecii
04-01-2011, 23:18

gerçekten kaliteli oyuncudur o... Oyun başı gelişmesi hariç gerisinde iyi goturuyordu genelde...

okumasını bilsen bu serverde oynamadıgımı eski s12 lerde oynadıgımı anlardın ama işte nerdeeee bu düşünce değil mi...? Gerçekten tebrik edilmeyecek gibi değilsin ha hani syleyeyim de sana Allah sana akıl fikir versin...

Ayrıca 90 dan sıfırlıyıp reislemektir felan diyon da o da ayrı bir stratejidir onun da şartları vardır... Bırakta oyunu bildiğinle kal sen bana oğretmeye hiç kalkma iyi oynadıgımdan dolayı felan değil ama herşeyin bir zamanı vardır... Ha diyorsan eger bunu en kaliteli server bu oyunda s1 gel bir ara oyna orada nasılsın goster bakalım.... Yarısında kaçmazsın inşAllah....:)

s1 de oynuyormusun...oynuyorsan isim nedir:)

arcmrt21
07-01-2011, 08:27
estagfurullah hocam,bu arada s1 de sen hesap sılmemısmıyıdn:)ayrıca en kalıtelı server s1 felan değil buna yuzde yuz ıddıaya girerim...herkes bırbırını satıyor orda emın ol...

saygılarımla...

unknown...

hesap silmemiştim hesaptan ayrılmıştım bir kişi yuzunden:) yani hesap hala orada istediğim an gidebilirim...

s1 de oynuyormusun...oynuyorsan isim nedir:)

sedattı yanlış hatırlamıyorsam sedat hesap ismi enkidu murat a diye mesaj yolla avukat bana bildirir zaten:)))

_BiNDeLi_
07-01-2011, 11:17

zaman zaman burada böyle ukala ukala yorumlarını görüyorum... Kendini dev aynasında görmeneyse sadece gülüyorum, s1 de oynuyorsan git orada havanı at askerinle stratejinle oyun bilginle burada kime neyin havasını atıyorsun kim takar yalova kaymakamını?

rhombeus
07-01-2011, 11:24
karısık oldu ama ıdare edın ben çok anlamam da foruma resım koymaktan

Dünya harikasıOyuncularİsimBirlikSeviye
1.necat koşar (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=318326&c=4c)DESTAN WOWDSTN WoW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7946)12
-2.ferhat74 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=310131&c=e4)DeSTaN WoWDSTN WoW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7946)4-
3.ALTAR (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=524238&c=42)DESTAN WoWDSTN WoW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7946)2
-4.ömer77 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=432039&c=b3)DESTAN WOWDSTN WoW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7946)1
-5.47SMTHKN44 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=329608&c=25)DESTAN®1 (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=2719)0
-6.kirpi (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=325678&c=dc)KSRDL WW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7950)0
-7.zafer güçlü (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=408244&c=ed)DSTN WoW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7946)0
-8.ancyra (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=338677&c=00)DSTN WoW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7946)0
-9.EMİRLER (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=377689&c=39)DSTN WoW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7946)0-
10.YTONG (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=239765&c=3a)DSTN WoW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7946)0
-11.ghostrider (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=263917&c=3e)KSRDL WW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7950)0-
12.0xx0 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=216784&c=71)KSRDL WW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=7950)0

http://img213.imageshack.us/img213/4558/adszyw.jpg

arcmrt21
07-01-2011, 11:52
zaman zaman burada böyle ukala ukala yorumlarını görüyorum... Kendini dev aynasında görmeneyse sadece gülüyorum, s1 de oynuyorsan git orada havanı at askerinle stratejinle oyun bilginle burada kime neyin havasını atıyorsun kim takar yalova kaymakamını?

hocam işte anlayabilseniz şu durumu bu yorumu direk bana yapmazdınız... Siz baştan aşşağı bir bakın bakalım nasıl yorumlar yapmışsınız... Dediğim gibi oynamıyorum bu serverde ama bir kaç tanıdık arkadaş var forumdan takip ediyorum ve arkadaşlarıma olan yazılarınıza bakınca işte senin şu dediklerinin aynısını siz yapıyorsunuz ayrıca aynaya bile bakmıyorsunuz diyim:))

Herkese başarılar...

k4f4mı Attırma
07-01-2011, 14:45
Mbozkurttan tılsım çalma operasyonu

Hızlı asker tılsımı çalınmıştır emeğe geçenleri tebrik ederim.
http://travian-reports.net/tr/report/316618d00a1

reme
07-01-2011, 15:27

tebrıkler...

unknown...

Brahma
07-01-2011, 15:47
tebrıkler...

unknown...
Operasyon mu :) valla saldırının gerçek olduğu ap açık ortadaydı ve tılsımı savunma gereği duymadık.. hızlı asker tılsımı hemde hazine 20 valla oyunun bu seviyesinde arkadaş istediği gibi kullanabilir.. ordusu olmayan bir merkezdeki hızlı asker tılsımı Bizde yüktü zaten.....

WaLL
07-01-2011, 15:51
Operasyon mu :) valla saldırının gerçek olduğu ap açık ortadaydı ve tılsımı savunma gereği duymadık.. hızlı asker tılsımı hemde hazine 20 valla oyunun bu seviyesinde arkadaş istediği gibi kullanabilir.. ordusu olmayan bir merkezdeki hızlı asker tılsımı Bizde yüktü zaten.....

yuh diyorum başka bişey demiyorum

salewm
07-01-2011, 16:03

Tebrikler.

Brahma
07-01-2011, 18:13
Baltasallayana nolmuş öyle 2 köyünü silmiş mh.. ellerine sağlık.. Sen gir geçiş birliğine kendi birliğindeki adamları reisle... Var mı böye kural dışı hareket etmek.. Ben burdan sesleniyorum Ali Can sen nasıl benim yan köylerimi yıktırdıysan seni bu server da 1 nci yaptırmıcam.. Hadi bol bol altın al nüfus bas..

HERKEZ( aslı ''HERKES'' tir) HAKETTİĞİNE KATLANACAK... ( Baltasallayanın profilinden alıntıdır) :D

Brahma
07-01-2011, 18:19
Biliyorsan konuş feyz alsınlar, bilmiyorsan sus ADAM sansınlar
Bildiğim için konusuyorum zaten pardon yazıyorum :D bilmeden neden yazayım ama senin bilmeden yazdıgın apaçık ortada... :DHani alıntı yapmışsın ya tam senlik o söz... Feyz almaya bak yazdıklarımdan..

Brahma
07-01-2011, 18:21
Bende cok acelee ettin yaazayim bari, 1 gun daha beklesen sana cikan operasyonu zaten izleyecektin..

Haaa pardon hesapmi devretmistin? : )
Hakaten ya yıkılacagını anladı bence onun için devretti :D

Brahma
07-01-2011, 18:24
mi acaba? : )
Rivayete göre beni yıkmayın size çalışayım diye mesajlar atmış :D.. Bu kadar mı korkulur yaw :D

yakar-ım
07-01-2011, 18:36
puhahahahahahaha flas flas flas son dakıka haberlerıyle karsınızdayız balta sallayanın koylerını multı reıslemıs

KİMYAGER01
07-01-2011, 18:38
Onu 3 ay oncemi ne MSN de birisinin ricasi uzerine gelip konustugunu biliyorum... hatta ortagim bakiyordu zeynep adinda biri dediginide biliyorumda bugunlerde de dedimi o konuda bilgim yok.. Dogrudur dun diyen bugun neden demesin?

ne olduğunu kendide bilmiyor ki buda filiz gibi aslında . bu bir hesabın zeynep ablası oluyor bi ozan berk murat vs.. oluyor :) bazen vakkas oluyor oohoh :)

yakar-ım
07-01-2011, 19:10
baltalar sallayanlar elimizde
silinen köyleri dilimizde
biz gideriz ormana hey ormana

ağacın yanında
baltayı sağdan savur
bir de sol taraftan vur kuvvetle vur

yaşlı kütük seçeriz
fena koy sileriz
mancınıkla biçeriz hey biçeriz

köyün cayır cayır yanınca
alevler parlayınca
şarkı söyler oynarız hey oynarız

k4f4mı Attırma
07-01-2011, 19:12

Kardeş bu tılsım 1.5x daha hızlı asker demek büyük ordular için milyonlarca tahıl kazancı demektir.++ dan -- ye 45 saat olsa saatlik üretim -100k olsa 4.5m tahıl demek tılsımla 30 saate düşer ve 1.5m tahıl kazancı sağlar...

KİMYAGER01
07-01-2011, 19:16
baltalar sallayanlar elimizde
silinen köyleri dilimizde
biz gideriz ormana hey ormana

ağacın yanında
baltayı sağdan savur
bir de sol taraftan vur kuvvetle vur

yaşlı kütük seçeriz
fena koy sileriz
mancınıkla biçeriz hey biçeriz

köyün cayır cayır yanınca
alevler parlayınca
şarkı söyler oynarız hey oynarız

zuahahah :D oktay şunuda eklemek gerek multi balta sallayanın baltasınada el koymuş al şu terliği bunla yetin demiş ehehheh :)

k4f4mı Attırma
07-01-2011, 19:21
Baltasallayana nolmuş öyle 2 köyünü silmiş mh.. ellerine sağlık.. Sen gir geçiş birliğine kendi birliğindeki adamları reisle... Var mı böye kural dışı hareket etmek.. Ben burdan sesleniyorum Ali Can sen nasıl benim yan köylerimi yıktırdıysan seni bu server da 1 nci yaptırmıcam.. Hadi bol bol altın al nüfus bas..

HERKEZ( aslı ''HERKES'' tir) HAKETTİĞİNE KATLANACAK... ( Baltasallayanın profilinden alıntıdır) :D

Balta sallayanın üstünde hangi destan oyuncusu var ise kendine dikkat etsin bi anda oyunu 500. sıradan izleyebilir....

Brahma
07-01-2011, 19:25
Balta sallayanın üstünde hangi destan oyuncusu var ise kendine dikkat etsin bi anda oyunu 500. sıradan izleyebilir....
Bu olay balta sallayanla benim aramda sana noluyor ki :D.. Hem bu şekilde tehdit edersen bizde diger kasırgadelili oyunculara aynı muameleye yaparız... ucu sanada dokunur :D

k4f4mı Attırma
07-01-2011, 19:33
Bu olay balta sallayanla benim aramda sana noluyor ki :D.. Hem bu şekilde tehdit edersen bizde diger kasırgadelili oyunculara aynı muameleye yaparız... ucu sanada dokunur :D

Haha çok korktum şimdi bu polemiği uzatmak istemiyorum kardeş ben sadece olucakları söyledim benim için konu kapanmıştır istediğini yazabilirsin sadece rapor hakkındaki yorumlara cevap vericem.

reme
07-01-2011, 20:03

galiba sadece sen bu durumda konusuyorsun,baltasallayan ortalıkta yok cunku...neyse demkkı zamanında baltasallayan canınızı cok yakmıs...ıyı oyunlar,ıyı eglenceler...

saygılar..

unknown...

KİMYAGER01
07-01-2011, 20:13
baltasallayanın yazacak yüzü bile yok foruma geldi ve tıpış tıpış gitti her şeyden haberimiz var ustundekı arkadaşlar kendini 500.bulabilir demiş bir ark. ama dıkkat edınde ıstatıstıklere baltasallayan yazıldığında oyuncu bulunamadı yazısı çıkmasın karşınıza ehehe :)

reme
07-01-2011, 21:11
baltasallayanın yazacak yüzü bile yok foruma geldi ve tıpış tıpış gitti her şeyden haberimiz var

buna sen mı karar verıyorsun,enteresan gercekten...

saygılar...

unknown...

ekuri
07-01-2011, 21:43
DESTAN wowları 2-4-6-8-10-14 diye seviye basmışlar

bu sıralamadaki hatalı elemanı bulunuz :D

WaLL
07-01-2011, 21:57
Hakaten ya yıkılacagını anladı bence onun için devretti :D

şöyle diyelim hesap devrinden önce tırsıpta saldıramadınız şimdi ise arkadan atıyorsunuz

WaLL
07-01-2011, 21:57
ne olduğunu kendide bilmiyor ki buda filiz gibi aslında . bu bir hesabın zeynep ablası oluyor bi ozan berk murat vs.. oluyor :) bazen vakkas oluyor oohoh :)

Tanımadıgın kişiler hakkında konuşma zeynep abla aylardır s12ye bakmıyor Hatta o hesabın silinmesi taraftarıydı laf ettirmem kendisine onun yarısı kadar olabilseniz ne mutlu

balta sallayan74
07-01-2011, 22:04
yav ne cok benım adımda atıp tutan avr sız once kendı oyuncunuza bakın adı dusuncegucumu neydı sanırsam mh 1 koyunu sılmsı ve ayrıca ceza vermıs sız baskasıan boka tıcagınıza once kendınıze bakın

balta sallayan74
07-01-2011, 22:05
HERKEZ( aslı ''HERKES'' tir) HAKETTİĞİNE KATLANACAK... ( Baltasallayanın profilinden alıntıdır

balta sallayan74
07-01-2011, 22:07
KİMYAGER01 kullanıcısından alıntı
baltasallayanın yazacak yüzü bile yok foruma geldi ve tıpış tıpış gitti her şeyden haberimiz va

balta sallayan74
07-01-2011, 22:08
bunu yazana rkadasada kapak olsun bızım kımseden korkumuz yok herseyerd egerektıgı gıbı cevabımızı yazarız kactıgım felanda yok burdayız

KİMYAGER01
07-01-2011, 23:16
bunu yazana rkadasada kapak olsun bızım kımseden korkumuz yok herseyerd egerektıgı gıbı cevabımızı yazarız kactıgım felanda yok burdayız

diğer forum hesabına ne oldu kalkmıs burdan yazıyon neyi ispatlamaya çalişiyon senin balta sallayan olduğunu kim nerden bilsin kapakçı arkadaş:) mesaj sayın 4 sırf su forumda balta abini kurtarmak için yeni forum hesabı açmıssın senın yasını merak edıyorum kesin küçük yaştasındır hadi yatağa şimdi tıpış tıpış senin için en yararlı şey uyku ....:D

KİMYAGER01
07-01-2011, 23:51
Tanımadıgın kişiler hakkında konuşma zeynep abla aylardır s12ye bakmıyor Hatta o hesabın silinmesi taraftarıydı laf ettirmem kendisine onun yarısı kadar olabilseniz ne mutlu

tanımadığımızı nerden biliyorsun :)

ekuri
08-01-2011, 00:51
gelen haberlere göre ksrdeli orduları yola cıkıyormuş bi kaç wow daki depolar için raporları bize paylaşır mısınız varınca :D

WaLL
08-01-2011, 01:02

aynı hesapta oynuyorum onla yeterlimi

reme
08-01-2011, 01:15

selamlar,aysecık ban yedi,sıra sende heralde...bırınız sustumu(susturuldu),diğeri baslıyor...neyse kolay gelsın...

saygılar...

unknown...

khron
08-01-2011, 01:47
modun buraya da uğrayıp burayı da bi elden geçirmesinin zamanı geldi sanırım :)

WaLL
08-01-2011, 01:49
modun buraya da uğrayıp burayı da bi elden geçirmesinin zamanı geldi sanırım :)

s12 ye 24 saat bakan bi mod lazım

KİMYAGER01
08-01-2011, 03:20
selamlar,aysecık ban yedi,sıra sende heralde...bırınız sustumu(susturuldu),diğeri baslıyor...neyse kolay gelsın...

saygılar...

unknown...

tüm s12 ve travianla bildiklerimizi paylaşıyoruz şurda nesi zorunuza gittide böle her şeye atlıyorsunuz anlamıyorum :) sizide anlıyorum zamanı geldi başkanınız sattı yeri geldi wowunuz silindi vs.. vs.. bunların hepsi üst üste gelince baya üzmüş olmalıki sizi her yazana sataşıyorsunuz :) iyi oyunlar ..

KİMYAGER01
08-01-2011, 03:21
aynı hesapta oynuyorum onla yeterlimi

sence ? msn gibi birçok ortam var hesaptan her şey konusulurmu ? belki sende zeynepsin ne malum :)

WaLL
08-01-2011, 03:26
sence ? msn gibi birçok ortam var hesaptan her şey konusulurmu ? belki sende zeynepsin ne malum :)

senin hesap ismin n söylesene bana bende sana seninle muhattap olup olmadıgımızı söyleyeyim Bizim hesabımızda birisi bişey yaptıysa yada düşünüyorsa diğerleriyle paylaşır ve paylaşıldıda Bol keseden sallama gelipte burda

reme
08-01-2011, 05:26
tüm s12 ve travianla bildiklerimizi paylaşıyoruz şurda nesi zorunuza gittide böle her şeye atlıyorsunuz anlamıyorum :) sizide anlıyorum zamanı geldi başkanınız sattı yeri geldi wowunuz silindi vs.. vs.. bunların hepsi üst üste gelince baya üzmüş olmalıki sizi her yazana sataşıyorsunuz :) iyi oyunlar ..

öncelıkle ben kımseye sataşmadım,ayrıca su baskanınız sızı sattı mevzusu baymadı mı artık,ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorsunuz,kabak tadı verdi bu konu acıkcası,wow koyu reisleme olayın da da gayet guzel bır sekılde ben dahıl tebrık mesajlarımızı forumda yazdık zaten,üzülmedikte gayet neşemiz yerinde,canımız sağolsun...üzülen varsa,haklı savaşımızda tek basımıza sıldığımız merkezler ve hesap sahıplerıdır,oyun bu sonucta yıkılmakta var yıkmakta...herkese ıyı oyunlar,iyi eğlenceler...

saygılar...

unknown...

_BiNDeLi_
08-01-2011, 06:18
puhahahahahahaha flas flas flas son dakıka haberlerıyle karsınızdayız balta sallayanın koylerını multı reıslemıs

çok mu hoşuna gitti komik çocuk o kadar hoşuna gittiyse birde şu ne olduğu belirsiz başkancığınıza bakınız he, ne oldu mh mi çarpmış başkanınızı kıyamam ben ona oy oy :D

neden mi ceza almış sevgili başkanınız?

Dostçul saldırıdan arkadaş aklı sıra 1. olacak mış ya köy reisliyor mh de onu reisliyor örnek başkan :)

bakınız : düşüncegücü

30.11.10akbaba (http://travian.ws/analyser.pl?s=tr12&uid=13130) adlı oyuncunun ayrıldığı birlik DESTAN (http://travian.ws/analyser.pl?s=tr12&aid=553)
sonra da düşüncegücü isimli sevgili başkancığınız bu hesabın köylerini çeşitli zaman aralıklarıyla reislemeye başlıyor ve mh de düşüncegücünü reisliyor acemi seni bir köy reislerken nasıl ceza almıyacağını bilmeyecek kadar oduncusun işte :D

cervantes
08-01-2011, 07:17
Server bitiyor...güzelce bitsin bari...daha hala tartışma yapıyorsunuz...

balta sallayan74
08-01-2011, 11:21
salla erkanım bunlara boyle konusmak gerek adam olanla konusulur ınsan gıbı adam degılse bızde anladıgı dılden konusuruz mılletle

mete77
08-01-2011, 12:34
salla erkanım bunlara boyle konusmak gerek adam olanla konusulur ınsan gıbı adam degılse bızde anladıgı dılden konusuruz mılletle

ya ufaklığın biri yeni hesap açmış ben balta sallayanım diye hava atıyor oğlum msj sayın 5 onlarıda yeni yazdın ikile bakayım sen başkası adına konuşma

mete77
08-01-2011, 12:42
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=324&page=1507

bak gerçek baltasallayan bu sen kimsin kardeşim

derinturk
08-01-2011, 12:51

bu akmet.tanıyamadınız mı.akmet hangi kılıfa girersen gir uslubun seni ele veriyor

ekuri
08-01-2011, 16:10
bu akmet.tanıyamadınız mı.akmet hangi kılıfa girersen gir uslubun seni ele veriyor

cıks ben burdayım o hesapta kim var bilmiyorum :D

ama eminim destanlardan birisidir fırıldaklar diz boyu

_BiNDeLi_
08-01-2011, 16:21
hocam işte anlayabilseniz şu durumu bu yorumu direk bana yapmazdınız... Siz baştan aşşağı bir bakın bakalım nasıl yorumlar yapmışsınız... Dediğim gibi oynamıyorum bu serverde ama bir kaç tanıdık arkadaş var forumdan takip ediyorum ve arkadaşlarıma olan yazılarınıza bakınca işte senin şu dediklerinin aynısını siz yapıyorsunuz ayrıca aynaya bile bakmıyorsunuz diyim:))

Herkese başarılar...

arkadaşlarında senin gibi içi boş üzme kendini :)

arcmrt21
08-01-2011, 17:55
arkadaşlarında senin gibi içi boş üzme kendini :)

seni de çok doldurmuşlar gibime geliyor...:):):)

Sycena
08-01-2011, 18:16

Zamanında bana bile haberi gelmisti balta sallayan hesabını altın karsılıgı satıyor diye :) alırmısın abla demislerdi biri almis demekki gercek balta sallayanı bulana askolsun:)

Brahma
08-01-2011, 21:09
Zamanında bana bile haberi gelmisti balta sallayan hesabını altın karsılıgı satıyor diye :) alırmısın abla demislerdi biri almis demekki gercek balta sallayanı bulana askolsun:)
s6 da tenceresallayan adlı oyuncu var heralde karizmayı çizdirince ortadan kaybolmayı tercih etti.. Ama hiç belli olmuyor tenceresallayan :D

Mcky
08-01-2011, 22:22
Arkadaslar lutfen bos beles ıslerle su forumu kırletmeyın ben sıze acıklık getırım balta sallayan bıldıgınız uzere 2 kısınındır bırı alıcan dıgerı hasandır alıcan forumcudur hasan ın o ıslerde pek ayagı olmaz o yuzden kendı yenı bır nıck acıp yazmaktadır gereklı yerlere ulasmıstır ıns

Mcky- Osman

KİMYAGER01
09-01-2011, 03:45
s6 da tenceresallayan adlı oyuncu var heralde karizmayı çizdirince ortadan kaybolmayı tercih etti.. Ama hiç belli olmuyor tenceresallayan :D

eheheh :D buda iyimiş:)

_BiNDeLi_
09-01-2011, 11:04

balta sallayan serverde halen var kendi hesabıyla fecisaldırırım nerede acaba gören duyan var mı :) gece hesabında mısın yoksa yazık kıyamam la sana :)

Brahma
09-01-2011, 13:18
balta sallayan serverde halen var kendi hesabıyla fecisaldırırım nerede acaba gören duyan var mı :) gece hesabında mısın yoksa yazık kıyamam la sana :)
Sen kimsin valla adımız hep aynı ama banlanıp başka hesap açtıkça sen forum peyniri oldun gitti.. :D.. Beni -+ da arıyorsanız işiniz zor.. Daha yakına bak daha yakına... Hani çocukken bir oyun oynardık bir şeyi ararken yaklaştıgında sıcak sıcak denirdi.. Soguk soguk hemde buz gibi beni o kadar uzaklarda arama :D

Ayrıca hesabımı sildim doğru ama ben başkaları gibi köylerim yıkılmaya başlayınca hesabımı devrediyorum yan köylerimi yıkıyorlar diye profilimde ağlayıp gizlice köyümde oynamaya devam etmedim.. Köyüm toparlandıktan sonra da ''HERKEZ( doğrusu HERKES diye yazılır) HAKETTİĞİ CEZAYI BULACAK'' diye profilime yazıp 2 köyüm silinince o yazıyı kaldırmadım.... Sonra forumda sahte bir balta salayan profili açıp özel mesajlada kimseye küfür etmedim. Kısacası o küfür eden oyuncu karaktersiz olmadım.. Bu nedenle gerçek kimliklerinizle ortaya cıkın maskelerinizi indirinde ne oldugunuzu görelim.. Bindeli ben deli sen deli.. yarın hangi hesapla yazacaksın başka deli kaldı mı.. o deli bu deli şu deli :D biz deli siz deli.. deli deli kulakları küpeli.. Güzel şarkıydı :D

_BiNDeLi_
09-01-2011, 14:01
Sen kimsin valla adımız hep aynı ama banlanıp başka hesap açtıkça sen forum peyniri oldun gitti.. :D.. Beni -+ da arıyorsanız işiniz zor.. Daha yakına bak daha yakına... Hani çocukken bir oyun oynardık bir şeyi ararken yaklaştıgında sıcak sıcak denirdi.. Soguk soguk hemde buz gibi beni o kadar uzaklarda arama

Ayrıca hesabımı sildim doğru ama ben başkaları gibi köylerim yıkılmaya başlayınca hesabımı devrediyorum yan köylerimi yıkıyorlar diye profilimde ağlayıp gizlice köyümde oynamaya devam etmedim.. Köyüm toparlandıktan sonra da ''HERKEZ( doğrusu HERKES diye yazılır) HAKETTİĞİ CEZAYI BULACAK'' diye profilime yazıp 2 köyüm silinince o yazıyı kaldırmadım.... Sonra forumda sahte bir balta salayan profili açıp özel mesajlada kimseye küfür etmedim. Kısacası o küfür eden oyuncu karaktersiz olmadım.. Bu nedenle gerçek kimliklerinizle ortaya cıkın maskelerinizi indirinde ne oldugunuzu görelim.. Bindeli ben deli sen deli.. yarın hangi hesapla yazacaksın başka deli kaldı mı.. o deli bu deli şu deli :D biz deli siz deli.. deli deli kulakları küpeli.. Güzel şarkıydı :D

var ya başkaları gibi yıkılınca devrediyorum ağlamalar vs. derken tıpa tıp o sevgili başkancığınızı tarif ettin her feykten sonra yada her saldırıdan sonra siliyorum sebebi saldırılar değil diye ağladı durdu, yada gitti profilindeki cinsiyet kısmını kadın yaptı belki acırız diye yada raskah yıkılınca düşüncegücünden gizli gizli oynadı iyi analiz etmişsin sevgili başkanını tebrik ederim seni canım benim :)

birde sana gelelim şimdi... Öncelikle sen hesabını silmedin biz sana hesap sildirdik yıka yıka eze eze sana yol verdik s12 de :) sonra ne yaptın korkudan yeni başladığın hesabın ismini bile söyleyemedin delikanlısın ya anca gizlenin siz yada boş hayallerle kendinizi kandırın yürü canım benim yürü anca gidersin fecisaldırırmış peh peh :)

Brahma
09-01-2011, 14:11
var ya başkaları gibi yıkılınca devrediyorum ağlamalar vs. derken tıpa tıp o sevgili başkancığınızı tarif ettin her feykten sonra yada her saldırıdan sonra siliyorum sebebi saldırılar değil diye ağladı durdu, yada gitti profilindeki cinsiyet kısmını kadın yaptı belki acırız diye yada raskah yıkılınca düşüncegücünden gizli gizli oynadı iyi analiz etmişsin sevgili başkanını tebrik ederim seni canım benim :)

birde sana gelelim şimdi... Öncelikle sen hesabını silmedin biz sana hesap sildirdik yıka yıka eze eze sana yol verdik s12 de :) sonra ne yaptın korkudan yeni başladığın hesabın ismini bile söyleyemedin delikanlısın ya anca gizlenin siz yada boş hayallerle kendinizi kandırın yürü canım benim yürü anca gidersin fecisaldırırmış peh peh :)
Noldu kuyruk acınmı var bana karşı.. ++ da kurdugum köyleri yıkmak kolay delikanlı ise gelsen balta pardon mendil sallayan en son tencere sallıyordu bizim bölgede köylerini açsında göreyim.. hatta sen gel köy aç.. gerci onda gerek yok.. son olaydan haberin yok heralde ++ da wow unuzu reisleyip DESTAN bayragını dikmedik mi :D.. Gerçi balık hafızalısın 9-12 sn hafıza süren unutmuşsundur hatırlatayım dedim.. Sen git wowlarını koru aman sabah uyanırsın biri daha reislenir kalırsın 2 wowla kumda oynarsın :D

k4f4mı Attırma
09-01-2011, 14:17
Arkadaşlar illa ban mı yemeniz gerekiyor susmanız için bırakın da raporları takip edebilceğimiz bi forumumuz olsun...

ekuri
09-01-2011, 14:53
biz 3 bölgeye savaşıyoruz olm karizmamız ortada daha iyisini yapabilen gelsin daha ne konuşuyonuz cicişler gidip birleşin siz anca :D

ölü
09-01-2011, 15:43
biz 3 bölgeye savaşıyoruz olm karizmamız ortada daha iyisini yapabilen gelsin daha ne konuşuyonuz cicişler gidip birleşin siz anca :D

3 bölge ile savaşıyoruz diyosunda birliklerinizin sayısı hemen hemen aynı

k4f4mı Attırma
09-01-2011, 16:03

Neden acaba :)

ekuri
09-01-2011, 16:10

aha o işte bizim kalitemiz biz vurdukca arkadaşlarınız hesap silmiş :D

ekuri
09-01-2011, 18:58
http://travian-reports.net/tr/report/3181990e7f9

Bu rapor kimin ya :D

Sycena
09-01-2011, 20:21
http://www.travian-reports.net/tr/report/318288b8e4f

bu kimin:)

wow dan rapor almakta basarı sayılacaksa bizdede var eksik kalmayalım dimi :)

ölü
09-01-2011, 20:36
Neden acaba :)
neden:S acaba

kayfecii
10-01-2011, 01:33
http://www.travian-reports.net/tr/report/318288b8e4f

bu kimin:)

wow dan rapor almakta basarı sayılacaksa bizdede var eksik kalmayalım dimi :)

eküri vede sen wow isimlerini saklarsanız iyi olur...wow köy isimlerinden wowların kime ait oldukları ortaya çıkıyor...:)

ekuri
10-01-2011, 03:47
Bu sazanı kim üzerime gönderdiyse daha iyisini yapsın lütfen yan köyde çakıyoruz yazık oluyor merkeze felan da geliniz, adamın karizma gitti yana gömülünce :D

WW İnşa Planına balıklama atlayış ve çakılış...

http://travian-reports.net/tr/report/3185532dbb0

_BiNDeLi_
10-01-2011, 09:48
Noldu kuyruk acınmı var bana karşı.. ++ da kurdugum köyleri yıkmak kolay delikanlı ise gelsen balta pardon mendil sallayan en son tencere sallıyordu bizim bölgede köylerini açsında göreyim.. hatta sen gel köy aç.. gerci onda gerek yok.. son olaydan haberin yok heralde ++ da wow unuzu reisleyip DESTAN bayragını dikmedik mi :D.. Gerçi balık hafızalısın 9-12 sn hafıza süren unutmuşsundur hatırlatayım dedim.. Sen git wowlarını koru aman sabah uyanırsın biri daha reislenir kalırsın 2 wowla kumda oynarsın :D

sana karşı ne acım olacak ki korkaklarla işim olmaz neden korkak diyorum aylardır burada hesap ismini gizlemeye çalışıyorsun gece desen ne yazar demesen ne yazar bu kadar mı KSRDELİ korkusu var sende :) gece hesabınıda yıktık alayınızıda yıktık, sevgili ayyıldız isimli birliğinde ilk 30 oyuncu içinde merkezine girmediğimiz kişi kaldı mı canım benim ayrıca sen + + da değildin - + sınırındaydın o aralıkta olan bir sürü hem sizin hem bizim oyuncularımız vardı ama tecrübe ve oyun bilgisi farkıyla hesap silmek zorunda kalanlar sadece sizin oyuncularınız oldu tıpkı sen gibi :) şimdi biz burada 3 bölgeye tek bölge dediğimiz de sen ve saz arkadaşların diyorsunuz ki + + da oyuncu sayısı daha fazla 3 bölge olsak ne yazar... Evet şuanda bölgeleri ayırdığımız zaman + + da oyuncu sayısı daha fazla bu durum aramızda ki oyuna yönelik kalite farkını gösteriyor bunu sizlerde bu tür yazılarla itiraf etmiş oluyorsunuz hesap sildire sildire bir avuç destancığa kadar düşürdük sizi ama devam durmak yok kafamızı da çok bozmayın wow kurmayız kurdurmayız hepinize zorla hesap sildiririz işte o kadar :D

ekuri
10-01-2011, 14:09
http://travian-reports.net/tr/report/31882250611

Bir ordu daha çakıldı.

Hız tılsımını alsın şimdi takılsın kafasına göre :D

derinturk
10-01-2011, 18:53
Bu sazanı kim üzerime gönderdiyse daha iyisini yapsın lütfen yan köyde çakıyoruz yazık oluyor merkeze felan da geliniz, adamın karizma gitti yana gömülünce :D

WW İnşa Planına balıklama atlayış ve çakılış...

http://travian-reports.net/tr/report/3185532dbb0

dostum bunlar bence tahılı boşa çıkarmak için yapılan dalışlar.wowa tahıl göndermek için.

derinturk
10-01-2011, 18:57
http://travian-reports.net/tr/report/31882250611

Bir ordu daha çakıldı.

Hız tılsımını alsın şimdi takılsın kafasına göre :D

bu kadar savunmayı kesmiş daha ne istiyorsun bu orduyla wowa çakacağını mı sanıyorsun bu orduyu.mancınık ve koçbaşı sayılarına bakarsan en ideali sen de harcamak olacağını göreceksin

ekuri
10-01-2011, 19:42
bu kadar savunmayı kesmiş daha ne istiyorsun bu orduyla wowa çakacağını mı sanıyorsun bu orduyu.mancınık ve koçbaşı sayılarına bakarsan en ideali sen de harcamak olacağını göreceksin

ben bundan wow ordusu çıkartırdım kesin böyle kamikaze yerine aaa pardon destanda asker tılsımı yoktu demi o zaman olmaz :D

Sycena
10-01-2011, 21:40
ben bundan wow ordusu çıkartırdım kesin böyle kamikaze yerine aaa pardon destanda asker tılsımı yoktu demi o zaman olmaz :D

Tılsımsız Basılan ordu wow yıkamıyormu:)

Zamanı gelince nasılsa görücek herkez yıkılmayan wow kalmayacak + Artı sizdeki tılsım avantajını bizdeki Fazla wow sayısı dengeliyor illaki hepsine gelmek zorundasınız :)

ekuri
10-01-2011, 22:08

Zamanı gelince nasılsa görücek herkez yıkılmayan wow kalmayacak + Artı sizdeki tılsım avantajını bizdeki Fazla wow sayısı dengeliyor illaki hepsine gelmek zorundasınız :)

bizimkiler kadar defansınız yokki hepsinde sağlam korunan 3 wow var her biride farklı bölgede e bizde bir sürü tılsım var o yüzden relax güzelim :D

Sycena
10-01-2011, 22:46
bizimkiler kadar defansınız yokki hepsinde sağlam korunan 3 wow var her biride farklı bölgede e bizde bir sürü tılsım var o yüzden relax güzelim :D

Wow da fazla defans goremedin die def yokmu sandın :) valla olmayan wow u gorduk reislenip silinmisti dimi :)

ekuri
10-01-2011, 23:22
Wow da fazla defans goremedin die def yokmu sandın :) valla olmayan wow u gorduk reislenip silinmisti dimi :)

definiz çok olaydı şimdiye kadar bu kadar az kalmazdınız bize savunma yapardınız :D

arcmrt21
11-01-2011, 02:44
Bence şu hız tılsımı kadar işe yarayan yoktur eğer eşsiz hız tılsımı ve ya kucuk hız tılsımı ise sınırdaki birisi bununla pek ala güzel şeyler yapabilir.... Kucumsememek lazım ayrıca wowa gelen saldırıda bilinen buyuk orduları gelmeden sıfırlayabilmede de çok işe yarıyor hani... Tabi bunların hepsi kullanmasını bilene... Ve son kere wowa saldırı gonderirken ordunuz buyukse tahıl derdinden bir an önce kurtulmada bire bir işe yarıyor:)

DOLPHIN
11-01-2011, 04:14
KsRDeLi'nin tılsım operasyonunda tılsım kaptıran bir DESTAN'lının yorumu;

Ve cevap yine bir DESTAN sempatizanı tarafından geliyor;

Bence şu hız tılsımı kadar işe yarayan yoktur eğer eşsiz hız tılsımı ve ya kucuk hız tılsımı ise sınırdaki birisi bununla pek ala güzel şeyler yapabilir.... Kucumsememek lazım ayrıca wowa gelen saldırıda bilinen buyuk orduları gelmeden sıfırlayabilmede de çok işe yarıyor hani... Tabi bunların hepsi kullanmasını bilene... Ve son kere wowa saldırı gonderirken ordunuz buyukse tahıl derdinden bir an önce kurtulmada bire bir işe yarıyor:)

İyi eğlenceler..

_BiNDeLi_
11-01-2011, 12:10

İyi eğlenceler..

öğrenecekler öğrenecekler ama bizden öğrendiklerini bir daha ki s12 de kullanacaklar açılırsa tabiki :)

_BiNDeLi_
11-01-2011, 12:14

acemiliğe gerenk yok yıkılamadan kurulan tek bir wow yoktur tabiki yıkılacaktır ama sizde öyle ciddi wow orduları olmadığı da net bir şekilde ortada 5-6 tane varsa vardır bunlarda wow kurmamızı engellemeye yetmez bu serverda wow kurma ihtimaliniz gökkuşağının altından geçebilmek kadar imkansız birşey, sen bence git gökkuşağını kovala onun altından geçtiğin gün wow gdb nin olacak şey pardon titansın olacak yok yok pardon elitin olacak ya ne eliti türk birliğinin olacak saçmalama tabiki ayyıldızın olacak oha be ne ayyıldızı destanın olacak :D:D

ekuri
11-01-2011, 13:03
acemiliğe gerenk yok yıkılamadan kurulan tek bir wow yoktur tabiki yıkılacaktır ama sizde öyle ciddi wow orduları olmadığı da net bir şekilde ortada 5-6 tane varsa vardır bunlarda wow kurmamızı engellemeye yetmez bu serverda wow kurma ihtimaliniz gökkuşağının altından geçebilmek kadar imkansız birşey, sen bence git gökkuşağını kovala onun altından geçtiğin gün wow gdb nin olacak şey pardon titansın olacak yok yok pardon elitin olacak ya ne eliti türk birliğinin olacak saçmalama tabiki ayyıldızın olacak oha be ne ayyıldızı destanın olacak :D:D

KsRDeLi geldik KsRDeLi gideriz rakip güçlü diye kimseyle birleşip ismimizle oynamayız o kadar :D

arcmrt21
11-01-2011, 13:18

İyi eğlenceler..

birader kimsenin sempatizanı değilim şahsen... Oyunda arkadaşım varsa oyuncu olarak onları haklı oldugu yerde desteklerim şahsen.... Ama bazı dogrular vardır onları arkadaşta olsa ahbapta olsa rakipte olsa dogruyu bilmek en güzeli... Bir daha da destan sempatizanı kelimesini kullanmamanı rica ederim.... Hadi sana da iyi eglenceler iyi oyunlar...

_BiNDeLi_
11-01-2011, 14:07
KsRDeLi geldik KsRDeLi gideriz rakip güçlü diye kimseyle birleşip ismimizle oynamayız o kadar :D

sen şimdi taş mı attın bazı korkaklara :D

ekuri
11-01-2011, 14:33
sen şimdi taş mı attın bazı korkaklara :D

Destan yazacakmış olm adamlar düşün yani 3 bölge birleşip destan yazacaklar :D

yakar-ım
11-01-2011, 14:55
Destan yazacakmış olm adamlar düşün yani 3 bölge birleşip destan yazacaklar :D

Destan yazacakmış olm adamlar düşün yani 3 bölge birleşip destan yazacaklar

bune la cvb mı sen buna yorum mu diyosun klasiktir söyleyim yine zuhahahahahaha ve ardından tamamlayıcı yuhahahahaha buda öldürücü darbe yuhahahahahaha :)

haklısınız sizinle uğraşılmaz boşuna dememişler deliyi gördüğünde yolunu değiştir bizde öyle yapıyoruz ama insanın özgüveninin tam olması güzel deli oldugunuzu kabul ediyosunuz eeeeeeeeee kimi deli kimi veli bırak biz veli olalım deli olan kabullenmiş zaten wow seviyelerinize bakıyorum 0 ya siz 3 wow alın birini 1 yapın 2 tanede 0 d kalsın biz 100 sayarız cidden bak kurmussunuz kabul ederiz ama kurmalı saati :D
daha önce birliklere birleşip bize savaş açanların bu tarz konuşması hoş değil

ne demiştim neydi öldürücü vuruş yuhahahahahaha :)

reme
11-01-2011, 15:24
ya siz 3 wow alın birini 1 yapın 2 tanede 0 d kalsın biz 100 sayarız cidden bak kurmussunuz kabul ederiz ama kurmalı saati :D :)

KOmik arkadaş...saygılar

unknown...

ekuri
11-01-2011, 16:09

bune la cvb mı sen buna yorum mu diyosun klasiktir söyleyim yine zuhahahahahaha ve ardından tamamlayıcı yuhahahahaha buda öldürücü darbe yuhahahahahaha :)

haklısınız sizinle uğraşılmaz boşuna dememişler deliyi gördüğünde yolunu değiştir bizde öyle yapıyoruz ama insanın özgüveninin tam olması güzel deli oldugunuzu kabul ediyosunuz eeeeeeeeee kimi deli kimi veli bırak biz veli olalım deli olan kabullenmiş zaten wow seviyelerinize bakıyorum 0 ya siz 3 wow alın birini 1 yapın 2 tanede 0 d kalsın biz 100 sayarız cidden bak kurmussunuz kabul ederiz ama kurmalı saati :D

ne oldu lan niye ağlıyon sen bakim :D

Fedo
11-01-2011, 17:04

3 wow almışızda 0 seviyedemişte..hızlı giden atın hehe devamını biliyorsunuzdur umarım:P 3 bölgeyi dize getirdikmi getirdik reklamlarda wow diye bi çikolata reklamı gördüm:D

k4f4mı Attırma
11-01-2011, 17:19

Acemi seni :) öğrenceniz daha öğrenceniz :)

yxz
11-01-2011, 20:40
bizde asker yok wowu güzel güzel destekliyoruz. sizdeki asker boluğundan wowu destekleyebiliyonuz mu merak ettim. (tahıl olarak)

S12MeLTeMCe
11-01-2011, 21:50
Seviye basilmasini bekliyoruz. Askerlerimizi cakinca rahat rahat besleriz.

ekuri
12-01-2011, 00:10
KsRDeLi yönetimi olarak aldığımız son karara göre;

Rakip wowlar 90 a gelmeden önce seviye basmayacağız 90 seviye her bir DeSTaN wowuna avans veriyoruz alanen duyurulur :D

DeSTaN mış pehhh CiCiŞ koysaydınız daha saygı duyardım birlik isminize haha :D

ßaSkıN
12-01-2011, 10:25
Beyler Bayanlar Az Şurada Saygı gösterseniz??

Kimlerin ne dediği benim umrumda değil. Bir Ksrdeli Aldı rzgarı gıdıyor. Tamam İyisiniz Hoşsunuz iyide oyun biliyorsunuz ama bazen boş konuşuyorsunuz. Boş Konuşanlarada çok cvp veriyorsunuz...! ! !
Oyunu buraya kadar hakkı ile getirdiniz... Saygımı sunmam gerek. ama nihayetinde wow bu derler ya top yuvarlaktır diye. işte onun gibi bişi...
Sonuca ulaşmadan çok fazla bişiler atıp sıkılamayın... 90'a geldiğinde basıcakmışlar. Tabi ki. o zaman basın.
Ayrıca şunuda biliyorsunuz ki bende biliyorum. Elinde Saldırı Sayısı çok olan birliklerin nihayetinde wowunda az savunma bulunur... Şimdi Siz Destan wowlarına atıyorum 5ok askerlerle qırerken.
Destnlar sıze 3o k ile girse hemen hemen aynı sonuça ulaşıcaklar bunun en büyük kanıtı'da henüz wow başında bır wowunuzu reisletmeniz olmuştur...

RIDDLEDskulll
12-01-2011, 13:05

Kimlerin ne dediği benim umrumda değil. Bir Ksrdeli Aldı rzgarı gıdıyor. Tamam İyisiniz Hoşsunuz iyide oyun biliyorsunuz ama bazen boş konuşuyorsunuz. Boş Konuşanlarada çok cvp veriyorsunuz...! ! !
Oyunu buraya kadar hakkı ile getirdiniz... Saygımı sunmam gerek. ama nihayetinde wow bu derler ya top yuvarlaktır diye. işte onun gibi bişi...
Sonuca ulaşmadan çok fazla bişiler atıp sıkılamayın... 90'a geldiğinde basıcakmışlar. Tabi ki. o zaman basın.
Ayrıca şunuda biliyorsunuz ki bende biliyorum. Elinde Saldırı Sayısı çok olan birliklerin nihayetinde wowunda az savunma bulunur... Şimdi Siz Destan wowlarına atıyorum 5ok askerlerle qırerken.
Destnlar sıze 3o k ile girse hemen hemen aynı sonuça ulaşıcaklar bunun en büyük kanıtı'da henüz wow başında bır wowunuzu reisletmeniz olmuştur...

bence yanılıyorsun dostum.önemli olan 30k yada 50k ile girmek değilki tamam askerinde faktörü var muhakkak ama mancınık olmadan wow dan seviye almak heleki yüklü mancınık olmadan bu iş çok zor bunu benden daha ii bildiğini düşünmekteyim.
Defans konusuna gelince wow çıktığında planlar daha yeni aktif olduğunda bi wow köyü reisletmek defansın az olmasından değil bence hem organizenin güzel oluşundan hemde sıfır seviyedeki bir wow a aşırı yükleme yapılmadığındandır.
Sen benden daha iyi bilirsinki sıfır seviyedeki bir wow a aşırı defans yüklemesi yapmak o wow köyünde kurulacak depoların gerekli olan zamanda kurulmasını engeller.
Bence yanlış bi hamle idi sıfır seviyedeki bi wow reisletmek ve bence yine yanlış düşünüyorsun wow köylerimizde yeterli def olmayacağı fikrinde olman.
Bunun örnekleri ile muhakkak karşılaşacaksın ilerleyen günlerde.
Görelim zaman sizlere ve bizlere neler gösterip neler öğretecek.
Kal sağlıcakla.

ekuri
12-01-2011, 13:56
hehe bazılarına dokunmuş bazı şeyler :D

biz böyleyiz alışın deliyiz biz deli olağan şeyler beklemeyin bizden :D

k4f4mı Attırma
12-01-2011, 14:19

Bu cevap yeterli galiba...

En başarılı birlikler (Savunma)
Birlik Oyuncular Puanlar
1. KsRDeLi® 57 43049 2453790
2. -DESTAN- 54 35662 1925734
3. KsRDELİ2 57 26022 1483239
4. DeSTaN© 58 24035 1394051
5. BORİS 52 26048 1354491

ilk 5de 3 ksrdeli var...

ßaSkıN
12-01-2011, 14:20
bence yanılıyorsun dostum.önemli olan 30k yada 50k ile girmek değilki tamam askerinde faktörü var muhakkak ama mancınık olmadan wow dan seviye almak heleki yüklü mancınık olmadan bu iş çok zor bunu benden daha ii bildiğini düşünmekteyim.
Defans konusuna gelince wow çıktığında planlar daha yeni aktif olduğunda bi wow köyü reisletmek defansın az olmasından değil bence hem organizenin güzel oluşundan hemde sıfır seviyedeki bir wow a aşırı yükleme yapılmadığındandır.
Sen benden daha iyi bilirsinki sıfır seviyedeki bir wow a aşırı defans yüklemesi yapmak o wow köyünde kurulacak depoların gerekli olan zamanda kurulmasını engeller.
Bence yanlış bi hamle idi sıfır seviyedeki bi wow reisletmek ve bence yine yanlış düşünüyorsun wow köylerimizde yeterli def olmayacağı fikrinde olman.
Bunun örnekleri ile muhakkak karşılaşacaksın ilerleyen günlerde.
Görelim zaman sizlere ve bizlere neler gösterip neler öğretecek.
Kal sağlıcakla.

Dostum Sonuçta orada 3ok 5ok dan kastımı sen anladın sonuçta wow'a gidiyorsun. mancınıksız olmaz tabi ki.

Defans yuklemesınde haklısın. Ama sonucta askeri üssüne yogunlaşmış olsaydınız orada 4-5 ordu daha eritme sansınız var idi. Buda küçümsenemez.
diğer bir meselede ben wowunuzda def olarak yetersız kalıcağınızı wurqulamadım sadece destan iyi bir strateji uygularsa bunun üstünlük göstericeğini vurqulamak istedim. Şu anda elinizde büyük orduların olduğunu ve Destanların elınde ki saldırı askeri sayısından daha çok olduğunu biliyorum. Ama wow sayılarıda burada önem vurquluyor sonucta wow'a giden askerler geri donmuyor. Bunuda Destan iyi kullanırsa ordular eşittir demek.
Ve Yorunmun içinde tşkrler.

Ha Birde diğer arkadaş sizin deli olmanız önemli değil.
Ne serverlarda ne deliler gördük qeldi qeçti.
Yeri qeldik zamanında delilere karşı zırdeli olduk...! O yuzden Yazılarını yazdıkdan sonra tekrar bi okuyup ondan snra cevapla butonuna basmanı önerırım. Sonuçta OYUN! ! !

Kafamı Attırma: O iki şey İfade eder.
1. org işiniz iyi. kolay kolay merkez vermeyen birlik.
2. ise savunmanlarınız zamanında cok yıpranmış olmasını...

Dip Not: Hiç bir zaman bu s12 de Kendi adıma bir hesabım olmadı... Sadece Yardım İçin bulundum. Ve Su anda Gene Yardım için bulunuyorum. Gönül ister Destanların almasını wow'un ama iyi olan taraf sırtlansın derim...
Kolay Gelsin.

kurtlarla dans
12-01-2011, 14:56
son sayfadan 6-7 sayfa geriye kadar gittim tek bir allahın kuluda çıkıp wow larda durum nedir nasıl gidiyor diye yazmamış serverde olanlarda zaten tartışmaktan başka bişey yaptıkları yok:) biri wow gidişatını koysada server dışındakiler bilgilense daha iyi olmazmı.ben oynadıgım zaman türk birlikleri şimdi destan olmuşlar,s18 den tanıdıgım bindeli lerde aynı adla mücadelelerini sürdürüyorlar.bu birliklere başarılar diliyorum

ekuri
12-01-2011, 16:08
son sayfadan 6-7 sayfa geriye kadar gittim tek bir allahın kuluda çıkıp wow larda durum nedir nasıl gidiyor diye yazmamış serverde olanlarda zaten tartışmaktan başka bişey yaptıkları yok:) biri wow gidişatını koysada server dışındakiler bilgilense daha iyi olmazmı.ben oynadıgım zaman türk birlikleri şimdi destan olmuşlar,s18 den tanıdıgım bindeli lerde aynı adla mücadelelerini sürdürüyorlar.bu birliklere başarılar diliyorum

Sorma kardeş biz vurdukça çili yavrusu gibi kümeleştiler birleştiler şimdi 3 bölge destan yazacaklarmış :D

rhombeus
12-01-2011, 19:27

Dünya harikası

Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. necat koşar DESTAN WOW DESTAN-4 22
2. ömer77 DESTAN WOW DSTN WoW 20
3. ferhat74 DeSTaN WoW DSTN WoW 20
4. zafer güçlü DESTAN WOW DSTN WoW 14
5. YTONG DESTAN WoW DSTN WoW 14
6. EMİRLER DESTAN WOW DSTN WoW 9
7. ALTAR DESTAN WoW DSTN WoW 9
8. 47SMTHKN44 DESTAN®1 0
9. kirpi KSRDL WW 0
10. ancyra DSTN WoW 0
11. ghostrider KSRDL WW 0
12. 0xx0 KSRDL WW 0
13. Mcky KSRDL WW Reislenip Sıfırlandı :)

kurtlarla dans
12-01-2011, 20:26
Dünya harikası

Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. necat koşar DESTAN WOW DESTAN-4 22
2. ömer77 DESTAN WOW DSTN WoW 20
3. ferhat74 DeSTaN WoW DSTN WoW 20
4. zafer güçlü DESTAN WOW DSTN WoW 14
5. YTONG DESTAN WoW DSTN WoW 14
6. EMİRLER DESTAN WOW DSTN WoW 9
7. ALTAR DESTAN WoW DSTN WoW 9
8. 47SMTHKN44 DESTAN®1 0
9. kirpi KSRDL WW 0
10. ancyra DSTN WoW 0
11. ghostrider KSRDL WW 0
12. 0xx0 KSRDL WW 0
13. Mcky KSRDL WW Reislenip Sıfırlandı :)
bu ne yaw:confused: 9 destan 4 ksrdeli hiç adaletli olmamış.s18 de ksrdeli lerin rakipleri olarak s12 ye başlayan 300 ler hangi saftalar merak ettim şimdi,bilen varmı?

rhombeus
12-01-2011, 22:19
bu ne yaw:confused: 9 destan 4 ksrdeli hiç adaletli olmamış.s18 de ksrdeli lerin rakipleri olarak s12 ye başlayan 300 ler hangi saftalar merak ettim şimdi,bilen varmı?

Sıralamaya bakarsan KSRDL'lerdeki 4. wow köyü destan tarafından reislenip sıfırlamış ve KSRDL'lerde 3 wow kalmıştır. Şuan toplamda 12 wow kalmıştır.

DOLPHIN
12-01-2011, 22:21
http://img5.imageshack.us/img5/9130/30225395.jpg

UNFORGIVEN
13-01-2011, 00:31
Wonderları görünce şaşırdım bu kadarını beklemiyordum. Birisi birlik sayılarından bahsedebilir mi, hesabım olmadığından bakamıyorum server'a. KasırgaDeli ve Destanların kaç tane birlikten oluştuğunu merak ediyorum.

kurtlarla dans
13-01-2011, 00:59
Sıralamaya bakarsan KSRDL'lerdeki 4. wow köyü destan tarafından reislenip sıfırlamış ve KSRDL'lerde 3 wow kalmıştır. Şuan toplamda 12 wow kalmıştır.
anlaşılan ksrdeli ler söylemleriyle tarzlarıyla davranışlarıyla delilikleriyle serveri karşılarına almışlar:) resimli konulmadığı için (açıklama yapılmış olsa bile) wow köyü sayısını 13 zannettim özür.inş ytong kurar:)

SpyM3GTR
13-01-2011, 02:15
anlaşılan ksrdeli ler söylemleriyle tarzlarıyla davranışlarıyla delilikleriyle serveri karşılarına almışlar:) resimli konulmadığı için (açıklama yapılmış olsa bile) wow köyü sayısını 13 zannettim özür.inş ytong kurar:)

Söylemler,tavırlar,tazlar'la bir alakası yok arkadaşım orantısız gücün karşısında tutunmanın tek yolu buydu onlarda bunu yaptılar.

rhombeus
13-01-2011, 11:08
Wonderları görünce şaşırdım bu kadarını beklemiyordum. Birisi birlik sayılarından bahsedebilir mi, hesabım olmadığından bakamıyorum server'a. KasırgaDeli ve Destanların kaç tane birlikten oluştuğunu merak ediyorum.

WOW SAYISI ve DURUMU

http://img121.imageshack.us/img121/1706/adszkjt.jpg

DESTAN BİRLİKLERİ

http://img813.imageshack.us/img813/5514/bbbx.jpg

KSRDL BİRLİKLERİ

http://img510.imageshack.us/img510/3388/bnga.jpg

ekuri
13-01-2011, 11:10
sayın forum bu destanlardan bazıları bi o kadar artık şeref anlamında yoksunki kendi oyuncumuz nur hak ın askerlerini şifresini kırıp kendi wowumuz kirpiye saldırı olarak atmışlar bu kadar da şerefsizliği destanda görülmesi bence rastlantı dğeildir bundan öncede 7 tane şifre çalınma olayında hep ksrdeli orduları ksrdeli merkezlerine önden gönderildi. eşsiz asker tılsımına saldırı cıkıldıktan sonra köyümüz kitlendi, mh ceza vermeden köyü açtı tılsımı sadece 15k lık askere kaptırdık. aynı şekilde boris birliğinde de bu şekilde saldırı ordusunu köy mh tarafından kitlenince köyden cekemeyip kaybeden oldu ve bunlara benzer bir sürü haksızlık.

yeter artık delikanlıca çarpışacak adam yok mu aranızda 3 bölgesiniz hala fırıldaklarla ksrdeliyi yenmeyi düşünüyorsanız yani bu işi bu kadar çok istiyorsanız söyleyin öpün elimizi bırakalım ama şerefsizlik yapmayın bu şekilde küçük düşüyorsunuz.

Sycena
13-01-2011, 12:11
Wow doneminde böyle şeyler çok olur geçen seneden bilirim kendi wow una saldırıp sifrem calındı yapıp sonradan ogrendigimiz oyunun basindan icimize yerlestirilmis casuslar cikmisti.Burdada başladı demekki.Destan birlikleri icinde de boyle hesaplar oldugunu düşünüyorum hatta düşünmüyorum olan birini tanıyorum ama hesabı ögrenemedim hangisi :)
Sevgili akmet Her iki taraftanda bunlar illa cıkacak buda sanırım strateji oluyor o yüzden bukadar mızmızlanma aynısını bizde yasayacagiz zaten değilmi.Kendinizin söylemleri var icimizde hesaplariniz olduguna dair gecmis forum sayfalarında şeref meref hikaye bunun adına strateji diyenler sizlersiniz zaten...

k4f4mı Attırma
13-01-2011, 12:35
Tılsım çalıcakmış :)
http://travian-reports.net/tr/report/320914f929a

Buda başka bi çakılma raporu...

http://travian-reports.net/tr/report/321331526bd

hakan7280
13-01-2011, 16:25
Wow doneminde böyle şeyler çok olur geçen seneden bilirim kendi wow una saldırıp sifrem calındı yapıp sonradan ogrendigimiz oyunun basindan icimize yerlestirilmis casuslar cikmisti.Burdada başladı demekki.Destan birlikleri icinde de boyle hesaplar oldugunu düşünüyorum hatta düşünmüyorum olan birini tanıyorum ama hesabı ögrenemedim hangisi :)
Sevgili akmet Her iki taraftanda bunlar illa cıkacak buda sanırım strateji oluyor o yüzden bukadar mızmızlanma aynısını bizde yasayacagiz zaten değilmi.Kendinizin söylemleri var icimizde hesaplariniz olduguna dair gecmis forum sayfalarında şeref meref hikaye bunun adına strateji diyenler sizlersiniz zaten...

ya ne kadar konu saptırma beceriniz var sizin.. şimdi bu şifresi çalınan arkadaş sizin casusunuz da oyunun sonları geldi diye bizim wowa askerlerini çaktırıp yalan söyleyip şifrem çalındı mı demiş oluyor? eğer öyleyse bunu mutlaka siz bileceksinizdir.. sycena bize yuvarlak cümleler kurup genellemeler yapma sizde de oluyor falan diyerek.. biz sizde varsa casuslarımız bilee onları çaktırdığımız zaman yalan söyleyip şifremiz çalınmıştı diyerekte adilik yapmayız.. sana burda kimse inanmayacaktır.. sürekli farazi konuşup olayları saptırmaya ve insanların aklını karıştırmaya çalışıyorsun.. yazık hakkaten.. biz ne zaman casuslarımızın askerlerini çaktırıp sonrada yalan söyleyip şifre çalınmıştı dedik.. şifremiz çalındı deyip rakibimize ne zaman iftira attık.. ne zaman böyle bi adilik yaptık.. bak kendi deyiminle siz yapıyormuşsunuz demek ki.. yok wow da oluyor böyle şeyler diyerekte küçültemezsin olayı.. hem yalan ve hem iftira senin dediğinde.. ve sen kalkmış bunu da savunabiliyorsun.. bugüne kadar yaptığınız tüm çirkeflikleri savunabildiğin gibi.. yazık.. başka bişey demiyorum..

_derman_

ToxocaraCanis
13-01-2011, 16:35
yazık.. başka bişey demiyorum..

_derman_

server boyunca en çok kullanılan ama ardı arkası kesilmeyen bi yalan..:)

Sycena
13-01-2011, 16:45
ya ne kadar konu saptırma beceriniz var sizin.. şimdi bu şifresi çalınan arkadaş sizin casusunuz da oyunun sonları geldi diye bizim wowa askerlerini çaktırıp yalan söyleyip şifrem çalındı mı demiş oluyor? eğer öyleyse bunu mutlaka siz bileceksinizdir.. sycena bize yuvarlak cümleler kurup genellemeler yapma sizde de oluyor falan diyerek.. biz sizde varsa casuslarımız bilee onları çaktırdığımız zaman yalan söyleyip şifremiz çalınmıştı diyerekte adilik yapmayız.. sana burda kimse inanmayacaktır.. sürekli farazi konuşup olayları saptırmaya ve insanların aklını karıştırmaya çalışıyorsun.. yazık hakkaten.. biz ne zaman casuslarımızın askerlerini çaktırıp sonrada yalan söyleyip şifre çalınmıştı dedik.. şifremiz çalındı deyip rakibimize ne zaman iftira attık.. ne zaman böyle bi adilik yaptık.. bak kendi deyiminle siz yapıyormuşsunuz demek ki.. yok wow da oluyor böyle şeyler diyerekte küçültemezsin olayı.. hem yalan ve hem iftira senin dediğinde.. ve sen kalkmış bunu da savunabiliyorsun.. bugüne kadar yaptığınız tüm çirkeflikleri savunabildiğin gibi.. yazık.. başka bişey demiyorum..

_derman_

Güzel Kardeşim şiifremi calinmistir yoksa casusmudur baska birseymidir allah bilir ben sadece yorumumu yaptim aynı sey gecen sene benimde basıma geldi wow umuza kendi birligimizden 2 ordu girdi aynı şey söylendi şifre çalındı dendi aglandi sizlandi inandik ama sonradan ögrendikki casusmuslar.Böyle bir durumda olabilir dikkat edin dedim iyilik yaptim aslında :) sen kalkmis bana sitem ediosun.Onaylama durumuna gelince.Yeniden soyluyorum böyle bir durumu zaten aynı seyi ileriki gunlerde bizim wow larda yasayacak sizlerinde iclerimizde hesaplari var kendiniz söylediniz.
Ben burda şeref meref hikayesini birakin bu tarz olayları forumun onceki sayfalarinda strateji diye belirtenler zaten siz yöneticilersiniz o yüzden bu olanlarada şaşırmıyorum diyorum sadece.

hakan7280
13-01-2011, 17:01
server boyunca en çok kullanılan ama ardı arkası kesilmeyen bi yalan..:)

başka bişey demiyorum derken o anlık söylecek bişey bulamıyoum manasındaydı.. yazık kelimesi yeter demek istedim.. ve sen maydanoz olmazsan da sevinirim:)

hakan7280
13-01-2011, 17:25
Güzel Kardeşim şiifremi calinmistir yoksa casusmudur baska birseymidir allah bilir ben sadece yorumumu yaptim aynı sey gecen sene benimde basıma geldi wow umuza kendi birligimizden 2 ordu girdi aynı şey söylendi şifre çalındı dendi aglandi sizlandi inandik ama sonradan ögrendikki casusmuslar.Böyle bir durumda olabilir dikkat edin dedim iyilik yaptim aslında :) sen kalkmis bana sitem ediosun.Onaylama durumuna gelince.Yeniden soyluyorum böyle bir durumu zaten aynı seyi ileriki gunlerde bizim wow larda yasayacak sizlerinde iclerimizde hesaplari var kendiniz söylediniz.
Ben burda şeref meref hikayesini birakin bu tarz olayları forumun onceki sayfalarinda strateji diye belirtenler zaten siz yöneticilersiniz o yüzden bu olanlarada şaşırmıyorum diyorum sadece.

kardeş.. bu arkadaşımızın arkasından konuşmayalım bence.. dediğin şeylerin kanıtı yoksa bu arkadaş bunu yapmıştır demeyelim. olabilirde demeyelim çünkü ayıp oluyor.. kanıt yoksa böyle konuşmamak daha doğru..

ortada olan şey arkadaşın askerleri kendi wowumuza çaktırılmış.. bu konuda sizin daha önce de sabıkanız var biliyorsun.. casusluk yapmakla yetinmeyip askerlerimizi de birbirlerine çaktırmıştınız.. neyse..

diyorsunki bunu ilerde görebiliriz sizin tarafınızdan da.. bunu istiyorsa bizim arkadaşlar yapsın istiyorsa sizin arkadaşlar, kim yapıyorsa yapsın.. yalan yalandır.. iftira kul hakkıdır ve bunlara tenezzül edip oyunu çirkinleştirmek, insanların emeğini heba etmek ve üstüne de iftira atmak adiliktir.. her kim yapıyor olursa olsun..

_derman_

Brahma
13-01-2011, 17:51

iyide yakanbozkurtta hızlı asker tılsımı var zaten neden calma ihtiyacı olsun ki.. :D adamın kafası atmış saldırmış. Askerlerini çakmak için saldırdıgını ben biliyorum.. :)
(http://forum.travian.com.tr/member.php?u=30576)

ekuri
13-01-2011, 17:52

sen merak etme sen resmen bi tarafınızı yırtıyorsunuz ksrdeli wow kurmasın diye ama sırf size inat kuracağız göreceksin yaptığınız terbiyesizlikler artık yetti bırakın birde bu olayları saptırma işini...

bu tam bir aşağılıktır şifre çalanın askerini adamın birlik arkadaşına saldıranın arkasında durmak bu bu kadar basit daha neyi kafan basmıyor desene şerefsizmiş bizden de olsa o işi yapan diye diyemezsin işte şerefsizde olsa arkasında duracaksın illaki senin sıkıntın burada işte haklı olanı savunamıyorsun

ölü
13-01-2011, 17:55
wow gidişatı ne alemde biraz bilggii:)))

Teselli
13-01-2011, 20:01
s12'de destan birliklerinden birindesiniz, canınız sıkıldı yapacak iş arıyorsunuz...

Öylesine bastığınız 1-2k tokmak sallayanı şu wowa yolluyorsunuz, görüntü alıyor ve gülüyorsunuz:

http://s12.travian.com.tr/berichte.php?id=47219912

Bu rapor, saldıran arkadaşın üyesi olduğu destan birliğinin saldırı raporlarından alınmıştır.

hakan7280
13-01-2011, 20:05
s12'de destan birliklerinden birindesiniz, canınız sıkıldı yapacak iş arıyorsunuz...

Öylesine bastığınız 1-2k tokmak sallayanı şu wowa yolluyorsunuz, görüntü alıyor ve gülüyorsunuz:

http://s12.travian.com.tr/berichte.php?id=47219912

Bu rapor, saldıran arkadaşın üyesi olduğu destan birliğinin saldırı raporlarından alınmıştır.

göremedim ben.. reports yaparsan iyi olur..

Teselli
13-01-2011, 20:24

Düzelteyim:

http://travian-reports.net/tr/report/32159336b80

rhombeus
13-01-2011, 20:32
http://travian-reports.net/tr/report/3181990e7f9

Bu rapor kimin ya :D

birde buna bakalım hep beraber gülelim :)

Teselli
13-01-2011, 20:43
birde buna bakalım hep beraber gülelim :)

Tamam da abi onlar casus, bunlar tokmak sallayan. :)

Düzelteyim:

http://travian-reports.net/tr/report/32159336b80

WaLL
13-01-2011, 21:52
Tamam da abi onlar casus, bunlar tokmak sallayan. :)

o zaman söyle bana hangisiyle rapor almak daha zordur

Sycena
13-01-2011, 22:34
o zaman söyle bana hangisiyle rapor almak daha zordur

Normali casusla alınması daha zordur..Wow da daha cok casus olması gerekir.Ama komik olan casus la gidip rapor alıp almayacagin belli degilken 2-3k tokmak la yagma gidersen illa rapor alırsın..
Yani kısaca bir wow koyunu casuslamak zor ve komiktir.Aynı işi askerle kesin yaparsın en azından:)

derinturk
13-01-2011, 23:11

güzel raporlar.yanlız bu destan birliğinde gerçekten bir koçbaşı ve mancınık basamama sorunu var.200-300 koçbaşıyla saldırıya çıkılmış.eğer bu orduları harcayıp wowa tahıl yollama adına yapılmışsa bir diyeceğim yok.ama hem ordumu harcayıp hem de tılsım çalayım diye yapılmışsa acemice olmuş.bu ordunun arkasından sağlam bir ordu gönderilse daha iyi olurmuş.200 koçbaşıyla tılsımın çalınması zor bir olay ama arkadaşın az daha bunu başabileceği de gözardı edilmemeli

cervantes
14-01-2011, 02:25
rakip wowlarda ortalama şuan için 250k 350k sawunma war...1 2 tanesi hariç...daha az olanlarda war...

_BiNDeLi_
14-01-2011, 12:30
güzel raporlar.yanlız bu destan birliğinde gerçekten bir koçbaşı ve mancınık basamama sorunu var.200-300 koçbaşıyla saldırıya çıkılmış.eğer bu orduları harcayıp wowa tahıl yollama adına yapılmışsa bir diyeceğim yok.ama hem ordumu harcayıp hem de tılsım çalayım diye yapılmışsa acemice olmuş.bu ordunun arkasından sağlam bir ordu gönderilse daha iyi olurmuş.200 koçbaşıyla tılsımın çalınması zor bir olay ama arkadaşın az daha bunu başabileceği de gözardı edilmemeli

raporları incelemeden ezbercilik yaptığın kanısındayım...
Tılsıma olan saldırıda saldırıyı yapan arkadaş 1418 tane koçbaşı ile saldırı düzenlemiş bu kadar koçbaşıda normal bence...
Diğer saldırıya geline o saldırı tılsımsız bir merkez köye öylesine yapılmış ancak 250 koçbaşı savunma zayıf olduğu için suru sıfırlamış zaten...

ekuri
14-01-2011, 15:55
Tılsıma olan saldırıda saldırıyı yapan arkadaş 1418 tane koçbaşı ile saldırı düzenlemiş bu kadar koçbaşıda normal bence...
Diğer saldırıya geline o saldırı tılsımsız bir merkez köye öylesine yapılmış ancak 250 koçbaşı savunma zayıf olduğu için suru sıfırlamış zaten...

tek akıllı sen misin :P

derinturk
14-01-2011, 19:05

yok o raporun farkındayım 1.rapor da dediğin gibi çok koçbaşı var ama hem mancınık sayısı azmış hem de ordu sayısı.zaten 300 mancınıkla ancak 4 seviye almış hazineden .bu kişiler aynı birliktemi bilmiyorum ama ikisi aynı hedefe organize bir saldırı yapsaymış daha isabetli olurmuş bence.büyük bir ihtimal birbirlerinden habersiz gitmişlerdir.açıkçası bindelileri hiç sevmem ama organizasyon işlerinin iyi yürütüyorlar buda bir gerçek.

ekuri
14-01-2011, 21:57
KsRDeLi WOW başlıyor...
Hayırlı uğurlu olsun kurdelayı kestik...

(kirpi)
http://s12.travian.com.tr/img/x.gif (http://s12.travian.com.tr/dorf1.php?d=15613756&a=0&c=60f0ae)Dünya Harikası (Seviye 1)3:37:03 sürer,ve bu saatte hazır: 02:32 Saat

S12MeLTeMCe
14-01-2011, 22:55
KsRDeLi WOW başlıyor...

(kirpi)
http://s12.travian.com.tr/img/x.gif (http://s12.travian.com.tr/dorf1.php?d=15613756&a=0&c=60f0ae)Dünya Harikası (Seviye 1)3:37:03 sürer,ve bu saatte hazır: 02:32 Saat

Hayirli olsun kardesim, 100. seviyeyi de basariz, Insallah.

junior
15-01-2011, 09:37
KsRDeLi WOW başlıyor...

(kirpi)

hımmm depo kapasitesi yedek depolarla birlikte 1.760.000 oldu diyon yani.
2 roma bir cermen wowuyla işiniz biraz zor gibi görünüyor, Dstn'da 6 cermen wowu var doğal olarak size baya bi koç ordusu lazım olacak. Neyse hayırlısı bakalım.

kayfecii
15-01-2011, 12:36
hımmm depo kapasitesi yedek depolarla birlikte 1.760.000 oldu diyon yani.
2 roma bir cermen wowuyla işiniz biraz zor gibi görünüyor, Dstn'da 6 cermen wowu var doğal olarak size baya bi koç ordusu lazım olacak. Neyse hayırlısı bakalım.

6 cermen wowun sadece 3 tanesi seviye basıyor ama,malum tılsım yok...bizimde 2 tane cermen wowumuz tılsım basabiliyor...fazla bi fark yok yani...

Sycena
15-01-2011, 12:41
6 cermen wowun sadece 3 tanesi seviye basıyor ama,malum tılsım yok...bizimde 2 tane cermen wowumuz tılsım basabiliyor...fazla bi fark yok yani...

5 tanesi:) hatta 6 sı basıo 6 plan var unutmayalım :)

kayfecii
15-01-2011, 13:32
5 tanesi:) hatta 6 sı basıo 6 plan var unutmayalım :)

tamam işte...bu 6 planın 2 tanesi roma wounda , 1 tanesi galya wowunda , 3 tanesi cermen wowunda...yani doğal olarak 3 cermen wowu seviye basıyor...diğer cermenler beklemede...

junior
15-01-2011, 18:10

sizde tek cermen wowu var 2 tane değil. ayrıca şuan seviye basan destan wowları yıkıldığında şuan tılsımı olmayıp depo basan cermen wowlarına tılsımı aktaracak olgunlukta oyunculardır.

WaLL
15-01-2011, 18:53
sizde tek cermen wowu var 2 tane değil. ayrıca şuan seviye basan destan wowları yıkıldığında şuan tılsımı olmayıp depo basan cermen wowlarına tılsımı aktaracak olgunlukta oyunculardır.

hocam öyle bir yazmışsın ki cümleni sanki ksrdelilerde böyle oyuncular yok

DOLPHIN
15-01-2011, 19:00
hocam öyle bir yazmışsın ki cümleni sanki ksrdelilerde böyle oyuncular yok

Hepsi o olgunlukta oyuncular ama böyle bişey yapma şansları yok yedek wow yapacak kadar wow köyü olmadığı için :)

ekuri
15-01-2011, 22:10
2 dolu atış geçmiş olsun, 1 ordu daha kara sularda destan için.

http://travian-reports.net/tr/report/3228548b098,32285542945

cervantes
15-01-2011, 22:23
ROMA mı?? oyundan anlıyanalr yorum yazsın lütfen...

romalıda ne var bi bak bakalım?suru tez düşermiş...suru 5 seviye alın gine iyi!!!

çılgın kimyager
15-01-2011, 22:32
2 dolu atış geçmiş olsun, 1 ordu daha kara sularda destan için.

http://travian-reports.net/tr/report/3228548b098,32285542945

bana saldıran arkadaş sanırım bu oyundan fazla anlamıyor wow çıkmış bu saatten sonra beni yıksa nefayda şuan saldırı askerinin mumla arandığızaman böylesine bir askeri çakmak hangi akla hizmet :D bu raporu birlik arkadaşları görünce ne diyecekler çok merak ediyorum. yeri gelecek wow yıkımı için asker aranacak 1 askerin bile çok değerli olduğu şuzamanda bu verdirdirdiğimiz kayıp çok güzel oldu

ekuri
16-01-2011, 02:18
Rapor sahibini foruma raporunu kendi koymadığı için kınıyorum... :D

Siz bi daha bi düşünün DeSTaN' lar bunun gibi kim bilir kaç ordu cıkar KsRDeLi' de, birde bunları 1 ay sonra düşünün malum asker tılsımı çok bizde :D

http://travian-reports.net/tr/report/3230227394f,3230232ec84,323027b6f6a,32302887f46,32 302908509,32303044aba,323031269c4,323033b43f0,3230 347f11d,32303633974,3230370e4ed,323038f76d3,323039 2baa2,3230404cc3c,32304195cd5

derinturk
16-01-2011, 04:54
bana saldıran arkadaş sanırım bu oyundan fazla anlamıyor wow çıkmış bu saatten sonra beni yıksa nefayda şuan saldırı askerinin mumla arandığızaman böylesine bir askeri çakmak hangi akla hizmet :D bu raporu birlik arkadaşları görünce ne diyecekler çok merak ediyorum. yeri gelecek wow yıkımı için asker aranacak 1 askerin bile çok değerli olduğu şuzamanda bu verdirdirdiğimiz kayıp çok güzel oldu

serverde değilim ama sen hala şoktan kurtulamamışsın bence.bu orduyla anca köy yıkılır.hadi asker wow için yeterli diyelim (ki bu asker wow savunmasında buhar olur) mancınık ve koçbaşı sayısını da mı görmüyorsun.bu koçbaşı ve mncınık wowdan tuğla sökemez.bence arkadaşı tebrik etmek lazım iyi iş çıkarmış

arcmrt21
16-01-2011, 10:54
ROMA mı?? oyundan anlıyanalr yorum yazsın lütfen...

romalıda ne var bi bak bakalım?suru tez düşermiş...suru 5 seviye alın gine iyi!!!

geçen sene de senin gibi birisi demişti roma wowu da roma wowu diye:)) Her seferinde yapılan wow operasyonu ile gostermiştim ama ahhh ahh... sana bir link oradan itibaren okumanı rica edeceğim:)

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=94&page=307

Geçen server s12 wow gidişatından bir özet... Gosterdiğim yerden sonra 5 6 sayfa felan okuyyun derim...

ekuri
16-01-2011, 11:44
http://travian-reports.net/tr/report/323268fdacf

kirpi wow a gözetmen atılmış yazık

ekuri
16-01-2011, 11:51
http://travian-reports.net/tr/report/32310995ad9,32311189037,323115cfebc,323117501a1,32 311853294,323119eac5a,3231209bfa8,32319408a0b (http://travian-reports.net/tr/report/32310995ad9,32311189037,323115cfebc,323117501a1,32 311853294,323119eac5a,3231209bfa8)

Bi delifişekte ordu kalmış birde kuru köprüde o ikisini gider biz keseriz ne olacak gösterin böyle orduları ha şöyle :D

kayfecii
16-01-2011, 11:59
geçen sene de senin gibi birisi demişti roma wowu da roma wowu diye:)) Her seferinde yapılan wow operasyonu ile gostermiştim ama ahhh ahh... sana bir link oradan itibaren okumanı rica edeceğim:)

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=94&page=307

Geçen server s12 wow gidişatından bir özet... Gosterdiğim yerden sonra 5 6 sayfa felan okuyyun derim...

geçen server rakiptik ve evet roma wowu aldık...ama doğruyu söylemek gerekirse sağlam defans varsa roma wowu tek geçilir, ama 2bin kişinin oynadığı bi serverda cermen wowu avantajlıdır...

amacım eleştiri değildir...sende bilirsinki geçen server kabus birliği olarak romalıydık ve çok basit ordularınız bile gelip wowdan seviye alabildiler...

arcmrt21
16-01-2011, 12:24
geçen server rakiptik ve evet roma wowu aldık...ama doğruyu söylemek gerekirse sağlam defans varsa roma wowu tek geçilir, ama 2bin kişinin oynadığı bi serverda cermen wowu avantajlıdır...

amacım eleştiri değildir...sende bilirsinki geçen server kabus birliği olarak romalıydık ve çok basit ordularınız bile gelip wowdan seviye alabildiler...

bende onu soylemeye çalışıyorum zaten işte 5 6 satfa ilerde junior yani koray abinin harika yorumu da var onu da okuyun demiştim:))

"
junior
Üye

Öncelikle black65e yapılan operasyonda katkısı olan herkesi tebrik ederim. tabii savunan arkadaşlarıda.
Sur/siper tartışmasına yeniden girmeden küçük bir dipnot vereyim.
Cermen siperi roma suruna göre avantajlıdır. Özellikle savunma zaafı yaşayan serverlarda bu avantaj çok daha belirgin hissedilir. Ancak dikkat çekmek istediğim nokta şudur. Eğer ki çok sağlam bir savunma oluşturulma garantisi varsa ( 10milyon savunma gibi) o zaman roma ırkını wowda tek geçerim. Arkasında 10 milyon savunma + %83 sur bonusuyla o suru yıkmakta içerden yıkım yapmakta çok ama çok zordur.
__________________"

Ayrıca alınmak ne kelime yaf kayfecii biliyon refahımdır biraz bu durumlarda:):)

DOLPHIN
16-01-2011, 12:33
http://travian-reports.net/tr/report/32310995ad9,32311189037,323115cfebc,323117501a1,32 311853294,323119eac5a,3231209bfa8,32319408a0b (http://travian-reports.net/tr/report/32310995ad9,32311189037,323115cfebc,323117501a1,32 311853294,323119eac5a,3231209bfa8)

Bi delifişekte ordu kalmış birde kuru köprüde o ikisini gider biz keseriz ne olacak gösterin böyle orduları ha şöyle :D

Ne o kadar ciddi bi ordusu ne de merkezi olduğunu sanıyorum, neden bu adama bu kadar taktılar anlamadım, o kadar ordu harcamalar falan, deli fişek de tek parti 1000 mancınık ve kahramansız saldırmıs o da başka bi ilginc geldi..

reme
16-01-2011, 12:46
serverde değilim ama sen hala şoktan kurtulamamışsın bence.bu orduyla anca köy yıkılır.hadi asker wow için yeterli diyelim (ki bu asker wow savunmasında buhar olur) mancınık ve koçbaşı sayısını da mı görmüyorsun.bu koçbaşı ve mncınık wowdan tuğla sökemez.bence arkadaşı tebrik etmek lazım iyi iş çıkarmış

selamlar,bence bu ordu wowa hazırlanabılırdı.wow dedıgın hemen bır anda bıten bırsey değil.saldıran arkadaşı tebrık ederım,tabı Ç.K tebrık ederım savunmasından dolayı...Şu an için iyi bir iş yapmış olabılır ama ılerde daha guzel ışler yapabılırmıs arkadas...

saygılar...

Unknown...