PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftanın Konuğu HANUKA

...AtakaN...
13-12-2010, 19:01
Gotcha:Merhaba Kadir...
Sana sıradan sorularla başlıyorum
Boy ?
Kilo ?
Basketbol oynamayı ve izlemeyi severmisin ?
Forum'da sevdiğin 3 üye?
Merhaba : )
En fazla 1.70 olsa gerek, az birşeyde kilo almışım 47, 48 kilo arasında değişiyor : p
Nba maçları için gece saat kaçta olursa olsun kalkar izlerim, hele ki birde temsilcilerimizden birinin maçı ise : )
Önüme bir top yolla hemen başlarım oynamaya : )
Tavadaki hamsi gibiyim daa : P
Vallahi tüm herkes ile anlaşmaya çalışıyorum, şimdi 3 kişi söylesem diğer arkadaşlarıma, abilerime ve ablalarıma ayıp olcak, ondan saymasam daha iyi olur gibime geliyor : )

Mustafa3: :eeek:.
Nereden mezun oldun?
Neyden korktun mustafa? Lise terk diyebilirim.

Mustafa3: Korkmadım. Şaşırdım ve ayrıca senden küçük olduğuma rağmen senin boyuna yakın ve kilom senden fazla :S.
Doğrudur, sen normalsin ben anormal : )

Mustafa3: Kaç senedir forumdasın peki? Ben de azıcık kiloluyum söyliyeyim. Çok değil ama.
14 veyahut 16 Nisan 2009' da foruma kayıt oldum, yaklaşık 1.5 sene diyebiliriz mustafa : ) Kilolu olmak iyi değildir, normal isen sorun yok ; )

Aspava: Kadir merhaba

1.Bir günün nasıl geçiyor ?

2.Ben nasıl biriyim

3.Nasıl bu kadar hızlı cevap yazıyon

4.Sen uzaylı mısın

5.Geleceği görebiliyon mu:/ görüyorsan benim sonum ne olcak dr.HANUKA

Son olarak

Bu sözü açıklar mısın;

Olmak ya da olmamak işte bütün mesele buu
Merhaba mert : )
-Günüm bilgisayarın başında forumda dolaşarak geçmekte mert : )
-Sen gerçekten harika bir arkadaşsın, herkese tavsiye ederim seni : P
-Pekte hızlı sayılmam gerçektende, forumda günde +10 saat sende kalsan sende bazı şeyleri hızlı yapabilirdin
-Babama bi danışmam lazım : O
-Geleceği göremiyorum. Ama nasıl rütbeleri alacak kişileri biliyorsun diyorsan zaten kişinin yaptığı işler istediği rütbeyi alacak düzeye gelmiş ise, ben önceden onlara tayin edebiliyorum : P
-Tasarımcımsın sen benim ; )
-Pekte anlamam felsefi sözlerden, ondan açıklayamayacağım : O

ego<: Rüzgarlı havalarda dışarı çıkma Kadir.. Maazallah uçurur..

--

- Hayatta: "O" olmadan aldığım soluktan mutluluk duymam, diyebileceğin bir kimse var mı?
Yok vallahi kaç senedir sokaklardayım, fırtına olduğunda bile birşey olmadı bana : O
Ailem olmadan olmaz hacı, pardon abla : P

akc06: wayy dostum iyi olmuş soralım bi kaç soru

bundan 1.5-2 sene önce forum hacklenmeden önce isyan yapacaktık ne düşünüyorsun?

2: okul okumuyon mu?

3: okula gitmeden nasıl durabiliyon bu kadar pc başında
Sağolasın : )
İsyanı yapan yaptı, keşke yapılmasaydı diyorum.
Hayır girmiyorum, bilgisayara girerim sorun yok onda.

Jandarma:

Kaç Yaşındasınız ?
Evli Veya Bekarmısınız ?
Nerde Doğdunuz Ve Nerede Yaşıyorsunuz ?
En Sevdiğin Renk Nedir ?
En Sevdiğin İş Nedir ?
Hayatında Neler yapıyorsun ?
Ne İşLe Şuan Uğraşıyorsun ?
Okul Hayatın varmı var ise nerede okuyorsun ?
En Sevdiğin Kişi Hayatında kimdir ?
Eğer söyle bir düşünürsek Kendini Benzettiğin Hayatında kimse varmı ?
Araban varmı ?
MotosikLet Severmisiniz ?
Bir GÜN ölümü Hiç Düşündünmü ?
Yapmak İstemediklerini Fırsatın var iken yapmayı hiç Düşündünmü ?

Ben biraz daha soru yazarsam Sanırım sayfa yetmeyecek en iyi bu kadar Yeter

Hadi bakalım Kardeşim az Terleteyim Seni Dedim

Merhaba abi,
-17 yaşıma az kaldı : )
-Tabii ki bekar : P
-İstanbul doğumluyum, İstanbulda yaşıyorum
-Turkuaz Mavisini ve Yeşil rengi çok severim : D
-Vallahi sabahları kalktığım zaman yatağımı toplamayı çok severim : D
-Vaz geçemediğim şeyler vardır hayatımda, bunlardan ilki yabancı dizilerdir hiç kaçırmam. Sonra Discoverydeki bilim programlarını ve National Geography Channeldaki Belgeselleri izlemeyi severim. Arkadaşlarımla buluşup kaynaşmayı severim. Yazın bi ara internetim yoktu, o ara insan içine çıkmaya yavaştan başladım ve gezmeyi sevdim : D Kısaca böyle diyebilirim : P
-Şu an boş boş oturuyorum vallahi :/
-Okumuyorum.
-Tabii ki en sevdiğim kişi annemdir.
-Vallahi kendime kimseyi benzetemedim : O
-Yaşım tutunca inşallah : )
-Yarışlarını izlemeyi severim gerçektende : )
-Her an düşünümekteyim...
-Çok üşengeç olduğum için, onları düşünmekten bile üşendim diyebilirim : D

Diğer sayfalarda yazarsın abi sende : )
Hehehe : )

-Mert: Beni ne kadar seviyorsun?
Ne kadar Kadir sevgisi görmek istiyor isen o kadar
Veyahut şöyle söyliyeyim, Doctor Who' yu kaçırdığım zaman '' Hay Allah izleyemedik yahu '' sözümü ne kadar sesli söylüyor isem o kadar mert : )

-Mert: Soru o degildi ehehe
1)Hangi takımlısın? En beğendiğin Futbolcu ve Basketbolcu.

2)Müzik aleti çalar mısın? Hobilerin neler? Hangi tarz müzik dinlersin?

3)Tanıdığın en başarılı bilim adamı kim?
4) Yabancı ulkeye gitmeyi dusunuyormusun?
Markete yolladın ula beni :/
-Fenerbahçeliyim, en beğendiğim futbolcu Steven Gerrard, en beğendiğim basketbolcu ise, Mehmet okur diyebilirim
: )
-Hayır, hiç çalmadım.
Hobilerim: Televizyondaki sevdiğim şeyleri izlemek, dışarıda arkadaşımla dolaşmak, gece kalkıp evin altını üstüne getiresiye kadar çikolata aramak, Yağma yaparken Michael Jackson dinlemek hobilerimdendir : )
-Her türlü kulağıma hoş gelen müziği dinlerim : )
-Stephen Hawking : )
-İleride inşallah bi Almanya veyahut Fransaya gitmeyi istiyorum : )

Kara Fatma: *Hanuka kendini nasıl tarif eder?
*Kendinde sevmediğin ve sevdiğin özellik nedir?
*Objektif biri misin?
*Empati kurar mısın?
*Diyelim ki bir grup ortamında bir arkadaşınla tartıştın, %100 haklısın... aradan 1-2 hafta geçince aslında arkadaşının haklı olduğunu fark ettin. Ne yaparsın?
Merhaba,
-Üşengeç, ailesi ve akrabaları tarafından pekte tanınmayan, içine kapalı, dert dinlemeyi seven, dert paylaşmayı sevmeyen, arkadaşları tarafından sayılan ve sevilen, çok erken diyebilceğimiz saatlerde uyanan, dostlarına sadık, saygılı biri diyebiliri : )
-Yardımsever olma huyumu çok seviyorum gerçektende, ama çoğu konuda üşengecim
-Pekte sayılmam açıkçası : )
-Kurduğum zamanla olur tabii ki de.
-Arkadaşıma konuyu tekrardan açarım, özür dilerim..

ayd: -Burcun ve/veya yükselen burcun yengeç mi, balık mı?
Vallahi ne yalan atayım burçlardan, sadece kendimkinin ne olduğunu bilecek kadar anlarım. Burcum ise, Kova : )

-Mert: Okul hayatın nasıl bitti?
İki sene üst üste kalınca bitiyor ne yazıkki.

...AtakaN...
13-12-2010, 19:04
clakson: Çocukluğundan biraz bahseder misin ?
Merhaba ibrahim,
Vallahi hergün sabahtan akşama kadar sokağa çıkıp arkadaşlarımla top oynardım, düşer dizim kanar, ağlardım. Özledim ula o günleri :/

Xacim: Dostum. Tüm cevaplarını okudum. Benim kopyamsın Ruh ikizi de denebilir. Ancak 1-2 özelliğin ayrılıyor benden. Rock müzik dinliyorum. Basketbolu pek sevmem futbol daha ağır basıyor. Televizyondan nefret ederim. Gitar çalıyorum. ve de klavye çalıyorum. Klavye derken müzik aleti olan klavye Diğer tüm özelliklerimiz aynı lise benimde terk mesela

Diğer farklar:
Ben lise 1'de devamsızlıktan kaldım. Lise 3'te de 3 baraj dersinin 1inden kalınca sınavlarda da veremeyince kaldım. Burcum Balık.
Şahsen geçen sene 4 dersten sınava girdim, 3 tanesini verebildim, Edebiyat 42' den 45 yapmayınca hocalar sınıfta kaldım ne yazıkki : (
Üzüldüm sizin adınıza...

akc06: zaten çocuk sayılır

üst üstemi kaldın : ( : (çok üzüldüm yazılılarda travian sorsalar garanti geçerdin : D
Det, çocukmuşum demek : ) Siz bana kadircan hesaba bakarmısın diyeceğiniz zaman başka çocuk aratırım ben size : D : D
Ne yazıkki evet. Keşke demeye lüzum yok, hayat bilgime bilgi katan birşey olmadığı için sınavınada girmezdim zaten : )

Ridwone: Hayırlısı olsun ve kolay gelsin diyerekten bi kac soru sorup kacıyorum Kadirim.: p

-Dunyada ki her insan birbirinden farklidir. Bu bir gercek. Peki senin diger insanlardan farklılıkların nelerdir?

-Seninle ozdesen belli bir hareketin sozun veya bir alıskanlıgın var mı? Yani insanlara bunu soyleyince ilk akıllarına senin gelebilecegin?

-Paylasımlarında ve yorumlarında genelde hangi bölümlere agırlık verirsin ve kesinlikle yorum yapmak istemedigin konular var mıdır?

-Simdiye kadar...;

1)Yaptıgın en buyuk fedakarlık

2)duydugun en uzucu olay

3)imrendigin durumlar ve

4)ogrendigin en onemli sey nedir diyerekten.

Farklı sorularımla seni daha fazla boğmak istemedigimi belirtip. Kacıyorum : p Hadi kolay gelsin: )
Merhaba rıdvan abi,
Sağolasın abi düşüncen için : )
-Vallahi abi çoğu kişideki huy bende toplanmış diyebilirim sana. Bakıyorumda bazılarımız çok duygusuz olmuş, ama bir huyu bana benzemekte. Duygu yönü ile benden ayrışıyor diyebilirim

-Forumda :) veya selam vermem olabilir. Reelde ise, kişiden kişiye göre hareket ederim abi. Biri birşeyden hoşlanır, diğer hoşlanmayabilir. Ama dışarıda Dep Dep denildiği zaman ilk akla gelir Kadir : )
-Her önüme gelen konuyu açmam açıkçası, seçiciyimdir. Genel bölümünde ağırlıkla açarım konularımı. Eskiden olsa %100 tartışma çıkabilcek konulara girmek isterdim, artık öyle değil. İnşallah konu açmak istediğim bir bölüm kaldı, oda olacak umarım : O

1-Çok şükür yakınlarıma birşey olmadıda, sağlık konusunda fedakarlık yapamadım.
2-Büyük Anneannemin vefatı, Allah rahmet eylesin.
3-Bazen kendimdemi olamıyorum nedendir bilmem, çok acımasız olabiliyorum. Bazıları çok şeker şeker davranıyorlar birbirlerine, böyle durumlarda '' Ah Ulen Bi Biz Olamadık Şöyle'' diyesim geliyor tabii.
4-Hayat acımasız, bunu öğrendim ben şu ana kadar abi.
Teşekkürler, sanada kolay gelsin ; )

Werty43: Merhabalar,

-Hangi serverlarda oynuyorsun?

-Her dönem oynadığın bir server var mı?

-Travianda başından geçen en komik olay nedir?

-Forumda başından geçen en komik olay nedir?
Sizede Merhabalar,
-Şu an için Sadece NeT5x serverında yer almaktayım, oda daha yeni açıldı : )
-Yok ama bir yerde oynamıyorsam ve yaz aylarında isek ortak bulup kendime birşeyler yapmaya çalışıyorum açıkçası : )
-s4 idi yanılmıyor isem. Serverın 2.günü vahalara saldırıyorum, en çok yağma yapan ve saldırıda 1.sırada bulunuyorum. Oyuncunun tekide mesaj attı, seni multihuntera bildirdim, diğer serverlarlardan asker getiriyorsun demesiydi : D : D
-Forumda ise,
Afrika server 1' de oynuyordum, korumam kalkmış sadece sıçanım vardı. Galyalının biri 6 toytat ile saldırdı, bendede 4 tuzak ve 1 sıçan vardı. Tabii server yabancı anlamıyoruz bazı şeylerden, 4 toytat tuzağa düşmüş benim sıçan ölmüş, 2 toytat hammaddeleri alıp köye dönüyor.
Bende hemen foruma kayıt oldum, yazılarınızı okuyordum sıçana o kadar laf ettiniz ama sıçan tek başına 4 toytat kesti diye yardım bölümünde art arda mesajlar atmam sonucu Whocares' tan -Rep almam en komik anılarımdan biri diyebilirim.
Sayfanın en üstü ve diğer sayfanın katibimizi kulağını çınlatana kadar olan yer : D : D (http://forum.travian.com.tr/converse.php?u=1294&u2=1105&page=46)
Birde bayram muhabbetimiz yine ortadan başlayan yer ve diyer sayfanın sonuna kadar : D : D (http://forum.travian.com.tr/converse.php?u=1294&u2=1105&page=43)

Kara Fatma: Forumu bıraktın ve yıllar geçti, ne ile hatırlanmak istersin ?
Dostlarıma karşı sevgim, tanımadıklarıma karşı saygımın hatırlanması bana yeter: )

katok: isminin manası nerden gelıyor ?
İsmin derseniz, Kadir:Allahın 99 adından biri.
Hanuka ise:Eskiden her bölümünü izlediğim The Orange Country dizisinin bir bölümünde duyduğum, anlamı yahudi bayramıdır, lakin elhamdülillah müslümanım..

özguryılmaz: selam,

neden liseyi biraktin hanuka ? ,benim aklim olsa iki üni bitirmek için para, emek harcamazdim.

Tabi genc arkadaslar yine gitsin üniversiteye ama iyi bölümlere : )kötü örnek olmayalim
Aleykümselam,
Liseyi bırakmadım, iki sene üst üste kalınca, okul hayatımda bitti haliyle. Bu yazıyı okuyacak arkadaşlara diyorum, okuyor iseniz okumanıa devam edin, yoksa hergün Of çekmek durumunda kalmaz, tonlarca zahmete girmezsiniz.

akc06: ben iyiyim okulumda şükür diyorum inşallah kalmazsam seneye lise 3 okuyacam tabi metal bölümü oldugu için amelelik yapıyoruz sürekli :D hanuka sen şimdi açık liseden mi devam ediyorsun veya devam etmiyorsan şu an kaça gidiyodun?
Açık liseden 1.sınıftan başladım, 2 sene geriden geliyorum şu an. Normalde Lise 3.sınıf olacak idi.

werty43: Hangi takımlısın?

Bugün oynanacak El Clasico hakkında ne düşünüyorsun?
Fenerbahçe taraftarıyım, Real madrid 4-2 alır gibime geliyor : )

werty43:Yaparken zevk duyduğun ilginç takıntıların var mıdır..
Hayır yok çok şükür :)

...AtakaN...
13-12-2010, 19:05
Krauser: Merhaba sevgili kardeşim,

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Ben, ön yargılı biriyim. Seninle ilgili de kafamda ön yargılarım vardı. Ben bazen insanları hiç tanımasam da, hatta hiç görmesem de onların kötü bireyler olduklarını düşünürüm. Senin için de bu durum geçerliydi. Ha neden böyle düşünüyordun diye sorarsan da bilmiyorum. Oysa ki forumda ki genel tavrında da efendi bir kişiliğin vardı her neyse..

Senin burada lisede kalman çok kötü bir durum olsa da ben iyi bir açısını yakaladım sevgili kardeşim. Gerek bu forum da gerekse çevremdekilere bakıyorum. Kişiler ya güzel bir lise mezunu iyi bir iş sahibi ya da bilmem ne Anadolu lisesinde okuyor yok şu Üniversite de okuyor falan.. Ama sen lisede 2 sene kalmışsın. Ben şuan ticaret lisesinde muhasebe bölümünde okuyorum lise 2. sınıf öğrencisiyim. Sen bana burada herkesin iyi bir iş, kariyer sahibi olmadığını gösterdin. Bunun için de teşekkür ediyorum sana...

Yer röpörtaj yeri fakat ben biraz görüş bildirdim kusura bakmayın şimdiden.

Soru olarak da;

1-) Dep dep ne demek? Neden öyle diyorlar?
Merhabalar,
Eskiden bazı yorumlarım sizin gözünüze hoş gelmemiş olabilir, baya bir havalıydım diyebilirim. Ancak son 4-5 ayda bir gelişim gösterdim.
Pek iyi bir yollada olmasa göstermiş olduğum için yinede mutlu oldum, inşallah gelecekte istediğim yerde olurum : )
Estağfurullah kardeşim, ne demek : )
-Dep dep, Kastamonu diyince akla gelen bir tabir, bende Kastamonulu olduğum için arkadaşlar bu lakapla anarlar beni, sağolsunlar, saygılar...

Breaking Dawn: abi sen bol bol yemek ye ben 14 yaşındayım 55 altına düşmüorum
Hay Maşallah :)

.Gözyaşı: seni çok seviyorum
Allah razı olsun : )

_-Rock-_: Hanukaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Hıımm
Adının anlamı?
Seni seviyorum
Evlen benimle :P:P:P
Eskiden her bölümünü izlediğim The Orange Country dizisinin bir bölümünde duyduğum, anlamı yahudi bayramıdır, lakin elhamdülillah müslümanım..
İyiki sevgilimiz yok dedik, teklif üstüne tekif yahu : )

STeeD: Hemşerim
Traviana nasıl başladın ?
Merhaba hemşerim : )
Evime internet aldığım ilk zamanlarda bir arkadaşım tavsiyesiyle başladım. Sonra foruma katılıp 3x serverlarında hesaplarda ortak olmaya başladım, yavaş yavaşta oyuna ısındım diyebilirim :)

ego<: --En sevdiğiniz yemek hangisidir beyefendii

-- Ailende kimi örnek alırsın?
-- Türkiye dışından gezip görmek istediğin bir yer var mı?
-- Sinemada en son izlediğin film?
Yemek yemeyi sevmem açıkçası. 5 gün aç bırakın karnım acıktı demiyecek kadar sevmiyorum yani : )
Fast Food tarzı severim. Makarna yemeyi, patates kızartmasını ve tabii ki olmazsa olmaz mısırlı pilavı severim : )
-Annemi
-Tabii ki Paris o.O
-Saw 7 yarım yamalak. New Yorkta 5 Minare Ve Harry Potter' ı kardeşlerim anlattıkları kadar biliyorum diyebilirim : )

STeeD: Bu arkadaşın kimse çok zevkli biriymiş,selam söylersin benden Hemşerim
Zevkle ne alakası var kardeşim? : )
Oynuyacağı oyunu biliyormuş arkadaşım benim : )
Aleykümselam ; )

Pragmaduane: Bir insanla tanışmadan önce neleri baz alırsın, kriterlerin nelerdir?
İnsanları tanıma konusunda hayal kırıklığına uğradığın veya hata yaptığın oldu mu?
Hepimiz emek veriyoruz forumda bir şeyler ortaya çıkartabilmek için. Bu bağlamda kimi zaman hayal kırıklığına uğradığımız oluyor tabii. Bunlar bizi yıldırmalı mı? Aman, yeter artık diyerek bir köşeye çekilmek acizlik değil midir? Boşver hiçbir şey seni yıldırmasına izin verme ; )
Kâhin Üye Kadirden gelecek moderasyonla ilgili tahminler alabilir miyiz?
Sorularımı beğenmiş olduğunu umuyorum, şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba aras,
-Vallahi birisi ile tanışmadan önce ön yargım yoktur. Veririm Allahın selamını, başlarım muhabbete. Zaten muhabbetini beğenmez isem selam vermem benim için yeterli olur.
-Evet, şahsen seni çok kırmış olabilirim. Sinirli biriside pek sayılmam lakin, sinirlendiğim zaman ortalığı yıkmadanda hıncımı alamam doğrusu.
-Bana göre yıldırmamalı hep ayakta olunmalı lakin, artık bir yerden sonrada üyenin canıda istemiyor, aynı bana olduğu gibi. Ama arkadaşlara tavsiyem, Asla pes etmeyin ; )
Burada ne demek istedin pek anlamadım doğrusu, anlatırsan sevinirim aras ; )

-2 Moderatör adayım, 4 tasarımcı, 3 katip vede 2 yazar adayım var.
ego< ve iskenderunlu moderatör adaylarım,
Aspava, Hayki, By_CoO ve Fatboy, Furkan Dinç tasarımcı adaylarım,
mRtcn333, Clakson ve Ahkam katip adaylarım,
Rvi ve Sapiens ise yazar adaylarımdan,
Beğendim aras, uzun uzun yazınca güzel oluyor vallahi, ben teşekkür ederim : )

Breaking Dawn: Abi hangi takımlısın ?
Fenerbahçeliyim kardeşim : )

Aspava: Kadirim forumla nasıl tanıştın ve ilk kayıt oldun mu neler yaptın^^
Forumu, kayıt olmadan öncede takip ediyordum mert : ) Sonra başımdan,
Afrika server 1' de oynuyordum, korumam kalkmış sadece sıçanım vardı. Galyalının biri 6 toytat ile saldırdı, bendede 4 tuzak ve 1 sıçan vardı. Tabii server yabancı anlamıyoruz bazı şeylerden, 4 toytat tuzağa düşmüş benim sıçan ölmüş, 2 toytat hammaddeleri alıp köye dönüyor.
Bende hemen foruma kayıt oldum, yazılarınızı okuduğumdan biliyordum, sıçana o kadar laf ettiniz ama sıçan tek başına 4 toytat kesti diye yardım bölümünde art arda mesajlar atmam sonucu Whocares' tan -Rep bile almıştım : )

Gotcha: Benim boyum 1.91 Kilom 77

Senle bir gün basket maçı yapsak sence nasıl sonuçlanır ? Messi gibi boyumumu kullanırım dersin yoksa ? Eyvallah sen direk yener der,köşeye çekilirmisin ?
Direnebildiğim kadar direnirim. Aslında kısa boylu olduğumdan hareketliyimde, lakin benden 20 cm uzun birini yeneceğimi zannetmiyorum O.o

Kara Fatma: Aynı soruları birkaç yerde cevaplamışsın, sıkılmadın mı? Ya da cevap verirken ne düşündün?
Hayır, sıkılmadım gerçektende. 2 Fenerbahçe veya başka şeyleri yazarken sıkılacak değilim, okumamışlardır derim cevaplarım. Canları sağolsun : )

...AtakaN...
13-12-2010, 19:07
Halil İbrahim:
Kadircan belki bir kaç sefer dile getirdim bunu milattan önceki Kadiri sevmiyordum bana antipatik biri gibi geliyordu ta ki forumun yenilenmeye yakın zamanına kadar hele ki yeni forumdaki Kadir bambaşka biri olmuş olgunlaşmış arada agrasif,darılgan,kırılgan( arada olacak okadar) istediğini,beklediğini elde edememiş olsada kendini yenilemeyi bilen her gün dahada olgunlaşan (tabiri caizse çirkin ördek yavrusundan) şahane karakteri oturmuş istediğini bilen birine dönüşümünü izlemek zevk
Gelcekten beklenti ne Kadir gelecek ile ilgili planların ne forum hakkındaki genel görüşün eski yeni diye kıyaslama yapmanı istemiyorum ( eskiye rabet olsaydı bit pazarına nur yağardı)
Forumdan beklentin ne ?sevdiğin ilgilendiğin yerleride sormuyacağım beğenmediğin yönleri ne forumun ve ya forum üyelerinin diyerek genelleme yapma şansı veriyim
Haftanın konuğu olmana sevindiğimi ayrıca belirtmek isterim

Sayın Gökkuşağı Modumuz haftanın konuğundaki yeni değişiklikten bahsetmemiş sana galiba haftanın konukları ropörtajın sonuna resim ekliyor( dermişim )

Unutmadan şimdi aklıma geldi iddiayı en kazandım hatırlatıyım
Merhaba abi,
-Küllerimden yeniden doğdum pekte desem yalan olmaz sanırım : )
Vallahi abi yaptıklarımdan pek bende hoşnut değildim doğrusu. Önüme yeni bir fırsat geçti Milattan sonraki forum ile, bende bunu neden hunharca kullanayımki dedim. Hayatta nasıl isem, onu burayada yansıtmak istiyordum, yaptığım hal ve hareketlerimin hoş görülmediği kişiler var lakin, onlarlarda arkadaş olmaya çalışıyorum doğrusu.

-Gelecekte forum için söylüyorum abi, seninde daha iyi bildiğin gibi renklenmek (Tabii buna benimde artık bir inancım kalmasada) vallahi hiç kendimi bozmayı düşünmüyorum forumda.
-Forum diğer forumlara göre kat be kat daha güzel, arkadaşlık ortamı hat safada, forumun en sevdiğim yanu bu. Beğenmedim yönleride var tabii ki. Üye adaylığı gelmeden beğenmiyorum forumu abi : )
Teşekkür ederim abi : )
-Senimi kırıcam yahu?
Alırız bi kare açık olduğun zaman abicim ; )
-Kaybettiysek en azından sana kaybettik yahu : )

Dominic-T: Merhaba Kadircan,
Forumda etkin bir kullanıcı olarak belkide çok daha önce haftanın konuğu seçilmen gerekiyor olmalıydı düşüncesindeyim fakat geç olsun güç olmasın dileğiyle soruma başlamak isterim ; )

Forumda bu kadar etkin olmanın özel bir sebebi var mı? M.Ö forumda yaptığın bazı hataların karşılığını M.S forumda çektiğini düşünüyor musun? Böyle bir durum varsa bunları düzeltmek adına neler yapıyorsun? / yapıyor musun? / yapabilirsin? "Aslında ...........'yı hak ediyorum fakat karşılığını alamıyorum/almıyorum" şeklinde bir düşüncen var mı?

Sorular bölümünde en çok yardımı dokunan üyelerin içinde olduğun için ayrıca teşekkürlerimi sunarım...
Merhaba ilkay abi,
Kısmet bugüneymiş abi ne diyelim : )
Vallahi foruma kayıt olduğum günden beri hem çok ısındım, hemde baya bir sevdim. Diğer forumlardan kat be kat güzel : )
-Evet, düşünüyorum. Zaten yeniden kayıt olduğum zamanlar, Postçuya bak be, geri gelmiş lafları canımı sıkıyordu doğrusu. Zaten isyan olmadan öncede bunun farkına varamamıştım doğrusunu söylüyeyim.
-Tabii ki de abi, yapıyorum. En önemli hususu ortadan kaldırıyorum, post kasmıyorum. Arkadaş çevremi geliştirmeye çalışıyorumki akıllarında Postçu Hanuka olarak kalmıyalım diye. Herkese iyi davranmaya çalışıyorum doğrusunu söylemiş olursak.
-Rütbe olarak geçen forumdanda kalan içimde bir Katiplik sevgisi vardı. Katiplerde lay lay lom diyerek seçilmiyorlar. Bende olaya objektif baktım, ve hak etmediğimi gördüm açıkçasını söylemek gerekir ise. Zaten bu kararımı 3.nesillerden sonra aldım. Baktım adamlar harika yazıyor, benim yazımdan birşey olmaz dedim. Ama ne olduysa ondan sonra oldu. Mayıs, Haziran aylarında ben bile yazımı beğendim doğrusunu söylemek gerekir ise, yeniden yazamayıncada şu anki halime dönmüş durumdayım.
-Ben yardımcı olmaya çalışıyorum ilkay abi, teşekkür ederim, sağolasın ; )

Rüya: haftanın konugu sorum su haftanın konugu kim
birazcık fransız kaldım da foruma mazur gorun
Vallahi bu saatte bende birşey anlamadım, sorunuza fransız kaldım o.O

ego<: Ne sıklıkta kitap okursun Kadir?
Özel olarak kendini geliştirmek için uyguladığın şeyler var mı? (Her konuda)
Merhaba abla,
Şu ana kadar bitirdiğim bir tane kitap var, oda Nutuk. Çok ender okurum, okuduğum zamanda sonuna gelmeden sıkılırım açıkçası. Televizyonda belgesel ve bilim programlarını sevmesem hayatta hiçbirşeyden bilgim olmadı açıkçası. Doctor Who' yuda bu yüzden seviyorum zaten, bir bilim-kurgu dizisi : )
Hergün evde rahat bi 15-20 dakika boyunca zıplıyorum, hafta sonları sabahtan arkadaşlar ile birlikte basket oynamayada gidiyoruz. Onun dışında meyve yemeyi çok severim açıkçası. Sırf bu özelliğimden dolayıda yılda 1-2 kere hasta olurum, yoksa bünyem bunları yemesem rahat dayanamazdı : )

Küçüklükten beri hesaplama işlerimlerim çok hızlı olmuştur, dahada üstüne giderek geliştirmeye çalışırım kendimi. Kardeşim ile bu konu üstünde beraberce çalışırız : )

Breaking Dawn: geçmiş olsun abi.
Allah sizlerede bu hastalıktan versin kardeşim : )

Breaking Dawn: Allah korusun abicim.abi en sevdiğin yemek ne ? kebap, çiğ köftei et, kavurma...
: )
Sevdiğim yemekler, patates kızartması, pilav, makarna, yumurta diye uzar bu liste : )
Saydıklarının arasından bir tek kebap yemeyi seviyorum : )

Trojen: Kaça gidiyorsun Kadircan abi ?
Bu sorudan bıktım desem yeridir. Utandığımdan değil, cevaplamaktan bıktım yahu. Neredeyse 5.kez soruldu :/
Okumuyorum kardeşim, okusaydım Lise 3 olacaktı.

Trojen: Tamam pardon .

daissoft:Merhaba Kadir Abi.. (:

Seni Biraz Zorlayalım dimi... : D

1-) Biz Senle Nasıl Tanışmıştık..

2-) Travianı Sana Kim Tavsiye Etti..

3-) Ailen Neden Sana Kadir İsmini Koymus?

4-) Travianda hiç wow Kurdun mu?

: ) Merhaba mehmet kardeşim,
Zorla bakalım : )

-Vallahi 1 sene kadar olmuş baktığım konuşmalardan anladığım kadarı ile, ben bi akşam senin profiline selamın aleyküm yazmışımda muhabbet öyle başlamış diye görünüyor : )

-Çok sevdiğim, lise arkadaşım : )

-Babam tarafından dedemin adı olduğundan olabilir lakin, annem biraz bu olaya bozulmuş olsa gerek ki, Kadir ile beraber Can ismide olsun demiş, babam sıkıyorsa kabul etmesin bakalım diyeceğimi duymuş olsa gerek ki, kabul etmiş : D : D

-Travianda bırak wowu en uzun 4 ay kaldım, oynadığım ilk server olan Server9' da 4 köy kurdum, oyunu 1250 nüfus gibi birşey ile bitirdim. İnşallah ileride tabii ki kurmak isterim : )

...AtakaN...
13-12-2010, 19:08
iskenderunlu:Merhaba KadirCan,

Hayatında olmazsa olmaz dediğin kişi veya kişiler var mı?
Ne olmak istersin? ( Hakim,Savcı,Futbolcu.... ) ve bu belirlediğin hedefe bir türlü gidemedin başarısız oldun ne yapardın ve hayata bakış açın nasıl olurdu?

Bana göre bu soru erken geldi herhalde, yinede bir sorayım dedim : )

Ve seninle daha önceden de tanışıyoruz M.Ö o zamanlar beni nasıl görüyordun? Ben senin mesajlarını o zamanlar iyi bulmuyordum çok sert cevapların vardı üyelere karşı =)
Şimdi yok eser kalmadı iyisin ; )

Merhaba kadir abi,
Tabii ki ailem ve arkadaşlarım.
İleride oyuncu olmak istiyorum, arkadaşlarda yeteneğin var diyorlar. Tabii bende bu yetenek konusunda pek böbürlenmiyorum, herkeste yetenek vardır diyerek hergün aynanın karşısına geçip birşeyler yapmaya çalışıyorum doğrusu : )
Tabii birde tiyatrolarda eğitimini almak istiyorum hayırlısı ile : )
-Valla abi çok üşengeç olduğumu bildiğimden başka bir iş yapabilceğimi zannetmiyorum, olmadı futbolcu olabilirim. Kulübe gitmeyi düşünüyorum elbette : )

-Hayır abi, bunları şimdi düşünmezsem ilerideki planımı sence geç belirlemiş olmazmıyım? : )

-O zamanlar şimdiki kadar aktif değildin, zaten o zamanlar bende kendimden başkasını göremeyecek kadar kördüm, atlattığımı düşünüyorum çok şükür : )

Eyvallah kadir abi, sağolasın ; )

Breaking Dawn: Kadir Can abi (yarı adaş sayılırız)
serserimisin (hani şu mahhalle kenarında tüm gün bağırarak konuşanlardanmısın)
yoksa efendimi takılıyorsun?
okulu bıraktın peki şimdi ne iş yapıyorsun
yalnız mı yaşıyorsun?
Ne kadar güzel yarı adaş,
Değilim çok şükür : )
Efendi efendi takılıyorum desem yeridir : )
Şimdi bir iş ile meşgul değilim. Evde hergün azar azar ders çalışmaya bakıyorum. Ailem ile birlikte yaşıyorum, ileride arkadaşlarımla bir evde yaşamak isterim : )

Breaking Dawn: hergencin hayali.arkadaşıyla yaşamak : ) hangi serverlarda takılıyorsun? t4 e baktınmı ?
yaş kaç? ve ilk aşık olduğunda kaç yaşındaydın ?
Tabii ki de öyle : )
İnşallah hepiniz üniversiteyi okurken arkadaşlarınızla bir ev tutartsınız : )
T4' e baktım, beğenmedim diyebilirim. Yağma atanlar için harita çok detaya girmiş, köyü seçip yağma atıncaya kadar ooo zaman çok geçer yahu : )
Net5x serverında vede Tr3x serverında oynuyorum. Tr3x serverına asıl hesap sahibin isteği ile ortak oldum, hesap adıda Just Tired : )
17 yaşıma Şubat ayında gireceğim Allahın izniyle : )
Hayatımda bir kere aşık oldum, oda geçen yıl. 16 yaşıma yeni yeni girdiğimde...
Hatta forumda adını unutmayanların olacağınada eminim doğrusu : )

Breaking Dawn: işallah abi.sanada kısmet olur işallah.açık ders çalışıyorum dedin.açık öğretimdenmi devam ediyorsun.ve aşk platonikmiydi. (biraz derine girdim sanki ama pardon)
ve krmızı ile işaretlediğim yeri anlamadım açıkllarmısın ?
İnşallah : )
Evet, dışarıdan bitireceğim hayırlısı ile. Utangaç biri olduğumdan bi açılamadım vallahi, tek taraflıydı :/
Hee sevgimi forumada duyurmak için, Taaşuk-U Kadir-İ Gözde diyede bir imza yapmıştım, haliyleyde unutmayan olduğunada eminimdir demek için söyledim : )
Estağfurullah ; )

Breaking Dawn: en sevdiğin ırk hangisidir?
la liga da hangi takımı tutuyorsun

(aklıma geldikçe soruyorum) her soru 50 puan.istediğinden başla abi
Cermenleri seviyorum, saldırganlığından dolayı : )
Real madridi tutuyorum hatta 4-2 yener dedimde, Barça harbiden oynadı baba baba vallahi : )

Pragmaduane: Kolay gelsin...

İç motivasyonunu ve çalışma dinamizmini, daimi olarak nasıl yüksek tuttuğunu hangi cümle ile özetlersin? Anahtar kelime istiyorum : )

Herkesin bulunduğu yere gelmesinin çeşitli nedenleri var; hayat yönlendirdiğinden orada olmak ve hayatı yönlendirerek orada olmak. Hani kimi doktor olmak isteyip de en iyi mühendis olur gibi. Sorum Hanuka’nın bulunduğu konum hangisinin ürünü? Ve hayalindeki hedefinde mi? Değilse hedefi nedir?

Yaşantına göre “asla” taviz veremeyeceğin değerler var mıdır? Bu değerleri korumak adına geldiğin noktayı ve yürümekte olduğun hedefleri hiçe sayabilir misin?
Eyvallah aras ; )
İdeallerim diyebilirim aslında : )

Hanukanın bulunduğu konum, hayatı yönlerdiğinden dolayı olduğu yerdir. Dolayısı ile, Bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete, söz konusu değil tabii ki de. Hanukanın hayali geniş olduğundan, hedeflere ulaşmakta biraz zaman alacağa benziyor. Hedefe ulaşmak zaman alabilir, tek bir yapacağı hamleside hedefe giden yolda ona kestirme bir yol tayin edebilir denicek kadarda yapılabilcek tek bir hamleye bakıyor...

Hayır, yoktur. Hayatta kimin ne olacağı, neler yapacağı bi muamma gerçektende. O an olacak duruma göre değişir bir anda herşey...

Güven bina gibidir, inşaa etmesinin uzun zaman alacağı,
Sözler yıkım gibidir, güveni yok etmenin kolaylığı kadar...

mRtcn333:
Saçma sapan sorularım var ;

Adın ne Kadir?
Fok balıkları neden bu kadar yalnız?
İlgilendiğin sporlar?
Sana bu hayatta en çok acı veren yada sinirlendiren şey nedir?
En sevdiğin insan kim dünyada?
Büyüdüğünde ne olmak istiyorsun?
Sık sık hayal kurarmısın? Bu hayallerinin peşinden gidermisin?
"Keşke ... ..... ." dediğin birşey varmı?
En beğendiğin kitap?
Mitoloji severmisin?

Nokta.

Sıktıysam pardon.
Kadir değil zaten, KadirCan : )
Havuzumuzda var, hemen sorup geleyim :P
Basketbol, Futbol, Tenis, Atletizm...
Hayatta sevdiğim tek kız...
Annem!
Oyuncu olmak istiyorum hayırlısı ile...
Hayal kurarım, hepsinin bir gün olacağına eminim...
Keşke kelimesini sadece ve sadece şu forumda kullamışımdır...
Tabii ki de NUTUK...
Hayır, bir tek burcumun ne olduğunu beni ilgilendirir.
Birde benden olsun, .
Estağfurullah...

Blacoye: Forum dışında sosyal aktiviteleriniz varmı ?
Evimde internetim olduğu zamanlar pekte yapmaya çalıştığım aktivite yok açıkçası...

Blacoye: Bütün gününüz bilgisayarda mı geçiyor ?
Evet diyebilirim, günde rahat 15 saat burada online oluyorum.

tiii: pasta hakkındaki düşüncelerinizi öğrenebilirmiyim?
Yaşlanmamızı kutladığımız zaman yenilen yiyecek...

Merhaba sevgili Travian forum kullanıcıları,
Öncelikle bu hafta beni konuk olarak seçtiğiniz için teşekkür ederim. Elimden geldiğince sorduğunuz sorulara cevap vermeye çalıştım. Umarım keyif aldığınız bir muhabbet olmuştur, şahsen ben yazarken çok eğlendim. Hepinize tekrar teşekkür ederim, keyifli forumlar dilerim.
Hanuka

...AtakaN...
13-12-2010, 19:10
Hanuka yardımın için teşekkür ederim :) Düzenleme yapamadım üzerinde bu sıralar biraz yoğunum ancak sen bu zahmette bulunup konuyu açamamam beni rahatsız etti açıkçası :) Teşekkür ederim

HANUKA
13-12-2010, 19:18
Estağfurullah Atakan abi, asıl ben teşekkür ederim... :)