PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wow Tebrikleri [Server 9]

whocares
12-12-2010, 20:37
Merhaba,

Wow tebriklerini bu başlık altında yapabilirsiniz.

Travian Ekibi adına wow kuran birliği ve tüm s9 oyuncularını tebrik ederiz.

Lütfen Wow köyü şifresi paylaşmayın.

Nozzle
12-12-2010, 20:40
whocares pusuda mı bekliosun be:)))
hemen acmıs baslıgı:)))

tüm ilgililere tebrikler....

yaşandı bitti saygısızca:)

ultrAslan
12-12-2010, 20:42
Yuppi,Oleyi Sonunda, Çok şükür, inanamıyorum , aman Allahım bitmiş :D

Tebrik ederim sessiz sakin ve Birliğini Bitiremezler 1 yıl daha oynayalım dedik ama kısmet:DDD

veliünlü
12-12-2010, 20:43
VELİÜNLÜ birliğinin elde kalan saldırı orduları (bazı oyuncular eksik)

Yerin 7 Kat 6 (yan köy)(04 nolu köy)
21.000 tokmak, 50.000 balta, 17.000 toyton, 7.000 koçbaşı, 1600 manço
Yerin 7 Kat 6 (merkez)
16000 tokmak, 3300 balta, 5250 toyton, 3100 koçbaşı, 220 manço

Optimus prime
86000 balta, 35000 toyton, 1500 koçbaşı, 8000 manço

Simbad
51700 emperyan, 9700 imperatoris, 11250 cesaris, 125 koçbaş, 7900 manço

Drn
68k balta, 24250 toyton, 1600 koçbaşı, 5800 manço

Nui
29400 kılıç, 3650 heudan, 285 koçbaşı, 2400 manço

Mantar
26800 kılıç, 10800 heudan, 362 koçbaşı, 1800 manço

Quasar
21200 emperyan, 6000 imperatoris, 7000 cesaris, 275 koçbaşı, 2200 manço

isay01
25350 emperyan, 2675 imperatoris, 1700 cesaris, 300 koçbaşı, 1450 manço

batı Trakya
28300 emperyan, 177 cesaris, 350 koçbaşı, 300 manço

birdost
18850 emperyan, 7700 imperatoris, 370 koçbaşı, 2160 manço

pençe
10k emperyan, 1364 lej, 3k cesaris, 100 koçbaşı, 630 manço

smyrna1
8000 emperyan, 5000 imperatoris, 4500 cesaris, 350 koçbaşı, 750 manço

popolyt3
11900 emperyan, 5300 cesaris, 200 koçbaşı, 1100 manço

dilhan
17600 balta, 4800 toyton, 1450 manço

nitem07
18000 balta, 1200 toyton, 180 koçbaşı, 1510 manço

nyphae
11100 emperyan, 5200 imperatoris, 206 koçbaş, 800 manço
ENGİNSEYHAN
10000 balta, 5500 toyton, 500 mancınık

cermenköyü
6250 balta, 700 toyton, 510 manço

Nozzle
12-12-2010, 20:43
Merhaba,

Bu ne hız maşallah.Asıl tebrik size efendim.

mareşal...

etki
12-12-2010, 20:48
Kuran ve kurulumunda emeği geçen tüm birlikleri tebrik ederim.

Kazanan dostluk oldu.

ibrahim özkan
12-12-2010, 20:49
herkesi tebrik ederim ve bir şey sorarım ... s9 ne zaman açılır

grs
12-12-2010, 20:50
herkesin emeğine sağlık geç oldu,zor oldu ama güzel oldu..:)

Shimshek
12-12-2010, 20:55
Gökut hesabı

DarkC2

9500 mancınık 2000 kocbaşı. diğerleri küsüratlı bişey. bunuda ekle yerin7kat6 :D

Nozzle
12-12-2010, 20:56
herkesi tebrik ederim ve bir şey sorarım ... s9 ne zaman açılır

hocam yaza dogru acılır ..:)

3senedir s9da oynayan birisi olarak:)

BeyazKarizma
12-12-2010, 20:57
Nihayet Sonunda...

Her ne olursa olsun bu lanet serverde WOW kurma başarısını gösteren, WOW kurarken SABIRLI OLMAYI VE BÜYÜK KONUŞMAMAYI DA öğreten S9WOW birliklerini ve özveri ile çalışan tüm arkadaşları tebrik ederim.

Ayrıca hiçbir entrikaya karışmayan, dostluğu satılarak ödüllendirilen ve saygı iel sevgisinden hiçbir şey kaybetmeyen ANADOLU oyuncularımıza sonsuz saygı, sevgi ve tebrikerimi de sunarım.

İyisiyle kötüsüyle bir serveri geride bıraktık ve bilmeden veya bilerek hatalarımız olmuştur. Benden yana hakkım herkese helaldir, sizlerinde hakkınız varsa helal ederseniz sevinirim.

Faruk & Fırat...

yarbay452
12-12-2010, 20:58
Merhaba,

mod bile sıkılmış serverden artık :D bir an önce gönderecek milleti

100. seviyeye ulaşan (nogay) Türk birliklerini canı gönülden tebrik ederim.

Sinanhoca
12-12-2010, 20:58
Siyah birlikleri adına wow kuran, kurulumunda emeği geçen, bir yılı aşkın süredir emek werip oyuna renk katan herkesi tebrik ediyorum.

Dark&Türk ittifakı gerçekten tekrarı zor bir başarıya imza attı. Tam herkesin, herşey bitti dediği bir durumda, bu işlerin lafla değil, askerle, emekle yürüyeceğini gösterdikleri için ayrıyeten kendilerine teşekkür ediyorum...

veliünlü
12-12-2010, 20:59
Gökut hesabı

DarkC2

9500 mancınık 2000 kocbaşı. diğerleri küsüratlı bişey. bunuda ekle yerin7kat6 :D

usta herkes birliğindeki askerlerin listesini alıp paylaşsın daha kolay olur

DerinDevlet
12-12-2010, 21:00
Şükür bu günleride gördük, emeğinize sağlık dostlar, uykusuz gecelere son.. Herşeyden ders çıkartmak gerekli diye düşünüyorum, hatalardan ders çıkartıp, iyilik güzellik temennileri ile yeni oyunlara yelken açalım.. Emeği geçen herkese teşekkürler...

veliünlü
12-12-2010, 21:01
Siyah birlikleri adına wow kuran, kurulumunda emeği geçen, bir yılı aşkın süredir emek werip oyuna renk katan herkesi tebrik ediyorum.

Dark&Türk ittifakı gerçekten tekrarı zor bir başarıya imza attı. Tam herkesin, herşey bitti dediği bir durumda, bu işlerin lafla değil, askerle, emekle yürüyeceğini gösterdikleri için ayrıyeten kendilerine teşekkür ediyorum...

eyvallah hocam.
biz de sizi tebrik ederiz.

kurtulduk artık. rahat rahat uyuyabiliriz.

eray
12-12-2010, 21:03
Müjdeler olsun Tüm oyunculara; Bu server de iyisi ve kötüsü ile bitti artık...Dileğim böyle bir serverin bir daha yaşanmaması...
sessizvesakin-sadık....Zehirli-uğur ...Derindevlet-Tarık..Lejyoner-fatih..Trişka-Muhammed..Yerin 7 kat 6 -Uğur ve holdem -Eray -Roket-Yıkıcı34 ve ismini sayamadığım Tüm arkadaslarım müjdeler olsun hepimize...

Müjdeler olsun Tüm s9 birliği oyuncularına ...Günlerce uykusuz ve sıkıntılı günler zaferle sonuçlandı..Hepinize bu zafer helal olsun...
Tebrikler bu arkadaslara,hepsi birer kahraman gözümüzde...Bir alttaki üstteki wow a gelen saldırıya üzüldüğü için..Destek mesajlarını hiç eksik etmediği için...
siyu5103 ..Hiçbir zaman ben demediğin biz dediğin için..
kbahceci...Belki en buyuk şansızlığa ragmen halen biz kazanıyoruz ya gerisi boş dediğin için
Leone.....O kadar saldırıya ragmen tüm gücünle uğrastığın için..hala en üstlerde olmayı başarabildiğin için..
leven85 ve developer ...O kadar kısıtlı imkanlara ragmen yüksek seviyelerde oyunu bitirdiğiniz , en azından dostluk mesajlarını her an sürdüğünüz için...
drk&onur
DARK*C*
DRKLAZ ™
ÐARK C*
ÐRK[C*]2
DARK&T.H
ÐARK&T.H
SuSLaN
_DRKLAZ_
DARKKÇK
WOWTürk
TÜRK +-
300™
Türk©
Türk®
VeliÜnlü
Müjdeler olsun bu Birliklere ve oyuncularına ...Dostluğu -Birlikteliği hiçbirzaman bırakmadıkları için...Bir yanda dağılım bir yanda birlik olmayı gösterdikleri için müjdeler olsun hepsine...
Müjdeler olsun MAREŞAL (RÜŞTÜ) Ye HAYTA (HALİS ) ya..Bizlere sıcak bir dostluk kazandırdıkları için..deepdark-komplex-mehmetler-Lütfi21-Dr.roland-vurgungönlüm korsanx daha ismini saymadığım tüm dark ve tek-hun oyuncuları hepinize müjdeler olsun bu zafer....Bizler Hepimiz Dark Hepimiz Tek-HUN uz ..Aslında hepimiz s9 değilmiyiz.
Ellerinde ordu kalan 20 ye yakın ordu sahipleri sizlerden şahsım adına özür diliyorum..Bir tur daha dönmesini düşünmemiz lazımdı..Hakınızı helal ediniz.
Tüm rakip wow sahipleri özellikle izolebat (Faruk-Fırat)-aklınıaırım (Tamer) ve eski s4 den arkadasım prof sizlerede müjdeler olsun sıkıntılı bir server bitmiş oldu..Haklarınızı helal ediniz bizlere...Savaşmak sizlerle güzel elbette....Zeydanlı Okan ,olmadı uğrastın emek sarfettin..Gerçek hayatta basarılar dilerim Sanada...Cihanburhan ve diğer Karayel yöneticileri (KRYL-GLD ve KRYLSHOW Hariç ) Hepinize tesekkür ederiz hatamız,kusurumuz ve üzdüğümüz olmuş ise şimdiden özür dileriz..Hakkınızı helal ediniz.Cash sende hakkını helal ,bu serverin en şansız oyuncusu sendin ,2 kere ordun silindi..
Mucahit ;Herseye ragmen sanada müjdeler olsun.Az yada çok bir emeğin vardır bu zaferde... Oyundaki tarzının gerçek hayatta olmaması dileğimle...
Müjdeler olsun Casus hesap yapanlar-Programsız saldırı atmayanlar -Küfür edenler-Her türlü etik olmayan davranışı yapanlar -Dost görünüp arkadan vuranlar Artık bu ortamı elinizden alıyoruz...

Bir video da biz hazırlamıştık ama yayınlamama kararı aldık..En azından serverin bitişi kırıcı ve baskasının üzüntüsünden beslenmemiş olsun istedik....

MÜJDELER OLSUN TÜM S9 wow BİRLİKLERİ.....

Nozzle
12-12-2010, 21:06

sinanhoca ah sinanhoca

senin nicki gorunce bir garip oluyorum:)))))

yazık ettin ordulara yazık...

:)):))))

north4444
12-12-2010, 21:07
tebrik ederim arkadaşlar.

veliünlü
12-12-2010, 21:08
VeliÜnlü (TÜRKLER) birliği adına Veda konuşması
--------------

Arkadaşlar kimimiz 1 yılı geçkin süredir, kimimiz daha kısa zamandır aramızda. Lakin sonuç olarak şu ana kadar bizimle birlikte olup da oyunun sonuna kadar emeğini aynı amaç için harcayan oyuncularımızın hiçbirinin diğerinden farkı yok gözümde.

Chaos06’nın Nogay çatısı altında herkesi kullanması, yaptığı türlü dalavereler, şifre çalmaları, düşmanla anlaşıp sevmediği oyuncuları yıktırması, multihunter’e yalakalanıp ordularımızı bilerek çaktırması ve bak ne kadar çok altın harcatıyorum diye böbürlenmesi vs. yaşadığımız kötü olaylardan sadece birkaçı.

Bildiğiniz üzere hesabımın asıl sahibi ALPER, tam da bu hengamelerin ortasında beni hesap ortağı yapmıştı ve 3 günden sonra gördüğüm türlü bu dalavereden sonra NOGAY ve chaos06’yı serverdan temizlemek için elimden geleni yaptım ve bunu el birliği ile başardık hem biz, hem yoldaşlarımız hem de rakip oyuncularla elele.

Lakin bu arada neredeyse herkesin merkezi yıkılmıştı. Birçok oyuncumuzun ordusu açlıktan ölüyordu. Kalanı da zaten ordusunu chaos06’nın küfürleştiği adamlara çaktırılmıştı. Kişisel saçmalıkları yüzünden hepimizi kullanmıştı.

KAOS’tan gelenler de keza Pascalll’ın Anadolu birliği ile savaş halindeydi. Çoğu yıkılmış ve gücü tükenmişti. Mantar bir gün mesaj atmıştı bana. Yardım istedi. Defans atmanın gereksiz olduğunu söyledim. Yetişemeyeceği için. Onca saldırı arasında sadece bir saniye seçtim ve bu saniyeye defans sokun mancınık falan bırakmazsınız dedim. Defansınızı dağıtın lazım olur dedim. Defansı dağıtın dememe rağmen dağıtmayarak hata yaptıklarını saldırı bitince anladılar. Ama dediğim saniyeye defans sokup güzel kesim yapmışlar. Bu sayede güvendiler bize. Ben de dürüstlüklerine ve birbirlerini bırakmamalarına saygı duyduğum bu oyuncuları ezdirmek istemedim. Bizzat araya girip tüm gücümüzle savunacebileceğimiz uyarısında bulunarak ve araya başkalarını da sokarak zor bir anlaşmaya imza atmıştık.

İşte TÜRK birliklerinde görülen bu dayanışmayı kendi KAOS birliklerinde gösteren kaliteli insanları aramıza katmak, yaptığımız önemli işlerden biriydi. Hiçbirine de zarar getirmedik.

Biliyorsunuz ki uzunca süre merkezim -100 -150k ile birçoğunuzun ordularını besledi merkezlerinizi toparlayana kadar. 3 ayın sonunda bu sayı ancak -70k’ya düşebilmişti. Hepimiz çok meşakatli yollardan geçtik. Birbirimiz için emek verdik. 0’dan basmaya başlayanlarımız da oldu. Mükemmel wow orduları da kurduk, serverin en iyi defansına da sahip olduk.

Daha en başta benim düşüncem, asıl saldırı oyuncularını holdem’in birliğine yollamak, oyunu daha az bilen veya daha hırpalanmış oyuncularla serverin en iyi defansını kurabilecek bir organizasyon yaratmak… Nitekim neredeyse her oyuncunun her köyünde 15-16-17-18 seviyede turnuva olması, zırhları genelde 20 defansa sahip olunması, savunma anlamında sadece bizi değil, tüm türk birliklerini rahatlattı. Nitekim çok önemli kırılma noktalarını bu savunma ile geçtik. Gerek wow’da, gerek trişka savunmasında, gerek diğer kurduğumuz savunmalarda.

Bizler 30k’lık ordularla 17-18 seviye alabilirken wow’dan, rakip oyuncuları 80-90’klık yayalarla, 11k mancınıklarla sadece 6 seviye alabildi. Bu kolay rastlanacak bir şey değildir arkadaşlar. Oyunu iyi bilen herkes bunun şapka çıkarılacak bir iş olduğunu bilir.

Sayıca, altın kullanımınca, wow çıktığı zaman ordu sayısı ve gücü olarak bizden her konuda üstün rakiplerimizi EZE EZE yendik. Dalga geçerek oynarlarken, o wow yıkabilecek ordularını gah merkez köylerde çaktık, gah merkezlerini yıktık, gah plan çaldık, gah tılsım çaldık… oyunda oyun adına ne varsa az güç kullanarak stratejik zekamız sayesinde çok iş başardık.

Nitekim rakibin ordularını bitirdik ve biz onlardan kat be kat azken, şu an belki 2 tur daha wow’larını yıkacak ordu gücümüzle ordularımız elimizde patlayarak serveri bitiriyoruz. Aslında bu açıdan hem buruğum hem de sevinçli.

Nereden nereye geldik. Bu açıdan göz yaşartıcı bir başarı. Ama onca emek veren arkadaşların elinde ordu kalması ve bunları kullanamaması da üzücü. Ama ordularınızı yayınlayacağım forumlarda. Çoğunuz forumu takip etmiyor. Ama bizimle dalga geçen o adamlar, ordumuz şöyle böyle diyip, wow’larınızı reisleyeceğiz deyip ahkam kesenler ve 99 olmamıza rağmen gönderecek ordu bulamayanlar, ordularımızı görüp de oyun nasıl oynanırmış görsünler.

Sanmayın ki sadece bizim ordularımız patladı elimizde. Türk birliklerinin genelinde durum bu. Bu aslında ne kadar başarılı olduğumuzu gösteriyor. Orduların hepsini yayınlayacağım ve 1-2 ay evvel dalga geçe geçe oynayan rakiplerin yüzüne vuracağım… Bir konuda da özür dilemem gerek sanırım. Son güne kadar öylesine bir motivasyonla oynadık ki gerek ben, gerek sessizvesakin, gerek holdem, gerek zehirli… Stratejimizi çizerken hep en kötüyü düşündük. Her duruma karşı bir planımız vardı. Amaçlarını sessizvesakin wow’unu kurdurtmamak olarak küçülten koskoca rakip KARAYEL’in ne yapıp ne edip bizi zorlayacağını düşünerek hareket ettik. Ama hem gelen güçlü orduları güçlü savunmamız karşısında komik derecede az hasar vererek çakıldı hem de planlarımız çok başarılı idi ve biz güç kaybetmedik ve ordular elimizde kaldı.

Hepiniz hakkınızı helal edin. Bu oyuna hesap ortağı olarak geldiğim günden itibaren gece gündüz demeden hem stratejik hem de hesap bakımı olarak hepinizin hesabına emek vermişliğim vardır. Bunca şeyi kazanmak için, hepinize wow zaferi yaşatmak için yaptık. Sonuca ulaşsak da rakibin, yani koskoca KARAYEL’in bu kadar komik derecede ezilmesini hem büyük başarı adlediyor hem de burukluk olarak kabul ediyorum. Zira keşke daha zeki olabilseler ve daha da zorlayabilselerdi bizi.

Server sonu gelmiş ve VELİÜNLÜ birliği adeta hiç savaş görmemiş gibi 10 numara savunma, 10 numara saldırı gücüyle dimdik ayakta. Bu stratejik başarı ve gece gündüz emek vermemizle açıklanamaz sadece. Sizler bize güvendiniz. Her dediğimizi yaptınız. Bu sayede de kazandık. Dediğim gibi orduları elinde patlayan sadece biz değiliz. 13 000 mancınığı olan ordular bile elde patladı. Diğer türk birliklerinde de durum bu. Üst yönetim olarak gülelim mi ağlayalım mı onun şaşkınlığındayız 1 gündür. Çok garip bir durum. Travian, rakiplerin böyle ezildiği bir server görmedi emin olun. Bu sizin sayenizde oldu. Hepiniz hakkınızı helal edin.
Hakkım varsa hepinize helal olsun.

Yerin 7 Kat 6
Uğur
(birliğimde geçtiğim genel mesaj, veda konuşması)
-------------------------

Ayrıca onurlu duruşları ve birleşmelerine sadakatlerinden dolayı Dark-Tek-Hun birliklerini tebrik ederim.
İnanılmaz bir birliktelikti sergilediğimiz. beraber kazandığımız bu başarı tüm türk birlikleri ve dark, tek, hun birlikleri oyuncularına armağan olsun.

emeği geçen herkesin eline yüreğine sağlık.

etki
12-12-2010, 21:09
Son duyumlarıma göre suanda malum birlik wow köylerinizi reislemek için kullanacakları reisleri listeliyormuş kısa sürede paylaşım yapılacakmış.

bilgi :)

veliünlü
12-12-2010, 21:10
Son duyumlarıma göre suanda malum birlik wow köylerinizi reislemek için kullanacakları reisleri listeliyormuş kısa sürede paylaşım yapılacakmış.

bilgi :)

amanin:D

benim yan köyümü bile reisleyemez onlar.

500-600k defans var birlikte en az wow'a göndermediğimiz ve köylerde hazır bekleyen:D

BeyazKarizma
12-12-2010, 21:12
Müjdeler olsun Tüm oyunculara; Bu server de iyisi ve kötüsü ile bitti artık...Dileğim böyle bir serverin bir daha yaşanmaması...
sessizvesakin-sadık....Zehirli-uğur ...Derindevlet-Tarık..Lejyoner-fatih..Trişka-Muhammed..Yerin 7 kat 6 -Uğur ve holdem -Eray -Roket-Yıkıcı34 ve ismini sayamadığım Tüm arkadaslarım müjdeler olsun hepimize...

Müjdeler olsun Tüm s9 birliği oyuncularına ...Günlerce uykusuz ve sıkıntılı günler zaferle sonuçlandı..Hepinize bu zafer helal olsun...
Tebrikler bu arkadaslara,hepsi birer kahraman gözümüzde...Bir alttaki üstteki wow a gelen saldırıya üzüldüğü için..Destek mesajlarını hiç eksik etmediği için...
kbahceci...Belki en buyuk şansızlığa ragmen halen biz kazanıyoruz ya gerisi boş dediğin için
Leone.....O kadar saldırıya ragmen tüm gücünle uğrastığın için..hala en üstlerde olmayı başarabildiğin için..
leven85 ve developer ...O kadar kısıtlı imkanlara ragmen yüksek seviyelerde oyunu bitirdiğiniz , en azından dostluk mesajlarını her an sürdüğünüz için...
drk&onur
DARK*C*
DRKLAZ ™
ÐARK C*
ÐRK[C*]2
DARK&T.H
ÐARK&T.H
SuSLaN
_DRKLAZ_
DARKKÇK
WOWTürk
TÜRK +-
300™
Türk©
Türk®
VeliÜnlü
Müjdeler olsun bu Birliklere ve oyuncularına ...Dostluğu -Birlikteliği hiçbirzaman bırakmadıkları için...Bir yanda dağılım bir yanda birlik olmayı gösterdikleri için müjdeler olsun hepsine...
Müjdeler olsun MAREŞAL (RÜŞTÜ) Ye HAYTA (HALİS ) ya..Bizlere sıcak bir dostluk kazandırdıkları için..deepdark-komplex-mehmetler-Lütfi21-Dr.roland-vurgungönlüm korsanx daha ismini saymadığım tüm dark ve tek-hun oyuncuları hepinize müjdeler olsun bu zafer....Bizler Hepimiz Dark Hepimiz Tek-HUN uz ..Aslında hepimiz s9 değilmiyiz.
Ellerinde ordu kalan 20 ye yakın ordu sahipleri sizlerden şahsım adına özür diliyorum..Bir tur daha dönmesini düşünmemiz lazımdı..Hakınızı helal ediniz.
Tüm rakip wow sahipleri özellikle izolebat (Faruk-Fırat)-aklınıaırım (Tamer) ve eski s4 den arkadasım prof sizlerede müjdeler olsun sıkıntılı bir server bitmiş oldu..Haklarınızı helal ediniz bizlere...Savaşmak sizlerle güzel elbette....Zeydanlı Okan ,olmadı uğrastın emek sarfettin..Gerçek hayatta basarılar dilerim Sanada...Cihanburhan ve diğer Karayel yöneticileri (KRYL-GLD Hariç ) Hepinize tesekkür ederiz hatamız,kusurumuz ve üzdüğümüz olmuş ise şimdiden özür dileriz..Hakkınızı helal ediniz.
Mucahit ;Herseye ragmen sanada müjdeler olsun.Az yada çok bir emeğin vardır bu zaferde... Oyundaki tarzının gerçek hayatta olmaması dileğimle...
Müjdeler olsun Casus hesap yapanlar-Programsız saldırı atmayanlar -Küfür edenler-Her türlü etik olmayan davranışı yapanlar -Dost görünüp arkadan vuranlar Artık bu ortamı elinizden alıyoruz...

Bir video da biz hazırlamıştık ama yayınlamama kararı aldık..En azından serverin bitişi kırıcı ve baskasının üzüntüsünden beslenmemiş olsun istedik....

Bu güzel dileklerin için tekrar teşekkürler ve tekrar tebrikler. Hak eden kazandı...

xunutulanx
12-12-2010, 21:23
tebrikler
karayel (dora)

kackar
12-12-2010, 21:31
bize bu basarıyı yasatan ve emeği geçen tesekkurler ve tebrikler

yüzük...

kralkano
12-12-2010, 22:17
Uzun geçen bir server 9 dan sonra WOW u kuran DARK ve TÜRK ortaklıgını tebrik ediyorum ...

Belki yapılmaması gereken bir sürü hareket oldu hatalar yaptık hatalar yapıldı .. ÇOK FAZLA UZATMAYACAGIM ...

BİZ yaptıgımız hatalardan dolayı özür dileriz ...Kusurumuz varsa affola hakkımız zerre kadar da geçtiyse Helali hoş olsun ...

reel hayatında herkese başarılar dilerimm ...

HERŞEYE RAGMEN SİZLERİ TANIMAK GÜZELDİ ...

BİR KAÇ KİŞİ İÇİNDE ÖZEL CÜMLE KULLANMAK İSTİYORUM ...

cihanburhan : SERVER 9 un bana armagan ettigi hiç olmayan ABİMSİN SEN BENİM ...

fatih sultan : CANIM KARDEŞİM senin için bu can feda

david villa : Her ne kadar sürtüşsek de verdigin emekler için teşekkürler ...

lnc and muson : Hayatımda tanıdığım en renkli aile ve dostsunuz ..

yavuz selim : Traviandaki en sakin kişiliksin inan :)

holdem eray abi : İyi ki tanıdım seni iyi ki varsın

triska : Özel hayatta mükemmel bir dostluga devam edecegimize canı gönülden inanıyorum ...

Siyu : MUstafa abi senin için her zaman köyü feda etmeye hazırım ...

sinan hoca : Çok emegin var üstümde her zaman seninleyim ..

Efsane23 : LEvent abi sen bu travianın harbi kralısın :)

jumper : Kankacım s4 de alacagım ifadeni ...

UNUTTUGUM BİR SÜRÜ DEGERLİ KARDEŞLERİM SİZLERİ DE ÇOK SEVİYORUM ...

SAYGILARLA ZEYDANLI ...

Surprise
12-12-2010, 22:22
Kuran Ekibe Tebrikler :D

Acaba şifreyi kimden oğrene bilirm :D

etki
12-12-2010, 22:26
verdiğim emeği unutmadığın için teşekkür ederim.

Shimshek
12-12-2010, 22:38
http://www.youtube.com/watch?v=4Z8shIuazbE

Wow partisi burda beyler. Herkesi bekleriz :)

Surprise
12-12-2010, 22:46
http://www.youtube.com/watch?v=4Z8shIuazbE

Wow partisi burda beyler. Herkesi bekleriz :)

dayı otobus kalkıo mu oraya :D

siyu
12-12-2010, 22:46
iyisiyle kötüsüyle bi serverin sonuna geldik benim hakkımda iyi dileklerini esirgemeyen eray arkadaşıma rakipte olsak birbirimizi hiç kırmadıgımız okan kardeşime teşekkürü bir borç bilirim s9 benim için sondu öylede olacak eger hakkım geçtiyse herkese helal olsun sizinde geçtiyse ki mutlaka geçmiştir helal ederseniz sevinirim

dostcakalın
siyu-mustafa

DR MFE
12-12-2010, 23:59
BAŞTA HOLDEM(ERAY), ZEHİRLİ(UĞUR), TRİSKA(MUHAMMED), YERİN 7 KAT 6(UĞUR VE ALPER) VE DERİNDEVLET ABİLERİM VE KARDEŞLERİM OLMAK ÜZERE WOW KURMAMIZDA EMEĞİ GEÇEN TÜM NOGAY BİRLİKLERİNİ ( TÜRK ) TEBRİK EDERİM...WOW YOLUNDA BİRLEŞMİŞ OLDUĞUMUZ S9 WOW BİRLİKLERİNEDE TEBRİKLERİMİ AYRICA SUNARIM...HER NE KADAR ENRİKA, YALAN..VS. SAYISI ÇOK OLSADA :D GÜZEL Bİ SERVAR OLDU...

KARAYEL VE ANADOLU BİRLİKLERİ WOW YOLUNDA ÖNEMLİ İŞLERE İMZA ATTILAR...EMEKLERİNDEN ÖTÜRÜ ARKADAŞLARI TEBRİK EDİYORUM...ARALARINDA HER NE KADAR Bİ GRUP KENDİNİ BİLMEZ ARKADAŞ OLSALARDA GENEL OLARAK SAYGILI RAKİPLERDİ...

CHAOS06 HESABI İÇİN AYRI Bİ PARANTEZ AÇMAK İSTİYORUM...MÜCAHİT VE SEDAT HESAP SAHİPLERİYDİ...SEDATI TANIYAN SANIRIM PEK FAZLA KİŞİ YOK BENİM MUHATTABIM SEDATTI O HESAP ADINA ORGANİZASYONLARI ONLA YAPAR SALDIRILARI ONLA ATARDIM HATTA SAVUNMAMI BİLE ONLA YAPARDIM...İKİSİNİNDE YERİ GELDİĞİNDE HATALARI OLMUŞTUR AMA HER NE KADAR HATA YAPTIYSALARDA BU NOKTADA OLMAMIZDA EMEĞİ VARDIR 2 ARKADAŞIMIZINDA O NEDENLE ONLARA TEŞEKKÜRLERİMİ AYRICA BEYAN EDERİM...HESAP SİLME MEVZULARI CİDDEN UZUN Bİ KONU OLDUĞUNDAN AYRINTIYA İNMEYECEM AMA RİCAM ŞUDUR Kİ OLAYI TAM BİLMEYEN ARKADAŞLAR FAZLA YORUM YAPMASINLAR...SONUÇTA ARKADAŞLARI NASIL Bİ KONUMA DÜŞÜRDÜKLERİNİ BEN BİLİYORUM...

SON OLARAK

BAŞTA

CRYSİS82,

BABAKALKAN,

REDBLACK,

MERİÇASKER,

X-RAY,

ADO1,

pedsur

ZIR DELİ,

NDESİGNE,

MURAT HAN AYDIN

OLMAK ÜZERE SERVER BAŞINDAN BERİ TEREDDÜTSÜZ HER ZAMAN YANIMDA OLAN,
İSTİSNASIZ HER İSTEĞİMİ YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞAN ARKADAŞLARIMA SONSUZ
TEŞEKKÜR EDERİM..

LEJYONER...

FATİH...

DR MFE
13-12-2010, 00:03

drk&onur
DARK*C*
DRKLAZ ™
ÐARK C*
ÐRK[C*]2
DARK&T.H
ÐARK&T.H
SuSLaN
_DRKLAZ_
DARKKÇK
WOWTürk
TÜRK +-
300™
Türk©
Türk®
VeliÜnlü
Tüm rakip wow sahipleri özellikle izolebat (Faruk-Fırat)-aklınıaırım (Tamer) ve eski s4 den arkadasım prof sizlerede müjdeler olsun sıkıntılı bir server bitmiş oldu..Haklarınızı helal ediniz bizlere...Savaşmak sizlerle güzel elbette....Zeydanlı Okan ,olmadı uğrastın emek sarfettin..Gerçek hayatta basarılar dilerim Sanada...Cihanburhan ve diğer Karayel yöneticileri (KRYL-GLD ve KRYLSHOW Hariç ) Hepinize tesekkür ederiz hatamız,kusurumuz ve üzdüğümüz olmuş ise şimdiden özür dileriz..Hakkınızı helal ediniz.Cash sende hakkını helal ,bu serverin en şansız oyuncusu sendin ,2 kere ordun silindi..

TŞK LER ERAY EMEKLERİNDEN DOLAYI SANA AYRICA TŞK EDERİM SON ORDULARI PATLATTIN ELİMİZDE :confused: AMA SAĞLIK OLSUN OLACAK O KADAR...:D

DR MFE
13-12-2010, 00:05
veliünlü birliğinin elde kalan saldırı orduları (bazı oyuncular eksik)

yerin 7 kat 6 (yan köy)(04 nolu köy)
21.000 tokmak, 50.000 balta, 17.000 toyton, 7.000 koçbaşı, 1600 manço
yerin 7 kat 6 (merkez)
16000 tokmak, 3300 balta, 5250 toyton, 3100 koçbaşı, 220 manço

optimus prime
86000 balta, 35000 toyton, 1500 koçbaşı, 8000 manço

simbad
51700 emperyan, 9700 imperatoris, 11250 cesaris, 125 koçbaş, 7900 manço

drn
68k balta, 24250 toyton, 1600 koçbaşı, 5800 manço

nui
29400 kılıç, 3650 heudan, 285 koçbaşı, 2400 manço

mantar
26800 kılıç, 10800 heudan, 362 koçbaşı, 1800 manço

quasar
21200 emperyan, 6000 imperatoris, 7000 cesaris, 275 koçbaşı, 2200 manço

isay01
25350 emperyan, 2675 imperatoris, 1700 cesaris, 300 koçbaşı, 1450 manço

batı trakya
28300 emperyan, 177 cesaris, 350 koçbaşı, 300 manço

birdost
18850 emperyan, 7700 imperatoris, 370 koçbaşı, 2160 manço

pençe
10k emperyan, 1364 lej, 3k cesaris, 100 koçbaşı, 630 manço

smyrna1
8000 emperyan, 5000 imperatoris, 4500 cesaris, 350 koçbaşı, 750 manço

popolyt3
11900 emperyan, 5300 cesaris, 200 koçbaşı, 1100 manço

dilhan
17600 balta, 4800 toyton, 1450 manço

nitem07
18000 balta, 1200 toyton, 180 koçbaşı, 1510 manço

nyphae
11100 emperyan, 5200 imperatoris, 206 koçbaş, 800 manço
enginseyhan
10000 balta, 5500 toyton, 500 mancınık

cermenköyü
6250 balta, 700 toyton, 510 manço

iyi ordular kalmış yazık olmuş emeklere...

BABASCARFACE
13-12-2010, 00:18
tum s9 birliklerini tebrik ederim uzun yorucu bi dönemin ardından s9 bitti sessizvesakini özellikle tebrik ederim kendisi suvari birliğindeyken beni kırmayarak sadece savunma basmıştır aynı zamanda saldırı askeride basarak saldırılarda yardımcı olmuştur ilk serveri olmasına ragmen wowu kurdu(ben 4 yıldır oynuyordum hiç kuramadım benden buyuksun abi ver elini öpüyüm:D) keşke o kadar entrika olmasaydıda hesapları silmeseydik ama şu an aynı durum yine olsa yine silerim çunku sildikten sonra hayatın tadını çıkarttım. wowuna elimden geldiğince bakmaya çalıştıgım levent abime teşekkur ederim adını sayamadıgım birçok dostuma da tşk ederim çok guzel zaman geçirdik

eray
13-12-2010, 00:27
TŞK LER ERAY EMEKLERİNDEN DOLAYI SANA AYRICA TŞK EDERİM SON ORDULARI PATLATTIN ELİMİZDE :confused: AMA SAĞLIK OLSUN OLACAK O KADAR...:D

Son 10 seviyeyi hiç saldırı almadan geçireceğimizi tahmin edemedik...İkinci xmax olayını düşünmek zorunda idik..En önemlisi Anadolu oluşumunda ordu olduğunu kesinlikle biliyorduk..Atlamış olabilirim ama Yıkıcı34 den dönen 2 ordunun olduğunu biliyordum..Daha önceden saldırı odaklı oynayanların savunmaya dönmesi veya saldırı atmamasıda olabilir tabi.Sizde bulunan ordu sahibi kişilerden başka , en azından Yerin 7 kat 6 nın saydıklarından hariç, 10 k mancınığı basan roket -alpnur dan 4-5 k lık orduları olan efsun-darkcıty-hernes-Turanhan-bluegras aklıma gelmeyen diğer arkadaslardan özür dilemek borcumdur..

ultrAslan
13-12-2010, 00:44
var var ordu var seviye alabilecek kapasitede, bitsin istedik oyun artık iyice can sıkmaya başladı çünkü.

DerinDevlet
13-12-2010, 01:23
var var ordu var seviye alabilecek kapasitede, bitsin istedik oyun artık iyice can sıkmaya başladı çünkü.
Serverde kalan oyuncuların tamamı ellerindeki orduları kullanmış olsalardı eğer sonuç aynı olurdu diye tahmin ediyorum:) zira bu server cümlende geçtiği gibi sizin insiyatifinizle nihayete ermemiştir.. Arkadaşların emeklerine gölge düşürmeyelim lütfen..

triska
13-12-2010, 07:44
Hepimize hayırlı uğurlu olsun:) elimden birsey gelebildiyse ve yapabildiysem ne mutlu bana:)

İlk serverimda her birseyi yasadım bıraksam mı artık zirvedeyken:D:D

Uğur abi gümüş madalyam nerde ben madalyamı istirem:D

triska
13-12-2010, 07:46
Birliğim adına;

Bir seneyi aşkın süredir s9 serverinda elimizden gelenin en iyisini yapmaya çabaladık.. Havlu attı dediler atmadık.. Su kaynattı dediler kaynatmadık.. Büyüklerimize inandık onların verdikleri direktiflerle ben ve birliğim elimizden geleni yaptık.. Tüm birlik arkadaşlarım birer kahraman.. Onlar bana çok uzun zamandır güvendiler.. Bende onların güvenlerinden almış olduğum cesaretle doğru kişilere güvendim nihayet bu zaferi kucakladık... Kutlu olsun.

WOW sürecinde özellikle çok çalışan aşağıdaki isimlere ayrıca teşekkürü bir borç bilirim..

Holdem(eray abi)
qualiti (cemal abi)
sessizvesakin(sadık abi)
Zehirli(uğur abi)
yerin 7 kat 6 (uğur kardeşim)
komplex(kuzey abi)
lejyoner(fatih kardeşim)
Kara Doğa(emre kardeşim)
-Nisa- (serkan&sinem)
sharkem
derin devlet(tarık abi)
eses05
Batumon66(erdal)
roket(ömer&oktay)
mahoni28(mahmut abim)
anakon(emre abim)
Madmen(abidin abim)

Ve bütün s9 wow birlik arkadaşlarımız...

eray
13-12-2010, 07:54
Serverde kalan oyuncuların tamamı ellerindeki orduları kullanmış olsalardı eğer sonuç aynı olurdu diye tahmin ediyorum:) zira bu server cümlende geçtiği gibi sizin insiyatifinizle nihayete ermemiştir.. Arkadaşların emeklerine gölge düşürmeyelim lütfen..

O niyetle söylememiştir zaten!!Daha kısa zamanda bitsin demek istedi..Ben onu anladım:D

DR MFE
13-12-2010, 08:50
birliğim adına;

bir seneyi aşkın süredir s9 serverinda elimizden gelenin en iyisini yapmaya çabaladık.. Havlu attı dediler atmadık.. Su kaynattı dediler kaynatmadık.. Büyüklerimize inandık onların verdikleri direktiflerle ben ve birliğim elimizden geleni yaptık.. Tüm birlik arkadaşlarım birer kahraman.. Onlar bana çok uzun zamandır güvendiler.. Bende onların güvenlerinden almış olduğum cesaretle doğru kişilere güvendim nihayet bu zaferi kucakladık... Kutlu olsun.

Wow sürecinde özellikle çok çalışan aşağıdaki isimlere ayrıca teşekkürü bir borç bilirim..

Holdem(eray abi)
qualiti (cemal abi)
sessizvesakin(sadık abi)
zehirli(uğur abi)
komplex(kuzey abi)
lejyoner(fatih kardeşim)
kara doğa(emre kardeşim)
-nisa- (serkan&sinem)
sharkem
derin devlet(tarık abi)
eses05
batumon66(erdal)
roket(ömer&oktay)
mahoni28(mahmut abim)
anakon(emre abim)
madmen(abidin abim)

ve bütün s9 wow birlik arkadaşlarımız...

tşk ler muhammed yer yer eksiklerimiz olsada elimizden geleni yapmaya çalıştık...

zapata
13-12-2010, 08:58
Acikcasi durum biraz supriz oldu bana :) Karayel ve Anadolu ekibinin birlikte kurmasini beklerken Turk- Dark ekibinin kurmasi :)

Kuran ekibi emekleri, sabirlari ve vazgecmeyerek direnmelerinden dolayi kutlarim.

Supradyn

Chronic_Tired
13-12-2010, 10:21
Yayında Ve Yapımda Emeği Geçen Herkese Tşkler. İyisiyle - Kötüsüyle Bi Servere Daha Bitirdik Kırdığımız Üzdüğümüz Arkadaşlar Olabilir. Kusura Bakmasınlar.
Herkes Hakkını Helal Etsin ( Malum Askere Gidicem :D )

YeRiN 7 KaT 6 - Alper

ultrAslan
13-12-2010, 10:52
Acikcasi durum biraz supriz oldu bana :) Karayel ve Anadolu ekibinin birlikte kurmasini beklerken Turk- Dark ekibinin kurmasi :)

Kuran ekibi emekleri, sabirlari ve vazgecmeyerek direnmelerinden dolayi kutlarim.

Supradyn
Beklentileri sizin yöneticileriniz Mahfetti :D
Hala aklını alırım alır oyunu onlara göre hala ümit var şu anda bile:D oyun aslında bitmedi gizliden gizliden kimse server'a girmezken seviye basılıcak orada:D

-holdem-
13-12-2010, 11:03
s9 ekibini kurdukları wowdan dolayı tebrik ederim...

Shimshek
13-12-2010, 11:26
Şöyle bende alayım klavyemi elime ve yazmaya başlayayım teşekkür listemi teker teker :)

Tabiki s9 wow ekibinin böyle bir mükemmel iş çıkarmasından dolayı tebrik ederim.

sessizvesakin i tebrik ederim
tüm dark ve türk ekiplerini tebrik ederim.

Bu benim üçüncü s9 serverım. 3 kez bu serverda oynadım, 4 yü oynamayı artık düşünmüyorum. Bu son oyunumda bana bu zevki yaşatan

Yerin7kat6 kardeşime (cidden on numero adamsın)
zehirli (Büyüksün baba)
siyu ya ( bi saf kangal alcam senden abi :))
Laz birliklerine kuzey e osman abiye bülent abiye ( sizler buz gibi havada olimpiyat stadını dolduracak kadar delisiniz aga :) )
Teşekkürlerimi ederim...

Ayrıca özel olarak

türk - pvp ve arkadaşlarına
korsan.x (Ali) kardeşime ( Abi inşaya saldırı var )
pkacu(yunus) kardeşime ( Gece kuşu )
feyrut(osman) kardeşime ( Senin için ne söylesem az. Her haltı senle yaptık. Ha öz kardeşim ya sen farketmez)
hasan mete kardeşime ( bir muhasebe müdürü bile wowun hesabını yapamadı bee yazık )
ASİL, eal, osmanter, manower, hancı kardeşlerime

Oyun başından beri benle beraber oynayan bir an olsun yanlız bırakmayan

Burhan abime(Roma_İmp)
Defans kralı (vurgun gönlüm) Ferhat kardeşime
Esat (marslı) kardeşime
ve ölümyiyen'e :D yani kaçak murat abiye

Bu serverda oynamış, hesap silmiş, umduğunu bulamamış, herkese ve her oyuncuya Teşekkür ederim. Herkes desede s9 güzel değil diye. Benim için zevkli bir wow dönemiydi. Laf kondurtmam ulen :)

Ayrıca öyle ya da böyle kavga hır gür oldu. Herkes hakkını helal etsin. ( Bir kişi hariç, onla ahirette görüşecez. Kimin alacağı varmış o zaman görecez :) )

Benim hakkım varsa hepinize helali hoş olsun.

Selamlar Saygılar. Oyunu bırakan arkadaşlarıma gerçek hayatlarında başarılar. Devam edecek arkadaşlarıma da iyi oyunlar, iyi eğlenceler...

VuRaL
13-12-2010, 12:13
Server4 den bir kaç arkadaşla buraya gelerek Siyahlar olarak elimizden geldiğince bu servera renk katmaya çalıştık. İlk günden son zamana kadar da elimizden geldiğince agresif bir oyun sergilemeye çalıştık.. Burda yeni dostlarımız oldu. Bizim için en büyük kazanç yeni dostlarımızdır.. Gönül ww kurmayıda arzu ederdi. Bize nasip olmadı...Server 9 da SessizVesakini ve onu destekleyen tüm arkadaşları Siyah Birliği adına tebrik ederim..

Server 9 da Unutulmaz isimleri olan,

CASH
Ziya Abi
Efsane23
Kralkano
Tehdit
Windtalker
Ath
Milan Baros
beykoz1962
Astoria
Sitigmata
Lion King
Dakota
Caligula
b16
LNC
alibaba58
HaRoN
AliDilek
Yavuz Selim
CihanBurhan
Colenel
Haniballl
Delikadir
Aksakal
Fatih sultan
Aklını Alırım
muson
mr.cali
Mustafaonur
Milan Baros
ahmedx
Ecem
Grabuna
virtualll
Dekfa

ismini unuttuğum dostlarıma

Ve

Sinan Hoca'ya

Sonsuz
Teşekkürler....

BobSwagger
13-12-2010, 12:26
edittttttttttttt

kralkano
13-12-2010, 12:54
iyisiyle kötüsüyle bi serverin sonuna geldik benim hakkımda iyi dileklerini esirgemeyen eray arkadaşıma rakipte olsak birbirimizi hiç kırmadıgımız okan kardeşime teşekkürü bir borç bilirim s9 benim için sondu öylede olacak eger hakkım geçtiyse herkese helal olsun sizinde geçtiyse ki mutlaka geçmiştir helal ederseniz sevinirim

dostcakalın
siyu-mustafa

helali hoş olsun asıl partiyi seninle çiftlikte yapacagız unutma sözün var :)

türkatmaca
13-12-2010, 13:59
Arkadaşlar WoW kuruldu. sessizvesakin kardeşimi emeklerinden dolayı tebrik ederim.
Bu server tamamen travian dersi olarak okutulacak bir server oldu. Tüm s9 oyuncuları wowu karayel ekibinin kuracağını düşünürken, strateji üreterek oyunun gidişatını değiştiren Dark ve Türk birliğinin yöneticilerini kutluyorum.Türk birliğiyle yapılan stratejik birleşme oyunun yönünü değiştirdi. Mühim olan güç değildir, gücü akılcı bir şekilde kullanmaktır. rakibin nasıl olsa kazandık düşüncesiyle hareket edip birleşimindeki wowu yıkması onlar için affedilemez ve telefisi mümkün olmayan büyük bir hataydı. İşte o gün birliğe ally geçtim ve artık oyun bize döndü kazanacaz dedim. bugün wowu kurmanın gururunu yaşıyorum.En büyük üzüntüm ordularımızın elimizde kalması oldu. bilhassa untay ve indiana kardeşlerim hakkınızı helal edin o güzel orduları piyasaya çıkaramadık. Birliğim adına s9 a bu güne kadar emek vermiş olan tüm oyuncu arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Siyu- Mustafa abime
Mehmetler- Mehmet abime
Ercanaslan - Ercan kardeşime
Dark C* birliğinde çok emekleri olan untay, azat18 ve azat53 kardeşlerimede ayrıca ve özellikle teşekkür ederim. (Abi- Kardeş hesabı yaparken yaşım=40 )

leone- komplex başta olmak üzere hemşerilerimin birliğine ve emeklerine teşekkür ederim.

Hakkınızı helal edin.Allaha emanet olun.

zapata
13-12-2010, 14:09
Beklentileri sizin yöneticileriniz Mahfetti :D
Hala aklını alırım alır oyunu onlara göre hala ümit var şu anda bile:D oyun aslında bitmedi gizliden gizliden kimse server'a girmezken seviye basılıcak orada:D

ama benim hesap kilitli madde gonderemiyorum :D tuhhh

ibrahim özkan
13-12-2010, 15:36
hocam yaza dogru acılır ..:)

3senedir s9da oynayan birisi olarak:)

tm saolun yazın okulda yok gece 2-3 takılırız artık süper olur ...

kackar
13-12-2010, 15:44
[QUOTE=Shimshek;1008750]Şöyle bende alayım klavyemi elime ve yazmaya başlayayım teşekkür listemi teker teker :)

Esat (marslı) kardeşime

sene ye gene burdaymış :)

Shimshek
13-12-2010, 16:03
Şöyle bende alayım klavyemi elime ve yazmaya başlayayım teşekkür listemi teker teker

Esat (marslı) kardeşime

sene ye gene burdaymış :)

:)

yine kaçmak için mi :D
yaptıkları bir yana ne kadar arkamdan gider ayak iş çevirdiyse de abimdir. çok faydası oldu onunda. seneye ben olmayacam. rahat rahat oynasın :)

Nozzle
13-12-2010, 16:08
:)

yine kaçmak için mi :D
yaptıkları bir yana ne kadar arkamdan gider ayak iş çevirdiyse de abimdir. çok faydası oldu onunda. seneye ben olmayacam. rahat rahat oynasın :)

2 ay oynar gider sonra:)

siyu
13-12-2010, 19:56
[sıze=2][ı]helali hoş olsun asıl partiyi seninle çiftlikte yapacagız unutma sözün var :) [/ı][/sıze]

her zaman kapım tüm dostlara açık :)

Emremessi
13-12-2010, 20:48
sessiz ve sakini canı gönülden tebrik ederim . İnanılmaz entrikaların , savaşların , stratejilerin olduğu bir serverdi . Yalnız sonunda kimin ne olduğu anlaşıldı . Ama şunu eklemek istiyorum : Server 9 Travian Okullarında ders olarak okutulacak bir serverdı .

Yeni açılacak serverda herkese başarılar .

eray
13-12-2010, 21:33
Evet iyisiyle ve kötüsüyle bir serverı geride bıraktık.
Bu servera 3 yıldır birlikte oynadığım ve şuanda da forum hesabından yazdığım sevgili dostum ve oyun ortağım, eray arkadaşım ile 'son serverımız olacak' diyerek geldik. Gelirken her ne kadar yönetimde görev almamaya yemin etmiş olsak da kendimizi yönetim kadrosunda bulduk. Gerçekten çok zorlu ve yoğun çalışmanın gerektiği bir server oldu. Forumu başından beri hergün takip etmeme rağmen ve yazacak çok şey olmasına rağmen, hiç yazı yazmadım, yorum yapmadım, polemiğe girmedim. Eray yeri geldiğinde gereken cevabı her zaman o güzel üslubu ile verdi zaten.
Şimdi kendimce bu başarıda emeği geçenlere gönlümden geçen madalya dağıtımını yapmak istiyorum:D

Atın Madalya: bunu hiç şüphesiz 2 kişi haketti. sanırım herkes hemfikirdir. Holdem ERAY ve sessizvesakin SADIK. Bu madalya annenizin ak sütü kadar helal sizlere:D
Gümüş Madalya: Derindevlet(TARIK); son iki ay bizi yalnız bırakmasan altın madalya şüphesiz üçe bölünecekti,
Yıkıcı34(MEHMET),Yerin7kat6(UĞUR), Trişka (MUHAMMED), Lejyoner (FATİH), Xyz(ÖZENÇ); bir dediğimizi iki etmediniz, bizi hiç üzmediniz,
Mareşal (RÜŞTÜ), Hayta (HALİS), Lutfi.21 (MUHİTTİN); çok sıkı dostlar oldunuz, birlikte çok eğlendik. Keşke daha başlarda tanışmış olsaydık,
Komplex (KUZEY ABİ), Maxutt (UĞUR), Vurgungönlüm, Korsan.x, Feyrut harika müttefikler oldunuz ve
Tüm Türk-Dark-Laz-Tekhun oyuncuları başımızın tacı oldunuz
Bronz Madalya: İşte o benim. Kimseyle paylaşmam, kırışmam:D

Tüm server 9 oyuncuları, varlığınız için hepinize teşekkürler. Jübilemizi wow kurarak yaptık. Bundan sonra bizim için travian defteri kapanmıştır. Devam edeceklere yeni serverlarda başarılar ve herkese gerçek hayatta sağlık-mutluluk-başarı diliyorum. Hoşçakalın...

Zehirli-UĞUR

eray
13-12-2010, 22:24
zehirli'ye

Altın madalya son güne kadar TEK senin diyordun !!Attın son dakika gölünü yine...O Zaman ben bu oyunu bırakmayacağım altın alana kadar ,seni de çekerim bir ara Madem .... ,Sadık ne yapmış hem Tüm gece online oldu sadece :D Sana bir hesap acayım da Bu da sana en büyük ceza olsun:D

HOLDEM -ERAY

eray
13-12-2010, 22:32
zehirli'ye

Altın madalya son güne kadar TEK senin diyordun !!Attın son dakika gölünü yine...O Zaman ben bu oyunu bırakmayacağım altın alana kadar ,seni de çekerim bir ara Madem .... ,Sadık ne yapmış hem Tüm gece online oldu sadece :D Sana bir hesap acayım da Bu da sana en büyük ceza olsun:D

HOLDEM -ERAY

Aman Allah korusun:eek: Zaten oyun bitti ama Sadık'tan kurtulamadım.
Sana gelince, altın verdik yaranamadık. Bundan sonra benim için tek oyun Age of Empires olur janim.

Oneil
13-12-2010, 22:42
İsa uyar nerde isayı istiyoruz bu arada Her nekadar Darkların kurmasını istiyor idemse olmadı hayırlısı olsun Türklerde hak etmişlerdi o kadar haksızlığa rağmen bırakmadılar yılmadılar ve sonunda adalet yerini buldu sanırım :)

Nozzle
13-12-2010, 22:52
ugur bebek yokkken bagırdın mı
yuppiiiiii die:)))))))))))))))))))))))))

veliünlü
14-12-2010, 03:34
iyi ordular kalmış yazık olmuş emeklere...

yazık oldu mu dersen tartışılır. sonuçta tüm emekler kazanmak içindi.

kazanmak adına, kazanmayı garantiye almak adına bu kadar orduyu beklettik. nitekim kazandık da.

Ordusu elinde kalan arkadaşların emeklerini gölgelememek adına yayınladık bunu.

bir de defans abananlar var ki sorma:)

bu ordulardan fazla defansı var çoğu hesabın

veliünlü
14-12-2010, 03:35
Birliğim adına;

Bir seneyi aşkın süredir s9 serverinda elimizden gelenin en iyisini yapmaya çabaladık.. Havlu attı dediler atmadık.. Su kaynattı dediler kaynatmadık.. Büyüklerimize inandık onların verdikleri direktiflerle ben ve birliğim elimizden geleni yaptık.. Tüm birlik arkadaşlarım birer kahraman.. Onlar bana çok uzun zamandır güvendiler.. Bende onların güvenlerinden almış olduğum cesaretle doğru kişilere güvendim nihayet bu zaferi kucakladık... Kutlu olsun.

WOW sürecinde özellikle çok çalışan aşağıdaki isimlere ayrıca teşekkürü bir borç bilirim..

Holdem(eray abi)
qualiti (cemal abi)
sessizvesakin(sadık abi)
Zehirli(uğur abi)
komplex(kuzey abi)
lejyoner(fatih kardeşim)
Kara Doğa(emre kardeşim)
-Nisa- (serkan&sinem)
sharkem
derin devlet(tarık abi)
eses05
Batumon66(erdal)
roket(ömer&oktay)
mahoni28(mahmut abim)
anakon(emre abim)
Madmen(abidin abim)

yorucuydu falan ama güzeldi be.
eyvallahkardeşim.

veliünlü
14-12-2010, 03:44
Evet iyisiyle ve kötüsüyle bir serverı geride bıraktık.
Bu servera 3 yıldır birlikte oynadığım ve şuanda da forum hesabından yazdığım sevgili dostum ve oyun ortağım, eray arkadaşım ile 'son serverımız olacak' diyerek geldik. Gelirken her ne kadar yönetimde görev almamaya yemin etmiş olsak da kendimizi yönetim kadrosunda bulduk. Gerçekten çok zorlu ve yoğun çalışmanın gerektiği bir server oldu. Forumu başından beri hergün takip etmeme rağmen ve yazacak çok şey olmasına rağmen, hiç yazı yazmadım, yorum yapmadım, polemiğe girmedim. Eray yeri geldiğinde gereken cevabı her zaman o güzel üslubu ile verdi zaten.
Şimdi kendimce bu başarıda emeği geçenlere gönlümden geçen madalya dağıtımını yapmak istiyorum:D

Atın Madalya: bunu hiç şüphesiz 2 kişi haketti. sanırım herkes hemfikirdir. Holdem ERAY ve sessizvesakin SADIK. Bu madalya annenizin ak sütü kadar helal sizlere:D
Gümüş Madalya: Derindevlet(TARIK); son iki ay bizi yalnız bırakmasan altın madalya şüphesiz üçe bölünecekti,
Yıkıcı34(MEHMET),Yerin7kat6(UĞUR), Trişka (MUHAMMED), Lejyoner (FATİH), Xyz(ÖZENÇ); bir dediğimizi iki etmediniz, bizi hiç üzmediniz,
Mareşal (RÜŞTÜ), Hayta (HALİS), Lutfi.21 (MUHİTTİN); çok sıkı dostlar oldunuz, birlikte çok eğlendik. Keşke daha başlarda tanışmış olsaydık,
Komplex (KUZEY ABİ), Maxutt (UĞUR), Vurgungönlüm, Korsan.x, Feyrut harika müttefikler oldunuz ve
Tüm Türk-Dark-Laz-Tekhun oyuncuları başımızın tacı oldunuz
Bronz Madalya: İşte o benim. Kimseyle paylaşmam, kırışmam:D

Tüm server 9 oyuncuları, varlığınız için hepinize teşekkürler. Jübilemizi wow kurarak yaptık. Bundan sonra bizim için travian defteri kapanmıştır. Devam edeceklere yeni serverlarda başarılar ve herkese gerçek hayatta sağlık-mutluluk-başarı diliyorum. Hoşçakalın...

Zehirli-UĞUR
travian defteri benim için de kapanmıştır abi:D
bu defteri kapatmışken ALPER açtırdı ve hesaba ortak etti beni.
Bir daha da açarsam eray abi, tarık abi veya senin için açarım sanırım:D

sailor_man_
14-12-2010, 04:09
wowu kuran sessizsakin ve Türk(Nogay) birliğini tebrik ederim. Bizim için önemli olan Karayele kurdurmamaktı onuda başardık:) elinde daha ordusu kalan bir çok arkadaşım var. Sadece benim 85k kılıçlı 37k heduan 6500 koçbaşı 10k kadar manço patladı elimde ama sağlık olsun;) oyunda bir çok kez birlikte haraket ettiğim bir çok arkadaşıma saygılarımı sunuyorum.

sılva

anakon
14-12-2010, 08:43
Birliğim adına;

Holdem(eray abi)
qualiti (cemal abi)
sessizvesakin(sadık abi)
Zehirli(uğur abi)
komplex(kuzey abi)
lejyoner(fatih kardeşim)
Kara Doğa(emre kardeşim)
-Nisa- (serkan&sinem)
sharkem
derin devlet(tarık abi)
eses05
Batumon66(erdal)
roket(ömer&oktay)
mahoni28(mahmut abim)
anakon(emre abim)
Madmen(abidin abim)

Burda adımın geçmesi beni çok mutlu etti.muhammed kardeşime çok tşk ediyorum. bende bi kaç şey söylemek istiyorum. benim için çok zor bi server oldu, yaklaşık 3 ay boyunca hiç durmadan saldırı aldım. ama birliğimin de desteğiyle üstesinden geldik. bana saldıranların 3de 2 si hesabını kapattı ama biz vazgeçmedik. ve bunuda tüm TÜRK birlikleriyle wowa taşıdık. emeği geçen tüm TÜRK birliklerine ve başkanlarına selamlar olsun.

Bu arada Karayel-Anadolu birliklerini de kutluyorum. gerçekden çok güzel operasyonlar yapdılar. (yiğidi öldür hakkını inkar etme:))

Tabiki DARK&TEK&HUN ve LAZ birliklerinide unutmayalım çok iyi iş çıkardılar.

Anakon

PvP
14-12-2010, 09:57
wow yarışında tüm uğraş verenleri tebrik ederim. bu serverda sonuna kadar beklemek uğraş vermek bile başarı(biz beceremedik:D) yılmayıp kazanmak ise ayrı bir sevinç.

artık emekli olun travian dünyasından yavaş yavaş:D vay be bir s9 daha bitti:D

shimshek iyi dileklerin için teşekkürler. sizlerle oynamak bizim içinde zevkti.

Chronic_Tired
14-12-2010, 13:46
travian defteri benim için de kapanmıştır abi:D
bu defteri kapatmışken ALPER açtırdı ve hesaba ortak etti beni.
Bir daha da açarsam eray abi, tarık abi veya senin için açarım sanırım:D

Uur Askerden Sonra Bi JubiLe Yaparız Artık :D

DR MFE
14-12-2010, 14:53
[sıze=4]wowu kuran sessizsakin ve türk(nogay) birliğini tebrik ederim. Bizim için önemli olan karayele kurdurmamaktı onuda başardık:) elinde daha ordusu kalan bir çok arkadaşım var. Sadece benim 85k kılıçlı 37k heduan 6500 koçbaşı 10k kadar manço patladı elimde ama sağlık olsun;) oyunda bir çok kez birlikte haraket ettiğim bir çok arkadaşıma saygılarımı sunuyorum.[/sıze]

[sıze=4]sılva [/sıze]

1000 kez at dedim yoksa kalır dedim dinlemedin...:)

DR MFE
14-12-2010, 14:55
aman allah korusun:eek: Zaten oyun bitti ama sadık'tan kurtulamadım.
Sana gelince, altın verdik yaranamadık. Bundan sonra benim için tek oyun age of empires olur janim.

katılıyorum artık only age of...:d no travian no entrika no yalan dolan ve uykusuzluk...:)

DR MFE
14-12-2010, 14:57
yazık oldu mu dersen tartışılır. Sonuçta tüm emekler kazanmak içindi.

Kazanmak adına, kazanmayı garantiye almak adına bu kadar orduyu beklettik. Nitekim kazandık da.

Ordusu elinde kalan arkadaşların emeklerini gölgelememek adına yayınladık bunu.

Bir de defans abananlar var ki sorma:)

bu ordulardan fazla defansı var çoğu hesabın

1-2 tur daha döner dedik uğur vardı bizlerde de ordu ama güme gitti beklenen son vuruşlar gelmedi muazzam savunmayayla birlikte de az seviye verince de iş bitti...

Lejyoner...

BABASCARFACE
14-12-2010, 15:16
Aman Allah korusun:eek: Zaten oyun bitti ama Sadık'tan kurtulamadım.
Sana gelince, altın verdik yaranamadık. Bundan sonra benim için tek oyun Age of Empires olur janim.

5 aydır kendimi buna hazırlıyordum biliyordum hepinizin age of'dan başka oyun oynamayacagınızı hamachi uzerinden oynarız age of dışında war cracfta zevkli ama o biraz zor yaw

Chronic_Tired
15-12-2010, 18:44
5 aydır kendimi buna hazırlıyordum biliyordum hepinizin age of'dan başka oyun oynamayacagınızı hamachi uzerinden oynarız age of dışında war cracfta zevkli ama o biraz zor yaw

Hamachi Üzerinden Neden Olmasın :D Ama Age Of Empires 2 :D

ultrAslan
16-12-2010, 20:28
Hop nerede bu millet yahu , Bilseydim bitirmezdim oyunu :D

Nozzle
17-12-2010, 12:26

Fırat sende amma yaptın millet bitsede kurtulsak modundaydı zaten sende çıkmışsın nerde bu millet diyorsun :)

mareşal...

triska
17-12-2010, 16:51

Harbi hea nerde muhabbet edecez biz kanka bitmese daha mı iyiydi sanki:D

ultrAslan
17-12-2010, 22:26
buralarda olun :D bazı seyleri yazıcak faruk baskan bızde onu beklıyruz:D

BeyazKarizma
20-12-2010, 13:04
ANADOLU gerçekleri aşağıdaki linkte.

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=52092

BeyazKarizma
20-12-2010, 13:07

BeyazKarizma
20-12-2010, 13:11

BeyazKarizma
20-12-2010, 13:12

BeyazKarizma
20-12-2010, 13:15

Ares34
20-12-2010, 13:40
Faruk 1 konuda yanlışsın ben hiç bir zaman yıkıcı34 e def basmadım :) basmamda =) önceki serverlardan yeminim vardı fakat ondan def aldım almadım dersem yalan olur :)

BeyazKarizma
20-12-2010, 14:08
Faruk 1 konuda yanlışsın ben hiç bir zaman yıkıcı34 e def basmadım :) basmamda =) önceki serverlardan yeminim vardı fakat ondan def aldım almadım dersem yalan olur :)

Düzelttim sen demeden şekerim :D

-holdem-
20-12-2010, 14:45
HAK BATILI YENDİ. HAKSIZ DAVRANANLAR KAYBETTİ VE O KADAR KİŞİNİNDE EMEĞİNİ ÇİĞNEMİŞ OLDU. Gönül isterdi ki beraber olduklarımızla ilk sırada bu oyunu hep beraber sonuçlandıralım. Kısmet olmadı.

ANADOLU WOW kuramasa da bize göre zaten GÖNÜLLERDE GÖNÜL WOW unu kurdu.

Hatamız varsa AFFOLA…

Sevgi ve saygılarımızla…

wow süreci dısında yasanan olayların içinde oldugum için sadece wow öncesi yazdıklarına yorum yazacagım.wow sürecinde ne oldu ne bitti bilmiyorum.

söylediklerinde sana katılıyorum emek verdik ugrastık birseylerden fedarkarlık yaptık dostlukları ön planda tuttuk ama olmadı bazı seyleri cok fazla sorgulamaya gerek olmadıgını düşünüyorum wow kaybedilir köy yıkılır hatta köy silinmesi gerekebilir ve köyümüzüde silebiliriz bunların tersi olupta wowda kurabiliriz sadırı savunma kahraman nufus 1.side olabiliriz ama server restelendiginde bunlar 3 konulusulur 3 gün sonra unutulur ni tekim öğlede oldu her gün onlarca yorum yazılan s9 formuna simdi kimse girmiyor sevinc cıglıkları atıldı ama simdi herkes hayatına devam ediyor geriye kalan dostluklar ve düşmanlıklar. ben bu serverda gercekten kaliteli insanlar tanıdım darkla dost olamadık siyu hesabı beni sevmedi belki ama ben siyu hesabında ahmet abimi tanıdım beyazkarizma hesabı ile hep sürtüşmede olduk belki ama 2 degerli insan faruk ve fıratı tanıdım karayelle hep savasta olduk belki ama karayeldende degerli insanlar tanıdım birilerine kızdık agır konustuk birileri bize kızdı agır konustu ama beni sadece kazandıgım dostlarım ilgilendiriyor gerisi serverla birlikte resetlendi gitti..wow sürecince gönlüm hep sessizsakin ve kanca wowu ile beraberdi onlar her ne kadar seninle alakası yok desede acıkca kurulan wowda emegin yok desede üstü kapalı kurualn wow için sevinme hakkın yok desede ben onların kurdukları wowla sevindim gururlandım hepsini tekrardan canı gönülden kutluyorum..onlar hep bu birlikşerin temellerini benim kurdugumu wowa giden savunmayı tahılı atanların bir cogunun yagma köy oldugunu yada yagma köy olma tehliskesi yasadıkları dönemde benim onları eski nogay yeni türk birliklerine kazandıgırdıgımı unutsalarda anadolunun gücsüz kalmasında emegim olmasını kabul etmeselerde bir coguna cektidigim defansı unutsalarda wow aldıkları kanca hesbaının merkezi %75 görürken kendi merkez vahama ait vahayı kanca hesabına verdigimi unutsalarda cevremdeki yagma köy oalcak köylere hammadde yardımcı yağpıp yagmayı kesip gelişmelerine yardımcı oldugumu vs vs leri unutsalarda emegin yok deselerde ben kurdukları wowa sevindim gururlandım..

s9 da bana göre en samimi en dürüst baskan beyazkarizma faruktu hersye ragmen arkasından vurulmasına satılmasına ragmen yola cıktıklarını asla satmadı belkide satsaydı suan wow kurmus olacaktı satmadıgı halde wow kurabilirdi ama yolun sonuna geldiginde bile arkasından vurdular malesef travian iyi niyetleri baskanları kaldırmıyor travianda wow kurmak istiyorsan daleverici olacaksın sende bende bunu yapamadık sonucada gidemedik..içini dökmüşssün en iyisinide yapmıssın keske birileri cıksada seni gibi dürüstce yazsa yaptıklarını ama malesef onların cesaretleri yok cünkü onların kendilerine güvenleri yok.sen gibi bende senin yazdıklarına ne cvp verecekler merakla bekliyorum..insallah hayatlarında 1 kez olsun dürüstce yaptıklarını anlatırlar..

ben server 9 a ait herseyi geride bıraktım herseyi unuttum damardan harici herkesede hakkımı helal ettim bana hakkını helal edeninde canı sagolsun hakını helal etmeyininde canı sagolsun benim onlara hakkım helaldir..

BeyazKarizma
20-12-2010, 14:54
wow süreci dısında yasanan olayların içinde oldugum için sadece wow öncesi yazdıklarına yorum yazacagım.wow sürecinde ne oldu ne bitti bilmiyorum.

söylediklerinde sana katılıyorum emek verdik ugrastık birseylerden fedarkarlık yaptık dostlukları ön planda tuttuk ama olmadı bazı seyleri cok fazla sorgulamaya gerek olmadıgını düşünüyorum wow kaybedilir köy yıkılır hatta köy silinmesi gerekebilir ve köyümüzüde silebiliriz bunların tersi olupta wowda kurabiliriz sadırı savunma kahraman nufus 1.side olabiliriz ama server restelendiginde bunlar 3 konulusulur 3 gün sonra unutulur ni tekim öğlede oldu her gün onlarca yorum yazılan s9 formuna simdi kimse girmiyor sevinc cıglıkları atıldı ama simdi herkes hayatına devam ediyor geriye kalan dostluklar ve düşmanlıklar. ben bu serverda gercekten kaliteli insanlar tanıdım darkla dost olamadık siyu hesabı beni sevmedi belki ama ben siyu hesabında ahmet abimi tanıdım beyazkarizma hesabı ile hep sürtüşmede olduk belki ama 2 degerli insan faruk ve fıratı tanıdım karayelle hep savasta olduk belki ama karayeldende degerli insanlar tanıdım birilerine kızdık agır konustuk birileri bize kızdı agır konustu ama beni sadece kazandıgım dostlarım ilgilendiriyor gerisi serverla birlikte resetlendi gitti..wow sürecince gönlüm hep sessizsakin ve kanca wowu ile beraberdi onlar her ne kadar seninle alakası yok desede acıkca kurulan wowda emegin yok desede üstü kapalı kurualn wow için sevinme hakkın yok desede ben onların kurdukları wowla sevindim gururlandım hepsini tekrardan canı gönülden kutluyorum..onlar hep bu birlikşerin temellerini benim kurdugumu wowa giden savunmayı tahılı atanların bir cogunun yagma köy oldugunu yada yagma köy olma tehliskesi yasadıkları dönemde benim onları eski nogay yeni türk birliklerine kazandıgırdıgımı unutsalarda anadolunun gücsüz kalmasında emegim olmasını kabul etmeselerde bir coguna cektidigim defansı unutsalarda wow aldıkları kanca hesbaının merkezi %75 görürken kendi merkez vahama ait vahayı kanca hesabına verdigimi unutsalarda cevremdeki yagma köy oalcak köylere hammadde yardımcı yağpıp yagmayı kesip gelişmelerine yardımcı oldugumu vs vs leri unutsalarda emegin yok deselerde ben kurdukları wowa sevindim gururlandım..

s9 da bana göre en samimi en dürüst baskan beyazkarizma faruktu hersye ragmen arkasından vurulmasına satılmasına ragmen yola cıktıklarını asla satmadı belkide satsaydı suan wow kurmus olacaktı satmadıgı halde wow kurabilirdi ama yolun sonuna geldiginde bile arkasından vurdular malesef travian iyi niyetleri baskanları kaldırmıyor travianda wow kurmak istiyorsan daleverici olacaksın sende bende bunu yapamadık sonucada gidemedik..içini dökmüşssün en iyisinide yapmıssın keske birileri cıksada seni gibi dürüstce yazsa yaptıklarını ama malesef onların cesaretleri yok cünkü onların kendilerine güvenleri yok.sen gibi bende senin yazdıklarına ne cvp verecekler merakla bekliyorum..insallah hayatlarında 1 kez olsun dürüstce yaptıklarını anlatırlar..

ben server 9 a ait herseyi geride bıraktım herseyi unuttum damardan harici herkesede hakkımı helal ettim bana hakkını helal edeninde canı sagolsun hakını helal etmeyininde canı sagolsun benim onlara hakkım helaldir..

İçimi dökmesem çatlardım belkide.. Herkes bilsin bunu oyun olduğunu ve neler yapıp uğraştıklarını, neler kaybedip neler yaşadıklarını...

Dark&Türk birliklerinden önce seninle oynamak cidden gergin olsada güzeldi :) Sonrasındaki arkadaşlarla çok fazla muhabbetimiz olmadı ama tebriği hak ettiler. Eee bak birbirimize öyle sert çıkışlarımız olmuş olsa da yanlışımız oyunla sınırlı kalmış ki şimdi travianı bırakacakken beraber başlayalım diyoruz. :)

İyi dileklerin için sağolasın ve yeni servere hızlı girelim :))) Speedde de destek at adamlar askeri gördü bana dalacaklar :D

eray
20-12-2010, 15:24

Öyle bişey yok..Oyun resetlendiğinde yazdım...Sanada forumdan yazdığım sözler duruyor..Bir şekilde seninde emeğin inkar edilmedi -unutulmadı . Şahsım adına en ufak bir kötü söz veya olumsuz bir yazı yazmadım...Sadece profil yazıların vardı benim açımdan onuda daha sonra msn den bir şekilde açıkladın ,kendince hakkı da sayılırsın ama benim acımdan tarz olarak şık durmamıştı.Ama sen bu ekibin wow kurulmasına seviniyorsan eger kimseninde seni inkar ettiği de yoktur sanmıyorum..Ortada bir başarı var ise hesap silenlerde olmak üzere herkesin faydası oldu.

BobSwagger
20-12-2010, 15:37
beyazkarizma güzel hoş yazmışın aynısını öbür konuyada yazdım bunada yazayım dedim benimle ilgili ufak bi bölüm var orda ben kesinlikle öyle bi konu açmadım siiz mahkemeye vereceğim diye birşey demedim bunu defalarca kere belirtmeme rağmen halen bobswagger kazum açtı diyosunuz konunun linkini koy bende göreyim ne açmışım aradaım bulamadım şahsen. ordaki yanlış cümleleri düzelteceğini umuyorum.

BeyazKarizma
20-12-2010, 15:44
beyazkarizma güzel hoş yazmışın aynısını öbür konuyada yazdım bunada yazayım dedim benimle ilgili ufak bi bölüm var orda ben kesinlikle öyle bi konu açmadım siiz mahkemeye vereceğim diye birşey demedim bunu defalarca kere belirtmeme rağmen halen bobswagger kazum açtı diyosunuz konunun linkini koy bende göreyim ne açmışım aradaım bulamadım şahsen. ordaki yanlış cümleleri düzelteceğini umuyorum.

Bu isimle açılmıştı ve bir süre sonra silinmişti. hatat renkli yazılmıştı iyi hatırlıuorum. Geçti artık...

eray
20-12-2010, 15:51
Beyazkarizma'ya

Bu yazdıklarından ötürü öncelikle tesekkürlerimi sunarım,Serverin basından beri olan detaylı açıklamaların zaten oyuna ne kadar hakim olduğunu gösteriyor.Mevcut durumlar itibari ile zaten bu oyunun kazanılması mumkun gözükmüyormuş anlaşılan..Burda annıyamadığım nokta niye birleşmeler yapılır..Bu birleşmenin amacı oyun kazanmak değilse ,sen -ben dialogu girdi ise ve bunu çok önceden anlamış iseniz devam ettirmek çok iyi niyetli bir davranış değilmidir...Bence yıkıcı34 e yapılan saldırıdan sonra forumda o malum yazı ile bu birleşmenin bitmesi gerekirdi.Şayet şahsım olarak Dark birliklerinden böyle veya buna benzer bir alaysı yazı görmüş olsa idim 1 dk bile beklemezdim açıkçası..Kendilerini tekrardan kutlarım ki ima bile sezmedim-görmedim..Aklınıalırım wow u için tüm depolar imha edildikten sonra hala bu konuda ısrar edilmesi akla ve mantığa hiç sığmıyor..Wow surundan 1 seviye alan trişka ordusu için gönderilen kaç ordunun imha edilmesi hala ilginç...Aklınıalırım için 7 depo hesapladık ama 6 çıktı ve bir ordu hedefini vuramadı diye bizler dizimizi döverken böyle rakibin pervasızca ordu harcaması halen cevabı verilmemiş bir olaydır esasında..Çok mu güvençok mu küçümsemek sanırım hiç anlayamayacağız...

Herseyi ile oyun bitti ..Ben şahsen emeklerinize sağlık diliyorum..İyi yada kötü bir oyun oldu sağol-varol kardeşim...Seni tanımak da kazandıklarımızdan bir tanesi...

Saygılarımla..

ERAY-HOLDEM

BobSwagger
20-12-2010, 16:12
Bu isimle açılmıştı ve bir süre sonra silinmişti. hatat renkli yazılmıştı iyi hatırlıuorum. Geçti artık...

bilmeyipte konuşmak bu olsa gerek. o konuyu açan Swordfish yada karrier. 50 kere yazdım 51.kere yazıyorum o konu bu hesaptan açılmadı bak insan gibi söylüyorum türkçede yazdım o kada anlaman gerek artık

ultrAslan
20-12-2010, 19:39
Mod'lar da olmaz diyor ki silmişler konuyu
neyse sen, sword karier ahmet mehmet olmuş olacak fark eden o değil, ben senin yaptığını biliyor sen değilsen özürdiliyor esas olayın iftira atmak değil iftiranın içeriği olduğunu bilmeni istiyorum.

ultrAslan
20-12-2010, 19:40
Zenci wowu yıktırmadı diye seviniyordu ha:DD Mesajlarşmalar yasak olmasa gösterecğeim de:DD neysee :D

BobSwagger
20-12-2010, 20:18
Mod'lar da olmaz diyor ki silmişler konuyu
neyse sen, sword karier ahmet mehmet olmuş olacak fark eden o değil, ben senin yaptığını biliyor sen değilsen özürdiliyor esas olayın iftira atmak değil iftiranın içeriği olduğunu bilmeni istiyorum.

o yazıda direk benim kullanıcı adımı vermişiniz bu yaptı diye işte bu yaptığınız yakışı kalmıyor.size yanlışınızı söylüyorum halen ben senin yaptığını biliyrum diyosun sen bilsen ne olacak bilmesen ne olacak bildiğinin doğru olduğunu düşün senin düşücen beni ilgilendirmiyor orda yapmadığım birşeyi yaptı olarak göstermişiniz bu yanlışı düzeltmenizi istiyorum o kadar düşüncenin değişmesini değil.

ayrıca içeriğe iftira diyon ya o konunun içeriğinde beyazkarizma hesabı kendi birliğine nogay raporları diye casus yazılımı yutturmasu yazmıyomuydu ? bunun yapıldığını ortağın zaten söyledi daha neyin iftirasından bahsediyosun ek olarak mahkemeyede vericez denmişti mahkemeye verselerde bişi olmazdı çünki bu konu hakkında kanun olmadığı için suç sayılmıyor en azından ben öyle biliyorum değişmediyse.

BeyazKarizma
20-12-2010, 21:40
Beyazkarizma'ya

Bu yazdıklarından ötürü öncelikle tesekkürlerimi sunarım,Serverin basından beri olan detaylı açıklamaların zaten oyuna ne kadar hakim olduğunu gösteriyor.Mevcut durumlar itibari ile zaten bu oyunun kazanılması mumkun gözükmüyormuş anlaşılan..Burda annıyamadığım nokta niye birleşmeler yapılır..Bu birleşmenin amacı oyun kazanmak değilse ,sen -ben dialogu girdi ise ve bunu çok önceden anlamış iseniz devam ettirmek çok iyi niyetli bir davranış değilmidir...Bence yıkıcı34 e yapılan saldırıdan sonra forumda o malum yazı ile bu birleşmenin bitmesi gerekirdi.Şayet şahsım olarak Dark birliklerinden böyle veya buna benzer bir alaysı yazı görmüş olsa idim 1 dk bile beklemezdim açıkçası..Kendilerini tekrardan kutlarım ki ima bile sezmedim-görmedim..Aklınıalırım wow u için tüm depolar imha edildikten sonra hala bu konuda ısrar edilmesi akla ve mantığa hiç sığmıyor..Wow surundan 1 seviye alan trişka ordusu için gönderilen kaç ordunun imha edilmesi hala ilginç...Aklınıalırım için 7 depo hesapladık ama 6 çıktı ve bir ordu hedefini vuramadı diye bizler dizimizi döverken böyle rakibin pervasızca ordu harcaması halen cevabı verilmemiş bir olaydır esasında..Çok mu güvençok mu küçümsemek sanırım hiç anlayamayacağız...

Herseyi ile oyun bitti ..Ben şahsen emeklerinize sağlık diliyorum..İyi yada kötü bir oyun oldu sağol-varol kardeşim...Seni tanımak da kazandıklarımızdan bir tanesi...

Saygılarımla..

ERAY-HOLDEM

Ben teşekkür ederim sizlere.

Bizim diyeceğim artık, İzolebant ve MustafaOnur WOW köyleri ANADOLU-Karayel WOW köyleri idi. Sadece bu birliktelik için var oldular. Aksinide kimse idda edemez. İşte ANADOLU-Karayel olarak gördüğümüzden iyi niyetimizi bozmak istemedik. Yoksa ANADOLU olarak kaybedeceğimiz bişey yoktu. WOW köylerimize o kadar birlikten yine çok çok iyi savunma birikti. Tek olsak iddiamız daha çok olurdu. Afedersiniz ama belki ANADOLU tek başına kurabilirdi. Forumdaki malum yazıya gelince de aradım Sinan Hocayı o dakika, geçiştirmekten ileri gitmedi. Aslında burada beni engelleyen Fırat oldu. Ben birleşmeleri bitirip saldıralım ordulu köylerine Karayel-Siyahın ve Türkler ile birleşelim görsünler anyayı Konyayı dedim de Bu çıkışımı Fırat engelledi. Bizde ... ürür kervan yürür atasözünü kendimize hatırlatıp devam ettik.

Zenci WOW a bakın WOw siminde ne yazıyor :D

Kazanımlar bizler içindir. geç olsada bunları paylaşmak, tanışmak güzel... İnşallah devamıyla...

BeyazKarizma
20-12-2010, 21:43
o yazıda direk benim kullanıcı adımı vermişiniz bu yaptı diye işte bu yaptığınız yakışı kalmıyor.size yanlışınızı söylüyorum halen ben senin yaptığını biliyrum diyosun sen bilsen ne olacak bilmesen ne olacak bildiğinin doğru olduğunu düşün senin düşücen beni ilgilendirmiyor orda yapmadığım birşeyi yaptı olarak göstermişiniz bu yanlışı düzeltmenizi istiyorum o kadar düşüncenin değişmesini değil.

ayrıca içeriğe iftira diyon ya o konunun içeriğinde beyazkarizma hesabı kendi birliğine nogay raporları diye casus yazılımı yutturmasu yazmıyomuydu ? bunun yapıldığını ortağın zaten söyledi daha neyin iftirasından bahsediyosun ek olarak mahkemeyede vericez denmişti mahkemeye verselerde bişi olmazdı çünki bu konu hakkında kanun olmadığı için suç sayılmıyor en azından ben öyle biliyorum değişmediyse.

Dostum bu kadar hiddetlenme. Bu meseleyi Fırat daha iyi biliyor. Forumdaki yazzıyı da bana o göstermişti. Sizin bu nickte o sıralar birkaç kişi birden yazıyordu umarım bunu yanlış hatırlamıyorumdur. Başından beri solanları sayfalarca yazdık bunuda unutmayız sanıyorum. Eğer tümden yanlışımız varsa da özür dileriz...

BobSwagger
20-12-2010, 23:04
Dostum bu kadar hiddetlenme. Bu meseleyi Fırat daha iyi biliyor. Forumdaki yazzıyı da bana o göstermişti. Sizin bu nickte o sıralar birkaç kişi birden yazıyordu umarım bunu yanlış hatırlamıyorumdur. Başından beri solanları sayfalarca yazdık bunuda unutmayız sanıyorum. Eğer tümden yanlışımız varsa da özür dileriz...

burda bana karşı çok büyük bi yanlışınız var bundan emin ol. o konuyu bende okudum ve o konuyu açanı yazdım swardfish. o değilse karrier ortaın gelmiş hala senin yaptığını biliyorum diyor neyi biliyonda neyi konuşuyon aynı şeyleri sanada yazıyorum yapsam adam gibi yaptı derim beni tanımıyosunuz o konuyu ben açsam ne olacak niye inkar edebilirim? biraz mantığınızı konuşturun. orda kullanıcı adımı silin yapmadığım şeyi yaptı olarak gösteriyonuz ki bildiğiniz şeyde yanlış o konuyu nası okudunuz merak ediyorum

ultrAslan
21-12-2010, 00:53

ikinci parağrafın;

biz kimseden ne para çaldık, ne kredi kartında avrupadan alışveriş yaptık, nede köy sahiplerinin köylerine bir müdahelede bulunduk, iyi okuyun.

Bizi direkt olarak dolandırıcıkla suçlayıp mahkemeye verecekleerini söylediklerinde sadece güldüm..

KREDİ KARTI İLE ALIŞVERİŞ YAPARKEN TELEFON ONAYLI TEK KULLANIMLIK ŞİFRE İSTENİYOR bunu bilmeyecek kadar aciz insanlar var işte yinede suçu atıyolar.. At suçu izi kalsın demii Neyse sağlık olsun .. Editler orasını farukbaşkan gelince. Seninde bu kadar celallenmene gerke yok biz her seyi zaten tii ye alıyoruz bu satten sonra :D

BobSwagger
21-12-2010, 01:12
ikinci parağrafın;

biz kimseden ne para çaldık, ne kredi kartında avrupadan alışveriş yaptık, nede köy sahiplerinin köylerine bir müdahelede bulunduk, iyi okuyun.

Bizi direkt olarak dolandırıcıkla suçlayıp mahkemeye verecekleerini söylediklerinde sadece güldüm..

KREDİ KARTI İLE ALIŞVERİŞ YAPARKEN TELEFON ONAYLI TEK KULLANIMLIK ŞİFRE İSTENİYOR bunu bilmeyecek kadar aciz insanlar var işte yinede suçu atıyolar.. At suçu izi kalsın demii Neyse sağlık olsun .. Editler orasını farukbaşkan gelince. Seninde bu kadar celallenmene gerke yok biz her seyi zaten tii ye alıyoruz bu satten sonra :D

şahsi olarak sana casus yazılımı yedirdin çarptın çırptın demedim dememde ha diyen varmıdır bilemem.eline geçen şifrelerle ne yaptığın beni ilgilendirmiyor.yazılan şey casus yazılımı nogay raporları diye yedirdin. bu doğrumudur doğrudur yani ortada iftira yok olmayan birşeyi olmuş gibi göstermiyolar çamur at izi kalsın değil sen çamurun zaten içindesin izi istesende istemesende kalıcak. iyi laf yapıyosun 1.paragrafada bişiler beklerdim benim asıl derdim orası senin casus yazılımını yedirip ne yaptığın değil

ultrAslan
21-12-2010, 01:33
şahsi olarak sana casus yazılımı yedirdin çarptın çırptın demedim dememde ha diyen varmıdır bilemem.eline geçen şifrelerle ne yaptığın beni ilgilendirmiyor.yazılan şey casus yazılımı nogay raporları diye yedirdin. bu doğrumudur doğrudur yani ortada iftira yok olmayan birşeyi olmuş gibi göstermiyolar çamur at izi kalsın değil sen çamurun zaten içindesin izi istesende istemesende kalıcak. iyi laf yapıyosun 1.paragrafada bişiler beklerdim benim asıl derdim orası senin casus yazılımını yedirip ne yaptığın değil

uğraşılmayacak, kendi yaptıklarınızı göremeyecek kadar bizim yaptığımıza hala ve hala camur atacak kadar ugrasıyorsun. DEDİM mesajı yazan gelsin editler. ben yazmadım mesajı. çamur abiiiyiz biz:D

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/tr/7/73/Wartmongers_from_the_Smurfs.jpg

BobSwagger
21-12-2010, 01:59
uğraşılmayacak, kendi yaptıklarınızı göremeyecek kadar bizim yaptığımıza hala ve hala camur atacak kadar ugrasıyorsun. DEDİM mesajı yazan gelsin editler. ben yazmadım mesajı. çamur abiiiyiz biz:D

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/tr/7/73/Wartmongers_from_the_Smurfs.jpg

yazmış olmak için yazıyosun başka bişi değil ne yaptıkta neyi görecez açıkla desem açıklayamazsın yine başka taraftan çıkarsın. ve halen şahsımla ilgili olan kısım silinmemiş artık yanlış anlaşılma demicem resmen iftira yalan dolan başka bişi değil benim şahsıma ait kullanıcı adımı yada herhangi birşeyimi kullanmayın arkadaşım başka türlü belirtin her zamanki mesajların gibi yine bi iğneleme yaparsın anlarlar beni ama benim şahsıma ait kullanıcı adımı KULLANMAYIN.

anlamadıysan hecelere böleyim

BeyazKarizma
21-12-2010, 08:37
yazmış olmak için yazıyosun başka bişi değil ne yaptıkta neyi görecez açıkla desem açıklayamazsın yine başka taraftan çıkarsın. ve halen şahsımla ilgili olan kısım silinmemiş artık yanlış anlaşılma demicem resmen iftira yalan dolan başka bişi değil benim şahsıma ait kullanıcı adımı yada herhangi birşeyimi kullanmayın arkadaşım başka türlü belirtin her zamanki mesajların gibi yine bi iğneleme yaparsın anlarlar beni ama benim şahsıma ait kullanıcı adımı KULLANMAYIN.

anlamadıysan hecelere böleyim

KArdeşim neden bu kadar uzatıyorsun ki!!! millet yekten hesap çaldı, Fırat sadece casusu bulmak için yaptı, yapmasa iyiydi ama ben o dakika Fıratı arayıp uyardım ve şifre gelecek maili falan filan hepten iptal ettik. Öncesinde deneme amaçklı delikadire göstermiş. Fıratın söylemesine rağmen o safta tıklamış. gelen maile bakıp girdiğimzide onun hesabı çıktı karşımıza ve 12k tokmaktan başka bişey yoktu. Hiç tereddütsüz maili şunu bunu sildik bitti gitti. Bunuda efsane denen şerefli oyuncuya anlattım oda gitti tabi bunu da kullandı bize karşı :) sır arkadaşlar arasında tutulur ama arkadaş değildi tabi biz öyle sanmıştık. Ne oldu gitti yaydılar hemen nasıl olduysa Nogayın anında haberi oldu. Ertesi günde forumda ki yanlışsam yine celallenme, Fırat aradı beni pc başına geçtim ve okudum açılan forumu yazan yazanaydı.. Neyse ki bitti biz yine kendimizi biliyoruz.

BobSwagger
21-12-2010, 10:02
KArdeşim neden bu kadar uzatıyorsun ki!!! millet yekten hesap çaldı, Fırat sadece casusu bulmak için yaptı, yapmasa iyiydi ama ben o dakika Fıratı arayıp uyardım ve şifre gelecek maili falan filan hepten iptal ettik. Öncesinde deneme amaçklı delikadire göstermiş. Fıratın söylemesine rağmen o safta tıklamış. gelen maile bakıp girdiğimzide onun hesabı çıktı karşımıza ve 12k tokmaktan başka bişey yoktu. Hiç tereddütsüz maili şunu bunu sildik bitti gitti. Bunuda efsane denen şerefli oyuncuya anlattım oda gitti tabi bunu da kullandı bize karşı :) sır arkadaşlar arasında tutulur ama arkadaş değildi tabi biz öyle sanmıştık. Ne oldu gitti yaydılar hemen nasıl olduysa Nogayın anında haberi oldu. Ertesi günde forumda ki yanlışsam yine celallenme, Fırat aradı beni pc başına geçtim ve okudum açılan forumu yazan yazanaydı.. Neyse ki bitti biz yine kendimizi biliyoruz.

ne yaptıkta görücez çıksın söylesin bakalım fırat. ben fırata casus yazılımla onu yaptın bunu yaptın demedim dememde bu beni ilgilendirmiyor.onları zaten yazmışın merak eden gider okur.kimse bana hesap vermek zorunda değil bende kimseye hesap vermek zorunda değilim. geçen mesajında özür dilemişsin ama halen benimle ilgili olan kısım duruyor!! o zaman özür dilemenin ne anlamı kaldı!!

-holdem-
21-12-2010, 10:05
Öyle bişey yok..Oyun resetlendiğinde yazdım...Sanada forumdan yazdığım sözler duruyor..Bir şekilde seninde emeğin inkar edilmedi -unutulmadı . Şahsım adına en ufak bir kötü söz veya olumsuz bir yazı yazmadım...Sadece profil yazıların vardı benim açımdan onuda daha sonra msn den bir şekilde açıkladın ,kendince hakkı da sayılırsın ama benim acımdan tarz olarak şık durmamıştı.Ama sen bu ekibin wow kurulmasına seviniyorsan eger kimseninde seni inkar ettiği de yoktur sanmıyorum..Ortada bir başarı var ise hesap silenlerde olmak üzere herkesin faydası oldu.

ben genel olarak yorum yaptım yorumumum kişisel değildi ve senden baskada forumda bunu dile getiren yoktu.az yada cok hakkımın oldugunu belirttin ve senden baska bunu diyen olmadı bu yazın içinde tsk ederim.. bana asla ve asla yok profilinde küfür yazana yok msnde küfür edenle cartla curtla işim olmaz gibi muhabbetler yapmayın abi www.nogaybirlikleri.com (http://www.nogaybirlikleri.com) adresine damardan isimli sahsın yazdıkları ortada sonrada bizim girişimlerimizi sonucu site düzeltildi ama hala sitenin bilgileri bize geri iade edilmedi aynı sahıs birliğe ally cekiyor alın mücahitin telefon numarası alın diyor mücahitin msn adresi arayın küfredin msn adresini ekleyin küfrednin diyor bunu ally cekiyor bunları bildiginiz halde damardana wow şifresi verdiniz simdi gelipte bana küfüre karsıyız demeyin mücahit seni sevmiyoruz diyin ama mücahit seni küfrettin diye sevmiyoruz demeyin aynı mücahitten essiz mimar tılsımını alırken mücahit iyiydi mücahit 1/2 asker tılsımını isteyince mücahite cvp bile yazılmıyor o yüzden siz yolunuza ben yoluma ben sanada deger verdim ugur abiyede deger verdim saygı duydum bir abi olarak gördüm ama siz derin devlete olan sevginizden dolayı hep ön yargılı hareket ettiniz hayırlı olsun diyelim.ugur abi olmasada sen benim için hala degerlisin simdiye kadar bana yada baskasın abir yanlısını görmedim kötü lafını duymadın hep iyi niyetle mücadele verdin ama derin devlet olayında duygularına yeni düştün bunu kabul et abi kanı5tı ise küfüre karsı olsan kancanın şifreni damardana vermezdin.

-holdem-
21-12-2010, 10:10
İçimi dökmesem çatlardım belkide.. Herkes bilsin bunu oyun olduğunu ve neler yapıp uğraştıklarını, neler kaybedip neler yaşadıklarını...

Dark&Türk birliklerinden önce seninle oynamak cidden gergin olsada güzeldi :) Sonrasındaki arkadaşlarla çok fazla muhabbetimiz olmadı ama tebriği hak ettiler. Eee bak birbirimize öyle sert çıkışlarımız olmuş olsa da yanlışımız oyunla sınırlı kalmış ki şimdi travianı bırakacakken beraber başlayalım diyoruz. :)

İyi dileklerin için sağolasın ve yeni servere hızlı girelim :))) Speedde de destek at adamlar askeri gördü bana dalacaklar :D

sen 3xten bana msj at koordinat ver elde ne varsa gönderim sana.ben s6 için calısmlara basladım sanırım sende baslamıssın haberi geldi oyunu oyun gibi oynayan kaliteli bir ekip kuralımda zevkli bir server oynayalım :)

DerinDevlet
21-12-2010, 14:05
ben genel olarak yorum yaptım yorumumum kişisel değildi ve senden baskada forumda bunu dile getiren yoktu.az yada cok hakkımın oldugunu belirttin ve senden baska bunu diyen olmadı bu yazın içinde tsk ederim.. bana asla ve asla yok profilinde küfür yazana yok msnde küfür edenle cartla curtla işim olmaz gibi muhabbetler yapmayın abi www.nogaybirlikleri.com (http://www.nogaybirlikleri.com) adresine damardan isimli sahsın yazdıkları ortada sonrada bizim girişimlerimizi sonucu site düzeltildi ama hala sitenin bilgileri bize geri iade edilmedi aynı sahıs birliğe ally cekiyor alın mücahitin telefon numarası alın diyor mücahitin msn adresi arayın küfredin msn adresini ekleyin küfrednin diyor bunu ally cekiyor bunları bildiginiz halde damardana wow şifresi verdiniz simdi gelipte bana küfüre karsıyız demeyin mücahit seni sevmiyoruz diyin ama mücahit seni küfrettin diye sevmiyoruz demeyin aynı mücahitten essiz mimar tılsımını alırken mücahit iyiydi mücahit 1/2 asker tılsımını isteyince mücahite cvp bile yazılmıyor o yüzden siz yolunuza ben yoluma ben sanada deger verdim ugur abiyede deger verdim saygı duydum bir abi olarak gördüm ama siz derin devlete olan sevginizden dolayı hep ön yargılı hareket ettiniz hayırlı olsun diyelim.ugur abi olmasada sen benim için hala degerlisin simdiye kadar bana yada baskasın abir yanlısını görmedim kötü lafını duymadın hep iyi niyetle mücadele verdin ama derin devlet olayında duygularına yeni düştün bunu kabul et abi kanı5tı ise küfüre karsı olsan kancanın şifreni damardana vermezdin.

Benim ismimi hiç bir şekilde zikretme..

veliünlü
22-12-2010, 11:34
Uur Askerden Sonra Bi JubiLe Yaparız Artık :D

alper ne jübilesi lan:D

tamam yaparız belki. kandırırsın yine kesin.

ama eray abi, zehirli uğur abi ve tarık abi ile aynı server olsun:D

muhammet de gelirse on numero olur.

Chronic_Tired
22-12-2010, 14:16
alper ne jübilesi lan:D

tamam yaparız belki. kandırırsın yine kesin.

ama eray abi, zehirli uğur abi ve tarık abi ile aynı server olsun:D

muhammet de gelirse on numero olur.

5. S9 da Buluşmak Ümidiyle Ozaman :D

eray
22-12-2010, 21:34
ben zehirli Uğur
Mücahit senin 'ugur abi olmasada sen benim için hala degerlisin' diye birşey demeye hakkın yok. Senin benim üzerimde değil ama benim senin üzerinde hakkım vardır. Sana nogay içerisinde en çok desteği ben verdim, seni hep başkan olarak niteledim, her dediğini yaptım, hep arkanda durdum, kaç kez birliklerin başkanları sana baş kaldırdığında en sert tepkiyi ben gösterdim. Bunu sende gayet iyi biliyorsun. Lakin profiline, o hatırlamayı bile istemediğim yazılarını yazdığın dönemde, bende yeni baba olmuştum. Ve ilerde Allah sana da baba olmayı nasip eder de, sende ettiğin sözün bir babaya ne kadar dokunduğunu anlarsın. Sen derindevlet için 'inşallah bebeğini o 15 tarlalıya gömersin' dediğinde ben Tarık'ı sevdiğim için değil, bir baba olduğum için sana tepkimi koydum. Sanki yazdığın laflar çok basit sıradan şeylermiş gibi birde kendince kendine haklılık payı çıkarmaya çalışma lütfen. Değil bir oyun için, günlük yaşantımda bile bu tür laflar zikretmedim. Zira 'kötü söz insanın kendine aittir ve her beddua sahibine döner' diye düşünmüşümdür hep. Daha fazla uzatmaya gerek yok. Bahsettiğin damardan konusuna da gelince, sanırım Eray da sana yazacaktır, kanca wowunu biz aldıktan sonra köyü ve şifresini trişkaya verdik, o wowa ekstradan kimlerin baktığı konusunda trişkanın şifreyi kimlere verdiği konusunda bir fikrimiz yoktu, zaten pek bakan da olmadı eraydan başka, eray girmediğinde köy sarı yakıyordu. O dönemde Muhammed de yoktu zaten. Damardan ile samimiyetimiz yok, hatta eray hiç tanışmadı bile kendisi ile ve damardanın sana ne dediği veya ne yaptığı hakkında da hiçbir bilgimiz yok. Bilseydik de diyeceğimiz 'al birini, vur ötekine' olurdu sanırım. Bunun bir oyun, amacının da eğlenmek-stres atmak-hoş sohbetler yapmak olduğunu idrak etmen temennisiyle sana hayatta başarılar dilerim. Lütfen daha fazla da uzatma olur mu?

eray
22-12-2010, 23:11

Mucahit niye uzatıyorsun daha,oyun bitti geçti..Kimse kırılmasın diye biz uzatmadık..Sanada bişey demedik..Sen mesaj yazmasan ,siz ne yaptınız ki sadece wow döneminde uğrastınız hakkınız değildi gibilerinden ben cevap bile vermeyecektim...

Burda küfür edenle işimiz yok vs demedim..Sen bana msn den yazmadın mı!!Ben sana cevap vermemezlik mi yaptım..Olayları sordum (o güne kadar bilmiyordum bile)sende açıkladın bende keşke böyle bebek vs yazmasaydın dedim sende olayla alakası vardı o yüzden yazmıştım dedin .Sana göre haklıydın belki ama ben eş-çocuk vs karıştırmazdım ne olursa onu dedim...Olaylara ben karışmadım kim ne yapmış ne olmuş-vahadır-tarladır..Ben oyun için kimse ile mücadeleye girmem tarzım değil zaten ...Kimseye taraf olmadım kimseden yana bulunmadım...Kim bana abi-kardeş dedi onunla seviyeli muhabbette bulundum...Küfür etmişsin etmemişsin-Sana küfür edilmiş bunu araştırmadım ..Bana da kimse haklıyım demedi..Bana ve uğur a bir şekilde bu birlikler kaldı ..Yapacağımız şey birlikleri hedefe doğru ilerletmekti ve yaptık...Uğur a gelince hiç bir zaman senin arkandan iş çevirmedi-Toplantılarda bile sen yokken Mücahit bu birliğin başkanı adam siler gider -oyunu bırakır -başkanlığı devreder o zaman bizde tavrımızı ona göre belirleriz dedi..Daha ne yapsın...Adam ordusunu Süvarilerle organizasyonlara kattı çakmak istedi her seferinde geri döndü askeri...Sonra bu birlikleri ne yaparız konuştuk ve elimizin geldiğince yapmaya çalıştık...Birileri yapmak zorunda idi..

Evet mimarı verdin doğru ,bunu inkar etmedik ki..Okan mimar benim hakkım dedi defalarca yazdı ..Bende bir şekilde hakkı var dedim ve 3x mimarı verelim karşılığında dedim-Hesap sahibi vermedi tılsımı o işte kaldı öylece-Tahıl tılsımı verecektik sonra onunda veremedik ,Sonra da okan talebindeki ısrarını sürdürmedi..Sürdürmüş olsa idi bir şekilde onunda gönlünü alacaktık..Hala içimizde bir sızıdır bu olay onuda açıklamak istedim...

Damardan konusunda gelince ;Ben damardan ı hiç tanımadım-konuşmadım-görüşmedim..Şifresini vermedim kanca nın..Kanca wow unun alınması için gereken orduları ben ayarladım evet...Tılsımı için çıkan orduları ben ayarladım evet...Kendi reislerimi kullandım ve hatta Holdem hesabı natar köyünü aldı ama 10 dk sonra gelen kanca reisini çalıştırmak için alınmış natar köyünü köşk inşaatını iptal ederek kanca ya aldırdım..Kanca yı alma hadise si tamamen bana aittir.Kimse almayacaktı orda ordu gömeriz vs vs diye aldım ve Trişka nın birliğine verdim.Artık sizin wow dedim.Almış olduğum wow u verdim daha ne yapacaktım..Şifre damardan damış-onda mış beni hiç ilgilendirmedi.esasen...Kurban bayramında Uğur telefon açtı tabi ben o zaman Ailem ile tatildeyim Kanca wow u sarı yakmış diyince ben devrealdım Burayı üstüne basa basa yazayım ben tatilde Wınn ile girmeye başladım otel odasında -kumsalda tahıl atıyorum :) Yargılamaya hakkın yok Köyü tamamen kontrol altımda tuttum ama sonradan ..Saldırılar gelinceye kadar tabi..Sonrasında sessiz wow una baktığımı herkes biliyor...Bu konuda yanlış biliyorsun...

Asker basma tılsımına gelince ;Sen oyunu bıraktın gittin.Sonra dark lardan bir hesaptan bana yazmışsın ,o hesaba asker basma tılsımını istiyorsun ..Senmisin-o hesap senin mi...Ne kadar bakacaksın--O ana kadar darklarla bir ilişkimizde yok..Benden herkes tılsım istiyor ve ben bir dark hesabına tılsım vereceğim..Herhalde bunu birliğe mantıklı bir şekilde açıklama imkanı yoktur sanırım..O konuda haksızsın..sen biliyorsun ki bana verilen tılsımları korumak için kaç altın harcandı.Her köyüme ama her köyüme aynı sn de kahraman soktular ama yine vermedim tılsımı bunları unutma....

Derindevlet olayına gelince;Bana saygı göstermiş..........,Abi demiş .........,Her söylediğimi yapmış...........,kendime karşı en ufak bir negatif durumunu görmemiş birine karşı duygularıma yenik düşmüş isem -ki ben bunu böyle görmüyorum elbette...Varsın herkes bana en adi şerefsiz desin bile bu konuda ...Bin kere de aynı durum gelse yine aynı şeyi yaparım.....Ben oyunda kendime küfür edenlere karşı cevap bile yazmadım..Bu kendime olan saygımdan ötürüdür... ancak bebek vs vs karıştırmak bunun benim lugatımda hala izahı yok kusura bakma...assaydın kesseydin ,döverim deseysin de onu demeseydin keşke yine söylüyorum.

Genel olarak,Sen vardın yada yoktun.Sen olsaydın yada olmasaydın kazanamazdık diye bişey demiyoruz.Burda en azından en çoğuna kadar bir başarı var sa eger bu başarıda daki en ufak katkından dolayı tesekkür ediyoruz-ediyorum..Kimsenin emeğinin üzerine oturmak yada tek basımıza birşeyi sahiplenmek olmadı bunu unutma..Bizimle sevinmiş isen, katılmış isen zafer halayımızda varsan halay başı da sen olmuşsundur ne olacak......

Allah yar ve yardımcın olsun...

eray

-holdem-
23-12-2010, 11:49
ben zehirli Uğur
Mücahit senin 'ugur abi olmasada sen benim için hala degerlisin' diye birşey demeye hakkın yok. Senin benim üzerimde değil ama benim senin üzerinde hakkım vardır. Sana nogay içerisinde en çok desteği ben verdim, seni hep başkan olarak niteledim, her dediğini yaptım, hep arkanda durdum, kaç kez birliklerin başkanları sana baş kaldırdığında en sert tepkiyi ben gösterdim. Bunu sende gayet iyi biliyorsun. Lakin profiline, o hatırlamayı bile istemediğim yazılarını yazdığın dönemde, bende yeni baba olmuştum. Ve ilerde Allah sana da baba olmayı nasip eder de, sende ettiğin sözün bir babaya ne kadar dokunduğunu anlarsın. Sen derindevlet için 'inşallah bebeğini o 15 tarlalıya gömersin' dediğinde ben Tarık'ı sevdiğim için değil, bir baba olduğum için sana tepkimi koydum. Sanki yazdığın laflar çok basit sıradan şeylermiş gibi birde kendince kendine haklılık payı çıkarmaya çalışma lütfen. Değil bir oyun için, günlük yaşantımda bile bu tür laflar zikretmedim. Zira 'kötü söz insanın kendine aittir ve her beddua sahibine döner' diye düşünmüşümdür hep. Daha fazla uzatmaya gerek yok. Bahsettiğin damardan konusuna da gelince, sanırım Eray da sana yazacaktır, kanca wowunu biz aldıktan sonra köyü ve şifresini trişkaya verdik, o wowa ekstradan kimlerin baktığı konusunda trişkanın şifreyi kimlere verdiği konusunda bir fikrimiz yoktu, zaten pek bakan da olmadı eraydan başka, eray girmediğinde köy sarı yakıyordu. O dönemde Muhammed de yoktu zaten. Damardan ile samimiyetimiz yok, hatta eray hiç tanışmadı bile kendisi ile ve damardanın sana ne dediği veya ne yaptığı hakkında da hiçbir bilgimiz yok. Bilseydik de diyeceğimiz 'al birini, vur ötekine' olurdu sanırım. Bunun bir oyun, amacının da eğlenmek-stres atmak-hoş sohbetler yapmak olduğunu idrak etmen temennisiyle sana hayatta başarılar dilerim. Lütfen daha fazla da uzatma olur mu?

iyi güzel yazmıssında o sahsa hiç sordun mu mücahite neler anlatarak nelerin üzerine söz vererek o tarlayı aldın diye sordun mu?cocugum öldü ölecek dedi bırakında köyle avunayım onun acısınıda burda vakit gecirerek unutuyorum söz veriyorum cocogum iyileşşsin o tarlayı sana geri iade edecem dedi cocugu iyileşti ama tarla ortada yok bunları o sahsa söz verdigim için anlatmayacaktım ama siz iyiden iyiye olayı bana yıkmaya basladınız azıcık gururu serefi ve haysiyeti varsa cıksın konussun gercekleri anlatsın cocugum iyileşsin köyü iade edecem diyipte iyade etmeyen biri için ben bunu yazarım arkadas dogmamıs cocuk üzerinden pazarlık yapan bir adam cıkıpta benim yazımı eleştiremez sen cocugun üzerinden jhiç pzarlık yaptın mı yada bir gün bu pazarlıgı yapar msın? benim için degerin yok evt cünkü ne msjlarıma nede telefonlarıma cvp verdin yetişkin bir insan karsındaki suclu dahi olsa neden yaptın arkadas diye sorar sen bu sorayu bana sordun mu? herseyi gectim o yazı yazıldıktan kısa süre sonra kaldırıldı su o malum kişinin ama cocugun ne sucu var dedik ve sildik.buda demek olunuyorki her insan hata yapabilir ama önemli olan bunu anlaması bizde geregini yaptık ama yine tekrarlıyorum o malum kişi bunu hak etti ama cocugun sucu yok diye sildik.ve yine tekrarlıyorım cocugum yasasın geri verecem diyen bir kişiyi bana savunmayın hangi baba cocugu üzerinden pazarlım yapar allah aşkına hangi bir baba cocugu ölümle penceleşirken köyle avunuyorum diyebilir.1 kural cıkardık oyunun basında kimse 2 tarla almıycak dedik bunun bedelini ödeyen insanlardan biride sensin ve o zman ki ortagın eray abi her seye ragmen 2. tarlayı almadı mı bu adam aldı göz yummadık mı yumduk bu kuralı uygulatması gereken bir insan olarak onlarca yüzlerce kişinin hakkını yemedim mi yedim onların vebali bana gecmedimi gecti kim için yaptım ben bunu o adam için hak yemek ne demek biliyorsundur sanırım? ve bu adam kalktı 3. 15liyi istiyorum dedi toplanalım tüm baskanları cagırım istegini orda belirt dedim olmaz mücahit cocugum üzerinden pazarlık yapıyorum bahane ediyorum sanarlar yakısık almaz kimse bilmesin bu konuyu dedi eyw dedim o zam özel sebebi var acıklayamıyoruz diyelim dedim oda olmaz dedi o zamn cocugun iyileşince geri verecegine söz ver bende milleti bi süre idare ederim dedim söz dedi. gerci aynı sözü 2. 15lisini alırkende vermişti ama yine tuttamıstı bir insanı savunurken önce arastırın önce herkesi dinleyin sonra karar verin.bana destek vermene gelince demekki bana inanmıs güvenmişsin destek vermişsin allah razı olsun ama son olayında gösterdiki sen bana güvenmemişssin güvenin tam değilmiş güvenin tam olsa mücahit o yazıyı niye yazdın diye sorardın

-holdem-
23-12-2010, 11:55
Asker basma tılsımına gelince ;Sen oyunu bıraktın gittin.Sonra dark lardan bir hesaptan bana yazmışsın ,o hesaba asker basma tılsımını istiyorsun ..Senmisin-o hesap senin mi...Ne kadar bakacaksın--O ana kadar darklarla bir ilişkimizde yok..Benden herkes tılsım istiyor ve ben bir dark hesabına tılsım vereceğim..Herhalde bunu birliğe mantıklı bir şekilde açıklama imkanı yoktur sanırım..O konuda haksızsın..sen biliyorsun ki bana verilen tılsımları korumak için kaç altın harcandı.Her köyüme ama her köyüme aynı sn de kahraman soktular ama yine vermedim tılsımı bunları unutma....

eray

abi ben sana niye tılsımı vermedin demiyorum ki işte bu acıklamayı ben sana defalarca msj atarken yapsaydın keske veremem su yüzden veremem deseydin keske adam yerine koyup bir cvp yazsaydın diye de son kez 1 msj attım sana ona bile cvp vermedin ben buna kırıldım tılsım vermeyişine değil.tılsımı zaten kendime istemedim sevdigm brinsan o hesaptaydı ve askerini karayele cakacagını söylemişti bende o yüzden istemiştim ki bu adam aylarca nogaya hizmet etmiş içimizden biriydi o an darkta olsa aylarca hizmetinin karsılıgında tılsımı hak etmiş olmalıydı

-holdem-
23-12-2010, 12:07
Derindevlet olayına gelince;Bana saygı göstermiş..........,Abi demiş .........,Her söylediğimi yapmış...........,kendime karşı en ufak bir negatif durumunu görmemiş birine karşı duygularıma yenik düşmüş isem -ki ben bunu böyle görmüyorum elbette...Varsın herkes bana en adi şerefsiz desin bile bu konuda ...Bin kere de aynı durum gelse yine aynı şeyi yaparım.....Ben oyunda kendime küfür edenlere karşı cevap bile yazmadım..Bu kendime olan saygımdan ötürüdür... ancak bebek vs vs karıştırmak bunun benim lugatımda hala izahı yok kusura bakma...assaydın kesseydin ,döverim deseysin de onu demeseydin keşke yine söylüyorum.

eray

kabul eder yada etmez o adamın bu serverda bir gelecegi yokken onu ben var ettim ally atma yetkisi bile alamayacak biriyken onu ben baskan yaptım.nefes birliklerinde iken biz nefesleri savasla dagıttık ortada kalmıstı ve babayorguna kafa tutuyordu babayorgunu yıkacam muhabbeti yapıyordu koca bölge nogay olmus beyfendi nogaybirliklerinde birinde baksanlık yapan birini tek basına yıkacakmıs:D o durumda iken ben kefil oldum aldırdım nogaya o kafa ile gitse hesap siler giderdi dilenci saldırıyor arkadasa ally cekmiş 22 destek geliyor sadece ben ally cektim ve 3-4saat içinde destek sayısı 100ü gecti dilenci aynı anda babayorguna geliyordu babayorgunda araya sokacak asker bile bırakmadım hespa sahibinden habersiz tüm defansı o malum kişiye gönderdim ondan sonraki sürectede her konuda yardımcı oldum ona altın alıncak dedi k. kartı kullanmıyorum dedi altın aldım inkar etmem parasını yatırdı o ayrı konu ama bende tereddütsüz aldım altınını yatıracagından emin oldugum için ama sonucta risk aldım sonucta ona yardımcı olmak için.ben ona her konuda destek oldum yardımcı oldum ha onunda yaptıklarını inkar etmem s17de bana defanst attı askerimide besledi tahılda gönderdi yeri geldi gece yarılarına kadar bana def tahıl bulmak asker basleeycek yer bulmak için birlikte ugrastık cok destegini gördüm s9dada şifresini verdi köy sizindir istediginiz gibi oynayın dedi inkar etmem yaptıklarını ama -- yaptıgı diplomasiden haberim olmasına ragmen alelen olmasada dolaylı yollardan nogayı satmasına ragmen sustum önceki fedakarlıkları için 2. 15liyi ben dahil kimse alamazken o aldı onuda sustum ama son yaptıgını affetmem ben nui ye köy yıktırıyorum baron oraya göçmenleri yolluyor bi bakıyoruz gelmiş babayorgunun 7*7 sinden köy almıs 1 kimsenin 7*7 sine girilmez 2 nui nin emegini yıkmısız biz orda nuiorayı baron alacak diye yıkılmasına göz yummus 3 babayorgun aylarca orayı istedi ben her defasında olmaz kural kuraldır baskanda olsan kuraldır demişim 4 cocugunu pazarlık konusu yaparak orayı aldı acılı bir babadır dedik göz yumduk ama acısı gecti hersey yoluna girdi bu sefer unuttu herseyi verdigi sözleri 5 ben ona teklifler yaptım sen ve ugur abi iyi bilir sen asker bas merkezini - ye düşürecek her askere ben bakacam dedim 15liyi kime istersen ona verelim dedi istersen bosta kalsın dedim kimse almasın dedim vs gibi bir sürü alternatif sundum ama hiç birini kabul etmedi 6 2. 15 tarlasını alırken kesinlike 3. sünü almayacagına dair namus ve seref sözü verdi ama seref ve namus sözünü tutmadı sizde seref ve namus sözünü yemiş insansını savunuyorsunuz 7 nui nin hakkını kim ödeyecek? bunun vebalini kim cekecek?degerlendirme yaparken bunlarıda göz önünde bulundurun

eray
23-12-2010, 12:23
kabul eder yada etmez o adamın bu serverda bir gelecegi yokken onu ben var ettim ally atma yetkisi bile alamayacak biriyken onu ben baskan yaptım.nefes birliklerinde iken biz nefesleri savasla dagıttık ortada kalmıstı ve babayorguna kafa tutuyordu babayorgunu yıkacam muhabbeti yapıyordu koca bölge nogay olmus beyfendi nogaybirliklerinde birinde baksanlık yapan birini tek basına yıkacakmıs:D o durumda iken ben kefil oldum aldırdım nogaya o kafa ile gitse hesap siler giderdi dilenci saldırıyor arkadasa ally cekmiş 22 destek geliyor sadece ben ally cektim ve 3-4saat içinde destek sayısı 100ü gecti dilenci aynı anda babayorguna geliyordu babayorgunda araya sokacak asker bile bırakmadım hespa sahibinden habersiz tüm defansı o malum kişiye gönderdim ondan sonraki sürectede her konuda yardımcı oldum ona altın alıncak dedi k. kartı kullanmıyorum dedi altın aldım inkar etmem parasını yatırdı o ayrı konu ama bende tereddütsüz aldım altınını yatıracagından emin oldugum için ama sonucta risk aldım sonucta ona yardımcı olmak için.ben ona her konuda destek oldum yardımcı oldum ha onunda yaptıklarını inkar etmem s17de bana defanst attı askerimide besledi tahılda gönderdi yeri geldi gece yarılarına kadar bana def tahıl bulmak asker basleeycek yer bulmak için birlikte ugrastık cok destegini gördüm s9dada şifresini verdi köy sizindir istediginiz gibi oynayın dedi inkar etmem yaptıklarını ama -- yaptıgı diplomasiden haberim olmasına ragmen alelen olmasada dolaylı yollardan nogayı satmasına ragmen sustum önceki fedakarlıkları için 2. 15liyi ben dahil kimse alamazken o aldı onuda sustum ama son yaptıgını affetmem ben nui ye köy yıktırıyorum baron oraya göçmenleri yolluyor bi bakıyoruz gelmiş babayorgunun 7*7 sinden köy almıs 1 kimsenin 7*7 sine girilmez 2 nui nin emegini yıkmısız biz orda nuiorayı baron alacak diye yıkılmasına göz yummus 3 babayorgun aylarca orayı istedi ben her defasında olmaz kural kuraldır baskanda olsan kuraldır demişim 4 cocugunu pazarlık konusu yaparak orayı aldı acılı bir babadır dedik göz yumduk ama acısı gecti hersey yoluna girdi bu sefer unuttu herseyi verdigi sözleri 5 ben ona teklifler yaptım sen ve ugur abi iyi bilir sen asker bas merkezini - ye düşürecek her askere ben bakacam dedim 15liyi kime istersen ona verelim dedi istersen bosta kalsın dedim kimse almasın dedim vs gibi bir sürü alternatif sundum ama hiç birini kabul etmedi 6 2. 15 tarlasını alırken kesinlike 3. sünü almayacagına dair namus ve seref sözü verdi ama seref ve namus sözünü tutmadı sizde seref ve namus sözünü yemiş insansını savunuyorsunuz 7 nui nin hakkını kim ödeyecek? bunun vebalini kim cekecek?degerlendirme yaparken bunlarıda göz önünde bulundurun

Bunların hepsine oke--Hepsine tamam--Tamamen haklı da sayarım..Ben bunlara itiraz etmiyorum ki..Bişeyde demiyorum..Sen demek istediğim şeyi anladın zaten...

En azından damardan konusuna girmemişsin onda bari yanlış olduğunu kabul etmişsin bu iyi ..

eray
23-12-2010, 12:36
abi ben sana niye tılsımı vermedin demiyorum ki işte bu acıklamayı ben sana defalarca msj atarken yapsaydın keske veremem su yüzden veremem deseydin keske adam yerine koyup bir cvp yazsaydın diye de son kez 1 msj attım sana ona bile cvp vermedin ben buna kırıldım tılsım vermeyişine değil.tılsımı zaten kendime istemedim sevdigm brinsan o hesaptaydı ve askerini karayele cakacagını söylemişti bende o yüzden istemiştim ki bu adam aylarca nogaya hizmet etmiş içimizden biriydi o an darkta olsa aylarca hizmetinin karsılıgında tılsımı hak etmiş olmalıydı

Mücahit aramamış yada msn den yazınca cevap vermemiş biriyim sanki..Öyle bir yazıyorsun ki şimdi..Toplam 2 kere yazmışsın bu konuda millette sanacak şimdi günlerce yazmışda cevap alamamış diye....İnsanın işi vardır-Hastalığı vardır vardır o zamanda bir sebebimiz, kaç ay olmuş..

-holdem-
23-12-2010, 14:58
Mücahit aramamış yada msn den yazınca cevap vermemiş biriyim sanki..Öyle bir yazıyorsun ki şimdi..Toplam 2 kere yazmışsın bu konuda millette sanacak şimdi günlerce yazmışda cevap alamamış diye....İnsanın işi vardır-Hastalığı vardır vardır o zamanda bir sebebimiz, kaç ay olmuş..

sonuc olarak ben yazdım ama sen cvp yazmadın değil mi abi hastan olabilir su olabilir bu olabilir vs olabilir 3-5 gün yazmassın 1 hafta yazmassın ama bir gün gecikme sebebinide belirterek bir cvp yazarsın değil mi?ama yazmadın sende iyi biliyorsun bunun sebebini hastalık vs değil malum profil:)

-holdem-
23-12-2010, 15:04
En azından damardan konusuna girmemişsin onda bari yanlış olduğunu kabul etmişsin bu iyi ..

damardan olayını yazma nedenim sadece bir örnekti siz dediniz ya bizde babayız cocuk söyle böyle önemli bu yüzden örnek verdim bende bir evladım bende bir kardesim bende bir abiyim ve bu adam ne anamı bıraktı ne bacımı.bir cocuk baba için ne kadar önemliyse bir evlat içinde anne o kadar önemlidir bu konuda yanlısım yok sanırım? sen diyorsun damardan olayında bilgi yok ama oldu hani su forumlarda msnlerde tel konusmalarınde mücahiti yerden yere vurdugunuz arkadaslar var ya merak ediyorum onlarada gidip diyecen mi ya biz günler mücahiti yerden yere vurduk elesştirdik sunu dedik bunu dedikte siz damardana kol kanat gerdiniz içimize soktunuz wow şifresi verdik bu adama ama bu adamda mücahit gibi cıktı diyecekmisiniz acaba onu merak ediyorum ve sanımıyorum cünkü o mücahite ana bacı küfür etti yazılar yazdı bir babaya değil dimi:) ben sadece bu farkı göstermek adına yazdım

eray
23-12-2010, 19:14
damardan olayını yazma nedenim sadece bir örnekti siz dediniz ya bizde babayız cocuk söyle böyle önemli bu yüzden örnek verdim bende bir evladım bende bir kardesim bende bir abiyim ve bu adam ne anamı bıraktı ne bacımı.bir cocuk baba için ne kadar önemliyse bir evlat içinde anne o kadar önemlidir bu konuda yanlısım yok sanırım? sen diyorsun damardan olayında bilgi yok ama oldu hani su forumlarda msnlerde tel konusmalarınde mücahiti yerden yere vurdugunuz arkadaslar var ya merak ediyorum onlarada gidip diyecen mi ya biz günler mücahiti yerden yere vurduk elesştirdik sunu dedik bunu dedikte siz damardana kol kanat gerdiniz içimize soktunuz wow şifresi verdik bu adama ama bu adamda mücahit gibi cıktı diyecekmisiniz acaba onu merak ediyorum ve sanımıyorum cünkü o mücahite ana bacı küfür etti yazılar yazdı bir babaya değil dimi:) ben sadece bu farkı göstermek adına yazdım

Benim gibi bir adamla polemiğe giriyorsun yada suçluyorsun falan ya ...Sen haklısın herseyi ile kardeşim ,sen tertemiz, bense çamurun içindeyim tamam...

-holdem-
24-12-2010, 06:55
Benim gibi bir adamla polemiğe giriyorsun yada suçluyorsun falan ya ...Sen haklısın herseyi ile kardeşim ,sen tertemiz, bense çamurun içindeyim tamam...

ben öğle bir sey söyledim mi? sen camur ben temiz vs gibi seyler? yada ben hata yapmadım sen hep hata yaptın gibi seyler? yada sen yanlıs adamsın vs dedim mi? yada ben senden daha temiz bir insanım dedim mi? ben kişilikler hakkında yorum bile yazmadım..ayrıca sen gibi adam derken?evt cok iyi birisin ki sana deger verdigim diğer yazılardada belirttim hatta işilik olarak cok cok ta iyi bir insansın ama kimse sütten cıkmıs ak kasık değil herkes hata yapar! ben sana 2 sey için haksızsın diyorum 1 msj a cvp vermeyişin 2 profil olayına ön yargılı bakıp abartısın bunun dısında yanlıs yaptın dediğim bir konu var mı? ben her zaman calısmlarını ve yaptıklarını takdir etmiş biriyim.konuyu uzatan ben değilim abi dikkatini cekerim msja cvp vermiyorsun sebebi yok hasta olabilirim yok bilmem ne olabilirim diyon hasta adam msjı okuyor ama her neyse benim demek istediklerimi sen cok iyi anlıyorsun zaten ama kabul etmek istemiyorsun..

ayrıca ben 26yasındayım abi cocuk değilim bana cocuk tavırları yapma sen haklısın vs kes sesini sus yeter artık vb anlamalara gelen haklısın kelimesinden hoslanmam söylenmesi gereken kelime bu değil.yetişkin insanların tartısmaları bitirmesi için söylenmesi gereken son kelime bu olmamalı en azından bana karsı olmamalı en sinir odlugum kelimelerden biridir...

DerinDevlet
24-12-2010, 09:29
iyi güzel yazmıssında o sahsa hiç sordun mu mücahite neler anlatarak nelerin üzerine söz vererek o tarlayı aldın diye sordun mu?cocugum öldü ölecek dedi bırakında köyle avunayım onun acısınıda burda vakit gecirerek unutuyorum söz veriyorum cocogum iyileşşsin o tarlayı sana geri iade edecem dedi cocugu iyileşti ama tarla ortada yok bunları o sahsa söz verdigim için anlatmayacaktım ama siz iyiden iyiye olayı bana yıkmaya basladınız azıcık gururu serefi ve haysiyeti varsa cıksın konussun gercekleri anlatsın cocugum iyileşsin köyü iade edecem diyipte iyade etmeyen biri için ben bunu yazarım arkadas dogmamıs cocuk üzerinden pazarlık yapan bir adam cıkıpta benim yazımı eleştiremez sen cocugun üzerinden jhiç pzarlık yaptın mı yada bir gün bu pazarlıgı yapar msın? benim için degerin yok evt cünkü ne msjlarıma nede telefonlarıma cvp verdin yetişkin bir insan karsındaki suclu dahi olsa neden yaptın arkadas diye sorar sen bu sorayu bana sordun mu? herseyi gectim o yazı yazıldıktan kısa süre sonra kaldırıldı su o malum kişinin ama cocugun ne sucu var dedik ve sildik.buda demek olunuyorki her insan hata yapabilir ama önemli olan bunu anlaması bizde geregini yaptık ama yine tekrarlıyorum o malum kişi bunu hak etti ama cocugun sucu yok diye sildik.ve yine tekrarlıyorım cocugum yasasın geri verecem diyen bir kişiyi bana savunmayın hangi baba cocugu üzerinden pazarlım yapar allah aşkına hangi bir baba cocugu ölümle penceleşirken köyle avunuyorum diyebilir.1 kural cıkardık oyunun basında kimse 2 tarla almıycak dedik bunun bedelini ödeyen insanlardan biride sensin ve o zman ki ortagın eray abi her seye ragmen 2. tarlayı almadı mı bu adam aldı göz yummadık mı yumduk bu kuralı uygulatması gereken bir insan olarak onlarca yüzlerce kişinin hakkını yemedim mi yedim onların vebali bana gecmedimi gecti kim için yaptım ben bunu o adam için hak yemek ne demek biliyorsundur sanırım? ve bu adam kalktı 3. 15liyi istiyorum dedi toplanalım tüm baskanları cagırım istegini orda belirt dedim olmaz mücahit cocugum üzerinden pazarlık yapıyorum bahane ediyorum sanarlar yakısık almaz kimse bilmesin bu konuyu dedi eyw dedim o zam özel sebebi var acıklayamıyoruz diyelim dedim oda olmaz dedi o zamn cocugun iyileşince geri verecegine söz ver bende milleti bi süre idare ederim dedim söz dedi. gerci aynı sözü 2. 15lisini alırkende vermişti ama yine tuttamıstı bir insanı savunurken önce arastırın önce herkesi dinleyin sonra karar verin.bana destek vermene gelince demekki bana inanmıs güvenmişsin destek vermişsin allah razı olsun ama son olayında gösterdiki sen bana güvenmemişssin güvenin tam değilmiş güvenin tam olsa mücahit o yazıyı niye yazdın diye sorardın

Senaryoyu güzel yazmışsın ama bu dediklerinin elle tutulur bir tarafı yok.. burda atıp tuttuklarının hepsi uyarlama hayatın gibi.. bu forumda halsiyet şeref onur gibi şeylerden bahsedecek en son kişi sensin!. birisinden beklemeden önce bunlara sahip olman lazım.. senin seviyene inmeyeceğim! msnde bu durumu konuştuk seninle, ben sana bir durumdan bahsetmişim eşşekliğin büyüğünü ben yapmışım, ama sen nasıl olurda bu durumu 15 tarlalı köylere bağlarsın hala aklım almıyor.. o gün dedimk msnde abim moralim bozuk durum böyle böyle, beraber üzüldük, daha sonra gözüm görmüyo köyleri falan dedim, sen bunu nasıl idrak etmişsen, çocuğum üzerinden pazarlık yaptıma getirmişsin. Yavaş!.. çok ileri gidiyorsun bazen, sözlerine dikkat et!. yukarıda yazdıklarının gerçekle uzaktan yakından alakası yok, ben çocuğum üzerinden pazarlık yapacak biri değilim, öyle olsaydım adım mücahit olurdu.. 15lik miş:) bu olayı bilen birisi kalksın desinki, Tarık sen gittin boş köylere kondun, kimi gittim sıfırladıysam 15 lik köylerini aldım bu neden yaptım, ilk sıfırladığım adamın köyünü ben kp beklerken nitem07 aldı, o zaman dedimki senide yıkarım sen kendin yık uzamasın iş birlikler arası sıkıntı olmasın, daha sonra yönetimi dediki mücahit ver derse veririz, ne dedin o zaman hiç bişey konuyu neticeye vardıramadın, abi boşver dedin. eyvallah dedim. sonra red kit diye bir oyuncu vardı onuda yıktım, gittim o köyüde aldım!.. sonra kzılateş, onuda yıktım gittim orayıda aldım.. bu sırada baba yorgun nerdeydi? onun hesabına kim bakıyordu? adam 8 ay köyüne uğramadı mustafa ufuk sen ben daha kimler kimler baktı o köye. sen hala onu haklı görüyorsun, hayatın traş olmuş senin. babayorguna bile bile gittin merkez yaptırdın dibimdeki köyü, sırf senin hatırın için yıkmadım, yarım saat mesafemdeydi, buna şükredeceğine tutturmuş bir namus yeminimi alıcakmışta alıcakmış, noldu alamadı? sen naptın al dedim reisleyemedin, senden baskasına yıktırtmamda aldırtmamda dedim, sen kalktın nuie saldırttın.. s17 de olsun burda olsun, sana benden daha fazla destek olan biri varmıydı? günü birlik adamsın sen. kimin kayığındaysan ona kürek çekiyorsun.. ama her bindiğin kayık su alıyor.. sana dedimki, lan hayretler içerisindeyim, sen bana bunları nasıl söyleyebilirsin inanamadım sana, çekip vursan beni daha iyiydi, bu oyun hiç bir zaman umurumda olmadı, ortam tuttu beni hep burda, keşke vursaydın benide bu sözleri etmeseydin dedim, sen ne dedin, abi silip gitmen için dedim tüm bunları demedinmi, silmeyi durdurmaman için benden nefret etmen için yazdım demedinmi, dedin, ama unuttuğun birşey vardı, babayorgunun şifresi bendeydi, sen vermiştin.. bana senden nefret etmem için yazdığını söylerken, baba yorguna o adamı sildim zaten abi boşvr oda yarın hesap siliyor sen sözünü yememiş olursun, namusun üzerine söz vermişsin o 15lik için alıcaksın yazmışsın.. ben kimsenin hakkını gerçek hayattada burdada yemedim. eğer varsa burda alacağı olan tek kişi çıksın söylesin..
yazıklar olun sana be..

DerinDevlet
24-12-2010, 09:44

:) bu yazdıkların çok komik ya.. kendin inanıyormusun gerçekten merak ediyorum.. kendine zorla 12 yaşındaki çocukmuşsun muamelesi yaptırtmaya uğraşıyorsun.. ben oynadığım hiç bir serverde kimseye muhtaç olmadım kimin ne olduğu herkes gayet iyi biliyor.. altın işide kredi kartı kullanmadığımı herkes biliyor, senden hesap numarası istedim arkadaşının hesap numarasını verdin 40 liralık altın aldın ben 50 yatırdım sende altın yukledin bunu burda yazmanın ne anlamı vardı onuda çözebilmiş değilim.. nui kaç asker kaybetmiş o köyü almak için onuda bi söylesin.. sen bir çok oyuncunun hakkını yerken benim hakkımıda yedin.. bana destek isterken babanın hayrınamı istedin? hayır mancınıkları kullanmak için yıkılmasını istemedin ayrıca hesapta tılsımda vardı, bunlar oyunun gerekleriydi, kendine çıkar sağlamayacağını düşünseydin zaten bu kadar iç içe diyaloglar gelişmezdi.. çok çabuk unutuyorsun, wow köyü almak ne lazım abi diye soru sorduğun günleri, o günden bugüne çok şey değişmiş değil.. hala eksksin, hala yetersizsin, ve hala gereksizsin..

eray
24-12-2010, 12:13
ben öğle bir sey söyledim mi? sen camur ben temiz vs gibi seyler? yada ben hata yapmadım sen hep hata yaptın gibi seyler? yada sen yanlıs adamsın vs dedim mi? yada ben senden daha temiz bir insanım dedim mi? ben kişilikler hakkında yorum bile yazmadım..ayrıca sen gibi adam derken?evt cok iyi birisin ki sana deger verdigim diğer yazılardada belirttim hatta işilik olarak cok cok ta iyi bir insansın ama kimse sütten cıkmıs ak kasık değil herkes hata yapar! ben sana 2 sey için haksızsın diyorum 1 msj a cvp vermeyişin 2 profil olayına ön yargılı bakıp abartısın bunun dısında yanlıs yaptın dediğim bir konu var mı? ben her zaman calısmlarını ve yaptıklarını takdir etmiş biriyim.konuyu uzatan ben değilim abi dikkatini cekerim msja cvp vermiyorsun sebebi yok hasta olabilirim yok bilmem ne olabilirim diyon hasta adam msjı okuyor ama her neyse benim demek istediklerimi sen cok iyi anlıyorsun zaten ama kabul etmek istemiyorsun..

ayrıca ben 26yasındayım abi cocuk değilim bana cocuk tavırları yapma sen haklısın vs kes sesini sus yeter artık vb anlamalara gelen haklısın kelimesinden hoslanmam söylenmesi gereken kelime bu değil.yetişkin insanların tartısmaları bitirmesi için söylenmesi gereken son kelime bu olmamalı en azından bana karsı olmamalı en sinir odlugum kelimelerden biridir...>

Benim hiç kimse ile sorunum yok!!!Mesaja cevap da vermedi isem de bunun herhangi bir vicdani rahatsızlığı yok..Sen şimdi diyorsun şöyle nogaylara yardım etti ,böyle ordu yapacaktı vs vs ..O zaman ki mesajın"" bu hesaba tılsım ver abi"" sadece..Tılsım benim miydi ki başkasına verme hakkı benim olsun...Hala yanlış düşünüyorsun..Ben tetrazon daki tılsımı emanet aldım diye rakipe vermiş adamım .Bu konuyu herkez biliyor ..

Benim kızgınlığımı hala anlamadın herhalde..önyargı falan diyorsun.O zaman ki kızgınlığımı hala koruyorum ama yinede cep ten msn den görüştük bir sıkıntı yok tu şimdi nerden cıkıyorda yanlışların vardı falan diye gündeme geliyor.....Hiçbir haklı görünüş günahsız bebeğe beddua edilerek gösterilmez.

4 ay önce silmiş gitmişsin sonra oyun bitmiş ve senin adınıda zikrederek "Müjdeler olsun,emeğin vardı demişim" Daha ne yanlışından bahsediyorsun..

Çocuk tavırları falan yapma demişsin de yine kırıyorsun .Ne yapacaz haklısın diyoruz olmuyor..Haksızdın diyoruz Önyargılısınız diyorsun ..Ne yapacaz anlamadım ki 40 yasına gelmiş birini şu düşürdüğün duruma bak...

-holdem-
24-12-2010, 12:48
>

Çocuk tavırları falan yapma demişsin de yine kırıyorsun .Ne yapacaz haklısın diyoruz olmuyor..Haksızdın diyoruz Önyargılısınız diyorsun ..Ne yapacaz anlamadım ki 40 yasına gelmiş birini şu düşürdüğün duruma bak...

Benim gibi bir adamla polemiğe giriyorsun yada suçluyorsun falan ya ...Sen haklısın herseyi ile kardeşim ,sen tertemiz, bense çamurun içindeyim tamam..

sucümleyi tekrar oku cevrendekilere okut bi kafanda yorumla cevrendiklerin yorumlarınıda al sonra benim yorumama cvp yaz abi ben hep haklıyım triplerindesin ama ben 2 sey söylüyorum anlatamıyorum galiba

1 SANA NİYE TILSIM VERMEDİN DİYE YOK!!! CVP BİLE YAZMADIN DEDİM SADECE

2 PROFİLDE YAZILANLAR DOGRUYDU SİZ BENİ ELEŞTİRMEZSİNİZ VS DEMEDİM!!! COK ABARTTINIZ DEDİM

VE HALA ANLATAMIYORUM...DİYORUM Kİ MÜCAHİTİ SEVMİYORUZ DİYİN ANLARIM MÜCAHİT BİZE ZARAR DİYİN ANLARIM AMA KABUL ET ABİ SEN BİLEREK BANA CVP YAZMADIN VE DERİN DEVLET OLAYINI GEREGİNDEN COK ABARTINIZ VE SORUYORUM SANA BİR BABA COCUGU ÜZERİNDEN PZARLIK YAPAR MI?HER HEYSE BU KONUDA YAZACAGIM SON SEYLERDİ BUNLAR SİZ YİNE BİLDİKLERİNİZE İNANIN AMA BENİM BİLDİĞİM DÜŞMANDA OLSA HRİSTİYANDA OLSA YAHUDİDE OLSA ATEİSTE OLSA SORULAN SORUYA YAZILAN MSJA NEZAKETEN BİR CVP YAZILIR BU İNSANI BİR DAVRANISTIR NEZAKET!!! HAYATINDA BASARILAR ABİ SON YORUMUM BUDUR..

-holdem-
24-12-2010, 12:51
:) bu yazdıkların çok komik ya.. Kendin inanıyormusun gerçekten merak ediyorum.. Kendine zorla 12 yaşındaki çocukmuşsun muamelesi yaptırtmaya uğraşıyorsun.. Ben oynadığım hiç bir serverde kimseye muhtaç olmadım kimin ne olduğu herkes gayet iyi biliyor.. Altın işide kredi kartı kullanmadığımı herkes biliyor, senden hesap numarası istedim arkadaşının hesap numarasını verdin 40 liralık altın aldın ben 50 yatırdım sende altın yukledin bunu burda yazmanın ne anlamı vardı onuda çözebilmiş değilim.. Nui kaç asker kaybetmiş o köyü almak için onuda bi söylesin.. Sen bir çok oyuncunun hakkını yerken benim hakkımıda yedin.. Bana destek isterken babanın hayrınamı istedin? Hayır mancınıkları kullanmak için yıkılmasını istemedin ayrıca hesapta tılsımda vardı, bunlar oyunun gerekleriydi, kendine çıkar sağlamayacağını düşünseydin zaten bu kadar iç içe diyaloglar gelişmezdi.. çok çabuk unutuyorsun, wow köyü almak ne lazım abi diye soru sorduğun günleri, o günden bugüne çok şey değişmiş değil.. Hala eksksin, hala yetersizsin, ve hala gereksizsin..

edit......

-holdem-
24-12-2010, 12:51
senaryoyu güzel yazmışsın ama bu dediklerinin elle tutulur bir tarafı yok.. Burda atıp tuttuklarının hepsi uyarlama hayatın gibi.. Bu forumda halsiyet şeref onur gibi şeylerden bahsedecek en son kişi sensin!. Birisinden beklemeden önce bunlara sahip olman lazım.. Senin seviyene inmeyeceğim! Msnde bu durumu konuştuk seninle, ben sana bir durumdan bahsetmişim eşşekliğin büyüğünü ben yapmışım, ama sen nasıl olurda bu durumu 15 tarlalı köylere bağlarsın hala aklım almıyor.. O gün dedimk msnde abim moralim bozuk durum böyle böyle, beraber üzüldük, daha sonra gözüm görmüyo köyleri falan dedim, sen bunu nasıl idrak etmişsen, çocuğum üzerinden pazarlık yaptıma getirmişsin. Yavaş!.. çok ileri gidiyorsun bazen, sözlerine dikkat et!. Yukarıda yazdıklarının gerçekle uzaktan yakından alakası yok, ben çocuğum üzerinden pazarlık yapacak biri değilim, öyle olsaydım adım mücahit olurdu.. 15lik miş:) bu olayı bilen birisi kalksın desinki, tarık sen gittin boş köylere kondun, kimi gittim sıfırladıysam 15 lik köylerini aldım bu neden yaptım, ilk sıfırladığım adamın köyünü ben kp beklerken nitem07 aldı, o zaman dedimki senide yıkarım sen kendin yık uzamasın iş birlikler arası sıkıntı olmasın, daha sonra yönetimi dediki mücahit ver derse veririz, ne dedin o zaman hiç bişey konuyu neticeye vardıramadın, abi boşver dedin. Eyvallah dedim. Sonra red kit diye bir oyuncu vardı onuda yıktım, gittim o köyüde aldım!.. Sonra kzılateş, onuda yıktım gittim orayıda aldım.. Bu sırada baba yorgun nerdeydi? Onun hesabına kim bakıyordu? Adam 8 ay köyüne uğramadı mustafa ufuk sen ben daha kimler kimler baktı o köye. Sen hala onu haklı görüyorsun, hayatın traş olmuş senin. Babayorguna bile bile gittin merkez yaptırdın dibimdeki köyü, sırf senin hatırın için yıkmadım, yarım saat mesafemdeydi, buna şükredeceğine tutturmuş bir namus yeminimi alıcakmışta alıcakmış, noldu alamadı? Sen naptın al dedim reisleyemedin, senden baskasına yıktırtmamda aldırtmamda dedim, sen kalktın nuie saldırttın.. S17 de olsun burda olsun, sana benden daha fazla destek olan biri varmıydı? Günü birlik adamsın sen. Kimin kayığındaysan ona kürek çekiyorsun.. Ama her bindiğin kayık su alıyor.. Sana dedimki, lan hayretler içerisindeyim, sen bana bunları nasıl söyleyebilirsin inanamadım sana, çekip vursan beni daha iyiydi, bu oyun hiç bir zaman umurumda olmadı, ortam tuttu beni hep burda, keşke vursaydın benide bu sözleri etmeseydin dedim, sen ne dedin, abi silip gitmen için dedim tüm bunları demedinmi, silmeyi durdurmaman için benden nefret etmen için yazdım demedinmi, dedin, ama unuttuğun birşey vardı, babayorgunun şifresi bendeydi, sen vermiştin.. Bana senden nefret etmem için yazdığını söylerken, baba yorguna o adamı sildim zaten abi boşvr oda yarın hesap siliyor sen sözünü yememiş olursun, namusun üzerine söz vermişsin o 15lik için alıcaksın yazmışsın.. Ben kimsenin hakkını gerçek hayattada burdada yemedim. Eğer varsa burda alacağı olan tek kişi çıksın söylesin..
Yazıklar olun sana be..

edit.......

BeyazKarizma
24-12-2010, 15:02
Yahu ben destan yazdım bizden dertli çıktınız :)) Adam fikir beyan etti yazan yazana :)))

Diğer vatandaşlardan kimse yazmamış veya yazamamış. Neden acaba :D

-holdem-
25-12-2010, 09:50
Yahu ben destan yazdım bizden dertli çıktınız :)) Adam fikir beyan etti yazan yazana :)))

Diğer vatandaşlardan kimse yazmamış veya yazamamış. Neden acaba :D

yüzleri yoktur

BeyazKarizma
25-12-2010, 10:07
yüzleri yoktur

Efsane de başlarmı acep yeni servere :D

Chronic_Tired
29-12-2010, 17:53
Arkadaşlar Oyun Sonunda Şifrelerinizi Paylaşırken Adam Olanlara Şifre Verin. Profilden Küfürler Yazılmış Hep. Yazan Kişi Kadar Şifre Paylaşanda da Suç Vardır. Daha Dikkatli Olabilirsinez Sevinirim.

Alper

ultrAslan
30-12-2010, 01:41
heye alper, izolebanta her wowdan küfür yağıyor.,D

ultrAslan
01-01-2011, 01:38
bende 91lıyım de okuyom hala:DDD bıtmezs bu okulll :DDD
mutlu yıllarr:D

Chronic_Tired
01-01-2011, 10:08
bende 91lıyım de okuyom hala:DDD bıtmezs bu okulll :DDD
mutlu yıllarr:D

Zamanında Gitseydim 91/1 Torunumun Torunu Olurdu Herhalde :D

Mutlu Yıllar :D

etki
01-01-2011, 11:03
Karaktersizlik Diz Boyu, Bitti de Kurtulduk En Sonunda. Bu Arada Askerlik Yerim Belli Oldu :D

91/1 KraL Devre :Pp 116. Jandarma Er Eğitim Alayı ÇANAKKALE

Bitmez :S

bizim arkadaşında acmi birliği oraydı aydın a düştü kebap yerlere gitme olasılıgın yüksek

Chronic_Tired
01-01-2011, 11:47
Bitmez :S

bizim arkadaşında acmi birliği oraydı aydın a düştü kebap yerlere gitme olasılıgın yüksek

Biter İnş. =)

Surprise
01-01-2011, 21:02
server bitti halen roman gibi yazı yazıosnz :D
bence kitap işine girin iyi para kaldırrsınz :D

BeyazKarizma
03-01-2011, 12:14
server bitti halen roman gibi yazı yazıosnz :D
bence kitap işine girin iyi para kaldırrsınz :D

Sohbetin yeri zamanı olur mu :) ne güzel laflıyoruz işte. Dost dosttur :)

-holdem-
04-01-2011, 03:50
bircogu fıss :D lilili lilili lilili:D

beni seven %10luk kesimdesinsin sanırım :D azınlıksın sus bence:D alırlar konusma hakkını elinden :D

-holdem-
04-01-2011, 03:51
Sohbetin yeri zamanı olur mu :) ne güzel laflıyoruz işte. Dost dosttur :)

yani hersey oyun mu wow kurulmus kurulmamıs ne önemi var ne güzel muhabbet ediyoz:D

AVCI
10-01-2011, 22:23
Tebrikler...:)

fthism
06-02-2011, 14:51
tebrikler
ne zaman resetlenir ki

receptatar
06-04-2011, 17:27
tebrikler ... :)

fthism
18-06-2011, 21:53
emeğe saygı, teşekkürler :)
yav her yere bunu yazmışsın ,
tüm mesajlarında bu var..
ne demek bu yani..
emeğe saygı teşekkürler yazıyo diyecem ama o da değil..

Zeus
18-06-2011, 22:03
yav her yere bunu yazmışsın ,
tüm mesajlarında bu var..
ne demek bu yani..
emeğe saygı teşekkürler yazıyo diyecem ama o da değil..

Bot o bot =)

Mesajını şikayet et modlar gerekeni yapar =)

iskenderunlu
25-06-2011, 16:54
nasıl bot :confused: .p

Breaking Dawn
30-07-2011, 12:18
Tebrik ederim. Güzel bir server olmuştu. Çekişmeliydi.

PcKoP@T
16-09-2011, 15:35
tebrikler_