PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftanın Konuğu İskenderunlu

...AtakaN...
03-12-2010, 11:51
HANUKA:Merhaba kadir abi,
Adın:
Yaşın:
Memleketin:
Yaşadığın Yer:
Gelecekteki hedeflerin:
Forumdaki hedeflerin:
Neler yapmaktan hoşlanırsın?
Neden Gazoz?
Çaymı gazozmu? ^^
Beni seviyimisin?
Yanıtlayıacağın için teşekkür ederim ;)

Adım: Kadir
Memleket : İskenderun
Yaşadığım Yer : İskenderun
Gelecekteki hedeflerim: Elektronik Haberleşme Mühendisi ve aynı zamanda Askere gittiğimde orada kalmak için çabalayacağım. Geri kalan bütün hayatımı Askeriyede geçirmek isterim, Subay olarak. Tabi subay olduktan sonra yerimde sayacağımı tahmin edemiyorum. Rütbemi yükseltebilmek için çabalarım...
Forumda belli bir hedefim yok kafama göre takılıyorum =)
Gazozu pek sevmem.
Gazoz olayı geçen sene Sevgililer Günü'nde başladı. Bir arkadaşımız konu açmıştı ''Bir sevgililer gününü sevgilisiz geçirenler'' diye. O konuya girdim ve gazoz içer misiniz dedim ve avatarımda ortalığı yakıyordu. İşte böyle başladı Gazoz macerası =)
Arkadaşlarla birlikte bazen sırf gıcıklık olsun diye Gazoz alırım o sırada aklıma direk Travian Forumu geliyor =))

Yağmurlu ve soğuk havada çay içmek gibisi yok çayı severim =)
Seni elbette seviyim Kadir
Eee nasılsın:P
Ben teşekkür ederim. =)

Tekeskiya:Merhaba ;

Yazımı tura mı ? :p

Merhaba Tekeskiya
İskenderun
Tura :)

mRtcn333:Selamın Aleyküm ;

Bir kaç sorum olacak sana abicim.

1- Foruma nasıl başladın?
2- En çok sevdiği kişi kim? Forumdan ve reelden.
3- Sevdiğin ve sevmediğin yanların?
4- İnsanlara yardımcı olmayı severmisin?
5- Fok balıkları neden yalnız?
7- 6. sorunun yokluğunu hissettin mi?
8- Başka soru sorayım mı?

Teşekkürler.

Sınav başlamıştır her soru 10 puan değil kafama göre.

Aleyküm selam mRtcn33

Foruma 2,5 sene önce başladım. Oyun oynarken devamlı birlikte Başkanımız mesaj atıyordu. Travian Tr forumunda fıkra okudum mesaj atardı, Travian Tr Forumunda birliğimiz hakkında şunları söylüyorlar diye mesaj atıyordu. Meraklandım nasıl bir şey olabilir dedim. Kayıt oldum.

En çok sevdiğim kişiler ailem ve arkadaşlarım geriye ne kaldı =)
Forumda herkesle iyi anlaşırım bu yeter sanırım.

Kendimi seviyorum Sevmediğim yönler bilmem, hiç dikkat etmedim. Ama genellikle arkadaş ortamında onların görüşlerini alırım. Zaman zaman söylerim; benim hâl ve hareketlerim nasıl? Sevmediğiniz bir yönüm var mı? diye sorular soruyorum kendi görüşlerini bildiriyorlar. =))

İnsanlara yardımcı olmayı çok severim.
Fok balıklarına sormak lazım =))
Farketmedim.
Elbette sorabilirsin. =))

Dominic-T:Şükürler olsun Kadir nihayet haftanın konuğu olarak senide karşımızda görebildik

Öncelikle; forumdan beklentin nedir bu beklentilerin gerçekleşmesi için sen neler katabilirsin?

Sonrasında; Okul bitince geliyor musun bizim şirkete? :D

Teşekkürler abi.
Abi forum bana göre çok güzel bi yerde.Forumda 'yok'ta yok herşey var
Burası sadece bir oyun forumu değil Forum kullanıcıları için Eğlence bölümümüz var,Oyunla İlgisiz bölümü var, Güzel yazılar, şiirler okumak için Travian yazarlarımız var, Gönül Dostlarının Mekanı var çok güzel sohbetler olabiliyor bazen.Kısacası forumda gezmeyi ve üyelere yardımcı olmayı seviyorum.

Geleceğim abi. Bu yaz yine Stajımı orada yapacağım.Geçen sene yaptım çok güzel vakitlerim geçti.

Kara Fatma:Seni tanıdığım kadarıyla, nazik esprili ve yerinde konuşmasını bilen birirsin. Birine kızdığını, şikayet ettiğini hiç görmedim. Bizim gazozcumuz neye kızar neye sinir olur ?

Merhaba abla teşekkür ederim.

Ben bir işe dikkatimi verdiğimde, bir başka kişi veya kişiler tarafından rahatsız edilmek istemem. O an sadece işimi yaparım. Rahatsız edildiğimde karşımdaki kişiye bağırır çağırırım.
Şöyle bir İlkokulda kötü bir anı geldi aklıma

Ders: İnkılâp
Derste müfettiş var, herkes tedirgin tabi bende.Müfettiş soru sorabilir diye defterlerimizi karıştırıyoruz, kitap okuyoruz. 1-2 konuyu ezberlemeye çalışıyoruz.Benim yanımda çok samimi olduğum bir arkadaş oturuyor. Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyordu o zamanlar. Yani tahtaya benim ismim yazılsa 'Çok konuşanlar' diye kendide kalkardı sınıf başkanına benide yaz derdi.Hoca gelirdi Cetvelle elimize vururdu. :d
Neyse işte bu yanımda oturuyor.
Tamam dedim ben bir deftere göz atacam. Sınıf çok sessiz ve sadece sayfa sesleri duyuluyor. Biz kısık sesle konusuyoruz =)
Ben defteri açtım konulara göz atıyorum bakıyorum. Geldi rahatsız etti. Defteri önümden çekti. Baktım ona Emrah rahat dur işte.Güldü cevap vermedi. Tekrar defterin sayfasını kırıştırdı köşesini. Döndüm eline ne geçiyor dedim. Güldü tamam tamam canım sıkılıyor dedi. İçimden dedim bir daha yaparsa kalkıp vuracam kurtuluşu yok. Ve ben defteri sıranın altına bırakıcam Kitaptaki sorulara bakacam. O sırada geldi sırayı yitti defterim düştü ayağa kalktım. Direk ne oluyor demeden kavga ettim. Vurdum kırdım bağırdık.
Müfettiş'te bayandı.
Aaaaaa! Ne oluyor burda dedi bağırdı.
O sırada Müdür falan öğretmenler gelmiş bize bağırıyor. Ben ise sinirimden ağlıyorum
Çocukluk işte

Not: Anı anlatmayı çok severim abla =)

...AtakaN...
03-12-2010, 11:52
Aleyküm selam Rıdvan. =) Nasılsın? =))))

-Normal günün nasıl geciyor?
Sabah kalkarım telefona bakarım 1-2 mesaj illa vardır. Onları cevaplarım.
Sabah kahvaltısı çok nadir yaparım. Üniversiteye çıktığımda Çay ve simit alırız arkadaşlarla oturur öyle Üniversitede kahvaltımızı yaparız. =)
Dersten çıkarız ilk soru şu olur.
Evet bugün ne yapıyoruz? =)
Öğlen sahile iner biraz turlarız. Okey oynarız Batak oynarız yenilen bazen öğlen yemeğini ısmarlar =))
Ve Sahile inmişiz top oynamadan döner miyiz?
Top oynayan kişilerin yanına gider. Selamın Aleyküm gençler derim bizde 5 dakika bir top oynayabilir miyiz?
Evet dediği an
o 5 dakika olur 1 saat :D
Oynarız sıkılana kadar.
Akşam olur evli evine köylü köyüne deriz ayrılırız.Tabi her günüm böyle geçmiyor. Anlık yaşıyoruz arkadaşlarla.

Çok var. Keşke Meslek Lisesini bitirmeseydim.

Sırf anlık gülmek için birisini küçük düşüren insanlardan nefret ederim. Sinirlenirim. Tanıdığım ve ya tanımadığım olsun savunmaya çalısırım. Cevabımızı alırız
-Sen avukatı mısın diye=)
Bende bir adama bakarım birde lafına =)

Benim için özel tarih yok,Unutamadığım günler vardır =)

-
Kiminle tanıştıracaksın diye soru sorarım.=) Tabi Balıkesir'e geldiğimde de illa bir atkı forma isterim:D
-Hayat felsefen nedir?
Anlık.
Sağlık,Akıl ve Mutluluk.=)
Bazen önyargılı olabiliyorum.
Ailem için herşeyi.

-
Mutlukluk tabikide =)
-''Çünkü ayrılıklarda sevdaya dahil

Çünkü ayrılanlar hala sevgili''
!?!?!? =)

-ilk görüşte aşka inanır mısın?
Şıp sevdi =)

Eski sevgiliden dost, olmaz bence mesafe sağlanmalı. Sevgi bitmişse bitmiştir.Tabi yeri gelir konuşulur selamlaşılır. Yaşıyoruz bunları :)

-Duygusal mısın?
Evet zaman zaman =)
Aşk'ın varlığına inanır mısın?
Evet
-En sevdiğin renk?
Turkuaz. Yeri gelir Kırmızı rengi çok severim.Yeri gelir Koyu Maviyi, anlık renk sevinci yaşayabiliyorum =)

-Safsatalara inanıyor musun?
Zaman zaman
Üniversite hakkında çok şey düşünüyorum.Hatta Üniversiteyi değil şu sistemleri beni ilgilendiriyor. Sistemlerinde çok hata var.
Ben Meslek Lisesi Mezunuyum.
Lise4'e giderken 3 gün staj 2 gün okul vardı.O dönemde de ÖSS sınavı var. Şimdi ağırlıklı olarak İşletme söz konusu sınıfı geçmek için İşletmeden geçer not almak şart. Öss'yi kazanmak için sınavdan geçerli not almak şart.

Diğer Liselerde haftanın 5 günü okul ve biz 3 gün staj yaparken onlar 3 gün boyunca okullarında Matematik,Fizik,Tarih,Dil ve Anlatım ve Edebiyat derslerini eksiksiz bir şekilde görüyorlardı.Ve herkesi aynı kaba koyup öyle değerlendiriyor.Artık sen anla...

-Kariyer'in açıklamasını istesem bana nasıl anlatırsın?
Aklıma ilk olarak iş hayatı geldi, daima hedeflerinde bir yenilik ve kişinin kendi kendini geliştirme isteğini oluşturmasıdır. Gerek başarılı gerek başarısız hayat boyunca elde ettikleri bütün deneyler bir kariyerdir.

Kurduğum cümle bana karışık geldi. İdare et Rıdvan =) Özel mesajla anlatırım ben sana :d
-Elinde bi zaman makinesi olsaydı nereye yada hangi yıla gitmek isterdin?
2001-2002 =)

-Hiç rezil oldum eyvah dedigin bi anin oldumu ?
Olmaz olur mu? =)
İlkokul'da Andımız'ı okumak istemiştim. Kürsüye çıktım.Etrafa baktım 100 lerce öğrenci bak bak bitmiyor. Sınıf öğretmenimiz:
-Hadi Kadir.
-Tamam öğretmenim.
-Günaydın Arkadaşlar!
-Sağol.
-Günaydın Arkadaşlar!
-Sağol.
Öyle takıldım bi türlü geçemiyorum, etrafa bakıyorum mükemmeldi sıra sıra dizilmişlerdi =) (İlk defa çıkmışım ilkokul 3'e gidiyordum )
En son hoca geldi. Kadir ne oluyor sana dedi yanıma birisi çıktı onunla okudum ama morelim fena bozuldu. Rezil olduk :D

-Ehliyetn varmi?
Evet var ( A2 Motorsiklet ) B sınıfını bu yaz almayı düşünüyorum =)

-En cok sevdigin/ almak istedgn araba?
Peugeot 206 veya 307 2.el olsada yeter be usta :D

-Forumdaki nickinin anlamı nedir?
Hatay'ın bir ilçesidir İskenderun.
Kayıt olurken foruma kullanıcı ismi arıyordum daha önceki forumda Demirsporlu diye bir kullanıcı/üye vardı. Ona kasten iskenderunlu kullanıcı adını aldım. Demirsporlu var da İskenderunlu olmaz mı? =)
-Bütün üyeler. =)
-En buz gibi buldugun yonetici ?
Hepsi sıcak kanlıdır. Sadece iletişim iyi olsun yeter.

-
Tanışmak istediğim bir çok üye var.O üyelerin arasında sen de varsın. Sadece zaman. Zaman herşeyin ilacıymış ben öyle duydum =)

-
Sorular Bölümü-Eğlence-Yazın Düşün Bölümü-Oyunla İlgisiz.
Tabi en çok olarak Hızlı Yardım-Sorular.

-Yonetmen olsan ne tarz filim cekerdin?
Komedi =)

-?
Evet var.

- Ve ve ve son olarak ben?
Ve seni bulajam :D

......................

...AtakaN...
03-12-2010, 11:53
Dark_Magic:merhaba kadir abi

öncelikle seni sen yapan özellik nedir?

eğer evlenirsen eşin ne gibi özellikler taşımalı?

okeyde yere okey atmak atmak nasıl bir duygu o an neler hissettin =)

eğer bir meyve olursan ne olurdun

eğer bi araba olsaydın hangi model olurdun

burcun ne

Beğendiğin bir yabancı ünlü söyler misin (bayan) =)

sence çoık mu soru sordum

babam böyle pasta yaonayı nerden öğrendi

Merhaba Berk
Okey oynarken yere okey atmak=)
Dalgınlıktandır diyelim unutalım o olayı. Sende unut bende unutayım =)
Kivi
Boğa
Yok, çok soru sormadın.
Hepsi çok tatlı :P

Bilmem evinizde Pasta tarifi kitabı var mı?

aslan29:Sen guiza'nın sonu ne gol atar mı abi

Forumu bırakmayı hiç düşündün mü ?

Aşk evliliğimi mantık evliliği mi ?

Bize başına gelen komik bir anını anlatır mısın ?

Merhaba Kemal
Guiza, Hiç gol atar mı? =)
Forumu bırakmayı hiç düşünmedim. Sadece 1 hafta burada olamayacağım
1 önceki soruda da evlilik ile ilgili soru sorulmuştu ondan cevap vermedim. O günler bir gelsin düşünürüz birseyler

Başımdan geçen komik bir anı;
Ders :Elektronik ( Anfi yapıyoruz )
Lise 3.sınıfım

Hoca bize bakır plaketleri dağıttı. Bizde anfi için gerekli elektronik parçalarını almışsız.Sadece Plaket'in üstüne Devrenin şemasını çizeceğiz. Herşey oldu bitti. Parçalı lehimliyoruz. Hocamız geldi tek tek bize bakıyor. Aferin, aferin, aferin diye diye gidiyor.Anfi tamamlandı. 12 volt vereceğiz ilk benim arkadaşım dedi hocam gelin bakın. Enerjiyi bir verdi kondansatör patladı.Aynı silah sesi gibiydi.
Sınıfta bağırmalar çağırmalar.
Kaçınn olummm kaçınnn C4 patlayıcı yapmış bu diye sesler =)
Sonra tabi bende ona güldüm benimde 4 liralık Entegrem yandı.:D

pragmaduane:Anılarını yazmayı, anlatmayı çok seviyorsun sanırım

Sms yazarken hiç üşenmiyor musun? Ben oku oku bitiremiyorum da smsde dahi anı anlattığın oldu yani

Konuşmayı ve dinlemeyi severim.
Şimdi bir mesaj çekeyimde gör :D

Hayal_:En son ne zaman ve kime mektup yazdin ?

Ne kadar seversen sev ilk askin yeribi tutmuyor dedigin oldumu ?

En sevdigin yemek/gun/icecek/renk/muzik tarzi ?

Evine hirsiz girse ne yaparsin ?

En sevdigin soz nedir ?

Mektup değilde.Bir paket göndermiştim arkadaşın birine.Uzun bir zaman oldu.
Hayır olmadı.
Yaprak sarması, yayla çorbası..
Lise zamanımda haftanın son gününü çok severdim. Şuan öyle bir takıntım yok.
Meyva suyu,çay,kahve,kola ve bir bardak gazoz :P
Turkuaz diyeyim ve benim öyle çok takıntılı olduğum bir durum değildir. Anlık şeçiciyimdir. Bazen Kırmızı renk hoşuma gider bazen mor ve bazende Mavi...
Slow,Anadolu Rock,Türkü, yabancı sarkıda dinlediğim oluyor ara sıra.
O na o an kararverebilirim =)
İmzam =)

...AtakaN...
03-12-2010, 11:58
Selamun aleyküm :)
Aleyküm selam werty43

Hangi serverda veya serverlarda oynuyorsun..
s3 hesabı silmeyi aldım.
Traviandaki en büyük başarın nedir?
Ne madalya, ne de WoW
En büyük başarım geçen sene s2 de birliğimde bulunan bir abimle beraber Fransa'da buluşup gezip tozmak... Oyunun sadece oyundan ibaret olmadığını anladım.Benim en büyük başarım budur...
Traviandaki en ilginç anın nedir?
Traviana yeni başlamışım ve Cermen ırkını şeçmişim. Herkes saldırı atıyor tabi ben hiç anlamıyorum. Öylesine bakıyorum köyüme. Sonra raporları okudum alla alla saldırı atan Cermen,eee bende Cermen ırkı ile oynuyorum dedim kendi kendime. Bu nasıl bir saçmalıktır dur bir mesaj atayım şu saldırı atana.

Attığım mesaj böyleydi;
''Selamın Aleyküm bana saldırı atmışsın? Profiline baktım Cermenler yazıyor bende de Cermenler yazıyor. Hiç Cermenler Cermenlere saldırı atar mı? Lütfen bir daha saldırı atma'' diye bir mesaj çektim.
Gelen mesaj
'Cermenler Cermenlere saldırı atamaz mı yani?
Benden giden mesaj
Neden saldırı atsın ki. Sende Cermensin bende.
Sonra saldırı atana temsilcilik verdim.Öyle böyle bana az çok oyunu öğretti
Kullanıcı adını iyi hatırlıyorum : KinG_ 'ti
Eğer buralardaysan oyunu bilmeyen çocuk bendim işte. :P
Şimdi gel kapışalım:P

tiii:Slm iskenderiyeli bu boy boy +replerin sırrı nedır bıze açıklarmısın?

Aleyküm selam tiii
İki kişinin bildiği sır,sır değildir tiii
+ rep almak istiyorsan kurallara uy ve bu mesaja bak #1 kolay gelsin.

Güzel paylaşımlarınızı yetkililer değerlendirir zaten. Bundan hiç şüpheniz olmasın.
Lütfen bu sistemin keyfini çıkaralım, suyunu değil.

clakson:Merhaba , bu gazoz muhabbeti nerden açıldı ve isminiz gazozcuya çıktı. Bundan biraz bahsedermisiniz ? Herşey bir Alço avatarı koymaktan mı ibaret ? (Edit. Geri sayfa yokmuş zaten ben üşenmişim 2 sayfa birşeymiş .

Merhaba clakson;
Gazoz muhabbeti geçen sene Sevgililer Gününde meydana geldi. Bir kullanıcı 'Sevgililer Gününü Yanlız Geçiren' adında konu açmıştı sanırım. Benimde avatarımı Nuri Alço süslüyordu. Konuya girdim Gazoz ikram ettim. İşte herşey orada başladı

H.A.M:Selam Kadir ;

- İskenderun'un neyi meşhurdur?
- En sevdiğin üye kimdir?
- Sensun mu Sprite mı?
- Hip-hop(Rap) Türü müziklerden hoşlanır mısın ?
- Fenerbahçe Türkiye Kupasını alacak mı

Aleyküm selam H.A.M
-İskenderun'un döneri meşhurdur. Hatay'ın ise Künefesi. Hatay İl, İskenderun ilçe.
-Bütün üyeleri severim, tanımadığım üyenin profiline girer selam verir doğum günlerini kutlarım çıkarım.Üye ayrımı yapmam yani.
-Çamlıca Su'dan ucuz
-Dinlerim ara ara...
-Alacağız

Herkeze benden Gazoz...

http://www.abload.de/img/camlica_gazoz_25_lt_betos.jpg

Doya doya için

Not: Bardak yok :/

Kara Fatma:* Hayattan bıktım bunaldım dediğin zamanlarda yenilenmek için ne yaparsın?
* Foruma yeni bir bölüm ekleyecek olsaydın bu ne olurdu ?
* Mod lardan birinin yetkilerini iptal et desem kimin yetkileri iptal olurdu? ( Yuvarlak cevap vermek yok birini iptal edeceksin )
* Kendin hariç birine bir yetki verecek olsan kime hangi yetkiyi verirdin? Neden ?

-Kemal Sunal,Şener Şen ve Cem Yılmaz'ın videolarını izlerim gülmek için. Fıkra okur,karikatürlere bakarım ve genellikle bunları yapınca keyfim yerine gelir bazen.=)
%100 tavsiye ederim herkeze yararı oluyor.
-Güncel Haber Başlıkları. Kısa öz olsada yeter. Sürekli forumda olduğumuz için yeri geliyor haberleri takip edemiyoruz. Tabi herşey bir tuşa bakar. Haberler yazıp yine diğer sitelerden öğreniriz ama Travian Forumunda da olsun. Ne olacak
Sence? =D
-Aklıma Fatih abi geldi. DeathLess
-ego< ( Moderatör )
1-2 üye daha var Yazarlık ve Kâtiplik için.(Takip ettiğim kadarıyla; güzel hoş mesajlar ve şiirler yazabiliyorlar...)
En iyisi yöneticilerin işine karışmamak =)

Kara Fatma:Kendine hangi yetkiyi verirdin ?

Adminlikten aşağısı kurtarmaz =p=D

kübray29:Dünyada ki her insan birbirinden farklidir. Bu bir gercek. Peki senin diger insanlardan farkliliklarin nelerdir?

İnsanların aklında nasıl kalırsın yani ne denildiği zaman akıllara sen gelirsin ?

Diyelim moralin çok bozuk bunalımdasın resmen ne olsa moralin düzelir ?

Hiç karamsarlığa düştün mü ?

Tek dilek hakkın olsa ne dilerdin ( sınırsız dilek hakkı dışına .D)

Seni anlatan 3 kelime

Sence hayat adil mi ?

-Yerimde sayan birisi değilim, daima kendi kendimi yenilerim.
Örneğin sosyal aktivitlerim çoktur;
İlkokulda, Bando,Tiyatro,Halkoyunları,Koro,Futbol, Basketbol ve İzcilik artık hocalar beni tanıyordu. Hafta sonları bir çalışmadan diğer çalışmaya gidiyordum. Çok yorucuydu ve mükemmeldi.
Lise hayatımda da bu böyle devam etti ve bir yenisi eklendi Voleybol ve sınıflar arası Bilgi Yarışmasına katıldım o günde okula gidemedim. Ve hiç umursamadım.=)
Mücadeleyi severim kaybettiğim zaman daha çok hırslanırım ve gerekli çalışmaları yaparım.
-Çoğu kişilerin yanında şakalaşmam yerine göre hareket eder, yerine göre konuşurum.( Ciddiyeti severim, disipline hayranım .D )
Bunu ben cevaplayamam ki, bunu onların cevaplaması lazım bence ,sizce .P ?
Ve sizce ne oluyorda ben aklınıza geliyorum Okey denince değil Zaten yere bilerek Okey atıyorum :D
-Morelim bozuk olduğunda kimseye fazla birşey anlatmam. Kendim çözmeye çalışırım. Ve en çok bunu yaparım.
-Kadir bugün geçicek. Şimdi 5 yıl sonra nerede ve ne yapıyor olacaksın? diye kendime soru sorarım hayal ederim. Örneğin bir toplantıda hayal ediyorum kendimi. Veya çalışma masamda böyle sürer gider.
Çünkü o an bunları düşününce kendime azda olsa geliyorum.Motivasyon uyguluyorum kendi kendime :)
-Evet
-Sağlık ve mutluluk tek dilek değil ama ben sığdırırım .D
-Bilmem :D
-Hayır!

...AtakaN...
03-12-2010, 12:02
kübray29:Bu kadar sorudan sonra aklıma takılan tek şey oldu Acaba kendin hakkınde ne biliyorsun .D Herşeye bilmiyorum diyorsun

Şimdi ıııı ben ııııı adım Kadir forumdaki kullanıcı adım iskenderunlu bu yeter sanırım :p:D

Kara Fatma:Kendinde en sevmediğin özellik nedir?

Hakkımı fazla arayamam. Bu nedenle hep susarım. Haklı olsam dahi kendimi savunamam. Hep yenmeye çalıştım ama başaramadım. Bir başkasını savunabilirim mesela. Hani derler ya' Terzi kendi söküğünü dikemez! buda onun gibi birşey.

Gotcha:Merhaba İskenderunlu...

Basketbol izlemeyi severmisin ?

Boyun kaç ?

Kilon kaç ?

Forum'da keşke şunu değilde bunu yapsalardı dediğin ne var ?

FB-GS maçlarını Hangi siteden izliyorsun =) =D

Merhaba Gothca

-Çok sevmem zaman zaman takip ederim. İddaa oynadığım için =))
-1.79
-63 ( az önce tartılmıştım )
-Hiç birşey yok. Herşey yerli yerinde.

Krauser:Merhaba Kadir...

Herkes gazozcu falan diyor sana ama sen benim gözümde ''Rampo''sun. Bu durum sana bir şey ifade ediyor mu?

Ondan önce aslında Rampo demem seni rahatsız ediyor mu?

Sylvester Stallone'ye(Rampo) nasıl ilgi duymaya başladın?

Rambo'ya sana neden Rampo dediğimi söylerken anlattığım hikaye hoşuna gitti mi? ''Deli la bu'' dedin mi?

Sorularım bu kadar. Aklıma Rampo ile ilgili başka bir şey gelirse sorarım. =D

-Merhaba bak şimdi senin ismini unuttum.
-Evet ediyor ilkokul arkadaşının 'Rampo' diyişi ve şuan güldüm merak ettim açıkcası söyleme tarzını =)
-Yok, Rampo dedinde Rampo mu olduk. Bunu izaha gerek yok.=p
-İlkokulda bir filmini izlemiştim.Böyle çok sakin soğukkanlı ve tabi kahraman. O zamanlar işte benim adam bu! dedim.Şuan bile takip ediyorum....
-Yok demedim sadece güldüm arkadaşının 'Rampo' deyişine =)
-Tabi sorabilirsin

ego<:Haftanın konuğunu yeniden aramızda görmenin sevinci ile başlıyorum sorulara..

-- Sürekli takip ettiğin diziler hangileridir?
-- Hayatında iz bırakmış film ya da filmler hangileridir?
-- Ayda kaç kitap okursun?
-- Bu dünyada yaşayabileceğin en büyük acı nedir?

-- Hangi tatlıyı daha çok seversin?
-- Mevsimlerden hangisini daha çok seversin?
-- Beslediğin (veya beslemek istediğin) hayvan hangisi?

-- Senden bir şiir istesem, bunu hangi konuda yazardın?

Ve son olarak; sence huzur nerededir?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler..

Esenlikle.. :)

-Bende cevaplara başliyrum =)

-Kurtlar Vadisi Pusu
Kollama
Ezel
Parmaklıklar Ardında vardı.
Cumartesi'de gece Smackdown izliyorum =)
Trt1'de de bir yabancı film vardı her akşam başlıyordu dizinin ismini unuttum =)

-Pek çok film var liste çok uzun =)
Slyvester Stallone'nın filmleri önceliklidir.
Ve Şafak Sezer'in 1-2 filmi Cem Yılmaz'ın filmleri ve tabiki Kemal Sunal olmazsa olmazlardandır.

-1 kitabı bile zor bitirebiliyorum

-Ailemden birisinin başına kötü bir olay gelmesi.

-Bülbül Yuvası.

-Sonbahar

-Şuan evde 4 tane balık ve 2 tane muhabbet kuşlarım var =)

-Mutluluk

-İçimizde

-Ben teşekkür ederim.

aLpınısd:hayyatta en nefret ettıgın 3 sey ?

hayyatta en sevdıgın 3 sey ?

su ana kadar kı en buyuk pısmanLıgın ne ?(umarım duzgun bı cumLe oLmustur x))

karsındakı kısı senın ıcın degrLı oLup oLmadıgını nasıL anLar ?

koLay sınırLenen bırımısın ?

hangi takımLısın ?

kendını yasLı hıssedıomussun dogrumu x)) .p

herkezLe anLasabıLen bırımısın ?

sıyah mı beyaz mı ?

en sewdıqın renk (hepsı deme bı tane soyLe x))

bıdaha kı buLusma ne zaman ?

senın ıcın 3 dgerLı kısı soyLermısın ?

yazdıgın sozLerıı okuyabıLır mıyım ?

ve son oLarak

sekerLerım nerdeee ????

(soruLarıma cewap WER ecegın ıcın tesekkur ederım x)))

-Bir kişinin bir kişiyi herkezin önünde küçük düşürmesinden nefret eder sinirlenirim.

-Ailem ve arkadaşlarım.

-İstediğim okula gidemedim

-Değerliyse belli ederim o kişi kimse farkeder. Değerli değilse zaten konuşmam fazla. Gereksiz( değersiz ) kişilerle muhattap neden olayım ki =)

-Evet.

-Fenerbahçeeeee

-Hayır. Arkadaşlar arasında şakalaşabiliyoruz yaşlandık diye. Sanırım sanada demiştim. Yaşlandık biz artık :P

-Evet. Herkezle anlasabilirim.

-Siyah

-Turkuaz ve anlık renk seçiçiyimdir. =)

-1 ay sonra yapmayı düşünüyorum.

-Ailem ve arkadaşlarım...

-Yarın yarınsa bugun bugündür. Eğer yarın ne yapmak istersek dünden karar vermeliyiz ehehehe

-Tamam bağırma milletin içinde 3 tane şeker getirecem 5 tane getirmem baştan söyleyeyim :p

...AtakaN...
03-12-2010, 12:02
xtr0uble:İddaa dan en fazla ne kadar kazandın

56 liraydı sanırsam :D

ego<:Bölüşelim mi?

--

Diyelim ki herhangi bir şans oyunundan büyük ikramiye sana çıktı..
Ne yapardın bu parayla?

Olur. 28 lira sana 28 lira bana
Sonra 8 lirayı bana tekrar geri verirsin ben giderim tekrar oynarım iddaa Şansımızı devam ettirelim

Kendim ve kardeşlerimin okuması için bir müddet para ayırırım. Giderim ev alırım ailem'in adına geçirim. Bir yatırım yaparım iş için şuan bilmiyorum ama bir işe kalkışırdım. Ve tabikide sokaklarsa hepimiz görüyoruz zaman zaman peçete satan , soğuk su satan ufak cocukları görüyoruz. Onlara yardım ederdim. Çocuk Esirgeme Kurumuna, Sosyal Yardımlaşma Vakıflarına ve bir çok hayır kurumuna bağış yapardım. Ve mahallemizde bulunan 5-6 kişiye oldukça maddi yardım ederdim.
Geriye kalan parayı Bankaya yatırırdım.
Ve mahalleden çok sevdiğim bir çocuk var yaşı 11 çok çalışkan ve zeki onun adına bankaya Para yatırırdım 18 yaşına gelene kadar biriksin.

Kendime Peugeout307 alırdım Turkuaz renginde :)

...AtakaN...
03-12-2010, 12:05
Rıdvan ve Kadirin soru ve cevaplarını bir türlü çözemedim :p :)

HANUKA
03-12-2010, 12:18
Çok kısa olduğunu hatırlıyorum yahu :(
39-40 mesaj vardı sanırsam :/
Yinede güzel bir hafta oldu, kadir abi sağolsun :)

iskenderunlu
03-12-2010, 12:19
Ehehe soruların bazılarını silmişem soruların yerine cevapları vermişem :)

Ridwone
08-12-2010, 14:19

sordugum soruları bılmesem bende senın gıbı cozemezdım ınan:p