PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Asker köyüm

hisarcık43
03-12-2010, 00:12
ASKER KÖYÜMÜ REİSLEYEN ARKADAŞIMIZI OYUNDAN TEBRİK ETTİM ŞİMDİDE s10 UN HUZURUNDA TEBRİK EDİYORUM

TEBRİK EDERİM SENİ ÜSTADIM Nigtowl

AKABİNDE 55 K EMPERYAN 30 K ATLI 6 K KOÇ VE 5 K MANCINIK BUHAR OLMUŞTUR TEBRİKLER

http://travian-reports.net/tr/report/290279e6c79

werty43
03-12-2010, 00:17
Ben de seni tebrik ediyorum gerçekten..

BLaCk AssAssin
03-12-2010, 00:29
valla hacı adam sağlam gelmiş. sana geçmiş olsun arkadaşa tebrikler. ne yaparsın oyun işte. iyi oyunlar

AVCI
03-12-2010, 01:09
Bu buhar olan askerlerin bir kısmı bile köyde olsaymış adamı geri püskürtebilirdin belki...:)

Neyse artık ileriye bakalım...:)

Üye Adayı
03-12-2010, 01:38
Geçmiş olsun diyelim .Hiç mi savunma çekemedin ki köye?

werty43
03-12-2010, 01:40
Adam belli ki defi de kesmiş kalan asker bunlar..

ReSit
03-12-2010, 09:30
ASKER KÖYÜMÜ REİSLEYEN ARKADAŞIMIZI OYUNDAN TEBRİK ETTİM ŞİMDİDE s10 UN HUZURUNDA TEBRİK EDİYORUM

AKABİNDE 55 K EMPERYAN 30 K ATLI 6 K KOÇ VE 5 K MANCINIK BUHAR OLMUŞTUR TEBRİKLER

Gecmiş Olsun Dostum. Eski Birlik Arkadasımı Tebrik Ederim...

reisler611
03-12-2010, 13:21
saglam gelmiş adam kardeş

S10KANKALAR
03-12-2010, 22:39
kötü kötü kokular alıyorum ali abi:)

hisarcık43
03-12-2010, 22:55
kötü kötü kokular alıyorum ali abi:)

Sağlık olsun be Yakup benim kendi hatam tamamen. Suçu kendimde arıyorum.... Askerim buhar olmadı dedim ama sindiremedim içime gerçeği açıkladım
SİLMEYE ALICAM FAKAT BEKİR İZİN VERMİYOR

Mimar tılsımınıda verdim bir iddam yok artık.....
s5 e yükleniyoruz artık Hevesim gitti

S10KANKALAR
03-12-2010, 23:22
Sağlık olsun be Yakup benim kendi hatam tamamen. Suçu kendimde arıyorum.... Askerim buhar olmadı dedim ama sindiremedim içime gerçeği açıkladım
SİLMEYE ALICAM FAKAT BEKİR İZİN VERMİYOR

Mimar tılsımınıda verdim bir iddam yok artık.....
s5 e yükleniyoruz artık Hevesim gitti

s5e ortak olucam size söz :)

emre01
03-12-2010, 23:44

saldırı köyün olmadıgını sölemiştin bana ama neyse ali.tebriklern için tşk ederim tekrardan

Royal Flush
04-12-2010, 00:58
Her iki tarafıda tbrk ederim ama şakraksın şakrak arkadaşı daha çok tbrk etmek gerek rakibini tebrk etmesini biliyor oyun olduğunun farkında.Üstad senle birlikte piran isminde bir arkadaşın köyünü reislemiş bizimkiler piran başlamış küfüre hem msj yolu ile hem porfil köy isimlerine felan.İyi bir oyuncu zaten wow zamanı merkezi yıksa ne olur yıkmasa ne olur asker köyü reislemek daha mantıklı tbrkler tekrar iki tarafadahttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

Glady00
04-12-2010, 02:07
Ben Pek Mod'ların Forum''Lara Yaptıkları Eylemler Netiçesinde

Bir Daha Tek Birşey Yazmadım Foruma C&R Birlik'lerindende Ricada Bulundum Rapor Paylaşmı Yapılmıyacak Diye Keza Kaos Birlik'lerindeki Arkadaşlardan'da ricada bulunduk onlarda gerekeni yaptılar kendilerine ne kadar teşekür etsek azdir.

son olan bu raporu ali kardesim paylaşmak istediğini tebrik etmek istediğini söyleyince tabi dedim

ben aliyi tanıdığım günden bu güne kadar değerli bi üsad olduğunu tahmin etmiştim sonucra rakibim'de olsa onun gibi rakib'ler herkese Allah Nasip eylesin Ne Demişer Rakibinde delikanlısı çıksın karşımıza diye.

Gösterdiği Mütavazi Tebrik dilek'lerinden Dolayı kendisine teşekürlerimizi bildirmek ister can gönülden kutlamak isteriz.

Saygılarımla/YuSuF

Glady00
04-12-2010, 02:09
s5e ortak olucam size söz :)

bu arada yakubum vah garib Yakubum Seni banlıyanlar utansın:D

hisarcık43
04-12-2010, 09:52
BENİM ASKER KÖYÜM REİSLENDİKTEN SONRA BEKİR ABİMİNDE 4 TARLASI TURNUVA YERİ VS VS YERLERİ YIKILDI NAZARAMI GELDİK :p

ARKADAŞLAR NETİCEDE BİR OYUN YIKMAKTA VAR YIKILMAKTA BİZ BURDA 3 ARKADAŞIZ BEKİR BEN İSMAİL BİRİMİZİN KÖYÜNE BİR ŞEY OLSA DİĞER TARAFTA DEVAM EDİYORUZ BENDE ARTIK BEKİRİN ASKER BAKICILIĞINI ÜSTLENDİM NE HALLERE DÜŞTÜK YAWWW :p
3x ELİMİZDEN GİTTİ BU ARADA BİZ HAYIRINI GÖREMEDİK İNŞALLAH SİZ GÖRÜRSÜNÜZ HAYIRLI OLSUN DİYELİM
UNUTMAYIN BU OYUNDA HERKEZİN ÖMRÜ ORGANİZE BİR SALDIRIYA BAKAR
MESELE ONDAN SONRA GÜZEL
OYUNDU DİYEBİLMEKTE..

KÜFÜR ACİZ İNSANLARIN BAŞVURDUKLARI EN SON ÇAREDİR TRAVİANDA KÜFÜRE HAYIR...ARAMIZDA ARKADAŞLAR İLE ŞAKA MAHİYETİNDE KÜFÜRLEŞME YAPARIZ AMA TRAVİAN OYUN PLATFORMUNDA AĞZIMIZDAN KÜFÜR ÇIKMAMIŞTIR ÇIKMAYACAKTIR...HAKEDENE HAKETTİĞİ CEZAYI VERMESİNİ BİLİRİZ NETİCEDE PC YE KARŞI OYNANAN BİR OYUN DEĞİL TRAVİAN İNSANLARA KARŞI OYNANAN BİR OYUN UNUTMAYALIMKİ KARŞIMIZDAKİDE BİR İNSAN

hisarcık43
04-12-2010, 10:12
Ben Pek Mod'ların Forum''Lara Yaptıkları Eylemler Netiçesinde

Bir Daha Tek Birşey Yazmadım Foruma C&R Birlik'lerindende Ricada Bulundum Rapor Paylaşmı Yapılmıyacak Diye Keza Kaos Birlik'lerindeki Arkadaşlardan'da ricada bulunduk onlarda gerekeni yaptılar kendilerine ne kadar teşekür etsek azdir.

son olan bu raporu ali kardesim paylaşmak istediğini tebrik etmek istediğini söyleyince tabi dedim

ben aliyi tanıdığım günden bu güne kadar değerli bi üsad olduğunu tahmin etmiştim sonucra rakibim'de olsa onun gibi rakib'ler herkese Allah Nasip eylesin Ne Demişer Rakibinde delikanlısı çıksın karşımıza diye.

Gösterdiği Mütavazi Tebrik dilek'lerinden Dolayı kendisine teşekürlerimizi bildirmek ister can gönülden kutlamak isteriz.

Saygılarımla/YuSuF
ŞIMARTIYORSUN BENİ KUZUM :p

doğan35
04-12-2010, 14:06

ali gerçekten tebrik ederim seni bu davranışından dolayı bunun bi oyundan ibaret olduğunu bir daha gösterdin bende PİRAN hesabını reisledim fakat arkadaş köy isimlerini ağza alınmıcak şekilde küfürlerle değiştirdi bu yüzde de böyle adamlarıda burdan esefle kınıyorum

hisarcık43
04-12-2010, 16:58
ali gerçekten tebrik ederim seni bu davranışından dolayı bunun bi oyundan ibaret olduğunu bir daha gösterdin bende PİRAN hesabını reisledim fakat arkadaş köy isimlerini ağza alınmıcak şekilde küfürlerle değiştirdi bu yüzde de böyle adamlarıda burdan esefle kınıyorum

BURASI TRAVİAN HERKES KARAKTERİNİ OYNAR SONUÇTE BİR OYUN ADI ÜSTÜNDE KAÇ KEZ YIKILDIK KAÇKEZ KESİLDİK REİSLENDİK AMA KİMSENİN KALBİNİ KIRMAMAYA ÇALIŞTIK ADAMIN ORDUSU KÖYE GİRERKEN YAN TARAFTA MSN DE KONUŞTUKLARIMIZDA OLDU...İNANINKİ GIRGIRINA OYNUYORUZ... BAZI KENDİNİ BİLMEZ KİŞİLERE KÜFÜRE BAŞVURUYORLAR s5 TE YEMEDİĞİM KÜFÜR KALMADI PROFİLE ANAMI KARIŞTIRMAYIN YAZMAK ZORUNDA KALDIM :D

Ozdo
04-12-2010, 17:15
BURASI TRAVİAN HERKES KARAKTERİNİ OYNAR SONUÇTE BİR OYUN ADI ÜSTÜNDE KAÇ KEZ YIKILDIK KAÇKEZ KESİLDİK REİSLENDİK AMA KİMSENİN KALBİNİ KIRMAMAYA ÇALIŞTIK ADAMIN ORDUSU KÖYE GİRERKEN YAN TARAFTA MSN DE KONUŞTUKLARIMIZDA OLDU...İNANINKİ GIRGIRINA OYNUYORUZ... BAZI KENDİNİ BİLMEZ KİŞİLERE KÜFÜRE BAŞVURUYORLAR s5 TE YEMEDİĞİM KÜFÜR KALMADI PROFİLE ANAMI KARIŞTIRMAYIN YAZMAK ZORUNDA KALDIM :D

oyuncu budur +1

Glady00
04-12-2010, 17:17
ŞIMARTIYORSUN BENİ KUZUM :p

Kurban Bayramı Geride kaldı La :D:D:D

hisarcık43
04-12-2010, 17:42
Kurban Bayramı Geride kaldı La :D:D:D
Biz ANGUS kesecektik ANGUS bulamadık :p

Royal Flush
04-12-2010, 17:49
Ben bu servırda pek aktif oyun onamadım işin açığı bir kaç saldırım hariç saldırı yapmamışmdır.Bana bile burda hiç tanımadığım hiç bilmediğim hesaplardan cok küfürler yazıldı arada halada oluyor.Herkes karekterini oynar.Şikayette etmem açıkçası oralıda olmam.Küfür eden bir kişi aciz ise şikayet etmeyede değmez.Allaha havale ettim hepsini.Başarıyı oldu bitti bizim milletimiz en yakınlarımız bile çekemiyor.Bizler bu konuda bayağı bir geriyiz..http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

hisarcık43
04-12-2010, 18:34
Ben bu servırda pek aktif oyun onamadım işin açığı bir kaç saldırım hariç saldırı yapmamışmdır.Bana bile burda hiç tanımadığım hiç bilmediğim hesaplardan cok küfürler yazıldı arada halada oluyor.Herkes karekterini oynar.Şikayette etmem açıkçası oralıda olmam.Küfür eden bir kişi aciz ise şikayet etmeyede değmez.Allaha havale ettim hepsini.Başarıyı oldu bitti bizim milletimiz en yakınlarımız bile çekemiyor.Bizler bu konuda bayağı bir geriyiz..http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

ÜSTAD SENDE AZ KİRLİ ÇIKI DEĞİLMİŞSİN O KADAR CASUSLADIM SENİ GÖREMEDİM ASKERİ :p KİM BESLİYOR ORDUYU :p

S10KANKALAR
04-12-2010, 21:57
bu arada yakubum vah garib Yakubum Seni banlıyanlar utansın:D

kanka bişi derdim de yazmaya korkuom banlarlar:)

hisarcık43
05-12-2010, 12:06
gecmiş olsun dostum. Eski birlik arkadasımı tebrik ederim...
[sıze="2"]ninova nerelerdesin sen sildin herhalde [/sıze]

ReSit
05-12-2010, 13:23
[sıze="2"]ninova nerelerdesin sen sildin herhalde [/sıze]

evet dostum silmek zorunda kaldım suan oylesine T4 beta da takılıyom oradada kahraman bi kılıc buldu 600 altın degerinde :D

hisarcık43
05-12-2010, 16:08
evet dostum silmek zorunda kaldım suan oylesine t4 beta da takılıyom oradada kahraman bi kılıc buldu 600 altın degerinde :d

kim düşürmüş kılıcı hehehe

ReSit
05-12-2010, 16:12
kim düşürmüş kılıcı hehehe

natar şovalyelerinden biri düşürmüş :D

hisarcık43
05-12-2010, 17:20
natar şovalyelerinden biri düşürmüş :D

BİZİM BURADA DÜŞÜREN OLMUYOR YAWW :p

transformice1
05-12-2010, 17:50
Adamı tebrik etmek lazım tabi ama bende S6 da bunun 1000 katı saldırılara dayandım.Adam harbi kafaya koymuş bir de seni yıkmayı ama bir daha ki sefere dikkat etmeni söyleyebilirim.

ÇOK BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN

arbades
05-12-2010, 20:31
Adamı tebrik etmek lazım tabi ama bende S6 da bunun 1000 katı saldırılara dayandım.Adam harbi kafaya koymuş bir de seni yıkmayı ama bir daha ki sefere dikkat etmeni söyleyebilirim.

ÇOK BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN

Dünyalıdan uzaylıya selam:D

Sen neden bahsedion ya:D

ReSit
06-12-2010, 05:22
BİZİM BURADA DÜŞÜREN OLMUYOR YAWW :p

t4 gelsin cok düşüren olur

hisarcık43
06-12-2010, 10:30
Dünyalıdan uzaylıya selam:D

Sen neden bahsedion ya:D

HATLAR KARIŞMIŞ DÜNYASINI ŞAŞIRMIŞ YAWWW :D HOŞGELDİN DÜNYALI BEN ZUZAYLI :p

Royal Flush
06-12-2010, 19:30
ÜSTAD SENDE AZ KİRLİ ÇIKI DEĞİLMİŞSİN O KADAR CASUSLADIM SENİ GÖREMEDİM ASKERİ :p KİM BESLİYOR ORDUYU :p

Ordu yok malesef bende wow kurulumu yapıyorum diye tahıl lazım olacağından saldırı askeri basmadım.Tahıl lazım çünkü wowa.Gözetleme boşa yapmışsın yane...:)

cici_kom
09-12-2010, 23:06

Yahu s10 da Okadar oynadım.. kimse kufur etmedi bana :)

Ama şunu unutmayın beyler..

"Kötü söz sahibinindir"(Hadis-i Şerif)
Bu sebebledirki içiniz rahat olsun..

bu arada her 2 tarafı da tebrik ediyorum..

VeGaToR
11-12-2010, 17:40
Yahu s10 da Okadar oynadım.. kimse kufur etmedi bana :)

Ama şunu unutmayın beyler..

"Kötü söz sahibinindir"(Hadis-i Şerif)
Bu sebebledirki içiniz rahat olsun..

bu arada her 2 tarafı da tebrik ediyorum..

du la ben edeyim o zamn:))senin (hadis-i serifi)ne kurban berkim benim.herzaman küfürsüz oyun sloganımız bu:)

Ataque
07-04-2011, 13:49
Bu yaptığın davranşından dolayı bende seni kutluyorum gerek oyun gerekse oyun dışında senin gibi insanları görmek istiyoruz.Tekrar teşekkür ederim hep böyle olman temennisiyle...