PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Tebrikleri [Server 16]

DeathLess
02-12-2010, 10:09
WoW tebrik konusudur.

Başta WoW kuran ekip olmak üzere s16 oyun dünyamıza WoW heyecanı yaşatan bütün oyuncularımıza tebrikler.

Önemli Not: Hiçbir şekilde şifre paylaşımına müsade edilmeyecektir.

muhalefet
02-12-2010, 10:11
La Ayjet çok ballısın haaa.
biliyorsun askerlerim yolda kaldı.
yoksa hakettiğin yerde olacaktın.
Antalyaspor açılışı yaptı 13 saat sonra ben girecektim ama geç kaldım.

http://travian-reports.net/tr/report/2898956d58e

buda yolda kalan ordum.
neyse sağlık mağlık olsun
:D

Karahan53
02-12-2010, 10:11
İlk tebrik eden ben olayım başlıkta,tebrikler özel,tebrikler Kuzey.(ama traviana sorsanız hars kurmuş wow u :D)

muhalefet
02-12-2010, 10:15
yaa buralarda bi klavye delikanlısı vardı hani. herkese sorardı

"arkadaşım köyünün adı ne bana mesaj at oyundan" diye yazardı :D

gören var mı :D wow saldırısı yapmışta.

http://img820.imageshack.us/img820/874/adsznv.jpg

zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazazaz :D:D:D

The_Germen
02-12-2010, 10:15
Öncelikle Tebrikler WOW kuran arkadaş ve ekibine.

Daha sonra oyuna katkı sağlayan tüm s16 ahalisine bir tebrikte.

Saygı ve sevgi ile ...

harbiyeli
02-12-2010, 10:16
İlk tebrik eden ben olayım başlıkta,tebrikler özel,tebrikler Kuzey.(ama traviana sorsanız hars kurmuş wow u :D)

nası hars kurmuş ya anlamadım ben nerde yazıyo bu??

muhalefet
02-12-2010, 10:17

adam savunma birincisi cahal :D
onun için yazarlar onu murat :D

GoSu
02-12-2010, 10:20
Entrikalarla dolu bir s16nın daha sonuna geldik. Özel'e ve edebiyle oynayan herkese tebrikler.

S16'nın makus talihi bu seferde kırılamadı ve elde bi dünya ordu ile normalden erken bir zamanda wow kuruldu.

Tüm dostlara sevgi ve saygılarımla...

dea-tacita
02-12-2010, 10:31
TÜM s16 OYUNCULARINI CAN-I GÖNÜLDEN TEBRİK EDERİM.. İYİ YADA KÖTÜ; ADI ÜSTÜNDE BİR OYUNDU... OYNADIK BİTTİ.. KİM KAZANDI KİM KAYBETTİ BUNUN BİR ÖNEMİ YOK HERKES ZEVK ALDIYSA , DOSTLUKLAR KAZANDIYSA OYUNDA Kİ ASIL KAZANÇ BUDUR...

BURDAN TEK TEK İSİM VERİP BENİM İÇİN NE KADAR DEĞERLİ OLDUĞUNUZU YAZMAK İSTERDİM.. SİZ NE KADAR DEĞERLİ OLDUĞUNUZU BİLİYORSUNUZ ...

YÖNETİCİ KARDEŞLERİMİN VERDİKLERİ KARARLARA OYUNUN SONUNA KADAR SADIK KALMAYA BEN VE YANIMDA OLAN DOSTLARIMIZ NE KADAR ÖNEM VERDİĞİMİZİ WOW DÖNEMİNDEKİ SALDIRILARLA GÖSTERDİK.. BUNUN ONURUNU YAŞIYORUM...

LORDS BİRLİKLERİ OLARAK ÖZEL (http://s16.travian.com.tr/spieler.php?uid=86913) KARDEŞİMİZİN WOW KURMASI BİZİM İÇİN YETERLİDİR.. AYJET BAŞKAN (http://s16.travian.com.tr/spieler.php?uid=42742) IN 2. VEYA KAÇINCI OLDUĞUNUN Bİ ÖNEMİ YOKTUR.. BUNU ÖZELLİKLE SÖYLEMEMİN NEDNİNİN 1-2 KİŞİ İYİ BİLİYOR.. UMARIM ANLAMIŞLARDIR..

SEVGİ VE SELAMETLE

dea_tacita (http://s16.travian.com.tr/spieler.php?uid=26336)

MURAT

ODİN07
02-12-2010, 10:57
tüm s16 oyuncularına geçmiş olsun
kazanan birlik ve özel arkadasımızı kutlarım

REİS
02-12-2010, 11:02
öncelikle lords ve şafak dostlarımıza sonsuz teşler.bütün çabalara rahmen dostlarmızla mutla sona ulaştık.oyunda olsa çok güzel insanalr tanıdık konuştuk görüştük.

Son günlerde bazı olaylar oldu hatta kendi oyuncularımız bile özel wowa saldırdı ama netice değişmedi.kazanan dostluk oldu.biz sözümü tuttuk bize verilen sözlerde tutuldu önemli olanda bu.

Wowda emeği gecen herkeze teşler.lafta değil özünde kuzey olan bütün dostlarımıza saygılar sevgiler.

Karahan53
02-12-2010, 11:03
adam savunma birincisi cahal :D
onun için yazarlar onu murat :D

Bana cahal diyene bak daha ismimi bilmiyor :D

Al oku bak bakalım neden yazmışlar savunma yüzündenmi yoksa dediğim şeyden dolayımı :D Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp :D

Sevgili Travian Oyuncuları;

Natarlardan alınan anakentteki çalışkan halk, gecenin derin karanlıklarına kadar anıtlarının inşasını bitirebilmek için çalıştılar. Saat 04:59 civarında, şu ana kadar Travian Dünyası' nda görülen anıtların en büyüğü ve en mükemmelinin inşası, KUZEY WOW Anakenti' nde yorgun bir işçi tarafından son taşının yerleştirilmesiyle tamamlandı...

Tarihin, kendisiyle ilgili pek çok şey yazacağı ve haklarındaki destanın dilden dile dolaşacağı Kahraman Yönetici özel, birliği *KUZEY, dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

BAFRALI gün sonunda barış içinde, uzun yıllar hüküm sürecek krallığının başına geçebilme şansını elde etti. Savaşlarla dolu bu çağda cesaret ve başarılarıyla anılacak olan, ikinci ve üçüncülüğü elde eden dea_tacita ve Sawash ise, hiç şüphesiz ki, Travian Halkı’ nın hiç unutmayacağı isimlerden olacak...

Tartışmasız en büyük kahraman Asgard elbette tarih kitaplarında yerini alırken; elbette Dünya Harikası’ nı kuran hars korkusuz ve cesur birliklerinin yaptıkları yardımlarla birlikte unutulmazlığını koruyacak...

Travian Ekibi olarak, büyük sona kadar bizimle birlikte olan bütün oyuncularımıza çok teşekkür ediyor, her zaman olmasa da genelde tüm oyuncularımızın eğlenmesine katkıda bulunabildiğimizi umuyoruz.

Yine ümit ediyoruz ki uykusuz kalınan geceler ve içinden çıkılmaz hammadde hesaplarıyla geçen tüm bu zaman, bizlerde olduğu gibi, sizlerin belleklerinde de unutulmaz birer anı olarak kalabilmiştir.

Sonsuz Saygılarımızla...

Travian Ekibiniz

Mithat
02-12-2010, 11:07
Öncelikle wow u kuran özel arkadasımızı ve gecesini gündüzünü katan wow temsilcilerini tebrik ederim. 5 senedir travian oyun hayatımda ilk defa seviyesi düşmeden kurulan bir wow gördüm bu nu elestiri olarak bakmayın bu bir starejidir ve bu starejiyi tebrik etmekten baska bir sey yapamayız . Bir dehset üyesi olarak tüm s16 oyuncularına bundan sonraki oyunlarında başarılar dilerim

Mithat35

muhalefet
02-12-2010, 11:34
Bana cahal diyene bak daha ismimi bilmiyor :D

Al oku bak bakalım neden yazmışlar savunma yüzündenmi yoksa dediğim şeyden dolayımı :D Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp :D

Sevgili Travian Oyuncuları;

Natarlardan alınan anakentteki çalışkan halk, gecenin derin karanlıklarına kadar anıtlarının inşasını bitirebilmek için çalıştılar. Saat 04:59 civarında, şu ana kadar Travian Dünyası' nda görülen anıtların en büyüğü ve en mükemmelinin inşası, KUZEY WOW Anakenti' nde yorgun bir işçi tarafından son taşının yerleştirilmesiyle tamamlandı...

Tarihin, kendisiyle ilgili pek çok şey yazacağı ve haklarındaki destanın dilden dile dolaşacağı Kahraman Yönetici özel, birliği *KUZEY, dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

BAFRALI gün sonunda barış içinde, uzun yıllar hüküm sürecek krallığının başına geçebilme şansını elde etti. Savaşlarla dolu bu çağda cesaret ve başarılarıyla anılacak olan, ikinci ve üçüncülüğü elde eden dea_tacita ve Sawash ise, hiç şüphesiz ki, Travian Halkı’ nın hiç unutmayacağı isimlerden olacak...

Tartışmasız en büyük kahraman Asgard elbette tarih kitaplarında yerini alırken; elbette Dünya Harikası’ nı kuran hars korkusuz ve cesur birliklerinin yaptıkları yardımlarla birlikte unutulmazlığını koruyacak...

Travian Ekibi olarak, büyük sona kadar bizimle birlikte olan bütün oyuncularımıza çok teşekkür ediyor, her zaman olmasa da genelde tüm oyuncularımızın eğlenmesine katkıda bulunabildiğimizi umuyoruz.

Yine ümit ediyoruz ki uykusuz kalınan geceler ve içinden çıkılmaz hammadde hesaplarıyla geçen tüm bu zaman, bizlerde olduğu gibi, sizlerin belleklerinde de unutulmaz birer anı olarak kalabilmiştir.

Sonsuz Saygılarımızla...

Travian Ekibiniz

La tamam işte cahal :D
herkes dünya harikasını kurdu
100 olunca tamamlanmış oluyor.
10 katlı bina yapılınca binada temel atılınca ahır mı

bak ne diyo okuda öğren :D

Travian Dünyası' nda görülen anıtların en büyüğü ve en mükemmelinin inşası, KUZEY WOW Anakenti' nde yorgun bir işçi tarafından son taşının yerleştirilmesiyle tamamlandı...

hepsi wow dur
100 olan değil cahal :D

Surprise
02-12-2010, 11:37
köyün şifresini verebilirmsniz acaba ?

muhalefet
02-12-2010, 11:53
köyün şifresini verebilirmsniz acaba ?

yasssaaaahhhh hemşerim yasssaahhhh :D

Karahan53
02-12-2010, 11:57
La tamam işte cahal :D
herkes dünya harikasını kurdu
100 olunca tamamlanmış oluyor.
10 katlı bina yapılınca binada temel atılınca ahır mı

bak ne diyo okuda öğren :D

Travian Dünyası' nda görülen anıtların en büyüğü ve en mükemmelinin inşası, KUZEY WOW Anakenti' nde yorgun bir işçi tarafından son taşının yerleştirilmesiyle tamamlandı...

hepsi wow dur
100 olan değil cahal :D

Harbi seninle uğraşılmaz yoruyorsun adamı :D

muhalefet
02-12-2010, 12:20
Harbi seninle uğraşılmaz yoruyorsun adamı :D

wowda yorulmadı kimse forumda yoralım bari. :D

esrar
02-12-2010, 12:30
Sevgili s16 oyuncuları;

İlk başta özel arkadaşımızı tebrik ediorum..onca emeğinin karşılığı aldı ve wowu kurdu...

ayrıca ŞAFAK KUZEY DEHŞET VE LORDS taki arkadaşlarda büyük bir tebriği hakettiler..

buradan;

Oyunun başlarında kendileri ile sonra 2 aylık bırleşme periyodundan sonra başka bir bölge ile savaşan ŞAFAK birlik oyuncularını hepsine teşekkürü bir borç bilirim...

abilerimizin,dostlarımızın verdiği sözleri yedirmediler,çiğnetmediler..duruşlarını gösterdiler...hepsine binlerce kez teşekkürler...

yoksa sağda solda ordularım var diyenler buradaki orduları gormelerini çok isterdim...özellikle koç ve man rekor olabılecek ordularımız verilen sözler için silinmişlerdir..

özet olarak sözler tutulmuş,duruşumuz gösterilmiştir...

tum s16 ailesi allaha emanet olun...

ŞAFAK BİRLİKLERİ SORUMLUSU

Newsbook

muhalefet
02-12-2010, 12:51
Sevgili s16 oyuncuları;

İlk başta özel arkadaşımızı tebrik ediorum..onca emeğinin karşılığı aldı ve wowu kurdu...

ayrıca ŞAFAK KUZEY DEHŞET VE LORDS taki arkadaşlarda büyük bir tebriği hakettiler..

buradan;

Oyunun başlarında kendileri ile sonra 2 aylık bırleşme periyodundan sonra başka bir bölge ile savaşan ŞAFAK birlik oyuncularını hepsine teşekkürü bir borç bilirim...

abilerimizin,dostlarımızın verdiği sözleri yedirmediler,çiğnetmediler..duruşlarını gösterdiler...hepsine binlerce kez teşekkürler...

yoksa sağda solda ordularım var diyenler buradaki orduları gormelerini çok isterdim...özellikle koç ve man rekor olabılecek ordularımız verilen sözler için silinmişlerdir..

özet olarak sözler tutulmuş,duruşumuz gösterilmiştir...

tum s16 ailesi allaha emanet olun...

ŞAFAK BİRLİKLERİ SORUMLUSU

Newsbook

yaw ne sözü hepimiz heran tetikteydik işte biri çıkarda anlaşmayı bozar bari elimizde ordu kalsındı maksadımız.
sırf bu yüzden ben bile ayjete son anda çıktım baktım gelen yok özele daldım ama yetmedi.
özel şifre verdi mesajları okudum diyorlar ki bu sahte dostluk bitti şükür diye :D
kimse hikaye anlatmasın.
ordular patlamışmış. :D
herkes korkudan tutuyordu askeri :)

esrar
02-12-2010, 13:06
yaw ne sözü hepimiz heran tetikteydik işte biri çıkarda anlaşmayı bozar bari elimizde ordu kalsındı maksadımız.
sırf bu yüzden ben bile ayjete son anda çıktım baktım gelen yok özele daldım ama yetmedi.
özel şifre verdi mesajları okudum diyorlar ki bu sahte dostluk bitti şükür diye :D
kimse hikaye anlatmasın.
ordular patlamışmış. :D
herkes korkudan tutuyordu askeri :)

Dediğiniz gibi ''HEPİMİZ'' bizi ve bnm yazımı ilgilendirmiyor...

siz korkudan askerleri tutuyor olabilirsiniz biz ise anlaşmayı bozana gereken cevabı vermek için...

herneyse oyun bitti artık sanada iyi hayatlar arkadaşım...

RARELY
02-12-2010, 13:22
Sevgili Dostum Selçuk (53st53) un hakkımda yazdıklarından sonra cevap geri alınmıştır. Daha fazla uzatmaya gerek yok ama dostumun hakkımda düşündüklerine kırıldığımı ifade etmekten başka şansım yok. Bizi dostlarımız bile bu şekilde anlamışsa gerçekten bir yerlerde hata yapmışız demektir. Ben ağzımın payını aldım. Gerisi teferruattan ibaret.

Saygılarımla,

COCE

levent16
02-12-2010, 13:50
öncelikle yeni bir sayfa açılmış ve tekrar özel arkadaşımızı nezdindede kuzey birliklerini tebrik ederim..
bir şafak üyesi olarak elbette oyunu bitirme şerefine nail olmayı hepimiz isterdik..
ve bunu yapma gücümüzde vardı asker ve mancınık olarak..özele girip seviye indirip atillaya bitirtebilirdik oyunu..
bazı arkadaşlar eleştiri yapmışlar gidin farmilla oynayın diye..
bence oyunu mertlik kazandı..eğer biz özele girseydik şahsım adına wow u biz bitirseydik bile sevincini yaşayamazdım..
en doğrusunu yaptığımıza inanıyorum şafak ailesi olarak..frodo başkanımızın başını öne eğicek bir davranışta bulunmayarak..
herkese selamlar ve yeni serverlarda başarılar dilerim...

levent..-

GRiNGoRS
02-12-2010, 13:51
Sevgili Uğur Fahri ve Selçuk sizler sonuna kadar dürüstlüğünüzle üslubunuzla ve kişiliğinizle WOW u hak ettiniz. Uğur'u çok fazla tanımam ama Fahri ve Selçuk ile bir çok paylaşımımız oldu. Yanlış anlaşmalarımız da oldu fakat ben her zaman güzellikleri hatırlamak isterim...

Arkadaşlarım diğer konularda gereken açıklamaları yapmışlar. Daha fazla uzatmaya gerek yok sanıyorum ama şunun da bilinmesini istiyorum. Bir saçma hırs uğruna yola çıktıklarımıza ihanet etmedik. Kimseyi arkadan vurmadık. ÖZEL e çıkan oyuncular tamamen bilgim dahilinde olmayan oyunculardır ve asla ben veya herhangi bir yönetici arkadaşım çıkın vurun dememiştir. Zaten gördüğünüz oyunculardaki askerlerin sayısı bellidir. Cermen General'in Ordusu bellidir ki o ordunun içerisinde mancınıkları / askerlerinin bir bölümü 20K kadar bölümü :D ve 1000 Kadar koçbaşı bulunmamaktadır. Ondan 2 kat daha büyük ordularımız server resetlendiği için AYJET e doğru giderlerken yolda kalmışlardır...

Neden AYJET açıklamasına gelirsek eyer, Bana çıkan Yeni Baştan adlı oyuncunun saldırısı bana ulaşmadan yok edileceğine dair verilen bir söz olmasına rağmen oyuncunun merkez köyü halen durmakta ve 1 nüfus bile düşmemiştir. Yani Sözler yerini bulmuş mudur bilmiyorum...

Sevgili _Laxalp_ tarafından Hain_tırtıl saldırıya çıktığı anda haberi olmasına rağmen ve Birlikten atılacak demesine rağmen oyuncu birlikten atılmamış ve bana yapılan saldırı meşrulaştırılmıştır. Ama sağ olsun dostlarımız gelen saldırı ulaşmadan köyü yok etmişlerdir. Hain_Tırtıl adlı oyuncunun COCE ye yıkıma geldiği profilinde sabittir...

Bir diğer mesele de K&L birliğinin isminin *KUZEY olarak değiştirilmesidir. Sözlerden bahseden dostlarım birliğin ismini neden değiştirdi merak ediyorum... KUZEY WW birliği neden dağıtılıp Sözde Merkez Birliğinde birleştirildi? Sözde diyorum bazı arkadaşlarım alınmasınlar. O birliği Merkez birliği olarak kurmadığımızı biliyorsunuz... KUZEY de hiç bir zaman merkez birliği olmadı. Bizim kuruluşumuzdaki sözlerimiz bunlardı... Her birlik eşittir. KUZEY de alt / üst birlik yoktur... Bir çok oyuncu ÖZEL WOW a destek verirken ÖZEL WOW nasıl olur da tek bir birlik ona destek vermiş gibi bir yerde kalır? Bu diğer arkadaşlarımıza yapılan büyük bir yanlıştır. Eğer onore etmek istiyorsanız size destek veren birliklerin 2 şer temsilcisini kendi WOW unuza davet eder orada 100. Seviyeyi beklersiniz... Bu davranış diğer birlikleri hiçe saymakla eş değer olmuştur ki eminim bu söylediklerime kimse itiraz etmeyecektir. Biraz düşünün siz de hak verirsiniz sevgili dostlarım...

Eğer her kim Bu server içime sindi diyorsa ALLAH AŞKINA bir daha bu oyunu oynamasın... Bu kadar dosthane bir oyun oynamak istiyorsanız lütfen Free Farm oynayınız, Farm Wile oynayınız ama her hangi bir savaş ve strateji oyunu oynamayınız... Bu server Travian Serverlarının alnına sürülmük kara bir lekeden ibarettir. 11 Ayda biten server diye tarihe geçecektir. Millet sıkıntıdan oyunu silmiş ve 2412 Kişi ile server tamamlanmıştır ki gerçek sayı olarak bu sayı 1500 ü geçmez.

Gidip sahilde kumdan kale bile yapsak çok daha heyecanlı olurdu diyebilirim. En azından dalga çıkıp ta kaleyi yıkma riski her zaman bulunmaktadır... Artık ne diyeyim iyisi ile kötüsü ile bir serverı daha noktaladık. Gerçek bir savaş ve strateşi serverında görüşmek üzere diyorum... Ama unutmayın ki bu oyun ikisi bir olunca güzeldir. Savaş stratejisi, strateji savaşı iç içe girmedikten sonra tuzsuz ekmek gibi yavan yavan çiğner durursunuz...

KUZEY
LORDS
ŞAFAK
DEHŞET

Birliklerinin hepsini teker teker kutluyorum... Sakın beni yanlış anlamayın. Benim itirazım kişiliklere / kişilere değil... Sedat'a da Muti ye de Fatih'e de Gökhan'a da Serdar'a da Ahmet'e de Hem telefonum hem kapım her zaman açıktır. Lafım sadece oyun anlayışlarınadır...

Benim şahsıma edilen hakaretler de beni değil söyleyen kişiyi bağlamaktadır. Ben aynaya baktığımda her gün kendimi görüyorum ve kendim olabilmeyi seviyorum...

Buna karakter / Kişilik derler...

Tekrardan teşekkürler ÖZEL bize WOW keyfi yaşattığınız için...

Saygılarımla,

COCE

http://travian-reports.net/tr/report/2893996d978,2894028ce32,2894054a3a9

atila wowuna yapılan bu saldırıları nasıl açıklayacaksın?

RARELY
02-12-2010, 13:53
öncelikle yeni bir sayfa açılmış ve tekrar özel arkadaşımızı nezdindede kuzey birliklerini tebrik ederim..
bir şafak üyesi olarak elbette oyunu bitirme şerefine nail olmayı hepimiz isterdik..
ve bunu yapma gücümüzde vardı asker ve mancınık olarak..özele girip seviye indirip atillaya bitirtebilirdik oyunu..
bazı arkadaşlar eleştiri yapmışlar gidin farmilla oynayın diye..
bence oyunu mertlik kazandı..eğer biz özele girseydik şahsım adına wow u biz bitirseydik bile sevincini yaşayamazdım..
en doğrusunu yaptığımıza inanıyorum şafak ailesi olarak..frodo başkanımızın başını öne eğicek bir davranışta bulunmayarak..
herkese selamlar ve yeni serverlarda başarılar dilerim...

levent..-

Sevgili Dostum Selçuk (53st53) un hakkımda yazdıklarından sonra cevap geri alınmıştır. Daha fazla uzatmaya gerek yok ama dostumun hakkımda düşündüklerine kırıldığımı ifade etmekten başka şansım yok. Bizi dostlarımız bile bu şekilde anlamışsa gerçekten bir yerlerde hata yapmışız demektir. Ben ağzımın payını aldım. Gerisi teferruattan ibaret.

Saygılarımla,

COCE

RARELY
02-12-2010, 13:58
http://travian-reports.net/tr/report/2893996d978,2894028ce32,2894054a3a9

atila wowuna yapılan bu saldırıları nasıl açıklayacaksın?

Benim talimatımla gitmediler. Ama organize bir saldırı olduğu kesin. Şunu da ifade etmek istiyorum hiç bir zaman ŞAFAK veya LORDS Birliklerinin WOW kurmaları konusudan benim ifadelerim kesindir... Eveleyip gevelemem merak etmeyiniz

dea-tacita
02-12-2010, 14:04
Neden AYJET açıklamasına gelirsek eyer, Bana çıkan Yeni Baştan adlı oyuncunun saldırısı bana ulaşmadan yok edileceğine dair verilen bir söz olmasına rağmen oyuncunun merkez köyü halen durmakta ve 1 nüfus bile düşmemiştir. Yani Sözler yerini bulmuş mudur bilmiyorum...

Konusu geçen oyuncunun raporunu yayımlayabilir misiniz üstadım? Malum ben birlikten attığım için raporunu göremiyorum....

GRiNGoRS
02-12-2010, 14:16
Benim talimatımla gitmediler. Ama organize bir saldırı olduğu kesin. Şunu da ifade etmek istiyorum hiç bir zaman ŞAFAK veya LORDS Birliklerinin WOW kurmaları konusudan benim ifadelerim kesindir... Eveleyip gevelemem merak etmeyiniz

şafak veya lords un wow kurmaması konusunda ifdeniz kesin ise, bağımsız birlik kurarak wow mücadelenizi yapardınız. biz de bu şekilde sizin ifadenizi daha net bir şekilde anlayabilirdik. ama hem bu anlaşmaya karşı olup hem de kuzey himayesi altında bulunmayı dürüst bulmuyorum. taraflar arasında anlaşmayı bozan tek birlik sizin (+K&L+) birliğiniz oldu. keşke bu saldırılar serverin son saatlerinde yapılmamış olsaydı, o zaman wow mücadelesi hem daha etik, hem de daha çekişmeli geçerdi.

levent16
02-12-2010, 14:19
http://tr.sevenload.com/videolar/c4MlLML-SAFAK15

şafak15 ailesinin bize hediyesi..hepsine selamlar saygılar..tüm birlikler deki dostluklar sizin gibi olsa keşke...:)

53st53
02-12-2010, 14:22
ÖNCELİKLE COCE DÜRÜSTLÜĞÜMÜZDEN KİŞİLİĞİMİZDEN ŞÜPHE DUYMADIĞIN VE MESAJININ EN BAŞINDA BUNU BELİRTTİĞİN İÇİN TEKRAR TEŞEKKÜRLER
ŞUNU BELİRTMEK İSTERİM Kİ GEÇEN YIL WOW U ZATEN KURMUŞTUK ( S13 TE )
BU YILKİ HEDEFİM İLK İKİ NİN İKİSİ DE ALMAKTI ÇÜNKÜ ESKİNİN ÜSTÜNE BİŞEYLER KATMASSANIZ TADI OLMAZ
BUNUN İÇİN DE İKİ WOW A COCE VE ÖZEL AŞIRI MESAİ HARCADIM ELİMDEN GELEN HERŞEYİ YAPTIM YERİ GELDİ COCE İLE YERİ GELDİ ÖZEL İLE TERS DÜŞTÜM AMA BEN HEP YİNE BİLDİĞİMİ YAPTIM
AMA NETİCE OLARAK (KENDİ ŞAHSİ FİKRİMDİR) BAŞARILI OLAMADIM
ÇÜNKÜ HEDEFİMİ GERÇEKLEŞTİREMEDİM NEYSE ARTIK SON Bİ SERVER DAHA OYNAYACAĞIM
WOWLARIMIZDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER
BİÇOĞUNUZA HAKKIM BİÇOĞUNUZUN DA BANA HAKKI GEÇMİŞTİR BENDEN YANA TÜM HAKLARIM HELAL OLSUN ALLAHA EMANET OLUN
BİR BAŞKA SERVERDE GÖRÜŞMEK DİLEĞİ İLE ...

Selçuk TERYAKİ

dea-tacita
02-12-2010, 14:36
şafak veya lords un wow kurmaması konusunda ifdeniz kesin ise, bağımsız birlik kurarak wow mücadelenizi yapardınız. biz de bu şekilde sizin ifadenizi daha net bir şekilde anlayabilirdik. ama hem bu anlaşmaya karşı olup hem de kuzey himayesi altında bulunmayı dürüst bulmuyorum. taraflar arasında anlaşmayı bozan tek birlik sizin (+K&L+) birliğiniz oldu. keşke bu saldırılar serverin son saatlerinde yapılmamış olsaydı, o zaman wow mücadelesi hem daha etik, hem de daha çekişmeli geçerdi.

Aynı fikirdeyim....

adnan34
02-12-2010, 15:00
özelin şahsında tüm kuzeyleri kutlarım.oyun bitmştir kimse gevezelik yapmasın artık lords ve şafak sözlerinde durup saldırmamakla delikanlılıklarını göstermiştir.dehşetin tuzaklarına düşmemişlerdir.bir başkan bir birliği bukadar itici gösterebilirdi burbons denen şahış.yanındaki burunobadan biraz adamlık öğrenseydinnde bu server bu şekilde olmasaydı.burunobayı da duruşundan dolayı tebrik ederim.

5paraetmezserver
02-12-2010, 15:10
[ı][sıze=3]aynı fikirdeyim....[/sıze][/ı]

aynı fıkırdesınız ama sızler kadar sozunde durmayan ınsanda yok bu serverın yuz karaları sızlersınız aslında.evet coce wowa mesaj atıp destekleyecegını soyleyen tesekkurler eden kişi ordum cakıldı dıye tum wowların ne tur davranıs sergıleyecegını dusunerek fake atan sahıs sonra nasılda ordu cıkartıyor ıste sızın durusunuz bu oyun ıcın herseyı yapacak ınsanlarsınız.

53st53
02-12-2010, 15:28
ne yalan söyliyim oyun bitti ama forum geyikleri bile bu kadar itici bi serverde daha oynamamıştım
oyunu kazanmasına kazandık ama zerre kadar zevk alamadım
zevk aldık diyen dehşetler boşuna siz de maval okumayın bu server hiç zevkli değildi
bir daha s16 açılmayacaktır açılsa da yakınından geçmem zaten sırf s13 tekrar açılana kadar takılacam dedim s16 bitti hala s13 ü açamadılar açın artık şu s13 ü de millet server görsün
s13 ü kapattınız traviandaki üye sayınız yarı yarıya düştü açmamakla hala bu kadar ısrar edecekseniz bizi de kaybedeceksiniz

kalitenin resmi adresi bence s13 tür...

5paraetmezserver
02-12-2010, 15:33
ne yalan söyliyim oyun bitti ama forum geyikleri bile bu kadar itici bi serverde daha oynamamıştım
zevk aldık diyen dehşetler boşuna siz de maval okumayın bu server hiç zevkli değildi
bir daha s16 açılmayacaktır açılsa da yakınından geçmem zaten sırf s13 tekrar açılana kadar takılacam dedim s16 bitti hala s13 ü açamadılar açın artık şu s13 ü de millet server görsün
s13 ü kapattınız traviandaki üye sayınız yarı yarıya düştü açmamakla hala bu kadar ısrar edecekseniz bizi de kaybedeceksiniz

53st53 geyik diyorsun ama hangi birlikten coce'nin birliğine gelmek için can attın sonrada onu yalnız bırakıp sırt çevırdın şimdi ise hakkında onca şey yazılmasına rağmen coce bu yazılanları haketmedi deme zahmetinde bile bulunmuyorsunuz malesef.

BURUNOBA
02-12-2010, 15:35
sadece bir konuda yazmak için foruma giriyorum, dahada girmeyi düşünmüyorum...

öncelikle wow şifresinin verilmesine şaşkınım... artık o kadar çok wow var ki görmeyen kalmadı.. wow görülse ne olur görülmese ne olur...

siz iyi niyet ile şifre vermişsiniz ama 3-5 kendini bilmez şeref maduru kişiler sürekli hesabıma küfür atar olmuş.. sabah beri aldığım mesajın haddi hesabı yok...

o küfür edenler nasıl bir psikolojiye yada nasıl bir aile yapısına sahipler ki böyle küfürler edebiliyorlar...

gerçek alemin ezik, sanal alemin klavye delikanlıları çıkın kendi hesabınızdan yazın bize bari wow köyünü lekelemeyin...

ama şu konuya ise değinmeden edemeyeceğim onada acayip şaşkınım...

wow köyünün asıl şifresi değil temsilci şifresi verilirde...

profile...

"fsl köyünün şifresi ile xxxxx wow köyüne girebilirsiniz"

diye yazılmaz... bunuda ilk kez görüyorum.. temsilci neden apaçık belli edilir anlamış değilim...

millet eline almaya korkuyor bunlar ağzından düşürmüyor yazıklar olsun...

53st53
02-12-2010, 15:43
coce yi kim satmış sen kimsin ki beni yargılama hakkı buluyorsun kendinde
coceyi forumlarda savunmadık diye suçlu olduysak eyvallah iğrenç geyiklere cevap vermeye tenezzül etmedim de ondan
işin gerçeğine gelince coce yi satmadığımı adımı bizzat yazarak teşekküründe kendisi belirtmiş zaten sana mı kalmış avukatlığını yapmak

dea-tacita
02-12-2010, 15:47
aynı fıkırdesınız ama sızler kadar sozunde durmayan ınsanda yok bu serverın yuz karaları sızlersınız aslında.evet coce wowa mesaj atıp destekleyecegını soyleyen tesekkurler eden kişi ordum cakıldı dıye tum wowların ne tur davranıs sergıleyecegını dusunerek fake atan sahıs sonra nasılda ordu cıkartıyor ıste sızın durusunuz bu oyun ıcın herseyı yapacak ınsanlarsınız.

Şahsıma ve arkadaşlarıma hakaret etme cüretkarlığınıza sadece pes diyorum.... Kendi hesabımdan kendi wowumuzda dahil tüm wow köylerine 1 er adet atılmış fake in nedenini arkadaşlarıma anlattım size anlatma ihtiyacı duymuyorum.. Ama madem lafı açıldı LORDS birlikleri olarak bizden ihanet beklendiğine dair duyumlar aldığım için yaptım.. Kim bekliyor kim beklemiyor zaten ortaya çıkmıştır....

WOW KÖYÜNDE YIKIM YAPABİLECEK KABİLİYETTE OLAN TÜM ORDULARIMIZI SERVER IN SON GÜNLERİNDE ORGANİZE EDİP HARS WOWA YANİ TEK RAKİBİMİZE KENDİ YAPTIĞIM PLANLA YOLLATTIM.. 3TANESİ SERVER BİTİMİNDEN SONRA VARDIĞI İÇİN RAPOR ALAMADI...

COCE ye GİDEN SALDIRININ RAPORUNU GÖRÜRSENİZ ZATEN LAFI BİLE EDİLMEMESİ GEREKTİĞİNİ GÖRECEKSİNİZ.. TÜM ORDULARIMIZI HARS WOW A YOLLATTIĞIM İÇİN SALDIRI YAPAN OYUNCUNUN
( OYUNCUNUN SALDIRI ATTIĞINI ÖĞRENDİĞİM AN BİRLİKTEN ATTIM) MERKEZİNİ YIKACAK ORDU BULAMADIM...

LORDS BÜNYESİNDE Kİ TÜM WOW YIKIM ORDULARINI RAKİBİMİZE BİZLER YOLLADIK ÇÜNKÜ İHANET NE AKLIMIZA GELDİ NEDE DOSTLARIMIZDAN BİZ BEKLEDİK.. ANLIMIZ AKDIR..

ELİMİZDE BİR TEK ORDU BİLE KALMAMIŞTIR ÇOK ŞÜKÜR HEPSİNİ SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ GİTMESİ GEREKEN YERE YOLLADIK..

5paraetmezserver
02-12-2010, 15:50
coce yi kim satmış sen kimsin ki beni yargılama hakkı buluyorsun kendinde
coceyi forumlarda savunmadık diye suçlu olduysak eyvallah iğrenç geyiklere cevap vermeye tenezzül etmedim de ondan
işin gerçeğine gelince coce yi satmadığımı adımı bizzat yazarak teşekküründe kendisi belirtmiş zaten sana mı kalmış avukatlığını yapmak

sende onun ıcın dusuncelerı acıkca söyleyebilmeliydin...

GRiNGoRS
02-12-2010, 15:55

aynen katılıyorum. ben de biten s13 de oynadım, oradaki mücadele bambaşkaydı. s13 biteli 12 ay oldu, ama hala tadı damağımda. ama aldığım duyumlara göre oyuncu azlığı nedeniyle server sayılarını 10 a düşüreceklermiş. yani anlayacağınız s13 gibi, s16 da bir daha açılmayacak.

serdugan
02-12-2010, 16:06
Herkese selamlar,

Ortada tebrik edilebilecek hiç birşey olmadığı için ben sadece 'cümlemize geçmiş olsun' demek istiyorum..

Dehşet birlikteliğini oluşturan ve ilk günden son gününe kadar kayda değer en ufak sürtüşmenin yaşanmadığı bu ortamı sağlayan değerli başkanlarımız Burunoba ve Burbonbs'a teşekkür ederim..

Her birinizin, ww hesabını dahi birlik içinde tutabilen, özel bilgilerin ally olarak paylaşılabildiği, tüm üyelerin gönüllerini ortaya koydukları, başarıları ve oyuna koyduğu imza ortada olan böyle birlik çatısında er yada geç bulunmanızı temenni ederim..

Son günlerde yazılanları ve özelliklede son 2 günde olan biteni görünce, rakiplerimizin Allah'ın şanslı kulu olduğunu düşünmeye başladım. Olur da, özel'den 1 seviye inmiş olsaydı yaşayabileceğiniz karmaşayı ve rezilliği düşünmek bile istemiyorum.. Bu konuda da, nasıl olsa Dehşet Özel'i indirir düşüncesinin ve beklentisinin hakim olduğunu gelen mesajlardan gördük.. Bu uygunsuz ve oyun ahlakına aykırı ortamda, olan biteni sadece izlemeyi tercih eden Dehşet yönetimini tebrik ediyorum.. Bu kararlarında ne kadar haklı olduklarını ortaya çıkan tabloda net olarak görmek mümkün.. Elinde ordusu olmadığı için beklediği yönündeki yorumları ciddiye almıyorum. Ben de ordumu köyümde tuttum ve keşke kullansaydım diye düşünmedim hiç.

Ortaya çıkan durumda, hiç kimsenin hatta kuzey ailesinin bile kurulan dünya harikasını sahiplenemediğini görmek eşine az rastlanılır bir durumdur sanırım. Zaten ww hesabının son gece K&L birliğine geçmesi ve birliğin ismininde KUZEY olması problemlerin ve skandalların ortaya çıktıgının resmidir..

s11de olan bitenler karşılığında 'oyunculara saygı duymalısınız' ifadesini kullandığım için forum hesabım 'süresiz' banlanmıştır. Bu olan bitene karşı hissettiğim mide bulantısından dolayı forumda bulunmayı gereksizlik olarak düşündüm.. Zaten burada bulunmayı da gerektirecek bir dönem geçirmedik..

Oyunu bırakma konusunda uzunca zamandır kararım vardı, s11 oyuncularına ve forumda bizlere yapılan mide bulandırıcı tavırlar karşısında da; daha da üzerine para verseler ne uğrarım ne de oynarım..

Mesajımın başında tebrik etmedim ama; oyunda yer alarak kimisi rakip olarak karşımızda, kimisi birliktaşımız olarak yanımızda olan tüm arkadaşlara selam olsun.. Herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

http://img151.imageshack.us/img151/6908/enbuyukbirlikler.jpg

http://img33.imageshack.us/img33/9984/enbasarilibirliklersald.jpg

http://img59.imageshack.us/img59/1184/enbasirilibirliklersavu.jpg

muhalefet
02-12-2010, 16:18
Kim ne derse desin dostum oyunun hakkını veren tek gerçek birliktiniz. size gelen bir mesajı gördüm özeli neden yıkmadınız diye anlaşmalı birliğimizden
işte kanıtı dedim. ama buraya koyamıyoruz işte.
zaten istatistikler herşeyi göstermekte.
tebrik ediyorum.

keleş
02-12-2010, 16:32
Kim ne derse desin dostum oyunun hakkını veren tek gerçek birliktiniz. size gelen bir mesajı gördüm özeli neden yıkmadınız diye anlaşmalı birliğimizden
işte kanıtı dedim. ama buraya koyamıyoruz işte.
zaten istatistikler herşeyi göstermekte.
tebrik ediyorum.

Muho sana hesabın adı ve şifresini attım gir bak arşive.

REİS
02-12-2010, 16:46
Şahsıma ve arkadaşlarıma hakaret etme cüretkarlığınıza sadece pes diyorum.... Kendi hesabımdan kendi wowumuzda dahil tüm wow köylerine 1 er adet atılmış fake in nedenini arkadaşlarıma anlattım size anlatma ihtiyacı duymuyorum.. Ama madem lafı açıldı LORDS birlikleri olarak bizden ihanet beklendiğine dair duyumlar aldığım için yaptım.. Kim bekliyor kim beklemiyor zaten ortaya çıkmıştır....

WOW KÖYÜNDE YIKIM YAPABİLECEK KABİLİYETTE OLAN TÜM ORDULARIMIZI SERVER IN SON GÜNLERİNDE ORGANİZE EDİP HARS WOWA YANİ TEK RAKİBİMİZE KENDİ YAPTIĞIM PLANLA YOLLATTIM.. 3TANESİ SERVER BİTİMİNDEN SONRA VARDIĞI İÇİN RAPOR ALAMADI...

COCE ye GİDEN SALDIRININ RAPORUNU GÖRÜRSENİZ ZATEN LAFI BİLE EDİLMEMESİ GEREKTİĞİNİ GÖRECEKSİNİZ.. TÜM ORDULARIMIZI HARS WOW A YOLLATTIĞIM İÇİN SALDIRI YAPAN OYUNCUNUN
( OYUNCUNUN SALDIRI ATTIĞINI ÖĞRENDİĞİM AN BİRLİKTEN ATTIM) MERKEZİNİ YIKACAK ORDU BULAMADIM...

LORDS BÜNYESİNDE Kİ TÜM WOW YIKIM ORDULARINI RAKİBİMİZE BİZLER YOLLADIK ÇÜNKÜ İHANET NE AKLIMIZA GELDİ NEDE DOSTLARIMIZDAN BİZ BEKLEDİK.. ANLIMIZ AKDIR..

ELİMİZDE BİR TEK ORDU BİLE KALMAMIŞTIR ÇOK ŞÜKÜR HEPSİNİ SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ GİTMESİ GEREKEN YERE YOLLADIK..

dostum kimseye açıklama yapmana gerek yok birlikler ordaydı yönetimleride ordaydı alınan kararlarda belliydi.şimdi 1 yıl kenarda takılanlar bakıyorum herşeye karışır olmuşlar.

içeriden dışarıdan bi sürü oyun oynandı ama bu işin içinde olan kişiler kazık atmadı birbirine.en önemliside bu bence.

warsın oyun bittikten sonra konuşsunlar..

fsl
02-12-2010, 16:47
Sevgili dostlarım,saygı değer düşman birlikleri;
Bir yıllık emeğin sonucunda wow kurmak bizlere nasip oldu.
Yıktık yıkıldık,Kestik kesildik.Neticede kazan taraf biz olduk.
Bunun bir oyun olduğunu hepinize tekrar hatırlatmak isterim.
Bir kazanan olacaktı biz olduk.Emeği geçenlerden minnettarız.
İsim isim saymak isterim.Başta başkanım Özel,Keskin kılıcımız Bafralı,K&L birliğindeki butun uyeler
Her zaman desteklerini esirgemeyen Akın ve birliği.Dostum kardeşim 53st53 K&L KÇ birliğinin özverili saygı değer mensupları neferleri.Cermen genaral,Coce Lords birliklerinin değerli başkanı Ayjet dost şafak birlikleri hepinize teşekkur ederim.Dehşet birlikleri size teşekkur ederim.Sizler olmasanız bu oyunun zevkide olmazdı.Frıday senin yerin bende ayrı saol var ol.CNB(papaçi)keşke son mesajı yazmasaydın bana ben minik kediye yazdığım mesajı sana kopyaladım.O mesajı sana yazmamıştım.İsimlerini unuttuğum herkesede slm olsun
hepinizi çok öpüyorum.
SAğ olun var olun

RARELY
02-12-2010, 16:58
dostum kimseye açıklama yapmana gerek yok birlikler ordaydı yönetimleride ordaydı alınan kararlarda belliydi.şimdi 1 yıl kenarda takılanlar bakıyorum herşeye karışır olmuşlar.

içeriden dışarıdan bi sürü oyun oynandı ama bu işin içinde olan kişiler kazık atmadı birbirine.en önemliside bu bence.

warsın oyun bittikten sonra konuşsunlar..

Saygılarımla,

COCE

RARELY
02-12-2010, 17:00

Saygılarımla,

COCE

lewent
02-12-2010, 17:03
dehşet tin tüm birliklerinden nefret ediyorum

şimdi birileri çıkar burbons ustanın sözcülüğünü yaparlar onlarada gıcık oluyorum

amaaaannnnnn ne nalet birlikmişsiniz bee

GoSu
02-12-2010, 17:04

şimdi birileri çıkar burbons ustanın sözcülüğünü yaparlar onlarada gıcık oluyorum

Çokmu üzdüler seni kuzum hayırdır ne bu acının sebebi ?

KingOfPc
02-12-2010, 17:04
yaa buralarda bi klavye delikanlısı vardı hani. Herkese sorardı

"arkadaşım köyünün adı ne bana mesaj at oyundan" diye yazardı :d

gören var mı :d wow saldırısı yapmışta.

[ımg]http://img820.imageshack.us/img820/874/adsznv.jpg[/ımg]

zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazazaz :d:d:d

sen bi malsın :):) o saldırı raporu degil. Sawyer in raporunu gör.. Ona saldırı raporu diyen birisi varsa oyunun acemisidir. Geri zekalı :)

REİS
02-12-2010, 17:12
Pardon ama adama SORDUNUZ MU DERLER...

O zaman yanıtınız ne olur? Yönetimde olan kaç kişiye Sordunuz? Kaç kişinin onayını aldınız?

Lütfen buna bir yanıt veriniz...

Kenarda bekliyor dediğin kişi sanırım benim. Kuzey Birlikleri arası koordinasyonu layıkıyla yaptım...

Eğer memnun değilseniz görevi başka bir arkadaşıma çoktan vermiş olurdunuz... Vermediğinize göre demek ki sorun yokmuş...

Saygılarımla,

COCE

yapılan anlaşmalrı bilmiyormuydun?

madem karşıydın şimdimi aklına karşı çıkmak geldi?

ben de sana bunu soruyorum hem kuzey ol hemde yönetimin yaptıkalrı beni bağlamaz de..

o zmn isimini değiştirdin kendi kararlarını ve doğrularını uygulardın...

o wow sewiyesine beğenmediğin kişilerin yaptığı dostuklar ve anlaşmalar ile geldin..

aksini iddaa ediyorsan buyur yaz..

REİS
02-12-2010, 17:18
coce benim çok sewdiğim ve değer verdiğim bi arkadaşımdı.beraber uzun süre kuzey için çalıştık.ne olduysa o wowu aldıktan sonra oldu.

ondan önceki coce hala çok sewdiğim dostumdur.bence sen eski haline dön dostum.

alb
02-12-2010, 17:18
arkadaşlar başta kuzey birliği ve özel arkadaşımız olmak üzere wow kurulumunda emeği geçen herkesi tebrik ederim.

gerek lords, gerek kuzey gerekse de mensubu olmakla gurur duyduğum ŞAFAK birlikleri büyük olgunluk göstererek verdikleri sözlerde durmuşlar, wow köylerine saldırı çıkma niyeti gösteren üyelerini verilen sözlere riayet etmeye ikna etmişlerdir.

oyun sonlandıktan sonra şu olmuştu, bu olmuştu demeyi gereksiz görüyorum. tüm server boyunca sıfırdan, birbirini hiç tanımayan kişilerin bir araya gelmesiyle kurulan ŞAFAK birliği ve her üyesiyle ayrı ayrı gurur duydum ve duymaya devam ediyorum.

saygılarımla- darksun - ŞAFAK

bafrali
02-12-2010, 17:42
wow sürecinde emeği geçen herkezi tek tek tebrik etmek gerekir ama sizde takdir edersiniz bu imkansız özel in aldığı wow u kurmada gece gündüz mesai harcayan 53st53, fsl kardeşlerime ve uğur abime teşekkür etmeden geçemeyeceğim

özel wow kuzeyde diye eleştiri yapmak yanlış tüm destek veren birlikleri dolaştı tabii kuzeyde destek verdi oraya gelmesi normal.

tüm şafak ve lord mensubu arkadaşlarımdan özür diliyorum malesef saldırıya maruz kalmışlardır ve bunu bizim birleşimimizdeki insanlar yapmıştır. kimseyi suçlamıyorum bunu bizim fark edip gereken tedbirleri almamız gerekirdi hata bizim suç bizimdir.

tek tesellimiz yapılan saldırırıların sonuca etkisinin olmamasıdır.

NkFree
02-12-2010, 18:15
Değerli S16 oyuncuları,

Özel ve KUZEY ekibini WoW yolunda, son taşı ilk koymalarından dolayı TEBRİK EDERİM. Bol raporlu bir wow olmasa da kazananlardan yana zevkli olduğu düşüncesindeyim.

Sayglarımla.

sysy^^

NOT : ŞAFAK WOW'a gelen son saldırıdır.
http://travian-reports.net/tr/report/29010804dad

RAVAGES
02-12-2010, 20:30
S16 server i baştan sona kadar gereksiz bir server oldu
nerede görüldü 3 ayrı bölgenin tek bir wow kurması
yanlış anlamayın ben dehşet li değilim aksine KL-P birliğindeyim tanıyanlar beni zaten biliyor

WiSH
02-12-2010, 21:06
Değerli 16.server sakinleri...bir dehşet üyesi olarak....kimilerinin aksini iddia ettiğini görsemde çok zevk alarak oynadım....Düşman olsun ...dost olsun....güzel arkadaşlıklar kazanmamda cabası...Ve 3 büyük ...isimleri hemen hemen her serverde geçen LORDS ŞAFAK ve KUZEY birliklerinin bir araya gelip anca ve anca wow da durdurabildiği DEHŞET birliklerinin mütevazi bir üyesiyim...Nasıl bir hissim var...anlatılamaz...bu serverin bitmemesi ömür boyu sürmesini isterdim...hiç bu kadar vefalı candan arkadaşlarım kardeşlerim ...abilerim olmamıştı...en gencinden en yaşlısına kadar bir bütündük...gözümüz kapalı köylerimizi her birine emanet edebilirdik...bitmesin bu server...değerli rakiplerim...sizlerinde olsun böyle birlikleriniz isterdim...ama birbirine güvenmeyen 3 birlik ve (kesinlikle wow u kuranlara değil lafım onlara her halükarda tebrikler) haz alınmamış wow kurma çabaları...kim ne derse desin biz dostluğumuzun wow unu kurduk...ve 100 seviyede idi uzun zamandır...hepinizi seviyorum DEHŞET ailesi....
Tüm 16. serverde oynadığımız arkadaşlara sesleniyorum...wow yıkın ama birbirinizin kalplerini yıkmayın...sevgi ve saygınızı koruyun...her zaman 1 inci ! sinizdir

WiSH yaş 41 ANKARA travianWiSH@hotmail.com

sürçü lisan ettimse affola...

Frodo
02-12-2010, 21:32
wow sürecinde emeği geçen herkezi tek tek tebrik etmek gerekir ama sizde takdir edersiniz bu imkansız özel in aldığı wow u kurmada gece gündüz mesai harcayan 53st53, fsl kardeşlerime ve uğur abime teşekkür etmeden geçemeyeceğim

özel wow kuzeyde diye eleştiri yapmak yanlış tüm destek veren birlikleri dolaştı tabii kuzeyde destek verdi oraya gelmesi normal.

tüm şafak ve lord mensubu arkadaşlarımdan özür diliyorum malesef saldırıya maruz kalmışlardır ve bunu bizim birleşimimizdeki insanlar yapmıştır. kimseyi suçlamıyorum bunu bizim fark edip gereken tedbirleri almamız gerekirdi hata bizim suç bizimdir.

Bu msjı editliyorum çünkü gerekli cevabı bafralı üstad vermiş gibi görünüyor. şimdi biçok kişi bi çok şeyi kanıtlı ve etik olmayan yollardan ispatlayabilir yanlız takıldığım bi konu var.. Şimdi Benim devam birliğim ( her ne kadar coce isimli arkadaşın merkez Kuzeyi kabul etmeme gibi bi bakış açısı varsada ) merkez kurulu tarafından uygun görülen -+ bölgesinde wow alcak orda kafaya oynucak sonra merkez wowu 1.ci iken dicekki ben anlamam arkadaşım kuzeyede lordsada saldırı çıkarım. bende haklısın dicem :) böle bişe yok arkadaşlar. Wow hususunda birliklere dağılımdan sonra _LAxalp_ sedat abi ayjet serdar hocam ve Şahsım bi araya geldik bu anlaşmayı birliklerimiz adına yaptık. şimdi özel arkadaşımız yerine lonely yada atila wowu kursaydı kuzey aynı şeffalıkla sözünün arkasında dururdu buna inancımız tamda.. burdaki riyakarlıkdan bahsedicem Ey coce ve birliğinde karar verme potansieli ve yetkisi olan arkadaşlar siz aylarca kuzey etiketi ile yanı başımızda oynucaksınız bilmem kaç ay birleşimimizde olcaksınız 1yada 2 birlik kusura bakmayın ama kuzeyin ismi ve desteği olmadan Dehşete yaptığımız saldırıların 3te 1 inde tuz buz olurdunuz. - bunu sanırım en iyi bilenler bumerank isimli arkadaşımızın birliğidir. Yine kuzey adı ile ki ( aranızda eski birliğimden Kanun oyuncuları dolu, bi dünya ) plan alcaksınız wow sevie yapcaksınız ve o herkez elinde ordu bekletti bilmem ne gibi - her server yüzlerce adama olan şeyi bahane edip - sebeplerle şafak wowlarına saldırı çıkcaksınız. yaptığınız organizedende seviye almayı bekliceksiniz :) 60K balta 20tyoton 3,5 K manc... gülünç olmak gibi nietiniz varsa tarzınızı değiştirin. Gringorsun dediği gibi madem şafak ile lords ile birleşimde wow kurmak istemiyordunuz son an saldırıları yapcakdınız bunu daha etik ve daha delikanlı olacak şekilde wow 1.seviyede yapardınız. ozaman herkez herkezin gücünü wowda ölçme fırsatı bulurdu -Lords ve kuzey wowlarını tenzii ederim- ( arkadaş yazmışya birleşimin wow sürecinde süreceğini bilmiyorduk biz sanki wow süreci 24 saatte bitmiş gibi. birleşimden çıkman sadece 2 saniyeni alırdı yapsaydın derler adama )

sonra farm villeden bahseden arkadaşlar var aramızda bu oyunun kaderini maallessef serverbaşından bu yana savaşan Kanun albayrak birleşimi Şafaklar hazırlamadı Dehşet birliği ve burbonbs isimli arkadaşın duruşu bu oyunu buralara getirdi. ben kendi birliğim için gereken açıklamayı yaptım yine yaparım. bizim dehşet savaşımız bizden alınan ( kendilerine tek bir organiz saldırı yapmamamıza rağmen ) tılsımlar içindi akabinde kurul üyesi arkadaşımız Noproblem ( hani şu videosu olan noproblem) e koordineli the-gemlik ve birliğinin saldırılarına cevaben çıkmıştır. akabinde wow sürecindede devam etmiştir. bizden önce lordslarla savaşmaları bizden sonra kuzeyle savaşacak olmaları teraneleri konuyla uzaktan yakından ilgili değildir.
Şimdi kimse çıkıpta yaaaaaaaa iyiki bu oyun bitti sıkılmıştımm vahhh ordum elimde patladı anamda 11ayda wowmu olur gibi garip garip düşüncelerini burda kusmasın. birliğinizin duruşundan başkanınızın yapısından verdiği sözün arkasında duran adamlardan sıkıldıysanız bidaha laxalp ayjet deatacita comment razor lucky darksun nikiforenko frodo nun olduğu birliklerden uzak durursunuz olur biter :)

oyun strajeikmiş yok efendim nasıl 11 ayda olurmuş yaparsan olur arkadaşım nedir?
özele kuzey içinde satın alınıp patlatılan orduları konuşsanız dehşetin neden saldırı ve savunmada 1.ci olduğunun gerçek nedenlerini araştırsanız daha makbule geçer. - anlamadığım bir diğer konuda bu oyunun bitişi wow ile başarı sağlamak değilmidir. saldırı ve savunma sıralamasına yada madalyalara gazoz kapağı verilmediğini biliyorum..

sözler verildi sözler tutuldu bazı kalemlerde kırıldı hatta bazı kalemler reislerle kırıldı bizde gayet zevk aldık. Kuzeyin yada lordsun kurmasındanda büyük onur duydum. hiç değilse adam gibi adamlara bu zevki yaşamak yakıştı. açtı onları, daha genç gösterdi :) herkez sözünün arkasında durdu durmayanlar yada başkanlarının yüzünü öne eğen, lafını çiğneyen arkadaşlara bu yazım, değilse dehşet birliğinde 3-5 kişi dışında kimseye lafım yok olamaz onlarada oyundan sölücemi söledim zaten.

Tebrikler
Laxalp
tebrikler
razor
tebrikler
ayjet başkan

Frodo
02-12-2010, 21:39
S16 server i baştan sona kadar gereksiz bir server oldu
nerede görüldü 3 ayrı bölgenin tek bir wow kurması
yanlış anlamayın ben dehşet li değilim aksine KL-P birliğindeyim tanıyanlar beni zaten biliyor

dostum sen wow süresince nerdeydin bilmiyorum ama 3 birlik wow kurmadı. kuzey kurdu saldırmazlık anlaşması olduğu içinşafak ve lordslar saldırı çıkmadı. gayet açık ve net bi sonuç yani önde olana karışılmıcaktı verilen söz buydu..

eagle87
02-12-2010, 21:49
Sonunda bitti buna da şükür biraz daha bekleseydik herkes birbirine girecekti sanırsam.. Özeli dolayısıyla tüm kuzeyi tebrik ederim o kadar savunmanın altından kalkmak zor iştir..

Ayrıca dehşet birliklerini de tebrik ederim benim gözümde en organize birlikti.. ayrıca belirtmek gerekir ki Burbonbs başkan biraz daha insan canlısı olup dehşet ve diğer aşağılıklar olarak forumda yazmayı bıraksaydı iyi olurdu ben oyun için alınganlık yapmam da bir birliği temsil etmek sanalda olsa kibar olup hoşgörülü olmayı gerektirir gibi geliyor..Buna rağmen dehşetler bu oyunu tek bitirmeyi haketmedi dehşetler o wowu kurmayı haketti bu yüzden ben tüm dehşetleri kutlarım..

Kendi birliğim ŞAFAKları kutlarım sessiz sedasız oyunlarını oynadılar.Keşke ana yönetiminin biraz olsun oyundan anlayan insanlar olsalardı çünkü dehşet yönetimi bu oyunu ne kadar iyi biliyorsa onlar başta frodo darksun vs bu oyundan hiç anlamıyorlar.. Diğer birliklere çamur atıp kendini yüceltmek hoş bir durum değil başından beri rahatsızdım yönetimden ancak arkadaşlarım için ve birliğimi satmak araya fesat sokmak adetim olmadığından ses çıkarmadım...

Son olarak lordsları kutlarım onlarda oyuna hızlı bir şekilde girmelerine rağmen sonrasında kafa oyuncularını kaybettiler içlerinde kopmalar oldu ve akabinde dehşetten ağır darbeler aldılar ancak bir şekilde oyunu bitirdiler...tavşan hesap derler ya biraz tavşan birlik gibi oldular sanki ama ellerinde olmayan sebepler ile diye eklemek gerekir...

Frodo
02-12-2010, 21:56
Sonunda bitti buna da şükür biraz daha bekleseydik herkes birbirine girecekti sanırsam.. Özeli dolayısıyla tüm kuzeyi tebrik ederim o kadar savunmanın altından kalkmak zor iştir..

Ayrıca dehşet birliklerini de tebrik ederim benim gözümde en organize birlikti.. ayrıca belirtmek gerekir ki Burbonbs başkan biraz daha insan canlısı olup dehşet ve diğer aşağılıklar olarak forumda yazmayı bıraksaydı iyi olurdu ben oyun için alınganlık yapmam da bir birliği temsil etmek sanalda olsa kibar olup hoşgörülü olmayı gerektirir gibi geliyor..Buna rağmen dehşetler bu oyunu tek bitirmeyi haketmedi dehşetler o wowu kurmayı haketti bu yüzden ben tüm dehşetleri kutlarım..

Kendi birliğim ŞAFAKları kutlarım sessiz sedasız oyunlarını oynadılar.Keşke ana yönetiminin biraz olsun oyundan anlayan insanlar olsalardı çünkü dehşet yönetimi bu oyunu ne kadar iyi biliyorsa onlar başta frodo darksun vs bu oyundan hiç anlamıyorlar.. Diğer birliklere çamur atıp kendini yüceltmek hoş bir durum değil başından beri rahatsızdım yönetimden ancak arkadaşlarım için ve birliğimi satmak araya fesat sokmak adetim olmadığından ses çıkarmadım...

Son olarak lordsları kutlarım onlarda oyuna hızlı bir şekilde girmelerine rağmen sonrasında kafa oyuncularını kaybettiler içlerinde kopmalar oldu ve akabinde dehşetten ağır darbeler aldılar ancak bir şekilde oyunu bitirdiler...tavşan hesap derler ya biraz tavşan birlik gibi oldular sanki ama ellerinde olmayan sebepler ile diye eklemek gerekir...

biz bilmiyoruz arkadaşım s8e gelip bize öğretsene :) ilk önce nickinle gir ki kimle konuşduğumu bileyim. arkadaşlarını satmamak için şafak olmuş hadi canım sende :) ( bana oyun oynatmazlardı şafak olmasaydım diemiyorda :) ) yav arkadaşım buna ne denir biliomusun mahallenin orta yerinde dayağı yersin, sonra ayırıp seni pataklayan adamı 5 kişi sakinleşdirip götürmeye çalışır sende yerden kafanı kaldırıp senle görüşcez gibi bişe oldu. oyun bitmiş buraya gelip atıp tutuyosun sebebide şudur muhtemelen 10Köyün vardır senin olanca gücünle 10-20K asker basmışsındır onu kullanamadığın için ver gazı yanlmasın :)) bide sessiz sedasız demezmi daha ne yapsaydık güzel kardeşim S12den falan birliklerlemi savaşsaydık Önce Kanun albayrak savaştı birleşti 1 ay geçmedend ehşetle başladı. hayır ne bekliyodun yani. cem yılmazın gösterisine gidip gülmedim die yalan söleyen tipler gibi davranma. az dürüst ol.

ah be kardeşim senin modellerden çok gördük hatta unuttuk bile..
Az dürüst olun yahu nedir sakaladığınız sanal bir isim bir oyuncu adı..

harbiyeli
02-12-2010, 23:51
Malesef arkadaşınız gelemeden Server bitti...

Bitmese nasıl bir rapor görürdüm bilemiyorum

hiçbir rapor göremezdiniz sizin bahsettiğiniz yeni baştan isimli oyuncuda ordu yoktu bu birincisi diğer bir konuda lords birliklerinin içindeki tüm orduları bizzat kendim ayarladım kime koçbaşı bastırdığımı kime mancınık bastırdığımı tılsımı kimlerde dolaştırdığımı ben biliyorum bunu schindlerde bilir ayjet başkanda bilir dea_tacita da bilir..lordsların hemen hemen hepsi bilir!! tüm orduların kontrolü neredeyse saldırı çıkma ihtimali olan oyuncuların hepsinin şifreleri bende mevcuttu ve kesinlikle hedefimizde kuzey birlikleri olmadı.. ben iddia ediyorum izine ayrılana kadar(20 gün öncesi) bu serverın en çok online olan hesabıydım sedat abimle defalarca konuştum schindlerde genelde bizimle olurdu ve attığımız her adımdan laxalp sedat abimin bilgisi vardır, bunları yapmamızın sebebi dostluğumuzun verdiğimiz sözümüzün baki olduğudur..beni yanlış anlmayın ama siz burda özel arkadaşımızn wow kurmasını kıskanmış bir duruma düşmüşsünüz ben en kuzeyliden daha çok sevinmedim belki ama emeğime değdi diyebildim helal olsun diyebildim...lordslarla ilgili tüm konularda dea tacita murat abimde müsade ederse her konuda size açıklama yapabilirm, lütfen kurmuş olduğumuz wowu bunlarla gölgelemeyelim..saygılar sunuyorum red_k!t

bafrali
02-12-2010, 23:56
fazla değil 1-2 ay önce on merkeze girdik şunu yaptık bunu yaptık diye konuşuyorduk dikkat ederseniz hepsi unutuluyor geriye kurulan vov ve yapılan ihanetler kalıyor birde dostluklar içden ve dışdan onlarca kişinin yıkmak için uğraşıp başaramadığı dostluklar yıllar sonra karşılaşdığımızda sanki bugünmüş gibi hatırlanacak bu olaylar.

ysm
03-12-2010, 01:16
.
Bir kimya öğrencisi olan Gerhard Müller kendi imkanlarıyla yaptığı web tabanlı oyunu 5 Eylül 2004’te piyasaya sundu. Kulaktan kulağa yayılarak, bir ay sonra Travian 100’ü aşkın oyuncuya sahip oldu. Birkaç ay sonra da bu rakam 100.000’i geçti. Ve şimdi, 2010’un başlarında, 5.1 milyon kişi Travian oynuyor. Peki ya bu web tabanlı oyunu bu derece çekici kılan nedir? Oyunun detayları mı? Grafikleri mi? Yoksa birbirilerine sıkı sıkıya bağlı olan bu topluluk mu?

Travian kla**** eski çağ üzerine kuruludur. Oyuncu, bir Romalı, Fransız ya da Alman köyünde bulunur. Ürün müdürü Brain Terek; “Oyuncu, üzerinde tahıl, kil, odun ve demir çıkartacağı bir ana yapı ve arazide oyuna başlar” diyerek oyunu açıklıyor. Bu kaynaklar yiyecek, inşaa malzemesi ve ticaret malları olarak kullanılıyor. Brian Terek oyunun genel amacını ise; “Amaç, taktik ve strateji geliştirerek küçük bir köyü dev bir imparatorluğa dönüştürmek. Dünyanın yapı harikasını ilk inşaa eden oyuncu o etabın galibi olur” sözleriyle anlatıyor.

Amac taktik ve strateji gelistirmek ve sonucunda WOW u kurmak..

Yazilanlari okuyorum da atip tutmak , ahkam kesmek ne kadar kolay.Cak cek lerle bir yere varilmiyor maalesef.

ben bir SAFAK oyuncusu olarak , heleki baskan olarak , FRODO BASKAN ve EKIBI nin aldigi karara saygi duyduk. Baskanimizin oyunu bilmedigini soyleyen cok degerli arkadasim , bizlerin sabahladigi gecelerde sen nerdeydin demek isterim.:(

Elimizde patlayan ciddi ordular vardir ispatida mumkundur. 3, 5 tane rapor ile ortaya konur. O ordulari son 3 gecedir elde tutturan o isini bilmeyen BASKANa duyulan saygidir.
Ben birlik baskani olarak tek bir ally ile tum birligi saldirtabilirdim. yaww Baskan banami sordunda diyebilirdim.

Neyse gene cak ceklerle konusuyorum.. Asl olan OZEL arkadasimizin oyunu bitirmesidir. WOWunda tek bir askerim yoktur bir tanede tahilim gitmemistir. Ama manen yaninda idik . Sanirim 100 bastigindada ilk duyan birliklerden biri idik .Bize bu guveni duyduysa bizde kendisine bu guveni verdik.Dun gece onunla beraber sabaha kadar onlinedik. Sistemin kapanisini sanirim hep beraber yaptik.

Uzun lafin kisasi Oncelikle

Tum SAFAK tm birligi olarak OZEL arkadasimizi tebrik ediyoruz. Durusunu bozmadan bu WOWu kurdu. Sahsinda tum KUZEYleride tebrik ederiz.LORDS kardeslerimizede saygilar .

DEHSET birligine gelince ozellikle DEHSET-A birligini tebrik ederim. karsilikli az gelip gitmedik birbirimize. Ama hep centilmendiler.. Hepte ogle kaldilar.

BURUNOBA arkadasim insanin senin gibi dusmani olsun.Kesinlikle s 16 dan bir BURUNOBA gecti..

Bu arada forumuda tebrik etmek istiyorum. Hayatimin en komedi anlarini bana yasattirdiginiz icin. GUZIN ABLA nin kosesini okur gibi foruma ugrayip acaba bugun ne oldu demek adet olmustu.

Herkese 11 ay boyunca emekleri icin tesekkur eder , hepinizin yolu acik olsun derim. Saglicakla kalin.

Cappuccino

XeroCooL
03-12-2010, 04:09
bu servera 1.5 - 2 ay kadar geç başladım. çok sevdiğim bi arkadasımın kız arkadaşı serverda hesap açmış. arkadaşımda onla birlikte hesap açmış ve benimde eskiden oynadıgımı bildiği için bana beraber oynayalım teklifinde bulundu. böylece servera başladım. foruma uğramaya başladıgım andan itibaren burbonbs a bir antipati beslemeye başladım. sadece şunu söyledim burbonbs un başkan oldugu hiçbir birlik wow kuramaz. oyunun başında raporlar vs ile konuşan başkan sonunda silindi. yıkıldıgını kabul etmeyen başkan yokoldu. bu forumda burbonbs yerine burunoba olsa server çok daha renkli geçerdi. herzaman söylenen şeydir başarını sen değil başkalarının takdir etmesi gerek diye. burunoba başkana herzaman saygı duymuşumdur ama burbonbs başkalarının emeklerini kendi egosu uğruna tüketen bir oyucudan başka birşey değildir.

özel arkadasımızı tebrik ederim wowu onurlu bi şekilde kurdu. bize destek olan kuzey şafak lords kardeşlerimizide tebrik ediyorum sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

elimde 62 k yaya 21 k toyton 1700 koç 6300 mancınıklık ordum beklemedeydi. özelin wow u kurmasına çok az bi süre kalmasına rağmen ordumu sakladım. biçok arkadasımda bunu yaptı. kuzey lord şafak farketmez kim kursa aynı şeyi ifade ederdi benim için.

forumda bukadar zamandır çene yapan insanlara kapak olsun buda. oyun forumda oynanmaz :) bidahaki serverınızda adam olun.

herkese iyi oyunlar.

eagle87
03-12-2010, 06:21
biz bilmiyoruz arkadaşım s8e gelip bize öğretsene :) ilk önce nickinle gir ki kimle konuşduğumu bileyim. arkadaşlarını satmamak için şafak olmuş hadi canım sende :) ( bana oyun oynatmazlardı şafak olmasaydım diemiyorda :) ) yav arkadaşım buna ne denir biliomusun mahallenin orta yerinde dayağı yersin, sonra ayırıp seni pataklayan adamı 5 kişi sakinleşdirip götürmeye çalışır sende yerden kafanı kaldırıp senle görüşcez gibi bişe oldu. oyun bitmiş buraya gelip atıp tutuyosun sebebide şudur muhtemelen 10Köyün vardır senin olanca gücünle 10-20K asker basmışsındır onu kullanamadığın için ver gazı yanlmasın :)) bide sessiz sedasız demezmi daha ne yapsaydık güzel kardeşim S12den falan birliklerlemi savaşsaydık Önce Kanun albayrak savaştı birleşti 1 ay geçmedend ehşetle başladı. hayır ne bekliyodun yani. cem yılmazın gösterisine gidip gülmedim die yalan söleyen tipler gibi davranma. az dürüst ol.

ah be kardeşim senin modellerden çok gördük hatta unuttuk bile..
Az dürüst olun yahu nedir sakaladığınız sanal bir isim bir oyuncu adı..

.

Amac taktik ve strateji gelistirmek ve sonucunda WOW u kurmak..

Yazilanlari okuyorum da atip tutmak , ahkam kesmek ne kadar kolay.Cak cek lerle bir yere varilmiyor maalesef.

ben bir SAFAK oyuncusu olarak , heleki baskan olarak , FRODO BASKAN ve EKIBI nin aldigi karara saygi duyduk. Baskanimizin oyunu bilmedigini soyleyen cok degerli arkadasim , bizlerin sabahladigi gecelerde sen nerdeydin demek isterim.:(

Cappuccino

Ben Tr1 sayın erman atila abiye sor istersen kim diye.. beni yaşatmama imkanın yoktu hadi oradan biz tılsımı çalarken koca ana birlik peşinden mancınık sokup admaı sıfırlayamadı bile boş köyü sıfırlayabilecek organizasyonu bile yapamazken beni silecekmiş.. oyunu bilmiyorsun arkadaşım bilsen "hadi dehşetlere dalıyok" diyip daldırmazdınız açık konuşuyorum albayrak kanun savaşında eğer biraz geç kalınıyor olmasaydı bugün burada tr1 hesabı olurdu ama ne darksun nede frodo nede herhangi bir hesap olurdu albayrak ezerdi..Düşünün yahu kanun birliklerinden eksi artı bölgesinde bir yılan avcısı tılsım aldı ilk tılsım çıktığında gerisi hep albayraklarındı... bana martaval okuma gelirim s8 e inan ezerim seni.. çok konuşan başkan burbonbs dedik insanları aşağılıyor dedik ama en azından oyun biliyordu oyun bilgisine her zaman saygım olacaktır.. Ama sen inanç abiyi aşağılayan msjı yanlışlıkla ally çekecek kadar bilmiyorsun bu oyunu sonra ne olmuş hesap hacklenmiş kim hacklemiş dehşetler onlar böyle karaktersiz onlar böyle adi insanlar oluvermiş değil mi ermannn.. dehşetlerden biri darksunun hesabı hackliyecek inanç abinin msjına bu nasıl msj diyip ally çekip silmeye alacak yalanlara bakın yaa... gider söver herkese teker teker hesabı kilitletir silmeye almaz ayrıca Porzins sen bu hatayı yaptıktan sonra benim ayıp olduğunu belirttiğim msja sen nerden biliyorsun bu msjı diye cevap yazmaz.. demek ki garibim senden böyle bir msj bekliyormuş.. Haaa şunu da eklemek gerekir darksunun hesabında sen vardın başkası yoktu..

sayın cappuccino hanım siz uykusuz kalırken biz toplandık diğer oyuncular olarak evde göbek atıyorduk evet yalan değil biz birşey vermedik bu birliğe siz böyle inandırın kendinizi.. atila wowunun temsilcisi atila abinin s17 den gelen arkadaşları kim diye sorun bakalım.. ben yönetimi beğenmedimi açık seçik beyan etme hakkım var söylüyorum hertürlü iddasına girerim bilmiyor (bakın frodo için söylüyorum bunu porzins gibi ordusunu defalarca çakıp yenisini basabilmiş yöneticilerimiz mevcut ama sadece laf salatası yapan yöneticilerde malesef en başta..) ancak bunu söylüyorum diye birşeylre vermediniz diyemezsiniz gayet emeğimi verdim ŞAFAK için mücadele ettim.. ordu çaktım ordu çaktırdım tılsım aldım atila abinin wowu için önceden alınan oğuzhan koçtaki 4/3 daha az tahıl tılsımı için önden askerlerimi feda ettim ki birliğim için ihtiyaç olduğu üzere ordumu oraya koçbaşılarım olmadan gönderilmesine izin verdim..

S16 oyuncuları doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.. şimdi diyeceklerki sen yapaydın sen edeydin.. kurulmuş düzeni bozmak huuym değil arkadaşlarımın oyun zevkini bozmak hepten değil sustuysam bunun için sustum korktuğumdan değil.. oyunda tutunmak gibi amacım yok gider başka serverda oynardım ancak bazılarımızın son serverı olması sebebiyle sonuna kadar bekledim ve hiç bir çıkıntılık yapmadım..

SAYGILARIMLA

TR1

burbonbs
03-12-2010, 07:11
bu servera 1.5 - 2 ay kadar geç başladım. çok sevdiğim bi arkadasımın kız arkadaşı serverda hesap açmış. arkadaşımda onla birlikte hesap açmış ve benimde eskiden oynadıgımı bildiği için bana beraber oynayalım teklifinde bulundu. böylece servera başladım. foruma uğramaya başladıgım andan itibaren burbonbs a bir antipati beslemeye başladım. sadece şunu söyledim burbonbs un başkan oldugu hiçbir birlik wow kuramaz. oyunun başında raporlar vs ile konuşan başkan sonunda silindi. yıkıldıgını kabul etmeyen başkan yokoldu. bu forumda burbonbs yerine burunoba olsa server çok daha renkli geçerdi. herzaman söylenen şeydir başarını sen değil başkalarının takdir etmesi gerek diye. burunoba başkana herzaman saygı duymuşumdur ama burbonbs başkalarının emeklerini kendi egosu uğruna tüketen bir oyucudan başka birşey değildir.

özel arkadasımızı tebrik ederim wowu onurlu bi şekilde kurdu. bize destek olan kuzey şafak lords kardeşlerimizide tebrik ediyorum sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

elimde 62 k yaya 21 k toyton 1700 koç 6300 mancınıklık ordum beklemedeydi. özelin wow u kurmasına çok az bi süre kalmasına rağmen ordumu sakladım. biçok arkadasımda bunu yaptı. kuzey lord şafak farketmez kim kursa aynı şeyi ifade ederdi benim için.

forumda bukadar zamandır çene yapan insanlara kapak olsun buda. oyun forumda oynanmaz :) bidahaki serverınızda adam olun.

herkese iyi oyunlar.

Silinip gittiğimi söyleyenler hesabımın yeri bellidir. Wow köyümü mü reislediniz tebrik ederim. Ben bu severda bana wow kurdurulmayacağını bilmiyormuydum. koca bir birliğin wow ordularını bende ıskartaya çıkarttım görevide buydu zaten wow köyümün sonra bende kalsa ne olurdu alınsa ne olurdu. merakı olanlar silinmiş dediğiniz hesapta ne kadar wow inşa planı savunması var görebilirler. her an buradayım ne silindim ne yıkıldım. Konuşursun ortalık maviye boyandı derler gelir yazarsın yaygara yaparlar biraz insaf yahu. kimsenin hesabından daha kötü durumda değil ne hesabım ne birliğim. bu konuşmaları yapabilmenize sebep matematik üstü çoğunluğunuz ve benim burada bizden ve sizden herkesin verdiği emeğe duyduğum saygıdır. Wow u DEHŞET in kuramayacağı daha en başından belli idi. DEHŞET eğer ilk hafta wowlarını silmiş olsa o güne kadar savaştığı tüm birlikleri yenmiş bu serverin en başarlı birliği olarak kenara çekilmiş cümbüş seyreden bir birlik olacaktı. bunu yapmadık. wow kurma ümidimizden değil. oynayanların emeğine olan saygımızdan. Gelelim tavrıma. hiç bir şey durup dururken olmuyor. ben kaypaklığa dayanamıyorum yalan yanlış işlere tahammmül edemiyorum. sert konuşmam. rakiplerimin bir rakip gibi değil oyunda bana karşı üstünlükleri ile değil yalanla yanlışla bizans oyunları ile cevap vermeleri. ve bunu kabul etmemelerindendir. Kimse verdiğim sözden döndüğümü söyleyemez rakiplerim bile. kimse ilkesiz bir iş yaptığımı söyleyemez rakiplerim bile. kimse başarısız bir birlik yönettiğimi söyleyemez rakiplerim bile. kimse kimseden allta kaldığımızı söyleyemez rakiplerim bile. oyunun özü budur. onurluca dik bir şekilde savaşmak ve savaştığın rakiplerine üstün gelmek. ben hiç kimse ile sadece galibiyet için gerdeğe girmeden adam gibi oynadım savaştım bu kadar insanın bu yüzden peşimden geldi. bu yüzden benle ilgili varsa şikayeti sadece burbon başkanın uslubu diyebiliyor o da sadece rakiplerim. hiç kimse sen bunu dedin bunu yaptın beni kullandın. bizi ateşe attın. çıkarlarını gözettin çıkarların için gittin başkaları ile kirli pazarlıklar yaptın demiyor. rakiplerim bile. İşin gerçeğini bilenler biliyor. benle birebir forumda şov yapma ihtiyacı olunmayan hallerde msn de yada oyunda ilişki içinde olanlan benim tavrımı ve tarzımı biliyor. Galibiyet için yaslandığınız dayanaklara beni sebep etmeyin oynadık wowu siz kurdunuz keyfiniz sürün. Bire birde benim nasıl biri olduğumu merak edenler dilediğiniz kadar referans verebilirim birliğinizden. burada yayınlayabileceğim ve utanacağınız o kadar çok şey var ki sayamıyorum bile. itiraflar. abi tamam dediğin gibi ama napalım işte böyle oldu sende forumda söyleyip durma diyenler. (ki üstüme uzun süre gelinmedikçe hiç bir şey söylemek niyetinde olmadım. ki üstüme sistematik bir şekilde gelinmesine ramen söylemediklerim söylediklerimin çeğreği bile değil. ki lütfen etmeyin söyletmetin diye her seferinde yalvardım bir şeyleri söylemeden evvel) son ana kadar yaww başkan neden böyle oldu biz sizden bekliyorduk neden ÖZEL e saldırmadınız diye bana yazan LORDS şafak hatta KUZEY yetkilileri. Saldıracaksanız arkanıza ordu koyarız diyen insanlar bunları görseniz uatnırsınız. işte ben bunlara oyun başından sonuna kadar alet olmadım. Benim tavrımdan rahatsız olanlar bu gibi rezillikleri oyun başından beri başarı için kullanmakta sakınca görmemiş kişilerdir. çünkü kendileri başarı için bu adilikleri kullanırlarken karşılarında bu gibi pisliklere bulaşmadan karşısında rakip olarak gördüğü herkesle onurluca savaşmış birini görmüşlerdir. ve bunu en azından taktir etmek yerine yaww biz bu adiliklere başvurmamıza ramen bu adamla savaşamıyoruz yenemiyoruz bari çamur atalım pislik atalım teke tek olmuyosa hep beraber savaşalım gene mi olmadı hep beraber pislik atalım savaşla olmuyosa lafla alt edelimcilerdir. tüm bunların ötesinde özel e alparslan arkadaşların çıktığı saldırıda özelin wowundaki savunmayı emeği gördüm ve özel in hiç bir adiliğe bulaşmamış duruşunu da eklediğimde bu saldırıların hemen ardından yani 20 gün önce özel arkadaşımla telefonda konuştum. ve bu wow senin hakkındır. DEHŞET olarak sonuna kadar devam ediyoruz kurulan wowun anlamı kalsın diye ama wow unu şimdiden tebrik ederim. anca senden başkası önüne geçerse ona saldırırız onun dışında senin wowuna DEHŞET ten saldırı çıkılmayacak dedim. ve şu an ÖZEL in wow una DEHŞET ten değil kuzeyden lordstan ve şafaktan yapılan saldırılar konuşuluyor. işte DEHŞET in farkı bu kendi içinizde bile pislik yapmadan bir işi yapamadınız. bunları kabullenmek yerine burbon bizim yüzümüze adilimiğizi vuruyor haydi yüklenin burbona dediniz oyun başından beri. siz rakip olmayı bile beceremediniz. ister kızın ister darılın olan biten budur. Yazılacak o kadar çok şey varki. ama gerek yok bunu artık bende anladım. hiç bir yere gitmedim hep buradaydım. artık wow dan konuşun zevkini yaşayın ve benle ilgili bir kelam etmeyin mümkünse. bakın 1 aydan beri forumda yazmıyorum. hala işiniz gücünüz benle. ee buna hangi can dayanır arkadaşlar

RARELY
03-12-2010, 08:50
coce benim çok sewdiğim ve değer verdiğim bi arkadaşımdı.beraber uzun süre kuzey için çalıştık.ne olduysa o wowu aldıktan sonra oldu.

ondan önceki coce hala çok sewdiğim dostumdur.bence sen eski haline dön dostum.

Fatih, bakın benim ne sizinle ne kişiliklerinizle ne de sosyal benliğinizle ilgili bir sıkıntım yok ve zaten olamazda. Benim itirazım sadece oyundaki bazı hamlelere...

Ama şunu gerçekten söyleyebilirim. WOW kuruculuğu gerçekten akıllı işi değil. Burada tüm WOW sahiplerini tenzih ederek söylüyorum. Bir daha WOW benim hesabımın üzerinde de çıksa WOW falan hak getire :D

RARELY
03-12-2010, 08:55
yapılan anlaşmalrı bilmiyormuydun?

madem karşıydın şimdimi aklına karşı çıkmak geldi?

ben de sana bunu soruyorum hem kuzey ol hemde yönetimin yaptıkalrı beni bağlamaz de..

o zmn isimini değiştirdin kendi kararlarını ve doğrularını uygulardın...

o wow sewiyesine beğenmediğin kişilerin yaptığı dostuklar ve anlaşmalar ile geldin..

aksini iddaa ediyorsan buyur yaz..

O anlaşmaları gerçekten bilmiyordum. WOW saldırmazlığı konusunu WOW aşamasında öğrendik. Hatta LORDS ile ilk yapılan anlaşmayı hatırlıyorum da Sedat WOW a kadar saldırmazlık anlaşması yapıyoruz demişti. WOW a saldırı yapılmayacağını Ayjet ile yaptığım telefon görüşmesinde bizim wow 6 seviyedeyken öğrendim. Ve şaşkınlığımı gizlemeye çalışarak bir şekilde telefon konuşmasını noktaladık...

WOW seviyelerine gelince, COCE WOW unun 94. Seviyede olması da Diğer WOW ların da seviyeleri bu anlaşma ile ilgilidir. Bu anlaşmadan sadece bizim WOW umuz değil Tüm LORDS, ŞAFAK, KUZEY WOW ları nasibini almışlardır. Bunu da hatırlatmak isterim...

Görüşmek üzere

Karahan53
03-12-2010, 08:55
Bu polemikler bitmeyecek gibi duruyor.Hayat ağacı,yalan rüzgarı,dallas gibi dizi oldu :)

RARELY
03-12-2010, 08:59

Saygılarımla,

COCE

muhalefet
03-12-2010, 09:28
Sevgili BAFRALI Fark etmenize gerek yoktu. Biz bunu kendi ağzımızla defalarca söyledik zaten.

Saygılarımla,

COCE

yaw COCE bi sus artık Allah aşkına
şimdi çıkıp dır dır edip durma defalarca söyledik sana
ama takmadın bizi şimdi gelmiş kem küm ediyon.
bunun böyle olacağı belli idi yok sözünde durmuşmuş orduları kullanmamışmış
kullansaydın.
yetişemedim işte keşke az daha zaman olsaydıda göreydim kardeşleri.
şimdide wow köyünü birliğe aldıkları için pişmanlar.
:D bunlar acemi oyuncular.
hele _laxalp_ in küfrünü gördüm ohaaa dedim.
karnındaki bebekten girmiş,
mezardaki ölüden çıkmış
isteyene link atarım özelden yazıklar olsun.

sukunet--
03-12-2010, 09:32
Selamlar öncelikle.

Kuzey birliklerini ve Özel'i wowu kurmalarından dolayı tebrik ederim.

Wow kurulana kadar sürekli savas içinde bulundugumuz Lords ve safak birliklerinide tebrik ederim.

Oyun sonunda birlesimler hk genel bi mesaj yazıcam demiştim ama şuan bunun gereksizligini dusundugumden bu konuda cok sey sölemek istemiyorum.Zaten bu olusumla ilgili kuzey içindende safak içindende hosnutsuzluklar yazılmıs.Benim haberim olan bir cok kuzey oyuncusu ve safak birligi baskanları bu durumdan hosnutsuzdu ve dehset birliklerinin özele gitmesini bekliyorlardı.Bunu alanen sölüyorlardıda ve oyuna adalet gelicek cümlesini ben bu arkadaslardan duydum. Yani bu şu demekti dehset özelden seviye alıcaktı ve her wow aynı seviyeye inicekti.Bunların mesajları bendedir ama paylasamam o kişilere yapılmıs bir yalnıs olurki bu tr1 arkadasım gibi hür iradeleri ile forumda paylasmak isterlerse dusuncelerini söylemlerini kendileri paylasabilir.

Oyuna adalet gelicek sözünden ne anlamalıyız bilmiyorum.Benim anladıgım burda haksız bi rakabet var oyunun amacına aykırı.Bunu içine sindiremediler sanırım.

Sehir dısında sınavlarım olması dolayısı ile son 5 gün oyuna cok az girebildim bu nedenlede saldırı organize edemedik. Ben birligimdeki tek bi ordunun bile elde kalması taraftarı deildim bu nedenlede ordumu özel wowa gec de olsa yolladım ve yetişemedi.Birligimde özel wowa yetişebilen ordu olmadı.Bu tamamen elimde olmayan nedenler dolayısı ile benim hatamdır bu nedenle birlik arkadaslarımdan özür diliyorum.

Bugüne kadar yapmıs oldugum yorumlarla kalbini kırdıgım haksızlık ettigim herkesten özür diliyorum.S16 dan herkes sikayetci bende daha önce bu sikayetimi dile getirmiştim sonralarında keyif almadım deil fazlasıyla aldım ve bircok arkadas dost kazandım.Bu nedenle kendimi sanslı hissediyorum.

Safak15 birligine ayrı bi parantez acmak istiyorum. Birligimiz hesapları calındıgında bizleri karsı karsıya getirmeye calıstılar ama yönetimdeki arkadaslar saolsunlar bu durumdan bizi haberdar ettiler ve bu oyuna gelmediler. Bizimde gelmemizin önüne gectiler.Sizlerle oynamak güzeldi.Tesekkürler.

Son olarak aynı safta yer aldıgım Tüm dehset birlikleri ve oyuncularına birligim ve sahsım adına tesekkür ediyorum.

Dehset-A

Tanem-Alper

RARELY
03-12-2010, 09:33
Bu msjı editliyorum çünkü gerekli cevabı bafralı üstad vermiş gibi görünüyor. şimdi biçok kişi bi çok şeyi kanıtlı ve etik olmayan yollardan ispatlayabilir yanlız takıldığım bi konu var.. Şimdi Benim devam birliğim ( her ne kadar coce isimli arkadaşın merkez Kuzeyi kabul etmeme gibi bi bakış açısı varsada ) merkez kurulu tarafından uygun görülen -+ bölgesinde wow alcak orda kafaya oynucak sonra merkez wowu 1.ci iken dicekki ben anlamam arkadaşım kuzeyede lordsada saldırı çıkarım. bende haklısın dicem :) böle bişe yok arkadaşlar. Wow hususunda birliklere dağılımdan sonra _LAxalp_ sedat abi ayjet serdar hocam ve Şahsım bi araya geldik bu anlaşmayı birliklerimiz adına yaptık. şimdi özel arkadaşımız yerine lonely yada atila wowu kursaydı kuzey aynı şeffalıkla sözünün arkasında dururdu buna inancımız tamda.. burdaki riyakarlıkdan bahsedicem Ey coce ve birliğinde karar verme potansieli ve yetkisi olan arkadaşlar siz aylarca kuzey etiketi ile yanı başımızda oynucaksınız bilmem kaç ay birleşimimizde olcaksınız 1yada 2 birlik kusura bakmayın ama kuzeyin ismi ve desteği olmadan Dehşete yaptığımız saldırıların 3te 1 inde tuz buz olurdunuz. - bunu sanırım en iyi bilenler bumerank isimli arkadaşımızın birliğidir. Yine kuzey adı ile ki ( aranızda eski birliğimden Kanun oyuncuları dolu, bi dünya ) plan alcaksınız wow sevie yapcaksınız ve o herkez elinde ordu bekletti bilmem ne gibi - her server yüzlerce adama olan şeyi bahane edip - sebeplerle şafak wowlarına saldırı çıkcaksınız. yaptığınız organizedende seviye almayı bekliceksiniz :) 60K balta 20tyoton 3,5 K manc... gülünç olmak gibi nietiniz varsa tarzınızı değiştirin. Gringorsun dediği gibi madem şafak ile lords ile birleşimde wow kurmak istemiyordunuz son an saldırıları yapcakdınız bunu daha etik ve daha delikanlı olacak şekilde wow 1.seviyede yapardınız. ozaman herkez herkezin gücünü wowda ölçme fırsatı bulurdu -Lords ve kuzey wowlarını tenzii ederim- ( arkadaş yazmışya birleşimin wow sürecinde süreceğini bilmiyorduk biz sanki wow süreci 24 saatte bitmiş gibi. birleşimden çıkman sadece 2 saniyeni alırdı yapsaydın derler adama )

sonra farm villeden bahseden arkadaşlar var aramızda bu oyunun kaderini maallessef serverbaşından bu yana savaşan Kanun albayrak birleşimi Şafaklar hazırlamadı Dehşet birliği ve burbonbs isimli arkadaşın duruşu bu oyunu buralara getirdi. ben kendi birliğim için gereken açıklamayı yaptım yine yaparım. bizim dehşet savaşımız bizden alınan ( kendilerine tek bir organiz saldırı yapmamamıza rağmen ) tılsımlar içindi akabinde kurul üyesi arkadaşımız Noproblem ( hani şu videosu olan noproblem) e koordineli the-gemlik ve birliğinin saldırılarına cevaben çıkmıştır. akabinde wow sürecindede devam etmiştir. bizden önce lordslarla savaşmaları bizden sonra kuzeyle savaşacak olmaları teraneleri konuyla uzaktan yakından ilgili değildir.
Şimdi kimse çıkıpta yaaaaaaaa iyiki bu oyun bitti sıkılmıştımm vahhh ordum elimde patladı anamda 11ayda wowmu olur gibi garip garip düşüncelerini burda kusmasın. birliğinizin duruşundan başkanınızın yapısından verdiği sözün arkasında duran adamlardan sıkıldıysanız bidaha laxalp ayjet deatacita comment razor lucky darksun nikiforenko frodo nun olduğu birliklerden uzak durursunuz olur biter :)

oyun strajeikmiş yok efendim nasıl 11 ayda olurmuş yaparsan olur arkadaşım nedir?
özele kuzey içinde satın alınıp patlatılan orduları konuşsanız dehşetin neden saldırı ve savunmada 1.ci olduğunun gerçek nedenlerini araştırsanız daha makbule geçer. - anlamadığım bir diğer konuda bu oyunun bitişi wow ile başarı sağlamak değilmidir. saldırı ve savunma sıralamasına yada madalyalara gazoz kapağı verilmediğini biliyorum..

sözler verildi sözler tutuldu bazı kalemlerde kırıldı hatta bazı kalemler reislerle kırıldı bizde gayet zevk aldık. Kuzeyin yada lordsun kurmasındanda büyük onur duydum. hiç değilse adam gibi adamlara bu zevki yaşamak yakıştı. açtı onları, daha genç gösterdi :) herkez sözünün arkasında durdu durmayanlar yada başkanlarının yüzünü öne eğen, lafını çiğneyen arkadaşlara bu yazım, değilse dehşet birliğinde 3-5 kişi dışında kimseye lafım yok olamaz onlarada oyundan sölücemi söledim zaten.

Tebrikler
Laxalp
tebrikler
razor
tebrikler
ayjet başkan

Saygılarımla,

COCE

RARELY
03-12-2010, 09:58
hele _laxalp_ in küfrünü gördüm ohaaa dedim.
karnındaki bebekten girmiş,
mezardaki ölüden çıkmış
isteyene link atarım özelden yazıklar olsun.

Orada duracaksınız. Adamı bu hale getiren kişinin hiç mi günahı yok. Kusuruma bakma ama sen birisinin üzerine gelirsen ve bunu yaparken de ağıza alınmayacak hakaretleri kullanırsan o zaman aynı şekilde cevap beklemelisin. Bir olmaz, iki olmaz, üç olmaz ama insanların da bir sabrı vardır... Burada Sedat'ı ayıplamadan önce işin diğer tarafına bakmanız gerekir. Yiğidi vur oldür gebert ama hakkını yeme. O mesajı bende gördüm ama işi bilen kimse bu mesajı sizin gibi yorumlamaz. Malesef o son samla olmuş ve Sedat da patlayıvermiş. Bu konuda Sedat'ın hakkını yedirtmem. Dostum olduğu için değil HAKLI OLDUĞU İÇİN...

RARELY
03-12-2010, 10:07

Saygılarımla,

COCE

muhalefet
03-12-2010, 10:08
Orada duracaksınız. Adamı bu hale getiren kişinin hiç mi günahı yok. Kusuruma bakma ama sen birisinin üzerine gelirsen ve bunu yaparken de ağıza alınmayacak hakaretleri kullanırsan o zaman aynı şekilde cevap beklemelisin. Bir olmaz, iki olmaz, üç olmaz ama insanların da bir sabrı vardır... Burada Sedat'ı ayıplamadan önce işin diğer tarafına bakmanız gerekir. Yiğidi vur oldür gebert ama hakkını yeme. O mesajı bende gördüm ama işi bilen kimse bu mesajı sizin gibi yorumlamaz. Malesef o son samla olmuş ve Sedat da patlayıvermiş. Bu konuda Sedat'ın hakkını yedirtmem. Dostum olduğu için değil HAKLI OLDUĞU İÇİN...

peki bunu söyleyen siz tüm server DEHŞET in üzerine gelirken nerdeydiniz.
birileri çıkıp buraya bişeyler yazınca niye hakaretler ediliyordu.
DEHŞET i bu hale biz getirdik o zaman.
haklı olduğu için değil dostun olduğu için savunuyorsun.

"KİMSE KİMSENİN KARNINDAKİ BEBESİNE
MEZARDAKİ EBESİNE"

her ne sebeple olursa olsun küfredemez.
bunuda kimse bana haklı gösteremez.
sanada yazıklar olsun.

muhalefet
03-12-2010, 10:10
Bu arada kimse merak etmiyor mu? Bir Canlı Cenaze vardı. KUZEY olduğunu iddia ediyord ve yanlış hatırlamıyorsam elinde -125K Tahıl tüketen bir ordusu vardı yoksa -250 K mıydı? O ne oldu? Ben öyle bir saldırı görmedim. Bize gelmedi, Ayjet'ten çıkmadı ŞAFAK larda da yok...

Peki nerede?

Demek ki laf ile peynir gemisi yürümüyormuş...

Saygılarımla,

COCE

Canlı_cenaze hesap ortağımdır.
adam gibi baksaydın konu başında yolladığım orduyu görürdün.
travian_ouz AYJET e daldı
Fat!h CHRİSTO ya
ben ise yolda kaldım.
-275 eskiden di.
matematiğin varsa git topla
ordum şuan -310,000 yiyordu.

buda kapağı.

bende DEHŞET özeli indirir diye bekleyenlerdenim çünkü
herkesin elinde ordusunun patlamasının sebebi budur.

RARELY
03-12-2010, 10:18
Canlı_cenaze hesap ortağımdır.
adam gibi baksaydın konu başında yolladığım orduyu görürdün.
travian_ouz AYJET e daldı
Fat!h CHRİSTO ya
ben ise yolda kaldım.
-275 eskiden di.
matematiğin varsa git topla
ordum şuan -310,000 yiyordu.

buda kapağı.

bende DEHŞET özeli indirir diye bekleyenlerdenim çünkü
herkesin elinde ordusunun patlamasının sebebi budur.

Saygılarımla,

COCE

muhalefet
03-12-2010, 10:25
Size her hangi bir yanıt vermeye niyetim yok.

aynen benimde sana cevap vermeye niyetim yok.
bırak bu şirin çocuk ayaklarını.
herkesi sattın en son seni sattılar.
sende bende koskoca server16 da biliyor.
kardeşlik türküsü söyleyenler dehşete özeli yıkmıyor musunuz
bu kadar basit mi diye yazanlar gelsin girsin foruma
bunları yazsınlar.

5paraetmezserver
03-12-2010, 10:33

Zaten herkes böyle der.Saldırı olur ben yapmadım temsilcim yapmış yada ortagım yapmış.Benim haberim yok.Şimdide ordum yok lafı.Olacak arkadaşım madem anlaşma yapmışın bir söz veriyorsun onu uygulamak sana düşüyorsa onu yapacaksın.Herkes coce ye yükleniyor ama kendilerine bakmıyolar.

Coce zaten duruşunu belli etti.Kimseye gebe kalmamak adına sesini duyurdu.Başı hep dikti kimseye wow için yalakalık yapmadı.2 inşa planı yokken bile o birliğe geri dönmedi.Gitti kendi aldı.Coce wow ordaydı heryerde ben burdayım bu düşüncedeyim dedi saklanmadıki.Neden şimdi cıkıp sayın froda bunları söylüyor.Coce durmus durmus konusuyor degılkı.Başından beri dogruları söyluyor sizler duymuyorsunuz işinize gelmiyor.Çunku sizler beklenti ve korku içindeydiniz wow kurma sevdası ugruna birşeyler yaptınız ama hıcbırınızın yaptıgı hesap uymadı tutmadı.Laxalp hepinizi oyuna getirdi.:))

Kuzey'e sıgınıp sizlere güvenip saklanmadıki.Coce sadece dostlarım dedi ben kuzeyim dedi.Aksini inkar edenleri her zaman bekledi.

Hain_tırtıl coce wowa gıderken neden kimse yıkmadı?Hani dostlar nerde?Özel wow yıkılsaydı ozaman ben dostlığuda anlaşmayı da görecektim.Herkes laf yememek için dehşetten bekledi ama dehşet birşey yapmayınca korkudan kala kaldılar.Kim kime çıkarsa ortalık savaş arenasına dönecekti kimse cesaret edemedi çünkü hiç kimsede o cesaret yoktu.

Bana göre ortada bir başarı yok.

RARELY
03-12-2010, 10:33
03.12.2010 Tarihi ve Saat 12:00 İtibriyle S16 Tamamı ile bitmiştir.

Kırdıklarımız, üzdüklerimiz varsa Affola, tüm dostlara selam ola...

Daha hiç birşeyi uzatmaya gerek yok. Görüyorum ki burada yazmaya devam ettiğim sürece bir çok kişiyi tenzih ederek söylüyorum, yazışma üslubunu bile bilemeyen kişilerle muhattap olmak durumunda kalıyoruz.

Saygılarımla,

COCE

burbonbs
03-12-2010, 10:37
Ne acı dimi artık mızrağın çuvala sığmaması. ÖZEL orada gelsin konuşsun yada merakı olanlar sorsunlar ben 15 gün önce tebrik ettim ve bizden saldırı almayacaksın senin hakkındır dedim. kuzey güney bilmem ama kişi olarak senin hakkındır. senin önüne geçen olursa indiririm dedim. ama şu hale bakın kardeşliği bile beceremediler. yazık çok yazık

muhalefet
03-12-2010, 10:47
03.12.2010 Tarihi ve Saat 12:00 İtibriyle S16 Tamamı ile bitmiştir.

Kırdıklarımız, üzdüklerimiz varsa Affola, tüm dostlara selam ola...

Daha hiç birşeyi uzatmaya gerek yok. Görüyorum ki burada yazmaya devam ettiğim sürece bir çok kişiyi tenzih ederek söylüyorum, yazışma üslubunu bile bilemeyen kişilerle muhattap olmak durumunda kalıyoruz.

Saygılarımla,

COCE

11 ay boyunca oynamasını bilmeyen adamları başımıza başkan olarak koyduk şimdi yazışma uslubunu bilmeyenlerle yazışmışız çok mu.

saygılarımla coce diye her yazının sonuna yazılmaz.

Dün T.c den şifre aldım.
mesaj arşivine baktım.
ara ara giriyorum hesabına şimdi
herkesin yolladıkları ally geçiliyor BURUNOBA tarafından

bişey merak ettim niye herkes wow sizin hakkınızdı deme gereği duyuyor.
hele bir ŞAFAK yöneticiSİ yazıklar olsun bu kadar kolay mı izin verecektiniz yazmış :D

elimde kalan 750 altını değerlendirmek adına

5x de hesap açmayı düşünüyorum.

ortağım T.C / canlı_cenaze / the.gemlik olacak.

BURUNOBA yıda ikna etmeye çalışıyoruz. nede olsa kısa sürer.

5paraetmezserver
03-12-2010, 10:48
Ne acı dimi artık mızrağın çuvala sığmaması. ÖZEL orada gelsin konuşsun yada merakı olanlar sorsunlar ben 15 gün önce tebrik ettim ve bizden saldırı almayacaksın senin hakkındır dedim. kuzey güney bilmem ama kişi olarak senin hakkındır. senin önüne geçen olursa indiririm dedim. ama şu hale bakın kardeşliği bile beceremediler. yazık çok yazık

aaaaaaaaaaaaa

RARELY
03-12-2010, 10:51
ama şu hale bakın kardeşliği bile beceremediler. yazık çok yazık

Saygılarımla,

COCE

53st53
03-12-2010, 10:56
öncelikle selamlar arkadaşlar
wow u en çok hak eden kurdu niye derseniz ne kimseye kazık attı ne de kimsenin arkasından dolap çevirdi (wow sahiplerinin tümü)
ne de emek verilip basıldıktan sonra wow a yollanan tek bir askeri açlıktan öldürttü
size dışarıdan kolay gibi geliyor ama 5 milyon savunmaya bakmak hele ki hiç asker kaybetmeyecek kadar iyi bakmak kolay iş değildir sanmayın ki wow seviye 1 den 100 e kadar özel wow tüm kl birliklerinden ful destek aldı yok öyle birşey arkadaşlar o zaman diğer wow larımıza haksızlık olurdu ana birlik hiçbir zaman bir wow a en başından beri yanaşmadı ve bence de en iyi stratejiyi izledi hepiniz hele bi gelişmeye başlayın kim bu işi daha iyi kıvırıyor desteğimizi ona vereceğiz dediler ve de öyle yaptılar
şimdi bakıyorum da en başından beri coce yok bizi yanlız bıraktınız bizim wow u kimse desteklemiyor gibi sözler sarfediyordu bu sözleri çok tekrarlamaya başlayınca da diğer birliklere itici gelmeye başladılar bu bir gerçek
razor napsın sen bunu diyorsan a be dostum adamda neredeyse hiç savunma yoktu gıkını dahi çıkarmadan oynadı baktı ki bu iş benle olmayacak aynı temposunu oyun sonuna kadar sürdürdü ve desteğini de hak edene doğru çevirdi
adgo ne yapsın adamlar 40 kişi ile wowlarını idare ettiler açık söylüyorum en başta kuzeyli olduklarına bile tereddütüm vardı ama yanılmışım hepimizden daha iyi kuzeyli gibi oynadılar tebrik ediyorum
gelelim wow işine bu iş strateji işidir en iyi taktik stratejiyi geliştiren en önemlisi de olayların gelişimi esnasında en iyi analizi yapabilenlerin işidir wow
bu da bir kişiyle olmaz bir wowda en önemli şeyler bence şunlardır
bi kere wow çıkacak koordinatlar ta oyun başında tespit edilmelidir her ne kadar rasgele de çıksalar üç aşağı beş yukarı yeri tespit edilebilir nitekim bizim wow un koordinatlarını da çıkmadan önce aşağı yukarı yerini biliyorduk ve konuşlanmamız da bu yönde oldu
ikincisi wow da tılsımların da gerektiği düşünülürse hareketli savunma çok önemlidir wow hesabına yakın yüklü miktarda hareketli savunma sanırım birçok wow hesabında bu yoktu
3 saatlik dar mesafede 200k dan fazla 6-7 saatlik süre içinde de 500k lık hareketli savunmamız mevcut idi bu wow desteğimizin haricinde tutulan bir savunmadır sırf bu iş için oyun başından beri savunma kasılmış hesaplar bunlar
bunlar da yeterli değildi bafralı gibi ortalığı bulandırmadan nokta atışı yapabilecek biri de gerekiyordu ki bu işin server başından beri organizasyonunu yapan kişi zaten oydu
o da vardı bizde
bu işin hammaliyesini yapacak bizler de vardık (özel bafralı fsl ve ben)
önce dedik depoları bitirelim öne sıçramayalım ve depoları kurmaya başladık
bütün depolar henüz bitmemişti ama wow 100 seviye yapmaya yeterli depolar olunca ve önden birileri gitmeye başlayınca geri kalmamamız gerektiği düşüncesiyle seviye kasmaya başladık
bunun amacı kuzeyin desteğini de alabilmekti seviye kastıkça desteklerimiz arttı bütün kuzeyin desteğini arkamıza almak için de hiç durmadık seviye olarak ucunda darbe olacağını da biliyorduk ama dedim ya bu bir strateji oyunudur seviye kastıkça gelen desteklerin oranı alacağımız saldırı ihtimalllerinden daha cazipti elimizde ve arkamızda yatan da aslan gibi ordularımız da vardı gerçi onlara çok da ihtiyaç duyulmadı çünkü bir kez seviye kaybettik o dönemde de geriye düşmeyince iş zaten bitti kim ne konuşursa üstüne boştur

coce kardeşim kusura bakma ama yeminle senin wow a yaptığım katkıyı kurduğumuz wow a yapmadım yapmaya da devam edecektim ama wow köyünü aldıktan sonra sadece bana karşı değil tüm kuzeye karşı daha farklı bakmaya başladın halbuki ben ne sana ne de birliğine oyun bitene kadar farklı gözle bakmadım
birlik yönetimi konusunda bence serverin en iyisiydin hatta oynadığım serverlerde senin kadar iyisine rastlamadım da diyebilirim ama iş wow a gelince sen de kabul et bocaladın wow senin işin değildi
çünkü gözlemlediğim kadarıyla wow kuran kişi normal süreçte güvendiği kişilere wow sürecinde de güvenmeli şüpheyle bakmamalı senin kaybın bence bu oldu
wow gidişatının en başında sen yokken (baba olduğun sıralarda) senden ve cermenden daha çok sizin wow la ilgilendiğim halde özel benden en ufak bi şüphe duymadı
çizgini en baştaki gibi korusan bu serverde ilk iki coce ve özel olacaktı ama ezici bir şekilde olacaktı beni son zamanlarda açık söylüyorum sen de farkındasındır iplemedin merhaba ya merhaba dedin geçtin ve kim ne derse desin bu serverin tek kaybedeni bence sen oldun
ne dehşet ne şafak ne lord ne de bi başkası bize kazık atan hudut tayfası bile egosunu az da olsa tatmin etti(kimisi o tayfayı dehşet kimisi de sizden bilir ama bence hudut tayfa idi) ama siz kendinizi tatmin edemediniz herkesin de dediği gibi ne kuzey isminden koptunuz ne de kuzey çatısında devam ettiniz kuzey sizi hep kuzey görse bile son zamanlarda siz kuzeyden kendinizi soyutladınız ve de bu yüzden de tek kaybeden siz oldunuz

sukunet--
03-12-2010, 11:08

Hahaha :)) beni güldürdün allahta seni güldürsün...

RARELY
03-12-2010, 11:18
Demek ki bir yerlerde bir şekilde hata yapmışız...

The End

WiSH
03-12-2010, 11:27
Bu levent arkadaşımız 13-14 zeka yaşında olmalı....hala bir OYUN olduğunu idrak edememiş...zaten küfredenlerde zeka yaşı ! olduğunuda zannetmiyorum....diğer burada oyun hakkında fikirlerini söyleyen arkadaşlardanda bu yorumum için özür diliyorum...ama hakediyorlar...

WiSH ( trx2 the-end im beklerim ;) )

5paraetmezserver
03-12-2010, 11:38
öncelikle selamlar arkadaşlar
wow u en çok hak eden kurdu niye derseniz ne kimseye kazık attı ne de kimsenin arkasından dolap çevirdi (wow sahiplerinin tümü)
ne de emek verilip basıldıktan sonra wow a yollanan tek bir askeri açlıktan öldürttü
size dışarıdan kolay gibi geliyor ama 5 milyon savunmaya bakmak hele ki hiç asker kaybetmeyecek kadar iyi bakmak kolay iş değildir sanmayın ki wow seviye 1 den 100 e kadar özel wow tüm kl birliklerinden ful destek aldı yok öyle birşey arkadaşlar o zaman diğer wow larımıza haksızlık olurdu ana birlik hiçbir zaman bir wow a en başından beri yanaşmadı ve bence de en iyi stratejiyi izledi hepiniz hele bi gelişmeye başlayın kim bu işi daha iyi kıvırıyor desteğimizi ona vereceğiz dediler ve de öyle yaptılar
şimdi bakıyorum da en başından beri coce yok bizi yanlız bıraktınız bizim wow u kimse desteklemiyor gibi sözler sarfediyordu bu sözleri çok tekrarlamaya başlayınca da diğer birliklere itici gelmeye başladılar bu bir gerçek
razor napsın sen bunu diyorsan a be dostum adamda neredeyse hiç savunma yoktu gıkını dahi çıkarmadan oynadı baktı ki bu iş benle olmayacak aynı temposunu oyun sonuna kadar sürdürdü ve desteğini de hak edene doğru çevirdi
adgo ne yapsın adamlar 40 kişi ile wowlarını idare ettiler açık söylüyorum en başta kuzeyli olduklarına bile tereddütüm vardı ama yanılmışım hepimizden daha iyi kuzeyli gibi oynadılar tebrik ediyorum
gelelim wow işine bu iş strateji işidir en iyi taktik stratejiyi geliştiren en önemlisi de olayların gelişimi esnasında en iyi analizi yapabilenlerin işidir wow
bu da bir kişiyle olmaz bir wowda en önemli şeyler bence şunlardır
bi kere wow çıkacak koordinatlar ta oyun başında tespit edilmelidir her ne kadar rasgele de çıksalar üç aşağı beş yukarı yeri tespit edilebilir nitekim bizim wow un koordinatlarını da çıkmadan önce aşağı yukarı yerini biliyorduk ve konuşlanmamız da bu yönde oldu
ikincisi wow da tılsımların da gerektiği düşünülürse hareketli savunma çok önemlidir wow hesabına yakın yüklü miktarda hareketli savunma sanırım birçok wow hesabında bu yoktu
3 saatlik dar mesafede 200k dan fazla 6-7 saatlik süre içinde de 500k lık hareketli savunmamız mevcut idi bu wow desteğimizin haricinde tutulan bir savunmadır sırf bu iş için oyun başından beri savunma kasılmış hesaplar bunlar
bunlar da yeterli değildi bafralı gibi ortalığı bulandırmadan nokta atışı yapabilecek biri de gerekiyordu ki bu işin server başından beri organizasyonunu yapan kişi zaten oydu
o da vardı bizde
bu işin hammaliyesini yapacak bizler de vardık (özel bafralı fsl ve ben)
önce dedik depoları bitirelim öne sıçramayalım ve depoları kurmaya başladık
bütün depolar henüz bitmemişti ama wow 100 seviye yapmaya yeterli depolar olunca ve önden birileri gitmeye başlayınca geri kalmamamız gerektiği düşüncesiyle seviye kasmaya başladık
bunun amacı kuzeyin desteğini de alabilmekti seviye kastıkça desteklerimiz arttı bütün kuzeyin desteğini arkamıza almak için de hiç durmadık seviye olarak ucunda darbe olacağını da biliyorduk ama dedim ya bu bir strateji oyunudur seviye kastıkça gelen desteklerin oranı alacağımız saldırı ihtimalllerinden daha cazipti elimizde ve arkamızda yatan da aslan gibi ordularımız da vardı gerçi onlara çok da ihtiyaç duyulmadı çünkü bir kez seviye kaybettik o dönemde de geriye düşmeyince iş zaten bitti kim ne konuşursa üstüne boştur

coce kardeşim kusura bakma ama yeminle senin wow a yaptığım katkıyı kurduğumuz wow a yapmadım yapmaya da devam edecektim ama wow köyünü aldıktan sonra sadece bana karşı değil tüm kuzeye karşı daha farklı bakmaya başladın halbuki ben ne sana ne de birliğine oyun bitene kadar farklı gözle bakmadım
birlik yönetimi konusunda bence serverin en iyisiydin hatta oynadığım serverlerde senin kadar iyisine rastlamadım da diyebilirim ama iş wow a gelince sen de kabul et bocaladın wow senin işin değildi
çünkü gözlemlediğim kadarıyla wow kuran kişi normal süreçte güvendiği kişilere wow sürecinde de güvenmeli şüpheyle bakmamalı senin kaybın bence bu oldu
wow gidişatının en başında sen yokken (baba olduğun sıralarda) senden ve cermenden daha çok sizin wow la ilgilendiğim halde özel benden en ufak bi şüphe duymadı
çizgini en baştaki gibi korusan bu serverde ilk iki coce ve özel olacaktı ama ezici bir şekilde olacaktı beni son zamanlarda açık söylüyorum sen de farkındasındır iplemedin merhaba ya merhaba dedin geçtin ve kim ne derse desin bu serverin tek kaybedeni bence sen oldun
ne dehşet ne şafak ne lord ne de bi başkası bize kazık atan hudut tayfası bile egosunu az da olsa tatmin etti(kimisi o tayfayı dehşet kimisi de sizden bilir ama bence hudut tayfa idi) ama siz kendinizi tatmin edemediniz herkesin de dediği gibi ne kuzey isminden koptunuz ne de kuzey çatısında devam ettiniz kuzey sizi hep kuzey görse bile son zamanlarda siz kuzeyden kendinizi soyutladınız ve de bu yüzden de tek kaybeden siz oldunuz

Ne yapmışın sen coce wow ıcın ne yapmısın o ınsanlardan cok emek verecek?Bakıcılıkmı yapmısın onun ıcın savasmısınmı ınsaa planınımı getırmısın wowuna gelen saldırıyımı kesmısın yada natarlarımı kesmısın.Kendı egonu tatmın etme arkadasım sen.Sen coce'nın bırlıgını gorup o bırlıge benı alın dıyen sensın ozaman adı merkez denılen bırlıkteydın.Durdunuz durdunuz zamanı gelınce ayrıldınız bırlık kurdunuz.Olmadı anlasamadınız dagıttınız gıttınız baska bırlıge.Oyunun sonu geldı sureklı baskanım dedıgın coce ye wow zamanında sırt cevırenlerın en basında sen geldın.Senın ılk bırlıgınse ve senın ıcın coce varsa onun yanındaysan onu ıspatlamalı o bırlık ıcın ter dokmelıydın onun wow kurmasını ıstemelıydın.Asıl sizler coce de ışık oldugunu gordugunuz ıcın onunla olmayı seçtiniz sonra kendi başına yapabılecegınızı dusunup ayrıldınız.Yani coce değişmedi sizler değiştiniz sizler sırt çevirdiniz.Coce dostlarını iyi secememiş sizlere boşuna emek vermiş artık oyun bitti başardınız işte wowu kurdunuz adınız yazıldı çizildi coce ile işiniz bitti şimdi çıkın bunları yazın çizin karakteriniz işte ortada...

Razor&Dante
03-12-2010, 11:40
Ufak Bir Yazıda Ben Yazmak İstiyorum.

Server Sonu Oturdum Ve Çok Düşündüm. Tartışmaya Değecek Hiçbir Konu Yoktur. Ortada Güven Sorunu Olacağını Tüm Yöneticiler Biliyorduk Çünkü Bu Serverdaki Dostluk Savaş Üzerine Kuruluydu Ve Ne Yapılırsa Yapılsın Bir Çok Eski Oyuncu Bunun Ağırlığıyla Oynadı Ve Olayları Çok İrdeleyerek İlerletti Bunun Sonucu Zevk Almadığımızı İddia Eden Bir Kaç Acemi Çıkabilir Saygı Duyarım...

Ben WoW u 7000 i Kendime 19000 i Temsilcisi Olduğum Hesaba Ait 100k Yı Dahi Bulmayan Mızrakçıyla Savundum Hatta Gelen 3000 Mancınıklı Saldırıda 73 ten 70 e Kadar Düştüm. WoW Aldığımda Hesapta Olan 600 Altına İlaveten 600 Altın Alan Şafak Yöneticisi meyhaneci nin Altını Ve M&F&U Xerocool(Can1903) un Birliği KR&L-TİM in Katkılarıyla Birşeyler Yapmaya Çalıştım.Kimseden Destek İstemedim Destek Veren İnsanları NotePad de yazdım Sadece 120 Kadar Arkadaşımın Bireysel Zaferiydi Bu Bi Yerde :) 4 Birliğinde Desteği Vardı : ) Defans Askerinin Az Olmasının Sebebi İse Bana Destek Veren Kişilerin Tamamının WOW Ordusu Elinde Olmasıydı Ve Ellerindede Kaldı Ne Yazıkki İçlerinde En Az 6k Mancınıklı İnsanlar Vardı Sadece Hedef Vermemi Bekleyen :) Sonuç Olarak Biz -Kimisinin Tabirine Göre Kutsal İttifak- Olarak Kurduk... Acısı Olan Forumda Yazmaya Devam Etsin

Server Bitmesine Rağmen İsim Veremeyen Bazı Tipler Görüyorum Yazık Yazık ^^

Sözü Geçecek Olursa Bir Kaç Kişiden Bahsetmek İstiyorum

Burbonbs: Maviyi Özellikle Kullandım ^^ Her Neyse Bahattin Abi Reelde Sevdiğim Bir İnsandır Fakat Oyuncu Olarak Yanlış Stratejiler Güttüğünü Söyleyebileceğim Birisidir.Tüm Birleşimler Ve Kopmalar Olmadan Evvel İkimizde Bir Plan Ortaya Attık Onunkisi Tutmadı -Ki Zaten Tutmaması İçin Bir Çok Hamlede Yapmadım Değil : ) Sonuç Olarak Bir Çok Oyuncuları İyi Mücadelelerini Susarak Yapsaydılar Eminim Daha Çok Saygı Görürlerdi

COCE: Enis Abi Her Ne Denirse Densin Saygı Görmeyi Haketmiş Birisidir Bence Son 1-2 Aydaki Bazı Olumsuz Tavırlar Yüzünden Kimsenin 10 Ayını Yıkıp Yakamam Kusura Bakmayın. Onların Tek Yanlışı Benim Gözümde Diğer WoW lara Saldırı Çıkılmasıdır Başka Hiçbir Yanlışları Yoktur Belkide En Dürüstlerimizden Birisidir.

dea_tacita & Karahan53: Samimiyetlerine En Az Diğer LORDS Yöneticileri Kadar Güvendiğim İki Değerli İnsan. Sinirleri Çok Yıpratıldı Çok Üzerlerinden Oynandı Ve Eski Dostları Onları Çok Zorladı. Hesap Silip Giden Diğer LORDS Yöneticilerinin Aksine onlar LORDS İsmi İçin Kaldı

1.Servet & Ayjet Başkan: Gerçekten Çok İyilerdi Onlarda Diğerleri Gibi İstismar Edilmeye Çalışıldılar.

Not:1. Servet Beyti Sözünü Hala Unutmadım Geleceğim Bi Ara ^^

REİS: Fatih Abiyi 2 Yıldır Tanıyorum Geçen Yıl Bizim Alacağımız WoW u Almıştı Hatta Benim Kafamda Biraz İyiyken Katıldığım Bir Toplantıda Karımıza Göz Diken Erkek Kardeşimize Bizden Bi Gram Adamlık Çıkmaz Demiş Olmama Rağmen Bana Hiç Bir Şekilde Kırılmamıştı.Bu Sene İse Gerçekten Paslaşarak Oynanmış Olan Genel Başkanlık Yöneticilik Serüvenimizde Allah İçin Hiç Bir Hatalı Hamlesini Görmedim Tekrar Olsa Tekrar Beraber Oynayıp Canını Sıkarım Sorun Olmaz Benim İçin Onun İçinde Olmayacaksa ^^

Frodo: Yöneticilik Becerilerinden Ve Karakterinden Bir Gram Olsun Şüphe Duymadığım Şafak Yöneticisi İleriki S8 Planlarımı Kurduğum Değerli İnsan. Erman Abinin Birliğinin Aldığı 600 Altınla Kurdum WoW u 71. Seviyeye Kadar ^^ O Kadar Deyim Size... Birde Mümkünse Frodoya Laf Edenler Ondan Ders Almayı Deneyebilirler ^^

_laxalp_: İlk Travian Serverimde Komşum Aynı Birlikte Oynadığım İyi İnsan.4 Yıldır Aramızda Gizli Saklı Kavga Döğüş Sırları Hiçbirşey Yoktur. Bir Daha Nerede Oluruz Kimbilir Ama Her Seferinde Tesadüfen Aynı Serverlarda Oluyoruz Onuda Belirteyim ^^

Son Sözüm Kendinize İyi Bakın
Bana Ulaşmak İsteyenler Her Türlü Ulaşabilerler Zaten :)

Not Unuttuğum Varsa Kusuruma Bakmasınlar Derse Yetişmem Lazım : ) (bafralı siyabents xerocool onlarada yazcam gelince)

53st53
03-12-2010, 11:50
sen öncelikle kimsin kardeşim bi tanıt kendini sonra konuş ben coce nin birliğine iyi olduğu için girdim doğrudur ama birliği iyi olduğu için değil coce çok iyi bir birlik başkanı olduğu için yani yalakalık için değil zevk almak için
coce için neler yaptığıma, cocenin birliği için neler yaptığıma, coce wow için neler yaptığıma gelince
iyilikleri yaptığım kişiler biliyor ki bana yazdığım yazıdan ötürü forumdan değil oyundan cevap yazıyor yorumuma kafası takıldığı yer olduğu halde sen kimsin ki bana coce nin avukatlığını yapıyorsun önce kendini tanıt bi destur iki etti bana lafsalatası yaptığın

RARELY
03-12-2010, 11:52
Ne yapmışın sen coce wow ıcın ne yapmısın o ınsanlardan cok emek verecek?Bakıcılıkmı yapmısın onun ıcın savasmısınmı ınsaa planınımı getırmısın wowuna gelen saldırıyımı kesmısın yada natarlarımı kesmısın.Kendı egonu tatmın etme arkadasım sen.Sen coce'nın bırlıgını gorup o bırlıge benı alın dıyen sensın ozaman adı merkez denılen bırlıkteydın.Durdunuz durdunuz zamanı gelınce ayrıldınız bırlık kurdunuz.Olmadı anlasamadınız dagıttınız gıttınız baska bırlıge.Oyunun sonu geldı sureklı baskanım dedıgın coce ye wow zamanında sırt cevırenlerın en basında sen geldın.Senın ılk bırlıgınse ve senın ıcın coce varsa onun yanındaysan onu ıspatlamalı o bırlık ıcın ter dokmelıydın onun wow kurmasını ıstemelıydın.Asıl sizler coce de ışık oldugunu gordugunuz ıcın onunla olmayı seçtiniz sonra kendi başına yapabılecegınızı dusunup ayrıldınız.Yani coce değişmedi sizler değiştiniz sizler sırt çevirdiniz.Coce dostlarını iyi secememiş sizlere boşuna emek vermiş artık oyun bitti başardınız işte wowu kurdunuz adınız yazıldı çizildi coce ile işiniz bitti şimdi çıkın bunları yazın çizin karakteriniz işte ortada...

Merhabalar kim olduğunuzu bilmiyorum ama en başından beri benim yanımda olduğunuzu yazılarınızdan anlayabiliyorum...

Ben dostumun benim hakkımdaki düşüncesini duyunca tüm yorumlarımı editledim. Kendimi yok saydım... Benim hakkında düşüncelerine ona sevgimden saygımdan ve verdiğim değerden dolayı yanıt vermediğim kişiler için lütfen yorum yapmayınız. Bir yerlerde bir hata yapmışız ki böyle olmuş. Ama öncesinde ama sonrasında... Ama bir yerde bir hata yapılmış.

Saygılarımla,

COCE

muhalefet
03-12-2010, 11:57
Bu levent arkadaşımız 13-14 zeka yaşında olmalı....hala bir OYUN olduğunu idrak edememiş...zaten küfredenlerde zeka yaşı ! olduğunuda zannetmiyorum....diğer burada oyun hakkında fikirlerini söyleyen arkadaşlardanda bu yorumum için özür diliyorum...ama hakediyorlar...

WiSH ( trx2 the-end im beklerim ;) )

sana katılıyorum dostum.
böyle zekaya sahip kişilerle oynadık işte omuz omuza.

sen öncelikle kimsin kardeşim bi tanıt kendini sonra konuş ben coce nin birliğine iyi olduğu için girdim doğrudur ama birliği iyi olduğu için değil coce çok iyi bir birlik başkanı olduğu için yani yalakalık için değil zevk almak için
coce için neler yaptığıma, cocenin birliği için neler yaptığıma, coce wow için neler yaptığıma gelince
iyilikleri yaptığım kişiler biliyor ki bana yazdığım yazıdan ötürü forumdan değil oyundan cevap yazıyor yorumuma kafası takıldığı yer olduğu halde sen kimsin ki bana coce nin avukatlığını yapıyorsun önce kendini tanıt bi destur iki etti bana lafsalatası yaptığın

sana gelince wowu en hakeden kurdu yazmışın ya
temsilcisi olduğun hesap için bu yazman doğal tabiki :)
hani birde tek asker öldürmemiş ya çok güldüm
naptı sorabilir miyim :)

suni tenefüs mü :D

wow sahiplerinin destekçileri olmazsa kendileri bir hiçtir unutma.

5paraetmezserver
03-12-2010, 12:01

Benim kim olduğum önemli değil önemli olan senin yaptıkların.Bırak seni başkaları övsün.Sen kendini övme.Sen oyunu kazanmak için sana dost diyen arkadaşını yalnız bırak sonra çık dostunu forumda eleştir iyi iki çift laf söyleme ondan sonra şöyleyim böyleyim de.

Sen oyunu kazanmak adına hamleler yapmışın sadece bu.Gerisi boş.

53st53
03-12-2010, 12:02
he ya suni tenefüs yaptım zoruna mı gitti herşeye de muhalefet allah allah

5paraetmezserver
03-12-2010, 12:07
Merhabalar kim olduğunuzu bilmiyorum ama en başından beri benim yanımda olduğunuzu yazılarınızdan anlayabiliyorum...

Ben dostumun benim hakkımdaki düşüncesini duyunca tüm yorumlarımı editledim. Kendimi yok saydım... Benim hakkında düşüncelerine ona sevgimden saygımdan ve verdiğim değerden dolayı yanıt vermediğim kişiler için lütfen yorum yapmayınız. Bir yerlerde bir hata yapmışız ki böyle olmuş. Ama öncesinde ama sonrasında... Ama bir yerde bir hata yapılmış.

Saygılarımla,

COCE

Sayın Coce size gelince sizinde bilmenize gerek yok kim olduğumu.Hala sana bu kadar yüklenen kişilere dostum diyebiliyorsan.Hiçbirşeyden ders çıkarmamışın olarak görüyorum.Dostlarını iyi seçersen oyun olarak kazanmasanda gerçek hayatta kazanırsın.Oyunda kazanmak önemlidir belki ama en önemlisi hakedenin her anlamı ile hakedenin hakkıdır.Karakterine oyun için değiştiğini söyleyenlere yazıklar olsun diyorum.Kazanan Özel çıkıp bir laf söylemezken onun avukatları çıkıp konuşuyor.İşte onlar ne için onun yanında olduklarını birkez daha gözler önune seriyor.Kabul etmezler cunku onların karakterı böyle.Hep haklılar herzaman guclunun yanındalar cunku.

5paraetmezserver
03-12-2010, 12:17
Benim kim olduğum önemli değil önemli olan senin yaptıkların.Bırak seni başkaları övsün.Sen kendini övme.Sen oyunu kazanmak için sana dost diyen arkadaşını yalnız bırak sonra çık dostunu forumda eleştir iyi iki çift laf söyleme ondan sonra şöyleyim böyleyim de.

Sen oyunu kazanmak adına hamleler yapmışın sadece bu.Gerisi boş.

Birkez daha söylüyorum forumda değil sana dost diyen kişiye sende dostum diyorsan onunla yüzyüze tartışmalıydın.Buraya gelip herkes içinde onu eleştiriyorsan onun dostu olmayı bana göre haketmiyorsun

Dedıgım gıbı sen sadece oyunda kazanmak istemişin ve bunun için çabalamışın senin yaptıklarından bu anlaşılıyor.

Karahan53
03-12-2010, 12:32
dea_tacita & Karahan53: Samimiyetlerine En Az Diğer LORDS Yöneticileri Kadar Güvendiğim İki Değerli İnsan. Sinirleri Çok Yıpratıldı Çok Üzerlerinden Oynandı Ve Eski Dostları Onları Çok Zorladı. Hesap Silip Giden Diğer LORDS Yöneticilerinin Aksine onlar LORDS İsmi İçin Kaldı

Böyle şeyleri bildiğini ve hakkımızda bu denli güzel şeyler düşündüğünü duymak mutluluk verici.aynı şeyler senin içinde geçerli,umarım yine beraber oynama fırsatı buluruz.(Tabi oynarsak)

RARELY
03-12-2010, 12:39
Sayın Coce size gelince sizinde bilmenize gerek yok kim olduğumu.Hala sana bu kadar yüklenen kişilere dostum diyebiliyorsan.Hiçbirşeyden ders çıkarmamışın olarak görüyorum.Dostlarını iyi seçersen oyun olarak kazanmasanda gerçek hayatta kazanırsın.Oyunda kazanmak önemlidir belki ama en önemlisi hakedenin her anlamı ile hakedenin hakkıdır.Karakterine oyun için değiştiğini söyleyenlere yazıklar olsun diyorum.Kazanan Özel çıkıp bir laf söylemezken onun avukatları çıkıp konuşuyor.İşte onlar ne için onun yanında olduklarını birkez daha gözler önune seriyor.Kabul etmezler cunku onların karakterı böyle.Hep haklılar herzaman guclunun yanındalar cunku.

Siz beni tanıyan birisiniz, hem de çok yakınıda olan birisiniz. Bu nedenle benim kişiliğimi de çok iyi biliyorsunuzdur. Bu nedenle nelere ses çıkartacağımı nelere sessiz kalacağımı, sessiz kalmamın nedenini en az benim kadar biliyorsunuzdur... Konuştum olmadı, sustum olmadı...

Nefes alıyorsak bir nedeni var.

Saygılarımla,

COCE

RARELY
03-12-2010, 12:43
COCE: Enis Abi Her Ne Denirse Densin Saygı Görmeyi Haketmiş Birisidir Bence Son 1-2 Aydaki Bazı Olumsuz Tavırlar Yüzünden Kimsenin 10 Ayını Yıkıp Yakamam Kusura Bakmayın. Onların Tek Yanlışı Benim Gözümde Diğer WoW lara Saldırı Çıkılmasıdır Başka Hiçbir Yanlışları Yoktur Belkide En Dürüstlerimizden Birisidir.

Düşüncelerin ve konum olarak bize uzak olsak ta zaman zaman da olsa desteğini hissettirdiğin için teşekkür ederim Muti

5paraetmezserver
03-12-2010, 12:55
Siz beni tanıyan birisiniz, hem de çok yakınıda olan birisiniz. Bu nedenle benim kişiliğimi de çok iyi biliyorsunuzdur. Bu nedenle nelere ses çıkartacağımı nelere sessiz kalacağımı, sessiz kalmamın nedenini en az benim kadar biliyorsunuzdur... Konuştum olmadı, sustum olmadı...

Nefes alıyorsak bir nedeni var.

Saygılarımla,

COCE

Evet biliyorum Sayın coce bilmeyenler utansın diye konuşuyorum ama utanmaları yok.Herşey boş.Kaybetmek uğrunada olsa dostlarına sırt cevırmeyen onların hatalarını ulu orta değil, yüzüne söyleyebilen ve herkesin yüklendiği anda ses çıkarmayıp oyunu kazanmak uğruna sessiz kalıp ve hala oyunu kazandıkları halde sana çıkıp forumda laf söylüyorsa birileri senin dostun olamaz bırak senden uzak olsun.

Senin dostun olacak kişi kaybetmek olsada yanında olmalı doğrularını her zaman çıkıp söylemeli.Ucunda kaybetmek te olsa doğrularından ödün vermemeli.Desteğini her zaman göstermeli.Hele hele oyun bitmiş kazanmışın hala seni eleştiriyorsa bu kişi benim için koca bir HİÇ ve ?????? dir.

Bu adamları görsen dahi tanıma artık yoksa başını çok ağrıtırlar.

Senin konuşmalarını anlayacak yada susmanı değerlendirecek karakterde yada anlayışta insan yokki karşında.

meyhaneci
03-12-2010, 14:28
Nıhayetınde bır s16 ının sonuna geldık

s16 baslangıcından sonuna kadar tum oynayan arkadasları tebrık edıyorum

wow kurulmasında tum emegı gecen uykusuz geceler gecıren arkadaslarımızada tesekkurler edıyorum buyuk bır özverı ıcerısınde gece gunduz demeden sabahlara kadar bılgısayar basında kalarak bır heyecan yasattılar bu heyecanı umarım tum serverlerımızdede yasarız zıra durustlukle ve saygıyla oynanan her oyundan elbette zevk alınır.

Bu wow surecıne kadar bır cok savaslar oldu
tatlılıkla guzellıkle bıtmesı benım acımdan cok hostu en azından kımsenın kalbı kırılmadı dıye dusunuyorum elbette oluyor fakat oyun oldugunun bılıncınde olarak oynandıgı zaman her daım oyundan zevk alınır

sözün özü

s16 da bızlere eslık eden tum bırlık uyelerıne baskanlarına tum oyuncu arkadaslarımıza tesekkurler edıyorum

meyhanecı

muhalefet
03-12-2010, 15:09
he ya suni tenefüs yaptım zoruna mı gitti herşeye de muhalefet allah allah

ne nefes varmış sende de maşallah :D

muhalefet
03-12-2010, 15:14

TRAVİAN TARİHİNİN REKOR WOW YIKIM ORDUSU :D :D :D :D :D

53st53
03-12-2010, 16:09
arkadaş ne kadar da forum dedikodusu yapma meraklısıymışsın ismini de de muhatabımmısın yoksa kuru yaygara mı yapıyorsun bileyim
1. si forumlarda dünya kadar eleştiri laf vs almış olabilir coce özel ya da bir başka dostum
foruma wow bitmeden önce hiç girmemiş birisi onları nasıl forumda savunabilir ?
ben oyunda her dostumu bırak dostumu her haklıyı elimden geldiğince savundum
2. si karaktersiz biri olsam (4yıldır bu oyunu oynuyorum) geçmişten bu yana oyun içinde hem dost hem de rakiplerim tarafımdan en azından birilerinden eleştiri alırdım bugüne kadar bir eleştiri almadım
3. hayat felsefemdir hiçkimseye kazık atmadım atma da
4.senin gibi frum meraklısı değilim arkamdan dilediğini yazabilirsin şimden sonra
başlayacağım bir diğer server bitmeden de bir daha foruma gireceğimi sanmıyorum

4 yıldır hakkım kime geçmişse benden yana helal olsun (sen hariç 5paraetmezserver)
hadi arkadaşlar allaha emanet olun...

muhalefet
03-12-2010, 16:13
sen bi malsın :) o saldırı raporu degil. Sawyer in raporunu gör.. Ona saldırı raporu diyen birisi varsa oyunun acemisidir. Geri zekalı :)

ne kadar terbiyesizsin sen yaw
wow katili seniiiii :D
böyle yaparsan banlarlar bak demedi deme 5karış

Saygılarımla

COCE :D:D:D

bafrali
03-12-2010, 19:01
RARELY kullanıcısından alıntı
Sevgili BAFRALI Fark etmenize gerek yoktu. Biz bunu kendi ağzımızla defalarca söyledik zaten.

Saygılarımla,

COCE

neyi söylediniz lord ve şafaklara saldıracağınızımı inanın bana böyle bir bilgi gelmedi gelseydi tabii yine şafak ve lord a saldırırdınız bunu engellerdimdiye ahkam kesmem ama bizde beraber hareket ettiğimiz dostlarımıza yapılan bu hareketi seyirci gibi izlemezdik

bafrali
03-12-2010, 19:10
arkadaş ne kadar da forum dedikodusu yapma meraklısıymışsın ismini de de muhatabımmısın yoksa kuru yaygara mı yapıyorsun bileyim
1. si forumlarda dünya kadar eleştiri laf vs almış olabilir coce özel ya da bir başka dostum
foruma wow bitmeden önce hiç girmemiş birisi onları nasıl forumda savunabilir ?
ben oyunda her dostumu bırak dostumu her haklıyı elimden geldiğince savundum
2. si karaktersiz biri olsam (4yıldır bu oyunu oynuyorum) geçmişten bu yana oyun içinde hem dost hem de rakiplerim tarafımdan en azından birilerinden eleştiri alırdım bugüne kadar bir eleştiri almadım
3. hayat felsefemdir hiçkimseye kazık atmadım atma da
4.senin gibi frum meraklısı değilim arkamdan dilediğini yazabilirsin şimden sonra
başlayacağım bir diğer server bitmeden de bir daha foruma gireceğimi sanmıyorum

4 yıldır hakkım kime geçmişse benden yana helal olsun (sen hariç 5paraetmezserver)
hadi arkadaşlar allaha emanet olun...
selçuk hatırlarmısın bilmem oyun başında herkese olduğu gibi sanada saldırım olmuştu abi senin arkadaşa ihtiyacın hiç yokmu demiştin muhabbetin ilerlemesi sonucu oyun sonuna kadar kimseye vermediğimiz iki ortak olarak oynadığımız köyün temsilciliğini sana vermiştim 1 mesajla bile güvenimi kazanmayı başardın ve nekadar mutluki oyun bitti hala birbirimizin yüzüne bakıp, iki çay içebiliyoruz amaçda bu değilmi ne yapılanın intikamını aldın nede mevzu bahis ettin biz seni 1 saatte tanıdık birilerinide 1 yıl geçti son dk da tanıdık

herkez kimin ne olduğunu öğrendi bazılarını geç öğrendi ama öğrendi.

AVCI
04-12-2010, 13:55
Tebrikler...:)

1.Servet
04-12-2010, 19:22
1.Servet & Ayjet Başkan: Gerçekten Çok İyilerdi Onlarda Diğerleri Gibi İstismar Edilmeye Çalışıldılar.

Not:1. Servet Beyti Sözünü Hala Unutmadım Geleceğim Bi Ara ^^

Es-Selamun Aleyküm; Değerli travian oyuncuları....

Aylarca ZAMAN-EMEK-PARA vermiş olduğumuz oyun nihayet son bulmuştur.(YORGAN GİTTİ KAVGA BİTTİ) Derler ama hala kavgayı bitirmek istemeyen insanlar görüyorum burada olabilir oyun istediğimiz sonuçlarla bitmemiştir aylarca bastığımız ordu elimizde kalmış olabilir.. FAKAT BENCE BURADA KAZANILMİIŞ olan dostluklar bu kayıplarımızdan çok çok DEĞERLİDİR.

1Yıllık süre zarfında birini kırdıysam üzdüysem HAKLARINI HELAL ETSİNLER...

Muhittin Kardeşime gelecek olursam BEYTİ SÖZÜMÜN hala arkasındayım..
Bursa/Fomara ya gel kardeşim sana en kralından bir beyti yedireyim.

ALLAH'a EMANEET OLUN....

hacı
05-12-2010, 09:34
Öncelikle wowu kuran özel ve kuzey birliklerini tebrik ederim. Murat sanırım bu sene daha fazla yorulmuşa benziyorsun. Gene de sabır göstererek server sonuna kadar LORDS birliği için kaldığından dolayı tebrik ediyorum.

Sayın sukunet arkadaşım iltifatın için SON BİRLİKLERİ adına teşekkürler. Ama sanırım bilgin yok. s8 SON birlikleri kemik kadrosu oyunu bırakma kararı almıştır. Bu s8 de ve diğer serverlarda gene SON birliğini kuran olabilir ama HAKKANSS19 LATİNO SERDARIN YAKUBARPA BORDOKAN LUCİFER ZATULCENP ve daha bir çok arkadaşımız oynamayacaklar. 3 sene üst üste zoru başararak wowu kurduk. Artık travian entrikaların başrol oynadığı bir oyun oldu. İyi oyuncu tabirini kullandığımız oyuncuların çoğu malesef bu nedenden dolayı oyunu oynamayı bırakmış ve server da oynayan oyuncu sayısında ve kalitesinin düşmesine neden olmuştur.

SON BİRLİKLER KOMUTANI LATİNO HESABININ ORTAĞI

S16 daki hiç bir birligin S8 de sansının oldugunu dusunmuyorum. bu iki serverdada oynamıs biri olarak bunu cok rahatlıkla söleyebilirim. Hatta bir ileriye gidip söle bi iddam da olabilir.

Kuzey+Safak+Lords veee hatta dehset = Son

Bu bile yetmez...

cermen-general
05-12-2010, 16:01
Merhaba Uğur Burda konuşmak istemiyorum sana özelden mesaj attım forumdan lütfen onu okurmusun?.

hisarcık43
05-12-2010, 16:32
İYİSİ VE KÖTÜSÜYLE BİR SERVER (İĞRENÇ) SERVER DAHA BİTTİ 3 BÖLGE DEHŞETE SAVAŞ AÇARAK BİTİRDİLER SONRADA WOWU KURDULAR kii BU BAŞARIYI SAHİPLENENLER VAR özel için KONUŞMUYORUM özel i TEBRİK EDİYORUM TANIMAM ETMEM...HERKES DEHŞETİN özel i İNDİRMESİNİ BEKLEDİ AÇ KURTLAR HAZIR TETİKTE BEKLİYORDU özel İNSİN BİZ KURALIM WOWU DİYE SIRF BU YÜZDEN DEHŞETİN ORDULARI özel E GİTMEDİ DİYECEKSİNİZKİ DEHŞET İN ORDUSU YOKTU BEN BUNA GÜLERİM :D
BURADAN HAKAN ABİYİ (hars) I KUTLUYORUM BÜTÜN s16 NIN HATTA LORDS BİRKLERİNİN BÜTÜN ORDULARINI KARŞILADI VE KESTİ MIZRAKÇIYA KADAR BİLE ATTINIZ :p ŞİMDİ LORDS YÖNETİCİLERİ SAYMAKLA BİTMEZ HERKES BAŞKAN KENDİLERİNİ BAŞARILI SANIYORLAR ETEK ÖPÜP KUZEY E VE ŞAFAK LARA SIĞINDINIZ VE WOW KURMUŞ KADAR SEVİNİYORSUNUZ SİZİN YAPTINIZ ENTRİKALARI UNUTMADIK UNUTMAYACAZ BAZI OLAYLARI BİLMEYENLER BU ADAM SACMALIYOR DİYECEK AMA BİZ BİLİYORUZ NEYİN NE OLDUĞU

asi25
06-12-2010, 18:13
Merhaba harbiyeli, cok büyük konusuyorsun... Acık acık naptınız ki ben dehset falan oyuncusu da değilim biraz sert bi giriş oldu:D Neyse efendim x bi servera gidip oynıcaksınız; Kullanıcılar,yöneticiler ve başkanlar 4 bölge var oyun amacı olarak güdüceginiz strateji biz 3 bölge birleşicez tek 1 bölgeyi vurucaz oyunuda kazandık diyicez ve okkalı okkalı da konusucaz bu mudur..?

Özel adlı kullanıcıyı tanımıyorum tbrk ederim fakat 3 bölge birleşiminin oldugu serverlar oyun arenasından ziyade bağ bahçelerden ibarettir. 3 bölge birleştin mi ztn yüzde 90 kazanırsın...

Burbons da tanımam ama atıyorum dehsetler 100 kişi karsı taraf 300 kişi... ya işte dehsetlerden seviye aldık veya burbons hesabını silmeseydin lan naraları atmak, gece gündüz tahıl aktardık şöyle sözümüze sadıktık, böyle basarılıydık ilginc.

Lordslar serverda en uzun savasan birlikti, dehsetler en iyi savasan birlikti, herkes ile en iyi anlasan kuzeylerdi galiba en iyi ikinci de safaktı...

Mantalite olarak safaklar siz en iyi 2. olacaksınız etliye sütlüye karısmayın hımm ne güzel bi hedef,kuzeyler herkes ile anlasmalarına ragmen wowları 3m def ile oyunu kazanmıs bazı normal serverlarda 7m ile zor kazanırsın... ve lordslar gecen sezonun wow sahibi, bu sezonunda en büyük catısı olarak oyuna basladıktan sonra 3. tamamlamıs birazda bu cerveceden s16 yı degerlendirirseniz akabinde biz kuzey lords safak kullanıcıları,yöneticileri ve baskanları olarak acayip basarılıyız,okkalı konusmamıza tam takır devam ederiz muhtemelen hicbirnizn hosuna gitmeyecek seyler:)

Biraz düşünün sdc cok kuzu bi server ve 250k tahıl tüketen bi ordu dahi yok wow 11 ay da bitmiş wow seviye vermemiş wow ciftciligi yapılmıs ee hangisi cabuk bitirdiyse kim daha cok tahıl attıysa ve biraz sanslıysa ilginc gercekten nasıl bakıyosunuz bilemiyorum fakat sahsen ben burada herhangi bi oyun kabiliyeti 10 numara bi strateji göremiyorum kusura bakmayın...

Dehsetlere gelince eger herhangi bi müttefik bölge yoksa ve 3 ünün anlasma zemini hissediliyorsa kalkıp 3 bölgeye wow zamanından önce ne var yok saldırmak dogru tercihler değil yinede oyunun en zevkli kısmı savas dönemleri...

O oyunculara da yazık yani kandırıyorsunuz böyle sacma hedefler ugruna:D

Ne diyelim alan memnun satan memnun fazlalık olan bu yorumlar cümleten gecmiş olsun.
sen nerde yaşyorsun yenimi uyandın :) bunların hepsi konuşuldu ne neden böyle oldu herkez biliyro dehşetli bile olamassın sen doğru, iyi kuyruk acın var

özel in profilde şifre var köye gir kaç m savunma var iyi bak 3 m den yukarı sayamıyorsan o ayrı.:D

kaç wow köyüne baktında basitmiş o savunmaya bakmak bakta görelim 100 k orduyu hedefe götüremeyenlerin böyle konuşmaları yokmu :mad:

mert hocanın (bafralı) elinde patlayan ordu 100 k balta 35 k toyton 15 k mancılık mış hesapla kaç k tahıl yapar tabii başka ordularda vardır benim bildiğim bu

havalar soğumaya başladı yanlış zamanda uyandın uyu canım sen hadeee.

asi25
06-12-2010, 18:21
senin böyle sallaman yokmu :)
neyle yıkıyorsun hangi orduyla herzamanki gibi gene boş oyun bitti özel den seviye alacak orduyu göster bakalım nerdeymiş neticeyi değiştirecek seviye alırmıymış almazmıymış görelim :confused:

Razor&Dante
06-12-2010, 23:24
Sadece Benim Elimde 13 Tane 200k Üzeri Ordu Kaldı Kim Neyden Bahsediyor Anlayamadım ?

KingOfPc
07-12-2010, 00:23
ne kadar terbiyesizsin sen yaw
wow katili seniiiii
böyle yaparsan banlarlar bak demedi deme 5karış

Saygılarımla

COCE

Dedim ki, Dehsetlerin WOW una bu kadar asker yeter diye, Ama Tutmadi :D Sans :) Burbonbs'un merkezinden tilsimi almaya gittigim ordu gibi az ordu :D bu sefer tutmadi, ee ne demisler tutmayinca tutmaz arkadas :cool:

argo konustugum icin kusura bakma, Tüm Server'e Öncelikle Gecmis Olsun Diyorum.. Niceki Emeklerimiz Cöpe Gitti :)

Kütahya'ya Yolu Düsen Olursa Mutlak Fatih Mahallesine "Fatih Ilkögretim Okulu Yani" Beklerim, Cay, Pogaca, Simit, Sütlac ve Tabiki "Pinar Kido" Ismarlarim :D

Kirdigim, Üzdügüm Kisi Varsa Affetsin.. Herkes Hakkini Helal Etsin..

Cümleten Allaha Emanet Olun

5KARIS

AETERNUS
07-12-2010, 01:13
sen nerde yaşyorsun yenimi uyandın :) bunların hepsi konuşuldu ne neden böyle oldu herkez biliyro dehşetli bile olamassın sen doğru, iyi kuyruk acın var

özel in profilde şifre var köye gir kaç m savunma var iyi bak 3 m den yukarı sayamıyorsan o ayrı.:D

kaç wow köyüne baktında basitmiş o savunmaya bakmak bakta görelim 100 k orduyu hedefe götüremeyenlerin böyle konuşmaları yokmu :mad:

mert hocanın (bafralı) elinde patlayan ordu 100 k balta 35 k toyton 15 k mancılık mış hesapla kaç k tahıl yapar tabii başka ordularda vardır benim bildiğim bu

havalar soğumaya başladı yanlış zamanda uyandın uyu canım sen hadeee.

Uyuyodum evet yalnız kızarıp durma canım benmm...

Özeli tanımam tbrk ettim sdc son 1 2 hafta bi wow köyünden s16 ne alemde takip etmeye calısırken gözüme ilişen rapor asagıda buyur hep beraber sayalım sert adam:D
http://travian-reports.net/tr/report/289792f5131

Bafralıya gelince iyi oyuncu bastıgı ordu da güzel 300k ya yakın bi ordu ama bu tür ordular bi cok serverda wow zamanı mevcut değil mi, normal server rekoru 425k nın üzerinde bi ordu iken 300 ü bulmayan veya 300 ler de seyreden ordular normal ki her bölge ile anlaşmışsınız kalkıp bununla yırtınmanı anlayamıyorum pek. Takiben msjlar var 13 23 33 ordu vardı bilmem kac k nın üzerinde isterse 122346 ordu olsun rapor olmadıktan sonra hikaye midir...

S16 da bi kuyruk acın var lafına ise gülümser gecerm taa eski konu baslıklarına gidersen maksadımı gayet acık yazmışımdır bu sezon lords wowu lider olamayacagına dair. Oynadıgım dönemde lanet bi bölgeydi baskan mertebesine yükseltilen bi kullanıcının casus olarak atılmasını strateji olarak benimseyebilecek kdr prestij babında sıfır bi bölgeydi... Elimzde bi iki tane ilk 10 da birlik bi kac tane 25. sıralarda birlikler vardı düşün bunların icinden neler neler cıkabilecegini canım benim. Bu birliklerinde kimi dehset kimi kuzey kimileri de lordsların icinde lordsları sevmeye yöneldi:D Altın harcamanın yazık israf oldugu bi server oldugu belirtildi vakti zamanında ki tablo da böyle görünüyo kımıjı surat...

Hangi birlikten hangi kullanıcısın bilmem ama gürlüyorsun objectif bakın şimdi kalkıp birlik profiline lordslar biz ilk 20 de 10 birlik ile baslayıp serverı 3. tamamlıcaz ve gurur duyucaz bundan yazarsanız kac tane adam gider lords olur gec bunları seni ciddiye alıp bu saatte yazmak bile cidden fuzuli,

Kuzeyler uyanık(cok değil) bi oyun oynadı benim degerlendirmem kimseyi baglamaz;
- + şafak bölgesi en az hesap potanisyeline sahip bölge olmasının yanı sıra oyunun ilk aylarında yapılan savaslar neticesinde yıpranması...

- - bölgesi ztn 3 bölge ile savasmıs olması,

+ - lords bölgesi en kalabalık bölge olmasına ragmen tamamen karısması,

ve eşsiz tahıl kuzeylerde hımm...

Oyunu bir isim kazanır kuzey lords dehset safak biri olur gerisi hikayelerdir.Anlaşma kulisleri yapıldıgında bu sartlar altında hadi kuzeyleri anlarımda diger birlik baskan ve yönetimlerini bunları kabul etmelerini anlamak güc biraz en azından benm acımdan,

Selamlar.

burbonbs
07-12-2010, 08:46
senin böyle sallaman yokmu :)
neyle yıkıyorsun hangi orduyla herzamanki gibi gene boş oyun bitti özel den seviye alacak orduyu göster bakalım nerdeymiş neticeyi değiştirecek seviye alırmıymış almazmıymış görelim :confused:

Özele sor o söyler sana. herhangi bir wowdan en az 6-7 seviye alacak ordularımız mevcuttu. son 3 aydır sadece koçbaşı basan adamlarımız vardı. bu koçbaşı ile birlikte gittiiğinde her wowdan seviye alacak adamlarımız vardı. en basitinden köseliören T.C bu oyuncuların asker sayılarını biliyodunuz gizli olanlar tamam. wow için sakladıklarımız hadi onlara inanma. ama köselide 75k balta 25k toytonu T.C de 60k balta 20k toytonu bilmiyomusunuz o askerleri kesecem diye kuzey şafak onlarca orduyu heba etmedniz mi bu oyuncularda

harbiyeli
07-12-2010, 11:43
Özele sor o söyler sana. herhangi bir wowdan en az 6-7 seviye alacak ordularımız mevcuttu. son 3 aydır sadece koçbaşı basan adamlarımız vardı. bu koçbaşı ile birlikte gittiiğinde her wowdan seviye alacak adamlarımız vardı. en basitinden köseliören T.C bu oyuncuların asker sayılarını biliyodunuz gizli olanlar tamam. wow için sakladıklarımız hadi onlara inanma. ama köselide 75k balta 25k toytonu T.C de 60k balta 20k toytonu bilmiyomusunuz o askerleri kesecem diye kuzey şafak onlarca orduyu heba etmedniz mi bu oyuncularda
tc deki ordu LORDS TR birliğinde bende atakan51 de yılo_38 de alpertunga da blueline da M.ö.b. de 58sivaslı da şuan hatırlamıorum ama bu şekilde olan 12 kişi vardı..lords birlikleri olarak elimizde hazırda bekleyen 65k yaya 20k atlı 4k mancınıklı 25 kişilik ordu vardı ve 5-6 kişide koçbaşı ordusu vardı bunlar serverın enaz oyuncu kapasitesine sahip 200 kişilik lords birliklerinde mevcuttu zaten..

GoSu
07-12-2010, 11:54
Hala neyin davasını konuşuyosunuz çözemedim. WoW kuruldu bitti. Hala bende şu kadar ordu vardı onda bu kadar ordu...

Gereksiz şeyler bunlar.

harbiyeli
07-12-2010, 12:31
yeni s16 ne zaman başlar isimli forum konusu açılmıştır davetlisiniz!! içeriği ise gene anlaşmalar olur mu başkanlar baştan kuralları koysunlar bizans oyunları lütfen olmasın!! bu konular konuşulsun düşüncesi ile açılmıştır..saygılar

Karahan53
07-12-2010, 12:39
Hala neyin davasını konuşuyosunuz çözemedim. WoW kuruldu bitti. Hala bende şu kadar ordu vardı onda bu kadar ordu...

Gereksiz şeyler bunlar.

Katılıyorum.Yorgan gitti ama kavga bitmiyor???

KingOfPc
07-12-2010, 14:00
Katılıyorum.Yorgan gitti ama kavga bitmiyor???

aynen katiliyorum... olan oldu, ordular elde patladi :)

UYANIN OYUN BITTI, THE END :D

burbonbs
07-12-2010, 14:02
tc deki ordu LORDS TR birliğinde bende atakan51 de yılo_38 de alpertunga da blueline da M.ö.b. de 58sivaslı da şuan hatırlamıorum ama bu şekilde olan 12 kişi vardı..lords birlikleri olarak elimizde hazırda bekleyen 65k yaya 20k atlı 4k mancınıklı 25 kişilik ordu vardı ve 5-6 kişide koçbaşı ordusu vardı bunlar serverın enaz oyuncu kapasitesine sahip 200 kişilik lords birliklerinde mevcuttu zaten..

yaww wowlara a gönderdiğinizden başka ordunuz olduğunu mu idda ediyosun sen oldu tamam arkadaşım

burbonbs
07-12-2010, 14:03
yeni s16 ne zaman başlar isimli forum konusu açılmıştır davetlisiniz!! içeriği ise gene anlaşmalar olur mu başkanlar baştan kuralları koysunlar bizans oyunları lütfen olmasın!! bu konular konuşulsun düşüncesi ile açılmıştır..saygılar

kuralları koydukta ne oldu bir adamın kaypaklık yapmasını hangi kural engelleyebilir. Delikanlılık için kuralmı lazım

53st53
07-12-2010, 15:56
s16 forum güzelleri hepinizi yarın başlayacak olan x5 servere bekliyorum

levent16
07-12-2010, 16:22
S8 AÇILMASINI BEKLİYORUZ ...:p

muhalefet
07-12-2010, 17:10
kimler var bu 5X de

ben varım ama zorlaşmasın lordsların işi diye +/- den aldım :D
beklerim.

5 kişiyiz hesapta.

asi25
07-12-2010, 17:24
o dediğin ordular bu savunmanın tozunu alamazdı başkan bence,

sukunet--
07-12-2010, 17:56
kimler var bu 5X de

ben varım ama zorlaşmasın lordsların işi diye +/- den aldım :D
beklerim.

5 kişiyiz hesapta.

Hocam sabah tem yazaım sanada bak hayrına hesaba işte olucam :) Oyuncu adı Tanem :P

Zehiir
07-12-2010, 21:19
ooooo maasalla maasallah :)

mavi baskan hemende sahiplenmiş özelin wowunu:)

utanmazlığında bu kadarı valahi pes..

lords ve şafak bile kuzeyi kutlarız bizim katkımız olmamıstır kuzey wow u kurmustur diyor ama mavii baskan özele 15 gun önce telefon acmısta kutlamısta elindeki orduları göndermezmişte falanmısta filanmıs...

cantanem ordusu kime saldırdı maviş..

köselinin ordusu kime gidiyordu maviş..

bunların bir hesabını ver bakalım önce..
haa birde bir sürü birlik baskanı kendilerine özele saldırın diye mesajatmıs.. ha ha ha derim ancak..

seni iişletmişler burbons usta hemde kötü işletmişler..

okadar komik bir duruma düştünki hemde 4 tarafın rakip oyuncu ve wowlarla doluyken elinde ordu patladı hemde..

ne yapacaksın orduları evemi götüreceğini sanıyordun:)

hadii özele saldırmadın kabul edelim bir an ..

diğer wow lara saldırsaydın sende kim tuttu seni.. ama senin hesabın baskaydı aklınca 3 birlik bir birine düşecekti kimsede ordu kalmayacaktı hars da wow kuracaktı öylemi:))

gülmekten öldürme beni usta yaff:)

son ana kadar nedenbeklettin ordunu baktın özele saldıran yok birliği yürüyün dedin ama yetişemediniz.. hadii yürü birader yürü.. senin bu yaptığın hesapları biz 6 yıl önce acemiyken yapıyorduk..

multi bunuda silme..

XeroCooL
07-12-2010, 23:32

sen bunlara ordu diyosan bizim 10 wow köyünüde sıfırlıycak ordularımız mevcut. bendeki orduya az diye üzülüyodum ama sizi duyunca rahatladım elimde 65k balta 25k toyton 2k kç 6300 manço kaldı. hatırladıgım kadarıyla ordusu bitti dediğiniz bafralıda bile 100 k balta 25-30 k civarı toyton ve 13k küsür mancınık var. elimizde kalan orducuklar sizin ordu dediğiniz sayılara denkgelir. burda biz sunu yaptık bunu yaptık saldırı çıkarmadık demeyin boşuna. adamsanız sadece tebrik edin yeterli. kıvırmaya gerek yok :)

harbiyeli
07-12-2010, 23:57
yaww wowlara a gönderdiğinizden başka ordunuz olduğunu mu idda ediyosun sen oldu tamam arkadaşım

gerçekten vardı!!! cokkgsllll in bi kere asker köyünü reislediniz 2 kere çakıldı ama harsa gittiğinde sadece 1 aydır asker basodu ve gördük 65k yaya 23k atlı 7k manco 2k koçbaşı çıktı..son 2 ayda herkese asker bastırdık ve dikkat ettiysen saldırılara fazla çıkmadık..

harbiyeli
08-12-2010, 00:02
kuralları koydukta ne oldu bir adamın kaypaklık yapmasını hangi kural engelleyebilir. Delikanlılık için kuralmı lazım

delikanlılık için kural lazım değil elbette, kim diğer birlik başkanı ile görüşürse o adam o birliğin genel başkanı oluyo bence önce bunu ayarlamalısınız kim görüşürse değil birlik kimi uygun görmüşse o tespit edilmeli..

burbonbs
08-12-2010, 05:30
o dediğin ordular bu savunmanın tozunu alamazdı başkan bence,

bunlar açık açık bildikleriniz daha fazlası vardı. hiç açık etmediklerimiz. mesela sawash 120k balta 30k toyton 12k mancınık vardı

burbonbs
08-12-2010, 05:32
ooooo maasalla maasallah :)

mavi baskan hemende sahiplenmiş özelin wowunu:)

utanmazlığında bu kadarı valahi pes..

lords ve şafak bile kuzeyi kutlarız bizim katkımız olmamıstır kuzey wow u kurmustur diyor ama mavii baskan özele 15 gun önce telefon acmısta kutlamısta elindeki orduları göndermezmişte falanmısta filanmıs...

cantanem ordusu kime saldırdı maviş..

köselinin ordusu kime gidiyordu maviş..

bunların bir hesabını ver bakalım önce..
haa birde bir sürü birlik baskanı kendilerine özele saldırın diye mesajatmıs.. ha ha ha derim ancak..

seni iişletmişler burbons usta hemde kötü işletmişler..

okadar komik bir duruma düştünki hemde 4 tarafın rakip oyuncu ve wowlarla doluyken elinde ordu patladı hemde..

ne yapacaksın orduları evemi götüreceğini sanıyordun:)

hadii özele saldırmadın kabul edelim bir an ..

diğer wow lara saldırsaydın sende kim tuttu seni.. ama senin hesabın baskaydı aklınca 3 birlik bir birine düşecekti kimsede ordu kalmayacaktı hars da wow kuracaktı öylemi:))

gülmekten öldürme beni usta yaff:)

son ana kadar nedenbeklettin ordunu baktın özele saldıran yok birliği yürüyün dedin ama yetişemediniz.. hadii yürü birader yürü.. senin bu yaptığın hesapları biz 6 yıl önce acemiyken yapıyorduk..

multi bunuda silme..

he güzel kardeşim he aynen senin dediğin gibi

burbonbs
08-12-2010, 05:34
sen bunlara ordu diyosan bizim 10 wow köyünüde sıfırlıycak ordularımız mevcut. bendeki orduya az diye üzülüyodum ama sizi duyunca rahatladım elimde 65k balta 25k toyton 2k kç 6300 manço kaldı. hatırladıgım kadarıyla ordusu bitti dediğiniz bafralıda bile 100 k balta 25-30 k civarı toyton ve 13k küsür mancınık var. elimizde kalan orducuklar sizin ordu dediğiniz sayılara denkgelir. burda biz sunu yaptık bunu yaptık saldırı çıkarmadık demeyin boşuna. adamsanız sadece tebrik edin yeterli. kıvırmaya gerek yok :)

Adamlığı senden öürenecek değilim. Ben birebir kişisel olarak tebrik ettim Özel de bunu yazdı açıkladı zaten. birlik olarak kimi tebrik edeyim. her savaşta ezdiklerimi mi birbirinin eteğinin altına sığınanlarımı

burbonbs
08-12-2010, 05:35
delikanlılık için kural lazım değil elbette, kim diğer birlik başkanı ile görüşürse o adam o birliğin genel başkanı oluyo bence önce bunu ayarlamalısınız kim görüşürse değil birlik kimi uygun görmüşse o tespit edilmeli..

bizden kim genel başkandı kim özel başkandı onu da sen belirle bari

muhalefet
08-12-2010, 07:29
Hocam sabah tem yazaım sanada bak hayrına hesaba işte olucam :) Oyuncu adı Tanem :P

son birliğinden kankaların baksın sana ciğerim :D

ODİN07
08-12-2010, 13:00
SON ailesinin ana damarları karar aldılar s8 i bıraktılar
3 yıldır wow kurdukları için artık sıkıldılar sanırım
oralara dikkat edin derim
ama eski heyecanı yoktur oraların

harbiyeli
08-12-2010, 21:30
bizden kim genel başkandı kim özel başkandı onu da sen belirle bari

bu s16 bitti artık yazmanında bi anlamı kalmadı gittikçe kendimizi kontrol etmeyip bitmiş bi oyun için kimseyi kırmayalım diyorum biten s16 için son cümlelerim olucak..size başarılar dilerim bundan sonraki hayatınızda başarılar diliyorum!!

asi25
08-12-2010, 21:48
bunlar açık açık bildikleriniz daha fazlası vardı. hiç açık etmediklerimiz. mesela sawash 120k balta 30k toyton 12k mancınık vardı
böyle bir ordu varsa alacağı 1-2 seviyedir diğerleri seviye almazdı bence oda özel i durdurmazdı başkan.

bir_inci
09-12-2010, 03:32
Bulunduğu bölgeden dolayı ayrıldığı LORDS birliklerinden dehşet birliklerinden birine geçti temsilciliğini yaptığım köyden bahsediyorum, derken derken wow zamanı geldi tabi ben hala arkadaşın temsilcisiyim, hangi birliğe gittiyse online listesi sarı- kırmızı başkanlardan hiç bi msj yok herkes kendi halinde, sırf birlik ruhu olmadığı için tam 6 tane dehşet birliği gezdi hatta en son birisinde başkan yardımcısıda oldu ve kendisi sıkıldığı için oyunu bıraktı. hesabına kaldığı yerden ben devam ettim durumları bir LORDS üyesi olarak takip ediyorum tabiki, ama yinede karakterimin el vermediği biçimde dehşetlerden gelen bütün ally msjları bekletmeden ve destekleri aksatmadan istiyorum, hatta wow içinde sürekli hatırlatma yapıyorum, eskiden LORDS birliğinde aynı birlikte bulunduğum (arkadaşım bile diyemiyorum tabi ki) travian_ouz gibi olamadım malesef, ama onun gibi olamadığım için kendimle gurur duyuyorum, kimse o kadar içten pazarlıklı olamazdı çünkü, ben kalben LORDSları ve içime sinmesede bana bırakılmış olan ve ne istersen onu yap denilmiş olan bi hesabın bağlı bulunduğu serverin başından beri düşmanımız olan dehşetleri bile satamadım, SATMAdım,,, ve bulunduğum dehşet birliklerinin ne BAŞKANlarında nede birlik üyelerinde şahsi hareketlerden başka bişey hiçbirşey göremedim, yani bu sansasyonlu serverda hem LORDS hemde dehşet olarak bulundum, wowun sonunda dehşetteki köyün adını AYJET BAŞKAN koydum, LORDS tarafında bütün herşeyimle ve dehşet tarafındada kalben hep AYJET BAŞKANı destekledim ve bundanda hiç utanç duymadım, yani olaylar öyle geliştiği için dehşete katıldım ama dehşete kapılmadım : ))) bunuda nedendir paylaşmak istedim.. iyi tartışmalar : DDD

burbonbs
09-12-2010, 06:45
böyle bir ordu varsa alacağı 1-2 seviyedir diğerleri seviye almazdı bence oda özel i durdurmazdı başkan.

ben örneksedim. bunlardan başka ordularda vardı toplamda herhangi bir wowdan en az 5-6 seviye alacak ordumuz vardı. Ama ben megaalplerin özele yaptığı saldırıyı görünce o kadar savaş görmüş bir serverda o kadar savunma toplamış ve kimse ile aldısı verdisi olmamış bir insanın wow kurma hakkı olduğunu düşünüp özeli aradım ve DEHŞET senin wowuna saldırmayacak. hayırlı olsun dedim

burbonbs
09-12-2010, 06:48
Bulunduğu bölgeden dolayı ayrıldığı LORDS birliklerinden dehşet birliklerinden birine geçti temsilciliğini yaptığım köyden bahsediyorum, derken derken wow zamanı geldi tabi ben hala arkadaşın temsilcisiyim, hangi birliğe gittiyse online listesi sarı- kırmızı başkanlardan hiç bi msj yok herkes kendi halinde, sırf birlik ruhu olmadığı için tam 6 tane dehşet birliği gezdi hatta en son birisinde başkan yardımcısıda oldu ve kendisi sıkıldığı için oyunu bıraktı. hesabına kaldığı yerden ben devam ettim durumları bir LORDS üyesi olarak takip ediyorum tabiki, ama yinede karakterimin el vermediği biçimde dehşetlerden gelen bütün ally msjları bekletmeden ve destekleri aksatmadan istiyorum, hatta wow içinde sürekli hatırlatma yapıyorum, eskiden LORDS birliğinde aynı birlikte bulunduğum (arkadaşım bile diyemiyorum tabi ki) travian_ouz gibi olamadım malesef, ama onun gibi olamadığım için kendimle gurur duyuyorum, kimse o kadar içten pazarlıklı olamazdı çünkü, ben kalben LORDSları ve içime sinmesede bana bırakılmış olan ve ne istersen onu yap denilmiş olan bi hesabın bağlı bulunduğu serverin başından beri düşmanımız olan dehşetleri bile satamadım, SATMAdım,,, ve bulunduğum dehşet birliklerinin ne BAŞKANlarında nede birlik üyelerinde şahsi hareketlerden başka bişey hiçbirşey göremedim, yani bu sansasyonlu serverda hem LORDS hemde dehşet olarak bulundum, wowun sonunda dehşetteki köyün adını AYJET BAŞKAN koydum, LORDS tarafında bütün herşeyimle ve dehşet tarafındada kalben hep AYJET BAŞKANı destekledim ve bundanda hiç utanç duymadım, yani olaylar öyle geliştiği için dehşete katıldım ama dehşete kapılmadım : ))) bunuda nedendir paylaşmak istedim.. iyi tartışmalar : DDD

oyun sonunda DEHŞET in oyunu bıraktığı bir sır değil ki. biz wowdan 1 ay önce oyunu bıraktık. Haaa bu arada eğer öyle diyosan ölümüz bile yetmiş servera

Mustafa3
09-12-2010, 06:57
yaa buralarda bi klavye delikanlısı vardı hani. herkese sorardı

"arkadaşım köyünün adı ne bana mesaj at oyundan" diye yazardı :D

gören var mı :D wow saldırısı yapmışta.

zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazazaz :D

5 karış boyuyla saldırıya bak:D.
Neyse Tebrik ederim. :).

bir_inci
09-12-2010, 10:44
oyun sonunda DEHŞET in oyunu bıraktığı bir sır değil ki. biz wowdan 1 ay önce oyunu bıraktık. Haaa bu arada eğer öyle diyosan ölümüz bile yetmiş servera
öyle diyorsan dediğiniz neresi anlamadım, ben diyorumki adamlar şahsi kendileri için askerleri harcıyorlardı, çiftçiydi çoğu demek istedim yani, birlikten o kadar asker bilgisi aldım sayım yaptım bi tane bile dişe dokunur rakam yoktu, ama benim burda yaptığım sadece bi açıklamaydı tartışmaya açık değilim..

53st53
09-12-2010, 14:24
hadi avareci s16 gençliği x5 e gelin avare kalmayın

muhalefet
09-12-2010, 14:48
hadi avareci s16 gençliği x5 e gelin avare kalmayın

Abbowwwwww 5x de
DEHŞET olmuşun kankaaaa ne iş :D

asi25
09-12-2010, 16:54
ben örneksedim. bunlardan başka ordularda vardı toplamda herhangi bir wowdan en az 5-6 seviye alacak ordumuz vardı. Ama ben megaalplerin özele yaptığı saldırıyı görünce o kadar savaş görmüş bir serverda o kadar savunma toplamış ve kimse ile aldısı verdisi olmamış bir insanın wow kurma hakkı olduğunu düşünüp özeli aradım ve DEHŞET senin wowuna saldırmayacak. hayırlı olsun dedim

herşeyi ispat ediyorsun kaç ordunuz var koy görelim resimleri artık gizli saklı kalmadı sonuçta ben senin yalan söylemediğini bilirim ama şunuda bilirim abartıyorsun bazen

sukut35
09-12-2010, 22:29

Son birliginden kankam yok. S8 dede son birliginde deil apeche de oynadım :)

sukut35
09-12-2010, 22:33
Sadece Benim Elimde 13 Tane 200k Üzeri Ordu Kaldı Kim Neyden Bahsediyor Anlayamadım ?

Ne tuhaf bana multi hesabın var die iftira atıodun baskan ama elinde 13 tane hesap varmıs :) aip yau :)

Zehiir
10-12-2010, 00:03
herşeyi ispat ediyorsun kaç ordunuz var koy görelim resimleri artık gizli saklı kalmadı sonuçta ben senin yalan söylemediğini bilirim ama şunuda bilirim abartıyorsun bazen

baskan köseli dısında wowlardan seviye alacak ordular kimdeydi bir ispat ediverse sallamadığı ortaya çıkacakta.. bunu yapamıyor ne yazikki:=).

ben diyorrumki..

.cantanem, köseliören ve şimdi aklıma gelmeyen bir kişi daha vardı 3 ordu yanii.. haa onlardanda sadece köseli belki 2 seviye alırdı.. diğerlerinden wow daki savunmanın haberi bile olmazdı.. köselide oyun bitmesine 27 saat kalmazdan önce değilde 48 saat önce özele yollamıs olsaydı ..:) köseliörenin ordusu özele yoldayken wow 100. seviye oldu..

Razor&Dante
10-12-2010, 05:20
Ne tuhaf bana multi hesabın var die iftira atıodun baskan ama elinde 13 tane hesap varmıs :) aip yau :)

O İftira Değil Gerçek :) Haberini Alıyorum Be Ya Emrimdeler Onlar İçinizdede Vardı Tanem Başkan Sana Çoook Güveniyorumm Dediğin Elemanların İçinde Var :)

burbonbs
10-12-2010, 11:07
öyle diyorsan dediğiniz neresi anlamadım, ben diyorumki adamlar şahsi kendileri için askerleri harcıyorlardı, çiftçiydi çoğu demek istedim yani, birlikten o kadar asker bilgisi aldım sayım yaptım bi tane bile dişe dokunur rakam yoktu, ama benim burda yaptığım sadece bi açıklamaydı tartışmaya açık değilim..

Bende tartışmıyorum zaten verdiğin yanlış bilgiyi düzeltiyorum. O kadar saldırı savunma puanı neyle gelmiş o zaman çiftçiler mi yapmış o işi

burbonbs
10-12-2010, 11:10

Canım adamların kalan ordularının resimlerini mi çektim. ama köseli T.C ve cantanemin orduları gizli değildi zaten gidip geliyolardı devamlı onun dışında da 5 ordumuz vardı. o kadar savaştan sonra kalan buydu. ve bunların hepsi istediğimiz wowdan en az 5 seviye almaya yeterdi. alt birlikteki 50k lık orduları saymıyorum hiç.

bir_inci
10-12-2010, 14:54
Bende tartışmıyorum zaten verdiğin yanlış bilgiyi düzeltiyorum. O kadar saldırı savunma puanı neyle gelmiş o zaman çiftçiler mi yapmış o işi

yanlış çok ama emin olun bu benim verdiğim bilgilerden kaynaklanmıyor, ben sadece kendi bulunduğum birliklerde gördüklerimden bahsediyorum, yani topu topu 3 kişiden bahsetmiyorum, bulunduğum birlikte başkanlarıda dahil 60 kişinin hepsini toplasanız bi tane dea-tacita etmezdi, ve o arkadaşın seviye yıkmaktan fazlasını yaptığını biliyorsunuzdur. bu arada dea-tacita arkadaşıda tanımıyorum. raporlar doğrultusunda gerçek bilgi vermek adına ismini yazdım. dea-tacita ismini kullanmamın bi sakıncası olursa kendisinden özür dilerim..

asi25
10-12-2010, 17:14
baskan köseli dısında wowlardan seviye alacak ordular kimdeydi bir ispat ediverse sallamadığı ortaya çıkacakta.. bunu yapamıyor ne yazikki:=).

ben diyorrumki..

.cantanem, köseliören ve şimdi aklıma gelmeyen bir kişi daha vardı 3 ordu yanii.. haa onlardanda sadece köseli belki 2 seviye alırdı.. diğerlerinden wow daki savunmanın haberi bile olmazdı.. köselide oyun bitmesine 27 saat kalmazdan önce değilde 48 saat önce özele yollamıs olsaydı ..:) köseliörenin ordusu özele yoldayken wow 100. seviye oldu..
bakın özelde savunma 2.8 m iken alpaslan ve ekibinin başarsı ortada idi ve dehşette o orduyu geçecek ordu sanmıyorum birde özeldeki savunma 5 m ye yaklaşmışken sırf abartmamk için bir iki seviye alan ordu olabilr diyorum inanki fazlası imkansız ama burbonbs usta boşuna inat ediyor söylediği ordulardanda cantaneminki geldi hatta seviye 100 olmadan önce ama hiç bir etkisi olmadı

ODİN07
10-12-2010, 22:18
bakın özelde savunma 2.8 m iken alpaslan ve ekibinin başarsı ortada idi ve dehşette o orduyu geçecek ordu sanmıyorum birde özeldeki savunma 5 m ye yaklaşmışken sırf abartmamk için bir iki seviye alan ordu olabilr diyorum inanki fazlası imkansız ama burbonbs usta boşuna inat ediyor söylediği ordulardanda cantaneminki geldi hatta seviye 100 olmadan önce ama hiç bir etkisi olmadı
http://travian-reports.net/tr/report/295993c13b2
buda ele gecti
zirve07 adlı oyuncuda yetişemedi

sukut35
10-12-2010, 22:30
O İftira Değil Gerçek :) Haberini Alıyorum Be Ya Emrimdeler Onlar İçinizdede Vardı Tanem Başkan Sana Çoook Güveniyorumm Dediğin Elemanların İçinde Var :)

Sadece sallıosun. Ve ne kötüdür ki sen bi baskansın eline ne geciosa sallamakla. Ben kıme sana güveniyorum demişim :) ve yine tekrarlıyorum. Benim tek bir multi hesabım yoktu. saldırıları cıkarken arkadasların sifrelerini almıstım buna multi diosan her birlik yöneticisi multi :)

asi25
11-12-2010, 12:02
http://travian-reports.net/tr/report/295993c13b2
buda ele gecti
zirve07 adlı oyuncuda yetişemedi
iyiki yetişemedi yıkıp geçerdi :D

ODİN07
13-12-2010, 09:28
iyiki yetişemedi yıkıp geçerdi :D
o kadarını bılemem :D

Razor&Dante
23-12-2010, 09:01
İyi Kötü Bir Server Geride Kaldı

Kendinize İyi Bakın Allah'a Emanet Olun

Sevgilerle

KUZEY
Razor
Muhittin

levent16
23-12-2010, 13:08
Server 6 Ön Kayıtları Başlıyooor!

Yeni Server 6 ön kayıtları 31.12.2010 tarihinde başlıyor.

ARKADAŞLARIMIZI BEKLİYORUZ....