PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wow Gidişatı [Server 10]

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

GÖKKUŞAĞI
30-10-2010, 12:14
Selamlar,

Server 10 Oyun dünyamızda WoW dönemi başlamıştır. Bu süreçte de belirlenmiş olan hususlara göstereceğiniz hassasiyet sonucu konu içeriğinin daha iyi olacağı kanısındayız.

-Öncelikle forum kurallarımız tamamiyle geçerlidir.

-WoW konusu sohbet yeri değildir. Bu sebepten dolayı gereksiz / saçma yazılar forum yöneticileri tarafından silinebilir, gerek görülürse kullanıcı süreli ve/veya süresiz uzaklaştırılabilir.

-Raporlarınız ekran görüntüsü veya link şeklinde olsun ki konuyu takip eden diğer kullanıcılarımız da rahat bir şekilde görüntüleyebilsin.

-Aktif WoW süreci bitmeden defansın tamamı geçilmediği taktirde rakip wow köylerinin defansını belirten raporlar paylaşmayınız. (WoW sahibi bile olsanız paylaşmayınız) Bu tip paylaşım yapan kullanıcılarımız süreli ve/veya süresiz olarak uzaklaştırılacaktır.

-WoW köylerine yapılan saldırılarda oyuncu isimlerinin kapatılması mecburi değildir.

-Konu WoW dönemi boyunca açık ve tek başlık olarak devam edecektir. Ayrı bir başlık açmayınız.

-Oyun yöneticilerinin uygulamalarının forum genelinde tartışılmasına müsaade edilmediği gibi bu konuda da izin verilmemektedir. Yöneticiler ile ilgili sorunlarınızı ilgili iletişim adreslerini kullanarak iletmeniz rica olunur.

-Bu hususlar yaşanılan gelişmelere göre forum yönetimi tarafından güncellenebilir, ve güncellendiği andan itibaren de geçerlilik kazanır.

Konu hakkında paylaşım yapmak isteyen kullanıcılarımız bu hususları kabul etmiş sayılacaktır.

TravianTR yönetimi adına herkese başarılar...

hisarcık43
30-10-2010, 14:43
Selamlar,

Server 10 Oyun dünyamızda WoW dönemi başlamıştır. Bu süreçte de belirlenmiş olan hususlara göstereceğiniz hassasiyet sonucu konu içeriğinin daha iyi olacağı kanısındayız.

-Öncelikle forum kurallarımız tamamiyle geçerlidir.

-WoW konusu sohbet yeri değildir. Bu sebepten dolayı gereksiz / saçma yazılar forum yöneticileri tarafından silinebilir, gerek görülürse kullanıcı süreli ve/veya süresiz uzaklaştırılabilir.

-Raporlarınız ekran görüntüsü veya link şeklinde olsun ki konuyu takip eden diğer kullanıcılarımız da rahat bir şekilde görüntüleyebilsin.

-Aktif WoW süreci bitmeden defansın tamamı geçilmediği taktirde rakip wow köylerinin defansını belirten raporlar paylaşmayınız. (WoW sahibi bile olsanız paylaşmayınız) Bu tip paylaşım yapan kullanıcılarımız süreli ve/veya süresiz olarak uzaklaştırılacaktır.

-WoW köylerine yapılan saldırılarda oyuncu isimlerinin kapatılması mecburi değildir.

-Konu WoW dönemi boyunca açık ve tek başlık olarak devam edecektir. Ayrı bir başlık açmayınız.

-Oyun yöneticilerinin uygulamalarının forum genelinde tartışılmasına müsaade edilmediği gibi bu konuda da izin verilmemektedir. Yöneticiler ile ilgili sorunlarınızı ilgili iletişim adreslerini kullanarak iletmeniz rica olunur.

-Bu hususlar yaşanılan gelişmelere göre forum yönetimi tarafından güncellenebilir, ve güncellendiği andan itibaren de geçerlilik kazanır.

Konu hakkında paylaşım yapmak isteyen kullanıcılarımız bu hususları kabul etmiş sayılacaktır.

TravianTR yönetimi adına herkese başarılar...

s10 oyun dünyasına hayırlı diyelim bari. Herkese başarılar dilerim.

arbades
30-10-2010, 15:59
Herkeze başarılar dilerim hayırlı olsun..

RonicaN
30-10-2010, 16:03
http://travian-reports.net/tr/report/264248729c6

natar köyü boş ve reisin yanında 3 casus veya 3 mızrak olsa natarı alıyoruz..

ama kısmet değilmiş olmayınca olmuyor:(

wow yolunda mücadele edecek bütün birlik ve oyunculara başarılar diliyorum..

fhrsym
30-10-2010, 16:53
wow döneminde herkese başarılar... wow döneminde travian tarihinin en güzel raporlarını izleyeceğimizden süphem yok herkese iyi seyirler:D:D

orhanlı
30-10-2010, 18:10
tekrar tüm server 10 başarılar wow süresince;)

S10-KANKALAR
30-10-2010, 21:30
http://travian-reports.net/tr/report/264248729c6

natar köyü boş ve reisin yanında 3 casus veya 3 mızrak olsa natarı alıyoruz..

ama kısmet değilmiş olmayınca olmuyor:(

wow yolunda mücadele edecek bütün birlik ve oyunculara başarılar diliyorum..

reisi tek gönderdiğin için rapor alamamışsın sen :)

Royal Flush
30-10-2010, 22:36
wwo yolunda tüm birliklere başarılar temenni ediyorum.Ayrıca dostça bir wow dönemi diliyorum herkese :)

Ozdo
30-10-2010, 23:14
tekrar tüm server 10 başarılar wow süresince;)

Favorim orhanlı başkanımdır :) geçen sene çok uğraştı bizim wow'u geldi (- - ) aldı valla , sonra zorla aldık wowunu :D bu senede alacağını tahmin ediyordum...başkanım acilen yan köy yapın tılsımı kaçıracak yer lazım :D

Tüm c&r&stj ailesi ve rakiplerimiz Kaos birliklerine başarılar dilerim...
İyi olan kazansın :)

orhanlı
30-10-2010, 23:24
Favorim orhanlı başkanımdır :) geçen sene çok uğraştı bizim wow'u geldi (- - ) aldı valla , sonra zorla aldık wowunu :D bu senede alacağını tahmin ediyordum...başkanım acilen yan köy yapın tılsımı kaçıracak yer lazım :D

Tüm c&r&stj ailesi ve rakiplerimiz Kaos birliklerine başarılar dilerim...
İyi olan kazansın :)

yaw tılsımı ne kaçıracam baba yiğitler gelip alacak tarzım değildir kaçırmak :D

bu arasa ozda aramızdasin sevındım ;)

CaVaLieRe
31-10-2010, 00:08
Bir wow süreci daha başladı. Ben bu filmi sanki daha önce izledim. Herkese hayırlı olsun. İnşallah bu son wowum olur...

RonicaN
31-10-2010, 00:16
reisi tek gönderdiğin için rapor alamamışsın sen :)

köy boş hocam dikkatini çekerim:)

rapor peşinde değil natar peşindeydik yani köy boş... arkadasın biri reisi kahramandan daha güçlü bir şey sanmış tek göndermiş:)

pharmaton
31-10-2010, 01:05
Bir wow süreci daha başladı. Ben bu filmi sanki daha önce izledim. Herkese hayırlı olsun. İnşallah bu son wowum olur...

bu sefer son olsun üstad insallah

kendi adımada söyledim

TILT
31-10-2010, 01:12
Nice wow lara diyelim

deli-x
31-10-2010, 13:27
Tüm birliklere ve oyunculara wow yolunda başarılar dilerim...

orhanlı
31-10-2010, 22:49
1
http://travilog.org.ua/tr/1875976/e2689bc94ab47d3981482fce65d6866d/2/1

2
http://travilog.org.ua/tr/4053612/8f6ddba6a54fee4045497d5e8541d705/2/1

daha buyuk ordular bekleriz :D

Royal Flush
31-10-2010, 22:51
1
http://travilog.org.ua/tr/1875976/e2689bc94ab47d3981482fce65d6866d/2/1

2
http://travilog.org.ua/tr/4053612/8f6ddba6a54fee4045497d5e8541d705/2/1

daha buyuk ordular bekleriz :D

yav orhan şanslısın maşallah seni seviyolar saldıranı ve savunanı tbrk etmek gerek ilk gösteriyi sundukları için:)

orhanlı
31-10-2010, 23:02
yav orhan şanslısın maşallah seni seviyolar saldıranı ve savunanı tbrk etmek gerek ilk gösteriyi sundukları için:)

benı sevmeyen varmıkı :D

deli-x
31-10-2010, 23:23
ben ben ben :D:D:D

orhanlı
31-10-2010, 23:27
ben ben ben :D:D:D

kandırma sen seversin beni :D:D

deli-x
01-11-2010, 00:05
kandırma sen seversin beni :D:D
Seni sevmeyen ölsün :D

Glady00
01-11-2010, 00:06
Bendemi bi wow Köyü Alsam Acaba::D

deli-x
01-11-2010, 00:08
Bendemi bi wow Köyü Alsam Acaba::D
Bende özel eğitimli göçmenler var onları sana gönderiyim, travian tarihinde natar köyü almadan wow kuran ilk kişi ol :D

ESERKRMC
01-11-2010, 01:13
tüm wow köyü sahiplerine bu zorlu süreçte başarılar dilerim.

akyuzsezgin
01-11-2010, 01:14

Beni unuttun Orhan'ım :)

CaVaLieRe
01-11-2010, 09:34
Alınmadık natar köyü kalmadı. Tılsımları beklemedeyiz. Wow gidişatı son durum (ilk durum) :D

http://img89.imageshack.us/img89/8880/wowbe.jpg

orhanlı
01-11-2010, 18:12
Alınmadık natar köyü kalmadı. Tılsımları beklemedeyiz. Wow gidişatı son durum (ilk durum) :D

http://img89.imageshack.us/img89/8880/wowbe.jpg

aynen bu sekılde bıter inşallah :D:D:D:cool:

orhanlı
01-11-2010, 20:07
Beni unuttun Orhan'ım :)

ya sen sevmiyosun zaten :D

S10-KANKALAR
01-11-2010, 22:01
ya sen sevmiyosun zaten :D

kanka seni kimse sevmio çaktırma :)ben seviom ama :))

orhanlı
01-11-2010, 22:49
kanka seni kimse sevmio çaktırma :)ben seviom ama :))

inanayımmı kanki :D

Royal Flush
02-11-2010, 00:01
Yaklaşan Mübarek Kurban Bayramında umarız Barış süreci olur.Travian yetkilileri Ramazan Bayramında yapmadılar ama inşallah bu Bayramda yaparlar.Herkesin ailesi,herkesin sevdiği saydığı kişiler ve ayrıca Bayramda en büyük ziyaret olan Kabir ziyaretlerimizi yapmak için geçmiş atalarımız soy ve ceddimiz için dualarımızı gönül rahatlığı ile yapmayı isteriz.Yok wow süreci olduğu için barış süreci yok yok bu bayramda barış süreci olmayacak gibi bizleri oyundan soğutacak duyurulardan kaçınılır inşallah.En azından bayramlarımızı rahatlıkla yapalım bayramlarımızda bizleri PC başına esir etmeyiniz lütfen.Şimdiden sesimizi duyan olur diyorum.

S10-KANKALAR
02-11-2010, 00:05
Yaklaşan Mübarek Kurban Bayramında umarız Barış süreci olur.Travian yetkilileri Ramazan Bayramında yapmadılar ama inşallah bu Bayramda yaparlar.Herkesin ailesi,herkesin sevdiği saydığı kişiler ve ayrıca Bayramda en büyük ziyaret olan Kabir ziyaretlerimizi yapmak için geçmiş atalarımız soy ve ceddimiz için dualarımızı gönül rahatlığı ile yapmayı isteriz.Yok wow süreci olduğu için barış süreci yok yok bu bayramda barış süreci olmayacak gibi bizleri oyundan soğutacak duyurulardan kaçınılır inşallah.En azından bayramlarımızı rahatlıkla yapalım bayramlarımızda bizleri PC başına esir etmeyiniz lütfen.Şimdiden sesimizi duyan olur diyorum.

aykta alkışlıyorum seni samet abi bende sana tam destek katılıyorum bizimde ailemiz var sevgilimi göremiyorum bu travian yüzüne bu bayramda görmek istıorummmm.. sayın adminlerr sesimize kulak verin lutfennn

Royal Flush
02-11-2010, 00:09
aykta alkışlıyorum seni samet abi bende sana tam destek katılıyorum bizimde ailemiz var sevgilimi göremiyorum bu travian yüzüne bu bayramda görmek istıorummmm.. sayın adminlerr sesimize kulak verin lutfennn

Ah yakubum ah deşme yaramı ben uzun zamandır gurbetteyim ana babayı göremiyorum bu bayrama gitcem ama barış süreci olursa anne babanın elini öperiz yoksa el öpmeyi bile unuturuz ne oldu acaba askerler öldümü yok tahıl varmı yok bilmem ne bayram namazı kılarken bile imam diyecek allahu ekber biz diyecez bana tahıl tövbe tövbe yav

ESERKRMC
02-11-2010, 00:09

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

samet abiye sonuna kadar katılıyorum.umarım yetkililer bari bu bayramımızda bizi pc karşısına esir etmez..

S10-KANKALAR
02-11-2010, 00:11
Ah yakubum ah deşme yaramı ben uzun zamandır gurbetteyim ana babayı göremiyorum bu bayrama gitcem ama barış süreci olursa anne babanın elini öperiz yoksa el öpmeyi bile unuturuz ne oldu acaba askerler öldümü yok tahıl varmı yok bilmem ne bayram namazı kılarken bile imam diyecek allahu ekber biz diyecez bana tahıl tövbe tövbe yav

valla öyle abi toplu olarak isyana davet ediyorum tüm arkadaşları

Glady00
02-11-2010, 00:17
Hak Veriyorum Samet Abeye.

Glady00
02-11-2010, 00:21
Aslında Söylede Yapabiliriz Degerli Dostlarım

Tabi © & ® Birlik'leri Adına Diyorum ;

Rakib Birligi Bilemem Katılırlarmı Katılmazlarmı bilemeyiz.

Ama Bayram Gününde 3 Günlügüne ateşkes Olabilir Tek Wow köyüne tek oyuncuya yönelik fake bile atılmaması konusunda üzerimimize düşen Görevleri Yapmaya Hazır Bekliyoruz

Kurban Bayramın Degerini Bilen insanlariz Bizler Bu Kanpanya İçin Destek Veririz

Eger Travian'dan Kurban Bayramına Yönelik Bir Jest Gelmese

Bu jesti Bizler'de Yapabiliriz Bazen Herşeyi Baskalarından Beklememek Lazım Bu Konuda Üzerimize Düşen Görevleri Yaparsak Travian'ın Yaptıgı Barıs Gününden Bi Farkı Kalmaz Bana Sorarsanız

Saygılarımla/YuSuF

Royal Flush
02-11-2010, 00:25
Aslında Söylede Yapabiliriz Degerli Dostlarım

Tabi © & ® Birlik'ler Adına Diyorum..

Ama Bayram Gününde 3 Günlügüne ateşkes Olabilir Tek Wow köyüne tek oyuncuya yönelik fake bile atılmaması konusunda üzerimimize düşen Görevleri Yapmaya Hazır Bekliyoruz

Kurban Bayramın Degerini Bilen insanlariz Bizler Bu Kanpanya İçin Destek Veririz

Eger Travian'dan Kurban Bayramına Yönelik Bir Jest Gelmese

Bu jesti Bizler'de Yapabiliriz Bazen Herşeyi Baskalarından Beklememk Lazım Bu Konuda Üzerimize Düşen Görevleri Yaparsak Travian'ın Yaptıgı Barıs Gününden Bi Farkı Kalmaz Bana Sorarsanız

Saygılarımla/YuSuF

Onu zaten yapmıştık yusuf daha önce bizler rakiplerimizle,Ozaman wow yoktu tahıl sıkıntısı yoktu şimdi tahıl sıkıntısı olacak bu kötü işte

Glady00
02-11-2010, 00:30
Onu zaten yapmıştık yusuf daha önce bizler rakiplerimizle,Ozaman wow yoktu tahıl sıkıntısı yoktu şimdi tahıl sıkıntısı olacak bu kötü işte

Samet Abe Biz Bu Kadarını Yaparız...!

Saldırı Filan Gelmez Kimseye Herkes Diledigince 3 Gün Travian'i Düşünmemesi İçin Bayram Gününü Hos Geçirmesi İçin Böyle Bir Şey Yapabiliriz.

Ama Tahıl Konusunda Hak Veriyorum Bari Travian Games Böyle Bi Ayrımcalık Gösterse 3 Günlgüne (:

Travian/Admin'lerinden Bayram Konusunda Birşeyler Yapmasını Herkes Oldugu Gibi Bende 4 Gözle Bekliyoruz.

Tahıl Konusunda sunu Diyim Abe :)

Belki 10 20 Kişi Bakar O Günlerde 3 Gün Boyunca Ama Saldırı Vs Atılırsa İnsanlar Bayram Gününü İstedikleri İçin Gecirmiyeceklerini Düşündük.

2 K İnsan Mahdur Olacagına Bari 10-20 Gönüllü Kardesimiz Tahıl Konusunda Gerekli Şeyleri Yapacaklarını Düşünüyorum..

TILT
02-11-2010, 00:39
Bu jesti Bizler'de Yapabiliriz Bazen Herşeyi Baskalarından Beklememek Lazım Bu Konuda Üzerimize Düşen Görevleri Yaparsak Travian'ın Yaptıgı Barıs Gününden Bi Farkı Kalmaz Bana Sorarsanız

Saygılarımla/YuSuF

Evet o gün barış yapmasalar dahi kendimizce birşeyler yapmalıyız.
Ama travian yönetimi bunu es geçmeyecektir.

hisarcık43
02-11-2010, 00:58

üstad yorumunu beğendim :D :D :D facebook taki gibi beğendim butonu yokki beğendime tıklayalım :D

Bende bu konuda travian yetkililerinden anlayış bekliyorum...

RonicaN
02-11-2010, 05:15
namazı kılarken bile imam diyecek allahu ekber biz diyecez bana tahıl tövbe tövbe yav

allah yardım etsin ne diyeyim:)

RonicaN
02-11-2010, 05:18
Tabi © & ® Birlik'leri Adına Diyorum ;

Saygılarımla/YuSuF

Bu yıl kurban fiyatları pahalı ya boşverin kurban kesmeyi..birbirimizi kesmeye devam edelim işte:)

Ozdo
02-11-2010, 08:26
allah yardım etsin ne diyeyim:)

+1.000.000 çok tuttum bu sözü :D

Bu yıl kurban fiyatları pahalı ya boşverin kurban kesmeyi..birbirimizi kesmeye devam edelim işte:)

Bunada sonuna kadar katılıyorum...Lahmacun bile 2TL' olmuş içinde 50gr et var yok :D kebapları söylemiyorum bile :( ne yapıcaz ahmet abi askeri mi kebap yapsak ne yapsak .. hazır karşı taraftayız biçelim şu askerleride mideler bayram etsin :D

dip: çig köfteyi bile patates yumurtayla yapar oldum düşün halimi...

CaVaLieRe
02-11-2010, 09:25
Geçen yıl bu serverda oynayanlar hatırlarlar. Yılbaşı gibi gereksiz bir zamanda barış süreci yapıp Ramazanda yapmamışlardı!

Gösterdiğimiz tepkiler olumlu sonuç vermişti ve Kurban bayramı barış süreci olmuştu. Bu sene de olur kanaatindeyim.

Gerekirse support@travian.com.tr adresine ilgili mailleri atalım...

Royal Flush
02-11-2010, 23:03

Bunada sonuna kadar katılıyorum...Lahmacun bile 2TL' olmuş içinde 50gr et var yok :D kebapları söylemiyorum bile :( ne yapıcaz ahmet abi askeri mi kebap yapsak ne yapsak .. hazır karşı taraftayız biçelim şu askerleride mideler bayram etsin :D

keşke papates ve yumurtayı demeseydin onlarla çiğ köfte yapıldığı anlaşılırsa onlarıda yiyemeyiz üsdat :))

deli-x
02-11-2010, 23:04
Eğer yapmazlarsa tüm wow köyü olan hesaplar, hesaplarını silsin wow köyü kalmasın, bir serverda yapılıyor şu anda öyle bir eylem... Wow yok show var diyelim mh ye :D

Glady00
03-11-2010, 00:27
Eğer yapmazlarsa tüm wow köyü olan hesaplar, hesaplarını silsin wow köyü kalmasın, bir serverda yapılıyor şu anda öyle bir eylem... Wow yok show var diyelim mh ye :D

hangi server s11'mi:D

orhanlı
03-11-2010, 18:03

katılıyorum sana :D

RonicaN
04-11-2010, 00:23

ya ozdo sende alemsin..patetesle yaptığına çiğ köfte deme bari..patetes pişiyor bulgur önceden pişmiş bunun çiğ tarafı nerde kaldı:)

senin yaptığın olsa olsa patetesli bulgur pilavı filan olur:)

kizil
04-11-2010, 04:30
selamlar eski s10 dostlarına ve yeni s10 oyuncularına bu yıl aranızda olmasamda izlemekden zevk aldıgım bir server s10 baya güzel kapışmalar oldu

her zaman ki gibi s10 ayrıcalıgını yine yaşattınız wow zamanı gelmiş şimdiden herkese başarılar 1 kişi sadece önde bitirecek ama digerleride s10 da oynamanın ayrıcalıgını yaşamış olacak

kurban bayramında ki haklı taleplerinizi yürekden destekliyor ama travian yöneticileride gerekeni yapacagına gerçekden inanıyorum,

s10 camiası ile kapışmak istemezler ))) biraz asi bir serverdır (geçen seneler bunu kanıtlamışdı )

ben doruk2 wow unu destekliyoru kim aldı bilmiyorum ama sadece isminden dolayı işallah o kurar

orhanlı bu sene şansın büyük çünkü biz yokuz ))) şaka bi yana herşey gönlünüzce olsun kurban bayramınız şimdiden kutlu olsun BAŞARILAR 01KİZİL

CaVaLieRe
04-11-2010, 08:39
selamlar eski s10 dostlarına ve yeni s10 oyuncularına bu yıl aranızda olmasamda izlemekden zevk aldıgım bir server s10 baya güzel kapışmalar oldu

her zaman ki gibi s10 ayrıcalıgını yine yaşattınız wow zamanı gelmiş şimdiden herkese başarılar 1 kişi sadece önde bitirecek ama digerleride s10 da oynamanın ayrıcalıgını yaşamış olacak

kurban bayramında ki haklı taleplerinizi yürekden destekliyor ama travian yöneticileride gerekeni yapacagına gerçekden inanıyorum,

s10 camiası ile kapışmak istemezler ))) biraz asi bir serverdır (geçen seneler bunu kanıtlamışdı )

ben doruk2 wow unu destekliyoru kim aldı bilmiyorum ama sadece isminden dolayı işallah o kurar

orhanlı bu sene şansın büyük çünkü biz yokuz ))) şaka bi yana herşey gönlünüzce olsun kurban bayramınız şimdiden kutlu olsun BAŞARILAR 01KİZİL

Seni de wow listesinde görmek isterdik...

Ozdo
04-11-2010, 10:38
ya ozdo sende alemsin..patetesle yaptığına çiğ köfte deme bari..patetes pişiyor bulgur önceden pişmiş bunun çiğ tarafı nerde kaldı:)

senin yaptığın olsa olsa patetesli bulgur pilavı filan olur:)

bulguru pişirmiyruz yahu o kadar da değil :D gelçi sıcak suyu yiyince pişmişten beter oluyo :D :D napalım abi isot, firingi devreye girince az çok tatı tutuyor ya :D

orhanlı
04-11-2010, 17:44

vay vay vay kımleri görüyorum :) hoş geldınız unutturdunuz kendinizi bize vallah insan okadar zamndır 2 satır bişey yazarkı bizde eskı dost eskı düşman der cevaplar hatırlarız :)
aslında şansızım bu sene inan doru dürüst birşey olmadı :) sizin oldunuz seneyi sitiyorum doruk olsaydı yıne wow alırdım ama bu sefer bölgemdekını alayım dedim :)

şakası biyana kendine iyi bak unutturma bize kendiniz

şimdiden senınde kurban bayramını kutlarım saygılar sevgiler ;);)

CaVaLieRe
04-11-2010, 18:09
Bu wow hala gidişatamıyo! inşaa planı istiyoruz yönetim...

aviana
09-11-2010, 18:25
Natar merkezi yıksaydıkya :)

Ozdo
09-11-2010, 21:00
Natar merkezi yıksaydıkya :)

işin gücün yok mu guzum senin natarlara takmıssın napıcan natarları ne güzel mutlu mesut yaşıyoruz natarlar ile :)

CaVaLieRe
10-11-2010, 16:52
Bayrama tatil var mı yok mu şimdi?

GRiNGoRS
10-11-2010, 18:48
wow sürecinde KaoS™ wowcularına, özellikle sevgili dostum tuğrula (pappi chilo) başarılar diliyorum.

aviana
10-11-2010, 19:38
işin gücün yok mu guzum senin natarlara takmıssın napıcan natarları ne güzel mutlu mesut yaşıyoruz natarlar ile :)

Timsah olduğunu bilmesem Gonyalı diyecem sana. ne o öyle guzu guzu meee :D

dip: fena taktım :p

esma
11-11-2010, 11:38
Eğer bu mesajı okuyorsanız travianda bir ilk e sahip olma şansına erişmişsinizdir! Eğer bu mesajı okuyor iseniz şu anda 13 WOW KÖYÜ sahibinin aynı birlikte oldugunu görüyorsunuz demektir. Uzun ugraşmalarımızın sonucu ++, +-, -- ve -+ da bu oyunda bu zamana kadar hiç yaşanmamış olanı yapmış bulunmaktayız. Tüm wowcular aynı birlikte! kimileriniz oyunun kuralının bu olmadıgını düşünecek, kimileriniz neden sawaşmıyoruz diyecek, kimileriniz çok farklı şey düşünecek, ama eğer bu mesaja kulak verecek olursanız bu oyununda bu zamana kadar yapılamayan şeyi yapacagınızı göreceksiniz!

Şimdi öncelikle size bu sürece nasıl geldiğimizi kısaca anlatayım;

Biz Traviancılar yıllardır Türkiye serverlarındaki multihunterların haksızlıkları ile mücadele ettik, tüm oyuncular mutlak suretle multihunterlardan sıkıntı yaşamıştır. Bu sadece inanın türkiye serverında mevcut.

Bir diger konuda geçtiğimiz günlerde GİŞ adı altında bize dayatmış oldukları kuraldır, çogunuz belkide mesajı okumadı,

GİŞ den bizim anladıgımız konu şudur, kredi kartı güvenliğimiz sadece bizi baglar denmek istenmektedir. hatta o kadar ucuz hesap peşine düştülerki tonlarca para kazndıkları türk serverı için türkçe çevirim yapmadılar ve ingilizce olarak gönderdiler, bu gün 2 sayfalık giş yazısının türkçeye çevirilmesini bizden birinden rica etselerdi biz onlara bedava yapardık.

Diger bir konuda, dini bayramlarımızda bize gösterilmeyen ama kendi serverlarında ve kendi inanclarına mensup ülkelerdeki serverlarda oyun oynayan oyunculara saglanan haklar. yılbaşlarında tatil verilirken kendi dini bayramlarında tatil verilirken bizim ramazan bayramımızda ve kurban bayramımızda bize saglanmayan haklar.

Önümüzde bir kurban bayramı var,

Siz bize bayramı tatil etmezseniz biz kendimize ve size bayramımızı tatil ederiz!

o kadar ileri gittilerki, 30 kasıma kadar sildiniz sildiniz silmezseniz kabul etmiş sayılırsınız. Biz düşündük taşındık ve bunu kabul etmeme kararı aldık.

Tabi bu süreç inanın zor oldu 13 WOWCUYU ikna etmek bir arada toplamak hiçde kolay olmadı, ama işin sounda eger bugün bu mesajı okuyor iseniz işte biz o zoru başardık.

Şimdi birçogunuzun kafasında şimdi ne olacak sorusu var;

Onada açıklık getirelim;

Tüm serverlarda oyun sewiye 100 yapılınca biter, ama bu server öyle olmasın istedik, bizlere yapılan haksızlıklara ve dayatmalara susmayalım istedik, bu serverda tek ses olup çıglıgımızı burdan almanyanın duymasını istedik.

100 yapmak inanın çok basit artık, bu zaman kadar baltalı horse arkadaşımız bizi dinlediği için sewiye basmadı, sadece o değil diger arkadaşlarımızda hep bekledik basmadık.

100 yapıp travianı mutlu edecegimize 2158 kişi aynı anda hesap silip kendimizi ve sizleri mutlu etmek istedik.

Düşünsenize 2158 kişi aynı anda hesap siliyor, multihunter tek başına wowu kursun

Sewgili SERVER11 deki değerli arkadaşlarım, bu fırsat bu oluşum her zaman olmaz, bu fırsat her zaman ayagınıza gelmez, bu oyunu bundan sonrada belki oynayabilirsiniz ama bana inanın bu sinerjiyi bir daha belkide asla göremeyeceksiniz.

Siz değerli SERVER11 oyuncularını bu onurlu yürüyüşde bize destek olmaya, bu tarihe tanıklık etmeye dawet ediyorum.

Biliyorumki bir çogunuzda asker var, birçogunuz dünya altın alıp emek harcadınız, bu sefer bu emeklerin karşılıgını tüm server hesap silerek alalım!

Hepimizin amacı wow kurmaksa eger,
tüm wowcularda aynı çatı altında buluştu ise eger,

Bence kendi wowcularınızın bu onurlu yürüyüşüne sizde destek olun!

11/11/2010 saat 23:59:59 da hesaplarımızı silmeye alıyoruz. tüm server hesaplarını silecek! 2158 kişilik server bir anda yok olacak!

72 saatlik süre tam olarak 14/11/2010 saat 23:59:59 a denk geliyor yani tam arife gününden önceki geceye!

Kurban bayramınızı ailenizle birlikte stressiz geçirmeniz dilegiyle...

Bu bildiri 13 wow sahibinin imzası ile hazırlanmıştır.

H.A.M
11-11-2010, 13:04
Kaç gün oldu yok mu hala inşa planları :)

WoW yolunda tüm C&R Ailesine Başarılar tekrardan..

CaVaLieRe
11-11-2010, 15:54
inşa planları çıktı...

Glady00
11-11-2010, 17:00
Wow İnşa Plan'ları Cıkmış

Herkese Hayırlı ugurlu Olması Dilegiyle

Dip ;Not : tam Zamanında Yetişimişim:)) Hashanedende Taburcu Oldum Arkadaslar

Oyun İçerisinde Bana Msj Atip Gösterdiginiz Nezaket Örnegi Sergilemiş Tüm Arkadaslari Herkesin Huzurunda Teşekürlerimi İletiyorum

Saygılarımla/YuSuf

hisarcık43
11-11-2010, 18:53
Wow İnşa Plan'ları Cıkmış

Herkese Hayırlı ugurlu Olması Dilegiyle

Dip ;Not : tam Zamanında Yetişimişim:)) Hashanedende Taburcu Oldum Arkadaslar

Oyun İçerisinde Bana Msj Atip Gösterdiginiz Nezaket Örnegi Sergilemiş Tüm Arkadaslari Herkesin Huzurunda Teşekürlerimi İletiyorum

Saygılarımla/YuSuf

Alçılı ayaklada tılsım alınmazki :D

hisarcık43
11-11-2010, 18:59
eğer bu mesajı okuyorsanız travianda bir ilk e sahip olma şansına erişmişsinizdir! Eğer bu mesajı okuyor iseniz şu anda 13 wow köyü sahibinin aynı birlikte oldugunu görüyorsunuz demektir. Uzun ugraşmalarımızın sonucu ++, +-, -- ve -+ da bu oyunda bu zamana kadar hiç yaşanmamış olanı yapmış bulunmaktayız. Tüm wowcular aynı birlikte! Kimileriniz oyunun kuralının bu olmadıgını düşünecek, kimileriniz neden sawaşmıyoruz diyecek, kimileriniz çok farklı şey düşünecek, ama eğer bu mesaja kulak verecek olursanız bu oyununda bu zamana kadar yapılamayan şeyi yapacagınızı göreceksiniz!

şimdi öncelikle size bu sürece nasıl geldiğimizi kısaca anlatayım;

biz traviancılar yıllardır türkiye serverlarındaki multihunterların haksızlıkları ile mücadele ettik, tüm oyuncular mutlak suretle multihunterlardan sıkıntı yaşamıştır. Bu sadece inanın türkiye serverında mevcut.

Bir diger konuda geçtiğimiz günlerde giş adı altında bize dayatmış oldukları kuraldır, çogunuz belkide mesajı okumadı,

giş den bizim anladıgımız konu şudur, kredi kartı güvenliğimiz sadece bizi baglar denmek istenmektedir. Hatta o kadar ucuz hesap peşine düştülerki tonlarca para kazndıkları türk serverı için türkçe çevirim yapmadılar ve ingilizce olarak gönderdiler, bu gün 2 sayfalık giş yazısının türkçeye çevirilmesini bizden birinden rica etselerdi biz onlara bedava yapardık.

Diger bir konuda, dini bayramlarımızda bize gösterilmeyen ama kendi serverlarında ve kendi inanclarına mensup ülkelerdeki serverlarda oyun oynayan oyunculara saglanan haklar. Yılbaşlarında tatil verilirken kendi dini bayramlarında tatil verilirken bizim ramazan bayramımızda ve kurban bayramımızda bize saglanmayan haklar.

önümüzde bir kurban bayramı var,

siz bize bayramı tatil etmezseniz biz kendimize ve size bayramımızı tatil ederiz!

O kadar ileri gittilerki, 30 kasıma kadar sildiniz sildiniz silmezseniz kabul etmiş sayılırsınız. Biz düşündük taşındık ve bunu kabul etmeme kararı aldık.

Tabi bu süreç inanın zor oldu 13 wowcuyu ikna etmek bir arada toplamak hiçde kolay olmadı, ama işin sounda eger bugün bu mesajı okuyor iseniz işte biz o zoru başardık.

şimdi birçogunuzun kafasında şimdi ne olacak sorusu var;

onada açıklık getirelim;

tüm serverlarda oyun sewiye 100 yapılınca biter, ama bu server öyle olmasın istedik, bizlere yapılan haksızlıklara ve dayatmalara susmayalım istedik, bu serverda tek ses olup çıglıgımızı burdan almanyanın duymasını istedik.

100 yapmak inanın çok basit artık, bu zaman kadar baltalı horse arkadaşımız bizi dinlediği için sewiye basmadı, sadece o değil diger arkadaşlarımızda hep bekledik basmadık.

100 yapıp travianı mutlu edecegimize 2158 kişi aynı anda hesap silip kendimizi ve sizleri mutlu etmek istedik.

Düşünsenize 2158 kişi aynı anda hesap siliyor, multihunter tek başına wowu kursun

sewgili server11 deki değerli arkadaşlarım, bu fırsat bu oluşum her zaman olmaz, bu fırsat her zaman ayagınıza gelmez, bu oyunu bundan sonrada belki oynayabilirsiniz ama bana inanın bu sinerjiyi bir daha belkide asla göremeyeceksiniz.

Siz değerli server11 oyuncularını bu onurlu yürüyüşde bize destek olmaya, bu tarihe tanıklık etmeye dawet ediyorum.

Biliyorumki bir çogunuzda asker var, birçogunuz dünya altın alıp emek harcadınız, bu sefer bu emeklerin karşılıgını tüm server hesap silerek alalım!

Hepimizin amacı wow kurmaksa eger,
tüm wowcularda aynı çatı altında buluştu ise eger,

bence kendi wowcularınızın bu onurlu yürüyüşüne sizde destek olun!

11/11/2010 saat 23:59:59 da hesaplarımızı silmeye alıyoruz. Tüm server hesaplarını silecek! 2158 kişilik server bir anda yok olacak!

72 saatlik süre tam olarak 14/11/2010 saat 23:59:59 a denk geliyor yani tam arife gününden önceki geceye!

Kurban bayramınızı ailenizle birlikte stressiz geçirmeniz dilegiyle...

Bu bildiri 13 wow sahibinin imzası ile hazırlanmıştır.
üstadım bu onurlu davranışınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum

Glady00
11-11-2010, 20:31
Alçılı ayaklada tılsım alınmazki :D

:D

Hade Leyn ordan:D

hisarcık43
11-11-2010, 22:20
:D

Hade Leyn ordan:D

Sen Kadir İnanır mısın :p
Hadi leynnnn

Glady00
11-11-2010, 22:24
Sen Kadir İnanır mısın :p
Hadi leynnnn

:D Çaktırma Ali Az Beni Anımsatıyor kadir'de (:

Biraz Daha karizmayim Tabi :D

H.A.M
11-11-2010, 23:01
Son Durum Nedir ?

Ozdo
11-11-2010, 23:14
Son Durum Nedir ?

http://img573.imageshack.us/img573/3102/sondurum.jpg (http://img573.imageshack.us/i/sondurum.jpg/)

Buyur canım son durum :) tılsımlar aktif olmadı ancak geldi tılsımların aktif olması bekleniyor.

H.A.M
11-11-2010, 23:16
http://img573.imageshack.us/img573/3102/sondurum.jpg (http://img573.imageshack.us/i/sondurum.jpg/)

Buyur canım son durum :) tılsımlar aktif olmadı ancak geldi tılsımların aktif olması bekleniyor.

Teşşekkür Ederim Oğuz Abi ..
C&R Ezer Geçer derimmm benn :cool: :rolleyes:

Ozdo
11-11-2010, 23:29
Teşşekkür Ederim Oğuz Abi ..
C&R Ezer Geçer derimmm benn :cool: :rolleyes:

rica ederim inşallah bu sene c olduk valla onun için uğraşıyoruz maksat muhabbet :)

S10-KANKALAR
12-11-2010, 00:01
rica ederim inşallah bu sene c olduk valla onun için uğraşıyoruz maksat muhabbet :)

inş.... kurarızzzz :)

Glady00
12-11-2010, 02:22
Bu Sene Tüm Wow'lari Ben Yıkacam :p

Tarıkım Hemen Atla :D Bak Hepsini Ben Yıkcam Dedim =)))

denizli/emine
12-11-2010, 03:14
inş.... kurarızzzz :)

seninkini ben yıkıcam yakup biliosun dimi:)

hisarcık43
12-11-2010, 10:28
EMİNE BEN aspava43 ve unforgetable2 yİ YIKICAM:p

BEKİR ve İSMAİL SİZE TRAVİANIN EN KÖTÜ OLAYI OLAYI TATTIRACAM :D

HAYIRLI İŞLER NOTERİM KATİBİM :D

İsmail wow yıkıcak ben ismail i - Bekir wow yıkıcak ben bekiri - Sonra ben demirleblenin wowu yıkıcam :D Sonra beni kim yıkarsa yıksın sorun değil hahaha

Biraz G.O.R.A cevirdik galiba bahçıvan aşcıya ascı söfere sonra hep beraber kahyaya haha

denizli/emine
12-11-2010, 12:11
EMİNE BEN aspava43 ve unforgetable2 yİ YIKICAM:p

BEKİR ve İSMAİL SİZE TRAVİANIN EN KÖTÜ OLAYI OLAYI TATTIRACAM :D

HAYIRLI İŞLER NOTERİM KATİBİM :D

İsmail wow yıkıcak ben ismail i - Bekir wow yıkıcak ben bekiri - Sonra ben demirleblenin wowu yıkıcam :D Sonra beni kim yıkarsa yıksın sorun değil hahaha

Biraz G.O.R.A cevirdik galiba bahçıvan aşcıya ascı söfere sonra hep beraber kahyaya haha

sen ismailin köyünü yık ismail seni vurur valla :)

CaVaLieRe
12-11-2010, 13:22

Orhanlı her zamanki gibi lider olarak işi götürüyor! :D:D:D

hisarcık43
12-11-2010, 14:03
sen ismailin köyünü yık ismail seni vurur valla :)
İSMAİL i SARHOŞKEN YIKICAZ EMİNE :p O FARKINA BİLE VARMAZ. DERKİ ALİ MERKEZİ SIFIRLAMIŞLAR :p
SARHOŞTUM HATIRLAMIYORUM HAHAHA:p

8 BİRA İÇTİMİ BİRDE 84 MODEL RENOYA BİNDİMİ GÖZÜ KÖY MÖY GÖRMEZ ONUN

aspava43
12-11-2010, 15:45
Ali sen hiç noel baba gördünmü:))) o dediğin bi kere olur valla, emine nin dediği gibi topuklarından vururum seni, renoya binmek canın istiyorsa akşam gel bindireyim ben seni,:))))))

hisarcık43
12-11-2010, 16:58
Ali sen hiç noel baba gördünmü:))) o dediğin bi kere olur valla, emine nin dediği gibi topuklarından vururum seni, renoya binmek canın istiyorsa akşam gel bindireyim ben seni,:))))))

Ahaaaa!!! Noterimde gelmiş buraya....Ne o ağa yolumu sapttın hehe. Ağa ben renoya binerken dikkat ediyorum hehe Bismillah çekiyorum binerken..

aspava43
12-11-2010, 19:45
çeksen iyi olur yoksa sağlam ali yi başkalarında görürsün:)))))

S10-KANKALAR
12-11-2010, 20:48

gel gel yık bakalım:)gelmeden sıfırlarım seni:P ayıktın mı dünkiii boru mevzusunu :)))

S10-KANKALAR
12-11-2010, 20:49
Bu Sene Tüm Wow'lari Ben Yıkacam :p

Tarıkım Hemen Atla :D Bak Hepsini Ben Yıkcam Dedim =)))

la olum senin ne işin var pc de yat zıbar pc yi yasaklamadımı doktor sana gelmmim oraya nöbet tutarım başında valla:)

orhanlı
13-11-2010, 14:09
Orhanlı her zamanki gibi lider olarak işi götürüyor! :D:D:D
hehe :D ne lider ama heç sorma haha:D:D

Quarionn
13-11-2010, 16:57
..........................

Edit :D

H.A.M
19-11-2010, 19:42
İlk seviyeyi basan kazanır :p

Son durumu paylaşabilecek olan var mı :confused:

emre01
20-11-2010, 00:54
wow yolunda herkese başarılar...

emre01
20-11-2010, 00:58
wow yolunda tüm birliklere başarılar...

Glady00
20-11-2010, 01:06
İlk seviyeyi basan kazanır :p

Son durumu paylaşabilecek olan var mı :confused:

Degerli Bi Üstadimsin.

Eski Server'danda Tanirim Seni Üstadim

Ama c&r Birlik'leri Olarak Aldıgımız Karar Neticesinde Wow Gidişati hakında bilgi Paylasılmıyacaktır Forumda

Kaos Birlik'tei Arkadaslar'danda Ricada bulunduk Wow' Köyümüze Yapacagınız Saldırı Raporlarını Forum'da Paylasmaması Konusunda Rica'da Bulunduk Onlarda Üzerimize Düşen Görevi Yapacagımızı Bize Beyan Ettiler

Lakin Oyun İçerisinde s10'daki Herkese Raporlar paylasılacaktır

SAygılarımla

CaVaLieRe
20-11-2010, 07:04
Degerli Bi Üstadimsin.

Ama c&r Birlik'leri Olarak Aldıgımız Karar Neticesinde Wow Gidişati hakında bilgi Paylasılmıyacaktır Forumda

Kaos Birlik'tei Arkadaslar'danda Ricada bulunduk Wow' Köyümüze Yapacagınız Saldırı Raporlarını Forum'da Paylasmaması Konusunda Rica'da Bulunduk Onlarda Üzerimize Düşen Görevi Yapacagımızı Bize Beyan Ettiler

SAygılarımla

Bizim niye haberimiz yok?

H.A.M
20-11-2010, 10:11
Degerli Bi Üstadimsin.

SAygılarımla

Bilgilendirme için teşşekür ederim ..

Başarılar c&r ..

oklawa
20-11-2010, 12:44
http://travian-reports.net/tr/img/2806881d812.png

Bilgi mahiyetinde inşa plan köyündeki asker sayısını veriyorum. Merak eden olabilir..

İyi günler.

voolkan
10-12-2010, 06:03
slm s10 ne var ne yok niye bu kadar az kişi var burda :)

hani benim arkadaşlar yok mu (:

hisarcık43
17-12-2010, 11:00
Retli Wowu SIFIRLANMIŞTIR SALDIRAN VE SAVUNANI TEBRİK EDERİZ

Ozdo
24-12-2010, 10:10
http://img560.imageshack.us/img560/1517/jackmanwowsakdrs.jpg (http://img560.imageshack.us/i/jackmanwowsakdrs.jpg/)

Tokmak Rekoru Kırmak için geldiğimiz s10'ada 4.ayda devir aldığımız ufak bir hesaptan depo tılsımı dahi verilmediği için ancak bu orduyu basabilirdik fazlasını da basardık..Gerekli desteği(orduyu bile 17 tarlalı merkezde tılsız besledik 20k hariç) birlik akradaşlarımızdan görmediğimiz için orduyu çıkartma kararı aldık ve ufak ordu ile 64>0
+ sur...bence başarılı oldu..

Ordunun hazırlanmasında emeği geçen ortaklarım aznapert (Mehmet Hocam) king_zombie (Mertcan) Tşk ederim..Bizim için s10 bitmiştir...savunma basmak isterdik ama oynama hevesimiz kırıldı 1 kere.

C birliklerine başarılar dileriz...

jackman.

dip:70Lik her zaman çarpar dikkat etmek lazım...

hisarcık43
24-12-2010, 12:47
http://img560.imageshack.us/img560/1517/jackmanwowsakdrs.jpg (http://img560.imageshack.us/i/jackmanwowsakdrs.jpg/)

Tokmak Rekoru Kırmak için geldiğimiz s10'ada 4.ayda devir aldığımız ufak bir hesaptan depo tılsımı dahi verilmediği için ancak bu orduyu basabilirdik fazlasını da basardık..Gerekli desteği(orduyu bile 17 tarlalı merkezde tılsız besledik 20k hariç) birlik akradaşlarımızdan görmediğimiz için orduyu çıkartma kararı aldık ve ufak ordu ile 64>0

Ordunun hazırlanmasında emeği geçen ortaklarım aznapert (Mehmet Hocam) king_zombie (Mertcan) Tşk ederim..Bizim için s10 bitmiştir...savunma basmak isterdik ama oynama hevesimiz kırıldı 1 kere.

jackman.

TEBRİKLER ÜSTAD

ÜSTAD BİZİ s5 PAKLAYACAK GALİBA :p

Glady00
24-12-2010, 16:28
TBrk Ederim cnm kardeşim..

Video'ya Almiştim Üzeirnde Çalışıyorum Max. 1 Gün İçerisinde Paylaşacam Video'yuda..

Saygılar Yusuf

pharmaton
24-12-2010, 22:22

jackman.

babacan lar:) tbr ederım ama erken cıktınız sahneye:) ben daha cok beklerdım sızden

imzanızda yazdıgınız gıbı 70 lik bu nede olsa emegınıze saglık

hisarcık43
25-12-2010, 01:13
TBrk Ederim cnm kardeşim..

Video'ya Almiştim Üzeirnde Çalışıyorum Max. 1 Gün İçerisinde Paylaşacam Video'yuda..

Saygılar Yusuf
LEYNNNN YUSUF NE ADAMSIN HERŞEYİ VİDEO YAPION YA :p

ZEKİ MÜRENDE BİZİ GÖRECEKMİ :p

Glady00
25-12-2010, 01:16
LEYNNNN YUSUF NE ADAMSIN HERŞEYİ VİDEO YAPION YA :p

ZEKİ MÜRENDE BİZİ GÖRECEKMİ :p

::)

Yok lo.

Sadece sözümüz var sözmüüzü tutmaya çalışıyoruz.. her wow yıkımı arjivlenecek özel bir video diye(:

RonicaN
25-12-2010, 01:21

jackman.

ordun iyi iş çıkarmış..Tebrikler

hisarcık43
25-12-2010, 01:24

Yok lo.

Sadece sözümüz var sözmüüzü tutmaya çalışıyoruz.. her wow yıkımı arjivlenecek özel bir video diye(:

TABİ TABİ SÖZÜNDE DUR SÖZ NAMUSTUR :p

FATMAGÜLDE BİZİ GÖRECEKMİ :p

RonicaN
25-12-2010, 01:25

Yok lo.

wow bitince ne kimse foruma girer nede video izler..herşey sıcağı sıcağına güzeldir soğuyunca bayatlaşır diye düşünüyorum..

bence kararınızı yeniden gözden geçirin

Glady00
25-12-2010, 01:26
TABİ TABİ SÖZÜNDE DUR SÖZ NAMUSTUR :p

FATMAGÜLDE BİZİ GÖRECEKMİ :p

Bilmem Fatmagüle sor :))

Yane Söz Namustur..!

Glady00
25-12-2010, 01:27
wow bitince ne kimse foruma girer nede video izler..herşey sıcağı sıcağına güzeldir soğuyunca bayatlaşır ve tadı olmaz diye düşünüyorum..

Doğrudur Ahmetim..

Ama Ben Forum için haızrlamıyorum yaptığım video arkadaşa verip indirsin pc'sine bir arjiv olarak kalsın..

Amacımız budur

aviana
25-12-2010, 10:01

jackman.

bıkmadınmı yahu :) Tebrik ederim elinize sağlık... ve şaşırmadım :)

babacan lartbr ederım ama erken cıktınız sahneye:) ben daha cok beklerdım sızden

imzanızda yazdıgınız gıbı 70 lik bu nede olsa emegınıze saglık Herzaman kanki, dibini görene kadar ;)

wow bitince ne kimse foruma girer nede video izler..herşey sıcağı sıcağına güzeldir soğuyunca bayatlaşır diye düşünüyorum..

Bak buna katıldım 3 odun 5 yulaf kefaret versinler kapansın bu iş:p

Ozdo
27-12-2010, 15:24
babacan lar:) tbr ederım ama erken cıktınız sahneye:) ben daha cok beklerdım sızden

imzanızda yazdıgınız gıbı 70 lik bu nede olsa emegınıze saglık

Tşkler.dediğimiz gibi yeterli desteği görmedik ve orduyu çıkarttık..daha iyiside olurdu elbet ama gerek görmedik.

ordun iyi iş çıkarmış..Tebrikler

Tşkler Ahmet Abi ..sonucu zaten 2 gün önceden senle konuşmuştuk valla eksiksiz bildin..ben sen tebrik ederim..

bıkmadınmı yahu :) Tebrik ederim elinize sağlık... ve şaşırmadım :)
Herzaman kanki, dibini görene kadar ;)

Efem bıkarmıyız yahu..sizide görmek isteriz aramızda..saygı ile eğiliyoruz önünüzde kraliçem :)

abluka
29-12-2010, 21:37
wow da en son durumun resmini koyabilirmisiniz rica etsem...?

freeeman19
30-12-2010, 00:13
kimse wowların raporlarını koymuyor kardeş zar zor öğreniyoruz bizde

abluka
30-12-2010, 23:26
Yok rapor demiyorum sıralamayı öğrenmek istiyorum sadece.

denemebe
31-12-2010, 09:28
Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. Retli (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=294905&c=64) 60 WoW KAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947) 69 - 2. Royal Flush (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=385126&c=05) ® & © W.o.W [®&©]WoW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=9074) 68 - 3. kemalkalkan (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=423445&c=35) ® & © W.o.W ®&©STJ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948) 60 http://s10.travian.com.tr/img/x.gif 4. Hizmetimiz (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=270502&c=91) Schattenjaeger ®&©STJ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948) 60 - 5. KANKALAR (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=262333&c=8d) ® & © W.o.W ®&©STJ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948) 55 http://s10.travian.com.tr/img/x.gif 6. DEREBEYİ (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=316724&c=4c) 60 WoW KAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947) 49 - 7. cabbar-- (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=514545&c=74) ℓσя∂s σƒ тнє тяανιαи KAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947) 39 - 8. çayırözü (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=375240&c=79) ***300*** KAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947) 37 http://s10.travian.com.tr/img/x.gif 9. iMMoRTaLe (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=415989&c=ba) KaOs wOw KAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947) 32 - 10. demirleblebi (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=118221&c=77) ® & © W.o.W ®&©STJ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948) 32 - 11. truvalı 9 (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=216558&c=2d) 60 wOw KAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947) 10 http://s10.travian.com.tr/img/x.gif 12. orhanlı-1 (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=317591&c=fe) ®&©STJ σƒтнє тяανιαη ®&©STJ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948) 0 - 13. MervaN (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=328882&c=58)
Şahi® (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=191) 0 -

Royal Flush
31-12-2010, 12:01
daha çok wow sıralaması değişecek gibi :))

S10KANKALAR
02-01-2011, 18:14
http://img146.imageshack.us/img146/263/99924662.png (http://img146.imageshack.us/i/99924662.png/)

saldıran arkadaşı tebrik ederim..

S10KANKALAR
02-01-2011, 18:26
http://img843.imageshack.us/img843/8092/51119129.png (http://img843.imageshack.us/i/51119129.png/)

http://img34.imageshack.us/img34/5585/48758967.png (http://img34.imageshack.us/i/48758967.png/)

http://img253.imageshack.us/img253/5630/69376533.png (http://img253.imageshack.us/i/69376533.png/)

http://img209.imageshack.us/img209/687/98727586.png (http://img209.imageshack.us/i/98727586.png/)

bu saldırıların ardına 15 sıralı mancnıklar da kesilmiştir..

saldıran arkadaşları tebrik ederim..

samet abi özellikle seni bu savunmadan dolayı tebrik ederim 3 tane wow yıkıcak orduları merkezde kestiğin için..

Royal Flush
02-01-2011, 18:32
http://img843.imageshack.us/img843/8092/51119129.png (http://img843.imageshack.us/i/51119129.png/)

http://img34.imageshack.us/img34/5585/48758967.png (http://img34.imageshack.us/i/48758967.png/)

http://img253.imageshack.us/img253/5630/69376533.png (http://img253.imageshack.us/i/69376533.png/)

http://img209.imageshack.us/img209/687/98727586.png (http://img209.imageshack.us/i/98727586.png/)

bu saldırıların ardına 15 sıralı mancnıklar da kesilmiştir..

saldıran arkadaşları tebrik ederim..

samet abi özellikle seni bu savunmadan dolayı tebrik ederim 3 tane wow yıkıcak orduları merkezde kestiğin için..

Eline sağlık yakup forumda paylaştığın için maksat Rapor bile vermem demiştim ve dediğimi yaptım.Saldıran arkadaşları tbrk ederim ayrıca emeklerine sağlıkhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

doğan35
02-01-2011, 18:51
Eline sağlık yakup forumda paylaştığın için maksat Rapor bile vermem demiştim ve dediğimi yaptım.Saldıran arkadaşları tbrk ederim ayrıca emeklerine sağlıkhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

hehehehehehe samet toplu kıyım yapmışın yaw wow savunmasımı vardı içerde rapor alamamış adamlar

S10KANKALAR
02-01-2011, 18:52
hehehehehehe samet toplu kıyım yapmışın yaw wow savunmasımı vardı içerde rapor alamamış adamlar

vardı bişiler içerde işte:) kurcalamamak lazım fazla:)

Royal Flush
02-01-2011, 18:54

Abi senin oyuna yön verdiğin şekilde yaptık sen şöyle olsun diyorsun biz uyguluyoruz.Mütahit sensin bizler taşeron:))Birde barış süreci sağolsun tahıl sorunu olmadığı için çektim besideki angus tipi ithal savunmaları:)http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon6.gif

doğan35
02-01-2011, 18:54
hehehehehe

doğan35
02-01-2011, 18:58
Abi senin oyuna yön verdiğin şekilde yaptık sen şöyle olsun diyorsun biz uyguluyoruz.Mütahit sensin bizler taşeron:))Birde barış süreci sağolsun tahıl sorunu olmadığı için çektim besideki angus tipi ithal savunmaları:)http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon6.gif

:D saolasın samet kardeşim onlarda şunu düşündüler tahıl problemi yaşamadan bu orduları yollayalım 5x mimarı alıp gelelim diye ama aynı avantajda bizdeydi onuda düşünmeleri lazımdı demi senin anguslarda fazla yağ bağlamış mızraklar çalışmadı valla

emre01
02-01-2011, 18:59

tahıl sorunu olmadıgı için yola çıktılar zaten abi. ama unuttukları tek şey tahıl sorununun saldırılan köyde de olmaması :) ki olsa bile yine rapor vermezdik emin olabilirsin.

Royal Flush
02-01-2011, 19:02
:D saolasın samet kardeşim onlarda şunu düşündüler tahıl problemi yaşamadan bu orduları yollayalım 5x mimarı alıp gelelim diye ama aynı avantajda bizdeydi onuda düşünmeleri lazımdı demi senin anguslarda fazla yağ bağlamış mızraklar çalışmadı valla

Valla doğru diyon angusları balta bile kesemedi:)Bayramda acaba motorlu bıçkı ilemi kestiler angus kurbanlıkları

doğan35
02-01-2011, 19:02
tahıl sorunu olmadıgı için yola çıktılar zaten abi. ama unuttukları tek şey tahıl sorununun saldırılan köyde de olmaması :) ki olsa bile yine rapor vermezdik emin olabilirsin.

emre sabah 05:35 te kalktım biliyosun canlı olarak izlemek için bu saldırıları saldıran ve savunanları canı gönülden tebrik ederim buradan güzel saldırılar ve GÜZEL SAVUNMA herkese kolay gele

Royal Flush
02-01-2011, 19:03

Hele emre olmasa köy içler acısı wow zamanı iyi tuttu elimizden sağolsun gece gündüz köyde kimseye göz açtırmıyor emer senide canı gönülden tebrk ederim kardeşim sağolasın emeğine sağlık

Ayrıca birde kadir abimiz var onunda hakkını yememek lazım sağolsun varını yoğunu ortaya koyuyor onada sizlerin nezdinde çok çok teşekür ederim

Ve tabiki Şahi Birliklerindeki tüm oyuncu arkadaşları canı gönülden kutlarım inanılmaz bir gayret ve çaba içinde hiç bıkmadan usanmadan tahılsa tahıl savunma ise savunma tüm Şahi Birliklerindeki arkadaşlarıma yürekten sevgiler saygılar emeklerine sağılk

emre01
02-01-2011, 19:07
Hele emre olmasa köy içler acısı wow zamanı iyi tuttu elimizden sağolsun gece gündüz köyde kimseye göz açtırmıyor emer senide canı gönülden tebrk ederim kardeşim sağolasın emeğine sağlık

sizin varlıgınız yeter abi.ne demek. dogan abi ve senin için burdayım. sonra baktım ki sewdigim diger arkadaşlarda bu serwerda. güzel bir nokta koymak için geldik.

saldırı organize başarısızdı.ama yinede emeklerine saglık. destek veren tüm kardeşlerimizi burdan tebrik ediyorum.

doğan35
02-01-2011, 19:11
sizin varlıgınız yeter abi.ne demek. dogan abi ve senin için burdayım. sonra baktım ki sewdigim diger arkadaşlarda bu serwerda. güzel bir nokta koymak için geldik.

saldırı organize başarısızdı.ama yinede emeklerine saglık. destek veren tüm kardeşlerimizi burdan tebrik ediyorum.

eyvallah saolasın emre kardeşim benim

KeseriM şahi R KOORDİNATÖR

kadirer
02-01-2011, 19:25
Değerli arkadaşlarım, Doğan, Samet, Emre kardeşimiz. sizleri tanımaktan çok memnunun ayrıca sizlerle birlikte bu oyunu oynamaktan da çok mutluyum, BENİM İÇİN HEPİNİZ ÇOK DEĞERLİSİNİZ. süper işler beceriyorsunuz. bıkmadan usanmadan gece gündüz emek veriyorsunuz. Oyuna yüreğinizi koyuyorsunuz.

Sizlere en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

doğan35
02-01-2011, 19:58
Değerli arkadaşlarım, Doğan, Samet, Emre kardeşimiz. sizleri tanımaktan çok memnunun ayrıca sizlerle birlikte bu oyunu oynamaktan da çok mutluyum, BENİM İÇİN HEPİNİZ ÇOK DEĞERLİSİNİZ. süper işler beceriyorsunuz. bıkmadan usanmadan gece gündüz emek veriyorsunuz. Oyuna yüreğinizi koyuyorsunuz.

Sizlere en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

sağol kadir abi seninde emeklerin bu oyuna çok fazla inanki gece gündüz demeden wow için çalışıyosun teşekkürler

S10KANKALAR
02-01-2011, 20:10

vayyy doğan abi ve samet abi için burdasın küstüm sana olm ver mektuplarımı:)

doğan35
02-01-2011, 20:12

kıskanma yakup çalış seninde olur :D:D

S10KANKALAR
02-01-2011, 21:01
kıskanma yakup çalış seninde olur :D:D

emrenin saldırı askerlerini geri atıcam bak nasıl yazar şimdi kankam canım die :)

emre01
03-01-2011, 03:22

la kanka. ben giderken sen yoktun olum ortalıkta :D:D bi geldim dogan abide burda. o yüzden gülüm :) yoksa seni sewerim bilirsin. vermem mektuplarını.

pharmaton
03-01-2011, 21:33
Forum Turkey i bastıgı guzel askerden ve güzel saldırıdan dolayı tbr ederım (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=14005)

ve harp(ömer abi) ve kaos aılesınıde savunmasından dolayı canı gonulden kutlarım guzel raporlar cıkmaya basladı

Royal Flush
03-01-2011, 23:08
Forum Turkey i bastıgı guzel askerden ve güzel saldırıdan dolayı tbr ederım (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=14005)

ve harp(ömer abi) ve kaos aılesınıde savunmasından dolayı canı gonulden kutlarım guzel raporlar cıkmaya basladı

Bizde tebrik edek üstad rapor varsa koyunda bakalım ne ordular varmış :)

Glady00
04-01-2011, 03:18
http://travian-reports.net/tr/report/314279262da

Buyur Samet Abe..

cengaver
04-01-2011, 03:26
ne biçim forum bu ya rapor mapor yok mu

gerçi forumda cacıktan s10 da cacıktan gördüğüm kadarı ile durum böyle, 1-2k koçbaşılar surları sıfırlıyor 3k mancınıklar wowları sıfırlıyor anlamadım gitti :D

sanırım C&R birlikleri kurar wow u kaos wowlarında belli bi düzen göremedim ben :D

ama biz bi can yakarız orası kesin :D
truvalı 9

Glady00
04-01-2011, 03:31
ne biçim forum bu ya rapor mapor yok mu

gerçi forumda cacıktan s10 da cacıktan gördüğüm kadarı ile durum böyle, 1-2k koçbaşılar surları sıfırlıyor 3k mancınıklar wowları sıfırlıyor anlamadım gitti :D

sanırım C&R birlikleri kurar wow u kaos wowlarında belli bi düzen göremedim ben :D

ama biz bi can yakarız orası kesin :D
truvalı 9

Forum yöneticileri boykot Amacıyla alınan karar neticesinde wow raporları paylaşılmıyor değerli kardeşim

Forumda Herkesin oyun sitiline saygı düşmek lazım bize kaos birlikleri sonuçta rakib birliklermizdiir..

cengaver
04-01-2011, 03:32
Forum yöneticileri boykot Amacıyla alınan karar neticesinde wow raporları paylaşılmıyor değerli kardeşim

Forumda Herkesin oyun sitiline saygı düşmek lazım bize kaos birlikleri sonuçta rakib birliklermizdiir..

eee koymuşsunuz raporları işte boykotu deldiniz mi nerde saklıyonuz raporları

cıkartın uleyn raporları :D

hisarcık43
04-01-2011, 11:06
http://travian-reports.net/tr/report/314279262da

Buyur Samet Abe..

Forum Turkeydeki asker sayısını görünce şok oldum ben şahsen bu kadar az ordu beklemiyordum....Genede tebrikler.. Eşsiz tahıla bu ordu yakışmadı :eek:

UMARIM BU BİR KISMIDIR

Sonsavasci
08-01-2011, 19:51
Selam arkadaşlar s10 yine bir wow dönemi başlamiş herkese oyunda başarilar dilerim.eski yeni hak eden kazansin diyorum tabi eski s10 cuları tekrar s10 da oynama gayreti gösterdikleri için tebrik ediyorum

RonicaN
09-01-2011, 18:21
Selam arkadaşlar s10 yine bir wow dönemi başlamiş herkese oyunda başarilar dilerim.eski yeni hak eden kazansin diyorum tabi eski s10 cuları tekrar s10 da oynama gayreti gösterdikleri için tebrik ediyorum

tşkler servet.. keyfin nasıl nerelerdesin:)

-AyAz
10-01-2011, 12:26
http://img146.imageshack.us/img146/263/99924662.png (http://img146.imageshack.us/i/99924662.png/)

saldıran arkadaşı tebrik ederim..

Teşekür ederim usta form a yeni bakıyorum da pek takılmıyorum bizde seni tebrik ederiz

bu arada söylemden de geçemicem şu lafına hastayım

[ TATMIN EDEMIYORSAN TAHRIKTE ETMEYECEKSIN ] :)

Küçük Rakı
10-01-2011, 13:17
wow yoLunda herkese başarılar... askerde olduğum için oyunla ilgilenmedim ama tezkere yakın 20.01.2011 de görüşmek üzere ;)

pişşt

AVCI
10-01-2011, 23:22
Güzel saldırılar var...

Wow da son durum nedir...:)

rüzgar
11-01-2011, 09:40
http://travianreports.com/01/GYhjblE.png (http://travianreports.com/tr)
http://travianreports.com/01/KRG81x.png (http://travianreports.com/tr)

savunanı tebrik ederim

zanendithas89
11-01-2011, 09:44
wowda son durum nedir ?

rüzgar
11-01-2011, 10:09
Dünya harikası Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. Retli (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=294905&c=64) 60 WoW KAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947) 83 -
2. Royal Flush (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=385126&c=05) ® & © W.o.W ®&©STJ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948) 74 -
3. çayırözü (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=375240&c=79) ***300*** KAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947) 67 -
4. DEREBEYİ (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=316724&c=4c) 60 WoW KAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947) 67 -
5. iMMoRTaLe (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=415989&c=ba) KaOs wOw KAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947) 63 -
6. kemalkalkan (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=423445&c=35) ® & © W.o.W ®&©STJ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948) 54 -
7. Hizmetimiz (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=270502&c=91) ® & © W.o.W ®&©STJ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948) 42 -
8. truvalı 9 (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=216558&c=2d) 60 wOw KAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947) 38 -
9. demirleblebi (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=118221&c=77) ® & © W.o.W ®&©STJ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948) 19 -
10. cabbar-- (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=514545&c=74) ℓσя∂s σƒ тнє тяανιαи KAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947) 10 http://s10.travian.com.tr/img/x.gif
11. KANKALAR (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=262333&c=8d) Wonder Of ® & © ®&©STJ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948) 9 -
12. orhanlı-1 (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=317591&c=fe) ®&©STJ σƒтнє тяανιαη ®&©STJ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948) 0 -
13. MervaN (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=328882&c=58) ŞAHİ®+1 (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=755) 0 -

Royal Flush
14-01-2011, 13:38
Dünya harikasıOyuncularİsimBirlikSeviye

1.Royal Flush (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=385126&c=05)® & © W.o.W®&©STJ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948)76http://s10.travian.com.tr/img/x.gif

2.iMMoRTaLe (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=415989&c=ba)KaOs wOwKAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947)69-

3.DEREBEYİ (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=316724&c=4c)60 WoWKAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947)63-

4.Retli (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=294905&c=64)60 WoWKAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947)63-

5.kemalkalkan (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=423445&c=35)® & © W.o.W®&©STJ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948)59-

6.Hizmetimiz (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=270502&c=91)® & © W.o.W®&©STJ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948)52http://s10.travian.com.tr/img/x.gif

7.truvalı 9 (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=216558&c=2d)60 wOwKAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947)43http://s10.travian.com.tr/img/x.gif

8.cabbar-- (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=514545&c=74)ℓσя∂s σƒ тнє тяανιαиKAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947)31http://s10.travian.com.tr/img/x.gif

9.demirleblebi (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=118221&c=77)® & © W.o.W®&©STJ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948)23-

10.KANKALAR (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=262333&c=8d)Wonder Of ® & ©®&©STJ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948)20http://s10.travian.com.tr/img/x.gif

11.çayırözü (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=375240&c=79)***300***KAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947)1-

12.orhanlı-1 (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=317591&c=fe)®&©STJ σƒтнє тяανιαη®&©STJ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948)0-

13.MervaN (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=328882&c=58)Şahi®+1 (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=755)

haytik
16-01-2011, 12:43
tüm s 10 ahalisine başarılar =)

nerde bu eski s 10 lu lar göremedim hiçbirini =) gerçi geçen s 10 dan sonra tekrar s 10 a başlamak bayaa bi zor olur ama yinede herkese başarılar...

bu arada bi kehanette bulunayım wow u orhanlı başkan alır =)

RonicaN
16-01-2011, 13:13
kaç haftadır dikkatimi çeken şey royal flush ve kemal kalkan wow hesaplarının her birinin 20 milyon yağma yapması...

Haftanın yağmalamada en iyileri

No. Oyuncular Hammadde

1. Royal Flush 20943232

2. kemalkalkan 17200443

20 milyon yağma nasıl yapılır arkadaşlar bilen varmı?

RonicaN
16-01-2011, 14:59
....................... reset:)

RonicaN
16-01-2011, 15:49
§ 2.5 Dostçul Saldırılar:Hesabın çıkarına olmamasına rağmen diğer hesapların, yağma yapmasına ve köyleri ele geçirmelerine göz yumulması yasaktır(Bkz.§ 4.1). Bu durum hem kendi hesabınız hemde temsilcilik ilişkisi bulunan hesaplar için geçerlidir. Bu kuralı dikkate almadan yapılan saldırıların ve köylerin ele geçirildiği tespit edildiği takdirde, hesap ağır bir şekilde cezalandırılır. Hammadde gönderilen hesapların yağmalanması yasaktır. Bu durum pazar yeri üzerinden alışveriş yapılan hesaplar için de geçerlidir. Tek istisna, hesap sahibinin kendi köylerini yağmalamasıdır ve bu durum yasak değildir. Temsilcilik ilişkisi bulunan, ortak bilgisayar kullanılan ve aynı birlikte/alt birlikte olan hesaplara yapılan saldırılar da aynı şekilde yasaktır.

royal ve kemalkalkan wowları ağır cezalar alırsa bunun için forumu birbirine katmak bağırıp çağırmak gereksizdir..

bu iki wow köyü sahibine dostçul saldırının ceza nedeni olduğunu o birlikte başkanlık ve yöneticilik yapanların söylemiş olması ve uyarması lazımdı...

RonicaN
16-01-2011, 15:55
işin kötü tarafı dostçul saldırı ile millet 20 milyon hammaddeyi götürüyor sistemde buna madalya veriyor.. umarım sadece ceza vermekle yetinmezler verdikleri madalyalarıda geri alırlar:)

messimania
16-01-2011, 16:24
işin kötü tarafı dostçul saldırı ile millet 20 milyon hammaddeyi götürüyor sistemde buna madalya veriyor.. umarım sadece ceza vermekle yetinmezler verdikleri madalyalarıda geri alırlar:)

kuralın devamı !

Burada da dünya harikası ve inşa planı bulunan köyler istisna teşkil etmektedir ve taktik gereği bu köylere saldırılar yapılabilir

RonicaN
16-01-2011, 18:07
kuralın devamı !

Burada da dünya harikası ve inşa planı bulunan köyler istisna teşkil etmektedir ve taktik gereği bu köylere saldırılar yapılabilir

istisna teşkil eder derken: plan köyüne ve dunya harikasına saldırı yapılabilir..mesela a birliğindeki oyuncunun elinde bulunan planı yine a birliğinden başka bir oyuncu alabilir..veya a birliğinin elindeki wow köyünü yine a birliğinden bir oyuncu saldırı yaparak devralabilir ama asla bu wow köyü sahibinin kendi birliğindeki oyuncuları yağmalaması anlamına gelmez..

biz bunun gibi olayları geçmişte yaşadık ve wow köyü sahipleri ciddi cezalar aldılar..

royal ve kemalkalkan mutlak şekilde ceza alacaktır ve haftaya bu yağmalar sözkonusu olmayacaktır...

Glady00
17-01-2011, 16:48
Herkesin Kendine Öz Plan'lari Vardir.

Kendisine Göre Stratejisi Vardir.

Herkes Birbirinin Stratejisine Saygı Duymak Lazımdır.. Bırakında Kendi Üyelerimizin Yağma Vs Konusunu Biz Düşünelim..

Saygılarımla.

freeeman19
17-01-2011, 20:16
Herkesin Kendine Öz Plan'lari Vardir.

Kendisine Göre Stratejisi Vardir.

Herkes Birbirinin Stratejisine Saygı Duymak Lazımdır.. Bırakında Kendi Üyelerimizin Yağma Vs Konusunu Biz Düşünelim..

Saygılarımla.

o köyleri yıkalımda görsünler öz planı :D 1000 lerce saldırıdan acaba yağma bulabilceklermi :cool:

Ozdo
17-01-2011, 21:51
kaç haftadır dikkatimi çeken şey royal flush ve kemal kalkan wow hesaplarının her birinin 20 milyon yağma yapması...

Haftanın yağmalamada en iyileri

No. Oyuncular Hammadde

1. Royal Flush 20943232

2. kemalkalkan 17200443

20 milyon yağma nasıl yapılır arkadaşlar bilen varmı?

Birleşme yapılmaz wow birliği ile az yapmadık sanki :) birleşmeleri copy paste yaparız olur biter :D :D :D bütün mhler alayıda bunu yer :D

Royal Flush
17-01-2011, 21:55
§ 2.5 Dostçul Saldırılar:Hesabın çıkarına olmamasına rağmen diğer hesapların, yağma yapmasına ve köyleri ele geçirmelerine göz yumulması yasaktır(Bkz.§ 4.1). Bu durum hem kendi hesabınız hemde temsilcilik ilişkisi bulunan hesaplar için geçerlidir. Bu kuralı dikkate almadan yapılan saldırıların ve köylerin ele geçirildiği tespit edildiği takdirde, hesap ağır bir şekilde cezalandırılır. Hammadde gönderilen hesapların yağmalanması yasaktır. Bu durum pazar yeri üzerinden alışveriş yapılan hesaplar için de geçerlidir. Tek istisna, hesap sahibinin kendi köylerini yağmalamasıdır ve bu durum yasak değildir. Temsilcilik ilişkisi bulunan, ortak bilgisayar kullanılan ve aynı birlikte/alt birlikte olan hesaplara yapılan saldırılar da aynı şekilde yasaktır.

royal ve kemalkalkan wowları ağır cezalar alırsa bunun için forumu birbirine katmak bağırıp çağırmak gereksizdir..

bu iki wow köyü sahibine dostçul saldırının ceza nedeni olduğunu o birlikte başkanlık ve yöneticilik yapanların söylemiş olması ve uyarması lazımdı...

Sen giderken ben geliyordum üstadım varsa kuralsızlık şikayetini yaparsın burdan bağrımaya feryat figana gerek yok...

Glady00
17-01-2011, 23:44
o köyleri yıkalımda görsünler öz planı :D 1000 lerce saldırıdan acaba yağma bulabilceklermi :cool:

:) Bak ordalar..

Cesaretin Yetiyorsa Yüreğin Yetiyorsa.. Gider Gerekeni Yaparsın ;)

freeeman19
18-01-2011, 00:11
:) Bak ordalar..

Cesaretin Yetiyorsa Yüreğin Yetiyorsa.. Gider Gerekeni Yaparsın ;)

ben zaten yağma yapıyom wow köylerini hiçç karışan olmuyo zaten

* Hem tüm askerleri wow köylerine gönderdiniz sizin savunma askeriniz olsa bile varınızı yoğunuzu royalin wow'una yatırdınız buralardan belli oluyo o kadar asker gitti hem saldırı ve savunma askerlerinizde öldü tekrar basmanız en az 1 hafta alır o da yağma köylerini belirledim geliyom :D

RonicaN
18-01-2011, 02:18
sen giderken ben geliyordum feryat figan gibi sözler benim tarzıma uymadığı için cevap vermeyi uygun görmüyorum.

şimdi şu yağma konusuna geleyim:

arkadaşlar travian oyun kuralları değişmiş ve yağmadan dolayı hesap kapanma devri bitmişmiş..travian forumda bununla ilgili açıklamada yapılmış link aşağıda:

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=15386

Oyuncular oyuna başlarken foruma üye olmak ve forumdaki gelişmeleri takip etmek zorunluluğu yoktu.

oyunla ilgili bilgi ve kuralların:

http://s10.travian.com.tr/support.php

sayfasında belirtildiği söylemişlerdi..

oysa şimdi ortada tamamen bir çelişki var travian oyun kuralları sitesinde ceza nedeni olması gereken eylemlere travian forumdaki açıklama nedeniyle ceza verilmiyor..

şimdi burda travian yöneticilerine soruyorum oyun kurallarını http://s10.travian.com.tr/support.php sitesindenmi ögreneceğiz yoksa http://forum.travian.com.tr sitesindenmi?

mhler ceza verirken http://www.travian.com.tr/spielregeln.php sitesindeki kurallarımı uygulayacak yoksa http://forum.travian.com.tr sitesindeki bilgilerdenmi uygulama yapacak ?

RonicaN
18-01-2011, 03:58
Birleşme yapılmaz wow birliği ile az yapmadık sanki :) birleşmeleri copy paste yaparız olur biter :D :D :D bütün mhler alayıda bunu yer :D

ya yok öyle değil kendi birlik arkadaşlarını yağmalıyorlar..alt birlikleri yağmalıyorlar ama artık bunlar ceza nedeni değilmiş.. yağmacılara gün doğdu:)

iki dönem önce alper2000 dostum vardı.. 50 k askeri 50 şerli 100 erli yağmaya gönderir günde 15 saat online olur öyle yağmada derece yapardı..şimdikiler altın madalyayı kendi birliğini yağmalayarak alıyor.. nerdeeennnn nereyeee..oynanmaz artık bu oyun:

- hasannn
- evet bülent abi
- hiç madalyam yok yaaa
- sorun değil bülent abi bütün köylerdeki savunmayı vahaya gönderiyorum benim köyleri yağmala al madalyayı
- o kadar kolaymı bu madalyayı almak
- ne sandın bülent abi travianda kurallar değişti artık madalya böyle alınıyor
- neyse vazgeçtim madalya almaktan ben hesap kapatıyorum...

Sonsavasci
18-01-2011, 11:36
tşkler servet.. Keyfin nasıl nerelerdesin:)

ne olsun dostum iş güçle uğraşıyom trx2 de bi hesabim var arada bakiyom o kadar :)

doğan35
18-01-2011, 13:32
ya yok öyle değil kendi birlik arkadaşlarını yağmalıyorlar..alt birlikleri yağmalıyorlar ama artık bunlar ceza nedeni değilmiş.. yağmacılara gün doğdu:)

iki dönem önce alper2000 dostum vardı.. 50 k askeri 50 şerli 100 erli yağmaya gönderir günde 15 saat online olur öyle yağmada derece yapardı..şimdikiler altın madalyayı kendi birliğini yağmalayarak alıyor.. nerdeeennnn nereyeee..oynanmaz artık bu oyun:

- hasannn
- evet bülent abi
- hiç madalyam yok yaaa
- sorun değil bülent abi bütün köylerdeki savunmayı vahaya gönderiyorum benim köyleri yağmala al madalyayı
- o kadar kolaymı bu madalyayı almak
- ne sandın bülent abi travianda kurallar değişti artık madalya böyle alınıyor
- neyse vazgeçtim madalya almaktan ben hesap kapatıyorum...

sende yap kıskançlık seziyorummm burda :D:D:D:D

doğan35
18-01-2011, 21:16
ben zaten yağma yapıyom wow köylerini hiçç karışan olmuyo zaten

* Hem tüm askerleri wow köylerine gönderdiniz sizin savunma askeriniz olsa bile varınızı yoğunuzu royalin wow'una yatırdınız buralardan belli oluyo o kadar asker gitti hem saldırı ve savunma askerlerinizde öldü tekrar basmanız en az 1 hafta alır o da yağma köylerini belirledim geliyom :D

doğru söylüyosun biz royale yatırdık varımızı yoğumuzu sen nereye yatırdın varını yoğunu söylede orayı yıkalım önce canım kardeşim

KeseriM Şahi R Koordinatör

RonicaN
19-01-2011, 01:38
sende yap kıskançlık seziyorummm burda :D:D:D:D

ben foruma fazla girmem girsemde wow sürecine bakar çıkarım..gidip forumun ücra köşelerinde yeni travian kurallarını okumak zorunda olduğumu söylemiş olsalardı kesinlikle bu oyunu oynamazdım..

bu arada forum yöneticileri üstteki soruma ne zaman cevap verecekler merak ediyorum.

freeeman19
19-01-2011, 23:56
doğru söylüyosun biz royale yatırdık varımızı yoğumuzu sen nereye yatırdın varını yoğunu söylede orayı yıkalım önce canım kardeşim

KeseriM Şahi R Koordinatör

yıkın bayatladı artık oyun zevkine yağma yapmaya devam ediyorum

doğan35
20-01-2011, 12:58
yıkın bayatladı artık oyun zevkine yağma yapmaya devam ediyorum

şu oyun nickini söylesende bizde zevkine yağma yapsak :D

reme
20-01-2011, 16:02
Az kaldı az kaldı,wowa az kaldı,haydı royal...saygılar

reme...

Royal Flush
20-01-2011, 21:37
Az kaldı az kaldı,wowa az kaldı,haydı royal...saygılar

reme...

Tşk ederim az kaldı zaten bu işe nokta koymaya.Çirkeflik yapmadım ben bu oyunda hiç kimseye ama hertürlü çirkefliği gördüm..Ama herne olursa olsun C ve R birliklerine bu wow sevincini yaşatacağıma ben ve arkadaşlarım ant içtik bu kadar kişinin emeği var bu işte inş mahcup olmayacağız.Benim yaptığım birşey yok aslında tüm yapılanlar birlikteliğin verdiği eser ve ürünler.Tüm C ve R birlikleri oyuncularına sonsuz teşekürler...

Royal Flush
20-01-2011, 23:07
Dünya harikasıOyuncularİsimBirlikSeviye

1.Royal Flush (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=385126&c=05)® & © W.o.W®&©STJ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948)88

-2.iMMoRTaLe (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=415989&c=ba)KaOs wOwKAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947)80

http://s10.travian.com.tr/img/x.gif3.kemalkalkan (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=423445&c=35)® & © W.o.W®&©STJ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948)70

http://s10.travian.com.tr/img/x.gif4.DEREBEYİ (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=316724&c=4c)60 WoWKAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947)70

-5.Retli (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=294905&c=64)60 WoWKAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947)68

-6.Hizmetimiz (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=270502&c=91)® & © W.o.W®&©STJ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948)67

-7.truvalı 9 (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=216558&c=2d)60 wOwKAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947)66

http://s10.travian.com.tr/img/x.gif8.cabbar-- (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=514545&c=74)ℓσя∂s σƒ тнє тяανιαиKAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947)54

http://s10.travian.com.tr/img/x.gif9.KANKALAR (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=262333&c=8d)Wonder Of ® & ©®&©STJ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948)49

-10.demirleblebi (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=118221&c=77)® & © W.o.W®&©STJ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948)30

-11.çayırözü (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=375240&c=79)***300***KAOS WOW (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947)27

-12.orhanlı-1 (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=317591&c=fe)®&©STJ σƒтнє тяανιαη®&©STJ (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8948)0

-13.MervaN (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=328882&c=58)Şahi®+1 (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=755)0-

reme
20-01-2011, 23:50
Tşk ederim az kaldı zaten bu işe nokta koymaya.Çirkeflik yapmadım ben bu oyunda hiç kimseye ama hertürlü çirkefliği gördüm..Ama herne olursa olsun C ve R birliklerine bu wow sevincini yaşatacağıma ben ve arkadaşlarım ant içtik bu kadar kişinin emeği var bu işte inş mahcup olmayacağız.Benim yaptığım birşey yok aslında tüm yapılanlar birlikteliğin verdiği eser ve ürünler.Tüm C ve R birlikleri oyuncularına sonsuz teşekürler...
İnşallah hocam,az kaldı zaten,allahın izniyle biz kuracaz wowu...RAkip kaos birlikleri dahil allah kimsenin emeğini boşa çıkarmasın.tüm wow köylerine sahip olan arkadaşları verdikleri emekten dolayısıyla tebrık ederım saygılar...

reme...

doğan35
21-01-2011, 13:24
burdan tüm c r ve kaos ailelerine sesleniyorum lütfen wow sahiplerinin yan köylerine mancınıklı saldırı yapmayalım arkadaşlar bu işin sonunda tüm wow sahipleri için kötü olacak bu işi tüm server oynayanları olarak keselim derim ben düşüncelerinizi bekliyorum wow sahipleri bu konuda

özgür1907
21-01-2011, 15:05
burdan tüm c r ve kaos ailelerine sesleniyorum lütfen wow sahiplerinin yan köylerine mancınıklı saldırı yapmayalım arkadaşlar bu işin sonunda tüm wow sahipleri için kötü olacak bu işi tüm server oynayanları olarak keselim derim ben düşüncelerinizi bekliyorum wow sahipleri bu konuda

kaos wowlarının yan köylerini indirdikten sonra mı diyorsunuz bunu?

Royal Flush
21-01-2011, 16:18
Vın diyorum salla doğan abi o konuyu tartışmaya bile gerek yok isteyen istediğini yapar...Bu saatten sonra yıksalar ne olur hepsi par tutuş oldu...

Royal Flush/Kaos Birlikleri Korkulu Rüyası :)))

Ozdo
22-01-2011, 01:08

Çok saçma bir mesaj bence, sonuçta rakip wow kurulmaması için kurallar dahilinde yan köyleri yıkıyorsa hakkıdır...senin wowcunun yan köyü yıkılıyorsa sende rakibin wow'nun yan köyünü yık yıkamıyorsan zaten senin zaafındır o zaman wow alma, şahsen 8 ay tüm yan köylerime aynısı yapıldı..gerçekten wowcular için zor ama birlik olmak böyle günde belli olur...
belli yan köylere sağlam def çekilir gelen çakılır...2 kere çakılan 3.ye gelemez zaten..

orhanlı
22-01-2011, 17:10
http://travian-reports.net/tr/report/3273466be4e

http://travian-reports.net/tr/report/32723523629

http://travian-reports.net/tr/report/3276176ec44

raporlar tazedır varmı daha ötesi :D

messimania
22-01-2011, 18:05

750 macnık seviye almış... büyük rezalet

sarıkanarya23
23-01-2011, 12:43

Bu s10'mu ? 240 manço lwl almış :)
Eski bir s10 ve ©'li olarak şaşkınım :confused: bizim serverda mançoların boyutu neydi ama tabii girilen köy sıfırlanıyodu o ayrı :) ozdo'nun dediği gibi yan köyler kalmıyodu nerdeyse wow'cularda :)) Geçen s10 için diyorum bunu tabii .
Tolga32 wow almamış bu kez ama olmamış söleyin yakışmamış NEKİR©'ye :)
Bu arada bizim s15'ten abiler burda padişahlık sürüyo sanırım . Hade bakalım inş. kurarsınız wow'u bizde geliriz bakmaya . Bu arada s15'teki woowmen(servet abi) oynuyo mu , bilgi verir misiniz ?
Kolay gelsin herkese wow'culara özellikle...

iyi forumlar.

bygececi
23-01-2011, 22:33
wow süreci bir hayli uzayacaga benziyor

orhanlı
24-01-2011, 10:22
750 macnık seviye almış... büyük rezalet

çok buyuk rezalet hemde:D

bygececi
24-01-2011, 19:15
bence asıl rezatel wow inşa pilanı kaptıran ların pilanlarını geri almak yerine merkez sıfırlamak için ordularını kaybetmeleri

wow da her an durum degişiyor :)

sarıkanarya23
25-01-2011, 09:20
wow süreci bir hayli uzayacaga benziyor

Kaçıncı ay bu ay :)

orhanlı
25-01-2011, 14:10
bence asıl rezatel wow inşa pilanı kaptıran ların pilanlarını geri almak yerine merkez sıfırlamak için ordularını kaybetmeleri

pilan kaptırmadık savunma ile ordu kesmekdi amacımız wow kurmak değildi istesek yıne wow kurarız ayrıca pılanınızıda alırız ama kuramıyacagınız bır wow un planı ile ugraşmak tarzımız değil sadece yıkmak tarzımız çizmekde değil :)
yada bazı arkadaşlar gıbı üstümüzü başımızıda yırtmadık :)
laf carparken dıkkat et -/- bölgesinde ben wow kurmazsam inan kimseyede kurdutmam zaten kuramaz :)
sadece -/- bölgesi için gecerlidir bu düşüncem bizimde bellı bir cüssemiz var strateji olarak herzaman dediğim gibi yaptıklarımız yapacaklarımızın temınatıdır -/- bölgesinde tek bir birlik strateji birliği tum bölgeye yettı arttı bıle 2 bırlık oldugumuzu düşünemıyorum o bölgede :D:rolleyes:

Epope
25-01-2011, 14:34
Herkeze başarılar :)

SessizLik iyidir..

bygececi
26-01-2011, 21:30
pilan kaptırmadık savunma ile ordu kesmekdi amacımız wow kurmak değildi istesek yıne wow kurarız ayrıca pılanınızıda alırız ama kuramıyacagınız bır wow un planı ile ugraşmak tarzımız değil sadece yıkmak tarzımız çizmekde değil :)
laf carparken dıkkat et -/- bölgesinde ben wow kurmazsam inan kimseyede kurdutmam zaten kuramaz :)
sadece -/- bölgesi için gecerlidir bu düşüncem bizimde bellı bir cüssemiz var strateji olarak herzaman dediğim gibi yaptıklarımız yapacaklarımızın temınatıdır -/- bölgesinde tek bir birlik strateji birliği tum bölgeye yettı arttı bıle 2 bırlık oldugumuzu düşünemıyorum o bölgede :D:rolleyes:

laf çarpmıyorum ben olanları ve düşüncemi söylüyorum sadece söylediklerim olmadıysa tamam ama söylediklerim oldu ayrıca ben kuramazsam kimse kuramaz dedinya dogrudur sen kuramazsın pilan ın yok dimi

KingOfPc
27-01-2011, 03:41

SessizLik iyidir..

S15 Birlik Baskanim Hangi Taraftansin :D

S15deki Rekor Ordun Buradada Varmi kine :D

denizli/emine
27-01-2011, 05:18

:)
bence de
yıkılsa da yıkılcak bi wow köyü var hehe

Royal Flush
27-01-2011, 10:15
S10 daki Kaos Birlik yöneticileri kadar aciz üşkağıtçı bir servır yoktur sanırım.Bu kadar küçük düşeceğinizi tahmin etmezdim.Ama çaresizlik bu olsa gerek yalan dolan şeylerle çamur atıyorsunuz

orhanlı
27-01-2011, 15:12
laf çarpmıyorum ben olanları ve düşüncemi söylüyorum sadece söylediklerim olmadıysa tamam ama söylediklerim oldu ayrıca ben kuramazsam kimse kuramaz dedinya dogrudur sen kuramazsın pilan ın yok dimi
gulum plana ıhtıyacım yok zaten fazla fazla planımız var istesem istediğim planıda alırım bu royal veya hizmetlimiz yada kemalkan,lkan fark etmez istediğim zaman wow ları ile beraber verirler zaten ayrıcada elimizdede fazlaca pilan var ben pilanları toplarken sizler nasıl alacagınızı hesaplıyordunuz bende nasıl ve ne şekilde kaç ordu kesecegimi hesaplıyordum :d suan alimizde 1 plan fazla ve istediğim kaos bırlıgındende saldırı yaparak strateji birliği olarak istediğim planıda ala bılecek guce sahıbım ama boş ordu kaybetmeyı sevmıyorum sadece gerekenı yapıp wow ları yıkıyoruz emeğe saygı duymuyorum :d ben kurmadıysam -/- bölgesinde kımse kuramaz lafımında arkasındayım saygılar tüm server 10 oyuncularına....

Royal Flush
27-01-2011, 15:34
gulum plana ıhtı
yacım yok zaten fazla fazla planımız var istesem istediğim planıda alırım bu royal veya hizmetlimiz yada kemalkan,lkan fark etmez istediğim zaman wow ları ile beraber verirler zaten ayrıcada elimizdede fazlaca pilan var ben pilanları toplarken sizler nasıl alacagınızı hesaplıyordunuz bende nasıl ve ne şekilde kaç ordu kesecegimi hesaplıyordum :d suan alimizde 1 plan fazla ve istediğim kaos bırlıgındende saldırı yaparak strateji birliği olarak istediğim planıda ala bılecek guce sahıbım ama boş ordu kaybetmeyı sevmıyorum sadece gerekenı yapıp wow ları yıkıyoruz emeğe saygı duymuyorum :d ben kurmadıysam -/- bölgesinde kımse kuramaz lafımında arkasındayım saygılar tüm server 10 oyuncularına....

Kızdırmayın orhanımı doğruu süler kendisi:)

orhanlı
27-01-2011, 15:39
Kızdırmayın orhanımı doğruu süler kendisi:)

kızmadık :D kızarsak herşey değişir:D

Glady00
27-01-2011, 15:48
kızmadık :D kızarsak herşey değişir:D

Orhan ne Diyorsa Haklıdır:D

Kızdırmayın )) Orhanımızı

illietus
28-01-2011, 00:12
Çok saçma bir mesaj bence, sonuçta rakip wow kurulmaması için kurallar dahilinde yan köyleri yıkıyorsa hakkıdır...senin wowcunun yan köyü yıkılıyorsa sende rakibin wow'nun yan köyünü yık yıkamıyorsan zaten senin zaafındır o zaman wow alma, şahsen 8 ay tüm yan köylerime aynısı yapıldı..gerçekten wowcular için zor ama birlik olmak böyle günde belli olur...
belli yan köylere sağlam def çekilir gelen çakılır...2 kere çakılan 3.ye gelemez zaten..

zamanında yan köylerimize dalarsanız küseriz ağlarız diyen r c ler şimdi kendileri yan köylere saldırıyorlar saldırsınlar tabi.. sonuç belli baylar bayanlar, wow bizimdir.. belli yan köylerinize sadece mancınıkla dalıyoruz ona da karşı koyamıyorsunuz.. kimse kimseyi kandırmasın bakın işinize....

KAOS FOREVER...

illietus
28-01-2011, 00:14
gulum plana ıhtıyacım yok zaten fazla fazla planımız var istesem istediğim planıda alırım bu royal veya hizmetlimiz yada kemalkan,lkan fark etmez istediğim zaman wow ları ile beraber verirler zaten ayrıcada elimizdede fazlaca pilan var ben pilanları toplarken sizler nasıl alacagınızı hesaplıyordunuz bende nasıl ve ne şekilde kaç ordu kesecegimi hesaplıyordum :d suan alimizde 1 plan fazla ve istediğim kaos bırlıgındende saldırı yaparak strateji birliği olarak istediğim planıda ala bılecek guce sahıbım ama boş ordu kaybetmeyı sevmıyorum sadece gerekenı yapıp wow ları yıkıyoruz emeğe saygı duymuyorum :d ben kurmadıysam -/- bölgesinde kımse kuramaz lafımında arkasındayım saygılar tüm server 10 oyuncularına....

eminim tam onyüzmilyon askeriniz vardır orhan :D belgeselsin tam.. (:

Glady00
28-01-2011, 00:15
zamanında yan köylerimize dalarsanız küseriz ağlarız diyen r c ler şimdi kendileri yan köylere saldırıyorlar saldırsınlar tabi.. sonuç belli baylar bayanlar, wow bizimdir.. belli yan köylerinize sadece mancınıkla dalıyoruz ona da karşı koyamıyorsunuz.. kimse kimseyi kandırmasın bakın işinize....

KAOS FOREVER...

Gözüm Merak Etme biz İşimize

Bakıyoruz.. Bu Saaten Sonra Çok Farklı Olcak :) Yan Köylere Kimin dalıp Dalmamasını Görüyıruz

mancıkla Hatt dilersen kaç gün önceki 4-5 rapor Atayım :)

Çok Korktuk Biz (: Dalmasanız Küseriz..

Sen O Wow'u Rüyanda görürsün C&R Ağlamaz Ağlatır...

S10KANKALAR
28-01-2011, 01:33

KAOS FOREVER...

utanmaz bide söylüyor yanköylerinize mancnıklı dalıyoruz diyee.... eyyyy kaos yöneticileri duyun duyun bide söylyosunuz bana siz dalıyosunuz biz yapmıyoruz diye yapanlar dökülmeye başladı..

RonicaN
28-01-2011, 01:59

Orhancım İmmortale nin wowuna senden tek saldırı gelsin valla kiyameti kopartırım

Ha bide bizim seninle bir sözümüz vardı kim önde giderse diğeri onu destekleyecek diye..hadi savunmaları bekliyoruz :)

ESERKRMC
28-01-2011, 02:32
anaa bygeçiçi buralarada uğrarmış :)

bygececi
28-01-2011, 11:41

ilk yazdıgım mesajı onaylıyorsun bu son yazında boş yere ordu kaybetmeye gerek yok diyorsun ama bir merkez sıfırlamak için 50 k lık 6 ordu harcıyorsunuz ki yıkamıyorsunuz o merkezi ve o merkez wow yıkıyor

yıkarız ederiz demekle olmuyor bak ben yıkarız ederiz diyommu demiyorum çünkü var sayımlar ve olacaklar hakkında konuşmayı sevmem sıfır olan 4 wow köyüde sizin degilmi

Glady00
28-01-2011, 14:11
Selam Değerli Dostlarım ;

Fazla Söze Gerek Yok...

http://img571.imageshack.us/img571/4338/videog.png (http://vimeo.com/19288707)

orhanlı
28-01-2011, 14:28
eminim tam onyüzmilyon askeriniz vardır orhan :D belgeselsin tam.. (:
gözüm sen iste sana 100 askerle nasıl wow yıkılır göstereyım :D stratejık ol bıraz :D:D:D

orhanlı
28-01-2011, 14:31
Orhancım İmmortale nin wowuna senden tek saldırı gelsin valla kiyameti kopartırım

Ha bide bizim seninle bir sözümüz vardı kim önde giderse diğeri onu destekleyecek diye..hadi savunmaları bekliyoruz :)
yanlış yorum yanlış seçim yıkmam silerim sadece :) eger kafada immortale gecerse bende ona sıfır cekdırırım bukadar basıt :) ronicancım ahmet abicim :D

oyun iyi olan kazansın başka zaman inşallah aynı saf da yer alırız

denizli/emine
28-01-2011, 15:34
utanmaz bide söylüyor yanköylerinize mancnıklı dalıyoruz diyee.... eyyyy kaos yöneticileri duyun duyun bide söylyosunuz bana siz dalıyosunuz biz yapmıyoruz diye yapanlar dökülmeye başladı..

...................

lellilelli
28-01-2011, 18:17
yaw bıraz uzak kaldımda hala yan koy mevzuları mı gecıyor:)

bence bu oyunda hersey yapılabılır,yan koyun yıkılmasıda bır taktıktır ve dogru bı taktık olduguna ınanıyorum kı sımdıye kadar oylede yaptım ozellıkle wow koylerının dıbındekı koylerı reısletmek ve yıkmak cok onemlı bence bnların yapılmaması yada yapılmıyor olması bıle benı hayretler ıcerısıne dusuruyor kı bız gecen yıl ve evvel yıl 70-80 saatten gıdıp 3-5 koy reıslıyorduk rakıp wowun yanındakı koylerı sonra gelıp alıyorlardı ama o zamana kadar yıkmıs oluyorduk^_^ oyun bu kadar basıtlestırmeyın bence savas oyunu bu nıhayetınde..

lellilelli

illietus
28-01-2011, 18:39
C&R Ağlamaz Ağlatır...

Gülmekten Ağlatır.. :D

utanmaz diye aman dileyip aynısını pişkin pişkin yapıp sonra da siz yapıyorsunuz diyen sizlere denir.;)
evet dalıyoruz yaptğınız ayıba karşılık veriyoruz çokta keyif alıyoruz.. wowu rüyamızda da görüyoruz oyunda da.. basmaz ama basma ümidiyle sloganlaştırayım size :

havada karada rüyada hayatta KAOS...

Dipnot: Orhanlı; sen bırak 100 askeri, tek sen girsen yıkarsın. biliyoruz :cool:

reme
28-01-2011, 19:13
yaw bıraz uzak kaldımda hala yan koy mevzuları mı gecıyor:)

bence bu oyunda hersey yapılabılır,yan koyun yıkılmasıda bır taktıktır ve dogru bı taktık olduguna ınanıyorum kı sımdıye kadar oylede yaptım ozellıkle wow koylerının dıbındekı koylerı reısletmek ve yıkmak cok onemlı bence bnların yapılmaması yada yapılmıyor olması bıle benı hayretler ıcerısıne dusuruyor kı bız gecen yıl ve evvel yıl 70-80 saatten gıdıp 3-5 koy reıslıyorduk rakıp wowun yanındakı koylerı sonra gelıp alıyorlardı ama o zamana kadar yıkmıs oluyorduk^_^ oyun bu kadar basıtlestırmeyın bence savas oyunu bu nıhayetınde..

lellilelli

Kalkmışsın birde bunu burda acıklıyorsun,senin gibiler yüzünden ınsan bu oyundan soguyor ya,hadı neyse...saygılar..

reme...

mysterious
28-01-2011, 20:43
selam değerli dostlarım ;

fazla söze gerek yok...

[ımg]http://img571.imageshack.us/img571/4338/videog.png[/ımg] (http://vimeo.com/19288707)

emeğinize sağlık yusuf kardeş....

milky
29-01-2011, 01:37
Köylerini yıktım :) merkezini ucurdum tılsımlarını çaldım yau sen hala devam ediormusun S10 a :) 100 askerle wow yıkan serverbasından ber bilmem kaç bin asker var dien orhan çıkamadı daha senin ordular piyasaya :)

Royal Flush
29-01-2011, 12:08
Üşkaatçılık diz boyu kaoslarda dediğim zaman kızıyor alınıyorlar.Ama ispatları ile çıkıyor piyasaya.Retli wow köyü yüzlerce kişinin emek verdiği bir wow köyü multi köy sebebi ile kilitleniyor.O kadar kişinin emeğine saygı duyulması gerekirken hala profillerden sırıtıcı yazıyar yazılıyor.Yok rakip bilmem ne yok multi köy yokta ıvırdı zıvırdı v.s kimse kimseyi kandırmasın beyler dürüst olmadığınızı ben wow kurulumu başlayınca anladım.Emek verenlere yazık ne diyelim ki :eek::eek:

hisarcık43
29-01-2011, 17:44
Retli WOWU KİTLENMİŞTİR DURDUK YERE DEĞİL ŞİKAYET ÜZERİNE KİTLENMİŞTİR...KİMLERİN ŞİKAYET ETTİĞİ MEYDANDADIR

HERKES BİR ŞEYLER SÖYLÜYOR Retli HAKKINDA YOK MULTİ KULLANIYOMUŞ YOK KURAL İHLALİ YAPMIŞ DA FALAN DA FİLAN DA BEN İLTER KARDEŞİMİZİN TERTEMİZ OLDUĞUNU BİLİYORUM....EVET BEN BİLİYORUM BÜTÜN KAOS YÖNETİCİLERİ BİLİYOR BÜTÜN KAOSA EMEK VERMİŞ GÖNÜL VERMİŞ ARKADAŞIMIZ İLTERİN ŞİFRE PAYLAŞIMINI YAPMADIĞINI BİLİYOR....EN AZINDAN BEN BİLİYORUM :mad:

BEN ADMİNE VE MULTİYE GEREKENİ YAZDIM ALMANYA DUY SESİMİZİ BİZİM ÜZERİMİZDEN EKMEK YİYİP EKMEK YEDİĞİN YERE İHANET ETME BENİM DİYECEKLERİM BU KADARDIR:mad:

İNADINA KAOS İNADINA WOW

RonicaN
29-01-2011, 18:03
Üşkaatçılık diz boyu kaoslarda dediğim zaman kızıyor alınıyorlar.Ama ispatları ile çıkıyor piyasaya.Retli wow köyü yüzlerce kişinin emek verdiği bir wow köyü multi köy sebebi ile kilitleniyor.O kadar kişinin emeğine saygı duyulması gerekirken hala profillerden sırıtıcı yazıyar yazılıyor.Yok rakip bilmem ne yok multi köy yokta ıvırdı zıvırdı v.s kimse kimseyi kandırmasın beyler dürüst olmadığınızı ben wow kurulumu başlayınca anladım.Emek verenlere yazık ne diyelim ki :eek::eek:

retliyi kapattık ve açılınca 24 saat içinde kaoslardan 5 milyon savunma attırıp bu işi bitireceğiz..şu an bütün oyuncular harıl harıl savunma basıyorlar ve savunmalarımız yeterli düzeye ulaşınca açtıracaz..nasılsa hesap açılınca sizin ordular 50 saatte ulaşacak oysa kaosun savunması 24 saatte ulaşacak:)

messimania
29-01-2011, 18:13
retliyi kapattık ve açılınca 24 saat içinde kaoslardan 5 milyon savunma attırıp bu işi bitireceğiz..şu an bütün oyuncular harıl harıl savunma basıyorlar ve savunmalarımız yeterli düzeye ulaşınca açtıracaz..nasılsa hesap açılınca sizin ordular 50 saatte ulaşacak oysa kaosun savunması 24 saatte ulaşacak:)

"hehehe daha hızlı asker 2x tılsımını alıcam ve 22 saatte varıcam wow'a en az 10 seviye alıcam" diyen çıkarsa

Royal Flush
29-01-2011, 18:32

Senin bu sallamana hayranım ben iyi sallıyorsun destekli hemde

Royal Flush
29-01-2011, 19:05
Retli WOWU KİTLENMİŞTİR DURDUK YERE DEĞİL ŞİKAYET ÜZERİNE KİTLENMİŞTİR...KİMLERİN ŞİKAYET ETTİĞİ MEYDANDADIR

HERKES BİR ŞEYLER SÖYLÜYOR Retli HAKKINDA YOK MULTİ KULLANIYOMUŞ YOK KURAL İHLALİ YAPMIŞ DA FALAN DA FİLAN DA BEN İLTER KARDEŞİMİZİN TERTEMİZ OLDUĞUNU BİLİYORUM....EVET BEN BİLİYORUM BÜTÜN KAOS YÖNETİCİLERİ BİLİYOR BÜTÜN KAOSA EMEK VERMİŞ GÖNÜL VERMİŞ ARKADAŞIMIZ İLTERİN ŞİFRE PAYLAŞIMINI YAPMADIĞINI BİLİYOR....EN AZINDAN BEN BİLİYORUM :mad:

BEN ADMİNE VE MULTİYE GEREKENİ YAZDIM ALMANYA DUY SESİMİZİ BİZİM ÜZERİMİZDEN EKMEK YİYİP EKMEK YEDİĞİN YERE İHANET ETME BENİM DİYECEKLERİM BU KADARDIR:mad:

İNADINA KAOS İNADINA WOW

Kimin yada kimlerin şikayet ettiğinin önemi yoktur.Şikayet hakkı herkesin var.Önemli olan ortada bir gerçek var malesef.Hep öyle olur ama herkes yazar ben multi kunnamıyorum şifreli girişim yok.Bir wow köyünü multihunter bu kadar basit şekilde kapatamaz.Sen bilemessin üstad beklemessin o ayrı konu...

sarıkanarya23
29-01-2011, 19:54

SessizLik iyidir..

Hee kaçak sen nerdesin :)

denizli/emine
29-01-2011, 21:47

İNADINA KAOS İNADINA WOW

önümüzdeki her engele karşı bu wowu biz kurcaz içimiiz rahat olsun
ben buna çok inanıyorum...

Royal Flush
29-01-2011, 22:50

hı hı bende öyle düşünüyorum:D

ESERKRMC
29-01-2011, 23:14

ehh be emne inan inan nereye kadar hayal kurmaktan başka birşey yaptığınız yok. sen inanmaya devam et bakem ne olcak sonunda ben burdayım beklerim :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
N şekil için vrenle nede veren için şekildn şekile girenle işim olmaz..

denizli/emine
29-01-2011, 23:46
ehh be emne inan inan nereye kadar hayal kurmaktan başka birşey yaptığınız yok. sen inanmaya devam et bakem ne olcak sonunda ben burdayım beklerim :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

inançlarım bana ait sizi hiç ama hiç ilgilendirmez
size laf atan olmadı !!!!!!

hayal da kurarım inanırım da bi itirazınız mı var

VeGaToR
30-01-2011, 01:13
benim babam senin babanı döver yerine dönmüş burası yine:)

ESERKRMC
30-01-2011, 01:28
inançlarım bana ait sizi hiç ama hiç ilgilendirmez
size laf atan olmadı !!!!!!

hayal da kurarım inanırım da bi itirazınız mı var

tamam kızma ya birşey demedim inanmaya devam et

reme
30-01-2011, 01:37
benim babam senin babanı döver yerine dönmüş burası yine:)

en az harekete sahıp olan wow konusu burası,diğerlerine bir baksan,millet birbirini öldürecek:)

VeGaToR
30-01-2011, 01:47
valla oyunu bu kdar takmasın kimse.yemişim wowunu.kuracagımız bi dandurik wow için kimse birbirini kırmasın.

denizli/emine
30-01-2011, 01:52
valla oyunu bu kdar takmasın kimse.yemişim wowunu.kuracagımız bi dandurik wow için kimse birbirini kırmasın.

kimseyi kırdığım yok
yazdığım yorumlar hakkında hiç kimse dalga gecemez , GEÇTİRTMEM

VeGaToR
30-01-2011, 13:09
kız ben genel sölüorum hemen üstüne alınma:)

illietus
30-01-2011, 17:03
r c wow pırt mı olmuş 77 ye düşmüş.. :D:p:cool:

Royal Flush
30-01-2011, 17:32
Wow kurulumu yapmış olduğumuz şu günlerde gerek Kaos wow kurucuları gerek R ve C birlikleri wow kurucu arkadaşlarımızın yan köylerine karşı yapılan saldırılar yıkımlar oyunun dozunu yeteri kadar bozdu ve resmen kabak tadı vermeye başladı.Bizlerde Kaos birlikleri - R ve C birlikleri olarak gerek wow kuran arkadaşlarımızın gerek diğer hesapların yan köylerine saldırmama kararı aldık.wow kurulumunu kimin kurduğunun aslında pek önemi yok.Önemli olan gerek rakip oyuncularının gerek bizlerin aldığı keyif ve ne kadar başarılı olduğumuzdur.Lakin yan köy yıkma işi bu oyunda oyunun kaderini etkilediği gibi rakipler arası huzursuzluk,kin ve nefrete dönüşmektedir.Rakipte olsa karşımızdakide bir insan ve sabrı bir yere kadardır.Bu nedenle hiç bir oyuncu ve wow kurulumu yapan rakip oyuncu arkadaşlarımıza karşı yan köylere saldırıda bulunulmayacaktır.

Saygılarımla
Pappi Chilo-Tuğrul
Kaos Birlikleri Genel Başkanı

Not: Bu kararı bizzat Royal Flush-Samet ile konuşarak aldık ve bu karara herkes uymak zorundadır.. Bu alınan kararı beğenmeyen itirazı olan varsa lütfen benimle irtibata geçsin..

kemal&egeli
30-01-2011, 17:33
kimseyi kırdığım yok
yazdığım yorumlar hakkında hiç kimse dalga gecemez , GEÇTİRTMEM

Bencede danding bir oyun katiliyorum arkadasa,
kalp kirmaya degmez gelin biz kafa, göz kiralim kalp kiramam ama güzel kafa kirarim he he :)

Emine üstüne alinma

ESERKRMC
30-01-2011, 17:53
kalp kirmaya degmez gelin biz kafa, göz kiralim kalp kiramam ama güzel kafa kirarim he he :)

Emine üstüne alinma

egeli adın yeter bırak eğlensinler :)

kemal&egeli
30-01-2011, 17:54

kemal&egeli
30-01-2011, 17:56
egeli adın yeter bırak eğlensinler :)

Oy oy danke az gülelim dedim baya gerilmis ortam :)

kemal&egeli
30-01-2011, 18:00
Wow kurulumu yapmış olduğumuz şu günlerde gerek Kaos wow kurucuları gerek R ve C birlikleri wow kurucu arkadaşlarımızın yan köylerine karşı yapılan saldırılar yıkımlar oyunun dozunu yeteri kadar bozdu ve resmen kabak tadı vermeye başladı.Bizlerde Kaos birlikleri - R ve C birlikleri olarak gerek wow kuran arkadaşlarımızın gerek diğer hesapların yan köylerine saldırmama kararı aldık.wow kurulumunu kimin kurduğunun aslında pek önemi yok.Önemli olan gerek rakip oyuncularının gerek bizlerin aldığı keyif ve ne kadar başarılı olduğumuzdur.Lakin yan köy yıkma işi bu oyunda oyunun kaderini etkilediği gibi rakipler arası huzursuzluk,kin ve nefrete dönüşmektedir.Rakipte olsa karşımızdakide bir insan ve sabrı bir yere kadardır.Bu nedenle hiç bir oyuncu ve wow kurulumu yapan rakip oyuncu arkadaşlarımıza karşı yan köylere saldırıda bulunulmayacaktır.

Saygılarımla
Pappi Chilo-Tuğrul
Kaos Birlikleri Genel Başkanı

Not: Bu kararı bizzat Royal Flush-Samet ile konuşarak aldık ve bu karara herkes uymak zorundadır.. Bu alınan kararı beğenmeyen itirazı olan varsa lütfen benimle irtibata geçsin..

Gecte olsa her iki taraf icinde dogru ve isabetli bir karar olmus en azindan verilen emege saygi adina

rakip wowa ve bizimkilere basarilar dilerim

ne diyeyim iyi olan kazansin

yabgu
30-01-2011, 18:50
emeğe saygı adına kurulan ww leride yıkmayın olsun bitsin bu kadar komik bir yorum görmedim...

kemal&egeli
30-01-2011, 19:36
emeğe saygı adına kurulan ww leride yıkmayın olsun bitsin bu kadar komik bir yorum görmedim...

pardon anlaymadim komik olan nedir ?

yabgu
30-01-2011, 20:44
savaş oyunu mu oynuyoruz evcilik mi ... yan köy yıkılmaz diye bir kaide mi var... speedde her zaman yan köy dahil heryeri yıkıyorlar... mücadele ediyoruz yan köy yıkmak neden emeğe saygısızlık oluyor onu anlayamadım...

kemal&egeli
30-01-2011, 21:00
savaş oyunu mu oynuyoruz evcilik mi ... yan köy yıkılmaz diye bir kaide mi var... speedde her zaman yan köy dahil heryeri yıkıyorlar... mücadele ediyoruz yan köy yıkmak neden emeğe saygısızlık oluyor onu anlayamadım...

benim sorumu anlamadiniz sanirim farkli bir cevap geldi komik olan ne diye sormustum ?

kemal&egeli
30-01-2011, 21:21
benim sorumu anlamadiniz sanirim farkli bir cevap geldi komik olan ne diye sormustum ?

emege saygi dergen vurgulamak istedigim sey her iki taraf icinde ayni sey.
wow kuran arkadaslar bütün köylerini koruyup defans kurmazlar bu sürecte zaten korumakta oldugu wow ve insplanlari vs var .
ve bu süreci yetrince stresli buyuzden vermis oldugu emeklerin gelen yüzlerce sirali saldirlar sonucu bir günde yerle bir olmasi hic güzel bisi degil oyun oyunluktan cikiyor ne oluyor 3 gün sonra altinla yeniden kuruyorlar ama bu kisilere hem maddi zarar veriyor verilen emek bosa gidiyor bütün söylemek istedigim buydu....

Royal Flush
30-01-2011, 21:29
emege saygi dergen vurgulamak istedigim sey her iki taraf icinde ayni sey.
wow kuran arkadaslar bütün köylerini koruyup defans kurmazlar bu sürecte zaten korumakta oldugu wow ve insplanlari vs var .
ve bu süreci yetrince stresli buyuzden vermis oldugu emeklerin gelen yüzlerce sirali saldirlar sonucu bir günde yerle bir olmasi hic güzel bisi degil oyun oyunluktan cikiyor ne oluyor 3 gün sonra altinla yeniden kuruyorlar ama bu kisilere hem maddi zarar veriyor verilen emek bosa gidiyor bütün söylemek istedigim buydu....

Bazılarına anlatamassın anlayamazlar.Çünkü büyük oyuncu değiller ufak tefek işlerle uuğraşırlar:))

RonicaN
30-01-2011, 23:54
Bazılarına anlatamassın anlayamazlar.Çünkü büyük oyuncu değiller ufak tefek işlerle uuğraşırlar:))

bizim wow oyuncuları yıkılırken sesin soluğun çıkmıyordu dünden beri 1500 civarı nufusun gitti apar topar anlaşma yoluna gittin..büyük oyunculuk dediğin şey bu olmalı:)

illietus
31-01-2011, 01:22
bizim wow oyuncuları yıkılırken sesin soluğun çıkmıyordu dünden beri 1500 civarı nufusun gitti apar topar anlaşma yoluna gittin..büyük oyunculuk dediğin şey bu olmalı:)

tövbe de kaptan ultra mega süper büyük oyuncu o.. kimse anlayamaz onun ''BÜYÜK'' işlerini :D:cool: Yürü be yavrum kim tutar seni rest...:p

eruh kartalları
31-01-2011, 05:57
10 milyon koyunda hiç bunalmayın bizide bunaltmayın:) yaw biraz ufak sallayın s10 un herşeyi ortada. bu serverda kaç oyuncu varda 5 milyon savunmayı 24 saate koyyorsunuz:) yada şöyle söyleyim bütün kaos wowlarındaki savunmalar casus raporlarıyla elimizde, tüm wow köylerindeki savunmalarınızı toplayın 3 milyon etmiyor sen 1 günde 5 milyon savunma koymaktan bahsediyorsun:) bukadarda sallanmazki arkadaş yaw:)

KEMALKALKAN/ERUH KARTALLARI

eruh kartalları
31-01-2011, 06:00
10 milyon koyunda hiç bunalmayın bizide bunaltmayın:) yaw biraz ufak sallayın s10 un herşeyi ortada. bu serverda kaç oyuncu varda 5 milyon savunmayı 24 saate koyyorsunuz:) yada şöyle söyleyim bütün kaos wowlarındaki savunmalar casus raporlarıyla elimizde, tüm wow köylerindeki savunmalarınızı toplayın 3 milyon etmiyor sen 1 günde 5 milyon savunma koymaktan bahsediyorsun:) bukadarda sallanmazki arkadaş yaw:)

RonicaN
31-01-2011, 07:05

acemi olduğun bir cevap için iki mesaj yazmandan belli.

retli açılınca görürsün 5 milyon savunmayı:)

doğan35
31-01-2011, 08:27
acemi olduğun bir cevap için iki mesaj yazmandan belli.

retli açılınca görürsün 5 milyon savunmayı:)

hadi açında görelim 5 milyon savunmayı açıkcası bende merak ettim :D

arbades
31-01-2011, 09:53
Oooo herkez burda..Bitmedimi s10 hala ya..Doğan abi beni ararsan sevinirim telini kaybettim bi nur sesini duyiimm:D:DÖmerim,samet abi,ali abi,yusuf,volkan,volkan abi,aşur abi artı ismi aklıma gelmeyen herkeze selamlar..Hepini öpüom canlar:D

hisarcık43
31-01-2011, 11:34
Oooo herkez burda..Bitmedimi s10 hala ya..Doğan abi beni ararsan sevinirim telini kaybettim bi nur sesini duyiimm:D:DÖmerim,samet abi,ali abi,yusuf,volkan,volkan abi,aşur abi artı ismi aklıma gelmeyen herkeze selamlar..Hepini öpüom canlar:D

Kardeşim herkesi beni öpme :p Nerelerdesin sen ya msn den yaz bana