PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wow Gidişatı [Server 10]

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6]

doğan35
03-03-2011, 18:00
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/3/9132.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

saldıran arkadaşımızı ve savunan rakiplerimizi tebrik ederim..samet abi en yakın olan wowcu da sıfırlandı retliyi açtırım onudamı sıfırlasak :)

hahahaha bu espri harbiden güzeldi yakup bu arada beni kitlemiş multi canı sağolsun allahtan ordumu yola çıkardımda ondan sonra kitledi yoksa truvalı kurabilirdi wowu :D:D

doğan35
03-03-2011, 18:02
Burası s10 a ait bir forum paylaşım yeri oyuncular arası küfür hakaret şu bu yok ise s10 da oynayan arkadaşlarımız bu durumdan memmun ise herhangi bir şikayet durumu söz konusuda değilse bence buraya karışılmamasını gerektiğini düşünüyorum.Yani en azından burda arkadaşlarımız saygı çerçevesinde biraz daha serbest biraz daha özgür olunmalı diye düşünüorum.Avrupa birliği uyum yasalarıra aykırı bir durumdur şuanki hali:)

yaw samet bırakın modlarla uğraşmayı onlarda verilen görevleri yapmaya çalışıyorlar biz işimize bakalım 100 ne zaman oluyon sen onu söylede şampanya patlatacaz daha hehehehe

Nikon
03-03-2011, 18:05
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/3/9132.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

saldıran arkadaşımızı ve savunan rakiplerimizi tebrik ederim..samet abi en yakın olan wowcu da sıfırlandı retliyi açtırım onudamı sıfırlasak :)
aynen katılıyorum multi nin retli wow unu açması için kampanya başlatalım arkadaşlar o kadar emek harcayıp asker bastık ordular elimizde kaldı .saldıracak rakip wow kalmadı yahu...:)

S10KANKALAR
03-03-2011, 18:16
hahahaha bu espri harbiden güzeldi yakup bu arada beni kitlemiş multi canı sağolsun allahtan ordumu yola çıkardımda ondan sonra kitledi yoksa truvalı kurabilirdi wowu :D:D

bende görsem o kadar baltayı mancınığı toytonu koçu ikitane de taıl tılsımını bende kitlerim:)birde 10x casusu :)ya şurda 3 4 güne alayımız kitlencez abi sana öncelik tanımış multi yanı multi açısından orduna şapka çıkardı diyelim:)

doğan35
03-03-2011, 18:18
bende görsem o kadar baltayı mancınığı toytonu koçu ikitane de taıl tılsımını bende kitlerim:)birde 10x casusu :)ya şurda 3 4 güne alayımız kitlencez abi sana öncelik tanımış multi yanı multi açısından orduna şapka çıkardı diyelim:)

herhalde oda saygı duydu emeğimize dediğin gibi :D

S10KANKALAR
03-03-2011, 18:30
aynen katılıyorum multi nin retli wow unu açması için kampanya başlatalım arkadaşlar o kadar emek harcayıp asker bastık ordular elimizde kaldı .saldıracak rakip wow kalmadı yahu...:)

truvalı basmış seviye dalın:)

arcmrt21
03-03-2011, 18:39
yaa mazur gorun ama oncelikle saldıranları tebrik ederim ama nihtowl da mahmut abi mi oynuyor o oynuyorsa ya da hesapta eli vardı ise tebrik ediyorum o orduyu... Gelmiş geçmiş tılsımsız serverler baltalı rekorunun sahibidir kendisi...

doğan35
03-03-2011, 18:51
yaa mazur gorun ama oncelikle saldıranları tebrik ederim ama nihtowl da mahmut abi mi oynuyor o oynuyorsa ya da hesapta eli vardı ise tebrik ediyorum o orduyu... Gelmiş geçmiş tılsımsız serverler baltalı rekorunun sahibidir kendisi...

yok o nightowl senin dediğin nightowl deil kardeşim bu hesapta halis muhlis emre kardeşimiz bastı o askeri

emre01
03-03-2011, 18:58

kardeş ben nightowl emre. wow köyleri alındıgı günden itibaren basılan ordu bu kadardır. zaten bende o zaman dewraldım köyü :)

emre01
03-03-2011, 18:59
yok o nightowl senin dediğin nightowl deil kardeşim bu hesapta halis muhlis emre kardeşimiz bastı o askeri

sayende abim.;)

doğan35
03-03-2011, 19:02
sayende abim.;)

eyvallah canım kardeşim

Glady00
03-03-2011, 19:12
Wow'umuz Hemen Hemen Garantileşti Diyebiliriz.

Çok Büyük Bir Mucize Olmasa Cumartesi 12 Gibi Wow Kurucaz..

Şimdiden C&R Birlik'lerine Hayırlı Olsun..

ordu Yola Çıkmış olsa bile En Fazla 4-5 Gün Wow 100 Yapmamızı Engeler :) oda Olsun Sorun Olmaz açımızdan..

O Kadar Bekledik 3-4 Gün Daha Bekleriz..

Şimdiden Hepimize Hayırlı ugurlu olsun

+ Dogan aBe'nin ordusuna Denilecek Söz Bulamıyom o Hesapi Benle Samet Abe Beraber Verdik ne halde oldugunu ben biliyordum ohesaptan o kadar beklemezdim gerçektnde oyunun başında o hesapai dogan abeye verseydik sonunu düşünemiyordum:D iyiki sonradan verdik hehe rakiblerimizde biraz sevinsinler cnm kalkıp 30 k mancık görseydiler belki kalpten giderlerdi:D oNdan diyom: )))

Royal Flush
03-03-2011, 20:34

ordu Yola Çıkmış olsa bile En Fazla 4-5 Gün Wow 100 Yapmamızı Engeler :) oda Olsun Sorun Olmaz açımızdan..

+ Dogan aBe'nin ordusuna Denilecek Söz Bulamıyom o Hesapi Benle Samet Abe Beraber Verdik ne halde oldugunu ben biliyordum ohesaptan o kadar beklemezdim gerçektnde oyunun başında o hesapai dogan abeye verseydik sonunu düşünemiyordum:D iyiki sonradan verdik hehe rakiblerimizde biraz sevinsinler cnm kalkıp 30 k mancık görseydiler belki kalpten giderlerdi:D oNdan diyom: )))

La nettin yusuf ne cumartesi 12 si wow kurulumu yarın gece aksilik olmaz ise yanlış anlaşılma olmasın 05.30 da bitiyor

woowmen
03-03-2011, 20:46

yav sen demedin mi asker gitti rahatladım biraz dinleneyim diyen bende talimat verdim dinlensin artık koca reis dedim nede olsa wowda garanti tahıl da lazım değil diye koca reise öncelik yapılsın dedim oda bizi kırmadı sağolsun yav :):D

Royal Flush
03-03-2011, 21:06
sayende abim.;)

Emre maskeyi birgünlük bana verirmisin çok hoş orjinal kazan karası gibi rengide:D:D

emre01
03-03-2011, 21:28
Emre maskeyi birgünlük bana verirmisin çok hoş orjinal kazan karası gibi rengide:D:D

al abi senin olsun.:)

doğan35
03-03-2011, 22:31

sağolasın yusuf ve samet kardeşlerim bu hesabı bana verdiğinizde 5 köyü vardı üstünde çalıştık biraz hesabın amma bana en çok yardımı olan arkadaş aSociaL MaN (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=20996) dır sağolsun 1/2 tahıl tılsımını bana verdi 10x te casusum olunca işler gelişti dedim en iyisi ben wow ordusu yapayım yine sağolsun simbat arkadaşımızda 1/2 hızlı asker yetiştirme tılsımını verdi ordu oluşuverdi hemen ee bizde üstümüze düşeni yaptık royal fluh (sameti) zirvede tek başına bırakalım dedik sonra patladı gitti ( son sözler çoçuklar duymasından alıntıdır)

Nikon
03-03-2011, 22:37
truvalı basmış seviye dalın:)
kaçırırmıyım hiç daldım bile :)

RonicaN
03-03-2011, 23:03
C&R birliklerini hem savunmada hemde saldırıda gösterdikleri yüksek performanslarından dolayı tebrik ediyorum. Oyunun ilk gününden son gününe kadar oyunu kazanmak için ne yapmaları gerekiyorlarsa hepsini yaptılar ve sonunda hakkettiklerini aldılar.

Kaos birliklerindeki arkadaşlarımda bölgelerindeki sorunlarla uğraşmaktan oyuna yeterince konsantre olamadılar. Wowlar çıktıktan sonra toparlandılar ama yetmedi ve hedeflerine ulaşamadılar. Eğer devam ederler ve hatalarından ders alabilirlerse bir sonraki server ibre onlardan yana olacaktır..

Bütün s10 oyuncularına selam ve saygılarımı sunuyorum...

doğan35
03-03-2011, 23:08
yav sen demedin mi asker gitti rahatladım biraz dinleneyim diyen bende talimat verdim dinlensin artık koca reis dedim nede olsa wowda garanti tahıl da lazım değil diye koca reise öncelik yapılsın dedim oda bizi kırmadı sağolsun yav :):D

evet demiştim demi :D:D

Royal Flush
03-03-2011, 23:08
sağolasın yusuf ve samet kardeşlerim bu hesabı bana verdiğinizde 5 köyü vardı üstünde çalıştık biraz hesabın amma bana en çok yardımı olan arkadaş aSociaL MaN (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=20996) dır sağolsun 1/2 tahıl tılsımını bana verdi 10x te casusum olunca işler gelişti dedim en iyisi ben wow ordusu yapayım yine sağolsun simbat arkadaşımızda 1/2 hızlı asker yetiştirme tılsımını verdi ordu oluşuverdi hemen ee bizde üstümüze düşeni yaptık royal fluh (sameti) zirvede tek başına bırakalım dedik sonra patladı gitti ( son sözler çoçuklar duymasından alıntıdır)

Sen oyuna başlarken benden bir şey istedin dedin 10x casusu verirsen gelirim.Bende arkadaşa rica ettim dedim casusu bana verirmisin sağolsun dediği abi hesap senin casus nedir hiç neden niye demedi hüseyin arkadaşımız böylece aramıza kattık seni zaten bende idi senin lisansın bedavaya geldin yani:)

Ozdo
03-03-2011, 23:35
Muhtemelen 1.5 gün sonra royal-fush bir aksilik olmadıgı sürecek wow'u kurucak..Benim merak ettiğim bir konu var, yaffrustopme ordusunu çıkardı mı..Koordinat olarak bana yakın oldugu için hep dikkat ettim en az 2 tılsım kendisinde oldu öyle veya böyle hemde değerli tılsımlar açıkçası şişman kadının kendisi oldugunu düşünüyordum ama raporlar paylaşılmadıgı için net bilgim olmadı..

yaffrustopme'nin ordusu hakkında bilgisi olan varsa artık garanti bir wow sürecinde açıklayabilirse sevinirim...

İlk tebrik benden gelsin..

Royal Flush Pokeri kazandı...Şimdiden tebrikler C&R ekibi bu sayade bende sanırım c üyesi olarak kazanan saflarda olacağım...neyse yine yırttık...s10da 3 te 3 gidiyoruz herhalde :D

Kaos ekibini başta ronican ve ekibi olmak üzere tebrik ederim...wow süreci içinde bence en iyi direnci gösterdiler...Belki BBD ekibi olarak olsalardı daha fazla direnç gösterebilir belkide kazanabilirlerdi...

tabiki hala matematiksel şans var ama söylemlere göre bu mesajı yazdım...:) hakem düdüğü çalmadan ne olur bilemeyiz...

-AyAz
04-03-2011, 01:32
saldıran arkadaşımızı ve savunan rakiplerimizi tebrik ederim..samet abi en yakın olan wowcu da sıfırlandı retliyi açtırım onudamı sıfırlasak :)[/QUOTE]

Bi slm çak kankin mh ye açıversin :)

KingOfPc
04-03-2011, 02:41
Simdiden Tüm C&R Birliklerini Kutlarim.. Ve Herkese Büyük Gecmis Olsun Diyerek Oyundan Kurtulusumuzu Müjdeliyorum :)

ve bu saatte hazır: 05:30 Saat

Herkese Hayatta Basarilar Dilerim, Esenlikle Kalin. :)

Abdullah

woowmen
04-03-2011, 06:46
evet demiştim demi :D:D

yani demiştin ama buda patladı gitti olmasın sakın :):D

Royal Flush
04-03-2011, 09:54
İnşaat emri: http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/dorf1.php?d=19840356&a=0&c=66531d)Dünya Harikası (Seviye 99)4:53:18 sürer,ve bu saatte hazır: 15:46</SPAN> Saat
http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/dorf1.php?d=19847494&a=0&c=66531d)Dünya Harikası (Seviye 100)18:37:08 sürer,ve bu saatte hazır: 05:30</SPAN> Saat

Sonsavasci
04-03-2011, 10:19
Belki BBD ekibi olarak olsalardı daha fazla direnç gösterebilir belkide kazanabilirlerdi...

tabiki hala matematiksel şans var ama söylemlere göre bu mesajı yazdım...:) hakem düdüğü çalmadan ne olur bilemeyiz...

BBD Ruhu benimle başladı benimle bitti :) wow süreci öncesi bizde de belki bu şekilde bi dengesizlik vardı rakip hem bizden güçlü hemde bizden karabalık idi hatirlarsaniz.ama biz oyunu wow a götürmeden işlerini bitirdik :D ki yoksa wow sürecinde izlemekten başka bişi yapamazdik wowu bitirdiğimizde serverin rekor ordulari hala elimizde mevcuttu en büyük ordulardan 2.3.4 büyük ordular bile elimizde mevcut idi.:D anlicağın kaos wow öncesi bişi yapmamişsa wow sürecinde zaten bişi yapamazdı.

tekrardan her iki tarafı kutluyorum

Glady00
04-03-2011, 10:29
BBD Ruhu benimle başladı benimle bitti :) wow süreci öncesi bizde de belki bu şekilde bi dengesizlik vardı rakip hem bizden güçlü hemde bizden karabalık idi hatirlarsaniz.ama biz oyunu wow a götürmeden işlerini bitirdik :D ki yoksa wow sürecinde izlemekten başka bişi yapamazdik wowu bitirdiğimizde serverin rekor ordulari hala elimizde mevcuttu en büyük ordulardan 2.3.4 büyük ordular bile elimizde mevcut idi.:D anlicağın kaos wow öncesi bişi yapmamişsa wow sürecinde zaten bişi yapamazdı.

servet s8 Ne Yaptınız : ) Hiç Bakmadım Sonradan..

Apache Birlik'leri.. tüm Son'lara Meydan Okuyordu.. Tek Başına Tüm Servere Kafa Tutuyorlardı..

onların onurlu Ve Asil Gururlu Mücadelerinden Dolayı Tebrik Etmiştim Hesapi onlara bırakmadan önce

ben yapmak istediğimi Yaptım

İnanc200 Yıktım Arkadası Penteshila.. Yıktım : ) Çoğu Dostlarını Yaptiğim organize İle yıktım..

Bi Sen Kalmıştın : )

Neyse Hayırlı Forumlar dilerim..

Royal Flush
04-03-2011, 11:42

Sen bayağı iddalısın üstad gelecek s10 da ekibini kur gel madem öyle.Bırakacaktım ama alirıza emmi gibi çok ısrar ediyon ve kendine güveniyorsun sanki.Birdaha s10 resitali geçelim böylece :D

Glady00
04-03-2011, 11:53
Sen bayağı iddalısın üstad gelecek s10 da ekibini kur gel madem öyle.Bırakacaktım ama alirıza emmi gibi çok ısrar ediyon ve kendine güveniyorsun sanki.Birdaha s10 resitali geçelim böylece :D

Oo Samet ABe Servet Bu Çok İddali : )

Dürüst Olmak Lazımsa Hiçte Sevmem Kendisini :D s8'de Bana Yaptiği Şeyleri Asla unutmamda :D

Ama Neyse.. Ben Yaptim Yapacağimi s8'dede Tek Başına Hepsiyle Mücadele Ettim kaç kişiyi köyüme gömdüm:)) tüm son'lar bana geliyordu yaw 2 bin saldırı vardi:D Hehe

Ama Gine usanmadan Bıkmadan Yıkıyordum:D

s8 Gok_tengri Denilsin Tanıyan tanır))

Sonsavasci
04-03-2011, 12:13
servet s8 Ne Yaptınız : ) Hiç Bakmadım Sonradan..

Apache Birlik'leri.. tüm Son'lara Meydan Okuyordu.. Tek Başına Tüm Servere Kafa Tutuyorlardı..

onların onurlu Ve Asil Gururlu Mücadelerinden Dolayı Tebrik Etmiştim Hesapi onlara bırakmadan önce

ben yapmak istediğimi Yaptım

İnanc200 Yıktım Arkadası Penteshila.. Yıktım : ) Çoğu Dostlarını Yaptiğim organize İle yıktım..

Bi Sen Kalmıştın : )

Neyse Hayırlı Forumlar dilerim..

merhaba birader s8 e gelişimi sanirim msn konuşmalarindan hatirlarsan nasil geldiğimi biliyosun.s8 de biz kazandik apache kazanmadı :) haa inanç gibi arkadaşlarla sorunun olmuş olabilir ama şunu unutmaki her oyun resetlendiğinde kişide kendini resetlemeli

Sonsavasci
04-03-2011, 12:17
Oo Samet ABe Servet Bu Çok İddali : )

Dürüst Olmak Lazımsa Hiçte Sevmem Kendisini s8'de Bana Yaptiği Şeyleri Asla unutmamda

Ama Neyse.. Ben Yaptim Yapacağimi s8'dede Tek Başına Hepsiyle Mücadele Ettim kaç kişiyi köyüme gömdüm) tüm son'lar bana geliyordu yaw 2 bin saldırı vardi Hehe

Ama Gine usanmadan Bıkmadan Yıkıyordum

s8 Gok_tengri Denilsin Tanıyan tanır))

kardes beni sevmediğini soylüyosun ama msn de beni sevdiğini demiştin ikili mi oynuyosun ikinci husus sana ne yaptiğimi meraK ettim şimdi senle çakıştğıımızı hatirlamiyom bi bildiğim msn de inanç ile aranizi yapmami istemiştin bende taraf olmadiğim gibi mevzuyada bulaşmamiştim gelelim yaptiklarina bir iki adama saldiri attin diye nasil da kükrüyosun serverden silinen senmiydin benmiydim ?

Sonsavasci
04-03-2011, 12:17

iddia etmedim sadece yaşananlari anlattim nerden çıkardin şimdi bunu :) ikinci bir husus nerde ısrar etmişim soylermisin ?

Glady00
04-03-2011, 12:19
kardes beni sevmediğini soylüyosun ama msn de beni sevdiğini demiştin ikili mi oynuyosun ikinci husus sana ne yaptiğimi meraK ettim şimdi senle çakıştğıımızı hatirlamiyom bi bildiğim msn de inanç ile aranizi yapmami istemiştin bende taraf olmadiğim gibi mevzuyada bulaşmamiştim gelelim yaptiklarina bir iki adama saldiri attin diye nasil da kükrüyosun serverden silinen senmiydin benmiydim ?

İlk Başta Sevdim Doğrudur Topram Oldugun İçin Lakin Seni Tanidikça Sevmemeye Başladım..

Sevip Sevmemem Zaten Önemli Değildir Senin İçin..

Ben SAdece S8'de Oynumu Oynadım.. yıktım Tüm Son'lar Bana Gelmesine Rahmen.. Gine Yıtkım..

EN Son'da Yıkıldım Ama Çok Kişiyide Yıktım ARdındna Başka Hesapa Geçtim Ordanda Yıktım.. :)

Yane Servet Kısacası sen Keyfine Bak... Gelcek s10'da Gel RAkibimz Ol ;)

Sonsavasci
04-03-2011, 12:24
İlk Başta Sevdim Doğrudur Topram Oldugun İçin Lakin Seni Tanidikça Sevmemeye Başladım..

Sevip Sevmemem Zaten Önemli Değildir Senin İçin..

Ben SAdece S8'de Oynumu Oynadım.. yıktım Tüm Son'lar Bana Gelmesine Rahmen.. Gine Yıtkım..

EN Son'da Yıkıldım Ama Çok Kişiyide Yıktım ARdındna Başka Hesapa Geçtim Ordanda Yıktım.. :)

Yane Servet Kısacası sen Keyfine Bak... Gelcek s10'da Gel RAkibimz Ol ;)

yani diyosunki tek başıma sonlari yiktim oylemi :) ben niye göremedim gördüğüm tek şey iki bina yiktiğini ve askerini çaktiğini ardindan yikilip kül olduğunu hatırlıyorum

Glady00
04-03-2011, 12:26
yani diyosunki tek başıma sonlari yiktim oylemi :) ben niye göremedim gördüğüm tek şey iki bina yiktiğini ve askerini çaktiğini ardindan yikilip kül olduğunu hatırlıyorum

:) Yanlıs Hatırlıyorsun..

ASlantepe Hesapina Sonradan Geçtim

Gok_tengri Hesapim son'lara Mezar Oldu : ) Sen iyi izliyememişsin top 10 saldırı 1. savunma 2. :) Olmuştum Bakamadıgın İçin İzleyememişsindir..

Apache Birliğin Komutanı Oldum Sonradanda.. Tüm Operasyon'ları Beraber Ayarladık Oğuz Abeyle.. Ve Yakınımızdak iolan tüm sonları indirdik

son'larda en iyi hesapları yaptıgımız organize saldırılarla yıktın penteshila.. vs sadece biri Sen Zaten pek izliyemediğin için görmemişsindir:)

Dediğim Gibi Al Son Ekibini Gelcek s10'da Rakibimiz ol ;) İnanc200 Selamimi Söyle onuda Alırsın oda gelir:D

Hade Saygılar..

CaVaLieRe
04-03-2011, 12:27
Böylece bir s10 sayfası daha ve travian sayfası kapanmış oldu. Server tekrar başlarsa forumlardan aranıza göz atarım artık. Evde neti iptal ettim. Hepiniz en kısa zamanda kurtulursunuz inşallah :)

Sonsavasci
04-03-2011, 12:28
:) Yanlıs Hatırlıyorsun..

ASlantepe Hesapina Sonradan Geçtim

Gok_tengri Hesapim son'lara Mezar Oldu : ) Sen iyi izliyememişsin top 10 saldırı 1. savunma 2. :) Olmuştum Bakamadıgın İçin İzleyememişsindir..

Apache Birliğin Komutanı Oldum Sonradanda.. Tüm Operasyon'ları Beraber Ayarladık Oğuz Abeyle.. Ve Yakınımızdak iolan tüm sonları indirdik

son'larda en iyi hesapları yaptıgımız organize saldırılarla yıktın penteshila.. vs sadece biri Sen Zaten pek izliyemediğin için görmemişsindir:)

Dediğim Gibi Al Son Ekibini Gelcek s10'da Rakibimiz ol ;) İnanc200 Selamimi Söyle onuda Alırsın oda gelir:D

Hade Saygılar..

neyse kardes kapa gitsin sen salliyarak gidiyosun :) apache ana birliğinde zaten çok az sağlam hesap kalmişti bize yakinlari ben kendim kaç kişiyi yıktım ama sen uçuyosun

Glady00
04-03-2011, 12:29
neyse kardes kapa gitsin sen salliyarak gidiyosun :) apache ana birliğinde zaten çok az sağlam hesap kalmişti bize yakinlari ben kendim kaç kişiyi yıktım ama sen uçuyosun

Gözüm Ben Sallıyarak Gitseydim : ) Son Olmazdı.. ))

inanmak İstersen İnan İnanmasan pekte Umrumda Olmaz... Oğuz Abeyi Bi Ara Foruma Davet Ederiz Oda Kişisel yorumunu Yapar..

Sonra inanirsin Belki :rolleyes:

Royal Flush
04-03-2011, 16:51
iddia etmedim sadece yaşananlari anlattim nerden çıkardin şimdi bunu :) ikinci bir husus nerde ısrar etmişim soylermisin ?

şaka şaka alınma hemende :D

woowmen
04-03-2011, 17:34

hop yavas ol doğan abide yok bende yokum sözleştik bırakıyoz baslamak ta yok sende bahane arama tekrar oynamaya bak bozuşuruz sonra reis şuna bişey de bakim :D:D

deli-x
04-03-2011, 17:37
Servet doğruyu söylemiş. Hem daha güçlü hem daha kalabalık olmamıza rağmen wow ı BBD kurmuştu. Bizde tebriğimizi yapmıştık. Bir server önceydi. Şimdi BBD wow ına değil c & r wow ına tebrikleri kabul ediyoruz. Tebrik ediyorum tüm c & r ekibini.

Özellikle Tolga'yı tebrik etmek istiyorum. Malum zamanda ki duruşu sayesinde c ve r ekiplerinin birbirine girmesini engelledi. Kazananın olmayacağı bir savaşı engelledi.

Bu arada Papichilo'yu da özellikle tebrik ederim. Duruşunu takdir ediyorum.

doğan35
04-03-2011, 18:00
hop yavas ol doğan abide yok bende yokum sözleştik bırakıyoz baslamak ta yok sende bahane arama tekrar oynamaya bak bozuşuruz sonra reis şuna bişey de bakim :D:D

ben sana dedim şeyhmus bu samet hayatta bırakamaz diye bak bahane arıyor rakip davet ediyor s 10 na

Sonsavasci
04-03-2011, 18:04
Servet doğruyu söylemiş. Hem daha güçlü hem daha kalabalık olmamıza rağmen wow ı BBD kurmuştu. Bizde tebriğimizi yapmıştık. Bir server önceydi. Şimdi BBD wow ına değil c & r wow ına tebrikleri kabul ediyoruz. Tebrik ediyorum tüm c & r ekibini.

Özellikle Tolga'yı tebrik etmek istiyorum. Malum zamanda ki duruşu sayesinde c ve r ekiplerinin birbirine girmesini engelledi. Kazananın olmayacağı bir savaşı engelledi.

Bu arada Papichilo'yu da özellikle tebrik ederim. Duruşunu takdir ediyorum.

teşekkür ederim geçmiş geçmişte kaldı tabiki sadece biri bbd olsa idi sözünü edince bende bbd benimle başladi benimle bitti demek istedim konu s10 deil s10 un dışına hatta taştı :)

şuanki s10 un başarisini c&r götürmüştür emek verilmiş hak edilmiş bir emeği bizlerede düşen tebrik etmektir.

mintaxxxxx
04-03-2011, 19:15
tüm s10 oyuncularını emeklerinden dolayı kutlarım.

nihayet oyun bitiyor.

gecen sene yücel abey gel ya bi oyun var çok yırtıcı demişti bende s10 da ilk hesabımı açtım. ilk oyunda birlik yöneticiliği bile nasip oldu.

herkese teşekkürler

orhanlı
04-03-2011, 20:13
teşekkür ederim geçmiş geçmişte kaldı tabiki sadece biri bbd olsa idi sözünü edince bende bbd benimle başladi benimle bitti demek istedim konu s10 deil s10 un dışına hatta taştı :)

şuanki s10 un başarisini c&r götürmüştür emek verilmiş hak edilmiş bir emeği bizlerede düşen tebrik etmektir.
servet aga tebrik ederim seni ve tum server10 camıyasını tekrardan

pharmaton
04-03-2011, 22:54
Muhtemelen 1.5 gün sonra royal-fush bir aksilik olmadıgı sürecek wow'u kurucak..Benim merak ettiğim bir konu var, yaffrustopme ordusunu çıkardı mı..Koordinat olarak bana yakın oldugu için hep dikkat ettim en az 2 tılsım kendisinde oldu öyle veya böyle hemde değerli tılsımlar açıkçası şişman kadının kendisi oldugunu düşünüyordum ama raporlar paylaşılmadıgı için net bilgim olmadı..

yaffrustopme'nin ordusu hakkında bilgisi olan varsa artık garanti bir wow sürecinde açıklayabilirse sevinirim...

İlk tebrik benden gelsin..

Royal Flush Pokeri kazandı...Şimdiden tebrikler C&R ekibi bu sayade bende sanırım c üyesi olarak kazanan saflarda olacağım...neyse yine yırttık...s10da 3 te 3 gidiyoruz herhalde :D

Kaos ekibini başta ronican ve ekibi olmak üzere tebrik ederim...wow süreci içinde bence en iyi direnci gösterdiler...Belki BBD ekibi olarak olsalardı daha fazla direnç gösterebilir belkide kazanabilirlerdi...

evet ab,m bir s10 nun daha sonuna geldik yıktık yıkıldık 3 sezondur ben senın kadar sanslı olamadım:) olsun yınede s10 bambaska havasımı suyumu oyuncularımıı bılmıyorum ama sunu soyleye bılırım

suan yenı baslayan s8 de c@r bırlıgı bır cok dost ıle aynı bırlıkte aynı bolgedeyız burda kavga etsekte bırbırımızı yıkmak ıcın cırpınsakta orda bırlıkte yıkacaz:)

ıste bastan berı dedıgım sey bu bu bır oyun ve bır sonu var sonundada bır taraf tbr edılecek kaybetmekte guzeldır nemlı olan o zevkı yasatmaktır bız kaos bırlıgı olarak bu zevkı yasattıgımıza ınanıyorum

oyunuu kazanan c aılesıne ve onları da bır kez daha tbr edıyorum

coo
05-03-2011, 03:51
uzun bir yolun sonuna geldik bugece muhtemelen wow kurulacak ve server bitecek...wowu bitirme başarısı gösteren en başta hesap sahibi royal flush ı temsilcilik yoluyla yükünü hafifleten arkadaşlarını ve bu uğurda emek veren bütün c ve r ailesini canı gönülden tebrik ederim...
kendi wowum adına bizlerde karınca kararınca kendi gücümüz ölcüsünde son güne kadar mücadelemizi sürdürdük kısıtlı imkanlar ve az sayıdaki destekçilerimizle yapabileceğimizin en iyisini yaptığımızı ve wow dönemine keyif kattığımızı düşünüyorum bu yolda bana destek olan en başta temsilciliğimi yapan ahmet hocaya(ronican)murat hocaya(kesik) hacer hanıma(tiarsi)ve suanda umrede bulunan ismail hocaya(simbat) ve herzaman bana destek olan en başta kaos-2 ve kaos-10 birliklerine ve bütün kaos ailesinede ayrıca teşekkür ediyorum...
belki söylenecek cok şey vardır su şöyle olmalıydı bunu böyle yapmalıydık gibi ama gerekte yok ortada bir başarı var ve bize düşen bu başarıyı tebrik etmektir bizim yapamadıklarımızı onlar yaptılar
bu serverda güzel dostluklar edindim ve her zaman oynamaktan keyif aldım önemli olanda bu zaten belki cok zaman gerginlik oldu savaşlar oldu tartışmalar oldu forumuda takip ediyorum ben genelde wow kurulan serverlarda tebrikten ziyade hakaretleri karşılıklı suçlamaları daha cok gördüm ama burada görmemiş olmakta ayrıca bir güzel burada bulunan ve oynayan insanların güzelliğidir buda...güzel bir wow dönemi oldu güzel bir final oldu...
tekrardan oyunun galibi royal flash ı ve tüm C ve R ailesini ve oyuna renk katan ve güzel bir wow dönemi sunan bütün kaos ailesini tebrik ediyorum...
saygılarımla
necdet/iMMoRTaLe

Nikon
05-03-2011, 08:08
truvalı wow uda sıfırlandı şahsım tarafından başkanlar gerekli görürse raporu paylaşırlar ...

woowmen
05-03-2011, 10:49
ben sana dedim şeyhmus bu samet hayatta bırakamaz diye bak bahane arıyor rakip davet ediyor s 10 na

abi bende ona dedim valla oynatmam bi şekilde öğreniriz

CaVaLieRe
05-03-2011, 11:22
Travian tarihinde görülmemiştir herhalde, bir tanesi 100 iken diğer hepsinin 0 oluşu... Retli de açık olsa şüphesiz o da sıfır olurdu... :D

Royal Flush
05-03-2011, 11:29
Travian tarihinde görülmemiştir herhalde, bir tanesi 100 iken diğer hepsinin 0 oluşu... Retli de açık olsa şüphesiz o da sıfır olurdu... :D

İptal edeyimmi seviyeyi yazıyor arkadaşlar saldırıları mevcutmuş yetişmiyor diye şikayetçiler:))

-AyAz
05-03-2011, 11:47

çok görülmüş bişi s 6 da zorba birliği tüm wow ları yıkmakla kalmadı alayınıda reisledi wow a bi bakıyosun hep zorba wow :D yani s 10 da oyun oynadığımızı sanmayalım ;)

CaVaLieRe
05-03-2011, 12:03
İptal edeyimmi seviyeyi yazıyor arkadaşlar saldırıları mevcutmuş yetişmiyor diye şikayetçiler:))

Niye yetişmesin ki? Diğer serverlardan mı gönderiyorlarmış askerleri :D

Ayrıca oyun oynadığımızı sanıyordum bugüne kadar, yanılmışık :D

Nikon
05-03-2011, 12:05
çok görülmüş bişi s 6 da zorba birliği tüm wow ları yıkmakla kalmadı alayınıda reisledi wow a bi bakıyosun hep zorba wow :D yani s 10 da oyun oynadığımızı sanmayalım ;)
AyAz arkadaşıma aynen katılıyorum bende s6 dan buraya geldim ve zorba idim orada muhteşem bir wow yapmıştık aynı başarıyı burdada yakaladık ama burdaki biraz daha görselliği az ve kolay oldu..

Nikon
05-03-2011, 12:13
bahsetmiş olduğun olay s6 da yaşandı zorba rekor üstüne rekor kırmıştı ve 2 yıl inzivaya çekildi bu rekorlardan sonra .
http://img529.imageshack.us/img529/3893/111qbo.jpg

VeGaToR
05-03-2011, 12:26
truvalı wow uda sıfırlandı şahsım tarafından başkanlar gerekli görürse raporu paylaşırlar ...

kankalar a at ustadım o yayınlar.son dk lar bitse de gitsek dimi:) samatha

woowmen
05-03-2011, 12:29
Niye yetişmesin ki? Diğer serverlardan mı gönderiyorlarmış askerleri :D

Ayrıca oyun oynadığımızı sanıyordum bugüne kadar, yanılmışık :D

http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/dorf1.php?d=19855500&a=0&c=9b3ebe)Dünya Harikası (Seviye 100)0:05:13 sürer,ve bu saatte hazır: 13:33
yav varsa asker iptal edeyim hemen ama yoksa sallamayın acil haber verin

VeGaToR
05-03-2011, 12:34
he kuruldu.hadi herkese rastgele.kalan orduları yayınlarız en kısa zamanda. SAMATHA

reme
05-03-2011, 12:36
hayırlı ugurlu olsun herkese arkadaşlar,tum c ve r aılesını canı gonulden tebrık ederım...samet abı saolasın hersey ıcın:):)rakıbımız kaos aılesını de tebrık ederım...saygılar.

pharmaton
05-03-2011, 12:37
he kuruldu.hadi herkese rastgele.kalan orduları yayınlarız en kısa zamanda. SAMATHA

hayırlı olsun

bittti:)

Nikon
05-03-2011, 12:39
hayırlı olsun c & r ailesine wow ...
nice daha yeni s10 lara diyelim ..

S10KANKALAR
05-03-2011, 12:42
tüm c&r birliklerine Hayırlı olsun..

Royal Flush
05-03-2011, 12:45
Değerli ©&® Birlik Oyuncularımız Ve de Rakibimiz KAOS (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8947)Üyesi Oyuncuları

Dostlarım, sizlerle 14 ay gibi uzun bir süreyi birlikte geçirdik. Ve sonunda zafere ulaşarak oyunu mutlu bir şekilde bitirmiş bulunmaktayız.

Arkadaşlar, rakibimizin savunma ve saldırı ordularının zayıf oluşu vede iyi koordine olamamaları nedeni ile erken bir şekilde oyundan kopmaları beni hayal kırıklığına uğrattığından, buruk bir wow sevinci yaşamaktayım.

Gönül isterdi ki oyun kıyasıya, kıran kırana geçsin KAOS lu dostlarımızda oyunu iyi bir seviyede tamamlasın. Kısmet değilmiş diyerek, tüm KAOS ailesinin ellerine, emeklerine ve yüreklerine sağlık. Başta yöneticileri olmak üzere tüm KAOS ailesini oyun süresince gösterdikleri nezaketten dolayı kutluyor, gerçek hayatlarında başarılar diliyorum.

Dostlarım, şunu iyi bilmeliyiz ki, bu oyun asker oyunu ne kadar çok askeriniz varsa vede bu askeri ne zaman, nerede kullanılacağı iyi hesap edebiliyorsanız yani iyi koordine olabilirseniz oyunu kazanırsınız. Burada önemli olan birbirine inanmak, birlikte hareket edebilmek vede koordinasyondur.

Sevgili arkadaşlarım, gönül isterdi ki bu bölüme herkesin adını yazayım. Benim için C&R birliklerindeki en küçük hesaptan, en büyük hesaba kadar her oyuncu önemli ve değerlidir.
Sizler bizim bu başarımızın kahramanlarısınız. Bu nedenle hepinizi gerçekten çok ama çok seviyorum.
Bu başarının kazanılmasında gece gündüz benimle çalışan her an yanımda olan, R Birlikleri Başkanı okanbjk533 (Yusuf), C Birlikleri Genel Başkanları Samatha (Volkan), tolga32, Şahi® Koordinatör keserim (Doğan), Temsilcim makforest (Kadir), Nightowl (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=41836) (Emre), ERUH KARTALLARI (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=43968) (Ömer), KANKALAR (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=5271) (Yakup), Şizofren (Muammer), dede44 (Yakup), kemalkalkan (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=51805) (Aşur), Hizmetimiz (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=15458) (İlker), demirleblebi (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=18777) (İsmail) ve C&R Birliklerindeki tüm başkan, yönetim ve de oyuncularımıza canı gönülden teşekkür ederim.

Yöneticiler olarak C&R birliklerine Dünya harikasını kurarak WOW (http://s10.travian.com.tr/dorf1.php?newdid=198456) kurulumu yapıp, bu sevinci ve gururu siz değerli dostlarımıza yaşatmaktan vede sizlerle birlikte bu oyunda bulunmaktan onur duydum.

Dostlarım iyi olan sizler olduğunuzdan, hak edende sizler oldunuz.

Bu bir oyundu geldi, geçti kırdığım üzdüğüm arkadaşlarım oldu ise herkesten özür dilerim ve hepinize hakkımı helal ediyorum.

Siz değerli arkadaşlarımızı kazandığınız bu başarıdan dolayı tebrik eder, gösterdiğiniz üstün gayret ve çabadan dolayı teşekkür ederek, SAĞLIK ve MUTLULUK diliyorum.

Not:şifre paylaşımı yapılmıştır olurda küfür olur ise hesaplara ben değilimdir.Malum herkes görmek istiyor kendini bilmez çıkabilir içlerinden

Saygılarımla

Royal Flush/Samet
C&R Birlikleri wow kurucusu

Misfit
05-03-2011, 13:08
Tebriklerinizi (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=1136905#post1136905) konusunda iletebilirsiniz.