PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wow Gidişatı [Server 10]

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6

Glady00
27-02-2011, 00:56
Ali Abe bu Gün Çok Anlamlı Yazı Banada Atti :)))

15 20 defa Hatta Okudum :))

Ali ABe Bilir Hehe :D

Glady00
27-02-2011, 00:57
görsellerden bak işte, şimdi geliyon demi :D

Abe O GElmez:D:d

Vallah Kahramanım Orda Duruyor :)))

pharmaton
27-02-2011, 00:57
hanımdan terlık cıktı

hepınıze ıyı geceler gecenız guzelolsun dostlar

Glady00
27-02-2011, 01:00
hanımdan terlık cıktı

hepınıze ıyı geceler gecenız guzelolsun dostlar

gRŞ tARIK :D

beylerhan
27-02-2011, 01:00
Ali Abe bu Gün Çok Anlamlı Yazı Banada Atti :)))

15 20 defa Hatta Okudum :))

Ali ABe Bilir Hehe :D

şıışşt o aramızda yusufum, hallacı mansuru karıştırmayalım buraya :D

beylerhan
27-02-2011, 01:03
şşşşşşşşşt ne karıştırıyonuz siz burda be yaw..saat 2 olmuş:) yatın artık...geceler benim kimseye brakmam:)

sinan

Glady00
27-02-2011, 01:03

:D Abem Ne Diyim Vallah )))

15- 20 Defa Okuturdun )) Ben Sana Msj Çekmeden Önce Hazırlıklıyım Böyle Şeylere ))

Ama Gine Beni Şaşırtırıyorsun Abem Ne Diyim..

20 25 Defa Okuturuyorsun:D

denizli/emine
27-02-2011, 02:10
Tarık sen gel yanıma biz sinanın çiftlikte kuzu çevireceğiz

wowda bizim shoowda bizim :)

olymops32 de pappide bizim davetlimiz ali paşa senide davet ederdik ama C ve R lerle sözleşmişsin :D

aşk olsun ahmet beni davet etmemissin :(

S10KANKALAR
27-02-2011, 02:32
Yakup senin gönderdiğin ordular seviye alırmı :D

okudum üfledim gönderdim abi senin yumruk sağlamsa benimde nefes sağlam:) istediğimiz seviyeyi alıcaz ama bana sözün var 99 da beklicen wowun etrafında halay çekicez:D

-AyAz
27-02-2011, 02:56
Vay be form da böyle neşeli muhabetleri görmekte varmış :)

eruh kartalları
27-02-2011, 02:57
çağrı konusunu kapatalım ben zaten sevmezdim.:D

Rekor orduya gelince ben zaten tarığa da söyledim bizde rikor ordu yok.Sizinkiler güçlü idi biz sadece şuan truvalı alta çekebilirmiyiz diye saldırı yaptık olurda o ordular alta çekerse bitireceğiz gibi yok bitirmez ise hayırlı olsun wowunuz:)

bizim ordular sürümden kazanıyor:D 150k askerli 10k üzeri mancolu ordu çok olduğu için bizde 3 4 orduyla işimizi hallediyoruz:D

eruh kartalları
27-02-2011, 03:10
okudum üfledim gönderdim abi senin yumruk sağlamsa benimde nefes sağlam:) istediğimiz seviyeyi alıcaz ama bana sözün var 99 da beklicen wowun etrafında halay çekicez:D

yakup siz kimi yıkıyordunuz yaw:) işi garantiye alayım deddim immortaleye bi orduda ben çıkarttım:D

Askerler00 112047
00 40832 5000 13358 00
1 böyle bişey artık kaç sewiye alırsak:)

-AyAz
27-02-2011, 03:22
yakup siz kimi yıkıyordunuz yaw:) işi garantiye alayım deddim immortaleye bi orduda ben çıkarttım:D

Askerler00 112047
00 40832 5000 13358 00
1 böyle bişey artık kaç sewiye alırsak:)

eruhcum sen bilin var mı şöyle 100k yaya 40-50k atlı galya yada roma ordusu

waspish
27-02-2011, 04:54
benim hatırladığım geçen s10 da doncarleone (nedim) 88k lık emperyan ordusu vardı yanında cesarisleri hatırlamıyorum

doğan35
27-02-2011, 07:34
işler biraz hızlı geliştiği için bir takım konuları biraz farklı hatırladığımı truvalı dan öğrendim az önce...

s 15 te çağrı bir köye saldırıya gönderilmiş, ve kendi birlik arkadaşları o köye savunma yığarak çakılmasını sağlamışlar, (doğru yada yanlış ama ali abiye hep böyle söylemiş)

s15 teki birliğin yöneticileri de royal ve keserim üstadlarmış, ama çağrı asıl keserim i sorumlu tutuyormuş bu işten...

çağrı ile yakubun arkadaşlıklarını zaten herkes biliyordu, yakubun da kendisiyle beraber royal e gideceğini anlatmış çağrı...

c ve r lerin kendi aralarında kısa süren savaşında ilk orduyu çakanlardan biride yakup olunca taşlare daha fazla yerine oturmuş oluyordu...

hatta okanbjk üstad çağrıyı sıfırlayacağını söyleyince ali abi onu koruyacaklarını söylemiş yusuf a, ali abiyle yusufun şahsi arkadaşlıklarından dolayı çağrı 4 ay önce yıkılmaktan kurtulmuş, kahramanla keserim e fake atmasının hemen ardından..

çağrı truvalı wow a gitmiyordu, retli ye gidiyordu ama ali abi bütün -/+ ya çağrıya kefilim dediği için onu sıfırlamak zorunda kaldı içi kan ağlayarak, hatta oyuna bile girmedi 1 hafta bu olaydan sonra...

mevzu çağrıysa konuşmaya bile deymez bu serverde de yaptı yine yapacağını karşılığınıda buldu

KeseriM

eruh kartalları
27-02-2011, 10:52

şöyle bişey var roma olmazmı. Askerler10 0
54560
12
0 37991
399 10585 0 0
1 yanlız burası son 1aydır geri geri gidiyor. 1 ay önce 60k emperyan 45k sezar. 11k manco vardı. çok asker öldürmüşüz bakacak kimse olmayınca böyle oluyor:D

onu beyenmezsen bu var, yanlız bu cermen
Askerler 18399 1 153643 1 1 69889 7197 15335 2 0 1

daha başka isteme ne var ne yok döktürecen bana ortaya:)

hisarcık43
27-02-2011, 10:56
Hatay bana kaç saat ))

Mesafe hesaplayıcıdan bak yusuf hahahahaha

hisarcık43
27-02-2011, 11:01
54560
12
0 37991
399 10585 0 0
1 yanlız burası son 1aydır geri geri gidiyor. 1 ay önce 60k emperyan 45k sezar. 11k manco vardı. çok asker öldürmüşüz bakacak kimse olmayınca böyle oluyor:D

Roma rekoru hala bende herhalde :D

eruh kartalları
27-02-2011, 11:07
Roma rekoru hala bende herhalde :D

eminmisin sende olduna bu ordunun vuruş gücünü bi hesaplayalımmı:) sanırım sende 27k sezar vardı 11k fazlası var senden:D

senin ordunun vuruş gücü--10480404

bu ordunun vuruş gücü-----11500455

buna kahramanların kattığı yüzde 20 off bonusuda koyarsak fark biraz daha artar sanırım:)

VeGaToR
27-02-2011, 11:15
benim hatırladığım geçen s10 da doncarleone (nedim) 88k lık emperyan ordusu vardı yanında cesarisleri hatırlamıyorum

doncarı gecemez kimse zaten lo. 20 25 yayası öldü yolda hatta.

eruh kartalları
27-02-2011, 11:24
doncarı gecemez kimse zaten lo. 20 25 yayası öldü yolda hatta.

üstadım başka serverları bu servera katacaksak bende sana bi roma ordusu sunayım. ordu gladyo yusuf arkadaşımızndı hatta. 130k emperyan 55k sezar 10k koç 16k manco:D gerçi server bitince elinde patladı ordu sanırım:D

VeGaToR
27-02-2011, 11:41
üstadım başka serverları bu servera katacaksak bende sana bi roma ordusu sunayım. ordu gladyo yusuf arkadaşımızndı hatta. 130k emperyan 55k sezar 10k koç 16k manco:D gerçi server bitince elinde patladı ordu sanırım:D

beter olsun:D:D

Glady00
27-02-2011, 12:20
Mesafe hesaplayıcıdan bak yusuf hahahahaha

:D:D:D Ali :))))

ESERKRMC
27-02-2011, 13:04
biraz eğlenelim arkadaşlar :)) gs başkanı gibi bende bir iddaa atıyorum ortaya :)

öbür hafta sonu 20:45 te şampiyonuz

:))

Glady00
27-02-2011, 13:22
beter olsun:D:D

:D la ömer Volkan Arkamdan Atip tutuyonuz :)))

Benim elimde ordu hep kalıyordu ama bu serverda kalmadı :))))))))))))))))))))))))

Kurtardım pacayı tabi askerlim çoguda aclıktan öldü:D

Glady00
27-02-2011, 13:24

Gedin len İşinize:D

İkide bir Yüzüme vurmayın:D

-AyAz
27-02-2011, 13:27
54560
12
0 37991
399 10585 0 0

onu beyenmezsen bu var, yanlız bu cermen
Askerler 18399 1 153643 1 1 69889 7197 15335 2 0 1

daha başka isteme ne var ne yok döktürecen bana ortaya:)

cermen ordusu çok gördük yahu s 6 da 400 k tokmak yalan olmasın 100k ya yakın tytn ordusu vardı ama benim şimdiye kadar gördüğüm ahım şahım bi galya ordusu olmadı neden kimse tınlamıyo bu galyayı yahu toyton şimşeği ve kılıçlı dan oluşan bi ordu görmesi güzel olurdu :)

woowmen
27-02-2011, 13:45
bizim ordular sürümden kazanıyor:D 150k askerli 10k üzeri mancolu ordu çok olduğu için bizde 3 4 orduyla işimizi hallediyoruz:D

yav bi dur hemen sayı verme daha saldırılar varmadan milleti korkutma ya sürprizleri bozma :D:D

emre01
27-02-2011, 13:54
O ordular seviye almaz ise sen düşün yusuf hesabı sen ödeyecen.Yada doğan abi para yatıracak bize o ısmarlayacak kaç kişi yemeğe gelirse ödetecem.

dogan abi ısmarlıyosa bende gelirim samet abi :D

emre01
27-02-2011, 14:00

dogan abine bi sor kanka sana roma ordusu sölesin :D:D

woowmen
27-02-2011, 14:06
işler biraz hızlı geliştiği için bir takım konuları biraz farklı hatırladığımı truvalı dan öğrendim az önce...

s 15 te çağrı bir köye saldırıya gönderilmiş, ve kendi birlik arkadaşları o köye savunma yığarak çakılmasını sağlamışlar, (doğru yada yanlış ama ali abiye hep böyle söylemiş)

s15 teki birliğin yöneticileri de royal ve keserim üstadlarmış, ama çağrı asıl keserim i sorumlu tutuyormuş bu işten...

çağrı ile yakubun arkadaşlıklarını zaten herkes biliyordu, yakubun da kendisiyle beraber royal e gideceğini anlatmış çağrı...

c ve r lerin kendi aralarında kısa süren savaşında ilk orduyu çakanlardan biride yakup olunca taşlare daha fazla yerine oturmuş oluyordu...

hatta okanbjk üstad çağrıyı sıfırlayacağını söyleyince ali abi onu koruyacaklarını söylemiş yusuf a, ali abiyle yusufun şahsi arkadaşlıklarından dolayı çağrı 4 ay önce yıkılmaktan kurtulmuş, kahramanla keserim e fake atmasının hemen ardından..

çağrı truvalı wow a gitmiyordu, retli ye gidiyordu ama ali abi bütün -/+ ya çağrıya kefilim dediği için onu sıfırlamak zorunda kaldı içi kan ağlayarak, hatta oyuna bile girmedi 1 hafta bu olaydan sonra...

kimse onu bi yere göndermedi matrix sürekli dansözlük yaptı hatta bana küfürlü konustu sonrada royal ve keserim le birlikte kurduğu birlikten ayrılıp giyotin e gecti bende onu giyotin den attırdım tekrar geri döndü yine yanlış yaptı ve birlik elemanına saldıracağını söylediği için birlikte onu o köye gömdü zaten bnm onu server da barındırmayacağımıda bildiği için daha oyun basında 10 k askeri kesildiği için hesap sildi iftira attı

hisarcık43
27-02-2011, 14:12
eminmisin sende olduna bu ordunun vuruş gücünü bi hesaplayalımmı:) sanırım sende 27k sezar vardı 11k fazlası var senden:D

senin ordunun vuruş gücü--10480404

bu ordunun vuruş gücü-----11500455

buna kahramanların kattığı yüzde 20 off bonusuda koyarsak fark biraz daha artar sanırım:)

Şu an görsel olarak benim..Yani raporlu olarak çıkınca görürüz... Doruk2 mevzusu çıkmasaydı s10 nun rekor romalısını çok rahat çıkaracaktım...Kiii şu anda hala bende.:D Benim için o zaman rekor önemli değildi arkadaşıma edilmiş bir cümleden dolayı çıkarmıştım askerimi doruk2 ye... denizli emine olsun yahya abi olsun papi chilo olsun ordumun durumunu çok iyi biliyordu sadece 20 k cesaris 35 k emperyan destekte kesildi.. Kii bu hata tamamen bana aittir adam tahılım iyi destek at demişti sen kalkar sıfır noktasına ordu destek çekersen kesilir... Umarım aynı hataya bir daha düşmem .. bu bana ders oldu

HA UNUTMADAN X2 ROMA ORDUSU REKORUDA BANA AİTTİR SAYGILAR RAPOR AŞAĞIDADIR

http://travian-reports.net/tr/report/348815f2b87

ROMA BİZİM İŞİMİZ :D ALİ VE OĞUZ

ŞU ANDA s5 TE YİM CERMENİM VE ÇOK CAN YAKICAZ CERMEN DAHAMI İYİ NE OĞUZ ? :D

BENDEN DAHA İYİ S10 ROMALISI ÇIKARSA TEBRİK EDECEĞİM

İYİ FORUMLAR

hisarcık43
27-02-2011, 14:18
cermen ordusu çok gördük yahu s 6 da 400 k tokmak yalan olmasın 100k ya yakın tytn ordusu vardı ama benim şimdiye kadar gördüğüm ahım şahım bi galya ordusu olmadı neden kimse tınlamıyo bu galyayı yahu toyton şimşeği ve kılıçlı dan oluşan bi ordu görmesi güzel olurdu :)

GALYA EKREM ABİNİN İŞİ 3X ALMASAYDI REKOR GALYA ÇIKARTABİLİRDİ BU s10 DA

woowmen
27-02-2011, 14:19
dogan abi ısmarlıyosa bende gelirim samet abi :D

doğan abi her zaman ısmarlar ama izmir de ısmarlar yoksa adada mangal mı yakarız doğan abi:D:D

doğan35
27-02-2011, 14:53

hahahahaha corsannn

doğan35
27-02-2011, 14:55
doğan abi her zaman ısmarlar ama izmir de ısmarlar yoksa adada mangal mı yakarız doğan abi:D:D

tabiki şeyhmus 2 senem kaldı emekliliğe izmire geleyim istediğin yerde istediğin zamanda her türlü organizasyon düzenlerim sana ve izmirli traviancılara istediğiniz yemek olsun

woowmen
27-02-2011, 14:59
tabiki şeyhmus 2 senem kaldı emekliliğe izmire geleyim istediğin yerde istediğin zamanda her türlü organizasyon düzenlerim sana ve izmirli traviancılara istediğiniz yemek olsun

eyvellah abi benim samet senide bekleriz kaçmak yok bak ona göre:D:D

eruh kartalları
27-02-2011, 15:10
Şu an görsel olarak benim..Yani raporlu olarak çıkınca görürüz... Doruk2 mevzusu çıkmasaydı s10 nun rekor romalısını çok rahat çıkaracaktım...Kiii şu anda hala bende.:D Benim için o zaman rekor önemli değildi arkadaşıma edilmiş bir cümleden dolayı çıkarmıştım askerimi doruk2 ye... denizli emine olsun yahya abi olsun papi chilo olsun ordumun durumunu çok iyi biliyordu sadece 20 k cesaris 35 k emperyan destekte kesildi.. Kii bu hata tamamen bana aittir adam tahılım iyi destek at demişti sen kalkar sıfır noktasına ordu destek çekersen kesilir... Umarım aynı hataya bir daha düşmem .. bu bana ders oldu

İYİ FORUMLAR

iyide dostum zaten görsel olarak adam sana farkı atmış mancoda olsun sezarda olsun:D sadece 3k emperyanın fazla söylediğim ordudan

eruh kartalları
27-02-2011, 15:13
yav bi dur hemen sayı verme daha saldırılar varmadan milleti korkutma ya sürprizleri bozma :D:D

yaw benim verdiğim sadece 2 ordu yolda 10 dan fazla ordu var halada çıkıyor saldırlar:D diğerleri sürpriz olsun

denizli/emine
27-02-2011, 15:16
Şu an görsel olarak benim..Yani raporlu olarak çıkınca görürüz... Doruk2 mevzusu çıkmasaydı s10 nun rekor romalısını çok rahat çıkaracaktım...Kiii şu anda hala bendeBenim için o zaman rekor önemli değildi arkadaşıma edilmiş bir cümleden dolayı çıkarmıştım askerimi doruk2 ye... denizli emine olsun yahya abi olsun papi chilo olsun ordumun durumunu çok iyi biliyordu sadece 20 k cesaris 35 k emperyan destekte kesildi.. Kii bu hata tamamen bana aittir adam tahılım iyi destek at demişti sen kalkar sıfır noktasına ordu destek çekersen kesilir... Umarım aynı hataya bir daha düşmem .. bu bana ders oldu

ROMA BİZİM İŞİMİZ ALİ VE OĞUZ

İYİ FORUMLAR

bu serverda da herkesin askrleri açlıktan ölmüs :)

ali de evt baya askr vardı ama dediği gibi azaldı üstelik doruk2ye de saldıır çıktı wowa askr basarken
saolsun bizleri yalnız bırakmadı

ama sunu anladımki wowa ordu basmak bana göre değil ve çok saçma
bence oyun wow amaçlı olmamalı bu bir savas oyunu son 3 ay kala wow muhabbeti çıkıo yok wowu kuruo oyun bitio
bu ne ya oyunun basından beri askr basıo baska bisi yaptığı yok mesea takıntı die biri çıktı morel bonusuyla beraber ii seviye aldı immortaleden o ana kadar adını duyan var mı sahsen biz duymadık
çok can sıkıntısı bence oyunun basından beri askr bas en son wow zamanı 1 ordu çak oyun bitsin , ki bi çok kisiininde elinde ordu patlasa tam gülmelik yani :)
valla wow kurarız veya kuramayız bisi demiorum suan erken bunları konusmak için ama umrumda da değil açıkcası bi ara önemsiodum da önemsemiorum en iisni ben yapmısım
yıktım,, merkz sildim, köy reisledim , aynı saniyede o saldırları çıkmak, saldırının arasına sonradan mancolar kesilmesin die askr atmak , oyunun basında kilit atmak , reisleme yaparken yan köyden reisi aynı saniyede gönderebilmek , o sanyelerde ellerim titreye titreye yaptım bir çok seyi :)
yani o heyecanı yasamak bambaska bi duygu bence
ayrıca yıkıldım onda da ayrı bi zevk aldım beni yıkan arkadaslara tesekkür ederim , yıkıldım ama sildirmedim onun için baya caba gösterdim araya askr atarak o zamnları yasamak da çok güzeldi sters altında oyun oynamak gibi yokmus :)
oyüüzden ben bu oyunu kazandığımı düsünüorum , gerek saldırı sıralamam gerek savunma gerekse kahramanım benim için yeterli yerdedir :) wow bana göre değilmis ilk defa wow gördüm ve bunu anladım oyunun basından beri sürekli atraksiyon halinde olmak daha güzelmis
bence yıkım yapmayanlar ve yıkılmayanlar bu oyunu kaybetti diorum , wow mow hikaye savasmak daha güzel

eruh kartalları
27-02-2011, 15:16

bakacaz artık ben bu orduyu buraya koydum ama bakarsın sürpriz bi roma ordusu daha çıkarabilirim:D şöyle 100k emperyan 60k sezar 15k mancolu:D emre sakın cewap yazma sen patavatsızsın deşifre edecen orduyu:D

eruh kartalları
27-02-2011, 15:27

ali de evt baya askr vardı ama dediği gibi azaldı üstelik doruk2ye de saldıır çıktı wowa askr basarken

bence oyun wow amaçlı olmamalı bu bir savas oyunu son 3 ay kala wow muhabbeti çıkıo yok wowu kuruo oyun bitio
bu ne ya oyunun basından beri askr basıo baska bisi yaptığı yok mesea takıntı die biri çıktı morel bonusuyla beraber ii seviye aldı immortaleden o ana kadar adını duyan var mı sahsen biz duymadık
çok can sıkıntısı bence oyunun basından beri askr bas en son wow zamanı 1 ordu çak oyun bitsin , ki bi çok kisiininde elinde ordu patlasa tam gülmelik yani :)
valla wow kurarız veya kuramayız bisi demiorum suan erken bunları konusmak için ama umrumda da değil açıkcası bi ara önemsiodum da önemsemiorum en iisni ben yapmısım
yıktım,, merkz sildim, köy reisledim , aynı saniyede o saldırları çıkmak, saldırının arasına sonradan mancolar kesilmesin die askr atmak , oyunun basında kilit atmak , reisleme yaparken yan köyden reisi aynı saniyede gönderebilmek , o sanyelerde ellerim titreye titreye yaptım bir çok seyi :)
ayrıca yıkıldım onda da ayrı bi zevk aldım beni yıkan arkadaslara tesekkür ederim , yıkıldım ama sildirmedim onun için baya caba gösterdim araya askr atarak o zamnları yasamak da çok güzeldi sters altında oyun oynamak gibi yokmus :)
oyüüzden ben bu oyunu kazandığımı düsünüorum , gerek saldırı sıralamam gerek savunma gerekse kahramanım benim için yeterli yerdedir :) wow bana göre değilmis ilk defa wow gördüm ve bunu anladım oyunun basından beri sürekli atraksiyon halinde olmak daha güzelmis
bence yıkım yapmayanlar ve yıkılmayanlar bu oyunu kaybetti diorum , wow mow hikaye savasmak daha güzel

kesinlikle katılıyorum sana. ama bu serverda savaşmayan oyuncu sayısı parmakla gösterilecek kadar azdır bence. ben şahi+6 başkanı olarak bu serverda en çok savaşan birliğin şahi+6 olduğunu düşünüyorum. ayrıca bu serverda en çok wow ordusu çıkaran birlikte gene şahi+6 dır. bi oyuncunun organize saldırılara katılıp katılmaması bence yönetimin görevini iyi yapmasıyla olur. oyuncuyu yönlendiremezsen ya hiç saldırmaz yada her ay biyere çakılır. s10 bence tam bir savaş serverıydı bu serverdan zewk almayan oyuncu yoktur bence. zaten istatistiklerden oyuncu sayısına baktığımızda nekadar oyuncunun hesap sildiğini görebiliriz. kimse durup duruken hesap silmez öyle deyilmi:)

hisarcık43
27-02-2011, 15:32
iyide dostum zaten görsel olarak adam sana farkı atmış mancoda olsun sezarda olsun:D sadece 3k emperyanın fazla söylediğim ordudan

BEN BİR ŞEY DEMİYORUM RAPORU KOYSUN TEBRİK EDERİZ HEP BERABER :D

O FAZLA BU BU AZ DA DEMEDİM SADECE KOYUN RAPORU DİYELİMKİ BU s10 UN REKOR ROMALISI

DİYELİM DEĞİLMİ :p

eruh kartalları
27-02-2011, 15:37
BEN BİR ŞEY DEMİYORUM RAPORU KOYSUN TEBRİK EDERİZ HEP BERABER :D

O FAZLA BU BU AZ DA DEMEDİM SADECE KOYUN RAPORU DİYELİMKİ BU s10 UN REKOR ROMALISI

DİYELİM DEĞİLMİ :p

haklısın dereyi görmeden paçayı sıvamayalım:) bakarsın askerleri yolda açlıktan ölür:D rekor sana kalır

hisarcık43
27-02-2011, 15:42

haklısın bacım :d

bazıları wow kurmak bazıları wow yıkmak bazılarıda yıkmak yıkılmak için oynar

ben safımı roma halkını secerek wow yıkmak için oynamaya karar vermiştim.

Ama ne yazıkki rahat duramadık. Orduyu bozduk.. Wow saldırısındada istediğimiz

seviyeyi aldık emeklerimiz boşa gitmedi...

Ama şu bir gerçek saldırıya oynuyorsan cermen wow yıkımı için romalı ve galya iyi

seçimdir...emine sen yeterince zevkini aldın biliyorum. Artık geceleri rahat uyu..:d

hisarcık43
27-02-2011, 15:44
haklısın dereyi görmeden paçayı sıvamayalım:) bakarsın askerleri yolda açlıktan ölür:d rekor sana kalır

üstadım rekor peşinde değilim bilesin ben bu oyunun her türlü zevkini tattım rekorunuda wowunuda :d

denizli/emine
27-02-2011, 15:46
kesinlikle katılıyorum sana. ama bu serverda savaşmayan oyuncu sayısı parmakla gösterilecek kadar azdır bence. ben şahi+6 başkanı olarak bu serverda en çok savaşan birliğin şahi+6 olduğunu düşünüyorum. ayrıca bu serverda en çok wow ordusu çıkaran birlikte gene şahi+6 dır. bi oyuncunun organize saldırılara katılıp katılmaması bence yönetimin görevini iyi yapmasıyla olur. oyuncuyu yönlendiremezsen ya hiç saldırmaz yada her ay biyere çakılır. s10 bence tam bir savaş serverıydı bu serverdan zewk almayan oyuncu yoktur bence. zaten istatistiklerden oyuncu sayısına baktığımızda nekadar oyuncunun hesap sildiğini görebiliriz. kimse durup duruken hesap silmez öyle deyilmi:)

ben yönetimden çok anlamam ztn son zmanlarda birliğin baskanı oldum ama acemi olmama rağmen saolsunlar bana güvendler
bir çok organizasyonu ben yaptım basarılı da olduk en çok savasan bence kaos1di , kaos1in tek hatası su olmus kimse def basmamıs , askr syılarını istediğimde öle rakamlar vardkıi ben bile okadarını beklemiodum ama arkadaslar keske benim kadar hırslı olsalardı hesap silip gitmeselrdi elinde ordu olmasına rağmen yıkıldım die hesap silen çok kisi oldu bizim birlikte, hatta rekor roma ordusundan bahsedilio wow bile çıkmadan bir oyuncumda 50k emperyan 26k cesar vardı onu wowu hazılıodum fake almıs birlikten destek gelmemis hesap sildi askrleri de ölece uctu yıkılmadı fake geldi die sildi hesabını :)
biz basından beri alsancak kamikaze c ve r her birlikle savastık ztn tüm rakipler kaos1e savas ilanıı açmıstı oyüzden en çok savasan bizim birliktir die düsünüorum, üstelik siz kaç yılın birlesimde olan bir birliksiniz , kaos birlikeri sonradan olusmus bir birliktir , basından beri çok isim değistiğinden anlarsınız ztn bunu
herkes birbirini yeni tanımasına rağmen - + olarak biz basarılı olduk , en azından ben buna inanıorum
- - ile olan birlesmeye gelince açıkcası o bölgeden kimseyi tanımıorum , tanıdığım 3-4 kisi var onlara da güvenirim de sayarım da
biz hiç bi zman - - yi satmayı düsünmedik , ilk baslarda defans desteğide bulunduk baktık olcağı yok r lerle savasa girdik , bu savası en çok isteyenlerden biri de bendim , pismanımıyım değilim belki çok yara aldık ama ben herzman birliğime ve arkadaslarıma sadık kalınması taraftarıyım , yalnız bırakmam kimseyi , bu oyunda hiç bir zman bencil olmadım sonunda oyüzden yıkıldım ztn , defleri kendimde değil floo da toplattım onun yıkılmasını istemedim
kıytırık bi oyunda olsa dostluk kazansın isterim , belki oyunla baslayan dostluklar ömür boyu sürecek , ya da oyunda olsa görüoruz arkadaslarını satanlar hakkında neler sölenio,

sizler iiydiniz organizasyonalrını iiydi çünkü hem oyunu biliounuz hem de gecmisten gelen bi tanımıslığınız vardı birbirnizi bunun avantajınıı kullandınız tabi,

Glady00
27-02-2011, 15:46

İYİ FORUMLAR

ASlında Birşey Diyimmi Ali :D

Doruk 2 Gitiğin Zaman Oraya Savunma Yiğmiştik Tüm Ordularınız Çakılacaktı Kendi Ellerimle SAvunma İsteddim

Ful Destek Yıgdık Ama Berk Defansi Bozdu Malesef: Birlileri Fake Dedi Galiba Kendisine..

Yoksa Ordan Çıkış Olmazdı Hatta Ayarlamarı Yapmıştım 4x Kücük tılsımıda oraya kaydıracaktık herşeyi ayarlamıştım 3x eşsizi aldırıp 4x hemen vercektik..

Ama İşte : )

denizli/emine
27-02-2011, 15:50
haklısın bacım :d

bazıları wow kurmak bazıları wow yıkmak bazılarıda yıkmak yıkılmak için oynar

ben safımı roma halkını secerek wow yıkmak için oynamaya karar vermiştim.

Ama ne yazıkki rahat duramadık. Orduyu bozduk.. Wow saldırısındada istediğimiz

seviyeyi aldık emeklerimiz boşa gitmedi...

Ama şu bir gerçek saldırıya oynuyorsan cermen wow yıkımı için romalı ve galya iyi

seçimdir...emine sen yeterince zevkini aldın biliyorum. Artık geceleri rahat uyu..:d

haha sabah 6-7 biliosun uyuma saatim ama napim itiraf ediorum bir kere isko 14 k baltalımı kesti beslediğim bir hesapta oysaki gece 4 de uymustum hiç bisi yoktu saat 8 de uyandım askrler ölmüs ağlıcaktım nerdeyse :)
uçmus gelmis resmen :)
oyüzden askrleirm ölmesin die sabahlara kadar uymuodum ama yine öldü ne olduki 14kısnı o kesti wowda 10k askrim öldü kitlendim her 2 açıldığımda baya askr öldü yine sonuç aynı keske uyusaydım :)
simdi bi uyuyorum günlerce resmen uyku gibisi yokmus valla :)

woowmen
27-02-2011, 15:57
yaw benim verdiğim sadece 2 ordu yolda 10 dan fazla ordu var halada çıkıyor saldırlar:D diğerleri sürpriz olsun

iyi öyle olsun sürprizler her zaman güzel olur

hisarcık43
27-02-2011, 16:04
aslında birşey diyimmi ali :d

doruk 2 gitiğin zaman oraya savunma yiğmiştik tüm ordularınız çakılacaktı kendi ellerimle savunma isteddim

ful destek yıgdık ama berk defansi bozdu malesef: Birlileri fake dedi galiba kendisine..

Yoksa ordan çıkış olmazdı hatta ayarlamarı yapmıştım 4x kücük tılsımıda oraya kaydıracaktık herşeyi ayarlamıştım 3x eşsizi aldırıp 4x hemen vercektik..

Ama işte : )

evet beklemediğimiz savunma vardı ben ve bekir çakılmayı göze alarak gitmiştik

her ne kadar beklemediğimiz bir savunma olsada orduyu bozduk...zahiyat verdik

sonuçta bomboş bir merkeze girmedik. Savunma vardı önünde ama beklemediğimiz

bir savunma vardı..her ne kadar olsada ordum yarı yarıya azalmıştı .. Yani orda

orduyu bozduk yoksa..

Sonra sessizce reislendim diye. :damacım saldırı almamaktı ve bunu başardım. Bu

sürede tekrar 3-5 bir şeyler bastık

eruh kartalları
27-02-2011, 16:08
ben yönetimden çok anlamam ztn son zmanlarda birliğin baskanı oldum ama acemi olmama rağmen saolsunlar bana güvendler
bir çok organizasyonu ben yaptım basarılı da olduk en çok savasan bence kaos1di , kaos1in tek hatası su olmus kimse def basmamıs , askr syılarını istediğimde öle rakamlar vardkıi ben bile okadarını beklemiodum ama arkadaslar keske benim kadar hırslı olsalardı hesap silip gitmeselrdi elinde ordu olmasına rağmen yıkıldım die hesap silen çok kisi oldu bizim birlikte, hatta rekor roma ordusundan bahsedilio wow bile çıkmadan bir oyuncumda 50k emperyan 26k cesar vardı onu wowu hazılıodum fake almıs birlikten destek gelmemis hesap sildi askrleri de ölece uctu yıkılmadı fake geldi die sildi hesabını :)
biz basından beri alsancak kamikaze c ve r her birlikle savastık ztn tüm rakipler kaos1e savas ilanıı açmıstı oyüzden en çok savasan bizim birliktir die düsünüorum, üstelik siz kaç yılın birlesimde olan bir birliksiniz , kaos birlikeri sonradan olusmus bir birliktir , basından beri çok isim değistiğinden anlarsınız ztn bunu
herkes birbirini yeni tanımasına rağmen - + olarak biz basarılı olduk , en azından ben buna inanıorum
- - ile olan birlesmeye gelince açıkcası o bölgeden kimseyi tanımıorum , tanıdığım 3-4 kisi var onlara da güvenirim de sayarım da
biz hiç bi zman - - yi satmayı düsünmedik , ilk baslarda defans desteğide bulunduk baktık olcağı yok r lerle savasa girdik , bu savası en çok isteyenlerden biri de bendim , pismanımıyım değilim belki çok yara aldık ama ben herzman birliğime ve arkadaslarıma sadık kalınması taraftarıyım , yalnız bırakmam kimseyi , bu oyunda hiç bir zman bencil olmadım sonunda oyüzden yıkıldım ztn , defleri kendimde değil floo da toplattım onun yıkılmasını istemedim
kıytırık bi oyunda olsa dostluk kazansın isterim , belki oyunla baslayan dostluklar ömür boyu sürecek , ya da oyunda olsa görüoruz arkadaslarını satanlar hakkında neler sölenio,

sizler iiydiniz organizasyonalrını iiydi çünkü hem oyunu biliounuz hem de gecmisten gelen bi tanımıslığınız vardı birbirnizi bunun avantajınıı kullandınız tabi,

4 as birliğini, kaos4 birliğini kaos10 birliğini, truva birliğini ve aklıma gelmeyen daha biçok birlikte sayısız köy sıfırlayan şahi+6 dır. şahi+6 oluşumu nerdeyse serverın ortasında yapılmıştır. mahşer birliği ve woltaj birliğinin birleşmesiyle oluşmuştur. şahi+6 oluştuğundan beri sadece 1 tane köyümüzün merkezi sıfırlanmıştır. o köyde moonstar17 dir. onun intikamıda kaos4 biliğinden moonstar17 ye fake dahi atanların köyleri yerle bir edilerek alınmıştır.

neyse burda bişeyin yarışı içinde deyiliz zaten, sohbet sohbeti açıyor konuşuluyor. ayrıca bizde hurt raock diye bir hesap vardı. wow köyleri çıktığında önden kesimi yapmıştır. raporu bulabilirsem sizlerle paylaşırım. natarı kestiğinde elinde 65k emperyan 30k sezar 7k mancınık vardı. sonra bi aksilik oldu köy kilitlendi mail adresi olmadığı için açtıramadık. roma rekorunu buradan bekliyorduk. galya rekorunuda zpoker hesabından bekliyorduk. orasıda 3 ayı geçmiştir kilitleneli. ordada 55k kılıçlı, 20-30 arası heduan 6-7k arasıda mancınık vardı. o hesapta bi aksilik oldu kilitlendi ve multi tarafından köy silindi.

Glady00
27-02-2011, 16:21

Şimdi Şunu Eklemek İstiyorum -/+ İle Savaşımız Çok Stratejiye Bağlıydı Bunu istiyen Taraf'lardan Biriside Bizlerdik :)

Bizim Yandaşımız Olan C Birlik'lerimize Biz Şahi'lerle Savaşacaz Siz Geri Planda Kalınız Hemen Bana İletildi Ben Şunu İlettim:) madem böyle Bir Teklif Ettiler Siz Deyin Tmm Bizimkilerde Fake (:

Ve Bunu uyguladık 7-8 Hesapimiz Yıkıldı Son'lardan Hesaplardi Önemli Hesaplarimiz Yıkılmadı...

Ve C&R Birlik'lerinin Belirlediği Strateji Onaylandı Ve Yıkım Kararları Alınmıştı Kaos-1 Birliği Fake Beklerken C Birlik'lerimizden Ard Arda Yıkımlar Yaşadı Tabi Yöneticiler Cok Zor Zamanlar Geçirdi GElen C' Birlik'lerinden Saldırılara Fake Diyorlardı Ben Kendim Tanık Oldum :) ARdından Yıkım Olunca Büyük Bir Şaşkınlık Yaşandı

Bunu PAYLAŞMIYACAKTIK AMA OYUNUN SONUNA GELDİK HERŞEYİ HERKES BİLSİN..

C BİRLİĞİNE ÖYLE TEKLİFLE GELEN'LERDE HADİNİ HESAPİNİ BİLDİLER ZATEN BÖYLE BİR TEKLİF'LE GELDİKLERİNE PİŞMAN OLDULAR..

C BİRLİĞİ R BİRLİĞİNİ SATACAĞİNİ DÜŞÜNDÜLER ... HEHEHE SADECE GÜLERİM BUNA..

VE CEVAB'TA ÇOK SERT BİR ŞEKİLDE VERİLDİ HA C&R BİRLİK'LERİ GİRDİĞİ -/+ SAVAŞINDA EN AZ ZARARLA ATLATTILAR EN FAZLA ZARARI GÖREN KAOS BİRLİĞİ OLDU VİDEO YAPILDI O ARA HATTA COK YIKIM YAŞANDI. BUDA BİR GERÇEKTİR..

SİZİN İSTEDİĞİNİZİ VİDEODADA BELİRTİM ZATEN.. FORUMDA FRAGMAN VS OLAYI OLDU BİZDE VİDEO ÇEKTİK..

YANE DEMEM O Kİ AVA GİDEN AVLANDI ... :D

woowmen
27-02-2011, 16:23
bakacaz artık ben bu orduyu buraya koydum ama bakarsın sürpriz bi roma ordusu daha çıkarabilirim:D şöyle 100k emperyan 60k sezar 15k mancolu:D emre sakın cewap yazma sen patavatsızsın deşifre edecen orduyu:D
hahahahaha :D:D

hisarcık43
27-02-2011, 16:41
Şimdi Şunu Eklemek İstiyorum -/+ İle Savaşımız Çok Stratejiye Bağlıydı Bunu istiyen Taraf'lardan Biriside Bizlerdik :)

Bizim Yandaşımız Olan C Birlik'lerimize Biz Şahi'lerle Savaşacaz Siz Geri Planda Kalınız Hemen Bana İletildi Ben Şunu İlettim:) madem böyle Bir Teklif Ettiler Siz Deyin Tmm Bizimkilerde Fake (:

Ve Bunu uyguladık 7-8 Hesapimiz Yıkıldı Son'lardan Hesaplardi Önemli Hesaplarimiz Yıkılmadı...

Ve C&R Birlik'lerinin Belirlediği Strateji Onaylandı Ve Yıkım Kararları Alınmıştı Kaos-1 Birliği Fake Beklerken C Birlik'lerimizden Ard Arda Yıkımlar Yaşadı Tabi Yöneticiler Cok Zor Zamanlar Geçirdi GElen C' Birlik'lerinden Saldırılara Fake Diyorlardı Ben Kendim Tanık Oldum ARdından Yıkım Olunca Büyük Bir Şaşkınlık Yaşandı

SİZİN İSTEDİĞİNİZİ VİDEODADA BELİRTİM ZATEN.. FORUMDA FRAGMAN VS OLAYI OLDU BİZDE VİDEO ÇEKTİK..

s10 BİTİNCE KÜTAHYA YA GEL ORDAN BERABER İSTANBULA GEÇELİM.:D SANA İSTANBULDA

VİDEO YAPIM ŞİRKETİ AÇICAM :D BAYA Bİİ ÖĞRENDİN VİDEO YAPMASINI SERMAYE BENDEN YARI

YARIYA KIRIŞIRIZ PARAYI HEHEHE

OLAN OLMUŞ BİTEN BİTMİŞ ZAMANINDA BUNLARI İRDELEMEYE GEREK YOK BENCE

GEÇMİŞ GEÇMİŞTE KALDI... BEN KAOS BİRLİKLERİNDE BİR ÇOK ABİMİZİ KARDEŞİMİZİ TANIDIM

AYNI ZAMANDA RAKİP BİRLİKTENDE ARKADAŞ OLDUKLARIM VAR... WOW ORDA BİRİ 93 DİĞERİ 90

KİM KURARSA KURSUN ÖNEMLİ DEĞİL BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN OYUNDAN ZEVK ALMAKTI

BEN YETERİNCE ZEVKİMİ ALDIM YENİ ARKADAŞLARLA TANIŞTIM HATTA GEÇEN KURBAN

BAYRAMINDA BİR HEMŞERİM VARDI ŞAHİ BİRLİĞİNDE GELDİ YANIMIZA İSMAİL BEN BEKİR

ÇAYIMIZI İİÇTİK MUHABBETTİMİZİ ETTİK BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN BUDUR

YAKIN ZAMANDADA EMİNENİN YANINA GİDECEZ İSMAİL BEN VE BEKİR BİZE YEMEK BORCU VAR

KÜTAHYANIN EN PAHALI LOKANTASINDA ÇORBADAN GİRİP TATLIDAN ÇIKACAĞIZ :D

KESENE BEREKET EMİNE DİYECEZ HEHEHEEHHE

denizli/emine
27-02-2011, 16:51

Ve C&R Birlik'lerinin Belirlediği Strateji Onaylandı Ve Yıkım Kararları Alınmıştı Kaos-1 Birliği Fake Beklerken C Birlik'lerimizden Ard Arda Yıkımlar Yaşadı Tabi Yöneticiler Cok Zor Zamanlar Geçirdi GElen C' Birlik'lerinden Saldırılara Fake Diyorlardı Ben Kendim Tanık Oldum :) ARdından Yıkım Olunca Büyük Bir Şaşkınlık Yaşandı

Bunu PAYLAŞMIYACAKTIK AMA OYUNUN SONUNA GELDİK HERŞEYİ HERKES BİLSİN..

C BİRLİĞİNE ÖYLE TEKLİFLE GELEN'LERDE HADİNİ HESAPİNİ BİLDİLER ZATEN BÖYLE BİR TEKLİF'LE GELDİKLERİNE PİŞMAN OLDULAR..

C BİRLİĞİ R BİRLİĞİNİ SATACAĞİNİ DÜŞÜNDÜLER ... HEHEHE SADECE GÜLERİM BUNA..

VE CEVAB'TA ÇOK SERT BİR ŞEKİLDE VERİLDİ HA C&R BİRLİK'LERİ GİRDİĞİ -/+ SAVAŞINDA EN AZ ZARARLA ATLATTILAR EN FAZLA ZARARI GÖREN KAOS BİRLİĞİ OLDU VİDEO YAPILDI O ARA HATTA COK YIKIM YAŞANDI. BUDA BİR GERÇEKTİR..

kao1 birliği hiç bir zamn c lerden fake beklemdi yöneticileri sasırdı demissin baskanı benim nsl sasırmıssız ki , ben daha öncede orda ismim baskan olmasa bile herseyden haberi olan biriyimdir
hiç bir zman c lere kaos1 adına böle bi teklif gitmedi , çoğu saldırının gerçek olduğunu da biliodum ben yukarda da açıkladığım gibi kaos1in eksik yanı defalarca defçi kisi ayralamama rağmen herksin saldırı basmasıydı ki aynı anda 30 oyunuc saldırı alırsada ztn korumak da imkansız
aynısını sahi r bilriği de yasadı 20 kisinin merkzine gidildi tüm koaslar tarafından o ara yıkıldı ztn herkes , oyüzden bu sekilde saldırlarda hiç birlik aynı anda oyuncusunu koruyamaz

ayrıca ben c lerle hiç bi zman böle bi anlasma yapmadım bu nerden çıktı onu da anlams değilim , bizim r lerle savasımız sizin isteminizle baslamadı ben tam terisini hatırlıorum
biz kaoslar olarak kendi içimizde çok bölündük c mi r mi olsun die
- - r lerle savasta olduğu için onları yalnız bırakmamk adına r lerle savası en çok istyenlerden biri ben biri floo biri de olympos32 oldu savas öle basladı siz yanlıs biliosunuz

Glady00
27-02-2011, 17:09
kao1 birliği hiç bir zamn c lerden fake beklemdi yöneticileri sasırdı demissin baskanı benim nsl sasırmıssız ki , ben daha öncede orda ismim baskan olmasa bile herseyden haberi olan biriyimdir
hiç bir zman c lere kaos1 adına böle bi teklif gitmedi , çoğu saldırının gerçek olduğunu da biliodum ben yukarda da açıkladığım gibi kaos1in eksik yanı defalarca defçi kisi ayralamama rağmen herksin saldırı basmasıydı ki aynı anda 30 oyunuc saldırı alırsada ztn korumak da imkansız
aynısını sahi r bilriği de yasadı 20 kisinin merkzine gidildi tüm koaslar tarafından o ara yıkıldı ztn herkes , oyüzden bu sekilde saldırlarda hiç birlik aynı anda oyuncusunu koruyamaz

ayrıca ben c lerle hiç bi zman böle bi anlasma yapmadım bu nerden çıktı onu da anlams değilim , bizim r lerle savasımız sizin isteminizle baslamadı ben tam terisini hatırlıorum
biz kaoslar olarak kendi içimizde çok bölündük c mi r mi olsun die
- - r lerle savasta olduğu için onları yalnız bırakmamk adına r lerle savası en çok istyenlerden biri ben biri floo biri de olympos32 oldu savas öle basladı siz yanlıs biliosunuz

Demekki Sizin haberiniz Yokmuş :) Eski Eskide Kaldı Alinin Yukardaki Msj'ta

Dile Getirdiği Şekilde..

Bizde Mazi Dedik :)

Olur Böyle Şeyler..

Önemli Olan Ava Gideni Avlamaktır.. ( :

Biz O'na Bakarız. Kim Ne Yapmişsa Yapar Saygıda Duyarım.. Böyle Bi Teklifle Gelinmedi Sizler Diyorsunuz Haberiniz Yoktur.. Başkanıyım Diyorsunuzda Daha Haberiniz Bile Olamamış.. Nasil Başkanlıktır Mechul orasıda Zaten.. Neyse

Herkes Keyfine Baksın..

Saygılar..

Glady00
27-02-2011, 17:13
Sizin dünyadan HAbeiniz Yok Ki :)

İsmini Dile Geitrmediğim.. Bir Kaç Abemiz'de Rica Etti hatta

Ya Bırakın C ' İle Tek Savaşalım Yada Bırakın R İle TEk Savaşalım Diye Teklif'de Edildi Bize (: Ama Diyorum Ya Mazi diyoruz

Biz böyle bir teklif etmedik.

20 Hesap Yıkıldı Diyorsunuz Küllen Yalan'dır 9 Hesap Yıkıldı Oda Sonlardan Sadece Tarlaları Gitti.. Biz En Azından Gelip Demedik Biz Sadece Sizle Savaşalım diğer Kaos'lar DAhil Olmasın :)

Ama Sizden Bize Bu Teklifte Gelindi Eskide Ne Yaşanmışsa Yaşanmıştır Ben pekte Önemsemiyorum Herkes kendi İşine Baksın Zaten

Ha Yok Öyle Birşey diyebilirsin.. Ben Aksam O şahisa Msj atarim:) Varmi Yokmu Ondanda Öğrenirsiniz Hatta ismini size söylerim oyun'dan msj atarım hatta siz kendisine yazarsınız ;)

Her sözümüzün Harfi Harfine Arkasındayız..

Demem O ki kimin Savaştan Ne Kadar Etkilendiğini Hep Beraber Gördük Zaten..
SAygılar

Royal Flush
27-02-2011, 17:48

inadına kaos wow diyenler neden fikir değiştirir ki?yenilgimi olacak yoksa sizin açınızdan?

hisarcık43
27-02-2011, 18:07
inadına kaos wow diyenler neden fikir değiştirir ki?yenilgimi olacak yoksa sizin açınızdan?

samet abi bizim fikir değiştirdiğimiz filan yok ....biz bu yola dostlarımızla başkoyduk dostlarımızla bitiririz... Wowumuz orda ve biz wowumuzu desteklemeye devam ediyoruz ilk gün nasılsak son günde öyleyiz..

İNADINA KAOS :D

Royal Flush
27-02-2011, 18:31
samet abi bizim fikir değiştirdiğimiz filan yok ....biz bu yola dostlarımızla başkoyduk dostlarımızla bitiririz... Wowumuz orda ve biz wowumuzu desteklemeye devam ediyoruz ilk gün nasılsak son günde öyleyiz..

İNADINA KAOS :D

Sana demiyorum zaten ama profilde inadına kaos wow yazıpta daha önceki forum sayfalarındaki yazılarıda karşılaştırınca ben öyle algılıyorum :D

İzleyin ve görün İNADINA ®&© WOW

denizli/emine
27-02-2011, 18:50
s10 BİTİNCE KÜTAHYA YA GEL ORDAN BERABER İSTANBULA GEÇELİM.:D SANA İSTANBULDA

VİDEO YAPIM ŞİRKETİ AÇICAM :D BAYA Bİİ ÖĞRENDİN VİDEO YAPMASINI SERMAYE BENDEN YARI

YARIYA KIRIŞIRIZ PARAYI HEHEHE

OLAN OLMUŞ BİTEN BİTMİŞ ZAMANINDA BUNLARI İRDELEMEYE GEREK YOK BENCE

GEÇMİŞ GEÇMİŞTE KALDI... BEN KAOS BİRLİKLERİNDE BİR ÇOK ABİMİZİ KARDEŞİMİZİ TANIDIM

AYNI ZAMANDA RAKİP BİRLİKTENDE ARKADAŞ OLDUKLARIM VAR... WOW ORDA BİRİ 93 DİĞERİ 90

KİM KURARSA KURSUN ÖNEMLİ DEĞİL BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN OYUNDAN ZEVK ALMAKTI

BEN YETERİNCE ZEVKİMİ ALDIM YENİ ARKADAŞLARLA TANIŞTIM HATTA GEÇEN KURBAN

BAYRAMINDA BİR HEMŞERİM VARDI ŞAHİ BİRLİĞİNDE GELDİ YANIMIZA İSMAİL BEN BEKİR

ÇAYIMIZI İİÇTİK MUHABBETTİMİZİ ETTİK BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN BUDUR

YAKIN ZAMANDADA EMİNENİN YANINA GİDECEZ İSMAİL BEN VE BEKİR BİZE YEMEK BORCU VAR

KÜTAHYANIN EN PAHALI LOKANTASINDA ÇORBADAN GİRİP TATLIDAN ÇIKACAĞIZ :D

KESENE BEREKET EMİNE DİYECEZ HEHEHEEHHE

yarım saatlik yol gelemedeniz daha nerdeee o yemkelrin hepsini tek basıma yicem şişcem bi güzel ohhh :)
hazirandan sonra kütahyada zor bulursunuz beni hem

denizli/emine
27-02-2011, 18:57
Sizin dünyadan HAbeiniz Yok Ki :)

İsmini Dile Geitrmediğim.. Bir Kaç Abemiz'de Rica Etti hatta

Ya Bırakın C ' İle Tek Savaşalım Yada Bırakın R İle TEk Savaşalım Diye Teklif'de Edildi Bize (: Ama Diyorum Ya Mazi diyoruz

Biz böyle bir teklif etmedik.

20 Hesap Yıkıldı Diyorsunuz Küllen Yalan'dır 9 Hesap Yıkıldı Oda Sonlardan Sadece Tarlaları Gitti.. Biz En Azından Gelip Demedik Biz Sadece Sizle Savaşalım diğer Kaos'lar DAhil Olmasın :)

Ama Sizden Bize Bu Teklifte Gelindi Eskide Ne Yaşanmışsa Yaşanmıştır Ben pekte Önemsemiyorum Herkes kendi İşine Baksın Zaten

Ha Yok Öyle Birşey diyebilirsin.. Ben Aksam O şahisa Msj atarim:) Varmi Yokmu Ondanda Öğrenirsiniz Hatta ismini size söylerim oyun'dan msj atarım hatta siz kendisine yazarsınız ;)

Her sözümüzün Harfi Harfine Arkasındayız..

Demem O ki kimin Savaştan Ne Kadar Etkilendiğini Hep Beraber Gördük Zaten..
SAygılar

eski eskide kaldı diosun da ama konuyu yine de sen açıosun , kaos1 demissin ztn ben de kos1 adına konusuorum benim yöneticimden ya da ben hiç bir c üyesi ile böle bi konusma geçirmedik varsa da çıksın sölesin bu kisi
neyse ztn nietim sseninle laf dalası yapmak değil
ztn biz senle hayatta anlasamıoruz ben ak desem sen kara diosun oyüzden bosver ben artık sallamıorum yine yorumuma yorum yapmıssın yine farklı sekilde yapmıssın onu düzelttim
ama ne değisecekki sen de geçip benimkini düzeltmeye kalkacaksın
herkesin doğrusu kendisinde kalsın burda sayflaarca atısıp kimsenin göz zevkini bozmaya nietim yok

ben kaos1 adına r lerle - - için savastım baska bi amacımız olmadı hele c lerin bu olayla ilgisi bile yok

yorum yapılmasın lütfen bu konuda burda kapansın :)

denizli/emine
27-02-2011, 19:00

:)
yooo tabikide
yenilgi için yazmadım bunu öle biseyi kabullendiğim yok
hatta yukarda yazdım da önceleri baya önemsiyordum ama düsününce saçma geldi die hala daha da öle wow olayının saçma olduğunu düsünüorum
hala daha arkasındayım sonuna kadar kaos sonuna kadar wow derim
oyunun amacı wow kurmaksa bunu gerçeklestiren tarafın bizim olmasını isterim canı gönülden

doğan35
27-02-2011, 19:04
herkes boş konuşuyor şu şöyle yapmış bu böyle yapmış bırakın arkadaşlar maziyi bu wow royal flush ' un olacaktır veeee bu iş bitmiştir izleyelim görelim hep beraber

KeseriM

Royal Flush
27-02-2011, 19:06
:)
yooo tabikide
yenilgi için yazmadım bunu öle biseyi kabullendiğim yok
hatta yukarda yazdım da önceleri baya önemsiyordum ama düsününce saçma geldi die hala daha da öle wow olayının saçma olduğunu düsünüorum
hala daha arkasındayım sonuna kadar kaos sonuna kadar wow derim
oyunun amacı wow kurmaksa bunu gerçeklestiren tarafın bizim olmasını isterim canı gönülden

Ne diyelim allah herkesin gönlüne göre versin.Bu saatten sonra kim kurarsa kursun gerçekten hak etmiştir.İlk defa wow kurulumu yaptım ama inanın insanı çok kötü yoruyor.Kaç ay sürdüğü malum zaten bu kadar emeği vermişse isterse 0 olsun wowu başarıyı hak etmiştir.

Glady00
27-02-2011, 19:15
eski eskide kaldı diosun da ama konuyu yine de sen açıosun , kaos1 demissin ztn ben de kos1 adına konusuorum benim yöneticimden ya da ben hiç bir c üyesi ile böle bi konusma geçirmedik varsa da çıksın sölesin bu kisi
neyse ztn nietim sseninle laf dalası yapmak değil
ztn biz senle hayatta anlasamıoruz ben ak desem sen kara diosun oyüzden bosver ben artık sallamıorum yine yorumuma yorum yapmıssın yine farklı sekilde yapmıssın onu düzelttim
ama ne değisecekki sen de geçip benimkini düzeltmeye kalkacaksın
herkesin doğrusu kendisinde kalsın burda sayflaarca atısıp kimsenin göz zevkini bozmaya nietim yok

ben kaos1 adına r lerle - - için savastım baska bi amacımız olmadı hele c lerin bu olayla ilgisi bile yok

yorum yapılmasın lütfen bu konuda burda kapansın :)

Sen Kendi Adına Konusmadın :) Senin Konustugunu

Söylemedim ? Kaos Birliğine baglı yöneticiler Adına Söz Verebilirmisin

Onlar Adınada Söz Veriyorsan Sorun Yok :)

İster Göz Zevkini Boz ister Bozma Direk Olaya Atlama Maydanoz Olan Sensin..

yok Etmedik Eylemedik Diyorsun Bak Burda Ben İspatlarsam Dersem Direk İspatlarım .. Kimseden Bir Çekinecek Yanımız.. Yok

SAygılar.

hisarcık43
27-02-2011, 19:24
[b]sen kendi adına konusmadın :) senin konustugunu

söylemedim ?

Ister göz zevkini boz ister bozma direk olaya atlama maydanoz olan sensin..

.

[sıze="2"]NE MAYDANOZ FİLAN PAZARMI AÇILDI BURAYA :D HIYARA GEL HIYARA :D

ARKADAŞLAR USLUPLARA DİKKAT SAYGI VE SEVGİ ÇERÇEVESİNDE MUHABBETE DEVAM [/sıze]

Glady00
27-02-2011, 19:26

Alicim Biz Saygı Konusunda Herkese Hak Edecek Şekilde saygı Veriyoruz Cnm kardeşim Sen Canını Sıkma.

denizli/emine
27-02-2011, 19:28

ya bırak konussun benim yorumuma yorum yapan yine o herzaman olduğu gibi sonuda yine maydonaz biz olduk :)
bırak onun dediği olsun daha onla atısmam ben :)

Glady00
27-02-2011, 19:33
Gerçekler Acıdır :)

Bazen Susmayı bileceksin.. Tabikide ( :

Maydanoz Olan sensin Yazdıgım Yorumlara Atlıyan Sensin: ) Yorumuma Yorum Yapan Diyen Sensin (: Ne Çelişkili Birşey..

Dediğim gibi Hak Edene Hak ETiği Şekilde Saygı Veririz.. Küfürcülere Destek Vs Veren'lerlede Nasıl Konusulacagınıda İyi Biliriz..

Kimse gelip Bana Şöyle böyle Konuş Deme Hakı Bile Doğamaz.

Ak Kara Mevzusuna gelirsek Eğer .. Aramızdaki Farkı Anlamak Çokta Kafa Yorulacak Şey Değildir..
Saygılar.

denizli/emine
27-02-2011, 19:42
Gerçekler Acıdır :)

Bazen Susmayı bileceksin.. Tabikide ( :

Maydanoz Olan sensin Yazdıgım Yorumlara Atlıyan Sensin: ) Yorumuma Yorum Yapan Diyen Sensin (: Ne Çelişkili Birşey..

Dediğim gibi Hak Edene Hak ETiği Şekilde Saygı Veririz.. Küfürcülere Destek Vs Veren'lerlede Nasıl Konusulacagınıda İyi Biliriz..

Kimse gelip Bana Şöyle böyle Konuş Deme Hakı Bile Doğamaz.

Ak Kara Mevzusuna gelirsek Eğer .. Aramızdaki Farkı Anlamak Çokta Kafa Yorulacak Şey Değildir..
Saygılar.

nezman bu küfür mevzusuna geleceksin die merakla beklidoum ztn :)
birzdan da profilimdeki yazıyı ortaya dökersin :)

ii bak , 3 sayfa öncesine dön kim kimin yorumuna yorum yapmıs ii bak , senin tabirinle ortada maydonozluk bi durum varsa kim kime maydonaz olmus ii bak
ben senin yorumuna atladım sen mi atladın 3 sayfa öncesine dön bidaha bak , 106. sayfaya bak bakalım kim kime ilk yorum yapmıs

kaç gündür girmiodum foruma sadece okuodum 1-2 kelime bisi yazdım ki sana ztn hayatta yazmam sen yine döndün dolastın dayanamadın yorumuma yorum yaptın sonunda yine ben maydonoz oldum:) hay allahım ya

senden saygı beklentim yok ztn , benim senden tek beklentim benim yazdığım yorumlara yorum yapma baska bisi istemem senden

S10KANKALAR
27-02-2011, 19:46
yusufla emine alıyor saHneyi 2.bölüm 1.kısım başlıyor:))

Merd™ ,KaoS™ farketmez;Melek©, Şahi®affetmez..!

iptal
27-02-2011, 19:47
Travian tarhinin en efendi ve olgun oyuncularından,s14 ün efsane birliği BK Birliklerinin yöneticilerinden,"kuşkonmaz" rumuzuyla oynayan "Tolga" kardeşimiz vefat etmiştir..

Allah rahmet eylesin..Mekanı cennet olsun...

VeGaToR
27-02-2011, 19:49
:D la ömer Volkan Arkamdan Atip tutuyonuz :)))

Benim elimde ordu hep kalıyordu ama bu serverda kalmadı :))))))))))))))))))))))))

Kurtardım pacayı tabi askerlim çoguda aclıktan öldü:D

senne kirli cıkısın sen:)ordu kalmamıs de get layn:D

S10KANKALAR
27-02-2011, 19:49
Travian tarhinin en efendi ve olgun oyuncularından,s14 ün efsane birliği BK Birliklerinin yöneticilerinden,"kuşkonmaz" rumuzuyla oynayan "Tolga" kardeşimiz vefat etmiştir..

Allah rahmet eylesin.. kardeşim başınız sağolsun..

Royal Flush
27-02-2011, 19:52
Bu da geçer bu da geçer
Alışmalısınız dayanmalısınız
Hemen karar vermeyin sabredin
Bu da geçer alışmalısınız

Böyle kalmaz zamanla
Düzelir elbet
Bu da geçer arkadaşlar
Bu da üzülmeyiniz

Yarın başka bir gündür
Yarını bekleyin bu da geçer arkadaşlar..
Bu da üzülmeyin
Bu da geçer alışmalısınız...

Hayat gönlünüzcece olmaz yanılıyorsunuz
Ömrünüz yaşlarla olmaz büyütüyorsunuz
Gül geç bir şeyiniz kalmaz ne duruyorsunuz
Bu da geçer arkadaşlar bu da üzülmeyiniz...

okanbjk ve denizliye afdedilmiştir.:D

Royal Flush
27-02-2011, 20:01

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.Ayrıca erbakan hocada hakkın rahmetine kavuştu allah tahsilatını affetsin mekanı cennet olsun

emre01
27-02-2011, 20:16
herkes boş konuşuyor şu şöyle yapmış bu böyle yapmış bırakın arkadaşlar maziyi bu wow royal flush ' un olacaktır veeee bu iş bitmiştir izleyelim görelim hep beraber

KeseriM

abim noktayı koymuş yaw.:D

Royal Flush
27-02-2011, 20:20
Reme kazandın iddiayı bize ne ısmarlayacan:))

Royal Flush
27-02-2011, 20:24

KeseriM

Doğan abim benim s15 ten tanıdığım çok değerli abim.Buraya oyun ortasında beni kırmayarak geldi.Ve bazı telihsizliklerinden dolayı wow askeri basamadı hesap silecekti hatta bir ara ama dedim abi ben wow alacam nereye tamam ozaman dedi sağolsun askersiz bir servır oynadı.wow saldırılarını organize etti .Ona çok tşk ederim.Birde wowa bir asker hazırlamış olsa idi süper olacaktı ama sağlık olsun.

reme
27-02-2011, 20:25
Reme kazandın iddiayı bize ne ısmarlayacan:))
Samet abi ne istiyosan ondan olsun,hele bir 100 sevıyeyı gorelımde:D

denizli/emine
27-02-2011, 20:27
Doğan abim benim s15 ten tanıdığım çok değerli abim.Buraya oyun ortasında beni kırmayarak geldi.Ve bazı telihsizliklerinden dolayı wow askeri basamadı hesap silecekti hatta bir ara ama dedim abi ben wow alacam nereye tamam ozaman dedi sağolsun askersiz bir servır oynadı.wow saldırılarını organize etti .Ona çok tşk ederim.Birde wowa bir asker hazırlamış olsa idi süper olacaktı ama sağlık olsun.

sizden en çok oruduyu keserimden bekliorum ben nsl ordusu yok ya saka yapıosunuz galiba :)

Royal Flush
27-02-2011, 20:28
Samet abi ne istiyosan ondan olsun,hele bir 100 sevıyeyı gorelımde:D

görecez görecez hatta Zeki mürende görecek kadir inanırda :D:D

Royal Flush
27-02-2011, 20:28
sizden en çok oruduyu keserimden bekliorum ben nsl ordusu yok ya saka yapıosunuz galiba :)

wowda savunmadan dolayı en çok askeri olan haklısın:)

eruh kartalları
27-02-2011, 20:36

doğan abi bu serverda dostları için ve wow organizeleri için duruyor. wow ordusu olmasada r birliklerinin tüm orduları emrindedir herzaman.

woowmen
27-02-2011, 21:40
doğan abi bu serverda dostları için ve wow organizeleri için duruyor. wow ordusu olmasada r birliklerinin tüm orduları emrindedir herzaman.

komutanımın bende her zaman emrindeyim yav emret komutanım varmı bişey

doğan35
27-02-2011, 21:52
beni seven kardeşlerim sağolun varolun hepiniz ben sizler için varım :D:D

woowmen
27-02-2011, 22:10
heyt çekilin lan abim geliyor :D:D

Glady00
27-02-2011, 22:25
nezman bu küfür mevzusuna geleceksin die merakla beklidoum ztn :)
birzdan da profilimdeki yazıyı ortaya dökersin :)

ii bak , 3 sayfa öncesine dön kim kimin yorumuna yorum yapmıs ii bak , senin tabirinle ortada maydonozluk bi durum varsa kim kime maydonaz olmus ii bak
ben senin yorumuna atladım sen mi atladın 3 sayfa öncesine dön bidaha bak , 106. sayfaya bak bakalım kim kime ilk yorum yapmıs

kaç gündür girmiodum foruma sadece okuodum 1-2 kelime bisi yazdım ki sana ztn hayatta yazmam sen yine döndün dolastın dayanamadın yorumuma yorum yaptın sonunda yine ben maydonoz oldum:) hay allahım ya

senden saygı beklentim yok ztn , benim senden tek beklentim benim yazdığım yorumlara yorum yapma baska bisi istemem senden

Ne hikmetse Sen bu Foruma Yazdıgın Yazılar Genelde Polemik Konusu Oluyor :)

Gözümden Kaçmıyor Değil Ne Güzel kaç Gün Yoktun Burda Şan Şatrak Gülüp Esip Geçiyorduk Taki Sen Gelip Ortamı Gerecek Yazılar Yazmadıkca..

Yane Demem O Ki Problem Aramak Lazımsa İlk Önce Kendinizden Başlayınız..

Ben Sizin Yorumuza Yorum Yazdım Adam Akılı Bir yorum SEn İse ?_ Polemik Yaratacak Yorum'lar Yazmaktan Es geçmiyorsun..

Dip Not: Belki Umrunda Olmaz Lakin bu En nefret Etiğim Oyuncuların Başında Geliyorsun Taki Küfür Mevzusuna Kadar Pek Önemsemiyordum + üKüfür Mevzusu Oldu Nefret Sıralamasında Baş sırayı Çektin :) Bide Çok Şımarık Bir insansin.. Bir Bayan dedinmi Ağır Olacak Ağırdan Alcak..

Küfüre Destek Vermiyecek :) Yazık Yazık..

Glady00
27-02-2011, 22:42
Yane Kusura Kalma.. Senin Yaptiğin Şeylerin Haddi Hesapi Sorulmaz.. Bundan Dolayı Biraz Sana Kırgınız Desek Yeridir..

Çümkü Haddi Hesapi Olmuyan Hataların Başında Sizler Varsiniz.. Bir Bayansınız Bırakın Bayanı Bayandan Öte İnsansiniz.. Herşeyde Birşeyler ARıyorsunuz.. Ondan Dolayı Sinirimiz Bundan Dolayıdır Yoksa Kişiliğiniz Hakında Yazacağım Tek Yorum Olmaz

Ama Belirli Bir Olgunluktasiniz. Kalkıp Yaptiğiniz Şeyler Aklı Sıgıcak Şeyler Değildir Sonra Diyorsunuzki Neden Bu Kadar Benim Hakımda Yorum Yapma Gereği Duyuyorsunuz Yaptiğiniz Yanlısların Haddi Hesapi Yoktur..

Bundan Dolayı Sizlere Hala Sinirliyiz Desek Doğru Olur..

Saygılar..

-AyAz
27-02-2011, 22:47
Ne hikmetse Sen bu Foruma Yazdıgın Yazılar Genelde Polemik Konusu Oluyor :)

Gözümden Kaçmıyor Değil Ne Güzel kaç Gün Yoktun Burda Şan Şatrak Gülüp Esip Geçiyorduk Taki Sen Gelip Ortamı Gerecek Yazılar Yazmadıkca..

Yane Demem O Ki Problem Aramak Lazımsa İlk Önce Kendinizden Başlayınız..

Ben Sizin Yorumuza Yorum Yazdım Adam Akılı Bir yorum SEn İse ?_ Polemik Yaratacak Yorum'lar Yazmaktan Es geçmiyorsun..

Dip Not: Belki Umrunda Olmaz Lakin bu En nefret Etiğim Oyuncuların Başında Geliyorsun Taki Küfür Mevzusuna Kadar Pek Önemsemiyordum + üKüfür Mevzusu Oldu Nefret Sıralamasında Baş sırayı Çektin :) Bide Çok Şımarık Bir insansin.. Bir Bayan dedinmi Ağır Olacak Ağırdan Alcak..

Küfüre Destek Vermiyecek :) Yazık Yazık..

yusuf abi ve deniz lütfen artık tartışmayın ya oyun sonu geldi ne gerek var kalp kırmaya bak ne güzel eğleniyoduk sert yapan yoktu tartışan yok herkesin kişiliği kendine boşverin artık bunları hepimiz kardeşiz da şu beğenmediğiniz s 10 gibi server yok inanın ne entrikalr dönüyo şaşarsınız çok keyifli bi server geçirdik kimi zaman kızdık bir birimize kimi zaman küstük ama artık bunlar için zaman yok az biraz zaman kaldı bırakın da takılalım birbirimize az gülelim

Glady00
27-02-2011, 22:50
yusuf abi ve deniz lütfen artık tartışmayın ya oyun sonu geldi ne gerek var kalp kırmaya bak ne güzel eğleniyoduk sert yapan yoktu tartışan yok herkesin kişiliği kendine boşverin artık bunları hepimiz kardeşiz da şu beğenmediğiniz s 10 gibi server yok inanın ne entrikalr dönüyo şaşarsınız çok keyifli bi server geçirdik kimi zaman kızdık bir birimize kimi zaman küstük ama artık bunlar için zaman yok az biraz zaman kaldı bırakın da takılalım birbirimize az gülelim

Musam Doğru Diyorsun..

Kalp Kırmaya Asla Değmez Tabikide Olması Gerekende.. Bu

Lakin Arkadaşımızın Yaptiği Haddi Hesapi Yok

Bizi Neyle Sucladı Hala unutmadık ...

Bize Küfür Edenleri Barındırdı Destek Verdi .. Hala unutmadık

Ardından Gelip Burda Sütten Çıkmış Ak.. Misali Yorum Yapmaktan Çekinmiyor

İnsan Biraz Düşünür Taşınır Ona Göre yorum Yapar Yaptiği Yorum'lar Hep Polemik Yaratacak Yorum Niteliğini Taşıyor malesef.

Saygılar.

-AyAz
27-02-2011, 22:56
Musam Doğru Diyorsun..

İnsan Biraz Düşünür Taşınır Ona Göre yorum Yapar Yaptiği Yorum'lar Hep Polemik Yaratacak Yorum Niteliğini Taşıyor malesef.

Saygılar.

ya abi şimdi sen ne desen sen haklısın denizlili ne dese o haklı kendince bunlar normal seni de bilen biliyo deniz i de seni de seven çok deniz i de seni de sevmeyen çok deniz i de e napalım şimdi ikinizi de silelim mi bırakın Allah aşkına bunlar fani şeyler :D

bu arada yusuf abi şu altta imza filan var senin resim bende istiom öle bişi az öğretin da şu form u bana

Glady00
27-02-2011, 22:58
ya abi şimdi sen ne desen sen haklısın denizlili ne dese o haklı kendince bunlar normal seni de bilen biliyo deniz i de seni de seven çok deniz i de seni de sevmeyen çok deniz i de e napalım şimdi ikinizi de silelim mi bırakın Allah aşkına bunlar fani şeyler :D

bu arada yusuf abi şu altta imza filan var senin resim bende istiom öle bişi az öğretin da şu form u bana

Photoshopla Yapmışyım :))

REsim Olayını yapsan Foruma Ekleme İşi Kolaydır..:D Öğretirim Sana onu.

-AyAz
27-02-2011, 22:59
Photoshopla Yapmışyım :))

REsim Olayını yapsan Foruma Ekleme İşi Kolaydır..:D Öğretirim Sana onu.

iyide ben hangi hesaba resim çekem hesaptan hesaba uçuyom hehehe :D

emre01
27-02-2011, 23:00
forum ne güzel eglenceli die 2 yazı yazdık yine tartışmaların içine düştük.:D artık yazmıorum işte hıh. tüm s-10 oyuncularına sewgiler.

denizli/emine
27-02-2011, 23:05
Musam Doğru Diyorsun..

Saygılar.

bu aksamki muhabbette ne gibi polemik yaratmısım çıkar bul bakalım
gitmissin kaos1 c lerden fake beklemiodu c lerle anlasmıslar onlarda bize söledi vs vs yazmıssın onun üzerine hayır böle bisi olmadı baskanı benim kaos1in ve yönetcimde dahil c lere böle bi teklifte gitmedik üstelik her gelen saldıırda da gerçek payının olduğunu bilioduk dedim baska bi cümlem varmı
sen baslattın yine yok maydonozluk fln

ya aynı seyleri ısıtıp ısıtıp önüme sürme benim yemin ederim ben sıkıldım sen yazmaktan sıkılmadın ya , ya rahat bırak beni yorumlarıma yorum yapma sana laf atan oldumu ki sen bana yazıosun , ne hikmetse sonra bu durumdan yine sen rahatsız oluosun

üstelik benim nsl bi bayan olduğumu sorgulucak en son kisi sensin , senin sevgine ihtiyacım da yok ztn sevsen ne sevmesen ne çok da umurumda değil ,

ben forumda yazıorum yazarımda babanın tapulu malı değil ya en doğal hakkım senin dısında hiç bi oyuncuyla polemiğim olmuo , ben senin burda yazdığın yorumları okumuorum bile sen de öle yap , sende benimkileri okuma , yorumlarıma yorum yapma bukadar basit ya sakız gibi uzatıosun mübarek sanki memlekt meselesi

eğer benimle polemik yasamak istemiosan yapacağın tek bisi var benimle ilgili yada benim yazdığım yorumlara yorum yapmıcaksın bukadar basit , daha açık anlatabileceğimi sanmıorum

-AyAz
27-02-2011, 23:13
bu aksamki muhabbette ne gibi polemik yaratmısım çıkar bul bakalım
gitmissin kaos1 c lerden fake beklemiodu c lerle anlasmıslar onlarda bize söledi vs vs yazmıssın onun üzerine hayır böle bisi olmadı baskanı benim kaos1in ve yönetcimde dahil c lere böle bi teklifte gitmedik üstelik her gelen saldıırda da gerçek payının olduğunu bilioduk dedim baska bi cümlem varmı
sen baslattın yine yok maydonozluk fln

ya aynı seyleri ısıtıp ısıtıp önüme sürme benim yemin ederim ben sıkıldım sen yazmaktan sıkılmadın ya , ya rahat bırak beni yorumlarıma yorum yapma sana laf atan oldumu ki sen bana yazıosun , ne hikmetse sonra bu durumdan yine sen rahatsız oluosun

üstelik benim nsl bi bayan olduğumu sorgulucak en son kisi sensin , senin sevgine ihtiyacım da yok ztn sevsen ne sevmesen ne çok da umurumda değil ,

ben forumda yazıorum yazarımda babanın tapulu malı değil ya en doğal hakkım senin dısında hiç bi oyuncuyla polemiğim olmuo , ben senin burda yazdığın yorumları okumuorum bile sen de öle yap , sende benimkileri okuma , yorumlarıma yorum yapma bukadar basit ya sakız gibi uzatıosun mübarek sanki memlekt meselesi

eğer benimle polemik yasamak istemiosan yapacağın tek bisi var benimle ilgili yada benim yazdığım yorumlara yorum yapmıcaksın bukadar basit , daha açık anlatabileceğimi sanmıorum

siz birbirinizi iğneledikçe bu böyle gider

eruh kartalları
27-02-2011, 23:21

Askerler 0 0 112047 0 0 40832 5000 13358 0 0 1
Ulaşım
. 0:15:25 .
saati 00:35:53 Saat

ozaman bu sana gelsin doğan abi. açılış immortaleden. geri sayım başladı

doğan35
27-02-2011, 23:27
Ulaşım

desene immortale baya yara alacak :D

eruh kartalları
27-02-2011, 23:32
desene immortale baya yara alacak :D

cart curt olacak:D

pharmaton
27-02-2011, 23:32
Ulaşım

doğan abiyi bu kadar sevmeseniz:) ıyı olacaktı

şimdiden saldıran arkadası ve savunan dostumu tbr ederım

illietus
27-02-2011, 23:39
arkadaşlarımı sonsuz tebrik ederim.. cortladık.. :D

S10KANKALAR
27-02-2011, 23:44
http://i1102.hizliresim.com/2011/2/28/693.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

saldıran arkadaşımızı ve savunan rakibimizi tebrik ederim..raporlar geldikçe atıcaz artık sovv zamanı:)

eruh kartalları
27-02-2011, 23:48

saldıran arkadaşımızı ve savunan rakibimizi tebrik ederim..raporlar geldikçe atıcaz artık sovv zamanı:)

şevket ve çetin dostumu tebrik ederim güzel yıkım oldu. sanırım savunmalar truvalıya kayıyor:) onada yakında bi güzellik yapmak lazım artık

ESERKRMC
28-02-2011, 00:35

güzel bir emek sonucu güzel bir sonuç.. askeri basan dostlarımıza tebrikler :)

bizi seyredin çünkü tekrarımız yok

r&c gururla sunaR :)

-AyAz
28-02-2011, 01:23
şevket ve çetin dostumu tebrik ederim güzel yıkım oldu. sanırım savunmalar truvalıya kayıyor:) onada yakında bi güzellik yapmak lazım artık

gerçekten tebrikler güzel ordu sayılır :D

emre01
28-02-2011, 01:40
saldıran ve savunan arkadaşlara tebrikler. bekledigim rapor henüz çıkmadı ilgililere duyrulur.:D

Royal Flush
28-02-2011, 08:08

Saldıran şevket arkadaşımızı ve savunanı kutlarız bu geceki truvalı9 a girecek ordularda dudak uçuklatacak cinsten emin olun turvalı9 60 seviyeye inecek en az:)
inanmayan bu akşamı kaçırmısın

woowmen
28-02-2011, 08:47
saldıran ve savunan arkadaşlara tebrikler. bekledigim rapor henüz çıkmadı ilgililere duyrulur.:D

az kaldı gece yarısından sonrayı iple çek hahahahaha:D:D

eruh kartalları
28-02-2011, 10:09

kanka resim bendede nasıl resim koyuluyor buraya onu bulamadım:)

Royal Flush
28-02-2011, 10:11
kanka resim bendede nasıl resim koyuluyor buraya onu bulamadım:)

Kankaları bul yakup yapar o işi ömer:)

eruh kartalları
28-02-2011, 10:24
Kankaları bul yakup yapar o işi ömer:)

nerden bulayım bu saate. msn ye gel sen hele sana atayım resmi sen koy. emre akşam diyordu yarın koy diye:) koymazsam şimdi bi dünya fırça atar bana:D

S10KANKALAR
28-02-2011, 11:02
nerden bulayım bu saate. msn ye gel sen hele sana atayım resmi sen koy. emre akşam diyordu yarın koy diye:) koymazsam şimdi bi dünya fırça atar bana:D

la gece nerdeydin msn de aldık seni emreyle aramıza güzel aşk filmimi vardı la :)elizabet durumlarımı:)

eruh kartalları
28-02-2011, 11:04
la gece nerdeydin msn de aldık seni emreyle aramıza güzel aşk filmimi vardı la :)elizabet durumlarımı:)

yok la kayıkçının küreği diye bi film vardı onu izliyordum:D uyumuş kalmışım

Glady00
28-02-2011, 11:04
http://img651.imageshack.us/img651/1954/adsz1io.png

Yolda Olan Bi ordumuz Tahmin Edersiniz ARtık Orduların Gücünü: S

Şevket Kardeşimi Bu Arada Tebrik Ederim..

Dip Not: Bizlere 1/2 Hızlı Asker Veren Magatron,Alper,Mehmet,

Kardeşlerimede Ayrıca Teşekür'ler Ediyoruz Şahi+6 Birliğimizin Tüm Büyük orduları O Hızlı Asker Yetiştirme Tilsimiyla Basilmiştir.. mehmet Alper Kardeşlerimin Emekleri Çoktur..

Saygılar...

Glady00
28-02-2011, 11:10
http://img19.imageshack.us/img19/695/galya.png
By nabee (http://profile.imageshack.us/user/nabee) at 2011-02-28

Buda Bir Galya Ordumuz : ) Daha İiyleride Çıkacaktır..

Serverda Kimsede Galya Ordusu Daha Çıkmadı Bekliyoruz Bizde..,

eruh kartalları
28-02-2011, 11:16
http://img651.imageshack.us/img651/1954/adsz1io.png

Yolda Olan Bi ordumuz Tahmin Edersiniz ARtık Orduların Gücünü: S

Şevket Kardeşimi Bu Arada Tebrik Ederim..

Dip Not: Bizlere 1/2 Hızlı Asker Veren Magatron,Alper,Mehmet,

Kardeşlerimede Ayrıca Teşekür'ler Ediyoruz Şahi+6 Birliğimizin Tüm Büyük orduları O Hızlı Asker Yetiştirme Tilsimiyla Basilmiştir.. mehmet Alper Kardeşlerimin Emekleri Çoktur..

Saygılar...

sürrrrrrr:D

Glady00
28-02-2011, 11:46
http://img232.imageshack.us/img232/4274/doganabe.png

Heycanı Gidermek İçin 3 Askeri Üst Raporu Koyduk Devami BElki Gelir : )

Artık Orduların Kime Ait Oldugunu Siz bulun:D

Royal Flush
28-02-2011, 12:13

bU KOPY VARMIKİ BİZDE BÖYLE ASKER HEYACANLANDIRMAYIN BENİ YAV:D

S10KANKALAR
28-02-2011, 12:20
http://img232.imageshack.us/img232/4274/doganabe.pnghttp://i1102.hizliresim.com/2011/2/28/4495.bmp (http://goo.gl/mc9cY)
sırası ile üflücekler:)

Ozdo
28-02-2011, 12:33
http://img232.imageshack.us/img232/4274/doganabe.pnghttp://i1102.hizliresim.com/2011/2/28/4495.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

Ordular iyi güzelde şimdiden heyecan kaçırmayın lütfen..

-AyAz
28-02-2011, 12:53

abi bu s 10 da kocaman bi sorun var bilmem farkında mısın mesala bu ordu koç basacağına manco bassa bitene de 13 k lı koç olan vardı o da 5 k manco basacağına koç bassa daha etkili olmaz mı bunu göremedim ben bu server da mesela 20-25 k koç başılı bi ordunun arkasına 20 k lık bi manco v.s

Glady00
28-02-2011, 13:13
abi bu s 10 da kocaman bi sorun var bilmem farkında mısın mesala bu ordu koç basacağına manco bassa bitene de 13 k lı koç olan vardı o da 5 k manco basacağına koç bassa daha etkili olmaz mı bunu göremedim ben bu server da mesela 20-25 k koç başılı bi ordunun arkasına 20 k lık bi manco v.s

Hak Veriyom Sana Musa..

Kocbasi ordusu sadece koc başı mancık ordusu sadece mancık ordusu..

bu konuda doğrusun

Lakin Basmişlar Bizimkiler İşte :)) Ne Yapacan hehe:D

woowmen
28-02-2011, 13:18

yav biraz sabret hele milletin kolunu kanadını kurdun diğerlerini gösterme bari :D:D

-AyAz
28-02-2011, 13:19
Hak Veriyom Sana Musa..

Kocbasi ordusu sadece koc başı mancık ordusu sadece mancık ordusu..

bu konuda doğrusun

Lakin Basmişlar Bizimkiler İşte :)) Ne Yapacan hehe:D

sağlıkm olsun :D travian da cılkını çıkardı zaten yeni sürüm berbat bişi baktın mı

benim için bitti travian :D

CaVaLieRe
28-02-2011, 13:31
Arkadaşlar bu bir oyun. Bırakalım o bunu yapmış, şu şunu yapmış. Herkes oyun gereği stratejik hareketler yapacaktır elbet. Kendi karakterini ortaya koyup yeri geldiğinde karaktersizlik yapacaktır. Biz de oyunun gereği her türlü stratejik sonuçlara katlanmak adına tedbirli bir şekilde oyunumuzu oynayacağız.

Gerçek hayat savaşı olmadığı için, sen şöyle yaptın sen böyle yaptın demeyi bir kenara bırakıp cevaplarımızı köy merkezi ve askeri üs üzerinden vermemiz en doğrusudur.

Oyuna ilk s10 ile başladım bu da ikinci s10 umdu. İlkinde romalı hesap ile wow sahibi oldum, acemilik dönemim geçti. Burada da cermen olarak natarların kaşınıp dibimde çıkmasıyla 2. wowa sahip oldum ve sona yaklaşıyoruz.

Bu güzel raporları bizlere izleten tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Üçüncü bi s10 daha görmek istemiyorum artık :)

emre01
28-02-2011, 14:11

adamların canı öle basmak istemiş yaw kırma heweslerini :D vardır bir bildikleri.

S10KANKALAR
28-02-2011, 14:35
yav biraz sabret hele milletin kolunu kanadını kurdun diğerlerini gösterme bari :D:D

gece buralarda ol abi eşlik edersin bana :)

pharmaton
28-02-2011, 15:42
sağlıkm olsun :D travian da cılkını çıkardı zaten yeni sürüm berbat bişi baktın mı

benim için bitti travian :D

benım gıbı yapsaydın ustad galya acsaydın:) yagma atmana gerek yok s8 de rekor galya ordusu cıkartacam:)

-AyAz
28-02-2011, 16:04
benım gıbı yapsaydın ustad galya acsaydın:) yagma atmana gerek yok s8 de rekor galya ordusu cıkartacam:)

bende galya açmıştım ama oyunun cılkı çıkmış daha çok altın kullanman gerekiyo açık arttırma filan işi iyice ticaret e döktü adamlar

sharp_kıng
28-02-2011, 18:25
herkese teşekkür ederim... R &C birliğindeki arkadaslar ve abilerim saolsun onların yardımı destekleri bize güvenleri olmasaydı bu sonuça ulaşamazdık ...Oyunun başindan beri bana her türlü konuda yardım eden yusuf abiye (okanbjk533) çok teşekür ederim ... kımse sevmese bile biz onu seviyoruz :) ..kemalkalkan (aşur) zpoker (volkan) eruh kartalları (ömer) petoban (özgüç), kankalar, poyrazlı bunlardan başka bir sürü oyuncu var buraya yazarsam 1 günde anca bitiririm :). ha bu arada askerlerimi besleyen oyuncularada tesekkür ederim :) onlarında ayrı yeri var :).. wow kurmasak bile kurduğumuz arkadaslıklar dostluklar her şeyden daha önemli benim için ... savunan iMMoRTaLe (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=415989&c=ba) ye ve kaos birliğindeki bütün oyunculara tesekür ederim... sevketinde bu düşünceler katılacagına inaniyorum .... inanmazsa kulağından çekerim zorla inandiririm :)

yazan : ÇETİN

Glady00
28-02-2011, 18:55
herkese teşekkür ederim... R &C birliğindeki arkadaslar ve abilerim saolsun onların yardımı destekleri bize güvenleri olmasaydı bu sonuça ulaşamazdık ...Oyunun başindan beri bana her türlü konuda yardım eden yusuf abiye (okanbjk533) çok teşekür ederim ... kımse sevmese bile biz onu seviyoruz :) ..kemalkalkan (aşur) zpoker (volkan) eruh kartalları (ömer) petoban (özgüç), kankalar, poyrazlı bunlardan başka bir sürü oyuncu var buraya yazarsam 1 günde anca bitiririm :). ha bu arada askerlerimi besleyen oyuncularada tesekkür ederim :) onlarında ayrı yeri var :).. wow kurmasak bile kurduğumuz arkadaslıklar dostluklar her şeyden daha önemli benim için ... savunan iMMoRTaLe (http://s10.travian.com.tr/karte.php?d=415989&c=ba) ye ve kaos birliğindeki bütün oyunculara tesekür ederim... sevketinde bu düşünceler katılacagına inaniyorum .... inanmazsa kulağından çekerim zorla inandiririm :)

Rica Ederim şevketim..

Güvenimizi Boşa Çıkartmadığınız İçin Biz TEşekür Ederiz Asıl..

Bizi Sevmiyen Sevmiyebilir Saygı Duyarım.. Rakib Birliğindeki Çok Değer vrdiğim İnsanlar Var Onların sevgisi Yeter Artar :)

R&C Birlik'lerimizede Bu Güne Hep Arkamda Durmuşlardır.. Yaptiğim kararlarda Her Zaman Tam Destek Vermişlerdir..

onlarada Keza Teşekürlerimi Bildiririm. Benim İçin Hepsinin Yeri Ayrı Farklıdır

Saygılar.

woowmen
28-02-2011, 19:55
gece buralarda ol abi eşlik edersin bana :)

ben her zaman burdayım canım kardeşim

KingOfPc
28-02-2011, 20:28

INSALLAH KOCBASI ORDUSU ÖNCE GIRIYORDUR, RAPORDA 2. SIRADA GÖZÜKÜYOR.

IDDA EDIYORUM SUR YIKILIRSA RAHAT 35 YADA 45 SEVIYE ASAGI CEKER :D

SIMDIDEN ROYAL FLUSH VE TÜM C&R BIRLIKLERINI TEBRIK EDERIM :p

emre01
28-02-2011, 20:35
INSALLAH KOCBASI ORDUSU ÖNCE GIRIYORDUR, RAPORDA 2. SIRADA GÖZÜKÜYOR.

IDDA EDIYORUM SUR YIKILIRSA RAHAT 35 YADA SEVIYE ASAGI CEKER :D

SIMDIDEN ROYAL FLUSH VE TÜM C&R BIRLIKLERINI TEBRIK EDERIM :p

öndedir bence. boşuna basmamıştır koçbaşını:D

KingOfPc
28-02-2011, 20:48
Raporda 2. Sirada Gözüküyorda :D

bygececi
28-02-2011, 20:56
sen yazmışsın işte versene cvbı arkamdan atıp durma gücünüz olsaydı yıkardınız öle onun için yıkmadım bunun için yıkmadım demiceksiniz köy ordaydı yıksaydınız çıkanları beklemeyelim sen ver cvbı göstermelikleri göster bakalım matrıx denizli ve pappi dışında alayınıza giderdim gittim de...

ben olayın tamamen dışındayım fakat bende birkaç şey söylemek isterim ki sende biliyorsun oyunun başında çigköfte nin birliğinde beraber oynuyorduk sonra olaylar oldu ayrıldık ve sayre rakip olduk ben sana fake attım ve 1 saat içerisinde 3 büyük kaos birliğinden mesaj geldi bana

mesajda saldırımın ne oldugu ve eger gerçekse birliğimizin kaos birliklerinden ayrılıcagı ve beni yıkıma geliceklerini söylüyordular

bunu denizli de biliyor onada yazdım sen israfil birliğindeydin denizli kaos birliğindeydin denizlininde bana dediği niye saldırdın onda çok fazla asker var oldu

amacım kimseyi yargılamak degil sadece yaşanan bir olayı yazmak istedim

S10KANKALAR
28-02-2011, 21:05
ben olayın tamamen dışındayım fakat bende birkaç şey söylemek isterim ki sende biliyorsun oyunun başında çigköfte nin birliğinde beraber oynuyorduk sonra olaylar oldu ayrıldık ve sayre rakip olduk ben sana fake attım ve 1 saat içerisinde 3 büyük kaos birliğinden mesaj geldi bana

mesajda saldırımın ne oldugu ve eger gerçekse birliğimizin kaos birliklerinden ayrılıcagı ve beni yıkıma geliceklerini söylüyordular

bunu denizli de biliyor onada yazdım sen israfil birliğindeydin denizli kaos birliğindeydin denizlininde bana dediği niye saldırdın onda çok fazla asker var oldu

amacım kimseyi yargılamak degil sadece yaşanan bir olayı yazmak istedim

eski mevzuları bırakın bea emineyle benım aramda olan bişi kimseyi ilgilendirmez..emine sevdiğim bir rakip sadece yanlış anlaşılmasın neyse şurda biraz sonra raporları koyucaz az kaldı ortam gerilmesin..

S10KANKALAR
28-02-2011, 21:06

güzel bastıgın ordu için ve istediğimiz seviyeyi de aldıgın için çooook tşk ediyorum size kocaman tebrikler....

bygececi
28-02-2011, 21:16
eski mevzuları bırakın bea emineyle benım aramda olan bişi kimseyi ilgilendirmez..emine sevdiğim bir rakip sadece yanlış anlaşılmasın neyse şurda biraz sonra raporları koyucaz az kaldı ortam gerilmesin..

amacım ortamı germek degil üstat rakipte olsan dost her daim dosttur oyun kuralları çerçevesinde tabi

bizde raporları bekliyoruz :)

eruh kartalları
28-02-2011, 22:26

siz bassaydınızda bize örnek olsaydı:D

beylerhan
28-02-2011, 23:00
r birliğindeki arkadaşlar;

sizleri kınıyorum, gece yarısından sonra ulaşacak saldırı mı olur öyle, akşam saat 20:00 gibi ulaşacak gibi yollasaydınız herkes formdan izlerdi dakikası dakikasına, şimdi yarın öğrenecekler ve işin heyecanı kaçmış olacak :D

Royal Flush
28-02-2011, 23:05
r birliğindeki arkadaşlar;

sizleri kınıyorum, gece yarısından sonra ulaşacak saldırı mı olur öyle, akşam saat 20:00 gibi ulaşacak gibi yollasaydınız herkes formdan izlerdi dakikası dakikasına, şimdi yarın öğrenecekler ve işin heyecanı kaçmış olacak :D

aynen katılıyorum 2 saat uykumu çaldılar doğan abinin huyu hep gece atar saldırıları neymiş uyursa araya atamaz yav burası merkezimki araya atsın:)dedim ama dedi tılsım bozulmasın böyle atacaz:D

Ozdo
28-02-2011, 23:12
aynen katılıyorum 2 saat uykumu çaldılar doğan abinin huyu hep gece atar saldırıları neymiş uyursa araya atamaz yav burası merkezimki araya atsın:)dedim ama dedi tılsım bozulmasın böyle atacaz:D

kaç saat var saldırlara bekleyelim mi sabaha mı yoksa ?

Royal Flush
28-02-2011, 23:13
kaç saat var saldırlara bekleyelim mi sabaha mı yoksa ?

01.07 de başlıyor ozamana kadar sen alttaki videoyu izle üstad:))

Ozdo
28-02-2011, 23:14

açtım zaten :) kopuyorum şuan...bilgilendirme için tşk ederiz.

emre01
28-02-2011, 23:20

imzanı seweyim senin :D:D

Glady00
28-02-2011, 23:24
O Ne İmza Yaw :D:D

Samet ABe:D

Royal Flush
28-02-2011, 23:31
O Ne İmza Yaw :D:D

Samet ABe:D

çok Severimde rahmetliyi :)

pharmaton
28-02-2011, 23:31

alirıza emmi:) bılgılendırme için tşk ler degınız gıbı truvalıyı 60 sevıye altına alırsanız bızler sızı tbr etmekten baska yapacagımız bır sey kalmıyor ama olurda 20 sevıye alırsanız o zaman yenı ordularınızı beklemek zorunda kalacaz:)

Royal Flush
28-02-2011, 23:40
alirıza emmi:) bılgılendırme için tşk ler degınız gıbı truvalıyı 60 sevıye altına alırsanız bızler sızı tbr etmekten baska yapacagımız bır sey kalmıyor ama olurda 20 sevıye alırsanız o zaman yenı ordularınızı beklemek zorunda kalacaz:)

Alirıza emmi sensin şimdi üstad sen gelirsen ben olacam:)hala wow ordusu var elimizde dediğim gibi eğer bu iş bitmez ise kullanılacak yok biter ise sonra forumda o orduları yayınlayacağız.Yoksa bu kadar orduyu tutupta oraya atmazdık.Ayrıca immortaleye atılan dünkü saldırı ordusu bile immortale wowa gitmeyecekti aslında ama yeteri kadar var merak etmeyin bekleriz ali rıza emmi renk gelsin oyuna:)

S10KANKALAR
28-02-2011, 23:42
mesajda düzenleme yapıp bir ricada bulundum, bu güne kadar tek bir kin veya nefret içeren yada rakibi küçümseyen mesajım olmadı, bu defa bana bir ayrıcalık tanınacağını düşünüyorum işin açığı :)

kurallar :)ayrımcılığa girer bu ama modlar uyumuştur bu saatte no problem:)

beylerhan
28-02-2011, 23:45
kurallar :)ayrımcılığa girer bu ama modlar uyumuştur bu saatte no problem:)

nasıl rakipsiniz kardeşim, ali abinize sahip çıkacağınıza modlara yol göstermeyin, hadi bakalım kimler seviyor ali abisini, mesajları bekliyorum, saygıdeğer modlarımıza durumun nezaketine binaen birer mesajda siz yazın:)

eğer mesaj yazmazsanız daha da olsa gelmem davosa :D

S10KANKALAR
28-02-2011, 23:47
nasıl rakipsiniz kardeşim, ali abinize sahip çıkacağınıza modlara yol göstermeyin, hadi bakalım kimler seviyor ali abisini, mesajları bekliyorum, saygıdeğer modlarımıza durumun nezaketine binaen birer mesajda siz yazın:)

eğer mesaj yazmazsanız daha da olsa gelmem davosa :D

sayın modlarımız;

ali abimiz bir tane lütfen bu rapordan dolayı banlamayınız...

dip not:şimdi beni banlıcaklar :)

beylerhan
28-02-2011, 23:48
savunma fena deyil. gende royal savunmasından çok çok zayıf. en basiti sizin saldırların geldiğinde royalde 1,5 milyon mızrak 700k pala vardı proteryanda 1 milyon üstüydü. şimdi gene aynıda gerçi:D

bu arkadaş sanırım saatlerde bi karışılkık yapmış 1 saat erken girmiş. benim düşüncen sur yıkılırsa ve bu tarz ordular tek atış yaptıysa bütün ordular sewiye alır. bakalım artık neyse halimişz o çıksın falimiz:)

yinede arkadaşımızı tebrik ederim...

pharmaton
28-02-2011, 23:52

bende tbr ederim

belkı bır ıkı erken giren daha cıkar degılmıı ali abi:)

beylerhan
28-02-2011, 23:53
bende tbr ederim

belkı bır ıkı erken giren daha cıkar degılmıı ali abi:)

kısmet artık :)

Royal Flush
28-02-2011, 23:53

Bence sen yat uyu boş ver geleni gideni geçen sizin gece03.30 daki saldırılarınzda ben erkenden yattım uyudum sabah baktım tuğrul girmiş wowa bekliyordum gerçide çünkü yolda gördüm.Doğan abiye 0 layında dedim yemin ederim bana dediği yav bırak oda seviye alsın.Bilinçli olarak paphi tuğrul 0 lanmamıştır.Yani onun yerine başka birini 0 layacaklardı 48 de kaldı nüfusu ve oda o gece wowa geldi zaten.İsmi şuan aklımda değil.

Glady00
28-02-2011, 23:58
Beylerhan (ali) Abe Neden Banlanılıyor Sayın Modum?

GÖKKUŞAĞI
28-02-2011, 23:58
-Aktif WoW defansı yayınlanamaz. Sadece defansı tamamen yok edilen wow'un raporu koyulabilir.

Kurallar açık ve nettir..

oceanmaster34
01-03-2011, 00:00
aşk olsun ahmet beni davet etmemissin :(

emine senin davete ihtiyacınmı var
wowun kuruluş sabahı atla gel :)

Glady00
01-03-2011, 00:01
-Aktif WoW defansı yayınlanamaz. Sadece defansı tamamen yok edilen wow'un raporu koyulabilir.

Sayın Modum.. Haklı Olabilirsiniz

Lakin uyarı Vermeden Banlamak Sizce Çokmu Etik?

Belki Ali Abe bu Kuralı Bilmiyordur..

Bu Konuda Hasas Davranmanizi Bekleriz.

Saygılar..

eruh kartalları
Bence sen yat uyu boş ver geleni gideni geçen sizin gece03.30 daki saldırılarınzda ben erkenden yattım uyudum sabah baktım tuğrul girmiş wowa bekliyordum gerçide çünkü yolda gördüm.Doğan abiye 0 layında dedim yemin ederim bana dediği yav bırak oda seviye alsın.Bilinçli olarak paphi tuğrul 0 lanmamıştır.Yani onun yerine başka birini 0 layacaklardı 48 de kaldı nüfusu ve oda o gece wowa geldi zaten.İsmi şuan aklımda değil.

oceanmaster34 dü sanırım. onada onnumara saldırmıştı ama 45 de kalmış nufusu genede baya askeri ölmüş sanırım wowa az bi askeri ulaşmıştı. bencede en doğru kara alınmış. okadar emek verilmişl wow ordusu kurulmuş askerin yoldayken köyün sıfırlanırsa bidaha bu oyunu oynayasın kalmaz. hakedene hakkını vermek lazım

Royal Flush

Tıpkı şuna benzettim ben yav burayı değiştirilemez değiştirilmesi teklif bile edilemez.T.C.K ilk 3 madde gibi:))Ney ki ardı önü oyun yav dimi:D

GÖKKUŞAĞI
01-03-2011, 00:06

Saygılar..

Her server ın diplomasi bölümünde rapor kurallarını hatırlatan konularımız mevcuttur..

Rapor koyarken uyulması gereken kurallar (http://forum.travian.com.tr/announcement.php?f=63) ve forum kuralları.. (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=23)

oceanmaster34
01-03-2011, 00:06

o kadar saldırı içerisinde boş köyü sıfırlayamamanız yakışmadı size

Glady00
01-03-2011, 00:09
Her server ın diplomasi bölümünde rapor kurallarını hatırlatan konularımız mevcuttur..

Rapor koyarken uyulması gereken kurallar (http://forum.travian.com.tr/announcement.php?f=63) ve forum kuralları.. (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=23)

Bence Çok Katı Bir ceza Anlayısınız Var Sayın Modum Kusura Kalmayınızda.

Beylerhan (Ali) Abe Bu Kuralı Bilseydi Zaten Yayınlamazdı...

Bu Kuralı Bilmediği İçin Yayınladı.. Bu Konuda diğer Arkadaş'larda Benimle Hem Fikirler..

Saygılar.

pharmaton
01-03-2011, 00:12

Saygılar..

yani ılk defa ali abimiz bır rapor koyuyor ve bız wow koylerı sahıbı olarak savunmamızın yanınlanmasında sakınca gormuyoruz ve sızden de rıcada bulunuyoruz

burda oyun oynuyoruz mılleteler arası savas yapıp ülke kurtarmıyoruz

yaptıgınız gercekten ayıp

pharmaton
01-03-2011, 00:13

madalyayı hak ettınız sayın modum

tbr ler

oceanmaster34
01-03-2011, 00:14
oceanmaster34 dü sanırım. onada onnumara saldırmıştı ama 45 de kalmış nufusu genede baya askeri ölmüş sanırım wowa az bi askeri ulaşmıştı. bencede en doğru kara alınmış. okadar emek verilmişl wow ordusu kurulmuş askerin yoldayken köyün sıfırlanırsa bidaha bu oyunu oynayasın kalmaz. hakedene hakkını vermek lazım

ayıp ya 120 sıralı 24 ü gerçek saldırı ve boş köyü sıfırlayamıyorsunuz bide konuşuyorsunuz

hakkeden diyorsun ayıp ediyorsun ne adap var ne nizam
tanımadığın iki kelam etmediğin bir adam için hakkını vermekten bahsediyorsun
bir oyun için basitleşmeyin

S10KANKALAR
01-03-2011, 00:16
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/1/902.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/1/964.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

emre ve doğan abimi canı gönülden tebrik ederim beklediğimiz gibi aldık ali abimizi de tebrik ederim ..

Royal Flush
01-03-2011, 00:17
o kadar saldırı içerisinde boş köyü sıfırlayamamanız yakışmadı size

öyle diyorsunuzda yine şansımızı denedik sizden onu yapanda çıkmadı hiç bir yoldaki saldırıya gelmeden engelleyim denilmedi.Arkadaşımızın eline sağlık elinden gelen o iyisini görmeyi esterdik:)isterizde

Royal Flush
01-03-2011, 00:19
ayıp ya 120 sıralı 24 ü gerçek saldırı ve boş köyü sıfırlayamıyorsunuz bide konuşuyorsunuz

Ne dimişki hiddetleniyorsun arkadaşım burda herkes fikrini söylüyor ortamı germe bence sende başka olumlu yanını düşün biz öyle yapıyoruz

oceanmaster34
01-03-2011, 00:20
öyle diyorsunuzda yine şansımızı denedik sizden onu yapanda çıkmadı hiç bir yoldaki saldırıya gelmeden engelleyim denilmedi.Arkadaşımızın eline sağlık elinden gelen o iyisini görmeyi esterdik:)isterizde
bahane gerek yok üstadım hesap basit sen yaptın ben yapmadım olayı değil bu 120 sıralı 24 ü dolu köyü sıfırlayamamışsın bu başarısızlıktır başarı gibi anlatmak şana yakışmaz

oceanmaster34
01-03-2011, 00:21
Ne dimişki hiddetleniyorsun arkadaşım burda herkes fikrini söylüyor ortamı germe bence sende başka olumlu yanını düşün biz öyle yapıyoruz

ne dediğini anlaman için arkadaşının mesajını oku önce sonra başkası yerine cevap ver bence

Ozdo
01-03-2011, 00:22

emre ve doğan abimi canı gönülden tebrik ederim beklediğimiz gibi aldık ali abimizi de tebrik ederim ..

Operasyon güzel,Keşke gündüzden görmeseydik orduları,Emeği geçen herkesi tebrik ederim.

denizli/emine
01-03-2011, 00:22
yani ılk defa ali abimiz bır rapor koyuyor ve bız wow koylerı sahıbı olarak savunmamızın yanınlanmasında sakınca gormuyoruz ve sızden de rıcada bulunuyoruz

burda oyun oynuyoruz mılleteler arası savas yapıp ülke kurtarmıyoruz

yaptıgınız gercekten ayıp

ya ne güzel söledin keske ülkeler arası savassak daha güzel ve eğlenceli olurdu bence
türkiye yunanistan mesela :)

eruh kartalları
01-03-2011, 00:23

çok zoruna gitti sanırım askerlerinin yolda ölmesi:) okadar biliyosan savunma koyaydında savunaydın. senin ordu papiçilonun yanında ordu bile sayılmaz orducuk. yani asıl emek onun istesek sana deyil ona çıkartırdık 2 3 kişi sıfırlatırdık. onun emeğine saygı duyulmuş yıkılmamıştır. herkezi kendinle bir tutma bence

pharmaton
01-03-2011, 00:24

emre ve dogan abiyi canı gonulden tbr ederım

ve suan a kadar hem retlı hem derebyı hemde truvalı da en buyuk orduları cekerek savunma yapan kaos aılesınıde tbr ederım

bir s10 nun daha sonuna geldik

ıyısıyle kötusuyle kavgasıyla gurultusuyle kırdık kırıldık ama bunların hiç birini isteyerek yapmadık etkı tepkı oyun cervesınde olan seylerdı istemıyerek kırdıklarımızdan özür

basımızı hep dık tutturan yanlıs anlasılmasın ama -+ 60 delı bırlıklerı ıcın soyleyecegım her zaman sonuna kadar verdıklerı desteklerden dolayı sonsuz tşk ederım

ve bırlesmeden sonrakı kaos bırlıgı aılesınede sonsuz tşk ler

baska kaldımı:)

VeGaToR
01-03-2011, 00:26
Selamlar diyerek söze baslayalım.

3 4 senedir server 10 nun demirbası sayılırım.ilk yıl kurultay baskanı ,ayyıldız baskanı daha sonraki yıllar da ©birlikleri baskanlıgını yaptım. Çoğu kişi beni VEGATOR olarak tanıdı.Bu senede aynı sekilde birliklerin basındaydım.(samatha)Dersenizki bu sezonlar boyunca naptın wow kurdunmu?Beni artık az cok herkes tanıdı bu oynadıgımızın bir oyun oldgunu ve oyunlarında zevk alarak oynandıgını hiçbirzaman unutmadım.Ben sahsım basta malik birliği olmak üzere diger büyük c birlikleri üyelerimin,baskanların ve yönetimin aynı sekilde zevk aldıklarnı düşünüyorum.malik c olarak 6.5milyon asker oranı saldırıdaki 1.likleri zevk almamdaki en büyük etkendir.Tüm © ailesinin elinden geleni yaptıgını biliyorum.Ve tüm c birlikleri baskanlarına yöneticilerine üyelerine tesekkür ediyorum...

Şimdi gelelim 2 senedir tanıdıgm arkadasım dostum ® birlikleri genel baskanı yusufuma.Kendisini burda cogu kişi sevmiyor az cok belli oluyor yada eleştiriyor ama bu son dönemde neler yaptıgını,r birlikleri adına ne kadar caba sarf ettiğini ve bu cabaların sonunda da c r ailesi olarak WOW da büyük etkisi oldugunu sahsım adına ben cok iyi biliyorum.Ben normalde kimseyle muhattap olmam benim stratejimde budur.Yusufumda herkesi tanıor konusuyor bir sekilde herkesle sohbeti var.Tabiki bu tanısıklıgı sohbeti farklı bölgelerde de söz sahibi olmasını saglıyor.Savasta hersey mübah derler.oyun savas oyunu ise eğer birliklerimize katkısı artısı varsa yusuf sen yanlıs yapıyorsun diyenler bence yanılırlar.He arada hataları oluyormu tabiki bazen bizi de sıkıyor oyuna haddinden fazla ilgi göstermesi oyunu fazla takması benide geriyor bazen:)ama yusuf kardesim oyunun hakkını cogu kişiden iyi vermesini biliyor.Basta yusuf kardesim olmak üzere kardes birliğimiz müttefigimiz ortagımız sahi birliklerinin tüm yöneticilerine üyelerine tesekkürlerimide sunayım.WOW bir aksilik olmazsa
© ® BİRLİKLERİ nin.

Diger bir konu c birliklerin ordu ve tılsım kaybında kimin etkisi varsa kimler şifreleri alıp köylere girip emekleri caldıysa burdan onlara tek diyeceğim oyunda olsa hak calmak ,emek calmak nedir bunu bi kendine sorsunlar, inanıyorlarsa inancı bıraktım insanlıgınıda sıgdırıyorlarsa onlara da tesekkür edelim iyi insan ile kötü insanı ayırmamızı sagladıkları için...

Kaos birliklerine baskanlarına yöneticilerine üyelerine de bana göre düzgün rakipler oldugu için tesekkürler.Şahsi meseleleri olanlar aralarında halletsinler benim kimseyle sorunum yok.

3 4 sezon artık yeterince fazla geldi.Ben artık emekliliğimi isteycm dostlarımdan.Oldu da birisini kırdıysak üzdüysek ya da küfür ettiysek bazen onuda yapıyorum bu kişilerden ustadlardan özrümüzüde dileyelim.Oyun bitene kadar yine burdayız.

Burda ismini yazmadıgım tüm abilerime ablalarıma kardeslerime birliklerini bana emanet ettiği için güvendigi için sonsz şükranlarımı sunayım.Hepinize iyi oyunlar.

©&® Birlikleri Başkanı SAMATHA(vegator) /VOLKAN

eruh kartalları
01-03-2011, 00:26

ve suan a kadar hem retlı hem derebyı hemde truvalı da en buyuk orduları cekerek savunma yapan kaos aılesınıde tbr ederım

ıyısıyle kötusuyle kavgasıyla gurultusuyle kırdık kırıldık ama bunların hiç birini isteyerek yapmadık etkı tepkı oyun cervesınde olan seylerdı istemıyerek kırdıklarımızdan özür

basımızı hep dık tutturan yanlıs anlasılmasın ama -+ 60 delı bırlıklerı ıcın soyleyecegım her zaman sonuna kadar verdıklerı desteklerden dolayı sonsuz tşk ederım

yaw üstat aklıma bişey geldide yanlış anlama senmiydin tam hatırlamıyordum herkez sıfırı görür truvalı görmez diye biri bişey yazmıştıya. ben diyorumki truvalı sıfırı görecek. yolda daha çok ordu var:)

Royal Flush
01-03-2011, 00:27
bahane gerek yok üstadım hesap basit sen yaptın ben yapmadım olayı değil bu 120 sıralı 24 ü dolu köyü sıfırlayamamışsın bu başarısızlıktır başarı gibi anlatmak şana yakışmaz

Başarı başarısızlık değil arkadaşın elinden gelen o olmuş isterdikki 0 lansın ama olmadı yinede sen wowa ulaştın.Bizim tahminize göre bayağı bir asker ölmüştür.Buda bizim işimize yaradığını düşünüyoruz.

oceanmaster34
01-03-2011, 00:27
çok zoruna gitti sanırım askerlerinin yolda ölmesi:) okadar biliyosan savunma koyaydında savunaydın. senin ordu papiçilonun yanında ordu bile sayılmaz orducuk. yani asıl emek onun istesek sana deyil ona çıkartırdık 2 3 kişi sıfırlatırdık. onun emeğine saygı duyulmuş yıkılmamıştır. herkezi kendinle bir tutma bence

bu saatte hangi köyde savunma var çok bilen adam
üslubu bozuk şahsiyet

kelimelerin çok acizane

benim kimseyi kendimle bir tuttuğum yok ama senin anlayış bozukluğun var kafana göre yorum yapıp yazıyon
kendin çalıyon kendin oynuyon

hayırlı oynamalar sana :)

hisarcık43
01-03-2011, 00:28
SAVUNAN ALİ ABİMİ VE SALDIRANLARI (doğan abi) TEBRİK EDERİM s10 GÜZEL BİR SERVER

GERÇEKTEN

BİR DAHA s10 OYNAMAM SANIRIM NEDENİ SİZ RAKİP ARKADAŞLAR YADA BİRLİKDAŞLARIMDAN ÖTÜRÜ

DEĞİLDİR

HERKESE BOL ŞANS İYİ OYUNLAR

PAPPİ YETİŞ TOPRAMMMMM :D:D:D EMİNE ANLADIN SEN ONU HEHEHEHE:D

oceanmaster34
01-03-2011, 00:30
Başarı başarısızlık değil arkadaşın elinden gelen o olmuş isterdikki 0 lansın ama olmadı yinede sen wowa ulaştın.Bizim tahminize göre bayağı bir asker ölmüştür.Buda bizim işimize yaradığını düşünüyoruz.

üstad senin için önemli olan o köyün sıfırlanmasıydı şimdi kendimizi avutmanın anlamı yok
benim içinde önemli olan ordumun wowa ulaşmasıydı

senin mantalitenden bakarsak benim köyüm sıfırlanmadı ordum wowa girdi bu başarıdır (senin mantalitene göre)

seviye aldı almadı o çok önemli değil

pharmaton
01-03-2011, 00:31
yaw üstat aklıma bişey geldide yanlış anlama senmiydin tam hatırlamıyordum herkez sıfırı görür truvalı görmez diye biri bişey yazmıştıya. ben diyorumki truvalı sıfırı görecek. yolda daha çok ordu var:)

ben degildim

Royal Flush
01-03-2011, 00:34
üstad senin için önemli olan o köyün sıfırlanmasıydı şimdi kendimizi avutmanın anlamı yok
benim içinde önemli olan ordumun wowa ulaşmasıydı

senin mantalitenden bakarsak benim köyüm sıfırlanmadı ordum wowa girdi bu başarıdır (senin mantalitene göre)

seviye aldı almadı o çok önemli değil

Haklısın üstad ne diyeyim tebrik ederim seni burdan eline sağlık.

S10KANKALAR
01-03-2011, 00:38
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/1/1217.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/1/1233.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

arkadaşlarımızı tebrik ederim..

Glady00
01-03-2011, 00:38
Selamlar diyerek söze baslayalım.

3 4 senedir server 10 nun demirbası sayılırım.ilk yıl kurultay baskanı ,ayyıldız baskanı daha sonraki yıllar da ©birlikleri baskanlıgını yaptım. Çoğu kişi beni VEGATOR olarak tanıdı.Bu senede aynı sekilde birliklerin basındaydım.(samatha)Dersenizki bu sezonlar boyunca naptın wow kurdunmu?Beni artık az cok herkes tanıdı bu oynadıgımızın bir oyun oldgunu ve oyunlarında zevk alarak oynandıgını hiçbirzaman unutmadım.Ben sahsım basta malik birliği olmak üzere diger büyük c birlikleri üyelerimin,baskanların ve yönetimin aynı sekilde zevk aldıklarnı düşünüyorum.malik c olarak 6.5milyon asker oranı saldırıdaki 1.likleri zevk almamdaki en büyük etkendir.Tüm © ailesinin elinden geleni yaptıgını biliyorum.Ve tüm c birlikleri baskanlarına yöneticilerine üyelerine tesekkür ediyorum...

Şimdi gelelim 2 senedir tanıdıgm arkadasım dostum ® birlikleri genel baskanı yusufuma.Kendisini burda cogu kişi sevmiyor az cok belli oluyor yada eleştiriyor ama bu son dönemde neler yaptıgını,r birlikleri adına ne kadar caba sarf ettiğini ve bu cabaların sonunda da c r ailesi olarak WOW da büyük etkisi oldugunu sahsım adına ben cok iyi biliyorum.Ben normalde kimseyle muhattap olmam benim stratejimde budur.Yusufumda herkesi tanıor konusuyor bir sekilde herkesle sohbeti var.Tabiki bu tanısıklıgı sohbeti farklı bölgelerde de söz sahibi olmasını saglıyor.Savasta hersey mübah derler.oyun savas oyunu ise eğer birliklerimize katkısı artısı varsa yusuf sen yanlıs yapıyorsun diyenler bence yanılırlar.He arada hataları oluyormu tabiki bazen bizi de sıkıyor oyuna haddinden fazla ilgi göstermesi oyunu fazla takması benide geriyor bazen:)ama yusuf kardesim oyunun hakkını cogu kişiden iyi vermesini biliyor.Basta yusuf kardesim olmak üzere kardes birliğimiz müttefigimiz ortagımız sahi birliklerinin tüm yöneticilerine üyelerine tesekkürlerimide sunayım.WOW bir aksilik olmazsa
© ® BİRLİKLERİ nin.

Diger bir konu c birliklerin ordu ve tılsım kaybında kimin etkisi varsa kimler şifreleri alıp köylere girip emekleri caldıysa burdan onlara tek diyeceğim oyunda olsa hak calmak ,emek calmak nedir bunu bi kendine sorsunlar, inanıyorlarsa inancı bıraktım insanlıgınıda sıgdırıyorlarsa onlara da tesekkür edelim iyi insan ile kötü insanı ayırmamızı sagladıkları için...

Kaos birliklerine baskanlarına yöneticilerine üyelerine de bana göre düzgün rakipler oldugu için tesekkürler.Şahsi meseleleri olanlar aralarında halletsinler benim kimseyle sorunum yok.

3 4 sezon artık yeterince fazla geldi.Ben artık emekliliğimi isteycm dostlarımdan.Oldu da birisini kırdıysak üzdüysek ya da küfür ettiysek bazen onuda yapıyorum bu kişilerden ustadlardan özrümüzüde dileyelim.Oyun bitene kadar yine burdayız.

Burda ismini yazmadıgım tüm abilerime ablalarıma kardeslerime birliklerini bana emanet ettiği için güvendigi için sonsz şükranlarımı sunayım.Hepinize iyi oyunlar.

©&® Birlikleri Başkanı SAMATHA(vegator) /VOLKAN

Teşekürler.. Volkanım

Beni Sevmiyen Olabilir Saygı Duyarım Zaten Rakib Birliğimden Olması Çok Doğaldır Çümkü Hep Gerçek'leir Anlatmaya özen Göstermişimdir..

Ama Şu Bir Gerçekki Biz insan Olan Herkesi Sevdik Biz İnsanlari Yaratandan Ötürü Seviyoruz Volkanım:D

Bir Aksilik Olmasa Wow Sonunu Getirecez Hayırlısıyla Olmasa Sağlık Olsun Dicez ama Bu Saaten Sonra Az Çok Bazı Şeyler Belirlendi..

Bu Wow Yolunda C&R Birlik'leri Başarıyı Azmi Beraber Paylasmışızdır Keza Her İki Birliğimizde Üzerine Düşen Neyse Onu Yapmiştir Çoğu Kez'de Başarıyı Elde Edinmiştir C&R Birlik'lerin Kalitesini Hemen Hemen Tüm Travian Bilir Bazi'ları Bizi Başka Serverda Taklit Ediyor İlk C&R Birlik'lerini Biz Yansıttık Senelerce Hala O İsim Altında Beraberliğimizi Yürütüyoruz Dostluk Kardeşliğimizle Önemli Olanda Budur Zaten

Herkese Şimdiden Hayırlı Wow Süreci Diliyorum...

eruh kartalları
01-03-2011, 00:39
bu saatte hangi köyde savunma var çok bilen adam
üslubu bozuk şahsiyet

kelimelerin çok acizane

benim kimseyi kendimle bir tuttuğum yok ama senin anlayış bozukluğun var kafana göre yorum yapıp yazıyon
kendin çalıyon kendin oynuyon

hayırlı oynamalar sana :)

bana saldırda gör savunma varmı yokmu:) sana yazmıyorum ben zaten yorumlarımı sen sazanlık yapıp atlıyorsun oltanın ucuna. yıkılmaz zoruna gidiyorsa git farmvilla oyna. bu oyun sana büyük gelir taşıyamazsın

doğan35
01-03-2011, 00:44

saolasın tarık kardeşim sizinde emeğinize yüreğinize sağlık

oceanmaster34
01-03-2011, 00:46
Haklısın üstad ne diyeyim tebrik ederim seni burdan eline sağlık.

bana saldırı çıkan arkadaşla biz karşılıklı tebrikleştik

o savunmamı ben saldırısını tebrik ettim sonuç itibarı ile bir oyun ve kimseyi üzmenin kırmanın ve aşağı görmenin anlamı yok diye düşünüyorum

wowunuzda hayırlı olsun

doğan35
01-03-2011, 00:46
SAVUNAN ALİ ABİMİ VE SALDIRANLARI (doğan abi) TEBRİK EDERİM s10 GÜZEL BİR SERVER

GERÇEKTEN

BİR DAHA s10 OYNAMAM SANIRIM NEDENİ SİZ RAKİP ARKADAŞLAR YADA BİRLİKDAŞLARIMDAN ÖTÜRÜ

DEĞİLDİR

HERKESE BOL ŞANS İYİ OYUNLAR

PAPPİ YETİŞ TOPRAMMMMM :D:D:D EMİNE ANLADIN SEN ONU HEHEHEHE:D

saol ali kardeşim teşekkür ederim bu arada roma rekoruda yolda geliyor :D

Pappi Chilo
01-03-2011, 00:48
Herkese Selamlar;

Öncelikle wowumuza gelen saldırılardan ötürü nigthtowl - keserim arkadaşlarımızı verdikleri emeklerden ve başarılı organizelerdın dolayı tebrik ederim..

Kaos ailesindeki dostlarımada verdıklerı destek için teşekkürler.

İlk normal server deneyımım oldu ve burada çok güzel dostluklar edindim. Buüne kadar benimle dostluğunu paylaşan gerek C&R ailesindeki gerek Kaos ailesindeki herkese sonsuz teşekkürler.

Royal Flush Samet üstadım seninle wow döneminde başladık ilk sohbet etmeye tıpkı Samatha Volkan üstad gibi. Rakipte olsak güzel bir muhabbetimiz oldu ve kuracağın wow için şimdiden tebrik ederim.

Şimdi yazacaklarıma belki bazı arkadaşlarım kızacak ama yinede yazmakta sakınca görmüyorum.

Oyunu hakeden daha çok isteyen kazanır. Rakibimiz bizden daha çok istedi daha çok emek verdi ki keza bu ortada kazanan onlar oldu.. Emeği geçen herkese tekrardan tebrikler..

Söylenecek okadar çok şey varki ama maalesef bazen kelımeler kıfayetsız kalıyor..

Ben şahsen s10 da -+ bölgesinde bir ilki yaşatmayı çok istedim ama ksımet olmadı.Bana güvenenleri mahçup ettıysem kusura bakmasın..

Hepiniz hakkınızı helal edin benden de sizlere helal olsun..
Allaha emanet olun selametle kalın..

Saygılarımla
Pappi Chilo/Tuğrul

oceanmaster34
01-03-2011, 00:48
bana saldırda gör savunma varmı yokmu:) sana yazmıyorum ben zaten yorumlarımı sen sazanlık yapıp atlıyorsun oltanın ucuna. yıkılmaz zoruna gidiyorsa git farmvilla oyna. bu oyun sana büyük gelir taşıyamazsın

tek kelime ile adam değilsin

oyun ruhunu esir almış saygısız ve terbiyesiz biri olmuşsun

doğan35
01-03-2011, 00:59
Herkese Selamlar;

Öncelikle wowumuza gelen saldırılardan ötürü nigthtowl - keserim arkadaşlarımızı verdikleri emeklerden ve başarılı organizelerdın dolayı tebrik ederim..

İlk normal server deneyımım oldu ve burada çok güzel dostluklar edindim. Buüne kadar benimle dostluğunu paylaşan gerek C&R ailesindeki gerek Kaos ailesindeki herkese sonsuz teşekkürler.

Royal Flush Samet üstadım seninle wow döneminde başladık ilk sohbet etmeye tıpkı Samatha Volkan üstad gibi. Rakipte olsak güzel bir muhabbetimiz oldu ve kuracağın wow için şimdiden tebrik ederim.

Şimdi yazacaklarıma belki bazı arkadaşlarım kızacak ama yinede yazmakta sakınca görmüyorum.

Oyunu hakeden daha çok isteyen kazanır. Rakibimiz bizden daha çok istedi daha çok emek verdi ki keza bu ortada kazanan onlar oldu.. Emeği geçen herkese tekrardan tebrikler..

Söylenecek okadar çok şey varki ama maalesef bazen kelımeler kıfayetsız kalıyor..

Ben şahsen s10 da -+ bölgesinde bir ilki yaşatmayı çok istedim ama ksımet olmadı.Bana güvenenleri mahçup ettıysem kusura bakmasın..

Saygılarımla
Pappi Chilo/Tuğrul

teşekkürler tuğrul kardeşim seninde emeğine sağlık güzel bi server oldu

KeseriM

eruh kartalları
01-03-2011, 01:01
tek kelime ile adam değilsin

oyun ruhunu esir almış saygısız ve terbiyesiz biri olmuşsun

bende ömer memnun oldum:D

S10KANKALAR
01-03-2011, 01:06
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/1/1484.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

güzel emperyan la ömer cesariasların kalanı nerde bunların:)

dip not:roma rekoru bu değil o yolda şuanda:D

eruh kartalları
01-03-2011, 01:09
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/1/1484.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

güzel emperyan la ömer cesariasların kalanı nerde bunların:)

dip not:roma rekoru bu değil o yolda şuanda:D

wowda sezar eksiği varmış oraya desteğe attık:)

Royal Flush
01-03-2011, 01:10
Herkese Selamlar;

Saygılarımla
Pappi Chilo/Tuğrul

Tşk ederim elinize emeğinize sağlık tuğrul.Neticede bir oyundurÖyle yada böyle birileri kazanacaktır.Bu centilmen davranışınızdan dolayı şahsınız ve tüm kaos ailesini tebrik eder saygılar sunarım..

waspish
01-03-2011, 02:02
c&r ailesini canı gönülden tebrik ediyorum hem wowdaki başarılarından hem de iyi yada kötü her olayda birbirlerine arka çıktıklarından dolayı...
başta volkanıma tolgama ve yusufuma sonsuz teşekkürler
r ailesini tanımaktan ve onlarla oynamaktan gurur duydum başta royal flash olmak üzere tüm r ailesini bu yolda bizlerle sonuna kadar yürüdükleri için ve rakip kaos birliklerini bize karşı gösterdikleri direnç ve çabadan ötürü tebrik ederim
oyun dostlarla güzel herkese sevgiler diğer s10 da görüşmek üzere :D

Glady00
01-03-2011, 02:14
c&r ailesini canı gönülden tebrik ediyorum hem wowdaki başarılarından hem de iyi yada kötü her olayda birbirlerine arka çıktıklarından dolayı...
başta volkanıma tolgama ve yusufuma sonsuz teşekkürler
r ailesini tanımaktan ve onlarla oynamaktan gurur duydum başta royal flash olmak üzere tüm r ailesini bu yolda bizlerle sonuna kadar yürüdükleri için ve rakip kaos birliklerini bize karşı gösterdikleri direnç ve çabadan ötürü tebrik ederim
oyun dostlarla güzel herkese sevgiler diğer s10 da görüşmek üzere :D

Teşekür Canerim..:rolleyes:

Ben'le Senin Bi Sözümüz Vardi Onu Tutuk Ya Artık gam Yemeyiz önümden Sen Saldirmiştin: ) Hehe Sonra Ben Yıkmıştım :)):cool:

waspish
01-03-2011, 02:16
Teşekür Canerim..:rolleyes:

Ben'le Senin Bi Sözümüz Vardi Onu Tutuk Ya Artık gam Yemeyiz önümden Sen Saldirmiştin: ) Hehe Sonra Ben Yıkmıştım :)):cool:

travianda söz veripte tutan ender kişilerdensin yusufum
hayatta gam yemeyiz tabi ama diğer s10da sen önden gir ben yıkıyım :D

Glady00
01-03-2011, 02:36
travianda söz veripte tutan ender kişilerdensin yusufum
hayatta gam yemeyiz tabi ama diğer s10da sen önden gir ben yıkıyım :D

Gelcek s102da Öyle Yaparız Canerim))
;)

CaVaLieRe
01-03-2011, 07:48
Saldıran ve savunanları tebrik ederim!

Şu Royal'i sıfırlayın da meydan bana kalsın :D

(Hizmetimiz)

RonicaN
01-03-2011, 12:03
Tüm oyun boyunca C&R birlikleri daha organize daha aktif ve daha etkiliydi. aralarındaki sorunları kısa sürede çözüp oyuna ağırlıklarını koymayı başardılar.Özelliklede oyunun son günlerinde royal flush wowunda çok sağlam bir savunmayla kenetlenerek kazanacaklarının sinyallerini vermeye başlamışlardı. 3 dönemdir s10 da aktif oynuyorum ve royal flush wowundaki savunma Benim s10da gördüğüm rekor savunmaydı.

Kaos birliklerine gelince: Son günlerde Truvalı wowundaki savunmanın yerinde sayması ve - / - bölgesinin pasif ve vurdumduymaz bir tavır içine girmesi oyunun C&R lehine dönmesinin en önemli nedenlerindendi.

Kaos birlikleri açısından artık iş mucizelere kaldı ve bir haftayı bulmaz C&R birlikleri oyunu bitirmiş olurlar diye düşünüyorum.

doğan35
01-03-2011, 12:07
Tüm oyun boyunca C&R birlikleri daha organize daha aktif ve daha etkiliydi. aralarındaki sorunları kısa sürede çözüp oyuna ağırlıklarını koymayı başardılar.Özelliklede oyunun son günlerinde royal flush wowunda çok sağlam bir savunmayla kenetlenerek kazanacaklarının sinyallerini vermeye başlamışlardı. 3 dönemdir s10 da aktif oynuyorum ve royal flush wowundaki savunma Benim s10da gördüğüm rekor savunmaydı.

Kaos birliklerine gelince: Son günlerde Truvalı wowundaki savunmanın yerinde sayması ve - / - bölgesinin pasif ve vurdumduymaz bir tavır içine girmesi oyunun C&R lehine dönmesinin en önemli nedenlerindendi.

Kaos birlikleri açısından artık iş mucizelere kaldı ve bir haftayı bulmaz C&R birlikleri oyunu bitirmiş olurlar diye düşünüyorum.

teşekkür ederiz

KeseriM

Royal Flush
01-03-2011, 14:37
Bu oyunda arkadaşlar herşey inanmaktan geçer.Gerçekten inandık özellikle R birliklerinde genel başkan Okanbjk Yusuf arkadaşımız.keserim doğan abi,wow zamanının gizli kahramanı Eruh Kartalları Ömer;

C birliklerinde Genel başkan samatha volkan, tolga32 arkadaşlarımızda bizleri hiç bir zaman ayrı görmedi gerek bizler gerek onlar sanki hep bir birlikmişiz gibi hareket ettik.Tek wowa dönülmediği müddetçe bu işin olması mümkün değildir yada şansa ordu felan kalmaz ancak öyle olur.

Oyundaki gizli kahramanlarımızı zaten unutmak mümkün değildir.Hiç bıkmadan usanmadan tahıldı destekti sürekli bizimle oldular.Ordu istediğimizde bir çok arkadaşımız hesabını bile vermeye razı olduğunu söylemesi herşeye değiyor zaten.Burdan tüm C ve R birliklerindeki arkadaşlarımıza tekrar tekrar teşekür ve şükranlar.Biz bir aile olduğumuzu unutmadık.

Ama hala bitmedi nasip olurda biterse.Tüm C ve R birliklerindeki dostlarımıza armağan olsun.Saygı ve esenliklerle iyi forumlar

S10KANKALAR
01-03-2011, 17:24
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/1/8613.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

retli wow uzun zamandır kilitli diğer wowlarada saldırılar yolda sanırım sıfırlanıcaklar tepede 2 wowcumuz olarak bitiricez inş..

Glady00
01-03-2011, 17:35
http://img17.imageshack.us/img17/4885/rekory.png

Galiba roma Mancık Recoru Bizde Yanlısmıyım:S

Birde equ Cesaris..

-AyAz
01-03-2011, 18:49
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/1/8613.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

retli wow uzun zamandır kilitli diğer wowlarada saldırılar yolda sanırım sıfırlanıcaklar tepede 2 wowcumuz olarak bitiricez inş..

hizmetimiz de sıfırlanmış var mı rapor

emre01
01-03-2011, 19:01
Bu oyunda arkadaşlar herşey inanmaktan geçer.Gerçekten inandık özellikle R birliklerinde genel başkan Okanbjk Yusuf arkadaşımız.keserim doğan abi,wow zamanının gizli kahramanı Eruh Kartalları Ömer;

C birliklerinde Genel başkan samatha volkan, tolga32 arkadaşlarımızda bizleri hiç bir zaman ayrı görmedi gerek bizler gerek onlar sanki hep bir birlikmişiz gibi hareket ettik.Tek wowa dönülmediği müddetçe bu işin olması mümkün değildir yada şansa ordu felan kalmaz ancak öyle olur.

Oyundaki gizli kahramanlarımızı zaten unutmak mümkün değildir.Hiç bıkmadan usanmadan tahıldı destekti sürekli bizimle oldular.Ordu istediğimizde bir çok arkadaşımız hesabını bile vermeye razı olduğunu söylemesi herşeye değiyor zaten.Burdan tüm C ve R birliklerindeki arkadaşlarımıza tekrar tekrar teşekür ve şükranlar.Biz bir aile olduğumuzu unutmadık.

Ama hala bitmedi nasip olurda biterse.Tüm C ve R birliklerindeki dostlarımıza armağan olsun.Saygı ve esenliklerle iyi forumlar
:rolleyes::rolleyes:

Seyyar Tayyar
01-03-2011, 19:12
Saldıran ve savunanları tebrik ederim!

Şu Royal'i sıfırlayın da meydan bana kalsın :D

(Hizmetimiz)

Usta bunu yazdın sıfırladılar seni de :D

woowmen
01-03-2011, 20:19
[QUOTE=S10KANKALAR;1131256]http://i1103.hizliresim.com/2011/3/1/8613.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

yav arkadaslar ne iştir anlamadım bu serverda daha yenimi baslıyor wow kurulumu hepsi 0 ne iştir anlamadım yoksa resetmi yedi :D:D

doğan35
01-03-2011, 20:27
[QUOTE=S10KANKALAR;1131256]http://i1103.hizliresim.com/2011/3/1/8613.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

yav arkadaslar ne iştir anlamadım bu serverda daha yenimi baslıyor wow kurulumu hepsi 0 ne iştir anlamadım yoksa resetmi yedi :D:D

:D:D:eek:

woowmen
01-03-2011, 21:24
[QUOTE=woowmen;1131553]

:D:D:eek:

yav neden kimse cevap yazmıyor sende sırıtıyosun yav :D:D

kemal&egeli
01-03-2011, 23:05

bu kadar orduyu nasil beslediniz Emre,cim ya

harika bir ordu bence beslemeside harikaymistir eminim :))

saldiran ve savunan arkadaslari yürekten Tebrik ederim....

CaVaLieRe
02-03-2011, 08:45
Usta bunu yazdın sıfırladılar seni de :D

:D

O işin makarasıydı. İneceği belliydi zaten, defansımızı royale çektik. c lerin tek wowu var o da Royal de ;)

S10KANKALAR
02-03-2011, 11:39
forum neden seesiz yav nerdesiniz millet :)

-AyAz
02-03-2011, 11:52
bu kadar orduyu nasil beslediniz Emre,cim ya

harika bir ordu bence beslemeside harikaymistir eminim :))

saldiran ve savunan arkadaslari yürekten Tebrik ederim....

tılsım olana ne var ki beslenir tabi :)

woowmen
02-03-2011, 14:44
yav millet birini bulamıyor doğan abide 2 tane tahıl tılsımı var bide sanırım merkezden basılan ordu elde kaldı fotoğrafını çekelim mi doğan abi :D:D:D

woowmen
02-03-2011, 15:05

fırtına öncesi seslik desem fırtına çıkaracak kimse yok zaten :D

Forumda yazı boyutu max 3 tür..
GÖKKUŞAĞI

kemal&egeli
02-03-2011, 15:17

ben uyucam schitt sesizlik lütfen kimse ses cikarmisin yakup sende sus bakayim :)

Seyyar Tayyar
02-03-2011, 16:42
:D

O işin makarasıydı. İneceği belliydi zaten, defansımızı royale çektik. c lerin tek wowu var o da Royal de ;)

biliyorum kardeş ben de c oyuncusuyum :D

S10KANKALAR
02-03-2011, 16:55
fırtına öncesi seslik desem fırtına çıkaracak kimse yok zaten :D

Forumda yazı boyutu max 3 tür..
GÖKKUŞAĞI

maxsimum yazı boyutun 3 olsun abi:) ben bi fırtına çıkarayımmı yakup abi iste sen yeter :) balkanlardan doğru gelirim:)

S10KANKALAR
02-03-2011, 16:56
ben uyucam schitt sesizlik lütfen kimse ses cikarmisin yakup sende sus bakayim :)

uyuturum ben seni şimdi bebek:)

kemal&egeli
02-03-2011, 17:04

ya bir uyutmadin sesin buraya kadar geliyor :)

woowmen
02-03-2011, 17:38
maxsimum yazı boyutun 3 olsun abi:) ben bi fırtına çıkarayımmı yakup abi iste sen yeter :) balkanlardan doğru gelirim:)

ne bileyim ya dedik belki boyut buyuk olunca sessizlik bozulur baksana oda işe yaramadı hayır neye sıkıldım biliyon mu doğan abinin 2 ci ordusu elde kaldı onlada artık foto çekeriz bende besleniyolar hemde ayıp oldu askerlere:D:D

woowmen
02-03-2011, 17:52

ne o ya ninni söylemekten bıkmadın mı artık :D:D

emre01
02-03-2011, 21:01

ne tılsımı??:rolleyes::rolleyes:

S10KANKALAR
02-03-2011, 21:12
ne bileyim ya dedik belki boyut buyuk olunca sessizlik bozulur baksana oda işe yaramadı hayır neye sıkıldım biliyon mu doğan abinin 2 ci ordusu elde kaldı onlada artık foto çekeriz bende besleniyolar hemde ayıp oldu askerlere

çekeriz fotoyu koyarız zaten baya ordu var koycaz artık foruma benım tokmaklarıda koycam :)

ne o ya ninni söylemekten bıkmadın mı artık

ben onu ayaklarımda sallıyom abi:)

ne tılsımı??:rolleyes::rolleyes:

casus tılsımını taıl tılsımı sandı sanırım :)itiraff et kanka nerde besledin o askerleri :)

woowmen
02-03-2011, 21:14
çekeriz fotoyu koyarız zaten baya ordu var koycaz artık foruma benım tokmaklarıda koycam :)

ben onu ayaklarımda sallıyom abi:)

casus tılsımını taıl tılsımı sandı sanırım :)itiraff et kanka nerde besledin o askerleri :)

yok yav bitane merkezde bitane saldırı köyunde tahıl tılsımı var baksana :p:D

emre01
02-03-2011, 21:15
casus tılsımını taıl tılsımı sandı sanırım :)itiraff et kanka nerde besledin o askerleri :)[/QUOTE]

itiraf edeyim kanka benim askerler tahıl yemiyordu :)

woowmen
02-03-2011, 22:57

itiraf edeyim kanka benim askerler tahıl yemiyordu :)[/QUOTE]

ot yiyordu sanırım :))))))))):D:D

RonicaN
02-03-2011, 23:44
Cabbar wow cabbar wowu destekleyen birliğin acaba kaos birliklerine hiç bir katkısı olmuşmudur.Çünkü wow kurulmadan önce sizlerde biliyorsunuzki o birliği destekleyen oyuncuların çoğu Şahi idi.Bizler kendimiz dedik bir kaos birliğine girin zarar görmeyin diye.wow zamın cabbar wow yine bizimle olduklarını 100 seviyeyi şayet yaprlar ise kaostan ayrılacaklarını söylediler.Ben yusuf ve doğan abi cabbar wow oyuncusu ve onlardan bir iki kişi ile görüştük.Bizler dedik oyunun mailini vereceksin verirsen kabul ama onlar vermedi.Sizler böyle bir birliği kaos saydınız.Hangi kaos birliğine yardımları dokundu acaba bu birliğin.Bu bir hatadır sizin açınızdan.

Cabbar wow birliği hariç başka şuan kaos içinde olup bana zamanında şunu yık bunu yık bizde şahi olalım diye gelenler var.Bunlarda şahi idi bir çok kaos oyncularını yıktılar reislediler tekrar kaos birlikleri içine girdiler.Kimse çıkıpta sizden kaos olmaz demedi.Bunlardan kaosa ne fayda gelirdi yada geldi.

Maksat bir birlik olsun oyuncu sayısı çok olsun demek değildir.Bizler - - dekilerin Şahi birliklerine hiç bir katkısının olmayacağını biliyorduk.Bu bir strateji idi ve tuttu - - bölgesinde sürekli olarak didişmeler oluştu savaş şu bu hiç bitmedi.Bunları kaos yöneticileri göremedimi acaba.Bizden bu şekil yapan olsa kesinlikle birliklerimize katmazdık üstüne üstlük wow vermezdik.Hatta cabbar wow kaos oyuncusundan reislenip alındı.Bu kadar şeyler var iken hiç kimsenin birşey dememi gerçekten ilginçtir.

Saygılarımla

Royal Flush/Samet

bu mesajı yeni okudum ekleyecek çok şey olsada oyun bitiyor artık didişmenin tartışmanın bir anlamı yok.. benim gibi okumuyanlar olabilir diye ekledim mesajıma..

Sonsavasci
03-03-2011, 10:54
tebrikler c&r birlikleri son operasyonla rakibi devre dışı bıraktiniz kaos birliklerini de tebrik ediyorum.
gördüğüm kadari ile kaos birliklerinde iyi bir savunma oluşmamiş tüm wowlar eşdeğerde gider gibi yürümüş tüm wowlar eş değerde ilerlerse hiçbirinden fayda alinamaz.birde wow dönemi öncesi dengeleri bilmediğim için güçlerin eşitsizliğini gördüm c&r birliği kolay bi şekilde wowu götürdü gibime geldi

CaVaLieRe
03-03-2011, 15:49
Ne dengesiz adamlar var! Sen oraya 7 seviye font boyutu koy, ondan sonra 3 den büyük seçmek yasak de... Amacın ne arkadaşım???

Kullanmasınlar istiyorsan kaldır kardeşim onu oradan! Ama yoook, kraldan çok kralcılar var. Kaldırma yetkisi yok, çünkü o sadece moderatör yetkisi verilmiş bi user. Buradan da ahkam kesip kendini tatmin ediyor.

Gir ftp den gerekli .php dosyalarını bul, 3 den sonraki font boyutlarını iptal et. Yapamazsan benimle irtibata geç de ben tarif edeyim nasıl yapılacağını...

GÖKKUŞAĞI
03-03-2011, 16:00
Ne dengesiz adamlar var! Sen oraya 7 seviye font boyutu koy, ondan sonra 3 den büyük seçmek yasak de... Amacın ne arkadaşım???

Kullanmasınlar istiyorsan kaldır kardeşim onu oradan! Ama yoook, kraldan çok kralcılar var. Kaldırma yetkisi yok, çünkü o sadece moderatör yetkisi verilmiş bi user. Buradan da ahkam kesip kendini tatmin ediyor.

Gir ftp den gerekli .php dosyalarını bul, 3 den sonraki font boyutlarını iptal et. Yapamazsan benimle irtibata geç de ben tarif edeyim nasıl yapılacağını...

Arka sayfada bir yorumda yazı boyut düzenlediğim için bu yorumu da üstüme alınıp cevaplıyorum..

Forum kuralları der ki; (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=23) -Yazılan mesajlarda azami büyüklük 3 olmalı ve forumun okunurluğuna zarar vermeyecek boyutlarda olmalıdır.

Ben kural ihlali yorumu düzenleyip kuralları hatırlatıyorum, amacım ne olabilir ki, neyin tatminini yapacağım?

Yorumu düzenlemez kural ihlali olduğu için direk silerdim ama düzenleyip bıraktım..

Bu forumda kral yok kralcı hiç yok, kural var bu kuralları korumak için de yetkililer var..

Yetkililerde denge bozukluğu olduğunu düşünüyorsanız Admin' e şikayetinizi iletebilirsiniz..

kapalı_kutu
03-03-2011, 16:13
Arka sayfada bir yorumda yazı boyut düzenlediğim için bu yorumu da üstüme alınıp cevaplıyorum..

Forum kuralları der ki; (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=23) -Yazılan mesajlarda azami büyüklük 3 olmalı ve forumun okunurluğuna zarar vermeyecek boyutlarda olmalıdır.

Ben kural ihlali yorumu düzenleyip kuralları hatırlatıyorum, amacım ne olabilir ki, neyin tatminini yapacağım?

Yorumu düzenlemez kural ihlali olduğu için direk silerdim ama düzenleyip bıraktım..

Bu forumda kral yok kralcı hiç yok, kural var bu kuralları korumak için de yetkililer var..

Yetkililerde denge bozukluğu olduğunu düşünüyorsanız Admin' e şikayetinizi iletebilirsiniz..

NEFES ALMAK ve İZİNSİZ HELAYA GİTMEKTEMİ YASAK:)

CaVaLieRe
03-03-2011, 16:15
Sizi hedef alarak söylemediğimi tüm samimiyetimle ilan ederim. Amma velâkin madem üzerinize alındınız, size cevap vereyim.

Bu forum sitesi açık kaynak kodlu bir forumdur ( Powered by vBulletin® Version 3.8.4 ) ve değiştirilebilir, düzenlenebilir. Forumlarda 3 puntodan fazla font boyutu kullanmayı birileri madem sitede görmek istemiyor, o zaman kullanımına müsade etmeyecek. Siz oraya 7 ye kadar koyarsanız insanlar da paşa paşa kullanır.

Ha hakkatten biz görmek istemiyoruz ama nasıl yapıldığını bulamadık diyorsa site sahipleri, yine samimiyetimle söylüyorum benimle iletişime geçsinler ben ayarlayayım.

Siteye belli butonlar koyuyorsunuz ve sonra diyorsunuz ki bu butonlara basmak yasak, şunları tıklamak yasak vs vs. İnanın bu çok komik. Küfür yazmak yasak denilmesi çok mantıklı ama ona buna ( font boyutu 7 ye ) tıklamak yasak demek çok saçma.

Yine derseniz ki o sana göre saçma, bu sitede kurallar böyle, oyun gibi bir forum olsun istedik, oraya buraya tıklayanları uyaracağız, ısrar ederlerse banlayacağız vs diyorsanız eyvallah derim...

Ekleme:

Ayrıca kuralları uygulamak için illa ki idareciye gerek yok, php programlama dilinden de yararlanabilirsiniz. 3 den yukarı olan font boyutlarını iptal edersiniz olur biter. Tıpkı oyunda aynı birlikteki arkadaşını reisleyemediğin gibi...

CaVaLieRe
03-03-2011, 16:16
NEFES ALMAK ve İZİNSİZ HELAYA GİTMEKTEMİ YASAK:)

Mesajınız aşırıya kaçmış arkadaşım.

reme
03-03-2011, 16:23
modların bu s10 forumuna neden bu kadar cok karıstıklarını anlamıyorum,bundan oncede wow surecıne baslandıgında gereksız tartısmaları modların baslattıgını solemek ısterım...saygılar.

S10KANKALAR
03-03-2011, 16:25
Sizi hedef alarak söylemediğimi tüm samimiyetimle ilan ederim. Amma velâkin madem üzerinize alındınız, size cevap vereyim.

Bu forum sitesi açık kaynak kodlu bir forumdur ( Powered by vBulletin® Version 3.8.4 ) ve değiştirilebilir, düzenlenebilir. Forumlarda 3 puntodan fazla font boyutu kullanmayı birileri madem sitede görmek istemiyor, o zaman kullanımına müsade etmeyecek. Siz oraya 7 ye kadar koyarsanız insanlar da paşa paşa kullanır.

Ha hakkatten biz görmek istemiyoruz ama nasıl yapıldığını bulamadık diyorsa site sahipleri, yine samimiyetimle söylüyorum benimle iletişime geçsinler ben ayarlayayım.

Siteye belli butonlar koyuyorsunuz ve sonra diyorsunuz ki bu butonlara basmak yasak, şunları tıklamak yasak vs vs. İnanın bu çok komik. Küfür yazmak yasak denilmesi çok mantıklı ama ona buna ( font boyutu 7 ye ) tıklamak yasak demek çok saçma.

Yine derseniz ki o sana göre saçma, bu sitede kurallar böyle, oyun gibi bir forum olsun istedik, oraya buraya tıklayanları uyaracağız, ısrar ederlerse banlayacağız vs diyorsanız eyvallah derim...

Ekleme:

Ayrıca kuralları uygulamak için illa ki idareciye gerek yok, php programlama dilinden de yararlanabilirsiniz. 3 den yukarı olan font boyutlarını iptal edersiniz olur biter. Tıpkı oyunda aynı birlikteki arkadaşını reisleyemediğin gibi...

sakin ol ortak :)

CaVaLieRe
03-03-2011, 16:26
modların bu s10 forumuna neden bu kadar cok karıstıklarını anlamıyorum,bundan oncede wow surecıne baslandıgında gereksız tartısmaları modların baslattıgını solemek ısterım...saygılar.

Bu zamana kadar ortaya koydukları yaptırımlarda hiçbir mantıksızlık görmedim ve hak verdim ama bu çok saçma geldi ve konuşmadan edemedim.

sakin ol ortak :)

Tamam sustum :)

Royal Flush
03-03-2011, 16:31
Burası s10 a ait bir forum paylaşım yeri oyuncular arası küfür hakaret şu bu yok ise s10 da oynayan arkadaşlarımız bu durumdan memmun ise herhangi bir şikayet durumu söz konusuda değilse bence buraya karışılmamasını gerektiğini düşünüyorum.Yani en azından burda arkadaşlarımız saygı çerçevesinde biraz daha serbest biraz daha özgür olunmalı diye düşünüorum.Avrupa birliği uyum yasalarıra aykırı bir durumdur şuanki hali:)

S10KANKALAR
03-03-2011, 17:28
bütün wowlar uff olmuş immortaleye giden 3 ordu var dı :)

S10KANKALAR
03-03-2011, 17:34
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/3/9132.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

saldıran arkadaşımızı ve savunan rakiplerimizi tebrik ederim..samet abi en yakın olan wowcu da sıfırlandı retliyi açtırım onudamı sıfırlasak :)

Nikon
03-03-2011, 17:39
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/3/9132.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

saldıran arkadaşımızı ve savunan rakiplerimizi tebrik ederim..samet abi en yakın olan wowcu da sıfırlandı retliyi açtırım onudamı sıfırlasak :)
bize bi şey kalmamış şimdi biz hangi wow a saldırı çıkaracaz :)