PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wow Gidişatı [Server 10]

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6

waspish
20-02-2011, 23:54
Kimsenin işi gücü yokmu ya burda cocuklar gibi tartısıorsunuz:)altı üstü bi kıytırık wow.kurarsak tbr edersiniz siz kurarsanız biz tbr ederiz.msgları okudukca gülüyorum artık.herkes silkelensin kendine gelsin altı üstü oyun bu kadar polemiğe paniğe gerek yok:)rahat olsun herkes.

Volkanım alt tarafı oyun diyosun da 1 yıldır anamız ağladı burda heralde takıcaz kafaya :D

VeGaToR
21-02-2011, 00:06
volkanım alt tarafı oyun diyosun da 1 yıldır anamız ağladı burda heralde takıcaz kafaya :d

lo takarsında bunlarınki ayrı:9baksana sohbetlere.ha otur al cekirdeğini izle.o sekil.anamız aglıor orası dogrudur ama işte bu kadar ciddi bişey deil.oyun adı üstünde oyun.bak yukarda ne yazıor oyuna giriş:)yoksa bizde ugrasıoruz cabalıoruz ben gerci biliorsn wow u sallamıorm pek.oyundan zevk alsın birlikler yeterli benim için.tabiki elden gelen destegi verioruz ustadlara oyunun amacınıda unutmuoruz.

waspish
21-02-2011, 03:51
lo takarsında bunlarınki ayrı:9baksana sohbetlere.ha otur al cekirdeğini izle.o sekil.anamız aglıor orası dogrudur ama işte bu kadar ciddi bişey deil.oyun adı üstünde oyun.bak yukarda ne yazıor oyuna giriş:)yoksa bizde ugrasıoruz cabalıoruz ben gerci biliorsn wow u sallamıorm pek.oyundan zevk alsın birlikler yeterli benim için.tabiki elden gelen destegi verioruz ustadlara oyunun amacınıda unutmuoruz.

valla sen de haklısın be volkanım
ama belki de millet birbirini yiyerek eğleniyodur olamaz mı :D

eruh kartalları
21-02-2011, 06:00
ama orduya yazık olmuş yav bu ordu burya harcanması olmamış ama yinede ellerine sağlık saldıranında savunanın da :)

doğru diyorsun dostum bu orduya burda yazık oldu farkındayızda, yapacak bişey yok. normal ordulardan 2 3 tane göndereceğimize 1 tane orta büyüklükte ordu gönderelim dedik. daha böyle ordu çok elimizde truvalıyada yeteri kadar ayırdık bekliyorlar

eruh kartalları
21-02-2011, 06:05
Daha son sözümüzü söylemedik..sessiz moda geçtiğimiz zaman oyuna daha iyi konsantre oluyoruz

Birazcıkta siz bekleyin neler olacak yada tahminlerde bulunun bu saatten sonra neler olabilir diye:)

mesela en üstteki wowunuz pırtlarsa neler olur diye düşünün :D

son gaz dewam dostum ne olacak:) bizim elimizde armut toplamıyorya siz yıkacaksınız sonra kurup bitirecezmi sanıyorsunuz:D daha truvalıyı çoook yıkacaz. biz yıkarız siz kurarsınız:D

Glady00
21-02-2011, 07:58
Ali Abe'nin Yazdiği Yoruma Katılıyorum..

Bize Yakışı Kalan Davranışlar Değildir..

Wow'umuz Orda Kim Yıkmak İsterse gelsin (: 7/24 Acığız Hatta 7/25 Olsun 1 Saat Ek Olarak Yerleştirdik : )

Sonsavasci
21-02-2011, 09:13
hee baktım millet bos bos konusuor artık sakin olmaya karar verdim.

hehehe :) vallaha özledim eski rakib oyunculari ve yoldaşlarımı

bu kadar hızlı asker basma tılsımı var ve 1/2 tahıl tılsımı felan filan ama hala apachy nin s10 rekoru kırılmadı..gerçi daha iyi ordular var diyorlar ama bekleyip görmek lazım.

apacynin ordusu gibi ordular çıksa bile onun kadar etkili olmaz çünkü wowlarda 3x 5x mimar ve iyi savunmalar var.

apach semih gerçekten güzel ordu basmişti tabi bende az bakmadim :) özellikle mirana mükemmel idi her oyuncuya faydasi dokunan biri idi

boynuz kulağı geçermiş servet abi :D

doğru diyosun dostum da :D tecrube bazen çok daha iyi sonuçlari beraberinde getirebiliyo

Sonsavasci
21-02-2011, 09:16
benim için zor be kanka =)

tabiisi de hayır Servet :)

valla ben s10 daki tanidiğim insanlara güveniyorum eminimki dayanişmali bir ekip ile başlarsa kazanacaktir.

Servet Bey Formumuza hoş Gelmişsiniz :))

hoşbulduk başarilar dilerim

Sonsavasci
21-02-2011, 09:27
Eğer gelen saldırılar truvalı arkadaşımızın wowunu 50 lerin altına düşürseydi açıkçası kaos birliklerinin fazla bir ümidi kalmazdı. ama bu saldırılardan sonra hala 73 seviyede olması şansları eşit kılıyor.

bana göre şu an oyun dengede gidiyor ve bu saatten sonraki hamleler kazanan tarafı belirleyecek. Yanlış yapan yenilir çünkü yanlışların telafisinin olmadığı bir döneme girmiş bulunuyoruz.

eşsiz mimar kimde ise ve korursa o mimari bence o wow kazanir

Royal Flush
21-02-2011, 10:03
eşsiz mimar kimde ise ve korursa o mimari bence o wow kazanir

wow gider 5x gitmez ve wowa geleceklerine 5x e gelmerinide gerçetken çok isterim çünkü yeterince savunma var ve bayağı bir savunmada yakın köylerin merkezlerinde tutuyoruz ne olur ne olmaz diye.Merkeziume aralıksız tahıl akışı yapan arkadaşlarımıda ayrıca tşk.Ben merkezle hiç ilgilenmiyorum sadece merkezin tahılına bakan arkadaşlarımız var ve gerektiğindede ek savunma anında gelir.Bir kez geldiler rapor vermedim.Yine aynısı olacaktır emin olsun herkes.:D

Sonsavasci
21-02-2011, 14:16
wow gider 5x gitmez ve wowa geleceklerine 5x e gelmerinide gerçetken çok isterim çünkü yeterince savunma var ve bayağı bir savunmada yakın köylerin merkezlerinde tutuyoruz ne olur ne olmaz diye.merkeziume aralıksız tahıl akışı yapan arkadaşlarımıda ayrıca tşk.ben merkezle hiç ilgilenmiyorum sadece merkezin tahılına bakan arkadaşlarımız var ve gerektiğindede ek savunma anında gelir.bir kez geldiler rapor vermedim.yine aynısı olacaktır emin olsun herkes.:d

hadi bakalım ben olsam 3-4 sağlam wow ordusunu en az sokardim eşsiz mimara :)

RonicaN
21-02-2011, 17:44

ya servet geçen s10 dan artan ordularımız vardı..onları nereye sakladın..arıyorum arıyorum bulamıyorum:)

doğan35
21-02-2011, 18:24

ama anladığım kadarıyla sen yoksun bu serverde bekara karı boşamak gibi bi şey yapıyosun şu anda sallıyosun yani :D

-AyAz
21-02-2011, 19:11
Kimsenin işi gücü yokmu ya burda cocuklar gibi tartısıorsunuz:)altı üstü bi kıytırık wow.kurarsak tbr edersiniz siz kurarsanız biz tbr ederiz.msgları okudukca gülüyorum artık.herkes silkelensin kendine gelsin altı üstü oyun bu kadar polemiğe paniğe gerek yok:)rahat olsun herkes.

oldum olası şu form da ki tartışmaları anlamadım zaten usta milletin egosunu tatmin ettiği yer bence bura güya form da bilinmeyenler öğrenilsin diye var saçma sadece kalp kırma ve ego tatmin etme yeri bence bura

woowmen
21-02-2011, 19:57
ama anladığım kadarıyla sen yoksun bu serverde bekara karı boşamak gibi bi şey yapıyosun şu anda sallıyosun yani :D

nerden bulursun bu lafları sende varya harbi koca reissin yani :)))

woowmen
21-02-2011, 22:15
ya servet geçen s10 dan artan ordularımız vardı..onları nereye sakladın..arıyorum arıyorum bulamıyorum:)

artanlar işine yarayacaksa veririz artanları yav dimi koca reis :))))))))))

doğan35
21-02-2011, 22:19
artanlar işine yarayacaksa veririz artanları yav dimi koca reis :))))))))))

evet veririz ronican kardeşime

sarıkanarya23
21-02-2011, 22:20

Eski s10'un nadide oyuncularındandı...
s10'dan çok nadide varda ayrı bölgelerdeydik :)
Avrupa turnuvasında beraber oynarız umarım aynı bölgelerde yada ortak stratejiyle..

Tolga başkan nerdesin yaz biraz sende da :) (NEKİR'e sevgiler :) )

woowmen?Servet abi misin yoksa başka biri mi bi açıklama yaz bari mesaja cevap yazma gereği duymadın?!.

doğan35
21-02-2011, 22:27
Eski s10'un nadide oyuncularındandı...
s10'dan çok nadide varda ayrı bölgelerdeydik :)
Avrupa turnuvasında beraber oynarız umarım aynı bölgelerde yada ortak stratejiyle..

Tolga başkan nerdesin yaz biraz sende da :) (NEKİR'e sevgiler :) )

woowmen?Servet abi misin yoksa başka biri mi bi açıklama yaz bari mesaja cevap yazma gereği duymadın?!.

muhammed selam ben doğan abin yani s15 kısaca KECESOR :D:D

sarıkanarya23
21-02-2011, 22:41
muhammed selam ben doğan abin yani s15 kısaca KECESOR :D:D

Abi biliyorum.Nasılsın abi?Burada da döktürüyosun arada bakıyorum :)
Sanırım sizde C'li olmuşsunuz :)

doğan35
21-02-2011, 22:43
Abi biliyorum.Nasılsın abi?Burada da döktürüyosun arada bakıyorum :)
Sanırım sizde C'li olmuşsunuz :)

yok biz R yiz muhammed burda ama r c fark etmiyor hepimiz biriz

sarıkanarya23
21-02-2011, 23:11
yok biz R yiz muhammed burda ama r c fark etmiyor hepimiz biriz

Evet evet server sonunda biz R ile BBD DORUK'la birleşmişti.Hala sürüyordu o.

bygececi
22-02-2011, 07:13
bu oyundan nefret ettim wowlar kurulmuş herkez wow için mücadele ederken kendini bilmez dengesiz insanlar hala ön pilana çıkmak için saygısızlık yapıyor artık kursun biri wow u da bizde kurtulalım

pharmaton
22-02-2011, 09:13
şişman kadın sahneye çıkmadan opera bitmez

nostaljı yapayım dedim

Royal Flush
22-02-2011, 09:53
bu oyundan nefret ettim wowlar kurulmuş herkez wow için mücadele ederken kendini bilmez dengesiz insanlar hala ön pilana çıkmak için saygısızlık yapıyor artık kursun biri wow u da bizde kurtulalım

sil oyunu gitsin kurtulursun böylece niye dert ediyon emmi yav:)

Royal Flush
22-02-2011, 09:54
şişman kadın sahneye çıkmadan opera bitmez

nostaljı yapayım dedim

Şişman kadın hipertansiyon olup beyinkanaması geçirmesin dikkat edin bari doktor kontrolünde çıkarın sahneye:D:D

ESERKRMC
22-02-2011, 12:30

pampa herkez yazılmaz o kelimenin doğrusu' herkes 'dir. bide kurduğun cümle içerisinde kendini anlatmışşın beğenmiyorsan sil pampa samet abi doğru demiş zorla tutan yok :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

N Şekil için verenle nede veren için şekilden şekile girenle işim olmaz...

woowmen
22-02-2011, 12:53
şişman kadın hipertansiyon olup beyinkanaması geçirmesin dikkat edin bari doktor kontrolünde çıkarın sahneye:d:d
:d:d:d:d:d:d:d

pharmaton
22-02-2011, 14:27
Şişman kadın hipertansiyon olup beyinkanaması geçirmesin dikkat edin bari doktor kontrolünde çıkarın sahneye:D:D

saglık kurulu raporu aldık üstad uyarın için sagol:)

biletler pharmaton hesabından kara borsa satılmaktadır

hisarcık43
22-02-2011, 16:07

tarık abee benden bilet parası alcabnı ***??:d:d

woowmen
22-02-2011, 17:38

görebilecek miyiz acep o raporu çakma rapor olmasın sakın:)))

Sonsavasci
22-02-2011, 18:08

eski ordulara ne gerek var basmişim iyi iki ordu :) yakinda salarim piyasaya

ama anladığım kadarıyla sen yoksun bu serverde bekara karı boşamak gibi bi şey yapıyosun şu anda sallıyosun yani :d

ne alaka 2+2 her zaman 4 edeceğini nasil biliyosan eşsiz mimarinda wow a ne kadar fayda verdiğinin hesabi ortada

[sıze=2]eski s10'un nadide oyuncularındandı...[/sıze]
[sıze=2]s10'dan çok nadide varda ayrı bölgelerdeydik :)[/sıze]
[sıze=2]avrupa turnuvasında beraber oynarız umarım aynı bölgelerde yada ortak stratejiyle..[/sıze]

[sıze=2]tolga başkan nerdesin yaz biraz sende da :) (nekir'e sevgiler :) )[/sıze]

[sıze=2]woowmen?servet abi misin yoksa başka biri mi bi açıklama yaz bari mesaja cevap yazma gereği duymadın?!.[/sıze]

servet ismi ile beni kastettiysen evet benim

Paladin_
22-02-2011, 18:35
Wow kaçıncı seviye?

oklawa
22-02-2011, 19:20
http://i52.tinypic.com/nxkemr.png

sarıkanarya23
22-02-2011, 20:07
servet ismi ile beni kastettiysen evet benim

Yok siz değildiniz ama sizin adınızı bilmemek ne mümkün :)

Her hesapta eli olan adam :D

Royal Flush
22-02-2011, 20:54
reme için daha çok asılıyoruz oyuna.Saygılar reme emeğin çok seninde:D

reme
22-02-2011, 21:00
reme için daha çok asılıyoruz oyuna.Saygılar reme emeğin çok seninde:D
eyvallah usta,inşallah kuracağız wowu,elimizden geleni yapıyoruz,allah size sabır versin...saygılar.

woowmen
22-02-2011, 21:10
[QUOTE=Sonsavasci;1121466]eski ordulara ne gerek var basmişim iyi iki ordu :) yakinda salarim piyasaya

o zaman eskilerden bahsetmeyelimde yenileri görelim ki gözümüz gönlümüz açılsın be usta:)))

Ozdo
23-02-2011, 08:27
Arkadaşlar Küçük bir sorum olacak retli wow köyü uzun süredir kilitli bu kadar uzun süre kilitli kalmasını sebebi nedir ? genelde wow köylerinin açılması biraz daha hızlı oluyordu benim bildiğim :) bilgisi olan varsa bilgilendirme yapabilir mi acaba ?

pharmaton
23-02-2011, 11:28
Arkadaşlar Küçük bir sorum olacak retli wow köyü uzun süredir kilitli bu kadar uzun süre kilitli kalmasını sebebi nedir ? genelde wow köylerinin açılması biraz daha hızlı oluyordu benim bildiğim :) bilgisi olan varsa bilgilendirme yapabilir mi acaba ?

wow köyunun acılması ıcın maıl adresını ıstıyor suport aslında acılacak

ama malum maıl adresı arkadasımızda degıl cunku baskası taarfından acılmıs zamanında ve okısıye ulasılamadı

anlayacagın ustad retli wow :) ıptal

kapalı_kutu
23-02-2011, 11:33
[QUOTE=pharmaton;1122087]wow köyunun acılması ıcın maıl adresını ıstıyor suport aslında acılacak

ama malum maıl adresı arkadasımızda degıl cunku baskası taarfından acılmıs zamanında ve okısıye ulasılamadı

mail hesabı kendisinde olmayan hesap wow hesabı yapılırmı ya kesinlikle yapılmamalıydı.Sorumluları sizsiniz ozaman onca kişinin emeği ile oynanmış oldu bir nevi

VeGaToR
23-02-2011, 11:38
ee madem öle bi hata yaptınız niye celalleniorsunuz multilere.

Ozdo
23-02-2011, 12:14
wow köyunun acılması ıcın maıl adresını ıstıyor suport aslında acılacak

anladım vegacım...kaos yönetiminin büyük hatası o halde zaten Galyalı hesap :D oda bi hata bence ama bu daha büyük hata tabi...
neyse ona göre plan yaparsak işler değişecek demek :D
hak eden kazansın diyelim.

pharmaton
23-02-2011, 12:17
[QUOTE=pharmaton;1122087]wow köyunun acılması ıcın maıl adresını ıstıyor suport aslında acılacak

mail hesabı kendisinde olmayan hesap wow hesabı yapılırmı ya kesinlikle yapılmamalıydı.Sorumluları sizsiniz ozaman onca kişinin emeği ile oynanmış oldu bir nevi

evet buyuk hata sorumlusu bizleriz ama ilter uzun sure bızımle olan ve cok saglam bır arkadas acıkcası maıl adresı sormak hıc aklımıza gelmedı

ve emnımkı kımse wow kurdurdukları kımseye maıl adresı sormaz

neyse tek wow u muz retlı degıl kaos bırlıklerının bır kac wow u daha var

pharmaton
23-02-2011, 12:19
ee madem öle bi hata yaptınız niye celalleniorsunuz multilere.

vegam multıye celallenmemızın nedenı

gercekten yanlıs yere kapatılması cunku ılter ne multı koye sahıp nede baska hesaba gıren bırı ama tem verdıgı kısının yaptıgı hata yanı ust uste geldı:) neyse onumuze bakıyoruz

pharmaton
23-02-2011, 12:25
anladım vegacım...kaos yönetiminin büyük hatası o halde zaten Galyalı hesap :D oda bi hata bence ama bu daha büyük hata tabi...
neyse ona göre plan yaparsak işler değişecek demek :D
hak eden kazansın diyelim.

kesınlıkle hak eden kazansın ve bu saatten sonra bence her ıkı tarafta hakketti

artık kuranı tebrık edecez:)

Royal Flush
23-02-2011, 12:32
kesınlıkle hak eden kazansın ve bu saatten sonra bence her ıkı tarafta hakketti

artık kuranı tebrık edecez:)

Bu akşam gelecek ordularınızdan kaç seviye bekliyorsunuz üstad.Ve eğer doğru ise yani feyk değil ise şişman kadında sahneye geliyor biraz seksede kilosuna göre gelişi fena değil:)))

VeGaToR
23-02-2011, 12:33
vegam multıye celallenmemızın nedenı

gercekten yanlıs yere kapatılması cunku ılter ne multı koye sahıp nede baska hesaba gıren bırı ama tem verdıgı kısının yaptıgı hata yanı ust uste geldı:) neyse onumuze bakıyoruz

tabiki ustadm hatayı sadece size yüklemek dogru deil.bu alan kişide.wow gidisatını baya etkiledi.bizim acımızdan ii oldu tabiki böle hataları hep isteriz:)saka bi yana ozdomuzun dediği gibi hakeden kazansın.

pharmaton
23-02-2011, 12:48
Bu akşam gelecek ordularınızdan kaç seviye bekliyorsunuz üstad.Ve eğer doğru ise yani feyk değil ise şişman kadında sahneye geliyor biraz seksede kilosuna göre gelişi fena değil:)))

dün sendekii savunmayı görünce biraz daha sısmanlatsamıydık dıye dusundum

ama ıstedıgımız sevıyeyı alacagız dıye dusunuyorum

Ozdo
23-02-2011, 12:52
dün sendekii savunmayı görünce biraz daha sısmanlatsamıydık dıye dusundum

ama ıstedıgımız sevıyeyı alacagız dıye dusunuyorum

tarık abi sizin şiman hatun çıkıyo mu şimdi ? daha benim ki vardı ya :D ben besiye çekiyorum o zaman :D

jülyus sezar
23-02-2011, 12:54
wow köyleri açıldımı?

pharmaton
23-02-2011, 13:09
tarık abi sizin şiman hatun çıkıyo mu şimdi ? daha benim ki vardı ya :D ben besiye çekiyorum o zaman :D

ilk s10 da en sısmnı bızımkı dedık:)

ama noex ten kafamıza yedıgımız mancoyu unutmuyorum 13 k ıdı

tabı o zamanlar hızlı asker tılsımıda yoktu buna yakın ordular cıkıyordu bıraz tembellestık glıba

hisarcık43
23-02-2011, 19:28
wow köyleri açıldımı?

yok açılmadı daha :D ama bir kaç güne açılacağı söyleniyor :D

doğan35
23-02-2011, 19:54
yok açılmadı daha :D ama bir kaç güne açılacağı söyleniyor :D

hahahahahaha

illietus
23-02-2011, 20:38
ben geldim ortalık karıştırıcam.. :D kim kime cortladı anlatın biraz bakayım.. :D

woowmen
23-02-2011, 20:47
ilk s10 da en sısmnı bızımkı dedık:)

ama noex ten kafamıza yedıgımız mancoyu unutmuyorum 13 k ıdı

tabı o zamanlar hızlı asker tılsımıda yoktu buna yakın ordular cıkıyordu bıraz tembellestık

glıba

yav koca reis ne diyosun bu işe ne iştir anlamadım hep eskilerden bahsediliyor yeni bişeyler olsun be artık üstatlar eski eskide kaldı hani derler ya eski çanlar bardak oldu diye :))):D:D:D

Royal Flush
23-02-2011, 21:10
Rakipler merkeze girmeye başladı merkezden eminiz orası sağlamda.wowa olan saldırılar her iki taraf içinde merakla bekleniyor.Rakipler istediği seviyeye alma hesabı yaparken bizler daha az bir hasarla atlatma çabası ve stresi içinde uğraşıyoruz.Bakalım ne olacak güzel raporları bekliyoruz iki taraf içinde:D

S10KANKALAR
23-02-2011, 21:23
Rakipler merkeze girmeye başladı merkezden eminiz orası sağlamda.wowa olan saldırılar her iki taraf içinde merakla bekleniyor.Rakipler istediği seviyeye alma hesabı yaparken bizler daha az bir hasarla atlatma çabası ve stresi içinde uğraşıyoruz.Bakalım ne olacak güzel raporları bekliyoruz iki taraf içinde:D

raporları hazırlıyorum abi koycaz geceden sonra ama istediğimiz gibi olucak merak etme sen:)

deli-x
23-02-2011, 21:28
raporları hazırlıyorum abi koycaz geceden sonra ama istediğimiz gibi olucak merak etme sen:)

Sen sırf raporları koymak için uyumuyorsundur Allah bilir :)

S10KANKALAR
23-02-2011, 21:31
Sen sırf raporları koymak için uyumuyorsundur Allah bilir :)

valla doğru bildin uyku yok bu gece :)

eruh kartalları
23-02-2011, 21:37

o iş ayarlı:) işleri bi yoluna koyalımda truvalıya iadeyi ziyaret yapacaz:D bu arada bizde bi şişman adam var, bakalım sizin şişman karımı bizim şişman dayımı daha ağır çıkacak:D

samet abi bence bu hafta savunma puanımız 4 milyonu geçecek natarlarla beraber:)

woowmen
23-02-2011, 22:06
o iş ayarlı:) işleri bi yoluna koyalımda truvalıya iadeyi ziyaret yapacaz:D bu arada bizde bi şişman adam var, bakalım sizin şişman karımı bizim şişman dayımı daha ağır çıkacak:D

samet abi bence bu hafta savunma puanımız 4 milyonu geçecek natarlarla beraber:)

şişman karıyı bilmem amma şişman adam baya iş yapar onu biliyorum üstelik bizim şişman adam assolistleri de cok seviyor yav samet te bilir :D:D

Royal Flush
23-02-2011, 22:08
şişman karıyı bilmem amma şişman adam baya iş yapar onu biliyorum üstelik bizim şişman adam assolistleri de cok seviyor yav samet te bilir :D:D
Ben onbeşi yirmiyi bilmem ama 5x i vermem wow gider o gitmez o kadar eminim çünkü :D

pharmaton
23-02-2011, 22:11

beklerız artık tost hamburger köfte sıktı

artık votka portakal verecez gelenlere nazdrowya dostlar

pharmaton
23-02-2011, 22:26
Ben onbeşi yirmiyi bilmem ama 5x i vermem wow gider o gitmez o kadar eminim çünkü :D

samet suan raporunu aldımda sısman kadın sana gelse mımarı alır dönermıs ekıpler yer degısse daha ıyı olacakmıs

S10KANKALAR
23-02-2011, 22:32
http://img84.imageshack.us/img84/7101/20511411.png (http://img84.imageshack.us/i/20511411.png/)

http://img517.imageshack.us/img517/8348/90474309.png (http://img517.imageshack.us/i/90474309.png/)

http://img203.imageshack.us/img203/8210/68245225.png (http://img203.imageshack.us/i/68245225.png/)

http://img255.imageshack.us/img255/1638/10356114.png (http://img255.imageshack.us/i/10356114.png/)

bu arkadaş ne yapmaya çalışmış çözemedim:)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/23/12843.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

S10KANKALAR
23-02-2011, 22:35
http://i1102.hizliresim.com/2011/2/23/12868.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

10k koça bak 3 sevie alıo :)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/23/12890.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/23/12901.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/23/12915.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/23/12927.bmp (http://goo.gl/mc9cY)
10k koça çok güldüm suru geçicem sandı sanırım

saldırılar devam edıyor güncel şekilde raporlar sunulcaktır şişman kadını beklıyoruz artık tüm c&r birliklerini bu savunmadan dolayu ve samet abimi canı gönülden tebrik ederim şimdiden..

S10KANKALAR
23-02-2011, 22:37
http://i1102.hizliresim.com/2011/2/23/12932.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/23/12940.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/23/12952.bmp (http://goo.gl/mc9cY)sıcak sıcak raporlar güm güm illetusss cortlat bakalım buralartı gel gel kanka :D

eruh kartalları
23-02-2011, 22:39
beklerız artık tost hamburger köfte sıktı

artık votka portakal verecez gelenlere nazdrowya dostlar

votkayla uğraşma dostum biz türk erkeğiyiz rakımızı alır gideriz misafirliğe:D

eruh kartalları
23-02-2011, 22:41
samet suan raporunu aldımda sısman kadın sana gelse mımarı alır dönermıs ekıpler yer degısse daha ıyı olacakmıs

dostum tılsım hala aynı köyde kaydırmayada niyetimiz yok:D bekleriz tüm şişmanları:D

doğan35
23-02-2011, 22:42
yorum yokkkk :D:D:D:D

Royal Flush
23-02-2011, 22:45
http://i1102.hizliresim.com/2011/2/23/12932.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/23/12940.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/23/12952.bmp (http://goo.gl/mc9cY)sıcak sıcak raporlar güm güm illetusss cortlat bakalım buralartı gel gel kanka :D

Rakip arkadaşları tebrik eder bu savunmada emeği geçen tüm C ve R birliklerindeki arkadaşlarımıda kutlarım.İanınılmaz bir destek inanılmaz bir birliktelik.Hiç merkezle uğraşmıyorum bu kadar tahıl sıkıntısı olan bir merkezde başkası olsa başa belki çıkamaz ama sağolsun arkadaşlarım var sadece merkezin tahılına bakan onlarında eline sağlık

S10KANKALAR
23-02-2011, 22:48
http://i1102.hizliresim.com/2011/2/23/13163.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/23/13174.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/23/13187.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/23/13193.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

bunları unutmuşum:) doğan abee tostmu olur bunlardan sence ne olur????

pharmaton
23-02-2011, 22:52

daha cok var yakup um yorulcaksın bu gece :)

S10KANKALAR
23-02-2011, 22:54
daha cok var yakup um yorulcaksın bu gece :)

bişi olmaz tarık abim varsın yorulalım rapor gördükçe gönlümüz gözümüç açılıyor dat dırı dat dat :)

doğan35
23-02-2011, 22:56

zaten gelenler tost oldular yakup 5x almak öyle kolay deil bizden biz alırken 7 tane orta halli orduyla 60 saaten aldık neden aldık o şekilde çünkü kaostaki arkadaşlar taaaa o zamanlar daha 5x in önemini kavramamışlardı bizde gidip almıştık tekrar söylüyorum babayiğit varsa gelsin alsın 5x i biz burdayız köyümüzde orda:D

illietus
23-02-2011, 22:56
sıcak sıcak raporlar güm güm illetusss cortlat bakalım buralartı gel gel kanka :D

hacı ne oluyor kimin eli kimin cebinde belli değil :D bi sakın olun ne bu şiddet bu celal yahu:o ''fat boy'',
'' fat girl'' amerikan esprileri yapmayın bakayım halis muhlis osmanlı tokadıyla geliyoruz.. KAOS... :D

S10KANKALAR
23-02-2011, 23:02
zaten gelenler tost oldular yakup 5x almak öyle kolay deil bizden biz alırken 7 tane orta halli orduyla 60 saaten aldık neden aldık o şekilde çünkü kaostaki arkadaşlar taaaa o zamanlar daha 5x in önemini kavramamışlardı bizde gidip almıştık tekrar söylüyorum babayiğit varsa gelsin alsın 5x i biz burdayız köyümüzde orda:D

doğan abi biz 2 orduyla almıştık dimi:)

hacı ne oluyor kimin eli kimin cebinde belli değil :D bi sakın olun ne bu şiddet bu celal yahu:o ''fat boy'',
'' fat girl'' amerikan esprileri yapmayın bakayım halis muhlis osmanlı tokadıyla geliyoruz.. KAOS... :D

illetusum sen nerdesin yav bakalım wowdan kaç seviye alcaksınız umduğumuzu bulduk biz:)

pharmaton
23-02-2011, 23:06
Rakip arkadaşları tebrik eder bu savunmada emeği geçen tüm C ve R birliklerindeki arkadaşlarımıda kutlarım.İanınılmaz bir destek inanılmaz bir birliktelik.Hiç merkezle uğraşmıyorum bu kadar tahıl sıkıntısı olan bir merkezde başkası olsa başa belki çıkamaz ama sağolsun arkadaşlarım var sadece merkezin tahılına bakan onlarında eline sağlık

bizde kaos aılesı olarak sızlerı bu güzel savunmadan dolayı tbr ederız.

ayrıca saldırıya cıkan tum dostlarıma bu guzel raporları ızlettıklerı ıcın

herkezı canı gönülden kutlarım

Royal Flush
23-02-2011, 23:27

ozamanda wow giderdi ya orası ya burası:)yani her türlü kazanç bizim olacak.Şişman gittikten sonra bir anlamı olmayacaktı.Yarın öğleye kadar merkez savunma eski haline kavuşur zaten.Bırakmak yok her türlü tedbirimizi almak zorundayız.Bu benim değil tüm arkadaşlarımın emeği ve inancı için oyun kuralları çerçevesinde ne gerekiyorsa elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz

RonicaN
24-02-2011, 00:36
Elimizdeki wowda seviye alamayacak ordularla 5 x mimar köyüne saldırıları ben organize ettim ve her şekilde 500-600 k savunmayı geçiyorduk ama rakip birlikler tahminimizin üstünde iyi savunma kurmuşlar kendilerini güzel savunmalarından dolayı kutluyorum.

Kaos birliklerinide bu organize saldırılarından dolayı tebrik ediyorum.

VeGaToR
24-02-2011, 02:17
elimizdeki wowda seviye alamayacak ordularla 5 x mimar köyüne saldırıları ben organize ettim ve her şekilde 500-600 k savunmayı geçiyorduk ama rakip birlikler tahminimizin üstünde iyi savunma kurmuşlar kendilerini güzel savunmalarından dolayı kutluyorum.

yok bence sen hatalı organize yapmıssın ronican usta.tılsımı almak isteyen böle küçük orduları yollayacagına 5 10 tane , 1 saglam ordu yollayıp arkasına 3 5 kçük ordu sokar alır dimi.

RonicaN
24-02-2011, 02:53
yok bence sen hatalı organize yapmıssın ronican usta.tılsımı almak isteyen böle küçük orduları yollayacagına 5 10 tane , 1 saglam ordu yollayıp arkasına 3 5 kçük ordu sokar alır dimi.

3 yıldır tanışıyoruz vereydin 5 ordu göndereydim:)

benim birlikte kalan orduların hepsini gönderdim başkası olsa royalden esirgemezdim.

RonicaN
24-02-2011, 02:54
valla her şey bir tarafa tuğrul başkan ( pappi chilo ) a helal olsun sağlam asker basmış kendisini canı gönülden kutluyorum ve ordusuna şapka çıkarıyorum.

reme
24-02-2011, 02:56
valla bende buyuk tebrık edıyorum arkadaşı,raporu yeni gördüm,helal olsun...

waspish
24-02-2011, 02:59
Pappi Chilo (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=36533) üstadı canı gönülden tebrik ediyorum...

Glady00
24-02-2011, 04:13
Elimizdeki wowda seviye alamayacak ordularla 5 x mimar köyüne saldırıları ben organize ettim ve her şekilde 500-600 k savunmayı geçiyorduk ama rakip birlikler tahminimizin üstünde iyi savunma kurmuşlar kendilerini güzel savunmalarından dolayı kutluyorum.

Biz Teşekür Ederiz.. Ne Demek.

Önemli Olanda O 5x Mimari Korumaktır :rolleyes:

Biz Bunu Gayet İyi Bir Şekilde Yapıyoruz.. Gelmek İstiyen Arkadaşlar Varsa Gelsinler Her Zaman Kapımız açıktır: )

biz 2 - 3 Orduyla Aldık Kaos Birliği Kaç ordu Feda Etti Mechulleşti Tabi :)

Saygılar..

GRiNGoRS
24-02-2011, 07:07
pappi chilo yu tebrik ediyorum. rapor linki bende var, ama bu saldırıyı organize edenlerin yayınlaması daha doğru olur. tokmak sallayan ve toyton rekoru var diyebilirim :)

woowmen
24-02-2011, 08:29
aynen devam koca reisim ama sanmıyorum alabilecek babayiğit olsun :):D

healthman
24-02-2011, 08:57
o iş ayarlıişleri bi yoluna koyalımda truvalıya iadeyi ziyaret yapacaz bu arada bizde bi şişman adam var, bakalım sizin şişman karımı bizim şişman dayımı daha ağır çıkacak

samet abi bence bu hafta savunma puanımız 4 milyonu geçecek natarlarla beraber
abi size kısaca mayyak diyebilirmiyim:D:D
şişman garı şişman dayı yav nerden buliniz bu espirileri gülmekten bi hal oldum sağolun iiki varsınız
puuhhhaaaaaaaa:D:D:Dşişman garı-şişman dayı.....

healthman
24-02-2011, 09:09
yaw kaos değilim ama pappi üstadı tebrik etmeyenin gözü çıksın yaw ben kıytırık bi orduile basmazkene anam ağladı diyeyim o orduyu nası basmış öle çift ahır - çift kışla çalışmış muhtemelen nası ham yetiştirmiş bu yalnız ekip işi o orduyu basan beslyen çok sağlam 3-5 yardımcı arkadaşı varmış helal olsun daaane diiim başka..

woowmen
24-02-2011, 09:19

bu saldırıyı organize eden kişileri gercekten tebrik ediyorum bence tuğrul un düşüncesi güzeldi tılsımı alamayacağını kesinlikle biliyodu en azından yoğun saldırılardan bulanıp tılsım kaçırılırsa inaktif olduğunu düşünürek kendisi de wowa geldi lakin bizimde en az wow kadar değer verdiğimizi ve wowdan daha çok tılsımın yerinden oynatılmıyacağı düşüncemiz planları alt üst etti herkese saldırılarından ve savunmalardan dolayı tebrik etmek gerek :D:D:D

ESERKRMC
24-02-2011, 10:58
skandal bir organizasyon :))

eruh kartalları
24-02-2011, 11:03
royal wowa saldıran 6 ordudan sadece 1 tanesi sewiye alabilmiştir. 7-8k mancınık sewiye alamıyor, mimar tılsımı hala bizde, kaoslarda zaten son güçlerini kullandığına göre, bence bu server bitmiştir. nedeni ise şuan elimizde hala 10-15k mancınığı olan sayısız köy var. bence royal wow köyü 100 ü bastığında en sağlam rakibi truvalı 50-60 arasında bir sewiye basıyor olacaktır

emre01
24-02-2011, 11:34
güzel ordusundan dolayı papi arkadaşı tebrik ederim. yapılan ankette oyumu boşuna ona vermedim ben :)

ayrıca savunan tüm c&r birliklerini tebrk ederim.

emre01
24-02-2011, 11:36
yakupum ayrıca verdigin sözü tuttugun için bir kezde forumdan seni tebrik ediyorum.

emre01
24-02-2011, 11:41
zaten gelenler tost oldular yakup 5x almak öyle kolay deil bizden biz alırken 7 tane orta halli orduyla 60 saaten aldık neden aldık o şekilde çünkü kaostaki arkadaşlar taaaa o zamanlar daha 5x in önemini kavramamışlardı bizde gidip almıştık tekrar söylüyorum babayiğit varsa gelsin alsın 5x i biz burdayız köyümüzde orda[/COLOR][/B]:D[/QUOTE]

abim 5x in önemini biliriz tabi onun üzerine staj yaptık seninle :)

S10KANKALAR
24-02-2011, 11:47
yakupum ayrıca verdigin sözü tuttugun için bir kezde forumdan seni tebrik ediyorum.

.......................................

VeGaToR
24-02-2011, 12:00

benim birlikte kalan orduların hepsini gönderdim başkası olsa royalden esirgemezdim.

ustad gecn seneden kalan orduları yollayın işte:D

woowmen
24-02-2011, 12:06
nedemek emrecim :) sende tut sözünü suru sıfırla :)

ya kalan orduları şov için sonra fotomu ceksek yoksa hepsini sıfırlasakmı foto çekmek mantıklı olmaz mı arkadaslar ne dersiniz tabi rekoru egale için bi ordu atalımda server ordu görsün önce :))))

Sonsavasci
24-02-2011, 13:09
Yok siz değildiniz ama sizin adınızı bilmemek ne mümkün :)

Her hesapta eli olan adam :D

HEHEHE :D

[QUOTE=Sonsavasci;1121466]eski ordulara ne gerek var basmişim iyi iki ordu :) yakinda salarim piyasaya

o zaman eskilerden bahsetmeyelimde yenileri görelim ki gözümüz gönlümüz açılsın be usta:)))

çok isterdim :D

Sonsavasci
24-02-2011, 13:11
bu arada eşşiz mimar c&r birliklerinemi geçti ?

Royal Flush
24-02-2011, 14:06
Paphi Clo tuğrul arkadaşımıza msj yazarak kendisini ve saldırıda bulunan arkadaşları tebrik ettim.Birkezde burdan böyle güzel bir orduyu s10 a izlettiği için tekrardan kutlarım.Kolay verilen bir emek değil neticede:D

Royal Flush
24-02-2011, 14:20
şimdiki hedefimiz ise hem elimizde ordu kalacak şekilde wowa çakmadan hem truvalı9 ve immortale wow seviyeleri 50 nin altına inecek.Saldırıları bu akşam çıkarıyoruz.Her ihtimale karşı elimizde 3 orduyu bir kenara ayıracağız ve oyun sonunda bu orduları burdan paylaşacağız sizlerle

S10KANKALAR
24-02-2011, 14:22
şimdiki hedefimiz ise hem elimizde ordu kalacak şekilde wowa çakmadan hem truvalı9 ve immortale wow seviyeleri 50 nin altına inecek.Saldırıları bu akşam çıkarıyoruz.Her ihtimale karşı elimizde 3 orduyu bir kenara ayıracağız ve oyun sonunda bu orduları burdan paylaşacağız sizlerle

abi sen wowla ilgileneli ordu sayılarını unutmuşsun yav 3 artmıcak 33 tane o :)

Royal Flush
24-02-2011, 14:23
abi sen wowla ilgileneli ordu sayılarını unutmuşsun yav 3 artmıcak 33 tane o :)

Demekki hepsini bana söylemiyolar:)

Royal Flush
24-02-2011, 14:26
bu arada eşşiz mimar c&r birliklerinemi geçti ?

evet wow kurulumu başladıktan sonra aldık

Sonsavasci
24-02-2011, 14:33
evet wow kurulumu başladıktan sonra aldık

şu pappi raporunu sunabilirmisin

Royal Flush
24-02-2011, 14:51

Biliyorum esirgemeyeceğini en çok sevenlerimdensin.Sanada tebrikler diyeyim ozaman.Eyvallah:D:D

S10KANKALAR
24-02-2011, 14:53
http://i1102.hizliresim.com/2011/2/24/5618.bmp (http://goo.gl/mc9cY)
tuğrul abimi bu güzel ordusundan dolaı tebrik ederim..

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/24/5627.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/24/5642.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/24/5652.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/24/5662.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/24/5666.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

bu saldıran son ordunun nüfusu 48e kadar düşürüldü sıfırlanamadı sanırım yolad gelırken açlıktan çok asker kaybı olmuştur..tek tek kaos ailesini tebrık ederim bu saldırılarından dolayı

İNADINA ©&® WoW

kemal&egeli
24-02-2011, 15:17
http://i1102.hizliresim.com/2011/2/24/5618.bmp (http://goo.gl/mc9cY)
tuğrul abimi bu güzel ordusundan dolaı tebrik ederim..

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/24/5627.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/24/5642.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/24/5652.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/24/5662.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/24/5666.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

bu saldıran son ordunun nüfusu 48e kadar düşürüldü sıfırlanamadı sanırım yolad gelırken açlıktan çok asker kaybı olmuştur..tek tek kaos ailesini tebrık ederim bu saldırılarından dolayı

İNADINA ©&® WoW

savunan arkadasi ve saldiran arkadaslari tebrik ederim...

ya Samed abe bisi dicem sana o kadar mancoya nezaketten olsun birer seviye verseydin hic musafir perver degilsin onca yol gelmisler

ben olsam senin wowuna saldiri atcagima terkedilmis bölgeye saldiri cikardim ...

-AyAz
24-02-2011, 15:22
süper ordu çıkarmış valla tuğrul abi tabi başarılı bisavunma ile samet abi yi de tebrik ederim s 10 namına nadide bi rapor bu göz zevkini bize yaşatan Pappi Chilo (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=36533) ve Royal Flush (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=12090) a şükranlarımızı sunuyoruz :D

Royal Flush
24-02-2011, 15:22
savunan arkadasi ve saldiran arkadaslari tebrik ederim...

ya Samed abe bisi dicem sana o kadar mancoya nezaketten olsun birer seviye verseydin hic musafir perver degilsin onca yol gelmisler

ben olsam senin wowuna saldiri atcagima terkedilmis bölgeye saldiri cikardim ...

Beni suçlamayın hiç boşa benmi vermedim acaba sizlerin atmış olduğu destek vermedi:)az gönderseydiniz madem öyle savunmayı yeter dedikçe yok diyorsunuz.:D:D

kemal&egeli
24-02-2011, 15:25
Beni suçlamayın hiç boşa benmi vermedim acaba sizlerin atmış olduğu destek vermedi:)az gönderseydiniz madem öyle savunmayı yeter dedikçe yok diyorsunuz.:D:D

defans manyagi olduk desene yok bundan sonra sana defans falan karsi tarafa ayip oluyor :)

-AyAz
24-02-2011, 15:26
royal wowa saldıran 6 ordudan sadece 1 tanesi sewiye alabilmiştir. 7-8k mancınık sewiye alamıyor, mimar tılsımı hala bizde, kaoslarda zaten son güçlerini kullandığına göre, bence bu server bitmiştir. nedeni ise şuan elimizde hala 10-15k mancınığı olan sayısız köy var. bence royal wow köyü 100 ü bastığında en sağlam rakibi truvalı 50-60 arasında bir sewiye basıyor olacaktır

sen ne çok şey biliyosun yahu geleckte neler olacak filan aref var bi tane yeteneksizsiniz de çıktı eleman her şeyi bilio filan ama adam ın bütün numaraları ortaya çıkıca ne kadar da basit bi numara olduğu görüldü dikkat et de sen de basit bi oyuncu kıvamına gelme ;)

Royal Flush
24-02-2011, 15:28
defans manyagi olduk desene yok bundan sonra sana defans falan karsi tarafa ayip oluyor :)

amanha yinede bizler son dakikaya kadar ne varsa yığacaz wowa sen yinede çevir bu tarafa:))

S10KANKALAR
24-02-2011, 15:30
sen ne çok şey biliyosun yahu geleckte neler olacak filan aref var bi tane yeteneksizsiniz de çıktı eleman her şeyi bilio filan ama adam ın bütün numaraları ortaya çıkıca ne kadar da basit bi numara olduğu görüldü dikkat et de sen de basit bi oyuncu kıvamına gelme ;)

bence eru kartalları doğru söylüyor izleyip görücez bizde yapılcak bi numara yok alayı gerçek :)

kemal&egeli
24-02-2011, 15:32
amanha yinede bizler son dakikaya kadar ne varsa yığacaz wowa sen yinede çevir bu tarafa:))

ne diyon Samed, abe yazik o mancolara birer seviye bile almiyorlarsa emek vermis arkadaslar yok sana artik def falan

ben karar aldim Kaos wowlarina göndercem defansi :)

emre01
24-02-2011, 15:36
noluyo burda :)

S10KANKALAR
24-02-2011, 15:46
noluyo burda :)

son darbe operasyonu başlıyor kanka :)

la sana sorum olcak yumurtamı tavuktan çıkar tavukmu yumurtadan :)

kemal&egeli
24-02-2011, 15:53

gözüme görünme kafasi sadece kilit atmaya calisan yakup :)

Royal Flush
24-02-2011, 15:55

Musa kardeşim eruh kartalları doğru söylüyor şöyleki saldırıları wowa yapan kişi ben bile bilmem kimde ne var ama hepsi onda kime çıkılacak ne zaman çıkılacak kim gidecek.Wow saldırıları ile ilgilenen bizzat eruh kartalları ömerdir.

S10KANKALAR
24-02-2011, 15:56
gözüme görünme kafasi sadece kilit atmaya calisan yakup :)

başka şeylere de çalışıyorda burda söylemeyim istersen:)

kemal&egeli
24-02-2011, 16:00

biliyim biliyim seytanliklara calisir kafan sadece kilitci yakup:)

emre01
24-02-2011, 16:00

bu sorunun cevabına çok ihtiyacın var mı kanka :D

Sonsavasci
24-02-2011, 16:19
Pappi gercekten şimdiye dek s10 da gördüğüm ordulardan en iyisi idi başarili bir saldiri çıkarmış royal senide tebrik ediyorum sadece pappi zarar vermiş diyerlerinin askeri gücü düşük olduğu için wowdan seviye alamamişlar

S10KANKALAR
24-02-2011, 16:42
bu sorunun cevabına çok ihtiyacın var mı kanka :D

var kanka yav acayip lazım :)

woowmen
24-02-2011, 16:48
öhu öhü :D:D

woowmen
24-02-2011, 16:50

madem çok ihtiyacın var ikiside aynı yerden çıkar diyem amma sorunun doğru cvbını şiman karıya soralım istersen :):o:D

S10KANKALAR
24-02-2011, 16:51
madem çok ihtiyacın var ikiside aynı yerden çıkar diyem amma sorunun doğru cvbını şiman karıya soralım istersen :):o:D

buldum cevabını abi ama bilemedin bil bakalım düşün:)

woowmen
24-02-2011, 17:43
buldum cevabını abi ama bilemedin bil bakalım düşün:)
şişman karıya sor dedim ya :D:D:D

-AyAz
24-02-2011, 18:12
Musa kardeşim eruh kartalları doğru söylüyor şöyleki saldırıları wowa yapan kişi ben bile bilmem kimde ne var ama hepsi onda kime çıkılacak ne zaman çıkılacak kim gidecek.Wow saldırıları ile ilgilenen bizzat eruh kartalları ömerdir.

Ne güzl abi ilgilenmesi hoş ama rakip i de küçümsememek lazım ne adamlar gördük asker çıkmaz dedik neler çıktı ne adamlar gördük bi ton asker vardır dedik fos çıktı ama ne olursa olsun ukalalık yapmamaklazım dimi ;)

Royal Flush
24-02-2011, 18:23
Ne güzl abi ilgilenmesi hoş ama rakip i de küçümsememek lazım ne adamlar gördük asker çıkmaz dedik neler çıktı ne adamlar gördük bi ton asker vardır dedik fos çıktı ama ne olursa olsun ukalalık yapmamaklazım dimi ;)

Yok ukalalık bazında dediğini sanmıyorum ömerin.Neticede karşılıklı olarak gerek sizlerden gerek bizlerden de yazılıyor.İlk cortlatmışlar.Hortlatmışlar,Pırtlatmışlar gibi yazılarda bizlere karşı yazıldı.

-AyAz
24-02-2011, 18:39
Yok ukalalık bazında dediğini sanmıyorum ömerin.Neticede karşılıklı olarak gerek sizlerden gerek bizlerden de yazılıyor.İlk cortlatmışlar.Hortlatmışlar,Pırtlatmışlar gibi yazılarda bizlere karşı yazıldı.

sen öyle diyosan no problem :)

healthman
24-02-2011, 18:45
öhu öhü :D:D
ayıp aramızda aile var ve lüffen bayan oyuncularımıza karşı daha nazik davranalım:D
olmuyo böle çıtayı çok düşürmeyin :D:D

healthman
24-02-2011, 18:50
la herife bi illetus dedim o zaman a kadar herkes nickiyle mülzem akıdeşimize illietus yazıyodu ozamandan beri illetus denmeye başladı :D
benim göslerim forumun gedikli müdavimi illetus kardeşimi arıyor forumumuza renk ve neşe katsın diye bekliyorum ama yok piyasada tam onada ihtiyaç varkene :D:D
illetus armut dersem çık elma dersem de çık
ama ben gene de armut diyeyim
armut
hadi kardeş ama oyunboanlık yapma artık seni bekliyoz-espirilerini bekliyoz (bunu ciddi manada ) yazıyorum

healthman
24-02-2011, 18:52

ayıp aramızda aile var ve lüffen bayan oyuncularımıza karşı daha nazik davranalım:D

Pappi Chilo
24-02-2011, 19:23
Selamlar arkadaşlar;

Öncelikle forumdan ve köyüme gelen tebrik mesajlarından ötürü Kaos ve C&R ailesindeki tüm arkadaşlara teşekkür ederim..Royal Flush Samet üstadın wowuna yakışan bır savunma oldu. Bende Kaos ailesi adına yakışanı yapmak istedim.Herkes keyıf aldıysa problem yoktur bence.. Emeği geçen tüm dostlara canı gönülden teşekkür ederim..

Ayrıca foruma bugüne kadar hiç yazmadım bunun sebebide kimseyle polemiğe gırmek ıstemedıgımden.. Buda ılk ve son yazısım olacak zaten. Sadece nacizane fikrim travian hepimizin hayatından çok ama çok zaman alan bir oyun. Kimi insanlar reel hayatlarında gösteremedıklerı basarıyı burada hırs yaparak gösterıyor. Kımısıde sadece keyfını cıkarmaya calısıyor. Ben keyfını cıkaran kısmında olmaya çalıştım server boyunca ve bunuda sanırım başardım.

Server başından beri temsılcısı olduğum harp ve benım temsılcımde kendısı ona ayrıca tesekkur ederım. Bır arkadaşımız 4-5 kişinin destegını almıs demiş ama sadece 2 kişinin merkezini kullandım son 15 -20 gundur 5 kişiye çıkmıştı bu sayı..O dostlarımada ayrıca teşekkürler.. Askerı çok fazla kişiye detek atmak hep sakıncalıdır ki ben bunun zararını çekenlerden bırıyım..30k tokmak 12k toyton 15k balta ve 3 k mancınık hep desteklerde öldü..

Son olarak server boyunca istemeden de olsa kırdığım üzdüğüm birileri olduysa kusuruma bakmasın..Hem Kaos hemde C&R ailesindeki dostlara tekrardan teşekkür ederim bu güzel zamanları yaşattıkları için ve dostluklarını benimle paylaştıkları için.
Hepinizi seviyorum..

Saygılarımla/Tuğrul

oklawa
24-02-2011, 19:44
Güzel bir ordu, olgun bir hitabet tarzı. Eline emeğine sağlık, tebrik ederim.

Royal Flush
24-02-2011, 20:41
Selamlar arkadaşlar;

Öncelikle forumdan ve köyüme gelen tebrik mesajlarından ötürü Kaos ve C&R ailesindeki tüm arkadaşlara teşekkür ederim..Royal Flush Samet üstadın wowuna yakışan bır savunma oldu. Bende Kaos ailesi adına yakışanı yapmak istedim.Herkes keyıf aldıysa problem yoktur bence.. Emeği geçen tüm dostlara canı gönülden teşekkür ederim..

Ayrıca foruma bugüne kadar hiç yazmadım bunun sebebide kimseyle polemiğe gırmek ıstemedıgımden.. Buda ılk ve son yazısım olacak zaten. Sadece nacizane fikrim travian hepimizin hayatından çok ama çok zaman alan bir oyun. Kimi insanlar reel hayatlarında gösteremedıklerı basarıyı burada hırs yaparak gösterıyor. Kımısıde sadece keyfını cıkarmaya calısıyor. Ben keyfını cıkaran kısmında olmaya çalıştım server boyunca ve bunuda sanırım başardım.

Server başından beri temsılcısı olduğum harp ve benım temsılcımde kendısı ona ayrıca tesekkur ederım. Bır arkadaşımız 4-5 kişinin destegını almıs demiş ama sadece 2 kişinin merkezini kullandım son 15 -20 gundur 5 kişiye çıkmıştı bu sayı..O dostlarımada ayrıca teşekkürler.. Askerı çok fazla kişiye detek atmak hep sakıncalıdır ki ben bunun zararını çekenlerden bırıyım..30k tokmak 12k toyton 15k balta ve 3 k mancınık hep desteklerde öldü..

Son olarak server boyunca istemeden de olsa kırdığım üzdüğüm birileri olduysa kusuruma bakmasın..Hem Kaos hemde C&R ailesindeki dostlara tekrardan teşekkür ederim bu güzel zamanları yaşattıkları için ve dostluklarını benimle paylaştıkları için.
Hepinizi seviyorum..

Saygılarımla/Tuğrul

Ben Tuğrul arkadaşla wow kurulumu başlamadan önce pek sık görüşmüşlüğüm yoktu.Wow kurulmu başladıktan sonra kendisi ile devamlı görüşen birisi olarak hitap tarzı saygısı ve rakibe yakışan bir yönetici olarak kendisinin yeri benim yanımda ayrıdır.Olurda başka bir servırda dek gelirsek oyuna aynı birliklerde oynamayı isterim.Önemli olan oyunda kin nefret değil oyundan alınan zevk ve izleyiciye oyundan güzel kareler izletmektir.Ben kendimde aslında agresif biri değilimdir.Ama oyunda yeri geliyor agresifleşebiliyoruz.Etkiye tepki bir nevi.Rakiplerimden gelen hiç bir saldırı için onlara kızmak şu bu gibi tavır almadım.Aksine herzaman tebrik ettim.Tek tek oyuncuyada yazdım toplu olarak Tuğrul arkadaşada yazdım.Yan köylerime karşı yapılan saldırılarda ben haketmediğimi düşünerek tepkiler verdim.Tabiki rakip wow kuran arkadaşlarımızada yapılıyormuş.Ben wow kuran bir kişinin yan köylerine saldırmayı hiç bir zaman tesnif etmedim.Dediğim gibi ferdi oluyorsa amenna ama toplu olarak asla saldırı yapılmasını söylemedik.Bu durumdada beni ve diğer wow kuran tum arkadaşları kendi yerinize koyarak düşünmenizi isterim.
Oyunda olsun işinde olsun hırs ve azim insana her zaman gereklidir.Hırs ve azim başka kin ve nefret başkadır.Güzel kareler hala izlenileceği kanısındayım.Hala ordu vardır sizde şişman olmassa tombul olur ama vardır.Yani güzel kareler iznelimesi dileği ile iyi forumlar ve saygılar

bygececi
24-02-2011, 21:01
[QUOTE=ESERKRMC;1121051]pampa herkez yazılmaz o kelimenin doğrusu' herkes 'dir. bide kurduğun cümle içerisinde kendini anlatmışşın beğenmiyorsan sil pampa samet abi doğru demiş zorla tutan yok :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

eser 3 yaş altı forum açılmış diye duydum sen oraya takıl bence belki orda seni kaileye alırlar :)

vahalara saldırıcak kadar alçaldıgına göre

bygececi
24-02-2011, 21:14
http://travian-reports.net/tr/report/351605ce80e

oyunu silmeye aldım elimdeki askerleri bir wow köyüne çakim dedim çünkü vahalarıma bile saldırılar gelmeye başladı oyunun tadını kaçırdılar ama gel görki askerler 13 kahraman kesip geri döndüler :))

Royal Flush
24-02-2011, 21:57
Bunu bazı gerek rakip arkadaşlarımızın gerek bizim arkadaşlarımızın isteği üzerine yazıyorum arkadaşlar.Umarım herkes duyarlı olur bu konulara.

Şimdi burda bir cortlatma,ve tost yedik muhabbeti çıktı bu durumdan bazı arkadaşlar şikayetçi olduklarını forum sayfasına bu tür muhabbetlerden dolayı girmek estemediklerini ve bu konu hakkında yazmamı istedikleri için yazıyorum.Lütfen madem öyle arkadaşlarımız rahatsız bu tür yazmalar kesinlikle yapmayalım.R ve C birliklerindeki arkadaşlarımız özellikle onur kırıcı alaycı yazışmalardan lütfen uzak duralım.iyi forumlar

hisarcık43
24-02-2011, 22:18
Bunu bazı gerek rakip arkadaşlarımızın gerek bizim arkadaşlarımızın isteği üzerine yazıyorum arkadaşlar.Umarım herkes duyarlı olur bu konulara.

Şimdi burda bir cortlatma,ve tost yedik muhabbeti çıktı bu durumdan bazı arkadaşlar şikayetçi olduklarını forum sayfasına bu tür muhabbetlerden dolayı girmek estemediklerini ve bu konu hakkında yazmamı istedikleri için yazıyorum.Lütfen madem öyle arkadaşlarımız rahatsız bu tür yazmalar kesinlikle yapmayalım.R ve C birliklerindeki arkadaşlarımız özellikle onur kırıcı alaycı yazışmalardan lütfen uzak duralım.iyi forumlar

Samet abi tost muhabbetiini ben çıkardım... Bunda kötü anlam ve mana yok. Tostumu yedim odamda seni bekliyorum muhabbeti Kadir İNANIR tarafından Manken Buket SAYGI ya çekilmiş taciz mesajıdır. Bu mesaj kamuoyunda espriye dönüşmüştür

S10KANKALAR
24-02-2011, 22:20

yabancı yok aramızda bizler aileyiz zaten:)

oyunu silmeye aldım elimdeki askerleri bir wow köyüne çakim dedim çünkü vahalarıma bile saldırılar gelmeye başladı oyunun tadını kaçırdılar ama gel görki askerler 13 kahraman kesip geri döndüler :))

bizde askerlerimize bakamıoduk çakalım wowa dedik gönderdik sonuç aynıdır...

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/24/11883.bmp (http://goo.gl/mc9cY)

Royal Flush
24-02-2011, 22:23
Samet abi tost muhabbetiini ben çıkardım... Bunda kötü anlam ve mana yok. Tostumu yedim odamda seni bekliyorum muhabbeti Kadir İNANIR tarafından Manken Buket SAYGI ya çekilmiş taciz mesajıdır. Bu mesaj kamuoyunda espriye dönüşmüştür

Espiri amaçlı yazdın tabiki ama giderek araya alma muhabbetleri çıkıyor.ben rahatsız değilim dediğim gibi benden istedikleri için yazdım.

illietus
24-02-2011, 22:44
Espiri amaçlı yazdın tabiki ama giderek araya alma muhabbetleri çıkıyor.ben rahatsız değilim dediğim gibi benden istedikleri için yazdım.

sevgili royalcim arkadaşlar bize bir kaç kelime yazsınlar biz onlardan anlamlı cümleler oluşturmaya çalışalım.. :D kimse şimdi arıza çıkarmasın diğer serverlara da bakıyorum en güzel en tatlı atışmaların olduğu edep ve adabın bozulmadığı yegane server a sahibiz kimse bunu bozmaya kalkmasın şimdi.. keşke herkes bizler gibi atışsa, konuşsa.. bunu diyen arkadaşlara tavsiyem hırslarının önüne geçmesi olur.. yoksa biz tostumuzu yedik üstüne cortladık ne var yani bunda :D:p ha diyorlarsaki cortlamayın kardeşim diye eyvallah o zaman cortlamayız tabi.. ama bunu hangimiz yapmıyoruz ki:D her fani bir gün cortlamıcak mı? hepimiz tost yemiyor muyuz.. :o

dipnot: geldim la geldim işten güçten vakit bulamıyorum ki..

edit: şimdi gördüm kaileye almak ne la? kabileye almak falan mı? ((:

illietus
24-02-2011, 23:35

yumurta tavuktan, civciv yumurtadan sonra hepsi tavuktan.. aşçı bahçıvan olayı yani (;

ESERKRMC
25-02-2011, 00:30

hehehhe şakacı cocuk seni zaten tınlıyan yok galiba seni diğer kaos üyeleri royale dalarken millet düşmüş 2-3 seviye alalım dersine sen kankalar wowa dalıyon tüm defi çekilmiş wow köyüne :) bide kalkmış raporu paylaşıyor komiksin valla by geçiçi...

senin adam diye sayıldığın yerde ben kralım cocuğum 2-3 gün sonrada bzim birliği görürsün neler yapıor ;) senin rüyanda bile zor görceğin ordular hazır...

Glady00
25-02-2011, 04:31
Hoş Geldin Gazla Çalışan Piyon Kardeşim: D

Şu Sıralar Mazot Fiyati Arttı :S Gaz'a Biraz DAha yogunluk Talep Var Bide Ne işle ugrasıyon Sen:D

Varil Filanmi Dolduruyon:))

bygececi
25-02-2011, 07:03
hehehhe şakacı cocuk seni zaten tınlıyan yok galiba seni diğer kaos üyeleri royale dalarken millet düşmüş 2-3 seviye alalım dersine sen kankalar wowa dalıyon tüm defi çekilmiş wow köyüne :) bide kalkmış raporu paylaşıyor komiksin valla by geçiçi...

senin adam diye sayıldığın yerde ben kralım cocuğum 2-3 gün sonrada bzim birliği görürsün neler yapıor ;) senin rüyanda bile zor görceğin ordular hazır...

eser bak seni tekrar uyarıyorum cümlelerine dikkat et altından kalkamican 3 cümle yazarım buraya bu itleri anlamıyom neden kemik atmadan havlarlar

başkasının yaptıgıyla karşıma gelme devamını dinlemek istersen mesaj at:D

eruh kartalları
25-02-2011, 10:21

gerçekler acıdır. gerçeğin acı olduğunu biliyorsunda sanırım acıyı sewmiyorsun sen:D ağzına biber sürerim bak senin:D

ESERKRMC
25-02-2011, 11:06
eser bak seni tekrar uyarıyorum cümlelerine dikkat et altından kalkamican 3 cümle yazarım buraya bu itleri anlamıyom neden kemik atmadan havlarlar

başkasının yaptıgıyla karşıma gelme devamını dinlemek istersen mesaj at:D

ŞŞTT Sakin pampa başkasının yaptığı dediği ben basıyom o orduyu wowu kuruncada anlamlı mesa atarımm sana merak buyurma sen :) hadi baş baş

S10KANKALAR
25-02-2011, 17:07
kaos ailesi nerdesiniz yav gelinde az muabbet edelim canımız sıkılıyor böyle:)

kapalı_kutu
25-02-2011, 18:45

Bizim birlik bile oyunu bıraktı artık nasıl gelecekler.O kadar dedik saldırı basın edin diye dinleyen kim:) şimdi topluca duaya çıktılar.Belki bir köye saldırı askeri çıkarda wow yıkarız diye:eek:

illietus
25-02-2011, 19:00

geldim gulüm geldim.. :D

S10KANKALAR
25-02-2011, 19:08
Bizim birlik bile oyunu bıraktı artık nasıl gelecekler.O kadar dedik saldırı basın edin diye dinleyen kim:) şimdi topluca duaya çıktılar.Belki bir köye saldırı askeri çıkarda wow yıkarız diye:eek:

ufak ufak orduları yanlış yerlerde kullanıyorlar bugün bi rapor da gördümde bi kaç kişi dışında kaosta işi bilen yok ondan bu durum meydana geldi:)

geldim gulüm geldim.. :D

nerdesin yaprağım ya :) özlettin kendini:)

illietus
25-02-2011, 19:13
nerdesin yaprağım ya :) özlettin kendini:)

iş gezisi... bir de gladyo olmadan keyfi çıkmıyor.. o da gelmiş hınzır bir sayfa önce gördüm.. patlatmış yine esprileri bir güldüm pir güldüm.. :D ee n'oluyor bakalım şimdi yahu.. truvalının wowa dokandırmam ona göre.. :p

S10KANKALAR
25-02-2011, 19:19
iş gezisi... bir de gladyo olmadan keyfi çıkmıyor.. o da gelmiş hınzır bir sayfa önce gördüm.. patlatmış yine esprileri bir güldüm pir güldüm.. :D ee n'oluyor bakalım şimdi yahu.. truvalının wowa dokandırmam ona göre.. :p

duyduğuma göre sadece savunmaya yönelmişsiniz ofansif gücünüz bitmiş uff olmuş:) şimdi sıra bizde bizim ilk 11 maça hazır durumda son taktiklere çalışıyoruz..gümbür gümbür gelıcekler :)

illietus
25-02-2011, 19:29
duyduğuma göre sadece savunmaya yönelmişsiniz ofansif gücünüz bitmiş uff olmuş:) şimdi sıra bizde bizim ilk 11 maça hazır durumda son taktiklere çalışıyoruz..gümbür gümbür gelıcekler :)

benimde kulağıma başka başka şeyler geldi ama oturup beklemekten başka çare yok tabii. sürprizlerle doluyuz belli olmaz.. (: ama görünen durum baya bir avantajlı olduğunuz yönünde kabul.. :);)

RonicaN
25-02-2011, 20:22

yazıyoruz olmuyor cevap vermiyoruz yine olmuyor. tövbe estağfurullah töbe:)

S10KANKALAR
25-02-2011, 20:52
yazıyoruz olmuyor cevap vermiyoruz yine olmuyor. tövbe estağfurullah töbe:)

neye takıldın usta yardımcı olayım..

woowmen
25-02-2011, 20:59

diyoki normalde ağzı olan oluyor konuşuyor ama burda askeri olan konuşur anlasana be abisi :D:D

RonicaN
25-02-2011, 21:05

takıldığım şey cr ler hizmetimden kankalardan kemalkalkan wowlarından vazgeçti ama bizimkiler hala vazgeçmiyorlar kıytırık wowcuklarından.. yardımcı ol bakalım:D

eruh kartalları
25-02-2011, 21:17
takıldığım şey cr ler hizmetimden kankalardan kemalkalkan wowlarından vazgeçti ama bizimkiler hala vazgeçmiyorlar kıytırık wowcuklarından.. yardımcı ol bakalım:D

ilk defa sana katılıyorum:D oyun sonu gelmiş hala anlamıyorum sizinkileri içerde 100k 200k savunması var wowmu kuracak o arkadaş. ama bu saaten sonra bence deyişen pek bişey olmaz. savunmalrı diğer wowlardan boşaltıp truvalıya çekmeniz en az 1 hafta 10 gün alır ozamanda iş işten geçmiş olur. geç kaldınız bence. kemalkalkan wow köyü tam istediğimiz gibi kullanıldı, bisürü ordu orda eridi ve tam zamnında savunma royale kaydırıldı. neyse sağlık olsun artık bidahaki s10 a yaparsınız:rolleyes:

S10KANKALAR
25-02-2011, 21:50
diyoki normalde ağzı olan oluyor konuşuyor ama burda askeri olan konuşur anlasana be abisi :D

abi 10k askerim var o yüzden konuşuom bak :)kimde var be 10k asker varmı ötesi :)

yav valla biz sadece samet abinin wowa yönelirken sizden bize gülüyorlardı isim vermeyim şimdi zaten foruma uğramaz oldu..şimdi yardımcı olayım sana elini vurucan masaya ulennnn dicen dediğini yapacaklar dene bak :) samet abi masaya bi vurdu biizim 3 wowda askerler korkudan royale gitti nasıl oldu anlamadım:)

denizli/emine
25-02-2011, 21:59
Selamlar arkadaşlar;

Hepinizi seviyorum..

Saygılarımla/Tuğrul

tuğrul eline emeğeine sağlık ordunun üstüne bi ordu çıkcağını sanmıorum , üstelik sen oyunun basından beri wowa çalısmıs biri değilsin öle olsan napcaktın bilmiorum :)

benim orduma laf edenler olmus 3 seviye aldı surdan die elimden okadarı geldi ki ölen askrlerimi burda yayınlamıcam , aldığım seviye de bastığım ordu da sizi ilgilendirmez dalga geçilecek bi mevzu göremedim ben
kaos ailesi adına çok çalıstım çabaladım, pisman değilim aksine onları tanıdığım için mutluyum , iiki de sizin tarafınızda olmusum değerli abilerim ve arkadaslarım
abe mi deseydim yoksa :)

ilk ve son olarak oyunumu sonlandırıyorum , birdahaki s10da herkese simdiden basarılar ...

woowmen
25-02-2011, 22:02
abi 10k askerim var o yüzden konuşuom bak :)kimde var be 10k asker varmı ötesi :)

yav valla biz sadece samet abinin wowa yönelirken sizden bize gülüyorlardı isim vermeyim şimdi zaten foruma uğramaz oldu..şimdi yardımcı olayım sana elini vurucan masaya ulennnn dicen dediğini yapacaklar dene bak :) samet abi masaya bi vurdu biizim 3 wowda askerler korkudan royale gitti nasıl oldu anlamadım:)

samet elini vurdumu tam vurur zaten :D:D

S10KANKALAR
25-02-2011, 22:13
samet elini vurdumu tam vurur zaten :D:D

samet abi masaya vuruo abi karşı birliklerin askerleri bile korkudan ölüyor baksana :) ne yumruk var adam da :)

doğan35
25-02-2011, 22:41
tuğrul eline emeğeine sağlık ordunun üstüne bi ordu çıkcağını sanmıorum , üstelik sen oyunun basından beri wowa çalısmıs biri değilsin öle olsan napcaktın bilmiorum :)

benim orduma laf edenler olmus 3 seviye aldı surdan die elimden okadarı geldi ki ölen askrlerimi burda yayınlamıcam , aldığım seviye de bastığım ordu da sizi ilgilendirmez dalga geçilecek bi mevzu göremedim ben
kaos ailesi adına çok çalıstım çabaladım, pisman değilim aksine onları tanıdığım için mutluyum , iiki de sizin tarafınızda olmusum değerli abilerim ve arkadaslarım

ilk ve son olarak oyunumu sonlandırıyorum , birdahaki s10da herkese simdiden basarılar ...

yorummmm yokkkk :D:D

Royal Flush
25-02-2011, 23:00

emine sende alınıyorsun herşeye yav kim orduna laf etsin.Hep kötü düşünme birazda iyi yanlarını düşün.Ben tbrk ettim tuğrala sizin adınıza burdanda tbrk edeyim seni.Servırda en çok uğraşan didinenlerden birisin.:)

denizli/emine
25-02-2011, 23:15
emine sende alınıyorsun herşeye yav kim orduna laf etsin.Hep kötü düşünme birazda iyi yanlarını düşün.Ben tbrk ettim tuğrala sizin adınıza burdanda tbrk edeyim seni.Servırda en çok uğraşan didinenlerden birisin.:)

tesekkür ederim..
merkz yıkıldıktan sonra okadarı elimden geldi üstelik 1 hafta içinde 2 kere kitlendim her 2 açıldığımda da baya askrim öldü, sağlık olsun
bensiz s 10un daha çok tadının çıkacağını düsünüorum :) , çenem açılınca susmuorum :)

abbow
25-02-2011, 23:38
samet abi masaya vuruo abi karşı birliklerin askerleri bile korkudan ölüyor baksana :) ne yumruk var adam da :)

:):)..........

eruh kartalları
26-02-2011, 01:24
bu serverda hiç galya ordusu çıkmadı yaw:) sanırım çıkmayacakta. şöyle 50k sezarı olan bi roma ordusu görmek istiyoruz artık:) çıkarın bi galya roma rekoru hadi.

RonicaN
26-02-2011, 01:32
ilk defa sana katılıyorum:D oyun sonu gelmiş hala anlamıyorum sizinkileri içerde 100k 200k savunması var wowmu kuracak o arkadaş. ama bu saaten sonra bence deyişen pek bişey olmaz. savunmalrı diğer wowlardan boşaltıp truvalıya çekmeniz en az 1 hafta 10 gün alır ozamanda iş işten geçmiş olur. geç kaldınız bence. kemalkalkan wow köyü tam istediğimiz gibi kullanıldı, bisürü ordu orda eridi ve tam zamnında savunma royale kaydırıldı. neyse sağlık olsun artık bidahaki s10 a yaparsınız:rolleyes:

allah göstermesin bir daha travianda hesap açmayı..emekliye ayrılıyorum ben:)

Glady00
26-02-2011, 04:34
Fırtına Öncesi Sesizlik : ) Cermen Rekoru Kimde Olucak acaba Bekleyip Görcez.... :)

waspish
26-02-2011, 04:44
Fırtına Öncesi Sesizlik : ) Cermen Rekoru Kimde Olucak acaba Bekleyip Görcez.... :)

oooo bu lafın altından bişeyler çıkacakmış gibi gözüküyo yusufum :D

Glady00
26-02-2011, 06:12
oooo bu lafın altından bişeyler çıkacakmış gibi gözüküyo yusufum :D

Çaktırma Canerim: )))

http://forum.travian.com.tr/images/travian/misc/progress.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/travian/misc/progress.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/travian/misc/progress.gif

asre
26-02-2011, 07:44
bu serverda hiç galya ordusu çıkmadı yaw:) sanırım çıkmayacakta. şöyle 50k sezarı olan bi roma ordusu görmek istiyoruz artık:) çıkarın bi galya roma rekoru hadi.

galya ile kim uğraşırki asker çıkarmak için , hemde saldırı :))

geçen s10 da kimden çıkmıştı Galya ordusu hatırlayan varmı ?

abbow
26-02-2011, 08:27
galya ile kim uğraşırki asker çıkarmak için , hemde saldırı :))

geçen s10 da kimden çıkmıştı galya ordusu hatırlayan varmı ?

hatırlamaz mıyım

kadiristan

asre
26-02-2011, 09:19
ooo üstadım merhaba nasılsınız ?

çırağınız olmak istemiştim geçen s10 da :)))

Glady00
26-02-2011, 10:06
hatırlamaz mıyım

kadiristan

Manyaklar3 :)

Glady00
26-02-2011, 10:55
Dip Not: Ordularımız Yeni Yeni başlıyor Arkadaşlar (: Kimse Sevinmesin Ordu Bitti Gitti Diye Bazıları Diyorduki Pek Ordu Çıkmaz Şahi Birliğinden :) Yavaş Yavaş Kanıtlamanın Vakti Zamani Geliyor Daha Gördüğünüz ordular hiç Birşey..

En Çok Savaşanan'lar Biz Olabiliriz Ama Ordumuzu En İyi Saklamasını Bilende BizDik

Saygılar..

woowmen
26-02-2011, 11:32
yorummmm yokkkk :D:D

bencede yorum yok:D:D

woowmen
26-02-2011, 11:38

o yumruğu okuyup üfledim ben ondandır :D:D:D

eruh kartalları
26-02-2011, 11:56
oooo bu lafın altından bişeyler çıkacakmış gibi gözüküyo yusufum :d

roma rekorunu yakında ben sunacağım:) gerisini derisini bilmem ben:d

asre
26-02-2011, 11:57
evet kadiristanda sağlam galya ordusu vardı

VeGaToR
26-02-2011, 13:18
Dip Not: Ordularımız Yeni Yeni başlıyor Arkadaşlar (: Kimse Sevinmesin Ordu Bitti Gitti Diye Bazıları Diyorduki Pek Ordu Çıkmaz Şahi Birliğinden :) Yavaş Yavaş Kanıtlamanın Vakti Zamani Geliyor Daha Gördüğünüz ordular hiç Birşey..

En Çok Savaşanan'lar Biz Olabiliriz Ama Ordumuzu En İyi Saklamasını Bilende BizDik

Saygılar..

canımsın yusufum.hazrlıklara basla hele işimiz var daha tertip:):D:D:D

-AyAz
26-02-2011, 14:10
gerçekler acıdır. gerçeğin acı olduğunu biliyorsunda sanırım acıyı sewmiyorsun sen:D ağzına biber sürerim bak senin:D

Elazığlıyım eruh (ismiini bilmyrm ) ben severim acıyı ama acıtmayı daha çok severim bibr filan da sürme yahu çocuk ettin iyice bizi ağlarım bak :D

eruh kartalları
26-02-2011, 16:04
Elazığlıyım eruh (ismiini bilmyrm ) ben severim acıyı ama acıtmayı daha çok severim bibr filan da sürme yahu çocuk ettin iyice bizi ağlarım bak :D

acıların çocuğu küçük ayaz:D

pharmaton
26-02-2011, 17:07

Saygılar..

yakışır yusuf yine güzel raporlar ızleyecez desene

son saldırılardan sonra yorum yazmamam yanlıs anlasılmasın bazı özel nedenlerden dolayı oyuna pek bakamadım

öncelıkle yenıden saldırıyı organıze eden katılan ve savunan tüm s10 oyuncularına bu guzel raporları sundukları ıcın tşk ederım

ve kardeşim tugrulada ayrı bır tşk etmek gerekıyor hem yogunlugumuzda bırlik işlerını sırtlamasından dolayı hemde o kadar saldırı yapıp saldırı almasına ragmen bu güzel orduyu cıkartıgı için

artık oyunun son haftaları kim kazanır kim kaybeder artık bir önemi yok bence oyun basından bu yana savasan birlikler olarak bu s10 da tum oyunculara zevk aldırdık zevk aldılar onun için benim gözümde herkez kazandı

bu yazdıgım yenilgiyi kabul etmısız gıbı yorumlanmasın

suan truvalı önde ve ıbre bızden yana arkamıza yaslandık ordularınızı beklıyoruz

bizde ordu kalmadı artık bir mucıze olsun dıy beklıyoruz

belkı oyun basından berı kendını saklayan hıc bır seye karısmayan son anda cıkıpta ben burdayım dıyecek bır kac hesap olabılırmı dıye dusunuyorum:)

tabi olmaya bilirde

Glady00
26-02-2011, 18:07
canımsın yusufum.hazrlıklara basla hele işimiz var daha tertip:):D:D:D

:D:D

Tertip Gibi başına Daş Düşsün)))

Royal Flush
26-02-2011, 18:09
s10 ile ilgili hiç bir yerde duymadığınız bombaı gibi haberleri birazdan sizlerle paylaşacağım.Neler olmuş neler bitmiş Kaos birliklerinide ilgilendiren konular birazdan!!!

Glady00
26-02-2011, 18:10
yakışır yusuf yine güzel raporlar ızleyecez desene

son saldırılardan sonra yorum yazmamam yanlıs anlasılmasın bazı özel nedenlerden dolayı oyuna pek bakamadım

öncelıkle yenıden saldırıyı organıze eden katılan ve savunan tüm s10 oyuncularına bu guzel raporları sundukları ıcın tşk ederım

ve kardeşim tugrulada ayrı bır tşk etmek gerekıyor hem yogunlugumuzda bırlik işlerını sırtlamasından dolayı hemde o kadar saldırı yapıp saldırı almasına ragmen bu güzel orduyu cıkartıgı için

artık oyunun son haftaları kim kazanır kim kaybeder artık bir önemi yok bence oyun basından bu yana savasan birlikler olarak bu s10 da tum oyunculara zevk aldırdık zevk aldılar onun için benim gözümde herkez kazandı

bu yazdıgım yenilgiyi kabul etmısız gıbı yorumlanmasın

suan truvalı önde ve ıbre bızden yana arkamıza yaslandık ordularınızı beklıyoruz

bizde ordu kalmadı artık bir mucıze olsun dıy beklıyoruz

belkı oyun basından berı kendını saklayan hıc bır seye karısmayan son anda cıkıpta ben burdayım dıyecek bır kac hesap olabılırmı dıye dusunuyorum:)

tabi olmaya bilirde

Teşekür Tarıkım..

Güzel Konuya Değindin.. S10 Başka Bir Server.. Gerçektende Savaş oyunu Tam Anlamıyla Yansıtan Bir Server unvanı Kazanmiş Bir Serverdir Bana Sorarsanız..

diğer serverlardada oynamıslıgım var ama s10'unun yeri önemi farklıdır benim için

Saygılar

Glady00
26-02-2011, 18:10
s10 ile ilgili hiç bir yerde duymadığınız bombaı gibi haberleri birazdan sizlerle paylaşacağım.Neler olmuş neler bitmiş Kaos birliklerinide ilgilendiren konular birazdan!!!

Ahan Hayırdır Abe:))

Glady00
26-02-2011, 18:16
Bende Bazı Konulara Değinmek İstiyom..

Hep Sevilmiyen Başkan Oldum Rakiblerim Tarafından..

Lakin Ben İşimi Yaptım -/-'de ortalıgı Gerdin Böldün Parçaladın Diyorlar Kardeşim Benim işim Bu Kimse Gücenmesin.. Biz -/-'de İşimizi Yaptık ABe Kardeşlerimiz Vardi onları Asla Yanlız Bırakmadık Bi Yandan Stratejimizi Ortaya Döktük Yoksa bu Oyunu Bizler rahat oynamazdık Halada Rahat oynamıyoruz ama DAha FAzla oynuyamazdık En azından Stratejiyi bilen arkadaşlarımız bana hak verir Kimsenin Yanlıs anlamasını istemiyom kimseyi asla kullanmadık sadece arka çıktık destekledik.. ve destek sonunda bize güvenildi ve güvenlerini asla hiç bir zaman bosa cıkarmadık nefer birliği örneğin hep arkalarında durduj silinene kadar biz hiç geri adım atmadık ha adım atabilirdik -/- birlikleriyle bu yüzden aramız acıldı neden acıldı -/-'de r birliği istemiyorlardı kardeşim yane kusra kalmada sırf sen istemiyorsun diye kalkıp -/- sanada bırakamam.. biz sadece işimizi yaptık bazıları i yok kullandınız yok şunu bunu ettiniz asla etmedik

nefer başkanı strateji başkanı onlar hala burda dimdik yaşıyorlar onlar yorumumu gördükten sonra onlarda yorumlarlar hatta neyin ne oldugunu onlar biliyor..

s10 Aslında çok klas bi server işini iyi bileceksin biz sağ gösterip sol vurmadık bazıları bunu yaptık ve hep kaybetmeye mahkum kaldı işimizi çok iyi yaptık yeri geldi içimizdeki derin gücü sildik

artemis :) hala artemis var ordu su bu var diyorlar rakib arkadaşlarımız bosu bosuna sevinmesinler ibre hep bizde hepte bizde olmaya devam edecektir.. yane demem o ki wow'umuzu yıkacaksanız siz yıkacaksınız Ne C Ne R 'den Tek Bir Ordu C/&R wowuna saldırı asla gelmez biz kendimize o kadar güveniyoruz İçimiz rahat..

Başkanlık sıfatını taşıyan herkes o görevi yapamaz o görevi yapabilmen için yeri gelcek kalp kırcan yeri gelcek kırdıgın kalbi kazanacaksın fethedeceksin tekrar önemli olan bir birini satmamak'tır benim

kişisel düşüncelerim bunlardır

Saygılar

Ozdo
26-02-2011, 18:28
Başkanlık sıfatını taşıyan herkes o görevi yapamaz o görevi yapabilmen için yeri gelcek kalp kırcan yeri gelcek

hepsi doğru olabilir ama bu cümle bence yalnış :)

Glady00
26-02-2011, 18:31
hepsi doğru olabilir ama bu cümle bence yalnış :)

Kalp Kırmak Şöyle Biraz Açıklık Getireyim..

Yok Şunu Yıkacam Yok Bunu Şunu Şöyle Yapacaz Kalp Kırmak Değil Sadece Tavır Koymak Diyelim Yok Yapmıyacan Vs... Ama malesef Karşımızdaki Değerli Kıymetli Arkadaşımız hemen Kırılıyor..

Demek İstedim Bu.

Royal Flush
26-02-2011, 18:38
Öncelikle bu yazdıklarıma katılan katılır inanan inanır onlara kalmış.
wow köyleri kurulurken istenilen hesaplara değil yöneticilerin istediği hesaplara wow köyleri verilmeli.Yani aynı birliklerdeki wow köylerinin birbirinden farkı olmamalı.Savunmayı sizden çekiyoruz buna atıyoruz denildiğinde neden niye diye sorulmamalı.Bizde aynen öyle oldu.Çünkü gerçekten wowcular arasında ayrım yapmadık.5x bende olduğu için ibre bana döndü.Hatta ben 5x başka arkadaşlarımada önerdim ama onlar yok sende kalsın sen kur dediler.

Gelelim kaos birliklerine wow köylerini istedikleri hesaplara değil isteyen hesaplar almış gibi.Örneği

Cabbar wow cabbar wowu destekleyen birliğin acaba kaos birliklerine hiç bir katkısı olmuşmudur.Çünkü wow kurulmadan önce sizlerde biliyorsunuzki o birliği destekleyen oyuncuların çoğu Şahi idi.Bizler kendimiz dedik bir kaos birliğine girin zarar görmeyin diye.wow zamın cabbar wow yine bizimle olduklarını 100 seviyeyi şayet yaprlar ise kaostan ayrılacaklarını söylediler.Ben yusuf ve doğan abi cabbar wow oyuncusu ve onlardan bir iki kişi ile görüştük.Bizler dedik oyunun mailini vereceksin verirsen kabul ama onlar vermedi.Sizler böyle bir birliği kaos saydınız.Hangi kaos birliğine yardımları dokundu acaba bu birliğin.Bu bir hatadır sizin açınızdan.

Cabbar wow birliği hariç başka şuan kaos içinde olup bana zamanında şunu yık bunu yık bizde şahi olalım diye gelenler var.Bunlarda şahi idi bir çok kaos oyncularını yıktılar reislediler tekrar kaos birlikleri içine girdiler.Kimse çıkıpta sizden kaos olmaz demedi.Bunlardan kaosa ne fayda gelirdi yada geldi.

Maksat bir birlik olsun oyuncu sayısı çok olsun demek değildir.Bizler - - dekilerin Şahi birliklerine hiç bir katkısının olmayacağını biliyorduk.Bu bir strateji idi ve tuttu - - bölgesinde sürekli olarak didişmeler oluştu savaş şu bu hiç bitmedi.Bunları kaos yöneticileri göremedimi acaba.Bizden bu şekil yapan olsa kesinlikle birliklerimize katmazdık üstüne üstlük wow vermezdik.Hatta cabbar wow kaos oyuncusundan reislenip alındı.Bu kadar şeyler var iken hiç kimsenin birşey dememi gerçekten ilginçtir.

Saygılarımla

Royal Flush/Samet

Glady00
26-02-2011, 18:44
wow köyleri kurulurken istenilen hesaplara değil yöneticilerin istediği hesaplara wow köyleri verilmeli.Yani aynı birliklerdeki wow köylerinin birbirinden farkı olmamalı.Savunmayı sizden çekiyoruz buna atıyoruz denildiğinde neden niye diye sorulmamalı.Bizde aynen öyle oldu.Çünkü gerçekten wowcular arasında ayrım yapmadık.5x bende olduğu için ibre bana döndü.Hatta ben 5x başka arkadaşlarımada önerdim ama onlar yok sende kalsın sen kur dediler.

Gelelim kaos birliklerine wow köylerini istedikleri hesaplara değil isteyen hesaplar almış gibi.Örneği

Cabbar wow cabbar wowu destekleyen birliğin acaba kaos birliklerine hiç bir katkısı olmuşmudur.Çünkü wow kurulmadan önce sizlerde biliyorsunuzki o birliği destekleyen oyuncuların çoğu Şahi idi.Bizler kendimiz dedik bir kaos birliğine girin zarar görmeyin diye.wow zamın cabbar wow yine bizimle olduklarını 100 seviyeyi şayet yaprlar ise kaostan ayrılacaklarını söylediler.Ben yusuf ve doğan abi cabbar wow oyuncusu ve onlardan bir iki kişi ile görüştük.Bizler dedik oyunun mailini vereceksin verirsen kabul ama onlar vermedi.Sizler böyle bir birliği kaos saydınız.Hangi kaos birliğine yardımları dokundu acaba bu birliğin.Bu bir hatadır sizin açınızdan.

Cabbar wow birliği hariç başka şuan kaos içinde olup bana zamanında şunu yık bunu yık bizde şahi olalım diye gelenler var.Bunlarda şahi idi bir çok kaos oyncularını yıktılar reislediler tekrar kaos birlikleri içine girdiler.Kimse çıkıpta sizden kaos olmaz demedi.Bunlardan kaosa ne fayda gelirdi yada geldi.

Maksat bir birlik olsun oyuncu sayısı çok olsun demek değildir.Bizler - - dekilerin Şahi birliklerine hiç bir katkısının olmayacağını biliyorduk.Bu bir strateji idi ve tuttu - - bölgesinde sürekli olarak didişmeler oluştu savaş şu bu hiç bitmedi.Bunları kaos yöneticileri göremedimi acaba.Bizden bu şekil yapan olsa kesinlikle birliklerimize katmazdık üstüne üstlük wow vermezdik.Hatta cabbar wow kaos oyuncusundan reislenip alındı.Bu kadar şeyler var iken hiç kimsenin birşey dememi gerçekten ilginçtir.

Saygılarımla

Royal Flush/Samet

++ Herşeyin Hayırlısı..

O Grup Toplantısında Bende Vardim..

Helldevil Mevzusu Oldu :) Bir Kaç kendini Bilmez Bizim Bölgemizde Olmuıyan insanlar Hemen Olaya Atladılar..

Ve Tek Cevabımız Şuydu Size Ne ?

Bizi Satiği İçin yıktık Dedik Biz Sizmiyizki Bizi SAtanları Alıp Onları İçimizde Besliyelim:)

İşte Bizim Aramızdaki Fark Buydu..

Saygılar..

Royal Flush
26-02-2011, 18:45
++ Herşeyin Hayırlısı..

O Grup Toplantısında Bende Vardim..
evet senin zaten haberin var herşeyden yusuf:)
Bilmeyenlere yazdım gerçekmidir bunlar değilmidir peki:D

Royal Flush
26-02-2011, 18:49

Lakin Ben İşimi Yaptım -/-'de ortalıgı Gerdin Böldün Parçaladın Diyorlar Kardeşim Benim işim Bu Kimse Gücenmesin.. Biz -/-'de İşimizi Yaptık ABe Kardeşlerimiz Vardi onları Asla Yanlız Bırakmadık Bi Yandan Stratejimizi Ortaya Döktük Yoksa bu Oyunu Bizler rahat oynamazdık Halada Rahat oynamıyoruz ama DAha FAzla oynuyamazdık En azından Stratejiyi bilen arkadaşlarımız bana hak verir Kimsenin Yanlıs anlamasını istemiyom kimseyi asla kullanmadık sadece arka çıktık destekledik.. ve destek sonunda bize güvenildi ve güvenlerini asla hiç bir zaman bosa cıkarmadık nefer birliği örneğin hep arkalarında durduj silinene kadar biz hiç geri adım atmadık ha adım atabilirdik -/- birlikleriyle bu yüzden aramız acıldı neden acıldı -/-'de r birliği istemiyorlardı kardeşim yane kusra kalmada sırf sen istemiyorsun diye kalkıp -/- sanada bırakamam.. biz sadece işimizi yaptık bazıları i yok kullandınız yok şunu bunu ettiniz asla etmedik

nefer başkanı strateji başkanı onlar hala burda dimdik yaşıyorlar onlar yorumumu gördükten sonra onlarda yorumlarlar hatta neyin ne oldugunu onlar biliyor..

s10 Aslında çok klas bi server işini iyi bileceksin biz sağ gösterip sol vurmadık bazıları bunu yaptık ve hep kaybetmeye mahkum kaldı işimizi çok iyi yaptık yeri geldi içimizdeki derin gücü sildik

artemis :) hala artemis var ordu su bu var diyorlar rakib arkadaşlarımız bosu bosuna sevinmesinler ibre hep bizde hepte bizde olmaya devam edecektir.. yane demem o ki wow'umuzu yıkacaksanız siz yıkacaksınız Ne C Ne R 'den Tek Bir Ordu C/&R wowuna saldırı asla gelmez biz kendimize o kadar güveniyoruz İçimiz rahat..

Başkanlık sıfatını taşıyan herkes o görevi yapamaz o görevi yapabilmen için yeri gelcek kalp kırcan yeri gelcek kırdıgın kalbi kazanacaksın fethedeceksin tekrar önemli olan bir birini satmamak'tır benim

Saygılar

Sende - - konusuna değinmişsin yusuf evet strateji bu iş.Şimdi kim istemez + - de şahiye karşı bir birlik oluşmasını rakibin hepsi ister değilmi :))Bu iş strateji işi işte arkadaşlar

Glady00
26-02-2011, 18:58
Sende - - konusuna değinmişsin yusuf evet strateji bu iş.Şimdi kim istemez + - de şahiye karşı bir birlik oluşmasını rakibin hepsi ister değilmi :))Bu iş strateji işi işte arkadaşlar

:))

Abe Vallah Bizim Oyun Sitilimiz Beliydi C&R Birlik'lerinde Hiç Bir Zaman Çürük Elma Çıkmadı Çıkacağınıda Zannetmiyorum..

Biz Sırf Üye'miş Yok Şu Kadar Puanı Vs Hiç Bakmadık Herşeyden Önce İnsan Olduguna baktık

İnsan Olmuyan'lara Zaten Yolu Verdik..

Artemis Misali :)

Artemisin Stratejisine Etcek Lafım Yok İyi Oyuncuydu iyi Oynardı.. lakin Rakib'lerimizle Konustugu Muhabetler Vs onu Başkanlıktan Ettirdi..

Bizzat Başkanlıktan Aldıranda Şahsımdı.. Birliğimizi bölmeye Parçalamaya Çalışan Kim Olursa Olsun Hep Karşısında Dimdik AYakta durduk..

önemliside Buydu

Saygılar.

Glady00
26-02-2011, 19:03
evet senin zaten haberin var herşeyden yusuf:)
Bilmeyenlere yazdım gerçekmidir bunlar değilmidir peki:D

Harfi Harfine Katılıyorum Abe..

Hiç Bu Konulara Bu Güne Kadar Değinmedik..

ama Rakib'lerimizde Olsalar Onlarında Bazı Şeylerin Billmesinin vakti Zamani Geldi.

İnanmak İstemeyen inanmasın pekte umrumuzda Olmaz..

VeGaToR
26-02-2011, 21:51

Saygılar

evet hiç sevmiyorum sahsen ben gıcık oluorum sna yusufum:):D:D

Glady00
26-02-2011, 22:45
evet hiç sevmiyorum sahsen ben gıcık oluorum sna yusufum:):D:D

:D Beni Sevmiyen Ölsün:))

Volkanım :eek:

pharmaton
26-02-2011, 22:59

Saygılarımla

Royal Flush/Samet

parca parca alıntı yapmayı bilmedıgımden üstad yazdıklarına yukardan başlayarak kısım kısım cevap verecegım

wow köyleri hakkındakı soyledıklerınde kesinlikle haklısın wow köyleri isteyen kısıler tarafından degil yönetimin belirledigi hesaplar tarafından alınması en dogrudur

biz -+ kaos bırlıklerı olarak planlar cıktıgında yakınlıklara göre alacak oyuncuları belırledık

derebeyi ve tugrul da hıc bır sorun olmadan wow paylasıldı retli ve truvalı(ali)abiye yakın cıkan wow da biraz sorun gıbı yasanmıs gıbı gozuksede retlının bırlıgı daha yakın oldugu ıcın wow u retlıye verdık alı abıde bunu anlayısla karsıladı

sonra tugrulun yogunlugu ve köylerının onemınden dolayı wow u alı abıye devrettı ve yola devam ettık -+ da hıc bır zaman sorun yasamadık

cagrı olayı harıc hıc bır hayal kırıklıgına ugramadık bu konuyada ayrıca gırecegım

--kaos bırlesmesı hakkında

biz kendı bölgemız harıcınde hıc bır bırlesme yapmama kararı almıstık

yanlız ıkı oyuncu vardı kaos bırlıgınde ısımlerı suan bıle aklıma gelmıyor bırbırlerının arkadası olan saglam hesaplardı

ama bızım alsancak savasında hıc bır yardımda bulunmamıs kendı arkadası yıkılırken dıbındekı dostuna yardım etmedıklerı ıcın bırlıkten atılmıs ıkı kısının r bırlıklerıne gecmesınden sonra baslayan bır dönem bızım alsancak ve c lerle savasımız devam ederken

yusufa konuyu ıletttıgımde tarık ben kefılım bu kısılerden sıze yanlıs olayacak dedı olursada gerekenı ben yapacagım dedı bende okı dedım

ama bu kısıler sıgındıkları yerın degerını bılemedıler ve r bırlıklerı catısı altında bır gece saldırı yapıp köy reıslemeye kaltılar ve daha yusuf mudahele edemeden r bırlıklerı catısı altında cezalarını cektıler bu olay bızım sureklı bazı kesımlerın ısrarla r lere gıdelım dıyen kısılerı durdurmaya calısmama ragmen artık kozların onların elıne gecmesıne neden oldu ve r bırlıgı ılede resmen savas ıcıne gırdık

ve bu esnada bırde bolgemızdekı savastıgımız alsancak bırlıklerının c lerle ıs bırlıgı yapmaya baslaması bızımde artık bazı bolgelerı tutma adına -- dekı bırlesmemızı gerceklestırdık

ve kaos olusumu oldu bu bırlesmelerın bırbırlerıne faydalarımı oldumu wow lara desteklerı oldumu bızce oldu biz bir aıle olduk sizler gıbı hatalarımızla yanlıslarımızla kavgalarımızla bır aıle olduk aldıgımız planları elınde olmayan dostlarımıza verdık ordu cektıler ordu cıkartılar

suana kadar bızlerden yada onlardan farklı bölge olarak wow konusunda ne savunma nede madde yardımı talebı gelmedı geldıgı zamanda elımızden gelenı hep bırlıkte yaptık ımportoleye saldırı cıkıldıgında bızler savunma mesajı cektık ama saldırı meger erken cıkmıs buda guzel bır stratejıydı ayrıca tbr ederım

cok uzadı cokta uzar ama kaos aılesı olarak bız olusumumuzdan son derece memnunuz onlara bır kez daha tşk edıyorum

su oyun donemınde pişman oldugum iki şey var aslına bakarsan ikisi bir bütün bunun cevabınıda sen verırsın samet usta

kankalar ı sıfırlamadıgıma cok pişmanın ıkı kere yıkım emrını verdıgım zaman bırıncısınde cagrının ısrarı eskı oyun dunyasında ortak olduklarından dolayı durdular ıkıncı emrı verdıgımde ögrendıklerım

kankaların ve cagrının baska bır oyun dunyasında samet ustayla oynadıkları ve onun onklara yanlıs yaptıgı ıcın burda onu yıkmak ıcın oynadıklarını kankaların gırdıgı hesapların hep gostermelık oldugunu zamanı gelınce wow un bıle ısmını degısecegını soyledıler

baskanlarımından hepsı sahıttır kankalar olayına asla onay vermedım kımseyede verdırmedım cagrı bızım uyemızdekı gereklı orduyu yapması ıcın hızlı asker tılsımından tutunda ne gerekıryorsa sagladık

ama truvalı alı abıme her fırsatta abı ıcıme sınmıyor bu ıse ıs var dedıgınde tarık benı nasıl bılıyorsan oyle bıl ben ınanıyorum yanlısı oldugunda daha ulasmadan sıfırlayacagıma soz verıyorum dedı ve onun ıcın acı olsada sözunde durdu cagrı bızım wow a cıktıgında alı abı sıfırladı

orda gordugumuz bır olay ıse bızı sasırtı okanbjk yusufun cagrıya gıden tahılları kendısıne sordum hatta keserım dogan abıyede dedıkı tarık sevdıgım bır arkadasım ıstedı attım kıme olsa atarım evet bılırım yusufu atar dogan abı yusufa kızdı ama cagrı ne yaptı? bır profıl ve orda yusufa bır dunya laf soyledı

sonuc olarak üstad zaten karekterı bozuk olanlar oyun dunyasından cıkıp gıttı bırlıkler bır kısıden olusmuyor ve bır oyuncunun yaptıgı hatayı bırlıklerdekı dıger dostlara yukleyemeyız onun ıcın

ben bu oyun dunyasında bırlesmelerımızdende sız rakıplerımızdende cok memnunum oyundan zevk aldık zevk verdık ıyısıyle kötusuyle sonuna geldık son donemecte herkeze bol sans

S10KANKALAR
26-02-2011, 23:13
kankalar ı sıfırlamadıgıma cok pişmanın ıkı kere yıkım emrını verdıgım zaman bırıncısınde cagrının ısrarı eskı oyun dunyasında ortak olduklarından dolayı durdular ıkıncı emrı verdıgımde ögrendıklerım

kankaların ve cagrının baska bır oyun dunyasında samet ustayla oynadıkları ve onun onklara yanlıs yaptıgı ıcın burda onu yıkmak ıcın oynadıklarını kankaların gırdıgı hesapların hep gostermelık oldugunu zamanı gelınce wow un bıle ısmını degısecegını soyledıler

tarık abi burayı açarmısın benim girdiğim nereler göstermelikmiş anlamadım çağrıya gelınce o kaos değildi benım arkadaşımdı bana bi söz verdi ve sözünü tuttu bu söz server başında verdiği sözdür..bunu geçte girdiğim esapların göstermeliktir ve wowumun ismini kim değiştircekmiş burasını aç anlamadım ben

pharmaton
26-02-2011, 23:23

tarık abi burayı açarmısın benim girdiğim nereler göstermelikmiş anlamadım çağrıya gelınce o kaos değildi benım arkadaşımdı bana bi söz verdi ve sözünü tuttu bu söz server başında verdiği sözdür..bunu geçte girdiğim esapların göstermeliktir ve wowumun ismini kim değiştircekmiş burasını aç anlamadım ben

bu yazdıklarıma cevabı verecekler cıkıp verır abım

Glady00
26-02-2011, 23:23
orda gordugumuz bır olay ıse bızı sasırtı okanbjk yusufun cagrıya gıden tahılları kendısıne sordum hatta keserım dogan abıyede dedıkı tarık sevdıgım bır arkadasım ıstedı attım kıme olsa atarım evet bılırım yusufu atar dogan abı yusufa kızdı ama cagrı ne yaptı? bır profıl ve orda yusufa bır dunya laf soyledı

sonuc olarak üstad zaten karekterı bozuk olanlar oyun dunyasından cıkıp gıttı bırlıkler bır kısıden olusmuyor ve bır oyuncunun yaptıgı hatayı bırlıklerdekı dıger dostlara yukleyemeyız onun ıcın

ben bu oyun dunyasında bırlesmelerımızdende sız rakıplerımızdende cok memnunum oyundan zevk aldık zevk verdık ıyısıyle kötusuyle sonuna geldık son donemecte herkeze bol sans

Vallah Tarık Ne Diyim Kardeşim..

O Profili Görünce Bende Şok Oldum.. Ardından Sadece Tek Bir Msj Attim

cagrı Sana Bu Güne Kadar Kardeşim dedim Yazıklar Olsun Başka hiç Birşey Demedim..

Bana Küfür Etti Ardından Cevap Bile Vermedim Cevap Verme telez. Görmedim..

Herşeyin Hayırlısı Onuda Tanımış Olduk O Sayede.. Olayı Farklı Baglaştıran Çok Oldu

Bu Konuda Tarı'ka Teşekür Etmek İstiyom Çümkü az çok beni iyi tanıyan birisidir. benim hammade ne amacla atiğimida o an hemen bildi kendisi..

Ona yakışanda bu oldu..

saygılar.

Royal Flush
26-02-2011, 23:24
parca parca alıntı yapmayı bilmedıgımden üstad yazdıklarına yukardan başlayarak kısım kısım cevap verecegım

wow köyleri hakkındakı soyledıklerınde kesinlikle haklısın wow köyleri isteyen kısıler tarafından degil yönetimin belirledigi hesaplar tarafından alınması en dogrudur

biz -+ kaos bırlıklerı olarak planlar cıktıgında yakınlıklara göre alacak oyuncuları belırledık

derebeyi ve tugrul da hıc bır sorun olmadan wow paylasıldı retli ve truvalı(ali)abiye yakın cıkan wow da biraz sorun gıbı yasanmıs gıbı gozuksede retlının bırlıgı daha yakın oldugu ıcın wow u retlıye verdık alı abıde bunu anlayısla karsıladı

sonra tugrulun yogunlugu ve köylerının onemınden dolayı wow u alı abıye devrettı ve yola devam ettık -+ da hıc bır zaman sorun yasamadık

cagrı olayı harıc hıc bır hayal kırıklıgına ugramadık bu konuyada ayrıca gırecegım

yanlız ıkı oyuncu vardı kaos bırlıgınde ısımlerı suan bıle aklıma gelmıyor bırbırlerının arkadası olan saglam hesaplardı

ama bızım alsancak savasında hıc bır yardımda bulunmamıs kendı arkadası yıkılırken dıbındekı dostuna yardım etmedıklerı ıcın bırlıkten atılmıs ıkı kısının r bırlıklerıne gecmesınden sonra baslayan bır dönem bızım alsancak ve c lerle savasımız devam ederken

yusufa konuyu ıletttıgımde tarık ben kefılım bu kısılerden sıze yanlıs olayacak dedı olursada gerekenı ben yapacagım dedı bende okı dedım

ama bu kısıler sıgındıkları yerın degerını bılemedıler ve r bırlıklerı catısı altında bır gece saldırı yapıp köy reıslemeye kaltılar ve daha yusuf mudahele edemeden r bırlıklerı catısı altında cezalarını cektıler bu olay bızım sureklı bazı kesımlerın ısrarla r lere gıdelım dıyen kısılerı durdurmaya calısmama ragmen artık kozların onların elıne gecmesıne neden oldu ve r bırlıgı ılede resmen savas ıcıne gırdık

ve bu esnada bırde bolgemızdekı savastıgımız alsancak bırlıklerının c lerle ıs bırlıgı yapmaya baslaması bızımde artık bazı bolgelerı tutma adına -- dekı bırlesmemızı gerceklestırdık

ve kaos olusumu oldu bu bırlesmelerın bırbırlerıne faydalarımı oldumu wow lara desteklerı oldumu bızce oldu biz bir aıle olduk sizler gıbı hatalarımızla yanlıslarımızla kavgalarımızla bır aıle olduk aldıgımız planları elınde olmayan dostlarımıza verdık ordu cektıler ordu cıkartılar

suana kadar bızlerden yada onlardan farklı bölge olarak wow konusunda ne savunma nede madde yardımı talebı gelmedı geldıgı zamanda elımızden gelenı hep bırlıkte yaptık ımportoleye saldırı cıkıldıgında bızler savunma mesajı cektık ama saldırı meger erken cıkmıs buda guzel bır stratejıydı ayrıca tbr ederım

cok uzadı cokta uzar ama kaos aılesı olarak bız olusumumuzdan son derece memnunuz onlara bır kez daha tşk edıyorum

su oyun donemınde pişman oldugum iki şey var aslına bakarsan ikisi bir bütün bunun cevabınıda sen verırsın samet usta

baskanlarımından hepsı sahıttır kankalar olayına asla onay vermedım kımseyede verdırmedım cagrı bızım uyemızdekı gereklı orduyu yapması ıcın hızlı asker tılsımından tutunda ne gerekıryorsa sagladık

ama truvalı alı abıme her fırsatta abı ıcıme sınmıyor bu ıse ıs var dedıgınde tarık benı nasıl bılıyorsan oyle bıl ben ınanıyorum yanlısı oldugunda daha ulasmadan sıfırlayacagıma soz verıyorum dedı ve onun ıcın acı olsada sözunde durdu cagrı bızım wow a cıktıgında alı abı sıfırladı

Yok rakip olarak estağfurullah zaten birşey diyemiyiz sadece kritik yaptım.Çağrı olayında ise s15 ten münasebetimiz vardı bizim onunla zaten bizim birlikte idi kendisi hatta birliği bile doğan abi ile kuran kişi idi sonra yanlış yaptı sildik.Burda ilk hedefinde ben olduğumu herzaman dile geridi.Sonra ne olduda bana değil oraya gitti bende bilmiyorum bana gelecek diye bekliyordum açıkçası.

benim dile getirdiklerim sadece - - bölgesindeki olaylardır.

S10KANKALAR
26-02-2011, 23:26
bu yazdıklarıma cevabı verecekler cıkıp verır abım

sen yazmışsın işte versene cvbı arkamdan atıp durma gücünüz olsaydı yıkardınız öle onun için yıkmadım bunun için yıkmadım demiceksiniz köy ordaydı yıksaydınız çıkanları beklemeyelim sen ver cvbı göstermelikleri göster bakalım matrıx denizli ve pappi dışında alayınıza giderdim gittim de...

Royal Flush
26-02-2011, 23:40

Kankalara gelince ben yakubu severim s15 tede yine oynadık yine aynı saflarda.Burda ben matrix i yine barındırmazdım yakup saldırmayın ona diye ricada bulundu.Ama her seferindede yakuba beni yıkacağını tekrarlarmış.Hatta madem öyle yazayım.

Yakup dediki abi matrixte şu kadar asker var sana saldıracak ikna edimoyurum.Temide ne olur ne olmaz diye benden almış dedi.Tabi biz bunun üzerine matrixe saldırdık biliyorsunuz.0 layamadık oda askerler ölüyor bende retliyi zaten sevmiyorum hesap silecem diye apar topar çıkmış duyduğum böyle.Yani yakup sizin wowa saldırtmadı bundan emin olun olsa söylerim oldu diye

pharmaton
26-02-2011, 23:44
işler biraz hızlı geliştiği için bir takım konuları biraz farklı hatırladığımı truvalı dan öğrendim az önce...

s 15 te çağrı bir köye saldırıya gönderilmiş, ve kendi birlik arkadaşları o köye savunma yığarak çakılmasını sağlamışlar, (doğru yada yanlış ama ali abiye hep böyle söylemiş)

s15 teki birliğin yöneticileri de royal ve keserim üstadlarmış, ama çağrı asıl keserim i sorumlu tutuyormuş bu işten...

çağrı ile yakubun arkadaşlıklarını zaten herkes biliyordu, yakubun da kendisiyle beraber royal e gideceğini anlatmış çağrı...

c ve r lerin kendi aralarında kısa süren savaşında ilk orduyu çakanlardan biride yakup olunca taşlare daha fazla yerine oturmuş oluyordu...

hatta okanbjk üstad çağrıyı sıfırlayacağını söyleyince ali abi onu koruyacaklarını söylemiş yusuf a, ali abiyle yusufun şahsi arkadaşlıklarından dolayı çağrı 4 ay önce yıkılmaktan kurtulmuş, kahramanla keserim e fake atmasının hemen ardından..

çağrı truvalı wow a gitmiyordu, retli ye gidiyordu ama ali abi bütün -/+ ya çağrıya kefilim dediği için onu sıfırlamak zorunda kaldı içi kan ağlayarak, hatta oyuna bile girmedi 1 hafta bu olaydan sonra...

Glady00
26-02-2011, 23:50
işler biraz hızlı geliştiği için bir takım konuları biraz farklı hatırladığımı truvalı dan öğrendim az önce...

s 15 te çağrı bir köye saldırıya gönderilmiş, ve kendi birlik arkadaşları o köye savunma yığarak çakılmasını sağlamışlar, (doğru yada yanlış ama ali abiye hep böyle söylemiş)

s15 teki birliğin yöneticileri de royal ve keserim üstadlarmış, ama çağrı asıl keserim i sorumlu tutuyormuş bu işten...

çağrı ile yakubun arkadaşlıklarını zaten herkes biliyordu, yakubun da kendisiyle beraber royal e gideceğini anlatmış çağrı...

c ve r lerin kendi aralarında kısa süren savaşında ilk orduyu çakanlardan biride yakup olunca taşlare daha fazla yerine oturmuş oluyordu...

hatta okanbjk üstad çağrıyı sıfırlayacağını söyleyince ali abi onu koruyacaklarını söylemiş yusuf a, ali abiyle yusufun şahsi arkadaşlıklarından dolayı çağrı 4 ay önce yıkılmaktan kurtulmuş, kahramanla keserim e fake atmasının hemen ardından..

çağrı truvalı wow a gitmiyordu, retli ye gidiyordu ama ali abi bütün -/+ ya çağrıya kefilim dediği için onu sıfırlamak zorunda kaldı içi kan ağlayarak, hatta oyuna bile girmedi 1 hafta bu olaydan sonra...

Aynen.. Kardeşim. Yaptiği Kahraman'lı Saldırıdan Dolayı İlk Hedefimiz Çağrıydı. Cümkü Bize Söz Verdi sözünden Dönmüştü..

Ardından Ali Abeyle Paylastım. Konuyu Abe Bak Böyle Bi Durum Var 3x Ozaman Bendeydi İlk Gidip İndirecektim Ali ABeyle Danıstım Ali Abe Ben Hal Ederim Diyince Bizde Geri Planda Kaldık Evet Gerçektende Ali Abe Sonra Hal Etti Olayı Uzamasını Engeledi. Olay orda kapandi Zaten..

Olayın İçerisinde ali Abenin Olması Çağrıyı Kurtardı.. Yoksa Yaptiği Hatanin Bedelini Ödüyecekti..

Dip Not : Attıgı Kahraman Artemis Olayı'yla Patlak Vermişti Arkadaşlar.. Ondan Dolayı Hasas Bi Durumdu Bide arkamızdan Çok İleri Geri Konusuyordu..

S10KANKALAR
26-02-2011, 23:53

evet doğru diyosun ilk orduyu ben çaktım artemis c ve r lerin arasını bozdu yusuf bir kaç önce msjında anlattı olayları çürük misali dedi oku onları anlarsın gelelim bana ben ordu çakmaktan asla korkmam bi anlaşmazlık oldu bir hata yaptık saldırdık eski mevzular biz unuttuk bunları wowu biz kurcaz die zorunuzamı gidio tarık abi sizdemi aramızı bozmaya çalışıyosunuz acaba anlamış değlim:)

Royal Flush
26-02-2011, 23:56

matrix bizden ayrıldı bir kız için kızla bikisi ayrı takıldı.Temini yaptığım hesabın 9 tarlalıyı kız reislemeye kalktı hatta ben eşimi hastaneye götürmüştüm doğan abi aradı dedi çağrılar reisliyor sanırım bende hesap sahibini aradım 36 nüfustu sanırım o köy üstelik doğan abi hesaba altın aldı depo kurduk kızıda matrixide çaktık sonrada yıktık varmı bunda birşey kim olsa o yapar

pharmaton
27-02-2011, 00:00
matrix bizden ayrıldı bir kız için kızla bikisi ayrı takıldı.Temini yaptığım hesabın 9 tarlalıyı kız reislemeye kalktı hatta ben eşimi hastaneye götürmüştüm doğan abi aradı dedi çağrılar reisliyor sanırım bende hesap sahibini aradım 36 nüfustu sanırım o köy üstelik doğan abi hesaba altın aldı depo kurduk kızıda matrixide çaktık sonrada yıktık varmı bunda birşey kim olsa o yapar
yukarıda da dediğim gibi olayı çağrı ali abiye anlatmış oda bana anlatmıştı yani 3. ağız ve taraflardan sadece 1 tanesinin ifadesine dayanıyor, doğru yada yanlış bize anlatılan buydu.. :)

her olayı kendi dinamikleriyle değerlendirmek lazım üstadım, o an için doğru olduğuna inandığınızı yapmışsınızdır mutlaka

pharmaton
27-02-2011, 00:02
evet doğru diyosun ilk orduyu ben çaktım artemis c ve r lerin arasını bozdu yusuf bir kaç önce msjında anlattı olayları çürük misali dedi oku onları anlarsın gelelim bana ben ordu çakmaktan asla korkmam bi anlaşmazlık oldu bir hata yaptık saldırdık eski mevzular biz unuttuk bunları wowu biz kurcaz die zorunuzamı gidio tarık abi sizdemi aramızı bozmaya çalışıyosunuz acaba anlamış değlim:)

eski defterleri açmak değil amacım yakubum, sadece açıklama istemiştin bende yaptım, inandığım ve bildiğimden tek kelime eğmedim bükmedim :)

yusuf üstad da ali abiyi doğruluyor çağrının konusunda, yoksa c ve relerin savaşını kaşımak değil amacımız, zaten serverin sonu geldi kaç kişi kaldık şunun şurasında, oyun oynadık eğlendik ve serverin sonunu hep beraber gördük...

S10KANKALAR
27-02-2011, 00:05
eski defterleri açmak değil amacım yakubum, sadece açıklama istemiştin bende yaptım, inandığım ve bildiğimden tek kelime eğmedim bükmedim :)

yusuf üstad da ali abiyi doğruluyor çağrının konusunda, yoksa c ve relerin savaşını kaşımak değil amacımız, zaten serverin sonu geldi kaç kişi kaldık şunun şurasında, oyun oynadık eğlendik ve serverin sonunu hep beraber gördük...

orası öyle gerçekten çok zevk aldık:) özellikle avantaj da bizde oldugu için daa da çok zevk alıcaz çiğ_köftenin dediği olcak sanırım -+ da wow kurulmaz demişti öyle olcak sanırım:)

Royal Flush
27-02-2011, 00:07
yukarıda da dediğim gibi olayı çağrı ali abiye anlatmış oda bana anlatmıştı yani 3. ağız ve taraflardan sadece 1 tanesinin ifadesine dayanıyor, doğru yada yanlış bize anlatılan buydu.. :)

her olayı kendi dinamikleriyle değerlendirmek lazım üstadım, o an için doğru olduğuna inandığınızı yapmışsınızdır mutlaka

Şahsi olarak oyuncu ayarlamadık hiç bir zaman sen içlerinde barında git yık diye ama alenen birlik kurduk - - de biliyorsunuz sizde zaten bunu

pharmaton
27-02-2011, 00:10

bak ben ara bozmaya falan calısmıyorum bılen bılır bılmeyen keyfı bılır senın gıbı samet ustad bır seyler yazdı kendıne gore oyunu yorumladı bende kendıme gore oyunu yorumladım eger ara bozup ortalık karıstırmak olsaydı nıyetım bunu cagrıdan sonra yapardım ama kımse bır kelıme duymadı

bu sıtemım sana degıl ınan senı hıc kaıle almadım cunku temsılcıgını yaptıgı bır hesaba hemde elcılık basan bır hesaba saldırı atan bır kısı asla benım muhatabm olamazdı bunu sanada soyledım

benı uzen benım oyuncum olan cagrının o kadar askerının bıze gelırken buhar olması belkı o zaman bır kere olsa sozun de dostlugunda durup senınde samate dedıgın gıbı onun wow a gıtse belkı dengeer degısecektı
hepsını bır kenara koy hepsı telafı oldu alı abının uzuntusunu unutamam

pharmaton
27-02-2011, 00:12
Şahsi olarak oyuncu ayarlamadık hiç bir zaman sen içlerinde barında git yık diye ama alenen birlik kurduk - - de biliyorsunuz sizde zaten bunu

-/- ile değil s15 teki çağrının yıkılmasıyla ilgiliydi söylediklerim...

-/- deki dostlarımızdanda memnunuz onlardan hiç bir zaman sıkıntımız olmadı, bir olduk birlik olduk, bakalım şimdi şu rekor kıracak orduları bekliyoruz koltuğumuza yaslanıp :)

Royal Flush
27-02-2011, 00:16
-/- ile değil s15 teki çağrının yıkılmasıyla ilgiliydi söylediklerim...

-/- deki dostlarımızdanda memnunuz onlardan hiç bir zaman sıkıntımız olmadı, bir olduk birlik olduk, bakalım şimdi şu rekor kıracak orduları bekliyoruz koltuğumuza yaslanıp :)

çağrı konusunu kapatalım ben zaten sevmezdim.:D

Rekor orduya gelince ben zaten tarığa da söyledim bizde rikor ordu yok.Sizinkiler güçlü idi biz sadece şuan truvalı alta çekebilirmiyiz diye saldırı yaptık olurda o ordular alta çekerse bitireceğiz gibi yok bitirmez ise hayırlı olsun wowunuz:)

S10KANKALAR
27-02-2011, 00:20
bak ben ara bozmaya falan calısmıyorum bılen bılır bılmeyen keyfı bılır senın gıbı samet ustad bır seyler yazdı kendıne gore oyunu yorumladı bende kendıme gore oyunu yorumladım eger ara bozup ortalık karıstırmak olsaydı nıyetım bunu cagrıdan sonra yapardım ama kımse bır kelıme duymadı

bu sıtemım sana degıl ınan senı hıc kaıle almadım cunku temsılcıgını yaptıgı bır hesaba hemde elcılık basan bır hesaba saldırı atan bır kısı asla benım muhatabm olamazdı bunu sanada soyledım

benı uzen benım oyuncum olan cagrının o kadar askerının bıze gelırken buhar olması belkı o zaman bır kere olsa sozun de dostlugunda durup senınde samate dedıgın gıbı onun wow a gıtse belkı dengeer degısecektı
hepsını bır kenara koy hepsı telafı oldu alı abının uzuntusunu unutamam

beni kaaleye almadıgın belli o yüzden adımı kullanıon dimi:) sanki ben seni kaaleye almışım bu zamana kadar noldu o elçilik basanlar arkadaşlarına sildirler gittiler dimi şimdi dersin özel sorunları vardı die bu arada az önceki bi msjın da da alsancaklar savaşımız vardı filan demişsin ya size kıyak geçmiştim birisini yıkamıyodunuz önden bana dal demişlerdi msn konuşmalarıda var ama istersen atarım buraya önden ben girmiştim arkadan siz yıkmıştınız ozaman 60 merddiniz ama gelip benden yardım istediniz ve ben c oldugum alde muattapım değilsin sen artık benım adımı bile yazma abi mabi dinlemem bu saatten sorna

beylerhan
27-02-2011, 00:20
çağrı konusunu kapatalım ben zaten sevmezdim.:D

Rekor orduya gelince ben zaten tarığa da söyledim bizde rikor ordu yok.Sizinkiler güçlü idi biz sadece şuan truvalı alta çekebilirmiyiz diye saldırı yaptık olurda o ordular alta çekerse bitireceğiz gibi yok bitirmez ise hayırlı olsun wowunuz:)

servere hayırlı olacak wow un kurulanı ama neticede ya sen ya ben, iki maraşlıdan biri, üstelik hatayda oturan 2 maraşlıdan birine nasip olacak gibi görünüyor, harbiyede buluşup kutlarız artık kim kurarsa üstadım :)

Royal Flush
27-02-2011, 00:22
servere hayırlı olacak wow un kurulanı ama neticede ya sen ya ben, iki maraşlıdan biri, üstelik hatayda oturan 2 maraşlıdan birine nasip olacak gibi görünüyor, harbiyede buluşup kutlarız artık kim kurasa üstadım :)

Kısmet kim kurarsa kursun hayırlısı olsun kutlarız tabiki para vermem ama senden:)

beylerhan
27-02-2011, 00:24
Kısmet kim kurarsa kursun hayırlısı olsun kutlarız tabiki para vermem ama senden:)
eğer 20 gün daha uzarsa bende vermem, bitsin bir an öncede altına vereceğimizi yemeğe verelim :D

pharmaton
27-02-2011, 00:28
eğer 20 gün daha uzarsa bende vermem, bitsin bir an öncede altına vereceğimizi yemeğe verelim :D

afiyet olsun:)

Royal Flush
27-02-2011, 00:29

Senmi alıyorsun altını sadece yoksa toprağım

Glady00
27-02-2011, 00:32
Bize Hane Yemek :S:S

Vallah pes Doğrusu:D

Royal Flush
27-02-2011, 00:34
Bize Hane Yemek :S:S

Vallah pes Doğrusu:D

Sende gelecen genel başkan olmak kolaymı sen verecen hesabıda:))
Biz kazanırsakta artık kaos yöneticileri ödeyecek:)

beylerhan
27-02-2011, 00:35
afiyet olsun:)

sağolasın tarık üstadım, daha aramıza yaffrustopme ve olympos32 yide alırız, hatay civarında ne kadar oyuncu varsa burdan davetlimdir, şelalede oyun bitince ilk cumartesi akşam buluşuyor muyuz?

Royal Flush
27-02-2011, 00:36
sağolasın tarık üstadım, daha aramıza yaffrustopme ve olympos32 yide alırız, hatay civarında ne kadar oyuncu varsa burdan davetlimdir, şelalede oyun bitince ilk cumartesi akşam buluşuyor muyuz?

Bana uyar valla gelirim yeterki gelin.Herzaman gidiyorum hataya zaten

Glady00
27-02-2011, 00:37
Sende gelecen genel başkan olmak kolaymı sen verecen hesabıda:))
Biz kazanırsakta artık kaos yöneticileri ödeyecek:)

Abe Biz biraz Daha Savunma Atalım:)))))))))))))))))))

Yemek'leri Ali abeye ödetelim:D:D

beylerhan
27-02-2011, 00:37
Senmi alıyorsun altını sadece yoksa toprağım

altınlar benden köye bakmak ortaklardan dermişim :D

Tamam yaw yemek paralarıda benden, tarıkla yusufta davetli, ama dibi mumlu davetiye yok haa ona göre, çağırdık geleceniz :)

Glady00
27-02-2011, 00:39

Tamam yaw yemek paralarıda benden, tarıkla yusufta davetli, ama dibi mumlu davetiye yok haa ona göre, çağırdık geleceniz :)

He Abe Batmandan Atlıyım Gelem :))

Keske öyle bi imkanım Olsa..

Hatay bana kaç saat ))

Royal Flush
27-02-2011, 00:40

Valla bizdede sağolsun arkadaşlar ara ara destek çıkıyolar altın işine tek bir kişiye olması çok zor çünkü.Ben demeden düşündüler onlara bundan çok çok tşk.Paralı adamların hali başka:)

Glady00
27-02-2011, 00:41
Yemek Parası Tarıktan Abe:S:S

Ali ABe Sen Boş Ver Tarıka Ödetiriz Abe:))))

pharmaton
27-02-2011, 00:42
Abe Biz biraz Daha Savunma Atalım:)))))))))))))))))))

Yemek'leri Ali abeye ödetelim:D:D

ali abıyı korkutamazsın:)

Royal Flush
27-02-2011, 00:44
Yemek Parası Tarıktan Abe:S:S

Ali ABe Sen Boş Ver Tarıka Ödetiriz Abe:))))

O ordular seviye almaz ise sen düşün yusuf hesabı sen ödeyecen.Yada doğan abi para yatıracak bize o ısmarlayacak kaç kişi yemeğe gelirse ödetecem.

Glady00
27-02-2011, 00:47
O ordular seviye almaz ise sen düşün yusuf hesabı sen ödeyecen.Yada doğan abi para yatıracak bize o ısmarlayacak kaç kişi yemeğe gelirse ödetecem.

Vallah Abe Bekliyelim..

Ali Abeye Bağlı :))))

Ali Abe Savunmayı azar azar böl :D

oceanmaster34

Tarık sen gel yanıma biz sinanın çiftlikte kuzu çevireceğiz

wowda bizim shoowda bizim :)

olymops32 de pappide bizim davetlimiz ali paşa senide davet ederdik ama C ve R lerle sözleşmişsin :D

beylerhan
oyun bitince ilk cumartesi akşamı harbiyede şelalede buluşuyoruz öyleyse arkadaşlar, hepiniz benim davetlimsiniz..

ilk defa dip not: hataya gelmeyenler harbiyeyi google hocaya soruversinler, resmi gören kesin gelir :)

Glady00
27-02-2011, 00:48
Tarık Ödüyecek Dedim :D

Tarık Ortadan kayboldu Gördünüz Dimi:D

beylerhan
27-02-2011, 00:49
Tarık sen gel yanıma biz sinanın çiftlikte kuzu çevireceğiz

wowda bizim shoowda bizim :)

olymops32 de pappide bizim davetlimiz ali paşa senide davet ederdik ama C ve R lerle sözleşmişsin :D

hehehe abi sinanın çifliğe, kuzuların dişi ota değince gideceğiz, nisan da ben 1 hafta istanbuldayım, yalovaya o zaman geçeriz, sen yinede bakıver harbiye resimlerine :)

pharmaton
27-02-2011, 00:52
Tarık Ödüyecek Dedim :D

Tarık Ortadan kayboldu Gördünüz Dimi:D

yok gogle amcaya harbiyeyi sordum :)

beylerhan
27-02-2011, 00:54
yok gogle amcaya harbiyeyi sordum :)

görsellerden bak işte, şimdi geliyon demi :D

pharmaton
27-02-2011, 00:54
ali abımın bugunkı sabah mesajı :) bu sohbetımıze ıyı gelır

Ne güzel cahildik;

Televizyon yoktu. Gazete de her zaman olmazdı.
Öyle güzel cahi...ldik ki, keyfimiz bozulmazdı hiç!

Dışarıda kar... Ama kuzine içten içe öyle yanıyor ki. Kuzinenin üzerinde demir maşa... Maşanın üzerinde de ekmek dilimleri.
Aydınlık bir kış sabahı ve kızarmış ekmek kokusu...

Sucuk lükstü. Yumurta lezzetli. Ekmek her zaman ekmek gibi... Bir kez olsun kümesten yumurta almamış, bir kez olsun o kızarmış ekmeğin kokusunu duymamış ve fakat alışveriş merkezlerinin restoran katlarında boğucu bir gürültü ve havasızlık içinde hamburger keyfine fit olmuş çocuklar ve gençler için ben ne kadar yaşlıyım...

Dışarıda kar... İçeride kanaat... İçeride huzur... Televizyon yoktu. Gazete de her zaman olmazdı.

Öyle güzel cahildik ki, keyfimiz bozulmazdı hiç!
Portakal kabuklarını sobanın üzerine dizer, kokusuna râm olurduk. Kestane közlemek büsbütün bir gecenin akıllara seza mutluluğuydu. Sonra illa ki, büyüklerin anlattığı hikâyeler, hatıralar...

Bir çoğu arızalı ve tedaviye muhtaç beyinlerden çıkma dizilerin ve filmlerin açtığı hasarlar yerine, geniş ve besleyici bir masal dünyası...

Lezzet bir tarafa, kokuya da hasret kalacağımız kimin aklına gelirdi? Ekmeklerimiz el değerek üretilirdi, sağlıklıydı, lezzetliydi ve mis gibi kokardı. Çay da kokardı... Domates de...

Bütün bu nefasete, küçücük bir bakkal dükkânının zenginliği yetiyordu. Dışarıda kar... İçeride huzur...
Zam endişesi, doğal gazın kesilme korkusu, yolda kalma telaşı, rejim tehlikesi... Kimin umurunda...
Ne güzel cahildik. Mutluluğun resmini çiziyorduk.

Royal Flush
27-02-2011, 00:55
Yakup senin gönderdiğin ordular seviye alırmı :D