PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wow Gidişatı [Server 10]

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6

denizli/emine
10-02-2011, 02:45
Küllen Yalan Açık'lamarından Vazgeç..

Doruk2 SAna Küfür Etiğini Resimle İspatla Kanıtla Dedim Bilmiyorum Dedin..

Doruk2 Oynuyormu Dedin Doruk2 Hesapinda yok Bıraktı Dedim..

Yalan Değil..

Olayın ARdından 5-6 Ay Geçmiş Bana Diyorsunki Doruk2 Bana Küfür Etmiş :) Bak Sen Şu İşe 5-6 Ay ARa Girmiş Neymiş doruk2 Küfür ETmiş aRkadaşım o zaman ki aklın nerdeydi? neden bize kanıtlarınla gelmedinde 5-6 ay sonra Geldin Tabi Sıkıştınız Ya Köşeye Hemen doruk2 Küfür ETti Dediniz 5-6 AY sonraki Kanıtlıyamadığınız Olayı Gün Yüzüne Atınız

Hade kardeşim Sen Bi Kere Damgayı Yemişsin Kfüürcü Küfürcü Desteği Diye Git İlk Önce bunla Yüzleş..

Forumuda Akyuzsegzin Gibi Kirletöe..

Derim..
Gerçek Yüzünüzü Herkes Biliyor ARtık..

Konuştukça Batıyorsunuz..

Kaos-1 Sayın Başkanı Küfüre Destek Verip Küfürcüyü Birleğinde Barındırıp Sıralamayı 1. Sağlamaya Çalışan Başkanımız :)

DÖRT GÖZLE KANITLAMANIZI BEKLİYORUZ ... GÜNCEL KANITLARINIZI MUHAKAK BEKLİYORUZ...

güncel olmasının önemi var mı
5-6 ay önce olsun küfür küfürdür , 5-6 önce olmus die yok mu sayalım yani yaptığınız küfürü

evt ben doruk2 nin yaptığını kanıtlamadım , çünkü diorumki acemyim öle istediğim zmana istediğim seyi bulup çıkaramıorum , bilgili arkadaslarıma danısıorum herseyi ortaya çıkarıorum
hatta doruk2 nin bana yaptığı hakareti sen kendin bulup çıkardın benim köye msj attın bunu muı kasdediosun die
ben de sana evt dedim
ne dedin bana hak verdin keske ozman söleseydin dedin
ozman sölemedik mi
bas bas bağırdık forumda bu nsl yorum die , sen foruma girip çıkıodun nsl gözünden kaçar

bana ne dedin o oynasaydı atardım dedim, doruğun illa doruk2 hesabındamı oynaması lazım , hesaba mı bakıoruz bunu söleyen oyuncuya mı
farkediomu
bile bile yalan söledin , oynadığı hesaptan atsaydın ozman onu

yusuf kanıt çk zor bisi değil gör bak bu kanıtları suncam sana bana sadece 1 gün izin verin , sabah olsun bu kanıtları ellerinde tutan arkadaslarıma ulasayım ozman görcem seni

bu forumda daha yazmaya yüzün kalacak mı

Glady00
10-02-2011, 02:48
5-6 ay önce olsun küfür küfürdür , 5-6 önce olmus die yok mu sayalım yani yaptığınız küfürü

evt ben doruk2 nin yaptığını kanıtlamadım , çünkü diorumki acemyim öle istediğim zmana istediğim seyi bulup çıkaramıorum , bilgili arkadaslarıma danısıorum herseyi ortaya çıkarıorum
hatta doruk2 nin bana yaptığı hakareti sen kendin bulup çıkardın benim köye msj attın bunu muı kasdediosun die
ben de sana evt dedim
ne dedin bana hak verdin keske ozman söleseydin dedin
ozman sölemedik mi
bas bas bağırdık forumda bu nsl yorum die , sen foruma girip çıkıodun nsl gözünden kaçar

bana ne dedin o oynasaydı atardım dedim, doruğun illa doruk2 hesabındamı oynaması lazım , hesaba mı bakıoruz bunu söleyen oyuncuya mı
farkediomu
bile bile yalan söledin , oynadığı hesaptan atsaydın ozman onu

yusuf kanıt çk zor bisi değil gör bak bu kanıtları suncam sana bana sadece 1 gün izin verin , sabah olsun bu kanıtları ellerinde tutan arkadaslarıma ulasayım ozman görcem seni

bu forumda daha yazmaya yüzün kalacak mı

5-6 Ay Önceki Aklınız Nerdeydi?

Küfür Küfürdür Doğrudur..

Ama Bize HAlen Kanıtlamadınız O Zamanki Aklınız Nerdeydi? 5-6 ay Sonramı Kanıt Peşşine Düştünüz..

Zorlama Zihnini Çöker Filan :)

Dört Gözle Bekliyoruz Kanıtınızı Bakalım.. Benim sunduğum Kanıt Gibimi Olcak Olmasda Ona Yakın Birşey Resmini Vs Çekiniz..

Merak Ettim..

- Benim kanıtımda Oyun Varmiş :) Sanki Cantır Oynuyoruz Oyun Varmiş Sen Çok oyun oynuyorsunki Her gördüğüne Oyun Diye Yargı Yapıyorsun:)

Benmi Küfür etmişim? Yaptiğiniz Küfürü Saymıyormuzunuz Diyorsunuz?

Gerçektende Çok merak Ettim Şimdi..

Ben Etmişim He :)

denizli/emine
10-02-2011, 02:50
Hımm Oyun Peşindeymişim Öylemi.. Anladım..

Böyle Devam Ediniz.. Yüzsüzlüğünde bu Kadari Küfür Var İçerisinde ailme Bana Vs Küfür Edilmiş Ben Oyun Peşinde Olacam..

İlk Önce İnsan Olmayı Deneyiniz Sonra Bence Yorum Yapınız Başka Birşey Diyemiyorum..

Bundan Sonra İsmimi Hitab Ederek Konusma Yapmayın BEnim ACiz İnsanlarla İşim Olmaz Küfürcü Ve Küfürcü Dostlarıyla İşim Olmaz Benim Gözümde Seviyesiz Küfürbaz Bir İnsandan Farkın Yoktur Birde Birlik Yöneticisisin Ne Yazıkki Bunu Görmeyip Seni O Rütbeye Getiren'lere Başka Birşey demiyorm

Sen DAha kendini Yönetemiyorsun Birliğindeki İnsanlari Nasıl Yönetiyorsun Haretler İçerisindeyim

Küfürü İnad meselesine Bindirip Küfürcüye Alkıs Tutan Bir Varlıksın gözümde..

Fazla Söylenecek Söz Bulamıyorum

İlk Önce Kendinizi Düzeltiniz Sonra İnsanlari Düzeltmeye bakınız Ardındanda İnsanlara Laf sokusturun..

Karektersizce Yazıp Durma BEn Hiç Bir Zaman Birlik Arkadaşımı Yolda Bırakmadım.. Sen Güvenlimiyen Bir yöneticisin..

Helldevil'i Diyorsan Helldevil mevzusunu Herkes Bilir.. FAzla Söze Gerek Yok Hepsileri Cezasini Buldu Küfür Ettiler Ban Yediler Küfür Ediler Bizat şahsımız Tarafından Yıkıldılar Görende Kaç Kişyii Yıktık Bölgemide 1 Kişyii Yıktık Helldevil'di Oda Neden Yıkıldı İhanet ETti İhanetin Bedelini yıkılarak Toplantıda Alınan Kararlar Neticesinde Yıkmıltır.. Benim Bölgemdeki Şahi Birliğini İlgilendirecek Konu Kimseyi İlgilendirmez.. Bizim Toplantı Kararı Neticesinde Yıkıldı..

Sen karekterini Belli Etirdin.. Bana Küfür Eden -/-'deydi Sen Kalkıp Küfürü Bile Böyle Savuınuyorsun İşte Senin'le Benim Aramdaki Fark budur Sen Küfürü Farklı Numaralarla Farklı Yönlere Çekersin. Ben İse bu Numaraları Değil Bizat Gerçek'leri Söylerim

-/- Bölen Asz Akyusezgin'dir -/- De Rol Alan Arkadaş'lar Bilirler.. Ben Bir Başkanım Benim Üzerime düşen Görev'ler Vardir Ben Birlik'lerimin. İyi Bir Yolda İlerlemesi İçin Mutlaka Bir Kaç Stratejik Karar Vermem Lazım -/- Arkadaş'lar Bizimle Beraber Olmayı Tercih ETti Bazıları.. Bizde Arkadş'ları Hiç Bir zaman Yarı Yolda bırakmayıp Kendileriyle Devam Ettik Buna Sen Kalmış Böldün parçaladın Diyorsun sen Nasıl Bir Yöneticisinki Stratejikleri Bile Bilemiyecek Kadar Yönetemiyorsun.. İşte bunu Bizler Sizlere Öğrettik Biz Kalleşlik küfürle Bir Yere Varmadan Bunu Yaptık..

Ne Küfürcüülere Destek Verdik ne Küfüre Taviz vererek Bu Noktaya Vardik Sen İse Küfüre Destek Vererek Birşeyler Yapmaya Kalkıştın Bedelinide Ağır Ödüyorsun Zaten..

heldevil kim tanımıorum ben , ben sana küfür edenleri bir bir ortaya döktüğümde o kisleri attınmı bilrikten atmadın sen simdi bana neyi savunuosun , sana söz kanıtlıcam herseyi hiç merak etme

Glady00
10-02-2011, 02:53
[QUOTE=Glady00;1095562][B]5-6 Ay Önceki Aklınız Nerdeydi?

Ama Bize HAlen Kanıtlamadınız O Zamanki Aklınız Nerdeydi? 5-6 ay Sonramı Kanıt Peşşine Düştünüz..

Dört Gözle Bekliyoruz Kanıtınızı Bakalım.. Benim sunduğum Kanıt Gibimi Olcak Olmasda Ona Yakın Birşey Resmini Vs Çekiniz..

Merak Ettim..

- Benim kanıtımda Oyun Varmiş :) Sanki Cantır Oynuyoruz Oyun Varmiş Sen Çok oyun oynuyorsunki Her gördüğüne Oyun Diye Yargı Yapıyorsun:)

Vallah Yazmıcak Yüzü Olan Bir Kişi Varsa Oda Sensin Bana sorarsan Sana kanıt sunduk Herşey sunduk Yediğinle Kaldın Neymiş Efendim Oyunmuş Sen Neyin Çıkarını Yapıyorsunki

Bence Yüzün Olsaydı Şu Forma Yazmazdın Küfüre Destek Veren Bir yöneticisin Yönetici Demek Yöneticileri Kücük Duruma Düşürmek Demektir Ama Malesef Birlik Başkan'ları Tarafından Yönetici Seçilmişsiniz.. Arkadaş'ların Seçiminede Saygım Vardir. Tabikide Beni İlgilendirmez.. Ama Bize Sormuş Olsalar Sen Hiç Birşeyi Yönetemesin Utanmadan diyorsun Yüzün kalcakmı Bekleyip Görcez Yüzü kalmıyacak Biri Varsa Oda Sensin 'ki Kalkıp Kanıtlanmış Birşeyi Sineye Çekiyorsun Ardından Oyunmuş Sandık Diyorsun.. Senin Kirli Çamaşırların Ortaya Döküldü Küfüre Destek Veren Başkanım..

denizli/emine
10-02-2011, 02:55
5-6 Ay Önceki Aklınız Nerdeydi?

Merak Ettim..

sana küfür ettin diyen mi oldu simdi , lafı anlama kıtlığın mı var

eruh kartalları
sen çok karakterlisin , karakter fıskırıo her yerinden

emine hanım bakın başımdan geçen bir olaytı size aktarmak istiyorum. yaklaşık 1 1,5 ay önce bi arkadaşımızın (messi89) hesabının şifresi kaos oyuncularının bir tanesi tarafından kırılıyor. bu arkadaştada ally mesaj çekme yetkisi var. sizin oyuncunuz ally mesajla tüm birliğe küfür yağdırıyor. tüm askerini wow köyüne gönderiyor. yetmedi temsilcisi olduğu hesaba giriyor ordan küfür yağdırıyor oranın askerlernide sağa sola saldırarak harcıyor. işte sizde bu karakterde oyuncular var. hesabın şifresini kırmışın tamam yanlış bişey ama yapmışın bi halt askeride gönder çak tamam onada biyere kadar eyvallah. peki küfür neden. insanın karakterinde olduğu zaman eline küçücük bi fırsat geçtiğinde en kötüsünü yapmaya çalışır. bende senin gibi bir yöneticiysem benim birliğimde böyle bişey yapan bi oyuncuyu bileyim inanın kendim yıkarım. size ispatlarla sunulan hakarete küfüre yandaş olup onu korumaya çalışmanız zaten en büyük hatanız.

Glady00
heldevil kim tanımıorum ben , ben sana küfür edenleri bir bir ortaya döktüğümde o kisleri attınmı bilrikten atmadın sen simdi bana neyi savunuosun , sana söz kanıtlıcam herseyi hiç merak etme

Yaw allah Aşkına Git İşine Sen Neyi Kanıtladın

İki Sözün Bir Sözünü Tutmuyor Az Önce Diyorsun ben Kanıtlıyamadım Senin kadar Bilmiyordum..

Şimdi Diyorsun Kanıtladım Neden Atmadım

Sana Böyle kaç Kişi Küfür Etti Fesupanallah Hepsini Tek TEk Kanıtlamışsın Hane Nerde Kanıtların

Allah Aşkına Git İşine Bir Yahu..

Sen kanıtlamış Olsaydın Herkese Atardin Seni Sanki Bilmiyormuşuz Gibi Yapıyorsun Nasil Biisi Olduğunu Bilmiyormuyuz ? Sende kanıt Olcak Sen Bunu Paylaşmıyacan

1 Yaşındaki Çocuk Bile inanmaz Buna

Pes Vallahi pes..

Glady00
10-02-2011, 02:58
sana küfür ettin diyen mi oldu simdi , lafı anlama kıtlığın mı var

Yaptığın Konusma.. Asagıdadır.. Kim Kıtmış Herkes görsün..

Yazma Kıtlığı Galiba Sizde Var Siz böyle Birşey diyorsunuz?

Ardından Kıtlıkmı Var sizde Yazma Kıtlığı Diye

Siz Birde Eğitimci Olacaksınız Daha Yazmayı Bilmiyorsunuz..

Birşey İspatlıyorsunuz onu Bile Yanlış Yazıyorsunuz..

Yaptığınız Küfürü Diyorsunuz

Siz Bence Bir Gözlük Alınız Bana sorarsanız..

Ne Yazdiğinizi İlk Önce Kendiniz Okuyun

Sonra Yargılayın..

denizli/emine
10-02-2011, 03:08
[QUOTE=Glady00;1095562][B]5-6 Ay Önceki Aklınız Nerdeydi?

Merak Ettim..

Vallah Yazmıcak Yüzü Olan Bir Kişi Varsa Oda Sensin Bana sorarsan Sana kanıt sunduk Herşey sunduk Yediğinle Kaldın Neymiş Efendim Oyunmuş Sen Neyin Çıkarını Yapıyorsunki

Bence Yüzün Olsaydı Şu Forma Yazmazdın Küfüre Destek Veren Bir yöneticisin Yönetici Demek Yöneticileri Kücük Duruma Düşürmek Demektir Ama Malesef Birlik Başkan'ları Tarafından Yönetici Seçilmişsiniz.. Arkadaş'ların Seçiminede Saygım Vardir. Tabikide Beni İlgilendirmez.. Ama Bize Sormuş Olsalar Sen Hiç Birşeyi Yönetemesin Utanmadan diyorsun Yüzün kalcakmı Bekleyip Görcez Yüzü kalmıyacak Biri Varsa Oda Sensin 'ki Kalkıp Kanıtlanmış Birşeyi Sineye Çekiyorsun Ardından Oyunmuş Sandık Diyorsun.. Senin Kirli Çamaşırların Ortaya Döküldü Küfüre Destek Veren Başkanım..

sen kimsinki benim kirli çamasırlarımı ortaya döküosun , sen kendine bak önce

malesef biz senin gibi kulis yapamıoruz , herseyi anında video yapmıoruz kafamız öyle cinliklere çalışmıo

video yapamıoruz die yalancı biz mi olduk ?, valla benim aklım öle cinliklere çalısmıo yusuf , ben bilseydim seninle ilgili köyden yazısmlarımız kaydederdim doruk2 ordusunu wowa çaktığında da burda güzel bi konu açıp bakın yusuf baskan ne demisti , oynasaydı atardım birlikten demisti ama doruk2 oynuomus derdim

ben bilseydim herseyi a anında video yapardım , ama bilmiorum teknolojik olarak sizden geride olabilirim ama karakter olarak sizden üstünüm emin ol yusuf

herkes bunu bilio , ben yalancı olsaydım kaos birliğinin baskanı olamazdım , en güvenilen yöneticiyim ben bundan süphen olmasın
asıl sen güvenilir değilsinlki zmanında c ve r leri birbirine kattın
demirleblebi ve raskol13 neden yıkıldı hatırlatırım

denizli/emine
10-02-2011, 03:21
emine hanım bakın başımdan geçen bir olaytı size aktarmak istiyorum. yaklaşık 1 1,5 ay önce bi arkadaşımızın (messi89) hesabının şifresi kaos oyuncularının bir tanesi tarafından kırılıyor. bu arkadaştada ally mesaj çekme yetkisi var. sizin oyuncunuz ally mesajla tüm birliğe küfür yağdırıyor. tüm askerini wow köyüne gönderiyor. yetmedi temsilcisi olduğu hesaba giriyor ordan küfür yağdırıyor oranın askerlernide sağa sola saldırarak harcıyor. işte sizde bu karakterde oyuncular var. hesabın şifresini kırmışın tamam yanlış bişey ama yapmışın bi halt askeride gönder çak tamam onada biyere kadar eyvallah. peki küfür neden. insanın karakterinde olduğu zaman eline küçücük bi fırsat geçtiğinde en kötüsünü yapmaya çalışır. bende senin gibi bir yöneticiysem benim birliğimde böyle bişey yapan bi oyuncuyu bileyim inanın kendim yıkarım. size ispatlarla sunulan hakarete küfüre yandaş olup onu korumaya çalışmanız zaten en büyük hatanız.

bakın benim azımdan bugüne kadar 1 küfür bile çıkmadı , ben diorumki sizin oyuncularınızdan da küfür eden var , e biz bunları yusuf gibi video yapmadık , ne bilim aklımıza gelemdi öle seyler ve bu küüfr edenler sizin birlikleriniz da hala oynuo , e sizin küfür eden oyuncularınız oynuosa ben neden küfür eden oyuncumu bilrikten atayım benim demek istediğim bu
bu noktada anlasamıoruz

ben burdan volkan (samatha) ve yakuba (kankalara) seslenmek istiorum yalanmı , küfür eden sadece kaoslar mı ?
her 2 tarftada küfür eden kisi varsa ben neden oyuncuymu atayım

forumda doruk2 bana burda hakaret ettiği zaman küfür bile denizlme hatta küfürdende asağılayıcı ozman neden onu savunma taraftarı oldunuz , ben de onu anlamıorum

volkan(samatha ) o yazıları sen de okudun yalanmı ,, simdi kanıt istiolar çıkramıorum evt suan forumun eski konusları nerde saklı bilmiorum online olan arkadasım yok ama böle bisi oldu inanmıoszanız samathaya yazın sorun

sonra daha 10 gün önce mikail c birliğinen biri köyüme çirkin bi msj attı , inanmıosanız şakranşıkrak(ali) ye sorun , hatta kankalara sorun msjı ona da attım

ben yalan sölemiorum , asla da sölemem ne görüdysem onu sölüorum burda , evt suan kanıtlarım yok , çünkü ben kanıt tutan bi insan değilim ama kanıtlara da ulasabilirim , illaki kanıtları tuatan arkadaslarım vardır diorum, kanır yoksa da sizin kendi üylerinizi birebir tanık gösterdim onların burda çıkıp gerçekleri sölüyeceğindne eminim

denizli/emine
10-02-2011, 03:26
Yaptığın Konusma.. Asagıdadır.. Kim Kıtmış Herkes görsün..

Yazma Kıtlığı Galiba Sizde Var Siz böyle Birşey diyorsunuz?

Ardından Kıtlıkmı Var sizde Yazma Kıtlığı Diye

Siz Birde Eğitimci Olacaksınız Daha Yazmayı Bilmiyorsunuz..

Birşey İspatlıyorsunuz onu Bile Yanlış Yazıyorsunuz..

Yaptığınız Küfürü Diyorsunuz

Siz Bence Bir Gözlük Alınız Bana sorarsanız..

Ne Yazdiğinizi İlk Önce Kendiniz Okuyun

Sonra Yargılayın..

hay allahım ya
5-6 ay önceki küfür die sen dedin doruk2 için ben onu kasdettim orda , burası sanal ortam pcden yazarken bazı seyyleri dikkatisiz yazmıs olabilrim ne alakası var bunun eğtimciliğimle
eğitimciliğime de laf et de tam olsun , bi o kalmıstı ztn

Glady00
10-02-2011, 03:28
[QUOTE=Glady00;1095566]

sen kimsinki benim kirli çamasırlarımı ortaya döküosun , sen kendine bak önce

malesef biz senin gibi kulis yapamıoruz , herseyi anında video yapmıoruz kafamız öyle cinliklere çalışmıo

video yapamıoruz die yalancı biz mi olduk ?, valla benim aklım öle cinliklere çalısmıo yusuf , ben bilseydim seninle ilgili köyden yazısmlarımız kaydederdim doruk2 ordusunu wowa çaktığında da burda güzel bi konu açıp bakın yusuf baskan ne demisti , oynasaydı atardım birlikten demisti ama doruk2 oynuomus derdim

ben bilseydim herseyi a anında video yapardım , ama bilmiorum teknolojik olarak sizden geride olabilirim ama karakter olarak sizden üstünüm emin ol yusuf

herkes bunu bilio , ben yalancı olsaydım kaos birliğinin baskanı olamazdım , en güvenilen yöneticiyim ben bundan süphen olmasın

Emine Hadini Aşan Konulara Değiniyorsun Ne volkan Hocanın Nedede İsmailin izninie Ağzına Alıyorsun Sen Kimsinki Bunların İsmini Ağzına Alıyorsun

Orda Dıur İleriye Fazla Gitme..

C&R Birlik'leri.. Artemis ( Yusuf) Bunun Yüzünden Bi Ara Gergin Anlar olmuştu ama araya girerek olayı çözdük C&R birlik'leri bu senelik birlikler değil bir şey bilmeden o kücücük aklınla yorumlamaya çalışma senin gibi çok yüzsüz insan böyle haykırdı ama hepside birşeyi başaramadılar..

Adam Gibi Şurda Oynunu Oyna Senin Kim Olduğunu Herkes Biliyor Zaten.. kalkıp Bana Edebiyat yapma Kanıtın Varmı Varsa Getirecektin Arkadaşım ne konuyu uzatıyorsun Kalkıp bana 5-6 Ay Önceki Olayları Anlatıyorsun..

Kanitmiş Yenimi Aklına geldi ? :)

Yaw Böyle Kelimelerle Kimseyi kandıramasın gözüm..

Küfüre Destek Veren Sensin Biz Değiliz Biz adam Gibi sana Dedik Git Kanıtınla Gel.. Diye

Ama Sen Ne Yaptın Hiç Birşey Şimdi kalkıp Burda Birşeyler Yazıp Çizoyursun..

Bizim Yaptiğimizi Sen Yapsaydın A_creavin Videosunu Çektim Hane Ya :) Sen aYnısını Yapsaydın Gereken Yapılırdı Kalkıp Bana Burda Laf Salatası Yapıyorsun

Bir Tuturmuşsun Kanıt diye Devam ediyorsun GEvelemeyi Bırak'ta Kanıtını Al Gel..

denizli/emine
10-02-2011, 03:29
Yaw allah Aşkına Git İşine Sen Neyi Kanıtladın

İki Sözün Bir Sözünü Tutmuyor Az Önce Diyorsun ben Kanıtlıyamadım Senin kadar Bilmiyordum..

Şimdi Diyorsun Kanıtladım Neden Atmadım

Sana Böyle kaç Kişi Küfür Etti Fesupanallah Hepsini Tek TEk Kanıtlamışsın Hane Nerde Kanıtların

Allah Aşkına Git İşine Bir Yahu..

Sen kanıtlamış Olsaydın Herkese Atardin Seni Sanki Bilmiyormuşuz Gibi Yapıyorsun Nasil Biisi Olduğunu Bilmiyormuyuz ? Sende kanıt Olcak Sen Bunu Paylaşmıyacan

1 Yaşındaki Çocuk Bile inanmaz Buna

Pes Vallahi pes..

evt kanıtlamaydım okadar tecribem yok dedim doğru
senle msjlasmamızda ben sana kanıtladım mı dedim , sen kendin buldun çıkardın hatta doruğun yazısını bunu mu kasdedisonuz die , bana msj attın ben de evt dedim
kanıtladım derken sen bulup çıkardın bi sekilde kanıtlanmıs oldu yani , sonucta kanıtını kendin de olsa aldın ama atmadın
ben bunu diorum sen diosun

Glady00
10-02-2011, 03:32
hay allahım ya
5-6 ay önceki küfür die sen dedin doruk2 için ben onu kasdettim orda , burası sanal ortam pcden yazarken bazı seyyleri dikkatisiz yazmıs olabilrim ne alakası var bunun eğtimciliğimle
eğitimciliğime de laf et de tam olsun , bi o kalmıstı ztn

Eğitimci Olduğundan Şüphe Duyarım..

Kusura Kalma Eğitmen Bir İnsan Küfürü Desteklemez..

Eğitmen Bir İnsan insanlara Örnek Olur Köstek Değil..

Sen Örnek Olamıyorsun Sadece Köstek Oluyorsun..

Eğitimci İnsan Konustuğu Usluba Dikkat Eder..

Sen tuturmuşsun Kanıt Kanıt Diye Görende Ne Kkanıt Sancak bizde merak Ediyoruz 5-6 Ay Sonra Nasil kanıt Getirecen..

4 Dört Gözel Hade Bahalım..

Bir DAhada C&R Birliğini Ağzına Alma..

En İyi Cevabı Sana Oyun İçerisinde Veriyoruz Zaten..

Senin Gibi Boş kelimeler Zarfetmiyom.. Ben Senin gibi Zamanımı Foruma Adamıyorum.. Sen Daha Stratejinin Ne Olduğunu Billemiyen Bir Yöneticisin kalkıp Senle Ne Laf Diyaloğuna Girecem...

İlk Önce Stratejini Öğren.. Bir Yönetici Stratejisiyle Yönetici Olur Sonuçta Oyun Bu.. Savaş Oyunu Stratejili Olacaksın Yoksa Başka Yolu Yoktur.. Ama Sen De Strateji Ne Arar Ki Daha Kanıt Tutamıyan Bir Yöneticisin..

EĞİTMEN İNSAN ŞAHİ BİRLİĞİNİ BÖLÜCÜ SEMPATİZANİ OLARAK GÖSTERMEZ

PROFİLİNE YANSITMAZ

SENİN EĞİTMEN OLDUĞUNDAN KESİNLİKLE ŞÜPHE DUYARIM..

KUSURA KALMA SENDEN EĞİTMEN FİLAN OLAMAZ..

denizli/emine
10-02-2011, 03:35
[QUOTE=denizli/emine;1095583]

Emine Hadini Aşan Konulara Değiniyorsun Ne volkan Hocanın Nedede İsmailin izninie Ağzına Alıyorsun Sen Kimsinki Bunların İsmini Ağzına Alıyorsun

Orda Dıur İleriye Fazla Gitme..

C&R Birlik'leri.. Artemis ( Yusuf) Bunun Yüzünden Bi Ara Gergin Anlar olmuştu ama araya girerek olayı çözdük C&R birlik'leri bu senelik birlikler değil bir şey bilmeden o kücücük aklınla yorumlamaya çalışma senin gibi çok yüzsüz insan böyle haykırdı ama hepside birşeyi başaramadılar..

Adam Gibi Şurda Oynunu Oyna Senin Kim Olduğunu Herkes Biliyor Zaten.. kalkıp Bana Edebiyat yapma Kanıtın Varmı Varsa Getirecektin Arkadaşım ne konuyu uzatıyorsun Kalkıp bana 5-6 Ay Önceki Olayları Anlatıyorsun..

Kanitmiş Yenimi Aklına geldi ? :)

Yaw Böyle Kelimelerle Kimseyi kandıramasın gözüm..

Küfüre Destek Veren Sensin Biz Değiliz Biz adam Gibi sana Dedik Git Kanıtınla Gel.. Diye

Ama Sen Ne Yaptın Hiç Birşey Şimdi kalkıp Burda Birşeyler Yazıp Çizoyursun..

Bizim Yaptiğimizi Sen Yapsaydın A_creavin Videosunu Çektim Hane Ya :) Sen aYnısını Yapsaydın Gereken Yapılırdı Kalkıp Bana Burda Laf Salatası Yapıyorsun

Bir Tuturmuşsun Kanıt diye Devam ediyorsun GEvelemeyi Bırak'ta Kanıtını Al Gel..

benim kimin ismini ağzıma alıp almıcağıma sen karar vermezsin , ben o kisiler hakkında kötü bi yorum mu yaptım da sen onların ismini ağzıma almamdan beni men ediosun , zamnında ne olmussa onları söledim
siizin birlesmenizde de hiç biz zaman gözüm olmadı benim, ben zamanında neler olup bittyise onu yazdım

ben eruha kartallarına kanıtla ilgili gereken seyleri yazdım , bikez daha senin için yazamıcam kusura bakma

denizli/emine
10-02-2011, 03:38
Eğitimci Olduğundan Şüphe Duyarım..

Kusura Kalma Eğitmen Bir İnsan Küfürü Desteklemez..

Eğitmen Bir İnsan insanlara Örnek Olur Köstek Değil..

Sen Örnek Olamıyorsun Sadece Köstek Oluyorsun..

Eğitimci İnsan Konustuğu Usluba Dikkat Eder..

Sen tuturmuşsun Kanıt Kanıt Diye Görende Ne Kkanıt Sancak bizde merak Ediyoruz 5-6 Ay Sonra Nasil kanıt Getirecen..

4 Dört Gözel Hade Bahalım..

Bir DAhada C&R Birliğini Ağzına Alma..

En İyi Cevabı Sana Oyun İçerisinde Veriyoruz Zaten..

Senin Gibi Boş kelimeler Zarfetmiyom.. Ben Senin gibi Zamanımı Foruma Adamıyorum.. Sen Daha Stratejinin Ne Olduğunu Billemiyen Bir Yöneticisin kalkıp Senle Ne Laf Diyaloğuna Girecem...

İlk Önce Stratejini Öğren.. Bir Yönetici Stratejisiyle Yönetici Olur Sonuçta Oyun Bu.. Savaş Oyunu Stratejili Olacaksın Yoksa Başka Yolu Yoktur.. Ama Sen De Strateji Ne Arar Ki Daha Kanıt Tutamıyan Bir Yöneticisin..

EĞİTMEN İNSAN ŞAHİ BİRLİĞİNİ BÖLÜCÜ SEMPATİZANİ OLARAK GÖSTERMEZ

PROFİLİNE YANSITMAZ

SENİN EĞİTMEN OLDUĞUNDAN KESİNLİKLE ŞÜPHE DUYARIM..

KUSURA KALMA SENDEN EĞİTMEN FİLAN OLAMAZ..

bu laflarını buraya değil bakanlığa ileteceksin :)

herseferinde seninle diyoloğa girmem diosun ama hersefinde giriosun :)

tutamaıosun çeneni :)

hatta bu yazdığıma da cvp vereceksin :D

Glady00
10-02-2011, 03:44
bu laflarını buraya değil bakanlığa ileteceksin :)

herseferinde seninle diyoloğa girmem diosun ama hersefinde giriosun :)

tutamaıosun çeneni :)

hatta bu yazdığıma da cvp vereceksin :D

Bu Lafları Bakanlığa Neden Vereyimki.

Senin boş Yazılarına Neden Cevap Veriyorum onuda Açıklıyım..

C&R İsmini Alıyorsun Ağzına Birliğimi Kapsayan Şeyler Hakında Konusma Sergiliyorsun Cevap Vermek Bana kalmiş'tir.

lakin Kişisel Sorularına Cevap Vermem..

Sen İşte Bu Kadar'sin..

Ki Arkadaş'larımı Bölücü Örgüt Sempatizani Olarak Gördün

ve Profilindede Yazdin Yüzsüz Bir İnsansin..

Yüzsüz Olduğun İçin Arkadaş'larıma Dedim kaale Almayın Saçmalıyor.. Saçmalamaktan Başka Birşey Yapmıyor. Yoksa Çoktan Mahkeme Yoluna DÜşmüştünüz Emine Hanım:) Bundan Emin Olabilirsiniz.

Bir Kaç ARkadaşım Resim'leri Almişti Savcılığa Dİlekçe Verecekti.. Sonuçta Ne Kadar'da Sanal Olsa Hiç Kimseyi bölücü Örgüt Sempaz. Olarak Gösteremesiniz.. Eğitmen Olduğundan Şüphe Duymamak Elde Değilki ne Dediğinizi kendiniz Bilmiyorsunuz Tabi Özür Diliyeceksiniz Haddiniz Mi Ki Bizi Sempatizan Olarak Göstermek Sen Kimsinki Böyle Birşeye Karar Veriyorsun..

Ama Büyüklük Bizde Kalsıın Dedik.. Oyun'da Olan oyunda Kalır Dedik Vazgeçtik.. Yoksa Bakanlığada Giderdi Dilekçe O Konuda Emin Olabilirsiniz..

Yazacağını Kelimelere dikkat Etmek Zorundasınız Bir Yönetici Çizdiği Yazdiği Her Kelime birliğini Temsil Etmektediir..

Bundan Dolayı Yazacağiniz Çizeceğiniz kelimeleri 10 Defa Okuyup Sonra Yayınlıyacaksınız..

Fazla Sözü uzatmıyacam Varsa Bir kanıtınız Getirir Verirsiniz Foruma Atarsiniz Veya..

Bizi kendiniz Gibi Görüyorsunuz Galiba.. Biz'ler Küfüre Destek Olmayız.. Sizin kadar Çirkefleşmedik Daha. Bir Oyunda siz Hem Kendinizi Hem Birliğinizi Böyle Çirkin birşeye Bulaştırdınız Malesef.

C&R Birlik Hakında Bir DAha Konusma Yaparsaniz oyun İçerisindeki Genel Başkan'larınızla bu Konu Hakında görüşeceğiz.. Herkes Hadini Bilecek Hadini bilmesen Bildirirler Emin Ol

Saygılar..

denizli/emine
10-02-2011, 03:52
Bu Lafları Bakanlığa Neden Vereyimki.

Senin boş Yazılarına Neden Cevap Veriyorum onuda Açıklıyım..

C&R İsmini Alıyorsun Ağzına Birliğimi Kapsayan Şeyler Hakında Konusma Sergiliyorsun Cevap Vermek Bana kalmiş'tir.

lakin Kişisel Sorularına Cevap Vermem..

Sen İşte Bu Kadar'sin..

Ki Arkadaş'larımı Bölücü Örgüt Sempatizani Olarak Gördün

ve Profilindede Yazdin Yüzsüz Bir İnsansin..

Yüzsüz Olduğun İçin Arkadaş'larıma Dedim kaale Almayın Saçmalıyor.. Saçmalamaktan Başka Birşey Yapmıyor. Yoksa Çoktan Mahkeme Yoluna DÜşmüştünüz Emine Hanım:) Bundan Emin Olabilirsiniz.

Bir Kaç ARkadaşım Resim'leri Almişti Savcılığa Dİlekçe Verecekti.. Sonuçta Ne Kadar'da Sanal Olsa Hiç Kimseyi bölücü Örgüt Sempaz. Olarak Gösteremesiniz.. Eğitmen Olduğundan Şüphe Duymamak Elde Değilki ne Dediğinizi kendiniz Bilmiyorsunuz Tabi Özür Diliyeceksiniz Haddiniz Mi Ki Bizi Sempatizan Olarak Göstermek Sen Kimsinki Böyle Birşeye Karar Veriyorsun..

Ama Büyüklük Bizde Kalsıın Dedik.. Oyun'da Olan oyunda Kalır Dedik Vazgeçtik.. Yoksa Bakanlığada Giderdi Dilekçe O Konuda Emin Olabilirsiniz..

Yazacağını Kelimelere dikkat Etmek Zorundasınız Bir Yönetici Çizdiği Yazdiği Her Kelime birliğini Temsil Etmektediir..

Bundan Dolayı Yazacağiniz Çizeceğiniz kelimeleri 10 Defa Okuyup Sonra Yayınlıyacaksınız..

Fazla Sözü uzatmıyacam Varsa Bir kanıtınız Getirir Verirsiniz Foruma Atarsiniz Veya..

Bizi kendiniz Gibi Görüyorsunuz Galiba.. Biz'ler Küfüre Destek Olmayız.. Sizin kadar Çirkefleşmedik Daha. Bir Oyunda siz Hem Kendinizi Hem Birliğinizi Böyle Çirkin birşeye Bulaştırdınız Malesef.

C&R Birlik Hakında Bir DAha Konusma Yaparsaniz oyun İçerisindeki Genel Başkan'larınızla bu Konu Hakında görüşeceğiz.. Herkes Hadini Bilecek Hadini bilmesen Bildirirler Emin Ol

Saygılar..

biliorum ya
dayanamaz cvp yazarsın demistim :)

elinden geleni ardına koyma

Glady00
10-02-2011, 03:58
biliorum ya
dayanamaz cvp yazarsın demistim :)

elinden geleni ardına koyma

http://img151.imageshack.us/img151/8106/denizlipart2.png

Şu Gibi Kanıt'ları paylaşırsınız..

kanıt Olsun Yeterki ;)

Fazla Gereksiz Konusma Zaten Zamanında Gereksiz Konustun Sende 4-5 AY önce Böyle Yazmiştin Gereksiz Arkadaşım

Ne Çabuk Unuttun.. Gine gün yüzünemii Çıkartalım Bu Hareket İçerikli Sözlerini?

Görende Seni Süten Çıkmış Ak.. Sancak:)

eruh kartalları
10-02-2011, 04:19
bakın benim azımdan bugüne kadar 1 küfür bile çıkmadı , ben diorumki sizin oyuncularınızdan da küfür eden var , e biz bunları yusuf gibi video yapmadık , ne bilim aklımıza gelemdi öle seyler ve bu küüfr edenler sizin birlikleriniz da hala oynuo , e sizin küfür eden oyuncularınız oynuosa ben neden küfür eden oyuncumu bilrikten atayım benim demek istediğim bu
bu noktada anlasamıoruz

ben burdan volkan (samatha) ve yakuba (kankalara) seslenmek istiorum yalanmı , küfür eden sadece kaoslar mı ?
her 2 tarftada küfür eden kisi varsa ben neden oyuncuymu atayım

forumda doruk2 bana burda hakaret ettiği zaman küfür bile denizlme hatta küfürdende asağılayıcı ozman neden onu savunma taraftarı oldunuz , ben de onu anlamıorum

volkan(samatha ) o yazıları sen de okudun yalanmı ,, simdi kanıt istiolar çıkramıorum evt suan forumun eski konusları nerde saklı bilmiorum online olan arkadasım yok ama böle bisi oldu inanmıoszanız samathaya yazın sorun

sonra daha 10 gün önce mikail c birliğinen biri köyüme çirkin bi msj attı , inanmıosanız şakranşıkrak(ali) ye sorun , hatta kankalara sorun msjı ona da attım

ben yalan sölemiorum , asla da sölemem ne görüdysem onu sölüorum burda , evt suan kanıtlarım yok , çünkü ben kanıt tutan bi insan değilim ama kanıtlara da ulasabilirim , illaki kanıtları tuatan arkadaslarım vardır diorum, kanır yoksa da sizin kendi üylerinizi birebir tanık gösterdim onların burda çıkıp gerçekleri sölüyeceğindne eminim

yaw emine hanım bakın sizde birşeyi anlamıyorsunuz. adam oyunu bırakmış sana hakaret ediyor köyünüde siliyor bu adama ne yapmamızı istiyorsunuz. köyünü silen adamı yıkalımmı. bakın size özelden istiyorsanız bisürü mesaj örneği göstereyim. kemalkalkan köyüne adam şunu yazmış. ben köyümü siliyorum, içimde kalmasın sizin hepnizin bilemem neyini ne yapayım. wow bizim olacak. bumudur yani oyun. doruk 2 köyünü silmiş. hellidewil bana küfür etti diyorsun hellidewil şahiler tarafından yıkıldı. mademki hellidevıl sana küfür etti. hellidevılın ayabakan hesabında oynadığını biliyordunuz neden içinizde barındırdınızda bize karşı casus olarak kullandınız. bumu size küfür eden adama verdiğiniz ceza.

denizli/emine
10-02-2011, 04:24
http://img151.imageshack.us/img151/8106/denizlipart2.png

Şu Gibi Kanıt'ları paylaşırsınız..

kanıt Olsun Yeterki ;)

Fazla Gereksiz Konusma Zaten Zamanında Gereksiz Konustun Sende 4-5 AY önce Böyle Yazmiştin Gereksiz Arkadaşım

Ne Çabuk Unuttun.. Gine gün yüzünemii Çıkartalım Bu Hareket İçerikli Sözlerini?

Görende Seni Süten Çıkmış Ak.. Sancak:)

ya yusuf sen harbi takdire dayen bi insansın
senin hiç isin gücün yok mu allah askına bu oyuundan baska uğras alanın yok heraldeki her seyi kaydedip gün yüüzne çıkartıosun
aman ne büyük basarı

sen simdi bunu nie koydun anlamıs değilim , ben dahil kimse sütten çıkmıs ak kasık değil die yazdım ztn burda defalarca , dön dön bidaha oku o yazdıklarımı
kendini ak kasık sanan sensin ben hiç bi zaman olmadım , ben de herkes gibi mükemmel değilim , ben de insanım ve hatalarım oldu dedim , özrümü de diledim dedim
benim kabullendiğim biseyi mi kanıtlıosun simdi , ben nerde inkar ettimki
kanıt dediğin sey inkar edilen seylere yapılır

ama sen inkarcısın , herseyi inkar ediosun , ben sen değilim gerekrise hatalarımı da kabulleniorum , ama sen mükemmelsin kanıt isitosun
kanıtım yok die sen doğruyumu sölüo oldun simdi

ben topu samatha ve kankalara atıorum artık , sana en ufak bi yorum yapmıcam , onların burda çıkıp sadece doğruları sölemesini istiorum beni desteklemeriniz değil

sizin tarafınızdan hiç mi küfür eden yok ?, küfürü sadece kaoscularmı edio ?,
doruk2nin bana yazdığı hakareti okudularmı okumadılarmı , yada doğru buluolarmı ?
sonra bir baska c üyesinin 10 gün önce bana msjında tacizde bulundumu bulunmadımı ? (bunu volkan bilmez msjı yakuba attım, yakup cvlasın sadece bu kısmı :)) )

sonra pharmaton papi chilo , olympos32 fenerbahceli vs o gün toplanıya kimle katılmıssa artık herksi hatırlayamıorum suan , bizim toplantımza katılıp sizin c lerle olan savasnızda biz yer almıcaz , c lerden 1 kisiye bile bizden def gitmicek diyen yusuf değilmiydi
sonuc olarakda 2 c üyesinin yıkıldığı bir gerçek değilmi
sizlerde bunu çıkıp sölerseniz

ben ak kasığım die iddiam olmadı ama sen de değilsin yusuf , hiç birsyi sallmıorum ben , ates olmayan yerden duman çıkmaz tamamımı

bundan sonra lafları bu arkadaslarıma bırakıorum ben , sana cvbı onlar verecektir , kanıt yoksa tanığım var
ismini yazdığım insanlardan sadece çıkıp doğruları burda yansıtmalarını istiorum , kimseye beni destekleyin demiorum

ben senin yazdığın 1 yoruma bile artık cvp vermicem , ben sen dedğilim diorum ya evt değilim
sen kç kere sena cvp vermicem deyip deyip dayanamadın yazdın ama ben yazmıcam
aramaızdaki farkı birkere daha ortaya koycam

sen de yazma ki daha fazla sabah uyandığında bu arkadaslar yorumlarını yapsınlar

Glady00
10-02-2011, 04:27
ya yusuf sen harbi takdire dayen bi insansın
senin hiç isin gücün yok mu allah askına bu oyuundan baska uğras alanın yok heraldeki her seyi kaydedip gün yüüzne çıkartıosun
aman ne büyük basarı

sen simdi bunu nie koydun anlamıs değilim , ben dahil kimse sütten çıkmıs ak kasık değil die yazdım ztn burda defalarca , dön dön bidaha oku o yazdıklarımı
kendini ak kasık sanan sensin ben hiç bi zaman olmadım , ben de herkes gibi mükemmel değilim , ben de insanım ve hatalarım oldu dedim , özrümü de diledim dedim
benim kabullendiğim biseyi mi kanıtlıosun simdi , ben nerde inkar ettimki
kanıt dediğin sey inkar edilen seylere yapılır

ama sen inkarcısın , herseyi inkar ediosun , ben sen değilim gerekrise hatalarımı da kabulleniorum , ama sen mükemmelsin kanıt isitosun
kanıtım yok die sen doğruyumu sölüo oldun simdi

ben topu samatha ve kankalara atıorum artık , sana en ufak bi yorum yapmıcam , onların burda çıkıp sadece doğruları sölemesini istiorum beni desteklemeriniz değil

sizin tarafınızdan hiç mi küfür eden yok ?, küfürü sadece kaoscularmı edio ?,
doruk2nin bana yazdığı hakareti okudularmı okumadılarmı , yada doğru buluolarmı ?
sonra bir baska c üyesinin 10 gün önce bana msjında tacizde bulundumu bulunmadımı ? (bunu volkan bilmez msjı yakuba attım, yakup cvlasın sadece bu kısmı :)) )

sonra pharmaton papi chilo , olympos32 fenerbahceli vs o gün toplanıya kimle katılmıssa artık herksi hatırlayamıorum suan , bizim toplantımza katılıp sizin c lerle olan savasnızda biz yer almıcaz , c lerden 1 kisiye bile bizden def gitmicek diyen yusuf değilmiydi
sonuc olarakda 2 c üyesinin yıkıldığı bir gerçek değilmi
sizlerde bunu çıkıp sölerseniz

ben ak kasığım die iddiam olmadı ama sen de değilsin yusuf , hiç birsyi sallmıorum ben , ates olmayan yerden duman çıkmaz tamamımı

bundan sonra lafları bu arkadaslarıma bırakıorum ben , sana cvbı onlar verecektir , kanıt yoksa tanığım var
ismini yazdığım insanlardan sadece çıkıp doğruları burda yansıtmalarını istiorum , kimseye beni destekleyin demiorum

ben senin yazdığın 1 yoruma bile artık cvp vermicem , ben sen dedğilim diorum ya evt değilim
sen kç kere sena cvp vermicem deyip deyip dayanamadın yazdın ama ben yazmıcam
aramaızdaki farkı birkere daha ortaya koycam

sen de yazma ki daha fazla sabah uyandığında bu arkadaslar yorumlarını yapsınlar

Ben Bunu Kanıt Diye Koydum..

Yok Hardiskte Kayıtlı Kalmış'tı Ben Herşeyi Kaydetmeyi Sevmem merak Etmeyiniz..

İnsanca Konusmaya özen Gösteriniz Süten Çıkmış Akkaşık Değilsin TAbikide.. Yaptiğin Hareketleri Hal Davranışları unutma Diye attim Kalkıp Burda İnsanlari Yalan Dolan Şeylerle Kandırmayı Bırak ARtık

Küfürcülere Destek Veren'lerde Belii

Fazla Konusmak istemiyorum

Herkes Kendi İşine Baksın

Saygılarımla..

denizli/emine
10-02-2011, 04:31
yaw emine hanım bakın sizde birşeyi anlamıyorsunuz. adam oyunu bırakmış sana hakaret ediyor köyünüde siliyor bu adama ne yapmamızı istiyorsunuz. köyünü silen adamı yıkalımmı. bakın size özelden istiyorsanız bisürü mesaj örneği göstereyim. kemalkalkan köyüne adam şunu yazmış. ben köyümü siliyorum, içimde kalmasın sizin hepnizin bilemem neyini ne yapayım. wow bizim olacak. bumudur yani oyun. doruk 2 köyünü silmiş. hellidewil bana küfür etti diyorsun hellidewil şahiler tarafından yıkıldı. mademki hellidevıl sana küfür etti. hellidevılın ayabakan hesabında oynadığını biliyordunuz neden içinizde barındırdınızda bize karşı casus olarak kullandınız. bumu size küfür eden adama verdiğiniz ceza.

heldevili tanımam bile ben bana küfür etti demedimki

ben doruk2 den bahsediorum , doruk2 hesabında oynayan kisi bu serverda oynmasına rağmen yusufun o artık oynamıo oynasaydı birlikten atardım lafının üzerien 20 gün sonra o oyuncunun wowa çaktığı askden bahsediorum demekki doruk2 oynuomus ve yusuf bana yalan sölemis ben bundan bahsediorum

arkadaısnızın hesabının çalınması için de üzgünüm , siz anlattınız öğrendim simdi , o konu hakkında herhangi bi bilgim yoktu

ya doğrudur küfür edilmis olabilir , ben tam olarak küfürü destekliorum da demiorum , demek istediğim küfürü tek araflı baza alamazsnız sizin tarafınızdan da küfürler edilio daha gecenn gün benim hesabıma msj geldi
oyuncular hala sizde oynuken ben neden oyuncumu atatyım birlikten , küfürsüz bi server istiosak sizde desetklemiceksniz
neyse ben sözü si yakup ve volkana bıraktım benim yalancı olmadığı onlar bilio ,sizin kndi arkadaslarınız , hem de birlik baskanları sizin için yeterli kanıt olucakmı artık bilmiorum

gezegen11
10-02-2011, 07:09
herkese kolay gelsin amacım polemik yaratmak değil sadece küfür konusuna değinicem bu konuda söz söylemeye en az hakkı olan akyüzdür
bana edilen ve ettirdiği küfürlerden dolayı bu oyunda değil küfür hakaretim bile olmadı çıksın mertce yazsın simbatın ettiğiküfürlerden haberim yok diye almış sazı eline yazıyo sadece el insaf

RonicaN
10-02-2011, 11:29
S.a Arkadaşlar..

BİZDEN ORDU KÖYÜ REİSLEMEK KOLAYMI xD

Gecenin bu saatine Kadar onlineyiz Pes DOğrusu Ne diyim Neyse Hemen Paylaşayım Ufak Bir Rapor

Son Anda Köyü Kurtardık Yaw xD

evet köyü son anda şansınızla kurtardınız ama ertesinde gelen fakelerle apar topar yan köyü merkez yaptınız..

hopalı köyüne saldırılarımızın özel bir nedeni vardı bu hesap bizim tiarsi arkadaşımıza saldırı çıkarmıştı..yan köyden asker basıp göstere göstere saldırı yaparsanız sonuçlarına katlanır ve daha çok uykusuz kalırsınız. tabi 600 altını peşinen gözden çıkarın:)

yan köy merkez yapıldı ama bu kurtuldu anlamına gelmiyor..o köyü wowa yetiştirmeniz o kadar kolay olmayacak.. 3-5 kişi vardiyalı olarak köye bakarsınız ancak öyle wowa yetiştirirsiniz

yada tahıl ve savunmayı wow yerine sözkonusu arkadaşınıza atın sağlam savunma kurun ve gelen orduları kesin:)

yani sonuç olarak yusuf kardeşime: Yandan Asker Basıp Göstere Göstere Bize Saldırı Çıkarmak Kolaymı diyorum

her şekilde biz kardayız:D

Royal Flush
10-02-2011, 11:40
evet köyü son anda şansınızla kurtardınız ama ertesinde gelen fakelerle apar topar yan köyü merkez yaptınız..

hopalı köyüne saldırılarımızın özel bir nedeni vardı bu hesap bizim tiarsi arkadaşımıza saldırı çıkarmıştı..yan köyden asker basıp göstere göstere saldırı yaparsanız sonuçlarına katlanır ve daha çok uykusuz kalırsınız. tabi 600 altını peşinen gözden çıkarın:)

yan köy merkez yapıldı ama bu kurtuldu anlamına gelmiyor..o köyü wowa yetiştirmeniz o kadar kolay olmayacak.. 3-5 kişi vardiyalı olarak köye bakarsınız ancak öyle wowa yetiştirirsiniz

yada tahıl ve savunmayı wow yerine sözkonusu arkadaşınıza atın sağlam savunma kurun ve gelen orduları kesin:)

yani sonuç olarak yusuf kardeşime: Yandan Asker Basıp Göstere Göstere Bize Saldırı Çıkarmak Kolaymı diyorum

Gördüğüm en boş adam bu ronicanmıdır nedir icratı bile yok anca laf ebeliği icraat göster hoca bıramk şunu bunu:)alınma sakın çekememezlik seni delirtiyor farkındayım bununda

RonicaN
10-02-2011, 11:52
Gördüğüm en boş adam bu ronicanmıdır nedir icratı bile yok anca laf ebeliği icraat göster hoca bıramk şunu bunu:)alınma sakın çekememezlik seni delirtiyor farkındayım bununda

BBD Birlikleri Bahabab wow, RonicaN wow, ... bunlar sana birşeyleri hatırlatıyormu?

http://img263.imageshack.us/i/bitti.png/

Seni çekememezlik yapmam için önce açık ara bir wow kurman lazım sonrasında gelip benim hakkımda yorum yapman lazım..

RonicaN
10-02-2011, 12:09
Oyunun bu ay sonu biteceğini düşünüyorum..inşallah uzamaz ya bıktık uzatma dakikalarından:)

Royal Flush
10-02-2011, 13:17
BBD Birlikleri Bahabab wow, RonicaN wow, ... bunlar sana birşeyleri hatırlatıyormu?

http://img263.imageshack.us/i/bitti.png/

Seni çekememezlik yapmam için önce açık ara bir wow kurman lazım sonrasında gelip benim hakkımda yorum yapman lazım..

Benim olduğum yer önemli başka yerlerden davul çalmıyoruz.Biz bu s10 un davulunu çalıyoruz.Önceki s10 da oyamadığımı herkes biliyor.Ronican bir ayrı konu sizler zamanında bizim arkadaşlarımızın köy isimlerine verip veriştirdiniz ama senin köy isimlerin dahada beter bunları hiçmi gören yok acaba yada görenlerin işlerinemi gelmiyor;ben niye öyle isimler demiyorum yanlışta anlama sadece bizm arkadaşlara veryansın edenlere kızıyorum burda

S10KANKALAR
10-02-2011, 14:09
http://img828.imageshack.us/img828/7505/aaaer.png (http://img828.imageshack.us/i/aaaer.png/)

haluk abimi tebrik ederim bu askerleri kesmede katkısı olan KESERİM e casuslattık(o bizim eşsiz casusumuz)sonra haluk abide 3x tılsımla işe yarar bir orduyu kesmiştir 3x tılsım böyle kullanılır işte hayırlı forumlarr....:)

KingOfPc
10-02-2011, 14:15
http://img828.imageshack.us/img828/7505/aaaer.png (http://img828.imageshack.us/i/aaaer.png/)

haluk abimi tebrik ederim bu askerleri kesmede katkısı olan KESERİM e casuslattık(o bizim eşsiz casusumuz)sonra haluk abide 3x tılsımla işe yarar bir orduyu kesmiştir 3x tılsım böyle kullanılır işte hayırlı forumlarr....:)

Organizeyi Düzenleyeni Tebrik Ederim :) Cok Güzel Rapor :) Bu Orduyu Bos Yere Kaybetmek Cok Koyar Insana :)

S10KANKALAR
10-02-2011, 14:28
Organizeyi Düzenleyeni Tebrik Ederim :) Cok Güzel Rapor :) Bu Orduyu Bos Yere Kaybetmek Cok Koyar Insana :)

bütün vahalarına 1 er tane casus attım sadece birisinden rapor alamadım orda asker olduğunu tahmin edip KESERİM(doğan abi ye) casuslattım malum eşsiz casus var onun casusları yakalayamadı savunan arkadaş haluk abide de eşsiz hızlı asker tılsımımız var oda bizi kırmadı kesti sağolsun emeği geçen herkese tşkler..

Royal Flush
10-02-2011, 14:29

Harika bir rapor emeği geçen herkese tşk

-AyAz
10-02-2011, 14:55

Valla fena yakalamış yazık olmuş asker e organize ye dicek yok bence çoğu köy sıfırlamadan iyi bişi olmuş benim en çok sevdiğim iş bu işte saldırı askerini yakalamak

-AyAz
10-02-2011, 15:07
Tüm Profil delikanlılarına kapak olsun siremen ve aSociaL MaN ezik ve çaresiz diyen yaffrusTOPme ye Murat gereken cevabı vermiştir

-Bi kuş gördüm sankim uçuyodu hollanda ya doğru
- ee nooldu ona
-aSociaL MaN gördü onu uçarken
-ee ne yaptı peki
-kafasindan vurdi oni cücük gibi :D

http://travian-reports.net/tr/report/341471a63cb,341472009a8

sadece 2 yıkım raporu kodum 10 sıralı saldırı yapılmıştır bilginize

Şunuda söylemeden geçemicem ben birine ezik ve çaresiz diyecem o adam kalkıp benim merkezi ufalıyacak ben o hesabı silmezsem adam değilim o yüzden profilde büyük konuşmuyacaksın aslanım

s 10 siremen hesap ortağı MUSA

Glady00
10-02-2011, 15:15

)))

Vardiya Konusunda Tamamen katılıyorum..

Ahmet Bu Konuda amenna Haklısın Altın Konusuna Gelirsek DAha o Hesapa 1 Altın Alınmadı Çümkü Arkadaşlarımız Ve kendim O kadar kendimize Güveniyoruz Asker kestirmiyeceğimize Dair..

göz Göre göre Gelme Konusuna İse Haklısın Tiarsiyi Sıfırlamak İçin Arkadaşlar Operasyon Yapmişlardi.. En son Kendisi Girmişti yanlış Hatırlamasam..

Başarısız Bi Operasyon Olmuştu Sizlere Göre Ama Bizim Burda Amacımız Zaten Zevkine oynamaktır Tabi Zevkine oynadıktan sonra varsin askerler çakılsın yane şu oyunda az birşeyler kaldı inş oda bitecektir diye tahmin ediyorum..

:D Hopalı Yetişirmi Yetişmezmi Konusuna Gelirsek Eğer.. Beraber Hepimiz görecez inş.

Saygılar..

Glady00
10-02-2011, 15:16

Haluku Tebrik Ederim..

Güzel Yakalamış..

kemal&egeli
10-02-2011, 15:21
Harika bir rapor emeği geçen herkese tşk

Tebrikler süpersiniz ....

KingOfPc
10-02-2011, 15:47
Tüm Profil delikanlılarına kapak olsun siremen ve aSociaL MaN ezik ve çaresiz diyen yaffrusTOPme ye Murat gereken cevabı vermiştir

- ee nooldu ona
-ee ne yaptı peki

Şunuda söylemeden geçemicem ben birine ezik ve çaresiz diyecem o adam kalkıp benim merkezi ufalıyacak ben o hesabı silmezsem adam değilim o yüzden profilde büyük konuşmuyacaksın aslanım

Profilde Büyük Konusmus Olabilirde, Sen Forumda Daha Büyük Konusuyorsun Aslanim Filan :D

Ayiptir Sadece Oyun Ulee Bu :)

Bu Arada Yusuf(okanbjk533) ve Emine(Denizli) Cok Takiliyorsunuz Birbirinize, Kücücük Konu Büyüyor Kocaman Oluyor :)

ALTI ÜSTÜ OYUN ULEE :) YAKINDA BITECEK BI DAHA GÖRMEYECEKSINIZ BIRBIRINIZI, KALP KIRMAYA DEGMEZ.. GECMISTEKI OLANLARI BIRAKIN, OYUN BITESIYE KADAR ZEVK ALMAYA BAKIN.. :)

RonicaN
10-02-2011, 15:51
Benim olduğum yer önemli başka yerlerden davul çalmıyoruz.Biz bu s10 un davulunu çalıyoruz.Önceki s10 da oyamadığımı herkes biliyor.Ronican bir ayrı konu sizler zamanında bizim arkadaşlarımızın köy isimlerine verip veriştirdiniz ama senin köy isimlerin dahada beter bunları hiçmi gören yok acaba yada görenlerin işlerinemi gelmiyor;ben niye öyle isimler demiyorum yanlışta anlama sadece bizm arkadaşlara veryansın edenlere kızıyorum burda

sen oyunu takip etmiyorsun galiba..Sorduğun soruyu git cr başkanı yusufa sor o cevaplasın..

ayrıca eski konuları tekrar polemik konusu yapmak gereksiz..bir wow savaşı var ve biz wowa kilitlendik boş tartışmalara ayıracak zamanımız yok..

RonicaN
10-02-2011, 15:58
)))

Vardiya Konusunda Tamamen katılıyorum..

Ahmet Bu Konuda amenna Haklısın Altın Konusuna Gelirsek DAha o Hesapa 1 Altın Alınmadı Çümkü Arkadaşlarımız Ve kendim O kadar kendimize Güveniyoruz Asker kestirmiyeceğimize Dair..

göz Göre göre Gelme Konusuna İse Haklısın Tiarsiyi Sıfırlamak İçin Arkadaşlar Operasyon Yapmişlardi.. En son Kendisi Girmişti yanlış Hatırlamasam..

Başarısız Bi Operasyon Olmuştu Sizlere Göre Ama Bizim Burda Amacımız Zaten Zevkine oynamaktır Tabi Zevkine oynadıktan sonra varsin askerler çakılsın yane şu oyunda az birşeyler kaldı inş oda bitecektir diye tahmin ediyorum..

:D Hopalı Yetişirmi Yetişmezmi Konusuna Gelirsek Eğer.. Beraber Hepimiz görecez inş.

Saygılar..

5 saat sonra filan yetişiyor haberi geldi:)

Royal Flush
10-02-2011, 16:07
sen oyunu takip etmiyorsun galiba..Sorduğun soruyu git cr başkanı yusufa sor o cevaplasın..

ayrıca eski konuları tekrar polemik konusu yapmak gereksiz..bir wow savaşı var ve biz wowa kilitlendik boş tartışmalara ayıracak zamanımız yok..

neyse görüp izleyecez artık

Glady00
10-02-2011, 16:08
Profilde Büyük Konusmus Olabilirde, Sen Forumda Daha Büyük Konusuyorsun Aslanim Filan :D

Bu Arada Yusuf(okanbjk533) ve Emine(Denizli) Cok Takiliyorsunuz Birbirinize, Kücücük Konu Büyüyor Kocaman Oluyor :)

ALTI ÜSTÜ OYUN ULEE :) YAKINDA BITECEK BI DAHA GÖRMEYECEKSINIZ BIRBIRINIZI, KALP KIRMAYA DEGMEZ.. GECMISTEKI OLANLARI BIRAKIN, OYUN BITESIYE KADAR ZEVK ALMAYA BAKIN.. :)

Bunun bi Oyun Olduğunu Biliyoruz Abdullahım..

Bilmiyen Arkadaş'lara Sormak Lazım..

Boş Muhabetlere Artık Girmiyecez Bazı Konular Vardı onları Konustuk Sadece.

Zaten O Gereksiz insanlar ,

Banlı Hem Forumda s10 İçerisindede Hesaplari Silinmiştir. Ne Kaale Alcaz Ya.. Adam'ları s10'da silmişiz :)) kalkıp Forumda isimlerini Söylüyerek isimlerine Primmi Katalım..

Saygılar..

VeGaToR
10-02-2011, 16:19
saf saf tartsmayın la:)

-AyAz
10-02-2011, 16:21

benim ki büyük konuşmak değil usta aslanım koçum gibi tabirleri çok kullanırım sadece o ama benden küçükse tabi profilinde 22 azıyodu yaş ondan öyle dedim büyük konuşma o oluyosa sileriz no problem :D

messimania
10-02-2011, 16:53

çok güzel rapor tebrik ederim...

yalnız asker sayısını gizlediyseniz bari kayıpların yüzdesini de silin :D oran orantı kurarak asker sayısı yaklaşık olarak bulunabilir

S10KANKALAR
10-02-2011, 17:02

yalnız asker sayısını gizlediyseniz bari kayıpların yüzdesini de silin :D oran orantı kurarak asker sayısı yaklaşık olarak bulunabilir

asker sayısı zaten bellidir dikkatlice bakarsan kapattıgım yere belli oluyor gizlimiz saklımız yok kimseden maksat boyamak tı:)

Glady00
10-02-2011, 17:24
asker sayısı zaten bellidir dikkatlice bakarsan kapattıgım yere belli oluyor gizlimiz saklımız yok kimseden maksat boyamak tı:)

Photoshopçu :D

Şu sıralar Yaygın Oldu :))) Zaten

Yakubum dediğin Gibi..

Saldırı ASkerlerini Kesmek Çok Farklı Bir Duygu Gerçektende

Hiç Yaşamadık Nasip Olmadı ))

Royal Flush
10-02-2011, 20:44

kaos17 de bu kişi wow kurulumuna kadar hiç kimse ile problemim sürtüşmem yok iken wow kurulumu başladığından bu yana bir çok hakaret ve küfürlere maruz kaldım.Neden sebepsiz yere bunları tanımam etmem ama sebep çekememezlik kıskançlık olsa gerek.Seviyorum bu oyunu kendime güveniyorumda.Psikolojik soğuk savaş taktiğide uyguluyor bazıları bunun gibi.Msn ye çağırdım gelmedi gelse biraz dua okuyacaktım.Zaten reel hayatta karşıma bile çıkamaz bunun gibi ezikler.Ben kimseye caka satmadım bilenler bilir.Saldırılarımla övünmedim işimi yaptım kin gütmedim kimseye it ürür kervan yürür ne diyeyim:)

doğan35
10-02-2011, 20:57

kaos17 de bu kişi wow kurulumuna kadar hiç kimse ile problemim sürtüşmem yok iken wow kurulumu başladığından bu yana bir çok hakaret ve küfürlere maruz kaldım.Neden sebepsiz yere bunları tanımam etmem ama sebep çekememezlik kıskançlık olsa gerek.Seviyorum bu oyunu kendime güveniyorumda.Psikolojik soğuk savaş taktiğide uyguluyor bazıları bunun gibi.Msn ye çağırdım gelmedi gelse biraz dua okuyacaktım.Zaten reel hayatta karşıma bile çıkamaz bunun gibi ezikler.Ben kimseye caka satmadım bilenler bilir.Saldırılarımla övünmedim işimi yaptım kin gütmedim kimseye it ürür kervan yürür ne diyeyim:)

yaw sametim canını sıkma her serverde böyle klavye delikanlıları çıkar kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş salla gitsin bu tür çakallları:D:D:D

eruh kartalları
10-02-2011, 21:49

doğru söylüyordunuz wowa yetiştirmemiz kolay olmayacak yetişti bile:D o köyü gene merkez yapmazdık ama ordunun wowa girmesine 3 saat kaldı diye merkez yaptık zaten şu saaten sonra merkeze gerek yok:D gelin hadi reileyin anca yetişirsiniz:D

eruh kartalları
10-02-2011, 22:00

samet abi bu adamın mesajlarını okumayın. terbiyesizin tekidir bu. bunun 2 tane hesabı vardı paladayı ve bu hesap paladayıyı yıktım ben ordan bana bisürü küfür yazdı. bu hesabınada saldırı çıktım bu hesabındadnda ağıza alınmayacak küfürler yazdı. nedense anlamadığım bi konu mesajı multiye ilettiğim halde köyü felan kitlenmedi.

eruh kartalları
10-02-2011, 22:04

- ee nooldu ona
-ee ne yaptı peki

http://travian-reports.net/tr/report/3418265c189,3418282135f,3418298782d,341830b41f3

dostum bana asosial men demeyin yaw bu adamı yıka yıka usandık artık hala gerçekten bi oyuncuymuş gibi burda konuşuyorsunuz yaw:D

Royal Flush
10-02-2011, 22:10
samet abi bu adamın mesajlarını okumayın. terbiyesizin tekidir bu. bunun 2 tane hesabı vardı paladayı ve bu hesap paladayıyı yıktım ben ordan bana bisürü küfür yazdı. bu hesabınada saldırı çıktım bu hesabındadnda ağıza alınmayacak küfürler yazdı. nedense anlamadığım bi konu mesajı multiye ilettiğim halde köyü felan kitlenmedi.

Yani işte neticede kin ve nefret dolu adam.Oyun olduğunu bilmeyen birisi.Yıkmakta yıkılmakta var diyenlerden değil :)kuyruk meselesi yani

-AyAz
10-02-2011, 22:27
http://travian-reports.net/tr/report/3418265c189,3418282135f,3418298782d,341830b41f3

dostum bana asosial men demeyin yaw bu adamı yıka yıka usandık artık hala gerçekten bi oyuncuymuş gibi burda konuşuyorsunuz yaw:D

usta yıkmanız bence normal neden?

- - bölgesinin arkasında koca bi birlik yok çoğu ya hesap sildi yada maşalık yapıyo nereye kadar def toplayıp besliyebilicen illa bi boşluğun yakalanır neyse bunlar önemli bişi değil ama rakibi yıkar ken harcanan manco lar çakılan orduları da unutmayın sen birini tanımadan onun hakkında yorum yapamazsın yada senin birini yıkmış olman o adamın oyuncu olmadığı anlamına gelmez aSociaL MaN in rakip oyunculara veridiği zarar ı bu server da veren yok bence mesala ben okanbjk533 yani yusuf abi yi yıkamazsınız dememe rağmen güzel bi organize ile yıktı buna karşılık da yusuf abi ye murat ı sıfırlayamazsınız dememe rağmen sıfırlandı demekki olmuyacak bişi değil ama senin üslubun beni çok şaşırttı tuğra_28 senden çok iyi bi çocuk güzel bi oyuncu diye bahsederdi ama sen yıkılan adam a oyuncumu bu filan diyerek bu oyun da rakip e duyulması gereken saygı dan haberin yok neyse yeni bi polemik yaratmak istemem form u çirkinleştirip milleti sovutanlardan olmak da istemem ama şunu kabul et

BİR BİRLİKDEN DAHA FAZLASIDIR "aSociaL MaN" ;)

SİZLERİ SEVİYORUZ YARATANDAN ÖTÜRÜ :)

Glady00
10-02-2011, 23:01

Abe boş Ver Bunlar Mafya Real Vs :D

:))))

Of Of Raydan Korkumuz Olsaydı Trene Binmezdikk. :D

Royal Flush
10-02-2011, 23:20

- - bölgesinin arkasında koca bi birlik yok çoğu ya hesap sildi yada maşalık yapıyo nereye kadar def toplayıp besliyebilicen illa bi boşluğun yakalanır neyse bunlar önemli bişi değil ama rakibi yıkar ken harcanan manco lar çakılan orduları da unutmayın sen birini tanımadan onun hakkında yorum yapamazsın yada senin birini yıkmış olman o adamın oyuncu olmadığı anlamına gelmez aSociaL MaN in rakip oyunculara veridiği zarar ı bu server da veren yok bence mesala ben okanbjk533 yani yusuf abi yi yıkamazsınız dememe rağmen güzel bi organize ile yıktı buna karşılık da yusuf abi ye murat ı sıfırlayamazsınız dememe rağmen sıfırlandı demekki olmuyacak bişi değil ama senin üslubun beni çok şaşırttı tuğra_28 senden çok iyi bi çocuk güzel bi oyuncu diye bahsederdi ama sen yıkılan adam a oyuncumu bu filan diyerek bu oyun da rakip e duyulması gereken saygı dan haberin yok neyse yeni bi polemik yaratmak istemem form u çirkinleştirip milleti sovutanlardan olmak da istemem ama şunu kabul et

musa yanılma bu servırda benim kadar hem hesap sildirip hem wow yıkımı yapmamıştır kimse.Sende biliyorsundur zaten saldırılarımın tamamını ben neredeyse -- bölgesine yaptım.Üstüne üstlük wowdan 32 seviye aldım:) merkezine girdiğim tek sağlam çıkan kişi stadust oldu onada tbrk tekrar

Not:ayrıca bugün bizim açımızdan başarısız sayılabilecek 3 ordu girdi truvalı 9 a gerçekten iyi bir savunma örneği göstermişler.Beklenen seviye gelmedi savunmada emeğe geçenlere tşk

-AyAz
10-02-2011, 23:21
Buraya aklıma takılan bişi tartışmak için bu değişikliği yapmak istedim

Kendime de çok sordum bu soruyu cevap alamadım bakalım burda alabilecek miyim

Bu travian denen illet çoğu adamı işinden eşinden vaktinden kısacası hayattan aldığı yetmiyo gibi bide cebimizden altın bahanesi ile paralarımızı alıyo peki buna karşılık bulabiliyormuyuz form Anasayfa da dikkatinizi çeken bişi oludu mu yılbaşında yapılan düzenleme ile duruyo bu nedemek sayın travian ekibimizin bizlere ne kadar değer verdiğini göstermiyo mu veya sayın mh ye attığınız msj neden 3-4 gün sonra okunuyo hadi bunları geçtim de biz bunları göre göre neden bu kadar bu oyuna bağlı kalıyoruz ?

-AyAz
10-02-2011, 23:24
musa yanılma bu servırda benim kadar hem hesap sildirip hem wow yıkımı yapmamıştır kimse.Sende biliyorsundur zaten saldırılarımın tamamını ben neredeyse -- bölgesine yaptım.Üstüne üstlük wowdan 32 seviye aldım:) merkezine girdiğim tek sağlam çıkan kişi stadust oldu onada tbrk tekrar

abi sana lafım yok sende çok kaliteli ve değerli bi oyuncusun server 10 da çok kaliteli oyuncu vardı abi hayla da var top 10 yapsak girersin emin ol ne demişler yiğidi öldür hakını yeme ;) haksızmıyım ede

beylerhan
10-02-2011, 23:26
doğru söylüyordunuz wowa yetiştirmemiz kolay olmayacak yetişti bile:D o köyü gene merkez yapmazdık ama ordunun wowa girmesine 3 saat kaldı diye merkez yaptık zaten şu saaten sonra merkeze gerek yok:D gelin hadi reileyin anca yetişirsiniz:D

ordunun yetiştiği doğrudur, hemde beraberinde iki ordu daha getirmiştir ve wow dan beraberce 4 seviye almışlardır, emeği geçenleri tebrik ederim....

truvalı 9

http://travian-reports.net/tr/report/341629ed418,341630c2ae3,34163188208

hisarcık43
10-02-2011, 23:28
[QUOTE=Glady00;1095566]

demirleblebi (İSMAİL ABİ) Yİ BİR DAHA SIFIRLASAK DİYORUM EVDE ÇEREZ KALMADIDA :p

SAYGILAR İSMAİL ABİMMM İSTEYENİN BİR YÜZÜ KARA VERMEYENİN 100-150-200- 1K 2 K vs vs :D

hisarcık43
10-02-2011, 23:32

AHA BUNA ŞAPKA ÇIKARILIR YAKUBUM KESENİ TEBRİK EDERİM İYİ DENK GETİRMİŞ

GEÇMİŞ OLSUN Black Mamba (İRFAN ABİM)

Royal Flush
10-02-2011, 23:34
ordunun yetiştiği doğrudur, hemde beraberinde iki ordu daha getirmiştir ve wow dan beraberce 4 seviye almışlardır, emeği geçenleri tebrik ederim....

truvalı 9

Ne zaman o savunmayı ayarladınız maşallah daha çok bekleniyordu:)savunmadan doalyı tbrkler

beylerhan
10-02-2011, 23:38
Ne zaman o savunmayı ayarladınız maşallah daha çok bekleniyordu:)savunmadan doalyı tbrkler

kıymetli edem, belki inanmayacaksın ama ilk defa mimarla bir saldırı karşılamak nasip oldu, senin cisim saldırısı da dahil :)

savunma dostlarımızın, beslemekte onlara ait, esas yükü çekenler görünmez kahramanlar, ama malesef adı bizim oluyor işte, hepsine teker teker teşekkürler...

hisarcık43
10-02-2011, 23:40

Truvalı 9

Ali Abi desene en iyi roma ordusu benim :D

varmı ordumun üstüne ordu :D

Glady00
10-02-2011, 23:41

truvalı 9

Tebrik Ediyorum Ali Abe.

Savunma Konusunda Emeği Gecen Kaos Birliğini Tebrik Ediyorum

Keza Saldırı Çıkartan Değerli Kardeş'lerimide herkesin Huzurunda Kutlarım..

beylerhan
10-02-2011, 23:41
Ali Abi desene en iyi roma ordusu benim :D

varmı ordumun üstüne ordu :D

gözümsün :)

s10-pişşt
10-02-2011, 23:42

truvalı 9

tebrikler.. güzel savunma...

beylerhan
10-02-2011, 23:43
Tebrik Ediyorum Ali Abe.

Savunma Konusunda Emeği Gecen Kaos Birliğini Tebrik Ediyorum

Keza Saldırı Çıkartan Değerli Kardeş'lerimide herkesin Huzurunda Kutlarım..

tebriğini dostlarım adına kabul ettim yusufum, sağolasın...

RonicaN
11-02-2011, 01:08
ben 5 milyon savunmadan sözederken birileri gülüp geçiyordu.. 5 milyon olmadı ama yakında olacak hiç endişeniz olmasın:)

messimania
11-02-2011, 01:52
AHA BUNA ŞAPKA ÇIKARILIR YAKUBUM KESENİ TEBRİK EDERİM İYİ DENK GETİRMİŞ

GEÇMİŞ OLSUN Black Mamba (İRFAN ABİM)

hehe şapka çıkaracak kadr ne yaptım :D

eruh kartalları
11-02-2011, 01:52

yaw dostum iyi hoş diyorsunda bana niye denk gelmedi hiç merkezini sıfırladım aha asker köyünede 6k askerle gittik gene 1 savunma çıkmıyor karşımıza ne savunma çıkıyor nede karşılık geliyor. bu deyilki oyunculuk. ben sıkıldıkça asosili yıkıyorum. yani birlik yıkıyorum ozaman:D

eruh kartalları
11-02-2011, 02:07
ben 5 milyon savunmadan sözederken birileri gülüp geçiyordu.. 5 milyon olmadı ama yakında olacak hiç endişeniz olmasın:)

dostum sen retliden bahsediyordun karışmasın hatlar:) ayrıca ordaki savunmanın son şeklini biliyoruz rapor alındı yani birkaç gün içinde. 5 milyonun yanından bile geçmiyor 2 milyon savunma var orda. ayrıca gelen ordular bence gene iyi sewiye aldı sebebiyse mancınık sayısı ve asker sayısı çok düşük. koç ordusu sağlam olsaydı daha fazla sewiye alırdı muhtemelen.

saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ediyoruz.

not: truvalıdan en az 6 7 milyonluk bi savunma görmek istiyoruz. kaos birliklerine yakışır bi savunmayı oraya koyunki şahi birliklerine yakışır yıkımları yapalım ve burda serverın en büyük ordularının raporlarını görelim.

RonicaN
11-02-2011, 02:36
son bir haftada c r birliklerinin elindeki iki mimar tılsımınıda almakla birlik olarak çok büyük bir başarı örneği gösteren kaos-2 birliğindeki oyuncu arkadaşlarımı tebrik ediyorum..

şimdi kral çıplak:)

YUCİN
11-02-2011, 02:43
tebrikler, rapor yokmu ahmet?

bu arada selam herkese:)

RonicaN
11-02-2011, 03:12
tebrikler, rapor yokmu ahmet?

bu arada selam herkese:)

slmlar.. rapor yok çünkü bomboş bir köyle karşılaştık..koskocaman mimar köyünde 3 k savunma vardı

YUCİN
11-02-2011, 03:15
kaos 2 nin raporlarını gördümde öncesinde başka birliğin kesim raporları olduğunu düşünmüştüm. Şaşırdım doğrusu. tılsım neden korunmazki?

RonicaN
11-02-2011, 03:21
kaos 2 nin raporlarını gördümde öncesinde başka birliğin kesim raporları olduğunu düşünmüştüm. Şaşırdım doğrusu. tılsım neden korunmazki?

seviye 94 wow köyü sahibi ve mimar tılsımı korumasız..benimde aklım ermedi ama neyse önemli olan şu an bizde olması:)

bu arada bizim birliğe girip bakmış olman çok ilginç:)

Glady00
11-02-2011, 05:37
seviye 94 wow köyü sahibi ve mimar tılsımı korumasız..benimde aklım ermedi ama neyse önemli olan şu an bizde olması:)

bu arada bizim birliğe girip bakmış olman çok ilginç:)

Her Gelişin bi Gidişi Var Ahmet yaw :))

Sağlık Olsun Demekten Birşey demiyoruz.. Gerçektende sağlık Olsun..

biz'lerde Nereye atım Atacağimizi Bizlere göstermiş Oldunuz Teşekürler Kardeşim.

Bizde belimizi ona Göre Saracaz Artık ..

Hep Geri Plan'da Kaldık Wow Dedik Sakin Sakin Oynuyalım Dedik..

Ama Gine Bizlere Kafa Yorduracaksınız Malesef:s Çok Geç Kalmişiz Hata bizde...

Bakalım Siz'ler Ne Kaybedeceksiniz 1 Hafta İçerisinde.

Saygılar..

hisarcık43
11-02-2011, 09:27
her gelişin bi gidişi var ahmet yaw :))

sağlık olsun demekten birşey demiyoruz.. Gerçektende sağlık olsun..

Biz'lerde nereye atım atacağimizi bizlere göstermiş oldunuz teşekürler kardeşim.

Bizde belimizi ona göre saracaz artık ..

Hep geri plan'da kaldık wow dedik sakin sakin oynuyalım dedik..

Ama gine bizlere kafa yorduracaksınız malesef:s çok geç kalmişiz hata bizde...

Bakalım siz'ler ne kaybedeceksiniz 1 hafta içerisinde.

Saygılar..

[sıze="3"]sanırım güzel ordular çıkacak bir hafta içinde

yusuf kazanmayı göze alıyosan kaybetmeyide bileceksin biz wowlarımızı sıfır gözüyle bakıoz

gelecek haftayı bekliyoruz [/sıze]

RonicaN
11-02-2011, 09:42
Ama Gine Bizlere Kafa Yorduracaksınız Malesef:s Çok Geç Kalmişiz Hata bizde...

Bakalım Siz'ler Ne Kaybedeceksiniz 1 Hafta İçerisinde.

Saygılar..

Valla yusufçum wow köyünde 2 milyon savunma varsa surun etkisiyle köyüne extra bir milyon savunma gücü kazandırır..

Bir milyon savunma değerindeki bir tılsımı 250 k askerle korumak gerekirken boş olması bana göre bir skandal..

Mimarları biz almadık sizler hediye attiniz tşk ederiz.

eruh kartalları
11-02-2011, 10:40
Valla yusufçum wow köyünde 2 milyon savunma varsa surun etkisiyle köyüne extra bir milyon savunma gücü kazandırır..

Bir milyon savunma değerindeki bir tılsımı 250 k askerle korumak gerekirken boş olması bana göre bir skandal..

Mimarları biz almadık sizler hediye attiniz tşk ederiz.

dostum mimar tılsımında 2 gün öncesine kadar yeteri kadar savunma vardı. tılsım yan köyde olduğu için merkeze çekelim dedik. savunmayı boşalttık merkeze çektik ama 1 2 gün olduğu için henüz savunma çekmemiştik. diyeceksinki neden kaçırmadınız. onuda izah edeyim. temsilcilerimizden bitanesi yan köylerdeki pazarcıları 3x wowa göndermiş 20 hazineyi kuramadık.

birde diyorsunki 1 mi,lyon değerindeki bi tılsımda nedne savunma olmaz:) truvalıdaki tılsımda sence şuan kaç savunma var:D ben biliyorum buzamana kadar mimar tılsımında hiç savunma olmadı. geçen gün yan köyündeyken casus attım 10k mızrak vardı. yanına casus bile koymamış arkadaş casusladığımın farkına bile varmadı. tutupta burda bize profesyonel ayağı yapma iğneyi kendine cuvaldızı ele batır önce. o tılsımın alınması bence sizin başarınız deyildir. bizim hatamızdır.

hadi bakalım mimamr yok suru yıkabilecekmisiniz bakalım. zaten elinizde koç ordusu olduğunu düşünmüyorum en fazla 5 6k koçbaşınız çıkar oda 4 5 sewiyeden fazla almaz.

bu arada tiarsi arkadaşı burdan tebrik etmek istiyorum. organizasyon güzeldi. son dakikalarda kendinde bulunan 3/4 asker basma tılsımını kaçırıp tekrar 20 hazine kurmasıda akıllıca bi strateji.

RonicaN
11-02-2011, 11:07
dostum mimar tılsımında 2 gün öncesine kadar yeteri kadar savunma vardı. tılsım yan köyde olduğu için merkeze çekelim dedik. savunmayı boşalttık merkeze çektik ama 1 2 gün olduğu için henüz savunma çekmemiştik. diyeceksinki neden kaçırmadınız. onuda izah edeyim. temsilcilerimizden bitanesi yan köylerdeki pazarcıları 3x wowa göndermiş 20 hazineyi kuramadık.

birde diyorsunki 1 mi,lyon değerindeki bi tılsımda nedne savunma olmaz:) truvalıdaki tılsımda sence şuan kaç savunma var:D ben biliyorum buzamana kadar mimar tılsımında hiç savunma olmadı. geçen gün yan köyündeyken casus attım 10k mızrak vardı. yanına casus bile koymamış arkadaş casusladığımın farkına bile varmadı. tutupta burda bize profesyonel ayağı yapma iğneyi kendine cuvaldızı ele batır önce. o tılsımın alınması bence sizin başarınız deyildir. bizim hatamızdır.

hadi bakalım mimamr yok suru yıkabilecekmisiniz bakalım. zaten elinizde koç ordusu olduğunu düşünmüyorum en fazla 5 6k koçbaşınız çıkar oda 4 5 sewiyeden fazla almaz.

bu arada tiarsi arkadaşı burdan tebrik etmek istiyorum. organizasyon güzeldi. son dakikalarda kendinde bulunan 3/4 asker basma tılsımını kaçırıp tekrar 20 hazine kurmasıda akıllıca bi strateji.

her oyuncu oyunu bildiği kadar profesyoneldir...

mimarı yan köyden merkeze aldırmak için bir haftadır fake atıyorduk zaten amacımız merkeze alır almaz saldırmaktı..yan köye organize geldiğimiz gibi mimarın merkeze alınacağını biliyorduk..

sağlam bir ordu 5 k koçla kemalkalkanın suru deler geçer..

-AyAz
11-02-2011, 20:35
Sus pus olmuş buralar yine :)))

illietus
12-02-2011, 05:32
Sus pus olmuş buralar yine :)))

hareketlendiririz haci no problemo.. kemalkalkanın wowa pırtlayalım mı??
ReCailer ge bakim el öpmeye..:D:p

GRiNGoRS
13-02-2011, 06:36
http://travian-reports.net/tr/report/343156ab15a

http://travian-reports.net/tr/report/343184e27a1

RonicaN
13-02-2011, 07:39
İki gün önce 3x mimarını aldığımız kemalkalkan wowuna gönderdiğimiz ordular az önce ulaştı.

Son 40 saatte toparladığı savunmayla wowunu güçlendiren kemalkalkandan istediğimiz sonuçları alamadık. Savunmasının kısa sürede bu kadar artacağını tahmin etsek wowa değil depolarına yıkıma gider ve şu anda verdiğimiz zarardan çok daha fazla zarar vermiş olurduk.

Benimle birlikte saldırı yapan arkadaşlarımı emeklerinden dolayı kemalkalkanıda güzel savunmasından dolayı tebrik ediyorum.

Glady00
13-02-2011, 08:00
İki gün önce 3x mimarını aldığımız kemalkalkan wowuna gönderdiğimiz ordular az önce ulaştı.

Son 40 saatte toparladığı savunmayla wowunu güçlendiren kemalkalkandan istediğimiz sonuçları alamadık. Savunmasının kısa sürede bu kadar artacağını tahmin etsek wowa değil depolarına yıkıma gider ve şu anda verdiğimiz zarardan çok daha fazla zarar vermiş olurduk.

Benimle birlikte saldırı yapan arkadaşlarımı emeklerinden dolayı kemalkalkanıda güzel savunmasından dolayı tebrik ediyorum.

Selam.. Saldırı'ya Katılan ARkadaşları Tebrik Ederiz..

Keza Kısa Zaman Dilim İçerisinde Savunma toparlıyan Elinden Var gücüyle Çalışan C&R Birlik'lerini Bir Kez DAha Kutlarız...

Bizleri Yanlız Bırakmıyan Herkese Sonsuz Teşekürler..

S10KANKALAR
13-02-2011, 12:35

saldırıya katılan arkadaşları ve savunan tüm C&R birlikerini tabrık ederim..

mintaxxxxx
13-02-2011, 16:49
saldırıya katılan arkadaşlara tebrikler.

-AyAz
13-02-2011, 19:48
- - bölgesi çok şaşırtıyo beni eline yüzüne bulaştırmadan yıktılar wow u tebrikler :D

YUCİN
13-02-2011, 19:51
raporları ekleyecekmisiniz?

RonicaN
13-02-2011, 20:20
http://travian-reports.net/tr/report-img/344132a0fb0

http://travian-reports.net/tr/report-img/34413399ab6

http://travian-reports.net/tr/report-img/3441349348a

http://travian-reports.net/tr/report-img/3441364d257

YUCİN
13-02-2011, 20:22
tebrikler.....

Ozdo
13-02-2011, 20:22
http://travian-reports.net/tr/report-img/344132a0fb0

http://travian-reports.net/tr/report-img/34413399ab6

http://travian-reports.net/tr/report-img/3441349348a

http://travian-reports.net/tr/report-img/3441364d257

BBD ve ekibine saygılar tebrikler...

Ozdo
13-02-2011, 20:23
tebrikler.....

sanada tebrikler kraliçem :)

YUCİN
13-02-2011, 20:23

hönk?

ne alaka:D

Ozdo
13-02-2011, 21:03
hönk?

ne alaka:D

bişimi olması lazım canım :) içimden tebrik edesim geldi :D

YUCİN
13-02-2011, 21:46
bişimi olması lazım canım :) içimden tebrik edesim geldi :D

Eyvallah ciğerim:p

dip: Kraliçen kurban olsun sana=)

RonicaN
13-02-2011, 22:52

ozdo taş atıp durma:D

illietus
14-02-2011, 00:24
2 gün şehir dışına çıktık ReCai wowlarına cortlamışlar hemen.. :D:p sizde koç ordusu yok diyenlere selamlar olsun.. başta kemalkalkan arkadaşımın wowunun yıkım ekibi birlik arkadaşlarım olmak üzere saldıran ve savunan tüm kardeşlerime tebrikler olsun. iyiki varsınız..

-,- den birşey olmaz diyen arkadaşlar sabırla 4 kapak daha toplarsa bardak hediyemiz olacaktır.. :D;)

Dipnot: ''herkes biliyor osman'' video hazırladın mı?? :D

YUCİN
14-02-2011, 00:54
ozdo taş atıp durma:D

ahahaha bildiğini bilmiyordum :D

söyle bakiim kraliçemiyim değilmiyim>:p

dip: bu bir paradoxmudur :D

RonicaN
14-02-2011, 01:17

kraliçe sözcüğünün s10daki mucidi benim nasıl bilmem:)

İstersen kraliçesin istemezsen değilsin:)

dip: İlk oyunumdu o zamanlar öyle düşünüyordum ve benim gerçekliğime ve oyuna bakış açıma göre paradox filan değildi:D

neddd
14-02-2011, 11:46
siz hala burdamısınız yaaa :D

doğan35
14-02-2011, 12:01
http://travian-reports.net/tr/report/3447111500b

geçmiş olsun kardeşime 80k tokmak sallayan 20k toyton buharrrr olmuştur

RonicaN
14-02-2011, 12:46
siz hala burdamısınız yaaa :D

http://img197.imageshack.us/i/doncar.jpg/

Hey gidi günler hey:)

pharmaton
14-02-2011, 12:47

sen prensessin kanka:)

Sonsavasci
14-02-2011, 12:49
merhaba s10 ahalisi biri wow gidişatini koysunda kim ne ediyo bizde ara ara girerken bakiverelim

Sonsavasci
14-02-2011, 12:51
http://img197.imageshack.us/i/doncar.jpg/

Hey gidi günler hey:)

hahaha ahmet tebrik ederim seni bu raporlar hala duruyomu sende :D nedimde iyi indiriş yapmiş hakkaten :Pp

pharmaton
14-02-2011, 12:53
hahaha ahmet tebrik ederim seni bu raporlar hala duruyomu sende :D nedimde iyi indiriş yapmiş hakkaten :Pp

servet abı onda ılk fareyı kestırdıgı rapor bıle dururuyordur:)

S10KANKALAR
14-02-2011, 13:01
merhaba s10 ahalisi biri wow gidişatini koysunda kim ne ediyo bizde ara ara girerken bakiverelim

http://img155.imageshack.us/img155/1365/sssstr.png

RonicaN
14-02-2011, 13:15

yok be az önce nedd foruma yazdı imzasında duruyordu ordan gördüm.. ne işim olur raporlarla filan:)

Sonsavasci
14-02-2011, 13:56
servet abı onda ılk fareyı kestırdıgı rapor bıle dururuyordur:)

hadi canım o kadar da deildir :)))))

[ımg]http://img155.imageshack.us/img155/1365/sssstr.png[/ımg]

görülen oki kaos güçlü ekibe benziyo BU ARADA SON DURUM İÇİNDE TŞK EDERİM KANKALAR

Sonsavasci
14-02-2011, 13:57
yok be az önce nedd foruma yazdı imzasında duruyordu ordan gördüm.. ne işim olur raporlarla filan:)

HADİ HADİ GÖSTER BİZE SIÇANİNİ İLK ÖLDÜRENİN RAPORUNU :d

S10KANKALAR
14-02-2011, 14:07
hadi canım o kadar da deildir :)))))

görülen oki kaos güçlü ekibe benziyo BU ARADA SON DURUM İÇİNDE TŞK EDERİM KANKALAR

rica ederim üstad en üstteki wowcu kilitli biz geriden gümbür gümbür gelıoz :)

Sonsavasci
14-02-2011, 15:08
[sıze=2]rica ederim üstad en üstteki wowcu kilitli biz geriden gümbür gümbür gelıoz :)[/sıze]

bu bizim deli orhanlı deilmi en altta ne yapıyo

eruh kartalları
14-02-2011, 16:05

doğan abi ayıp size yaw serverın en iyi oyuncusu yıkılırmı hiç:D en iyi araya asker atan adamdı sanırım bu sefer atamamış:D bide benden habersiz asoyu nasıl yıkarsınız. ben sıkıldıkça yıkıyordum bunu şimdi kimi yıkacam ben:D

hisarcık43
14-02-2011, 18:22
TOSTUMUZU YEDİK SİZİ (C&R) BEKLİYORUZ WOWUMUZA :p

TÜM s10 SERVERİNİN KANDİLİNİ KAOS BİRLİKLERİ ADINA KUTLARIM
HAAA BU ARADA SEVGİLİLER GÜNÜNÜ ES GEÇMEYELİM :D

SEVMEYİ BİLİYORSAN UNUTMAYIDA BİLECEKSİN BENİM İÇİN BU GÜNÜN

ANLAMI YOKTUR TEK TABANCAYA DEVAM:D

RonicaN
14-02-2011, 18:37
bu bizim deli orhanlı deilmi en altta ne yapıyo

Evet ta kendisi:).. kış uykusuna yatmış güç topluyor malum bu server çok yoruldu:)

pharmaton
14-02-2011, 18:52
tüm kaos ailesinin ve degerli rakimiz c & r birliklerinin kandilini kutlarım

Royal Flush
14-02-2011, 19:23
Tüm C ve R Birliklerindeki dost ve arkadaşlarımın,Rakip Kaos üyelerinin Mübarek "Mevlid Kandili"ni kutlar sağlık sıhhat ülke ve milletimize esenlikler getirmesini dilerim...

İzleyin ve Görün İNADINA R&C WOW

Royal Flush
14-02-2011, 19:35

Abi nereye saldırmışlar anlamadım ben bu linkten bişe ? işaret var o neki:)yasak bölgemi diyor az açarmısın

doğan35
14-02-2011, 19:55
Abi nereye saldırmışlar anlamadım ben bu linkten bişe ? işaret var o neki:)yasak bölgemi diyor az açarmısın

hahahahaha:D:D

doğan35
14-02-2011, 20:43
TOSTUMUZU YEDİK SİZİ (C&R) BEKLİYORUZ WOWUMUZA :p

TÜM s10 SERVERİNİN KANDİLİNİ KAOS BİRLİKLERİ ADINA KUTLARIM
HAAA BU ARADA SEVGİLİLER GÜNÜNÜ ES GEÇMEYELİM :D

SEVMEYİ BİLİYORSAN UNUTMAYIDA BİLECEKSİN BENİM İÇİN BU GÜNÜN

ANLAMI YOKTUR TEK TABANCAYA DEVAM:D

bizde ordu kalmadı ali nasıl gelelim size yaw siz tost yemeğe devam edin :D

Ozdo
14-02-2011, 21:20

Bende bütün raporlar duruyor :D :D :D ama benim wow'a gelen galba :D

hisarcık43
14-02-2011, 22:08
[sıze="5"]bende yedim abi ordu kalmadığını pardon tostu abi hahahaha :d

çok şakacısın doğan abimmm[/sıze]

S10KANKALAR
14-02-2011, 23:20
[sıze="5"]bende yedim abi ordu kalmadığını pardon tostu abi hahahaha :d

çok şakacısın doğan abimmm[/sıze]

zıkkım yiyin ali abi:) şaka şaka gelın bu tarafa tatlı ısmarlıcam size:D

illietus
14-02-2011, 23:28
zıkkım yiyin ali abi:) şaka şaka gelın bu tarafa tatlı ısmarlıcam size:D

yormasan evlere kargolasan? alt tarafı 1000 kişicik kaldı serverde.. hı hacı? iyi olmaz mı datlını yesek.. kandil kandil sevap..

YUCİN
14-02-2011, 23:37
pearl, 70likCmCB, Nokta, Fatality ve BBD:)

Ne işimiz var bizim burda:D

@Pharmaton: Eyvallah kanka ; )

S10KANKALAR
14-02-2011, 23:54
yormasan evlere kargolasan? alt tarafı 1000 kişicik kaldı serverde.. hı hacı? iyi olmaz mı datlını yesek.. kandil kandil sevap..

söz sen ölünce helvanı ben dağıtcam:)allah korusunda ..

Royal Flush
15-02-2011, 00:29

Yucin s15 te oynadınmı acaba?

Royal Flush
15-02-2011, 00:30
söz sen ölünce helvanı ben dağıtcam:)allah korusunda ..

Niye allah korusun len yakup ölürse ölsün toprak çok merak etme:))

S10KANKALAR
15-02-2011, 01:01
Niye allah korusun len yakup ölürse ölsün toprak çok merak etme:))

zincirlikuyuda yer kalmamıl abi öyle deme nerden bulucaz korususun korusun forumda tek neşelendıren arkadaş bu naparız biz sonra:)

Sonsavasci
15-02-2011, 10:01

traviandan en zevk aldiğim dönemler

Sonsavasci
15-02-2011, 10:03
Bende bütün raporlar duruyor :D :D ama benim wow'a gelen galba :D

hiç şaşırmadım :)

Evet ta kendisi:).. kış uykusuna yatmış güç topluyor malum bu server çok yoruldu:)

orhanlı hırslı idi niye boyle olduki sonlarda gördüm şaşırdım

VeGaToR
15-02-2011, 11:08
moderator kardes benim yazdıgmı sileceğine su yapılan saygısızlgı karı kılıklı adamları bulursunuz.

RonicaN
15-02-2011, 11:55
http://travian-reports.net/tr/report-img/3456322b498

gördüğüm kadarıyla C&R birlikleri kemalkalkan wowundan savunmanın bir kısmını çekmişler..

buda demek oluyorki royal flush wowuna yoğunlaşıyorlar.

Şu an gelecek saldırıları beklemekten başka yapacak bir şey yok. C&R birliklerinin saldırılarını her iki wowda sağlam bir savunmayla karşılarsak bu oyunu koparırız gibime geliyor.

doğan35
15-02-2011, 12:04
http://travian-reports.net/tr/report-img/3456322b498

gördüğüm kadarıyla C&R birlikleri kemalkalkan wowundan savunmanın bir kısmını çekmişler..

buda demek oluyorki royal flush wowuna yoğunlaşıyorlar.

Şu an gelecek saldırıları beklemekten başka yapacak bir şey yok. C&R birliklerinin saldırılarını her iki wowda sağlam bir savunmayla karşılarsak bu oyunu koparırız gibime geliyor.

evet evet bencede koparırsınız siz bu işi

Sonsavasci
15-02-2011, 12:23
moderator kardes benim yazdıgmı sileceğine su yapılan saygısızlgı karı kılıklı adamları bulursunuz.

hehe benim tanidiğim vegator senmisin :)

eruh kartalları
15-02-2011, 12:23

ben bu akşam kopacam. kopmak isteyenler takılsın bana:D

hisarcık43
15-02-2011, 15:15

doğan abi şu büyük ordularınızı çıkarın artık :D

doğan35
15-02-2011, 15:35
doğan abi şu büyük ordularınızı çıkarın artık :D

ali çok isterdim ama bizde büyük ordu kalmadı hep küçük küçük var oda 3-5 tane

Royal Flush
15-02-2011, 15:37

Abi anguslar vardı onları gönderecektik kaçtımı yoksa bizim anguslar:))

hisarcık43
15-02-2011, 15:37

bırak gözünü seveyim abi illaki 95-99. Seviyeleri beklemek zorundamısınız ;)

kemal&egeli
15-02-2011, 15:38

arada olur öyle hatalar bendede oluyor bazan saldiri cikiyom bakiyom ana terk edilmis kaybolmus bölge :))

doğan35
15-02-2011, 15:39
Abi anguslar vardı onları gönderecektik kaçtımı yoksa bizim anguslar:))

kalmadı angus mangus bittiiiiiiiiii

doğan35
15-02-2011, 15:40
bırak gözünü seveyim abi illaki 95-99. Seviyeleri beklemek zorundamısınız ;)

ali çok sabırsızsın yaw yıkılmayı niye istiyon bu kadar bitirin işte şans sizde canım kardeşim

doğan35
15-02-2011, 15:42
arada olur öyle hatalar bendede oluyor bazan saldiri cikiyom bakiyom ana terk edilmis kaybolmus bölge :))

he yaw senide bedavaya yorduk valla özür dileriz verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı:D:D

Royal Flush
15-02-2011, 15:44

olsun eline sağlık kankamın maşallah boş durmuyorki plandı yıkımdı tılsımdı :D

hisarcık43
15-02-2011, 15:50
ali çok sabırsızsın yaw yıkılmayı niye istiyon bu kadar bitirin işte şans sizde canım kardeşim

yıkılmayı neden isteyim abi :d arkadaşlar büyük ordularımız şu kadar diyorlardı merak ettim de :d

doğan35
15-02-2011, 15:55
yıkılmayı neden isteyim abi :d arkadaşlar büyük ordularımız şu kadar diyorlardı merak ettim de :d

valla olsa dükkan senin ali bilirsin beni

kemal&egeli
15-02-2011, 15:58
he yaw senide bedavaya yorduk valla özür dileriz verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı:D:D

ne demek ya bos yatana yemek yok caliscaklar oturup hazir yemeleri icin yetistirmiyom ben o canavarlari sirada ne vardi ya bu sever terk edilmis kaybolmus bölge olmasin:))

hisarcık43
15-02-2011, 15:59
valla olsa dükkan senin ali bilirsin beni

hayırlısı olsun doğan abi

BEKLEYİP GÖRECEZ ARTIK

illietus
15-02-2011, 17:10
kemalkalkan wowundan seviye alan birlik kardeşimi ve savunan kemalkalkan arkadaşımı tebrik ederim.. raporu koymuyorum koymak isterlerse kendileri bilirler..

eruh kartalları
15-02-2011, 23:35
kemalkalkan wowundan seviye alan birlik kardeşimi ve savunan kemalkalkan arkadaşımı tebrik ederim.. raporu koymuyorum koymak isterlerse kendileri bilirler..

bize bi mimar lazım oda bu gece lazım:D kemalkalkan

YUCİN
16-02-2011, 00:08
Yucin s15 te oynadınmı acaba?

sadece 1. s10 da ciddi olarak oynadım 2. S10, S16 ve ilk S11 de takılmışlığım vardı.

traviandan en zevk aldiğim dönemler

Şimdileri görünce sana hak veriyorum servet. Beklediğimde de iyiymişiz.

Umarım biz rakipken böyle muhabbet ediyorsak. Hatta ve hatta birlikte oyun oynuyorsak. bu bizden sonrakilere de örnek olur. :)

VeGaToR
16-02-2011, 00:39
hehe benim tanidiğim vegator senmisin :)

he usta benim:)şimdiki samatha:)

illietus
16-02-2011, 03:35
bize bi mimar lazım oda bu gece lazım:D kemalkalkan

royaldaki yeter, fazla bile.. ;):cool:

eruh kartalları
16-02-2011, 08:47
royaldaki yeter, fazla bile.. ;):cool:

yok yok yetmez:D sıkın dişinizi vermeyin kimseye:D almaya geliyom

Ozdo
16-02-2011, 09:37
sadece 1. s10 da ciddi olarak oynadım 2. S10, S16 ve ilk S11 de takılmışlığım vardı.

Umarım biz rakipken böyle muhabbet ediyorsak. Hatta ve hatta birlikte oyun oynuyorsak. bu bizden sonrakilere de örnek olur. :)

Zaten sizin ciddi oynamanız travian için tehlikeli ve yasaktır...takılınca rekor ordular çıkıyor...Rakiplerin piskolojik sağlığı ve huzuru için mümkünse ciddi oynamayın :)

pharmaton
16-02-2011, 15:37
sadece 1. S10 da ciddi olarak oynadım 2. S10, s16 ve ilk s11 de takılmışlığım vardı.

şimdileri görünce sana hak veriyorum servet. Beklediğimde de iyiymişiz.

Umarım biz rakipken böyle muhabbet ediyorsak. Hatta ve hatta birlikte oyun oynuyorsak. Bu bizden sonrakilere de örnek olur. :)

hadi bütün eskiler t4 yapalım :)

birlik isimleride ihtiyar heyeti olsun

hisarcık43
16-02-2011, 15:40
yusuf hayırola ya hesabı silmeye almışın__????

Sonsavasci
17-02-2011, 11:44
he usta benim:)şimdiki samatha:)

SANA BİŞİLER OLMUŞ DOSTUM :) HIRÇINLIĞINI YİTİRMİŞSİN SANKİ :pP

İNŞALLAH SİZLERİ GÖRMEK GÜZEL

Sonsavasci
17-02-2011, 11:45

hehehe güzel olur cidden yeniler yenebilirmiki bizi

RonicaN
17-02-2011, 12:32

bu kadar hızlı asker basma tılsımı var ve 1/2 tahıl tılsımı felan filan ama hala apachy nin s10 rekoru kırılmadı..gerçi daha iyi ordular var diyorlar ama bekleyip görmek lazım.

apacynin ordusu gibi ordular çıksa bile onun kadar etkili olmaz çünkü wowlarda 3x 5x mimar ve iyi savunmalar var.

Ozdo
17-02-2011, 12:39

boynuz kulağı geçermiş servet abi :D

VeGaToR
17-02-2011, 13:42
SANA BİŞİLER OLMUŞ DOSTUM :) HIRÇINLIĞINI YİTİRMİŞSİN SANKİ :pP

İNŞALLAH SİZLERİ GÖRMEK GÜZEL

hee baktım millet bos bos konusuor artık sakin olmaya karar verdim.

Glady00
17-02-2011, 17:54

Servet Bey Formumuza hoş Gelmişsiniz :))

illietus
17-02-2011, 19:08
Servet Bey Formumuza hoş Gelmişsiniz :))

sen bırakmıyor muydun len?? Şaka şaka kimse abuk hareketler yapmasın buraya kadar geldik beraber bitiriceğiz artık.. hem R C ler daha wowumuzu görecek :p:D

Glady00
17-02-2011, 20:07
sen bırakmıyor muydun len?? Şaka şaka kimse abuk hareketler yapmasın buraya kadar geldik beraber bitiriceğiz artık.. hem R C ler daha wowumuzu görecek :p:D

Seni O Wow'a Heykel Olarak Sallandıracam SAbırlı Ol Sen:D:D

doğan35
17-02-2011, 20:09
bakalım kaç seviye gidecek truvalıdan varmı açık arttıran :D

messimania
17-02-2011, 20:16

40 üstü :D

Royal Flush
17-02-2011, 20:17

abi adamın wowa seviye için attınız eyvallah depolardan ne istiyorsunuz yav:)o kadar asker ölecek şimdi tahıl deposuz wowmu olur

Royal Flush
17-02-2011, 20:20

İp ile sallandırma koparır felan zincir kullan bari yada çekici halatı:D:D

doğan35
17-02-2011, 20:22
abi adamın wowa seviye için attınız eyvallah depolardan ne istiyorsunuz yav:)o kadar asker ölecek şimdi tahıl deposuz wowmu olur

savunması iyi bakalım kısmet artık depolar şansımıza :D:D

YUCİN
17-02-2011, 20:24

benim için zor be kanka =)

tabiisi de hayır Servet :)

kapalı_kutu
17-02-2011, 21:03

Truvalı 9 a pırtlatmışlarmı ne hacı?farkettinmi sende pırtlatmayı :D:D

RonicaN
17-02-2011, 21:25
http://travian-reports.net/tr/report/34761759a10 (http://travian-reports.net/tr/report/34761759a10)

http://travian-reports.net/tr/report/347620a9562 (http://travian-reports.net/tr/report/347620a9562)

http://travian-reports.net/tr/report/347623b582a (http://travian-reports.net/tr/report/347623b582a)

http://travian-reports.net/tr/report/347624a6055 (http://travian-reports.net/tr/report/347624a6055)

http://travian-reports.net/tr/report/347628d9c75 (http://travian-reports.net/tr/report/347628d9c75)

5 sağlam ordu girdi ama ilk 3 tanesi düzgün saldırı yaptı ve çok iyi bir savunmadan seviye alarak görevlerini yaptılar son iki ordunun çift hedef seçmesi orduyu etkisiz kıldı.

gelen ordulara bakıldığında truvalının çok az seviye verdiğini ve hala wow yarışında çok iddialı olduğunu söyleyebilirim.

Bize bu güzel gösteriyi izleme şansı veren; savunmada kaos birliklerini ve saldırıda C&R birliklerini tebrik ediyorum..

saldırılar devam ediyor...

Royal Flush
17-02-2011, 21:31
Öncelikle saldırıda bulunan arkadaşlarımızı ve güzel savunmadan dolayı rakiplerimizi kutlarım.http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

İzleyin ve Görün İNADINA R&C WOW

beylerhan
17-02-2011, 21:32
savunma atıp besleyerek destek veren dostlarımızın herbirine ayrı ayrı teşekkür ediyorum...

saldırı ordusunu gönderen ve besleyen rakiplerimizin de her biri tebriği hakediyor, war lord üstadım, tarladan ne istedin:cool:

truvalı 9

s10-pişşt
17-02-2011, 21:33
http://travian-reports.net/tr/report/34761759a10

http://travian-reports.net/tr/report/347620a9562

http://travian-reports.net/tr/report/347623b582a

http://travian-reports.net/tr/report/347624a6055

4 sağlam ordu girdi ama ilk 3 tanesi düzgün saldırı yaptı ve çok iyi bir savunmadan seviye alarak görevlerini yaptılar son ordunun çift hedef seçmesi orduyu etkisiz kıldı.

gelen ordulara bakıldığında truvalının çok az seviye verdiğini ve hala wow yarışında çok iddialı olduğunu söyleyebilirim.

Bize bu güzel gösteriyi izleme şansı veren; savunmada kaos birliklerini ve saldırıda C&R birliklerini tebrik ediyorum..

öncelikler truvalı 9 ve koas birliğine tebriklerimi sunuyorum...

doğrusunu söleme gerekirse yani kendi açımdan beklediğim gibi bir saldırı olmadı ne yazık ki...

bunun en büyük sebebi koçbaşı sayısının düşük olması... mintax arkadaşımdan önce veya sonra daha büyük bir koçbaşı ordusu olsaydı surun tamamını yıkmasada daha fazla seviye alarak savunma bonusunu düşürebilirdi... ve arkadan gelenler daha fazla seviye alırdı ve seviye alalnların arkasından gelen arkadaşlar da depolardan daha fazla seviye alabilirdi..

buradan su olsaydı bu olsaydı diye fazla konuşmak istemiyorum... olan oldu artık

geçmişe değil geleceğe bakmak lazım :)

tekrardan kaos birliğine gösterdği savunma başarısından dolayı tebrik ederim

saygılar...

doğan35
17-02-2011, 21:37
saldıran arkadaşlarımı ve güzel savunma yapan truvalı arkadaşımı tebrik ederim üç aşağı 5 yukarı istediğimiz seviyeyi aldık şimdi bizde tostumuzu yiyip sizleri bekliyoruz bakalım neler varmış sizde :D

beylerhan
17-02-2011, 21:38
buyrun kıymetli serverdaşlarım, beşi bir yerde....

http://travian-reports.net/tr/report/3476166485d,347618df486,347619d67f3,347621423cc,34 7622af626

RonicaN
17-02-2011, 22:00
Eğer gelen saldırılar truvalı arkadaşımızın wowunu 50 lerin altına düşürseydi açıkçası kaos birliklerinin fazla bir ümidi kalmazdı. ama bu saldırılardan sonra hala 73 seviyede olması şansları eşit kılıyor.

bana göre şu an oyun dengede gidiyor ve bu saatten sonraki hamleler kazanan tarafı belirleyecek. Yanlış yapan yenilir çünkü yanlışların telafisinin olmadığı bir döneme girmiş bulunuyoruz.

illietus
17-02-2011, 22:18

ne o oscar'a mı aday oldun yoksa?? and the oscar goes tooo joseph... :D bu arada Beşiktaş'ı İnönü de sallandırdılar geçmiş olsun..:(:mad:

hisarcık43
17-02-2011, 22:21
[sıze="5"]saldıran arkadaşları tek tek tebrik ederim....5 ordu evet 5 ordu 19 seviye aldı.... Biz samet abiye girdiğimizde 22 seviye alırken üstüne üstük 4 ordu ile ve karşımızda 5x varken 22 seviye alabildiysek(Kİ BAZILARI BUNU BAŞARIZLIK OLARAK ALGILADI) ne mutlu kaos luyum diyene

kaos birliklerini ayrı ayrı tebrik ederim canla başla defans bastığı ve wowumuzu tahılsız bırakmadıkları için.....

Kİİİ HALA CANLA BAŞLA TAHIL VE DEFANS DESTEĞİNİ ESİRGEMEDİKLERİ İÇİN HUZURLARINIZDA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Ben hala büyük orduları bekliyorum forumda büyük ordularımız çıkmadı diyenlerin ordularınızı merak eder oldum

ama ben bir şey söyleyim sürpriz bir ordu var...ASSOLİST O OLSA GEREK :D

doğan abi afiyet olsun yalnız biz tostumuzu yerken ayran isteriz :D

[/sıze]

BİZ BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ :p

reme
17-02-2011, 22:21
ne o oscar'a mı aday oldun yoksa?? and the oscar goes tooo joseph... :D bu arada Beşiktaş'ı İnönü de sallandırdılar geçmiş olsun..:(:mad:
Dostum ıstersen o konuyu hic acma,kafayı yemek uzereyım,saygılar:(:(

mintaxxxxx
17-02-2011, 22:25
her iki tarafıda kutlarım. kendi açımdan umduğumdan daha vasat bir sonuç aldım.

wow yarışında rakiplerimize dikkate değer hasar verdiğimizi de düşünüyorum.

daha güzel raporlar ve ordular görmek dileğiyle ...

eruh kartalları
17-02-2011, 22:31
buyrun kıymetli serverdaşlarım, beşi bir yerde....

http://travian-reports.net/tr/report/3476166485d,347618df486,347619d67f3,347621423cc,34 7622af626

saldı organizelerini doğan abimle yapan biri olarak, bence gayet başarılı bir operasyondur. truvalı arkadaşı kurtaran tek şey mimara yapılan organize fakelere rağmen kaçırmayarak savunma toplaması olmuştur. bence büyük tahıl ambarlarına verilen zarar sewiyeden daha önemliydi. nedeniyse sewiye 19 dan 20 ye büyük tahıl ambarı basmak 29 saat sürüyor ve 4 seviyeyi basması 4 günden fazla sürecek, surla beraber 5 gün altyapı için uğraşacak. 5 gündede royal wow köyü 10 sewiye basmış olacak. yani bu şu demek oluyorki tahıl ambarlarına verilen zarar 10 sewiye dünya harikasına verilen zarala aynı sürede basıldığı için 10 sewiye daha almak demek.

saldıran ve savunan arkadaşlara güzel raporları bize sundukları için teşekkür ediyoruz.

Royal Flush
17-02-2011, 22:39
[sıze="5"]saldıran arkadaşları tek tek tebrik ederim....5 ordu evet 5 ordu 19 seviye aldı.... Biz samet abiye girdiğimizde 22 seviye alırken üstüne üstük 4 ordu ile ve karşımızda 5x varken 22 seviye alabildiysek(Kİ BAZILARI BUNU BAŞARIZLIK OLARAK ALGILADI) ne mutlu kaos luyum diyene

kaos birliklerini ayrı ayrı tebrik ederim canla başla defans bastığı ve wowumuzu tahılsız bırakmadıkları için.....

Kİİİ HALA CANLA BAŞLA TAHIL VE DEFANS DESTEĞİNİ ESİRGEMEDİKLERİ İÇİN HUZURLARINIZDA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Ben hala büyük orduları bekliyorum forumda büyük ordularımız çıkmadı diyenlerin ordularınızı merak eder oldum

[/sıze]

Royal Flsuh algıladı diyecektin ali kardeşim.Şimdi wow köylerinde savunma oranı her geçen gün artıyor.Sizin gelen koçbaşı iyi ordusu kötü idi aradan kaç gün geçmiş ve truvalda ne kadar savunma farkı oluşmuş bunuda gözardı etmeyeceksin kardeşim.Her geçen gün wow köylerindeki savunma seviyesi artıyor ve hali ile örnek 10 seviye alan bir ordu 1-2 gün sonra girsin aynı seviyeyi kesinlikle alamaz

eruh kartalları
17-02-2011, 22:47

[/sıze]

dostum o günden bu güne wow köylerindeki savunma en az 1 kat daha arttı. şimdi bunu sana raporlarla sunmak isterdim ama tutupta burda wow savunması sergilemeye gerek yok. aynı ordularla şimdi saldırsanız 10 sewiyeyi geçemezsiniz emin ol.

RonicaN
17-02-2011, 23:20
saldı organizelerini doğan abimle yapan biri olarak, bence gayet başarılı bir operasyondur. truvalı arkadaşı kurtaran tek şey mimara yapılan organize fakelere rağmen kaçırmayarak savunma toplaması olmuştur. bence büyük tahıl ambarlarına verilen zarar sewiyeden daha önemliydi. nedeniyse sewiye 19 dan 20 ye büyük tahıl ambarı basmak 29 saat sürüyor ve 4 seviyeyi basması 4 günden fazla sürecek, surla beraber 5 gün altyapı için uğraşacak. 5 gündede royal wow köyü 10 sewiye basmış olacak. yani bu şu demek oluyorki tahıl ambarlarına verilen zarar 10 sewiye dünya harikasına verilen zarala aynı sürede basıldığı için 10 sewiye daha almak demek.

saldıran ve savunan arkadaşlara güzel raporları bize sundukları için teşekkür ediyoruz.

dunya harikasının 100 olması için 300 k tahıl deposu yetiyor yani bu aşamadan sonra hiçbir oyuncunun depoları tamir edeceğini düşünmüyorum.

son iki ordu güme gitti bence:)

eruh kartalları
17-02-2011, 23:29
dunya harikasının 100 olması için 300 k tahıl deposu yetiyor yani bu aşamadan sonra hiçbir oyuncunun depoları tamir edeceğini düşünmüyorum.

son iki ordu güme gitti bence:)

o sizin sorununuz. truvalıda 5 tane büyük tahıl amabarı var. yani 1 milyon 200 binlik bununda bi kısmı yıkıldı 1 milyonun altına düştü. saatlik tahıl giderini düşününce 4 gün bunları yapmak bence daha mantıklı bi olaydır. şuanki deposu yarım saatlik tahıl ihtiyacını ancak karşılar. gelen tahıllarda aradaki boşlukla nekadar askerin açlıktan öleceğini ve elimizde hala sayısız wow ordusu olduğunu düşünürsek, daha çok savunma toplayacaksınız oraya vede çok askeri açlıktan öldüreceksiniz. kurup kurmamak size kalmış:D

RonicaN
17-02-2011, 23:32
o sizin sorununuz. truvalıda 5 tane büyük tahıl amabarı var. yani 1 milyon 200 binlik bununda bi kısmı yıkıldı 1 milyonun altına düştü. saatlik tahıl giderini düşününce 4 gün bunları yapmak bence daha mantıklı bi olaydır. şuanki deposu yarım saatlik tahıl ihtiyacını ancak karşılar. gelen tahıllarda aradaki boşlukla nekadar askerin açlıktan öleceğini ve elimizde hala sayısız wow ordusu olduğunu düşünürsek, daha çok savunma toplayacaksınız oraya vede çok askeri açlıktan öldüreceksiniz. kurup kurmamak size kalmış:D

orduların çoğu kullanıldı bütün oyuncular harıl harıl wowa tahıl atacaklar..ben askerlerin açlıktan öleceğini pek düşünmüyorum..ayrıca geçmişte 400-500 k tahıl deposuyla çok wowlar kurulmuştur..

tahıl depolarına bu saatten sonra ayrılacak zaman boş zamandır.

Elinizde sayısız wow ordusu varsa o ayrı bir konu görünce yorumlarız:)

eruh kartalları
17-02-2011, 23:39
orduların çoğu kullanıldı bütün oyuncular harıl harıl wowa tahıl atacaklar..ben askerlerin açlıktan öleceğini pek düşünmüyorum..ayrıca geçmişte 400-500 k tahıl deposuyla çok wowlar kurulmuştur..

tahıl depolarına bu saatten sonra ayrılacak zaman boş zamandır.

Elinizde sayısız wow ordusu varsa o ayrı bir konu görünce yorumlarız:)

dostum senin o dediğin oyunun sonunda olabilir. rakipte birkaç ordu kalmıştır olabilir. elinizde bikaç ordu kaldı diye bizide öyle görmeyin:) biz daha wow oedularını yeni yeni çıkarmaya başladık. esas oğlanlar sahneye çıkmadı daha:D

hisarcık43
17-02-2011, 23:41
dostum senin o dediğin oyunun sonunda olabilir. rakipte birkaç ordu kalmıştır olabilir. elinizde bikaç ordu kaldı diye bizide öyle görmeyin:) biz daha wow oedularını yeni yeni çıkarmaya başladık. esas oğlanlar sahneye çıkmadı daha:D

BEKLİYORUZ ESASOĞLANLARINIZI :p

pharmaton
17-02-2011, 23:51
kaos ailesinin bir üyesi olarak savunmayı son hızla arttıran dostlarımı ve saldıran arkadaşları kutlarım

ayrıca bızler kaos olarak tek wow a yuklenmıyoruz ve ve dıger wow lara attıgımız savunmalarıda dusunursek gerceken ıcerde cok guzel savunma var

hala retlı wow dakı savunmaları bile cekın dememıze ragmen cekmıyorlar:) yenısını basıp atmak daha kolaymış:)

mutlu sona az kaldı pardon rakibin byuk ordularını görmeye:)

pharmaton
17-02-2011, 23:56
her iki tarafıda kutlarım. kendi açımdan umduğumdan daha vasat bir sonuç aldım.

wow yarışında rakiplerimize dikkate değer hasar verdiğimizi de düşünüyorum.

daha güzel raporlar ve ordular görmek dileğiyle ...

üstad güzel asker basmıssın bu zevkı yaşattıgın ıcın senıı ve dıger dostlarını bır kez daha tbr ederim

Ozdo
18-02-2011, 07:09
http://travian-reports.net/tr/report/34761759a10 (http://travian-reports.net/tr/report/34761759a10)

http://travian-reports.net/tr/report/347620a9562 (http://travian-reports.net/tr/report/347620a9562)

http://travian-reports.net/tr/report/347623b582a (http://travian-reports.net/tr/report/347623b582a)

http://travian-reports.net/tr/report/347624a6055 (http://travian-reports.net/tr/report/347624a6055)

http://travian-reports.net/tr/report/347628d9c75 (http://travian-reports.net/tr/report/347628d9c75)

5 sağlam ordu girdi ama ilk 3 tanesi düzgün saldırı yaptı ve çok iyi bir savunmadan seviye alarak görevlerini yaptılar son iki ordunun çift hedef seçmesi orduyu etkisiz kıldı.

saldırılar devam ediyor...

bence bu saldırılar c&r de asker kalmadı veya işi garantiledik cocuklar askerini çıksın göstergesi kim ne derse desin...depoları vurmanın amacı 0 layıp bekletmekti bence bu sürede çok başarısız saldırı olmuş son iki saldırı hatta pişşt hesabı bile girmesi gereksiz ben truvalı yerinde olsam siper falan basmam ya Allah seviyeye abanırım..

dİP: flood'u ayrıca tebrik ederim.

healthman
18-02-2011, 08:33
ya pharmaton çok komiksin diyecem yeni bi polemik serisi başlamasın ama yazmadanda edemeycem neymiş efem retlidekini çekin denmesine rağmen çekilmeyip yenisini basıp atmak dha kolaymış.Buna K......lar da GÜLER
kaos ailesinin bir üyesi olarak savunmayı son hızla arttıran dostlarımı ve saldıran arkadaşları kutlarım

ayrıca bızler kaos olarak tek wow a yuklenmıyoruz ve ve dıger wow lara attıgımız savunmalarıda dusunursek gerceken ıcerde cok guzel savunma var

hala retlı wow dakı savunmaları bile cekın dememıze ragmen cekmıyorlar:) yenısını basıp atmak daha kolaymış:)

hisarcık43
18-02-2011, 09:32
http://travian-reports.net/tr/report/34761759a10

http://travian-reports.net/tr/report/3476166485d,

2 RAPOR ARASINDAKİ FARK BİRİ CERMEN BİRİ ROMA :D

BENDE Mintaxx ARKADAŞIMIZI ROMALI SANMIŞTIM AMA CERMENMİŞ

eruh kartalları
18-02-2011, 10:23

he he biliyoz her wowunuza 1 gecede 5 milyon savunma koydunuz takip ediyoz:D o retliden çekilmeyen savunmalar retlinin multi köylerinin savunması olmasın sakın:)

woowmen
18-02-2011, 10:31
saldıran arkadaşlarımı ve güzel savunma yapan truvalı arkadaşımı tebrik ederim üç aşağı 5 yukarı istediğimiz seviyeyi aldık şimdi bizde tostumuzu yiyip sizleri bekliyoruz bakalım neler varmış sizde :D
abi tost mu dedin post mu yoksa :))))

woowmen
18-02-2011, 10:57
Royal Flsuh algıladı diyecektin ali kardeşim.Şimdi wow köylerinde savunma oranı her geçen gün artıyor.Sizin gelen koçbaşı iyi ordusu kötü idi aradan kaç gün geçmiş ve truvalda ne kadar savunma farkı oluşmuş bunuda gözardı etmeyeceksin kardeşim.Her geçen gün wow köylerindeki savunma seviyesi artıyor ve hali ile örnek 10 seviye alan bir ordu 1-2 gün sonra girsin aynı seviyeyi kesinlikle alamaz

5 ordunun hepsi dünya harikasına gitmedi depoları gözardı etmeyelim

S10KANKALAR
18-02-2011, 11:01
5 ordunun hepsi dünya harikasına gitmedi depoları gözardı etmeyelim

s15 woowwmen mi:)

woowmen
18-02-2011, 11:03
s15 woowwmen mi:)
evet :))))))))

S10KANKALAR
18-02-2011, 11:05
evet :))))))))

s15 ilk nako&sago diğeride darkmoondu bilirsin:) fulmanın wowu uçurmuştum:)

woowmen
18-02-2011, 12:49
s15 ilk nako&sago diğeride darkmoondu bilirsin:) fulmanın wowu uçurmuştum:)
biliyorum samet le beraber oynuyoz zaten benim hesap yok

pharmaton
18-02-2011, 14:55
ya pharmaton çok komiksin diyecem yeni bi polemik serisi başlamasın ama yazmadanda edemeycem neymiş efem retlidekini çekin denmesine rağmen çekilmeyip yenisini basıp atmak dha kolaymış.Buna K......lar da GÜLER

siz polomik aramaya yer arıyorsunuz :) gül geç usta ne olmus yaw kıyametmi kopar:)

kim ınanır kısmına kadir inanır diyim polımık başlamasın:)

ayrıca tugrul yani papi ile telle konuştugumuzda abi retlide hala savunmaların var onları çek yaa dedıgınde :) abım bırak kalsın yenisini basıp atmak daha kolay dedim deyiş o deyiş patladı gitti:)

oyun oynuyoruz beyler oyun gülün eglenın surda ne kaldı sona ulaşmaya siz yada bizim için .

Küçük Rakı
18-02-2011, 16:28
bence bu saldırılar c&r de asker kalmadı veya işi garantiledik cocuklar askerini çıksın göstergesi kim ne derse desin...depoları vurmanın amacı 0 layıp bekletmekti bence bu sürede çok başarısız saldırı olmuş son iki saldırı hatta pişşt hesabı bile girmesi gereksiz ben truvalı yerinde olsam siper falan basmam ya Allah seviyeye abanırım..

dİP: flood'u ayrıca tebrik ederim.

hişşt alo pişşt feLen ne ayak :) oğuz kardeşim nasıLsın?? ben serhat benim kuzenle birader sizin wow a daLmış sanırım kusura bakma ama aLLahtan başarısız bi saLDırı oLmuş.

Ozdo
18-02-2011, 18:33
hişşt alo pişşt feLen ne ayak :) oğuz kardeşim nasıLsın?? ben serhat benim kuzenle birader sizin wow a daLmış sanırım kusura bakma ama aLLahtan başarısız bi saLDırı oLmuş.

iyiyim tşkler :) ayıpsın abi dal tabi :D s5te elde patladı iyi oldu böyle ordunun çıkması sizin wow değil beya bende c'yim :D

hisarcık43
19-02-2011, 15:25
[sıze="5"]:p

BU SESSİZLİK HAYIRA ALAMET DEĞİL HERHALDE HEHEHEHE[/sıze]

pharmaton
19-02-2011, 15:33

çok fesatsın ali:)

S10KANKALAR
19-02-2011, 15:40

tostumuzu yiyoz ali abi :)

hisarcık43
19-02-2011, 15:44
tostumuzu yiyoz ali abi :)

BU KADAR VATANDAŞ BENİM YAZMAMI BEKLİYOMUŞ :p

ARTIK OLURUNA BIRAKTIK YAKUBUM BİZDE TOSTDA KALMADI AYRANDA ORDUSUZ KALDIK YANEEE:DEE

woowmen
19-02-2011, 22:11
bi patlama olacak ama daha zamanı var kokusu çıkmaya basladı gibi tost lar gelsin bakalım

hisarcık43
19-02-2011, 22:53
PATLAMA OLMUŞ GÖREN DUYAN VARMI :p

İMPORTELE YE CORTLAMIŞLAR illietus NERDESİN :D

doğan35
19-02-2011, 22:56
PATLAMA OLMUŞ GÖREN DUYAN VARMI :p

İMPORTELE YE CORTLAMIŞLAR illietus NERDESİN :D

heheheheheh pırt pırt:D:D:D

hisarcık43
19-02-2011, 22:57
heheheheheh pırt pırt:d:d:d

:d:d:d:d:d:d:d:d

eruh kartalları
20-02-2011, 07:49
heheheheheh pırt pırt:D:D:D

http://travian-reports.net/tr/report/349347aae63

yabancı deyil yaw bizim takıntı pırtlatmış:D

S10KANKALAR
20-02-2011, 11:46
http://img717.imageshack.us/img717/8260/aaauk.png (http://img717.imageshack.us/i/aaauk.png/)

resmi C genel kasabından güzel bir kilit örneği savunan arkadaşa tebrıkler kısa zamanda güzel asker basmış tekrar

doğan35
20-02-2011, 11:59
http://img717.imageshack.us/img717/8260/aaauk.png (http://img717.imageshack.us/i/aaauk.png/)

resmi C genel kasabından güzel bir kilit örneği savunan arkadaşa tebrıkler kısa zamanda güzel asker basmış tekrar

yakup bune yaw doğrama çekmişin resmen arkadaşa server sonu kilit mi olur :D:D:D

S10KANKALAR
20-02-2011, 12:02
yakup bune yaw doğrama çekmişin resmen arkadaşa server sonu kilit mi olur :D:D:D

dayanamıyom asker görünce abi pis kiltlerim:)

woowmen
20-02-2011, 12:14
doğan abi server da olduğu gibi burdadamı sadece c ler konusuyor kalabalık çak ama sesi çıkan yok şu son orduyuda çıkarsalarda bizde artık yorulmasak diyom tahıldı savunmaydı falan diye mesaj yazmaktan yorulduk artık :)))) asker kesmekten değil yanlış anlama sakın tostumuzu ağız tadıyla yiyelelim diye :))))

woowmen
20-02-2011, 12:17

offf ya çok pis olmuş bu kilit desene yan köylere saldırı atmaya benzemiş :)))))

woowmen
20-02-2011, 12:21

yabancı deyil yaw bizim takıntı pırtlatmış:D

ama orduya yazık olmuş yav bu ordu burya harcanması olmamış ama yinede ellerine sağlık saldıranında savunanın da :)

S10KANKALAR
20-02-2011, 12:22
offf ya çok pis olmuş bu kilit desene yan köylere saldırı atmaya benzemiş :)))))

bi yandan bi yan ordu köyüne saldırı gidildi tılsımı çalmış ama tekrar bi yandan saldırı atılıp yan ordusu kesildi yani alayı yan abi:)

woowmen
20-02-2011, 12:25
bi yandan bi yan ordu köyüne saldırı gidildi tılsımı çalmış ama tekrar bi yandan saldırı atılıp yan ordusu kesildi yani alayı yan abi:)
yancılara yan diyosun yani :)))

doğan35
20-02-2011, 12:26
doğan abi server da olduğu gibi burdadamı sadece c ler konusuyor kalabalık çak ama sesi çıkan yok şu son orduyuda çıkarsalarda bizde artık yorulmasak diyom tahıldı savunmaydı falan diye mesaj yazmaktan yorulduk artık :)))) asker kesmekten değil yanlış anlama sakın tostumuzu ağız tadıyla yiyelelim diye :))))

valla bekliyoz bizde hazırız gelsinler tost bitti hamburgere geçtik artık şeyhmus :D:D

woowmen
20-02-2011, 12:31
valla bekliyoz bizde hazırız gelsinler tost bitti hamburgere geçtik artık şeyhmus :D:D

hamburger kilo yapar be abi :)

doğan35
20-02-2011, 12:38
hamburger kilo yapar be abi :)

ee bizde baya yağlandık bu hamburgerler yüzünden zararlı valla bu hamburgerler tost iyidi heheheeh

Nikon
20-02-2011, 12:39

tebrikler arkadaşım ah keşke biraz daha koçbaşı olsaydı .o orduya koçbaşı yakışırdı ...

S10KANKALAR
20-02-2011, 12:44
ee bizde baya yağlandık bu hamburgerler yüzünden zararlı valla bu hamburgerler tost iyidi heheheeh

doğan abi ben sana yemek söyleyim yav :)

woowmen
20-02-2011, 12:49

abi si liğht olsun çok yağlanmış yav baksana fışkırmaya basladı :)))

woowmen
20-02-2011, 12:50

yav şimdi derler mi ağzı olan konusuyor diye ama bizim ağzımız var diye değil ordularımız var diye konusuyoruz dimi abi :)))

doğan35
20-02-2011, 12:55

hahahahahahahahaha

Royal Flush
20-02-2011, 12:55

Eline sağlık harika bir kesim daha.Kilitçi yakup.Her türlü kilit işleri itina ile yapılır sipariş alınır:))öylemi diyelim

doğan35
20-02-2011, 12:56
yav şimdi derler mi ağzı olan konusuyor diye ama bizim ağzımız var diye değil ordularımız var diye konusuyoruz dimi abi :)))

evet rahatız ya ordumuz var diye ondan konuşuyoz onlarda yok galiba konuşan pek yok

woowmen
20-02-2011, 13:41
evet rahatız ya ordumuz var diye ondan konuşuyoz onlarda yok galiba konuşan pek yok

hay ordusuzluğun gözü çıksın dimi :)))

S10KANKALAR
20-02-2011, 14:06
Eline sağlık harika bir kesim daha.Kilitçi yakup.Her türlü kilit işleri itina ile yapılır sipariş alınır:))öylemi diyelim

adres ve saldırdığı dakika verilsin tamamdır samet abi gerisi bizim işimiz itina ile yapıyoruz:)

hisarcık43
20-02-2011, 15:26

ne yazıkki bu konuda haklısınız ordumuz olmadığı için yazıp çizmiyoruz burda

ORDUSU OLAN KONUŞUYOR KONUŞUN BU SİZİN EN DOĞAL HAKKINIZ

RonicaN
20-02-2011, 16:01
Daha son sözümüzü söylemedik..sessiz moda geçtiğimiz zaman oyuna daha iyi konsantre oluyoruz

Birazcıkta siz bekleyin neler olacak yada tahminlerde bulunun bu saatten sonra neler olabilir diye:)

mesela en üstteki wowunuz pırtlarsa neler olur diye düşünün :D

S10KANKALAR
20-02-2011, 16:05
Daha son sözümüzü söylemedik..sessiz moda geçtiğimiz zaman oyuna daha iyi konsantre oluyoruz

Birazcıkta siz bekleyin neler olacak yada tahminlerde bulunun bu saatten sonra neler olabilir diye:)

tekrar seviye basarız ne olcak başka:)

kemal&egeli
20-02-2011, 16:06

onumu düsüncez isimiz yokta yeniden kurulur o kadar basit :)

doğan35
20-02-2011, 16:06

bizimki pırtlarsa sizinkide pırtlar merak etme ulen illetus hepimizi gazman yaptın yaw :D:D:D

S10KANKALAR
20-02-2011, 16:22
bizimki pırtlarsa sizinkide pırtlar merak etme ulen illetus hepimizi gazman yaptın yaw :D:D:D

hepimiz illetus'uz artık:)

Royal Flush
20-02-2011, 17:29
Savunmada en iyiler http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/statistiken.php?id=7)http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/statistiken.php?id=1)http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/statistiken.php?id=31)
http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/statistiken.php?id=11)http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/statistiken.php?id=12)http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/statistiken.php?id=13)
OyuncularNüfusKöylerPuanlar

1.Royal Flush (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=12090) 9178071

2.truvalı 9 (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=16635) 8385304

3.Retli (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=147) 6860676

4.kemalkalkan (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=51805) 6657263

5.cabbar-- (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=39392) 5696808

6.iMMoRTaLe (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=23671) 5381853

7.Hizmetimiz (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=15458) 3088967

8.KANKALAR (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=5271) 2701403

9.Natarlar (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=101505) 2445913

10.çayırözü (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=5188) 2287859

11.DEREBEYİ (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=41077) 2227074

12.orhanlı-1 (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=2773) 1792572

Başka ordu varsa hedifimiz 10 milyonu geçmek arkadaşlar

woowmen
20-02-2011, 19:43

önce 5x pırtlaması lazım wowumuzun pırtlaması için onu pırtlatabilirseniz ki çok zor o zaman bir ihtimal deriz dimi koca reis :))))

beylerhan
20-02-2011, 21:19
sevgili kaos ve c&r den arkadaşlarım,

bu pırtlama kelimesini kullanmamayı öneriyorum, polemik amaçlı yazılmamıştır, siz kullandınız biz daha sonra kullandık filan diye yazılacaksa bu mesajımı silerim, olur biter, ama ben pek yakıştıramıyorum be dostlar...

sevgi ve saygılarımla,

truvalı 9

VeGaToR
20-02-2011, 23:28
Kimsenin işi gücü yokmu ya burda cocuklar gibi tartısıorsunuz:)altı üstü bi kıytırık wow.kurarsak tbr edersiniz siz kurarsanız biz tbr ederiz.msgları okudukca gülüyorum artık.herkes silkelensin kendine gelsin altı üstü oyun bu kadar polemiğe paniğe gerek yok:)rahat olsun herkes.