PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wow Gidişatı [Server 10]

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6

VeGaToR
31-01-2011, 10:48
Oooo herkez burda..Bitmedimi s10 hala ya..Doğan abi beni ararsan sevinirim telini kaybettim bi nur sesini duyiimm:D:DÖmerim,samet abi,ali abi,yusuf,volkan,volkan abi,aşur abi artı ismi aklıma gelmeyen herkeze selamlar..Hepini öpüom canlar:D

dogru diorlar lan:)msn den yaz konusma burdan artis:)

orhanlı
31-01-2011, 15:19
dogru diorlar lan:)msn den yaz konusma burdan artis:)

volkan hep cıkıyorsun bi cacık yok msn gelde ben senı bı görem loo :D:D:D

Royal Flush
31-01-2011, 16:00
bizim wow oyuncuları yıkılırken sesin soluğun çıkmıyordu dünden beri 1500 civarı nufusun gitti apar topar anlaşma yoluna gittin..büyük oyunculuk dediğin şey bu olmalı:)

Seninle muhattap olmadım sen muhattabım zaten olamassın vede değilsin orasınıda paphi cloya sorarsın.nüfus şu bu umrumda bile değil.Yaptın eline ne geçti ben senin gibi küçük işlerle uğıraşmıyorum sana cvp vereyim yinede bozulursun sonra muhattap olmadı diye

Şunu not olarak geçeyim.Ben ve arkadaşlarım siz saldırana kadar hiç bir kaos wow köyü yanlarına yada başka hesap yan köylerine saldırı yaptırın diye söyledim yada söylendi ise ben karektersiz olayım.Çünkü ben yan yön işi ile uğraşmadım ki başkalarınıda sevkedeyim.Ama yok bunlar olmadan sizinkiler yaptı ise sen karektersizsin.

KingOfPc
31-01-2011, 16:04
Seninle muhattap olmadım sen muhattabım zaten olamassın vede değilsin orasınıda paphi cloya sorarsın.nüfus şu bu umrumda bile değil.Yaptın eline ne geçti ben senin gibi küçük işlerle uğıraşmıyorum sana cvp vereyim yinede bozulursun sonra muhattap olmadı diye

takma sen bunu :D kendi capinda egleniyor :D 5milyon savunma göndertiyor :D sallamasyon kullaniyor sürekli :D

seni sectim pikacuuuuuu :) kur su wowuda bitsin su cile :D

Nikon
31-01-2011, 17:41
acemi olduğun bir cevap için iki mesaj yazmandan belli.

retli açılınca görürsün 5 milyon savunmayı:)
yokmu arttıran açık artırmaya girdi wow köyü savunma desteği 5 milyon dan açıldı kapı
yok mu arttıran ...

not : kaos lar server başından bu yana 5 milyon savunmayı görmüşler mi acabada kitlenen hesap açıldığı gibi yığma yapacaklar oraya güldürmeyin kendinize oyunda 1500 oyuncu aktif durumda günlük olarak 100 oyuncu online şimdi bu oyunda tüm oyuncular sizin oyuncunuz olsa bile her hesapta o kadar askeri basmak her halde 2 server sonraya kalır o yüzden madem form tartışma yer madem form paylaşma yeri biraz gerçekçi biraz dürüst şekilde tartışma yapalım değilmi..
komik olmayın

VeGaToR
31-01-2011, 19:11
volkan hep cıkıyorsun bi cacık yok msn gelde ben senı bı görem loo :D:D:D

bu aralar yogun kankam.girdiğim gibi cıkıyorum.

denizli/emine
31-01-2011, 22:25
yokmu arttıran açık artırmaya girdi wow köyü savunma desteği 5 milyon dan açıldı kapı
yok mu arttıran ...

not : kaos lar server başından bu yana 5 milyon savunmayı görmüşler mi acabada kitlenen hesap açıldığı gibi yığma yapacaklar oraya güldürmeyin kendinize oyunda 1500 oyuncu aktif durumda günlük olarak 100 oyuncu online şimdi bu oyunda tüm oyuncular sizin oyuncunuz olsa bile her hesapta o kadar askeri basmak her halde 2 server sonraya kalır o yüzden madem form tartışma yer madem form paylaşma yeri biraz gerçekçi biraz dürüst şekilde tartışma yapalım değilmi..
komik olmayın

arkadas 5 milyon savunma dedikten sonra sonunda gülmüs ztn masallah siz de çok ciddiye almıssınız ki bu kadar memleket meselesi haline getirmissiniz olayı

illietus
31-01-2011, 23:22
arkadas 5 milyon savunma dedikten sonra sonunda gülmüs ztn masallah siz de çok ciddiye almıssınız ki bu kadar memleket meselesi haline getirmissiniz olayı

Bırak üstad tükürsek yağmur yağıyor diye şemsiye açarlar.. :D alıştık artık sallamıyoruz, işimize bakıyoruz sende öyle yap .. geliyor wow ... KAOS!!! :D:p;)

lellilelli
01-02-2011, 10:10
:) ahmet abı(ronıcan) yanlıs kısılerı muhattap alma :) daha secıcı olmanı umuyorum sndn.

5 mılyon savunma normal degıl mı pekı ? bu sorum sasıranlar ıcın gelıyor:)

RonicaN
01-02-2011, 12:26

Şunu not olarak geçeyim.Ben ve arkadaşlarım siz saldırana kadar hiç bir kaos wow köyü yanlarına yada başka hesap yan köylerine saldırı yaptırın diye söyledim yada söylendi ise ben karektersiz olayım.Çünkü ben yan yön işi ile uğraşmadım ki başkalarınıda sevkedeyim.Ama yok bunlar olmadan sizinkiler yaptı ise sen karektersizsin.

okanbjk ve vegator e sesleniyorum birliğinizde adam yokmuydu kıytırık iki köy için insanları karaktersizlikle suçlayan adam!!! a wow kurduruyorsunuz.

doğan35
01-02-2011, 14:52
okanbjk ve vegator e sesleniyorum birliğinizde adam yokmuydu kıytırık iki köy için insanları karaktersizlikle suçlayan adam!!! a wow kurduruyorsunuz.

dostum bakıyorumda senin sesin çok çıkmaya başladı sallayıp duruyosun kaç gündür forumda işine bak sağla solla muhattap olma royal kadar adam olabilsen keşke sanamı soracaktık kime wow kurduracağımızı evet royal doğru söylüyor bu güne kadar hiç bi arkadaşına gidipte şu wowun sahibinin yan köylerini yıkın bu wow sahibinin yan köylerini yıkın demedi bunu diyen sizsiniz baktınız olcak gibi deil yan köy işine çığırtkanlık yapan sen ve tiarsidir karınca misali yazılarınızı hatırlatmayım istersen bide kalkmış sallıyosun burdan beni karaktersizlikle şuçluyor diye adam sana ne demiş eğer ben böyle bi şey demişsem ben karaktersizim fakat ben deil sen demişsen sen karaktersizsin demiş doğru olanıda söylemiş neticede bide 2 kıytırık köy için 11 aydır kafa patlatıyoz onuda unutma emek veriyoz yeri geliyor çoçuğumuzdan çaldığımız vakitle pc başında sabahlıyoz onun için 2 kıytırık köy deme bence anlayana saz anlamayana davul zurna az ronican kardeşim

özgür1907
01-02-2011, 15:47
dostum bakıyorumda senin sesin çok çıkmaya başladı sallayıp duruyosun kaç gündür forumda işine bak sağla solla muhattap olma royal kadar adam olabilsen keşke sanamı soracaktık kime wow kurduracağımızı evet royal doğru söylüyor bu güne kadar hiç bi arkadaşına gidipte şu wowun sahibinin yan köylerini yıkın bu wow sahibinin yan köylerini yıkın demedi bunu diyen sizsiniz baktınız olcak gibi deil yan köy işine çığırtkanlık yapan sen ve tiarsidir karınca misali yazılarınızı hatırlatmayım istersen bide kalkmış sallıyosun burdan beni karaktersizlikle şuçluyor diye adam sana ne demiş eğer ben böyle bi şey demişsem ben karaktersizim fakat ben deil sen demişsen sen karaktersizsin demiş doğru olanıda söylemiş neticede bide 2 kıytırık köy için 11 aydır kafa patlatıyoz onuda unutma emek veriyoz yeri geliyor çoçuğumuzdan çaldığımız vakitle pc başında sabahlıyoz onun için 2 kıytırık köy deme bence anlayana saz anlamayana davul zurna az ronican kardeşim

20 Ocak tarihinde immortalenin tüm yan köyleri c ve r ekipleri tarafından yıkılmıştır. bu tarihten önce bizden c ve r lerin wow hesaplarının yan köylerine gidilmesi yönünde tek allymiz varsa buyrun söyleyin.. ya da 20 Ocatan önce KaoS™-2 (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8032) birliğinden c ve r lerin yan köylerinin yıkıldığına dair tek raporunuz varsa onu da söyleyin..

c ve r ler immortalenin yan köylerini yıkarken bizim karşı saldırı yapın dememizin nesini eleştiriyor, neyin hesabını soruyorsunuz gerçekten anlamak mümkün değil.. immortalenin yan köyleri c ve rler tarafından yıkılırken bizim sadece seyretmemizi mi bekliyordunuz? c ve r lerin wow hesaplarının yan köylerinin yıkılmasına ilişkin allylerin hepsi sizin yaptığınız yan köy yıkma eyleminizin karşılığıdır..

işte 20 ocaktaki immortale hesabının durumu;

http://travian.ws/analyser.pl?s=tr10&uid=23671&st=2

bu da 20 ocakta royal flush hesabının durumu;

http://travian.ws/analyser.pl?s=tr10&uid=12090&st=2

kim önce kimi yıkmış?

denizli/emine
01-02-2011, 18:22

royalin yan köylerine yıkım emri verilmeden önce immortale ile beraber retinin de yan köyleri yağmanıp yıkılıodu
birebir saldırı haberlerinden ben takip etttim
ondan sonra royale sadırılar basladı kaos tarafından
simdi demeyin siz baslattınız die , görünen köy klavuz istemio , olayları takip eden herkes neyin ne olduğunu biio
ilk vaha yapmasını baslatan da siz oldunuz yan köylere dalan da
hayır zamanında strateji diodunuz simdi ne değisti onu anlamıorum

bu oyunda kimse sütten çıkmıs ak kasık değil !!!!

papi - royal bi anlasma yapmıs
bu arkadaslar kaos ve c -r birliklerini temsil ederek bi anlasma yapmıslar bize de saygı duymak gerekir ve alınan kararlara uyamak gerekir
ilki sonu diye bisi yok artık

doğan35
01-02-2011, 18:28
royalin yan köylerine yıkım emri verilmeden önce immortale ile beraber retinin de yan köyleri yağmanıp yıkılıodu
birebir saldırı haberlerinden ben takip etttim
ondan sonra royale sadırılar basladı kaos tarafından
simdi demeyin siz baslattınız die , görünen köy klavuz istemio , olayları takip eden herkes neyin ne olduğunu biio
ilk vaha yapmasını baslatan da siz oldunuz yan köylere dalan da
hayır zamanında strateji diodunuz simdi ne değisti onu anlamıorum

bu oyunda kimse sütten çıkmıs ak kasık değil !!!!

papi - royal bi anlasma yapmıs
bu arkadaslar kaos ve c -r birliklerini temsil ederek bi anlasma yapmıslar bize de saygı duymak gerekir ve alınan kararlara uyamak gerekir
ilki sonu diye bisi yok artık

yaw hanfendi sen çok agresifsin sakin olmayı denesen önce güzel olacak devamlı saldırı pozisyonundasın bizler yani ben ve samet her zaman yan köy işine karşıydık bu işler alevlenince yine ben ve samet durdurma yoluna gittik ronicanın karaktersiz yazısını abartarak bu vaziyete getirmesi beni bu yazıyı yazmaya itti yazısını okursan royalin ben eğer bu emri vermişsem ben karaktersizim ama eğer sen vermişsen sen karaktersizsin demiş o kadar

denizli/emine
01-02-2011, 18:43
yaw hanfendi sen çok agresifsin sakin olmayı denesen önce güzel olacak devamlı saldırı pozisyonundasın bizler yani ben ve samet her zaman yan köy işine karşıydık bu işler alevlenince yine ben ve samet durdurma yoluna gittik ronicanın karaktersiz yazısını abartarak bu vaziyete getirmesi beni bu yazıyı yazmaya itti yazısını okursan royalin ben eğer bu emri vermişsem ben karaktersizim ama eğer sen vermişsen sen karaktersizsin demiş o kadar

royalin ne yazdığını okudum onunla ilgili bisi demedim ztn , herhangi bi yorum yapmadım , bu emri verdiysem karaktersizim demis demekki bu emri vermemişki böyle bi kelime kullanmıs
kimsee bi oyun için kendine karaktersiz dedittirmez sonucta

sizin yan köyleriniz yağmalandı mı , yıkıldı mı ?
merkzine 100 saldırı varken vahanıza 250 saldrı aldığınız oldu mu ?
bunları zamanında bire bir ben yasadım burda dile getirdik steretji dediniz , olabilir yine bisi demedim sizin tarafın stratejisi de budur dedik sustuk otruduk elimizden geldiğince savunduk köylrimizi vahamızı

retlinin wowuna yan köy yağmalarını ben gördüm ve ozman royale saldırı yoktu , royalin yan köyüne olduktan sonra ortalık kızıstı nedense
demek istediğim benim , simdi bunu siz baslattınız gibi yansıtmayın ortalığa

yan köy yıkım emrini siz vermmemis olabilrisiniz , royal vermemis olabilir , doğru da sölüosunuzdur bunu sorgulamıorum , sorgulamak da haddime düsmez ztn
sizin birliğiniz iç olaylarına karısmam

ama bu emri verenlere de demekki engel olmamıssınız ki retlinin ve immortalenin yan köyleri yıkıldı ve yağmalandı
belki haberiniz yoktu , ya baska birliğin oyuncuları yıktı görmedeniz saldırıları ya da birliğinizin saldıır haberlerini takip etmediniz görmediniz
ama ben diorum ki ben kendim wow köyündne takip ettim ve bu yağmaları ve yıkımları gördüm

yani kaoslar baslattı demenizi doğru bulmuorum , ısrar ediosanız da kanıtlıcaksınız

agresif değilim , aksine olabildiğince objektif bakmaya çalısıorum olaylara

reme
01-02-2011, 19:37
20 Ocak tarihinde immortalenin tüm yan köyleri c ve r ekipleri tarafından yıkılmıştır. bu tarihten önce bizden c ve r lerin wow hesaplarının yan köylerine gidilmesi yönünde tek allymiz varsa buyrun söyleyin.. ya da 20 Ocatan önce KaoS™-2 (http://s10.travian.com.tr/allianz.php?aid=8032) birliğinden c ve r lerin yan köylerinin yıkıldığına dair tek raporunuz varsa onu da söyleyin..

c ve r ler immortalenin yan köylerini yıkarken bizim karşı saldırı yapın dememizin nesini eleştiriyor, neyin hesabını soruyorsunuz gerçekten anlamak mümkün değil.. immortalenin yan köyleri c ve rler tarafından yıkılırken bizim sadece seyretmemizi mi bekliyordunuz? c ve r lerin wow hesaplarının yan köylerinin yıkılmasına ilişkin allylerin hepsi sizin yaptığınız yan köy yıkma eyleminizin karşılığıdır..

işte 20 ocaktaki immortale hesabının durumu;

http://travian.ws/analyser.pl?s=tr10&uid=23671&st=2

bu da 20 ocakta royal flush hesabının durumu;

http://travian.ws/analyser.pl?s=tr10&uid=12090&st=2

kim önce kimi yıkmış?

Selamlar,ben öncelikle birşey sormak ıstıyorum,sorun wow sahıplerının yan köy yıkılması veya yağmalanması mı yoksa wow yakınına kurulan diğer köyler de dahil mi?

Eğer diğer köyler de dahilse dediğiniz tarihten önce kankalar wowunun yakındaki köyüme kaso-11 birliğinden(hesap ismini hatırlamıyorum)saldırı aldığımı sölemek isterim...saygılar..

iyi oyunlar,iyi eğlenceler...

reme...

denizli/emine
01-02-2011, 19:51
Selamlar,ben öncelikle birşey sormak ıstıyorum,sorun wow sahıplerının yan köy yıkılması veya yağmalanması mı yoksa wow yakınına kurulan diğer köyler de dahil mi?

Eğer diğer köyler de dahilse dediğiniz tarihten önce kankalar wowunun yakındaki köyüme kaso-11 birliğinden(hesap ismini hatırlamıyorum)saldırı aldığımı sölemek isterim...saygılar..

iyi oyunlar,iyi eğlenceler...

reme...

sadece wowcular için gecerliymis , ben hala saldırı alıorum mesela yan köylerime

reme
01-02-2011, 20:01
sadece wowcular için gecerliymis , ben hala saldırı alıorum mesela yan köylerime

tamam ozaman,saygılar..

reme...

Royal Flush
01-02-2011, 20:31
Dinizli arkadaşın dediği gibi Paphi Clo tuğrul arkadaş ile konuştuk ve anlaştık.Son kez yazıyorum konu hakkında.Şimdi arkadaşlar yan köy vaha saldırı işine hiç bir zaman strateji demedim.Başka servıra gitsem yine demem yine demem.Wow kurulumu başladığı andan itibaren yan köylere saldırılar zaten oluyordu.Bunu paphi tuğrul arkadaşlada ozaman konuştuk.Dedik herkesi yönlendirmek mümkün değil.Önemli olan büyük hesaplar yani oyunu bilenler gelmesin yeterlidir.20 ocak diyor özgür1907 kardeşimiz saxon arkadaş oyunda yazarmısınız lütfen kendisine bana ne zaman başlamış yan köy yıkımına bu oyundan anladığı için örnek gösteriyorum tutup nezaman saldırmış diye bu saldırıları kayıt altına almam arşivde saklamam anında silinir bende.Ama bu yılbaşındanda önce olan saldırılar bana.Burda oyunu bilmeyen bir çok oyuncu var 100 asker basar bir yan köyünüze saldırır eğer ordan bişeler almışsa sevinir kendince mutlu olur çünkü oyunu bilmiyor ama yağma yaptı yada küçük bir yıkım yaptı büyük bir hesapta.Bnlar ayrıdır saldırılardan belli oluyor zaten.Neyse umarım yeteri kadar açıklık getirdim.

saxon arkadaşın wowa saldırı tarihi ve wowdan itibaren yan köylere saldırıya başladığı tarih: 12.12.10 saat 16:26:19 Saat aklımda kalan bu arkadaş olduğu için yazdım bunu.Kendiside kaos birliklerinde sorursanız.Başkalarıda çok vardı persephone BSB aklıma gelenler

VeGaToR
01-02-2011, 22:16
kime kurdurup kime kurdurmayacagmızda rakip birliklerdeki baskanlar belrleyeckse ronican usta buyur gel burayada baskan ol...

VeGaToR
02-02-2011, 01:02
bu arada sacma sapan konular yüzünden birbirnzle tartısıorsnuz.kim kime ne zaman yan köye saldırın demiş yok yan köyü yıkmıs etmiş.Ben herzaman diyorum eger oyunun kurallarında yan köye saldırmak yok dense herkesin dediği dogru olur.Yan köye saldırmak serefsizlk, yan köye saldırmak yok mertlik deil yan köye saldıran yok adam değil böle sacma sapan tartısmalar yapacagınıza alınan bi karar varsa herkes saygı duysun yeterlidir.yan köye saldırmak kimine göre stratejidir kimine göre alcaklıktır kimine göre yorumsuzdur.hee volkan sen ne düşünüorsn diyeniniz cıkarsa wowcular aralarında karar aldıgı sürece bizden en ufak saldırı gitmez.server 10 un herzamanki hali bitse de gitsek....

ESERKRMC
02-02-2011, 01:10
ıllıetus arkadaşım kimsin neyin nesisin bilmem ama bir oyun için karakterinden ödün verme boş boş benzetmelerle kendini düşürme iki 3 tane mesajını okudum rezillik yaw. ne kadar çırpınsanızda kuramıcanız wowu bari saygı duyulan bir rakip olun..

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ne şEKİL için verenle nede veren için şekilden şekile girenle işim olmaz..

RonicaN
02-02-2011, 09:20
kime kurdurup kime kurdurmayacagmızda rakip birliklerdeki baskanlar belrleyeckse ronican usta buyur gel burayada baskan ol...

wow kuran bir oyuncu mesajlarına dikkat etmelidir.etmiyorsa başkanlarına iş düşer. burda oyunmu oynayacaz yoksa kıytırık 3-5 köy için birbirimize hakaretmi edecez.

denizli/emine
02-02-2011, 13:11
ıllıetus arkadaşım kimsin neyin nesisin bilmem ama bir oyun için karakterinden ödün verme boş boş benzetmelerle kendini düşürme iki 3 tane mesajını okudum rezillik yaw. ne kadar çırpınsanızda kuramıcanız wowu bari saygı duyulan bir rakip olun..

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ne şEKİL için verenle nede veren için şekilden şekile girenle işim olmaz..

aman wow sizin olsun , biz ölesine çabalıoduk ztn :)

Glady00
02-02-2011, 14:22
of of :)) Kullancak kelime kullanacak söz bulamıyorum :)

illietus < Adlı Bir Kullanıcı var burda hava civa yapmaktan başka hiç birşey yapmıyor..

+ Lelili bir Konusma Yapmiş bos insanlarla konusmanı yakıstıramıyorum sana ahmet'e

Sen İlk Önce Kendinle Yüzleş sonra İnsanlari yargıla..

+ a.slm korhan ,,

+ Retlinin wow kitlenmesine bizde üzüldük ..

+ Kimse Kkendisini övmesin 10 milyon savunma koyun veya 20 milyon herşey söylemekle olsaydı :D Neyse

Fazla Söze Gerek yok.. Herkese başarılar..

Nikon
02-02-2011, 14:37
Bırak üstad tükürsek yağmur yağıyor diye şemsiye açarlar.. :D alıştık artık sallamıyoruz, işimize bakıyoruz sende öyle yap .. geliyor wow ... KAOS!!! :D:p;)

Dürüstlük, pahalı bir mülktür ; ucuz insanlarda bulunmaz (http://www.facebook.com/note.php?note_id=10150392828735383&id=344859641269)

sanırım güzel söz sana yakıştı ...illietus

Glady00
02-02-2011, 15:14
yaw hanfendi sen çok agresifsin sakin olmayı denesen önce güzel olacak devamlı saldırı pozisyonundasın bizler yani ben ve samet her zaman yan köy işine karşıydı

:D:D Doğan Abe :D:D

denizli/emine
02-02-2011, 15:27
:D:D Doğan Abe :D:D

hayırdır ?

lellilelli
02-02-2011, 17:18
ortalık yıne karısmıs:) bu s10 u belkı bu yuzden hep sevmısımdır^_^

taze wow yıkımları yokmu? varsa ekleyebılen bırısı cok teşekkur edecem.

emıne gerı planda kal bence :) benden tavsıye gerek yok satasmalara..

denizli/emine
02-02-2011, 17:36
ortalık yıne karısmıs:) bu s10 u belkı bu yuzden hep sevmısımdır^_^

taze wow yıkımları yokmu? varsa ekleyebılen bırısı cok teşekkur edecem.

emıne gerı planda kal bence :) benden tavsıye gerek yok satasmalara..

:)
birileri geri plandayken her sey normal oluo ztn , 1 kisi forumu hareketlendirebiliyo
valla herkesin harcı değildir , süper bi yetenek tebrik etmek lazım :)

en taze wow raporu

http://travian-reports.net/tr/report/33491151511

lellilelli
02-02-2011, 17:39
tşkler emıne ;)

denizli/emine
02-02-2011, 17:42
tşkler emıne ;)

rapor diğer sayfada kaldı gözünden kaçmasın :)

S10KANKALAR
02-02-2011, 18:05
sayın modlar yazılanları neden siliyosunuz?

GÖKKUŞAĞI
02-02-2011, 18:07
Kişisel yazışmalara özelden devam ediniz..

denizli/emine
02-02-2011, 18:08
sayın modlar yazılanları neden siliyosunuz?

evt ya
okadar sey yazdım , emeklerimize yazık hehe

S10KANKALAR
02-02-2011, 18:09
Kişisel yazışmalara özelden devam ediniz..

sayın modum lellilelli arkadaş s10 oyunundan silileli aylar oldu hala boş boş konuşuyor burda bizde s10 oyuncuları olaarak sevmıyoruz arkadaşı ve ortalıgı kızıştırıyoe denizli/emine ile sizde görüyorsunuz..

GÖKKUŞAĞI
02-02-2011, 18:12
sayın modum lellilelli arkadaş s10 oyunundan silileli aylar oldu hala boş boş konuşuyor burda bizde s10 oyuncuları olaarak sevmıyoruz arkadaşı ve ortalıgı kızıştırıyoe denizli/emine ile sizde görüyorsunuz..

Şikayet butonu var efendim cevap vermek yerine şikayet etseniz yazışmalar kişisele, hakarete vs.. dönmez..

Forumda seviyoruz sevmiyoruz ayırımı yoktur, herkes kural ihlali yapmadan istediği yorumu özgürce yapabilir, önemli olan seviyeyi saygıyı kaybetmeden güzel oyun ve forumda wow gidişatı takibidir..

denizli/emine
02-02-2011, 18:13

ortalık kzıstırmak mı
üstüme iyilik sağlık
arkadas rapor istemis rapor koydum

S10KANKALAR
02-02-2011, 18:15
Şikayet butonu var efendim cevap vermek yerine şikayet etseniz yazışmalar kişisele, hakarete vs.. dönmez..

Forumda seviyoruz sevmiyoruz ayırımı yoktur, herkes kural ihlali yapmadan istediği yorumu özgürce yapabilir, önemli olan seviyeyi saygıyı kaybetmeden güzel oyun ve forumda wow gidişatı takibidir..

tamam modum ayrım yoksa itiraf edıyorum ben sizi sevmıyorum...özgürce yorumumu yapabilirim bundan ssonra söz şikayet edicem..saygılarr

GÖKKUŞAĞI
02-02-2011, 18:16
tamam modum ayrım yoksa itiraf edıyorum ben sizi sevmıyorum...özgürce yorumumu yapabilirim bundan ssonra söz şikayet edicem..saygılarr

Saygılar bizden efenim iyi forumlar.. =)

S10KANKALAR
02-02-2011, 18:16
ortalık kzıstırmak mı
üstüme iyilik sağlık
arkadas rapor istemis rapor koydum

eminim rapor istediği için rapor attın:) neyse gladyoyla seni başbaşa bırakıyorum...

S10KANKALAR
02-02-2011, 18:18
Saygılar bizden efenim iyi forumlar.. =)

olurmu efendım saygılar daima bizden..:)

Royal Flush
02-02-2011, 18:36
olurmu efendım saygılar daima bizden..:)

yakuba bak be kalas gibi adam(klasik türk erkeği) emme basma tulumba misali olmuş:(ne kdar nazik)

S10KANKALAR
02-02-2011, 18:53
yakuba bak be kalas gibi adam(klasik türk erkeği) emme basma tulumba misali olmuş:(ne kdar nazik)

bu hakaretini yakıştıramadım abi sana

Royal Flush
02-02-2011, 18:54
bu hakaretini yakıştıramadım abi sana

şaka tabiki yakup espiri amaçlı yazılan birşey canın yiyem senin

Glady00
02-02-2011, 19:10
Herkes tuturmuş bir Uzun hava Tütürüp Gidiyor ))

Biri 10 milyon Diyor öbürü 20 Milyon Diyor :))

Bizde O zaman 50 milyon Savunma Yüklüyecez:S kendi Wow'umuza

Arkadaş'lar Şaka Maka Bi Yanada

Bu Forumun Havasını Bozan'lar Zaten Belidir

İllitus Diye birisi Var profilindeki Resme bakın:) Aslında Çok Şeyi İfade Ediyor kalitesini insanlik Şekil Bicmini Ordan Bile İnsan Çözer..

Yane Abe'lerime Kardeşlerime Diyom Şu Adamın Yazılarını Kaale Almayın Bırak Nefesi kesilene Kadar Yazsin Biz Ona Cevaben Birşey Yazdiğimiz Zaman kendisini birşey Zanediyor

Yolcu Yolunda Gerek Bu Günlük'te Bu Kadar..

Son Olarak

Suskunluğumuz Asaletimizdendir Her Söze Her Lafa Verecek Cevabımız Var Bir Laf'lara Bakarız Lafmı Diye Birde Diyen'lere Bakarız Addamı Diye..

Saygılar

illietus
02-02-2011, 19:17
Dürüstlük, pahalı bir mülktür ; ucuz insanlarda bulunmaz (http://www.facebook.com/note.php?note_id=10150392828735383&id=344859641269)

sanırım güzel söz sana yakıştı ...illietus

Go to power? :D

illietus < Adlı Bir Kullanıcı var burda hava civa yapmaktan başka hiç birşey yapmıyor..

süpersin üstad.. kim tutar sizi...(:

illietus
02-02-2011, 19:19
Herkes tuturmuş bir Uzun hava Tütürüp Gidiyor ))

Biri 10 milyon Diyor öbürü 20 Milyon Diyor :))

Bizde O zaman 50 milyon Savunma Yüklüyecez:S kendi Wow'umuza

Arkadaş'lar Şaka Maka Bi Yanada

Bu Forumun Havasını Bozan'lar Zaten Belidir

İllitus Diye birisi Var profilindeki Resme bakın:) Aslında Çok Şeyi İfade Ediyor kalitesini insanlik Şekil Bicmini Ordan Bile İnsan Çözer..

Yane Abe'lerime Kardeşlerime Diyom Şu Adamın Yazılarını Kaale Almayın Bırak Nefesi kesilene Kadar Yazsin Biz Ona Cevaben Birşey Yazdiğimiz Zaman kendisini birşey Zanediyor

Yolcu Yolunda Gerek Bu Günlük'te Bu Kadar..

Son Olarak

Suskunluğumuz Asaletimizdendir Her Söze Her Lafa Verecek Cevabımız Var Bir Laf'lara Bakarız Lafmı Diye Birde Diyen'lere Bakarız Addamı Diye..

Saygılar

biz ''adama'' süpersin diyoruz, ''adam'' bizim cibiliyetimize kaynıyor.. :D aman üstad kale alma beni sen bir zahmet.. kardan adam olur benden olmaz.. ;):rolleyes: neyse mesaj yeterince düzenli zaten.. KAOS

illietus
02-02-2011, 21:04
hacı video çekmeye gitti yine.. adıda hazır illetius tavuğuma kış dedi.. :D:p:D

Glady00
02-02-2011, 21:14

Saygılar

Fazla söze Gerek Yok Herşeyi Anlatıyor..

reme
02-02-2011, 21:18
hacı video çekmeye gitti yine.. adıda hazır illetius tavuğuma kış dedi.. :D:p:D

Harbi boş adamsın sen ya,ortalığı süper karıştırıyorsun...saygılar.

reme...

not:bende itiraf ediyorum modum seni sevmiyorum:)

RonicaN
03-02-2011, 11:03
of of :)) Kullancak kelime kullanacak söz bulamıyorum :)

+ Lelili bir Konusma Yapmiş bos insanlarla konusmanı yakıstıramıyorum sana ahmet'e

Sen İlk Önce Kendinle Yüzleş sonra İnsanlari yargıla..

+ a.slm korhan ,,

+ Retlinin wow kitlenmesine bizde üzüldük ..

+ Kimse Kkendisini övmesin 10 milyon savunma koyun veya 20 milyon herşey söylemekle olsaydı :D Neyse

Fazla Söze Gerek yok.. Herkese başarılar..

benimle ilgili olan kısmını anlamadım..benmi kendimle yüzleşeyim?

lellilelli
03-02-2011, 11:36

sayın modum :) s10 da 6 adet kendı hesabım war :) farklı maıller ıle ve farklı IP lerden gırıslerı saglanıyor:) yanı hesabım yokmus ^_^ bulun kıtleyın ve sılın^_^

yakup dun benım kuklamdın sımdı R nın kuklasısın,sen hıc bır zaman yonetmen olamazsın ;)

msjlasmayalım bı daha lutfen...Ve oncekı msjlara bakarsan ılk sen yazdın bana :) senınle bı sıkıntım yok sıkıntıyı sen yaratıyon:)

S10KANKALAR
03-02-2011, 11:58
sayın modum :) s10 da 6 adet kendı hesabım war :) farklı maıller ıle ve farklı IP lerden gırıslerı saglanıyor:) yanı hesabım yokmus ^_^ bulun kıtleyın ve sılın^_^

yakup dun benım kuklamdın sımdı R nın kuklasısın,sen hıc bır zaman yonetmen olamazsın ;)

msjlasmayalım bı daha lutfen...Ve oncekı msjlara bakarsan ılk sen yazdın bana :) senınle bı sıkıntım yok sıkıntıyı sen yaratıyon:)

kukla sana benzer bugune kadar c de bi tek bana sözün geçmıyordu hatırlasana gidip r lere yalvarıyordun samet abiye dıyodun yıkıcam yakubu die ne diyorlardı sana hatırlasana bırak seni bilen biliyor beni bilen biliyor r dediklerin le ben s15 ten geldim buraya beni iyi bilirler bende onları iyi bilirim saygım daima sonsuzdur bak ben hala s10 dayım sen nerdesın forumlarda gezersin anca yerin burasıdır burdan ötesi yok deki s10da şurdayım erkeksen söyle bizzat ben yıkıcam sözz

lellilelli
03-02-2011, 12:40
senı yıkacam dedıgımde r lılere karısmayın dedıgımde OK dıyorlardı ve emıne(denızlı) senı koruyordu unuttun mu:) bugun o kısı ıle tartısıyosun sorunlusun sanırım^_^ :) sen her zaman kuklam oldun kı ^_^ ıstedıgım herseyı yaptırıyordum sana bunada herkez sahıttır.Neyse bu konu tarafımca kapanmıstır.

Bugun c lerde arkadaslarım her turlu bana destek werıyorlar,ama oyunun yonunu degıstırmemek adına karısmıcam 6 orduma ve arkadaslarımın ordularına ben yokmusum gıbı devam edecek server,6 orduma emek harcayan arkadaslarım ıse kıme dalmak ısterlerse onlara yada o kısıye dalacaklardır.Bu kararı aldım ve dogru olduguna ınanıyorum.

S10KANKALAR
03-02-2011, 12:45
senı yıkacam dedıgımde r lılere karısmayın dedıgımde OK dıyorlardı :) sen her zaman kuklam oldun kı ^_^ ıstedıgım herseyı yaptırıyordum sana bunada herkez sahıttır.Neyse bu konu tarafımca kapanmıstır.

Bugun c lerde arkadaslarım her turlu bana destek werıyorlar,ama oyunun yonunu degıstırmemek adına karısmıcam 6 orduma ve arkadaslarımın ordularına ben yokmusum gıbı devam edecek server,6 orduma emek harcayan arkadaslarım ıse kıme dalmak ısterlerse onlara yada o kısıye dalacaklardır.Bu kararı aldım ve dogru olduguna ınanıyorum.

hehehehe kim şahitmiş çıksın bakalım ben şahitim desin ne yaptırabildinki!!sana kimse şu zamanda destek veremez c ve r den buna eminim çünkü sen değilmiydin ekrem40,iskoo,özgürköy, bi kaç dha arkadaşımızın ordularını natara yağma atıp orada esir düşüren ve sonrada ortadan kaybolan...bana kukla diosun hala sen bana ve benım ekibime ne zaman söz geçirebildin bırak sen kankaları cermenefe ye sözünü geçiremedın yanında ben oldugum için yıktıramadın adamı neden gücün yetmıyodu yıkmaya yada yıktırmaya cesaret bile edemedin ben varım diye benim ayağımı çok kaydırmak istedin c den umut bulamadın r lere yalakalandın ordan da gereken cvbı aldın sözüme geldin hahahah bilen bılıyor bunları daha fazla küçülme bence ...denizli ile bi sorunum yok olamazda denizlimi beni senden koruyodu hahah ben seni onlardan koruyodum be sen unutmuşsun benım sende topladıgım savunma sayesınde seni yıktımadım emine de biliyor akşam gelınce yazar zaten cvbını

lellilelli
03-02-2011, 12:49
:) bırde bunu c lere sor ıstersen:)

kımı yıktıgımı yıkmadıgımı yıkmak ıstemedıgımı vs.. vs..

saydıgın ısımler cok saygı duydugum kısıler onların ordusunu yagma atan allah belasını wersın;) nasıl bu ıyımı , onlara yapılan dupeduz cakallık ve serefsızlıkten ote bır durum degıldır.

bırde kendılerıne sor ben mı yapmısım dıye onlar neden cıkıp bana demıyorken sen onlar adına konusuyorsun ^_^
Kuyruk acısı oldugunu dusunuyorum benle bu kadar ugrasınca ^_^
neyse konu epey uzadı daha fazla munakasa etmıcem senınle...

S10KANKALAR
03-02-2011, 12:54
:) bırde bunu c lere sor ıstersen:)

kımı yıktıgımı yıkmadıgımı yıkmak ıstemedıgımı vs.. vs..

saydıgın ısımler cok saygı duydugum kısıler onların ordusunu yagma atan allah belasını wersın;) nasıl bu ıyımı , onlara yapılan dupeduz cakallık ve serefsızlıkten ote bır durum degıldır.

bırde kendılerıne sor ben mı yapmısım dıye onlar neden cıkıp bana demıyorken sen onlar adına konusuyorsun ^_^
Kuyruk acısı oldugunu dusunuyorum benle bu kadar ugrasınca ^_^
neyse konu epey uzadı daha fazla munakasa etmıcem senınle...

hahah etmeye yüzün yok olm bunları yapan sensın ben onlar adına konuşurum çünkü hepsi arkadaşım kendilerine de sordum artemis yaptı dediler zaten geçen s10 da da böle bişiler yapmışsın volkan nasıl olduda sana güvendi hayret edıyorum benım kuyruk acım filan yok rahat ol senın belliki varki hala forumlarda yazma cesaretinde bulunuyosun

lellilelli
03-02-2011, 13:49
walla bıraz once telden ekrem40 ıle konustum boyle dusunenden suphelenırım bunun ılerısıde olmaz dedı :) bence trubınlere oynuyon hehe

benı bılen bılıyor herkezın yorumuna saygım war kım ne derse desın dogruları bu konudakı dogruları ben,matrıx,vegatır(samatha) ıyı bılıyoruz, bunu yapmıcagımı samatha volkan bıle bılır kı kendısını bu konuya katmıyorum yogundur o bu aralar ^_^

S10KANKALAR
03-02-2011, 15:22
walla bıraz once telden ekrem40 ıle konustum boyle dusunenden suphelenırım bunun ılerısıde olmaz dedı :) bence trubınlere oynuyon hehe

benı bılen bılıyor herkezın yorumuna saygım war kım ne derse desın dogruları bu konudakı dogruları ben,matrıx,vegatır(samatha) ıyı bılıyoruz, bunu yapmıcagımı samatha volkan bıle bılır kı kendısını bu konuya katmıyorum yogundur o bu aralar ^_^

hayal dünyasında yaşıyosun sen :)evet volkanla matrıx biliyor doğruları bunu yapacağınıda biliyorlar volkan yoğun ama takip edıyor merak etme muhattap olmayın şununla diyo ama haklı muhattap olunacak adam değilsin ekrem abiyede söyledinmi bari telefonda konuşmuşsun ben öyle düşünmüyorum sadece senin neler yaptığını iyi biliyorum koçum

ekrem40
03-02-2011, 15:51
hayal dünyasında yaşıyosun sen :)evet volkanla matrıx biliyor doğruları bunu yapacağınıda biliyorlar volkan yoğun ama takip edıyor merak etme muhattap olmayın şununla diyo ama haklı muhattap olunacak adam değilsin ekrem abiyede söyledinmi bari telefonda konuşmuşsun ben öyle düşünmüyorum sadece senin neler yaptığını iyi biliyorum koçum

merhaba arkadaşlar bence bunları burada konuşmanın yeri ve zamanı degil üzerinden aylar geçmiş bir olayı deşelemenin bir alemi yok bir büyüğünüz olarak bu konuları bırakında wow kurmaya bakın ekrem

S10KANKALAR
03-02-2011, 15:58
merhaba arkadaşlar bence bunları burada konuşmanın yeri ve zamanı degil üzerinden aylar geçmiş bir olayı deşelemenin bir alemi yok bir büyüğünüz olarak bu konuları bırakında wow kurmaya bakın ekrem

ekrem abi iyi diosun hoş diyosun da adamın madem s10la alakası kalmamış boş boş yazıyor burda ki bu adam benım hesabıma bişi yapamadı o yüzden vır vır yazıyor biliyosun neler yapıldıgını ki o yapılanların içinde sende vardın

ekrem40
03-02-2011, 16:14
ekrem abi iyi diosun hoş diyosun da adamın madem s10la alakası kalmamış boş boş yazıyor burda ki bu adam benım hesabıma bişi yapamadı o yüzden vır vır yazıyor biliyosun neler yapıldıgını ki o yapılanların içinde sende vardın

yakup bunları tartışmak neyi geri getirecek hiç bir şeyi şuanda hepimizin bütün dikkati ile wowa vermeliyiz başka konular ortaya dökülür ise başkaları faydalanır ben artemisede söyledim onu yaptığı en büyük hata o olaydan sonra bir daha hesaba girmedi belki kendisinin özel durumları vardı ben bu olayda bana iskooya ve özgürköye o gece yapılanlarla ilgili multiye müracat ettim ve yapılan işlemler gayet temizdiye cevap aldım çok doğru şifreni verirsen sonuçlarına katlanırsın bu bir bir daha iki eder derler ya aynı onun gibi doğru onun için ben 47 yaşındayım yukarıda allah var ben bu serverdeki tüm arkadaşlarıma aynı mesafedeyim ama bana bunu kim yaptıysa hakkımı helal etmiyorum öbür dünyada iki elim yakasındadır .bu böyle biline ben 20 yıl t.s.k.lerinde çalıştım çok zor günler gördüm ve geçirdim iyi insan tanırım derdim ama demekki daha ögrenecegim çok şey varmış biz server10 da oynayan tüm arkadaşlar c ve rler kaoslar düşman degiliz sadece rakibiz oyundan zevk almak varken bu forum köşelerinde birbirinize aşağılayıcı sözler söylemk yakışmıyor.bakın bu olaydan hiç birimizin bir kazancı yok ve hala para ve zaman harcıyoruz müsade edinde zevkimizi yapalım geçmişte oanlar geçmiştw kaldı yakup ve yusuf kardeşlerim bırakın birbirinizi kırmayı önümüze bakalım neşe ile bir server bitirelim ekrem abiniz

Glady00
03-02-2011, 16:19
senı yıkacam dedıgımde r lılere karısmayın dedıgımde OK dıyorlardı ve emıne(denızlı) senı koruyordu unuttun mu:) bugun o kısı ıle tartısıyosun sorunlusun sanırım^_^ :) sen her zaman kuklam oldun kı ^_^ ıstedıgım herseyı yaptırıyordum sana bunada herkez sahıttır.Neyse bu konu tarafımca kapanmıstır.

Sus !! Yalancı

R'ler Kankaların Hiç Bir Zaman Yıkılmasına Seyirci Kalmazdı Sayın Yusuf..

Sen Bu Teklifle Bize geldiğin Zaman Hadini Bil Dedik.. kanka'ları Hatta Uyardum Bak Böyle Bi durum Var dikkatli Ol Diye..

Ardından kanka'ları merkeze Aldık Şahi Merkeze.. Sen Pri.. Taşlarını Ayıklamaya Devam ET Emin Ol Kimse Sana kanmaz..

çümkü İnsanlarin bi Kere dili Yandı 2-3 Defa Yanmıyacaktır..

S10KANKALAR
03-02-2011, 16:28
Sus !! Yalancı

R'ler Kankaların Hiç Bir Zaman Yıkılmasına Seyirci Kalmazdı Sayın Yusuf..

Sen Bu Teklifle Bize geldiğin Zaman Hadini Bil Dedik.. kanka'ları Hatta Uyardum Bak Böyle Bi durum Var dikkatli Ol Diye..

Ardından kanka'ları merkeze Aldık Şahi Merkeze.. Sen Pri.. Taşlarını Ayıklamaya Devam ET Emin Ol Kimse Sana kanmaz..

çümkü İnsanlarin bi Kere dili Yandı 2-3 Defa Yanmıyacaktır..

yusufum vermiş gereken cvbı sahte yusufa yusufum bunun hakkından bi tek sen gelirsin :)

denizli/emine
03-02-2011, 16:30
yakup bunları tartışmak neyi geri getirecek hiç bir şeyi şuanda hepimizin bütün dikkati ile wowa vermeliyiz başka konular ortaya dökülür ise başkaları faydalanır ben artemisede söyledim onu yaptığı en büyük hata o olaydan sonra bir daha hesaba girmedi belki kendisinin özel durumları vardı ben bu olayda bana iskooya ve özgürköye o gece yapılanlarla ilgili multiye müracat ettim ve yapılan işlemler gayet temizdiye cevap aldım çok doğru şifreni verirsen sonuçlarına katlanırsın bu bir bir daha iki eder derler ya aynı onun gibi doğru onun için ben 47 yaşındayım yukarıda allah var ben bu serverdeki tüm arkadaşlarıma aynı mesafedeyim ama bana bunu kim yaptıysa hakkımı helal etmiyorum öbür dünyada iki elim yakasındadır .bu böyle biline ben 20 yıl t.s.k.lerinde çalıştım çok zor günler gördüm ve geçirdim iyi insan tanırım derdim ama demekki daha ögrenecegim çok şey varmış biz server10 da oynayan tüm arkadaşlar c ve rler kaoslar düşman degiliz sadece rakibiz oyundan zevk almak varken bu forum köşelerinde birbirinize aşağılayıcı sözler söylemk yakışmıyor.bakın bu olaydan hiç birimizin bir kazancı yok ve hala para ve zaman harcıyoruz müsade edinde zevkimizi yapalım geçmişte oanlar geçmiştw kaldı yakup ve yusuf kardeşlerim bırakın birbirinizi kırmayı önümüze bakalım neşe ile bir server bitirelim ekrem abiniz

yaptığınız yorum süper , tebrik ederim , keske ben dahil hepimiz siizin kadar sakin olabilsek , bi oyun için kendi kisiliğimizden çıkmasak , kimse birbirini kırmasa dimi

S10KANKALAR
03-02-2011, 16:36

ekrem abim benı o şahısla aynı katogoriye koyma onun ne yaptıklarını biliyoz s10 da benım ne yaptıklarımi biliyosunuz sen araya girme ozaman biz devam ederiz zaten server başından beri biz onunla böyleyiz sevmeyiz birbirimizi böyle devam ederiz biz sana saygım var..abimsin

Royal Flush
03-02-2011, 17:53
Kankaların yeri ayrıdır özellikle benim yanımda biz burdan değil daha önceden tanışıyoruz.Yakuba herzaman güvenmişimdir.Bir birlikte 60 oyuncu olup boş olacağına 6 kişi olsun yakup gibi olsun yeterli.Kişiliğinede zaten kimse bişe diyemez değilmihttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gifhttp://forum.travian.com.tr/images/icons/icon14.gif

illietus
03-02-2011, 18:41
Harbi boş adamsın sen ya,ortalığı süper karıştırıyorsun...saygılar.

reme...

not:bende itiraf ediyorum modum seni sevmiyorum:)

senden sonraki mesajları okudumda harbiden ben karıştırıyormuşum. pu bana.. :D harbi dolu insansın sen dünyanın en dolu oyununda en dolu işleri yapıyoruz.. manyakmısınız lan siz yok kuklamdın yok yönetemedin yok garip garip hikayeler yok videolar.. koskoca insanlarsınız.. tüm bunlar dolu ben boşmuyum? Allah 'a çok şükür boşum.. boşaltın sizde kendinizi bir an önce:) bi insan evladıda hafifletilmiş deyimiyle makara geçiyor bu demedi ya pes.. :D
hepsi de r c ye mi toplanır bunların.. :p

reme
03-02-2011, 19:47
senden sonraki mesajları okudumda harbiden ben karıştırıyormuşum. pu bana.. :D harbi dolu insansın sen dünyanın en dolu oyununda en dolu işleri yapıyoruz.. manyakmısınız lan siz yok kuklamdın yok yönetemedin yok garip garip hikayeler yok videolar.. koskoca insanlarsınız.. tüm bunlar dolu ben boşmuyum? Allah 'a çok şükür boşum.. boşaltın sizde kendinizi bir an önce:) bi insan evladıda hafifletilmiş deyimiyle makara geçiyor bu demedi ya pes.. :D
hepsi de r c ye mi toplanır bunların.. :p

Polemiğe girdim ya seninle,kendimden nefret ettim ustad...saygılar...

reme...

illietus
03-02-2011, 19:50
Polemiğe girdim ya seninle,kendimden nefret ettim ustad...saygılar...

reme...

ya ben sana tek laf etmedim ki ne üstüne alındın.. ya da neyse kendini biliyormuşsun demekki.. :D nefret etme ben sevdim seni sende sev..:D:p

RonicaN
03-02-2011, 22:06
----------

özgür1907
04-02-2011, 10:45
Forumda rapolar paylaşılmasın diye bir karar alındığından aşağıdaki raporlar paylaşılmamıştı. ancak karar alanlar kendileri rapor koyduğundan bu kararın ortadan kalktığı anlaşılmakta..
raporlar ocak ayına ilişkindir, isteyen bakabilir..

reislemek istediler ;

http://travian-reports.net/tr/report/336631733ac,336632b5561

yıkmak istediler;

http://travian-reports.net/tr/report/33662063b94,336621e3fa4,3366221a6f0,3366236c2c7,33 6624e1215,3366253b1bf,336626ca936,336627edb21,3366 289acbb,336629d874d,3366300e5ac

http://travian-reports.net/tr/report/336639f624f,336641617e0,336643d626b

(sıralı saldırıda kesilen mancınık raporları konulmamıştır)

yıkılamayan, reislenemeyen köyden çıkan askerler wow yıkımı yapar;

http://travian-reports.net/tr/report/336651343b2

sonra merkeze gidelim dediler;

http://travian-reports.net/tr/report/3366543f416,336655b09e5

emeği geçen herkese teşekkürler.. iyi oyunlar

kemal&egeli
04-02-2011, 13:51
ekrem abim benı o şahısla aynı katogoriye koyma onun ne yaptıklarını biliyoz s10 da benım ne yaptıklarımi biliyosunuz sen araya girme ozaman biz devam ederiz zaten server başından beri biz onunla böyleyiz sevmeyiz birbirimizi böyle devam ederiz biz sana saygım var..abimsin

kankam, benim üzme tatli canini serverde teksin
özün bir sözün bir, 10 numarasin varmi ötesi.!!!

Dürüstlük bendendeki ruha verilen saltanattir.....
Taviz verirsen kendi hükümdarliginda köle olursun.!

sen hic degisme ....

denizli/emine
04-02-2011, 15:31
Forumda rapolar paylaşılmasın diye bir karar alındığından aşağıdaki raporlar paylaşılmamıştı. ancak karar alanlar kendileri rapor koyduğundan bu kararın ortadan kalktığı anlaşılmakta..
raporlar ocak ayına ilişkindir, isteyen bakabilir..

reislemek istediler ;

http://travian-reports.net/tr/report/336631733ac,336632b5561

yıkmak istediler;

http://travian-reports.net/tr/report/33662063b94,336621e3fa4,3366221a6f0,3366236c2c7,33 6624e1215,3366253b1bf,336626ca936,336627edb21,3366 289acbb,336629d874d,3366300e5ac

http://travian-reports.net/tr/report/336639f624f,336641617e0,336643d626b

(sıralı saldırıda kesilen mancınık raporları konulmamıştır)

yıkılamayan, reislenemeyen köyden çıkan askerler wow yıkımı yapar;

http://travian-reports.net/tr/report/336651343b2

sonra merkeze gidelim dediler;

http://travian-reports.net/tr/report/3366543f416,336655b09e5

emeği geçen herkese teşekkürler.. iyi oyunlar

vallahi tebrikler , bir çok oyunucunun yapamadığını tiarsi yaptı
hemcinsim olduğu için ayrıca gururlandım :)
HELAL

doğan35
04-02-2011, 15:56
vallahi tebrikler , bir çok oyunucunun yapamadığını tiarsi yaptı
hemcinsim olduğu için ayrıca gururlandım :)
HELAL

evet bende tebrik ediyorum kendisini baya uğraştık buhar etmek için ordusunu ama bi strateji hatasıyla 89 nüfüsta kaldı saldırı köyü bide özellikle saldırı köyünde o kadar savunma yığılıken wow ordusunu geri çekip saldırıya çıkması herkesin yapabileceği bi iş deildi tahminin 15-20 hesap sürekli tahıl ve madde olarak ona çalışmış olması lazım wowa ulaşıncaya kadar tekrar tebrikler

denizli/emine
04-02-2011, 16:31
evet bende tebrik ediyorum kendisini baya uğraştık buhar etmek için ordusunu ama bi strateji hatasıyla 89 nüfüsta kaldı saldırı köyü bide özellikle saldırı köyünde o kadar savunma yığılıken wow ordusunu geri çekip saldırıya çıkması herkesin yapabileceği bi iş deildi tahminin 15-20 hesap sürekli tahıl ve madde olarak ona çalışmış olması lazım wowa ulaşıncaya kadar tekrar tebrikler

1 def bile öldürmedik biz o hesapta
ben temsilciliğini yaptım sabah 6-7ye kadar hesapta kaldım gündüz de kendisi ilgilendi
sadece tahıl akısı değil , royale varana kadar npc ile kç altın harcanıldı ben de sayamadım :)

doğan35
04-02-2011, 16:59
1 def bile öldürmedik biz o hesapta
ben temsilciliğini yaptım sabah 6-7ye kadar hesapta kaldım gündüz de kendisi ilgilendi
sadece tahıl akısı değil , royale varana kadar npc ile kç altın harcanıldı ben de sayamadım :)

iyi sizede tebrikler o zaman

doğan35
04-02-2011, 17:34
http://travian-reports.net/tr/report/336915be82c

http://travian-reports.net/tr/report/3369165e06e

truvalı son durum saldıranı ve savunanı tebrik ederiz

denizli/emine
04-02-2011, 18:11

mimar olmadan çk ii seviye ile atatmısz die düsünüorum
her 2 tarafa da tebrikler

özgür1907
04-02-2011, 18:14

saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim, güzel bir saldırı ve savunma örneği ortaya koymuşlar

denizli/emine
04-02-2011, 19:44
yan köy saldırıları ve yağmalanmaları yasaklanmmısmıydı
hengi oyuncu ise kendi birliği tarafaından yıkılmıcakmıydı

benim hala birliğimin oyuncuları yağmalanıyor , yan köyleri yıkılıyor
benim kendi yan köyerime daha bugün çıkılmıs saldırılar var , hem de bu saldıryı çıkan kisi r birliklerinden birinde yönetici
yönetici bunu yapıosa , oyuncularına ztn bisi diyemem

bu durum netlestirilecek mi , yoksa aynı sekilde biz de cvp vereli mi ?

illietus
04-02-2011, 19:45
mimar olmadan çk ii seviye ile atatmısz die düsünüorum
her 2 tarafa da tebrikler

ama artık mimar da var ((: saldıran savunan arkadaşlara tebrikler.. sonuç belli ama çırpınışlar yine de güzel; şevk veriyor.. :D bir notta tiarsi hanıma.. o süreci yaşamak bana da nasip oldu.. muazzam bir dayanışma örneği ve olağanüstü bir gayretti.. keyfi hala sürüyor, server sonuna kadar sürecek gibi duruyor. teşekkürler.. r c lerden daha büyük ordular bekliyoruz diş kovuk olayı.. :p:D:cool:

illietus
04-02-2011, 19:56
yan köy saldırıları ve yağmalanmaları yasaklanmmısmıydı
hengi oyuncu ise kendi birliği tarafaından yıkılmıcakmıydı

benim hala birliğimin oyuncuları yağmalanıyor , yan köyleri yıkılıyor
benim kendi yan köyerime daha bugün çıkılmıs saldırılar var , hem de bu saldıryı çıkan kisi r birliklerinden birinde yönetici
yönetici bunu yapıosa , oyuncularına ztn bisi diyemem

bu durum netlestirilecek mi , yoksa aynı sekilde biz de cvp vereli mi ?

wow hesapları için geçerliydi sanırım o..:confused:

denizli/emine
04-02-2011, 20:13
wow hesapları için geçerliydi sanırım o..:confused:

hayır son gecien ally mesajında tüm oyuncular denildi , özellikle de sordum ben bu olayı

ki sadece wow köyleri için geçerli olsun ztn , yoksa oyuncularma suan zor sahip çıkıorm, hepsi yan köye dalmaya hazır durumda bekliolar
netlessinki ben de oyuncularıma cvp vercem , suan yan köylerine saldırı alanları bekletiorum , ama rakiplerden alınan saldırılar devam ederse hiç birini bekletmeye daha hakkım yok

ESERKRMC
04-02-2011, 21:42
cabbar wow tılsımı emin ellerde :))) çalındımı yoksa aaaa :))

Royal Flush
04-02-2011, 21:44
ama artık mimar da var ((: saldıran savunan arkadaşlara tebrikler.. sonuç belli ama çırpınışlar yine de güzel; şevk veriyor.. :D bir notta tiarsi hanıma.. o süreci yaşamak bana da nasip oldu.. muazzam bir dayanışma örneği ve olağanüstü bir gayretti.. keyfi hala sürüyor, server sonuna kadar sürecek gibi duruyor. teşekkürler.. r c lerden daha büyük ordular bekliyoruz diş kovuk olayı.. :p:D:cool:

Boş ve çok konuşuyorsun bence çırpınış felan filan ayıp bu tür şeyler.Bizler kendimizden eminiz üstad gelen ordu ve alınan seviye belli neyin sevincini yaşıyorsunuz anlamıyorum.Bizim ordular o ordunun yarısı ile o seviyeyi alıyor.Düşün bence biraz.Ha yok bir nevi gerilettik az daha uzadı diye sevinci sürüyorsa orda haklısın:))

doğan35
04-02-2011, 22:46

yaw illetus kardeşim 3 ordu az önce kemalkalkan wowa girdi 6 seviye düştü kemalkalkandan hade koyda raporları bizde görelim süper kaos ordularını sallamak kolay öyle daha büyük ordular bekliyoruz falan demek

beylerhan
04-02-2011, 22:49

savunma yollayan dostlarıma teşekkür ederim ve saldıran rakiplerimizi tebrik ederim....

truvalı 9

doğan35
04-02-2011, 22:59
http://travian-reports.net/tr/report/3371867fed8

arkadaşlar bu saldırı dün kemalkalkan wowa geldi bunu birisi bize açıklayabilirmi biz çıkamadıkta işin içinden

eruh kartalları
04-02-2011, 23:19

arkadaşlar bu saldırı dün kemalkalkan wowa geldi bunu birisi bize açıklayabilirmi biz çıkamadıkta işin içinden
doğan abi uyku sersemi atmış sanırım arkadaş:D

eruh kartalları
04-02-2011, 23:29
acemi olduğun bir cevap için iki mesaj yazmandan belli.

retli açılınca görürsün 5 milyon savunmayı:)

ewet forumda atıp tutmak acemilikse ben acemi bi oyuncuyum kusura bakma dostum:D

bu acemi oyuncu kemalkalkan wow köyünün sahibi yanlız, aklında bulunsun:D

samet abi doğan abi bu arkadaşa royal flush tan bi temsilcilik verinde 5 milyon savunmanın nasıl bi görüntüsü var görsün:D

denizli/emine
04-02-2011, 23:39
ewet forumda atıp tutmak acemilikse ben acemi bi oyuncuyum kusura bakma dostum:D

bu acemi oyuncu kemalkalkan wow köyünün sahibi yanlız, aklında bulunsun:D

samet abi doğan abi bu arkadaşa royal flush tan bi temsilcilik verinde 5 milyon savunmanın nasıl bi görüntüsü var görsün:D

temsile gerek var mı yağmalar ile her wow köyü görülüo ztn , geerek yok tesekkür ederiz

VeGaToR
05-02-2011, 01:06

fantazi yapmıs adam:)):D

illietus
05-02-2011, 01:13
öyle her lafıma alınıp gücenip ağlıcaksanız takılmayayım hiç.. :p binbir laf söyledinizde hiç kızdık mı? olur öyle..

dipnot: neee ? kemalkalkan kardeşime cortlamışlar mı?? :D:D:p

az giden candan çok giden maldan.. wow süreci başladıktan sonra tılsımsız ve altınsız hazırlanmış ordulardır arkadaşlarımın emeğine sağlık büyük özveri.. seviye az gitmiş çok gitmiş önemli değil.. wow köyümüzde 5m savunma olmuş 10m savunma olmuş o da önemli değil.. makaramız var mı var. dayanışmamız var mı var. eğleniyormuyuz eğleniyoruz.. o zaman c r kardeşlerime gökten düşen 3 elmayı yemek düşer :p :rolleyes:

VeGaToR
05-02-2011, 02:02
öyle her lafıma alınıp gücenip ağlıcaksanız takılmayayım hiç.. :p binbir laf söyledinizde hiç kızdık mı? olur öyle..

dipnot: neee ? kemalkalkan kardeşime cortlamışlar mı?? :D:D:p

az giden candan çok giden maldan.. wow süreci başladıktan sonra tılsımsız ve altınsız hazırlanmış ordulardır arkadaşlarımın emeğine sağlık büyük özveri.. seviye az gitmiş çok gitmiş önemli değil.. wow köyümüzde 5m savunma olmuş 10m savunma olmuş o da önemli değil.. makaramız var mı var. dayanışmamız var mı var. eğleniyormuyuz eğleniyoruz.. o zaman c r kardeşlerime gökten düşen 3 elmayı yemek düşer :p :rolleyes:

ADEM ile HAVVA dan geldik ama onlar değiliz elma yiyelimde cennetten kovulalım gönder o 3 elmayı yiyelim güzelleşelim illetusum...

Glady00
05-02-2011, 02:05

Benim Tahminim Destek Yerine

Saldırı Gönderilmiş :))

Maksat Tahıl Dibe Vursun Diye..
:rolleyes:

Dip not : Okanbjk533 Ordusu Bitti Diye Sevinen Arkadaşlar Boşa Sevinmesin :)) Zamanı Gelince görüşürüz Elbet (:

KingOfPc
05-02-2011, 02:47
savunma yollayan dostlarıma teşekkür ederim ve saldıran rakiplerimizi tebrik ederim....

truvalı 9

Tesekkürler, " fds" Arkadasimizin Sayesinde Sur Yikildi, Bu Ordu Ile Anca Bu Kadar Oluyor..

NOT : 3.000 Mancinik Haric Tüm Ordu 3Ay Icinde Sifirdan Basildi:)

SON_OSMANLI_

eruh kartalları
05-02-2011, 03:02
onlarda öyle mutlu:D
(http://travian-reports.net/tr/report/337356e6f6d)

denizli/emine
05-02-2011, 10:48
1 tılsım kaybederiz ama aynı günde 2 tısım çalarız :)

http://s10.travian.com.tr/berichte.php?id=56327284|5746203c

Glady00
05-02-2011, 17:19
1 tılsım kaybederiz ama aynı günde 2 tısım çalarız :)

http://s10.travian.com.tr/berichte.php?id=56327284|5746203c

Günde 1 Dicektiniz Galiba diliniz Sürtüştü :)

illietus
05-02-2011, 18:40

günde 2 olsaydı ne kadar acıklı olurdu Allah'tan günde 1.. :D
için rahatlayacaksa.. heee öyle:D:D:p

denizli/emine
05-02-2011, 18:54

hayır sürtüsme yok
2. tılsımı da dün çaldık ama onun raporu yok bende
wowcularınıza bi bakın bakalım kimin tılsımı yok , kimin tılsımı çalınmıs

dün 1 plan tılsımı kaptrdık ama aynı günde 1 plan + mimar çaldık
yetmez mi

reme
05-02-2011, 19:20
günde 2 olsaydı ne kadar acıklı olurdu Allah'tan günde 1.. :D
için rahatlayacaksa.. heee öyle:D:D:p
Sana ne içirmişlerse bende ondan istiyorum:D:D

saygılar...reme...

S10KANKALAR
05-02-2011, 21:14
Sana ne içirmişlerse bende ondan istiyorum:D:D

saygılar...reme...

bende bendeee:)ne kullanyor çözemedim:)

illietus
05-02-2011, 23:21
bende bendeee:)ne kullanyor çözemedim:)

oksijen bozuyor beni :D +18 :cool:

chronic ;)

reme
06-02-2011, 00:11
oksijen bozuyor beni :D +18 :cool:

chronic ;)
hocam yaş kac harbıden dogruyu sole ama:Dözelden de atabılırsın mesaj...

saygılar...

illietus
06-02-2011, 01:07
hay hay memnuniyetle.. (pm)..

yoksa kendimle ilgili bir video mu hazırlasam bende :D:D:p

dipnot: bende ordu bitti diye sevinen arkadaşlar: sevinmeyin hepsini yastığımın altında saklıyorum.. :p

iyi geceler...

orhanlı
06-02-2011, 14:28
bu aralar yogun kankam.girdiğim gibi cıkıyorum.

belli belli :D:D:

S10KANKALAR
06-02-2011, 19:43
hayır sürtüsme yok
2. tılsımı da dün çaldık ama onun raporu yok bende
wowcularınıza bi bakın bakalım kimin tılsımı yok , kimin tılsımı çalınmıs

dün 1 plan tılsımı kaptrdık ama aynı günde 1 plan + mimar çaldık
yetmez mi

nevzattan aldım planımı geri sıra mimarda ...çokmu açık konuştum ne :)

Royal Flush
06-02-2011, 19:47

Yakup maşallah bu ne hız yav sen fazlasınıda alırsın bence:))

kemal&egeli
06-02-2011, 19:55

http://s10.travian.com.tr/berichte.php?id=56419904|f3332fcd

e iste biraz sevindirelim dedik geri alcaktik zaten :)

kemal&egeli
06-02-2011, 20:03

evel Allah elinden ucan kacan kurtulmaz:))

Royal Flush
06-02-2011, 20:06
http://s10.travian.com.tr/berichte.php?id=56419904|f3332fcd

e iste biraz sevindirelim dedik geri alcaktik zaten :)

eline sağlık güzel olmuş allah tekrarını nasip eyleye :))

S10KANKALAR
06-02-2011, 20:11

evde takılınca hızlı oluyor insan abi:)

S10KANKALAR
06-02-2011, 20:11

evel Allah elinden ucan kacan kutulmaz:))

bi sen kurtuldun elimden :)tebrıkler canım

kemal&egeli
06-02-2011, 20:19
bi sen kurtuldun elimden :)tebrıkler canım

ben kimsenin eline düsmem ki :))

ne demek canim ne yaptimki emanetimizi aldim geri :)

kemal&egeli
06-02-2011, 20:48
eline sağlık güzel olmuş allah tekrarını nasip eyleye :))

Tskler serverin hizina yetisebilirsek, neden olmasin.:)
sen getircen gibi görünüyor serverin sonunu. :)

Royal Flush
06-02-2011, 21:11
Tskler serverin hizina yetisebilirsek, neden olmasin.:)
sen getircen gibi görünüyor serverin sonunu. :)

Mevlâ görelim neyler,Neylerse güzel eyler. :))

VeGaToR
06-02-2011, 22:15
eminenin hevesini kursagında bıraktınız ha.hemen calınmaz öle tılsım:)

ESERKRMC
06-02-2011, 23:51
egeli çarpar dikkat :)

eruh kartalları
07-02-2011, 00:14
http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/build.php?gid=16)» 23 Saldırılar
zamanı 2:13:42 sürer,
http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/build.php?gid=16)» 1219 Destek

biri beni durdursun:) sayın şahi birliğindeki arkadaşlar sizlere sesleniyorum savunma gönderin dedikte askeri üssü kitleyin demedikki:)

KEMALKALKAN

doğan35
07-02-2011, 11:29
http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/build.php?gid=16)» 23 Saldırılar
zamanı 2:13:42 sürer,
http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/build.php?gid=16)» 1219 Destek

biri beni durdursun:) sayın şahi birliğindeki arkadaşlar sizlere sesleniyorum savunma gönderin dedikte askeri üssü kitleyin demedikki:)

KEMALKALKAN

hahahahahaha

deli-x
07-02-2011, 13:10
Slm millet, kuramadınız mı daha wow ı :)

kemal&egeli
07-02-2011, 14:00
ESERKRMC[/SIZE];1089514]egeli çarpar dikkat :)

ESERKRMC,i öyle korkulcak biri degilim, kimseyi carpmam.
ama benim, olani bizim olani baskasina birakmam ya alirim yada alirim :))

kemal&egeli
07-02-2011, 14:11

ask olsun hirsizmi diyon simdi sen bana, caldimki geri aldim sadece:)
Emine, icinde üzgünüm amacim hevesini kursaginda birakmak degildi.
ama o tilsim zaten bizimdi hemende hirsiz olduk. :)

denizli/emine
07-02-2011, 17:52
ask olsun hirsizmi diyon simdi sen bana, caldimki geri aldim sadece:)
Emine, icinde üzgünüm amacim hevesini kursaginda birakmak degildi.
ama o tilsim zaten bizimdi hemende hirsiz olduk. :)

önemli olan o tılsımı kaptırmamak geri alabilmek değil :)

denizli/emine
07-02-2011, 18:21

he valla volkan ya bu bana yapılır mı ya :)

kemal&egeli
07-02-2011, 18:37
önemli olan o tılsımı kaptırmamak geri alabilmek değil :)

ama birseyi gözden kaciriyonsun Emine,

madem kaptiniz önemli olan onu kuruyabilmekti.

ve kaptiginiz kisilere kaptirmamakti.:)

yaniliyormuyum yoksa.?

denizli/emine
07-02-2011, 18:45
ama birseyi gözden kaciriyonsun Emine,

madem kaptiniz önemli olan onu kuruyabilmekti.

ve kaptiginiz kisilere kaptirmamakti.:)

yaniliyormuyum yoksa.?

doğru sölüosun tabi :)

olur öle seyler , aramamzda tılsımın lafı mı olur ya :)

Royal Flush
07-02-2011, 18:48
he valla volkan ya bu bana yapılır mı ya :)

Yani biz kaptık sizde bizden geri rahatlıkla alın demek içinmi yaptınız.Vay be bu kadarmı acı duruma düştük gözünde ya:eek::D:eek:canın sağolsun ne diyek

kemal&egeli
07-02-2011, 18:55
doğru sölüosun tabi :)

olur öle seyler , aramamzda tılsımın lafı mı olur ya :)

tabide olmaz alti üstü bir tilsim yani lafimi olur 3 gün sizde ondan sonra hep bizde :)

denizli/emine
07-02-2011, 19:07
tabide olmaz alti üstü bir tilsim yani lafimi olur 3 gün sizde ondan sonra hep bizde :)

baktık plan tılsımlarınız az kıyamadık size yawf , biz insaflı rakibiiz :D

kemal&egeli
07-02-2011, 19:14
baktık plan tılsımlarınız az kıyamadık size yawf , biz insaflı rakibiiz :D

Allah hep böyle rakipler versin ya insafsiz olsaydiniz ne yapardik way halimizeydi:)

denizli/emine
07-02-2011, 19:31
Allah hep böyle rakipler versin ya insafsiz olsaydiniz ne yapardik way halimizeydi:)

amin amin ....

Royal Flush
07-02-2011, 21:59
Askeri hareket:http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/build.php?gid=16)»49 Saldırılar
zamanı 4:51:28 sürer,

http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/build.php?gid=16)»4576 Destek
zamanı 0:03:28 sürer,

Saatlik üretim:http://s10.travian.com.tr/img/x.gifOdun:186adethttp://s10.travian.com.tr/img/x.gif
Tuğla:186adethttp://s10.travian.com.tr/img/x.gif
Demir:186adethttp://s10.travian.com.tr/img/x.gif
Tahıl:-???????adet

tüm R ve C birliklerine burdanda ayrıca tşkler

denizli/emine
07-02-2011, 23:04
Askeri hareket:http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/build.php?gid=16)»49 Saldırılar

http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/build.php?gid=16)»4576 Destek

Saatlik üretim:http://s10.travian.com.tr/img/x.gifOdun:186adethttp://s10.travian.com.tr/img/x.gif

süper basarı tebrikler...

Royal Flush
07-02-2011, 23:10
süper basarı tebrikler...

Tüm C ve R birlikleri adına tşk sağolasın...

illietus
08-02-2011, 00:17

photoshop o, yeme bizi bakayım.. ((: d:

Glady00
08-02-2011, 03:46
photoshop o, yeme bizi bakayım.. ((: d:

:) m.. Sen: )

Olm Samet Abe Rakam'la Atti :D Sen photoshop Diyorsun

SAf :))

Vallahi Arkadaş Senden Şüpheliyim(:

Sezgin Grubun'dansın Ama onu Çözdüm

Sezgin Grubu Hep Seviyesiz olur Zaten2de pek şaşırmak lazım (:

Sezgin Grubu

Sezgin Grup A.Ş Başkanı : Ahmet Akyuzsezgin

Üyeleri : İlletus

Vs ) ANlayın ARkadaşlar

))

messimania
08-02-2011, 10:49
royal e gelen saldırıların raporları var mıdır acabaa?

reme
08-02-2011, 12:15
royal e gelen saldırıların raporları var mıdır acabaa?
raporu kendısı koyması daha yakışık kalır,ama ıyı asker basmıs tebrık ederım gercekten...

hisarcık43
08-02-2011, 13:04
WOWA GİDERKEN ORGANİZE GİDİLDİ... SALDIRAN ARKADAŞLARI VE SAVUNAN SAMET ABİYİ ve C&R BİRLİKLERİNİ CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDERİM

BEN KENDİ SALDIRIMIN RAPORUNU KOYMAK İSTİYORUM...

BİLDİĞİM KADARI İLE s10 DA ORTAYA ÇIKAN EN İYİ ROMA ORDUSUDUR..

DAHA GÜZEL ORDULAR BEKLİYORUM

KOÇBAŞI ve MANCINIK ORANTILI BASILMIŞTIR TEK MANCINIK BASSAYDIM DAHA ÇOK SEVİYE ALIRDIM SANIRIM

s10 ERBABINA BAŞARILAR DİLİYORUM

ARTIK s5 ASILACAZ s10 DA HESAP EMELİNE ULAŞMIŞTIR

HERKESE İYİ OYUNLAR

http://travian-reports.net/tr/report/339892f445b

Royal Flush
08-02-2011, 13:24
http://travian-reports.net/tr/report/339986afa60,3399891cd80,33999000c28,339992c4be1

Öncelikle Saldıranları tbrk ederim.Kimine göre başarı kimine göre hiç bişe evet bana görede 4 ordunun aldığı 20 seviye başarısız bir sonuçtur.Ben dediğim gibi amacıma ulaşıyorum.Kaoslarda orduda kaldığını sanmıyorum pek fazla.Biz bir ordu onlar 4 ordu çakar.:))

Glady00
08-02-2011, 17:19
Saldırıya Katılan Arkadaş'ların

Saldırılarından dolayı Tebrik Ederim..

Diğer Yandan C&R Birlik'lerin Mükemel Dayanisma Örneği Göstermiş Herkesi Tebrik Etmek İstiyorum..

Sonucta Arkadaş'lar Rapor Bile Alamadılar.. Biz'ler açısından Güzel Geçti Bu operasyon 22 Seviye Götürüldü.. Oda 4-5 Gün İçerisinde Tazelenilir...

Ordu'lar Bitince Wow'lar Kullanılır önemli Olan Bu Orduları Zamanında Yerinde Kullanmaktır.

saygılar..

healthman
08-02-2011, 18:00
saldıranlarıda savunanlarıda tebrik edelim önce.erken öten horozu şimdiye kadar hep kesmişler şimdiye kadar da erken ötmemek yani postu çizdirmemek adına yazmak istemedim ama dün yapılan operasyonla beraber bu serverin rengi belli olmuştur arkadaşlar.her ne kadar c&r lerin 3-4 wowu sıfır gözükerek dezavantaj ve kaosların tüm wowları aktif ve pilase konumunda yarışıyor gözükerek avantajlı gibi gözüksede durum görüldüğü üzere değildir.
bu kadar ÇOK büyük 2 ordu+2 büyük ordu girmiş ve en çok 22 seviye alınmış ve dahası sur+depo benzeri yıkımlar yapılamışsa bu kaoslar adına yarışta biraz geriye düştüklerinin önhabercisidir kanısındayım.
devamla kaosların elinde çok fazla ÇOK BÜYÜK ve BÜYÜK ordu kalmadığı kanısındayım. royalin kaybettiği 22 seviye en fazla royal adına 1haftalık gecikme yapmıştır.yine kanımca kaosların bundan sonraki hedefleri kemalkalkanın wowu indirilmeye çalışılacak gibime geliyor ; şayet c&r ler yüzer-gezer defans yapıp kemalkalkanın wowuda iyi savunabilip wowdan da çok fazla seviye kaptırmazlarsa bu iş biter gibi.
neden biter gibi diyorum çünkü c&r ler fazla ordu çıkarmadılar ve kaosların tüm wowlarına yeter sayıda orduları hem sayısal olarak hem orduların mevcudiyeti olarak yeterinden fazla var kanısındayım çok fazla bilgim olmamasına rağmen.yani özetle c&r lerin az wowunun yarışması dezavantajdan avantaja dönüşmüş durumdadır.
şu saatten sonra kaoslar hücum bazında üzerlerine düşeni fazlaca yaptıktan sonra bu saatten sonra ancak defans ve bu defansların beslenebilmesiyle yarışa tutunmaya çalışcaklardr.
c&r ler şayet ellerindeki orduların sayısal çokluklarına güvenerek aldanırlarsa büyük hata yaparlar.şöleki
serverin bitmesine kitli retli wowunun açılmadığı-açılamadı varsayımından yola çıkarak 10gün var kanısındayım.bu süre zarfında tüm kaoslar aşk ve şevkle savunma basarlar ve iyi koordine olurlarsa c&rlerin orduları yeterlilik konusunda zaafiyet yaşayabilirler.
lakin bunun farkında olan c&r birlikleri kaosları tedirgin etmek ve wowa defans akışını kesmek ve wowdaki defansa tahıl akışını kesmek üzere en gelişmiş ilk 50 merkezden 10-15 merkezİ önemli ölçüde yıkAmazlarsa KAOSLARIN WOWLARIN ÇOK RAHAT SAVUNACAĞI C&R ORDULARININ YETERSİZ KALACAĞI KANISINDAYIM. c&r yönetimleri wowa gönderilmeyecek orduları ve oyuncuları motive edip online ve saldırı konumuna getiremzse yani düşünülenler fiiliyata geçmezse MEVCUT OLAN ŞUANKİ DURUMUN; KAOSLARIN LEHİNE OLAN DURUMUN NETLİK VE KESİNLİK KAZANIR.ŞUAN BUNU EN ÇOK BOZAN C&R LERİN ORDULARININ SAYISAL ÇOKLUĞU ÖZETLE KANIMCA %60 C&R LER %40 KAOSLAR YALNIZ EN AZ 10 GÜNÜN OLDUĞU (hiçbir wowinidirlmedenşuanki haliyle) bu zaman diliminde aradakiş %20 avantaj değişmeyecek bişey değil savunma basmak içinde hayli uzun zaman-- merkez yıkmak içinde yani birlik son zamanlardaki plan ve dayanışması herşeye gebe...

denizli/emine
08-02-2011, 19:01
http://travian-reports.net/tr/report/339986afa60,3399891cd80,33999000c28,339992c4be1

Öncelikle Saldıranları tbrk ederim.Kimine göre başarı kimine göre hiç bişe evet bana görede 4 ordunun aldığı 20 seviye başarısız bir sonuçtur.Ben dediğim gibi amacıma ulaşıyorum.Kaoslarda orduda kaldığını sanmıyorum pek fazla.Biz bir ordu onlar 4 ordu çakar.:))

truvalı9 da son 1 hafta içinde 5 ordu çakıldı

özgürköy, tolga32, fds , SON_OSMANLI, (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=61707)War Traveler

truvalı9dan da alınan seviyeler ortadaydı

Royal Flush
08-02-2011, 19:27
truvalı9 da son 1 hafta içinde 5 ordu çakıldı

özgürköy, tolga32, fds , SON_OSMANLI, (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=61707)War Traveler

truvalı9dan da alınan seviyeler ortadaydı

Burda fds arkadaşımız zaten koçbaşı ordulu ve yinede wowdan 5 seviye almış suru 0 lamış

son osmanlı arkadaş 11 seviye almış toplamda surun tamamen yıkılması ve 16 seviye alınması var ortada diğer özgürköy ve tolga32 a arkadaşların raporlarına ise şuan ulaşamadım onlarada bakar kıyaslarız.hala wow sur seviyesi yıkacak koç ordulu köylerimiz ise mevcut.Kaoslarda koçbaşı ordusu sanırım unutuldu sonradan basıma geçildi ama yetersiz gibi.Çünkü ilk saldırılarda dedim yok olurmu var felan denilde ama hala koçbaşı ordularını göremedik.İnşallah onlarıda görmeyi umut eder siz değerli dostlarımızdan bekleriz.Nasılsa alıştık inip çıka çıka :))

denizli/emine
08-02-2011, 19:41

Burda fds arkadaşımız zaten koçbaşı ordulu ve yinede wowdan 5 seviye almış suru 0 lamış

son osmanlı arkadaş 11 seviye almış toplamda surun tamamen yıkılması ve 16 seviye alınması var ortada diğer özgürköy ve tolga32 a arkadaşların raporlarına ise şuan ulaşamadım onlarada bakar kıyaslarız.hala wow sur seviyesi yıkacak koç ordulu köylerimiz ise mevcut.Kaoslarda koçbaşı ordusu sanırım unutuldu sonradan basıma geçildi ama yetersiz gibi.Çünkü ilk saldırılarda dedim yok olurmu var felan denilde ama hala koçbaşı ordularını göremedik.İnşallah onlarıda görmeyi umut eder siz değerli dostlarımızdan bekleriz.Nasılsa alıştık inip çıka çıka :))

raporlar bende de yok suan sorarsanız size verirler ztn raporları , özgürköy 5 seviye aldı ,war travel 2 seviye , tolga32 ise hiç seviye alamadı

Royal Flush
08-02-2011, 20:04
raporlar bende de yok suan sorarsanız size verirler ztn raporları , özgürköy 5 seviye aldı ,war travel 2 seviye , tolga32 ise hiç seviye alamadı

Seviye alamayanları zaten wow ordusu olarak görmüyorum yığınla var öyle bende rapor.
Onları hem buraya koymak hem orduymuş gibi göstermek ne size ne bize yakışır.Bir umutla saldırmışlardır ama bekleneni alamamıştır.

abbow
08-02-2011, 20:15
http://travian-reports.net/tr/report/34019471397

BUDA BENDEN :))

Royal Flush
08-02-2011, 20:22

tbrkler eline ve emeğine sağlık

mysterious
08-02-2011, 20:25
tbrikler yanılmıyorsam sabaha kalmaz cabbar wow köyü dünya harikası tamamen silinir yolda 3 ordu gidiyor....

denizli/emine
08-02-2011, 20:28
Seviye alamayanları zaten wow ordusu olarak görmüyorum yığınla var öyle bende rapor.
Onları hem buraya koymak hem orduymuş gibi göstermek ne size ne bize yakışır.Bir umutla saldırmışlardır ama bekleneni alamamıştır.

bizim orta seviyede gördüğünüz ordu gücündeydi onlarda ama neyse

illietus
08-02-2011, 20:40

Olm Samet Abe Rakam'la Atti Sen photoshop Diyorsun
SAf
Sezgin Grubu Hep Seviyesiz olur Zaten2de pek şaşırmak lazım
Sezgin Grubu
Vs ) ANlayın ARkadaşlar

hacı mazotla mı çalışıyorsun sen arada vuruntu yapıyor.. :D Samet Abi' n rakamla attı demek? vay anasını arkadaş. neler var hakikaten.. koş video hazırla sen. ''photoshop değil o'' olsun adı:D kullandığın sevimli kelimeler içinde ayrıca teşekkür ederim..

neyse sen çık aradan.. asıl konuya gelelim.. her iki wow'a gelen saldırılar ve savunmalardan dolayı arkadaşlarımı tebrik ederim ki bize de böyle hareketli zamanlar yaşattılar.. kıyaslama yapmak en azından benim için çokta gerekli değil; işin ''sahalarda görmek istediğimiz hareketler bunlar'' kısmındayım.. tabiki eşsiz mimarı gözardı edemeyiz.. ancak şu dakikadan sonra iki taraf içinde ortada muazzam bir emek ve gayret var.. hal böyle olunca da kim kurarsa kursun haketmiştir.. bu bağlamda ben server 10 da başta wow köyü sahibi arkadaşlarımı ve tüm oynayanları tebrik ederim..

dipnot: nee ? Royal Flush ' ın wowuna pırtlamışlar mı??? :D:p
dipnot2 : ne yani mesajımın sonunun o kadar iyimser bitmesini beklemiyordunuz değil mi? :rolleyes:

illietus
08-02-2011, 20:41
tbrikler yanılmıyorsam sabaha kalmaz cabbar wow köyü dünya harikası tamamen silinir yolda 3 ordu gidiyor....

4 k çift atış mancoya bu kadar seviye veriyorsak doğrudur..

S10KANKALAR
08-02-2011, 20:45
hacı mazotla mı çalışıyorsun sen arada vuruntu yapıyor.. :D Samet Abi' n rakamla attı demek? vay anasını arkadaş. neler var hakikaten.. koş video hazırla sen. ''photoshop değil o'' olsun adı:D kullandığın sevimli kelimeler içinde ayrıca teşekkür ederim..

neyse sen çık aradan.. asıl konuya gelelim.. her iki wow'a gelen saldırılar ve savunmalardan dolayı arkadaşlarımı tebrik ederim ki bize de böyle hareketli zamanlar yaşattılar.. kıyaslama yapmak en azından benim için çokta gerekli değil; işin ''sahalarda görmek istediğimiz hareketler bunlar'' kısmındayım.. tabiki eşsiz mimarı gözardı edemeyiz.. ancak şu dakikadan sonra iki taraf içinde ortada muazzam bir emek ve gayret var.. hal böyle olunca da kim kurarsa kursun haketmiştir.. bu bağlamda ben server 10 da başta wow köyü sahibi arkadaşlarımı ve tüm oynayanları tebrik ederim..

dipnot2 : ne yani mesajımın sonunun o kadar iyimser bitmesini beklemiyordunuz değil mi? :rolleyes:

demekki neymiş royal flushun merkezinde olan eşsiz mimara 500k def daha atalım kaptırmayalım ne olur ne olmaz dimi arkadaşım:)

illietus
08-02-2011, 20:53
demekki neymiş royal flushun merkezinde olan eşsiz mimara 500k def daha atalım kaptırmayalım ne olur ne olmaz dimi arkadaşım:)

hacı profesyonel orduya mı geçtiniz naptınız anlamadım ki ben sizi..:D royal wowdaki asker sayısını aşağı yukarı biliyorum. güzel yani.. ama bırakmayız yine de.. ısırırız wowunuzu daha.. ona göre.. :p

Royal Flush
08-02-2011, 21:05

Rahatla derin derin nefes al çek içine pırtlamışlar wowu sen yeterki sevin böyle üzmeyeyim seni.Bana kaos yönetici arkadaşlardan biri dedik kendi haline bıraktık onu sizde öyle yapın.E kırmayalım dostumuzu kendi haline bırakalım seni nasılsa seviyende müsait.

Dip Not:Royal senin gibilere çok pırtlattı belki sende içine dahil anladın.

illietus
08-02-2011, 21:12
Rahatla derin derin nefes al çek içine pırtlamışlar wowu sen yeterki sevin böyle üzmeyeyim seni.Bana kaos yönetici arkadaşlardan biri dedik kendi haline bıraktık onu sizde öyle yapın.E kırmayalım dostumuzu kendi haline bırakalım seni nasılsa seviyende müsait.

Dip Not:Royal senin gibilere çok pırtlattı belki sende içine dahil anladın.

soda üstad soda.. iyi gelir.. hani misketi ütülüpte küfür eden çocuklar gibisiniz.. ama en şaşırdığım ne seviye varmış sizde de be arkadaş. bir sonraki seviye kaç hammadde istiyor? vereyim de ona da geçin :D

Royal Flush
08-02-2011, 21:20
[QUOTE=illietus;1092905]soda üstad soda.. iyi gelir.. hani misketi ütülüpte küfür eden çocuklar gibisiniz.. ama en şaşırdığım ne seviye varmış sizde de be arkadaş. bir sonraki seviye kaç hammadde istiyor? vereyim de ona da geçin

Savunmada en iyiler http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/statistiken.php?id=7)http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/statistiken.php?id=1)http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/statistiken.php?id=31)
http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/statistiken.php?id=11)http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/statistiken.php?id=12)http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/statistiken.php?id=13)
OyuncularNüfusKöyler
Puanlar

1.Royal Flush (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=12090) 7637149

2.Retli (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=147) 6860676

3.truvalı 9 (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=16635) 4935888

4.cabbar-- (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=39392) 4843373

5.kemalkalkan (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=51805) 4837585

6.iMMoRTaLe (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=23671) 4272587

7.Hizmetimiz (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=15458) 2843525

8.Natarlar (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=101505) 2445913

9.KANKALAR (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=5271) 2382371

10.DEREBEYİ (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=41077) 2102778

11.çayırözü (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=5188) 1950576
Burdan bakarak değerlendirilebilir az çok ne olmuş ne bitmiş aradaki farklar ve şuanki seviye farkı istatistiklerle konuşmak daha iyidir

illietus
08-02-2011, 21:34
[QUOTE=illietus;1092905]soda üstad soda.. iyi gelir.. hani misketi ütülüpte küfür eden çocuklar gibisiniz.. ama en şaşırdığım ne seviye varmış sizde de be arkadaş. bir sonraki seviye kaç hammadde istiyor? vereyim de ona da geçin

Savunmada en iyiler http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/statistiken.php?id=7)http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/statistiken.php?id=1)http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/statistiken.php?id=31)
http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/statistiken.php?id=11)http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/statistiken.php?id=12)http://s10.travian.com.tr/img/x.gif (http://s10.travian.com.tr/statistiken.php?id=13)
OyuncularNüfusKöyler
Puanlar

1.Royal Flush (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=12090) 7637149

2.Retli (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=147) 6860676

3.truvalı 9 (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=16635) 4935888

4.cabbar-- (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=39392) 4843373

5.kemalkalkan (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=51805) 4837585

6.iMMoRTaLe (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=23671) 4272587

7.Hizmetimiz (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=15458) 2843525

8.Natarlar (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=101505) 2445913

9.KANKALAR (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=5271) 2382371

10.DEREBEYİ (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=41077) 2102778

11.çayırözü (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=5188) 1950576
Burdan bakarak değerlendirilebilir az çok ne olmuş ne bitmiş aradaki farklar ve şuanki seviye farkı istatistiklerle konuşmak daha iyidir

kop gel günahlarından üstad.. bırak oyunu falan oyunda kalsın.. kimseye hakaret dahi etmemişken ne benim seviyesizliğimi bıraktınız en kişiliksizliğimi.. bahsettiğim yüksek seviyeniz oydu.. bugüne kadar takıldınız da seviyesizsiniz mi dedik kişiliksizsiniz mi dedik? rakip dedik ayırdık mı düşman mı gördük? hayır! kimse aksini iddia edemez.. okuyun son mesajımı tekrar.. ama tabiki kızıdıracağım.. salla oyunu.. kabul kızdıkça hoşuma gidiyor amaç o zaten.. siz yazınca da bizim kızmamızdan hoşlanıyorsunuz kimse inkar etmesin.. ama bırakın bu kadar dünya meselesi yapmayı.. kurcaksanız kurun wowu, ama aklımda atışmalar kalsın kaba sözleriniz değil. ben seviyorum sizleri yine de ne düşündüğünüz ne dediğiniz çokta umrumda değil hatta gladyoo yu bile seviyorum düşünün artık.. d: ve üzgünüm oyun sonuna kadar bu çizgide devam edeceğim ister bırakın kendi halime ister kaydırmaya devam edin.. (:

Royal Flush
08-02-2011, 21:48
[QUOTE=Royal Flush;1092911]

kop gel günahlarından üstad.. bırak oyunu falan oyunda kalsın.. kimseye hakaret dahi etmemişken ne benim seviyesizliğimi bıraktınız en kişiliksizliğimi.. bahsettiğim yüksek seviyeniz oydu.. bugüne kadar takıldınız da seviyesizsiniz mi dedik kişiliksizsiniz mi dedik? rakip dedik ayırdık mı düşman mı gördük? hayır! kimse aksini iddia edemez.. okuyun son mesajımı tekrar.. ama tabiki kızıdıracağım.. salla oyunu.. kabul kızdıkça hoşuma gidiyor amaç o zaten.. siz yazınca da bizim kızmamızdan hoşlanıyorsunuz kimse inkar etmesin.. ama bırakın bu kadar dünya meselesi yapmayı.. kurcaksanız kurun wowu, ama aklımda atışmalar kalsın kaba sözleriniz değil. ben seviyorum sizleri yine de ne düşündüğünüz ne dediğiniz çokta umrumda değil hatta gladyoo yu bile seviyorum düşünün artık.. d: ve üzgünüm oyun sonuna kadar bu çizgide devam edeceğim ister bırakın kendi halime ister kaydırmaya devam edin.. (:

yok üstad yok sen şeytandan 1 adım öndesin uğraşamayız senle:)kendi halinde kal bence

illietus
08-02-2011, 21:53
[QUOTE=illietus;1092937]

yok üstad yok sen şeytandan 1 adım öndesin uğraşamayız senle:)kendi halinde kal bence

tanıştın demek.. oğlum olur.. (;

Glady00
08-02-2011, 22:13

Abbow Aramizdaymiş Yeni öğreniyom :S:

Eski s10'da Ortalığı Yakıp Kavuran Profesyonel oyunculardan Birtanesidir..

Saygılar..

Glady00
08-02-2011, 22:18
hacı mazotla mı çalışıyorsun sen arada vuruntu yapıyor.. Samet Abi' n rakamla attı demek? vay anasını arkadaş. neler var hakikaten.. koş video hazırla sen. ''photoshop değil o'' olsun adı:D kullandığın sevimli kelimeler içinde ayrıca teşekkür ederim..

Yok Ben Mazotla Çalışmıyorum :) Aklım'la Çalışırım Bide Ayaklarım Var :)

Ama Seni Gazla Çalıştırdıkları Kesin'dir :)

Veriyor'lar Gazı Forum'a Gönderiyorlar ))

Fazla Gaza GEliyorsun Kocum (: Dikkatli Ol Rampadan yukarıya Çıkınca Hareretli Gidersin..

Seni Rampaya Çıkartır İndirmem !!

Adam Akılı Konusmalar Sergile Seviyeni Bozma Seviyesizce Konusmalar'da Üstüne Yoktur..

Git Seni Gaz'la Çalıştıran'lara söyle.. Adam Olsalar Onlar Gelsin Benle Yüzleşsinler..

Forum Köşelerinde Argo Kelime Hakeret vs İçerikli Msj'la Piyonlarını Göndermesinler..

Bizlere Piyon Değil'de. Şah'larını Göndersinler Ki Şah Mat Yapalım:)

Gazla Çalışan Piyon .. Olarak ADını Değiştiriyoruz bundan sonra Gazla Çalışan Piyon. İsmin budur :)

Saygılar..

Royal Flush
08-02-2011, 22:27
Yok Ben Mazotla Çalışmıyorum :) Aklım'la Çalışırım Bide Ayaklarım Var :)

Ama Seni Gazla Çalıştırdıkları Kesin'dir :)

Fazla Gaza GEliyorsun Kocum (: Dikkatli Ol Rampadan yukarıya Çıkınca Hareretli Gidersin..

Adam Akılı Konusmalar Sergile Seviyeni Bozma Seviyesizce Konusmalar'da Üstüne Yoktur..

Git Seni Gaz'la Çalıştıran'lara söyle.. Adam Olsalar Onlar Gelsin Benle Yüzleşsinler..

Forum Köşelerinde Argo Kelime Hakeret vs İçerikli Msj'la Piyonlarını Göndermesinler..

Bizlere Piyon Değil'de. Şah'larını Göndersinler Ki Şah Mat Yapalım:)

Gazla Çalışan Piyon .. Olarak ADını Değiştiriyoruz bundan sonra Gazla Çalışan Piyon. İsmin budur :)

Saygılar..

haha:)buda güzel uyar adamıma bu isim hem seni bile seviyormuş

Glady00
08-02-2011, 22:29
haha:)buda güzel uyar adamıma bu isim hem seni bile seviyormuş

Beni Sevmiyen Ölsün Abe.. ! :rolleyes:

Gazla Çalışan Piyon'u Bende Severim Abe Bakma )) :p

hisarcık43
08-02-2011, 22:32
ÖNCELİKLE KİMİNE GÖRE SALDIRILARIMIZ BAŞARILIDIR KİMİNE GÖRE DEĞİLDİR....

AMA BİZİM AÇIMIZDAN BAŞARILI BİR WOW SEVİYESİ İNDİRME OPERASYONU OLMUŞTUR...ÇÜNKÜ SONUÇTA SAMET ABİNİN WOWUNDA 5X MİMAR VAR VE TOPRAK SİPERDEN 1 SEVİYE ALINDI ....BİZ BUNU BİLE BİLE ASKERİMİZİN SURDA KALACAĞINI BİLE BİLE GİTTİK.EĞERKİ O WOWDA 5X OLMASAYDI EN AZINDAN 40 - 50 SEVİYE ALINABİLİRDİ...

AMA BİZİM 4 ORDU İLE 23 SEVİYE ALMAMIZDA BAŞARIDIR...

BİZİM SALDIRIYA ÇIKTIĞIMIZ ORDULARIMIZ 4 ORDU PEKİ ŞİMDİ SİZE BİR SORAYIM truvalı9 GECEN HAFTAKİ ÇIKAN ORDULAR KAÇ SEVİYE ALDI BEN SİZE SÖYLEYİM TOPLAMDA 18 SEVİYE ALDILAR 5 ORDU 18 SEVİYE ÖYLE DANDİRİK ORDUDA DEĞİLDİ HATIRI SAYILIR İYİ ORDULARDI

VE ŞUNUDA BELİRTEYİM ALİ ABİNİN 3X MİMAR TILSIMI AKTİF DEĞİLDİ EVET AKTİF DEĞİLDİ....

KAOSLARDA ORDU MEVZUSUNA GELİNCE SEVİYELER 100 LERE DOĞRU DAYANSIN ORDULAR DAHA GÖRÜLÜR YANLIŞ ANLAMAYIN SADECE KAOS UN DEĞİL C&R BİRLİKLERİNİNDE ODULARU MEYDANA ÇIKACAKTIR

Royal Flush
08-02-2011, 22:38
ÖNCELİKLE KİMİNE GÖRE SALDIRILARIMIZ BAŞARILIDIR KİMİNE GÖRE DEĞİLDİR....

AMA BİZİM AÇIMIZDAN BAŞARILI BİR WOW SEVİYESİ İNDİRME OPERASYONU OLMUŞTUR...ÇÜNKÜ SONUÇTA SAMET ABİNİN WOWUNDA 5X MİMAR VAR VE TOPRAK SİPERDEN 1 SEVİYE ALINDI ....BİZ BUNU BİLE BİLE ASKERİMİZİN SURDA KALACAĞINI BİLE BİLE GİTTİK.EĞERKİ O WOWDA 5X OLMASAYDI EN AZINDAN 40 - 50 SEVİYE ALINABİLİRDİ...

AMA BİZİM 4 ORDU İLE 23 SEVİYE ALMAMIZDA BAŞARIDIR...

BİZİM SALDIRIYA ÇIKTIĞIMIZ ORDULARIMIZ 4 ORDU PEKİ ŞİMDİ SİZE BİR SORAYIM truvalı9 GECEN HAFTAKİ ÇIKAN ORDULAR KAÇ SEVİYE ALDI BEN SİZE SÖYLEYİM TOPLAMDA 18 SEVİYE ALDILAR 5 ORDU 18 SEVİYE ÖYLE DANDİRİK ORDUDA DEĞİLDİ HATIRI SAYILIR İYİ ORDULARDI

VE ŞUNUDA BELİRTEYİM ALİ ABİNİN 3X MİMAR TILSIMI AKTİF DEĞİLDİ EVET AKTİF DEĞİLDİ....

KAOSLARDA ORDU MEVZUSUNA GELİNCE SEVİYELER 100 LERE DOĞRU DAYANSIN ORDULAR DAHA GÖRÜLÜR YANLIŞ ANLAMAYIN SADECE KAOS UN DEĞİL C&R BİRLİKLERİNİNDE ODULARU MEYDANA ÇIKACAKTIR

Senin düşüncen o yönde benim düşüncem bu yönde ali kardeş.Bir iki sayfa önce yazdım.fds arkadaş koç ordulu ama 5 seviye aldı dedim ve suru 0 ladı.16 seviye taplamda iki ordu ile diğer ordular birlikte girmedi wowa.

illietus
08-02-2011, 22:40
Yok Ben Mazotla Çalışmıyorum :) Aklım'la Çalışırım Bide Ayaklarım Var

Ama Seni Gazla Çalıştırdıkları Kesin'dir

Fazla Gaza GEliyorsun Kocum Dikkatli Ol Rampadan yukarıya Çıkınca Hareretli Gidersin..

Bizlere Piyon Değil'de. Şah'larını Göndersinler Ki Şah Mat Yapalım

Gazla Çalışan Piyon .. Olarak ADını Değiştiriyoruz bundan sonra Gazla Çalışan Piyon. İsmin budur

Saygılar..

hey aslanım benim yürü be.. :D büyük adamsın , bak boyamış etmiş birde yazıları rengarenk.. hele birde atasözünü kes. ne atasözü, gladyo sözü.. sıkı dur: ''Dikkatli Ol Rampadan yukarıya Çıkınca Hareretli Gidersin..'' vay beee.:D hareretli giderim ben.. buraların şampiyonu o bir başka , gladyo gladyo çok yaşa.. edi büdü.. :rolleyes::cool:

hisarcık43
08-02-2011, 22:50
Senin düşüncen o yönde benim düşüncem bu yönde ali kardeş.Bir iki sayfa önce yazdım.fds arkadaş koç ordulu ama 5 seviye aldı dedim ve suru 0 ladı.16 seviye taplamda iki ordu ile diğer ordular birlikte girmedi wowa.

ABİCİM truvalı9 WOWUNA GİRİLDİĞİNDE 3X AKTİF DEĞİLDİ DEDİM

ATLADIN SANIRIM O GÜN TILSIM MERKEZE ALINMIŞTI VE TILSIM 24 SAAT AKTİF DEĞİLDİ ......

TABİKİ SURU SIFIRLAYACAK :p

denizli/emine
08-02-2011, 23:00

ATLADIN SANIRIM O GÜN TILSIM MERKEZE ALINMIŞTI VE TILSIM 24 SAAT AKTİF DEĞİLDİ ......

TABİKİ SURU SIFIRLAYACAK :p:

ali senin asker köyünü reislemislerdi r'ler , ne ara askr bastın sen bakim haha :) :)

hisarcık43
08-02-2011, 23:06
:

ali senin asker köyünü reislemislerdi r'ler , ne ara askr bastın sen bakim haha :) :)

YORUMSUZZZZ:p

ESERKRMC
09-02-2011, 01:02
hey aslanım benim yürü be.. :D büyük adamsın , bak boyamış etmiş birde yazıları rengarenk.. hele birde atasözünü kes. ne atasözü, gladyo sözü.. sıkı dur: ''Dikkatli Ol Rampadan yukarıya Çıkınca Hareretli Gidersin..'' vay beee.:D hareretli giderim ben.. buraların şampiyonu o bir başka , gladyo gladyo çok yaşa.. edi büdü.. :rolleyes::cool:

ya bürüder senin yaş kaç ... burdan forum yetkilisine sesleniyorum travian oyuncularını çocuk zekalı şeçmeyelim böyle veletlerle ne wow kurulur ne birşey :)) abicim senin için yan servera kum döktürdüm orda oyna her mesaja salça olunmaz ki ya insanca yazsan lafım yok ama kişilik bozukluğunu yansıtıcak hareketler yapma burda..

Glady00
09-02-2011, 04:13
S.a Arkadaşlar..

BİZDEN ORDU KÖYÜ REİSLEMEK KOLAYMI xD

Gecenin bu saatine Kadar onlineyiz Pes DOğrusu Ne diyim Neyse Hemen Paylaşayım Ufak Bir Rapor

Son Anda Köyü Kurtardık Yaw xD

Saniye'lere Dikkat :) Araya Nasıl Girilmiş Araya Giremiyorlar Girmeyi Bilmiyor diyenlere Kapak Olsun xD

Show Saniye Time

--
http://img829.imageshack.us/img829/9761/ekranalntsjh.png

http://img841.imageshack.us/img841/4241/53601649.png

--------------------------------------------------------------------------------------

Görev tamam: http://img21.imageshack.us/img21/1151/14842856.png

--------------------------------------------------------------------------------------

Reis Katılı Equ Cesarisler : http://img13.imageshack.us/img13/2203/61771392.png

Ardından 3 Reis Daha Yok Artık http://img809.imageshack.us/img809/3875/26257412.png

---

Şaka Maka Bir yanada.. Güzel Operasyondu Arkadaşları Tebrik Ederim Peşpeşe Dizmişler..

Tebrikler.. Arkadaşlar SAniyelere dikkatlice bakınız Çok Zaten Herşey Ortada

Saygılar..

reme
09-02-2011, 04:17
S.a Arkadaşlar..

---

Şaka Maka Bir yanada.. Güzel Operasyondu Arkadaşları Tebrik Ederim Peşpeşe Dizmişler..

Saygılar..

A.s her ıkı tarafı da tebrık ederım,koyu kurtarmamız bızım adımıza sevındırıcı,saygılar...

RonicaN
09-02-2011, 11:48
yusuf tebrik ediyorum araya çok iyi girmişsiniz.

herşey tek saniyeye bağlıydı ve Ben sağlam bir savunma bekliyordum çünkü araya girmek çok riskliydi..

Siz en riskli olanını yaptınız ve birazda şansın etkisiyle köyü kurtarmışsınız:)

doğan35
09-02-2011, 11:52
yusuf tebrik ediyorum araya çok iyi girmişsiniz.

herşey tek saniyeye bağlıydı ve Ben sağlam bir savunma bekliyordum çünkü araya girmek çok riskliydi..

Siz en riskli olanını yaptınız ve birazda şansın etkisiyle köyü kurtarmışsınız:)

işte o köy hediyesini verecek bize yakında

milky
09-02-2011, 12:00

Olm Samet Abe Rakam'la Atti :D Sen photoshop Diyorsun

SAf :))

Sezgin Grubu Hep Seviyesiz olur Zaten2de pek şaşırmak lazım (:

Sezgin Grubu

Vs ) ANlayın ARkadaşlar

))

yossuf amma acıtmısım seni yau :) hala arkamdan konusuosun :))) buz sür bi taraflarına artık hatta deepfreez e gir geçsin acıların :))))

denizli/emine
09-02-2011, 12:50
S.a Arkadaşlar..

BİZDEN ORDU KÖYÜ REİSLEMEK KOLAYMI xD

Gecenin bu saatine Kadar onlineyiz Pes DOğrusu Ne diyim Neyse Hemen Paylaşayım Ufak Bir Rapor

Son Anda Köyü Kurtardık Yaw xD

Saniye'lere Dikkat Araya Nasıl Girilmiş Araya Giremiyorlar Girmeyi Bilmiyor diyenlere Kapak Olsun xD

Show Saniye Time

--
http://img829.imageshack.us/img829/9761/ekranalntsjh.png

http://img841.imageshack.us/img841/4241/53601649.png

Görev tamam: http://img21.imageshack.us/img21/1151/14842856.png

Reis Katılı Equ Cesarisler : http://img13.imageshack.us/img13/2203/61771392.png

Ardından 3 Reis Daha Yok Artık http://img809.imageshack.us/img809/3875/26257412.png

---

Saygılar..

araya girmek okadar zor bisi değilki hatta benim en ii yaptığım sey :)
mikail c sorun araya gireerek kaç manco kesmisim
yeterki arada 1 saniye olsun dünyanın defi girer araya , hatta bu isi en asolcialman yaptı bu serverda
tebrikler ama bence araya girmek okadarda büyük bi basarı değil herkesin yapabileceği bisi yani

illietus
09-02-2011, 14:54
ya bürüder senin yaş kaç ... burdan forum yetkilisine sesleniyorum travian oyuncularını çocuk zekalı şeçmeyelim böyle veletlerle ne wow kurulur ne birşey :)) abicim senin için yan servera kum döktürdüm orda oyna her mesaja salça olunmaz ki ya insanca yazsan lafım yok ama kişilik bozukluğunu yansıtıcak hareketler yapma burda..

Tam insan msji yazmışsın aferin sana.:) japon askeri seni çocukla cocuk olma o zaman.:D
Neyse gerekli konulara gecelim.güzel raporlar geldikçe oyunda guzellesiyor saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim.birinde olmazsa birinde olur elbet..(;

Dipnot: "SHOW SANİYE TİME" :D bayılıyorum bu cocuğa..

KingOfPc
09-02-2011, 15:56
yeterki arada 1 saniye olsun dünyanın defi girer araya , hatta bu isi en asolcialman yaptı bu serverda
tebrikler ama bence araya girmek okadarda büyük bi basarı değil herkesin yapabileceği bisi yani

dogru diyorsun 1saniyeye asker sokmak basit ama internet hizi önemli ve o internetin hizini bilmek önemli :) internet hizin cok iyi ise bas bi köyünden savunma askeri sekmeli at aralara :) sansin yaver giderse saliseye bile savunma cekmis olursun :) :cool:

yusuf arkadasimizi tebrik ederim. sahsen büyük basari

healthman
09-02-2011, 18:06
yaw takmışsınız bi illetus mudur nedir nickine de resminede herhangi bi önyargım yoktu lakin ark.birisen şeytandan 1 adım öndesin demiş diğeri tanıştınızmı oğlum olur gibisinden iğreç bi espri etmiş şimdi dolaylı-dolaysız bende katılmış olacam ; banada sıçrayacak halbukim daha güzel seviyeli yorumlar gelse oyunla alakalı, daha kritkler gelse veya oyun dışında reele ait günlük hayattan bişeyler karalansa sırf yorum yapmış olmak için aynen benim gibi yorum yapılmasa..1-2 sayfa önce bi yorum yaptım ne kaoslardan ne c&r lerden ne müspet ne menfi dokunan olmamış:(((

illietus
09-02-2011, 19:40
yaw takmışsınız bi illetus mudur nedir nickine de resminede herhangi bi önyargım yoktu lakin ark.birisen şeytandan 1 adım öndesin demiş diğeri tanıştınızmı oğlum olur gibisinden iğreç bi espri etmiş şimdi dolaylı-dolaysız bende katılmış olacam ; banada sıçrayacak halbukim daha güzel seviyeli yorumlar gelse oyunla alakalı, daha kritkler gelse veya oyun dışında reele ait günlük hayattan bişeyler karalansa sırf yorum yapmış olmak için aynen benim gibi yorum yapılmasa..1-2 sayfa önce bi yorum yaptım ne kaoslardan ne c&r lerden ne müspet ne menfi dokunan olmamış:(((

dokunalım istersen.. :D:p

denizli/emine
09-02-2011, 20:00

illietus herksin yapamadığını yapıo bence, hiç bir seyi kafasına takmıo , çok relax, bu relaxılığı ile rakibi daha çok kızdırmayı basarıo

bana kötü bi yorum yapılsa hemen öfkelenip yorum yapıorum rakibnde istediği o ztn , ama illetus aksini yapıo aksine daha da alaylı bi sekilde konsuuo

illetusu tanımıorum , oyuncu ismini bilmiorum , açıkcası merak da etmiorum , ama bu kadar rahat oldğu için onu kıskanıorum :)

S10KANKALAR
09-02-2011, 20:06
illietus herksin yapamadığını yapıo bence, hiç bir seyi kafasına takmıo , çok relax, bu relaxılığı ile rakibi daha çok kızdırmayı basarıo

bana kötü bi yorum yapılsa hemen öfkelenip yorum yapıorum rakibnde istediği o ztn , ama illetus aksini yapıo aksine daha da alaylı bi sekilde konsuuo

illetusu tanımıorum , oyuncu ismini bilmiorum , açıkcası merak da etmiorum , ama bu kadar rahat oldğu için onu kıskanıorum :)

özel güçlerini kullan bulursun kim olduğunu:)

denizli/emine
09-02-2011, 20:08
özel güçlerini kullan bulursun kim olduğunu:)

gözünü kapat 10 a kadar say sonra arkana bak :D :D :D

S10KANKALAR
09-02-2011, 20:10
gözünü kapat 10 a kadar say sonra arkana bak :D :D :D

sigara içmeye kalkayım yapıcam dediğini söz:)

Glady00
09-02-2011, 20:58

Bence Kendinizi Avutuyorsunuz Beni İlletusmu Kızdıracak Veya Arkadaş'larımı :)

Gazla Çalışan Piyon'lara Kızsaydık Şuan Forumda Yazmazdık..

biz Piyon'larin Ne Amacla Kullandığını Bildiğimiz İçin Pek Kaale Almıyoruzki :)) Kızalım Onların Başı Gelsin Konuşsunki Güzel Güzel Tartışalım (: Piyon'larla İşimiz Olmaz..

Rahat Olmasının Sebebi s10'da oynadığı Hesap İsmini Vermemesidir..

Ondan Rahattır + Bence Kaale Kimse onu Almıyor Yane Hane Derler Ya Sivrisinek Sesi Gibi Sen Öyle Anla:D Sivrisinek Sesinden Rahatsız Olmuyoruz Biz :S

+ Kıskandığınız Kişi İnsanlar Tarafından Kınılıyor .. Burdaki'lerin Hepsi Kınıyor Sen Kalkıp Kınılacak Bir İnsanı Kıskanıyorsun Çok Değişik Geldi Bana xD Şaşırmamak lazım'da Aslında ))

+ İlletus Gibi Seviyesiz Bir Kişiliğe Sahip Olan Herkesi Bende Kınarım ..
Saygılarımla..

denizli/emine
09-02-2011, 21:13
Bence Kendinizi Avutuyorsunuz Beni İlletusmu Kızdıracak Veya Arkadaş'larımı :)

biz Piyon'larin Ne Amacla Kullandığını Bildiğimiz İçin Pek Kaale Almıyoruzki :)) Kızalım Onların Başı Gelsin Konuşsunki Güzel Güzel Tartışalım (: Piyon'larla İşimiz Olmaz..

Ondan Rahattır + Bence Kaale Kimse onu Almıyor Yane Hane Derler Ya Sivrisinek Sesi Gibi Sen Öyle Anla:D Sivrisinek Sesinden Rahatsız Olmuyoruz Biz :S

+ Kıskandığınız Kişi İnsanlar Tarafından Kınılıyor .. Burdaki'lerin Hepsi Kınıyor Sen Kalkıp Kınılacak Bir İnsanı Kıskanıyorsun Çok Değişik Geldi Bana xD Şaşırmamak lazım'da Aslında ))

Saygılarımla..

hem kaale almıoruz diosun ,hem kınızoruz diosun , hem kaaleye almıoruz diosun hem yazdığı her seye yorum yapıorsunuz
bu nsl bi tezatlıktır?

bence gereğinden fazla kaaleye alıosunuz

Glady00
09-02-2011, 21:15
hem kaale almıoruz diosun ,hem kınızoruz diosun , hem kaaleye almıoruz diosun hem yazdığı her seye yorum yapıorsunuz
bu nsl bi tezatlıktır?

bence gereğinden fazla kaaleye alıosunuz

Biz Kaale Almıyoruz..

Doğrudur Ama Böyle Seviyesiz insanlarin Bu Tür Hitaplari Kullanmasına göz Yumulduğu İçin Kınıyoruz :)

Artık Ne demek İstediğimizi Siz Anlayınız... ;) Biz Piyon'ları kaale Almayın Bide Gazla Çalışanları ))
:D

eruh kartalları
09-02-2011, 21:17

TABİKİ SURU SIFIRLAYACAK :p

dostum o koçbaşıyla deyil 3x 10x olsa gene sıfırlanırdı. zaten mimar tılsımının dünyta harikasına etkisi yoktur sadece sur ve depoları koruyor wow köyünde. yani 11k koç suru yıktığında gene 18 sewiye alınacaktı.:)

kemalkalkan

eruh kartalları
09-02-2011, 21:24

önemli olan araya girmek deyil atılan saldırların hangisinin fake hangisinin gerçek olduğunu iyi analiz edip doğru yere asker atmaktır. serverda en iyi araya asker atam adam olarak asosial meni göstermişin sanırım. o en iyi araya asker atansa ozaman bende en iyi saldırı atan adamın onun merkezini ben sıfırladım hemde askerleri yoldayken:)

denizli/emine
09-02-2011, 21:26
Biz Kaale Almıyoruz..

Doğrudur Ama Böyle Seviyesiz insanlarin Bu Tür Hitaplari Kullanmasına göz Yumulduğu İçin Kınıyoruz :)

Artık Ne demek İstediğimizi Siz Anlayınız... ;) Biz Piyon'ları kaale Almayın Bide Gazla Çalışanları ))
:D

evt anlıorum , ben göz yumulan çok sey gördüm burda hem de forumda , sizin zamanında göz yumduğunuz yorumları da okuduk
en azından illetus küfür etmio , sizin göz yumduğunuz küfürden beter yorumları da gördük biz

oyüzden simdi geçip yok söyle yok böyle ayaklarına yatmayın , forumda yaptığınız kulisleri artık kimse yemio yusuf bey.....

denizli/emine
09-02-2011, 21:32
önemli olan araya girmek deyil atılan saldırların hangisinin fake hangisinin gerçek olduğunu iyi analiz edip doğru yere asker atmaktır. serverda en iyi araya asker atam adam olarak asosial meni göstermişin sanırım. o en iyi araya asker atansa ozaman bende en iyi saldırı atan adamın onun merkezini ben sıfırladım hemde askerleri yoldayken:)

evt en ii asolcialman , hala daha da buna katılıorum
onun köyü kaç kere sıfırlanmaktan bu sekilde kurtuldu , bizden çok sizin bilemniz lazım , üstelik yeri geldi saolsun benim köy için 20 saat uzaktan araya askr attı , benim köyü de yeri geldi o kurtardı

emeği büyüktür kendisine sonsuz sükranlarım var....

sizin saldırya gelince , 2xle geldiniz, ve murat o sırada isteydi saldıryı farketmedi farkettiğinde de çok gecti
tamamn sansızlızk yani yoksa eminim murat sizin mancolarınızı da memnuniyetle keserdi , ama nasip olmadı , köyü silindi sağlık olsun
o her türlü bizim bas tacımız

eruh kartalları
09-02-2011, 21:47
onun köyü kaç kere sıfırlanmaktan bu sekilde kurtuldu , bizden çok sizin bilemniz lazım , üstelik yeri geldi saolsun benim köy için 20 saat uzaktan araya askr attı , benim köyü de yeri geldi o kurtardı

sizin saldırya gelince , 2xle geldiniz, ve murat o sırada isteydi saldıryı farketmedi farkettiğinde de çok gecti
tamamn sansızlızk yani yoksa eminim murat sizin mancolarınızı da memnuniyetle keserdi , ama nasip olmadı , köyü silindi sağlık olsun

sizin saldıryı farketmedi kelimesine katılmıyorum. benim saldıların araya asker atmıştır kendisi ama fakelerin arasına atmıştır rapor silindi silinmesydi gösterirdim. benim ona çıktığım saldırı sayısı 100 sıralı saldırdır içinden 24 tanesi gerçekti. o 24 i bulup araya asker atacak kadar bilmiyormuş demekki:D o saldıdan 3-5 gün sonra benim 10 yan köyüme yüzlerce mancınık saldırsı geldi ve sadece ilk saldılar yıkım yapabildi. araya asker sokarak kestiğim manco sayısı 10k dan fazladır:D demekki en iyi o deyilmiş belki 2. olabilir ama:D

Royal Flush
09-02-2011, 21:47

Araya atmaya kesinlikle idda ediyorum üstüme yoktur.Lakin s10 da merkez köyüme saldırı olmadı.Asker köyünü reslemeye ve 5x mimarı almaya gelenler oldu sonları hazin oldu.Merkezime oyun boyunca sıralı saldırı olmadı.:)

denizli/emine
09-02-2011, 22:03
sizin saldıryı farketmedi kelimesine katılmıyorum. benim saldıların araya asker atmıştır kendisi ama fakelerin arasına atmıştır rapor silindi silinmesydi gösterirdim. benim ona çıktığım saldırı sayısı 100 sıralı saldırdır içinden 24 tanesi gerçekti. o 24 i bulup araya asker atacak kadar bilmiyormuş demekki:D o saldıdan 3-5 gün sonra benim 10 yan köyüme yüzlerce mancınık saldırsı geldi ve sadece ilk saldılar yıkım yapabildi. araya asker sokarak kestiğim manco sayısı 10k dan fazladır:D demekki en iyi o deyilmiş belki 2. olabilir ama:D

fake giden saldırların arasına askr atılıdığnı nerden biliosunuz peki , gönderdiğiniz 1 manco da defleri gösteriomuydu ya hey masallh manconuza ne taktınız öle :)

içerde bi casusunuz olup birlikten görme imkanınız da yok çünkü asolcialman ozman kaos wow birliğindeydi
yani en güvenilir birliğimizde

ee siz bu fakelere araya def attığını nerden biliosunuz ?

kanıtlayın ozman raporlarla

murat o saldıryı farketmedi , bana 100 saldırı var dedğinde is isten gecmisti ama köyü kurtarmak için insaat emirleri verdi , elinden geleni yine yapmaya çalıstı

sizen 1-2 gün önce aynı sekilde 100 saldıır da denizci07 çıktı , onda nsl hangi saldırnın gerçek olduğunu tahmin edip bulup arasına askr attıysa sizinkinde de yapardı
dediğim gibi yıktınız , sadece sanslı olduğunuz için , murat da ogününü acizliğine uğrayıp iste olduğu için yıkıldı
eğer saldıryı farketseydi emin olun hiç sansınız yoktu

eruh kartalları
09-02-2011, 22:11
fake giden saldırların arasına askr atılıdığnı nerden biliosunuz peki , gönderdiğiniz 1 manco da defleri gösteriomuydu ya hey masallh manconuza ne taktınız öle :)

içerde bi casusunuz olup birlikten görme imkanınız da yok çünkü asolcialman ozman kaos wow birliğindeydi
yani en güvenilir birliğimizde

ee siz bu fakelere araya def attığını nerden biliosunuz ?

kanıtlayın ozman raporlarla

murat o saldıryı farketmedi , bana 100 saldırı var dedğinde is isten gecmisti ama köyü kurtarmak için insaat emirleri verdi , elinden geleni yine yapmaya çalıstı

sizen 1-2 gün önce aynı sekilde 100 saldıır da denizci07 çıktı , onda nsl hangi saldırnın gerçek olduğunu tahmin edip bulup arasına askr attıysa sizinkinde de yapardı
dediğim gibi yıktınız , sadece sanslı olduğunuz için , murat da ogününü acizliğine uğrayıp iste olduğu için yıkıldı
eğer saldıryı farketseydi emin olun hiç sansınız yoktu

nerdenmi biliyorum:) söyleyim, fakelerin ardından ilk çıkan savunma 10k felan askerdi bi kısmıda saldırı askeriydi peşine attığı askerlerden sadece 1 tanesi gerçeklerin arasına geldi onuda mancoların yanındaki asker kesti:D vaşka varmıydı duymak sormak istediğiniz bişey:D

illietus
09-02-2011, 22:12
Bence Kendinizi Avutuyorsunuz Beni İlletusmu Kızdıracak Veya Arkadaş'larımı

biz Piyon'larin Ne Amacla Kullandığını Bildiğimiz İçin Pek Kaale Almıyoruzki ) Kızalım Onların Başı Gelsin Konuşsunki Güzel Güzel Tartışalım Piyon'larla İşimiz Olmaz..

Ondan Rahattır + Bence Kaale Kimse onu Almıyor Yane Hane Derler Ya Sivrisinek Sesi Gibi Sen Öyle Anla. Sivrisinek Sesinden Rahatsız Olmuyoruz Biz

+ Kıskandığınız Kişi İnsanlar Tarafından Kınılıyor .. Burdaki'lerin Hepsi Kınıyor Sen Kalkıp Kınılacak Bir İnsanı Kıskanıyorsun Çok Değişik Geldi Bana Şaşırmamak lazım'da Aslında ))

Saygılarımla..

pişşt aramızda kalsın; gladyo hiç kızmamış :D kınılmak nası bişi gladyo? kımıl kımıl bişi mi kınılmak.. yoksa kımıl kımıl kınılıyor muyum? yoksa insanlar tarafından kırılıyor muyum gladyo? kırılıyım mı kınılıyım mı gladyo? yoksa kamalayım mı kamaltayım mı? aman Allah'ım! ne diyorsun gladyo gözlerime inanamıyorum...:D:D

illietus
09-02-2011, 22:14
araya kim asker sokar onu bilmemde ben çok güzel laf sokarım araya.. tartışmanızı böldüm devam devam.. kimmiş birinci? :)

karşılaştırmak çokta doğru olmaz aslında.. burda çoğu arkadaşım oyunu yemiş yutmuş insanlar ancak sanırım ben de asocial man 'i tek geçicem.. (:

denizli/emine
09-02-2011, 22:28
nerdenmi biliyorum:) söyleyim, fakelerin ardından ilk çıkan savunma 10k felan askerdi bi kısmıda saldırı askeriydi peşine attığı askerlerden sadece 1 tanesi gerçeklerin arasına geldi onuda mancoların yanındaki asker kesti:D vaşka varmıydı duymak sormak istediğiniz bişey:D

ben birebir muratın köyündeydim ozman her seyi kendi gözleirmle gördüm , gördümkü burda bukadar rahat konusuorum

konustuğum seyleri de raporlarla desteklerim

http://travian-reports.net/tr/report/302673b37d8,302675bcdf2,302676913ea,302678442ea,30 26811d95a,302683d2478,3026878e85a,3026889b402,3026 89b933a,3026904aca9,302691d9325,30269451443,302695 83822,302698982da,30270325d3d,3027065e737,302709f1 fca,302713e2961,302716d3670,302719be561,302722cc88 4

def fln yoktu , siz baska bi saldırnız ile karsıtırdınız heralde

illietus
09-02-2011, 22:32
ben birebir muratın köyündeydim ozman her seyi kendi gözleirmle gördüm , gördümkü burda bukadar rahat konusuorum

http://travian-reports.net/tr/report/302673b37d8,302675bcdf2,302676913ea,302678442ea,30 26811d95a,302683d2478,3026878e85a,3026889b402,3026 89b933a,3026904aca9,302691d9325,30269451443,302695 83822,302698982da,30270325d3d,3027065e737,302709f1 fca,302713e2961,302716d3670,302719be561,302722cc88 4

haha süpersiniz bayan.. tokadın sesi buraya kadar geldi.. VAŞKA sorumuz yoktur hakim bey.:D:D:p

-AyAz
09-02-2011, 22:54
Abbow Aramizdaymiş Yeni öğreniyom :S:

Eski s10'da Ortalığı Yakıp Kavuran Profesyonel oyunculardan Birtanesidir..

Saygılar..

Çokta prof değilmiş wow a çif atış da yapılmaz ama :D

Glady00
09-02-2011, 22:56
evt anlıorum , ben göz yumulan çok sey gördüm burda hem de forumda , sizin zamanında göz yumduğunuz yorumları da okuduk
en azından illetus küfür etmio , sizin göz yumduğunuz küfürden beter yorumları da gördük biz

oyüzden simdi geçip yok söyle yok böyle ayaklarına yatmayın , forumda yaptığınız kulisleri artık kimse yemio yusuf bey.....

Eh Geçmişe dönersek Tüm şahi Birliğini Neyle hitap Etiğini Unutmaman Lazım

Bence sizlerin burda Konusma hakınız Bile Yok Bana Sorursanız..

Kimleri Savunduğunuzu Sizin Ne Olduğunuzu Herkes bilir :) Tekrar maziye dönmüyelim Derim..

Sizin Çümkü mazideki Geçmişiniz Pek Parlak Değil Küfürcüyü S;avunma Küfürcüyü Destekleme Küfürcüyü Birliğine alma Sayımmı :)

Saymaya Bile Gerek Yok Zaten Sizin Ne Olduğunuda Herkes Bilir.. Küfürcüleri Hep Savunmuşsunuzdur. Halada SAvunmaya Devam Ediyorsunuz..

Dip Not : Okanbjk533 Hiç Bir Zaman forum Köşelerinde Küfür Etmemiştir Emine Hanım İdalı Konusuyorsunuz Ama Hep Hava Civa Sözlerden Başka birşey kanıtlıyamıyorsunuz..

Glady00
09-02-2011, 23:05
Çokta prof değilmiş wow a çif atış da yapılmaz ama :D

Ona Bende Şaşırdım musam :D:D

Ama Abbow İyi Bilirim Cnm Kardeşim

Eski s10'dan İyi Bilirim..

BBD Birliğindeydi..

denizli/emine
09-02-2011, 23:21

Kimleri Savunduğunuzu Sizin Ne Olduğunuzu Herkes bilir :) Tekrar maziye dönmüyelim Derim..

Sizin Çümkü mazideki Geçmişiniz Pek Parlak Değil Küfürcüyü S;avunma Küfürcüyü Destekleme Küfürcüyü Birliğine alma Sayımmı :)

Saymaya Bile Gerek Yok Zaten Sizin Ne Olduğunuda Herkes Bilir.. Küfürcüleri Hep Savunmuşsunuzdur. Halada SAvunmaya Devam Ediyorsunuz..

Dip Not : Okanbjk533 Hiç Bir Zaman forum Köşelerinde Küfür Etmemiştir Emine Hanım İdalı Konusuyorsunuz Ama Hep Hava Civa Sözlerden Başka birşey kanıtlıyamıyorsunuz..

sölediğim her seyi kanıtlarım ben

gecmisinle yüzlesemiceksen eğer bugün yazmıcaksın !!!!

evt ben zamanında sahi biriliğine kötü bi itamda bulundum , nedeni de sizin yaptığınız kulislerdi ozzmanlarda sizi çok tanımıodum ve sizin bana oynadığınız oyunları anlyamadım ve kötü bi itamda bulundıum gerekli yerlerden de özrümü diledim ztn , kimine de özleden msj atrak özür diledim
özür dilemek bi erdemdir , affemtek de öle,
ben dilemem gerekn yerleden diledim , ve onlarlada aramda hiç bi sorun kalmadı
herks hata yapabilir

sizden özür dilemedim , dilemeyi de hiç dsünmedim , çünkü beni o duruma iten kisi sizdiniz , ve hiç bi zmanada dilemicem , özür ancak hakeden kislerden dilenir

ama artık ben sizin oyunlarınıza gelmem , o küçük kız büyüdü , istediğin kulisi yap , profilinde istediğin kadar benim üzerime oyna geçtik onları

siz küfürden bahsedionuz , ben bi bayan olduğum için c-r birlikerinden (bazı oyuncular, genellemiorum kimse yanlııs anlamasın) , bana edilmeyen hakaret kalmadı , bayanım die hertürlü yakıstırmalara hertürlü çirkin tacizlerine maruz kaldım ben
yalanm mı ?

daha gecen gün bir oyuncunuz oyundan msj attı , benim temsilcilerimde var msjları okudular inanın ben onlardan utandım bana öle bi msj geldiğinden ötürü

siz bana gecmis küfürden bahsediosunuz, neymis savunmusum birliğime almısım , yani siizn birliklerden hiç kimse mi küfür etmio yooo eden birçook oyuncu var ve ben bunları biliorum istersem onları da kanıtlarım elimde bi word dosyası var küfürlerin havada ucustuğu
erkeklerin kendi aralarında yaptıkları küfrlermi daha yanlıs , yoksa tek taraflı bir bayana edilen küfür bile değil çirkin tacizlermi ?

ee simdi sen neyi savunuosun bana , siz küfür etmiosunuz öle mi , tabi doğru kaoslar küfürcü siz değilsiniz

ben senin ztn en sonki küfür videonda sana yine inanmadım yine kaosları parcalama çabası içindeydin , yine oyunlar pesindeydin
istedin ki - - ile birlesmeleirmizi atalaım ama atmadık, dedim ya sana artık senin oyunlarına gelmioruz , sadece ben değil tüm kaos birlik arkadaslarımm

yani lafın kısası , kimse sütten çıkmıs ak kasık değil bunu hep söledim ben dahil kimse değil dedim
ama siz ısrarla ak kasığım die bar bar bağırıosunuz burda

illietus
09-02-2011, 23:24

Kimleri Savunduğunuzu Sizin Ne Olduğunuzu Herkes bilir Tekrar maziye dönmüyelim Derim..

Sizin Çümkü mazideki Geçmişiniz Pek Parlak Değil Küfürcüyü S;avunma Küfürcüyü Destekleme Küfürcüyü Birliğine alma Sayımmı

''sorursanız, Çümkü, mazideki geçmiş...'' türkçe öğretmenini saygıyla anıyoruz.. :D ama hala geç kalınmış değil bence..;)

Emine Hanım , kişiliksiz, seviyesiz gibi söylemler bu kardeşim için küfür değil. aslında bu da O'nun nasıl bir ortamda ve ahlak anlayışıyla yetiştiğini gösterir. küfürü sadece ailesel değerlere edilen laf olarak görmektedir ve kardeşimin davranışları ve söylemleri naçizanedir. bu yüzden bu tarz diyaloglara girmemenizi tavsiye ederim. zaten bir video paylaşım sitesine koyduğu videonun 24. sn 'sinde haddi aşan, küfürleri eden kişinin ''o benim hakkımda ettiğin küfürlerin hesabını sorarım sana'' cümleside eylemin karşılıklı yapıldığını. küfür karşıtı kardeşimin aslında o kadar da küfür karşıtı olmadığı fena uyanık! olduğu, sanata ve sanatçıya düşkün olduğu görülmektedir.Tüm bunlara rağmen biz forumun bir garip neşesi bu gladyo kardeşimizi seviyoruz.. çünkü ''mazideki geçmişi'' ve kriptonik dilini henüz çözememişizdir. unesco yu göreve davet ediyoruz.. saygılarımla... :D:cool::confused:

denizli/emine
09-02-2011, 23:30
''sorursanız, Çümkü, mazideki geçmiş...'' türkçe öğretmenini saygıyla anıyoruz.. :D ama hala geç kalınmış değil bence..;)

Emine Hanım , kişiliksiz, seviyesiz gibi söylemler bu kardeşim için küfür değil. aslında bu da O'nun nasıl bir ortamda ve ahlak anlayışıyla yetiştiğini gösterir. küfürü sadece ailesel değerlere edilen laf olarak görmektedir ve kardeşimin davranışları ve söylemleri naçizanedir. bu yüzden bu tarz diyaloglara girmemenizi tavsiye ederim. zaten bir video paylaşım sitesine koyduğu videonun 24. sn 'sinde haddi aşan, küfürleri eden kişinin ''o benim hakkımda ettiğin küfürlerin hesabını sorarım sana'' cümleside eylemin karşılıklı yapıldığını. küfür karşıtı kardeşimin aslında o kadar da küfür karşıtı olmadığı fena uyanık! olduğu, sanata ve sanatçıya düşkün olduğu görülmektedir.Tüm bunlara rağmen biz forumun bir garip neşesi bu gladyo kardeşimizi seviyoruz.. çünkü ''mazideki geçmişi'' ve kriptonik dilini henüz çözememişizdir. unesco yu göreve davet ediyoruz.. saygılarımla... :D:cool::confused:

onun mazisi temiz doğru ,
o kendisi küfr etmez , çok güzel oynar sadece
ayrıca karaktersiz kelimesini sık kullanan birisi ama ona göre çok normal bi kelime olmalı bu kullandığı kelime

milky
09-02-2011, 23:35

dip not hataşı :) küfür yüzünden kaç kere banlandınız forumdan :D yazmadan önce bi geçmişini düşününüz !!!

Glady00
09-02-2011, 23:46
sölediğim her seyi kanıtlarım ben

gecmisinle yüzlesemiceksen eğer bugün yazmıcaksın !!!!

evt ben zamanında sahi biriliğine kötü bi itamda bulundum , nedeni de sizin yaptığınız kulislerdi ozzmanlarda sizi çok tanımıodum ve sizin bana oynadığınız oyunları anlyamadım ve kötü bi itamda bulundıum gerekli yerlerden de özrümü diledim ztn , kimine de özleden msj atrak özür diledim
özür dilemek bi erdemdir , affemtek de öle,
ben dilemem gerekn yerleden diledim , ve onlarlada aramda hiç bi sorun kalmadı
herks hata yapabilir

sizden özür dilemedim , dilemeyi de hiç dsünmedim , çünkü beni o duruma iten kisi sizdiniz , ve hiç bi zmanada dilemicem , özür ancak hakeden kislerden dilenir

ama artık ben sizin oyunlarınıza gelmem , o küçük kız büyüdü , istediğin kulisi yap , profilinde istediğin kadar benim üzerime oyna geçtik onları

siz küfürden bahsedionuz , ben bi bayan olduğum için c-r birlikerinden (bazı oyuncular, genellemiorum kimse yanlııs anlamasın) , bana edilmeyen hakaret kalmadı , bayanım die hertürlü yakıstırmalara hertürlü çirkin tacizlerine maruz kaldım ben
yalanm mı ?

daha gecen gün bir oyuncunuz oyundan msj attı , benim temsilcilerimde var msjları okudular inanın ben onlardan utandım bana öle bi msj geldiğinden ötürü

siz bana gecmis küfürden bahsediosunuz, neymis savunmusum birliğime almısım , yani siizn birliklerden hiç kimse mi küfür etmio yooo eden birçook oyuncu var ve ben bunları biliorum istersem onları da kanıtlarım elimde bi word dosyası var küfürlerin havada ucustuğu
erkeklerin kendi aralarında yaptıkları küfrlermi daha yanlıs , yoksa tek taraflı bir bayana edilen küfür bile değil çirkin tacizlermi ?

ee simdi sen neyi savunuosun bana , siz küfür etmiosunuz öle mi , tabi doğru kaoslar küfürcü siz değilsiniz

ben senin ztn en sonki küfür videonda sana yine inanmadım yine kaosları parcalama çabası içindeydin , yine oyunlar pesindeydin
istedin ki - - ile birlesmeleirmizi atalaım ama atmadık, dedim ya sana artık senin oyunlarına gelmioruz , sadece ben değil tüm kaos birlik arkadaslarımm

yani lafın kısası , kimse sütten çıkmıs ak kasık değil bunu hep söledim ben dahil kimse değil dedim
ama siz ısrarla ak kasığım die bar bar bağırıosunuz burda

Benden Özür Dileyip Dilememeniz Hiç Birşeyi Değiştirmez..

Madem kanıtlarınız Var Kanıtlardınız şimdi Kalkıp maziye Geri Döndürmeyiniz BEni Hala Kanıtlarım Var Benim hiç Bir Zaman kaldırmadım..

Beni Tanıyıp Tanımamanız'da Hiç Birşeyi Değiştirmez.. Bu güne kadar tek bir cümleniz bile umrumda olmadı

Neden Olsunki.. Rakibimsin.. Ha Benim Görevim C&R Genel Başkan Sıfatını Taşıyorsam.. Ben Rakib'lerim Üzerinden Herşeyi Dnerim Asla Kalleşçe Şeylere Başvurmadık Asla Küfürlere Taviz Vermedik..
üzerimize düşen Görevleri Yaptık. Ben Birlik'lerim İçin mücadelemi Ederim Birlik'lerimin Konusmaları Yaptıkları Acıklamaları BEni İlgilendirir Hal Hatır Değer Verdiğim Kaos2lardan'da İnsanlar Vardir Onlar'da Benim İçin Önemli İnsanlardir..

Sizin Gibi İnat Üzerine Küfür Eden İnsanlari Birliğimizde Barındırmadık Buda Bizim Ve Sizin Aranızdaki Farkı Ortaya Koymuştu Zaten.

+ Bizim bu Güne kadar Hiç piyon'larla İşimiz Olmadı

+ milyky Konusun'dada Şuna Değinmek İstiyorum ortaya Lafı Atıyorsunuz Zeytin Yağı Gibi üste Çıkmaya Çalışıyprsunuz Yemezler emine Hanım Yemezler :)

Ben Fazla Sözü Uzatmak İstemem Beni Bilen Bilir HA Sen Nasıl Bilirsen Bil Benim Pekte Umrumda Olmaz Birlik'teki Arkadaşlarımın bana Güveni Sonsuzdur.. Özgüvenini Oturtamamış Yöneticiler düşünsün Ben Bunu Düşünmem Düşünmem Bile Yanlış Olur..

İlk Önce Gidin İlk Önce Oyun İçerisinde Yaptiğiniz Hal Hareketleri Düzeltiniz Sonra Karşımıza Çıkınız BEylik Ağasını Taslarsınız.. Forumda Yapacağiniz Konusmalar Veya yaptiğiniz Konular Pekte Bizim umrumuzda Olmaz keza aynı şekilde C&R Birlik'lerinide Pek İlgilendirmez.. Yaptiğiniz Burda Kalır :) Herkes güler Geçer..Çümkü Sizin Nasıl Birisi lduğunuzu Bilir Siz Küfürleri Savunmamayi Öğreniniz Anlamadığım Birşey var Siz toplantıda Bir Araya geldiğiniz Zaman Birisi C'ye Veya R'ye Küfür Etse Savunalım'mı Diyorsunuz (: Yazık Yazık Pek Söylenecek Söz Bulamıyorum İlk Önce Gidip Geçmişinizi Tazeleyin sonra Gelip karşımıza beylik Ağası Taslalayınız..

Küfür DEstek Verenin Küfür Edenden Bir Farkı Yoktur :) Küfürcüyü Çok Kıskanıyorsunuz Hane Ya Zaten Herşey ortada Evell Allah biz Küfürü Kıskanmayız Kınarız. Son Söz ..

Saygılarla..

Glady00
09-02-2011, 23:47

Senin Nasil Bir ortamda Yetiştiğini Herkes Biliyor

Gazla Çalışan Piyon Kardeşim Git İlk Önce Profilindeki REsmini Değiştir

Tek Tek Dizilin: ) Kralınız KimsE bir Adım Öne Çıksın :)

eruh kartalları
09-02-2011, 23:47

ala ala ben savunma kesmiştim bu adamda iyi hatırlıyorum. rapor eksik olabilirmi acaba. gerçi 100 saldırının hangisine asker sokacak demi. onun yerinde olmak istemezdim:) çok pis saldırrım huyum kurusun:))))

o günlerde hergün bi merkez yerle bir ediyordum. o raporlarda yok bende sende varmı onlarıda atsan bana:)

denizli/emine
10-02-2011, 00:07
Benden Özür Dileyip Dilememeniz Hiç Birşeyi Değiştirmez..

Madem kanıtlarınız Var Kanıtlardınız şimdi Kalkıp maziye Geri Döndürmeyiniz BEni Hala Kanıtlarım Var Benim hiç Bir Zaman kaldırmadım..

Beni Tanıyıp Tanımamanız'da Hiç Birşeyi Değiştirmez.. Bu güne kadar tek bir cümleniz bile umrumda olmadı

Neden Olsunki.. Rakibimsin.. Ha Benim Görevim C&R Genel Başkan Sıfatını Taşıyorsam.. Ben Rakib'lerim Üzerinden Herşeyi Dnerim Asla Kalleşçe Şeylere Başvurmadık Asla Küfürlere Taviz Vermedik..
üzerimize düşen Görevleri Yaptık. Ben Birlik'lerim İçin mücadelemi Ederim Birlik'lerimin Konusmaları Yaptıkları Acıklamaları BEni İlgilendirir Hal Hatır Değer Verdiğim Kaos2lardan'da İnsanlar Vardir Onlar'da Benim İçin Önemli İnsanlardir..

Sizin Gibi İnat Üzerine Küfür Eden İnsanlari Birliğimizde Barındırmadık Buda Bizim Ve Sizin Aranızdaki Farkı Ortaya Koymuştu Zaten.

+ milyky Konusun'dada Şuna Değinmek İstiyorum ortaya Lafı Atıyorsunuz Zeytin Yağı Gibi üste Çıkmaya Çalışıyprsunuz Yemezler emine Hanım Yemezler :)

Ben Fazla Sözü Uzatmak İstemem Beni Bilen Bilir HA Sen Nasıl Bilirsen Bil Benim Pekte Umrumda Olmaz Birlik'teki Arkadaşlarımın bana Güveni Sonsuzdur.. Özgüvenini Oturtamamış Yöneticiler düşünsün Ben Bunu Düşünmem Düşünmem Bile Yanlış Olur..

İlk Önce Gidin İlk Önce Oyun İçerisinde Yaptiğiniz Hal Hareketleri Düzeltiniz Sonra Karşımıza Çıkınız BEylik Ağasını Taslarsınız.. Forumda Yapacağiniz Konusmalar Veya yaptiğiniz Konular Pekte Bizim umrumuzda Olmaz keza aynı şekilde C&R Birlik'lerinide Pek İlgilendirmez.. Yaptiğiniz Burda Kalır :) Herkes güler Geçer..Çümkü Sizin Nasıl Birisi lduğunuzu Bilir Siz Küfürleri Savunmamayi Öğreniniz Anlamadığım Birşey var Siz toplantıda Bir Araya geldiğiniz Zaman Birisi C'ye Veya R'ye Küfür Etse Savunalım'mı Diyorsunuz (: Yazık Yazık Pek Söylenecek Söz Bulamıyorum İlk Önce Gidip Geçmişinizi Tazeleyin sonra Gelip karşımıza beylik Ağası Taslalayınız..

Küfür DEstek Verenin Küfür Edenden Bir Farkı Yoktur :) Küfürcüyü Çok Kıskanıyorsunuz Hane Ya Zaten Herşey ortada Evell Allah biz Küfürü Kıskanmayız Kınarız. Son Söz ..

Saygılarla..

gayet de güzel umrundayım ki yazdığım yoruma yorum yapmıssın :)

ya aynı seyleri yazıp durma allh askına , birzz önce okadar yorum yaptım okuma eksikşliğin var heralde ki yine aynı yorumları yapmıssıın

ama 1 kere okumaktan anlamıosan ben 1 kez daha yazarım senin için :)

sen gecmistekki forumu benim ne yazdığımı kanıtlaabilrim demisisin , kanıta ihtiyac var mı ben ztn inkar etmiorum ki , benim kabullendiğim biseyi kanıtlamaya kalkıosun burda!!!

ben ne diorum herks hata yapar , ben de bir inasanım hata yapmak kullara mahsus ve hatamı kabullendiğimi sölüorum ve gerekli yerlerden özrümü dlediğimi de iletiorm
ha yeni okuyanlar yanlıs anlamasın benim hatam bi küfür değildi , asla ağzımdan küfür çıkmadı çıkmaz da , sadece çok yanlıs bi kelime kullandım sahi r bilriklerine dediğim gibi de gerkli yerlerden de özrümü diledim , bunu da az önce yamzıstım ama napim anlamamssın

siizn birliğinizdeki oyuncuların küfür ettiğine dair kanıtlarım var, ister inan ister inanma
bunu burda yayınlamak istemiorum çünkü o oyuncuların içinde sizin oyuncunuz o kisi , çok sevdiğim bi oyuncu da var , seninle iddalasmak üzerien arkadasımın kalbini kırmam ...

ben küfür edenleri desteklemisim , sen naptın sen desteklemedin mi peki

sana doruk 2 nin yaptıığı yorumu göstermistim benim için
bana bin bir yalan söledin yine , yok o yorumu ozman görmemsi de , sanki forumu takip eden siz değilmisniz gibi (nsl görmediyseniz artık )
yok o oyuncu artık oynamıomusda bu serverda , oynasaymıs tabikide birlikten atarmıs da
gördük gördük , senin bu lafının 20 gün sonrasına doruk2 nin wowa giden ordusnu gördük
oynamıomus
bunun üzerine videolar bile yaptın be
çk ii yalan sölüosun ama yalanlarına kendini de öle kaptırmıssınki harbi inanıosun artık tüm sölediklerine

sonra küfürle ilgili anne baba bacı kavramından bahdesiosun bana, biizm anamız babamız abimiz yok mu ?

sen küfür etmisoun ama sen de küfür edenleri destekliosun , sen küfür etmisoun ama sen de bi bayana yapılan tacizleri detsekliosun bukadar basit
sen bunları yapıosan eğer ben de sana küfür eden kisileri birliğimden atmam , sen desteklerken ben aaa yusufa küfr etmissniz hadi çıkın gidin dememi bekliosun
eğer sen gerçekten küfüre karsı olsaydın , eğer sen küfürcüleri detseklemeseydin , eğer sen ben desteklemiorum diyerek bana yalanlar sölemeseydin ben de gerekini yapardım

kimlere nsl davranıosa karsılığını alıosun

ayrıca miky isimli oyuncuyu da tanımıorum , ben ne yorum yaptım oraya ne de birine yorum yaptırdım beni desteklemesi için , neyi yemiosun anlamadım ben bisi yedirme çabasında değilim çünkü...

denizli/emine
10-02-2011, 00:11
ala ala ben savunma kesmiştim bu adamda iyi hatırlıyorum. rapor eksik olabilirmi acaba. gerçi 100 saldırının hangisine asker sokacak demi. onun yerinde olmak istemezdim:) çok pis saldırrım huyum kurusun:))))

o günlerde hergün bi merkez yerle bir ediyordum. o raporlarda yok bende sende varmı onlarıda atsan bana:)

evt o günlerde çk kisye girdiğinizi hatırlıorum , oyunu yakından takip ederim , bu oyunu oynamayı seviorum çünkü doğru bir çk kisinin canını yaktınız ozmanlarda inkar değil tebrik ederiz
hatta sizi sıfırlamyı planlamıstık murata olan saldırınızdan sonra , ama küçükköyde kesildikten sonra plan yattı :)

ama muratın köyünde def yoktu raporda bi eksiklik yok

illietus
10-02-2011, 00:17
''Sen hemen aşağı iniyorsunuz bakiim şimdi..'' :D Allah rızası için biri bana bu kardeşimin şifre çözücüsünü atsın.. neyse neyse yatıyorum ben..

ama yine de sorucam.. küçüklüğünde piyonla ilgili bi anısı oldu mu acaba? bir yere kaçtı mı mesela?:D koltuk altı, halı altı gibi..? psikonevrotik reaksiyonlar gösteriyor dönem dönem bazense bir hipokondriazis vakası gibi davranıyor.. neyse düşünmeyeceğim bunları.. :D:D iyi geceler..

eruh kartalları
10-02-2011, 00:22
evt o günlerde çk kisye girdiğinizi hatırlıorum , oyunu yakından takip ederim , bu oyunu oynamayı seviorum çünkü doğru bir çk kisinin canını yaktınız ozmanlarda inkar değil tebrik ederiz
hatta sizi sıfırlamyı planlamıstık murata olan saldırınızdan sonra , ama küçükköyde kesildikten sonra plan yattı :)

ama muratın köyünde def yoktu raporda bi eksiklik yok

o deyilde iyiki saldırmamışınız o günlerde wowlar daha yeniydi inan merkezime fake attığınızda şuan kemalkalkan wowunda olan savunma kadar savunma 1 hafta köyde bekledi geleceğinizi tahmin ediyordum ama tahminlerim tutmadı:D neyse sağlık olsun o günlerde köyüme benden çok bakan çok değer verdiğim arkadaşım okanbjk(yusuf) a çok teşekkür ederim

Royal Flush
10-02-2011, 00:22
Çarşaf gibi yazıya gerek yok kısa öz anlaşılır olsun lütfen okumaya zaman ayırmak zor :)

milky
10-02-2011, 00:27

+ milyky Konusun'dada Şuna Değinmek İstiyorum ortaya Lafı Atıyorsunuz Zeytin Yağı Gibi üste Çıkmaya Çalışıyprsunuz Yemezler emine Hanım Yemezler :)[/B]

kesinlikle istirham ederim :) milky konusu demişsin :) epeycene zamandır bakmamıstım s10 da neler olmuş bitmiş diye derken bi video yapmıssın bana ve cerav a :) onu gördüm o gün küfür etmemiştim sana baya da bana karsı "serefsiz haysiyetsiz " tarzı konusmussun arkamdan... Hepsini zaten iade ediyorum sana.Birde kalkıp küfücü falan diye konusma arkamdan biliyoruz senin ne mal oldugunu öyle zeytin yağı pozlarına girme hiççççç !!!! öyle video bilmem çekerek sütten çıkmış akkaşık gibi üste çıkmaya kalkma senin kadar bu işlerde profesyonel olmadıgımızdan zamanında yediğin naneleri videolara kayıt edemedik :)))))

Glady00
10-02-2011, 00:34
kesinlikle istirham ederim :) milky konusu demişsin :) epeycene zamandır bakmamıstım s10 da neler olmuş bitmiş diye derken bi video yapmıssın bana ve cerav a :) onu gördüm o gün küfür etmemiştim sana baya da bana karsı "serefsiz haysiyetsiz " tarzı konusmussun arkamdan... Hepsini zaten iade ediyorum sana.Birde kalkıp küfücü falan diye konusma arkamdan biliyoruz senin ne mal oldugunu öyle zeytin yağı pozlarına girme hiççççç !!!! öyle video bilmem çekerek sütten çıkmış akkaşık gibi üste çıkmaya kalkma senin kadar bu işlerde profesyonel olmadıgımızdan zamanında yediğin naneleri videolara kayıt edemedik :)))))

A_Cerav

Bu Güne Kadar İnsan'larin Kuklası Olmaktan Bıkıp usanmadınız ki

Kalkıp Gözünüzle Görmediğiniz Şeylere İnanıyorsunuz 46 50 Yaşında Bir İnsansiniz Gözünüzle Görmediğiniz Şeylere Hemen Atlıyorsunuz..

İlk Önce Bi insani Yargılamadan Önce Emin Olacaksın 'ki onu Yargılama Hakına Sahip Olmak İçin..

Ama Siz Bunu Yapmadınız Direk Sizler'e Söylenen Şey'lere İnandiniz. Ben Bu Güne Kadar Şe.. A_creav Demedim ARkanızdan Ha Demiş olsam önünüzden Derdim Arkanızdan Değil..

İlk Önce Sizlerle Paylaşılan Yazılara Değil Gözünüzle Görüp Okuyacağınız Yazılara inanınız..

milky
10-02-2011, 00:37
A_Cerav

Bu Güne Kadar İnsan'larin Kuklası Olmaktan Bıkıp usanmadınız ki

Kalkıp Gözünüzle Görmediğiniz Şeylere İnanıyorsunuz 46 50 Yaşında Bir İnsansiniz Gözünüzle Görmediğiniz Şeylere Hemen Atlıyorsunuz..

İlk Önce Bi insani Yargılamadan Önce Emin Olacaksın 'ki onu Yargılama Hakına Sahip Olmak İçin..

Ama Siz Bunu Yapmadınız Direk Sizler'e Söylenen Şey'lere İnandiniz. Ben Bu Güne Kadar Şe.. A_creav Demedim ARkanızdan Ha Demiş olsam önünüzden Derdim Arkanızdan Değil..

İlk Önce Sizlerle Paylaşılan Yazılara Değil Gözünüzle Görüp Okuyacağınız Yazılara inanınız..

İmzamı oku yusuf imzamı !!! s10 da çevirdiğin dolaplar ettiğin küfürler bini aştı :) Ve seni en iyi tanıyanlardan birisiyim git masum ayaklarını baskalarına yap koku yaptı artık !!!!

Glady00
10-02-2011, 00:40
gayet de güzel umrundayım ki yazdığım yoruma yorum yapmıssın :)

ya aynı seyleri yazıp durma allh askına , birzz önce okadar yorum yaptım okuma eksikşliğin var heralde ki yine aynı yorumları yapmıssıın

ama 1 kere okumaktan anlamıosan ben 1 kez daha yazarım senin için :)

sen gecmistekki forumu benim ne yazdığımı kanıtlaabilrim demisisin , kanıta ihtiyac var mı ben ztn inkar etmiorum ki , benim kabullendiğim biseyi kanıtlamaya kalkıosun burda!!!

ben ne diorum herks hata yapar , ben de bir inasanım hata yapmak kullara mahsus ve hatamı kabullendiğimi sölüorum ve gerekli yerlerden özrümü dlediğimi de iletiorm
ha yeni okuyanlar yanlıs anlamasın benim hatam bi küfür değildi , asla ağzımdan küfür çıkmadı çıkmaz da , sadece çok yanlıs bi kelime kullandım sahi r bilriklerine dediğim gibi de gerkli yerlerden de özrümü diledim , bunu da az önce yamzıstım ama napim anlamamssın

siizn birliğinizdeki oyuncuların küfür ettiğine dair kanıtlarım var, ister inan ister inanma
bunu burda yayınlamak istemiorum çünkü o oyuncuların içinde sizin oyuncunuz o kisi , çok sevdiğim bi oyuncu da var , seninle iddalasmak üzerien arkadasımın kalbini kırmam ...

ben küfür edenleri desteklemisim , sen naptın sen desteklemedin mi peki

sana doruk 2 nin yaptıığı yorumu göstermistim benim için
bana bin bir yalan söledin yine , yok o yorumu ozman görmemsi de , sanki forumu takip eden siz değilmisniz gibi (nsl görmediyseniz artık )
yok o oyuncu artık oynamıomusda bu serverda , oynasaymıs tabikide birlikten atarmıs da
gördük gördük , senin bu lafının 20 gün sonrasına doruk2 nin wowa giden ordusnu gördük
oynamıomus
bunun üzerine videolar bile yaptın be
çk ii yalan sölüosun ama yalanlarına kendini de öle kaptırmıssınki harbi inanıosun artık tüm sölediklerine

sonra küfürle ilgili anne baba bacı kavramından bahdesiosun bana, biizm anamız babamız abimiz yok mu ?

sen küfür etmisoun ama sen de küfür edenleri destekliosun , sen küfür etmisoun ama sen de bi bayana yapılan tacizleri detsekliosun bukadar basit
sen bunları yapıosan eğer ben de sana küfür eden kisileri birliğimden atmam , sen desteklerken ben aaa yusufa küfr etmissniz hadi çıkın gidin dememi bekliosun
eğer sen gerçekten küfüre karsı olsaydın , eğer sen küfürcüleri detseklemeseydin , eğer sen ben desteklemiorum diyerek bana yalanlar sölemeseydin ben de gerekini yapardım

kimlere nsl davranıosa karsılığını alıosun

ayrıca miky isimli oyuncuyu da tanımıorum , ben ne yorum yaptım oraya ne de birine yorum yaptırdım beni desteklemesi için , neyi yemiosun anlamadım ben bisi yedirme çabasında değilim çünkü...

Sizlere Birşey diyimmi yorumlarınızı Okumuyorumki eksiklik olsun :)

Diyorum Size Kaale Almıyorum Kısa Kesiyorum Siz Uzatıyorsunuz

Duymak istemeyen kadar kötü sağır yoktur Sayın Hocam bu Konusmada Ne Demek İstediğimi Anlayınız :)

Ne İlletunus Ne A_creaviniz Bunlar Hep Piyon Benim Piyon'larla İşim Olmaz :)

Ben oynuma Bakarım 100'ünüz Dizilsin Gine Hadini Bildirecek Cevap'lar Veririm..

Çümkü Küfüre Tam Destek Siz

Küfürcüleri Savunan Siz

Küfürcülerle İş Yapan Siz

Küküfürcüleri Aranızda Besliyen Siz

Sen kalkıp Neyin İddasini Yapıyorsun gözüm Onu Söyle Bana İddan Varsa İddani Kanıtla Bebin Gibi Geçti Bolunun Pazari Sen Hala Bolu'da Kanıt Arıyorsun Gözüm.. Hala bılamadınmı Kanıtı Biz Ankarayi Geçtik Sen Boluda kaldın ..

Hep Derim Hepte Demeye Devam Ederim Küfürcülere Ve Küfürcü Yandaşların

'' Suskunluğumuz Asaletimizden'dir Her Söze Her Lafa Verecek Cevabımız var Bir Laf'lara Bakarız Lafmı Diye Birde Diyen'lere Bakarız Adammı Diye ''

Şimdi İlletunuz,a-creav Bu Gaz'la Çalışan Piyonları Kaale Alsaydık Oohhoo )) İşimiz İşti..

ondan Dolayı Sen Boluda kantılarını İdda Edecek Şeyleri ARa Bulunca Bizi çağır Paylaşırsın Beraberce arkadaşlarla Bakarız..

Dikkat Et Bolu Şu Sıralar Soğuktur :S Üşütmüyesen Üşütsen Çorba İkram Ederiz Ankaradan Sana Gönderiz :D

Saygılar..

Glady00
10-02-2011, 00:42
İmzamı oku yusuf imzamı !!! s10 da çevirdiğin dolaplar ettiğin küfürler bini aştı :) Ve seni en iyi tanıyanlardan birisiyim git masum ayaklarını baskalarına yap koku yaptı artık !!!!

YÜRÜBE İMZANDAN KORKTUM :D LA

ABE AMAN LÜTFEN ETME EYLEME :s

YOKSA YIKACAKMISINIZ BENİ :)))))))

Of Of (: Ahmetim Sevgili Küfürbaz Kardeşim.. İmzanin A'sından Tut N'sine Kadar insanlar Seni Kınıyor :)

Hala İmzama Bak Diyor Sanki Övülecek Birşey.. Bu Güne Kadar İmzani Neden Sakladın Ha

Dur Hemen Cevaplıyım İnsanlar Yüzüne tükürür Diye Bana sorarsan:D

Yol Al Kocum (:

Bize Namus Sözü Verdiği Eşsiz Asker Basmayı Hatırlatırım SAna :)

denizli/emine
10-02-2011, 00:52
Sizlere Birşey diyimmi yorumlarınızı Okumuyorumki eksiklik olsun

Diyorum Size Kaale Almıyorum Kısa Kesiyorum Siz Uzatıyorsunuz

Duymak istemeyen kadar kötü sağır yoktur Sayın Hocam bu Konusmada Ne Demek İstediğimi Anlayınız

Ne İlletunus Ne A_creaviniz Bunlar Hep Piyon Benim Piyon'larla İşim Olmaz

Ben oynuma Bakarım 100'ünüz Dizilsin Gine Hadini Bildirecek Cevap'lar Veririm..

Küfürcüleri Savunan Siz

Sen kalkıp Neyin İddasini Yapıyorsun gözüm Onu Söyle Bana İddan Varsa İddani Kanıtla Bebin Gibi Geçti Bolunun Pazari Sen Hala Bolu'da Kanıt Arıyorsun Gözüm.. Hala bılamadınmı Kanıtı Biz Ankarayi Geçtik Sen Boluda kaldın ..

Hep Derim Hepte Demeye Devam Ederim Küfürcülere Ve Küfürcü Yandaşların

'' Suskunluğumuz Asaletimizden'dir Her Söze Her Lafa Verecek Cevabımız var Bir Laf'lara Bakarız Lafmı Diye Birde Diyen'lere Bakarız Adammı Diye ''

Şimdi İlletunuz,a-creav Bu Gaz'la Çalışan Piyonları Kaale Alsaydık Oohhoo )) İşimiz İşti..

ondan Dolayı Sen Boluda kantılarını İdda Edecek Şeyleri ARa Bulunca Bizi çağır Paylaşırsın Beraberce arkadaşlarla Bakarız..

Dikkat Et Bolu Şu Sıralar Soğuktur :S Üşütmüyesen Üşütsen Çorba İkram Ederiz Ankaradan Sana Gönderiz :D

Saygılar..

yemin ederim su msjını okurken gülmekten kırıldım :) :)

1. ben ankaradayım suan :)

2.
demissin , yorumlarımı okumadağın için yazdığım yorumlara yorum yapabiliosun , çk büyük bi kabiliyet okumadan anlıosun demekkii vallaha herksin harcı değidlir süpersin

3.

Küfürcüleri Savunan Siz

demissin , bunları yapan bensem sensin de , yukarıda 2 kere yazdım 3. yü yazmıcam artık
en azından ben senn gibi desteklemiorum deyip yalan sölemiorum , sen hem desteklioosun hem destekelmiorum deyip yalan sölüosun

4.

' Suskunluğumuz Asaletimizden'dir Her Söze Her Lafa Verecek Cevabımız var Bir Laf'lara Bakarız Lafmı Diye Birde Diyen'lere Bakarız Adammı Diye ''

demissin , ya valla bu cümleyi belki 100 kere kullandın , hatta prıfilinde de var
bikere sustuğunu görelim ya , bikere sus da asil ol , sen mi susuosun ?

valla yusuf hepisne güldüm de bu susman da gülmekten ölüodum
susuomusmusmus

bakın arkadaslar yusuf susuomus :)

milky
10-02-2011, 00:54
YÜRÜBE İMZANDAN KORKTUM :D LA

Bize Namus Sözü Verdiği Eşsiz Asker Basmayı Hatırlatırım SAna :)
Haha bugune kadar girmiyordum malum seninle küfürleşince benım adres banlanmıstı öyle takla tukla atıp açtırıcam diye ugrasmadım saolsun ortak verdi forum adresini baktım atıp tutuyorsun arkamdan dedim bir el atayım

Dikkatini çekerim senınle ne zaman kapıssak hep ilk küfür senden çıktı o nedenle "küfürbaz" sözünü kareküple çarpıp sana iade ediyorum.

Bir oyun için insanların suratına tükürülmesinden bahsediyorsan demekki yaran var senin bu konuda oyun yüzünden birileri SURATINA TÜKÜRMÜŞ demekki :))))) Benim öyle bir kaygım yok :)))

Ha o namus sözü bilmemnesine gelince senin namus kavramın zayıf olabilir ama bizim burda ço kıymetlidir öyle oyun felan filan için ortaya namus konmaz....Ota b... da ortaya namusunu koyana baska bir laf derler....

Daha öncede senın yıkılmana el atmıstım arkadaslarım riza ettiklerinde bir çok işe el attım hatta geçen bi asker basma tılsımı çaldım sizden oyuna girip rastgele saldırı atmıstım kucagıma düştü tılsım :D

Herkes sevmek zorunde deil beni sevende vardır sevmeyende herkes yerınde sağolsun kınayanda vardır kınamayanda , kısacası çok da umrumdaydı yani senin yada senin gibilerin kınaması :))))

Glady00
10-02-2011, 01:03
yemin ederim su msjını okurken gülmekten kırıldım :) :)

1. ben ankaradayım suan :)

2.
demissin , yorumlarımı okumadağın için yazdığım yorumlara yorum yapabiliosun , çk büyük bi kabiliyet okumadan anlıosun demekkii vallaha herksin harcı değidlir süpersin

3.

Küfürcüleri Savunan Siz

demissin , bunları yapan bensem sensin de , yukarıda 2 kere yazdım 3. yü yazmıcam artık
en azından ben senn gibi desteklemiorum deyip yalan sölemiorum , sen hem desteklioosun hem destekelmiorum deyip yalan sölüosun

4.

' Suskunluğumuz Asaletimizden'dir Her Söze Her Lafa Verecek Cevabımız var Bir Laf'lara Bakarız Lafmı Diye Birde Diyen'lere Bakarız Adammı Diye ''

demissin , ya valla bu cümleyi belki 100 kere kullandın , hatta prıfilinde de var
bikere sustuğunu görelim ya , bikere sus da asil ol , sen mi susuosun ?

valla yusuf hepisne güldüm de bu susman da gülmekten ölüodum
susuomusmusmus

bakın arkadaslar yusuf susuomus :)

Emine Hanım..

3 + Konusmanıza Gelirsek Eğer Büyük Bir Yalancısınız...

kaç Küfürcü Var Be Bizde El İnsaf.. Yalan Söylemeyin Yalan Söylüyecek kadar'da Bu Oyunda Küçük Düşürmeyiniz Ki Saygı Kazanmiş Olursunuz..

He Gülme Konusuna Gelirsek Eğer Gülersin Neden Gülmüyecen Ki Ben Nezaket Kuralları İçerisinde Tartışmamı Yapıyorum Ondandır Gülmeniz bizleri Kendinizle Karıştırıyorsunuz Ondandır Gülmeniz

+ Kurta Sormuşlar Neden Ensen Bu Kadar kalın Diye Kurtun Cevabı Şu Olmuştur Kendi İşimi kendim Yaparım Ondandır..

+ Bizim Bu Güne Kadar Küfürü Desteklediğimize Dair Bir Kanıt Bize Getiriniz oke diyelim hak Veririz? Hane Nede

+ Siz Kanıt Aramak İçin Boluda Zannetmiştim Demek Ankaraya Kadar Varmişsiniz ))) Orda inş bulursunuz kanıtınızı :)

+ Aslında Susmak Herşeyi Anlatıyor Bazı Zaman'larda.. Ama Nerde O Kapasite Sizde...

Sizin Yorumunuzla İfade Edeyim Hep Destek Tam Destek Tek amacımız Küfürleri Savunmak..

Evet Amacınız Bu Oldu Malesef Küfürcülerin Hepsi Sizin Birliğinizde Ve Cirit Atıyor Siz Neyin Hesapini Yapıyorsunuz Bir Onu İlk Önce Anlıyabilsek'te ona Göre Yorum Yapsak Ama Anlamıyorumki Ne İstediğinizi

kendinizi Temize Çıkarmaya çalışıyorsunuz Gibi Yorum yapmaya çalışıyorsunuzda Kimlere Kendinizi Temzi Çıkarmaya Çalışıyorsunuz Allah Aşkına O Yaptiğim videoyu kaç kişi izledi Bi Bakın'Da görün Siz Kimlere Neyi Temize Çıkartmaya çalışıyorsunuz

Hala Anlamadınız Şahi merkezin Profiline Bakın

Siz Neyin Amacını Neyin Çıkarını Yapıyorsunuz Küfürcü'ler Üzerinden Başarıyımı Yakalamya Çalışıyorsunuz

Onu Anlamadımki Ama Başarıyı Küfürcüler Üzerinden Yakalamıyorsunuz Bu Küfürcülere Muhtaç Olan Sizlersiniz Bizler değil Bizler Bu Güne kadar Tek Yanlışını Yakaladığımız İnsanlari Aramzıda Barindırmadık Siz Neyin Amacını Neyin Çıkarını Yapıyorsunuz..

Küfürcüler Üzerindende Hiç Bir Zaman Başarılı Olamadınız

Saygılar..

Glady00
10-02-2011, 01:05
Haha bugune kadar girmiyordum malum seninle küfürleşince benım adres banlanmıstı öyle takla tukla atıp açtırıcam diye ugrasmadım saolsun ortak verdi forum adresini baktım atıp tutuyorsun arkamdan dedim bir el atayım

Dikkatini çekerim senınle ne zaman kapıssak hep ilk küfür senden çıktı o nedenle "küfürbaz" sözünü kareküple çarpıp sana iade ediyorum.

Bir oyun için insanların suratına tükürülmesinden bahsediyorsan demekki yaran var senin bu konuda oyun yüzünden birileri SURATINA TÜKÜRMÜŞ demekki : Benim öyle bir kaygım yok :)))

Ha o namus sözü bilmemnesine gelince senin namus kavramın zayıf olabilir ama bizim burda ço kıymetlidir öyle oyun felan filan için ortaya namus konmaz....Ota b... da ortaya namusunu koyana baska bir laf derler....

Daha öncede senın yıkılmana el atmıstım arkadaslarım riza ettiklerinde bir çok işe el attım hatta geçen bi asker basma tılsımı çaldım sizden oyuna girip rastgele saldırı atmıstım kucagıma düştü tılsım

Herkes sevmek zorunde deil beni sevende vardır sevmeyende herkes yerınde sağolsun kınayanda vardır kınamayanda , kısacası çok da umrumdaydı yani senin yada senin gibilerin kınaması :))))

Atıp Tutmak Soz Konusu Akyuzsezgin Olunca Arkasından aTup Tutacaz Peh

2 Yaşındaki Çocuk Bile İnanmaz Be Gözüm..

Senin NE Kadar kalitesiz Bir Standarta Sahip Bi İnsan Olduğunu Sanki Herkes Bilmiyormuş Gibi Yorum Yapabiliyorsun Vallahi Helalin VAR :)

YÜRÜBE KOCUM KİM TUTAR SENİ NASİL GAZA GETİRİYORLAR SİZİ :D ATİKERLEMİ ÇALIŞIYORSUNUZ:D

GAZ MODELLERİ BİLMEDİĞİM İÇİN ATİKERİDE KURTLAR VADİSİNDEN BİLİRİM )))

YÜRÜBE HELAL OLSUN :D KİM TUTAR SENİ TEK RAKİBİN THY )))

NAMUS SÖZÜNÜN ANLAMINI MADEM BİLİYORSUN BU SANAL OYUN İÇİN NEDEN NAMUS SÖZÜ VERİP ARDINDAN NAMUS SÖZÜ VERDİĞİN SÖZÜ TUTMUYORSUN

milky
10-02-2011, 01:24
Atıp Tutmak Soz Konusu Akyuzsezgin Olunca Arkasından aTup Tutacaz Peh

2 Yaşındaki Çocuk Bile İnanmaz Be Gözüm..

NAMUS SÖZÜNÜN ANLAMINI MADEM BİLİYORSUN BU SANAL OYUN İÇİN NEDEN NAMUS SÖZÜ VERİP ARDINDAN NAMUS SÖZÜ VERDİĞİN SÖZÜ TUTMUYORSUN

Gülüyorum sadece gece gece sana atiker lpg falan yavas yavas asmaya baslamıssın kendını :)

Sahsıyetım standartlarım falan sen kimsinki bre benı yargılama hakkını kendınde buluyorsun sanal alemde ancak böyle atar tutarsın reel de yanıma gelebilmek ıcın epey önceden randevu alman lazım :)

Benı gaza getiren yok ihtiyacımda yok şahsiyetın hakkındaki fikirlerim her zaman aynı idi aynı da kalacak....

NAMUS kelimesinin "N" harfi bile çıkmadı benım ağzımdan :))) " Namus sözü" diye naralar atan sen oldun kendı kendıne gelin güvey olup namus kavramını bu konulaırn içerisine atan da sen oldun !

milky
10-02-2011, 01:27
YÜRÜBE HELAL OLSUN :D KİM TUTAR SENİ TEK RAKİBİN THY )))[/B]
Bak bu lafına çok güldüm hep bir eksiklkvar diyordum sende ortaya çıktı :)))

Bu yazdıgın lafı mahalledeki 13-15 yasındaki çocuklar çin malı motorsikletlerinin arkasına yazıyorlar sanırım senin akıl yasın o yaslarda takılı kalmıs :)))

denizli/emine
10-02-2011, 01:27
Emine Hanım..

3 + Konusmanıza Gelirsek Eğer Büyük Bir Yalancısınız...

kaç Küfürcü Var Be Bizde El İnsaf.. Yalan Söylemeyin Yalan Söylüyecek kadar'da Bu Oyunda Küçük Düşürmeyiniz Ki Saygı Kazanmiş Olursunuz..

He Gülme Konusuna Gelirsek Eğer Gülersin Neden Gülmüyecen Ki Ben Nezaket Kuralları İçerisinde Tartışmamı Yapıyorum Ondandır Gülmeniz bizleri Kendinizle Karıştırıyorsunuz Ondandır Gülmeniz

+ Kurta Sormuşlar Neden Ensen Bu Kadar kalın Diye Kurtun Cevabı Şu Olmuştur Kendi İşimi kendim Yaparım Ondandır..

+ Bizim Bu Güne Kadar Küfürü Desteklediğimize Dair Bir Kanıt Bize Getiriniz oke diyelim hak Veririz? Hane Nede

+ Siz Kanıt Aramak İçin Boluda Zannetmiştim Demek Ankaraya Kadar Varmişsiniz ))) Orda inş bulursunuz kanıtınızı :)

+ Aslında Susmak Herşeyi Anlatıyor Bazı Zaman'larda.. Ama Nerde O Kapasite Sizde...

Sizin Yorumunuzla İfade Edeyim Hep Destek Tam Destek Tek amacımız Küfürleri Savunmak..

Evet Amacınız Bu Oldu Malesef Küfürcülerin Hepsi Sizin Birliğinizde Ve Cirit Atıyor Siz Neyin Hesapini Yapıyorsunuz Bir Onu İlk Önce Anlıyabilsek'te ona Göre Yorum Yapsak Ama Anlamıyorumki Ne İstediğinizi

kendinizi Temize Çıkarmaya çalışıyorsunuz Gibi Yorum yapmaya çalışıyorsunuzda Kimlere Kendinizi Temzi Çıkarmaya Çalışıyorsunuz Allah Aşkına O Yaptiğim videoyu kaç kişi izledi Bi Bakın'Da görün Siz Kimlere Neyi Temize Çıkartmaya çalışıyorsunuz

Hala Anlamadınız Şahi merkezin Profiline Bakın

Siz Neyin Amacını Neyin Çıkarını Yapıyorsunuz Küfürcü'ler Üzerinden Başarıyımı Yakalamya Çalışıyorsunuz

Onu Anlamadımki Ama Başarıyı Küfürcüler Üzerinden Yakalamıyorsunuz Bu Küfürcülere Muhtaç Olan Sizlersiniz Bizler değil Bizler Bu Güne kadar Tek Yanlışını Yakaladığımız İnsanlari Aramzıda Barindırmadık Siz Neyin Amacını Neyin Çıkarını Yapıyorsunuz..

Küfürcüler Üzerindende Hiç Bir Zaman Başarılı Olamadınız

Saygılar..ü

yawf bi git yalancı benmisim , ya ben senin gibi hiç bi yaptığımı inkar eden bi insan değilim , her yaptığımı kabullendim
kabullenmeyen sensin ,
yani ne demek oluo bu
yalan söleyelen sensin

sen hala ankara bolu diye konus burda ,ben yukarda yazdıkalrımda sana gereken cvpları verdim , sen ise konusacak bisi bulamadığın için dönüp dolasıp aynı cümleleri yazıosun

yalancı sensin bunu ben biliorum , sen biizm kaosların toplantısına katılıp c ' lerle olan savasınızda 1 destek bile biizm taraftan gitmiycek diyen kisisisn , sonra da benn bunları demedim diyen kisiin
o toplantıda sadece ben yoktum nsl inkar ediosun anlamıorum , hadi beni geçtim o insanlardan da mı utanmıosun yalan söleyeerek

benim köye doruk2 hakkında yaptığın yorumları da söledim sana , orda da yalan söledin ve ben bu msjı bir çok kaos üyesine gösterdim , beni gectim o msjları okuyanlardanda mı utanmıosun yalan söleyerek

ben yalancı değilim , ben yaptığım herseyin arkasındayım , a ceravı birlikten ben attırmadım yaptığımın arkasındayım
köyüme kç tane msj atttın at onu birlikten die atmadım , atmıcam da

yaptığın oyunlar ayağına böyle dolanıo ,
küfürcüler kaoslardaysa , sizde de var biz bu yazısmaları gördük , dikkat et ben demiorum biz diorum kaos yöneticilerinden bir çok oyuncu diorum , ama sizde extradan tacizci kisiler de var

ben sen değilim yusuf , asla da olmam , yalancı oratada , ben siizn 1 toplantınıza bile girip bizden def gitmicektir diyen bi kisi değilim sen iste bukadar baskansın
yalancılık bize yakısmaz , ama senin üzerine yapışmış çıkmıo

Glady00
10-02-2011, 01:37
ü

yawf bi git yalancı benmisim , ya ben senin gibi hiç bi yaptığımı inkar eden bi insan değilim , her yaptığımı kabullendim
kabullenmeyen sensin ,
yani ne demek oluo bu
yalan söleyelen sensin

sen hala ankara bolu diye konus burda ,ben yukarda yazdıkalrımda sana gereken cvpları verdim , sen ise konusacak bisi bulamadığın için dönüp dolasıp aynı cümleleri yazıosun

yalancı sensin bunu ben biliorum , sen biizm kaosların toplantısına katılıp c ' lerle olan savasınızda 1 destek bile biizm taraftan gitmiycek diyen kisisisn , sonra da benn bunları demedim diyen kisiin
o toplantıda sadece ben yoktum nsl inkar ediosun anlamıorum , hadi beni geçtim o insanlardan da mı utanmıosun yalan söleyeerek

benim köye doruk2 hakkında yaptığın yorumları da söledim sana , orda da yalan söledin ve ben bu msjı bir çok kaos üyesine gösterdim , beni gectim o msjları okuyanlardanda mı utanmıosun yalan söleyerek

ben yalancı değilim , ben yaptığım herseyin arkasındayım , a ceravı birlikten ben attırmadım yaptığımın arkasındayım
köyüme kç tane msj atttın at onu birlikten die atmadım , atmıcam da

yaptığın oyunlar ayağına böyle dolanıo ,
küfürcüler kaoslardaysa , sizde de var biz bu yazısmaları gördük , dikkat et ben demiorum biz diorum kaos yöneticilerinden bir çok oyuncu diorum , ama sizde extradan tacizci kisiler de var

ben sen değilim yusuf , asla da olmam , yalancı oratada , ben siizn 1 toplantınıza bile girip bizden def gitmicektir diyen bi kisi değilim sen iste bukadar baskansın

Bu Günde Yıldızlar Parlıyor :))

Sabah Olunca güneş Doğacak

Akşam Olunca Ay Çıkacak :)

ne kadar yalancı olduğun ortaya çıktı

Bana Ben Birliğe Almadım BEnim İlgim Yok Diyen Siz Değilmiydiniz Sizlere Msj Atınca :)

Neyse Yaw vallah Böyle Seviyesiz İnsanlarla Konusmay Bile Değmez Sen Yaz Gözüm Yaz Karekterini Belli Etin Zaten.

milky
10-02-2011, 01:42

Bana Ben Birliğe Almadım BEnim İlgim Yok Diyen Siz Değilmiydiniz Sizlere Msj Atınca :)

Neyse Yaw vallah Böyle Seviyesiz İnsanlarla Konusmay Bile Değmez Sen Yaz Gözüm Yaz Karekterini Belli Etin Zaten.

Kıvır Kıvır Karakter Abidesisin Maşşallah :D

denizli/emine
10-02-2011, 01:43

evt benim doğru , ben birliğe almadım doğru sana da doğruyu söledim , ama birlikten ben çıkmasına izin vermedim , farkındaysan ben yukarda ben birliğe aldım die bi yorum yapmadım birlikten çıkartmadım çıkartmıcam da dedim

merka etme o yazdığım seyler fazlasıyla dokundu ztn , hala daha da dokunmaya devam edio ,
karekter meselesine gelince yanımdan bile gecemezsin yusuf emin ol

denizli/emine
10-02-2011, 01:53

hayırdır ne oldu diğer yazdıkalrıma yorum yapamamıssın çünkü tıkandın kaldın dimi
zamnında neler sölediğinin neler yaptığının farkına vardın dimi

hala bisi tutturrumuyum die gittin yine bana baska biseye laf attın onunda cvbını aldın , ben yalan sölemem neysem oyum

Glady00
10-02-2011, 02:02
hayırdır ne oldu diğer yazdıkalrıma yorum yapamamıssın çünkü tıkandın kaldın dimi
zamnında neler sölediğinin neler yaptığının farkına vardın dimi

hala bisi tutturrumuyum die gittin yine bana baska biseye laf attın onunda cvbını aldın , ben yalan sölemem neysem oyum

Tıkanmakla Alakası Yok..

Ben Öğreneceğimi Öğrendim

Bide Küfürcüye destek Veren Bir Zavalının YazılarınıNe Diye Takacam :)

Yalanmı :) Sen yalan söylemiyorsun.. Güldürme Beni Be Yaw Bu Kadar Yüzsüzlükte pes Detirtiyor insana..

Sen Demedinmi Benim Haberim küfürlerden yok ben almadım vs diye kalkmış bide övünüyor gibi ben attırmadım diyor ne yapalım madalyamı takalım sana

Küfür'e destek vernin küfür edenden bi farkı yoktur ondan dolayı sizleri insan yerine koyup takmıyorum ;) cevabınızı aldınız galiba..

SAygılar..
;)

milky
10-02-2011, 02:03

Bizim Burada Yalan Bi Yerine Yuva Yapmış Derler ona :)

milky
10-02-2011, 02:06
Tıkanmakla Alakası Yok..

Yalanmı :) Sen yalan söylemiyorsun.. Güldürme Beni Be Yaw Bu Kadar Yüzsüzlükte pes Detirtiyor insana..

Sen Demedinmi Benim Haberim küfürlerden yok ben almadım vs diye kalkmış bide övünüyor gibi ben attırmadım diyor ne yapalım madalyamı takalım sana

Küfür'e destek vernin küfür edenden bi farkı yoktur ondan dolayı sizleri insan yerine koyup takmıyorum ;) cevabınızı aldınız galiba..

SAygılar..
;)

orjinal küfürbaz sen varken baskasına düşmez zaten yusuf :)
P.C. basına amma kudurosundur sen sımdı küfür edemedim die :)

Glady00
10-02-2011, 02:08
Bizim Burada Yalan Bi Yerine Yuva Yapmış Derler ona :)

Küfür Eden Bir Adım ATar

Küfüre Destek Veren 2 Adım Atar :)

Yusuf Bu Küfürcülere Küfürcü Dostlarına Kaale Almaz Cevap Vermez :)

İnsan Sanmayıp Gülüp Geçer :)

Yalan Söylerler Acizce Yok Yalan Söylemedik Derler..

Küfür'e Destek Verirler Yok Haberimiz Yok Derler..

E Bu Böyle Ne Küfürcüye Nede Küfüre destek Veren İnsanlarla İşimiz Olmaz

Kalkıp Bu Aciz'lere Cevap Vercek Olursak insanliğimizdan Şüphe Ederiz

Siz Aciz Küfürcüler Ve Küfüre Destek Veren'ler İnsan Olsanız İnsan Gibi Konuşursunuz..

Birde Bayan Olcamış Emine Hanım... Sen Ne Kadar yüzsüz Bir İnsan Çıktın..

Akyuszezgin + Denizli x İlletus = Emine

Herşeyin Başı Emine hanım Yazık Yazık Başka Söylenecek Söz Bulamıyorum

Sizin O Kirli Çarşaflarınız Ortaya Döküldü Zaten sizin Gibi Karektersizlere Söylenecek Söz Bulamıyorum

Kendi çamurunuzda Boğuluyorsunuz..

Saygılar..

milky
10-02-2011, 02:10
Bide Küfürcüye destek Veren Bir Zavalının YazılarınıNe Diye Takacam :) ;)

Yani seni destekledikleri için senin arkadaslarında zavallı yani öylemi demek istiyorsun !!! Küfürbazın önden gideni sen olduguna göre kendi arkadaslarına da zavallı diyorsun sen .... Çok çelişkilisin sen çook kendi kendinle bile çelişiyorsun....:)

eruh kartalları
10-02-2011, 02:13
konu hakkında az çok fikrimi söylemek istiyorum. emine hanım biri küfür ettiyse onu neden savunuyorsunuz burada. biri küfür ettiyse multi tarafından küfür görülüp köyü silindiyse. o adam haksızdır arkadaş. eğer siz bir kaos birliği yöneticisiyseniz burdaki davranızşlarınız birliğinizi temsil eder. kendi kişiliğinizi ve davranışlarınızı diğer oyuncuların söz sahipliğini kullanarak bu tarz yanlış davranışları savunarak birliğinizi küçük düşürmeyin. diyorsunuzki banada küfür edildi, yapılmışsa böyle bir yanlış ispatıyla beraber sunarsınız c ve r birlikleri başkanlarına gereken neyse yapılır. bu sözü sizde söyleyip gerekeni yapsaymışınız burda sewiyeli bir oyun olup güzel muhabbetlerle oyuna son verirmişiz.

kesinlikle yusuf arkadaşıma katılıyorum. o diyorki küfür edildi ispatınıda sunuyor. siz diyorsunuzki bizede edildi nerde ispatı o zaman. boş mesajlar yazarak burda başkalarınız vaktini almayın. yaptığınız işi ispatla kanıtla yapın lütfen.

Glady00
10-02-2011, 02:14
Yani seni destekledikleri için senin arkadaslarında zavallı yani öylemi demek istiyorsun !!! Küfürbazın önden gideni sen olduguna göre kendi arkadaslarına da zavallı diyorsun sen .... Çok çelişkilisin sen çook kendi kendinle bile çelişiyorsun....:)

Senin Nasıl Birisi Olduğunu Herkes Bilir Be Kocum

Sizi s10'da Tek TEk Sildirmedikmi Hesaplari Size :) Ağalar..

Asz, akyusezgin Hane Nerdeler Kullanıcılar'dan..

Dediğine Veya İspatlamak istediğin Şeye İnsanlar inansa Ammenna Derim:)

Bir Denizli İnanir İkiniz Bir Birinizi Avutursunuz :)

HadE Kocum Bir Birinizin kelimelerine İnsanlari İnandirin..

Görünen Şey Klavuz'mu İster :))

Bundan Sonra Senin Gibi Aciz karektersiz Bir insanin Yazacaği Msj'a Cevap Vermiyecem..

Çamurun İçinde sürünüyorsunuz Zaten Herşeyiniz Ortaya Çıktı..

Glady00
10-02-2011, 02:17
konu hakkında az çok fikrimi söylemek istiyorum. emine hanım biri küfür ettiyse onu neden savunuyorsunuz burada. biri küfür ettiyse multi tarafından küfür görülüp köyü silindiyse. o adam haksızdır arkadaş. eğer siz bir kaos birliği yöneticisiyseniz burdaki davranızşlarınız birliğinizi temsil eder. kendi kişiliğinizi ve davranışlarınızı diğer oyuncuların söz sahipliğini kullanarak bu tarz yanlış davranışları savunarak birliğinizi küçük düşürmeyin. diyorsunuzki banada küfür edildi, yapılmışsa böyle bir yanlış ispatıyla beraber sunarsınız c ve r birlikleri başkanlarına gereken neyse yapılır. bu sözü sizde söyleyip gerekeni yapsaymışınız burda sewiyeli bir oyun olup güzel muhabbetlerle oyuna son verirmişiz.

kesinlikle yusuf arkadaşıma katılıyorum. o diyorki küfür edildi ispatınıda sunuyor. siz diyorsunuzki bizede edildi nerde ispatı o zaman. boş mesajlar yazarak burda başkalarınız vaktini almayın. yaptığınız işi ispatla kanıtla yapın lütfen.

Ömer Bunlarda Kanıt Ne Arar :)

Ancak Yazarlar Çizerler Atarlar

Bir Kaos Başkanıymış İşi inada Bindirip Birliğinden Attirmamiş Küfürede Göz Yummuş Ben Bunun Bir Yönetici Olarak Görmüyorumki.. Ha Bunu Gören Başkan'larına Genel Başkanlarınada İnce Bir Sitemde Bulunıyorum

Böyle Başkan'larınızı Çekip Düzenliyecekte Sizlersiniz

ama Nafile Biz Genel Başkan'larınada Video'yu Attık Birşey Yapmadılar.. Verilen Hiç Bir söz Tutulmadı Şimdi Gelmiş Beylik Ağası Taslıyor Emine Hanım Bizede Edildi Küfür Ne Zaman Edildi

5-6 Ay önce Yürü Git Allah Aşkına İşine..

Bir yöneticisin Print Screp. Yapamıyorsan Senin yöneticiliğinden Şüphe duyarım..

SAygılar.

Glady00
10-02-2011, 02:19
Sayın Görevli Arkadaş'larımada Teşekür Etmek istiyorum

İnsan Olmuyan Forumu Bölmeye Çalışan'lar Zaten Direk Cezasını Alıyorlar..

Yaptık'ları Pislik'leri Forumada Yansıtmaya çalışıyorlardı..

Ama Allahtan Görevliler Hemen Fark Edip Banı Verdiler..

Denizli Hanım Bir Kukla'nız Piypnunuz Küfürcülerinizden Bir Tanesi Gitti kaç Tane Kaldı Acaba

Demek Bu Forumda edilen Küfürlerin Hepsi Sizin Altınızdan Çıkıyormuş Bunu Biz Öğrenmiş Olduk Sayeenizde..

denizli/emine
10-02-2011, 02:23
Tıkanmakla Alakası Yok..

SAygılar..
;)

sen harbi birkere yazmadan anlamıosun illa 2. yi yazdırıosun

ya evt ben dedim haberim yok birliğe ben alamdım dedim , arastırıp sana dönerim dedim , birliğe alan arkadasla konustum , sonra senin yine oyun pesinde olduğunu anladık ve birlikten çıkartmadık
çıkartmadım birliğin baskanı benim , ben izin vermeden kimseyi çıkartamazlar birlikten

yukardada ztn ben birliğe aldımmı dedim , birlikten attırmadım dedim , sen çok istedin ama attırmadım dedim , bunun neresinde yalan var anlamadım

evt destek veriorum , senin oyunlarına gelmiorum çok mu zoruna gitti , numaraların artık yemioruz çok mu zoruna gitti
- - yi yaptığın oyunlarla dalavelerle parcaladın - + da basarılı olamadın , ne oldu emellerine ulasamadın mı

sen kendi birikdaslarını satmıs insansın asıl ne beklenirki senden ne beklenir

Glady00
10-02-2011, 02:27
sen harbi birkere yazmadan anlamıosun illa 2. yi yazdırıosun

ya evt ben dedim haberim yok birliğe ben alamdım dedim , arastırıp sana dönerim dedim , birliğe alan arkadasla konustum , sonra senin yine oyun pesinde olduğunu anladık ve birlikten çıkartmadık
çıkartmadım birliğin baskanı benim , ben izin vermeden kimseyi çıkartamazlar birlikten

yukardada ztn ben birliğe aldımmı dedim , birlikten attırmadım dedim , sen çok istedin ama attırmadım dedim , bunun neresinde yalan var anlamadım

evt destek veriorum , senin oyunlarına gelmiorum çok mu zoruna gitti , numaraların artık yemioruz çok mu zoruna gitti
- - yi yaptığın oyunlarla dalavelerle parcaladın - + da basarılı olamadın , ne oldu emellerine ulasamadın mı

sen kendi birikdaslarını satmıs insansın asıl ne beklenirki senden ne beklenir

Hımm Oyun Peşindeymişim Öylemi.. Anladım..

Böyle Devam Ediniz.. Yüzsüzlüğünde bu Kadari Küfür Var İçerisinde ailme Bana Vs Küfür Edilmiş Ben Oyun Peşinde Olacam..

İlk Önce İnsan Olmayı Deneyiniz Sonra Bence Yorum Yapınız Başka Birşey Diyemiyorum..

Bundan Sonra İsmimi Hitab Ederek Konusma Yapmayın BEnim ACiz İnsanlarla İşim Olmaz Küfürcü Ve Küfürcü Dostlarıyla İşim Olmaz Benim Gözümde Seviyesiz Küfürbaz Bir İnsandan Farkın Yoktur Birde Birlik Yöneticisisin Ne Yazıkki Bunu Görmeyip Seni O Rütbeye Getiren'lere Başka Birşey demiyorm

Sen DAha kendini Yönetemiyorsun Birliğindeki İnsanlari Nasıl Yönetiyorsun Haretler İçerisindeyim

Küfürü İnad meselesine Bindirip Küfürcüye Alkıs Tutan Bir Varlıksın gözümde..

Fazla Söylenecek Söz Bulamıyorum

İlk Önce Kendinizi Düzeltiniz Sonra İnsanlari Düzeltmeye bakınız Ardındanda İnsanlara Laf sokusturun..

Karektersizce Yazıp Durma BEn Hiç Bir Zaman Birlik Arkadaşımı Yolda Bırakmadım.. Sen Güvenlimiyen Bir yöneticisin..

Helldevil'i Diyorsan Helldevil mevzusunu Herkes Bilir.. FAzla Söze Gerek Yok Hepsileri Cezasini Buldu Küfür Ettiler Ban Yediler Küfür Ediler Bizat şahsımız Tarafından Yıkıldılar Görende Kaç Kişyii Yıktık Bölgemide 1 Kişyii Yıktık Helldevil'di Oda Neden Yıkıldı İhanet ETti İhanetin Bedelini yıkılarak Toplantıda Alınan Kararlar Neticesinde Yıkmıltır.. Benim Bölgemdeki Şahi Birliğini İlgilendirecek Konu Kimseyi İlgilendirmez.. Bizim Toplantı Kararı Neticesinde Yıkıldı..

Sen karekterini Belli Etirdin.. Bana Küfür Eden -/-'deydi Sen Kalkıp Küfürü Bile Böyle Savuınuyorsun İşte Senin'le Benim Aramdaki Fark budur Sen Küfürü Farklı Numaralarla Farklı Yönlere Çekersin. Ben İse bu Numaraları Değil Bizat Gerçek'leri Söylerim

-/- Bölen Asz Akyusezgin'dir -/- De Rol Alan Arkadaş'lar Bilirler.. Ben Bir Başkanım Benim Üzerime düşen Görev'ler Vardir Ben Birlik'lerimin. İyi Bir Yolda İlerlemesi İçin Mutlaka Bir Kaç Stratejik Karar Vermem Lazım -/- Arkadaş'lar Bizimle Beraber Olmayı Tercih ETti Bazıları.. Bizde Arkadş'ları Hiç Bir zaman Yarı Yolda bırakmayıp Kendileriyle Devam Ettik Buna Sen Kalmış Böldün parçaladın Diyorsun sen Nasıl Bir Yöneticisinki Stratejikleri Bile Bilemiyecek Kadar Yönetemiyorsun.. İşte bunu Bizler Sizlere Öğrettik Biz Kalleşlik küfürle Bir Yere Varmadan Bunu Yaptık..

Ne Küfürcüülere Destek Verdik ne Küfüre Taviz vererek Bu Noktaya Vardik Sen İse Küfüre Destek Vererek Birşeyler Yapmaya Kalkıştın Bedelinide Ağır Ödüyorsun Zaten..

denizli/emine
10-02-2011, 02:32

ben acemi bi oyuncuyum öyle ispatlarım elimde herzman olmadı ama istersem bulur çıkarrım , o forum sayfasınıı illaki tecribeli arkadalsarım bu foruma nerden girildiğini , forumda yazılanların nerde olduğunu biliodur
doruk2 nin bana yaptığı hakareti yusuf çk ii bilio , ama burda bilmemzlikten gelio , benim köyüme msj atıp doruk2 artık oynamıo oynasaydı gerekini yapardım diyen oyuncu da yusuf

2.si sizin birliklerinizden küfür edildiğine dair kanıtım var , bunu da yayınlamıcaktım ama inanmıosanız yayınlarım

3.sü gecen gün oyundan bana tacizde bulununan c üyesinin msjını size oyundan msj atarım ona da kanıtım var

4.sü yusufun bizim toplantımıza katılıp c lerle ilgili yazdıklarını da kanıtlıcam

bunların hepsini yarın yapcam , bunları kayıt eden arkadaslara ulascam bakalım ozman ne diceksiniz
eğer ben bunları kanıtlayıp ispat edersem yusuf hesabını silecek mi

bana burda yalancı dedi , ben kanıtladığımda napacak merak ediorum

yusuf hakkettiğini yasıo , kusura bakmayın

benim burda yusuf dısında atıstığım bir insan varmı yokk , demekki yusuf hakedio , karsındakine nsl davramıosa aynı sekilde cvp alıyor

Glady00
10-02-2011, 02:36
ben acemi bi oyuncuyum öyle ispatlarım elimde herzman olmadı ama istersem bulur çıkarrım , o forum sayfasınıı illaki tecribeli arkadalsarım bu foruma nerden girildiğini , forumda yazılanların nerde olduğunu biliodur
doruk2 nin bana yaptığı hakareti yusuf çk ii bilio , ama burda bilmemzlikten gelio , benim köyüme msj atıp doruk2 artık oynamıo oynasaydı gerekini yapardım diyen oyuncu da yusuf

2.si sizin birliklerinizden küfür edildiğine dair kanıtım var , bunu da yayınlamıcaktım ama inanmıosanız yayınlarım

3.sü gecen gün oyundan bana tacizde bulununan c üyesinin msjını size oyundan msj atarım ona da kanıtım var

4.sü yusufun bizim toplantımıza katılıp c lerle ilgili yazdıklarını da kanıtlıcam

bunların hepsini yarın yapcam , bunları kayıt eden arkadaslara ulascam bakalım ozman ne diceksiniz
eğer ben bunları kanıtlayıp ispat edersem yusuf hesabını silecek mi

bana burda yalancı dedi , ben kanıtladığımda napacak merak ediorum

yusuf hakkettiğini yasıo , kusura bakmayın

benim burda yusuf dısında atıstığım bir insan varmı yokk , demekki yusuf hakedio , karsındakine nsl davramıosa aynı sekilde cvp alıyor

Küllen Yalan Açık'lamarından Vazgeç..

Doruk2 SAna Küfür Etiğini Resimle İspatla Kanıtla Dedim Bilmiyorum Dedin..

Doruk2 Oynuyormu Dedin Doruk2 Hesapinda yok Bıraktı Dedim..

Yalan Değil..

Olayın ARdından 5-6 Ay Geçmiş Bana Diyorsunki Doruk2 Bana Küfür Etmiş :) Bak Sen Şu İşe 5-6 Ay ARa Girmiş Neymiş doruk2 Küfür ETmiş aRkadaşım o zaman ki aklın nerdeydi? neden bize kanıtlarınla gelmedinde 5-6 ay sonra Geldin Tabi Sıkıştınız Ya Köşeye Hemen doruk2 Küfür ETti Dediniz 5-6 AY sonraki Kanıtlıyamadığınız Olayı Gün Yüzüne Atınız

Hade kardeşim Sen Bi Kere Damgayı Yemişsin Kfüürcü Küfürcü Desteği Diye Git İlk Önce bunla Yüzleş..

Forumuda Akyuzsegzin Gibi Kirletöe..

Derim..
Gerçek Yüzünüzü Herkes Biliyor ARtık..

Konuştukça Batıyorsunuz..

Kaos-1 Sayın Başkanı Küfüre Destek Verip Küfürcüyü Birleğinde Barındırıp Sıralamayı 1. Sağlamaya Çalışan Başkanımız :)

DÖRT GÖZLE KANITLAMANIZI BEKLİYORUZ ... GÜNCEL KANITLARINIZI MUHAKAK BEKLİYORUZ...

denizli/emine
10-02-2011, 02:38
Küfür Eden Bir Adım ATar

Küfüre Destek Veren 2 Adım Atar :)

Yusuf Bu Küfürcülere Küfürcü Dostlarına Kaale Almaz Cevap Vermez :)

İnsan Sanmayıp Gülüp Geçer :)

Yalan Söylerler Acizce Yok Yalan Söylemedik Derler..

Küfür'e Destek Verirler Yok Haberimiz Yok Derler..

E Bu Böyle Ne Küfürcüye Nede Küfüre destek Veren İnsanlarla İşimiz Olmaz

Kalkıp Bu Aciz'lere Cevap Vercek Olursak insanliğimizdan Şüphe Ederiz

Siz Aciz Küfürcüler Ve Küfüre Destek Veren'ler İnsan Olsanız İnsan Gibi Konuşursunuz..

Birde Bayan Olcamış Emine Hanım... Sen Ne Kadar yüzsüz Bir İnsan Çıktın..

Akyuszezgin + Denizli x İlletus = Emine

Herşeyin Başı Emine hanım Yazık Yazık Başka Söylenecek Söz Bulamıyorum

Sizin O Kirli Çarşaflarınız Ortaya Döküldü Zaten sizin Gibi Karektersizlere Söylenecek Söz Bulamıyorum

Kendi çamurunuzda Boğuluyorsunuz..

Saygılar..

sen çok karakterlisin , karakter fıskırıo her yerinden

Glady00
10-02-2011, 02:42
sen çok karakterlisin , karakter fıskırıo her yerinden

Bizler Küfür Gibi Aciz Kınılacak Birşeyi İnat Diye Birliğimize Koyup Onunla Övünmedik..

Kimin Ne Kadar Karekter SAhibi Olduğunu Burdan Çıkartmak Kolay'dır..

KÜFÜRÜ SIRF İNADİZ İÇİN SIRF İŞTE YUSUF BAŞKAN SÖYLEDİ DİYE ATTIRMAK İÇİN İNAT MEVZUSU HALİNE GETİRİP BİRLİĞİNİZDE BARİNDİRDİNİZ

Kalitenizi Anlamak Pek Zor Birşey Değil Aslında..

Herşeyden önemlisi Küfür Be Küfür.. Küfürü Bile Oyun Yapılıypr Üzerinden Denecek Kadar İşte karekterini Gün Yüzüne Çıkartıyorsun SAna Ne Diyim Pes..

Başka Söylenecek Söz Bulamıyorum

Küfürcü Ve Küfüre Destek Verenleri Kınıyoruz....